PDA

View Full Version : Tržnica za školarce i studente - razmjena lektira, eseja, seminara, instrukcije...

stranice : 1 [2] 3 4 5 6 7 8

piece of a dream
20.03.2010., 10:58
Trebam literaturu za seminarski rad na temu STEREOTIPI U ARAPSKIM MEDIJIMA

Konkretno mi sad treba neka knjiga koja se može naći na netu koja govori uopšte o stereotipima/ stereotipima u medijima
Dolazi u obzir i na engleskom jeziku, ako ništa drugo :zubo:
Hvala!

egzodus
22.03.2010., 07:37
može mi itko napisat par rečenica o pjesmi JURE KAŠTELANA: KONJIC BEZ KONJIKA?? HVALA!!

pumi
24.03.2010., 12:28
Studentica francuskog jezika i književnosti nudi instrukcije.
Info na pm.

irenatomo
24.03.2010., 17:28
molim vas pomoc, nemogu nigdje naci sadrzaj za lektiru: Vladimir Nazor: Medvjed Brundo, trebam napisati esej, a nemam vremena zbog posla i obveza procitati knjigu! Pohađam obrazovanje odraslih pa nas malo profa zeza oko lektira... Ako netko ima sadržaj bila bi mu jako zahvalna da mi ga posalje na mail: MAIL OBRISAN ili ovdje! Hvala svima unaprijed

marel
24.03.2010., 17:35
Bok,
zanima me ima li netko možda napisan seminarski rad na temu: "Interakcija obrazovnog sustava i tržišta rada" iz kolegija NACIONALNA EKONOMIJA HRVATSKE?

Unaprijed hvala

snoopy07
25.03.2010., 23:39
Izrada maturalnih radova, seminarskih, power point prezentacija i ostalo, na području Rijeke i okolice!

jpelko2
26.03.2010., 11:01
jel ima netko maturalni rad na ovu temu? "Prematanje trofaznog asikronog kaveznog motora"

Wa-Lee
27.03.2010., 08:20
Ima li netko ima maturalni rad na temu "Fašizam u Europi". Bio bih mu neizmjerno zahvalan!

bruska
27.03.2010., 09:32
nudim instrukcije iz TALIJANSKOG I SPANJOLSKOG jezika
na pm

IQ007
27.03.2010., 21:31
Grupa iskusnih, radno aktivnih, diplomiranih stručnjaka s nekoliko fakulteta (FF, PMF, FPN, plus jedan magistar Europskih studija) izrađuje seminarske radove, eseje, diplomske iz slijedećih područja:

a) ekonomija, marketing
b) političke nauke
c) EU politike
d) ekologija i okoliš, biologija

Također, pišemo CV-je na hrv. engl. i talijanskom jeziku, ili sređujemo već napravljene.

Cijene povoljne. Kvaliteta zagarantirana. Upiti na pp.

papucica
28.03.2010., 00:53
Dajem instrukcije iz kemije i biologije, info na pm

Djevojče
28.03.2010., 19:37
ja nudim literaturu za državnu maturu(ili ti imam neke knjige iz srednje škole)
link je u potpisu
izdvajam matematiku za 2.i 3.srednje-udžbenike i zbirku, anorgansku kemiju,i matematiku za 3.razred sa pismenih ispita,riješenu

ulagačica1983
30.03.2010., 12:54
Pišem seminarske, maturalne i diplomske radove te eseje, prezentacije s naglaskom na ekonomiju... Ostalo također dolazi u obzir

Informacije na PM

LoLipop GirL*
30.03.2010., 18:23
Ej ljudi (:

Da vas zamolim hitno mi treba neki link za uradjenu lektiru Rani Jadi Danilo Kiš ako iko zna neki link po mogucnosti pripovjetke ili Prica od koje se crveni ili Djecak i pas -Pas koji govori pls posaljite mi

Unaprijed Hvala :)

Gänseblümchen
30.03.2010., 18:43
Studentica Prirodoslovno-matematičkog fakulteta daje instrukcije iz KEMIJE za osnovne i srednje škole (gimnazije, strukovne, prirodoslovne), te za studente ovisno o gradivu (organska, analitička, anorganska, biokemija i fizikalna), podučava kemiju za državnu maturu (A i B razina) i prijemne ispite za sve fakultete gdje se traži kemija (PMF, FKIT, Farmaceutsko-biokemijski, Veterinarski, Medicinski, PBF, Agronomski, Šumarski, Grafički, Tekstilno- tehnološki, Stomatološki...). 40kn/45min
Nudim pomoć pri izradi seminara, radova i prezentacija iz kemije svim uzrastima, kao i pomoć pri rješavanju pitanja i zadatka. Cijena po dogovoru
Područje: grad Zagreb
Ostale informacije na PM

JoZoFX
30.03.2010., 20:41
Trazim nekog tko bi za $$$ napisao seminar na podrucju ekonomije.

Javite se na PM.

Hvala

Kika-46
31.03.2010., 08:15
ljudi trebam mat.rad na temu dioničarstvo u svijetu jel ima netko nešta

Kika-46
31.03.2010., 18:35
zaboravih napisati da imam napisan mat.rad,samo treba doraditi uvod i zaključak,i vidjeti šta treba izmjeniti jer mi je mentor rekao da treba razraditi,dobra dusa???

Foxglove
31.03.2010., 22:31
Učenica trećeg razreda srednje škole daje besplatne instrukcije iz hrvatskog jezika (OŠ, srednje strukovne škole) na području grada Koprivnice.
Kontakt na pp.

hondastreet
01.04.2010., 00:08
HITNO trazim nekog tko pise DIPLOMSKE RADOVE, bilo bi pozeljno student KIF-a i sl..javite se na PM, cijena dogovor!!

Anita2507
01.04.2010., 21:54
Pozdrav!!!

Jel ima netko seminar na temu: AZIJSKA KRIZA???

Javite se na PM

mateichh
05.04.2010., 11:55
Dobar dan svima :)
ima netko možda maturalni rad na temu BURZE I BURZOVNO POSLOVANJE?
hvala unaprijed..

Anita2507
05.04.2010., 18:37
Tražim po internetu ali ne mogu naći - POPIS LEASING DRUŠTAVA u RH. Jel zna netko gdje bi to mogla pronaći. Na PM

removka
05.04.2010., 22:45
kupujem udžbenike za 4.r gimnazije:

autori: hrvoje petrić, mira kolar-dimitrijević, jakša raguž (Meridijani)

ili: Lecek Suzana, Agicic Damir, Jakovina Tvrtko, Najbar-Agicic Magdalena (Profil)

Gänseblümchen
06.04.2010., 01:28
Studentica Prirodoslovno-matematičkog fakulteta daje instrukcije iz KEMIJE za osnovne i srednje škole, fakultete te podučava kemiju za državnu maturu 40kn/45min

Nudim pomoć pri izradi seminara, radova i prezentacija iz kemije svim uzrastima, kao i pomoć pri rješavanju pitanja i zadatka. Cijena po dogovoru
Ostale informacije na PM

nigge
06.04.2010., 09:13
Trebam vasu pomoc! Hitno mi treba literature za maturalni na temu Hermann Hesse-Stepski vuk. ako tko od vas zna za neku dobru stranicu il knjigu neka mi javi. HVALA (: odgovor u PM :))

demarkis
06.04.2010., 18:13
Student prava nudi pomoć u pisanju ili sam piše eseje i seminarske radove za srednju školu te izrađujem powerpoint prezentacije. Naglasak je na hrvatskom jeziku i povijesti iz čega nudim poduku i pripremu za maturu i natjecanja.

Kao garanciju navodim izvrsnu riješenost ova dva predmeta na probnoj državnoj maturi 2008. godine te višegodišnje iskustvo natjecanja iz ova dva predmeta i asistiranje u nastavi. Za sve detalje kontakt na pm

vweki_
06.04.2010., 19:11
pozdrav !Trebam pomoć oko eseja ...

http://www.picfront.org/d/7xSw

Katrina
07.04.2010., 07:31
Pozdravljam.....ima li tko da ima napisane seminare iz prava ili da radi seminare ( npr.uredi državne uprave)....svakako ne za badava.....jednostavno ne stignem pisati seminare a imam ih par.....:)
Molim Vas preporuku :)

guitar_girl
07.04.2010., 08:33
Instrukcije iz matematike i fizike za srednju školu, 50kn/60min bez obzira na broj ljudi. Studentica sam FERa, unaprijed napravim skriptu da kasnije lakše ponovite, moguć dolazak k vama.

mosquito
07.04.2010., 22:50
Apsolventica sam Filozofskog fakulteta u Zagrebu.
Nudim poduku iz ruskog jezika:bila sam na stipendiji u Rusiji, radila sam kao turisticki predstavnik za Generalturist i nekoliko ruskih i ukrajinskih turoperatora. Nudim poduku iz ruskog jezika, prilagodjavam se svakom uceniku posebno. Dolazim kod Vas, ali moze i u mom prostoru. Cijena 50 kn/60 min.
Instrukcije iz hrvatskog jezika: cijena 50kn/60min. Dolazim kod Vas, ali moze i u mom prostoru.
Instrukcije iz povijesti: za osnovne i srednje skole, rjesavam radne biljeznice, pomazem kod ucenja, sazimam gradivo, pisem seminarske radnje i eseje. Dolazim kod Vas, ali moze i u mom prostoru. Cijena 50kn/60 min za instrukcije, a za seminarske radnje i eseje po dogovoru.

Ponude i upiti na pm! :mig:

anabell lee
08.04.2010., 12:03
Ja bih trebala pomoć oko maturalnog rada iz dioničarstva... bar da vidim ogledni primjer... bilo kakvog iz ekonomije...nisam nikad radila baš pravi maturalni :SS btw. imam seminare iz novčarstva, vjeronauka, dioničarstva, poduzetništva prava...

Gänseblümchen
10.04.2010., 02:28
Studentica Prirodoslovno-matematičkog fakulteta daje instrukcije iz KEMIJE za osnovne i srednje škole (gimnazije, strukovne, prirodoslovne), te za studente ovisno o gradivu (organska, analitička, anorganska, biokemija i fizikalna), podučava kemiju za državnu maturu (A i B razina) i prijemne ispite za sve fakultete gdje se traži kemija (PMF, FKIT, Farmaceutsko-biokemijski, Veterinarski, Medicinski, PBF, Agronomski, Šumarski, Grafički, Tekstilno- tehnološki, Stomatološki...). 40kn/45min
Ostale informacije na PM

Hanibal11
10.04.2010., 07:36
Zanima me sljedeće: koliko bi otprilike trebao naplatiti pisanje diplomskog rada od 50-60tak str. s obzirom da je većina literature bila na engleskom jeziku pa sam morao prevodit. Ukoliko netko ima iskustva s ovim molio bih da me savjetuje, hvala!

sobo
11.04.2010., 17:50
Student nudi pomoć srednjoškolcima kod izrade programa,mature i sl.Za dogovor javit se na pm.

Yukari
11.04.2010., 18:34
Apsolventica, sa PMF-a, daje instrukcije iz MATEMATIKE...60kn/60 min,100kn blok sat(120min).podrucje:Zagreb:)

jelena08
11.04.2010., 20:27
Trebam pomoć, hitno trebam esej za brata Patnje mladog Werthera, minimalno 4str i trebo bi kao napisati svoje mišljenje o djelu a ne opisati ga, i navesti neke citate i opisati zašto je baš te naveo i kako se on povezuje s tim citatom/tima...ako treba platit ću za esej samo da mi ga netko napiše jer burazu je jako bitno...hvala :mig::s

IvkaL
12.04.2010., 07:54
Brzo i povoljno prevodim razne vrste tekstova sa njemačkog jezika na hrvatski i obratno, pomažem oko domaćih zadaća, sastavak itd.

Upite molim na PM

Hvala

Sedam7
12.04.2010., 15:38
Dajem instrukcije iz poslovnih financija te pišem seminarske radove (Špansko, Zagreb). Upite slati na PM.
:kava:

iva-mia
12.04.2010., 18:39
Bok :)

Evo samo da vas obavijestim da pisem maturalne radnje za Ekonomske srednje skole. Izradujem i Power Point prezentacije za iste.

Apsolventica Ekonomije.
Mozete mi se javiti preko privatnih poruka ili na mail: *******@gmail.com

envoy
13.04.2010., 18:06
Bok svima!!

Zanima me ima li netko kakvih materijala vezanih za onečišćenje tla? Knjiga/skripta/pdf/bilo što? Treba mi za jedan članak,a google ne nudi ništa. Help!!

graba007
14.04.2010., 18:31
Zna li tko gdje da downloadam lektire:Slavko Kolar(Škakljiv konjić,Jurnjava na motoru,Strpljivi Fabijan,Na leđima delfina)

Patrick Bateman
19.04.2010., 09:41
Dipl. ing. racunarstva (FER) daje instrukcije i pomaze u izradi projekata, seminara, programa, domacih zadaca iz raznih podrucja za fakultete, srednje skole, postdiplomske studije i dr.:

- programiranje (C, C++, razni RISC asembleri)
- Arhitektura racunala (ARM, FRISC, MIPS-32, MIPS-64), Osnove digitalnih racunala, Gradja racunala
- Algoritmi i strukture podataka, Napredni algoritmi itd.
- Uvod u teoriju racunarstva, Automati i formalni jezicni procesori itd.
- Prevodjenje programskih jezika, Automati 2, Compilers itd.
- Teorija informacije
- Operacijski sustavi 1 i 2
- Matematika (1, 2, 3R, 3E, Linearna algebra, Matematicka analiza, Diskretna matematika)
- Fizika (1 i 2)
- Digitalna logika (digitalna elektronika)
- Osnove elektrotehnike
- Umjetna inteligencija (inteligentni sustavi)
- Strojno ucenje
- Elektronika 1 (elektronicki elementi, elektronicki sklopovi (samo osnove))
- Vjerojatnost i statistika
- Signali i sustavi
- Priprema za drzavnu maturu iz matematike, fizike i informatike
itd.

Ako trebate pomoc u izradi dipl. radova, ili seminara i sl. iz sireg podrucja ekonomije, javite se i referirat cu vas na kolegu koji se time bavi.

Uz to, ako trebate instrukcije iz kemije za osnovnu, ili srednju skolu, javite se i proslijedit cu vas studentici PBF-a, koja se time bavi.

Gänseblümchen
21.04.2010., 01:51
Ostale informacije na PM

vaga zocy
21.04.2010., 16:31
Dipl. ekonomistica piše seminarske, maturalne, diplomske radove vezano uz ekonomiju i slično.. Također prevodim s engleskog na hrvatski jezik - opći i poslovni!

Informacije na PM

filip02
22.04.2010., 11:31
trebam maturu za prometnu skolu na temu prijevoz tereta

mercury06
24.04.2010., 12:01
pisem seminarske i maturalne radove, eseje i sastavke, lektire... iz hrvatskog jezika i knjizevnosti ili drustvenih znanosti (ekonomija, psihologija, sociologija.....), brzo i povoljno, a ako nemate novaca svejedno se javite, ako imam nesto gotovo mozemo se sve dogovoriti :D

Tijs
26.04.2010., 18:49
ajde kad sam već tu:

jel ima možda netko maturalni rad na temu "Regulator osvjetljenja"?

ako itko ima, bio bi zahvalan da se javi na PM, pa de se dogovorimo oko "detalja".

majchy_m
27.04.2010., 14:01
ima li netko stryera u pdf formatu mozda za poslati na mail?

ivanaa32
27.04.2010., 14:49
Molim Vas može li mi netko Iz " Novele od Stanca" obrazložit motive a) Sukob starih i mladih b) Sukob sela i gradova
Hvala!!!!

crazyblonda
27.04.2010., 17:39
Do kraja petog mjeseca trebam predat poduzetnički projekt na temu eko -etno selo iako kako još nisam ni počela tema se može promijeniti
Ako ima netko tko se razumije u to nek se javi na Private da se dogovorimo oko cijene i sl... poželjnije je područje Split i okolica radi lakšeg dogovora, primopredaje i plaćanja..

jasikovac
28.04.2010., 01:32
tražim nekog da mi napiše seminar na temu zadaće knižnice ili klasifikacija knjižnica plaćam po dogovoru.

SISTER
28.04.2010., 21:25
hitno trebam seminar iz područja ekonomije...predmet: računovodstveni informacijski sustav?? ima li ko zainteresiran

NeMirna19
29.04.2010., 09:50
Pozdrav svima, dobila sam seminarski rad na temu NADOPLATA I ODBITAK pa ako itko ima kakve materijale nek mi se javi :confused:

Kailea
29.04.2010., 14:52
Instrukcije iz matematike za osnovnu, srednju i fakultete nudi dipl. ing.
visegodisnje iskustvo, zapadni dio Zagreba, dogovor na pm

hrčkica
03.05.2010., 12:03
društvo, ako netko treba instrukcije ili poduku iz njemačkog, javite se na PM.
Također napominjem da ću rado napisati kvalitetan seminarski/maturalni/diplomski rad za pristojnu naknadu :D
pozdrav :mirko: :D

Minnie Mouse
04.05.2010., 13:14
Hitno mi treba netko da mi napravi seminar iz statistike na ekonomskom fakultetu, HITNO!!! :s

adidas_3
05.05.2010., 16:10
Jel mi može ko poslati na pm skeniranu stranicu iz Ausblick 1 Lehrerhandbuch Test 4 ?

tooth fairy :*
05.05.2010., 18:14
Jel bi mi tko htio prodati rjesenja s postupkom knjige "Matematika u 24 lekcije" ?:)

pc42976
05.05.2010., 19:09
Certificirani Java programer i odličan student 4. godine FER-a kvalitetno izrađuje programske zadatke u Javi, C#-u i C++-u. Većinom rješavam zadatke za fakultete, ali sam zainteresiran za suradnju sa poduzećima na manjim projektima.

Rebic
06.05.2010., 15:09
mi moze neko poslat lektiru galeb jonathan livingston?
hvala

andjela1502
06.05.2010., 22:48
Kupujem ELABORAT za maturalni - ekonomska smjer upravni referent. Plz javite se na pp!!!!

micamacaa
07.05.2010., 10:49
Iz strategije novih poslova na primjeru neke agencije
Ekonomski fakultet

zele_m
07.05.2010., 17:18
ako netko mi moze naci link za lektire KRATKI IZLET, SOLJAN i PSI U TRGOVISTU, ARALICA
trazija sna po netu ali nisan puno toga nasa tek po 1 link za svaku navedenu lektiru...

anchy2005
07.05.2010., 20:48
Pisem eseje, sastave, radove iz hrvatskog, engleskog, etike, filozofije, sociologije...prevodim s engleskog

mtomac
08.05.2010., 15:55
Dajem instrukcije iz kemije za osnovnu i srednju školu...

Studentica 4. god. PMF u Zagrebu

Molim zainteresirane da mi se jave na privatne poruke.

Marija

india_8686
08.05.2010., 20:03
Namjeravm se upisati na medicinski fakultet smjer fizioterapija.Završavam srednju turističku i zanima me ako ima tko ili nekog znate da je išao u srednju medicinsku za fizioterapeuta biljžnice i/ili udžbenike iz bilo koje godine jer stvarno će mi bit teško bez nekog predznanja...Mi smo u turističkoj biologiju imali samo prvu godinu... Ako ima tko ili ima neka isukstva s takvog fakulteta nek se javi na pm =)

Tenacity
09.05.2010., 00:08
ako netko mi moze naci link za lektire KRATKI IZLET, SOLJAN i PSI U TRGOVISTU, ARALICA
trazija sna po netu ali nisan puno toga nasa tek po 1 link za svaku navedenu lektiru...

Dat ću ti ja linkove, ali pod jednim uvjetom. Obuci se u kostim rotkvice, stoj na lijevoj nozi, a onu što je u zraku drži lijevom rukom, dok si desnom rukom začepiš nos. I dok to radiš govori sljedeće:
"Rotkvica nije rotkvica dok je ne opereš sokom od rotkvice."

Kad mi to uploadaš na youtube i daš link (neću dat nikom, bez brige), dobit ćeš linkove za sve 3 lektire.

zele_m
09.05.2010., 09:39
Dat ću ti ja linkove, ali pod jednim uvjetom. Obuci se u kostim rotkvice, stoj na lijevoj nozi, a onu što je u zraku drži lijevom rukom, dok si desnom rukom začepiš nos. I dok to radiš govori sljedeće:
"Rotkvica nije rotkvica dok je ne opereš sokom od rotkvice."

Kad mi to uploadaš na youtube i daš link (neću dat nikom, bez brige), dobit ćeš linkove za sve 3 lektire.

2 su lektire :p

bruska
09.05.2010., 09:54
nudim instrukcije iz TALIJANSKOG i ŠPANJOLSKOG JEZIKA

Tenacity
09.05.2010., 11:04
2 su lektire :p

Kako to kad ti još imaš napravit i Proustov Combray?

zele_m
09.05.2010., 11:34
Kako to kad ti još imaš napravit i Proustov Combray?

to san napravija

good_girl_16
09.05.2010., 12:04
lektira je KORALJNA VRATA-P.PAVLIČIĆ

može li mi netko odgovoriti na pitanja: navedi situacije u romanu u kojima prepoznaješ elemente fantastike i postupke karakteristične za zabavnu književnost? zašto je za krstu brodnjaka otkriće izgubljenih rukopisa bitan životni preokret?koje sve događaje pokreće otkriće Gundulićeva teksta? koje značenje i ulogu ima zagonetni prah?kako djeluje?kakve su njegove posljedice na život mjesta?kako moć praha djeluje na Brodnjaka? kako tumačiš preokret -epidemija zdravlja kod odraslih i epidemija bolesti kod djece? zašto se kultura i civilizacija nameću kao bolest suvremenog čovjeka?

UNAPRIJED HVALA!!!!!

Patrick Bateman
09.05.2010., 14:35
Dipl. ing. racunarstva (FER) daje instrukcije i pomaze u izradi projekata, seminara, programa, domacih zadaca, diplomskih radova itd. iz raznih podrucja za fakultete, srednje skole, postdiplomske studije i dr.:

- programiranje (C, C++, razni RISC asembleri, VB, Pascal)
- Arhitektura racunala (ARM, FRISC, MIPS-32, MIPS-64), Osnove digitalnih racunala, Gradja racunala
- Teorija informacije (NOVO)
- Matematika (1, 2, 3R, 3E, Linearna algebra, Matematicka analiza, Diskretna matematika)
- Fizika (1 i 2)
- Osnove elektrotehnike
- Strojno ucenje
- Elektronika 1 (elektronicki elementi, elektronicki sklopovi (osnove))
- Signali i sustavi
itd.

***marty
09.05.2010., 18:18
Dajem instrukcije iz njemačkog, engleskog i talijanskog na području Zagreba.

Jednako tako pišem seminare, maturalne radove, sastvake...na hrvatskom, engleskom, njemačkom i talijanskom te prevodim :)

Bok!

Imam prezentaciju na eng., predmet ekonomske prirode, cca 60 strana, ali većinom su rečenica do dvije po strani - ništa strašno, osim što bi eventualni problem mogao biti formule čije skraćenice ne znam ni na materinjem a kamo li na engleskom.
To bi mi trebalo kroz tjedn do 10 dana-napominjem, nema tako puno teksta.

Stoga ako smatrate da biste mogli s tim izići na kraj, lijepo molim poruku na pm

lorena3242
10.05.2010., 19:36
nemam pojma (pokušala sam na par tema) gdje s ovim pa molim moderatore da premjeste na neko bolje mjesto ALI hitno trebam POMOĆ :

trebam nekog tko radi brzu i korektnu statističku obradu ankete (obično to rade studenti završnih godina s psihologije,ekonomije,prirodoslovno matematički...koji dobro poznaju statistiku i imaju iskustvo s tim).
Anketa ima 22 pitanja i ima 60 anketnih listića!Korištena je Likertova skala.
naravno sve uz novčanu naknadu!

Gänseblümchen
10.05.2010., 20:13
Ostale informacije na PM

Alhambra
10.05.2010., 21:15
nemam pojma (pokušala sam na par tema) gdje s ovim pa molim moderatore da premjeste na neko bolje mjesto ALI hitno trebam POMOĆ :

trebam nekog tko radi brzu i korektnu statističku obradu ankete (obično to rade studenti završnih godina s psihologije,ekonomije,prirodoslovno matematički...koji dobro poznaju statistiku i imaju iskustvo s tim).
Anketa ima 22 pitanja i ima 60 anketnih listića!Korištena je Likertova skala.
naravno sve uz novčanu naknadu!

Bok,

ako mi napišeš malo detalja (kakva je to anketa, što točno istražuješ tj. koji ti je cilj), vjerojatno bi se mogle dogovoriti da ti ja to napravim.
Naravno, ako već nisi našla nekoga

Javi se na pp ako si zainteresirana,
pozdrav

p.s. ja sam dipl. psiholog, trenutno s viškom vremena na trudničkom bolovanju

chica_bomb
11.05.2010., 13:43
bok svima...

jel ima netko kratki sadržaj lektire "Psi u trgovištu"?
ili barem netko tko može ukratko prepričat sadržaj? jer nema ga netu,a tjedan dana prije kraja mi se fakat ne da čitat tu knjižurinu...:bonk:
falaaa!:)

medis232
12.05.2010., 19:38
Ima neko da zna nekoga ko daje dobre instrukcije iz fizike za srednje školeu varaždinu???? plis?????????

Lolitaa
12.05.2010., 19:51
Radim seminarske radove, powerpoint prezentacije, sastavke za OŠ, SŠ, faks, maturalne radove,referate...prednost svakako oni iz predmeta Hrv.jezik,etika,biologija, te svih ekonomskih predmeta te općenito ekonomskog tipa (marketing,dioničarstvo,poduzetništvo,itd)

cijena po dogovoru,

;)

medis232
12.05.2010., 20:06
Ima neko da zna nekoga ko daje dobre instrukcije iz fizike za srednje školeu varaždinu???? plis?????????

mosquito
12.05.2010., 20:50
Apsolventica sam Filozofskog fakulteta u Zagrebu.
Nudim poduku iz ruskog jezika:bila sam na stipendiji u Rusiji, radila sam kao turisticki predstavnik za Generalturist i nekoliko ruskih i ukrajinskih turoperatora. Nudim poduku iz ruskog jezika, prilagodjavam se svakom uceniku posebno. Dolazim kod Vas, ali moze i u mom prostoru. Cijena 50 kn/60 min.
Instrukcije iz hrvatskog jezika: cijena 50kn/60min. Dolazim kod Vas, ali moze i u mom prostoru.
Instrukcije iz povijesti: za osnovne i srednje skole, rjesavam radne biljeznice, pomazem kod ucenja, sazimam gradivo, pisem seminarske radnje i eseje. Dolazim kod Vas, ali moze i u mom prostoru. Cijena 50kn/60 min za instrukcije, a za seminarske radnje i eseje po dogovoru.
Prevodim s/na ruski. Cijena kartice (1800 znakova) 70kn.
Ponude i upiti na pm! :mig:

Toffy
13.05.2010., 12:34
Pozdrav, pod hitno trebam seminar iz trgovačkog prava, tema Holding... Hvala

marijana_bj
13.05.2010., 16:31
trebala bih instrukcije u Lovranu za kolegij poslovne financije (izračunavanje kamata, amortizacije itd.)

RosaNegra
13.05.2010., 23:46
Priskaćem u pomoć svima koji muku muće s izradom seminarskih i esejskih radova... Za više informacija javite se na PM. :)

RosaNegra
13.05.2010., 23:48
Tko god treba pomoć oko seminarskih radova i eseja...slobodno nek se javi na PM... :mig:

Lovritt
15.05.2010., 21:18
Student FER-a i aeronautike daje instrukcije iz cjelokupnog gradiva iz matematike i fizike za osnovnu i srednju školu te fakultete. Moje znanje iz fizike uključuje sve grane....mehaniku, hidromehaniku, optiku, nuklearnu fiziku.....
5 godina iskustva i mnogi zadovoljni klijenti
priprema srednjoškolaca za državnu maturu
Radim i kontinuirano s klijentima
Popust ukoliko više osoba uzima istovremeno instrukcije
cijena 50 kn/šk. sat

...javiti se na PM :)

Maricuj
16.05.2010., 17:43
Studentica Pmf-a (Matematike) drži instrukcije iz matematike za osnovnu i srednju školu, pripreme za državnu maturu, 50kn/h. Kontakt na broj mobitela:098/00000000

Maricuj
16.05.2010., 19:18
[QUOTE=Maricuj;26699724]Studentica Pmf-a (Matematike) drži instrukcije iz matematike za osnovnu i srednju školu, pripreme za državnu maturu, 50kn/h.
...javiti se na PM :)

zeta-123
17.05.2010., 18:02
dajem instrukcije iz povijesti, geografije,te opcenito pomoc pri ucenju iz svih predmeta za osnovnu skolu.
iz povijesti pisem eseje, maturalne, seminare...
cijena po dogovoru.
javiti se na pm

crowe
17.05.2010., 18:06
Trebao bi mi kratak sadrzaj djela "Psi u trgovištu" - Ivan Aralica, na netu ga ne mogu naci

vaga zocy
18.05.2010., 08:24
Dipl. ekonomistica piše seminarske, maturalne, diplomske radove vezano uz ekonomiju i slično.. Također prevodim s engleskog na hrvatski jezik - opći i poslovni!

Informacije na PM

ŠILJO
18.05.2010., 14:24
-Bog ljudi...
-Tribala bi mi pomoć oko lektire 20 000 milja pod morem ,Jules Verne...
-Oni lektire obrađuju na način pitanja sa puno potpitanja a ova knjiga ima milion pojmova....
-Ako je neko ili nečije dijeta pisalo tu lektiru i zna bar poneko pitanje:moli:
-HVALA !!!!!!!!
-Ne znam otkud početi..

Belle
18.05.2010., 21:22
Ne stignem pisati zavrsni zbog uzasnog radnog vremena :(
Studiram na EFRI, u Bjelovaru... Zna li itko ikog tko pise zavrsne radove za EFRI u BJ?!
Javite na PM molim!!!!!!!!!!!!!!

lily83
18.05.2010., 21:37
Ne stignem pisati zavrsni zbog uzasnog radnog vremena :(
Studiram na EFRI, u Bjelovaru... Zna li itko ikog tko pise zavrsne radove za EFRI u BJ?!
Javite na PM molim!!!!!!!!!!!!!!

Ja inače pišem seminare, diplomske i maturalne radove.
Molim te, pošalji mi temu, rok za kada treba i koliko stranica na pm, da vidim jesam li u mogućnosti napisati.

pozz

Komar22
23.05.2010., 12:55
Patrick Bateman pogledaj si PM...

javi se, javi se.....

Komar22
23.05.2010., 14:18
Trebal bi ako netko ima napisanu proceduru za nešto, nema veze za što ali da je u obliku seminara, ili ako ima negdje na netu dobra stranica gdje piše procedura za nešto...

hvala.

moria3
24.05.2010., 09:40
molim ako tko ima ili može nabaviti od marijana hrastinskog :konstrukcija odjeće,udžbenik za 3. razred ibio je na ispitima da mi se javi.
hvala

kvikigric
24.05.2010., 18:24
Trebao bi mi završni, diplomski ili neki seminar iz matemtičke analize za ekonomiste.
Pomagajte!
mailovisuzabranjeni@forum.hr

ivanaa32
25.05.2010., 15:28
Molim vas može li mmi netko obrazložit ove motive iz Plautovog -Škrtaca?
-škrtosti
-roditeljske ljubavi
-odnos gospodara-sluga
qui pro quo ( zabuna )

HVALA!!!!!

sunny05
25.05.2010., 18:56
Trebao bi mi maturalni rad o gradevinarstvu - bilo koja tematika. naravno,uz placanje. Ako ima nekog tko bi mi mogao pomoci, molim da mi salje pp.
Hvala!

matika
25.05.2010., 19:34
Dajem sutra (a i poslije) instrukcije iz matematike, pripreme za drzavnu maturu, kontakt na PM.... 40kn 1h, 70kn 2 sata - ZAGREB

Tamara00
27.05.2010., 09:42
Studentica matematike daje instrukcije za osnovne i srednje škole, državnu maturu, u mom prostoru ili kod vas (po dogovoru) u Zagrebu.
Cijena: 1 sat (60 min) 40 kn za osnovne škole
1sat (60 min) 50 kn za srednje škole
Javite se na PM :)

biancaneve
27.05.2010., 20:11
Hitno, Ekonomija, marketing rad, proizvod, usluga, proračun, miks, swot analiza, segmentacija tržišta, cjenik, prodaja i projekcija prodaje, politika cijena, trendovi u tehnologiji, dakle sve, uže područje, zadana je tama.
Javite večeras ako možete :cerek: :cerek: :cerek:

viktor.ilijasic
28.05.2010., 01:29
Smije li se tu objaviti oglas? Ako se ne smije, ispričavam se i molim moderatore da mi jave. :)

Dakle, oglas:

Nudim instrukcije i poduke iz informatike i iz osnova programiranja.

Osnove programiranja u jezicima: C/C , Java, Pascal, PHP i MySQL, itd.

Ako vam treba neki drugi jezik, pošaljite upit.

Podučavam i ECDL program: Windows, Word, Excel, Access, Powerpoint i Internet.

Također, nudim poduke iz računalnih mreža (Internet, LAN, WLAN) mrežne sigurnosti, hardvera, samogradnje, i raznih drugih tema vezanih uz informatiku i računala.

Otvoren sam za suradnju, učenje i podučavanje, ako nekome treba nešto što nisam naveo, a ne može pronaći nekoga za savjet ili poduku, neka se javi.

Trenutno sam apsolvent informatike, par ispita od diplome i već duže vrijeme se bavim kako podukama 1 na 1, tako i držanjem predavanja i tečajeva u privatnim školama. (Između svega ostalog - informatika, održavanje mrežnih sustava i programiranje je ono čime se prvenstveno i vrlo aktivno bavim, uz podučavanje.)

Kontakt kroz PM/private message/privatnu poruku.
Ne smije se klikati na linkove u potpisu?

Inače sam iz Rijeke i sve ovo vrijedi u Rijeci i okolici, ali uz dobre uvjete i dogovor, moguće su i druge lokacije.

Još jednom isprike ako ovom oglasu tu nije mjesto.

Viktor

dire Dawn
29.05.2010., 00:40
tražim neku skriptu za politiku i gospodarstvo..

a radim seminare za marketing :)

dogovori na PM :)

ivona_zmaj
29.05.2010., 13:54
ovakooo..
imam pitanja za lektiru razbojinici od F. Schillera...trebala bi na njih odgovore pa ako neki zna nek pomaze...
1. tema
2.kompozicija drame (sažeto prepričavanje)
3.dramski sukob Franz- Karl; Franz- Amalija
4.karakterizacija likova
5.stilsko- izražajna sredstva
6.navesti jedan Karlov monolog u obliku dijaloga s Bogom
7.mišljenje o djelu
8.odstupanje od klasicizma
obilježja novog predromantičkog junaka (Karla i Cida)
9.Schillerovo poimanje vremena i prostora u dramskom textu (vremenski period, je li radnja isprekidana nekim događajima i sl..)

ko zna nek pomogne :D:D

marijana_bj
30.05.2010., 12:37
prodajem knjige i skripte za prvu godinu stručnog stidija na FMTU Opatija.

Lonesomhel
30.05.2010., 18:22
Učenicima nudim pomoć iz hrvatskoga jezika, a također lektoriram tekstove.

jpx40
01.06.2010., 08:07
Ima netko (maturalni) rad na temu Istosmjerni motori? Može i preporuka literature i sl.

guitar_girl
01.06.2010., 08:45
Studentica FERa daje instrukcije iz matematike za srednju školu na području Zagreba. Cijena je 50kn/60min. Također, po potrebi pripremim skripte iz određenog gradiva tako da imate sve na jednom mjestu :)

Patrick Bateman
02.06.2010., 16:02
Dipl. ing. racunarstva (FER) daje instrukcije i pomaze u izradi projekata, seminara, programa, domacih zadaca, diplomskih radova itd. iz raznih podrucja za fakultete, srednje skole, postdiplomske studije i dr.:

- Fizika (1 i 2)
- Osnove elektrotehnike
- Strojno ucenje
- Signali i sustavi
itd.

SnickersOs
04.06.2010., 17:04
Dajem instrukcije iz Makroekonomije za Ekonomski faks u Osijeku. Radi se individualno ili sa 2 studenta u grupi. Dobiju se materijali-zadaci i literatura za usmeni. Instrukcije traju oko 30 sati (puni sat). Cijena je 500 kn po osobi. Zainteresirani neka se jave na PP. :)

Zana00
07.06.2010., 15:19
Molim vas dali mi netko može dati kakav link ili tekst,imam za lektiru:

Eugen Kumičić: jelkin bosiljak

Na guglu nema ništa,sve sam pretražila pa ako mi može netko dati kakav tekst ili link odkuda da skinem.
Hvala unaprijed.

matika
08.06.2010., 14:08
Dajem instrukcije iz matematike osnovnim i srednjim školama. U Zagrebu. Bila sam 1. na državnom natjecanju iz matematike, i vrlo sam komunikativna i strpljiva. moze i nekoliko učenika.
kontakt na PM

Gunr
08.06.2010., 16:37
treba mi analiza pjesme Vladimir Nazor - Seh Duš Dan
treba mi do sutra pa molim nekoga da pomogne :D

Seh duš dan

Sve zvezdi su sjale kad sam te rodila, Tice su kantale kad sam te dojila,
A kad peresahlo i magla nas krila,
Ja sam te va černu zemlju položila.
Ninaj nanaj lepi sin, na grobe ti ružmarin.
Nad glavun san tvojun pet sveć posadila,
Od usta otkidla dok san ih kupila,
Ki te majki dal je sran ga je pred mamun,
A vas svet rugal se stum se mojun ranun.
Ninaj nanaj lepi sin, bil otac ti Gospodin.
Kroz moj dom je černa tica proletela, kroz lug me peljala dok me tu dovela,
Kot da zver me tera, svu noć sam bežala,
Ter trudna i strta, na tvoj grob sam pala.
Sine lepi slatko spi, na grobe ti mat leži.....

lady_blue_
10.06.2010., 10:39
Može li mi tko napisati samo kratko sadržaj lektire duh u močvari. Ali knjige ne filma

!!!!!!!!!!
10.06.2010., 18:17
Evo ovako, za lektiru smo dobili pitanje što je to romantično u djelu Friedricha Schillera "Razbojnici"
Zahvaljujem na odgovorima!

lucky13
12.06.2010., 22:08
Instrukcije iz kemije po povoljnoj cijeni daje apsolventica PMF-a i bivša državna prvakinja iz kemije. Ukoliko će biti potrebno više sati instrukcija, spuštam cijenu.

ZnamJaTebe
13.06.2010., 15:19
Instrukcije iz hrvatskog jezika + lektoriranje tekstova.

neživa
14.06.2010., 12:13
pozdrav,

trebam pomoć....

1. sve ma temu upotreba geotekstila u cestogradnji
2.krovne konstrukcije montažnih hala
3. bilo kakve riješene primjere iz inženjerske ekonomike...

jako mi je hitno, pa bih bila veoma zahvalana ( i novčano) kada bi mi netko pomogao.....plizzzzzzzzz

zhabica
14.06.2010., 13:18
Ima netko nešto o:

Blogerskoj književnosti
Kulturnoj globalizaciji
Hipertekstu
Kompjuterskim igricama

Pliz, pliz, pliiiiz

mokry
20.06.2010., 13:35
Prodaja udžbenika zabranjena je! Koristite Male oglase.

Pwnage
21.06.2010., 20:30
Zna neko nekog dobrog instruktora iz kemije? Treba će mi tamo negdje od 9. mjeseca da se spremim za dm.

la la la
23.06.2010., 14:31
malo upadam ali trebam pomoć.tražim nekog ko upisuje frizersku školu i traži praksu u Zg-u.pliz javite mi na pp ak znate nekoga.tnx

sem_dipl
26.06.2010., 09:24
Ako trebate seminar ili diplomski i neda vam se ljeto provest pisajući ga, javite se...

IvkaL
28.06.2010., 07:13
Brzo i povoljno prevodim sa njemačkog jezika i na njemački jezik, pomažem oko sastavaka, domaćih zadaća i sl. Upite molim na PM.

Hvala

Vanchilica
29.06.2010., 00:50
Pišem sastavke, seminare, eseje, domaće zadaće iz engleskog jezika.
Dajem instrukcije iz engleskog jezika.
Ispravljam testove iz engleskog jezika.
Prevodim tekstove, pjesme, titlove i dr. s engleskog jezika na hrvatski jezik. :)

Konto
29.06.2010., 17:46
Dajem instrukcije iz Računovodstva, Osnova računovodstva i Računovodstvenih informacijskih sustava za studente i učenike srednjih škola na području Varaždinske i Međimurske županije.

Puni sat (60 min) 50 kuna

PRVI SAT BESPLATAN

addison77
04.07.2010., 18:23
Ljudi kome treba hitno pomoć oko pisanja diplomskog ili seminara (ekonomski fax,rijeka) nek mi se javi na PM

duda_anchy
04.07.2010., 19:45
Ima li netko da daje instrukcije iz matematike a da zna radit u programu wolfram mathematica hitno mi treba???

tasha0705
05.07.2010., 12:20
Ima li tko skriptu za Poljoprivredni fakultet, smjer Zootehnika, po starom programu iz predmeta Hranidba domaćih životinja - Matija Domaćinović, Govedarstvo- Ivan Knežević, , Peradarstvo i Svinjogojstvo - Đuro Senčić?
- na pm!!!!

mariola259
05.07.2010., 18:47
Dajem instrukcije iz matematike, vrlo sam komunikativna i strpljiva. Pripremam za popravke, može i grupe od više učenika.

vsurlan
05.07.2010., 20:46
Sveučilišni studenti,

ako se pripremate za ispite iz kemije, te imate probleme sa zadacima iz prethodnih rokova, molim vas da mi se obratite s povjerenjem. Dobiti ćete pomoć od stručnjaka sa 24 godine iskustva u rješavanju ispitnih zadataka iz kemije i poduci na području kolegija iz sveučilišne kemije.

Informacije na PM!

yell-ena
05.07.2010., 22:41
Dajem instrukcije iz francuskog i talijanskog jezika na području Rijeke. Podučavam sve, od gramatike do izgovora i konverzacije, na svim razinama. Za više informacija i daljnje dogovore javiti se privatnom porukom!

dotore
08.07.2010., 18:56
Tražim studenta Njemackog jezika koji ima volje za poducavanje preko ljeta a da zivi u zg. Za vise informacija na PM.

ulagačica1983
09.07.2010., 16:03
Pišem seminarske, maturalne i diplomske radove te...

Pišem seminarske, maturalne i diplomske radove te eseje, prezentacije s naglaskom na ekonomiju... Ostalo također dolazi u obzir

Informacije na PM

Ostoja Grubica
10.07.2010., 11:50
Može li mi tko javiti okvirnu cijenu pisanja diplomskog za jedan društveno-humanistički fakultet. Zamoljena sam uslugu, a ne znam koliko zatražiti?

Nisam se tim nikad bavila. Može na PM.

petakica
11.07.2010., 10:56
vec se par dana mucim, ne mogu na Internetu naci sadrzaj knjige "Psi u trgovištu" Ivana Aralice.
Bila bi zahvalna ako mi netko da link, ili sadržaj. :lux:

bllankk
11.07.2010., 18:16
dajem instrukcije iz francuskog i svedskog za pocetnike. info na pm :)

sem_dipl
12.07.2010., 16:34
Ako trebate pomoć pri izradi seminara ili diplomskog javite se na private.

egzodus
16.07.2010., 13:11
jel itko zna di mogu nabavit popis knjiga za prvu godinu PMF-a smjer Fizika i kemija? i di mogu nabavit polovne knjige za isto?

Gänseblümchen
18.07.2010., 00:04
Studentica kemije (PMF) daje instrukcije iz kemije, matematike, fizike za osnovne i srednje škole, te iz kemije (opće, anorganske, organske, fizikalne i biokemije, kemijskog računa) za sve fakultete i državnu maturu.Također pomažem pri izradi seminarskih radova, prezentacija sa temama iz navedenih predmeta.
Na području grada Dubrovnika od 15.7. do 1.9., nadalje na području grada Zagreba...
Kontakt: pm :)

Mala_princeza
18.07.2010., 12:23
Pišem seminarske radove, eseje, lektire... Javite se privatnom porukom. :)

Suncana 007
21.07.2010., 18:47
Pišem seminarske i diplomske radove za turistički i ekonomski fakultet...

Info na PM...

Pozz...:mig:

ulagačica1983
22.07.2010., 13:36

Informacije na PM

math za maturu
24.07.2010., 15:51
Nudim pripreme iz matematike za osnovnu i srednju skolu za predstojeće popravne ispite i jesenski rok državne mature ( A i B razina). Radima na području Zagreba. Višegodišnje iskustvo. Cijena po dogovoru. Više informacija na pm.

thomary
26.07.2010., 16:20
Studentica trece godine matematike daje instrukcije iz mat. Podrucje Zagreba i okolice.

Suncana 007
26.07.2010., 21:46
Pišem seminarske i diplomske radove za turistički i ekonomski fakultet...

Info na PM...

:top:

bitchy-as-usual
28.07.2010., 15:13
Nudim usluge pisanja eseja, seminara, diplomskih radova te maturalnih radova.

Za sve informacije javite se na pm:)

ivaniv
30.07.2010., 10:47
ako netko ima besplatan maturalni, seminarski ili diplomski rad na temu Karla Marxa....

Matematko
31.07.2010., 10:55
Nudim sljedeće usluge:

instrukcije iz matematike za osnovne i srednje škole;
instrukcije iz matematike za SVE fakultete i visoke škole;
pripreme iz matematike za popravne ispite;
pripreme iz matematike za Državnu maturu (osnovna i viša razina);
pomoć pri izradi zadaća, seminara i slč. iz matematike za škole i fakultete;
prijepis tekstova u LaTeX-u;
prijevod matematičkih tekstova s engleskog na hrvatski;

Cijena: 60 kn / 60 min za instrukcije i pripreme, ostalo po dogovoru.

Zagreb, uži centar

haiku
03.08.2010., 13:48
prodajem skripte za 1. godinu farmacije, zainteresirani na pm

Suncana 007
04.08.2010., 19:26
Uz seminarske i diplomske radove, pišem i završne radove(ekonomija i turizam)

Info na PM...:top:

Rozea
04.08.2010., 21:26
Ako nekom trebaju repeticije iz nekog predmeta s FER-a,ili s nekog drugog tehnickog faxa,imam odlicnu preporuku,dogovor na privatne poruke.U obzir dolaze repetcije i iz srednje skole.(matem.,fizika,osnove elektrotehnike).

kiklop0
04.08.2010., 22:42
Apsolvent strucnog studija elektrotehnike, polozeni svi ispiti preostao samo diplomski daje instrukcije iz strucnih predmeta i matematike. Po dogovoru mogu i predmeti na faksu, narocito osnove elektrotehnike, jer imamo na veleucilistu iz njih jaci program nego na feru!!! Provjereno!!!

sem_dipl
06.08.2010., 21:08
Ako trebate seminar ili diplomski javite se na private, brzi i kvalitetni radovi.

Konto
09.08.2010., 19:27
Dajem instrukcije iz matematike, statistike i računovodstvenih predmeta za studente i učenike na području Varaždinske i Međimurske županije.
Javite se na PM.

guitar_girl
10.08.2010., 14:00
Studentica FERa nudi instrukcije iz matematike za srednju školu. Iskustva su do sada bila isključivo pozitivna. Područje Zagreba.

Kažete mi koje gradivo vam nije jasno i ako imate već zadatke pošaljete mi ih. Kada se nađemo ja dolazim sa riješenim zadacima i pripremljenom skriptom, tj.sažetim svim bitnim. Napišem sve korake i na način da lakše naučite, a skripte su pregledne i sa primjerima. Prođem kroz gradivo, odgovaram na pitanja i onda zajedno s vama rješavam zadatke.

Cijena je 50kn/60min. Moguće i 2 osobe po 35kn/60min.

trapeze_swinger
11.08.2010., 10:08
Muči vas koje materijale odabrati?
Upao sam na sve fakseve sa ovim skriptama i materijalima, koje možete kupiti na akciji!

Prodajem kompletirane i točne skripte i knjige iz hrvatskog, politike i gospodarstva, sociologije, matematike, engleskog!
Sa ovim materijalima sam učio dva mj. i razbio maturu!

Sve zajedno za 299,99kn!

Nincha83
11.08.2010., 14:38
ne prodajem knjige al mozda vam ova stranica moze pomociti http://www.talijanskigramatika.co.cc

Ana211
14.08.2010., 12:16
dajem instrukcije iz matematike i fizike na području zadra
javiti se na: -pm

:)

egzodus
14.08.2010., 12:49
dajem instrukcije iz engleskog (za osnovne i srednje škole) i hrvatskog (za osnovne škole) na području grada Zagreba od 1.10.2010.....

cijena 35kn po satu...

zainteresirani javite se na pm

:kava: :mig:

Suncana 007
15.08.2010., 12:34

Slobodno se javite...:top:

mivela
16.08.2010., 11:38
povoljno pišem seminarske, maturske, diplomske i slične radove. cijena vrlo pristupačna (već od 100 kn).

....

kototamopeva
18.08.2010., 14:12
tretnu pišem završni rad na prometnom faksu na temu "Znaćaj i uloga kontejnerskog prijevoza željeznicom u RH"!ako neko ima neke materijale ili da mi "pomogne" oko pisanja nek se javi na private!!:)

tincha2809
19.08.2010., 17:11
pomoć...ima ko kakav seminar ili slično vezano za temu ulaska Hrvatske u Europsku uniju i ispunjavanje kriterija konvergencije (Maastricht)? potrebna mi je pomoć glede pisanja diplomskog..

OutlawPete
20.08.2010., 22:35
trazim turbo brze pripreme za drzavnu maturu iz matematike(visa razina),te molim potencijalnog instruktora/icu da se javi na pm da se dogovorimo

Charlotta
21.08.2010., 10:22
1. Lektura.

Vršim provjere seminarskih, diplomskih radova i tekstova bilo koje vrste na jezičnoj bazi: dakle, pismenost, gramatika, pravopis. Skraćeno: lektoriram.

2. Pisanje.

Treba li vam napisati esej ili lektiru, isto sam ovdje.

3. Javite se privatnom porukom.

Pozdrav :)

Merlina
22.08.2010., 14:41
Trebam instrukcije iz matematike za dijete koje ide u 5 razred o.š. u Španskom.
Molim ponude sa cijenom sata na pm.

burnHouse
23.08.2010., 09:16
Diplomirani inženjer elektrotehnike iz Zagreba daje instrukcije iz matematike i fizike.

60 kn / sat

javite se na pm,

pozdrav

Suncana 007
23.08.2010., 13:25

Izrada je brza i kvalitetna... SlobodnO se javite na PM...:top:

LP:)

Eli88
23.08.2010., 22:06
ima tu koga sa 3.god teologije????

bitchy-as-usual
23.08.2010., 23:09
I dalje pišem eseje, seminarske radove te diplomske radove za predmete pravnog fakulteta te političkih znanosti (novinarstvo, politologija).

Isto tako pisem i za Hrv. studije ali samo smjer novinarstvo ili po novome komunikologija.

Sve info na pm.

P.s. radovi mogu biti gotovi isti dan ali je cijena veca:)

Rajaa
24.08.2010., 08:59
Studentica pete godine elektrotehnike drži instrukcije iz matematike i fizike za srednju i osnovnu školu.

Imam dugogodišnje iskustvo u držanju instrukcija kao i u radu s djecom. Također nudim i pomoć pri učenju ostalih predmeta djeci u osnovnoj školi.

Za ostale info javite mi se na PM.

ulagačica1983
24.08.2010., 14:44

Informacije na PM

haiku
26.08.2010., 14:30
dajem instrukcije i pripremam za drzavnu maturu iz kemije i matematike na podrucju grada Zagreba
cijena 45kn/60 min

kaata
28.08.2010., 08:13
Dajem instrukcije iz matematike za osnovnu skolu. 1h=45 kn
Studentica PMF-a.
Podrucje Zagreba.

Matematko
28.08.2010., 11:50
Nudim sljedeće usluge:

Cijena: 60 kn / 60 min za instrukcije, ostalo po dogovoru.
Zagreb, uži centar

Karla.006
28.08.2010., 15:21
Kupujem napisane lektire za 2. razred gimnazije :), ako netko ima za poklonit jos bolje :rolleyes:

malena91
28.08.2010., 17:51
studentica 2.godine daje instrukcije iz ENGLESKOG JEZIKA,FIZIKE I MATEMATIKE ZA OSNOVNE SREDNJE ŠKOLE I ZA STUDENTE...VEOMA POVOLJNO...30KN/SAT...ja sam u zagrebu...ako su u pitanju mladji dolazim na lokaciju...javite se na pm,necete pozaliti...

Supika! :)
28.08.2010., 22:13
tražim pomoć za pisanje seminarskog rada iz područja književnosti (teorija), po mogućnosti studenta/studenticu komparativne književnosti na filozofskom. hitno mi je! :(

Inferno9999
29.08.2010., 00:30
ako ima netko tko pise ili mozda ima gotov kakav kvalitetan diplomski rad iz podrucja vinogradarstva na temu Crna pjegavost vinove loze, bio bih jako zahvalan da me kontaktira ovdje ili na pm. poprilicno mi je hitno posto MORAM zavrsiti fax i diplomirati do 30.9. ove godine..:eek: velicina rada 30-40 stranica, dakle nije puno, bolje ista nego nista. cijena nije bitna!! hvala i pozdrav!

frikusha
29.08.2010., 20:17
Nudim instrukcije iz hrvatskog, geografije, povijesti i sociologije, pisanje seminara i eseja za fakultete, osnovnu i srednju školu.
Imam višegodišnje iskustvo rada sa djecom s poremećajima učenja, poremećajima pažnje kao i u ponašanju. Dolazim u Vašu kuću. Uspjeh zagarantiran.
Cijena 50 kn/sat!

padmé_amidala
30.08.2010., 02:07
:) pišem eseje,lektire na hrv. i engl. jeziku cijena po dogovoru :) odnosno o veličini eseja-lektire=).
- i nudim instrukcije iz engleskog 50kn -1h:D (13 god. učenja iza mene) :)

Cobs
30.08.2010., 02:43
Instrukcije iz matematike za sve osnovne i srednje škole na području Zagreba ( pretežno zapadni dio ). Također može i za neke fakultetske predmete. Dolazim kod Vas.

Za osnovne i srednje škole 60kn / h,
za fax po dogovoru.

Također mogu instrukcije iz programiranja ( C, C++, C#, Java ). Cijena po dogovoru.

Javite se na PM.

moria3
30.08.2010., 20:19
hitno mi teba netko sa tekstilnog,tj. modnog dizajna!

aninaxam
30.08.2010., 22:57
Apsolventica i izvorna govornica podučava sve dobne skupine te priprema za državnu maturu. Višegodišnje iskustvo.
Sve informacije na pm

Matematko
30.08.2010., 23:24
Nudim sljedeće usluge

Zagreb, uži centar

Patrick Bateman
31.08.2010., 06:48

- Fizika (1 i 2)
- Osnove elektrotehnike
- Strojno ucenje
- Signali i sustavi
itd.

deutschlehrerin
31.08.2010., 11:33
Trebate li instrukcije? Prijevod s njemačkog na hrvatski i obrnuto? Sastavak, esej, seminar na temu? Javite se na PM.

filips13
31.08.2010., 16:13
Držim instrukcije iz matematike na Ekonomskom fakultetu u Zagrebu. 50 kn->60 minuta. Lokacija: Jordanovac (blizu fakulteta). Javite se preko privatnih poruka.

Leeloo1984
31.08.2010., 17:13
ima tu koga sa 3.god teologije????

ja sam sa KI-a, možda mogu pomoć?

Leeloo1984
31.08.2010., 17:21
nudim:
* instrukcije iz povijesti, vjeronauka, osnove informatike (osnovni rad na računalu), filozofije - cca 80kn dva školska sata
* pisanje lektira, maturalnih, seminarskih i drugih radova - cca 20kn po kartici
* pomoć pri učenju
....za dogovor javiti se na pm...

Gänseblümchen
31.08.2010., 23:22
Studentica PMF- kemije daje instrukcije iz kemije za osnovne i srednje škole (gimnazije, strukovne škole), buduće studente i maturante (državna matura iz kemije) te studente svih fakulteta gdje ima kemija (PMF, FBF, FKIT, PBF, MEF, Veterinarski, Agronomski, Grafički, Tekstilno-tehnološki, RGN,...)
Na području grada Zagreba!
Kontakt mail/mob i ostale informacije dostupni na pm! Hvala!

Nessadha
01.09.2010., 10:52
Super instrukcije iz njemačkog! 40 kn /školski sat

*lydia deitz*
02.09.2010., 02:58
Tražim osobu koja zna programirati u pythonu i osobu koja zna raditi u Macromedia Flashu i Action Script

guitar_girl
02.09.2010., 18:12
Instrukcije iz matematike za srednju školu na području Zagreba drži studentica FERa. Ako želite naučiti lakše, brže i bolje i kasnije imati iz čega sve ponavljati - javite se. Dosad samo pozitivni komentari. 50kn/60min (popust za više osoba).

Također, imam iskustva sa pripremama za državnu maturu iz matematike, tako da je moguć i dogovor sistematičnih priprema kroz više mjeseci (daleko korisnije, a i isplativije od plaćenih grupnih priprema).

Suncana 007
02.09.2010., 19:31
Pišem seminare, diplomske i završne radove iz područja turizma i ekonomije...

Pišem brzo i kvalitetno... :top:

Za sve upite možete mi se obratiti na PM...

Prob1em
02.09.2010., 20:22
Molio bih ako ima koja dobra dusa a da posjeduje knjigu "Riješeni zadaci iz mehanike i topline" autora: Petar Kulišić, Lahorija Bistričić, Dubravko Horvat, Tomislav Petković, Dubravko Pevec, Zoran Narančić.

Jako mi je hitno, knjigu bi vratio u nedelju ili pon jer sam do onda u zg-u.

Hvala

Karla.006
04.09.2010., 08:45
Instrukcije iz matematike i pripreme za državnu maturu 50kn za 60min.

kiklop0
06.09.2010., 19:39
Instrukcije i pomoć pri učenju iz matematike i stručnih elektro predmeta. Također moguć dogovor i za druge predmete. Iskustvo u radu s djecom i pomoć pri učenju jer sam proveo služenje civilne vojske u dječjem domu, podučavajući djecu, uglavnom visi razredi osnovne skole i srednjoskolci.
Cijena: osnovna škola 35 kn/60 min.
srednja škola 45 kn/60 min.
Moguc dogovor i za instrukcije za predmete sa studija. Takodjer poduka koristenja racunala, odrzavanje, internet, zastita, nadogradnja.
Nalazim se u centru zg, dolazak u zoni tramvaja. Privatne poruke molim.

LilMee
07.09.2010., 12:20
Profesorica hrvatskog jezika i diplomirana lingvistica nudi sljedeće usluge:
-lektura svih vrsta tekstova
-instrukcije iz hrvatskog jezika učenicima osnovnih i srednjih škola, studentima, strancima
-pomoć oko lektire
-pomoć pri učenju učenicima osnovnih škola

ponude na mail: ****@gmail.com

baby doll
07.09.2010., 21:06
Pišem seminarske radove, eseje, lektire i sastave za osnovnu školu i gimnaziju!

Sva područja pokrivena - jezici, povijest, geografija, umjetnosti, kemija, fizika, matematika, filozofija, sociologija...
Brzo i kvalitetno, minimalna naknada! :mig:

bllankk
08.09.2010., 14:26
instrukcije iz svedskog i francuskog, dajem :)

Matematko
09.09.2010., 09:23
Nudim sljedeće usluge:

instrukcije iz matematike za SVE fakultete;
pisanje programa u Mathematici;

Zagreb, uži centar

cocofol
09.09.2010., 14:08
Studentica s iskustvom u poduci za osnovnu i srednju školu daje instrukcije iz njemačkog, 50kn/60min. (Zg)

Gänseblümchen
10.09.2010., 01:00
Studentica PMF- kemije daje instrukcije iz kemije za:
-osnovne i srednje škole (gimnazije, strukovne škole)
-buduće studente i maturante (državna matura iz kemije)
-studente svih fakulteta gdje ima kemija (PMF, FBF, FKIT, PBF, MEF, Veterinarski, Agronomski, Grafički, Tekstilno-tehnološki, RGN, Šumarski, Stomatološki...)
Također pomažem pri izradi prezentacija, seminara, radova iz kemije, te nudim pomoć pri rješavanju zadataka (stari ispitni i kolokvijski rokovi).

cat_deluxe
10.09.2010., 10:04
Pišem seminarske radove i eseje iz područja povijesti umjetnosti, mode i dizajna, gramatički točne, proučene u knjigama i nekopirane sa interneta. Također pišem i diplomske radove, naravno na vremenski duži period.:) Cijena: 15 kn/stranica, diplomski 1500 kn (font Times New Roman - veličina slova 12 ili Ariel - veličina slova 11, prored 1.5). Po potrebi, radim i Power Point prezentacije za te seminarske radove. Imam iskustva, isključivo pozitivne reakcije.
Također pišem sastavke i zadaćnice iz hrvatskog jezika za srednju školu, osvajane nagrade na županijskoj razini, cijena po dogovoru. Voljna sam i prevoditi tekstove sa njemačkog jezika za osnovnu i srednju školu (višegodišnje iskustvo i položena Njemačka jezična diploma), cijena po dogovoru.
Javite mi se na pm! :mig:

Suncana 007
10.09.2010., 12:24
**Pišem seminare, diplomske i završne radove iz područja turizma i ekonomije...**

Pišem brzo i kvalitetno... :top:

Za sve upite možete mi se obratiti na PM...

Također po potrebi radim i Power Point prezentacije vezane uz napisane radove...:top:

Za sva pitanja možete mi se javiti na PM... Cijena po dogovoru, ovisno o temi i broju stranica...:)

LP:mig:

yell-ena
10.09.2010., 19:41
Nudim instrukcije iz francuskog i talijanskog na području Zagreba . Ukoliko imate problema s gramatikom, s konverzacijom ili želite naučiti novi jezik, javite se privatnom porukom pa se sve dogovorimo :))

_Tempest_
11.09.2010., 15:05
Studentica engleskog jezika i književnosti daje instrukcije za osnovnoškolce i srednjoškolce. Upiti na privatne poruke :)

padmé_amidala
12.09.2010., 13:13
Nudim instrukcije iz engleskog jezika :) 50kn/60 min :)
također pišem eseje i lektire- cijena po dogovoru :)

Anja_Mat
12.09.2010., 15:58
Nudim poduke iz matematike za osnovnoškolce i srednjoškolce kojima svladavanje tog predmeta teže ide.

Studiram matematiku i volim raditi s djecom i mladima, a dosad sam uvijek imala uspiješnih iskustava u podučavanju:mig:. Školski sat naplaćujem 50kn.

Javiti se privatnom porukom za dogovor!

Ostoja Grubica
12.09.2010., 21:46
Poduke iz matematike, fizike, tehničke mehanike, tehničkog crtanja, elemenata strojeva, termodinamike, hidraulike i pneumatike, strojarskih konstrukcija i sl.

Izrađujem proračune i crteže, rješavam zadatke, pomažem pri pisanju seminara, maturskih i diplomskih radova za srednje škole, tehnička veleučilišta i fakultete.

Dipl. ing. strojarstva s višegodišnjim iskustvom.
Popust za više sati i rad sa više osoba.
Dogovor oko mjesta rada (ja sam na Folnegovićevom/Borovju,
Mogućnost poduka preko Skype, ICQ, Live Messenger, Yahoo Messenger,

50 kn/60 min.

sem_dipl
13.09.2010., 16:45
Dipl ekonomist piše seminare, diplomskie eseje. Brzo i kvalitetno. Sve info na private.

noinspiration
13.09.2010., 20:26
Student 4. godine Filozofskog fakulteta s višegodišnjim iskustvom u poduci daje instrukcije iz francuskog (i poljskog).
Cijena je 60 kn/45 min.

Gänseblümchen
14.09.2010., 00:43
-studente svih fakulteta gdje ima kemija (PMF, FBF, FKIT, PBF, MEF, Veterinarski, Agronomski, Grafički, Tekstilno-tehnološki, RGN, Šumarski, Stomatološki...)
Također pomažem pri izradi prezentacija, seminara, radova iz kemije, te nudim pomoć pri rješavanju zadataka (stari ispitni i kolokvijski rokovi).

Matematko
14.09.2010., 09:10
Nudim sljedeće usluge:

instrukcije iz matematike za SVE fakultete - dobijete isprintane materijale s dodatnim zadatcima za vježbanje kod kuće;
pripreme iz matematike za Državnu maturu (osnovna i viša razina) - rad po dosadašnjim ispitima, po potrebi dobijete puno dodatnih zadataka za vježbu kod kuće;
pomoć pri izradi ili izrada zadaća, seminara i slč. iz matematike za škole i fakultete - uključujući prijepis u LaTeX-u, Wordu, izradu PowerPoint ili PDF (Beamer) prezentacije;

Zagreb, uži centar

jagodica0
15.09.2010., 14:17
nudim pomoc oko biologije(podrucje- genetika) ,imam dosta zadataka i dobre skripte
javite se preko PM :)

Suncana 007
15.09.2010., 16:05
***Nudim usluge pisanja seminara, završnih i diplomskih radova***

**Područje ekonomije i turizma**

Rok izrade je nekoliko dana, ovisno o temi... Imam iskustva sa pisanjem...:top:

Za sve informacije slobodno mi se javite na PM...

Pozz..:mig:

Kunderova
16.09.2010., 12:32
Studentica sam treće godine filozofskog fakulteta u Rijeci i ako nekom srednjoškolcu treba pregledat, napisat ili prevest sastavak, neka mi privatno pošalje poruku pa da se dogovorimo! Cijena je povoljna!

Hvala! :)

instrukcije2
16.09.2010., 14:45
Nudim:
-instrukcije iz matematike i fizike za osnovnu i srednju školu
- instrukcije iz mehanike
- pripreme za državnu maturu iz matematike i fizike

Imam samo pozitivna iskustva s prošlogodišnjim maturantima.

Cijena po dogovoru (ovisi jesu li pripreme i instrukcije individualne ili u manjoj grupi od 2-3 učenika).
Imam pripremljene skripte po kojima radim.

Kontakt na pp

green eyes
16.09.2010., 21:20
Tražim instrukcije iz sintića, hitnooo!

~Pepper~
17.09.2010., 09:04
NUDIM
- instrukcije iz matematike za osnovne i srednje škole (gimnazije, strukovne škole)
- buduće studente i maturante
- pomažem pri izradi eseja, prezentacija, učenju i izradi domaćih zadaća, lektira, te nudim pomoć pri rješavanju zadataka

Cijena instrukcija 50kn/60min, ostalo po dogovoru

Kontakt na PM

pipi8875
18.09.2010., 19:37
Studentica FER-a drži instrukcije iz matematike za osnovne i srednje škole te pripreme za državnu maturu.

JAKO POVOLJNO!!!

više info na PM

guitar_girl
18.09.2010., 20:55
Instrukcije iz matematike za srednje škole, također pripremam i za državnu maturu. Po potrebi radim skripte i zadatke rješavam unaprijed. Do sada samo pozitivna iskustva, a također znam organizirati gradivo. 50kn/60min (+popust na više osoba).

Također, pomoć u savladavanju gradiva, sa zadaćama i labosima iz predmeta 1.semestra FER-a- Programiranje i programsko inženjerstvo i Digitalna logika.

cat_deluxe
18.09.2010., 21:39
Pišem seminarske radove i eseje iz područja povijesti umjetnosti, mode i dizajna, gramatički točne, proučene u knjigama i nekopirane sa interneta. Također pišem i diplomske radove, naravno na vremenski duži period.

Cijena: 15 kn/stranica, diplomski 1500 kn (font Times New Roman - veličina slova 12 ili Ariel - veličina slova 11, prored 1.5). Po potrebi, radim i Power Point prezentacije za te seminarske radove. Imam iskustva, isključivo pozitivne reakcije.

Također pišem sastavke i zadaćnice iz hrvatskog jezika za srednju školu, osvajane nagrade na županijskoj razini, cijena po dogovoru.
Voljna sam i prevoditi tekstove sa njemačkog jezika za osnovnu i srednju školu (višegodišnje iskustvo i položena Njemačka jezična diploma), cijena po dogovoru.
Javite mi se na pm! :mig:

Suncana 007
19.09.2010., 08:11
***Pišem seminarske i završne radove iz područja ekonomije i turizma***

**Rok izrade je nekoliko dana, ovisno o temi**

**Za sva pitanja možete mi se obratiti na PM**

Napomena: Trenutno ne pišem diplomske radove jer nemam dovoljno vremena.

Matematko
19.09.2010., 11:02
Nudim sljedeće usluge:

instrukcije iz matematike za SVE fakultete - dobijete isprintane materijale s dodatnim zadatcima za vježbanje kod kuće;
pripreme iz matematike za Državnu maturu (osnovna i viša razina) - rad po dosadašnjim ispitima, po potrebi dobijete puno dodatnih zadataka za vježbu kod kuće;
pomoć pri izradi ili izrada zadaća, seminara i slč. iz matematike za škole i fakultete - uključujući prijepis u LaTeX-u, Wordu, izradu PowerPoint ili PDF (Beamer) prezentacije;

Zagreb, uži centar

sem_dipl
20.09.2010., 08:14
Pišem seminare, diplomske, eseje,završne radove iz svih područja,te pomažem u izradi radova svim onima koji žele aktivno sudjelovati. Sve informacije na private.

sportgirl
20.09.2010., 15:58
Ima li tko skripte za državnu maturu povijest, po gimnazijskom programu?

ivaniv
20.09.2010., 18:27
Ako netko ima knjigu iz racunovodstva sa opisima promjena kroz konta i primjerima.
Thanks

ulagačica1983
21.09.2010., 15:53

Informacije na PM

Patrick Bateman
22.09.2010., 07:15

- programiranje (C, C++, razni RISC asembleri, Pascal)
- Fizika (1 i 2)
- Osnove elektrotehnike
- Strojno ucenje
- Elektronika 1 (elektronicki elementi, elektronicki sklopovi (samo osnove))
- Signali i sustavi
itd.

Suncana 007
22.09.2010., 07:36
***Pišem seminarske i završne radove iz područja ekonomije i turizma***

**Rok izrade je nekoliko dana, ovisno o temi**

**Za sva pitanja možete mi se obratiti na PM**

Napomena: Trenutno ne pišem diplomske radove jer nemam dovoljno vremena.

**Nudim i usluge pisanja lektire - SAMO za srednjoškolce**

Gänseblümchen
22.09.2010., 11:09

IQ007
22.09.2010., 14:28
Nekoliko iskusnih stručnjaka (FF; FNP, PMF) nudi slijedeće usluge:

I izrada postdiplomskih, diplomskih, maturalnih i seminarskih radova iz područja:ekonomije, marketinga, psihologije te ekonomije i prava Europske Unije.

II Prevođenje i lektoriranje svih vrsta radova (engl. na hrv. i vice versa)

III Izrada CV-ja (hrv. engl. tal. jezik)

IV Instrukcije (engleski jezik); 50 kn/60 min

Cijene povoljne. Kvaliteta zagarantirana. Upiti na pp.

anchy2005
22.09.2010., 14:57
Pišem sastave, radove, eseje, seminarske radove iz hrvatskog, engleskog, etike, filozofije, sociologije i sličnih područja, prevodim na engleski jezik i izrađujem powerpoint prezentacije

burnHouse
23.09.2010., 18:42
Diplomirani inženjer elektrotehnike iz Zagreba daje instrukcije iz matematike i fizike.

60 kn / sat

javite se na pm,

pozdrav

ShrinkMan
26.09.2010., 00:29
Vrlo povoljno nudim usluge:
- pisanja seminarskih radova
- pisanja maturalnih radova
- Power Point Prezentacija ( vezane ili nevezane za seminare )
- referata/eseja
- prijepisa

Najpovoljnija, brza i efikasna usluga na tržištu. Za kontakt i sve dodatne informacije koje vas zanimaju, a nisu obuhvaćene u navedenom tekstu, obratite nam se na PM.

ulagačica1983
26.09.2010., 09:30
Diplomirana ekonomistica piše seminarske, diplomske, maturalne radnje i izrađuje powerpoint prezentacije iz ekonomije i svega vezano uz ekonomiju...

Također nudim usluge prevođenja s poslovnog engleskog na hrvatski te rješavam zadatke iz statistike i računovodstva ( moguće i instrukcije )..

Informacije na PM

guitar_girl
26.09.2010., 11:02
Instrukcije iz matematike za srednje škole, također pripremam i za državnu maturu. Po potrebi radim skripte i zadatke rješavam unaprijed. Do sada samo pozitivna iskustva, a također znam organizirati gradivo. 50kn/60min (+popust na više osoba).

Također, pomoć u savladavanju gradiva, sa zadaćama i labosima iz predmeta 1.semestra FER-a- Programiranje i programsko inženjerstvo i Digitalna logika.

ponavljam oglas i samo napomena - cijena sata za predmete na FERu je 40kn/h

_Tempest_
26.09.2010., 23:34
Studentica engleskog jezika i književnosti daje instrukcije za osnovnoškolce i srednjoškolce. Upiti na privatne poruke :)

obnavljam i dodajem: 40 kn/60 min. kontakt broj: 09**********

Matematko
27.09.2010., 10:29
Nudim sljedeće usluge:

pomoć pri izradi ili izrada zadaća, seminara i slč. iz matematike za škole i fakultete - uključujući prijepis u LaTeX-u ili Wordu te izradu PowerPoint ili Beamer/PDF prezentacije;

Zagreb, uži centar

Anja_Mat
27.09.2010., 16:46
STUDENTICA MATEMATIKE drži INSTRUKCIJE iz matematike za osnovnoškolce i srednjoškolce!

Volim raditi s djecom i mladima, imam strpljenja i do sad sam imala pozitivna iskustva s pomaganjem svladavanja gradiva iz matematike :zvrko:

(u široj okolici Kvatrića)
Cijena: 50kn

Javiti se privatnom porukom!

Suncana 007
27.09.2010., 18:21
***Diplomirana ekonomistica nudi usluge pisanja seminarskih i završnih radova - ekonomija i turizam***

**Za sve informcije javite mi se na PM**

Pozz...:s

bitchy-as-usual
27.09.2010., 18:33
Pišem maturalne radove, eseje, seminarske i diplomske radove za društvene fakultete. Diplomirala sam na Fakultetu političkih znanosti.

Brza izrada, popravci ukljuceni u cijenu. Sve info na pm

mariana3
28.09.2010., 11:30
Apsolv. PMF-a (prof. geologije i geografije), ozbiljna, s preko 10 godina iskustva u radu s djecom i mladima, daje instrukcije iz ENGLESKOG JEZIKA i GEOGRAFIJE (ZEMLJOPISA) za osmoškolce u Zagrebu. :top:

* Višegodišnje iskustvo u podučavanju/instrukcijama
* Kontinuirana ili povremena poduka
* Pomoć u pripremi za test, izradi referata, pisanju domaćih zadaća i sl.
* Ovisno o raspoloživom vremenu, korištenje dodatnih materijala (zadaci, tekstovi, audio-lekcije i dr.) i metoda prilagođenih učeniku, za što uspješnije svladavanje gradiva
* Na raspolaganju sam učeniku telefonom i/ili e-mailom za konzultacije/pitanja/dogovor za dodatne sate u slučaju testa i sl., uključivo i za vrijeme praznika.
* Samo 45 kn/60 min!

Prednost zona tramvaja: okolica Cibone, Trešnjevka, Srednjaci pa do Jaruna, širi centar grada...

VAŽNA NAPOMENA: Zbog selidbe s instrukcijama možemo početi nakon 15.10.

Cijenjene upite bez obveze molim na PM. Hvala. :)