PDA

View Full Version : Lijep kurac (ovo nije još jedna tema o veličini:D)

unsa
28.10.2009., 14:02
bilo je već na miljardu postova o veličini muškog spolnog organa. Ono kaj mene zanima je to kaj to vama drage moje ljesovke znači da netko ima lijep kurac?

To mi se dogodilo jednom, da mi je jedna cura rekla da imam jako lijep kurac.
Molio bih Vas da ne komentirate o veličini.

dora5512
28.10.2009., 14:06
Lijep kurac je onaj koji te dobro izjebe... I nema tu puno pomoći.

unsa
28.10.2009., 14:08
Pa neznam, jedna mi je jednom rekla da je bla sa nekim likom koji ima ljigavog i da joj ga se gadilo pušiti!

dora5512
28.10.2009., 14:10
Pa neznam, jedna mi je jednom rekla da je bla sa nekim likom koji ima ljigavog i da joj ga se gadilo pušiti!

A moguće... Ja do sad, hvala bogu, nisam naletila na takvog.

♥ boner ♥
28.10.2009., 14:12
ja isto imam lijep kurac.....lijepo gradjen...malo deblji...crven ko jabuka..malo podugacak...dobaaaarrrrrr za susanje i pusenje...jos bolji za jebanje

stvarno imam lijep kurac :cerek: bez zajebancije

.

unsa
28.10.2009., 14:16
Gle sad nije ni mjesto,a ni vrijeme komentirati veličinu!

kundak-Ma
28.10.2009., 14:30
lijep kurac je čist kurac brate :kava: :close topic:

suicidal blonde
28.10.2009., 14:52
Nek je čist, nek se regularno diže, da nije grbav, da nije pretanak i premali, da dobro služi gazdu... i da ti ga je gušt primiti u usta....:rofl:

div
28.10.2009., 16:48
meni je moj kurac najljepši na svijetu... :D

drugog si, ionak, nemrem nabavit... :rofl:

:lol::lol:

Chocolate Puma
28.10.2009., 16:57
Cist i normalan... vise ne trazim...

decko18-msn
28.10.2009., 17:40
ja isto imam lijep kurac.....lijepo gradjen...malo deblji...crven ko jabuka..malo podugacak...dobaaaarrrrrr za susanje i pusenje...jos bolji za jebanje

stvarno imam lijep kurac :cerek: bez zajebancije

.

opisao si mog pitona:kava::mig:

Sharon Tate
28.10.2009., 17:50
bilo je već na miljardu postova o veličini muškog spolnog organa. Ono kaj mene zanima je to kaj to vama drage moje ljesovke znači da netko ima lijep kurac?

U današnje vrijeme, dovoljno je da je samo čist od kojekakvih vidljivih i nevidljivih uzročnika bolesti, ak mene pitaš. Nitko sretniji od mene ak nađem takvog :kava: Smanjit će vam se svima kriteriji...

Zoey
28.10.2009., 17:56
meni nije bas jasno zasto isticati da kita mora bit cista?
sta nije to, onak..... nesto o cemu uopce ne bi trebalo ni raspravljati?

ontopic, lijepa kita je dignuta kita.

homer11
28.10.2009., 18:01
Svaki cigo svoga konja hvali :zubo:

Zadovoljan ( i zadovoljne ) u svakom pogledu :mig:

kiss me
28.10.2009., 23:44
Nek je čist, nek se regularno diže, da nije grbav, da nije pretanak i premali, da dobro služi gazdu... i da ti ga je gušt primiti u usta....:rofl:

Sve više mi počinješ uzimati riječi iz usta :eek: Dobro dok si nešto drugo međusobno ne uzimamo iz usta :lol: :lol: :lol:

izotonik69
29.10.2009., 07:12
onaj pogled s kojim se bace na njega mi sve kaže...a pogotovo pogled s kojim ga pošalju na spavanje :cerek:

jbga,kad muški misle da im je kurac bogom dan takav kakav je i ne paze nikada na njega. no lijepo ga šišati, kupati redovito, mirišati ga, dat na masažu i tak to...kao i sebe, tako i svoj kurac treba voljeti. jer kako da voliš ženu i pičkicu, ako ne voliš svoj kurac? zar ne? :)

cinna
29.10.2009., 07:52

A kakv je nenormalni ?:raspa: Ne volim debele ,ni tanke, ni predugacke,ni prekratki ni kada poplave,nikada su bljedunjavi ni kada po crvene .:rofl:

Ni sa malim glavickom ni sa velikim. Bas me zanima kako to izgleda jedan "normalni" ?:confused:

edi_bosanceros
29.10.2009., 07:55
A kakv je nenormalni ?:raspa: Ne volim debele ,ni tanke, ni predugacke,ni prekratki ni kada poplave,nikada su bljedunjavi ni kada po crvene .:rofl:

Ni sa malim glavickom ni sa velikim. Bas me zanima kako to izgleda jedan "normalni" ?:confused:

pa on je mitolosko bice
minotaur
:rofl::rofl::rofl:
mnogo strasan a zuba nema
:lol::lol:

cinna
29.10.2009., 08:09
Oh, izmisljena stvar ?:eek: Mislila sa da postoji i da sluzi za nesta ? :rofl:

unsa
29.10.2009., 08:30
Što joj je to značilo "Imaš Prekrasan kurac"

Trnoružica7
29.10.2009., 08:42
LIJEPI ROZI!!! Ipak je za curice :D

Hatsepsut
29.10.2009., 08:43
Dobro, je li "jako lijep" ili "prekrasan"? :mig:

Prekrasan je onaj koji je savrseno simetrican, ravan (ne naginje ni lijevo ni desno), ima porculanski ten (bez crvenila i ostalih pigmentacija), optimalne velicine (univerzalno zadovoljavajuc izmedju cca 16, 17-20cm), uredno podsisan i postojan all night long.

Eto. :kava:

cinna
29.10.2009., 08:49
Stavi sliku i dokazi ovo sta si napisao ? :rofl: Ne vjerujem u mitologiju !:rofl:

florijan31
29.10.2009., 09:06
meni su vise partnerica rekle da imam ljepu kitu, kaj god to znacilo

leptirica 2
29.10.2009., 10:09
Niko mi nije reko da imam dobar qurac jer ga nemam,ali inače takve komplimente dajem u žaru sexa,oh..da..kako je dobar,,,:D

tea83
29.10.2009., 10:13
Lijepi kurac je onaj koji ucini da je mojoj picki lijepo kad je u njoj. Pri tome mi nije vazno da li je malo duzi il malo kraci, malo deblji ili malo tanji. Jedino mi je vazno da je obrijan. Cistoca se naravno podrazumijeva

izotonik69
29.10.2009., 11:15
Jedino mi je vazno da je obrijan.

znači,neobrijani lošije jebu:confused: e pa djete drago,za tebe bi ga i zapustio samo da vidiš kako jebu neobrijani :cerek:

tea83
29.10.2009., 11:32
znači,neobrijani lošije jebu:confused: e pa djete drago,za tebe bi ga i zapustio samo da vidiš kako jebu neobrijani :cerek:

Kakva sirovina
Ja sam rekla da je meni vazno a to ne znaci da sve mislimo isto. Naravno da i neobrijani kurac moze dobro jebati ali otkako sam upoznala uzitak koji mi pruza obrijani vise mi nije ni nakraj pameti pojebati se s deckom koji ga ne brije i koji ne pristaje da ga upravo tada obrijem.
A to kako ti jebes nemoj se zavaravati da mozes sam ocijeniti. Skoro svi vi muski za sebe smatrate da ste najbolji jebaci a kakvi ste stvarno mogu reci samo cure.

Dalo bi se diskutirati tko je od nas dvoje dijete. A za takve koji se nekome obracaju takvim pokroviteljskim tonom gotovo uvijek se ispostavi da imaju vrlo skromno seksualno iskustvo. Pa rijecima kompenziraju vlastitu nejebicu

salonitanka
29.10.2009., 11:35
lijep kurac je čist kurac brate :kava: :close topic:

U današnje vrijeme, dovoljno je da je samo čist od kojekakvih vidljivih i nevidljivih uzročnika bolesti, ak mene pitaš. Nitko sretniji od mene ak nađem takvog :kava: Smanjit će vam se svima kriteriji...

šta je ovo? nestašica vode i sredstava za higijenu u državi?:ne zna:

florijan31
29.10.2009., 11:39
Po ovome ispada da je čist kurac rijedak... jebate pa di vi zivite? Pa sigurno joj nebum gurnul u usta neoprani kurac

unsa
29.10.2009., 11:54
Niko mi nije reko da imam dobar qurac jer ga nemam,ali inače takve komplimente dajem u žaru sexa,oh..da..kako je dobar,,,:D

Taj kompliment je bio prije sexa, kada ga je vadila van iz gaća i primila u ruke!

Znači prije samoga sexa, dosta dugo ga je gladila

florijan31
29.10.2009., 11:56
Taj kompliment je bio prije sexa, kada ga je vadila van iz gaća i primila u ruke!

Znači prije samoga sexa, dosta dogo ga je gladila

I kod mene isto

unsa
29.10.2009., 12:16
Stavi sliku i dokazi ovo sta si napisao ? :rofl: Ne vjerujem u mitologiju !:rofl:

Za to bi se trebali upoznati u živo da ti ga pokažem!
Morali bi biti intimni, da mi povjeruješ. Mogu stavit bilo koju sliku s neta!

artye
29.10.2009., 12:23
da, slazem se da je lijep kurac- dignut kurac... ne zato sto je nedignut ruzan, nego zato sto ga se ne zamjecuje. tj. ze znam jel sam ja ikad uzivo vidjela kurac koji nije dignut na odraslom muskarcu. (e- da - sad se sjecam jesam jednom! al nisam nis upamtila o njemu osim da nije radio...)
Uglavnom. proporcionalan, mozda malo svinut nagore.
ja najvise volim kad ima onu čupavu krunicu oko glavića :) to mi je bas supač. doduse, samo 1 takvog znam...

unsa
29.10.2009., 12:27
Čupavu krunicu?
Nemam pojma na kaj misliš!

mackiaaaa
29.10.2009., 12:36
a sta je cupava krunica?????? a lijep kurac je lijep kurac nema se tu kaj rec, da je dignut, cist, aj da nenegainje bas u neke prevelike krivine da nije kvrgav tj prezilav i da neslini puno heheheh i da ima lijepu duzinu i debljinu.

izotonik69
29.10.2009., 12:43
Kakva sirovina

da,takva o kakvoj samo sanjaš...dok maštaš o svemu kaj pišeš :mig:

unsa
29.10.2009., 12:47
a sta je cupava krunica?????? a lijep kurac je lijep kurac nema se tu kaj rec, da je dignut, cist, aj da nenegainje bas u neke prevelike krivine da nije kvrgav tj prezilav i da neslini puno heheheh i da ima lijepu duzinu i debljinu.

A jel bi spavala sa muškim da mu nije lijep kurac?
Napominjem da je meni dotična gđica rekla da je prije naletavala na ljigave, ružne i da joj se sex zbog toga gadio

feels
29.10.2009., 12:50
ne dirajte te mi Tea83-u jer će bit znaaaš :)

izotonik69
29.10.2009., 13:04
čeg će biti? puno previše riječi a malo dijela? ah, da...samo izvoli, cijela je tvoja...i njena jebežljivost :rofl:

florijan31
29.10.2009., 13:06
rado cu prezentirati pripadnicama lijepšeg spola kaj je to lijep kurac :D

feels
29.10.2009., 13:08
čeg će biti? puno previše riječi a malo dijela? ah, da...samo izvoli, cijela je tvoja...i njena jebežljivost :rofl:

a tko je tebe nabrijao ha?
ohladi...

unsa
29.10.2009., 13:09
rado cu prezentirati pripadnicama lijepšeg spola kaj je to lijep kurac :D

Ej! Ovo je moja teme, odi si otvori svoju!

he he:)))))))))))))))))))

Ja demonstriram pripadnicama ljepšega spola

mukotrpak
29.10.2009., 13:09
Ušo Crnogorac u ordinaciju, izvadio mališana i položi ga na stol ispred doktora.
- Što je čoče, jel boli?
- Ne boli
- Jel peče?
- Ne peče
- Jel svrbi?
- Ne svrbi
- Pa što je onda?
- Viđu ga doktore kako je lijep!

Pantelija
29.10.2009., 13:11
Cura mi reče: "srednje dug ne prevelik, kad napravim krug palcem i kažiprstom da se vrhovi spoje da je širok, naglašen glavić, roz". To je moj:D :cerek:

tea83
29.10.2009., 13:15
da,takva o kakvoj samo sanjaš...dok maštaš o svemu kaj pišeš :mig:

O klanjam se Visosti. Bit cu Vasa poslusna i ponizna robinja koju mozete jebati kad god zazelite. Samo Vi. Ne postoji nijedan muskarac na ovom svijetu koji Vam je ni priblizno ravan.

Eh jadnice, nisi valjda u ovo gore povjerovao. O tebi ne bi sanjala ni ona plasticna lutka na napuhavanje a kamoli ziva zena.

unsa
29.10.2009., 13:19
Oko čega ste se Vas dvoje sad zakačili da mi je znati!
Netko mora da je isfrustriran!

linea alba
29.10.2009., 13:20
Ja sam nekako mislila da je važno da je funkcionalan, estetika mi je pala u drugi plan :zubo:

unsa
29.10.2009., 13:23
Zmisli se u klečećerm stavu i primaš ga u ruke!
Zar ti ber malo estetika ne igra ulogu?
Kaj ako ima neke prišteve po sebi, kaj ja znam, kao pelud?

lovator
29.10.2009., 13:35
Pun kurac mi je lijep kurac

cinna
29.10.2009., 13:49
Za to bi se trebali upoznati u živo da ti ga pokažem!
Morali bi biti intimni, da mi povjeruješ. Mogu stavit bilo koju sliku s neta!

Vjerujem ti na rijec,nemas nista da mi dokazujes.:) Samo se nisam na tvoj post osvrnula,vec na jedan drugi,gdje je opis bio vise nego privlacan.

linea alba
29.10.2009., 13:59
Zmisli se u klečećerm stavu i primaš ga u ruke!
Zar ti ber malo estetika ne igra ulogu?
Kaj ako ima neke prišteve po sebi, kaj ja znam, kao pelud?

Nemoj dalje, svega ti, počele su mi se svakakve slike po glavi motati :lol:

Ha dobro valjda ono što si voljan i spreman, a pogotovo željan staviti u usta, mora ti i biti lijepo (smješna sam sama sebi poslije ove izjave:lol:) iskreno, evo dok ti nisi otvorio tu temu, nisam razmišljala o tome:ne zna:

florijan31
29.10.2009., 14:02
ja sam dobio ovak komentar. " čvrst, praviilan,rozi i mirisan " poslije je slijedio epitet lijepog, e sad valjda je to to

unsa
29.10.2009., 14:05
Opet ti!

Ne radi se o tvom penisu, nego mišljenje i komentari ženskih osoba!
Ženska percepcija lijepih kuraca, kakve oni vole

florijan31
29.10.2009., 14:06
pa to sam i napisal, kaj mi je zena rekla, znaci zenska perspektiva

unsa
29.10.2009., 14:09
Dalo bi se raspravljat o lijepim vađajnama, stvarno ih ima lijepih.
Mišljenja sam da muškima estetika vađajne ne igra nikakvu ulogu, dok kod ženske populacije nije tako!
:)))))))

florijan31
29.10.2009., 14:12
O kako ne, meni igra

Krle
29.10.2009., 14:15
Lijep one misle funkcionalan, da ih dobro prodrma, da su sve poslije lude od toga!!!

unsa
29.10.2009., 14:19
Sve to stoji, funkcionalan!
Ali ako im je estetski lijep onda će cijelo vrijeme misliti o njemu, neće ga moč izbacit iz glave.
Ako je ljigav, grbav, žilav gadit će im se

Anya Amasova
29.10.2009., 14:52
evo da i ja dam svoj obol ovoj temi, prvo sam mislila staviti link od nekog random lijepog kurca ali sam onda skuzila da ako ne vidim i lice vlasnika lijep kurac mi postane manje interesantan, pa bi rekla ovako; 18,19 ajd :zubo: i 20 cm, pravilan, srednje debljine, u erekciji ide prema gore :neznamovajtrenkakodrugacijeopisati: ugodne roze boje, bez mirisa i okusa (ne racunam spermu), jaja puna, proporcionalna s kurcem, NEviseca!

skoro sam i zaboravila; ako mu performanse i nisu bas nesto 'zalud mu sva prekrasnoća.. :p

mackiaaaa
29.10.2009., 15:04
unsa pitao si dal bi mi se gadio sex ako mi kurac i nije tako lijep, a cuj sta ja znam, imala sam prilike vidjetii i manje lijepih, u tom trenutku sexa i nisam mislila bas dal mi je lijep ili ne, al da mi je bio manje lijep nego neki drugi kurac a to je, sve moze proc dok se vodi higijena i dok god me zadovolji.

unsa
29.10.2009., 15:13
Jasno,znači zadovoljstvo ispred estetike!
Velim ti neznam zakaj je bilo tih komentara?
I to 10-ak minuta ga ja držala rukama i hvalila njegov izgled.
Možda se cura pali na izgled kurca, tko će ga znat!
Ak niš drugo bila je zadovoljna u licu, sjaila je zadovoljstvom, bila je ushitrena!
:)

grintava koza
29.10.2009., 15:17

to znači da bi ga slikale i držale kao screensaver na mobu ili kompu :D

meni je lijep kurac normalne veličine (ne LJESovski), s tim da glavić mora bit jednako debeo kao ostatak kite, i fino zaobljen, bublast... ne znam kako da to opišem :lol: ne volim kad je glavić premalen u odnosu na kitu :kava:
uredno podšišan i obožavam kad se ocrtava ona središnja crta, mišić ili već koji k... to je, valjda znate na šta mislim :rofl:

@anya amasova: "...pravilan, srednje debljine, u erekciji ide prema gore :neznamovajtrenkakodrugacijeopisati: ugodne roze boje, bez mirisa i okusa (ne racunam spermu), jaja puna, proporcionalna s kurcem, NEviseca!"
- potpisujem. posebno ovaj dio o visećim jajima - to mi je jako odbojno.

unsa
29.10.2009., 15:21
Znači to je onda to!
Zato sam i dobio komplimente.
Hvala!

Chocolate Puma
29.10.2009., 15:24
Moza mozes u modele se bacit :zubo: :p

unsa
29.10.2009., 15:30
A gdje bi se nosile te revije?

Anya Amasova
29.10.2009., 16:20
@unsa; a da malo manje filozofiramo i da ti nama pokazes svoju alatku da na licu mjesta procjenimo jel cura u pravu ili te samo mulja jer ustvari misli suprotno ali da te ne povrijedi je prosrala ovo kak ti je dobaaar? :zubo:

unsa
29.10.2009., 16:23
Opet ti kažem, nema veze sa sexom, znači držala ga je rukama i 10-ak minuta milovala i rekla da nije vidjela ljepšeg do sada!
Poslije je pao sex!
Moj kurac može vidjet samo ženska koja je intimna samnom,koju ja mogu vidjet golu!

Drins
29.10.2009., 16:28
moj je kitastičan :D

Anya Amasova
29.10.2009., 16:33
Opet ti kažem, nema veze sa sexom, znači držala ga je rukama i 10-ak minuta milovala i rekla da nije vidjela ljepšeg do sada!
Poslije je pao sex!
Moj kurac može vidjet samo ženska koja je intimna samnom,koju ja mogu vidjet golu!

hmmm, mozda su svi koje je do sad vidjela bili grozni pa je tvog sad docekala ko ozebli sunce? :p:D , mislim i to je moguce,zar ne? i ti sam se ne mozes nacuditi njenom odusevljenju :D

i meni se nije problem skinuti ako ces se i ti.. :p :mig:

unsa
29.10.2009., 16:42
A gdje bi se ti t skinula?
Pred forumskim auditorijem?
Ni meni se nebi bio problem skinut gol, ako smo sami

unsa
29.10.2009., 16:44
Ajde ako ćeš tako!
Kakve si sve kurce do sada susretala, estetski?
Da li si se našla oči u oči s grdima, lijepima, kakvima?

unsa
29.10.2009., 16:48
Cura ga je milovala 10-ak minuta i odamh navlažena rekla "Stavi mi ga"
Ja sam ju htio izlizat, nije mi dala, željala ga je u sebi!
Cijeli čin oprašivanja je govorila "Kako imam prekrasan kurac, savršen glavić, crtu..."

Anya Amasova
29.10.2009., 17:04
vec sam jednom ovdje spominjala da sam imala srecu da sam samo na estetski lijepe nailazila, vec nakon kraceg upoznavanja bi imala hunch kaj se krije ispod odjece (hvala onom koji me takvim njuhom obdario) ali zahvaljujuci bespucima interneta i mojoj znatizelji imala sam prilke svasta vidjeti i zbog toga sam jos vise zahvalna na karama koje su kroz moj zivot prosle.. :D

ne bi se skidala pred LJES publikom, nisam sramezljiva ali tako nesto se ipak mora zasluziti, bar kod mene :rolleyes:

Cijeli čin oprašivanja je govorila "Kako imam prekrasan kurac, savršen glavić, crtu..."

hmmm...:klopa:
..jos ako imas zgodnu facicu..

unsa
29.10.2009., 17:06
hmmm...:klopa:
..jos ako imas zgodnu facicu..[/QUOTE]

A čuj ovak nemreš znat!
Mogu ti posalt sliku pa da sama prosudiš!
:)

Anya Amasova
29.10.2009., 17:19
a da prvo ispraznis inbox? :ceka:

unsa
29.10.2009., 17:25

Jesam!

mackiaaaa
29.10.2009., 17:39
opaaa oce to past neki sex izmedu forumasa

mackiaaaa
29.10.2009., 17:40
opaaa oce to past neki sex izmedu forumasa :klopa:

USB-stick
29.10.2009., 17:59
Podosta velik kurac koji je uvinut u jednu stranu?
Dali je to lijepo ili ružno?
Kome jedno a kome drugo?
Da vidimo!!

SnoopyHR
29.10.2009., 18:04

i jel lipsi od mene? :cerek:

mackiaaaa
29.10.2009., 18:08
nevolim kad je kurac kriv, da ide previse u neku stranu ok je ak lagano al ak je previse onda mi je to ruzno

unsa
29.10.2009., 18:13
nevolim kad je kurac kriv, da ide previse u neku stranu ok je ak lagano al ak je previse onda mi je to ruzno

Možda bi bilo zgodno da se posta link sa kurcima raznog tipa pa da vi cure komentirate koji je najljepši.

SnoopyHR
29.10.2009., 18:13

moj ide malo u lijevo :kava:

mackiaaaa
29.10.2009., 18:18
rekla sam da je ok malo, al ne jako puno.

SnoopyHR
29.10.2009., 18:21
smije li se ovdje okacit kujac? :D

Wannda
29.10.2009., 18:41

e vidiš to sam ja jednom pokušala objasnit frendici i ona mi se smijala, misla sam da sam jedina koja brije o lijepom...

Dakle priča je išla tako da sa današnjeg gledišta je to jedan od onih "ajme majko zašto" dečkiju, ali kolko god bio ljigav i jadan stvarno mu je lijep. da :kava:

Izgleda... neznam... lijep je... ono, ima lijep ten... neka lijepa boja, ko nakvarcan... predivna koža, žile ono... lijepo posložene...
Znam da mutavo zvuči al, da, lijep je :ne zna:

Iako mu je 16 tek... (centimetara)
Neće narast, nije više u tim godinama...
Jedan je od manjih koje sam vidla...
Al lijep...

E, al vidla sam ja još jednog lijepog, najljepšeg, al njega još nemam :mama:

Pa istina je, postoje ružni ...
Postoje ružne pičke i ružni kurci.
Tu se nema kaj raspravljat.
Meni su ružni oni bljedunjavi :facepalm:

Wannda
29.10.2009., 18:43
.

SnoopyHR
29.10.2009., 18:45
evo zene za ovdje imate preko 100 kujaca , uzivajte

http://www.yusex.com/photos/showgallery.php/cat/507/page/1

unsa
29.10.2009., 18:45
E, al vidla sam ja još jednog lijepog, najljepšeg, al njega još nemam :mama:[/QUOTE]

Kak si ga vidla, a nemaš ga?

Nisi ga osjetila, nije pao sex, samo oralac?

unsa
29.10.2009., 18:48
evo zene za ovdje imate preko 100 kujaca , uzivajte

http://www.yusex.com/photos/showgallery.php/cat/507/page/1

Ja nemrem vjerovat da ti tražiš i gledaš kurce prek neta, a muško si!

mackiaaaa
29.10.2009., 18:48
evo meni sa onog linka je zbilja ruzan u prvom redu onaj zadnji, kad je onak glavic izrazajan jako.

SnoopyHR
29.10.2009., 19:10
Ja nemrem vjerovat da ti tražiš i gledaš kurce prek neta, a muško si!

Momak ti si prvi poceo sa kurcima i 10 puta si napisao kako ti je cura govorila da imas predivnog, eto to ja nemogu vjerovat :kava:

Jos gore kazes da bi bilo zanimljivo da cure stavljaju linkove kurceva i da komentiraju, posto znam za ovu stranicu di ima raznih slika vidio sam da ima i kurceva nekoliko stotina pa sam curama olaksao da se jadne ne muce , ovdje ima svega na jednom mjestu a to je bila i tvoja ideja.

Wannda
29.10.2009., 19:42
Kak si ga vidla, a nemaš ga?

Nisi ga osjetila, nije pao sex, samo oralac?

Ma tako slično :(

artye
29.10.2009., 19:51
Čupavu krunicu?
Nemam pojma na kaj misliš!

onak na rubu glavića. izgleda ko mala krunica :D

mackiaaaa
29.10.2009., 19:57
ma nekuzim tu cupavu krunicu, sta ima dlake oko glavica il kaj hehehehe

artye
29.10.2009., 20:03
eh, nisam nasla takvog na webu... jaj tu na ovoj stranici ima nekih fakat groznih....

uglavnom, ima ko ovaj tulipan krunicu : http://img97.imageshack.us/i/tulipan7nm.jpg/
nježniju, manju i nije jednako izrazena po čitavom opsegu... vrlo funkcionalna stvar također :)

artye
29.10.2009., 20:06
... ili ko triceratops http://hugemistakes.com/wp-content/uploads/2008/03/triceratops.jpg

mackiaaaa
29.10.2009., 20:11
hm vrlo zanimljivo, sd si nekak to mogu poslozit u glavi na sto mislis, ali nikad nisma to primjetila na kurcu, ili to moj decko nema hehehe.

Žic
29.10.2009., 21:54
eh, nisam nasla takvog na webu... jaj tu na ovoj stranici ima nekih fakat groznih....

uglavnom, ima ko ovaj tulipan krunicu : http://img97.imageshack.us/i/tulipan7nm.jpg/
nježniju, manju i nije jednako izrazena po čitavom opsegu... vrlo funkcionalna stvar također :)

evo da te poštedim muka, jel ovo?
http://en.wikipedia.org/wiki/Hirsuties_papillaris_genitalis

mackiaaaa
29.10.2009., 22:36
uh kaj nije ovo neka bolest na kurcu au gorzno, ak si na to mislila da ima kurcevu krunicu to je grozno.

USB-stick
29.10.2009., 22:57
Idemo sto bi rekli za ovog?
http://img248.imageshack.us/img248/499/1008494.jpg
http://img248.imageshack.us/img248/3263/1008488.jpg

SnoopyHR
30.10.2009., 02:39
Idemo sto bi rekli za ovog?
http://img248.imageshack.us/img248/499/1008494.jpg
http://img248.imageshack.us/img248/3263/1008488.jpg

nevalja jer nema kurcevu krunicu :D

izotonik69
30.10.2009., 07:40
a tko je tebe nabrijao ha?
ohladi...

...ili :confused:

brrrr..sav sam se smrzo...brrrr

O klanjam se Visosti. Bit cu Vasa poslusna i ponizna robinja koju mozete jebati kad god zazelite. Samo Vi. Ne postoji nijedan muskarac na ovom svijetu koji Vam je ni priblizno ravan.

Eh jadnice, nisi valjda u ovo gore povjerovao. O tebi ne bi sanjala ni ona plasticna lutka na napuhavanje a kamoli ziva zena.

ej,curetak..kaj se jezdiš? ak te svrbi, pun je ljes kostura koji jedva čekaju...:rolleyes:

ajmo o temi..pa počeli su padat pravi kurci..ajme, hoće li ovo postat TOP tema...hoće li..ajmo LJESovci...kurce na vidjelo :cerek: neka žene, ali i ovi curetki pasu oke...možda siđu s mašte na javu :lol:

e, pitao bi nekaj ljepši spol? bi li prepoznale svaki kurac kojeg ste ševile? ono...recimo, stave ljesovci svoje kurčine u izlog, a kad tamo, opaaa, pa ovoga sam ševila prije tri godine..tako da pitam, prepoznajete (pamtite) li kurčeve koje ste ševili?

tea83
30.10.2009., 08:55
ej,curetak..kaj se jezdiš? ak te svrbi, pun je ljes kostura koji jedva čekaju...:rolleyes:

ajmo o temi..pa počeli su padat pravi kurci..ajme, hoće li ovo postat TOP tema...hoće li..ajmo LJESovci...kurce na vidjelo :cerek: neka žene, ali i ovi curetki pasu oke...možda siđu s mašte na javu :lol:

e, pitao bi nekaj ljepši spol? bi li prepoznale svaki kurac kojeg ste ševile? ono...recimo, stave ljesovci svoje kurčine u izlog, a kad tamo, opaaa, pa ovoga sam ševila prije tri godine..tako da pitam, prepoznajete (pamtite) li kurčeve koje ste ševili?

Curetak od koga bi ti mogao puno nauciti o sexu. Ali na tvoju zalost neces, ja ipak biram s kime cu se jebati. Tako da ce i dalje za tebe zensko tijelo ostati strano tijelo.

I tako bi po tebi ljesovci trebali staviti kurcine u izlog. Pa budi prvi koji ce to uciniti, muskarcino :rofl::rofl:. Naravno, ako imas sto staviti. Cisto sumnjam da se tvoj moze ubrojiti u kurcine, gotovo sam 100% sigurna da se kod tebe radi samo o kurcicu. Zato vjerovatno i jesi takav galamdzija. Znas ono, jak na rijecima a od kurca niti k :rofl:

izotonik69
30.10.2009., 09:02
lako je isčitati strah od nepoznatog zapakiran u šareni omot klasične spike velikog galamđije...no kako je srećom tvoje tijelo JEDINO žensko tijelo, u pravu si..neću upoznati žensko tijelo niti se naučiti kako uživati u njemu...sve mi dođe da kleknem i zamolim te da mi ne uskratiš taj neponovljivi doživljaj :cerek:

a kaj se tiče kurca..pa ako se ne varam, već su ga ljesovci stavili u izlog...a svrbi me jedna slika..o da, kako svrbi...no kaj da ja stavljam svoj, kako si rekla, kurčić u izlog naspram ovih kuraca s kojima se vi jebete..sve ogromnjare neke hehe :):) al svrbi..jako jako