PDA

View Full Version : Kako do West Gate Shopping Citya kod Zaprešića?

luka skay
28.10.2009., 22:15
kako doci do west gate Shopping City kod Zapresica

scripta elegans fe
28.10.2009., 22:45
a od kud ides?

Pali_andjeo
29.10.2009., 02:06
Iz Zagreba? Objasnite :s

GEISCHA
29.10.2009., 08:27
Recimo s Črnomerca?

scripta elegans fe
29.10.2009., 16:28
poslije podsuseda je ona malo "brza" cesta kojom se ide do bistre, zapresica.... ne skrecete za bistru ni zapresic vec idete ravno.. kao na nadvoznjak... mislim da je na putokazu za krapinu... sad koliko se dugo vozi do tam.. ne znam.. nes sitno... nekoliko min..

Pali_andjeo
29.10.2009., 18:59
A bez auta jel se može doć do tam?

scripta elegans fe
29.10.2009., 19:08
hm... za sad mislim da ništa ne postoji.... ali kako to uvijek bude izmislit će već nešto... :D sumnjam da će diša westgatea dopustiti da ljudi koji nemaju auto da ne dolaze... znam da se gradi (ne znam jel dovršena) cesta iz zaprešića koja će doslovno ići direkt do west gatea..

majacujica
01.11.2009., 19:20
a jel neko zna kad ce pocet vozit neki bus do tam???ja sutra počinjem radit tam a uopće nezz kak ću inače ić do tam :(

Pali_andjeo
04.11.2009., 01:43
Ja sam čuo da ima u Zaprešiću bus za west gate, jel to točno, zna netko možda?

Ty31
04.11.2009., 18:42
mene muči isti problem po pitanju prijevoza...Svi su nekaj čuli al niš konkretno..Danas sam zvala west gate pa se ne žele javiti...Grozno!!! zanima me od glavnog kolodvora kak da dođem do tamo????

Firestarter '87.
04.11.2009., 19:34
Bit će autobusna linija. Na cesti ispred West Gate-a napravljene su dvije bus stanice (kod svakog ulaza). A most iz Zaprešića još nije spojen na zagorsku magistralu. Al mislim da se radi na tome. Preusmjerili su promet na prilaznu cestu prema šoping centru i magistralu su počeli štemati... Valjda pripremaju za spajanje mosta.

scripta elegans fe
05.11.2009., 16:20
ja sam jucer dvaputa vidjela (na bolonji i ilici tam kod tozove stanice) crveni bus na kojemu pise west gate... i napred je imao isprintano nes i nakeljeno.. sad jel to neki lokalac koji je dao da se west gate reklamira ili je to stvarno uvedena neka njihova linija :ne zna:

edit: njihova stranica je napokon proradila kako spada.. imaju kartu (http://www.westgate.com.hr/index.php?lan=cr&id=220) kako do njih... o busu ni 'w'

Megara
05.11.2009., 21:38
a jel neko zna kad ce pocet vozit neki bus do tam???ja sutra počinjem radit tam a uopće nezz kak ću inače ić do tam :(

ja isto. popizdit ću ak nekaj ubrzo ne naprave. :(

sinke_28
05.11.2009., 21:47
kaj se to vec otvorilo

Megara
05.11.2009., 22:43
nije al radn ici pune robu i to. radi se punom parom tamo da sve bude na datum.

Spirit2009
06.11.2009., 14:49
Koliko sam ja informirana rekli su mi da uvode liniju autobusni kolodvor -črnomerac -podsused -zaprešić-west gate ...sad jesu li je već uveli ili će ju uvest ..hehehe ..velika je razlika ...
Uglavnom i ja radim tamo od ponedjeljka ..pa se nadam da će do tad UVEST LINIJU. A trebali bi jer inaće kao shoping centar nećemo baš imat puno posla :(

Ty31
08.11.2009., 21:56
Ovak...svaki dan ide autobus PRESEČKI sa autobusnog kolodvora terminal 601-609 ( ovisi gdje stane ) polazi u 8 h 10,12,14,16 h i ide prema črnomercu tamo stane i u podsusedu pokupi ljude i ide skroz ispred WG.
nazad prema autobusnom kolodvoru ide svakih dva sata..zadnji ide u 22 h a onaj prije u 19 h eto...ja putujem već par dana tamo i luda sam..baš mi nije idealno riješenje al kaj sad....EEEE DAAAA... obavezno dođite kad idete doma na stanicu 10 min prije da vam ne ode bus jer je meni otišao prije termina.UŽAS !!!!! pozz i vidimo se u westaću hahahahaha

Ty31
08.11.2009., 21:57
eee da bus nije crvene boje ..možda dva su crvena al to više zbog reklame a ostali su normalni PRESEČKI

rina-tara
09.11.2009., 21:00
a koliko kosta karta?? i kad polazi iz podsuseda

Pali_andjeo
09.11.2009., 21:29
Čuo sam da od črnomerca košta 10 kn, a iz podsuseda 7 kn. :mig:

luda marina
10.11.2009., 10:19
Ma joj, ja se sve premišljam jel bi išla radit tamo il ine, dok se ja smislim više neće trebat ljude, he he, stvarno mi je problem prijevoz...
Jel ide možda neko s Črnomerca?
Kolko otprilike treba busu da dođe do Črnomerca, a kolko mu sveukupno treba do West gate-a?
Daleko mi je...
Hvala...
:)

jonasica4ever
12.11.2009., 10:08
joj joj joj daj ja nis ne kuzim.

sa crnomerca ide bus za west gate koi se placa 10 kn?

oki doki...

kolko mi treba do tam???

ide li svaki dan u 8, 10, 12.........sati ili ??

DAJ MI PLIZZZ ODGAJTE!!!

scripta elegans fe
12.11.2009., 10:55
e ppl ipak je zet uveo liniju... malo sje*ano vozi.. ali je ima.. :D

170 JAREK DONJI - WEST GATE

http://www.zet.hr/media/66238/170.pdf

jacy
12.11.2009., 11:25
http://www.presecki.hr/putnicki/voznired/WEST%20GATE.pdf

pravnicap
12.11.2009., 17:46
a kako do tog Jarek Donjeg stici?

scripta elegans fe
12.11.2009., 17:54
kad ides zapresickim busom (crnomerec -> zapresic) stanica iza podsuseda...

inace zagrebacki pokaz ne vrijedi za taj bus treba vam druga zona zapresic-bistra

tinar
12.11.2009., 18:15
E baš me zanima kak je danas izgledalo to otvorenje. Meni baka živi u Pojatnom (selo blizu tog WestGatea) pa često idem tom starom zagorskom i prolazim pokraj WG. U nedjelju sam prošla onuda i cesta je bila katastrofa. Sve u radovima, u čunjićima i izrovano i bez poštenog proširenja... ak su to uspjeli do danas sve pokrpat i sredit, svaka čast. Al nekak sumnjam...

Trebali bi napraviti i most malo niže, za prilaz iz Zaprešića, ali nekak mi se čini da to nebu tak skoro. Naime on je već sagrađen ali dolazi tik do ceste i viši je od nje jedno metar. Ne znam šta misle s tim... možda napraviti nadvožnjak pa cestu spustit dolje, ne znam....

Općenito taj cestovni prilaz mi se čini katastrofa. Bit će gore od onog za City Centar One, di su uvijek kolone od po sto metara.

Pali_andjeo
12.11.2009., 19:34
Ja bio sad u WG, koma prijevoz.. svakih 1 sat, ne mora se plačat karta jer samo jedna stanica 5 min, ko će gledat :rofl:....jedina mana WG je prijevoz :flop:

Cozmika
12.11.2009., 21:18
ak sam ja vas sad skužila....

Dakle idem s Črnomerca... Idem na 172 bus jelda?

scripta elegans fe
12.11.2009., 21:22
ak sam ja vas sad skužila....

Dakle idem s Črnomerca... Idem na 172 bus jelda?

da.. i onda poslije podsuseda na 170 ;)

Cozmika
12.11.2009., 21:33
Koja glupost!!!!!!!!! Ne idem, sranje

light_blue
13.11.2009., 10:37
a kolko kosta karta s preseckim ako se ide s glavnog kolodvora? mislim, prijevoz im je fakat koma, moras ici bogu iza nogu da uopce sjednes za bus do tamo, a ovi presecki su privatnici, pa nece biti jeftini kao gradski prijevoz.. bar ja tako mislim :p a vi mi recite da nisam u pravu :D

Fufi3112
13.11.2009., 13:43
karta s glavnog kolodvora i iz črnomerca je 10kn, a iz podsuseda 7kn

scripta elegans fe
13.11.2009., 14:02
karta s glavnog kolodvora i iz črnomerca je 10kn, a iz podsuseda 7kn

:eek: onda te ispadne jeftinije ako nemas zetov pokaz

pravnicap
13.11.2009., 21:37
ja sam danas bila, i meni su ova 172-ica i 170-ica sasvim ok za pravu ruku...mislim dok se ljudi malo snadju:)
a i west gate je zakon!:top:

Ty31
13.11.2009., 22:04
Ja fakat ne kužim zakaj toliko kukate za taj prijevoz????? halooo??? pa svi bi neki komfor...Kaj ste na štakama??? ili invalidi ?? dajte malo života i uživajte.Fakat ste pesimisti...Ja putujem radi posla tamo dobrih dva sata i kaj mogu...šutim i idem jer mi druge nema.Ok je al bit će i bolje.Tu neki pitaju za prijevoz do west gate-a radi shopinga i problem im je a ja tak svaki dan putujem ...ma nemam riječi...
Jedna OBAVIJEST vezana za prijevoz busom ZET-a !!!! Meni su rekli iz uprave west gate da je karta do D.Jareka BESPLATNA!!! tako da ne kupujte kartu jwer je danas u busu jedan dečko pitao za kartu a vozač je potvrdio da se plača.Što nije točno...eeee i još jedna glupost...Presečki karta stoji 10 kn od autobusnog što je točna inf. a meni su naplatili 13 na blagajni uz opravdanje da je to PDV.bezobrazno od njih a odma na črnomercu je naplatio 10 kn a ista su zona.Treba ih prijaviti.

tinar
13.11.2009., 23:51
^ Uvijek se treba buniti jer se samo tako stvari mogu poboljšati. :p

LukaCrnkovic
14.11.2009., 14:41
e ljudi a što je s vlakom? čuo sam da se tako najlakše dođe do tamo. Ovak s busom trebam 2 puta presjedati,tak da mi ispadne bliže do maribora s autom nego s busevima do west gatea :S

scripta elegans fe
14.11.2009., 15:23
e ljudi a što je s vlakom? čuo sam da se tako najlakše dođe do tamo. Ovak s busom trebam 2 puta presjedati,tak da mi ispadne bliže do maribora s autom nego s busevima do west gatea :S

gdje si cuo da je tako lakse?
mislim... mozes ic vlakom pa sides stanicu poslije Zapresica (vlak mora biti onaj "zagorec" ne prigradski), ali onda imas jakooo puno pjesice...

Boy_toy
18.11.2009., 23:52
Ma joj, ja se sve premišljam jel bi išla radit tamo il ine, dok se ja smislim više neće trebat ljude, he he, stvarno mi je problem prijevoz...
Jel ide možda neko s Črnomerca?
Kolko otprilike treba busu da dođe do Črnomerca, a kolko mu sveukupno treba do West gate-a?
Daleko mi je...
Hvala...
:)

više ti se isplati biti siromašna neg skroz do tamo ići
:rofl:
ionak je to ko city centar, samo puta 10
sam kaj tam ima zraka za promjenu :D

penzl
19.11.2009., 00:00
gdje si cuo da je tako lakse?
mislim... mozes ic vlakom pa sides stanicu poslije Zapresica (vlak mora biti onaj "zagorec" ne prigradski), ali onda imas jakooo puno pjesice...

onda je bolje vlakom do zaprešića pa na bus ..

scripta elegans fe
19.11.2009., 09:54

radije do podsuseda jer...
i u jednom i drugom slucaju moras opet na zapresicki bus da bi se vozio tu jednu stanicu da bi dosao do stanice gdje stoji 170 :zubo:..
zapravo ako ides iz podsuseda mozes 172 i 176... iz zapresica samo 172
jedostavno je nemoguce vlak -> 170 :D

penzl
19.11.2009., 10:55
radije do podsuseda jer...
i u jednom i drugom slucaju moras opet na zapresicki bus da bi se vozio tu jednu stanicu da bi dosao do stanice gdje stoji 170 :zubo:..
zapravo ako ides iz podsuseda mozes 172 i 176... iz zapresica samo 172
jedostavno je nemoguce vlak -> 170 :D

da, je,malo je nezgodno.
mislia sam vlakom do zaprešića,pa na bus do jareka pa onda na ovaj za WG..

mala_spg
21.11.2009., 08:25
jel zna ko di točno stane na črnomercu ovaj presečki bus?

scripta elegans fe
21.11.2009., 10:42
jel zna ko di točno stane na črnomercu ovaj presečki bus?

ako nema svoju stanicu tam skroz na onoj strani di je konzum onda obicno stane gdje stoji 109 i 146

scripta elegans fe
28.12.2009., 11:02
http://westgate.com.hr/index.php?lan=cr&id=220

ako jos ima nekog tko se ne snalazi... :D

Alfa KT
11.01.2010., 22:39
jel isao netko od glavnog kolodvora do podsuseda vlakom,pa od tamo busom do westgate-a? i kolko je karta?

JoWaN
11.01.2010., 23:54
jel isao netko od glavnog kolodvora do podsuseda vlakom,pa od tamo busom do westgate-a? i kolko je karta?

Od Podsuseda ima bus, no mislim da se karta nista ne placa, i da vozi svakih 30 min.

Alfa KT
12.01.2010., 13:27
Od Podsuseda ima bus, no mislim da se karta nista ne placa, i da vozi svakih 30 min.

e to me zanimalo,hvala
i gdje taj autobus stoji, blizu pruge negdje odmah ili?

real2real
21.03.2010., 13:28
kako doci do west gate Shopping City kod Zapresica

a da li tko zna kako da iz koprivnice dođem do west gate shopping city do zaprešića i gdje da uđem na autocestu zagreb macelj?

charly2
21.03.2010., 23:17
a da li tko zna kako da iz koprivnice dođem do west gate shopping city do zaprešića i gdje da uđem na autocestu zagreb macelj?

kaj će ti autocesta zg-macelj? na naplatnoj postaji Ludbreg uđeš na autocestu i voziš do zg. u zg ideš po obilaznici do izlaza zagreb zapad i nastaviš prema krapini. ali NE po autocesti. moraš na staru zagorsku. pogledaj tu http://www.hak.hr/map2/map2.aspx?t=2

real2real
23.03.2010., 14:37
kaj će ti autocesta zg-macelj? na naplatnoj postaji Ludbreg uđeš na autocestu i voziš do zg. u zg ideš po obilaznici do izlaza zagreb zapad i nastaviš prema krapini. ali NE po autocesti. moraš na staru zagorsku. pogledaj tu http://www.hak.hr/map2/map2.aspx?t=2

ok puno hvala

Gilach
23.03.2010., 15:28

A kaj će mu uopće placanje autoceste i produživanje puta preko Ludbrega za 30km ? :confused:

real2real, odi normalno za Zagreb preko Križevaca i Vrbovca jedino nemoj silaziti sa obilaznice u Zagreb već nastavi njome do izlaza za Pojatno i Zabok, vrlo blizu toga ti je WG.
I NE ulaziš na autocestu Zagreb - Macelj, silaziš cca kilometar prije naplatnih kućica, ako dođeš do naplatnih, to ti je znak da si fulao izlaz tako da budi koncentriran i pripravan kada dođeš skroz do zapadne strane Zagreba po obilaznici.

I pripazi da obilaznicom ne odeš za Ljubljanu, vidjet ćeš na obilaznici ogromni natpis motel Plitvice i veliko odmorište i benzinske, km iza toga imaš skretanje za Krapinu/Maribor i tamo skrećeš...

Sve skupa je vrlo jednostavno, od Koprivnice do WG imaš doslovno 4 skretanja ukupno, samo prati znakove i to je to...
Evo ti i gps karta gdje si možeš sam složit rutu.
http://82.193.221.213/GElin2/

charly2
23.03.2010., 22:45
A kaj će mu uopće placanje autoceste i produživanje puta preko Ludbrega za 30km ? :confused:

real2real, odi normalno za Zagreb preko Križevaca i Vrbovca jedino nemoj silaziti sa obilaznice u Zagreb već nastavi njome do izlaza za Pojatno i Zabok, vrlo blizu toga ti je WG.
I NE ulaziš na autocestu Zagreb - Macelj, silaziš cca kilometar prije naplatnih kućica, ako dođeš do naplatnih, to ti je znak da si fulao izlaz tako da budi koncentriran i pripravan kada dođeš skroz do zapadne strane Zagreba po obilaznici.

I pripazi da obilaznicom ne odeš za Ljubljanu, vidjet ćeš na obilaznici ogromni natpis motel Plitvice i veliko odmorište i benzinske, km iza toga imaš skretanje za Krapinu/Maribor i tamo skrećeš...

Sve skupa je vrlo jednostavno, od Koprivnice do WG imaš doslovno 4 skretanja ukupno, samo prati znakove i to je to...
Evo ti i gps karta gdje si možeš sam složit rutu.
http://82.193.221.213/GElin2/

da, imaš pravo. bolje preko Vrbovca. bliže je i ne mora plaćat cestarinu. inaće, treba pazit da ne skrene za Zaprešić nego za Pojatno. to je pod obavezno.

real2real
25.03.2010., 13:30
da, imaš pravo. bolje preko Vrbovca. bliže je i ne mora plaćat cestarinu. inaće, treba pazit da ne skrene za Zaprešić nego za Pojatno. to je pod obavezno.

hvala puno ste mi pomogli

Dianaa
13.04.2010., 22:10
kad dodjem zagreb zapada , di onda da idem tacno da dodjem do westa

scripta elegans fe
13.04.2010., 22:46
Zagreb zapad? sto? izlaz na obilaznici?

angelina333
13.05.2010., 21:42
bus linije za wg nisu loše http://westgate.com.hr/index.php?lan=cr&id=220
samo me zanima gdje se točno nalazi stanica ROTOR (REMETINEČKA)?
hvala

angelina333
13.05.2010., 21:44
bus linije za wg nisu loše http://westgate.com.hr/index.php?lan=cr&id=220
samo me zanima gdje se točno nalazi stanica ROTOR (REMETINEČKA)?
hvala

možda kod one benzinske? :confused:
samo to bi bila avenija dubrovnik, ne remetinečka,ili?...

oas4us
20.07.2010., 21:12

Ako itko zna : adresa željezničkog (vlak) kolodvora zaprešić? gdje stoji u zapresicu bus od westgatea?ili koliko ima pjeske od zapresica do WG?ako je netko isao kolko je karta za vlak od gk zagreb do zapresica?:s

scripta elegans fe
20.07.2010., 22:01
Ako itko zna : adresa željezničkog (vlak) kolodvora zaprešić?

Ulica zrtava 1903. Br. 2

gdje stoji u zapresicu bus od westgatea?

pocetna mu je - naselje sjever (ilitiga popularno kako znaju prosrat - marles)
stane na svakoj stanici u zapresicu, tako i na onoj kod kolodvora

ili koliko ima pjeske od zapresica do WG?

:facepalm: zaista mislis da bi westgate placao besplatne buseve da se sam tak dode do njega?

ako je netko isao kolko je karta za vlak od gk zagreb do zapresica?:s

cca 10 kn

Gilach
21.07.2010., 11:10
ili koliko ima pjeske od zapresica do WG?

Ne znam odgovore na druga pitanja jer sam išao s autom, no pješke ić od Zaprešića do WG odmah zaboravi, vjeruj mi :D

oas4us
22.07.2010., 08:34
Ne znam odgovore na druga pitanja jer sam išao s autom, no pješke ić od Zaprešića do WG odmah zaboravi, vjeruj mi :D

Mislio sam da ima nekoliko kilometara , hvala na odgovorima

Gilach
22.07.2010., 10:47
Nije ti to neka enormna udaljenost, no nemaš puta za pješaćenje do tamo osim ceste, no to definitivno nije cesta za šetanje, a i po njoj imaš 6-7km od vlaka tako da jedino bus ti preostaje ili stopiranje.
Evo, tu imaš popis bus linija do WG-a. http://westgate.com.hr/?lan=cr&id=220

scripta elegans fe
22.07.2010., 14:30
ne kuzim cemu stopiranje kad postoji besplatni bus koji te doslovno ostavi ispred ulaza. :zubo:

Gilach
22.07.2010., 14:37
Pa ne kužim ni ja, ali kad je već izražavao želju da ide tamo vlakom... :D

tina1404
04.08.2010., 12:07
Ja sam jednom išla s njihovim busom,i ok je.Bar se ne plača a i doveze te direktno do tamo,nema puno pješačenja.:)A da vas pitam da li ide taj bus i i vikendom i blagdanima,i da li je jednaki raspored?

fdsar
12.11.2010., 11:23
a kako od autobusnog kolodvora za westGate

kodo
15.11.2010., 11:21
moraš do črnomerca i od tamo na autobus...

Haylie
04.12.2010., 13:37
ppl da li westgate bus vozi po onom raspredu njihovom i vikendom onako cesto??

scripta elegans fe
04.12.2010., 18:28
bilo koji dan isti raspored.

Haylie
04.12.2010., 18:30
hvala puno !!:)

uzadnjicas
16.05.2013., 14:54
od prijašnjih uputa je već prošlo dosta vremena, vjerujem da se promet malo i promijenio, pa molim pomoć.

može li netko napisati kako se točno ide sada do West gate automobilom iz Zg, od Ilice i Črnomerca - idem van iz grada na zapad kao da ću u Maribor, i onda gdje silazim s te ceste? koji putokaz trebam slijediti?

mjau mjau
15.06.2013., 11:49
od prijašnjih uputa je već prošlo dosta vremena, vjerujem da se promet malo i promijenio, pa molim pomoć.

može li netko napisati kako se točno ide sada do West gate automobilom iz Zg, od Ilice i Črnomerca - idem van iz grada na zapad kao da ću u Maribor, i onda gdje silazim s te ceste? koji putokaz trebam slijediti?

Ne skreće se s Aleje Bologne ni za Zaprešić ni za Bistru, nego gore na nadvožnjak i samo ravno. Dalje pratiti tablu za pojatno, tj. ne skrenuti za AC prema Krapini ni za AC Zagreb-Split nego ravno za Pojatno. (Pojatno je na tabli od Zagreb-Split). I dalje samo gas do WG.