PDA

View Full Version : Koga će podržati "predsjednik na odlasku",Stjepan Mesić?

fripp
21.11.2009., 23:06
Što vi mislite, mile forumašice i štovani forumaši,koga će podržati predsjednik na odlasku?
Možda neće nikoga,ali ako da,to će biti prvi puta u našoj povijesti.
(Isto kao što će i prvi puta živući predsjednik biti zamijenjen drugim.)
Tko je Stjepanu Mesiću najmiliji ili možda najmilija?:ne zna:

unleashed
21.11.2009., 23:15

Vesna Pusić :top:

Kvirin
22.11.2009., 00:54
Što vi mislite, mile forumašice i štovani forumaši,koga će podržati predsjednik na odlasku?

Vjerovatno onoga koji je za sebe rekao da je upgrade verzija samog Mesića.

Samo da to napravi što prije kako bi znali za koga nikako ne glasati.

fibo
22.11.2009., 01:17
Vjerovatno onoga koji je za sebe rekao da je upgrade verzija samog Mesića.

Samo da to napravi što prije kako bi znali za koga nikako ne glasati.

Javno nikoga. A tajno, Nadalinu, Pusićku, Josipovića, Bandića pa ako koji prođe prođe.

moja kanta
22.11.2009., 01:47

Kao da je bitno koga će podržati. Njegov utjecaj na javno mnijenje praktički je ravan nuli.

Pazi da ga ne urekneš. :cerek:

Mali Hrvat
22.11.2009., 02:36
Mesić će podržat onoga tko će omogućiti ostanak i nastavak rada njegovog kabineta...

Tu udbaško-albansko-islamsko-mafijašku ekipu će se teško istjerati sa Pantovčaka...

fripp
22.11.2009., 07:43
Kao da je bitno koga će podržati. Njegov utjecaj na javno mnijenje praktički je ravan nuli.

Pazi da ga ne urekneš. :cerek:
Ne bih rekao da je utjecaj predsjednika, koji nije pobijedio u prvom krugu samo zbog glasova "preminulih dijasporaša", tako mali.:ne zna:

werg
22.11.2009., 07:57
naravno, DAMIR KAJIN! podrzati pusicku je isto kao i sanadera, vidosevica itd...

vegi1
22.11.2009., 17:06

U prvom krugu nikog, u drugom Josipovića.

Kome god d da podršku to će puno značiti jer mesić još im veliku podršku u javnosti

balls_of_steel
22.11.2009., 17:12
koga god da podrži taj od mene glas neće dobit :kava:

dosta je uhljebljenih prdonja kojima je vlastiti interes i interes kruga svojih istomisljenika vazniji od drzavnog.

dosta je nesposobne komunističke jugoslavenske gamadi!:amen:

Žuti tis@k
22.11.2009., 18:06
U prvom krugu nikog, u drugom Josipovića.

Kome god d da podršku to će puno značiti jer mesić još ima veliku podršku u javnosti

Točno.Ipak, ja mislim, da je njegov izbor Lepi.:cerek:

Khepri
22.11.2009., 18:16
Pa koga briga hoće li nekoga podržati ili ne. Meni je to kontraargument za dati glas nekome.

Martian7
22.11.2009., 18:21
Mesić bi bio u stanju podržati i Bandića i Josipovića i Kajina i Pusićku i Škare Ožbolt i Vidoševića i Vukšića, pa čak i Mikšića i Primorca, samo da u predsjedničku fotelju ne zasjednu Miroslav Tuđman, Hebrang ili Jurčević.

vegi1
22.11.2009., 18:23
Mesić bi bio u stanju podržati i Bandića i Josipovića i Kajina i Pusićku i Škare Ožbolt i Vidoševića i Vukšića, pa čak i Mikšića i Primorca, samo da u predsjedničku fotelju ne zasjednu Miroslav Tuđman, Hebrang ili Jurčević.

Pa nije Meske bedast :)
Zato je i izabran uvjerljivo dva puta

Žuti tis@k
22.11.2009., 18:47
Car bio i ostao!!:s:s

Žuti tis@k
22.11.2009., 18:49
Ne mora se truditi,Hebrangove šanse su jako slabe,Mirine još slabije a Jučević je agresivni luzer sa manje od 1% podrške...:kava:

Saul Tigh
22.11.2009., 18:50

Car bio i ostao!!

Opet, nek stane u red (http://en.wikipedia.org/wiki/King_of_the_Gypsies) za tu titulu.

Vama, kojima jedna Škarbnja ne predstavlja ništa kao ni njemu, je on car.

Njegov neodlazak tamo svih 10 godina mandata bi bilo ravno neodlasku Obame na Ground Zero u NY. U USA nezamisliv, u HR očito poželjno od strane levičara.

Martian7
22.11.2009., 18:50
Nije bedast, nego je pokvaren. :rolleyes:

Ben Quick
22.11.2009., 18:53
lepi Nadan je, to samo zadnjim budalama nije jasno, kandidat klike koja je Mesića ustoličila na Pantovčak. Koristi se istim plitkim Mesićevim forama za prosti puk, udaranje na najniže ljudske nagone, računa na neumrli hrvatski jal.

da je kandidat te klike bilo je vidljivo u onoj komediji kad mu Mesić šapće.." bilo bi bolje da se više zajedno pojavljujemo u javnosti" a Lepi Nadan okreće očima "da, da" a misli se u sebi..budaletino stara izhlapjela vidiš da nas kamere snimaju.

da je kandidat iste klike vidi se po kampanji, čas je u slavonskom šeširu, čas miluje kravu, pa ljubaka ovcu, pa na Hreliću kupuje kaljače, ne da kupuje nego se cjenka, hoće čovjek uštedjeti 20 kuna a tek besramno iskorištavanje slijepe djece u kampanji, radi čega je trebao izletjeti iz kruga kandidata.

A kako ga se tek forsira u medijima, klika odrađuje posao

fibo
22.11.2009., 19:16
lepi Nadan je, to samo zadnjim budalama nije jasno, kandidat klike koja je Mesića ustoličila na Pantovčak. Koristi se istim plitkim Mesićevim forama za prosti puk, udaranje na najniže ljudske nagone, računa na neumrli hrvatski jal.

da je kandidat te klike bilo je vidljivo u onoj komediji kad mu Mesić šapće.." bilo bi bolje da se više zajedno pojavljujemo u javnosti" a Lepi Nadan okreće očima "da, da" a misli se u sebi..budaletino stara izhlapjela vidiš da nas kamere snimaju.

da je kandidat iste klike vidi se po kampanji, čas je u slavonskom šeširu, čas miluje kravu, pa ljubaka ovcu, pa na Hreliću kupuje kaljače, ne da kupuje nego se cjenka, hoće čovjek uštedjeti 20 kuna a tek besramno iskorištavanje slijepe djece u kampanji, radi čega je trebao izletjeti iz kruga kandidata.

A tek kuharsko umjeće s Bakalovićem kad je Nadalina spremila janjetinu s bižima :D
Stvarno su ispod svake granice dobrog ukusa.

Eufrasio
22.11.2009., 20:03
Javno nikoga. A tajno, Nadalinu, Pusićku, Josipovića, Bandića pa ako koji prođe prođe.
Kada mu je njegov "povjerenik" u Podravci Vedriš, ispao iz kombinacije upravo radi Podravke!

Pa javno je i rekao da bi Hebrangovu pobjedu smtrao osobnim porazom, što god mu to značilo.

Pa samo zato i je dva puta izabran.

Petro
22.11.2009., 20:45

Istina! Veliki demokrata "neće" u prvom krugu nikoga podržati. Vidošević je kandidat i Mesića i HDZ-a.

casio
22.11.2009., 20:54
Vesna Pusić

Nije bilo pitanje koga će pridržat, već koga će podržat.:zubo:

Jebote nju ne podržava ni njen muž, za kojeg javnost nije ni čula u ovoj kampanji, a ipak je on potencijalni prvi kitonja ako ona postane (ne daj Bože) predsjednica.:kava:

unleashed
22.11.2009., 20:58
A tek kuharsko umjeće s Bakalovićem kad je Nadalina spremila janjetinu s bižima :D
Stvarno su ispod svake granice dobrog ukusa.

Ne budite blesavi - nastup u toj emisiji košta 12,000 kn, toliko je bar koštala prije lokalnih izbora kad su zvali sve kandidate da se tako promoviraju.

Nisu oni izabrali Nadana, već je Nadan njima uplatio koliko su tražili, misleći da se tako dobro javno prikazuje (hotom-potom, no nebitno). Fućka se njima za Nadana ili bilo koga u toj emisiji, oni rade po principu cash & carry i bok.

Svi gosti plaćaju isto, a saznao sam da je i Vlatkica calnula da bi se promovirala.

Martian7
22.11.2009., 21:22
Pa javno je i rekao da bi Hebrangovu pobjedu smtrao osobnim porazom, što god mu to značilo.
Ako bi Hebrangovu pobjedu smatrao osobnim porazom, pobjedu Miroslava Tuđmana bi sigurno doživio kao osobnu tragediju. :cerek:

Falkon
22.11.2009., 21:26
Ako bi Hebrangovu pobjedu smatrao osobnim porazom, pobjedu Miroslava Tuđmana bi sigurno doživio kao osobnu tragediju. :cerek:

Zbog duševnih boli bi završio u Vrapču :D

Žuti tis@k
22.11.2009., 21:29
Zbog duševnih boli bi završio u Vrapču :D
F 43.1 za Stjepana:lol::lol::lol:

Žuti tis@k
22.11.2009., 21:30
Nije bilo pitanje koga će pridržat, već koga će podržat.:zubo:

Jebote nju ne podržava ni njen muž, za kojeg javnost nije ni čula u ovoj kampanji, a ipak je on potencijalni prvi kitonja ako ona postane (ne daj Bože) predsjednica.:kava:
Ni tvoju Jacu ne podržava/pridržava ni muž:rofl::rofl::rofl:

Cuka
22.11.2009., 21:39
Ne bi trebao nikoga podržat pa ni u drugom krugu ako ga bude.

Inače molim vas da se držite teme a ona je podržat a ne pridržat.

fibo
22.11.2009., 23:46
Ne budite blesavi - nastup u toj emisiji košta 12,000 kn, toliko je bar koštala prije lokalnih izbora kad su zvali sve kandidate da se tako promoviraju.

Nisu oni izabrali Nadana, već je Nadan njima uplatio koliko su tražili, misleći da se tako dobro javno prikazuje (hotom-potom, no nebitno). Fućka se njima za Nadana ili bilo koga u toj emisiji, oni rade po principu cash & carry i bok.

Svi gosti plaćaju isto, a saznao sam da je i Vlatkica calnula da bi se promovirala.

Naravno da je nekakv 'aranžman' u pitanju nisam ni mislio da su 'humanitarci'. Prostitucija je, a sad je li za 12kKn ili nešto drugo sasvim svejedno.

Kvirin
23.11.2009., 01:01
F 43.1 za Stjepana:lol::lol::lol:

To ti piše u dijagnozi? Ali to je prelagano za Meskea, samo običan PTSP.

Mali Hrvat
23.11.2009., 01:14
Car bio i ostao!!:s:s

Ali ne Hrvata nego Bošnjaka i Albanaca... :s

casio
23.11.2009., 07:53
:bicedobro:
Ni tvoju Jacu ne podržava/pridržava ni muž

Gospođa Kosor je rastavljena i samohrana majka i nije kandidatkinja za predsjednicu RH koju bi predsjednik trebao/mogao podržavati.
Drugarica Pusić nije ništa od navedenoga, osim ako ju muž u međuvremenu nije ostavio.
Ja mu ne bih zamjerio, jer treba stvarno biti kažnjen da bi živio sa Pusićkom.:kava:

Žuti tis@k
23.11.2009., 08:17
:bicedobro:

Gospođa Kosor je rastavljena i samohrana majka i nije kandidatkinja za predsjednicu RH koju bi predsjednik trebao/mogao podržavati.
Drugarica Pusić nije ništa od navedenoga, osim ako ju muž u međuvremenu nije ostavio.
Ja mu ne bih zamjerio, jer treba stvarno biti kažnjen da bi živio sa Pusićkom.:kava:
Tvoju Jacu je nekoliko muževa ostavilo te je tako postala samohrana majka.:cerek:
A bila je kandidatkinja i doživjela debakl protiv gospodina Stjepana Mesića,unatoč mrtvim glasovima dijaspore.:D
Drugarica Pusić nije nikad bila u partiji,školi Kumrovec i sk pokretu za jugu kao gospođa Kosor.

Žuti tis@k
23.11.2009., 08:20
Ali ne Hrvata nego Bošnjaka i Albanaca... :s
To je samo tvoje mišljenje,ali da vidimo tko će od ovih kandidata dobiti 50% u prvom krugu kao gospodin Stjepan Mesić prije 5 godina.:s:s

sokre100
23.11.2009., 09:03
Ne bih rekao da je utjecaj predsjednika, koji nije pobijedio u prvom krugu samo zbog glasova "preminulih dijasporaša", tako mali.:ne zna:

Bitno je koga će podržati Crkva a ne predsjednik na odlasku!

sokre100
23.11.2009., 09:08
[/B]

A izbor hrvatskih građana je.... je... Milan Bandić! Nisam baš primijetio neko oduševljenje Lepim bilo gdje da se pojavi...

Žuti tis@k
23.11.2009., 09:14
Bitno je koga će podržati Crkva a ne predsjednik na odlasku!
Što se vi Bandićeva komunistička mladež odjednom ufate u Crkvu.:rofl::rofl::rofl:

Mali Hrvat
23.11.2009., 09:56
To je samo tvoje mišljenje,ali da vidimo tko će od ovih kandidata dobiti 50% u prvom krugu kao gospodin Stjepan Mesić prije 5 godina.:s:s

Prije 5 godina Hrvati su mislili da je Mesić Hrvat... A danas je većini napokon sve jasno... Danas njegova prodrška znači isto što i podrška Harisa Silajdžića ili Moamara Gadafija... Samo luđak bi se svrstao na tu stranu i tražio mesićevu podršku...

vegi1
23.11.2009., 10:24
Prije 5 godina Hrvati su mislili da je Mesić Hrvat... A danas je većini napokon sve jasno... Danas njegova prodrška znači isto što i podrška Harisa Silajdžića ili Moamara Gadafija... Samo luđak bi se svrstao na tu stranu i tražio mesićevu podršku...

Mesić da se može kanddirati, dobio bi i ove izbore. :kava:

Samo još manjinu "pacijenata" možeš zapaliti na hrvatstvo. Protiv njega su danas isti oni koji su bili i prije 5 godina i vidjelo se koliko im je to pomoglo u izbornim rezultatima

Mali Hrvat
23.11.2009., 10:52
Mesić da se može kanddirati, dobio bi i ove izbore. :kava:

Samo još manjinu "pacijenata" možeš zapaliti na hrvatstvo. Protiv njega su danas isti oni koji su bili i prije 5 godina i vidjelo se koliko im je to pomoglo u izbornim rezultatima

Obožavanje Mesića je nešto najblesavije što sam vidio još od smrti "druga Tita"... No, ostavimo sada na stranu islamski svijet i Sarajevo gdje je Mesić nešto poput Ćire, ake ne i više... Ostavimo sada po strani uzroke te uzajamne ljubavi koja se prelama preko leđa BH Hrvata.... Ostavimo sada i mesićev kabinet, kojeg vodi Amir Muharemi dok mu je savjetnik za BiH Izet Aganović... Ostavimo po strani dakle sve one NeHrvate koji su glasovali za Mesića i koji ga i dan danas podžavaju... Pričajmo malo o Hrvatima...

Postavlja se pitanje kakav je to mentalni sklop Hrvata koji obožavaju Mesića.... Ozbiljno razmišljam o tome i nameće se jedan ključni zaključak... Mesića mogu obožavati samo Hrvati doista niskog kvocijenta inteligencije, jer svakog normalnog i imalo pametnog Hrvata, Mesić može samo iritirati... Ne možete biti oduševljen nekim tko vrijeđa vašu inteligenciju... A Mesić svojim nastupima, izjavama i vicevima to konstantno čini... Dakle ako vas njegova pojava ne vrijeđa, vi nemate inteligenciju ili je ona dosita na niskoj razini...

Stoga mesićeva podrška u ovim predsjedničkim izborima može dobro doći samo ako pucate na glasove NeHrvata ili na glasove Hrvata niskog kvocijenta inteligencije...

H-K
23.11.2009., 11:08
Mesić će podržat onoga tko će omogućiti ostanak i nastavak rada njegovog kabineta...

Tu udbaško-albansko-islamsko-mafijašku ekipu će se teško istjerati sa Pantovčaka...

"udbaško" i "mafijaško" označavaju nešto negativno, zar ne?

"albansko" označava pripadnost jednom narodu
"islamsko" označava pripadnost jednoj religiji

stavljanje pripadnosti nekom narodu ili religiji u isti kontekst sa nečim negativnim je malo diskriminirajuće i fašistički, nije li?:flop:

revolution
23.11.2009., 11:50
[/B]

da, on

Žuti tis@k
23.11.2009., 12:46
Interesantna opservacija,doduše na dječijem nivou i nabijena mržnjom.:cerek:
Mene zanima mišljenje predsjednika Mesića a tvoje ne.:kava:

Žuti tis@k
23.11.2009., 12:49
da, on

Zato ću ja za Vesnu,ne zanima me hoće li dobiti 1% ili 10%.
Od Mire Tuđmana i Jože Broza Jurčevića zajedno,će imati više glasova,to je sigurno.
(Dodam im još i Vesninu imenjakinju VŠO).:cerek:

vegi1
23.11.2009., 12:51
Obožavanje Mesića je nešto najblesavije što sam vidio još od smrti "druga Tita"... No, ostavimo sada na stranu islamski svijet i Sarajevo gdje je Mesić nešto poput Ćire, ake ne i više... Ostavimo sada po strani uzroke te uzajamne ljubavi koja se prelama preko leđa BH Hrvata.... Ostavimo sada i mesićev kabinet, kojeg vodi Amir Muharemi dok mu je savjetnik za BiH Izet Aganović... Ostavimo po strani dakle sve one NeHrvate koji su glasovali za Mesića i koji ga i dan danas podžavaju... Pričajmo malo o Hrvatima...

Postavlja se pitanje kakav je to mentalni sklop Hrvata koji obožavaju Mesića.... Ozbiljno razmišljam o tome i nameće se jedan ključni zaključak... Mesića mogu obožavati samo Hrvati doista niskog kvocijenta inteligencije, jer svakog normalnog i imalo pametnog Hrvata, Mesić može samo iritirati... Ne možete biti oduševljen nekim tko vrijeđa vašu inteligenciju... A Mesić svojim nastupima, izjavama i vicevima to konstantno čini... Dakle ako vas njegova pojava ne vrijeđa, vi nemate inteligenciju ili je ona dosita na niskoj razini...

Stoga mesićeva podrška u ovim predsjedničkim izborima može dobro doći samo ako pucate na glasove NeHrvata ili na glasove Hrvata niskog kvocijenta inteligencije...

Ali ja ga uopće ne obožavam, nikad nisam glasao za čovjeka.....no smatram da bi pobijedio. Čovjek 10 godina demokratski vlada (demokratski izabran) i sad ti izvrijeđao 1,5 mil hrvata.....zašto si uvjek manjina daje pravo da vrijeđa većinu zbog njenog stava?
Kao što sam rekao nikad nisam glasao za njega, ali mi ne pada napamet vrijeđati tih 1,5 mil ljudi koji su glasali....

a i pozivanje na tuđi kvocjent inteligencije stvarno daje ozbiljnost tvojoj raspravi:facepalm:

marasovac
23.11.2009., 12:57

Nadana Vidoševića, ne samo da će ga podržati, već ga svesrdno podržava. Dovoljno je vidjeti minutažu na htv-u...

revolution
23.11.2009., 13:34
Zato ću ja za Vesnu,ne zanima me hoće li dobiti 1% ili 10%.
Od Mire Tuđmana i Jože Broza Jurčevića zajedno,će imati više glasova,to je sigurno.
(Dodam im još i Vesninu imenjakinju VŠO).:cerek:

pa i ja ću, samo me lovi užas od pomisli...kaj ak u II krugu bude stani- pani pa ću morat glasat za Pravdu:D:rofl:

jer u suprotnome, bumo svi morali delati ili postajemo nekakvo euroskeptično slijepo crijevo europe i svemira

Marmelada4
23.11.2009., 13:49
nema tu dileme, očito je da podržaje Vidoševića

nažalost, njegov utjecaj na obični puk je velik - imam dojam da bi ga izabrali i da se treći put kandidira, sigurno će ga poslušat kad im kaže za koga da glasaju

Mali Hrvat
23.11.2009., 13:57

stavljanje pripadnosti nekom narodu ili religiji u isti kontekst sa nečim negativnim je malo diskriminirajuće i fašistički, nije li?:flop:

Ja sam vec odavno utvrdio za sebe da sam deklarirani antifasist, dakle mogu pricati sto god hocu... :rofl:

I nemoj se praviti naivan... Zna se jako dobro na sto sam mislio kada sam rekao i albanski i islamski... Sigurno nisam mislio na necije domoljublje i poboznost...

Dear Prudence
23.11.2009., 16:06
evo sa teleteksta ....
Veli Stipe da se u kampanji nabrajaju želje ali ne i način na koji se te želje ostvariti. Malo se govori o ustavnim obvezama predsjednika. Kandidati će dati ono što im Ustav dopušta, a ne ono što su si zamislili.
pa što je tu loše?:ne zna:

Saul Tigh
23.11.2009., 17:04
Samo se čudim kako ne komentirate mesićevu podršku lepom Nadanu, dojučerašnjem HDZ-jcu sa sumnjivim kapitalom...

Pa kad je Meske imao principe?
Od pjevanja ustaških na playback do drugarice i drugovi borci, od blata na srpskim opancima do posjećivanja povratnika, od laganja o ženinoj narodnosti...
Podrška Lepome ne čudi, ona je logičan slijed.

polux
23.11.2009., 17:12
Mesić će pomagati svojima, dobro se podsjetiti koji su to :D

http://img397.imageshack.us/img397/6508/mesicudba15dofw3.jpg
http://img245.imageshack.us/img245/5151/mesicudba27efor4.jpg

H-K
23.11.2009., 17:53
Zna se jako dobro na sto sam mislio kada sam rekao i albanski i islamski... Sigurno nisam mislio na necije domoljublje i poboznost...

Ne, ne zna se; pošto si već utvrdio malo iznad da ima pomalo retardiranih Hrvata, hoćeš li molim te meni, priglupom hrvatskom ljevičaru, sotonisti, objasniti što si htio reći?:ne zna:

Vilibald
23.11.2009., 18:41
Ne, ne zna se; pošto si već utvrdio malo iznad da ima pomalo retardiranih Hrvata, hoćeš li molim te meni, priglupom hrvatskom ljevičaru, sotonisti, objasniti što si htio reći?:ne zna:

:rofl:

oš da ti ja rećem? više seksa manje politike i manje kontakata s takvim kao mali hrvat (namjerno i mala slova).
njegova opsjednutost mesićem je smiješna i tragikomična

@mali pofukaj nešto :top:

OT zavisi ko uđe u drugi krug, najvjerojatnije nadana

Mali Hrvat
23.11.2009., 18:58

Pa naravno... Ti si pravi dokaz da nekima moraš sve nacrtati... Pričam ti o povezanosti mesića i njegovog kabineta sa albanska mafijom i islamskim terorizmom... Za ilustraciju, tvoj ti Mesić ne posjećuje Hrvate u BiH nego ovu ekipicu dolje...

http://www.mypicx.com/uploadimg/2092080302_11232009_1.jpg

Ova shema je dospjela u javnost i njome je politički, vjerski i poslovni vrh bošnjačkog društva u BiH označen "kao dobro uvezana i opasna mafijaško-teroristička hobotnica”. Sheme su, urađene u OHR-u, odnosno njegovom timu za "antikorupcijsko djelovanje" i političku analitiku, a na kojima je politički, vjerski i poslovni vrh bošnjačkog društva u BiH označen kao "kriminalistička organizacija koja finansira radikalni islam i terorizam."

To su ti mesićevi jarani... No ne moraš ići u BiH da se uvjeriš u mesićeve veze sa mafijaško-terorističkim svijetom... Dovoljno je zavirit na Pantovčak... Pogledaj samo sastav njegovog kabineta i proguglaj malo likove koji se tamo nalaze... Spomenut ću ti samo dva lika... Šef kabineta Amir Muharemi i savjetnik zas BiH Izet Aganović... Dok za prvog tvrde da je istjeran iz SAD-a zbog veza sa mafijaškim klanom Osmani, ovaj drugi je za vrijeme rata bio šef Merhameta u Hrvatskoj...

Dalje guglaj sam... Ne budi kako ti reče "priglupi hrvatski ljevičar"...

Mali Hrvat
23.11.2009., 19:08
Mesić će pomagati svojima, dobro se podsjetiti koji su to :D

http://img397.imageshack.us/img397/6508/mesicudba15dofw3.jpg
http://img245.imageshack.us/img245/5151/mesicudba27efor4.jpg

Stari UDBAŠ...

Zato se i boje lustracije ko vrag križa....

felga
23.11.2009., 19:19
Nisi ti mali Hrvat ti si veliki Hrvat...:)

Meštre svaka čast za sliku gore...:s

Misteriozo
23.11.2009., 20:33
Nisi ti mali Hrvat ti si veliki Hrvat...:)

Meštre svaka čast za sliku gore...:s

:top:

Misteriozo
23.11.2009., 20:34
Nadana Vidoševića, ne samo da će ga podržati, već ga svesrdno podržava. Dovoljno je vidjeti minutažu na htv-u...

Sjeti se samo kako su mu dali odgovore a on ih čita sa šalabehtera. (http://www.youtube.com/watch?v=T2KocBSwYrI)

_Bea_
23.11.2009., 20:52
Pa logično je da će podržati kandidata/kandidatkinju lijevice

Saul Tigh
23.11.2009., 21:00
Pa logično je da će podržati kandidata/kandidatkinju lijevice

Ukoliko je istina da će podržati Nadana - taj je sve samo ne kandidat ljevice kao što ni Mesić nikad nije bio pravi ljevičar.

Mesić nije ni imao svoje pravo političko opredjeljenje po tom pitanju, konzistentan je bio samo u svojoj nekonzistentnosti.

marasovac
23.11.2009., 21:11
Ukoliko je istina da će podržati Nadana - taj je sve samo ne kandidat ljevice kao što ni Mesić nikad nije bio pravi ljevičar.

Daj budi ozbiljan, lova nema ideologije, a riječ je o notornim lopovima kojima nikad nije dosta vlasti, moći i novca.
Zato će lopov Mesić za lopova Nadana jer je to sve ista lopovska družina.
Kad dođe Nadan onda će moći završiti ono što su počeli u Podravci.

fripp
25.11.2009., 22:07
A zato Mesić ne voli više Bandića (http://www.index.hr/vijesti/clanak/bandic-hebrang-i-vidosevic-bi-u-aktivnu-politiku-vratili-generale-koji-su-planirali-vojni-udar/461939.aspx):mig::rofl::rofl::rofl:
Tako bi se jadni, kukavni dezerterčić oprao od "ratnih godina" i sam sebe "rehabilitirao".:lol::lol:

gljesinar
25.11.2009., 22:14
podržat će 3.HRVATSKOG PREDSJEDNIKA
:top::top::top:

DokoniDjoko
25.11.2009., 22:19
Koga briga, ionako će nakon isteka mandata završiti u zatvoru.

Dragon ball
25.11.2009., 23:14
Pa naravno... Ti si pravi dokaz da nekima moraš sve nacrtati... Pričam ti o povezanosti mesića i njegovog kabineta sa albanska mafijom i islamskim terorizmom... Za ilustraciju, tvoj ti Mesić ne posjećuje Hrvate u BiH nego ovu ekipicu dolje...

http://www.mypicx.com/uploadimg/2092080302_11232009_1.jpg

Ova shema je dospjela u javnost i njome je politički, vjerski i poslovni vrh bošnjačkog društva u BiH označen "kao dobro uvezana i opasna mafijaško-teroristička hobotnica”. Sheme su, urađene u OHR-u, odnosno njegovom timu za "antikorupcijsko djelovanje" i političku analitiku, a na kojima je politički, vjerski i poslovni vrh bošnjačkog društva u BiH označen kao "kriminalistička organizacija koja finansira radikalni islam i terorizam."

To su ti mesićevi jarani... No ne moraš ići u BiH da se uvjeriš u mesićeve veze sa mafijaško-terorističkim svijetom... Dovoljno je zavirit na Pantovčak... Pogledaj samo sastav njegovog kabineta i proguglaj malo likove koji se tamo nalaze... Spomenut ću ti samo dva lika... Šef kabineta Amir Muharemi i savjetnik zas BiH Izet Aganović... Dok za prvog tvrde da je istjeran iz SAD-a zbog veza sa mafijaškim klanom Osmani, ovaj drugi je za vrijeme rata bio šef Merhameta u Hrvatskoj...

Dalje guglaj sam... Ne budi kako ti reče "priglupi hrvatski ljevičar"...

Prvo ću ti reći da odrasteš...
Drugo ću ti reći da ne valjaš gluposti i da zašutiš...

Ponašaš se previše kao fašista, šta nije dobro za hrvatski narod.
Molio bi te da ne prićaš protiv mesića da je neki "musliman" i tako nešto jer stvarno budala bi u takve stvari povjerovala a molio bi te da na internetu ne vjeruješ svakakvim budalama, šta svrstaju hrvatske predsjednike.
I da odrasti malo :kava:

Mali Hrvat
25.11.2009., 23:33
Prvo ću ti reći da odrasteš...
Drugo ću ti reći da ne valjaš gluposti i da zašutiš...

Ponašaš se previše kao fašista, šta nije dobro za hrvatski narod.
Molio bi te da ne prićaš protiv mesića da je neki "musliman" i tako nešto jer stvarno budala bi u takve stvari povjerovala a molio bi te da na internetu ne vjeruješ svakakvim budalama, šta svrstaju hrvatske predsjednike.
I da odrasti malo :kava:

Da vidim, tko mi to kaže...

Ja kad drkam mislim na leptiricu 2 :p

:lol:

Dragon ball
25.11.2009., 23:35
Da vidim, tko mi to kaže...

:lol:

Ono je bila zezanicija ovo je ozbiljna tema izgleda da tvoj djetinjasti mozak neshvača da su tu ozbiljne teme a ono za glupiranje.... Hvala bogu takvi poput tebe ima u manjini i bit će ih sve manje ljudi se neki spamete u godinama :D

ROBI.ARMANI2255
25.11.2009., 23:39
mali hrvat šta misliš dali če se desit neki teroristićki napad za vrijeme predsjedničkih izbora

gauper
25.11.2009., 23:54
nego ko?

Dragon ball
25.11.2009., 23:58
nego ko?

Pa ja bi volio da bude Josipović i Kajin, ali budu Bandić i Tuđman...

Komunalac
26.11.2009., 00:18
Interesantna opservacija,doduše na dječijem nivou i nabijena mržnjom.:cerek:
Mene zanima mišljenje predsjednika Mesića a tvoje ne.:kava:

Da li to znaci da nemas svoje ? NHF

Medjutim i ja priznajem da me zanima kako se ne bih zabunio pa kojim slucajem glasao za nekoga koga on podrzava.

Wilbur
26.11.2009., 00:18

U ovom slučaju i okolnostima, niti najmanje. Ali drži se ti svoje gitare i voajerizma.

gauper
30.11.2009., 00:33
Bilo bi u redu od predsjednika Mesića da podrži Vesnu Pusić kao kandidatkinju!
Uostalom, svoje predsjednikovanje, osim hrvatskim biračima i sebi samom najviše je zaslužna Vesna Pusić i HNS!

casio
03.12.2009., 07:14
Bilo bi u redu od predsjednika Mesića da podrži Vesnu Pusić kao kandidatkinju!

Slažem se, tako bi prestigla B.Mikšića i njegovih trenutnih 0,4% podrške građana.:kava:

ja tarzan
03.12.2009., 08:55
A zato Mesić ne voli više Bandića (http://www.index.hr/vijesti/clanak/bandic-hebrang-i-vidosevic-bi-u-aktivnu-politiku-vratili-generale-koji-su-planirali-vojni-udar/461939.aspx):mig::rofl::rofl::rofl:
Tako bi se jadni, kukavni dezerterčić oprao od "ratnih godina" i sam sebe "rehabilitirao".:lol::lol:
Stvarno je Bandić nizak i kukavan do bola.:kava:

ja tarzan
03.12.2009., 08:58
Slažem se, tako bi prestigla B.Mikšića i njegovih trenutnih 0,4% podrške građana.:kava:
Fakat,koga će sad taj jeftini blefer pederskog glasa optužiti-prošli put mu je bila kriva Jadranka,pa Mesić,mrtvaci,birači,DIP,GONG...:lol::lol:

Basta
03.12.2009., 09:01

i pobijedio dva puta, ko i hrvatska... i nema se on kome klanjat... :s