PDA

View Full Version : cannot delete file

grdobina031
26.11.2009., 01:08
obrisao sam igru....i ostao mi je neki physx shellext.dll.......i neda mi ga obrisat..jel zna netko kako??:s:confused:

JoWaN
26.11.2009., 01:36
Jesi probao resetirat komp pa ponovo obrisat?
Jer je moguce da je file u upotrebi, pa ga to blokira od brisanja.

Tigrov friend
26.11.2009., 01:46
Skini unlocker assistant 1.87, instaliraj, pojavit će ti se na desnom kliku njegova opcija, klikni desni klik na taj file, odaberi unlocker assistant, i opciju iz malog padajučeg izbornika u njegovom donjem desnom kutu, delete, pitat če te da li želiš da obriše na sljedečem start up-u, potvrdi, i restartaj, i nema ga više.... :kava:

grdobina031
26.11.2009., 01:50
Skini unlocker assistant 1.87, instaliraj, pojavit će ti se na desnom kliku njegova opcija, klikni desni klik na taj file, odaberi unlocker assistant, i opciju iz malog padajučeg izbornika u njegovom donjem desnom kutu, delete, pitat če te da li želiš da obriše na sljedečem start up-u, potvrdi, i restartaj, i nema ga više.... :kava:

hvala.....al ipak je bila amaterska pogreska....samo ga je trebalo restartat....nisam ga bio dosad restartirao jer mi inace kad je file u upotrbi izbaci sasvim nest drugo(tj. kaze mi da je u upotrebi,a sad mi nije to rekao)...a gledao sam i u task manageru.....uglavnom....restartirao,obrisao...hva la svima

Tigrov friend
26.11.2009., 01:52
Događa se....

simpleman
26.11.2009., 04:45
uz "Unlocker" tu je i Malwarebytes koji u "Dodatnim Alatima" (menu) ima "FileAssassin" za brisanje onog što se neda