PDA

View Full Version : Pišate li i vi u umivaonik?? ( za muške)

stranice : [1] 2

sodomaigomora
30.11.2009., 19:18
Dakle muškarci.

Da li pišate u umivaonik?

Moj muž ima tu jebeno gadnu naviku pišati u umivaonik, gdje dolazi do svađa jer on smatra da to nije ništa neuobičajeno i da to svi muški rade. :rolleyes:

Ljuta sam, gdje otvaram ovu temu kako bi me prosvjetlili da je njegova radnja normalna ili ne.

Hvala.

Peppa Pig
30.11.2009., 19:26
a koji problem ima s wc skoljkom? :confused:

ps jesi sigurna da ne pisa i u sudoper :mig:

Jelica Izjelica
30.11.2009., 19:27
odvratno :facepalm:

zašto onda zube ne pere iznad wc školjke?:rolleyes:

sodomaigomora
30.11.2009., 19:37

Znam da je odvratno! i meni je odvratno!

želim čuti što više ljudi tak da mu kasnije pokažem kaj ste napisali da mu dođe iz dupeta u glavu da to ljudi ne rade.

sodomaigomora
30.11.2009., 19:41

zabrijao si je da mu je umivaonik pisaonik, jednostavnije mu je izvadit malog i mlatarit okolo i tak pišat, nego da si podigne wc školjku i da mokri ko normalni ljudi.

ryu
30.11.2009., 19:42
koji j***ni seljak.pa daj ga mazni s necim po glavi da dođe k sebi malo,mozes i po onoj drugoj glavi :)

medenany
30.11.2009., 19:44
nisam muško,ali radim sa muškom populacijom i to sa psihički bolesnim ljudima i čak ni njima to nije normalno. :ne zna:
Kad se i desi da to netko napravi bude javno opomenut ,čak i osuđen od strane ostalih...
Da sad ne nabrajam epitete kojima "vršitelj djela " zna biti okičen ... :ne zna:
Definitivno ,muž ti nema baš lijepu naviku...

Lozinka090
30.11.2009., 19:47
OMG!
Znaci, ako smatra da to nije velika stvar i da je sasvim normalno, odete negdje u goste i on ljudima pisa u umivaonik? ili je to samo za doma rezervisan komoditet?

U svakom slucaju: FUJ:confused:

sodomaigomora
30.11.2009., 19:51
nisam muško,ali radim sa muškom populacijom i to sa psihički bolesnim ljudima i čak ni njima to nije normalno. :ne zna:
Kad se i desi da to netko napravi bude javno opomenut ,čak i osuđen od strane ostalih...
Da sad ne nabrajam epitete kojima "vršitelj djela " zna biti okičen ... :ne zna:
Definitivno ,muž ti nema baš lijepu naviku...

Nema lijepu naviku, slažem se, no ja sam ga 1001010015 puta opomenula da to NE radi!
Smatra da pretjerujem, gdje želim da sam pročita mišljenja drugih ljudi, pa će skužit da mu teorija "kako je to normalno" pada u vodu.

Engelchen00012
30.11.2009., 19:52
OMG!
Znaci, ako smatra da to nije velika stvar i da je sasvim normalno, odete negdje u goste i on ljudima pisa u umivaonik? ili je to samo za doma rezervisan komoditet?

U svakom slucaju: FUJ:confused:

Aha, ovo je dobro pitanje.:)

Inače, nisam nikad čula za takve likove, osim jednom kad mi je frend pričao da se napio ko stoka i popišao u umivaonik, jer je neki drugi pišao u wc!:s :rofl::rofl:
Strašan ti je muž. Gdje ga nađe???:confused: :rolleyes:

medenany
30.11.2009., 19:55
Meni nije normalno...
Niti pristojno...
Niti fer prema ostalim ukučanima...
A kaj on poslije oriba taj lavabo il ti hodaš za njim s domestosom u rukama ?

sodomaigomora
30.11.2009., 19:56
Aha, ovo je dobro pitanje.:)

Inače, nisam nikad čula za takve likove, osim jednom kad mi je frend pričao da se napio ko stoka i popišao u umivaonik, jer je neki drugi pišao u wc!:s :rofl::rofl:
Strašan ti je muž. Gdje ga nađe???:confused: :rolleyes:

Nadam se da ne piša gostima doma u umivaonik, ne znam :D

Moj ne pije, čovjek je inteligentan, ima visok položaj u društvu znači nije neka zadrta seljačina :D zato meni jebeno nije jasno od kuda pišanje u umivaonik? :rolleyes:

ryu
30.11.2009., 19:56
on je kao neki super frajer a ti jadna zenica(ima takvih milion) i ne mozes si pomoci,reci ce ti suti i stjerati u kut,da bar ja vidim jednog takvog da mi se negdje popiša,razletio bi se on skupa sa umivaonikom.seljačine,ništa više,glavni su samo doma kraj preplašene ženice

sodomaigomora
30.11.2009., 19:57
Meni nije normalno...
Niti pristojno...

o da, to je najbolji dio :D

kako ja ne znam jel se on popišao u umivaonik ili ne, svaki puta kada iodem prat ruke ili zube automatski prolijem domestos, to mi je postala navika i rutina.

sodomaigomora
30.11.2009., 19:59
on je kao neki super frajer a ti jadna zenica(ima takvih milion) i ne mozes si pomoci,reci ce ti suti i stjerati u kut,da bar ja vidim jednog takvog da mi se negdje popiša,razletio bi se on skupa sa umivaonikom.seljačine,ništa više,glavni su samo doma kraj preplašene ženice

kakav fucking frajer? :confused: :D jojoj, prije sam ja frajerica nego on :D tak da to otpada.

Zenabr1
30.11.2009., 19:59
ako ti nije smetalo na početku veze,što se sada buniš a sigurno si prije primjetila odalami ga po donjoj glavi ili ostavi.sa kojeg je taj planeta došao?bože svakakvih ima.sory ,žalim te:kava:

sodomaigomora
30.11.2009., 20:01
ako ti nije smetalo na početku veze,što se sada buniš a sigurno si prije primjetila odalami ga po donjoj glavi ili ostavi.sa kojeg je taj planeta došao?bože svakakvih ima.sory ,žalim te:kava:

nije on pišao u umivaonik na početku veze, barem ja to nisam vidjela, pa jel ti ideš u wc kad ti ženska piša ili sere? :rolleyes: držiš svijeću?
slučajno sam ga uvatila jel :D

Zenabr1
30.11.2009., 20:09
nije on pišao u umivaonik na početku veze, barem ja to nisam vidjela, pa jel ti ideš u wc kad ti ženska piša ili sere? :rolleyes: držiš svijeću?
slučajno sam ga uvatila jel :D

ako te zanima ja sam žensko,a on definitivno nije sav svoj,ponudi mu i jesti iz umivaonika,možda mu je i to normalno:kava:

medenany
30.11.2009., 20:13
ako te zanima ja sam žensko,a on definitivno nije sav svoj,ponudi mu i jesti iz umivaonika,možda mu je i to normalno:kava:

a možda u isto vrijeme piša i pere zube ,pa mu četkica ispade iz ruku :cerek:
sorry,zločesta sam,ali zbilja ...baš me zanima hoće se koje muško javiti i reći da je to ok...

mala hijena
30.11.2009., 20:23
počni njegovom četkicom za zube čistit wc...

Engelchen00012
30.11.2009., 20:26
Ali ne kužim, koji je problem pišati na pravo mjesto?:confused::confused::confused: Njemu je draže pišati u umivaonik ili što?! E, svašta.:kava:

Peppa Pig
počni njegovom četkicom za zube čistit wc...

los savjet :zubo:
pa da se majstor lijepo popisa u umivaonik, opere zubice cetkicom kojom je ona prije toga ocistila wc i onda joj veselo da pusu :)

Lesli Eldridž
počni njegovom četkicom za zube čistit wc...:lol::s:top: Svaka čast:s

tulipancica
30.11.2009., 20:41
Hey tipu,jesi li ti normalan... nisi definitivno... nije cool, nije simpaticno.nije maco,nije pozeljno,niti privlacno...
Nemoj tako ponizavat dobru zenu koju imas,srami se ...A za tebe je i predobra cim trpi takva sranja... Da se seta sa domestosom po kuci... e zalim goste koji dodju tebi u posjetu...
U cemu ti je to toliki gust? ajd kad procitas ove komentare javi i nama da bar probamo shvatit...
sodomaigomora svaka cast na dobrim zivcima

Peppa Pig
30.11.2009., 20:47
e jeste ga svi zahrackali :zubo:

nego sodomaigomora reci ti nama kojim te finim manirima momak osvojio? :D

ronhill_slims
znam jednog koji to radi i ne vidim u tome nista lose.... pusti vodu da tece dok pisa i to odmah ode sve i odmah ga opere suput... volim uredne muskarce i to mi je sasvim ok!!!!!

NFD
jbt, ja bi ga ostavila.

Engelchen00012
30.11.2009., 20:50
znam jednog koji to radi i ne vidim u tome nista lose.... pusti vodu da tece dok pisa i to odmah ode sve i odmah ga opere suput... volim uredne muskarce i to mi je sasvim ok!!!!!

A žene šporkulje...fuj fuj odvratno.:flop: :rolleyes::rolleyes:

mala nevaljala
30.11.2009., 20:51
pitala ti muške ili ženske - to se jednostavno tako ne radi, nije normalno.
nije malo dite i ne bi mu treba bit problem shvatit čemu služi umiovaonik a čemu školjka (btw, školjku koristi samo za sranje, umivaonik za pišanje, bide nemate? :D i šta radi u kadi? tamo povraća? :D )... a ako ne shvati i ne počne vršit određene radnje u za to prikladnim napravinama, mislim da bi mu bilo pametnije pokazat uputnicu za psihijatra nego ovu temu :D

ronhill_slims
30.11.2009., 20:59
A žene šporkulje...fuj fuj odvratno.:flop: :rolleyes::rolleyes:

bolesno sam uredna, i to je prvo sto gledam kod muskarca... a taj lik je jedini fraer kog znam da je uredniji od mene.. covjek ga opere nakon svakog pisanja, loool...

razmisli malo pa vidi koliko je to higijesnkije od koristenja wc skoljke

Peppa Pig
30.11.2009., 21:03
bolesno sam uredna, i to je prvo sto gledam kod muskarca... a taj lik je jedini fraer kog znam da je uredniji od mene.. covjek ga opere nakon svakog pisanja, loool...

razmisli malo pa vidi koliko je to higijesnkije od koristenja wc skoljke

a nije ti palo na pamet da se pimpek nakon pisanja moze oprati pod tusem?

jebes takvog cistunca koji pisa tamo gdje normalni ljudi peru ruke i zube :rolleyes:

ronhill_slims
30.11.2009., 21:03
ali moram dodati da kad sam prvi put vidjela sta radi da sam ostala u cudu i izbezumljena, kasnije me uvjerio i dokazao mi da je higijesnkije.. a i bili smo partneri i nis njegovo mi se nije gadilo, pogotovo zbog toga sto sam znala koliko je uredan!!!

ronhill_slims
30.11.2009., 21:05
a nije ti palo na pamet da se pimpek nakon pisanja moze oprati pod tusem?

jebes takvog cistunca koji pisa tamo gdje normalni ljudi peru ruke i zube :rolleyes:

ovo je prakticnije.. i meni stvarno ne smeta, jer kad kraj sebe imas urednu osobu, booolesno urednu, ta osoba i kad pisa obavi to najhigijenskije i nema ti se sta gadit..
btw. uzasno sam gadljiva

Peppa Pig
30.11.2009., 21:07
ovo je prakticnije.. i meni stvarno ne smeta, jer kad kraj sebe imas urednu osobu, booolesno urednu, ta osoba i kad pisa obavi to najhigijenskije i nema ti se sta gadit..
btw. uzasno sam gadljiva

ne bi vam rado bila gost i prala ruke tamo gdje se on maloprije ispisao

mala nevaljala
30.11.2009., 21:08

u biti si ga puštala/puštaš da to radi samo da imaš brigu manje za pranje? :D

svejedno nije normalno da se to radi.

ronhill_slims
30.11.2009., 21:11
ne bi vam rado bila gost i prala ruke tamo gdje se on maloprije ispisao

ahahahah... razumjem te, i kuzim da je nekim ljudima to nepojmljivo..
ali kad nekoga znas, i znas da je sterilan ko medicinska gaza, a jos i spavas s njim... onda ti (tj meni, pricam samo u svoje ime i ne smatram da i drugi trebaju tako misliti) ne smeta apsolutno nista... ja bi u nasoj kupaonici jela s poda jer znam koliko je cista, jer znam da ne postoji sansa da mi je kap urina igdje oko skoljke... :mig: ali niti jedna kap!!!!!!

ronhill_slims
30.11.2009., 21:13
u biti si ga puštala/puštaš da to radi samo da imaš brigu manje za pranje? :D

svejedno nije normalno da se to radi.

nemam brigu za pranje jer ne perem ja tu kupaonicu...

Engelchen00012
30.11.2009., 21:14
ahahahah... razumjem te, i kuzim da je nekim ljudima to nepojmljivo..
ali kad nekoga znas, i znas da je sterilan ko medicinska gaza, a jos i spavas s njim... onda ti (tj meni, pricam samo u svoje ime i ne smatram da i drugi trebaju tako misliti) ne smeta apsolutno nista... ja bi u nasoj kupaonici jela s poda jer znam koliko je cista, jer znam da ne postoji sansa da mi je kap urina igdje oko skoljke... :mig: ali niti jedna kap!!!!!!

A i da je, što onda?:ne zna: Popila bi ti to ko vodu, čini mi se.:kava: Jer, njegovo je, a ništa njegovo ti se ne gadi.:mig:

ronhill_slims
30.11.2009., 21:16
A i da je, što onda?:ne zna: Popila bi ti to ko vodu, čini mi se.:kava: Jer, njegovo je, a ništa njegovo ti se ne gadi.:mig:

nije tema, ali jako volimo zlatni tus, tako da mi nebi bilo nista strano :lol::lol:

bingooo
30.11.2009., 21:16
Dakle muškarci.

Moj muž ima tu jebeno gadnu naviku pišati u umivaonik, gdje dolazi do svađa jer on smatra da to nije ništa neuobičajeno i da to svi muški rade. :rolleyes:

Ljuta sam, gdje otvaram ovu temu kako bi me prosvjetlili da je njegova radnja normalna ili ne.

Hvala.

Reci mu da laze ko pas. Ja takvo sto cujem prvi put u zivotu.:eek::rofl::rofl:

bluebox
30.11.2009., 21:20
jer znam da ne postoji sansa da mi je kap urina igdje oko skoljke... :mig: ali niti jedna kap!!!!!!
Da, sve su oko lavaboa :zubo:

Inače, fuuuj :eek:

Engelchen00012
30.11.2009., 21:29
Pa ako je normalno, ispričaj to pred ljudima, pred prijateljima, rodbinom...ne znam bi li mu bilo svejedno. A kakav je, možda i bi.:rolleyes:

Hello Operator
30.11.2009., 21:31
Dakle muškarci.

Hvala.
A za to nisi znala prije nego sto se otisli maticaru? :ne zna:

Ne, ne pisam u umivaonik.

bossnasha
30.11.2009., 21:33
1. Mozda si mu nekad prigovarala da lose centrira, pa je zalijevao po plocicama i oko skoljke.......pa se dosjetio Solomonskog rjesenja!.

2. Jednostavno to rjesis......skini umivaonik!

3. Ugradi pisoar (ne zaboravi limun)

obicna
30.11.2009., 21:36
:eek: odvratno!
potpuno nehigijenski, daj popričaj s njim još ozbiljnije!

Engelchen00012
30.11.2009., 21:37
Evo još jedan muški glas: moj brat poručuje da ne piša u umivaonik!:rofl::rofl:

štemajzl
30.11.2009., 21:52
Pitanja isključivo muškima postavljaju se na MK. Selim...

Deedy
30.11.2009., 22:00
Pitanja isključivo muškima postavljaju se na MK. Selim...

Baš ti hvala, tema je predivna, proskvirtat ću. :D

Znam da je odvratno! i meni je odvratno!

želim čuti što više ljudi tak da mu kasnije pokažem kaj ste napisali da mu dođe iz dupeta u glavu da to ljudi ne rade.

Ok, ajmo, MKovci, dajte do znanja ženici je li to normalna stvar s muškarcima?
Čisto da joj muž poslije ima uvid, kad mu da da pročita.

Mislim da je svaki pošten muškarac nekad pišao u umivaonik. Ostali? :ne zna:

bokacco
30.11.2009., 22:02
Moj muž ima tu jebeno gadnu naviku pišati u umivaonik,.

tipična ženska zavist , ko ti kriv što ti ne moš:rofl::rofl:

Khufu
30.11.2009., 22:20

Mokraća je kod zdravog čovjeka jedna od najsterilnijih tekućina :mudri:

Osim toga, kiselina iz mokraće blagotvorno djeluje na nakupljeni kamenac i rastvara ga :headbang: Znači radi joj i uslugu :mig:

eto, sad čekam napade :rofl:
Al ja ne pišam u umivaonik, previsoko mi je :lol:

JoWaN
30.11.2009., 22:21
Ne radim.
jbg, tam se ipak umivam i obavljam higijenu ;)

bokacco
30.11.2009., 22:25
nije on pišao u umivaonik na početku veze, :D

eto vidiš što si napravila od čovjeka

KungFuMonkey
30.11.2009., 22:27
Kaj je ova tema neka zajebancija? Vidim samo ženski odgovori. :confused:

Pa neg di drugdi bi pišo. :confused: Cijevi su cijevi, naširoko i naduboko smo raspravljali o tome već i suglasili se da je to uobičajno, i da još k tome puno više ženskih piša u sudoper nego se o tome govori.

JoWaN
30.11.2009., 22:33
Kaj je ova tema neka zajebancija? Vidim samo ženski odgovori. :confused:

Pa neg di drugdi bi pišo. :confused: Cijevi su cijevi, naširoko i naduboko smo raspravljali o tome već i suglasili se da je to uobičajno, i da još k tome puno više ženskih piša u sudoper nego se o tome govori.

U sudoper.. :rofl:
To vec nalikuje na cucavac :rofl:

bokacco
30.11.2009., 22:34
Pa neg di drugdi bi pišo. :confused:.

ma , naravno , gdje drugdje pišat nego u lavandin , uvalit ga onako da se leškari , pustit malo tople vode da curi po njemu i poslije ga otresti i obrisat s onim rozastim ručnikom s live strane lavandina:D

milina:kava:

nego , svak normalan piša ispred sebe , a ne pod sebe:rofl:

woman_teatar
30.11.2009., 22:36
Dakle muškarci.

Hvala.

OMG!!! Pišaj i ti u umivaonik pa ste kvit! :lol::lol::lol:

bokacco
30.11.2009., 22:45
OMG!!! Pišaj i ti u umivaonik pa ste kvit! :lol::lol::lol:

ne može dovatit , zato se i buni:rofl:

Deedy
30.11.2009., 22:52
ne može dovatit , zato se i buni:rofl:

Nek si žena onda ugradi onda jedan invalidni umivaonik za pišanje?! :ne zna:

WTF
30.11.2009., 22:57
umivaonik ima odvod

sve kaj ima odvod je potencijalno mjesto za pišanje

:kava:

Deedy
30.11.2009., 22:59
umivaonik ima odvod

sve kaj ima odvod je potencijalno mjesto za pišanje

:kava:

Ne filozofiraj... "potencijalno"! :rolleyes:

Pišo si- nisi pišo? :ne zna:
To zanima mladenku...

Hmmmm, a šta ako ona ustvari uživa u tome, pa očekuje potvrdne odgovore, jer ju to pali? :eek:
:Šrlok:

KungFuMonkey
30.11.2009., 23:02
Sve se svodi na ravnopravnost. Ženske imaju dvije stvari, bide i wc, i muški imaju dvije stvari, umivaonik i wc.

I zastore.

Tudum
30.11.2009., 23:03
jaga ujutro kadmise digne zbogradi pisanja volim izdrkat u umivaonik al ne pisam nisam tolko lud

bokacco
30.11.2009., 23:07
jaga ujutro kadmise digne zbogradi pisanja volim izdrkat u umivaonik al ne pisam nisam tolko lud

da, al ga zato poslije obrišeš o zavjesu , ko i ovaj pajdo , naše pokretačice teme i kad jadna kukavica to dozna , osvanut će nova tema sa novim zgražanjem:D
bolje joj je da nije zabadala nos u pišanje:kava:

WTF
Ne filozofiraj... "potencijalno"! :rolleyes:

Pišo si- nisi pišo? :ne zna:
To zanima mladenku...

Hmmmm, a šta ako ona ustvari uživa u tome, pa očekuje potvrdne odgovore, jer ju to pali? :eek:
:Šrlok:

naravno da jesam :kava:

WTF
Sve se svodi na ravnopravnost. Ženske imaju dvije stvari, bide i wc, i muški imaju dvije stvari, umivaonik i wc.

I zastore.

i pisoar :s :s :s

woman_teatar
30.11.2009., 23:10
da, al ga zato poslije obrišeš o zavjesu , ko i ovaj pajdo , naše pokretačice teme i kad jadna kukavica to dozna , osvanut će nova tema sa novim zgražanjem:D

odvratni ste :eek:

WTF
30.11.2009., 23:11
odvratni ste :eek:

zato nas volite :kava:

Euroskeptik
30.11.2009., 23:19
Kaj ste sve povampireno napale ronhill_slims?

Nakon ovakvih postova, koji će vam muškarac priznati da to radi?

Stvar je za muškarce, između ostalih eventualnih prednosti do kojih se može doći samo daljnjim znanstvenim istraživanjem, vrlo praktične prirode zbog usklađenih visina, te blizine organa i odtočnog elementa.

Idemo razmišljati:

Hipoteza A - mokrenje u umivaonik je nehigijensko, te protivno moralu i etici našeg društva;

Hipoteza B - mokrenje u umivaonik je higijensko i društveno prihvatljivo.

Vezano za moral, etiku i prihvatljivost takvog ponašanja potrebno je reći da se mokrenje uobičajeno odvija iza očiju javnosti, pa stoga, ako ostaje unutar četiri zida, ocjenu prihvatljivosti trebaju dati članovi obitelji nakon zajedničke rasprave.

S higijenske strane, a koja je najbitnija, treba utvrditi da li veće posljedice na okolne obloge i predmete u prostoru ostavlja mokrenje u umivaonik ili mokrenje u školjku. U našem slučaju promatramo normalno i kulturno mokrenje u kojem muškarac kontrolira mlaz i usmjerava na način da tijek radnje izaziva što manje ekstrenalija, odnosno kolateralne štete.

Tehnički, uobičajeno mokrenje mužjaka u školjku odvija se s visine od oko 100 cm, pa je udaljenost koju mlaz prijeđe do kontakta s školjkom u prosjeku 85 cm. Tijekom tog procesa, na kapljice koje čine mlaz od izlaska iz organa pa do doticaja sa školjkom djeluje više sila - tlak koji ih gura iz mjehura, sila teža i otpor sredstva (zraka). Kapljice u mlazu izlaze iz organa određenom brzinom i na njih još djeluje i sila teža koja ih dodatno ubrzava, tako da pri udaru u školjku izazivaju raspršivanje mikro kapljica na relativno veliku udaljenost od točke dodira. Dodatno, otpor zraka pokšava usporiti mlaz te djeluje na svladavanje kohezionih sila koje drže mlaz na okupu što uzrokuje odvajanje kapljica i prije nego mlaz dotakne školjku (takve kapljice često i ne završe u skoljci). Također, nehidrodinamačan izlazni oblik mokraćovoda pogoršava cijelu stvar, pa mlaz nije okrugli i pravilan, već je uvijen ili nepravilan u presjeku.
A ako muškarac ne pokuša usmjeravanjem mlaza minimizirati kut dodira, ili još gore, mlaz usmjerava u vodu ili na stražnji dio školjke, pa ga pogađa pod kutem od 90 stupnjeva, situacija se umnogome pogoršava.

Zbog svega navedenog, raspršivanje mikro i mezo kapljica od točke dodira mlaza sa školjkom se kreće od najmanje 20 pa do 60 i više centimetara (po x, y i z osi), što znači da je sve što se nalazi oko školjke u tom krugu kontaminirano mokraćom (ne zaboravite 'z' os - lete i u visinu).

Nasuprot navedenome, kod mokrenja u umivaonik sila teža i otpor zraka gotovo nemaju nikakvog utjecaja. Uz to, ako se mokri u standardni zaobljeni umivaonik (ne važi za nekakva modrna paralelopipedna 'korita'), kut pod kojim ga mlaz mokraće pogađa je izuzetno mali i zbog toga ne dolazi do raspršivanja niti mikro niti mezo kapljica u okolni prostor, što uključuje i pipu koja je najizloženija eventualnim utjecajima. Ako mokrač u umivaonik prije same radnje otvori vodu i pusti je da teče cijelo vrijeme i još pet sekundi nakon mokrenja, ne dolazi do zadržavanja mokraće u odvodnom dijelu umivaonika, odnosno sifonu.

Zaključak:

Mokrenje u umivaonik kulturnog mokrača izaziva neusporedivo manje kontaminiranje okolnih ploha i predmeta. Stoga odbacujemo hipotezu A i prihvaćamo B (ne svi).

To vam je htjela reći ronhill_slims.

Sve navedeno može se utvrditi i jednostavnim eksperimentom na način da se na jedan metar oko školjke na pod (ne zaboravite obložiti i dignuti dio daske), kao i na gornju plohu i na pod oko umivaonika, postavi kontrastni upijajući papir na kojem se vide sve kapljice (novine) i zamoli vaš mokrač da izvrši mokrenje na obje lokacije.
Rezultati će biti impresivni i za mnoge šokantni.

Jedini način da se izbjegne školjkni šok kućanice je mokrenje mokrača u ženskom položaju.

Tudum
30.11.2009., 23:20

nisan od zavjesu alsan od njen peskir necu valda od svoj , a i ona je imala kitu u ustima a ne ja , osin toga kazu daje sperma dobra za ten

Tudum
30.11.2009., 23:21
Kaj ste sve povampireno napale ronhill_slims?

Nakon ovakvih postova, koji će vam muškarac priznati da to radi?

Stvar je za muškarce, između ostalih eventualnih prednosti do kojih se može doći samo daljnjim znanstvenim istraživanjem, vrlo praktične prirode zbog usklađenih visina, te blizine organa i odtočnog elementa.
...............
...............

Jedini način da se izbjegne školjkni šok kućanice je mokrenje mokrača u ženskom položaju.

elbiti tijo meni ovo prepricat u natuknicama malo krace nemogu citat vrtimise u glavi izgledami opo secer

KungFuMonkey
30.11.2009., 23:24
...

Neopisivo fenomenalno objašnjeno. Mislim stvarno, jel potrebno što više uopće reći. Jedino bih dodao da na izlazni mlaz uz sve ove korektno navedene sile djeluje i uzgon iako kao manji utjecaj.

Deedy
30.11.2009., 23:25
...................
............................
................

Prekrasan osvrt. :top:
Mislim da one upravo to i žele- da mokrimo sjedeći na školjci- a za neke muškare sam čuo (opet od njihovih žena koje su se hvalile uokolo) kako su ih izdresirale da sjede dok piške... :facepalm:

Ipak, preporučam ti da vidiš zadnjih 20 postova i količinu muškaraca koji su priznali umivaonično mokrenje... očito nisi sve postove pročitao. :)

bokacco
30.11.2009., 23:25

to , ni mrtav , kak šta ti samo padne na pamet , jezik pregriza:D

ko pročita tak velik post , magarac:rofl:

Tudum
30.11.2009., 23:32
kad one budu pisale stojecki u wc skoljku a da ne popisaju pola kupatila ondacu sist
jedan jedini put san vidija da zemsko pisa stojeci je baba Manda cirka oko 80 godin i stala baba naslonilase na stap i pisa ja gleedan sve si skupa sa prasinom zapisava noge, reko mando shetaj manjece se dizat prasina po selu , aj kaze sinko sdragin Bogom eto kakasu to stvorenja

bokacco
30.11.2009., 23:42
reko mando shetaj manjece se dizat prasina po selu ,

ee, to su bila vremena , ni sela nisu bila prašnjava , zahvaljujući Mandi

Euroskeptik
30.11.2009., 23:48
Prekrasan osvrt. :top:
Mislim da one upravo to i žele- da mokrimo sjedeći na školjci- a za neke muškare sam čuo (opet od njihovih žena koje su se hvalile uokolo) kako su ih izdresirale da sjede dok piške... :facepalm:

Ipak, preporučam ti da vidiš zadnjih 20 postova i količinu muškaraca koji su priznali umivaonično mokrenje... očito nisi sve postove pročitao. :)

Eh, dok ja sve napiso...

Deedy
30.11.2009., 23:52
Eh, dok ja sve napiso...

Zbilja si se potrudio i zaslužio si biti pozvan u naše društvo i dalje, na Only man chatu, te na drugim temama. :top:

Ispričavam se moderatoru na offu!

Tudum
30.11.2009., 23:53
Zbilja si se potrudio i zaslužio si biti pozvan u naše društvo i dalje, na Only man chatu, te na drugim temama. :top:

Ispričavam se moderatoru na offu!

oprastanti ovi put al pajse ubuduce

paulie
30.11.2009., 23:57
Dakle muškarci.

Hvala.

A jbt koja svinja! Operi mu tanjur u tom umivaoniku pa mu stavi juhu u njega!

Tudum
01.12.2009., 00:09
kinezi piju pisalinu stoljecima a vi digli frku sto covik malo zapisa umivaonik

gde_idemo
01.12.2009., 00:37
Pa ne obavezno ali moze se lako omaci, na primer nakon tusiranja dok peres zube. :ne zna:

technotronic
01.12.2009., 06:34
Ja pišam i u umivaonik,i u kadu,i u sudoper,i u cvijeće kad mi se neda iz sobe,jednom mi se nije dalo ustat,pa sam i pod krevet se popišao...inače,to je gospodska navika,tako su i na dvoru Luja 14. dvorjani obavljali nuždu po mračnim uglovima,a sluge su čistili,naime,nisu imali ni jednog šekreta.wc-i su malograđanski izum:mig:

sodomaigomora
01.12.2009., 07:14

ne zanima :D

žensko si, nebitno, zar ti muško ide u wc dok sereš i pišaš? to je osvrt na tvoje bedasto pitanje " kaj nisi znala prije da ti to muž radi"

Svima hvala na ogovorima, nasmijala se ja :D nasmijao se on :D
od ovog foruma ipak nekakve koristi, od nekih više od nekih manje.

neka je on shvatio kako muški NE pišaju u umivaonik i da si je on to ipak zabrijo :D

Hvala , mah mah:cerek:

štemajzl
01.12.2009., 07:29
Naravno da pišam - ako mi je frka, a zahod je zauzet; a ako je zahod predugo zauzet, znači da je draga sama kriva za moje pišanje u umivaonik. :D

Zašto pišam u umivaonik? Pa zašto si pas liže jaja? Zato jer može : ).

Deedy
01.12.2009., 08:02
neka je on shvatio kako muški NE pišaju u umivaonik i da si je on to ipak zabrijo :D

Cijenjena sodomaigomoro,

preporučam da pročitaš opet topic, kako bi ipak vidjela da muškarci to rade i da će i tvoj to i dalje raditi, samo će od sad zaključavati WC (što je pak druga restrikcija koju zbog tebe mora raditi, ali ako je za užitak, šta sad).
Lijepo ste se nasmijali, ali on svog pišu sigurno neće htjeti rastužiti- izvodit će ga i dalje na ista zanimljiva mjesta. :top:

Pa pa... :W

Splicka Mafija!
01.12.2009., 08:05
Naravno da pišam - ako mi je frka, a zahod je zauzet; a ako je zahod predugo zauzet, znači da je draga sama kriva za moje pišanje u umivaonik. :D

Zašto pišam u umivaonik? Pa zašto si pas liže jaja? Zato jer može : ).

Baš to :D

A i WC školjka je preniska :mig:
Sigurno ju je žena izmislila :D

woman_teatar
01.12.2009., 10:02
zato nas volite :kava:

Ne, zato mrzim muške! Fuj ogavni ste. Dlakavi, pišate po umivaoniku i tko zna još kud, samo bi jebali i mislite da ste carevi svijeta. :flop:

Splicka Mafija!
01.12.2009., 10:10
Pa kad se pogleda, nismo ni toliko različiti od pasa :D

Crodra
01.12.2009., 10:34
JA to radim ponekad, ali samo u gostima, i to najčešće ak daska neće stajat sama podignuta i još k tome je zmazano. Pa onda da ne bi držal dasku dok pišam i to još s rukama prvo po zmazanoj daski a onda po piši.

Ne da mu se dizat dasku :D, a usput odma i ruke opere :lol:

Naravno da ne može bit sigurna :lol:

Zašto ti mećeš kurac u usta? Ili mu sa četkom za epruvete opereš i urinarni trakt prije toga? :B
...

E, ak misliš riješit neki problem u braku pokazivajući što pišu ljudi na forumu, onda ti je stvarno već mokraća izgrizla koju vijugu :facepalm: Pa za zube i umivanje hvataj vodu u dlanove, a ne uzimat vodu iz napunjenog umivaonika

68-umorni
01.12.2009., 10:45
Dakle muškarci.

Hvala.

Naravno..kad je wc pun, ili djeca ili žena i kad je jednostavnije u umivaonik nego odlaziti do wc-a pa nazad prati ruke i zube.E da,,operem ga domestosom poslije

68-umorni
01.12.2009., 10:51
Meni nije normalno...
Niti pristojno...

Halo... Ja ga operem sa Domestosom ... umivaonik, ne njega.

woman_teatar
01.12.2009., 11:09
Pa kad se pogleda, nismo ni toliko različiti od pasa :D

jelda? :lol:

Mikes
01.12.2009., 11:18
jelda? :lol:

A što ono pasovi guze... ah da, raznorazne kujice.:D

OT, ako sam se mogao sto puta popišati po rukama, nogama, nogavicama, cipelama i štatijaznam kuda sve, ne vidim razlog za ne pišanje u umivaonik. Samo što se nisam sjetio.:ne zna:

woman_teatar
01.12.2009., 11:28
A što ono pasovi guze... ah da, raznorazne kujice.:D

OT, ako sam se mogao sto puta popišati po rukama, nogama, nogavicama, cipelama i štatijaznam kuda sve, ne vidim razlog za ne pišanje u umivaonik. Samo što se nisam sjetio.:ne zna:

Ti si budala. Napravi si lijepo rupu u zidu u jebi kolko hočeš i pomiri se s tim da ćeš drkati čitav život jerbo ti "kujica" neće dat.:kava:

Kain
01.12.2009., 11:38
Jel' i sere u pepeljaru, taj što piša u lavandin?

štemajzl
01.12.2009., 11:49
Muškarci se dijele na samo dvije grupe.

1. Oni koji pišaju u lavabo i imaju dovoljno muda to priznati.
2. Oni koji pišaju u lavabo i dovoljno su mudri da to nikad ne priznaju.

ejmen

Mikes
01.12.2009., 11:55
Ti si budala. Napravi si lijepo rupu u zidu u jebi kolko hočeš i pomiri se s tim da ćeš drkati čitav život jerbo ti "kujica" neće dat.:kava:

Po čemu to misliš da smiješ ophoditi samnom takvim nekulturnim i netolerantnim tonom, draga kolegice? I inače su te roditelji odgojili takvu, ili si samo bezobrazna kad njih nema?

Hiperaktivo
01.12.2009., 12:02
ja sam pišao par puta u umivaonik.......

ps molim žene da ne odgovaraju na ovu temu jer daju krivu sliku o situaciji :D

woman_teatar
01.12.2009., 12:02
Po čemu to misliš da smiješ ophoditi samnom takvim nekulturnim i netolerantnim tonom, draga kolegice? I inače su te roditelji odgojili takvu, ili si samo bezobrazna kad njih nema?

Zar su tebe odgajali da pišaš u umivaonik pervertitu jedan ili to samo radiš kad si solo doma?

el_mariachi
01.12.2009., 12:05

ejmen

ovo nije istina.... ne zelim da me se svrstava u gornje dvije grupe...:eek:
ja nemam lavabo kod kuce pa to radim u kadi... sad mi je lakse sto je istina izasla na sunce...
nego...
zasto muskarci ne bi mogli 3-4 puta dnevno mokriti u lavabo ( il kadu) kad im zene 24 sata dnevno seru po kuci?
a nekad su one htjele frajera... pisa u lavabo...kuuuuuuuuul....hi hi hi ...frajer... imamm frajera ...hodam s frajerom...sve mi ostale zavide sto imam frajera...onda se ona udala za frajera... a on osto isti... i sad to njoj ne odgovara..nece ona vise frajera...fuj...pa on pisa u lavabu... hoce ga mjenjati... odjednom nije samo sto ne smije pisati u lavabo ne smije vise sarati wc skoljkom... mora on to raditi sjedeci... inace rat u kuci...povjerio se najboljem prijatelju a ovaj ispricao ekipi...sad ga svi pizda zovu...cuj mokriti sjedeci... nece moci ove noci...iz ovih stopa idem kupiti lavabo:eek:

Mikes
01.12.2009., 12:06
Zar su tebe odgajali da pišaš u umivaonik pervertitu jedan ili to samo radiš kad si solo doma?

Ovo ti je drugi put...:flop:

Hiperaktivo
01.12.2009., 12:06

daj se skoncentriraj, svi pišaju u umivaonik samo je nekima bed priznat

woman_teatar
01.12.2009., 12:10
daj se skoncentriraj, svi pišaju u umivaonik samo je nekima bed priznat

Sad mi je žao zasto sam uopce vidjela ovaj post, šokiralo me to saznanje, zaista nisam mislila da su neki likovi toliko plitki i neodgojeni.:ne zna:

štemajzl
01.12.2009., 12:34
WT, ne znam kako da ti ovo kažem, ali na ovoj temi ne radiš ništa drugo osim što vrijeđaš pošten svijet.
S muškarcima ti vrijedi isto što i sa svakom drugom temom (pa i ženama) - čim manje znaš, tim ti je bolje.
Ako smo ti odvratni i živciramo te, a ti lijepo prošetaj s ove teme u nepoznatom smjeru...

Osim toga, ne znaš tko se krije iza kojeg nicka.
Možda sam nekad bio kod tebe u gostima pa je i tvoj umivaonik već 'kršten'. :mig:
Nikad ne znaš...

Sebenico
01.12.2009., 12:35
Sad mi je žao zasto sam uopce vidjela ovaj post, šokiralo me to saznanje, zaista nisam mislila da su neki likovi toliko plitki i neodgojeni.:ne zna:

Zasto ? Inace sam pisa u umivaonik samo u zbilja ekstremnim situacijama (svi jesu) i ne prakticiram pod svakodnevno ponasanje,ali i ovdje si dobila par zanimljivih i studioznih promisljenja koji ti dokazuju da ne ides u korak s znanoscu,dapace.... u starom vijeku se ljudi nisu kupali jer su smatrali da voda donosi bolestine :facepalm: eto,takvo je tvoje promisljenje....robovi normi :facepalm:

woman_teatar
01.12.2009., 12:38
Zasto ? Inace sam pisa u umivaonik samo u zbilja ekstremnim situacijama (svi jesu) i ne prakticiram pod svakodnevno ponasanje,ali i ovdje si dobila par zanimljivih i studioznih promisljenja koji ti dokazuju da ne ides u korak s znanoscu,dapace.... u starom vijeku se ljudi nisu kupali jer su smatrali da voda donosi bolestine :facepalm: eto,takvo je tvoje promisljenje....robovi normi :facepalm:

pa onda popij svoju pišaku, mozda ti izliječi glupinizam.

Splicka Mafija!
01.12.2009., 12:41
Ajde muški, jel' tako da pišate u lavandin zato jer je školjka niska, a vaš ponos ne dopušta da sjedeći pišate; pa onda to bolje u lavandin nego po cijelom WC-u :kokice:

Takoje u mom slučaju.

woman_teatar
01.12.2009., 12:43
WT, ne znam kako da ti ovo kažem, ali na ovoj temi ne radiš ništa drugo osim što vrijeđaš pošten svijet.
S muškarcima ti vrijedi isto što i sa svakom drugom temom (pa i ženama) - čim manje znaš, tim ti je bolje.
Ako smo ti odvratni i živciramo te, a ti lijepo prošetaj s ove teme u nepoznatom smjeru...

Osim toga, ne znaš tko se krije iza kojeg nicka.
Možda sam nekad bio kod tebe u gostima pa je i tvoj umivaonik već 'kršten'. :mig:
Nikad ne znaš...

Ne vrijeđam nikog nego samo odgovaram na provokacije. Svatko ima pravo na svoje mišljenje pa tako i ja. I sigurna sam da nisi bio kod mene u gostima, jer, ti isto neznaš tko se krije iza svakog nicka. Ja sam dala svoje misljenje da mi je odvratno da pisate u umivaonik jer mozete pisati vani u prirodi bilo gdje dok mi nemozemo (nazalost), pa jos i saznanje da pisate i u umivaonik to mi je stvarno sick. Pisaj i u sudoper pa kasnije si operi tamo tanjur!

woman_teatar
01.12.2009., 12:44
Ajde muški, jel' tako da pišate u lavandin zato jer je školjka niska, a vaš ponos ne dopušta da sjedeći pišate; pa onda to bolje u lavandin nego po cijelom WC-u :kokice:

Takoje u mom slučaju.

Ne nego zato jer neznate ciljati. :rolleyes:

luka lik
01.12.2009., 12:58
Ja sam valjda jedini muški kjemu je navednu u naslovu teme ogavno.
Mislim, wtf čak (ne znam gdje da nekoga ne uvrijerdim) imaju wc pa seru i pišaju u školjku a ne u lavandin.
Još jednom,pravi frajeri to ne rade.Iako se ponekad zapišaju pod tušem...

Mikes
01.12.2009., 13:00
Ne vrijeđam nikog

Za nivo inteligencije (hmmm... bit će na razini mora... za vrijeme oseke) mi je odmah bilo jasno, ali da nemaš barem kratkotrajno pamćenje,:eek: to ne mogu vjerovati;

Ti si budala.

...pervertitu jedan ...

sodomaigomora
01.12.2009., 13:11
E, ak misliš riješit neki problem u braku pokazivajući što pišu ljudi na forumu, onda ti je stvarno već mokraća izgrizla koju vijugu :facepalm: Pa za zube i umivanje hvataj vodu u dlanove, a ne uzimat vodu iz napunjenog umivaonika.

Ne kužim zakaj neki ljudi ne mogu uključiti moždane vijuge? pa barem malo dok nekaj misle napisati.

Dakle,
Da li da pitam susjeda jel je normalno pišati u umivaonik?
Da li da pitam svekra da li je normalno pišati u umivaonik?
Da li da pitam svog starog da li je normalno pišati u umivaonik?

Jel ti se upalila lampica iznad glave zašto je pitanje postavljeno anonimusima na forumu?

Pitanje je postavljeno vama dragi moji jer se ovakva pitanje ne mogu postaviti bilo kome.

Nisam oštokonđa koja trči kuhačom po kući i viče na muža kak se to ponaša, no meni smeta pišanje u umivaonik, točka, kraj priče i diskusije :D

Dala sam mu hvalevrijedan prijedlog , i kompromis ( to se kao mora prakticirat u braku pa aj da probam :D) ako mu je teško mokrit u wc školjku , a umivaonik ga asocira na pisoar, nek si fino ugradi pravi pravcati pisoar i riješen problem.

Sad budemo vidli kaj bu s toga bilo :D

Emericzy
01.12.2009., 13:12
Ne, zato mrzim muške! Fuj ogavni ste. Dlakavi, pišate po umivaoniku i tko zna još kud, samo bi jebali i mislite da ste carevi svijeta. :flop:

Zašto si samo načela temu i ostavila ju? A gdje je prđenje? Podrigivanje? Češanje jaja preko hlača? A i nos kopamo puno sočnije nego žene, koje jednostavno nemaju hrabrosti pošteno zabiti prst, kao da će im se nešto desiti.

A našlo bi se još puno toga...

Gervasius74
01.12.2009., 13:17
Dakle muškarci.

Naravno.

Emericzy
01.12.2009., 13:23
Ne nego zato jer neznate ciljati. :rolleyes:
E, žena se našla da nam popuje. jesi li ti kad, ženo božja, gledala kako žene pišaju? Vjerojatno nisi jer te je bilo sram, ali da si gledala, vidjela bi da žene ne da ne znaju ciljati, nego proizvode efekte koje ni kompjutorski ne možeš simulirati. To ponekad više liči na sinoptičku kartu ciklona i anticiklona nego na mlaz.

Ciljati mlazom pišače je zahtjevna disciplina, a i onaj tko ju svlada često bude prevaren stanjem svog alata, osobito rano ujutro kade je pimpek još sfrkan i spetljan od spavanja. Predvidjeti kamo će briznuti prvi mlaz ne može nitko. Sve opcije su otvorene. A dok ga discipliniraš, pola kupaonice već pliva.

zdenis83
01.12.2009., 13:29
Dakle muškarci.

Hvala.

ah jbt ne mogu vjerovati da je to nekome normalnon :s

štemajzl
01.12.2009., 13:59
I što onda kad mu pokažeš rezultate ankete? Koga boli kurac što neki drugi rade ili što drugima nije normalno. Vama je važno samo ono što se vas dvoje dogovorite(*) pa taman da cijeli svijet, svi do jednog, rade ili govore drukčije.

Da mi žena dođe s takvim nekim odgovorima ekipe kao argumentom da mijenjam ponašanje, poslo bi ju u tri pičke materine i rekao nek si onda ide živjeti s tim likovima koji (ne) rade to i to, ma što to bilo, ako misli da bi joj s njima bilo bolje.

*ovo dogovorite stvarno znači dogovorite, a ne da mu ti kažeš nešto u stilu 'od danas imaš spuštati dasku za sobom, jel jasno?'

KungFuMonkey
01.12.2009., 14:21
Dakle,
Da li da pitam susjeda jel je normalno pišati u umivaonik?
Da li da pitam svekra da li je normalno pišati u umivaonik?
Da li da pitam svog starog da li je normalno pišati u umivaonik?

Jel ti se upalila lampica iznad glave zašto je pitanje postavljeno anonimusima na forumu?

Naravno da se bojiš njih pitati, kad znaš da bi odgovor bio potvrdan.

Vodenna
01.12.2009., 14:23
Isuse...pa vi ste još uvijek na umivaoniku!!!!

gde_idemo
01.12.2009., 14:33

ejmen

amen!
i nije mi jasno cemu vise ova hajka na napaceni muski rod, zar ce te nam zabraniti i ovo osnovno ljudsko pravo? ne moze! :kava:

btw sve se pitam sta rade sve ove zenske na muskom podforumu, ja ne idem na zenski, samo bi nekoga kritikovale i nesta menjale :ne zna:

gde_idemo
01.12.2009., 14:36
i jos da dodam da niko ne sipa vodu u lavabo pa je pije odatle, niti pere zube odatle, niti stavlja ruke u njega, niti se umiva iz njega, niti pere sudje u njemu, niti pere vesh, jednostavno svi natoce vodu u dlanove ili casu i iskoriste, ajde sad nek' mi neko da makar jedan dobar razlog zasto onda ne pisati u njega? :misli:

Inox 18/10
01.12.2009., 14:36
Ja ponekad i serem. :)

Dalekoumnoživač
01.12.2009., 14:39
Ubijte me ako sam 5 puta u životu piša u lavandin.:kava:

O kadi ne bi,to je skroz drugo.:kava:

Engelchen00012
01.12.2009., 14:46

Ja isto moram priznati da mi je posebno ovaj pdf puno pomogao u tome da mi se muški izrodi dodatno zgade.:) I zahvaljujem Bogu na tome. Ja neću postavljati ovakvu temu, sigurno.

bokacco
01.12.2009., 14:46
zaista nisam mislila da su neki likovi toliko plitki i neodgojeni.:ne zna:

tema ko tema , svako ima iznijeti svoj stav i pišati u svoj lavandin kako mu se hoće , jedini promitivizam na ovoj temi je tvoj, jedino ti vrijeđaš i iz posta u post i provociraš
ukoliko nemaš kulture , a vidno je da nemaš , udalji se sa teme i nemoj nam sa svojim primitivizmom kvariti veselje

gde_idemo
01.12.2009., 14:49
tema ko tema , svako ima iznijeti svoj stav i pišati u svoj lavandin kako mu se hoće , jedini promitivizam na ovoj temi je tvoj, jedino ti vrijeđaš i iz posta u post provociraš
ukoliko nemaš kulture , a vidno je da nemaš , udalji se sa teme i nemoj nam sa svojim primitivizmom kvariti veselje

Slazem se sa konstatacijom uvezi ove persone a i svih slicnih njoj, dobro receno! :top:

Sashica
01.12.2009., 15:10
i jos da dodam da niko ne sipa vodu u lavabo pa je pije odatle, niti pere zube odatle, niti stavlja ruke u njega, niti se umiva iz njega, niti pere sudje u njemu, niti pere vesh, jednostavno svi natoce vodu u dlanove ili casu i iskoriste, ajde sad nek' mi neko da makar jedan dobar razlog zasto onda ne pisati u njega? :misli:

Evo, npr. ako imaš malo dijete koje ide oprat rukice, ne može dohvatiti pipu i stalno se malim ručicama hvata za umivaonik (tamo gdje mu se otac maloprije dobro ispišao) :D

Inox 18/10
01.12.2009., 15:13
Ja isto moram priznati da mi je posebno ovaj pdf puno pomogao u tome da mi se muški izrodi dodatno zgade.:) I zahvaljujem Bogu na tome. Ja neću postavljati ovakvu temu, sigurno.

Niti ne moraš. :kava:

YAWN,koja dosada.

gde_idemo
01.12.2009., 15:24
Evo, npr. ako imaš malo dijete koje ide oprat rukice, ne može dohvatiti pipu i stalno se malim ručicama hvata za umivaonik (tamo gdje mu se otac maloprije dobro ispišao) :D

To je neka hipoteticka situacija koja je malo verovatna da ce se dogodi, i posledice nikako nisu kobne... isto si mogla reci da ako muskarac popije puno alkohola pa pocne pisati isti, i proba ugasiti cigaretu u umivaoniku dok pisa moze napraviti pozar u stanu, ali to se ne dogadja u realnosti. :rolleyes:

No eto muskarci koji imaju malu djecu, sad imaju jedno ogranicenje vise i neka brinu o ovakvim stvarima, na primer da nauce dete da se ne hvata za umivaonik ili ce morti sebi uskratiti ovo zadovoljstvo. :ne zna:

bokacco
01.12.2009., 15:24
Ja isto moram priznati da mi je posebno ovaj pdf puno pomogao u tome da mi se muški izrodi dodatno zgade.:)

ne moraš dodatno naglašavat da si lezba , vidi se i bez dodatnog

zac6319
01.12.2009., 15:46
Pišanje u lavabo? :lol:
I u čem je problem? Ujutro kad se probudim a "on" stoji.. popišam se u kadu..ima više prostora :) O pišanju s balkona drugi put :cerek:

gde_idemo
01.12.2009., 16:30
Neke osobe nameste realnost u svojoj glavi na jedan nacin i onda ocekuju da se svi ponasaju onako kako su oni zamislili, strashno!

tiki66
01.12.2009., 17:02
U umivaonik tu i tamo, obicno kada mi se zuri, pa dok perem zube samo ga izvadim i pustim nek on obavi svoje.

U tuš skoro uvijek, cak sam neki dan citao clanak da bi u biti trebali pišati pod tušem, jer tako štedimo vodu koja se koristi za ispiranje wc-a.

sodomaigomora
01.12.2009., 17:10
I što onda kad mu pokažeš rezultate ankete? Koga boli kurac što neki drugi rade ili što drugima nije normalno. Vama je važno samo ono što se vas dvoje dogovorite(*) pa taman da cijeli svijet, svi do jednog, rade ili govore drukčije.

Da mi žena dođe s takvim nekim odgovorima ekipe kao argumentom da mijenjam ponašanje, poslo bi ju u tri pičke materine i rekao nek si onda ide živjeti s tim likovima koji (ne) rade to i to, ma što to bilo, ako misli da bi joj s njima bilo bolje.

*ovo dogovorite stvarno znači dogovorite, a ne da mu ti kažeš nešto u stilu 'od danas imaš spuštati dasku za sobom, jel jasno?'

Tako sam ja njemu mogla reći " da te još jednom vidim kako piškiš u unmivaonik, poslat ću te u tri pičke materine i odi si i živjet sa nekom drugom babom kojoj će to biti normalno"

vidiš, glupost uvijek može ići u oba smjera.

domar
01.12.2009., 17:26
Ja pišam u veš mašinu, mali sam i umivaonik mi je previsok:lol: jel i to loše što radim?

gde_idemo
01.12.2009., 17:44
Tako sam ja njemu mogla reći " da te još jednom vidim kako piškiš u unmivaonik, poslat ću te u tri pičke materine i odi si i živjet sa nekom drugom babom kojoj će to biti normalno"

vidiš, glupost uvijek može ići u oba smjera.

Pa ti pravis probleme i zanovetas ne on, da je on rekao necu vise da se sminkas e onda bi mu mogla reci "nadji neku koja se ne sminka".... ti oces njega jadnog da menjas a on mora da pati. :ne zna:

Khufu
01.12.2009., 17:46
Ja pišam u veš mašinu, mali sam i umivaonik mi je previsok:lol: jel i to loše što radim?

A šta kad je mašina uključena, a tebe stislo? :confused:

:lol:

KungFuMonkey
01.12.2009., 17:46

Dokazano je da se na taj način taloži manje kamenca u perilici i duže traje.

Kad već pričamo o perilici, autorice, sad kad malo i na to obratiš pažnju u kupaoni i vidiš udubljenja na poklopcu veš mašine onako kao da je tuča padala, nemoj dolazit tu pitat što je to jer vidiš da ni ove jednostavne fakte nisi u stanju staloženo podnijet.

Sjeveroistok
01.12.2009., 17:48
u lavandin pišan samo ka san kod drugoga,u svoj nisan jer godinama nerade civi,neki je kuratz otkad znan za se!
zato pišan u sudoper ka mi je priša i kad je wc okupiran,a brale neću trčat vanka ka pas ka je ovo pri ruci e!
a u kadu redovito,čak san čuja da matere nebi smile branit dici da pišaju jer in se tako mjehur opušta valjda,ono čuješ vodu a da se ne popišaš aaa moš mislit!

bokacco
01.12.2009., 18:08
Tako sam ja njemu mogla reći "

u tri pičke materine i odi si i živjet sa nekom drugom babom kojoj će to biti normalno[/I]"

.

mogla si reći al' nisi , jer mnogo je bitno čiji je stan:rofl:

Pupi
01.12.2009., 18:19
Sad me čisto sram priznati da ja to ne radim. :o

Fuj ogavni ste. Dlakavi, pišate po umivaoniku i tko zna još kud, samo bi jebali i mislite da ste carevi svijeta. :flop:
Zaboravila si ispijanje piva i nogomet! :top:

Nego... Kada ti dragi svrši u usta, tada ti negova mokraća ne smeta? Ili misliš da ga prije toga iznutra opere? :rofl:

bokacco
01.12.2009., 18:33
mali sam i umivaonik mi je previsok:lol: jel i to loše što radim?

jako loše , uzmi stoličicu dok ne porasteš , trebaš se od malena učit i njegovat tradicionalne običaje , poslije će ti biti ža za propuštenim divnim trenutcima pišanja u umivaonik

bosonogi
01.12.2009., 18:42
dragi forumaši i ice,

da vam objasnim zasto je svejedno gdje pisate. Odvodna cijev od umivaonika se u podu ili zidu spaja sa cijevi koja ide od skoljke i kade, a i vesmasine. Tako da gdje god pisali, zavrsit ce na putu kroz istu veliku cijev. :D
Takodjer pisati u umivaonik je mnogo vise ekoloski nego u WC i pustiti vodu :mig:
Dakle, suprug doticne je ocito inteligentan i ekoloski osvjesten muzjak, kao sto su naravno i clanovi muskog kutka :cerek:

bosonogi
01.12.2009., 18:44

vau, nadam se da onda rijetko seres, doslovce :lol:
inace bolje ti je srat u carapu :rofl:

bosonogi
01.12.2009., 18:46
Ja pišam u veš mašinu
A jel u bubanj ili gore di se dozira detergent?

bokacco
01.12.2009., 19:00
A jel u bubanj ili gore di se dozira detergent?

valjda u dozator omekšivača , navodno poboljšava svojstva:D

sodomaigomora
01.12.2009., 19:14
mogla si reći al' nisi , jer mnogo je bitno čiji je stan:rofl:

Naravno da je bitno, moje je vlasništvo. No nisam sigurna što si zapravo time htio/htjela reći?

bokacco
01.12.2009., 19:17
Naravno da je bitno, moje je vlasništvo. No nisam sigurna što si zapravo time htio/htjela reći?

ha, znao sam , zato si tako i goropadna:rofl:

jadan čovik , ni pišat mu ne dadeš:kava:

sodomaigomora
01.12.2009., 19:17
Pa ti pravis probleme i zanovetas ne on, da je on rekao necu vise da se sminkas e onda bi mu mogla reci "nadji neku koja se ne sminka".... ti oces njega jadnog da menjas a on mora da pati. :ne zna:

Jebote, odustajem od rasprave. Ovdje sve neka dječurlija :D

Budite pozdravljeni.

sodomaigomora
01.12.2009., 19:18
ha, znao sam , zato si tako i goropadna:rofl:

jadan čovik , ni pišat mu ne dadeš:kava:

Malac, odi nekog drugog zajebavat :D

Germa
01.12.2009., 19:20

:top:
samo kad je tekuće il istovaraš i krute komade?

bosonogi
01.12.2009., 19:25
:top:
samo kad je tekuće il istovaraš i krute komade?

sumnjam da tovari kruto. trebao bi onda ovako nesto http://www.cooks-knives.co.uk/acatalog/l_OXO-1057942.jpg

bokacco
01.12.2009., 19:30
Malac, odi nekog drugog zajebavat :D

je znam , kad pogodim u pravo mjesto prava vlasničkih odnosa , onda , malac zajebaješ , uostalom , nisam ja otvorio temu pišanja u lavandin , a ti ukoliko nisi s tim svojim mogla riješit tako banalnu i nadasve korisnu stvar , kao što je pišanje u lavandin , naj zadnje je mjesto forum hr , na koji si se mogla obratit i to još ti ko za vraga prebace temu na MK:D
nego , kad god ti zaškripi , slobodno dođi na MK, rado će mo ti , kao što vidiš , pomoći:kava:
i, nismo mi baš tako malci , naj mlađi je Domar , ima tekar četlunajest (inča), :D

Splicka Mafija!
01.12.2009., 19:32
Za link :rofl:

A kad se žurim, moram :)
I još pustim vodu po, khm, i onda se mješaju voda i "tekućina" u zlatnu :cerek:

štemajzl
01.12.2009., 19:41
Tako sam ja njemu mogla reći ....

Ali mu nisi imala muda reći nego tu radiš neke ankete po forumu...

:rolleyes:

bokacco
01.12.2009., 19:43

i kad joj saspemo čistu istinu u lice , još se i buni:rofl:

sodomaigomora
01.12.2009., 20:18

e vidiš ti si čisti dokaz i svima budi sada primjer kako ne čitaš postavljenu temu, niti ono što je autorica posta ( ja :D) napisala u daljnjim navodima.

Da li sam ja napisala kako sam mu bezbroj puta rekla kako nije normalno pišati u umivaonik? Jesam, ono što ti nisi pročitao jer voliš tući kitom po dreku i malo se praviti važan.

Da li sam napisala kako će ovu temu pročitati mužjak kako bi uvidio kako njegova tvrdnju koju je meni iznio i uporno me uvjeravao" svi muškarci pišaju u umivaonik, to ti je normalno, ne se sekirat" jesam.

Da li sam napisala kako je tema pomogla jer on JE uvidio kako to pišanje i nije najnormalnije te ljudi ipak koriste predviđeno mjesto gdje se piša ( i tu ne mislim pišanje na cvijeće i u kadu :D), jesam.

Gdje je onda problem?

Kaj te muči?

Moj život sigurno ne, jebe ti se za me isto kao što mene pizda boli za tebe :D

To kaj sam otvorila temu?

Kaj te to isto jebe? slobodna zemlja, ako hoću otvoriti temu na forumu onda ću otvoriti temu na forumu :D

bilježim se sa štovanjem, đenja :D

bokacco
01.12.2009., 20:26
Da li sam napisala kako je tema pomogla jer on JE uvidio kako to pišanje i nije najnormalnije te ljudi ipak koriste predviđeno mjesto gdje se piša ( i tu ne mislim pišanje na cvijeće i u kadu :D), jesam.

Gdje je onda problem?

problem je u tome što je stan tvoj i to mu nabijaš na nos, muški pišaju u lvandin , ma koliko mi to tajili i pravili se "kulturni", prvi postovi , gdje se isfrustrirane nedojebene babe zgražaju nad tim činom su ti išle u prilog
sada mudro prešućuješ i preokrećeš ostale mnogobrojne muške izjave , jadan tvoj čovik , nek bježi od tebe vraga dok mu je na vrime jer je garant najebo u životu:D
lavandin služi za pišanje , a još se u njemu i kita dobro opere i to je tako , prihvati i gotovo i prestani maltretirati čovjeka:D

WTF
01.12.2009., 20:29

kad i jesmo

popišam ti se u umivaonik :kava:

WTF
01.12.2009., 20:29
...Predvidjeti kamo će briznuti prvi mlaz ne može nitko. Sve opcije su otvorene. ...

c a r e :s :s :s

sodomaigomora
01.12.2009., 20:31
problem je u tome što je stan tvoj i to mu nabijaš na nos, muški pišaju u lvandin , ma koliko mi to tajili i pravili se "kulturni", prvi postovi , gdje se isfrustrirane nedojebene babe zgražaju nad tim činom su ti išle u prilog
sada mudro prešućuješ i preokrećeš ostale mnogobrojne muške izjave , jadan tvoj čovik , nek bježi od tebe vraga dok mu je na vrime jer je garant najebo u životu:D
lavandin služi za pišanje , a još se u njemu i kita dobro opere i to je tako , prihvati i gotovo i prestani maltretirati čovjeka:D

Problem je taj što ti imaš previše vremena :D i htio bi malo podjebavati, što je ok, al ja sad grem jer bude počel film :D pa drugom prilikom :D

i nemoj se igrati psihologa jer ti ne ide :D

ajde bok! :cerek:

gde_idemo
01.12.2009., 20:31
Ti si tog jadnog coeveka obmanula pokazavsi mu samo neke postove a ne sve, jer vecina ovde pisa u umivaoinik, sretan put.

Sad vam dam pravi razlog zasto ja to radim u umivaoniku, desava mi se da se nakon sexa ili porno filma on zacepi i nece da shora i ja ga stavim u lavabo da ga operem od sperme, i dok ga perem pod toplom vodom on prochepi i ja izshoram u lavabo, inache to i ne radim po defaultu, *eto.

gde_idemo
01.12.2009., 20:33
kad i jesmo

popišam ti se u umivaonik :kava:

:s:s:s

Germa
01.12.2009., 20:34

halo :confused: zašto ignoriraš činjenice i postove velike većine muških koji su potvrdno odgovorili na pitanje koje si postavila?...da, piša se u umivaonik, neki čak i seru ;) i ti to nećeš promijeniti svojom ignorancijom :flop:

odbij seal
01.12.2009., 20:41
evo ovako ,ja zaista imam ogroman problem sa pišanjem u lavandin ,naime iman 196 cm-a visine (tetoviran po cilome tijelu) ,115 kg-a i kurac od 22 cm-a ,dakle ja jednostavno kad iden pišat nišanim školjku od zahoda i kako mi je kurčina ogromna zaseren cili WC ,pa mi se logično popišat u lavandin ,žena mi je prisritna šta pišan u lavandin ,jer ovako joj je uvik neka vileda u rukama ,iman 42 godine ,a u lavandin pišan od svoje 18. godine samo iz praktičnih razloga ,naučili me stariji pomorci dok sam još bija asistent stroja davne 80 i neke ,a sada sam kapo makine i kad joj savaki misec donesem buđet od 8000 eura to joj uopče nije neki problem. Dakle autorici ove teme postavljam pitanje ,što si u stanju napravit za komodan život bez obzira na pišanje u lavandin? ,navika je navika ,a ti ljubavi draga kako je njemu kad prneš po noći i nedaj bože hrčeš ,pa želudac nam se okrene viruj mi :top:

gde_idemo
01.12.2009., 20:44
Postavljeno je glasanje pa da vidimo kakvo je pravo stanje http://forum.hr/showthread.php?t=502095 .

bokacco
01.12.2009., 20:52
al ja sad grem jer bude počel film :D pa drugom prilikom :D

ideš gledat Walter brani Sarajevo , mogao sam si i mislit , nostalgičarka , što li samo tom svom radiš i na kakve ga muke stavljaš:D

Deedy
01.12.2009., 21:18
Zatvorio sam anketu u drugoj temi i dodajem ovdje anketu, da bude sve na jednom mjestu! ;)

Autorice, ti imaš problema s vidom, ili nekih drugih problema, ETO u čemu je problem, ako ti stotine postova u kojima muškarci govore da pišaju u umivaonik nisu dovoljni da vidiš stanje stvari....

Uostalom, neka anketa to kaže jasno i transparentno.
Pozivam na izlazak na glasovanje! :top:

gde_idemo
01.12.2009., 21:24
Zatvorio sam anketu u drugoj temi i dodajem ovdje anketu, da bude sve na jednom mjestu! ;)

Autorice, ti imaš problema s vidom, ili nekih drugih problema, ETO u čemu je problem, ako ti stotine postova u kojima muškarci govore da pišaju u umivaonik nisu dovoljni da vidiš stanje stvari....

Ok, jedino sto si trebao ostaviti da se vidi javno ko je glasao, jer pogledaj proslu anketu... i pored izricite zabrane glasanja za zene ona woman_teatar je dosla i glasala, strashno kolika iskvarenost!!!!

Emericzy
01.12.2009., 21:29
Ok, jedino sto si trebao ostaviti da se vidi javno ko je glasao, jer pogledaj proslu anketu... i pored izricite zabrane glasanja za zene ona woman_teatar je dosla i glasala, strashno kolika iskvarenost!!!!

Ja sam isto zgrožen. A da je kao dijete koji put pišala u umivaonik, sigurno bi bila opuštenija i normalnija.

bokacco
01.12.2009., 21:30

daj , šuti , saš vidit kak se demokratski glasuje, i pišači i ne pišači , svi za:rofl:

woman_teatar
01.12.2009., 21:31
Za nivo inteligencije (hmmm... bit će na razini mora... za vrijeme oseke) mi je odmah bilo jasno, ali da nemaš barem kratkotrajno pamćenje,:eek: to ne mogu vjerovati;

Necu se spustati na tvoj nivo vrijedanja, boli me klitoris kaj mislis.

bokacco
01.12.2009., 21:31
Ja sam isto zgrožen. A da je kao dijete koji put pišala u umivaonik, sigurno bi bila opuštenija i normalnija.

pokušali smo je preodgojit , al izgleda da je za nju kasno:kokice:

Deedy
01.12.2009., 21:32
Dajte molim vas, nemojte da moram biti zločesti pišač.... ovaj, moderator! :nono:
Budimo tolerantni i bez vrijeđanja- fala.

gde_idemo
01.12.2009., 21:35
daj , šuti , saš vidit kak se demokratski glasuje, i pišači i ne pišači , svi za:rofl:

Pravda ce pobediti. :top:

bokacco
01.12.2009., 21:39
Pravda ce pobediti. :top:

naravno , samo treba uporno i dostojanstveno pišat u umivaonik i napravit iskorak:rofl:

Emericzy
01.12.2009., 21:48
naravno , samo treba uporno i dostojanstveno pišat u umivaonik i napravit iskorak:rofl:

I nikada ne zaboraviti strašne posljedice nepreciznog pišanja u 'normalni' zahod.

Stvar treba staviti u pravi kontekst.

Ken
01.12.2009., 21:53
Nekad. Nekad i u bide :kava:

Deedy
01.12.2009., 21:59
I nikada ne zaboraviti strašne posljedice nepreciznog pišanja u 'normalni' zahod.

Imenuj...

Khufu
01.12.2009., 22:04
Imenuj...

Jebemu, ja imam doma radijator odmah do školjke i boja je sva izguljenja na tom dijelu koji je bliži školjci. Na ni jednom drugom radijatoru se to ne događa. Još smo ga i premazivali nekim jačim bojama ali uzalud. I sad da to nije od pišaline :rolleyes:

Rekao sam ja, na kamenac i tvrdokorne nečistoće pišalinom :mljacko:

Vilibald
01.12.2009., 22:07
bila slična tema, samo je u naslovu imala 'kad ste pijani', nije? :rofl:

kak se neke daju isprovocirat :rofl:

pa naravno da pišaju, ali na forumu. doma su manji od makovog zrna :D
garant se vraćaju pola puta do posla jer nisu sigurni jesu spustili dasku na zahodu :rofl:

anketa, sad vidim rezultate :s , kak ne :lol:

Emericzy
01.12.2009., 22:09
Imenuj...

Pa, imaš onaj predivan fizikalni opis što se sve događa s mlazom između glavića i školjke. Ne znam više tko ga je postao. Čovjek je detaljno znanstveno objasnio da je muškarcu nemoguće pišati u školjku a da ne zapiša sve uokolo, primjetno ili neprimjetno. I da je zato pišanje u umivaonik neusporedivo higijenskije. Potraži malo, vrijedno je nagrade za znanstvenu djelatnost plus tri runde velike točene pive.

Mikes
01.12.2009., 22:09
Necu se spustati na tvoj nivo vrijedanja, boli me klitoris kaj mislis.

Onaj organ neposredno iza zubi, uglavnom zatvoren usnama (kod večine ljudi), u biti jedan od jačih mišića u tijelu čovjeka - nije ono što ti misliš da je.:facepalm:
Organ koji ti spominješ se nalazi pola metra niže nego predmijevaš.

Khufu
01.12.2009., 22:11

Malo je OFF al sad me sjetilo, ima likova koji kad pijani dođu doma pišaju u ormar :lol:

Šta bi pokretačica teme rekla na to mjesto radnje? :rofl:

ZgSokre
01.12.2009., 22:14
Reci mu da laze ko pas. Ja takvo sto cujem prvi put u zivotu.:eek::rofl::rofl:

također:rofl::rofl::rofl::rofl:

KungFuMonkey
01.12.2009., 22:14
Malo je OFF al sad me sjetilo, ima likova koji kad pijani dođu doma pišaju u ormar :lol:

Posvjedočio. Profesionalni planinar pao sa kreveta na kat i popišao se u ormar talijanu na kofer.

Edit: Pardon ne planinar, alpinist.

Deedy
01.12.2009., 22:20

garant se vraćaju pola puta do posla jer nisu sigurni jesu spustili dasku na zahodu :rofl:

Sredi se ili ćeš vidjeti rezultate promptno. :ceka:

Pa, imaš onaj predivan fizikalni opis što se sve događa s mlazom između glavića i školjke. Ne znam više tko ga je postao. Čovjek je detaljno znanstveno objasnio da je muškarcu nemoguće pišati u školjku a da ne zapiša sve uokolo, primjetno ili neprimjetno. I da je zato pišanje u umivaonik neusporedivo higijenskije. Potraži malo, vrijedno je nagrade za znanstvenu djelatnost plus tri runde velike točene pive.

Pročitao, prisnažio pohvalom netom iza istog. Nadao sam se samo dodatku s tvoje strane, ali i osvrt je dovoljan sapientnima.

Matesonik
01.12.2009., 22:22
Ubijte me ako sam 5 puta u životu piša u lavandin.:kava:

O kadi ne bi,to je skroz drugo.:kava:

Sad si spomenuo kadu, to je zanimljiv fenomen, kokodacu tu oko pisanja u lavabo iz kojeg, kako je netko rekao, nitko ne pije niti se pere iz njega, ali ne prigovaraju za pisanje u kadu, istu onu u koju se uvale skupa s tri kubika pjene...i namacu se satima.

Mikes
01.12.2009., 22:29

Pitao sam nekoliko puta i suprugu, i ni njoj nije baš jasno otkud fefejicama (udruga F.F.), ta fascinantna preokupacija sa zahodskom daskom?!:confused:
Mislim, koja je to fora da li je daska dolje ili gore?:ne zna: Koga to boli ona stvar za dasku na zahodu...
Pita li se ijedna od tih fefejica zašto one ne spuštaju... recimo poklopac na štednjaku nakon kuhanja ili ne zatvore vrata od perilice rublja nakon pranja, zašto provode večeri na netu a ne u krevetu sa svojim savršenim muškarcem i takve stvari...:kava:

Vilibald
01.12.2009., 22:48
Pitao sam nekoliko puta i suprugu, i ni njoj nije baš jasno otkud fefejicama (udruga F.F.), ta fascinantna preokupacija s zahodskom daskom?!:confused:
Mislim, koja je to fora da li je daska dolje ili gore?:ne zna: Koga to boli ona stvar za dasku na zahodu...Pita li se ijedna od tih fefejica zašto one ne spuštaju... recimo poklopac na štednjaku nakon kuhanja ili ne zatvore vrata od perilice rublja nakon pranja, zašto provode večeri na netu a ne u krevetu sa svojim savršenim muškarcem i takve stvari...:kava:

odgovorila bi ti ali se 'moram sredit' :D

mi imamo štednjak bez poklopca. samo citron kuha pa sve zasere.
i da, uredno ne spušta dasku :mad:

OT mislim da ne piša u lavabo

metropolitan
01.12.2009., 23:00
Znam jednog idiota koji pisa u umivaonik...

Emericzy
01.12.2009., 23:01
Znam jednog idiota koji pisa u umivaonik...

Ja ih znam stotine koji pišaju u zahod.

gde_idemo
01.12.2009., 23:02
odgovorila bi ti ali se 'moram sredit' :D

mi imamo štednjak bez poklopca. samo citron kuha pa sve zasere.
i da, uredno ne spušta dasku :mad:

OT mislim da ne piša u lavabo

to ti mislis

moram iskazati kako bas mi je drago da je misterija razotkrivena i da se jasno vidi da 90% muskaraca pisa u lavabo, to jes' svi iole normalni. :kava:

Hiperaktivo
01.12.2009., 23:08
Najmanje što sam mogao dati je svoj glas odgovoru Da, sad vodimo solidnom razlikom 76-7 :lol:

m-m-mirDa
01.12.2009., 23:11
ok, sve gore navedene "dobre" razloge za pišanje u umivaonik (WTF?!) na stranu, ali... zašto? zašto pišati u umivaonik ako je upravo za tu radnju kreiran pisoar ili WC školjka? zbunjen sam.

jel to neka od onih "mi muški smo bolji od žena jer možemo pišati gdi god hoćemo" fora, ili kaj? :S

Gatts
01.12.2009., 23:13
Lavandin

- uvijek je otvoren,
- nemozes promasit,
- ne odbijaju se kapljice,
- efekt zabranjenog voca

Skoljka - 0 bodova :kava:

ako je upravo za tu radnju kreiran pisoar

Vecina nas nema pisoar doma ... :ne zna:

Emericzy
01.12.2009., 23:15
Lavandin

- uvijek je otvoren,
- nemozes promasit,
- ne odbijaju se kapljice,
- efekt zabranjenog voca

Skoljka - 0 bodova :kava:

Rub ugodno hladi pregrijana jajca.

Vilibald
01.12.2009., 23:21
Ja ih znam stotine koji pišaju u zahod.

:rofl:

Rub ugodno hladi pregrijana jajca.

meko kuhana ? :D

Emericzy
01.12.2009., 23:25
:rofl:

meko kuhana ? :D

Pa, znaju doć u opasnost ako im se ne pomogne povremenim hlađenjem.

gde_idemo
01.12.2009., 23:28
Najmanje što sam mogao dati je svoj glas odgovoru Da, sad vodimo solidnom razlikom 76-7 :lol:
eto zamislite kosarkasku utakmicu gde pisaci vode sa 76-7 protiv ne-pisaca i onda pogledajte koja je tu ekipa jaca, inteligentnija, mudrija, postenija :ne zna:

Deedy
01.12.2009., 23:36
eto zamislite kosarkasku utakmicu gde pisaci vode sa 76-7 protiv ne-pisaca i onda pogledajte koja je tu ekipa jaca, inteligentnija, mudrija, postenija :ne zna:

Bilo je u međuvremenu još 1 slobodno bacanje, pardon!

gde_idemo
01.12.2009., 23:45
pitam se samo ko su tih 7 nesrecnika :ne zna:

Deedy
01.12.2009., 23:47
pitam se samo ko su tih 7 nesrecnika :ne zna:

Žene i transseksualci. :kava:

woman_teatar
01.12.2009., 23:51
Sad me čisto sram priznati da ja to ne radim. :o

Zaboravila si ispijanje piva i nogomet! :top:

Nego... Kada ti dragi svrši u usta, tada ti negova mokraća ne smeta? Ili misliš da ga prije toga iznutra opere? :rofl:

ne jebem se sa muškima ako te to baš zanima!

woman_teatar
01.12.2009., 23:52
Odustajem od ove teme,fuj.

Germa
01.12.2009., 23:53
trebala si već odavno otprditi :W

Rav3n
01.12.2009., 23:53

a ako ne zanima?:confused:

Rav3n
01.12.2009., 23:54
trebala si već odavno otprditi :W

potpisujem:top:

Deedy
01.12.2009., 23:55

Kolega, budite pristojni i ontopic. :ne zna:

woman_teatar
02.12.2009., 00:00
daj e nemate kaj za reci i onda tu kenjate a deedy me uzeo na pik a u ovoj temu samo vrijeđate žene! luzeri , umjesto da ste kavaliri, sram vas bilo!

Rav3n
02.12.2009., 00:12
isključila si onih 7 koji jesu :D

gde_idemo
02.12.2009., 00:14
daj e nemate kaj za reci i onda tu kenjate a deedy me uzeo na pik a u ovoj temu samo vrijeđate žene! luzeri , umjesto da ste kavaliri, sram vas bilo!

Ne bih se raspravljao sa vama gospodjice, ali kavaljerstvo je izmisljeno da muskarci zato sto su fizicki jaci pomognu svojim zenskim partnericama, no na internetu smo fizicki ravnopravi a vama dakle sad i ravnopravnost smeta!? :confused::confused::confused:

Ne znam ako vec tvrdite da ste lezba, sta onda zaturate toliko i neprestano svoj nos u "Muski kutak", cak sta vise i glasajuci u anketama za muskarce, vase ponasanje je krajnje neprikladno i zato molim samo 'ajde prosetaj. :top:

edit: ovde ja ne vidim nikakvo vredjanje zena, jos jedna notorna laz.

gde_idemo
02.12.2009., 00:15
isključila si onih 7 koji jesu :D

Kako, ja vidim da ostaje jos 6-oro. :ne zna:

woman_teatar
02.12.2009., 00:19
Ne bih se raspravljao sa vama gospodjice, ali kavaljerstvo je izmisljeno da muskarci zato sto su fizicki jaci pomognu svojim zenskim partnericama, no na internetu smo fizicki ravnopravi a vama dakle sad i ravnopravnost smeta!? :confused::confused::confused:

Ne znam ako vec tvrdite da ste lezba, sta onda zaturate toliko i neprestano svoj nos u "Muski kutak", cak sta vise i glasajuci u anketama za muskarce, vase ponasanje je krajnje neprikladno i zato molim samo 'ajde prosetaj. :top:

edit: ovde ja ne vidim nikakvo vredjanje zena, jos jedna notorna laz.

Kad smo vec kod ravnopravnosti - admin je napisao da samo mogu muski srat po muskom kutku a ovu temu pokrenula je zena i zasto se nebi zene ukljucivale u raspravu??? a nitko nije spomenuo rijec "lezba". kupi si bon-ton seljačino pa se nauci pristojno ponasati i komunicirati sa ljudima!

gde_idemo
02.12.2009., 00:22
Kad smo vec kod ravnopravnosti - admin je napisao da samo mogu muski srat po muskom kutku a ovu temu pokrenula je zena i zasto se nebi zene ukljucivale u raspravu??? a nitko nije spomenuo rijec "lezba". kupi si bon-ton se****ino pa se nauci pristojno ponasati i komunicirati sa ljudima!

Ban? :kava:

Opet ponavljam kako ljudi nameste realnost u svojoj glavi na jedan nacin, i onda ocekuju od sviju ostalih oko sebe da se ponasaju onako kako su oni zamislili, strashno!!! :(

gde_idemo
02.12.2009., 00:42
Pa sta?

Germa
02.12.2009., 00:50
Odustajem od ove teme,fuj.

alo, ne samo što vrijeđaš, nego i lažeš...zaslužila si ban od mjesec dana i da ti se svi koji su glasali potvrdno u ovoj anketi ispišaju u lavabo...

Crodra
02.12.2009., 07:32
pitam se samo ko su tih 7 nesrecnika :ne zna:Žene i transseksualci. :kava:

I to samo iz tehničkih problema, jer je umivaonik malo previsoko :lol:
No, jednom sam prisustvovao okladi da se cura može popišat u pisoar i uspjela je bez većih poteškoća - opkoračila ga je.
Dakle, mogle bi cure i u umivaonik, ak stanu jednom nogom na njega i nagnu macu iznad :cerek: no da, nespretno je.:rolleyes:

glora's bastard
02.12.2009., 07:55
bi vi i dalje pišali umivaonik, kad bi znali da će nakon vas u kupaonicu doći vaše djetetence od nekoliko sitnih godinica i tamo prati zube, umivati se,.. i slično. naravno, ako vam nije poznato djeca ne obavljaju te radnje isto kao i odrasli, zaigrani su i vole se dugo igrati u umivaoniku.

nemoralan
02.12.2009., 08:17
bi vi i dalje pišali umivaonik, kad bi znali da će nakon vas u kupaonicu doći vaše djetetence od nekoliko sitnih godinica i tamo prati zube, umivati se,.. i slično. naravno, ako vam nije poznato djeca ne obavljaju te radnje isto kao i odrasli, zaigrani su i vole se dugo igrati u umivaoniku.

Dijete od nekoliko sitnih godinica ne može do umivaonika, osim ako nije odrastalo blizu neke nuklearke. I kakvu igru možeš igrat u umivaoniku, ja se nikad nisam igrao u umivaoniku a ti? :D

štemajzl
02.12.2009., 08:32

A što bi mu moglo biti?
Popišao se i nakon toga vodom oprao kitu i isprao lavabo.

Nije da je izlio kiselinu koja će bebi nagristi rukice, ni nuklearno gorivo od kojeg će beba svjetliti u mraku, a bogami ni spore antraksa od kojeg će mu po cijelom tijelu, a ne samo po rukicama, izrasti gnojni čirevi.

Sebenico
02.12.2009., 08:37
jeb....vas ja, sta niste upoznati s praksama pisanja po ranama (u vojsci,kod planinara i sl. ) rado ciscenja iste :ne zna:

Zamisli da se djete igra blizu mjesta gdje ti stalno pljucas dok peres zube :rolleyes:

DOKAZANO ima nebrojno vise bakterija u pljuvacki nego u mokraci (koja se btw. i koristi ka sredstvo dezinfekcije) ...............

evo, pobite ovo :kava: i pokazite kolike ste primitivke, znanost je znanost,a to sta vi propovjedate je izvan svake pameti......

sodomaigomora
02.12.2009., 08:48

Ja slabo vidim? Jel si ti pri sebi? :D

Ljudi pišu da zalijevaju kućne biljke, pišaju po kadi , seru u umivaonik, još se našlo par specijalaca koji podjebavaju jer nemaju pametnijega posla :D
Nda...

Ja ne vidim pravo stanje stvari, there there :D

Najbolji mi je onaj visoki koji se došao hvaliti veličinim svoje batine :D

Možete glasati, igrati se na temi koja je postala komična, no već smo se dogovorili oko pisoara, kojemu se moj veseli ko malo dijete kojemu si dao čokolade :D i nek ga zapišava koliko ga volja :D

Sebenico
02.12.2009., 09:04
Najbolji mi je onaj visoki koji se došao hvaliti veličinim svoje batine :D

Jel da :)

Da se ja pohvalim bia bi ti jos bolji :kava:

sodomaigomora
02.12.2009., 09:29
[B]a sada sam kapo makine i kad joj savaki misec donesem buđet od 8000 eura to joj uopče nije neki problem. Dakle autorici ove teme postavljam pitanje ,što si u stanju napravit za komodan život bez obzira na pišanje u lavandin?

Ma super si ti meni :D

I dobro je da si birao žensku koja će biti doma, nish ne delati i čekati da joj ti doneseš 8 iljada eura :D

Takve ženske je jako teško naći :D

Aztec
02.12.2009., 09:47
jeb....vas ja, sta niste upoznati s praksama pisanja po ranama (u vojsci,kod planinara i sl. ) rado ciscenja iste :ne zna:

Zamisli da se djete igra blizu mjesta gdje ti stalno pljucas dok peres zube :rolleyes:

DOKAZANO ima nebrojno vise bakterija u pljuvacki nego u mokraci (koja se btw. i koristi ka sredstvo dezinfekcije) ...............

evo, pobite ovo :kava: i pokazite kolike ste primitivke, znanost je znanost,a to sta vi propovjedate je izvan svake pameti......

Da, i vidis ti te zene kako su samo nezahvalne, dezinficiras im uredno umivaonik, i jos imaju obraza da prigovaraju, a sve kao one rade kucanske poslove. :kava:

Inace, vjerovatno to radi jer mu je lakse naciljat u umivaonik, 'nako kad je iznad prijestolja tesko ga bude kontrolirat pa se nekad otme kontroli, dezinficira vise po okolnim plocicama nego u šolji. :kava:

glora's bastard
02.12.2009., 10:11
Dijete od nekoliko sitnih godinica ne može do umivaonika, osim ako nije odrastalo blizu neke nuklearke. I kakvu igru možeš igrat u umivaoniku, ja se nikad nisam igrao u umivaoniku a ti? :D

svako zdravo djetence od tri - četiri godinice može do standardno postavljenog umivaonika. i ne znam ni jedno dijete da ne plazi igrajuć se po umivaoniku. :ne zna:

Sebenico
02.12.2009., 10:17
Da, i vidis ti te zene kako su samo nezahvalne, dezinficiras im uredno umivaonik, i jos imaju obraza da prigovaraju, a sve kao one rade kucanske poslove. :kava:

pa to i govorim,a koliko muke utede oko kamenca da i ne govorim :ne zna:

al sta ti je zensko, prigovara i prije nego malo mucne glavom :kava:

cak stovise,stalno prigovaraju bez da ista misle :ne zna:

nemoralan
02.12.2009., 10:23
svako zdravo djetence od tri - četiri godinice može do standardno postavljenog umivaonika. i ne znam ni jedno dijete da ne plazi igrajuć se po umivaoniku. :ne zna:

E a kolko su djeca visoka u tim godinama, može bit da mogu vidiš jebate, ako se umivaonici postavljaju na jedno 90 cm - 100 cm.

Splicka Mafija!
02.12.2009., 10:33
E a kolko su djeca visoka u tim godinama, može bit da mogu vidiš jebate, ako se umivaonici postavljaju na jedno 90 cm - 100 cm.

Takoe, umivaonici su baš na visini :)

84 glasa za Da :D

Sashica
02.12.2009., 10:40
[QUOTE=Sebenico;23820061] DOKAZANO ima nebrojno vise bakterija u pljuvacki nego u mokraci (koja se btw. i koristi ka sredstvo dezinfekcije) ...............
QUOTE]

Sad ću reći MM da se popiša u onu praznu bocu kaj imam doma i koristiti ću to umjesto Domestosa, oprat ću s tim cijelu kupaonicu i kuhinju, baš me zanima kaj će mi gosti reći kad dođu - Mmmm, šta ti kuća fino blista :D

OT: Mi nemamo umivaonik (užasno mala kupaonica), samo kadu i WC te veš-mašinu. Dakle, moj dragi piša u WC... ili možda u veš-mašinu, možda mi je zato veš onako fino mekan u zadnje vrijeme :misli:

glora's bastard
02.12.2009., 11:28

pa taman tako:D (cca 3 godinice - 96cm-102cm, 4god 102cm-110cm, 5god 110cm -116cm)

osim toga i kada ne mogu do umivaonika, stave im se one male klupčice da ga mogu dohvatiti, pa moraju se umivati, prati ruke, zube :D

KungFuMonkey
02.12.2009., 13:32
Kupi im lego kockice.

Kakva su to djeca, igraju se u lavabou, fuuuj, odvratno.

Elektra
02.12.2009., 13:44
Ja stvarno ne mogu vjerovati da je većini muškaraca najnormalnije da pišaju u umivaonik gdje se umiva, pere zube, cure naslažu šminku okolo njega i po njemu kad se sređuju, itd.?! :confused: :horor:

Mislim, ako vam je tako teško ciljati šta si onda ne stavite i pisoar u wc? Barem danas to ne bi trebao biti problem. :ne zna:

Zaista ne znam na koju foru se sjetite tako nečeg, ali ovo je definitivno degutantno bez obzira na to koliko vi to opravdavali kako je jednostavnije, nema špricanja (jok), i tome sl. :flop:

halo_bing
02.12.2009., 14:09
Naravno da pišam, ne baš često, obično kad sam pijan.
A da odgovorim autorici teme zašto to radim: pa iz čiste dosade i natjecateljskog duha.
Pod natjecateljski duh podrazumijevam poriv da se mlazom što točnije pogodi cilj iliti meta a da se ne zapiša previše okolo.

Najveći izazov mi je pišanje u onu rupu sa limenim poklopcem s rupama u podu kupaonice (ne znam stručni naziv), tamo pišam kad sam posebno raspoložen i kad se osjećam siguran u sebe :zubo:

domar
02.12.2009., 14:09

A zamisli mamicu kako svojim ustima ljubi to isto djetešce, nakon što je noć prije pušila karu ocu tog djeteta. :cerek:

Vodenna
02.12.2009., 14:10
moji klinci se ponekad zaigraju sa četkicama u umivaoniku...pa se toplo nadam da se to tu ne radi...barem ne u gornjoj kupaoni...

odbij seal
02.12.2009., 14:25
zaboravija sam nadodat da kad pišam u lavandin da uvik i pljunem ,to mi je navika ,i jedan savjet dok se pišate u lavandin 1.pravilo je ne puštat vodu odma (radi prskanja :D) ,nego tek posli ,lavandin izgleda lipo i čisto nakon pranja ruku ,a i cijevi se sjaje iznutra -amonijak-:top:

štemajzl
02.12.2009., 14:28
Ja stvarno ne mogu vjerovati da je većini muškaraca najnormalnije da pišaju u umivaonik gdje se umiva, pere zube, cure naslažu šminku okolo njega i po njemu kad se sređuju, itd.?!
Pa nisu ti muški krivi što šminku slažeš na umivaonik... :ne zna:
A zamisli mamicu kako svojim ustima ljubi to isto djetešce, nakon što je noć prije pušila karu ocu tog djeteta. :cerek:
Svaka čast, majstore!:s:s:s

Vodenna
02.12.2009., 14:30
ajde nam sad i k**** zgadite....

glora's bastard
02.12.2009., 14:38

kriva analogija :D

ja nisam vama nigdje spočitavala pišanje :rofl: nego me samo zanimalo bi li pišali u umivaonik da imate malu dječicu koja poslije vas brljave po istom. ništa drugo. nikakav stav nisam izrazila.

p.s. a ovo s mamicom, zato mnogo djece ima na usnama genitalni herpes. nema veze s ovim, ali eto podsjeti me, pa reko da s vama podijelim taj fakat.

gven_s
02.12.2009., 14:40
Anketica:klap:,a baš sam se jučer pitala zakaj nije objavljena anketa,pa da se vidi ko to piša,a ko sere:D

Vodenna
02.12.2009., 14:41
a tko zube ne pere...

gven_s
02.12.2009., 14:44
...ma nema takvih,ni ruke ne peru poslje pišanja,a što bi onda zube:rofl:

Ak ne vjeruješ stavi anketu:rofl:
Čak mislim da je bila ova o pranju ruku nakon pišanja,ne zanimaju te rezultati:rofl:

Umivaonik je kako sam naziv kaže predviđen da se piša u njega:rofl:,da služi za pranje zvao bi se kada:D

Zapravo pretpostavljam da i u kadu pišaju:misli::rofl:,zapravo sigurno pišaju:D

Vodenna
02.12.2009., 14:49
znam da oni pišaju tj. zapišavaju gdje god stignu i naume.....ovo o pranju ruku after ...muka mi je kad onda idu klincima po licu buci buci.....ili po nosu...užas...a znam da si ga uvijek prvo poglade pa ruku na nos.....

bokacco
02.12.2009., 14:56
pustimo sad higijenu , jer u pišalini ima puno manje bakterija nego na nekim nama privlačnijim mjestima, gledajmo to s ekonomske strane
nakom pišanja , red je povuć vodu , s time bi se ipak svi složili , znači 5 - 7 litara vode za ispiranje wc -a, puta broj pišanja , puta broj dana , pa mjeseci i dalo bi se tu nakupit podobar broj kubika utrošene vode , pa sve to puta cijena , plus porez i još štošta , a pišanjem u umivaonik iziskuje tek par deci vode , možda do litru , te je očita višestruka ušteda
s toga , pišajte u umivaonik i čuvajte ljepu naš i pomozite u recesiji i ovim teškim vremenima

Vodenna
02.12.2009., 14:57
ma najbolje da pišate u pivske flaše da ih ne vraćamo prazne.....

KungFuMonkey
02.12.2009., 14:57
Ak ne vjeruješ stavi anketu:rofl:
Čak mislim da je bila ova o pranju ruku nakon pišanja,ne zanimaju te rezultati:rofl:

Svoje fantazije ostavi za neki debilniji podforum (hint hint), ovdje nikome ne možeš prodavat takve kretenarije jer svi znaju razliku između stvarnog svijeta i Narnije.

A u stvarnom svijetu oni koji ne brinu nimalo za higijenu pa tako niti peru ruke poslije pišanja niti puste vodu za sobom niti bacaju krvave tkanine u za to predviđeno mjesto su u 99% slučajeva - žene.

Kao što se može vidjeti i na ovoj temi, potpuno zanemarivanje higijene imaju oni sa određenim palatalom u profilu ispod rubrike spol.

Vodenna
02.12.2009., 14:59
ja ne bacam nikakve tkanine u wc, čak ni vlažne maramice...mi sa vlastitom kućom moramo sami sebi odštopavati odvode...pa nam takve stvari ne padaju na pamet......a o higijeni poslije pišanja...mi ne držimo pišku kad pišamo....osim ak se ne radi o golden showeru....

glora's bastard
02.12.2009., 15:02
......a o higijeni poslije pišanja...mi ne držimo pišku kad pišamo..

a ništa biće ni ne diraš po veceju, jel? :D