PDA

View Full Version : Padanje na vozačkoj?

BlueMarine
03.12.2009., 22:02
Koliko puta ste padali na vozačkom ispitu i radi kojih razloga? ( Da li ova tema može stajati samostalno, budući je riječ o nečemu specifičnom, pa je bolje da ju više ljudi vidi.)
Da li postoje antitalenti za vožnju i da li oni mogu ipak položiti danas uz ove rigorozne Hakove ispitivače vožnju ili je nama jednostavno suđeno da padnemo 10 puta?
Ja imam već dosta godina, prema ovoj dječici koja polažu ispit. Da li godine pomažu ili odmažu u vožnji?
Ono što me ubija je, što kad vozim svoj auto, vozim ga dosta dobro i bez problema dođem na mjjesto na koje trebam doći, ali kad je ispit i kad mi netko kaže idi sad ovdje, ondje se ustrtarim i napravim glupost.. Valjda nemam dovoljno povjerenja u sebe ili nešto
Osim toga, ni instruktor nije zadovoljan sa mnom, tako da onda mi je to dodatni minus u svemu tom. Stalno mi mora napominjati milijun stvari koje se trebaju znati da bi se danas prošao taj ispit. Ovo je postalo gore nego da polažem za pilota!

KILLERDOG
03.12.2009., 22:55
joj ljupka
razloga je više kao i osobnosti

Slatky
03.12.2009., 22:59
ja sam jednom pao zbog pogrešne procijene komisije :D

charly2
03.12.2009., 23:10
sve od prve. ko iz pičke. na propisima sam imal 118 od 120 bodova, a vožnja bez greške (vozil sam dobrih 45 min). to vjerojatno zato kaj sam imal instruktora s kojim sam hodal oko klijeti :D. treći sat vožnje smo išli k njegovoj kleti da vidimo kak napreduje alkoholno vrenje i usput probali njegovo i susedovo lanjsko vino :D. i da, prije polaganja vožnje, u prvu birtiju na travaricu da smirimo živce pa onda na poligon :D

BlueMarine
03.12.2009., 23:16
sve od prve. ko iz pičke. na propisima sam imal 118 od 120 bodova, a vožnja bez greške (vozil sam dobrih 45 min). to vjerojatno zato kaj sam imal instruktora s kojim sam hodal oko klijeti :D. treći sat vožnje smo išli k njegovoj kleti da vidimo kak napreduje alkoholno vrenje i usput probali njegovo i susedovo lanjsko vino :D. i da, prije polaganja vožnje, u prvu birtiju na travaricu da smirimo živce pa onda na poligon :D i meni će ovo bome trebati. mislim da ću si morati dosta popiti prije ispita, jer inače pošizim od treme.. Još me stalno i instruktor časti ( komplimentima), pa sam nesigurna ko neki kroner.. :rolleyes:

sminkica
04.12.2009., 01:41
uzmi normabel :mig:

x-type
04.12.2009., 07:18
joj ljupka

haha više ne zna di bi grintala pa se okomila na ispitivače u autoškoli :rofl:
koka, ak se ne možeš nosit sa životom u Kroejši, onda teraj nekam van gdje ojri padaju s neba, sve polazi za rukom od prve i svi te jednostavno obožavaju

get
04.12.2009., 07:30
Sve iz prve sa 100%-im učinkom.

Meni je moj instruktor rekao, mali ak imaš para past ćeš, ak nemaš onda ćeš sigurno proći :mig:

Kao što reće onaj u aferi index, sirotinja neka uči.

`bubica`
04.12.2009., 07:33
Sve od prve:cerek:

newwbie
04.12.2009., 07:37
ispitivač je bio impresioniran kako dobro vozim, pa je rekao da ću ga još jednom tako morati provozati :D

get
04.12.2009., 07:39
Ali definitivno postoje apsolutni antitalenti za vožnju. Osjećaj za vožnju je nekima osta na nekom drugom planetu.

Moj savjet ti je da si drmnes ili apaurin ili rakiju dvije prije ispita, da smanjiš napetost. Iako je protuzakonito, al očito nema druge.

I zašto te instruktor uopće pušta na ispit kada ne znaš voziti ????

get
04.12.2009., 07:40
ispitivač je bio impresioniran kako dobro vozim, pa je rekao da ću ga još jednom tako morati provozati :D

A moj je proučavao potpis na putovnici. Nikako mu nije bilo jasno kakav to potpis imam :D

lexus
04.12.2009., 07:57
Ja sve iz prve. Položio sa 31.satom, završna vožnja mi je trajala ni 10 minuta.

bluebox
04.12.2009., 08:05
joj ljupka
:s:rofl:

uzmi normabel :mig:

Moj savjet ti je da si drmnes ili apaurin ili rakiju dvije prije ispita, da smanjiš napetost. Iako je protuzakonito, al očito nema druge.
Pretpostavljam da neki i prihvate ovakve komentare ^ Bome ako ne bi uvela alkotest na ispitu :cerek:

morbidangel
04.12.2009., 08:09
Koliko puta ste padali na vozačkom ispitu i radi kojih razloga? ( Da li ova tema može stajati samostalno, budući je riječ o nečemu specifičnom, pa je bolje da ju više ljudi vidi.)
Da li postoje antitalenti za vožnju i da li oni mogu ipak položiti danas uz ove rigorozne Hakove ispitivače vožnju ili je nama jednostavno suđeno da padnemo 10 puta?
Ja imam već dosta godina, prema ovoj dječici koja polažu ispit. Da li godine pomažu ili odmažu u vožnji?
Ono što me ubija je, što kad vozim svoj auto, vozim ga dosta dobro i bez problema dođem na mjjesto na koje trebam doći, ali kad je ispit i kad mi netko kaže idi sad ovdje, ondje se ustrtarim i napravim glupost.. Valjda nemam dovoljno povjerenja u sebe ili nešto
Osim toga, ni instruktor nije zadovoljan sa mnom, tako da onda mi je to dodatni minus u svemu tom. Stalno mi mora napominjati milijun stvari koje se trebaju znati da bi se danas prošao taj ispit. Ovo je postalo gore nego da polažem za pilota!

Imaš pravo promijeniti instruktora:)

get
04.12.2009., 08:12
:s:rofl:

Pretpostavljam da neki i prihvate ovakve komentare ^ Bome ako ne bi uvela alkotest na ispitu :cerek:

Od jedne rakije, ili votke ćeš imati do najviše 0.3 promila. Tako da ipak se ne krši zakon ;) Možda malo zato jer je "mladi" vozač, odnosno nije ni to ako ima dovoljno godina :mig:

Tko je gledao Reporete prije izvjesnog vremena kada je BBC-jeva novinarka odlučila prikupiti putovnice od svih europskih zemalja i ući u Britaniju (nakon onog napada u podzemnoj u Londonu) svim prijevoznim sredstvima sa krivotvorenom putovnicom. Pa joj je odmah na početku neki Ukrajinac rekao, da savladaš strah ili tremu popij si malo votke. To je ženska i učinila jer je premrla od straha i kaže da joj je to stvarno pomoglo.

bluebox
04.12.2009., 08:43
Od jedne rakije, ili votke ćeš imati do najviše 0.3 promila. Tako da ipak se ne krši zakon ;) Možda malo zato jer je "mladi" vozač, odnosno nije ni to ako ima dovoljno godina :mig:

Tko je gledao Reporete prije izvjesnog vremena kada je BBC-jeva novinarka odlučila prikupiti putovnice od svih europskih zemalja i ući u Britaniju (nakon onog napada u podzemnoj u Londonu) svim prijevoznim sredstvima sa krivotvorenom putovnicom. Pa joj je odmah na početku neki Ukrajinac rekao, da savladaš strah ili tremu popij si malo votke. To je ženska i učinila jer je premrla od straha i kaže da joj je to stvarno pomoglo.

Vozački ispit (koliko god bio stresan, a stresan je :top:) je mala beba prema samostalnom početku vožnje. Ono kad ti nema tko prikočit ili uhvatit volan i najvažnije, bit odgovoran za tebe :D
Što za prvu vožnju po AC će drmnut duplu jer je nervoznija, pa da se bolje smiri? Za vožnju po gradu višetračnim cestama u vrijeme kad je gušći promet smirit će se "podmornicom"? :ne zna:

Ako ne može savladati taj strah, onda ili nek vježba dok ne stekne dovoljno sigurnosti ili možda vožnja nije za nju :hekla:

Saško
04.12.2009., 08:47
joj ljupka

:rofl:

Čekaj kad te profesorica dohvati...

štemajzl
04.12.2009., 08:49
Jednom pao na znakovima.
Križanja i vožnja isprve.

Pugsley Adams
04.12.2009., 08:53
Mene su na 18. rođendan srusili zato jer sam nakon parkiranja, iza ispita koji je protekao bez greske, dotaknuo rubnjak. Jebiga, glupo je ali imaju pravo. Što se tice ostaloga, mislim da bi ti prvenstveno trebala promijeniti instruktora pa da vidis jel problem u njemu ili tebi. Vecina nas je vrlo subjektivna o svojim vozackim sposobnostima.

Corvin
04.12.2009., 08:53
Zar se na vozačkom može pasti?:confused:
Mislim da bi trebalo zabraniti polaganje više od 3-4 puta.
Položio sam davno nakon 8 sati vožnje ( i onda je bilo potrebno 30).

get
04.12.2009., 09:03
Vozački ispit (koliko god bio stresan, a stresan je :top:) je mala beba prema samostalnom početku vožnje. Ono kad ti nema tko prikočit ili uhvatit volan i najvažnije, bit odgovoran za tebe :D
Što za prvu vožnju po AC će drmnut duplu jer je nervoznija, pa da se bolje smiri? Za vožnju po gradu višetračnim cestama u vrijeme kad je gušći promet smirit će se "podmornicom"? :ne zna:

Ako ne može savladati taj strah, onda ili nek vježba dok ne stekne dovoljno sigurnosti ili možda vožnja nije za nju :hekla:

Ja sam dao konkretno rješenja na konkretan problem. Ti generaliziraš :zubo: ako razumiješ :mig:

creator8690
04.12.2009., 09:09
meni je moj instruktor na ispitu kleo boga,isusa,govorio mi je da sam majmun,bitanga,ne znam više kaj,zato kaj sam imao užasnu tremu i noga mi se tresla,ali sam položio iz prve.Nakon što sam položio prvo sam se vozio samo na kratke relacije,onda malo duže i tak sve dok ne stekneš nekakvu sigurnost.

pontransam
04.12.2009., 09:09
meni je moj instruktor dao da vozim sam na 4 satu vožnje jer je trebalo prevest dva auta na istu lokaciju, pa sam ja vozio jedno auto a on drugo. Iako znam vozit skoro od rođenja b kategoriju sam položio tek iz 3. puta( jer su me bacali zbog pizdarija) a c kategoriju sam položio iz prvog iako sam prošao kroz crveno. Naime instruktor i komisija su se raspričali o nogometu pa nisu primjetili.

bluebox
04.12.2009., 09:11
Ja sam dao konkretno rješenja na konkretan problem.
Aha :top: Alkoholom protiv stresa :p

Osim toga, ljupka je trol, pa je vrlo vjerojatno i tema izmišljena/pretjerana itd. :D

Jackie
04.12.2009., 09:19
Prometni propisi iz prve (imao 7 negativnih bodova, fulao oznake za prikolicu)
C i E iz prve bez ikakvih problema osim što mi je lijeva noga bila krvava(prokleti kamion na kojem sam polagao imao mehaničko kvačilo).

to sam ja
04.12.2009., 09:31
Buraz mi je neki dan roknuo zavrsnu voznju za C kategotiju. ponovno polaganje je 1800kn mamu im jebem.

Maxum
04.12.2009., 09:33
propisi iz prve 120/120, vožnja isto iz prve. napravili smo đir oko poligona u roku 15min i to je to. jbg, ne smiješ se bojat ispitivača i pretvaraš se kao da je jedan od normalnih satova vožnje. eventualno slušaj kaj ti govori di da skreneš :D

get
04.12.2009., 09:43

Osim toga, ljupka je trol, pa je vrlo vjerojatno i tema izmišljena/pretjerana itd. :D

Why not ??

Čuvaj živce dok si mlad(a) :mig:

BlueMarine
04.12.2009., 10:03
Ali definitivno postoje apsolutni antitalenti za vožnju. Osjećaj za vožnju je nekima osta na nekom drugom planetu.

I zašto te instruktor uopće pušta na ispit kada ne znaš voziti ???? Ne pušta on mene.. On mi je i rekao da još nisam spremna i da odjavim ispit.. Sve je to krasno, samo što ja već gubim živce oko svega toga.
Da, očito baš nisam neki talent za vožnju, ali da sam imala normalnog instruktora, vjerojatno bi uspjela, jer nitko ne može biti baš toliko netalentiran

Kemir
04.12.2009., 10:04
sa 16 polago za A1, pao na testovima (mislio sam si ono, kolko to može bit teško, al eto, uvjek se nađe neka caka:D )...nakon 4 sata vožnje na ispit išo, položio iz prve...
za auto sve iz prve :kava:

BlueMarine
04.12.2009., 10:04

Osim toga, ljupka je trol, pa je vrlo vjerojatno i tema izmišljena/pretjerana itd. :D ljupka je trol? što to znači? A ja sam ljupka jel? Mama ti trol, koja te rodila to je moj odgovor. Znači i ovdje se skuplja par pripadnika gluplje ekipe vidim.. :rolleyes:

get
04.12.2009., 10:06
Ne pušta on mene.. On mi je i rekao da još nisam spremna i da odjavim ispit.. Sve je to krasno, samo što ja već gubim živce oko svega toga.
Da, očito baš nisam neki talent za vožnju, ali da sam imala normalnog instruktora, vjerojatno bi uspjela, jer nitko ne može biti baš toliko netalentiran

Pa trebaš razjasniti što se točno dogodi kada sjedneš za volan. Pronaći te strahove i vidjeti da su oni apsolutno neopravdani.

Znači, naći pravi izvor problema.

BlueMarine
04.12.2009., 10:07
meni je moj instruktor dao da vozim sam na 4 satu vožnje jer je trebalo prevest dva auta na istu lokaciju, pa sam ja vozio jedno auto a on drugo. Iako znam vozit skoro od rođenja b kategoriju sam položio tek iz 3. puta( jer su me bacali zbog pizdarija) a c kategoriju sam položio iz prvog iako sam prošao kroz crveno. Naime instruktor i komisija su se raspričali o nogometu pa nisu primjetili.
Ti si vjerojatno jedan od novijih vozača, jel tako, koji zna voziti, ali ne zna sve propise i sve upute što danas HAKovi ispitivači traže. Koji traže doslovno savršenstvo u vožnji da čovjek položi. Hebate znam voziti bez problema svoj auto, ali zaboravim obaviti sve provjere, kad vozim s instruktorom, pa ispada da nemam blage veze. Malo sporije kapiram gdje je koji znak i ostalo. Duže mi treba. Vjerojatno moram voziti hipersporo da uz taj svoj problem prođem

BlueMarine
04.12.2009., 10:11
Pa trebaš razjasniti što se točno dogodi kada sjedneš za volan. Pronaći te strahove i vidjeti da su oni apsolutno neopravdani.

Znači, naći pravi izvor problema.Desi mi se to da jednostavno u hodu ne mogu pokapirati sve znakove koji postoje i nemam rutinu vožnje po centru, jer po jebenom centru nismo uopće vozili. Škola je udaljena od centra pa me vozio samo rute oko autoškole hebemu mu se po spisku. A centar ništa. A ispit mi može biti i u centru i bilo gdje. Tak da se smrznem kad ulazim u centar prepun bijesnih automobila i vozača. Nije to nikakav manji gradić nego krasan Zagreb, koji ne može biti kompliciranije mjesto za polaganje.. Sad mi je užasno žao što nisam upisala neku autoškolu u Samoboru ili Dugom Selu ili negdje..

ghostrider750
04.12.2009., 11:15
nakon vožnje od 45 minuta po gradu i poljskim putevima srušio me radi vožnje jednom rukom:lol::lol::lol: kao nije mogao smislit bolji razlog

get
04.12.2009., 11:17
Desi mi se to da jednostavno u hodu ne mogu pokapirati sve znakove koji postoje i nemam rutinu vožnje po centru, jer po jebenom centru nismo uopće vozili. Škola je udaljena od centra pa me vozio samo rute oko autoškole hebemu mu se po spisku. A centar ništa. A ispit mi može biti i u centru i bilo gdje. Tak da se smrznem kad ulazim u centar prepun bijesnih automobila i vozača. Nije to nikakav manji gradić nego krasan Zagreb, koji ne može biti kompliciranije mjesto za polaganje.. Sad mi je užasno žao što nisam upisala neku autoškolu u Samoboru ili Dugom Selu ili negdje..

Istina, grad je poprilično traumatično mjesto za polaganje. Samo zar se ispiti ne vrše ipak na malo lakšim mjestima ??

I da, vjerojatno je tvoj instruktor princ ili što već, šala, hoću reći mlad ili što već, jer je meni moj rekao da dođem u 7h ujutro kada će znati koji je ispitivač pa će mi pokazati rutu.

Tako je i bilo. Prošli smo 80% točno rutu koju me tražio ispitivač.

Hiperaktivo
04.12.2009., 11:18
Pao sam prvu pomoć :lol:

Ostalo sam iz prve prošao :D

frANZi50
04.12.2009., 11:18
Hebate znam voziti bez problema svoj auto, ali zaboravim obaviti sve provjere, kad vozim s instruktorom, pa ispada da nemam blage veze. Malo sporije kapiram gdje je koji znak i ostalo.

Osim ubacivati u brzinu, puštati kvačilo, raditi provjeru i skretati istovremeno, prilagođavati brzinu u zavoju i sl.

Daleko si ti od znanja, nemoj se zavaravati...

Još uz to kršiš zakon ilegalno vozeći svoj auto bez položenog vozačkog ispita. Jel znaš uopće koja je kazna za to?

mustang01
04.12.2009., 11:23
sve od prve prošao,na vožnji imao samo 3 greške,koje su se svodile na istu riječ: prebrzo :D ,vozio sam dosta prije autoškole,pa sam po njihovom prebrzo se uparkirao,isparkirao i izašao s parkinga od zgrade (kao trebao sam se penzionerski uparkiravat,a ja to odradio ono ko kamiondžija:lijeva na volanu,desna na mjenjaču,pogled u retrovizore i od prve u parking)......

patriot
04.12.2009., 11:26
na koju foru se vi sjecate ispita tih iz propisa:eek:..ja se uopce toga ne sjecam,a kamoli bodova kolko imao:rofl:..il ste svi nedavno polagali..
vidim i za prvu pomoc,tog se ne sjecam ni da polagao:rofl:..
al znam kad polagao vozacki da malo falilo sudar da napravim..dolazio mi desni i ja kocim polako i nicim izazvan odlucujem ubaciti u nizu i proci prije njega..kao sto netko rekao,toliko se dojmio ispitivaca,da ga morao ponovo provozati:D

BlueMarine
04.12.2009., 11:34
Osim ubacivati u brzinu, puštati kvačilo, raditi provjeru i skretati istovremeno, prilagođavati brzinu u zavoju i sl.

Daleko si ti od znanja, nemoj se zavaravati...

Još uz to kršiš zakon ilegalno vozeći svoj auto bez položenog vozačkog ispita. Jel znaš uopće koja je kazna za to?
Nije samo to već me muči i kad uđem u neko raskrižje bez semafora, a tamo u nekim dijelovima znakovi, a nekima ne, pa se moram na brzinu snaći, a uto mi dolazi svaki auto s svoje strane. Na žalost mi instruktor nikad nije obraćao pozornost na to da mi to rastumači. ( mislim na prošlog instruktora), pa sam zbunjena kad na to naiđem. Znam da vrijedi pravilo desne strane u slučaju cesta istih važnosti, ali treba se snaći, dok je auto još u brzini.. Za poludit. Znam to riješiti na papiru, ali uživo mi je malo teže. Na žalost, mislim da je moj problem što se nisam naučila gledati situaciju oko sebe koliko bi trebala. I u životu najčešće hodam ili spuštene glave ili usko gledam oko sebe. Tak se nisam naučila ni s autom gledati na sve strane što moramo, ako želimo proći..
Imam još jako puno rupa u znanju, na žalost. Nadam se da ću uspjeti pohvatati sve konce. Zato sam se i vozila s svojim autom, jer onda imam vremena proći mnogo situacija, a nitko mi ne štopa vrijeme i za to naplaćuje 100 kuna po satu..

p.s. Kolike su kazne ako me uhvate bez vozačke?

frANZi50
04.12.2009., 12:05

5 do 15 tisuća kuna ili eventualno 60 dana zatvora.

mustang01
04.12.2009., 12:06
Nije samo to već me muči i kad uđem u neko raskrižje bez semafora, a tamo u nekim dijelovima znakovi, a nekima ne, pa se moram na brzinu snaći, a uto mi dolazi svaki auto s svoje strane. Na žalost mi instruktor nikad nije obraćao pozornost na to da mi to rastumači. ( mislim na prošlog instruktora), pa sam zbunjena kad na to naiđem. Znam da vrijedi pravilo desne strane u slučaju cesta istih važnosti, ali treba se snaći, dok je auto još u brzini.. Za poludit. Znam to riješiti na papiru, ali uživo mi je malo teže. Na žalost, mislim da je moj problem što se nisam naučila gledati situaciju oko sebe koliko bi trebala. I u životu najčešće hodam ili spuštene glave ili usko gledam oko sebe. Tak se nisam naučila ni s autom gledati na sve strane što moramo, ako želimo proći..
Imam još jako puno rupa u znanju, na žalost. Nadam se da ću uspjeti pohvatati sve konce. Zato sam se i vozila s svojim autom, jer onda imam vremena proći mnogo situacija, a nitko mi ne štopa vrijeme i za to naplaćuje 100 kuna po satu..

koliko si sati odvozila? jer prema ovom je evidentno da se uopće ne snalaziš u većini prometnih situacija,kao i da se nisi navikla promatrati situaciju oko sebe,jer u raskrižju realno gledano moraš paziti na:znakove,brzinu u kojoj si,prilagodit brzinu kretanja,daljinu do raskrižja,tko ti dolazi s koje strane,ako se prestojavaš gledat u retrovizore.....u istoj sekundi moraš percipirat puno stvari....
o vožnji bez vozačke ne želim komentirat,kazne su velike,da ne govorimo još u slučaju da izazoveš nesreću,što bi se lako moglo dogodit s obzirom da se ne snalaziš u prometu...
nemoj riskirat,nađi si instruktora koji ti odgovara,i koji ima stpljenja za tvoje probleme,i plati si onoliko dodatnih sati koliko će ti trebat,jer i to će te manje koštat od toga da plaćaš kaznu za vožnju bez vozačke,ili izazivanje prometne nesreće...

BlueMarine
04.12.2009., 12:21
koliko si sati odvozila? jer prema ovom je evidentno da se uopće ne snalaziš u većini prometnih situacija,kao i da se nisi navikla promatrati situaciju oko sebe,jer u raskrižju realno gledano moraš paziti na:znakove,brzinu u kojoj si,prilagodit brzinu kretanja,daljinu do raskrižja,tko ti dolazi s koje strane,ako se prestojavaš gledat u retrovizore.....u istoj sekundi moraš percipirat puno stvari....
o vožnji bez vozačke ne želim komentirat,kazne su velike,da ne govorimo još u slučaju da izazoveš nesreću,što bi se lako moglo dogodit s obzirom da se ne snalaziš u prometu...
nemoj riskirat,nađi si instruktora koji ti odgovara,i koji ima stpljenja za tvoje probleme,i plati si onoliko dodatnih sati koliko će ti trebat,jer i to će te manje koštat od toga da plaćaš kaznu za vožnju bez vozačke,ili izazivanje prometne nesreće...
To sam i napravila. Odgodili smo ispit, a novi instruktor mi je fakat perfekcionist, pa se nadam da ćemo uz malo sreće uspjeti taj ispit dotjerati do kraja!

Frankie
04.12.2009., 12:25
bilo je davnih godina, ako se dobro sijećam vožnju sam položio iz 6. ili 7. puta :) a teoriju od prve. Ali onda to sve skupa nije bilo tako skupo kao danas. Moje iskustvo je da te srušiti uvijek mogu, bez obzira kako dobro voziš jer se greška uvijek može pronaći. Tako sam ja padao jer sam npr. jednom stao na pješačkom prijelazu pješaku (a nisam trebao jer ta osoba kao nije imala namjeru prelaska ceste..), drugi puta sam pao jer nisam stao na pj. prijelazu, treći puta nisam dovoljno zakrenuo glavu za provjeru mrtvog kuta.. (a bilo je i kometara tipa "nije bilo loše, ali drugi puta bude bolje..") Nadam se da je sada drugačije..

Đunđi Bunđi
04.12.2009., 12:33
Sve iz prve sa 100%-im učinkom.

ti si isao u krivu autoskolu

Đunđi Bunđi
04.12.2009., 12:38
Koliko puta ste padali na vozačkom ispitu

sad ce ti vecina reci da su polozili iz prve

Da li postoje antitalenti za vožnju
Da

i da li oni mogu ipak položiti danas uz ove rigorozne Hakove ispitivače vožnju
nazalost mogu.... a ispitivaci su najmanje krivi za to... i danas i jucer i sutra
ili je nama jednostavno suđeno da padnemo 10 puta?

Kome nama? Antitalentima?

get
04.12.2009., 12:43
ti si isao u krivu autoskolu

Da, već 10 godina vozim bez ijedne nesreće i bez ijednog prometnog prekršaja :mig:

Đunđi Bunđi
04.12.2009., 12:48
Da, već 10 godina vozim bez ijedne nesreće i bez ijednog prometnog prekršaja :mig:

kakav instruktor - takav vozac :D

get
04.12.2009., 12:52
kakav instruktor - takav vozac :D

Tako je. Škrtica :D

Nemam da platim :)

green-sk
04.12.2009., 14:53
ja sam jednom pao zbog pogrešne procijene komisije :D

I ja sam tog mišljenja! :D

Vožnju jendom pao, jer po riječima ispitivača, nisam se uvjerio da netko neće proći kroz crveno na semaforu kok ja prolazim kroz raskrižje! I drugi put je bio taj isti ispitivač, govorio mi je: " Na idućem križanju izaberi smijer!"; i tako sam se vozao kroz grad! :rolleyes:

Corvin
04.12.2009., 15:27
Da, očito baš nisam neki talent za vožnju, ali da sam imala normalnog instruktora, vjerojatno bi uspjela, jer nitko ne može biti baš toliko netalentiran.
Hebate znam voziti bez problema svoj auto, ali zaboravim obaviti sve provjere, kad vozim s instruktorom,. Malo sporije kapiram gdje je koji znak i ostalo. Duže mi treba. Vjerojatno moram voziti hipersporo da uz taj svoj problem prođem
Desi mi se to da jednostavno u hodu ne mogu pokapirati sve znakove koji postoje

Po ovom što pišeš ti si stvarno "netalentirana" (da ne upotrebim neku oštriju riječ) za vožnju.
Kako to znaš voziti auto ali ne obaviš sve provjere i ne vidiš sve znakove i ostalo (druge sudionike u prometu?).
Ako misliš da znaš voziti jer ti auto ne krepa kad krećeš i bremzaš onda si u gadnoj zabludi.

I da, ima ljudi koji nisu za vožnju bez obzira koliko oni mislili suprotno ( i njima je kriv instruktor). Nažalost veliki broj njih nakraju dobije i vozčku.
Pitanje je samo kakav netko mora biti idiot da ne odustane nakon 4,5 puta i ne uvidi da to nije za njega.

STINGer
04.12.2009., 16:47
:facepalm:

http://www.forum.hr/search.php?searchid=7140020