PDA

View Full Version : Prst u guzu - muška G zona?

bira_bih
22.12.2009., 11:28
Da li ste probali (muškarci)? Da li zelite probati (muškarci)?
Iskustva (muškarci i žene)?
Mogu i glupi komentari :rofl:

germma
22.12.2009., 12:47
Neka hvala :kava: :D

covjek-od-leda
22.12.2009., 12:57
Ne. Ne. Nemam...nemam ni želju.

dejan1471
22.12.2009., 13:14
Jesi ti zdrav nek tebi guraju prst u supak meni neče savim sigurno

vrrrlet
22.12.2009., 13:19

Tako je, slažem se s Dejanom1471. Ili sve, ili ništa. Da prst... :rolleyes:... vrijedim barem flaše, dvolitrene.

Ian Anderson
22.12.2009., 14:03
Da li ste probali (muškarci)?

Da li zelite probati (muškarci)?

:rofl:

Tko tebe prstom ti njega kurcom!!!

:amen::Pop:

:s:s:top::s:lol::ziba:

Anubisova Robinja
22.12.2009., 14:08
Ovo mi je bolna tema :mad: namjeravam dragog napiti i iskoristit ga na taj način - trijezan: neda :lol:

dejan1471
22.12.2009., 14:08
Ovo mi je bolna tema :mad: namjeravam dragog napiti i iskoristit ga na taj način - trijezan: neda :lol:

Bolje da ja tebi gurnem pišu nego ti njemu prst

leptirica 2
22.12.2009., 14:09
Kako dragi ni ja nemamo želje a ni motivacije za tako nešto....ipak sam dovoljno maštovita za "običan sex" hvala ljepa:kava:

Anubisova Robinja
22.12.2009., 14:11
Bolje da ja tebi gurnem pišu nego ti njemu prst

Ne budeš ti mom dečku pišu gurao :rofl: Ups, nisi to rekao :o Hoću i ja malo za promjenu nešto negdje gurati :zubo:

Logicus
22.12.2009., 14:17

aaahhahahhaaha :rofl::rofl::lol::lol:

to je to:s

dejan1471
22.12.2009., 14:18
Ne budeš ti mom dečku pišu gurao :rofl: Ups, nisi to rekao :o Hoću i ja malo za promjenu nešto negdje gurati :zubo:
Bem ti nisam ja peder:mad::mad::mad::mad:bolje da tebi guraju nego da ti guras kad ti guraju uzivas a kad ti guras (muskarcu) boliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:p:p:p

nemoralan
22.12.2009., 14:18
Opet ovo, meni je možda tu najčudnije što neke cure stvarno inzistiraju na tome i to onim klasično-klišejskim rečenicama:
Tip 1 Daj ajde bit će ti jebeno - ko da me netko na čonere nagovara
Tip 2 Kak ne znaš da ne valja a nisi ni probao - to mi je stara za kelj govorila, jebote čim ga vidim jasno mi je da nije fino, kak ja to znam ne znam, samo znam da znam
Tip 3 Ajde onda za mene, a daj za mene gle i onda trepće - ovo mi je h/c izjava i tu obično popizdim pa krene gle ti na prstu u mojoj guzici ne možeš osjećat ugodu, kako šta, da nećeš možda preko prsta svršit, znači tebi je ajmo reć svejedno meni je neugodno, a ako hoćeš meni ugodit smislit ćemo milion drugih načina al baš svaki će uključivat moj kurac a ne moju guzicu, a onda ona kaže Tip 1.

Logicus
22.12.2009., 14:20
Bem ti nisam ja peder:mad::mad::mad::mad:bolje da tebi guraju nego da ti guras kad ti guraju uzivas a kad ti guras (muskarcu) boliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:p:p:p

Zato poštoji važejin :rofl::rofl:

dejan1471
22.12.2009., 14:21
Zato poštoji važejin :rofl::rofl:

nema toga kupit u nas(hvala bogu)iz mog debelog crijva može samo napolje a unutra nikako

Logicus
22.12.2009., 14:23
nema toga kupit u nas(hvala bogu)iz mog debelog crijva može samo napolje a unutra nikako

Ima svinjske masti, dobra alternativa, a moze i maslinovo ulje; u biti najbolje izmiksat to dvoje :misli:

:rofl::rofl:

leptirica 2
22.12.2009., 14:24

Pa debelo crijevo i jest za tu fukciju...sad će me opet napast roj stršljenova:eek:

bitchy-as-usual
22.12.2009., 14:39
Jeste homofobični. Budite muškarci i probajte prst u guzu. Mislim da bi vecina vas nakon toga pokunjila se i rekla svojoj curi "a znas, mogli bi mi, mislim ti meni, opet"

:kava:

bitchy-as-usual
22.12.2009., 14:40
Jeste homofobični. Budite muškarci i probajte prst u guzu. Mislim da bi vecina vas nakon toga pokunjila se i rekla svojoj curi "a znas, mogli bi mi, mislim ti meni, opet"

bira_bih
22.12.2009., 14:51
a kad ti guras (muskarcu) boliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:p:p:p

otkud znas ako nisi probao :rofl::rofl:

misonix6
22.12.2009., 14:51

:lol::s

women strike back.... :D

Ja se čuvam, :rofl:
moje dupe je rezervirano samo za proktologa...za nekih 30 godina

ako se ne dogodi neki napredak u medicini (molim te bože) :lol:

Logicus
22.12.2009., 14:54
Pa debelo crijevo i jest za tu fukciju...sad će me opet napast roj stršljenova:eek:

Ko je to odredia? :ne zna:

bira_bih
22.12.2009., 14:55

ja nisam probao.. vjerovatno ovi likovi iz postova iznad ne znaju uopce da postoji muska G zona, niti da se do nje moze doci samo kroz anus :D
ovaj dejan se prepao prsta u guzicu :lol: a ne zna ni zbog cega se gura :rofl::rofl::rofl:

Logicus
22.12.2009., 14:56

Ja sam proba prst u uvo i prejebeno je, ne treba mi nista bolje :s

leptirica 2
22.12.2009., 14:56
Ko je to odredia? :ne zna:

Bog..al mi nije jasno šta je stavia erogenu zonu u guzu:confused:

Pupi
22.12.2009., 14:58
moje dupe je rezervirano samo za proktologa...za nekih 30 godina

ako se ne dogodi neki napredak u medicini (molim te bože) :lol:

Iznenadio bi se (http://www.youtube.com/watch?v=-SQpNMjZb3Y)! :rofl:

Logicus
22.12.2009., 14:59

Zajeba se u proračunu... Jebena je to statistika (matematika), ima je puno toga za radit, pa je falija negdi :ne zna:

leptirica 2
22.12.2009., 15:00
Zajeba se u proračunu... Jebena je to statistika :ne zna:

Nemoguće jer je on savršen:)

Onda ostaje da je zbilja neki užitak povezan sa guzom..biće onaj dok se natežemo na wc šolji i čitamo nove jutarnje novine:cerek:

google1
22.12.2009., 15:01
Pa da ima neka fora da to pritišće prostatu il šta već..

Logicus
22.12.2009., 15:02
Nemoguće jer je on savršen:)

Onda ostaje da je zbilja neki užitak povezan sa guzom..biće onaj dok se natežemo na wc šolji i čitamo nove jutarnje novine:cerek:

I ja san, i mi smo, pa falivamo :confused:

Hah, a i to bi moglo bit... Samo ovo je povratna veza pa mi ne ide u glavu :cerek:

eddielexx
22.12.2009., 15:03

Nije dzaba stvorio pedere :D:D:D haha, i što samo jedan prst xD haha, a to jee istina, prejeben osjecaj... što onaj gore kaže, ne treba mi niš bolje :D

dejan1471
22.12.2009., 15:03

:mad::mad::mad::mad::mad::mad: ja tebi ne bi prst u guzu eto ti sad

dejan1471
22.12.2009., 15:05
ja nisam probao.. vjerovatno ovi likovi iz postova iznad ne znaju uopce da postoji muska G zona, niti da se do nje moze doci samo kroz anus :D
ovaj dejan se prepao prsta u guzicu :lol: a ne zna ni zbog cega se gura :rofl::rofl::rofl:
Ne znam, ali znam zasto se pišo gura i di se gura ako ne vjeruješ dovedi ženu djevojku ili sta več imaš na instrukcije

bitchy-as-usual
22.12.2009., 15:06
Ja ni ne želim prst u guzu :kava:

dejan1471
22.12.2009., 15:07
Ja ni ne želim prst u guzu :kava:

Ima i nešto drugo osim prsta,jesi probala?

bitchy-as-usual
22.12.2009., 15:08
Ne bih hvala. Moje preferencije su drugacije :raspa:

Jordi*
22.12.2009., 15:08

vidim da se gledao "put do zrelosti":rofl::rofl:

dejan1471
22.12.2009., 15:10
Ne bih hvala. Moje preferencije su drugacije :raspa:
opiši ih malo da malo i o njima raspravimo :p

happychoco
22.12.2009., 15:11
Mupkarac neće uživati ako je to protiv njegove volje, pa to je logično.. vidimo po komentarima :) A ako se opusti i želi to probati - može biti lijepo iskustvo. Prst u guzi + pushenje = hehehhehehhe :D

dejan1471
22.12.2009., 15:13
Mupkarac neće uživati ako je to protiv njegove volje, pa to je logično.. vidimo po komentarima :) A ako se opusti i želi to probati - može biti lijepo iskustvo. Prst u guzi + pushenje = hehehhehehhe :D
Reci pušenju da a prstu u guiz neeeeeeeeeee
Jbt pito bi te ja bi li se tako smijao da ti neka puši sa prstom u guzi a ti imaš hemeroide :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::r ofl:

Aždajin suprug
22.12.2009., 15:17

Ja sam par puta gurnuo prst u guzu i sve kaj se je dogodilo bio je usrani prst.Uopče mi nije jasno koja je to G zona na prstu???:confused::ne zna:

Jel treba gurat neki određen prst ili je ta G zona na svim prstima???

Jel možeš malo precizirat da i svi probamo.Znaš ja imam malo jače prste pa ih onda treba duže stimulirati pa bi bilo dobro da veliš točno koji prst i koji dio prsta.:D

dejan1471
22.12.2009., 15:19
Ja sam par puta gurnuo prst u guzu i sve kaj se je dogodilo bio je usrani prst.Uopče mi nije jasno koja je to G zona na prstu???:confused::ne zna:

Jel možeš malo precizirat da i svi probamo.Znaš ja imam malo jače prste pa ih onda treba duže stimulirati pa bi bilo dobro da veliš točno koji prst i koji dio prsta.:D

:s:s:s:s:top:

Logicus
22.12.2009., 15:24

Možda ga malo treba zalomit da podražuje prostatu :rofl::rofl:

Inox 18/10
22.12.2009., 15:24
Što nije bilo već ovakvih gro tema ?

:rigo:

Anubisova Robinja
22.12.2009., 15:26
Eto, dečki forsaju analno - i cure trebaju biti spremne na to ( iako mu ja dam i bez nagovora :cerek: ) - al oni ne bi li ga nebi - odmah ugroza teška... nije ni curama dužnost primati u guzu - kad smo već kod toga :kava:

Aždajin suprug
22.12.2009., 15:31
Ma koje to pokvareno,perverzno đubre želi staviti curi u guzu????

dejan1471
22.12.2009., 15:33
Stvarno sramota čuj stavit curi u guzu

Logicus
22.12.2009., 15:38
:s:s:s:s:top:

pitaj ga zašto je onda par puta gura a ne jednom :rofl::rofl:

Ili mu se zasrao tek iz n-tog puta :misli:

:ne zna:

Anubisova Robinja
22.12.2009., 15:41

Isgto ono koje neda svojoj boljoj polovici da ona njemu stavi prst u guzu :p

bira_bih
22.12.2009., 15:43
Ne znam, ali znam zasto se pišo gura i di se gura ako ne vjeruješ dovedi ženu djevojku ili sta več imaš na instrukcije

:lol::lol::lol:
pa znas li sine sta bi s njom :confused:
:rofl::rofl::rofl:

bira_bih
22.12.2009., 15:45
vidim da se gledao "put do zrelosti":rofl::rofl:

nisam stvarno, ne znam ni sta je "put do zrelosti"
vec razmisljam o ovome sexualnom podvigu vec neko vrijeme, ali opet me malo da ne kazem strah :rofl::rofl:

nevanevičicaa
22.12.2009., 15:51
ova tema je besmislena jer naravno da će dečki reć ne . :ne zna:

leptirica 2
22.12.2009., 15:51
I ja san, i mi smo, pa falivamo :confused:

Hah, a i to bi moglo bit... Samo ovo je povratna veza pa mi ne ide u glavu :cerek:

Bog ne faliva..biće da je ipak samo za kakicu:mig:

Nije dzaba stvorio pedere :D:D:D haha, i što samo jedan prst xD haha, a to jee istina, prejeben osjecaj... što onaj gore kaže, ne treba mi niš bolje :D

Ako živiš u tom uvjerenju sretno ti bilo :W

dejan1471
22.12.2009., 16:15
:lol::lol::lol:
pa znas li sine sta bi s njom :confused:
:rofl::rofl::rofl:

Stariji sam od tebe bar 5 gd ne boj se ti za moje znanje.

KARAtista
22.12.2009., 17:23
Probao sam i uživao u tome... Ne znači da nisi frajer ako to probaš. Oni koji misle da će im to oduzeti muškost zapravo bez razloga propuštaju pravi užitak.

bira_bih
22.12.2009., 17:27
Stariji sam od tebe bar 5 gd ne boj se ti za moje znanje.

godine tu nemaju veze sa znanjem :kava: ali dobro necemo o tome, jer to nije tema, kao ni moja djevojka ili zena, zato molim te drzi se teme ili odbij, ok?

ŽUTI MRAVI
22.12.2009., 17:31
Probao sam i uživao u tome... Ne znači da nisi frajer ako to probaš. Oni koji misle da će im to oduzeti muškost zapravo bez razloga propuštaju pravi užitak.

jebo ti taj uzitak zbog kojeg se ja necu moc pogledat u ogledalo posli:kava:

leigurana
22.12.2009., 17:45
Ali ovo je prestrasno,sad nitko od njih nije peder i neda blizu guze, a žensku bi svi u guzu...
Bas si nesto mislim, svi ste vi prikriveni pederi, pederi se ionako dijele na one koji daju i one koji primaju...vi ste svi ovi prvi samo ste u fazi poricanja,
suocite se vise sa svojim strahovima, kad budete spremni za priznanje cekamo vas, necemo osudivati :rofl::rofl:

bira_bih
22.12.2009., 17:46
jebo ti taj uzitak zbog kojeg se ja necu moc pogledat u ogledalo posli:kava:

a zasto?
dobro nisam ni ja fino obrazlozio stvari, neces sam sebi gurati prst u zicagu, niti ce ti to raditi neko musko :lol:
mislio sam da to uradi djevojka za vrijeme sexa, misionarska poza mi je nekako najlogicnija za taj cin ili dok ga pusi, pa onda lagano :top:

Leja Sissoni
22.12.2009., 17:51
mislio sam da to uradi djevojka za vrijeme sexa, misionarska poza mi je nekako najlogicnija za taj cin ili dok ga pusi, pa onda lagano :top:

Moj dečko i ja to prakticiramo i on definitivno uživa u tome... Najprije krenemo tako što mu ja pušim, pa se lagano spustim i lickam mu dupe, a onda lagano gurnem i prst unutra... Mene jako pali dok mu to radim, a i on uživa. A kladim se da je daleko veći muškarac od mnogih koji ovdje govore kako to neće probat jer su pravi muškarci!

bira_bih
22.12.2009., 17:58
Moj dečko i ja to prakticiramo i on definitivno uživa u tome... Najprije krenemo tako što mu ja pušim, pa se lagano spustim i lickam mu dupe, a onda lagano gurnem i prst unutra... Mene jako pali dok mu to radim, a i on uživa. A kladim se da je daleko veći muškarac od mnogih koji ovdje govore kako to neće probat jer su pravi muškarci!

a reci mi da li koristite neki lubrikant, ili je pljuvacka dovoljna? i da li je g zona tacno tamo gdje pise da jeste, krenes prema jajima iznutra i napipas?

f@ust
22.12.2009., 18:06
Ja san to nedavno proba sa curon, inace bi na sve prista sta me ona zatrazi a i volin svasta probavat:cerek:, meni je to bilo predobro, lize mi jaja rukon drka kurac koji je dovoljno nabalila prije i malo me dira po supku... zalim sve koji nisu probali, probas pa vidis ako valja fala bogu a ako ne nista od toga idemo dalje!!! sta se odma saseres da si peder, a ti kojii se najvise toga boje nakraju i ispadnu pedercine ako si siguran u svoju sexualnost curin prst u supku nece te puno pokolebat, ili vas je stra da van se nebi svidilo pa potrazili nesto vece :rofl::rofl::rofl:...

user_name
22.12.2009., 18:10
A na vojnom pregledu nitko nije bio, jel? :raspa:

f@ust
22.12.2009., 18:11
A na vojnom pregledu nitko nije bio, jel? :raspa:

???

user_name
22.12.2009., 18:14
???

Na vojnom pregledu dobiješ prst u šupak :kava:
Jedino kaj je u medicinske svrhe :ne zna:

Svi su kao protiv, ne bi nikad, a pola muških tu ga je već dobilo, samo neće priznat :rofl:

_SS_
22.12.2009., 18:16
kažu da sve treba probat, al ovo baš nebi

@user name, ne znam di si bil na pregledu al nisam čuo da guraju prt u dupe. meni nisu

f@ust
22.12.2009., 18:17

Svi su kao protiv, ne bi nikad, a pola muških tu ga je već dobilo, samo neće priznat :rofl:

ja san bia na vojnom i niko mi nije nista stavlja u supak... kad si ti bia u vojsci ima 42341245125 god?? :rofl:

Leja Sissoni
22.12.2009., 18:19
a reci mi da li koristite neki lubrikant, ili je pljuvacka dovoljna? i da li je g zona tacno tamo gdje pise da jeste, krenes prema jajima iznutra i napipas?

Ne koristimo nikakve lubrikante.... pa nemam tako debele prste da mi to treba.

Ja san to nedavno proba sa curon, inace bi na sve prista sta me ona zatrazi a i volin svasta probavat:cerek:, meni je to bilo predobro, lize mi jaja rukon drka kurac koji je dovoljno nabalila prije i malo me dira po supku... zalim sve koji nisu probali, probas pa vidis ako valja fala bogu a ako ne nista od toga idemo dalje!!! sta se odma saseres da si peder, a ti kojii se najvise toga boje nakraju i ispadnu pedercine ako si siguran u svoju sexualnost curin prst u supku nece te puno pokolebat, ili vas je stra da van se nebi svidilo pa potrazili nesto vece :rofl::rofl::rofl:...

Vidi se da si pravo muško! Ovi koji to ne žele, zapravo su nesigurni u svoju muškost.

kažu da sve treba probat, al ovo baš nebi

Nije ni moj dečko htio dok ga napokon nisam nagovorila. A sad uživa i kaže da mu je užitak u sexu puno veći od kad to prakticiramo..

misonix6
22.12.2009., 18:22

To se ne pregledava.... prepipa ti jajca da vide jesu se spustila....:rolleyes:

Ukoliko ti se to tebi ili poznaniku dogodilo...mislim da možeš razmišljat o tužbi za silovanje....:lol::lol::lol:

user_name
22.12.2009., 18:25
To se ne pregledava.... prepia ti jajca da vide jesu se spustila....:rolleyes:

Ukoliko ti se to tebi ili poznaniku dogodilo...mislim da možeš razmišljat o tužbi za silovanje....:lol::lol::lol:

Kod nas su svima to pregledavali :ne zna: Pregled prostate...

:confused: Obeščaščen sam, koga da tužim? Ministra obrane? :mama:

_SS_
22.12.2009., 18:26
Nije ni moj dečko htio dok ga napokon nisam nagovorila. A sad uživa i kaže da mu je užitak u sexu puno veći od kad to prakticiramo..

trebalo bi jaako puno nagovaranja :D

To se ne pregledava.... prepia ti jajca da vide jesu se spustila....:rolleyes:

bog te pitaj di je on bil i na kakvom pregledu.

f@ust
22.12.2009., 18:27

hahahahahahahh:rofl::rofl::rofl::rofl::D:D

user_name
22.12.2009., 18:35
Ovo zahtjeva temeljitu istragu na teritoriju cijele RH. :D
Nas bilo negdje 50 možda u grupi, i svima su pregledavali, ja mislio, tj. svi smo mislili da je to normalno a ono :eek: dalmatincima ne pregledavaju :mad:

Uglavnom ontopic, ne bi baš da mi cura to radi :cerek:
Sva sreća pa ni ne dolazi na takve ideje :rofl:

misonix6
22.12.2009., 18:39
Ovo zahtjeva temeljitu istragu na teritoriju cijele RH. :D
Nas bilo negdje 50 možda u grupi, i svima su pregledavali, ja mislio, tj. svi smo mislili da je to normalno a ono :eek: dalmatincima ne pregledavaju :mad:

Uglavnom ontopic, ne bi baš da mi cura to radi :cerek:
Sva sreća pa ni ne dolazi na takve ideje :rofl:

ma hajde još nikog nije ubilo ličko rukovanje....:D

Zbunjevita :)
22.12.2009., 19:20

:lol::lol::lol::facepalm:
Je, da.. kod nas hvala Bogu nitko nema suhu i ispucalu kožu..:rofl::facepalm:

ŽUTI MRAVI
22.12.2009., 19:26

:lol:ako su tebi to radili na vojnom pregledu jadan ti:bicedobro:
nije mi to napeto ma ni u snu jbt a kamoli dok mi pusi pa odma bi mi pa!!!
zasto mislite da svi vole jebat u guzicu evo recimo ja ne vidim nikakav uzitak gurat ga u necije debelo crijevo pa sad da je neznan kako dobra..
mislin proba san al uvik imas neki osjecaj evo sad ce se posrat svaki sekund i to me opterecuje pa to ne prakticiran a da meni neko gura prst ma u bilo kojoj situaciji je neprihvatljivo cak rekao bih ispod casti

ŽUTI MRAVI
22.12.2009., 19:28

:lol::lol::lol::lol:
posli jebanja nema kajanja:rofl:

dijanamay
22.12.2009., 19:30
:confused: Obeščaščen sam, koga da tužim? Ministra obrane? :mama:[/QUOTE]

:rofl: ovisi jel gurao muško ili žensko?:lol:

ŽUTI MRAVI
22.12.2009., 19:30
Vidi se da si pravo muško! Ovi koji to ne žele, zapravo su nesigurni u svoju muškost.

jesi mozda ikad promislila da je tvoj decko skriveni GAY,al eto ti si mu pri ruci pa te koristi????

erika27031985
22.12.2009., 19:31
ma pale se ko ludi

erika27031985
22.12.2009., 19:31
ali ne bas tako nego lizanje oko

dijanamay
22.12.2009., 19:33
nisam stvarno, ne znam ni sta je "put do zrelosti"
vec razmisljam o ovome sexualnom podvigu vec neko vrijeme, ali opet me malo da ne kazem strah :rofl::rofl:

ako te to zanima, onda će ti se sigurno svidjet, tako da samo naprijed:top:

a naravno da postoje muškarci kojima to nije sexi, pa odma niti privlačno niti ugodno..svakom njegovo, zato nas ima toliko:D

ŽUTI MRAVI
22.12.2009., 19:38

ajde djava te odnija luda tako ti ces meni govorit:rolleyes:
kad bi ona meni stavila prst u supak dok bi je ja jeba pa kurac bi mi uvenia momentalno znaci isti sekund sta sad ja nisan normalan jer mi se to gadi jel??znaci mora mi cura gurat prste u supak da bi ka bia svjestan svoje sexualnosti???pa sitia bi se toga prvi sljedeci put kad bi mi nesto kuvala sta onda ??
ne prilazi mi straga jer ces vidit vraga

bira_bih
22.12.2009., 20:53
ajde djava te odnija luda tako ti ces meni govorit:rolleyes:
kad bi ona meni stavila prst u supak dok bi je ja jeba pa kurac bi mi uvenia momentalno znaci isti sekund sta sad ja nisan normalan jer mi se to gadi jel??znaci mora mi cura gurat prste u supak da bi ka bia svjestan svoje sexualnosti???pa sitia bi se toga prvi sljedeci put kad bi mi nesto kuvala sta onda ??
ne prilazi mi straga jer ces vidit vraga

:top::rofl::rofl::rofl:

bira_bih
22.12.2009., 20:56
ja cu probati.. pa sta bude, valjda necu potraziti nesto vece kao sto neko gore rece :lol:
ozbiljno cuo sam da je uzitak prejak, a u sexu volim maksimum da "primam" i da dajem :D

Logicus
22.12.2009., 21:01
Bog ne faliva..biće da je ipak samo za kakicu:mig:

Dokaži? :kava:

vicomte
23.12.2009., 12:02
evo ovako ćemo...evo ejdno eljačko mišljnje...svaki lik šta si nešto gura u šupak radi ugode je peder...bilo da te cura ševi s prstom ili dildom, sorry peder si....a te priče o erogenim zonama, ma jedina erogena zona šta muškarcu triba je njegov qurac i jaja...case closed.....

neko je pita na nekoj temi di su nestali pravi muškarci...eto di su svi ga primaju u dupe!

ljubomoranNOT
23.12.2009., 12:09
Bolje prst u guzi nego sir u bureku!!!
:-)

pbeatz
23.12.2009., 12:55
..prst u guzi nekad jebeno pase..
..nekad ne..
..zavisi od toga kako se pristupi sexu jel.. ako ste full nabrijani ko zivotinje jedno na drugo, pa onda se gura sta se gdje stigne..

..a ako vodis nekakvu ljubav, vjerojatno ti prst u dupe nece niti pasti na pamet.

Chocolate Puma
23.12.2009., 13:42
Ako bi decko kojeg volim to trazio od mene, vjerovatno bi to napravila za njega.. ovako mi je ta pomisao malo smijesna, ali svakoj budali njegovo veselje.. kako meni, tako i njemu :)

lilith131
23.12.2009., 16:44
Ja san to nedavno proba sa curon, inace bi na sve prista sta me ona zatrazi a i volin svasta probavat:cerek:, meni je to bilo predobro, lize mi jaja rukon drka kurac koji je dovoljno nabalila prije i malo me dira po supku... zalim sve koji nisu probali, probas pa vidis ako valja fala bogu a ako ne nista od toga idemo dalje!!!

micek šmicek, lepi šniclek, jesi to ti? :cerek:

Jesse James
26.12.2009., 11:15
prst u guzi nis strasno.... ipak ne zelimo da nam se sex svede na dvije poze ili ???? dajte malo maste.... tijelo nudi toliko erogenih zona dajte ih iskoristite...

ICE WOMAN
26.12.2009., 11:25
:lol::lol::rofl:E ove komentare je trebalo pročitati,kako su se svi muškići uskofrčili,ne prst u guzu,a kao mali niste dobili čepić u guzu protiv teperature,e jeste:rolleyes:E pa znajte šupak vam nije nevin i ne tješite se dobili ste ga u guzu,čepić nema veze ali ste ga dobili:lol::rofl::rofl::B

bitchy-as-usual
26.12.2009., 14:24
Pola njih prima u guzu al se tu pravi frajerima :rolleyes:

vormar
26.12.2009., 15:38
ja sam ga primo u guzu. . .i frajer sam :frajer:

kuroishijin
26.12.2009., 15:40
ja sam ga primo u guzu. . .i frajer sam :frajer:

ti se ne brojiš :lol:

vormar
26.12.2009., 15:44
zašto ne? :o

to je diskriminacija kuru!! čista! :o

:cerek:

phantom_fuxor
26.12.2009., 15:49
well... evo ja ću bit iskren D;
prvi put na ljesu buahaha :D
imo sam jednu žensku s kojom sam kratko bio i jednom prilikom dok smo se išli karat, pušila mi je kurac, a prstom lagano trljala guzu i onda *pop* stavila prst u guzu :D

ne želim ispast pederčina, jer to def. nisam, ali užitak je bio bolji s tom kombinacijom, a i svršio sam recimo 5x bolje uz podrživanje prostate i istovremeno pušenje :)

tak da dečki ne bojte se, vaša žena je samo vaša ;) nek vam radi šta oće, ne budite pičkice :) (drugo bi bilo da vam muški ide metat neš u dupe -.-)

kuroishijin
26.12.2009., 16:04
zašto ne? :o

to je diskriminacija kuru!! čista! :o

:cerek:

Pa je...ali pozitivna diskriminicija :o

bitchy-as-usual
26.12.2009., 16:10
bravo phantom :five:

versilov
26.12.2009., 16:12
evo ovako ćemo...evo ejdno eljačko mišljnje...svaki lik šta si nešto gura u šupak radi ugode je peder...bilo da te cura ševi s prstom ili dildom, sorry peder si....a te priče o erogenim zonama, ma jedina erogena zona šta muškarcu triba je njegov qurac i jaja...case closed.....

neko je pita na nekoj temi di su nestali pravi muškarci...eto di su svi ga primaju u dupe!
Haha... Mlad i zelen. :D

phantom_fuxor
26.12.2009., 16:13
bravo phantom :five:

:cerek: hihihi... :D

bitchy-as-usual
26.12.2009., 16:17
to je muskarac. koji se ne libi probati sve i svasta. Nema mi boljeg nego kad predlozim nesto sto zelim isprobati neovisno kakvog karaktera i kada frajer pristane na to bez zgrazanja i slicno. najbolji je dio kad to ispadne super i oboje zadovoljni :D

phantom_fuxor
26.12.2009., 16:23
to je muskarac. koji se ne libi probati sve i svasta. Nema mi boljeg nego kad predlozim nesto sto zelim isprobati neovisno kakvog karaktera i kada frajer pristane na to bez zgrazanja i slicno. najbolji je dio kad to ispadne super i oboje zadovoljni :D

indeed... nije da sam skočio odma ko životinja i počeo urlat :D
baš je bilo dobro ^^

drugi put sam čak tražio da to radi :D :s:s (no homo)
dobra si ti žemska bitchy :D

bitchy-as-usual
26.12.2009., 16:27
Poznato mi je to. Kao ne bi, ne bi i ajd nagovoris ga i onda sljedeci put kaze "znas mogla bi ti opet":rofl:

ma ja sam ti odlicna :raspa:

usluzna :rofl:

phantom_fuxor
26.12.2009., 16:30
/cut

ma nisam ja to tako :D ja sam reko daj opet prstićem

heheh znam da jesi ooo znam :D :eek: :mig:

uslužna? :rofl::rofl::rofl: a kakvu bi ti to meni uslugu pružila? :eek: :s:s

bitchy-as-usual
26.12.2009., 16:32
pa to ti je ista stvar:D

Uslugu? Pa cijeli tretman. ne radim ja stvari polovicno :raspa:

phantom_fuxor
26.12.2009., 16:56
pa to ti je ista stvar:D

Uslugu? Pa cijeli tretman. ne radim ja stvari polovicno :raspa:

oho :mig:
a nemaš drugih mušterija? :rofl:
kolko naplaćuješ te... hmm... erotske masaže :mig:

AmorOmniaVincit
26.12.2009., 16:58
pa ovi što tu seru protiv toga su najviše isfrustrirani, jer bi htjeli probati, a boje se da ne postanu pederi.
a već jesu pederi (pi**ice), jer se boje prstića u guzi. muškarčine... yeah right.:kava:

bitchy-as-usual
26.12.2009., 17:00
ejjj pa stani malo nisam ja kurva:D

ja radim sve sa srcem :rofl:

phantom_fuxor
26.12.2009., 17:02
ejjj pa stani malo nisam ja kurva:D

ja radim sve sa srcem :rofl:

masaža nije kurvež :P seks za novce je :mig:

a hoćeš li mi pokazati put do tvojeg srca? :cerek:

bitchy-as-usual
26.12.2009., 17:04
erotska masaža je kao legalna ha?:rofl:

put do mog srca je kompliciran.. otkrij ga:rofl:

trud se nagraduje :mudri:

phantom_fuxor
26.12.2009., 17:06
erotska masaža je kao legalna ha?:rofl:

put do mog srca je kompliciran.. otkrij ga:rofl:

trud se nagraduje :mudri:

hahahaha :) paaaaaa ovaj... erotska masaža može bit i masaža leđa :P nemoj bit tako uskog pogleda :mig:

uuuuu is that a.. a.. a... quest for me? :p

baš se pitam... pitam se.. šta je nagradička ? (tvoja vlažna pička? (joke xD)) :rofl:

bitchy-as-usual
26.12.2009., 17:16
Znamo mi svi kako erotske masaze zavrsavaju :rofl:

A nagrada. pa hmm to ti je neka tajna nagrada. vise kao neko iznenadenje. da bude izazovnije :zubo:

phantom_fuxor
26.12.2009., 17:19
Znamo mi svi kako erotske masaze zavrsavaju :rofl:

A nagrada. pa hmm to ti je neka tajna nagrada. vise kao neko iznenadenje. da bude izazovnije :zubo:

hmmmmm :D
ne moraju tako završit.. oćeš dokaz? :mig:

uuuuu interesting :D :s

bitchy-as-usual
26.12.2009., 17:20
Nemres ti meni dokazat. Ja sam nedokazana :rofl:

Pa kad sam ja sva interesantna :D

mg-spot
26.12.2009., 17:38
Na ovu temu je vec bila jedna anketa.
Pitanje je koliko je rezultat ankete objektivan.
Uglavnom iz osobnog iskustva mogu reci da je masiranje prostate (muska g tocka)
fenomenalno ugodna i da pojacava dosta erekciju.
Sve je stvar dobre pripreme.

phantom_fuxor
26.12.2009., 17:53
Nemres ti meni dokazat. Ja sam nedokazana :rofl:

Pa kad sam ja sva interesantna :D

mogu mogu.. :D

sutra u 12.00 na jelačiću :P
ispod konja. 5 min mi daj i to je to :P

diobun
26.12.2009., 18:25
<3
sam to cu rec

haki
26.12.2009., 18:40
ma pale se ko ludi
palim se da ja njoj stavim prst u dupe pa i kurac nekad a moj šupak ni lizati ni dirati

misonix6
26.12.2009., 19:08
mogu mogu.. :D

sutra u 12.00 na jelačiću :P
ispod konja. 5 min mi daj i to je to :P

I Jesi dao guze za happy end...? :kokice:
Kakav je rasplet?

haki
26.12.2009., 20:03
Zašto žene skoro sve-nevole u dupe-ima li možda neka tu da me ugodno iznenadi:ne zna::top:

rozarija
26.12.2009., 20:17

da mu dođem blizu guze mislim da bi mi dao jednu iza ušiju:rofl:
a bome ne dam ni ja svoju

phantom_fuxor
26.12.2009., 21:16
I Jesi dao guze za happy end...? :kokice:
Kakav je rasplet?

pa dao sam joj, već sam napiso :/

mislim... jel misliš na bitchy ? pa s njom tek sutra u 12 :D ak se pojavi :P

misonix6
27.12.2009., 11:46
pa dao sam joj, već sam napiso :/

mislim... jel misliš na bitchy ? pa s njom tek sutra u 12 :D ak se pojavi :P

A ništa sretno... :D

Javi kako je bilo....

wekac
27.12.2009., 12:57

a daj da ja tebi guram ''nesto'' u guzu
a daj ajde pliz,pa molim te nebudi homofob
ajde budi zesnsko za jedan gangbang u guzu od ekipe :D

StefJura
27.12.2009., 14:10

Nisam citao cijelu temu, doso sam do ovdje odprilike:

Dakle decki, ovaj, ja nisam peder, gey, bi, metro, whatever i kao i velika vecina vas ovdje bio sam skeptican prema tome u onom tipicno muskom stilu "nece nitko blizu moje guze" dok eto, jednom, pri pusenju (rijec je bila o jednoj starijoj iskusnijoj zeni koja je doista bolje od mene znala sto muskarcu pase) ona nije pocela mazit jaja, pa nize, pa nize, pa guzu i tako malo po malo dosla prstom na supcic...
sada buduci ja nisam bas bio toliko prisan s njom, dapace prvi put ju vidjeh taj put, mislio sam da je slucajno zalutala i nisam htio biti nepristojan ili neugodan, nisam nista odkomentirao...
pa se eto ona vratila pa opet i tako malo pomalo me i liznula tamo koji put...
bilo je, kad sam se jednom opustio, nesto najsexy sto mi se u zvotu desilo, fino, ugodno, napaljujuce, ali najbitnije ugudno...
cak i kad joj je prst zalutao unutra htio sam samo jos...
onda je stala, pitala je li to u redu, reko sam da, nastavila i dovela me do vrhunca kakv nisam znao da je moguc...

Eto, a vi budite i dalje skepticni....
znam da ce vas puno biti protiv ovog i imati svakakve komentare... i ja sam bio medju vama, ali jednom kad se opustite.....
nisu zene jedine kojima analni sex, liz ili bilo sta vezano uz to podrucje moze pasat... iako, naravno, ima i onih koje za to ne zele ni cut

sto_sad
27.12.2009., 14:22

Dakle decki, ovaj, ja nisam peder, gey, bi, metro, whatever i kao i velika vecina vas ovdje bio sam skeptican prema tome u onom tipicno muskom stilu "nece nitko blizu moje guze" dok eto, jednom, pri pusenju (rijec je bila o jednoj starijoj iskusnijoj zeni koja je doista bolje od mene znala sto muskarcu pase) ona nije pocela mazit jaja, pa nize, pa nize, pa guzu i tako malo po malo dosla prstom na supcic...
sada buduci ja nisam bas bio toliko prisan s njom, dapace prvi put ju vidjeh taj put, mislio sam da je slucajno zalutala i nisam htio biti nepristojan ili neugodan, nisam nista odkomentirao...
bilo je, kad sam se jednom opustio, nesto najsexy sto mi se u zvotu desilo, fino, ugodno, napaljujuce, ali najbitnije ugudno...
onda je stala, pitala je li to u redu, reko sam da, nastavila i dovela me do vrhunca kakv nisam znao da je moguc...

znam da ce vas puno biti protiv ovog i imati svakakve komentare... i ja sam bio medju vama, ali jednom kad se opustite.....
nisu zene jedine kojima analni sex, liz ili bilo sta vezano uz to podrucje moze pasat... iako, naravno, ima i onih koje za to ne zele ni cut

I šta je radila? :kokice: Istovremeno te i oralno zadovoljavala dok je prstić bio unutra?

StefJura
27.12.2009., 14:44
Upravo tako.... na neki nacin "kompletna obrada" :D

a gle, ako vas tako zanima... probajte.... ispocetka je malo cudno.... onda postane fino, treba malo dok se sve opusti...
treba samo otvoren um, volja za probat, i djevojka s kojom bi to... mogli probat probat

Osobno nisam za nikakve igracke ili sta ja znam, ovo je bilo u potpunosti ... zadovoljavajuce... nije fora u dubini ulaska, barem meni, fora je na samom ulazu... i da ne bude suho :mig:

sto_sad
27.12.2009., 15:05
Ja sam svoga samo lizala oko rupice, i to mu se svidjelo i to traži sada.. Još samo preostaje prstić, Malo sam uzbuđena oko toga hehe

StefJura
27.12.2009., 15:47
Joj... kad se sjetim, taj liz... osjecaj je odlican...
Ako njemu pase i ti zelis to radit smao naprijed... wish it was me....

sto_sad
27.12.2009., 16:13
I meni je to poseban osjećaj kada za promjenu ja vodim igru a on se predaje. Najdraže mi je kada kleči na koljenima, u doggy stilu, tako mi je najviše dostupan, i njegovi pokreti pritom.. :Slin:

sto_sad
27.12.2009., 16:16
Drukčije je nego pušenje. Ovako se ja osjećam glavna. :)

bitchy-as-usual
27.12.2009., 20:02
odlicno je to :raspa:

phantom_fuxor
27.12.2009., 21:10
odlicno je to :raspa:

je je, nisi se usudila pojavit! srami se! :D

bitchy-as-usual
27.12.2009., 21:19
a cekao si, ha?:zubo:

angela
27.12.2009., 21:29

Hahhahahaha,samo naprijed...drzim palceve :)

angela
27.12.2009., 21:31

E svaka ti cast :)

phantom_fuxor
28.12.2009., 08:56
a cekao si, ha?:zubo:

naravno da jesam :(

Anubisova Robinja
28.12.2009., 11:45
Hahhahahaha,samo naprijed...drzim palceve :)

Kaj? Da pripremim palčeve? :lol:

grdobina031
28.12.2009., 16:30

slazem se:mig:.....slicno se i meni dogodilo prije godinu dvije...

be real
30.12.2009., 17:28

dalje prste od moje guzice...:mad:

be real
30.12.2009., 17:32

daj,fuj,pa to je degutantno i
neprirodno...srami se,robinjo...:s:lol:

rocket86
30.12.2009., 17:43

probao... nije ispunilo moja očekivanja, ni po pitanju boli(na svu sreću, jedva osjetio) niti po pitanju užitka(nažalost, ni blizu onome što su neki opisivali)

Šmokljan
30.12.2009., 18:12
ma nedam nist na supak a kamoli u njega...ubijem nekog...:lol::lol:

be real
30.12.2009., 18:15
tako je , ne damo nase supendare:lol::lol::lol::lol::s:s:rofl::rofl:

zeusxl
30.12.2009., 18:17
slazem se:mig:.....slicno se i meni dogodilo prije godinu dvije...

Moj pas to odlično radi.:lol::rofl:

Anubisova Robinja
31.12.2009., 10:34
daj,fuj,pa to je degutantno i
neprirodno...srami se,robinjo...:s:lol:

:lol: sramim se :o ne mogu se pogledati u oči kad stojim pred ogledalom...ali to je jače od mene :rofl:

SoulSeeker
31.12.2009., 10:51

@user name, ne znam di si bil na pregledu al nisam čuo da guraju prt u dupe. meni nisu

Možda je svojevoljno tražio da ga prime u mornaricu. :lol:

vicomte
31.12.2009., 11:32
ajem kad se sitin nekih bivših!:rolleyes:stalno bi me pitale mogu li staviti prst u guzu, reka san im da si slobodnu nađu nekog šta to voli ako im toliko znači..ova jedna mi je rekla da mi je probala staviti prst u guzu dok sam spava, ali da sam i u snu stiska guzove i meškoljia se pa nije uspila!juhuuuu to sam svatia da ni podsvjesno nisam peder!:lux:
i da msatram to pederskim, ako me pitate!:o

vicomte
31.12.2009., 11:37

ti si ima sriću da si naletia na neku šta zna posa, a ne "da misli da zna ka većina mladih cura...

ma sve ja to svaćam da je erogena zona i to blablabla, ali po meni time gubiš na muškosti a ako ti se i svidi šta ako poželiš nešto deblje od prsta!:rofl::lol:

ali moram reći da me zaintrigira post, volia bi i aj neku stariju!

rocket86
31.12.2009., 11:59
ti si ima sriću da si naletia na neku šta zna posa, a ne "da misli da zna ka većina mladih cura...

ma sve ja to svaćam da je erogena zona i to blablabla, ali po meni time gubiš na muškosti a ako ti se i svidi šta ako poželiš nešto deblje od prsta!:rofl::lol:

ali moram reći da me zaintrigira post, volia bi i aj neku stariju!

onda gurneš više prstiju:mig:

silas2012
01.01.2010., 00:39
iskreno,meni je OK-niti mi je neugodno niti mi je ugodno...:)

Hollow Point
01.01.2010., 04:38
Ona me nagovara, ali ne popuštam.

vaiors
01.01.2010., 13:47
Mislis, muska G(ovnava) zona? :)

grdobina031
01.01.2010., 17:39
Moj pas to odlično radi.:lol::rofl:

sta?pas ti odlicno lize dupe?pas ti odlicno stavlja prst u dupe???ajde odjebi debilcino...

be real
01.01.2010., 21:54
Ona me nagovara, ali ne popuštam.
tako je ,ne popustaj...neka ona
nekom drugom gura taj pohotni
prst u čmar:lol::flop:

silas2012
01.01.2010., 21:57
@ hollow:popusti,isplati se ;)

44antiNL
02.01.2010., 21:39
tijelo nudi toliko erogenih zona[/B] dajte ih iskoristite...

...Koje su to, uho (čekić, nakovanj i stremen), nos (sinusi)??? :kava:

Moulin rouge
02.01.2010., 22:03
No way! :rigo:

Engelchen00012
02.01.2010., 22:05
da mu dođem blizu guze mislim da bi mi dao jednu iza ušiju:rofl:
a bome ne dam ni ja svoju

:s ha ha, potpisujem!:top:

Melpina
02.01.2010., 22:06
nebi nikad gurnula prst muškome u guzu. :(
ma ni s rukavicama.

Joaquin_Sanchez
02.01.2010., 22:09
nebi nikad gurnula prst muškome u guzu. :(
ma ni s rukavicama.

Taj prst bi onda valjda i izgubila...

Melpina
02.01.2010., 22:15
kako misliš? :rofl:

night dream
07.01.2010., 11:30

i meni je dudo trebalo da nagovorim svog dragog a kad je napokon pristao - uzivao je ko nikada u zivotu!
i to bas ta kombinacija- prst+pushing

Allesandra_21
07.01.2010., 12:02

To svaki kaze kad proba :) i to bas tim rijecima,kao nezgodno mu je jer zna koliko je govna jeo prije,a sad bi ponovio :) Kukavice...

night dream
07.01.2010., 12:10
problem je jer to oni povezuju s nekim "homo" spikama-a ustvari ne poznaju svoju anatomiju.zalosno decki,zalosno....

mialamia
07.01.2010., 12:27
ne dam dirati svoju,niti bi taknula njegovu.........amen

visok35
07.01.2010., 13:07
zanima nekog muško mišljenje o tome?

Allesandra_21
07.01.2010., 13:08
zanima nekog muško mišljenje o tome?

Zanima onoga ko je otvorio temu,a i nas ostale :)

visok35
07.01.2010., 13:12
ima ih(nas )koji bi to probali,tj na pravom smo putu da probamo:cerek:

visok35
07.01.2010., 13:17
za detalje-pm

visok35
07.01.2010., 13:20
dobra tema ali moram dole,kasnije se obratim još

dolores_haze
08.01.2010., 15:54
baš čitam malo ovaj topic i mislim si, sva sreća pa sam do sada uvijek bila sa ljudima potpuno opuštenim i istraživački raspoloženim. cijelo tijelo je jedna ogromna erogena zona, i osim toga, tijelo je prekrasno, ograničit se na uživanje u samo nekim djelovima meni se čini baš šteta. Pa ljudi, ševite se, vodite ljubav cijelim tijelom, po mogućnosti i umom i srcem, pa će vam i nečija guza i nečiji prst u vašoj guzi biti napaljujuć, da ne bih rekla ekstatičan :cerek::cerek:

I da, nema mi ničeg više seksi od muškarca koji hoće sve da proba!

rocket86
16.01.2010., 19:16
problem je jer to oni povezuju s nekim "homo" spikama-a ustvari ne poznaju svoju anatomiju.zalosno decki,zalosno....

ja ne povezujem sa homo iskustvima... i probao sam... nije boljelo, ali nije ni neki užitak... neki su ga opisivali kao neto najbolje što se muškarcu može desiti, možda je stvar u lošoj izvedbi, ali najbolje def nije

poštar4
16.01.2010., 19:29
koja bi se tamo usudila ići:rofl:

cooler37zg
04.02.2010., 17:33

Probao sam.I zelim opet probati.Nije mi neki "mrak" osjecaj,cak i ne pase svaki put,ali mi je valjda zanimljivo zato sto je "zabranjeno":)

No,istocnjaci nas uce da bi nakon svake velike nuzde trebali oprati anus.I ne samo izvana. 5 cm unutra.Jer se tako sprijecava rak prostate.Plus da bi trebalo i masirati prostatu.:ne zna:

petrakronberger
04.02.2010., 17:57
Probao sam.I zelim opet probati.Nije mi neki "mrak" osjecaj,cak i ne pase svaki put,ali mi je valjda zanimljivo zato sto je "zabranjeno":)

No,istocnjaci nas uce da bi nakon svake velike nuzde trebali oprati anus.I ne samo izvana. 5 cm unutra.Jer se tako sprijecava rak prostate.Plus da bi trebalo i masirati prostatu.:ne zna:

Pranje debelog crijeva ima veze s prostatom??? Možda samo kod onih koji imaju perforaciju....

f@ust
04.02.2010., 23:11
meni je to predobro,al nemos to dat svakoj curi, tek nakon malo duze veze kad joj pocmes virovat, bar je tako kod mene da san joj tek nakon 7-8 miseci ;)!!! jer san je zavolija i virujen joj pa moze sta oce, jos kad vidin kako uziva! ufff neprocjenjivo..

bitchy-as-usual
04.02.2010., 23:11
Sumnjam da ona uziva kad tebi gurne prst:D

poanta je da je njoj super kad je tebi super:mig:

f@ust
04.02.2010., 23:14

poanta je da je njoj super kad je tebi super:mig:

nije nego uziva, napali se ko luda pa mi se pocme trljat od nogu i tako svrsi po 1-2-3 puta kako kad!!! nisan ni ja moga virovat!!! valjda iman dobar suppak ;)

bitchy-as-usual
04.02.2010., 23:15
Prvi put čujem :rofl:

f@ust
04.02.2010., 23:17
Prvi put čujem :rofl:

a eto i ja :), nekako se namisti da joj je p**** na mojoj nozi, pa mi stavi prst a drugon rukon mi drka!!! triba joj 20 sec da svrsi svaki put... :rofl::cerek:

Chapter_13
04.02.2010., 23:26

Zašto ne bi uživala? :ne zna:

bitchy-as-usual
05.02.2010., 00:02
Pa ono može uživati na psihickom nivou ali fizicki ono sorry.. jebote nije joj prst u njenom supku nego tuđem

znam o čem pricam:mig:

mimi969
05.02.2010., 10:36
Ako nađete partnericu koja zna što radi prst u guzu s masažom prostate je zbilja super, rekli mi oni koji su probali, muškarac tako stimuliran vrlo brzo svrši.

Jack_the_Ripper
05.02.2010., 15:43

slazem se

bas je ok :top:

This Girl
09.02.2010., 16:40
pazi debile... nitko nebi prst u guzu, to sluzi samo za izbacivanje, to je gay, ovo ono... a kladim se da bi svaki od vas to napravio curi

Crude Sapphire
09.02.2010., 21:09
masažu prostate rado ću mu naravit mini dildačem, al prste neću nikamo gurat, niti očekujem da to netko meni radi.

flečer
09.02.2010., 21:28
been there.done that,

i will do it again.

:p

Maia Maiestas
10.02.2010., 10:00
ja bi probala :D ali ni jedan nije dao :(
ali, priznajem, navukla bi rukavicu ili upotrijebila mali dildač.

f@ust
10.02.2010., 10:02
proba jesan i super je ALI taj dildac nebi ni za zivu glavu sta je previse previse je tako mogu nac i nekog momka da mi ga gurne!!!

Maia Maiestas
10.02.2010., 12:14
proba jesan i super je ALI taj dildac nebi ni za zivu glavu sta je previse previse je tako mogu nac i nekog momka da mi ga gurne!!!

pa imaš one malene, baš su cakani.

rocket86
10.02.2010., 12:38
pa imaš one malene, baš su cakani.

kako kome :cerek: ja radije ne bih:mig:

łvek
10.02.2010., 13:15
Da li ste probali (muškarci)?
Ne
Da li zelite probati (muškarci)?
Ne

I nema to nikakve veze sa užitkom nego sa granicama.

Za sve one koji mi tu briju o nekakvim predrasudama i homofobiji ... možda je baš gušt pojebat' kozu ili prase, ali definitivno mi ne pada na pamet isprobavati :zubo:

Granice... svatko ih sam sebi kreira i tko voli nek' izvoli :p

łvek
10.02.2010., 13:16
pazi debile... nitko nebi prst u guzu, to sluzi samo za izbacivanje, to je gay, ovo ono... a kladim se da bi svaki od vas to napravio curi
Beba, ne bu išlo... i mama ti debil :zubo: :kava: