PDA

View Full Version : Drugi krug; Josipović ili Bandić

stranice : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32

revolution
30.12.2009., 01:28
Ti si glasala za Vesnu Pusic. Za zenu koja osobno i obiteljski ima dalekosezne veze sa Srcem Tame.

Ti, jednostavno, ne znas sto radis. A nije da te nisu upozoravali.

ja ne kužim te vaše šifre. i ne želim ih kužit.

a vjerojatno ni ovaj siroček kaj bi oral od sumraka do zore...ne, obrnuto..

promatrac
30.12.2009., 01:29
U očima stručnjaka: Ili ćemo naprijed s Josipovićem, ili nazad s Bandićem (http://izbori.dnevnik.hr/clanak/vijesti/ili-ce-hrvatska-naprijed-s-josipovicem-ili-nazad-s-bandicem.html)

Čak se i Ljubo Jurčić u drugom krugu odriče Bandića.

Ne lazi,pa zar mislis da smo toliko blesavi,Jurcic se drzi neutralno i rekao je da je potpuno svejedno tko ce biti predsjednik u ovoj gosp.situaciji.

GenSec
30.12.2009., 01:30
Ništa, izaći na izbore i na listić napisati Darth Vader. Tako kandidatima fino poručiš da im jebeš mater. :kava:

Ako je na listiću jasno dato na znanje kojeg kandidata birač podupire taj se glas ima pribrojati dotičnom kandidatu. Ako napišeš Darth Vader mogli bi ga pribrojati Bandiću.... :lol:

Long Play
30.12.2009., 01:31
Odličan Babićev odgovor! :s

I još bolji Babiću ! (Babiću !)

Tim prije bi trebali svoja prava tražiti unutar institucija BiH, a ne nama u RH nametati svoju volju. :mig:Problem i je u tome što ih u BiH negiraju kao konstitutivni narod.

Kad je pozvao svoje birače da glasaju za poštenog i modernog političara koji će se boriti protiv korupcije sigurno je mislio na Bandića. :rolleyes::rolleyes::rolleyes:Čime je samo pokazao da ni njemu demagogija nije strana, iako je on kandidat kojeg nitko ne drži za jaja, pardon u šaci.

U drugom krugu Josipović je br. 1 :mudri:
Točno, naveden je pod rednim brojem jedan (1) na glasačkom listiću!

GenSec
30.12.2009., 01:31
Ne lazi,pa zar mislis da smo toliko blesavi,Jurcic se drzi neutralno i rekao je da je potpuno svejedno tko ce biti predsjednik u ovoj gosp.situaciji.

Jel mu u prvom krugu dao potporu? Jel ju sada uskratio? To se zove odricanje od kandidata! Nazovimo stvari pravim imenom! :mig:

GenSec
30.12.2009., 01:34
Problem i je u tome što ih u BiH negiraju kao konstitutivni narod.

Upravo o tome i govorim. Trebaju se boriti za svoj "status" u BiH i Hrvatska im u tome treba pomoći. Ne budu li se napokon okrenuli sebi uprzo će upasti u još veća go*na...

Mali Hrvat
30.12.2009., 01:35
Ma Vesna je kvalitetna, nisi glasala za ilu.. nešto.

Nemoj joj lagat...:mig::D

DEFENSE
30.12.2009., 01:39
Dakle slijedi dopuna:

- agnostik (nevjernik)
- ZAMP
- posmrtna pripomoć
- Haag
- Budo Lončar
- podrška slovenaca
- mesićeva podrška
- ćaća
- ima nešto i u zrncologiji

dodajem još
-istinski komunist
-pusičkina podrška
-čačićeva podrška
a nači se još a prije je bio ateist a sad za izbore postao agnostik

Long Play
30.12.2009., 01:40
Josipoviću treba dodati: Ankica Lepej (http://josipovic.net/video/ankica-lepej-podrzava-ivu-josipovica/), Josip Kregar (http://josipovic.net/video/josip-kregar-podrzava-ivu-josipovica/), Željko Vukmirica (http://josipovic.net/video/zeljko-vukmirica-podrzava-ivu-josipovica/), Marijan Ban (http://josipovic.net/video/marijan-ban-podrzava-ivu-josipovica/), Kemal Monteno (http://josipovic.net/video/kemal-monteno-podrzava-ivu-josipovica/), Branko Borković - Mladi jastreb (http://www.vecernji.hr/vijesti/mladi-jastreb-kampanji-ive-josipovica-clanak-52235)

Sve legenda do legende predvođene Lepejicom, koje bi se IJ kao pravnik koji poštuje zakone trebao javno odreći.
Josip Kregar - Pa mora ga podržavati jer ako postane Predsjednik može mu zagorčati život na faksu.
Željko Vukmirica - loš glumac, ali dobar sin YU milicajca.
Marijan Ban - vjerovatno se nalokao, pa umjesto da se ponovo proba ubiti došao pružiti podršku.
Kemal Monteno - što veća podrška to veći tantijemi od ZAMP-a.
Mladi JASTREB - taj više ne zna ni sebe podržati.

Long Play
30.12.2009., 01:41
Zato sam i glasao za njega :D

Pametan je Damir :o

Šteta što nam ne pruži šansu "ili mi ili oni", pa da ga se nauči pameti, kada je to već propušteno tamo još 1995. godine.

Long Play
30.12.2009., 01:42
jebateled:D

ja sam glasala za onu kaj je rekla HRVATSKA ZNA I MOŽE! to nije to, ejelda ----jelda da nije:D :moli: reci mi da nisam glasala za ilumi..to nešto :D nemojte me plašit s tim sranjima :cerek: :kava: : kap of ti: :normabel:

Tako je "Hrvatska zna i može", ali samo i isključivo bez te za koju si ti glasala.

Long Play
30.12.2009., 01:43
Ajde pusti je ... Cura očigledno nije znala tko je bio Eugen Pusić...:mig:

I što ima veze... Nisu iluminati toliko ni loši...:mig::D

Da znam 100% da je Ivek Jo ilumininat, napokon bi me "Isprani" nečim impresionirao...:)

Eugen Pusić još uvijek je (naime živ je)!
Ali tek Grga Anđelinović?

pukovnikz
30.12.2009., 01:47
mesić igra za bandića
njegovo javno podržavanje josipovića može samo bandiću donijet glasove onih koji inače nebi izišli na izbore
ne zaboraviti da je bandić bio referent ONO i DSZ NA PEŠĆENICI:kava:

Pa što nije u republici pešćenici referent za ONO i DSZ Ševa?
Koliko ja znam njihov predsjednik republike Malnar je Ševu postavio na tu funkciju, a ne Bandića!

DEFENSE
30.12.2009., 01:48
A u BiH samo Hrvati kupuju hrvatske proizvode? Očita demagodija.

S druge strane tko se odriče Hrvata u BiH? Njima treba pomoći da se unutar institucija BiH izbore za svoja prava kao konstitutivni narod u BiH, a ih se kao neki sjetiti samo kada su izbori i eksploatirati njihove glasove.

A da je velika većina Hrvata u BiH to već prokljuvila govori i njihov odaziv na izbore u RH koji je iz godine u godinu sve niži.

Ne Hrvati BiH-a ne kupuju Hrvatsko, več samo srbi i bošnjaci ma otimaju se pitaj Vidoševića gdje se najviše Hrvatskih proizvoda proda na teritoriji gdje su Hrvati večina ili prevladavaju ili tamo gdje ih gotovo nema milijarda eura ili dvije ništa ne znači, koji si ti jadnik i šovinista a kad dolaze ljetovati reči čemo im ne trebaju da dolaze ali bi bilo poželjno da ostave novac na granici koji su namjeravali potrošiti na ljetovanju

Lijepa li si
30.12.2009., 01:51
Pa što nije u republici pešćenici referent za ONO i DSZ Ševa?
Koliko ja znam njihov predsjednik republike Malnar je Ševu postavio na tu funkciju, a ne Bandića!

Zeljko Malnar, Stjepan Mesic i Milan Bandic - imaju prisne veze koje sezu unazad nekoliko desetljeca.

Upravo je Zeljko Malnar svojim "zurnalizmom" u Globusu kovao Bandica u politicku zvijezdu.

Milan Bandic i Stjepan Mesic itekako imaju velike veze, samo sto se ipak ne slazem s Malim Febom.

:)

Mali Hrvat
30.12.2009., 01:52
Ti si mislio na tatu Vesne Pusic. On je sluzio svakom rezimu. Pa i ustaskom. :)

I za vrijeme Tita se slobodno šetao Amerikom i Engleskom i predavao po poznatim svjetskim univerzitetima... Hm... Neki bi rekli masonska posla...:mig::D

Nikolitsa
30.12.2009., 01:52
dodajem još
-istinski komunist
-pusičkina podrška
-čačićeva podrška
a nači se još a prije je bio ateist a sad za izbore postao agnostik

Šećer na kraju. Podrška od Save Štrbca :lol:

GenSec
30.12.2009., 01:54
Ne Hrvati BiH-a ne kupuju Hrvatsko, več samo srbi i bošnjaci ma otimaju se pitaj Vidoševića gdje se najviše Hrvatskih proizvoda proda na teritoriji gdje su Hrvati večina ili prevladavaju ili tamo gdje ih gotovo nema milijarda eura ili dvije ništa ne znači, koji si ti jadnik i šovinista a kad dolaze ljetovati reči čemo im ne trebaju da dolaze ali bi bilo poželjno da ostave novac na granici koji su namjeravali potrošiti na ljetovanju

Ja tebe, kao ni nikoga drugog na ovom forumu, nisam vrijeđao, pa molim da se i ti suzdržiš od svojih izljeva gnjeva. To u biti više govori o tebi... vjerojatno ti je ponestalo argumenata.

Hrvati iz BiH dobrodošli su ljetovati u RH kao i svi drugi: Hrvati iz RH, Hrvati koji ne žive u RH, Nijemci, Talijani, Česi, Mađari, Srbi, Bošnjaci, Slovenci i svi ostali.

I još nešto. Ja nisam rekao da Hrvati u BiH ne kupuju hrvatske proizvode, ali jesam rekao da ih ne kupuju samo oni.

Randall Flagg
30.12.2009., 01:56
Odličan primjer dvoličnosti i kako to vole levičari zvati fašizmom, najbolje da se odreknemo Hrvata iz BiH-a a oni nek se odreknu Hrvatske i kupovine Hrvatskih proizvoda, pa čemo vidjeti koliko čemo onda sljedeče godine zaraditi od tri milijarde eura koliko godišnje RH zaradi u BiH-a

Nećemo MI ništa zaraditi, već to zarađuje jedan Todorić, Kerum i ostala ekipa....

Ta ne proizvodi hrvatska Vlada valjda Ledo kornet od čokolade. :rolleyes:

Mali Hrvat
30.12.2009., 01:57
Ja tebe, kao ni nikoga drugog na ovom forumu, nisam vrijeđao, pa molim da se i ti suzdržiš od svojih izljeva gnjeva. To u biti više govori o tebi... vjerojatno ti je ponestalo argumenata.

Hrvati iz BiH dobrodošli su ljetovati u RH kao i svi drugi: Hrvati iz RH, Hrvati koji ne žive u RH, Nijemci, Talijani, Česi, Mađari, Srbi, Bošnjaci, Slovenci i svi ostali.

I još nešto. Ja nisam rekao da Hrvati u BiH ne kupuju hrvatske proizvode, ali jesam rekao da ih ne kupuju samo oni.

Hajde ti fino ostavi BH Hrvate na miru...Oni nisu izabrali Mesića, Bandić bi i bez njih ušao u drugi krug, a neće ni izabrati Josipovića koji će biti predsjednik... :mig:

Long Play
30.12.2009., 01:57
Šećer na kraju. Podrška od Save Štrbca :lol:

Pa obojica su haški apologeti na štetu Hrvatske.

UnFaithful
30.12.2009., 02:00
Revolution nije srpkinja. Ona je "srpkinja." Srba nema zapadno od rijeke Drine. Ali "Srba" ima koliko hoces. I mnogi od tih "Srba" su, da stvar bude zalosnija, etnicki Hrvati. :(

Aha :top: to jest povjestna cinjenica :top:
A ironija jest da Revka se raduje na pokolj Hrvata na Blieburga i Kriznog Puta :rolleyes:

Evo sto nam Joza Josipovic darova ka predsjednik, vjecne mracne dane ziviti u dvolicno neistinitoj povjesti :( i opet podjela medju Hrvatskog naroda i vlast Srpskoj Kraljevini.

Bandicu boli ona stvar za sve to :s i mozemo ic dalje puno manje ozljedjeni nego sa joza :top:

GenSec
30.12.2009., 02:03
Hajde ti fino ostavi BH Hrvate na miru...Oni nisu izabrali Mesića, Bandić bi i bez njih ušao u drugi krug, a neće ni izabrati Josipovića koji će biti predsjednik... :mig:

Ista ti je stvar i s parlamentarnim izborima. :mig:

Lijepa li si
30.12.2009., 02:06
A ironija jest da Revka se raduje na pokolj Hrvata na Blieburga i Kriznog Puta :rolleyes:

Evo sto nam Joza Josipovic darova ka predsjednik, vjecne mracne dane ziviti u dvolicno neistinitoj povjesti :( i opet podjela medju Hrvatskog naroda i vlast Srpskoj Kraljevini.

Bandicu boli ona stvar za sve to :s i mozemo ic dalje puno manje ozljedjeni nego sa joza :top:

Bandic nije izdajnik (jos), i nije, kako su vec mnogi naglasili "formiran." Znaci, nije agent neke obavijestajne mreze (jos). U tome nam moze biti spas.

Tesko da moze postati predsjednik upravo iz tih razloga.

On je dio neke gradjevinske i mikro-mafije, ali njegove veze ne sezu dalje od ZG-a. Mozda Austrija, ali ne zna se o tome puno...

:D

Lijepa li si
30.12.2009., 02:07
Ista ti je stvar i s parlamentarnim izborima. :mig:

Drugi put ce Hrvati BiH pustiti Srbe slobodan prolaz do tvoje AVNOJ Hrvatske, i ti ces postati dio iseljenistva. Ako te ne ubiju.

DEFENSE
30.12.2009., 02:21

Čim podržavaš i hvališ matije babuna fašističko i šovinističko vrijeđanje po Hrvatima BiH-a onda mi je to dovoljan argument, ja recimo imam rodbine po svijetu koja je morala bježati od očeva poput josipovičevog i sva ta rodbina dođe na ljetovanje u Hrvatsku i imaju nekretnina i plačali su sve što je trebalo kad su nešto gradili ili kupovali u Hrvatskoj i večina od njih ostavi više novca u ovoj Hrvatskoj u nekoliko mjeseci nego mnogi pljuvači u godinu dana koji pljuvaju Hrvatima izvan Hrvatske a koji glasaju na izborima, a mnogi od njih koliko tebi izgledalo čudno i drugima poput tebe vole ovu Hrvatsku i nije im svejedno kakva je ovdje situacija, a Hercegovce branim jer ih je mnogo 91 g. došlo dragovoljno braniti ovu Hrvatsku i mnogi od njih su i poginuli za Hrvatsku u mojoj postrojbi točnije vodu od 37 bojovnika ih je 11 poginulih a od toga je poginulo 7 suboraca iz Hercegovine u mjesec dana a mnogi "hrvati" koji sad pljuvaju po njima nisu mrdnuli guzicom i šire mržnju i uskračuju im pravo glasanja a tko si ti i ostali da pametujete, bili su dobri 91g. kad je trebalo ginuti a sad više ne valjaju

DEFENSE
30.12.2009., 02:30
Ma drago mi da mesić zabio Bandiću nož u leđa, iako mu je Bandić pomogao u obje predsjedničke kampanje i mislio da mu je mesić prijatelj, sada če vidjeti kakav je mesić mu prijatelj i čovjek, ima li boljeg otrežnjenja ili dolaska k pameti od tog kad vidiš tko ti zabija nož u leđa, a još je takvih oko njega

GenSec
30.12.2009., 02:43
Čim podržavaš i hvališ matije babuna fašističko i šovinističko vrijeđanje po Hrvatima BiH-a onda mi je to dovoljan argument

Laž, laž, laž!

Ja sam samo pohvalio njegov odgovor Bandićevom stožeru u kojem mu je vrlo elegantno spustio. I zato :top:

lutnik
30.12.2009., 02:55
Ako vam pobjedi Bandic, vi ste ga po meni odjebali. Dosad ste imali 2 opcije, kao lijevu i kao desnu a Bandic je treca opcija (bez 'kao') totalnog materijalizma, korupcije, kriminala..... Ona fraza o Tudjmanovih 200 familija ispast ce p***in dim prema onom sto ce biti ako ovaj hercegovac pobjedi.

DEFENSE
30.12.2009., 03:00
Laž, laž, laž!

Ja sam samo pohvalio njegov odgovor Bandićevom stožeru u kojem mu je vrlo elegantno spustio. I zato :top:

Koliko ja vidim prvo je iskompleksirani babun napisao članak sa vrijeđanjem Bandića i njegovih sunarodnjaka a onda je reagirao Bandićev stožer a ni to nije bilo dovoljno pa se babun još jednom obrušio na Bandića
A to tvoje laž,laž,laž! je li to tvoja autosugestija i mora da ti je lakše a možda da ponoviš još koji put dok se ne uvjeriš

GenSec
30.12.2009., 03:04
Koliko ja vidim prvo je iskompleksirani babun napisao članak sa vrijeđanjem Bandića i njegovih sunarodnjaka a onda je reagirao Bandićev stožer a ni to nije bilo dovoljno pa se babun još jednom obrušio na Bandića
A to tvoje laž,laž,laž! je li to tvoja autosugestija i mora da ti je lakše a možda da ponoviš još koji put dok se ne uvjeriš

Ti si taj koji će nakon izbora 10.1 trebati utjehu :cerek:

DEFENSE
30.12.2009., 03:11
Ti si taj koji će nakon izbora 10.1 trebati utjehu :cerek:

Iskreno rečeno ne sviđa mi nijedan od njih dvojice, a eto ako moram birati između dva zla onda ču barem birati manje, a nakon izbora trebat če svima utjeha a barem onima kojima je stalo do Hrvatske, tebi vjerovatno nije, ti i još mnogi se očito rukovodite može i crni vrag i bilo tko samo da nije Hercegovac

DEFENSE
30.12.2009., 03:54
Koga god Srbi podrzavaju, taj je, budi siguran, opasan po Hrvate. To je nepisani zakon koji ce prezivjeti sva vremena i sva pokoljenja.

To je GRANIT. Kao onih 30% Josipovicu, uvijek i navijeke PROTIV Hrvata i njihove drzave.

Zivio.

Bog. :)

Glasao sam Mira Tuđmana nije prošao, a sad ču za Bandića jer iskreno smatram da je manje zlo iako mu mnogo toga zamjeram, a napisao sam već da mi je drago da mu je mesić zabio nož u leđa iako mu je Bandić pomogao u obje predsjedničke kampanje i smatrao ga velikim prijateljem i nek sad vidi što mu je "prijatelj" napravio
Bog i laka noć

Dijete Cvijeća
30.12.2009., 07:07
Koga god Srbi podrzavaju, taj je, budi siguran, opasan po Hrvate. To je nepisani zakon koji ce prezivjeti sva vremena i sva pokoljenja.

To je GRANIT. Kao onih 30% Josipovicu, uvijek i navijeke PROTIV Hrvata i njihove drzave.

Zivio.

Bog. :)

Bandića podržava Milorad Dodik, predsjednik tvorevine nastale na genocidu, iz koje je većina Hrvata protjerana, a oni malobrojni koji se vraćaju izloženi su prijetnjama i zastrašivanjima, koja se ponekad i konkretiziraju. Nazdravlje ti bilo, sinko!:Pivo::zivili::trio:

casio
30.12.2009., 07:18
Baš sam i ja otišao u arhivu i pogledao nabrzinu temu o lokalnim izborima (jedinu na politici na kojoj sam sudjelovao) i ipak većina ljudi koji su tada pisali protiv Bandića tako rade i danas (ima iznimaka).

Morao bi proći sve teme, od prve do zadnje pa bi našao jakoooo puno iznimaka.:kava:

casio
30.12.2009., 07:23
Pa vidio sam što je napisao! Vjerujem da je u tih sat vremena tijekom intervjua stekao zasigurno više konkretnih podataka temeljem kojih može donijeti odluku nego jedan forumaš (na žalost ne znam mu nik) koji je dao briljantan post koi otprilike zvuči ovako: Bandić ima moj glas jer se u moje selo došao pokloniti palim braniteljima u DR. Ako je to jedini razlog za davanje glasa¸onda zasigurno dajem prednost nekome tko je kroz jednosatni intervju mogao saznati puno više o svom potencijalnom kandidatu. A i mnogima koji glasuju za mikija dovoljna je činjenica da je on bandić ma što god to značilo!

Juče je sa mnom u društvu sjedio i jedan mladić (23.godine) i kaže: ja ću u drugom krugu glasat za Josipovića. Kad je čuo da je isti Haški žbir....., kaže on "e onda ću glasat za Bandića", a kad mu se reklo da je Bandić lopina nad lopinama on zaključi "onda ću ipak za Bandića jer bar imamo nove tramvaje i lijepu metropolu". Pa ti sad vidi kakva su razmišljanja ljudi.:kava:

Dijete Cvijeća
30.12.2009., 07:25

Pa dolaze i, kajjaznam, Česi - kaj bumo i njima dali pravo glasa?! :rolleyes:

casio
30.12.2009., 07:26
Jel biramo domaće il uvozno...:rofl:

Tu kupujem i tu me cijene,ili kupujmo Hrvatsko kako hoćeš.:D

Dijete Cvijeća
30.12.2009., 07:31
Juče je sa mnom u društvu sjedio i jedan mladić (23.godine) i kaže: ja ću u drugom krugu glasat za Josipovića. Kad je čuo da je isti Haški žbir....., kaže on "e onda ću glasat za Bandića", a kad mu se reklo da je Bandić lopina nad lopinama on zaključi "onda ću ipak za Bandića jer bar imamo nove tramvaje i lijepu metropolu". Pa ti sad vidi kakva su razmišljanja ljudi.:kava:

Mogu samo zaključit da mladić nije baš inteligentan, ako ništ drugo, trebal se prvo informirat iz relevantnih izvora, a ne pušit fore kafanskih filozofa.:kava:

ZgSash
30.12.2009., 07:32
Od ove dvojice bilo tko da pobjedi, gori nemože biti od Mesića. :rofl:

Mi i nemamo uopće predsjednika već 10 godina.

Imali smo maskotu koja je naciji pričala viceve. :lol:

mozes reci da smo imali vic s bradom

Dijete Cvijeća
30.12.2009., 07:34
Morao bi proći sve teme, od prve do zadnje pa bi našao jakoooo puno iznimaka.:kava:

Pa daj ti dokaze za svoje tvrdnje, zakaj bi sad mi šalabajzali po prastarim temama?! :rolleyes: Pretpostavljam da su i desničari pljuvali po tom istom Banditu, a sad ga, vidi vraga, žestoko podržavaju. Toliko o dosljednosti. :kava:

Dijete Cvijeća
30.12.2009., 07:37
mozes reci da smo imali vic s bradom

A vi i dalje želite bradato, ali ovaj put bradatu sprdačinu. :top:

Prog rock
30.12.2009., 07:40
Zato sam i glasao za njega :D

Pametan je Damir :o

Puno pametniji od Davora,što i nije teško:lol:

Prog rock
30.12.2009., 07:42
A vi i dalje želite bradato, ali ovaj put bradatu sprdačinu. :top:
Samo da ga stave u istu ćeliju sa Sanaderom pa da bude njegova mala Milanka:D

Dijete Cvijeća
30.12.2009., 07:46

Ti bokca, hrvatski ti ide ko Bandinju ingleški. :kava:

Dijete Cvijeća
30.12.2009., 07:49
Samo da ga stave u istu ćeliju sa Sanaderom pa da bude njegova mala Milanka:D

Onda bu se moral obrijat. :zubo:

Creeping Death
30.12.2009., 07:54
Na što je ovaj narod spao.

prisjećam se nešto stare hrvatske povijesti i gledam...zašto mi ne možemo opet imati vladara poput recimo kralja petra krešimira IV.
To je bio velikan.

Hrvatska je bila jaka i moćna u njegovo doba, zatim je došao kralj Zvonimir.
Ovo je povijet zapisala o njemu.

Hrvatski narod stoljećima je pamtio razdoblje mira i blagostanja koji su vladali u doba kralja Zvonimira. To se spominjalo na Cetingradskom saboru, ali i stoljećima poslije.

Onda su došle neke izdajice, pa ga ubiše, i to je sada dio legende i prokletstva nad našim narodom i još se o tome raspravlja..međutim, dolazi 1102 i prodaše nas i od tada, nikada mi više vladara kojeme je stalo do ovog naroda.
samo tuđe sluge.

Vjerojatno ni oni nisu bili savršeni, ali su bar voljeli ovu zemlju i narod.

Po svemu se dakle vidi, da je Petar Krešimir bio pravi narodni kralj hrvatski. Ali nije u njegovo doba Hrvaska bila samo narodna, već i moćna, — dapače najmoćnija iza smrti kralja Tomislava. Zato daju hrvatski povjesnici Petru Krešimiru pridjev »Veliki«.

A što sada imamo, :rofl:

meh, možemo ovako gledati u staru povijest i pitati se....što smo bogu zgriješili.:D

Lijepa li si
30.12.2009., 07:57

Mesic doesn't know either language. It didn't bother you then, it shouldn't bother you now. ;)

Lijepa li si
30.12.2009., 08:00
Bandića podržava Milorad Dodik, predsjednik tvorevine nastale na genocidu, iz koje je većina Hrvata protjerana, a oni malobrojni koji se vraćaju izloženi su prijetnjama i zastrašivanjima, koja se ponekad i konkretiziraju. Nazdravlje ti bilo, sinko!:Pivo::zivili::trio:

Milorad Dodik moze podrzavati i Josepha Ratzingera, ali ga ne placa. Ne placa ni Bandica.

Kao sto placa Denisa Kuljisa. Znas onoga debelog i ruznog. Iz cijih redaka crpis "znanje." :cerek:

hiro111
30.12.2009., 08:00
strah me ove hrvatske koja je u stanju od dva zla izabrati veće zlo samo pod motom kad je crkla moja krava neka crkne i susjedova.

Dijete Cvijeća
30.12.2009., 08:01
meni je važno -prije spavanja i čaja od valeriane:D- znat- da Mile nije trojanski konj, da je sve pošteno, sa iskrenom namjerom i nadasve- u skladu sa nacionalnim interesima:D

Ma nije, on ti je obični konj, domači, za vuču. :mig: Spavaj mirno. :zzz::hrk:

Lijepa li si
30.12.2009., 08:01
strah me ove hrvatske koja je u stanju od dva zla izabrati veće zlo samo pod motom kad je crkla moja krava neka crkne i susjedova.

Imas pametnog gradonacelnika. Slijedi ga. :top:

Dijete Cvijeća
30.12.2009., 08:05
Milorad Dodik moze podrzavati i Josepha Ratzingera, ali ga ne placa. Ne placa ni Bandica.

Kao sto placa Denisa Kuljisa. Znas onoga debelog i ruznog. Iz cijih redaka crpis "znanje." :cerek:

Tupavo moje, Bandića plaćaju mnogi, a ne bih se iznenadila da je i Dodik jedan od donatora. A debelog debila ne čitam, ti, kolko vidim, da. :kava: Jadna li čovjeka koji znanje crpi iz kolumni i Tupsonovih pjesama. :(

Još jednom, nazdravlje ti bilo s Dodikom i Banditom. :trio:

broganzg
30.12.2009., 08:08
evo, još malo o Milanu......

http://www.stopbandic.com/

Lijepa li si
30.12.2009., 08:09
Tupavo moje, Bandića plaćaju mnogi, a ne bih se iznenadila da je i Dodik jedan od donatora. A debelog debila ne čitam, ti, kolko vidim, da. :kava: Jadna li čovjeka koji znanje crpi iz kolumni i Tupsonovih pjesama. :(

Slusajder, debela Zlovenko s partijskom iskaznicom:

I ja kazem da si jadna. I, da, crpis "znanje" iz kolumni debelog i ruznog debila. I ne samo od njega. Citavu tvoju "pamet" je formirao Ninoslob Pavich.

:cerek:

ZgSash
30.12.2009., 08:09
a nazdravlje i s onom hodajucom leukemijom

da ga jebes , stvarno si znamo izabrati najbolje

Lijepa li si
30.12.2009., 08:10

Ruzan li je, aupickumaterinu. :D Koja "pojava." To je nesto najstrasnije sto sam vidio.

Prvo Racan, sad on. Jos je Dalmatinac. Ma to nije Dalmatinac napravio. Pitaj Gospe ko je njega napravio. :rofl:

Dijete Cvijeća
30.12.2009., 08:11
Mesic doesn't know either language. It didn't bother you then, it shouldn't bother you now. ;)

Ajme, Nedžade... :lol::rofl::lol:

Lijepa li si
30.12.2009., 08:12
Ajme, Nedžade... :lol::rofl::lol:

:ne zna:

Cl@rks
30.12.2009., 08:13
Onda bu se moral obrijat. :zubo:
Pa i depilirat i našminkati se , mora se malo urediti.
Samo da mu ne iskoče oči k'o zecu varenom, kako kaže Rojs:(

Dijete Cvijeća
30.12.2009., 08:13
Slusajder, debela Zlovenko s partijskom iskaznicom:

I ja kazem da si jadna. I, da, crpis "znanje" iz kolumni debelog i ruznog debila. I ne samo od njega. Citavu tvoju "pamet" je formirao Ninoslob Pavich.

:cerek:

:s:s:s:lol::rofl::lol::rofl::lol::rofl:

Cl@rks
30.12.2009., 08:14
Ruzan li je, aupickumaterinu. :D Koja "pojava." To je nesto najstrasnije sto sam vidio.

Prvo Racan, sad on. Jos je Dalmatinac. Ma to nije Dalmatinac napravio. Pitaj Gospe ko je njega napravio. :rofl:
Daj nam svoju fotku postavi,da uživamo:D

Dijete Cvijeća
30.12.2009., 08:15
Pa i depilirat i našminkati se , mora se malo urediti.
Samo da mu ne iskoče oči k'o zecu varenom, kako kaže Rojs:(

Njemu su veća sad zjenice malo proširene, zna se od čega. :mig:

Cl@rks
30.12.2009., 08:15

Jadniče:(

Lijepa li si
30.12.2009., 08:16
Ivica Racan, kao sto se zna, se rodio u Njemackom logoru. Podatci o njegovom ocu su takodjer upitni.

Tesko da je Sjor Ivu Josipovica napravio Dalmos. Njega je napravio neka lignja upitna podrijetla.

Josipovic Dalmatinac? NO FUCKIN' WAY.

Dijete Cvijeća
30.12.2009., 08:16

Dovoljno je vidjet datum registracije. :bicedobro:

Lijepa li si
30.12.2009., 08:17
Daj nam svoju fotku postavi,da uživamo:D

Iskreno, dodje mi da postavim. Tako da zacepis svoju gubicinu za sva vremena. :D

Lijepa li si
30.12.2009., 08:18
Dovoljno je vidjet datum registracije. :bicedobro:

Ja, i? :confused:

Dijete Cvijeća
30.12.2009., 08:19
Ivica Racan, kao sto se zna, se rodio u Njemackom logoru. Podatci o njegovom ocu su takodjer upitni.

Tesko da je Sjor Ivu Josipovica napravio Dalmos. Njega je napravio neka lignja upitna podrijetla.

Očito i sam imaš problem identiteta, nisi siguran ko te napravil, pa to projiciraš na druge. :( :bicedobro:

Cl@rks
30.12.2009., 08:19
Njemu su veća sad zjenice malo proširene, zna se od čega. :mig:
Pa neće se valjda napušiti ko svinja,zna se koja je droga za bogate.
Ne ide mu uz Boticellice zelenko,nego bijelko.:rofl::rofl:
Mali se zašlifao za sve te godine u dekadentnoj gradskoj sredini.:lol:

Lijepa li si
30.12.2009., 08:20
Očito i sam imaš problem identiteta, nisi siguran ko te napravil, pa to projiciraš na druge. :( :bicedobro:

Za razliku od Josipovica, mene je napravio Dalmatinac. :mig:

Dijete Cvijeća
30.12.2009., 08:20
Ja, i? :confused:

:bicedobro:

Cl@rks
30.12.2009., 08:21
Eh,sad i ti kao šrink,pa jasno je sve,pusti momka,nije mu lako.:D I Bandić je odrastao bez oca i to sve...:(:mig:

Lijepa li si
30.12.2009., 08:22

Glupa si. Ocekivano, ne? Ipak si vojnik svoje partije. You're all the fuckin' same.

Cl@rks
30.12.2009., 08:22
Iskreno, dodje mi da postavim. Tako da zacepis svoju gubicinu za sva vremena. :D
Lijepo su te odgojili usvojitelji,baš lijepo:(

Dijete Cvijeća
30.12.2009., 08:23
Za razliku od Josipovica, mene je napravio Dalmatinac. :mig:

Samo koji, pitanje je sad. :misli:

Lijepa li si
30.12.2009., 08:23
SAmo koji, pitanje je sad. :misli:

Onaj koji nije napravio Josipovica. :D

casio
30.12.2009., 08:27
Mogu samo zaključit da mladić nije baš inteligentan, ako ništ drugo, trebal se prvo informirat iz relevantnih izvora, a ne pušit fore kafanskih filozofa.

Problem je što takvih mladih ali i starih baba imaš koliko hoćeš. Jednako tako još veći problem je u tome što su obje "kafanske" priče o oba kandidata potpuno točne. U načelu to je žalost za društvo a ne tog mladića.:kava:

Dijete Cvijeća
30.12.2009., 08:27
Glupa si. Ocekivano, ne? Ipak si vojnik svoje partije. You're all the fuckin' same.

Creeping Death
30.12.2009., 08:29
vas dvoje s esvađate i napadate, dok nas oni koji vladaju pljačkaju.I tebe i nju.

dok se mi tako međusobno koljemo i oči vadimo, doće nam tamo neki civilizirani europljanin, pogledati u zemlju reči, vidi mora, vidi njiva i šuma, ima tu bogatstva, pogledat će u narod, pomisliti vidi kako se kolju međusobno, pogledat u vođe i političare, pomisliti, koja bagra lopovska pa to sve treba iskoristiti.

i onda ćemo se opet svi zajedno naći pod tuđmom čizmom, već polako i jesmo.

kažu da nam je dug 47 milijardi eura, jeli tako?, sve krivi nesposobnjakovići i lopovi koji su nas u to stanje i doveli, dok se mi dijelimo i koljemo.
Koliko hrvatska zemlja vrijedi, pa kada je počnu prodavati da se kao izvučemo iz govana?

ista krv teče kroz vas oboje, a zbog ovakvih stvari nismo mi kao narod ni zaslužili bolje. :flop:

a da dođe netko tko će pokrenuti narod, ne da bi mogli lijepo živjeti od svog rada, imamo zemlju i to plodnu zemlju imamo mora, ne bi ovisli o nikom.

Lijepa li si
30.12.2009., 08:29
Problem je što takvih mladih ali i starih baba imaš koliko hoćeš. Jednako tako još veći problem je u tome što su obje "kafanske" priče o oba kandidata potpuno točne. U načelu to je žalost za društvo a ne tog mladića.:kava:

Stare babe ne citaju nikako, osim "Dijete" :lol: Cvijeca. Ali nju je obrazovao Ninoslob Pavitch.

Mladez, nazalost, cita Srbina Matiju Babica i INDEX - jedan od jacih pro-srpskih, orjunaskih medija u zemlji.

Da imamo hrvatsku obavijestajnu sluzbu, kao sto nemamo, srusio bi se INDEX. Ali bez oporavka. ;)

casio
30.12.2009., 08:31
Pa daj ti dokaze za svoje tvrdnje, zakaj bi sad mi šalabajzali po prastarim temama?! :rolleyes: Pretpostavljam da su i desničari pljuvali po tom istom Banditu, a sad ga, vidi vraga, žestoko podržavaju. Toliko o dosljednosti.

Svatko, pa i ti zna jako dobro što je guslao za vrijeme lokalnih i prethodno parlamentarnih izbora. Teme su tu, pa kome treba da si osvježi memoriju neka se ode podsjetiti što je tada pisao. kada je Milanović podržao Bandića i nazvao ga najboljim SDP-ovim čovjekom mnogi ovdje su meni skalali u oči na svaki pokušaj da i Milanovića i Bandića nazovem naj običnijim kretenima. A sad odjednom Milanović više nije kreten jer se odrekao Bandića odnosno stoji iza Josipovića. Ja o Bandiću i Milanoviću imam isto mišljenje i tada i sada, toliko o dosljednosti.:kava:

Lijepa li si
30.12.2009., 08:31
vas dvoje s esvađate i napadate, dok nas oni koji vladaju pljačkaju.I tebe i nju.

dok se mi tako međusobno koljemo i oči vadimo, doće nam tamo neki civilizirani europljanin, pogledati u zemlju reči, vidi mora, vidi njiva i šuma, ima tu bogatstva, pogledat će u narod, pomisliti vidi kako se kolju međusobno, pogledat u vođe i političare, pomisliti, koja bagra lopovska pa to sve treba iskoristiti.

i onda ćemo se opet svi zajedno naći pod tuđmom čizmom, već polako i jesmo.

kažu da nam je dug 47 milijardi eura, jeli tako?, sve krivi nesposobnjakovići i lopovi koji su nas u to stanje i doveli, dok se mi dijelimo i koljemo.
Koliko hrvatska zemlja vrijedi, pa kada je počnu prodavati da se kao izvučemo iz govana?

ista krv teče kroz vas oboje, a zbog ovakvih stvari nismo mi kao narod ni zaslužili bolje. :flop:

a da dođe netko tko će pokrenuti narod, ne da bi mogli lijepo živjeti od svog rada, imamo zemlju i to plodnu zemlju imamo mora, ne bi ovisli o nikom.

Mene nitko ne pljacka.

Ja se s nikim ne svadjam.

Kroz mene tece RVACKA krv, a debela ZLOvenka je upitnog podrijetla, bas ko Drug Racan i Ivo Josipovic. :mig:

Dijete Cvijeća
30.12.2009., 08:32
Onaj koji nije napravio Josipovica. :D

Jedan, znači, otpada. Ostaje ih još :misli: kolko ono tisuća?! :confused::ne zna: Njie ni tebi lako, mora se priznat... :( :bicedobro:

Dijete Cvijeća
30.12.2009., 08:33
Mene nitko ne pljacka.

Kroz mene tece RVACKA krv, a debela ZLOvenka je upitnog podrijetla, bas ko Drug Racan i Ivo Josipovic. :mig:

Sad će terapija, samo što nije... :bicedobro:

Lijepa li si
30.12.2009., 08:33
Jedan, znači, otpada. Ostaje ih još :misli: kolko ono tisuća?! :confused::ne zna: Njie ni tebi lako, mora se priznat... :( :bicedobro:

Ne recikliraj moje fore. Gdje su tvoje? :mig:

Meni je sve lako. Nego, reci tko je ili sto je: "nedzdad." :)

Creeping Death
30.12.2009., 08:34
Mene nitko ne pljacka.

tebi onda mora da je fino jedla? :)

Si ti jedan od onih naših što id ena skijanje, kurca mu u životu ne fali dok njegovi vladaju , i onda kada s enetko usprotivi protiv lopova i bagre, lupa s eu prsa kako je hrvatina dok su svi drugi komunisti i četnici?

Mislim samo da znam jeli pričam s nekim iz naroda ili s jednim od lopova? :D

Dijete Cvijeća
30.12.2009., 08:35
Svatko, pa i ti zna jako dobro što je guslao za vrijeme lokalnih i prethodno parlamentarnih izbora. Teme su tu, pa kome treba da si osvježi memoriju neka se ode podsjetiti što je tada pisao. kada je Milanović podržao Bandića i nazvao ga najboljim SDP-ovim čovjekom mnogi ovdje su meni skalali u oči na svaki pokušaj da i Milanovića i Bandića nazovem naj običnijim kretenima. A sad odjednom Milanović više nije kreten jer se odrekao Bandića odnosno stoji iza Josipovića. Ja o Bandiću i Milanoviću imam isto mišljenje i tada i sada, toliko o dosljednosti.:kava:

Već sam ti napisala da nisam bila na Forumu u vrijeme lokalnih izbora, a stare mi se teme fakat sad ne da češljat. :ne zna:

Lijepa li si
30.12.2009., 08:35
tebi onda mora da je fino jedla? :)

Si ti jedan od onih naših što id ena skijanje, kurca mu u životu ne fali dok njegovi vladaju , i onda kada s enetko usprotivi protiv lopova i bagre, lupa s eu prsa kako je hrvatina dok su svi drugi komunisti i četnici?

Mislim samo da znam jeli pričam s nekim iz naroda ili s jednim od lopova? :D

Meni je bas fino.

Ne skijam.

Nista mi u zivotu ne fali.

Moji ne vladaju.

Hrvatina jesam.

Bandic je manje zlo.

To je sve sto imam reci. :)

Okaš
30.12.2009., 08:39
U očima stručnjaka: Ili ćemo naprijed s Josipovićem, ili nazad s Bandićem (http://izbori.dnevnik.hr/clanak/vijesti/ili-ce-hrvatska-naprijed-s-josipovicem-ili-nazad-s-bandicem.html)

Čak se i Ljubo Jurčić u drugom krugu odriče Bandića.

Svaki, ali baš svaki puta kad se malo išamaram i kažem sebi "koji ti je kurac, pa nećeš valjda izać na ove izbore" pojavi se ovakav ili neki sličan superpristrani članak ili ovako degutantno sugerirajuća foto-montaža i ponovno dobijem neodoljivu želju izać na izbore i zaokružit Bandića.

Zašto mi to činite?

Pa ja ću zbilja BIT PRISILJEN ovakvim člancima, slikama i "argumentima" tipa "Bandić ne zna jezik" ili "Bandić kopa nos" otić na biralište i zaokružit Bandića.

Iako je u mom slučaju, moram priznat, otvorena mesićeva podrška Josipoviću presudila da ću (75%) zbilja otić glasat za redikula Bandića.

Ovakvi članci i onakvi "argumenti" taj postotak polako, li sigurno povećavaju.

casio
30.12.2009., 08:40
Već sam ti napisala da nisam bila na Forumu u vrijeme lokalnih izbora, a stare mi se teme fakat sad ne da češljat.

To onda nije moj problem.Sve je tu, ništa nije micano, kome se da neka si osvježi memoriju.:kava:

Cl@rks
30.12.2009., 08:42
Sad me nazvala neka mala (01/6409500,IZBORNI STOŽER MILANA BANDIĆA
Ulica grada Vukovara 284,10000 Zagreb) i pita me da li dajem podršku Bandiću.
Kažem NE,djevojka se lijepo zahvali i pozdravi i sve ok.:top:

Dijete Cvijeća
30.12.2009., 08:44
Ne recikliraj moje fore. Gdje su tvoje? :mig:

Meni je sve lako. Nego, reci tko je ili sto je: "nedzdad." :)

Koje tvoje fore?! :eek::lol::rofl::lol:

Creeping Death
30.12.2009., 08:45
Meni je bas fino.

Ne skijam.

Nista mi u zivotu ne fali.

Moji ne vladaju.

Hrvatina jesam.

Bandic je manje zlo.

To je sve sto imam reci. :)

Ok ja sam sada malo podjebavao :D

e sada da te ja nešto pitam, kažeš da ti ništa ne u životu ne fali, lijepo, a jesi se zapitao što kada ti počne faliti.
što je s tom masom ljudi iz našeg naroda kojima fali.da žive.

jeli njima treba da se koljemo i oči vadimo tako što će jedni biti komunjare, drugi primitivni nacionalisti?

druga stvar, napišeš ništa ti ne fali, zatim kažeš ideš birati između dva zla.
E vidiš to mi nije jasno.
Ništa ti ne fali, ali te izgleda još prcaju nekakvi komunisti, ako ti ništa ne fali što ti oni smetaju? :confused:
Ako ti ništa ne fali kako to da biraš između dva zla?

kažeš ne vladaju tvoji, nisu oni ničiji, oni su samo svoji.
Koji god od njih da dođe, nisu oni ničiji...oni samo sebe gledaju.

Ali je bitno da se radi lopova i bagre narod pokolje međusobno, jer smo si mi međusobno krivi za sve.

sada ćemo birati između dva zla manje, pa kada se to zlo pokaže, opet ćemo si međusobno biti krivi? :confused:

po meni, najveći problem koji ovaj narod ima je međusobno klanje, a to je u interesu političara, zato sam te pitao jesi li od naroda ili si jedan od lopova? :D

Ali razgovor, argumeti...to da...napadanja, vrijeđanja i pozivanja na komunjare i ustaše...to je meni lopovski s koje god strane došlo.:ne zna:

T@nja
30.12.2009., 08:47
Svaki, ali baš svaki puta kad se malo išamaram i kažem sebi "koji ti je kurac, pa nećeš valjda izać na ove izbore" pojavi se ovakav ili neki sličan superpristrani članak ili ovako degutantno sugerirajuća foto-montaža i ponovno dobijem neodoljivu želju izać na izbore i zaokružit Bandića.

Zašto mi to činite?

Pa ja ću zbilja BIT PRISILJEN ovakvim člancima, slikama i "argumentima" tipa "Bandić ne zna jezik" ili "Bandić kopa nos" otić na biralište i zaokružit Bandića.

Iako je u mom slučaju, moram priznat, otvorena mesićeva podrška Josipoviću presudila da ću (75%) zbilja otić glasat za redikula Bandića.

Ovakvi članci i onakvi "argumenti" taj postotak polako, li sigurno povećavaju.

A da je obratno, bi li bio isto tak uzrujan i za inat Njima dao glas Ifči? :D

Ne se tak srditi :grli:, znas kak je Mirek (ali ne ovaj tvoj) rekel:
Nigdar ni tak bilo da ni nekak bilo. Pak ni vezda ne bu da nam nekak ne bu.
:D

Lijepa li si
30.12.2009., 08:48
Bandic nece uvesti Hrvatsku u cetvrtu Jugoslaviju. Josipovic hoce.

Ako Bandic pobijedi, neci mi falit Hrvatska. Ako Josipovic pobijedi, Hrvatska ce falit svima nama.

Je li ti sad jasnije?

Pusti "visoku politiku." Ona puno manje utjece na stanje tvoga dzepa, nego sto te drugi uvjeravaju. Ovdje se radi o puno opasnijim stvarima od tvoga financijskog stanja, za kojeg si vjerojatno (NE VJEROJATNO, nego SIGURNO) sam kriv.

Lijepa li si
30.12.2009., 08:49
Koje tvoje fore?! :eek::lol::rofl::lol:

One koje ti recikliras u nedostatku vlastitih.

UnFaithful
30.12.2009., 08:50

haha.. a do prekjucer prije kruga 1 ste svi tvrdili kako znanje engleski znaci nista za predsjednistvo :top:

Znas sta, tolko ste indokrinirali engleske u Hrvatski dnevni jezik da djaba sada dvolicno napadat Bandy,
kad kao ti i svi vi znate dosta.

A kad bolje mislim kako eu hoce napravit jedan glavni jezik od ovog podruca Zemlja :rolleyes: bolje da nas Predsjednik sto cvrste prica Hrvatski i kao francuzi neda svoje, ma niti sluzbeno javno, tako cemo ocuvati i dat dojam da smo vrijednota od susjedne zemlje ! A Hrvatski ce onda trebat bit glavni.

p.s. bas volim kako se igra basketbol ovih dana :bicedobro: :)

goldietrickz

Mesic je govorio ruski. Ovaj debil ne zna ni rvacki. Govori neku cudnu mjesavinu hercogovackopurgerskog ikavskog narjecja. Miki govori onako kako se od njega ocekuje. Lici mi na Ciru Blazevica. Isti su.

Dijete Cvijeća
To onda nije moj problem.Sve je tu, ništa nije micano, kome se da neka si osvježi memoriju.:kava:

Kao i obično, optužuješ ljude bez dokaza. :kava:

Lijepa li si
30.12.2009., 08:52
Mesic je govorio ruski. Ovaj debil ne zna ni rvacki. Govori neku cudnu mjesavinu hercogovackopurgerskog ikavskog narjecja. Miki govori onako kako se od njega ocekuje. Lici mi na Ciru Blazevica. Isti su.

Kad je govorio ruski, zasto ne predlaze suceljavanje na ruskom?

Bolje ta mjesavina koju spominjes od hrvatske inacice srpskog koju prica resurs-efendija! :D

Dijete Cvijeća
30.12.2009., 08:54
haha.. a do prekjucer prije kruga 1 ste svi tvrdili kako znanje engleski znaci nista za predsjednistvo :top:

Znas sta, tolko ste indokrinirali engleske u Hrvatski dnevni jezik da djaba sada dvolicno napadat Bandy,

A kad bolje mislim kako eu hoce napravit jedan glavni jezik od ovog podruca Zemlja :rolleyes: bolje da nas Predsjednik sto cvrste prica Hrvatski i kao francuzi neda svoje, ma niti sluzbeno javno, tako cemo ocuvati i dat dojam da smo vrijednota od susjedne zemlje ! A Hrvatski ce onda trebat bit glavni.

Ajd, daj radije piši na ingleškom, ovo se stvarno ne da čitat. :mig:

Okaš
30.12.2009., 08:54
A da je obratno, bi li bio isto tak uzrujan i za inat Njima dao glas Ifči? :D

Stvar je beskrajno jednostavna:

Onaj koji ima mesićevu podršku - nema moju. :amen:

Intimno bi mi bilo draže da je Dikobraz uspija prešutit ili barem podržao Bandića, ali, jebiga, nije.

Ovako, ako nekim čudom ipak izađem na biralište (a sad su sve veće šanse da hoću) ponajviše radi ovakvih montaža (http://image.dnevnik.hr/media/images///520xX/Dec2009//60281851.jpg) i ovakvih "argumenata" (http://www.stopbandic.com/) - nema dileme koga ću zaokružit. :(

Dijete Cvijeća
30.12.2009., 08:56
One koje ti recikliras u nedostatku vlastitih.

Koje?! :ne zna:

T@nja
30.12.2009., 08:56
Ovako, ako nekim čudom ipak izađem na biralište (a sad su sve veće šanse da hoću) ponajviše radi ovakvih montaža (http://image.dnevnik.hr/media/images///520xX/Dec2009//60281851.jpg) i ovakvih "argumenata" (http://www.stopbandic.com/) - nema dileme koga ću zaokružit. :(

Ne kuzim onu "montazu"? :ne zna:

Kaj fali argumentima s linka? :ne zna:

Lijepa li si
30.12.2009., 08:58
Koje?! :ne zna:

Tko je "nedzad," ZLOvenko... ili prekidam komunikaciju. :kava:

Okaš
30.12.2009., 08:59
Ne kuzim onu "montazu"? :ne zna:

Kaj fali argumentima s linka? :ne zna:

Ne kužiš montažu? Onda ništa. Ja je kužim.

Što se tiče "argumenata" s linka - malo su mi nedorečeni. :D

Sve u svemu - takve stvari me raspižđuju do mjere da ću na kraju zbilja otić i, teška srca, zaokružit Bandinja.

T@nja
30.12.2009., 09:01
Ne kužiš montažu? Onda ništa. Ja je kužim.

Što se tiče "argumenata" s linka - malo su mi nedorečeni. :D

Sve u svemu - takve stvari me raspižđuju do mjere da ću na kraju zbilja otić i, teška srca, zaokružit Bandinja.

Pa mozes li mi pojasniti "montazu" da je i ja skuzim? Mozda je to presudno da ipak ne ponistim listic? :ne zna:

PS Kak ti se zdopada drug Ljustina?

Creeping Death
30.12.2009., 09:01
Bandic nece uvesti Hrvatsku u cetvrtu Jugoslaviju. Josipovic hoce.

Ako Bandic pobijedi, neci mi falit Hrvatska. Ako Josipovic pobijedi, Hrvatska ce falit svima nama.

Je li ti sad jasnije?

Nije mi jasnije, sry, moraš mi to malo bolje pojasniti.

želiš reči da mi sada imamo hravstku i da ti je super.dakle tebi je sve super i ništa ti ne fali dok s emožeš lupati u prsa i govoriti kako imaš hrvatsku, možda na papiru.
To što se zemlaj rasprodaje, što služnjiče europskoj uniji i guze se kome god stignu, što su zemlju doveli do rasula..
želiš reči da politika nema veze s dugom od 47 milijardi kuna? :confused:

da, vođe ove zemlje nisu odgovorne za lopovluk i sve veće propadanje zemlje?
nesposobnost i nemarnost.od lokalne razine do vrhuške.

jer im nije stalo.I najgor eje što ničim ne pokazuju da se trude i pokušavaju raditi u interesu naroda, pa da tje onda sve otišlo u bananu..ne bi čovjeku toliko bilo krivo, pomislio bi otišlo svima.

Druga stvar, apsolutno ništa ti ne deja esigurnost da bandić neće prodati zemlju ili ju ljudi poput njega ne uvući u to čega s eti bojiš.
Povijet je pokazala da lopovi i ljudi kojima je stalo do sebe i svojih interesa to i znaju napraviti dok se u tom procesu busaju u prsa kako su hrvatine.

Da, riječ je o dva zla, ali ti niti jedno ne garantira to čeega s ebojiš a to ti je i došlo.
shvati, ta hrvastka koju ti toliko voliš ti je na papiru, mi smo opet tuđe sluge.

Pusti "visoku politiku." Ona puno manje utjece na stanje tvoga dzepa, nego sto te drugi uvjeravaju. Ovdje se radi o puno opasnijim stvarima od tvoga financijskog stanja, za kojeg si vjerojatno (NE VJEROJATNO, nego SIGURNO) sam kriv.

I opet ne shvaćaš, ne odnosi s ekritika samo na stanje nečijeg đepa, ne mogu svi biti milujuneri, stvar je kako je netko došao do tih milijuna, u našoj zemlji ti se to radi preko tuđih leđa, preko narod ai sirotinje koje se iskorištava, preko lopovluka i sve to ide od svoje srži od politike, vođa i upravljanja zemljom.

Ovaj dug od 47 milijardi eura češ i ti prijatelju uskoro osjetiti iako kažeš da ti je sada fino, ili češ doći na to da ga ne osjetiš da će ti prodati tu zemlju za koju trvdiš da ju toliko voliš.

A kada shvatiš da zemlja nije simbol barjaka, granice ucrtane na nekoj karti i mogućnost busanja u prsa i sljedenje budala kojima je samo to napameti, već da zemlju čini narod, onda možda jednom i budeš volio hrvatsku.

To što ti govoriš za mene nije domoljublje.I okači mačku o rep barjak kojim voliš mahati.
najlakše je mahati s barjakom i vikati hrvatska. :rolleyes:

UnFaithful
30.12.2009., 09:02
Stvar je beskrajno jednostavna:

Onaj koji ima mesićevu podršku - nema moju. :amen:
(

:cerek: Bandic je onaj hotel sa 7 zvijezdica u Dubaju prema Mesica :o

nije cudo da se kitis sa autima u avatarima sa tako razmisljanje :top: :s

Lijepa li si
30.12.2009., 09:04
Ako ti zelis pisati kilometarske postove, onda si nadji drugog sugovornika. Ja sam nekad pisao kilometarske postove na suvislije tekstove i pitanja od tvojih -ni to ne radim vise - a svakako necu odgovoriti na tvoje djetinjaste pizdarije.

Bandic nije kriv za dug od 47 milijardi.

ALI JEST SUSTAV KOJI JE IZNJEDRIO JOSIPOVICA!

ball
30.12.2009., 09:06
Mene nitko ne pljacka.

Jel tvoja noćna šihta napokon završila? Ideš malo odmorit? Tko još nije shvatio da ti svesrdno podržavaš Bandića, vjeruj, ni neće:mikrocerek:
Ono, fakat, si spustio raspravu na najnižu razinu, valjda je to od umora...

T@nja

Ali je kriv za 1 milijardu u Zagrebu.
Govori li ti to sto?

Lijepa li si
I, konacno, shvatite da HRVATSKA nije tvoj bankovni racun i tvoj KREDIT i tvoj AUTO - sve ono sto kupujes bez realnog pokrica, i sve ono sto za sto si uzeo kredit jer nisi mogao odolijeti EPH-ovim reklamama.

Tko te jebe, kad nisi mogao bez najnovijeg SAMSUNGA, SKIJANJA i OKASA! ;)

goldietrickz
30.12.2009., 09:07
Kad je govorio ruski, zasto ne predlaze suceljavanje na ruskom?

Bolje ta mjesavina koju spominjes od hrvatske inacice srpskog koju prica resurs-efendija! :D

ha? :ne zna:

svejedno. Miki Bandic ne moze proci suceljavanje ni na hrvatskom, a o nekom drugom jeziku ne vrijedi ni pricati.

bolje ruski nego nista. dapace...

Okaš
30.12.2009., 09:07
Pa mozes li mi pojasniti "montazu" da je i ja skuzim? Mozda je to presudno da ipak ne ponistim listic? :ne zna:

PS Kak ti se zdopada drug Ljustina?

Ne mogu ti je pojasnit jer jedna slika govori tisuću riječi, a forum ima ograničen broj riječi po jednom upisu.

Kaj se tiče Ljuštine - ravnodušan sam.

Ali kaj ti veliš na ovo?

http://www.kurir-info.rs/clanak/politika/kurir-29-12-2009/srbi-za-iva

Lijepa li si
30.12.2009., 09:08
Govori li ti to sto?

Govori mi da HRVATSKA radi, a ZG se gradi! I jos vam nije dosta. :w

T@nja
30.12.2009., 09:09
I, konacno, shvatite da HRVATSKA nije tvoj bankovni racun i tvoj KREDIT i tvoj AUTO - sve ono sto kupujes bez realnog pokrica, i sve ono sto za sto si uzeo kredit jer nisi mogao odolijeti EPH-ovim reklamama.

Tko te jebe, kad nisi mogao bez najnovijeg SAMSUNGA, SKIJANJA i OKASA! ;)

Moja teta nakon 35 godina radnog staza na traci, prezivljava sa 1500 kuna mirovine. Nikad nije imala ni samsung, ni skijanje, ni okasa. :ne zna:

malimačak
Pa jel' itko u ovoj zemlji zna kaj je Bandić po zanimanju?

Neki kažu da je završio pravo, neki kažu političke nauke, neku se kunu u

promet, a bogme na par postova se dalo naslutiti da bi u obzir mogla doći čak

i titula magistra??:ne zna:

Ima li itko iz Mikijevog stožera odgovor??

A i kad je diplomirao??

goldietrickz

sampionski post! :s

Bandicev izborni stozer treba ljude kao sto si ti. ovo je moglo proci kao slogan...

Dijete Cvijeća
30.12.2009., 09:10

.

Ma ne svađam se ja, samo ga malo podhebavam - vi'š da je on prvi počel napadat, a po datumu registracije možeš zaključit da je jedan od plaćenika iz Bandićeva stožera. :mig: A one "prepucavačke" postove bu moderator ionak izbrisal. :zubo:

Lijepa li si
30.12.2009., 09:11
ha? :ne zna:

svejedno. Miki Bandic ne moze proci suceljavanje ni na hrvatskom, a o nekom drugom jeziku ne vrijedi ni pricati.

bolje ruski nego nista. dapace...

Miki Bandic bolje govori hrvatski od Stjepana Mesica.

Stjepan Mesic ne zna nijedan strani jezik, a ponajmanje engleski. VI koji ste svih ovih godina zdusno bili uz Stjepana Mesica, najveceg BALKANCA i KOCIJASA - sad vam odjednom smeta Milan Bandic!

Pa Monty Python je pickin dim za vas!

Dijete Cvijeća
30.12.2009., 09:12
sampionski post! :s

Bandicev izborni stozer treba ljude kao sto si ti. ovo je moglo proci kao slogan...

Pa on i jest iz Bandićevog stožera. :mig:

general Martok
Ovaj dug od 47 milijardi eura češ i ti prijatelju uskoro osjetiti iako kažeš da ti je sada fino, ili češ doći na to da ga ne osjetiš da će ti prodati tu zemlju za koju trvdiš da ju toliko voliš.

Priča o dugu najobičnija je floskula uglavnom neukih ljudi, budući Hrvatska uopće nema toliko velik dug u omjeru sa BDP-om, pogotovo ako ju usporedimo sa zapadnoeuropskim zemljama koje imaju dugove višestruko veće od BDP-a. Naše puno bitnije pitanje od duga jest pokretanje proizvodnje, a kako bi se dug mogao servisirati, te smanjenje zaduživanja za potrebe potrošnje (bilo državne, bilo privatne) na najmanju moguću mjeru. Dakle, prestat živjeti iznad mogućnosti, peglat kartice i sl shranja.

Lijepa li si

A i kad je diplomirao??

Zavrsio je istu skolu kao Josipovic, kao Vlaisavljevicka, kao Mesic...

KUMROVECKU! :rozi:

T@nja
Ne mogu ti je pojasnit jer jedna slika govori tisuću riječi, a forum ima ograničen broj riječi po jednom upisu.

Kaj se tiče Ljuštine - ravnodušan sam.

Ali kaj ti veliš na ovo?

http://www.kurir-info.rs/clanak/politika/kurir-29-12-2009/srbi-za-iva

Hoces li mi to onda usmeno pojasniti? :cerek:

Ljustina, bivsi udbas, veliki Seseljov prijatelj, prica se, mada ne zelim u to povjerovati, slao mu i novce u Haag. :cerek:

A kaj se tice linka, kaj da velim, pa zar to nije ocekivano? :ne zna:

Lijepa li si
30.12.2009., 09:13
Priča o dugu najobičnija je floskula uglavnom neukih ljudi, budući Hrvatska uopće nema toliko velik dug u omjeru sa BDP-om, pogotovo ako ju usporedimo sa zapadnoeuropskim zemljama koje imaju dugove višestruko veće od BDP-a. Naše puno bitnije pitanje od duga jest pokretanje proizvodnje, a kako bi se dug mogao servisirati, te smanjenje zaduživanja za potrebe potrošnje (bilo državne, bilo privatne) na najmanju moguću mjeru. Dakle, prestat živjeti iznad mogućnosti, peglat kartice i sl shranja.

Hvala, rodjo. Ti si to spretnije rekao od mene. :D

7nationarmy
30.12.2009., 09:14
Glavno da si ti u sve upućen, ono, SIS-ovac. :rolleyes:
hja, mozes se informirati iz jutarnjeg i s index.hr ako te volja, dopusti meni da znam ponesto iz stvarnog zivota. uostalom, kao sto rekoh: samo gledaj.

pera_djetlic
30.12.2009., 09:15

:rolleyes:

Hajde, hajde mozete vi smisliti i bolje uvrede za Josipovica, ovo je onako - bezveze

Dijete Cvijeća
30.12.2009., 09:16

A i kad je diplomirao??

Nisam iz stožera, al evo - ONO i DSZ. Do diplome ga je, tražeći crvenu nit, doveo Zdravko Presveti Tomac, a Mile je na kraju završio na bijeloj crti. :mig:

Bolji od tebe
30.12.2009., 09:16
Mesić tako, navodno, dajući potporu Josipoviću primarno na pameti ima svoje velike političke planove nakon što napusti Pantovčak.

U tom mu kontekstu onda ne bi odgovarao snažan SDP, a put slabljenju te stranke vodi preko Josipovićevog izbora za šefa države.

– Ako Josipović pobijedi, Zoran Milanović sigurno ostaje predsjednik stranke. A SDP ne može postati ozbiljan politički čimbenik dok mu je na čelu Milanović i Mesić sada radi da bude tako, vrlo je složena konstrukcija razloga Mesićevog okretanja protiv Bandića koja se jučer mogla čuti u njegovom stožeru.

UnFaithful
30.12.2009., 09:17
Jel tvoja noćna šihta napokon završila? Ideš malo odmorit? Tko još nije shvatio da ti svesrdno podržavaš Bandića, vjeruj, ni neće:mikrocerek:
Ono, fakat, si spustio raspravu na najnižu razinu, valjda je to od umora...

Ja se bas divim na Lijepa li si :s :top: kad vas drugi uvik ima horda, najglasniji najnasilni,
a to samo naravno klasicno iza ekrana.

Prestani ucjenivat forumasa, ima pravo odgovarat i ostavit svoj prilog tako dase osjeti smisao sto hoce rec :top:
Za to svi imamo svoj nacin :kava:

I prestani meni dosadit da trebam ic rano lec :zzz: :nono:

Dijete Cvijeća
30.12.2009., 09:18
hja, mozes se informirati iz jutarnjeg i s index.hr ako te volja, dopusti meni da znam ponesto iz stvarnog zivota. uostalom, kao sto rekoh: samo gledaj.

Pa informiraj onda i nas, gosn. Sveznajući. :ceka: :kokice:

mali febo
30.12.2009., 09:20
punoljetan, mlađi od 40, solo, strejt i to :raspa: :D (inače, kak mi je promnaknul onda?:lol:
ti bi piletinu ha :confused:
inače tko bira taj mansturbira
:rofl::rofl:

malimačak
Nisam iz stožera, al evo - ONO i DSZ. Do diplome ga je, tražeći crvenu nit, doveo Zdravko Presveti Tomac, a Mile je na kraju završio na bijeloj crti. :mig:

Koliko ja znam ONO i DSZ mu je bilo radno mjesto, a ne faks.

Nikad nisam čula za takvu diplomu.

Pa zar Mikijev stožer ne prati forum?:eek:

Pa kaj je Bandić po zanimanju??????

Lijepa li si
ti bi piletinu ha :confused:
inače tko bira taj mansturbira
:rofl::rofl:

:lol:

mali febo
30.12.2009., 09:21
Ja bih moderira suceljavanje tebe i malog febe :D :lol:

ti bi sviću drža,a....?
:rofl: :rofl:

Lijepa li si
30.12.2009., 09:22
ti bi sviću drža,a....?
:rofl: :rofl:

Ja, ja, ja... :lol: :rofl:

:s

Dijete Cvijeća
30.12.2009., 09:23

:lol::rofl::lol:

Ajme, svašta ću ja još pročitat - ONO i DSZ je do "demokratskih promjena" bio jedan od smjerova na FPZ-u. :mig: Informiraj se malo. :bicedobro:

Lijepa li si

Gradonacelnik :D

Ben Quick
Miki Bandic bolje govori hrvatski od Stjepana Mesica.

Stjepan Mesic ne zna nijedan strani jezik, a ponajmanje engleski. VI koji ste svih ovih godina zdusno bili uz Stjepana Mesica, najveceg BALKANCA i KOCIJASA - sad vam odjednom smeta Milan Bandic!

Pa Monty Python je pickin dim za vas!

vala baš. ista ekipa koja je svršavala na Mesićev primitivizam, jer je to je ipak njegov stil bez kojeg ne može, sad se zgraža nad Bandićevim primitivizmom..:rigo:

signum
30.12.2009., 09:27

:s:s:s

Bravo , ova argumentacija je za svaku pohvalu.
A tko će raditi da bi se Hrvatska gradila???

Vidi se da je najbolje živjeti na tuđi račun , jebiga prijeđe u naviku , ali sve ima svoje granice.

I još pitanje, plaćaju li te po učinku kada si online na forumu do 3 poslije ponoći i odmah nastavak od 8 ujutro, registracija i odmah 70 postova za dan, pa nije valjda presušila "kesa" da je ovdje glavni kanal promidžbe

Sweet/Bitter
30.12.2009., 09:27

Bio je to smjer na fakultetu Političkih nauka..ukinut činimise '90.

Lijepa li si
30.12.2009., 09:29
vala baš. ista ekipa koja je svršavala na Mesićev primitivizam, jer je to je ipak njegov stil bez kojeg ne može, sad se zgraža nad Bandićevim primitivizmom..:rigo:

To ti je na tragu onih koji su 6 godina vikali po forumu "korupcija, korupcija" a onda se izjasnili da ce glasat za Vidosevica.

:D :D Pijano drustvo. Ali ne od alkohola. Zasluzuje sve sto mu se dogodi.

Dijete Cvijeća
:cerek: Bandic je onaj hotel sa 7 zvijezdica u Dubaju prema Mesica :o

nije cudo da se kitis sa autima u avatarima sa tako razmisljanje :top: :s

Isusek, Isusek! :s:lol::rofl::lol::rofl::lol:

Okaš

Tko te jebe, kad nisi mogao bez najnovijeg SAMSUNGA, SKIJANJA i OKASA! ;):top:

Ovo su zbilja stvari koje bi ljudi već jednom trebali shvatit.

U ukupnoj strukturi duga država je dužna... Koliko? 30-ak posto? :ne zna: Ostalo je dug banaka, građana, tvrtki... (Da, da... I vaš kredit za stan ili auto ili minus na kartici ulazi u ukupni dug.)

Lijepa li si
30.12.2009., 09:30
:s:s:s

Bravo , ova argumentacija je za svaku pohvalu.
A tko će raditi da bi se Hrvatska gradila???

Vidi se da je najbolje živjeti na tuđi račun , jebiga prijeđe u naviku , ali sve ima svoje granice.

I još pitanje, plaćaju li te po učinku kada si online na forumu do 3 poslije ponoći i odmah nastavak od 8 ujutro, registracija i odmah 70 postova za dan, pa nije valjda presušila "kesa" da je ovdje glavni kanal promidžbe

Ja za Bandica lobiram dzabe. IZ ciste obijesti i zlobe. :D

T@nja
30.12.2009., 09:31

Kome? :confused:

Maši si doma mami u čušpajz! :top:

Creeping Death
30.12.2009., 09:32

Te zemlje imaju dug ali imaju i prozvodnju, pa nije isto uspoređivati dug neke razvijene zemlje , s dugom jedne zemlje u rasulu kao što je naša. zar ne?

Kod nas će se desiti da će se dug riješavati prodajom zemlje, vijdjet češ.
Opet će nas prodati.

I tko god vodi zemlju ima veliku ulogu u tome kako je toj istoj zemlji, nisam stručnjak što se toga tiče, ali nisam ni budala pa da mi trea ekonosmki fakulete da zaključim kako su nas doveli tu gdje jesmo.

Spominješ kartice i zaduživanja, tko dana su hrvatskoj ne živi s minuom do desetak tisuća kuna, ili ono u minu do balačka, i sada je narod kriv za to.

Eto, žive iznad svojih mogućnosti...

jedna obitelj s jednim djetetom, ajd pogledaj malo koliko sve košta za jednu bebu, samo za bebu mjesečno od hrane do pelena, i zatim pogledaj prosječnu plaču.
pa tu su režije, porezi, harač, cijene samo gore.

Znači našem čovjeku ostaj eovo, ili da se zadužuje i živi iznad svojih mogućnosti ili da krepane on i njegova djeca?

ni jednom političaru u našoj zemlji ne fali ništa, ni jednoj velikoj hrvatini koja se busa u prsa a do love su došli preko tuđih leđa, profiterstvom i naravno kako se to kod nas radi, političkim vezama, pljačko, pa do toga kako se novcem i plaćanjem barat.
takvi bez problema znaju samo pričati i rasprvaljati što bi se u narodu reklo lagati.
Još kada dođu na neki položaj gdje treba narodu pametovati zašto žive iznad svojih mogućnosti onda ti se tek želudac okrene :rolleyes:

i još doći i pisati kako im ništa ne fali i kako oni imaju hrvatsku.Hrvatsku bog te.

Znaš kada je zadnji put ovaj narod imao hrvatsku.za vrijeme onog jadnog kralja zvonimira prije 1000 godina :rofl:

Lijepa li si
30.12.2009., 09:32
Kome? :confused:

Maši si doma mami u čušpajz! :top:

Evo, masem joj. :D

mali febo
30.12.2009., 09:33

bandinjo je diplomirao na fakultetu političkih nauka koji je u to vrieme bio rasadnik udbaša i novinara čuvara poretka
:kava:

Ben Quick
30.12.2009., 09:45

:rofl::rofl::lol:

casio
30.12.2009., 09:48
Kao i obično, optužuješ ljude bez dokaza.

Cvjetiću:rolleyes: nemoj se praviti blesava ne prolazi ti to kod mene.
Ja nikoga ne optužujem već samo podsjećam one pojedince koji imaju kratku memoriju i misle da smo baš svi glupi, tupi i neupotrebljivi pa se ne sjećamo što su tada pisali i govorili, a bilo je to tek prije pola godine.
Tu su dokazi na ovom forumu, samo treba pomaknuti guzicu i pročitati. Ja sigurno neću nekome glumiti tajnicu.

Tada su Milanović i Bandić bili svete krave samo zato što je Milanović stao iza Bandićeve kandidature za kočijaša u Zagrebu, sada je Milanović i dalje sveto tele a Bandića ti isti proglašavaju Hercegovačkim volom. Za mene su obojica i dalje samo obična telad, a ovi drugi neka se zapitaju.:kava:

casio
30.12.2009., 10:08
Govori li ti to sto?

Pa nije li Milanović prije pola godine rekao da je Bandić SDP-ov najbolji čovjek za Zagreb? ili se ;Milanović tada samo zajebavao.:kava:

sokre100
30.12.2009., 10:08
Ako ti zelis pisati kilometarske postove, onda si nadji drugog sugovornika. Ja sam nekad pisao kilometarske postove na suvislije tekstove i pitanja od tvojih -ni to ne radim vise - a svakako necu odgovoriti na tvoje djetinjaste pizdarije.

Bravo! Pa nek pišu šta hoće!

sokre100
30.12.2009., 10:09
Pa nije li Milanović prije pola godine rekao da je Bandić SDP-ov najbolji čovjek za Zagreb? ili se ;Milanović tada samo zajebavao.:kava:

Baš to je rekao, a sad se pravi mutav!

T@nja
30.12.2009., 10:11

Je. :rofl:

Koja je to sprdacina od grada, drzave! :s

Okaš
30.12.2009., 10:12

:rofl: :s

sokre100
30.12.2009., 10:13

A i kad je diplomirao??

Mislim da piše na službenoj stranici...

casio
30.12.2009., 10:13
Baš to je rekao, a sad se pravi mutav!

Znam da je rekao.
"Milan Bandić najbolji je kandidat za zagrebačkog gradonačelnika, a koalicija SDP-HSU jamstvo kvalitetne i poštene gradske vlasti, poručio je danas predsjednik SDP-a Zoran Milanović, prilikom potpisivanja međustranačkog sporazuma između zagrebačkog SDP-a i HSU-a o zajedničkom nastupu na svibanjskim lokalnim izborima "

Pitanje; ako nas je Milanović tada zajebavao sa Bandićem, tko i čime jamči da nas sada ne zajebava sa "najboljim kandidatom" Josipovićem? i da li je lignja stvarno Milanovićeva lignja na daljinski upravljač kao što je to prethodno bio Bandić na lokalnim izborima.:kava:

..a unda
30.12.2009., 10:15
..evo, izgleda da toson daje podrsku josipovicu. :confused: navodno je rekao..hrvatsku volim, ali od zampa se zivi..

sokre100
30.12.2009., 10:16
Ako vam pobjedi Bandic, vi ste ga po meni odjebali. Dosad ste imali 2 opcije, kao lijevu i kao desnu a Bandic je treca opcija (bez 'kao') totalnog materijalizma, korupcije, kriminala..... Ona fraza o Tudjmanovih 200 familija ispast ce p***in dim prema onom sto ce biti ako ovaj hercegovac pobjedi.

Stari, pobijedit će! I bit će dobar predsjednik, uvest će nas u EU, daj nemoj nasjedati na te teorije zavjere!

casio
30.12.2009., 10:17
Je. :rofl:

Koja je to sprdacina od grada, drzave! :s

Znaš što je naj žalosnije, što u toj sprdačini sudjelujemo svi mi skupa s njima.
Da sam na Bandićevu mjestu u svoj spot bih ugradio Milanovićevu izjavu "Milan je najbolji kandidat" i vrtio to 24h na svim medijima. Budući su skoro svi stali iza Zokijevog "najboljeg kandidata" nebi trebalo biti problerma.:kava:

sokre100
30.12.2009., 10:18
Znam da je rekao.
"Milan Bandić najbolji je kandidat za zagrebačkog gradonačelnika, a koalicija SDP-HSU jamstvo kvalitetne i poštene gradske vlasti, poručio je danas predsjednik SDP-a Zoran Milanović, prilikom potpisivanja međustranačkog sporazuma između zagrebačkog SDP-a i HSU-a o zajedničkom nastupu na svibanjskim lokalnim izborima "

Pitanje; ako nas je Milanović tada zajebavao sa Bandićem, tko i čime jamči da nas sada ne zajebava sa "najboljim kandidatom" Josipovićem?:kava:

Progurao je Josipovića jer je ovaj poslušniji od Jurčića, s kojim je u sukobu od 2007. godine. Jeste čuli Pančića? Obični SDP-ovci ne smiju se suprostavljati Zokiju, tamo vlada "demokratski centralizam".

Ben Quick
30.12.2009., 10:18
Ajde pa to nije upitno. Šta o tome pričati. Ko je izglasao pobjedu svaki put Bandiću. vanzemaljci.

SDP-ova vojska bi glasala i za pseto da je na njihovoj listi. Takva disciplina i nemišljenje glavom nije viđeno od sletova u Nirnbergu. Šteta da je umrla Leni Riefenstahl da o njima snimi film.

Tod
30.12.2009., 10:20
Kome na kraju daje podršku Primorac? :confused:
Taj mi uopće nije jasan. :rofl:
Internetom se proširilo da daje podršku Josipoviću, a televizije kažu da se nije izjasnio i prepustio biračima da glasaju po svojoj savijesti... :ne zna:

vegi1
30.12.2009., 10:21
Ajde pa to nije upitno. Šta o tome pričati. Ko je izglasao pobjedu svaki put Bandiću. vanzemaljci.

SDP-ova vojska bi glasala i za pseto da je na njihovoj listi. Takva disciplina i nemišljenje glavom nije viđeno od sletova u Nirnbergu. Šteta da je umrla Leni Riefenstahl da o njima snimi film.

Pa bar SDP-ovci poznaju riječ lojalnost što se ne bi moglo reči za neke druge stranke, kandidate i njihove fanove....posebno je smiješna transformacija silnih Tuđmanovih fanova koji su tu terorizirali forum s Tuđmanom genijalcom i zaklinanjem u njegov program lik i djelo da bi već drugi dan promjenili "božanstvo" i kunuli se u lik i djelo Bandića i pohrlit će na izbore dati mu glas....zanima me da li će i TUđman glasati za Bandića :rofl:

Primitive
30.12.2009., 10:29

Cini mi se da je ova cijela galama zapravo nevjerica odredjene opcije sto im je Bandic novi politicki lider.

goldietrickz
30.12.2009., 10:44
Pa bar SDP-ovci poznaju riječ lojalnost što se ne bi moglo reči za neke druge stranke, kandidate i njihove fanove....posebno je smiješna transformacija silnih Tuđmanovih fanova koji su tu terorizirali forum s Tuđmanom genijalcom i zaklinanjem u njegov program lik i djelo da bi već drugi dan promjenili "božanstvo" i kunuli se u lik i djelo Bandića i pohrlit će na izbore dati mu glas....zanima me da li će i TUđman glasati za Bandića :rofl:

:top:

Okaš
30.12.2009., 10:46
..evo, izgleda da toson daje podrsku josipovicu. :confused: navodno je rekao..hrvatsku volim, ali od zampa se zivi..

Auuu. Evo predomislija san se. I ja ću unda glasat za Josipovića. :o

T@nja
Znaš što je naj žalosnije, što u toj sprdačini sudjelujemo svi mi skupa s njima.
Da sam na Bandićevu mjestu u svoj spot bih ugradio Milanovićevu izjavu "Milan je najbolji kandidat" i vrtio to 24h na svim medijima. Budući su skoro svi stali iza Zokijevog "najboljeg kandidata" nebi trebalo biti problerma.:kava:

:rofl::top:

Default Nedžade, aj ak si frajer, ukradi i ovo! :top:

Ben Quick
Pa bar SDP-ovci poznaju riječ lojalnost što se ne bi moglo reči za neke druge stranke, kandidate i njihove fanove..:

pa to i nije nešto čime bi se trebalo hvaliti. Naime takvo nemišljenje i neslobodumnost je fascinatna. I vi sebe čak predstavljate kao neki spas a obični ste klonovi i želite šta..da svi ljudi budu nemisleći i robovi kao vi.

Bankina
30.12.2009., 10:49

Ja uopce nisam primjetio da je netko van tudmanove teme terorizirao ikoga, dok sam tebe primjetio da teroriziras sve na doticnoj temi, i vjeruj mi zbog takvih kao ti ce ljudi dat glas bandicu a ne zato jer su promjenili "bozanstvo", kad vidi takve lojalne i pametne poput tebe, pametnome dosta :kava:

Osim toga taj miki vam je do prije mjesec dana bio "bozanstvo", sada odjednom nije, jel to zato jer mislite svojom glavom ili je to zato jer ste klonovi? Zbog takvih smo tu di i jesmo, zbog klonova, probem je sta vi mislite da ste nes bolji od klonova iz suprotnog stozera, kad shvatite da ste ista sorta mozda se neke stvari i pokrenu sa mrtve tocke, zivio :w

Okaš
30.12.2009., 10:50

Mali ispravak:

Ne kunemo se u lik i djelo dotičnog Bandića, nego se seremo na lik i djelo pricidnika Mesića i njegovu preporuku.

A to je ogromna razlika.

Nema onog tko ovdi "podržava" Bandića da je reka iti jednu lipu rič o njemu. :mig:

malimačak
30.12.2009., 10:50
:lol::rofl::lol:

Ajme, svašta ću ja još pročitat - ONO i DSZ je do "demokratskih promjena" bio jedan od smjerova na FPZ-u. :mig: Informiraj se malo. :bicedobro:

Znači, tvrdiš da je diplomirao na FPZ-u? Pa to je fakultet prometnih znanosti!

Kakve veze ima promet i općenarodna obrana i društvena samozaštita???

Ja priznajem, neupućena sam, prosvjetlite me!

Ako, pak, misliš na FPZG, onda je i on bogme zreo za "action Index".

Btw, službene stranice su k'o Wikipedia, tamo svatko piše kaj hoće.

despot
30.12.2009., 10:51
Ni na koji. Ne diraj mi Hercegovce, kum sam s jednim :s

Ne spominjem ja stalno urbani fasizam i ne prozivam nikakve "nas" i "vas".

Nisi mi odgovorio. Što si mislio pod tim da imam čudan naglasak i registracije? Koji to naglasak i koje to registracije?

DinamoBBB
30.12.2009., 10:56
http://i48.tinypic.com/2gxqru8.jpg

Primitive
30.12.2009., 11:05
Nisi mi odgovorio. Što si mislio pod tim da imam čudan naglasak i registracije? Koji to naglasak i koje to registracije?

Odgovorio sam ti, nisam mislio na nista posebno. Pokusao sam rezonirati tvoju frustraciju "urbanim fasistima", po meni nepostojecom populacijom u koju si ugurao sve i sva na jako klimavim temeljima, odnosno nekom crno bijelo podjelom na "vase" i "nase".

Evo da prekinemo s ovim, priznajem, ne mogu te razumjeti. Ako mi hoces pomoci, navedi mi neki primjer pa cu ti ja napisati sto mislim o njima.

Diegos
30.12.2009., 11:27
Čudi me kako nitko ne spominje Josipovićevu izjavu od prije 2-3 tjedna kad je rekao da Srbija nije izvršila agresiju na Hrvatsku. Ma bravo, ne zna se koji je kandidat bolji:flop:

despot
30.12.2009., 11:32
OPokusao sam rezonirati tvoju frustraciju "urbanim fasistima", po meni nepostojecom populacijom

Naravno da ti to ne možeš vidjeti, ali mislim da oni koji su ugroženi šovinizmom imaju jaču referencu da kažu postoji li on ili ne, zar ne?

Dalje, nigdje nisam rekao da sam frustriran, ili da su svi recimo Zagrepčani takvi, čak dapače. Držim da je takva manjina, ali je glasna i medijski dominantna. Ni ta manjina me zapravo ne smeta, jer ona je frustrirana pa se iživljava s idejama pravde i pljačke, smeta me samo dvoličnost jer ta manjina se prodaje pod nekim uzvišenim idejama, a zapravo provodi sustavan šovinizam, ili kako bi neki rekli "urbani fašizam". Dvoličnost, to je ključ. Tebi je prvi refleks bio također potegnuti "naglasak" jer sam branio neke ideje s kojima se ne slažeš, možda je i nesvjesno, ali svejedno indikativno.

sandymandy
30.12.2009., 11:34
Čudi me kako nitko ne spominje Josipovićevu izjavu od prije 2-3 tjedna kad je rekao da Srbija nije izvršila agresiju na Hrvatsku. Ma bravo, ne zna se koji je kandidat bolji:flop:
Interesantno je kako vi desničari izokrećete izjave.:kava:
Josipović je rekao da srpski narod nije izvršio agresiju na Hrvatsku, nego je agresija produkt velikosrpske Miloševićeve politike. I ta je rečenica izvađena iz konteksta kada je bilo govora o nesimpatiziranju među državama ex yu.

54321012345
30.12.2009., 11:38
Nego šta sam ono hti reći? Spiking kroejša? Ke?:lol::lol::s:top: bi htio biti mr. president:lol::lol:

ancatdubh
30.12.2009., 11:45
Mali ispravak:

Ne kunemo se u lik i djelo dotičnog Bandića, nego se seremo na lik i djelo pricidnika Mesića i njegovu preporuku.

A to je ogromna razlika.

Nema onog tko ovdi "podržava" Bandića da je reka iti jednu lipu rič o njemu. :mig:

isto s**** drugo pakovanje,Mesic ti odlazi,njemu se neces inatit,on ce ti mahat iz novouredjene vile,a Bandic ce ti mahat iz Pantovcaka...stvarno ne razumijem ljudski mozak...zapravo savrseno razumijem,nazalost:kava:

romantic_ass
30.12.2009., 11:45

vecina "Hrvata" i misli tako. Kruh odnosno lebac zaradjuje u Zagrebu, a trosi na kurve i špeceraj u Beogadu. jer je jeftinije kak se veli.

ancatdubh
30.12.2009., 11:49

..sta se tako brzo presaltao?..mozda da onaj svooj povik "za dom spremni" presalta u "za ZAMP spremni" ili "za novcanik spremni"...a ljudi razgaljeni masu zastavama na njegovom koncertu,dok im suze teku u ocima":D

milla karolina
30.12.2009., 11:50

Ja kad peglam svoju karticu znam koliko dugo i duboko mogu pelglati, tak da me Šuker pozove kao i tisuću drugih žena koje konsolidraju svoje kućne budjete da mu pomognemo da vidi gdje mu je i šta mu je raditi. Jednostavno da pomognemo.
A to s podizanjem novostvorene vrijednosti si u pravu. Kako je stvoriti? Pitanje kompleksno..to bi naši kandidati trebali odgovoriti, Nisu baš takvi kaktusi i fikusi da ne bi znali. Moraju to znati. Cvijeća i drveca za ukras ima i previše. U parku Pantovčaku. I bez njih.

despot
30.12.2009., 11:50
Josipović je rekao da srpski narod nije izvršio agresiju na Hrvatsku, nego je agresija produkt velikosrpske Miloševićeve politike. I ta je rečenica izvađena iz konteksta kada je bilo govora o nesimpatiziranju među državama ex yu.

Znači kriv je samo Milošević!? Taj isti srpski narod nije pjevao o klanju Hrvata, onda klao Hrvate, radio balvan revolucije, nisu bacali cvijeće na tenkove u Beogradu...Svima bi nam bilo bolje kad bi neki shvatili da su Srbi protiv Miloševića krenuli kad je izgubio rat, ne kad je krenuo u rat ;)

Pogledajte malo B. Tadića kakvu priču vrti i kako se bori za nacionalne interese...

Libertango
30.12.2009., 11:52
isto s**** drugo pakovanje,Mesic ti odlazi,njemu se neces inatit,on ce ti mahat iz novouredjene vile,a Bandic ce ti mahat iz Pantovcaka...stvarno ne razumijem ljudski mozak...zapravo savrseno razumijem,nazalost:kava:

I to ćemo još vidjeti.
Prema naslovima i Mesić i Sanader su 2005. imali izvješće o nabavci kamiona za MORH, i šutjeli su obadvojica, a trebali po zakonu prijaviti propuste.....
Meni bi bilo lijepo i jednog i drugog vidjeti na ispitivanju u DORHu, ako ništa drugo da se pokaže da nitko nije nedodirljiv.....

milla karolina
30.12.2009., 11:55
I to ćemo još vidjeti.
Prema naslovima i Mesić i Sanader su 2005. imali izvješće o nabavci kamiona za MORH, i šutjeli su obadvojica, a trebali po zakonu prijaviti propuste.....
Meni bi bilo lijepo i jednog i drugog vidjeti na ispitivanju u DORHu, ako ništa drugo da se pokaže da nitko nije nedodirljiv.....

Da, ali nisu znali. Kao ni Kalmeta.

revolution
30.12.2009., 11:55
Osoba koja je neupitno vladala Zagrebom posljednih deset godina, od 17 gradskih četvrti uspjela je zadobiti povjerenje birača u samo dvije četvrti.
Iako je posljednjih 10 godina Bandić bio `gospodar` Zagreba, najviše je glasova osvojio tek u dvije gradske četvrti - Sesvetama i Brezovici

Bandić je od 378 tisuća birača, koji su izašli na izbore, što je oko 52 posto, dobio povjerenje njih 59.203 što je bilo dovoljno za nešto više od 15 posto.
Bivši SDP-ovac najveći debakl je doživio u Donjem Gradu, Gornjem Gradu Medvešćak te Maksimiru. Dakle u gradskim četvrtima, od kojih dvije čine uži centar Zagreba, a jedna (Maksimir) je dio šireg centra. Bandić u tim četvrtima nije bio drugi ili treći već peti. Birači su prednost pred svojim gradonačelnikom dali Josipoviću, Vesni Pusić, Andriji Hebrangu i Nadanu Vidoševiću.

Tako je u Donjem Gradu od 22 tisuće birača, koji su izašli na birališta, Bandiću povjerenje dalo njih samo 1909 što je 8,58 posto. U Gornjem Gradu-Medvešćak od 17 tisuća birača, za Bandića je glasalo 1396, odnosno 7,85 posto. U Maksimiru je je od 25 tisuća birača, Bandić dobio glas njih 2563.

Ovakav potop u centru Zagreba da se objasniti prije svega činjenicom da stanari iz centra nisu nikada bili ‘veliki fanovi’ Milana Bandića, a kada je zabranio parkiranje na Gornjem Gradu te dopustio Horvatinčiću gradnju na Cvjetnom trgu time je Bandić zapečatio svoju sudbinu.

Četvrto mjesto Bandić je zauzeo u četvrtima Trnje i Trešnjevka jug. U tamošnjim kvartovima uspio je osvojiti nešto više glasova od Hebranga. Kad tim četvrtima dodamo još Trešnjevku Sjever i Črnomerec, jedine dvije četvrti gdje je Bandić bio treći, dobivamo zaokruženo gradsko središte.

Tek izvan tog šireg središta Zagreba Bandić se uspio dokopati drugog mjesta. No, ni to se ne može smatrati uspjehom kada se zna da su Gornja i Donja Dubrava, Novi Zagreb Zapad i Novi Zagreb Istok te Peščenica Žitnjak do jučer bile Bandićeve utvrde u Zagrebu gdje je osvajao velik broj glasova. Bandić je na ovim izborima izgubio i njih i to je vjerojatno najveće iznenađenje jer nitko nije očekivao da će Josipović dobiti u Dubravama, Novom Zagrebu i Bandićevoj četvrti Peščenica-Žitnjak.

Nakon ovakvih podataka, definitvno stoji rečenica predsjednika Gradske skupštine Borisa Šprema koji je nakon prvih neslužbenih rezultata izjavio da Zagreb ima gradonačelnika sa legalitetom, ali ne i legimitetom.

SDP snima situaciju na terenu :rofl:

revolution
30.12.2009., 12:03
Lesar: Može li netko u SDP zamoliti Milanovića da šuti? (http://www.index.hr/vijesti/clanak/lesar--moze-li-netko-u-sdpu-zamoliti-milanovica-da-do-11-sijecnja-suti/467696.aspx):top::D

Kladi
30.12.2009., 12:06
Josipović sigurno gubi izbore... Njegovi obespravljeni i opljačkani glasači su 10 siječnja na skijanju...:rofl:

9. se vraćaju:mig:

Mishko Pishko
30.12.2009., 12:09
ove izbore odlucit ce dosadasnji apstinenti.

1. desnica je mobilizirala sve sto je do sad mogla.moze jos 5 posto dignut dijaspore i ovih ljencina koji su aljkavi u slusanju direktiva i to su banicevci.ukoliko broj josipovicevihostane isti sa podrskom hnsa etc onda bandic dobiva

2.opce je poznato da su lijevi urbani glasaci uglavnom apstinenti ili lencine ili im je cijeli cirkus 12 kandidata isao na zivce ili su za bozicne praznike negdje otputovali. svi znamo da je izlaznost bila najgora do sada

Drugi krug ce privuci i tu populaciju a i bozicni praznici ce proci i vise ce takvih glasaca biti u svom mjestu boravka.

nesto slicno se dogodilo i u Francuskoj kad su u drugi krug usli Le pen i Chirac.velika apsttinencija u prvom krugu ali 2. krug je mobilizirao ove koji su u biti isli glasati samo protiv Le Pena a nisu nesto podrzavali Chiraca. Izlazili su iz biralista sa zacepljenim nosom pokazujuci svoje neslaganje sa oba kandidata ali i za koga su glasali.

Bandic je na takvom putu i sprema mu se iznanadjenje.

T@nja
30.12.2009., 12:10
Molim da se Bandicevoj ekipi doda šaman Luka Hodak.
Ko ono azurira popis? :D
http://www.jutarnji.hr/nadahnut-velikim-duhom-saman-luka-hodak-pridruzio-se-izbornom-stozeru-milana-bandica--mile-je-taj-/439527/

Okaš
30.12.2009., 12:12
isto s**** drugo pakovanje,Mesic ti odlazi,njemu se neces inatit,on ce ti mahat iz novouredjene vile,a Bandic ce ti mahat iz Pantovcaka...stvarno ne razumijem ljudski mozak...zapravo savrseno razumijem,nazalost:kava:Al ti zbilja misliš da će Bandić :cerek: dobit izbore? :D

Isto s**** drugo pakiranje. Mesić ti odlazi, njemu se neces inatit, on ce ti mahat iz novouredjene vile,a Josipović ce ti mahat iz Pantovcaka... Stvarno ne razumijem ljudski mozak...zZpravo savrseno razumijem. Na žalost. :kava:

7nationarmy
30.12.2009., 12:25
Pa informiraj onda i nas, gosn. Sveznajući. :ceka: :kokice:

vec jesam, nekoliko puta. ionako nema koristi, svi vi lumeni koji vjerujete da je znanje jezika jedino vazno samo se zavalite i gledajte josipovica. plakat cemo svi za mesicem i njegovim otvaranjem arhiva i drzavnih tajni stranim spijunima.

Poštarko
30.12.2009., 12:45
Što je to „Tu ti tu tu-tu-tu?“

Odgovor – Bandić u Londonu naručuje dva čaja u sobu 222.:lol:

Kladi
30.12.2009., 12:49
znači, bunika je kriva....http://www.index.hr/vijesti/clanak/saman-luka-hodak-mile-ce-biti-treci-hrvatski-predsjednik-slijedi-veliki-potres-u-hdzu-i-sdpu/467749.aspx

:bonk:

casio
30.12.2009., 12:51
plakat cemo svi za mesicem i njegovim otvaranjem arhiva i drzavnih tajni stranim spijunima.

A možda bude i zanimljivo, ako Josipović ili Bandić sad otvore Mesićeve arhive. Možda se Stipe baš toga boji. Kao da sad vidim kako noću u pidžami, iza vile u kanti pali papire.:D

T@nja
30.12.2009., 13:08
Mesic je neki dan, ne trepnuvsi :D, izjavio da je njegov financijski izvještaj o kampanji prošao i nezavisnu reviziju te da je dostupan na internetu. Zna li netko di se isti moze vidjeti? :kava:

Fikus09
30.12.2009., 13:11
E,takve volim,kad im takneš nekoga iz desničarskog čopora,odmah skaču u obranu:rofl::rofl:
Mene zajebe brzina a ne ONO i DSZ nauke:rofl::rofl:

Brzina, kažeš? I tako u svih tisuću i nešto postova? :rofl:

Cl@rks
30.12.2009., 13:27

Ti i hrvatski jezik kao Milan i engleski:kava:

Cl@rks
30.12.2009., 13:31
Cetnici za Josipovica! Koje li iznenadjenje! :s :lol:
A hoće li Miletov drugar koji ga mloooogo podržava,zapevati sa koleginicom (http://www.youtube.com/watch?v=iIZtoQHqFq8) na skupu u Metropoli?:confused:

Poštarko
30.12.2009., 13:36

Dečec,jel ti uopče znaš kaj si napisao.Vrijeđaš ljude koji misle svojom glavom,a ne penzijama i povlasticama kao ti.
Mod bi ti trebao odvaliti karton,onako od gušta.

Poštarko
30.12.2009., 13:51

Dečec,jel ti uopče znaš kaj si napisao.Vrijeđaš ljude koji misle svojom glavom,a ne penzijama i povlasticama kao ti.Konačno su zagrebčani skužili Bandića i zato je u ovim izborima Bandić u Zagrebu čista nula.

Fikus09
30.12.2009., 14:01
Nekoliko dobrih zapažanja prof. dr. Zdravka Tomca možete pročitati ovdje: http://www.katolici.org/dogadjanja.php?action=c_vidi&id=15751

Dragon ball
30.12.2009., 14:04
Nekoliko dobrih zapažanja prof. dr. Zdravka Tomca možete pročitati ovdje: http://www.katolici.org/dogadjanja.php?action=c_vidi&id=15751

Šteta što u toj grupi pola njih je glasalo za Josipovića :D

Fikus09
30.12.2009., 14:07
Zato i postoji drugi krug. ;)

sokre100
30.12.2009., 14:08
9. se vraćaju:mig:

Aha! Tu se varaš! Šminkeri su na kavicama teoretski za Josipovića ali su preveliki snobovi da propuste tako nešto veliko kao što je smučanje u Austriji radi nekavih izbora... Am I wrong or am I right?

Tod
30.12.2009., 14:09

Auuu. Evo predomislija san se. I ja ću unda glasat za Josipovića. :o

..sta se tako brzo presaltao?..mozda da onaj svooj povik "za dom spremni" presalta u "za ZAMP spremni" ili "za novcanik spremni"...a ljudi razgaljeni masu zastavama na njegovom koncertu,dok im suze teku u ocima"

:lol::lol::lol:

Ima negdje kakav link da odmah Tomsona dodam na Josipovićevu listu gdje će mu društvo činiti Stipe Mesić, Damir Kajin, Savo Štrbac i drugi "neprijatelji Hrvatskoga roda"? :lol:

E moji Tomsonovci :facepalm:, kad budete slijedeći put išli na koncerte tog velikog hrvatine, usklikujući "za dom spremni", imajte na umu jednu stvar...

Nema veće Hrvatske od Hrvatske kune. :s:s:s

Dragon ball
30.12.2009., 14:11
Zato i postoji drugi krug. ;)

U drugom krugu će na tvoju žalost opet Josipović dobit, a vidim ti to nevjeruješ, vjerovatno zato što nisi još punoljetan, ne možeš vidjeti istinu mozak ti se još mora razvit, da vidiš postotak od Bandića i Josipovića. pljuvanje po Bandiću medija i interneta ;)

milla karolina
30.12.2009., 14:11
Mesic je neki dan, ne trepnuvsi :D, izjavio da je njegov financijski izvještaj o kampanji prošao i nezavisnu reviziju te da je dostupan na internetu. Zna li netko di se isti moze vidjeti? :kava:

Ha Ha..da , di je to? inače, jedva čekam da ode u penziju, ajme što će biti ...bit je proaktivan iz mirovine, e da, pita mene jedna rodica došla iz austrije, došla malo doma i pita me ..pa jel i Mesić u kampanji za izbor predsjednika kad je tako aktivan..u obračunu s Bandićem..dobro neupučeni bi stvarno pomislili da je opet u kampanji...

Dragon ball
30.12.2009., 14:13

Ima negdje kakav link da odmah Tomsona dodam na Josipovićevu listu gdje će mu društvo činiti Stipe Mesić, Damir Kajin, Savo Štrbac i drugi "neprijatelji Hrvatskoga roda"? :lol:

E moji Tomsonovci :facepalm:, kad budete slijedeći put išli na koncerte tog velikog hrvatine, usklikujući "za dom spremni", imajte na umu jednu stvar...

Nema veće Hrvatske od Hrvatske kune. :s:s:s

TOD daj objasni tim desnićarima da su SDP-ovci čisti Hrvati da Thompson i o njima pjeva i da odraste ;)

sokre100
30.12.2009., 14:13
Dečec,jel ti uopče znaš kaj si napisao.Vrijeđaš ljude koji misle svojom glavom,a ne penzijama i povlasticama kao ti.Konačno su zagrebčani skužili Bandića i zato je u ovim izborima Bandić u Zagrebu čista nula.

Prvi krug ne znači ništa. Gusto je. Ne bi bilo toliko panike da nije gusto. Zašto meni u poštanski sandučić jučer stave Večernjak sa Josipovićem na naslovnici? Ej, badava novine. Što nisu to i prije radili? Pa ova silna paljba sa svih strana, od Mesića do medija u stranom vlasništvu. Mogla bi im se ta hajka obiti o glavu. Prozirno, jako prozirno...

Fikus09
30.12.2009., 14:15
U drugom krugu će na tvoju žalost opet Josipović dobit, a vidim ti to nevjeruješ, vjerovatno zato što nisi još punoljetan, ne možeš vidjeti istinu mozak ti se još mora razvit, da vidiš postotak od Bandića i Josipovića. pljuvanje po Bandiću medija i interneta ;)

Prvo, kad mi se već obraćaš, nauči razlikovati argumentaciju "ad hominem" od argumentacije - argumentima.

Drugo, nauči i pravopis. Zar u stožeru nisu mogli zaposliti pismenijeg i kulturnijeg agitatora?

Ovako samo nanose štetu onoj lignji. Što je načelno dobro pa te podržavam u naporima. ;)

Dragon ball
30.12.2009., 14:16
Prvi krug ne znači ništa. Gusto je. Ne bi bilo toliko panike da nije gusto. Zašto meni u poštanski sandučić jučer stave Večernjak sa Josipovićem na naslovnici? Ej, badava novine. Što nisu to i prije radili? Pa ova silna paljba sa svih strana, od Mesića do medija u stranom vlasništvu. Mogla bi im se ta hajka obiti o glavu. Prozirno, jako prozirno...

Opet bi ti lopove na vlasti srami se. Kada dođe neki dobar poput Josipovoća fin svi ga pljuvate vama paše lopovi poput HDZ-a sramota ste radite protiv nas Hrvata treba vas maknut iz Hrvatske...

promatrac
30.12.2009., 14:16
TOD daj objasni tim desnićarima da su SDP-ovci čisti Hrvati da Thompson i o njima pjeva i da odraste ;)

Umiveni Hrvati.

DEFENSE
30.12.2009., 14:17
Pa dolaze i, kajjaznam, Česi - kaj bumo i njima dali pravo glasa?! :rolleyes:

Jako bistro zaključivanje, nadam se da nije zarazno:cerek:

despot
30.12.2009., 14:17
Evo tko podupire "pravednog" Josipovića:

http://www.javno.com/hr-hrvatska/mesic-se-samo-informirao-za-kredit-kio-orahovici_288126

Svevišnji pravednik, poliglot, vicmaher, demokrat i najveći među narodima, sv. Stjepan Mesić koji se pojavljuje u svakoj aferi, da ne govorim o drugim djelima.

Dragon ball
30.12.2009., 14:18
Prvo, kad mi se već obraćaš, nauči razlikovati argumentaciju "ad hominem" od argumentacije - argumentima.

Drugo, nauči i pravopis. Zar u stožeru nisu mogli zaposliti pismenijeg i kulturnijeg agitatora?

Ovako samo nanose štetu onoj lignji. Što je načelno dobro pa te podržavam u naporima. ;)

Stožer me zaposlio hahahaha ovo je dobro :D

Sramotiš sa svojim glupim izjavama Hrvate sorry :kava:

Cl@rks
30.12.2009., 14:20
Šteta što u toj grupi pola njih je glasalo za Josipovića :D

I kaže drug Tomac,nakon nekoliko desetljeća traženja crvene niti (sa svojim gazdom a Stepinčevim krvnikom,Jakovom Blaževićem):

Milan Bandić nikada nije rekao ružnu riječ ni o predsjedniku Tuđmanu ni o hrvatskim braniteljima ni o smjenjenim i optuženim hrvatskim generalima.:cerek:

Pa najbolje da je i rekao,nakon što je od 1991-1995 bježao od Domovinskog rata kao Tomac od istine.
Inače,dezerterov veliki prijatelj (koji je od Bandića dobio 500m2 prostora na Trgu Bana Jelačića, uređenog gradskim novcem) Rade Šerbedžija je baš te 1991 u Vukovaru koji se još dimio,snimao srpski film "Dezerter". (http://www.dodaj.rs/f/1q/F7/2SRBdyb7/dezerter.jpg)

Fikus09
30.12.2009., 14:21
Sramotiš sa svojim glupim izjavama Hrvate sorry :kava:

Mislim da si me ipak pomiješao sa samim sobom. :kava:

Kladi
30.12.2009., 14:27
Am I wrong or am I right?

you are wrong!

bijeli tjedan je ove godine 2-9-01- tada je većina njih na snijegu, škola počinje 11.1...

ovi o kojima ti pričaš su ionako u manjini, dobro im je baš ih briga tko je predsjednik!

DEFENSE
30.12.2009., 14:30

Kakve veze imaju dodik i Bandić ili trkeljaš gluposti samo zato što nemaš pametno reči ili je jedna vrsta cvijeća pogodovala tome

Kladi
30.12.2009., 14:37
Am I wrong or am I right?

you are wrong!

bijeli tjedan je ove godine 2-9-01- tada je većina njih na snijegu, škola počinje 11.1...

ovi o kojima ti pričaš su ionako u manjini, dobro im je baš ih briga tko je predsjednik!

V_V
30.12.2009., 15:09
http://www.poskok.info/index.php?option=com_content&view=article&id=19892:zato-se-usrao-matija-&catid=173:nikola-zirdum&Itemid=221

Kakav balkanski šljam.
Poskoku smrviti glavu!

hsp1861
30.12.2009., 15:12
http://www.poskok.info/index.php?option=com_content&view=article&id=19892:zato-se-usrao-matija-&catid=173:nikola-zirdum&Itemid=221
Kakav balkanski šljam.
Poskoku smrviti glavu!
što li tek onda reći za index.yu :ne zna:

V_V
30.12.2009., 15:16
što li tek onda reći za index.yu :ne zna:

Isto to. Balkanski šljam.
Ali da ovakvi ljigavci pišu takve stvari o mom gradu i njegovim građanima, i da mi još biraju predsjednika nalik na sebe... neće ići.

hsp1861
30.12.2009., 15:17
Isto to. Balkanski šljam.
Ali da ovakvi ljigavci pišu takve stvari o mom gradu i njegovim građanima, i da mi još biraju predsjednika nalik na sebe... neće ići.
A u redu onda. To sam htio čuti :top:

Primitive
30.12.2009., 15:20
Naravno da ti to ne možeš vidjeti, ali mislim da oni koji su ugroženi šovinizmom imaju jaču referencu da kažu postoji li on ili ne, zar ne?

Dalje, nigdje nisam rekao da sam frustriran, ili da su svi recimo Zagrepčani takvi, čak dapače. Držim da je takva manjina, ali je glasna i medijski dominantna. Ni ta manjina me zapravo ne smeta, jer ona je frustrirana pa se iživljava s idejama pravde i pljačke, smeta me samo dvoličnost jer ta manjina se prodaje pod nekim uzvišenim idejama, a zapravo provodi sustavan šovinizam, ili kako bi neki rekli "urbani fašizam". Dvoličnost, to je ključ. Tebi je prvi refleks bio također potegnuti "naglasak" jer sam branio neke ideje s kojima se ne slažeš, možda je i nesvjesno, ali svejedno indikativno.

naglasak i registarska oznaka su banalni primjeri zbog kojih je neko mogao nastradati u nekom gradu i zato sam ih naveo. isto tako je mogla biti i nacija, majica ili boja kose. meni osobno to apsolutno nista ne znaci. osobito mislim da ti ne stoji ovo s idejama pravde i pljacke, jer to koristi apsolutno sve i jedan sudionik sve i jedne politicke rasprave, od brace cigana do komentatora na poskoku.

einstein je rekao da stvari treba gledati jednostavno, ali ih ne treba pojednostavljivati vise nego sto je moguce.

mediji sami po sebi nisu socijal demokraticni, oni su liberalni. liberalni su na svoj nacin, a to je prvenstveno da zastite svoj monopol vrhovnog sudca dobra i zla, koji moze optuzivati sve i svakog, a ne snositi nikakvu odgovornost za to. situacija je u hrvatskoj uvijek bila losa po tom pitanju, a s pojavom raznih rtlova i 24sata se dodatno pogorsala. ja iz svega toga ne zakljucujem da se stvorila jedna dominantna struja, svaka politcka opcija ih koristi koliko moze, a na kraju se sve svodi, bez obzira na ikakva politicka, regionalna opredijeljenja na pojedinacnu odgovornost svakog pojedinca s pristupom sredstvima javnog priopcavanja.

ti zapravo kad mi govoris da sam ja, i podsvjesno, potegao pitanje nekog tvog porijekla kao argument u raspravi, zato sto ja znam da odredjena skupina koja se temelji na porijeklu ili tkoznacemu uvijek tako reagira, ne govoris mi da sam "urbani fasist", nego mi govoris da sam glup. jer se ne radi tu o fasizmu, nego o obicnoj ljudskoj gluposti kad napadnes nekog koga ne poznas s necim sto si umislis. to ti je ponaosob.

e, ako to zaista mislis o meni, hvala ti ;)

Tomislav B
30.12.2009., 15:21
U zadnje vrijeme na netu se na više mjesta može pročitati da će se za Bandića glasati "iz inata".
Meni nije jasno prema kome se ti birači inate i zašto. Može li netko ovo objasniti?

Tod
30.12.2009., 15:21
Josipović
SDP, HNS, IDS, SDSS, HSLS, HSU, A-HSS, SDP-BIH, SBIH, Zelena lista, Ladonja, Stipe Mesić, Dragutin Lesar, Index.hr, TBF, Husein Hasanefendić Hus, Sandra Bagarić, Tamara Obrovac, Damir Urban, Goran Bare, Shorty, Savo Štrbac, Josipa Lisac, Ankica Lepej, Josip Kregar, Željko Vukmirica, Marijan Ban, Kemal Monteno, Branko Borković

Bandić
HSP-A.S., HDZ-BIH, SNSD, Boris Mikšić, Željko Kerum, Šemso Tanković, Zvonimir Vrančić (HDZ-ZD), Marko Ožić-Bebek (HDZ-MA), Ivica Pančić (SDP), Dnevni avaz, BUDRGZ (35kom), Zadarske braniteljske udruge (15kom), "Noćna mora", Prljavo Kazalište, Alka Vuica, Zdravko Mamić, Vlado Šola, Iva Majoli, Boris Novković, Ivana Brkljačić, John Hečimović, Rade Šerbedžija, Mirela Rupić, Željko Pervan, Mia Begović, Vlado Kalember, Danko Ljuština, Lucija Šerbedžija, Željka Udovičić, Predrag Petrović, Zlatko Vitez, Zlatan Zuhrić Zuhra, Šaman Luka Hodak

Lista se i dalje ažurira. :D

goldietrickz
30.12.2009., 15:28
Mali ispravak:

A to je ogromna razlika.

vasa opsjednutost Mesicem je fascinantna. svih vas 3 posto. :lol:

tema Josipovic ili Bandic, a oni, kompulsivno-opsesivno, o kome drugom nego o Mesicu.

V_V
30.12.2009., 15:32
Josipović
SDP, HNS, IDS, SDSS, HSLS, HSU, A-HSS, SDP-BIH, SBIH, Zelena lista, Ladonja, Stipe Mesić, Dragutin Lesar, Index.hr, TBF, Husein Hasanefendić Hus, Sandra Bagarić, Tamara Obrovac, Damir Urban, Goran Bare, Shorty, Savo Štrbac, Josipa Lisac, Ankica Lepej, Josip Kregar, Željko Vukmirica, Marijan Ban, Kemal Monteno, Branko Borković

Bandić
HSP-A.S., HDZ-BIH, SNSD, Boris Mikšić, Željko Kerum, Šemso Tanković, Zvonimir Vrančić (HDZ-ZD), Marko Ožić-Bebek (HDZ-MA), Ivica Pančić (SDP), Dnevni avaz, BUDRGZ (35kom), Zadarske braniteljske udruge (15kom), "Noćna mora", Prljavo Kazalište, Alka Vuica, Zdravko Mamić, Vlado Šola, Iva Majoli, Boris Novković, Ivana Brkljačić, John Hečimović, Rade Šerbedžija, Mirela Rupić, Željko Pervan, Mia Begović, Vlado Kalember, Danko Ljuština, Lucija Šerbedžija, Željka Udovičić, Predrag Petrović, Zlatko Vitez, Zlatan Zuhrić Zuhra, Šaman Luka Hodak

I jedan i drugi su skupili lijepu svitu propalica, narkomana i primitivaca, ali Bandićevi ipak gadnije zaudaraju.

#kocar#
30.12.2009., 15:36
Josipović

Bandić

Moramo pribrojiti i šamana iz Saborskog
http://www.24sata.hr/news/kralj-bunike-bubnjevima-priziva-bandicevu-pobjedu--/151793/

Makar
30.12.2009., 15:36
Josipović

Bandić

Oli Kemal Monteno ima hrvatsko državljanstvo?!

goldietrickz
30.12.2009., 15:41

Kakav balkanski šljam.
Poskoku smrviti glavu!

ocito postoji gori novinar od Matije Babica, a to je ovaj Zirdum. citam novine vec 20 godina intenzivno. sve novine, sve portale, sve... ovako bezveznog novinara bez imalo stila ili bilo cega smislenog, jos nisam vidio.

ko da citam neke forumase. u dlaku isto pise. ili oni pisu ko on...

Miroslav Lazanski je za ovog debila Zirduma, gigant novinarstva. prestrashno...

Okaš
30.12.2009., 15:42

Znam ja.

Na stranici "About blank".

Trebaju ti samo cvike za nevidljiva slova. :D

revolution
30.12.2009., 15:43
Djeca su život, ali i cvijeće života. I zato zaslužuju našu osobitu pažnju.

Moja izborna kampanja bit će radna. Uzorat ću Hrvatsku uzduž i poprijeko. A to znači da ću svaki dan biti na putu i susretati se ljudima od Iloka do Dubrovnika, od Dubrovnika do Čakovca i do Čakovca do Pule kako bih čuo njihova mišljenja i probleme s kojima se suočavaju. Na tom putu susretat ću i djecu. Njima želim pokloniti hrvatsku loptu. Poklon koji najviše vole i koji znači igru, zajedništvo, radost i zdravlje. I našu ljubav prema našoj djeci.
http://www.milanbandic.com/lopta.html

:rofl: premda bih se mogla kladit da je kineska

inače, čini mi se da je pacijent fakat sam pisao te tekstove:D

Tod
30.12.2009., 15:44
Moramo pribrojiti i šamana iz Saborskog
http://www.24sata.hr/news/kralj-bunike-bubnjevima-priziva-bandicevu-pobjedu--/151793/

Pa jesam već, eno ti ga zadnji kod Bandića. :D

Imam filing da ekipa iz stožera obojice gledaju ove liste i trude se svim silama ubacit neku poznatu facu, bez obzira ko to bio, kako bi njihova lista bila što duža. :lol:

Okaš
30.12.2009., 15:44
:lol:

Nema veće Hrvatske od Hrvatske kune. :s:s:bang: :(

A uberi ovog redikula. :lol: :rofl:

Primitive
30.12.2009., 15:45
http://www.milanbandic.com/lopta.html

:rofl: premda bih se mogla kladit da je kineska

inače, čini mi se da je pacijent fakat sam pisao te tekstove:D

Stvarno djeluje kao on :cerek:

Okaš
30.12.2009., 15:48
vasa opsjednutost Mesicem je fascinantna. svih vas 3 posto. :lol:

tema Josipovic ili Bandic, a oni, kompulsivno-opsesivno, o kome drugom nego o Mesicu.

Ne nego ću o Josipoviću. :D

Tod
30.12.2009., 15:50
:bang: :(

A uberi ovog redikula. :lol: :rofl:

Nisam ja taj koji je htio glasat za Bandića, pa se predomislio i glasat će za Josipovića kad je čuo da će veliki hrvatina Tomson glasat za novac, a ne za Hrvatsku. :lol:

suzi86
Da li je netko gledao sinoć Z1?Gost je bio Slaven Letica.Na upit za mišljenje o Josipoviću i Bandiću kao dvojici kandidata za budućeg predsjednika,nemalo sam se iznenadila....Žao mu je što je bitku u utrci izgubio Vidošević,jer ga je smatrao najsposobnijim....a za sadašnje kandidate nije naveo niti riječ hvale:confused:
....Doista me je iznenadio...

goldietrickz

:lol: :s

dakle, tema se zove Josipovic ili Bandic. vas 3 posto hrvatskog pucanstva, i tu ce te temu iskoristiti za pljuvanje po Mesicu. :s

Okaš
30.12.2009., 15:51
Nisam ja taj koji je htio glasat za Bandića, pa se predomislio i glasat će za Josipovića kad je čuo da će veliki hrvatina Tomson glasat za novac, a ne za Hrvatsku. :lol:

Čekaj... :misli:

Znači ti se ZBILJA ne zajebavaš???!!! :confused:

:bang:

Okaš
30.12.2009., 15:51
:lol: :s

dakle, tema se zove Josipovic ili Bandic. vas 3 posto hrvatskog pucanstva, i tu ce te temu iskoristiti za pljuvanje po Mesicu. :s

revolution
30.12.2009., 15:55
samo mali podsjetnik:o:D

HTV1 30.12.2009. 20:10
PREDSJEDNIČKI izbori - 2. krug, sučeljavanje
HTV u drugom izbornom krugu sučeljava Ivu Josipovića i Milana Bandića.
Voditelj: Branimir Bilić

Novatv, srijeda, u 21:45 h
Utrka za mjesto na Pantovčaku se nastavlja. Prvi put predsjednički kandidati Ivo Josipović i Milan Bandić suočit će se licem u lice u izbornoj emisiji Nove TV. Josipović i Bandić koji su među dvanaest kandidata osvojili najviše glasova za predsjednika Republike Hrvatske, jedini su dobili priliku za drugi krug izbora koji će se dogoditi 10. siječnja. 'Predsjedničku utrku' Nove TV u kojoj ćemo vidjeti sučeljavanje kandidata SDP-a Ivu Josipovića i nezavisnog kandidata Milana Bandića vodit će i ovaj put ugledni politički novinar Mislav Bago. Gledatelji imaju priliku saznati iz prve ruke koje su glavne razlike između ova dva oponenta, što imaju za poručiti svojim biračima, ali i koje su ključne poruke koje će međusobno razmijeniti predsjednički kandidati Josipović i Bandić.

goldietrickz
30.12.2009., 15:56

samo nastavi. okp. :D a da otvoris temu o Mesicu? to bi valjda bilo logicnije da se prica o Mesicu... na temi o Mesicu. :lol:

jaki ste. 3 posto fala Bogu dragome...