PDA

View Full Version : Cuckold hotwife odnos

stranice : [1] 2 3 4

edvard
01.01.2010., 00:55
komentari?iskustva? ja sam u ozbiljnoj vezi i napokon na moj nagovor smo započeli cuckold odnos...moja bolja polovica se viđa s drugim frajerima,meni sve prepričava,tu i tam sve snimi pa mi pokazuje...neznam da li je to normalno ali mene to užasno pali..kad se sprema van ja joj pomažem,nagovaram ju na što veće pete,kraću minicu...da li neko ima sličnih iskustava?????pišite...jeli to uopće normalno??

-SOMEBODY-
01.01.2010., 01:21
Nije normalno, ti si prokleti čudak, idi se liječi.

Sretna Nova godina.

haram
01.01.2010., 02:06
Po meni i Kinseyu je normalno, samo ti si Edi usto i mazohist kad otvaras ovdje takvu temu... navalice sve sami doktori profesori psihologije i psihijatrije sa dijagnozama... ali dobro, nisi od jucer valjda...

Sretna Nova !

StetoCina
01.01.2010., 03:04
ne znam, morao bi spavati sa tvojom zenom da provjerim.

ministar
01.01.2010., 10:01
a pruža li tvoja supruga tebi isto takvo zadovoljstvo?

kiss me
01.01.2010., 12:30
a pruža li tvoja supruga tebi isto takvo zadovoljstvo?

S obzirom na njegov fetiš - garant je impotentan :kava:

Matt
01.01.2010., 12:31
komentari?iskustva? ja sam u ozbiljnoj vezi i napokon na moj nagovor smo započeli cuckold odnos...moja bolja polovica se viđa s drugim frajerima,meni sve prepričava,tu i tam sve snimi pa mi pokazuje...neznam da li je to normalno ali mene to užasno pali..kad se sprema van ja joj pomažem,nagovaram ju na što veće pete,kraću minicu...da li neko ima sličnih iskustava?????pišite...jeli to uopće normalno??

Ma normalno je to, ništa ne brini. Događa se mnogima i svatko se uzbudi. Nekom pukne živac, nekome se više ne diže tako skoro, nekom tlak skoči, a netko dobije čir na želucu.
Ti si sad dobro pripremljen za svaku nuspojavu i bit će sve OK :D

Septembar
01.01.2010., 12:34
to je bas hot :mig:

Matt
01.01.2010., 12:50

Pa valjda jest uspaljujuće, no pametno je sadržati samopoštovanje inače takva veza može puknut ili završit vrlo ružno.

TommyLeeJones
01.01.2010., 12:56
to je hot, samo malo cura pristaje na to :mig:

bub@chii
01.01.2010., 21:56

normalan si :rolleyes:
al ono "ozbiljna veza" :lol: :lol::lol::lol::lol:
samo nekuzim kakve koristi,mozes sam bolest neku pokupit.. :kava:

Ninell
01.01.2010., 22:06
normalan si :rolleyes:
al ono "ozbiljna veza" :lol: :lol::lol::lol::lol:
samo nekuzim kakve koristi,mozes sam bolest neku pokupit.. :kava:

i onda kad ti kita odpadne nemoj napravit temu,:"što se to dogodilo sa mojom kitom?a bio sam dobar dečko!"::kava:

Anabella28
01.01.2010., 22:11

Iz ženske perspektive joj zavidim! :)

denisv
01.01.2010., 22:13

...otis`o si u kurac....:rofl:

pelosi
02.01.2010., 07:51

Evo ja imam nešto takvog iskustva mene to strašno pali i uzbuđuje , moja partnerica to meni povremeno priušti jako smo dugo razgovarali o tome dok je pristala na tako nešto , ona se tako dopisuje s nekim tipom razmjenjuju sexy poruke pa kad sve dogovore izađe s njim i poševi se. Kad se vrati meni sve prepričava koko je bili što je on radio njoj a što ona njemu i mene to strašno uzbuđuje , volim osjeti miris drugog muškarca na njoj. Uglavnom to učini s muškarcem kojeg i ja poznajem ali on ne zna pa čak i ne sumnja da ona meni to sve u detalje isprića .
Bila to boles ili ne meni se to jako sviđa uzbuđuje me i uživam u tome !

Lord Byron
02.01.2010., 07:56
...

...uživam u tome !

Jednako kao i u trollanju i razgovoru sam sa sobom? :kava:

Maza_
02.01.2010., 08:51
Kužim ja ovo dok ti netko više nije baš tak hot, pa moraš nešto poduzeti...

al izjave ''volim osjetiti miris muškarca na njoj'' i ''to je obično neki frajer kojeg ja znam'' mi opasno vuku na pedera :lol:

leptirica 2
02.01.2010., 09:19
komentari?iskustva? ja sam u ozbiljnoj vezi i napokon na moj nagovor smo započeli cuckold odnos...moja bolja polovica se viđa s drugim frajerima,meni sve prepričava,tu i tam sve snimi pa mi pokazuje...neznam da li je to normalno ali mene to užasno pali..kad se sprema van ja joj pomažem,nagovaram ju na što veće pete,kraću minicu...da li neko ima sličnih iskustava?????pišite...jeli to uopće normalno??I mene bi palilo da me muž lansira kod nekog dobrog pastuha..normalan si..ne bi bio normalan da je nedaš drugome..jer bratski je dijeliti:D

Ruana
02.01.2010., 09:29

potpis! :kava:

Don_Homer
02.01.2010., 11:24
Nit je peder, nit mu je veza losa, nego bas obratno. To i mozes raditi jedino s nekim u koga imas apsolutno povjerenje i koga jako volis.
Ma...imate pravo vi normalni..nabijajmo rogove partnerima iza ledja, to je kul. :)

user_name
02.01.2010., 12:30
Tko voli nek izvoli :ne zna:
Al ja bi prije umro nego poticao svoju partnericu da ide nekom drugom, i da onda još uživam u tome :Pop:

Margery Daw
02.01.2010., 13:44
Nit je peder, nit mu je veza losa, nego bas obratno. To i mozes raditi jedino s nekim u koga imas apsolutno povjerenje i koga jako volis.
Ma...imate pravo vi normalni..nabijajmo rogove partnerima iza ledja, to je kul. :)

a to su inace jedine opcije :D u ljubavnom odnosu za nas "normalne"

on nek si sam mirise muskarca kad to vec zeli ali 'vako se postavljati iznad nas male raje koji nerazumijemo ultimativnu ljubav :rolleyes: u kojoj svoju dragu saljes iz svog kreveta da bi ti svrsio u nekom drugom denzitetu

da, zbilja velika sveprozimajuca ljubav

edvard
04.01.2010., 14:03
Stvar je u tome da mnoge ova tema pali gledati dragu s drugim dok je jebe ili djevojke koje bi isprobale sex s nekim drugim bez neke loše savijesti da varaju partnera,jer ovo nije prevara.
Mnogi o tome maštaju samo što se izgleda srame javno o tome pisati.

edvard
04.01.2010., 14:05
to je hot, samo malo cura pristaje na to :mig:
Malo cura pristaje na to?Pomaziti se s curom ili drugim muškarcem??:rolleyes:

edvard
04.01.2010., 14:05
Ma...imate pravo vi normalni..nabijajmo rogove partnerima iza ledja, to je kul. :):top:

-klitschko-
04.01.2010., 14:17
Možda napaljujuće za zamislit, al da volim tu osobu i da sam u ozbiljnoj vezi - no way!
Ne znam jel čudno ili nije, danas više niš nije čudno... Ima hrpa parova koji traže da im j.curu/ženu... Ne, nisam probao, al čuo. Veli mi lik, meni nije bed, ja odem i skraram mu trebu. Kaže, većinom se liku nemre dignut ili mu je to napaljujuće pa drka ili ode u drugu sobu i čeka da završiš...

Jedino kaj bi mene tiltalo je da mene neko ne skara..

leon23
04.01.2010., 14:17
a jebate kad smo bili klinci i nismo imali pljuga onda bi ono po partizanski....svako po dva dima.....ali jebate curu jos nisam djelio s nikim....:ne zna:

ako zna mozda je i fora.....i napaljujuce.....nisu crnogorci djaba izmislili crnogorskog kuma.......:rofl::rofl:

florijan31
04.01.2010., 14:19
edo povalil bum ti ja curu pa cu onda analizirati kako se osjecas :D

Anubisova Robinja
04.01.2010., 14:28
U teoriji - vrlo, vrlo primamljujuće/napaljujuće šta već...ali za praksu nekako i nisam :ne zna:

alight_lady
04.01.2010., 14:50
zavidim vam. :D

florijan31
04.01.2010., 14:52
Mogu i ja neku povalit a nek si ona zamišlja da ju je muz nagovoril na to :D

Hunter 1911
04.01.2010., 14:57
Kužim ja ovo dok ti netko više nije baš tak hot, pa moraš nešto poduzeti...

al izjave ''volim osjetiti miris muškarca na njoj'' i ''to je obično neki frajer kojeg ja znam'' mi opasno vuku na pedera :lol:

Bolje da onda odu i poševe frajera. Barem će se riješit posrednika/ce :rofl::rofl:

Krajakovic
04.01.2010., 14:58

Razgovarali jesmo o tome ali nismo dovoljno hrabri za realizaciju tako necega! Jako primamljivo zvuci! Ali samo ako oboje to izvode! Barem s moje strane!

edvard
04.01.2010., 15:35
edo povalil bum ti ja curu pa cu onda analizirati kako se osjecas :D
bukvalac..ne radi se o tome.

edvard
04.01.2010., 22:19
Razgovarali jesmo o tome ali nismo dovoljno hrabri za realizaciju tako necega! Jako primamljivo zvuci! Ali samo ako oboje to izvode! Barem s moje strane!
stvar dogovora.

Morena...
05.01.2010., 07:39

Potpisujem!
Muž i ja imamo takav odnos. Oboje uživamo u tim igricama...
Osjećaj povjerenja i privrženosti među partnerima u takvom odnosu je fenomenalan i nepoznat onima koji to nisu u stanju. Zato to i nije za svakoga.

Ne obaziri se na one koji ti kažu da nisi normalan. Itekako si normalan.

white panties
05.01.2010., 08:01
blago njoj.
zasto ja nikada ne sretnem takvoga muskarca koji bi zelio da me podijeli sa jos nekim meni privlacnim mladim pastuhom?
cini se da ih uglavnom susrecu one kojima je to odbojno.:)
po mom misljenju takve igrice su za nas malo rafiniranije.

mahatma_tesla
05.01.2010., 08:38
Mislim da je u ljudskoj prirodi biti ljubomoran, zato mislim da ti nije dovoljno stalo do cure ili do bilo čega općenito.
Ako se oboje slažete u vezi toga to je super, jer ste slični i "veza" vam može uspjeti.

Mellanthero
05.01.2010., 08:51
To je najbolje kad je obostrano. Preporučljivije ipak za predbračne veze ili ljubavničke veze.
Dakle centar svega je imati partnera (partnericu) pred kojima se iznosi sve i kako smo s nekim bili i to na neki način čini peting i uzbuđenje toj vezi. Čak je moguće da ona pronalazi žene za svog partnera, a on pronalazi partnere za nju. Time igra dobiva još jaču dimenziju. Kod mnogih ovakve kombinacije ipak opstaju samo na razini mašte kao što je ostalo između mojih partnerica kojima se svima to činilo vrloooo uzbudljivo i mene. U svakom slučaju povjkerenje je ovdje strašno bitan faktor....

edvard
05.01.2010., 23:40
blago njoj.
zasto ja nikada ne sretnem takvoga muskarca koji bi zelio da me podijeli sa jos nekim meni privlacnim mladim pastuhom?
cini se da ih uglavnom susrecu one kojima je to odbojno.:)
po mom misljenju takve igrice su za nas malo rafiniranije.
mozda je problem sto mnogi jos uvijek razmisljaju kao balkanci,a znam da mastaju o tome da gledaju kako im se draga s drugim mazi.

tulipancica
05.01.2010., 23:52
E ja bih sad zamolila vas kojima je to prelijepo oslobadjajuce iskustvo da podjelite to i sa nama... evo pokusacu da shvatim...
Sta vas tacno tu uzbudjuje,u cemu je ta nit?
nikad mi tako nesto nije palo na pamet ,niti ce kad nije do sad...
ne treba mi dozvola da radim sta zelim,ako zelim nekog drugog sigurno necu ostajat sa sadasnjim partnerom...

kakva je to ljubav?

ministar
06.01.2010., 11:32
E ja bih sad zamolila vas kojima je to prelijepo oslobadjajuce iskustvo da podjelite to i sa nama... evo pokusacu da shvatim...
ne treba mi dozvola da radim sta zelim,ako zelim nekog drugog sigurno necu ostajat sa sadasnjim partnerom...

kakva je to ljubav?

vremenom neke stvari postanu monotone pa ljudi nalaze i spoznaju neke druge načine koje im izgledaju primamljivo i napaljujuće ali prije svega mislim da u vezi mora postojati obostrano pristajanje da bi se iste realizirale i to uz puno povjerenje.To je dvosjekli mač ljudi moji ako ste imalo iskompleksirani,nemate baš ful povjerenja u partnera.pokušavate spasiti vezu pa jedno ili drugo u vezi nagovara drugog da tako nešto izvedu u svrhu spašavanje veze,ako ste preljubomorni i ako nemožete prožvakat takvo nešto...da neduljim mnoge veze propadaju zbog ovakvih odluka.
Oni koji ustraju vjerujem da im se veza produbljuje i ojačava, a tek nakon toga mogu samo razmišljat koliko je takav par "jak" jer oni se i dalje vole i djele svoje najintimnije fantazije(i trenutke koje su proveli sa drugima) koje ostali ni u snu nisu u stanju podijeliti sa svojim partnerom i puštaju da sexualni život ostane u kolotečini u kojoj se nalazi...ima puno ograda u našem odgoju koje nas sputavaju i ograničavaju u mnogim stvarima pa tako i što se tiče seksualnog života

Tulipančice kažeš da ti nije potrebna dozvola...pa šta bi ti bilo bolje - da tipu s kojim si u vezi nabijaš rogove radeći nešto njemu iza leđa? ...znajući šta rizikuješ zbog toga i onda pretvaranje muljaža kao sastavni dio života s tim tipom - ta veza je po mom već pukla ili da ti sa punim povjerenjem i dopuštenjem tvog dragog partnera odradiš nešto za što nećeš biti osuđena,odbačena prozvana kurvom i što ćeš dalje kroz život poživljavati kroz prepričavanje i sjećanje(ljepe uspomene uz svog dragog)

previše je za pisati o svemu što se tiče ove teme...samo sam malo zagrebao po površini

Don_Homer
06.01.2010., 11:50
Vecina ljudi zivi u okvirima i ne zele ni proviriti izvan toga. Zato to ne rade.
Jos jedna od stvari da bi si mogli reci da su moralni i odani drustvu, a time i bolji od drugih.

edi_bosanceros
06.01.2010., 11:57
Vecina ljudi zivi u okvirima i ne zele ni proviriti izvan toga. Zato to ne rade.
Jos jedna od stvari da bi si mogli reci da su moralni i odani drustvu, a time i bolji od drugih.

bilo kakvo svrstavanje u torove ili okvire je pogresno
ne postoji neka kolektivna svijest koja cini da neko pripada ili ne pripada "vecini ljudi"
stereotipi postoje...razlog poznat

TommyLeeJones
06.01.2010., 13:30
koja cura bi htjela probati takav odnos? :mig:

kad mi je vec oglas na US sa tom ponudom obrisan

u prolazu
06.01.2010., 13:37
komentari?iskustva? ja sam u ozbiljnoj vezi i napokon na moj nagovor smo započeli cuckold odnos...moja bolja polovica se viđa s drugim frajerima,meni sve prepričava,tu i tam sve snimi pa mi pokazuje...neznam da li je to normalno ali mene to užasno pali..kad se sprema van ja joj pomažem,nagovaram ju na što veće pete,kraću minicu...da li neko ima sličnih iskustava?????pišite...jeli to uopće normalno??Sve je savrseno normalno...naravno, vasa veza ce se raspasti kroz koju godinu, a mozda i prije..:ne zna:

eleuthera
06.01.2010., 14:56
Normalno je ako je vama normalno. :)
Ako ste oboje pristali na to, bez nekih ucjena i nagovaranja, onda ne vidim problem. :ne zna:

Kao što je netko već napisao, za takav 'odnos' treba mnogo povjerenja. Za ljubav (u klasičnom smislu) nisam sigurna. :D

marjuci
06.01.2010., 15:24
Normalno je ako je vama normalno. :)
Ako ste oboje pristali na to, bez nekih ucjena i nagovaranja, onda ne vidim problem. :ne zna:

Kao što je netko već napisao, za takav 'odnos' treba mnogo povjerenja. Za ljubav (u klasičnom smislu) nisam sigurna. :D

vidim da se ovdje na forumu često upotrebljava riječ "normalno" ,a moje mišljenje je pogotovo u sexu,da je normalno ono što se sviđa vama kao paru.
Znači ono što vi OBOJE volite je normalno,napisao nam velikim slovima oboje jer podrazumijeva se da neradite nešto bez znanja partnera jer to onda nije normalno.
Evo jedne stvari koja meni nije normalna a to je da dosta parova,bilo muški bilo ženski dio nakon 5,6 godina veze/braka još uvijek nije priznao dragom/dragoj što je/ga pali?!

Leon111
06.01.2010., 16:27
komentari?iskustva? ja sam u ozbiljnoj vezi i napokon na moj nagovor smo započeli cuckold odnos...moja bolja polovica se viđa s drugim frajerima,meni sve prepričava,tu i tam sve snimi pa mi pokazuje...neznam da li je to normalno ali mene to užasno pali..kad se sprema van ja joj pomažem,nagovaram ju na što veće pete,kraću minicu...da li neko ima sličnih iskustava?????pišite...jeli to uopće normalno?? pale nas iste stvari,naime ja i supruga smo več jako dugo u tome,brak nam funkcionira bez problema,a sex nakon tih iskustva sve bolji i bolji,a i mslim da je prolazna faza naše mašte,zato uživajte dok traje.

nudistOne
07.01.2010., 11:43
pale nas iste stvari,naime ja i supruga smo več jako dugo u tome,brak nam funkcionira bez problema,a sex nakon tih iskustva sve bolji i bolji,a i mslim da je prolazna faza naše mašte,zato uživajte dok traje.

Jedan kolega kolege,ima takav odnos sa zenom vec 10 godina...pocelo je jos dok su bili u vezi,i sve je ok funkcioniralo..nakon par godina se udali i jos uvijek su zajedno,al vise ko prijatelji nego bracni par..ona svoje ljubavnike sad dovodi kuci,i vise ni ne pita muza dal je to ok,ili ne...a brijem i da se ne sexaju vise...uglavnom,sad je i on poceo to prakticirati,i bas me zanima kak bu to sve dugo potrajalo... ko voli nek izvoli...:kava:

Leon111
08.01.2010., 10:56
Jedan kolega kolege,ima takav odnos sa zenom vec 10 godina...pocelo je jos dok su bili u vezi,i sve je ok funkcioniralo..nakon par godina se udali i jos uvijek su zajedno,al vise ko prijatelji nego bracni par..ona svoje ljubavnike sad dovodi kuci,i vise ni ne pita muza dal je to ok,ili ne...a brijem i da se ne sexaju vise...uglavnom,sad je i on poceo to prakticirati,i bas me zanima kak bu to sve dugo potrajalo... ko voli nek izvoli...:kava: tako je to kod njih,a kod nas je ta faza vjerovatno i prošla,uglavnom za takvim stvarima imamo največu potrebu u ljetnim mjesecima,pa nečemo pretjerivat,za sve moraju postojat granice,pogotovo zato što prije svega poštujemo jedno drugo.

Don_Homer
08.01.2010., 11:27
Ako to postane nacin zivota, onda je game over za vezu prije ili kasnije.
Ako je povremena zabava, onda je veza jos bolja i jaca.

izotonik69
08.01.2010., 12:21
ak imaš homere koju na lageru koja to dopušta, eto ručka za tebe rista moj ;)

sve su to priče i pričice. trojac učvrščava, swingeraj učvršćava orgije učvrščavaju bla bla...no od svih koji su to kombinirali ne znam one koji još egzistiraju. ako i egzistiraju onda je to pakao a ne egzistencija. pa tak da učvrščivanje nije baš tako jako kako se čini. naravno da ima onih s tvrdim želučekima kao i što ima onih koji jedu drek i pišaju si u usta, no koliko svatko od nas takvih zna?

maštanje je jedno no reala je drugo. osim psihološkog efekta, tu su još raznorazni problemi vezani uz mjenjanje partnera. pogotovo na taj način. ne znam...bajke su to sve...bajke za odrasle..i one koji se tome nadaju postati :kava:

Leon111
08.01.2010., 15:47
ak imaš homere koju na lageru koja to dopušta, eto ručka za tebe rista moj ;)

sve su to priče i pričice. trojac učvrščava, swingeraj učvršćava orgije učvrščavaju bla bla...no od svih koji su to kombinirali ne znam one koji još egzistiraju. ako i egzistiraju onda je to pakao a ne egzistencija. pa tak da učvrščivanje nije baš tako jako kako se čini. naravno da ima onih s tvrdim želučekima kao i što ima onih koji jedu drek i pišaju si u usta, no koliko svatko od nas takvih zna?

maštanje je jedno no reala je drugo. osim psihološkog efekta, tu su još raznorazni problemi vezani uz mjenjanje partnera. pogotovo na taj način. ne znam...bajke su to sve...bajke za odrasle..i one koji se tome nadaju postati :kava: apsolutno se slažem s tobom,pravi pakao,zato ja imam čir na želučeku:amen:

crni macor
08.01.2010., 15:53

hoces s nama podijelit neku njezinu dogodovstinu ili...? :kava:

Ero Dero
08.01.2010., 16:43
Je li to normalno ili nije, nije ni vazno. Samo moras sa sobom biti jasan da li ikada mislis sa tom djevojkom ista ozbiljno jer ce ti tada to zasmetati.

Kako ja na to gledam, ti nju ne bes ni pare i njena jedina svrha u tvom zivotu je da ona glumi fufacu koja se okolo jebe i snima da bi to tebe napaljivalo. Ja to iskreno ne bih nikada mogao uraditi niti biti sa takvom osobom, ali dok tebe to napaljuje a njoj to ne smeta, sve je u redu. Samo se nadam da ovo neces pokusavati sa djevojkom koju mislis zeniti. ;)

d@nchy
08.01.2010., 17:26
Potpisujem!
Osjećaj povjerenja i privrženosti među partnerima u takvom odnosu je fenomenalan i nepoznat onima koji to nisu u stanju. Zato to i nije za svakoga.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: (smijem se al zapravo plačem)

Samo mi nije jasno koga ti zavaravaš ?sebe ili njega??

Ti sebe smatraš normalnom osobom?

Pa vi ste ljudi nenormalni, nastrani, SVI koji prakticirate takve gadosti i još ih pokušavate opravdat nekakvom normalnošću???:eek: :(

Jao, kako je žalosno kad čovjek umjesto da je gospodar svojih nagona, nagon zagospodari čovjekom i čini od njega životinju.

Nadam se da oni koji pate od takvih sklonosti, će potražiti profesionalnu pomoć jer prije ili poslije ćete shvatiti da vam se život pretvorio u pakao. Trust me:mig: Nije ovo prva takva priča koju čujem. Nažalost.
Ali eto danas je poremećenost poprimila neslućene razmjere........ a pogotovo su evoluirali načini opravdavanja iste.

Čovjek je rob svojih nagona. :(

misho-pisho
08.01.2010., 18:22

Pa vi ste ljudi nenormalni, nastrani, SVI koji prakticirate takve gadosti i još ih pokušavate opravdat nekakvom normalnošću???:eek: :(

Jao, kako je žalosno kad čovjek umjesto da je gospodar svojih nagona, nagon zagospodari čovjekom i čini od njega životinju.

Nadam se da oni koji pate od takvih sklonosti, će potražiti profesionalnu pomoć jer prije ili poslije ćete shvatiti da vam se život pretvorio u pakao. Trust me:mig: Nije ovo prva takva priča koju čujem. Nažalost.
Ali eto danas je poremećenost poprimila neslućene razmjere........ a pogotovo su evoluirali načini opravdavanja iste.

Rigid(a)n(a) si! Prema takvima volim biti grub u sexu. A najčešće se na kraju i njima svidi. Volio bih te napasti udom u usta...

ministar
08.01.2010., 20:31

daj molim te....svrši već jednom...
u tim stvarima ima od smetlara do saborskih zastupnika, a ja osobno poznam čovjeka koji te stvari upražnjava već 40 godina i koji mi je dao puno primjera iz svog života ..što se tiče braka...jak su par i teško im tko može nauditi pričom..baljezganjem,ogovaranjem itd jer su zajedno u tome i uvijek jedno drugo pokriva ako nešto iskrsne..
i nemoj pljuvat po nikome jer neznaš šta će tebe zadesiti za 10 god. i kako ćeš razmišljati

životinje rade to nagonski a mi ljudi iz užitka tu je razlika koja se nemože uspoređivati

jedno pitanje svima vama: šta je normalnije ..ovo što ovaj par radi ili recimo swinganje ili da neko vata male djevojčice ili dječake i da ih prisiljava..ili je silovanje možda normalno....ma dajte pustite ljude da uživaju i onako od toga vama ni u džep ni iz džepa

tulipancica
08.01.2010., 20:42
Pa ne vidim neku bitnu razliku izmedju swingera i ovoga... i jedno i drugo mi je degutantno... jer da mi je to ok sigurno ne bih imala partnera... zasto se ogranicavati... a zaboga koji prosjecni muskarac me ne bi volio ,ja cu kuvat cistit prat,radjat klince i dalje izgledat ko top model i jos da mu aminujem da jebe sve sto mu se svidi,i onda jos da mi prica... i da, ja jos treba da se osjecam onako mocnom jer zaboga on je moj muskarac... totalno devijantno razmisljanje po meni...

a molim vas nemojte to ubacivat u isti kos sa pedofilima i silovateljima... to mi samo govori o vasem iskustvu i intiligenciji..

InterMezzo
08.01.2010., 20:44
A da ona pocne naplacivat te svoje posjete pa da upotpunite malo i kucni budzet? Zasto da ne, jednim udarcem dvije muhe? :D

Bushi no nasake
08.01.2010., 20:54
pale nas iste stvari,naime ja i supruga smo več jako dugo u tome,brak nam funkcionira bez problema,a sex nakon tih iskustva sve bolji i bolji,a i mslim da je prolazna faza naše mašte,zato uživajte dok traje.
Neznam kako to uspijete podnijeti...ok za fantaziju je uredu.
Ali ja nemogu podnit da mi se cura druži nasamo u kući s tipom za kojeg sigurno znam da se loži na nju. A ona kao mlada naivna :blabla:
Nemogu shvatiti takav sklop ljudi koji uživaju u tom da mu neko drugi kreše voljenu osobu:ne zna:.
Meni je to pomalo bolesno :ne zna:

ministar
08.01.2010., 21:50
tulipancice kao i svi ostali imaš pravo na svoje mišljenje ..ja te neželim vrijeđati niti se posebno razjašnjavati s tobom...nepoznaš me i nemoj molim te...našli se neki i pljuju po temi...tebe kao ni ostale pa tako ni mene nije briga tko će se s kim kresat,kako i gdje pa tako na nama nije da pljujemo jedni po drugima već da iznesemo svoje "mišljenje" ...njegova tema je meni "normalna" i sve 5... nek ljudi uživaju...odrasli su...sami snose posljedice svojih postupaka i to je normalno.

a molim vas nemojte to ubacivat u isti kos sa pedofilima i silovateljima... to mi samo govori o vasem iskustvu i intiligenciji..

dao sam samo primjer zašto nepljuvati njegovu temu kad postoje i puno gore stvari u rl ...pročitaj ponovo...:mig:

edvard
12.01.2010., 11:45

kakva je to ljubav?
Da te ja pitam zar nije bolje ovako imati iskren odnos,nego da varamo jedno drugo iza ledja?

edvard
12.01.2010., 11:55
Evo ja imam nešto takvog iskustva mene to strašno pali i uzbuđuje , moja partnerica to meni povremeno priušti jako smo dugo razgovarali o tome dok je pristala na tako nešto , ona se tako dopisuje s nekim tipom razmjenjuju sexy poruke pa kad sve dogovore izađe s njim i poševi se. Kad se vrati meni sve prepričava koko je bili što je on radio njoj a što ona njemu i mene to strašno uzbuđuje , volim osjeti miris drugog muškarca na njoj. Uglavnom to učini s muškarcem kojeg i ja poznajem ali on ne zna pa čak i ne sumnja da ona meni to sve u detalje isprića .

:top:

lažni branitelj
12.01.2010., 11:55

I mene bi palilo da me muž lansira kod nekog dobrog pastuha..normalan si..ne bi bio normalan da je nedaš drugome..jer bratski je dijeliti:D

potpis!

zavidim vam. :D

ma vidi, vidi:rofl:počele su se javljati...ccc...:rofl:..malo smo si zločesti je li?...:rofl:i ti leptirice?:rofl:..ccc...hehe

ako ima toliko žena kojima to nekim čudom ne bi smetalo, hm zamisli to , ne bi im smetalo ševiti se s drugim dok muž gleda....zanima me gdje su sve one žene koje bi se palile da gledaju kako im dečko divlje troši neku drugu curu...:rofl:nemojte mi reći da je to neka moja maštarija...pa što...kako netko kaže bratski je dijeliti....ili ste stvarno tako licemjerne...:mad:

Faca5
12.01.2010., 12:01

Ja ne bih mogao podnijeti da netko trpa moju ženu, ali tko voli nek izvoli... :top:

Evo ti ovdje forum specijaliziran baš za takav odnos pa možeš vidjeti što ekipa priča:
http://ourhotwives.org/forum/

tulipancica
12.01.2010., 12:03
dao sam samo primjer zašto nepljuvati njegovu temu kad postoje i puno gore stvari u rl ...pročitaj ponovo...:mig:

Ne dijelimo isti smisao za logiku ...

I ne znam po cemu vidis da "pljujem" temu.. samo se ne slazem ...
A iskreno malo me nervira sto pisete o tome kao o necem najnormalnijem i po vama mi koji ipak drugacije mislimo smo sta? nezreli, neiskusni zatvoreni.. :rofl:

ma daj...

:lol:

lažni branitelj
12.01.2010., 12:07
Ja ne bih mogao podnijeti da netko trpa moju ženu, ali tko voli nek izvoli... :top:

Evo ti ovdje forum specijaliziran baš za takav odnos pa možeš vidjeti što ekipa priča:
http://ourhotwives.org/forum/

bolesno....zanimljivo i napaljujuće ali bolesno.mislim da bi mi se svidilo...mislim trošiti nečiju curu...napaljuje me njena napaljenost da se ševi s dvojicom u kratkom razmaku.:cerek:ok moram prizanti da sam tipični licemjer u ovom pitanju; rado bih trošia tuđu ali svoju ne dam!:ne zna::cerek:jebi ga!takav sam!:cerek:ubijte me!:cerek::rofl:

Faca5
12.01.2010., 12:13
Je, potrošio bih i ja tuđu ali svoju ne bih dao :rofl: :cerek:

tulipancica
12.01.2010., 12:17
Da te ja pitam zar nije bolje ovako imati iskren odnos,nego da varamo jedno drugo iza ledja?

Slazem se da treba bit iskren.. ali kako onda to moze biti veza ili brak.. ma mislim potpuno je i nebitno ..
niko od nas se nece potrosit od sexa ali bitna je ljubav..

ja ne bih mogla dokazivat ljubav partneru tako sto cu bit intimna sa ko zna kim...

eto u toj recenici je sva filozofija.. ne zelim se nadmudrivat sa vama.. niti me zanima sta ko radi iza zatvirenih vrata..

samo me zanima kud vodi sve to i kako cete sutra vaspitavat djecu i formirat ih sa zdravim principima..

lažni branitelj
12.01.2010., 12:19
Je, potrošio bih i ja tuđu ali svoju ne bih dao :rofl: :cerek:

jeli tako!?:cerek::rofl:aaa kako je lijepo biti licemjer!:cerek::rofl:

i šta je najluđe od svega ne bi me palilo to šta nekom jebem curu ili neka

superiornost u vezi toga...nego palila bi me njena kurbanjska

priroda!:rofl:zamisli lipo se sredi ka prava mala kurbica i dođe ti u

goste!:cerek::rofl:

Šaraf
12.01.2010., 13:06
Svima ovdje koji odobravaju takve odnose želim da im za neko vrijeme dođe 13-godišnja kćerka i kaže: Tata evo dovela sam dečka na ručak, trudna sam i udajem se (a tip od 45 godina). A vaš odgovor onako bez razmišljanja : Pička ti materina !!!!

Faca5
12.01.2010., 13:15
:bonk:

Ti si fulao poantu načisto... :rofl:

Pa ne priča se ovdje o pedofilima i 13 godišnjim curicama. Nego o odraslim ljudima koji imaju pravo na svoje seksualne preference.

I kako mi se čini, žene su te koje ovdje više dobijaju dok muž samo gleda sa strane :ne zna:

Šaraf
12.01.2010., 14:18
:bonk:

Ti si fulao poantu načisto... :rofl:

Pa ne priča se ovdje o pedofilima i 13 godišnjim curicama. Nego o odraslim ljudima koji imaju pravo na svoje seksualne preference.

I kako mi se čini, žene su te koje ovdje više dobijaju dok muž samo gleda sa strane :ne zna:

Nisam nimalo fulao.
Granice slobode i ponašanja trebaju biti jasno definirane.
Ovakva seksualna sloboda je zaista previše. Totalno devijantno i izopačeno ponašanje koje vodi u kaos. (ionako tamo i idemo nažalost)
Ako takvo ponašanje postane općeprihvaćeno onda padaju i daljnje granice.
Jer uvijek postoji neka granica koju možemo sljedeću prijeći.
Zašto ja ne bi tebe npr. ubio sjekirom. E baš mi se hoće ubiti te sjekirom jer ja imam pravo slobode odlučivanja što da činim. Što ja ne bi išao okolo i silovao 6 godišnje curice. Eto, ja hoću da ševim male curice. Zašto ne bi? Zašto ne bi imao tu slobodu? Zašto ne bi ševio tvoju ženu i još je namlatio letvom jer eto još sam i sadista? Zar sadisti ne bi trebali imati prava i slobode?
Ajmo legalizirati sve droge! Ajmo! I onda se ja recimo urokam kokainom i idem recimo upravljati bagerom jer mi je to možda posao i zaletim se tako urokan na autobusnu stanicu punu ljudi jer eto imam slobodu da se urokam i to mi se u tom trenutku činilo super!
Ajmo se svi ševiti ! Ajde zašto se cijeli razredi grupno ne ševi? Zajedno sa učiteljicom? Zašto ne? To bi se svima svidjelo. Sat sekusalne prakse. Ide profesor okolo i ševi učenice te pokazuje kako doći do g-točke učenicima npr.
Zašto ja ne bi ševio tvoju kćer u tvojoj kući, u tvom krevetu?
I onda za godinu dvije pola stanovništva ima hepatitis, HPV, aids i sifilis zajedno. ostali samo po jednu navedenu bolest.

Ma odite svi u k sa takvim sranjima! Samo vi dijelite okolo svoje žene! I ne dao vam Bog potomaka jer zaista ne zaslužuju takve izopačene roditelje!
Bar da ste vi imali takve roditelje pa da ste gledali na videu kako se mama ševi sa susjedom dok tata drka. Jeste degenerici u glavi. Užas....

I nemojte mi sada srati o licemjerstu i sličnim "opravdanjima". Ako ja prevarim svoju curu to nije isto. Ja sam ju prevario i to sama riječ govori. Jebao sam jer sam to htio ali u glavi je to što i zaista je: prevara. Pa ako imaš muda onda idi ako ne onda još bolje. Ne radim od prevare "dobro djelo" niti normalnu stvar. Niti nikada neću. Ne pretvaram se "da je sranje fini kolač".
A vi od jebanja uokolo radite normalnu stvar. Kao da idete kiflu u pekaru kupit.

sex-addict
12.01.2010., 14:37
Kaj se neko iznervirao.. :D

No, no.. Dođi da ti čika Velja da bonu.. No, no, ne žesti se :lol:

Bongo
12.01.2010., 14:41
mislim da bi se trebali dijeliti banovi radi frustracija

Don_Homer
12.01.2010., 15:28
Pa nije mu za zamjeriti jer je frustriran jer jos nije nasao curu koja bi s njim to htjela raditi.
Mozda njemu to rade iza ledja, pa smatra da mora i on. Vjerojatno nije ni siguran u svoju muskost pa bi gledanjem drugog muskarca sebe dozivio inferiornim.
Sve ce to doci na svoje s godinama, dajte mu vremena... :)

lažni branitelj
12.01.2010., 16:45
Nisam nimalo fulao.
Ovakva seksualna sloboda je zaista previše. Totalno devijantno i izopačeno ponašanje koje vodi u kaos. (ionako tamo i idemo nažalost)
Zašto ja ne bi tebe npr. ubio sjekirom. E baš mi se hoće ubiti te sjekirom jer ja imam pravo slobode odlučivanja što da činim. Što ja ne bi išao okolo i silovao 6 godišnje curice. Eto, ja hoću da ševim male curice. Zašto ne bi? Zašto ne bi imao tu slobodu? Zašto ne bi ševio tvoju ženu i još je namlatio letvom jer eto još sam i sadista? Zar sadisti ne bi trebali imati prava i slobode?
Ajmo legalizirati sve droge! Ajmo! I onda se ja recimo urokam kokainom i idem recimo upravljati bagerom jer mi je to možda posao i zaletim se tako urokan na autobusnu stanicu punu ljudi jer eto imam slobodu da se urokam i to mi se u tom trenutku činilo super!
Ajmo se svi ševiti ! Ajde zašto se cijeli razredi grupno ne ševi? Zajedno sa učiteljicom? Zašto ne? To bi se svima svidjelo. Sat sekusalne prakse. Ide profesor okolo i ševi učenice te pokazuje kako doći do g-točke učenicima npr.
I onda za godinu dvije pola stanovništva ima hepatitis, HPV, aids i sifilis zajedno. ostali samo po jednu navedenu bolest.

Ma odite svi u k sa takvim sranjima! Samo vi dijelite okolo svoje žene! I ne dao vam Bog potomaka jer zaista ne zaslužuju takve izopačene roditelje!
Bar da ste vi imali takve roditelje pa da ste gledali na videu kako se mama ševi sa susjedom dok tata drka. Jeste degenerici u glavi. Užas....

I nemojte mi sada srati o licemjerstu i sličnim "opravdanjima". Ako ja prevarim svoju curu to nije isto. Ja sam ju prevario i to sama riječ govori. Jebao sam jer sam to htio ali u glavi je to što i zaista je: prevara. Pa ako imaš muda onda idi ako ne onda još bolje. Ne radim od prevare "dobro djelo" niti normalnu stvar. Niti nikada neću. Ne pretvaram se "da je sranje fini kolač".
A vi od jebanja uokolo radite normalnu stvar. Kao da idete kiflu u pekaru kupit.

:lol::scar nenadjebivi!ma pusti ih, neki od njih su toliko duboko ogrezli u prljave rabote da ništa više njihove crne duše ne može spasiti.

puno tih cura opravdava takvo ponašanje to im daje pravo da se kurvaju bez grižnje savjesti..no ako im se momci pale na to baš me briga...ja sam reka da sam licemjer, tuđe bi ali svoje ne dam, tako da se ne smatram tolikim devijantom!:cerek:

Faca5
12.01.2010., 16:46
Nisam nimalo fulao.
Zašto ja ne bi tebe npr. ubio sjekirom. E baš mi se hoće ubiti te sjekirom jer ja imam pravo slobode odlučivanja što da činim.

Ubio sjekirom? Pa to je zakonom zabranjeno a seks sa drugom punoljetnom osobom nije zabranjen. :top:

Što ja ne bi išao okolo i silovao 6 godišnje curice. Eto, ja hoću da ševim male curice. Zašto ne bi? Zašto ne bi imao tu slobodu? Zašto ne bi ševio tvoju ženu i još je namlatio letvom jer eto još sam i sadista? Zar sadisti ne bi trebali imati prava i slobode?

Nije ti dugo trebalo da se vratiš u pedofilske vode, opet ti o malim curicama... Da nemaš možda kakvu podsvjesnu želju za njima? :cerek:

Što se ovog drugoga tiče, ukoliko nečija žena prihvati da ju ti mlatiš letvom jer si sadista onda uživajte i ti i ta žena i njen muž.

Aha, dakle pored homicidalnih i pedofilskih sklonosti imaš i narkomanske? :rofl:
Ne znam da li si ovo pisao pod utjecajem neke droge. Nadam se da jesi jer ti samo to može biti olakotna okolnost za takve pizdarije.

Opet ti u pedofilske vode, ovoga puta u kombinaciji sa grupnim seksom, ti si neki opasan tip. :rofl:
Ovo drugo... pa ako je punoljetna onda će se smjeti ševiti sa kim god želi, koliko god to mene smetalo.

Ne znam iz kojeg stoljeća dolaziš svojim vremeplovom, ali postoji nešto što se zove zaštita.
A ljudi su se u tvom stoljeću isto tako puno seksali na razne načine, samo bez zaštite i o tome se nije javno pričalo.

Aha, sad je sve jasnije, spominje se Bog... Nemoj zaboraviti da je kroz povijest u ime Boga počinjeno više zla nego iz bilo kojeg drugog razloga.
A počinili su to likovi poput tebe koji maskiraju svoju netolerantnost i agresivu pod masku religije.
Mislim da u današnjem svijetu ima daleko većih zala od nego što je to liberalniji seks.

Da zaključimo: u ovoj temi se radi o punoljetnim ljudima slobodne volje koje nitko ne sili na ništa. Postoje swingeri, postoje cuckold odnosi, postoji mnogo drugih seksualnih odnosa koji ne ugrožavaju normalan ljudski život i svijet kao takav.
I ne znam zašto bi djeca patila ako se mama ševi sa drugim tipom dok tata drka sa strane? Pa neće to pred djecom raditi. :bonk:

Ja sam recimo protivnik toga da homoseksualni parovi ulaze u brakove i usvajaju djecu. Ali neću sada zbog toga po forumskim temama tlačiti homoseksualce i vrijeđati njihov način života.

Live and let live. I biti će ti lakše u životu. :top:

Reaktorleak
12.01.2010., 17:04
mozda je problem sto mnogi jos uvijek razmisljaju kao balkanci,a znam da mastaju o tome da gledaju kako im se draga s drugim mazi.

prejako..

Reaktorleak
12.01.2010., 17:14

e da, jest, to je tako, ali ne ograničava se to samo na seks. isto je kad vidim pretile ljude sa trbušinom koja samo što ne dotiče asfalt, ili narkomane, i sve ostale sjebane mozgove. u biti, šta je gore? najveća pobjeda osobe je kad sjebe svoj vlastiti nagon koji gospodari tom osobom. po tome, svi su "narkomani". ovaj šalje ženu da mu se jebe s drugima pa onda drka na njene priče, ne može si pomoć, u isto vrijeme neki drugi jadnik zabija si iglu u venu, a treći u tri ujutro kuha paštu i maže marmeladu na kruh i sve je deblji i ni on si ne može pomoć.. itd itd.. sve je to isti kurac, ustvari, samo različite manifestacije jednog poremećaja nagona.. al možda i nije tako, nisam stručnjak..

Nackalinica
12.01.2010., 23:41
ovdje sve neke moralne vertikale.:rolleyes:

SEALION
12.01.2010., 23:57
uporno nagovaram ženu, na finjaka, da joj opalim jednu kolegicu, jebate što je opaka, pa joj poslije mogu pričat o tome, a i ne moram, ali ne ide...
ja sam neshvačen.
pridružujem se ženskadiji koja zavide tvojoj ženi

Call me The Breeze
13.01.2010., 01:39
Heh... Među svim diskutantima, bili oni zgranuti temom, nasprdavali se s njom ili ju odobravali, rijetki se dohvate srži... A to je dobar odnos i povjerenje između dvoje ljudi. Kao prvo, jel... A kao drugo znatiželja i strast za zanimljivim igricama...

Isto tako su rijetki parovi koji to mogu i smiju napraviti bez posljedica (opet malo o dobrom odnosu i povjerenju). Moš ih svijećom tražit, vjerojatno.

Reaktorleak
13.01.2010., 01:47
Heh... Među svim diskutantima, bili oni zgranuti temom, nasprdavali se s njom ili ju odobravali, rijetki se dohvate srži... A to je dobar odnos i povjerenje između dvoje ljudi. Kao prvo, jel... A kao drugo znatiželja i strast za zanimljivim igricama...

Isto tako su rijetki parovi koji to mogu i smiju napraviti bez posljedica (opet malo o dobrom odnosu i povjerenju). Moš ih svijećom tražit, vjerojatno.

istina. ustvari, svi nešto palamudimo i mudrujemo a ustvari nikog se to direktno ne tiče..a kaže se mišljenje je kao i šupak, svatko ga ima

Nackalinica
14.01.2010., 01:09
ne treba to shvatiti doslovno,npr koliko sam puta bila u disku i uvijek su mi se neki nabacivali,plesali smo i tako i uvijek sam to decku rekla.
bolje i to nego da glumim kuju koja koketira iza partnerovih ledja i glumi sveticu.

Dorian Gray777
14.01.2010., 01:26
da li si normalan? pa vjerojatno jesi, i vjerojatno si bogat pa ti je dosadno i samo ti malo fali "iskre",
iako ja ne bih mogao takvo što prožvakati, ali ukusima se ne ........
da li ti je ženska normalna? vjerojatno je, i izgleda da uživa u svom dijelu uloge,

malo ste čudno nasađeni, ali čuo sam i puno čudnije stvari, tako da bih se mogao složiti s onim komentarom da je to hot, ne znam sad čiji je bio,,,

:kava:

mucasta666
14.01.2010., 13:15
a da to anzovemo pravim imenom? Fuck frendovi? Jebes ti tu bliskost..s takvim muskarcem ne bi htjela djecu, ma ni da je otac sam na papiru. been there done that, sa bivsim-kljucna rijec bivsi..i jebes silno povjerenje, ako sex nije samo ans..nemma volje dijeliti bilo sto drugo sa tom osobom. Zasto bi? Mogu svakom tipu prepricavat kak sam se sevila sa prethodim. Nes ti velike stavri

lažni branitelj
14.01.2010., 13:37
a da to anzovemo pravim imenom? Fuck frendovi? Jebes ti tu bliskost..s takvim muskarcem ne bi htjela djecu, ma ni da je otac sam na papiru. been there done that, sa bivsim-kljucna rijec bivsi..i jebes silno povjerenje, ako sex nije samo ans..nemma volje dijeliti bilo sto drugo sa tom osobom. Zasto bi? Mogu svakom tipu prepricavat kak sam se sevila sa prethodim. Nes ti velike stavri

šta?bivši te gleda s drugim muškarcem?protiv tvoje volje?:confused:

d@nchy
14.01.2010., 16:25
ovdje sve neke moralne vertikale.:rolleyes:

haha to vam je uvijek jedini odgovor kad vam netko kaže istinu!
da mi je znati na čemu ga temeljiš????

Ako nikad nisam radila takve stvari, niti ne bi, te se to kosi s mojim moralnim svjetonazorima onda ODAKLE tebi pravo da me nazivaš moralnom vertikalom????
Je li ti znaš uopće što to znači u ovom kontekstu ? ma pojma nemaš. :flop:

nabijte si više tu floskulu znate kam..:kava:
vi ste hrpa licemjera, a ne osobe kojima se takve GADOSTI gade.Ako ništa, barem imam pravo na gađenje. .

Nackalinica
16.01.2010., 00:56
haha to vam je uvijek jedini odgovor kad vam netko kaže istinu!
da mi je znati na čemu ga temeljiš????

Ako nikad nisam radila takve stvari, niti ne bi, te se to kosi s mojim moralnim svjetonazorima onda ODAKLE tebi pravo da me nazivaš moralnom vertikalom????
Je li ti znaš uopće što to znači u ovom kontekstu ? ma pojma nemaš. :flop:

nabijte si više tu floskulu znate kam..:kava:
vi ste hrpa licemjera, a ne osobe kojima se takve GADOSTI gade.Ako ništa, barem imam pravo na gađenje. .
Da te pitam jesi li ti 100% siguran da te tvoja partnerica nikad nije prevarila,e pa vidis mnoge veze su upravo takve nemaju povjerenje i plase se osude partnera,zato vam i presutimo dosta toga a vi nista ne primjecujete i mislite da je sve o.k.
eto vidis da mali flert ili nesto vise sa strane ne utjece na vezu sa stalnim partnerom,jednostavno neka zena presuti istinu a neka kaze svom partneru.

Don_Homer
16.01.2010., 08:34
Neznanje je blagoslov, a znanje je osuda.
Ja sam izabrao trecu varijantu, znanje je hot sex. ;)

Leon111
16.01.2010., 19:45
Po meni i Kinseyu je normalno, samo ti si Edi usto i mazohist kad otvaras ovdje takvu temu... navalice sve sami doktori profesori psihologije i psihijatrije sa dijagnozama... ali dobro, nisi od jucer valjda...

Sretna Nova !apsolutno si u pravu!!! to se i desilo:lol::lol::lol::lol::lol:

Nackalinica
16.01.2010., 22:21
Neznanje je blagoslov, a znanje je osuda.
Ja sam izabrao trecu varijantu, znanje je hot sex. ;)
:)

Nackalinica
19.01.2010., 16:17
:rolleyes:

zeljk@
19.01.2010., 16:29

iso miki!:lol:
balkanci!:rofl:
kao ,u aziji je to normalno?
nisi ti udaren samo na tu stranu,problem leži malo dublje.
postoje stvari koje su normalne svugdje i uvijek,a ovo ti ,stari moj,ni u doba robota neće bit normalno.

Asus69
19.01.2010., 16:42
ja sam takodjer cudna biljka, za vrijeme sexa cesto dok gledam svoju dragu zamisljam kako se dvojca igraju s njom i kako je u sendvicu, ali s druge strane sam stvarno ljubomoran i smeta mi kad vidim da joj se neko nabacuje, dodje mi da ga ubijem...
tvrdim da svatko od nas ima neke svoje fantatzijice

Nackalinica
21.01.2010., 16:24
stvarno ste bukvalci.:rolleyes:

edvard
25.01.2010., 00:04
ne treba to shvatiti doslovno,npr koliko sam puta bila u disku i uvijek su mi se neki nabacivali,plesali smo i tako i uvijek sam to decku rekla.
bolje i to nego da glumim kuju koja koketira iza partnerovih ledja i glumi sveticu.

to carice.

Trans4macija
25.01.2010., 07:50
Meni ovo uopšte nije jasno, ne sa moralnog aspekta nego emotivnog. Ja kad sam zaljubljena ne želim nikog drugog osim njega, niti bih volela da on ima neku pored mene. Uopšte seks tada dobija potpuno drugi smisao, uzvišenije dimenzije, u takvoj situaciji seks kao 2 mesa bi bilo potpuno skrnavljenje mog tela i emocija a da ne pričam o trećerazrednom kvalitetu...Tako da sam u potpunom zbunu ovde... voliš nekoga a teraš ga da se kreše s drugima... Svašta. Znam samo da bih sigurno ostavila tipa koji mi traži da budem sa drugima jer bi to značilo da me više ne voli.

Meggi33
25.01.2010., 10:43
Stvar je u tome da mnoge ova tema pali gledati dragu s drugim dok je jebe ili djevojke koje bi isprobale sex s nekim drugim bez neke loše savijesti da varaju partnera,jer ovo nije prevara.
Mnogi o tome maštaju samo što se izgleda srame javno o tome pisati.Pa gle mašta je jedno stvarnost drugo! :ne zna:

TommyLeeJones
25.01.2010., 10:48
mislim da ima i malo zena koje bi pristale na takav odnos...

mile_iz_supe
25.01.2010., 19:00
jel ima netko invite za ip?

Leni303
30.01.2010., 21:51

buaaaaaaaaa:ne zna: užassss:(

mimi969
30.01.2010., 22:35
Bila to boles ili ne meni se to jako sviđa uzbuđuje me i uživam u tome !gdje si bio prije 5 godina?

cooler37zg
04.02.2010., 17:11
Mislim da nije normalno:)
Ali,u svakom slucaju,zanimljivo je...i,cini mi se,puno iskrenije od onih koji varaju iza ledja...
Mene osobno privlaci pomisao na otvorenu vezu...:)

Paradise_Angel
05.02.2010., 01:49
ok,zast nebi bilo normalno...

sve kaj ljude pali,a ne ugrozava slobodu drugoga i ako partneri u to ulaze svjesno - nije problem...

ko voli,nek izvoli :D komad,nemas brige - uzivaj u zivotu i cuvajte se :D pusti selo neka prica...psi laju,karavane prolaze - nemoj se dovest da imas 80god i zalit sto nisi sebi priustio vise gusta u zivotu...

ja sanjam partnera s kojim bi mogla uzivati,experimentirati i sve...

Nackalinica
19.02.2010., 16:58
ok,zast nebi bilo normalno...

sve kaj ljude pali,a ne ugrozava slobodu drugoga i ako partneri u to ulaze svjesno - nije problem...

ko voli,nek izvoli :D komad,nemas brige - uzivaj u zivotu i cuvajte se :D pusti selo neka prica...psi laju,karavane prolaze - nemoj se dovest da imas 80god i zalit sto nisi sebi priustio vise gusta u zivotu...

ja sanjam partnera s kojim bi mogla uzivati,experimentirati i sve...
e upravo to draga moja da je vise iskrenosti u vezama manje bi bilo prekida i razvoda.

guru38
22.03.2010., 10:47
pa meni se te ideja jako sviđa...

~Val~
22.03.2010., 12:24
Cuckold-hotwife odnos obicno podrazumjeva da SAMO zenska ide s drugim tipovima u krevet. On to NE smije. To je jedan nacin "tlacenja" muskarca - koji to tako sam i zeli. Mazohisticki nacin. Nema sanse, da zena dozvoli muzu to isto, sto ona radi. Onda je SM-odnos poremecen. To vise ne bi bio Cuckold-Hotwife odnos nego samo jednostavni otvoreni brak.
Ima i muskaraca koji prije zeni pomazu spremiti se, oprati, namazati, namirisati... a nakon odnosa zene s drugim tipom nju peru, lizu ili cak njima oboma sluze jelo u krevet.

I sto je normalno? Sve sto pase i njemu i njoj. A valjda i tom trecem... :lol:

EDIT: I ne, to ne znam iz osobnog iskustva, nego sam citala par stvari o toj tematici (kao i o raznim drugim stvarima tijekom mog zivota!). Tek toliko o tome, prije nego sto dobijem jos vise nekih cudnih privatnih poruka u moj sanducic. :mig:

Articles of Faith
22.03.2010., 13:06
Cuckold-hotwife odnos obicno podrazumjeva da SAMO zenska ide s drugim tipovima u krevet. On to NE smije. To je jedan nacin "tlacenja" muskarca - koji to tako sam i zeli. Mazohisticki nacin. Nema sanse, da zena dozvoli muzu to isto, sto ona radi. Onda je SM-odnos poremecen. To vise ne bi bio Cuckold-Hotwife odnos nego samo jednostavni otvoreni brak.
Ima i muskaraca koji prije zeni pomazu spremiti se, oprati, namazati, namirisati... a nakon odnosa zene s drugim tipom nju peru, lizu ili cak njima oboma sluze jelo u krevet.

I sto je normalno? Sve sto pase i njemu i njoj.

EDIT: I ne, to ne znam iz osobnog iskustva, nego sam citala par stvari o toj tematici (kao i o raznim drugim stvarima tijekom mog zivota!). Tek toliko o tome, prije nego sto dobijem jos vise nekih cudnih privatnih poruka u moj sanducic. :mig:

Isuse Kriste. :confused: Nikad nisam čuo za ovako nešto ludo. Stvarno svega ima na ovom poganom svijetu.

*Lydia*
22.03.2010., 13:19
Da li se ovo javlja u fazi veze kad vise nema privlacnosti pa se trazi sexualno uzbudjenje na druge nacine?
Ovo je mozda glupo pitanje, ali svaki put kad se netko javi s nekakvim uobicajenim problemom ("4 godine smo zajedno i sex nam je monoton", "pred vjencanjem smo, nervoza na sve strane i sex nam ne stima", "moja zena je rodila i ne zeli sex"...) svi odmah vriste kako to nije normalno, odi dalje, nadji nekog novog, zivot je kratak, uzivaj dok mozes...:rolleyes: Pa mislim da moje pitanje i nije toliko neobicno.
Mozda onog tko uziva u ovakvim situacijama pali to sto dokazuje sebi kako je njegova zena nekome drugome privlacna i to mu dize ego i njen rejting u glavi.
Ja ne osudjujem, samo pitam. :ne zna:

~Val~
22.03.2010., 13:32
Da li se ovo javlja u fazi veze kad vise nema privlacnosti pa se trazi sexualno uzbudjenje na druge nacine?
Ovo je mozda glupo pitanje, ali svaki put kad se netko javi s nekakvim uobicajenim problemom ("4 godine smo zajedno i sex nam je monoton", "pred vjencanjem smo, nervoza na sve strane i sex nam ne stima", "moja zena je rodila i ne zeli sex"...) svi odmah vriste kako to nije normalno, odi dalje, nadji nekog novog, zivot je kratak, uzivaj dok mozes...:rolleyes: Pa mislim da moje pitanje i nije toliko neobicno.
Mozda onog tko uziva u ovakvim situacijama pali to sto dokazuje sebi kako je njegova zena nekome drugome privlacna i to mu dize ego i njen rejting u glavi.
Ja ne osudjujem, samo pitam. :ne zna:

Ja ne znam tocan odgovor, ovo je samo moje misljenje:

Takve zelje su bile oduvijek u tim osobama. Kao i kod homoseksualnih ili sadomazohisticno okrenutih osoba. To nema veze sa "hladenjem" veze ili braka. Jednostavno je to u njima. Razlikuju se samo u tome, da li i ako, kad se usude reci to i zivjeti svoje zelje i nagone.

*Lydia*
22.03.2010., 14:05
komentari?iskustva? ja sam u ozbiljnoj vezi i napokon na moj nagovor smo započeli cuckold odnos ...... nagovaram ju na što veće pete,kraću minicu...

Je li samo meni tu zabrinjavajuce sto se ovo cini kao jednostrani uzitak? Neke zene ce svasta napraviti da zadrze onog kog vole. Nigdje u postu ne pise sto ona u biti misli o tome, nego zvuci degradirajuce.

A ja ne znam. Da neki muskarac ima doma Angelinu Jolie, tesko mi je zamisliti da bi ju uredio, razgolitio i poslao frendu. :ne zna:

Slizim
22.03.2010., 14:23

Moj suprug voli da se lijepo oblacim, nekad mi i kupuje lijepe stvari, suknjice i haljinice i to mi stoji kao saliveno. Voli da ga vide samnom.
Ali, da bi on pristao da ja imam nesto s nekim, Boze sacuvaj, nema teorije.
Ono, ja bih mozda i htjela promijeniti ali nisam tako odgojena, kukavica sam, a on mi je dobar.
Ne moram ni govoriti kako se tvoja zena izlaze zarazi, papioma i hepatitis virusima, itd. itd.

edvard
28.03.2010., 21:15
Moj suprug voli da se lijepo oblacim, nekad mi i kupuje lijepe stvari, suknjice i haljinice i to mi stoji kao saliveno. Voli da ga vide samnom.
Ali, da bi on pristao da ja imam nesto s nekim, Boze sacuvaj, nema teorije.
Ono, ja bih mozda i htjela promijeniti ali nisam tako odgojena, kukavica sam, a on mi je dobar.
Ne moram ni govoriti kako se tvoja zena izlaze zarazi, papioma i hepatitis virusima, itd. itd.
treba se samo pazit i sve je o.k.

Jacob J. Harper
28.03.2010., 21:30

Meni je to glupo mislim brate ajde da si reko da se tvoja devojka sexa sa nekom njenom prijateljicom pa ajde da te donekle razumem ali ovo prelazi u bolest :flop:

Monak
28.03.2010., 23:33
Vidim da, posto su tu uglavnom muskarci nagovarali zene na takav odnos, to nije standardni cuckold zato sto muskarac ne moze zadovoljiti zenu a uziva u njenom uzitku, vec cisto kao zacin vezi.
Pitao bih par pitanja, cisto znatizelje radi, nije mi namjera provokacija niti flame.
Zanima me kako definirate i gdje povlacite granice takvog odnosa ?
Kako odabirete tog partnera, ti njoj ili zajedno ili koga ona dovede ?
Ako sama bira, da li ste ikad pomislili kako je malo pretjerala ili slicno (ono, pocela svaki dan dovoditi tipove itd), je li vas koji od njih zasmetao ?
Kako mislite prekinuti s takvim odnosom (recimo da bi pozeljeli prekinuti s tim)?
Mislite li da bi se ona opirala prekidu ili nastavila tajno s takvim zivotom ?
Kako odredjujete koga smije i koga ne smije pojebati (clana muzeve obitelji ili sl), ili uopce nema ogranicenja ?
Da li bi vam partnerice bile spremne na reciprocitet, tzv cuckqueans odnos (ovo pitanje moze i za forumasice kojima se svidja cuckold) ?

kingsize
29.03.2010., 08:58
:eek:Pa moram reći da sam se smatrao slobodoumnim, ali očito sam stara konzerva jer mi je prva reakcija "ubit,zaklat" nju, njega, izdala me, nevjera, oblokat se, ić se kurvat, bjes,nemoć, pri pomisli da se moja jedina jebe s nekim.Ko bi reka da su takve reakcije nekome smješne.
Mislim...kakav je to odnos?Vi ste kao u vezi i ona se okolo jebe i to je nekome seksualno uzbudljivo.
Hmm...neeee, rekli bi oni vojnici ..negativ:flop:
jebeni frikovi, ali svakom svoje...dok ne ugrožavate druge i dok ste punojetni nema frke:mig:,

Septembar
29.03.2010., 09:16
:eek:Pa moram reći da sam se smatrao slobodoumnim, ali očito sam stara konzerva jer mi je prva reakcija "ubit,zaklat" nju, njega, izdala me, nevjera, oblokat se, ić se kurvat, bjes,nemoć, pri pomisli da se moja jedina jebe s nekim.Ko bi reka da su takve reakcije nekome smješne.
Mislim...kakav je to odnos?Vi ste kao u vezi i ona se okolo jebe i to je nekome seksualno uzbudljivo.
Hmm...neeee, rekli bi oni vojnici ..negativ:flop:
jebeni frikovi, ali svakom svoje...dok ne ugrožavate druge i dok ste punojetni nema frke:mig:,

sad se igram amaterske psihologije al ja bih rekla da je kod cuckold musklaraca mehanizam ovakav:

"eto ona moze ici skim hoce kad hoce i koliko hoce, ali ipak je samo moja u dusi, mene najvise voli, ja sam taj bolji od svih jebaca zajedno!"

kingsize
29.03.2010., 10:39
Znate šta mi je ovdje smješno:rolleyes:.
Zašto se mora kroz priču provlačit odnos pun povjerenja, i kao oni su "jaki" kao par i imaju neki "nad" odnos koji je nedohvatljiv "običnim" parovima:ne zna:.U stvari radi se samo o seksualnom uzbuđenju i zadovoljenju takvih potreba.
Mislim ako je cilj ispunjen, a to je fantastično seksualno iskustvo, čemu to umotavati u "odnos pun povjerenja i nedohvatljive veze između dvoje ljudi".Šta se provlači...obrnuti red stvari.Tako trebaš živjeti da bi imao čudesan emocionalni odnos sa partnerom...a to je smiješno.Smješno je i šta ljudi koji se groze moraliziranja na kraju provuku ono...mi smo iskreni, odani, i predani jedan drugome...sve sama moraliziranja.
Zašto se ne kaže:hoću seksualno uzbuđenje ,naravno nikad na štetu nikoga, i kad ga dobijem to je to i ništa više.
Zar među tim fucking frikovima nema laži, prevare, i licemjera...jer su oni kao izlječeni od lažnog morala i prešli preko crte u svijet odabranih.
heheehe...kako bi izgledala prevara u ovom svjetu....ode žena kao jebat se sa tim nekim likom i cijelo vrijeme provede u šopingu i na piću sa prijateljicom i kad se vrati izmišlja tom "mužiću" kao ...jebao me u dupe, a ja sem cvilila kao kučka...a on zajapuren drka i baca se u trans...heheeeitd.:mig:

kingsize
29.03.2010., 10:47
sad se igram amaterske psihologije al ja bih rekla da je kod cuckold musklaraca mehanizam ovakav:

"eto ona moze ici skim hoce kad hoce i koliko hoce, ali ipak je samo moja u dusi, mene najvise voli, ja sam taj bolji od svih jebaca zajedno!"

Ako je bitno da je tvoja u duši...zašto se onda fizički čin sa drugom osobom shvaća kao da je drugi ima.To je negacija fizičkoga ili još točnije, samo se boriš da to negiraš i da to nije bitno, a kako....radiš to svaki put iznova i svaki put negiraš....pa onda nije ni potrebno to radit.
I zašto bi išla drugima ako sam ja "najbolji"...nije baš dubina....to se bazira na seksu...a glava je najvažniji seksualni organ.

edvard
30.03.2010., 15:31
Sto je tu tako jako dobro da nas pali gledati kako ti draga svrsava na tudjem kurcu ili gledati kako ju netko guzi i svrsava po grudima? Ili joj puni usta ?

Sto se teme tice, moj odgovor je da me pali to sto je to neocekivana situacija i pomalo „zabranjena“, pa zato i pali, jer probudi mastu u glavi, a to utice na ostatak tijela i hormone. Naravno, u tome mogu pokusati uzivati i uzivaju osobe koje su oslobodene laznog moraliziranja, dvostrukih mjerila i licemjerja. Jeste li sposobni nadici svoj ego i priznati sebi i partneru da ste sposobni biti iznad svega toga?
mene pali i to kad znam da netko se samozadovoljava na moju dragu i cinjenica da bi je pojebo ili pojebala.

edvard
30.03.2010., 15:34
mene pali i pomisao da netko baca drkicu na moju dragu pa bila to samo i njena fotografija,a tek gledat je kako se s drugim mmmm.

edvard
30.03.2010., 15:35
prepostavljam da dosta muskaraca masta bas o ovome i ponekad zamislja svoju dragu s drugim dok se samozadovoljava.

roga27
30.03.2010., 15:50
Sto je tu tako jako dobro da nas pali gledati kako ti draga svrsava na tudjem kurcu ili gledati kako ju netko guzi i svrsava po grudima? Ili joj puni usta ?

Sto se teme tice, moj odgovor je da me pali to sto je to neocekivana situacija i pomalo „zabranjena“, pa zato i pali, jer probudi mastu u glavi, a to utice na ostatak tijela i hormone. Naravno, u tome mogu pokusati uzivati i uzivaju osobe koje su oslobodene laznog moraliziranja, dvostrukih mjerila i licemjerja. Jeste li sposobni nadici svoj ego i priznati sebi i partneru da ste sposobni biti iznad svega toga?
mene pali i to kad znam da netko se samozadovoljava na moju dragu i cinjenica da bi je pojebo ili pojebala.

eto taman sam htjela otvoriti topic na tu temu :mig:

moj dragi ima maštarije na tu temu ali nije spreman u glavi podijeliti me s nekim... pali ga kad razgovaramo o tome i kad cijelu priču razradimo u detalje, ali da bi to sproveli u djelo on mora još poraditi na tome....

slažem se s tobom da je napaljujuće znati da tvoj cura/dečko je nekome napet i da ga netko želi ševiti :D

meni kao ženi je to opako jer činjenica da su dvojica koja te žele zadovoljiti juuuhu :s:s:p

Violently happy
30.03.2010., 15:57
A sad.. ili probajte normalno odgovarati, ili ćemo zatvoriti i kartonirati.
Da, i tebe Legione.:kava:

Hiperaktivo
30.03.2010., 15:58
Jeste li sposobni nadici svoj ego

apsolutno ne...

a čak i da nije ego problem, ne vidim zašto bi me to palilo

el-ing
30.03.2010., 16:20
Da pokusam da budem on-topic: mene popaljuje da jebem tudju zenu, pri cemu njen muz moze ali i ne mora gledati...:)

BigChill
30.03.2010., 16:25
Joj, najbolji su mi ovi koji spominju ego, amisle na perverziju. kakve veze ego ima s tim?!? ma mislim fakat
I ne kuzim zasto bi morala biti "draga", "mila", "whetever"?!
Scena iz otvornog topica prije mi baca kurtizantsku scenografiju u kojoj se do izjebenosti trosi napaljena zecica...:flop:

denman
30.03.2010., 16:26

po meni apsolutno ništa. :ne zna:

Sto se teme tice, moj odgovor je da me pali to sto je to neocekivana situacija i pomalo „zabranjena“, pa zato i pali, jer probudi mastu u glavi, a to utice na ostatak tijela i hormone. Naravno, u tome mogu pokusati uzivati i uzivaju osobe koje su oslobodene laznog moraliziranja, dvostrukih mjerila i licemjerja.

ovo je prilično banaliziranje i totalna glupost, a ovakvo postavljanje stvari se koristi jako često na temam LJES-a čini mi se.

Jeste li sposobni nadici svoj ego i priznati sebi i partneru da ste sposobni biti iznad svega toga?

to nema veze s egom.

mene i ne baš. tj. i ne razmišljama baš o tome..

prepostavljam da dosta muskaraca masta bas o ovome i ponekad zamislja svoju dragu s drugim dok se samozadovoljava.

a ovdje se tek jako varaš. prilično sam siguran da ovo nije prevladavajuće mišljenje ni na ovom forumu, a sam forum nije ni blizu reprezentativnog uzorka opće populacije (ipak su ljudi ovdje "malo" slobodoumniji nego opći prosjek)

minimarko
30.03.2010., 17:18
po meni apsolutno ništa. :ne zna:

ovo je prilično banaliziranje i totalna glupost, a ovakvo postavljanje stvari se koristi jako često na temam LJES-a čini mi se.

to nema veze s egom.

mene i ne baš. tj. i ne razmišljama baš o tome..

a ovdje se tek jako varaš. prilično sam siguran da ovo nije prevladavajuće mišljenje ni na ovom forumu, a sam forum nije ni blizu reprezentativnog uzorka opće populacije (ipak su ljudi ovdje "malo" slobodoumniji nego opći prosjek)

POTPISUJEM :top:

Zujoo
30.03.2010., 17:25

Nikad me to nije palilo, štoviše da sad sebi zamislim curu koja mi je predobra i koju volim, kako jaši na nekome, guta mu spermu i očito uživa u svemu tome... bio bi u depresiji tjedan dana. Ito samo da slikovito na to pomislim. Da se to dogodi, uh.. neznam:eek:

kreten17
30.03.2010., 19:34
Da ti curu neko prci i ti gledas? Ajde ti prijatelju odi na pivo i nadi si prvo curu, nemoj zivit u iluzijama koje cini ovaj forum i internet opcenito i sve super...Svoje frustracije trebas lijecit na druge nacine

SOHO_
30.03.2010., 19:42
A zašto ti otvaraš istu temu po drugi put?
Ona jedna je bila sasvim dovoljna, a kako vidim, i tamo ti ljudi odgovaraju...

Što točno želiš čuti?

El Hefe
30.03.2010., 20:00
Da ti curu neko prci i ti gledas? Ajde ti prijatelju odi na pivo i nadi si prvo curu, nemoj zivit u iluzijama koje cini ovaj forum i internet opcenito i sve super...Svoje frustracije trebas lijecit na druge nacine

Evo, potpisujem ovu izjavu:top:

Na kraju ispada da su ovi koji želi da im neko drugi svršava ženi u usta na višem nivou od nas ostalih koji se zgražaju toga. Bolesno...

Ako baš želiš da ti neko ženu izjebe, a ti gledaš, dofuraj je u kvart, ekipa se neće bunit:mig:

Tony Clifton
30.03.2010., 20:01
za pocetak si trebam nabavit jednu da svrsava na mom. a tek onda mogu s njom dogovorit...da na tome i ostane jer nisam tak lijen da zamolim nekog drugog da odradi umjesto mene.
jasno, mogu ja shvatit da to nekog napaljuje, al sta cu, jadan, kad mene ne. :ne zna:

El Hefe
30.03.2010., 20:04
A zašto ti otvaraš istu temu po drugi put?
Ona jedna je bila sasvim dovoljna, a kako vidim, i tamo ti ljudi odgovaraju...

Što točno želiš čuti?

Želi da mu neko kaže da ima pravo i da je to normalno o čemu on priča:D

Articles of Faith
31.03.2010., 10:51

Samo zato što ti maštaš o tome ne mora značiti da i svi drugi maštaju...:rolleyes:

Zašto bi zamišljao svoju dragu sa drugim? Ja to baš ne želim zamišljati.

andr3y
31.03.2010., 11:16
nevolim svoju picku niskim djeliti, to me ne pali vec obratno... jesam normalan?!?! XD

takodobra
31.03.2010., 11:17

niti ti niti ona niste jedan drugome bolje polovica. Isti ste, tj. poremećeni.

Angel2
31.03.2010., 11:24
O Bože:facepalm:
Ja volim biti mom partneru br.1 a i on meni isto tako..:)
Čega se ja još neću ovdje naslušati:rolleyes:,nije na meni da sudim,ako to volite..a briga me vaš je to život.Tko voli nek izvoli,al tu po meni nema uopće ljubavi,za mene to nije ljubav već čisti egoizam!

kingsize
31.03.2010., 13:33

nema toga "negativca" koji ne kaže...svi ste vi takvi, samo se pravite "dobri"

lopov kaže ,svi su lopovi samo ih nitko još nije uhvatia!
nacist/rasist kaže, svi mislite kao i mi samo se bojite javno to izreć!
peder kaže, svi ste pederi jer volite jebat ženu u dupe!
pedofil kaže, svaki bi od vas volia! (nemogu to ni napisat)
kurva kaže, sve bi se vi tile jebavat okolo!
preljubnik kaže, svako od vas bi opalia štagod sa strane!
lažac kaže, svi lažu!
tračer kaže, svi tračaju!

a ja pitan :šta će vam da su svi kao i vi?Tako postajete "dobri", pa vi to prvi ne želite.U čemu je stvar?

tolittletoolate
31.03.2010., 16:58

mazi kažeš il misliš trpa u pak,ševi ju ko zeca i tak to?!je baš lijepo :lol::lol::lol::lol:

Nackalinica
31.03.2010., 17:03
mazi kažeš il misliš trpa u pak,ševi ju ko zeca i tak to?!je baš lijepo :lol::lol::lol::lol:

ajme kakvi ste vi muskarci,nije ni cudo sto vam zene ne vjeruju niti vam pricaju o svojim mastarijama.

tolittletoolate
31.03.2010., 17:11
ajme kakvi ste vi muskarci,nije ni cudo sto vam zene ne vjeruju niti vam pricaju o svojim mastarijama.

hahhahhah ja sam žensko:lol::lol::lol:

biancaneve
31.03.2010., 17:28

Čak su i tinejdžeri u nekim stvarima pametniji od ostalih :kava::rofl::rofl:

saribo
31.03.2010., 20:42
šta je problem nek joj izdrkaju i poseru u usta oba zašto suprug da gleda :kava:

vito_
31.03.2010., 21:29
Pa vidi to se zove svingers il tako nesto... Ugl kad ti zena ode s drugim i opet se tebi vrati to je dosta jaka veza.

Al evo sta si ti napisao "kad se sprema van ja joj pomažem,nagovaram ju na što veće pete,kraću minicu..."
Znaci ti svoju zenu saljes u grad da se jebe s nepoznatim covjekom koji mozda al mozda ima jednu od sto zaraznih bolesti. I dodje kuci i opet je ti kasnije odradis. A ponekad i snima kad je guzi.

Sad mi objasni ovo... KAKO mozes pustit zenu da je jebe svakakav idiot i da dodje tebi? jel se tu radi o poznatom covjeku koji je odradi il ode u grad i nadje nekog?
I da li radi to stalno il je samo jednom?

Odgovori na pitanja!

Hoblić
31.03.2010., 23:35
da pojasnimo..ti edvard dopuštaš drugima da ti guze ženu,i to onda podijeliš sa nama u nadi da ćeš naći istomišljenike ili razumijevanje?mislim žena ti se guzi sa svim živima a ti joj još pripremaš oblekicu..neznam te al mislim da si pravi primjer jadnika,zašto?zato jer još kažeš da ti se žena najviše jebe sa tvojim poznanicima..trba te u top i ispalit na mars

sex-addict
01.04.2010., 07:30
Ne razumijem vas, koji kurac napadate i vrijeđate čovjeka? Kaj ste toliko primitivni ili što?

Njih to PALI, to je njihova IGRA, a vi to ionako nećete jebati, tako da se ne trebate pjeniti oko usta.. Nitko ne traži od vas da vaše curice (ako ih imate) dajete drugome..

Dosta više agresive :mad:

Ak nemate ništa pametno reći na temu, ne vrijeđajte čovjeka, tak primitivno :kava:

Nackalinica
01.04.2010., 13:39
Ne razumijem vas, koji kurac napadate i vrijeđate čovjeka? Kaj ste toliko primitivni ili što?

Njih to PALI, to je njihova IGRA, a vi to ionako nećete jebati, tako da se ne trebate pjeniti oko usta.. Nitko ne traži od vas da vaše curice (ako ih imate) dajete drugome..

Ak nemate ništa pametno reći na temu, ne vrijeđajte čovjeka, tak primitivno :kava:
bravo:)

Monica.
01.04.2010., 14:29
Pa vidi to se zove svingers il tako nesto... Ugl kad ti zena ode s drugim i opet se tebi vrati to je dosta jaka veza.

Al evo sta si ti napisao "kad se sprema van ja joj pomažem,nagovaram ju na što veće pete,kraću minicu..."
Znaci ti svoju zenu saljes u grad da se jebe s nepoznatim covjekom koji mozda al mozda ima jednu od sto zaraznih bolesti. I dodje kuci i opet je ti kasnije odradis. A ponekad i snima kad je guzi.

Sad mi objasni ovo... KAKO mozes pustit zenu da je jebe svakakav idiot i da dodje tebi? jel se tu radi o poznatom covjeku koji je odradi il ode u grad i nadje nekog?
I da li radi to stalno il je samo jednom?

Odgovori na pitanja!

To nema veze sa svinganjem i radi se o fetišu, evo malo nekaj za čitati na tu temu...i btw, meni to uopće nije normalno...:kava:

The normal definition of a cuckold is a married man whose wife cheats on him with or without his knowledge. A cuckold fetishist is aware of his partner's activity and derives sexual pleasure from it.In this subculture, the female is typically sexually dominant, while the male takes on a submissive role, only becoming involved with her or her partner when she permits it—sometimes remaining altogether celibate. Other arrangements are certainly possible, however.
The desire for the male to enjoy being cuckolded is more related to sexual gratification and less about interpersonal ideals (respect, commisary, between the partners). Sometimes this is part of the their sexual fantasy because they gain sexual arousal through being humiliated. Other times the husband finds pleasure through that of his wife. In a broader context, the contrast between a cuckold and the additional male participant is sometimes used to summarize an individual's personality or behavior and the variability commonly seen in male libidos: the cuckold or beta male suggesting a lack of masculinity or alpha male representing that missing masculinity.[citation needed]

The wife and extramarital participant may both enjoy attempting to actively include him in the act of cuckolding as much as possible through serving her. Some common themes include praising her appearance, attempting to stimulate her sexually at the same time as the additional participant, and generally being engrossed in her enjoyment. It is common for the male to be more absorbed with the female's pleasure than his own.

Morena...
01.04.2010., 14:46

Konačno da netko prekine ovaj očajni niz napada na čovjeka i to od strane ekipe koja ni najmanje ne razumije temu. Razumijevanje za ovu temu mogu imati oni koji imaju sličnog iskustva. Ostali bi se, barem pristojnosti radi, mogli suzdržati od neumjesnih komentara.

Hoblić
01.04.2010., 16:03

nitko tu nikoga ne vrijeđa,savtko od nas ima pravo da izrazi svoje mišljenje i stav,a ako se u to uključuju malo teže rijeći ti si zadnji koji ima pravo stajat u njegovu obranu....on je taj koji bi se trebao braniti i obrazložiti svoju tzv.bolest...a pitam ja vas dragi moji,vas sve koji mu stajete u obranu,dali to karanje drugih i odobravanje sličnog važi samo dok bi vaša malenkost imala korist iz toga...tj.dal bi to važilo samo dok bi vi karali sa strane i vaš partner to šutke podnosio i u nekom kutu sobe drkao..pitam vas kako bi vi podnosili kada bi se vi našli u obrnutim pozicijama,da ste vi taj koji bi derkao u kutu sobe...dal bi isto tako govorili svojim prijateljima i rodbini da su primitivni,jer je ovo 21 st.i tak tako svakog jebe..kako bi ih pogledali u oči i rekli da je to vama ok

Kelso'70
02.04.2010., 12:09
meni je to bezveze. ne napadam nikoga, samo konstatiram. a ove fore, da je to nešto više od veze zato kaj frajer dopusti ženi da ju gađaju dok on gleda :ne zna: po čemu bi to bilo nešto iznad??

sex-addict
02.04.2010., 12:58
nitko tu nikoga ne vrijeđa,savtko od nas ima pravo da izrazi svoje mišljenje i stav,a ako se u to uključuju malo teže rijeći ti si zadnji koji ima pravo stajat u njegovu obranu....on je taj koji bi se trebao braniti i obrazložiti svoju tzv.bolest...a pitam ja vas dragi moji,vas sve koji mu stajete u obranu,dali to karanje drugih i odobravanje sličnog važi samo dok bi vaša malenkost imala korist iz toga...tj.dal bi to važilo samo dok bi vi karali sa strane i vaš partner to šutke podnosio i u nekom kutu sobe drkao..pitam vas kako bi vi podnosili kada bi se vi našli u obrnutim pozicijama,da ste vi taj koji bi derkao u kutu sobe...dal bi isto tako govorili svojim prijateljima i rodbini da su primitivni,jer je ovo 21 st.i tak tako svakog jebe..kako bi ih pogledali u oči i rekli da je to vama ok

Sexualne igre bilo kog tipa nisu bolest i nema se ko što pravdati bilo kome, a ponajmanje tebi.. :lol: To što neko voli li ne voli u sexu NEMA VEZE SA TOBOM!! Zašto onda vrijeđaš ljude? Bojiš se da si ti takav, pa si nesiguran, ili što?

Meni se isto ne sviđa pomisao da neko jebe moju ženu, da ja ja to gledam, jer nismo takvi, ni ja ni ona - no neću bit papčina primitivna i pljuvati po drugima jer njih to pali..

Volim svoje, poštujem tuđe.. A ne pljujem po drugačijem, jer nisam idiot.. Tolerancija..

Kad bi neki naučili što to znači.. :kava:

kingsize
02.04.2010., 13:15
Konačno da netko prekine ovaj očajni niz napada na čovjeka i to od strane ekipe koja ni najmanje ne razumije temu. Razumijevanje za ovu temu mogu imati oni koji imaju sličnog iskustva. Ostali bi se, barem pristojnosti radi, mogli suzdržati od neumjesnih komentara.

to ti je kao da pošteni nesmi pričat o krađi ili lažov o istini :)

morote
02.04.2010., 18:29
Tu vam se radi o ženama koje su prerasle svoje muškarce ili se barem oni (muškarci) tako osjećaju iz nekog razloga (žena je lijepa, zgodna itd...) te duboko u sebi vjeruju kako joj nisu dorasli. U očaju što svoju ženu ne mogu zadovoljiti prepuštaju je drugim muškarcima uz dozvolu da to smije raditi pošto im to na neki način osigurava određeni prividni stupanj kontrole pošto su oni to sami dozvolili/inicirali, te su svojoj ženi tim činom priuštili zadovoljstvo.

Dakle opet su oni zaslužni za njeno zadovoljstvo i tu muškarac koji se osjeća nezadovoljan (što ne mora biti slučaj utemeljen na stvarnom stanju, on se samo osjeća inferioran) ponovno uspostavlja prividnu ravnotežu u svojoj glavi.

Ukoliko to muškarac predlaže prvi:

rješava problem/strah od ostavljanja pošto vjeruje kako ga ta super žena neće ostaviti jer ima sve što joj treba i on joj je još uvijek dovoljan
diže svoj poljuljani ego i puni ga na pogrešnim mjestima. Krivom i prividnom vjerom da je on zaslužan za ženio zadovoljstvo, što naravno nije slučaj. Drugi je jebe.

U biti je to žalosna situacija u kojoj je muškarac svakako inferioran i kao takav pristaje na nešto na što inače ne bi pristao. Nema veze što on to inicira. To je preventivni čin.

Žene koje tu sanjaju o mladim pastusima, leptirica, očito ne dobivaju onoliko kurca koliko žele, pa imaju potrebu koja ostaje nerealizirana.

Sva opravdanja takvog odnosa uglavnom su tu u ulozi laganja samima sebi, a svi smo to radili prije ili kasnije kada nismo imali hrabrosti pogledati istini u oči. Upitajte se samo koliko ste puta nalazili opravdanje za partnera/partnericu, samo zato što ste ih volili i što ste se bojali da ih ne izgubite, pa ćete znati da govorim istinu i da sva ta opravdanja uzaludna.

To je sada, samo letimičan pogled naravno :)

Don_Homer
02.04.2010., 19:31
Tu vam se radi o ženama koje su prerasle svoje muškarce ili se barem oni (muškarci) tako osjećaju iz nekog razloga (žena je lijepa, zgodna itd...) te duboko u sebi vjeruju kako joj nisu dorasli. U očaju što svoju ženu ne mogu zadovoljiti prepuštaju je drugim muškarcima uz dozvolu da to smije raditi pošto im to na neki način osigurava određeni prividni stupanj kontrole pošto su oni to sami dozvolili/inicirali, te su svojoj ženi tim činom priuštili zadovoljstvo.

Dakle opet su oni zaslužni za njeno zadovoljstvo i tu muškarac koji se osjeća nezadovoljan (što ne mora biti slučaj utemeljen na stvarnom stanju, on se samo osjeća inferioran) ponovno uspostavlja prividnu ravnotežu u svojoj glavi.

Ukoliko to muškarac predlaže prvi:

rješava problem/strah od ostavljanja pošto vjeruje kako ga ta super žena neće ostaviti jer ima sve što joj treba i on joj je još uvijek dovoljan
diže svoj poljuljani ego i puni ga na pogrešnim mjestima. Krivom i prividnom vjerom da je on zaslužan za ženio zadovoljstvo, što naravno nije slučaj. Drugi je jebe.

U biti je to žalosna situacija u kojoj je muškarac svakako inferioran i kao takav pristaje na nešto na što inače ne bi pristao. Nema veze što on to inicira. To je preventivni čin.

Žene koje tu sanjaju o mladim pastusima, leptirica, očito ne dobivaju onoliko kurca koliko žele, pa imaju potrebu koja ostaje nerealizirana.

Sva opravdanja takvog odnosa uglavnom su tu u ulozi laganja samima sebi, a svi smo to radili prije ili kasnije kada nismo imali hrabrosti pogledati istini u oči. Upitajte se samo koliko ste puta nalazili opravdanje za partnera/partnericu, samo zato što ste ih volili i što ste se bojali da ih ne izgubite, pa ćete znati da govorim istinu i da sva ta opravdanja uzaludna.

To je sada, samo letimičan pogled naravno :)

Upoznao sam nekoliko ljudi koji su bili u takvom odnosu i bas niti jedna izjava ti nije tocna. Kao sto je netko napisao, da bi shvatio, moras probati. Ostali ne razumiju, pa osudjuju ili bacaju ovakve smijesne definicije.

morote
02.04.2010., 19:58
Upoznao sam nekoliko ljudi koji su bili u takvom odnosu i bas niti jedna izjava ti nije tocna. Kao sto je netko napisao, da bi shvatio, moras probati. Ostali ne razumiju, pa osudjuju ili bacaju ovakve smijesne definicije.

Upoznao sam i ja pa je bilo točno tako kako sam rekao. Jedino što neki govore, a drugi šute. Sada se samo pitam koje si ti upoznao?

Sa onog foruma koji je netko postao. Obratiti pažnju na označena područja.

Slučaj 1:
A live sex show with the most beautiful woman in the world, of course! And yes, I consider my wife the most beautiful woman in the world. Sure, I'm biased but it doesn't change the allure of watching that magnificent woman get off.

It makes my wife feel beautiful/sexy. Let's face it, men, making your wife feel beautiful/sexy isn't easy after years of marriage. You may tell her that she's beautiful but does she really believe you? If you're me, you're biased and she knows it so hearing "you're beautiful" from me doesn't exactly convince her. What absolutely, positively convinces her that she's beautiful/sexy is some quasi-random guy pursuing her and fucking her brains out. Then she knows that other guys find her beautiful and sexy and that does great things for both her self esteem and her libido. Short version? She ends up feeling better about herself and I get laid a lot more. No losers there!

Lol, e sada kako da ne žalim tipa. Prvo diže svoju ženu u nebesa, a ona to očito nije zaslužila, drugo mislim da je jasno kako ju on ne može zadovoljiti i to otvoreno priznaje.

Slučaj 2:
There are some things one guy simply can not do! I'm a considerate lover and I want my wife to have the most fun and the most powerful orgasms she can have. Most men do, right? If your wife is such a woman (and mine is), then the only way to really rock her world is to accept help from an outside source. Not every man is confident/comfortable doing so, but I am. Thus another guy allows me to give her sexual experiences that she could otherwise never have.

Što sam ono rekao? On ju želi zadovoljti, ali priznaje da ne može. Thus another guy allows me - drugi tip mu omogućava da radi ono što on sam ne može.

[B]Slučaj 3:
I found a way to go along with it so that I would never be without her. She could have what she needed, and we could still have a family.

Zbog obitelji pristaje na to.

Slučaj 4:
My wife and I once moved to this quaint community in a nice big house, snow on the pines, and we had each other to ourselves. I felt like I was dressing her in a Barka, hiding her away, and I wanted man to see what a beautiful woman Boofer had in his possession. That was a mistake, but I couldn't help myself.

Kao prvo priča o sebi u 3 licu, a kao drugo očito mu fali samopouzdanja kada svoju ženu mora pokazivati okolo kako bi sebi dokazao kako je velik jebač i što on to u stvari može uloviti. Vidi mene kako sam super, kada imam nju.

While riding me on top, or lounging around the pool, vacuuming the floor, or dressing for work, I wanted validation from other men. She never strived for this, but if a wife walks the catwalk enough, she's gonna realize her potential. At some point, I became a man in bib overalls, smelling like a coal oil lantern, married to a debutante or catwalk model. That said, I'll never forget her dancing to Brickhouse and watching other men applaud her from the back of the club in my overalls.

Njemu drugi muškarci trebaju reći da mu je žena dobra, a samim time da je i on frajer. Indirektno naravno.

She's gonna realize her potential - znači shvatiti će svoj potencijal i onda će ga ostaviti ili varati pa tip djeluje preventivno iako žena u startu nije za to.

I became a man in bib overalls, smelling like a coal oil lantern - nezadovoljan sobom. Misli da mora biti ovakav ili onakav da bi njoj bio dovoljan. Problem je duboko u njemu u biti i u njegovom osjećaju inferiornosti.

catwalk model - ona je model, a ja sam kurac. Ostavit će me. Inferioran sam u svakom slučaju.

Ima toga još, samo mi se više ne da o tome. Mislim da je ovo dovoljno :) Ovi primjeri sadržavaju sve one točke koje sam gore spomenuo :) :D

Don_Homer
02.04.2010., 20:18
Koliko energije da sebi dokazes da oni u biti ne znaju sto osjecaju i zasto to rade, pa im ti koji nikad nisi bio u takvom odnosu i nemas to iskustvo, to moras objasniti. :)
Koja je tvoja poanta? Da si u stanju etiketirati unaprijed svakoga po odnosu na njegove postupke? To je velika površnost u odnosnima.
Ocekujem novih nekoliko stranica objasnjenja. :)

Liberty Valance
02.04.2010., 20:41
Mislim da sam shvatio o čemu se tu radi.

Poznato je da kod raznih životinjskih vrsta prilikom nadmetanja mužjaka za parenje dolazi do pojave da neki mužjak nailazi na ženku nakon što se ona upravo parila s drugim. On se tada također pari s njom nastojeći izgurati protivnikovu spermu i umetnuti svoju; pri tome se očito javlja neka posebna vrsta seksualnog instinkta. Prevedeno na situaciju među ljudima: u muškarca se instinktivno javlja posebno jaka vrsta seksualnog uzbuđenja i želje nakon što je njegova žena imala seksualni odnos s drugim muškarcem. Naravno, činjenica da je žena imala seksualni odnos s drugim muškarcem bi trebala imati i nekakve emotivne implikacije za muškarca, ali možemo pretpostaviti da se taj instinkt evolucijski razvio u stanju u kojem su emocije bile u drugom planu i seksualni život bio neuredniji (ravnodušni promiskuitet, seksualno ropstvo, učestalost silovanja i sl.) tako da se gledalo samo na krajnji cilj. To je valjda osnovni psihički mehanizam koji stoji iza tog cuckold-hotwife ponašanja.

Izgleda da se jedna varijanta takvog ponašanja javlja u situacijama kada se nekakav beta-muškarac nekim čudom nađe u vezi sa ženom koja je malo iznad njegove razine (dakle nekakav militavi jadnik u vezi s jako zgodnom i seksualno živahnom ženom, npr.). U tom slučaju on bi racionalnom odlukom mogao dopustiti ženi da se upušta u strogo ne-emotivne seksualne odnose s drugim muškarcima, jer jasno mu je da on ne može zadovoljiti njezine seksualne prohtjeve, kao i to da bi ga ona lako mogla varati s drugim muškarcima koji za njom pokazuju interes. Dopustivši joj izvanbračni seks on se riješava straha da bi mu ona to mogla raditi iza leđa i emotivno se vezati za nekog drugog muškarca; usput zadražva neku vrst kontrole nad njezinim seksualnim ponašanjem jer zajedno sudjeluju u tome. Istodobno se onda javlja i ona vrst seksualnog instinkta vezanog uz nadmetanje oko parenja te valjda neka vrsta mazohističkog zadovoljstva jer inferiorni muškarac na taj način očito doživljava neku vrstu poniženja. Sa ženine strane, naravno, zadovoljstvo se nalazi u činjenici da je konačno seksualno oslobođena i može raditi ono što je oduvijek htjela: upuštati se u besmisleno jebanje sa svakim tko joj se imalo svidi bez straha da će to dovesti do nekakve osude od strane muškarca, tj. ne mora više tlačiti samu sebe glumeći nekakvu nevinost.

Druga varijanta tog hotwife ponašanja, vjerojatno malo rjeđa, bila bi neka sadistička verzija u kojoj nekakav alfa-muškarac tjera ženu u seksualne odnose s drugima dok ona sama baš i nije osobito željna toga. Jer ako je u vezi s nekakvim dominantnim muškarcem, i izrazito sklona monogamiji ili po prirodi seksualno suzdržana, onda će s drugima očito doživljavati daleko manje zadovoljstvo nego s njim, ali na nagovor pristaje zbog njegovog zadovoljstva. Muž na taj način ponižava ženu i pretvara je u seksualni objekt koji po vlastitoj volji daje drugima na upotrebu. Osim onih spomenutih elemenata seksualnog uzbuđenja, uz to je vjerojatno vezano i i uzbuđenje koje nastaje prilikom osjećaja da se krše pravila ponašanja i radi nešto perverzno.

Don_Homer
02.04.2010., 20:46
:facepalm:

Articles of Faith
02.04.2010., 21:08
Diskutant Liberty Valance je vrlo dobro opisao ovaj fenomen. Svaka čast. :)

morote
02.04.2010., 22:43
Dopustivši joj izvanbračni seks on se riješava straha da bi mu ona to mogla raditi iza leđa i emotivno se vezati za nekog drugog muškarca; usput zadražva neku vrst kontrole nad njezinim seksualnim ponašanjem jer zajedno sudjeluju u tome.

Na dobrom si tragu :)

Prije svega treba napomenuti kako sve to proizlazi osjećaja inferiornosti koji je inherentan u srži pojedinca koji inzistira na takvom odnosu.

Pošto ima stalni osjećaj inferiornosti (po pitanju veze u kojoj se nalazi) ima potrebu izdizati se iznad ostalih pojedinca i ostalih ljudskih odnosa. Zato se uvijek naglašava kako je za takvu vezu potrebno nekakvo posebno, specijalno povjerenje. Kako su takve veze čvršće bolje, itd… te da smo svi mi ostali budale koji nemamo pojma o ničemu i nemamo pojma o čemu pričamo.

Dakle osoba se automatski postavlja iznad sviju ostalih i naglašava kako su oni kao par superiorni, a samim time i on/ona su superiorni nama ostalima.

Muškarac koji predlaže i ženi bira partnera samim time nad njom ima:

dojam da je on gospodar njene slobode ili makar ima osjeća da je tu moćan, da je on mozak koji stoji iza svake njene prevare
i u stvari smanjuje uopće rizik od prevare jer on u principu nikad ni ne može biti prevaren ako sve zna, čak i inscenira (to je ona preventiva)
što god da se desi on je taj koji u tom odnosu zadržava moralno superiorniji položaj

Kasnije se navodi da je bolje tako, da se jebu i da se sve zna, nego da jedni drugima nabijaju rogove iza leđa navodeći kako su oni sigurni da njih partner vara i kako oni tu ništa ne mogu napraviti.

Znači prevara se priznaje kao nešto apsolutno što je prisutno bez obzira na stvarno stanje stvari. Naravno to možda uopće nije slučaj i možda je partner vjeran, ali što to sve vrijedi kada ovo drugo nema vjere u sebe i svog partnera.

Nackalinica
06.04.2010., 09:38
ma ja to ne gledam tako,nego mislim da je bolje imati iskrenu vezu s partnerom,nego iza ledja ga varati i glumiti neku sveticu.

bull4hf
14.04.2010., 10:50
I moja se zena ponekad zazeli nekog drugog, i to me strasno pali.
Ali zato i kad se mene neka druga zazeli, moja draga jedva ceka da joj ispricam sto je bilo.

Apsolutno se slazem da je najbitnije tu povjerenje, i naravno da se u vecini slucajeva nije izgubila ljubav, to je samo malo zacina

Darc
14.04.2010., 21:10
Tu vam se radi o ženama koje su prerasle svoje muškarce ili se barem oni (muškarci) tako osjećaju iz nekog razloga

Lijep pokušaj, ali to je samo djelomično objašnjenje, odnosno samo jedan manji dio muškaraca može ići pod tu kategoriju.
Druga kategorija su muškarci koji nisu jako emocionalno vezani, seks im u vezi/braku postao dosadan i na taj način se jako pale. U osnovi, vjerojatno je da takvi imaju neke mazohističke crte, ali one su više-manje minorne. Muškarac je ili vrlo siguran u sebe, zato ne pati od ljubomore ili mu nije posebno stalo do partnerice.

Darc
14.04.2010., 21:12
Na dobrom si tragu :)
---
Dakle osoba se automatski postavlja iznad sviju ostalih i naglašava kako su oni kao par superiorni, a samim time i on/ona su superiorni nama ostalima.

Muškarac koji predlaže i ženi bira partnera samim time nad njom ima:

dojam da je on gospodar njene slobode ili makar ima osjeća da je tu moćan, da je on mozak koji stoji iza svake njene prevare
i u stvari smanjuje uopće rizik od prevare jer on u principu nikad ni ne može biti prevaren ako sve zna, čak i inscenira (to je ona preventiva)
što god da se desi on je taj koji u tom odnosu zadržava moralno superiorniji položaj

Kasnije se navodi da je bolje tako, da se jebu i da se sve zna, nego da jedni drugima nabijaju rogove iza leđa navodeći kako su oni sigurni da njih partner vara i kako oni tu ništa ne mogu napraviti.

Ovo se zove amaterska psihologija :D

dolores_haze
14.04.2010., 21:20

mislim da je čak prilično lucidno i na tragu istine u nekim slučajevima.
ali svejedno podržavam sve u čemu su svi koji sudjeluju suglasni.
nisam tako nešto nikad probala, često sam maštala,
a napokon poznajem nekoga s kim vjerujem da je i ostvarivo.
vidjet ćemo :D

gaby111
14.04.2010., 22:08
BE GONE SATAN!!!! :Pop: :Pop: :Pop: ma ono...ak je tebi chef i još k tome imaš pristanak partnerice i vama tak normalno....uživajte :top: ... ionak je ljubav sama po sebi ko emocija bolesna....

morote
14.04.2010., 22:18
Lijep pokušaj, ali to je samo djelomično objašnjenje, odnosno samo jedan manji dio muškaraca može ići pod tu kategoriju.
Druga kategorija su muškarci koji nisu jako emocionalno vezani, seks im u vezi/braku postao dosadan i na taj način se jako pale. U osnovi, vjerojatno je da takvi imaju neke mazohističke crte, ali one su više-manje minorne. Muškarac je ili vrlo siguran u sebe, zato ne pati od ljubomore ili mu nije posebno stalo do partnerice.

Trebao sam napomenuti da se moje tumačenje odnosi samo na one muškarce koji uistinu vole svoje supruge. I vole ih do te mjere da kompromitiraju sebe. Ovi drugi slučajevi gdje je muškarcu ta veza dopizdila ili je totalno ravnodušan, to je već druga priča.

Totalno, ali i dobra zabava. Barem meni :)

Nackalinica
24.05.2010., 16:26
mislim da je čak prilično lucidno i na tragu istine u nekim slučajevima.
ali svejedno podržavam sve u čemu su svi koji sudjeluju suglasni.
nisam tako nešto nikad probala, često sam maštala,
a napokon poznajem nekoga s kim vjerujem da je i ostvarivo.
vidjet ćemo :D

javi nam bas me zanima koako je bilo.

Stickers
24.05.2010., 20:30
Znate šta mi je ovdje smješno:rolleyes:.
Zašto se mora kroz priču provlačit odnos pun povjerenja, i kao oni su "jaki" kao par i imaju neki "nad" odnos koji je nedohvatljiv "običnim" parovima:ne zna:.U stvari radi se samo o seksualnom uzbuđenju i zadovoljenju takvih potreba.
Mislim ako je cilj ispunjen, a to je fantastično seksualno iskustvo, čemu to umotavati u "odnos pun povjerenja i nedohvatljive veze između dvoje ljudi".Šta se provlači...obrnuti red stvari.Tako trebaš živjeti da bi imao čudesan emocionalni odnos sa partnerom...a to je smiješno.Smješno je i šta ljudi koji se groze moraliziranja na kraju provuku ono...mi smo iskreni, odani, i predani jedan drugome...sve sama moraliziranja.

hm... ako ste u toj situaciji i partner/ica vam se vraća, uvijek i iznova, znači doista i ima nešto u vama. Voli vas, vraća vam se, čak ima povjerenja da vam sve kaže, a vi niste ljubomorni kreten koji govori : da meni neko trpa žensku, e, ma ubio bih ga, da joj svršava po licu, da ju guzi..itd. pa kako vi muški uopće doživljavate svoje cure??? totalno kao seksualni objekt iz jeftinih pornića.
A sad to pokušajte gledati u drugoj dimenziji: zašto dvoje ljudi ne bi moglo eksperimentirati bez ugrožavanja veze i povjerenja?
pa nije žensko tijelo grm kojeg samo vi možete popišati i označiti kao svoj!
Ili se bojite usporedbe?

Ja podržavam ovakve igrice i odnose dok god obje strane pristaju i uživaju u tome. Naravno da sad ne kažem da bi svi to trebali prakticirati- ionako to ne pali veliku većinu ili ako i pali preveliki su primitivci da bi dozvolili da im netko drpa žensku

u svakom slučaju bolje od varanja iza leđa dok druga strana misli da ima najboljeg, najnevinijeg i najmoralnijeg parnera.. da, svakako :kava:

Garth
26.05.2010., 13:53
Svakako bi bilo poželjno da osobe koje se namjeravaju uključiti u takvo što, dobro se pogledaju u zrcalo i razčiste same sa sobom i zatim sa svojim partnerom zbog čega ih to privlači... a ne srljati kao "guske u magli". Podržavam sve što narod veseli, ako ZNA zašto to radi... Meni FMF zvuči dobro... MFM samo ako sam ja treći....

sex-addict
27.05.2010., 08:55
U zadnje vrijeme, moram priznati, me pali ideja da ševim nečiju ženu pred mužem. Ali da je pravi cuckold, da samo gleda i guta očima, bez diranja, a da mu brutalno rasturam dragu, dominiram joj, pred njime.

Gledao sam par clipova na netu, ne gluma, nego pravi amaterski uradak, i čini mi se prejebeno napaljiva situacija.. :kava:

Ladora
27.05.2010., 09:28
U zadnje vrijeme, moram priznati, me pali ideja da ševim nečiju ženu pred mužem. Ali da je pravi cuckold, da samo gleda i guta očima, bez diranja, a da mu brutalno rasturam dragu, dominiram joj, pred njime.

Gledao sam par clipova na netu, ne gluma, nego pravi amaterski uradak, i čini mi se prejebeno napaljiva situacija.. :kava:

I meni to zvuči odlično ovako, ali da bi stvarno sudjelovala u tome, ne znam baš :ne zna:

Garth
27.05.2010., 15:02
I meni to zvuči odlično ovako, ali da bi stvarno sudjelovala u tome, ne znam baš :ne zna:

"Ne znam baš" ne zvuči uvjerljivo...

annie25
27.05.2010., 17:46
ovo je slučaj klasičnog svodništva

Garth
28.05.2010., 07:46
ma ja to ne gledam tako,nego mislim da je bolje imati iskrenu vezu s partnerom,nego iza ledja ga varati i glumiti neku sveticu.

Ovo drugo mi se čini normalnije. kako vam zvuči - žena me vara - jadno jel da, a ovo - žena me ne vara, samo se jebe s drugima dok ja drkam na to- :lol:

To je dobro objašnjeno u knjizi "Human animal". Kompeticija pumpa hormone i spermu, pa je valjda onda i orgazam jači. Zato neke žene mudro, povremeno manipuliraju muškarcem izazivanjem ljubomore u njemu, pa im je seks bolji. Slažem se da je to vjerojatnije kod ljudi koji se međusobno ne ispunjavaju u potpunosti, dojadili su jedno drugome i zapravo nisu jedno za drugo. Onda normalno, nađu svakakva superiorna opravdanja. Bilo bi iskrenije da kažu - "Boli me kita ko mi jebe ženu, dok ja zbog toga imam super orgazam." Zapravo, prodao je ženu za orgazam, kojeg inače valjda ne može u potpunosti doživjeti. On lijepo drži svijeću. S druge strane, ako je žena sklona tome, zašto bi ga napustila - postigla je što je htjela, kod nekog zdravog to joj neće proć.

A kaj si očekivao ovdje? Profesionalnu?

.....
Ili se bojite usporedbe?

Ja podržavam ovakve igrice i odnose dok god obje strane pristaju i uživaju u tome. Naravno da sad ne kažem da bi svi to trebali prakticirati- ionako to ne pali veliku većinu ili ako i pali preveliki su primitivci da bi dozvolili da im netko drpa žensku

u svakom slučaju bolje od varanja iza leđa dok druga strana misli da ima najboljeg, najnevinijeg i najmoralnijeg parnera.. da, svakako :kava:

Nije grm, ali ono o označavanju vrijedi...

Misliš, pre kulturni valjda, ko bi uljuđen dopustio tako nešto, sve i da ga pali, pa ima mozak...

Old fashion bečka škola varanja, zvuči mi puno zdravije...

sex-addict
28.05.2010., 07:54

Ne zna baš :cerek:

Lexustrans
08.06.2010., 09:53
Priznajem da sam malo zbunjen...ne temom nego načinom komunikacije na forumu.Mišljah da se ovdje vlada po pravilima i odgovara striktno na upite o iskustvu a ne vrijeđa različitost.Zabluda biti će.
Postoji i Hrvatski site za ljude koji žele više informacija o ovoj temi
xxxx

Garth
08.06.2010., 12:31
......Mišljah da se ovdje vlada po pravilima i odgovara striktno na upite o iskustvu a ne vrijeđa različitost.....

Tako je zabavnije. Ali nitko se ne ljuti. Osim moderatora.

kingsize
08.06.2010., 12:34
hm... ako ste u toj situaciji i partner/ica vam se vraća, uvijek i iznova, znači doista i ima nešto u vama. Voli vas, vraća vam se, čak ima povjerenja da vam sve kaže, a vi niste ljubomorni kreten koji govori : da meni neko trpa žensku, e, ma ubio bih ga, da joj svršava po licu, da ju guzi..itd. pa kako vi muški uopće doživljavate svoje cure??? totalno kao seksualni objekt iz jeftinih pornića.
A sad to pokušajte gledati u drugoj dimenziji: zašto dvoje ljudi ne bi moglo eksperimentirati bez ugrožavanja veze i povjerenja?
Ili se bojite usporedbe?

Igrice su sasvim ok.Veza "otvorenog" tipa također.Nekako da veza kao bude "labava", ali ipak da bude bliskosti i povjerenja pa i ljubavi.Kod mene bi sasvim moglo tako ići ali opet na neki moj način.Ali nešto ozbiljno to ipak nebi kod mene igralo.

Ovo kad kažeš da se vraća svaki put nanovo.Zašto odlazi?Nije zadovoljna, pa onda nije zadovoljna ni sa novim, ni idućim?Ta potraga jednom prestaje ili je svrha samoj sebi...da ni sama nezna što traži.

Usporedbi se ne bojim...uvjek ima boljih, to je bar jasno.

A ljubomora?Ko tu sebi može zapovjedit?

Sve u svemu, poštujem takve izbore, odrasli smo i tragamo za užitcima, pa hajdmo, opet napominjem tu bi trebalo i završt sa pričom, na seksualnom užitku.

Nackalinica
17.06.2010., 11:36
Tako je zabavnije. Ali nitko se ne ljuti. Osim moderatora.

zasto se ljute moderatori meni je ovo bas zanimljiva tema ne bi trebalo biti tabu pisati i o ovim odnosima i mastanjima.

Breezy Badger
17.06.2010., 11:44
Kakav je to odnos, crnac-unproforac-izbacivač u glavnoj ulozi sa ženom mu a muž kamerman. :ne zna:

pasmater1234
29.06.2010., 14:28

bio sam u takjvom odnosu..jedan par koji sam znao iz viđenja (ustvari nju sam znao) mio je poredložio da budem s njom dok on sluša iz druge sobe,,,, i bilo je odlično.....

ajwanna
29.06.2010., 15:10
neki su previše filozofirali, nisam imala oči za čitat takvo što,
moj bivši je bio takav, čak i nakon prekida bi volio čut šta se događa, nekužim baš kako to napaljuje jer bi mene to raspalilo, al eto sto ljudi sto ćudi, sto žena dvjesto sisa...

Garth
30.06.2010., 09:44
...... sto žena dvjesto sisa...

Sto muških, dvjesto jaja...

pavel11
30.06.2010., 10:36
svašta sam čuo ali ovakvu debilanu stvarno ne kužim... tip voli kad mu drugi karaju curu.. svaka čast majstore

Garth
30.06.2010., 11:53
svašta sam čuo ali ovakvu debilanu stvarno ne kužim... tip voli kad mu drugi karaju curu.. svaka čast majstore

To ti je kontrolirana kompeticija. To tipu natjera testosteron u krv pa proizvede više sperme i orgazam mu je jači. Daje svoju ljubav drugom da bi imao bolji orgazam. A ona dobiva "legalno" drapanje s mužjacima po izboru, uz zadržavanje emotivne sigurnosti. Svašta ima.

pavel11
30.06.2010., 12:03
ma sve 5, ko voli nek izvoli

pasmater1234
30.06.2010., 12:03
ma sve 5, ko voli nek izvoli

pustite čovjeka da uživa,,,,,

any201
30.06.2010., 16:18
Tko voli nek izvoli,ali ja hvala lijepa svojeg dragog ne bi dijelila ni sa jednom.

Nackalinica
01.07.2010., 11:13
mene to i dalje pali kao fantazija,pogotovo ljeti kad smo na moru toliko zgodnih muskaraca ima,ufff cesto mi se znalo desit da odem s plaze ravno u hotelsku sobu i samozadovoljim se zamisljajuci kako vodim ljubav s nekim..kinki.:cerek:
ne znam da li bi imala hrabrosti fantaziju pretvorit u stvarnost,o tome nisam nikad razgovarala sa svojim partnerom.

Leblon
01.07.2010., 12:02
Pozz svima.Interesantna tema, al na zalost vidim da samo mali broj ljudi kuzi spiku :)
Partner i ja smo probali sex u 3 sa jos jednim muskarcem i bilo je fenomenalno.
Ne spadamo u parove kojima je sexualni zivot zapao u monotoniju, vec naprotiv sex nam je odlican, volimo se bezgranicno, napaljeni smo jedno na drugo 24 h na dan a sa ovim samo pomeramo granice i istrazujemo. A sasvim slucajno smo otkrili tu svoju "skolonost".Dok se sexamo volimo jedno drugom govoriti "prljave" reci i jednom sam ja pocela pricati o drugom muskarcu, kako bih volela u tom trenutku jos jednog...njega je to toliko napalilo...a mene jos vise njegova reakcija da smo onda posle toga poceli intenzivno razmisljati da tu svoju fantaziju i ostvarimo.Da skratim pricu, uclanili smo se na jedan sajt na kojem se ostvaruju takvi kontakti, dopisivali se sa dosta njih i na kraju sam se ja odlucila za decka za kojeg sam mislila da bi nam mogao parirati u svemu....Detalje vam necu prepricavati, bilo je tu svega, i straha od nepoznatog i ljubomore ali posle svega nam se odnos jos vise produbio iako smo smo mislili da je nemoguce a poverenje je bezgranicno.
Ako nekog jos nesto zanima, odgovoricu a plitke i uvredljive komentare cu ignorisati.

pasmater1234
01.07.2010., 12:20
Pozz svima.Interesantna tema, al na zalost vidim da samo mali broj ljudi kuzi spiku :)
Ne spadamo u parove kojima je sexualni zivot zapao u monotoniju, vec naprotiv sex nam je odlican, volimo se bezgranicno, napaljeni smo jedno na drugo 24 h na dan a sa ovim samo pomeramo granice i istrazujemo. A sasvim slucajno smo otkrili tu svoju "skolonost".Dok se sexamo volimo jedno drugom govoriti "prljave" reci i jednom sam ja pocela pricati o drugom muskarcu, kako bih volela u tom trenutku jos jednog...njega je to toliko napalilo...a mene jos vise njegova reakcija da smo onda posle toga poceli intenzivno razmisljati da tu svoju fantaziju i ostvarimo.Da skratim pricu, uclanili smo se na jedan sajt na kojem se ostvaruju takvi kontakti, dopisivali se sa dosta njih i na kraju sam se ja odlucila za decka za kojeg sam mislila da bi nam mogao parirati u svemu....Detalje vam necu prepricavati, bilo je tu svega, i straha od nepoznatog i ljubomore ali posle svega nam se odnos jos vise produbio iako smo smo mislili da je nemoguce a poverenje je bezgranicno.
Ako nekog jos nesto zanima, odgovoricu a plitke i uvredljive komentare cu ignorisati.

skidam kapu..ja isto bio s jednim parom i odlično je bilo.....

pasmater1234
01.07.2010., 12:57

poslao sam Vam pp

pasmater1234
01.07.2010., 14:58
potpis! :kava:

svaka čast cure!!

spm
13.08.2010., 18:50
Mene sam zanima ovak:

na primjer, ja odlučim da ću imat jednog tog cuckolda.

I sad, ja se okolo je li s drugima, a on gleda i ništa.

Jel mogu ja onda imat više tih cuckolda? Kao, ja sam s njima, al oni zapravo ništa nego samo gledaju?

Il se to onda broji kao prevara? Jer oni s kojima se, jel, to nije prevara? :ne zna:

Kjuno
18.09.2010., 21:11
jako jednostavno, ljudska bića nisu stvorena za jednog partnera!:mig:

Curica333
19.09.2010., 16:22
To je sasvim normalno za nenormalne ljude.
Nikad na tako nesto ne bih pristala. Ne zato sto me brine sta ce neko drugi reci, sta drugi rade..vec sto mi je to potpuno blentavo i to za mene nema veze s ljubavlju. Smatram da ljudi kojima je to normalno imaju malo iskrivljenu sliku o realnosti, sexualnosti, ljubavi,ljudima, kakva je kod pedera ili lezbi npr. Pa ljudi, mozemo mi opravdavati tako nesto, svakom njegov izbor, ali po meni su to neke vrste poremecaja u mozgu.

Nackalinica
22.01.2011., 20:45
jako jednostavno, ljudska bića nisu stvorena za jednog partnera!:mig:
upravo to barem ne varaju svoga partnera.

Kinder Penguin
22.01.2011., 20:56
Potpisujem!

Da,koje povjerenje i privrzenost kada si spremna davati svoju pikicu nekome drugom dok tvoj muz slusa sve te gadosti.

Katherine Doll
22.01.2011., 21:51

not my cup of tea...:Pop:
tko voli nek izvoli

Zira
22.01.2011., 22:21

a ovde bih ih uj.ebala.....ako ste dragi muzevi tako dobri sto vasha zenica shiri noge svako drugo veche drugima? *sarkasticnismajlikojikaslje*

Zira
22.01.2011., 22:32
Ovo drugo mi se čini normalnije. kako vam zvuči - žena me vara - jadno jel da, a ovo - žena me ne vara, samo se jebe s drugima dok ja drkam na to- :lol:
...

yep. Licemerje upakovano na fino. Ja vas ne razumem..sto samo ne mozee ko ljudi reci ''mene mnogo pali drugarica od zene ,ribe i taaaako bih da je pojeeebem al jebes ga moram sad da slozim neku pricu,neko lepo sranje bla bla poverenje, bla bla '' pa znas draga,miiislio sam tvoja drugarica moooozda eto ona mi tek tako slucajno pala na pamet'' ....... ''

a u sebi kad drugarica prica sa vasom ribom '' uffffffff kaaakva jee kako bih je.

Licemerje. Skupite muda,prevarite je,pogledajte je u oci sledeci dan i recite '' jebao sam ti drugaricu jer sam hteo'' i tacka.Ili jos bolje,pogledajte je u oci,recite joj to,i onda idite da jebete drugaricu.

:kava:

pricam iskljucivo u odnosima zena-muz duga veza itd.

Zira
22.01.2011., 22:50
... a zaboga koji prosjecni muskarac me ne bi volio ,ja cu kuvat cistit prat,radjat klince i dalje izgledat ko top model i jos da mu aminujem da jebe sve sto mu se svidi,i onda jos da mi prica... i da, ja jos treba da se osjecam onako mocnom jer zaboga on je moj muskarac... .....

Carica! Teraj sebicluk i samozivost u kurac:D

Whoo
23.01.2011., 08:58
A ja sam mislio da se govna jedu samo na filmovima :D

Muppet
23.01.2011., 09:06
Što ne bi bilo bolje da swingate

KarloDelPontiac
23.01.2011., 12:37

po meni je to totalna glupost da ne može biti veća...
ti si samo iskoristila njegovu nastranost da si priskrbiš još jedno koplje za zabavu i razumijem te, ali moralno ne... mislim da to ne bi smjeli raditi jer brak nije iskorištavanje svih mogućnosti na taj način, brak je neka veza dvoje ljudi u kojemu osim POVJERENJA postoji i velika količina LJUBAVI ( bar u većini)... a da sam ja na mjestu tvog muža i da me pali ta fantazija koju smo pretvorili u stvarnost, kad-tad bih se počeo pitati koliko ti mene zaista voliš... jer ljubav je nešto sveto i nedodirljivo....a isto tako će napaljenost tim stvarima proć, a učinjeno će ostati.... i onda kreće braćna kalvarija...
s druge strane, ako ti želiš tog dečka kao trećeg, zašto sutra ne bi i nekog drugog dečka jer je , recimo ovaj spriječen a tebi se praši? ili zašto to isto ne bi radio i tvoj muž, pa da budu 4 sise u krevetu? ili 6? ili svaki put druge vlasnice sisa? zašto se ti ne bi prašila s dečkom i kad muža nema doma ( jebi ga, muž radi cijeli tjedan 2. smjenu a tebi se prashi ko nikada u zhivotu, a i tako je on za pa nije "klasična" prevara) i sl...
što se toga tiče, ja sam konzerva i držim brak svetom institucijom, jer je "rok trajanja" braka predviđen duže od trajanja sexualnih fantazija...

@autoru
brijem da je korijen u tome što si submisivan i da imaš ( ne loše) slabo mišljenje o sebi, te na taj način kompenziraš nešto što joj sam ne možeš ( ili misliš da ne možeš) priuštiti... paše ti da te ponižava na taj način i ložiš se na to...
ali se isto tako upitaj što će se dogoditi ako tvoja žena shvati da se taj 3. ustvari puno bolje praši od tebe, pa skuzhi da je i kao osoba bolji od tebe, da joj poklanja vishe pažnje nego ti, da joj kupi pokoji poklon za razliku od tebe, da se osjeća bolje kada je s njim nego s tobom i sl..... daj mi reci JEDAN razlog zašto bi uopće ostala s tobom, tim više što ti očito ( može i tako shvatiti) važnija tvoje povremeno drkanje nego ona kao TVOJA žena, kao osoba...
zar joj nije bolje biti s nekime kome je JAKO stalo do nje i govori joj: NE DAM TE NIKOME JER SI MI PREVAZHNA..?

lillian242
23.01.2011., 13:07
http://www.index.hr/forum/default.aspx?idf=11&idt=274806&q=t

:rolleyes:

zLo_kRme
23.01.2011., 13:36
Užas.
Ne znam, po meni je to mazohizam i čudna mi je djevojka koja ostaje s njim u vezi. Bolje da si nađe nekog ko je u svakom slučaju dobro praši da ne mora ići sa strane. KArloDelPontiac je napisao dobar post. Realno, on je aseksualan više nego što je nastran.

KarloDelPontiac
23.01.2011., 13:51
Užas.
Ne znam, po meni je to mazohizam i čudna mi je djevojka koja ostaje s njim u vezi. Bolje da si nađe nekog ko je u svakom slučaju dobro praši da ne mora ići sa strane. KArloDelPontiac je napisao dobar post. Realno, on je aseksualan više nego što je nastran.

autor ili ja? :lol::lol: ( nemoj potcjenjivati moju nastranost :) )

zLo_kRme
23.01.2011., 14:06
Bolje normalna nastranost (:rofl:) nego aseksualnost :D

Nick7
23.01.2011., 21:18
Ajde ak niš drugo drago mi je vidjet da ima još stvari koje me mogu iznenadit u životu :eek:
E, sad tko voli, nek izvoli. Meni osobno ne bi nikad palo na pamet :kava:

sex-addict
24.01.2011., 09:03
Volim cuckolde.. O da.. Pogotovo kad su stvarni, a ne samo da se napaljuju preko neta.. ja bull, ona hotwife, on cuckold.. Jedni od najboljih sexualnih doživljaja su bili sa njima.. :D

ALI.. puno je lažnih cuckolda na netu, previše..

To mi se zgadilo, jebiga :kava:

dijanamay
24.01.2011., 11:30
mene sama ideja pali:D dobila ideju za maštariju prije posla:mig: pa ovako nije mi nezamisliva situacija, ako bi mi se frajer palio na nešto takvo, pristala bi vjerujem da bi mi se svidjelo... ipak ne u prečestoj mjeri jer bi se u tom slučaju zbilja zabrinula za njegovo samopoštovanje.. ono probali i idemo dalje :D a da sam ja ta koja doma čeka, pristala bi i na to u "one time" verziji, ali pod obavezno da snima:D kako bi se osjećala, pa predpostavljam da bi to bila prava bujica osjećaja i navale adrenalina:cerek: a to volim.. ne smatram prijevarom ništa u čemu dobrovoljno i sa željom sudjeluju oba partnera, pa onda kad bi i iz želje oba potražili nešto takvo ne vidim zašto bi to trebalo uzrokovat probleme:ne zna: a što se tiče gore komentara o trojci cure i dva frajera:D to mi je na listi želja "napraviti prije smrti" ne znam zašto neki ljudi eksperimintiranje u sexu smatraju veleizdajom ljubavi, sex je sex..ljubav je daleko puno više od toga i tolika doza povjerenja priznati osobi svoje najperverznije želje.. ništa nije nenormalno i jedan je život, ne pokušati ostvariti ono što želiš s nekime koji isto uživa u tome je glupost.. i to samo zato što 90 % društva to smatra izopačenim.. :ne zna: ne znam, meni nema smisla..

dodo89
24.01.2011., 12:18
ja sam prije imao curu koja je bila naivna dosta u sve povjerovala tak da sam ja iskoristavao priliku i vara ju dosta cesto samo sta joj nisam nista pricao od toga normalno...to je isto ovo vase samo sta ona nije znala vi samo imate opravdanje neko ste izmislili :D

Tuareg Kel
24.01.2011., 12:19
...jeli to uopće normalno??

Naravno da je normalno. Tako mene moja sprema u avanture, doduše ona ne sluti:kava:

Lepricorn
25.01.2011., 11:39
ja sam prije imao curu koja je bila naivna dosta u sve povjerovala tak da sam ja iskoristavao priliku i vara ju dosta cesto samo sta joj nisam nista pricao od toga normalno...to je isto ovo vase samo sta ona nije znala vi samo imate opravdanje neko ste izmislili :D

Nije isto, ti si promašio cijeli point
u slučaju o kojem autor priča, sve se zna i zajedno dogovara,a ovo o čem ti pišeš je najobičnije varanje i jebavanje sa strane:kava:

Su.incotenible.
25.01.2011., 11:51
Maštam o tome, maštam. :o

dodo89
25.01.2011., 12:39
Nije isto, ti si promašio cijeli point
u slučaju o kojem autor priča, sve se zna i zajedno dogovara,a ovo o čem ti pišeš je najobičnije varanje i jebavanje sa strane:kava:

pa samo nisam imao opravdanje ko vi jedino to fali kaj ne ?

Lepricorn
25.01.2011., 12:44
pa samo nisam imao opravdanje ko vi jedino to fali kaj ne ?

Ti iil si tupav, ili se praviš tupavim:ne zna:

Dakle, nije poanta u tome imaš li, ili nemaš opravdanje,
nego u tome da u slučaju autora,on zna da mu se žena ide jebavati, odobrava to, čak je i pripremi za susret sa drugim-dakle sve se zna i obje strane su za,

a u tvom slučaju ti si jebavao sa strane, ali ti cura o tome pojma nije imala.

Kužiš razliku?

mikic99
28.01.2011., 23:54
Mene je muž varao i to mi je bilo koma, ali tisuću puta sam znala maštati o tome kako ševi neku drugu i ja to gledam. Naravno, i za mene bi se našao koji slatkiš u tom slučaju. a možemo i paralelno, jedni do drugih. nikad mu nisam rekla. a sex nam je dosadan za poludit. mislim da su ovakvi parovi više nego normalini, ako znaju odijelit običan sex od partnerstva koje dijele. samo smo svi tabuizirani pa se zgražamo bez veze.

Bongoura
29.01.2011., 12:52
da li ima zainteresirana cura za cuckold odnos? :)

Pindo28
31.01.2011., 16:35
Pozdrav,
ja Sam veoma sretna sto sam vidjela ovu temu.
Imam 28 godina i vec Sam dugo u vezi sa divnim muskarcem.Zivimo zajedno.Zivimo u Roterdamu,Holandiji.
Ja se palim na crnce i vec 3 godine imamo cuckold vezi.Moj decko voli da gleda dok mene jebi 1 ili vise crnaca.Samo crnci....
Volimo se i imamo sjajnu vezu...on uziva da me gleda à mene to opet pali na svoj nacin....
Zasto bi to bilo lose?

majstor-zok
31.01.2011., 18:05
...iz muške perspektive ti si meni poželjna:lol:

Pindo28
31.01.2011., 23:05
Muskarci vole da gledaju svoje zene kako su sa drugim.
tesko priznaju Ali je tako......

lopov2011
01.02.2011., 06:24
PINDO28 divim ti se
i mene pali kad pomislim da gledam kako neku jebe i rastura moju dragu to mi je jaka i velika zelja, i to neznaci da nevolim svoju zenu
samo kako ima one cuckold veze gdje je to trajno i svaki dan to je vec previse
al ponekad je to ok i jako uzbudljivo
divim se svim muzevima koji to mogu dozivit sa svojim zenama i kad one u tome uzivaju

lopov2011
01.02.2011., 06:26
i da, ija mislim da dosta muskaraca mastaju o tome da gledaju kako im se zena kara s drugim i kako se jebe ko u pornicu, samo dosta muskaraca nemaju muda sebi to priznati i muski ponos im to ne dozvoljava

Pindo28
01.02.2011., 13:49
Lopov2011
Hvala na razumkevanju.
U pravu si.....divam je osjecaj a moja veza sa mojim muzem je izvantedna....
Sve je i bila njegova idea.....ja sam to odmah prihvatila iz ljubavvi prema njemu.....a crncu su mi bili fantazija dugo godina....muz nikad ne ucestvuje...on samo gleda kako mene jebu....on mi samo na kraju svrsi usta.....
Postoje i party gdje se bijele zene sexaju ssamo sa crncima....bili smo vec par puta....bilo je extra divno..

lopov2011
01.02.2011., 13:54
wow pindo stvarno zavidim ti i muzu
volio bi ija da mogu to sa svojom zenom imat tako
meni je to velika zelja da to dozivim al eto nazalost zena je stidljiva i mislim da bi me odjebala kad bi jo to reko da me to pali :-(

majstor-zok
01.02.2011., 15:00
Maštam o tome, maštam. :o

znaš li da postoje ljudi s kojima maštu možeš pretočiti u stvarnost? :mig:

Nackalinica
25.02.2011., 00:05
wow koja tema. e za ovo nisam čula, mislim znam da parovi znaju swingati i takve stvari ali ovo je nevjerovatno. a neznam da li je baš bolesno ali neuobičajeno sigurno je. a blago tebi i curi onda ako vam oboje to odgovara. lijepo je tako naći nekog nenormalnog na istoj razini. =))))

zasto mislis da je to nenormalno, meni se cini da zivot treba zivit i biti iskren sa svojim partnerom.

lopov2011
25.02.2011., 06:41

:top::top::top:mmmhhhh da

lopov2011
25.02.2011., 06:43
mene pali i pomisao da netko baca drkicu na moju dragu pa bila to samo i njena fotografija,a tek gledat je kako se s drugim mmmm.

isto mmmhhhh :top::top:

Abesinijac
25.02.2011., 08:19
zasto mislis da je to nenormalno, meni se cini da zivot treba zivit i biti iskren sa svojim partnerom.

jes da - a onda skužiš da partner nemre izaći na kraj sa svojim frustracija i sve ti pukne u facu :(
pa ti budi iskren - fala ne više

Nackalinica
30.05.2011., 23:21
jes da - a onda skužiš da partner nemre izaći na kraj sa svojim frustracija i sve ti pukne u facu :(
pa ti budi iskren - fala ne više

oprosti, ali ja ne kuzim o cemu ti to.ako nemas iskren odnos s partnerom onda se ne mozes ni upustati u cuckold ili slicne veze.

djubrence
31.05.2011., 12:31

Napaljujuće totalno. :top:

Nackalinica
04.06.2011., 22:32
Napaljujuće totalno. :top:
meni nije jasno zasto je to tabu tema nekima?

:top::top::top:mmmhhhh da

da li bi mogao tu mastu ostvariti i u stvarnosti?

mornar_st
05.06.2011., 15:56
Evo da se i ja pridružim ljudima kojima je ovo jedna vrsta stimulansa i koje ovaj vid druzenja pali i uzbuđuje. Imam nekoliko ostvarenih druženja sa parovima koje je ovo palilo i mogu rec da je bilo i vise nego dobro meni a i muskom djelu para ( mužu ) koji je promatrao suprugu . :top:

Monica B.
06.06.2011., 00:14
Procitala sam cijelu temu. I bez obzira na opservacije wannabe psihologa, ovaj odnos mi se cini postenijim od trakavica o vjecnoj ljubavi, a onda on/ona ima ljubavnicu, ff, itd, itd. Ili jos gore zivota zajedno uz vrijedjanje, nasilje, zapostavljanje i slicne psihopatske manifestacije uvazenih gradjanki i gradjana. Jos ako su uz to i vjernici, onda to ima posebnu car.

Znaci ne osudjujem ovaj odnos jer sam svjesna da je ljudsko licemjerje ubiquitarno.

Na cisto licnom nivou ne bih isti upraznjavala jer mi se gadi (ali Gadi) izmjenjivanje tjelesnih izlucevina s nekim ko nije samo moj. Tu mislim na bilo kakav fizicki kontakt, ukljucujuci poljubac.

Znaci moj buduci ce se morati zadovoljiti time da me drugi zele i to je sve. :o Isto se i njemu pise. :D

djubrence
06.06.2011., 13:03
[QUOTE=Nackalinica;34082029]meni nije jasno zasto je to tabu tema nekima?

Kakve veze moj post ima s tvojim komentarom točno?

babunovich
07.06.2011., 05:07
http://www.youtube.com/watch?v=d5EKLi2mzeQ

puffed44
07.06.2011., 05:48
Neznam kako to uspijete podnijeti...ok za fantaziju je uredu.
Ali ja nemogu podnit da mi se cura druži nasamo u kući s tipom za kojeg sigurno znam da se loži na nju. A ona kao mlada naivna :blabla:
Nemogu shvatiti takav sklop ljudi koji uživaju u tom da mu neko drugi kreše voljenu osobu:ne zna:.
Meni je to pomalo bolesno :ne zna:

ok, tip se loži na nju, a ona na njega? sto to znaci mlada i naivna, strah te da bi mogla pokleknuti? jel to onda znaci da si ti nesiguran u sebe ili u nju?
e sad, malo drugacija perspektiva... isti taj tip treba doći, međutim dovoljno ste otvoreni i iskreni, sigurni u vasu ljubav i odnos, i ide prica... taj i taj dolazi, znas on se loži na tebe, ona kaze, ne meni nije zanimljiv (super, ti miran) ili ona kaze, pa nije ni on los (sto si u tom slucaju i u prvoj perspektivi misli, ali ne smije reci-znaci ti si decko nah.. ovako i onako ako tako zelis) a ti joj das sansu da sama odluci hoce ga ili nece (cura ima izbor, ti znas na cemu si, vasa ljubav i dalje zivi kako god, sex ne iskljucuje ljubav, ako je prava jel, ostalo je samo ego)

Nisam nimalo fulao.
Zašto ja ne bi tebe npr. ubio sjekirom. E baš mi se hoće ubiti te sjekirom jer ja imam pravo slobode odlučivanja što da činim. Što ja ne bi išao okolo i silovao 6 godišnje curice. Eto, ja hoću da ševim male curice. Zašto ne bi? Zašto ne bi imao tu slobodu? ............. i tako on dalje.........

jel pricamo o zemljistima ili nekakvim pravnim poslovima ili je tema o ljudima i ljudskoj prirodi koja je takva kakva je..
zasto ti ne bi imao slobodu ubijati i ostale gadosti koje si naveo, pa ako nista mozda jer drugima time cinis stetu, krades njihovu slobodu, dok dvoje odraslih ljudi, koji se slobodnom voljom spajaju u neki intiman odnos nikome ne cine nazao, dapace...
ali tvoj nacin je zato divan, pervaris svoju curu jer ti se prohtjelo, njoj iza leđa, eto cisto tako, izdas povjerenje, zeni koju volis, jer ti imas muda. prava faca :flop: krasna ti je ta ljubav

Njezna
07.06.2011., 13:31
jel pricamo o zemljistima ili nekakvim pravnim poslovima ili je tema o ljudima i ljudskoj prirodi koja je takva kakva je..
zasto ti ne bi imao slobodu ubijati i ostale gadosti koje si naveo, pa ako nista mozda jer drugima time cinis stetu, krades njihovu slobodu, dok dvoje odraslih ljudi, koji se slobodnom voljom spajaju u neki intiman odnos nikome ne cine nazao, dapace...
ali tvoj nacin je zato divan, pervaris svoju curu jer ti se prohtjelo, njoj iza leđa, eto cisto tako, izdas povjerenje, zeni koju volis, jer ti imas muda. prava faca :flop: krasna ti je ta ljubav

:s:s:s

ma zaboravi osobe kao saraf su oni kojima je pedofil i gay biti isto!
A on nama o nekim kiflicima, pa i tu je razlika dali ga kupim ili ga kradem!

majaazdaja
07.06.2011., 20:55
eeee, da mi je jedan takav muz