PDA

View Full Version : Milan Bandić: Oni koje ne vole "H" od hrvatskog, vide ustaše na Thompsonovim koncerti

HRV.DRAGOVOLJAC
07.01.2010., 17:35
MILAN BANDIĆ "otvorio je dušu" za BiH medije prigodom jučerašnjeg posjeta Sarajevu pa je tako za Nezavisne novine u velikom razgovoru odgovarao na pitanja koja obično izbjegava u hrvatskim medijima. Među inima našlo se i ono o koncertu Thompsona u Zagrebu, a Bandić se daleko od svoje zagrebačke rezidencije nije libio kazati što misli o Marku Perkoviću.

Koncert Thompsona je imao domoljubnu i dostojanstvenu notu. Znam da ima onih koji ne vole ni 'H' od hrvatskog i onda vide ustaše na tim koncertima, ali svi oni koji su pokazivali simbole i pravili cirkus tamo, policija treba kazniti, ali tamo se 100.000 ljudi zabavljalo i oni su to željeli. To je demokracija i mi živimo u demokratskom društvu, zar ne", kazao je gradonačelnik Zagreba Milan Bandić dodajući kako je on legalist i legitimist te da Thompson nije zabranjen u Hrvatskoj. Onog trenutka kad bude, kaže Bandić, Thompson neće nastupati na Jelačić placu.

http://www.index.hr/vijesti/clanak.aspx?id=399083

Tuli_Kupferberg
07.01.2010., 17:46
Vidjeti U znači ne voljeti ni H :cerek:

Zagorjedee-lite
07.01.2010., 17:49
Vidjeti U znači ne voljeti ni H :cerek:

voljeti U znači mrziti RH :D

Humphrey
07.01.2010., 17:54
Ustaše na Thompsonovim koncertima???Nikada nisam bio na jednom pa ne znam kako je to moguće.:D

hoggar the terrible
07.01.2010., 18:12
:cerek: kako je lijepo vidjeti prigodno predizborno hrvatstvo u našeg Milutina!! :top:

:rofl: :rofl:

dk1
07.01.2010., 18:35
krivo milane, oni koji ne vole ni R od Rvatske, ne vole ni thompsona

Humphrey
07.01.2010., 18:54
:cerek: kako je lijepo vidjeti prigodno predizborno hrvatstvo u našeg Milutina!! :top:

:rofl: :rofl:

Ne krasi Milana samo hrvatstvo nego je čovjek legalist i legitimist:D Neka institucije rade svoj posao:D

hoggar the terrible
07.01.2010., 18:57
Ne krasi Milana samo hrvatstvo nego je čovjek legalist i legitimist:D Neka institucije rade svoj posao:Da kako su institucije (doduše jako sramežljivo) ipak počele raditi svoj posao, bori se rukama i nogama za pet godina imuniteta. :D

Humphrey
07.01.2010., 19:01
a kako su institucije (doduše jako sramežljivo) ipak počele raditi svoj posao, bori se rukama i nogama za pet godina imuniteta. :D

A čuj čovjek se ne voli gurati u prvi plan on će posljedni pred institucije :D

KatarinaRi
07.01.2010., 19:16
A čuj čovjek se ne voli gurati u prvi plan on će posljedni pred institucije :D

:zubo:

Tenacity
07.01.2010., 20:18
Pridobivanje glasova za izbore na stranu, čovjek je dobro i rekao.
Ona velika manjina koja nosi ustaško znakovlje na te koncerte to radi da čovjeku napakosti ili jednostavno zato što su neuki i misle da je ustaštvo nešto dobro, što nipošto nije slučaj.
Nego da malo karikiram, kako bi bilo da ja na koncert od Cece ponesem ustaško znakovlje i radim probleme, pa možda ispadne da i Ceca propagira ustaštvo i ima ustaške motive u pjesmama?