PDA

View Full Version : Uroci, copranja, prokletstva

stranice : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Lilith_Magart
15.09.2008., 12:56
hm, da znam da su bili magovi-čarobnjaci, zvjezdoznanci, astrolozi i još puno stvari, zato su i pratili zvijezdu, jel. kraljevi ne prate nebeska tijela iz čista mira :)

Čuj 300, vjeruj mi na riječ:D da Twinkly doo zaista ima pravo u ovome što navodi. Riječ "mudrac" im je označavala osobu koju ćemo u današnje vrijeme nazvati - magom. Osoba koja ima određeno "znanje"...a ukoliko su znali položaje zvijezda i još štošta definitivno nisu bili "kraljevi", tako su kasnije nazvani da se ne bi kojim slučajem u "poštenom kršćanskom" svijetu čula riječ magija i nešto njoj slično.

Lilith_Magart
15.09.2008., 13:10
Kako ne shvaćaš - ako mu se želiš osvetiti - osveti mu se normalno , ljudski , za mene je jadno osvetiti mu se preko magije !

Srami se pljujem po tebi , ne vjerujem da postoje ljudi poput tebe!

:lol::lol::lol:
Uuuuu koliko loše vibre u tvojim postovima, siješ prezir samo tako..
Vjerojatno su ti svašta "priljepili" kad te toliko strah. :E :E
Kakva si to veličina koja se na Boga poziva a pljuje po drugima? :E :E

legi0nar
16.09.2008., 09:22
:lol::lol::lol:
Uuuuu koliko loše vibre u tvojim postovima, siješ prezir samo tako..
Vjerojatno su ti svašta "priljepili" kad te toliko strah. :E :E
Kakva si to veličina koja se na Boga poziva a pljuje po drugima? :E :E

nakupim se negativno energijom do maximuma kada znam da će netko nastradati na nepošten način , a pogotvo na neprirodan , ili ako je netko ni za šta kriv ... :azdaja:

Lilith_Magart
16.09.2008., 13:23
nakupim se negativno energijom do maximuma kada znam da će netko nastradati na nepošten način , a pogotvo na neprirodan , ili ako je netko ni za šta kriv ... :azdaja:

Svašta!!!!!! :kava:
Daj mi sada pojasni kakav je to "pošten" i prirodan način stradavanja, odnosno osvete??
I šta točno imaš od tog nakupljanja "negativne energije do maximuma"? :kava:
A što bi ti se dogodilo da malo narasteš, jel' bi to bio smrtonosni šok?

Stvarno je fascinantno pratiti koliko na ovom forumu ima ljudi koji imaju neki čudni nagon biti "produžena ruka Božja", pa dijele i siju svakakvu pravicu...objašnjavaju stvari kako im u trenutku odgovara.

Bilokakvo neznanje i maligno širenje gluposti trebalo bi povremeno amputirati.

legi0nar
16.09.2008., 15:22
Daj mi sada pojasni kakav je to "pošten" i prirodan način stradavanja, odnosno osvete??

Stvarno je fascinantno pratiti koliko na ovom forumu ima ljudi koji imaju neki čudni nagon biti "produžena ruka Božja", pa dijele i siju svakakvu pravicu...objašnjavaju stvari kako im u trenutku odgovara.

pošten? pa ne znam , moćda da mu se osveti kroz istinu a ne u uroke u koje se NE SMIJE mješati!

negativna energija?? vjeruj mi da bih htio da me je briga za sve ovo, ali ne podnosim takve stvari

produžena ruka Božja? Pa to bismo svi trebali biti, ne ??? Ne djeliti pravdu kao on ,naravno, ali pokazivati ljudima što je a što nije !

Lilith_Magart
17.09.2008., 10:19
pošten? pa ne znam , moćda da mu se osveti kroz istinu a ne u uroke u koje se NE SMIJE mješati!

Aaaa u to te uvjerio tko?? Odnosno tko ima toliko manipulatorske moći da te uvjerio da se nešto NE SMIJE????

negativna energija?? vjeruj mi da bih htio da me je briga za sve ovo, ali ne podnosim takve stvari

zašto??? Vjeruješ u efikasnost toga - zato ne podnosiš?

produžena ruka Božja? Pa to bismo svi trebali biti, ne ??? Ne djeliti pravdu kao on ,naravno, ali pokazivati ljudima što je a što nije !
hmmm...Ukoliko bismo svi "trebali biti produžena ruka Božja" kojim ćeš to ljudima pokazivati "što je a što nije" ? Od kuda ti dolazi taj poriv pokazivanja
"pravog puta" i daj mi, molim te objasni "ŠTO JE A ŠTO NIJE"??

legi0nar
17.09.2008., 15:25
Aaaa u to te uvjerio tko?? Odnosno tko ima toliko manipulatorske moći da te uvjerio da se nešto NE SMIJE????

Ta manipulatorska moć dolazi iz dubine moje duše - savjesti!

zašto??? Vjeruješ u efikasnost toga - zato ne podnosiš?

Upravo tako...

hmmm...Ukoliko bismo svi "trebali biti produžena ruka Božja" kojim ćeš to ljudima pokazivati "što je a što nije" ? Od kuda ti dolazi taj poriv pokazivanja
"pravog puta" i daj mi, molim te objasni "ŠTO JE A ŠTO NIJE"??

nisam li napisao u granicama normale ... ?

vedro777
17.09.2008., 21:32
Ovdje se nalaze izvodi islamskih učenjaka i poglavara koji na svoj način dokazuju i ukazuju da urok postoji u islamu, te i izvodi iz samog Kur'ana (brojni hadisi, sure, ajeti) koji ukazuju na to da je i to dio islama i islamskog vjerovanja.

Liječenje uroka

Postoji nekoliko načina liječenja uroka, spomenut ću slijedeće:

Prvi način: Kupanje onoga ko je urekao

Ako je osoba koja je urekla poznata, onda se od nje traži da se okupa te se tom vodom urečeni polije otpozada, i Allahovom, dželle šanuhu, voljom će ozdraviti.

Od Ebu Umame ibnu Sehla ibnu Huzejfe, radijallahu anhu, prenosi se da je rekao: Moj otac Sehl kupao se u Harri (jednoj dolini Medine). Skinuo je svoj ogrtač, dok je Amir ibnu Rebia gledao u njega. Sehl je bio jako bijele puti i lijepe kože. Amir je rekao: Do danas nisam vidio ovako lijepu kožu ni kod pokrivene djevice. Istog momenta Sehla je uhvatio žestok bol. Obavijestili su Poslanika, sallallahu alejhi ve sellem, o njegovom bolu: Ne može podići glave - rekli su: Poslanik, sallallahu alejhi ve sellem, ih upita: Sumnjate li na koga? Na Amira ibnu Rebi'u, odgovoriše. Poslanik, sallallahu alejhi ve sellem, ga je pozvao i strogo mu se obratio: Radi čega to ubijate svoju braću? Što ga nisi blagoslovio? Operi se za njega. Na to je Amir oprao lice, ruke, laktove, koljena, noge i potrao se ispod kosulje. Tu vodu je stavio u posudu i njome polio Sehla otpozada. Istog momenta Sehl je ozdravio.[22]

U pogledu toga šta se podrazumijeva pod riječima ispod košulje učenjaci su se razišli: Neki su mišljenja da je to dio tijela, neki da je spolni organ, neki bedro, jer je na njemu svezana košulja.

Opis pranja

Ibnu Sihab Ez-Zuhri, radijallahu anhu, rekao je: Naši učenjaci opisuju pranje na ovaj način:
Osobi koja je urekla se dadne posuda s vodom u koju on stavi ruku, uzme malo vode i ispere usta te to ispljune u posudu. Poslije toga opere lice u posudi. Zatim stavi lijevu ruku u posudu i iz nje sipa na desnu šaku jedan puta. Zatim desnom rukom polije po lijevom laktu, onda lijevom rukom polije desnu nogu a desnom rukom polije lijevu nogu. Lijevom rukom će politi desno koljeno a desnom lijevo. Svu ovu vodu uhvatiti u posudu, a zatim unutrasnji dio košulje umočiti u nju ali da se pri tome posuda ne spušta na zemlju. Ova voda se polije po glavi urečenog. To se učini jednim potezom otpozada.[23]

Propis pranja osobe koja je urekla

Poslanik, sallallahu alejhi ve sellem, je rekao: Urok je istina i da je nešto preteklo Allahovu odredbu, pretekao bi je urok, pa ako se od nekog od vas zatraži da se opere, neka to učini.[24]

2. Od Aise, radijallahu anha, prenosi se da je rekla: Osobi koja je urekla naređivano je da se abdesti i da se tom vodom opere urečeni.[25]

Iz ova dva hadisa, kao i drugih njima sličnih, se uzima dokaz za abdest ili pranje onoga ko je urekao radi urečenog.

Drugi način

Staviti ruku na glavu urečenog i reći:

Bismillahi erkike, Allahu jesfike, min kulli dain ju'zike ve min kulli nefsin ev ajnin hasidin Allahu jesfike.[26]

(U ime Allaha ti učim rukju, Allah te izliječio od svake bolesti koja te uznemirava, i od svake zavidljive duše i od uroka, Allah te izliječio.) Ovo ponoviti tri, pet, sedam ili devet puta.

Treci način

Bismillahi jubrike, min kulli dain jesfike, ve min serri hasidin iza hasede, ve min serri kulli zi ajnin.[27]

Ponoviti pet ili sedam puta.

Četvrti način

Allahumme rabben-nasi ezhibil be'se vesfi entes-Safi la sifae illa sifauke sifaen la jugadiru sekamen.

(Allahu moj, Gospodaru ljudi, otkloni nevolju i izliječi, Ti si Liječnik. Nema lijeka pored Tvoga, izliječi lijekom poslije kojeg se bolest ne vraća). Ponoviti sedam puta.

Peti način

Staviti ruku na mjesto bola i proučiti slijedeče sure: El-Ihlas, El-Felek i En-Nas po sedam puta.

Šesti način

Pripremiti posudu sa vodom, proučiti na nju El-Ihlas, El-Felek i En-Nas i reći: Allahumme raben-nasi, ezhebil be'se vesfi entes-Safi, la sifae illa sifauke sifaen la jugadiru sekamen. (Tri puta)

Bismillahi erkike, Allahu jesfike, min kulli dain ju'zike ve min kulli nefsin ev ajnin hasidin Allahu jesfike. (Tri puta)

Nakon toga isprazniti posudu na glavu urečenog jednim potezom sazada, tako da voda dohvati čitavo tijelo. Allahovom će voljom ozdraviti.

dokazi:

http://zavescak.blogspot.com/

Ako se osjecaš dobro, ne brini. Proci ce. Smiješi se...sutra ce biti još gore.

Lilith_Magart
17.09.2008., 21:34
Ta manipulatorska moć dolazi iz dubine moje duše - savjesti!

Tvoja je duša savijest? gle...al' NE-ti nemaš manipulatorskih moći, osim toga nisi odgovorio na pitanje...Tko te to učio razliku između "smijem" i "ne smijem", institucija, ljudi, roditelji,neznanje ili strah?

Upravo tako...
Ne misliš li da samim vjerovanjem drastično podižeš efikasnost istog?

nisam li napisao u granicama normale ... ?
Tko to određuje "granice normale" i što je to ima u stvarnom svijetu normalno?

Kako je moguće da ti nešto o čemu nemaš apsolutno nikakvog pojma osim onog što si načuo od "provjerenih izvora" (susjed, frendov-frend, strinina tetka...) podiže razinu bijesa do te mjere?

btw...daj mi još malo objasni razliku između "prave i krive" osvete......

vedro777
17.09.2008., 21:35
usput ovo moje sa alahom nije MOJA TVRDNJA jer ne vjerujem u alaha ni u uroke, već u BOGA!!!

Gore navedeno je samo pomoć za one koji vjeruju u to...

legi0nar
17.09.2008., 22:04
Tvoja je duša savijest? gle...al' NE-ti nemaš manipulatorskih moći, osim toga nisi odgovorio na pitanje...Tko te to učio razliku između "smijem" i "ne smijem", institucija, ljudi, roditelji,neznanje ili strah?

Nisi me shvatila , govorim tvojim jezikom : rekla si koja te ta manipulatorska moć tome naučila , a ja sarkastično odgovaram da je ta manipulatorska moć - SAVJEST
[/QUOTE]
Ne misliš li da samim vjerovanjem drastično podižeš efikasnost istog?

Znam , to je začarani krug , ne može se tome pomoći...

Tko to određuje "granice normale" i što je to ima u stvarnom svijetu normalno?

Granice određuješ ti sam , ako si već dobra osoba znaš gdje je granica!

Kako je moguće da ti nešto o čemu nemaš apsolutno nikakvog pojma osim onog što si načuo od "provjerenih izvora" (susjed, frendov-frend, strinina tetka...) podiže razinu bijesa do te mjere?

Misliš da ja sa tim osobama to pričam , hah...
Neke stvari doneseš na temelju svojih zaključaka , ne trebaju ti drugi ..

btw...daj mi još malo objasni razliku između "prave i krive" osvete......

ovo je stvarno nisko inteligentno pitanje za osobu velike inteligencije kao što si ti (ne pitaj kako znam...).

Ne moraš napisati tu na forumu ,ali pitaj se iskreno u duši misliš li da je ova osveta pravedna?

Lilith_Magart
18.09.2008., 15:57
Znam , to je začarani krug , ne može se tome pomoći...
Ako znaš zašto se daješ u tu vrtnju..kome je nešto nemoguće a kome je sve moguće?
Granice određuješ ti sam , ako si već dobra osoba znaš gdje je granica!
Od "poštenog" čovjeka prilika učini lopova, kad je prosudba zamagljena -"dobri" ljudi ubijaju "dobre" ljude.
Misliš da ja sa tim osobama to pričam , hah...
Neke stvari doneseš na temelju svojih zaključaka , ne trebaju ti drugi ..
Ti isti "drugi" te odgajaju, podižu, uče, oblikuju tvoj mozak po svojim šablonama, samo preko "drugih" je moguće nešto naučiti, ostaje pitanje hoćeš li napraviti sintezu svega naučenog i izbaciti ono što smatraš prevarom. Što su to tebe prevarili i jesi li im sve povjerovao?
Daj mi jedan primjer na temelju kojih si donio zaključak da uroci zapravo postoje i funkcioniraju.
ovo je stvarno nisko inteligentno pitanje za osobu velike inteligencije kao što si ti (ne pitaj kako znam...).
svejedno mi je smatraš li to pitanjem...iskreno... ja samo smatram bačenom udicom kojom verbalno i manipulatorski stvaram kvalitetnu fuziju u tvojoj glavi.
Ne moraš napisati tu na forumu ,ali pitaj se iskreno u duši misliš li da je ova osveta pravedna?
To se mogu jedino pitati pod pretpostavkom da dušu - imam?!
Pitaj se ti...dok se istovremeno o Bogu misliš...koja je osveta Bogu pravedna, koja su "oružja" dozvoljena i gdje je granica?

Gurdjieff
18.09.2008., 22:28
Ovdje se nalaze izvodi islamskih učenjaka i poglavara koji na svoj način dokazuju i ukazuju da urok postoji u islamu, te i izvodi iz samog Kur'ana (brojni hadisi, sure, ajeti) koji ukazuju na to da je i to dio islama i islamskog vjerovanja.

Liječenje uroka

Postoji nekoliko načina liječenja uroka, spomenut ću slijedeće:

Prvi način: Kupanje onoga ko je urekao

Ako je osoba koja je urekla poznata, onda se od nje traži da se okupa te se tom vodom urečeni polije otpozada, i Allahovom, dželle šanuhu, voljom će ozdraviti.

Od Ebu Umame ibnu Sehla ibnu Huzejfe, radijallahu anhu, prenosi se da je rekao: Moj otac Sehl kupao se u Harri (jednoj dolini Medine). Skinuo je svoj ogrtač, dok je Amir ibnu Rebia gledao u njega. Sehl je bio jako bijele puti i lijepe kože. Amir je rekao: Do danas nisam vidio ovako lijepu kožu ni kod pokrivene djevice. Istog momenta Sehla je uhvatio žestok bol. Obavijestili su Poslanika, sallallahu alejhi ve sellem, o njegovom bolu: Ne može podići glave - rekli su: Poslanik, sallallahu alejhi ve sellem, ih upita: Sumnjate li na koga? Na Amira ibnu Rebi'u, odgovoriše. Poslanik, sallallahu alejhi ve sellem, ga je pozvao i strogo mu se obratio: Radi čega to ubijate svoju braću? Što ga nisi blagoslovio? Operi se za njega. Na to je Amir oprao lice, ruke, laktove, koljena, noge i potrao se ispod kosulje. Tu vodu je stavio u posudu i njome polio Sehla otpozada. Istog momenta Sehl je ozdravio.[22]

U pogledu toga šta se podrazumijeva pod riječima ispod košulje učenjaci su se razišli: Neki su mišljenja da je to dio tijela, neki da je spolni organ, neki bedro, jer je na njemu svezana košulja.

Opis pranja

Ibnu Sihab Ez-Zuhri, radijallahu anhu, rekao je: Naši učenjaci opisuju pranje na ovaj način:
Osobi koja je urekla se dadne posuda s vodom u koju on stavi ruku, uzme malo vode i ispere usta te to ispljune u posudu. Poslije toga opere lice u posudi. Zatim stavi lijevu ruku u posudu i iz nje sipa na desnu šaku jedan puta. Zatim desnom rukom polije po lijevom laktu, onda lijevom rukom polije desnu nogu a desnom rukom polije lijevu nogu. Lijevom rukom će politi desno koljeno a desnom lijevo. Svu ovu vodu uhvatiti u posudu, a zatim unutrasnji dio košulje umočiti u nju ali da se pri tome posuda ne spušta na zemlju. Ova voda se polije po glavi urečenog. To se učini jednim potezom otpozada.[23]

Propis pranja osobe koja je urekla

Poslanik, sallallahu alejhi ve sellem, je rekao: Urok je istina i da je nešto preteklo Allahovu odredbu, pretekao bi je urok, pa ako se od nekog od vas zatraži da se opere, neka to učini.[24]

2. Od Aise, radijallahu anha, prenosi se da je rekla: Osobi koja je urekla naređivano je da se abdesti i da se tom vodom opere urečeni.[25]

Iz ova dva hadisa, kao i drugih njima sličnih, se uzima dokaz za abdest ili pranje onoga ko je urekao radi urečenog.

Drugi način

Bismillahi erkike, Allahu jesfike, min kulli dain ju'zike ve min kulli nefsin ev ajnin hasidin Allahu jesfike.[26]

(U ime Allaha ti učim rukju, Allah te izliječio od svake bolesti koja te uznemirava, i od svake zavidljive duše i od uroka, Allah te izliječio.) Ovo ponoviti tri, pet, sedam ili devet puta.

Treci način

Bismillahi jubrike, min kulli dain jesfike, ve min serri hasidin iza hasede, ve min serri kulli zi ajnin.[27]

Ponoviti pet ili sedam puta.

Četvrti način

Allahumme rabben-nasi ezhibil be'se vesfi entes-Safi la sifae illa sifauke sifaen la jugadiru sekamen.

(Allahu moj, Gospodaru ljudi, otkloni nevolju i izliječi, Ti si Liječnik. Nema lijeka pored Tvoga, izliječi lijekom poslije kojeg se bolest ne vraća). Ponoviti sedam puta.

Peti način

Staviti ruku na mjesto bola i proučiti slijedeče sure: El-Ihlas, El-Felek i En-Nas po sedam puta.

Šesti način

Pripremiti posudu sa vodom, proučiti na nju El-Ihlas, El-Felek i En-Nas i reći: Allahumme raben-nasi, ezhebil be'se vesfi entes-Safi, la sifae illa sifauke sifaen la jugadiru sekamen. (Tri puta)

Bismillahi erkike, Allahu jesfike, min kulli dain ju'zike ve min kulli nefsin ev ajnin hasidin Allahu jesfike. (Tri puta)

Nakon toga isprazniti posudu na glavu urečenog jednim potezom sazada, tako da voda dohvati čitavo tijelo. Allahovom će voljom ozdraviti.

dokazi:

http://zavescak.blogspot.com/

bate.. :zubo: još ću morat pljuvat i vikat i razlikovat desno i lijevo da naučim sa energijom baratat...
zaboravit na ikakvu znanost (okultizam je znanost) i možda zavedem i zbunim neke meleke. :cerek:http://i4.photobucket.com/albums/y128/apop/smiley/sultans.gifhttp://i4.photobucket.com/albums/y128/apop/smiley/sultans2.gif

legi0nar
19.09.2008., 14:18
ostaje pitanje hoćeš li napraviti sintezu svega naučenog i izbaciti ono što smatraš prevarom

Baš tako!

To se mogu jedino pitati pod pretpostavkom da dušu - imam?!
Pitaj se ti...dok se istovremeno o Bogu misliš...koja je osveta Bogu pravedna, koja su "oružja" dozvoljena i gdje je granica?

Imaš dušu ne brini :mig:

Osveta koja je pravedna ne postoji,nje nema. Može se osvetiti istinom , ali istina izrećena s namjerom da se napravi zlo je grijeh.
Istina je da je nisam trebao napasti , nego joj ukazati da je potreba za osvetom životinjski i/ili primitivni nagon , i da će se osječati nadmoćno(makar ni to ne bi trebala osjećati) ako ga jednostavno pusti.
Ali prtljati ruke sa svojim (ili vračarevim) urocima koji još nisu istražene , a pitanje je smiju li se koristiti i u dobre svrhe , kamoli u loše!

Ako pitaš za dokaze , njih nemam , ali evo , imam stav pa evo ti link da pročitaš jednu temu koju sam ja otvorio : Snaga naših misli (http://www.forum.hr/showthread.php?t=359726) prema tome bi i uroci bilo mogući!

G-star*
19.09.2008., 21:59
samo budale koriste uroke

Ghordy
20.09.2008., 15:01
oooo viruj mi na ovom svitu postoji vise stvari nego sta mislis ... a uroci ? ta stvar je istinitija nego to sta svako od nas ima mozak u glavi ... kuzis ? nevalja se zajebavat sa takvim stvarima ... a ta osoba koja je bacila urok na tebe ce veoma ljepo najebat ... nadam se da ces se izvuc iz ovoga ... to jest izvuc ces se sigurno samo tribas znat da ces se izvuc i nedopustaj da to manipulira tobom ... sretno !

Snake's Kiss
21.09.2008., 13:01
samo budale koriste uroke

Umjesto riječi "budale" , rekla bih karakterno slabe osobe.

Gurdjieff
21.09.2008., 17:16

a kao da oni znaju da to koriste! :D
karakterne? to je neka pozitivna strana? karakterni oklop? to je tebi vrijednost ili bulazniš?
mislila si možda na ličnost? ili ne znaš što si mislila?
rizlu imaš a ličnu kartu nemaš, možda ćeš ti u stanici da dremaš! :cerek:

Baphomet
21.09.2008., 18:26
Eh, oprostite vješta osobo no ne bih se složio.

Svatko se služi onime čime raspolaže. Ako te susjed napadne sjekirom a ti njega upucaš puškom to ne znači da si karakterno slab jer imaš bolje oružje ;)

Lilith_Magart
22.09.2008., 14:28
Imaš dušu ne brini :mig:
Što bi me tvoje vjerovanje u to trebalo "osvijestiti" i dokazati da je to što si naveo činjenica odnosno istina??? .. I onak ,usputno, stvarno me nikada nije brinulo.
(gle...o tome na nekom drugom mjestu da ne oftopičarimo...:D)

Osveta koja je pravedna ne postoji,nje nema. Može se osvetiti istinom , ali istina izrećena s namjerom da se napravi zlo je grijeh.Istina je da je nisam trebao napasti .....Ali prtljati ruke sa svojim (ili vračarevim) urocima koji još nisu istražene , a pitanje je smiju li se koristiti i u dobre svrhe , kamoli u loše!
???? Ovim što si napisao dokazuješ da si čista kontradikcija. Ovim gore pobijaš sve u prethodnim postovima i obrnuto..Nema jedne bistre i jasne misli, sve je tebi perspektiva dobra-zla, crnog i bijelog....
Vidim da su one moje bačene udice i kvalitetna fuzija ipak izrodile nečim = komfuzijom...a i komfuzija je puno bolja od nepomaknutosti i sirovosti.

Ako pitaš za dokaze , njih nemam , ali evo , imam stav pa evo ti link da pročitaš jednu temu koju sam ja otvorio : Snaga naših misli (http://www.forum.hr/showthread.php?t=359726) prema tome bi i uroci bilo mogući!
Pogledala...opet ništa zanimljivo:D, već viđeno xx puta...
fragmentarno i sinkretističko new agersko prikazivanje "nekakve sjajne istine" sitnom puku ne bi li se stvarala još bolja magluština (novi naraštaj mentalnih dosadnih puritanaca koji jedino šta znaju je "misliti pozitivno"...)
Imaš kakav zanimljiviji "stav"?????

tayllor
22.09.2008., 17:11
Susjeda mi brije na uroke i te fore, a kako smo se nedavno posvađali htio bi je malo poplašiti tako da joj stavim neke predmete na vidljivo mjesto koji se koriste za bacanje uroka. Ja naravno ne vjerujem u te fore, ali bi htio znati što se koristi inače za to, pa ako netko zna nešto zanimljivo....

Gurdjieff
22.09.2008., 17:15
Susjeda mi brije na uroke i te fore, a kako smo se nedavno posvađali htio bi je malo poplašiti tako da joj stavim neke predmete na vidljivo mjesto koji se koriste za bacanje uroka. Ja naravno ne vjerujem u te fore, ali bi htio znati što se koristi inače za to, pa ako netko zna nešto zanimljivo....

nije bitno što vjeruješ nego što percipiraš. :top:

legi0nar
22.09.2008., 18:29
Što bi me tvoje vjerovanje u to trebalo "osvijestiti" i dokazati da je to što si naveo činjenica odnosno istina??? .. I onak ,usputno, stvarno me nikada nije brinulo.
(gle...o tome na nekom drugom mjestu da ne oftopičarimo...:D)

???? Ovim što si napisao dokazuješ da si čista kontradikcija. Ovim gore pobijaš sve u prethodnim postovima i obrnuto..Nema jedne bistre i jasne misli, sve je tebi perspektiva dobra-zla, crnog i bijelog....
Vidim da su one moje bačene udice i kvalitetna fuzija ipak izrodile nečim = komfuzijom...a i komfuzija je puno bolja od nepomaknutosti i sirovosti.

Pogledala...opet ništa zanimljivo:D, već viđeno xx puta...
fragmentarno i sinkretističko new agersko prikazivanje "nekakve sjajne istine" sitnom puku ne bi li se stvarala još bolja magluština (novi naraštaj mentalnih dosadnih puritanaca koji jedino šta znaju je "misliti pozitivno"...)
Imaš kakav zanimljiviji "stav"?????

sagledaj logički , tko kaže da si ti uopće bacila udicu i da si mi mogla ikako promjeniti stavove? Reci mi kako sam ja kontradiktivan samome sebi ? I reci mi ,pošto si ti meni postavila isto pitanje, tko si ti da me tvoja 'udica' promjeni , i tko si ti da govoriš je li moja tvrdnja ispravna ili ne - za tebe je tvoja ispravna i tvoj svijet stvarno funkcionira tako : jer ti kreiraš svoj svijet prema svojim (mislima-da izbjegnem misli) uvjerenjima.

I to što govoriš tako 'sažeto promišljeno' (nisi jedina) ne znaći da te drugi doživljavaju da vrijediš nešto više (barem ne ja) !

Pegasus
23.09.2008., 09:16
Imala sam prilike razgovarati s nekim osobama koje se bavi skidanjem uroka i, kako su kod njih podijeljena mišljenja, tako ni ja do danas nisam izvela jedan konkretan zaključak po ovom pitanju. Jedni, naime, kažu da te ništa paranormalno, pa tako i uroci, ne mogu "dohvatiti" ako ne vjeruješ u to, a drugi se ne slažu, već govore da se nekim stvarima jednostavno ne može pobjeći jer postoje neke više sile koje mogu utjecati na nas bili mi toga svjesni ili ne. Poučena mnogim iskustvima, odlučila sam vjerovati u to da nam netko može namjerno nanijeti zlo, i to indirektno, te da treba biti na oprezu s nekim stvarima. I vidjela sam mnogo tvrdokornih nevjernika koji su se nakon godina odbijanja uopće razgovora o takvim stvarima na kraju ipak preobratili, ali i dalje šute o tome kao da ih je sram priznati "da, nešto ipak postoji".

Gurdjieff
23.09.2008., 11:40
Imala sam prilike razgovarati s nekim osobama koje se bavi skidanjem uroka i, kako su kod njih podijeljena mišljenja, tako ni ja do danas nisam izvela jedan konkretan zaključak po ovom pitanju. Jedni, naime, kažu da te ništa paranormalno, pa tako i uroci, ne mogu "dohvatiti" ako ne vjeruješ u to, a drugi se ne slažu, već govore da se nekim stvarima jednostavno ne može pobjeći jer postoje neke više sile koje mogu utjecati na nas bili mi toga svjesni ili ne. Poučena mnogim iskustvima, odlučila sam vjerovati u to da nam netko može namjerno nanijeti zlo, i to indirektno, te da treba biti na oprezu s nekim stvarima. I vidjela sam mnogo tvrdokornih nevjernika koji su se nakon godina odbijanja uopće razgovora o takvim stvarima na kraju ipak preobratili, ali i dalje šute o tome kao da ih je sram priznati "da, nešto ipak postoji".

urok je kao jedna ljepljiva, najčešće dimasta mrežasta tvar na astralu.
prljavi ljudi je imaju, ali prljavi ljudi se te "opne" koja se nalazi na njima kao kukuljica, nakupina prljavštine,
najčešće ne znaju osloboditi. koliko ima baba koje popizde, ali koliko ima baba koje se znaju od toga odvojiti?
ako se ipak oslobode, znači znaju vještinu, znaju tu opnu baciti na nekog,
ali ko kaže da će ta opna, koprena ostati na tom nekom drugom? i pod kojim uvjetima?
ako je glup i pozitivan - neće.
ako je malo negativan - hoće. jer na astralu negativno hvata (i ljepi se na) negativno. :top:
e sad, ti neki ljudi su prirodno negativni dakle i ako se znaju od toga odvojiti, odnosno tu negativnost usmjeravati, oni postaju vješti crni žreci. pozitivni ljudi (takvih je vrlo malo) mogu odašiljati na isti način pozitivnost i iscjeljujuću energiju, pogotovo ako se time bave. (ali takvih je još manje)
fora je u tome, da se negativnosti može očistiti svako, samo se ne smije vezati za osobnu prljavštinu, ali u principu to nitko ne radi, taj čas ona opna i viškovi negativnosti se skidaju sa čovjeka i idu u potragu za "troubled minds", nekog negativnijeg od domaćina, ali u principu nikada ne iščezavaju.
neki ljudi nose negativnosti iz pretpovijesti, u svojoj obitelji, na sebi.
a to je tako prirodno na zemlji. :top:
urok djeluje tako da posiše auru žrtve. logika prirode: ako je netko domaćin negativnosti, onda šta će mu aura?
nakon što je aura pojedena, a negativnost uroka ojačana, čovjek ne živi svoj život nego urok. a pošto nema aure, ne zna se ni zaštititi.
tada je osoba osjetljiva za bilo kakav utjecaj sa astrala pa čak i materije.
prođe kamion, osoba opterećena urokom to ne vidi, i poslije jela pizza! :cerek:

a ti nevjernici pegasus, su bili malo negativni, and (non)practise makes perfect, jel? :cerek:

Gurdjieff
23.09.2008., 12:03
dodatak: moja praksa i iskustvo su pokazali da negativno ne ulazi u organizam! zato se i zove "urok".
trebao bi se zvati "na-rok" ili "na-bac" ili s obzirom da se njime najviše bave stare babe, možda "na-bab" (ne kebab!) :cerek::cerek:
samo pozitivno ulazi u organizam, dok govna plivaju po površini. stoga negativnost uvijek zanima površinska aura a ne sam unutarnji organizam, (a stoga su valjda svi ljudi još uvijek živi) dakle baviti se crnom magijom je površno. :cerek:
tko počne sad trabunjati o raku i drugim nadogradnjama tkiva, za to si je žrtva sam kriv, nije valjda priroda kriva ili neka stara susjeda?
ne! žrtva je kriva! rak nije negativna tvar poslata kao urok osobi,
rak je prirodna nadogradnja tkiva. prirodno dolazi, prirodno odlazi. (osobama koje su negativne doduše ne) :cerek:
dok god postoji aura, dotad djeco imate šanse! stoga jačajte svoju auru i bavite se nečim! :top:

P.S. po mogućnosti bavite se energetskim da nebi morali kod iscjelitelja (doktora za astral)

..dakle cijela poanta bavljenja i ne bavljenja nečim je oslobađanje od strahova. :top:

Lilith_Magart
23.09.2008., 15:28
Tko kaže da sam ja iznad , to nisam ni jednom rekao.
Ne trebaš reći, ponašaš se tako.
da sam KRIVO reagirao ukazuje mi na tvoj ego , ukazuje mi na to da ti nikada sam sebi (a ni drugima) ne priznaješ da si pogriješila , pokazujež mi da si egoist!
Pa to sam ti sve sama dala do znanja: DA-ja gotovo NIKAD ne griješim:D, DA-ja sam čisti egotriper, DA-taština je povremeno vrlina! Što sad?
Više se ne kanim raspravljati s tobom , jer će tvoji daljnji postovi biti čisto prepucavanje i ispravljanje mene ne dok ne budeš sagledavala svoje griješke , a to mi se ne da slušati
Znam, izlazak iz mračne sobe na danje svjetlo zna katkad gadno opaliti po očima pa izazove glavobolju, samo ti odmori, lakše je spavati.:D
btw: 1. malo pravopis
2. malo gramatika
3. malo šture osnove svega
4. GAME OVER:cerek::cerek::cerek:

Pegasus
23.09.2008., 22:23
Gurdjieff, A gdje bi onda svrstao vudu koji navodno možei tekako fizičko zlo nanjeti ljudima? I kako netko uopće može kod druge osobe izazvati negativne efekte govoreći dobre i lijepe stvari? Znaš, ono što se u Istri naziva "urokljivo oko", kao netko ti kaže "Ajme kako lipe noge imaš!", a ti sutradan ne možeš stati na njih. I zašto takvih stvari, bacanja i skidanja, ima toliko puno u Bosni? i....ufffff, svašta bih ja sad tu pitala i diskutirala. :D

Gurdjieff
24.09.2008., 01:51
Gurdjieff, A gdje bi onda svrstao vudu koji navodno možei tekako fizičko zlo nanjeti ljudima? I kako netko uopće može kod druge osobe izazvati negativne efekte govoreći dobre i lijepe stvari? Znaš, ono što se u Istri naziva "urokljivo oko", kao netko ti kaže "Ajme kako lipe noge imaš!", a ti sutradan ne možeš stati na njih. I zašto takvih stvari, bacanja i skidanja, ima toliko puno u Bosni? i....ufffff, svašta bih ja sad tu pitala i diskutirala. :D

pa ajde! pitaj! jedva čekam. :) vudu je u originalu egipatska magija. naravno da može nanijeti zlo ako su te osobe koje "se gađa" - negativne, a ako nisu, odbija se i gađa onoga koji ga je poslao, potom onoga koji je to naručio. tu naravno ima ulogu i aura. ako ti je aura veća od aure onoga koji te gađa, taj će automatski sebi zlo napraviti, ali ako nije, jer aura se povećava radom, pa tako i crnim radom, i taj čovjek koji ti radi npr vudu, se odlučio time baviti i to raditi, dakle taj rad mu ne šteti nego ga jača i povećava njegovu auru, onda vrijedi: ono što te ne ubije, čini te jačim. ako preživiš napad, aura će ti biti veća i jača nego prije.
ako ne preživiš, never mind.
u cijeloj priči su da bi stvar bila jednostavnija i "sile odozgo" tvoji vlastiti čuvari i učitelji koji puštaju ili blokiraju toga koji ti radi vudu. njihova motivacija je da ti nešto naučiš iz toga, a to je vrijedno iskustvo.

Lady_dawn
25.09.2008., 16:34
pa ajde! pitaj! jedva čekam. :) vudu je u originalu egipatska magija. naravno da može nanijeti zlo ako su te osobe koje "se gađa" - negativne, a ako nisu, odbija se i gađa onoga koji ga je poslao, potom onoga koji je to naručio. tu naravno ima ulogu i aura. ako ti je aura veća od aure onoga koji te gađa, taj će automatski sebi zlo napraviti, ali ako nije, jer aura se povećava radom, pa tako i crnim radom, i taj čovjek koji ti radi npr vudu, se odlučio time baviti i to raditi, dakle taj rad mu ne šteti nego ga jača i povećava njegovu auru, onda vrijedi: ono što te ne ubije, čini te jačim. ako preživiš napad, aura će ti biti veća i jača nego prije.
ako ne preživiš, never mind.
u cijeloj priči su da bi stvar bila jednostavnija i "sile odozgo" tvoji vlastiti čuvari i učitelji koji puštaju ili blokiraju toga koji ti radi vudu. njihova motivacija je da ti nešto naučiš iz toga, a to je vrijedno iskustvo.

Magija na tebe moze djelovati samo kao u nju vjerujes!
Negdje sam procitala da su Britanci dosli na neki otok ( mislim Haiti ) i tamo su se nesto zamjerili magovima koju su jako dobro poznavali vudu magiju.Ti magovi su im se odlucili osvetiti pa su na Britance bacili uroke.No Britanci nisu vjerovali u magiju i bas nista im se nije dogodilo!No ljudi s tog otoka koji su vjerovali u magiju umrli su nakon tih uroka!

Gurdjieff
25.09.2008., 19:06
Negdje sam procitala da su Britanci dosli na neki otok ( mislim Haiti ) i tamo su se nesto zamjerili magovima koju su jako dobro poznavali vudu magiju.Ti magovi su im se odlucili osvetiti pa su na Britance bacili uroke.No Britanci nisu vjerovali u magiju i bas nista im se nije dogodilo!No ljudi s tog otoka koji su vjerovali u magiju umrli su nakon tih uroka!

nije bitno u šta vjeruješ ako ne postojiš. :) :mig:

Frater HPK
25.09.2008., 19:15

To je jako kompleksna materija. Da, mi možemo biti u funkciji "Božije ruke", ali ruzka reaguje napoticaj iz mozga putem nerava. Dakle za tako nešto je potrebno da smo spojeni sa "mozgom", tj sa Bogom. Ako ne znamo Božiju Volju onda mi postupamo po našoj vlastitoj, a to baš i nije... Božija Volja, zar ne?

Gurdjieff
25.09.2008., 19:18
To je jako kompleksna materija. Da, mi možemo biti u funkciji "Božije ruke", ali ruzka reaguje napoticaj iz mozga putem nerava. Dakle za tako nešto je potrebno da smo spojeni sa "mozgom", tj sa Bogom. Ako ne znamo Božiju Volju onda mi postupamo po našoj vlastitoj, a to baš i nije... Božija Volja, zar ne?

božanska volja je mnogo jasnije, jel? :mig:
božanska volja je nečija unutarnja individualna jedna jedinstvena Volja. i svaka od tih je jedna i analogna svačijoj "drugoj"/"tuđoj" jednoj jedinstvenoj Volji. 1+1+..=1
i upravo stoga nema nepravde u univerzumu. :mig:

Gurdjieff
25.09.2008., 19:21

čovjek nema jedno jedinstveno ja a već bi bio "božija" odnosno božanska ruka? :mig:

Pegasus
26.09.2008., 09:54
božanska volja je mnogo jasnije, jel? :mig:
božanska volja je nečija unutarnja individualna jedna jedinstvena Volja. i svaka od tih je jedna i analogna svačijoj "drugoj"/"tuđoj" jednoj jedinstvenoj Volji. 1+1+..=1
i upravo stoga nema nepravde u univerzumu. :mig:

A joj. Reci mi da ne misliš ozbiljno.

Baphomet
26.09.2008., 10:17
A joj. Reci mi da ne misliš ozbiljno.
Pošto je baniran a čini mi se da znam o kome je riječ :D, siguran sam da misli ozbiljno i da ne misli na "nepravdu" kao riječ koju svakodnevno koristimo.

purple :)
26.09.2008., 16:23
bok, eo ja sam tu nova, ali nebitno. inače vjerujem u štošta, ali uroke, gatanja i takve stvari sam uvijek gledala kao nešto nerealno. ugl, moje stajalište se malo promijenilo posljednjih dana, iako ja odbijam vjerovati da netko moze bacati čini na mene i utjecati na moj život bez mog znanja, ipak, nešto se (očito) događa mojoj prijateljici. ona je sasvim normalna osoba koja naporno radi i ima obitelj, nema neprijatelja niti je nekom napravila nešto loše. njen pogled na uroke je sličan mome, nikad se nije zamarala takvim stvarima, ali sada ju to brine, posebno što je i njeno dijete u pitanju. ugl, htjela sam se raspitati kod vas što točno znače ta jaja po dvorištu?? (ona je našla razbijena, dva)... ima li to neke veze sa snovima? mislim, ako ti se dijete probudi i jauče, otvorenih očiju jos uvijek ''spava''... to nije bas u redu, jel?ona je imala neku vrstu napada, dok njen muž ne osjeca nishta.. tesko joj je bilo opisati sto se dogodilo, ali se tresla, u biti cijela soba se ''tresla''... ne znam... ako nekako mozete pomoc, hvala vam

300
27.09.2008., 17:46
bok, eo ja sam tu nova, ali nebitno. inače vjerujem u štošta, ali uroke, gatanja i takve stvari sam uvijek gledala kao nešto nerealno. ugl, moje stajalište se malo promijenilo posljednjih dana, iako ja odbijam vjerovati da netko moze bacati čini na mene i utjecati na moj život bez mog znanja, ipak, nešto se (očito) događa mojoj prijateljici. ona je sasvim normalna osoba koja naporno radi i ima obitelj, nema neprijatelja niti je nekom napravila nešto loše. njen pogled na uroke je sličan mome, nikad se nije zamarala takvim stvarima, ali sada ju to brine, posebno što je i njeno dijete u pitanju. ugl, htjela sam se raspitati kod vas što točno znače ta jaja po dvorištu?? (ona je našla razbijena, dva)... ima li to neke veze sa snovima? mislim, ako ti se dijete probudi i jauče, otvorenih očiju jos uvijek ''spava''... to nije bas u redu, jel?ona je imala neku vrstu napada, dok njen muž ne osjeca nishta.. tesko joj je bilo opisati sto se dogodilo, ali se tresla, u biti cijela soba se ''tresla''... ne znam... ako nekako mozete pomoc, hvala vam

pa razbijena jaja...razni konci i smotuljci po kući su obično znak uroka,ak su katolici nek potraže pomoć od svećenika...

27.09.2008., 19:26
300, hvala na savjetu.. jesu katolici, ali su ipak razmisljali otici jednoj zeni (jedna osoba koja je imala slicnih problema bila je kod te zene i kasnije se sve riješilo dobro... zanimljivo, zena je samo rekla koju molitvu treba moliti..)

ugl, nisam neki pretjerani vjernik, tj. vjerujem u boga al crkvu kao zajednicu ne volim. smatram da bi odlazak bilo kome (nekoj vračari) bio čista samoobrana :)

300
28.09.2008., 14:56
300, hvala na savjetu.. jesu katolici, ali su ipak razmisljali otici jednoj zeni (jedna osoba koja je imala slicnih problema bila je kod te zene i kasnije se sve riješilo dobro... zanimljivo, zena je samo rekla koju molitvu treba moliti..)

ugl, nisam neki pretjerani vjernik, tj. vjerujem u boga al crkvu kao zajednicu ne volim. smatram da bi odlazak bilo kome (nekoj vračari) bio čista samoobrana :)

ne bih rekao baš bilo kojoj,jel imaš onih koji neznaju kaj rade i samo izvlače novac...

28.09.2008., 16:19
ne bih rekao baš bilo kojoj,jel imaš onih koji neznaju kaj rade i samo izvlače novac...

da...kužim, krivo sam se izrazila. shvaćam da ima ljudi koji na tome masno zarađuju. svejedno, danas se nalazim s frendicom, samo mi je natuknila da ce sve biti ok, zena joj je dala par savjeta - besplatno.:top:

Gurdjieff
01.10.2008., 20:36
Pošto je baniran a čini mi se da znam o kome je riječ :D, siguran sam da misli ozbiljno i da ne misli na "nepravdu" kao riječ koju svakodnevno koristimo.

;) :top:

Gurdjieff
01.10.2008., 20:37
pa razbijena jaja...razni konci i smotuljci po kući su obično znak uroka,ak su katolici nek potraže pomoć od svećenika...

ili psihijatra. :zubo:

01.10.2008., 23:25

hvala na savjetu :top:

Lady_dawn
03.10.2008., 10:59

:top: Svaka cast!!!Da,ne bi bilo lose ni malo kod psihica ukoliko se jaja,kokosje noge i statijaznam smatra urocima!

Lady_dawn
03.10.2008., 11:02
... zanimljivo, zena je samo rekla koju molitvu treba moliti..)

Nije to zanimljivo,smijesno je....
Pa mogla je tako moliti i Oce Nas ili Zdravo Marijo,isto bi joj pomoglo!!

Gurdjieff
03.10.2008., 12:10

ili odmoglo! ali ako zna. :kava:

Borut4
03.10.2008., 12:15

Nije sve baš u psihologiji.

300
03.10.2008., 14:53
:top: Svaka cast!!!Da,ne bi bilo lose ni malo kod psihica ukoliko se jaja,kokosje noge i statijaznam smatra urocima!

super zaključak...znači mi pričamo gluposti,koji su onda po tebi znaci uroka?

03.10.2008., 15:52

vjeruj da ne bi pisala po forumu i trazila savjet da situaciju smatram smiješnom.

Prasec
03.10.2008., 18:02

Magija na tebe djeluje kad misliš da si izgradila nekakvu svijest, i da sad doprinosiš i kontroliraš, ono = samostalna žena koju mora krasiti uočljiva ljepota naširoko(makar si ona porekla da joj je bitna,ili misli da ju ima) a onda i samosvijest(za to misli ako bi trebalo može s vremenom jer je polazna točka ionak "ok"). Ima još ideala koje hoće dostići ali nisu sad bitni ti. Čisto primjera radi, to ti je magija samozablude, uglavnom sva dostupna magijska svijest i djelatnost kojom se žena sličnih opisnih karakteristika koristi za vlastite primarne ciljeve. A bitno, na drukciji nacin, magija na nju ima veću težnju zavoditi i u koju najviše vjeruje su ogledala, i onda začarani krug :cerek:
Hex, hexe :E

raisin
04.10.2008., 00:51
Na tavanu obiteljske kuće nađeno je 5 kokošjih jaja, razbacanih na više mjesta, cijelih. Zna li tko išta o tome, bi li to mogao biti urok ili nešto drugo?

VioletStorm_
04.10.2008., 08:47
Na tavanu obiteljske kuće nađeno je 5 kokošjih jaja, razbacanih na više mjesta, cijelih. Zna li tko išta o tome, bi li to mogao biti urok ili nešto drugo?

Kako ne. To je AEGIPATSKO-ATLANTIDSKA magija tj. njezini uroci. Ali to samo posvećeni znaju.

300
04.10.2008., 10:26

pa može biti,naravno ako je napravljeno s tom namjerom...mogu i ja bezveze pobacat 5 jaja po kući,pa nikom niš...

Ra-Hoor-Khuit
04.10.2008., 10:33
Pa nek pogleda još malo na neka mjesta u kući, ispod kreveta, iza ormara. Onda neka pretraži ulazna vrata, ispred praga. i tako dalje.
Vrlo lako moguće da je to neki seljački urok. Ako nađe čudne predmete, komadi kože, dlake, kosti i sl. onda definitivno jest urok.
:D

VioletStorm_
04.10.2008., 10:34
Pa nek pogleda još malo na neka mjesta u kući, ispod kreveta, iza ormara. Onda neka pretraži ulazna vrata, ispred praga. i tako dalje.
Vrlo lako moguće da je to neki seljački urok. Ako nađe čudne predmete, komadi kože, dlake, kosti i sl. onda definitivno jest urok.
:D

Uvijek će pronaći nešto što izgleda sumnjivo. Takvih stvari ima svaka kuća a nije nužno urok. Dakle, to je obično paničarenje.

Ra-Hoor-Khuit
04.10.2008., 10:39
Uvijek će pronaći nešto što izgleda sumnjivo. Takvih stvari ima svaka kuća a nije nužno urok. Dakle, to je obično paničarenje.

Nije nužno urok, samo po sebi, ali, u kombinaciji sa ovim gorenavedenim, vrlo vjerojatno jest. I koliko god smiješno izgledale te seljačke čarke, one uopće nemoraju biti bezazelene. A toga kod nas po selima ima kolko oćeš.

VioletStorm_
04.10.2008., 10:48
Da vratimo malo post purple :)...

ugl, moje stajalište se malo promijenilo posljednjih dana, iako ja odbijam vjerovati da netko moze bacati čini na mene i utjecati na moj život bez mog znanja, ipak, nešto se (očito) događa mojoj prijateljici. ona je sasvim normalna osoba koja naporno radi i ima obitelj, nema neprijatelja niti je nekom napravila nešto loše. njen pogled na uroke je sličan mome, nikad se nije zamarala takvim stvarima, ali sada ju to brine, posebno što je i njeno dijete u pitanju. ugl, htjela sam se raspitati kod vas što točno znače ta jaja po dvorištu?? (ona je našla razbijena, dva)... ima li to neke veze sa snovima? mislim, ako ti se dijete probudi i jauče, otvorenih očiju jos uvijek ''spava''... to nije bas u redu, jel?ona je imala neku vrstu napada, dok njen muž ne osjeca nishta.. tesko joj je bilo opisati sto se dogodilo, ali se tresla, u biti cijela soba se ''tresla''... ne znam...

Što se ovdje govori? Razbijena jaja po dvorištu? To nije urok.

Ra-Hoor-Khuit
04.10.2008., 11:03
Da, ma ko zna, možda boluje od paranoidne šize. nek ide kod psihića, oni će joj pomoći.

VioletStorm_
04.10.2008., 11:16
Da, ma ko zna, možda boluje od paranoidne šize. nek ide kod psihića, oni će joj pomoći.

Prema opisu, ne boluje. Mislim da se radi o zadojenosti popularnom new age literaturom i iracionalnim strahom koji je iz toga proizašao.

Jaja padaju iz gnijezda. Životinje koje se hrane jajima ih nose uokolo. Djeca ih bacaju u dvorišta.
Svega i svačega ima, ponajmanje uroka. Uroci su gore, na brdu.

Lady_dawn
04.10.2008., 20:23
vjeruj da ne bi pisala po forumu i trazila savjet da situaciju smatram smiješnom.

Znam da tebi to ne izgleda smijesno,samo kazem da mozda i nije onako kako ti izgleda...

Lady_dawn
04.10.2008., 20:25
super zaključak...znači mi pričamo gluposti,koji su onda po tebi znaci uroka?

A zasto ti mislis da znas koji su znaci uroka?Zato sto si to negdje procitao ili ti je netko pricao.....:rolleyes:

300
05.10.2008., 08:48
A zasto ti mislis da znas koji su znaci uroka?Zato sto si to negdje procitao ili ti je netko pricao.....:rolleyes:

pa zato pitam tebe...ti sa sigurnošću znaš da nisu,pa te ja pitam koji su onda znaci uroka?

Gurdjieff
05.10.2008., 14:56

pa eto, napisao sam većinu bitnih stvari o urocima stranicu prije. pogledaj si. :top:

ejeW
05.10.2008., 21:17
A oni koji misle da Sotona ne postoji grdno se varaju u našim srcima on spava i baš kad pomislimo da smo posebni onda se on smješka, baš kad pomislimo da smo na pravom putu a Isusa (" Ja sam put, istina i život") odbacujemo onda se on smješi, baš kad mislimo da smo božanstveni on se krevelji...

svidja mi se ovaj citat...

Baphomet
05.10.2008., 22:08
A ja mislio da nam je Isus u srcima kad ono zmija ljuta u njedrima :D

Gurdjieff
06.10.2008., 03:05
A ja mislio da nam je Isus u srcima kad ono zmija ljuta u njedrima :D
:lol::lol:
može i istina ljuta u njedrima! :top:

KATAPULT
12.10.2008., 23:20
pa i mogu biti uroci jer ako je na nekoga bačen urok onda se to najviše odražava na djeci i sve se dešava preko djece jer su ona najslabija pogotovo ako se poslje probude i uopće neznaju što su sanjala.

luiz
12.10.2008., 23:33
pa i mogu biti uroci jer ako je na nekoga bačen urok onda se to najviše odražava na djeci i sve se dešava preko djece jer su ona najslabija pogotovo ako se poslje probude i uopće neznaju što su sanjala.

objasni malo kako se sve odrazava na djeci?

KATAPULT
13.10.2008., 00:16
objasni malo kako se sve odrazava na djeci?

vrlo lako urok koji je bačen npr.na tebe najbolje će djelovati ako ide preko tvoga djeteta jer kako je ono krhko izvana krhko je i izunutra mislim na dušu. Djetetu nemora biti ništa osim snova kojih se nesjeća ali tebi se dešavaju sranja

Ramzes13
13.10.2008., 00:18
Meni se dešavaju sranja ali nemam djecu...kako to?:confused::(

KATAPULT
13.10.2008., 00:25
Meni se dešavaju sranja ali nemam djecu...kako to?:confused::(

ja sam se nadovezao na pitanje što mu se djete budi itd.
A što se tiče tebe sranja se svakom mogu desiti i dešavati samo što prekoo djece još bolje djeluju.Nemora sve biti od uroka magije itd. može biti i sudbina a ima načina da se i to sazna da li je sudbina ili ono drugo ali o tome neću

luiz
13.10.2008., 00:41
vrlo lako urok koji je bačen npr.na tebe najbolje će djelovati ako ide preko tvoga djeteta jer kako je ono krhko izvana krhko je i izunutra mislim na dušu. Djetetu nemora biti ništa osim snova kojih se nesjeća ali tebi se dešavaju sranja

brines za sebe i
to preko djece mislis?
meni pisati o takvim glupostima nebi palo na pamet.:eek:

zasto uvlacis djecu u ljudske frustracije?

KATAPULT
13.10.2008., 00:55
ne uvlačim ja djecu samo je tako ljudi koji se koriste urocima koriste djecu kao prijevozno sredstvo za urok nažalost a to sve zato što ti ljudi liječe frustracije a ne ja
najbolje da se manimo ćorava posla

luiz
13.10.2008., 00:59
ne uvlačim ja djecu samo je tako ljudi koji se koriste urocima koriste djecu kao prijevozno sredstvo za urok nažalost a to sve zato što ti ljudi liječe frustracije a ne ja
najbolje da se manimo ćorava posla

kazes da nemas nikakva iskustva, a u velikom stilu dajes savjete.

navlacis li ti na sebe nesto? zasto?

KATAPULT
13.10.2008., 01:04
Da ste me pitali prije godinu dana rekla bih glupost, praznovjerne gluparije itd itd..ali poslije ove zadnje godine
stvarno ne znam vise sto da mislim..
Sve mi ide naopako, sve cega se taknem i prepreke su uglavnom zdravstvene prirode, ono slomim ruku ili najednom dobijem alergiju na ambroziju i ne mogu izac iz kuce ili napad bubrega i sl. stvarno ne znam sto vise da mislim.. sve gore od gorega..ne mogu bas ic u detalje jer je previse specificno.. i najnevjerojatnije moguce za dogodit se..

Jednostavno desavaju mi se stvari zbog kojih sam nemocna kretati se, fizicke prirode, povrede, nesrece, totalno padanje imuniteta, sokantni nalazi krvi, budem slucajna zrtva kriminala, ma pitaj boga sto sve ne..itd itd..gluposti na sve strane..

I onda mi jedna susjeda latinka koja je dosta pobozna kad sam joj ispricala sve svoje nezgode koje sam imala u zadnjih 10tak mjeseci veli da je to neki urok..

A ja sam operirana od svih tih van naravnih stvari ali stvarno su mi cudne stvari koje mi se dogadjaju specijalno zato jer do sada nikad u zivotu nisam imala problema sa lomovima, zdravljem i sl. a nemam ni neprijatelja koji bi mi nesto lose zeljeli i ja uvijek reagiram pozitivno, dakle, totalni sam optimista.. ali zbilja mi je vise dodijalo..

Sto vi kazete?
Postoje li te mracne sile i uroci?
Jeste li imali s tim iskustva?
ili je to samo losh kishni period zhivota koji treba pretrpit pa onda dodje sunce?
ovo je postavljeno pitanje a ono moj odgovor koji ništa nemora značiti

Gurdjieff
13.10.2008., 02:22
neki ljudi katkad, djeluju gore od uroka. :cerek::top:

Ramzes13
13.10.2008., 07:54
Search your own Light!

300
13.10.2008., 09:23
neki ljudi katkad, djeluju gore od uroka. :cerek::top:

...slažem se...:top:

KATAPULT
13.10.2008., 10:59
ako nešto neznate banalno je o tome raspravljati kao da govorimo da li smo jedini u svemiru

Leonida
13.10.2008., 12:31
ako nešto neznate banalno je o tome raspravljati kao da govorimo da li smo jedini u svemiru

ne pokazujes nikakvo znanje o tim temama a uporno provlacis spiku da si sa istim upoznat...
daj to malo pojasni,bas me zanima...
pokazi nam svoje "znanje" o ovoj temi.

KATAPULT
13.10.2008., 13:01
ne pokazujes nikakvo znanje o tim temama a uporno provlacis spiku da si sa istim upoznat...
daj to malo pojasni,bas me zanima...
pokazi nam svoje "znanje" o ovoj temi.

Čemu tolika radoznalost? Bolje da ja i ispadnem glup nego pričati o tome a posebice tu na netu.Osvojim iskustvima me strah pričati na netu jer mislim da sve se može ponoviti, da se prisjećanjem neke učinjene meni magije ona može obnoviti.Ja vjerujem da postoji,znam o njoj ali dosta što je meni dovoljno a pričati drugima o tome niti želim niti se usudim. Samo kažem tko je nevjeruje neka se i ne uvjerava a tko vjeruje neka je čuva za sebe!!!

Gurdjieff
13.10.2008., 14:32
Čemu tolika radoznalost? Bolje da ja i ispadnem glup nego pričati o tome a posebice tu na netu.Osvojim iskustvima me strah pričati na netu jer mislim da sve se može ponoviti, da se prisjećanjem neke učinjene meni magije ona može obnoviti.Ja vjerujem da postoji,znam o njoj ali dosta što je meni dovoljno a pričati drugima o tome niti želim niti se usudim. Samo kažem tko je nevjeruje neka se i ne uvjerava a tko vjeruje neka je čuva za sebe!!!

:Pop::mikroval::amen:

Ramzes13
13.10.2008., 14:52

To, to sam ti nama pokaži!

Ima ljudi koji se ne bave urocima već magijom već 20 godina pa im se jedino dešava to da imaju drugačiji pogled na svijet, možda malo više volje, traganja, sanjarenja itd...

Ako ti misiš da si nešto posebno napravio ako stvaraš lažnu neizvjesnost onda hehe samo me nasmijavaš jer nisi mi uopće zanimljiv samo gledam da te drugi komentiraju stalno pa moram i ja.

No ako pak ima nešto iza tih tvojih pričica onda si kukavica i nisi razriješio svoju misteriju.

Ali reću aj tebi da ti i dok razmišljaš to tome kako ne postaviti to na net već se prisjećaš toga što ne želiš stavit na net. tako da ti dođe isto.

Istina je da čim se prisjetimo nečega iz prošlosti povrati nam se sva energija i emocije od prije... ali ti muljaš jer nemaš nikakav pristup kao da si iskusan... al aj niko ti nebrani da pišeš po forumu... Uživaj:)

KATAPULT
13.10.2008., 19:11
To, to sam ti nama pokaži!

Ima ljudi koji se ne bave urocima već magijom već 20 godina pa im se jedino dešava to da imaju drugačiji pogled na svijet, možda malo više volje, traganja, sanjarenja itd...

Ako ti misiš da si nešto posebno napravio ako stvaraš lažnu neizvjesnost onda hehe samo me nasmijavaš jer nisi mi uopće zanimljiv samo gledam da te drugi komentiraju stalno pa moram i ja.

No ako pak ima nešto iza tih tvojih pričica onda si kukavica i nisi razriješio svoju misteriju.

Ali reću aj tebi da ti i dok razmišljaš to tome kako ne postaviti to na net već se prisjećaš toga što ne želiš stavit na net. tako da ti dođe isto.

Istina je da čim se prisjetimo nečega iz prošlosti povrati nam se sva energija i emocije od prije... ali ti muljaš jer nemaš nikakav pristup kao da si iskusan... al aj niko ti nebrani da pišeš po forumu... Uživaj:)

nisam rekao da sam iskusan već da sam je iskusio.A što bi ti da ti napišem ono što se dogodilo meni ,mom prijatelju pa ako se nešto desilo i više toga nema bolje je to nešto više nebuditi.Samo kažem da se netreba za nešto zanimati iz znatiželje već ako imaš problem i želiš ga riješiti

KATAPULT
13.10.2008., 19:12
I ZIDOVI IMAJU UŠI

legi0nar
13.10.2008., 20:29
nisam rekao da sam iskusan već da sam je iskusio.A što bi ti da ti napišem ono što se dogodilo meni ,mom prijatelju pa ako se nešto desilo i više toga nema bolje je to nešto više nebuditi.Samo kažem da se netreba za nešto zanimati iz znatiželje već ako imaš problem i želiš ga riješiti

ne razumijem se previše u magiju, no tebe sam stvarno lagano uočio.

Pričaš kako si iskusio magiju na sebi, i ne želiš o tome pričati, što je OK, ali sada kontriraš samom sebi kada kažeš da o njoj ne želiš pričati, i kažeš 'pogotove ne na forumu', a dolaziš TU i pričaš i jedino si aktivan na pdf-u Magija i Mistika ponavljajući jedno te istu priču bez ikakvih argumenata iznoseći to samo na 'iskustveno'-pripovjedačkoj razini. Zar ima smisla trošiti toliko vremena na nešto što ne želiš iznositi????

Mislim, tko je tu lud ?

Ramzes13
13.10.2008., 22:06
Niti netko traži da nešto moraš iznjeti, nego je stvar u tome što pričaš o nečemu a mi nemamo pojam o čemu jer nisi direktan... ako nam želiš pomoć onda nam direktno objasni zašto magija nevalja, a možda ćeš tako i ti saznati više o njoj...pozz

Ramzes13
13.10.2008., 22:59
Gle neki tumače magiju kao prizivanje duhova, onda recimo neki vele kada prizvaš demone onda moraš biti svijestan da kockaš svou dušu tj. 99% je i gubiš zapravo... ali nije magija samo ta destruktivna strana, ja mogu magijom nazvati kada imam jeda poseban civijet u vrtu kojeg jako volim i koji mi je zato zdrav i velik narastao...pozz

KATAPULT
13.10.2008., 22:59
Niti netko traži da nešto moraš iznjeti, nego je stvar u tome što pričaš o nečemu a mi nemamo pojam o čemu jer nisi direktan... ako nam želiš pomoć onda nam direktno objasni zašto magija nevalja, a možda ćeš tako i ti saznati više o njoj...pozz

pa gdje ti treba pomoć pitaj a ja ću probati odgovoriti ali nikako o svojim iskustvima

Gurdjieff
14.10.2008., 01:18
Gle neki tumače magiju kao prizivanje duhova, onda recimo neki vele kada prizvaš demone onda moraš biti svijestan da kockaš svou dušu tj. 99% je i gubiš zapravo... ali nije magija samo ta destruktivna strana, ja mogu magijom nazvati kada imam jeda poseban civijet u vrtu kojeg jako volim i koji mi je zato zdrav i velik narastao...pozz

daymon je samo putokaz iskrenom tragatelju. :top:
putokaz u oba smjera. :mig:
ostale uništava. u čemu je problem? :cerek:

Gurdjieff
14.10.2008., 12:11
joj, gledao sam neki dan crvenog patuljka, Lister je mogao materijalizirati svaki svoj san magijski.
i onda je materijalizirao Samopouzdanje i Paranoju kao kompiće. :rofl::rofl:
Paranoja se više družila sa hologramom nego sa Listerom, svojim tvorcem.
KATAPULT, ti si čista televizijska utjelovljena Paranoja. :lol::lol::lol:

KATAPULT
14.10.2008., 12:52
joj, gledao sam neki dan crvenog patuljka, Lister je mogao materijalizirati svaki svoj san magijski.
i onda je materijalizirao Samopouzdanje i Paranoju kao kompiće. :rofl::rofl:
Paranoja se više družila sa hologramom nego sa Listerom, svojim tvorcem.
KATAPULT, ti si čista televizijska utjelovljena Paranoja. :lol::lol::lol:

hvala na sugestiji.Ali magija nije ni upola takva kakvu je gledamo na tv-u i ja to nepodržavam.Istina ja da je magija svuda oko nas samo što nevreba svakoga.Ja nisam niti želim biti paranoičan ali prouči eto za početak bar reiki pa možda shvatiš o čemu pričam

Gurdjieff
14.10.2008., 13:29
reiki Paranoju? :cerek:

legi0nar
14.10.2008., 14:23
da ali što se desi kada ti netko posjeće taj cvjet ili pak uvene kako se onda osjećaš?Tada se vraćamo opet na onu destruktivnu magiju jer se iz tebe oslobađa bijes-neg energija

a što ako komet pogodi Zemlju?????????

To je isto kao i s normalnim životom, možeš odabrati hoćeš li se potući ili poljubiti s nekim. Negativno ili pozitivno. TO JE TO. Isto tako to vrijedi i za Magiju, može se koristiti u oba slučaja, no samo za tebe ovisi kako češ ju koristiti.

Magije ne bi bilo da postoji samo ona dobra Magija.

Ajde ljudi, kada smo već kod magije :cerek: ---> klik,klik,klik (http://www.youtube.com/watch?v=uvbDZmhfSY4)

andjeleena
07.11.2008., 16:22
imam osjecaj da je netko bacio na mene urok, ili tako nesto.. dok sam bila manja, su mi uvijek govorili da ne primam nikakve stvari od mame (roditeljii su rastavljeni,ja sam ostala s ocem), jer se njena mama bavila nekim ˝cudnim stvarima˝... znam da su mi cak neku cudnu ruznu figuricu sto sam dobila od nje,uzeli i bacili.. ima li tko slicnih iskustava, i kako se ti uroci otkrivaju i skidaju..?

Gurdjieff
08.11.2008., 14:38
imam osjecaj da je netko bacio na mene urok, ili tako nesto.. dok sam bila manja, su mi uvijek govorili da ne primam nikakve stvari od mame (roditeljii su rastavljeni,ja sam ostala s ocem), jer se njena mama bavila nekim ˝cudnim stvarima˝... znam da su mi cak neku cudnu ruznu figuricu sto sam dobila od nje,uzeli i bacili.. ima li tko slicnih iskustava, i kako se ti uroci otkrivaju i skidaju..?

gle, ni po čemu nisi zaslužila urok, tako da ne brini. ili nađi babicu. :top:

Madamoiselle
08.11.2008., 22:23
Sto vi kazete?
Postoje li te mracne sile i uroci?
Jeste li imali s tim iskustva?
ili je to samo losh kishni period zhivota koji treba pretrpit pa onda dodje sunce?

Uvik sam bila kontra takvih stvari čisto zbog averzije prema crkvi. Ali sam stvarno imala previše loših stvari u određenim periodima da se čovik zamisli. Samo u zadnja 4 miseca sam skoro 5 puta izgubila život. Ok...svojom krivicom uglavnom (mogli bi reći), ali onda se dogodi iz čistog mira, svi nalazi u redu, zdravlje super...bum...XY-u prevodu unutarnje krvarenje u sred noći, spašen život za dlaku. Plus, bilo je tu još nekih stvari za koje ni dan danas ne znam kako su se uspile dogodit, i završile su negativno. A u zadnjih par godina fizički napadi, prijetnje, pokušaj trovanja...ma horor. Svega je bilo. Psihičko stanje - nula. Sve u redu, sve super, odem spavat, probudim se izmučena u stanju kao da mi je netko umra. Stvari koje su me trebale prestat mučit nisu prestajale nikako...

Dugo vremena sam živila u uvjerenju da jednostavno nemam sreće i da na neki način nisam psihički normalna.
Averzija prema Crkvi i dalje, ali mi se dogodilo suludo poznanstvo u životu sa osobom koja me po svemu sudeći, kako su stvari išle, trebala ubit i zakopat negdi u šumi. Ali dogodilo se obrnuto i upravo ta osoba me dovela do čovika koji bi mi moga pomoć. Odbijala sam taj posjet, do prije par dana kad sam jednostavno doslovno PUKLA, sitila se te osobe i stupila u kontakt s čovikom iz priče koji mi je na čudan način objasnia neke stvari o životu i da knjigu koju mi je prominila pogled na SVE.

Na kraju balade, po onome šta mi je čovik reka, da, radilo se o urocima. Ali ne onakvima kakvima sam ih ja osobno uvik zamišljala. Čare-bare nekakvih baba. Jednostavno...slanje loše energije dugo i uporno od strane nekoga. Iz moje perspektive, od strane mnogo ljudi. A iz njegove perspektive, ipak je stvar u nama samima na jedan način. Jer smo preslabi i preneuki da se odupremo i dozvoljavamo takvim stvarima da ipak do nas dođu.

Na kraju priče...uroke se može shvatit kao otegotne okolnosti, ali sami smo ipak najodgovorniji za sebe.

Gurdjieff
09.11.2008., 02:41
Uvik sam bila kontra takvih stvari čisto zbog averzije prema crkvi. Ali sam stvarno imala previše loših stvari u određenim periodima da se čovik zamisli. Samo u zadnja 4 miseca sam skoro 5 puta izgubila život. Ok...svojom krivicom uglavnom (mogli bi reći), ali onda se dogodi iz čistog mira, svi nalazi u redu, zdravlje super...bum...XY-u prevodu unutarnje krvarenje u sred noći, spašen život za dlaku. Plus, bilo je tu još nekih stvari za koje ni dan danas ne znam kako su se uspile dogodit, i završile su negativno. A u zadnjih par godina fizički napadi, prijetnje, pokušaj trovanja...ma horor. Svega je bilo. Psihičko stanje - nula. Sve u redu, sve super, odem spavat, probudim se izmučena u stanju kao da mi je netko umra. Stvari koje su me trebale prestat mučit nisu prestajale nikako...

Dugo vremena sam živila u uvjerenju da jednostavno nemam sreće i da na neki način nisam psihički normalna.
Averzija prema Crkvi i dalje, ali mi se dogodilo suludo poznanstvo u životu sa osobom koja me po svemu sudeći, kako su stvari išle, trebala ubit i zakopat negdi u šumi. Ali dogodilo se obrnuto i upravo ta osoba me dovela do čovika koji bi mi moga pomoć. Odbijala sam taj posjet, do prije par dana kad sam jednostavno doslovno PUKLA, sitila se te osobe i stupila u kontakt s čovikom iz priče koji mi je na čudan način objasnia neke stvari o životu i da knjigu koju mi je prominila pogled na SVE.

Na kraju balade, po onome šta mi je čovik reka, da, radilo se o urocima. Ali ne onakvima kakvima sam ih ja osobno uvik zamišljala. Čare-bare nekakvih baba. Jednostavno...slanje loše energije dugo i uporno od strane nekoga. Iz moje perspektive, od strane mnogo ljudi. A iz njegove perspektive, ipak je stvar u nama samima na jedan način. Jer smo preslabi i preneuki da se odupremo i dozvoljavamo takvim stvarima da ipak do nas dođu.

Na kraju priče...uroke se može shvatit kao otegotne okolnosti, ali sami smo ipak najodgovorniji za sebe.

to ti se sve desilo bez volje znači. pa... biti će bolje. da, većina toga opisanog jeste posljedica uroka. lančano.
nego, nisu ti toliko slali negativnosti koliko si se ti govna nagutala. :)

Madamoiselle
09.11.2008., 14:05
nego, nisu ti toliko slali negativnosti koliko si se ti govna nagutala. :)

I to isto stoji. Priznajem. Ali mislim da stanje svijesti uvelike utječe na to. Sranja koja ti se događaju te navlače da gutaš govna u nadi da češ nešto popravit, nekad pomisliš da tako mora bit, nekad da si zaslužio, a nekad se zapitaš 'Pa dobro koji mi je k**** bia?' ali je tad već kasno...

Gurdjieff
09.11.2008., 15:09
I to isto stoji. Priznajem. Ali mislim da stanje svijesti uvelike utječe na to. Sranja koja ti se događaju te navlače da gutaš govna u nadi da češ nešto popravit, nekad pomisliš da tako mora bit, nekad da si zaslužio, a nekad se zapitaš 'Pa dobro koji mi je k**** bia?' ali je tad već kasno...

pa sve ovisi koliko se prepuštaš dešavanju.
eto, ima sakakih tekstova: http://www.galaksija.com/gurdjijev.htm :cerek:

apop
10.11.2008., 20:49
štoviše: (http://books.google.hr/books?id=efukKaH6JO4C&pg=PA52&lpg=PA52&dq=gurdjieff+happening&source=bl&ots=IbFEz5XVyF&sig=GPEVt92tDKDVtLC01Ku1k-OlUWU&hl=hr&sa=X&oi=book_result&resnum=1&ct=result#PPA52,M1) :mig:

Lady_dawn
11.11.2008., 18:00
Meni je jedna bliska osoba neki dan sva u strahu i panici ispricala da je netko bacio urok na nju i da ju nocu napada vjestac,najvjerojatnije osoba koju poznaje i koja mozda ima nesto protiv nje.Kad sam tu osobu pitala odkud joj to,kaze ona meni da na tijelu ima plavu masnicu u obliku pravilnog kruga.No vec nakon 2 dana masnica je pocrvenila i javio se svrbez,otisla kod ljecnika i dobila nekakvu kremu jer se radi o alergiji.
Bilo bi smijesno da nije tuzno sto ljudi vjeruju u tako glupe stvari i uroke vide i u obicnim alergijama a gdje onda nece u losim dogadjajima...

Gurdjieff
12.11.2008., 01:29
Meni je jedna bliska osoba neki dan sva u strahu i panici ispricala da je netko bacio urok na nju i da ju nocu napada vjestac,najvjerojatnije osoba koju poznaje i koja mozda ima nesto protiv nje.Kad sam tu osobu pitala odkud joj to,kaze ona meni da na tijelu ima plavu masnicu u obliku pravilnog kruga.No vec nakon 2 dana masnica je pocrvenila i javio se svrbez,otisla kod ljecnika i dobila nekakvu kremu jer se radi o alergiji.
Bilo bi smijesno da nije tuzno sto ljudi vjeruju u tako glupe stvari i uroke vide i u obicnim alergijama a gdje onda nece u losim dogadjajima...

ima li ta osoba Volje? :)

mandy
12.11.2008., 13:56
danas mi se nešto čudno dogodilo...
stojim na semaforu, čekam zeleno,, dođe mi neka starija ciganka i pita jel znam adresu koju ima zapisanu na papiru, ja kažem neznam, i ja prvi put u kvartu, kaže mi hoću li se ljutit ako mi nešto kaže, ok reko, i kaže ona da imam neki urok, neko je zacoprao..da će mi reć više ako stanem minutu sa strane...al sam bila u ljevoj traci i nisam mogla nikamo a i iskreno bilo me strah što će dalje reć.....

baš me počelo kopkat....

kako skinut urok (za svaki slučaj:D)?

Graham
12.11.2008., 14:03
Da si je pitala, ona bi ti ponudila pomoć protiv uroka....sve za lovu. Ne nasjedaj previše tim cigićima.

Siobhan
15.11.2008., 22:51
ja molim pomoć da mi netko pomogne bacit urok na nekoliko osoba koje mi uporno zagorčavaju život!

jedan susjed koji mi je govorio da sam drolja i vrijeđao me - njega sam proklinjala svaki dan i to tako žestoko da sam se sva tresla.

kroz rupu na vratima gledal sam njegove noge kako idu po stepenicama i pomislila sam kako neće on tako skoro više hodat.

nakon nekog vremena prokletniku se noga zagnojila i završio je u bolnici.

zašto me ljudi vrijeđaju i nanose mi toliko boli - svatko tko me namjerno popvrijedio- platio je to višestruko.

i oni koji su mi se danas rugali pred svima - platit će mi oni i to gadno - neka i njih boli.

Gurdjieff
15.11.2008., 22:57
ja molim pomoć da mi netko pomogne bacit urok na nekoliko osoba koje mi uporno zagorčavaju život!

jedan susjed koji mi je govorio da sam drolja i vrijeđao me - njega sam proklinjala svaki dan i to tako žestoko da sam se sva tresla.

kroz rupu na vratima gledal sam njegove noge kako idu po stepenicama i pomislila sam kako neće on tako skoro više hodat.

zašto me ljudi vrijeđaju i nanose mi toliko boli - svatko tko me namjerno popvrijedio- platio je to višestruko.

i oni koji su mi se danas rugali pred svima - platit će mi oni i to gadno - neka i njih boli.

haha! negativac! crnjak kako kažu dalmoši. ako se znaš od svojih negativnosti odvojit i dovoljno su jake, što onda tražiš pomoć ovdje? :top: da nekog uvučeš u svoja sranja ha? :mig:

Siobhan
15.11.2008., 23:06
možda. :mig:

ne znam čime sam sve to zaslužila ?- možda nosim lošu karmu s kojom se nikako ne mogu pomiriti. brijem da je to.

ja ne podnosim patnju nevinih i svaka nepravda me izrazito boli, bit ću dobra prema svakome, dat ću ti sve,
ali ako je netko đubre i napravi mi zlo- osvetit ću se i pretvoriti u sotonu - tu si pomoći ne mogu.

luiz
15.11.2008., 23:12
oko za oko, zub za zub.....pa to je ok.

Gošća
15.11.2008., 23:17
Nemoj to raditi..dobrota i suosjećanje će ti se isplatiti, vjeruj mi. Negativna energija te može uništiti. Doći će ti na naplatu. Tko s đavlom tikve sadi..

Siobhan
15.11.2008., 23:21
znam ali nije fer da me puno ljudi mrzi iz čistog mira, a nisam nikome loše napravila

sve me to boli, ja bih htjela da me ljudi cijene i vole, a dobivam većinom uvrede i verbalne pljuske :(

luiz
15.11.2008., 23:25
da li je uzrok u ljudima ili u tebi?

Gurdjieff
15.11.2008., 23:26
znam ali nije fer da me puno ljudi mrzi iz čistog mira, a nisam nikome loše napravila

sve me to boli, ja bih htjela da me ljudi cijene i vole, a dobivam većinom uvrede i verbalne pljuske :(

znam da nije popularan stav, ali u Univerzumu nema nepravde. :mig:
možeš bar osvijestiti što ti se događa ako već nemaš moć i promijeniti "kharmu". :top:

Gurdjieff
15.11.2008., 23:28
da li je uzrok u ljudima ili u tebi?

u daathu. :mig:

luiz
15.11.2008., 23:30

prije bih rekla u malkuthu

lola7
15.11.2008., 23:36
oko za oko, zub za zub.....pa to je ok.

prema dobrima,dobar..prema lošima,pravedan? ..to zasigurno može proći,ali dopustit si biti povučen na svakave gadosti...ne,hvala.

Siobhan
15.11.2008., 23:37

ne znam što je daath? .?:

danas sjednem u tramvaj i nisam napravila ništa i hrpa dečkiju huligana me je počela vrijeđat iz čistog mira - u stilu `da nisu danas maškare`, a samo sam nafrkala kosu i stavila pirs.

i super sam izgledala, super sam iskombinirala i nisam uopće izgledala ko maškara.

puno ljudi me ne može podnijet jer se oblačim drugačije od većine.

derali su se i ismijali me pred cijelim tramvajem, zvala sam muriju i došli su ali nisu uhvatili tu gamad.

alapača
15.11.2008., 23:38
strah je jedini urok. a u strahu su velike oči :D

Gošća
15.11.2008., 23:40
Nisi ti jedina koju boli. Ima puno povrijeđenih ljudi ali ne žele drugom zlo. To ti je najdestruktivniji mogući put. A što da se nekom od njih zbilja nešto desi i ti pomisliš da je tvoj urok kriv? Kako će te onda tek bolit. Navodno su neki tako završili na psihijatriji jer su mislili da je urok koji su bacili djelovao ili čak i je.

luiz
16.11.2008., 03:21
prema dobrima,dobar..prema lošima,pravedan? ..to zasigurno može proći,ali dopustit si biti povučen na svakave gadosti...ne,hvala.
:top:
i ne_djelovanje je djelovanje, zar ne lo? :mig:

naravno, sve ovisi o nama.
razliciti su nam pocetni uvjeti i frustracije. mi stvaramo svoje okruzenje.

alenaa
16.11.2008., 20:29
Danas sam prvi puta na ovom forumu. Počele su mi se događati neobične stvari koje ne mogu objasniti. Moram naglasiti da nikad prije nisam vjerovala u uroke, izbjegavala sam te priče.. Nikome ne želim zlo, pa sam mišljenja da ni meni nitko ne bi trebao to želit.
Međutim, u zadnjih par mjeseci čudne mi se stvari događaju, prvo su počeli zdravstveni problemi (koji još i danas traju) za koje doktori ne mogu otkriti uzrok. Pa problemi na poslu, privatni... više mi se toga dogodilo lošeg u 6 mjeseci, nego cijeli život.

Čula sam za jednu osobu iz moje blizine da se bavi tim stvarima, al nikad nisam vjerovala, pogotovo da bi meni nešto loše učinila.
Premda je u zadnje vrijeme jako čudna prema meni, kao da me ne može pogledat u oči..

Ako je stvarno bačen urok, htjela bi ga skinut, znate li kako?

Baphomet
16.11.2008., 20:45
Nađi prije astrologa da ti pogleda natalnu kartu.

alenaa
16.11.2008., 20:50

Sad sam tek ovo pročitala, grozno.. Nemoj to činit, čak ni mislit o tome...

Gurdjieff
16.11.2008., 20:53
strah je jedini urok. a u strahu su velike oči :D

pojednostavljivanje. strah ima svoj oblik na astralu, a većina ljudi se od njega ne zna odvojit, kao ni od uroka niti od bilo kakvih polja u koja su uronjeni. :)

alenaa
16.11.2008., 20:57
Nađi prije astrologa da ti pogleda natalnu kartu.

Ni u to nisam vjerovala... Poznanica ima prijatelja koji se bavi astrologijom, pitat ću.

Gurdjieff
16.11.2008., 21:10
a kaj je bitno u kaj vjeruješ ako ne postojiš? rekoše jednom u jednom američkom filmu. :cerek:

kaj? kaj? jednom! jednom! :rofl::rofl:

Gurdjieff
16.11.2008., 22:22
ajmo ovako ljudi, da ne raspravljamo o postojanju naziva... koji je najbolji urok? :)

luiz
16.11.2008., 23:10
... koji je najbolji urok? :)

kad se urokas!

Lady_dawn
17.11.2008., 11:02

Susjed te vrijedjao a on sad vise ne moze hodat...Tebi je to pravedno?Ti si za pravdu?
Pazi da ti se ne bi vratilo...

Bojna
17.11.2008., 11:59
Jednom godišnje iz zabave nazovem neki broj astrologa, vidovnjaka...tak bezveze, čist da čujem što će mi reći..
Svi imaju istu priču, na vama je urok, potječe sa majčine strane, bla, bla..
No ovaj zadnji čiko kojeg sam nazvala me pročitao u detalj...bez greške me je opisao, kao i negativne stvari koje mi se dogadjaju u životu i što me i nije iznenadilo rekao da imam urok, lošu karmu (kako god ja to želim nazvati) sa majčine strane...opet isto...tako da sam ja taj urok odlučila skinuti, ako postoji uopće nešto takvo..
Ne znam... sa takvim stvarima sam uvijek 50:50, može biti, a ne mora.
No za svaki slučaj, ja bih to riješila.
Na preporuku jedne gospođe koja radi na telefonima 060/------, došla sam do jedne žene koja skida takve stvari.
E sad... ona me traži da joj pošaljem slike moje uže obitelji(mama, tata, braća, sestre, ja) adresu na kojoj žive oni i ja sad, i da joj to pošaljem. Kaže da joj adresa treba da provjeri da li ima nešto loše na zemljištu. Budući da ona živi na drugom kraju Hrvatske, meni je to malo čudno. Kako će ona to provjeriti? Viskom? Čime?
Malo me strah poslati adresu, pogotovo ovu gdje mi roditelji žive, jer bi mi se mama strašno naljutila da sazna šta sam napravila. Ne želim joj narušavati mir.
Mislite li da je ovo neka prijevara ili toj ženi stvarno treba adresa da to odradi?
Što se tiče provizije...daj-koliko-daš je.
Aj ako mi netko može dati savjet bila bih zahvalna...
(Btw. ovoj ženi koja radi na 060 nekako vjerujem, pozitivno biće skroz, baš sam osjetila da mi želi pomoći, e i da nisam neko balavo stvorenje 28 mi je godina)

Gurdjieff
17.11.2008., 12:13
katastrofa koliko su ljudi glupi. katastrofa. :confused:
recimo da glupost možemo tumačiti nerazvojem na barem jednoj od 3 razine: mentalnoj, emotivnoj i fizičkoj inteligenciji (iskustvu?)

Bojna
17.11.2008., 12:18

A joooj, pa zašto toliko negativnosti...
Znaš Siobhan, Hrvatska je jako konzervativna sredina i najvjerojatnije tvoj stil odijevanja, ponašanja, života (koliko sam shvatila iz tvojih postova) je za neke neprihvatljiv. Da si negdje u Londonu nitko ne bi ni primjetio da si nešto "drukčija".
Ovo što ti se događa je samo odraz tuđe nesigurnosti. Neki ljudi jedva dočekaju da se netko po nečemu istakne, kao ti npr i onda pljujući tebe pokušavaju uzdići sebe. Zamisli ih sve na jednoj gomili kao viču : "Ja sam najbolji! Ja sam najpametniji! Bolji sam od tebe!" , jer to ti je stvarni prijevod njihovih uvreda upućenih tebi. Nisu li jadni...
Vidim da je kod tebe već sve to kulminiralo i krenula si na jako negativnu stranu...ma ne želi im zlo! Ne idi njihovim stopama. Drugi puta se ili samo samouvjereno nasmiješi i odi svojim putem ili pitaj toga susjeda mirnim tonom zašto ima takvo mišljenje o tebi. I ljubazno mu se nasmiješi.
Ajde ne opterećuj se tuđim mišljenjima...jer ona su ipak tuđa.:)

Bojna
17.11.2008., 12:19
recimo da glupost možemo tumačiti nerazvojem na barem jednoj od 3 razine: mentalnoj, emotivnoj i fizičkoj inteligenciji (iskustvu?)

Jel to upućeno meni?

Bojna
17.11.2008., 12:41

Pa prekrasno, ja trazim savjet, ovaj ovdje me izvrijeđa...hvala, nisi trebao. Ali zaista.

Budući da si me lijepo popljuvao, onda najvjerojatnije da si ti razvijen na sve te tri razine i da imaš puno iskustva, pa me savjetuj molim te.

Gurdjieff
17.11.2008., 13:15
Drugi puta se ili samo samouvjereno nasmiješi i odi svojim putem ili pitaj toga susjeda mirnim tonom zašto ima takvo mišljenje o tebi. I ljubazno mu se nasmiješi.

kako jedno negira drugo i tu lažnu samouvjerenost. :mig:

Gurdjieff
17.11.2008., 13:20
Budući da si me lijepo popljuvao, onda najvjerojatnije da si ti razvijen na sve te tri razine i da imaš puno iskustva, pa me savjetuj molim te.
gle opet! :)

Bojna
17.11.2008., 13:31
gle opet! :)

Moja namjera je bila samo pomoci toj djevojci, a to razlaganje mojih recenica i trazenje greske meni osobno nema smisla.
Nereagirati na grupu ljudi koja ti nesto dobacuje, je nekad najbolji nacin da ih se rijesis, a buduci da ovoga covjeka cesto srece mozda bi trebala porazgovarati s njim.
Kako si shvatio moju zadnju recenicu upucenu tebi , tvoj je problem, ja ti smao mogu reci da nije bila negativna.
Stvarno mi molila savjet, pa reci ako mislis da ne trebam poslati adresu. Ili sto si vec mislio reci...

Gurdjieff
17.11.2008., 14:16
pošalji fotke sa facebooka.

Bojna
17.11.2008., 14:19
pošalji fotke sa facebooka.

:) Hvala.

Gurdjieff
17.11.2008., 14:24
i adresu i PIN i karticu. ako imaš sreće uzet će ti svu lovu i napraviti ti i urok! :top:

Lady_dawn
19.11.2008., 12:34
i adresu i PIN i karticu. ako imaš sreće uzet će ti svu lovu i napraviti ti i urok! :top:

Mozda da i kucu prepise na tu zenu,da se bolje skine urok!:D

Gurdjieff
20.11.2008., 02:48
nego šta. :mig:

dalmata40
05.12.2008., 21:34
Molim vas da li mi možete odgovoriti da li je magija kad na kućnom pragu nađeš narezan, neoguljeni krumpir na kockice količinski cca. narezana 2 krumpira? Ako je to magija što znaći i kako je poništiti ?

rappa
05.12.2008., 22:12
Molim vas da li mi možete odgovoriti da li je magija kad na kućnom pragu nađeš narezan, neoguljeni krumpir na kockice količinski cca. narezana 2 krumpira? Ako je to magija što znaći i kako je poništiti ?

Već sam bio odgovorio,ali mi je obrisano.
Dakle,probat ću ponovo!
Dva krompira su dve osobe!
Neoguljeni znači da vam netko želi kuhanjem nanesti efekt smežuranja tj.da postanete nepoželjni i vi i osoba br.2
Rekli ste da je cca 2 krompira.To znači da je netko nasjekao krompire pomješao kockice,dio uzeo za kuhanje,a dio ostavio pred vratima za učinak.
Da ,radi se o magiji!
Kako je skinuti?
Potražite majstora koji to može!

rappa
05.12.2008., 22:46
Hvala na brzom odgovoru. Da li znate možda ako se mjesto očisti i pospe sa blagoslovljenom vodom može li se učinak poništiti ili bar malo ublažiti? Također na pragu je možda stalo oko 30 min prije nego što sam ja to uočila. I komadići su bili pobacani na lijevoj strani tepiha kad se okrenem tijelom prema vratima kuće tj. kao kad ulazim u stan.

Lijeva strana,srce!
Imate ljubavnika?

rappa
05.12.2008., 23:09
Otkrijte tada tko je doznao za to i tko bi imao nešto od toga da vam naudi!
Možda je i on povrijeđen pa želi nauditi vama i mužu!
Možda njegova supruga?

Gurdjieff
06.12.2008., 01:05

pomfri!!

Gurdjieff
06.12.2008., 01:05
Otkrijte tada tko je doznao za to i tko bi imao nešto od toga da vam naudi!
Možda je i on povrijeđen pa želi nauditi vama i mužu!
Možda njegova supruga?

no! the butler did it! :mig::top:

rappa
06.12.2008., 08:32
no! the butler did it! :mig::top:

Može biti!:p

Lady_dawn
06.12.2008., 15:58

U jebote,nisam znala da sam i ja mag...obozavam sjeckati krumpire i peci pomfi!Molim vas moze li mi tko reci je li to magija i kako da ponistim taj urok?Mozda da pojedem krumpire?S kecapom ili samo da posolim?:D

Gurdjieff
06.12.2008., 16:11
U jebote,nisam znala da sam i ja mag...obozavam sjeckati krumpire i peci pomfi!Molim vas moze li mi tko reci je li to magija i kako da ponistim taj urok?Mozda da pojedem krumpire?S kecapom ili samo da posolim?:D

svaki dan nešto novo naučiš. :mig:

Lady_dawn
06.12.2008., 18:31
svaki dan nešto novo naučiš. :mig:

E ovdje cu stvarno svasta nauciti...:D

dalmata40
06.12.2008., 19:40
evo pa prosudite hoće biti dostatno za pomfree

TincH
07.12.2008., 23:21
kad se urokas!:D:D Al ne baš previše :D Ako je previše, drugi dan imaš i posljedicu :D

adarelh
07.12.2008., 23:29
:D:D Al ne baš previše :D Ako je previše, drugi dan imaš i posljedicu :D

i treći :D

TincH
07.12.2008., 23:32
i treći :DNikad nisam došla do trećeg :D
Pazim da nije previše, kad je :D

Matach
08.12.2008., 09:01
I ja sam imao priliku doživjeti da mi je mama otišla bioenergetičaru i onda joj je on govorio kako je ukleta , ko ju je ukleo i to. Rezulatat toga je samo skretanje pogleda mame s vidljivog i živućeg svijeta u svijet "nepoznatog" i čovjeku koji je na ti s svojim duhom nepotrebnim. Čovjek više ne gleda na prave probleme nego živi u nekom drugom svijetu, svijetu magije i straha ( Jel ova vještica, jel ovaj uklet). Čovjek koji tome ne pridaje pažnju, ko je mentalno jak , ko ne pridaje značenja tome , ko je vjeruje u Boga duhom , ko nema straha od toga izgradit će zaštitu od toga, znat će da mu to nemože ništa i takav je čovjek onda spokojan i takvomu nikakve babe, coprije, tuđa zavist i mržnja nemože neuditi jer je on duhovno povezan s Bogom. Istina malo je takvih.

Ljude koji se s tim bavim ne da mrzim nego mi se gade jer se bave tim stvarima i unesrećuju ljude jer više od 90% ljudi je podležno tome jer su psihički slabi i ustrašeni, a takvo stanje je idealno plodno tlo.

Što se tiće bioenergije vjerojatno postoji , svaki čovjek je ima , neko više , neko manje , na faksu imam predmet biološke povratne veze i vidio sam čisto iz znanstvenog stajališta kolko su ljudi sposobni sami sebe izliječiti što znači da se svaki čovjek može naučiti upravljati nekim funkcijama svog tijela , a duha još više. Onaj ko ima toga u većoj mjeri taj će pomoći drugima BESPLATNO i ne živi od toga nego se bavi nečim drugim. Takav ne gleda u nikakve kristalne kugle niti gata.

Što se tiće ovih tzv. bioenergetičara kod kojih dođeš pa to on govori o cijelom tvome prošlom životu o tvojim prijateljima rodbini, njihovim problemima u detalje .....to nijedan čovjek nemože znati bez suradnje "trećeg" , a taj treći nije čovjek.....

kad je zdrav duh bit će i tijelo zdravo.

ivanVU
12.12.2008., 20:24
zelio bih prijatelju/prijateljici malo zagorcat zivot,al da ju ne boli jako:D:D:D
eto molim pomoc neki mali urok ili kletva:rofl::rofl::rofl::rofl:
nemam iskustva pa molim za pomoc:ne zna::trk:
ero molim pomoc bar opisite proceduru....:trk:

ivanVU
12.12.2008., 20:25
da usput ne zelim nikako uciti a ici cu u australiju ako prodem sa 5 jel ima neka sretna kletva ili sretni urok da se mogu opametiti....:trk:

ivanVU
12.12.2008., 20:36
evo samo jos nesto...procito sam da je jedna cura na nekom forumu digla loptu sa ocima na tjelesnom i nisu je mogli skinit...pa ako mi mozete objasnit............

schnuckelina
12.12.2008., 22:59
... procitajte postove na 7str od zelenbrijeg i prije postove od guadrath - ovaj je covijek vrlo inteligentan, i ne zamarajte se glupostima. ondje su vam svi odgovori. i zakljucajte ovu temu vise, ostalo nema smisla.

zivot je jednostavniji nego sto mislimo, ali ga kompliciramo. na nas nitko ne moze utjecati, mi smo ti koji stvaramo svoj put. razmisljajte pozitivno, barem probajte malo...

nepisani zakon veli, ak pozelimo da susjedu ugine krava, budimo spremni na gubitke u vlastitom dvoristu.
radite malo na vlastitoj dobroti i nesebicnosti...

ostavite se gluposti...mislim...

baj

Lady_dawn
12.12.2008., 23:16
... procitajte postove na 7str od zelenbrijeg i prije postove od guadrath - ovaj je covijek vrlo inteligentan, i ne zamarajte se glupostima. ondje su vam svi odgovori. i zakljucajte ovu temu vise, ostalo nema smisla.

zivot je jednostavniji nego sto mislimo, ali ga kompliciramo. na nas nitko ne moze utjecati, mi smo ti koji stvaramo svoj put. razmisljajte pozitivno, barem probajte malo...

nepisani zakon veli, ak pozelimo da susjedu ugine krava, budimo spremni na gubitke u vlastitom dvoristu.
radite malo na vlastitoj dobroti i nesebicnosti...

ostavite se gluposti...mislim...

baj

Lijepo receno...:top:

bubu 2809
18.12.2008., 12:52
Dali ima netko ovdje sa znanjem proricanja buducnosti i skidanja uroka?

Ako ima nek mi se javi na pp jer mi je neugodno ovdje napisati cijelu situaciju.

I dali je istinita tvrdnja da se tkz. coprnjaštvo (izvinite) prenosi iz prvog na trece koljeno tj. s bake na unuku?

Nicole_Lilly
23.12.2008., 22:24
Eh sad, ne znam ni sama kako da ovo kažem, pitam, pošto nemam iskustva s ovakvim stvarima i ne znam ni sama kako se postaviti.

Naime, već neko vrijeme sumnjam da je na moju obitelj bačen urok. Pred vratima smo pronašli kosti, zakopane u teglu sa zemljom. Na poklon smo od te osobe dobili mesinganu figuricu, a jednu smo pronašli i na prozoru moje sobe, a nitko od obitelji je tamo sigurno nije stavio. Ta osoba na koju sumnjam, kada god prođe pored mene, probudi negativnu energiju, u par navrata me čak uspjela i naježiti samim svojim prolaskom pored mene. Nedavno, kada me pogledala ravno u oči (ima stravično zmijske oči, koje ja izbjegavam uopće pogledati), uspjela je u meni probuditi nemir, strah, nezadovoljstvo, paranoju i to me držalo čitav dan i noć, nikako nisam mogla oči zatvoriti. Je li moguće da je bačen urok? I svakog 30/31. u mjesecu nam dolazi u stan. Ne postoji način da joj se to zabrani, ima li kakav način zaštite? Kako je uopće moguće skinuti urok ako je on doista bačen?

Sindrom
26.12.2008., 11:37
...jezovito...

...nisam imao osobnih iskustava sa urocima,vjerojatno zbog toga sada imam veoma "tvrdo" stajalište glede toga,ali meni bliskim ljudima (ne u krvnom srodstvu) su se događale stvari vezane za uroke,i još se uvijek događaju...

...u kući moga prijatelja se događaju veoma čudne stvari (vezane za samu kuću) i veoma ružne stvari glede života njenih ukućana...

...kao,navodno bačen je urok na ukućane time što se djelovalo na temelj same kuće dok se gradila ( znači netko je nešto bacio u temelj,izrekao neke riječi,ne znam baš ni sam)...

...uglavnom,glede tog uroka nešto se,ajmo reći,značajno dogodilo u zadnje vrijeme...

...kuća o kojoj govorim je od mog najboljeg prijatelja...

...uglavnom,jednog dana njegova stara je bila sama doma...na vrata je netko pokucao,ona otvori vrata,a pred vratima romkinja.Pita romkinja ima li nekakve stare odjeće u kući,kaže stara od mog prijetelja da ima.Ode ona na kat po odjeću,siđe dolje,a ove nema...ova sjedi u dnevnoj sobi...

...kaže staroj (da ne pišem baš svaki put od mog lege) romkinja da oni imaju određene probleme u životu (a tko ih nema)...i počne ona nabrajat veći dio toga što se događalo u posljednje vrijeme u njihovoj kući...i zbilja, sve što je rekla bila je istina...

...rekla je također da je na kuću bačen urok,te da će ga pokušati skinuti...za to vrijeme,došao je od stare sin...kaže njemu romkinja da joj da novčanicu koju prvu dotakne u novčaniku...on izvadi sto kuna,da joj,ona iz vlastitog džepa izvadi 100 eura i stavi na stol...

...zatim je rekla sinu da uzme čašu,prekrije ju krpom i odnese u hodnik,ostavi ju i vrati se,što je on i učinio...
...kada se vratio,rekla mu je da ode po nju,što je on opet i učinio...kada se vratio,romkinja je maknula krpu sa čaše,a u njoj se nekaj nalazilo... : ...

...ne znam kakvo,ali nalazilo se oko i pramen kose...romkinja to stavi na krpu,kao i onaj novac,otvori peć i baci u vatru...na iznenađenje svih...

...ako si vjernik,onda ti svećenik,pop,hodža valjda mogu pomoći u otklanjanju kletvi u uroka... tako sam barem čuo...

Sindrom
26.12.2008., 11:43
Eh sad, ne znam ni sama kako da ovo kažem, pitam, pošto nemam iskustva s ovakvim stvarima i ne znam ni sama kako se postaviti.

Naime, već neko vrijeme sumnjam da je na moju obitelj bačen urok. Pred vratima smo pronašli kosti, zakopane u teglu sa zemljom. Na poklon smo od te osobe dobili mesinganu figuricu, a jednu smo pronašli i na prozoru moje sobe, a nitko od obitelji je tamo sigurno nije stavio. Ta osoba na koju sumnjam, kada god prođe pored mene, probudi negativnu energiju, u par navrata me čak uspjela i naježiti samim svojim prolaskom pored mene. Nedavno, kada me pogledala ravno u oči (ima stravično zmijske oči, koje ja izbjegavam uopće pogledati), uspjela je u meni probuditi nemir, strah, nezadovoljstvo, paranoju i to me držalo čitav dan i noć, nikako nisam mogla oči zatvoriti. Je li moguće da je bačen urok? I svakog 30/31. u mjesecu nam dolazi u stan. Ne postoji način da joj se to zabrani, ima li kakav način zaštite? Kako je uopće moguće skinuti urok ako je on doista bačen?

...mislim,kao što sam već i napisao,da ti ako si vjernica mogu pomoći oni koji predstavljaju tvoju vjeru: znači da ti svećenik posveti kuću,potražiš pomoć od hožde ili kojoj god već vijeri pripadaš...

...ne znam iz vlastitog iskustva,samo govorim o onome što sam čuo...

Astral Fire
26.12.2008., 12:58
živimo u materijalnim telima, ali uronjeni smo u nevidljivo more MISLI.

... ponavljana negativna misao o drugom čoveku u kojoj je snažan intenzitet stvara mentalno polje koje bez sumnje deluje na mentalni sklop druge osobe. Narod to zove urok, magovi to zovu crnom magijom ...

slanutkica
26.12.2008., 12:59

pozovi svećenika,ili koje si već vjere,da on skine urok- barem se još pouzdam u Boga.
ako ne, nađi literaturu o urocima iprobaj ti je skinuti.

Astral Fire
26.12.2008., 13:06
. Nedavno, kada me pogledala ravno u oči (ima stravično zmijske oči, koje ja izbjegavam uopće pogledati), uspjela je u meni probuditi nemir, strah, nezadovoljstvo, paranoju i to me držalo čitav dan i noć, nikako nisam mogla oči zatvoriti. Je li moguće da je bačen urok? I svakog 30/31. u mjesecu nam dolazi u stan. Ne postoji način da joj se to zabrani, ima li kakav način zaštite? Kako je uopće moguće skinuti urok ako je on doista bačen?

... jedini način na koji dolazi do vas njena negativnost je vaš strah od njene moći. U momentu kad joj OSPORIŠ moć ona više nema utecaj. Dokle imaš strah, dokle god uspeva da te učini paranodinom, dokle god stvara nemir u tvom mentalnom sklopu njeno magijanje deluje. Moć ćeš joj oduzeti tako da počneš da je ismejavaš, da je ignoriraš, da je praviš budalom. Ako ne smeš verbalno, čini to u glavi. Na njenu figuricu u sobi zalepi žvaku. Kad te pogleda ravno u oči reci joj da ima krmelje ... Kad dođe krajem meseca dočekaj je u pidžami i reci da baš nije zgodno vreme za posete itd ....

Rosary
26.12.2008., 13:13
... jedini način na koji dolazi do vas njena negativnost je vaš strah od njene moći. U momentu kad joj OSPORIŠ moć ona više nema utecaj. Dokle imaš strah, dokle god uspeva da te učini paranodinom, dokle god stvara nemir u tvom mentalnom sklopu njeno magijanje deluje. Moć ćeš joj oduzeti tako da počneš da je ismejavaš, da je ignoriraš, da je praviš budalom. Ako ne smeš verbalno, čini to u glavi. Na njenu figuricu u sobi zalepi žvaku. Kad te pogleda ravno u oči reci joj da ima krmelje ... Kad dođe krajem meseca dočekaj je u pidžami i reci da baš nije zgodno vreme za posete itd ....

bog te blagoslovio za tvoju trezvenost! :s

inače mi se počela dizati kosa na glavi kad sam počela čitati ovu temu... a onda došla do tvojih odgovora i odahnula. :) :top:

Rosary
26.12.2008., 13:22
I ja sam imao priliku doživjeti da mi je mama otišla bioenergetičaru i onda joj je on govorio kako je ukleta , ko ju je ukleo i to. Rezulatat toga je samo skretanje pogleda mame s vidljivog i živućeg svijeta u svijet "nepoznatog" i čovjeku koji je na ti s svojim duhom nepotrebnim. Čovjek više ne gleda na prave probleme nego živi u nekom drugom svijetu, svijetu magije i straha ( Jel ova vještica, jel ovaj uklet). Čovjek koji tome ne pridaje pažnju, ko je mentalno jak , ko ne pridaje značenja tome , ko je vjeruje u Boga duhom , ko nema straha od toga izgradit će zaštitu od toga, znat će da mu to nemože ništa i takav je čovjek onda spokojan i takvomu nikakve babe, coprije, tuđa zavist i mržnja nemože neuditi jer je on duhovno povezan s Bogom. Istina malo je takvih.

Ljude koji se s tim bavim ne da mrzim nego mi se gade jer se bave tim stvarima i unesrećuju ljude jer više od 90% ljudi je podležno tome jer su psihički slabi i ustrašeni, a takvo stanje je idealno plodno tlo.

Što se tiće bioenergije vjerojatno postoji , svaki čovjek je ima , neko više , neko manje , na faksu imam predmet biološke povratne veze i vidio sam čisto iz znanstvenog stajališta kolko su ljudi sposobni sami sebe izliječiti što znači da se svaki čovjek može naučiti upravljati nekim funkcijama svog tijela , a duha još više. Onaj ko ima toga u većoj mjeri taj će pomoći drugima BESPLATNO i ne živi od toga nego se bavi nečim drugim. Takav ne gleda u nikakve kristalne kugle niti gata.

Što se tiće ovih tzv. bioenergetičara kod kojih dođeš pa to on govori o cijelom tvome prošlom životu o tvojim prijateljima rodbini, njihovim problemima u detalje .....to nijedan čovjek nemože znati bez suradnje "trećeg" , a taj treći nije čovjek.....

kad je zdrav duh bit će i tijelo zdravo.

i ti si ovo jako lijepo napisao.
što se tiče ovoga što sam poboldala, mislim da takvi ljudi samo iskorištavaju kad su ljudi u nekom periodu kad su krhki, lomljivi, preplašeni, kad se ne osjećaju dobro. i onda samo još potiču njihovi aksioznost: čovjek postaje još labilniji, kao što si napisao, počinje živjeti u nekom svijetu magije i straha.

mislim da je anksioznost u korijenu svega toga i da bi je trebalo rješavati na drugi način, a ne upetljat anksioznog i preosjetljivog čovjeka da strahuje još više.

nadam se da ti je sad mama OK.

Matach
26.12.2008., 13:46
Hvala Rosary....ma ti uroci su gluposti (moram priznati da sam i ja bio u početku uznemiren kad sam se s tim susreo). Da sam ja našao kosti ko Nicole_Lilly upotrijebio bi ovaj "ritual" da se riješim uroka: uzeo bi te kosti i bacio u smeće s mišlju koji idijot ostavlja kosti ispred kuće...to nije ništa drugo nego djelovanje na nečiju psihu....da se čovjek počne strašiti nečega i onda drhti , znoji se nelagodno mu je....autosugestija....ma ljudi sad će meni neka babetina svojim čiriba čiribu odrediti moj život moš si mislit.....

RILLE
02.01.2009., 14:03
ej jel tko zna šta je ''evil eye'' ?mislim kao urok

Ramzes13
02.01.2009., 14:09
Hvala Rosary....ma ti uroci su gluposti (moram priznati da sam i ja bio u početku uznemiren kad sam se s tim susreo). Da sam ja našao kosti ko Nicole_Lilly upotrijebio bi ovaj "ritual" da se riješim uroka: uzeo bi te kosti i bacio u smeće s mišlju koji idijot ostavlja kosti ispred kuće...to nije ništa drugo nego djelovanje na nečiju psihu....da se čovjek počne strašiti nečega i onda drhti , znoji se nelagodno mu je....autosugestija....ma ljudi sad će meni neka babetina svojim čiriba čiribu odrediti moj život moš si mislit.....

Može li baba odrediti svoj život?

LUR
02.01.2009., 17:02
Malo sam čitala što sve ovdje pišete,pa evo vam i moje priče!U mom životu je sve teklo ok,sve dok jednog dana ko grom iz vedra neba moj muž ostavi mene i klince,bilo mi je užasno,vjernik sam i svoju bol sam djelila s Bogom,vjerom,i molitvom,i tako ja pričam sa svojim župnikom koji zna sve o meni i mom braku i prije i poslje,pa čak i veči dio mog života!Sve u svemu da skratim,počela su se nizati sranja za sranjima i meni i klincima,da bi meni moj župnik rekao kako sumlja da je neko bacio urok na moju obitelj,rekao mi je što da radim i molim,ali sranja ne staju a nikakvog znanstvenog ni ikakvog drugog objašnjenja za njih nema,u komi sam i iskreno bojim se za svoju djecu!Prvo su se samo događale meni a sada i klincima,avakim danom je sve gore!Više stvarno ne znam što da radim,ako ko zna neka se javi!

adarelh
02.01.2009., 18:14
Malo sam čitala što sve ovdje pišete,pa evo vam i moje priče!U mom životu je sve teklo ok,sve dok jednog dana ko grom iz vedra neba moj muž ostavi mene i klince,bilo mi je užasno,vjernik sam i svoju bol sam djelila s Bogom,vjerom,i molitvom,i tako ja pričam sa svojim župnikom koji zna sve o meni i mom braku i prije i poslje,pa čak i veči dio mog života!Sve u svemu da skratim,počela su se nizati sranja za sranjima i meni i klincima,da bi meni moj župnik rekao kako sumlja da je neko bacio urok na moju obitelj,rekao mi je što da radim i molim,ali sranja ne staju a nikakvog znanstvenog ni ikakvog drugog objašnjenja za njih nema,u komi sam i iskreno bojim se za svoju djecu!Prvo su se samo događale meni a sada i klincima,avakim danom je sve gore!Više stvarno ne znam što da radim,ako ko zna neka se javi!

nije da sam zao, ali ako si popa za savjete sve pitala i sve njemu odgovorila, možda ti je zato spičio muž.
Možda da nam malo detaljnije kažeš što je bilo pa ćeš dobiti i takav odgovor:ne zna:

adarelh
02.01.2009., 18:19
ej jel tko zna šta je ''evil eye'' ?mislim kao urok
to bi ti trebao biti nesvjesno bačen urok od strane osobe koja te dovoljno puno mrzi da uspije iskanilizirati energiju prema tebi ili tvojima i neznajući zapravo što radi.

Ima taj urok spominjan u mnogim kulturama. Prevod bi kod nekih bio i pokvareno ili krivo oko:D vjerovatno asocirajući na neku baku malo ružnije vanjštine :lol:

LUR
03.01.2009., 09:17
nije da sam zao, ali ako si popa za savjete sve pitala i sve njemu odgovorila, možda ti je zato spičio muž.
Možda da nam malo detaljnije kažeš što je bilo pa ćeš dobiti i takav odgovor:ne zna:

Ne nisam se tada toliko družila sa župnikom,odlazila sam s vremena na vrijeme u crkvu,ali nisa pričala o svom braku,sve je bilo ok!Počele su nam se događat stvari tipa,otvaranje vrata koja se nikako nisu mogla otvorit,nepoznati zvukovi u kući,nerazjašnjive bolesti i u mene i kod klinaca,no sve je gore,meni se po tjelu u zadnje vrijeme pojavljuju masnice a bez da se udarim,maloga boli glava svaki puta kad se jedna dotična osoba pojavi u blizini,malo je previše slučajnosti da bi se te sitacije mogle nazvati tako,i onda mi još i sam župnik kaže da on misli da je na nas bačen nekakav urok,i kome sad da vjerujem,da pripišem sve slučajnosti je malo nemoguće,ne znam više ništa osim da se bojim za vlastitu dijecu!Ako ovdje postoji neko ko se u ova sranja razumije neka mi se javi.Hvala

mikimiki
03.01.2009., 10:26
LUR , imaš pouku na private.
pozdrav:)

Dejjan
03.01.2009., 10:40
Ne nisam se tada toliko družila sa župnikom,odlazila sam s vremena na vrijeme u crkvu,ali nisa pričala o svom braku,sve je bilo ok!Počele su nam se događat stvari tipa,otvaranje vrata koja se nikako nisu mogla otvorit,nepoznati zvukovi u kući,nerazjašnjive bolesti i u mene i kod klinaca,no sve je gore,meni se po tjelu u zadnje vrijeme pojavljuju masnice a bez da se udarim,maloga boli glava svaki puta kad se jedna dotična osoba pojavi u blizini,malo je previše slučajnosti da bi se te sitacije mogle nazvati tako,i onda mi još i sam župnik kaže da on misli da je na nas bačen nekakav urok,i kome sad da vjerujem,da pripišem sve slučajnosti je malo nemoguće,ne znam više ništa osim da se bojim za vlastitu dijecu!Ako ovdje postoji neko ko se u ova sranja razumije neka mi se javi.Hvala

Pošto nisam iz Hrvatske neznam kakvi sve ezoterijski časopisi izlaze kod vas tamo.Verovatno u tim časopisima ima rubrika ili reportaže,intervjui sa vidovitim/duhovnim osobama,pa verovatno tamo možeš naći neki kontakt telefon.
Ovde kod nas ima nekoliko takvih časopisa ,jedno od njih se zove Čudo.
Taj časopis izlazi jednom mesečno i u njemu ima jedna rubrika,gde jedna vidovita žena , koja pri tome veliku pažnju pridaje i duhovnom aspektu ,odgovara na probleme čitatelja.Ja sam sa njom jednom i pričao telefonom.
Ono što ja mogu da uradim (jer predosećam da se u tvom slučaju radi o nečem ozbiljnom,a takođe su u pitanju i deca),to je da ti dam njenu adresu,pa da joj pišeš i da se nadaš da će da ti odgovori u časopisu (a mislim da će sigurno da ti odgovori,pošto je odgovarala na mnogo bezazlenija pitanja)Sledeći broj tog časopisa izlazi 23.januara,tako da mislim da ima dovoljno vremena da čak i u tom broju dobiješ odgovor,koji bi ti ja prepisao (naravno ne javno),pošto taj časopis ne izlazi kod vas.
Eto,to je ono što ja mogu da uradim

Ramzes13
03.01.2009., 17:00
Kad bi znali sve unaprijed... patili bi

idvi
04.01.2009., 17:18
Slućajno nabasah na ovaj forum i sve je ok ljudi imaju pravo vjerovati ili ne..cijeli svijet se bazira na vjeri a jedan mali..stvarno mali dio na nevjeri..!

Kamo ti spadaš nakon svog potpisa i ironičnih komentara ..zakljući...
nema duše već samo stanje svijesti. stanje svijesti je jedino što čovjek ima
..svjet bi bio katastrofa i hvata me jeza da je to tako..bez zamjerke..!
S poštovanjem!

Gurdjieff
05.01.2009., 22:11
Kamo ti spadaš nakon svog potpisa i ironičnih komentara ..zakljući...
nema duše već samo stanje svijesti. stanje svijesti je jedino što čovjek ima
..svjet bi bio katastrofa i hvata me jeza da je to tako..bez zamjerke..!
S poštovanjem!

da, jer nebi više bilo smrti ni oslonaca. :mig::cerek:

plavushazg
05.01.2009., 23:42
zanima me jel stvarno moguće da je neka osoba koja vam je bliska platila za urok mislim jel moguće da stvarno tako nekome nanesete zlo...i da su neke osobe tak zle da bi se time bavile mislim, znam da je moguće al nevjerojatno mi je sve to....

Gurdjieff
05.01.2009., 23:51
zanima me jel stvarno moguće da je neka osoba koja vam je bliska platila za urok mislim jel moguće da stvarno tako nekome nanesete zlo...i da su neke osobe tak zle da bi se time bavile mislim, znam da je moguće al nevjerojatno mi je sve to....

ovisi što plavuša smatra "bliskom osobom". :cerek:

plavushazg
05.01.2009., 23:53
ovisi što plavuša smatra "bliskom osobom". :cerek:

pa recimo frendica ili neka od rodbine ...mislim teško m i je to povjerovat al moguće je...

saby13ivan
06.01.2009., 00:09
Uroci postoje.Ovo će izgledati smiješno ali snaga uroka ovisi o žestini kojom je bačen.Tj da li vi osobi koja baca uroke smetate malo ili vas ne može smisliti.
Od moje frendice mama imala je posla s urokom.
Uglavnom tipici su počele zaticati noge ,zatim nakon šest mjeseci pojavile su joj se kraste i one su se zadržale par godina i nakon toga počelo joj je padati meso.A doktori nisu mogli pronaći nikakv uzrok jer su nalazi bili normalni.
Na kraju je doktor rekao da tradicionalna medicina njoj ne može pomoć te da potraže pomoć drugdje.

mora da je imala jako dobre noge;)

-nicol-
07.01.2009., 13:48
ola,pozivam vas da ..... nećete požaliti....živili

Gurdjieff
07.01.2009., 14:11
ola,pozivam vas da ......nećete požaliti....živili

@poslovni savjet:
da si bila pametnija, stavila bi taj novi forum u svoj potpis ali nisi. stoga ti je reklama kratkoga vijeka. :mig:
a i forum bi ti se trebao odlikovati kvalitetom a ne kvantitetom (valjda). a ako se o(d)likuje kvalitetom, ćut će se za njega. :)

RILLE
07.01.2009., 14:23
@poslovni savjet:
da si bila pametnija, stavila bi taj novi forum u svoj potpis ali nisi. stoga ti je reklama kratkoga vijeka. :mig:
a i forum bi ti se trebao odlikovati kvalitetom a ne kvantitetom (valjda). a ako se o(d)likuje kvalitetom, ćut će se za njega. :)
kaže iskusna kreatorica foruma

deastyle
09.01.2009., 19:27
Evo ukratko ..nisam praznovjerna ali čovjek se zapita...
Moj slučaj..godinu dana sam se svađala s dečkom, svađe bi počele na puni mjesec i završile s prolaskom istog, ostavljala sam ga svaki mjesec praktički..na puni mjesec, nije mi bilo do smijeha, praznina neka u meni, bolesna svako malo, volje za ničim..slično simptomima depresije..i tad dečko odlazi vračari..kaže mu sve točno za prošlost, za njega za mene,detalje koje nema šanse da je mogla znati, samo je ona pričala, jedino šta je on rekao datum rođenja,ništa više!!Donio je moju sliku i žena kaže da je crna magija nadamnom da je bivši dečko navodno išao kod nekog i bacio tu neku magiju na mene..:eek:, skine ona to..nemam pojma kako..eto od tada niti jedne svađe , nikakvih gripa,bolesti ničega! Sada ja vas pitam jel to bila nekakva magija sveskupa il sam ja luda? P.S. Nije mu kune uzela za to šta je napravila...ne kužim..:ne zna:

RILLE
09.01.2009., 21:11
Evo ukratko ..nisam praznovjerna ali čovjek se zapita...
Moj slučaj..godinu dana sam se svađala s dečkom, svađe bi počele na puni mjesec i završile s prolaskom istog, ostavljala sam ga svaki mjesec praktički..na puni mjesec, nije mi bilo do smijeha, praznina neka u meni, bolesna svako malo, volje za ničim..slično simptomima depresije..i tad dečko odlazi vračari..kaže mu sve točno za prošlost, za njega za mene,detalje koje nema šanse da je mogla znati, samo je ona pričala, jedino šta je on rekao datum rođenja,ništa više!!Donio je moju sliku i žena kaže da je crna magija nadamnom da je bivši dečko navodno išao kod nekog i bacio tu neku magiju na mene..:eek:, skine ona to..nemam pojma kako..eto od tada niti jedne svađe , nikakvih gripa,bolesti ničega! Sada ja vas pitam jel to bila nekakva magija sveskupa il sam ja luda? P.S. Nije mu kune uzela za to šta je napravila...ne kužim..:ne zna:
naravno da je istina,ima takvih sranja kolko očeš,al zapamti sve što činiš 3 put ti se vraća

Baphomet
09.01.2009., 21:13
naravno da je istina,ima takvih sranja kolko očeš,al zapamti sve što činiš 3 put ti se vraća

Ne vraća se.

Nightside
09.01.2009., 23:21
al zapamti sve što činiš 3 put ti se vraća

Tebi savjeti koje dijeliš padaju s neba?

RILLE
10.01.2009., 11:46
Tebi savjeti koje dijeliš padaju s neba?
doslovno:mig:

dark_lord
10.01.2009., 13:52
Ne kuzim, i kad se ljudi rijese uroka bacenih na njih, im se vraca? Negdje sam procitao da se kletva moze unistiti samo ako se neutralizira drugom kletvom, jel o tome pricas? Jer kao, nista se ne vraca babi vracari ako urok proradi krivo, vec onome tko je to zatrazio...

A kad mi istjeramo,npr.demona u svjetlost,nama se nista ne vraca, jel da? ;)

Baphomet
10.01.2009., 13:58
doslovno:mig:
Vidi se

Baphomet
10.01.2009., 13:59
Ako čitaš nebuloze raznih kvazi duhovnjaka onda će ti se vratiti 3 demona :rofl:

RILLE
10.01.2009., 14:11
Ne kuzim, i kad se ljudi rijese uroka bacenih na njih, im se vraca? Negdje sam procitao da se kletva moze unistiti samo ako se neutralizira drugom kletvom, jel o tome pricas? Jer kao, nista se ne vraca babi vracari ako urok proradi krivo, vec onome tko je to zatrazio...

pa vrati im se urok ako nisu podsvjeso zaštićeni,ako se boje uroka ili misle da je urok jači on njih:mig:
a to za demone ne kužim pitanje,zašto bi nam se vratio demon ako ga istjeramo

Ramzes13
10.01.2009., 14:17
glupost, koja je razlika između silovati neku curicu ili baciti urok, mačku, podkovu na nekoga? Ta zar nije moćni onaj što siluje ako govorimo o moći destrukcije a slabić onaj što na daljinu vrača, jer se boji djelovat direktus...

Dejjan
10.01.2009., 14:42
a to za demone ne kužim pitanje,zašto bi nam se vratio demon ako ga istjeramo

Slušaj,nemožeš ga tek tako isterati na ulicu.
Ti bi da demonče postane siroče ?
E,pa,nemože :D

RILLE
10.01.2009., 15:11
glupost, koja je razlika između silovati neku curicu ili baciti urok, mačku, podkovu na nekoga? .
ne kužim baš jel si mislio reć silovat mačku ili bacit urok na mačku,ili pak bacit mačku na nekog:rofl::rofl:
sory al lupi me ako je meni ovdje nešto jasno:mig:

RILLE
10.01.2009., 15:16
Slušaj,nemožeš ga tek tako isterati na ulicu.
Ti bi da demonče postane siroče ?
E,pa,nemože :D
e sad si me sjetio čito sam jučer nešto na istiniti horor događaji.
uglavnom tip se vraćo doma oko 3h i čuo neke glasove,mislio da su narkomani ok,nastavi on dalje i čuje djete kako plače i muškarca kako se glasno smije,i naravno on heroj ide obranit djete,kad on dođe i vidi samo djete,i dođe on do njega,čučne i pita šta radiš a djete kaže jasnim muškim glasom'' čekam tebe'':rofl: i tip se usro i pobjego doma,uglavom on se probudi i vidi to djete u sobi kako šeće(kao duh).
ima tih demona ko u priči:D
i znam da ne sere jer demoni znaju često uzet oblik djeteta,ili nekog nevinog stvorenja,al ovo nije tema za to:top:

dark_lord
10.01.2009., 19:12
Ako se sve vraca triput vise, i ako za unistiti urok moramo odgovoriti urokom, dobijemo 3x po guzi :D

A kad ga saljemo u svjetlost, se nista ne vraca 3x?

Ovaj odgovor bi savrseno stajao u temi za prizivanje duhova. Zasto ga tamo nema? Vec "osječan" Luiz... :D

idvi
13.01.2009., 08:07
Ja inaće dosta čvrsto stojim na zemlji i nisam baš prveliki pobornik okultnog i svega što dolazi s time.Vjernik jesam jer ipak mislim da bez vijere ćovjek je ništa...da ne duljim...moja supruga me uvjerava da su na mene baćeni "uroci".
Godinama sam to smatrao vrlo simpatićnom šalom (pa se i šalio glede toga) ali.....slućajno surfajući internet nailazim na neki text
koji piše otprilike ovako: osoba na koju je baćen urok npr. u svezi posla će opetovano imati neuspje u njemu na istovjetan naćin i to godinama..
..uroci su inaće naj jaći oko Božiča i kolovoza mj...i da ne duljim upravo to se meni događa već 10-12 godina.
I to sve kad se malo posloži i razloži te dobro promisli..zakoni vjerojatnosti ovdje nemogu nikako imati ulogu..!
Stvari se ponavljaju u toćno određenom razdoblju (oko Božića i kolovoza) i sve su potpuno istovjetne i to godinama.
..E zainteresiranost mi je porasla a i sad sam već skoro uvjeren da se radi o nekakvim "urocima" ili bog će ga znati što..jer paralelni svjet postoji a i još mnogo više od onoga u što smo vjerovali sada..pa i sama svijetska "krema" naučnika itd..vele da će 2009 godina biti godina otkrića svemira (i ono što dolazi s time..?..vamzemaljci) i godina otkrivanja nekih tajni napr,: Nikola Tesla (paralelni svijetovi, energija oko nas,pa i neke okultne priće itd..itd)..živi bili pa vidjeli
PS
Prvi pu sam na ovakvoj vrsti foruma i naravno diržim se pravila istog,:ne pokušavam ismijavat ili omalovažavat forumaše već se držati kulture i pravila
tog blagodatog (internetskog)druženja...jer primjećujem da određene osobe dolaze na određene forume i onda se rasipaju sa raznim cinićnim..ironičnim omalovažavajućim komentarima...gospodo..:niste li Vi možda ti koji bacaju te uroke..pa božji ljudi imate milijarde foruma koji bi Vamo odgovarale..i Vašem intelektu pa nemojte biti na forumima koje ismijavate
..ili griješim..možda je to i Vaš zadatak...:s
S poštovanjem

frontero
14.01.2009., 15:11
Pozdrav svima!!!
Evo prvi puta sam na ovom forumu!!!
Već pet godina mi se dešavaju čudne stvari i javio sam se Marici iz Siska, btw. žena mi se čini ok ( hvala onima koji ostavili njen broj moba na forumu). Također mi rekla da su uroci u pitanju i da treba nekih 6 mj. da ih ukloni. Evo već je prošlo nekih desetak dana i čak osjećam neke pozitivne promjene.
Ajd molim vas, oni koji su bili kod nje, neka mi odgovore nakon koliko vremena su počeli osjećati ozbiljnije promjene nabolje.:ne zna:

idvi
16.01.2009., 19:13
Pozdrav svima!!!
Evo prvi puta sam na ovom forumu!!!
Već pet godina mi se dešavaju čudne stvari i javio sam se Marici iz Siska, btw. žena mi se čini ok ( hvala onima koji ostavili njen broj moba na forumu). Također mi rekla da su uroci u pitanju i da treba nekih 6 mj. da ih ukloni. Evo već je prošlo nekih desetak dana i čak osjećam neke pozitivne promjene.
Ajd molim vas, oni koji su bili kod nje, neka mi odgovore nakon koliko vremena su počeli osjećati ozbiljnije promjene nabolje.:ne zna:

Nigdje ne navodiš koliko te koštalo to sve kod Marice iz SiskA?

frontero
18.01.2009., 09:59
Bok idvi!!!
Tu na forumu sam pročitao o njoj dosta dobroga i nazvao ju na mob.
Tražila me podatke kao godine starosti za mene, roditelje braću i sl. i odmah ti kaže o čemu se otprilike radi. Rekla mi da je cijena 1.500,00 kn ukoliko sam spreman za proces uklanjanja i pročišćavanja. Čim sam joj uplatio nazvao sam ju i dogovorila mi isti dan termin kad sam ju opet morao nazvati. Tada je prelila olovo i iščitavala mi podatke iz njoj viđenog. Mogu ti reći da sam ostao zapanjen i ima smisla u mnogočemu. Proces će mi trajati, kako ona kaže, oko 6 mjeseci, te ju moram nazvati opet za mjesec dana da vidi kako se situacija razvija.
Znam da 1.500,00 kn nije malo, ali kad si u situaciji tzv. ludila to je rizik koji prihvaćam i nadam se da će sve biti dobro. Žena mi se ne čini šarlatankom, a vrijeme će pokazati svoje.
Ja vjerujem u najbolje, pozzzz!!:mig:

Baphomet
18.01.2009., 10:12
Jel dolazi kod tebe osobno ili sve radi "na daljinu"?

Lady_dawn
18.01.2009., 11:08
Bok idvi!!!
Tražila me podatke kao godine starosti za mene, roditelje braću i sl. i odmah ti kaže o čemu se otprilike radi. Rekla mi da je cijena 1.500,00 kn ukoliko sam spreman za proces uklanjanja i pročišćavanja. Čim sam joj uplatio nazvao sam ju i dogovorila mi isti dan termin kad sam ju opet morao nazvati. Tada je prelila olovo i iščitavala mi podatke iz njoj viđenog. Mogu ti reći da sam ostao zapanjen i ima smisla u mnogočemu. Proces će mi trajati, kako ona kaže, oko 6 mjeseci, te ju moram nazvati opet za mjesec dana da vidi kako se situacija razvija.
Znam da 1.500,00 kn nije malo, ali kad si u situaciji tzv. ludila to je rizik koji prihvaćam i nadam se da će sve biti dobro. Žena mi se ne čini šarlatankom, a vrijeme će pokazati svoje.

Za toliku lovu i ja bi ti skidala uroke na daljinu...

RILLE
18.01.2009., 11:36
Bok idvi!!!
bilo koji thetahealer ti je ovdje mogo skunut,u 5 i besplatno lol

dark_lord
20.01.2009., 12:55
Ne znam sta da velim...A karma?

idvi
20.01.2009., 13:41
..A jel postoji kod te Marice mogućnost ikakve provjere njezinih mogućnosti..jer ako je vjerodostojna za 200€ morala bi biti. Ili recimo da ako skine urok onda doplatiš kaparu..? Da ne ulazimo u polemiku postoje vrlo intelegentna riješenja.
Napr imao sam posla sa Homeoterapijom (mislim da sam dobro napisao)..koja je kao..priznata u svijetu i tip ima kod Đamije (ZG) "ordinacuju" i vrlooo je poštovan kod ljudi i sa visokim obrazovanjem...a ja ga prokljucah...tip mi da 20 malih i sitnih slatkih tabletica da svaki dan pijem jednu ujutro..popodne i pazite ovo 2 naveće..i kad sve potrošim da se javim.! I da ne duljim..meni su po okusu bile vrlo bliske i dadoh prijateljici iz jedne kemijske firme da provjeri kaj bi to moglo biti...rezultat ..na tren..najobićniji NATREN-sladilo...koje je koštalo 400 kn.:confused::ne zna::mad: Dakako nije bila rijeć o magiji već lijećenju bolesti..!

frontero
22.01.2009., 07:09
Ma ne znam, to je rizik koji sam preuzeo!!!
Iako se ovdje već javilo par ljudi kojima je stvarno pomogla i full im se promijenio život.
Uostalom možeš mislit velike love, ako sam na cigarete mogao u dva mjeseca potrošiti toliko, onda neću ni za ovo propasti....., uostalom prošlo je malo vremena od kontakta sa njom, a ja već osjećam promjene, tako da mi nije žao, od prevelike kalkulacija nikad sreće!!!:kava:

idvi
23.01.2009., 05:26
Ma ne znam, to je rizik koji sam preuzeo!!!
Iako se ovdje već javilo par ljudi kojima je stvarno pomogla i full im se promijenio život.
Uostalom možeš mislit velike love, ako sam na cigarete mogao u dva mjeseca potrošiti toliko, onda neću ni za ovo propasti....., uostalom prošlo je malo vremena od kontakta sa njom, a ja već osjećam promjene, tako da mi nije žao, od prevelike kalkulacija nikad sreće!!!:kava:

Ma nije u tome prića prijatelju...meni je to onda kao kad na sajmištu gledaš kak
šibicari primitivno ..naivno i vrlo neintelegentno varaju raju..a ipak mislim da baš nisam na tom nivou:eek::cerek:. ja mislim da to nije mala lova (bar ne za sve)..ima ljudi koji imaju 2500kn plaću i rade non stop. A da nakon par mj..iligodina vidim na TV ili ćitam u novinama kak su uhapsli varalicu koja vara naivne građane..osjećao bi se nekako posrano..jer moraš priznat ..ako netko neda da ga provjeriš u najmanju ruku to je sumnjivo...
BDW..imam jedan sviježi primjer varanja..na placu lik prodaje luk u vrećama od 5 kg..i ja zamolim da mi izvaže..a on ma ne treba to je 100% ta kilaža možda samo više..a ja opet inzistiram..kad on poćne vrijeđati (mene9 da kaj hoću itd...ali imao je loš dan:lol: (koje li slućajnosti) iza mene su stajali inspektori koji su sve pratili..i uspostavilo se da je bilo 4.60 kg ..sljedi prijava i ostalo..
Vjerujem da lik traži nekog da mu skine crnu magiju sa vrata..jer nemre ..lagati:top:

romantic_ass
23.01.2009., 18:31
Bok idvi!!!

ja znam jednu babu koja to radi, al to nije nista specijalno, uzme ti posvećenu vodicu iz crkve komad olova se u nju baca kad se rastopi tebi iznad glave ona ga baca dalje od kuce, procita iz olova kao neke figure jer taj komad se rasprsne pa ima dosta malih dijelova (ili se dosta malih spoji u jedan neam pojma zaboravila sam) uglavnom moli se najobičniji oče naš, zdravo marija i slava ocu i to bi ti bila sva mudrost.

baba ne naplaćuje. kaze ostavi ako hoces koliko hoces, to je kao milostinja vise. kakvih 1500kn, i kakvo skidanje na daljinu,
neznam jel sta vrijedi ili djeluje, samo sam to vidila i kod jedne tete koja je muslimanka i kod nje se sve isto radi samo ona moli svoje

i oba baba katolkinja je olovo bacila u peć kad je zavrsila, a druga baba iznijela iza kuće di se ne hoda, da nebi neko "nagraiso" neznam sta to znači al sam cula dost puta :confused:

poanta je, da mislim da fizičkog kontakta međ vama mora bit a ne to naćoravo deranje za 1500kn

šumskičovjek
23.01.2009., 18:36
ja znam jednu babu koja to radi, al to nije nista specijalno, uzme ti posvećenu vodicu iz crkve komad olova se u nju baca kad se rastopi tebi iznad glave ona ga baca dalje od kuce, procita iz olova kao neke figure jer taj komad se rasprsne pa ima dosta malih dijelova (ili se dosta malih spoji u jedan neam pojma zaboravila sam) uglavnom moli se najobičniji oče naš, zdravo marija i slava ocu i to bi ti bila sva mudrost.

baba ne naplaćuje. kaze ostavi ako hoces koliko hoces, to je kao milostinja vise. kakvih 1500kn, i kakvo skidanje na daljinu,
neznam jel sta vrijedi ili djeluje, samo sam to vidila i kod jedne tete koja je muslimanka i kod nje se sve isto radi samo ona moli svoje

i oba baba katolkinja je olovo bacila u peć kad je zavrsila, a druga baba iznijela iza kuće di se ne hoda, da nebi neko "nagraiso" neznam sta to znači al sam cula dost puta :confused:

poanta je, da mislim da fizičkog kontakta međ vama mora bit a ne to naćoravo deranje za 1500kn

kakvih 1500 kn?:eek::eek:

romantic_ass
23.01.2009., 18:46
kakvih 1500 kn?:eek::eek:

Pa de citaj sve

frontero kaže: Pogledaj post
Bok idvi!!!
Ja vjerujem u najbolje, pozzzz!!

šumskičovjek
23.01.2009., 18:49
ja mislim da si naivan...

YourAngel
27.01.2009., 16:07
bilo koji thetahealer ti je ovdje mogo skunut,u 5 i besplatno lol

Znači li to da thetahealer ima načina da pregleda stanje stvari?
Npr. nemam kletvu ili urok (to ja ne znam nego pretpostavljam) ali sam možda :confused: pod nečijim utjecajem. I to je moja pretpostavka. Tj. slutnja.
Kako ustanoviti gdje sam u tom lancu kletvourokujućih čini?
Ili sam čista???
Jer istina je, već sam milion puta čula da kad neko nekoga nazove na 060 ili većšta taj će ti SIGURNO REĆI da je na tebi ne jedan nego više uroka, kletve ni ne spominju, jer to je kao laka droga, e onda da tih više (obično tri na gore) uroka treba skidati (jer se s godinama pojačavaju...) i to traje, pa traje.... uz naravno nekakvu "simboličnu" novčanu naknadu... ali kao evo ako si želiš srediti život, ništa nema cijene bla bla bla...
Znači, tipovi i tipice preko telefona su malčice nepouzdani i ne baš provjereni. Vjerujem da se na daljinu može djelovati, ali ti tipovi su mi ful sumnjivi.

YourAngel
27.01.2009., 16:11

Ravnoteže mora biti,
i što god da se učini, na bilo kakav način, ravnoteža dobra i zla se uvijek uspostavlja.
I osobe koje istjeruju nešto u svjetlost, dakle smatraju se pozitivnim osobama, prelamaju kroz sebe tu energiju, a tijelo je trošno, dakle normalno je da se povremeno osjeti makar na tjelesnoj razini.

RILLE
27.01.2009., 16:16
Znači li to da thetahealer ima načina da pregleda stanje stvari?
Npr. nemam kletvu ili urok (to ja ne znam nego pretpostavljam) ali sam možda :confused: pod nečijim utjecajem. I to je moja pretpostavka. Tj. slutnja.
Kako ustanoviti gdje sam u tom lancu kletvourokujućih čini?
Ili sam čista???
Jer istina je, već sam milion puta čula da kad neko nekoga nazove na 060 ili većšta taj će ti SIGURNO REĆI da je na tebi ne jedan nego više uroka, kletve ni ne spominju, jer to je kao laka droga, e onda da tih više (obično tri na gore) uroka treba skidati (jer se s godinama pojačavaju...) i to traje, pa traje.... uz naravno nekakvu "simboličnu" novčanu naknadu... ali kao evo ako si želiš srediti život, ništa nema cijene bla bla bla...
Znači, tipovi i tipice preko telefona su malčice nepouzdani i ne baš provjereni. Vjerujem da se na daljinu može djelovati, ali ti tipovi su mi ful sumnjivi.

testiraš se mišićno-energetski pa vidiš,podsvijest nikad ne laže,i neznam u čem je baš razlika kletve i uroka zar to nije ista stvar.ja skinem sve odjednom pa me baš boli kako se zove :ne zna: samo je malo sjebano kad uz urok dođe i demon,onda je čovjek bez pomoći doslovno nayebo
a sad vidi ima levatora i ima pravi ljudi koji znaju to skidat,al to traje predugo jer ne rade direktno sa Izvorom a i na plate previše

RILLE
27.01.2009., 16:18
Ravnoteže mora biti,
i što god da se učini, na bilo kakav način, ravnoteža dobra i zla se uvijek uspostavlja.
I osobe koje istjeruju nešto u svjetlost, dakle smatraju se pozitivnim osobama, prelamaju kroz sebe tu energiju, a tijelo je trošno, dakle normalno je da se povremeno osjeti makar na tjelesnoj razini.

ne prelamaju ništa kroz sebe nego kroz Boga,mi ne trošimo svoju energiju

YourAngel
27.01.2009., 17:03
testiraš se mišićno-energetski pa vidiš,podsvijest nikad ne laže,i neznam u čem je baš razlika kletve i uroka zar to nije ista stvar.ja skinem sve odjednom pa me baš boli kako se zove :ne zna: samo je malo sjebano kad uz urok dođe i demon,onda je čovjek bez pomoći doslovno nayebo
a sad vidi ima levatora i ima pravi ljudi koji znaju to skidat,al to traje predugo jer ne rade direktno sa Izvorom a i na plate previše

Kako mogu znati jesam li pod nečijim svjesnim utjecajem?
Mogu li ja sama izvesti taj test?

kadmo
27.01.2009., 22:31
Kako mogu znati jesam li pod nečijim svjesnim utjecajem?
Mogu li ja sama izvesti taj test?

joj joj , andelek moj, prije bude kadmo morao postati tvoj andeo! :)
izgleda da ova gospoda ponesto zna o tom problemu
pa ti eventualno pogledaj
http://www.mindpositive.bloger.hr/

dark_lord
27.01.2009., 22:59
Nekad mi je neki lik rekao da je kletva kad ti netko direktno zeki zlo, i kad te s mrznjom pogleda u oci i to kaze, a urok je baš black magic. :ne zna:

YourAngel
29.01.2009., 08:23
joj joj , andelek moj, prije bude kadmo morao postati tvoj andeo! :)
izgleda da ova gospoda ponesto zna o tom problemu
pa ti eventualno pogledaj
http://www.mindpositive.bloger.hr/

:D :top:

lady faust
03.02.2009., 22:19
uh,ja sam se davno poigrala sa jednom malom kletvicom...dobro mi se odbila od glavu....

vatreni_zmaj312
09.02.2009., 10:25
Evo i mene škvadro!Javljam se sa osobnim iskustvom koje sam doživjela otkako sam na nogu istetovirala plavo oko. Nažalost od tada pa sve do danas desile su mi se takve stravične stvari da sam mislila da ću umrijeti. Ukoliko više želite saznati o tome kako i na koji način djeluje crna magija pročitajte moj blog http://vatrenizmaj312.blog.hr/2009/02/1625902696/crna-magija.html. Ja nikada ali nikada nisam vjerovala u te gluposti, dok se nažalost meni nisu desile takvi događaji popraćeni jakim fizičkim i psihičkim simptomima koje nisam mogla zanemariti.

Pročitajte i ZABORAVITE TETOVIRANJE!!!!!

Sindrom
09.02.2009., 10:46
Evo i mene škvadro!Javljam se sa osobnim iskustvom koje sam doživjela otkako sam na nogu istetovirala plavo oko. Nažalost od tada pa sve do danas desile su mi se takve stravične stvari da sam mislila da ću umrijeti. Ukoliko više želite saznati o tome kako i na koji način djeluje crna magija pročitajte moj blog http://vatrenizmaj312.blog.hr/2009/02/1625902696/crna-magija.html. Ja nikada ali nikada nisam vjerovala u te gluposti, dok se nažalost meni nisu desile takvi događaji popraćeni jakim fizičkim i psihičkim simptomima koje nisam mogla zanemariti.

...pročitao sam tekst na blogu i...prebolesno...

Sindrom
09.02.2009., 10:49
...bitno je znati što znače tetovaže koje si daješ tetovirati...najsigurnije su one koje si sam izradio ili netko blizak tebi prema tvojim uputama...

...nikako ne tetovirati one koje su u katalogu...

...neki ljudi nemaju život,pa se onda "zabavljaju" na ovakav način što se kad tad obija o glavu...

...drago mi je da ti je život krenuo nabolje...:mig:

Baphomet
09.02.2009., 13:20
Gluposti, preporučujem vam posjet psihijatru ili na kontrolu porijekla robe sa kojom ti je napravljena tetovaža.

Imam dvije tetovaže sa još "strašnijim" simbolizmom i nemam problema.

300
09.02.2009., 13:49

...mislim ipak da je to na kraju bilo sve u tvojoj glavi,paranoja i sve to što si osjećala,taj strah od praćenja i prisluškivanja i tih nekakvih čipova,kažeš da si bila pod konstantnim stresom,što je vjerojatno dovelo do tih psihičkih promjena kao što su mršavljenje,izbijanje bubuljica i sličnih manifestacija...u svoj toj priči ne razumijem zašto bi te svi ti dečki pratili i snimali ti guzice i cice,itd,itd...misliš da su oni bili povezani u svemu tome,odnosno da su oni trebali doprinjeti tvom konačnom uništenju života?...slažem se s tobom u jednoj stvari,a to je da je glavna uloga te magije koju ti nazivaš "crnom" da se uništi nečiji život,i eventualno ako te magija koja je tada okrenuta protiv tebe ne ubije,onda te dovede do ruba ludila ili do onog trenutka kada sama želiš dići ruku na sebe...
...obično je krivo tumačena afrička magija u koju spada vodoo magija,to je jaka magija koja je obično okrenuta na to da naudi čovjeku,ali osim vodoo magije postoje razne afričke metode koje su okrenute ka dobrom...
...nemogu ja skroz odbaciti mogućnost da se ovdje radi o magiji protiv tebe,ali moje mišljenje je da ovdje nije stvar o magiji...
...ovo je prvi put da čujem da je tetovaža "prozor" u magijska posla,samo me zanima zašto si baš odabrala tu tetovažu "plavog oka",ako bi mogla staviti sliku na topic pa da svi vidimo kako izgleda...opet mi nije jasna ta stvar sa tim tatoo shopom,dal ti misliš da su i oni bili dio toga svega,odnosno da su ti oni nešto namjerno napravili s tom tetovažom ili da su bili samo nevini posrednici u tom "magijskom napadu"...govorila si nešto o prijavi policiji,ne želim te obeshrabrivati,ali mislim da bi se oni samo slatko nasmijali na to sve...
...na kraju samo želim reći da mislim da je glupa ova izjava "nemojte se tetovirati",mislim da to nema veze s tim,ako je na tebe bačen urok,nadrapat ćeš ovak il onak,a ova preporuka svima da se ne tetovirate je izvan svake pameti...

Baphomet
09.02.2009., 19:59
...na kraju samo želim reći da mislim da je glupa ova izjava "nemojte se tetovirati",mislim da to nema veze s tim,ako je na tebe bačen urok,nadrapat ćeš ovak il onak,a ova preporuka svima da se ne tetovirate je izvan svake pameti...
Ako nisi primjetio obraćaš se spameru koji ima 10 postova a svih 10 postova su jednakog sadržaja. Razlog puštanja takvog spamanja samo nebo zna ;)

A vidiš da nije odgovorio ni na jedan odgovor na svoje spamove tako da je očito riječ o reklami bloga.

300
09.02.2009., 20:15
Ako nisi primjetio obraćaš se spameru koji ima 10 postova a svih 10 postova su jednakog sadržaja. Razlog puštanja takvog spamanja samo nebo zna ;)

A vidiš da nije odgovorio ni na jedan odgovor na svoje spamove tako da je očito riječ o reklami bloga.

to,sam tek kasnije uvidio...

Lilith_Magart
10.02.2009., 11:16

Izvrsna antireklama za tatto-shopove u Tratinskoj, razlog: paaaaa... ukoliko je taj spam ženskog porijekla - vjerojatno neuzvraćena ljubav jednog od tatto-majstora, možda???:cerek:

melin
19.02.2009., 18:58
Evo jedne kletve:Dabogda te noge ne odvele nikada tamo gdje si htio/jela.:eek:

badanj
25.02.2009., 13:41
jedno pitnje u vezi uroka ,, pocelo se siriti pismo sa sibicom i dlakom unutra ,moze li mi netko reci sto to znaci

badanj
25.02.2009., 15:04
sto bi znacilo kad dobijes pismo sa velikom zigicom i dlakom unutra :confused:

Mag888
25.02.2009., 15:20

da ti je neko zaboravio stavit pismo unutra a brijao se ublizini koverte :lol:

sad bi napiso sto je urok ali fakat mi se neda sto god sam dosad napiso naso se neki pametnjakovic da me popljuje dakle nek ti pametnjakovici odgovaraju :o

Mag888
25.02.2009., 15:26
Kletvu moze svako bacit urok je malo teze slozit ali ne i nemoguce (malo vise volje i nekog osnovnog znanja) sibica i dlaka ne cine urok

badanj
25.02.2009., 19:34
s obzirom da se prvi put susrecem s tim, objasni mi sa par rijeci, da znam o cem se radi

badanj
25.02.2009., 19:45
a kako bih trebao protumaciti ovakvo pismo

RILLE
25.02.2009., 19:51

da si nayebo.
zapali to odmah

badanj
25.02.2009., 19:54
aj malo poblize objasni sta je to ,, prvi put se susrecem s tim i primili smo par nasiiz familija isto pismo

LJUBAWOLJA
25.02.2009., 21:15
aj malo poblize objasni sta je to ,, prvi put se susrecem s tim i primili smo par nasiiz familija isto pismo
Telema!
Ma samo spali to, što te briga što je. To djeluje dok živi u tvome umu, samo spali i zaboravi. Najvjerojatnije je da te netko samo zeza. Ako si stalno radostan i baviš se nekom fzičkom aktivnošću koja te čini vitalnim, ni jedan urok, kao ni čovjek, bog ili demon, ne mogu ti ništa.
Opusti se čovječe i uživaj u životu...:)
Agape!

ragicic
25.02.2009., 21:27
Kletvu moze svako bacit urok je malo teze slozit ali ne i nemoguce (malo vise volje i nekog osnovnog znanja) sibica i dlaka ne cine urok

ja se nebi slozila sa tobom jer i kletva i urok su jedno te isto nose negativne energije koje mogu itekako nastetiti osobi.moram da kazem i to da se sa nekim stvarima nevalja igrati.

Mag888
26.02.2009., 08:36
ja se nebi slozila sa tobom jer i kletva i urok su jedno te isto nose negativne energije koje mogu itekako nastetiti osobi.moram da kazem i to da se sa nekim stvarima nevalja igrati.

Da su i kletve i uroci jedno te isto po tome da sluze na stetu nekome da po tome su isti ali kletva je izgovorena, a pod urok se misli na magiski predmet koji je namjenjen nekom da steti...

Mag888
26.02.2009., 08:42
Telema!
Ma samo spali to, što te briga što je. To djeluje dok živi u tvome umu, samo spali i zaboravi. Najvjerojatnije je da te netko samo zeza. Ako si stalno radostan i baviš se nekom fzičkom aktivnošću koja te čini vitalnim, ni jedan urok, kao ni čovjek, bog ili demon, ne mogu ti ništa.
Opusti se čovječe i uživaj u životu...:)
Agape!

Samo spalit???? a sto ces sa pepelom??? bacit u smece ili prosut po dvoristu???

badanj nije to nis neko te zajebava a ako se doista bojis da je urok onda ga zamotas u crveni pair, spalis, a pepeo bacis u vodu tekucicu (rijeku ili potok) onog trenutka kad bacis pepeo okrenes se i odes ne osvrcuci se za time i taj potok ne prelazi nizvodno (taj dan)... To je jedan od nacina rijesavanja uroka...