PDA

View Full Version : Uroci, copranja, prokletstva

stranice : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Baphomet
26.02.2009., 08:49
Telema nije to nis neko te zajebava ...
:rofl:

Mag888
26.02.2009., 09:01
zanima me jel stvarno moguće da je neka osoba koja vam je bliska platila za urok mislim jel moguće da stvarno tako nekome nanesete zlo...i da su neke osobe tak zle da bi se time bavile mislim, znam da je moguće al nevjerojatno mi je sve to....

U vrijeme kad sam se aktivno bavio magijom naisao sam na jedan slucaj gdje je majka na bacila urok na svadbu svoga sina jer joj se nije dopala njegova zena...

zena je dobila bolesno dijete a sve ostale trudnoce zavrsavane su spontanim u 5 i 7 mjesecu trudnoce, njih dvoje nisu uz sav napor mogli nac stalni posao a zivot im je bio pravi pakao... urok je skinut i danas njih dvoje zive koliko toliko normalnim zivotom djete je rodeno bolesno i nemoze mu se pomoc ali zato drugo djete je zivo i zdravo...

to je jedan od najsokantnijih slucajeva s kojim sam se osobno susreo a razlog kao sto i sami vidite je totalno banalan... pa ljudi svakodnevno bacaju uroke i zbog manjih stvari... najsiri oblik uroka je ljubavna magija jer sto je to drugo nego urok (prisiljavate neku osobu da vas voli)

bahmud73
26.02.2009., 09:38
U vrijeme kad sam se aktivno bavio magijom naisao sam na jedan slucaj gdje je majka na bacila urok na svadbu svoga sina jer joj se nije dopala njegova zena...

zena je dobila bolesno dijete a sve ostale trudnoce zavrsavane su spontanim u 5 i 7 mjesecu trudnoce, njih dvoje nisu uz sav napor mogli nac stalni posao a zivot im je bio pravi pakao... urok je skinut i danas njih dvoje zive koliko toliko normalnim zivotom djete je rodeno bolesno i nemoze mu se pomoc ali zato drugo djete je zivo i zdravo...

to je jedan od najsokantnijih slucajeva s kojim sam se osobno susreo a razlog kao sto i sami vidite je totalno banalan... pa ljudi svakodnevno bacaju uroke i zbog manjih stvari... najsiri oblik uroka je ljubavna magija jer sto je to drugo nego urok (prisiljavate neku osobu da vas voli)

E kad bi ta mama i svi takvi i onaj koji je to napravio umijesto nje,znali sto ce ih snaci ,ne bi to radili.Ali sve se vraca ,sve se placa.

bahmud73
26.02.2009., 09:41
kaže iskusna kreatorica foruma

Nemoj vise sramotit rijeku jer od tvog Tetra hilinga nema ni t,osim potpisa.A nema te ni na toj stranici,zato ne rise.

RILLE
26.02.2009., 11:05
Nemoj vise sramotit rijeku jer od tvog Tetra hilinga nema ni t,osim potpisa.A nema te ni na toj stranici,zato ne rise.
jesi siguran?:D nemoj me živcirat jer ću te banirat sa te stranice

RILLE
26.02.2009., 11:15

ko če kome ako ne svoj svome

ShadowOfSoul
26.02.2009., 14:04
uroci postoje, onaj tko baca uroke nije ok osoba (to su većinom babe, hodže, vračevi itd), a kad ta osoba umre, koja je bacila urok na nekog drugog, ništa te ne može očistiti od tog uroka (pogotovo ako je bio zao urok)

Mag888
26.02.2009., 14:06
uroci postoje, onaj tko baca uroke nije ok osoba (to su većinom babe, hodže, vračevi itd), a kad ta osoba umre, koja je bacila urok na nekog drugog, ništa te ne može očistiti od tog uroka (pogotovo ako je bio zao urok)

Sorry ali grijesis urok se uvjek moze ocistit mislim da smo vec definirali da sve je to energija a magija je manipulacija te enegije dakle nista nije nemoguce :mig:

ShadowOfSoul
26.02.2009., 14:17
ne, urok se ne može očistiti, ako je hodža koji ga je bacio na tebe toliko jak i još je umro... nema tog drugog da očisti tako jak urok od tog jakog hodže (znam što govorim, jer sam bila žrtva jednog takvog, lik je umro i ostavio mi te bačene gluposti), a jedan drugi čovjek mi je to i rekao (nikad se prije toga nismo ni upoznali, bavio se bijelom magijom i sve mi je rekao, kao da je sve to vidio).. ne znam tko je taj čovjek (bijeli mag), nikad ga više nisam srela... ali znam o čemu pričam :(

ragicic
26.02.2009., 14:49
Da su i kletve i uroci jedno te isto po tome da sluze na stetu nekome da po tome su isti ali kletva je izgovorena, a pod urok se misli na magiski predmet koji je namjenjen nekom da steti...

to znam ali jednako tako znam da se niti s jednim niti s drugim nije igrat jer oboje mogu nanijeti veliku stetu

Mag888
26.02.2009., 14:55
to znam ali jednako tako znam da se niti s jednim niti s drugim nije igrat jer oboje mogu nanijeti veliku stetu

ma nemoj mi rec :confused: :lol: :lol: :lol: pa to je i cilj uroka i kletvi nanjet nekom stetu zar ne?

ragicic
26.02.2009., 14:57
samo je jedna borba protiv c.magije a to je sveto olovo jer ostaje da te stiti za citav zivot.

ragicic
26.02.2009., 14:58
ma nemoj mi rec :confused: :lol: :lol: :lol: pa to je i cilj uroka i kletvi nanjet nekom stetu zar ne?

istina samo sto oni koji to rade nisu svjesni da tako nanose stetu i sebi jer se sve vrati u glavu.

Mag888
26.02.2009., 15:06
ne, urok se ne može očistiti, ako je hodža koji ga je bacio na tebe toliko jak i još je umro... nema tog drugog da očisti tako jak urok od tog jakog hodže (znam što govorim, jer sam bila žrtva jednog takvog, lik je umro i ostavio mi te bačene gluposti), a jedan drugi čovjek mi je to i rekao (nikad se prije toga nismo ni upoznali, bavio se bijelom magijom i sve mi je rekao, kao da je sve to vidio).. ne znam tko je taj čovjek (bijeli mag), nikad ga više nisam srela... ali znam o čemu pričam :(

e nemoj sad ovaj moj odgovor protumacit kao napad na tebe ili tako sto ali
1. do prije 50 godina nisu postojali bjeli i crni magovi samo carobnjaci i vjestice
2. ako ti neko nemoze pomoc najbolje da se ne osramoti je rec da ti niko nemoze pomoc
3. dali je urok bacio hodza ili petar pan tako je svejedno a jos manje dali je ziv ili mrtav jer da pojasnim: magiski predmet utjece na tvoju energiju tvoja energija znamo izlazi iz tjemena glave polukruzno te okruzuje i ulazi u tjelo kroz stopalo (postoje i strojevi koji ti slikaju tu energiju) magiski predmet poremeti tu energiju koja isto tako mora bit u ravnotezi e sad dali ti neko akupunkturom tu energiju ispravi ili ti neko ko se bavi magijom pronade taj magiski predmet i unisti ili na drugi nacin popravi tvoju energiju problem je rijesen...
4. snaga uroka ovisi o vjestini i koncentraciji onog ko je urok slagao

e sad ti meni pojasni zasto se nebi urok mogao skinut ako je osoba koja je bacila urok umrla???

Mag888
26.02.2009., 15:19
ne ako si dobar u tome :mig: meni se nikad nije vratilo :s

ragicic
26.02.2009., 15:25

nebrini ako nije hoce.steta jer trebao bi znati da se nije lijepo igrat tudjim sudbinama a pritom misliti da te to nece kostati.vidim da mislis da puno znas ali se iz ovoga vidi da ustvari neznas nista jer da znas nebi tako govorio i pritom to radio steta za tebe.:ne zna:

Mag888
26.02.2009., 16:02
nebrini ako nije hoce.steta jer trebao bi znati da se nije lijepo igrat tudjim sudbinama a pritom misliti da te to nece kostati.vidim da mislis da puno znas ali se iz ovoga vidi da ustvari neznas nista jer da znas nebi tako govorio i pritom to radio steta za tebe.:ne zna:

e pa mozda zato sto znam mi se dosad nije vratilo :lol: a probaj malo skontat kad se zajebavam a kad ne ja bar mislim da nije tako tesko skuzit i citat izmedu redaka :ne zna: mozda grijesim ali kao sto negdje rekoh treba sve probat pa onda sudit :mig:

ShadowOfSoul
26.02.2009., 17:39
?

ragicic
26.02.2009., 18:55
e pa mozda zato sto znam mi se dosad nije vratilo :lol: a probaj malo skontat kad se zajebavam a kad ne ja bar mislim da nije tako tesko skuzit i citat izmedu redaka :ne zna: mozda grijesim ali kao sto negdje rekoh treba sve probat pa onda sudit :mig:

hvala ali ja nebi probala

lolli
26.02.2009., 21:12
dakle, dragi svijete, evo citam vas pokusavajuci pronaci izvjesne odgovore i suvislu sintezu 8-10 posljednjih godina svog postojanja, medjutim - jok. ne zelim zamarati navodima i deskripcijom. takodjer, ne zelim komentirati ni opaske skeptika, a bome ni onih sto traze rjesenja svojih jada u spasonosnom iznalazenju nacina "kako na nekoga baciti urok". ja cu vam se samo njezno nasmijesiti i klecuci zamoliti nekog od vas, nekog makar donekle obucenog, da me ZURNO uputi na kakav iscrpan link ili pouzdanog pravoslavnog/islamskog svecenika. u iscekivanju konkretnog odgovora, s. pozdrav.

plavushazg
26.02.2009., 21:38
mislim da ima ljudi koji su bolesno ljubomorni i koji su čak kadra svašta učiniti na zlo nekome pa čak i najbliži ljudi...žalosno al istinito

bahmud73
26.02.2009., 23:09
mislim da ima ljudi koji su bolesno ljubomorni i koji su čak kadra svašta učiniti na zlo nekome pa čak i najbliži ljudi...žalosno al istinito

Je sama po sebi losa jer uzrokuje samo negativne misli sto utijecu i na onog tko je ljubomoran i osobu na koju je ljubomoran-na.Svaka negativna misao prema drugoj osobi itekako utijece na nju.I samo vuce za sobom i druge negativne energije.

Mag888
27.02.2009., 09:26
Mislim da je najveci problem sto neupuceni traze stvari od neupucenih koji ih ne informiraju dovoljno i tad nastaje zlo i naopako... Mnogi koje sam susretao su misleci dobro isli na to da se cini zlo pogledajte samo ljubavnu magiju koja je u danasnje doba najcesci oblik uroka i koj najcesce koriste tinejderi ali i stariji nemisleci ili neznajuci da bacaju urok... pri trazenju posla ljudi rade nagazne uroke na sefove (nije da ih vecina nije zasluzila) da bi dobili poso ili bolje mjesto... u svom iskustvu mislim da jedino pozitivno a zapravo i najmanje sto se trazi su talismani (ali samo oni za obranu od uroka) i rituali za skidanje uroka...

bahmud73
27.02.2009., 09:50
Mislim da je najveci problem sto neupuceni traze stvari od neupucenih koji ih ne informiraju dovoljno i tad nastaje zlo i naopako... Mnogi koje sam susretao su misleci dobro isli na to da se cini zlo pogledajte samo ljubavnu magiju koja je u danasnje doba najcesci oblik uroka i koj najcesce koriste tinejderi ali i stariji nemisleci ili neznajuci da bacaju urok... pri trazenju posla ljudi rade nagazne uroke na sefove (nije da ih vecina nije zasluzila) da bi dobili poso ili bolje mjesto... u svom iskustvu mislim da jedino pozitivno a zapravo i najmanje sto se trazi su talismani (ali samo oni za obranu od uroka) i rituali za skidanje uroka...

Tocno to i onda kad plavusa misli da je pametna i da joj niko nemoze nista i da ona ne radi nista lose,katastrofa.Ah naucit ce valjda na vrijeme.

Mag888
27.02.2009., 10:18
hvala ali ja nebi probala

bolje ne probat ali ruku na srce bar si jednom u zivotu nekog proklela a i to se racuna :mig:

RedRose5
27.02.2009., 10:30
Mag888, jesam li ti pogodila san?

lolli
27.02.2009., 17:09
dakle, dragi svijete, evo citam vas pokusavajuci pronaci izvjesne odgovore i suvislu sintezu 8-10 posljednjih godina svog postojanja, medjutim - jok. ne zelim zamarati navodima i deskripcijom. takodjer, ne zelim komentirati ni opaske skeptika, a bome ni onih sto traze rjesenja svojih jada u spasonosnom iznalazenju nacina "kako na nekoga baciti urok". ja cu vam se samo njezno nasmijesiti i klecuci zamoliti nekog od vas, nekog makar donekle obucenog, da me ZURNO uputi na kakav iscrpan link ili pouzdanog pravoslavnog/islamskog svecenika. u iscekivanju konkretnog odgovora, s. pozdrav. :kava:

Mag888
27.02.2009., 18:19
dakle, dragi svijete, evo citam vas pokusavajuci pronaci izvjesne odgovore i suvislu sintezu 8-10 posljednjih godina svog postojanja, medjutim - jok. ne zelim zamarati navodima i deskripcijom. takodjer, ne zelim komentirati ni opaske skeptika, a bome ni onih sto traze rjesenja svojih jada u spasonosnom iznalazenju nacina "kako na nekoga baciti urok". ja cu vam se samo njezno nasmijesiti i klecuci zamoliti nekog od vas, nekog makar donekle obucenog, da me ZURNO uputi na kakav iscrpan link ili pouzdanog pravoslavnog/islamskog svecenika. u iscekivanju konkretnog odgovora, s. pozdrav.

e a da se ne citiras i ne cekas uzalodno na vratima pa da bar natuknes sto ce tebi svecenik :confused: os se udavat ??? os se krstit??? ili oc na nekog urok bacit ???

lolli
27.02.2009., 20:41
Dragi Mag88, da se naslutiti da te zivot mazi ili da odavno nisi osjetio turbulencije od kojih ti se ne tresu samo gace, vec i ono u njima. Vjerovao ili ne, na ovom forumu ima ljudi koji su se logirali iz prostog razloga - da si pokusaju spasiti ovaj jedini zivot kojeg imaju. Ostaj veseo i pozdravljen.

Dakle svijete, evo pronadjoh link http://www.lijecenje-kuranom.com/urok.html pa ako tko nalazi za shodno da ga proceslja, samo dajte. Copy/paste sam par redaka:

"Postoji nekoliko nacina lijecenja uroka:

Prvi nacin: Kupanje onoga ko je urekao

Ako je osoba koja je urekla poznata, onda se od nje trazi da se okupa te se tom vodom ureceni polije otpozada.
Opis pranja
Osobi koja je urekla se dadne posuda s vodom u koju on stavi ruku, uzme malo vode i ispere usta te to ispljune u posudu. Poslije toga opere lice u posudi. Zatim stavi lijevu ruku u posudu i iz nje sipa na desnu saku jedan puta. Zatim desnom rukom polije po lijevom laktu, onda lijevom rukom polije desnu nogu a desnom rukom polije lijevu nogu. Lijevom rukom ce politi desno koljeno a desnom lijevo. Svu ovu vodu uhvatiti u posudu, a zatim unutrasnji dio kosulje umociti u nju ali da se pri tome posuda ne spusta na zemlju. Ova voda se polije po glavi urecenog. To se ucini jednim potezom otpozada.

Drugi nacin: Staviti ruku na glavu urecenog i reci:

''Bismillahi erkike, Allahu jesfike, min kulli dain ju'zike ve min kulli nefsin ev ajnin hasidin Allahu jesfike.'' (U ime Allaha ti ucim rukju, Allah te izlijecio od svake bolesti koja te uznemirava, i od svake zavidljive duse i od uroka, Allah te izlijecio.) Ovo ponoviti tri, pet, sedam ili devet puta.

Treci nacin: Staviti ruku na glavu urecenog i reci:

''Bismillahi jubrike, min kulli dain jesfike, ve min serri hasidin iza hasede, ve min serri kulli zi ajnin.'' Ponoviti pet ili sedam puta.

Cetvrti nacin: Staviti ruku na glavu urecenog i reci:

"Allahumme rabben-nasi ezhibil be'se vesfi entes-Safi la sifae illa sifauke sifaen la jugadiru sekamen." (Allahu moj, Gospodaru ljudi, otkloni nevolju i izlijeci, Ti si Lijecnik. Nema lijeka pored Tvoga, izlijeci lijekom poslije kojeg se bolest ne vraca). Ponoviti sedam puta.

Peti nacin: Staviti ruku na mjesto bola i prouciti slijedece sure: El-Ihlas, El-Felek i En-Nas po sedam puta.

Sesti nacin: Pripremiti posudu sa vodom, prouciti na nju El-Ihlas, El-Felek i En-Nas i reci:
''Allahumme raben-nasi, ezhebil be'se vesfi entes-Safi, la sifae illa sifauke sifaen la jugadiru sekamen.'' (Tri puta)
''Bismillahi erkike, Allahu jesfike, min kulli dain ju'zike ve min kulli nefsin ev ajnin hasidin Allahu jesfike.'' (Tri puta)
Nakon toga isprazniti posudu na glavu urecenog jednim potezom sazada, tako da voda dohvati citavo tijelo."

Ukoliko netko isproba nesto od navedenog i osjeti poboljsanje makar na sec., molim za kontakt osobnom porukom. Poz, s.

Mag888
27.02.2009., 21:02
nije sve bajno onako kako se cini nit je sve crno kako moze biti :mig:

RILLE
27.02.2009., 21:16
Dragi Mag88, da se naslutiti da te zivot mazi ili da odavno nisi osjetio turbulencije od kojih ti se ne tresu samo gace, vec i ono u njima. Vjerovao ili ne, na ovom forumu ima ljudi koji su se logirali iz prostog razloga - da si pokusaju spasiti ovaj jedini zivot kojeg imaju. Ostaj veseo i pozdravljen.

Dakle svijete, evo pronadjoh link http://www.lijecenje-kuranom.com/urok.html pa ako tko nalazi za shodno da ga proceslja, samo dajte. Copy/paste sam par redaka:

"Postoji nekoliko nacina lijecenja uroka:

Prvi nacin: Kupanje onoga ko je urekao

Ako je osoba koja je urekla poznata, onda se od nje trazi da se okupa te se tom vodom ureceni polije otpozada.
Opis pranja
Osobi koja je urekla se dadne posuda s vodom u koju on stavi ruku, uzme malo vode i ispere usta te to ispljune u posudu. Poslije toga opere lice u posudi. Zatim stavi lijevu ruku u posudu i iz nje sipa na desnu saku jedan puta. Zatim desnom rukom polije po lijevom laktu, onda lijevom rukom polije desnu nogu a desnom rukom polije lijevu nogu. Lijevom rukom ce politi desno koljeno a desnom lijevo. Svu ovu vodu uhvatiti u posudu, a zatim unutrasnji dio kosulje umociti u nju ali da se pri tome posuda ne spusta na zemlju. Ova voda se polije po glavi urecenog. To se ucini jednim potezom otpozada.

Drugi nacin: Staviti ruku na glavu urecenog i reci:

''Bismillahi erkike, Allahu jesfike, min kulli dain ju'zike ve min kulli nefsin ev ajnin hasidin Allahu jesfike.'' (U ime Allaha ti ucim rukju, Allah te izlijecio od svake bolesti koja te uznemirava, i od svake zavidljive duse i od uroka, Allah te izlijecio.) Ovo ponoviti tri, pet, sedam ili devet puta.

Treci nacin: Staviti ruku na glavu urecenog i reci:

''Bismillahi jubrike, min kulli dain jesfike, ve min serri hasidin iza hasede, ve min serri kulli zi ajnin.'' Ponoviti pet ili sedam puta.

Cetvrti nacin: Staviti ruku na glavu urecenog i reci:

"Allahumme rabben-nasi ezhibil be'se vesfi entes-Safi la sifae illa sifauke sifaen la jugadiru sekamen." (Allahu moj, Gospodaru ljudi, otkloni nevolju i izlijeci, Ti si Lijecnik. Nema lijeka pored Tvoga, izlijeci lijekom poslije kojeg se bolest ne vraca). Ponoviti sedam puta.

Peti nacin: Staviti ruku na mjesto bola i prouciti slijedece sure: El-Ihlas, El-Felek i En-Nas po sedam puta.

Sesti nacin: Pripremiti posudu sa vodom, prouciti na nju El-Ihlas, El-Felek i En-Nas i reci:
''Allahumme raben-nasi, ezhebil be'se vesfi entes-Safi, la sifae illa sifauke sifaen la jugadiru sekamen.'' (Tri puta)
''Bismillahi erkike, Allahu jesfike, min kulli dain ju'zike ve min kulli nefsin ev ajnin hasidin Allahu jesfike.'' (Tri puta)
Nakon toga isprazniti posudu na glavu urecenog jednim potezom sazada, tako da voda dohvati citavo tijelo."

Ukoliko netko isproba nesto od navedenog i osjeti poboljsanje makar na sec., molim za kontakt osobnom porukom. Poz, s.

:rofl::rofl: a legendarno
sa thetom ti treba otprilike 1-2 minute da povučeš crnu magiju iz Akaše,2 minute da podsvjesno zaštitiš osobu i još minutu da staviš zaštitu oko osobe.Naći 5 min. otprilike(testirano),al samo dajte dužim putem ljudi,isplati se

bahmud73
27.02.2009., 23:17
Rise je bolje ime.

bahmud73
27.02.2009., 23:37

Samo se ti nadaj da si nedodirljiv,mozda tvoj ego sada nemoze niko dodirnut tele jedno.:lol:

Baphomet
28.02.2009., 09:33
:rofl::rofl: a legendarno
sa thetom ti treba otprilike 1-2 minute da povučeš crnu magiju iz Akaše,2 minute da podsvjesno zaštitiš osobu i još minutu da staviš zaštitu oko osobe.Naći 5 min. otprilike(testirano),al samo dajte dužim putem ljudi,isplati se
:lol:

Baš kad pomislim da me ništa ne može iznenaditi :rofl:

Zaboravio si napomenuti da nakon toga aktivira dnk i pokoji kromosom.

Mag888
28.02.2009., 11:33
Samo se ti nadaj da si nedodirljiv,mozda tvoj ego sada nemoze niko dodirnut tele jedno.:lol:

Nemislim da sam ne dodirljiv samo sam savrsen :lol:
Stvar je izvedbe i pripreme magiskog obreda i ucinkovitosti magije :mig: ako si nesto dobro izveo i to tako da onaj drugi ne osjeti onda on to nece ni skidati sto znaci da ti se nece ni vratiti :rofl:

ragicic
28.02.2009., 15:15
Nemislim da sam ne dodirljiv samo sam savrsen :lol:
Stvar je izvedbe i pripreme magiskog obreda i ucinkovitosti magije :mig: ako si nesto dobro izveo i to tako da onaj drugi ne osjeti onda on to nece ni skidati sto znaci da ti se nece ni vratiti :rofl:

e ova ti je izjava ne smjesna nego presmjesna a sto se tice mene nikad ali nikad nisam nikome pomislila a ni uradila nikakvo zlo jer vjerujem u dragog boga.

Mag888
28.02.2009., 21:28
e ova ti je izjava ne smjesna nego presmjesna a sto se tice mene nikad ali nikad nisam nikome pomislila a ni uradila nikakvo zlo jer vjerujem u dragog boga.

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Ovo sam toliko puta cuo u zivotu tako da mi je i danas u to nemoguce povjerovat... Nepostoji osoba ili se jos nije rodila koja nikad nikom nije nista lose pozeljela (dobro mozda prorokh muhamed, Isus, Budha i takvi)

Baphomet
28.02.2009., 21:30
Za Isusa se zna da je loše poželio jednoj smokvi :D

lolli
28.02.2009., 22:34
hmm, tlapnje i mukovi. nitko blage veze nema. cemu ova tema onda, pobogu? tja, recesija je, svijete! uzimam si za pravo da proglasim ovo pitanje zatvorenim.
THE END

Mag888
28.02.2009., 22:40
eh da vidis i za proroka muhameda se zna da je prvo bio vojskovoda a tek onda prorok a i buda je tek kasnije otiso u sumu trazit nirvanu prvo je bio kraljevic ali nisam ziher s koliko godina je oso...

bahmud73
01.03.2009., 10:57
hmm, tlapnje i mukovi. nitko blage veze nema. cemu ova tema onda, pobogu? tja, recesija je, svijete! uzimam si za pravo da proglasim ovo pitanje zatvorenim.
THE END

Za tebe je bio kraj cim si usla na kriva vrata kad neznas citat.:lol:

ragicic
01.03.2009., 12:00
eh da vidis i za proroka muhameda se zna da je prvo bio vojskovoda a tek onda prorok a i buda je tek kasnije otiso u sumu trazit nirvanu prvo je bio kraljevic ali nisam ziher s koliko godina je oso...
BICE DA SI TI MALO POBRKO NEKE STVARI JEDNO JE NESTO POMISLIT I TO ZABORAVIT A DRUGO JE NEKOGA PROKLET JER TO ZNACI DA STALNO MISLIS NA ZLO ETO VIDIS DA NEZNAS STA GOVORIS A NI O UROCIMA OCITO NEZNAS PUNO NA KRAJU KRAJEVA REKLA SAM TI SVE STO RADIS DRUGOME VRACA TI SE U GLAVU.

Mag888
01.03.2009., 12:03
BICE DA SI TI MALO POBRKO NEKE STVARI JEDNO JE NESTO POMISLIT I TO ZABORAVIT A DRUGO JE NEKOGA PROKLET JER TO ZNACI DA STALNO MISLIS NA ZLO ETO VIDIS DA NEZNAS STA GOVORIS A NI O UROCIMA OCITO NEZNAS PUNO NA KRAJU KRAJEVA REKLA SAM TI SVE STO RADIS DRUGOME VRACA TI SE U GLAVU.

nekad je i pomislit dovoljno....

Mag888
01.03.2009., 12:06

slazem se :top:

ragicic
01.03.2009., 14:03

pa ako cemo po tome onda bi ja bila milijarder jer stalno o tome mislim:lol::lol::lol::rofl::rofl::cerek:

Mag888
01.03.2009., 14:23
pa ako cemo po tome onda bi ja bila milijarder jer stalno o tome mislim:lol::lol::lol::rofl::rofl::cerek:

neko je reko da nikad nikom nije zlo pomislila pa se na to moja primjedba odnosila... a rekoh NEKAD je dovoljno :rolleyes:

Shadow Puppet
01.03.2009., 14:45
Ehmm... El baš moraš ić nekoj babi il možeš sam sebi skinut urok? Ako da, Kak?
Kak uopće znaš da imaš urok, a ne loš dan?

Ima kod mene neka baba. I meni moja baka objašnjava kak ta baba, kad god je pun mjesec ide palit neš i kak je to vještica. Sad si ja mislim, o bako, tis zrela za psihijatriju. Al idem ja to provjerit.. kad ono.. svaki mjesec, za vrijeme punog mjeseca ona dimi neš. Al za svakog hebenog punog mjeseca.. I ko je sad tu lud :ne zna:

YourAngel
01.03.2009., 18:26

Istina,
ne treba stalno nekome misliti zlo da se baci kletva.
Svjedok sam toga, osobno. Svatko to može učiniti, nekad i nesvjesno.
U trenu očaja, moguće je pomisliti nešto o nekome, ne nužno ga prokleti, nego iz sveg srca pomisliti nešto, npr. da više nikada ne dođe u taj grad... npr... samo karikiram, dakle nije to nešto nužno loše.
Osvjedočila sam se da osoba koja je redovito svakih par mjeseci putovala na jedno mjesto, više se tamo ne pojavljuje već evo pune tri godine..., svaki puta kada treba krenuti uvijek se, ali uvijek uplete naka viša sila ili splet okolnosti da se to ne dogodi. A sve je vezano uz jedno moje poslijepodnevno razmišljanje, obično, nedužno, nesvjesno, samo sam poželjela... Bilo je tada u to vrijeme iskreno, snažno poželjeno, iz punog srca, no mislsila sam da je bezazleno. Kako vrijeme prolazi pitam se... nisam li tada ni ne znajući učinila kletvu??

Mag888
01.03.2009., 18:33
Ehmm... El baš moraš ić nekoj babi il možeš sam sebi skinut urok? Ako da, Kak?
Kak uopće znaš da imaš urok, a ne loš dan?

Ima kod mene neka baba. I meni moja baka objašnjava kak ta baba, kad god je pun mjesec ide palit neš i kak je to vještica. Sad si ja mislim, o bako, tis zrela za psihijatriju. Al idem ja to provjerit.. kad ono.. svaki mjesec, za vrijeme punog mjeseca ona dimi neš. Al za svakog hebenog punog mjeseca.. I ko je sad tu lud :ne zna:

da imaš urok može vidjet svatko ko malo bolje gata... e sad ako ga imaš onda ti je svaki dan loš a ne samo jedan :mig:

skinut ga možeš i sam ako je neki jednostavniji ili ako je taj ko je bacao urok nevješt u tome :) e sad ako je vješt taj koj je na tebe bacio urok a ti skrt i ljen da nades nekog ko ce to rijesit, onda zasuci rukave i stavi naocale za citat i baci se na literaturu :lol:

Baphomet
01.03.2009., 19:07
Ja iz sveg srca želim 6 na lotu ali ne ide, iz sveg srca i sasvim iskreno želim da mi Nikolina zakuca na vrata ali ni to ne ide, iz sveg srca i cijelog mog unutrašnjeg bića želim plaću od 100 000 kuna ali ne ide.....

To su gluposti u koje sam i ja vjerovao dok nisam počeo sa praksom.

bahmud73
01.03.2009., 19:58
Sva sreca da imamo maga888.

Shadow Puppet
01.03.2009., 20:11
^^
a jel je taj mag: mag=mag koji malo bolje gata=mag koji mi može reć dal' sam ureknuta, onak, na daljinu
???? :confused:

Očajna sam. Treba mi pod hitno neka vračara. :(

RILLE
01.03.2009., 20:18
Ja iz sveg srca želim 6 na lotu ali ne ide, iz sveg srca i sasvim iskreno želim da mi Nikolina zakuca na vrata ali ni to ne ide, iz sveg srca i cijelog mog unutrašnjeg bića želim plaću od 100 000 kuna ali ne ide.....

To su gluposti u koje sam i ja vjerovao dok nisam počeo sa praksom.

ako neš želiš svemir će ti dati baš to,stanje u kojem češ stalno željeti.
Rađe biraj i dobit češ

RILLE
01.03.2009., 20:19
Istina,
ne treba stalno nekome misliti zlo da se baci kletva.

to je misaoni oblik o čemu ti govoriš ne kletva

bahmud73
01.03.2009., 20:20
^^
a jel je taj mag: mag=mag koji malo bolje gata=mag koji mi može reć dal' sam ureknuta, onak, na daljinu

Za pocetak pomalo pocni citat postove pa izaberi,bas vracara ovdije i nema ,po neki dan budemo svi pomalo.

Baphomet
01.03.2009., 20:24
ako neš želiš svemir će ti dati baš to,stanje u kojem češ stalno željeti.
Rađe biraj i dobit češ
A i ti ga lupneš i ostaneš živ.

Ako nešto biraš znači da imaš izbor između više stvari. A kako onda dolaziš do tih stvari koje biraš?

Elentari
01.03.2009., 20:39
^^

Ne znam da li je istina ali od nekoga sam cula da ukoliko ti se stalno znoje dlanovi, ukoliko cega god se primis zavrsi neuspjehom, ceste bolesti a po prirodi nisi bolezljiv, ljubavne veze koje bez valjanog razloga nakon kratkog vremena zavrsavaju prekidom itd... tj sve u zivotu ti ide naopako...velika vjerojatnos je da imas na sebi zakeljen urok

jos jednom napominjem nisam strucna osoba za ovo pitanje ali eto tako sam cula

Shadow Puppet
01.03.2009., 20:45
Ne znam da li je istina ali od nekoga sam cula da ukoliko ti se stalno znoje dlanovi, ukoliko cega god se primis zavrsi neuspjehom, ceste bolesti a po prirodi nisi bolezljiv, ljubavne veze koje bez valjanog razloga nakon kratkog vremena zavrsavaju prekidom itd... tj sve u zivotu ti ide naopako...velika vjerojatnos je da imas na sebi zakeljen urok

jos jednom napominjem nisam strucna osoba za ovo pitanje ali eto tako sam cula

O bože, o bože.. ta sam, ta sam!!!!

Ne znam jel bi bilo dobro spmenut da sam hipohondar.. veliki.

A mislim, ti neki uroci mi se muvaju po familiji. Zapravo, svako prvo dijete je pogođeno pa me sad trta. Ono, i prije mi neke stvari nisu išle od ruke, al ovo je sad prevršilo svaku mjeru...

Elentari
01.03.2009., 20:55
O bože, o bože.. ta sam, ta sam!!!!

Ne znam jel bi bilo dobro spmenut da sam hipohondar.. veliki.

A mislim, ti neki uroci mi se muvaju po familiji. Zapravo, svako prvo dijete je pogođeno pa me sad trta. Ono, i prije mi neke stvari nisu išle od ruke, al ovo je sad prevršilo svaku mjeru...

Ako si hipohondar onda si samo hipohondar i nemas uroka...onda ti treba psihijatar a ne vracar :rofl: :lol:

lolli
01.03.2009., 21:02
a sinko, kol'ko ono pisase - 36 god. imas, ha?! :-) da heh, mozda napasam vid pogresnom literaturom (citaj: ovom temom i tobom kao jednim od vodecih moderatora), ali ipak se s ponosom dicim pismenoscu. stoga, ne brini, izostrim ja svoju dioptriju uskoro. nego, postavio si knjiznicu s knjigama na engleskom; to zicas prevod od ljudi? hajd', pa da te i ja necemu poducim - ne, negacije se ni na tom jeziku ne objedinjuju s glagolima. sugestija: ovaj forum trebas, vjeruj http://www.forum.hr/archive/index.php/t-392583.html
drz' se i budi mi pozdravljen.

ostali: manite se corkanja i gubljenja vremena na ovom linku. internet prepun odgovora na sva vasa pitanja. pozdrav, s.

RILLE
01.03.2009., 21:14
Ako nešto biraš znači da imaš izbor između više stvari. A kako onda dolaziš do tih stvari koje biraš?
pa naravno da imamo izbor.Sve što postoji može biti tvoje samo trebaš birati.Kako doći?to nije tvoja briga.Kozmos če pronači način.Ako se opterećuješ kako ćeš dobit nešto nikad nečeš to dobit jer češ sumnjat a bez vjere nema ničega
Ali postoje preduvjeti da dobiš ono što biraš:
-namjera mora biti čista
-uložiti vrijeme i energiju
-daj da bi dobio

Sad kolko se to slaže sa tvojim rezoniranjem neznam al tako stvari stoje

Mag888
02.03.2009., 05:57
a sinko, kol'ko ono pisase - 36 god. imas, ha?! :-) da heh, mozda napasam vid pogresnom literaturom (citaj: ovom temom i tobom kao jednim od vodecih moderatora), ali ipak se s ponosom dicim pismenoscu. stoga, ne brini, izostrim ja svoju dioptriju uskoro. nego, postavio si knjiznicu s knjigama na engleskom; to zicas prevod od ljudi? hajd', pa da te i ja necemu poducim - ne, negacije se ni na tom jeziku ne objedinjuju s glagolima. sugestija: ovaj forum trebas, vjeruj http://www.forum.hr/archive/index.php/t-392583.html

ostali: manite se corkanja i gubljenja vremena na ovom linku. internet prepun odgovora na sva vasa pitanja. pozdrav, s.

opla imamo mi ovdje i profesoricu :lol::lol: e a kako to da nama pribrajaš što sm na ovoj temi a i ti tri posta ostavila :lol::lol::lol: znaš kako je i isus reko: "prvo izvadi brvno iz oka svoja a onda vadi trn iz oka brata svojega" :s

Baphomet
02.03.2009., 07:17
pa naravno da imamo izbor.Sve što postoji može biti tvoje samo trebaš birati.Kako doći?to nije tvoja briga.Kozmos če pronači način.Ako se opterećuješ kako ćeš dobit nešto nikad nečeš to dobit jer češ sumnjat a bez vjere nema ničega
Ali postoje preduvjeti da dobiš ono što biraš:
-namjera mora biti čista
-uložiti vrijeme i energiju
-daj da bi dobio

Sad kolko se to slaže sa tvojim rezoniranjem neznam al tako stvari stoje
Vidim da je "Tajna" obavezna literatura i kod thetića.

Pojmovi kojima barataš su dovoljno nejasni da zvuče pametno ali u praksi su totalno neupotrebljivi jer ne govore ništa. "Čista namjera"? Koji je to vraga, jel' mi treba Domestos? "Daj da bi dobio" šta moram dati da bih dobio 6 na lotu?

YourAngel
02.03.2009., 07:24
to je misaoni oblik o čemu ti govoriš ne kletva

Da, al tog trena kada sam prizivala i usmjeravala svoju želju na određenu osobu, bila sam puna mržnje, i ideja je bila zamišljena, izgovorena poput kletve, nije baš da se ponosim time, al šta je tu je...
Koliko god sada nastojim biti pozitivna, nekako imam osjećaj da je ona negativna energija koju sam tada koncentrirala u sebi bila veoma snažna.
Možda je lakše nekome nauditi prizivanjem negativnih želja i misli, nego mu nešto dobro učiniti svojom pozitivom.... Mislim da se ono loše brže odazove...
A kako u svima nama pleše i dobro i zlo, tanka je linija koja razdvaja to dvoje. Većinom se gusto isprepliću. Koliko nas bi bilo spremno priznati da je barem jednom iskreno poželio da nekoga nema, da nestane sa lica zemlje...?
A koliko nas je poželjelo nekome blagostanje, užitak i sretan život...?

Mag888
02.03.2009., 08:29
ljudi SNAGA POZITIVNOG RAZMIŠLJANJA ukoliko pozitivno razmišljaš (iskreno pozitivno razmišljaš) o necemu i cinis sve da bi se to dogodilo to ce se dogodit dakle ako iskreno mislis da ces pogodit 6 i trudis se da pogodis 6 pa po tome bi i trebao dobiti 6 e sad ako ne pogodis nemoj mene krivit nisi dosta dovoljno pozitivno razmisljo a ako dobijes podjeli samnom tako da opet dobijes :rofl:

ragicic
02.03.2009., 15:04
Da, al tog trena kada sam prizivala i usmjeravala svoju želju na određenu osobu, bila sam puna mržnje, i ideja je bila zamišljena, izgovorena poput kletve, nije baš da se ponosim time, al šta je tu je...
Koliko god sada nastojim biti pozitivna, nekako imam osjećaj da je ona negativna energija koju sam tada koncentrirala u sebi bila veoma snažna.
Možda je lakše nekome nauditi prizivanjem negativnih želja i misli, nego mu nešto dobro učiniti svojom pozitivom.... Mislim da se ono loše brže odazove...
A kako u svima nama pleše i dobro i zlo, tanka je linija koja razdvaja to dvoje. Većinom se gusto isprepliću. Koliko nas bi bilo spremno priznati da je barem jednom iskreno poželio da nekoga nema, da nestane sa lica zemlje...?
A koliko nas je poželjelo nekome blagostanje, užitak i sretan život...?

Dali si ikad razmislila o tome da mozda ta osoba iz nekih drugih razloga ustvari vise nezeli i nema namjeru vise doci u taj grad mozda to jednostavno nema nikakve veze sa tobom.Zelim reci samo to da pomisliti i bacati uroke su dvije razlicite stvari jer slazem se da ruzne misli stvaraju odredjene blokade i negative ali nikako u toj mjeri dok urok unistava zivot totalno.

ragicic
02.03.2009., 15:08
neko je reko da nikad nikom nije zlo pomislila pa se na to moja primjedba odnosila... a rekoh NEKAD je dovoljno :rolleyes:

A ja opet kazem nemoguce to tako neide ruzne misli stvaraju odbojnost i blokade a uroci su drugo.

bahmud73
02.03.2009., 15:17

A tebi pismenost nece pomoci da nesto otkrijes ovdije a kamoli da nas prosvijetlis.

Mag888
02.03.2009., 15:27
A tebi pismenost nece pomoci da nesto otkrijes ovdije a kamoli da nas prosvijetlis.

tako je :s:s:s samo ti njoj reci :lol::lol:

YourAngel
02.03.2009., 15:32
Dali si ikad razmislila o tome da mozda ta osoba iz nekih drugih razloga ustvari vise nezeli i nema namjeru vise doci u taj grad mozda to jednostavno nema nikakve veze sa tobom.Zelim reci samo to da pomisliti i bacati uroke su dvije razlicite stvari jer slazem se da ruzne misli stvaraju odredjene blokade i negative ali nikako u toj mjeri dok urok unistava zivot totalno.

Ne, vrlo sam bliska sa tom osobom i znam da ju sa tim krajem vežu duboke veze (rođaci, roditelji, braća itd...), znači redovno se obilaze, to je dugogodišnji običaj... ali kad god isplanira krenuti uvijek, ali baš uvijek se nešto ispriječi. I nisam ja na to mislila u stilu da želim prokleti, nego sam imala tragičan događaj vezano uz taj put, pa sam rekla u sebi...blabla, da ne citiram... šta sam rekla. I nikad više nisam o tome razmišljala.Do sada, kada vidim već se nitko ne može načuditi zašto i kako ta osoba nikako tamo da stigne... Moja misao je doduše bila mnogo crnja, ali na kraju kao da se ostvaruje u blažem obliku... :D Ipak, nisam ja neki "profesionalac."...

Mag888
02.03.2009., 15:39
A ja opet kazem nemoguce to tako neide ruzne misli stvaraju odbojnost i blokade a uroci su drugo.

a ja opet kazem moguce :lol: i rekoh uroci i kletve su razlicito ali oboje mogu biti destruktivni ovisi sve od osobe koja cini...

Mag888
02.03.2009., 15:49

ako je osoba dovoljno jaka nemora bacit urok moze i proklet dovoljno bi bilo a za slican slucaj sam i ja cuo ovo sto Angel prica...

ragicic
02.03.2009., 22:11
Ne, vrlo sam bliska sa tom osobom i znam da ju sa tim krajem vežu duboke veze (rođaci, roditelji, braća itd...), znači redovno se obilaze, to je dugogodišnji običaj... ali kad god isplanira krenuti uvijek, ali baš uvijek se nešto ispriječi. I nisam ja na to mislila u stilu da želim prokleti, nego sam imala tragičan događaj vezano uz taj put, pa sam rekla u sebi...blabla, da ne citiram... šta sam rekla. I nikad više nisam o tome razmišljala.Do sada, kada vidim već se nitko ne može načuditi zašto i kako ta osoba nikako tamo da stigne... Moja misao je doduše bila mnogo crnja, ali na kraju kao da se ostvaruje u blažem obliku... :D Ipak, nisam ja neki "profesionalac."...
A cuj ja opet kazem i vjerujem da nije do tebe na kraju kad ta osoba dodje jednog dana a hoce sigurno vidjet ces da ti ustvari nisi kriva jer neide to tako jer da ide ko zna sta bi mu se dogodilo po tvojoj zamisli:ne zna:

ragicic
02.03.2009., 22:20
ako je osoba dovoljno jaka nemora bacit urok moze i proklet dovoljno bi bilo a za slican slucaj sam i ja cuo ovo sto Angel prica...

A cuj pa da to i je tako danas svaki drugi covjek nazalost nekom misli lose po tome su onda skoro svi ukleti.

Mag888
03.03.2009., 11:12
A cuj pa da to i je tako danas svaki drugi covjek nazalost nekom misli lose po tome su onda skoro svi ukleti.

Gle aj procitaj moj post kad ga vec citiras :mad: nisam reko svaka osoba reko sam ovisno koliko je osoba jaka... i urok ovisi o snazi osobe ili njegovom znanju o urocima, a tako i kletva...

ragicic
03.03.2009., 13:49
Gle aj procitaj moj post kad ga vec citiras :mad: nisam reko svaka osoba reko sam ovisno koliko je osoba jaka... i urok ovisi o snazi osobe ili njegovom znanju o urocima, a tako i kletva...

Ma ja se nezelim vise zamarati s tobom pa ti i onako o tome nemas pojma ma koliko mislio da znas, doduse vidi se da citas o tome ali ono sta si procito ocito nisi dobro shvatio. :bicedobro::D

Mag888
03.03.2009., 14:52
Ma ja se nezelim vise zamarati s tobom pa ti i onako o tome nemas pojma ma koliko mislio da znas, doduse vidi se da citas o tome ali ono sta si procito ocito nisi dobro shvatio. :bicedobro::D

onda svemocna i sveznala ragicic samo ti i dalje daj po svome i naj se sa neznalicama poput mene i takvih slicnih meni prepirat :lol::lol:

romantic_ass
03.03.2009., 19:19

Pojmovi kojima barataš su dovoljno nejasni da zvuče pametno ali u praksi su totalno neupotrebljivi jer ne govore ništa. "Čista namjera"? Koji je to vraga, jel' mi treba Domestos? "Daj da bi dobio" šta moram dati da bih dobio 6 na lotu?

87467369253 puta po 10kn

sretno

Mag888
04.03.2009., 10:32

za sesticu na lotu daj meni pare pa ces stogod i dobit :ne zna: bumo se dogovorili :lol::lol:

maskara007
07.03.2009., 12:08
dobar dan,molila bi vas za pomoć a radi se o slijedećem ,već dulje vremena na pragu svojih vrata pronalazim sitne male bobice( izgledaju kao biber),obično je to nedjeljom u razdoblju od 6 ujutro do 12 . nisam iz početka to pripisivala ničemu ali s obzirom na loše okolnosti koje su slijedile jedna za drugom bez objašnjivog razloga odlučila sam sama sebi priznati da to nije baš sve slučajno.na samo valentinovo pronašla sam dvije latice crvenih ruža ispred vrata i isto je djelovalo u smislu hlađenja odnosa sa postojećim partnerom.molim vas ako bilo tko zna nešto vezano za spriječavanje tih uroka molim vas recite hvala

nixon69
07.03.2009., 13:04
Neznam sto reci na ovu temu kad neznam kako pomoci zrtvama necijeg bolesnog uma. :confused:
Znam da postoje takve stvari,ali mi nije jasno sta to natjera takve ljude da se bave sa tim i da cine zlo drugima? :confused:
Ja da imam neku vlast,sve koji se bave tim stvarima bih na lomaci zapalio. :mad:

Mag888
07.03.2009., 13:07
dobar dan,molila bi vas za pomoć a radi se o slijedećem ,već dulje vremena na pragu svojih vrata pronalazim sitne male bobice( izgledaju kao biber),obično je to nedjeljom u razdoblju od 6 ujutro do 12 . nisam iz početka to pripisivala ničemu ali s obzirom na loše okolnosti koje su slijedile jedna za drugom bez objašnjivog razloga odlučila sam sama sebi priznati da to nije baš sve slučajno.na samo valentinovo pronašla sam dvije latice crvenih ruža ispred vrata i isto je djelovalo u smislu hlađenja odnosa sa postojećim partnerom.molim vas ako bilo tko zna nešto vezano za spriječavanje tih uroka molim vas recite hvala

Mozda bi ti pomogao video nadzor da prvo vidis ko ti to ostavlja :mig:

1.
probaj ispod praga staviti 3 imeline bobice te onaj ko preskoci prag ili odbije uci je taj koji ti spravlja uroke

2.
sedam zrnaca tamjana zaljepi selotepom(prozirnim) s unutarnje strane praga i svih prozora koji gledaju na stranu ulaznih vrata (ali ne podrumski ili katni prozori) a s vanjeske strane prozora se kapne jedna kap ruzmarinovog ulja

3.
glogov trn se stavi ispod kucnog praga kako bi stitio od zla

itd...

Mag888
07.03.2009., 13:12
Neznam sto reci na ovu temu kad neznam kako pomoci zrtvama necijeg bolesnog uma. :confused:
Znam da postoje takve stvari,ali mi nije jasno sta to natjera takve ljude da se bave sa tim i da cine zlo drugima? :confused:
Ja da imam neku vlast,sve koji se bave tim stvarima bih na lomaci zapalio. :mad:

Nemoj tako nečemo se vratit valjda u inkvizicisko doba :( bez kaosa nema ni reda :p

maskara007
07.03.2009., 13:53
stavili smo i video nadzor i od kada je kamera bacaju tako te bobice da se ne vidi tko je,pretpostavljam da je to netko tko točno zna kamo je usmjerena ta kamera hvala vam puno na savjetu

Zvjezdica86
07.03.2009., 18:50
bit cu brza i necu previse komplicirati:)
bojim se uroka, duhova..svega mogucega...al svejedno citam ovu temu...itd.:ne zna:

nego, sad pitanje koje mi godinama ne izlazi iz glave.
mozda je moj problem bio negdje na psihickoj bazi potaknut prelaskom u pubertet, jer ako nije...neznam sta da onda mislim...
imala sam 14 godina, bilo je to nekoliko tjedana pred Krizmu.
Sjecam se da sam dosla sa mamom kod njene sestre(koja mi je bila kuma) i fino smo cavrljale, kad odjednom, zablokirala sam se.
sve mi je bilo usporeno, mutno...glasove sam cula ko kroz limenu cijev, ukratko, neopisivo uzasan osjecaj.
danima nisam bila svijesna sebe ni svoje okloline i 24 sata na dan sam imala osjecaj ko da sanjam.
zaboravljala sam stvari, nisam mogla slusati sto drugi pricaju, nisam bila svjesna pitanja, a ni sto odgovaram.
taj period je trajao dobra dva tjedna. neznam kako je prestao, ali znam da sam molila u sebi da ode sto prije jer mi je bilo uzasno.
pricala sam mami o tome, ali se sjecam da se nitko bas nije obazirao na to, jedino sto mi je rekla da je i njoj bilo tako nekoliko tjedana prije nego je isla na Prvu pricest.
cesto znamo pricati o tome, jer je za mene to bilo jako traumaticno, i ona mi uvijek kaze da je vjerojatno jer sam bila na prelasku u pubertet.:ne zna:
mozda teorija ne drzi vodu, ali...nemam pojma.:rolleyes:

ponovilo mi se isto prije nekiliko mjeseci.
sjedila sam sa muzem na terasi i opet onaj isti osjecaj...sjecam se da nisam uopce kuzila o cem mi prica, samo sam gla gledala ko tele i odgovarala neke gluposti na sto se i on zabrinuo.
nakon tih nekoliko minuta sam legla i zaspala. probudila sam se i sve je bilo ok. al u ovom slucaju vjerujem i znam da je u pitanju bio nizak tlak,vrucina, i moje preskakanje obroka i ne vjerujem da je bilo nesto deseto.
nego me muci ovo moje prvo.
znam, bila sam dijete ali nisam si umislila.

pa posto sam sad slucajno naletjela na jedan post koji opisuje urok pod nazivom "zamagljenost" , malo sam se....usrala (da prostite na izrazu):no:

je moguce da je netko bacio urok na mene i da sam ga se eventualno sama nekako rjesila, jer kazem, nisam ni svjesna kako je prestalo sve.

sada imam 23 godine.
hvala na odgovorima

Mag888
07.03.2009., 20:25
Slicno iskustvo sam i ja prozivio kad sam bio 7 ili 8 razred osnovne skole trajalo je jedno dva tjedna ali nisam molio i nisam se uplasio bilo mi je bas cool :) ni danas si nemogu objasnit sto je to bilo...

Mislim da se nemoras bojat da je urok uroci obicno traju neprestano ne pojavljuju se pa nestaju...

Zvjezdica86
07.03.2009., 23:34
Slicno iskustvo sam i ja prozivio kad sam bio 7 ili 8 razred osnovne skole trajalo je jedno dva tjedna ali nisam molio i nisam se uplasio bilo mi je bas cool :) ni danas si nemogu objasnit sto je to bilo...

Mislim da se nemoras bojat da je urok uroci obicno traju neprestano ne pojavljuju se pa nestaju...

ufff..koje olaksanje:D
jbt meni bas nije bilo cool ni malo, nadam se da to vise nikad necu prozivjeti:s:s
tnx:mig:

maskara007
08.03.2009., 13:24
dobar dan,primjenila sam jučer neke od vaših savjeta,i danas sam zatekla lovorovu grančicu.pronašla sam na internetu jedno od objašnjenja u kojem stoji da je to zaštita kojom se služi onaj koji radi takve stvari je li moguće da je ta osoba osijetila da sam se na neki način pokušala zaštiti?

Mag888
09.03.2009., 05:57
dobar dan,primjenila sam jučer neke od vaših savjeta,i danas sam zatekla lovorovu grančicu.pronašla sam na internetu jedno od objašnjenja u kojem stoji da je to zaštita kojom se služi onaj koji radi takve stvari je li moguće da je ta osoba osijetila da sam se na neki način pokušala zaštiti?

naravno da je moguce osobe kojese bave magijom su dosta osjetljive osjecaju ljude i zbivanja oko sebe pa tako i zastite iuroke... ocisti prostor i uvjek to sto pronades unisti kao da se radi o uroku http://dhost.info/alternativa/obrana_uroci.html

lolli
10.03.2009., 21:14
Dakle, cijenjeni puce, evo da sirokogrudno podijelim novosteceno znanje i praksu:
Odlazak (najavljeni) u pravoslavnu crkvu zaista je nesto sto bi svatko tko sluti prisutstvo uroka u svom postojanju trebao iskusiti. Uostalom, zar zaista imate sta izgubiti?!
Ponesete 3 komada donjeg rublja, cca 1/2 kg soli (rabljene; direkt iz kucnog ormarica) i praznu bocu od 1/2 litre. Covjek razgovara s vama, profesionalno i krajnje educirano zavrsava vase misli i recenice, olako donosi logicne i objektivne zakljucke, svim time vas zbuni i navede da pomislite da je vidovit i svemoguc, te se nakon otprilike 40 min naglas iskreno i suosjecajno pomoli i preporuci vam najprirodniji moguci nacin samoizlijecenja koji je pomogao tisucama:
- 500g mljevenih oraha
- 500g meda
- 500g naribane mrkve
- 100g hrena (u pasti)
izmjesati, staviti u teglice i 3 x dnevno uzimati po jednu jusnu zlicu

Ukoliko su negativni utjecaji vec toliki da osoba trpi nesnosljivu bol u zeludcu koju iskljucivo uspijeva tretirati lijekovima:
- 500g suhih smokava
- 1 l maslinovog ulja
objediniti u tegli, 46-ti dan poceti konzumirati i to svakodnevno, na taste, po jednu suhu smokvu i 1 jusnu zlicu ulja

Pri pokusaju davanja milodara - odgovor: "Molim Vas, radije to udijelite prvoj sirotici koju ugledate na putu".
Ma, kakva ptica?! Kakav vjetar?!! Letjeh gradom warp brzinom, odisuci suncem.

Zelim vam ovaj svoj osmijeh, od srca.
s.

Baphomet
12.03.2009., 16:57
naravno da je moguce osobe kojese bave magijom su dosta osjetljive osjecaju ljude i zbivanja oko sebe pa tako i zastite iuroke... ocisti prostor i uvjek to sto pronades unisti kao da se radi o uroku http://dhost.info/alternativa/obrana_uroci.html
Najblaže rečeno, savjeti su ti smješni i očito prepisani iz nekog drugog izvora. Stvar je internetske ali i opće kulture da se navedu izvori odakle se prepisuje.

Ovo tvoje može pomoći samo onima koji si umisle da imaju urok jer je i samo liječenje na taj način samo umišljaj da ti može pomoći.

Ra-Hoor-Khuit
12.03.2009., 18:14
Za takve je sveta vodica i očenaš..

Baphomet
12.03.2009., 21:11
Oče naš ako su imali problema sa očinskom figurom u djetinjstvu a Zdravo Marija ako ih mama nije voljela

Valjda se uvijek sve to svodi na isto. Vikani imaju Rogatog Boga i Boginju, telemiti Zvijer i Babalon...:D

Baphomet
12.03.2009., 21:11
...

Ra-Hoor-Khuit
13.03.2009., 03:19
U svakom slučaju, najgore je, bar što se uroka tiče, kad psihijatri i farmaceuti uzmu stvar u svoje ruke. Znam par takvih slučajeva, a obzirom na rezultat, pa sam urok očito je imao pozitivniji učinak od samog liječenja.

Lilith_Magart
13.03.2009., 13:37
U svakom slučaju, najgore je, bar što se uroka tiče, kad psihijatri i farmaceuti uzmu stvar u svoje ruke. Znam par takvih slučajeva, a obzirom na rezultat, pa sam urok očito je imao pozitivniji učinak od samog liječenja.
:D:top:

Mag888
16.03.2009., 14:36
Uroci se skidaju na razlicite nacine ima hiljadu nacina bacanja pa i hiljadu nacina skidanja i uvjek mozes izmislit neki svoj nacin da bude djelotvoran ja sam naveo jedan od beskonacno mnogo...

Ivana_esprit
19.03.2009., 01:48
Da ste me pitali prije godinu dana rekla bih glupost, praznovjerne gluparije itd itd..ali poslije ove zadnje godine
stvarno ne znam vise sto da mislim..
Sve mi ide naopako, sve cega se taknem i prepreke su uglavnom zdravstvene prirode, ono slomim ruku ili najednom dobijem alergiju na ambroziju i ne mogu izac iz kuce ili napad bubrega i sl. stvarno ne znam sto vise da mislim.. sve gore od gorega..ne mogu bas ic u detalje jer je previse specificno.. i najnevjerojatnije moguce za dogodit se..

Jednostavno desavaju mi se stvari zbog kojih sam nemocna kretati se, fizicke prirode, povrede, nesrece, totalno padanje imuniteta, sokantni nalazi krvi, budem slucajna zrtva kriminala, ma pitaj boga sto sve ne..itd itd..gluposti na sve strane..

I onda mi jedna susjeda latinka koja je dosta pobozna kad sam joj ispricala sve svoje nezgode koje sam imala u zadnjih 10tak mjeseci veli da je to neki urok..

A ja sam operirana od svih tih van naravnih stvari ali stvarno su mi cudne stvari koje mi se dogadjaju specijalno zato jer do sada nikad u zivotu nisam imala problema sa lomovima, zdravljem i sl. a nemam ni neprijatelja koji bi mi nesto lose zeljeli i ja uvijek reagiram pozitivno, dakle, totalni sam optimista.. ali zbilja mi je vise dodijalo..

Sto vi kazete?
Postoje li te mracne sile i uroci?
Jeste li imali s tim iskustva?
ili je to samo losh kishni period zhivota koji treba pretrpit pa onda dodje sunce?

Poštovana,opustite se i ne trošite svoje misli na te gluposti. Uroci su obmne i ljudima kad je teško i kad sami ne mogu naći objašnjenja za neke ružne stvari u svom životu se često prikljanjaju tim misima da ih je netko urekao..to strašto uvuče u razmišljanj o tome,i izaziva određene strahove. S vremenom se gubi povjerenje u ljude kojima smo okruženi jer na svakoga iz naše okoline kad tad padne kap sumnje "dali nas je možda urekla"
Savjetujem vam da se oslobodite tih misli..suočavajte se najbolje što možete s konkretnim problemima koje imate. Ako je zdravlje u pitanje,učinite sve da raditena svom imunitetu,pozitivnom razmišljanju,na dosta sna i odmora i redovito posjećujte liječnika..ako de događa i to da kao što kažete uništite ili pokvarite asve što dotaknete...možda se i priije to događalo ali na to niste obraćli pažnju,ili ste samo opsjednuti tim mislima i sve povezujete s tim...

Baphomet
19.03.2009., 10:43
Uroci se skidaju na razlicite nacine ima hiljadu nacina bacanja pa i hiljadu nacina skidanja i uvjek mozes izmislit neki svoj nacin da bude djelotvoran ja sam naveo jedan od beskonacno mnogo...
Sve je to podložno određenim zakonima i zato ih nema beskonačno mnogo.

Bujna mašta ne donosi rezultat.

Mag888
19.03.2009., 13:00
Sve je to podložno određenim zakonima i zato ih nema beskonačno mnogo.

Bujna mašta ne donosi rezultat.

Bujna masta donosi stvaralastvo, stvaralastvo donsi ideje, ideje donose rijesenja...

Žulaj
26.03.2009., 10:10
zašto se bavite magijom? što vam ona dobroga donosi? zašto ste uvjereni da imate pravo na manipuliranje energijama kako bi sebe usrećili?

Mag888
26.03.2009., 10:43
zašto se bavite magijom? što vam ona dobroga donosi? zašto ste uvjereni da imate pravo na manipuliranje energijama kako bi sebe usrećili?

Poredu da odgovaram :)
1. Zasto se bavit? Magijom se bavimo jer nas interesira to je spoznaja...
2. Sto dobroga donosi? ovisi kako kome i sto se zeli zapravo postici neko se zeli osvetit neko osvetu skinut a neko eto tako samo da dokaze da moze...
3. Zašto ste uvjereni da imate pravo na manipuliranje energijama kako bi sebe usrećili? Pa manipuliramo jer mozemo a iz kojeg razloga mislim da je to od osobe do osobe...

Lilith_Magart
26.03.2009., 12:07
2. Sto dobroga donosi? ovisi kako kome i sto se zeli zapravo postici neko se zeli osvetit neko osvetu skinut a neko eto tako samo da dokaze da moze...
3. Zašto ste uvjereni da imate pravo na manipuliranje energijama kako bi sebe usrećili? Pa manipuliramo jer mozemo a iz kojeg razloga mislim da je to od osobe do osobe...

:cerek:Tko to mi? Ti si glasnogovornik "ministarstva"?

Lilith_Magart
26.03.2009., 12:08
Bujna masta donosi stvaralastvo, stvaralastvo donsi ideje, ideje donose rijesenja...
Redosllijed ti ne štima:mig: a i "uvjeti" za rješenja.:cerek:

Mag888
26.03.2009., 12:14

ministarstvo magije i mistike :lol::lol: visoka skola magije i caranja :lol:

Redosllijed ti ne štima:mig: a i "uvjeti" za rješenja.:cerek:

ah :rolleyes: redosljed i nije toliko bitan ako me se razumije sto sam htio rec :p

Lilith_Magart
26.03.2009., 12:19
ministarstvo magije i mistike :lol::lol: visoka skola magije i caranja :lol:
Pa da!:D Pretpostavljam da je neko "ministarstvo" iza tvojih leđa kad se usuđuješ koristiti mi.:mig:
ah :rolleyes: redosljed i nije toliko bitan ako me se razumije sto sam htio rec :p
Razumiješ li ti?:) Redoslijed i "uvjeti" su vrlo bitni. ;)

Žulaj
26.03.2009., 12:28

loše.
neke od najružnijih ljudskih osobina su osvetoljubivost, egoizam, bahatost, potreba za manipulacijom...

nadam se da se iza ovih odgovora ne nalazite vi nego samo ti

Mag888
26.03.2009., 13:39
Svi smo mi destruktivni i svako ko ima moc ce ako nije zloporabio pokusati zloporabit e sad neko odnas to oce priznat neko nece svi smo mi dobri i savrseni ali eto ipak nismo jer uroka ima jako puno a da nekazem da svaka druga ososba koja se interesira za magiju pita za ljubavnu magiju ili za bogacenje dakle sama zakljuci...

Da ja sam radio i za sebe i za druge a oni koji poznaju magiju i zive takav zivot ako nisu nikad nista za sebe bar pokusali ucinit LAZU...

Nuclear Bitch
26.03.2009., 17:14
loše.
neke od najružnijih ljudskih osobina su osvetoljubivost, egoizam, bahatost, potreba za manipulacijom...

nadam se da se iza ovih odgovora ne nalazite vi nego samo ti

I ja se nadam:D

Btw. mag888, vidim da nisi baš educiran i molim te(za tvoje dobro) get a fucking education bitch:lol: and practice too..
Znam da misliš da te konstantno podjebavam, ali ti zapravo pomažem..think

Nuclear Bitch
26.03.2009., 17:30

Da ministarstva FOHPa..

..Followers Of Harry Potter:kava:

Bilo bi tužno da ima više od 12 godina..

Mag888
27.03.2009., 09:09
btw nuclaer tvoji komentari su uvjek: glupost, nije istina, nisi educiran... pa daj napise koju rijec vise daj argument ili neko misljenje :ne zna: nesto... nemislim da me podjebavas, znam da ne razumijes :rofl: pa sam nadalje te odlucio ignorirat dok svoj komentar ne argumentiras kojom pametnom (ili glupom tak svejedno) izjavom ili misljenjem...

Nuclear Bitch
27.03.2009., 11:16
btw nuclaer tvoji komentari su uvjek: glupost, nije istina, nisi educiran... pa daj napise koju rijec vise daj argument ili neko misljenje :ne zna: nesto... nemislim da me podjebavas, znam da ne razumijes :rofl: pa sam nadalje te odlucio ignorirat dok svoj komentar ne argumentiras kojom pametnom (ili glupom tak svejedno) izjavom ili misljenjem...

Pa ja sam mišljenja da bi svatko trebao sam naučiti i shvatiti neke stvari, i kad ti ja okrutno spustim na neku tvoju izjavu, trebao bi razmisliti zašto sam ja to rekao, dal je moguče da ti nisi u pravi itd..i ne držati se ko pijan plota svog trenutnog uvjerenja jer trenutno misliš da je to istina..treba sve provjeriti, i biti skeptičan prema svemu..:)

Mag888
27.03.2009., 11:38
Pa ja sam mišljenja da bi svatko trebao sam naučiti i shvatiti neke stvari, i kad ti ja okrutno spustim na neku tvoju izjavu, trebao bi razmisliti zašto sam ja to rekao, dal je moguče da ti nisi u pravi itd..i ne držati se ko pijan plota svog trenutnog uvjerenja jer trenutno misliš da je to istina..treba sve provjeriti, i biti skeptičan prema svemu..:)

Eto nisu ti prsti otplai ako si napiso stogod vise :rofl: ja ne tvrdim za stvari koje neznam puno sam stvari ucio neke samo probao e za te koje sam probao nedam da me se uvjerava u ono sto znam da nije :mad: Istina neznam ili se ne izrazim uvjek na pravi nacin ali zato kad neko i napise nesto znam se bolje izrazit dakle nemoj rec glupost nego reci glupost jer to i to jer mislim da je tako i ovako dakle pojasni... eto i s jos jednim sam se tipom prepiro pune dvije strane dok se nije ispostavilo da pricamo o jednom te istom s razlicitih tocaka gledista dakle daj mi do rijeci ne pljuj odma...

sve ok :top:

Nuclear Bitch
27.03.2009., 11:40
Eto nisu ti prsti otplai ako si napiso stogod vise :rofl: ja ne tvrdim za stvari koje neznam puno sam stvari ucio neke samo probao e za te koje sam probao nedam da me se uvjerava u ono sto znam da nije :mad: Istina neznam ili se ne izrazim uvjek na pravi nacin ali zato kad neko i napise nesto znam se bolje izrazit dakle nemoj rec glupost nego reci glupost jer to i to jer mislim da je tako i ovako dakle pojasni... eto i s jos jednim sam se tipom prepiro pune dvije strane dok se nije ispostavilo da pricamo o jednom te istom s razlicitih tocaka gledista dakle daj mi do rijeci ne pljuj odma...

sve ok :top:

Čujemo se na pm-u..

Ramzes13
27.03.2009., 11:50
Magika: Ležim u svemu :"Treba biti ljubavnik, ljubljen, ljubitelj, vojnik, vjernik, nevjernik, znanstevnik, filozof, psiholog, pravnik, umjetnik, bludnik, svetac, mirotvorac, povodljiv, strpljiv, nemiran, hrabar, stidljiv...ali uvjek imati Djete u sebi koje živi u čuđenju..." (Magika je poznanstvo Sebe u Bogu i Boga u sebi). Ramzes the 13.

Mag888
27.03.2009., 13:24
Mislim da smo zastranili tema su uroci....

dakle da cujemo kakav recept :mig:

Ramzes13
27.03.2009., 13:30
Mislim da smo zastranili tema su uroci....

dakle da cujemo kakav recept :mig:

Koga bi ti da urokaš? ili da se obraniš?

LittleBeast
01.04.2009., 12:48

Dal je istina da kad se skine urok, da se toj osobi (koja je bacila urok) vrati 3 puta veće zlo?

Baphomet
01.04.2009., 12:51
Dal je istina da kad se skine urok, da se toj osobi (koja je bacila urok) vrati 3 puta veće zlo?
Nije istina.

Žulaj
01.04.2009., 13:12
jel se može na nekoga baciti urok tipa, da mu krene na bolje u
životu? ili su uroci samo negativa?

Baphomet
01.04.2009., 13:26
jel se može na nekoga baciti urok tipa, da mu krene na bolje u
životu? ili su uroci samo negativa?
To bi bili blagoslovi :D

Po meni je to isto, bez obzira da li nekome želiš dobro ili zlo petljaš se u tuđi život i moraš biti spreman na posljedice.

LittleBeast
01.04.2009., 13:39
Nije istina.

A dal im se to nekako vrati? MIslim, dal oni dobiju na znanje da se to otkrilo?

Mag888
01.04.2009., 13:52

Nije istina.

tako je jedna kolicina se vrati dakle koliko si loseg napravio toliko ti se i vrati

Po meni je to isto, bez obzira da li nekome želiš dobro ili zlo petljaš se u tuđi život i moraš biti spreman na posljedice.
:top:
A dal im se to nekako vrati? MIslim, dal oni dobiju na znanje da se to otkrilo?

ako ti na nekog bacis to ti se vrati a taj na kojeg si bacio naravno da ce kad tad skuzit...

LittleBeast
01.04.2009., 13:57
...jezovito...

...nisam imao osobnih iskustava sa urocima,vjerojatno zbog toga sada imam veoma "tvrdo" stajalište glede toga,ali meni bliskim ljudima (ne u krvnom srodstvu) su se događale stvari vezane za uroke,i još se uvijek događaju...

...u kući moga prijatelja se događaju veoma čudne stvari (vezane za samu kuću) i veoma ružne stvari glede života njenih ukućana...

...kao,navodno bačen je urok na ukućane time što se djelovalo na temelj same kuće dok se gradila ( znači netko je nešto bacio u temelj,izrekao neke riječi,ne znam baš ni sam)...

...uglavnom,glede tog uroka nešto se,ajmo reći,značajno dogodilo u zadnje vrijeme...

...kuća o kojoj govorim je od mog najboljeg prijatelja...

...uglavnom,jednog dana njegova stara je bila sama doma...na vrata je netko pokucao,ona otvori vrata,a pred vratima romkinja.Pita romkinja ima li nekakve stare odjeće u kući,kaže stara od mog prijetelja da ima.Ode ona na kat po odjeću,siđe dolje,a ove nema...ova sjedi u dnevnoj sobi...

...kaže staroj (da ne pišem baš svaki put od mog lege) romkinja da oni imaju određene probleme u životu (a tko ih nema)...i počne ona nabrajat veći dio toga što se događalo u posljednje vrijeme u njihovoj kući...i zbilja, sve što je rekla bila je istina...

...rekla je također da je na kuću bačen urok,te da će ga pokušati skinuti...za to vrijeme,došao je od stare sin...kaže njemu romkinja da joj da novčanicu koju prvu dotakne u novčaniku...on izvadi sto kuna,da joj,ona iz vlastitog džepa izvadi 100 eura i stavi na stol...

...zatim je rekla sinu da uzme čašu,prekrije ju krpom i odnese u hodnik,ostavi ju i vrati se,što je on i učinio...
...kada se vratio,rekla mu je da ode po nju,što je on opet i učinio...kada se vratio,romkinja je maknula krpu sa čaše,a u njoj se nekaj nalazilo... : ...

...ne znam kakvo,ali nalazilo se oko i pramen kose...romkinja to stavi na krpu,kao i onaj novac,otvori peć i baci u vatru...na iznenađenje svih...

...ako si vjernik,onda ti svećenik,pop,hodža valjda mogu pomoći u otklanjanju kletvi u uroka... tako sam barem čuo...

...slična situacija se dogodila kod moje frendice... Romkinja je došla tražiti odjeću.... bla bla bla... rekla im je da je na njihovu obitelj bačen urok.... frendicina mama i teta su morale pljunit u čašu s vodom, prekrile su ju krpom i stavile pod stol... za to vrijeme je romkinja nešto molila.... skinule su krpu s čaše..a u čaši 2 mala stvorenja.... nešto kao punoglavci.... ugl, grozno....

LittleBeast
01.04.2009., 14:06
tako je jedna kolicina se vrati dakle koliko si loseg napravio toliko ti se i vrati

ako ti na nekog bacis to ti se vrati a taj na kojeg si bacio naravno da ce kad tad skuzit...

hm.. sitaucija je ovakva... od bivšeg dečka mama je "navodno" nešto bacila na mene.... tako bar kaže žena koja mi je "navodno" skinula urok... iako ja ne osjetim nikakvu promjenu u svom životu....

Dok smo nas dvoje hodali, kod njih sam znala ostaviti gumicu za kosu, šnalu ili tako neke stvari... mislim, bila sam tamo kao kod kuće... jednom prilikom mi je rekla da se takve stvari ne ostavljaju... što sam ja ignorirala jer naravno... tko bi se bavio takvim stvarima u 21. stoljeću????

I tako smo mi prekinuli na jako čudan način.... od toga je prošlo 3 godine...

A zadnji put kad sam ju srela ... nekako se čudno ponašala.... počela je plakati.... kao žao joj je što je to (valjda je mislila na našu vezu) tako završilo... da sam ja jako pametna i dobra... da zaslužujem sreću....

Ona nikad nije tako razgovarala samnom....

Žulaj
01.04.2009., 14:25

:s:s
ovako nešto čuti od osobe koja se bavi magijom! bravo Baph :cerek:

LittleBeast
01.04.2009., 14:33
hm... zapravo mene zanima.. kako ja mogu znati dal je meni skinut taj urok?

LittleBeast
01.04.2009., 14:54
:ne zna:

Mag888
02.04.2009., 10:12
...slična situacija se dogodila kod moje frendice... Romkinja je došla tražiti odjeću.... bla bla bla... rekla im je da je na njihovu obitelj bačen urok.... frendicina mama i teta su morale pljunit u čašu s vodom, prekrile su ju krpom i stavile pod stol... za to vrijeme je romkinja nešto molila.... skinule su krpu s čaše..a u čaši 2 mala stvorenja.... nešto kao punoglavci.... ugl, grozno....

Poanta price netjeraj roma s vrata daj ako imas stogod mozda ti i pomogne...

Romi su nomadi sto znaci da im se tradicija i nacin zivota gotovo nezamjetno mjenjaju sto znaci da dobar dio znanja o magiji i posjeduju u gotovo origilnalnom izvoru... (citajuci svoju recenicu glupo zvuci ali kuzite sto ocu rec)

Zalosno je sto je recimo magija u katolickoj vjeri i skolovanju za razliku od pravoslavne i muslimanske izbacena ostalo je samo ucenje egzorcizma ali sve ostalo je zanemareno... Tako ako poznajete ili u blizini imate pravoslavnog popa ili muslimanskog hodzu njima se treba obratit za pomoc...

Mag888
02.04.2009., 10:17
hm.. sitaucija je ovakva... od bivšeg dečka mama je "navodno" nešto bacila na mene.... tako bar kaže žena koja mi je "navodno" skinula urok... iako ja ne osjetim nikakvu promjenu u svom životu....

Dok smo nas dvoje hodali, kod njih sam znala ostaviti gumicu za kosu, šnalu ili tako neke stvari... mislim, bila sam tamo kao kod kuće... jednom prilikom mi je rekla da se takve stvari ne ostavljaju... što sam ja ignorirala jer naravno... tko bi se bavio takvim stvarima u 21. stoljeću????

I tako smo mi prekinuli na jako čudan način.... od toga je prošlo 3 godine...

A zadnji put kad sam ju srela ... nekako se čudno ponašala.... počela je plakati.... kao žao joj je što je to (valjda je mislila na našu vezu) tako završilo... da sam ja jako pametna i dobra... da zaslužujem sreću....

Ona nikad nije tako razgovarala samnom....

Ima jedna stvar kad se urok skida osoba koja je urok bacila ce ti doc na vrat (ili ces se srest s njom ) i nesto ce trazit od tebe (casu vode malo secera ili kave nije bitno sto neku sitnicu ili nesto) to je trazenje oprosta te ukoliko ispunis njenu zelju urok nije skinut jer si joj oprostila a energija (koju urok zraci ) je ponovo na tebi

hm... zapravo mene zanima.. kako ja mogu znati dal je meni skinut taj urok?

stvari bi se trebale nakon 45 dna pocet vracat polako na normalno (eli polako ne odjednom )....

LittleBeast
02.04.2009., 10:27
stvari bi se trebale nakon 45 dna pocet vracat polako na normalno (eli polako ne odjednom )....

hm... pa jedino nisam depresivna, a znala sam biti u komi... nisam htjela komunicirati s ljudima, imala sam napadaje bjesa... malo sam se smirila.... al ostale stvari nikako da krenu....

Recimo... ta žena koja mi je "skidala" urok... je rekla da je urok bačen da ne mogu imati djecu.... jedini način da saznam je da probam ostati trudna...al u prijašnjim postovima sam čitala da je žena pod utjecajem takvog uroka rodila bolesno dijete....

Mag888
02.04.2009., 10:37

hm... pa jedino nisam depresivna, a znala sam biti u komi... nisam htjela komunicirati s ljudima, imala sam napadaje bjesa... malo sam se smirila.... al ostale stvari nikako da krenu....

Recimo... ta žena koja mi je "skidala" urok... je rekla da je urok bačen da ne mogu imati djecu.... jedini način da saznam je da probam ostati trudna...al u prijašnjim postovima sam čitala da je žena pod utjecajem takvog uroka rodila bolesno dijete....

Prvo nebi se smjela opterecivat s time da ces rodit bolesno dijete, drugo ako si napravila ono sto sam ranije naveo dakle oprostila toj zeni sto je to ucinila onda se urok vratio...

LittleBeast
02.04.2009., 10:46
Prvo nebi se smjela opterecivat s time da ces rodit bolesno dijete, drugo ako si napravila ono sto sam ranije naveo dakle oprostila toj zeni sto je to ucinila onda se urok vratio...

Hm... ne znam jesam li joj oprostila... ne mrzim ju... jer mislim da bi to samo mene izjedalo.... nemam nikakve osjećaje vezano za nju... čak mi je svejedno kad ju ljudi spomenu... totalno sam sad ravnodušna.... iako znam da ne bi trebala jer to nije zaslužila....

Mag888
02.04.2009., 11:19
Hm... ne znam jesam li joj oprostila... ne mrzim ju... jer mislim da bi to samo mene izjedalo.... nemam nikakve osjećaje vezano za nju... čak mi je svejedno kad ju ljudi spomenu... totalno sam sad ravnodušna.... iako znam da ne bi trebala jer to nije zaslužila....

ne nisam mislio da bi joj oprostila ono bukvalno nego ako si joj stogod dala (ona trazila casu vode ti joj dala ili ona trazila dve kune jer joj fali za kruh i tako to) od trazenog to je simboliziranje oprosta u magiji je sve stvar simbola...

LittleBeast
02.04.2009., 11:22
ne nisam mislio da bi joj oprostila ono bukvalno nego ako si joj stogod dala (ona trazila casu vode ti joj dala ili ona trazila dve kune jer joj fali za kruh i tako to) od trazenog to je simboliziranje oprosta u magiji je sve stvar simbola...

Nisam... al dal išta znači što me zagrlila i poljubila?

Mag888
02.04.2009., 11:27
Nisam... al dal išta znači što me zagrlila i poljubila?

Pa ovako to je stvarno tesko rec moguce da to sto su ti te babe radile je malo djelovalo pa ona trazi oprost neznam fakat situacija od slucaja do slucaja je drukcija nikad ni ureknuti jednako ne reagiraju na urok niti se kod skidanja dva ista urkoa ne desavaju iste stvari sve ovisi o puno faktora :ne zna: sorry mozes probat par recepata za skidanje uroka cinit nemoze nastetit...

Žulaj
02.04.2009., 11:55
ne vjerujem u te čiribu čiriba stvari, ali me baš zanima, vi koji vjerujete, kaj mislite jel moguće odbiti urok od sebe?
ono tipa, osoba koju želite srediti je jača psihom i mentalnim sklopom od vas pa joj ne možete niš

Žulaj
02.04.2009., 11:58
Poanta price netjeraj roma s vrata daj ako imas stogod mozda ti i pomogne...

Romi su nomadi sto znaci da im se tradicija i nacin zivota gotovo nezamjetno mjenjaju sto znaci da dobar dio znanja o magiji i posjeduju u gotovo origilnalnom izvoru... (citajuci svoju recenicu glupo zvuci ali kuzite sto ocu rec)

Zalosno je sto je recimo magija u katolickoj vjeri i skolovanju za razliku od pravoslavne i muslimanske izbacena ostalo je samo ucenje egzorcizma ali sve ostalo je zanemareno... Tako ako poznajete ili u blizini imate pravoslavnog popa ili muslimanskog hodzu njima se treba obratit za pomoc...

nije žalosno, potpuno je logično i osnovano :kava:

Mag888
02.04.2009., 12:06
nije žalosno, potpuno je logično i osnovano :kava:

:confused: zasto to mislis

to je kao logicno ako ti odbacis stit i onaj drugi ce mac?

Mag888
02.04.2009., 12:08
ne vjerujem u te čiribu čiriba stvari, ali me baš zanima, vi koji vjerujete, kaj mislite jel moguće odbiti urok od sebe?
ono tipa, osoba koju želite srediti je jača psihom i mentalnim sklopom od vas pa joj ne možete niš

ovisi sve o onom koji baca...

Žulaj
02.04.2009., 12:29
:confused: zasto to mislis

to je kao logicno ako ti odbacis stit i onaj drugi ce mac?

pa da poznaješ katoličku vjeru, razumio bi :mig:

LittleBeast
02.04.2009., 12:57

Budimo realni.... uroci, kletve i takve stvari postoje otkad postoji čovjek....
Crkva mora zataškati tu priču ali oni jako dobro znaju o čemu se govori.... i oni vjeruju u to.... ne pričam bez veze...

Mag888
02.04.2009., 13:19

Poznajem katolicku vjeru poprilicno dobro mislim da cak bolje od prosjecnog vjernika... to neznaci da vjerujem u te stvari koje oni propovjedaju a s druge strane neznaci ni da nevjerujem u boga ali znam da prosjecni musliman zna vise o Isusu Kristu nego prosjecni katolik

a ja sam tebe pito da objasnis zasto mislis da se katolicka crkva svijesno odrkla bavljenja skidanjem uroka i kletvi dok muslimani i pravoslavci nisu???

LittleBeast
02.04.2009., 13:22
...

Žulaj
02.04.2009., 14:58
Poznajem katolicku vjeru poprilicno dobro mislim da cak bolje od prosjecnog vjernika... to neznaci da vjerujem u te stvari koje oni propovjedaju a s druge strane neznaci ni da nevjerujem u boga ali znam da prosjecni musliman zna vise o Isusu Kristu nego prosjecni katolik

a ja sam tebe pito da objasnis zasto mislis da se katolicka crkva svijesno odrkla bavljenja skidanjem uroka i kletvi dok muslimani i pravoslavci nisu???

ne da mi se ulaziti u te rasprave, puno puta jesam a bezeveze. ja svoju vjeru ne trebam braniti ni predkime :mig:

ali osobno, kao vjernik, ne vjerujem da mi ijedan čovjek može nauditi na taj način. zašto? zato što je Bog uz mene na svakom mom koraku, i kad je loše i kad je dobro. tako da, ne trebam skidače uroka, jer ne vjerujem uopće u bacanje uroka :mig:

a u ljudskoj je prirodi da se pita: "zašto baš meni". a onda je puno lakše i jednostavnije okriviti drugoga za neku nesreću nego samoga sebe. i puno je lakše sebi u glavu utuviti da će nas netko drugi riješiti naših muka, nego se uhvatiti u koštac sam sa sobom i svojim problemom.

kao ova cura, prekinula s dečkom i njegova mama je bacila urok, yeah right! umjesto da se pita, gdje sam griješila, i to popravi za sljedeću vezu.

Ra-Hoor-Khuit
02.04.2009., 15:20
ne da mi se ulaziti u te rasprave, puno puta jesam a bezeveze. ja svoju vjeru ne trebam braniti ni predkime :mig:

E, to je stav koji poštujem.

ali osobno, kao vjernik, ne vjerujem da mi ijedan čovjek može nauditi na taj način. zašto? zato što je Bog uz mene na svakom mom koraku, i kad je loše i kad je dobro. tako da, ne trebam skidače uroka, jer ne vjerujem uopće u bacanje uroka :mig:
a u ljudskoj je prirodi da se pita: "zašto baš meni". a onda je puno lakše i jednostavnije okriviti drugoga za neku nesreću nego samoga sebe.

Glupost. Vanjske okolnosti su itekako realne, pa tako i uroci.

i puno je lakše sebi u glavu utuviti da će nas netko drugi riješiti naših muka, nego se uhvatiti u koštac sam sa sobom i svojim problemom.

Hm, a što je sa npr "isusom kristom"? Nije li on po vašem vjerovanju otkupio sve vaše grijehe?

kao ova cura, prekinula s dečkom i njegova mama je bacila urok, yeah right! umjesto da se pita, gdje sam griješila, i to popravi za sljedeću vezu.

Mog frenda je majka praktički otjerala u smrt. A to što je radila itekako spada pod uroke.
Ako pozitivna namjera može djelovati, može i negativna. Tako da se nebih složio s tobom da "uroci" ne postoje, iako možda ne djeluju na onaj način na koji si ti to predočavaš.

YourAngel
03.04.2009., 09:53

Magu, ako je Mag nije ni potrebno poznavati bilo kakvu "vjeru", vjera je akt čovjeka, prema nečemu ili nekom biću pod čiju se zaštitu pokušava staviti.
Mag ne živi vjeru, nego živi znanje, Magu su sve vjere jednako važne (ili nevažne), Mag je iznad toga jer ima spoznaju. Jer zna šta je na drugoj obali.

Mag888
03.04.2009., 12:20
Magu, ako je Mag nije ni potrebno poznavati bilo kakvu "vjeru", vjera je akt čovjeka, prema nečemu ili nekom biću pod čiju se zaštitu pokušava staviti.
Mag ne živi vjeru, nego živi znanje, Magu su sve vjere jednako važne (ili nevažne), Mag je iznad toga jer ima spoznaju. Jer zna šta je na drugoj obali.

Istina nemora vjerovat ali mora poznavati svi stari vjerski obicaju imaju simboliku i posjeduju magijske rituale pa i kad se gleda katolicka i opcenito krscanska crkva mnogi odjevni predmeti, simboli sak i rituali su uzeti iz starijih vjera... flozofija i propaganda koju katolicka crkva propovjeda nije ideja ni propaganda koju je isus izmislio niti je on prvi ni posljednji koji je to propovjedao... cak ako i bibliju usporedimo sa starijim vjerskim knjigama i knjigama koje su se razvijale u isto doba ali nisu imale doticaje s biblijom vidjet cemo mnogo zajednickih a ponekad i istih elemenata...

Naravno covjeku je potrebna vjera nisam ni ja nevjernik ali nevjerujem u crkvu. Isus, Buda, Muhamed, Mojsije i drugi za mene su bili veliki ljudi i veliki mislioci, inteligencija svoga doba ali nikako bogovi ili nesto slicno bili su ljudi kao sto smo i mi, jedino pametniji i svijesniji ali nista vise.. Ja vjerujem u Boga jednog ne djeljivog ne sastavljenog od neznam cega i neznam koliko stvari ne klanjam se ikonama i drugim ljudima ne polazem racune drugima jer odgovarat cu samo njemu dakle po vecini svojih uvjerenja veci sam katolik od onih sto hodaju po crkvama i lizu oltare jer i u bibliji kaze jedan je bog i neimaj druge uz mene a danas se molimo i isusu i mariji i petru i pavlu i klanjamo se kipovima i svijece im palimo a sad to opravdavajte kakvo ocete ali to cinite...

Koliko od vas zan da je crtanje auore iznad glava svetaca preuzeto od rimskih bogova? koliko odvas zna da kada je katolicka crkva postala drzavna vjera odjeca preuzeta od religija koje su u to doba postojale a koje su u svojim obicajima imale zrtvovanje spolnih organa muskaraca? koliko vas zna da je u rimskom koloseumu vise pobijeno ubojica i kriminalaca nego katolika (nisu im bili interesantni)? koliko vas zna da je u Isusovo doba bilo stotinjak prorokla i propovjednika koji su poucavali potpuno isto sto i isus i cinili potpuno iste ili slicne stvari (cuda)? proucite vjeru u koju toliko sljepo vjerujete...

alive_soul
10.04.2009., 00:55
"ne da mi se ulaziti u te rasprave, puno puta jesam a bezeveze. ja svoju vjeru ne trebam braniti ni predkime

ali osobno, kao vjernik, ne vjerujem da mi ijedan čovjek može nauditi na taj način. zašto? zato što je Bog uz mene na svakom mom koraku, i kad je loše i kad je dobro. tako da, ne trebam skidače uroka, jer ne vjerujem uopće u bacanje uroka

a u ljudskoj je prirodi da se pita: "zašto baš meni". a onda je puno lakše i jednostavnije okriviti drugoga za neku nesreću nego samoga sebe. i puno je lakše sebi u glavu utuviti da će nas netko drugi riješiti naših muka, nego se uhvatiti u koštac sam sa sobom i svojim problemom.

kao ova cura, prekinula s dečkom i njegova mama je bacila urok, yeah right! umjesto da se pita, gdje sam griješila, i to popravi za sljedeću vezu."

Žulaj osvrni se oko sebe jos jednom...uroci itekako postoje,kao i dobre stvari... tako postoji Bog i necastivi, zar ti stvarno vjerujes da su takve stvari samo slucajnost... wake up honey, cak i ono slucajno događa se s razlogom, da je Bog s tobom to je sigurno samo je stvar toga koliko ti Njemu dopustas da bude uz tebe, i naravno da ce se svaka osoba koja shvati da joj se takve stvari događaju zapitati "zasto bas meni?" i ne radi se o krivici koliko o djelu onoga koji baca urok, taj koji ga baca radi to svjesno i zna da ce se njemu najdrazim osobama vratit, znaci ne mora biti direktno njemu nego neduznim (ili duznim nije vazno) ljudima koji su mu najcesce u srodstvu ili su mu bliske.
a za ovu curu nemozes reci da je krivo njeno ponasanje, jer nisi ti bio u toj vezi nego ona, i njegova majka je mogla itekako bacit urok na nju i to iz cistog razloga jer joj ta cura ne pase ili je karma te djevojke nepovoljna za blizinu njegove majke ili nesto sasvim deseto...
a na tebe ako nije bacen jos ni jedan urok onda mozes biti sretan, mada se takve stvari ne primjete odmah, neki ljudi ce bas kao i ti na takve stvari reagirati, i cijelo vrijeme ce biti ograniceni i zivjeti u totalno materijalnom svijetu... baziraj se malo vise na duhovne vrijednosti i bezvrijednosti , ponekad probaj citati između redova, mozda se tada probudis...

all respect

LittleBeast
10.04.2009., 07:02
....

LittleBeast
10.04.2009., 07:04
..ali, naravno... svako ima pravo na svoje mišljenje.... lijepo je živjeti ograničeno i u neznanju.... ponekad treba proširiti horizonte.... ma who cares....

Mag888
14.04.2009., 11:35
..ali, naravno... svako ima pravo na svoje mišljenje.... lijepo je živjeti ograničeno i u neznanju.... ponekad treba proširiti horizonte.... ma who cares....

Ha cuj nije nikom namjera tebe uvjeravat u nesto u sto nezelis... Magija nije samo uroci magija je puno sira stvar ali kad vec prosirujes horizonte na who cres onda neznam opce sto tu radis???

LittleBeast
14.04.2009., 12:45
Ha cuj nije nikom namjera tebe uvjeravat u nesto u sto nezelis... Magija nije samo uroci magija je puno sira stvar ali kad vec prosirujes horizonte na who cres onda neznam opce sto tu radis???

hm... nitko me ne treba uvjeravati.... vjerujem da postoje uroci... kletve.... i koje kakve druge stvari... al je blesavo objašnjavat se s ljudima koji u to ne vjeruju i koji to osuđuju... otud dolazi to ...ma who cares.... :D

Mag888
14.04.2009., 13:01

hm... nitko me ne treba uvjeravati.... vjerujem da postoje uroci... kletve.... i koje kakve druge stvari... al je blesavo objašnjavat se s ljudima koji u to ne vjeruju i koji to osuđuju... otud dolazi to ...ma who cares.... :D

DUBOKA ISPRIKA CITIRO KRIVU OSOBU

LittleBeast
14.04.2009., 13:10

sve 5! :D

Isprika uvažena....

Dejjan
14.04.2009., 13:12

Evo,vidiš,već je počela kletva da ti se vraća.A tek ćeš da vidiš šta će sve da bude :D

Mag888
14.04.2009., 13:17
Evo,vidiš,već je počela kletva da ti se vraća.A tek ćeš da vidiš šta će sve da bude :D

Ne ovo je bila brzopletost... :lol::lol: a jedva cekam kad ce mi se vratit jer cuj nisam ja bas sve lose radio pa neznam kad ce mi se dobro pocet vracat :mig:

Dejjan
14.04.2009., 13:47
Ne ovo je bila brzopletost... :lol::lol: a jedva cekam kad ce mi se vratit jer cuj nisam ja bas sve lose radio pa neznam kad ce mi se dobro pocet vracat :mig:
Ako misliš da će to dobro što si radio da potire loše što si radio ,grdno se varaš :D

Mag888
14.04.2009., 14:05
Ako misliš da će to dobro što si radio da potire loše što si radio ,grdno se varaš :D

ne nemislim ja nista samo kazem ako dode jedno morat ce i drugo pa cu vec ja nac racun :D

nilly
17.04.2009., 13:27
Da ste me pitali prije godinu dana rekla bih glupost, praznovjerne gluparije itd itd..ali poslije ove zadnje godine
stvarno ne znam vise sto da mislim..
Sve mi ide naopako, sve cega se taknem i prepreke su uglavnom zdravstvene prirode, ono slomim ruku ili najednom dobijem alergiju na ambroziju i ne mogu izac iz kuce ili napad bubrega i sl. stvarno ne znam sto vise da mislim.. sve gore od gorega..ne mogu bas ic u detalje jer je previse specificno.. i najnevjerojatnije moguce za dogodit se..

Jednostavno desavaju mi se stvari zbog kojih sam nemocna kretati se, fizicke prirode, povrede, nesrece, totalno padanje imuniteta, sokantni nalazi krvi, budem slucajna zrtva kriminala, ma pitaj boga sto sve ne..itd itd..gluposti na sve strane..

I onda mi jedna susjeda latinka koja je dosta pobozna kad sam joj ispricala sve svoje nezgode koje sam imala u zadnjih 10tak mjeseci veli da je to neki urok..

A ja sam operirana od svih tih van naravnih stvari ali stvarno su mi cudne stvari koje mi se dogadjaju specijalno zato jer do sada nikad u zivotu nisam imala problema sa lomovima, zdravljem i sl. a nemam ni neprijatelja koji bi mi nesto lose zeljeli i ja uvijek reagiram pozitivno, dakle, totalni sam optimista.. ali zbilja mi je vise dodijalo..

Sto vi kazete?
Postoje li te mracne sile i uroci?
Jeste li imali s tim iskustva?
ili je to samo losh kishni period zhivota koji treba pretrpit pa onda dodje sunce?

da sam ovo čitala prije godinu rekla bi da je to čista glupost, al mi je u zadnjih 10-tak mjeseci umrlo i nastradalo tolko dragih ljudi, da mi malo fali da i ja počnem vjerovat u ovo :tuzni: I taman kad neko malo prizdravi (a tu mislim na ozbiljne bolest...tumori, neurološki problemi...) onda se drugi razboli...i tak se stalno kreće u krug i neće stat :(

Mag888
17.04.2009., 14:23
da sam ovo čitala prije godinu rekla bi da je to čista glupost, al mi je u zadnjih 10-tak mjeseci umrlo i nastradalo tolko dragih ljudi, da mi malo fali da i ja počnem vjerovat u ovo :tuzni: I taman kad neko malo prizdravi (a tu mislim na ozbiljne bolest...tumori, neurološki problemi...) onda se drugi razboli...i tak se stalno kreće u krug i neće stat :(

A cuj uvjek mislim prvo treba trazit neko razumno objasnjenje bas se pogodilo vrijeme, los period, zvjezde nisu naklonjene... Nemojte odma pomisljat na urok probajte iscrpit sva druga objasnjenja prije...

Zokskc
22.04.2009., 22:01
Danas sam u zemlji našla tj. otkopala kokošje jaje, bilo je duboko u zemlji, čisto i ljuska u ljusci kao kad razbijete jaje pa stavite ljusku u ljusku, a najzanimljivije je bilo to kaj je u njemu bilo zrno graha...zna li netko je li to urok ili????

visoka_peta
23.04.2009., 10:19
Pa gdje si to našla, ispred kuće? Kako misliš otkopala, zašto si išla kopati?

tina1501
23.04.2009., 10:48
da se nadovežem na kokošje jaje, moja je mama jučer pronašla čitavo kokošje jaje na drvu oraha! nitko ga nije stavio od ukučana! stoga nam nije jasno od kud se tamo našlo? jel ima tko kakav realan odgovor! :mig:

EDIT:
i još nešto...

...doma su nam počele nestajti stvari i pojavljivati se neke koje nismo nikad do sad vidjeli niti su naše...a niti ih je netko od ukučana ili poznanika donio i ostavio! npr.nestala je nova plata za kolače a od nikuda se pojavila "staklena"(nije staklena jer ju je nemoguče razbiti ali je ko staklo) čaša sa crno bijelim tornjevima crkve! kak je to moguče?

tina1501
23.04.2009., 11:12
molim objašnjenje...doma su nam počele nestajti stvari i pojavljivati se neke koje nismo nikad do sad vidjeli niti su naše...a niti ih je netko od ukučana ili poznanika donio i ostavio! npr.nestala je nova plata za kolače a od nikuda se pojavila "staklena"(nije staklena jer ju je nemoguče razbiti ali je ko staklo) čaša sa crno bijelim tornjevima crkve! kak je to moguče?:ne zna:

Mag888
23.04.2009., 12:12
molim objašnjenje...doma su nam počele nestajti stvari i pojavljivati se neke koje nismo nikad do sad vidjeli niti su naše...a niti ih je netko od ukučana ili poznanika donio i ostavio! npr.nestala je nova plata za kolače a od nikuda se pojavila "staklena"(nije staklena jer ju je nemoguče razbiti ali je ko staklo) čaša sa crno bijelim tornjevima crkve! kak je to moguče?:ne zna:

Imate duha....

Ima duhova koji glame (razbijaju skripe cak i teski namjestaj premjestaju) i ima onih koji premjestaju stvari...

Mag888
23.04.2009., 12:19
Kokosije jaje je na nasim podrucjima najcesci oblik spravljanja uroka dakle ako ste nasli jaje unutar svog posjeda znaci da vam neko zlo zeli i da baca uroke navas...

unistite to jaje i sve sto nadete takvo, tako da to bacite u rjeku tekucicu da se neosvrcete za tim i da tu rijeku taj dan ne prijedete nizvodno...

peper
23.04.2009., 12:43
A što ako nema rijeke u blizini?
Je li bacanje u kanalizaciju dobro rješenje?:confused:

Mag888
23.04.2009., 13:26
A što ako nema rijeke u blizini?
Je li bacanje u kanalizaciju dobro rješenje?:confused:

Mora biti rijeka ili potok

cak i ako je kanal nevalja...

Zokskc
23.04.2009., 22:34
Pa gdje si to našla, ispred kuće? Kako misliš otkopala, zašto si išla kopati?

Kraj naše kuće je stara kuća u kojoj danas nitko ne živi i ona je malo uvučena u dvorište, a ispred nje je do nedavno bila travnata površina. Pred nekih mjesec dana su starci odlučili tamo posaditi cvijeće i napravili su nekakvu rondelu s cvijećem. Stari je tu zemlju svu promiješao i odvojio onaj travnati dio, a s obzirom da se meni i mužu nije sviđalo to kaj su napravili, odlučili smo to "popraviti" i napraviti nekakav kamenjar. Zato sam ja jučer kopala tu zemlju da ju razradim i umiješam humus. To jaje tj. ljuske nisam našla na površini, nego već dublje. Zanimljivo je to kaj u tom jajetu nije bilo zemlje. Kako je moguće da u nečemu što je otvoreno i zakopano u zemlju nema zemlje? Kako je taj grah uspio ostati u ljusci??:confused:

Zokskc
23.04.2009., 22:43
Kokosije jaje je na nasim podrucjima najcesci oblik spravljanja uroka dakle ako ste nasli jaje unutar svog posjeda znaci da vam neko zlo zeli i da baca uroke navas...

unistite to jaje i sve sto nadete takvo, tako da to bacite u rjeku tekucicu da se neosvrcete za tim i da tu rijeku taj dan ne prijedete nizvodno...

Ja sam čula da ga treba spaliti, pa smo zapalili peć i spalili ga, ali mi je kasnije frend rekao to isto što i ti. Zato smo danas izvadili pepeo iz peći i bacili ga u Dravu...nadam se da će to biti dovoljno....ili? Ima u jednom selu žena koja navodno skida uroke, jeli pametno otići tamo? Ako je bačen urok, dali je bačen na sve ukućane ili na onog tko je to našao? Masu pitanja mi prolaze glavom...frka me za mog klinca....

Frater HPK
24.04.2009., 05:09
Imate duha....

Ima duhova koji glame (razbijaju skripe cak i teski namjestaj premjestaju) i ima onih koji premjestaju stvari...

Ti što premeštaju nameštaj su verovatno duhovi fizikalci. U nedostatku obrazovanja ne mogu da rade neke lakše i bolje plaćene poslove.

visoka_peta
24.04.2009., 07:39
to sa jajetom je stvarno strašno, znam i ja da se uglavnom ti uroci bacaju na takav način. Pa odi kod te žene, barem da znaš tko ti je to napravio, a ona ako je ok, trebala bi ti to reći

Mag888
24.04.2009., 10:48
Malo ljudi ima koji doista kvalitetno mogu skinut urok moja preporuka je neic nikome ima masu stvari koje se mogu napravit da bi se urok odklonio i nece toliko kostati koliko odlazak kojekakvim ljkudima...

Postoji vise vrsta uroka...

Nagazni urok: urok koj je spravljen (kombinacijom simbola) i ostavljen na pragu ili putu, osoba koja prijede preko njega je ureknuta... ovaj urok je najednostavniji i naj jeftiniji pa se ljudi obicno najvise njime sluze... takoder pod nagazne uroke spadaju i oni koji se bacaju recimo na dvoriste kod nas najcesci oblik je zemlja s groblja koja se rasipa po dvoristu pa taj urok dijeluje na vecoj povrsini...

namjenjen urok je teze napravit i zahtjeva vise strucnosti namjenjuje se samo jednoj osobi i potrebno ga je stavit u odjecu ili lezaj te osobe, dakle djeluje i izgleda kao talisman...

bez obzira na vrstu uroka ako se radi o spravljanom uroku (dakle kombinaciji nekih simbola odnosno predmeta) unistavaju se na isti nacin bacanjem u vodu... nakon unistavanja uroka potrebno je ocistit prostor i osobe na koje je urok mogao djelovat...

Kletve ili uroci baceni bajalicama su posebna stvar i iziskuju puno vise posla...

Mag888
24.04.2009., 10:55
Ti što premeštaju nameštaj su verovatno duhovi fizikalci. U nedostatku obrazovanja ne mogu da rade neke lakše i bolje plaćene poslove.

je a oni sto glame su sefovi :lol: ostala im navika iz zivota koje se nemogu ni na onoj strani rijesit :lol::lol::lol:

LittleBeast
24.04.2009., 12:22
Malo ljudi ima koji doista kvalitetno mogu skinut urok moja preporuka je neic nikome ima masu stvari koje se mogu napravit da bi se urok odklonio i nece toliko kostati koliko odlazak kojekakvim ljkudima...

Postoji vise vrsta uroka...

Nagazni urok: urok koj je spravljen (kombinacijom simbola) i ostavljen na pragu ili putu, osoba koja prijede preko njega je ureknuta... ovaj urok je najednostavniji i naj jeftiniji pa se ljudi obicno najvise njime sluze... takoder pod nagazne uroke spadaju i oni koji se bacaju recimo na dvoriste kod nas najcesci oblik je zemlja s groblja koja se rasipa po dvoristu pa taj urok dijeluje na vecoj povrsini...

namjenjen urok je teze napravit i zahtjeva vise strucnosti namjenjuje se samo jednoj osobi i potrebno ga je stavit u odjecu ili lezaj te osobe, dakle djeluje i izgleda kao talisman...

bez obzira na vrstu uroka ako se radi o spravljanom uroku (dakle kombinaciji nekih simbola odnosno predmeta) unistavaju se na isti nacin bacanjem u vodu... nakon unistavanja uroka potrebno je ocistit prostor i osobe na koje je urok mogao djelovat...

Kletve ili uroci baceni bajalicama su posebna stvar i iziskuju puno vise posla...

A kako možemo znati koja je vrsta uroka bačena na nas? Možemo li to znati ikako? Osim ako nađemo neki predmet ili nešto....

Mag888
24.04.2009., 12:31
A kako možemo znati koja je vrsta uroka bačena na nas? Možemo li to znati ikako? Osim ako nađemo neki predmet ili nešto....

pa zapravo nije tako jednostavno otkriti ukoliko se urok fizicki ne nade... eventualno osobe koje se bave viskom mogu pronaci urok ako se radi o spravljenom urok...

Baphomet
24.04.2009., 19:07
A možda je to bilo jaje od kornjače.

Mag888
27.04.2009., 10:21
A možda je to bilo jaje od kornjače.

ili jaje od graska posto je grasak bio nutra :lol::lol::lol::lol:

Alex84
27.04.2009., 18:11
ili jaje od graska posto je grasak bio nutra :lol::lol::lol::lol:

nije bio grasak vec grah:D

Inace i ja znam par primjera uroka i svi su povezani sa jajetom..to za rijeku nisam bas siguran da je jedini nacin..mislim da paljenje isto funkcionira.

Znam ja jednu osobu,veoma siromasnu i netrazi nikakave pare,koja svakome moze reci da li ima urok,te kako ga skinuti,ali je vecini vjerovatno predaleko,jer se nalazi u jednom selu u Srbiji..

Inace imam i ja jedno pitanje?Evo recimo ako ja sumnjam da sam ureknut,da li je jedini nacin otici kod nekoga tko to zna tj vidi ili ima neki nacin i za nas laike koji sumnjamo na tako nesto..??

Ramzes13
27.04.2009., 20:08
Osobno mi se neda ni zavirit u ovu temu ali evo, jesam.... gle ako mi netko pokuša čiri bu čiri ba... ima da izgori i on i sva njegova jaja i kokošinjac... jer nema tog uroka koji može mene uroknut nitko nije iznad vlasti nad mojom sudbinom...

Zokskc
27.04.2009., 21:19
to sa jajetom je stvarno strašno, znam i ja da se uglavnom ti uroci bacaju na takav način. Pa odi kod te žene, barem da znaš tko ti je to napravio, a ona ako je ok, trebala bi ti to reći

I ja sam već prije čula te priče o jajima, zato sam se i sledila kad sam našla to jaje u zemlji..brrr.Moja jedna frendica je našla kokošje jaje u kutiji od rolete na 2. katu zgrade, i to nakon što tri mjeseca nije mogla jesti, pa je otišla k nekoj ženi u Zg koja joj je skinula urok....Zasad sam odlučila ne ići nikome. Jedan fratar mi je rekao da je dovoljno ovo kaj smo napravili. Ova žena je navodno dobra, ali ti govori sve kaj vidi a ja nisam spremna znati što me čeka u budućnosti...to ne želim znati:eek:

Alex84
27.04.2009., 22:02
I ja sam već prije čula te priče o jajima, zato sam se i sledila kad sam našla to jaje u zemlji..brrr.Moja jedna frendica je našla kokošje jaje u kutiji od rolete na 2. katu zgrade, i to nakon što tri mjeseca nije mogla jesti, pa je otišla k nekoj ženi u Zg koja joj je skinula urok....Zasad sam odlučila ne ići nikome. Jedan fratar mi je rekao da je dovoljno ovo kaj smo napravili. Ova žena je navodno dobra, ali ti govori sve kaj vidi a ja nisam spremna znati što me čeka u budućnosti...to ne želim znati:eek:

ja koliko znam,ako nisi spremna,onda ni neces cuti..a mozes mu i reci sta te zanima a sta ne...ti si isto ko i ja,ja nezelim znat buducnost,ali zelim znat recimo dali imam urok..i nema tu neke frke..fino kazes zeni sta te zanima a sta ne i rijeseno..tako cu bar ja

Zokskc
27.04.2009., 22:30
ja koliko znam,ako nisi spremna,onda ni neces cuti..a mozes mu i reci sta te zanima a sta ne...ti si isto ko i ja,ja nezelim znat buducnost,ali zelim znat recimo dali imam urok..i nema tu neke frke..fino kazes zeni sta te zanima a sta ne i rijeseno..tako cu bar ja

Ajd ti prva, pa mi kažeš kak je bilo, pa možda skupim hrabrosti...:)

Alex84
27.04.2009., 23:11
Ajd ti prva, pa mi kažeš kak je bilo, pa možda skupim hrabrosti...:)

Prvi:mig:

Ja vec znam kako je,jel moja najbolja prijateljica je bila...ona mu je odma u startu rekla da je ne zanima buducnost..on joj je samo ukazao na neke stvari ...tako da ako ti kazes osobi da neces buducnost da znas,nemas se cega plasit..

LittleBeast
28.04.2009., 09:00
Prvi:mig:

Ja vec znam kako je,jel moja najbolja prijateljica je bila...ona mu je odma u startu rekla da je ne zanima buducnost..on joj je samo ukazao na neke stvari ...tako da ako ti kazes osobi da neces buducnost da znas,nemas se cega plasit..

A gdje je bila ta frendica? :D Kod koga????

kalimero80
28.04.2009., 09:25
Može li se na predmet od zlata nabaciti urok ili negativna energija?

Naprimjer netko ti pokloni lančić ili neki predmet od zlata, a na njega nabaci urok? Može li se urok na takav predmet nabaciti nakon što je predmet poklonjen?

Kako se skida urok s takvog predmeta, tj. postoje li načini?

Možda moja pitanja nisu najbolje formulirana, ali nadam se da ste shvatili što sam želio reći.

Ramzes13
28.04.2009., 09:29

Naprimjer netko ti pokloni lančić ili neki predmet od zlata, a na njega nabaci urok? Može li se urok na takav predmet nabaciti nakon što je predmet poklonjen?

Možda moja pitanja nisu najbolje formulirana, ali nadam se da ste shvatili što sam želio reći.

Imaš već temu uroci dole, nemože svako otvarat svoje pitanje kao topic.... ružno izgleda onda čitav podforum....

Odi na Uroke kopiraj svoje pitanje, tamo možeš odmah i pročitat postove od prije pa možda je neko već ogd., hvala unaprijed moderator Ramzes13.:top:

kalimero80
28.04.2009., 09:45

Mag888
28.04.2009., 10:26
nije bio grasak vec grah:D

Inace i ja znam par primjera uroka i svi su povezani sa jajetom..to za rijeku nisam bas siguran da je jedini nacin..mislim da paljenje isto funkcionira.

Znam ja jednu osobu,veoma siromasnu i netrazi nikakave pare,koja svakome moze reci da li ima urok,te kako ga skinuti,ali je vecini vjerovatno predaleko,jer se nalazi u jednom selu u Srbiji..

Inace imam i ja jedno pitanje?Evo recimo ako ja sumnjam da sam ureknut,da li je jedini nacin otici kod nekoga tko to zna tj vidi ili ima neki nacin i za nas laike koji sumnjamo na tako nesto..??

Naravno da se neke stvari mogu i spalit ima vise nacina unistavanja uroka ja sam naveo jedan od efikasnijih i djelotvornijih... ali i kad spalis kud ces s tim pepelom??? Postoje razni nacini da se vidi jel imas urok od bacanja karata preko rad s viskom (visak je podlozan vama pa mozda nije naj bolji ali moze se uvjek probat) ili jednostavno se moze vidjet po stvarima koje se desavaju oko vas (ceste bolesti a niste podlozni bolestima, nesrece koje se stalno ponavljaju itd) probaj s obredom ciscenja prostora ako na svijeci ima promjene u gorenju onda ima i negativne energije (obred mozes vidjet na mom webu)

Osobno mi se neda ni zavirit u ovu temu ali evo, jesam.... gle ako mi netko pokuša čiri bu čiri ba... ima da izgori i on i sva njegova jaja i kokošinjac... jer nema tog uroka koji može mene uroknut nitko nije iznad vlasti nad mojom sudbinom...

e ovakve obozavam :lol:

na svaki opredmet se moze bacit urok naravno i sa svakog predmeta se moze skinut urok, nije bitno od cega je predmet i ciji je... s predmeta se skidaju urokci kao i sa svega drugog uvjek je princip ovisi o onome koliko je neko vjest to zacarao...

Alex84
28.04.2009., 11:40
A gdje je bila ta frendica? :D Kod koga????

pa napisao sam,u jednom selu u Srbiji...tip joj je prvo da joj dokaze da nije sarlatan rekao neke stvari iz proslosti,o njoj i njenoj obitelji..dakle sve joj je tocno rekao,dao joj neke smjernice i reko joj da li je ureknuta..posto je izrazila zelju da nesazna nista o buducnosti,nije joj ni rekao...lik je siromasan jako i neuzima nikakvu lovu...mislim da to dovoljno govori o njemu..

Alex84
28.04.2009., 11:43
Naravno da se neke stvari mogu i spalit ima vise nacina unistavanja uroka ja sam naveo jedan od efikasnijih i djelotvornijih... ali i kad spalis kud ces s tim pepelom??? Postoje razni nacini da se vidi jel imas urok od bacanja karata preko rad s viskom (visak je podlozan vama pa mozda nije naj bolji ali moze se uvjek probat) ili jednostavno se moze vidjet po stvarima koje se desavaju oko vas (ceste bolesti a niste podlozni bolestima, nesrece koje se stalno ponavljaju itd) probaj s obredom ciscenja prostora ako na svijeci ima promjene u gorenju onda ima i negativne energije (obred mozes vidjet na mom webu)

nisi me skuzio...nit ja znam bacat karte nit radit sa viskom da bi to saznao..mislio sam ovako,da li ima neki nacin di svatko moze da skuzi jel ureknut??vjerovatno nema ali eto,bolje da pitam.

Mozes li malo vise napisati to za svijecu..??to me bas zanima

Bule
28.04.2009., 11:49
Postoji jedan način koji je zbilja jednostavan,ali mnogi ljudi ga jednostavno zbog svojeg karaktera nemogu koristiti.
Kada netko posumnja da je ureknut,treba otići u crkvu i zapaliti svijeću,te izmoliti bilo koju molitvu za sreću i spas duše svih svojih neprijatelja.To ruši svaki urok ako postoji.

Alex84
28.04.2009., 11:52
Postoji jedan način koji je zbilja jednostavan,ali mnogi ljudi ga jednostavno zbog svojeg karaktera nemogu koristiti.
Kada netko posumnja da je ureknut,treba otići u crkvu i zapaliti svijeću,te izmoliti bilo koju molitvu za sreću i spas duše svih svojih neprijatelja.To ruši svaki urok ako postoji.

ali ovdje se radi o sumnji..ali sta ako ja zelim dokaz da sam ureknut?ako zelim pronaci taj predmet recimo na koji je bacen urok,jaje itd..zato pitam jel ima kakav nacin da sami to otkrijemo,da nemoramo nuzno ici kod vracare

Bule
28.04.2009., 11:55
ali ovdje se radi o sumnji..ali sta ako ja zelim dokaz da sam ureknut?ako zelim pronaci taj predmet recimo na koji je bacen urok,jaje itd..zato pitam jel ima kakav nacin da sami to otkrijemo,da nemoramo nuzno ici kod vracare
Bilo koji pravi bioenergetičar odmah će otkriti ako si ureknut,a možeš potražiti i radiestezista(visak ili rašlje).

LittleBeast
28.04.2009., 12:02

hm... ja sam se molila.... al i dalje mi je sve koma... :kava:

Bule
28.04.2009., 12:09
Onda odi bioenergetičaru,jedan od kvalitetnijih je tu negdje oko ZG-a,i ne naplaćije takve usluge.

Mag888
28.04.2009., 12:18
manje svi oni naplacuju svoje usluge...

gle uzmes komad papira na jedna napises ureknut, na drugi nisam ureknut, na treci mozda sam ureknut pa ih presavijes i pomjesas onda uzmes visak i jednostavno pitas visak da ti da odgovor ako se njise prema jednom papiricu uzmes ga i vidis sto na njemu pise i eto ti odgovora...

sto se tice rituala sa svijecom i tamjanom http://dhost.info/alternativa/obrana_uroci.html idi na naslov ciscenje prostora i tamo ti je sve objasnjeno

Bule
28.04.2009., 12:22
Ovaj ne naplaćuje i ne prima poklone i darove.

Mag888
28.04.2009., 12:25
Ljudi da vam bude par stvari jasna ja sam skidao uroke samo na preporuku i tad kad sam dolazio ljudima to je bilo od troje cetvro ljudi samo je jedan bio ureknut tako da nemojte srljat gatarima i bioenergeticarima cesto ce rec da imate urok samo da izvuku lovu i da neko ce rec ne naplacujem ali daj kupi ovu knjigu ili daj novce ovdje ili ondje mislim to su prevare... bila je neka zenska sto e trazila da joj se da svo zlato iz kuce da ce ona tako skinut urok ma dajte ljudi ok ima onih koji ne popuse foru ali ocajni ljudi cine svasta pa najcesce nasjednu na razne gluposti... imate mnogo recepata po kojima se sami mozeste ocistit ili si pomoc blu je napiso molitvom moze i tako ali to je dugotrajan proces pa cak i za izvjezbanog i jakog maga skidanje uroka traje 45 dana...

Mag888
28.04.2009., 12:29
Ovaj ne naplaćuje i ne prima poklone i darove.

ok onda covjeku skidam kapu na postenju... ali jedna stvar svima mora biti jasna bioenergeticar popravlja energiju na osobi a ukoliko urok nije unisten i ukoliko i dalje djeluje bioenergeticar tu nemoze nista moze svakih par dana ljecit ali ne izljecit... to je recimo kao vulkanizer on ce mijenjat gume na autu ali ako su vam cavli u garazi gume ce i dalje pucat i biti prazne...

Bule
28.04.2009., 12:31
što misliš o soljenju?Nama je jedan fratar dolazio jednom dok sam ja još bio klinac,i razmutio je šaku soli u malo hladne vode i onda metlicom ispred vrata,ispod prozora,po dvorištu i štali,čak i po nama klincima pomalo ovlaš poprskao.
Mrmljao je stalno neke litanije,meni je to sve i danas pomalo neobično.ALI činjenica je da nam od tada nije ništa krepalo u kući.

Mag888
28.04.2009., 12:38
što misliš o soljenju?Nama je jedan fratar dolazio jednom dok sam ja još bio klinac,i razmutio je šaku soli u malo hladne vode i onda metlicom ispred vrata,ispod prozora,po dvorištu i štali,čak i po nama klincima pomalo ovlaš poprskao.
Mrmljao je stalno neke litanije,meni je to sve i danas pomalo neobično.ALI činjenica je da nam od tada nije ništa krepalo u kući.

sol razmucena u vodi je sveta voda... naravno da posveta kuce i osoba je nacin zastite... magija i poznavanje magije je poznavanje simbola: sol je simbol zemlje dakle stabilnosti dok je voda simbol cistoce... sol ujedno je i to sto nas cisti ili stiti i hrani... neko ko gleda u karte zna da svaki simbol to jest svaka karta ima vise znacenja tako je i u magiji...

Alex84
28.04.2009., 12:56
manje svi oni naplacuju svoje usluge...

gle uzmes komad papira na jedna napises ureknut, na drugi nisam ureknut, na treci mozda sam ureknut pa ih presavijes i pomjesas onda uzmes visak i jednostavno pitas visak da ti da odgovor ako se njise prema jednom papiricu uzmes ga i vidis sto na njemu pise i eto ti odgovora...

sto se tice rituala sa svijecom i tamjanom http://dhost.info/alternativa/obrana_uroci.html idi na naslov ciscenje prostora i tamo ti je sve objasnjenohvala na linku,sigurno cu pogledati:top:

Pitanje..posto nista neznam o viskovima,a di da ga nabavim:ne zna::ne zna:kako,sta.. ali ni to mi nije neka potvrda...konto sam na nesto da ja sam pronadjem recimo taj predmet ako je ureknut,ili to toliko spominjano jaje..ili bilo sta:ne zna:..ili recimo ako sumnjam na neki predmet da je ureknut...kako mogu saznati jel to istina ili ne???

Dakle ajde da pojednostavim malo pitanje...ako ja recimo sumjam da sam ureknut,ima li ikakvoga nacina da ja to i saznam..ali nikakve fore sa viskovima bla bla vec da se i uvjerim u to svojim ocima..recimo nadjem taj neki predmet koji je ureknit,ili saznam osobu recimo koja me ureknila..jer urok se koliko ja znam moze prenijeti i pogledom u oci zar ne?Da li je jedini lijek zbilja otici nekome tko to zna(kao covjek kojeg sam spomenio)ili sve mozemo i sami saznati...od toga jesmo li ureknuti do ko nas je ureknio tj koji predmet je ureknut???

Ljudi da vam bude par stvari jasna ja sam skidao uroke samo na preporuku i tad kad sam dolazio ljudima to je bilo od troje cetvro ljudi samo je jedan bio ureknut tako da nemojte srljat gatarima i bioenergeticarima cesto ce rec da imate urok samo da izvuku lovu i da neko ce rec ne naplacujem ali daj kupi ovu knjigu ili daj novce ovdje ili ondje mislim to su prevare... bila je neka zenska sto e trazila da joj se da svo zlato iz kuce da ce ona tako skinut urok ma dajte ljudi ok ima onih koji ne popuse foru ali ocajni ljudi cine svasta pa najcesce nasjednu na razne gluposti... imate mnogo recepata po kojima se sami mozeste ocistit ili si pomoc blu je napiso molitvom moze i tako ali to je dugotrajan proces pa cak i za izvjezbanog i jakog maga skidanje uroka traje 45 dana...

I ja govorim o jednom siromasnom covjeku koji uopce ne naplacuje..a od ljudi koji su bili kod njega sam cuo stvari da je zbilja pouzdan..i da nije sarlatan...uostalom covjek ne naplacuje,nema ni razloga bit sarlatan..

Zasto kazes da je to tako dug proces??To bas ne razumijem..iz iskustva ljudi kod tog covjeka sam cuo da on otkrije urok..i kad se rijesis te stvari na nacin na koji ti on kaze,urok jednosavno prestane..evo jedne price..

Jedan covjek je imao gadnih problema(zbilja neznam kakvih,nesjecam se)i potrazio je pomoc kod tog covjeka...ovaj mu je rekao da ode na to i to mjesto i tamo ce nac nesto...i pronasao je..i to krvavi ulozak..zatim mu je rekao da spali to dok skrozz ne izgori...zanimljivo je to da je taj covjek potrosio gotovo cijeli dan dok nije spalio taj ulozak...dva plasta sijena mu je trebalo dok napokon nije izgorilo...i tad mu se vise te nedace nisu dogadjale...

Mozda sam ja nesto krivo shvatio,ali zasto govoris o takom dugom periodu...a lik i nije mag,vec jednostavno ima taj dar...ne kuzim...

Ramzes13
28.04.2009., 13:10
Previše Harry Pottera si gledao...al ajd, možda u nekim stvarima nismo uopće različiti po pitanju maštanja....(odnosi se na Maga888)

Mag888
28.04.2009., 13:34
hvala na linku,sigurno cu pogledati:top:

Pitanje..posto nista neznam o viskovima,a di da ga nabavim:ne zna::ne zna:kako,sta.. ali ni to mi nije neka potvrda...konto sam na nesto da ja sam pronadjem recimo taj predmet ako je ureknut,ili to toliko spominjano jaje..ili bilo sta:ne zna:..ili recimo ako sumnjam na neki predmet da je ureknut...kako mogu saznati jel to istina ili ne???

Dakle ajde da pojednostavim malo pitanje...ako ja recimo sumjam da sam ureknut,ima li ikakvoga nacina da ja to i saznam..ali nikakve fore sa viskovima bla bla vec da se i uvjerim u to svojim ocima..recimo nadjem taj neki predmet koji je ureknit,ili saznam osobu recimo koja me ureknila..jer urok se koliko ja znam moze prenijeti i pogledom u oci zar ne?Da li je jedini lijek zbilja otici nekome tko to zna(kao covjek kojeg sam spomenio)ili sve mozemo i sami saznati...od toga jesmo li ureknuti do ko nas je ureknio tj koji predmet je ureknut???

I ja govorim o jednom siromasnom covjeku koji uopce ne naplacuje..a od ljudi koji su bili kod njega sam cuo stvari da je zbilja pouzdan..i da nije sarlatan...uostalom covjek ne naplacuje,nema ni razloga bit sarlatan..

Zasto kazes da je to tako dug proces??To bas ne razumijem..iz iskustva ljudi kod tog covjeka sam cuo da on otkrije urok..i kad se rijesis te stvari na nacin na koji ti on kaze,urok jednosavno prestane..evo jedne price..

Jedan covjek je imao gadnih problema(zbilja neznam kakvih,nesjecam se)i potrazio je pomoc kod tog covjeka...ovaj mu je rekao da ode na to i to mjesto i tamo ce nac nesto...i pronasao je..i to krvavi ulozak..zatim mu je rekao da spali to dok skrozz ne izgori...zanimljivo je to da je taj covjek potrosio gotovo cijeli dan dok nije spalio taj ulozak...dva plasta sijena mu je trebalo dok napokon nije izgorilo...i tad mu se vise te nedace nisu dogadjale...

Mozda sam ja nesto krivo shvatio,ali zasto govoris o takom dugom periodu...a lik i nije mag,vec jednostavno ima taj dar...ne kuzim...

prvo ako se predmet uroka zna koji je onda se bacui i prica je gotova da onda nije dugotrajan proces ja sam to naveo za molitvu (i slucaj da se ureknut predmet nemoze naci) posto kao laik se nikad nisam magijom bavio to jest ja u magiju prije ucenja nisam ni vjerovao nebih ti znao rec kako ces pronac urok ako se nekoristis viskom ali ljepota viska je i u tome sto nemoras bit strucan da bi s viskom radio par osnovnih smjernica mozes cak i tu na forumu nac vidio sam da se ekipa raspisala pa pokusaj nije na odmet...

a ti ramzes dok malo ne sazrijes i ne naucis i dozivis neke stvari pisi sto te volja...

Mag888
28.04.2009., 13:42

Ovako za razliku od ramzesa i ostalih klinaca koji pisu pizdarije na forumu ja smatram maga svakog onog koji zna protumacit simbole i zive takvim zivotom... taj covjek je vidovit dakle vidi gdje je izvor negatvine energije i ako vidis izvor i izvor unistis onda urok prestaje djelovat.... lik iz tvoje price je ulozak nasao na dvoristu i tamo ga i spalio ok ali sto ces s jajetom ili kostima koliko dugo ih palit zato sam dao recept s rijekom ili potokom... drugo ja sam obicno skido urok i potom radio zastitu a sto se tice onih 45 dana stvar je u iducem: kad se urok skida opsoba koja je urok bacila ce doc i trazit nesto (znak ili simbol trazenja oprosta) ukoliko se osobi da to sto ona trazi a gledano da urok sam izvor nije pronaden i unisten onda ce urok biti na taj nacin obnovljen... eto onako u par rjeci nedamise pisat toliko :p

Alex84
28.04.2009., 15:02
Previše Harry Pottera si gledao...al ajd, možda u nekim stvarima nismo uopće različiti po pitanju maštanja....(odnosi se na Maga888)
Ramzo,Ramzo..zar ti koji imas snove koje imas,zar ti koji imas nick koji imas(sudeci po tvojoj prici ne bez razloga),zar ti koji si prosao neke stvari...pises sad nekome da je previse gledao Harry Poterra??Zar ti koji se toliko dici slobodnim umom...ovim me bas iznenadjujes...jer i sam znas da razne stvari na svijetu postoje...zasto ovo toliko opovrgavas???Kletve i uroci su itekako moguci...ti bi to trebao znati...
prvo ako se predmet uroka zna koji je onda se bacui i prica je gotova da onda nije dugotrajan proces ja sam to naveo za molitvu (i slucaj da se ureknut predmet nemoze naci) posto kao laik se nikad nisam magijom bavio to jest ja u magiju prije ucenja nisam ni vjerovao nebih ti znao rec kako ces pronac urok ako se nekoristis viskom ali ljepota viska je i u tome sto nemoras bit strucan da bi s viskom radio par osnovnih smjernica mozes cak i tu na forumu nac vidio sam da se ekipa raspisala pa pokusaj nije na odmet...

a ti ramzes dok malo ne sazrijes i ne naucis i dozivis neke stvari pisi sto te volja...
a di mogu uopce doci do viska??cini mi se jako zanimljivo sve to..i bas bi htio probati...
Ovako za razliku od ramzesa i ostalih klinaca koji pisu pizdarije na forumu ja smatram maga svakog onog koji zna protumacit simbole i zive takvim zivotom... taj covjek je vidovit dakle vidi gdje je izvor negatvine energije i ako vidis izvor i izvor unistis onda urok prestaje djelovat.... lik iz tvoje price je ulozak nasao na dvoristu i tamo ga i spalio ok ali sto ces s jajetom ili kostima koliko dugo ih palit zato sam dao recept s rijekom ili potokom... drugo ja sam obicno skido urok i potom radio zastitu a sto se tice onih 45 dana stvar je u iducem: kad se urok skida opsoba koja je urok bacila ce doc i trazit nesto (znak ili simbol trazenja oprosta) ukoliko se osobi da to sto ona trazi a gledano da urok sam izvor nije pronaden i unisten onda ce urok biti na taj nacin obnovljen... eto onako u par rjeci nedamise pisat toliko :p
dovoljno si rekao :top:

Mag888
28.04.2009., 15:17
...

a di mogu uopce doci do viska??cini mi se jako zanimljivo sve to..i bas bi htio probati...

Visak mozes kupit u ducanima koji su za to predvideni ja znam jedan u Zagrebu a mozes ga i napravit jednostavno na konac svezes prsten ili stogod drugo metalno i eto visak je gotov... nije neka mudrost jelda??? nazalost neznam imam li kakvu literaturu o viskovima ali mislim da nije problem na googl naci nesto...

Lady_dawn
28.04.2009., 16:42

Svaka cast!:top: :s:s:s
Rijetko se na ovoj temi nadje normalan post!

Mene ljudi obozavaju uvjeravat u to da cim rodim dijetetu povezem crvenu trakicu oko ruke ili na krevetic jer ce ga to stititi od uroka i zla dok se ne bude krstilo i da u babinjama pazim da ag netko ne urekne ocim,tj. pogledom...I jso se zgrazaju kad ja kazem da je to glupost i da nema sanse da mu vezu nikakve crvene trakice...

Alex84
28.04.2009., 17:03

Mene ljudi obozavaju uvjeravat u to da cim rodim dijetetu povezem crvenu trakicu oko ruke ili na krevetic jer ce ga to stititi od uroka i zla dok se ne bude krstilo i da u babinjama pazim da ag netko ne urekne ocim,tj. pogledom...I jso se zgrazaju kad ja kazem da je to glupost i da nema sanse da mu vezu nikakve crvene trakice...

pa ok to je tvoje misljenje..i samo tvoje..ali ima ljudi koji imaju iskustva sa takvim stvarima,i to od pamtivjeka..pa po cemu onda takve recenice o pametnim postovima:ne zna:Ako ti sama nemas nikakva iskustva sa tim i nikakva saznanja,mislim da nisi bas kompetentna da pises da su sve gluposti...

Ramzes13
28.04.2009., 17:39

Evo i ja mislim da sam pogriješio što sam napisao tako nekakvu predrasudu, trebo sam se samo maket ili nekomenitrat, jer nisam dao dobar komentar već samo predrasudu, zbilja nevjerujem u uroke, ali ako ćemo pričati o izravnim urocima kada te nekto psihički uništi i ponizi i to ostavi trnu rupu u tvome duhu, to mogu već nazvat urok, ali urok uz pomoć nekog recepta slično kao vudu, premalo sam se susretao i premalo sam uvjeren u to bez obzira na ono što sam vidio i iskusio...

ashwinikumaras
29.04.2009., 09:50
Što se tiče uroka i njihovih skidanja, po mom mišljenju može se to napraviti i bioenergetskim tretmanima. Jedino se moraju malo modificirati tako da se energetski uništi materijal kroz koji urok djeluje. Metoda je ista kao kada se rade tretmani na daljinu, ali prilagođena frekvencijom za baš tu namjenu. U isto vrijeme bi se trebalo raditi i na osobi koja je pod djelovanjam uroka.
Naravno, osoba koja je i prvotno napravila urok to uvijek može ponoviti. Tako, da bih svima preporučio da počnu energetski jačati i raditi na sebi. U tom slučaju ćemo biti barem otporniji na uroke i slične crnomagijske napade i imati ćemo manju štetu dok ne potražimo pomoć.

Mag888
29.04.2009., 12:27
Što se tiče uroka i njihovih skidanja, po mom mišljenju može se to napraviti i bioenergetskim tretmanima. Jedino se moraju malo modificirati tako da se energetski uništi materijal kroz koji urok djeluje....

Sa ovim se slazem jer bionergeticar cini istu ili bar slicnu stvar kao i mag dakle kanalizira i odasilje energiju cime zapravo manipulira s istom

rasheljka
29.04.2009., 13:40
evo da se i ja uključim u ovu temu...
stvarno neznam jeli to ima veze sa urocima ili s nečim desetima..ali neka negativna energija je oko mene definitivno...
prije godinu dana uselila sam se u iznajmljeni stan...stan super sređen,jeftin....taman u tom periodu sam i dobila novi posao, savršen sa super plaćom..sa dečkom nije moglo biti bolje...
i onda prva stvar...počele su svađe sa dečkom zbog gluposti...nakon mjesec dana smo prekinuli...ni dan danas ne znam zašto...nemamo nikakav razlog....baš debilno....
onda druga stvar...na poslu su mi smanjili plaću jer navodno firma je u problemima pa svima smanjiva plaće....što uopće nije istina....jer i dan danas radim u toj firmi,i sasvim ok posluje...
ok,to i nisu neki primjeri za uroke,ali sve je počelo time....
i onda su mi u stanu počele svakakve pizdarije..prvo mi se tv pokvario...skoro eksplodirao....onda mi se frižider pokvario....a novi je...onda mi je žarulja eksplodirala taman kad sam se svađala sa svojim bivšim dečkom preko moba....o faksu da i ne govorimo...cijelu godinu niti jedan ispit...a što je najžalosnije UČILA SAM!stvarno sam i naučila...onda baš u tom stanu baš ispred mog prozora neka građevinska firma je došla praviti novu zgradu,par metara od moje...totalno nebitno..ali nema veze...o depresiji da ne pričamo...odvratan period mog života....jednu večer mali kip od gospe mi je se srušio sam od sebe....
i onda nakon svega,taman kad sam počela razmišljati o tome da mi netko stvarno želi zlo,završim u bolnici zbog srca (a nitko mi u obitelji nema problema sa srcem,niti sam ja ikada bila bolesna zbog nečega) ,jedva izvučem živu glavu,3 tjedna ležanja i oporavak..još uvijek se oporavljam,a imam 24 godine btw...
i sad neka meni neko kaže da je život takav?!?i da su ovo slučajnosti?!
sad sam kod svojih roditelja na oporavku i mogu vam reći da sam ful ok..
pa sad razmišljam...ili je u stanu nešto bilo (tko zna ko je živio prije mene tu)..ili je jednostavno život takav?
neznam ali znam da odkad nisam bila u tom stanu,ful se dobro osjećam...
moja mama kaže da se to sve dogodilo od tuge za bivšim dečkom...
hm...

Tazika
29.04.2009., 13:44
ja sam o urocima i kako ih se osloboditi najviše naučila u crkvi, recimo na seminaru u Crkvi Sv.Križa u Sigetu. Evo baš večeras će od 19-22h tamo biti Molitve oslobođenja, ako stignete otiđite i ponesite si vodu, sol (najbolje morska) ulje (maslinovo) za kasniju upotrebu u kući i dvorištu. Pater Smiljan će iza molitvi, iza 20.30 blagosloviti vodu, sol i ulje, tako da si sami doma napravite egzorciziranu vodu, i dati će vam upute kako da sami očistite prostor od uroka. Tako radi svaki zadnji utorak u mjesecu.
Nakon svih iskustava koje imam neznam zašto bi itko tražio pomoć drugdje nego u Kršćanstvu? Evo samo sam ugooglala: MOLITVE OSLOBOĐENJA i već ih vidim masu; odaberite si koje trebate, prilagodite ih situaciji i nema šansi da uroci opstanu.
Stvar je u tome da nije svećenik ili bilo koji kršten čovjek taj koji nekom svojom snagom i svojim znanjem istjeruje uroke i druge zle duhove, nego je čovjek taj koji sebe učini posrednikom Božje Sile. Dakle prvo nekoliko uvodnih molitava, zatim čišćenje prostora.

ugooglala sam zatim Molitve oslobođenja + urok, +egzorcizam, sve je prepuno tekstova. Bitno je da govorite molitve naglas, da nikada ne kažete da vi nekoga/nešto tjerate, niti da molite Boga ili Isusa da ih otjera, nego sa punom vjerom recite: U IME Isusa Krista itd., a sa Googlea si pronađite molitve otklinjanja koje vašoj situaciji najbolje odgovaraju. Još ovo: nije važno tko vam je poslao urok, važno je da ga se riješite - možete ga poslati Isusu, a možete ga poslati i natrag osobi koja vam ga je uvalila; možete ga slati i u pakao ali tamo nitko baš ne voli ići pa ćete ga se teže riješiti.
Problem sa raznim vračarama (koje naplaćuju, ili to rade iz zabave) je u tome što njihova zaštita ima vijek trajanja: prođe par godina, ili prestanete plaćati, i - evo vam ga natrag, u punoj snazi! U svijetu duhova i tako vrijeme drukčije protiče, tj. nema ga u našem smislu, i šta je uroku pričekati 20-30 godina? Prava sitnica! Ovako nas je svećenik/egzorcist učio na seminaru: ne možeš istjerati urok (ili prokletstvo, ili zloduha bilo koje vrste) ničime, ne možeš očistiti kuću/mjesto tako da tamo bude ništa. Razne "zaštite" samo meću druge stvari/bića tamo, a ona imaju vijek trajanja. Zato ispuniš to mjesto Božjim Duhom - posvetiš ga - i urok se sigurno neće vratiti - neće ni moći, jer je Sveti Duh jači. Tako i kod mene, u "Staru Hižu" u koju ni mačka nije htjela ući, svi su se loše tamo osjećali, nakon takovih molitava (mojih, sa egzorciziranom vodom i svijećama; svećenik nikako da dođe pa sam morala sama poduzeti nešto) sada takoreći imam kapelicu: prepuna je Duha i svi se samo guraju unutra.

Mag888
29.04.2009., 13:59
E draga erika ili tarika ili kako vec sto si sad ti napravila nego isto tako svecenika (nemojmo zaboravit da su i svecenici samo ljudi) stavila u ulogu vraca ili maga ili sto vec... osobno jedini red koj priznajem su franjevci ovi ostali su vise manje svecenici...

i zidovski i islamski i pravoslavni svecenici svi oni skidaju uroke i svi oni to djelotvorno rade pa sve religije imaju skidanje uroka i egzorcizam...

zasto si uvjerena da ako neko "obican" to napravi onda je to kratkog vjeka??? slazem se s tobom jedino da se nejde ljudima koji to naplacuju i da se ide onima koji to znaju radit a u tu grupu spadaju i svecenici i propovjednici ali oni koji znaju to cinit...

Mag888
29.04.2009., 14:04
evo da neponavljam uvjek

Čišćenje prostora
Prostor se čisti na mnogo načina ja ću opisati jedan od načina…
Za ovaj ritual potrebno će nam biti: jedna bijela svijeća, tamjan i ugljen na kojem će tamjan gorjeti. Svaka prostorija se čisti zasebno što znači da u prostoru je prisutna samo osoba koja obavlja obred, a sva vrata i prozori moraju biti zatvoreni. U jednu ruku se uzme zapaljena bijela svijeća u drugu tamjan te se polako kreće uza zid tiho izgovarajući bajalicu (može biti i molitva ili neka proizvoljna bajalica) te se uza zid obilazi cijela prostorija te tako redom sve prostorije u kući. Po završetku obreda svijeća, tamjan i ugljen se uništavaju kao i urok ili dotrajali talisman dakle bacaju se u rijeku ili potok nizvodno od mjesta gdje se stoji, kad se baci odmah se okrece i vraca kuci neosvrcuci se a taj dan se ta rijeka ili potok ne prelaze nizvodno...

rasheljka
29.04.2009., 16:10
a majke ti...sad ste me nabrijali totalno...
ma neću ja nikakve obrede sama raditi...mislim da bi mi srce iskočilo,a i ovako nije dobro....
demet stvarno ću morati kod svećenika....
hvala svima

Mag888
29.04.2009., 16:22
a majke ti...sad ste me nabrijali totalno...
ma neću ja nikakve obrede sama raditi...mislim da bi mi srce iskočilo,a i ovako nije dobro....
demet stvarno ću morati kod svećenika....
hvala svima

:lol::lol::lol::lol:

pa sto mislis da bi se dogodilo??? pa nit sam reko da treba hodat po groblju nit usred noci :ne zna: sto te uplasilo....

ashwinikumaras
29.04.2009., 16:40
Sa ovim se slazem jer bionergeticar cini istu ili bar slicnu stvar kao i mag dakle kanalizira i odasilje energiju cime zapravo manipulira s istom

Upravo to. Kao što kirurg koristi skalpel, tako se i energija može koristiti za dobro ili loše. Ako osoba znade metodu kako manipulirati energijom, može ju koristiti ili za liječenje, ili za uništavanje. U ovom slučaju bi to bila manipulacija, na način da se proizvede uništavajuča kvaliteta energije.

kaktus-car
29.04.2009., 16:48
evo da se i ja uključim u ovu temu...
stvarno neznam jeli to ima veze sa urocima ili s nečim desetima..ali neka negativna energija je oko mene definitivno...
prije godinu dana uselila sam se u iznajmljeni stan...stan super sređen,jeftin....taman u tom periodu sam i dobila novi posao, savršen sa super plaćom..sa dečkom nije moglo biti bolje...
i onda prva stvar...počele su svađe sa dečkom zbog gluposti...nakon mjesec dana smo prekinuli...ni dan danas ne znam zašto...nemamo nikakav razlog....baš debilno....
onda druga stvar...na poslu su mi smanjili plaću jer navodno firma je u problemima pa svima smanjiva plaće....što uopće nije istina....jer i dan danas radim u toj firmi,i sasvim ok posluje...
ok,to i nisu neki primjeri za uroke,ali sve je počelo time....
i onda su mi u stanu počele svakakve pizdarije..prvo mi se tv pokvario...skoro eksplodirao....onda mi se frižider pokvario....a novi je...onda mi je žarulja eksplodirala taman kad sam se svađala sa svojim bivšim dečkom preko moba....o faksu da i ne govorimo...cijelu godinu niti jedan ispit...a što je najžalosnije UČILA SAM!stvarno sam i naučila...onda baš u tom stanu baš ispred mog prozora neka građevinska firma je došla praviti novu zgradu,par metara od moje...totalno nebitno..ali nema veze...o depresiji da ne pričamo...odvratan period mog života....jednu večer mali kip od gospe mi je se srušio sam od sebe....
i onda nakon svega,taman kad sam počela razmišljati o tome da mi netko stvarno želi zlo,završim u bolnici zbog srca (a nitko mi u obitelji nema problema sa srcem,niti sam ja ikada bila bolesna zbog nečega) ,jedva izvučem živu glavu,3 tjedna ležanja i oporavak..još uvijek se oporavljam,a imam 24 godine btw...
i sad neka meni neko kaže da je život takav?!?i da su ovo slučajnosti?!
sad sam kod svojih roditelja na oporavku i mogu vam reći da sam ful ok..
pa sad razmišljam...ili je u stanu nešto bilo (tko zna ko je živio prije mene tu)..ili je jednostavno život takav?
neznam ali znam da odkad nisam bila u tom stanu,ful se dobro osjećam...
moja mama kaže da se to sve dogodilo od tuge za bivšim dečkom...
hm...

ureknuta si i trebaš skinuti uroke. bilo babom vračarom bilo pohađanjem seansi kod popa
nemoj ništa radit sama

Mag888
29.04.2009., 17:03
ureknuta si i trebaš skinuti uroke. bilo babom vračarom bilo pohađanjem seansi kod popa
nemoj ništa radit sama

Babama svakako pogotovo ako ima velik i kljukast nos i bradavicu na nosu onda znas da si kod prave :lol::lol::lol:

ma ja se zafrkavam malo trolam :top:

slusaj naseg kaktus cara

Ramzes13
29.04.2009., 18:26
Ajme uroka na sve strane:mig:, a šta ako je Tuzlanska sol, jel ona pomaže samo u Islamu ili može i kod Smiljana?

Kako je meni poznato, do sada sam ja tjerao svećenike jer su najveći uroci i papci, a nisam čuo da oni tjeraju uroke...:ne zna:

Demoni baš vole kad se djeca krste i kad se skidaju uroci....onda se oni smire skroz i budu mirni tamo negdje do puberteta, onda djecu koja postanu pubertetlije počnu napadati odozdola mašući kao leptiri ...

Demoni a pogotvo reptili jedva čekaju da se djeca krste i da postanu podanici manipulacijeske politike crkve...

Kako jednostvano zar ne!? Dakle ponavljamo lekciju, Reptili napadaju ljude da ih zaplaše jer gle! Reptil točno zna da se ljudi lako zaplaše i onda on na taj način njega natjera u Katolike i ovaj se krsti i skida uroke i onda se oni smire jer su obavili svoj zadatk....:top:....

Frater HPK
29.04.2009., 18:28
Kakvi sad reptili moliću lepo?

rasheljka
29.04.2009., 18:40
Babama svakako pogotovo ako ima velik i kljukast nos i bradavicu na nosu onda znas da si kod prave :lol:

slusaj naseg kaktus cara
tribam na seansu tipa ovako nešto :Pop::Pop:
hahahahhahahahha

i što sad otići ću kod popa i reći mu sve što mi se događa i on me pošalje na psihijatriju i ko je onda lud :ne zna::ne zna: :lol::lol:

ma ja to nekako gledam kao da mi to sudbina kaže:
rasheljka vrati se u svoj rodni kraj i zaboravi metropolu
:amen:

Mag888
30.04.2009., 10:44
ma drag rasheljka samo ti odi popu pa ako kaze da si luda odi drugom :ne zna: ako ni to nepupali onda ti nista drugo nepreostaje nego zasukat rukave i ovako :Pop:

Ramzes13
30.04.2009., 11:27
tribam na seansu tipa ovako nešto :Pop::Pop:
hahahahhahahahha

i što sad otići ću kod popa i reći mu sve što mi se događa i on me pošalje na psihijatriju i ko je onda lud :ne zna::ne zna: :lol::lol:

ma ja to nekako gledam kao da mi to sudbina kaže:
rasheljka vrati se u svoj rodni kraj i zaboravi metropolu
:amen:

Mislim da uveličavaš, kao prvo jer sad svakoj sitnici pripisuješ neku vradžinu a kao drugo pa i u mojoj kući se dogode ružne stvari, dobijem boginje, upalu ovog ili onog, odu dva televizora, 3 puta vešmašina, bojler, krov pa onda dođe fino moj tata i popravi sve to i mi kupimo nove stvari i amen, a gle sama si rekla da je tebi i deču bilo ljepo na početku, gle ja sam u svojoj kući svašta radio sa curom i imao dobra iskustva i loša tipa da sam je zvao da joj kažem da ćemo prekinuti (u mojoj kući)....

U mojoj kući ima suza i radosti, ima topline i hlada, velikih sjena ali i mnogo sunca, volim svoj dom onakav kakav je...:top:

Nemoj curo spuštat glavu, nema nikakvih uroka na tvojoj kući a pop nemože pomoć ništa više od drugog čovijeka po pitanju nekih ceremonija i bacanja vode svete...(sva je voda sveta), sve je to u tvojoj imaginaciji i pripisuješ sve nekoj vrađžbini....

apollo.
30.04.2009., 13:10
Mislim da uveličavaš, kao prvo jer sad svakoj sitnici pripisuješ neku vradžinu a kao drugo pa i u mojoj kući se dogode ružne stvari, dobijem boginje, upalu ovog ili onog, odu dva televizora, 3 puta vešmašina, bojler, krov pa onda dođe fino moj tata i popravi sve to i mi kupimo nove stvari i amen, a gle sama si rekla da je tebi i deču bilo ljepo na početku, gle ja sam u svojoj kući svašta radio sa curom i imao dobra iskustva i loša tipa da sam je zvao da joj kažem da ćemo prekinuti (u mojoj kući)....

U mojoj kući ima suza i radosti, ima topline i hlada, velikih sjena ali i mnogo sunca, volim svoj dom onakav kakav je...:top:

Nemoj curo spuštat glavu, nema nikakvih uroka na tvojoj kući a pop nemože pomoć ništa više od drugog čovijeka po pitanju nekih ceremonija i bacanja vode svete...(sva je voda sveta), sve je to u tvojoj imaginaciji i pripisuješ sve nekoj vrađžbini....

To je jako često sam stvar naših vlastitih strahova, nesigurnosti i frustracija koje nesvjesno projeciramo na okolinu. Ljudi podcjenjuju moć svojih misli i ne razumiju da su si za vlastitu nesreću ponekad i sami krivi.
Po mom mišljenju, ima puno premalo ljudi koji bi mogli radit gluposti i "uroke", a večina njih koji to i mogu, nemaju razloga za to.
Postoji jedino tih 20ak posto ljudi koji nesvjesno bacaju uroke na druge, jel iz mržnje, jel iz ljubomore. Poanta je da ti nemreju niš ak si dovoljno jak i svjestan stvari oko sebe.

Jednostavno je, zbilja ^^

i ramzi, ko da si se smiril malo :)

rasheljka
30.04.2009., 13:21
a ja se već raspitala po selu o svim bakicama hahahahaha
ma ne vjerujem ja baš u te čini i te pizdarije,ali eto baš me zanimalo nebi li nekim čudom možda bilo to...
jer stvarno do nedavno nisam imala baš nikakvih problema u životu...
podstanar sam i nikad u niti jednom stanu mi se nije ni žraljula pregorila a kamoli da je eksplodirala i još uz sve to da su i osigurači iskočili i to u ponoć...stvarno,živjela sam u svakakvim stanovima,starim..sa starim namještajem,kućanskim aparatima i nikad ništa...
i da....nisam navela da je ta moja zgrada stara niti 5 godina....
i roleta mi je pala sama od sebe...
neznam,ali znam da idem kod svećenika bar da mi on kaže da sam luda hahahahah
a u biti možete i vi hahahahah

Mag888
30.04.2009., 13:43
a ja se već raspitala po selu o svim bakicama hahahahaha
ma ne vjerujem ja baš u te čini i te pizdarije,ali eto baš me zanimalo nebi li nekim čudom možda bilo to...
jer stvarno do nedavno nisam imala baš nikakvih problema u životu...
podstanar sam i nikad u niti jednom stanu mi se nije ni žraljula pregorila a kamoli da je eksplodirala i još uz sve to da su i osigurači iskočili i to u ponoć...stvarno,živjela sam u svakakvim stanovima,starim..sa starim namještajem,kućanskim aparatima i nikad ništa...
i da....nisam navela da je ta moja zgrada stara niti 5 godina....
i roleta mi je pala sama od sebe...
neznam,ali znam da idem kod svećenika bar da mi on kaže da sam luda hahahahah
a u biti možete i vi hahahahah

nebrini ovdje ima toliko ludaka i poremecenih da si ti doktor :lol::lol::lol:

preporuka ako hoces idi pravoslavnom popu manje sanse da ce ti rec da si luda ili da ce tebe okrivit za zbivanja bar iz iskustava ljudi s kojima sam prico i radio, kako sam katolik tako sam prvo hih preporuco ali cesto sam ispo lud ili ja taj koj sam kriv za sve... tako da sto se magije tice ides popu ili hodi a sveceniku ako bas imas kakvog poznatog ili ako te pozna...

Lady_dawn
30.04.2009., 19:03
pa ok to je tvoje misljenje..i samo tvoje..ali ima ljudi koji imaju iskustva sa takvim stvarima,i to od pamtivjeka..pa po cemu onda takve recenice o pametnim postovima:ne zna:Ako ti sama nemas nikakva iskustva sa tim i nikakva saznanja,mislim da nisi bas kompetentna da pises da su sve gluposti...

Mozda ne ja osobno ali meni bliske osobe su imale iskustva sa "urocima" razno raznim...I ne znam je li smijesno ili zalosno u sto su ljudi sve spremni vjerovati samo kako bi si objasnili zasto im se dogadja nesto lose!A sto su tek sve spremni uciniti kako bi skinuli "uroke"...

Lady_dawn
30.04.2009., 19:05
Evo i ja mislim da sam pogriješio što sam napisao tako nekakvu predrasudu, trebo sam se samo maket ili nekomenitrat, jer nisam dao dobar komentar već samo predrasudu, zbilja nevjerujem u uroke, ali ako ćemo pričati o izravnim urocima kada te nekto psihički uništi i ponizi i to ostavi trnu rupu u tvome duhu, to mogu već nazvat urok, ali urok uz pomoć nekog recepta slično kao vudu, premalo sam se susretao i premalo sam uvjeren u to bez obzira na ono što sam vidio i iskusio...

Mozda bih se s ovim slozila...

XeiX
01.05.2009., 03:44
Kakva zanimljiva tema...Inace, ne znam vjerujem li ili ne u uroke, magiju i takve stvari. Recimo samo da ne znam dovoljno za izgraditi nekakav definitivni stav prema svemu.

Ali imam nekoliko primjera: Moja teta je u bakinom vrtu pronasla plasticni vijenac. Uzela ga je i stavila baki u kucu i isplanirala odnijeti ga na grob djedu. Ne mogu se sjetiti kako je sve to zavrsilo, ali je bilo krajnje cudno.

Ista osoba pronasla je vrecicu s kostima, kosom i jos kojekakvim stvarcicama kojih se ne mogu sjetiti u bakinom dvoristu. Ne mogu se sjetiti niti sto je s time dalje bilo.

Ista osoba meni nije zeljela doci na svadbenu proslavu, a ljeto prije nego sam otisao u Kanadu rekla nam je da uzivamo jer da vise nikada necemo tako...(tu je definitivno bila u pravu) pa me citavo vrijeme muci nekakva slutnja ako razumijete sto zelim reci. Sam sebi izgledam blesav kad mi to padne na um.

Znam ljude iz istog kraja koji su uvjereni da su im sve susjede vjestice.

Cudno.

Dejjan
01.05.2009., 18:27
Kako je meni poznato, do sada sam ja tjerao svećenike jer su najveći uroci i papci, a nisam čuo da oni tjeraju uroke...:ne zna:

Demoni baš vole kad se djeca krste i kad se skidaju uroci....onda se oni smire skroz i budu mirni tamo negdje do puberteta, onda djecu koja postanu pubertetlije počnu napadati odozdola mašući kao leptiri ...

Demoni a pogotvo reptili jedva čekaju da se djeca krste i da postanu podanici manipulacijeske politike crkve...

Kako jednostvano zar ne!? Dakle ponavljamo lekciju, Reptili napadaju ljude da ih zaplaše jer gle! Reptil točno zna da se ljudi lako zaplaše i onda on na taj način njega natjera u Katolike i ovaj se krsti i skida uroke i onda se oni smire jer su obavili svoj zadatk....:top:....

Ramo,svašta si ovde napisao.
Čin krštenja nemože nikako biti loš i imati negativne posledice.Doduše ja smatram da nema ni neke velike pozitivne stvari u svemu tome.Kada sam imao oko 18 godina,ja i neke osobe u mojoj porodici smo se krstili.Ja sam se krstio ne zbog neke unutrašnje potrebe,nego po sistemu gde svi Turci tu i mali Mujo :D
A,neznam ni što razdvajaš Reptile i Demone.Oni svi pripadaju jednom planu,ali deluju u različitim ravnima,dimenzijama.

Frater HPK
01.05.2009., 19:00
Ramo,svašta si ovde napisao.
Čin krštenja nemože nikako biti loš i imati negativne posledice.Doduše ja smatram da nema ni neke velike pozitivne stvari u svemu tome.Kada sam imao oko 18 godina,ja i neke osobe u mojoj porodici smo se krstili.Ja sam se krstio ne zbog neke unutrašnje potrebe,nego po sistemu gde svi Turci tu i mali Mujo :D
A,neznam ni što razdvajaš Reptile i Demone.Oni svi pripadaju jednom planu,ali deluju u različitim ravnima,dimenzijama.

Kakvi reptili aman? To je deo šizoidnih vrištanja nekih teoretičara zavere i u to niko normalan ne može da poveruje. Jednostavno je besmisleno.

Dejjan
01.05.2009., 19:25
Pa,dobro,ti imaš pravo da veruješ u neke stvari,a u neke da neveruješ.
I nije stvar da li je neko normalan ili ne ,nego percepcije i otvorenosti.
Jedno trivijalno poređenje.
Danas svi veruju u bioenergiju i moć isceljenja bioenergijom,čak i najveći materijalisti i bezbožnici.Pre tridesetak godina nije bilo tako.Na to se gledalo kao na neku sektu i ljudi koji su verovali u takve stvari su smatrani da nisu baš normalni.
Kako vreme ide neke stvari se usvajaju,jednostavno progres ljudske svesti nemože niko da ograniči,koliko god se trudio da to ostvari fizičkim i nefizičkim sredstvima.

RILLE
01.05.2009., 19:54

totalno urok se skida u 3 min. ako znaš kako skidat.ako neznaš jebiga može trajati i 45 dana:mig:

Baphomet
01.05.2009., 20:12
Je, u 3 minute se možeš dobro urokati ako eksiraš.

d_a_i_s_y
01.05.2009., 20:46
:eek: zanima me nešto u vezi ovoga.

Prije nekih 5 godina, jedna žena je došla k nama u kuću da nam pregleda podzemne vode i štetna zračenja u kući. Kada se vratila svojoj kući cijelu noć je povraćala i rekla nam je da nešto nije u redu s kućom, pa nas je poslala kod nekog čovjeka (valjda neki mag, šta ja znam..da skine te uroke)
Taj čovjek je tražio da donesemo slike na kojima ima što više članova (dakle i one šire obitelji) ugl. preko tih slika je našao osobu koja je nama bacila uroke na kuću.
Ta osoba je bacila uroke još prije 20-ak godina i nisu bili namjenjeni nama već tatinom ujaku (koji umro je mlad od leukemije) i koji je živio u toj kući prije nas.
Taj čovjek je valjda skinuo uroke i napravio nam neku kako on to zove zaštitu, koja se nalazi u tatinom džepu od odijela u spavaćoj sobi. Ta zaštita je zašivena u neki zeleni materijal i ona je okrugla, veličine.. a ne znam..ajmo reći da je duplo veće od kovanice od 5 kn.
Taj isti čovjek je rekao da tata uzme iz neke rijeke 4 kamena i postavi ih u 4 kuta dvorišta, i nakon 6 mjeseci baci u vodu natrag. (samo šta to kamenje i nakon 5 godine tamo stoji).
I da, prije 3 godine na veliku subotu sam osobu koja nam je bacala uroke vidjela da ide na grob moje bake i djeda. (pokojni roditelji od tate) I to sam rekla svojima da je sigurno opet bacila neke uroke, oni mi nisu vjerovali, i tu večer je tati bilo užasno slabo i povrećao je.
Zanimljivo je to da sam ja tada otišla do groba, i da nigdje nikoga nije bilo nego baš pokraj groba moje bake je bila neka baba koja je kopala zemlju na tom drugom grobu (a u vrijeme Uskrsa se ništa ne smije raditi na zemlji)

mene sada zanima:
1.) šta znači ona "zaštita" koja je zamotana u zeleni materijal?
2.) šta znače ona kamenja u čoškovima dvorišta?
3.) jesu li oni uroci (koji su bačeni na našu kuću ali drugoj osobi) zapravo skinuti?
4.) i rečeno nam je da su nam uroci još bačeni ispred ulaznih vrata, ali nikada nismo našli nikakve smotuljke niti išta, pa da li se mogu baciti neki uroci bez nekih vidljivih materijala?

:confused:

Frater HPK
01.05.2009., 21:21
Pa,dobro,ti imaš pravo da veruješ u neke stvari,a u neke da neveruješ.
I nije stvar da li je neko normalan ili ne ,nego percepcije i otvorenosti.
Jedno trivijalno poređenje.
Danas svi veruju u bioenergiju i moć isceljenja bioenergijom,čak i najveći materijalisti i bezbožnici.Pre tridesetak godina nije bilo tako.Na to se gledalo kao na neku sektu i ljudi koji su verovali u takve stvari su smatrani da nisu baš normalni.
Kako vreme ide neke stvari se usvajaju,jednostavno progres ljudske svesti nemože niko da ograniči,koliko god se trudio da to ostvari fizičkim i nefizičkim sredstvima.

Mala korekcija. Danas ne veruju svi u bioenergiju.

Dejjan
02.05.2009., 10:39
Sad i ti sitničariš.
Bitna je poenta,a ne da li svi do jednoga veruju ili ogromna većina.

Ramzes13
02.05.2009., 13:14
Mala korekcija. Danas ne veruju svi u bioenergiju.

Frater kao da je neki Jarac ili Djevica

Ramzes13
02.05.2009., 13:14
Je, u 3 minute se možeš dobro urokati ako eksiraš.

znam brate....i to se mora nekada:D

Frater HPK
02.05.2009., 13:21
Sad i ti sitničariš.
Bitna je poenta,a ne da li svi do jednoga veruju ili ogromna većina.

Ne veruje ni ogromna većina. Veruje mali broj stanovništva. Inače da sad ja ne bih pričao kako je jedan lokalni bioenergetičar za samo 50 DEM svojevremeno od lokalnog uglednog psihijatra dobio potvrdu da njegovi tretmani deluju. A ne deluje da budemo precizni.

Mag888
04.05.2009., 12:51
:eek: zanima me nešto u vezi ovoga.
mene sada zanima:
1.) šta znači ona "zaštita" koja je zamotana u zeleni materijal?
2.) šta znače ona kamenja u čoškovima dvorišta?
3.) jesu li oni uroci (koji su bačeni na našu kuću ali drugoj osobi) zapravo skinuti?
4.) i rečeno nam je da su nam uroci još bačeni ispred ulaznih vrata, ali nikada nismo našli nikakve smotuljke niti išta, pa da li se mogu baciti neki uroci bez nekih vidljivih materijala?

:confused:

1.) obicno nakon skidanja uroka se pravi zastita kako se nebi ponovo urok baco e sad neki ljudi ne skidaju urok vec naprave zastitu za tak tako da poniste djelovanje
2.) znam slican recept s kamenim oblutcima koji se vade iz potoka i stavljaju u dvoriste ali kao zastita a ako vam je ovaj rekao da se kamenje baci nazad u rijeku vjerojatno bi onda to slutzilo da pokupi energiju od uroka nisam siguran tocno...
3.) neznam zovite opet onu zenu s pocetka price pa ako ne povraca onda su skinuti :)
4.) nagazni uroci (obicno na ulazna vrata se stavljaju) mogu biti nacinjeni ot 6 dlaka i / ili zemlje s groblja e sad ako ti je to stavljeno ispod praga tesko da ces to vise nac pogotovo ako se radi o dlakama i zemlji jer nije potrebna veca kolicina a nakon dosta godina se to obcno pretvori u prasinu pa nemozes ni nac...

d_a_i_s_y
04.05.2009., 15:41
1.) obicno nakon skidanja uroka se pravi zastita kako se nebi ponovo urok baco e sad neki ljudi ne skidaju urok vec naprave zastitu za tak tako da poniste djelovanje
2.) znam slican recept s kamenim oblutcima koji se vade iz potoka i stavljaju u dvoriste ali kao zastita a ako vam je ovaj rekao da se kamenje baci nazad u rijeku vjerojatno bi onda to slutzilo da pokupi energiju od uroka nisam siguran tocno...
3.) neznam zovite opet onu zenu s pocetka price pa ako ne povraca onda su skinuti :)
4.) nagazni uroci (obicno na ulazna vrata se stavljaju) mogu biti nacinjeni ot 6 dlaka i / ili zemlje s groblja e sad ako ti je to stavljeno ispod praga tesko da ces to vise nac pogotovo ako se radi o dlakama i zemlji jer nije potrebna veca kolicina a nakon dosta godina se to obcno pretvori u prasinu pa nemozes ni nac...

zahvaljujem na odgovorima! :)

malty16
05.05.2009., 21:24
imam rodjaka kojeg iznimno volim...
i prije 2 godine on je naisao na nasu rodjakinju(u daljnjem koljenu,5. ili 6.) i oni su odlucili zapoceti vezu. njeni roditelji su se jako protivili,no moram naglasiti da to nije bas cista obitelj i da su svi odreda trknuti.i sve je to bilo divno krasno dok moj rodjak nije poceo nju bolesno voljeti...nemoze disati bez nje...odrekao se obitelji zbog nje...sve je u redu ali cim se posvadjaju(vrlo cesto)pretvara se u zvijer.on inace nije takav.uglavnom,kad podivlja razbija sve,prijeti da ce ubit nju,njene roditelje,sebe,svog ocuha(posvadjan je s njim jer je prigovarao zbog te djevojke),postao je iznimno nasilan,ali samo kad je u blizini nje tj. kad nesto nije u redu.znam da je to kao ljubav ali ta ljubav nije normalna...toliko ici protiv sebe,obitelji i ostalih stvari kao sto sam rekla sve bude ok i odjednom cim ju netko spomene i kaze nesto lose o njoj on podivlja.
osim toga,postao je pravi propalica,odustao je od skole,nista ne radi itd.
nebih bezveze dizala paniku jer nisam panicarka,ali ovo je katastrofa.nesretan,agresivan,bolovi u plucima i trbuhu itd..
gledala sam malo te simptome uroka i najvise od toga sto sam procitala me podsjeca na crno vezivanje...sto vi mislite,dali se radi o uroku?
pomozite jer i ja i moja obitelj smo ocajni,jer ta ljubav(nemoze se tako ni nazvati)opsesija nije normalna...help

Tazika
06.05.2009., 05:58
:eek::eek::eek: fakat ovak nekaj dugo nis čula :eek:

A rodjak je prije bil normalan?
Neznam kaj sad da ti velim. Čitala sam lani o onom tipu-bilo je u svim novinama- koji je tako isto poludio zbog svoje žene koja ga je htjela ostaviti, i onda je jednoga dana sjeo u auto, ponašao i ubio jednu njenu prijateljicu, pa drugu, pa zatim ženu, i onda se predao policiji. Kako mi je sve sličilo na urok ili takvo što, čitala sam opširnije, i u dužem članku sam, naravno, pronašla što sam tražila: tip je godinu dana tražio pomoć i tvrdio da ga "vrazi napadaju" da ih ubije (to su onako posprdno napisali), i šta: svećenik ga je praktički odbio, baš ništa mu nije pomogao, nitko mu nije htio pomoći, jedino su ga poslali psihijatru, a izvan je psihijatrove moći da mu pomogne. Čovjek je u panici otrčao u zatvor tražeći pomoć... da li su mu pomogli? Od onda o njemu ne pišu...
Neznam ti pomoći, jer prvo treba naći svećenika koji zna svoj posao, a onda rođak treba otići kod njega i tražiti da mu se to skine, a nekako sumnjam da bi on to učinio?

Mag888
06.05.2009., 10:39
u par navrata sam pisao ako trazite svecenicku pomoc onda pravoslavnom popu ili muslimanskom hodzi jer oni idalje njeguju poznavanje magije dakle skidanje i bacanje uroka...