PDA

View Full Version : Uroci, copranja, prokletstva

stranice : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13

izgubena
27.07.2009., 09:43
Pozdrav!
Nisam sigurna u koji podforum bi ovo išlo, ali evo napisat ću ovdje.

Prijateljica mi je pričala da je u jastučnici svoga brata, koji je inače bio smrtno bolestan, našla nekakav... kako je ona to opisala, smotuljak od perja različite vrste koji su bili povezani nečim kao voskom i komadićima konca i vune. Kaže da je bilo plosnato (zato on i nije osjetio da spava na tome) i otprilike veličine dlana.
Znači, netko je to morao staviti tamo, a on je bio samac i postojalo je samo nekoliko ljudi koji su to bili u mogućnosti napraviti.
Mene zanima da li netko zna što to znači, zašto se to upotrebljava, je li to povezano sa vjerovanjem u moć liječenja te smjese ili upravo suprotno, je li povezano s crnom magijom itd.
Bila bi vam zahvalna na bilo kakvoj informaciji.

vinskamuha
27.07.2009., 11:24
Što brat kaže na to?

izgubena
27.07.2009., 11:26
Brat je umro.. Ona je to našla poslije njegove smrti, kada je skidala posteljinu..

gongo
27.07.2009., 13:43
jeli zna neko da li netko u Istri ili okolici uspješno skida uroke?

Hepi
28.07.2009., 13:30
je li povezano s crnom magijom.

Vjerojatno je.
Da je živ mogao bi se sjetiti ko je sve bio kod njega kući pa bi se moglo naslutiti ko je sumnjiv, a ovako teško da ćete doznati ko mu je to stavio u jastuk.

abrego12
29.07.2009., 11:43
Dvoumim se da li da uopće postam to ovdje,ali eto..Moja baka i ja se nikada nismo slagale..Jedna drugu nismo mogle smisliti..
Prije mjesec dana šećem gradom i zaustavi mene neka gospođa.Kaže ona meni,na tebe je bačen urok...a ja:eek:NIsam mogla vjerovat i odmah se sjetim svoje bake..kaže ona,od neke starije osobe si primila poklon,nije neke vrijednosti,ali to odmah moraš baciti..dala sam joj konac s majce,komadić papira i ona to umota,kaže par riječi,to morala čuvat mjesec dana..nakon toga veli da to zapalim,al ja zaboravila i ustvari nemam pojma niti gdje je..sad..meni je mama pričala da prije jedno 20-ak godina,stric si našao curu..baka i djed nisu bili zadovoljni njome i tata ih je vozio kod nekog tipa da on njih gatanjem,urocima ili nemam pojma čime,rastavi..međutim,oni su do dan danas zajedno..djed u međuvremenu umro,oni se doselili baki,ali problemima nikad kraja.stric je alkoholičar,užasno bolestan i tako,strina također..mama je prije 20-ak godina bila na operaciji kralježnice..sto puta zna reći da joj nije jasno kako je ona uvijek zdrava,preko noći obolila i morala na operaciju..možda je to sve slučajnost,stvarno ne znam jer si ja ne mogu zamislit da bi jedna majka mogla svom djetetu nanijeti zlo,ali eto..vjerojatno i takve postoje..zaista sam zbunjena i ne znam što da mislim..

Baphomet
29.07.2009., 11:46
Dvoumim se da li da uopće postam to ovdje,ali eto..Moja baka i ja se nikada nismo slagale..Jedna drugu nismo mogle smisliti..
Prije mjesec dana šećem gradom i zaustavi mene neka gospođa.Kaže ona meni,na tebe je bačen urok...a ja:eek:
Jel'....koliko je naplatila?

abrego12
29.07.2009., 12:01
250 kn..možda to svima govori :cerek: :ne zna:

Baphomet
29.07.2009., 14:19
250 kn..možda to svima govori :cerek: :ne zna:
Upravo tako...svima to govori dok ne nađe žrtvu.

abrego12
29.07.2009., 22:26
Međutim,strina je pričala kako je ona zvala neku ženu preko telefona i ona joj je rekla da je i na nju bačen urok..rekla joj je za sve probleme i stvarnoo pogodila..slučajnost?! :ne zna:veli ona njoj da tak dugo neće biti sretna dok se ne makne iz te kuće..
još dok sam bila manja znam da su starije susjede pričale o nekim urocima i crkvi..sad se točno ne sjećam,ali u smislu da na određeni dan moraš otići u crkvu i ta osoba će se u određenom momentu okrenuti prema tebi..

Baphomet
30.07.2009., 15:31
Nije slučajnost. Neke općenite stvari koje govori pale kod velikog broja ljudi. Ništa novo.

visoka_peta
31.07.2009., 11:48
Brat je umro.. Ona je to našla poslije njegove smrti, kada je skidala posteljinu..

To je strašno, ma ja bi na vašem mjestu sa tim smotuljkom otišla nekom tko se u to razumije ipak pitati. Nažalost, te stvari postoj, a ako je taj čovjek zaista umro od toga, taj koji mu je to učionio neće lijepo završiti.

-Blue-Moon-
01.08.2009., 12:54
Mene zanima može li ta neka osoba ulaziti u san?i isto tako maltretirati onako u polusnu,čim se probudiš i vidiš nešto čeg se strašno bojiš i iduće sekunde toga više nema,i tako skoro svaku veće...to me pati dosta dugo i zanima me zna li netko nešto o tome?
zaista neznam tko bi me tako htjeo plašit..
jednom me u snu davila ruka,bila je tanka i dlakavija,malo smješno ali dobro..
nisam nikada našla nikakav smotuljak ili tako nešto...

:rolleyes:

crystal-luna
03.08.2009., 22:57
eto vidis to i mene zanima u vezi snova...moze li ti se ta odredena osoba uvuc u san...

PSY
07.08.2009., 22:19
Dali netko zna dobrog i kvalitetnog hodzu u Zagrebu i okolici?

Metal
07.08.2009., 23:37
Koji ce ti?

carstvo pasenta
10.08.2009., 02:06
Lijep pozdrav!

Nova sam na forumu i moram priznati da sam se učlanila na forum baš iz razloga što sam ugoogla crnomagijsko psihički napad i naišla na ovaj naslov.

Na žalost nisam pročitala sve što ste postali pa mi oprostite, ako slučajno ovo što ću napisat već ponavljalo. Zatražila bih samo malu pomoć, ako ništa drugo barem razumjevanje.

Ovako da krenem od nekog početka... Do prije godinu dana nisam vjerovala u magiju (zapravo mislila sam da su to priče koje zastrašuju malu djecu), ali s vremenom sam shvatila da toga ima slušajući priče poznanika počela sam shvaćat da se ljudi bave svim i svačim.
Nekoliko osoba mi je pričalo o tome što sam ja prije tjedan dana doživjela (al opet nije me to previše opterećivalo). Sad me jako opterećuje.
Desila se situacija da smo se kupali na obližnjoj rijeci, a tamo je bio je bio jedan dečko (s ručno izrađenim tetovažama ko iz doba JNA na ruci, po ponašanju koda ima 9 godina, po izgledu šta ja znam 16). Društvo u kojem sam se ja nalazila je prokomentiralo da mu je došla žena. Na šta sam se ja nasmijala i rekla nemoguće jer on je klinac. Da skratim, mi smo se totalno posvađali (oko toga kolko ima taj dečko godina...kao da smo u fazi puberteta) da bi na kraju jedan od nas pitao tog dečka kolko ima godina. Kaže da ima 24, a njegova žena je počela čudno gledat mene i frendicu i prokomentirala šta mi imamo pitat. (ja zaista naiskrenije nisam imala apsolutno nikakve loše namjere...nego eto jedna neobična sprdačina s ekipom kolko čovjek ima godina...imam i svjedoke). Tu noć zaspala sam oko cca 2 sata...kad sam sanjala tu njegovu ženu i vidjela sam kako me onako čudno gleda sa nekim čudnim osmijehom. Onako u polusnu probudim se kad mi je nešto sjelo na prsa...poput čovjeka, a nije bilo ničega, bila sam paralizirana. Jedino sam mogla rukama i nogama mahati, pokušala sam skinuti to nešto sa sebe, ali nije išlo. To me gušilo i mučilo. Probudila sam se odmah čim je to nešto sišlo s mene, pogledala na sat bilo je pola 4. U životu me nije ničega bilo toliko strah.
Šta se desilo?! Kako se toga mogu riješiti jer se bojim zaspati, grozan osjećaj!
(priča je išla dalje...nakon nekoliko dana sam opet došla na isto mjesto kod rijeke i pričala s osobom K. koja je u tom trenutku bila s tom ženom..., ali s tim da nisam ništa govorila, već sam rekla da bih voljela s tom ženom popričat da joj objasinim da nisam imala loše namjere. Ta osoba K. mi je u stopu rekla NEMOJ! Ja sam se zaprepastila...i pitala u čem je problem, ona mi je rekla da je ta žena čudna mrmljala sebi u bradu i imala nož da će nas osakatit...govorila je sebi u bradu da je ona mnogim curama zakuhala kašu, ali samo neke će tu kašu i pojest...na to sam se ja zaprepsatila, posložile su mi se kockice u glavi da je ona nešto napravila i bacila na mene i sad ne znam šta da radim...nije mi svejedno grozan osjećaj!) strah, ne mogu spavat, šta se desilo.... kako da se toga riješim ili barem neki utješni savjet, ako ne znate konkretan odgovor....

ja se ispričavam na romanu (al željela sam napisati sve da biste shvatili u čem se radi i da nisam imala apsolutno ni jedne loše namjere) eto 3:06 ja dalje ne spavam

Hunter 1911
10.08.2009., 02:22
Evo jedan način zaštite od uroka, kletvi, i vampira.

Pokupio sam ga u Mostaru:lol:

Srebrni lanac 180 grama(ne prevelik ipak želimo izgledati fancy) na njemu veliki srebrni križ. I mašala

Tjera sve, vampire, demone, kletve, i uroke.
Samo ima jednu manu: ne prakticirati tjekom nevremena: malkoc privlači gromove:rofl:

sorry na spamu...ali ko zna možda i djeluje

mene nikad nije ništa čudno napalo:lol:

dobro jednom sam vidio malog zelenog..ali kažu mi da se zna dogodit nakon par pića viška:mig:

carstvo pasenta
10.08.2009., 02:54
Evo jedan način zaštite od uroka, kletvi, i vampira.

Pokupio sam ga u Mostaru:lol:

Srebrni lanac 180 grama(ne prevelik ipak želimo izgledati fancy) na njemu veliki srebrni križ. I mašala

Tjera sve, vampire, demone, kletve, i uroke.
Samo ima jednu manu: ne prakticirati tjekom nevremena: malkoc privlači gromove:rofl:

sorry na spamu...ali ko zna možda i djeluje

mene nikad nije ništa čudno napalo:lol:

dobro jednom sam vidio malog zelenog..ali kažu mi da se zna dogodit nakon par pića viška:mig:

ili pod nekim drugim opojnim sredtvom....jesi siguran da su bili mali zeleni...il su ipak bili plave boje i veliki ?!?!:lol:

PSY
10.08.2009., 13:11
..mene sad zapravo zanima; ko skida uroke? I dali netko nekoga u okolici Zagreba zna? Ali ne sarlatana, koji samo novceke uzima, nego nekog uspjesnog.

Konj s hvataljkama
11.08.2009., 21:50
ja sam vjernik i vrlo sam skepričan oko tih svih magija i uroka no...cura i teta su jedan dan išle do jedne vidovnjakinje koja to radi pomoću šalice kave... uglavnom...ona je to gatala ili šta več u prvom licu... tako mi bar cura kaže...
vidovnjakinja je rekla kao su bačeni uroci na njezinu tetu i kako je od curinog tate cura bacila uroke na njega...njima je rekla kako moraju svaka tri dana u isto vrijeme na tri mjesta u kući staviti sol i jos nešto je spomenula s češnjakom no nisam to zapamtio...
sad se pitam koliko je pametno s tim se bavit jer ono što su mi sve ispičale je sve na svom mjestu...:ne zna:

Rebelde89
15.08.2009., 14:14
Lijep pozdrav!

Nova sam na forumu i moram priznati da sam se učlanila na forum baš iz razloga što sam ugoogla crnomagijsko psihički napad i naišla na ovaj naslov.

Na žalost nisam pročitala sve što ste postali pa mi oprostite, ako slučajno ovo što ću napisat već ponavljalo. Zatražila bih samo malu pomoć, ako ništa drugo barem razumjevanje.

Ovako da krenem od nekog početka... Do prije godinu dana nisam vjerovala u magiju (zapravo mislila sam da su to priče koje zastrašuju malu djecu), ali s vremenom sam shvatila da toga ima slušajući priče poznanika počela sam shvaćat da se ljudi bave svim i svačim.
Nekoliko osoba mi je pričalo o tome što sam ja prije tjedan dana doživjela (al opet nije me to previše opterećivalo). Sad me jako opterećuje.
Desila se situacija da smo se kupali na obližnjoj rijeci, a tamo je bio je bio jedan dečko (s ručno izrađenim tetovažama ko iz doba JNA na ruci, po ponašanju koda ima 9 godina, po izgledu šta ja znam 16). Društvo u kojem sam se ja nalazila je prokomentiralo da mu je došla žena. Na šta sam se ja nasmijala i rekla nemoguće jer on je klinac. Da skratim, mi smo se totalno posvađali (oko toga kolko ima taj dečko godina...kao da smo u fazi puberteta) da bi na kraju jedan od nas pitao tog dečka kolko ima godina. Kaže da ima 24, a njegova žena je počela čudno gledat mene i frendicu i prokomentirala šta mi imamo pitat. (ja zaista naiskrenije nisam imala apsolutno nikakve loše namjere...nego eto jedna neobična sprdačina s ekipom kolko čovjek ima godina...imam i svjedoke). Tu noć zaspala sam oko cca 2 sata...kad sam sanjala tu njegovu ženu i vidjela sam kako me onako čudno gleda sa nekim čudnim osmijehom. Onako u polusnu probudim se kad mi je nešto sjelo na prsa...poput čovjeka, a nije bilo ničega, bila sam paralizirana. Jedino sam mogla rukama i nogama mahati, pokušala sam skinuti to nešto sa sebe, ali nije išlo. To me gušilo i mučilo. Probudila sam se odmah čim je to nešto sišlo s mene, pogledala na sat bilo je pola 4. U životu me nije ničega bilo toliko strah.
Šta se desilo?! Kako se toga mogu riješiti jer se bojim zaspati, grozan osjećaj!
(priča je išla dalje...nakon nekoliko dana sam opet došla na isto mjesto kod rijeke i pričala s osobom K. koja je u tom trenutku bila s tom ženom..., ali s tim da nisam ništa govorila, već sam rekla da bih voljela s tom ženom popričat da joj objasinim da nisam imala loše namjere. Ta osoba K. mi je u stopu rekla NEMOJ! Ja sam se zaprepastila...i pitala u čem je problem, ona mi je rekla da je ta žena čudna mrmljala sebi u bradu i imala nož da će nas osakatit...govorila je sebi u bradu da je ona mnogim curama zakuhala kašu, ali samo neke će tu kašu i pojest...na to sam se ja zaprepsatila, posložile su mi se kockice u glavi da je ona nešto napravila i bacila na mene i sad ne znam šta da radim...nije mi svejedno grozan osjećaj!) strah, ne mogu spavat, šta se desilo.... kako da se toga riješim ili barem neki utješni savjet, ako ne znate konkretan odgovor....

ja se ispričavam na romanu (al željela sam napisati sve da biste shvatili u čem se radi i da nisam imala apsolutno ni jedne loše namjere) eto 3:06 ja dalje ne spavam

draga moja ovo što tebe muči u mojem kraju nazivaju "mora" odnosno noćna mora, dođe ti dok spavaš i imaš osjećaj da je stao kamion na tebe, kad se makne ti si zgažena i umorna kao da si trčla 20 kilometara, to ti vjerovatno radi ta kuja od žene osobno, znači ona na tebe nije bacila nikakav urok, nego ti osobno dolazi po noći i "muči te"....to je 99% sigurno.E sad je pitanje kako se zaštitit. Da sam ja na tvom mjestu ja bih otišao kod svećenika i snjim se posavjetovao, nemoj ići kod nekih debila koji će ti samo pokrasti pare.Također sve to lipo ispričaj roditeljima pa otiđite do te kuje i zaprijetite joj da ćete joj glavu razbit jer znate čim se bavi ili povedi tu svoju ekipu.Mislim da bi bilo dobro da blagosloviš svoj krevet sa svetom vodom.Za te "more" kažu da su energijski vampiri, da ti crpe energiju kroz pupak (znam da glupo zvuči), pa dok spavaš prekrij dlanom pupak, možda ti sve ovo zvuči kao gluposti, ali nemaš baš izbora...nadam se da ćeš riješit problem

nicole2007
15.08.2009., 18:41
Dižem temu.
Nakon svega, zaključila sam da sam pod utjecajem uroka. Dosta mi je. Previše se toga nakupilo i to ne može biti slučajno. Nemojte mi sad odgovarati u stilu: "Ma ne, to ti je samo autosugestija...bla bla bla... Ne, nije autosugestija niti sam ja sklona takvim razmišljanjima.
Svojevremeno sam dosta često dolazila u kuću prijateljice čija se mama bavila takvim stvarima. Ne profesionalno, nego se znala poslužiti tim sredstvima.
Nisam to znala, prijateljica mi je to rekla tek kasnije. Inače je ta žena užasno zlobna i ja sam njezinoj kčeri pomogla da ode od kuće i makne se od nje. Tako sam se ja toj ženi jako zamjerila. A žena je i zlobna i opasna. Moguće da je ona bacila na mene taj urok, a možda i nije. :ne zna:
Sve u svemu, prečesto i predugo mi se događaju negativne "slučajnosti" i začarani krugovi.
Zanima me koji su sve načini skidanja uroka sa sebe, ali ne zanimaju me nikakvi hođe niti nekakvi smiješni rituali. Postoje li još nekakvi načini? :ne zna:

r0nin
15.08.2009., 20:25
Zanima me koji su sve načini skidanja uroka sa sebe, ali ne zanimaju me nikakvi hođe niti nekakvi smiješni rituali. Postoje li još nekakvi načini? :ne zna:
Reci Heri Poter 33 puta na glas, i nema vise uroka. (recept by veliki bijeli mag milan tarot)

Baphomet
15.08.2009., 21:26
Ponekad je to samo utjecaj astroloških aspekata koji znaju potrajati i po godinu dvije.

Ako misliš da nije tako onda ti slijedece upute moraju olakšati stvar :

http://www.astraldynamics.com/tutorials/psychic-defense/index.html

Floverka
16.08.2009., 07:47
Ponekad je to samo utjecaj astroloških aspekata koji znaju potrajati i po godinu dvije.

Hahaha, ko moj :rolleyes: reklo bi se - zvijezde su te se odrekle :rofl:

carstvo pasenta
16.08.2009., 13:42
draga moja ovo što tebe muči u mojem kraju nazivaju "mora" odnosno noćna mora, dođe ti dok spavaš i imaš osjećaj da je stao kamion na tebe, kad se makne ti si zgažena i umorna kao da si trčla 20 kilometara, to ti vjerovatno radi ta kuja od žene osobno, znači ona na tebe nije bacila nikakav urok, nego ti osobno dolazi po noći i "muči te"....to je 99% sigurno.E sad je pitanje kako se zaštitit. Da sam ja na tvom mjestu ja bih otišao kod svećenika i snjim se posavjetovao, nemoj ići kod nekih debila koji će ti samo pokrasti pare.Također sve to lipo ispričaj roditeljima pa otiđite do te kuje i zaprijetite joj da ćete joj glavu razbit jer znate čim se bavi ili povedi tu svoju ekipu.Mislim da bi bilo dobro da blagosloviš svoj krevet sa svetom vodom.Za te "more" kažu da su energijski vampiri, da ti crpe energiju kroz pupak (znam da glupo zvuči), pa dok spavaš prekrij dlanom pupak, možda ti sve ovo zvuči kao gluposti, ali nemaš baš izbora...nadam se da ćeš riješit problem

da kužim....čitala sam nešto na netu da je to crnomagijski psihički napad koji u nekim slučajevima dovodi do živčanog sloma ako nisi psihički dosta stabilan, jer odbijaš spavati, a nemoguće je živjeti u konstantnom umoru i nespavanju.

Znači ti kažeš to nije nikakav urok, već samo mučenje, ajde sad mi je malo lakše...premda normalno spavam, ali bojim se kad ću opet srest tu curu da opet neću imat mira.
Ma mislila sam popričat na fin način s njom, al očito to neće ić onako kako sam si ja zamislila jer cura nije baš normalna..., al opet bih joj htijela dat do znanja da znam s čim se bavi.
I da čula sam različite nazive za tu pojavu poput "more", "mraki" itd., al eto nadam se da se to više neće ponovit... u nadi je spas zar ne?!
svejedno tnx :Pivo:

nicole2007
16.08.2009., 14:31

Ako misliš da nije tako onda ti slijedece upute moraju olakšati stvar :

http://www.astraldynamics.com/tutorials/psychic-defense/index.html

Hvala, ali meni ti baš ne pomažu ti linkovi na engleskom.:mig:
A i meni de čini da se tamo stalno govori o zaštiti od uroka. A što kad je urok već bačen?:ne zna:

Baphomet
16.08.2009., 19:47
Hvala, ali meni ti baš ne pomažu ti linkovi na engleskom.:mig:
A i meni de čini da se tamo stalno govori o zaštiti od uroka. A što kad je urok već bačen?:ne zna:
A meni se čini da se ti voliš jako žaliti i ništa ne napraviti u vezi toga.

U čemu je sad problem?

Nađi nekog tko zna engleski, neka ti prevede i napravi to što piše.
Ne radi se samo o zaštiti već i o "skidanju" negativnosti sa sebe.

malty16
16.08.2009., 20:45
evo pisala sam prije nekoliko mjeseci o svom rodjaku koji je naprosto poludio zzbog ljubavi i sumnjalo se da ima urok...itd...
da bi on prije nekoliko se mjeseci otisao u srbiju i tamo su ga natjerali da podje nekom covjeku...ugl...covjek kad ga je vidio poceo se krizat i reko da kolko on to radi da u zivotu nije vidio tako sta...
dao mu je zastite i tako jos uvijek se bori s tim...
kasnije moja baka gdje je on zivio u tom stanu je nasla kod praga igle i dugmad zamotane u kosu a u podrumu koji smo prije nekoliko mj ja i on cjeli ocistili nasla je nes izvezano u 7 cvorova:eek:
al dobro najgore je proslo...jos nekad poludi al sd je onaj stari..toliko smiren i normalan...:DD

ema778
17.08.2009., 08:35
Evo da i ja pitam-dali možda zna netko tko skida uroke i ostalo slavoniji? Neznam nikoga ovdje tko radi s tim,pa bih molila-ali nekog zaista efikasnog,hvala možete i na PP...:cerek:

-Blue-Moon-
17.08.2009., 15:06
Lijep pozdrav!

meni je pomogla posvećena svijeća pored jastuka...pomoli se i svetu vodu drži blizu...možeš i sobu posvetit vodom.
i da nespavam bez upaljene lampe ili tv-a :D
sve će bit ok :)

-Blue-Moon-
17.08.2009., 15:59
die onaj mag nest bi ga pitala :D:p

carstvo pasenta
18.08.2009., 12:21
meni je pomogla posvećena svijeća pored jastuka...pomoli se i svetu vodu drži blizu...možeš i sobu posvetit vodom.
i da nespavam bez upaljene lampe ili tv-a :D
sve će bit ok :)

tnx :headbang: sad spavam bez problema :hrk:, al mislim kad ću opet srest tu osobu da neću imat mira, tako da zahvaljujem na savjetu, a i zapravo drago mi je da me netko razumije i da nisam samo ja to doživjela, pa da mi ljudi ne vjeruju; al kako da joj dam do znanja da znam čime se bavi ta :azdaja: imali u opće smisla davat joj do znanja?! :misli:

carstvo pasenta
18.08.2009., 12:31
još dok sam bila manja znam da su starije susjede pričale o nekim urocima i crkvi..sad se točno ne sjećam,ali u smislu da na određeni dan moraš otići u crkvu i ta osoba će se u određenom momentu okrenuti prema tebi..

hehe sad sam se sjetila priče mog pokojnog pradjeda. Naime on je na sv. Luciju napravio stolčić (ne sjećam se od kojeg točno drva, al bitno je da je na dan Sv. Lucije) s tim stolčićom je otišo na Badnjak na misu. Kad je u euharistiji došlo do obreda pokazivanja Svetog tijela svaka vještica ili kako bi stari rekli "coprnica" se okrenula od oltara, tj.leđima prema oltaru. Kad ih je moj pradjed vidio, ispred crkve nakon polnoćke je posipao žito, a svaka od onih žena morala je prebrojat svako zrno s poda kako bi im urok koje su bacile uspio.

TotesKind
18.08.2009., 13:31
hehe sad sam se sjetila priče mog pokojnog pradjeda. Naime on je na sv. Luciju napravio stolčić (ne sjećam se od kojeg točno drva, al bitno je da je na dan Sv. Lucije) s tim stolčićom je otišo na Badnjak na misu. Kad je u euharistiji došlo do obreda pokazivanja Svetog tijela svaka vještica ili kako bi stari rekli "coprnica" se okrenula od oltara, tj.leđima prema oltaru. Kad ih je moj pradjed vidio, ispred crkve nakon polnoćke je posipao žito, a svaka od onih žena morala je prebrojat svako zrno s poda kako bi im urok koje su bacile uspio.

Moj pradjed je morao drzati vrata crkve jer su coprnice u jednom trenutku (badnjak) htjele pobjec van i kao morale nesto obaviti :ne zna: ali nemam razloga ne vjerovati djedu i staroj koji su potvrdili.
Btw. znam za ovu pricu, ima cak u jednoj knjizi ..budem postal.

TotesKind
18.08.2009., 13:36
http://img38.imageshack.us/img38/5162/55768030.jpg

Lose se vidi, jebiga!

-Blue-Moon-
18.08.2009., 16:07
tnx :headbang: sad spavam bez problema :hrk:, al mislim kad ću opet srest tu osobu da neću imat mira, tako da zahvaljujem na savjetu, a i zapravo drago mi je da me netko razumije i da nisam samo ja to doživjela, pa da mi ljudi ne vjeruju; al kako da joj dam do znanja da znam čime se bavi ta :azdaja: imali u opće smisla davat joj do znanja?! :misli:

čula sam za jednog dečka koji je babu uhvatio u snu i vidio joj je lice,rekla mu je da ako ju pusti neće mu više nikada doći ali nesmije reći tko je ona..
mnogi su ga pitali koja je, on je samo reko promatrajte koju babu nepozdravim nikad..i skužili su..spuki :D

užas možda bi joj trebala natuknit da znaš...al opet šta ak tek onda krene magijat..neznam...al netreba ostavit ovako tko zna kom sve to radi...očito da je ženska munjena :(

TotesKind
18.08.2009., 16:17
Ja znam za jednu pricu o liku koji je nocu isao nekud, nemam pojma kud i sreo ih je usred "rituala" ili whatever.. Ugl. oduzele su mu moc govora i lik je postao njem, progovorio je onog dana kad je i zadnja od njih: umrla!
Pricala mi baka!

carstvo pasenta
18.08.2009., 18:04
http://img38.imageshack.us/img38/5162/55768030.jpg

Lose se vidi, jebiga!

joj ja ovak čorava i smotana:bonk:, daj pliz prepiši tekst...

carstvo pasenta
18.08.2009., 18:12
užas možda bi joj trebala natuknit da znaš...al opet šta ak tek onda krene magijat..neznam...al netreba ostavit ovako tko zna kom sve to radi...očito da je ženska munjena :(

cura je slovenka i kaj je da je munjena je....da znaš kak samo gleda cure na našoj strani definitino spukiiii :rospija: ne skida pogled s njih.... mislim da je dovoljan jedan osmijeh i pokazivanje prsta u nju :vidiga:, možda će shvatit (joj ponašam se ko dijete... al samo joj želim dat do znanja) lol a da ponesem češnjaka punu torbu i glogov kolac:clint: il da joj opalim koju šamarčinu :tuctuc:...za svaki slučaj buahahahhah:rofl:

-Blue-Moon-
18.08.2009., 18:21
cura je slovenka i kaj je da je munjena je....da znaš kak samo gleda cure na našoj strani definitino spukiiii :rospija: ne skida pogled s njih.... mislim da je dovoljan jedan osmijeh i pokazivanje prsta u nju :vidiga:, možda će shvatit (joj ponašam se ko dijete... al samo joj želim dat do znanja) lol a da ponesem češnjaka punu torbu i glogov kolac:clint: il da joj opalim koju šamarčinu :tuctuc:...za svaki slučaj buahahahhah:rofl:

pa vjerojatno je jaka u snovima a ovak je možda moš i prebit hehehehe...možda kad bi joj zaprijetila onak nasamo možda bi prestala..kažeš joj jasno da prestane da nema razloga za to što radi i nek odbije
baš me zanima šta bi ...pa ona je samo čovjek neće bacit fireball na tebe nismo u wow-u aha
ajd probaj nešt baš me zanima :) držim ti fige:top:

nicole2007
18.08.2009., 18:31
Imam još jedno pitanje. Ovdje je već više puta spomenuto da se onome tko baci urok, sve vrati k'o bumerang. Ako je to tako općepoznata činjenica, onda ju sigurno znaju oni koji se time bave. E pa zašto onda to i dalje rade?:confused: I znate li za slučaj kad se nekome tko je bacio urok, to stvarno vratilo? I kako? Što mu se dogodilo?
Ili je to samo lažna utjeha za poštene i naivne i nekakva bajka o onome kako se sve jednog dana vrati, a u realnosti-mo'š mislit!:rolleyes:

carstvo pasenta
18.08.2009., 18:57
Imam još jedno pitanje. Ovdje je već više puta spomenuto da se onome tko baci urok, sve vrati k'o bumerang. Ako je to tako općepoznata činjenica, onda ju sigurno znaju oni koji se time bave. E pa zašto onda to i dalje rade?:confused: I znate li za slučaj kad se nekome tko je bacio urok, to stvarno vratilo? I kako? Što mu se dogodilo?
Ili je to samo lažna utjeha za poštene i naivne i nekakva bajka o onome kako se sve jednog dana vrati, a u realnosti-mo'š mislit!:rolleyes:

osobno znam za dvije žene koje to konstantno rade...kako im se vraća....polako, ali sigurno. Ima više situacija, ne mora biti isključivo smrt, već nesreća. Ne ide im od ruke nikako. Familija im se raspada, muževi su im bolesni. Djeca pate iako su već to ljudi u godinama, sve se njima vraća. Zašto to ipak rade to ti je stvar ljudske zavisti i pohlepe, ljubomore (zašto bi on bio sretniji od mene, lijepši, bogatiji) toga je uvijek bilo i bit će oholost, škrtost, bludnost, zavist, neumjerenost u jelu i piću, srditost, lijenost... ako primjećuješ s razlogom se zovu smrtni grijesi....
i ja sam mislila da sva ta priča o magiji i vješticama je izmišljotina (zastrašivanje male djece), al uvijerila se na svojoj koži da ipak nije. Kad netko baci na nekoga urok vraća mu se jače nazad. Oni su takvi, stali su na stranu sotone i misliš da im je stalo do obitelji?! sumnjam...
no kako god, svatko ima pravo na izbor vjerovati u nešto ili ne, kao i na svoje mišljenje...ove teme i tekstovi nisu nikako izmišljotina jer se godinama ponavljaju slične situacije kod različitih ljudi, samo je pitanje raspoznaju li oni da ništa u životu nije slučajno i da loša sreća i nije samo loša sreća.:nono:

Baphomet
18.08.2009., 19:25
Lažna utjeha za poštene i naivne. Kao i ona bajka da se sve 3 puta vraća.

TotesKind
18.08.2009., 20:06

Zasto lazna utjeha?

Baphomet
18.08.2009., 20:28
Zasto lazna utjeha?
Zato jer tako žive u lažnom uvjerenju da postoji neka svemirska pravda za dobre i loše.

nicole2007
18.08.2009., 20:31

Znači, ti ne vjeruješ da im se vrati?:( Pa ja ne znam što da mislim. Znam samo da u životu nikad ne vidim da se gadovima išta vraća.:mad: Pa sam ovdje više puta pročitala da se ljudima koji bacaju uroke obavezno i prirodno vraća. I rekoh, pa nije valjda da negdje ipak postoji pravda. Ako nigdje dugdje, možda ovdje...:D

Baphomet
18.08.2009., 21:04
Znači, ti ne vjeruješ da im se vrati?:(
Ne vraća se. Nema se šta vratiti. To je samo krščansko nasljedstvo raja i pakla zapakirano u drugi oblik.

A i ljudima je lakše tako razmišljati, pogotovo siromašni, bolesni i patnici.

nicole2007
18.08.2009., 21:13
Ma ja isto već odavno ne mislim da se ljudima ništa ne vraća, ali me drugi ljudi uporno uvjeravaju u to.:rolleyes: Ali nevjerojatno mi je da se netko može baviti crnom magijom bez straha. Pa ja čak zazirem od skidanja uroka bilo kako i bilo gdje, a kamoli od bacanja uroka.:eek: Kako netko može u takvoj negativnoj energiji i zlu mirno živjeti?

TotesKind
18.08.2009., 21:33
Ne vraća se. Nema se šta vratiti. To je samo krščansko nasljedstvo raja i pakla zapakirano u drugi oblik.

A i ljudima je lakše tako razmišljati, pogotovo siromašni, bolesni i patnici.

Ali negativna strana bacanja uroka mora postojati? Krivnja? Sputavanje na duhovnom putu?

nicole2007
18.08.2009., 22:09
Ali negativna strana bacanja uroka mora postojati? Krivnja? Sputavanje na duhovnom putu?

A možda i ne postoji. K'o i inače u životu.:mad: Krivnju ćeš osjećati ako si takav čovjek. Ako imaš savjest, ako si osjećajan itd. A onda nećeš to niti raditi. A ako si psihopat bez savjesti i osjećaja, kako možeš osjećati krivnju? Radit ćeš zlo i baš te briga!
Isto tako i ovo "sputavanje na duhovnom putu". Sputavanje na duhovnom putu će ti biti kazna ako ti je do toga stalo. Ako si pokvarena svinja koju nije briga ni za kakav duhovni napredak, onda ti to ni nije kazna. I tako sa svim ostalim. Gadovi rade zlo, iživljavaju se na dobrim ljudima bez imalo obzira i smiju im se svisoka. A dobri ljudi ispadaju budale. Tako je bilo i bit će!:flop:

Baphomet
19.08.2009., 07:25
Kako netko može u takvoj negativnoj energiji i zlu mirno živjeti?
Jednostavno. Za njega to nije zlo.

Baphomet
19.08.2009., 07:25
Može biti krivnja.

Znam samo jedan način kako bi to moglo sputavati nekoga na duhovnom putu ali to nema veze sa trenutnim moralnim standardima već sa uplitanjem u tuđe živote i sudbine. Na taj način bi i činjenje "dobrih" djela sputavalo nekoga na duhovnom putu.

TotesKind
19.08.2009., 10:34
Može biti krivnja.

Znam samo jedan način kako bi to moglo sputavati nekoga na duhovnom putu ali to nema veze sa trenutnim moralnim standardima već sa uplitanjem u tuđe živote i sudbine. Na taj način bi i činjenje "dobrih" djela sputavalo nekoga na duhovnom putu.

Krsenje tude slobodne volje?

Baphomet
19.08.2009., 10:38
Krsenje tude slobodne volje?
Ne.

Upletanje u tuđe sudbine. Smatram da se sa svakim magijskim činom koji se tiče neke druge osobe na neki način vežemo za sudbinu te osobe, preuzimamo jedan dio na sebe i tako si samo kompliciramo bilo kakav duhovni napredak.

TotesKind
19.08.2009., 10:40
Ne.

Upletanje u tuđe sudbine. Smatram da se sa svakim magijskim činom koji se tiče neke druge osobe na neki način vežemo za sudbinu te osobe, preuzimamo jedan dio na sebe i tako si samo kompliciramo bilo kakav duhovni napredak.

Ok, a krsenje tude slobodne volje nema nikakvih "nuspojava"? Kako to?

Baphomet
19.08.2009., 11:45
Ok, a krsenje tude slobodne volje nema nikakvih "nuspojava"? Kako to?
Napisao sam da ima.

Ramzes13
19.08.2009., 13:46
Ne.

Ti to o ljubavi :mig:

Moje ime Baphomet i ja podjebavam sve :D:top:

Baphomet
19.08.2009., 14:01
Ti to o ljubavi :mig:

Moje ime Baphomet i ja podjebavam sve :D:top:
Tko je tebe pustio iz pješčanika?

Ajd, odi se igrati sa drugom dječicom.

nicole2007
19.08.2009., 14:05
Ne.

Znači, ipak se vrati.:ne zna:

Baphomet
19.08.2009., 14:17
Znači, ipak se vrati.:ne zna:
U tom se smislu vraća na isti način da li ti činio dobro ili zlo. Nema razlike.

nicole2007
19.08.2009., 14:54
Čekaj, ne smije se baš ni zbog čega nikako uplesti u nečiju sudbinu?! Po tebi onda ni socijalni radnici ne bi smjeli raditi svoj posao jer se upliću u tuđe sudbine?! Ne bih se baš složila da je isto umješat se na pozitivan i negativan način. Mislim, ne volim ni ja ljude koji guraju nos u tuđe niti bih to sama radila. Ali što kad se stvarno moraš umiješati? Znaš i sam da postoje takve situacije. Čak te i zakon obvezuje.

TotesKind
19.08.2009., 14:57
Ne.

Meni je krsenje tude volje i mjesanje u tudu sudbinu jedna te ista svar :confused:

Baphomet
19.08.2009., 15:38
Čekaj, ne smije se baš ni zbog čega nikako uplesti u nečiju sudbinu?! Po tebi onda ni socijalni radnici ne bi smjeli raditi svoj posao jer se upliću u tuđe sudbine?! Ne bih se baš složila da je isto umješat se na pozitivan i negativan način. Mislim, ne volim ni ja ljude koji guraju nos u tuđe niti bih to sama radila. Ali što kad se stvarno moraš umiješati? Znaš i sam da postoje takve situacije. Čak te i zakon obvezuje.
Jel' ti uopće čitaš što sam napisao? Zvučiš poprilično zbrkano i nekoncetrirano, kao da nemaš više od 15-16 godina.

Da sam sebe citiram od prije par postova uunazad :

"Smatram da se sa svakim magijskim činom koji se tiče neke druge osobe na neki način vežemo za sudbinu te osobe, preuzimamo jedan dio na sebe i tako si samo kompliciramo bilo kakav duhovni napredak."

Ramzes13
19.08.2009., 15:51
Mislim da su sve naše "sudbine" ako to tako nazivaš oduvjek vezane...potpuno vezane...ili ti smatraš da postoje dve Praznine?

Ramzes13
19.08.2009., 15:57
Tko je tebe pustio iz pješčanika?

Ajd, odi se igrati sa drugom dječicom.

I djeca su ljudi možda po tebi manje vrijedna ako misliš da je sramota igrat se snjima...

A da ti malo siđeš s tog motora da ne pogaziš koje djete:top:

-Blue-Moon-
19.08.2009., 17:50
dosta prepiranja bolje mi recite odgovor na pitanje :D

visoka_peta
19.08.2009., 22:40
Misliš na pitanje tko te u snu davi? Mene dave po danu, uglavnom svi.

kika77
20.08.2009., 21:37
Ispričavam se ako je tema već bila!
često se po novinama nađe oglas tipa "pomažem u vraćanju ljubavi...., spajanju partnera..." Zanima me ima li netko kakva iskustva sa time?
Pitam zato jer imam feeling da je mene i mog partnera netko (nešto) razdvojilo? Ne, nije on našao drugu, ni ja drugog, bilo je sve 5 ali odjednom je sve puklo...razlog? nepoznat!!!:confused:

Lindy2008
22.08.2009., 22:33
Znam za dvije takve vrste spajanja, obični i neki magijski.

Za magijski, tipa vračanja...mislim, to ne znam, mislim da tip mora prvo otkrit uzrok, maknut urok, jer je večinom neki urok razlog....ljudski jezik čuda radi al i gadosti...
Ponekad je razlaz odraz odrade karme....

A drugi tip spajanja...imala frendicu koja se s tim bavila, često gledala to kako radi....
Nije nikakva mudrolija, da oglas, javlja joj se mušterije, koje ne mogu naći il nemaju vremena tražit partnera, popunjava katalog s podacima...i kada se skupe nekoliko takvih osoba, procjenjuje tko bi se skim po opisu i željama mogao spojit.

Ona usput, imala visak i pomoću njega (to baš nisam skužila) otkrivala parove...rekla mi da joj visak sam pokaže osobu koja pozitivno djeluje ne zadanu osobu....

Onda ih zove na susret...dalje ...e sad..večine joj su se oženili..:D

nicole2007
23.08.2009., 00:01
Jel' ti uopće čitaš što sam napisao? Zvučiš poprilično zbrkano i nekoncetrirano, kao da nemaš više od 15-16 godina.

Da sam sebe citiram od prije par postova uunazad :

"Smatram da se sa svakim magijskim činom koji se tiče neke druge osobe na neki način vežemo za sudbinu te osobe, preuzimamo jedan dio na sebe i tako si samo kompliciramo bilo kakav duhovni napredak."

Ako je itko zbrkan i nekoncentriran, onda si to ti. Prvo kažeš da se ne vraća, a onda da se vraća isto kao i kad činiš dobro.
A što se tiče ovog djela - magijsko uplitanje, pa eto, ljudi koji skidaju uroke isto provode nekakvo magijsko uplitanje i čine dobro. Pa da se njima za sve to vraća tako negativno kako si ti rekao, gdje bi oni već bili?:confused::rolleyes:

Corlitabonita
31.08.2009., 11:39
ljudi meni bi mozda isto trebala mala pomoc! naime, prije nekih 10 godina sam se po noci vracala kuci u drustvu, i u parku smo naisli na neke osobe obucene u bijelo... nesto kako ku klux klan... i jedan tip je u ruci imao neku vrecu i samo je s tom vrecom zazvonio ispred mene i i malo se prosuo neki bjeli prah, kao brasno.... sta bi to moglo biti?

u obitelji mi se u zadnje vrijeme dogadjaju tuzne stvari... naime to sve pogadja brak mojih roditelja, obiteljske veze izmedju nas i svih tetaka, ujaka i sestricni i ostali... ali bas kompletno...i bratu nista neide od ruke... vec godinama
baba nam stalno radi karifeke... i bavi se odstranjivanjem lisajeva i bradavica putem" molitve"...

mama je prije par dana nazvala nekog ko je rekao nesto o urocima i da je moguce da je to baba sredila...
sta sad? imali ko pouzdan da prepozna uroke??

Baphomet
31.08.2009., 14:33
ljudi meni bi mozda isto trebala mala pomoc! naime, prije nekih 10 godina sam se po noci vracala kuci u drustvu, i u parku smo naisli na neke osobe obucene u bijelo... nesto kako ku klux klan... i jedan tip je u ruci imao neku vrecu i samo je s tom vrecom zazvonio ispred mene i i malo se prosuo neki bjeli prah, kao brasno.... sta bi to moglo biti?
Aha, naletila si na norijadu.

u obitelji mi se u zadnje vrijeme dogadjaju tuzne stvari... naime to sve pogadja brak mojih roditelja, obiteljske veze izmedju nas i svih tetaka, ujaka i sestricni i ostali... ali bas kompletno...i bratu nista neide od ruke... vec godinama
Život se sastoji od lijepih i ružnih stvari ne može ti cijeli život biti med i mlijeko.

Koliko taj preko telefona traži novaca za svoje usluge? Naravno, sigurno mu je sve to opisala preko telefona i dala mu previše informacija.

Corlitabonita
31.08.2009., 15:15
neznam sta trazi taj preko telefona, ali jedna hodza trazi 200 eur

sta je norijada?jel to lose?

Baphomet
31.08.2009., 15:51
Ja mislio da su hodze samo muski. I šta kaže hodza?

A šta reći nego :bonk:

Corlitabonita
31.08.2009., 19:09
oprosti bahati gospodine sto sam se usudila upitati! ima li itko ozbiljan na ovom forumu ili su svi ovako puni sebe i ??

carstvo pasenta
31.08.2009., 20:31

Da pojasnim, iako ovdje nije tema pojašnjavanje riječi. Norijada dolazi od riječi noriti što zapravo znači ludovati. Sama riječ norijada je dan kad maturanti slave svoj posljedni dan u srednjoj školi, pa ajmo reć luduju gradom (npr. banalni primjeri polijevaju prolaznike, posipavaju ih brašnom...) :bicedobro: al moram priznat da sam se dobro nasmijala na Baphometovu asocijaciju.:vidiga::lol:

Šta se tiče ovoga tko bi moga prepoznat urok. Ako saznaš za nekog dobro se raspitaj da nije možda fake jer ljudi se bave svim i svačim kad je novac u pitanju.

mama je prije par dana nazvala nekog ko je rekao nesto o urocima i da je moguce da je to baba sredila...

Hmmm ja bi na tvom mjestu pitala majku koga je ona točno zvala da nije možda nazvala Tarot Milana :lol:

žutoćubi crv
01.09.2009., 14:56

baba nam stalno radi karifeke... i bavi se odstranjivanjem lisajeva i bradavica putem" molitve"...

sta sad? imali ko pouzdan da prepozna uroke??

hmmmm....u bijelom kažeš? da nisu to bili duhovi maturanata? priznajem, ne bi mi bilo svejedno, pogotovo da me duhovi proganjaju već 10godina! umjesto što ćeš pare potrošit na skidanje uroka, bolje plati strućnu pomoć druge vrste :kava:

žutoćubi crv
01.09.2009., 15:00

na znaš ni što je norijada a kamoli što taj traži preko telefona!!!! :lol::rofl:

Corlitabonita
01.09.2009., 17:45
ajmo ovo je skup neozbiljnih cudaka, hvala na pomoci!!! bas ste simpa

lav1
15.09.2009., 14:02
Pozdrav!

Prijateljica mi je pričala da je u jastučnici svoga brata, koji je inače bio smrtno bolestan, našla nekakav... kako je ona to opisala, smotuljak od perja različite vrste koji su bili povezani nečim kao voskom i komadićima konca i vune. Kaže da je bilo plosnato (zato on i nije osjetio da spava na tome) i otprilike veličine dlana.
Znači, netko je to morao staviti tamo, a on je bio samac i postojalo je samo nekoliko ljudi koji su to bili u mogućnosti napraviti.
Mene zanima da li netko zna što to znači, zašto se to upotrebljava, je li to povezano sa vjerovanjem u moć liječenja te smjese ili upravo suprotno, je li povezano s crnom magijom itd.

To je prava crna magija. Sa time sam se i ja susreo budući da imam problema sa suprugom koja je vjerojatno doživotno bolesna i ne može joj se pomoći a povezano je sa mnogim neobjašnjivim pojavama i manifestacijama. U svim jastucima i u perini koja se i nije koristila našli smo posložene čudne oblike od samoga perja bez ikakovog drugog materijala, perje je bilo spleteno u te čudne tvorevine (od vrlo malih do velikih oblika, našli smo kuglu složenu od perja veličine dječje glavice te nešto kao dječju kapicu od perja). To je bilo spovezano samim perjem i nije se moglo rasplesti več se perje kidalo ka bi se pokušalo rasplesti. Takvo nešto ljudska ruka ne može učiniti, niti netko fizički dolazi u kuću da to učini. To rade pravi majstori magije koji su sklopili savez sa Sotonom i on osobno sa svojim legijama zloduha u tome sudjeluje. Tko će vam doći u kuću, otvarati sve jastuke i nešto ubaciti u njih i ponovo ih sašiti da nitko ne primjeti???? Koliko bi za to trebao vremena i hrabrosti???? Pročitajte si knjige u crkvenom izdanju: vlč. Gabriel Amorth: "Egzorcist govori" te od našeg vlč. mons. Milivoja Balabanića: "Kako prepoznati zamke zloga" i sve će vam biti jasnije koliko u tome čovjeku može biti nešto jasno. Tu se radi o materijalizacijama začaranih predmeta koji nose sile uroka. Ne dao Bog nikome se sa time upoznati i na svojoj koži osjetiti kao što smo prošli ja i supruga i to doživotno i nitko nam ne može pomoći a to dolazi zbog nekih stvari u životu mojih predaka. Tko ne vjeruje a ne vjeruje samo onaj tko to nije doživio na svojoj koži kao ni ja nisam vjerovao i to sam ismijavao dok se nisam opekao a sada to ne bi poželio i najgorem neprijatelju. I Biblija ući da ako postoji Bog, postoji i Sotona i njegovi sluge. Osobno poznam obitelj kojoj su iz madraca u nekoliko noći izlazili živi crvi i to oni "mrtvački". Njih na tisuće a od "nikud". Otvorili su madrac a unutra nićega da bi trunulo i stvaralo crve. Na kraju su taj madrac bacili iz kuće i uništili. Imali sa teških problema u kući i obitelji.

permanent300
16.09.2009., 14:47
Pozdrav!

Vidis, i ja sam nesto slicno nasao u mom postanskom sanducicu(prije vise godina) , kao nekakva nakupina vune sa koncima...pomislio sam onda da je smece i bacio...sad kad citam ovo tu sjetio sam se...brrrrrrrr:ne zna:
mozda i je bilo smece?

visoka_peta
17.09.2009., 12:42
To je prava crna magija. Sa time sam se i ja susreo budući da imam problema sa suprugom koja je vjerojatno doživotno bolesna i ne može joj se pomoći a povezano je sa mnogim neobjašnjivim pojavama i manifestacijama. U svim jastucima i u perini koja se i nije koristila našli smo posložene čudne oblike od samoga perja bez ikakovog drugog materijala, perje je bilo spleteno u te čudne tvorevine (od vrlo malih do velikih oblika, našli smo kuglu složenu od perja veličine dječje glavice te nešto kao dječju kapicu od perja). To je bilo spovezano samim perjem i nije se moglo rasplesti več se perje kidalo ka bi se pokušalo rasplesti. Takvo nešto ljudska ruka ne može učiniti, niti netko fizički dolazi u kuću da to učini. To rade pravi majstori magije koji su sklopili savez sa Sotonom i on osobno sa svojim legijama zloduha u tome sudjeluje. Tko će vam doći u kuću, otvarati sve jastuke i nešto ubaciti u njih i ponovo ih sašiti da nitko ne primjeti???? Koliko bi za to trebao vremena i hrabrosti???? Pročitajte si knjige u crkvenom izdanju: vlč. Gabriel Amorth: "Egzorcist govori" te od našeg vlč. mons. Milivoja Balabanića: "Kako prepoznati zamke zloga" i sve će vam biti jasnije koliko u tome čovjeku može biti nešto jasno. Tu se radi o materijalizacijama začaranih predmeta koji nose sile uroka. Ne dao Bog nikome se sa time upoznati i na svojoj koži osjetiti kao što smo prošli ja i supruga i to doživotno i nitko nam ne može pomoći a to dolazi zbog nekih stvari u životu mojih predaka. Tko ne vjeruje a ne vjeruje samo onaj tko to nije doživio na svojoj koži kao ni ja nisam vjerovao i to sam ismijavao dok se nisam opekao a sada to ne bi poželio i najgorem neprijatelju. I Biblija ući da ako postoji Bog, postoji i Sotona i njegovi sluge. Osobno poznam obitelj kojoj su iz madraca u nekoliko noći izlazili živi crvi i to oni "mrtvački". Njih na tisuće a od "nikud". Otvorili su madrac a unutra nićega da bi trunulo i stvaralo crve. Na kraju su taj madrac bacili iz kuće i uništili. Imali sa teških problema u kući i obitelji.

Vjerujem, jer sam prije nekoliko godina u jednom našem časopisu čitala o tome kako se održavaju takvi skupovi gdje neznam na koji nematerijalni način, određeni ljudi ulaze u tuđe kuće i stanove da bi bacali takve stvari. O tome je pisala jedna žena koja se našla igrom slučaja u takvom društvu i šokirala se kako je tako nešto moguće i kako se takvi skupovi često održavaju.
Žao mi je što taj članak nisam sačuvala, mislim da je bio astro magazin ali nisam sigurna.

carstvo pasenta
18.09.2009., 00:32
kako dolaze mladi naraštaji, nekako sam mislila pa moja generacija se neće bavit s tim jer većina ih nikad nije ni vjerovala u takve stvari...kao ni ja, sve dok mi nekolicina ljudi nije ispričala priče iz svojih iskustva. Moja reakcija sa nekih 19 godina bila je ma da ti se šališ....gle ako me misliš uplašit ne trudi se, gledala sam to u animiranim filmovima....
U biti nije tako! I prevarila sam se...tek onda sam počela shvaćat s čim se ljudi sve bave...(pa sam gledajući sebe koja sam povjerovala u takve neke slučajeve dosta kasno tj. i prvi puta čula za njih, mislim si maaaa daj ljudi iz grada nikad za to nisu čuli, to se dešava samo po selendrama....). Ali onda se i u to razuvjerila...nekolicina teenegera odlazi uredno na groblje govoro svake noći i otvaraju knjigi crne magije... i eto ti pizdarije.... klinci od 15-16 godina znaju li oni čime se bave? shvaćaju li oni posljedice svega toga?! djeca koja sebe nazivaju gotičarima...shvaćaju li oni u šta se upuštaju?!

al eto, s naraštajima toga ima...samo možda se danas toliko ne priča o tome kao nekad...

lav1
21.09.2009., 08:59
Poznam osobno jednog čovjeka mojih godina iz jednog sela u Turopolju, ali čovjek je od povjerenja, ne laže i ne izmišlja. On je u svojoj ranijoj mladosti bio svjedok ubacivanja uroka u njihov vrt ali na takav mistični način. Satjao je na dvorištu i vidio neku ženu kako nešto zakapa u njihovu vrtu, Žena je bila strana, posve nepoznata kao iz potpuno drugog kraja. On je bio znatiželjan a nije bio nikad plašljiv i pošao u vrt da vidi što ona radi. Kad je došao kroz lesu u vrt, žene je jenostavno nestalo. Okrenuo se prema dvorištu i tu istu ženu ugledao na izlazu iz dvorišta na cestu. Kraj njega nije fizički prošla jer bi ju vidio, a drugim putem nije mogla proći u dvorište i na cestu. Da li se teleportirala???? Ali bila je ta ista žena koju je vidio na vrtu prije par trenutaka. Nije se uplašio. Išao je na mjesto gdje je nešto zakapala. Otkopao je i našao zakopana kokošja jaja. Njegova znatiželja tu nije stala. Jedno jaje je razbio da vidi što je unutra. Jaje se rasprsnulo, doslovno eksplodiralo. U njemu je bila neka tekučina neodređene boje. Malo te sadržine palo mu je na ruku. Na tom mjestu doslovno mu izgorjela koža i osjetio je neopisivu bol. Rana mu dugo nije zarasla. Što je to bilo, ni danas mu nije jasno. Pravilo je, ne igrati se sa nićim sumljivim i nepoznatim i razne čudne predmete nađene na mjestima gdje ne pripadaju ne primati golim rukama. Pogotovo ako je neshvatljivo kako su na to mjesto dospjeli. Prmiti sa rukavicom na ruci ili komadom krpe ili papira. Za svaki slućaj poškropiti svetom vodom, uz kakvu molitvu sa vjerom spaliti i pepeo baciti u vodu tekučicu. To uglavnom preporućuju svečenici egzorcisti. Toga ima a možda i sve više i stime se bave ljudi iz svih slojeva društava, ljudi se varaju kad smatraju da je to nešto što spada u bapske priće i da je to nešto što pripada srednjem vijeku. Ne dao Bog osjetiti na svojoj koži ama baš nikome!!!!

Ramzes13
21.09.2009., 09:20
Ne plaši me to

visoka_peta
21.09.2009., 09:52
Mene da.

Mrs.Malfoy
21.09.2009., 11:10
kako dolaze mladi naraštaji, nekako sam mislila pa moja generacija se neće bavit s tim jer većina ih nikad nije ni vjerovala u takve stvari...kao ni ja, sve dok mi nekolicina ljudi nije ispričala priče iz svojih iskustva. Moja reakcija sa nekih 19 godina bila je ma da ti se šališ....gle ako me misliš uplašit ne trudi se, gledala sam to u animiranim filmovima....
U biti nije tako! I prevarila sam se...tek onda sam počela shvaćat s čim se ljudi sve bave...(pa sam gledajući sebe koja sam povjerovala u takve neke slučajeve dosta kasno tj. i prvi puta čula za njih, mislim si maaaa daj ljudi iz grada nikad za to nisu čuli, to se dešava samo po selendrama....). Ali onda se i u to razuvjerila...nekolicina teenegera odlazi uredno na groblje govoro svake noći i otvaraju knjigi crne magije... i eto ti pizdarije.... klinci od 15-16 godina znaju li oni čime se bave? shvaćaju li oni posljedice svega toga?! djeca koja sebe nazivaju gotičarima...shvaćaju li oni u šta se upuštaju?!

al eto, s naraštajima toga ima...samo možda se danas toliko ne priča o tome kao nekad...

Knjiga crne magije?:rolleyes: Molim? A di su to našli? Ti to mene zajebavaš ili?:confused::confused::confused:

carstvo pasenta
21.09.2009., 17:43
Knjiga crne magije?:rolleyes: Molim? A di su to našli? Ti to mene zajebavaš ili?:confused::confused::confused:

ne zezam te....jednom sam se našla u tom društu u doba kad sam bila "punkova mala".....iii da ghotic people su imali knjigu crne magije, ali iskreno neznam odakle im jer čim sam vidjela čime se bave pobrala se iz tog društva.

mustang_925
22.09.2009., 17:20
1. nadam se da je dobar podforum.

Uglavnom...dođem ja doma i nađem na krevetu 3 zrna graha i jedno na podu....jedino je bila doma prabaka koja me bas i ne voli, mozda i mrzi ... i kraj toga je bio papir s uputama za koristenje kapi za oci ( jedino ona koristi kapi za oci u kuci a ostali ukucani su na moru ) .... i pitam ja nju da li je stavila to na moj krevet na što je odgovorila: " I ja sam to nasla na svom krevetu, to su sigurno stavili duhovi " ... nakon cega se skoro neprimjetno nasmijala .... ja mislilm da je to ona stavila.... ne znam kaj to znaci.... da li neko ima nekakvo objasnjenje pls... ty

character
22.09.2009., 21:17
to ti znači da ti baka kuha grah sutra ali te htjela iznenaditi pa ti je samo tako natuknula....:rofl:

Sviña
22.09.2009., 21:20
Ona je stavila. :o

mustang_925
23.09.2009., 15:30
1. ona ne kuha....
2. u cjeloj kuci graha ima samo u škrinji i to smrznutog...ovaj je bio onako ko da je par dana na sobnoj temperaturi ...

Sviña
24.09.2009., 10:53
.... i pitam ja nju da li je stavila to na moj krevet na što je odgovorila: " I ja sam to nasla na svom krevetu, to su sigurno stavili duhovi " ... nakon cega se skoro neprimjetno nasmijala .... ja mislilm da je to ona stavila....

Po njenoj reakciji zaključuješ da laže. :mig:

Moth09
29.09.2009., 23:52
Mene zanima može li ta neka osoba ulaziti u san?i isto tako maltretirati onako u polusnu,čim se probudiš i vidiš nešto čeg se strašno bojiš i iduće sekunde toga više nema,i tako skoro svaku veće...to me pati dosta dugo i zanima me zna li netko nešto o tome?
zaista neznam tko bi me tako htjeo plašit..
jednom me u snu davila ruka,bila je tanka i dlakavija,malo smješno ali dobro..
nisam nikada našla nikakav smotuljak ili tako nešto...

:rolleyes:

:kava: stranica 26 i 27.

-Blue-Moon-
03.10.2009., 16:59
Sinoć sam vidjela leptira...možda se taj "netko" smilovo pa me ne plaši paucima...nadam se da će prestati napokon...

Mazalo
05.10.2009., 18:50
Neko je u zgradi gdje stanujem postavio kovanicu od kunu na svaki tepih ispred ulaznih vrata od stana. Jel ima to kakve veze s temom topica ili su to nekakva blesava ciganska posla?

Zhuta
08.10.2009., 11:37
Neko je u zgradi gdje stanujem postavio kovanicu od kunu na svaki tepih ispred ulaznih vrata od stana. Jel ima to kakve veze s temom topica ili su to nekakva blesava ciganska posla?

Uz malo sreće ostavit će ih i sutra, pa ćeš za tjedan dana imat za kavu :p

Ana Marija
15.10.2009., 03:00
Nemam osobnog iskustva sa bacanjem i skidanjem uroka. Iskustvo prijateljice: desetak godina ništa joj nije polazilo po planu. Zgodna pametna i dobre naravi. Jedva je završila studij. Nezaposlena godinama, dobije posao ˝na crno˝, dođe do faze da radi nekoliko mjeseci bez dohodka pa se firma zatvori, privatan život - ništa, godine prolaze. Živi u Splitu i ode kod jednog svećenika (mislim na području Klisa) sa nekoliko komada svog donjeg veša - donjela je nove podkošulje koje je blagoslovio na oltaru i izmolio molitve. Naravno, rekla mu je što ju sve muči. Podkošulje je nosila određeni broj dana. Još je nešto radila u stanu, palila bijele svijeće i molila se. Uglavnom, ima posao u struci, dohodak redovan, u ozbiljnoj je vezi - razgovaraju o budućem zajedničkom životu. Prije toga netko joj je gledao u karte te joj je rečeno da joj je nešto učinjeno i to putem njene fotografije. E sad....

Saradonija
17.10.2009., 09:50
Nemam osobnog iskustva sa bacanjem i skidanjem uroka. Iskustvo prijateljice: desetak godina ništa joj nije polazilo po planu. Zgodna pametna i dobre naravi. Jedva je završila studij. Nezaposlena godinama, dobije posao ˝na crno˝, dođe do faze da radi nekoliko mjeseci bez dohodka pa se firma zatvori, privatan život - ništa, godine prolaze. Živi u Splitu i ode kod jednog svećenika (mislim na području Klisa) sa nekoliko komada svog donjeg veša - donjela je nove podkošulje koje je blagoslovio na oltaru i izmolio molitve. Naravno, rekla mu je što ju sve muči. Podkošulje je nosila određeni broj dana. Još je nešto radila u stanu, palila bijele svijeće i molila se. Uglavnom, ima posao u struci, dohodak redovan, u ozbiljnoj je vezi - razgovaraju o budućem zajedničkom životu. Prije toga netko joj je gledao u karte te joj je rečeno da joj je nešto učinjeno i to putem njene fotografije. E sad....

E sad šta:)? Skepsa?
Kad netko vjeruje u kršćanstvo, i sl onda je to vjera, a kad netko vjeruje u uroke, magiju i dr onda je to praznovjerje. Tko ima pravo ičije uvjerenje nazvati praznovjerjem...Nitko.
Vidiš, ja kad vidim svećenika koji blagoslivlje nečiji dom za Božić vidim isto kao kad netko nekom skida uroke...ista stvar, samo kroz različita uvjerenja. Problem je danas što ima mnogo šarlatana koji ne znaju šta rade, uzimaju novac i stvaraju negativnu sliku o svem ovom.
Činjenica je da ima onih koji bacaju uroke. I činjenica je da ti uroci djeluju. Posebno kod labilnih osoba. S druge strane, nije svakoj nesreći urok kriv.
Sama ideja o tome da ti je netko nešto napravio je negativna i slabi volju, unosi nemir i strah. Nije dovoljno da ti netko kaže 'netko ti je nešto napravio' - potrebno je otkriti o kome se radi i zašto, na koji način je nešto napravljeno....tek onda se može govoriti o skidanju uroka....
Uroci preko fotografije - svašta....

ornit
19.10.2009., 11:18
E sad šta:)? Skepsa?
Kad netko vjeruje u kršćanstvo, i sl onda je to vjera, a kad netko vjeruje u uroke, magiju i dr onda je to praznovjerje. Tko ima pravo ičije uvjerenje nazvati praznovjerjem...Nitko.
Vidiš, ja kad vidim svećenika koji blagoslivlje nečiji dom za Božić vidim isto kao kad netko nekom skida uroke...ista stvar, samo kroz različita uvjerenja. Problem je danas što ima mnogo šarlatana koji ne znaju šta rade, uzimaju novac i stvaraju negativnu sliku o svem ovom.
Činjenica je da ima onih koji bacaju uroke. I činjenica je da ti uroci djeluju. Posebno kod labilnih osoba. S druge strane, nije svakoj nesreći urok kriv.
Sama ideja o tome da ti je netko nešto napravio je negativna i slabi volju, unosi nemir i strah. Nije dovoljno da ti netko kaže 'netko ti je nešto napravio' - potrebno je otkriti o kome se radi i zašto, na koji način je nešto napravljeno....tek onda se može govoriti o skidanju uroka....
Uroci preko fotografije - svašta....

Hmmm, ista je to stvar potpuno, samo kasa nije ista :)
ovde dajes pare sveceniku a tamo vidovnjaku :ne zna:
mislim da je jedina razlika u tome. Svecenici isto skidaju uroke i sl...:ne zna:
Cime se bavi recimo hagioterapija? :)
Lijep pozdrav svima
ornit

mystic's dream
19.10.2009., 22:23
naravno da je moguce, ne pitajte me kako...

koji put je dovoljno samo to izgovoriti, bez nekakvih ''madijanja'' i slicnog...

desilo mi se ne jednom da sam iz cistog bijesa izgovorila neke stvari, jos dok sam mlada bila, znala sam kaj znaci kad se tak nekaj izgovori, ali nisam znala da je moguce da se to i ostvari...

i ostvarilo se... ne jednom.. i ne zelim to dijeliti ni sa kim jer mi je pri samoj pomisli na to - lose se osjecam, to je sve sto cu reci!

sve sto sam izgovorila u posljednje 2 godine, povukla sam, osim jedne stvari jer taj dar koji ocito posjedujem, nemam namjeru koristiti u negativnom smislu... a razloge imam zasto ne povuci ovo sto je ostalo, jedno jedino i to jako dobre!!

nemojte se zafrkavati s tim, neki od vas mogu zaista i nastetiti nekome time... ja ne vjerujem u nekakve rituale, sismise i kapi zmajeve krvi i tome slicno, vjerujem u nas kao ljude, koji zaista svojim mislima, vjerovanjima i usmjeravanjima tih misli mozemo promijeniti stvari i ljude, dogadaje oko sebe... nisam procitala bas previse literature, godinama govorim da budem i nikad nemam nekoliko sati dnevno koje mogu provesti samo citajuci jer sam radoholicar i previse obaveza natrpam istovremeno!! ili zapadnem u stanje totalne letargije i ne radim apsolutno nista, no izvukla sam se... nebitno - pazite kaj radite!!

Saradonija
20.10.2009., 20:38
Hmmm, ista je to stvar potpuno, samo kasa nije ista :)
ovde dajes pare sveceniku a tamo vidovnjaku :ne zna:
mislim da je jedina razlika u tome. Svecenici isto skidaju uroke i sl...:ne zna:
Cime se bavi recimo hagioterapija? :)
Lijep pozdrav svima
ornit

Što se tiče novaca, sve košta, ukoliko netko nije volonter, zbog čega bi radio besplatno? A istina, kasa nije ista jer očito nitko ne regulira one koji naplaćuju. Očito i neki svećenici skidaju uroke...al ovo s donjim rubljem i blagoslovom istog...:kava: no comment

archDemba
27.10.2009., 03:39
ja osobno mislim da je to vise zastupljeno u selima gdje je financijska situacija cora od ostalih pa se moze zavidjetu puno bogatom covjeku koji se doseli tamo

Alex84
27.10.2009., 15:47
Lijep pozdrav!

hehe kako si divne savjete dobila..:facepalm:

Neradi se tu o nikakvim napadajima,urocima ni slicnim glupostima (nekazem da je to glupost ali u ovom slucaju apsolutno je),vec se radi o obicnoj PARALIZI SNA :ne zna: koja se dogadja vecini ljudi,i eto tebi se bas sad dogodila i zabrijala si da je ta cura kriva bla bla..radi se o obicnoj Paralizi sna kad ti se tijelo jos nije probudilo(otuda paraliziranost) ali um je budan i tad su moguce bas takve stvari kakve si ti opisala..znaci osjecaj gusenja,osjecaj necije prisutnosti itd..

Malo proguglaj pa ces vidjeti da je to to

scorpion71
11.11.2009., 00:52
Evo novi sam ovdje na forumu i nisam vjerovao u uroke dok nisam kupio kuću za koju tek poslije saznao da sam kupio od žene koja je zarađivala novce , a i kuću sagradila na vražbinama , gatanaju itd. Uglavnom ta žena je slijedom okolnosti zajedno sa suprugom i dijetetom tijekom 1995 za vrijeme "Oluje" napustila našu državu i otišla u Srbiju. Da skratim priču dakle prije 5.godina kupio sam kuću od njezinog muža , te se uselio u istu, te su tada počeli problemi unutar kuće sa svađama sa suprugom , novčani problemi, te nikada ništa nije išlo po planu. Pošto smo kupili kuću na selu htjeli smo se baviti poljoprivrednim poslovima.U 5.godina jednom mi je uspjelo nešto što sam posadio na zemlji i to prve godine, nakon toga nikuda.Kupio sam kao skotne koze, od njih 4 nakon mjesec dana je 1.krepala, a od ostalih jedna je okotila 2.jareta, od čega je isti dan jedno ponovno krepalo. Također kupili smo patke držali ih gotovo godinu dana, niti jedno jaje nisu snijele dok ih nismo dali susjedu gdje su poslije ko lude nesle jaja.Dalje uzeo sam od punca zečeve, kod njega svaka zečica imala mlade, a ja sam u 5 godina od neznam koliko zečica uspio dobiti 2.mala. Dalje koju god životinju sam dobio na poklon recimo psa hrv.ovčara , uginuo mi je nakon 6 mjeseci, propišao krv jednu večer , ujutro ga našao mrtvog :ne zna:, dalje kupio sam njemačkog ovačara koji je nakon 6.mjeseci rastrgao bijesnu lisicu, te mi iz razloga što imam malu djecu veterinar rekao da je najbolje da ga ubijem. također nisam niti znao da je supruga što sam pročitao u vašim tekstovima pronašla ispred kučnog praga dok je sadila cvijeće smotuljak vune zakopan u zemlju , itd.:(:(:(
Mislim da mi je bivša gazdarica bacila urok na kuću. Nikada nisam imao sa tim posla, tko mi može pomoći.

nimita
12.11.2009., 08:44
Mislim, barem koliko sam ja čula o tome, da to što ste našli ne dirati rukama i spaliti.

E sad...prije tjedan dana vadila sam lukovice gladiola posađenih uz kuću (25 kom posađeno na razmaku od 15-20 cm), ispred njih bili su posađeni prkosi.
Nigdje nikakvih tragova da je nešto bilo kopano, zakopavano isl., uglavnom vadeći gladiole našla sam grlicu,:horor: zakopanu plitko između cvijeća bez i jednog traga, ponavljam da je nešto dirano u zemlju između cvijeća. :confused:
Ptica je djelovala kao da je friško uginula, nigdje traga krvi niti ničemu...i stvar je u tome što je to druga grlica ove godine koju sam pronašla na čudnom mjestu. Tim više što živim na selu i vidjeti goluba ili grlicu je poprilična rijetkost.:ne zna:
Ne znam što da mislim iako je moju staru to podsjetilo na susjedu koja je ovog ljeta našla par jaja zakopanih između ruža.:eek:

Bilo kako bilo, zanima me da li netko zna da li se to paljenjem, bacanjem od sebe ili bilo kakvim uništavanjem poništava?
Ja pticu odnjela na jednu zapuštenu livadu (ograđenu) ali je nisam spalila jer je bilo kišovito i sad ne znam da ima ikakvo značenje, pozitivno ako se takva stvar makne iz svog dvorišta ili prostora? :ne zna:

scorpion71
12.11.2009., 11:52
:confused::confused::confused:Da li ovdje netko zna tko bi mi mogao pomoći u vezi istog :confused:

Krkimir
12.11.2009., 13:01
Milan tarot najbolje i najbrze skida uroke.

Iverix
12.11.2009., 19:03
Ja imam 24 godine,mislim da imam uroke i crnu magiju vec dugi niz godina.
Mislim da mi je to i ucinila tatina sestra.
Razlog je sljedeci moja majka je pravoslavka,ali uistinu dobra zena,otac mi je hrvat-katolik kao i ja.
Moja tetka nikada nije podrzavala njihov brak,za vrjeme rata
moja mama,ja i moje sestre smo otisli u njemacku,tamo smo bili mozda 10 dana kod njih, onda smo otisli u drugi grad i zivjeli 10 mjeseci do prestanka rata.
Moji roditelji su u ratu izgubili jako puno novaca,opet su stali na noge i poceli radiiti kao privatnici.
Ja sam bio 3 razred osnovne kada smo se vratili iz njemacke,ja sam tad poceo da kradem novac od svojih roditelja,nesvjesno sta radim kao djete.
Imao sam 11 godina kada sam im znao ukrasti po 5 tisuca maraka i podjeliti i gluposti raditit,kada sam malo odrastao pocem sam prodavati robu bez da roditelji znaju i novac sebi uzimao,a nisam se ni drogirao ni kockao.
Nakon sto mi je otac otisao u mirovinu,ja sam preuzeo sve i nakon doslovno noci su nam firme prestal raditi,vise nam nitko nije dolazio u radnje,
ja sam stalno upadao u probleme,ozenio se dobio sina,sada zena hoce da se razvede,ja svaki dan upadam u nejasna sranja.
Ja nezelim da zivim tako ali kao da me nesto samo na to navodi.
A ja sam mojim roditeljima sve i to ih najvise boli i mislim da je ta tetke to namjerno i uradila,jer zna da ih najvise boli preko mene.
Ja bih isao i da se ljecim,ali znam da nisam bolestan,da mi je sve u glavi ok,ali nesto je jace od mene koje me non stop vodi u probleme i probleme.
Hvala unaprjed

stay_on
28.11.2009., 14:24
nisam mislila da ću ikad pisati na ovom podforumu jer mi je oduvijek bilo to recimo pomalo smiješno... :D
ali moja majka misli da ima neki urok, tj kad se vjenčala bila je jedna recimo tak vještica,koja ju je ocoprala :D
ovo nije niti tak smiješno zapravo,jer je mojoj mami umrlo dijete od 5 dana nakon toga, zatim je imala relativno dobar brak s tatom,ali u zadnjih 5 godina živi u paklu, tata je pijan i zlostavlja ju.
Sad vi meni recite kak se može taj urok skinuti... :ne zna:
Ona fakat misli da ju je ta žena urekla,proklela kajgod... ali ta žena je mrtva. Kak da to riješi?

no_name!
10.12.2009., 17:19
Da li ste čuli za Titu Gubića čovjeka iz bjelovara koji navodno otklanje uroke ( coprije)?

Ako jeste molim da napišete svoja mišljenja o njemu.

MACAREYA
14.12.2009., 02:35
jel zna netko nekakvoga maga koji radi posteno,a ne samo da uzme novce i ne napravi nista.....hitno....trebam pomoc

zzagi
14.12.2009., 10:09
imam jedno pitanje.to je bilo davno, tada sam imala jako ružan život, praktički nikog na koga se mogu osloniti, bez novaca, ljubavi, ......naime, živjela sam u zgradi i jednog dana sam našla mrtvog goluba na pragu, uredno položenog, na 4. katu, zima, sva vrata zatvorena u zgradi, prozori također, stubišta, sve zatvoreno.bio je u takvom položaju, vidi se da ga je netko stavio tamo.nije bio ni star, bolestan pa da je slučajno nekako ušetao i uginuo. otada je prošlo dosta, godina, ja ok, puno bolje. čak sam i zaboravila na to,al čitam ovu temu pa sam se sjetila toga i zanima me ako ima netko tko se razumije u uroke da mi sve to pojasni jer sam ja totalni laiki inače nisam baš plašljiva osoba i već sam bila u situaciji da me je netko bacio urok i sama sam to riješila pozitivno.

Kijara
22.12.2009., 01:22
Razlog je sljedeci moja majka je pravoslavka,ali uistinu dobra zena,otac mi je hrvat-katolik kao i ja.
moja mama,ja i moje sestre smo otisli u njemacku,tamo smo bili mozda 10 dana kod njih, onda smo otisli u drugi grad i zivjeli 10 mjeseci do prestanka rata.
Moji roditelji su u ratu izgubili jako puno novaca,opet su stali na noge i poceli radiiti kao privatnici.
Ja sam bio 3 razred osnovne kada smo se vratili iz njemacke,ja sam tad poceo da kradem novac od svojih roditelja,nesvjesno sta radim kao djete.
Imao sam 11 godina kada sam im znao ukrasti po 5 tisuca maraka i podjeliti i gluposti raditit,kada sam malo odrastao pocem sam prodavati robu bez da roditelji znaju i novac sebi uzimao,a nisam se ni drogirao ni kockao.
Nakon sto mi je otac otisao u mirovinu,ja sam preuzeo sve i nakon doslovno noci su nam firme prestal raditi,vise nam nitko nije dolazio u radnje,
ja sam stalno upadao u probleme,ozenio se dobio sina,sada zena hoce da se razvede,ja svaki dan upadam u nejasna sranja.
A ja sam mojim roditeljima sve i to ih najvise boli i mislim da je ta tetke to namjerno i uradila,jer zna da ih najvise boli preko mene.
Ja bih isao i da se ljecim,ali znam da nisam bolestan,da mi je sve u glavi ok,ali nesto je jace od mene koje me non stop vodi u probleme i probleme.
Hvala unaprjed

moje mišljenje je da si ti samo jedna vrlo neodgovorna i nepouzdana pa čak i nezrela osoba i da sam možeš sve to rješiti. postavi si prioritet u životu i živi za njega. ako želiš imati obitelj i djecu onda budi uz njih, radi za njih i sav novac koji zaradiš uloži u uređenje svog doma, dvorišta, djecu, suprugu....nemoj tražiti puno od života, budi skroman posveti se obitelji, odi u crkvu, ispovjedi se ali iskreno....nemoj salabajzati i raditi gluposti odnosno stvari koje te čine ne sretnim. ako nisi obiteljski čovjek onda se razvedi, izlazi, putuj, budi sebičan i čini ono što te usrećuje......ako imas morala samćeš shvatiti što ti je bolje u životu...ja mislim da nisi ureknut...kažeš da ti je to učinila tatina sestra...ali onda je i ona katolik kao i tvoj otac....ne vjerujem bas!!! ali ako si bas uvjeren u to onda potraži pomoć kod nekoga tko skida uroke.

Kijara
22.12.2009., 01:33

ja sam šokirana, strašno. Ja sam čula za slične stvari...moja baka je od susjede kupila još davno, davno, polovni kauč u kojem je nšla smotuljak dječije kosice i nokti....ma joj i ja ponekad pomislim da me netko urekao jer mije ova godina bila grozna, same svađe i klvete u cijeloj obitelji...zato sutra odoh na ispovjed i u crkvu i moliti Boga da mi druga bude bolja...
kažeš da je kod tebe povezano s tvojim precima...vjerojatno ispaštate za njihove grijehe. ja sam čula da postoji molitva, točnije moj bratić ju ima koja se moli svaki dan 365 dana u godinu za iskupljenje grijeha od svih daljnih predaka...probaj si to pronaći ali ako te zanima saznat ću ti nešto više.
pozdrav

Kijara
22.12.2009., 02:07
Dižem temu.
Nakon svega, zaključila sam da sam pod utjecajem uroka. Dosta mi je. Previše se toga nakupilo i to ne može biti slučajno. Nemojte mi sad odgovarati u stilu: "Ma ne, to ti je samo autosugestija...bla bla bla... Ne, nije autosugestija niti sam ja sklona takvim razmišljanjima.
Svojevremeno sam dosta često dolazila u kuću prijateljice čija se mama bavila takvim stvarima. Ne profesionalno, nego se znala poslužiti tim sredstvima.
Nisam to znala, prijateljica mi je to rekla tek kasnije. Inače je ta žena užasno zlobna i ja sam njezinoj kčeri pomogla da ode od kuće i makne se od nje. Tako sam se ja toj ženi jako zamjerila. A žena je i zlobna i opasna. Moguće da je ona bacila na mene taj urok, a možda i nije. :ne zna:
Sve u svemu, prečesto i predugo mi se događaju negativne "slučajnosti" i začarani krugovi.

evo neke stvari koje sam ja čula za protiv uroka...to mi je rekla jedna muslimanka, ali nije bas sve jasno po pitanju njene vjere jer slavi Božić i u kući ima puno križeva i slike od Sv. Antuna. inače udana je za katolika.
Ona mi je rekla ove stvari:
ne peri rublje petkom i utorkom
stavi križ iznad vrata da prolaziš ispod njega
kad sjediš i prekrižiš nogu preko noge ne stavljaj ruke između nogu

jednom smo sjedile zajedno u kući kad je naišlo ne vrijeme i počeo padati led a auto nam je vani bio , rekla mi je da joj brzo dam noževe i vilice i ona ti to uzela i nešto izgovorila te bacila te žlice prema autu....znam da je zazivala Svetog Antuna opet...čudno čudno

ashwinikumaras
22.12.2009., 13:07
Svima koji sumnjaju da su pod nekim crnomagijskim djelovanjem bih za početak preporučio bioenergetski tretman, da dođu sebi. Nakon toga neka traže nekog stručnjaka koji bi ih trajnije zaštitio od daljnjih štetnih djelovanja magijskih utjecaja.

Magija je samo manipulacija na energetskoj razini, jer i misli su sačinjene od energije... A takvi ljudi koji nanose zlo drugim ljudima moraju koristiti um da bi nekome naštetili, zar ne? Dakle, sve te njihove zle misaone forme se veoma lako neutraliziraju pomoću bioenergije. Preporućio bih prvenstveno u takvim slučajevima bioeterapiju po metodi Zdenka Domančića.

plavva
22.12.2009., 13:43
ashwinikumaras, ti fakat ne razumiješ što je magija, a što bioenergija.

ashwinikumaras
22.12.2009., 14:28
ashwinikumaras, ti fakat ne razumiješ što je magija, a što bioenergija.

Naravno, moguće je da sam u krivu :top: Nadam se, da nikome ne smeta iznošenje moga mišljenja. Ako smeta, onda se ispričavam radi toga...

Frater HPK
22.12.2009., 14:39
Moj je savet da neko ode kod dobrog djotiše i da mu ovaj pogleda da li je pod kletvom ili crnom magijom. Ako jeste neka ispoštuje sve remedije koje mu djiotiša da i to je onda to.

ashwinikumaras
22.12.2009., 14:43
Moj je savet da neko ode kod dobrog djotiše i da mu ovaj pogleda da li je pod kletvom ili crnom magijom. Ako jeste neka ispoštuje sve remedije koje mu djiotiša da i to je onda to.

Slažem se :top: Mada bih bioenergetski tretman predložio i prije jyotish konzultacije, jer ipak ti remediji djeluju malo sporije od tretmana... Već nakon 10-ak min tretmana se osoba osjetno bolje osjeća, radi čišćenja štetnih energetskih (misaonih) i dr. štetnih utjecaja.

Fr. A.U.N.
23.12.2009., 10:04
Bilo kakav energetski tretman obično ne bi trebao naškoditi osobi u ovakvoj situaciji, ali bi se terapeut mogao naći u neobranom grožđu ako nešto krene neočekivanim putem. Ako terapeut nikada nije bio u dodiru s ovom vrstom problema, bolje da se ne igra bez kvalitetne podloge i prepusti stvar stručnijoj osobi.
Naravno sve ovo pije vodu samo ako se stvarno radi o magičkom napadu neke vrste, ili nekoj vrsti opsjednosti.

garica
23.12.2009., 11:42
molila bih nekoga da mi pomogne. Već tri godine za redom, na dan prije badnjaka nalazim ispred kučnih vrata vrećicu u kojoj se nalaze janjeća glava sa neki, iznutricama. Prvi put kad se to dogodilo nisam pridavala baš neku pažnju tome. ali eto danas, rano ujutro nađem opet tu vrećicu i to je izgledalo tako zastrašujuće da nisam mogla doći sebi još poprilično dugo. sad zaista mislim da to nije slučajnost, jer tri godine, na isti dan nalazim takvu gadost pred vratima. Molila bih nekoga tko se razumije u takve stvari da mi kaže što se kvragu događa! Unaprijed hvala

ashwinikumaras
23.12.2009., 12:28
Bilo kakav energetski tretman obično ne bi trebao naškoditi osobi u ovakvoj situaciji, ali bi se terapeut mogao naći u neobranom grožđu ako nešto krene neočekivanim putem.

Slažem se, teraput mora biti školovan i mora znati što i kako radi. U suprotnom može "navući" na sebe cromagijski utjecaj...

Frater HPK
23.12.2009., 13:16
Slažem se, teraput mora biti školovan i mora znati što i kako radi. U suprotnom može "navući" na sebe cromagijski utjecaj...

Ima tu još jedan problem. Nije stvar samo u tome da neko ima kletvu. Pitanje je što mu se to dogodilo.Skidanje kletve mora to biti tako uradjeno da se ispoštuje karma. Nije stvar da se nekome skine kletva, stvar je u tome da se ra osoba koriguje i usmeri ka Apsolutu, božanskom ili šta god već. Zato skidanja lletve nije sam po sebi cilj. Imate lopova koji ima sačmu u dupetu jer mu je dupe sačmarom napunio gazda od koga je krao. Nije poenta da mu se svaki put izvadi sačma iz dupeta, već da on prestane da krade. Malo preoštar primer, ali govori o onome što ja htjedoh reći.

ashwinikumaras
23.12.2009., 13:44
Ima tu još jedan problem. Nije stvar samo u tome da neko ima kletvu. Pitanje je što mu se to dogodilo.Skidanje kletve mora to biti tako uradjeno da se ispoštuje karma. Nije stvar da se nekome skine kletva, stvar je u tome da se ra osoba koriguje i usmeri ka Apsolutu, božanskom ili šta god već. Zato skidanja lletve nije sam po sebi cilj. Imate lopova koji ima sačmu u dupetu jer mu je dupe sačmarom napunio gazda od koga je krao. Nije poenta da mu se svaki put izvadi sačma iz dupeta, već da on prestane da krade. Malo preoštar primer, ali govori o onome što ja htjedoh reći.

E, to su sada detalji materije o kojoj raspravljamo. Slažem se da kletva, ili neki drugi vid cromagijskog djelovanja nije banalna stvar. Ali, ako je osoba "pozitivna", mislim da nema razloga da joj se što je brže moguće ne pomogne.

A ljudima koji iz svoje zlobe dobiju po "tamburi" istim načinom kao što su to oni nekome drugome radili, ne bi trebalo pomagati, barem po meni... Za takve je najbolja škola da pate i sami shvate u čemu su griješili... Takvima ne treba "vaditi sačmu iz dupeta"... Ispast će im sama ako bude imala efekta. Kao što ne treba niti liječiti svaku osobu koja je bolesna i koja zatraži pomoć...

Frater HPK
23.12.2009., 14:56
E, to su sada detalji materije o kojoj raspravljamo. Slažem se da kletva, ili neki drugi vid cromagijskog djelovanja nije banalna stvar. Ali, ako je osoba "pozitivna", mislim da nema razloga da joj se što je brže moguće ne pomogne.

A ljudima koji iz svoje zlobe dobiju po "tamburi" istim načinom kao što su to oni nekome drugome radili, ne bi trebalo pomagati, barem po meni... Za takve je najbolja škola da pate i sami shvate u čemu su griješili... Takvima ne treba "vaditi sačmu iz dupeta"... Ispast će im sama ako bude imala efekta. Kao što ne treba niti liječiti svaku osobu koja je bolesna i koja zatraži pomoć...

Ček, izvini ti si ono pričao o djotišu? Djotiša ne presudjuje, on remedijama pomaže ljudima da idu ka Bogu darmičkim putem, zar ne? Ne zaboravi sa svaki svetac ima prošlost i svaki kriminalac, u perspektivi, ima budućnost. zar ne?

ashwinikumaras
23.12.2009., 15:06
Ček, izvini ti si ono pričao o djotišu? Djotiša ne presudjuje, on remedijama pomaže ljudima da idu ka Bogu darmičkim putem, zar ne? Ne zaboravi sa svaki svetac ima prošlost i svaki kriminalac, u perspektivi, ima budućnost. zar ne?

Osobno ne bih preporućio jyotish, ali zašto ne ako je netko sklon tome. Postoje mnogo bolje i brže metode pomoći u tim situacijama, barem ja tako vjerujem... Mislim da svatko pa tako i jyotishi veoma dobro mora poznavati materiju kojom se bavi, da ne napravi još veće zlo no što ga vidi trenutno u nečijoj karti...

Naravno, da svatko ima prošlost. Ali, pomaganjem psihopatima i raznim ljudima sa "demonskim" sklonostima postajemo saučesnici u njihovim kasnijim zločinima... Zato smatram da ne treba svakome pomagati tko od nas zatraži pomoć.

Edit: Ako smo već načeli temu o jyotishu, slažem se da treba pokušati nekoga tko ima perspektivu da promijeni dotadašnji način života (povređivanje drugih) savjetovati i pomoći mu na bilo koji drugi način. Ako karta to potvrdi, ne vidim razloga da se takvim ljudima ne olakša tranzicija u viša stanja svijesti, i samim time plemenitija djelovanja s njegove strane.

Frater HPK
23.12.2009., 15:24
Osobno ne bih preporućio jyotish, ali zašto ne ako je netko sklon tome. Postoje mnogo bolje i brže metode pomoći u tim situacijama, barem ja tako vjerujem... Mislim da svatko pa tako i jyotishi veoma dobro mora poznavati materiju kojom se bavi, da ne napravi još veće zlo no što ga vidi trenutno u nečijoj karti...

Naravno, da svatko ima prošlost. Ali, pomaganjem psihopatima i raznim ljudima sa "demonskim" sklonostima postajemo saučesnici u njihovim kasnijim zločinima... Zato smatram da ne treba svakome pomagati tko od nas zatraži pomoć.

Snaga remedije i jeste u tome što pomaže tako što nekoga vraća na pravi put. Da li je potrebno da navedem priču o kriminalcu i ubojici koji nije hteo da bude darmičan, pa mu je data mantra Mara. On je ponavljao i ponavljao i onda je Ma Ra tokom mantranja postala mantra Ra Ma i on se promenio?Na konsultacije dolaze razni ljudi, neki i sa veoma lošim namerama. Remedija znači da on sebe stavlja u ruke prirodnog zakona. I ako sprovodi remediju stvari će biti onakve kakve treba da se dogode, zar ne? Dakle zna se šta su remedije za šta. Ako je to Brihaspatijev poludragi kamen, onda će osoba koja ga nosi biti pod uticajem Brihaspatija. Ili ako je to mantra onda će mantra da deluje, tj Devata će delovati. Pomagati samo dobrim nema smisla, mora se pomagati i onim lošim, ali tako da ta pomoć bude usmerena ka tome da te osobe postanu bolje. Da li sad shvataš poentu remedija i celog djotiša kao jednog od udova veda?

Frater HPK
23.12.2009., 15:30
Edit: Ako smo već načeli temu o jyotishu, slažem se da treba pokušati nekoga tko ima perspektivu da promijeni dotadašnji način života (povređivanje drugih) savjetovati i pomoći mu na bilo koji drugi način. Ako karta to potvrdi, ne vidim razloga da se takvim ljudima ne olakša tranzicija u viša stanja svijesti, i samim time plemenitija djelovanja s njegove strane.

Djotiša nije neko ko proriče budućnost. Djotiša ima pravo da odbije da nekom otvori čart ako taj neko hoće samo proročanstvo. Djotiša je onaj ko nadje problem u karti i ko onda propiše remediju. Postoje stvari koje se teško mogu korigovati, postoje i one koje se mogu korigovati. Ali to podrazumeva da neko izbegava neki oblik ponašanja, ili da pak radi neke stvari koje ne bi radio do tada. Recimo da hrani siromašne. Ali sve je usmereno ka tome da te remedije nekog upute što snažnije na put darme. Naravno, ja ne govorim i remedijama iz recimo Lal Kitaba. Govorim samo o satvičnim remedijama.
Da rezimiram. Kletve su u stvari u neku ruku blagoslovi. Deluje apsurdno, ali je tako. Ko ima problem ima i priliku da ga koriguje i da ga transformiše u kvalitet koji do tada nije imao. Skok u darmi, zar ne?

ashwinikumaras
23.12.2009., 15:34
Pomagati samo dobrim nema smisla, mora se pomagati i onim lošim, ali tako da ta pomoć bude usmerena ka tome da te osobe postanu bolje. Da li sad shvataš poentu remedija i celog djotiša kao jednog od udova veda?

Slažem se da nema smisla pomagati samo dobrima. Editirao sam prijašnji post, pa sam napisao da ima smisla i lošim ljudima pomoći, ako to potvrdi karta ( naglašenija promjena na bolje u budućnosti). Jer ako toga nema, osoba će veoma brzo prestati sa izvođenjem bilo kojeg remedija... karma će ga prevladati. Pogledah mnogo karata, pa i kriminalaca, nitko od njih nije postao "svetac" radi bilo kojeg remedija, na žalost. Jedno su legedne i mitovi iz hinduskih spisa, a drugo je realnost, bojim se...

Da bi neka osoba uopće imala želju za nekim takvim remedijem i jyotish konzultacijom, mora imati i neke takve kvalitete u karti. Dakle, mora imati i neku spiritualnu kvalitetu osim one kriminalne ili zle. Po mom iskustvu nekad se može desiti u toj mješavini kvaliteta, da se izrodi neki novi i bolji čovjek. Ali, to se dešava veoma rijetko... Večinom prevladaju u čovjeku one negativnije osobine...

ashwinikumaras
23.12.2009., 15:41
Da rezimiram. Kletve su u stvari u neku ruku blagoslovi. Deluje apsurdno, ali je tako. Ko ima problem ima i priliku da ga koriguje i da ga transformiše u kvalitet koji do tada nije imao. Skok u darmi, zar ne?

Dobro, mogao bih se složiti da je kletva i blagoslov. Problem je čini mi se u tome što, da bi se osoba transformirala treba imati neki "karmički poticaj", nadolazeći daša period koji bi mu to omogućio... Jer ako toga nema, kako će napraviti taj skok u darmi...? U suprotnom osoba se neće moći baviti radom na svojoj darmi, možda krene, ali brzo i odustane... To bi bio neki moj sažeti pogled na tu materiju.

Frater HPK
23.12.2009., 17:41
Dobro, mogao bih se složiti da je kletva i blagoslov. Problem je čini mi se u tome što, da bi se osoba transformirala treba imati neki "karmički poticaj", nadolazeći daša period koji bi mu to omogućio... Jer ako toga nema, kako će napraviti taj skok u darmi...? U suprotnom osoba se neće moći baviti radom na svojoj darmi, možda krene, ali brzo i odustane... To bi bio neki moj sažeti pogled na tu materiju.

Generalno se slažemo. Remedije se propisuju po karti. Po meni, budući da se nekom ne nameće gledanje karte, sama činjenica da se neko obrati za pomoć govori da postoji šansa za tu osobu. Da li će ta osoba da sprovede remedije i pomogne sebi zavisi samo od te osobe. Ali i ti si u pravu, nema garancije da će neko i istrajati u tome.

ashwinikumaras
23.12.2009., 19:47
Generalno se slažemo. Remedije se propisuju po karti. Po meni, budući da se nekom ne nameće gledanje karte, sama činjenica da se neko obrati za pomoć govori da postoji šansa za tu osobu. Da li će ta osoba da sprovede remedije i pomogne sebi zavisi samo od te osobe. Ali i ti si u pravu, nema garancije da će neko i istrajati u tome.

Jest, slažemo se. Kako si i sam napisao, ako se netko obrati nekome za pomoć onda taj ima šanse da mu se i pomogne. Ali, tu bih napravio distinkciju između dva tipa ljudi: onih koji ulože svjesni napor tražeći pomoć (iskreni tragaoci) i one koji to rade samo "reda radi" (ne žele zapravo da im se pomogne). Ovi prvi imaju barem nekih izgleda, dok ovi drugi nemaju nikakvih... To su ljudi koji podsvjesno ne žele da im se promjeni situacija, koja se nama može činiti mučna, teška, itd. Oni nakon savjeta bilo koje vrste zaborave na njega već nakon par minuta...

vicnis
24.12.2009., 21:15
Koliko sam shvatila, ti ne preporučuješ jyotish, ali Domančića da, jel tako? Bar sam tako pohvatala iz tvojih prošlih tekstova.

Da li si učenik Z.D.?

vicnis
24.12.2009., 21:21
Djotiša nije neko ko proriče budućnost. Djotiša ima pravo da odbije da nekom otvori čart ako taj neko hoće samo proročanstvo. Djotiša je onaj ko nadje problem u karti i ko onda propiše remediju. Postoje stvari koje se teško mogu korigovati, postoje i one koje se mogu korigovati. Ali to podrazumeva da neko izbegava neki oblik ponašanja, ili da pak radi neke stvari koje ne bi radio do tada. Recimo da hrani siromašne. Ali sve je usmereno ka tome da te remedije nekog upute što snažnije na put darme. Naravno, ja ne govorim i remedijama iz recimo Lal Kitaba. Govorim samo o satvičnim remedijama.

Kako lijepo opisano :)

Upravo takav slučaj sam imala nedavno, dala sam remedijal ženi za 40 dana, i uz mantre i vatru i upute za život, preokreće se sve na dobro, i bez suradnje osobe nema uspjeha, bar tako mislim...

Da nije poslušala i trudila, ne znam kako bih joj mogla uopće pomoći.

ashwinikumaras
24.12.2009., 22:05
Koliko sam shvatila, ti ne preporučuješ jyotish, ali Domančića da, jel tako?

Dobro si shvatila. Kada je crna magija u pitanju onda ne bih preporućio jyotish, nego bioterapiju po metodi ZD-a. Nakon toga bih preporućio neku stručnu osobu koja će znati dalje postupati u takvim situacijama (zaštita doma i osobna zaštita).

Vess
25.12.2009., 03:51
molila bih nekoga da mi pomogne. Već tri godine za redom, na dan prije badnjaka nalazim ispred kučnih vrata vrećicu u kojoj se nalaze janjeća glava sa neki, iznutricama. Prvi put kad se to dogodilo nisam pridavala baš neku pažnju tome. ali eto danas, rano ujutro nađem opet tu vrećicu i to je izgledalo tako zastrašujuće da nisam mogla doći sebi još poprilično dugo. sad zaista mislim da to nije slučajnost, jer tri godine, na isti dan nalazim takvu gadost pred vratima. Molila bih nekoga tko se razumije u takve stvari da mi kaže što se kvragu događa! Unaprijed hvala

Niš se u ovo ne kužim, ali tako nešto gnjusno tri godine za redom da ti bude ostavljeno pred vratima nekako se, logički, ne čini slučajnost.

Evo, za ovog tipa sam čula da je ok, a bavi li se i ovime, tko zna? Ali vjerojatno će znati tko se bavi. Probaj.

http://www.kresolusicic.com/

ashwinikumaras
25.12.2009., 09:48
Već tri godine za redom, na dan prije badnjaka nalazim ispred kučnih vrata vrećicu u kojoj se nalaze janjeća glava sa neki, iznutricama.

Jest da taj čin izgleda degutantno, ali ne mora značiti da ima veze sa urocima ili nećime sličnim. Možda se radi samo o nećijoj zločestoj namjeri da vas preplaši... Mada ako ste osjetili neke negativne životne promjene od trenutka kada ste našli tu glavu sa iznutricama, tada se može posumnjati u tako nešto.

Frater HPK
25.12.2009., 10:47
Jest da taj čin izgleda degutantno, ali ne mora značiti da ima veze sa urocima ili nećime sličnim. Možda se radi samo o nećijoj zločestoj namjeri da vas preplaši... Mada ako ste osjetili neke negativne životne promjene od trenutka kada ste našli tu glavu sa iznutricama, tada se može posumnjati u tako nešto.

U strahu su velike oči.Onaj ko pomisli da mu se tako nešto radi može da u životu počne da više obraća pažnju na neke ružne stvari i da stvarno i pomisli da mu se tako nešto intenzivnije dešava. Zapravo, ja bih ovde sugerisao jedan drugi pristup. Da se otčekića blizu vrata i kad se ulovi osoba koja ostavlja to što ostavlja onda motkom po toj osobi.

ashwinikumaras
25.12.2009., 11:01
U strahu su velike oči.Onaj ko pomisli da mu se tako nešto radi može da u životu počne da više obraća pažnju na neke ružne stvari i da stvarno i pomisli da mu se tako nešto intenzivnije dešava.

Složio bih se ovom konstatacijom. Strah također može napraviti određenu štetu u životima ljudi... Posebice onih malo osjetljivijih.

Zapravo, ja bih ovde sugerisao jedan drugi pristup. Da se otčekića blizu vrata i kad se ulovi osoba koja ostavlja to što ostavlja onda motkom po toj osobi.

Mislim da bi ova remedijalna mjera mogla polučiti dobre rezultate dugoročno, haha. Nije baš da se tradicionalno preporučuje u spisima, ali mi se čini veoma efektnom.

garica
26.12.2009., 14:41

cijeli moj zivot je jedna negativna promjena. eto, od tog dana je prošlo 3 dana a ovo mi je bio najgori i najnesretniji Božić ikada. Ne znam više jel to sve samo slučajnost ili bih to pripisala svemu tome. Da se razumijemo. ja se takvih stvari ne bojim jer smatram da tko ima dovoljno vjere u Boga i u sebe nema razloga za strah. više sam ogorčena svime. Ako to i je nečija šala onda to ide na savjest te osobe a ako mi netko zbilja želi nauditi svjesno onda vjerujem da će se to takvoj osobi vratiti dvostruko. previše ružnih i negativnih stvari sam doživjela u svom mladom životu da bih se bojala janjeće glave! čak sam je i slikala da imam dokaz jer mi neke osobe nisu vjerovale..

rubinna
31.12.2009., 19:09
Evo da se i ja ukljucim u ovu temu. Zanima me postoji li razlika izmedu bacanja uroka i crnomagijskih rituala ili je to ista stvar? Dalje, da li je moguce na nekoga baciti urok preko nekog predmeta koji ti netko pokloni (npr. parfem, majicu i sl.), a da izgleda normalno, tj. da nije nista vezano koncima, da nema nikakvih dlaka, voska i sl. stvari?
Evo par stvari koje su se meni desile. Jos u djetinjstvu u mom krevetu (ispod madraca) su moji roditelji nasli vrecicu u kojoj su bili pileci zeluci i kosti (cini mi se). To su unistili, mislim da su spalili. Tada je sumnja pala na rodbinu jer su samo oni imali pristup sobi i krevetu. Dalje, prije desetak godina podem okrenuti madrac jer su me zuljali federi kad s donje strane nadem konac (deblji, onako kao za goblene, sivi) zavezan u masnu. Sumnja padne na frendicu jer su odnosi sa rodbinom prekinuti. Moj otac je spalio tu masnicu. Mama kad je rodila dosli joj neki u babine i dali torbicu. Mama nije od tada mogla ustati iz kreveta. Kad su bolje pogledali torbica je bila zalivena voskom. Otac je to bacio niz rijeku i mama bez problema ustala.
Zadnji slucaj je bio slijedeci: pred vratima stana mi se pojavio otirac za noge tj. cipele (vidi se da nije nov). Posto nije nas jer mi svoj drzimo u stanu bacim ga niz stepenice koji kat nize. Sutradan pri izlasku iz stana nadem ga opet pred svojim vratima. Bacila sam ga u smece. Posto ne znam je li me netko samo htio iznervirati ( a pojavljivalo se pred vratima svasta, od tucanog stakla, neke prolivene tekucine i sl.) ili ima veze s urocima zanima me je li dovoljno sto sam to bacila u smece ili sam trebala spaliti? Obicno neke ''sumnjive'' stvari (poklone) bacim u smece, a sad se pitam je li to dovoljno. Postoji li nacin da sama unistim urok ako ne nadem neki smotuljak koji mogu spaliti? Znaci, ako to bacanje u smece nije unistilo urok kako da ga sama unistim ili trebam ici kod nekoga ''strucnijeg''?
Jos me zanima kad se nesto baca niz rijeku treba li se pritom nesto izgovoriti ili se samo baci?
Ne bih se zamarala urocima, ali imam odredene probleme, reklo bi se blokade, ne mogu se nikako pokrenuti s mrtve tocke pa rekoh da sve pokusam jer to traje vec dugi niz godina.
Ako netko zna nekog provjernog tko bi mi mogao pouzdano reci imam li uroke i iste skinuti molim da mi javi na PP.

malizia
02.01.2010., 16:14
što znači mrtvi golub pred vratima, već je netko pitao?

Tazika
03.01.2010., 05:29
garica - neznam kako si izdržala ovoga badnjaka da ne viriš poskrivečki TKO ti to stavlja... a ima i jeftinih kamerica, ja bih na tvom mjestu postavila jednu. Znatiželja, znatiželja...
Iako, nije toliko bitno tko ti to postavlja, nego kako si ti odnosiš prema tome. Mojoj majci (živi sama, u zgradi) je netko više puta prolio ulje ispred vrata. Jednom sam se ja skoro razbila kad sam iz lifta skrenula k njoj i stala na tepihić! Kako je čula da se to pojavilo pred još nekim vratima, zaključila je da je o jedna zločesta usidjelica koja je - bi htjela biti - u svađi s majkom i drugim susjedima.
Ja sam ipak, kad sam to vidjela (jedno 2 ili 3 puta) upotrebila kršćanska oružja: prekrižila sam to, otjerala sve zlo/zle imenom Isusa Krista i Njegovom Krvlju, pa i blagoslovila "to" - bez obzira da li je to neki urok, ili je samo ZLA NAMJERA - da se ljudi razbiju kad izlaze iz stana. Jer, kako najnovija istraživanja i knjige sasvim ne-vjerske pokazuju, NAMJERA je snažan, čak fizički faktor koji treba uračunati.
Dakle MOJA NAMJERA je bila da neutraliziram zlo djelovanje, a vjerski dio je bio da prizovem one Sile koje poznajem i koje su snažnije.

Rezultati:
mojeg djelovanja: da se, pri posjetu majci (koja mi a priori ide na živce) prisjetim Višeg Smisla i svakog Dobra, da se izbacim iz svakodnevice i taknem više sfere, da se ne posvađam sa njom, i da - možda - neutraliziram eventualan urok;
majčinog djelovanja: da kaže: "Ah, to je opet ona zločesta susjeda, baš nema mira" i ode u niže sfere prisjećajući se svađa sa njom. I zatim stiže nešto što može i nemora imati veze sa uljem pred pragom - zovu me telefonom da si dođem na Hitnu po majku, koja ima blaži potres mozga i natučena je, a pala je negdje daleko od kuće, spotaknula se na nekakvu rampu koju su građevinari postavili i nisu dobro obilježili.

Ima li to veze ili ne?! Dal je to bio urok ili nije?

Ja sam ranije kao slon prelazila preko svega što nađem bilo na pragu bilo gdje drugdje, ali iskustvo me naučilo (moje i tuđe) da uroci-ili zle namjere metnute u neku stvar - ipak postoje, tako da pazim, pogotovo na stvari koje nađem na svojem pragu.
GOLUBA ja bih blagoslovila i poslala njegovu dušicu u neko golublje Nebo; zlu namjeru najbolje neutralizira dobra namjera - Ljubav, blagloslov. I prizivanje nekog/nečg jačeg od svih tih malih zlih, a to je IME Isusa.
Možda bih znala više kad bih znala kako se prave uroci, ali ne želim to znati. Vidimo da se zli entiteti nekako uvuku u materiju i onda kada ih nitko tamo ne stavlja - npr. svi znamo za uklete kuće i mjesta, najčešće kuće i mjesta na kojima se desio neki zločin - pa ako dođu kad ih nitko ne zove, onda sigurno ulaze kada su pozvani/prizvani!

garica
04.01.2010., 17:06
Nisam virila jer iskreno nisam ni očekivala tako nešto, napominjem da sam sve do sada sve to pripisivala slučajnosti jer nisam vjerovala u to. Tu noć i nisam nešto spavala, molila sam se Bogu, onako iskreno, da sačuva sve moje voljene i mene od takvih stvari, da vjerujem samo u njega i njegovu ljubav i da znam da će me čuvati. Nakon toga sam se nekako smirila. Ali i dalje me nekad sve tjera na razmišljanje, tko, zašto.. Iskreno, imam puno zavidnika u životu kao i moji roditelji, ali nekako i dalje odmahujem rukom. Kome se obratiti? Koga pitati? Danas svi koji nude tu neku pomoć traže love i love i to rade radi novaca. A opet, pitam ja vas sad: ako i postoji osoba koja skida uroke, koja pomaže u zaštiti od svega toga zar nije onda ta ista osoba u mogućnosti baciti isto tako urok na nekoga bez razmišljanja? Onda nekako i sami naivno postajemo dio toga. Ne znam. Teško je. Sve ide nizbrdo

Matach
05.01.2010., 09:17
Nisam virila jer iskreno nisam ni očekivala tako nešto, napominjem da sam sve do sada sve to pripisivala slučajnosti jer nisam vjerovala u to. Tu noć i nisam nešto spavala, molila sam se Bogu, onako iskreno, da sačuva sve moje voljene i mene od takvih stvari, da vjerujem samo u njega i njegovu ljubav i da znam da će me čuvati. Nakon toga sam se nekako smirila. Ali i dalje me nekad sve tjera na razmišljanje, tko, zašto.. Iskreno, imam puno zavidnika u životu kao i moji roditelji, ali nekako i dalje odmahujem rukom. Kome se obratiti? Koga pitati? Danas svi koji nude tu neku pomoć traže love i love i to rade radi novaca. A opet, pitam ja vas sad: ako i postoji osoba koja skida uroke, koja pomaže u zaštiti od svega toga zar nije onda ta ista osoba u mogućnosti baciti isto tako urok na nekoga bez razmišljanja? Onda nekako i sami naivno postajemo dio toga. Ne znam. Teško je. Sve ide nizbrdo

Pitam se ja što bi bilo kad nebi bilo tih uroka i na čemu bi ti skidači uroka zarađivali. Dakle ako nešto ne bi postojalo moralo bi se izmisliti da bi se na tome moglo zaraditi. Tako je to u ekonomiji. A to da čovjeka uvijek nešto iracionalno stalno kopka i da si čovjek postavlja pitanja nije ništa čudnoga, al vjerujte mi život je ljepši, veseliji, mirniji kad se s takvim stvarim čovjek ne zamara.

garica
05.01.2010., 13:02
Pitam se ja što bi bilo kad nebi bilo tih uroka i na čemu bi ti skidači uroka zarađivali. Dakle ako nešto ne bi postojalo moralo bi se izmisliti da bi se na tome moglo zaraditi. Tako je to u ekonomiji. A to da čovjeka uvijek nešto iracionalno stalno kopka i da si čovjek postavlja pitanja nije ništa čudnoga, al vjerujte mi život je ljepši, veseliji, mirniji kad se s takvim stvarim čovjek ne zamara.

Upravo tako. Puno mi je lakše ne razmišljati o tome.

Frater HPK
05.01.2010., 13:49
što znači mrtvi golub pred vratima, već je netko pitao?

Šta to znači? Znači da golub kad mu dodje vreme negde mora da crkne. Sad da li pred tvojim vratima il negde na ulici ne bira golub, već je to gde ga strefi.

želim najbolje
05.01.2010., 16:10
Ne znam je li netko već postavio ovo pitanje pa se ispričavam ponuditelju odgovora što će ponavljati ako bude imao volje ali...
Konkretno, zanima me što znače zakopana "svježa" jaja u zemlji?
Moja ih susjeda nalazi zakopana u cvjetnjacima, u ukrasnom grmlju oko kuće, zakopana u rundelama cvijeća ispod ugažene zemlje, u vrtu..uglavnom posvuda oko kuće...
netko zakopava "svježa" kokošja jaja a potom dobro ugazi zemlju...i naravno, nije joj baš svejedno....
Molim ozbilje odgovore.
Hvala.

darknes
06.01.2010., 14:36
Ne znam je li netko već postavio ovo pitanje pa se ispričavam ponuditelju odgovora što će ponavljati ako bude imao volje ali...
Konkretno, zanima me što znače zakopana "svježa" jaja u zemlji?
Moja ih susjeda nalazi zakopana u cvjetnjacima, u ukrasnom grmlju oko kuće, zakopana u rundelama cvijeća ispod ugažene zemlje, u vrtu..uglavnom posvuda oko kuće...
netko zakopava "svježa" kokošja jaja a potom dobro ugazi zemlju...i naravno, nije joj baš svejedno....
Molim ozbilje odgovore.
Hvala.

Jedan od kandidata:

http://www.timesonline.co.uk/tol/news/uk/article2033859.ece

Moze biti i pas i cagalj..... ovisi gdje zivis.
Naravno uvijek postoji i netko treci ako ti vjerujes u to :mig:

želim najbolje
06.01.2010., 19:03
Jedan od kandidata:

http://www.timesonline.co.uk/tol/news/uk/article2033859.ece

Moze biti i pas i cagalj..... ovisi gdje zivis.
Naravno uvijek postoji i netko treci ako ti vjerujes u to :mig:

BUUUAAAAhahahahahhhh:lol::lol::lol:
Ma ne vjerujem ja ....al nekak....kaj ja znam...žena je već frustrirana pomalo..jer svaki put kad krene u vrt ili okopavat cvijeće naiđe na neko jaje...Nije baš da ih :lol: psi:lol: zakopavaju...no dobro...:lol: rekla mi je da pitam, ja pitala i to je - to:cerek:

pozzzz...

Reds
09.01.2010., 12:40
vidim da tema vec jako dugo nije aktualna no nadam se da ce se naci netko da mi da savjet ili da mi na neki nacin pomogne ako je to ikako moguce.
citao sam sve komentare i moram reci da se ne slazem sa nekim stvarima jer sam se upravo uvjerio u suprotno.
kazete da urok djeluje samo na one koji u to vjeruju...
nije to tako. pokusat cu objasnit svoju situaciju a da ne pisem bas knjigu o tome.
naime, sve se to dogadja mojoj djevojci, pocelo je prosle godine (prije nekih 6 mjeseci), tad joj se gotovo svaku noc javljala neka slabost, bilo joj je uzasno slabo, tesko je disala i imala ajmo reci napadaje panike, teske glavobolje. opcenito je bila u losem stanju. ponavljalo se to iz dana u dan. obavljala sve moguce pretrage po bolnicama, nigdje nista nenormalno nisu nasli a njoj je stanje bilo isto. ne mogu ni opisati tocno kako se ona osjeca, uglavnom to su neke slabine,mucnine itd..
nakon sto se povjerila majci da nesto s njom nije u redu otisle su prvo na te seminare (linicevi i od jos nekih, ne znam sad tocno), i isle su na razgovore kod tih svecenika / karizmatika. uputili su ih u krizevce kod jednog covjeka koji prima osobe s tim problemima, navodno ima dar i moze pomoci. nakon tjedan dana koliko je provela tamo, uspjela je ozdraviti, covjek joj je sve rekao, sta joj je i zbog cega joj je tako te od koga je to zlo krenulo. samo da napomenem da ona u to prije nije vjerovala, dapace veliki je vjernik, ide redovno u crkvu, vise puta tjedno, cesto se ispovijeda.
kad se vratila stanje joj se poboljsalo, slijedila je upute koje je tamo dobila i jos se vise posvetila vjeri i Bogu vjerujuci da se samo tako moze izvuci iz toga.
saznala je da je te uroke na nju bacila nitko drugi nego njezina baba i sama se uvjerila kasnije u to kad je pronalazila crne konce u odjeci i razne gluposti koje joj je baka stavljala. zivjela je s bakom i stricom u mjestu u kojem je radila dok je mama s ocem zivjela u drugoj kuci u drugom gradu. zbog svega toga odlucila je otici od babe i preselila se k starcima.
sve je bilo ok do nedavno kad se sve opet pocelo vracati.
pridrzavala se stvarno svega, redovno u crkvu, molitve, duhovne obnove, itd i svejedno joj se sve vratilo. sad se opet svaku vecer osjeca slabo, boli ju glava, ima neke strahove i slicno.
bojala se da ce joj se to vratit pa je cak izbjegavala neke stvari koje se eto po vjeri ne smiju tako da naprimjer nije sa mnom ni spavala otkad joj se to pocelo dogadjat. drzila je do toga i uvjeravala me da ne smije grijesiti i ja sam ju podrzavao u tome samo da ju to prodje i ostavi na miru.
sad evo vec tjedan dana se ponavlja stara prica, ne izlazi na vecer van jer joj se to dogadja, ostaje doma i polijeva se svetom vodom i moli se..
ako itko ima ikakva iskustva s ovim molim da mi kaze sta da radim, kako da joj pomognem, kako da sama sebi pomogne?
napominjem samo da nikakve metode tipa vracara,amajlija i ostalih gluposti ne dolaze u obzir jer na to nece pristat, sve sto nema veze sa vjerom nece ni pokusavat.

Isidora
10.01.2010., 19:41
Molim Vas ako neko zna nekog fratra,,napr.onog iz Klisa sto ga je spominjala Ana Marija u prijasnjim postovima,neka mi kaze. Nista mi u zivotu ne ide vec dugo,dugo i bila sam u raznih vracara i hodza ali sam se uvjerila da oni samo uzimaju pare a nista ne mogu pomoci nikome .
Zato ljudi pomozite ,hitno je. Kao da sam svezana sa tisucu konopaca i ne mogu da se mrdnem.

Reds
11.01.2010., 15:43
Molim Vas ako neko zna nekog fratra,,napr.onog iz Klisa sto ga je spominjala Ana Marija u prijasnjim postovima,neka mi kaze. Nista mi u zivotu ne ide vec dugo,dugo i bila sam u raznih vracara i hodza ali sam se uvjerila da oni samo uzimaju pare a nista ne mogu pomoci nikome .
Zato ljudi pomozite ,hitno je. Kao da sam svezana sa tisucu konopaca i ne mogu da se mrdnem.

p.Smiljan

Rimokatolička župa Uzvišenja Sv. Križa
Trg Svetog Križa 1
10020 Novi Zagreb - Siget

Tel-01 6550-288

www@zupa-svkriz.hr

P Zvjezdana potraži

Milana Langa 18
Samobor
Zagrebačka
Hrvatska
10430

tabor@ofm.hr
01/3369-781, 091 5986972
01/3361-844

Isidora
11.01.2010., 17:09
Reds, hvala velika.

SkullFactory21
13.01.2010., 16:15
Ovako... stvarno nisam znala gdje da otvorim temu.
Da li itko zna neku osobu u Zagrebu ili blizini Zagreba koja skida uroke?:Pop:
Znam da zvuči glupo i puno vas u to ne vjeruje ali ja ne želim iznositi svoju priču u javnost, priču koja bi vas sve uvjerila da tako nešto postoji.. Stoga mi samo treba neka preporuka i vaša iskustva s tim osobama. Molim vas recite mi bilo koga na tom području i kolika je uopće cijena kod njih?
Hvala:)

Übermensch
13.01.2010., 22:50
A da to napraviš sam/a?

GiaZg
14.01.2010., 21:03
Mislim da ti je najbolje otici kod patera Zvjezdana Linica u Tabor. Reci mu u cemu je problem i da bi htjela da nad tobom izmoli molitvu otklinjanja.

A neces ostati praznih dzepova. :ne zna:

Lindy2008
14.01.2010., 21:38
Ja znam jednu ženu iz ZGa. Vrlo dobro je svima to napravila.

SkullFactory21
14.01.2010., 21:59
Ja znam jednu ženu iz ZGa. Vrlo dobro je svima to napravila.

Gdje ju mogu naći?

marinica83
17.01.2010., 23:02
molim vas da mi netko posalje kontakt broj osobe koja zaista pomaze u otklanjanju uroka!!iz zg sam!
naime u zadnje vrijeme non stop razmisljam,muče me neki unutarnji nemiri,brijem si da sam nesretna,tesko zaspem.....
hvala unaprijed!

Eccentric Freak
18.01.2010., 14:48
ne znam o čemu se radi, ali baš ne vjerujem u uroke kao takve.
vi koji ste bili na skidanju uroka, znate li jesu li ti šarlatani ikada ikome rekli da NEMA urok na sebi? vjerojatno ne :flop:

ontopic. radije bih ti preporučila da skokneš do samobora i popričaš s dragom plečkom. tj, da ne usmjeriš energiju na negativno (urok) nego na pozitivno (energije, pozitivne misli rade čuda) :)

Lindy2008
18.01.2010., 15:56
ne znam o čemu se radi, ali baš ne vjerujem u uroke kao takve.
vi koji ste bili na skidanju uroka, znate li jesu li ti šarlatani ikada ikome rekli da NEMA urok na sebi? vjerojatno ne :flop:

...

a da te iznenadim...ja znam jednu osobu koja išla istoj osobi ko i ja(i mnogi drugi) da provjeri za uroke, i njoj nije našla ništa. Eto, čuda se događaju.

Eccentric Freak
18.01.2010., 20:55
a da te iznenadim...ja znam jednu osobu koja išla istoj osobi ko i ja(i mnogi drugi) da provjeri za uroke, i njoj nije našla ništa. Eto, čuda se događaju.

nevjerojatno :s :)

dolchevita
19.01.2010., 09:45
pozdrav svima! nažalost i ja molim za broj nekog kvalitetnog iz ZG.Moj živo je doslovno preko noći postao pakao, pomozite ako znate....

mladi_logicar
24.01.2010., 08:54
Iako ne pišem i ne bavim se o takvim stvarima, došao sam na jednu jednostavnu ideju. Naime, bacači/bacačice uroka svoje uroke bacaju na one koje im se zamjere ( ili im netko plati da napravi to). Taj urok brzo počne djelovati na čovjeka i on uzima svoj danak. Naime, da li bi bilo moguće, da tijelo koje je opsjednuto može izbaciti svu tu zlu energiju iz sebe jednostavnijom, ali mnogo jačom energijom, energijom volje, tj., snage uma. Poznajem neke ljude koji se nisu time zamarali te su svojom jakom snagom uma to sa lakoćom izbacili.

ili.........

gocat
24.01.2010., 09:22
vračevi koji bacaju uroke na druge nazivaju se još i brujo, brujosi (meksiko). oni mogu biti moćni, no u usporedbi sa pravim vračevima ne mogu im ništa. bacanje uroka je jedna od tih slabosti takvog brujosa.

što je brojo moćniji, jača je moć njegovog djela, a ta moć u usporedbi sa prosječnim čovjekom može biti neusporedivo veća. no uz dovoljno moći, svatko može nadjačati takve magije. možemo reći da se to radi i snagom uma. ipak, ako je um snažan, može i dalje biti slijep. volja i namjera su važne stvari, i moć, ako toga ima dovoljno tad je čovjek vrač i nijedan brujo mu ne može ništa ;)

mladi_logicar
24.01.2010., 14:56
Točno, radi snage volje, ali snagu volje proizvodi mozak, te možemo reći kako je mozak istinsko oružje protiv toga.

Reds
24.01.2010., 18:48
zelim poruciti svima koji zive u duhu katolicke vjere da se ne koriste raznim vracevima,pleckom ili sta ja znam kakvim idiotima za skidanje uroka jer je to krivi put, put koji vodi ka jos vecim sranjima koja cete si natovariti. samo molitva, duhovne obnove,sveta misa..
obratite se nasim svecenicima karizmaticima i idite pravim putem uz Bozju pomoc!

Sacreus
24.01.2010., 21:27
Urok, molitva, ritual... sve su to samo tehnike za istu stvar - manipulaciju energijom (nazovimo to tako)... razlika je u samo u tehnici ("pakiranju") i ukoliko je druga strana mentalno jaca, efekta nikad nece biti vec se "baceno" vraca onome koji je "bacio"...

Mislim da je ovo tema vise za Magiju podforum...

mladi_logicar
24.01.2010., 21:33
Urok, molitva, ritual... sve su to samo tehnike za istu stvar - manipulaciju energijom (nazovimo to tako)... razlika je u samo u tehnici ("pakiranju") i ukoliko je druga strana mentalno jaca, efekta nikad nece biti vec se "baceno" vraca onome koji je "bacio"...

Mislim da je ovo tema vise za Magiju podforum...

Namjerno sam tvaio "na rubu..", jer se baziram i precizno nalažem na naš mozak, a ne na hokus-pokuse. Ti hokusi-pokusi me ne interesiraju, interesira me vaše zanimanje o to me kako vi razmišljate i msilite o našjo snazi uma.

coolinesay
24.01.2010., 21:35
što je s onima koji uopće ne vjeruju u uroke. onako, ni najmanje... poput mene?

.AncienT.
24.01.2010., 22:26

hmm, njih bi teleportirao na drugi podforum, tipa religije(:E)

mladi_logicar
25.01.2010., 10:19

Ako istinski u to ne vjeruješ, tj., ako je tvoj cerebrum jači od svega, tj., snaga tvoje volje, onda neće djelovati.

mladi_logicar
25.01.2010., 10:20

pozdrav!!!

nimita
26.01.2010., 12:36
Oprosti ali svatko ima svoj način i put kojim će pokušati riješiti svoj problem, bez obzira jesu li to uroci ili bilo što drugo i Plečka strpati u kategoriju vračara i kojekakvih idiota (kako si ih nazvao?!) je zaista besmisleno i uvredljivo.
Osim toga, otkud ti uopće ideja da ti znaš koji put je za koga dobar?!:confused:

Reds
26.01.2010., 13:07
Oprosti ali svatko ima svoj način i put kojim će pokušati riješiti svoj problem, bez obzira jesu li to uroci ili bilo što drugo i Plečka strpati u kategoriju vračara i kojekakvih idiota (kako si ih nazvao?!) je zaista besmisleno i uvredljivo.
Osim toga, otkud ti uopće ideja da ti znaš koji put je za koga dobar?!:confused:

a otkud tebi ideja da mi govoris da ne znam? :)
govorim iz iskustva, savjetujem kako mi katolici trebamo zivjet. obracanje vracevima za rijesavanje ovakvih problema je korak u tamu iz koje se tesko izlazi!! zato to govorim! pravi katolici ce spoznat koji je pravi put a ako ti i tebi slicni mislite da je plecko rijesenje tvojih problema a ne Bog gadno se varas a jednog dana ces to i saznati. ;)
pazite se i cuvajte se braco i sestre, razni samozvani iscjelitelji,alternativci i ini vam ne zele pomoci nego strpati lovu u dzep a vama ce se samo natovariti jos veca sranja! Obratite se sveceniku,odite na duhovnu obnovu..

Frater HPK
26.01.2010., 16:01
govorim iz iskustva, savjetujem kako mi katolici trebamo zivjet. obracanje vracevima za rijesavanje ovakvih problema je korak u tamu iz koje se tesko izlazi!! zato to govorim! pravi katolici ce spoznat koji je pravi put a ako ti i tebi slicni mislite da je plecko rijesenje tvojih problema a ne Bog gadno se varas a jednog dana ces to i saznati. ;)
pazite se i cuvajte se braco i sestre, razni samozvani iscjelitelji,alternativci i ini vam ne zele pomoci nego strpati lovu u dzep a vama ce se samo natovariti jos veca sranja! Obratite se sveceniku,odite na duhovnu obnovu..

Da li ti možeš da empirijski dokažeš da baš tvoja vera imavezesa Bogom? Medju hrišćanima nema konsenzusa ko ima veze sa Bogom, a ko sa Satanom. Medju tri velike grupacije )Katoličanstvo, protestantizam i pravoslavlje), nema konsenzusa ko je od Boga, a ko od Satane. Za svaku od njih oni drugi tvrde da ih vodi Satana, a da su baš oni ti koji su od Boga. I šta ćemo sada?

.AncienT.
26.01.2010., 16:42

pravi katolici bi se trebali držati podforuma religije a ne ovdje davati savjete :top:

Reds
27.01.2010., 17:03
pravi katolici bi se trebali držati podforuma religije a ne ovdje davati savjete :top:

heh, tema je kletve i uroci pa se valjda moze povezat sa borbom dobra protiv zla odnostno vjerom protiv okultnog, zar ne?

.AncienT.
27.01.2010., 18:14
heh, tema je kletve i uroci pa se valjda moze povezat sa borbom dobra protiv zla odnostno vjerom protiv okultnog, zar ne?

pa sad bi se moglo raspravljati o tome da li je okultno zlo... okultno je samo drugačiji pristup nadnaravnom i ne bi se trebalo teretiti kao nešto loše. uostalom dobro i zlo ne postoje, a i uvjerenja sam da su razni okultisti imali puno učinkovitiji pristup kletvama i urocima te njihovim rješavanjima nego vjernici

Frater HPK
27.01.2010., 19:41

Posle tolikih miliona mučenih, masakriranih i ubijenih da li je to što ti kažeš stvarno dobro?

kadmo
27.01.2010., 20:54
pa sad bi se moglo raspravljati o tome da li je okultno zlo... okultno je samo drugačiji pristup nadnaravnom i ne bi se trebalo teretiti kao nešto loše. uostalom dobro i zlo ne postoje, a i uvjerenja sam da su razni okultisti imali puno učinkovitiji pristup kletvama i urocima te njihovim rješavanjima nego vjernici

okultno nije *dugaciji* pristup tkz nadnaravnom.
izmedu ostalog > okultna Nauka > JE > *pristup* tkz *nadnaravnom*.
matematika je nauka o brojevima > hemija nauka o *spojevima*
a *okultno* je nauka o osnovama sveta
nauka o svetu u celosti > prema tome > i o *nadnaravnome*
neutralna je kao i matematika ili hemija.

uvetno receno tkz, dobro i zlo postoje.
ispravno, polu ispravno, neispravno,
skroz naopako, > sve ovo postoji.
tko je merodavan proceniti > je drugi par cipela.
gurni ruku u vatru, > ovo je *neispravno*? > gori ruka!
ali ako ti je u vatru upao sin pa ga ti vadis > onda je ispravno?

u stvarnosti zapravo ne postoje tkz okultisti,
postoje lica koje se *bave* ovim ili onim aspektom ove kraljice svih nauka,
ispravno, poluispravno, neispravno i skroz naopako.

isto tako ne postoje vernici, > koji ima usi neka cuje,
onaj koji sam sebe preuzetno u iste svrstava
slusati ce petla tri puta.
a ako dajes ime i slazes se > i ti tu kulu gradis...XVI

spaljivanje, mucenje, masakriranje itd,
pod odredenim okolnostima su takoder *okultne metode*.
s kojima se postizu sasvim odredene stvari.
tkz ceremonije, mise, itd > crkvene i sve ostale > su isto tako *okultne metode*
koje opet smeraju postizanju sasvim odredenih ciljeva.

.AncienT.
27.01.2010., 22:15
sori kadmo al ja te niš nisam skužio, što hoćeš reći? :S i što ti znače ovi ">" znakići?

kadmo
28.01.2010., 05:57
ne zamaraj se, kadmo cesto ni sam ne.zna sto bi hteo reci.

I Jos OT > Uvek treba imati na umu sledece:
*Nevidljivo i nadnaravno* je idealan poligon za ocitovanje ljudske gluposti i patologije.

Nesto vam se lose desava?
Sigurno je neko drugi kriv!
i to po mogucnosti deluje iz druge dimenzije! vi ste zacarani! ureknuti! zle sile su u igri!
krivi masoni, krivi iluminati, kriva crkva, krivi vernici,
kriv komsija, kriv sef, kriva baba iz susednog sokaka, kriv ovaj kriv onaj, samo ja neduzan!
A u stvarnosti ovo ne da je malo verovatno, ovo je velikom vecinom tj uglavnom *nemoguce*.
Samo *Nevidljivo* i *njegov sadrzaj*- recimo to ovako...naprosto nemaju takav direktan i presudan
utecaj na *materijalnu* stvarnost da bi to bilo odlucujuce.

Pa tako >
U drugom svetskom ratu je stvar bila *gotova* tek kada su americki i ruski vojnik cizmom ugazili u centar Berlina.
Isusa Hrista nikakvim ciri bu ciri ba nisu *eliminisali*. Trebala je citava grupa ljudi od krvi i mesa
vojnika i ostalih, > stolari, zidari, cavli i cekic > pa i pomoc *iznutra*! > da ga se docepaju i da ga *srede*.
Isto tako Svi tkz *kabalisti* ovog sveta sa svojim *nadnaravnim vestinama* nisu mogli nista da urade za *spas*
sebe i drugih kada im je drusto iz SS-a naoruzano do zuba zakucalo na vrata, itd, itd.

Stoga, ako vam se nesto lose desava prvo krenite od sebe.
Nikakve *druge dimenzije* i manipulacija istima ne mogu biti glavni uzrok nekog problema.
Sto je presudno?
Glavni Uzrok problema neke grupe ili neke jedinke je prvenstveno ona sama.
Njeno neadekvatno ponasanje >
inertnost, nedelovanje, nespremnost, nepreuzimanje odgovornosti, neznanje, neobaziranje na date uslove, samozadovoljnost,
glupost, uvredljivost, nedoraslost, neozbiljnost, oholost, tastina, preterana samouverenost, prevrtljivost, laz, pozuda, lenjivost, zloba,
zavist, nesloga, srditost, sebicnost, samozavaravanje, samotrovanje, zloupraba sebe i drugih, itd itd.

Kad bi kojim slucajem - vi - iz svoje licne sfere iskorenili sve gore navedene *vrline*, a spletom nesretnih okolnosti bi se ipak desilo da
vas potpuno >Neduznog< vode na Golgotu da vas obese na krst, vas mir, sreca, i osecaj blagostanja bili bi nepomuceni.
U tom slucaju Vi bi suosecali sa vojnicima, sa sudijama, s razularenom masom, > (jer njihova sudbina mlinskog kamena tek dolazi),
a supatniku - kajajucem lopovu koji visi na krstu do vas - Vi bi obecali upravo ono sto se nesumnjivo - tako ocito i s pravom nalazi u vama samima >
Kraljevstvo Nebesko.

marko68
28.01.2010., 10:29
pozdrav svima! nažalost i ja molim za broj nekog kvalitetnog iz ZG.Moj živo je doslovno preko noći postao pakao, pomozite ako znate.... idi na www.uroci.webs.com i nećeš požalti

marko68
28.01.2010., 11:56
molim vas da mi netko posalje kontakt broj osobe koja zaista pomaze u otklanjanju uroka!!iz zg sam!
naime u zadnje vrijeme non stop razmisljam,muče me neki unutarnji nemiri,brijem si da sam nesretna,tesko zaspem.....
hvala unaprijed! marice kao što sam i druge savijeovao odi na stranicu www.uroci.webs.com čovjek je super pomaže 100% a ne naplaćuje svoje usluge. nisam se ni ja vjerovao dok moji nisu kontaktirali s njim. Možda ti se neće odmah javiti jer je zatrpan e-mailovima iz čitavog svijeta.

gogoti
28.01.2010., 21:20
marice kao što sam i druge savijeovao odi na stranicu www.uroci.webs.com čovjek je super pomaže 100% a ne naplaćuje svoje usluge. nisam se ni ja vjerovao dok moji nisu kontaktirali s njim. Možda ti se neće odmah javiti jer je zatrpan e-mailovima iz čitavog svijeta.

Veliš iz čitavog svijeta....:rolleyes: taj mora da je dobar!!!!:mig: Bitno da pomaže i još ktomu nenaplaćije za svoj posao:D

marko68
29.01.2010., 07:46
Veliš iz čitavog svijeta....:rolleyes: taj mora da je dobar!!!!:mig: Bitno da pomaže i još ktomu nenaplaćije za svoj posao:D Čuj sigurno da je dobar kogod ima vjeru ,jer možeš vidjeti na njegovoj stranici da objašnjava ljudima, da ne nasjedaju šarlatanima koji od ljudi uzimajun i zadnju paru.

marko68
29.01.2010., 07:51
Hvala unaprjed Probaj potražiti savjet kod G.pl.Jelić na www.uroci.webs.com možda ti on pomogne u vezi tvojih problema.

gogoti
29.01.2010., 09:55
Čuj sigurno da je dobar kogod ima vjeru ,jer možeš vidjeti na njegovoj stranici da objašnjava ljudima, da ne nasjedaju šarlatanima koji od ljudi uzimajun i zadnju paru.

pa gle u danasšnje vrijeme masa ljudi se time bavi i dosta njih neuzima pare ....:mig: samo nazalost ima i onih koji su se time poceli baviti jer nemaju sta od dosade radit kod kuce pa si umislili da imaju dar od tog Boga da skidaju uroke drugima...:rolleyes: Po mome osobnom misljenju to nemoze radit osoba koja radi sama na svojoj promociji . A ti kojekakvi šarlatani kako se nazivaju mislim da bi njima svima trebalo poslati nekakve nadlezne sluzbe da neobmanjuju jadne ljude jer narod je i bez uroka u totalnoj komi a eto cuda nadoše se i oni koji ih ipak mogu skinut...:mad::kava:

gogoti
29.01.2010., 14:48
:rolleyes: i jel netko posjeti tu doticnu stranicu skidanje.uroke@gmail.com??? Jer ko kontaktiro tog covjeka koji sve besplatno radi???:ne zna:

gogoti
29.01.2010., 14:50
:rolleyes: i jel netko posjeti tu doticnu stranicu skidanje.uroke@gmail.com??? Jer ko kontaktiro tog covjeka koji sve besplatno radi???:ne zna:

i marko68 jel taj doticni i tebi osobno pomogo opisi ga malo!!!!!!:confused:

marko68
29.01.2010., 14:56
[QUOTE=gogoti;24782300]i marko68 jel taj doticni i tebi osobno pomogo opisi ga malo!!!!!!:confused:[/QUOTE gogoti ti si sigurno po horoskopu djevica samo se vjeruješ u pare

marko68
29.01.2010., 14:59
i marko68 jel taj doticni i tebi osobno pomogo opisi ga malo!!!!!!:confused:
Nije meni osobno pomogao ali je pomogao rodbini.Kontaktiraj sa njim pa ćeš vidjeti.

Reds
29.01.2010., 17:55
Posle tolikih miliona mučenih, masakriranih i ubijenih da li je to što ti kažeš stvarno dobro?

ne razumijem sta zelis reci??

stranac27
29.01.2010., 18:16
Molim Vas da me ozbiljno shvatite i pomognete svojim savjetom!

Opet mi se pocelo dogadjati da imam nocne more, opet jer se ponavlja nakon sto sam se suocila s jednom osobom za koju sam saznala da se raspituje o meni, mom privatnom zivotu i mojoj materijalnoj imovini.
Snove ne mogu opisat do detalja, ali nakon sto se probudim oblivena znojem, srce mi ubrzano kuca.... u posljednjem snu sam ostala bez zraka, kao da me netko pokusao ugusit. I ti snovi se ponavljaju svaku vece u isto vrijeme, probudim se oko 3 ujutro.
Ima jos nekih ljudi u mom okruzenju koji su otvoreno (meni) izjavili ili sam cula od drugih, da su zavidni na onome sto imam, iako se ja sama, nikad nisam zeljela istaknuti materijalnim stvarima niti su mi toliko vazne.
Kad je sve to pocelo zivila sam u nekom strahu, koji se pojavio iznenada, ni sama ne znam cega me je strah, od svega. Bilo me je strah ljudi, cesto sam padala u depresiju i nije mi bilo do nicega, samo sam spavala. Cesto sam razmisljala o samoubojstvu, i smatrala da nemam svrhu zivljenja!
Iako vise ne razmisljam o ovakvim stvarima i vjerrujem da sam lose misli(negativnu energiju onih koji je salju) nadjacala, kako da si pomognem?
Ne znam jeli bitno napomenuti da su nam i odnosi u kuci naruseni, da se cesce svadjamo, da su neki oboljeli......
A i ta bolest koja je dosla iznenada vezana je uz san u kojem (toj osobi) netko crnu maramu baca na glavu.
Mislim da smo mnogima trn u oku samo iz razloga sto imamo nesto vise od drugih, iako smo sve stekli postenim i dugotrajnim radom.
Isto tako zelim reci da smo zahvalni Bogu na svemu, Nematerijalnom i materijalnom, i cijenimo ono sto imamo jer znamo kako je ne imati!
Jeli moguce da je netko bacia nekakvu kletvu na nas?
I kako je se rijesiti?
Voljela bi cut misljenje svecenika, ali me je strah, da ce mi reci da umisljam.

nathinel
30.01.2010., 17:34
Molim nekoga tko pouzdano zna broj telefona osobe koju mogu nazvati i pitati o mogućem postojanju uroka neka mi pošalje PM. situacija je hitna i trebao bi mi što prije. zahvaljujem unaprijed!

Lindy2008
30.01.2010., 23:04
Može biti...ali ako ti ovu barem malo pomogne za početak biti će dobro...
Eto par mojih savjeta:
- i dalje se drži vjere k Bogu
- njega voli više od ičega na ovom svijetu, odrekni se u mislima svega...
- moli ga neka ti pomogne maknuti te snove i te ljude od vas

- svaki dan se kupaj u kupki od 3 žlice kuhinjske soli i 3 žlice sode bikarbone (barem 10 dana)
- u kući upali mirisne štapiće, bijelu svijeću...
- oko kuće (uz sami rub kuće, sve okolo) posipaj sol i to točno na puni sat (u 3,6,9 ili u 12 sati)

Ako ni to neće upaliti onda ćeš morat k osobi koja skida uroke, ali probaj ovo, ovo je ipak najjeftinija verzija, ova druga košta i to dosta.

Miligram
31.01.2010., 15:01
neznam zasto je obrisan moj post,ali opet cu napisati. tvoj je slucaj za psihijatra....nista strasno. nema nikakve veze s magijom!

anen5267
31.01.2010., 23:04
Ako ne vjeruješ u to, već samo znanost znaci da ti ipak vjeruješ u nešto, pa bila to i snaga uma

Ramzes13
01.02.2010., 01:56

Sav problem je u tome što se to tako loše objašnjava i interpretira da uopšte urok kao takav nije funkcionalan.

Religija mnogo govori o urocima i pripisuje ih paganima, vračevima koji su na strani Šejtana, varaga itd. koji ako se loše objasni i loše uđe u kontekst ljudskog shvaćanja postaje horror priča za one koji jedva čekaju da se nečega boje. Kolegica je ljepo postavila pitanje, nije li inteligentno ljepo odg. , ako imaš znanje ili bi je teleportirao samo? Jednog dana ćeš sigurno biti sretan kad te šefovi malo teleportiraju :mig:

Iako ne pišem i ne bavim se o takvim stvarima, došao sam na jednu jednostavnu ideju. Naime, bacači/bacačice uroka svoje uroke bacaju na one koje im se zamjere ( ili im netko plati da napravi to). Taj urok brzo počne djelovati na čovjeka i on uzima svoj danak. Naime, da li bi bilo moguće, da tijelo koje je opsjednuto može izbaciti svu tu zlu energiju iz sebe jednostavnijom, ali mnogo jačom energijom, energijom volje, tj., snage uma. Poznajem neke ljude koji se nisu time zamarali te su svojom jakom snagom uma to sa lakoćom izbacili.

ili.........

Um nije isto što i Volja.

Ramzes13
01.02.2010., 01:59
Ako ne vjeruješ u to, već samo znanost znaci da ti ipak vjeruješ u nešto, pa bila to i snaga uma

Relgija - Vjeruješ-Nevjeruješ?

Znanost- Znaš-neznaš?

Velika je razlika između vjerovati i znati. Najbolji mogući odg. je Nevjerovati-znati, vjerovati- neznati najgori.

Um je percepcija, volja je ono što izabereš.

mladi_logicar
01.02.2010., 08:31
Sav problem je u tome što se to tako loše objašnjava i interpretira da uopšte urok kao takav nije funkcionalan.

Religija mnogo govori o urocima i pripisuje ih paganima, vračevima koji su na strani Šejtana, varaga itd. koji ako se loše objasni i loše uđe u kontekst ljudskog shvaćanja postaje horror priča za one koji jedva čekaju da se nečega boje. Kolegica je ljepo postavila pitanje, nije li inteligentno ljepo odg. , ako imaš znanje ili bi je teleportirao samo? Jednog dana ćeš sigurno biti sretan kad te šefovi malo teleportiraju :mig:

Um nije isto što i Volja.

Um nije što i volja, ali snaga uma stvara snagu volje.

Miligram
01.02.2010., 10:33
Dion Fortune : "Psychic Self-Defense"

Neznam da l' sam ozbiljan duhovnjak ali vjerujem u to.

osim ove navedene,postoji li jos kakva ?

Frater HPK
01.02.2010., 15:20
ne razumijem sta zelis reci??

Da je definisanje pojma "dobro" malo komplikovano i diskutabilno u nekim slučajevima.

Baphomet
01.02.2010., 16:41
osim ove navedene,postoji li jos kakva ?
Ova je odlična :

Practical Psychic Self Defense (http://www.amazon.com/Practical-Psychic-Self-Defense-Understanding-Influences/dp/1571742212/ref=pd_sim_b_3)

malizia
05.02.2010., 01:12
da li moć predmeta koim je izvršen urok....... ikada stvarno prestaje?
budući da je to ipak energija..... kad se ona neutralizira, kako znamo da je proces dovršen?

bacimo predmet, misleći da smo likvidirali urok s njega..... a nismo, on nastavlja djelovati?
ili ga je gore zadržati, može li se njegova moć obnoviti voljom osobe koa baca urok?

znam da sve ovisi o osobi na kou je urok bačen, da snagom uma/volje..može ga likvidirati/vratiti..(i to je sporno..)

malo je jezivo to.... o tom niko ne razmišlja...... ne znam kako je s tima što naplaćuju to, doneseš im predmet, oni ga mogu i zadržati.... možda se pola njih bavi crnom magijom, i TAKO samo skuplja sredstva..
tako da mislim da to definitivno nije rješenje

Bellka
10.02.2010., 19:38
Čovjek samo svojim grijehom može navući prokletstvo na sebe i na svoje potomke. Nikako druge osobe ne mogu uticati na sudbinu našeg života.

marijo007
11.02.2010., 09:48
Nije meni osobno pomogao ali je pomogao rodbini.Kontaktiraj sa njim pa ćeš vidjeti.
Ja vam sa sigurnošću mogu reći da čovjek pomaže jer sam osobno bio s njim dva puta i riješio sam mnoge probleme i nedoumice. Jedino što sam morao dosta dugo čekati . Ja sam čak morao doći iz Austrije kod svoje bake u Hrvatsku ali vam moram reći da se isplatilo. Šitao sam ovaj forum pa sam se odlučio da posvjedočim o tome čovjeku.

marijo007
11.02.2010., 09:52
gogoti nje to stranica to je njegov e-Mail i ja sam kontaktirao i bio dva puta kod njega i budi sigurna da je čovjek ok.

marko68
11.02.2010., 14:49
Ja vam sa sigurnošću mogu reći da čovjek pomaže jer sam osobno bio s njim dva puta i riješio sam mnoge probleme i nedoumice. Jedino što sam morao dosta dugo čekati . Ja sam čak morao doći iz Austrije kod svoje bake u Hrvatsku ali vam moram reći da se isplatilo. Šitao sam ovaj forum pa sam se odlučio da posvjedočim o tome čovjeku.
Ja sam isto to svakome reko da pomaže jer moji su imali dobro mišljenje o njemu. Čak sam dobio 10 tak privatni poruka u vezi njega, jer su ljudi nestrpljivi i odmah bi sve da bude gotovo.

GoGs
12.02.2010., 10:28
Dakle, zanima me nešto...

Baba, cca 8 banki, dolazi kod nas.:rolleyes: duže vrijeme to traje, no otkako je mama rodila, dolazi češće. sad imam malog brata, i ona dolazi, križa se pred njih i palcem mu prolazi po čelu prenoseći mu križ nad glavom.

Da bi stvar bila bolja, danas mi mama priča da je u ručniku pokraj njega (inače, ljetna nam je ostala otključana, nismo bili doma, pa je vjerojatno u to vrijeme to napravila) našla jaje. Čudno je to što je bilo kao prokuhano ili nešto. Pojma nemam, nisam ga vidio.

Da se razumijemo, ta baba je vašarila po našem vrtu, mami u cvjetnjake zasađivala neke pizdarije i ostalo. Da, đubre copra.

Kad ja dođem doma i kad sam ja kod kuće, bježi od mene ko vrag od tamjana. Zašto? Zato što sam ju istero iz dvora sa finim popratnim komentarima. Nek bude sretna što nije batina dobila. :D

Sad mene zanima, što ona hoće? Što to radi? Zašto to radi? Napominjem, nismo joj nikakvo zlo napravili niti smo ikad imali nešto protiv nje. Znam da baba muti, copra žestoko, to nije uopće sporno. Zanima me simbolika ovih stvari i koja je namjera. Ako netko ima koju pametnu, neka viče.

Hvala. :)

EDIT: ako sam prekršio pravilo podforuma, moja isprika, može se prebacit post i u zbirnu temu.

Nikola_zg
12.02.2010., 19:34
Uf gadno :eek:

Znam dosta o tim stvarima i dat ću ti par savjeta a to je:
1.riješi se te babe,odnosno makni je iz blizine tvoje kuće,pogotovo je nemojte puštat u kuću i u blizinu djeteta
2.ako je jaje bilo u kući i ako ga je ostavila baba uzmi jaje i baci ga negdje u rijeku,jezero,more.
3.što god se desilo nemoj se upuštat u to copranje,odnosno nemoj se povodit sa time,totalno ignoriraj,znam da je teško al to je jedino što možeš ispravno napravit,jedino baci to jaje kad je već bilo u kući
4.molim te samo nemoj uzimat neke zaštit i talismane i sl.
5.bit će sve ok :mig:

Baphomet
14.02.2010., 10:34
S obziom na tvoj opis prilično sam siguran da se ne radi o copranju upravo suprotno, bakica radi djetetu zaštitu od copranja.

GoGs
14.02.2010., 16:54
S obziom na tvoj opis prilično sam siguran da se ne radi o copranju upravo suprotno, bakica radi djetetu zaštitu od copranja.šta onda hoda po vrtu? sadi pizdarije? uhvatio sam je nekoliko puta i u podrumu. ono, vidi da moji odu nekamo, i ona samo čeka da ode kod nas u kuću. ne, ne čini mi se kao zaštita. baba da je toliko pobožna, svaki dan bi išla u crkvu. :kava:

Baphomet
14.02.2010., 17:42
šta onda hoda po vrtu? sadi pizdarije? uhvatio sam je nekoliko puta i u podrumu. ono, vidi da moji odu nekamo, i ona samo čeka da ode kod nas u kuću. ne, ne čini mi se kao zaštita. baba da je toliko pobožna, svaki dan bi išla u crkvu. :kava:
Pobožnost nema veze sa crkvom.

Kažem ti iz mojeg iskustva i susreta sa takvim stvarima.

Očito da si si već stvorio sliku da te ona copra pa tražiš istomišljenike a ne savjete i različita mišljenja.

GoGs
14.02.2010., 20:32
Pobožnost nema veze sa crkvom.

Kažem ti iz mojeg iskustva i susreta sa takvim stvarima.

Očito da si si već stvorio sliku da te ona copra pa tražiš istomišljenike a ne savjete i različita mišljenja.haha :D

ne nisam. valjda znam da baba koja dolazi kod nas otkako sam se ja rodio nema dobre namjere. odakle joj pravo hodati po tuđoj imovini kad nema nikog doma? ako tjera zlo od nas, što to onda radi poskrivećki? nema mi tu logike jednostavno. :ne zna:

gogoti
15.02.2010., 19:08
gogoti nje to stranica to je njegov e-Mail i ja sam kontaktirao i bio dva puta kod njega i budi sigurna da je čovjek ok.
Ma ja sam 100 % ziher da je covjek ok.....:kava::cerek: Bitno da sve uspješno skida!!!!!:mig: i da zabunom sam stavila mail.( znam ja koja je razlika izmedu maila i stranice:s)

gogoti
15.02.2010., 19:10
Ja sam isto to svakome reko da pomaže jer moji su imali dobro mišljenje o njemu. Čak sam dobio 10 tak privatni poruka u vezi njega, jer su ljudi nestrpljivi i odmah bi sve da bude gotovo.

Markec nisu ljudi nestrpljivi vec im je puna kapa zivota pa su si zabrijali da su ih urekli:kava: A onda se doticni koji skida uroke ubija od posla i to sve BESPLATNO :s:s:rofl:

lucidna
15.02.2010., 19:16
molila bi da mi se javi netko ko se iole razumije u ovo... hvala! :)

gogoti
15.02.2010., 19:19
:driver: Marijo veliš dofuro si se radi uroka iz Austrije u LIJEPU NASU . Bome je onda to bio skup sport kad ti u ujedinjenoj EUropi nisu uspjeli pomoc :bicedobro: bitno da si ti ok i da uroka vise nema:D

oršinka
15.02.2010., 19:40

Bok marijo007!!! Dali ti je dotični stvarno pomogo?? Vidim da ste ti i taj marko68 novi na forumu pa me zanima dali Vam je pomogo ili ste vas dvojica zadužena za njegovu promociju.:rolleyes: I ja sam nova ali ovu temu čitam već više od pola godine i sa nekima sam stupila u kontakt pa tako i sa dotičnim gospodinom kojeg vas dvojica hvalite na sva usta i iskreno nije našao rješenje mom problemu. Ubiti upitala sam ga za mišljenje i rješenje problema koji sam već imala prije i koji je uspješno riješio jedan drugi gospodin prije više od godinu dana. On mi nije znao dati odgovor zato sam Vas i pitala koliko ste Vas dvojica sigurni da on stvarno ljudima pomaže.:confused: Jer čitajući Vaše postove imam dojam da ga vi osobno promovirate. Pozdrav i sorry ako sam u krivu.

Ni(T)kolina
15.02.2010., 19:55
imam i ja jedno pitanje:

a što kad nađeš u dvorištu na tlu - smokva, dvije nožice neke manje ptice (ne cijele, nego ono gdje su samo kandže), onak posloženo malo trokutasto?
napominjem da smokvu nemam u blizini niti da mi za lijek treba, tak da nije mogla pasti iz susjedstva, nema ni mački oko mene, pa da su ostavile nožice kao desert za kasnije :confused:

marko68
15.02.2010., 20:18
Bok marijo007!!! Dali ti je dotični stvarno pomogo?? Vidim da ste ti i taj marko68 novi na forumu pa me zanima dali Vam je pomogo ili ste vas dvojica zadužena za njegovu promociju.:rolleyes: I ja sam nova ali ovu temu čitam već više od pola godine i sa nekima sam stupila u kontakt pa tako i sa dotičnim gospodinom kojeg vas dvojica hvalite na sva usta i iskreno nije našao rješenje mom problemu. Ubiti upitala sam ga za mišljenje i rješenje problema koji sam već imala prije i koji je uspješno riješio jedan drugi gospodin prije više od godinu dana. On mi nije znao dati odgovor zato sam Vas i pitala koliko ste Vas dvojica sigurni da on stvarno ljudima pomaže.:confused: Jer čitajući Vaše postove imam dojam da ga vi osobno promovirate. Pozdrav i sorry ako sam u krivu.Oršinka blago vama kad mislite da ja sa pojedincima s foruma vršim usluge promocije. Nije od vas uredu da se ovdje igrate policajca već ukoliko je vama netko pomogao, dadete svoju preporuku da ljudi ne lutaju kod kojekakvi šarlatana. A što se tiče promocija kakve promocije čovjek ima koji ne uzima po 1500 i više kuna.Samo me to zanima.

gogoti
16.02.2010., 10:28
Bok marijo007!!! Dali ti je dotični stvarno pomogo?? Vidim da ste ti i taj marko68 novi na forumu pa me zanima dali Vam je pomogo ili ste vas dvojica zadužena za njegovu promociju.:rolleyes: I ja sam nova ali ovu temu čitam već više od pola godine i sa nekima sam stupila u kontakt pa tako i sa dotičnim gospodinom kojeg vas dvojica hvalite na sva usta i iskreno nije našao rješenje mom problemu. Ubiti upitala sam ga za mišljenje i rješenje problema koji sam već imala prije i koji je uspješno riješio jedan drugi gospodin prije više od godinu dana. On mi nije znao dati odgovor zato sam Vas i pitala koliko ste Vas dvojica sigurni da on stvarno ljudima pomaže.:confused: Jer čitajući Vaše postove imam dojam da ga vi osobno promovirate. Pozdrav i sorry ako sam u krivu.

:)Postovana gospodo kaj vi nemate pametnijeg posla vec se raspravljat sa njih dvojicom???:zubeki: Svtko ima svoje veselje a ako vam taj nije pomogo netreba mu kajlu zabijat na forumu!!!:kava:

Baphomet
16.02.2010., 10:37
:)Postovana gospodo kaj vi nemate pametnijeg posla vec se raspravljat sa njih dvojicom???:zubeki: Svtko ima svoje veselje a ako vam taj nije pomogo netreba mu kajlu zabijat na forumu!!!:kava:
Sasvim je u redu napisati i negativna iskustva sa nekim "skidačima" uroka.

Nije sve tako divno i bajno u biznisu skidanja uroka.

gogoti
16.02.2010., 10:45
Sasvim je u redu napisati i negativna iskustva sa nekim "skidačima" uroka.

Nije sve tako divno i bajno u biznisu skidanja uroka.

Meni je to jasno i znam da se trebaju iznjet i negativne stvari ali nije mi jasno odakle ona zna da ta dva doticna koje ona spominje rade na necijoj promociji. meni osobno da nije netko pomogo i ja bi to iznjela ali mozda ne na forumu vec bi to osobno sa njim rjesila. to je moje misljenje..POz!!!:)

marijo007
16.02.2010., 13:22
Bok marijo007!!! Dali ti je dotični stvarno pomogo?? Vidim da ste ti i taj marko68 novi na forumu pa me zanima dali Vam je pomogo ili ste vas dvojica zadužena za njegovu promociju.:rolleyes: I ja sam nova ali ovu temu čitam već više od pola godine i sa nekima sam stupila u kontakt pa tako i sa dotičnim gospodinom kojeg vas dvojica hvalite na sva usta i iskreno nije našao rješenje mom problemu. Ubiti upitala sam ga za mišljenje i rješenje problema koji sam već imala prije i koji je uspješno riješio jedan drugi gospodin prije više od godinu dana. On mi nije znao dati odgovor zato sam Vas i pitala koliko ste Vas dvojica sigurni da on stvarno ljudima pomaže.:confused: Jer čitajući Vaše postove imam dojam da ga vi osobno promovirate. Pozdrav i sorry ako sam u krivu. Draga gospodična ja osobno mogu reći da mi je dotični pomogao i izvukao me iz krize koju vama sigurno neželim u vašem životu , vi mislite da sam ja njegov promotor što vam najoštrije opovrgavam ja gospodina nemoram promovirati jer on to ne želi. Neznam možda vama nije pomogao ,ali meni jeste. Nisam protiv toga da se kaže svoja iskustva sa bilo kim ali mi je nesvatljivo optuživati nekoga za promociju. Mišljenja sam da bi čovjek da se hoće promovirati stavio svoj baner ili reklamu na ovaj forum.Stoga sam mišljenja da krivo donosite zaključke.

gogoti
16.02.2010., 13:28
Draga gospodična ja osobno mogu reći da mi je dotični pomogao i izvukao me iz krize koju vama sigurno neželim u vašem životu , vi mislite da sam ja njegov promotor što vam najoštrije opovrgavam ja gospodina nemoram promovirati jer on to ne želi. Neznam možda vama nije pomogao ,ali meni jeste. Nisam protiv toga da se kaže svoja iskustva sa bilo kim ali mi je nesvatljivo optuživati nekoga za promociju. Mišljenja sam da bi čovjek da se hoće promovirati stavio svoj baner ili reklamu na ovaj forum.Stoga sam mišljenja da krivo donosite zaključke.:

To i ja kazem . Nesudi nikome dokle nisi siguran da je to to:amen:

marijo007
16.02.2010., 13:31
Meni je to jasno i znam da se trebaju iznjet i negativne stvari ali nije mi jasno odakle ona zna da ta dva doticna koje ona spominje rade na necijoj promociji. meni osobno da nije netko pomogo i ja bi to iznjela ali mozda ne na forumu vec bi to osobno sa njim rjesila. to je moje misljenje..POz!!!:) Više nigdje nesmiješ reći da ti je tko pomogao jer drugi misle da odma nekog promoviraš . Ne mogu shvatiti zašto ljudi nemogu reći što valja a što ne valja. Neki su mišljenja da ni krema nije dobra ako je skupo ne platiš .

oršinka
16.02.2010., 13:40
Oršinka blago vama kad mislite da ja sa pojedincima s foruma vršim usluge promocije. Nije od vas uredu da se ovdje igrate policajca već ukoliko je vama netko pomogao, dadete svoju preporuku da ljudi ne lutaju kod kojekakvi šarlatana. A što se tiče promocija kakve promocije čovjek ima koji ne uzima po 1500 i više kuna.Samo me to zanima.

Poštovani ja se sa nikim neigram policajca ali za vašu informaciju dotični gospodin kojeg vi hvalite na sva usta ipak mislim da svoj poso nezna napravit. To je moje osobno mišljenje i ono kod njega šta kaže da je BESPLATNO na kraju ispada da ako bi dolazi kod vas u kuću to bi ipak naplatio pa dakle ja tu nevidim logike!!!! Šta se niste i prije javili na ovaj forum ako garantirane da je dotični tako dobar??? A koliko sam ja imala prilike vidjet njegova famozna internet stranica postoji tek od nedavno:flop: Tako da ja mislim da je on od onih koje on spominje Šarlatana koji obmanjuje ljude!!!!! Opet ponavljam to je moje osobno mišljenje i nemam ga razloga nepodjelit na forumu!!! Srdačan pozdrav!!!!:eek:

oršinka
16.02.2010., 13:45
Draga gospodična ja osobno mogu reći da mi je dotični pomogao i izvukao me iz krize koju vama sigurno neželim u vašem životu , vi mislite da sam ja njegov promotor što vam najoštrije opovrgavam ja gospodina nemoram promovirati jer on to ne želi. Neznam možda vama nije pomogao ,ali meni jeste. Nisam protiv toga da se kaže svoja iskustva sa bilo kim ali mi je nesvatljivo optuživati nekoga za promociju. Mišljenja sam da bi čovjek da se hoće promovirati stavio svoj baner ili reklamu na ovaj forum.Stoga sam mišljenja da krivo donosite zaključke.

Gospodine marijo007 kao prvo da gospodin neželi svoju promociju nebi napravio internet stranicu niti bi Vama dozvolio da ga na forumu promovirate. A vi i gospodin pod nic-kom marko68 upravo ste stavili njegove podatke o stranici na forum. I nikakve zaključke ja nisam donjela već samo kostatiram isto šta i masa ljudi koja čita ovu temu sa razumom može shvatit ko ste i što!!!! Pozdrav i nadam se da više nemate problema sa urocima!!!!!!!:kava:

gogoti
16.02.2010., 14:02
Poštovani ja se sa nikim neigram policajca ali za vašu informaciju dotični gospodin kojeg vi hvalite na sva usta ipak mislim da svoj poso nezna napravit. To je moje osobno mišljenje i ono kod njega šta kaže da je BESPLATNO na kraju ispada da ako bi dolazi kod vas u kuću to bi ipak naplatio pa dakle ja tu nevidim logike!!!! Šta se niste i prije javili na ovaj forum ako garantirane da je dotični tako dobar??? A koliko sam ja imala prilike vidjet njegova famozna internet stranica postoji tek od nedavno:flop: Tako da ja mislim da je on od onih koje on spominje Šarlatana koji obmanjuje ljude!!!!! Opet ponavljam to je moje osobno mišljenje i nemam ga razloga nepodjelit na forumu!!! Srdačan pozdrav!!!!:eek:
ORŠINKA daj mi molim te reci gdje se to moze provjerit od kad postoji necija internet stranica i koliko te trazio za dolazak u kucu obzirom da radi besplatno ali cisto sumljam da mu auto ide na zrak pa ocigledno je trazio za neke putne troskove ili tako sto. bas me zanima!!!!:raspa::raspa:

gogoti
16.02.2010., 14:03
Više nigdje nesmiješ reći da ti je tko pomogao jer drugi misle da odma nekog promoviraš . Ne mogu shvatiti zašto ljudi nemogu reći što valja a što ne valja. Neki su mišljenja da ni krema nije dobra ako je skupo ne platiš .

Ma nemisle da ih promoviras vec su ljudi u totalnoj komi od zivota pa si umisle svega i svacega a kad covjek zeli pomoc misle da gleda samo svoju korist!:kava:

oršinka
16.02.2010., 14:27
ORŠINKA daj mi molim te reci gdje se to moze provjerit od kad postoji necija internet stranica i koliko te trazio za dolazak u kucu obzirom da radi besplatno ali cisto sumljam da mu auto ide na zrak pa ocigledno je trazio za neke putne troskove ili tako sto. bas me zanima!!!!:raspa::raspa:

Kao prvo gogoti kad nešto želiš onda to i doznaš!! A šta se tiče novca i ja sam svjesna da mi sigurno neće doći u drugi grad badava pa stoga i smatram da nije smio staviti da to radi BESPLATNO kad naknadu za svoje troškove traži. Ali ono što me je potaklo da pišem jest to šta gospodin očigledno neradi dugo a na forumu su se našla dvojica koja ga promoviraju. Nebi se ja čudila da je to on sam osobno jer danas ljudi svašta rade da bi došli do novaca. A gogoti dali je Vama on nešta pomogo ili Vi isto poznajete dotične koji ga hvale ??:):rolleyes:

marijo007
16.02.2010., 16:34
Ma nemisle da ih promoviras vec su ljudi u totalnoj komi od zivota pa si umisle svega i svacega a kad covjek zeli pomoc misle da gleda samo svoju korist!:kava: Eto vidiš ova gospodična ili gospođa ništa argumentirano ne govori. Sve mislim da je vidovita ko vidoviti milan. Pratim postavila si joj puno pitanja nisi dobila niti jedan odgovor. Kaže da prati forum godinu dana a ima četiri posta , priča da čovjek uzima novac a ne odgovara koliko je njoj uzeo ili reko da košta njegov dolazak, priča da je čovjekova internet stranica nova i da kad ona hoće sve dozna pa slutim da možda radi u CIA-e priča takve nebuloze. Pa pomišljam da je gospodinu sa internet stranice koju neću napisati da ga ne promoviram najvjerojatnije jedna od konkurenata.:ne zna:ni sam. Stvarno je ne kužim.

gogoti
16.02.2010., 18:54
Eto vidiš ova gospodična ili gospođa ništa argumentirano ne govori. Sve mislim da je vidovita ko vidoviti milan. Pratim postavila si joj puno pitanja nisi dobila niti jedan odgovor. Kaže da prati forum godinu dana a ima četiri posta , priča da čovjek uzima novac a ne odgovara koliko je njoj uzeo ili reko da košta njegov dolazak, priča da je čovjekova internet stranica nova i da kad ona hoće sve dozna pa slutim da možda radi u CIA-e priča takve nebuloze. Pa pomišljam da je gospodinu sa internet stranice koju neću napisati da ga ne promoviram najvjerojatnije jedna od konkurenata.:ne zna:ni sam. Stvarno je ne kužim.
Ma znas sta marijo007 mislim ja da ta doticna ni sama nezna o cemu bulazni. i sa takvima se netreba pretjerivat :flop: Jer i po mom misljenju da zna o cemu prica odgovorila bi na barem jedno moje pitanje:hekla:

gogoti
16.02.2010., 19:11
Kao prvo gogoti kad nešto želiš onda to i doznaš!! A šta se tiče novca i ja sam svjesna da mi sigurno neće doći u drugi grad badava pa stoga i smatram da nije smio staviti da to radi BESPLATNO kad naknadu za svoje troškove traži. Ali ono što me je potaklo da pišem jest to šta gospodin očigledno neradi dugo a na forumu su se našla dvojica koja ga promoviraju. Nebi se ja čudila da je to on sam osobno jer danas ljudi svašta rade da bi došli do novaca. A gogoti dali je Vama on nešta pomogo ili Vi isto poznajete dotične koji ga hvale ??:):rolleyes:

Blago tebi kad mozes sve doznati onda ti ni najveca drzavna tajna nije strana:lol: I za vasu informaciju ja se sa tom dvojicom, niti ikim ko se sa tim bavi osobno nepoznajem. U temu sam se ukljucila iskljucivo iz znatizelje jer sam se u svojoj okolini susretala sa ljudima koji su imali problema sa urocima.... Ja hvala bogu nemam tih problema :s mada citajuci pojedine postove shvatila sam da ovdje poneki netrebaju usluge onih koji skidaju uroke vec onih koji im mogu uklonit smusu u glavi odnosno treba im psihijatar!!!!:kava::kokice:

Ni(T)kolina
16.02.2010., 19:48
dajte, recite nešto, makar i zezali....

marijo007
19.02.2010., 15:07
dajte, recite nešto, makar i zezali....draga moja zašto da te zezamo.

gogoti
19.02.2010., 20:09
draga moja zašto da te zezamo.

eto vidis marijo007 pojedinci misle da se mi ovdje sprdamo a ima onih kojima je pomoc stvarno potrebna.. ali ima i onih kojima treba psihijatar jer u danasnje vrjeme ako nekom firma neposluje dobro vec misle da imaju uroke!!!:D:kava: Ljudi moraju razlucit razliku izmedu problema u koje su se sami doveli i problema koji se baziraju na uroku ali masa ljudi nezna razliku pa si umislja kojesta:mig:

oršinka
19.02.2010., 20:14
Ma znas sta marijo007 mislim ja da ta doticna ni sama nezna o cemu bulazni. i sa takvima se netreba pretjerivat :flop: Jer i po mom misljenju da zna o cemu prica odgovorila bi na barem jedno moje pitanje:hekla:
Poštovana a ko ste vi da vam odgovaram na pitanja..:confused: Ja sam iznjela svoje mišljenje i time nikog nisam imala namjeru uvrjedit!!!!!

oršinka
19.02.2010., 20:24
dajte, recite nešto, makar i zezali....

Bok. Eto ispada da sam ja crna ovca ovdje samo zato što sam iznjela negativno mišljenje o dotičnom gospodinu koji se hvali na ovom forumu. On meni osobno nije pomogo i ja sam to iznjela a gospoda koja uporno tvrde da ga nepromoviraju stala su u njegovu obranu. Dosta ljudi poznajem koji se bave istim poslom kAo i on i 90% njih se međusobno poznaje a za njega do prije mjesec dana nitko živ nije čuo a na svojoj stranici uporno govori da postoji već godinama i tu mi je bacilo sumlju da je jedan od onih kako ih on naziva Šarlatana. :flop: I da istina je da ponekima trebaju psihijatri a ne ljudi koji skidaju uroke . Mada mislim da i ponekim skidačima uroka treba psihijatar. Toliko od mene ...Pozdrav!!!!:rolleyes:

marko68
20.02.2010., 10:20
Bok. Eto ispada da sam ja crna ovca ovdje samo zato što sam iznjela negativno mišljenje o dotičnom gospodinu koji se hvali na ovom forumu. On meni osobno nije pomogo i ja sam to iznjela a gospoda koja uporno tvrde da ga nepromoviraju stala su u njegovu obranu. Dosta ljudi poznajem koji se bave istim poslom kAo i on i 90% njih se međusobno poznaje a za njega do prije mjesec dana nitko živ nije čuo a na svojoj stranici uporno govori da postoji već godinama i tu mi je bacilo sumlju da je jedan od onih kako ih on naziva Šarlatana. :flop: I da istina je da ponekima trebaju psihijatri a ne ljudi koji skidaju uroke . Mada mislim da i ponekim skidačima uroka treba psihijatar. Toliko od mene ...Pozdrav!!!!:rolleyes:Blago tebi kad poznaješ puno skidača uroka , možda pišeš knjigu o njima ili snimaš seriju. A ovi koji se skidači međusobno poznaju sigurno su završili zajedno školu za skidača uroka.Ili čak daju preporuke jedan drugom za svoje pacijente Možda imaju i podjednak cjenik bez PDV. Ne kužim kad ih puno poznaš sigurno sigurno ćeš postati sveta koliko su na tebi radili.

marko68
20.02.2010., 10:27
eto vidis marijo007 pojedinci misle da se mi ovdje sprdamo a ima onih kojima je pomoc stvarno potrebna.. ali ima i onih kojima treba psihijatar jer u danasnje vrjeme ako nekom firma neposluje dobro vec misle da imaju uroke!!!:D:kava: Ljudi moraju razlucit razliku izmedu problema u koje su se sami doveli i problema koji se baziraju na uroku ali masa ljudi nezna razliku pa si umislja kojesta:mig:
Ne kužim šta pegla ovu osobu , igra se istalno detektiva ali bez argumenata i ne odgovara argumentirano nikome. Sad brije da vodi i registar skidača uroka valjda je pegla što ovaj radi besplatno pa njoj skida mušterije i ovim 99% koji se poznaju.

gogoti
20.02.2010., 12:47
Ne kužim šta pegla ovu osobu , igra se istalno detektiva ali bez argumenata i ne odgovara argumentirano nikome. Sad brije da vodi i registar skidača uroka valjda je pegla što ovaj radi besplatno pa njoj skida mušterije i ovim 99% koji se poznaju.

:lol: Mozda joj je to dodatni izvor prihoda!!??? Samo morala bi pripazit da je netko neprijavi pa da nebi imala problema sa poreznom upravom ::rofl: Ko zna mozda je placeni detektiv!!!????:mudri::kava: