PDA

View Full Version : Uroci, copranja, prokletstva

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13

MissChanel
11.12.2010., 09:39
Ako sumnjate na išta potražite hođu, ovo sve su šarlatani..Jednostavno ne mogu vjerovati kako ljudi gledaju na to..
Pa nijedan čovjek koji je sam sebe prozvao da skida uroke to ne moze ciniti, ali naravno u opasnosti se hvata za svaku slamku..Uroci i sve ostalo nikad nije povezano sa dobrom i ne postoji tzv. bijela magija..gluposti..to je krinka pod kojom se krije jako veliko zlo i dobra zarada.. Sve se to rješava sa svećenicima i hođama.. Eh, naivni ljudi..

bjetalica
13.12.2010., 11:58
Ako sumnjate na išta potražite hođu, ovo sve su šarlatani..Jednostavno ne mogu vjerovati kako ljudi gledaju na to..
Pa nijedan čovjek koji je sam sebe prozvao da skida uroke to ne moze ciniti, ali naravno u opasnosti se hvata za svaku slamku..Uroci i sve ostalo nikad nije povezano sa dobrom i ne postoji tzv. bijela magija..gluposti..to je krinka pod kojom se krije jako veliko zlo i dobra zarada.. Sve se to rješava sa svećenicima i hođama.. Eh, naivni ljudi..

Svećenici da, jer oni surađuju s Isusom, a hodže ne, jer u njihovim smotuljcima su nkletve protiv Isusa, a Isus je jedini spasitelj i vlast nad zlim

MissChanel
14.12.2010., 10:49
E ne bih rekla, najučinkovitiji jesu hođe jer su oni u svakom slučaju poučeniji i upoznatiji sa primjerima uroka.. Svećenicima ne uspije uvijek, oni tu nemaju učenja o tome, već pokušavaju to rješiti molitvama, što nerijetko ne završi očekivanim.

bjetalica
14.12.2010., 12:53
E ne bih rekla, najučinkovitiji jesu hođe jer su oni u svakom slučaju poučeniji i upoznatiji sa primjerima uroka.. Svećenicima ne uspije uvijek, oni tu nemaju učenja o tome, već pokušavaju to rješiti molitvama, što nerijetko ne završi očekivanim.

a sa hodžom doživiš još veće zlo, samo na drugi način, pa ne možeš shvatiti da je to i ostavi traga na pokoljenjima, znam puno takvih koji su hodali hodžama

MissChanel
14.12.2010., 18:35
Kakvo veće zlo? Kletve i uroci ee prenose sa pokoljenja na pokoljenje ukoliko je to napravio clan obitelji. Hođia ti kaže što treba uraditi sa nađenim predmetima za koje se predpostavlja da je na njih bacen urok ili općenito kako da se riješiš uroka. E tu je sad ono što se dešava kada ljudi koji su naumili baciti urok na nekog te on ne uspije. To se dorazi na njih.

Natthali
14.12.2010., 21:30
Kakvo veće zlo? Kletve i uroci ee prenose sa pokoljenja na pokoljenje ukoliko je to napravio clan obitelji. Hođia ti kaže što treba uraditi sa nađenim predmetima za koje se predpostavlja da je na njih bacen urok ili općenito kako da se riješiš uroka. E tu je sad ono što se dešava kada ljudi koji su naumili baciti urok na nekog te on ne uspije. To se dorazi na njih.

Zar netko treba ići hodži da bi mu rekao što da učini s predmetima koji su mu sumnjivi? Kako hodža može znati koji su to predmeti? Koliko sam upoznata i hodža će ti reći da moliš, da ti samo molitva može pomoći...a oni koji se bave drugačijim načinima će sve pripisati svojim "božanskim moćima" i željom da pomažu ljudima..Onaj tko baca urok kad tad ubere sjeme. Tko sa đavlom tikve sadi ima da ih i bere...Đavao uvijek dođe na naplatu usluge..ako uspije traži cijenu uspjeha, ako ne uspije traži cijenu neuspjeha..pa ti prvo razmisli s kim ćeš surađivati.

oona
15.12.2010., 13:25
trebam savjet, please.
prica ide ovako:

njih dvojica, jedan u braku, ima 2 djece, drugi u ozbiljnoj vezi, relativno ozbiljni mladi momci sjede u dnevnom boravku i igraju video igrice.

klinci spavaju u sobi od kojih ih dijele 2 hodnika u obliku slova "L".
supruga je izasla sa prijateljicama, vraca se uskoro...oko 22 sata je.

u dnevnom boravku imaju ukljucen onaj aparatic, da cuju klince ako se probude.

i odjednom cuju njih dvojica kako se ulazna vrata stana otvaraju, pali se svjetlo u garderobi (cuju prekidac!) i topot koraka prema kupaonici i djecjoj sobi.
i cuju kroz aparatic zenski glas kako kaze njezno "moje bebe!".
i nista nakon toga... pricekaju, misleci da je gdja otisla u wc, ali dugo nikakvog zvuka, pa se otac digne i krene u potragu za suprugom, ali...

NIGDJE NIKOGA!

oni su i dalje sami u stanu!
ne vjeruju jedan drugome, klinci srecom spavaju....za sat vremena dolazi i gdja i zatekne ih u soku obojicu...

ja im nisam vjerovala...ali oni inzistiraju da su sve to culi i dozivjeli...
kasnije ona kaze da su drugo jutro pronasli otvorena vrata od stana, a da su sigurni da su ih zatvorili prije spavanja....

imate li neko logicno objasnjenje?

MissChanel
15.12.2010., 20:28
Zar netko treba ići hodži da bi mu rekao što da učini s predmetima koji su mu sumnjivi? Kako hodža može znati koji su to predmeti? Koliko sam upoznata i hodža će ti reći da moliš, da ti samo molitva može pomoći...a oni koji se bave drugačijim načinima će sve pripisati svojim "božanskim moćima" i željom da pomažu ljudima..Onaj tko baca urok kad tad ubere sjeme. Tko sa đavlom tikve sadi ima da ih i bere...Đavao uvijek dođe na naplatu usluge..ako uspije traži cijenu uspjeha, ako ne uspije traži cijenu neuspjeha..pa ti prvo razmisli s kim ćeš surađivati.

Nisi dobro upoznata. Hođe su puno upućeniji u takve stvari od katoličkih svećenika, jer,kao što rekoh, oni se bave tim područjem, a naši svećenici, gle čuda, neki to pripisuju praznovjerju, a kako se mislis obraniti od nečeg ako ne vjerujes u to sto si se pred nosom dogada? Ne pomažu tu samo molitve, jer u vezi sa urocima, vrlo su bitni predmeti jer su oni mediji kojima se prenosi zlo (najčešće)... Ti predmeti sami po sebi nemaju moć, međutim uz izgovorene riječi, usmjerene mržnje, bjesa i bajalica u isto vrijeme poprimaju ogromnu moć. Ima puno literature o tome.

Klepsidra
15.12.2010., 21:52
Svećenici da, jer oni surađuju s Isusom, a hodže ne, jer u njihovim smotuljcima su nkletve protiv Isusa, a Isus je jedini spasitelj i vlast nad zlim
Isus je priznat i u Islamu, to je Issa,a.s.

Zabranjeni
19.12.2010., 16:41
bla bla bla

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:9toTHQXIR3SmeM:http://ustorzit.com/img/misc/Do-not-feed-the-troll.jpg&t=1

MissChanel
19.12.2010., 18:44
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:9toTHQXIR3SmeM:http://ustorzit.com/img/misc/Do-not-feed-the-troll.jpg&t=1

???

Zabranjeni
19.12.2010., 21:07
sorry :)

Ludacha87
22.12.2010., 22:59
Ne znam kako da započem ovaj post, a da ne ispadnem neki freak niti sam sigurna pitam li na pravom mjestu.
Moj najveći problem je što ja ne biram magiju, ona mene bira. :(
Kroz život sam imala užasno puno doticaja s magijom, onom bijelom ili crnom, urocima, bioenergijom, kroz život mi se već nekoliko puta dogodilo da me gotovo stajala glave, prvi put već s tri godine.
Igrom slučaja mi se uvijek dogode takve životne situacije da me odvedu na takav put.
Kad pokušam biti površna, izlazim, pijem, zezam se i kad se ne bavim dubljim, duhovnim stvarima, uvijek mi se dogodi nešto što me baci u izolaciju, i dok proučavam tarot i astrologiju, sve je ok.
Čim se oglušim na sve to, baci me iza vrata.
zadnji put je to bila anksioznost. :rolleyes:

Sve u svemu, ne volim se petljati u to jer je opasno, ali eto, uvijek me životne situacije guraju i pritišću na te putove...
Takav sam dojam barem stekla.

I tako ja prije nekoliko dana stanem čitati nekakvu knjigu kroz čiju se radnju proteže Moon and Sun tradition.
Ne, to nije knjiga koja objašnjava te magijske rituale, nego se samo površno spominje.
Bez ikakvih detalja niti uputa.
I ok, tako ja pročitam knjigu i zaboravim da sam je pročitala.
Međutim, nakon što sam ju pročitala imam više energije i osjećam totalni, neobjašnjivi mir stalno.
Puna sam ljubavi i ništa me ne može izvesti iz takta.
No, dogodi mi se i nekakvo stanje, barem jednom dnevno, kad osjetim nekakav ugodan umor.
Potom legnem u krevet opustim se i utonem u nekakvo polu transno stanje, dakle dogodi mi se to da ne spavam i znam sve što se oko mene događa, ali mi se javlja neki film, neke slike, kao nekakva sjećanja ili nešto...
Vidim žene koje mole iznad vode, nekakve čudne simbole, vatru, bodeže, crvene i narančaste sagove, crveni dim, i uvijek isto već danima.

Sad vi recite da sam luda i da sam opravdala svoj nick, ali eto, ja sam iznijel svoje pa ako ima netko nešto pametno za napisati, široko mu polje, tj forum. :)

Aurora205
24.12.2010., 00:04
e pa bas ne bi rekla za hodze to sto pisete,ja sam ga isla potraziti al nisu mi dali do njega nikako...ako je neko doso do njega nek mi kaze kako i na koji nacin...

Dinka_777
24.12.2010., 14:47
e pa bas ne bi rekla za hodze to sto pisete,ja sam ga isla potraziti al nisu mi dali do njega nikako...ako je neko doso do njega nek mi kaze kako i na koji nacin...

Kad trebaš pomoć teško je doći do nekoga tko će te saslušati i razumjeti..obično kao po nekom pravilu dođeš do onih koji problem naprave još većim..Moje iskustvo;(neko vrijeme sam radila s ljudima pružajući podršku u duhovnim vježbama) na jednom seminaru duhovne obnove upoznala sam osobu koja je imala puno probleme..problem je pokušala rješiti nekim tehnikama reiki..liječnici su je liječili velikim dozama lijekova...danima je samo spavala..muž je radio i brinuo se o djeci i njoj..počela se oporavljati, smanjene su doze lijekova, počela je raditi..a onda pročita oglas o hodži negdje u Bosni i zajedno s mužem krenula na tretmane..između svega se kolebala; nije bila sigurna da li čini ispravno..nije se smjela povjeriti svećeniku; nazvala me i sve priznala..pitala što da radi s piramidama i drugim predmetima koje je dobila..nakon par mjeseci završila je u bolnici. Doktori nisu mogli utvrditi o čemu se radi..operirali su joj glavu, spašavali iz kome...

Postoje ljudi koji tvrde da su im neki "skidači" pomogli...osobno u to ne vjerujem.

norka
26.12.2010., 17:46
HRAM SV. ILIJE POHODE MLADI LJUDI TRAŽEĆI SREĆU U LJUBAVI, BRAKU, POSLU...

Zadar: Opsada pravoslavne crkve radi skidanja uroka

Pomoć uglavnom traže osobe u ljubavnim problemima

Protojerej stavrofor Petar Jovanović na zadarskom Poluotoku slovi kao najbolji “skidač uroka”, kojemu redom hrle i katolici i pravoslavci, noseći smotuljke sa solju
PIŠE BOŽANA SVILIČIĆ / EPEHA

U zamračenoj pravoslavnoj crkvi sv. Ilije na zadarskom Poloutoku u prijepodnevnim satima neuobičajen prizor: dok većina ljudi ispija kavu na suncem osvijetljenim štekatima, zgodna, moderno odjevena djevojka u dvadesetim godinama tik uz oltar povjerljivo razgovara sa svećenikom. Dok ga djevojka gleda s povjerenjem, svećenik protojerej stavrofor Petar Jovanović drži joj ruku iznad glave nečujno mrmljajući.

- Pričekajte malo, sada sam u poslu - upozorio nas je pop dignuvši pogled nakon što smo, tražeći informacije o krađi ikone sv. Nikole s oltara, ušli u crkvu. Tako nam je ikona otkrila novu priču: mladi ljudi u rješavanju svojih problema sve češće posežu za molitvama “začinjenima” kilogramom soli. Doslovce kilogramom i doslovce soli.

Svakodnevno u akciji
Toliko je soli potrebno da bi se s osobe “skinuli” uroci za koje mladi očito misle da se u posljednje vrijeme odašiljaju rafalnom paljbom. A za oslobađanje od uroka prijeko je potrebna baš – sol. - Uroke skidam svakodnevno. Evo, upravo sam jednoj djevojci zakazao termin. Mladi imaju puno problema i gužva je velika. Jedva stignem sve odraditi, no o tome ne želim ništa više govoriti jer je Bog velik i ne bih da se o tome piše - kazao je Jovanović kojem po instant recept za sreću svaki dan hitaju ljudi i pravoslavne i katoličke vjere. - Uglavnom je riječ o ljubavnim problemima - dobacio je Jovanović, koji za postizanje uspjeha u ljubavi, braku, poslu, zdravlju i školi radi molitve preko soli. Nakon završetka obreda, napravi solne zamotuljke koje daje ljudima da ih nose kući ili da ih drže u torbici kako bi ih štitili od uroka koje je na njih, kako vjeruju, želeći zlo, bacila neka osoba.

Protojerej Petar Jovanović

- Dugo sam se nosila s problemima koji su stalno izranjali. Kada bih riješila jedan, stvorio bi se drugi. Mislila sam da je to normalno u životu sve dok nisam u dvorištu svoje kuće na Bokanjcu pronašla nekakve čudne smotuljke. Žene iz susjedstva su mi kazale da to netko na mene baca uroke i da odem k Jovanoviću jer je on najbolji. Kupila sam sol i otišla - priča dvadesetogodišnja Zadranka koja redovito na mise nedjeljom ide u katoličku crkvu, koja, pak, preporučuje da se takvi smotuljci donesu u crkvu kako bi se blagoslivljanjem svetom vodicom skinule čini.

- Pa upravo sam ja i napisao knjigu o tome kako ljudi mogu učiniti zlo drugome. U mojoj knjizi “Kako prepoznati zamke Zloga” sve se lijepo objašnjava - kaže msgr. Milivoj Bolobanić, bivši generalni vikar Zadarske nadbiskupije i dugogodišnji voditelj duhovnih vježbi i obiteljskih vikenda. - Zadarska nadbiskupija nema službenog egzorcista, tako da se mene angažira samo u posebnim situacijama - kaže autor knjige o zlu koja je razgrabljena u više od 10 tisuća primjeraka.

Travareva zavist
Osim u “seansama” u katoličkoj i pravoslavnoj crkvi, Zadrani već dugi niz godina utjehu pronalaze i kod poznatog vidovnjaka i travara koji sebe naziva prorokom. Iako ga svi vrlo dobro znaju, on želi ostati anoniman, tvrdeći kako, ionako, već ima dovoljno problema s Crkvom. - Msgr. Bolobanić je zabranio ljudima da dolaze k meni nazivajući me sotonom - kaže vidovnjak koji je sposobnost pomaganja razvio nakon nesreće - Nema “skidanja” uroka jer uroci ne postoje, kao ni Sotona. Tko zna objasniti kako Sotona ulazi u čovjeka? Postoji samo nemoralnost onih koji zloupotrebljavaju slabost drugih - poručuje vidovnjak.

‘Vrag je neuhvatljiv’
Plaćaš krštenje, krizmu, vjenčanje, sprovod, čak i za mise za mrtve svećenici uzimaju novac. Vjera se ne može reflektirati u prostore zarade, a postala je holding sa svim mogućim transakcijama. Crkva ne da socijalizaciju života. Petlja se u politiku, školstvo, a svoju osnovu ne zna izvući iz srednjeg vijeka - kaže najpopularniji zadarski “psihijatar”, ističući kako nikada nitko nije uspio uhvatiti vraga.

Adept
27.12.2010., 16:48
Mogu li ja upitati vas ljude koji vjerujete u uroke, što za vas znači sam urok?
Što je to uopće urok? Jesu li to kakve riječi koje neka osoba izgovori uz neki poseban ritual analogije ili predmeta, a koje imaju posebnu moć, ili tu ima još nešto? I odakle dolazi ta moć; što je to što daje moć nekim riječima, a nekima ne? I kako to da neke riječi krivo izgovorene ne mogu imati efekt kakav imaju pravilno izgovorene riječi? Tko je taj koji je odredio što je pravilno, a što nije?

I kako je uopće moguće da ovi naši primitivni narodi mogu bacati uroke?
Svaki urok, svaka magijska formula, da bi djelovali, moraju imati točno određen kronotop, točno određene sastojke, točno određen način izgovora i djelovanja. Kako je moguće da svaka nepismena seoska baba to može uraditi?

Volio bih više odgovor na ova pitanja iz prvog pasusa, jer ovo drugo sam samo nabacio kao neku propratnu misao.

Također, ako ovdje postoji netko tko mi može dati neke bolje odgovore baš o urocima i djelovanju riječi u magiji, netko tko se istinski bavi time, može me kontaktirati na PM. Ne želim se ja baviti urocima, moj mi um to nikada ne bi oprostio, već me samo zanima kako funkcionira um onoga koji vjeruje u uroke, bez namjere da nečija uvjerenja ovime uvredim :mig:
i btw, nisam psiholog :D

BelaMine
29.12.2010., 09:20
Zanima me da li posuta zemlja ispred vrata, na terasi i sl. može biti nekakav urok?
Ako neko zna, molim da napiše kakav je smisao toga, simbolika.

Lično baš i ne verujem u uroke, magije i sl. ali me jako zanima namera onoga koji je to bacio, jer znam ko je u pitanju.

P.S. Kod nas je na B92 bio serijal "Paranormalna Srbija" gde su intervjuisali razne babe-vračare iz istočne Srbije koje se bave vlaškom magijom. Meni su te babe delovale kao biznismeni. Redovi ljudi ispred kuće, rituali od 2 min, svima pričaju isto, neodređeno. Ali te vracare imaju neki ubedljiv stav, onako "sa visine". Dobar marketing :ne zna:

MissChanel
30.12.2010., 17:41
Zanima me da li posuta zemlja ispred vrata, na terasi i sl. može biti nekakav urok?
Ako neko zna, molim da napiše kakav je smisao toga, simbolika.

Lično baš i ne verujem u uroke, magije i sl. ali me jako zanima namera onoga koji je to bacio, jer znam ko je u pitanju.

P.S. Kod nas je na B92 bio serijal "Paranormalna Srbija" gde su intervjuisali razne babe-vračare iz istočne Srbije koje se bave vlaškom magijom. Meni su te babe delovale kao biznismeni. Redovi ljudi ispred kuće, rituali od 2 min, svima pričaju isto, neodređeno. Ali te vracare imaju neki ubedljiv stav, onako "sa visine". Dobar marketing :ne zna:

Zemlja: sa groblja,dvorišta-> u vrlo kratkom vremenu bolest ili ludilo,tragičan svršetak..

BelaMine
31.12.2010., 09:56
Zemlja: sa groblja,dvorišta-> u vrlo kratkom vremenu bolest ili ludilo,tragičan svršetak..

Hvala ti.
Malo sam se raspitivala okolo, i ja sam čula isto.

BelaMine
31.12.2010., 10:02

Hvala ti . Malo sam se raspitivala i čula sam isto to.

Barracus
03.01.2011., 00:24
raja ja imam jedan slican problem....

ja nema problem sa urocima,vec sa ajmo reci,ako vjerujete sa duhovima....

naime,nako sto sam vidio jednu tragicnu nesrecu,u kojo su nazalost zivot izgubile tri djevojke,imam osjecaj da je neko uvijek samnom...tako jednu vece,nakon sto sam otisao u krevet,cujem korake preko hodnika...vrata moje sobe se otvaraju,ali niko ne ulazi...mislio sam da je samo povjetarac otvorio vrata,jer je bilo ljeto...nakon sto sam zaspao,osjetio sam da me nesto vuce za nogu,i budim se pored kreveta sa nogama okrenitm vratim...nsiam mogao da upalim zarulju,jer samo u mojoj sobi nije bilo struje....i kada sam poceo da panicarim,odjednom je zujanje u sobi prestalo,i svjetlo se upalilo...od tada ne mogu mirno da zsapim,i trebam neku pomoc....

bilo je jos nekih cudnih stvari koje su se desavale,ali ovo je najbitnije...

moze li mi bilo ko pomoci...

Marian Oden
06.01.2011., 01:17
A jesi ti 100% siguran da ti se to dešavalo? Pitam jer se meni nekad znalo dogoditi da kad sanjam neki san, da pomislim da mi se to stvarno desilo. Da ni ne skontam uopće da sam se probudio. Ja da sam na tvom mjestu, postavio bih nekoliko kamera na sumnjivim mjestima.

Tako bi bio siguran da li se to stvarno događa ili samo umišaljaš.

majdo10
06.01.2011., 14:03
Sinoć sam se nakon dugo vremena čula sa jednom starom prijatejicom. Zbog obiteljskih problema je prije par godina krenula kod raznih vidovnjaka. Uglavnom završila je kod Brace sa Srebrnjaka. Jedno vrijeme je bilo sve bolje, nakon čega je sve krenulo nizbrdo u 5. toj brzini. Nakon svega što se doma počelo događati , završila je na psihijatriji. Ukratko, stvari su se same premještale, padale sa polica i sl... /između ostalog je promijenila karakter milion posto. Počela je krasti i raditi gluposti. Bila je prgava, samoživa, egoistična...uglavnom se pretvorila u nekog drugog. Odarasle smo zajedno i ta nagla preobrazba mi je bila šok.../

Sada je u karizmatskom pokretu. Tvrdi da je sve bolje od kako je na prvoj misi nad njom svečenik molio i polagao ruke. Uglavnom, tada je ona pala u nesvjest i govorila bljuvotine, ali nakon mise je bila ok. Sada ide i ona i cijela obitelj redovvito na službe. Uglavnom je ispalo da je njezina rođena baka nešto petljala sa magijom, ali da je najgore prošla zbog Brace...
Ja sam sretna zbog nje, i njezine obitelji jer se sve sredilo...i zato što je ista osoba kakvu znam tolike godine...

poštovanje
i ja sam bio uspješan obrtnik 3 lokala , novi kombi itd. dok nisam 2006 god. vozio jednu grupu kod brace na srebrenjak ,a odbio sam uči unutra (još sam ih i sprdao što idu tamo) . od onda sam doslovno propao preko noći ostao sam bez kombija i lokala i još sam bez posla ne mogu stati na zelenu granu nikako ne znam jesu li i mene urekli.

majdo10
06.01.2011., 14:08
poštovanje
ja sam bio uspješan obrtnik 3 lokala , novi kombi itd. dok nisam 2006 god. vozio jednu grupu kod brace na srebrenjak ,a odbio sam uči unutra (još sam ih i sprdao što idu tamo) . Sječam se jednog čovjeka koji mi je na ulici rekao (DOĆI ĆEŠ TI I PRIJE NEGO ŠTO MISLIŠ) Ne prodje dan da ga se ne sjetim. od onda sam doslovno propao preko noći ostao sam bez kombija i lokala u kreditima sam do guše i još sam bez posla, ne mogu stati na zelenu granu nikako ,ne znam jesu li i mene urekli ali znam da tonem.

Adept
06.01.2011., 17:32
majdo, pa cijela država tone, cijeli svijet tone, sva sitna raja tone, ne vjerujem da je tvoje potonuće vezano za to što ti je netko rekao, osim ako ti baš želiš vjerovati u to.

uglavnom, meni nitko još nije odgovorio na pitanje :mad:

Ludacha87
07.01.2011., 02:02
Mogu li ja upitati vas ljude koji vjerujete u uroke, što za vas znači sam urok?
Što je to uopće urok? Jesu li to kakve riječi koje neka osoba izgovori uz neki poseban ritual analogije ili predmeta, a koje imaju posebnu moć, ili tu ima još nešto? I odakle dolazi ta moć; što je to što daje moć nekim riječima, a nekima ne? I kako to da neke riječi krivo izgovorene ne mogu imati efekt kakav imaju pravilno izgovorene riječi? Tko je taj koji je odredio što je pravilno, a što nije?

I kako je uopće moguće da ovi naši primitivni narodi mogu bacati uroke?
Svaki urok, svaka magijska formula, da bi djelovali, moraju imati točno određen kronotop, točno određene sastojke, točno određen način izgovora i djelovanja. Kako je moguće da svaka nepismena seoska baba to može uraditi?

Volio bih više odgovor na ova pitanja iz prvog pasusa, jer ovo drugo sam samo nabacio kao neku propratnu misao.

Također, ako ovdje postoji netko tko mi može dati neke bolje odgovore baš o urocima i djelovanju riječi u magiji, netko tko se istinski bavi time, može me kontaktirati na PM. Ne želim se ja baviti urocima, moj mi um to nikada ne bi oprostio, već me samo zanima kako funkcionira um onoga koji vjeruje u uroke, bez namjere da nečija uvjerenja ovime uvredim :mig:
i btw, nisam psiholog :D

Nije ni čudo zašto ti nitko nije odgovorio kad dođeš s tezom svi ste vi pukli glavom i to.
Pa valjda je to tome tako jer određeni spelovi, magijski pribor it, itd u kombinaciji s još nekim stvarima zapravo bude određenu vibru, energiju, pa samim time i znanje koje žele probuditi i koristiti ju za one il ove svrhe.
Samo, možda griješim, ali nije mi jasan onaj dio o nepismenoj babi, jer mi se nekako čini da je za magiju bitnija intuicija i instikt, a ne racio... ili obrazovanje.

Možda nije prava tema da postavim svoje pitanje, međutim kako vi gledate na utjecanje na tuđu volju?
Osobno nemam nekog osobitog pojma o magiji, nisam vještica, mada ne znam kud će me život jednom odvesti, ali znam okvirno neke stvari.
I prema onome što sam čitala, zakonitosti magije navode da se ne bi trebalo utjecati na volju drugih ljudi, jer navodno je to veliki karmički teret onda, ali čemu onda često ti isti ljudi koriste recimo ljubavne spelove, kako bi zaveli nekoga i sl? Zar to nije utjecanje na slobodnu volju osobe kojoj se ne da biti s tobom? :ne zna:

theVill
08.01.2011., 01:08
možeš ti ne vjerovati i ne vjerovanjem odbijati to od sebe ali ako je nečija zloća dovoljno jaka mislim da ti može napraviti sranja svojom negativnom energijom......ne kaže se bezveze di ima dima ima i vatre, tako da treba poduzimati sve da se to "loše" odkloni i vrati onome tko ga šalje.

frendica isto nalazi razne stvari po kući kojima tamo nije mjesto,zamotuljke konca itd..nesretna je u svojoj kući,radnici su kopali kod temelja zbog nekih cijevi i iskopali nekakve kosti..prije toga su joj
u kratkom razdoblju umrli baka i tata, ...nije zajebancija..

brrrr....

Adept
08.01.2011., 10:50
Nije ni čudo zašto ti nitko nije odgovorio kad dođeš s tezom svi ste vi pukli glavom i to.
Pa valjda je to tome tako jer određeni spelovi, magijski pribor it, itd u kombinaciji s još nekim stvarima zapravo bude određenu vibru, energiju, pa samim time i znanje koje žele probuditi i koristiti ju za one il ove svrhe.
Samo, možda griješim, ali nije mi jasan onaj dio o nepismenoj babi, jer mi se nekako čini da je za magiju bitnija intuicija i instikt, a ne racio... ili obrazovanje.

Možda nije prava tema da postavim svoje pitanje, međutim kako vi gledate na utjecanje na tuđu volju?
Osobno nemam nekog osobitog pojma o magiji, nisam vještica, mada ne znam kud će me život jednom odvesti, ali znam okvirno neke stvari.
I prema onome što sam čitala, zakonitosti magije navode da se ne bi trebalo utjecati na volju drugih ljudi, jer navodno je to veliki karmički teret onda, ali čemu onda često ti isti ljudi koriste recimo ljubavne spelove, kako bi zaveli nekoga i sl? Zar to nije utjecanje na slobodnu volju osobe kojoj se ne da biti s tobom? :ne zna:

Okej, nisam došao s tezom da su SVI pukli, nego da je vjerovanje u to uvreda za moj mozak, tj moje shvaćanje. to nije uvreda za SVE ostale, nek vjeruje tko u što želi, ja nemam problema s tim. ako je uvreda za moj um, ne mora biti uvreda za nečiji tuđi um, nismo svi jednakih mentalnih sposobnosti ;)
S tvojom tezom oko nepismene babe se slažem, no ne slažem se s ovom energijom, vibrom i takvim spikama. Ali me svejedno fascinira moć i uticaj koji na osobu ostave nečije riječi. Sasvim mi je razumljivo kad ti neka cura/dečko kažu "ne volim te", "ne sviđaš mi se" i tome slično, skužiš da je to činjenično stanje i pomiriš se s tim. Ali, dođe ti neki nepoznat lik, još ako sumnjivo izgleda i kaže ti "proklet bio" ili "ti ćeš umrijet kroz 5 dana ako do tad ne baciš pseću kosku iza leđa na pun mjesec" i ti se primiš na to kao da je sam bog sišao s nebesa i rekao krajnju istinu. To mene zanima, kako ljudi razlučuju činjenična stanja izgovorena riječima, od nečega što je apsolutno nemoguće, a opet su u stanju sebe uvjeriti da je to ne samo moguće, nego NUŽNO da će se dogoditi.

zakonitosti magije mogu govoriti o utjecaju na tuđu volju koliko god žele, kad je i rečenica "puše vjetar, možeš li zatvoriti prozor?" utjecanje na nečiju volju zarad ostvarenja vlastitih ciljeva. mogućnosti jezika su nepregledne, a svaka od njih ovisi o tome kako se tumači koji simbol. jednostavna priroda sebične životinje koja se služi govorom!

liliana76
12.01.2011., 11:54
nisam ni ja vjerovala, dok me nije zadesilo zlo.
Ali predugo i previše imaš s*r*a*nj*a, cijeli život sam bila sama nikom nisam trebala,da ne idem u dubioze,
posla nikako naći,,8 godina bila nezaposlena...
znam nevjernici za sve imaju opravdanja...nije naišao pravi, a za posao,,će reći tisuće i tisuće ne radi,,kriza je...
jeste, ali to nema veze sa time-
išla sam vidjet dal imam urok,jer se sve otelo kontroli...dotakla sam dno...
Utvrdjen mi je urok, star 15 godina...
Ako tako što ne postoji... kako je čovjek mogao znato sve što me muči..u dalekoj bosni, nikad me vidio...
znao je i neke detalje koji se ne govore ni najboljoj prijateljici...
Ako ne postoji urok,,,kako sam imala mnoge simptome koji se navode...Ajde jedan da iznesem primjer..
Gušenje...iz čista mira me uhvati,ne mogu disati i to po 10-tak puta na dan...
zdravstveno sve ok,,pretraga milion,, nesanica, apatičnost, tuga,nezainteresiranost za svjet oko sebe..bla bla...
najgore je što je i postupak bio ,,naveden na predhodnim stranicama...
sa dizanjem ruku...
da nisam doživjela nebi vjerovala...
sjedim ja tako, hodža radi svoje , meni se ruka diže sama od sebe, bez moje volje.kao da je spojena na silk kojim netko upravlja...
bocne mene u prst da pusti kap krvi, kao kad idete vadit krv iz prsta,pa vas bocnu... tjera šejtana van...
poslije toga 3 sata nisam osjećala ruku,,,kao oduzeta...
no,da ne duljim...
dobih ja svetu vodu da pijem..ne pamtim koliko dana...kad sam popila ajme meni,,,kako se tijelo čistilo
ja sam tri dana umirala,,mučnine nevidjene..soba se vrti,ne mogu na noge stati, a upozorio me da će se to dogoditi..
kad je prošlo, nestala gušenja...svi simptomi..
3 godine u vezi,posao našla,vlasnica firme,,ima prijatelje što prije nije bilo itd. sve 5.
kako to objašnjavate???
kako se sve dogodilo 2-3 mjeseca poslije terapije..
nisam ni ja vjerovala dok nisam doživjela iscjeljenje i vidjela svojim očima djelovanje....
nisam luda,samo sam izliječena... već sam pisala o tome na prijašnjim stranicama

Radalj Sanja
12.01.2011., 18:15
Okej, nisam došao s tezom da su SVI pukli, nego da je vjerovanje u to uvreda za moj mozak, tj moje shvaćanje. to nije uvreda za SVE ostale, nek vjeruje tko u što želi, ja nemam problema s tim. ako je uvreda za moj um, ne mora biti uvreda za nečiji tuđi um, nismo svi jednakih mentalnih sposobnosti ;)
S tvojom tezom oko nepismene babe se slažem, no ne slažem se s ovom energijom, vibrom i takvim spikama. Ali me svejedno fascinira moć i uticaj koji na osobu ostave nečije riječi. Sasvim mi je razumljivo kad ti neka cura/dečko kažu "ne volim te", "ne sviđaš mi se" i tome slično, skužiš da je to činjenično stanje i pomiriš se s tim. Ali, dođe ti neki nepoznat lik, još ako sumnjivo izgleda i kaže ti "proklet bio" ili "ti ćeš umrijet kroz 5 dana ako do tad ne baciš pseću kosku iza leđa na pun mjesec" i ti se primiš na to kao da je sam bog sišao s nebesa i rekao krajnju istinu. To mene zanima, kako ljudi razlučuju činjenična stanja izgovorena riječima, od nečega što je apsolutno nemoguće, a opet su u stanju sebe uvjeriti da je to ne samo moguće, nego NUŽNO da će se dogoditi.

zakonitosti magije mogu govoriti o utjecaju na tuđu volju koliko god žele, kad je i rečenica "puše vjetar, možeš li zatvoriti prozor?" utjecanje na nečiju volju zarad ostvarenja vlastitih ciljeva. mogućnosti jezika su nepregledne, a svaka od njih ovisi o tome kako se tumači koji simbol. jednostavna priroda sebične životinje koja se služi govorom!

Ma jasno da mnogi u to ne vjeruju jer u konacnici upotrebljavamo samo jedan mali dio mozga a ima ljudi koji mogu i vise.Nece proci jos dvije generacije, kojima ce komunikacija na daljinu biti skroz nesto normalno(telepatija)i da to je to..:ne zna:

Kalira_bei
16.01.2011., 01:57
možeš ti ne vjerovati i ne vjerovanjem odbijati to od sebe ali ako je nečija zloća dovoljno jaka mislim da ti može napraviti sranja svojom negativnom energijom......ne kaže se bezveze di ima dima ima i vatre, tako da treba poduzimati sve da se to "loše" odkloni i vrati onome tko ga šalje.

frendica isto nalazi razne stvari po kući kojima tamo nije mjesto,zamotuljke konca itd..nesretna je u svojoj kući,radnici su kopali kod temelja zbog nekih cijevi i iskopali nekakve kosti..prije toga su joj
u kratkom razdoblju umrli baka i tata, ...nije zajebancija..

brrrr....

Neka frendica nabavi svete vode i na njoj skuha kavu kada joj dolaze gosti. Ili neka im par kapi uspe u sok. Provjereno djeluje. Kavu smo pile nas 4 prijateljice. Jedna je završila na hitnoj sa simptomima trovanja... mi 3 ništa...
Uglavnom ostale 3 frendice su isto napravile i sada se ta kojoj je svaki puta pozlilo, više ne javlja :kava:

Mada ima još kako si pomoći, ali o tome drugi puta...

Marian Oden
16.01.2011., 02:03
Ako se ne vjeruje u uroke, tada oni ni ne djeluju. Mislim da je to najbolji lijek za uroke.

Kalira_bei
16.01.2011., 02:11
Ovo tvoje prolazi jedino kod onih koji nikada se nisu susreli sa urocima. :kava:

Marian Oden
16.01.2011., 02:33
Pa kod ovih ostalih to ne prolazi, zato što ti što su se susreli sa urocima vjeruju u njih.

Kalira_bei
16.01.2011., 02:49
Da si kojim slučajem čitao postove od početka, barem na podforumima vezanim za uroke, vidio bi kako sam i ja počela vjerovati u njih. Nitko ne povjeruje u nešto van pameti odjednom... I kako babe kažu, bolje vjerovati nego probati. Nisam im vjerovala pa sam probala. A zbog "razbibrige neismenih baba" sam na kraju prošla od Plečka do ....
I nadam se da nikada nečeš imati razloga povjerovati u uroke.

DeaDraven
16.01.2011., 14:02
Ljudi,potrebna mi je pomoc. Ovo ludilo traje vecno. Ja ne znam da li sam ukleta ali ovo nije normalno. Pocelo je pre 6 godina,maler za malerom da cak ni ljudi oko mene ne mogu da veruju. Pocelo je time sto mi se mama razbolela od raka,izlecila se ali odjednom se sve vratilo I umrla je. Meni godinama nije dobro,opada mi kosa,ne spavam a kad spavam imam uzasne nocne more.Doktori vec godinama ne mogu da otkriju sta mi je. Promenila sam 6 stanova za god dana. U jednom me gazdarica proganjala,u drugom su nas nahvatali da svedocimo jer mi je komsija bio narkodiler pa sam morala da odem iz grada,u trecem me alkoholicar cimer mucio I pretio,u cetvrtom je umrla neka zena pre toga I imala sam problem sa konstantnim otvaranjem vrata I prozora,zvuci koraka I vrhunac je bio kad sam se u sred noci probudila sa OGROMNOM bubasvabom na vratu,a u stanu ih nije bilo.Evo sad u ovom stanu iz cista mira se otvorio nov bojler I poplavio mi sobu,struja mi nestaje,televizor se pali-gasi. Skoro sam iz cista mira pala na sred ulice I slomila desnu ruku,bas pred ispit...ovo su samo neki primeri da ne davim sad...ja stvarno vidim da me prati neki maler kao I celu moju porodicu. Ja mislim da nam je neko ukleo sve jer se svi odjednom razboljevamo,izgubili smo stan...sve se rusi oko nas...Za sve sto se uhvatim propada. Kupila sam 2 ribice i dozivela da su na moje oci iskocile i bukvalno se ubile...macka mi je pobegla...kao da nisu mogle da izdrze...molim vas pomozite mi ili mi recite da li postoji neko ko moze da mi pomogne.

5th avenue
16.01.2011., 18:08
nisam ni ja vjerovala, dok me nije zadesilo zlo.
Ali predugo i previše imaš s*r*a*nj*a, cijeli život sam bila sama nikom nisam trebala,da ne idem u dubioze,
posla nikako naći,,8 godina bila nezaposlena...
znam nevjernici za sve imaju opravdanja...nije naišao pravi, a za posao,,će reći tisuće i tisuće ne radi,,kriza je...
jeste, ali to nema veze sa time-
išla sam vidjet dal imam urok,jer se sve otelo kontroli...dotakla sam dno...
Utvrdjen mi je urok, star 15 godina...
Ako tako što ne postoji... kako je čovjek mogao znato sve što me muči..u dalekoj bosni, nikad me vidio...
znao je i neke detalje koji se ne govore ni najboljoj prijateljici...
Ako ne postoji urok,,,kako sam imala mnoge simptome koji se navode...Ajde jedan da iznesem primjer..
Gušenje...iz čista mira me uhvati,ne mogu disati i to po 10-tak puta na dan...
zdravstveno sve ok,,pretraga milion,, nesanica, apatičnost, tuga,nezainteresiranost za svjet oko sebe..bla bla...
najgore je što je i postupak bio ,,naveden na predhodnim stranicama...
sa dizanjem ruku...
da nisam doživjela nebi vjerovala...
sjedim ja tako, hodža radi svoje , meni se ruka diže sama od sebe, bez moje volje.kao da je spojena na silk kojim netko upravlja...
bocne mene u prst da pusti kap krvi, kao kad idete vadit krv iz prsta,pa vas bocnu... tjera šejtana van...
poslije toga 3 sata nisam osjećala ruku,,,kao oduzeta...
no,da ne duljim...
dobih ja svetu vodu da pijem..ne pamtim koliko dana...kad sam popila ajme meni,,,kako se tijelo čistilo
ja sam tri dana umirala,,mučnine nevidjene..soba se vrti,ne mogu na noge stati, a upozorio me da će se to dogoditi..
kad je prošlo, nestala gušenja...svi simptomi..
3 godine u vezi,posao našla,vlasnica firme,,ima prijatelje što prije nije bilo itd. sve 5.
kako to objašnjavate???
kako se sve dogodilo 2-3 mjeseca poslije terapije..
nisam ni ja vjerovala dok nisam doživjela iscjeljenje i vidjela svojim očima djelovanje....
nisam luda,samo sam izliječena... već sam pisala o tome na prijašnjim stranicama

Potpuno te razumijem !!! I mene je zadesila slična stvar. D sad ne dužim, u uroke nisam nikada vjerovala, tjerala sam tu misao od sebe dok mi prijateljica slučajno nije preporučila jednu stariju gospođu koja me zaista oslobodila uroka starog isto tako 20 godina. Ajme majko, nakon što sam došla od nje isto tako - tijelo mi se čistilo, iz mene je izašlo svega i svačega, i na usta i na nos i na..... Na kraju je iz mene izlazila doslovno zelena tekućina..... Baš mi je bilo slabo, ali me upozorila da bi se to moglo desiti. Uglavnom, poslije sam bila kao nova, sve je krenulo nabolje, međutim ta osoba je toliko jaka da mi je opet bacila urok i nedavno sam opet bila na čišćenju. Nažalost, ti vrajži uroci se vraćaju. Sada opet pomalo ide nabolje. Ali sad znam tko mi to radi i kako da se čuvam, pa eto - čuvam se i pokušavam to otjerati od sebe. Moram naglasiti da sam godinam išla prijateljici koja se bavi astrologijom, pa bi mi malo uz kavicu pogledale natalnu kartu i moram reći da me ona prva upozorila tko mi baca uroke, ali ja nekako nisam u to vjerovala, pa tko bi normalan pomilsio na to? Ali, eto

liliana76
17.01.2011., 18:20
Potpuno te razumijem !!! I mene je zadesila slična stvar. D sad ne dužim, u uroke nisam nikada vjerovala, tjerala sam tu misao od sebe dok mi prijateljica slučajno nije preporučila jednu stariju gospođu koja me zaista oslobodila uroka starog isto tako 20 godina. Ajme majko, nakon što sam došla od nje isto tako - tijelo mi se čistilo, iz mene je izašlo svega i svačega, i na usta i na nos i na..... Na kraju je iz mene izlazila doslovno zelena tekućina..... Baš mi je bilo slabo, ali me upozorila da bi se to moglo desiti. Uglavnom, poslije sam bila kao nova, sve je krenulo nabolje, međutim ta osoba je toliko jaka da mi je opet bacila urok i nedavno sam opet bila na čišćenju. Nažalost, ti vrajži uroci se vraćaju. Sada opet pomalo ide nabolje. Ali sad znam tko mi to radi i kako da se čuvam, pa eto - čuvam se i pokušavam to otjerati od sebe. Moram naglasiti da sam godinam išla prijateljici koja se bavi astrologijom, pa bi mi malo uz kavicu pogledale natalnu kartu i moram reći da me ona prva upozorila tko mi baca uroke, ali ja nekako nisam u to vjerovala, pa tko bi normalan pomilsio na to? Ali, eto

uh strašno...vjerujem da ti nije lako...
grozno je što se vraća urok..ali kako ti nisu napravili zaštitu...??
doduše,nemam ju ni ja..jer nije skunut do kraja...moraću još jednom otići..pa tek tada tražiti zaštitu..
moj prijatelj koji me odveo je imao isto urok,jak,,pucali su u njega u kafiću,,stradavao je na razne načine...za ženu nije mario, za sina ni čuti,
tek kada je otišao,skinuli mu urok,,,
sa sinom je ok...obožava ga,problemi nestali. ali ima amajliju tj.zaštitu..na lančiću privjesak sa krigom u kome je nekakvo oko..oko koje štiti od uroka.
i od tada je ok...
ne znam..čitala sam knjigu Oštri mač u borbi protiv zlih sihira...
sve piše i simptomi i vrste uroka,,sihira i sl..
evo linka svima..ako netko hoće da skine..besplatna je,,u pdf formatu...

http://ia700108.us.archive.org/20/items/O__trima__uborbiprotivzlihsihirbaza/otrimauborbiprotivzlihsihirbazavehidabdusselambali .pdf

5th avenue
18.01.2011., 00:38
Napravila mi je ta gospođa zaštitu, međutim i zaštita izgubi djelovanje nakon nekog vremena, pa je treba spaliti, ostatke pepela zamotati u crveni papir i baciti nizvodno niz rijeku tekućicu - potok, rijeka, ne more i ne okretati se.
Sad sam dobila opet zaštitu, sad sam opet ok.
Nego, ja sam mislila da kad ti jednom skinu urok, da je to zauvijek, nažalost vrate se, naročito kad ih baca jedna te ista osoba......
Ima dosta i na forumu o zaštitama i o tome kako se uroci mogu vratiti.
Ipak je lakše kad znaš koja je ta osoba i kako se zaštiti pa je već bolje.
Ali, to je zaista za ne vjerovati kako odjednom sve pođe krivo, nevjerojatno i to onda pripišemo lošem periodu, ali nažalost nije tako, jer taj period previše traje i koliko je lakše i koliko se pozitivnih promjena doživi kad se maknu ti uroci, nevjerojatno!!!
Baš mi je drago da je tebi sada dobro, a i tvome prijatelju, neka tako i ostane!

liliana76
18.01.2011., 10:02
ja sam opet čula..da pravi "skidači" uroka ne odaju ko je nabacio...
mislim ne skroz,,da kaže najbolja frendica ili komšinica,,ljubomorna svekrva ili sl.. ogledno da,,,kao što je meni potvrdjeno od prijateljice iz djetinjstva,ljubomorna mama njena...
sumnjala sam na jednu opaku mamu,,,a sad mi unazad pola godine sve vuče na jednu drugu...
ali ne raznmišljam o tome previše,,pokušavam se isključiti...
mislit pozitivno.
ne trošiti na takve potencijalne zlokobne mame niti jednu riječ ili lošu misao...
jer i to je vrsta osjećaja,,samo negativni, a ne želim ih trošiti na takve individue...pa kako mi bude...
e sad,teško je tu biti pametan..što više čitam o tome, manje znam...

5th avenue
18.01.2011., 14:02
U principu, duboko u sebi znamo tko nam je mogao to napraviti, tako da.... Da, u principu ne vole reći tko je bacio urok, ali obzirom da se moja frendica bavi i astrologijom, znala sam i prije nego sam išla na čišćenje pa mi je ova gospođa samo potvrdila. Uglavnom, ni ja ne želim razmišljati o tome, veliki sam optimist i to je jedino što me izvlačilo do sada i uvijek sam to gurala od sebe i kako bi rekla moja astrologinja, imam nekoga tamo gore tko me ipak čuva i na kraju izvuče. Ne želim uopće trošiti svoju energiju na takve ljude jer im se ionako sve vrati (ali dotle mi propatimo dobar dio života). A i zna se da u principu uroke bacaju nama bliske osobe. I uza sve što sam optimist i veliki borac, imamo i mi svoje slabije trenutke i ti uroci nas ulove baš kad smo najslabiji. To je ona faza kada se zaista osjećaš bljak, down, ni sam ne znaš šta ti je,sve ide naopako, i samo siješ oko sebe negativnu energiju, lai milseći da se uroci ne mogu vratiti, opet sam to prepisala lošem periodu. Sad sam opet dobro nakon "čišćenja", nevjerojatno, totalno se drugačije osjećam i baš sam dobro.
Uroke možemo i mi baciti nenamjerno i skroz nesvjesno. Moja najbolja prijateljica koja mi je preporučila tu gospođu koja skide uroke, isto je imala urok. Ali joj nije htjela reći tko joj ga je bacio. Rekla je da je to napravila njoj bliska osoba, ali nesvjesno i da je zbog toga nesretna u ljubavi (nema nikoga već 12 godina). Došla je kod mene i to mi ispričala i meni je samo u sekundi kliknulo i rekla sam joj da sam joj sto posto ja bacila urok kad nam je bilo 16 god jer sam ja bila zaljubljena u jednog dečka, a onaj e prohodla sa njim i kad sam ih vidjela zajedno, baš sam pomilsila nešto ružno. U sekundi mi je to palona pamet, kao flash. Drugi dan sam i ja otišla kod te gospođe sa njom i pitala je da li sam je ja urekla. Rekla je da, ali da nisam to svjesno napravila, nego da se jednostavno ta moja negativna misao zaljepila za nju, užas!!! Dakle, prošlo je 15 godina otkad sam ja to ružno pomislila, i "zaljepilo" joj se. I dan danas smo najbolje prijateljice, čak se i šalimo na račun toga, ali moram priznati da mi nije bilo svejedno! Grozno sam se osjećala! Iako sam ja imala puno veći urok i puno više problema, ali kažem, sad se znamo nositi s time. Zasita ne mogu vjerovati da ljudi mogu raditi takve stvari, a s druge strane pazite šta pomilsite i na koga pomislite jer nismo ni svjesni kakva je to energija i nije uzalud ona uzrečica: pazi šta poželiš!

Alojzije
20.01.2011., 01:22
zanima me da li ste čuli za situacije, ili to čak i proživjeli, da ste bili urečeni?
Ja nikad nisam vjerovala u uroke, vještice i slične stvari dok mi poznanica nije ispričala nešto jako čudno.
Dakle, tvrdi da je njeni susjedi žele ureći (s kojima je u jako dobrim odnosima)
Nalazi neke čudne stvari po kući - jaje zakopano u cvijet, pileće kosti itd..
Čuje čudne zvukove na tavanu. Pošto ih oni redovito posjećuju, nakon njihova odlaska se čuju čudni zvukovi na tavanu koji traju cijelu noc.
Primjetila je i da su susjedi promijenili ponašanje, čudno se pogledavaju i svaki put moraju sjediti jedan pored drugog. Primjetila je da nešto kriju.
Što vi mislite o tome, što bi trebali napraviti, da li da uopće povjerujem u tu priču?
No poznanica je poprilično sigurna u to, da već razmišlja i o prodaji kuće.
Zanima me vaše mišljenje, ili iskustva?

Naravno da to postoji. Riješio sam desetke takvih slučajeva. Najvažnije je ne tražiti nikakve vidovnjake ili neke vještice koje će crnu magiju riješiti bijelom ili sl.
Postane samo još gore.

FoxMulder
21.01.2011., 02:07
"Nemoj se priučavati na odvratne čine onih naroda (dakle pogana). Neka se kod tebe ne neđe nitko tko bi kroz oganj gonio svoga sina ili svoju kćer; tko bi se bavio gatanjem, čaranjem, vračanjem i čarobnjaštvom; netko tko bi bajao, zazivao duhove i duše predaka ili se obraćao na pokojnike (spiritističke seanse). Jer tko god takvo što čini, gadi se Jahvi". (Pnz 18, 9 - 12).

FoxMulder
21.01.2011., 02:21
Cuj svecenici skidaju uroke,jeste li vi normalni idite pa se lijecite.U Bibliji to ovako stoji opet ponavljam "Nemoj se priučavati na odvratne čine onih naroda (dakle pogana). Neka se kod tebe ne neđe nitko tko bi kroz oganj gonio svoga sina ili svoju kćer; tko bi se bavio gatanjem, čaranjem, vračanjem i čarobnjaštvom; netko tko bi bajao, zazivao duhove i duše predaka ili se obraćao na pokojnike (spiritističke seanse). Jer tko god takvo što čini, gadi se Jahvi". (Pnz 18, 9 - 12). Stoga nijedan svecenik barem ne rimokatolicki se sa tim ne smije bavit to je cisto bogohuljenje.A vi koji se smatrate vjernicima otidjite se ispovjedite i porazgovarajte sa istinskim svecenikom,a ne nekim seoskim vracom.Uzmite malo Bibliju pa je procitajte a ne neke romske gluposti i soljice kave :D

martin polo
21.01.2011., 04:29
Cuj svecenici skidaju uroke,jeste li vi normalni idite pa se lijecite.U Bibliji to ovako stoji opet ponavljam "Nemoj se priučavati na odvratne čine onih naroda (dakle pogana). Neka se kod tebe ne neđe nitko tko bi kroz oganj gonio svoga sina ili svoju kćer; tko bi se bavio gatanjem, čaranjem, vračanjem i čarobnjaštvom; netko tko bi bajao, zazivao duhove i duše predaka ili se obraćao na pokojnike (spiritističke seanse). Jer tko god takvo što čini, gadi se Jahvi". (Pnz 18, 9 - 12). Stoga nijedan svecenik barem ne rimokatolicki se sa tim ne smije bavit to je cisto bogohuljenje.A vi koji se smatrate vjernicima otidjite se ispovjedite i porazgovarajte sa istinskim svecenikom,a ne nekim seoskim vracom.Uzmite malo Bibliju pa je procitajte a ne neke romske gluposti i soljice kave :D

http://www.youtube.com/watch?v=q3mDLsyn6ns
God warrior
:lol:

5th avenue
21.01.2011., 22:49

Ja poštujem svačije mišljenje i volju i ne ulazim u to. Ja u te stavri apsolutno nisam vjerovala i uopće mi nije bilo na kraj pameti slušati o tome. Ne namećem svoje mišljenje, već iznosim svoje iskustvo. Dakle, nakon 10 godina vjeronauka, pričesti, krizme, odgoja u katoličkom duhu, odlazaka na mise itd. ja znači vjerujem u Boga i naravno da sam čitala Bibliju. Vjera je isto individualna stvar i svatko to nosi u sebi i točno zna da li mu to znači nešto ili ne i da li mu ta vjera pomaže. Dakle, ne bogohulim, vjerujem da postoji netko tamo gore tko me čuva i da ipak imam svoju sretnu zvijezdu, ali ako sam ja i otišla kod "nekog" tko ima taj dar da pomaže ljudima, ako mi je pomoglo da se ja osjećam bolje, zašto ne??!! A ako se ja osjećam bolje, bolja sam i prema svojoj obitelji i prema drugima i svi zadovoljni. Na svoje oči sam vidjela koji ljudi dolaze kod te dotične gospođe kod koje sam I ja bila i kod koje sam otišla na jedvite jade, dakle to su ljudi od onih vrlo visoko pozicioniranih, vrlo situiranih do najobičnijih i najnormalnijih ljudi. I što je najbitnije, ne uzima novac. Imala sam jako, jako veliki problem koji je riješen i ja sam zadovoljna i sretna. Ako će moje iskustvo pomoći nekome, Bože dragi zašto da ne??!! Pa nisam otišla na seansu i prizivanje duhova i nisma držala čarobnu kuglu u ruci, pobogu!

niki.
22.01.2011., 14:07
ovako, imam jedan problem...
neznam dali da to pripišem uroku ili nećem sasvim drugom... zato i jesam ovdje da mi netko pomogne ili objasni neke stvari...
čudne stvari mi se događaju... i to pred spavanje...
prije skoro 2 god određeno vrijeme prije nego što sam zaspala vidjela sam čudnog (crnog, čupavog) čovjeka kako čući pokraj mog kreveta i gleda me nekim "luđačkim" pogledom i ima zlobni smješak... brrr... još dan danas me uhvati jeza kad se toga sjetim... nakon određenog vremena on je nestao... i dogodilo mi se to da mi je srce, duša bilo totalno slomljeno... nisam imala volje za životom... ali pošto mene vodi ljubav u životu (i vjeujem da je ona najveća moć ovog svijeta) okružena prijateljima i osobama koje me vole uspjela sam se izvući i ponovo "živnuti" duhom...
par mjeseci nakon toga (kad sam bila totalno sretna) opet prije spavanja mi se "učinilo" kao da nisam sama u stanu... i tako par većeri za redom... i opet sam proživjela to da sam klonula duhom i nisam imala volje za ničim... i sve mi je krenulo naopako....?
i sad, godinu, dvije nakon svega toga... već dvije noći za redom opet imam "feeling" da mi netko hoda po stanu i gleda me... kao da nisam sama... bojim se otvoriti oči da kojim slučajem opet nebi ugledala "onog čovjeka"... toliko se bojim zaspati... a i kad zaspim imam noćne more...
iskreno, bojim se... jer neznam dali to nešto dolazi da me upozori na nešto loše ili dolazi samo da unese nemir u mene i moj život...
molim vas, ako mi netko može pomoći kakvim savjetom...
i molim vas da mi se ne smijete i rugate jer fkt sam uplašena... :(

smile on me
25.01.2011., 02:45
Iskrena da budem, nisam planirala da ovako nesto pisem ali sam bila potresena vasim ispovijestima. Ne znam da li cete imati strpljenja da procitate kompletnu pricu jer je zaista opsirna ali cu pokusati da je sazmem u ono osnovno. Nadam se da ce mi neko od vas dati kvalitetan odgovor ili barem dijelom pomoci da ga nadjem sama i shvatim gdje sam stigla. Naime,

Upoznala sam tog muskarca M prije cetiri godine slucajno. Nije mi se nesto bas pretjerano svidio ali smo se druzili godinu dana i sarmirao me je. Sve je zavrsilo vezom. Tada je bio jos u braku (14 godina) i ima dvije prekrasne djevojcice koje nikada u svom zivotu nisam upoznala. Bilo nam je fantasticno, nevjerovatno fantasticno. Uvijek a se trudila da ni trena jednog ne zaboravi na djecu i da im bude otac ali cini se da on to nikada nije bio. Prije mene se kur... , pio, danima nije dolazio kuci itd. Onda sam dosla ja i sve je to stalo. Njegova tadasnja supruga S je plakala na sve strane kukala itd. Nisam nikada imala nista protiv nje niti sam nesto lose govorila za nju. Drzala sam se njega i on se drzao mene. Onda je on dosao na ideju da zivimo zajedno jer smo provodili 24 sata dnevno zahjedno. (Da se razumijemo, bilo je tu i svadja i prepirki, ali mnogo mnogo vise lijepih trenutaka. Dopunjavali smo se.) Nisam nesto bila voljna na takav poduhvat pogotovo jer su moji riditelji bili protiv toga jer ipak je bio ozenjen. Nesto mi nije dalo da idem ali sam ipak presla preko toga i pristala. Nasli smo super stancic. On je otisao od svojih mada sam mu podvukla da kada budu u pitanju djeca ili ja ja odlazim. Stvari su krenule naopako. Ostavio je djecu sa zenom u svom stanu jer ja nisam zeljela bilo kome da izigravam macehu, a obzirom da su djevojcice u pitanju smatrala sam da one ipak trebaju majku jer ona ih je odgajala sve te godine ruku na srce dok je on bancio okolo. To mi se cinilo nekako ispravno. Kad smo poceli da zivimo zajedno pocela sam da imam odbojnost prema njemu. Nije mi se vodila ljubav osjecala sam se bezvoljno, depresivno. Nisam ga podnosila u kuci. Obzirom da nismo imali bas novca nasao je i drugi posao. Stvarno se trudio ali mene je nesto tjeralo van. Sjecam e da sam jednom prilikom otisla u ckvu i isplakala se kao nikad do tada. Nisam znala razlog......

smile on me
25.01.2011., 03:03
Izdrzali smo mjesec dana i ja sam odlucila da se vratim roditeljima. To ga je mnogo pogodilo, a kako i ne bi. nastavili smo vezu ali je postajalo sve gore i gore. Nikad me nije udario ili nesto slicno ali je presija postajala sve jaca i jaca. Ja sam bila sve depresivnija i depresivnija. Pocela sam da lazem i muljam kako ga ne bih razljutila ni jednom sitnicom. Sve se raspadalo. Dobio je i taj razvod braka. ali to nje nista pomoglo. Kad nisam s njim neostajao mi je a kada sam bila blizu njega mrzila sam ga iz dna duse. U mislima ga ubijala na sve nacine, psovala, itd. Onda sam upoznala nju T. pravila se da mi je prijateljica. Dala sam joj skoro sve. hranila je kada nije imala da jede, vodila je kod svojih, pustila u kucu, itd. Znala sam da je djevojka sumnjivog morala, ali mi nije bilo bitno. 8 godina je mladja od mene. Krila sam je pred roditeljima njenim itd. Bila je jako dosadna i navalentna da je to nesto neopisivo. Kada sam ih upoznala u meni je nesto proradilo. Znala sam da ce tu biti nesto. Pocela sam da ludim. Posvadjali smo se zbog nje, a njoj sam jednom prilikom rekla:*T. zaje.... ja to znam* i znala sam i da ce biti sa njim ali sam to precutala. Iskoristila je nasu svadju i njegovu zelju za osvetom sto sam mu pravila scene a nije bilo nista izmedju njih i spavali su. Pokusala sam da ga vratim nazad i uspjela sam na kratko. Samo na kratko. Opsjedala ga je zvala slala poruke. Natjerala sam ga da je izbaci iz zivota ali nije uspjelo za dugo. Spavala je u medjuvremenu sa nekim njegovim prijateljima i poznanicima. Pokusavala sam biti najbolja sto sam mogla ali .... Bio je sve dalje i dalje. Padala sam sve dublje i dublje. Svaki svetac sam plakala bez razloga, nocima nisam spavala, gubila sam na kilazi i to mnogo, nisam mogla da izdrzim dan da ne placem i to tako jako da sam jedva dolazila do vazduha. provocirala me na sve strane i izigravala nevinasce i jadnicu (upravo na sa je mene uhvatila). Ja sam bila najgora. Koprcala sam se u svojoj agoniji dok nisam dosla do dna. Uzela pistolj jer sam htjela da to sve zavrsim. ne znam sta me spasilo. Ni dan danas ne znam. Pakao se nastavljao. Otisla sam u crkvu na inicijativu drugarice i svestenk mi je ocitao molitvu. Plakala sam kao malo dijete. Sve mi se oko mene rusilo. Poslije toga sam bila ok nekih sat dva. Nastavili smo kontakt. vidjela sam da pokusava da joj se otme ali.... sve slabije i slabije. Tada mi je jednom prilikom rekao 'Eto vidis bas am pricao sa S i rekla mi je da joj te uopste nije zao'. Pretpostavljala sam da joj je rekao kroz sta sam prolazila i da sam se okrenula crkvi.

smile on me
25.01.2011., 03:18
I da ne zaboravim jednom ili dva puta mi je rekao da je vidjao dok su zivjeli zajedno da je S nosila neke zamotuljke u crvenom koncu u donjem vesu. U par navrata sam, ni sama ne znam zasto spominjala da joj napomene da me se ona i njena majka ostave na miru sto se tice magije. Nije me ozbiljno shvatao jer vjerovatno je bilo ocito da je to jednostavno izletilo iz mene. Kao da je neko drugi rekao. Elem, pocela sam da trazim uzrok. Zvala sam tupave linije za proricanje i sve je bilo nesto traljavo. onda sam naletila na jednu gospodju Zlatu. koja mi je rekla da mi je nabaceno kod hodze. Zaprepastila sam se. Nisam mogla da vjerujem. Njen savjet je bio da odem kod hodze i to da skinem. Pitala sam da li to moze preko molitvi i rekla je da moze ali dugo traje. Prihvatila sam to dugo. postila sam. post mi nikada nije teze pao. Zivjela sam u magnovenju od danas do sutra i do njegovog javljanja. Nismo vise bili zajedno. Ne mogu vam opisati taj pakao kada minute rtraju kao godine. Nisam zeljela d idem kod hoze ne zbog toga sto sam nacionalista. Ne, daleko od toga. jednostavno sam mislila nije moja vjera i pomoci ce mi i ovako i onako jer Bog je jedan. Rekla mi je gospodja zlata da su dvije zenske osobe u pitanju, starija i mladja. Onda je poceo haos. Slupali su se sa motora i T je zavrsila u koritu. Njemu nije nista strasno bilo. Molila sam u crkvi za nju da se oporavi. Jer nisam tip osobe koji drugima zeli zlo. Bio je u kontaktu sa mnom. Nije to vise bio taj covjek. Spavali smo, ali.... nadala sam se da je to to jer ko zna ta sam mislila. oporavila se i na taj nacin mu usla u kucu i upoznala se sa njegovom djecom, sarmirala ih kao i njegovu tada bivsu zenu S. Pocela je da dolazi da izvoljeva. Cula sam razne price po gradu. vodio ju je svuda sa sobom. Sve je imala sto sam imala ja. Uvijek je govorio da je ne voli i ja sam to znala kao i svi okolo ali je i dalje bio sa njom. Toliko je bila navalentna da je na kraju sa njegovom djecom i sa S otisla na more. Kakve li ironije! Javio mi se za rodjendan. Ja sam se pravila hladna. Uvijek me je to nerviralo ma koliko smo se svadjali uvijek smo pronalazili put jedno do drugog, ali uvijek. Ja sam u medjuvremenu, uspjela da iscupam negdje broj jednog hodze nedaleko od mog grada. Nazvala sam ga i pitala za nas dvoje. Rekao mi je da nastavim sa molitvama a onda da odem na neko mjesto kod hodze nekog da mi pomogne. kada sam pitala za njega samo je rekao ' To je trebao znati da ce mu se desiti'. Piala sam ga mogu li da dodjem kod njega. Poceo je da se izvlaci. Tad sam sabrala dva i dva. Hodza koji ti napravi nece skidadati to isto.

smile on me
25.01.2011., 03:32
(Kasnije sam doznala da je S i njena majka jako dobra prijateljica sa prvim hodzom sa kojeg sam zvala). Igrom slucaja sam nastavila da trazim i kopam dok nisam iskopala jednu gospodju koja me je uputila kod drugog hodze koji mi je pomogao jako malo. Pitala sam i nju i hodzu za M. oboje su zatresli glavom i rekli da je jako zeznuto. I M sam predlagala da ide sa mnom ali nije htio ni da cuje. Nastavila sam da kopam dalje. dosla sam do jos jednog hodze mnogo dalje. On mi je pomogao, dolazila sam polako sebi. Gubila sam sve vise kontakt sa M. Zivot mu se okrenuo naopacke. djecu je zarad T istjerao iz kuce, nju je u par navrata udario, pokusavao je da je otjera od sebe i da je ostavi ali mu se bacala pod auto, zvala danima, docekivala na radnom mjestu itd. Sa roditeljima se svadjao. radio gluposti, mrsavio, uzasno izgledao, dozvoljavao je da na njegove oci meni pravi scene u gradu. Tada sam mu zalupila vrata. Nismo se culi dva mjeseca sto je bio rekord. pokuavao je da me kontaktira nisam se javljala. Nedostajao mi je i dan danas mi nedostaje onaj covjek. Zadnji put kad smo se culi na kratko preko neta rekao je da ima zacepljenje vena i da ga sve nesto koci. Nisam htjela nista da govorim jer bih napravila kontra efekat. Opet sam zalupila vrata. Postavila sam uslov ona in ja out. Ne znam zasto ne mogu da se otresem svega toga. Nesto me vuce da pokusam da pomognem i njemu ali ne znam kako. Zasto me vuce? Zasto sam toliko vezana? Gospodja koja mi je rekla da nam je spakovano rekla je da sam se dobro izvukla ali da je on u komi teskoj. Novca nema, ne izlazi, agresivan je... sto se ispostavilo kao tacno. Prije neki dan mi je poslao poruku jesam li ja ostavila ikonu u njegovoj kuci priznala sam da jesam i da sam otavila da ga cuva jos prije godinu dana poslije njihovog pada. Sta imam ja tu da trazim? Zasto ve ovo? pokusavala sam da se bacim na druge stvari ali.... kao da imam nedovrsenog posla. Sta mi je ciniti? Bojim se da mi se ne obije od glavu. Receno mi je da smo neki sudbinski spoj. Moj mozak ne zeli to ali srce kaze drugacije. ne mogu da nadjem vezu u kojoj cu se osjecati dobro sve nesto vuce nazad. molim vas pomozite mi. Sta da radim? Imam samo povremeno neke napade suza ali to je sve. tugu stalno nosim sa sobom... prati me ali sam je suzbila u sebi i pocela sam normalno da zivim. Help!!!!

smile on me
25.01.2011., 03:35
P.S. Ni on sam ne zna sta ga drzi uz nju, koliko sam cula. majka njegova ne zeli ni S ni T da vidi u svojoj kuci. Mene je voljela i nadam se da jos uvijek voli. Ona koliko znam ima nekoliko likova sa kojima se redovno sexa pored njega. Vjerovatno on to zna jer pobogu ja sam lagala mnoge stvari ikako ga nikad nisam prevarila a ona govori istinu i to je ok pa neka radi sta hoce.

Depeche E.
25.01.2011., 21:49
a puno si joj pomogao :D

odi k nekome tko se bavi time pa neka ti pogleda jesi li pod kakvim urokom . samo nemoj ići kod šarlatana iz novina

niki.
26.01.2011., 00:22
jel netko zna nekog dobrog (da nije "muljator" i da ne traži ogromne novce) da mi pomogne riješiti taj problem....
jer već noćima ne spavam... tj pokušavam spavati ali uz upaljeno svijetlo i tv da radi cijelu noć...
fkt sam već luuuudaa.... :(

Natthali
27.01.2011., 16:29
jel netko zna nekog dobrog (da nije "muljator" i da ne traži ogromne novce) da mi pomogne riješiti taj problem....
jer već noćima ne spavam... tj pokušavam spavati ali uz upaljeno svijetlo i tv da radi cijelu noć...
fkt sam već luuuudaa.... :(

Ništa strašno; događa se...čupavac je tu iz nekog razloga..možda si ga sama na neki način pozvala nekim svojim ritualom.

Problem možeš sama riješiti bez "dobrog muljatora"...mač i vlast su u tvojim rukama.

Natthali
27.01.2011., 16:41
P.S. Ni on sam ne zna sta ga drzi uz nju, koliko sam cula. majka njegova ne zeli ni S ni T da vidi u svojoj kuci. Mene je voljela i nadam se da jos uvijek voli. Ona koliko znam ima nekoliko likova sa kojima se redovno sexa pored njega. Vjerovatno on to zna jer pobogu ja sam lagala mnoge stvari ikako ga nikad nisam prevarila a ona govori istinu i to je ok pa neka radi sta hoce.

Prvenstveno trebaš odlučiti što želiš.
Nemoj se baviti pretpostavkama i nebitnim stvarima..prošlost ne možeš promjeniti, budućnost nitko ne zna kakva će biti..živi danas i sada odluči kojim smjerom želiš ići.

Natthali
27.01.2011., 16:48
Dobro i zlo su isprepleteni.
Postoje i jedno i drugo..kao što postoji svjetlo i tama.
Prevladavajuća koliličina jednog ili drugog poziva nas na promjenu.
Oduvijek je postojalo i jednog i drugog. Danas je nešto više naglašeno zbog izgrađenog "biznisa" i dostupnih medija..

5th avenue
28.01.2011., 23:45

Prvenstveno treba voljeti i cijeniti sebe, ako smo dobri prema sebi, biti ćemo i prema drugima. Posveti se sebi i onome što tebe raduje, posveti se poslu, radi i prekovremeno ako treba jer će ti misli biti zaokupljene nečim drugim, odi na fitness, pilates, u duge šetnje, odi sa prijateljicama na kavu, uživaj u sunčanom danu, radi šta god te veseli. Imaš slobodu (jako bitna stvar), gospodar si sebe i svoga vremena, ti određuješ što želiš u životu i vjeruj ako jako želiš da više ne patiš i da želiš biti sretna, to će se i dogoditi. Ali, moraš raditi na sebi i na tome. Pusti prošlost iza sebe, to ti ništa dobroga ne nosi, život je kratak, kakav god da je, ima i lijepih stvari, ustvari ima ih jako puno i treba uživati u malim stvarima. ispuši to sve iz sebe, sve te crne i negativne misli. Nije sve u urocima, vjeruj mi, puno toga određujemo i mi sami. Nisi jedina koja je bila u toj situaciji, ali šta će ti to? Šta će ti ljudi zbog kojih si nesretna?? Napravi selekciju i počni se družiti sa pozitivnim i nasmijanim ljudima, uživaj u sunčanom danu, prošeći po gradu, obiđi parfumerije, dućane, ma šta god te veseli, ne moraš ništa kupiti, samo da vidiš i osjetiš lijepe stvari. Teško je izbaciti te misli koje te proganjaju, paraju kao nož, ali vjeruj mi ako radiš na sebi i ako zaista želiš živjeti punim plućima, tako će i biti. I samo ćeš se jednoga dan probuditi i zapitai- o Bože, ma šta mi je to trebalo, pa to nisam bila ja???!!! Vrijeme zaista liječi sve, ali stvarno. Koliko god da vrijeme brzo prolazi, u ovakim situacijama vrijeme je najbolji saveznik jer napravi svoje i zaista s vremenom sve prođe, kao da je rukom odnešeno sve ružno. Treba imati hrabrosti i napraviti rez i raditi na tome da sve to prođe. Raditi na sebi.
Sretno!

mistik2010
29.01.2011., 10:01
ORNIT, molim te, može li i meni broj telefona od tog vidovnjaka na pp? ili nek mi pošalje netko tko ga je dobio od Ornita ukoliko on možda više nije na forumu slučajno! please :) hvala puno

niki.
29.01.2011., 14:03
Ništa strašno; događa se...čupavac je tu iz nekog razloga..možda si ga sama na neki način pozvala nekim svojim ritualom.

Problem možeš sama riješiti bez "dobrog muljatora"...mač i vlast su u tvojim rukama.

to je i meni palo na pamet da je to nešto došlo iz nekog razloga... ali zašto..? :ne zna: nisam ga sigurno pozvala nekim svojim ritualom jer... s nikakvim ritalima se ne bavim...

pod što misliš da su mač i vlast u mojim rukama..?

Natthali
30.01.2011., 21:30
to je i meni palo na pamet da je to nešto došlo iz nekog razloga... ali zašto..? :ne zna: nisam ga sigurno pozvala nekim svojim ritualom jer... s nikakvim ritalima se ne bavim...

pod što misliš da su mač i vlast u mojim rukama..?

Ponekad ljudi istražuju i nesvjesno uđu u područja u kojima se izgube.
Postoji nama nevidljivi svijet.. kada se dogodi da nešto od toga vidimo onda se obično uplašimo...

Niti jedan ratnik ne ide u borbu bez oružja a niti poziva nekoga da se bori umjesto njega. Život koji svaki pojedinac živi.
To je tvoj zadatak - tvoja bitka...vjerujem i pobjeda.

5th avenue
30.01.2011., 21:53
"Nema ljepše
nade od one
što je nikla iz tuge
i nema ljepših
snova od onih što
ih rađa bol"

Ivan Cankar

Ovo sam davno pročitala u jednim dnevnim novinama i izrezala tekst i nosim ga uvijek u novčaniku, dođe mi kao neka pisana amajlija i svaki put kad mi je malo teško, to pročitam i mogu reći da je pisac u pravu.

niki.
31.01.2011., 21:14
Ponekad ljudi istražuju i nesvjesno uđu u područja u kojima se izgube.
Postoji nama nevidljivi svijet.. kada se dogodi da nešto od toga vidimo onda se obično uplašimo...

Niti jedan ratnik ne ide u borbu bez oružja a niti poziva nekoga da se bori umjesto njega. Život koji svaki pojedinac živi.
To je tvoj zadatak - tvoja bitka...vjerujem i pobjeda.

u redu, s tim se slažem.. niti ne tražim da se netko umjesto mene ide boriti ali... ovdje sam tražila samo neki savjet.. ako je netko imao neko slično iskustvo... i kako se uspio suprotstaviti se tomu... samo malu pomoć...

istina, strah je nešto najgore što se može dogoditi... a moj strah polako prelazi u ljutnju jer mi je već dosta da se bojim i noćima ne spavam...

Lily_
31.01.2011., 22:08
Mislim da to naprosto tvoja podsvijest radi, u strahu si ili krizi zbog nečeg.

Jesi li se tada općenito osjećala loše, imala neke strahove, osjećala se nelagodno u tom stanu ili sl.?

Doživjela sam nešto slično kao ti, ne baš isto... u trenucima kad mi je inače bilo teško, prijateljica mi je bila teško bolesna, jako sam se brinula, ja sam imala nekih svojih problema, jednostavno jedan težak i krizni period. Mislim da tad mozak radi sto na sat i naša podsvjest nam šalje svakakve slike. Eto... mislim da je to. Kad se smiriš, neće biti nikakvog čudnog čovječuljka ni sl... Pokušaj zaviriti u sebe, je li te nešto muči, tišti, jako plaši?

Nemoj tome pridavat preveliku pažnju, to je sve podsvjest i mašta, živi i diši punim plućima.

dopeFree
31.01.2011., 23:29
Ne vezano za temu ali jesi li ikada probala meditirati? To će ti sigurno pomoći da se opustiš i pobijediš strah. Snagom psihe vrlo lako možeš svoj dom učiniti ugodnim za život.
Postoji puno tehnika meditacije i svatko bi trebao pronaći onu koja mu najbolje odgovara. Garantiram ti da ćeš se već nakon tjedan dana osjećati puno bolje. Vjeruj mi. Samo probaj. Barem 10 min dnevno.

Evo tehnike koja meni jako odgovara:

Probaj se sjesti u neki udoban položaj, bilo kakav, bitno da ti je udobno. Izravnaj leđa i zažmiri. Diši potpuno prirodno, onako kako ti odgovara i samo se koncentriraj na protok zraka. Od nosa do trbuha i nazad. Samo prati svoje prirodno disanje i ako ti misli slučajno pobjegnu samo ih opušteno vrati nazad na svoje disanje. Nemoj se boriti sa mislima, samo polako vrati svoju koncentraciju nazad na disanje. Kada se potpuno smiriš probaj zamisliti da je zrak koji udišeš jedna snažna svjetlost koja se sa svakim udahom širi po tvojemu tjelu. Zamisli da ta svjetlost prolazi kroz svaki dio tebe i polako se skuplja u točku na sredini tvoga čela. Cijelo vrijeme budi opuštena i koncentriraj se samo na disanje i svijetlost koja postaje sve veća. Nakon toga probaj zamisliti kako se svijetlost sa tvoga čela širi cijelom prostorijom tvoga doma.

Ako ti ovo zvuči smješno, probaj barem jednom ;-)
Evo jedan primjer: Link (http://www.youtube.com/watch?v=rIXKl2mvMXo&feature=related)

ornit
01.02.2011., 01:24
ORNIT, molim te, može li i meni broj telefona od tog vidovnjaka na pp? ili nek mi pošalje netko tko ga je dobio od Ornita ukoliko on možda više nije na forumu slučajno! please :) hvala puno

Evo ti jedna kontakt adresa, dosta je na nivou i nije sarlatan...:)

bambola13@yahoo.com

srezno. lijep pozdrav
ornit

ballea
01.02.2011., 21:48
Jedna sam od onih koja nije vjerovala u uroke i kojekakve priče o magijama,vjerovatno što nisam imala problema.Imam kćer koja je bila odlična učenica,jedno veselo dijete puno života.Unazad 3 god se razbolila,vrtoglavice,padanje u nesvjest...dijagnoze nema.Zatim nervoze,strah anksioznost,pokušaj suicida,razne nesreće...sve je to bez ikakvog objašnjenja.Svega je svjesna i moli me da joj pomognem a ja neznam više na koji način.Molim vas ako mi ikako možete pomoći vašim savjetom i da me uputite kod neke provjerene osobe za skidanje uroka i magija

ballea
01.02.2011., 21:58
Jedna sam od onih koja nije vjerovala u uroke i kojekakve priče o magijama,vjerovatno što nisam imala problema.Imam kćer koja je bila odlična učenica,jedno veselo dijete puno života.Unazad 3 god se razbolila,vrtoglavice,padanje u nesvjest...dijagnoze nema.Zatim nervoze,strah anksioznost,pokušaj suicida,razne nesreće...sve je to bez ikakvog objašnjenja.Svega je svjesna i moli me da joj pomognem a ja neznam više na koji način.Molim vas ako mi ikako možete pomoći vašim savjetom i da me uputite kod neke provjerene osobe za skidanje uroka i magija

Kamael
02.02.2011., 13:03

Dijagnoza i objasnjenje uvjek postoje .
Dajem ti primjer mozda ima boleriju ,jer te simptome sto si ti rekla ,vrtoglavice ,padanje u nesvijest ,anksioznost moguci su zbog bolerije .Poznato je da bolerija u krajnjem stadiju napada mozak,moze da napravi trajna ostecenja na mozgu ,opadanje kose ,halucinacije ,strah .Nivo energije u tjelo je znatno nizak,zbog toga se javlja depresija ,poznato je da su depresivne osobe sklonu samoubojstvu .Ako prezive postane sto bi se reklo baksuz ,nista mu ne ide od ruke.Jednostavno se prepusti sudbini ,ocekuje pomoc od drugih ,nezna kako da pomogne sebi ...teska situacija a to sve zbog jednog krpelja.
Jel joj pucaju il opadaju mozda nokti na nogama ? kakva joj je koza?Jel izlgleda na mjestima kao objeseno,izgleda starije ? Koliko puta dnevno jede i dali uopste jede? kakva joj hrana odgovara?Voli kiselo? Jesul joj se pojavljivale fleke na tijelu ,kao crveni krugovi?

Nadji encijan,pravi joj caj od encijana .

ballea
02.02.2011., 13:55
nema problema sa noktima,koža joj normalna,nema fleka,jede po 3-4 puta na dan,salatu voli ali umjereno kiselu.Neavjestice je imala kao da ima epilepsiju ali nakon svih pretraga koje smo napravili sve je u redu.Pije antidepresive,prvo jedna vrsta koji nisu imali djelovanje,sada druga vrsta isto ništa.Doktorica kaže da suicide koje je pokušala uopče nije planirala ali u momentu tako odreagira.Mislim da se jednostavno nemože nositi sa problemima,a u ove 3 god ih je bilo toliko da bi bilo previše i za odraslu osobu a ne za dijete od 16god.Molim vas pomozite!

dmartina
02.02.2011., 17:43
Ballea imaš pp

-Master
03.02.2011., 03:07
Moja priča je pomalo poduža pa ne znam gdje da krenem???

Dakle odrastao sam u obitelji gdje sam bio najmlađe "neželjeno" dijete. Stala maltretiranja od strane roditelja pa do braće. Inače kad odrastete u takvoj obitelji niste toga ni svjesni, dok se ne odvojite od samo obitelji i vidite što je normalan svijet. E stvar je u tome da me moja sadašnja žena, izvukla iz toga pakala, i jednostavno mi otvorila oči na probleme koje nisam vidio. Bili smo u vezi tri godine dok nije saznala mater za nas a tada je krenulo drvlje i kamenje na meni i nju. Inače ja sam pozitivna osoba i na sve gledam pozitivno, mnogima sam pomogao, jednostavno sam takav da želim pomoći svakome i izbjegavam sve konflikte. Što se ne može reći za moju obitelj. Mater se bavi sa svim ti sranjima magijskim iglama i sličnim stvarima otkada znam za sebe. Pomoću magije je rješavala sve svoje probleme, a na kraju smo najviše ispaštali najviše svi mi u kući. Dakle kad je krenula u sustavno u uništavanje moje veze, s djevojkom koja mi je današnja žena. Mnogo stvari mi je krenulo nizbrdo, odnosno došao sam do trenutka da moram odabrati život u retardiranoj zajednici, ili krenuti svojim putem. Ja sam odabrao svoj život. Danas hvala Bogu živim u prekrasnim životom, dobar posao, dom, prekrasno dijete. Ali jedna stvar se promijenila, moja žena koja je također bila vedra i poletna duha. Postala je mračna, suicide misli, izgubila volju za životom. Jednostavno nije osoba koju sam poznavao. Svađe su sve učestale, jednostavno me ne podnosi. A kako sam već naveo podnosio sam od malih nogu sve i svašta. Pa sam jednostavno i ženi dopustio da se razmaše svojim ponašanjem. Jednostavno moram biti savršen u svakom korakom, jer bilo kakva sitnica i glupost jednostavno plane do nenormalne mjere. Ako krenem u bilo kavu raspravu s njom sve to dolazi do ruba ludila, kojem ne vidim kraja.
Sada se jednostavno, zapitkujem dali sam ja ključ svih problema u obitelji? Dali je nekakva magija ili nešto slično??? Jednostavno imao sam osjećaj da dišem punim plućima, a sad gubim sve konce???

Kamael
03.02.2011., 04:02
nema problema sa noktima,koža joj normalna,nema fleka,jede po 3-4 puta na dan,salatu voli ali umjereno kiselu.Neavjestice je imala kao da ima epilepsiju ali nakon svih pretraga koje smo napravili sve je u redu.Pije antidepresive,prvo jedna vrsta koji nisu imali djelovanje,sada druga vrsta isto ništa.Doktorica kaže da suicide koje je pokušala uopče nije planirala ali u momentu tako odreagira.Mislim da se jednostavno nemože nositi sa problemima,a u ove 3 god ih je bilo toliko da bi bilo previše i za odraslu osobu a ne za dijete od 16god.Molim vas pomozite!

Da znam kao mali bio sam i u vechim g*vnima, a razumijem i kako ti je kao i roditelju,tesko je gledati dijete da se pati a nemoc mu pomoci...

Iz iskustva bi ti preporucio da joj ne dajes anti-depresive ,nece joj pomoci vec samo odmoci ...
Kazi mi jel idete u crkvu, dzamiju ili u ostale vjerske ustanove? se molite isusu il allahu?
Ako ne idete ili ako se ne molite ,javite mi se na pp,pa cemo vidjeti u cemu je problem.
Nemoj me pogresno shvatit,ja sam paganin tak da ako idete tam u te ustanove.....

Pozdrav

YourAngel
03.02.2011., 12:21
Ti nisi problem u cijeloj priči, ali moraš biti rješenje problema. :top:
Magija kojom se tvoja mama bavila i bavi, bez obzira da li je u dobroj ili (kao ovdje) u zloj namjeri, često se otme kontroli, jer u igri su energije koje je teško kontrolirati običnom čovjeku.
Magija je očito bila usmjerena tome da se razdvoji vas dvoje, no kako si ti ojačao vremenom i bio čvrst u svojoj odluci da se ne vraćaš u onaj pakao, samim time je cilj negativne energije postala tvoja žena.
Simptomi su sigurni, posebno to što te ne podnosi a naročito suicidne misli.
Nikada nemoj misliti da se žena "razmahala" svojim ponašanjem, jer to nije ONA. Njeni postupci i misli su dirigirani i njoj nametnuti, ali je preslaba da se protiv toga bori. Prepušta se tome, i to na žalost nekada stvarno i završi kobno. Očito tvoja mama koristi magiju u svrhu da nepodnošljivost među vama postane toliko jaka, da ili se tvoja žena psihički razboli i poludi, ili da ju ti zbog takvog ponašanja ostaviš.
Znači, ti nisi ključ problema. Ti moraš pozitivom i ogromnom ljubavlju u ženi poticati dobro i pozitivno, ona mora u sebi pronaći onu sakrivenu ženu koja je nekad bila, jer te crne misli mogu stvarno dovesti do smrti. Tvoja stara žena i dalje je u njoj, nikada se nije ni promijenila, ali je kao u zatvoru, to ti je kao da ju je netko uspavao i prekrio crnom zavjesom. Nemoćna je da se probudi.
Njoj su izvana nametnute i u nju usađene misli i osjećaji i ideje, tako da ona i vjeruje da su to stvarno njene misli i njeni osjećaji. A nisu.
Mislim da si ti iskusio kakvo crnilo vam je tijekom života donosila crna magija, da si dovoljno jak i čvrst da budeš na strani svjetla, i da ćeš ti svojom upornošću pronaći način i put da spasiš svoju ženu. Ne odustaj, i ne diži ruke od nje. Nikada. Možda je tvoja misija u ovom životu spasiti njenu dušu. :top:

nagual1
03.02.2011., 13:24
Pozdrav forumašima :-)

Unaprijed se ispričavam ako se moj post nalazi u krivom pdf-u, pa molim moderatore da ga premjeste u ispravan pdf :-)

Imam, hmm...recimo problem, zapravo ne znam kako bih to definirao...

Zadnjih cca.godinu dana sve ide naopako, nikako da se stvari pokrenu, pri tome mislim sveukupno - financije, privatni život, općenito egzistencija itd..

Čini mi se kao da netko / nešto namjerno radi protiv mene. :ne zna:

Znam da je ova gornja izjava možda suluda, ali ja jednostavno ne mogu sebi objasniti da me pere takva kriza toliko dugo ?
Da ništa, ali doslovno NIŠTA ne funkcionira, flop za flopom u neprekinutoj petlji...?
I to takve stvari koje nisu bezazlene.

Ili je sve to normalno pa sam ja to samo umislio ?
Slučajan slijed neugodnih događaja?

E sada pitanje koje mene muči - da li je moguće da me je netko "urekao" ?
Zbilja mi glupo o tome razmišljati na taj način, ali kada čovjek iscrpi sve normalne razloge, počne posezati za malo drugačijim objašnjenjima :(

Pa, eto, molim one iskusnije forumaše da malo komentiraju :-)

Hvala i oprostite na dugom postu :-)

denola
03.02.2011., 13:41
samo promijeni malo naslov da bude jasnije.
da, moje mišljenje je da je moguće. inače sam osobno doživjela da ima osoba koje to mogu napraviti, inače nisam vjerovala.
razmisli jeli se ikomu zamjerio u zadnjih godinu dana.

nagual1
03.02.2011., 13:52
samo promijeni malo naslov da bude jasnije.
da, moje mišljenje je da je moguće. inače sam osobno doživjela da ima osoba koje to mogu napraviti, inače nisam vjerovala.
razmisli jeli se ikomu zamjerio u zadnjih godinu dana.

Evo, promijenio sam naslov, valjda će sada biti jasnije :-)

A čuj, rastao sam se...:ne zna:, ali moja bivša i ja imamo odličan odnos, tako da čisto sumnjam (iako ništa nije kako izgleda...)

Zapravo ne znam da li sam se nekome zamjerio u tih zadnjih godinu-dvije, nisam osoba od konflikata i svađa...

Možda nesvjesno, ali da bih namjerno nekoga povrijedio, a ne, nisam to ja...

denola
03.02.2011., 17:14
hm.
a čuj, postoji mogućnost da si nekoga nenamjerno povrijedio, a da nisi ni svjestan.
možda te neka cura vidjela na ulici i gledala te u oči, a ti to nisi primjetio pa ti je odlučila zagorčati život.ima doista svakakvih i čudnih ljudi.
možda postoju još neke sile koje utječu na tebe i tvoje poslove, ali to je van mojih raspona rasprave.
a možda si odjedanput postao tolika pegula i magnet za nesreću.
ljudi koji uvijek kasnu, razbijaju stvari, stalno su u prometnim nesrećama, a jbg ne žele to.
stvarno ne znam, morao bi ti još koji forumaš dati službeno mišljenje :)

apollo.
03.02.2011., 18:46
Ne sviđa ti se? Promjeni.
Svijet je refleksija naše nutrine.

(da, dublja je misao, al nisi valda očekival dobit sve na pladnju)

drot13
03.02.2011., 21:00
Napisao si svašta i ništa. Stvari se mijenjaju, nekad na dobro, nekad na loše. Svima se to događa i to oduvijek. Ako te muče osjećaji o propadanju, nalaziš sve manje zadovoljstva u okolini, sve teže vidiš izlaz i sl., možda ulaziš u depresiju. To je bolest koja se može liječiti. Postavljanje ovakvog pitanja na ovom mjestu nije rješenje. Naravno, ovo je samo moje skromno mišljenje.:top:

nagual1
03.02.2011., 22:25
Napisao si svašta i ništa. Stvari se mijenjaju, nekad na dobro, nekad na loše. Svima se to događa i to oduvijek. Ako te muče osjećaji o propadanju, nalaziš sve manje zadovoljstva u okolini, sve teže vidiš izlaz i sl., možda ulaziš u depresiju. To je bolest koja se može liječiti. Postavljanje ovakvog pitanja na ovom mjestu nije rješenje. Naravno, ovo je samo moje skromno mišljenje.:top:

Slažem se s tobom :-)

Ali...da,da...uvijek ima to "ali" :-)

Mene zapravo ne muči osjećaj o propadanju, jednostavno mi je neshvatljivo da se ništa, ali apsolutno ništa ne miče sa mrtve točke,ne znam, možda ja to loše objašnjavam, možda nisam dovoljno precizan u opisu?

Moda je svima slično, samo ja previše dramim *:ne zna::ne zna:

Definitivno nisam sklon depresiji, jasno mi je da se sve mijenja, i dobro i loše ali ovako dug period lošega...fakat ne znam što da mislim...kako bi se ti osjećao da čega god se primiš ne završi dobro, nekaj se sjebe itd?

I tako dulje vrijeme?
Sumnjam da bi poskakivao od radosti, zar ne ?

apollo.
04.02.2011., 00:09
Problem se ne može riječiti istim načinom razmišljanja koje je dovelo do problema.
Možda ova pomogne, kad već ona nije.

niki.
06.02.2011., 16:00
Mislim da to naprosto tvoja podsvijest radi, u strahu si ili krizi zbog nečeg.

Jesi li se tada općenito osjećala loše, imala neke strahove, osjećala se nelagodno u tom stanu ili sl.?

Kad se smiriš, neće biti nikakvog čudnog čovječuljka ni sl... Pokušaj zaviriti u sebe, je li te nešto muči, tišti, jako plaši?

Nemoj tome pridavat preveliku pažnju, to je sve podsvjest i mašta, živi i diši punim plućima.

evo samo da vam javim info da "čovječuljka" (ili što god to bilo) više nema... :) već par noći za redom normalno spavam... :)

volim meditirati... ali ne meditiram baš često... uglavnom kad se jako uzrujam ili neznam riješiti neki težak problem onda se volim putem meditacije opustiti...

istina Lily, moguće da mi to sve radi podsvjest.. ali zašto..? :confused: i svaki put kad mi se to događalo uvijek se nešto loše dogodilo (na što nisam nikako mogla utjecati)... čak sam razvila i teoriju da mi to nešto dolazi da me upozori na nešto što će se dogoditi...? :ne zna: možda to fkt zvuči glupo ali... pokušavala sam realno razmišljati i nikako da nađem neki normalan odgovor...

Maya_0409
07.02.2011., 00:56
Pozdrav.Zanima me da li ovdje postoji netko tko se bavi magijom ili barem netko tko zna za nekoga tko se bavi time?
Puno hvala

orion1
07.02.2011., 16:42
Problem se ne može riječiti istim načinom razmišljanja koje je dovelo do problema.

http://www.forum.hr/showpost.php?p=24603371&postcount=61

Meni ovo baš i ne pije vode!
Definitivno sam uvjeren da sam pozitivna osoba u 90 % slučajeva!
U onih 10 %..jebi ga..ne mogu bit jer treba preživjeti u ovom blesavom društvu! A kad sam već situaciju definirao u postotcima onda ću tako i nastaviti pa reći, da mi u životu samo 10 % stvari idu pozitivno..90 % negativno! U principu..kroz život ne plovim na brodu..ne plovim na čamcu...ne plovim niti na splavi! Čak niti ne plivam..nego samo uspjevam držati glavu iznad vode..i plutam!
Nisam nikada za tu svoju situaciju tražio uzroka u crnoj magiji ili urocima!
Moguće je da takve sile postoje i da su razlog zašto mi je život takav kakav je.
Jedini razlog vidim u onoj najvišoj sili...u Bogu..a zašto je isti tako odlučio, odnosno dozvolio, da mi život prolazi u strahu i nezadovoljstvu stvarno ne znam! Valjda mi objasni kad stignem...tamo gore!
Do tada..crnoj magiji i vradžbinama..samo kratka poruka..:B

apollo.
07.02.2011., 17:26
Pročitaj moj zadnji post opet, kolko god se činio jednostavnim, puno je rečeno s njim.
A po tome kaj pišeš izgleda da sam pogodio kaj te muči.

Previše misliš :)

orion1
07.02.2011., 17:51
Pročitaj moj zadnji post opet, kolko god se činio jednostavnim, puno je rečeno s njim.
A po tome kaj pišeš izgleda da sam pogodio kaj te muči.

Previše misliš :)
http://www.forum.hr/showpost.php?p=2...1&postcount=61
Misliš na ovaj link ili neki od tvojih postova ovdje?
Za ovo..."misliš previše"..to si u pravu! Samo nisam shvatio poruku..!

apollo.
07.02.2011., 18:00

ovo.
ono je link iz potpisa

orion1
07.02.2011., 18:03
ovo.
ono je link iz potpisa

Pa na link iz potpisa sam se i očitovao! predpostavljam da stojiš iza njega!?..dok si ga u potpis stavio!
Za ovo ostalo..prosvjetli me!..Tu tek niš ne kužim!:)

apollo.
07.02.2011., 18:15
Pa na link iz potpisa sam se i očitovao! predpostavljam da stojiš iza njega!?..dok si ga u potpis stavio!
Za ovo ostalo..prosvjetli me!..Tu tek niš ne kužim!:)

Da, skužil sam.
I stojim iza njega.

Nego. Ak imaš problem, do njega je došlo jer razmišljaš tak kak razmišljaš sad.
I problem nećeš razrješiti tim istim načinom razmišljanja koje je produciralo problem.
Ako želiš problem razrješiti, trebaš promjeniti način razmišljanja.

Još jedna stvar koja može pomoći (ali s obzirom da puno misliš, teško bu ti kak je i meni bilo), je da prestaneš razmišljati i da samo promatraš što se događa. Promatraš tijelo, promatraš misli, osjećaje, okolinu. Ali ne razmišljaš aktivno, ne analiziraš. Samo promatraš.
Ak ti to teško ide, uzmi si svaki dan 15 minuta, sjedni se uspravno negdje i diši. I dok dišeš, promatraj disanje. Nemoj žmirit, važno je da si budan.

Ha gle, sad si u točci gdje ćeš se morat potrudit ako nešto želiš.
Ak ti ikaj pomaže, niš nije teško, teško je kolko mislimo da je teško. :mig:

orion1
07.02.2011., 18:42
Da, skužil sam.
I stojim iza njega.

Još jedna stvar koja može pomoći (ali s obzirom da puno misliš, teško bu ti kak je i meni bilo), je da prestaneš razmišljati i da samo promatraš što se događa. Promatraš tijelo, promatraš misli, osjećaje, okolinu. Ali ne razmišljaš aktivno, ne analiziraš. Samo promatraš.
Ak ti to teško ide, uzmi si svaki dan 15 minuta, sjedni se uspravno negdje i diši. I dok dišeš, promatraj disanje. Nemoj žmirit, važno je da si budan.

:

Apollo cjenim te kao osobu koja ima svoj stav i koja je iz svog načina razmišljanja polučila neke rezultate! Neznam zaista dali je tu kumovalo...bjela magija, crna magija..ili ona viša sila u koju ja vjerujem na svoj način...zaista neznam !
Ali jedino što znam da ja PLUTAM..koliko got razmišljao ili nerazmišljao..ja plutam..! Što je drugo nerazmišljanje nego plutanje! ...faza kada se nakon velikog razmišljanja pomiriš sa situacijom!?
Vidim oko sebe da nas je još jako puno takvih! I vidim oko sebe da ih je puno preuzelo stvar u svoje ruke...nadalo se, razmišljalo pozitivno..! Zaista znam kroz svoj život puno čvrstih osoba..pozitivaca! Večina ih je kroz život plutala..a bogami nekima je i glava pod vodom završila!
Da se ne odmaknemo od teme..ostajem pri stavu da ako je tome crna magija uzrok onda je ista, od onog gore..onog bossa..,dozvolu iz nekog razloga dobila! I opet kažem..ako je to tako, šutim i trpim..a crnoj magiji..:B
Ako me i dalje pokušavaš razuvjerit možemo nastavit preko privatnih poruka ili nekog maila...!
Lijepi pozdrav!

apollo.
07.02.2011., 18:59
Nikog ja ne uvjeravam u nikaj. Objašnjavam malo svoje mišljenje i stav koji su došli, što kroz iskustvo, što kroz tuđa saznanja.

Pozz

naomi.petric
07.02.2011., 21:47
Da,da,ipak je svako kovač svoje sreće,u to sam se davno uvjerila.:)

niki.
08.02.2011., 10:29
Pozdrav.Zanima me da li ovdje postoji netko tko se bavi magijom ili barem netko tko zna za nekoga tko se bavi time?
Puno hvala

a za što ti treba magija ako se smije znati...?

Gina Jazz
08.02.2011., 12:19
pozdrav svima,
imam jednu priču koja me prilično zainteresirala, do te mjere da sada otvaram temu :)
radi se o jednom fenomenu, često spomenutom na temi "istiniti horor događaji". pratim tu temu već dulje vrijeme i primjetila sam jednu pojavu koja mi je koliko smiješna toliko i zastrašujuća i gadna :D

na istinitim horor događajima javilo se nekoliko priča, nekoliko ljudi s istim pričama:

-netko je ispričao kako su se s tavana kuće čuli misteriozni zvukovi, i kad su otišli provjeriti (vjerojatno prvi put otišli gore na tavan) našli su 4 jaja, u svakom kutu tavana po jedno.
- dvoje različitih forumaša spominje zakopana kokošja jaja u vrtu, baš onako pažljivo ukopana u zemlju (jedan napominje da ne drži životinje, a drugi da su kokoši u odvojenom i dobro ograđenom prostoru)
- još jedan slučaj za koji nisam sigurna jesam li pročitala ovdje ili čula od nekog, je taj da je neka obitelj uselila u stan/kuću (stvarno se ne sjećam dobro), nakon nekog vremena su odlučili promijeniti pločice u kupaoni - i našli kokošje jaje uzidano (!) ispod pločica.

simbolika jaja je svima prilično jasna - krug, početak života, život. no kakvo značenje dobiva taj simbol kada se upotrijebi sa (očito) zlom namjerom?
ako itko ima kakvu ideju....:ne zna: ne znam zašto sam baš taj fenomen odvojila od ostalih, nekako me valjda fascinira da si je netko dao truda uzidati jaje u kupaonu :s i zašto

shae
08.02.2011., 12:46
početak ljeta. 6.mjesec.
1.napucao me dečko a da ni sam nije mogao objasnit zašto
2.šest ispita me čeka na faxu,panika
3.propalo mi ljetovanje
4.morala na brzinu naći posao i stan za preko ljeta ako se ne želim vratit u polumrtvi rodni grad
5.popušila mjesto u studentskom domu,financijski problemi do grla
6.dala svih 6 ispita, upislala ih i izgubila index, misterija je do dana danasnjeg gdje i kako
7.izgubila novčanik sa svim dokumentima

jedva se nekako iskopala, nova sranja se redala jedno za drugim. neka mi je teta ciganka gledala u karte i počela me molit da mi skine uroke, besplatno. samo da prihvatim. kaze da je netko bacio nesto gadno na mene i da vidi da mi sve ide naopako. (nisam joj naravno nis govorila o sebi). odbila sam. sad sam okej. novčanik se ipak našao i to je zadnje sranje u nizu bilo. jako sam skeptična što se uroka tiče, pa mislim da je to ipak sranje za sranjem tako samo naišlo. riješilo se hvala bogu. mislim, znam da ovo ne zvuče kao neki teški životni problemi, ali ja sam stvarno jadna bila. skoro da sam i povjerovala. ali svejedno mislim da su to jednostavno ruzna razdoblja u zivotu koja ne mogu trajat zauvijek. i nakon kise uvijek dodje sunce.

orion1
08.02.2011., 18:03
Nikog ja ne uvjeravam u nikaj. Objašnjavam malo svoje mišljenje i stav koji su došli, što kroz iskustvo, što kroz tuđa saznanja.

Pozz

Da ne bude zabune.. i sam sam svjedok nekih čudnih događanja i priča!
Osobno sam se poprilično dugo družio sa osobom koja je imala grdih problema sa paralelnim svjetom i sa osobama nadnaravnih sposobnosti!
Napričala mi je takvih stvari da mi se kosa ježila na glavi! Tražila je pomoć kod nekih duhovnih iscjelitelja i sve bih to možda s vremenom smjestio u koš..za smeće.. da nisam vidio, jednom prilikom na okupu ljude koji na isti način i iz istog razloga traže pomoć!.. 50-ak njih
Definitivno problemi takve naravi postoje ali nisam siguran..dali je stvar samo u glavi ili možda u nedostatku iskrene vjere!
Sam nisam nikada doživio nešto što ne mogu realno objasniti a za nadnaravno kažem...
Nebi se štel mešat..ne čačkam po takvim svarima jer sve je moguće!
Ja se držim samo svog načina komunikacije sa Bogom pa kako got mi je!

drot13
08.02.2011., 20:51
Napričao bih ti i ja stvari od kojih bi ti se naježila kosa na glavi, pa su poprilično prizemne.:ne zna:

visoka_peta
08.02.2011., 21:10
Pa pričajte, zato i jesmo ovjde...

somekindofmonster2
08.02.2011., 21:18
moje je misljenje kao i u vecine ako ne vjerujes ne moze ti nista.... ali 2 moje susjede u ulici su nasle zakopana jaja svjeza,dok je moj stari u vrtu nasao zakopanu svinjsku glavu,i na katu smo pronasli zavezane raznobojne koncice u svakoj sobi sad kako je to dospilo tamo pitaj boga, nekom je jako dosadno haha

Petar88
08.02.2011., 22:37
Divan stih!

dobrimag
09.02.2011., 09:32
Zadnjih cca.godinu dana sve ide naopako, nikako da se stvari pokrenu, pri tome mislim sveukupno - financije, privatni život, općenito egzistencija itd..

E sada pitanje koje mene muči - da li je moguće da me je netko "urekao" ?
Zbilja mi glupo o tome razmišljati na taj način, ali kada čovjek iscrpi sve normalne razloge, počne posezati za malo drugačijim objašnjenjima :(

Jedini koji radi protiv tebe si ti sam. Sve probleme koje imaš su djelo tvojih akcija. Stani, razmisli o svim problemima koje imaš i kako si ih prouzročio i kako može djelovat da ih ublažiš i izbjegneš ubuduće.
Neke stvari nemožeš promjeniti, obitelj, inteligenciju, godine...fizičko stanje.
Ali skoro sve ostalo možeš.
Stani razmisli i djeluj racionalno a ne sa ljutnjom.

Tamara13
09.02.2011., 21:59
ja sam pronašla susjedu kako zakopava jaje na našem vrtu.... :eek: onak u šoku i strahu (više strahu) sam ju otjerala iz dvorišta... sljedeći dan se došla ispričavat sa pričom da je ona to već našla napola zakopano pa da je pokušavala vidjeti što je to... da baš... možeš misliti

Lilith_Magart
09.02.2011., 22:22
moje je misljenje kao i u vecine ako ne vjerujes ne moze ti nista...
Od svih novokomponiranih uvjerenja ovo mi je jedno od "milijih" ide u kategoriju: ako ne vjeruješ da ti pusta plin u kupaonici - ne može ti ništa! :zubo:

@autoru topića- jaje je medij/prenosnik ( čest u narodnim mađijanjima iliti bakice znaju svašta :D, ostale detalje imaš diljem knjiga & neta)

nagual1
10.02.2011., 06:33
Jedini koji radi protiv tebe si ti sam. Sve probleme koje imaš su djelo tvojih akcija. Stani, razmisli o svim problemima koje imaš i kako si ih prouzročio i kako može djelovat da ih ublažiš i izbjegneš ubuduće.
Neke stvari nemožeš promjeniti, obitelj, inteligenciju, godine...fizičko stanje.
Ali skoro sve ostalo možeš.
Stani razmisli i djeluj racionalno a ne sa ljutnjom.

Hm....mudro zboriš :)
Ali ljutnje nikada nije ni bilo, samo, ne znam, zbunjenost, strah?

Gina Jazz
10.02.2011., 08:56
ja sam pronašla susjedu kako zakopava jaje na našem vrtu.... :eek: onak u šoku i strahu (više strahu) sam ju otjerala iz dvorišta... sljedeći dan se došla ispričavat sa pričom da je ona to već našla napola zakopano pa da je pokušavala vidjeti što je to... da baš... možeš misliti

presmiješno! pročisti kuću bijelom svijećom i drži se dalje od te susjede :o

Od svih novokomponiranih uvjerenja ovo mi je jedno od "milijih" ide u kategoriju: ako ne vjeruješ da ti pusta plin u kupaonici - ne može ti ništa! :zubo:

@autoru topića- jaje je medij/prenosnik ( čest u narodnim mađijanjima iliti bakice znaju svašta :D, ostale detalje imaš diljem knjiga & neta)

našla sam neke :top:
(btw imaš pm)

dobrimag
11.02.2011., 08:24
Hm....mudro zboriš :)
Ali ljutnje nikada nije ni bilo, samo, ne znam, zbunjenost, strah?
Strah je dobar, tjera te da neideš "glavom prvo" kroz probleme nego da razmisliš.
Nemoj zaboraviti da nisi ni prvi ni zadnja osoba koja si radi probleme, a siguran sam da ima osoba oko tebe koje su prošle nešto slično. Pitaj ih za direktne savjete. Najvažnije je da razmisliš koja je odluka najbolja za tebe, a ne djelovati iz inata ili nečeg drugog..

radica
16.02.2011., 19:13
(Kasnije sam doznala da je S i njena majka jako dobra prijateljica sa prvim hodzom sa kojeg sam zvala). Igrom slucaja sam nastavila da trazim i kopam dok nisam iskopala jednu gospodju koja me je uputila kod drugog hodze koji mi je pomogao jako malo. Pitala sam i nju i hodzu za M. oboje su zatresli glavom i rekli da je jako zeznuto. I M sam predlagala da ide sa mnom ali nije htio ni da cuje. Nastavila sam da kopam dalje. dosla sam do jos jednog hodze mnogo dalje. On mi je pomogao, dolazila sam polako sebi. Gubila sam sve vise kontakt sa M. Zivot mu se okrenuo naopacke. djecu je zarad T istjerao iz kuce, nju je u par navrata udario, pokusavao je da je otjera od sebe i da je ostavi ali mu se bacala pod auto, zvala danima, docekivala na radnom mjestu itd. Sa roditeljima se svadjao. radio gluposti, mrsavio, uzasno izgledao, dozvoljavao je da na njegove oci meni pravi scene u gradu. Tada sam mu zalupila vrata. Nismo se culi dva mjeseca sto je bio rekord. pokuavao je da me kontaktira nisam se javljala. Nedostajao mi je i dan danas mi nedostaje onaj covjek. Zadnji put kad smo se culi na kratko preko neta rekao je da ima zacepljenje vena i da ga sve nesto koci. Nisam htjela nista da govorim jer bih napravila kontra efekat. Opet sam zalupila vrata. Postavila sam uslov ona in ja out. Ne znam zasto ne mogu da se otresem svega toga. Nesto me vuce da pokusam da pomognem i njemu ali ne znam kako. Zasto me vuce? Zasto sam toliko vezana? Gospodja koja mi je rekla da nam je spakovano rekla je da sam se dobro izvukla ali da je on u komi teskoj. Novca nema, ne izlazi, agresivan je... sto se ispostavilo kao tacno. Prije neki dan mi je poslao poruku jesam li ja ostavila ikonu u njegovoj kuci priznala sam da jesam i da sam otavila da ga cuva jos prije godinu dana poslije njihovog pada. Sta imam ja tu da trazim? Zasto ve ovo? pokusavala sam da se bacim na druge stvari ali.... kao da imam nedovrsenog posla. Sta mi je ciniti? Bojim se da mi se ne obije od glavu. Receno mi je da smo neki sudbinski spoj. Moj mozak ne zeli to ali srce kaze drugacije. ne mogu da nadjem vezu u kojoj cu se osjecati dobro sve nesto vuce nazad. molim vas pomozite mi. Sta da radim? Imam samo povremeno neke napade suza ali to je sve. tugu stalno nosim sa sobom... prati me ali sam je suzbila u sebi i pocela sam normalno da zivim. Help!!!!

Meni je pomogla: http://www.vlajna-zorica.blogspot.com/

radica
16.02.2011., 19:15
poštovanje
ja sam bio uspješan obrtnik 3 lokala , novi kombi itd. dok nisam 2006 god. vozio jednu grupu kod brace na srebrenjak ,a odbio sam uči unutra (još sam ih i sprdao što idu tamo) . Sječam se jednog čovjeka koji mi je na ulici rekao (DOĆI ĆEŠ TI I PRIJE NEGO ŠTO MISLIŠ) Ne prodje dan da ga se ne sjetim. od onda sam doslovno propao preko noći ostao sam bez kombija i lokala u kreditima sam do guše i još sam bez posla, ne mogu stati na zelenu granu nikako ,ne znam jesu li i mene urekli ali znam da tonem.
pogledaj i nazovi:http://www.vlajna-zorica.blogspot.com/

radica
16.02.2011., 19:42
i mene to zanima jer imam i dalje slicna iskustva s neslaganjem s curama. help, again:D

meni je pomogla:
http://www.vlajna-zorica.blogspot.com/

radica
16.02.2011., 19:44
idi na www.uroci.webs.com i nećeš požalti
meni je pomogla:

radica
16.02.2011., 19:48
Ne znam odakle si. Javi mi se. Mozda bih ti mogla pomoci....naravno, ako budes pristao na to....
meni je pomogla:

arestus
16.02.2011., 21:20
Jaje, jedna jedinica...u kojoj se nalazi sto, hmm smjesa za stvaranje zivota, hmmm..u dobroj kombinaciji sto mozes stvoriti stime bilo sto :)

piksi_gradina
20.02.2011., 20:03
pozz...skoro sam bio kod nene na spawanju par dana posto sam od nje isao u skolu...i jedno jutro je mama ispod jastuka moga gdje sam spawao nasla zemlju...pa dali ko moze da mi kaze sta to znaci

smile4
24.02.2011., 12:08
ja sam mišljenja da može crna magija jako naškoditi nekom..iako postojanje toga mnogo njih negira...neki dan sam na misi na Trsatu slušala velečasnog kako priznaje postojanje sotonizma-vrlo rijetko gotovo od nikog iz crkvenih krugova to nisam čula...

moj slučaj neznam dal je sudbina il nešto drugo :ne zna:
kao maloj su mi kod upale uha zeznuli centar ravnoteže i eto pred 12 godina sam spletom okolnosti imala brdo problema u obitelji: mama je bila loše jako -jedva živa ostala, djed je otišao na drugi svijet ne na lijep i prirodan način već svojom voljom(to sve se desilo oko tog dana)..ja sam bila iscrpljena od trčanja sim tam, fax -povremeni posao..uglavnom srušila sam se-zbog tog uha i ravnoteže .mjesec dana ležanja u tamnom i miru..loše.mučnine..nisam bila stabilna za stajat/hodat..posao nakon faxa jedva našla.firma otišla u stečaj..onda neke druge firme pa sad od rujna opet na birou kao tehnološki višak..zdravlje-u tom periodu-jednu manju i jedn veću operaciju imala...

ljubav: nikako da mi krene godinama..uvijek krive osobe i jedno vrlo neugodno, bolno iskustvo skoro od životnog značaja u 26.godini -što ne bih nikom poželjela..trauma nakon toga..sad sam s dečkom 2 i pol godine ali opet kao da nešto šteka..

zdravstveno nisam najbolje..i dalje vrtoglavice, mučnine i umor..depresija i negativne misli stalno vuku..da i ne pričam o snovima..

negirala sam sve to dugo vremena.ali sad kad kontam-više nisam pametna.zašto mi već jednom ne krene..kao da su svi putovi zatvoreni..

dal je sve splet okolnosti ili? dal je moguće da netko drugi pokupi crnu magiju namijenjenu nekoj drugoj osobi?da se u datom momentu pojavi na tom mjestu-a zapravo je trebao bit netko drugi ?

apollo.
24.02.2011., 12:17
Izvor je u 98% slučajeva u nama, ako nije u nama, svemir nam pokušava nešto reči.
(imam iskustva puno sa svim tim i preokrenuh si život nabolje zbog toga, znam o čem pričam)

Treba sam promatrat bez analize. Sve nam je pred nosom.

smile4
24.02.2011., 12:24
Izvor je u 98% slučajeva u nama, ako nije u nama, svemir nam pokušava nešto reči.
(imam iskustva puno sa svim tim i preokrenuh si život nabolje zbog toga, znam o čem pričam)

Treba sam promatrat bez analize. Sve nam je pred nosom.

a kad jednostavno ne ide.šta god da se uhvatiš ne ide..meni kažu da vučem negativnu energiju..zar sam ja kriva tu?

jednostavno trudim se i što se tiče posla i drugog..ali situacija je takva kakva je-
i privatno recimo -ako ti se desi nešto protiv tvoje volje-šta možeš tu napravit-a bio si protiv toga i nisi to želio ni pod koju cijenu..

ali čim promatraš odmah i analiziraš..to dvoje je povezano

apollo.
24.02.2011., 12:47
a kad jednostavno ne ide.šta god da se uhvatiš ne ide..meni kažu da vučem negativnu energiju..zar sam ja kriva tu?

Hm. Odi obrnutom psihologijom na situacije. Ja sam od kad znam za sebe imao situacije da bi želio jedno, a desilo bi se obrnuto. Počeo sam željeti obrnuto od onoga što želim :D
Nakon par godina toga, stvari su se skroz promjenile i "unormalile".

jednostavno trudim se i što se tiče posla i drugog..ali situacija je takva kakva je-
i privatno recimo -ako ti se desi nešto protiv tvoje volje-šta možeš tu napravit-a bio si protiv toga i nisi to želio ni pod koju cijenu..

Možda se previše trudiš.
Ako u ruci držiš jaje ne stišći ga prejako, zdrobit ćeš ga, ali ne olabavi ruku previše, ispast će ti.

I često je situacija takva da naš trud ustvari poremeti ravnotežu.
Često je baš točan potez - ne napraviti ništa.

ali čim promatraš odmah i analiziraš..to dvoje je povezano

Jesi li ikada doživjela predivan zalazak sunca? Onako da si samo prestala raditi što god si radila i zagledala se u sunce. Samo si uživala u ljepoti prizora, u miru trenutka.
......
....
...
..
I nisi razmišljala da se to ustvari dešava zbog loma svjetlosti kroz atmosferu na određen način i da su oblaci narančasto/crveni jer se svijetlost odbija od njih i da čitav prizor vidimo upravo zbog aerosola u atmosferi.

Vjerojatno si upravo sad razumjela kako razmišljanje može upropastiti nešto lijepo. :rofl:
Zato sam rekao promatranje, bez analize. :)
Nisu vezani.

smile4
24.02.2011., 13:50
da zalazak sunca je predivna stvar...dobro si to predočio

ja jako puno razmišljam i analiziram-takva sam osoba od kad znam za sebe..

ali što to znači onda-pustiti sve, čekati da se nešto desi? :ne zna:

pokušavam se nekako trgnuti ..vratiti u život ..jako sam klonula..strahovit nemir i bol osjećam na srcu i duši..nije to od danas do sutra...ta traje već neko vrijeme

a btw.neznam ako si čitao Tajnu...evo frendica mi isto pričala počela je željet neke stvari i na taj način ih prizivat u svoj život-sve pozitiva...upoznala je sadašnjeg muža-onda dečka, sad je pred malo changala job..smirila se...ona je to i željela....ŠTO TO ONDA ZNAČI....zbunjuješ mi kad kažeš da želiš suprotno

apollo.
24.02.2011., 16:42
a btw.neznam ako si čitao Tajnu...evo frendica mi isto pričala počela je željet neke stvari i na taj način ih prizivat u svoj život-sve pozitiva...upoznala je sadašnjeg muža-onda dečka, sad je pred malo changala job..smirila se...ona je to i željela....ŠTO TO ONDA ZNAČI....zbunjuješ mi kad kažeš da želiš suprotno

To je bila moja situacija, možda sam se nespretno izrazio. Ako ti se dešava da se nadaš nečemu i desi se suprotno, počni se nadati suprotnome od onoga što želiš, okreni stvari sebi na korist :)

I nisam čitao Tajnu, ali sve što od tamo trebaš znati je zakon privlačenja.
Što imamo u sebi/šaljemo na van nam se vrača natrag.

ja jako puno razmišljam i analiziram-takva sam osoba od kad znam za sebe..

Što ne znači da si nepromjenjiva.

ali što to znači onda-pustiti sve, čekati da se nešto desi? :ne zna:

pokušavam se nekako trgnuti ..vratiti u život ..jako sam klonula..strahovit nemir i bol osjećam na srcu i duši..nije to od danas do sutra...ta traje već neko vrijeme

Ne pustiti sve, nego dopustiti stvarima da se dese.
Trebaš sebi dozvoliti da se opustiš, stvari neće otiči izvan kontrole, sve će biti okej.

I ako baš želiš pročitati nešto, pročitaj Moć Sadašnjeg Trenutka - E.Tolle

smile4
24.02.2011., 16:47
To je bila moja situacija, možda sam se nespretno izrazio. Ako ti se dešava da se nadaš nečemu i desi se suprotno, počni se nadati suprotnome od onoga što želiš, okreni stvari sebi na korist :)

I nisam čitao Tajnu, ali sve što od tamo trebaš znati je zakon privlačenja.
Što imamo u sebi/šaljemo na van nam se vrača natrag.

Što ne znači da si nepromjenjiva.

Ne pustiti sve, nego dopustiti stvarima da se dese.
Trebaš sebi dozvoliti da se opustiš, stvari neće otiči izvan kontrole, sve će biti okej.

I ako baš želiš pročitati nešto, pročitaj Moć Sadašnjeg Trenutka - E.Tolle

listala sam tu knigu..sve su to stvari koje znamo a ne primjenjujemo il primjenjujemo malo...

ne mogu se ne opustit više nikako...nit vidim neke pozitive u ovom društvu..ne nalazim posao-automatski ne možeš niš planirat...loše spavam...trudim se vježbat i prošetat..drži me sat/dva ..onda potonem..najgore mi živit sa samom sobom postalo...

visoka_peta
24.02.2011., 19:22
Tako se otprilike i ja slično osjećam, nemam volje apsolutno za ništa. Radim sve kao robot, unutra samo jedna velika praznina...radosti gotovo da i nema..šta je najgore, nemam čak ni želje...

apollo.
24.02.2011., 21:29
Zato kažem, promatrajte. Analiza, tj. razmišljanje izcrpi sve iz nas. Ponekad si samo treba dati oduška.
Odite se prošetat kroz najbližu prirodu jednom tjedno, odvojite si 4-5 sati za to (netrebate tolko dugo tamo biti, ali bit će vam lakše ako ne mislite o vremenu). Sjednite se i gledajte drvo. Samo ga promatrajte. Pustite sve misli, ne hrvajte se s njima, samo budite pasivni promatrač. Nije važno kolko je sati, nije važno dal netko bulji u vas, nije važno jeste li na klupi ili prljate hlaće na travi.
Promatrajte drvo.

Probajte vidjeti taj sklad drveta, taj mir, tu snagu i staloženost.. tu ljepotu.
Budite kao drvo.

Osjetite povezanost između sebe i drveta, između sebe i svakog živog bića u parku, povezanost s planetom.. osjetite da je sve jedno.
Prepustite se..

I vidite da stvarno imate razloga smješiti se :)
Tolko je jednostavno.

visoka_peta
24.02.2011., 22:36
Hvala na savjetima...pokušati ću

smile4
25.02.2011., 06:18
Zato kažem, promatrajte. Analiza, tj. razmišljanje izcrpi sve iz nas. Ponekad si samo treba dati oduška.
Odite se prošetat kroz najbližu prirodu jednom tjedno, odvojite si 4-5 sati za to (netrebate tolko dugo tamo biti, ali bit će vam lakše ako ne mislite o vremenu). Sjednite se i gledajte drvo. Samo ga promatrajte. Pustite sve misli, ne hrvajte se s njima, samo budite pasivni promatrač. Nije važno kolko je sati, nije važno dal netko bulji u vas, nije važno jeste li na klupi ili prljate hlaće na travi.
Promatrajte drvo.

Probajte vidjeti taj sklad drveta, taj mir, tu snagu i staloženost.. tu ljepotu.
Budite kao drvo.

Osjetite povezanost između sebe i drveta, između sebe i svakog živog bića u parku, povezanost s planetom.. osjetite da je sve jedno.
Prepustite se..

I vidite da stvarno imate razloga smješiti se :)
Tolko je jednostavno.

sve to lijepo izgleda bajkovito..mene brine kako pronać ravnotežu duha i tijela..kako se smirit iznutra..od kad se dignem do kad zaspem -težina na srcu i jedan veliki grč..evo par prvih minuta kad sam se probudila-ok a onda misli krenu i gotovo..čitala sam dosta toga i možda sam hipersenzibilna..ali jako je teško živit s tim...

apollo.
25.02.2011., 08:54
Tak kak sam ti napisao :)
One step at a time.

Baphomet
25.02.2011., 09:38
Jel ti bude drvo dalo novac za hranu, račune i dijete?

smile4
25.02.2011., 11:52

da..odlično pitanje...možda drvo novčić :)

apollo.
25.02.2011., 13:05

Ne, al to ni ne tražiš tamo.
Nigdje nisam rekao da je to univerzalno rješenje, to je samo jedan korak.

I to je puno bolje utrošenih par sati nego što ih utrošiš na
gledanje televizije ili surfanje po netu. :D

Kod mog izražavanja je malo toga između redaka, mislim da sam poprilično direktan.

smile4
27.02.2011., 09:56
evo moje priče..imam 33 godine, nezaposlena od rujna 2010. strahovito s eloše zdravstveno osjećam, nemir lupanje srca-kao da ću bez zraka ostat ( i to traje od ujutro do kad legnem)i , nesanica, znojenje, zimica pa vrućina, ginekološki problemi, ne mogu se koncentrirat, padam u depru sve više..na prošlom poslu su me jako iskorištavali ali svejndo sam kao tehnološki višak završila na zavod...mislila sam da ću se smirit ovo vrijeme doma-ali nisam niti malo...prije 12 dvanaest godina mi je djed umor-otišao je svojom voljom i činom namjerno s ovog svijeta..mama kaže da se sve promijenilo kod mene od tog dana.dobila sam napad-imam problem s ravnotežom jer su mi kao maloj prilikom upale uha oštetili centar ravnoteže..srušila sam se, vrtoglavice, nemoć, povraćanje ..ležala sam mjesec dana u tišini i mraku..od tada uvijek kod naglih temperaturnih promjena-imam simpotome-blaže nego onda ali imam.majka je prošla u to vrijeme operaciju da je jedva živa ostala...
ljubav-u 26 godini proživjela traumu do koje je došlo ne mojom voljom već druga strana nije htjela popustit...to me jako pogodilo..uvijek krivi dečki i nikad nekako da krene...prije toga sam dugopokušavala doć do jednog dečka-ali nije nikako nije išlo i jako glupo se ispalo..on se nika dnije izdefinirao do kraja što me jako grizlo...prije dvije i pol godine sam upoznala sadašnjeg dečka ali opet nešto kao da šteka..on je pravi melem nakon svega što sam prošla...ali ja osjećam taj nemir , strah i grč u sebi kojeg se ne mogu oslobodit-to me jednostavno počelo jako smetat u svakodnevnom životu..zamišljena sam, odsutna, u grču , bolu, plačem često, puna sam nekog straha..s poslom isto nisam baš imala sreće nikako..mama mi kaže kao da su mi svi putovi zatvoreni,ja čak nisam htjela razmišljat tako..ali sad kad sve sagledavam unazad više neznam šta bih rekla..ima dana kad jednostavno ne mogu se pogledat u ogledalo, zamagljen pogled...i samo crne misli me vuku da nestanem...

coprnica
27.02.2011., 11:54
Čitajući tvoju priču, smrzla sam se. Na žalost takva je priča i kod mene,
jer su mi sve veze sretne dok moja obitelj (mama i njena sestra) ne
saznaju za drugu osobu. Onda nastaje lom. S godinama sam jedino naučila
skrivati partnere, no ne može se tako vječno. Zadnji kojeg sam dobro prikrila
je bio divan do početka zajedničkog života. Nedugo prije toga je upoznao
moju obitelj. Da li trebam reći da je od upoznavanja moje majke postao
druga ličnost?
Pitam se kako dalje? Jer imam osjećaj da će se priča ponavljati dok god
je ona živa....

Bubica30
28.02.2011., 07:42
@smile meni se cini kao da imas anksiozno depresivni poremecaj, jesi ikad bila kod psihijatra(ja idem)......zivot te nije mazio i to se odrazava na tvoje psihicko zdravlje.....

smile4
28.02.2011., 07:52
@smile meni se cini kao da imas anksiozno depresivni poremecaj, jesi ikad bila kod psihijatra(ja idem)......zivot te nije mazio i to se odrazava na tvoje psihicko zdravlje.....

jesam jednom...nemam živaca više preko socijalnog a privatno je skupo..

Bubica30
28.02.2011., 07:55
jesam jednom...nemam živaca više preko socijalnog a privatno je skupo..

probaj potrazit tu na forumu iskustva sa socijalnim (ima i njih dobrih)......

smile4
28.02.2011., 08:28
ja više zaista neznam kome se obratiti..dr.opće prakse je takva kakva je..pustila sam sve kvragu...jer kod nje se tako jadno osjećam kad dodjem...

sve se nadam da ću se razbolit i nestat jednostavno...sva sam u jendom strahu..od ujutro otkad se probudim samo razmišljam kad ću usnut...

lidach:)
01.03.2011., 13:39
prije nokoliko mjeseci zaželila sam jednu želju i to stvarno iz dubine svog srca, nikad nisam htjela toliko jako nešto kao to i čvrsto sam vjerovala u to da će mi se želja ostvariti... nakon samo par dana dogodilo mi se je upravo to što sam i zaželjela ali nakon tih nekoliko dana sreće sve se je preokrenulo kao da mi se naplačuje to što mi se je želja ispunila od tad do sad igubila sam 2 prijateljice koje sam smatrala najboljim prijateljicama, sa tatom sam se toliko posvađala da ne razgovaramo već nekoliko mjeseci, na faxu mi se redaju samo neuspjesi, izgubila sam psa... ne znam više šta da mislim...šta da radim... dali je to samo u mojoj glavi ili postoji neko objašnjenje?

Bubica30
01.03.2011., 13:47
ja više zaista neznam kome se obratiti..dr.opće prakse je takva kakva je..pustila sam sve kvragu...jer kod nje se tako jadno osjećam kad dodjem...

sve se nadam da ću se razbolit i nestat jednostavno...sva sam u jendom strahu..od ujutro otkad se probudim samo razmišljam kad ću usnut...

dada....moja me gledala sa cudenjem....ono ka mala sto ti radis tu uopce...aj kuci......
ja sam si nasla hobi..........i uzivlljena sam u to..iako su moji doma zugljivi sto se tog tice, ali mi pase......

Tamara13
01.03.2011., 16:20
Imam susjedu za koju cijelo selo priča da je vještica...Ima 96 godina a bolje izgleda nego ja... :p
Svaki dan dolazi kod mene i govori mi kako sam ja dobra cura.. Stvarno mi se činila ok i mislila sam da selo priča gluposti sve dok je nisam našla u vrtu kako nešto skriva u slamu.. Imamo na dvorištu hrpu slame pa je nemoguće nači kaj je sakrila da se toga riješim... Od toga dana sve mi je krenulo nizbrdo... Izgubila 2 posla, fotić, mobitel i tv mi riknuli, pala u autoškoli 2 puta, prekinula sa dečkom i na kraju mi je pas uginuo... Inače taj pas ju nije podnosio i nije ju puštao na dvorište pa bi mu ona znala govoriti da će dobiti ono kaj je zaslužil i eto :( Više stvarno ne znam kaj da radim. To traje već duže vrijeme i ne ide na bolje tako da bi vas molila za savjet :confused::confused:

mala-zena
05.03.2011., 11:03
meni se opet pocele pojavljivati cudne stvari po sobi....

visoka_peta
05.03.2011., 14:35
kakve?

vikypavic22
06.03.2011., 22:19
Evo da se i ja priključim raspravi o pronalaženju jaja.Ja sam ih nalazila posvuda zakopane u vrtu, kopajući kukuruz i grah svaki red jedno jaje ,sve nekako objasniti ,ali kako objasniti kad nađeš jaje u traktoru skroz napred gdje se nalazi nekakva elips akoja se okreće dok traktor radi tu ga kokoš nije mogla iznesti nego ga je netko stavio i to tako često je suprug znao pronaći mi smo to znali zapaliti.Kakvo je značenje toga neznam al na selu babe kažu da vas netko copra i radi ti zlo.Prije dve godine smo sjedili na terasi i pili kavu i moj suprug ode pogledati malo po starom mlinu imamo mlin star 98 god još od djeda suprugovog već se sve zdošlo i dosta je ruševno i on se popeo na tavan ko da ga je nešto vuklo i ispod roga gdje su letve pronađe kosturzmije koja ima cijeli kostur bez imalo kože to je izgledalo kao veliki feder sve smotano u krug,a u tom krugu šišmiš isto kostur i zmijska glava koja je kao držala tog kostura šišmiša za nogu.To je sve bilo čisto bijelo kosti bez imalo kože a šišmiš je samo imao krila cijela ali prozirno tako kao najfinija paučina.Zmija je bila dosta debela i glava i zubi sve cijelo nigdje nije ništa oštećeno kada se toga sjetim uh grozno ,suprug je to kliještima uzeo nije dirao rukama,danima nismo mogli doći sebi od šoka to smo stavili u vrećicu i bacili u vodu tekućicu,ako netko ima nešta slično ili zna da mi objasni šta je to značilo.Mi vjerujemo da je to tu stajalo vjerojatno godinama.

donna-lolita
10.03.2011., 18:01
ljudi moji kod mene se cudne stvari dogadaju..brat mi po noci u snu vristi,tata vida po sobu osobu i bijeloj spavacici.a ja umirem od straha i neznam kako zaspati od svega okitila sam sobu cesnjakom,spavam s nozem ispod glave a prozor mi pun soli...help :(

visoka_peta
11.03.2011., 11:38
Koliko brat ima godina...?

donna-lolita
11.03.2011., 12:32
16

Delilah_
13.03.2011., 11:23
Dakle, trebam pomoć. Prije nekih pola godine primjetila sam da na gredi u ostavi iza kuće stoji jaje. I sad, to sam odmah povezala sa urocima i kletvama, jer je moje selo općenito poznato po "coprnicama". Negdje sam čula da te coprnice ostavljaju jaja negdje na kući kada bace urok. Nebi to mene zabrinulo da se u našoj kući u zadnje vrijeme ne događaju čudne stvari. I moji roditelji, i sestra, i ja, stalno smo nešto bolesni, imali smo puno zdravstvenih problema u zadnje vrijeme, stvarno je postalo čudno da je stalno netko u kući bolestan. Sad mene zanima, ako je to urok, kako da spriječim djelovanje? Šta da napravim s jajetom?
Hvala vam unaprijed.

Baphomet
13.03.2011., 13:25
Sad mene zanima, ako je to urok, kako da spriječim djelovanje? Šta da napravim s jajetom?
Hvala vam unaprijed.
Pa ovako, sada sam ozbiljan, treba ti peć na drva koju ćeš naložiti.

Na peć ili u peć, zavisi već kakva je, staviš jaje.

Kad pukne od pregrijavanja uzmeš ga i baciš u neku vodu tekućicu.

Ako ti nakon toga ne bude bolje onda nije urok već je jaje od zalutale kokoši, kornjače ili tako nešto.

SystematicChaos
13.03.2011., 19:45

Za pustanje plina u kupaonici vrijede zakoni fizike, a ako se zapali kemije :zubo: Zapravo nije smijesno :brukica: Ali definitivno ih se treba bojati, narocito ovog iz kemije!
Kod uroka vrijede neka druga pravila i zakoni energija/straha. Kako bi Isusek rekao vjera te je tvoja spasila ili možda ponekad i uništila :mig:

smile4
16.03.2011., 09:44
prije nokoliko mjeseci zaželila sam jednu želju i to stvarno iz dubine svog srca, nikad nisam htjela toliko jako nešto kao to i čvrsto sam vjerovala u to da će mi se želja ostvariti... nakon samo par dana dogodilo mi se je upravo to što sam i zaželjela ali nakon tih nekoliko dana sreće sve se je preokrenulo kao da mi se naplačuje to što mi se je želja ispunila od tad do sad igubila sam 2 prijateljice koje sam smatrala najboljim prijateljicama, sa tatom sam se toliko posvađala da ne razgovaramo već nekoliko mjeseci, na faxu mi se redaju samo neuspjesi, izgubila sam psa... ne znam više šta da mislim...šta da radim... dali je to samo u mojoj glavi ili postoji neko objašnjenje?

mislim da sve se dogadja s razlogom..nisi od srca željela.prijateljice nisu bile prave..stavri nisu kakvima se čine uvijek...i ja imam sličnih problema...a osjećam da nisam i ne želim neke od stvari od srca i zato mi ne ide..bila sam na duhovnoj obnovi...ako si u zg-možda hagioterapija

dostavapoklona
16.03.2011., 11:24
Vjeruju li ozbiljni duhovnjaci u kletve i uroke?

Iskreno ne, jer sve je stvar uma, misli i energije. Ako si podložan sugestijama, lako te netko može ubediti da su ti bačene uroke, te i ti sam počneš se loše osječati.
Zato za neke osobe kažu da se njima ne mogu "bacit čini" - jer jednostavno ne vjeruju u to i nemože se tako lako na njima utjecati :mig:

smile4
16.03.2011., 12:15
Iskreno ne, jer sve je stvar uma, misli i energije. Ako si podložan sugestijama, lako te netko može ubediti da su ti bačene uroke, te i ti sam počneš se loše osječati.
Zato za neke osobe kažu da se njima ne mogu "bacit čini" - jer jednostavno ne vjeruju u to i nemože se tako lako na njima utjecati :mig:

bila sam na duhovnoj obnovi i izmedju ostalog taj pater je govorio i o ovome negativnom..ako postoji dobro postoji i loše.samo da se ne treba njemu prepustiti.ali nije negirao postojanje zloga jer rekao je to bi značilo da ne postoji ni dobro.oni ne vjeruju u to -ali se bore i mole protiv toga.

dostavapoklona
16.03.2011., 12:41
bila sam na duhovnoj obnovi i izmedju ostalog taj pater je govorio i o ovome negativnom..ako postoji dobro postoji i loše.samo da se ne treba njemu prepustiti.ali nije negirao postojanje zloga jer rekao je to bi značilo da ne postoji ni dobro.oni ne vjeruju u to -ali se bore i mole protiv toga.
:top: Da, al to ne nužno znači odma i "magija, čarolija, uroke" več da netko pokušava nešto sa negativnom energijom, a na tebi je kolko si ti sam podložan tim stvarima.

Primjer, moja mama je pušila cigarete preko 20 god, oboljela je i imala probleme sa visokim tlakom, kako nije imala dovoljno jaku volju da ih se sama riješi odlučila je pomoč potražit kako su je uputili kod bionergetičara il nešto sl. Čovjek nakon prve seanse joj je jasno rekao: Ja Vam ne mogu pomoč, jer vi jednostavno ne vjerujete u to, a kada netko u nešto ne vjeruje, onda se ne može "utjecati" na njega. Isto važi i za magije ili čini. Ukoliko ne vjerujete, ne može vam nitko napraviti zlo na taj način.
PS. na koncu ona je sama sebe ubedila da ima dovoljno jaku volju i da može ostaviti cigarete, na što je i uspjela, tek tako i odjedanput :)
Autosugestija :mig: (al to je totalno druga tema)

smile4
16.03.2011., 12:53
dostava poklona

neke stvari su jednostavno nekad jače i ne može ih se objasnit.a nažalost se svejedno dese neke loše stvari koje ne možeš spriječit.

super za tvoju mamu.

ja želim nać svoj mir i put jer se jako dugo vrtim i lutam..tražim znakove neke..kao da sam u začaranom krugu..a od srca želim svoj mir.to traje godinama..a sad se pojačalo..postanem autodestruktivna..dakle mislima prema sebi loše i pokušavam se riješit toga..zašto mi se to dešava i kako da nadjem svoj put jer sam na svim poljima iscrpljena i emocionalno i psihički i fizčki..i ružno sanjam zadnje vrijeme ponekad.

Baphomet
16.03.2011., 14:31
Isto važi i za magije ili čini.
Ne važi. To o čemu ti govoriš je stvar autosugestije. Ako netko zna kako se mađija uzalud je drugoj strani da u to vjeruje ili ne vjeruje. Možeš ti nevjerovati u gravitaciju ali ćeš opet opako tresnuti ako skočiš kroz prozor. :)

MajaMarijana
16.03.2011., 23:54
Nisam sigurna jesam li na pravoj temi, no ova je definitivno bila najbliže mom problemu, ako je problem.
nadam se kako ćete imati razumijevanja i pročitati post do kraja, te me pametno savjetovati, na čemu vam unaprijed zahvaljujem.

Dakle prije 40 dana sam naletjela na jednu ciganku, točnije ona je naletjela na mene i pitala da li mi može gatati iz dlana. reko, što da ne- ispružim dlan i nakon par sekundi se sledim. Žena je iz mog dlana isčitala sve (ili gotovo sve) bitnije događaje koji su obilježili moj dosadašnji život i usput mi je predvidjela budućnost. E sad, rekla mi je da sam već tri godine "zaleđena", odnosno da me netko urekao i to preko odjeće. Rekla je također kako se radi o ženskoj osobi koja je imala pristup mojoj odjeći i koje već neko vrijeme nema u mom životu, ali je ona bacila čini na mene iz zavisti i ljubomore. osoba koja je to, po svemu sudeći učinila jest moja bivša najbolja prijateljica, osoba kojoj sam ja bezgranično vkerovala i koja me na kraju povrijedila kao nitko u životu ( a nije da me nisu povrijedili). da pokušam maksimalno skratiti, ciganka mi je rekla kako mi može pomoći i pitala koliko sam spremna dati za to. dala sam joj 50 kn, koje sam u tom trenutku imala uz sebe i ona mi je vratila komadić, kako je rekla hodžinog drveta umotan u papir, protrljala ga o moj dlan, nešto izgovorila u stilu neka ode sve što te zaustavlja vodom (ili tako nekako) i rekla da ga nosim blizu sebe 40 dana, nakon čega ga obavezno moram baciti u vodu. sutra ističe tih 40 dana.
iako je sve što je ciganka rekla bilo više- manje točno i pozitivno strah me cjelokupne te situacije. naime, u proteklih 40 dana veza u kojoj sam je dosta klimava (postoje i brojni objektivni uzroci za to). E sada, ne znam radi li se o tome da mi je ciganka tada, možebitno nabacila urok, ili stvarno skida urok koji sam imala prije ili se ja samo zamaram glupostima.
Odluka jest da sutra odem i bacim u vodu to što mi je dala, no zanima me ima li itko od vas ovde slično iskustvo? Također, voljela bih čuti i vaša mišljenja o mom slučaju.

Hvala

Baphomet
17.03.2011., 07:16
Ne vidim logike ni razloga u tome da ti je ona nabacila urok.

Zamaraš se glupostima. Nit ti je skinula urok nit ti ga je nabacila ali je zaradila 50 kuna :)

smile4
17.03.2011., 07:43
Nisam sigurna jesam li na pravoj temi, no ova je definitivno bila najbliže mom problemu, ako je problem.
nadam se kako ćete imati razumijevanja i pročitati post do kraja, te me pametno savjetovati, na čemu vam unaprijed zahvaljujem.

Dakle prije 40 dana sam naletjela na jednu ciganku, točnije ona je naletjela na mene i pitala da li mi može gatati iz dlana. reko, što da ne- ispružim dlan i nakon par sekundi se sledim. Žena je iz mog dlana isčitala sve (ili gotovo sve) bitnije događaje koji su obilježili moj dosadašnji život i usput mi je predvidjela budućnost. E sad, rekla mi je da sam već tri godine "zaleđena", odnosno da me netko urekao i to preko odjeće. Rekla je također kako se radi o ženskoj osobi koja je imala pristup mojoj odjeći i koje već neko vrijeme nema u mom životu, ali je ona bacila čini na mene iz zavisti i ljubomore. osoba koja je to, po svemu sudeći učinila jest moja bivša najbolja prijateljica, osoba kojoj sam ja bezgranično vkerovala i koja me na kraju povrijedila kao nitko u životu ( a nije da me nisu povrijedili). da pokušam maksimalno skratiti, ciganka mi je rekla kako mi može pomoći i pitala koliko sam spremna dati za to. dala sam joj 50 kn, koje sam u tom trenutku imala uz sebe i ona mi je vratila komadić, kako je rekla hodžinog drveta umotan u papir, protrljala ga o moj dlan, nešto izgovorila u stilu neka ode sve što te zaustavlja vodom (ili tako nekako) i rekla da ga nosim blizu sebe 40 dana, nakon čega ga obavezno moram baciti u vodu. sutra ističe tih 40 dana.
iako je sve što je ciganka rekla bilo više- manje točno i pozitivno strah me cjelokupne te situacije. naime, u proteklih 40 dana veza u kojoj sam je dosta klimava (postoje i brojni objektivni uzroci za to). E sada, ne znam radi li se o tome da mi je ciganka tada, možebitno nabacila urok, ili stvarno skida urok koji sam imala prije ili se ja samo zamaram glupostima.
Odluka jest da sutra odem i bacim u vodu to što mi je dala, no zanima me ima li itko od vas ovde slično iskustvo? Također, voljela bih čuti i vaša mišljenja o mom slučaju.

Hvala

napravi već kad si krenula u to do kraja..a ako si vjernik, odi u crkvu i pomoli se, uzmi blagoslovljene vode i tamijana da imaš sa sobom..ponekad ti svećenik da u obliku kamencica tamijan..pomoli se za frendicu i zaželi joj dobro samo..
ja sam jako oprezna s tim..mislim na uroke..jer nije za igrat se s tim...ali sve nekako ima svoj razlog...

drži se

dostavapoklona
17.03.2011., 15:24
nije da me nisu povrijedili).
Hvala
Kako sam pročitala ti prije susret sa cigankom si imala normalan život i klimavu vezu. Nakon nje sve je sotalo isto :mig:
Jedino što je ona napravila jest da ti je utuvila u glavu kako si "začarana" kako bi ona imala razlog tebi "prodat" nešto da bi te oslobodila "magije"

Vidi, gatarama, bez razlike što oni bile (ciganke, kriščanke...) njihov posao je "prodat" standard priču koju su tako dobro uvježbali da doista deluje kao da te "čita" ona u stvari čita tvoje reakcije na njene riječi te vješto zna u kom smjeru da odnese priču. Ukoliko si mlada cura, sigurno ti je pomenula ljubav, probleme, pa ljubomorne frendice... tko to nema?! :)

Nemoj tako lako padat na te fore. al da imaš mirnu savjest, ništa te ne košta te baci tu granu u vodu.

Dok sam bila malo mlađa, jako sam vjerovala u takve stvari (magije, uroke i sl) al to je posledica i utecaj sredine u kojoj si odrasla.

visoka_peta
17.03.2011., 18:53
Baci to kako ti je rekla ali u neku rijeku i okreni se leđima kada budeš bacala---sada će me netko sigruno popljuvati ovdje, već znam tko...:kava:

dostavapoklona
17.03.2011., 22:11
Baci to kako ti je rekla ali u neku rijeku i okreni se leđima kada budeš bacala---sada će me netko sigruno popljuvati ovdje, već znam tko...:kava:

Ako misliš na mene, neču :mig: :)
Vidi, čovjek se uči i uči dok je živ, to što danas ne vjerujem u takve stvari, ne znači da nekada nisam... samo što danas na sve to gledam na drugaciji nacin.
Ukoliko mi netko kaže da je na meni baceno "nešto" te iz tih razloga ne napredujem, vec se samo vrtim u krug, i ako vidim da niti jedan racionalan nacin mi nije pomogao, možda bih potražila savjet ili riješenje i tog tipa - nikad ne reci nikad :mig:

MajaMarijana
17.03.2011., 22:17
Evo me. Drvce bačeno u Savu, voljela bih da sam vidila prije post da se okrenem leđima, ovak je bačeno, mislim bočno, jer je dosta puhalo i bilo me užasno strah da uopće neće past u vodu. Uz to, nije baš bilo ugodno stajati na mostu, samo sam gledala oće li netko mislit da se pokušavam bacit :).
Moja misija je završena, obavila sam sve kako je ciganka rekla...

hvala vam što ste imali volje, vremena i živaca pročitati moju priču. Lakše mi je kada sam dobila potvrdu da se ne zabrinjavam... A što se 50kn tiče, e pa ako se ostvari ono što je rekla, vrijedilo je i deset puta više...

smile4
18.03.2011., 08:03
Kako sam pročitala ti prije susret sa cigankom si imala normalan život i klimavu vezu. Nakon nje sve je sotalo isto :mig:
Jedino što je ona napravila jest da ti je utuvila u glavu kako si "začarana" kako bi ona imala razlog tebi "prodat" nešto da bi te oslobodila "magije"

Vidi, gatarama, bez razlike što oni bile (ciganke, kriščanke...) njihov posao je "prodat" standard priču koju su tako dobro uvježbali da doista deluje kao da te "čita" ona u stvari čita tvoje reakcije na njene riječi te vješto zna u kom smjeru da odnese priču. Ukoliko si mlada cura, sigurno ti je pomenula ljubav, probleme, pa ljubomorne frendice... tko to nema?! :)

Nemoj tako lako padat na te fore. al da imaš mirnu savjest, ništa te ne košta te baci tu granu u vodu.

Dok sam bila malo mlađa, jako sam vjerovala u takve stvari (magije, uroke i sl) al to je posledica i utecaj sredine u kojoj si odrasla.

ja ne vjerujem u te stvari ali čini mi se da se jako loše može tim napravit..čovjek ima izbor a ne odluče se svi za dobro..ovih stvari se bolje kloniti ..ali kad stvar uzme maha treba potražiti pomoć samo na pravoj adresi..nažalost kolikogod je dobro dobro, toliko ono drugo čak i više je jače..

Plava gusarica
18.03.2011., 11:13
Pa ovo sa jajima i zmijom... znimljivo..
da postupak kada se nađe takvo nešto je..
prvo uzeti vrečicu ( ne golim rukama )
staviti u nju nađeno...zatvoriti i zavezati.
doći do vode tekucice jednim putem i baciti to nešto preko ramena u vodu u smjeru toka..da ode od Vas...
vratiti se drugim putem da se ni ne okrenš za tim što si bacio...

Tillea
18.03.2011., 20:07
Jel mogu ja na neki način saznat ako je netko bacio urok na mene???

Tillea
19.03.2011., 07:54
Molim vas ako netko zna... dakle nebih htjela ić nikakvom "vraču", nego dali se može to po nečemu vidjeti...????

Sanja Enola
19.03.2011., 13:35
Prije nekih 10ak godina kada smo prvi put preuređivali stan iza bračnog kreveta mojih roditelja (koji prije toga nije mican godinama) našli smo ''lopticu'' od vune...iznutra je bilo nešto bijelo,neki materijal,a preko crvena vuna sa malim rupicama...

mama je uzela kliješta i pokušala to zapaliti..jedva je uspjelo,a onda je prvih par min plamen bio potpuno plav,a tek je nakraju počinjalo izgledati kao normalna vatra...

da li netko zna što taj grumen vune može značiti? na netu nigdje nisam našla

samo da napomenem,prvi smo vlasnici stana,dakle,nije netko ''ostavio'' za sobom,a i kako bi završilo iza kreveta?

ivanazg25
21.03.2011., 06:55
Slucajno sam naisla na stranicu www.TAROTOMANIJA.com (http://www.TAROTOMANIJA.com) i nazvala njihov SOS centar i nevjerojatno je sto oni mogu vidjet...nije mi jasno kako oni znaju moju proslost?

vikypavic22
21.03.2011., 18:55
možda je netko od bliže obitelji to ubacio,tko dolazi često u kuću,ili netko tko ima pristup ili ključ odstana samo se nije stvorilo

He-Man
22.03.2011., 08:07
Nekidan smo pronašli jaje na otiraču ispred vrata. Da je nekome slučajno ispalo, razbilo bi se. Da li je na nas bačen urok? Ako je, WWJD? Čuo sam da je jaje potrebno ili zapaliti, ili baciti u rijeku?

smile4
23.03.2011., 08:41
Slucajno sam naisla na stranicu www.TAROTOMANIJA.com (http://www.TAROTOMANIJA.com) i nazvala njihov SOS centar i nevjerojatno je sto oni mogu vidjet...nije mi jasno kako oni znaju moju proslost?

pitanje koliko si sama odala u startu?...hm ja sam dosta sumnjičava prema tim stvarima jer puno para uzmu...

Lil the Cupcake
23.03.2011., 11:19
Dragi Alojzije nije istina da nisu svi vidovnjaci dobili taj dar rodenjem jesi procitao knjigu Sylvije Brown poznata vidovnjakinja koja radi pro bono besplatno pomaze FBI i mnogima je pomogla imam njene knjige divna je a sto se tice moje bliske susjede i prijateljice teta Anestre pitaj ljude koji su isli k njoj jeli....

http://www.stopsylvia.com/

brown je varalica koja iskoristava ljude

nike.33
23.03.2011., 21:10
Nesto mi se dogadja i ne mogu to vise ignorirati niti prepisati pukoj slucajnosti.
U tri navrata u sobi kod mog decka sam nasla prljavu krpu koju je ostavila njegova baka. Prvih dva puta sam mislila slucajno ,a sad vise nisam sigurna.
Cetvrti put mi je stavila ispred vrata dok sam bila u kupatilu.
Zbunjena sam i trazila sam na netu o tom ali nisam nista pronasla. Dali je netko imao slicno iskustvo ili zna nesto o tom. Trebam li biti zabrinuta?

Baphomet
23.03.2011., 21:25
Baka je zaboravljiva.

homer.ri
23.03.2011., 23:17
možda vam baka želi reći da malo počistite stan :mig:

Sierra Leone
24.03.2011., 15:18
Kako saznati jesi li urecen? Dali postoji samo na psiholoskoj bazi..znaci nikakvi fizicki tragovi ili predmeti?

Tipa nista sta god zelim mi ne ide, kao prokletstvo....

Largos
24.03.2011., 17:04
Ne postoji crna magija, ne postoje uroci , ne postoje duhovi, ne postoje demoni,ne postoji sudbina.
Svi koji vas uvjeravaju suprotno samo uzimaju lovu.Za sve paranormalne pojave postoje sasvim logična objašnjenja.Ljudi dajte se trgnite počnite živjeti

Largos
24.03.2011., 17:43
imam ja 2 vrlo opasna jaja pričvrščena da safaladu XD
bez zeke,ima nečeg u tome s tim jajima.
pučke predaje,legende i mitovi.svakoj odrasloj,obrazovanoj osobi mora biti jasno da su to gluposti

homer.ri
24.03.2011., 17:50
Pa ovo sa jajima i zmijom... znimljivo..
da postupak kada se nađe takvo nešto je..
prvo uzeti vrečicu ( ne golim rukama )
staviti u nju nađeno...zatvoriti i zavezati.
doći do vode tekucice jednim putem i baciti to nešto preko ramena u vodu u smjeru toka..da ode od Vas...
vratiti se drugim putem da se ni ne okrenš za tim što si bacio...

thenx za info :top:

NAJBOLJA
26.03.2011., 08:25
Postoje, imam osobno nekih primjera ali i od ljud oko sebe, neke stvari ne mogu biti slučajnosti...

ona baka u bjelovaru gleda u karte ... meni je dosta toga rekla...

ashwinikumaras
28.03.2011., 14:59
Najbolja prva pomoc i prevencija je da snazimo svoje biopolje. Tako ce uroci i sl. negativna djelovanja imati manji efekt na nas.

5th avenue
28.03.2011., 20:38
Najbolja prva pomoc i prevencija je da snazimo svoje biopolje. Tako ce uroci i sl. negativna djelovanja imati manji efekt na nas.

Kako osnažiti biopolje?

Neo_Noir
06.04.2011., 00:15
Pozdrav, trebam pomoć od nekoga tko je upoznat s urocima i magijom pa sam naišao na ovu temu, prvo isprika radi dužeg posta ali stvarno se nadam da će netko pomoći. Prvo bih želio napomenuti da inače uvijek na sve gledam racionalno i pokušam si nekako logički objasniti tj. nisam baš praznovjeran ili autosugestivan, ali nešto me navelo na razmišljanje.

Ali ajmo sad na problem. Danas smo na djedovom grobu (djed je umro prije godinu dana) našli dva razbijena jajeta i razbacano ono sitno bijelo kamenje koje ljudi stavljaju na grobove kao dekoraciju. Meni su ključna ta jaja i to što su razbijena navelo me da posložim neke dijelove slagalice. Prije se znalo događati da smo nalazili jaja na čudnim mjestima i moj stari bi odma reko kak nas netko "coprija". Ja naravno nisam obraćao pažnju na to, reko on je valjda previše praznovjeran jer i inače vjeruje u svoje snove i tak. Ali jaja su bila stvarno na čudnim mjestima gdje nitko nema pristup jer je zatvoreno, dodatna stvar je da su jaja bila prazna pa sam mislio da su možda lasice donijele ta jaja, a to mi se čini i sad logično. Zatim smo nailazili na jaja (ovaj put puna) pred pragom, u dvorištu i na puteljku iz dvorišta.

Jedno jutro sam našao dio neke velike kosti, po veličini i težini mi je izgledalo kao kravlja kost, i to onak baš lijepo nastavljena na puteljak. Budući da živim na selu prvo sam pomislio da je možda neki pas otkopao pa donio ali dvorište mi je dobro ograđeno i teško da bi prošao neki manji pas kroz neku rupu a kost je bila malo veća tak da ju jedino neki veći pas može nositi. Druga stvar je da u selu rijetko tko ima psa a oni koji ga imaju imaju ga na lancu. Ove stvari su stare nekoliko godina tak da se već toga skoro i ne sjećam ali eto danas sam se podsjetio.

Ova stvar s jajima na grobu se desila 3. put, prva dva puta su jaja bila samo postavljena iza spomenika a danas su bila 2 jaja razbijena na grobnoj ploči (svako jaje na jednoj ploči). Baka stalno ide djedu na grob pa kad je prva dva puta našla jaja pripisivali smo to životinjama, ali ovo od danas navelo me da malo to istražim i naravno saznah da su jaja jedna od najčešćih metoda vračanja i da akumuliraju energiju a i vidjeh dosta slučaja s jajima na ovoj temi. Zanima me da li postoji neki način kako se zaštiti ti od toga ili poništiti djelovanje, ovako se osjećam dosta bespomoćno kad te netko ovako kukavički napada. Činjenica je da smo iz neke idilične obitelji kroz nekih 5 godina došli do potpunog razdora i disfunkcije, pa neznam jel je za to zaslužno vračanje. Naravno sumnja se na neke osobe ali ne možeš ništa dokazati. Buni me i to što su jaja postavljena na vidljivim mjestima.

Nadam se da će se nekome dati ovo čitati, dug je post ali samo želim da se ima čim bolji uvid u problem

Cruela
06.04.2011., 08:21
pokusala sam ignorirati moj "problem" ali ipak me zanima vase misljenje.
naime, vec 15-16 godina pronalazim novčiće na cudnim mjestima. npr. u poštanskom sanducicu, u kalicu s cvijecem, ugurani pod prag...ni na jedno od tih mjesta na moze slucajno upasti jer nije lako dostupno, npr. kalic sa cvijecem je ogroman, kada ga podignem na sredini bude novcic ili u pragu vrata ima jedno mjesto gdje je malo natrulo i novcic bude uguran unutra.
nemam pojma sto bi novcici trebali znaciti, koji je cilj i namjera posto to traje 15-tak godina.
zna li netko sto bi to moglo znaciti?

April9
16.04.2011., 19:00
Upravo sam primjetila nešto neobično. Iako ne vjerujem u magiju i čiri biri tehnike nekako se ne osjećam baš ugodno pa sam došla ovdje da me vi razuvjerite.
Naime, skidam ja maloprije trenirku u kojoj sam najčešće po kući i primjetim sa prednje unutrašnje strane na mjestu koje je ni vrit ni mimo zavezan sivi končić. Trenirka je crna i taj končić na tom mjestu baš odudara. Provučen je kroz trenirku i zavezan pri kraju. Nije mi jasno kako ga prije nisam uočila.

Jel može to išta značiti??:ne zna:

Filip_1974
17.04.2011., 20:12
Kletve su pakosti koje su namjerno izazvane magijskim sredstvima,i mogu biti u obliku cini,napjeva ili neke druge vrste zla koje se drugima nanosi sa namjerom.
U slucaju profesionalnih magova i vještica to se može uciniti u ime nekog drugog,naravno uz cijenu.
Kletva nije isto što i urok.
Kletve koje su bacene na grobno mijesto aktiviraju se tek onda kad se to mijesto oskrnavi ili ošteti .
Kao primjer navodim TUTANKANOVA grobnica koja je zašticena kletvom koja ce se obrušiti na sve koji se drznu da je oskrnave.Haurad Karter i lord Karnavon su bili prve osobe koje su ušle u Tutankamonovu grobnicu 1922.g.,i u njoj pronašli blaga ,na ulazu su pronašli zapis koji je u prevodu glasio-"Brza smrt ceka svakog,koji uznemiri kralja"
Nekoliko mjeseci kasnije lord Karnavon,kojem je bilo tada 57 g.razbolio se i umro od infekcije ugriza nekog insekta,kao u svih šest ljudi koji su krocili u grobnicu sa lordom,umrli su pod nerazjašnjenim okolnostima.

KLETVE I MODERNO VJEŠTICARENJE

Kletve se KOSE sa pravilnikom Wiccanskog kulta, jer se njima ZABRANJUJE svako nanošenje zla.
Medjutim kod nekih vještica kao što su italijanski red "Striga",
meksicki red "Bruja" i nekih od zborova vještica jedne vrste Amiša iz Pensilvanije,vjeruju da bacanje kletvi ili uroka ima svoje opravdanje i da bi se zaustavilo svako zlo koje se nanosi djeci ili onima koji su ranjivi.
Tako da su moderne vještice postigle kompromis vracajuci dio nanijetog zla onome tko ga je poslao.

UROK

Predstavlja prenošenje negativne energije na osobu koja toga nije niti svijesna,tj.bez njezinog znanja.
Može se usmjeriti na predmet ciji je vlasnik taj kojem želimo nanijeti urok.
Urocima su najpodložnija djeca jer im svijest nije razvijena,ljudi se služe urocima da bi postigli cilj u smijeru ljubavi,novca ili nekih drugih svojih želja.

POVIJEST UROKA

Prvi put se spominje u zapisima na klinastom pismu u Austriji i Vavilonu i to negdje oko 3.000 godina p.n.e. u obliku brijeva i napjeva.
Drevni Egipcani su isto vjerovali u Uroke pa su njihove žene bojale usne i koristile maskaru od lazurnog kamena,da bi sprijecile da im urok prodre u usta i oci.
Rimljani su imali amajlije od zlata,srebra i bronze u obliku falusa

Otkrivanje Uroka i ublažavanje njegovog efekta

Urok se uklanjao nekada vodom,uljima i ostalim tecnostima.
U Europi se odlazilo kod "gatare" koja je znala magicne rijeci za skidanje uroka, ove formule prenosile su se porodicno sa majke na kceri,služile su se vodom i uljima naravno uz mantre koje se izgovaraju za vrijeme cijelog postupka.
U Meksiku bi se jaje kotrljalo niz tijelo žrtve, zatim razbilo i iz toga se cita dali postoji urok ili ne.
Ako bi se to desilo onda na jajetu se iscrtavaju odredjeni simboli i potom se isto baca u vodu tekucicu ili zakopava a žrtva se procišcuje(voodoo)

Amajlije protiv uroka

Amaljije može osoba da nosi na sebi ili da bude nanizana na konac ponekad od plavog tirkiza,
u Egiptu je poznata amajlija Horusa ili tzv. "Horusovo Oko" koje štiti od uroka.
Dok u Grckoj i Turskoj se primjenjuje amajlija od plavog stakla u obliku oka.
U Indiji, Izraelu i arapskim zemljama se koristi simbol oka na dlanu pod nazivom "božja ruka"

Amuleti i Talismani
To su amajlije koje se nose na sebi ili drže u kući kako bi se covijek zaštitio.
Amulet služi da cuva i brani od bolesti i pakosti,ali kada se napuni iscjeljiteljskom energijom on postaje - Talisman koji privlaci srecu i zaštitu.

Uroci i vrste:
Najopcenitiji Urok je tzv."nagaz"odnosno Urok koji se nalazi na tlu i najcešce na raskršcima,tamo gdje ce određena osoba proći,tj.nagaziti.
Urok može biti u raznim oblicima-od papirica pa sve do komada metala neprirodnih oblika,raznih koncica,vunice i slicno.
Nagazi su "uvijek"namjenjeni odredjenoj osobi,ali imaju i djelovanje na svakog tko stane na njega,pa makar i slučajno,samo u blažem obliku.
Slijedeca vrsta je "bacanje cini"-To nisu fizicki predmeti nego utjecaj negativne energije upucene u odredjenom pravcu-odredjenoj osobi.
Slijedeca vrsta je "crnomagijska"-Takvi Uroci su tocno upuceni na određenu osobu sa velikom snagom gdje se takva energija "zbraja" i u stanju je doslovno uništiti.
Naravno da postoje "niže"vrste uroka ili nameta koji se koriste u "narodnim"oblicima,kao npr,tekućine i prahovi koji se dodaju jelima i picu određenoj osobi na koju se želi utjecati(vlaška,voodo magija).
U ovim slucajevima jela i pica osoba na koju se utjecalo vremenom ima probleme sa želudcem,napuhavanje,grcevi i slicno.

Da li vjerujete u uroke, da li ste vi osobno bili žrtva takvih događaja? Kako ste ih odstranjivali?

bad-monkey
17.04.2011., 20:54
Uroci i kletve u 21. st? .. stvarno? ....

Filip_1974
17.04.2011., 22:50
Uroci i kletve u 21. st? .. stvarno? ....

Na TV čujem, kako otklanjaju uroke i mislim si 21. je stoljeće, valjda je istina.:rofl:

Ima netko da ima osjećaj, kako je zrtva uroka i kako je tražio pomoć neke vjerske institucije za svoj "problem"?

Razored
18.04.2011., 17:44
Ummm, neznam kakva je trenerka, jel ima onakvu mrezu s rupama unutra il je obicna od pamuka/poliestera? Moguce je da se komad konca nekako odvezao, zalijepio za drugu stranu trenirke. A mozda ti je mama/sestra/prijateljica to zasila cisto tak iz dosade, a mozda je neka retardirana 200godisnja baba bacila urok na tebe i ceka te spora, bolna i neizbjezna smrt... ;)

irenatomo
19.04.2011., 00:23
Postoje, imam osobno nekih primjera ali i od ljud oko sebe, neke stvari ne mogu biti slučajnosti...

ona baka u bjelovaru gleda u karte ... meni je dosta toga rekla...

koja baka u bjelovaru? gdje ta zivi? hvala

vjestac_st
23.04.2011., 13:01
Jel mogu ja na neki način saznat ako je netko bacio urok na mene???

naravno da moze i to vrlo jednostavno, ali to ti ne radi na daljinu ipak ces morati ici kod nekog, samo ne idi debilima :top:

vjestac_st
23.04.2011., 13:05
Pozdrav, trebam pomoć od nekoga tko je upoznat s urocima i magijom pa sam naišao na ovu temu, prvo isprika radi dužeg posta ali stvarno se nadam da će netko pomoći. Prvo bih želio napomenuti da inače uvijek na sve gledam racionalno i pokušam si nekako logički objasniti tj. nisam baš praznovjeran ili autosugestivan, ali nešto me navelo na razmišljanje.

Ali ajmo sad na problem. Danas smo na djedovom grobu (djed je umro prije godinu dana) našli dva razbijena jajeta i razbacano ono sitno bijelo kamenje koje ljudi stavljaju na grobove kao dekoraciju. Meni su ključna ta jaja i to što su razbijena navelo me da posložim neke dijelove slagalice. Prije se znalo događati da smo nalazili jaja na čudnim mjestima i moj stari bi odma reko kak nas netko "coprija". Ja naravno nisam obraćao pažnju na to, reko on je valjda previše praznovjeran jer i inače vjeruje u svoje snove i tak. Ali jaja su bila stvarno na čudnim mjestima gdje nitko nema pristup jer je zatvoreno, dodatna stvar je da su jaja bila prazna pa sam mislio da su možda lasice donijele ta jaja, a to mi se čini i sad logično. Zatim smo nailazili na jaja (ovaj put puna) pred pragom, u dvorištu i na puteljku iz dvorišta.

Jedno jutro sam našao dio neke velike kosti, po veličini i težini mi je izgledalo kao kravlja kost, i to onak baš lijepo nastavljena na puteljak. Budući da živim na selu prvo sam pomislio da je možda neki pas otkopao pa donio ali dvorište mi je dobro ograđeno i teško da bi prošao neki manji pas kroz neku rupu a kost je bila malo veća tak da ju jedino neki veći pas može nositi. Druga stvar je da u selu rijetko tko ima psa a oni koji ga imaju imaju ga na lancu. Ove stvari su stare nekoliko godina tak da se već toga skoro i ne sjećam ali eto danas sam se podsjetio.

Ova stvar s jajima na grobu se desila 3. put, prva dva puta su jaja bila samo postavljena iza spomenika a danas su bila 2 jaja razbijena na grobnoj ploči (svako jaje na jednoj ploči). Baka stalno ide djedu na grob pa kad je prva dva puta našla jaja pripisivali smo to životinjama, ali ovo od danas navelo me da malo to istražim i naravno saznah da su jaja jedna od najčešćih metoda vračanja i da akumuliraju energiju a i vidjeh dosta slučaja s jajima na ovoj temi. Zanima me da li postoji neki način kako se zaštiti ti od toga ili poništiti djelovanje, ovako se osjećam dosta bespomoćno kad te netko ovako kukavički napada. Činjenica je da smo iz neke idilične obitelji kroz nekih 5 godina došli do potpunog razdora i disfunkcije, pa neznam jel je za to zaslužno vračanje. Naravno sumnja se na neke osobe ali ne možeš ništa dokazati. Buni me i to što su jaja postavljena na vidljivim mjestima.

Nadam se da će se nekome dati ovo čitati, dug je post ali samo želim da se ima čim bolji uvid u problem

reci mi jesu li jaja bila postavljena da daju oznaku pentagrama??
ako da, netko pokusava cini nekromancije.
ali svakako sam siguran da je tvoj pokojni djed imao nesto s magijom.
ti te stvari zoves praznovjerje... ja ih zovem stvarnost...
ugl mogao bih ti vise reci kada bi slikao ta jaja i te kamencice.
moze se djelovati, ali moras djelovati munjevito

PluGGerica
23.04.2011., 13:15

poznato pod toka-koka ili ti pravedna razmjena
za sve ono što želiš moraš ponuditi jednaku količinu.
svijet funkcionira u tom ritmu.
osnova alkemije

Depeche E.
24.04.2011., 01:08
sada da ne otvaram temu novu, imam pitanje :)
prije jedno 4-5 mj sam izgubila dokumente i torbicu cijelu uglavnom.
i to je našao neki stariji dedek i odnio je sve na policiju, ništa nije falilo.
ali kada sam došla doma, otvorim novčanik i unutra je bio neki gumb :eek:
pa sad, da li itko zna zbog čega bi to moglo biti tamo..zašto?

zaboravila sam već na to, ali lurkajući po ovom pdfu sam se sjetila toga :bonk: ja sam to spalila odmah.. protrnula sam kada sam vidjela to unutra :horor:

NAJBOLJA
25.04.2011., 16:35

Imati manji efekt, ali imati definitivno. Što znaći da se ne može samo tako otkloniti.
Činjenica je da uroci postoje, daleko manje nego nekad prije. Ali opet, tu su.

Bubica30
26.04.2011., 10:24
:confused:naravno da moze i to vrlo jednostavno, ali to ti ne radi na daljinu ipak ces morati ici kod nekog, samo ne idi debilima :top:

i ja bi to volila znati...a vjestac..znas li ti to*

vjestac_st
27.04.2011., 13:52
:confused:

i ja bi to volila znati...a vjestac..znas li ti to*

iskreno, ne zelim vise tu po forumu pisat nista niti cu ikome vise odgovarat na pitanja jer ovdje ima vise djece i ogranicenih morona nego ljudi koji znaju ista i s kojima se moze o ovakvim temama pricat. oprosti...
puno pozdrava

smile4
28.04.2011., 09:23

malo previše stvari da bi bilo slučajnost...definitivno trebate zaštitu..kome se točno obratiti...sad mi je pala na pamet jedna žena..mislim da su znali članci o njoj bit u Areni nekad...neznam dal još uvijek...u svakom slučaju ne se bilo kome obratit..možda vjestac_st ima neki prijedlog/savjet

Baphomet
28.04.2011., 09:38
Aha, imat će neki savjet, pretpostavljam da će ići na PM da slučajno ne podijeli svoje ogromno znanje sa nama.

smile4
28.04.2011., 09:47
pokusala sam ignorirati moj "problem" ali ipak me zanima vase misljenje.
naime, vec 15-16 godina pronalazim novčiće na cudnim mjestima. npr. u poštanskom sanducicu, u kalicu s cvijecem, ugurani pod prag...ni na jedno od tih mjesta na moze slucajno upasti jer nije lako dostupno, npr. kalic sa cvijecem je ogroman, kada ga podignem na sredini bude novcic ili u pragu vrata ima jedno mjesto gdje je malo natrulo i novcic bude uguran unutra.
nemam pojma sto bi novcici trebali znaciti, koji je cilj i namjera posto to traje 15-tak godina.
zna li netko sto bi to moglo znaciti?

malo sam čačkala po netu sad..u magiji se dosta spominju jaja i novčići...možda trebaš zaštitu što i mene jako zanima..kako ojačati bio polje svoje s ciljem da ti nitko ne može naškoditi

Baphomet
28.04.2011., 09:50
Razbijena jaja nemaju nikakvog efekta a za cijela sam negdje napisao šta se može napraviti sa njima. U slučaju da se sumnja na urok.

smile4
28.04.2011., 10:14
Razbijena jaja nemaju nikakvog efekta a za cijela sam negdje napisao šta se može napraviti sa njima. U slučaju da se sumnja na urok.

a kako se riješiti uroka? dal postoji nešto univerzalno ili je to individualno?

Baphomet
28.04.2011., 11:47
a kako se riješiti uroka? dal postoji nešto univerzalno ili je to individualno?
Pa kao što već rekoh, prije bilo kakvog zaključka da se radi o uroku treba eliminirati sve ostale mogućnosti.

Uroci su rijetka stvar a život nije samo med i mlijeko. Ljudi se rađaju, umiru, oboljevaju, sastaju i rastaju. smiješno je da se za neki događaj u životu koji nam ne odgovara odmah "krivi" urok.

Prvo bih preporučio sistematski pregled kod liječnika i analizu vlastitog života. Izbacivanje iz života sve što na prouzročuje stres koliko god nam to teško bilo, obavezne šetnje prirodom i fizičku aktivnost, posjet dobrom astrologu i tek nakon svega toga, ako problem i dalje istraje uzeo bih u obzir dase radi o uroku, nikako prije. Uglavnom će ovi prijašnji savjeti riješiti većinu nedoumica i problema.

Nekad je jaje samo jaje :D

smile4
28.04.2011., 13:35
Pa kao što već rekoh, prije bilo kakvog zaključka da se radi o uroku treba eliminirati sve ostale mogućnosti.

Uroci su rijetka stvar a život nije samo med i mlijeko. Ljudi se rađaju, umiru, oboljevaju, sastaju i rastaju. smiješno je da se za neki događaj u životu koji nam ne odgovara odmah "krivi" urok.

Prvo bih preporučio sistematski pregled kod liječnika i analizu vlastitog života. Izbacivanje iz života sve što na prouzročuje stres koliko god nam to teško bilo, obavezne šetnje prirodom i fizičku aktivnost, posjet dobrom astrologu i tek nakon svega toga, ako problem i dalje istraje uzeo bih u obzir dase radi o uroku, nikako prije. Uglavnom će ovi prijašnji savjeti riješiti većinu nedoumica i problema.

Nekad je jaje samo jaje :D

dakle planeti-mislis da mogu uvelike utjecati

bubi mir
28.04.2011., 13:46
Sa mnom u srednju je isla jedna cura koja je oduvijek bila onak na svoju stranu.Smatrali smo ju otkacenom i nismo zamjerali te neke njene brije.Njena stara je smatrala da je ureknuta jos od djetinjstva(jer navodno je to jos od onda trajalo).Vodila ju je raznim vidovnjacima,samanima,hodjama,vjesticama.Kupala se u vodi koju su joj oni dali,molila te molitve,pila te napitke,nosila amajlije.Zakopavala je stara stvari u dvoristu,posipala sol po pragu,zakopavala pod mladim drvetom tocno u vrijeme kada je mjesec(ubi me ne znam jel pun ili mlad),prolijevala vodu u kojoj se kupala pod tri mosta i bajala to kaj su joj napisali.Radile su doslovno sve i svasta godinama i potrosile hrpu love na sve to.Jer putovala je ona do raznih vidovnjakinja u Bosnu i u Srbiju.
Obje su bile uvjerene da je poslije svake naredne seanse puno bolje,da je izljecena.Okolina nije bas dijelila njihovo misljenje jer nama je ona bila ista,ako ne i malo gora.Onda je krenulo stvarno lose,glasovi koje je vec duze vrijeme cula postali su sve opakiji.Branili su joj jesti,kupati se i razne druge osnovne stvari.Pocelo joj se prividjati cesce nego obicno i puno gore stvari nego inace.
Jednog dana onesvijestila se na cesti nakon tjedana izgladnjivanja.Hospitalizirana je i prebacena na psihijatriju gdje joj je dijagnosticirana uznapredovala shizofrenija.Psihijatar se nije mogao nacuditi majci koja nije vidjela simptome jer je znao da su morali trajati godinama.
Danas pije terapiju i nema simptome,radi i ponasa se najnormalnije.NE cuje glasove,nema prividjenja ni prisilnih misli.Samo terapiju ce morati piti cijeli zivot,ako prestane sve se vraca...bolest je neizljeciva,a posebno kod nje koja je dosla 5 do 12.
Njena majka smatra da ju je neko urekao da oboli od shizofrenije i ne prestaje u nastojanjima da ju odvede do neke vracare koja ce joj taj urok skinuti.Sva sreca pa cura vise za to ne zeli cuti.

Baphomet
28.04.2011., 13:50
dakle planeti-mislis da mogu uvelike utjecati
Ne moram misliti, već znam ;)

Iako ne mislim da planeti direktno utječu na ljude. Ne izgleda mi suvislo misliti da Uran koji je toliko udaljen od zemlje može svojim fizičkim tijelom utjecati na bilo koga na zemlji. Tu se radi o nekim drugim stvarima no to nije bitno za ovu temu.

Baphomet
28.04.2011., 13:52
Njena majka smatra da ju je neko urekao da oboli od shizofrenije i ne prestaje u nastojanjima da ju odvede do neke vracare koja ce joj taj urok skinuti.Sva sreca pa cura vise za to ne zeli cuti.
Eto, to samo potvrđuje moje riječi. A tek kad bi se ljudi makli od izvora stresa u svojim životima (uglavnom se tu radi o ljudima u bližoj okolini) onda bi se broj ureknutih naglo smanjio za nekih 90% :rofl:

smile4
28.04.2011., 15:34
Eto, to samo potvrđuje moje riječi. A tek kad bi se ljudi makli od izvora stresa u svojim životima (uglavnom se tu radi o ljudima u bližoj okolini) onda bi se broj ureknutih naglo smanjio za nekih 90% :rofl:

sigurno to stoji..samo živimo u RH gdje standard svima nije super i ne mogu si priuštit da se maknu tj.odsele..većina ostaje zajedno iz financijskih razloga

Miligram
01.05.2011., 14:55
ja želim samo upozoriti ljude da se ostave magije i tih srtvari . Ja sam jednom bio baš jako u tome ,jednostavno me jako zanimalo te sam čitao razna štiva o tome ,isto tako kako se zove behemot - uglavnom sam bio u crnoj magiji...i od jednog dana kao da je uslo nesto u mene:confused:
Budio sam se uvijek u 3h ujutro !:eek:
strašno sam se bojao noći i to me držalo nekih mjesec dana dok nisam prestao se baviti tim sranjem, Skoro sam umno poludio.:flop:

Baphomet
01.05.2011., 15:56
Ajd ne lupetaj, nisi se ti ničime bavio.

Mjesec dana si čitao neke knjige i to te toliko uzbudilo da si se budio u sred noći :rofl:

A pošto nisi sposoban nit moj nick pravilno prepisati čisto sumnjam da si išta od iz tih knjgia i shvatio.

smile4
02.05.2011., 15:00
ja želim samo upozoriti ljude da se ostave magije i tih srtvari . Ja sam jednom bio baš jako u tome ,jednostavno me jako zanimalo te sam čitao razna štiva o tome ,isto tako kako se zove behemot - uglavnom sam bio u crnoj magiji...i od jednog dana kao da je uslo nesto u mene:confused:
Budio sam se uvijek u 3h ujutro !:eek:
strašno sam se bojao noći i to me držalo nekih mjesec dana dok nisam prestao se baviti tim sranjem, Skoro sam umno poludio.:flop:

onda smo svi mi nezaposleni na granici ludila :rolleyes:

jer ne spavamo, frustrirani smo i nikakve promjene se ne dešavaju

mistik2010
05.05.2011., 18:14
ima li tko iskustva sa gospođom Zdenkom Juričić iz Pule? ja sam čula da ona može u takvim stvarima pomoći (pored toga što vidi budućnost), tj.da zna reći da li je netko pod urokom i kako se toga riješiti :)

btw mislim da po pitanju uroka pomaže i gospodin stjepan vrbanec iz zagreba. meni se čini da je dobar. ako netko ima iskustava s njim neka piše :) ima svoju stranicu na internetu gdje piše broj telefona i kad ga se može dobiti :)

cb3000
11.05.2011., 10:49
Ja sam na zalost imala prilike vidjeti to u vlastitoj obitelji i na najgori moguci nacin.
Ta zena (zvat cu je zmija od milja) je bacila urok na mog necaka koji je imao 8 mjeseci. E sad, kako se to saznalo- mali je nakon 3 dana sto smo dosli kod njih kuci svaku noc dobivao temperaturu, vristao ko raspomamljen, pun grceva, a po danu nista, sasvim normalno dijete. Ni meni ni sestri nije moglo pasti na pamet sto bi to moglo biti, vodili smo ga kod doktora-dijete zdravo ko dren. A cim padne noc- ko sumanut.
A kako je to mala sredina (selo) puna praznovjernih ljudi, moja je baka nagovorila sestru da ode kod "neke zene". Ne da mi se pricati sta je ova sve rekla, osim bitnih stvari. Pitala je je li mali dobio nesto na poklon nedavno (jedino sto je dobio bio je zlatni lancic sa privjeskom kriza:eek: od te zmije) i da je na tom predmetu vjerovatno bacen urok. I kad bude isla prema kuci sa djetetom, dijete ce totalno drukcije reagirati kad vidi tu osobu nego inace- po tome ce znati ko je bacio urok. uglavnom, kad smo se priblizavali kuci, zmija je sjedila na terasi i mahala mu. Kad ju je mali vidio poceo se ponasati isto onako kao po noci-suze, grcevi, histerija...
Da ne duljim, na kraju je sve ispalo ok, cini mi se da je mali bas zbog tog njenog cina na neki nacin zasticen, ali to je samo moja misao.
Djeca su cista, nevina i ne znaju se braniti, pa se valjda zato na njih te odvratne cini tako lako primaju.
sve u svemu ne znam puno o tome, osim onoga sto sam vidjela vlastitim ocima, a to je bilo odvratno. Sta je covjek sve u stanju napraviti samo za svoj mracni (u ovom slucaju) gust.
Ali osjecam da majka priroda takve ljude kaznjava i da nikako ne treba padati na iste grane kao ta osoba. Cisto srce i jak duh.
Zapravo bi htjela cuti tudja misljenja, jer smo prisiljeni svako ljeto boraviti u toj kuci sa zmijom (long story). Ja sam tu zenu tek prosle godine prvi puta pogledala u oci sto me totalno iznenadilo, nikad nisam primjetila da ju ne gledam, a kad sam vidjela...zgrozila sam se. Prvi put da u necijim ocima vidim istinsko zlo...Uzas.
Ne pada mi na pamet da joj se osvecujem, samo me zanima kako se zastititi dok smo tamo. Brinem se za maloga.

Nije to bio urok kakvim ga ljudi obično predstavljaju već ta žena ima urokljive oči pune zavisti i to je djetetu naškodilo znam riješenje problema ako te zanima javi se na poruku :)

Baphomet
11.05.2011., 14:05
A zašto ovdje svima ne ponudiš rješenje za takve probleme?

cb3000
11.05.2011., 14:54
Nekidan smo pronašli jaje na otiraču ispred vrata. Da je nekome slučajno ispalo, razbilo bi se. Da li je na nas bačen urok? Ako je, WWJD? Čuo sam da je jaje potrebno ili zapaliti, ili baciti u rijeku?

Mogu pomoć !

cb3000
11.05.2011., 14:56
Kako saznati jesi li urecen? Dali postoji samo na psiholoskoj bazi..znaci nikakvi fizicki tragovi ili predmeti?

Tipa nista sta god zelim mi ne ide, kao prokletstvo....

Mogu pomoći !

cb3000
11.05.2011., 15:00

Postoji objašnjenje mogu pomoći

cb3000
11.05.2011., 15:07

Hvala

Mogu ti pomoći .

MajaMarijana
11.05.2011., 16:16
Mogu ti pomoći .

kako?

cb3000
11.05.2011., 16:23
Puno hvala

Reci što bi ti trebalo ?

cb3000
11.05.2011., 16:29
kako?

Riješiti se uroka i napraviti zaštitu

MajaMarijana
11.05.2011., 17:13
Riješiti se uroka i napraviti zaštitu

pa to mi je navodno ovo sada napravila

cb3000
12.05.2011., 13:47
Ha dobro ako ti tako misliš . Sretno !

cb3000
12.05.2011., 14:13
Nevidim razliku između 21. stoljeća ili 1. stoljeća uroci su odvajkada sa nama prenose se i žive , živjet će dok god bude ljudi . Danas je popularna bijela magija , tom magijom se kao skidaju uroci a u stvari nema razlike bijela ili crna ako nešto znaš uništiti to isto znaš i stvoriti sve ovisi kome što treba .

slikica99
14.05.2011., 09:52
jel zna neko, neku vidovnjakinju ili neku koja se bavi tim, u zagrebu da mi posalje u pp njeno ime, broj.?

<Fisxy>
16.05.2011., 14:46
pozdrav svima.treala bi neko misljenje.ovako
znaci moja familija i ja smo zivjeli u jednoj kuci..i skroz taj period dok smo tamo zivjeli nama su se samo lose stvari desavale...i sad ono..cuda se desi...nađemo u vrtu zakopana jaja O.o kak su ta jaja dospjela tak duboko pod zemlju??? dali je to vrsta uroka mozda.??
e sad...samo jedna..da kazem..zena ..je imala stalni pristup nasem vrtu i stalno je nekaj kopala itd pa je nekak ona jedina "osumnjicena" ...samo mogu rec da je ta zena opcenito radila zlo i meni i mojoj familiji...moram napomenuti da cim smo se maknuli iz te kuce sve je krenulo na bolje....
i sad ono..nisam paranoicna nit ne smatram da sve lose sta se desava su uroci itd...
ali dali bi mogla biti ovo vrsta uroka;
znaci ja dok spavam....desava mi se nesto slicno vantjelesnom iskustvu samo sta imam nekakve smetnje tipa "napade" ....nelagoda...ukocenost itd...informirala sam se o tome da se to povezuje sa onim stanjem paralize...ali ti kao "napadi" i nemiri u snu...su malo ono...cudni...dali bi to mogao biti nekakav urok?? moram spomenut da mii je sestra dok je bila mala imala ko neko stanje transa dok je spavala bez lancica s krizem (dok smo zivjeli u toj kuci i bili blizu te zene kojoj i u ocima moš vidjet zloču)....

unapred fala :D

ani40
16.05.2011., 22:31
Poštovani cb200..imam ružan problem i poslah ti poruku na pp,ali valjda ti je sve popunjeno..ajde,molim te isprazni pa da vidim možeš li mi dati koji savjet

NAJBOLJA
18.05.2011., 13:06
Magja djeluje-samo ako vjeruješ u nju . Sve je moguće....

cb3000
18.05.2011., 14:54

mogu pomoći

Baphomet
18.05.2011., 14:56
Možeš vraga, došao si ovdje skupljati klijente :rofl:, kad te se pita da napišeš nešto konkretno onda se samo izgubiš.

NAJBOLJA
18.05.2011., 15:02
Možeš vraga, došao si ovdje skupljati klijente :rofl:, kad te se pita da napišeš nešto konkretno onda se samo izgubiš.

Slažem se, i više nego jadno :flop: znam ja koji ce pomoći bez da im nešta platiš...

Loona70
19.05.2011., 08:39
Nemoć, očaj, bijes, tuga..ne znam kako opisat situaciju..
ukratko, obitelj i rodbina mi umire.. svi s mamine strane oboljevaju od raka u rekordnom roku..lječnici ne pronalaze objašnjenje..
počeli smo ramišljati o tome da je to neka viša sila, neki uroci.. ne bi nam bio prvi put da se susrećemo s tim, ali ovo je već postalo zastrašujuće.
Ukratko, počelo je save prije 5 godina kada je mamina sestra obolila od raka, nakon nje, tata, mama i sad i druga sestra.. svi rak i svi umiru u roku od par mjeseci.. evo sada, ova druga mamina sestra.. u 2. mjesecu ju je odjednom zabolila glava (par mj prije bila na sistematskom pregledu i sve 5 bilo) otišla kod doktora, tumor veličine jabuke na mozgu.. hitna operacija, nakon mjesec dana kontrola, tumor se vratio, slijedila je druga operacija glave.. i jučer je bilo točno mjesec dana od te druge operacije.. stravične glavobolje opet počele, hitno poslana u zagreb na pregled, TUMOR PO 3. PUTA i to opet veličine jabuke!!!!
Lječnici ne mogu shvatit kako se to događa i kakao tako brzo naraste... i nažalost, sada su od svega digli ruke.. rekli su da više nema smisla operirat.. nažalost, moramo se pomirit s tim da gubimo još jednog člana obitelji po 4. put na isti način..
STRAH me, užasno me strah i po tome je sada moja mama na redu!!!! Nemogu to dopustiti, ako ima ikakve veze s crnom magijom, urocima i sl.

Čula sam za neke ljude, ali pitaj boga koji od njih u ljudi koji stvarno znaju što rade, i kojima je samo cilj uzeti novce.. Čak su nam u bolnici, nakon što su čuli slučaj u našoj obitelji, rekli da probamo pronać neke alterantivne načine, i ljude koji se na duhovnoj razini bave takvim stvarima... :ne zna:

Sestra se trebala udati za par mjeseci, ali je zbog cijele situacije svadba otkazana..
Ne znam što nam je činiti.. imam dojam kao da živimo u hororcu i da samo možemo čekati tko je sljedeći na redu!

Isto tako jučer mamin brat javlja da je na neobičnom mjestu našao 2 jaja, a kokoši niotkuda :eek:

:(

blackdevilles
20.05.2011., 01:15
ja sam skidala urok vec 4 puta platila para i para. al nikako da ga SKINEM. sad idem u sloveniju po preporuci i to je ZADNJI put da se trudim jer nemogu vise

Baphomet
20.05.2011., 10:39
Isto tako jučer mamin brat javlja da je na neobičnom mjestu našao 2 jaja, a kokoši niotkuda :eek:

:(
Jaja mogu biti i od zmija, kornjača....

Ako liječnici nisu ništa našli prvo bih preporučio radiesteziju ili preseljenje na neko drugo mjesto stanovanja.

ja sam skidala urok vec 4 puta platila para i para. al nikako da ga SKINEM. sad idem u sloveniju po preporuci i to je ZADNJI put da se trudim jer nemogu vise
Stvar je jednostavna. Nemaš urok. Preporučio bih ti posjet nekom kvalitetnom astrologu, život se sastoji od lijepih i ružnih događaja a putem astrologije se može vidjeti kvaliteta trenutnog tijeka događaja u životu.

Kako se manifestira taj urok?

Slažem se, i više nego jadno :flop: znam ja koji ce pomoći bez da im nešta platiš...
Pa da, smisao foruma jest razmjena informacija a ne ovako mamljenje ljudi.

no_escape
20.05.2011., 11:28
Dobar dan narode. Nemojte biti lakovjerni i nasjedati na puste priče skidanja uroka za određenu svotu novca. Ako malo bolje pogledamo astro show koji se prikazuje na televiziji vidjeti ćemo jasno da su to obični materijalisti i prevaranti. Ako već imaš uvid u moć magije, barem minimalan, nepisano je pravilo da se to ne prodaje za nikakav novac. Niti se druge uči o tome za novac, tu ulogu igraju sasvim druge stvari, širem pučanstvu nedostupne. Sigurno se pitate kako se riješiti određenih uroka?, a da vas ja pitam dali i znate što je zapravo posrijedi?, pa niste valjda toliko naivni da mislite da osobe koje su se na vas naljutile ili ste im nešto loše učinili mogu tek tako baciti urok na vas. NE MOGU. Zna se na koga se bacaju uroci i kletve, a na koga ne i još se bolje zna tko je to sposoban da radi, a da mu se isti to ne vrati. Kada bi svi mogli bacati uroke jedni na druge, nastao bi cirkus povećih razmjera, ali to je dakako nemoguće. I da kažem nema podijele na bijelu i crnu magiju, to je još jedan trik da se čovječanstvo zavara i nasjedne da će vas ovi bijeli izvući iz okova ovih crnih. To je zasada sve od mene. Ako netko ima pitanja i nejasnoća može pitati u inbox. I još jedanput na napomenem: nemojte nasjedati na kojekakve tarote i numerologe koji će vam pomoći od srca, ali za određeni novčani iznos, bez jasne(ne mislim na usmene) garancije za riješenje problema. Pozdrav

daniels001
20.05.2011., 12:09
Baphomet ti si mi nekak naj realnji i priseban,
nisam od onih koji vjeruju u copranja ali?
kak da velim nemrem se maknut s mrtve točke,stalno se nekaj petlja radi al sve skupa jedna velika nula.nije da sam sad bil neki kak reč uspješan il materijalista ali bilo je nakaj od onog kaj sam radil sad jedva na nuli.
i kak sam sad obiteljski čovjek stvarno pazim na novac nije da me briga kak je bilo prije.
imam osječaj da sve ide kontra od onog kak bi trebalo,kao da donosim odluke koje idu na moju štetu,
a dobit posao il zadržat gotovo nemoguče,firma radi dobro i ja dođem radit i ko za kiflu firma počne najednom loše poslovat.
nemam više ideja za objasnit zakaj je krenulo loše več mi došlo da povjerujem da me neko ureko.
a doslovno je počelo ič prema dole kak mi mama umrla i drugi sin se rodio i to u istom danu.
nemam neko realno objašnjenje al stalno ide prema dolje nikak u +.
i sad ak neko vidi neko kaj je uzrok problema nek kaže tu il na PP,ak se stvari počnu mijenjat u pozitivnom smislu nagradit ču ga na neki način,bez rezultata nema ni nagrade
ne zanimaju me da znam kaj ti je il mogu pomoč,dok ne pokuša objasnit nemora se ni trudit išta napisat.

ne(sretna)
20.05.2011., 12:26
pozdrav svima

nikada nisam mislila da ću napisati slovo na ovu temu :rolleyes:

privukao me naslov,pa me zanima koliko je to točno??????

zašto se nekome uzastopno događaju samo dobre a nekome samo loše stvari u životu..

voljela bi da mi se netko od znalaca javi..može pp.
hvala

Baphomet
20.05.2011., 12:37
Zato što ljudi imaju tendenciju zaboravljanja ili zanemarivanja dobrih stvari koje im se događaju u životu.

Nisam još nikoga sreo da su mu se događale samo loše stvari u životu.

cb3000
20.05.2011., 13:31

skinuli ti jesu , ali dali si dobila kakvu zaštitu ?

Baphomet
20.05.2011., 13:35
skinuli ti jesu , ali dali si dobila kakvu zaštitu ?
Zašto misliš da su ga skinuli kad ide opet na skidanje?

I kakvu bi zaštitu morala dobiti?

NAJBOLJA
20.05.2011., 16:58
Kao što je netko već rekao... život se sastoji od lijepih i manje lijepih stvari, neki od nas imaju više sreće ili manje u životu.... Ne znaći odmah da su svi ureknuti.
Uroci postoje, ne u mjeri kao nekada, ali postoje . Svatko tko vam naplati usluge- ništa od toga. Ja kad sam radila neke stvari, radila sam besplatno. Isto tako ljudi koje znam, koji se bave tipa čitanjem iz karata i slično- koji stvarno nešto vide, ne traže za to novce, jel to je dar koji su dobili. Naravno da i ti ljudi od nečega moraju živjeti.... ali nije isto ako nekome donesete kavu i date simboličnih 20kn ili ako po tretmanu vam netko uzme 300kn (da ne govorim više, do kojih su mjera ljudi sposobni ići).
A treća stvar, uroci su razni, manifestiraju se na razne načine, isto tako ne mogu se svi maknuti, mogu se samo ublažiti, tipa ako je na nekoga bačen urok da oboli od raka na mozgu, može se postić da se urok ublaži, i da se manifestira samo kroz jake glavobolje i migrene. To je samo primjer. I definitivno, netko ko zna nešto o ovome, ili se je susretao s tim i slično, prvo će vas poslušati, i probati nešta napraviti, da vam kaže dali može ili ne može, i o čemu se točno radi, i NE uzeti za to novac !

Tragedje su sastvan dio našega života. Velika smrtnost u obitelji od raka- moramo tu uključiti i genetiku, ili neznam jel vam tko savjetovao da malo vidite gdje živite- moguća su razno razna zračenja i slično :ne zna: Jel inače rijetki su uroci, tj rijetko tko ko baca uroke može napraviti da krajnji rezultat bude smrt, a naročito, ako se radi o više ljudi, zato ne vjerujem u to. Eventualno bolesti razne.

Baphomet
20.05.2011., 22:40
Baphomet ti si mi nekak naj realnji i priseban,
nisam od onih koji vjeruju u copranja ali?
kak da velim nemrem se maknut s mrtve točke,stalno se nekaj petlja radi al sve skupa jedna velika nula.nije da sam sad bil neki kak reč uspješan il materijalista ali bilo je nakaj od onog kaj sam radil sad jedva na nuli.
i kak sam sad obiteljski čovjek stvarno pazim na novac nije da me briga kak je bilo prije.
imam osječaj da sve ide kontra od onog kak bi trebalo,kao da donosim odluke koje idu na moju štetu,
a dobit posao il zadržat gotovo nemoguče,firma radi dobro i ja dođem radit i ko za kiflu firma počne najednom loše poslovat.
nemam više ideja za objasnit zakaj je krenulo loše več mi došlo da povjerujem da me neko ureko.
a doslovno je počelo ič prema dole kak mi mama umrla i drugi sin se rodio i to u istom danu.
nemam neko realno objašnjenje al stalno ide prema dolje nikak u +.
i sad ak neko vidi neko kaj je uzrok problema nek kaže tu il na PP,ak se stvari počnu mijenjat u pozitivnom smislu nagradit ču ga na neki način,bez rezultata nema ni nagrade
ne zanimaju me da znam kaj ti je il mogu pomoč,dok ne pokuša objasnit nemora se ni trudit išta napisat.
Ne mogu ti ništa konkretno reći pošto ne znam o čemu se radi i zašto misliš da ti sve ide dole jer ne znam šta ti to "dole" znači.

Ako imaš zdravlje i podršku obitelji onda nema potrebe brinuti se o lošim stvarima u životu jer će i one proći i zamjeniti ih bolja vremena.

Kao što je netko već rekao... život se sastoji od lijepih i manje lijepih stvari, neki od nas imaju više sreće ili manje u životu.... Ne znaći odmah da su svi ureknuti.
Uroci postoje, ne u mjeri kao nekada, ali postoje . Svatko tko vam naplati usluge- ništa od toga. Ja kad sam radila neke stvari, radila sam besplatno. Isto tako ljudi koje znam, koji se bave tipa čitanjem iz karata i slično- koji stvarno nešto vide, ne traže za to novce, jel to je dar koji su dobili. Naravno da i ti ljudi od nečega moraju živjeti.... ali nije isto ako nekome donesete kavu i date simboličnih 20kn ili ako po tretmanu vam netko uzme 300kn (da ne govorim više, do kojih su mjera ljudi sposobni ići).
A treća stvar, uroci su razni, manifestiraju se na razne načine, isto tako ne mogu se svi maknuti, mogu se samo ublažiti, tipa ako je na nekoga bačen urok da oboli od raka na mozgu, može se postić da se urok ublaži, i da se manifestira samo kroz jake glavobolje i migrene. To je samo primjer. I definitivno, netko ko zna nešto o ovome, ili se je susretao s tim i slično, prvo će vas poslušati, i probati nešta napraviti, da vam kaže dali može ili ne može, i o čemu se točno radi, i NE uzeti za to novac !

Tragedje su sastvan dio našega života. Velika smrtnost u obitelji od raka- moramo tu uključiti i genetiku, ili neznam jel vam tko savjetovao da malo vidite gdje živite- moguća su razno razna zračenja i slično :ne zna: Jel inače rijetki su uroci, tj rijetko tko ko baca uroke može napraviti da krajnji rezultat bude smrt, a naročito, ako se radi o više ljudi, zato ne vjerujem u to. Eventualno bolesti razne.
Slažem se sa cijelom porukom i dodao bih jednu stvar. Stres je bitna stavka u uzrocima svega što smatramo urokom.

Imaš stresan posao? Promjeni ga.

Stres ti uzrokuje obitelj? Promjeni je.

Ako čovjek ne želi mjenjati stvari koje mu uzrokuju stres i probleme uzalud mu sav trud a u tom slučaju "uroci", "kletve" i "nagazi" dobro dođu kao isprika za vlastito nedjelovanje i strah od promjena.

I ja sam davno posjećivao razne skidače uroka i svi do jednog su mi rekli da sam u ureknut. Sad mi je smiješno kad se toga sjetim :rofl: Mogao sam sve te pate potrošiti na pizu i pivo :D

Zaštite od uroke se ne šalju poštom i ne naplaćuju se. Onaj koji radi drugačije je šarlatan i prevarant.

EDIT : Samo mala ispravka, mislim da da se u neku ruku mora naplatiti. Ali to mora biti samo simbolična naplata. Npr. 1 kuna ili jedna fotokopirana knjiga ili neka minorna protusluga kako bi se na neki način zadržala ravnoteža među ljudskim životima koja su se srela i isprepetala u jednom trenutku. To je bar moje mišljenje. Ako tko hoće zaštitu šaljem je za 1 kunu :D

daniels001
21.05.2011., 05:58
Ne mogu ti ništa konkretno reći pošto ne znam o čemu se radi i zašto misliš da ti sve ide dole jer ne znam šta ti to "dole" znači.

Ako imaš zdravlje i podršku obitelji onda nema potrebe brinuti se o lošim stvarima u životu jer će i one proći i zamjeniti ih bolja vremena.

dole=dolje,loše,nema uspjeha.
ma u biti sam shvatil koji je problem,razmišljajuči i razgovarajuči s ljudima koji me poznaju, kak bi se reklo nemam više onu hrabrost za riskiranje.
nije mi više svejedno dali ču "popušit" kad uložim u neki posao.
a kad realno sagledam nije mi ni tak loše,svi su zdravi ništa nam ne fali,a i situacija kakva je trenutna na tržištu i u hrvatskoj nije tak mi ni loše.

napustena
21.05.2011., 10:23
Trazim savjet raspada mi se porodica, sin koji je bio jako dobro dijete ponos svake majke je odjednom postao los ucenik i sto je jos gore sasvim mu je svedno ,suti nemoze se sa njim razgovarati, suprug ko da nije na ovom svijetu niocemu nit misli nit brine mislim da i necuje kad munesto kazem. u zadnje vrijeme sam svugdje oko kuce nalazila slomljena obojena jaja i jedno citavo obojeno jaje na balkonu to sam pripisivala blizini groblja misleci da su svrake donjele a sad pocinjem da sumljam jer nemogu prepoznati svoju porodicu, nesto se desava.

cb3000
21.05.2011., 15:47
Zašto misliš da su ga skinuli kad ide opet na skidanje?

I kakvu bi zaštitu morala dobiti?

Zato jer znam :top:

Slažem se sa cijelom porukom i dodao bih jednu stvar. Stres je bitna stavka u uzrocima svega što smatramo urokom.

Imaš stresan posao? Promjeni ga.

Stres ti uzrokuje obitelj? Promjeni je.

Ako čovjek ne želi mjenjati stvari koje mu uzrokuju stres i probleme uzalud mu sav trud a u tom slučaju "uroci", "kletve" i "nagazi" dobro dođu kao isprika za vlastito nedjelovanje i strah od promjena.

I ja sam davno posjećivao razne skidače uroka i svi do jednog su mi rekli da sam u ureknut. Sad mi je smiješno kad se toga sjetim :rofl: Mogao sam sve te pate potrošiti na pizu i pivo :D

Zaštite od uroke se ne šalju poštom i ne naplaćuju se. Onaj koji radi drugačije je šarlatan i prevarant.

EDIT : Samo mala ispravka, mislim da da se u neku ruku mora naplatiti. Ali to mora biti samo simbolična naplata. Npr. 1 kuna ili jedna fotokopirana knjiga ili neka minorna protusluga kako bi se na neki način zadržala ravnoteža među ljudskim životima koja su se srela i isprepetala u jednom trenutku. To je bar moje mišljenje. Ako tko hoće zaštitu šaljem je za 1 kunu :D

Kad bi drveće hodalo bila bi to bajka :kava:

NAJBOLJA
21.05.2011., 17:33
Zato jer znam :top:

Nismo ni sumnjali, ti ipak sve znaš, i sve liječiš...a nemaš pojma ni kakve ljudi imaju probleme osim par rečenica što ovdje napišu... :bljak:

Inače, postoji zaštita, ali.... ne može se uvijek dati, i svakome.... tako da.... pročitaj si koju knjigu više, prije nego dođeš ovdje vući si mušterije :cerek:

cb3000
21.05.2011., 20:17
Nismo ni sumnjali, ti ipak sve znaš, i sve liječiš...a nemaš pojma ni kakve ljudi imaju probleme osim par rečenica što ovdje napišu... :bljak:

Inače, postoji zaštita, ali.... ne može se uvijek dati, i svakome.... tako da.... pročitaj si koju knjigu više, prije nego dođeš ovdje vući si mušterije :cerek:

Ja se ovime bavim više od pola života i nisu mi potrebne nikakve mušterije pogotovo sa ovih stranica jer ove stranice su pune licemjerja i zavisti ili bolje rečeno ljudi koji bi se samo svađali pa traže žrtvu da mogu iskaliti svoj bijes i pokazati svoju nemoć , svako za koga znam da mu mogu pomoći neka se javi da se dogovorimo da osobno dođe kod mene jer na ovim stranicama nemožeš ništa normalno napisat RADI NEKIH NENORMALNIH LJUDI

kada skinem urok , nagaz ili prokletstvo ,tada radim zaštitu koja će štititi osobu da joj se više nemože urok vratiti , zaštite radim na zlatu ,srebru, bakru dragom ili poludragom kamenju sve zavisi kojoj osobi odgovara koji predmet osobe mogu donijeti svoje predmete ili im ja napravim nove , novi su svakako bolji jer imaju bolje djelovanje . nikada nikome nisam naplatio ja sam zadovoljan sa poklonom koliko mi može tko pokloniti kroz moju kuću dnevno prođe dvadesetak ljudi i nikada se nitko nije požalio na moje usluge već su mi ti isti ljudi bili uvjek na pomoći preporučivši me drugima .

Baphomet
21.05.2011., 22:46
Aha, zato ti je svaka druga poruka "mogu pomoći" i "čujemo se na PM" :rofl:

Forum je mjesto za razmjenu ideja a ne za traženje mušterija kao što ti radiš. To je i slijepcu jasno.

Da stvarno želiš pomoći onda bi ovdje, kao i većina ostalih, pisali tekstove koji bi pomogli ljudima da se sami zaštite.

Kad bi drveće hodalo bila bi to bajka :kava:
Kao i obično poruke ti se sastoje od jedne rečnice bez ikakvih pametnih savjeta.

NAJBOLJA
22.05.2011., 07:15
Slučajno, ja nisam tako baš ćala, ali ajde, dobro.... Jel mi se javilo par osoba ovdje s foruma, o reklo, da očito ne možeš pomoć itd... neću ulazit u detalje i tjerat ti mušterije. :rofl:

Nisi došao ovdje tražit mušterije? Zašto ti je onda svaki drugi post- mogu pomoći.... Nego šta je to nego traženje mušterija :ne zna:

amary
22.05.2011., 07:31
Nevidim razliku između 21. stoljeća ili 1. stoljeća uroci su odvajkada sa nama prenose se i žive , živjet će dok god bude ljudi . Danas je popularna bijela magija , tom magijom se kao skidaju uroci a u stvari nema razlike bijela ili crna ako nešto znaš uništiti to isto znaš i stvoriti sve ovisi kome što treba .

:)

Dobro uočeno!

Magija je magija!

Ne postoji eksplicitno ni bijela ni crna magija,već samo namjena i primjena,koje određuju služi li za dobro ili zlo!
Ljudi koji se služe magijom izabiru pripadnost zlu ili dobru!
Te tome shodno izabiru i način i sredstva.

Odličan primjer su djelovanja pojedinih hodža(ako su uopće hodže,kojima usput rečeno kršćani hrle):
načiniti će štetno i dobro,sve ovisi što naručitelj traži.
I to uprkos činjenici da islam ne dozvoljava bavljenje magijom ili zlouporabu Kurana.

Aha, zato ti je svaka druga poruka "mogu pomoći" i "čujemo se na PM" :rofl:

Forum je mjesto za razmjenu ideja a ne za traženje mušterija kao što ti radiš. To je i slijepcu jasno.

Da stvarno želiš pomoći onda bi ovdje, kao i većina ostalih, pisali tekstove koji bi pomogli ljudima da se sami zaštite.

Samozaštita?
O tome je li samozaštita moguća dalo bi se puno reči.
Ne mogu se svi ljudi sami zaštiti jer:
-ne postoje "recepti" primjenivi na sve osobe jednako
-samo neki univerzalni principi su temelj za samozaštitu
- ljudi ne znaju kako
-nisu dovoljno jake osobnosti kad bi i znali
-nedostaje im istinske vjere
-brzo posustaju

Mislim da je pitanje samozaštite svake osobe jedna posebna tema....:kava:

Naravno da si u pravu glede ovog nuđenja pomoći ovdje i meni djeluje kao kamuflirano poslovno...:mig:

cb3000
22.05.2011., 11:32
Samozaštita?
O tome je li samozaštita moguća dalo bi se puno reči.
Ne mogu se svi ljudi sami zaštiti jer:
-ne postoje "recepti" primjenivi na sve osobe jednako
-samo neki univerzalni principi su temelj za samozaštitu
- ljudi ne znaju kako
-nisu dovoljno jake osobnosti kad bi i znali
-nedostaje im istinske vjere
-brzo posustaju

Mislim da je pitanje samozaštite svake osobe jedna posebna tema....:kava:

Naravno da si u pravu glede ovog nuđenja pomoći ovdje i meni djeluje kao kamuflirano poslovno...:mig:

Postovi na kojima sam napisao da mogu pomoći , stvarno sam siguran da mogu ,zavisi od osobe hoće li se javiti ja ništa ne riješavam putem nikakvih poruka već ta svaka zainteresirana osoba mora doći k meni nakon razgovora i svega ostalog tek nakon tri dana saznam ko je bacio urok ,kada je bačen zašto je bačen i na koji način ga mogu skinuti naravno uz suradnju osobe koja ima urok .... Ako je to traženje mušterija nek vama budu te sve mušterije meni nisu potrebne jer imam itako posla preko glave