PDA

View Full Version : Što udane žene traže na forumu?

zeusxl
02.02.2010., 23:29
Može li mi netko reći kakav je to psihološki profil žena koje su udane a tipkaju sa nepoznatim muškarcima na forumu.
Vise cijelu večer na netu.:ne zna:
Možda sam ja konzervativan.:ne zna:

Aliera
02.02.2010., 23:50
Zašto se odnosi samo na žene? Tipkaju i oženjeni muškarci.

haram
02.02.2010., 23:54
Može li mi netko reći kakav je to psihološki profil žena koje su udane a tipkaju sa nepoznatim muškarcima na forumu.

Ma saces to svim zenama obznanit... sa analno-konzervativne strane...
... odi spat.

zeusxl
03.02.2010., 00:04
Zašto se odnosi samo na žene? Tipkaju i oženjeni muškarci.

U pravu si, ali pišem iz svog iskustva. Ne tipkam sa oženjenim muškarcima.:lol::rofl:

haram
03.02.2010., 00:15
U pravu si, ali pišem iz svog iskustva. Ne tipkam sa oženjenim muškarcima.:lol::rofl:

... a koji je tvoj psiholoski profil ? lol rofl rofl har itd. ...
... odi spat, jutro je pametnije (bar za neke)...

north wind
03.02.2010., 06:32

Najprije, odakle ti uopće znaš tko je muškarac, tko žena, koja je udata i sl., preko neta?:ne zna: A zatim, zašto to pitanje upućuješ samo ženama, a ne i muškarcima (oženjenima)? Da li za "udate" žene vrijede druga pravila nego za "oženjene" muškarce, po tebi?:confused:

zeusxl
03.02.2010., 07:22
Najprije, odakle ti uopće znaš tko je muškarac, tko žena, koja je udata i sl., preko neta?:ne zna: A zatim, zašto to pitanje upućuješ samo ženama, a ne i muškarcima (oženjenima)? Da li za "udate" žene vrijede druga pravila nego za "oženjene" muškarce, po tebi?:confused:

Znam jer se dopisujem,traže me savijet pa i saznam usput stvari iz privatnog života.
Ista pravila vrijede za sve. već sam naprijed o tome pisao. Pročitaj prijašnje postove:mig:
Ne znam mene kao muža ili dečka bi vrijeđalo da mi se žena,cura dopisuje s nepoznatim muškarcima i sjedi ispred kompa.:ne zna:

leptirica 2
03.02.2010., 08:03
Znam jer se dopisujem,traže me savijet pa i saznam usput stvari iz privatnog života.
Ista pravila vrijede za sve. već sam naprijed o tome pisao. Pročitaj prijašnje postove:mig:
Ne znam mene kao muža ili dečka bi vrijeđalo da mi se žena,cura dopisuje s nepoznatim muškarcima i sjedi ispred kompa.:ne zna:
Vrijeđa svih ne samo tebe....

MalaPlavaLajava
03.02.2010., 08:52
Ja se isto pitam. Kako netko tko ima muža i djecu može cijele biti na chatu? Znam nekoliko takvih slučajeva...radi se često o ženama pomoraca, njim ima puno, a oni veći dio godine nisu doma. Drugo su žene s odraslom djecom ili teeengerima, a muževi su kod ljubavnica ili po birtijama, i tak žive.

Pitanje ti je na mjestu, koliko god se ekipa sprda. Da meni muž svaku večer visi na netu, a ja doma blejim, ja bi bio ljubomorna, čak i da nema ljubavnicu - znala bih da če ju uskoro imati.

arna
03.02.2010., 09:21
Ne treba uopćavati. Recimo, ja sam udata, već par godina tipkam i razgovaram s oženjenima i onima koji to nisu, i mog muža to ne smeta. On gleda tv, ili je u bircu s frendovima, spava, ili pak s menom komentira nekaj kaj me ovdje zaokupilo. Doduše, dolazim samo na određene pdf- ove i nikada se nisam dovela do neke provokativne ili nezgodne situacije. Niti muž, niti ja nismo konzervativni, a naša je veza utemeljena na međusobnom poštovanju, povjerenju i ljubavi, tako da ovo virtualno druženje ne predstavlja nikakvu " opasnost" za naš RL. Više ga smeta kad na kompu sate provodim kartajući belu, jerbo znam zakasniti s ručkom ili se naljutim zbog nekog delegata s kojim kartam. :D

simple mind
03.02.2010., 09:42

a možda bi trebalo pitati kakav je profil muževa čije žene imaju potrebu tipkati s nepoznatim muškarcima na forumu....
pa im (jadne) žene vise cijelu večer na netu umjesto da ih njihovi mužići animiraju :ne zna:
hm....:D

north wind
03.02.2010., 09:46

Ah, ti si baš neki lakovjeran tip.:cerek: Svašta ljudi mogu pitati i svakako se predstavljati.:kava: No, to nije ovdje najvažnije pitanje, nego vidim da imaš dvostruke standarde kad je riječ o (udatim) ženama i (oženjenim) muškarcima.

Pa, ako vrijede ista pravila za sve, onda bi i tvoju ženu/curu trebalo vrijeđati da se ti dopisuješ s nepoznatim ženama. Pa, dakle, pođi prvo od sebe: kako možeš to raditi?

Gazda
03.02.2010., 10:34

Savijet :(

A inače: tebe traže savjet, druge traže kurca..nemoj biti ljubomoran.

aryna
03.02.2010., 10:57

možda im se čini da te poznaju odnekud (s foruma, na primjer :D).

zeusxl
03.02.2010., 11:07
Ah, ti si baš neki lakovjeran tip.:cerek: Svašta ljudi mogu pitati i svakako se predstavljati.:kava: No, to nije ovdje najvažnije pitanje, nego vidim da imaš dvostruke standarde kad je riječ o (udatim) ženama i (oženjenim) muškarcima.

Pa, ako vrijede ista pravila za sve, onda bi i tvoju ženu/curu trebalo vrijeđati da se ti dopisuješ s nepoznatim ženama. Pa, dakle, pođi prvo od sebe: kako možeš to raditi?

ja sam rastavljen i singl. Zainteresirana?:mig::D

zeusxl
03.02.2010., 11:09
a možda bi trebalo pitati kakav je profil muževa čije žene imaju potrebu tipkati s nepoznatim muškarcima na forumu....
pa im (jadne) žene vise cijelu večer na netu umjesto da ih njihovi mužići animiraju :ne zna:
hm....:D

Sve ok. Tiče se i muževa i žena. Zauzetih i u braku. Možete proširiti kako hoćete.
Recimo cura se na kompu dopisuje samnom ispred svog dečka. :rolleyes:

marit za
03.02.2010., 11:11

Da nešto valjaš ne bi sad bio rastavljen :zubo:

zeusxl
03.02.2010., 11:12

Ovo je dobro. :top::lol::rofl:
Tko bi sa vama ženama izašao na kraj.:cerek::p

glora's bastard
03.02.2010., 11:21
Sve ok. Tiče se i muževa i žena. Zauzetih i u braku. Možete proširiti kako hoćete.

a kako se dopisuje? jel preko PM-a, chata ili se koljete na nekoj temi? i koliko je sati bilo? jel se već smrklo?

aryna
03.02.2010., 11:22
a kako se dopisuje? jel preko PM-a, chata ili se koljete na nekoj temi? i koliko je sati bilo? jel se već smrklo?

i jeste li se cyber-seksali? :D to je ključno pitanje.

sexy_ciccolina
03.02.2010., 11:25

Pobogu ne radi on nešto tako prljavo

marit za
03.02.2010., 11:27

Lako za cyber:D

Jeste se seksali?

supercavitating
03.02.2010., 11:27
spoznaju koliko su se zajebale....

glora's bastard
03.02.2010., 11:28
spoznaju koliko su se zajebale....

ma kako to, de molim te elaboriraj :D

vrrrlet
03.02.2010., 11:29

Kurvetine, to ti je.

Mene bi vrijeđalo da je glupa i ružna. Sve ostalo se možemo dogovoriti. Iako zaista ne znam zašto bi moja draga imala potrebu pričati s tamo nekom nepoznatom budalom kada doma ima još veću. :ne zna:

I još se recimo dira. :rolleyes:

Ne zajebavaj ga, ona je kriva. Vidiš da se dopisivala s nepoznatim muškarcima.

aryna
03.02.2010., 11:36
zeuse, čuvaj se kad se idući put oženiš!!!
i ištekavaj internet odma!!!! to ti je zlo, zlo... :E... navodi žene na blud. :mudri:

Nica
03.02.2010., 11:41
i ištekavaj internet odma!!!! to ti je zlo, zlo... :E... navodi žene na blud. :mudri:

Slušaj Arynu, zna žena iz prve ruke. :D :mig:

aryna
03.02.2010., 11:43
Slušaj Arynu, zna žena iz prve ruke. :D :mig:

:lol: :lol:

nisam se ja nikad sa zeusom dopisivala. :angel:

ima on svoj krug mušterija, prebukiran je. :mig:

glora's bastard
03.02.2010., 11:43
ma dajte žene, zeusxl zapravo pita isplati li se trošiti vrijeme na udane žene na forumu. kako ne kužite :D

KatarinaRi
03.02.2010., 11:46
Naravno da se isplati:cerek:

nemam pojma
03.02.2010., 11:50

sad vidimo i zašto :kava:

LazyFox
03.02.2010., 11:53
...i sjedi ispred kompa.:ne zna:
Udanim zenama daju da koriste kompjutere?! :eek:
Drolje!!! :mad:

nemam pojma
03.02.2010., 11:57
Udanim zenama daju da koriste kompjutere?! :eek:
Drolje!!! :mad:

a to su valjda iste one koje masturbiraju, a u braku su :eek:

očito su njihovi muževi ili papučari (ljudi u papučama :misli:) ili idioti :ne zna:

zeusxl
03.02.2010., 12:03
:lol: :lol:

nisam se ja nikad sa zeusom dopisivala. :angel:

ima on svoj krug mušterija, prebukiran je. :mig:

Ja uvijek nađem vremena za žene sa ovakvim avatarom.:mig::D

zeusxl
03.02.2010., 12:06

Nije ona bila na internetu nego ja.:lol::rofl:. Ali ne kad smo bili zajedno .:D

LazyFox
03.02.2010., 12:07
a to su valjda iste one koje masturbiraju, a u braku su :eek:
očito su njihovi muževi ili papučari (ljudi u papučama :misli:) ili idioti :ne zna:
Tako ti je to kad ih stavis na predugacak lanac; koriste kompjutere, samozadovoljaju se, pricaju cak i kad ih se nista ne pita, imaju prijateljice... :tuzni:

zeusxl
03.02.2010., 12:07

Nismo. :D
Ak si ti zainteresirana, možemo se dogovoriti.:mig::D

zeusxl
03.02.2010., 12:08
Tako ti je to kad ih stavis na predugacak lanac; koriste kompjutere, samozadovoljaju se, pricaju cak i kad ih se nista ne pita, imaju prijateljice... :tuzni:

Odlaze sa frendicama na putovanja i tamo se dobro potroše.:D

nemam pojma
03.02.2010., 12:11

a je, bilo bi najbolje da ovi hrvatski mužjaci pokupe par ideja od onih istočnih kolega, pa će zeus i njemu slični biti sretni :amen:

samo, s kim bi se zeus onda virtualno jebavao :misli:

ah, kako god okreneš, ne valja :tuzni:

vrrrlet
03.02.2010., 12:22
Ja uvijek nađem vremena za žene sa ovakvim avatarom.:mig::D

Bedače, što seksipilniji avatar, to krokodilastija žena. Nije ni čudo da te žena napustila kad ništa ne znaš.

ma dajte žene, zeusxl zapravo pita isplati li se trošiti vrijeme na udane žene na forumu. kako ne kužite :D

Naravno da se isplati. Evo, meni fali niti sto godina da ostaviš djecu, muža, kuću i krticu te odemo skupa na bugarsku rivijeru.

aryna
03.02.2010., 12:23
Nismo. :D
Ak si ti zainteresirana, možemo se dogovoriti.:mig::D

jok, ja sam velikodušna; ostavljam te ovim tvojim udanima da im razaraš brakove. :D

Bedače, što seksipilniji avatar, to krokodilastija žena.
osim u mom slučaju, naravno. :o

:B

glora's bastard
03.02.2010., 12:25
Naravno da se isplati. Evo, meni fali niti sto godina da ostaviš djecu, muža, kuću i krticu te odemo skupa na bugarsku rivijeru.

a zašto da ih ostavim, zašto ne bi svi skupa? povedi i psinu :D

nemam pojma
03.02.2010., 12:28
Bedače, što seksipilniji avatar, to krokodilastija žena. Nije ni čudo da te žena napustila kad ništa ne znaš.

http://www.pic4ever.com/images/funny.gif

:s

vrrrlet
03.02.2010., 12:32
osim u mom slučaju, naravno. :o

Istina se ne utvrđuje beljenjem nego slikama. :o

a zašto da ih ostavim, zašto ne bi svi skupa? povedi i psinu :D

:rofl:

Ih, povest' ćemo i kompjutere, pa na plaži pred svima očijukat'. I pod vodom ako treba. Djeci moraš objasniti da nema frulica i da na psa smiju samo jedno po jedno.

glora's bastard
03.02.2010., 12:33
vrrli momče, ovdje mi se čini baš fajn (http://www.adriatyk.com.pl/c/0/RITKON/Boutique-Hotel-Ritza---St.-Konstantin.JPG):D

glora's bastard
03.02.2010., 12:35
:rofl:

Ih, povest' ćemo i kompjutere, pa na plaži pred svima očijukat'. I pod vodom ako treba. Djeci moraš objasniti da nema frulica i da na psa smiju samo jedno po jedno.

može, dopisivat ćemo se sa zeusklom i keljit ćemo mu sexksy fotke sa plaže :jumping:

baja
03.02.2010., 12:37
:ne zna:
sajber-drolja?

zeusxl
03.02.2010., 12:45
a je, bilo bi najbolje da ovi hrvatski mužjaci pokupe par ideja od onih istočnih kolega, pa će zeus i njemu slični biti sretni :amen:

samo, s kim bi se zeus onda virtualno jebavao :misli:

ah, kako god okreneš, ne valja :tuzni:

Hvala lijepa. Valjda to tebi paše. ali ja više preferiram sex u RL. :mig::D

aryna
03.02.2010., 12:46
Istina se ne utvrđuje beljenjem nego slikama. :o

a da... svi ste vi muškarci isti. svi očete samo jedno. a onda poslije pišete po forumu da su sve žene kurbešine.

nego, ja sam baš tražila sliku onog pesa što je pojeo vlasnika u ljubljani. ali sad više ne mogu naći, jutros sam vidjela. jel ti imaš istog?:lol: onaj neki mastif.

zeusxl
03.02.2010., 12:46
:ne zna:
sajber-drolja?

Vjerojatno je to. :lol::rofl:
Ma i to je bolje nego da prijeđe u RL.:D

zeusxl
03.02.2010., 12:50
može, dopisivat ćemo se sa zeusklom i keljit ćemo mu sexksy fotke sa plaže :jumping:

Sram vas bilo. A nebi me povele sa sobom da me isprobate. :Sex:

glora's bastard
03.02.2010., 12:51
Sram vas bilo. A nebi me povele sa sobom da me isprobate. :Sex:

ja ne bi nikako, jedino ako te vrrrlet hoće ili psina mu :ne zna:

baja
03.02.2010., 12:52
Ma i to je bolje nego da prijeđe u RL.:Dzašto? u čem' je razlika?

btw, jesu li ti nepoznati muškarci oženjeni?

zeusxl
03.02.2010., 12:52
ja ne bi nikako, jedino ako te vrrrlet hoće ili psina mu :ne zna:

Šteta. Ne znaš što propustaš. :mig::D

vrrrlet
03.02.2010., 12:53
a da... svi ste vi muškarci isti. svi očete samo jedno. a onda poslije pišete po forumu da su sve žene kurbešine.

:confused: Uopće nije istina. Da bih htio samo jedno morao bih znati da si jako zgodna. A onda bih htio dvaput, a ne samo jednom. :ne zna:

nego, ja sam baš tražila sliku onog pesa što je pojeo vlasnika u ljubljani. ali sad više ne mogu naći, jutros sam vidjela. jel ti imaš istog?:lol: onaj neki mastif.

Pa ne mogu imati istog, jer bih onda morao tipkati iz psa. A rekli bi da je pas pojeo i laptop osim gazde, to bi sigurno rekli.

Moj pes nije mastif već labradorica crna. Podvrsta podsljemenski debljač.

Ja ću biti Vwyrtuellla_18. :cerek:

zeusxl
zašto? u čem' je razlika?

btw, jesu li ti nepoznati muškarci oženjeni?

Ja nisam. pišem iz svog iskustva. :mig:

nemam pojma
Hvala lijepa. Valjda to tebi paše. ali ja više preferiram sex u RL. :mig::D

aha, o.k. :bicedobro:

zeusxl
03.02.2010., 12:56
Ovdje je super. Prvi put sam ovdje. Osjećam se ko u haremu.:mig::D

glora's bastard
03.02.2010., 12:59
Šteta. Ne znaš što propustaš. :mig::D

ne znam ja puno toga. ja sam glupa. to je sreća ponajveća :cerek::D

Ja ću biti Vwyrtuellla_18. :cerek:

18? pa ajde. ja ne znam još, možda bi SWatka cRnA ako nije zauzeto :D je li pohotnica prenapadno? :confused:

ali svakako ću metnit sise u avatar :raspa:

volim čokoladu
03.02.2010., 13:04
nisam udana, ali i kad jednog dana budem, ako budem :D, nemam namjeru prestat visit po forumu i jednako se ponašat kao i do sada. jedan dio svog slobodnog vremena ću definitivno provest na netu, što uključuje i forum, kao što će i on dio vremena bit na netu, doduše ne na forumu, kao i do sada. nemam namjere mijenjat svoje navike.

to je samo jedan od hobija, kao što je nekome hobi sadit cvijeće, gledat filmove i sl. je da udajom, a pogotovo dolaskom djece, slobodnog vremena je manje, ali moj je izbor kako ću ga iskoristiti. i do sada sam se dopisivala s nekim ljudima, čisto savjeta radi, i uopće ne znam da li su u vezi/oženjeni i sl i ne zanima me, i da, nikad se nije poteglo pitanje sexa, zajedničkog, tako da ne vidim problem:ne zna:

Sashica
03.02.2010., 13:30
Moj dragi nema problema s tim što visim na forumu. On gleda nogomet, ja pišem tu.

Jest da me ponekad upita zašto se cerekećem dok tu nešto tipkam... :D

zeusxl
03.02.2010., 13:39
Bolje bi bilo da se seksate,nego da on gleda tekmu sa pivom u ruci. A ti tipkaš na forumu.
odličan način da provedete veče.:D
Poslije se ni nećete moći seksati, jer će on imati pivsku škembu. :rofl:

Absolutely*
03.02.2010., 14:04
Pa vidi,ja imam zarucnika i ne pada mi na pamet trazit' macane na internetu. Ali posao mi je takav da sam stalno za kompu, i većinu vremena moram održaavti konverzaciju s takvim debilima da mi ostaje oko 90% mozga za forum:D

Predozirala sam se s icanhascheesburger.com i notalwaysright.com,pa sam sad na forumu.

Sta je tu cudno?

anci25
03.02.2010., 14:16
definitivno se slažem da ako žena ili cura traže k... na netu da je ta veza u k....ja znam po vlastitom iskustvu.bila sam s nekim tipom 2,5 godine u vezi,prva godina je bila super a poslje je samo sve islo prema dolje,a ja nisam htjela prekinuti zbog čiste navike (budala).on je postajao sve hladniji,slao bi sms tu i tamo cisto radi reda,a u zadnje vrijeme bi na moju sms "falis mi" odgovarao "a jebi ga stas" :eek: pa pizda ti materina nećemo se tako igrat.
šta se desilo,jedno ljeto(čudno da je ljeto uvijek povezano s nekim avanturama) upoznam zgodničkog tipa.razmijenili mi msn adrese i počeli se dopisivat.u početku je sve to bilo onako niš posebno,pa je postalo obavezno, u pola 7 sastanak na msn,pa je postalo i škakljivo,počeli s flertom i napaljivanjem.onda sam nogirala tog idiota zvanog moj dečko i sljedeći mjesec prohodala sa svojim "cyber frajerom". pogađate,još smo u vezi evo skoro 3 godine i ljubav cvate iz dana u dan :cerek: i sad mi ne pada na pamet to radit jer sam u normalnoj i zdravoj vezi koja savrseno funkcionira na daljinu,dolazi mi svaki 2.vikend iz njemacke i ta tri dana ni ne palim lap,a tek za ljetne ili zimske praznike po mjesec dana ne povirim na net.tako da mislim da onaj ko ima normalnu vezu ili brak neće to raditi.

zeusxl
03.02.2010., 14:47
definitivno se slažem da ako žena ili cura traže k... na netu da je ta veza u k....ja znam po vlastitom iskustvu.bila sam s nekim tipom 2,5 godine u vezi,prva godina je bila super a poslje je samo sve islo prema dolje,a ja nisam htjela prekinuti zbog čiste navike (budala).on je postajao sve hladniji,slao bi sms tu i tamo cisto radi reda,a u zadnje vrijeme bi na moju sms "falis mi" odgovarao "a jebi ga stas" :eek: pa pizda ti materina nećemo se tako igrat.
šta se desilo,jedno ljeto(čudno da je ljeto uvijek povezano s nekim avanturama) upoznam zgodničkog tipa.razmijenili mi msn adrese i počeli se dopisivat.u početku je sve to bilo onako niš posebno,pa je postalo obavezno, u pola 7 sastanak na msn,pa je postalo i škakljivo,počeli s flertom i napaljivanjem.onda sam nogirala tog idiota zvanog moj dečko i sljedeći mjesec prohodala sa svojim "cyber frajerom". pogađate,još smo u vezi evo skoro 3 godine i ljubav cvate iz dana u dan :cerek: i sad mi ne pada na pamet to radit jer sam u normalnoj i zdravoj vezi koja savrseno funkcionira na daljinu,dolazi mi svaki 2.vikend iz njemacke i ta tri dana ni ne palim lap,a tek za ljetne ili zimske praznike po mjesec dana ne povirim na net.tako da mislim da onaj ko ima normalnu vezu ili brak neće to raditi.
Slažem se. :top:

Sashica
03.02.2010., 15:21
...... daljinu,dolazi mi svaki 2.vikend iz njemacke i ta tri dana ni ne palim lap,a tek za ljetne ili zimske praznike po mjesec dana ne povirim na net.tako da mislim da onaj ko ima normalnu vezu ili brak neće to raditi.

Znači mi koji pišemo pšo forumu nemamo normalne veze :rolleyes: Pa tko kaže da tu sve žene pišu samo da bi tražile k... Ja ovdje pišem jer mi je to zabavno i način opuštanja, volim časkati s ljudima, ne tražim nikakvu romancu niti ljubavnika.

Bolje bi bilo da se seksate,nego da on gleda tekmu sa pivom u ruci. A ti tipkaš na forumu.

Ja volim njegovu škembicu, fino se naslonim kad gledamo TV, baš mi lijepo mekano :D

Šta ti nikad ne gledaš tekmu? Kad moj dragi gleda tekmu, ja mu dam mira, ko prava žeMska :o

MalaPlavaLajava
03.02.2010., 16:46
Više ga smeta kad na kompu sate provodim kartajući belu, jerbo znam zakasniti s ručkom ili se naljutim zbog nekog delegata s kojim kartam. :D

To ti je definicija ovisnosti. Kada se "net" ili igrice ili komp reflektiraju na stvarni život. A ako ti ručak kasni zbog neta ili igrica, imaš problem. A ti reci kaj hoces.

Gzena
03.02.2010., 16:53

Ne laži. Samnom si se dopisivao na ovom podforumu. Zar si zaboravio? :D

Gzena
03.02.2010., 16:56

A zakaj se to tebe uopće tiče?
Ako žena ili frajer traže drugu ženu il frajera prek neta, ne vidim zašto je to tvoj problem.. :ne zna:

zeusxl
03.02.2010., 17:17
A zakaj se to tebe uopće tiče?
Ako žena ili frajer traže drugu ženu il frajera prek neta, ne vidim zašto je to tvoj problem.. :ne zna:

Pa moralno je upitno kad žena koja je udana,traži drugog tipa na forumu.:mig:

zeusxl
03.02.2010., 17:19
Ne laži. Samnom si se dopisivao na ovom podforumu. Zar si zaboravio? :D

Jesam. Kad je to bilo?:eek:

Gzena
03.02.2010., 17:21
Pa moralno je upitno kad žena koja je udana,traži drugog tipa na forumu.:mig:

I dalje, what's it to you? :ne zna:

Želiš reći da nije bilo moralno upitno kad si se i ti, dok si bio oženjen, dopisivao s drugima? I definiraj dopisivanje. Govorimo li o ovakvom načinu komunikacije ili flertu preko PM-a? :rofl:

Vodenna
03.02.2010., 17:25
Ja volim pisati...o svem i svačem....a ne volim gledati tv...zato je forum prava stvar za mene....ne vidim razloga zašto bi mi brak bio zapreka???:rolleyes:
Ne tražim ni muža ni ljubavnika.....:ne zna:

Beta ženka
03.02.2010., 17:33
Moj pes nije mastif već labradorica crna. Podvrsta podsljemenski debljač.

Alert, alert, neudane i udane - suptilno ubačena informacija, subliminalna poruka koja da natuknuti da se ovdje radi o novčano podfutranom potencijalnom mužu (za neudane)/ljubavniku (za udane). :cerek: :cerek:

KatarinaRi
03.02.2010., 17:37
Svojedobno mi je par ljudi tumačilo kako je najsigurniji seks ako se na Iskri kontaktira žena kojoj u profilu piše da je udana...sretno:cerek:...i da je razlog prijavka želja za dopisivanjem ili upoznavanje novih ljudi:cerek::cerek:

anci25
03.02.2010., 17:47
[QUOTE=Sashica;24871084]Znači mi koji pišemo pšo forumu nemamo normalne veze :rolleyes: Pa tko kaže da tu sve žene pišu samo da bi tražile k... Ja ovdje pišem jer mi je to zabavno i način opuštanja, volim časkati s ljudima, ne tražim nikakvu romancu niti ljubavnika.

ako nisi primjetila i ja pišem po forumu :).možda nisam dovoljno razumljivo napisala ali htjela sam reći općenito da mislim da onaj tko nema normalnu vezu da će tražit dalje pa bilo to na netu ili bilo gdje drugo.a ovaj moj primjer je samo primjer,kod nas je takva situacija da se ne vidimo 2 tjedna a kad se vidimo onda smo maksimalno skupa,24 sata na dan tako da želimo iskoristit svaki trenutak pa nemam potrebu paliti net.druga stvar je za ljude koji su blizu i mogu se vidjeti kad žele,pa dnevno povire i na forum itd.i meni je ovo zabavno i tu sam kad mi je dosadno pa vidim što ima,dam svoje mišljenje ako je tema zanimljiva i tako.kužiš?valjda sam sad bila razumljivija :mig:

zeusxl
03.02.2010., 17:49
I dalje, what's it to you? :ne zna:

Želiš reći da nije bilo moralno upitno kad si se i ti, dok si bio oženjen, dopisivao s drugima? I definiraj dopisivanje. Govorimo li o ovakvom načinu komunikacije ili flertu preko PM-a? :rofl:
O flertu. :mig: Nije bilo moralno ni dok sam se ja dopisivao. Nisam se zato rastao.:lol:

glora's bastard
03.02.2010., 17:54
O flertu. :mig:

pa jel toga stvarno ima forumu? :D

zeusxl
03.02.2010., 17:56
pa jel toga stvarno ima forumu? :D

Ma ne. Di bi bilo. Osim što sam imao vezu sa dvije forumašice. :D
Nisu bile udane.:cerek:

Gzena
03.02.2010., 17:57
Al se nije zbog toga rastao. :D

zeusxl
03.02.2010., 18:02
Al se nije zbog toga rastao. :D

Halo?? Nije mi takvo što palo na pamet dok sam bio u braku. A mojoj ex?? To pitaj nju. :mig:

Gzena
03.02.2010., 18:04
E baš bum je pitala.

:confused:

glora's bastard
03.02.2010., 18:08
a s kojeg su pdf-a? :D

zeusxl
03.02.2010., 19:01
Moja ex nije nikad bila na forumu.:p

Sashica
03.02.2010., 22:04
......možda nisam dovoljno razumljivo napisala ali htjela sam reći općenito da mislim da onaj tko nema normalnu vezu da će tražit dalje pa bilo to na netu ili bilo gdje drugo.a ovaj moj primjer je samo primjer,kod nas je takva situacija da se ne vidimo 2 tjedna a kad se vidimo onda smo maksimalno skupa,24 sata na dan tako da želimo iskoristit svaki trenutak pa nemam potrebu paliti net.druga stvar je za ljude koji su blizu i mogu se vidjeti kad žele,pa dnevno povire i na forum itd.i meni je ovo zabavno i tu sam kad mi je dosadno pa vidim što ima,dam svoje mišljenje ako je tema zanimljiva i tako.kužiš?valjda sam sad bila razumljivija :mig:

Pa to mi je sasvim razumljivo, kad se dugo ne vidite i onda se napokon vidite, naravno da nećeš visiti po forumu, ima boljih stvari za raditi :zubo:

Al, dragi i ja živimo skupa i normalno da imamo neko 'vrijeme za sebe', npr. dok on gleda TV, meni se baš neda, ja radije surfam po netu. :)

ssanja
03.02.2010., 22:15
Pa to mi je sasvim razumljivo, kad se dugo ne vidite i onda se napokon vidite, naravno da nećeš visiti po forumu, ima boljih stvari za raditi :zubo:

Al, dragi i ja živimo skupa i normalno da imamo neko 'vrijeme za sebe', npr. dok on gleda TV, meni se baš neda, ja radije surfam po netu. :)

oo, daa, i onda se dovikujemo iz sobe u sobu kad netko od nas naleti na štogod interesantno...

zeusxl
03.02.2010., 22:21
Korisno provedeno veče.:D
Već vidim scenarij:
Dragi odi pročitati post od onog manijaka zeusa. Opet je svašta nadrobio. :lol::rofl:

Cordelia
03.02.2010., 23:28
Svojedobno mi je par ljudi tumačilo kako je najsigurniji seks ako se na Iskri kontaktira žena kojoj u profilu piše da je udana...sretno:cerek:...i da je razlog prijavka želja za dopisivanjem ili upoznavanje novih ljudi:cerek::cerek:

o jebemlimumajku to je znači razlog zbog čega sam stalno dobivala poruke od idiota :D Doduše dragi i ja smo se dobro zabavljali tako što sam mu čitala što bi odgovorila takvima.

miaa02
04.02.2010., 01:32

da konzervativan si.To što je netko oženjen ne znači da se ne bi trebao družiti s ljudima suprotnog spola,čak uživo a ovako virtualno je totalno bezazleno.Ljudi razgovaraju,razmjenjuju iskustva bla bla...što bih udana žena trebala bit zaljepljena za muža 24 h dnevno,bez imalo privatnosti,slobode..ili što već:ne zna:prekonzervativan si,ne bih te voljela za muža!:rolleyes::)

nemam pojma
04.02.2010., 07:17
Moja ex nije nikad bila na forumu.:p

:lol::lol:

kakav naivac :kava:

vrrrlet
04.02.2010., 08:16

Poput eunuha?

Alert, alert, neudane i udane - suptilno ubačena informacija, subliminalna poruka koja da natuknuti da se ovdje radi o novčano podfutranom potencijalnom mužu (za neudane)/ljubavniku (za udane). :cerek: :cerek:

Ih, kao da i tamo nema sirotinje. :( Znaš li koliko nas živi u šumi? Sretni smo ako nam vjeverice ne poglođu svu koru s drveća.

Ma ne. Di bi bilo. Osim što sam imao vezu sa dvije forumašice. :D
Nisu bile udane.:cerek:

Eto. Zevs ne flerta, a imao je vezu s dvije forumašice. Iskočile mu iz monitora, spotaknule se na tipku F6 i slučajno pale na pišu.

zeusxl
04.02.2010., 08:39
Poput eunuha?

A da me prvo probaš, pa onda doneseš zaključke?:mig:
Ih, kao da i tamo nema sirotinje. :( Znaš li koliko nas živi u šumi? Sretni smo ako nam vjeverice ne poglođu svu koru s drveća.
Najbolji je sex u prirodi.:mig::cerek:

Eto. Zevs ne flerta, a imao je vezu s dvije forumašice. Iskočile mu iz monitora, spotaknule se na tipku F6 i slučajno pale na pišu.

Upravo tako. :lol::rofl:

Gilda.
04.02.2010., 08:52
Udane žene traže na forumu iliti netu svog muža, majčicu mu njegovu. Prepoznat će ga one po nekoj forici s kojom se upucava besramnim ženskinjama. A onda nek se čuva.:rospija:
Ja bi na tvom mjestu zeusxl bila jaaako oprezna.:kava:

Sashica
04.02.2010., 11:58
Korisno provedeno veče.:D
Već vidim scenarij:
Dragi odi pročitati post od onog manijaka zeusa. Opet je svašta nadrobio. :lol::rofl:

:lol:

Pa da, kad je nešto zanimljivo, ja mu uvijek čitam.

Npr. pjesmice koje smo jučer skladali na trač-partiji za Dikolores.

Isto tako moj dragi dijeli sa mnom svoje frustracije kad gleda tekmu, npr. ''Mamicu mu njegovu, jel vidiš ti sashica ovog manijaka od suca, smrad jedan smrdljivi...!!'' Naravno, ja onda suosjećajno kimnem i dobacim komentar ''ma sigurno je korumpiran, svinja jedna!'' :D

KatarinaRi
04.02.2010., 12:10
o jebemlimumajku to je znači razlog zbog čega sam stalno dobivala poruke od idiota :D Doduše dragi i ja smo se dobro zabavljali tako što sam mu čitala što bi odgovorila takvima.

Ooo da...pokazuje se dragom i smije se...ali ne sve...i onda te tako sretnu i željnu dopisivanja neko zarobi i prestaneš pokazivati, a u dogledno vrijeme više ni ne spominješ iskru i na njoj si isključivo sama:cerek:

zeusxl
04.02.2010., 16:50
Ooo da...pokazuje se dragom i smije se...ali ne sve...i onda te tako sretnu i željnu dopisivanja neko zarobi i prestaneš pokazivati, a u dogledno vrijeme više ni ne spominješ iskru i na njoj si isključivo sama:cerek:

Sve su fine na početku.:lol::rofl:

milla karolina
04.02.2010., 17:55

možda njen muž visi pred 661 ili 777 teletexta ...cijelo popodne i veče, ona je oprala suđe, djeca su velika , uče ili su u učeničkom domu jer se školoju izvan doma..i kako razbiti dosadna zimaka večerja..kako?
možda sam ja maštovita preveč

Omaha
04.02.2010., 20:52
Ne treba uopćavati. Recimo, ja sam udata, već par godina tipkam i razgovaram s oženjenima i onima koji to nisu, i mog muža to ne smeta. On gleda tv, ili je u bircu s frendovima, spava, ili pak s menom komentira nekaj kaj me ovdje zaokupilo. Doduše, dolazim samo na određene pdf- ove i nikada se nisam dovela do neke provokativne ili nezgodne situacije. Niti muž, niti ja nismo konzervativni, a naša je veza utemeljena na međusobnom poštovanju, povjerenju i ljubavi, tako da ovo virtualno druženje ne predstavlja nikakvu " opasnost" za naš RL. Više ga smeta kad na kompu sate provodim kartajući belu, jerbo znam zakasniti s ručkom ili se naljutim zbog nekog delegata s kojim kartam. :D

:D
Eto, žena ti je sve rekla!

A, reci ti zašto udate žene ne bi smjele biti na Forumu ili na kompjutoru?

sexy_ciccolina
04.02.2010., 21:05
Traže Zeusa XL da im uljepša život

zeusxl
04.02.2010., 21:16
Traže Zeusa XL da im uljepša život

Da? Nisam znao. :lol:Samo bi ja ipak slobodne.:mig:

zeusxl
04.02.2010., 21:18
Eto, žena ti je sve rekla!

A, reci ti zašto udate žene ne bi smjele biti na Forumu ili na kompjutoru?

Jedno je biti na kompu, a drugo je dopisivati se sa nepoznatim muškarcem. Što ja znam.
Mene to ne pali. :kava:
Ne mislim na ovakvo dopisivanje , nego na pp ili chat ili msn,gmail chat:rolleyes:

KatarinaRi
04.02.2010., 21:23
[/B]

Jedno je biti na kompu, a drugo je dopisivati se sa nepoznatim muškarcem. Što ja znam.
Mene to ne pali. :kava:
Ne mislim na ovakvo dopisivanje , nego na pp ili chat ili msn,gmail chat:rolleyes:

Jesi siguran da te ne pali?:kava:

zeusxl
04.02.2010., 21:29
Jesi siguran da te ne pali?:kava:

Ne. Živcira me, jer se stavim u ulogu njenog muža ili dečka. mene bi to ljutilo:kava:

KatarinaRi
04.02.2010., 21:37
Ne. Živcira me, jer se stavim u ulogu njenog muža ili dečka. mene bi to ljutilo:kava:

Znači tebe one ne pale jer bi te ljutilo da tvoja piše?:misli:..pa se nemožeš skoncentrirat od brige za njenog muža?:rofl:...iliti pale te samo poštene žene?

zeusxl
04.02.2010., 21:44
Znači tebe one ne pale jer bi te ljutilo da tvoja piše?:misli:..pa se nemožeš skoncentrirat od brige za njenog muža?:rofl:...iliti pale te samo poštene žene?

Ovo je prvo točno. Nije mi jasno kaj hoće od mene. I što ju ja više ignoriram, to je ona upornija.:rolleyes:

KatarinaRi
04.02.2010., 21:52
Ovo je prvo točno. Nije mi jasno kaj hoće od mene. I što ju ja više ignoriram, to je ona upornija.:rolleyes:

Malo trolaš?:D
:bicedobro:

scarletlemur
04.02.2010., 22:02
dragi zeuse,
za jednog doktora prilično si nepismen
za nekog rastavljenog, nezamislivo si neiskusan
za poželjnog ljubavnika, prehirovito se nabacuješ
nadalje, tvoja je glupost neuništiva

zeusxl
04.02.2010., 22:10
dragi zeuse,

Uopće se ne nabacujem . Ovo je virtuala, a ne RL. Ak ubacim smajlić, ne zovem na kavu.
Ostalo nebi komentirao, jer je to ispod mog intelektualnog nivoa. :kava:

Death-of-Art
04.02.2010., 22:12

ja sam udata.

dolazim na forum.

raspravljam većinom sa ženama.

i kakve to veze ima s konzervativnošću?

što krivo radim?

čekaj, lol, o čemu je tema uopće?

općenito o tome da žena udajom potpisuje poseban papir na kojem je suglasna da više nikad neće koristiti ikakve sprave "na struju" osim:
-pećnice
-glačala
-veš mašine

?

zeusxl
04.02.2010., 22:16
ja sam udata.

dolazim na forum.

raspravljam većinom sa ženama.

i kakve to veze ima s konzervativnošću?

što krivo radim?

čekaj, lol, o čemu je tema uopće?

općenito o tome da žena udajom potpisuje poseban papir na kojem je suglasna da više nikad neće koristiti ikakve sprave "na struju" osim:
-pećnice
-glačala
-veš mašine

?

ma ne. Niš ne radiš krivo. Ali ako tipkaš sa nekim nepoznatim tipom na pp ili na nekom chatu, to je za mene druga priča.
Ali očito je to vama svima normalno. Valjda sam ja ipak previše konzervativan. Ne znam. Ili ste se zasitile bračnog života. :ne zna:

scarletlemur
04.02.2010., 22:23
Uopće se ne nabacujem . Ovo je virtuala, a ne RL. Ak ubacim smajlić, ne zovem na kavu.
Ostalo nebi komentirao, jer je to ispod mog intelektualnog nivoa. :kava:
dragi doktore, pozabavimo se uzimanjem anamneze....
niste li se na prvoj stranici već nabacivali dvjema forumašicama?

ili to opet moj skroman intelekt podliježe mogućoj misinterpretaciji?

zeusxl
04.02.2010., 22:52

Upravo tako. Jesam s kojom izašao,poslao joj pp i zvao je na kavu? Nisam.:mig::D

glora's bastard
04.02.2010., 23:10
ma ne. Niš ne radiš krivo. Ali ako tipkaš sa nekim nepoznatim tipom na pp ili na nekom chatu, to je za mene druga priča.
Ali očito je to vama svima normalno. Valjda sam ja ipak previše konzervativan. Ne znam. Ili ste se zasitile bračnog života. :ne zna:

a što ako se s nekim nepoznatim muškarcem udana žena dopisuje oko nekih stvari koje nemaju veze sa flertom? jesi li ikada čuo za to?

Cordelia
04.02.2010., 23:22

Ma ne, meni se dosadilo zajebavati s njima pa je dragi preuzeo pisanje sprdnje. Sreća pa mi nije prestao ništa pokazivati jer bi to bilo više nego zabrinjavajuće:D

Cordelia
04.02.2010., 23:23
Sve su fine na početku.:lol::rofl:

Ja nikad nisam fina.

Cordelia
04.02.2010., 23:27
[/B]

Upravo tako. Jesam s kojom izašao,poslao joj pp i zvao je na kavu? Nisam.:mig::D

Ali naravno, kad se žena dopisuje s nekim muškarcem onda će to svakako završiti na nekoj kavi. Što ćeš to ti je slabiji spol:D

north wind
05.02.2010., 06:26

Nisi ti ništa krivo interpretirao. Dobro, možda se nije "nabacivao", ali se pokušavao licitirati.:D

nemam pojma
05.02.2010., 07:17
dragi zeuse,

:amen:

nema se što dodati :kava:

zeusxl
05.02.2010., 07:59
a što ako se s nekim nepoznatim muškarcem udana žena dopisuje oko nekih stvari koje nemaju veze sa flertom? jesi li ikada čuo za to?

Jesam. Traže savjete. ide mi to na živce:rolleyes:

vrrrlet
05.02.2010., 08:39

A kada ti draga čita neku knjigu? Koju je napisao neki baš zgodan i pametan dečko? Nije li i to svojevrsno kurvanje? Pa zaboga, ona mu se smije... sigurno bi mu i dala.

Nema toga. Oko čega bi se dopisivali? Biblije?

Mantis Religiosa
05.02.2010., 08:39

pa kada si se oglasio na javna zvona :ne zna:

ispeci pa reci :mig:

marit za
05.02.2010., 08:53

Glora ti postavi zbilja općenito pitanje, a ti odgovaraš o čemu?
O sebi:s:s

Malo je reći da si self centered (ako već želiš da i ovdje pričamo o tebi).

Nego daj, baš me zanima šta specijaliziraš.
Kladim se na ginekologiju:kava:

Gzena
05.02.2010., 09:00
ne samo to, čini mi se da je to već neka teža patologija.
nije čudo što ni prek foruma nemre žensku nać...:ne zna:

zeusxl
05.02.2010., 10:49
ne samo to, čini mi se da je to već neka teža patologija.
nije čudo što ni prek foruma nemre žensku nać...:ne zna:

Ne tražim žensku prek foruma. :mig: Imao sam dvostruko iskustvo. Nebi više ponavljao. :kava:
Netko brka virtualu i RL. :kava:

Gzena
05.02.2010., 10:55
A netko je uporan i debelog obraza.
Kak ti se da? :ne zna:

zeusxl
05.02.2010., 10:58
Glora ti postavi zbilja općenito pitanje, a ti odgovaraš o čemu?
O sebi:s:s
Odgovorio sam . Pišem iz vlastitog iskustva. Zašto vas pali odbijanje. Što vas više odbijamo to ste upornije, a kad zagrizemo onda ste hladne.

Malo je reći da si self centered (ako već želiš da i ovdje pričamo o tebi).
Ma ne morate pisati o meni. Ja sam nevažan u cijeloj stvari.:kava:

Nego daj, baš me zanima šta specijaliziraš.
Kladim se na ginekologiju:kava:
Izgubila bi okladu. :D
zašto sve žene misle da se svi dr trgaju za ginekologiju. Kad vidiš jednu p..
vidio si sve. :D
Kod ginekologa najviše dolaze stari babci i trudnice. Ne palim se ni na jedne ni na druge.:cerek:

Poštena_odiva
05.02.2010., 11:01
ja sam mislila da živimo u Evropi, a ne Avganistanu...svakakve li teme ja čitam, bože crkla kakva sam...

Gzena
05.02.2010., 11:03
Ma nemorate pisati o meni.

Ma neka stari, bitno je da si ti obrazovan i pismen.

zeusxl
05.02.2010., 11:08
A gdje ti to vidiš da sam nemorate zajedno napisao? :lol:

zeusxl
05.02.2010., 11:49
Ja se svim ženama ispričavam zbog naslova ove teme. Tema je bila na psihologiji. Modovi su prepravili naslov i stavili ga kod vas.
Možda me zato sve napadate. :(:ne zna:

sexy_ciccolina
05.02.2010., 11:51
Nije baš puno mjenjano u naslovu ustvari skoro ništa.

aryna
05.02.2010., 11:52
Ja se svim ženama ispričavam zbog naslova ove teme. Tema je bila na psihologiji. Modovi su prepravili naslov i stavili ga kod vas.
Možda me zato sve napadate. :(:ne zna:

to su ti namjerno napravili.
kad čovjeka žele uništiti prebace ga na ženski kutak.

zeusxl
05.02.2010., 11:53
Nije baš puno mjenjano u naslovu ustvari skoro ništa.

Jesam,jesam.
Ovako stvarno ispada da imam jako nisko mišljenje o ženama.:( Dobro je napisala jedna forumašica. Ispada da smo u Afganistanu, gdje ženama nije ništa dozvoljeno.:flop:

zeusxl
05.02.2010., 11:55

Nisam znao.:cerek:
Inače o ženama mislim sve najbolje. :mig:

sexy_ciccolina
05.02.2010., 12:05
Jesam,jesam.
Ovako stvarno ispada da imam jako nisko mišljenje o ženama.:( Dobro je napisala jedna forumašica. Ispada da smo u Afganistanu, gdje ženama nije ništa dozvoljeno.:flop:

Kratko pamćenje imam.

nemam pojma
05.02.2010., 12:05

a nisi primjetio da na tom postu koji si ispravljao ostane zabilješka da je ispravljan :misli:

:bicedobro:

Herp
05.02.2010., 12:43

Moderatori sve vide i sve znaju. :E

A naknadno editiranje posta s namjerom da se ocrni sugovornika je forumsko dno dna tako duboko da ga malo tko može uopće doseći. :D

No, uzalud ti trud, preostalih nekoliko desetaka postova s pravopisnim greškama ne možeš više editirati. ;)

nemam pojma
05.02.2010., 12:59

A naknadno editiranje posta s namjerom da se ocrni sugovornika je forumsko dno dna tako duboko da ga malo tko može uopće doseći. :D

No, uzalud ti trud, preostalih nekoliko desetaka postova s pravopisnim greškama ne možeš više editirati. ;)

:rofl::rofl:

lik je težak slučaj :lol:

zeusxl
05.02.2010., 13:12

Samo tako nastavi. :top:

Mesar
05.02.2010., 13:13
na forumima čatevima i ostalim gluparijama su žene koje su u braku 10 i više god nikome više nisu zanimljive pa tu sebi same daju pažnje

biancha
05.02.2010., 13:16
Samo tako nastavi. :top:

Dosada na tvom malom otoku? :D

zeusxl
05.02.2010., 13:30
Dosada na tvom malom otoku? :D

Bok Nera :mig:
Sad sam u Zg na specki. :D

glora's bastard
05.02.2010., 14:11

:( često se događa da pacijenti umisle da znaju o svojim bolestima više nego liječnici, i da su im znanja podjednaka baš zato što oni proživljavaju te bolesti

vrrrlet
05.02.2010., 14:19
na forumima čatevima i ostalim gluparijama su žene koje su u braku 10 i više god nikome više nisu zanimljive pa tu sebi same daju pažnje

Kvotaju same sebe?

Ne kvotaju same sebe.

Kvotaju, kvotaju, vid'la ja na svoje oči.

glora's bastard
05.02.2010., 14:23
Kvotaju same sebe?

Kvotaju, kvotaju, vid'la ja na svoje oči.

ja sad baš maloprije kvotala sama sebe. to je zato što sam egoistićna baba danas. kad sutra budem društveno orijentirana međusobno ću se kvotat s drugim žemskicama. ako bude sreće možda nas koji i muškić kvotahttp://www.pic4ever.com/images/139fs122428.gif

Mantis Religiosa
05.02.2010., 14:24

reci nam iz cega je specka
mozda se vrrlet napokon bogato uda :D

vrrrlet
05.02.2010., 14:36
ako bude sreće možda nas koji i muškić kvotahttp://www.pic4ever.com/images/139fs122428.gif

Saće mene Mesar kvotat. http://www.pic4ever.com/images/m169.gif

reci nam iz cega je specka
mozda se vrrlet napokon bogato uda :D

Neću njega, Mesar je bogatiji. Iako mi se čini da je i Zevs mesar, ali njegove životinje su manje. :ne zna:

Sashica
05.02.2010., 15:00

:lol:

Mogla bi si ovo staviti u sig. Zakon! :D

Nisam znao.:cerek:
Inače o ženama mislim sve najbolje. :mig:

Ajde, ajde, nemoj se sad izvlačiti, prekasno je. :tuctuc:

žalfija
05.02.2010., 16:46
:romeo:

Udaneeeee ženeeeeee
su masne
udane žene su slasne

Na forumuuuuuu
u sate noćne kasneee

Odgovore traže
na pitanja jasneeee

Kako skuvati mahune fine
Kako utegnuti dupe i
smanjiti obline?

Pojma nemam šta traže udane žene. Šta uopće žene traže na forumu mamu im? http://www.pic4ever.com/images/fly.gif

Signorina Despi
05.02.2010., 16:50

tako je žena treba visiti u kuhinji i kuhati sarme ...
Stvarno si svašta te žene dopuštaju .... :kava:

zeusxl
05.02.2010., 16:51
:romeo:

Udaneeeee ženeeeeee
su masne
udane žene su slasne

Na forumuuuuuu
u sate noćne kasneee

Odgovore traže
na pitanja jasneeee

Kako skuvati mahune fine
Kako utegnuti dupe i
smanjiti obline?

Pojma nemam šta traže udane žene. Šta uopće žene traže na forumu mamu im? http://www.pic4ever.com/images/fly.gif

Super. Sviđa mi se. :top::mig:

sexy_ciccolina
05.02.2010., 17:59
Da? Nisam znao. :lol:Samo bi ja ipak slobodne.:mig:

Nisi skužio,tvoji pojedini postovi im uljepšavaju život

chrissy
05.02.2010., 19:48

Ko što reče tvoja pjesmica, traže recepte.... :rofl:

The White Rabbit
05.02.2010., 20:46
Bedače, što seksipilniji avatar, to krokodilastija žena.

do(virtualnog)kurca. osjećam se povrijeđena. :tuzni:

PERLA_
06.02.2010., 11:49
Slabo ja čatam..
Ponekad sam navečer bila usamljena, pa sam čitala i pisala po forumu..
Bilo je zabavno, a onda se pretvorilo u naviku..
A navika i lagana ovisnost, je zeznuta stvar, zna biti dosta jaka, dovoljno jaka da se zadržiš i par godina k'o npr. ja :zubo:

numa-ha
06.02.2010., 13:27
Slabo ja čatam..
Ponekad sam navečer bila usamljena, pa sam čitala i pisala po forumu..
Bilo je zabavno, a onda se pretvorilo u naviku..
A navika i lagana ovisnost, je zeznuta stvar, zna biti dosta jaka, dovoljno jaka da se zadržiš i par godina k'o npr. ja :zubo:

I ja i ja:lux:

panika07
06.02.2010., 20:40
Odgovaram na pitanje u naslovu: informiraju se, relaksiraju se, razmjenjuju mišljenja...
I mislim, što to znači: naime, iz nekih postova sam zaključila da neki forumaši misle ako se udana žena dopisuje sa muškarcem na forumu da to vodi u nevjeru? WTF???? Što to znači: ako sam udana znači da ne smijem razgovarati sa muškarcima? Mislim, ako chatanje vodi u nevjeru, što je tek onda razgovor u živo, oči u oči? Ma dajte, molim vas...

vrrrlet
08.02.2010., 10:12
do(virtualnog)kurca. osjećam se povrijeđena. :tuzni:

Ali zašto ljubice moja? :ne zna: Tvoj avatar prikazuje drogiranu zombi čiuvavu koja je ukrala periku anglosaksonskog suca zaraženu bjesnoćom. Ti si jamačno vrlo lijepa. :cerek:

Ah da. Zašto više ne kradeš vrijeme kapitalizmu, nego kradeš vrijeme koje bi mogla provesti sa svojim dragim (ili) u učenju spravljanja kolača? :ne zna: Meni je pusto, besćetno čak. :tuzni:

MalaPlavaLajava
09.02.2010., 16:04
SVi koji imaju brakove i djecu, a više od 1,5 sata dnevno povedu na netu - traže partnere i naći će ih, prije ili poslije. Uvijek se sjetim poznanice koja me uvjeraval "da to nije ništa opasno" i da ona "tako ne vara muža", nego da to baš pomaže njezinom braku.
Samo da napomenem da su se razveli jer je ona otišla za drugim, s neta. Na kraju se i s tim razišla.

Ali bitno da to nije bilo opasno za njezin brak :)

Herp
09.02.2010., 17:45
SVi koji imaju brakove i djecu, a više od 1,5 sata dnevno povedu na netu - traže partnere i naći će ih, prije ili poslije.

:facepalm:

A ako se ugradi nekakav brojač koji automatski gasi browser nakon točno sat i pol, onda je okej?

I, recimo, ako žena sat i pol provede na forumu Roda čitajući savjete o djeci, vrijedi li to jednako kao da provede sat i pol na Iskrici?

Svijet je otišao u kurac otkako su ženama dopustili pristup internetu. :hekla:

papa štrumf
09.02.2010., 17:49
Traže jebača, tu dileme nema.

Vodenna
09.02.2010., 17:50
sve sami kandidati:rolleyes::cerek:
junak do junaka, a žene vrište......

Goth Angel
09.02.2010., 17:53
SVi koji imaju brakove i djecu, a više od 1,5 sata dnevno povedu na netu - traže partnere i naći će ih, prije ili poslije. Uvijek se sjetim poznanice koja me uvjeraval "da to nije ništa opasno" i da ona "tako ne vara muža", nego da to baš pomaže njezinom braku.
Samo da napomenem da su se razveli jer je ona otišla za drugim, s neta. Na kraju se i s tim razišla.

To je provedeno neko istraživanje, pa je dokazano da svi oženjeni ljudi, koji provedu više od 1, 5h na netu, traže partnere?

Herp, zadnja rečenica-->:rofl:

Gzena
09.02.2010., 17:54
Traže kruha preko pogače. Sram ih bilo. :D

Vodenna
09.02.2010., 17:57
propovijedamo ovdje kad nam je dosadno..
ja usput vježbam brzinu pisanja na slijepo:rofl::rofl:

arenx
09.02.2010., 18:36
Što udane žene traže na forumu?

Udane žene tražiju tebe :rofl:

aryna
09.02.2010., 22:14
Udane žene tražiju tebe :rofl:

:rofl: :rofl: čudi me da nije već skužio.
pa lijepo mu je oglašeno sa strane. :rofl: :rofl:

sparina123
09.02.2010., 23:25
ništ ne traže,nego navečer kad odu djeca i muž spavat,malo se odmore od stresa,dobro im dođe malo vremena za prošvrljat po glupostima,ko je kaj kupil,koga se trača,ko šta želi,ko s kim,:lol:zaborave se brige uz forum,još ak se ima volje:ne zna:komentirat,pa ak se još i nasmiješ malo,zaboraviš na sve i spavaš ko beba:Placebo:a upravo ću ja sad otpizdid samu sebe na spavanac

nemam pojma
10.02.2010., 08:26

no dobro, plava si pa ti se može oprostiti ova nebuloza :facepalm:

Slizim
14.02.2010., 19:12
Ja volim pisati...o svem i svačem....a ne volim gledati tv...zato je forum prava stvar za mene....ne vidim razloga zašto bi mi brak bio zapreka???:rolleyes:
Ne tražim ni muža ni ljubavnika.....:ne zna:

Tako je.:cerek:

tihomirka
18.04.2011., 14:10

ja jesam. baš tako seksala se preko neta. sve je počelo "bezazlenim tipkanjem"........

tihomirka
18.04.2011., 14:16
Odgovaram na pitanje u naslovu: informiraju se, relaksiraju se, razmjenjuju mišljenja...
I mislim, što to znači: naime, iz nekih postova sam zaključila da neki forumaši misle ako se udana žena dopisuje sa muškarcem na forumu da to vodi u nevjeru? WTF???? Što to znači: ako sam udana znači da ne smijem razgovarati sa muškarcima? Mislim, ako chatanje vodi u nevjeru, što je tek onda razgovor u živo, oči u oči? Ma dajte, molim vas...

mene je čatanje odvelo u nevjeru. iskrena sam. bilo j uzbudljivo, bilo je divno, bilo je novo.........tražila sam samo lijepu riječ i pažnju. malo pažnje koju doma nemam. dobila sam to., kasnije patila. Kriva ??????

dimnjak
18.04.2011., 21:26
goddammit, otkucava mi zadnja sekunda mojih sat i pol, ne stignem ni odgovoriti...kako vrijeme leti na ovom inernetu. nije to za zene. udane zene. majke. http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-chores004.gif http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-chores003.gif http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-chores010.gif http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-chores011.gif http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-chores027.gif

Vanya83
19.04.2011., 11:38
Traže jebača, tu dileme nema.

Sigurno,valjda nemaju zanimaciju bolju!:confused:

Klincheta
27.04.2011., 13:44
Verovatno beg od stvarnosti i odmor od porodicnih obaveza, a moguce i ubijanje trenutne dosade.

happy libra
01.05.2011., 14:21
Verovatno beg od stvarnosti i odmor od porodicnih obaveza, a moguce i ubijanje trenutne dosade.

Potpisujem tvoje mišljenje.Kad baš ne znam kud sa sobom,a računalo je slobodno,dođem pa čitam a ponekad nešto i napišem.Bolje je od TV-a,jer tamo su ili reklame ili reprize ili loše vijesti.Ovdje uvijek nađem nešto korisno, dobro i smiješno:top:

ryana
01.09.2011., 00:21

a sto ozenjeni muskarci imaju trazit po birtijama i slinit po konobaricama??!! koliko znam nalokat se mozes i doma iz svog frizidera a ne birtijaskog

Hekatonhir
01.09.2011., 00:33
Nema udanih žena na forumu. Što bi udane ovdje imale tražiti, imaju muža, djecu i kuću. Samo bi džabalebarile, družile se sa sumnjivim tipovima i čitale gluposti. Njihovo je da se drže štednjaka, što će im nedajbože internet, mogle bi i pornografiju gledati. :eek:

aryna
01.09.2011., 00:33
a sto ozenjeni muskarci imaju trazit po birtijama i slinit po konobaricama??!! koliko znam nalokat se mozes i doma iz svog frizidera a ne birtijaskog

tako je. naločeš se doma i onda se ideš sajber seksati. sve u komforu svoga doma. :top:

btw, lijepo je prisjetiti se zeusa. :rofl:

plavi-safir
01.09.2011., 08:49
Koje glupo pitanje?
Ako smo udane,nismo prestale biti drustvena bića!

plavi-safir
01.09.2011., 08:50
Drustvena smo bića,kao i samci

čarolija :)
03.09.2011., 17:11
Meni iskreno nije jasno kako ljudi u braku, a posebno oni koji imaju djecu uopste imaju vremena za internet, a kamoli za forum. :D

Mamica4
04.09.2011., 08:21
Meni iskreno nije jasno kako ljudi u braku, a posebno oni koji imaju djecu uopste imaju vremena za internet, a kamoli za forum. :D

kako netko ima vremena za hodanje po kavicama,gledanje utakmica,tako netko ima vremena i za komp

-može se viditi koliko ko vjesi po forumu(po broju postova) a to što je netko online cjeli dan-nije nikakvo mjerilo

gold_girl
04.09.2011., 09:31

Nije ni meni jasno. Kad se žena uda njen jedini zadatak i smisao postojanja je briga o mužu i djeci. Kuhanje, spremanje, peglanje i ostali poslovi su rezervirani za ženu dok muž sjedi, pije pivu i gleda tekmu.:rolleyes: Ajme kad vidim neke postove, postaje mi jasno zašto se neke ne žele udati nikad. Udajom se ne postaje nečije vlasništvo i dalje imaš pravo na živjeti normalno uz održavanje društvenih odnosa, ne trebaš prestati disati niti postojati samo zato jer si udana, ako imaš normalan brak naravno..A što fali biti na forumu ako si udana, svašta.:rofl:

Zlatorepa
04.09.2011., 09:51
Nije ni meni jasno. Kad se žena uda njen jedini zadatak i smisao postojanja je briga o mužu i djeci. Kuhanje, spremanje, peglanje i ostali poslovi su rezervirani za ženu dok muž sjedi, pije pivu i gleda tekmu.:rolleyes: Ajme kad vidim neke postove, postaje mi jasno zašto se neke ne žele udati nikad. Udajom se ne postaje nečije vlasništvo i dalje imaš pravo na živjeti normalno uz održavanje društvenih odnosa, ne trebaš prestati disati niti postojati samo zato jer si udana, ako imaš normalan brak naravno..A što fali biti na forumu ako si udana, svašta.:rofl:

Internet navlači ljude na opasne stvari. Sa prvim danom braka ima da se odreže priključak za telefon i svi internetski priključci da slučajno ne bi mladoj palo na pamet da komunicira s nekim.
Inače, ljudi koji su braku čak i rade, uz djecu, pa im internet treba i za posao, jel da?

Čarolijo, nadam se da je ovaj tvoj post kao što ti je i nick, znam ja da ti provociraš, nije to tvoje mišljenje :D

rintintina
04.09.2011., 12:56

Pa, evo ja na primjer pišem ne gledajući u tastaturu - pogled mi je cijelo vrijeme betoniran na mužu. Spadam li ja ovako u dobre žene? U djetešce ne smijem gledati jer je u pubertetu pa mu idem na jetricu .

04.09.2011., 13:49

A pametnica draga, kako se ona naucila koristiti ironijom. Ma bravo. ;)

Pa evo ja licno ne mogu zamisliti svoju roditelje na forumu. Ujutru ustanu, odu na posao kad se vrate svi skupa rucamo, ona legnu da se odmore, poslije svi pijemo kafu, ja onda uglavnom izadjem, oni odu negdje prosetati, odu sa prijateljima na kafu, ili ako ostanu kuci gledaju neki film, seriju, uzivaju u tisini, mama uvijek ima nesto za peglati, cistiti, praviti rucak za sutra. I legnu spavati oko pola 12 jer ujutru opet moraju ustati u 7. Tako da, zaista nema vremena za internet, a ima djecu koja su starija od 20 godina.
Ne mogu zamisliti nekoga ko ima malo dijete kako sjedi ovdje. Odnosno ne znam odakle im vrijeme da sjede ovdje, al dobro. Umjesto da provode vrijeme sa svojim djetetom, posvete se njegovom odgoju i obrazovanju. Eh, pa nije ni cudo sto su danasnja djeca ovakva kad im roditelji posvecuju paznju u pauzama u kojima se odmaraju od foruma. :504:

Valjda se neki ljudi ne mogu pomiriti sa cinjenicom da su ostarili pa pokusavaju da budu u korak sa vremenom, ne krivim ih, uvijek izgleda divno ono sto mi ne mozemo tj nekada nismo mogli imati. ;)

p.s. ako mi kod od udatih i ozenjenih moze jednostavno reci kad nadje vrijeme za forum? Zar nije ljepse izaci sa prijateljima, sa partnerom ili nesto i uzivati u stvarnoj komunikaciji nego se ovdje napricavati sa nepoznatim ljudima.

Pa, evo ja na primjer pišem ne gledajući u tastaturu - pogled mi je cijelo vrijeme betoniran na mužu. Spadam li ja ovako u dobre žene? U djetešce ne smijem gledati jer je u pubertetu pa mu idem na jetricu .

To je opet do vas. ;) Boga mi je moja mama u mene mogla gledati i prije puberteta, i za vrijeme istog a evo i sad i apsolutno nikad mi nije isla na zivce jer smo jednostavno ostvarile takav odnos. :)

Herp
04.09.2011., 14:29
To je opet do vas. ;) Boga mi je moja mama u mene mogla gledati i prije puberteta, i za vrijeme istog a evo i sad i apsolutno nikad mi nije isla na zivce jer smo jednostavno ostvarile takav odnos. :)

Je, i baš si joj super ispala kad sad trošiš tu vrijeme s nama jadnicima na forumu. Sigurno je ponosna na tebe. :)

rintintina
04.09.2011., 14:59
A pametnica draga, kako se ona naucila koristiti ironijom. Ma bravo. ;)

Pa evo ja licno ne mogu zamisliti svoju roditelje na forumu. Ujutru ustanu, odu na posao kad se vrate svi skupa rucamo, ona legnu da se odmore, poslije svi pijemo kafu, ja onda uglavnom izadjem, oni odu negdje prosetati, odu sa prijateljima na kafu, ili ako ostanu kuci gledaju neki film, seriju, uzivaju u tisini, mama uvijek ima nesto za peglati, cistiti, praviti rucak za sutra. I legnu spavati oko pola 12 jer ujutru opet moraju ustati u 7. Tako da, zaista nema vremena za internet, a ima djecu koja su starija od 20 godina.
Ne mogu zamisliti nekoga ko ima malo dijete kako sjedi ovdje. Odnosno ne znam odakle im vrijeme da sjede ovdje, al dobro. Umjesto da provode vrijeme sa svojim djetetom, posvete se njegovom odgoju i obrazovanju. Eh, pa nije ni cudo sto su danasnja djeca ovakva kad im roditelji posvecuju paznju u pauzama u kojima se odmaraju od foruma. :504:

Valjda se neki ljudi ne mogu pomiriti sa cinjenicom da su ostarili pa pokusavaju da budu u korak sa vremenom, ne krivim ih, uvijek izgleda divno ono sto mi ne mozemo tj nekada nismo mogli imati. ;)

p.s. ako mi kod od udatih i ozenjenih moze jednostavno reci kad nadje vrijeme za forum? Zar nije ljepse izaci sa prijateljima, sa partnerom ili nesto i uzivati u stvarnoj komunikaciji nego se ovdje napricavati sa nepoznatim ljudima.

Vidiš, da neki put umjesto mame popeglaš, počistiš, skuhaš i ona bi mogla biti na forumu. Moje dijete umjesto mene usisava , odnosi smeće i vadi suđe iz mašine. Za to vrijeme ja mogu, ako hoću, biti na forumu . Druga stvar je ako se netko nije maknuo od pločice i krede pa nije ukorak s vremenom, taj se dakle ne može napričavati s nepoznatim ljudima (ti se na forumu napričavaš s poznatima ?)

Modesti
04.09.2011., 15:10
Pa evo ja licno ne mogu zamisliti svoju roditelje na forumu. Ujutru ustanu, odu na posao kad se vrate svi skupa rucamo, ona legnu da se odmore, poslije svi pijemo kafu, ja onda uglavnom izadjem, oni odu negdje prosetati, odu sa prijateljima na kafu, ili ako ostanu kuci gledaju neki film, seriju, uzivaju u tisini, mama uvijek ima nesto za peglati, cistiti, praviti rucak za sutra.

moja mama moderira na jednom forumu, izdala je dve knjige , a piše i recenzije

:mirko:
samo moja mama nema lijenu stoku za ukućane koji čekaju da im ona skuha, opere i piše njihove domaće zadaće

moja mama :cerek:

04.09.2011., 15:22
Je, i baš si joj super ispala kad sad trošiš tu vrijeme s nama jadnicima na forumu. Sigurno je ponosna na tebe. :)

Ja sam hvala Bogu ispala odlicno. Apsolutno nista mi ne fali, al mislim da nisi ti taj koji o tome moze da sudi na osnovu jednog procitanog posta. ;)

Vidiš, da neki put umjesto mame popeglaš, počistiš, skuhaš i ona bi mogla biti na forumu. Moje dijete umjesto mene usisava , odnosi smeće i vadi suđe iz mašine. Za to vrijeme ja mogu, ako hoću, biti na forumu . Druga stvar je ako se netko nije maknuo od pločice i krede pa nije ukorak s vremenom, taj se dakle ne može napričavati s nepoznatim ljudima (ti se na forumu napričavaš s poznatima ?)

Ja svojoj mami pomognem, naravno.
Vidim da me mnogi od vas uopste niste shvatili.
Ja ne pricam o tome kako je zenin zadatak da samo cisti po kuci, pere, pegla, kuha. Ja pricam o otudjenosti od stvarnog svijeta, o provodjenju bespotrebnog vremena na forumu, facebook-u, umjesto da to vrijeme provodi sa svojom porodicom, sa muzem, djecom, prijateljima. Moja mama vise voli otici u posjetu svojim roditeljima nego upaliti kompjuter i buljiti u njega. ;)

rintintina
04.09.2011., 15:38
Ja sam hvala Bogu ispala odlicno. Apsolutno nista mi ne fali, al mislim da nisi ti taj koji o tome moze da sudi na osnovu jednog procitanog posta. ;)

Ja ne pricam o tome kako je zenin zadatak da samo cisti po kuci, pere, pegla, kuha. Ja pricam o otudjenosti od stvarnog svijeta, o provodjenju bespotrebnog vremena na forumu, facebook-u, umjesto da to vrijeme provodi sa svojom porodicom, sa muzem, djecom, prijateljima. Moja mama vise voli otici u posjetu svojim roditeljima nego upaliti kompjuter i buljiti u njega. ;)

Kako ti na temelju jednog pročitanog posta zaključuješ da ja nemam prijatelje, da se ne družim sa djetetom, da ne izlazim? Kako to ti nisi otuđena od stvarnog svijeta dok provodiš vrijeme na forumu umjesto da si s dečkom, prijateljicom, mamom, ....

04.09.2011., 15:40
Kako ti na temelju jednog pročitanog posta zaključuješ da ja nemam prijatelje, da se ne družim sa djetetom, da ne izlazim? Kako to ti nisi otuđena od stvarnog svijeta dok provodiš vrijeme na forumu umjesto da si s dečkom, prijateljicom, mamom, ....

Ja nisam rekla da vi nemate prijetalja, nego da mi nije logicno kako imate vremena za forum pored prijatelja, djece, porodice, muza...

Ne smatram da sam otudjena od stvarnog svijeta, samo iz zdravstvenih razloga (cestih nesvjestica) ne izlazim vrucinu, kako fakultet nije jos poceo, kuca je odavno sredjena nemam trenutno nista drugo raditi nego sjediti za kompjuterom.
A za decka, prijatelje a i svoju porodicu imam vremena, uvijek ga nadjem. ;)

Herp
04.09.2011., 15:41

Pa očito ti nešto fali kad si otuđena od stvarnog svijeta i umjesto da sad budeš s mamom i družiš se s njom ti buljiš u kompjuter i bespotrebno piskaraš po forumu. :(

Modesti
04.09.2011., 15:41
J

je, je, internet je zlo :D

tako bi i ti trebala umjesto da buljiš u kompjuter i svađaš se s kutijom otići u posjet svojoj mami ili raditi bilo što konstruktivno, a ne gubiti vrijeme s tamo nekim zlim herpom

04.09.2011., 15:51
je, je, internet je zlo :D

tako bi i ti trebala umjesto da buljiš u kompjuter i svađaš se s kutijom otići u posjet svojoj mami ili raditi bilo što konstruktivno, a ne gubiti vrijeme s tamo nekim zlim herpom

Dovoljno je da procitas sta pise ispod tvog nicka. Imas se ti o cemu brinuti. ;)

Sto se mene tice, ja vec napisah razlog zbog kojih po ovim vrucinama ne izlazim iz kuce. ;) A roditelji su otisli sa najboljim prijateljima na izlet, tako da.. ;)

Zlatorepa
04.09.2011., 15:54

Čuj da ti svojoj mami pomažeš kak spada možda ne bi išla spavat u pola 12, nego u 10, pa bi imala vremena za sebe, a ne za ispunjavanje potreba velike deriščadi starije od 20 godina :D

Modesti
04.09.2011., 15:59
Dovoljno je da procitas sta pise ispod tvog nicka. Imas se ti o cemu brinuti. ;)

)
pa o tome ti pričam
to je zli forum sam napisao, to ti uvali nakon nekog vremena , ima on svoj život :503:

kažeš s najboljim prijateljima na izlet
eh, moji roditelji i ja živimo u kolibi usred šume, nemamo prijatelja , forum je naš život

Herp
04.09.2011., 16:00

Sto se mene tice, ja vec napisah razlog zbog kojih po ovim vrucinama ne izlazim iz kuce. ;) A roditelji su otisli sa najboljim prijateljima na izlet, tako da.. ;)

Ti se baš ne možeš pomiriti s tim da postoje ljudi koji rade, putuju, izlaze, imaju partnera i obitelj i sve, i dalje se uspiju organizirati da dio slobodnog vremena provode na forumu, ha? :D

04.09.2011., 16:09
Kazu da je uzalud coravom namigivati, gluhom dovikivati i glupom dokazivati, tako da ja ovu raspravu ovdje zavrsavam. Vidimo ko ima hiljade i hiljade napisanih postova ovdje a ko mnogo, mnogo manje. ;)

Ja sam rekla svoje misljenje, ako se vi sa mnom ne slazete to je vasa stvar. Ne morate napadati i vrijedjati. Vi ste svi vjerovatno ozenjeni i udati i imate vremena za ove gluposti, blago vama. ;)

Naucite prihvatati tudja misljenja, i bio bi red da shvatite da pored misljenja koje vi imate postoje ljudi koji razmisljaju drugacije od vas i apsolutno nema potrebe da ih ubjedjujete u svoje misljenje jer oni NE ZELE razmisljati kao vi.

Rekla sam sto sam rekla i ostajem pri tome.
Vi se ne slazete sa mnom, Boze moj. To je vas problem, moj vjerujte nije.
Ja zaista prihvatam cinjenicu da vi razmisljate drugacije od mene, pa bi bio red da i vi prihvatite isto. ;)

Bilo bi lijepo da se otkacite i od mene i od mog misljenja i nastavite surfati po forumu posto imate vremena za to. ;) I bilo bi lijepo da me prestanete citirati.

Inace molim sve ljude koje trese kriza srednjih godina da popuste nas mlade da uzivamo. Lijep pozdrav svima. ;) I ne morate odgovarati, jer ja ne planiram vise ulaziti na ovu temu. ;)

baja
04.09.2011., 16:12
Pa, evo ja na primjer pišem ne gledajući u tastaturu - pogled mi je cijelo vrijeme betoniran na mužu. Spadam li ja ovako u dobre žene? U djetešce ne smijem gledati jer je u pubertetu pa mu idem na jetricu .:rofl:
ja ne znam tipkati bez gledanja :tuzni:

čarolijo, druga su vremena; tvoja mama nije odrasla s kompjutorskom tehnologijom, a očito je previše ni ne zanima
ljudi ne trebaju isprike za biti na forumu, kao ni za gledanje sapunica, rašpanje noktiju, pivo s prijateljima, zurenje u nebo, čitanje...
naravno, s bilo čime od ovoga možeš pretjerati :D

Herp
04.09.2011., 16:14
Kazu da je uzalud coravom namigivati, gluhom dovikivati i glupom dokazivati, tako da ja ovu raspravu ovdje zavrsavam. Vidimo ko ima hiljade i hiljade napisanih postova ovdje a ko mnogo, mnogo manje. ;)

Ja sam rekla svoje misljenje, ako se vi sa mnom ne slazete to je vasa stvar. Ne morate napadati i vrijedjati. Vi ste svi vjerovatno ozenjeni i udati i imate vremena za ove gluposti, blago vama. ;)

Naucite prihvatati tudja misljenja, i bio bi red da shvatite da pored misljenja koje vi imate postoje ljudi koji razmisljaju drugacije od vas i apsolutno nema potrebe da ih ubjedjujete u svoje misljenje jer oni NE ZELE razmisljati kao vi.

Ja zaista prihvatam cinjenicu da vi razmisljate drugacije od mene, pa bi bio red da i vi prihvatite isto. ;)

Bilo bi lijepo da se otkacite i od mene i od mog misljenja i nastavite surfati po forumu posto imate vremena za to. ;) I bilo bi lijepo da me prestanete citirati.

Inace molim sve ljude koje trese kriza srednjih godina da popuste nas mlade da uzivamo. Lijep pozdrav svima. ;) I ne morate odgovarati, jer ja ne planiram vise ulaziti na ovu temu. ;)

E jesi nam spustila, prosto smo zgranute. :D

Zlatorepa
04.09.2011., 16:19

Zašto onda komentiraš upravo na ovoj temi kad nemaš iskustva ni o braku ni o odgoju djece ni o kombiniranju tih obaveza sa internetom? I nismo svi stari ni u braku, ima nas i tvojih godina, samo što malo zrelije razmišljamo i imamo šire poglede na svijet.

Gzena
04.09.2011., 16:22
nisu širi nego širji..:D

moja mama ne zna što je forum..:lol:

Zlatorepa
04.09.2011., 16:30
nisu širi nego širji..:D

moja mama ne zna što je forum..:lol:

A ne ne :nono:, komparacija ide širok - širi - najširi, znači imamo široke poglede, šire poglede, najšire poglede na svijet

Gzena
04.09.2011., 16:47
šalila sam se :confused:

Zlatorepa
04.09.2011., 18:34
Ni ja nisam mislila ozbiljno :mig: barem sam obnovila znanje :)