PDA

View Full Version : Jeste li "gadljive"?

stranice : [1] 2

Kleine
10.02.2010., 09:54
meni se gadi:
- novac, dirati ga naravno zato sve placam karticom
- Otvorit kantu sa smecem (u slucaju mirisa) al jbg moras
- kad ostane hrane pa to drugi dan bacit/prat
- praznit pepeljaru (iako pusim :bonk: ali ne u kuci)
- tripice
- "neciji" zadah
- kad netko pljune i jos onako "zahracka" (samo na pomisao mi se zeludac okrenuo :rigo: )
- javni wc-i

jesam li jedina "gadljiva" ili nas ima jos?:D

Signorina Despi
10.02.2010., 10:02
Ima i gorih slučajeva od tebe :p
Gade mi se pljuvačke , rigotine ,wc školjke po bircevima, gadi mi se kada mi netko upadne u sobu u cipelama ( koliko samo bakterija pobere na cesti i onda meni gazi po sobi :( ) Luda sam kad neletim na dlaku u hranu, o da tripice mi se gade, pranje suđa s ostacima hrane također mi je grozno (sva sreća da to ne radim) mislim da bi povratila 10 puta, radije ću očistiti cijeli stan nego to raditi...Gadi mi se kada netko smrdi po znoju, gulašu ili bilo čemu, zaista mi dođe slabo :(, i tako moja lista je jakooo duga, jer imam strašno osjetljiv želudac i povraća mi se na svašta :zubo:

tash@
10.02.2010., 10:10
Nisam gadljiva :kava:

od svega navedenog gade mi se javni zahodi, a ovo drugo mi samo ide na kikić :D

Partfiš
10.02.2010., 10:12
Rodjenje djeteta jednoga dana ce puno toga promijeniti ako se stvari ne promijene prije...:)

Kleine
10.02.2010., 10:13
joj da zaboravila sam hodanje po kuci u cipelama i smrad po znoju i kojecemu :rigo:

p.s.
@Partfis - ako si mislila na mene ja vec imam dijete :mig: i naravno da mi se od mojeg djeteta ne gadi nis:ne zna:

thumb
10.02.2010., 10:14
Rodjenje djeteta jednoga dana ce puno toga promijeniti ako se stvari ne promijene prije...:)

baš :top:

ako su to vaši životni problemi, i ja bi ;)

Kleine
10.02.2010., 10:17
ha gle moji zivotni problemi su puno veci od gadljivosti prema necemu i usudila bih se reci da mi nebi zeljela bit u kozi ali to ovdje nije tema :mig: :grli:

dora
10.02.2010., 10:23
Nisam.

Iako ima stvari tipa

smrdljivi ljudi,
govna na cesti - psecija i ljudska (ljudska obicno na moru),
hracci
i slicne pidzarije

koje su mi nevjerojatni.

ako su to vaši životni problemi, i ja bi ;)
Pa ovo ni nije tema o zivotnim problemima ;)
Ovo je tema o (ne)gadljivosti.

Uranija
10.02.2010., 10:25
Nisam mnogo, ali miris ljudi (dugo neoopranih ili natopljenih ustajalim dimom) mi zna bit grozan, posebno u kombinaciji sa višesatnim/dnevnim znojem.

susannah
10.02.2010., 10:31
puno stvari mi se ne svidja i gnjusne su mi, ali nisam gadljiva prema apsolutno nicemu
(jel' ovo sad bila kontradikcija? :misli:)

enivejZ, nisam od gadljivih :raspa:

scarletlemur
10.02.2010., 10:35
u top 5 su mi: dekubitalni ulkus, dijabetičke gangrene, uznapredovale seboreje/psorijaze/dermatitisi koji nalikuju na tumore, sputum i bljuvotina te inficirani otvoreni prijelomi......ovo ostalo mi je ok

Meggi33
10.02.2010., 10:41
meni se gadi:
- tripice
- "neciji" zadah
- kad netko pljune i jos onako "zahracka" (samo na pomisao mi se zeludac okrenuo :rigo: )
- javni wc-i

jesam li jedina "gadljiva" ili nas ima jos?:DNa ove zadnje četiri stvari sam posebno gadljiva a ove prve isto ali njih rješavam tako da se ne diram po licu ni ustima nakon toga i što prije operem ruke a prije toga ako imam dezinfekcijske maramice sredim to sa njima! :D

Pješčani sat
10.02.2010., 10:54
zvuk nečijeg povraćanja
ustajali znoj
dlaka u hrani
ne sviđa mi se kad vlasnici ljube pse u njušku, tj. ližu se

joujou
10.02.2010., 11:01
zvuk nečijeg povraćanja
ustajali znoj
dlaka u hrani

jesam, gadljiva sam
skoro sve nabrojano mi se gadi :ne zna:

sto se tice psece njuskice, jos me vise cudi kad to rade bas vlasnici pasa
oni barem znaju kamo ti peseki guraju svoje nosice :zubo:
apsolutno obozavam svog psa, ali kad ga ljubim, ljubim ga u obraze i celo i sl
nikako njusku

baja
10.02.2010., 11:02
od svega i svačega, najgadljivija mi je žlundra na mesu :o

Meggi33
10.02.2010., 11:03
zvuk nečijeg povraćanja
ustajali znoj
dlaka u hrani
ne sviđa mi se kad vlasnici ljube pse u njušku, tj. ližu seJoj i to! :bljak:

Possibility
10.02.2010., 11:10
kad netko kiše pa zahračka sve oko sebe

Zbunjevita :)
10.02.2010., 11:28
Nisam neš posebno gadljiva, ali ima stvari koje su mi gnjusne.. Nije da ću se doslovno ispovraćati, ali mi nisu drage, a od nekih mi se okrene želudac..

A to su već spomenuti javci wc-i, smrad po znoju i nehigijeni kod nekih ljudi (pogotovo u busevima..) :rigo:

Jednom sam baš naletila na odvratnu situaciju.. Ljeto je bilo i sunce je pržilo.. Čekala sam s prijateeljicom autobus. Išle smo na more. Na toj stanici je bila jedna mlada žena. Možda je imala 30ak godina. Relativno je pristojno izgledala na prvi pogled.. Bila je dosta krupna. A držala je u ruci Žuju u plastičnoj boci od 2 litre i k'o pravi pijanac vukla iz nje na onom suncu.. Kad je napravila 2 koraka vidjelo se da je pijana. sjela je nespretno do mene i žicala me cigaretu.. A smrrrdila odvraaatno!! Želudac mi se okrenuo kao nikad od cijelog tog prizora i smrada.. A smrdila po pivi i krepanoj ribi.. A kod sebe nije imala nikakve ribe.. A dobro znamo što smrdi po ribi kad se usafta...:mama::mama::rigo:
Jao, što neki ljudi rade od sebe..:(

Nica
10.02.2010., 11:37
Meni se gade ti smajlići za povraćanje. Na forumu imamo čak dva, žuti i plavi, i ne znam koji mi je gadniji.
Kada ih netko stavi u post, često ga ne čitam pa ni onaj ispod jer samo prevrtim stranicu da ga ne vidim.
Tako da sam većinu ovih postova prevrtila i polu pročitala :D

awia
10.02.2010., 11:43
Bila sam užasno gadljiva prije nego sam počela studirati. sve živo mi se gadilo...
a onda sam došla na fax i očekivalo se od mene da seciram sve i svašta. prvih par puta mi se okretao želudac, mislila sam da ću se onesvjestit i nisam cijeli dan mogla jesti a onda se mic po mic navikneš. jebiga. bilo je ili to ili se ispisat. sad sam umjereno gadljiva :D

biancha
10.02.2010., 12:12
Prestala sam biti gadljiva kad sam nabavila psa:) nakon ciscenja stenskih govana i povracotina ( jelte stenci sve vani trpaju u usta kad ne gledas) postala sam imuna.... A nakon prve svinjokolje( pre duboko sam zarezala nozem i prorezala crijeva) nista me vise ne dira....

Nora Medica
10.02.2010., 12:23
Smeta mi znoj, ustajali.. povraćotina, krv,zadah. ajme zlo mi je kad vidim krv u ogromnim količinama.. u javnom prijevozu što manje diram po njemu.
kad čistim dvorište od kakice, nije mi zlo, već sam se navikla na smrad drekeca.. a kad sam prematala nećakinju,uh.. kak je to znalo smrdjeti.. ali sve je to stvar navike.. kad se navikneš ne smrdi ti!:rofl:

anci25
10.02.2010., 12:38
gade mi se do pasa goli,znojni i pijani tipovi koji se grle :rigo:

Engelchen00012
10.02.2010., 12:39
Gadljiva sam, da.:D Mnoge vrste hrane ne mogu smisliti, smetaju mi razni mirisi i smradovi posebno:rofl: (čak od nekih parfema mi se riga). Neke vrste cvijeća prejako mirišu pa mi dođe muka. Ajme gadi mi se svašta. Ove ljudske smradove neću uopće navoditi. Vidite da mi se i cvijeće gadi!:rofl::rofl:

bitchy-as-usual
10.02.2010., 13:06
I ja sam gadljiva:D

Recimo svaki put kad uzmem cistu casu da iz nje idem piti moram ju splahnuti :D:rofl:
Gade mi se znojni ljudi, smrdljivi :rigo:
Gade mi se govna (pogotovo djecja):rofl:
Gade mi se javni wc-i.
Gadi mi se kad netko ide jesti, a da prije ne opere ruke.

Joj ma svasta mi se gadi:D

Signorina Despi
10.02.2010., 13:11
sto se tice psece njuskice, jos me vise cudi kad to rade bas vlasnici pasa
oni barem znaju kamo ti peseki guraju svoje nosice :zubo:
apsolutno obozavam svog psa, ali kad ga ljubim, ljubim ga u obraze i celo i sl
nikako njusku

Kako sam ovo mogla zaboraviti :eek: , ovo mi je pri vrhu top liste :D
Također mi se gadi i hrana u velikom količinama, npr na feštama kad vidim onaj grah u onom kazanu dođi mi slabo (mada kažu da je najbolji kada se kuha tako na veliko, ali ne hvala :flop: )

*jezebel*
10.02.2010., 13:16
onak'... ne znam. :ne zna: zahtjevna sam za higijenu, iako mi se cesto zalomi da sudje ne operem svaki dan. :D

moj mali popis:
- javni prijevoz (presvlake na sjedalima, drzanje za sipke) ili ako mi se netko usudi sjesti na krevet nakon putovanja vlakom
- kosti i kozice na mesu, masna svatovska prasetina, prasetina opcenito (al' to sam vec elaborirala na onom slavnom topiku o mesu :D). ako koscate i koznate stvari ubacujem u juhu, to radim viljuskom ili rukavicama. nekidan sam s krilca morala iscupat' jedno perce, to je bilo iskustvo. :zubo:
- dlake, pogotovo u kupatilu
- nepranje ruku nakon diranja jaja, ili prije odlaska na wc (pogotovo ako je to nakon diranja mobitela, novcanika i slicnog)
- diranje kvake i slavine u javnim wc-ima bez upotrebe rupcica i punim dlanom; kvake u domovima zdravlja
- tapacirani kreveti, ogromne zavjese i draperije
- kad netko uzme cipelu u ruku tako da je drzi za potplat
- hranjenje golubova na vlastitom potprozorniku; golubovi opcenito
- osnove osobne higijene kod ljudi koji si ih mogu priustiti necu ni komentirat'
- setanje psa po javnoj povrsini bez nosenja vrecice za mamutovska govna
- vidljiv puder, dugi nokti
- jako dugacka raspustena kosa, pogotovo ako netko stoji ispred mene, zabacuje grivu i mene opali po labrnjama :cry: :mama:
- ne volim kad me netko okrzne sisom :rofl:
- slabasni papirnati pokrovi na stolicama kod ginekologa, bolnice u svakom smislu
- koristenje iste krpice za milijun razlicitih stvari (pogotovo ako su u igri kuhinja i kupaonica)
- dulji boravak s pusacem, miris cigareta mi doslovce izaziva zgaravicu

ako sam u hotelu, nabavim sprejcic za dezinfekciju pa prespricam kupaonice i odredjene glatke povrsine, u torbici nosim asepsoleta tekucinu ili slicno pa mi nije neki bed za ruke nakon tramvaja i javnih prostorija, al' me u prilicnoj mjeri frustrira ako sam bez toga, pogotovo ako hocu nesto pojesti s nogu.

inace, mislim da je najodvratnije sto sam dosad vidjela bila videosnimka carskog reza.

gliste, paukovi i slicno mi ne smetaju. ali ne mogu podnijet' one kucne stonoge, spadaju u rijetke stvari od kojih se najezim kad ih vidim na slici, da ne spominjemo bliske susrete. :D

http://www.invertebrata.yoyo.pl/grafikadogaleri/wije/Scutigera%20coleoptrata.jpg

Engelchen00012
10.02.2010., 13:30
E sad me post iznad podsjetio spominjanjem carskog reza, da je i kod mene isto tako, samo se radi o porodu "prirodnom". Ajme....ništa odvratnije u životu vidjela nisam.:rolleyes:

kokosh_anel
10.02.2010., 13:37
- dlake
- smrdljivi ljudi (radila s jednim takvim, taj je dolazio smrdljiv u 8 ujutro, istu vunenu ukiseljenu dolčevitu nosio 2-3 dana za redom, prao zube nikad)
- javni wc-i (čak i oni na poslu, odurno!)
- pljuvačke
- žohari
- jedna prodavačica u mesnici blizu mog kvarta (žena ima brkove ko Mišo Kovač).

kukuriku
10.02.2010., 13:38
gadljiva sam na neugodne vonjeve-svih vrsta.mam mi se riga.
vidit mogu skoro sve, samo ne slike il video nekakvih odurnih kožnih oboljenja, tumora, rana i sl.
mislim, mogu i to, al navuče mi se grimasa na njušku i gledam kak bi pobjegla glavom bez obzira.

vrrrlet
10.02.2010., 13:41
Meni su fuj očerupane kokoši, šugave mačke, šipke u tramvaju te iskaznice hadezeja. Prije su mi se gadile partijske iskaznice i špinat, ali sam špinat u međuvremenu zavolio.

kukuriku
10.02.2010., 13:49
Meni su fuj očerupane kokoši, šugave mačke, šipke u tramvaju te iskaznice hadezeja. Prije su mi se gadile partijske iskaznice i špinat, ali sam špinat u međuvremenu zavolio.

ovo kad kažeš očerupana kokoš, ...to baš doslovno misliš, jel? ::raspa:

female
10.02.2010., 13:50
svima nam se gade wc-i po kafićima i klubovima, a upravo ženski wc-i izgledaju ko ratišta.... to mi se gadi kak mogu ženske to napravit od wc-a.... :flop:

:)

*jezebel*
10.02.2010., 14:04

meni ni ono "sugave macke" nije bilo bas jasno... :misli:

Pješčani sat
10.02.2010., 14:05
inace, mislim da je najodvratnije sto sam dosad vidjela bila videosnimka carskog reza.

:ne zna: zašto?

vrrrlet
10.02.2010., 14:15

Nisi se ljubice valjda našla u tom strašnom opisu? :ne zna: Mislio sam na boležljive kokoši koje gube perje; mogu kupiti pilića na placu, i bez gađenja ga privesti svrsi njegova života.

meni ni ono "sugave macke" nije bilo bas jasno... :misli:

To su mačke kontejneruše kojima obiluju naši otoci, bar ovi na koje zalazim. Njih čak ni vlastite majke ne vole. Ne znam što je tu čudno.

*jezebel*
10.02.2010., 14:24
To su mačke kontejneruše kojima obiluju naši otoci, bar ovi na koje zalazim. Njih čak ni vlastite majke ne vole. Ne znam što je tu čudno.

ma nista, samo nisam bas duhovita. u zadnje vrijeme. khm... :o

:ne zna: zašto?

bilo mi je odurnije od snimke bilo koje druge operacije koju sam gledala. a gledala sam ih dosta. ne znam zasto, mozda sam subjektivna. :ne zna: pogledaj ako ti se gleda. :rofl:

joujou
10.02.2010., 14:37
bilo mi je odurnije od snimke bilo koje druge operacije koju sam gledala. a gledala sam ih dosta. ne znam zasto, mozda sam subjektivna. :ne zna: pogledaj ako ti se gleda. :rofl:

snimke raznih vrsta pobacaja isto nisu za baciti :D

to smo u skoli gledali, da ne bi ispalo da mi je filmski ukus malo pomaknut :o

Thirteen
10.02.2010., 14:39
Jebo vas, želudac mi se okrenuo od nekih opisa ovdje :(

Marge Simpson
10.02.2010., 14:41
Nisam imala priliku gledati snimke pobačaja, hvala bogu, al ne volim nikakve operacije i sl. pa se držim podalje.:rofl:
A da sam gadljiva - jesam. Ljeti je malo gore, ima svakakvih mirisa a oni su mi uglavnom problem :o.

noaccount
10.02.2010., 14:46
nisam gadljiva pretjerano. ali mi se zeludac okrece na hracke po ulici. i odurni su mi debeli ljudi. pogotovo u ljetu

snnopy
10.02.2010., 14:56
poprilično sam gadljiva. da sad idem sastavljati popis ne bi mu bilo kraja ni početka....

Engelchen00012
10.02.2010., 14:59
nisam gadljiva pretjerano. ali mi se zeludac okrece na hracke po ulici. i odurni su mi debeli ljudi. pogotovo u ljetu

:eek::eek: Ovo je već....:flop:

Mopsi 7
10.02.2010., 15:05
Priznajem, ja sam jedna jako gadljiva osoba.
Gadi mi se: neka hrana, neugodni vonjevi svih intenziteta, pretjerano debeli i anoreksični ljudi, masnoća, sve tjelesne izlučevine osim suza, neoprana kosa, neoprana odjeća, dlake, prljavi ljudi, hračci na cesti i zvuk ljudskog hračkanja, neoprane ruke i nokti, kada ljudima smrdi iz usta, kvake...
Ali za čudo božje ne gade mi se krv, bolnice, lijekovi itd.

10.02.2010., 15:15
Gledala sam snimke porođaja i carskog reza i to u meni ne izaziva neko posebno gađenje ni neugodu.. :ne zna: Nisam osjetljiva na krv..
Najviše što mi smeta je nehigijena bilo koje vrste.. Ostalo mi se ne može baš gadit..
Inače me živciraju suviše gadljivi ljudi.. :p

-Ono što ne mogu podnijet su smradovi!! smradovi bilo koje vrste nečištoće..izmet, urin, smrad masne kose, zadah.. Na znoj nisam toliko jako osjetljiva jer se oznojiti možemo bez obzira na higijenu..
-žohari i crvi mi se gade.. pogotovo ako na njih naiđem u doticaju s hranom.. Ako vidim crva u trešnji, teško da ću nastaviti jesti te trešnje, ma koliko god ukusne bile.
Općenito sam osjetljiva na hranu.. :zubo: ako naiđem na dlaku u pecivu, crvića u voću izgubim apetit. A tek kad sam vidjela žohara kako šeće po hrani u studentskoj menzi.. :cry:
isto tako, ne mogu jesti božićne kolače koje mi moja susjeda donese za Božić.. Radi se o onim kuglicama od oraha i čokolade koje se ne peku.. I ja ih radim pa znam da je nužno dooobro oprati ruke prije nego ih se oblikuje..:zubo: Osjetila sam jednom kako su joj ti kolači poprimili miris cigareta i od tad mi se gade..:zubo: Iako ja pušim, ali osjetiti cigarete u kolaču..hmm.. ne hvala..:rofl:
-gade mi se autobusi.. :zubo:ne nosim naravno nikakve rukavice niti antiseptičke tekućine :rofl: al isti čas kad sam u prilici odem ruke oprati.. već imam fobiju od hvatanja stolica u busu.. uvijek umočim prst u zakeljenu žvaku..:(

Signorina Despi
10.02.2010., 15:28
Gledala sam snimke porođaja i carskog reza i to u meni ne izaziva neko posebno gađenje ni neugodu.. :ne zna: Nisam osjetljiva na krv..
(

To meni nije gadno nego me užasava :eek:
Boli me od samog pogleda na sve to :cry: :cry:

Splenda
10.02.2010., 15:34
u.

meni je uvjerljivo najgadnije što sam vidila u životu bila snimka vaginalnog poroda.

Engelchen00012
10.02.2010., 15:37
meni je uvjerljivo najgadnije što sam vidila u životu bila snimka vaginalnog poroda.

Ima nas, bogami.:D

Splenda
10.02.2010., 15:43
*rukovanje s nepoznatim ljudima

* kvake

*javni prijevoz

*hotelski ručnici bez obzira koliko dobro izgledali

*piti za nekim iz iste čaše-pogotovo još ak se jede usput pa ostanu mrvice na ustima :bljak:
to mi je gadno vidit i samo za sebe

*posuđivanje donjeg rublja(čula sam da to rade neki biseri :horor:)

*četkat kosu s tuđom četkom ili da netko s mojom

*prilikom kuhanja kad netko obliže kuhaču i vrati ju nazad

*tipkala u liftu- uvijek člankom prsta tipkam

* na moru nikad ne sjedam na mokri kamen, bez da ga prethodno s vodom ne isperem- nikad neznaš koja fufa je svoju pizdicu tu posjela, a na plaži sjedamna ručnik kad je suhi kamen u pitanju

joj, ima toga još...

Maria Klonovska
10.02.2010., 15:44
Vecina toga sto ste pobrojale (dobro, bar trecina) mi je pogadna, da.
Ali u mjeri da slozim grimasu. Nista toliko da ne mogu stisnuti zube i izdrzati.
Gadljivost na diranje novcanica, pranja ostataka hrane, oblizivanje kuhace, ciscenje govana i sl. bi me ozbiljno sputavala kroz dan :D

Pješčani sat
10.02.2010., 15:53

ja sam na prepad to vidjela :D

nisam znala što će biti, pustili jednom na Latinici, i tek nakon što je beba izašla skužila sam što je u planu.
jbga bila sam mlađa, nisam znala u što gledam :zubo:

ali ne bih rekla da je gadno. rekla bih da živimo u nametnuto steriliziranom svijetu gdje ne vidimo takve stvari (dovoljno)često, pa kad i vidimo gadimo se. ne vidim da itko piše da mu je ejakulacija gadna(da, nije ista stvar)

žalfija
10.02.2010., 15:56
meni se gadi:
- tripice
- "neciji" zadah
- javni wc-i

jesam li jedina "gadljiva" ili nas ima jos?:D

:misli:
Ne. S ovog popisa samo gadni zadasi.

- o novcu, kvakama i sl. ne razmišljam, jednostavno čim uđem u kuću perem ruke, kvake doma isto čistim kad brišem prašinu.

-kanta mi je čista k'o sunce, moreš jest iz nje :bara:
-hrana mi se ne gadi nikakva
-isto pušim vani, al zašto bi mi se gadio pepel?:ne zna:
-tripice obožavam :klopa:
-ljudi koji hraćkaju po cesti su stoka, ali ne padam u nesvijest od gađenja
-javni wc je nužno zlo, otvaram nogama ili uzmem papir pa s njim uhvatim kvaku

Drugoga se ne mogu sjetiti...da krv, porodi, operacije, nula bodova, dreke ne ljubim, ali imam macu, gdje bi bila kad bi mi se sve gadilo.

10.02.2010., 16:01
Vecina toga sto ste pobrojale (dobro, bar trecina) mi je pogadna, da.
Ali u mjeri da slozim grimasu. Nista toliko da ne mogu stisnuti zube i izdrzati.
Gadljivost na diranje novcanica, pranja ostataka hrane, oblizivanje kuhace, ciscenje govana i sl. bi me ozbiljno sputavala kroz dan :D

Tako i mene.. stisni zube i trpi..:D
I meni je gadljivo pranje suđa, hvatanje ostatak hrane, slaganje blatnog suđa u mašinu.. Al to radim po nekoliko puta na dan..
Isto kao i vožnja busevima, korištenje javnih wc-a..
A jbg, i ručak u menzi sam pojela bez obzira na žohare koje sam vidjela..:zubo:

naporna
10.02.2010., 16:03
Mislim da nisam pretjerano gadljiva. Ali ne mogu smisliti scene na TV-u kad prikazuju operaciju dojke (tj. umetanje silikona), ili operaciju oka. Fuj. Odmah vrtim dalje.
Inace sam maher kad treba nekom zgadit jelo. Ne nekakvim hrackanjem ili slicno, vec pricom :rofl: Ja sam u stanju bas o svemu pricat dok se jede. :cerek:
Mama mi veli da je medicinsko osoblje takvo. A ja nemam veze s medicinom :ne zna:

Splenda
10.02.2010., 16:04

nisam znala što će biti, pustili jednom na Latinici, i tek nakon što je beba izašla skužila sam što je u planu.

ali ne bih rekla da je gadno. rekla bih da živimo u nametnuto steriliziranom svijetu gdje ne vidimo takve stvari (dovoljno)često, pa kad i vidimo gadimo se. ne vidim da itko piše da mu je ejakulacija gadna(da, nije ista stvar)

nije mi gadna toliko krv, sluz. nego rastezanje organa.:bljak: izlazak glave kroz sitnu rupicu koja odjednom postane veličine grejpa . :rigo: :rigo:
doktori kad guraju ručetine, rezanje po intimnim djelovima.
gadi mi se pri samoj pomisli. žena rastegnuta na stolu ko životinja. etc. neću razmišljat o tome, muka mi je

10.02.2010., 16:07
Mislim da nisam pretjerano gadljiva. Ali ne mogu smisliti scene na TV-u kad prikazuju operaciju dojke (tj. umetanje silikona), ili operaciju oka. Fuj. Odmah vrtim dalje.
Inace sam maher kad treba nekom zgadit jelo. Ne nekakvim hrackanjem ili slicno, vec pricom :rofl: Ja sam u stanju bas o svemu pricat dok se jede. :cerek:
Mama mi veli da je medicinsko osoblje takvo. A ja nemam veze s medicinom :ne zna:

eeee:s:s na oči sam osjetljiva.. nije da mi se gadi, nego me odmah zaboli i ne mogu gledati kad netko neš izvodi s očima:zubo:
Ne znam kako sam se uopće navikla na stavljanje leća.. to mi nije problem :zubo:

Maria Klonovska
10.02.2010., 16:08
gadi mi se pri samoj pomisli. žena rastegnuta na stolu ko životinja. etc. neću razmišljat o tome, muka mi je

Ima ih koji vele da su i zene onomad bile zivotinje :D

A ne znam, nagledala sam se okota psica, macica pa mi ni snimci poroda nisu posebno gadni. U rangu sa prsnutom bubuljicom - neke stvari prosto moraju van :o

Engelchen00012
10.02.2010., 16:12
nije mi gadna toliko krv, sluz. nego rastezanje organa.:bljak: izlazak glave kroz sitnu rupicu koja odjednom postane veličine grejpa . :rigo: :rigo:
doktori kad guraju ručetine, rezanje po intimnim djelovima.

Ovo je doživljaj poroda identičan mom.:cerek: Žena u mojoj snimci je bila i potpuno gola.:eek: Ajme najkraće rečeno, i gadljivo i krajnje ponižavajuće.:(

I to na internet staviti. Da je ljudi takvu gledaju.:facepalm::mad::mad:

10.02.2010., 16:12

Nije mi to gadno.. porod je čist (dok se ne navikneš na njega malo bolan za gledati..:D), ejakulacija je čista.
Nemam problema s tim..:D
Naravno i te čiste stvari (tu sad mislim uglavnom na tjelesne izlučevine) mogu biti gadne ako su od osoba od kojih ih ne želimo primati (poljupci, slina, ejakulacija, krv, tjelesni mirisi...)

Pješčani sat
10.02.2010., 16:17
nemam s porodom problema, baš sam se na drugoj temi o tom raspisala :D
rodnica ima tu namjenu, da progura dijete, fleksibilna je. druga stvar što nas je kultura navikla na depilirane glatke elastične čvrste itd.
kako nikom ne smeta kad vidi mlijeko kako teče iz sisa? ok, očito nisam gadljiva na to :D

joujou
10.02.2010., 16:19
kako nikom ne smeta kad vidi mlijeko kako teče iz sisa? ok, očito nisam gadljiva na to :D

imam ja :D
gledala sam neki japanski filmic s takvom tematikom
ajme meni :(

Engelchen00012
10.02.2010., 16:20

O, da. I meni je to:eek::eek:

joujou
10.02.2010., 16:23
O, da. I meni je to:eek::eek:

srecom, porod me niti najmanje ne interesira
inace ne znam kako bi se nosila s tolikom kolicinom grozote i strahote :(

trudnoca, porod, dojenje, rezanje, sivanje... ma zasto zaboga? :D

*jezebel*
10.02.2010., 16:23
...ne mogu smisliti scene na TV-u kad prikazuju operaciju dojke (tj. umetanje silikona)...

e vis', to mi nije nista, mogu gledat' k'o crtani film. carski mi je iz nekog razloga deset, ako ne i vise, puta gori.

nego... jeste culi za onu zenu koja je sama sebi napravila carski :eek:, i to kuhinjskim nozem? prezivjeli i ona i beba. :s :s :s

http://www.theunnecesarean.com/blog/2009/11/2/ines-ramirez-perez-and-the-mythical-self-cesarean.html

10.02.2010., 16:24
Ovo je doživljaj poroda identičan mom.:cerek: Žena u mojoj snimci je bila i potpuno gola.:eek: Ajme najkraće rečeno, i gadljivo i krajnje ponižavajuće.:(

a sad.. o ovome bi se dalo diskutirati.. Općenito se porođaj povezuje s nečim lijepim- početak novog života.. to je potpuno prirodna stvar i nikako ne može biti ponižavajuća.. ali vizualno i nije nešto krasan :zubo: te nikako kod objektivnog gledaoca ne izaziva nježne, pozitivne emocije.. Nekako mi je taj čin preintiman da bi se dijelio sa svima..
i sranje je prirodna pojava, pa ga nećemo podijeliti sa sveopćim pukom na netu..:zubo:

Splenda
10.02.2010., 16:27

i u mojoj,a svi se sjatili okolo. :(

a tek oni instrumenti. za rastezanje pi. ježim se. :horor:

gledala sam i na vakum. pregadno. mislim da sam odgledala sve verzije, i prirodan porod van bolnice, i samo epiziotomiju izbliza. još mi je to najogavnije, 10 cm duboko zareže pa navlači kožu, rasteže da izgura dijete van.

i još doktori nimalo uljudno, nego deranje ,natezanje, skakanje ko trbuhu. da meni bilo tko skoči po mom ne-trudnom trbuhu tako, nebi imao poslije s čim skakat.:kava:

Ninuška18

Ovo definitivno!!! Meni se gadi kad psi ližu svoje vlasnike, a vlasnici uživaju! Obožavam životinje, posebno pse i mačke, ali da bi dala psu ili mački da me poliže - ne hvala!

Ja sam strašno gadljiva i osjetljiva na neke stvari, npr., ne volim jest sa tuđom žlicom/vilicom i sličnim, pa čak i kad je žlica dečkova! Ako je netko s nožem rezao npr sir i onda želi s istim nožem rezat kruh - odmah mu oduzmem nož i donesem čisti :D No dobro, to su sad neke sitnice za mene picajzlu koje mi smetaju.

Pseće/ mačje govno...u kući...FUJ!!!! Imala sam bezbroj situacija kad se mačka posrala, gle čuda, baš na MOJ krevet. Prestrašno! I tko će mi to čistit...ja, naravno!

Bebina govna, kad me beba pobljuva ili slini po meni (nemam bebu, ali prijateljica je ima i volim se igrat s njom, ali ne i kad me zaslini!) :D

Da ne spominjem porigotine, hraćkanje, smrad, smrad od cigareta, prejaki mirisi, tripice, crijeva, bubrezi, dagnje, školjke, sve ljigavo i sirovo (ne mislim na sirovo povrće i voće) :D

Zaključak - Ninuška je jaaako gadljiva....(da ne nabrajam više)

navigator1
Rucak. Svi jedu i sute, fino pristojno. Zvacu zatvorenih usta. A ono samo dida mljacka, i mljacka, i mljacka... i na keaju se samo cuje zvuk: mljac, mljac... :lol:

Pješčani sat
10.02.2010., 16:28
evo, našla sam što je gadno, Jez, operacija na dojkama, kad vidim kako zarezuju oko bradavice, odma prebacujem :eek:
i operacije na očima. ne znam spada li ovo navedeno pod gadljivost:ne zna:

Splenda
10.02.2010., 16:29

mislila sam da sam jedina.

i sama pomisao da se mlijeko stvara u sisi mi je. :trk:

10.02.2010., 16:32
Pa sise ti (nam) ekšli za to i služe..:ne zna: nisu one tu za ukras..
Što je tu sad gadno? :confused:

joujou
10.02.2010., 16:34
Pa sise ti (nam) ekšli za to i služe..:ne zna: nisu one tu za ukras..
Što je tu sad gadno? :confused:

u mom filmu se radilo o starijoj(!) zeni koja je ljude randomly spircala tim mlijekom s vece udaljenosti :D

ne znam, meni je dojenje bizarno kao koncept sam po sebi :ne zna:

mozda zato sto nisam bila dojena kao dojence :zubo:

Maria Klonovska
10.02.2010., 16:36
O.K. malo bih se zabrinula ako bi mi se gadile prirodne funkcije organizma.
Dojenje, porod, pa i vrsenje nuzde sve su to namjenske funkcije organizma.
Nije da ih bas zelim dijeliti sa svijetom ali da trebaju biti nesto posebno gadne... :ne zna:

I ne razbirem bas sta je ponizavajuce u tome sto je zena raskrecena na porodu. Uredu stavljanje na net mi je besmisleno, ali kada vidim prizor poroda i "skakanja" na trbuh i dreke i svega toga nije mi ponizavajuce nego nuzno...ne znam kako bebica elegantno moze izaci van.

Pješčani sat
10.02.2010., 16:38
@ joujou : pa stvoriš dijete i počneš i hranu proizvodti. ti si u biti mala manufaktura :D
nije mi gadljivo, više fascinantno. da se vratim ontopic:
gadljivo mi je kad strani ljudi i pogotovo starci idu ljubiti malu djecu, i kad rodbina ide ljubiti u usta.
kad netko žvače žvaku, stavi ju na prst, pojede nešto i vrati žvakaću u usta
kad Britanci, ako je vjerovati jednom istraživanju, jedan par gaća nose par dana, samo što okrenu iste na drugu stranu

10.02.2010., 16:38
u mom filmu se radilo o starijoj(!) zeni koja je ljude randomly spircala tim mlijekom s vece udaljenosti :D

A dobro pornići sa štrcanjem mlijeka.. meni su općenito takvi ekscentrični pornići gadni :D
hmm..koncept dojenja.. Pa jesmo li sisavci ili nismo? tako je priroda odredila.:D

10.02.2010., 16:40
O.K. malo bih se zabrinula ako bi mi se gadile prirodne funkcije organizma.
Dojenje, porod, pa i vrsenje nuzde sve su to namjenske funkcije organizma.
Nije da ih bas zelim dijeliti sa svijetom ali da trebaju biti nesto posebno gadne... :ne zna:

I ne razbirem bas sta je ponizavajuce u tome sto je zena raskrecena na porodu. Uredu stavljanje na net mi je besmisleno, ali kada vidim prizor poroda i "skakanja" na trbuh i dreke i svega toga nije mi ponizavajuce nego nuzno...ne znam kako bebica elegantno moze izaci van.

:s:s
Potpis na ovo :top:

Signorina Despi
10.02.2010., 16:48
u mom filmu se radilo o starijoj(!) zeni koja je ljude randomly spircala tim mlijekom s vece udaljenosti :D:

:lol: :lol: :lol:

Engelchen00012
10.02.2010., 16:51

Ja jesam, ali nikako ne bih mogla dojiti.:ne zna:
To mi je nekako, ne znam objasniti...ali nimalo me ne privlači ideja. Odbojna mi je.

Pješčani sat
10.02.2010., 16:52

ovo me podjetilo na filmić koji sam gledala o nekom Japancu koji je drkao poskrivećki u parku pa bi na kraju iskočio pred neku ženu koja bi sjedila u blizini :rolleyes: evo, to bi mi bilo gadno

gadljivo mi je kad neka tučica pokušava biti zavodnica, npr one 060 reklame, pa oblizuje svoj prst s predugačkim ofarbanim noktom

Mopsi 7
10.02.2010., 16:57
Ja jesam, ali nikako ne bih mogla dojiti.:ne zna:
To mi je nekako, ne znam objasniti...ali nimalo me ne privlači ideja. Odbojna mi je.

I meni je to strašno odbojno, a kad to kažem na glas svi me gledaju ko zadnju glupaču, kao to je normalno itd.

Splenda
10.02.2010., 17:02
I meni je to strašno odbojno, a kad to kažem na glas svi me gledaju ko zadnju glupaču, kao to je normalno itd.

meni obično kažu, promijenit češ mišljenje kad upoznaš pravu osobu.:rolleyes:

onak, NOT. :D

(za porod, djecu i te stvari općenito...)

Engelchen00012
10.02.2010., 17:05
meni obično kažu, promijenit češ mišljenje kad upoznaš pravu osobu.:rolleyes:

onak, NOT. :D

(za porod, djecu i te stvari općenito...)

Nije to za mene. Gadi mi se porod i smatram da je poniženje za ženu. Dojenje, ajme. :mama:
Mlijeko da mi izlazi iz sise.:eek:

Ali i meni govore, promijenit ćeš se. Govore godinama!:D

Signorina Despi
10.02.2010., 17:07
Nije to za mene. Gadi mi se porod i smatram da je poniženje za ženu. Dojenje, ajme. :mama:
Mlijeko da mi izlazi iz sise.:e

Pa porod je rađanje novog života, kakvo poniženje :ne zna: , mislim da je to čast ...

glora's bastard
10.02.2010., 17:08
nije mi jasno kako podnosite to što morate obavljati nuždu? :D

i pijete li kravlje mlijeko? :eek:

Splenda
10.02.2010., 17:08

samo nek govore.

mogle bi mi zaradit na okladama.:mig:

:rofl:

Engelchen00012
10.02.2010., 17:09
nije mi jasno kako podnosite to što morate obavljati nuždu? :D

i pijete li kravlje mlijeko? :eek:

Eto, ni na forumu nećemo biti pošteđene komentara.:D

10.02.2010., 17:09
Pa što je toliko gadno u dojenju? to što mlijeko izlazi iz cica ili što? :confused: Prirodna funkcija sisa je da se iz njih siše mlijeko.. I naravno da je normalno.. nego kakvo bi bilo? :ne zna:
Pa i kravlje mlijeko je izašlo iz sisa..ali kravljih..:kava:

glora's bastard
10.02.2010., 17:10
Eto, ni na forumu nećemo biti pošteđene komentara.:D

shvati to kao pitanje. pa na forumu si :ne zna:

10.02.2010., 17:11

Kakvo poniženje, đizs krajst!!? :confused::confused::confused::confused:
A nego od kud će izlazit..

Da se razumijemo, ni ja nisam rodila niti imam želju.. Bar ne u dogledno vrijeme..
Ali poniženje?? :confused:

Signorina Despi
10.02.2010., 17:14
Dojenje, ajme. :mama:
Mlijeko da mi izlazi iz sise.:eek: !:D

hahahaha pa sise su namijenjene tome , nisu tu samo za pipkanje i gledanje , dojenje im je osovna funkcija :kava:

Mopsi 7
10.02.2010., 17:15
Pa što je toliko gadno u dojenju? to što mlijeko izlazi iz cica ili što? :confused: Prirodna funkcija sisa je da se iz njih siše mlijeko.. I naravno da je normalno.. nego kakvo bi bilo? :ne zna:

Ne znam, meni je to strašno odbojno. Porod mi i nije toliko, ali dojenje...
Znam, sve je to priroda napravila, ali ipak...

Maria Klonovska
10.02.2010., 17:16

Stvarno se ne snebivam, patroniziram ili nesto slicno, ali me zanima na koji nacin to shvatas kao ponizenje.
Cisto radi priblizavanja gledista :)

Engelchen00012
10.02.2010., 17:19
hahahaha pa sise su namijenjene tome , nisu tu samo za pipkanje i gledanje , dojenje im je osovna funkcija :kava:

Hvala Bogu, u kojoj će funkciji biti MOJE sise, odlučujem sama.:mig:

10.02.2010., 17:23
Ako/kad ostaneš u drugom stanju, nećeš moć baš puno odlučivati..:rofl: Ako tvornica proradi ne preostaje ti drugo nego da dojiš..:p

Engelchen00012
10.02.2010., 17:24
Stvarno se ne snebivam, patroniziram ili nesto slicno, ali me zanima na koji nacin to shvatas kao ponizenje.
Cisto radi priblizavanja gledista :)

Pa dovoljno je samo pogledati neku snimku.:)
Ja zaista nisam nikad vidjela ništa prekrasno u tome. Splenda je to savršeno opisala u nekom svom postu. Ne znam što još dodati.:ne zna:

E sad, što netko u tome ne vidi isto što i ja...to je već svačije pravo na vlastito mišljenje.
Meni su opisane scene ponižavajuće. I ja bih se osjećala poniženom. To je vrlo individualno.

Engelchen00012
10.02.2010., 17:26
Ako/kad ostaneš u drugom stanju, nećeš moć baš puno odlučivati..:rofl: Ako tvornica proradi ne preostaje ti drugo nego da dojiš..:p

Kada bih uopće odlučila roditi, rodila bih isključivo carskim. To mi je, koliko toliko, prihvatljivo. Ali kužiš, ja ne želim dijete...Zašto bih ga onda uopće imala?:ne zna:

Signorina Despi
10.02.2010., 17:26
Hvala Bogu, u kojoj će funkciji biti MOJE sise, odlučujem sama.:mig:

Ja ti govorim koju im je funkciju priroda namijenila, i nikako mi je nije normalno gađenje i zgražanje nad time, nisam ni ja to još iskusila ali mi je suludo zgražati se, a što se mene tiče ti svoje sise možeš i kroz prozor frknuti :kava:

baja
10.02.2010., 17:27

a tek da znaš kako može štrcnuti i 2-3 m u dalj :eek::rofl:

10.02.2010., 17:28
Kada bih uopće odlučila roditi, rodila bih isključivo carskim. To mi je, koliko toliko, prihvatljivo. Ali kužiš, ja ne želim dijete...Zašto bih ga onda uopće imala?:ne zna:

Pa od kud da ja znam što ti želiš što ne želiš..:ne zna: tvoja stvar
Samo kažem.. Kad žensko rodi priroda odlučuje o mlijeku u njenim cicama..

svejedno ne kužim toliko zgražanja nad tim, al ok..

Splenda
10.02.2010., 17:32

hvala Bogu na ab-iću.:D

(sad kad me vjernici napadnu zbog ovo oksimorona:rofl:)

žalfija
10.02.2010., 17:33

Ok. Gadi ti se. Nigdje ne piše da svaka žena treba biti majka. Ali zašto je pobogu poniženje? Kakvo crno poniženje? Stvarno, ali stvarno ne razumijem. Misliš zato što ti svi gledaju u pipicu? Pih! Jaka stvar. Pizda k'o pizda. A kad ti je slabo, vjeruj mi, boli te briga tko će kopati dole samo da prođe!
Pa to je najjača stvar ikad. Meni je to navjerojatno, ja, JA mogu roditi dijete! On ne može! :B

Priznaj, ti si od onih koje misle da je felatio (:o) isto ponižavajuć za ženu?:zubo: (Ne moraš odgovoriti, ja se malo zezam.)

Otkud vam toliko neuroza? 'ko, 'ko vas je tuko, izrigo, pokakio, hraknuo vam u hranu, prdnuo u facu, pošprico vas iz sise i isprepadao? http://www.monitor.hr/smilies/zmaj.gif

Maria Klonovska
10.02.2010., 17:36
Pa dovoljno je samo pogledati neku snimku.:)
Ja zaista nisam nikad vidjela ništa prekrasno u tome. Splenda je to savršeno opisala u nekom svom postu. Ne znam što još dodati.:ne zna:

E sad, što netko u tome ne vidi isto što i ja...to je već svačije pravo na vlastito mišljenje.
Meni su opisane scene ponižavajuće. I ja bih se osjećala poniženom. To je vrlo individualno.

Pa onda mozda drugacije gledamo na termin ponizavajuce.
Ponizavajuce je da me neko na nesto prisili, recimo.
Ali da neko nepozvan posmatra moj snimak s poroda bilo bi mi eventualno nelagodno.
Osjecaj ponizenja vezem sa nemoci da se oduprem i izborim i odbranim a nelagode mi je nesto drugo.

Ponizavajuci mi je mobbing, silovanje, vrijedjanje na koje ne mogu uzvratiti...
Nelagodno mi je ako mi se omakne prdac :D

Ali ne moze me poniziti prirodan nacin na koji moje tijelo rjesava neku situaciju, pa onda bi mi i vrsenje velike nuzde bila ponizavajuca situacija...a vecinom mi je vrlo oslobadjajuca :o:D

Ne znam, suze, grimase pri plakanju, gnoj, krv, vjetrovi, sex, ejakulacija, porod, menstruacija, mokrenje, povracanje, dojenje...dio intime uglavnom, ali nesto s cim prolazimo cijeli zivot i prirodni je nacin rada zdravog tijela, tesko mi sve to uklopiti u definiciju ponizavajuceg.
Cak brijem da mi je pomalo ponizavajuce za ljudski rod sto toliko strahuje od prirodnog.

10.02.2010., 17:37
mislim da je ova tema malo puno skrenula s putanje.. :kava:

Signorina Despi
10.02.2010., 17:38

(sad kad me vjernici napadnu zbog ovo oksimorona:rofl:)

Nisam neki vjernik , smatram da pobačaj mora postojati kao opcija , nisam protivnik,nisam ni zagavaratelj ali na ovakav način govoriti o tome :( :(, užas

10.02.2010., 17:39
Ok. Gadi ti se. Nigdje ne piše da svaka žena treba biti majka. Ali zašto je pobogu poniženje? Kakvo crno poniženje? Stvarno, ali stvarno ne razumijem. Misliš zato što ti svi gledaju u pipicu? Pih! Jaka stvar. Pizda k'o pizda. A kad ti je slabo, vjeruj mi, boli te briga tko će kopati dole samo da prođe!
Pa to je najjača stvar ikad. Meni je to navjerojatno, ja, JA mogu roditi dijete! On ne može! :B

Priznaj, ti si od onih koje misle da je felatio (:o) isto ponižavajuć za ženu?:zubo: (Ne moraš odgovoriti, ja se malo zezam.)

Otkud vam toliko neuroza? 'ko, 'ko vas je tuko, izrigo, pokakio, hraknuo vam u hranu, prdnuo u facu, pošprico vas iz sise i isprepadao? http://www.monitor.hr/smilies/zmaj.gif

A baš..:)
Potpis od a do ž! :s:s

teniska loptica
10.02.2010., 17:39
2 girls 1 cup
koprofilija
ekstremni sadizam, zabadanje igala u razne dijelove tijela i sl.
hentai
predugi umjetni nokti
ženske koje umjetno i neuvjerljivo stenju u pornićima/"seksi" reklamama
ljudi koji ne peru ruke kad dođu izvana
ustajali miris seksa, tj sperme & znoja
grizenje noktiju i pokožice
grizenje ispucalih usana
guljenje otvrdnulih tabana
gnječenje tuđih prišteva na plaži
ljudi kojima se skuplja pljuvačka u rubu usana
ljudi koji hračkaju po cesti (onako kad čuješ kako slina izlazi)
majoneza kad se cijedi iz sendviča
tartar-umak kad se cijedi iz zdjele u menzi
prljave četke za zahod kad dođeš kod nekog u goste
priča o tome kako neka žena nije klistirana prije porođaja pa je izašlo zajedno sve što je trebalo i nije trebalo
morska jaja (http://arhiv.slobodnadalmacija.hr/inc/print.asp?url=/20030822/more01.asp)
klanje svinja
jedenje telećih očiju
jedenje "bijelih bubrega"
pas koji plazi po kuhinjskom stolu
mačka koja plazi po sudoperu
ljudi koji ljube pse u usta
prepijani ljudi koji ne mogu oblikovati riječi, ali im zato izlaze balončići sline iz usta
snimke plastičnih operacija, stavljanja implantata i sl.

10.02.2010., 17:40
Nisam neki vjernik , smatram da pobačaj mora postojati kao opcija , nisam protivnik,nisam ni zagavaratelj ali na ovakav način govoriti o tome :( :(, užas

ja to ne bih ni komentirala..:kava:

Maria Klonovska
10.02.2010., 17:41
A porod i dojenje su ponizavajuca varijanta u odnosu na ab? :confused:

marit za
10.02.2010., 17:43

Zaboravila si ..i rodio..:D

Fancy lady
10.02.2010., 17:43
Ja sam totalka gadljiva, al stvarno jesam... Užasno mi se gade svi kukci, stonoge, sirove ribe, puževi.... sve te ljigavosti, gadi mi se sve kaj vidim da je zmazano, kad nekaj smrdi po alkoholu... gadi mi se blato, javni wc. ČAk ni kod najbolje frendice nemrem sjesti na wc dasku jer mi se gadi.... Baš totalno sam gadljiva.

Signorina Despi
10.02.2010., 17:44

Nemoj se ni truditi :(

Uranija

Koliko ti je uopće godina? Pari neka teen averzija prema svom tijelu...

Baš sam i ja to htjela pitati!!!:confused::confused:

navigator1
10.02.2010., 17:46

3 put hura za kravlje sise! Jer bi po vama osta zedan. :lol:

Engelchen00012
10.02.2010., 17:49
Pa onda mozda drugacije gledamo na termin ponizavajuce.
Ponizavajuce je da me neko na nesto prisili, recimo.
Ali da neko nepozvan posmatra moj snimak s poroda bilo bi mi eventualno nelagodno.
Osjecaj ponizenja vezem sa nemoci da se oduprem i izborim i odbranim a nelagode mi je nesto drugo.

Ponizavajuci mi je mobbing, silovanje, vrijedjanje na koje ne mogu uzvratiti...
Nelagodno mi je ako mi se omakne prdac :D

Ali ne moze me poniziti prirodan nacin na koji moje tijelo rjesava neku situaciju, pa onda bi mi i vrsenje velike nuzde bila ponizavajuca situacija...a vecinom mi je vrlo oslobadjajuca :o:D

Ne znam, suze, grimase pri plakanju, gnoj, krv, vjetrovi, sex, ejakulacija, porod, menstruacija, mokrenje, povracanje, dojenje...dio intime uglavnom, ali nesto s cim prolazimo cijeli zivot i prirodni je nacin rada zdravog tijela, tesko mi sve to uklopiti u definiciju ponizavajuceg.
Cak brijem da mi je pomalo ponizavajuce za ljudski rod sto toliko strahuje od prirodnog.

Upravo to. Ali tu našu intimu (zato i je intima) po meni treba držati za sebe. Naravno, koliko je to moguće. I sama situacija, da ja ležim gola pred nekim ljudima, rastegnuta...meni je to užasno ponižavajuće. Recimo, porod kod kuće možda ne bi bio...:ne zna:

Ali inače...to mi je prepreintiman čin da bi mu se tako pristupalo. Kao da je žena životinja. Prije svega mislim da bi se sami uvjeti u bolnicama morali bitno popraviti.

Fancy lady
10.02.2010., 17:50
E da, i totalno mi se gade tuđe dlake.... kad vidim negdje dlaku, ja to nemrem ni maknut....

navigator1
10.02.2010., 17:51
mislim da je ova tema malo puno skrenula s putanje.. :kava:

Nekako... cim si SISE spomenula. :lol:

Signorina Despi
10.02.2010., 17:53
Upravo to. Ali tu našu intimu (zato i je intima) po meni treba držati za sebe. Naravno, koliko je to moguće. I sama situacija, da ja ležim gola pred nekim ljudima, rastegnuta...meni je to užasno ponižavajuće. Recimo, porod kod kuće možda ne bi bio...:ne zna:

Ali inače...to mi je prepreintiman čin da bi mu se tako pristupalo. Kao da je žena životinja. Prije svega mislim da bi se sami uvjeti u bolnicama morali bitno popraviti.

A zamisli kako je tek kad te operairaju, zamisli vide ti bubreg npr... strašno :ne zna:

žalfija
10.02.2010., 17:53
Zaboravila si ..i rodio..:D

Ma nemojmo marice sve na majku (još), nemojmo, uvijek je sirota mater sve kriva.http://www.forum.hr/images/smilies/zubeki.gif

baja
10.02.2010., 17:54
I sama situacija, da ja ležim gola pred nekim ljudima, rastegnuta...meni je to užasno ponižavajuće. pretpostavljam da si na plaži u skafanderu

edit; @signorina despi, to mi je prvo palo na pamet :D

Splenda
10.02.2010., 17:54

signorina, što se zgražaš ako tvrdiš da nisi ni pro ni contra?:ne zna:

zbunjevita- ni nemoj komentirat. "hvala bogu na ab" je bio moj komentar na ovo tvoje boldano. sva sreća žena ima mogućnost izbora i može se izvuć iz situacije ako ostane trudna a da to ne želi.:top:
pritom isključujem one koji ne paze na kontracepciju. takve bi trebalo natjerat da rode ako ostanu trudne.:E

Maria Klonovska
10.02.2010., 17:55

Pa to je vec nesto drugo.
Ali gledaj na to tako sto su u sobi s tobom samo oni koji su nuzni i koji ti mogu priskociti u pomoc i da su okolnosti takve da ti zivo puca kako izgledas.

Povuci paralelu sa sexom recimo, kada si s partnerom s kojim si potpuno opustena apsolutno te se ne tice da li pod odredjenim kutom izgledas zanosno ili ne, vide li ti se strije te kakvu grimasu i zvuk pravis dok svrsavas, sve u svrhu zadovoljstva :D

Operacija bilo koje vrste nije lijep prizor, lezis otvoren pred osobljem, diraju ti crijeva, srce ili na cemu vec rade i slozit ces se da na to ne gledas kao na ponizavajucu situaciju :)

Fancy lady
10.02.2010., 17:56
Meni je moj dečko rekao da sam totalka smiješna kad mi se nekaj gadi, sam vičem "Fuj! Ogavno! Bljakec! Ijuuuuu!"... i kaže da nekak imam smiješan izraz lica.... A ne znam, nikad se nisam gledala u špiglec dok mi se nekaj gadi... Kak vi reagirate, curke?

Signorina Despi
10.02.2010., 18:00
signorina, što se zgražaš ako tvrdiš da nisi ni pro ni contra?:ne zna:E

Smatram da mora postojati mogućnost izbora i da abortus kao opcija mora postojati. Ti na takav način govoriš o tome kao da je to vađenje krvi, frendica mi radi na ginekologiji baš na tom odjelu i to su žive drame sa tim ženama, vjerujem da niti jednoj nije lako odbaciti vlastito dijete i zato molim te malo poštovanja prema svemu tome.

marit za
10.02.2010., 18:07
Jooj, sad ste me sjetile:lol:

Ona novinarka/urednica Kraljević Kolbas (znate je sigurno, ali niste znale da se tako zove:D) je imala prije nekoliko godina na HTV-u neki autobiografski dokumentarac o putu (teškom) koji su prošli ona i muž dok nisu uspjeli dobiti dijete umjetnom oplodnjom. Film je amaterskom kamerom uglavnom snimio muž.
I sad, na stranu sve (film mi je bio ok, autentičan i dirljiv), ali sjećam se scene gdje ona leži kod ginekologa u stolici bez gaća (naravno, a kako drugačije:rofl:), razgovaraju nešto, napeto je, mislim da su joj taman uzimali jajne stanice, ali ono što mi je odvlačilo pažnju od cijele priče bila je njena - gledatelju dobro vidljiva - nefasciniranost depilacijom i frizurama :zubo:

To sam se samo htjela nadovezati na ove kojima je snimka poroda (na kojima ne znaš niti tko je rodilja, niti često uopće ima glavu na snimci:lol:) ponižavajuća:D

Engelchen00012
10.02.2010., 18:07
Pa to je vec nesto drugo.
Ali gledaj na to tako sto su u sobi s tobom samo oni koji su nuzni i koji ti mogu priskociti u pomoc i da su okolnosti takve da ti zivo puca kako izgledas.

Povuci paralelu sa sexom recimo, kada si s partnerom s kojim si potpuno opustena apsolutno te se ne tice da li pod odredjenim kutom izgledas zanosno ili ne, vide li ti se strije te kakvu grimasu i zvuk pravis dok svrsavas, sve u svrhu zadovoljstva :D

Operacija bilo koje vrste nije lijep prizor, lezis otvoren pred osobljem, diraju ti crijeva, srce ili na cemu vec rade i slozit ces se da na to ne gledas kao na ponizavajucu situaciju :)

Ne mogu gledati na to kao da me nije briga, kad je. Ajde da su isključivo žene tu, pa ok.

Sa sexom ne mogu povući paralelu, jer se valjda sexam s onim koga sam izabrala, i za koga mi nije bed da me gleda golu. Po tome bi mi onda pred svakim trebalo biti ugodno, jer se, eto, sexam.

A što se operacije tiče, crijeva i srce nisu pi*ka.:D
Kužiš, stvar je u prevelikom zadiranju u intimu.

Tako da...ta me ideja užasno odbija.

Fancy lady
10.02.2010., 18:09

Joj da, ni ja nikad ne bih mogla biti kirurginica.... Pa me ni se gadiju i te iznutrice od pileta dok je sirovo, a pogotovo da ti je ispred tebe čovjek, čak i da je neki super zgodni dečko - nema šanse. Totalka!

Kleine
10.02.2010., 18:11
o ljudi, kamo ste skrenuli s teme???

on.
- zaboravila sam rukovanje s nepoznatim ljudima, a radi posla moram (imam uvijek onaj plivasept kod sebe)
- srkanje kad se jede
- "zvonjenje" zlicom po tanjuru kad se jede, al ono pravo ko da crkva zvoni
- paukovi i slicna gamad, al to spada u fobije
- i da gadi mi se vise ovaj snijeg koji ne prestaje padat a ima ga vec...
- modni macak
-sigurno sam nesto zaboravila...opet

Fancy lady
10.02.2010., 18:13
MA meni se zapravo najviše gade tuđe dlake. To mi je preogavno.... Katastrofsy! Kad vidim nečiju dlaku, ne mogu ju ni maknut...

Uranija
10.02.2010., 18:16
Da, samo mi dlaka može upropastit ručak, fuj. brrr

baja
10.02.2010., 18:22
Da, samo mi dlaka može upropastit ručak, fuj. brrr
pa iskoristiš je kao konac za čišćenje zubala :ne zna: :D

10.02.2010., 18:23
signorina, što se zgražaš ako tvrdiš da nisi ni pro ni contra?:ne zna:

zbunjevita- ni nemoj komentirat. "hvala bogu na ab" je bio moj komentar na ovo tvoje boldano. sva sreća žena ima mogućnost izbora i može se izvuć iz situacije ako ostane trudna a da to ne želi.:top:
pritom isključujem one koji ne paze na kontracepciju. takve bi trebalo natjerat da rode ako ostanu trudne.:E

Pa normalno da ima pravo izbora! Tu nema spora! I ja bih najvjerovatnije pobacila da mi se sad desi trudnoća iako me osobno od samog spomena abortusa prođe jeza i tuga.. nikako si ne želim to priuštiti..
A spominjanje abortusa u kontekstu "bolje abortus nego mlijeko u sisama" mi je pomalo neprihvatljivo.. :ne zna:
Vjerovatno je bila sprdancija, al svejedno..:ne zna:

Fancy lady
10.02.2010., 18:26

Iju, ogavno, fuj! Nemoj to ni pisat, sva sam se naježila kak je ogavno! Iju!

Kleine
10.02.2010., 18:30
a dlake u lavandinu ili kadi, prljava cetka za wc, sporki nokti, smrad ustajalog znoja

Fancy lady
10.02.2010., 18:32
a dlake u lavandinu ili kadi, prljava cetka za wc, sporki nokti, smrad ustajalog znoja

Fuj! Nakon ovog kaj ste tu sve nabrojale, neću moći jesti do sutra.... Čitanje ovog topica je dobra dijeta, bolja od one UN....

10.02.2010., 18:40
Ne mogu gledati na to kao da me nije briga, kad je. Ajde da su isključivo žene tu, pa ok.

Sa sexom ne mogu povući paralelu, jer se valjda sexam s onim koga sam izabrala, i za koga mi nije bed da me gleda golu. Po tome bi mi onda pred svakim trebalo biti ugodno, jer se, eto, sexam.

A kako ideš kod ginića, a što ako se razboliš (nedao bog) upravo na genitalnom području? :confused:
A i ne mora biti na genitalnom području.. Kad sam ja bila na jednoj običnoj, rutinskoj operacijici koljena isto sam na stolu ležala gola do pasa. Morala sam biti bez donjeg rublja, samo u nekoj kratkoj spavaćici koja mi nije došla ni do pol dupeta.. Bilo mi je nelagodno, al zadnje što sam razmišljala u tom trenutku je bilo to što mi par doktora i medicinskih sestri vidi frtalj pičke..

A kao da je one u porađaoni briga kako izgleda tvoja pi*ka! To je zadnje što će primjetiti.. Nagledali su se oni toga, bez brige.. i tu su da ti pomognu..:) Vau, pica, strašna stvar..:D dio tijela..
da, intiman je i naravno da ga nećemo pogazivati svakome.. ali porođaj je sasvim prirodna stvar i normalno je imati nekog tko će nam pomoći pri njemu.. Pa i kod životinja postoje "babice" :)

Uranija
10.02.2010., 18:40

A što kad je mala crna kovrdžava? :D

10.02.2010., 18:42

Uf, ja ne volim izvlačit dlake iz lavandina kad se onako spetljaju i zaštropaju odvod.. :zubo:

Kleine
10.02.2010., 19:42
zaboravih spomenut zensku/lika koji u autu iza mene ili do mene na semaforu kopaju nos, ono wtf, bas mi se stumig okrene

chrissy
10.02.2010., 20:08
Baš si mislim da i nisam previše gadljiva, a onda sam pročitala malo ovaj topic... :D
Ali ajde, nema toga previše... od stvari koje mi se gade do te mjere da mi se doslovno povraća pod broj jedan bi navela hračkanje i sve kaj ide uz to (bila sam ko klinka u bolnici u sobi sa ženom koja je imala upalu pluća, samo dok se sjetim tih zvukova mi se želudac okrene) :horor:
U biti, sve ljigaste tvorevine su mi gadljive...
Dok mi npr. tuđa bljuvotina ne izaziva baš nikakvu reakciju...:ne zna:

Smrad ustajalog znoja mi isto zna utjecati na želuček... dok se samo sjetim tramvaja ljeti... :rolleyes:

Tuđe dlake... hm, to mi ne utječe na želudac, ali ježim se npr. tuđe kose na svojoj koži... kafići ljeti su mi horor kad dođu dugokose žene a ja u majici otvorenih leđa... :horor:

Mopsi 7
10.02.2010., 20:34
Crvi, oni mali bijeli ili smeđi, dok se onako gegaju i koprcaju, ajmeee...

Amrićak
10.02.2010., 21:03
Gadljiva mi je dlaka u jelu,zatim mljackanje prilikom jela,gadljiva mi je nećistoća nečijeg doma u koji uđem.Tada mi se gadi tamo i vode popiti....

mafri
10.02.2010., 21:05
Gade mi se tudji sudoperi i oko sudopera....gadi mi se i moj sudoper al moj je pa moram nekad pobrisat.
Da se radi o zivotu i smrti nebi oprala tudje sudje nema sanse.....pogotovo ako je ustajalo i onako puno hrane i pizdarija...
Gade mi se kad neko pojede voce pa ostavi koru onako na stolu pa ja to moram kupit rukom fuj....

ciganche
10.02.2010., 21:32
-kad u kafiću dobijem čašu/šalicu s ružem ili, još gore, sjajilom :flop:
i općenito nečisto posuđe po restoranima i kafićima

-otisak nečijeg znoja i dlaka u autobusu na prozoru ljeti (kad se neki polugoli masni dedek nasloni na staklo pa ostane 'trag') :bljak:

-ručke, kvake, kolica, telefoni na poslu i tipkovnice

-javni toaleti

-neuredni ljudi (masna kosa, izgriženi nokti, neobrijane noge, čak mi se kod žena gadi i kad nemaju kap šminke na licu, ispucale pete, prljavi tabani ljeti)

uh, ima toga

*jezebel*
10.02.2010., 22:01
stolovi za previjanje beba u dm-u. :rolleyes:

joolz
10.02.2010., 22:17
gadi mi se mokri kruh. :rofl:
kad mi se dodirne s vodom/mlijekom pa postane gnjecav... e to mi se bas onako istinski gadi :rofl: dlake i ne toliko koliko dlacice, za one duge barem znam odakle su dosle, ove manje su misterij. :D

standardno kukci. mast mi se isto gadi. hrackanje dedeka po cesti :rigo: jos kad onako lijepo grleno skupi hracak da ga svi cuju :rigo:

krv, operacije i sl. mogu podnijet bez problema :ne zna:

chrissy
10.02.2010., 22:52
gadi mi se mokri kruh. :rofl:
kad mi se dodirne s vodom/mlijekom pa postane gnjecav... :

Jooooj, meni nikad nisu bili jasni ljudi koji jedu kruh nadrobljen u mlijeko... :eek:
Ili još gore, u kakao! Čemu tako upropastiti sasvim dobar napitak!?

bitchy-as-usual
10.02.2010., 23:10
Nisam spomenula. Gade mi se kukci. :horor:

Gadi mi se i krv. Ne mogu ju gledati:zubo:

Dustflower
10.02.2010., 23:36
gade mi se crvi, puževi i gmižući insekti, užasavam se stonoga.

ne volim ni kad ljudi jedu hranu tako da izmiješaju sve što imaju na tanjuru (ukoliko se nalazi više jela, dakako). nažalost, nagledala sam se toga u menzi.
nadalje, miris kućnih ljubimaca kod nekog u stanu i oznojeni ljudi ljeti u tramvaju koji nisu čuli za dezić. i ne bih nosila tuđe cipele, niti posuđivala svoje. :o

krv, dlake, iznutrice i sl. nemam s tim problema.

bitchy-as-usual
10.02.2010., 23:38
Dust, podsjetila si me. Ja mrzim i gadi mi se usput kad netko izmiksa hranu. Ja uvijek sve odvojim na jednu stranu :rofl:

Nedo bog da mi stara sve nabaci na tanjur. Ja to onda ne jedem :rofl:

Dustflower
10.02.2010., 23:44
ima pojedinaca koji npr. salatu umiješaju u rižot. živa istina :o fuj.

žalfija
10.02.2010., 23:44
Jooj, sad ste me sjetile:lol:

Ona novinarka/urednica Kraljević Kolbas (znate je sigurno, ali niste znale da se tako zove:D) je imala prije nekoliko godina na HTV-u neki autobiografski dokumentarac o putu (teškom) koji su prošli ona i muž dok nisu uspjeli dobiti dijete umjetnom oplodnjom...

Sve o Evi. :cerek:

Ma daj Jez ne budi okrutna, :( bebice maje sirote, mekane pokakane guze,bububububu, pa ih peče i smeta i plakiju i mama je luda...nisam baš ni ja oduševljana miomisom, ali me ne smeta niti mi se gadi. :ne zna:

mafri
10.02.2010., 23:52
Sjecam se tog dokumentarca....

Mrzim bilo sta jesti,piti,dodirivati,naslanjati se......kod starih ljudi!
Ja znam da cu ostarit i ja jednom al nemogu si pomoc :ne zna:
Gadi mi se kad neko kihne ili kaslje ja bjezim odatle....
Gade mi se predugi nokti na rukama i nogama,ispucale pete,crne,prljave.....
Gadi mi se sjest odmah za nekim ko se digao sa stolice :horor:

žalfija
10.02.2010., 23:57
Ajde, da, ispucale žute pete. FUJ i BLJAK. Još kad ih na moru stružu o stijenu, jedna žena je ovo ljeto to radila, onda je još i grickalicu izvukla iz torbe! :eek:

Skoro sam joj opalila pljusku koliko sam bila uvrijeđena njezinim odvratnim i nedamskim ponašanjem.:o:rofl:

Meni je to isto, ako ne i gore, kao da je kopala nos i jela pred svim ljudima na plaži. Na plaži toleriram samo čupanje obrva, nikakve druge gadosti tj. stvari od osobne higijene koje trebaju vidjeti samo pločice u kupaoni.
Kad žene zaskoče mužjaka i stanu mu stiskati priševe na plaži, pa jebemu!:rolleyes: Mislim, stišćem ja ovog svog - doma!!

*jezebel*
11.02.2010., 00:21
Ma daj Jez ne budi okrutna, :( bebice maje sirote, mekane pokakane guze,bububububu, pa ih peče i smeta i plakiju i mama je luda...nisam baš ni ja oduševljana miomisom, ali me ne smeta niti mi se gadi. :ne zna:

ma daj, nek' se tornjaju u wc, vecina shopping centara je osigurala posebnu prostoriju za previjanje. a ne ovako, bude guzva, nedovoljan razmak izmedju polica, a ja moram manevrirat' k'o da prvi put upravljam avionom ne bih li izbjegla prepreku. baby friendly...my ass. sta je previse, previse je. jadna jez. :tuzni: :rofl:

:misli: iako... nisam jos vidjela da netko djetetu mijenja pelenu nasred dm-a. jel' itko vidio?

Signorina Despi
11.02.2010., 00:37
:misli: iako... nisam jos vidjela da netko djetetu mijenja pelenu nasred dm-a. jel' itko vidio?

Ja jesam :rofl:, mama je bila luda , beba plače, ona joj mijenja pelene,dm odzvanja :rofl:

žalfija
11.02.2010., 00:51
...

Jednom.Na brzinke, nije bilo smrada.:D

*jezebel*
11.02.2010., 01:17
ma ne smeta meni sto smrdi, nego ak' je ost'o slucajno kakav komadicak, da ne okrznem... :rofl: joj, bljak, odoh, dost' mi i ove teme i foruma. :D

noaccount
11.02.2010., 07:39
:eek::eek: Ovo je već....:flop:

zasto? pa mnogima ovdje gadi rukovati se s nepoznatima, biti uz starce, biti uz oznojenu ososbu....

The White Rabbit
11.02.2010., 07:48
nisam gadljiva.:ne zna: Iako, općenito mi se gadi dosta stvari vezano za vlastitu mi vrstu, oko toga sam najgadljivija.
kao na primjer - Gadi mi se sjest odmah za nekim ko se digao sa stolice fuj.:rofl:

Pješčani sat
11.02.2010., 09:12

ovo je i moje mišljenje.
ne budem više o porodu na ovoj temi, ali zaista mi nije ponižavajuće imati povlasticu donijeti novi život na ovaj svijet. druga stvar je što je društvo takvo da ne izlazi previše u susret da sve to olakša.

11.02.2010., 10:10
Jooooj, meni nikad nisu bili jasni ljudi koji jedu kruh nadrobljen u mlijeko... :eek:
Ili još gore, u kakao! Čemu tako upropastiti sasvim dobar napitak!?

ja jedem.. :D doduše ne u mlijeko ni kakao nego nadrobljen u jogurt, kiselo mlijeko, vrhnje.. :klopa:

A isto mi se malo gadi kad je kruh natopljen vodom..:zubo:
Čudna sam biljka..:rofl:

Orleanska I.
11.02.2010., 11:26
čak mi se kod žena gadi i kad nemaju kap šminke na licu
Daj nemoj zezati?
A čovječe, tko zna kolikim se ljudima gadim?! Morat ću se početi šminkati. :mig:

Inače, baš sam mislila da sam gadljiva, ali kad vidim što tu sve piše, zapravo i nisam tako gadljiva.
Jedino, gadi mi se dirati sirovo meso rukama.

The White Rabbit
11.02.2010., 11:44
A što kad je mala crna kovrdžava? :D

ja bih radije malu zlatnu kovrđžavu.:rofl:
:klopaaa::cerek:

Splenda
11.02.2010., 11:51

o kriste, dobro da to ne počnu postavljat u restorane.:rolleyes:

Uranija
11.02.2010., 11:56
ja bih radije malu zlatnu kovrđžavu.:rofl:
:klopaaa::cerek:

Fuuuj
pa ta nije ni kovrdžava http://www.pic4ever.com/images/25r30wi.gif

The White Rabbit
11.02.2010., 11:59
Fuuuj
pa ta nije ni kovrdžava http://www.pic4ever.com/images/25r30wi.gif

vidiČemo.http://www.pic4ever.com/images/tooth.gif
ke fuj. fuj ovo fuj ono.:rolleyes: kak meni niš nije fuj. :rofl:

dora
11.02.2010., 12:02

Ovo je najpametniji komentar ovdje.

Pa jebote... jednoj se gadi vidjet zensku bez sminke, jednoj je gadljivo sjest na stolac na kojem je neko sjedio, jednoj je gadljivo mijesat hranu...
Kak vi opce funkcionirate u normalnom svijetu?

Evo nesvakidanjeg primjera situacije u kojoj mi je malo vise zaigrao zeludac - idem ja jedno ljeto na medicinski faks odgovarat sudsku medicinu.
Bilo je jutro al je temperatura vec bila opako visoka, jedva sam se dovukla do gore (do podneva je bilo valjda 40).
Dolazim ja pred jel zgradu.
Dosta sam daleko od ulaza al osjeti se grozan uzasan prestrasan smrad.
Primakne se blize ulazu, horor stvarno.
Neljudski smrad raspadajuceg ljudskog mesa.
A moras uc jebiga.
Misim si ocul il ne - kao kaj mogla bi to odgodit za jesen :D
Kaj kurac boli me - ulazim.
Nepisivo.
Stojim tam u hodniku na prvom katu.
Manje smrdi neg dole al smrdi.
Takav uzasan smrad koji nikad prije nisam u zivotu osjetila.
Al nije samo fora uc, neg moras i cekat tipa da te ispita jel :D
Dobra stvar - navuknes se nakon pol cuke.

E tad mi se zeludac jebeno okrenuo tih prvih pol sata barem 10 puta.
Disala sam cijelo vrijeme na usta :D

Al da se nekom zeludac okrece (misim to je tema jel?) na to da vidi ribu bez sminke ili da sjedne iza nekog na stolac il da se ode popisat u javni vece, da vidi starog ili debelog covjeka ili picku koja doji?!

A ova spika da je porod ponizavajuc za zenu... :confused:
Ne, ne kuzim boga mi.
Ozbiljno.

Uranija
11.02.2010., 12:02
vidiČemo.http://www.pic4ever.com/images/tooth.gif
ke fuj. fuj ovo fuj ono.:rolleyes: kak meni niš nije fuj. :rofl:

Ma joq. Sjeti se babe. :rofl:

The White Rabbit
11.02.2010., 12:05
Ma joq. Sjeti se babe. :rofl:

e sad si mi pokvarila doživljaj.:rofl:

a vidi one gore.:D Znam kako zaudara leš. A ipak mi se gadi sjesti na mjesto koje je zagrijala nečija zamašćena, neoprana guzica.:D Ne vidim kako jedno isključuje drugo.

*jezebel*
11.02.2010., 12:06
nisam gadljiva.:ne zna: Iako, općenito mi se gadi dosta stvari vezano za vlastitu mi vrstu, oko toga sam najgadljivija.
kao na primjer - fuj.:rofl:

blentaco, sad ne mogu ono kvotat'. :rolleyes: men' isto zna bit' bed sjesti, na javnim mjestima, kad je stolica jos onako topla i isparava iz nje... :lol:

eh, i kad kupim nesto za jelo pa mi tupaca u lokalnom konzumu to na kraju stavi ne na pult, vec na onaj podlozak na kojeg se stavljaju novci. pogotovo ako je kruh u onom rupicastom najlonu... ok, znam da ni druge povrsine nisu ciste, al' stavit' na ovo za novce mi je bas bezobrazno. :flop:

dora
11.02.2010., 12:08
e sad si mi pokvarila doživljaj.:rofl:

a vidi one gore.:D Znam kako zaudara leš. A ipak mi se gadi sjesti na mjesto koje je zagrijala nečija zamašćena, neoprana guzica.:D Ne vidim kako jedno isključuje drugo.

Pa ono, realno smrad rapadajuceg trupla je hororican.
Iako i na to se moze naviknuti.
Nakon pol sata :D

A sjest tj. nesjest iza nekog (pod pretpostavkom da isti ne izgleda kao da se nije prao 38 dana, na +40 i nema zamascene, zasrane i zapisane hlace/sos) mi je psihoticno :ne zna:

But - to sam samo ja :mig:

The White Rabbit
11.02.2010., 12:13
blentaco, sad ne mogu ono kvotat'. :rolleyes: men' isto zna bit' bed sjesti, na javnim mjestima, kad je stolica jos onako topla i isparava iz nje... :lol:
a dobro Jeremijo, tebi se pak sve gadi.:rofl:

A sjest tj. nesjest iza nekog (pod pretpostavkom da isti ne izgleda kao da se nije prao 38 dana, na +40 i nema zamascene, zasrane i zapisane hlada/sos) mi je psihoticno :ne zna:

But - to sam samo ja :mig:

meh, imala sam na umu par određenih osoba za koje sam se sjetila da mi se fakat diže želudac ako se zgodi da moram sjesti na njihovo mjesto. :rigo:
Možda imam preosjetljiv njuh, il sam psihotična, ali imam dojam da taj stolac smrdi na guzicu. I još je topao.....:rofl: Eh ali kako je sve relativno, postoje osobe iza kojih bi..ok *čkomež* sad mi je smiješno..ma jebite se svi.

*jezebel*
11.02.2010., 12:26
A sjest tj. nesjest iza nekog (pod pretpostavkom da isti ne izgleda kao da se nije prao 38 dana, na +40 i nema zamascene, zasrane i zapisane hlace/sos) mi je psihoticno :ne zna:

nesto je, al' nije psihoticno. :)
to m' se desava uglavnom na kolodvorima gdje se nadje svakakvih. :(

a dobro Jeremijo, tebi se pak sve gadi.:rofl:

jbg, al' svejedno sjednem. :rofl:

zecetino, jab' patku, daj mi nabavi! :mad: za kucnog ljubimca. :tuzni:

mafri
11.02.2010., 12:30
Gade mi se dlakavi ljudi (koji su dlakavi svud po tjelu i to ko majmuni onako :rolleyes: ) pa te ljeti onako mokrih dlaka slucajno u prolazu okrznu :horor: i jos smrdekaju .....
Gade mi se babuskare i deduskare koji nemaju stida i misle da je to normalno da izvade zubalo i cackaju i ciste ga onako nonsalantno i javno....
Gadi mi se pit vodu iz case,bilo cije case....volim vodu pit samo i iskljucivo iz boce....
Gadi mi se kad se onako punim ustima neko iskesi a ono citava mjesavina po zubima i jos se smije i prica a okolo frca....
E tad i ja izgubim apetit,i ja koja negubim apetit lako....
Gadi mi se kad jedem kod nekog a viljuske pune ustajale ,meoprane hrane izmedju......

Sjeticu se ja jos!
Sad kad mi se jede nesto dodjem procitat ovu temi i izgubim volju isti tren...:rofl:

mafri
11.02.2010., 12:32
Mogu ja sjest,zimi kad izmedju mene i stolice imaju hlace,strample,gace.....
Al ljeti kad sjednem iza nepoznatog i jos osjetim onako da je ta stolica jos topla od tudje guzice mi je grozno....

RebelTouch
11.02.2010., 12:37
Nisam gadljiva sto se tice puno stvari, ali zato mi je smrtna kazna ako prozvakanu zvakacu moram dotaknuti prstima. :horor: :facepalm: Ne samo da mi se gadi tudja zvakaca vec i moja, odvratna mi je kako god. :brukica:
Ne pijem iz tudje case, ali mi nije bed piti iz iste case iz koje pije moj decko. Mislim, ionako dijelimo slinu. :rofl: :D

The White Rabbit
11.02.2010., 12:39
zecetino, jab' patku, daj mi nabavi! :mad: za kucnog ljubimca. :tuzni:

hm?:confused: a jel? a znaš da patke kenjaju grozno?
vako bi tvoja imala - http://ocean1025.files.wordpress.com/2008/03/duck-with-diaper.jpg

http://www.pic4ever.com/images/funny.gif

Splenda
11.02.2010., 12:40
kožica na mlijeku :trk:

*jezebel*
11.02.2010., 12:44
hm?:confused: a jel? a znaš da patke kenjaju grozno?

pa sta. 'ocu patku. :hekla:

Uranija
11.02.2010., 12:45
Dobit ćeš patku :p

The White Rabbit
11.02.2010., 12:54
pa sta. 'ocu patku. :hekla:
aha, prvo reci kakve su ti namjere. s patkom.:rofl:
Dobit ćeš patku :p

o da, da.:D

*jezebel*
11.02.2010., 12:58
aha, prvo reci kakve su ti namjere. s patkom.:rofl:

ne kuzim ovo urajajanijino. :misli: :cry:

moje namjere su casne! :mad:

perverznjakuse. prestanite oftopicarit'. :o

Inanna
11.02.2010., 13:03
Meni se neopisivo gadi porod :horor:, ne mogu to niti pogledati, baš mi je fizički loše i tjera me na povraćanje.
Gadi mi se i kada psi ližu ljude, naročito po licu.
Gade mi se pijani ljudi.
Gadi mi se ustajali znoj.
Gadi mi se smrad dinstanog luka.
Gadi mi se kada netko glasno podrigne dok drugi jedu :(
Gadi mi se neugodan zadah. Gade mi se vlažni ručnici.
Gade mi se operacije umetanja silikona, liposukcije i sl. pothvati što populariziraju emisije tipa "Extreme Make-over" i slično.
Gadi mi se nečistoća, nepostojanje higijenskih navika, hračkanje, pljuvanje...

Ma puno toga.

Gadljiva sam.

chrissy
11.02.2010., 13:46
Sjetila se još nečeg...

Kad se nekome skupi slina u kutevima usana pa se onak sasuši pa ima bijelo...
nemrem se normalno razgovarati s takvim ljudima, uopće ne pratim kaj govori nego samo gledam to bijelo... :o

Inače nije da mi je baš zlo dok to vidim ali jednom mi je bome pozlilo... bila sam jednom na spojaku s jednim slinavcem... automatski je bio diskvalificiran, to bi mi bila smrtna kazna da se moram s njim ljubiti... :rolleyes:

mafri
11.02.2010., 14:05
Uf jest ta slina u kutevima imam fobiju od tog,bljak.....
Prljavi zubi isto su fuj....i oni pristevi po licu bjeli,gnojavi....ajmeeeeeeeeeee

Maria Klonovska
11.02.2010., 14:14
Na dvije stvari se refleksno najezim, nisam sigurna da je isto kao da mi se gadi ali mislim da je blizu po osjecaju :D

1. Kada zagrizem zubima drveni stapic od sladoleda (evo jezim se pri smoj pomisli)
2. Kada u pornicima vidim zenske sa onim ogromnim nakeljenim umjetnim (ili pravim) noktima kako nonsalantno guraju prste u, ovaj, otvore :o
Imam osjecaj da cisto mogu cuti zvuk paranja tkiva. Eeeeek.

bitchy-as-usual
11.02.2010., 16:17
Sjetih se jos neceg.:zubo:

Određena hrana poput zobi:rigo: Kad se onako skuha, a unutra sve sluzavo, ljigavo i bijelo :rigo:

Signorina Despi
11.02.2010., 16:31
Sirovo meso, jedno sam morala oprati kokoš i staviti ju peć , :mama: prestrašno mi smrdi friško meso, 15 puta sam stala da udahnem i dođem k sebi... :rigo:

Mopsi 7
11.02.2010., 17:00
Još mi se neopisivo gadi kada ljudi kada jedu cmaču, mljackaju, glasno žvaču, nešto pričaju s punim ustima...

Possibility
11.02.2010., 17:08
Kava. Čak i ona smajlićeva.

Herp
11.02.2010., 17:34
Gade mi se dlake na stolu i inim površinama, odmah ih mičem.
Gadi mi se pepeo s cigarete koji samo što ne padne po nečemu; mahnito tresem u pepeljaru nakon svakog dima. :D
Gade mi se kelj i karfiol.

Nije da mi se gadi kad netko miješa hranu na tanjuru, ali sama to ne bih mogla baš lako pojesti.

Ne gadi mi se nijedna životinja, crvi su mi ukusniji od karfiola - ne pitajte kako znam :D, ne gadi mi se krv, ne gade mi se tjelesne izlučevine, ne gadi mi se s nekim (poznatim, dakako) dijeliti čašu ili četkicu za zube.
Mislim da se za mene ne može reći da sam gadljiva. :zubeki:

Signorina Despi
11.02.2010., 17:43
ne gadi mi se s nekim (poznatim, dakako) dijeliti čašu ili četkicu za zube.

E ovo nebi NIKAD :o

Definitivno nisi gadljiva :top:

Moulin rouge
11.02.2010., 20:36
Od svega, najviše sam na krv gadljiva. Kada sam slušala prvu pomoć, od priča o unutarnjem krvarenju, slabo mi je došlo. :horor:

The White Rabbit
11.02.2010., 21:10
gadi mi se podosta kada se skupi neko veće društvo, a domaćin inzistira na izuvanju, pa onda svi sjede u čarapama.:rofl: Zapravo, to mi je nekak slično ko da sjedimo u gaćama. *psiho*

Ebha
11.02.2010., 21:46
Od svega, najviše sam na krv gadljiva. Kada sam slušala prvu pomoć, od priča o unutarnjem krvarenju, slabo mi je došlo. :horor:

Također... Ne mogu vidjet krv (osim svoje, one koju moram jel?)... Padam u nsvijest kad moram vadit krv...

A inače, nisam gadljiva na apsolutno ništa drugo ako je u granicama normale. Mislim ekstra neuredni i šlampavi ljudi mi se gade naravno.
Ljudi koji ne drze do higijene i ne peru se tjednima.

Ali recimo kad se jedan normalan čovjek koji drzi do sebe oznoji i ja to slučajno osjetim naravno da mi se ne gadi. Nije da se neće oprati. Ne gadi mi se ni znoj na dečku. Ne gadi mi se ni kad netko prdne.
Ok, gadi mi se ako netko ima pokvarene zube i loš zadah.

Ali baš ono kaj sam rekla. Ne gadi mi se ništa što je u granicama normale. Ali sve što izlazi iz okvira održavanja osobne higijene mi se gadi. Kao i svima.

A najviše od svega mi se gadi ljudska glupost i ograničenost. Više od smrdljivih nogu i pokvarenih zuba, više od masne kose i izgriženih noktiju.
Jer ovog svega se riješiš nekako, ali gluposti nikako.

Ebha
11.02.2010., 21:48
Još mi se neopisivo gadi kada ljudi kada jedu cmaču, mljackaju, glasno žvaču, nešto pričaju s punim ustima...

e ja za ovo ne bih rekla da mi se gadi, već da me smeta... i uvijek kad sjedim za stolom s nekim ko mljacka upozorim ga na to.

žalfija
11.02.2010., 23:22
ali imam dojam da taj stolac smrdi na guzicu. I još je topao...

Sad se sjetih jedne priče mog jedinog - vozio se siroče u natrpanom autobusu u vrtić, mali, mama ga je držala za ruku, gužvetina, a on svima u visini guzice...nekom tipu je siroče bio zabijen u smrdljivo dupe i kad su izašli je povraćao! :rofl::cerek:

Aliera
12.02.2010., 01:20
Sad se sjetih jedne priče mog jedinog - vozio se siroče u natrpanom autobusu u vrtić, mali, mama ga je držala za ruku, gužvetina, a on svima u visini guzice...nekom tipu je siroče bio zabijen u smrdljivo dupe i kad su izašli je povraćao! :rofl::cerek:

Jadno dijete. :(:rofl:

Sve sam pročitala, vidim da nisam baš gadljiva.:top:
Taman koliko treba.

The White Rabbit
12.02.2010., 07:21

o siromaček:rofl: kak mi je žao tih klinaca.:(

Uranija
12.02.2010., 07:22
Kad netko zvučno čisti (duge) nokte, onda se počeška po kosi i gleda ih :eek: :bljuv:

edit :rofl:

The White Rabbit
12.02.2010., 07:34
kad se nekom ljepe bijeli, slinavi skoreni kutovi usana. :facepalm:

Kleine
12.02.2010., 08:01
joooj Rabbit da, na to mi se zeludac okrene FUJ
fuj i za zlundravo meso nebi to rukom takla pogotovo kad je kuhano aaaa
namocen kruh u vodi gadno, u mlijeku/kakau/bijeloj kavi(divki) fino
slani stapici namoceni u vodu, isto gadno
krvavice i iznutrice, radje umrit od gladi nego to jest

Thirteen
12.02.2010., 08:28
Meni se gade ljudi koji su "manijakalno uredni" / "opsesivno-kompulzivni" / "picajzlasti", a zapravo nisu. Ne razumijem zašto netko ima potrebu od sebe raditi superčistu i superurednu osobu ako to nije. :confused: Kome je to u interesu?

Mislim, naime, na one koje "sve peglaju", a to što ispeglaju izgleda zgužvanije nego moje koje ja NE peglam...
Zatim na one koje obrišu pod pa tu krpu odlože na stol dok nešto drugo obave :horor:
Zatim one koje su super uredne i čiste, a šalteri za svjetlo su im tako prljavi i upackani da ih palim laktom...
Zatim one koje suše prljavu krpu za pod na radijatoru, a onda na isti taj radijator (bez da ga operu) stave sušiti svoje gaće...

I tako...

I da, neopisivo mi se gadi kad netko hoda bos. Ajde, u svojoj kući, koju očistiš, OK (iako mi je i to fuj), ali kad živiš u domu pa izađeš na hodnik bos :horor: Ljudi ne znaju kakva sve sranja nosimo na cipelama. :tuzni:

mafri
12.02.2010., 08:30
Jaaaaako mi se gade tripice/fileki !! Ne samo jest,neg i kuhat....kako god okrenes ko da kuham/jedem crvice,gliste :horor:

The White Rabbit
12.02.2010., 08:35
Meni se gade ljudi koji su "manijakalno uredni" / "opsesivno-kompulzivni" / "picajzlasti", a zapravo nisu. Ne razumijem zašto netko ima potrebu od sebe raditi superčistu i superurednu osobu ako to nije. :confused: Kome je to u interesu?

isključivo u interesu te iste "picajzle":mig: Zgodan način da pasivnoagresivno maltretira sve oko sebe.:D
Mrzim ih, užasni su.

Possibility
12.02.2010., 08:53
Meni se gade ljudi koji su "manijakalno uredni" / "opsesivno-kompulzivni" / "picajzlasti", a zapravo nisu.

x

electric_barbarella
12.02.2010., 12:55
isključivo u interesu te iste "picajzle":mig: Zgodan način da pasivnoagresivno maltretira sve oko sebe.:D
Mrzim ih, užasni su.

to je al ono drito uber passive agressive
ko hrpa zemski koje su se krenule tu javljati kak jao majko mila obavezno sve kad kupe operu prije nego sto stave na sebe :rolleyes:
ono joj daj cut the crap :kava:
maltene pa da ne hodaju po vani s plasticnim rukavicama i gas maskama
bljak...gade mi se takvi ljudi

ono sto mi se stvarno gadi je kad netko kopa nos i onda uredno pojede smrklje
nevjerojatno kolko ljudi to rade, ili to sam ja primjecujem
ono kao nece se skuziti a drito iz noseka fino u usta i onda grickaju to
da....sad mi je sluzbeno muka pri samoj pomisli

i apsolutno je nevjerojatno kolko ljudi ne pere ruke nakon nuzde
i trebalo bi znanstveno proucavati zasto su muskarci nesposobni obrisati vlastito dupe nakon kenjanja...zene sanjaju o danu kad ce naci njihov ves koji nije da oprostite zasran

Sashica
12.02.2010., 13:30
i apsolutno je nevjerojatno kolko ljudi ne pere ruke nakon nuzde

Ni meni nije jasto zašto je nekome faking teško odvrnuti slavinu, uzeti sapun i oprati ruke :mad:

Ali, ne zašto bi, fino malo popiša u školjku, malo okolo (pa to je sve isto :rolleyes:), onda si dobro otrese pimpek i ne opere ruke, a kasnije tim rukama dira kruh :mad:

i trebalo bi znanstveno proucavati zasto su muskarci nesposobni obrisati vlastito dupe nakon kenjanja...zene sanjaju o danu kad ce naci njihov ves koji nije da oprostite zasran

:lol:

Moj svekar je jedan od tih, jadna svekrva više mu uopće ne kupuje svijetli veš, sve bokserice koje mu kupi su ili crne ili smeđe, da se manje kuže fleke. :rofl:

Ali, zato MM, nikad nisam iza njega našla zmazane gaće, sve fino čisto, zato jer se uvijek opere nakon nužde, i tako sam od sebe, nisam ga ja morala preodgajati :s :D

electric_barbarella
12.02.2010., 13:35
Ni meni nije jasto zašto je nekome faking teško odvrnuti slavinu, uzeti sapun i oprati ruke :mad:

Ali, ne zašto bi, fino malo popiša u školjku, malo okolo (pa to je sve isto :rolleyes:), onda si dobro otrese pimpek i ne opere ruke, a kasnije tim rukama dira kruh :mad:

:lol:

Moj svekar je jedan od tih, jadna svekrva više mu uopće ne kupuje svijetli veš, sve bokserice koje mu kupi su ili crne ili smeđe, da se manje kuže fleke. :rofl:

Ali, zato MM, nikad nisam iza njega našla zmazane gaće, sve fino čisto, zato jer se uvijek opere nakon nužde, i tako sam od sebe, nisam ga ja morala preodgajati :s :D

pa jebo coravog djuru ak je to meni jasno
kaj je tak tesko uzeti vlaznu maramicu i dupe si obrisati :rolleyes:
uzmi zilet i zdepiliraj si fino guzu ak te dlake smetaju
a ne da se jos malo drekeca prikelji za dlake i onda tak lamače okolo po gaćama dok hodaš :lol:
isuse kak sam gnjusna :lol:

bitchy-as-usual
12.02.2010., 14:38
Ja perem sav ves i odjecu koju kupim u ducanu. Ne znam sto je tu cudno :rolleyes:

Ono jebote ko zna koliko je ljudi navlacilo to na sebe, a sorry ne znam dal se ti ljudi peru, koliko cesto, kakve higijenske navike imaju. Drugo, mama me uvijek ucila da se pere. Trece, ta roba smrdi po novome i meni je to fuj.

Ne vidim problema kad dodem doma poskidati etikete :zubo: i baciti u masinu

Thirteen
12.02.2010., 14:50
Je l' perete i najlonke prije oblačenja? :kokice:

Mopsi 7
12.02.2010., 15:31

Nije mi jasno kako sam zaboravila ne navesti taj, meni izuzetno, neopisivo gadan odjevni predmet koji nikada nisam, ali ni neću staviti na sebe, a prema kojem gadljivost osjećam još od vrtića. Zapravo kad usporedim ''to'' i crve, hračke, tjelesne izlučevine... nisu za mene ništa naspram ''toga''. :)

velika_mrvica
12.02.2010., 15:37
Ajme meni, cijelo vrijeme sam mislila da sam gadljiva, ali prema vama nisam uopće!
Ne znam za porod i te stvari, nisam nikad gledala, ali ne smatram ga ponižavajućim ni gadnim ( malo je strašno zbog krvi i to, al mora dijete izać nekako...)
Ovo rukovanje s ljudima ( i nošenje gluposti da se odmah operete ) mi je šokantno, kako uopće preživljavate? Gadi vam se sve moguće. Naravno da ima u tramvaju svega i odvratno je kad netko smrdi ( pogotovo ujutro ekipa koja popije kavu i ne opere zube + cigareta ) ali da vam je toliko zlo od toga. Pa operete se doma i bok.
Ovo za pse shvaćam, znam ljude koji dopuštaju da ih ližu i kad donesu piće ( koje pas napadne i obliže čašu) uopće ne reagiraju. Ne smatraju psa nimalo prljavim. Katastrofa!

joujou
12.02.2010., 15:49

taj smo slucaj vec pokrili... scrolaj

dumbrella
12.02.2010., 16:12
sad mi je lakse kad sam ovo procitala, mislila sam da sam luda al ok ima nas još... :) stvari koje su meni gadljive itekako imaju smisla a x puta sam se dovela u situaciju da me netko blijedo gleda jer ne razumije zasto nesto radim...npr. u zahodu u kafiu ili klubu kvake diram maramicom jer, u klubovima pogotovo, nikad nema sapuna i neću moći oprati ruke kako treba poslije pa računam da je bolje da izbjegavam dodirivanje svega... a druge tete u zahodu me gledaju kao da sam Monk...
mrzim i kad me netko dira po kosi, kad me cure pitaju labelo da im posudim, ne volim dirati novac, sve u javnom prijevozu, ne naslanjam se na šaltere, obavezno operem robu nakon kupnje...
dosta mi se i ljudi gade - kad kihnu u ruku i onda se uhvate za rukohvat (mislim da je to mentalitet - ako sam ja bolestan boli me briga hoce li se i netko drugi razbolijeti), kad me diraju po licu - alergična sam na to...
ima dosta stvari, možda nekad i pretjerujem ali kad vidim sređenu curu da potpeticama i savršenom šminkom i crnim ispod umjetnih noktiju jednostavno se naježim...brrrrr

Betty_01
12.02.2010., 17:06
O da,veoma sam gadljiva:rolleyes:
Na ovo pogotovo:

-javni wc
-jutarnji/ustajali zadah kod ljudi(kada osjetim to,istog trena bih mogla da povratim:()
-miris urina
-psece/macije kake(fuj,fuuujjjjj)
-dlake uopce,u hrani,vodi,na ciniji,na sudoperu,bilo gdje
-kasasta hrana(fuuuujjjjj)
-pljuvanje
-brisanje/ciscenje nosa rukama:(
-kondom:(
-podrigivanje
-povracka:(
-grickanje nokata,uzasavam se kada vidim da to neko radi,a Bog sam zna sta je prije toga sve dirao tim rukama
-neoprane ruke poslije nuzde:(
-ugrusci,mislim na ugruske od krvi:(
-sluzave stvari,sta god da je u pitanju,ako je sluzavo,meni se odmah povraca:(

Akina
12.02.2010., 17:11
dovoljno da ne mogu čitati ovu temu

Kleine
12.02.2010., 19:13
one gljive sta kinezi stavljaju u svu hranu, crne ljigave :rigo:

Elektra
12.02.2010., 20:43
Gadi mi se sama pomisao na to da postoje muškarci koji umjesto u školjku pišaju u umivaonik. :horor:

metropolitan
12.02.2010., 21:08
pa jebo coravog djuru ak je to meni jasno
kaj je tak tesko uzeti vlaznu maramicu i dupe si obrisati :rolleyes:
uzmi zilet i zdepiliraj si fino guzu ak te dlake smetaju
a ne da se jos malo drekeca prikelji za dlake i onda tak lamače okolo po gaćama dok hodaš :lol:
isuse kak sam gnjusna :lol:

:rofl::rofl::lol::lol:

Signorina Despi
12.02.2010., 21:11
Ja sam mislila da svi peru robu nakon što je kupe :confused:
Ne mogu si zamisliti staviti na sebe nešto što nije oprano, tko zna tko je to sve u dućanu probavao :rigo:

ssanja
12.02.2010., 21:25
Ja sam mislila da svi peru robu nakon što je kupe :confused:
Ne mogu si zamisliti staviti na sebe nešto što nije oprano, tko zna tko je to sve u dućanu probavao :rigo:

Potpisujem - ovo je osnova minimuma higijenskih navika ( koje je svakoga od nas mama naučila čim smo prohodali).

Ne samo "tko je to sve probao u dućanu", nego i kroz koliko je ruku ( neopranih :( ) prošlo tijekom ciklusa proizvodnje, distribucije... pfujjjj, ako ih je samo 10 % u tom lancu onih koji spadaju u skupinu koja ne pere ruke poslije posjeta toaletu - :bljak:

Thirteen
13.02.2010., 16:51
Meni je jasno da je hrpa stvari koje ste ovdje napisale (pogotovo glede bakterija) točna i da ste u pravu... ali, majko mila, imate li vi ikakav imunitet? Ali ono ikakav? :confused: Odrasla sam na selu, trčala po dvorištu i cesti po cijele dane, igrala se s domaćim životinjama i drugom djecom, dirala novac i druge ljude... pa mi nikad ništa nije bilo. :ne zna:

Mislim da većina pizdi bezveze. :o

Nadam se da znate da, ako držite djecu pod staklenim zvonom bez doticaja s bakterijama, ona ne mogu izgraditi svoj imunološki sustav, a onda postaju alergični i podložni svakakvim zarazama. :(

susannah
13.02.2010., 17:27
citam ovo i pitam se kako neki od vas zive?
mislim, nhf, ali imam dojam da vam se gadi sve zivo, da vam u jednom danu ususret dodje do 10-15 stvari koje vam se strasno gade :confused:

ne mjerim to prema sebi, ja zaista nisam naisla na nista sta mi se gadi, ali ipak mi je totalno cudno kad vidim na sta su ljudi ovdje gadljivi :ne zna:

muttley
13.02.2010., 18:19
počela sam ovo čitat dok sam jela marendu na poslu. odustala oko 20. posta

umjereno gadljiva. gade mi se kožne bolesti - neke, ustajali smrad neopranih ljudi do te mjere da sam se onesvješćivala u busu.
zalutali komadići kostiju u jelu, ne volim posuđivat odjeću ili šminku, rađe bi je dala za trajno, pit iz tuđe čaše pa i iz dečkove (krenula me inspiracija...)

najgora stvar mi je prizor kuhanih kokošijih nogica na samu pomisao mi se okreće želudac

LazyFox
13.02.2010., 18:31
Mislim da većina pizdi bezveze. :o
Potpis :zubeki:

Nisam pretjerano gadljiva, pas me uvijek lize po licu, ne hodam po kaficima sa rukama uvijenim u papirnate maramice i ne padam u nesvijest zbog neugodnih mirisa. I jos uvijek sam ziva (i jako, jako rijetko bolesna)!! :cheer:

Jedino cega se gadljivog mogu sjetiti su komadici kosti u mesu i smrklji. :misli:

Thirteen
13.02.2010., 18:39
Ja sam neki dan našla crva u salati. Maknula sam ga dalje i pojela ostatak. :o

Gade mi se dlake po mom kaputu. Niš' drugo. :D

LazyFox
13.02.2010., 18:44
To i ja radim! Jedini put kad sam odustala od hrane zbog bube je bilo kad sam nasla pola (pretpostavljam) malog zohara. Tada sam se i skoro (ali samo skoro) izbljuvala. Nikada nismo saznali sto se dogodilo sa drugom polovicom... :ne zna:
Isto i ako nadjem dlaku u hrani, izvadim ju van i nastavim.

muttley
13.02.2010., 18:45

Nisam pretjerano gadljiva, pas me uvijek lize po licu, ne hodam po kaficima sa rukama uvijenim u papirnate maramice i ne padam u nesvijest zbog neugodnih mirisa. I jos uvijek sam ziva (i jako, jako rijetko bolesna)!! :cheer:

Jedino cega se gadljivog mogu sjetiti su komadici kosti u mesu i smrklji. :misli:

šmrc i ja bi rađe da nisam "poljubi zemlju po kojoj hodaš", al valjda baš ne podnosim. zato sad sidnem u busu i ne dižem se osim u iznimnim slučajevima

dora
13.02.2010., 18:53

Ja sam jednom prilikom nasla zivog paucica u salati (bog zna kak je isti dospio u nju) koji je prezivio i sol i papar i ocat i maslinovo i mjesanje - totalna enigma zapravo :D
I nis, uzvukla sam ga van, stavila na maramicu da se posusi i lik je otiso svojim putem.
Ja naravno pojela tu salatu :zubo:

*jezebel*
13.02.2010., 18:56
men' se inace ne gade pauci, cak mi budu i simpaticni (jedino su mi odurni oni s velikom kuglicom k'o da kliker imaju u sebi), al' mi je grozan onaj osjecaj kad ti se pauk spusti sa stropa na ocni kapak ili obraz. e tu me ubije u pojam i najmanji paukic. :mama:

dora
13.02.2010., 19:11
men' se inace ne gade pauci, cak mi budu i simpaticni (jedino su mi odurni oni s velikom kuglicom k'o da kliker imaju u sebi), al' mi je grozan onaj osjecaj kad ti se pauk spusti sa stropa na ocni kapak ili obraz. e tu me ubije u pojam i najmanji paukic. :mama:

Pa to nemos ni osjetit :confused::D

Jedva da osjetis kad ti tarantula od 15 centimetara hoda po ruci (probala) a svi nasi domaci pauci su tak mali da nema sanse da ih skuzis da ti se spusti sa stropa :D

*jezebel*
13.02.2010., 19:56
Pa to nemos ni osjetit :confused::D

Jedva da osjetis kad ti tarantula od 15 centimetara hoda po ruci (probala) a svi nasi domaci pauci su tak mali da nema sanse da ih skuzis da ti se spusti sa stropa :D

ja sam osjetila, a ti mi kazes da ne mogu osjetit'. :confused: o, itekako osjetim kad mi zakoraci na kapak i obraz mi njezni. desilo mi se nekoliko puta. :D osjetim i majusnog kad mi hoda po ruci.

Herp
13.02.2010., 21:04

Ja bih pojela crva, beat that. :frajer: :D

Gade mi se dlake po mom kaputu. Niš' drugo. :D

Potpis velik KO KUČA bauauau :klap:

Srećom u mene kose za tri glave, pa ih uvijek ima :mad:

Lanchetoo
13.02.2010., 23:33
kad se nekom ljepe bijeli, slinavi skoreni kutovi usana. :facepalm:

e to mi je najodvratnije...:bljak:
Naravno da se sva odjeća pere čim stigne iz trgovine, tramvaji i busevi mi se toliko gade da rađe idem pješke ako mogu(još kad neko ima masnu kosu ili smrdi a gužva je pa mi se nabijeee...isse).Da, znam da mnogi neće vjerovati, ali ne sjedam ni na svoju wc-školjku-a imam kupaonicu zasebno!Gade mi se sve vrste kukaca, a kad vidim dlaku u jelu nerijetko se ispovraćam!Posteljina se mijenja svaki tjedan..ručnici svaka 3 dana.Mrrrrrrzim kad me netko traži puder/sjajilo/ruž/češalj ili guc soka iz moje čaše/boce...ma joj kontam da pretjerujem al meni se sve gadi..čak i u školu nosim ono za dezinficiranje ruku!!Ali nekrivite mene..to me stara tako naučila, tj. mi svi tako živimo pa i ja:ne zna:

dora
13.02.2010., 23:55
ja sam osjetila, a ti mi kazes da ne mogu osjetit'. :confused: o, itekako osjetim kad mi zakoraci na kapak i obraz mi njezni. desilo mi se nekoliko puta. :D osjetim i majusnog kad mi hoda po ruci.

Pojam nemam :ne zna::D
Mozda imas vise receptora na kozi po mm kvadratnom? :zubo:

Ja bih pojela crva, beat that.
Kolkog? :D

Herp
14.02.2010., 02:25
Da, znam da mnogi neće vjerovati, ali ne sjedam ni na svoju wc-školjku-a imam kupaonicu zasebno!

Sori, al' ovo je već lagana patologija :confused:

Nisi valjda tolika prljavica da sama sebi ne vjeruješ da si dobro očistila školjku? :D

Herp
14.02.2010., 02:26
Kolkog? :D

Ako ti kažem, bar pola topika će počet povraćat odmah :D

LazyFox
14.02.2010., 07:45
Ali nekrivite mene..to me stara tako naučila, tj. mi svi tako živimo pa i ja:ne zna:
Ovaj...Koliko cesto se ti razbolis?

LazyFox
14.02.2010., 07:46
Daj ga 'vamo!! Reci! Reci!!! :lux:

Kleine
14.02.2010., 10:52
skroz sam zaboravila napisat da mi se gadi moj susjed koji se redovno samozadovoljava ispred kuce ili na prozoru gledajuci prema mojoj kuci. inace fin covjek, nisam vjerovala dok nisam vidila.

dora
14.02.2010., 11:27
Reci, reci, reciii :lux:

baja
14.02.2010., 12:08
nije baš da bi izila crva :D, al' me čudi, čitajući ovu temu, da ne viđam na cesti ljude s vlastitom bocom kisika :confused:

beautiful_garbage
14.02.2010., 12:27
ne volim kada ljudi spremaju hranu pa probaju pa opet nastave mijesat, ili kad polizu prst i nastave rukom nesto radit oko hrane, ili kad gledam one vecere na tv-u pa kad uzmu npr. komad mesa pa onda krenu ovo cemo ispeci ovako, onako a cijelo vrijeme pipkaju to meso, mislim znam da moraju spremat rukama ali zasto ga nepotrebno pipkaju dok pricaju...gadni su mi misevi, ne volim ih vidjet ni na tv-u...zvuk kad neko povraca, podrigivanje...kad ljudi pricaju kako im je nesto zapalo za zube...ma svasta nesto

dainty
14.02.2010., 12:32

ne hodam po kaficima sa rukama uvijenim u papirnate maramice

Okej, kad čitam ovu temu, pa skoro uopće nisam gadljiva. :D
I isto nikad bolesna. :cool:

muttley
14.02.2010., 14:17
skroz sam zaboravila napisat da mi se gadi moj susjed koji se redovno samozadovoljava ispred kuce ili na prozoru gledajuci prema mojoj kuci. inace fin covjek, nisam vjerovala dok nisam vidila.

čovjek voli svjež zrak :D

LazyFox
14.02.2010., 14:35
onako a cijelo vrijeme pipkaju to meso, mislim znam da moraju spremat rukama ali zasto ga nepotrebno pipkaju dok pricaju...
Zato sto se to tako radi! :p

Taman neki dan gledam Jamia Olivera i majstor nabaca salatu u zdjelu, usipa zacine, sve lijepo promjesa rukom i rukom izvadi na tanjur. :D

dumbrella
14.02.2010., 15:14

ok ''hodanje po kafićima sa maramicama'' - mogu shvatit zasto je nekome to neshvatljivo i djeluje pretjerano al brate pas te liže po licu??? jesan li ja pregadljiva ako mi nije normalno imat na licu jezik pasa koji je maloprije liza...a testise - da izvinete:kava: i njušia mokraću??:confused:

LazyFox
14.02.2010., 15:29
al brate pas te liže po licu??? jesan li ja pregadljiva ako mi nije normalno imat na licu jezik pasa koji je maloprije liza...a testise - da izvinete:kava: i njušia mokraću??:confused:
Da, pas me lize po licu. I ne samo to, obavezno ljubim zivotinje. Svog macka ljubim u nos, psa isto. Nije mi to nikada bilo gadljivo i vjerujem da vise bakterija pokupim svakodnevno po javnim mjestima. I kao sto vec rekoh; gotovo nikada nisam bolesna, nemam gliste niti kozne bolescine. :ne zna:

P.S. Taman ljubnuh macka u nos za tebe. :zubo: