PDA

View Full Version : O čemu žene maštaju, a boje se to probati?

stranice : 1 [2] 3

zanzy
03.03.2010., 17:04
Kaj je tebi? Niti sam opatica niti mi je misionarska prva i zadnja poza.
Znam ja dobro zadovoljiti muškarca. Ne beri ti tu brigu. :mig:

Ne bih htio ulaziti u to da li znaš zadovoljiti svog muškarca, ja sam samo reagirao i polemizirao s dvije tvoje tvrdnje (koje BTW nisu izvučene iz konteksta), citiram:"Nemam još velike želje za realizacijom toga" i "U meni je problem, ako ćemo nekog okrivljavati"

To što osim misionarske, doggy-ja i još 10 -15 poza , znaš dobro oralno zadovoljiti muškarca, što se međusobno volite i poštujete, veliki je zalog za očuvanje bračne sreće, ali nipošto nije garancija da on neće primijetiti ono što si sama u ove citirane dvije tvrdnje na forumu potvrdila, a to je nedostatak želje, postojanje problema i osjećaj krivnje

Kada muškarac primjeti da si nezainteresirana, kada nema ženine inicijative, ako nema kreacije i mašte...onda je na skliskom tlu izvanbračne avanture.

Da učinimo temu zanimljivijom, što si ti od svojih skrivenih maštarija, u zadnje dvije godine bračnog života, kao osvježenje ponudila svom dragom?

Ja sam recimo, rujnu otišao s dragom u wellness u Adriatic Kempinski - Savudrija, uzeo "apartman" u wellnessu, naručio Tatinger i razveselio je maženjem i "igračkicom" ( ma što to značilo)

Simple Fille
03.03.2010., 17:19
Ne bih htio ulaziti u to da li znaš zadovoljiti svog muškarca, ja sam samo reagirao i polemizirao s dvije tvoje tvrdnje (koje BTW nisu izvučene iz konteksta), citiram:"Nemam još velike želje za realizacijom toga" i "U meni je problem, ako ćemo nekog okrivljavati"

To što osim misionarske, doggy-ja i još 10 -15 poza , znaš dobro oralno zadovoljiti muškarca, što se međusobno volite i poštujete, veliki je zalog za očuvanje bračne sreće, ali nipošto nije garancija da on neće primijetiti ono što si sama u ove citirane dvije tvrdnje na forumu potvrdila, a to je nedostatak želje, postojanje problema i osjećaj krivnje

Kada muškarac primjeti da si nezainteresirana, kada nema ženine inicijative, ako nema kreacije i mašte...onda je na skliskom tlu izvanbračne avanture.

Da učinimo temu zanimljivijom, što si ti od svojih skrivenih maštarija, u zadnje dvije godine bračnog života, kao osvježenje ponudila svom dragom?

Uf, ti nikako da shvatiš da taj nedostatak želje nije zbog toga što sam ja neka konzerva ili zato što ja ne želim zadovoljiti svog muškarca i usput sebe niti kod mene ima problema. Ja to trenutno ne želim jer su mi neke druge igrice prioritet i u njima trenutno više uživam nego što bi možda u tome. Je li sada možda jasnije? :mig:

Ja uopće nisam nezainteresirana za seks. Naprotiv, imam zdrav seksualni apetit stoga je bezveze da tu sada daješ neke poduke koje mi uopće nisu potrebne.

A ono o misionarskom je bio sarkazam. :D

zanzy
03.03.2010., 17:28
Uf, ti nikako da shvatiš da taj nedostatak želje nije zbog toga što sam ja neka konzerva ili zato što ja ne želim zadovoljiti svog muškarca i usput sebe niti kod mene ima problema. Ja to trenutno ne želim jer su mi neke druge igrice prioritet i u njima trenutno više uživam nego što bi možda u tome. Je li sada možda jasnije? :mig:

Ja uopće nisam nezainteresirana za seks. Naprotiv, imam zdrav seksualni apetit stoga je bezveze da tu sada daješ neke poduke koje mi uopće nisu potrebne.

A ono o misionarskom je bio sarkazam. :D

Dobro, oprosti ako sam krivo zaključio temeljem tvojih postova, događaju se pogrešne procjene, ne razumiju se uvijek ljudi najbolje i kada bi to htjeli, ali bitno je da u dobroj vjeri komuniciramo.

Što je s maštom, što si od svojih (blažih) maštarija realizairala s dragim, kakvo si mu iznenađenje priredila? Oprosti što sam znatiželjen, ali takav sam od 7. razreda osnovne kada je seks u pitanju.:rofl:

OT: Da nije kod tebe neka hormonalna neravnoteža, i to se može dogoditi

biancha
03.03.2010., 17:28

Ja sam recimo, rujnu otišao s dragom u wellness u Adriatic Kempinski - Savudrija, uzeo "apartman" u wellnessu, naručio Tatinger i razveselio je maženjem i "igračkicom" ( ma što to značilo)

fuk u wellnessu ?:ne zna: meni to spada pod normalni sexualni zivot sa partnerom..... to je prodrmavanje svakodnevice a ne ispunjavanje skrivenih sexualnih mastarija....

Simple Fille
03.03.2010., 17:29

Najs.:)

A mi smo prije nekih mjesec dana ugurali meni u guzu jedan džinovski dildo. :)
Dugo smo se pripremali na to,ali smo na kraju ipak uspjeli.

fortuna1984
03.03.2010., 17:31

jel te jako bolilo???
ja još nisam niš primala u guzu pa zato pitam!! :cerek:

biancha
03.03.2010., 17:32

ima super jedna igracka za takve stvari, na pumpicu je, fino umetnes u guzu ispuhano pa malo napuses, izvadis, siris anus pa opet napuses i tako dodajes sve vise zraka i guza je sve sira:cerek:

Simple Fille
03.03.2010., 17:35
jel te jako bolilo???
ja još nisam niš primala u guzu pa zato pitam!! :cerek:

Imamo temu Analni seks - zbirni topik pa pročitaj tamo. Ima dobrih stvari za pročitati. :mig:

ima meni super jedna igracka za takve stvari, na pumpicu je, fino umetnes u guzu ispuhano pa malo napuses, izvadis, siris anus pa opet napuses i tako dodajes sve vise zraka i guza je sve sira:cerek:

Ozbiljno? Ne znam za to. Ja sam još uvijek za vulgaris način . :)

zanzy
03.03.2010., 22:43
fuk u wellnessu ?:ne zna: meni to spada pod normalni sexualni zivot sa partnerom..... to je prodrmavanje svakodnevice a ne ispunjavanje skrivenih sexualnih mastarija....

Draga moja, nisi uočila bit ono skriveno, pa ću ti skrenuti pozornost- naglasak je na "igračkici", kako rekoh, ma što to značilo i kako god protumačila

"Igračkica" je skriveni pojam-doduše, određenije je reći "igrač" ili "igračica", ali čemu ulaziti u detalje...:rofl:, i onako nikada nisam kužio što je subjekt, što predikat, a što objekt:confused: što su rodovi, brojevi i padeži...

Da si bila u Adriaticu, znala bi o čemu govorim...

U koji wellness ti ideš?

zanzy
03.03.2010., 22:58

Auuuffff, gadi mi se to pročitati,...na filmu vidjeti, a kamoli činiti.

Za mene je pička kraljica, klit kraljičina kruna, usmine večernja haljina, a G -spot - intimno rublje:cerek:

I guza treba dobiti svoje, ali nikako razvaljivati ogromnim dildačima.

Oprezno s tim dildačima draga Simple File jer i šivanje guze košta, ako nemaš Dopunsko Z.O. (Milinovićeva zdravstvena reforma), a koji put se rana može i zagnjojiti.:eek:

Septy, da li je džinovski dildo u anusu opasan za zdravlje, što kažeš doktorice:confused:

Fideal
03.03.2010., 23:33
Trisam.
Nije da neću priznati, ali neću ostvariti- jer sam pod a) preposesivna osoba da partnera dijelim s nekim b) prevelika kukavica čak i da se imam priliku uvaliti random paru :ne zna:

Simple Fille
04.03.2010., 08:11
Auuuffff, gadi mi se to pročitati,...na filmu vidjeti, a kamoli činiti.

Za mene je pička kraljica, klit kraljičina kruna, usmine večernja haljina, a G -spot - intimno rublje:cerek:

I guza treba dobiti svoje, ali nikako razvaljivati ogromnim dildačima.

Oprezno s tim dildačima draga Simple File jer i šivanje guze košta, ako nemaš Dopunsko Z.O. (Milinovićeva zdravstvena reforma), a koji put se rana može i zagnjojiti.:eek:

Septy, da li je džinovski dildo u anusu opasan za zdravlje, što kažeš doktorice:confused:

Đizus, pa nisam se razvaljivala. Samo ga ugurala. :ne zna:

Ti u svakom postu upućenom meni ili daješ neke dijagnoze ili me planiraš poslati kod liječnika. :rofl:

sex-addict
04.03.2010., 08:29

Vidim da si materijal za anal fisting.. :kava:

Nice :cerek:

BodyCult
04.03.2010., 08:36
yesss, guzna demonstracija sile :kava: :cerek:

Simple Fille
04.03.2010., 08:36

To ću kad odrastem. :D

Legion
04.03.2010., 08:39
Što reći... dok nijie double ;) nisi odrasla :)

Pak Lena
04.03.2010., 08:42
"Igračkica" je skriveni pojam-doduše, određenije je reći "igrač" ili "igračica", ali čemu ulaziti u detalje...:rofl:,
a zasto ne uci u detalje?:ne zna::cerek:

i onako nikada nisam kužio što je subjekt, što predikat, a što objekt:confused: što su rodovi, brojevi i padeži...
za to imas jezicni savjetnik
i ne, neces tamo naci kako pisati abecedu jezikom po klitu, ali ti moze biti objasnjeno ovo sto ne kuzis
ako te to uopce zanima:ne zna:
nekad je dosta da znas razlikovati muski i zenski rod, ostalo su nijanse:D

Da si bila u Adriaticu, znala bi o čemu govorim...

U koji wellness ti ideš?
sta kosta taj wellness?
i igracka...jel djaba ili i to moras platiti?:confused:

Nemo474
04.03.2010., 08:43
Ne mogu pročitati vaše postove.Napalim se cure:cerek:

Imate temu osnove seksualnog obrazovanja, pa tamo možete pitati piramidu sunca sve o analanom, oralnom, vaginalom sexu.

Ako neka želi pretvoriti maštu u stavrnost nek mi se javi, ali mora biti u Splitu,jer neda mi se putovati 8h samo da bi jebo, osim ako ženska nije predobra

night dream
04.03.2010., 09:33
Ne mogu pročitati vaše postove.Napalim se cure:cerek:

Ako neka želi pretvoriti maštu u stavrnost nek mi se javi, ali mora biti u Splitu,jer neda mi se putovati 8h samo da bi jebo, osim ako ženska nije predobra

uvijek sam mastala imati nema u akvariju!:cerek:

sex-addict
04.03.2010., 11:26

Znao sam da ima nešto dobro u vezi tebe..

A sad znam i što je to :cerek:

zanzy
04.03.2010., 12:31
sta kosta taj wellness?
i igracka...jel djaba ili i to moras platiti?:confused:

Neke stvari ne možeš platiti novcem - tu je Zanzy-jeva mašta da te iznenadi, razveseli i usreći :cerek:

Wellness košta, ali i vrijedi

biancha
04.03.2010., 12:34
Neke stvari ne možeš platiti novcem - tu je Zanzy-jeva mašta da te iznenadi, razveseli i usreći :cerek:

Wellness košta, ali i vrijedi

Bili u pocetrtku? Lijepo su preuredili:)

zanzy
04.03.2010., 12:34

Kad odrasteš ćeš anal fisting, a što ćeš s 48 - 50 godina, bejzbol palicu gurati u šupak??? Ova mašta prelazi moje okvire "normalnog", ali tko voli nek izvoli :cerek:

zanzy
04.03.2010., 12:38
Bili u pocetrtku? Lijepo su preuredili:)

Podčetrtek je vrhunsko mjesto za ispunjavanje maštarija. Hoćeš jednu, od prije nekoliko godina, kada su tek otvorili Svijet sauna i hotel Sotelia?

biancha
04.03.2010., 12:41
Podčetrtek je vrhunsko mjesto za ispunjavanje maštarija. Hoćeš jednu, od prije nekoliko godina, kada su tek otvorili Svijet sauna i hotel Sotelia?

Hocu :) iako i Sol Umag mi je drag isto....

zanzy
04.03.2010., 12:59
Hocu :) iako i Sol Umag mi je drag isto....

Uglavno, ta umjetnica, jedna erotički inteligentna dama, prava kučka...zajedno došli, ali ona je morala izvesti svoju predstavu za rajcanje.

Našla "žrtvu", tipa 4 banke, Talijan sa ženom, lagano za njim u saunu, namjesti se tako da pičku stavi na izvolte, rajca ga...

Tip u početku stidljivo gleda, kulturan je nije seljačina, ali ona ga izaziva sve više i više - otvrajući sebe, otvara i njega.

Mene nema u toj sauni, ali kad ona izađe, sve mi ispriča, što je i kako bilo...i ja napaljen ko vepar, malo se u nekom skrivenom kutu rajcamo...ali da ne skuži da smo zajedno

U drugom điru sam i ja ušao, pravim se da se ne poznamo, legnem se, ali perifernim vidom snimam predstavu. Ovaj se uzjebao, počneo nešto na talijanskom, ona se pravi blesava, odgovara na njemačkom - komunikacija nemoguća

Uglavnom, to je bio ukratko ispričan scenarij našeg napaljivanja, kad smo došli u sobu urnebes - imala je vrlo zločestu priču u seksu, kada je opisivala kako je žabara napaljivala - voljela je malo po guzi, pa malo za kosu, pa lagani šamar - obožavala je kad sam je "vrijeđao", - sebe je nazivala kurvom...jedna pametna
žena, koju nisam mogao pratiti u njenim "zahtjevima" :cerek:

hosanna
04.03.2010., 13:18
maštam o tome da mi moj dragi dobro poševi jednu stariju kolegicu na poslu koja nije godinama vidjela kurca :)

zanzy
04.03.2010., 13:41
maštam o tome da mi moj dragi dobro poševi jednu stariju kolegicu na poslu koja nije godinama vidjela kurca :)

...da s tim dokazom bračne nevjere možeš bolje proći u mogućoj brakorazvodnoj parnici:rofl: ili da imaš pokriće za vlatite izlete kod ljubija :lol:

Ako o tome doista maštaš, zašto se bojiš isto učiniti?

Gusjenica_
04.03.2010., 13:46
...Uglavnom, to je bio ukratko ispričan scenarij našeg napaljivanja, kad smo došli u sobu urnebes - imala je vrlo zločestu priču u seksu, kada je opisivala kako je žabara napaljivala - voljela je malo po guzi, pa malo za kosu, pa lagani šamar - obožavala je kad sam je "vrijeđao", - sebe je nazivala kurvom...jedna pametna
žena, koju nisam mogao pratiti u njenim "zahtjevima" :cerek:

Kako se osjećaš kad si sa ženom koja ima ovakve zahtjeve? Nije ti bed igrati tu ulogu?

night dream
04.03.2010., 13:52

da kolegica nije sefica koja odlucuje tko ce dobiti povisicu?:D

zanzy
04.03.2010., 14:03
Kako se osjećaš kad si sa ženom koja ima ovakve zahtjeve? Nije ti bed igrati tu ulogu?

Nisam ja nju volio, mi smo se zabavljali...Prekratko je bilo naše "upoznavanje"...

Kad kažem "zahtjeve" mislim prije svega na novčanu nemogućnost da je pratim. To je žena sa stilom, ma što to značilo:cerek:

Nema ti ja nekog velikog iskustva u tim "igricama", ali nije da nisam "istraživao"...
takav sam, znatiželjan...

hosanna
04.03.2010., 14:06
da kolegica nije sefica koja odlucuje tko ce dobiti povisicu?:D

nije:D napaljena ko vrag ali jako sramežljiva. uspjela se malo otvorit u razgovoru sa mnom i ja zaključila da bi moj dragi super izgledao na/u njoj i ona na njemu:cerek:

night dream
04.03.2010., 14:10
nije:D napaljena ko vrag ali jako sramežljiva. uspjela se malo otvorit u razgovoru sa mnom i ja zaključila da bi moj dragi super izgledao na/u njoj i ona na njemu:cerek:
a ti tatrane gledas i dajes tempo.:mig:
e ali te sramezljive,te su najgore to kad krene lavina....kad se oslobode-pocnu samo mahati bicvima i lisicama!

hosanna
04.03.2010., 14:18
a ti tatrane gledas i dajes tempo.:mig:
e ali te sramezljive,te su najgore to kad krene lavina....kad se oslobode-pocnu samo mahati bicvima i lisicama!

znam zato i maštam o tome:raspa:

Gusjenica_
04.03.2010., 14:25
Nema ti ja nekog velikog iskustva u tim "igricama", ali nije da nisam "istraživao"...

Nema ti veze iskustvo. Ionako pričamo o maštarijama. :D

night dream
04.03.2010., 14:59
ludaro:D

Pak Lena
04.03.2010., 15:00
...
masala, samo neka te drzi takav pionirski duh:)

night dream
04.03.2010., 15:02

ma ne propustaj sansu-pozovi napaljenu doma!

sex-addict
04.03.2010., 15:23

Zašto bi bio bed.. Malo eksperimenata i žestokog grubog sexa.. Zvuči kao dobar dan.. :kava:

Indigo Girl
04.03.2010., 15:27
Ja bas i nemam neke lude mastarije, sto je steta, jer imam tipa koji je spreman na sve :) S njim sam probala neke stvari koje vec duze zelim, ali nisam imala herca. Volim grub sex, volim kad me vuce za kosu, kad mi ostanu masnice na rukama i nogama, kad mi svrsi po licu, volim dirty talk, oo da :) Ali to i nije neka mastarija. Sex s dva tipa, ali to je standard. Hm...

zanzy
04.03.2010., 15:35
masala, samo neka te drzi takav pionirski duh:)

Nakon Tajlanda slijedeće studijsko putovanje je Južna Amerika...

Kada dođeš u Rio, pa na Copacabani i bližoj okolici vidiš na tisuće i tisuće mesnatih brazilskih guza u tangama. sunčaš se, kupaš, ona te hrani, mangom, malim slatkim bananicama,...smije se i pita: "Te gusta?"

Ne znam da li sam pričao o bazalnoj temperaturi brazilske pičke u ovulaciji - 38,5 do 38,9 st. C :rofl:

fortuna1984
04.03.2010., 15:40
Nakon Tajlanda slijedeće studijsko putovanje je Južna Amerika...

Kada dođeš u Rio, pa na Copacabani i bližoj okolici vidiš na tisuće i tisuće mesnatih brazilskih guza u tangama. sunčaš se, kupaš, ona te hrani, mangom, malim slatkim bananicama,...smije se i pita: "Te gusta?"

Ne znam da li sam pričao o bazalnoj temperaturi brazilske pičke u ovulaciji - 38,5 do 38,9 st. C :rofl:

Kaj če ti Copacabana kad imaš Zrće i coctel od dvije cicke :rofl:

zanzy
04.03.2010., 15:56
Kaj če ti Copacabana kad imaš Zrće i coctel od dvije cicke :rofl:

E vidiš, srećo moja, u tome i jest problem. Ja sam kao mali bio vrlo, vrlo tradicionalan, strog obiteljski odgoj, i slična sranja...tako da sam se do 19 godine kupao s roditeljima (ne smiješ na sunce od 11 do 17 sati..., Zanzy, izađi iz vode,... Zanzy promijeni gaćice, bla, bla):cerek:

O Zrću sam samo čitao u 24 sata i gledao na Red Carpetu...

Zato sam sada lagano razuzdan...istraživao bih, putovao...

Sad mi ni Zrče više ne igra :rofl:

Otvori temu, Fortunice - Zrče&Sex

fortuna1984
04.03.2010., 16:03
E vidiš, srećo moja, u tome i jest problem. Ja sam kao mali bio vrlo, vrlo tradicionalan, strog obiteljski odgoj, i slična sranja...tako da sam se do 19 godine kupao s roditeljima (ne smiješ na sunce od 11 do 17 sati..., Zanzy, izađi iz vode,... Zanzy promijeni gaćice, bla, bla):cerek:

e vidiš tako sam i ja.....
svaku nedjelju sam morala u crkvu i nisam smjela dovoditi dečke u stan :cerek:

kiss me
04.03.2010., 20:40
ovisi jesil se prepoznala u postu ili nisi :zubo:

Ajde baš da vidimo koje su najčešće ženske fantazije... nasumično :D
Sex sa drugom ženom, sex sa drugom ženom i muškarcem (svojim/tuđim/ničijim :D ), silovanje, grupni sex, podređenost... nastavite niz :D

Pa mislim da bi to otprilike bilo to :hekla:

E da... da ja podređujem nešto rasno i obdareno :cerek:

Što reći... dok nijie double ;) nisi odrasla :)

Eto, ja ljudima lijepo govorim da sam još curica, a oni mi ne vjeruju :lol:

phyx
05.03.2010., 00:03
A to je to... stara fora i stara, jako glupa, priča... nek frajer izjebe 5 cura u istoj većeri i svi će mu se klanjati do poda, a kad to napravi cura onda fuj, fuj i ajmo drvlje i kamenje po njoj.
Kako i rekoh-ja to sa nekom svojom nebi radio ali ako netko želi, samo naprijed. Bolje i to nego biti sexualno frustriran, zakočen, nesretan i sve kaj nedostatak sexa i svršavanja povlaći.

U konačnici za takve stvari postoje specijalizirane stranice pa da ljudi ostvare svoje maštarije relativno anonimno i među osobama koje ih neće osuđivati... a prema ostlaima onda mogu nastaviti glumiti ljubitelje misionarske poze u mraku :lol:

pa nije to isto bas. govoris ko da je biti musko ili zensko isto. da tip ulovi 5 zena u jednoj veceri i pojebe ih u istoj sobi to treba biti nekakav stvarno uber igrac. a cura sve kaj treba jer zamahnuti sisom. il cak ni to.

Violently happy
05.03.2010., 11:42
Dosta četa i spama!

Legion
05.03.2010., 12:54
pa nije to isto bas. govoris ko da je biti musko ili zensko isto. da tip ulovi 5 zena u jednoj veceri i pojebe ih u istoj sobi to treba biti nekakav stvarno uber igrac. a cura sve kaj treba jer zamahnuti sisom. il cak ni to.

A jel... OK, ima muškaraca koji bi jebali sve kaj hoda na dvije noge i ima rupu među njima :zubo:... ja nisam takav :ne zna:
Koliko ima "takvih" nit znam niti me briga ali mislim da je neko generlano mišljenje da bi ga muškarci stavili svakoj samo urbana legenda :)

Sex je sex i uopće mi je glupo i totlano primitivno raditi te neke podjele na uber jebače i drolje a oboje rade potpuno istu stvar... ševe se :D

Dorian Gray777
07.03.2010., 23:08
ma ljudi moji pričajte svojim partnerima o tome...nikad ne znate možda se i druga strana ustručava priznati svoje maštarije ....

(šta bi ja dala da su mi neki prije 15 -tak godina rekli šta žele , odnosno da sam ja njima ....)

ja pričam, ona ne sluša,,,,,,,,,,,,,,:ne zna:

Lazljiva Andrea
09.03.2010., 10:14
samo nastavi pričati....nikad se ne zna :mig:

Lazljiva Andrea
09.03.2010., 10:18
a ja ću ovo ljeto vjerojatno ostvariti i svoj uzadnju maštariju :D

biancha
09.03.2010., 12:38
a ja ću ovo ljeto vjerojatno ostvariti i svoj uzadnju maštariju :D

A to je?

Lazljiva Andrea
09.03.2010., 14:26
mislim da nisi pratila...ali ja sam napisala da sam se probala osim mžm kombinacije s mužem... i da mi je to najveće želja..spojiti m i lj

no budući je to nemoguće izgleda da ću spojiti lj i lj :D

zanzy
09.03.2010., 14:30
mislim da nisi pratila...ali ja sam napisala da sam se probala osim mžm kombinacije s mužem... i da mi je to najveće želja..spojiti m i lj

Što to znači lj i lj?

biancha
09.03.2010., 14:30

mea culpa, nisam pazljiva bila pri citanju.... ljubavnika i muza? Zvuci odlicno, samo kako ce zvucati muskim akterima?

Lazljiva Andrea
09.03.2010., 14:33
i jedan i drugi su uz malo nagovaranja pristali :mig:

samo je problem što ne znaju jedan za drugog ...no i to ću ja srediti vrlo lako...bitno da sam ja dobila potvrdan odgovor na svoje pitanje

Lazljiva Andrea
09.03.2010., 14:35
Što to znači lj i lj?

oprosti bila sam brzopleta ..lj = ljubavnik
a m = muž

što znači lj i lj = lj x2 :D

biancha
09.03.2010., 14:35

samo je problem što ne znaju jedan za drugog ...no i to ću ja srediti vrlo lako...bitno da sam ja dobila potvrdan odgovor na svoje pitanje

I ljeto je idealno za takve stvari, puno gole koze, odmor, ukljucis jos povece kolicine vina,hrane, hedonizma i sve je moguce....

Lazljiva Andrea
09.03.2010., 14:37
naravno....a ljeto je idealno i jer se puno stanova prazni ...:) a netko mora zalijevati cvijeće :lol:

zanzy
09.03.2010., 14:37
oprosti bila sam brzopleta ..lj = ljubavnik
a m = muž

što znači lj i lj = lj x2 :D

Ti to ozbiljno, ili se zajebavaš?

mislim da to tako ne ide...

zanzy
09.03.2010., 14:39

Čekaj, ti to nas jebeš ili stvarno imaš dvojicu ljubavnika i još te i muž jebe???

Lazljiva Andrea
09.03.2010., 14:40
najozbiljnije

jučer sve dogovorila :D

Lazljiva Andrea
09.03.2010., 14:41
Čekaj, ti to nas jebeš ili stvarno imaš dvojicu ljubavnika i još te i muž jebe???

pa sad neki ljudi na ovom forumu su se protivili mojoj definiciji da su mi to ljubavnici ...no ja ih takvim smatram jer nisam s njima u braku ...

i da - muž me jebe !

night dream
09.03.2010., 14:46
pa sad neki ljudi na ovom forumu su se protivili mojoj definiciji da su mi to ljubavnici ...no ja ih takvim smatram jer nisam s njima u braku ...

i da - muž me jebe !

pa ti si hedonista s ispunjenim snom!:cerek:

zanzy
09.03.2010., 14:48

i da - muž me jebe !

Bravo Andrea...ovo mi se sviđa...dogovorila si se da te dvojica jebača zajedno pojebu...da li si sigurna da će i jedan i drugi to moći učiniti - jebati u prisutnosti onog drugog?

da li muž zna da si tako aktivna?

zanzy
09.03.2010., 14:49
pa ti si hedonista s ispunjenim snom!:cerek:

Andrea je prava jebačica...

night dream
09.03.2010., 14:53
Andrea je prava jebačica...

...koja zivi u raju!:D

zanzy
09.03.2010., 14:58

Andrea je vjerojatno u potpunosti sazrila, seksualno se oslobodila, ima iskustva, zna što hoće i to i uzima...

Andrea imaš moju podršku, uživaj na pametan i odgovoran način u sexu...a ovaj san, s dvojicom ljubavnika :top:

night dream
09.03.2010., 15:01
Andrea je vjerojatno u potpunosti sazrila, seksualno se oslobodila, ima iskustva, zna što hoće i to i uzima...

Andrea imaš moju podršku, uživaj na pametan i odgovoran način u sexu...a ovaj san, s dvojicom ljubavnika :top:
a uz sve to-poklopile joj se zvijeze:top:
treba uzivati dok moze

valsimot53
09.03.2010., 15:04
onda je raj ama bas svima na dohvat ruke. samo treba imati hrabrosti i posegnuti za njim:ne zna:

night dream
09.03.2010., 15:06
onda je raj ama bas svima na dohvat ruke. samo treba imati hrabrosti i posegnuti za njim:ne zna:
pa i nije to tako lako,treba imati hrabrosti a i nemre bas svaki gabor tako nesto postici

valsimot53
09.03.2010., 15:09
pa i nije to tako lako,treba imati hrabrosti a i nemre bas svaki gabor tako nesto postici
svaka roba ima svoga kupca tako da ti ovo sa gaborom ne prolazi. stvar je samo u hrabrosti:kava:

Lazljiva Andrea
10.03.2010., 07:50
Bravo Andrea...ovo mi se sviđa...dogovorila si se da te dvojica jebača zajedno pojebu...da li si sigurna da će i jedan i drugi to moći učiniti - jebati u prisutnosti onog drugog?

da li muž zna da si tako aktivna?

sigurna sam da će moći ...jer su im želje iste..

a naravno da mi muž nezna za moje aktivnosi, zna samo da uvijek tražim ..još :mig:.

night dream
10.03.2010., 08:01
svaka roba ima svoga kupca tako da ti ovo sa gaborom ne prolazi. stvar je samo u hrabrosti:kava:

je.
ali moras priznati da ipak izgled ima dosta vaznu ulogu (ne govorim o izboru za "dok nas smrt ne rastavi" opcije,nego cisti sport)
i mozes se ti truditi ko sizif...ali ako nisi roden s "onim necim" (bilo ljepota,sarm ili nesto trece) sanse su ti .... dosta manje.

night dream
10.03.2010., 08:02

a naravno da mi muž nezna za moje aktivnosi, zna samo da uvijek tražim ..još :mig:.

a sta da recimo kazes muzu za jednog i pokusas provesti u djelo kombinaciju sa muzem i jedniim od njih?

Lazljiva Andrea
10.03.2010., 08:05
ništa od toga ..nije zainteresiran za takve kombinacije ...pitala sam ga

a da mu kažem za jednog ...bilo kojeg..bilo bi gotovo izmneđu nas jer je njemu nezamislivo da me dijeli s nekim...

zanzy
10.03.2010., 08:14

Čekaj, ti si ona koja doživljava serijske orgazme?

Lazljiva Andrea
10.03.2010., 08:16
da...ali ne uvijek..

night dream
10.03.2010., 08:30
ništa od toga ..nije zainteresiran za takve kombinacije ...pitala sam ga

a da mu kažem za jednog ...bilo kojeg..bilo bi gotovo izmneđu nas jer je njemu nezamislivo da me dijeli s nekim...

a da te dijeli sa zenskom?:D

Linea5
10.03.2010., 08:33
da...ali ne uvijek..
Zavisnost od orgazma...zar se to ne zove...nifomanija :p

Lazljiva Andrea
10.03.2010., 08:38
a da te dijeli sa zenskom?:D

pitala sam i to ..ni to ga ne zanima....

Lazljiva Andrea
10.03.2010., 08:45
Zavisnost od orgazma...zar se to ne zove...nifomanija :p

ne
jer definicija kaže : "Nimfomanija je poremećaj koji se očituje preaktivnim libidom i opsesivnom željom za seksom. No, nakon postignute genitalne stimulacije, žene ne osjećaju emocionalno ili bilo kakvo drugo zadovoljstvo. "

a ja nakon postignute stimulacije osječam veliko zadovoljstvo :lol:

Linea5
10.03.2010., 08:56
ne
jer definicija kaže : "Nimfomanija je poremećaj koji se očituje preaktivnim libidom i opsesivnom željom za seksom. No, nakon postignute genitalne stimulacije, žene ne osjećaju emocionalno ili bilo kakvo drugo zadovoljstvo. "

a ja nakon postignute stimulacije osječam veliko zadovoljstvo :lol:
Onda ti moraš da radiš generalnu...da menjaš muža i ljubavnike:D
Ja još nisam sreo devojku ili ženu,koja pored muža ima i dva ljubavnika,kanda ti imaš previše vremena:cerek:

night dream
10.03.2010., 09:06
pitala sam i to ..ni to ga ne zanima....
e jbt ga.:ne zna:
onda ti i ostaje samo ova tvoja opcija

Lazljiva Andrea
10.03.2010., 09:07
sve je u dobroj organizaciji :lol:

sex-addict
10.03.2010., 09:09

A kaj je to tak nevjerovatno? :ne zna:

Mislim.. :lol:

night dream
10.03.2010., 09:10
sve je u dobroj organizaciji :lol:

bitno da ti to dobro hendlas:cerek:
iskustvo ces podijeliti tu ili cemo ostati uskraceni?

Lazljiva Andrea
10.03.2010., 09:12
sex-addict - gdje si do sad ? umal osam ostala neshvaćena :lol:

night dream - iskustvo ću podijeliti tamo gdje neću biti off - ovdje je riječ o mašti a neki drugi topici su za javu

sex-addict
10.03.2010., 09:32
sex-addict - gdje si do sad ? umal osam ostala neshvaćena :lol:

night dream - iskustvo ću podijeliti tamo gdje neću biti off - ovdje je riječ o mašti a neki drugi topici su za javu

A, neiskusni ljudi.. Kaj ćeš :lol:

Ne shvaćaju kad neko ima želju i ODLUČI da će to napraviti, nema toga kaj se ne može.. :kava:

Dufresne
10.03.2010., 10:57
Onda ti moraš da radiš generalnu...da menjaš muža i ljubavnike:D
Ja još nisam sreo devojku ili ženu,koja pored muža ima i dva ljubavnika,kanda ti imaš previše vremena:cerek:

Ima nas svakakvih.
Andrein primjer je ekstreman, nema puno takvih žena, (ni muškaraca) ali ih ima.
Nisam pratio temu od početka pa ne znam dali se te andreine lj uopće može zvati ljubavnicima. Jer mislim da je pojmom ljubavnika obuhvaćeno malo više stvari od jebačina sto načina.

Žene uglavnom ljubavnika traže prvenstveno zbog emocionalnog ili socijalnog nezadovoljstva i problema, a ne seksualnog, tako da kod andree može biti riječ i o nekom hormonalnom poremećaju.

Jer, ako sam dobro shavtio, jebu ju trojica, svaki odvojeno u svoje vrijeme i redovito. Ruku na srce, to nije baš normalno i fakat je ekstrem. Da ju muž ne jebe (ili ne može) još bih razumio zašto joj fali seksa, ali opet, dva ljubavnika, to po meni nije normalno...

Da me se krivo ne shvati, ne želim time reći da je andrea fufa, luda u mozak već da je moguće da ima neki hormonalni poremećaj. Ni ovi serijski orgazmi nisu baš uobičajeni, pa ni normalni, i to ide u prilog toj tvrdnji.

Legion
10.03.2010., 11:05
Joj...
žena voli kitu :D i odmah ima hormonalni poremečaj :rofl:
Da se jebe jednom mjesečno u misionarskoj pozi onda bi valjda bila "normalna" :zvrko:

Dufresne
10.03.2010., 11:15
Joj...
žena voli kitu :D i odmah ima hormonalni poremečaj :rofl:
Da se jebe jednom mjesečno u misionarskoj pozi onda bi valjda bila "normalna" :zvrko:

Propustio si poantu.

Uostalom, napisao sam da je to moguće a ne da je tako. Kužiš razliku?
Otkud si sad došao na jebčinu jednom mjesečno, i sama je napisala da ju muž drapa redovito.

I daj mi molim te objasni što to znači da žena voli kitu?.
Jer većina žena voli kitu...

Kod žena koje se tako paralelno karaju s trojicom siguran sam da je veća šansa da je riječ o nekom hormonalnom poremećaju negoli je to, eto, jednostavno tako...

Legion
10.03.2010., 11:19
Neke ju vole više, neke manje a neke ju obožavaju, poput andreje :D

Dufresne
10.03.2010., 11:22
Neke ju vole više, neke manje a neke ju obožavaju, poput andreje :D

Pa eto, ako je tako, ja se dobrovoljno javljam da provjerim je li zaista riječ o obožavanju kite ili poremećaju. Moram i prosudit količinu zadovoljstva koju će ispoljit nakon seksa :D

Legion
10.03.2010., 11:38
Go for it :top:

Lazljiva Andrea
10.03.2010., 13:01
ideš ....šta ispadne na kraju od ovoga !!

a samo sam se pohvalila da ću si ispuniti maštariju....

mislim da smo malo off

no imam malo vremena pa ću pojasniti ukratko :

muž da - redovito ili neredovito , kako hoćete.. tko i svi nakon 10 godina braka
lj - zadnjih 4 godine - tu i tamo po potrebi , ali uvijek na usluzi
drugi lj - zadnja dva mjeseca - ali je još uvijek potencijalni lj - jer je sve dogovoreno ali ne i ostavareno

(zato sam i rekla da ću si ostvariti ...a ne da sam ostvarila)

e sad kako vam paše, ako mislite da nisam normalna i da imam hormonalni - izvolite mislite si

samo znam da sam muško i da sam rekla da imam ženu i još dvije trebe koje povremeno potrošim da se sigurno ne bi zapitali da li imam hormonalni :lol:

night dream
10.03.2010., 13:20

mislim da smo malo off

muž da - redovito ili neredovito , kako hoćete.. tko i svi nakon 10 godina braka
drugi lj - zadnja dva mjeseca - ali je još uvijek potencijalni lj - jer je sve dogovoreno ali ne i ostavareno

e sad kako vam paše, ako mislite da nisam normalna i da imam hormonalni - izvolite mislite si

samo znam da sam muško i da sam rekla da imam ženu i još dvije trebe koje povremeno potrošim da se sigurno ne bi zapitali da li imam hormonalni :lol:

pa dugo ti sjedis na 2 stolice....
a jel muz ikada posumnjao? mozda i on ima neku svoju mastariju koju nastoji provesti u djelo....:)

Lazljiva Andrea
10.03.2010., 13:27
kaže da nema ..jer ga svatko malo pitam da li ima

Dufresne
10.03.2010., 13:31

A šta sad ti uradi od toga što sam ja naveo kao još jednu mogućnost uz onu da si samo gladna kite :)

Uostalom libido ti određuje razina određenih hormona (estrogen i testosteron), zovi to bolest ili višak hormona, kako hoćeš. Ali u slučaju razine hormona postoje normalne vrijednosti i postoje i one izvan tih granica. Osobe sa smanjenim seksualnim apetitima imaju nmanju razinu tih hormona, a oni s povećanim seksualnim apetitima imaju povećanu razinu hormona.

Meni su te spike mutave. Naime, ako si takvih sklonosti, bila si takva i prije braka, pa se nisi ni trebala ženit već uživat kad i s kim hoćeš bez ikakvih obaveza.

S time da ponavljam, ako je samo radi seksa ne znam da li ih možeš zvati ljubavnicima.

biancha
10.03.2010., 13:42
A šta sad ti uradi od toga što sam ja naveo kao još jednu mogućnost uz onu da si samo gladna kite :)

Uostalom libido ti određuje razina određenih hormona (estrogen i testosteron), zovi to bolest ili višak hormona, kako hoćeš. Ali u slučaju razine hormona postoje normalne vrijednosti i postoje i one izvan tih granica. Osobe sa smanjenim seksualnim apetitima imaju nmanju razinu tih hormona, a oni s povećanim seksualnim apetitima imaju povećanu razinu hormona.

Meni su te spike mutave. Naime, ako si takvih sklonosti, bila si takva i prije braka, pa se nisi ni trebala ženit već uživat kad i s kim hoćeš bez ikakvih obaveza.

S time da ponavljam, ako je samo radi seksa ne znam da li ih možeš zvati ljubavnicima.

i ti si dosao na ljes drzati moralne prodike?:lol:
a kako ih se moze nazvati? Jebes i nalazis se sa njima a udana si, pa nije ti sigurno fuck frend nego ljubavnik.... niti je ovo tema o tome, skrivene mastarije su tema....

zanzy
10.03.2010., 13:52
Koliko prašine oko maštarije jedne normalne i zdrave žene...

Zapravo, ako ćemo iskreno, muž i ljubavnik i ovaj potencijalni na čekanju - to je malo za potencijale koja andrea ima.

Danas se srednješkolke od petka (ako ostane dom jer je navodno bolesna) do ponedjeljka (ako ima školu popodne) - pojebu/zabriju s 3 smotana tipa, pa zašto zrela žena ne bi mogla imati uz muža i ljubavnika, maštariju da i trećeg zrelog i odgovornog muškarca uključi u svoj seksualni život. Zato jer je to nemoralno?

zaštiti se i uredno troši ono što ti je napeto.

pablov
10.03.2010., 13:55

mislim da smo malo off

Ja koliko sam shvatio ti si ovu kombinaciju vec jednom u proslosti probala ?!

Lazljiva Andrea
10.03.2010., 14:04
koju kombinaciju ?

misliš mmž ? jesam probala sam ...ali davno,...niti sam bila u braku, niti u ozbiljnoj vezi

opet se ponavljam ali tema je bila o čemu maštamo .. i ja sam rekla da maštam o mmž sa mužem i ljubavnikom...i maštat ću uvijek ...jer su njih dvojica savršen spoj svega ....

no kako to nikad neću ostvariti .... a i potencijalni je divan, zato i je potencijali ostvariti ću si to sa lj i potencijalnim lj ...

Dufresne
10.03.2010., 14:07
i ti si dosao na ljes drzati moralne prodike?:lol:
a kako ih se moze nazvati? Jebes i nalazis se sa njima a udana si, pa nije ti sigurno fuck frend nego ljubavnik.... niti je ovo tema o tome, skrivene mastarije su tema....

Nikakve ja moralne prodike ne držim, pročitaj gore moj prvi post na stranici pa možda shvatiš što sam htio reći.
Nije sve crnobijelo poput tvog nicka.
Ovo je prije jebavnik,a ne ljubavnik :D

pablov
10.03.2010., 14:12
koju kombinaciju ?

misliš mmž ? jesam probala sam ...ali davno,...niti sam bila u braku, niti u ozbiljnoj vezi

opet se ponavljam ali tema je bila o čemu maštamo .. i ja sam rekla da maštam o mmž sa mužem i ljubavnikom...i maštat ću uvijek ...jer su njih dvojica savršen spoj svega ....

no kako to nikad neću ostvariti .... a i potencijalni je divan, zato i je potencijali ostvariti ću si to sa lj i potencijalnim lj ...

Sad se postavlja pitanje u vezi tog iskustva iz proslosti, da li je ono pozitivno pa mastas da ga ponovis ili si pak razocarna pa novim pokusajem zelis da ostvaris ono o cemu si mastala???

Lazljiva Andrea
10.03.2010., 14:14

e sad me već vučeš za jezik...
pod 1. - hormonalni poremećaj nemam jer sam zbog nekih drugih stvari morala vaditi sve hormone i sve je 5

pod 2. Kakvih sam ja to sklonosti? sklonosti ka kombinacijam mmž i žmž kao i 90 % muškaraca i 50 % žena na ovom forumu ?
ili sklonosti ka varanju partnera ? (postotak je još veći nego kod predhodne stavke pa ga neću niti stavljati)

pod. 3. Oženila sam se iz ljubavi i iz ljubavi sam i dalje u braku i ljubav čini puno više stvari od dobrog sexa ..a to što sam mu bila toliko dugo vjerna a sad sam mu nevjerna nije ovdje tema - po 100%

pod 4. mogu ih zvati i zvati ću ih kako hoću, jer neki ovdje svojim ljubavnicima zovu ljude s kojima uopće niti nisu u sexsualnoj vezi, a osjećaju da s njima varaju svoje partnere ,

Lazljiva Andrea
10.03.2010., 14:15
Sad se postavlja pitanje u vezi tog iskustva iz proslosti, da li je ono pozitivno pa mastas da ga ponovis ili si pak razocarna pa novim pokusajem zelis da ostvaris ono o cemu si mastala???

a da zamolimo moderatore da preimenuju ovu temu iz mašte u "psihološka analiza jedne Andree?"
:rolleyes:

domsi
10.03.2010., 14:16
koju kombinaciju ?

a jadan ti muz
nisi nikad razmislila o tome koliko ga mozes povrijedit s time?
neki ljudi stvarno zive u svom svijetu, i ne razumiju koliko mogu unistit zivote ljudi oko sebe ako se fokusiraju samo na sebe i svoje potrebe

da ne bi sad ispalo da sam neki veliki moralista/nema seksa prije braka itd...daleko od toga, vrlo sam liberalan i mislim da treba uzivat koliko god tko zeli
ali, bio sam u braku i znam sto to znaci - ne bi mi bas se svidjelo da saznam kako se zena sevi s dva frajera...uhhh
mogu li te pitati zasto si uopce u braku s njim?

katastrofa
ne bih htio bit u kozi tog covjeka

u svakom slucaju, ljudi svasta rade i na kraju svi punoljetni ljudi sami biraju svoj put

Dufresne
10.03.2010., 14:17
Ma sve 5, niš ja ne prigovaram tvojim sklonostima već samo komentiram kao i ostali.
samo ti uživaj :)

Lazljiva Andrea
10.03.2010., 14:20
ok samo ti komentiraj ali ja sam se morala osvrnuti zbog dvije riječi u tvom postu koji su me pogodili

Lazljiva Andrea
10.03.2010., 14:23
a jadan ti muz
nisi nikad razmislila o tome koliko ga mozes povrijedit s time?
neki ljudi stvarno zive u svom svijetu, i ne razumiju koliko mogu unistit zivote ljudi oko sebe ako se fokusiraju samo na sebe i svoje potrebe

da ne bi sad ispalo da sam neki veliki moralista/nema seksa prije braka itd...daleko od toga, vrlo sam liberalan i mislim da treba uzivat koliko god tko zeli
ali, bio sam u braku i znam sto to znaci - ne bi mi bas se svidjelo da saznam kako se zena sevi s dva frajera...uhhh

katastrofa

u svakom slucaju, ljudi svasta rade i na kraju svi punoljetni ljudi sami biraju svoj put

jesam, naravno da sam se pitala ...i naravno da ga ne želim povrijediti jer ga volim...

biancha
10.03.2010., 14:24
Dajte pustite zenu na miru....

Lazljiva Andrea
11.03.2010., 06:37
ma sve 5, samo pričamo

dijanamay
11.03.2010., 09:50
o gang bangu :D

Lazljiva Andrea
12.03.2010., 10:17

kratko i jasno :lol:

Su.incotenible.
12.03.2010., 10:40
Joj. Ovo je tema o maštarijama, ne o varanju. :ne zna:

Gang bang. :Slin: :Slin: Nadam se da ću imati priliku i za njega.

Legion
12.03.2010., 11:10
Ther's no bang like a Gang Bang :zubo:

anyaa21
14.03.2010., 21:32

me too :p
cant help myself :ne zna:

luckynumberseven
15.03.2010., 14:25
a jadan ti muz
bio sam u braku i znam sto to znaci - ne bi mi bas se svidjelo da saznam kako se zena sevi s dva frajera...uhhh

katastrofa

Muž služi da plaća račune.

Me,myself and I
15.03.2010., 14:31
sex sa psom........dobermanom ili nečim sličnim :o

RISPEKT.

A analna gang silovanja.

I nemojte vrijeđat djevojke koje se izjasne,one odrzavaju zanimljivu temu na životu.:D

newold
30.09.2011., 22:07
RISPEKT.

A analna gang silovanja.

I nemojte vrijeđat djevojke koje se izjasne,one odrzavaju zanimljivu temu na životu.:D

traže se hrabre djevojke za ovaj topic :) :cerek:

TheBlondinaX
30.09.2011., 22:46
Hmmm... mučenja, prisutnost krvi? Zanima me kako je to pomiješat jaku fizičku bol sa seksualnim užitkom.

I da, još, seks s okorjelim kriminalcem/psihopatom koji je pobio 6767566452 ljudi. (krši se s načelima mog budućeg posla jednog dana, možda me zato privlači - to pročitah negdje). :cerek:

newold
30.09.2011., 23:00
Hmmm... mučenja, prisutnost krvi? Zanima me kako je to pomiješat jaku fizičku bol sa seksualnim užitkom.

I da, još, seks s okorjelim kriminalcem/psihopatom koji je pobio 6767566452 ljudi. (krši se s načelima mog budućeg posla jednog dana, možda me zato privlači - to pročitah negdje). :cerek:

ovo je i mene uplašilo........:horor:

pitica
30.09.2011., 23:11

i mene ovo jako plasi........kriminalac i psihopat-ne hvala:confused:

newold
30.09.2011., 23:25
i mene ovo jako plasi........kriminalac i psihopat-ne hvala:confused:

u redu, no za što ti kažeš: da hvala ??
:kukuc:

bičvaaa
01.10.2011., 13:20
sex in public. sa svojim dečecom u crvenoj odori sado mazo, i prekrasnim crvenim sadomastičnim štiklama :cerek:, na šljunku na plaži pored nekog kluba...

Bongoura
01.10.2011., 14:39
o cuckoldu

Teta2U
01.10.2011., 14:55
sex in public. sa svojim dečecom u crvenoj odori sado mazo, i prekrasnim crvenim sadomastičnim štiklama :cerek:, na šljunku na plaži pored nekog kluba...
:D isprobaj jednom :mig:
o cuckoldu
za one koji ne znaju šta to je (http://www.urbandictionary.com/define.php?term=cuckold) :D

Aiko22
01.10.2011., 15:05
sex sa robotom ili kiborgom :mig:

Bongoura
01.10.2011., 15:07
:D isprobaj jednom :mig:

za one koji ne znaju šta to je (http://www.urbandictionary.com/define.php?term=cuckold) :D

jedino sto nisam cura, pa sam fulao temu ;)

TheBlondinaX
01.10.2011., 15:17
ovo je i mene uplašilo........:horor:

Haha. :cerek:
A mene ti malo šta plaši i šokira. Doduše, to su samo fantazije i znatiželja.

Zahara
02.10.2011., 02:25
lisice, umjereni s/m, ja kao domina :)
i DP (ne u istoj prilici :D )

Mrs.Malfoy
02.10.2011., 22:30

Uh, ovo bih i ja. :raspa::cerek:

LadyNot
04.10.2011., 13:17
ja i još jedna ženska (mogu i dvije ) dok nas moj dragi gleda...
Bilo bi bolje da su dvije ženskice jer bi meni definitvno nakon žene trebao moj muž da me odvali od kurca...pa da se njih dvije još zabavljaju :)

:cerek:

ovo mi je najveća, pa..maštarija...i brijem ju jednog dana i ispunit...dragi se (naravno) slaže (koji ne bi???)
Moj jedini uvjet je da je ta cura samo i isključivo MENI za zabavu, da ju on ne pipne, ni ona njega...jerbo bi bilo krvi, a to nije u maštariji:rofl::D

Gdje nać lezbijski par ??? :ne zna:

4fun
04.10.2011., 13:20
ja i još jedna ženska (mogu i dvije ) dok nas moj dragi gleda...
Bilo bi bolje da su dvije ženskice jer bi meni definitvno nakon žene trebao moj muž da me odvali od kurca...pa da se njih dvije još zabavljaju :)

ovo mi je najveća, pa..maštarija...i brijem ju jednog dana i ispunit...dragi se (naravno) slaže (koji ne bi???)
Moj jedini uvjet je da je ta cura samo i isključivo MENI za zabavu, da ju on ne pipne, ni ona njega...jerbo bi bilo krvi, a to nije u maštariji:rofl::D

Gdje nać lezbijski par ??? :ne zna:

koji partybreaker :rofl::rofl::rofl::rofl:

a da on dode sa istom idejom? prvo mazne dve curke pa onda tebe? :D

sherlokzg
04.10.2011., 13:22
hehheee..zanimljiva tema

LadyNot
04.10.2011., 13:33
koji partybreaker :rofl::rofl::rofl::rofl:

a da on dode sa istom idejom? prvo mazne dve curke pa onda tebe? :D

Zapravo...on se u potpunosti slaže sa tim da bi ta žena/žene bile "za mene" :D
Njegova fantazija je da mene gleda sa drugom ženom... ne da bude uključen u to...
On je i tako probao seks sa tri pice istovremeno, pa nije da mu fali to u životu, samo bi htio vidjet svoju ženu sa ženom... meni paše :mig:

Nekako su nam se fantazije posložile... :P
Zato i vjerujem da ćemo ju ostvariti, jednom ...

ludicamala
06.10.2011., 18:31
uhhh, moja mašta nema granica....:cerek:

Violently happy
06.10.2011., 18:39
uhhh, moja mašta nema granica....:cerek:

Ako ne misliš opisati barem dio tih maštarija, čemu uopće taj komentar?:confused:

ludicamala
06.10.2011., 18:40
Ako ne misliš opisati barem dio tih maštarija, čemu uopće taj komentar?:confused:

pa ne mogu da me ne baniraju, to su teške perverzije...:rofl:

Violently happy
06.10.2011., 18:43
pa ne mogu da me ne baniraju, to su teške perverzije...:rofl:

Hani, ovo je LJES, nema toga što nismo pročitali.
I btw, općenito.. nema toga što si ti pervezno smislila, a da ljudski mozak već nekad negdje u nekom vremenu i prostoru nije prije tebe smislio.:mig:

ludicamala
06.10.2011., 18:48
bed mi je, možda kasnije :cerek:

@Morgy@
06.10.2011., 19:23
Neznam da li to spada ovdje pošto sam svoju maštariju provela u djelo,samo što nije bilo onak kak sam si ja to zamišljala,nažalost! Slučajno došla sa partnerom na tu temu i ja eto priznala o čemu maštam a to je sa dva tipa!Pričali mi par puta,ja bi,nebi,mislim šta ako mi se svidi,bem mu,neću stati samo na tome,i tako sve i ostalo,dok jednog dana rekao moj dragi da ima nešto za obaviti pa mogla bi kao sa njim,a ono šta je mene dočekalo.....napravio je sve onako kako sam ja rekla da bi probala kad bi došlo do tog,scenarij doslovno prekopirao:rofl:,i tako ulazim ja u kuću sve na mjestu a kad iza čoška dolazi frend,nabrijan do bola,i opušteno krenu oni a ja se pokočila jel me ulovili nespremnu,a ništa šta sad strusila čašu alkohola,pa se opustila a kad ono,kad ja krenula oni nisu znali šta bi samnom:lol:sprobavaju na sve strane a nikako ni da jedan preuzme dominaciju nad menom,jer sam je ja naravno preuzela nad oba dvojicom:cerek: i na kraju balade,postao problem mojem dragom kad je frend predložio da bi se to moglo i ponoviti ali bez mojeg dragoga.Šta reći osim da je veza pukla ko kokica:lol:

i eto sad bi vi muškarci išli nešto isprobavati:rofl:

ajwanna
06.10.2011., 20:26
..ja bi nekog slatkog svećenika nagovorila na grijeh.. hm neostvarivo
..crnca naravno.. neki dan mi je jedan dobar crni namignuo a ja budala se bojala uletit mu da mi nebi reko neš na etiopijskom :facepalm: al ajd bio je s frendovima pa da se ne blamam
..i neki hard core možda
..a kad već maštam onda bi i jednu lezbaljku da me obradi da vidim kak je to
(ha ono imala sam priliku za akciju no nisam imala "srca" joj reć moš ti meni radit šta hoćeš al ja tebe nemogu, mi so sori..)

ludicamala
06.10.2011., 22:00
ja inaće imam dečka, i imamo normalan seksualni život, a maštam ponekad o stvarima koje nikad ne bi probala u stvarnosti,dečko to naravno ne zna,:cerek:

tipa, da me po povratka iiz disca, u parku zaskoče stariji puno stariji prljavi, pijani, ružni stričeki i siluju,(pali me velika razlika u godinama), izredaju se na meni njij 6-7,
tretiraju me kao svoju kujicu,ne štede me u sve rupe...
pa dođu peseki i zapišaju me, izližu i možda još više...kao da sam prava kujica...
:D

ili da dečko sve to gleda zavezan za stablo....:cerek:

Jastučić
07.10.2011., 17:42
Public i pet play, igranje sa žiletom, iglama i koprivama, breath i rape play, spenkanje do krvi i tako to. :E Nije baš da se bojim probati, više je razlog čekanje prigodnih trenutaka. :o

nemoralan
07.10.2011., 18:14
Public i pet play, igranje sa žiletom, iglama i koprivama, breath i rape play, spenkanje do krvi i tako to. :E Nije baš da se bojim probati, više je razlog čekanje prigodnih trenutaka. :o

Molim te da mi objasniš što bi radila sa koprivama. Manje više mi je sve jasno osim tih kopriva, pa ne bilo ti teško .....

Jastučić
07.10.2011., 18:33
Molim te da mi objasniš što bi radila sa koprivama. Manje više mi je sve jasno osim tih kopriva, pa ne bilo ti teško .....

Da prekopiram odgovor sa PM-a: Znaš onaj osjećaj kad te opeče? E, može biti zanimljiva SM igrica, naravno, ovisi o mjestima na koja ciljaš.

ludicamala
11.10.2011., 21:18
još da dodam, da me ti perverznjaci u parku grubo ševe u sve rupice, da me ne štede,
bez kondoma,
pa da možda me napumpaju, a ne zna se tko je tatica..i takvu poslje opet ševe, i piške po meni....:D

Chansomps
11.10.2011., 21:57
još da dodam, da me ti perverznjaci u parku grubo ševe u sve rupice, da me ne štede,
bez kondoma,
pa da možda me napumpaju, a ne zna se tko je tatica..i takvu poslje opet ševe, i piške po meni....:D

Fino ajde u Albaniju, u zabačena sela. Samo ti dedeki su ti inače bossevi trgovine organima,pa ono :o

ludicamala
11.10.2011., 23:45
Uh, ovo bih i ja. :raspa::cerek:

i ja...:cerek:

Njezna
11.10.2011., 23:52
bez kondoma,

i da ne znas od koga si dobila koju bolest? :mad:

mislim da bi ti bilo bolje ici na terapiju!
Jer cim ti treba takve stvari, nisi puno drugog u zivotu osjetila!
Unistena si, i dalje se zelis unistavati!

DeviantGonzo
12.10.2011., 08:35
ja inaće imam dečka, i imamo normalan seksualni život, a maštam ponekad o stvarima koje nikad ne bi probala u stvarnosti,dečko to naravno ne zna,:cerek:

tipa, da me po povratka iiz disca, u parku zaskoče stariji puno stariji prljavi, pijani, ružni stričeki i siluju,(pali me velika razlika u godinama), izredaju se na meni njij 6-7,
pa dođu peseki i zapišaju me, izližu i možda još više...kao da sam prava kujica...

:s kraljice, volin te

Koliko kraljica na ovon forumu!! Vlažljivaandrea <3 ti si as!!
Tako cure, tako je, fuck, fuck and be filthy, be perverse, samo jedan je život! AAAAAAA! VOlin vas :*

DeviantGonzo
12.10.2011., 08:40
bez kondoma,

:E :s

ludicamala
12.10.2011., 11:53

zašto bi o tome u mašti mislila? :rofl:

mood killer :D

deviant...:lol:

Biological
12.10.2011., 12:02

mislim da bi ti bilo bolje ici na terapiju!
Jer cim ti treba takve stvari, nisi puno drugog u zivotu osjetila!
Unistena si, i dalje se zelis unistavati!

Nježna, ovdje se radi o fantazijama. A fantazije većinom nema smisla ispunjavati jer gube svoj smisao.

drammaqirl
12.10.2011., 17:07
1.Sa dva frajera (probala) i sa više njih, da me ne štede
2.Silovanje (žao mi kad pročitam da se to desilo in real life, ali uvijek maštam da hodam ulicom i netko me siluje u shopping centru ili odveze u šumu, a ja imam minicu i samo ga stavi lijepo)
3.Profesorica iz srednje da me sa strap-onom poševi u razredu..:)
4.Gloryhole
5.Da me ševi neki neživi predmet koji oživi (npr. drvo, cvijet)
6.Da me ševi neki alien ili čudovište, hobotnica
7.Da sam u bolnici i da me medicinska sestra prstenjači
8.Da me u nekoj ružnoj prostoriji zaveže frajer i sve one mašine isproba na meni moguće, sybian i to :)

Znam da sam ja najbolesnija, navikla sam na samu sebe:)ima još puno toga hah al nešto nije za pisat

Jastučić
12.10.2011., 17:59
5.Da me ševi neki neživi predmet koji oživi (npr. drvo, cvijet)
6.Da me ševi neki alien ili čudovište, hobotnica

Smells like hentai lover. :cerek: Potpisujem cijeli post. Izuzetak je broj 4.

ludicamala
12.10.2011., 20:14
haha kad pročitam neke postove, ja sam još i normalna

:lol:

drammaqirl
12.10.2011., 22:11
Smells like hentai lover. :cerek: Potpisujem cijeli post. Izuzetak je broj 4.

Da :cerek::cerek: Haha ma nema bolesnije od mene, znam. Evo već stigle neke poruke u inbox, dečki ne tražim sex.:)

Hildegard
12.10.2011., 22:25
Da :cerek::cerek: Haha ma nema bolesnije od mene, znam. Evo već stigle neke poruke u inbox, dečki ne tražim sex.:)

Ako misliš pisat takve stvari na forumu, a ne očekivat takve poruke u inboxu, onda ćeš se razočarat.

ludicamala
12.10.2011., 23:15
pa ja sam ih očekivala puno više, al' očito nisam puno maštovita

::rofl::cerek:

Aal_Mahmud
13.10.2011., 19:55
Nježna, ovdje se radi o fantazijama. A fantazije većinom nema smisla ispunjavati jer gube svoj smisao.

Nemoj! Nježna je ovdje glas razbora i nju treba pustiti da vrši svoje poslanje. Ovdje bi jamačno nastala prava Sodoma i Gomora kad ne bi bilo nekog dušebrižnog poput nje dočim sablazan uzme maha preko mjere da stane na loptu i bludnom puku drekne.

Njezna
13.10.2011., 22:37

Sorry, da u pravu si sta se tice toga. Samo sta ja evo ostvarivam ipak redom svoje maste, pa gledam i mislim tu nesto drugacije!

Nemoj! Nježna je ovdje glas razbora i nju treba pustiti da vrši svoje poslanje. Ovdje bi jamačno nastala prava Sodoma i Gomora kad ne bi bilo nekog dušebrižnog poput nje dočim sablazan uzme maha preko mjere da stane na loptu i bludnom puku drekne.

Tako je, galsajte za mene i voditi cu vas u bolju hrvatsku :lol::lol::lol::lol:

E da ti znas moj Mahmud mudane!

Aal_Mahmud
14.10.2011., 10:44
E da ti znas moj Mahmud mudane!
A tko nas priječi da saznam? I sama si primijetila da sam mudan - što bi mi u svakom slučaju moralo ići u prilog...Miško je u proporcionalnom skladu - samo po sebi razumljivo. Ti si posvjedočila nekakvo potiskivanje, a nema ništa primamljivije od žene koja se naglo raspojasa iz stanja rigidnosti.:usama:

Serafima
18.10.2011., 07:45
Ja san grupnog silovanja:)
Moja dečko ne želi da me silovanje: 504:

LavLeon
18.10.2011., 09:27
:s kraljice, volin te

I meni je mašta ludicamale ono, ima nešto posebno :cerek:

WhoresInMyHead
23.10.2011., 22:17
Moja draga meni ponekad, u žaru, podijeli svoje fantazije, a to je uglavnom seks utroje s nekom mladom ženom, i tada me moli da je negdje nađem za nas... Divno. Ko zna što joj sve još pada na pamet, ali neće mi reći (za ovo je sigurna da me pali). Neobičan je ženski um :)

El Miedo
24.10.2011., 00:25
svakakvih masta i mastarija.. Pazi sto zelis mozda se i ostvari. hihih

zakljucak:
vodimo ljubav a ne rat! vodit ljubav na sve nacine!

ludicamala
26.12.2011., 18:47
I meni je mašta ludicamale ono, ima nešto posebno :cerek:

subhunter
27.12.2011., 20:10
Interesantan topic moram priznat.
Nekako mislim da nam je Andrea ostala dužna reći je li uspila ispunit svoju maštariju,lj+lj+ona.
Muškarac sam,pa nemam pravo ovde iznosit svoje,no pokuša sam izvuć od supruge njene maštarije,pa vam ih napisat.
Ali avaj,ona je tako zatvorena,nemaštovita,ispunjena,kaže...
A ja znam da nije.
A valjda ja znam...
Pokušavat ću i dalje...

P.S. Ne mogu virovat da cure nakon nekog posta dobivaju poruke u inbox !?:confused:
Pa ljudi,imate valjda zato iskricu,smokvu...

anna1414
28.12.2011., 00:03
2 muška...

Lela O.
28.12.2011., 00:35
vecinu njih sam ispunila...
ali ima nesto sta me raspameti ponekad,kad se sjetim jedne scene iz filma
Prvi grijeh.Kada se Angelina Jolie ševi sa onim svojim nekim a on joj napravi onaj rez na leđima...Mislim da kombinacija dobrog seksa i te boli mora bit njami.Ali poslije toga bi ostao gadan rez i ožiljak tako da mislim da to ne dolazi u obzir.
Na seks u troje bi pristala samo sa dva muškarca.Ako bi ovaj obradio i mog muškarca,ali srećom je on normalan pa to ne dolazi u obzir kod njega.A na seks u troje sa zenom bi pristala,ali ako je to seks sa dvoje ljudi koji su usputni,a ne sa mojim partnerom.
Crkve i svecenike ne diram,nekako mi je to...čudno.I ne bi mogla.
Silovanje mi isto ne pase bas,ali s/m bi rado.Samo nikako da se pokrenem.Pojest ce me rutina jedan dan.Ali srecom ovdje ima zgodnih ideja:D

phiber
28.12.2011., 08:13
Na seks u troje bi pristala samo sa dva muškarca.Ako bi ovaj obradio i mog muškarca,ali srećom je on normalan pa to ne dolazi u obzir kod njega.A na seks u troje sa zenom bi pristala,ali ako je to seks sa dvoje ljudi koji su usputni,a ne sa mojim partnerom.

Fino pakiranje vrijeđanja. :kava:

Lela O.
28.12.2011., 22:25
nije mi bila namjera,nikako!
stvarno iskrene isprike ako se netko naljutio ili uvrijedio.
s tim normalan sam htjela rec da je dovoljno normalan da mi ne dozvoljava stvari koje on ne zeli i da ima kočnicu za neke stvari dok je ja nemam.:kava:

Kurtzius Kuro
28.12.2011., 22:44
nije mi bila namjera,nikako!
stvarno iskrene isprike ako se netko naljutio ili uvrijedio.
s tim normalan sam htjela rec da je dovoljno normalan da mi ne dozvoljava stvari koje on ne zeli i da ima kočnicu za neke stvari dok je ja nemam.:kava:

Što možda nešto govori o tome da patrijarhat nije tisućama godina opstojao bez vraga. Hahahahaha...

gg sitna
29.12.2011., 22:41
Ja imam ogroman broj maštarija koje ni u ludilu ne bi probala,ali me pale i na to se samozadovoljavam. Jedna od blažih uključuje tipa kojeg volim,zgodnu susjedu i psa. Ja vidim tipa na balkonu kako se dira,lagano i krišom gleda u susjedno dvorište gdje živi zgodna,bogata susjeda. Ona se sunča,gola,namazana,sva nauljena. U dvorištu je i njen pas. Ona uzima nešto iz torbice,maže se po bradavicama,pas prilazi,liže je,temeljito,jednu,pa drugu. Ona se uvija,dira klitoris,uvlači prste,maže se i po klitorisu,pas prilazi,liže je. Moj tip sve jače i jače drka,mene to pali ludilo,prilazim mu s leđa,kleknem,stavim kurac u usta,on sve jače i jače uzdiše,ludi....zatim mu ja predložim da ode tamo,ja ću ga gledati i on ode....gledam ga kako ulazi u dvorište,prilazi joj s leđa,stavlja kurac u usta,dok je pas liže,ja se tresem od uzbuđenja,na balkonu....i onda je digne i izjebe odostraga,divlje i poslije i analno,a cijelo vrijeme se ona maže,a pas je liže.....ja svršavam na balkonu,a on u njenu guzu.....

Amy Fowler
30.12.2011., 06:42
Maštam biti striptizeta.

Najozbiljnije,uvijek sam si mislila kako sam napravljena za taj posao :D a nikad ga necu moci probati jer ukljucuje dilere,nasilje,prostituciju i vjecnu stigmu.

Dorchy:)
30.12.2011., 22:57
u troje (2tipa) ali sumnjam da bi se odvažila probati to :ne zna:

mila_zmijica
30.12.2011., 23:37
Pa da gledam kak si 2 lika koji mi se sviđaju međusobno puše i jebu, a ja gledam i uživam. nažalost nikad mi se to neće ostvarit..

petrakronberger
31.12.2011., 20:39
Moje mastarije: Seks s nepoznatim tipom bez ikakve verbalne komunikacije....
Sa dvojicom...

versilov
31.12.2011., 21:15

Hahahahahahahhahahaha, brutalno :)

ToMBaR
01.01.2012., 23:09
bez kondoma,

Koji crnjak :D Neka samo ostane mašta:)

ludicamala
15.01.2012., 19:18
sjećam se da sam sa nekih 11-12 godina maštala da budem porno glumica....:cerek:

Zelenogorac
15.01.2012., 19:48
Ma sad zajebavaš. :cerek:

ludicamala
15.01.2012., 19:55
ne zekam, zbilja.....:cerek::cerek::cerek:

Zelenogorac
15.01.2012., 20:15
Kako god fakat imaš bujnu i zanimljivu maštu. hehehe...

Čekamo nastavke.... :cerek:

mahma7
16.01.2012., 08:19
sjećam se da sam sa nekih 11-12 godina maštala da budem porno glumica....:cerek:

Eto nama nove Alexe Wild!
Jedva cekamo! :D

macuba1976
16.01.2012., 13:05
Bok,evo da se i ja ukljucim iako sam muskarac pa valjda trebam ovdje samo komentirati a ne iznositi vlastita mastanja...
Smatram da je masta korisna,ostavimo sada psihoanalize i sl.,koje ce vam reci da ako mastate nesto odredjeno da ste onda to i to...
Ja volim istrazivati,opipavati,pitati,voziti se po rubu, testirati granice....,nijedna masta nije losa (nema vise verbalnog delikta)!
I ja mastam iako puno toga jos (!) nisam uspio ostavriti!
Ali,ne gubim nadu! ;-)

miiica
17.01.2012., 16:32
Maštam o seksu sa najboljim frendom od dečka pa sa dečkom i njim istovremeno, pa seks sa njegova dva frenda, da me drugi jebe dok on gleda, orgije, u trojac sa ženskom, ali njegov najbolji frend mmm :cerek: čak maštam i o seksu sa jednom frendicom s kojom se družim

Laki1991
17.01.2012., 22:37
ja bi da me zgodne forumašice zaskoče negdje i na prepad poševe njih 5,6...a može i 7...i da im poslije oprostim što su me poševili...

Colorful
24.01.2012., 03:06
Ja maštam o puno frajera na plaži:amen:

mariocro
02.02.2012., 12:44
mašta mi je uzet pauzu od sat vremena na poslu i otić s nekom na seks na eks, i vratit se na posao

Solna
02.02.2012., 13:40
ja bi da mi netko liže picu....to je moja maštarija, al samo lizanje, ne i ono poslije, ne znam što mi je, al više volim osjetit jezik dolje nego kurac...to nitko ne bi ni učinio, jer svi traže samo sex:(:kava:

dct4
02.02.2012., 14:22
mašta mi je uzet pauzu od sat vremena na poslu i otić s nekom na seks na eks, i vratit se na posao

meni je mašta samo uzeti sat vremena pauze na poslu...to bi bilo već dovoljno- bez sexa :)

BB87
02.02.2012., 14:40
Maštam o seksu sa najboljim frendom od dečka pa sa dečkom i njim istovremeno, pa seks sa njegova dva frenda, da me drugi jebe dok on gleda, orgije, u trojac sa ženskom, ali njegov najbolji frend mmm :cerek: čak maštam i o seksu sa jednom frendicom s kojom se družim

ti imas bome dobar seksualni apetit :D

kontam si bilo bi mi veselo imati takvu curu hahahahaha :lol:

Spejs
02.02.2012., 14:52
Ja maštam o trojcu (mm) ili čak više frajera, ali mislim da to nikad neću moći provesti jer to ne može uključivati osobe do kojih mi je stalo (dečko), a ne prakticiram seks bez osjećaja. Mislim da bi moj dečko čak i pristao na trojac, ali mene bi previše brinulo kako se on osjeća i ne bi se mogla opustiti :mad:

BB87
02.02.2012., 15:14
probaj se napiti ili pusiti travu :ne zna:

valjda ce te to opustiti za vrijeme samog seksa.. znam neke studentice koje su to radile. inace se nikada nebi mogle opustiti i trijezne raditi takve stvari. a cim se uzmu alkohola/trave eto da vidis skacu po stolovima laptopu skidaju gacice sa sebe itd.. (naravno i jebu se cjelu vecer)
da malo cujes price sa tih studentskih partija (pogotovo onih gdje zna biti vise cura od muskih) sta se svasta radi to je cudo jedno. seks u troje ispada jos i najnormalnija stvar u takvim prilikama :lol:

Spejs
02.02.2012., 17:29
Velike su šanse da se njemu taj trojac ne bi svidio kad bi se već počeo "događati", a onda bi to moglo rezultirati negativnim emocijama kod njega - pila ja ili ne pila. Možda da njega napijem? :ne zna: :zubo:

BB87
02.02.2012., 17:47
njega napij da! jbg moraces ako zelis ostvariti svoje fantazije ;) uostalom kroz pijanstvo bude i najzabavnije hahaha
samo nemoj zaboravit na zastitu :top:

hottie_zg
02.02.2012., 18:54
Maštam... Maštam... O puno toga, ali nije sve za javnost...

Maštam o tome kako bi jedan dan čopila dečka pod pauzom, sakrili se u jedan kutić i malo :Sex:...
I onda na pljugicu i :kava:

venera_veritas
02.02.2012., 22:46
na periode imam različite maštarije. uglavnom mislim da bi ih bila spremna ostvariti.
bitno mi je drugačije rasuđivanje kad sma napaljena i kad sam normalna.
sad bi jednu sm igricu.

_Golubica_
03.02.2012., 08:12
E sad, zanima me što golica maštu naših forumašica? Što maštaju ali to neće nikad priznati u "real life" ? Da li je ti jedan muškarac(pošto neke stalno imaju po više njih:) :) ? Da li su to dva muškarca ili xx?? Da li je to sex na koncertu ili stadionu a oko vas xxxx ljudi? Da li je to jako mlad ili jako star muškarac?
Da li je to neka posebna poza ili riječi ili male grubosti ili druga žena? Crnac?????
I ako maštate, zašto to niste probale?
Da vam se ne svidi ili se bojite svoje mašte? Naglasak je na mašti, a ako je mašta "probana" , još bolje,,,,
Unaprijed zahvaljujem svakoj forumšici koja nam pokloni dio svojih skrivenih misli,,,,
:traca:

Žene maštaju da će imati savršen seks sa jednim muškarcem.
Ali taj jedan će biti zgodan,pažljiv,kulturan,vjeran,taj će biti u stanju prebit svakog tko mu nedolično takne curu. Žele tipa koji će biti brižan muž i otac.
Onaj kojem će njegova djevojka biti najljepša na svijetu,makar nije top model... onaj koji neće varati i gdje ga nitijedna neće moći smotati iili odvojiti od svoje cure.

Ukratko onaj koji će je upotpuniti u svakom smislu..i tom se onda najveći gušt predat.

Sve ostalo je izmišljanje tople vode....

mariocro
03.02.2012., 08:47
ja bi da mi netko liže picu....to je moja maštarija, al samo lizanje, ne i ono poslije, ne znam što mi je, al više volim osjetit jezik dolje nego kurac...to nitko ne bi ni učinio, jer svi traže samo sex:(:kava:

Ako to možeš ubacit u ovu pauzu koju uzmem na poslu, dogovorit ćemo se :cerek:

Win-chung
03.02.2012., 08:52
Žene maštaju da će imati savršen seks sa jednim muškarcem.
Ali taj jedan će biti zgodan,pažljiv,kulturan,vjeran,taj će biti u stanju prebit svakog tko mu nedolično takne curu. Žele tipa koji će biti brižan muž i otac.
Onaj kojem će njegova djevojka biti najljepša na svijetu,makar nije top model... onaj koji neće varati i gdje ga nitijedna neće moći smotati iili odvojiti od svoje cure.

Ukratko onaj koji će je upotpuniti u svakom smislu..i tom se onda najveći gušt predat.

Sve ostalo je izmišljanje tople vode....

Istina, lijepo i iskreno sročeno no postano na sasvim krivo mjesto, zar ne? Vjerujem da postoji odgovarajuća tema o idealima, željama, utopiji itd.
Ovdje je ipak riječ o daleko primitivnijim, banalnijim detaljima.

mariocro
03.02.2012., 08:55
meni je mašta samo uzeti sat vremena pauze na poslu...to bi bilo već dovoljno- bez sexa :)

haha i to što kažeš, jbg kod mene sva sreća fleksibilno radno vrijeme pa prilagodljiv, al bio i na poslovima gdje nisam mogao ni minutu pauze za wc uzet:;)

mariocro
03.02.2012., 09:01
Velike su šanse da se njemu taj trojac ne bi svidio kad bi se već počeo "događati", a onda bi to moglo rezultirati negativnim emocijama kod njega - pila ja ili ne pila. Možda da njega napijem? :ne zna: :zubo:

ma i da ga napiješ, sutra dan će bit trijezan i šta onda?
ili je on za to ili nije, u svakom slučaju uz dva MM dovedi njemu jednu F pa će bit lakše svima, i nebudeš imala grižnju savjesti:)

Dreamero
03.02.2012., 10:57
Najčešće maštarije žena koje su se meni poveravale:
1.) Trojac....mff i mmf.....čak u podjednakom omjeru s dodatkom žene ili frajera
2.) 24 sata petinga i sexa u kolibi na osami u kojoj se može arlaukati i divljati bez ikakve pažnje da te netko može čuti, vidjeti (na ovu želju sam ih pomalo navukao ja jer i ja za tako nečim žudim)
3.) Ona sama sa hrpom golih frajera koji je naizmjenično karaju i drkaju na nju

Spejs
03.02.2012., 11:21
ma i da ga napiješ, sutra dan će bit trijezan i šta onda?
ili je on za to ili nije, u svakom slučaju uz dva MM dovedi njemu jednu F pa će bit lakše svima, i nebudeš imala grižnju savjesti:)

Naravno da bi to bilo uz njegov pristanak, ali kako on ima obicaj ne razmisliti o stvarima do kraja mislim da bi se u toku seksa mogao predomisliti.

F?? Ne dolazi u obzir. Meni nije privlacno a njega nitko ne smije dirati:mad:

bratkoskok
03.02.2012., 11:31
moja je žena isto maštala dok se nismo dogovorili.sad nema nikakvih problema.krenuli smo preko neta sa upoznavanjem parova i od tada je super.meni ne smeta jer je i meni dobro jer sam i ja ostvario svoje fantazije.zadnji put je bilo jutros.jebali smo je trojica.bili smo i na grupnjacima a ona najviše voli redaljku s 5-6 frajera.samo treba paziti s kim se to radi.nije mi uopće problem kad dođem kući i zateknem je kako se jebe s nekim,ili dvojicom.neka uživa a uživam i ja.nekom je to blesavo ali baš nas briga.

dct4
03.02.2012., 11:34
moja je žena isto maštala dok se nismo dogovorili.sad nema nikakvih problema.krenuli smo preko neta sa upoznavanjem parova i od tada je super.meni ne smeta jer je i meni dobro jer sam i ja ostvario svoje fantazije.zadnji put je bilo jutros.jebali smo je trojica.bili smo i na grupnjacima a ona najviše voli redaljku s 5-6 frajera.samo treba paziti s kim se to radi.nije mi uopće problem kad dođem kući i zateknem je kako se jebe s nekim,ili dvojicom.neka uživa a uživam i ja.nekom je to blesavo ali baš nas briga.

slike, ili se nije dogodilo :D

mariocro
03.02.2012., 11:45
Naravno da bi to bilo uz njegov pristanak, ali kako on ima obicaj ne razmisliti o stvarima do kraja mislim da bi se u toku seksa mogao predomisliti.

F?? Ne dolazi u obzir. Meni nije privlacno a njega nitko ne smije dirati:mad:

aa škrtico jedna, ti bi sve a njega nesmije druga pipnut ccc:mig:
razmjena parova vam je najbolje za početak ak krećete u tak nešto, kasnije ga lakše nagovoriš na mmf :)
pregrmiš malo na početku kasnije ubireš s kamatama:)

Tawa
03.02.2012., 12:00
Maštam... Maštam... O puno toga, ali nije sve za javnost...

Maštam o tome kako bi jedan dan čopila dečka pod pauzom, sakrili se u jedan kutić i malo :Sex:...
I onda na pljugicu i :kava:

hehehehe

Spejs
03.02.2012., 12:24
aa škrtico jedna, ti bi sve a njega nesmije druga pipnut ccc:mig:
razmjena parova vam je najbolje za početak ak krećete u tak nešto, kasnije ga lakše nagovoriš na mmf :)
pregrmiš malo na početku kasnije ubireš s kamatama:)
Znam, grozna sam:zubo:
Razmjena parova bi jos bila najprihvatljivija.

Tawa
03.02.2012., 12:26
ja bi isto mijenjo malo, malo onak trampimo se na par sati....

Tawa
03.02.2012., 12:31
bilo bi dobro FFM al zena nije taj tip ona bi radje MMF(iako to je samo masta, vjerovatno bi se uzjebala da dodje do toga)al JA nisam taj tip, iako me rajca u glavi onak da ju deremo nad dva tri tipa a ona sva luda.......

bratkoskok
03.02.2012., 12:34
ako ima kandidata ili kandidatkinja za seks neka se jave na pp.ja i žena smo spremni uvijek.i redaljka dolazi u obzir ali ne velika.

mariocro
03.02.2012., 12:52
Znam, grozna sam:zubo:
Razmjena parova bi jos bila najprihvatljivija.

Tak smo i mi krenuli.
Nakraju ak vam nebu išlo, uvijek možete belot odigrat. :rofl:
A i da i nedođe do ničeg nakraju(seks,razmjena), onaj "filing " pripreme i samog kretanja u akciju,nalaženja s drugim parom i razmišljanja kak će bit ak će bit,ulaska u stan..itd, je jednako dobar kao i sam čin.

bratkoskok
03.02.2012., 12:59
meni je najbolji dio kad poslije upoznavanja i malo razgovora žene počnu pušit.uvijek isti scenario kad se upoznamo s nekim parom.

tricksterina
03.02.2012., 13:10
Maštam da ne postoje spolne bolesti.

mariocro
03.02.2012., 13:23
nepostoje do prvog puta :)

BB87
03.02.2012., 14:55
pa postoje kondomi? stavis ih dva za svaki slucaj.. ili cak tri i vjerojatno nece biti spolnih bolesti ha da.
ali mozda je najbolje traziti testiranje i zdravstveni karton. to je najpametnije :)

iskreno, ima li cura koje bi recimo sa dvije frendice voljele zadovoljiti jednog decka i dali im je to privlacno? :D

misho-pisho
03.02.2012., 16:05

O, kako li si samo u krivu! Pa ima svinja po oglasima koji traže ženu(bilo koju) da im se samo posere u usta, a ne da ne bi našla tek najobičnijeg peseka. Vidio sam jednom oglas u kojem se lafčina nudi da bude, kako on to kaže, živi zahod nekom(bilo kojem) komadu.

tricksterina
03.02.2012., 17:28
pa postoje kondomi?

da ne postoje blesti ne bi se moralo misliti na kondome.

misho-pisho
04.02.2012., 14:29
da ne postoje blesti ne bi se moralo misliti na kondome.

Onaj BB(bad blue!?) mladac u jednom svojem postu ovdje navodi i u kratkim crtama opisuje studentske orgije koje su opet po domovima i raznoraznim podstanarskim tulumima navodno česta i uobičajena pojava. Nemamo mu razloga ne vjerovati da je tako jer je sex ugodan, zabavan, dobro dođe da se mladi ljudi ispušu vikendima nakon napornih i dosadnih fakultetskih obaveza itd., itd. Bilo bi vrlo zanimljivo pročitati koliko se, i je li se uopće, u takvim klupcima i redaljkama koriste prezervativi. Naročito ako se pretpostavi da tamo po prirodi stvari teče alkohol u potocima i dugi se i debeli jointi vrte u krug kao lule mira...

starfucker_92
04.02.2012., 15:18
vidi ti to... malo citam ovo i ne vjerujem.. vani kad ih upoznas i pricas s njima to se sve tako fino drze, a zapravo bi ti stvari poderale i navalile... super mi je to da ste otvorene po pitanju toga.. istina anonimno je sve, al je ljepo za vidjet da nismo samo mi perverzni... nego, di ja mogu nac takve zloceste curice, al koje to ne skrivaju? :D nekad je stvarno malo previse te pristojnosti i jednostavno mi dodje da zgrabim 1. curu koja mi je jebena i radim joj 1000 stvari koje mi na pamet padnu...

plavi-safir
04.02.2012., 15:32
vidi ti to... malo citam ovo i ne vjerujem.. vani kad ih upoznas i pricas s njima to se sve tako fino drze, a zapravo bi ti stvari poderale i navalile... super mi je to da ste otvorene po pitanju toga.. istina anonimno je sve, al je ljepo za vidjet da nismo samo mi perverzni... nego, di ja mogu nac takve zloceste curice, al koje to ne skrivaju? :D nekad je stvarno malo previse te pristojnosti i jednostavno mi dodje da zgrabim 1. curu koja mi je jebena i radim joj 1000 stvari koje mi na pamet padnu...

čemu svi glume finoću???
kad u krevetu toga uopće i ne treba....treba samo zločesto kao sa malim djetetom...

mastam o nekoj pokornosti nad nekim likom po mogucnosti samo da nije crn..smedj nemora bit ni zgodan bas..:lol:

ali poslusan i da sve sto zelim da ispuni..

Angang
04.02.2012., 16:14
onda to nije pokornost nad nekim tipom,nego dominacija nad istim ;)

Angang
04.02.2012., 16:19
ja fantaziram sex s dva pandura,pomogućnosti da me sfrče i pritisne na haubu :D

100PER
05.02.2012., 13:04

:s

Vrag u snjegu
05.02.2012., 13:24
fantaziram seks sa djevojkom obučenom u neku plišanu životinju al da ima samo mali otvor tamo dole na strateškom mjestu. to mi je totalno kjut.
recimo da je obučena u plišanog slonića

i još zamišljam seks sa 4 žene od kojih je svaka za nijansu tamnija. Od bijele kože do tamne. I to u isto vrijeme s njih 4

i seks s djevojkom, sa velikim analnim dildom, guza o guzu..... dok nas snima moj dečko Ilija

Angang
05.02.2012., 13:27
a sad si ga nadrobioooo...kaj ti više ne smetaju plišanci u krevetu?? :D

Vrag u snjegu
05.02.2012., 13:27
a sad si ga nadrobioooo...kaj ti više ne smetaju plišanci u krevetu?? :D

aklimatizirao sam se na njih......

Angang
05.02.2012., 13:30
tako treba,ak ih ne možeš pobjediti-pridruži im se! :D

Vrag u snjegu
05.02.2012., 14:05
tako treba,ak ih ne možeš pobjediti-pridruži im se! :D

pa ne možeš ih pobjediti nikako. Žene su stoput pametnije i jače od muškaraca...
sve se ionako vrti oko žena.
Trojanski rat zbog Helene, Brejvhart je skoro oslobodio škotsku zbog svoje Murron.
pogleč kakva su se sve sranja dešavala u filmu "la boom" sa sofi marceauuaeu

mi smo samo privjesci na kurcu.......

kopitarka
05.02.2012., 14:23
ja maštam o psiću, ma ne mislim na pravog pasa, već na dečka.....i on bude jako "zločest" i ja ga moram teško kazniti, lanac oko vrata, i čini što ti ja kažem, kad netko trpi bol i poniženje, to me posebno napali.......hehe...to je samo mašta, nisam ja tako strašna, često mi takve misli dođu navečer prije spavanja i kažem si: da mi je imat nekog psića sada, i onda blaženo zaspim:rofl::mig:

Vrag u snjegu
05.02.2012., 14:28
ja maštam o psiću, ma ne mislim na pravog pasa, već na dečka.....i on bude jako "zločest" i ja ga moram teško kazniti, lanac oko vrata, i čini što ti ja kažem, kad netko trpi bol i poniženje, to me posebno napali.......hehe...to je samo mašta, nisam ja tako strašna, često mi takve misli dođu navečer prije spavanja i kažem si: da mi je imat nekog psića sada, i onda blaženo zaspim:rofl::mig:

mmmmmmmm, ženo sviđa mi se kako razmišljaš. Ja mogu biti tvoj seksualni rob.
Možeš me držati na lancu i bičevati me. I ponižavati me.

Sjediti mi na licu dok jedeš jabuku i čitaš knjigu. Možeš se popišati na mene kad te volja. Zabiti mi štiklu u guzu. vuči me za lanac dok hodaš po stanu a ja na sve 4.

a svaku i najmanju grešku kažnjavat....mmmmmm

kor-im
06.02.2012., 05:36
kad netko trpi bol i poniženje, to me posebno napali...

koliki bi to bio intenzitet boli, otprilike, kad bi ti o tome odlučivala?

--niklas--
06.02.2012., 06:07
Probao sam skoro sve što sam želio.
Veći dio toga pali samo dok je mašta, kad jednom ostvariš... kao i sve drugo. :rolleyes:

teta_Saveta
14.02.2012., 01:39
Velika mi je maštarija sex s mojim dečkom obučenim u legionara, karabinjera, partizana ili u nacističku uniformu. Razlog zašto to nismo realizirali - kostimi su skupi i teško ih je nabavit (u Jadran filmu ne žele iznajmljivati uniforme iz moralnih razloga :( )

Njezna
14.02.2012., 17:50
Velika mi je maštarija sex s mojim dečkom obučenim u legionara, karabinjera, partizana ili u nacističku uniformu. Razlog zašto to nismo realizirali - kostimi su skupi i teško ih je nabavit (u Jadran filmu ne žele iznajmljivati uniforme iz moralnih razloga :( )

barem si se informirala i pokusala ostvaritit to! :cerek:

-fingolfin-
14.02.2012., 17:54
iz mog iskustva- NE ONI NE KUZE! (ne govorim o svim muskima-da se netko nebi uvrijedio)

evo da se i ja ukljucim nakon dugo vremena... nekuze ni one vjeruj meni koliko sam ja puta ispitivao sta se od mojih mastarija moze ostvariti ,a sto ne! No ocito cu i ja morati drito u glavu pa ako ide super ako ne jbga.

vjerandecko
15.02.2012., 12:23
na periode imam različite maštarije. uglavnom mislim da bi ih bila spremna ostvariti.
bitno mi je drugačije rasuđivanje kad sma napaljena i kad sam normalna.
sad bi jednu sm igricu.

naravno, sve ovisi o trenutnom raspoloženju....
kak se keže ak si "in the mood", može doć do svega.... :)
maaaalo sm-a nikad ne škodi.... :D
dapače, može stvari ponijeti u sasvim drugu dimenziju....

mr xxx
15.02.2012., 12:27
čemu svi glume finoću???
kad u krevetu toga uopće i ne treba....treba samo zločesto kao sa malim djetetom...

mastam o nekoj pokornosti nad nekim likom po mogucnosti samo da nije crn..smedj nemora bit ni zgodan bas..:lol:

di mogu naletjet na takvu neku? :mig:

senseo
15.02.2012., 16:07
Nekim stvarima je ipak mjesto u mašti :mig:

Ali evo može jedna koja je za podijelit javno - dobar frajer, ljeto, po mogućnosti morsko okruženje, ja u haljinici, ništa ispod nje i kad skuži da nema zapreka samo me pritisne uz neki zidić i :Sex::cerek::cerek:

Imas dobru mastu

attention whore
22.02.2012., 18:13

oh mein got!!! to je to :s

Željka 26
23.02.2012., 17:37
E sad, zanima me što golica maštu naših forumašica? Što maštaju ali to neće nikad priznati u "real life" ? Da li je ti jedan muškarac(pošto neke stalno imaju po više njih:) :) ? Da li su to dva muškarca ili xx?? Da li je to sex na koncertu ili stadionu a oko vas xxxx ljudi? Da li je to jako mlad ili jako star muškarac?
Da li je to neka posebna poza ili riječi ili male grubosti ili druga žena? Crnac?????
I ako maštate, zašto to niste probale?
Da vam se ne svidi ili se bojite svoje mašte? Naglasak je na mašti, a ako je mašta "probana" , još bolje,,,,
Unaprijed zahvaljujem svakoj forumšici koja nam pokloni dio svojih skrivenih misli,,,,
:traca:

Ja sam dosta skromna; moja jedina želja je u troje: frajer, ja i ona. Ostali neki dodaci dođu sami, glavno da igrice počnu. :D

4fun
23.02.2012., 17:42
Ja sam dosta skromna; moja jedina želja je u troje: frajer, ja i ona. Ostali neki dodaci dođu sami, glavno da igrice počnu. :D

ne znam puno tipova koji bi ti odbili zelju. :rofl:

Željka 26
23.02.2012., 17:46
ne znam puno tipova koji bi ti odbili zelju. :rofl:

... al naravno, svi moramo biti emocionalno slobodni tako da gušt bude kako treba. :mig:

be real
25.02.2012., 08:16
mmmmmmmm, ženo sviđa mi se kako razmišljaš. Ja mogu biti tvoj seksualni rob.
Možeš me držati na lancu i bičevati me. I ponižavati me.

Sjediti mi na licu dok jedeš jabuku i čitaš knjigu. Možeš se popišati na mene kad te volja. Zabiti mi štiklu u guzu. vuči me za lanac dok hodaš po stanu a ja na sve 4.

a svaku i najmanju grešku kažnjavat....mmmmmm

nadam se da se salis...:ne zna: