PDA

View Full Version : Top lista najgorih proizvoda za kosu

Just a Girl
28.02.2010., 13:55
Ovdje možete pisati o najgorim proizvodima za kosu. Koji su to, čemu služe, kako su vam naštetili isl :).

frupy
28.02.2010., 16:03
1. Djecji samponi hipp i babylove - izazvali uzasnu perut, krste, crvenilo, svrbez... :horor:
2. Nivea samponi i regeneratori - oni za suhu i ostecenu kosu umjesto da ju nahrane, isuse ju jos vise i naprave na glavi gnijezdo od slame. Uzas zivi.:flop::flop::flop:
3. Balea preparati - na mojoj kosi nemaju apsolutno nikakvog efekta.:flop:

Val Denton
28.02.2010., 17:34
1. Alverde šampon od masline i kane - katastrofa, kosa masna i beživotna
2. apsolutno sve Gliss Kur linije ikad - perut, tjeme u krasticama, s kosom ama baš ništa nisam mogla napraviti
3. L'oreal Feria boja za kosu - dobijem nijansu kakva je na kutiji, ali uz previsoku cijenu skurene kose i tjemena koje prlji još danima poslije

sade1602
28.02.2010., 17:43
Svi Balea šamponi. Ali regeneratori su ok. Šamponima uopće ne mogu oprati kosu! Čak i nakon nekoliko šamponiranja i masiranja vlasišta kosa mi je ljepljiva i masna.

lee.loo.
28.02.2010., 17:56
prvo što mi pada na pamet je palmolive šampon poslije kojeg sam imala gnijezdo na glavi:confused::ne zna:
nešto strašno, postpuno mi je spetljao sve dlake na glavi iz meni nepoznatih razloga:(
ne sjećam se više koji je bio, bijelo pakiranje...

Uranija
28.02.2010., 18:11
Palmolive - nikakav i isušuje,
Nivea - zamrsi i uopće ne nahrani,
Schauma - pitam se što ljudi vide u njoj, bezvezna,
Balea - preslabo
regeneratori iz farbi (svi osim L'Orealovih) očajni.

yria
28.02.2010., 19:11
od herbal essences mi kosa bude ko da sam spavala u elektrani. Ali ne može se generalizirati, svakome djeluje drukčije

melps
28.02.2010., 19:26
palmolive > nije mi nikad uspio dobro oprati kosu
syoss> zamastio mi je kosu
nivea za ravnjanje >:flop:

mrnja
28.02.2010., 19:35
-svi pantene šamponi
-nivea za ravnanje...ne znam zašto se uopće taj šampon tako zove

Maja.Solcic
28.02.2010., 20:03
Head and shoulders cijela kolekcija I guess. :D
Jednom kad počneš koristiti njihove proizvode, osuđen si na njih do kraja života, jer ako se prestanu koristiti - peruti ko u priči. :kava:

Maisie
28.02.2010., 21:13
- Oriflame protiv peruti
- Balea protiv peruti, ono breskvasto s pumpicom kao regenerator, maska za smeđu kosu (ona mini pakiranja)
- Schauma onaj smeđi

hrčkica
28.02.2010., 22:49
1. avon vosak za kosu u spreju- ne vidim smisao... :ne zna:
2. balea trend it up sprej za sjaj kose- odvratno smrdi, a naravno da ne sjaji kosa od njega. općenito, svi ti sprejevi za sjaj kose su mi samo prodavanje magle...
3. afrodita šampon od koprive- isušuje ko lud, a kosa mi ionako suha.

ruzy
03.03.2010., 22:43
syoss - imala sma užasne kraste po vlasištu od njega... jedva sam ih se riješila

TheProvense
04.03.2010., 06:46
2. Nivea samponi i regeneratori - oni za suhu i ostecenu kosu umjesto da ju nahrane, isuse ju jos vise i naprave na glavi gnijezdo od slame. Uzas zivi.:flop::flop::flop:

sa ovime se potpuno slažem, žali novaca :flop:

Skylar7
04.03.2010., 14:05
syos-žali novaca..od šampona mi je kosa masna i peruta se i tjeme me svrbi
gliss-svi preparati

Allexis
04.03.2010., 14:23
syoss - isuši i zapetlja kosu, dobije se slama nakon samo jednog pranja....
pantene - dobila plikove po tjemenu, imala kraste još jako dugo
garnier (šaponi i farbe) - dobila osip
nivea - dobila perut
balea - ne opere kosu kako treba

deya
04.03.2010., 14:34
Syoss - kosa kao da nije oprana,
takvi su i Schauma, Loreal, Dove.
Palmolive - spetlja i sasuši kosu,
takvi su i Herbal essences, Balea, Pantene.

Začudo dosta su mi dobri regići: Balea, Palmolive, Dove,
i maske za kosu: Loreal i Herbal essences.

●Baba Yaga●
04.03.2010., 14:45
Nivea Brillant Blonde Glanz Reflex Kur - kosa bude gruba na dodir, a sjaja nigdje. Ne znam kakva je ona za smeđu kosu, al brijem da je isto sranje..:flop:

zrinkazg
05.03.2010., 15:57
Palmolive protiv peruti - jednom s njim oprala ujutro kosu, i toliko me svrbilo vlasište da sam odmah kad sam došla doma ponovno prala
Head & Shoulders

TheEmpress
05.03.2010., 16:13
Head&Shoulders šamponi - užas, koristila sam ih jedno dvije godine i uvijek sam imala perut. Kad sam ih prestala koristit, perut je nestala.
Palmolive - totalno bezvezni, kao da i nisam kosu oprala
Alverde od masline i kane - loš za masnu kosu poput moje
Nivea šamponi i regeneratori - jako mi se mastila kosa od njih, bila je zapetljana i sl...
Schauma od makadamije - prvih mjesec dana je bila okej, a onda ko grom iz vedra neba: užasno masna i beživotna kosa, ljepljiva, puna peruti....

slanutkica
05.03.2010., 20:16
Head&Shoulders šamponi - užas, koristila sam ih jedno dvije godine i uvijek sam imala perut. Kad sam ih prestala koristit, perut je nestala.
....
slažem se.ne mogu biti gori.

Beck
10.03.2010., 18:37
Head&Shoulders samponi...uzas zivi, ni jedan mi nije valjao...sjecam se i da sam jedno ljeto koristila onaj s limunom, i tocno se sjecam odvratnog mirisa koji je nastao kada bi se kosa oprana s tim samponom smocila u moru... :eek::eek:
fructis samponi..od njih dobivam nekakvu kao alergiju, uzasno me svrbi cijelo tjeme..probala par razlicitih i uvijek ista stvar... :ne zna: regeneratori me ne svrbe, ali nicem ne sluze....
herbal ess.mi je prije bio najbolji sampon, al od kad su promijenili ambalazu, to nije to...
balea samponi-gnjezdo na kosi koje nisam ni jednim regeneratorom/maskom mogla sredit...:flop:

Kya
14.03.2010., 23:38
Tigi Headshot šampon i regenerator - na početku su mi bili mrak, a nakon par tjedana mi je kosa bila isušena, bez sjaja, ukratko katastrofa :flop: od šampona sam počela dobivati i prištiće na tjemenu, a inače nemam osjetljivo tjeme
L'oreal šamponi - kao da nisam ni oprala kosu, tjeme mi ostane masno, a vrhovi suhi :flop:

malaSplit87
20.03.2010., 16:17
Pantene- kosa mi je nakon pranja sa tim prepartima bila "zapaljena" :zubo:, užas.
Syoss- slama, isušenost
Subrina za obojenu kosu- isušuje nenormalno
Balea neko mlijeko za kosu od breskve na pumpicu- đizs koji užas, slijepi kosu, još užasno vonja po breskvi, ajme povraća mi se od toga
Balea tekućina koja se nanosi prije peglanja kose- užasan voćni miris, nema nikakvog učinka

slatka_mala92
20.03.2010., 19:17
Svi Balea šamponi. Ali regeneratori su ok. Šamponima uopće ne mogu oprati kosu! Čak i nakon nekoliko šamponiranja i masiranja vlasišta kosa mi je ljepljiva i masna.

U mom slučaju nije tako,dapače,šamopon Balea mi odgovara,a koristila sam i Niveu za plavu kosu i regenerator iste linije i održali su mi boju pramenova kao i prvog dana-4 mjeseca.Svaki proizvod na svakoga ne djeluje isto..pa...:mig:

Disease
21.03.2010., 16:04
Syoss- bezvezan je skroz
Nivea(svi samponi)- kosa kao metla

slatkish
23.03.2010., 09:22
syoss:flop:
kosa mi je od njega bila kao slama na vrhovima, a masna na tjemenu.
garnier :flop:, iritacija vlasišta kao od ni jednog do sada

blue kitty
23.03.2010., 10:56
Head&Shoulders - perut ko u priči

Palmolive - Slab, ne opere kosu kako treba

Nivea - tako tako, dosta suši kosu

Subrina - katastrofa, prvi dan kosa izgleda super, drugi dan ulje

Pantene - užasno jak, a suši kosu

Shauma (smeđa) - niš koristi, brzo masti

Avon (ljubičasti) - nije loš, ali nakon nekog vremena suši kosu

Avon (natural) - drugi dan je kosa već masna, ne opere ju kako treba

Trenutno korisitim Gliss Kur i definitivno mi je najbolji. Još samo od cijeloukupne ponude nisam probala Elseve, Herbal Essences, Fructise i Baleu

kodo
23.03.2010., 13:51
balea-ništ koristi...

saharasaharović
23.03.2010., 14:05
palmolive,balea-ne valjaju ništ....

ljubimica
23.03.2010., 16:04
Balea- kosa slamnata, ljepljiva i suha :flop:
Garnier- isušuje kosu :flop:

jpnsankaijuku
23.03.2010., 19:32
nivea-ne pomaže

Zla majkee
23.03.2010., 19:37
balea - kolekcija za kovrčavu kosu :(

ninjanippon
23.03.2010., 19:41
nivea,balea,palmolive...apsolutna nula...

Leucistic Lucy
23.03.2010., 20:24
-svi pantene šamponi
-nivea za ravnanje...ne znam zašto se uopće taj šampon tako zove

Ja bi ga nazvala Nivea za mašćenje, jer mi je kosa nakon par sati poslije pranja bila masna... :flop:

Val Denton
25.03.2010., 16:34
Taft color brillance pjena za kosu - katastrofa

chrissy
26.03.2010., 08:51
Kupila sam gliss kur prvo neki za obnavljanje :o a sad za jačanje kose :o, neću više nikad - kosa mi je ko slama, gora nego ikad... :(

Compson
26.03.2010., 09:53
Meni je uvijek gnijezdo na glavi :( , ali ne mogu se ne sjetiti one Niveine linije za ravnanje kose Straight&Easy. Totalna laž: kosu nije izravnalo i još je izgledala grozno i suho. Užas!!! A vidim tu gore da je ljudima zamastio kosu, što bi za moju suhu kosu bilo poželjno- meni ju je samo još više isušio...
A šta se Gliss Kur Total Repair-a tiče, nemam tako loše dojmove kao ostali... Nakon 10 minuta držanja njihove maske kosa mi je bila jako mekana i nešto manje suha nego što je inače. Daleko od toga da je dojam fantastičan, ali nije ni tako grozan kao što ostali kažu... Možda je za jako suhu kovrčavu kosu drugačije?

Šta se peruti tiče, pomogao mi je ISKLJUČIVO medicinski šampon iz ljekarne, nikakav Head&Shoulders ili ostale gluposti 'protiv peruti'!!!

Possibility
27.03.2010., 14:23
Šamponi&Regeneratori- Nivea, Herbal Essences, Balea, Schauma, Garnier: Nivea mi masti kosu, ovi ostali je isušuju.

Ali ipak prednjače Nivea š&r za plavu kosu od kojeg dobiš masnu kosu do navečer te Herbal Essences od kojeg se kosa pretvara u slamu.

šminkerica
05.04.2010., 17:16
herbal essences tirkizni- još mi više isuši kosu i sva bude slijepljena i obješena :flop:

L'oreal proizvodi- sve šta sam provala mi nije odgovarala. valjda mi jednostavno njihovi proizvodi ne pašu kosi :ne zna:

Mary Lee
06.04.2010., 15:55
Meni je od svih Niveinih kosa suha ko slama. Užas. :horor:

blenta
09.04.2010., 14:30
Prije nekog vremena sam kupila neke dvije male Gliss Kurove maske s D-pantenolom. Žute je boje. Probala prvu i nije bilo dobro, ali reko nek' ova druga stoji, možda je kriva kombinacija sa šamponom. Ništa, jučer sam imala vremena tako da sam ju natrackala i bože me sačuvaj. Isušila kosu totalno. Što je po meni suprotan efekt koji maska treba imati. Dobro pa nisu bile neke pare u pitanju.

KANARinka27
10.04.2010., 12:27
-Garnier (novi) od avokada i još nekog boga za suhu kosu + isti takav regenerator; jedva sam ih isprala s glave, a kosa nakon njih šuškava i ko metla. Užassssss
-Sioss- prvi dan kosa lijepa, drugi ko slama i svrbi me glava od njega
-Fructiss (melt in maska)-nikako isprati s glave, a kad to konačno uspijem kosa izgleda tanka i jadna

luana24
10.04.2010., 17:48
Gliss kur maske za kosu...veeeeliko :flop: -kosa na tjemenu masna(nikak to isprat) a vrhovi ko slama...od tad ne koristim ni regeneratore ni šampone xy marki..nego Johnoson baby šampon.. :cerek:

blenta
10.04.2010., 19:38
Meni tjeme u biti nije bilo masno, ali sad mi se kosa zamastila za dva dana. Inače prosjek kako je perem je četiri dana.

KANARinka27
10.04.2010., 20:14
Meni su baš te maske jako dobre jer mi je kosa lijepo sjajna od njih, al' su mi oni njihovi šampon+kura bili veeeeliko s...e!

blenta
10.04.2010., 20:29
Ne znam kakve su im maske u normalnom pakiranju, ove su bile u malim prozirnim vrećicama.

luana24
12.04.2010., 13:01
Ne znam..mene te maske od Glissa nisu oduševile...dok su mi Shaumine maske prva liga!

Inanna
13.04.2010., 09:55
Oriflame šamponi, bilo koji. Užas. Zamasti i isuši kosu istovremeno :eek:, trebalo bi taj fenomen laboratorijski ispitati :kava:
Dove šamponi, nakon njih, imam dojam da mi je svaka vlas omotana šugavim masnjikavim filmom. Preloše :flop::flop:

Hello
13.04.2010., 20:41
Nikom ne valja Palmolive, wow .. Meni je on omiljeni.. nikad mi nije zapetljao kosu, a pogotovo da je ne opere dobro :confused: meni kosa bude najbolja upravo poslije Palmolive, i bude bas sjajna, fina :cerek:
Vec duze vrijeme koristim samo Palmolive (razne :zubo: ) i Garnier fructis pa nemam nijedan proizvod stavit na ovu listu..

gilmoreica
26.09.2012., 09:45
balea mlijeko od marelice-užaaas!! uništio je mi je kosu u samo jednom korištenju a da ne znam kako su to uspjeli? i još gore uništio je mojoj kćeri predivne guste kovrčave uvojke :( koji racq stavljaju u to :ne zna::503::503:

Bershka
26.09.2012., 14:48
kako uništilo? :eek:

dire Dawn
26.09.2012., 15:44
sajos - fuj, fuj, fuj!!!

dorcas
26.09.2012., 23:34
Head&Shoulders.

Radije ću hodati prljave kose dan dulje ako moram, ali to više nikad ne stavljam na sebe.

gilmoreica
27.09.2012., 07:46
kako uništilo? :eek:

kao da je stanjilo vlas napola,ono kad kosa izgleda zapetljano,tanko ko paukova mreža,ko da nema težine pa se diže i petlja ,grozno nešto :504:

dire Dawn
27.09.2012., 11:53
i to od samo jednog pranja? :eek:

gilmoreica
27.09.2012., 12:17
i to od samo jednog pranja? :eek:

da od jednog korištenja,to se stavi na prosušenu kosu iza pranja i prije feniranja,ma teški fail..

dire Dawn
27.09.2012., 13:26
veeeeeliko hvala na upozorenju!! i stvarno, stvarno mi je žao :(

gilmoreica
27.09.2012., 16:00
veeeeeliko hvala na upozorenju!! i stvarno, stvarno mi je žao :(

a eto nekima je super,valjda je sve to individualno :ne zna:
spasila me maska od vichy-ja ,polako ali sigurno..

dire Dawn
27.09.2012., 17:12
meni je bila super ona maska od maslinovog ulja iz avona. je da je koštala 100 kn, al kosa bi mi poslije samo jednog tretmana bila ko svila :cerek:

EDIT
isprike modovima na offu.. nečem više pisat :D

misscoco
28.09.2012., 08:26
davno sam koristila palmolive i to je bio katastrofalni pokušaj, dobro se zapjeni i opere ali kosa je nakon toga SLAMA SLAMA :nono:

Head&Shoulders također kosa nakon toga kao slama a uopće nebi dobro ni oprao kosu,a miris da ne goovorim :nono:

wella dan nakon pranja kosa masnija nego prije pranja :nono:

sad koristim kerastase(jesu skupi al su predobri) i gliss kur kombinirams njima...prezadovoljna !!! :cerek:

lee.loo.
28.09.2012., 19:31
1. Palmolive šampon - gnijezdo na glavi, zapetljana i suha kosa
2. Syoss šampon i regenerator - ista stvar
3. Herbalan pack maska - užasan miris i nikakav efekt

Nisam imala drugih loših iskustava kojih se mogu sjetiti, ali uglavnom su ostali proizvodi koje sam koristila bili iz professional linija, osim fructisa koji mi je neko vrijeme bio odličan.

Dulcis
30.09.2012., 13:24
Koliko pritužbi na Syoss...pa evo da se i ja pridružim, grozan je, toliko je gust i stvarno jako zapjeni kosu i koliko god je ispirao imaš osjećaj poslije da je nisi dobro ni oprao ni isprao :rolleyes:

tratinchica2812
02.10.2012., 00:33
taftov sprej za zaštitu od topline. tražila sam nešto dok ne kupim kerastaseov ciment thermique i kupila ovo smeće. užasno smrdi po alkoholu, lijepi i isušuje kosu do bola, do te mjere da ju nisam mogla raščešljati, a ja inače nemam suhu kosu. i što je "najbolje" od svega, nakon par ispeglanih pramenova, na pegli mi se nakupio neki ljepljivi sloj nečega, uopće nisam mogla provući peglu kroz kosu. ma užas. schwartzkopfov sprej za zaštitu od topline iz osis+ linije nije ništa bolji, bačenih 120 kn.

ma preporodila sam se s ciment thermiqueom, schwartzkopfovi proizvodi su me generalno razočarali.

MM237
04.10.2012., 13:26
LOREAL ELSEVE TOTAL REPAIR 5- odmah nakon prvog pranja svrbež i prhuti!!

GLISS (bilo koji)- prištići veliki, i skule po tjemenu, svrbež, masti se kosa užasno, koda nisam ni oprala kosu, sva je masna nakon pranja na tjemenu, a vrhovi suhi.

SCHAUMA- isto masna kosa i prhut.

PANTEN- suha kosa ko slama.

KEUNE ANTIDANDRUFF- dobar, ali nakon nekog vremena mjenjati sa još jednim šamponom.

PALMOLIVE(bijeli)- dobar mjesec dana, nakon toga kosa jako masna, koda nije oprana, velike skule po glavi..katastrofa!

ANNYER REVITAL(breza)- izdržalo mi da ne trebam prat 4 dana, ali nakon nekog vremena prhut...

zasad je najbolja kopriva- nemam žalbi!

peggy-nely
05.10.2012., 11:35
Ti očito imaš jako osjetljivo ili bolesnjikavo vlasište. Možda da koristiš neke medicinske šampone?

Jabuka_Ja
05.10.2012., 18:05
Meni su sljedeći proizvodi bili koma:
Syoss - kupila, možda jednom oprala kosu s time i od tada time peremo ruke :D kosu užasno zamasti, sljepi.

Schauma - imala onaj smeđi, sa kokosom. Nikako da se zapjeni. Ostavlja film na kosi

Garnier Fructis - bilo koji iz te linije. Imam osijećaj ko da kosu perem domestosom :503: peče u očima, vlasište skuri

Šampon od pive - onaj iz Muellera. Nakon njega kosa je slama.

Franck Provost šampon - isto kao i Syoss. Sljepi kosu. S tim smo prale veš :D

Guhl - trenutačno još taj koristim. Kupila ga u Muelleru na akciji, rekoh da probam i to. To mi je prvi Guhl proizvod i moram reći da je srednja žalost. Dobro nije sad nekaj užasno loš, ali nije nešto što bih opet kupila. Ne zapjeni se lijepo i imam feeling da ostavlja film na kosi. No skupo sam ga platila pa ću ipak potrošit tu flašicu :)

Afrodita Ti&Ti krema za kosu - smrdi i ne pomaže

Najbolji šamponi iz drogerije po meni - svi od L'oreala i Pantenea + Gliss Kur regeneratori :moli: Inače od ovih malo skupljih obožavam šampone od L'occitanea i regenerator iz Lusha :cerek:

divazg
10.10.2012., 08:54
Macadamia natural oil - light ulje - ništa ne valja,ne nahrani kosu, smrdi i skupo je

Klorane maska sa mango maslacem - ne radi ništa tipa hranjenja kosa, samo dobro isprazni novčanik jer je 150ml 150kn

Garnier šampon s 3 ulja- ne opere dobro i nakon 2 do 3 pranja izazove perut

loreal total repair 5 maska (u tubi) - isto nema efekta na kosi unatoč hrpi silikona i kakti visokoj koncentraciji keratina

balea sprej za kovrče - totalno bezveze i uopće ne oblikuje niti učvrsti

balea regenerator za kovrčavu kosu - nikakav efekt na lokne, a kao bi ih trebao jače definirati

JWoww
12.10.2012., 11:01
loreal total repair 5 maska (u tubi) - isto nema efekta na kosi unatoč hrpi silikona i kakti visokoj koncentraciji keratina

wtf?? pa meni je to jedna od najboljih maski :O

Elbereth7
12.10.2012., 23:05
Šampon Loreal total repair 5 - Nikada nisam imala problema niti s jednim šamponom, mjenjam ih stlano čisto zato jer mi vrag neda mira, ali od ovog mi kosa opada tijekom i nakon pranja i sljedeći dan kao luda. Probala sam jednom i otpalo puno kose, mislila sam da mi se pričinja ili tko zna koji razlog, drugi put ista stvar. Kosa je zbilja sjajna i lijepo zagladi, ali uzalud to kada mi ništa neće ostati da se sjaji :zubo:

divazg
13.10.2012., 16:51
Šampon Loreal total repair 5 - Nikada nisam imala problema niti s jednim šamponom, mjenjam ih stlano čisto zato jer mi vrag neda mira, ali od ovog mi kosa opada tijekom i nakon pranja i sljedeći dan kao luda. Probala sam jednom i otpalo puno kose, mislila sam da mi se pričinja ili tko zna koji razlog, drugi put ista stvar. Kosa je zbilja sjajna i lijepo zagladi, ali uzalud to kada mi ništa neće ostati da se sjaji :zubo:

meni je od onog s matičnom mliječi jako opadala kosa pa sam ga prestala koristiti,tako da i njega dodajem na listu

divazg
13.10.2012., 16:55
wtf?? pa meni je to jedna od najboljih maski :O

meni uopće ne valja, iako su cure dosta zadovoljne s njome. puno mi je bolja ona u teglici

ruzy
17.10.2012., 09:07
balea sprej za kovrče - totalno bezveze i uopće ne oblikuje niti učvrsti

uvijek me fascinira kako smo razliciti i kako nam svima razlicite stvari odgovaraju :)

meni recimo i serum i sprej su super, kad mi se kosa posusi ako zelim malo vise kovrca samo naspricam s njim - instant kovrce :D ja zadovoljna :)

meni inace manje vise sve odgovara iako se drzim istog sampona ima vec 7 godina (zasto da ga mjenjam kad je super)... jedno sam u jednom periodu kad ga nisam na vrijeme narucila (kupujem kataloski iz avona) kupila neki syos i bo mi je uzasan... ne znam , vjerojatno sam imala neku alergijsku reakciju na njega, samo znam da sam sljedece pola godine imala krastice po glavi od njega... dok opet nekom drugom sampon je super :)

Tassia
20.10.2012., 13:24
Alverde šampon i regenerator - hibiskus i nešto
KATASTROFA!
meni kosa pojačano opada samo na jesen/proljeće i nisam nikad dozivjela da mi šampon prouzrokuje toliko opadanje
kao Alverde, što mi je paradox jer bi trebao po sastavu biti blagotvoran za vlasiste...
kosa mi je opadala u snopovima, tek kad sam promijenila sampon smirilo se...
horror od Alverdea nikad vise

Lakonoga777
21.10.2012., 10:36
Definitivno sve što mi je bilo pregrozno za kosu bilo je od Tigi-a

Sofia Victoria
22.10.2012., 19:03
Syoss šamponi.

The White Rabbit
23.10.2012., 15:12
L'Oreal Crystal-shine regenerator. Uzrokuje spljošteno žičano gnijezdo.:kava:
Kako je moguće gnijezdo pa spljošteno? E pa je. :zubo:

Tee.lady
23.10.2012., 20:36
SYOSS heat protector!! Nema nikakvog učinka i dobila sam perut od njega..s tim da nekako slijepi kosu :/

GoSSipGirl-
24.10.2012., 23:39
Sajos onaj zeleni sampon (bez silikona pise i za obojanu kosu mislim), ne znam koji vrag me tjerao da to kupim, ali uzas. Toliko me svrbi tjeme od njega, a kosa uzas! A da stvar bude "bolja" imam i regenerator i masku...

Penny Day
25.10.2012., 00:18
uuuu uvjerljivo vode Syoss šamponi

Također ga dodajem na listu..onaj neki za obojenu kosu:cerek:
Suši, a loše opere kosu, ostali su mi zamašćeni dijelovi. Zvuči nespojivo, ali bome je.

Svaka im čast na 'izumu' jer imam zaista zahvalnu kosu, ovakvo smeće proizvest je talent :lux:

Netko je bio spomenuo Lorearovu Feriu. U potpunosti se slažem sa kritikom-fantastična nijansa(intense red u mojem slučaju) - ali nije vrijedna spaljene kose + ispire se u rangu preljeva za kosu + zaista preskupo

suzy-q
25.10.2012., 18:02
Syos šamponi i regeneraori... Užas!

Loza
25.10.2012., 19:09
Syos šamponi i regeneraori... Užas!

Slažem se s tobom. nisam uspjela potrošiti šampon jer mi je kosa bila grozna i kosa je opadala nenormalno.
Palmolive šampon isto užas!! :flop:

tratinchica2812
26.10.2012., 11:14
Slažem se s tobom. nisam uspjela potrošiti šampon jer mi je kosa bila grozna i kosa je opadala nenormalno.
Palmolive šampon isto užas!! :flop:

Apsolutno se slažem, i Syoss i Palmolive :flop: Kosa mi inače ne opada, ali od ovog Syossa kao da se linjam :eek: Grozota. Isto tako, Balein šampon od marelice, onaj bez silikona, UŽAS! Toliko mi je isušio kosu, uopće ju nisam mogla raščešljati i izgledala sam kao da imam neko čupavo gnijezdo na glavi, a moja je kosa inače gusta, ali tanka i mekana i nijedan mi šampon ovakav cirkus nije napravio.

_lolly
27.10.2012., 08:09
Ovo smeće :rolleyes:
http://www.lilly.rs/lilly-novi-proizvod-112-Syoss_bez_silikona - oprala sam kosu nekoliko puta, strašno je nju isušio, čak i zapetljao. Ka-ta-stro-fa:flop:

tratinchica2812
27.10.2012., 13:13
Meni se čini da mi svi ti proizvodi koji su kao bez silikona jako isuše i zapetljaju kosu, uopće ju ne mogu raščešljati bez da masu kose iščupam i izlomim :ne zna:

Kratka Kavica
28.10.2012., 13:43
Gliss Kur šamponi i regeneratori :mad:,užas, sreća što sam davno otišla na profesionalne preparate :rolleyes:.... Palmolive šamponi :rofl:.. Syoss, čim sam vidla reklamu znala sam da je u pitanju samo dobar marketing i da neće niš valjati!

Gdje su nestali oni Sunsilk šamponi i regići iz DMa? Oni su isto bili koma...

Subrinu, Baleu, Schaumu neću ni komentirati...Al ono, kolko para, tolko muzike, nemreš očekivat VRHUNSKU kvalitetu za 9 kuna.

Od skupljih groznih preparata svakako bih spomenula Tigi, nema proizvoda koji im valja...Macadamia preparati loše prema srednjoj žalosti...Mythic Oil- ja ne vjerujem da je Loreal Professional to lansirao na tržište...Kerastase zelena linija -koma! Imala i narančastu , Masqueintense, hvaljenu, žali Bože para...

Idana22
29.10.2012., 19:18
Garnier farbe-krastice po glavi sam dobila,a peklo je do boli

EtaEta90
02.11.2012., 19:43
Meni od loših proizvoda su garnierove i lorealove boje jer mi se brzo isperu. Od šampona mi nevaljaju balea i schauma jer dobim prhut :503:

papanjica
23.11.2012., 09:51
Johnson & Johnson šamponi za mame i bebe... ne peru dobro kosu odraslih, za bebe je taj blagi šampon ok, al onda je samo za bebe... ne i za mame..

anonimna20
23.11.2012., 14:42
Syoss regenerator , al vjerujem da im i šamponi jednako tako utječu. Umastio mi je skroz kosu, izgledala je prljavije nego prije pranja, sljepljena i grozna :confused:

Također Balea preparat odnosno ulje protiv ispucane kose, em ima iritirajući miris, em masti kosu i svaka dlaka zasebno skoči i naelektrizira se, nula bodova :D

Victoria88
23.11.2012., 17:32
svi proizvodi na kojima pise "protiv peruti" - smire mi vlasiste na mjesec-dva, ali nakon toga jos gora situacija nego prije... :flop:

kolačićka
23.11.2012., 20:07
HEAD I SHOULDERS......................................... ......katafakingstrofa,,,osuši kosu ko ludo
Nivea,pantene,loreal,gliss kurr-bzvz
herbal essences i SYOSS-ha ha ha i katahebeno ha!!!!!!!!!
Dove-bzvz...
nemrem se sjetit još kaj sam probala al sve su te stvarcice fkt iste.................probajte se okrenut malo ljekarnama,,,tipa ducray i to, vichy i to,,,jest da je skuplje ali hm,,,,,,,,,,,,,,ipak je to naša divna kosicaaaaaaaaaaaaaaaaaaa;)

jtvatn10
24.11.2012., 02:15
Kerastase,zelena linija, nula bodova, skupi a za smeće.

Puddy Blue
28.11.2012., 23:11
Kerastase,zelena linija, nula bodova, skupi a za smeće.

Nisam relevantna pošto sam ju koristila prije dvije ili više godina, možda se pokvarila u međuvremenu, ali ja sam baš bila preoduševljena, pomogla mi je, nadam se da se nisu zbilja pokvarili pošto si planiram uzeti :(

Ontopik: nažalost ne znam ime pa nije od pomoći, nekakva maska za sjaj kose, ali fora je u tome što je na prirodnoj bazi. Smrdi i četiri pranja nisu bila dovoljna da ju isperu, preloše, otad sam malo skeptična prema prirodnim prozivodima za kosu :rolleyes:

Bitchy Dancer
29.11.2012., 05:39
Ja sam skeptična prema prirodnoj kozmetici generalno, imam redom loša iskustva. I za kosu sam probala svašta, od Lusha mi se kosa oporavljala mjesec dana, njihovi šamponi su mi je očajno isušili, baš je bila slamasta. Nikad više.

snjeguljica86
08.02.2013., 04:45
svi Nivea samponi - od kose su mi napravili masnu slamu.

Gliss Kur samponi - zamastili su mi i otezali kosu, uzrokovali svrbez tjemena i ispadanje kose

Gliss Kur maske - nikakav efekt mi nisu imale na kosi

L'Oreal Elseve zuti sampon za obnovu kose - umjesto da je nahrani isusio je jos vise. Ista stvar i s L'Oreal maskama (Elseve ne valja, dok mi Elvive u potpunosti pase)

Pantene maske za regeneraciju kose - kosa mi je od njih bila ljepljiva, da ne spominjem da mi nimalo nisu oporavile kosu

Garnier Fructis samponi - spetljali mi kosu

Agency
08.02.2013., 11:39
Dobro da nisam nikad probala Syoss, oduvijek mi je antipaticna reklama...mos mislit, profi sredstva u Konzumu....:rolleyes:
Ne valjaju mi Nivea proizvodi, zamaste mi kosu i kao dasam "necista" od njih....:mad:
Ali, eto nisam ih kupila godinama :o

gilmoreica
08.02.2013., 12:46
Ja sam skeptična prema prirodnoj kozmetici generalno, imam redom loša iskustva. I za kosu sam probala svašta, od Lusha mi se kosa oporavljala mjesec dana, njihovi šamponi su mi je očajno isušili, baš je bila slamasta. Nikad više.

i ja,nikad više ništa prirodno na kosu :D
i meni je lush isušio kosu,užas ,od zdrave kose napravio slamu.. :mad:

6ftunder
08.02.2013., 13:48
i ja,nikad više ništa prirodno na kosu :D
i meni je lush isušio kosu,užas ,od zdrave kose napravio slamu.. :mad:

Hvala, da znam da nikad ne kupujem :D Ja sam s Kerastaseom najsretnija.

Jess22
09.02.2013., 16:35
Garnier šamponi, probala par, i mjesecima oporavljala tjeme. :503:

zelimsamoreci
11.02.2013., 23:49
syos proizvodi
elseve prozivodi
nivea proizvodi
balea
subrina
ultra doux
.................... ma gotovo sve sto se prodaje po trgovinama, najbolje stvari za kosu su profesionalne i to loreal proffesional i natural macadamia proizvodi, sve drugo je drek

Sofia Victoria
19.02.2013., 18:06
Gliss Kur šamponi, konkretno onaj bijeli kao za obnavljanje. Kosa mi je masnije nego prije pranja.:503:

Kratka Kavica
19.02.2013., 18:13
Zaboravila sam njega dodati :facepalm:

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTIAZFpjIsI0YZCSRq-1qeNwQQLC_WBzD9d9nRm_qkD1quGjhfy

Oduvijek sam imala averziju prema Schaumi i ne znam što mi je bilo da sam ovo uzela, jednom sam ju probala i bacila u smeće.. Kosu sam morala prati odmah drugi dan, a miris :bljak: , miriše na one Offertisima šampone od 1 litre... Jako loše.

Nikkaragva
19.02.2013., 18:39
Head'n'Shoulders šampon - strašno isušuje
Muellerov šampon od piva - koje zlo mi ja taj napravio, kratkoročno super, iza prve boce - slama
Gliss Kur i Shauma šamponi - izazivaju perut
Balea šampon od marelice - petlja i suši kosu

nema ni smisla nabrajat, previše je loših :D

Una1980
19.02.2013., 18:48
Keune ultra mild šampon-isušio mi kosu do bola, stvarno ne znam šta je to u njemu "ultra mild" :kava:

Keune silver šampon-savjetujem plavušama da rađe operu kosu sa blajhom jer će napraviti manju štetu kosi nego sa ovom katastrofom. Ovaj proizvod je najveća sramota u povjesti Keune proizvoda.

Balea šampon za volumen (u nekoj zelenoj bočici)-uopće ne znam kako da tu strahotu opišem...kosa je doslovno žica poslije njega. letio je u smeće odmah.

Sofia Victoria
19.02.2013., 19:16
Keune silver šampon-savjetujem plavušama da rađe operu kosu sa blajhom jer će napraviti manju štetu kosi nego sa ovom katastrofom. Ovaj proizvod je najveća sramota u povjesti Keune proizvoda.

+1 Dok sam bila bila plava jednom sam kupila ovaj šampon. Užas nad užasima.

nika37
20.02.2013., 19:52
Keune ultra mild šampon-isušio mi kosu do bola, stvarno ne znam šta je to u njemu "ultra mild" :kava:

Balea šampon za volumen (u nekoj zelenoj bočici)-uopće ne znam kako da tu strahotu opišem...kosa je doslovno žica poslije njega. letio je u smeće odmah.

...potpisujem :)

Hello
25.02.2013., 20:10
Taman mi je kosa bila normalna par godina cak, nije se mastila tako cesto kao nekad..
Ali onako malo suhonjava vrhovi i to..
Koji mi vrag bi da kupim Elseve za 5 problema .. To cudo od sampona je odmah nakon prvog pranja ucinilo da se kosa masti k'o luda, bukvalno je moram prati svaki drugi dan.. I kad nekim drugim operem, koji su mi prije bili super ok, sada se i nakon njih mastiii.. I zacarani krug, perem je svaka 2 dana (mada sam cula da to cini jos gore za samo mascenje) jer ne mogu namascena medju ljude :zubo:
A kosa je silky od njega i fina kad je tek operem, ali ni blizu wow efekta, ne vrijedi brate , ne vrijedi :)
Moram na temu za masnu kosu :zubo:

casody
25.02.2013., 21:57
uf a meni je elseve za 5 problema super, najbolje od svega sta mi kosa danima bude ko svjeze oprana, ne masti se....hah a svi smo razliciti, neke stvari jednostavno ne valjaju, a za neke je od osobe do osobe

Alexxxandra
26.02.2013., 21:45
Garnier proizvodi: šamponi, kreme, losioni.... a tek boje za kosu :503:

Edie
27.02.2013., 09:12
Keune ultra mild šampon-isušio mi kosu do bola, stvarno ne znam šta je to u njemu "ultra mild"

Potpis! Kupila sam ga prošlo ljeto i ostala zaprepaštena, već nakon prvog pranja kosa je izgledala kao gnijezdo od kojeg ništa ne možeš napraviti pa sam taj šampon proslijedila dečku, eno ga još uvijek u kupaoni, on povremeno s tim opere i paše mu. Ne bih oprala kosu s tim više ni u slučaju nestašice šampona po dućanima :503:

Punja
04.04.2013., 11:27
NIVEA DIAMOND GLOSS šampon. :mad: Nikad mi kosa nije bila toliko prljava, teška, smrdljiva, masna i bez sjaja kao nakon tog šampona. Radije kupite motorno ulje.
Nadam se da posljedice nisu dugoročne :503:

pas-garo
04.04.2013., 13:34
Balea- za smeđu kosu
Melvita - kosa mi je užasno suha i kao slaba, a da o svrabu ne govorim
Nivea - prhut (jedino su mi regeneratori odgovarali)

Teeja
28.08.2013., 13:13
Garnier (pogotovo onaj u žutoj boci) svi proizvodi
Balea
Nivea
Pantene (pjena pogotovo)
gliss kur šampon mi ne odgovara, ali je maska super

ugl, sve ove neke najprodavanije marke su mi užas. Otežaju mi kosu, zamaste, ugl katastrofa.

mouse
28.08.2013., 13:40
Ma svi navikani najprodavaniji šamponi iz dm-a me svrbi glava i kosa mi je masnija nego prije pranja.... gotovo mi je najbolje opere onaj litreni šampon (obični) od koprive/kamilice.

A od kojekakvih tretmana:
Klass serum - masti do bola kosu!
Gliss Kur - ono govno sa pumpicom i zlatnim česticama - isušuje kosu do bola.

blarney
30.08.2013., 19:38
syos

platinum blonde
31.08.2013., 17:46
Syoss šamponi su mi užas jedan.

Lady_D
31.08.2013., 19:53
Pantene Pro V 2 Minute Intensive Repair Treatment (http://zena.hr/images/upload/product_3145_thumb.jpg) - kosa mi je inače suha od farbanja, al s ovim je još gora. Kutija leti u smeće nakon samo jednog korištenja. :flop:

usne boje mesa
02.09.2013., 21:27
Head'n'Shoulders šampon - strašno isušuje
Gliss Kur i Shauma šamponi - izazivaju perut
Balea šampon od marelice - petlja i suši kosu

Garnier proizvodi: šamponi, kreme, losioni.... a tek boje za kosu :503:

NIVEA DIAMOND GLOSS šampon. :mad: Nikad mi kosa nije bila toliko prljava, teška, smrdljiva, masna i bez sjaja kao nakon tog šampona. Radije kupite motorno ulje.
Nadam se da posljedice nisu dugoročne :503:

Balea- za smeđu kosu
Nivea - prhut (jedino su mi regeneratori odgovarali)

Potpis za sve!

miss burleska
02.09.2013., 22:13
syoss šamponi - nepotrošivi užas u ogromnoj bočetini koji najprije masti kosu a onda radi slamu
balea šamponi - posebno limunska trava i onaj protiv prhuti - izazivaju prhut
keune ultra mild - ajme kako me ovo upropastilo a tad još nisam ni imala nekih problema sa vlasištem! ultra mild my ass! doslovno mi je isušio masnu kosu u beživotnu slamu nakon prvog pranja i izazvao nepodnošljivi svrab. izgledala sam ko da me brener skurio i nije mi bilo jasno kako i zašto kad fino piše ultra mild.:rolleyes::D
nivea šamponi - za smeđu kosu, volumen, prhut - preloše. ubiju sjaj, volumen i daju svrab
onaj mullerov šampon sa pivom - grozna smrdljiva smjesa koja izaziva svrab i glavobolju. mrzim taj miris koji se kasnije proširi po čitavoj kući. :o
guhl lotus za volumen - volume killer
gliss kur šamponi - instant čohalica. preteški su mi i premasni.
subrina recept sa narančom - jako isušuje kosu i vlasište
palmolive šamponi - koji god sam probala, zadnji protiv prhuti, užas živi. meni to uopće ne sliči na šampon po teksturi jer imaju neku plutajući masnoću. uopće ne peru kosu i daju rezance. kad malo razmislim, zapravo više izgledaju ko sapuni za ruke. :D
garnier fructis svi - jako maste kosu i nekako peku. nakon pranja izgleda ko da se namakala u kanti ulja. neoprano i 0 volumena.
garnier ultra doux - cvjetovi tijate te kokos i karite - ne peru dobro i izazivaju svrabž
l'oreal multivitamin šampon - jedan od top 3 najgora drogerijska šampona ikad! još uvijek ne vjerujem da postoji nešto ovako loše. ovo mi je u rangu sa sanitarom.
yves rocher dragoljub protiv peruti - ima tako grozan bapski miris, sve miriše po njemu, i na kraju još izaziva perut i ubija volumen:503:. jako loše.
asebon za masnu kosu - vlasište sam si izgrebala do krvi koliko to svrbi
oronazol - preskupo smrdljivo smeće
vichy dercos za masnu prhut - nikakvog efekta osim što kosu učini još jadnijom. prhut postojana.

balea trend it up gel sa ekstraktom kaktusa - al i ja svašta kupim :bonk: smrdi po zeljastom bilju i zacementira kosu ostavljajući vidljivi bijeli trag tako da se odmah mora oprati.

mimimozica
02.09.2013., 22:34
miss burleska :rofl: Umirem od smijeha dok čitam tvoju listu. Moja bi vjerojatno bila slična i još malo dulja :zubo: AAAAAhhhhhhhhh znam kako ti je :(

miss burleska
02.09.2013., 23:19
ovo su samo oni proizvodi koji su mi prvi pali na um :zubo::cerek:
oni su mi baš baš bili loši i većinu nisam ni potrošila do kraja. al ima još toga na popisu. :D

žalfija
04.09.2013., 14:02
Mogu ja nešto reći? :D
Ovako, čisto moja obzervacija nakon godina što visim ovdje po Kozmetici..

Čudim se čudom, djevojke, da ne kažem djevojčice, troše brdo novčeka na stvarno dobru dekorativu i preparativu, i okej, neka,
frcaju Šanel puderi na sve strane, Macovi, Diori, Este Loderi, Opići od 100 kuna za nokte...
a na kosu - deterdžent!:eek: :(

Znam da cijena ne garantira nužno kvalitetu, ali opet, šta očekivati od 500 ml šampona za 20 kn?
To je za prati pod i gotovo.

Isto tako znam da su nekada svi prali kosu Simbijem i nitko nije imao problema sa vlasištem, ali taj voz je davno prošao.

Danas su svi alergični na nešto, brdo je agresivnih i nekvalitetnih sastojaka u kozmetici, kosu nemilice farbamo, pegla je dostupna svima...
ne kužim kako je to problem dati 50-60 kn za dobar šampon, a 400 za puder nije? :ne zna:

Eto, toliko, hvala, nastavite...:hekla:

miss burleska
04.09.2013., 14:48
Isto tako znam da su nekada svi prali kosu Simbijem i nitko nije imao problema sa vlasištem, ali taj voz je davno prošao.

simbi jabuka, miris mog djetinjstva :cerek:

ne kužim kako je to problem dati 50-60 kn za dobar šampon, a 400 za puder nije? :ne zna:

meni osobno nije problem dati 50 kuna za šampon, ma dala bih i 150, al nažalost ta cijena nije nikakva garancija da će šampn biti super. pogledaj samo sastav l'occitane šampona i cijenu. evo upravo koristim biokap anticaduta. po mom laičkom mišljenju ima jako dobar sastav al svrbež me ubi! doslovno mi snijeg pada s glave. toga nije bilo prije korštenja a sad se vidi i na robi i na kosi. s druge strane, kosa je lijepa, lepršava, lagano sjajna. preblesavo.
i ne farbam se, ne peglam kosu, ne kovrčam ju, ne koristim regeneratore ni maske, ma ništa što bi dodatno potenciralo alergiju i dermatitis.
tako da načelno se slažem. zasad mi je lavera najbolja od svih isprobanih šampona, al dok sam došla do nje trebalo je kupiti hrpu drugih, i jeftinih i skupljih. jednostavno nema garancije, samo empirijska metoda :D

DNS_U2_fan
06.09.2013., 20:14
syoss šamponi - nepotrošivi užas u ogromnoj bočetini koji najprije masti kosu a onda radi slamu
keune ultra mild - ajme kako me ovo upropastilo a tad još nisam ni imala nekih problema sa vlasištem! ultra mild my ass! doslovno mi je isušio masnu kosu u beživotnu slamu nakon prvog pranja i izazvao nepodnošljivi svrab. izgledala sam ko da me brener skurio i nije mi bilo jasno kako i zašto kad fino piše ultra mild.:rolleyes::D
nivea šamponi - za smeđu kosu, volumen, prhut - preloše. ubiju sjaj, volumen i daju svrab
onaj mullerov šampon sa pivom - grozna smrdljiva smjesa koja izaziva svrab i glavobolju. mrzim taj miris koji se kasnije proširi po čitavoj kući. :o
palmolive šamponi - koji god sam probala, zadnji protiv prhuti, užas živi. meni to uopće ne sliči na šampon po teksturi jer imaju neku plutajući masnoću. uopće ne peru kosu i daju rezance. kad malo razmislim, zapravo više izgledaju ko sapuni za ruke. :D
garnier fructis svi - jako maste kosu i nekako peku. nakon pranja izgleda ko da se namakala u kanti ulja. neoprano i 0 volumena.
garnier ultra doux - cvjetovi tijate te kokos i karite - ne peru dobro i izazivaju svrabž
l'oreal multivitamin šampon - jedan od top 3 najgora drogerijska šampona ikad! još uvijek ne vjerujem da postoji nešto ovako loše. ovo mi je u rangu sa sanitarom.
yves rocher dragoljub protiv peruti - ima tako grozan bapski miris, sve miriše po njemu, i na kraju još izaziva perut i ubija volumen:503:. jako loše.
vichy dercos za masnu prhut - nikakvog efekta osim što kosu učini još jadnijom. prhut postojana.

balea trend it up gel sa ekstraktom kaktusa - al i ja svašta kupim :bonk: smrdi po zeljastom bilju i zacementira kosu ostavljajući vidljivi bijeli trag tako da se odmah mora oprati.

Umirem! :lol: :rofl: :lol:

Ako pod L'Oreal multivitamin šamponom misliš na ovaj:

http://images-its.chemistdirect.co.uk/LOreal-Elvive-Multi-Vitamins-Shampoo-189731.jpg?o=eOSSbA5@sJtX56jMgmBHgk28hgIj&V=eCyv&q=70

meni je to jedan od najboljih šampona ikad. :D

Zhuta
06.09.2013., 21:28
http://i40.tinypic.com/2qdd5df.png miris irentičan http://i42.tinypic.com/s3oyh0.jpg so tko bi želio mirisati na osnovnoškolsko ljepilo?? :confused:
http://i41.tinypic.com/2not9y.jpg jedan od ovih protusmradnih sredstava. Inace se ne znojim ali od ovog sam se uđikila da to nije istina

Tonnie
06.09.2013., 23:30
definitivno mi odmah pada na pamet Annyer krema (https://ss.knok.ba/pics/l/0000/0002/4414/1321961987091.JPG) za kosu. najgore smece koje sam ikada stavila na kosu. ajde jos da sam stavila preveliku kolicinu ali stvarno sam malu malecku kolicinu protrljala kroz donji dio kose, na preporuku cure koja to koristi i nafrcka joj se kosa i sva je divna i krasna.

yeah, right.

izgledala sam ko beskucnik kojeg su uronili u bacvu ulja a buduci da sam zurila i nisam stigla oprati je opet, bila sam beskucnik s kapom.

:503:

žalfija
07.09.2013., 11:47
....

meni osobno nije problem dati 50 kuna za šampon, ma dala bih i 150, al nažalost ta cijena nije nikakva garancija da će šampn biti super. pogledaj samo sastav l'occitane šampona i cijenu. evo upravo koristim biokap anticaduta. po mom laičkom mišljenju ima jako dobar sastav al svrbež me ubi! doslovno mi snijeg pada s glave. toga nije bilo prije korštenja a sad se vidi i na robi i na kosi. s druge strane, kosa je lijepa, lepršava, lagano sjajna. preblesavo. ...

zasad mi je lavera najbolja od svih isprobanih šampona, al dok sam došla do nje trebalo je kupiti hrpu drugih, i jeftinih i skupljih. jednostavno nema garancije, samo empirijska metoda :D

Istina, istina...kao i sa kremama za lice. :)

Htjela sam reći zapravo, da vlasištu jako ozbiljno pristupam - kao pipici,
jednostavno nemo'š sa svime prat'. :o:zubo:

Davno sam prestala koristiti drogerijske šampone, nekada sam koristila Elseve jer je to bilo in, mislila sam da je normalno da vlasište svrbi.:rolleyes:

Nakon što su se pojavili prvi Dove šamponi, kupila, naaaaajgori svrab ikada, prešla sam na baby šampone, zapravo, toliko sam bila luda od svraba da sam jedno vrijeme prala kosu onim sapunom za robu, jbg, znam da je nekada problem dati koji kunu više, pogotovo kada si mlad i nemaš love za ništa.

Uglavnom, dobro sam si pogledala vlasište i skužila da je suho i popucano.:eek:

MM ima seborični dermatitis pa se trudim naći zajednički šampon, znači - pravac ljekarna.

Za stajling i njegu koristim svašta, i drogerijske stvari (npr. Nivea pjena bez alkohola mi je najdraža već godinama) i profi ( Rolland i Alfaparf), ali za pranje uzmem nešto ljekarničko.

Biokap sam probala, onaj neki sa ružmarinom - svrab.
L'occitane je tako prerazvikan i premirišljav da me uopće ne mami, iskreno.

Vichy, Ducray..preagresivno, djeluje neko vrijeme - pa opet svrab.
Laveru nisam probala, uvijek je mjerkam - koji imaš?

Zasad su prošli Hipp baby, Klorane, Eucerin i Biobaza koje je i najjeftinija, koristimo oboje cijelo ljeto i super se pokazala.
Još ne vjerujem jer je prejeftina. :no: :rofl:

Probaj ovaj Eucerin (http://www.moja-lekarna.com/p-19579-eucerin-dermocapillaire-ph5-sampon-za-obcutljivo-lasisce-250-ml.aspx) ako nisi, dvije boce za redom sam potrošila, nemam riječi zamjerke.
Odlično opere, njeguje, miriši, svrabu i perutanju ni traga.

miss burleska
07.09.2013., 12:40
Ako pod L'Oreal multivitamin šamponom misliš na ovaj:

http://images-its.chemistdirect.co.uk/LOreal-Elvive-Multi-Vitamins-Shampoo-189731.jpg?o=eOSSbA5@sJtX56jMgmBHgk28hgIj&V=eCyv&q=70

meni je to jedan od najboljih šampona ikad. :D
ne znam jel u pitanju potpuno identičan proizvod i sastav jer je moj šampon bio u malo drugačijoj boci i pisalo je elseve umjesto elvive. ovaj tvoj je za zapadno tržište al na njega sam mislila :D

Istina, istina...kao i sa kremama za lice. :)

Htjela sam reći zapravo, da vlasištu jako ozbiljno pristupam - kao pipici,
jednostavno nemo'š sa svime prat'. :o:zubo:

:rofl:

Davno sam prestala koristiti drogerijske šampone, nekada sam koristila Elseve jer je to bilo in, mislila sam da je normalno da vlasište svrbi.:rolleyes:

pa zapravo ih ni ja više ne koristim. povremeno pokleknem i kupim neki novitet al stvarno jako rijetko. uglavnom sam svjesna da su takvi šamponi za mene promašena investicija i obično ih proslijedim dalje nakon tri pranja. al recimo budem još više ljuta kad za šampon dam 10 eura i više, on je prirodniji, bio, bez sulfata, ovo ono, i na kraju ispadne da je jednako loš ko i neki za 20 kuna. :o

Laveru nisam probala, uvijek je mjerkam - koji imaš?
imala sam lavera basis sensitiv balm za volumen
http://kemig.kosarica.hr/Lavera?page=2&limit=100&product_id=274
također sam ga preporučila nekim curama i sve su zadovoljne. jedino mislim da nije za jako masnu kosu i osobe koje imaju naviku korištenja hrpe preparata za stiliziranje jer nakon njega nije potrebno ništa drugo. za cure sa suhom kosom je možda bolji regenerative jer je bogatiji, još više zagladi kosu i omekša ju.
jedino što ovdje imam još jedan problem, a to je navikavanje. dakle svaki četvrti-peti put perem kosu nečim drugim jer ko da djelovanje oslabi, no onda mu se opet vratim. komplikacije žešće.

sad mi se sviđa ovaj sa jabukom i njega bi rado kupila. malo podsjeća i na spomenuti simbi :cerek: http://kemig.kosarica.hr/Lavera?limit=100&product_id=311

Probaj ovaj Eucerin (http://www.moja-lekarna.com/p-19579-eucerin-dermocapillaire-ph5-sampon-za-obcutljivo-lasisce-250-ml.aspx) ako nisi, dvije boce za redom sam potrošila, nemam riječi zamjerke.
Odlično opere, njeguje, miriši, svrabu i perutanju ni traga.
ovaj je imala sestrična koja isto povremeno ima problema sa vlasištem, bio joj je super, al mi se čini da ima sls :misli:

žalfija
07.09.2013., 13:17
Ima.

ovo je sastav:

Aqua, Sorbitol, Sodium Myreth Sulfate, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cocoamphoacetate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Sodium Chloride, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Panthenol, Polyquaternium-10, Citric Acid, Anis Alcohol, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Hexy Cinnamal, Linalool, Benzyl Salicylate, Parfum.

Ali, eto, meni nije izazvao nikakve probleme, ne znam u čemu je stvar, u sls-u, u parebenima, u silikonima...
Bio baza ima Sodium coco sulfate.

DNS_U2_fan
07.09.2013., 14:30
ne znam jel u pitanju potpuno identičan proizvod i sastav jer je moj šampon bio u malo drugačijoj boci i pisalo je elseve umjesto elvive. ovaj tvoj je za zapadno tržište al na njega sam mislila :D

Ma da, uzela sam jednu od prvih slika koje sam iskopala, i moj je Elseve. :D Prije je bio u ovakvom pakiranju, sad izgleda nešto drugačije:

http://mad2.madalion.com/product_photos/product/15739/26007/zoom_3600521899281_Z.jpg

žalfija
09.09.2013., 16:49
The Center for Environmental Health, based in Oakland, California, did some independent laboratory tests on 98 shampoos and soaps to determine if they contained cocamide diethanolamine, also known as cocamide DEA, a chemical that is outlawed in the state of California because it is possibly carcinogenic to humans. The ingredient is a chemically modified form of coconut oil that acts as thickener or foaming agent.

Tu je i lista proizvođača, većinom su nama nepoznati brandovi, ali vidim i poznate i organske, Palmolive, Maroccanoil, Lush, Paul Mitchell..ništa nije sigurno izleda.

http://consumerist.com/2013/08/27/tests-find-cancer-causing-chemical-in-98-personal-care-products/

E sad, čitam sastave proizvoda za kosu koje imam, jer i dalje ne znam šta je to u sastavu što izaziva svrbeže u mom slučaju.
:misli:

Nema cocamide diethanolamine u Biobazi, nema ga u Rollandovim proizvodima i nema ga u mojim omiljenim, koje sam zaboravila spomenuti - Marrakesh eartly body (http://earthlybody.com/) šamponu ni regeneratoru.

Ali zato ima Cannabis sative oil seeda u Marrakeshu i Rollandu, to je dobro. :o:zubo:

Svi ti proizvodi mi odgovaraju, neke dugo koristim, više od godinu dana i nemam nikakvu zamjerku.

Evo naputaka kad skroz popizdimo od loših proizvoda za kosu http://www.pic4ever.com/images/f_sabzmoom_58d78cf.gif
"No poo"[1] (no shampoo) is a collective term for methods of washing hair without commercial shampoo.[2] (http://en.wikipedia.org/wiki/No_poo)

edit: Gle nju, nije oprala kosu šamponom godinu dana! :eek: :cerek:
http://www.youtube.com/watch?v=2KP72wc_-QM

gilmoreica
10.09.2013., 08:07
The Center for Environmental Health, based in Oakland, California, did some independent laboratory tests on 98 shampoos and soaps to determine if they contained cocamide diethanolamine, also known as cocamide DEA, a chemical that is outlawed in the state of California because it is possibly carcinogenic to humans. The ingredient is a chemically modified form of coconut oil that acts as thickener or foaming agent.

Tu je i lista proizvođača, većinom su nama nepoznati brandovi, ali vidim i poznate i organske, Palmolive, Maroccanoil, Lush, Paul Mitchell..ništa nije sigurno izleda.

http://consumerist.com/2013/08/27/tests-find-cancer-causing-chemical-in-98-personal-care-products/

E sad, čitam sastave proizvoda za kosu koje imam, jer i dalje ne znam šta je to u sastavu što izaziva svrbeže u mom slučaju.
:misli:

Nema cocamide diethanolamine u Biobazi, nema ga u Rollandovim proizvodima i nema ga u mojim omiljenim, koje sam zaboravila spomenuti - Marrakesh eartly body (http://earthlybody.com/) šamponu ni regeneratoru.

Ali zato ima Cannabis sative oil seeda u Marrakeshu i Rollandu, to je dobro. :o:zubo:

Svi ti proizvodi mi odgovaraju, neke dugo koristim, više od godinu dana i nemam nikakvu zamjerku.

Evo naputaka kad skroz popizdimo od loših proizvoda za kosu http://www.pic4ever.com/images/f_sabzmoom_58d78cf.gif
"No poo"[1] (no shampoo) is a collective term for methods of washing hair without commercial shampoo.[2] (http://en.wikipedia.org/wiki/No_poo)

edit: Gle nju, nije oprala kosu šamponom godinu dana! :eek: :cerek:
http://www.youtube.com/watch?v=2KP72wc_-QM

i ja bi probala ali čime da peremo kosu onda?
ja sam više luda, od svega me svrbi tjeme to je za poludit,jedino mi vichy uspije smiriti,,ali je perem svaki dan,danas operem a sutradan izgledam ko da nisam nikad za sapun čula :503:
ne znam više što da radim, a još puštam kosu i lako je sada ljeti operem pa pustim da se suši,a sad kad zahladi pa osuši fenom,pa ispeglaj pa tako svaki daaan!! :504::504:
dođe mi da uzmem mašinicu i frk na ćelavo :lol:

žalfija
10.09.2013., 12:16
Ajajajaj, svaki dan? Pa ti si u začaranom krugu.

Vlasište ti je vjerojatno skoz isušeno pa prekomjereno luči sebum.

Ako nemaš seboreju ili nekih većih problema moraš se probati skinuti sa te svakodneve rutine i dati priliku vlasištu da se stabilizira.

Neće biti lako, biti ćeš masna i svrbljiva. Cca tjedan do dva treba vremena.
Srećom imaš dugu kosu - veži u rep i trpi. :D

Probaj za početak prati svaki drugi dan.
Ako te navečer svrbi za poludit' utrljaj malo ulja u tjeme, marelice, jojobe, kokosa, avokada...ublažiti će svrbež pa ujutro operi.

Probaj prati Biobazom. Nije skupa, ja sam strašno zadovoljna.
Probala sam prvo onu sa smiljem, sada koristim lavandu&limun (http://www.drogerija.hr/biobaza-bodyhair-3u1-gel-za-tusiranje-s-lavandom-kamilicom-i-limunom-proizvod-223/). Tek četvrti dan perem kosu. Mašala! Nije mi naravno čista i lepršava treći dan, ali me ne svrbi.
Ako ti nije dobra Biobaza, lako je potrošiš za tuširanje.:)
I probaj ispirati kosu jabučnim octom, malo staviš, žlicu na litru vode, ja stavim u ishlapljelu mineralnu kad mi ostane, odmah ode miris, u roku pola sata.

btw. Vichy Dercos je meni bio preagresivan, prvo sam bila oduševljena, ali sam skužila da čim prestaneš koristiti svrbež se vrati, još jače nego prije.

Zlatorepa
13.09.2013., 18:07
[QUOTE=DNS_U2_fan;46644919]Umirem! :lol: :rofl: :lol:

I ja :lol:

Nepotrošivi užas u bočetini :rofl::lol:

mimimozica
13.09.2013., 20:57
Joj, žalfija, to ti je stvarno začarani i grdi krug.I ja, kao i Gilmoreica svaki dan perem kosu, ne jer mi je to gušt neg eto nakon 12h kosa mi se sljepi uz tjeme i izgubi volumen, a nakon nekih 15 sati potamni za 3 tona i da, masna je kao da ju nisam ni oprala. Užas! Pogotovo zato što meni nije problem prati svaki dan, ali smeta me to što bez obzira koliko truda uložim, izgleda ko da se uopće ne brinem o njoj, a imam osjećaj da to ljudi doživljavaju kao da ne vodim dobro osobnu higijenu :503:
Probala sam gro šampona, tretmane, one fore sa inzistiranjem na što duljem periodu ne pranja kose kako bi ju natjerala da se manje masti (da skoro 3 mjeseca sam se patila sa masnom kosom, ne preporučam nikome jer samo dovodi do ispadanja),ispiranje mlakom, ispiranje hladnom vodom i tako. Ništa. Pojedini šamponi daju razliku od 2-3 sata dulje do potpunog zamašćenja xD, ali bitnu razliku nisam uspjela postići.A od nedavno imam i problem svrbeža od svakog šampona koji probam i tak :503:

gilmoreica
13.09.2013., 23:26
živi užas..ali ja jednostavno ne mogu biti masne glave i točka,čak ni kad sam doma,jednostavno si ne mogu biti u koži,,a i to je loše jer ta masnoća začepi korijen pa ne diše i ispada ..
nije da ne volim prati kosu,samo mi nije uvijek zgodno, a nema te sile da se mogu našminkati kraj masne glave :503:
i volim probati nove šampone samo što me od većine svbi tjeme..
eto,to je suha kosa koja se brzo masti :mad:

mimimozica
14.09.2013., 09:51
gilmoreica :grli: potpis nasve.Eto, ja sam mislila da sam ja jedina ali nažalost ima nas još :tuzni:

Zlatorepa
14.09.2013., 14:49
živi užas..ali ja jednostavno ne mogu biti masne glave i točka,čak ni kad sam doma,jednostavno si ne mogu biti u koži,,a i to je loše jer ta masnoća začepi korijen pa ne diše i ispada ..
nije da ne volim prati kosu,samo mi nije uvijek zgodno, a nema te sile da se mogu našminkati kraj masne glave :503:
i volim probati nove šampone samo što me od većine svbi tjeme..
eto,to je suha kosa koja se brzo masti :mad:

Probaj promijeniti prehranu, često je baš to uzrok. Također, često mijenjanje šampona isto djeluje agresivno na kosu pa se buni i reagira.
Meni ništa od Nivee, Garniera, Dove za kosu nije valjalo, sama kemija.

gilmoreica
14.09.2013., 15:38
Probaj promijeniti prehranu, često je baš to uzrok. Također, često mijenjanje šampona isto djeluje agresivno na kosu pa se buni i reagira.
Meni ništa od Nivee, Garniera, Dove za kosu nije valjalo, sama kemija.

nije do prehrane, jednom kad sam krenula s pramenovima kosa se tako ponaša i gotovo, a i stres pripomogne dosta :rofl::rofl:
ma na te dmovske šampone već dugo ne smijem ni pomisliti ( iako tu i tamo zgriješim zbog mirisa ili neke slatke ambalažice)

usne boje mesa
16.09.2013., 20:47
btw. Vichy Dercos je meni bio preagresivan, prvo sam bila oduševljena, ali sam skužila da čim prestaneš koristiti svrbež se vrati, još jače nego prije.

Ni meni Vichy nije pomogoa. Plus što mi je kosa smrdjela po izgoretini. :tuzni:

Ni ovaj mi nije pomogao, a masno sam ga platila:
http://www.lekarna-abc.si/watermark.axd?productid=425&size=medium

gilmoreica
16.09.2013., 22:19
gilmoreica :grli: potpis nasve.Eto, ja sam mislila da sam ja jedina ali nažalost ima nas još :tuzni:

nažalost da,ima nas :503:
kad izađem svi mi oko mene imaju normalnu kosu,čini mi se da samo ja muku mučim,trošim na nju više nego na auto u zadnje vrijeme, a ona mi ovako vraća :(

miss burleska
18.09.2013., 21:16
kad izađem svi mi oko mene imaju normalnu kosu,čini mi se da samo ja muku mučim,trošim na nju više nego na auto u zadnje vrijeme, a ona mi ovako vraća :(

:rofl::rofl:
gilmoreice suze mi idu :cerek:
jesi probala biopha za masnu kosu?

yogalove
19.09.2013., 08:53
nažalost da,ima nas :503:

hahha a joj :( ne biti tuzna, to je samo kosa :mig: imaj na umu da svi agresivniji preparati dugorocno samo jos vise maste kosu jer ona onda luci vise sebuma kako bi zastitila iziritirano vlasiste, zacarani krug.
ako vec ionako moras cesto prati kosu bolje da peres sa blazim samponima i probaj one dane kad stignes i kad si doma umasirati jojobino ulje na vlasiste i pusti da odstoji neko vrijeme, treba vremena ali vratiti ce ti prirodni sebum, obnoviti vlasiste i dugoročno ce ti se kosa manje mastiti. :grli:

Teeja
19.09.2013., 17:09
Tek sad kad sam promijenila šampon sam skužila koliko je syoss ustvari grozan. Isušuje kosu, a vlasište od njega svrbi. Inače nemam nikakvih problema i ne trebam neke specijalne šampone, ali ovaj bome nije za nikakvu kosu.

yogalove
20.09.2013., 09:39
Tek sad kad sam promijenila šampon sam skužila koliko je syoss ustvari grozan. Isušuje kosu, a vlasište od njega svrbi. Inače nemam nikakvih problema i ne trebam neke specijalne šampone, ali ovaj bome nije za nikakvu kosu.

syoss su definitivno najgori samponi za kosu, probala sam razne vrste i sa svakim sam bila razocarana, a kaj je najgore stave te bočurine koje nikak potrošit :D
ali su mi ostali njihovi proizvodi super, ulja za kosu i farbe za kosu :top:

mortifera
22.09.2013., 22:09
Loreal inoa boja za kosu. (bakrena).
Trajala je dva pranja, nakon trećeg je bila identična boji koju imam nakon 4 tjedna sa garnierkom od 40kn.
.. Još samo jedna u nizu od profi Loreal koje su mi se pokazale katastrofalnim.

Sent from my Xperia Z using Tapatalk 2

vaglji
29.09.2013., 10:26
miss burleska, iz tvoga posta čini mi se da ti sve izaziva svrbež :D
imaš li seboreični dermatitis?
meni je njega i svrab riješio jedino onaj crni šampon dr. temta (s mirison nafte) :D

miss burleska
08.10.2013., 21:08
meni je njega i svrab riješio jedino onaj crni šampon dr. temta (s mirison nafte) :D

da, imam povremeno dermatitis, pa recimo kad sam bila u 'clean fazi' većina stvari mi izazove neku nuspojavu nakon jednog ili dva korištenja. kod mene dermatitis najviše ovisi o godišnjem dobu i klimi pa otprilike znam kad dolazi, kad je na minimumu, a ljeti se povuče. probala sam ja naravno i hrpu specijaliziranih i blažih proizvoda al ni tu se nisam previše usrećila. prošle godine sam stvarno previše love potrošila na šampone i ine gluposti, pa sam rekla da ove neću jer mi ništa nije dugoročno pomoglo. dr.temt nisam probala.

Deni1
26.10.2013., 17:15
Shauma od makadamije ili nekog takvog masnog vraga užaaaas.Počelo divno krasno,zdrava,nahranjena kosica i onda počela bit masna i slamasta i samo je beživotno visila:D

6ftunder
27.10.2013., 12:31

zvala sam sjedište firme u austriji i rekli su mi da se taj šampon više ne proizvodi, a možeš neke zalihe naći na njuškalu.

Loreanna
27.10.2013., 19:02

Ahahahahahahahahaaa :lol: :lol:

Ajme kako sam se nasmijala na ovo :rofl: :rofl:

Inače, potpisujem za nivea šampone, nijedan, ali nijedan njihov proizvod za kosu mi ne odgovara, ni regenerator, ni lak za kosu, ni pjena, baš ništa..

Deni1
27.10.2013., 19:47
Inače, potpisujem za nivea šampone, nijedan, ali nijedan njihov proizvod za kosu mi ne odgovara, ni regenerator, ni lak za kosu, ni pjena, baš ništa..[/QUOTE]

Također! Meni niš niveinog nije dobro osim one klasične,najklasičnije kreme

Deni1
27.10.2013., 19:48
Inače, potpisujem za nivea šampone, nijedan, ali nijedan njihov proizvod za kosu mi ne odgovara, ni regenerator, ni lak za kosu, ni pjena, baš ništa..

Također! Meni niš od nivee ne valjda osim one klasične,najklasičnije kreme

aircooper
27.10.2013., 20:16
Potpisujem za syoss uzasno me svrbila glava od njega
I grozno mi je sve od garniera, sampon i regenerator napravili kraste po glavi, boja uzrokovala alergijsku reakciju... garnier mi bas nikako ne pase

mimimozica
28.10.2013., 15:35
Alverde šampon protiv peruti (i za masnu kosu). Uzela sam ga da mi malo očisti vlasište od peruti koju mi je izazvao jedan drugi šampon. Još sam bila sretna kao malo dijete što sam našla šampon bez sulfata za manje od 20 kn. Jeah right, možeš si mislit da je sreća dugo trajala. Čim sam to s**nje stavila na glavu osjetila sam nesnosan svrbež i peckanje (još gore nego osjećaj kojeg izaziva masna kosa) koji nije prestao niti nakon ispiranja. Niti nakon sušenja kose. tek kad sam na tjeme stavila ulje uspjela sam malčice odahnuti. :horor:
http://www.deviantpics.com/images/2013/10/28/bild-alverde-anti-schuppen-shampoo-heilerde-data.png

gilmoreica
28.10.2013., 16:23
Alverde šampon protiv peruti (i za masnu kosu). Uzela sam ga da mi malo očisti vlasište od peruti koju mi je izazvao jedan drugi šampon. Još sam bila sretna kao malo dijete što sam našla šampon bez sulfata za manje od 20 kn. Jeah right, možeš si mislit da je sreća dugo trajala. Čim sam to s**nje stavila na glavu osjetila sam nesnosan svrbež i peckanje (još gore nego osjećaj kojeg izaziva masna kosa) koji nije prestao niti nakon ispiranja. Niti nakon sušenja kose. tek kad sam na tjeme stavila ulje uspjela sam malčice odahnuti. :horor:
http://www.deviantpics.com/images/2013/10/28/bild-alverde-anti-schuppen-shampoo-heilerde-data.png

Jesi li koristila možda vichy ili kerastase?
mene ko i tebe svrbi glava od svega a jedino mi to ne izaziva ništa,prestala mi padat kosa sa kerastaseom zelenom linijom za oštećenu i tanku kosu..a vichy mi smiri i najmanju iritaciju nakon prvog pranja..prvi put kad sam ga koristila i napokon odahnula;nema rana,svrbeži,crvenila..
za masnoću još nisam našla lijek,ulje jojobe mi produži za dan ali to je to..zasad..

mimimozica
28.10.2013., 17:11
Jesi li koristila možda vichy ili kerastase?
mene ko i tebe svrbi glava od svega a jedino mi to ne izaziva ništa,prestala mi padat kosa sa kerastaseom zelenom linijom za oštećenu i tanku kosu..a vichy mi smiri i najmanju iritaciju nakon prvog pranja..prvi put kad sam ga koristila i napokon odahnula;nema rana,svrbeži,crvenila..
za masnoću još nisam našla lijek,ulje jojobe mi produži za dan ali to je to..zasad..

Koristila sam i kerastase (za masnu kosu) i užasno me svrbilo od njega, a Vichya evo imam još pola boćice koja čeka da mu nadjem namjenu jer mi je nakon 5 pranja izazvao takvu perut, a uz to mi niti nije smirivao svrbež.to je baš onaj šampon za osjetljivo vlasište.:horor:

Nego reci mi više o jojobinom ulju, kakvo imaš, gdje kupuješ, kako ga koristiš?

gilmoreica
28.10.2013., 18:54
Koristila sam i kerastase (za masnu kosu) i užasno me svrbilo od njega, a Vichya evo imam još pola boćice koja čeka da mu nadjem namjenu jer mi je nakon 5 pranja izazvao takvu perut, a uz to mi niti nije smirivao svrbež.to je baš onaj šampon za osjetljivo vlasište.:horor:

Nego reci mi više o jojobinom ulju, kakvo imaš, gdje kupuješ, kako ga koristiš?

to je onaj novi vichy ? taj ni meni nije bio dobar nego onaj za masnu perut sa selenom,samo taj.
jojobu sam uzela u apoteci,možda možeš i kemigov uzeti, koristim kao masku noć prije pranja,nekad pomiješam s drugim uljima..

Djevojče
10.11.2013., 21:57
Kosu perem svaki dan!!!! al svaki.... Brzo se masti al mislim da je to i na psihickoj bazi:D
pa sam u nedostatku love kupila kplus litreni sampon za svaki dan.... Prestrasno nesto,treba stavit punu saku sampona,kosa je ko slama.fuuuuh

kleopatra_23
11.11.2013., 00:38
Kosu perem svaki dan!!!! al svaki.... Brzo se masti al mislim da je to i na psihickoj bazi:D
pa sam u nedostatku love kupila kplus litreni sampon za svaki dan.... Prestrasno nesto,treba stavit punu saku sampona,kosa je ko slama.fuuuuh

Ja svoju isto perem svaki dan, nekad izdrzi dva dana ali rijetski su ti trenuci srece.
Isprobala sam hrpu sampona, od skupih do jeftinih i jedan od boljih( definitivno najjeftinijih) je balein od pola litre.
Ima dvije varijante, zeleni s nekim travama , ne znam vise tocno, i neki narancasti,multivitamin.

Inace, meni su definitivno medju najgorim samponima pantene.

Brijana
11.11.2013., 16:08
Syoss šamponi. Gruba kosa poslije, zapetljava se. A oznaka "Professional" ne znam kakve veze ima s tim što je u boci... osim ako to znači da je primjerena za "profesionalke", i to one jeftinije koje rade na cesti ;)

petra00
17.01.2014., 15:55
A eto koliko ljudi toliko ćudi. Meni su Nivea diamond volume i Syoss za volumen najbolji i jedini šamponi koje koristim.
Kosa mi se masti i u kaosu je sa drugim šamponima. Nenamjestiva, naelektrizirana, užas.