PDA

View Full Version : Streljački vod iliti Topic za kritiziranje voditeljica, voditelja i ostalih TV faca

stranice : 1 2 3 4 5 6 [7]

tiger12
17.10.2006., 19:43
a kako vam se čini ona danijela trbović iz najslabije karike??
Jedna od rijetkih s neke pameti h glavi.

Da imamo više voditeljica kao Valtka pokos,Renata, tj. tih ljepotica koje se vama očigledno gade možda bismo mogli konkurirati Talijanskoj televiziji što s Željkom Fatorini i ostalima koje se po HTV-vrte još od stare Juge sigurno ne možemo.
LOL LOL i samo LOL!

zak fatalist
18.10.2006., 22:06
Sportski blok nakon HTV 1 Dnevnika, mislim da se mališa voditelj zove Bruno (onaj koji prati Janicu u stopu):
Ako ste se spremili u kino ili kazalište večeras, onda vratite karte, jer na redu je utakmica...

:rolleyes:

Plus za iskrenost. Kog boli kua za kulturu, ijonako.

Hoyt
20.11.2006., 10:05
Koja bi pobjedila u wrestlingu?

kokakoka
20.11.2006., 10:22
kaj nije gojanica na dijeti? dugo ju nisam vidla... ne pratim u zadnje vrijeme ni žaka hudeka. kak njegov balon?

Hoyt
20.11.2006., 10:29
Gojanica je bila ne nekoj sponzoriranoj dijeti, ali je, fala Bogu, odustala od nje.

Rock Star
20.11.2006., 11:48
Gojanica nije niš skinula, vidjeh je neki dan. U svakom slučaju, draža mi je od Branke, koju ne mogu smisliti!

Hoyt
20.11.2006., 12:41
http://www.gloria.com.hr/site/mainpages/detail3.php?active=sadrzaj&godina=2006&mjesec=ozujak&broj=582&link=582balent.htm#gooff

kokakoka
20.11.2006., 14:10
http://www.gloria.com.hr/site/mainpages/detail3.php?active=sadrzaj&godina=2006&mjesec=ozujak&broj=582&link=582balent.htm#gooff

je, je, al je onda negdje izjavila da ide na onu dijetu kojom je milić skinuo pol tone, pa me rajca da vidim jel se kaj istopila :zubo:

a super tema za televiziju :rofl: :s

x-type
20.11.2006., 15:27
Gojanicu prilično štujem kao novinarku. a prije par godina sam je na moru vidio. na plažu je dolazio i lik (stranac) koji je stalno odlagao smeće u rupu u kamenu na plaži. Gojanica je to snimala 2-3 dana, a onda ga je tako verbalno napala da ja mislim da se čovjek odmah učlanio u Greenpeace. otad mi je osobito draga.

Hoyt
20.11.2006., 16:19
Ja ju poštujem kao prevoditeljicu :) Ne znam zašto, ali uvijek imam osjećaj da sam sve te njene priloge mogao pogledati ili pročitati nekoliko sati prije na BBC-u, CNN-u...

Nego, uozbiljite se! Ovo je sportska tema!

mirjam
20.11.2006., 20:26
Ne želim kvarit zabavu al ovo je zbilja neukusno

Gorila
20.11.2006., 20:34
Pred par godina jedna cura mi je pričala zanimljivu pričicu. Naime, ta cura radila je u nekoj zgb videoteci, čiji član je bila i Gojanica. I tako je jednom Big G. došla posudit neki filmić, ušla kroz vrata videoteke, spotaknula se i raspala se po podu koliko je dugačka i široka. Nisam pital curu jel im osiguranje isplatilo štetu. :zubo:

Endimion17
20.11.2006., 20:37
šeparovićka bi od nje napravila licitarsko srce koje bi onda samljela zubima. :kava:

Hollywood
20.11.2006., 22:30
nije me briga koja bi pobijedila, ne poštujem ni jednu ni drugu kao novinarke, obje su proizvod hdz-ovske ere dezinformiranja i megalomanije

ako išta, onda je gojanica možda malo bolja, jer kako čujem, ona je samohrana majka, a to jesigurno teško. a branka šeparović je jednostavno govno.

u tu kategoriju spadaju i saša 'ruski naglask' kopljar, mirjana hrga, dijana čuljak... takvi likovi.

kokakoka
20.11.2006., 22:59
a gle, ne komentiramo ih tu kao "novinarke" nego kao osobe s televizije, u kombinaciji sa sportom. zato je tema na televiziji. a moglo bi i na sportu biti :zubo:

Mr Smoogj
20.11.2006., 23:19
Šeparovićka je stara iskusna aždaja, porazila bi je bez kapljice znoja i onda bi si je još nagurala u pičku.

kokakoka
21.11.2006., 09:18
Šeparovićka je stara iskusna aždaja, porazila bi je bez kapljice znoja i onda bi si je još nagurala u pičku.
koga? kapljicu znoja ili gojanicu? :cerek:

Hoyt
21.11.2006., 09:54
Ne razumijem zašto bi neukusan bio sportski sraz dviju najvećih živućih hrvatskih novinarki. :confused:

Hoyt
21.11.2006., 12:26
koga? kapljicu znoja ili gojanicu? :cerek:
Glupa kokoši! Napisao je bez kapljice!:mad:

kokakoka
21.11.2006., 15:23
Glupa kokoši! Napisao je bez kapljice!:mad:
you're killing all the fun. histerijo.

Hoyt
21.11.2006., 20:00
šeparovićka bi od nje napravila licitarsko srce koje bi onda samljela zubima. :kava:
Nisam baš siguran. Betty je, navodno, i nešto trčkarala po nasipu. Doduše, to je bilo prošle godine.

Mr Smoogj
21.11.2006., 20:37
Betty je, navodno, i nešto trčkarala po nasipu. Doduše, to je bilo prošle godine.
Zamolili su je iz "Zrinjevca" da prestane jer su troškovi šljunka za zatrpavanje postali previsoki.

Endimion17
21.11.2006., 23:42
Nisam baš siguran. Betty je, navodno, i nešto trčkarala po nasipu. Doduše, to je bilo prošle godine.

ali branka zna sve tajne multunacionalnih tvrtki. zna za naftne mrlje i kancerogene spojeve u hrani.
sad spoji to dvoje -> patogeno znanje + branka šeparović (tj. njena masivna snaga demokršćanske ljubavi i masnog tkiva)

mislim da je rezultat očit. :mudri:

inače gojanicu davno nisam vidio na tv. možda ju je branka zatvorila u škrinju?
ili ju je nagurala u pičku ili možda stalno sjedi na njoj.

Mr Smoogj
21.11.2006., 23:48
Kad bi gđa Šeparović rođ. Oklobdžija završila sa Elizabetom Gojan, od ove bi ostala samo masna mrlja koju bi si Branka onda utrljala u sise i još tako masna silovala uplakane blizance Gojan, Viktora i Patrika, a suprug ex-predsjednički kandidat Zvonimir bi je gledao i ponosno masturbirao.

Vincent V
23.11.2006., 11:46
Koja bi pobjedila u wrestlingu?

Kad bi one zajedno stupile u ring, isti bi se raspao.....

Hoyt
23.11.2006., 15:34
Mislim da je krajnje neukusno veličinu vagine procjenjivati na temelju ukupne veličine novinarke. Šeparovićka je, možda uz Gojanicu, naša najveća novinarka, no u njenu bi pičku eventualno stala Zrinka Vrabec Mojzeš. Gojanica nikako!

Mr Smoogj
23.11.2006., 15:39
Mislim da je krajnje neukusno veličinu vagine procjenjivati na temelju ukupne veličine novinarke. Šeparovićka je, možda uz Gojanicu, naša najveća novinarka, no u njenu bi pičku eventualno stala Zrinka Vrabec Mojzeš. Gojanica nikako!
Ne trabunjaj. Za Zrinku je rezerviran šule.

mirjam
23.11.2006., 21:06
Kad bi gđa Šeparović rođ. Oklobdžija završila sa Elizabetom Gojan, od ove bi ostala samo masna mrlja koju bi si Branka onda utrljala u sise i još tako masna silovala uplakane blizance Gojan, Viktora i Patrika, a suprug ex-predsjednički kandidat Zvonimir bi je gledao i ponosno masturbirao.

:eek:

Hoyt
23.11.2006., 21:21
Ne trabunjaj. Za Zrinku je rezerviran šule.
Nemoguće zbog madeža na šupku. Neka se Branka javi Stani ( http://www.forum.hr/showthread.php?t=146186 )... Zrinka će do daljnjeg ulaziti na pičku.

kokakoka
26.11.2006., 17:38
mislim da sam ušacala gojanicu u red karpetu. djeluje dvajest kila lakša. okej, treba još sto dole, al mislim da ih je manje. jebenti, stvarno će popušit u okršaju s oklobžijom.

Al&
26.11.2006., 23:05
Mozda bi 'sumo' borba bila primjerenija. Moj glas za Eli.

Hoyt
27.11.2006., 10:10
Moderatori, napušite mi se kurčine!

Hoyt
27.11.2006., 20:18
Koja od njih je manje frigidna? Koja bi brže otopila ledenu sigu u pički?

(Baš da vidimo koliko će brzo moderatori sjebati još jednu genijalnu temu :cerek: )

Mr Smoogj
27.11.2006., 20:21
A gle ovu temu (http://www.forum.hr/showthread.php?t=167336)! :rofl:

Hoyt
27.11.2006., 20:39
Jaoj! Neki ljudi zbilja nemaju ukusa ni srama :(

Mr Smoogj
27.11.2006., 20:46
Ja sam čuo da Nensi večernji Dnevnik više i ne vodi iz razloga što je noćna smjena u Zgradi uvijek malo raskalašenija, i da je onda svako malo dolazio Branimir Dopuđa, oko sebe skupio mlade momke, pa se točio viski i pričale se anegdote, a kako u bircu na Trgu na drugom katu nemaju ledomat, nakon druge boce bi se u pravilu netko sjetio dovesti Nensi, i onda bi je primili, preokrenuli je naglavačke i u pičku joj ulijevali vodu, a onda je ispravljali i pod nju stavljali čaše s viskijem u koje su im upadale ledene kockice.

teichy
27.11.2006., 21:10
nensi je frigidna sve u 16

zak fatalist
27.11.2006., 22:52
Ja sam čuo da Nensi večernji Dnevnik više i ne vodi iz razloga što je noćna smjena u Zgradi uvijek malo raskalašenija, i da je onda svako malo dolazio Branimir Dopuđa, oko sebe skupio mlade momke, pa se točio viski i pričale se anegdote, a kako u bircu na Trgu na drugom katu nemaju ledomat, nakon druge boce bi se u pravilu netko sjetio dovesti Nensi, i onda bi je primili, preokrenuli je naglavačke i u pičku joj ulijevali vodu, a onda je ispravljali i pod nju stavljali čaše s viskijem u koje su im upadale ledene kockice.

Ti bi trebo pisat scenarije za one japanske shockere ili shlockere, kako se ono zovu

Vepar
29.11.2006., 14:49

:rofl: :rofl: Na čemu god da si, želim i ja malo :rofl: :rofl:

agnessa
07.05.2007., 16:24
Možda je negdje već i bio topic ali stvarno nisam mogla odoliti. Gledam današnje vijesti, vodi M. Hrga s rajfom na glavi a kod vlasišta sve bijelo a faca ono....."spaljena" ili očito loše namazana kremom za samotamnjenje:eek: .?
Faca "spaljena" a vrat i dekolte bijeli.....i onda još i stavi dekolte...mislim stvarno što se s tom ženom događa?!
Cijenila sam ju nekada kao novinarku i spikera ali sve je gora i gora.......bez obzira i na ovo sa izgledom. No, danas me je zbilja zaprepastila.

Vepar
07.05.2007., 20:10
Najgori je početak vijesti, kamera je u početku udaljena par kilometara od voditelja i odjednom...zum pravac u facu - taman da vidiš svaku aknu :zubo: Ne bi smjeli tako plašiti gledatelje :zubo:

tough_cookie
07.05.2007., 20:12
a ona nekad i djeluje malo preopsjednuta svojim izgledom, a ne vijestima ... :kava:

Rock Star
08.05.2007., 08:50
Meni je ona koma. Prenapuhana kao voditeljica, o izgledu da ne pričam...

NekaNovaJa
08.05.2007., 12:47
Meni je ona koma. Prenapuhana kao voditeljica, o izgledu da ne pričam...

Ne budi ljubomorna. Mirjana je najljepša na svijetu. I ima najljepšu kosu na svijetu! :zubo:

extreme
08.05.2007., 13:08
ne znam da li ja to više primjećujem ili je ona stvarno u zadnje vrijeme katastrofalno loše našminkana?????''
možda su promijenili šminkera na novoj tv?? uzeli nekog koji nema blag veze o svom poslu.....

KATASTROFA!!!

m_m
08.05.2007., 13:38
meni je hrga jedna od boljih. točno je da su primjetni nekako čudniji njezini "izgledi" u zadnje vrijeme. prošli pon i uto je izgledala dobro al s rajfom baš i ne. :D

Mr Smoogj
08.05.2007., 15:12
možda su promijenili šminkera na novoj tv?? uzeli nekog koji nema blag veze o svom poslu.....
Andyja.

Kasipus
08.05.2007., 19:33
Andyja.

:rofl:

camundongo
08.05.2007., 23:22
ja bi da dnevnik vodi ona teta kamensky :)

Nedoreceni
10.05.2007., 01:48
E sigurno je vec neko kritizirao onog Marija (ili kako se vec kreten zove) sad vodi shpicu, a prije je vodio neku emisiju o uređivanju prijateljevog stana ili sl...... Uglavnom on je totalni promašaj od voditelja, treba mu zabranit gledanje tv-a a kamoli jos vodit emisiju. Da ga vidim u gradu propucao bi ga :) (Inace nemam ovakve ispade ali jednostavno mrzim tog debila!!!)

late bloomer
30.03.2008., 18:05
evo mi je slučajno upaljen tv na ovoj nekoj nedjeljnoj emisiji na htvu. nagradna igra. vode je duhoviti mirko i pivski otvarač nikolina.
- koga ćete voditi na utakmicu, gospođo? - duhoviti će mirko
- tko će biti vaš saputnik ili saputnica? - na to će umjetne sise nikac. :bang:
- de, zaroni - reče late koščata koljena pišekici

osoba_a
30.03.2008., 18:32
ne znam za ovo, ali mi je sa ovom frizurom novom izgledala kao skroz druga djevojka - :zubo: me likes

starky20
31.03.2008., 13:04
nikica ima novu zurkicu. ja bi vidjela?

Gipsyqueen
31.03.2008., 13:14
nikica ima novu zurkicu. ja bi vidjela?

Mislim da je to bila perika, šiške kratke u stranu, crna kosa do ispod brade.

El Bradbury
03.04.2008., 08:41
Nevezano s vašom zajebancijom, jučer ujutro na radiju Branka Gojira Šeparović opći voditeljici: "da, ja dogodine idem u Ameriku pa ću pitati Billa Gatesa - znate, do njega se može doći, nije teško - pitat ću ga tko mu daje pravo da kupuje pijesak sa indijskih otoka i njime si pravi plažu ispred vikendice. Da, on njima možda da nešto novaca, ali što će oni s time, kupiti koju majicu?"
Jel bi netko objasnio priglupoj ovci da je taj raspikuća Gates dao više novaca za sirotinju po svijetu nego što iznosi deset hrvatskih proračuna, dakle skoro pa polovica od iznosa koji Branka Šeparović pojede za doručak?

decec
05.04.2008., 18:06
Živcira me cijeli koncept onog Eksploziva i ona Stuparka koja se smijulji cijelo vrijeme dok pilji u taj blesimetar. Mogli su Marka ostaviti da bar ponekad vodi.

dada500
05.04.2008., 19:30
Antonija- neugledna, krevelji se...

ne znam kako se zove ona što vodi farmu...ali tako užasan glas odavno nisam čula. galami, vrišti , krevelji se, u sve ubacuje sebe...npr, o kvarcanju i svojoj aristokratskoj puti...a tek izgovor glasova?

Č,ž,Š IZGOVARA NEVJEROJATNO ODVRATNO.

yvanna
13.06.2008., 20:14
ste skuzili, ako ste ikada gledali, kako tako ocito cita s blesimetra i nagne se prema blesimetru tako da izgleda kao da ce pasti? pa sto joj ne kazu da bude malo manje uocljiva citajuci sa istoga..

aussie spunk
13.06.2008., 20:25
da, skužila sam. top 20 il 40 kak već, ma užas prejadno

osoba_a
13.06.2008., 21:46
a di se to vrti? jel to jos na hrtu?

Barbi:)
13.06.2008., 21:49
a di se to vrti? jel to jos na hrtu?

Top 40, vrti se na CMC-u,
na HRT-u više ne, zbog nove sheme valjda.

I da, Barbara stvarno preočito čita s blesimetra. :rofl:

orange_girl
13.06.2008., 23:59
nisam gledala na hrt-u već na cmc-u, kako se primijeti, jbt.. i ne samo ona nažalost.. samo vidiš kako oči letaju

mario_t
14.06.2008., 00:24
ne serite, emisija je standardno ok za jednu glazbenu a Barbara je PRE-HOT

orange_girl
14.06.2008., 00:35
ne serite, emisija je standardno ok za jednu glazbenu a Barbara je PRE-HOT

samo komentiramo blesimetiranje, ništa više

Brle41
14.06.2008., 10:13
samo komentiramo blesimetiranje, ništa više

ne vidim da je takav naziv topica :rolleyes:
:kava:

osoba_a
14.06.2008., 11:25
pa procita se prvi post i skonta sta je pisac htio reći :zubo:
znam da je islo na hrtu, zato i pitam jel jos uvijek ide, očigledno ne.. nije baš da mi je termin odgovarao, pogledao sam svega dva puta.. cmc nemam, pa i ne znam kako to sve djeluje, ali sudeći prema vašim komentarima, treba joj dati naočale :D sa dobrom dioptrijom i sve će biti ok

Tashi
14.06.2008., 14:44
ne znam čemu potreba tv-producenata da nam pjevaljke dovlače za voditeljice - ona lana je nešto prestrašno, koji samo debeli vrat ima...
parlov - nit je ženstvena, nit je voditeljica..tko to hobla da mi moramo gledat - pitane je sad..
onda - na novoj tv - hrga - koja dovlači goste bezveze u studio, ili ode na neko mjesto u trapkama - nit nivoa, nit dostojanstva..jučer se obukla u lame, a ispale nožurde kojih bi se i olić posramio...
ona knežićka - nek joj više neko kaže da se ne kezi u ekran..slika kobile kod stomatologa et

decec
14.06.2008., 20:42
Meni je strahovito iritantna i ona Antonija Stupar koja mucajući vodi i sport u vijestima RTL-a i onaj Eksploziv, pa još neke emisijice...Negledljiva je! A odmah za njom i ona iz Kunolovca!

mike1
15.06.2008., 00:01
parlov - nit je ženstvena, nit je voditeljica..tko to hobla da mi moramo gledat - pitane je sad..

Blažičko! :mig::D

Miss Hyde
15.06.2008., 20:13
vanja halilović :rigo: ženska ne zna razlikovati č i ć, a ni ona njena kolegica stuparica nije bolja od nje :rolleyes:

suedehead
16.06.2008., 10:50
lana jurčević

ste skužili kak čita onaj scenarij ,ko da je maloumna dislektičarka...
nakon gu-žve u šes-najst-er-cu ..majke ti ...
kaj se u zagrebačkim privatnim školama ne uči čitat bez slovkanja ???

brijem da je to posljedica njene želje da ne zajebe i ne pročita nekaj krivo jer se tako jako kuži u nogomet...
mogli su ju metnut i da vodi emisiju o atomskoj fizici...

Pea
16.06.2008., 13:32
Ove krave na emisijama za euro. Sve osim Zlate treba streljat!

osoba_a
16.06.2008., 13:37
Zlata :top:

Tashi
16.06.2008., 13:50
Blažičko! :mig::D
nek si ju vodi doma :zubo: a ne da mi moramo gledast krelaste pipice:D

16.06.2008., 17:51
:rofl: Ova nova sportska voditeljica na RTL-u... Što je ovo... :lol:
Stvarno pretjerano uzdiše :zubo: i radi stanke između rečenica od 10 sekundi...

passionfan
16.06.2008., 17:56
Onaj lik iz Nove Love. Užas!!!

16.06.2008., 18:09
Onaj lik iz Nove Love. Užas!!!

Lik??? :eek::eek:

aussie spunk
16.06.2008., 18:13
lana jurčević

ste skužili kak čita onaj scenarij ,ko da je maloumna dislektičarka...
nakon gu-žve u šes-najst-er-cu ..majke ti ...
kaj se u zagrebačkim privatnim školama ne uči čitat bez slovkanja ???

ne, pretpostavljaju da su djeca naučila čitat u osnovnoj :rofl:
saša preuzmi :rolleyes:

mike1
26.06.2008., 15:26
Ove krave na emisijama za euro. Sve osim Zlate treba streljat!

Ajme Zlata mi je super! :cerek:

:rofl: Ova nova sportska voditeljica na RTL-u... Što je ovo... :lol:
Stvarno pretjerano uzdiše :zubo: i radi stanke između rečenica od 10 sekundi...

Kaj kao Stevie?

°!~piXiee~!°
26.06.2008., 15:41
vanja halilović
antonija stupar
mia kovačić
nikolina pišek
sanja tahirović
lorena renko
boris mirković
mirjana hrga
ana iz red carpeta.....................
:bljak::bljak::bljak::bljak::bljak:

rhcp..
26.06.2008., 16:20
Nego gdje je MIrjana Hrga ? Nema je više u 10 do 8 ..:kava:...Meni je ona bila baš super...:kava:...vanja i tajtana su mi najgore od svih ..:kava:

sis
27.06.2008., 07:32
Ajme Zlata mi je super!

I meni. Pravo osvježenje

rhcp..
27.06.2008., 10:12
Nego kako se zove on nova voditeljica sportskih vijesti na rtl-u ? Jučer je jedva čitala svoje i podsmjehivala se..:kava:

°!~piXiee~!°
28.06.2008., 10:59
ša nije to edita misirić??ona je inače njihova reporterka i novinarka a sad odjednom i ona radi ko voditeljka...

°!~piXiee~!°
28.06.2008., 11:22
Iva Šulentić!!!!!!aaaaaa...aka I wanna be teen 4 ever...Bože neznam zašto sam sad gledala briljantin,valjda iz dosade il bo,inače nikad ne gledam bože sačuvaj pa eto skužim nju i onog utegnutog suvoditelja,već sam i zaboravila da oni postoje i zrigam se...Ajme,kak su samo štosni!:rolleyes:

Maja32
28.06.2008., 15:35
ajme jeste vidjeli jučer onu Lanu,već me je prije iritirala sa stalnim čitanjem sa papira,kao da ne može upamtiti 2 rečenice a onda jučer najavljuje žiri i kaže:Lana Banela :rofl: ili ono kad je odjavljivala emisiju pa kaže hvala vam i pogled dolje u papir,ah da All stars bend!koliko glup moras bit,ajd da ti je prvi tjedan!

rhcp..
28.06.2008., 20:34
Jel netko gledao danas vijesti na rtl-u ? Baš sam naletio na 5-6 min prije kraja i na kraju se ona glavna voditeljica tolko smotala da nije mogla dvije riječi složiti..:kava:

Ballota
28.06.2008., 21:57
Ne dirajte mi Lanu. Cura je legenda. :cerek:

Al zato je ona Marina Parlov za ispalit. Ne znam...jednostavno me nervira... :p

°!~piXiee~!°
29.06.2008., 14:31
Mene je Marina nervirala kad je vodila Novu lovu,al mi je u toj ulozi još gora bila ona Lucija šta sad ka nešto glumi u Zauvijek susjedi...Ajme,ne mogu vjerovat da nisam spomenula Sopekicu,džizs...A kako me tek nervira isfurani Mirković u Saltu il Žutoj minuti,čemu god,neznam kak se točno zove sranje koje vodi,sam čujem njegov glas i zrigam se...

orange_girl
30.06.2008., 13:28
je l' netko gledao rtl vijesti kad je ana odjavila vijesti... ''ovo je sve za nas od danas'' pa se onda 'ispravila' : ''Ovo je sve od vas zaodanas'' (nešto tako je rekla)... i ultimatum poslije toga: ''Ponekad se čovjek zbuni na kraju.''

Splenda
08.07.2008., 19:49
super mi je ona baba na z1 ili otv-u, nisam ziher, što u goste dovodi doktore i onda postavlja kretenoidna pitanja. ili pita nešto pa kad dobi odgovor, onda postavi novo pitanje iz kojeg se kuži da uopće nije povezala s mozgom prethodno dobiveni odgovor. :s

ish-mish
09.07.2008., 16:42
super mi je ona baba na z1 ili otv-u, nisam ziher, što u goste dovodi doktore i onda postavlja kretenoidna pitanja. ili pita nešto pa kad dobi odgovor, onda postavi novo pitanje iz kojeg se kuži da uopće nije povezala s mozgom prethodno dobiveni odgovor. :s

vesna kljajić?
savršeno odgovara opisu. :rofl:

penzl
10.07.2008., 22:14
ja nemogu smisliti mirnu maras dok vodi vremensku prog.na novoj tv.

°!~piXiee~!°
10.07.2008., 23:19
i mene je mirna sve više počela živcirat...ko i emilija bunjac (vodila je neko vrijeme red carpet)...i jedna i druga se pojavljuju u Nad lipom 35...koja uspješna karijera...:bljak::rolleyes:

late bloomer
11.07.2008., 17:22
zašto mirnina guzica sve više bježi od nje? mislim da između vrha bradavice i vrha cice ima preko pola metra horizontalnog razmaka.

penzl
11.07.2008., 22:14
[QUOTE=late bloomer;14926056]zašto mirnina guzica sve više bježi od nje?

zato što je shvatila da joj vlasnica priča gluposti:lol::lol::lol:

pandora lestat
16.07.2008., 04:44
e a ova Romina kaj vodi dnevnik na novoj...:tuctuc: toliko ima iritantan glas a kad čita imam osjećaj da će svaki tren dobit epilepsiju koliko lamata glavom. a Sašica kraj nje priča ko da ima puna usta drekeca..

Dlapek
16.07.2008., 08:17
Najstrašnije su mi one meketave najave uz bečenje očiju one neke Marije kaj je vodila vijesti na Novoj.nekaj prestrašno.Pa zamisli taj kozji glas doma!!!!!

vermicide
16.07.2008., 08:57
ne znam jel ga neko spomenuo, ali NENO PAVINČIĆ :cerek::cerek:

:bonk:

Dlapek
17.07.2008., 08:08
Ankca Psavljak je apsolutno nenedjebiva.Frizura ko u pevaljke iz kakve srbijanske krčme,dikcija ko u drvosječe iz Prnjavora,samoglasnici ne postoje,žmirka sitnim očicama u kameru i misli " jebo te da me sad vide raja iz kasabe..."
A raja ne vide jer u njenu kasabu ne dopiru tv signali...

Simpsolina
17.07.2008., 08:19
Sinoć na RTL-u javlja se uživo neki bilmez,Nino Štambuk,ili tako neki.Govori o autobusu što je izgorio:'Izgorila je petnaes-to-Godišnja dje-Vojčica.:(:flop:

Mislim,brate dragi,smisli sta ces reci prije ukljucenja uživo i smiri zivce malo.Vijest jeste grozna ali ti sto citaju vijesti trebaju,bar po meni,biti ozbiljni bez obzira kakve vijesti citaju.:ne zna:

Agripa
24.01.2012., 17:29
Ovdje otvaram listu najvećih budaletina sa tv i radija.
Navodim Jozu Barišića kao predvodnika budaletina s hrt-a..

mirrorball
24.01.2012., 17:40
..elaboriraj namjeru ili ključam...

P.S.

...radio ima svoj pdf, tako da :nono:

Agripa
24.01.2012., 18:21
..elaboriraj namjeru ili ključam...

P.S.

...radio ima svoj pdf, tako da :nono:

Hkm,hvala.
Dakle,ovako..

Na tv sjede,nerade i dobivaju novac ljudi poput dokazane zbunjole Joze Barišića,koji je kao i gospođa Čuljak-Šelelebaj,došla preko Šuška Gojka.
A zašto?
Zašto onaj ljigavac Vlah Vlahov mora biti pred ekranima?!

Zar na hrt-u ne postoji koji kriterij,koji odlučuje o ponašanju,obrazovanju,nečem iznimnom.

Ima dosta kukolja u kući na Prisavlju koji guta naš novac,a te budaletine samo uzimaju zrak.
Potražite na burzu rada.I tamo postoje kvalitetniji ljudi.Dajte im priliku.Ne bih volio više gledati Hloverku,ali čini mi se da ona još dugo neće u mirovinu.Ali zar ne postoji podrum negdje,gdje treba arhivirati?!

Selekcija gospodo.Pameti,znanja,izgleda i ponašanja.Kvaliteta ljudi..Pala nam je kvaliteta.

Dovoljan razlog ili stignem još pozdraviti koga moderatore mirroball?

hrco1908
24.01.2012., 19:52
činjenica je da je hrt košnica trutova i debila...prvi dokaz je da imaju 3000 ljudi, a svaku drugu emisiju im vode onaj duško i ona barbara...a sa 3000 ljudi i 2 programa nisu u stanju napraviti bolji i gledaniji program od komercijalnih programa...trebalo bi od njih 3000 otpustiti bar 2500 ljudi i onda uzeti 500 kvalitetnih ljudi sa burze koji će dovesti program u red...kako komercijalne tv kuče imaju 300 zaposlenika uspiju napraviti gledaniji program od njih 3000?
HRT još radi po jugoslavenskom režimu (prekomjeran broj zaposlenih), a teško je dobiti otkaz...a to je recept za propast...kako se juga raspala, tako će se raspasti i hrt...prije ili kasnije...

NOVH
24.01.2012., 20:10
Burićeva žena je nesposobna.Ona vodi emisiju koja je ok,ali ova baba je sterilna i troši našu lovu.
A i Burić nije daleko od muljaža koje provodi DORH.

Gugenheim
25.01.2012., 08:21
činjenica je da je hrt košnica trutova i debila...prvi dokaz je da imaju 3000 ljudi, a svaku drugu emisiju im vode onaj duško i ona barbara...a sa 3000 ljudi i 2 programa nisu u stanju napraviti bolji i gledaniji program od komercijalnih programa...trebalo bi od njih 3000 otpustiti bar 2500 ljudi i onda uzeti 500 kvalitetnih ljudi sa burze koji će dovesti program u red...kako komercijalne tv kuče imaju 300 zaposlenika uspiju napraviti gledaniji program od njih 3000?
HRT još radi po jugoslavenskom režimu (prekomjeran broj zaposlenih), a teško je dobiti otkaz...a to je recept za propast...kako se juga raspala, tako će se raspasti i hrt...prije ili kasnije...

Iako se slazem sa uvodnom idejom topica da nekim ljudima zaista ne bi trebalo biti mjesto na nacionalnoj televiziji, ovo sto pises je totalna neistina. HTV itekako radi bolji i gledaniji program od komercijalnih televizija. Kvalitetniji svakako, a i gledaniji u pojedinim segmentima i u cjelini, iako joj gledanost uopce nije primarni kriterij.

HRT je javna radio-televizija. Nekoliko televizijskih i vise radijskih programa. HTV je televizija unutar tog sustava.

- Ona ima "dopisnistva" sirom Hrvatske (privatne to ne moraju imati), to je korisno za Hrvatsku, ali manje "ekonomski efikasno".
- Ona 60% svojeg programa proizvodi, dok "trash televizije" vecinu trash programa za jeftine pare kupuju (ili dobivaju od svojih vanjskih centrala). Proizvesti 60% programa je sbvakako "ekonomski neefikasnije" nego gotovo nista ne proizvoditi.
- HTV proizvodi i emitira: informativni, dokumentarni, obrazovni, sportski, znanstveni, religijski, braniteljski, školski, poljoprivredni, dramski, vanjskopolitički, filmski, kulturni, potrošački, mozaik i ini program. To je zadaca javne televizije, ona je tu i zato da odrzi te sve prohgrame na zivotu. Ti programi su drzavi i naciji potrebni, iako su "ekonomski neefikasni". Privatne trash televizije imaju koncesijsku obavezu proizvioditi minimum minimuma programa, ali niti to ne izvrsavaju. Izvlace se, recimo, proizvodnjom "programa" zvanog "Kunolovac", "kviza" u kojem jedan voditelj satima stoji pred ekranom i navlaci gledatelje da za skupe pare zovu televiziju i odgovaraju na nekakva pitanja, ali nikad ne dolaze u program.. Taj "program" se cak niti ne emitira iz Hrvatske...
- HRT pohranjuje i odrzava ogromnu produkciju (filmsku, dramsku...) stvorenu tijekom niza desetljeca, kulturno blago. Mozda bi bilo "ekonomski efikasno" ljude koji to rade otpustiti, a prostor iznajmiti za shoping-centar, no naciji je ovo ipak bolja varijanta...
- HRT, bez obzira na sve kritike, jos uvijek proizvodi najbolji informativni program. Trash-televizije pod krinkom informativnog programa emitiraju mozaik-infotainment program, njihove sredisnje informativne emisije nakon vrlo sturog pregleda tek nekoliko vaznih vijesti prelaze na senzacionalizam, zabavu, traceve, "klepetane i malene"... Informativni program trash televizija stvara vrlo mali broj vrlo mladih, neiskusnih i nezainteresiranih curica koje imaju zadatak stvoriti senzaciju iz nicega. Javljanja iz shoping-centara i sa naplatnih kucica, zabrana pusenja, kupovina udzbenika, parkiranja i sl. Mozda time privlace jedan dio gledatelja, ali si nacija ne bi smjela dozvoliti da ostane bez pravog informativnog programa (kojeg emitira HRT).

Kad se pogleda sto sve stvara tih 3000 ljudi zaposlenih na HRT-u (Hrvatskoj RADIO TELEVIZIJI, 2 TV-programa sa 60% vlastite proizvodnje i radijski programi) za 1,3 milijardu kuna...

...i kad se to usporedi sa onime sto trash televizije sa 600 ljudi naprave za kojih 500-800 milijuna kuna...

...po efikasnosti HRT debelo pobjedjuje. Ja zaista mislim da uvoz serija emitiranje istih uz mnostvo reklama, sto je 95 % programa privatnih televizija, moze raditi i 60 ljudi. Nije ih potrebno 600. A onih 5 % programa, koje cine "talent show" i "antitalent show" (tzv "rialiti"), mogu prepustiti vanjskoj produkciji...

Dajte vec jednom prestanite ponavljati laznu mantru o losem HRT-u i dobrim komercijalnim televizijama.

mirrorball
25.01.2012., 10:52
..ovako...zasad puštam temu...ALI - molim - prilagodite rječnik i suzdržavajte se od vrijeđanja bez obzira koliko (ne)podnosili nekog. Isto tako, ovo nije topic na kojem se raspravlja o (ne)kvaliteti programa HRT-a i uspoređivanju istog sa ostalim TV postajama.

...na Vama je da me uvjerite zašto da ne spojim ovaj topic sa ovim ovdje (http://www.forum.hr/showthread.php?t=53186)

Novi233
25.01.2012., 11:55
Dajte vec jednom prestanite ponavljati laznu mantru o losem HRT-u i dobrim komercijalnim televizijama.

Mantra nije lažna, već istinita kao i to da bi se moglo raspravljati o kvaliteti drugih tv-a. Ali HTV je jedno veliko ideološko smeće,to je činjenica,za lovu koju primaju ne nude ništa,imaju dobre formate ali su užasno zastarjeli,recimo tv kalendar,jako dobro ali uvodna špica se nije mijenjala koje stoljeće:rolleyes:
Otvoreno i slične emsije solidne ali neinovativne ne bi bilo loše da na pola trakata o dnevnom događju u HR netko malo i zapjeva recimo,zatim fali noćni show program,to su kod nas reprize,teme u kojima bi se moglo raspravljati satima stisnute su u format od 45 minuta i nitko ništa ne kaže itd,o pol ure kulture recimo ne vrijedi ni špročati,njihov kulturni domet su granice grada Zagreba,emsija je zanimljiva jako malom krugu gledatelja,a sastoji se uglavnom o izvještaja najprodavanijih knjiga i izvještja o izložbama i koji intervju s nekim lokalnim umjetnikom,gdje su ostale stvari koje spadaju u "Kulturu":confused:

Gugenheim
25.01.2012., 12:09
Ali HTV je jedno veliko ideološko smeće,to je činjenica,

Ne, to nije nikakva cinjenica. To je laz. HTV nije "ideolosko smece".

za lovu koju primaju ne nude ništa,

Nude svasta. A kad se uzme u obzir lova koju imaju na raspolaganju, proizvode i nude znatno vise nego komercijalne televizije. HTV proizvodi 60% svojeg programa. HTV ne emitira po cijele dane reprize trecerazrednih stranih serija.

imaju dobre formate ali su užasno zastarjeli,recimo tv kalendar,jako dobro ali uvodna špica se nije mijenjala koje stoljeće:rolleyes:
:

HTV ne emitira "formate", HTV emitira program. Bogat i raznovrstan. Za sve dobi i kategorije stanovnika Hrvatske, to je televizija svih hrvatskih gradjana. HTV nije televizija kapitalista i njihovih slabije obrazovanih zrtava starih izmedju 18 i 49 godina. Nema nikakve potrebe za mijenjanjem spice TV-kalendara.

Gugenheim
25.01.2012., 12:12
Vratimo se na temu i nadjimo problematicna imena i na drugim televizijama. Tamo ih ima i vise nego na HTV-u.

Novi233
25.01.2012., 13:39
Ne, to nije nikakva cinjenica. To je laz. HTV nije "ideolosko smece".

Nude svasta. A kad se uzme u obzir lova koju imaju na raspolaganju, proizvode i nude znatno vise nego komercijalne televizije. HTV proizvodi 60% svojeg programa. HTV ne emitira po cijele dane reprize trecerazrednih stranih serija.

HTV ne emitira "formate", HTV emitira program. Bogat i raznovrstan. Za sve dobi i kategorije stanovnika Hrvatske, to je televizija svih hrvatskih gradjana. HTV nije televizija kapitalista i njihovih slabije obrazovanih zrtava starih izmedju 18 i 49 godina. Nema nikakve potrebe za mijenjanjem spice TV-kalendara.

Dobro,živi u svom vremenu,ali znaš samo promjena je stalna,tako da za takve kao ti nemam straha ili ćete se prilagoditi ili nestati ista stvar je sa HTV-om dakle ili će početi nuditi ,kvalitetan inovativan program i opstati ili će se zadovoljiti fiornmom emsija od prije cca 25 (manje više ) godina ili će nestati.

mariangella
25.01.2012., 15:11
HTV je mila majka prema ostalima,groznija je cijela plejada spodoba iz ostalih tv kuća, npr. Pišekica, Delale,Sopekica,Fani Stipković,Marasica,Neno Pavinčić, Gvozdićka i slični.

Ovi sa HTV-a barem znaju lijepo i pravilno govoriti.

NOVH
25.01.2012., 17:30
Vratimo se na temu i nadjimo problematicna imena i na drugim televizijama. Tamo ih ima i vise nego na HTV-u.

Hej,Gugenheim,prepoznaj razliku čovječe..Mi..stop...financiramo...stop...hrt...sto p.

Naša lova se dijeli bitangama od kalibra.Milijarda i pet stotina milijuna kuna.
DORH je pokrenuo istragu.Konačno!

U javne budaletine ubrajam i sina Bože Sušeca,alapače Zidaričku i Banjeli,te mucavca Kovačevića Krunu,tj.Brunu.

DJTcro
25.01.2012., 17:40
Iako se slazem sa uvodnom idejom topica da nekim ljudima zaista ne bi trebalo biti mjesto na nacionalnoj televiziji, ovo sto pises je totalna neistina. HTV itekako radi bolji i gledaniji program od komercijalnih televizija. Kvalitetniji svakako, a i gledaniji u pojedinim segmentima i u cjelini, iako joj gledanost uopce nije primarni kriterij.

HRT je javna radio-televizija. Nekoliko televizijskih i vise radijskih programa. HTV je televizija unutar tog sustava.

- Ona ima "dopisnistva" sirom Hrvatske (privatne to ne moraju imati), to je korisno za Hrvatsku, ali manje "ekonomski efikasno".
- Ona 60% svojeg programa proizvodi, dok "trash televizije" vecinu trash programa za jeftine pare kupuju (ili dobivaju od svojih vanjskih centrala). Proizvesti 60% programa je sbvakako "ekonomski neefikasnije" nego gotovo nista ne proizvoditi.
- HTV proizvodi i emitira: informativni, dokumentarni, obrazovni, sportski, znanstveni, religijski, braniteljski, školski, poljoprivredni, dramski, vanjskopolitički, filmski, kulturni, potrošački, mozaik i ini program. To je zadaca javne televizije, ona je tu i zato da odrzi te sve prohgrame na zivotu. Ti programi su drzavi i naciji potrebni, iako su "ekonomski neefikasni". Privatne trash televizije imaju koncesijsku obavezu proizvioditi minimum minimuma programa, ali niti to ne izvrsavaju. Izvlace se, recimo, proizvodnjom "programa" zvanog "Kunolovac", "kviza" u kojem jedan voditelj satima stoji pred ekranom i navlaci gledatelje da za skupe pare zovu televiziju i odgovaraju na nekakva pitanja, ali nikad ne dolaze u program.. Taj "program" se cak niti ne emitira iz Hrvatske...
- HRT pohranjuje i odrzava ogromnu produkciju (filmsku, dramsku...) stvorenu tijekom niza desetljeca, kulturno blago. Mozda bi bilo "ekonomski efikasno" ljude koji to rade otpustiti, a prostor iznajmiti za shoping-centar, no naciji je ovo ipak bolja varijanta...
- HRT, bez obzira na sve kritike, jos uvijek proizvodi najbolji informativni program. Trash-televizije pod krinkom informativnog programa emitiraju mozaik-infotainment program, njihove sredisnje informativne emisije nakon vrlo sturog pregleda tek nekoliko vaznih vijesti prelaze na senzacionalizam, zabavu, traceve, "klepetane i malene"... Informativni program trash televizija stvara vrlo mali broj vrlo mladih, neiskusnih i nezainteresiranih curica koje imaju zadatak stvoriti senzaciju iz nicega. Javljanja iz shoping-centara i sa naplatnih kucica, zabrana pusenja, kupovina udzbenika, parkiranja i sl. Mozda time privlace jedan dio gledatelja, ali si nacija ne bi smjela dozvoliti da ostane bez pravog informativnog programa (kojeg emitira HRT).

Kad se pogleda sto sve stvara tih 3000 ljudi zaposlenih na HRT-u (Hrvatskoj RADIO TELEVIZIJI, 2 TV-programa sa 60% vlastite proizvodnje i radijski programi) za 1,3 milijardu kuna...

...i kad se to usporedi sa onime sto trash televizije sa 600 ljudi naprave za kojih 500-800 milijuna kuna...

...po efikasnosti HRT debelo pobjedjuje. Ja zaista mislim da uvoz serija emitiranje istih uz mnostvo reklama, sto je 95 % programa privatnih televizija, moze raditi i 60 ljudi. Nije ih potrebno 600. A onih 5 % programa, koje cine "talent show" i "antitalent show" (tzv "rialiti"), mogu prepustiti vanjskoj produkciji...

Radiš li ti slučajno na HRT-u? :D

Svatko tko je gledao ORF, ARD/ZDF ili BBC, vidi da HRT ne ispunjava javne funkcije.
Koliko ono HRT filmova i dramskih serija proizvodi godišnje?
Kada smo mogli na HTV-u gledati jedan hrvatski crtani ili dječji film?
Gdje je kulturni program na HTV-u, ako izuzmemo proširene Vijesti iz kulture t.j. Pola ure kulture? Jesi li ti ikad gledao ARTE?
Gledamo li mi isti informativni program HTV-a? Središnji Dnevnik je popunjen mladim i neiskusnim kadrom, stoga ne stoji to pljuvanje iz visine prema konkrenciji.
Tko to u zimskim/ljetnim mjesecima stražari pred graničnim prijelazima i maltretira turiste glupim pitanjima nego novinari HTV-a?

HRT je prava slika Hrvatske. Više uvozi nego sam proizvodi. Pogledaj samo HRT2, pa mi reci koliki je udio stranog programa na tom kanalu?

Nije u redu da prigovaraš mladoj generaciji da gledaju masovno komercijalne televizije, kada se HRT uopće ne trudi privući ih k sebi.
Zašto Hrvatski radio nema zaseban radijski program za mlade? Austrijanci imaju radijski kanal FM4, Britanci BBC Radio 1, Slovenci Val202. Mladi slušaju Otvoreni, Radio Dalmaciju i Antenu Zagreb, zbog toga što HR ne nudi kvalitetnu alternativu.
Zašto HRT nema kvalitetan internetski portal, koje bi mlade, informatički pismene ljude privukao k sebi?

hrco1908
25.01.2012., 19:35
HRTu možda nije važna gledanost, ali ona je vrlo dobar pokazatelj dali se nama koji PLACAMO te iste emisije sviđaju. Sve dok komercijalne televizije ne uzimaju iz džepa građana mogu što se mene tiče prikazivati i pile u mikrovalki...Žalosno je da komercijalne televizije imaju više DOMAĆEG dramskog programa, kojeg na HRTu debelo fali...Uspoređivati BBC i HRT nije utemeljeno zato što BBC ima 100 puta više pretplatnika od HRTa, ali ga možemo uspoređivati sa Austrijskim ORFom...ORF isto kao i HRT ima 2 programa, ali ima puno više domačeg dramskog programa i puno bolje posložen raspored...Budimo iskreni, kad netko dođe sa cijelodnevnog rada ne da mu se niti gledati kako ih je 20000000000000 umrlo na drgoj strani zemlje... On želi nešto lagano, domaće, humoristično...što će ga smiriti i otpustiti nakon posla... HRTove "domaće humoristične serije" su smiješne kao klinička smrt na dopustu...

hrco1908
25.01.2012., 19:41
Radiš li ti slučajno na HRT-u? :D

Svatko tko je gledao ORF, ARD/ZDF ili BBC, vidi da HRT ne ispunjava javne funkcije.
Koliko ono HRT filmova i dramskih serija proizvodi godišnje?
Kada smo mogli na HTV-u gledati jedan hrvatski crtani ili dječji film?
Gdje je kulturni program na HTV-u, ako izuzmemo proširene Vijesti iz kulture t.j. Pola ure kulture? Jesi li ti ikad gledao ARTE?
Gledamo li mi isti informativni program HTV-a? Središnji Dnevnik je popunjen mladim i neiskusnim kadrom, stoga ne stoji to pljuvanje iz visine prema konkrenciji.
Tko to u zimskim/ljetnim mjesecima stražari pred graničnim prijelazima i maltretira turiste glupim pitanjima nego novinari HTV-a?

HRT je prava slika Hrvatske. Više uvozi nego sam proizvodi. Pogledaj samo HRT2, pa mi reci koliki je udio stranog programa na tom kanalu?

Nije u redu da prigovaraš mladoj generaciji da gledaju masovno komercijalne televizije, kada se HRT uopće ne trudi privući ih k sebi.
Zašto Hrvatski radio nema zaseban radijski program za mlade? Austrijanci imaju radijski kanal FM4, Britanci BBC Radio 1, Slovenci Val202. Mladi slušaju Otvoreni, Radio Dalmaciju i Antenu Zagreb, zbog toga što HR ne nudi kvalitetnu alternativu.
Zašto HRT nema kvalitetan internetski portal, koje bi mlade, informatički pismene ljude privukao k sebi?

Na ORFu isto ima jako puno uvoznog sadržaja...ali ima i domačeg...i sigurno ne pilaju turiste koji dođu skijati u Austriju

Tom.K
25.01.2012., 19:42
Sve dok komercijalne televizije ne uzimaju iz džepa građana mogu što se mene tiče prikazivati i pile u mikrovalki...
OT! - Ovo me stvarno podsjeća na ideju za novi noćni dio RTL2-a :lol:

ONT - Jedino od javnih budaletina su za mene Red Carpet voditelji i šta god povezano sa njima...

MytByte
26.01.2012., 07:52
Može se kuditi HRT, program i ljudi ali se nema što pozivati na ukidanje ili urušavanje HRT-a, može se samo pozivati na promjenu koncepcije i/ili smjenu određenih kadrova, prvenstveno u vodstvu, jer ne razumiju televiziju kao medij...HRT se realno nema potrebe mijenjati radi komercijalnih televizija jer će se uvijek moći financirati od pristojbe, dakle gledanost bi bila nevažna kad bi HRT optimizirao "poslovanje"...dokle god HRT daje informaciju, bez obzira na kvalitetu formata i ljude koji prenose informaciju, on izvršava svoju funkciju...

a plaća se posjedovanje prijemnika a ne gledanje HRT-a, kao što je to i u drugim zemljama...očito ovo moramo ponavljati neprestano jer ljudima i dalje to ne ulazi u tikvu...

Gugenheim
26.01.2012., 09:02
Sve dok komercijalne televizije ne uzimaju iz džepa građana mogu što se mene tiče prikazivati i pile u mikrovalki...

To je tocno. Medjutim, onda ne smijemo lagati i tvrditi da je to pile u mikrovalki bolji program od HTV-a. Nije, to je losiji program od HTV-a.

I budaletine su budaletine, placali ih mi ili ne. Ako ih samo navodimo i nabrajamo, onda je sasvim svejedno sa koje su televizije.

Žalosno je da komercijalne televizije imaju više DOMAĆEG dramskog programa, kojeg na HRTu debelo fali...

To bi bilo zalosno, kad bi bila istina.

No komercijalne televizie NEMAJU vise domaceg dramskog programa. Trenutno HTV emitira 6 domacih serija ili sapunica (3 premijerne i 3 reprizne), NovaTV emitira 2 domace serije-sapunice (1 premijerna i 1 reprizna), a RTL samo 1 domacu sapunicu. HTV jedini daje domaci film. Uz to, HTV daje i vise filmova, a oni su i bolje kvalitete. HTV jedini daje i europske filmove. I jedini daje i djecije filmove.

Uz to, HTV JEDINA daje program za djecu, mlade, umirovljenike, branitelje, vjernike, poljoprivrednike i potrosace. Uz to, HTV JEDINA (ili gotovno jedina) daje skolski, kulturni, obiteljski, informativni i znanstveni program. Uz to, HTV daje za naciju najvaznije sportske dogadjaje.

Vratimo se na budaletine. Budaletine su budaletine, ma sa kojeg god se programa javljale.

Wild Horses
26.01.2012., 11:02
Kolega mirrorball vas je već upozorio da se držite teme, a vi to ne činite. Još jedno upozorenje: vratite se na temu, jer će inače topic ići pod ključ.

hrco1908
26.01.2012., 11:05
To je tocno. Medjutim, onda ne smijemo lagati i tvrditi da je to pile u mikrovalki bolji program od HTV-a. Nije, to je losiji program od HTV-a.

I budaletine su budaletine, placali ih mi ili ne. Ako ih samo navodimo i nabrajamo, onda je sasvim svejedno sa koje su televizije.

To bi bilo zalosno, kad bi bila istina.

No komercijalne televizie NEMAJU vise domaceg dramskog programa. Trenutno HTV emitira 6 domacih serija ili sapunica (3 premijerne i 3 reprizne), NovaTV emitira 2 domace serije-sapunice (1 premijerna i 1 reprizna), a RTL samo 1 domacu sapunicu. HTV jedini daje domaci film. Uz to, HTV daje i vise filmova, a oni su i bolje kvalitete. HTV jedini daje i europske filmove. I jedini daje i djecije filmove.

Uz to, HTV JEDINA daje program za djecu, mlade, umirovljenike, branitelje, vjernike, poljoprivrednike i potrosace. Uz to, HTV JEDINA (ili gotovno jedina) daje skolski, kulturni, obiteljski, informativni i znanstveni program. Uz to, HTV daje za naciju najvaznije sportske dogadjaje.

Vratimo se na budaletine. Budaletine su budaletine, ma sa kojeg god se programa javljale.

A zaboravio si krv nije voda :lol::lol::lol::lol:

maminho
26.01.2012., 17:17
kratko i jasno - Bruno Kovačević :bljak:

hrvatina_i_po
26.01.2012., 23:01
kratko i jasno - Bruno Kovačević :bljak:

Dodao bih još i tata i sin Sušec,Mirko Fodor(silovatelj humra),debeli Duško,Ivica Blažičko,sestre Nanut(Bože koji daveži).Mlate dobre pare,putuju svijetom,a nisu ni zakurac.

hrco1908
27.01.2012., 00:17
Na HRTu kao da imaju samo Duška i Karmelu...Vidiš ih na skoro svakom tv derneku...od onih mutavih igara u kojima se dobivaju vatrogasna kola (koja nagrada), dobro jutro, zvjezde pjevaju/ plešu, splitski festival...ne da mi se više nabrajati...HRT hitno treba nove i mlade voditelje...

Gugenheim
27.01.2012., 08:41
Ovaj topic pokazuje tocno ono sto se moze iscitati iz svakog razgovora na temu televizije: svi pljuju HRT (to je "nacionalni sport"), ali svi zapravo jedino nju gledaju. :D

Kad pitas ljude koje su emisije gledali, ispada da se sve skupa ne mogu u mjesec dana sjetiti 2-3 stvari koje nisu sa HTV-a, sve ostalo je na HTV-u. Isto tako i ovdje - kad se pita koje su budaletine primijetili na televiziji, nitko nema pojma koje budaletine postoje na komercijalnim televizijama - ili zato sto komercijalne televizije gotovo uopce ne proizvode program (pa niti nemaju domacih likova), ili gledatelji uopce ne gledaju komercijalne televizije. Mozda jednu ili dvije serije, dva filma mjesecno, ljubitelji infotainementa njihov "Dnevnik" i to je sve. Sve ostalo je na HTV-u. :mig:

Moze li itko od prve nabrojati 10 domacih imena i prezimena sa komercijalnih televizija? :D

Novi233
27.01.2012., 10:20
To ti ništa ne znači,HTV je najveća televizija a s obzirom na njemu prošlost čudilo bio me da je drugačije,a čovjek će gledati i smeće ako je to jedino što nudiš,HTV je utoliko bolji od ostalih tv programa što ima nešto više dokumentarnog propgrama iako je većinom uvozni ali što se tiče vlastitih emisija i recimo remisija RTL i Nove tu ga oni daleko šišaju,recimo juedan In Magazin je miljama daleko od Plesa sa zvijezdama da, nije savršen ali je aktualan u svakom pogledu ,dok je recimo ples sa zvijezdama show koji je minimumu i koji služi za puhanje ega pojedinaca i nije zanimljiv nikome doli penzićima

hrco1908
27.01.2012., 18:44
Ovaj topic pokazuje tocno ono sto se moze iscitati iz svakog razgovora na temu televizije: svi pljuju HRT (to je "nacionalni sport"), ali svi zapravo jedino nju gledaju. :D

Kad pitas ljude koje su emisije gledali, ispada da se sve skupa ne mogu u mjesec dana sjetiti 2-3 stvari koje nisu sa HTV-a, sve ostalo je na HTV-u. Isto tako i ovdje - kad se pita koje su budaletine primijetili na televiziji, nitko nema pojma koje budaletine postoje na komercijalnim televizijama - ili zato sto komercijalne televizije gotovo uopce ne proizvode program (pa niti nemaju domacih likova), ili gledatelji uopce ne gledaju komercijalne televizije. Mozda jednu ili dvije serije, dva filma mjesecno, ljubitelji infotainementa njihov "Dnevnik" i to je sve. Sve ostalo je na HTV-u. :mig:

Moze li itko od prve nabrojati 10 domacih imena i prezimena sa komercijalnih televizija? :D

Ajde ja ću:
Antonija Blače
Igor Bobić
Renata Sopek
Edita Misirić
Renata Sopek
Antonija Mandić
Danijel Delale
Ana Strizić
Ivana Paradžiković
Saša Kopljar
Mislav Bago

eto...

MytByte
28.01.2012., 10:56
Ajde ja ću:
Antonija Blače
Igor Bobić
Renata Sopek
Edita Misirić
Renata Sopek
Antonija Mandić
Danijel Delale
Ana Strizić
Ivana Paradžiković
Saša Kopljar
Mislav Bago

eto...

Kako znamo da je iz prve...imao si 10 sati za prikupiti informaciju :lol: Zašto imaš dvaput Renatu Sopek?

Jedini kojih bi se ja iz prve sjetio su oni koji su otišli s HRT-a :zubo:

Novi233
29.01.2012., 18:05
Sada ćete me pribiti na križ ali meni je Antonija Blaće ok za tip emisije koji je vodila,Antonija mi isto nije loša,mislim da joj pristaje taj studio 45 iako bi morala malo raditi na tome da prestane sebe gurati u prvi plan,u čem je problem sa Kopljarom?Ne mogu svi biti kao Šprajc, on mi je solidan...
Ivana Paradžiković,slažem se.

hrco1908
29.01.2012., 18:44
Kako znamo da je iz prve...imao si 10 sati za prikupiti informaciju :lol: Zašto imaš dvaput Renatu Sopek?

Jedini kojih bi se ja iz prve sjetio su oni koji su otišli s HRT-a :zubo:

:lol::lol: renata mi je ostala u posebnom sjecanju nakon istezanja na RTLu 2...

hrco1908
29.01.2012., 19:07
Sada ćete me pribiti na križ ali meni je Antonija Blaće ok za tip emisije koji je vodila,Antonija mi isto nije loša,mislim da joj pristaje taj studio 45 iako bi morala malo raditi na tome da prestane sebe gurati u prvi plan,u čem je problem sa Kopljarom?Ne mogu svi biti kao Šprajc, on mi je solidan...
Ivana Paradžiković,slažem se.

Ja Antoniju obožavam...Kao stvorenaza realitye :cerek::cerek::cerek:

aspirin
29.01.2012., 19:29
Javna budaletina je svak ko se gura za voditelja na
Televiziji unatoc ocitoj govornoj mani.. Mislim da
Toga ipak ima vise na komercijalnim televizijama..

Sent from POS Galaxy3

DJTcro
29.01.2012., 22:13
Zoran Šprajc
Branimir Bilić

Gugenheim
30.01.2012., 12:55
Ajde ja ću:
Antonija Blače
Igor Bobić
Renata Sopek
Edita Misirić
Renata Sopek
Antonija Mandić
Danijel Delale
Ana Strizić
Ivana Paradžiković
Saša Kopljar
Mislav Bago

eto...

Cekaj malo, je li to popis koji dajes kao odgovor na naslov ovog topica...:confused:

Istina, vecina bi se uklopila, ali bar za dvoje-troje s ovog popisa je kvalifikacija iz naslova ovog topica mrvicu prejaka.

Gugenheim
30.01.2012., 13:03

Tko su te dvije Antonije koje spominjes?

Antonija Blace ti je OK za tip emisije koji je vodila (trash-emisija), ali ti npr. Fodor, Dusko Curlic-Barbara Kolar i njima slicni nisu OK? Jebo te, Fodor plese, pjeva, zajebava se... Ova tvoja Antonija jedva da izgovori to sto treba, i to sa slusalicom u uhu...:D HTV debelo pobjedjuje.

Ako je ova druga voditeljica "Studija 45", onda je to katastrofa. VEcina voditelja "Hrvatske uzivo" i "Dobro jutro Hrvatska" je pametnija, smislenija i profesionalnija od ove.

Sto se tice Kopljara, on je talking-head, covjek koji iscitava vijesti i nista vise. Bas kao i vecina "barbika-koje govore", novinarki koje se javljaju s terena. Slazem se, Kopljar za razliku od tih barbika ne grijesi u izgovaranju, ali to jos uvijek ne znaci da nije budaletina. :mig:

Opcenito gledano, HTV ima bar 20 puta vise ljudi koji unose osobnost u nastupu (novinari, voditelji...), a profesionalni standard koji je na HTV-u prosjecan, na komercijalnim televizijama uopce ne dosezu niti najbolji.

Agripa
31.01.2012., 17:14
Nezahvalno je navoditi budaletine sa komercijalne tv.Ja sam ostao pritom,da prozivam samo one koje mi financiramo.
Evo pada mi na pamet,sin Bože Sušeca..

mirjam
31.01.2012., 19:38

Znam da hrvatski radio ima svoju temu kako je već rekao moderator i da kasnim, al na ovo moram reagirati.
Hrvatski radio općenito ima jako dobar program, mnoštvo dobrih, kvalitetnih i edukativnih emisija, o muzici, povijesti, aktualnim temama, čega god hoćeš. Samo treba -slušati.
Na HR 2 odabir muzike je takav da ga se gore navedeni programi tipa Otvoreno, Antena i slični mogu samo postidjeti.

Na hrvatskoj televiziji također ima svega za svakoga, još uvijek, samo termini nisu baš pogođeni, to je jedini problem.

Dodao bih još i tata i sin Sušec,Mirko Fodor(silovatelj humra),debeli Duško,Ivica Blažičko,sestre Nanut(Bože koji daveži).Mlate dobre pare,putuju svijetom,a nisu ni zakurac.

Ni meni te sestre Nanut nisu baš jasne.
Tko im plaća da putuju svijetom i rade te stupidne...kako da ih nazovem... reportaže? Pre pre dosadno.

jujica
01.02.2012., 12:17
kralj svih budaletina je jedan jedini

BRUNO KOVAČEVIĆ

i još je glavni urednik
o Bože kakva država...

tuk'bah
01.02.2012., 13:10
Tko su te dvije Antonije koje spominjes?

Antonija Blace ti je OK za tip emisije koji je vodila (trash-emisija), ali ti npr. Fodor, Dusko Curlic-Barbara Kolar i njima slicni nisu OK? Jebo te, Fodor plese, pjeva, zajebava se... Ova tvoja Antonija jedva da izgovori to sto treba, i to sa slusalicom u uhu...:D HTV debelo pobjedjuje...

Sorry, Gugi, ali promašio si temu. Tema nije "HTV je bolji / gori od komercijalnih televizija". Drugim riječima, trolaš. :D

OT:

Petar Vlahov, na kojoj god televiziji radio.
Bruno Kovačević, na kojoj god funkciji bio.
Voditeljica Studia 54. Ne znam kak joj je ime.
Branimir Bilić, jer postavi gostu pitanje i odmah odgovori sam sebi.
Red Carpet ekipa.

adidasfan
01.02.2012., 17:32
Antonija Blaće je uvjerljivo najgora voditeljica/natjecateljica/jabibilanateveu ikad.

I ona ljiga Meštrović iz Dobro jutro Hrvatska. Lik je ljigav, želi bacat kao neke fore itd.

Fodor i Kolarica su meni najsuper.

Imran
01.02.2012., 17:52
Branimir Bilić, Denis Latin, Branko Uvodić, Mladen Stubljar, Daniel Delale i manje više slična ekipa koja se bavi trač emisijama i dosadnim političkim tolk šouima.

lanki
02.02.2012., 07:18
Branimir Bilić, Denis Latin, Branko Uvodić, Mladen Stubljar, Daniel Delale i manje više slična ekipa koja se bavi trač emisijama i dosadnim političkim tolk šouima.

Izjednačiti Stubljara i onu kreaturu Delalea - ti si gadno promašio.
Ako tebe ne zanimaju teee koje radi Stubljar ili ih ne razumiješ to je jedna stvar, ali da je on "budaletina" to si malo zabrijao.
Inače meni je najbudaletina ono nešto Modni Mačak.Taj je tip za Vrapče.

mirrorball
02.02.2012., 09:33
...topici spojeni jer su iste tematike...

Štrikalica
02.02.2012., 16:40
ajme... :D Streljački vod.. :D

memory lane :cerek:

OT: nemam pojma.. trenutno me nitko ne iritira previše.. :zubo:

mirjam
02.02.2012., 18:48
Ja bih kritizirala voditelje emisije Paralele Gorana Rotima i posebno voditeljicu kojoj se sad ne mogu sjetiti imena.
OK, jasno mi je sve, ali da za tu emisiju u kojoj se redovito razgovara sa nekim strancem, nisu mogli naći neki voditelji sa malo boljim znanjem engleskog????
Katastrofa jedna, pogotovo nju kad slušam sram me stvarno, žena automatski čita s papira pitanja, kao da nikad nije čula engleski u životu,lomi jezik, sva je robotizirana, izgleda kao da ne razumije uopće ono što čita...užas jedan, uši da prokrvare...zar je u današnje vrijeme kad je engleski svud oko nas to moguće?!??!??
Emisija mi je tako zanimljiva, al čim krene razgovor, zabijam glavu u jastuk da to ne slušam :rolleyes:

C-blok
02.02.2012., 21:27
Branko Uvodić
Branimir Bilić
Petar Vlahov
Dijana Čuljak Šelebaj
Miroslav Škoro
Jabuka (ne znam ime)
Mislav Togonal
---
Drago Ćosić i Mićo Dušanović
---
sve "manekenka" i "celebrity" voditeljice
---
90% RTL i 50% Nova TV voditelja

solar
03.02.2012., 10:50
trenutno ne mogu smisliti petra vlahova i maju sever.

ne kužim kako takve kreature, koje ne znaju ni pričati kak treba, mogu non-stop biti na prvom programu državne televizije.

očaj, kad ih ugledam hvatam se daljinskog brzinom svjetlosti :D

Štrikalica
03.02.2012., 12:11
trenutno ne mogu smisliti petra vlahova

ok, ovo dođe ko prirodna reakcija svakom tko je.. humanoid. :D

solar
03.02.2012., 13:37
:rofl:

doslovce poflekavim i tlak mi naraste cim ga ugledam ili cujem :mad:

Štrikalica
03.02.2012., 13:47
Dijana Čuljak Šelebaj

Dijana je jedna jako kul ženska. :) Iz prve ruke. Časna masna. :)

Inox 18/10
03.02.2012., 17:43
Branimir Bilić.

Blood Dima
04.02.2012., 10:38
Meni je Antonija Blaće, najbolje lice s RTLa i drago mi je da i dalje radi na Televiziji, osim što je rado slušam i na Narodnom.

Od najgorih bi definitivno izdvojio Pišekicu, koja ne znam pričati bez blesimetra, onda Mislava Bagu koji mi se gadi i gasim tv kad on radi neke svoj političke procjene, fuj.

M.Williams
04.02.2012., 11:21
Meni je Antonija Blaće, najbolje lice s RTLa i drago mi je da i dalje radi na Televiziji, osim što je rado slušam i na Narodnom.

Od najgorih bi definitivno izdvojio Pišekicu, koja ne znam pričati bez blesimetra, onda Mislava Bagu koji mi se gadi i gasim tv kad on radi neke svoj političke procjene, fuj.

potpisujem :kava:

rudlavi
08.02.2012., 21:58
Smijem li pitati što je ovako povampirilo Tončicu Čeljusku? Ženska je odjednom postala nevjerojatno vruć komad. http://www.freesmileys.org/smileys/smiley-basic/drool.gif (http://www.freesmileys.org/smileys.php)

Simpsolina
09.02.2012., 12:06
Nema gore i iritantnije od one s RTL-a što ne zna izgovoriti slovo 'R' :503:

Dobijem osip kad je čujem. Kako uopšte ljudi sa govornim manama mogu raditi na televiziji??? :rolleyes:

M.Williams
09.02.2012., 12:44
Nema gore i iritantnije od one s RTL-a što ne zna izgovoriti slovo 'R' :503:

Dobijem osip kad je čujem. Kako uopšte ljudi sa govornim manama mogu raditi na televiziji??? :rolleyes:

ajme ajme ja umirem kad čujem da osoba ne može reć to slovo :lol:

Imran
09.02.2012., 13:19
Izjednačiti Stubljara i onu kreaturu Delalea - ti si gadno promašio.
Ako tebe ne zanimaju teee koje radi Stubljar ili ih ne razumiješ to je jedna stvar, ali da je on "budaletina" to si malo zabrijao.
Inače meni je najbudaletina ono nešto Modni Mačak.Taj je tip za Vrapče.

Ovako, navedeni ne spadaju u isti sos ljudi, ali ne znači da su mi manje odbojni. Ja ih nisam izdjenačio. Delale i ekipica koja se bavi istim su ionako vrh vrhova sami za sebe. Stubljara ne podnosim zbog drugih razloga, iako to ne znači da je loš u svom poslu. Ionako ima i voditelja koji su mi gadniji od njega mada ne rade loše svoj posao (Drobac, Merlić).

Boki000
09.02.2012., 21:10
modni mačci, fešn gurui koji imaju svoje rubrike u emisijama koje možemo staviti u isti koš s tim rubrikama. a i oni koji vode te emisije su isti. uvodići, vlahovi i slični su visoka matematika za prethodno navedene.

sleng
10.02.2012., 08:48

Neš ti komplimenta, najbolje lice na RTL :lol:

lanki
10.02.2012., 08:58
čudan topic.

Možda netko ne voli i ne razumije analize ili poljoprivredu ili privatno poznaje nekoga voditelja, ali to ne znači da taj voditelj dobro ili loše radi svoj posao.
Vlahov je grozan - slažem se.
Šprahfeleri nemaju što tražiti na televiziji.

Ace of Diamonds
11.02.2012., 16:08
U principu mi nikad nitko od ekipe s televizije nije bio prestrašno iritantan. Netko bolje radi svoj posao, neko lošije, netko je oku ugodniji, netko manje. Čak i Petra Vlahova mogu pogledat. :zubo:

ALI...

Onda sam začula nju! :503:
Tuketinu s RTL-a kojoj ne znam ime, a koja se utrpala i u Exkluziv i u Vijesti čak, a ne zna... Što ne zna? Govorit ne zna!!!

Da, oni su zaposlili ženu da im radi reportaže, intervjuira, komentira priloge iako ima govornu manu :503: :503:!!!

Dobro, tko je tu lud?! Jel ona nekome masno platila, poševila se sa pol RTL-a, jel kćer nekog šefa tamo? Što? Što?

castor8
11.02.2012., 19:53
U principu mi nikad nitko od ekipe s televizije nije bio prestrašno iritantan. Netko bolje radi svoj posao, neko lošije, netko je oku ugodniji, netko manje. Čak i Petra Vlahova mogu pogledat. :zubo:

ALI...

Onda sam začula nju! :503:
Tuketinu s RTL-a kojoj ne znam ime, a koja se utrpala i u Exkluziv i u Vijesti čak, a ne zna... Što ne zna? Govorit ne zna!!!

Da, oni su zaposlili ženu da im radi reportaže, intervjuira, komentira priloge iako ima govornu manu :503: :503:!!!

Dobro, tko je tu lud?! Jel ona nekome masno platila, poševila se sa pol RTL-a, jel kćer nekog šefa tamo? Što? Što?

http://www.youtube.com/watch?v=ucmFoRQgKQk

cuhke :lol:

mitch
12.02.2012., 12:10
Ima i još jedna u vijestima RTL-a koja ne zna izgovoriti S slovo.

Svaka čast curama, ne rugam se, ali osobe s govornim manama ne mogu raditi takav posao. Ne mogu.

Martian7
12.02.2012., 13:47
Ima i još jedna u vijestima RTL-a koja ne zna izgovoriti S slovo.

Svaka čast curama, ne rugam se, ali osobe s govornim manama ne mogu raditi takav posao. Ne mogu.
Pa vidiš da mogu. :ne zna:
Druga je stvar, a u tome se slažem s tobom, da ne bi smjele raditi takav posao.

The Perkins
12.02.2012., 20:38

Apsolutno se slažem! Imali su i onu plavu... Mislim da se zvala Ana... Isto je imala neku govornu manu... Ne znam kak ih smiju zapošljavat! Kaj tu nema nekih pravila ili nešto već? :ne zna:

EDIT: Sad vidim da je netko gore u postu komentirao tu Anu... :rofl:

Ace of Diamonds
12.02.2012., 21:10
http://www.youtube.com/watch?v=ucmFoRQgKQk

cuhke :lol:Da, to je ta... :facepalm: Ana Miščević :facepalm:

Druga je stvar, a u tome se slažem s tobom, da ne bi smjele raditi takav posao.Naravno da ne bi smjele. To je k'o da slijepca zaposle kao vozača autobusa. Mislim, što ne ide, ne ide. :o

M&Ms
15.02.2012., 18:43
čudan topic.

Možda netko ne voli i ne razumije analize ili poljoprivredu ili privatno poznaje nekoga voditelja, ali to ne znači da taj voditelj dobro ili loše radi svoj posao.
Vlahov je grozan - slažem se.
Šprahfeleri nemaju što tražiti na televiziji.

Sto se tice Stubljara, meni kod njega smeta pretjerana gestikulacija. Novinarske vjestine nemam namjeru komentirati jer nije moja domena, ali taj dio posla mislim da korektno obavlja.

I jos jedno, nevezano za vodjenje, ali negdje to moram napisati. Ne mogu smisliti koljena gdje Stupar-Jurkin, grozna su, a stalno ju trpaju u nekakve minjave. Brrrrr.... :eek:

hartijai
15.02.2012., 22:04
vlahov iriitantan i oku strašno neugodan iako nije toliko loš novinar
ona mandićka s rtla2 užas, nadjačala je i sopekicu i jurićku i sve te poluvoditeljice s rtla
i mia kovačić mi je totalno bezvezno tv lice, nit smrdi nit miriši, baš bzvz

hartijai
15.02.2012., 22:08
ne kužim kak nekom blaće može biti trn u oku kad je na tv-u? pa ona je neškolovana za tu profesiju a koju radi jako dobro. sklona finim improvizacijama, dosjetljiva, zabavna. nije ljepotica rasna, al čisto simpa ženska kao tv lice.

i togonal se malo uskurčio u zadnje vrijeme. kopi/pejst mislava bage

mitch
15.02.2012., 23:19

Da, stavio sam krivi glagol. :rofl:

Ne bi smjele. Daj im da pišu vijesti i slično, ali nikako puštati glas u eter.

Blood Dima
16.02.2012., 17:35
ne kužim kak nekom blaće može biti trn u oku kad je na tv-u? pa ona je neškolovana za tu profesiju a koju radi jako dobro. sklona finim improvizacijama, dosjetljiva, zabavna. nije ljepotica rasna, al čisto simpa ženska kao tv lice.

i togonal se malo uskurčio u zadnje vrijeme. kopi/pejst mislava bage

Slažem se.
Osim toga nitko ne može ni reći da je glupa, jer je vrlo obrazovana i školovana.
I ugodna je oku i zabavna.

Tom.K
16.02.2012., 21:22
Slažem se.
Osim toga nitko ne može ni reći da je glupa, jer je vrlo obrazovana i školovana.
I ugodna je oku i zabavna.

Potpisujem, ne ponaša se da je neka umjetno žensko biće, nego barem optimističnija od svih drugih voditeljica. Da je svaka žena ko Blaće...

Blood Dima
17.02.2012., 00:21
A ruku na srce, ne bi postala zaštitno lice tako velike grupacije kao što je RTL.

Nekima se ne sviđa RTL, ali kao televizija i slično, jedna su od najvećih grupacije kod nas i postati zaštitno lice jedne televizije nije mala stvar.

E da i super mi je na Narodnom, osim što je simpa na tvu, simpa je i glasom :)

*SunceMojeMalo*
17.02.2012., 08:38
Meni je Blaće isto super voditeljica, prirodna i svaka joj je na mjestu. I u iznenadnim situacijama se odlično snađe, ali koga nemogu smislit to je Edita Misirić....ajme koliko neprirodnosti i glume na jednom mjestu. To mi je prva voditeljica koju kad vidim moram promjenit program ili smanjiti ton. Stvarno mi nije sjela nikako.

Imago Dei
17.02.2012., 18:39
Teško je jednoznačno odrediti loša "lica" s tv ekrana iz razloga što, koliko sam pročitao topic unazad par stranica, miješaju se kruške i jabuke, odnosno, osjećaji koje pobuđuju određene emisije, otprilike definiraju voditelja i obrnuto.

Recimo, Red Carpet u meni pobuđuje sažaljenje ali Stunić/Delale rade dobar posao.

Ana Brdarić1/Igor Bobić2 u meni pobuđuju agresiju koliko su mi iritantni, a u zadnje vrijeme čak i umirem od smijeha od Bobićevog prenemaganja.

Stubljar novinarski odlično odrađuje ali sam ga imao prilike privatno čuti i čovjek psuje ko' kočijaš.

Parađiković kao urednica provjerenog, odlična, kao voditeljica, malo manje.

Voditeljica Studia45 očajna.

Maja Sever očajna, u živo još i više, ta žena je ozbiljno depresivna. (Za istač)

Togonal mi je odličan. Kovačić isto tako.

Marija Miholjek solidna.

Krešo Mišak mi je dobar voditelj i urednik, a i osobno sam ga upoznao i razgovarao s njim, te mi je kao osoba također dobar.

"Nova" garnitura glavnog HRT dnevnika (Jabuka i ona ženska) su mi bljutavi.

Šprajc, očajan.

Munižaba, nabrijana i očajna. Otprilike mi je u razini Maje Sever, isti tip.

Bago, nepotrebno komentirati uopće.

Bilić mi bio simpa ali je postao malo naporan.

Meštar kralj, također ga osobno upoznao i njegove vještine verbalnih akrobacija su uistinu zapanjujuće.

Sve u svemu, dobivam ozbiljne probavne smetnje na Bobića. Munižabu, Sever, Vlahova i Danijelu Trbović.

Black Witch
18.02.2012., 20:26
Mene malo (više) iritira Sandra Križanec koja vodi HRT-ov dnevnik, i to iz razloga jer ne razlikuje č i ć, dž i đ. Sve izgovara kao č i dž :mad:

hartijai
18.02.2012., 22:59
meni je maja sever jedna od najboljih novinarki u državi. ti si imago malo nagluh očito jer ti je kritika kao u djeteta od 10 godina, ono ja sam upozno mišaka ili ovog onog pa je kul. đizs

Imago Dei
23.02.2012., 13:48
meni je maja sever jedna od najboljih novinarki u državi. ti si imago malo nagluh očito jer ti je kritika kao u djeteta od 10 godina, ono ja sam upozno mišaka ili ovog onog pa je kul. đizs

To što sam ja stvarno nagluh na jedno uho, nema veze s mojim godinama.

O MIšaku sam imao isti stav i prije, a upoznavanje je samo potvrdilo moj prvotni stav.

Maja Sever u svojoj patetičnosti da se svidi širokim "neobrazovanim obespravljenim masama" i sama postaje neobrazovana, iritantna i ponajviše nekulturna prema svojim neistomišljenicima koje je pozvala u goste. Ta nekultura komunikacije je trn u uhu svakog iole normalnijeg građana.

Nepoznata mi je kategorija "kul-nesa" tako da ne znam o čemu govoriš. Kakva je to osoba koja je "kul"? Postoje samo upućeni, obrazovani (upoznati s tematikom koju obrađuju), kulturni i oni drugi, njihova suprotnost.

Atari_ST
20.05.2012., 18:56
Meni je najgora ona Katarina-Periša Čakarun. Užas, alergičan sam na nju!
Na drugom mjestu (po izazivanju alergije) je Ivana Dragičević-Veličković!

Zlatorepa
25.05.2012., 19:40
Delale i Pišekica. Pišekica će se raspast od prenemaganja. Delale sam po sebi iritantan u pokušajima da ispadne cool. Emisija sama po sebi žešći trash. Glamour Caffe je nešto vrijedio, ovo sve nakon njega katastofa

lalač
25.05.2012., 21:19
Ako me itko nervira onda je to ona fufica sa RTL-a. Ona što nije znala čitat sportske vijesti, pa ju premjestili u Exkluziv.
Oni bijedni pokušaji da zainteresira narod za ono što čita s blesimetra su mi nenadjebivi. Onda Brzoja. Naoblači mi se čim ga ugledam. Pa onda voditelji dnevnika nove tv (osim Knežičke) koji sa razmahanim Bagom bace mali razgovor nebi li ispali spontani, a uvijek ispadnu smotani.
Onda Nosićka u 20pet. Djeluje na mene ko kakav laksativ 500mg. I ne zaboravim neizmjeran talent i humor našeg Miroslava Škore u onom još neizmjernijen 'talent' showu. Pojava koja se može usporedit i sa najgorom noćnom morom, samo što je ovo tri puta gore. I onda čovjek sazna da on za ono laprdanje i one pokušaje humorističnosti dobiva mjesečno 10000 kn :eek: :eek:

Miroslava *
15.06.2012., 12:19
Evo mojih kandidata za najantipatičnija TV lica:

- Miroslav Škoro u onoj groznoj emisiji koja je išla na HRT-u.
- Nikolina Pišek - zbog afektiranja
- Tarik Filipović - užasno dosadna osoba
- ona ženska koja ima talk show na RTL2, malo jača, mislim da se preziva Mandić - uglavno, djeluje mi kao neka umišljena rospija, a emisija joj je totalno nezanimljiva
- Barbara Kolar & Duško Čurlić - taj par više ne mogu gledati, postali su užasno dosadni
- Ona plavuša koja vodi Eksploziv na RTL-u, ne znam joj ni ime
- Antonija Blaće - ide mi na živce, antipatična alapačica, jako iritantno se smije
- Mislav Bago - djeluje mi užasno umišljeno

....

odustajem, iako ima još kandidata za popis...

Zlatica Blatica
17.06.2012., 16:44
Nino Štambuk - voditelj na rtl-u. Sad vodi onaj specijal iz poljske, inace sport. Najgori voditelj kojeg sam ikad vidjela. Taj rtl je jedna jako debilna televizija. A prednjace nino stambuk i edita misiric. Ne znas tko je gori

marq.fcb
18.06.2012., 11:55
Nino Štambuk - voditelj na rtl-u. Sad vodi onaj specijal iz poljske, inace sport. Najgori voditelj kojeg sam ikad vidjela. Taj rtl je jedna jako debilna televizija. A prednjace nino stambuk i edita misiric. Ne znas tko je gori

na rtl-u svi odredom totalni amateri, a kolko se bune dok pričaju to nije normalno :503:

New Day
18.06.2012., 22:05
Pišek. Umjetna, neprirodna, pokušava ispasti pametna pa koristi rijeci koje ni sama ne razumije i upetlja se toliko da vise nitko ne može shvatiti sto je htjela reci. Želi biti duhovita a to ne može jer je skroz neprirodna i napeta, nikada nije opustena pred kamerama i stalno kalkulira sto ce reci...

Sopek - otprilike slični razlozi. Ne podnosim sto ne zna kuda će s rukama...

rudlavi
19.06.2012., 13:49
"Oduševio" me Saša Sušec neku večer kad su igrali Francuzi. Kamera u krupni plan uhvati dva lika obučena kao Asterix i Obelix (ono - brkovi, rogovi itd. - baš su super izgledali), a vrli tatin sin ispali: Evo dva navijača obučena kao dva - i sad ja mislim reći će Gala, kad ono S.S. ispali - Danca. :rofl:

Holly G.
20.06.2012., 01:16
Ajooooj Saša:lol::lol::rofl:
Danca!

Zlatica Blatica
20.06.2012., 13:10
Pišek. Umjetna, neprirodna, pokušava ispasti pametna pa koristi rijeci koje ni sama ne razumije i upetlja se toliko da vise nitko ne može shvatiti sto je htjela reci. Želi biti duhovita a to ne može jer je skroz neprirodna i napeta, nikada nije opustena pred kamerama i stalno kalkulira sto ce reci...

Sopek - otprilike slični razlozi. Ne podnosim sto ne zna kuda će s rukama...

Ja mislim da je ona i privatno takva...da ne glumi, nego je bas takva kakvom je opisujes, osim sto ne mislim da je glupa, dapace.

Euphrasie
22.06.2012., 22:29
S obzirom da evo postoji već topic o famoznoj Renati, samo malo mijenjam naziv i nastavljam dalje. Pa da ne bi bilo sad milijardu topica o njoj.
Gledala ja onu neku emisiju u kojoj je Renata "voditeljica". Bahahahaha!!! Pa to je grozno!!!! Ja doslovno, nisam vidjela goru voditeljicu!!! Užas!!!
I nek se sada suzdrže muški s komentarima kako nije bitno kakva je voditeljica jer ima drugih "atributa". Nek ona atribute pokazuje koliko želi, al za biti voditeljica treba i nešto drugo.

Kao prvo: treba glas - nema ga. Ma ima, al ono je užas sa slušati. Još i nekako neartikulirano govori.
Kao drugo: ma daj malo prirodnosti, ženo!!! Ukočena je i samo izgovori svoju kratku i debilnu najavu i još ne stavi točku na kraj rečenice. Imaš feeling da sad treba još nešto reći, a ono ništa.

Ovo je užas, užas, al stvarno užas. Ima još dosta loših voditeljica, al sve su bolje od nje. Ne znam tko ju je uopće primio. Ona može biti samo hostesa. :rolleyes:

Meni je ona super voditeljica, sve suprotno od ovoga što piše. Znači, mislim da priča razgovjetno, ima ugodan izgled, djeluje ozbiljno, itd... Ali mislim da bi trebala već konačno promijeniti Tv kuću i otići na Novu ili HTV, istrošena je na RTL-u.

leona23
24.06.2012., 17:33
Meni nikako nije sjela ona Marina Parlov,nekako je previše ukočena.
I da, Edita,isto ukočena.Ni Bobić mi se ne sviđa.

Euphrasie
25.06.2012., 14:05
N.Pišek priča presporo i ja je ne mogu zamisliti da vodi neku drugačiju emisiju , a da nije showbizz!

°bubamara°
17.07.2012., 06:44
Jučer u Dnevniku RTL-a Bobić kaže "Tri cijela pet milijuna". :facepalm: Kaj je tak teško reći "Tri i pol milijuna"? :confused:

maminho
18.07.2012., 14:15
miha horvat :facepalm:

neuspješan
23.01.2013., 19:50
Jako me smeta ono treptanje Danka Družijanića (se tako zove?) i onog drugog što vodi Dnevnik, Branko Nađvinski??
Ne mogu smisliti onog bucu Zubera, vodi uvijek one dobre emisije, ali mi zrači skroz negativno i umišljeno.

Štrikalica
25.01.2013., 19:49
Mene izluđuje onaj, jel Tomislav Jelinčić? Vodi vijesti na RTL-u oko 22:20.. čovječe, kaj taj čovjek voli svoj posao! On živi za tih 20 minuta i kad dođe vrijeme najave, nekih pol sata prije početka vijesti, više uopće nije u stanju suzdržati se pa mu najava izgleda ovako:

Logo vijesti
Kamera na njega na stolcu
On pocupkuje od zadovoljstva, smije se ko mladi mjesec, naginje se prema kameri ko da će tako ubrzati vrijeme i uz osmijeh od uha do uha čita stvari tipa:

Potres pogodio Filipine.. 200 mrtvih! Iju!
Uhićeno pola Hrvatske! :vrpolj na stolcu i Plidenta osmijeh:
Sutra smak svijeta! :toptanje nožicama:

Onda opet kamera na njega, sav u znoju, oči se krijese ko u lunatika, slini po bradi, poskakuje na stolcu i vapije. "Budite s nama poslije Sulejmana Veličanstvenog! Budite, molim vas! To je mojih 5 minuta! Ne znam kako ću izdržati do tad..malo mi se kaka od veselja.. Vidimo se brzo! Vidimo se! Imam još užasnih vijesti koje ću vam pročitati sa osmijehom Maybelline manekenke! :moli:"

Tip ozbiljno treba smanjiti doživljaj i možda otići u neku radionicu na tečaj prikladnog reagiranja na katastrofalne vijesti..

neuspješan
25.01.2013., 21:54
Pa on je uvijek imao neke bisere u vijestima, nešto šta je samo njemu smiješno. Znam ga još davnih dana dok je vodio vijesti s onom Tanjom Tomić :facepalm:

Štrikalica
26.01.2013., 02:39
Pa on je uvijek imao neke bisere u vijestima, nešto šta je samo njemu smiješno. Znam ga još davnih dana dok je vodio vijesti s onom Tanjom Tomić :facepalm:

Jelda? :D

Ne znam da li bi me iritiralo to kako se dobro zabavlja recitirajući užase ili bih se zabavljala s njim. Kao što rekoh - čovjek ozbiljno voli svoj posao. :zubo:

Mirror i ja se uvijek bacamo po podu kad krene njegova najava.. to nam je već postao svakovečernji ritual. :rofl:

Da bizarro efekt bude bolji, jednom kad smo ga vidjeli pokislog i uvelog bilo je kad je najavljivao nešto u stilu "pronađen lijek za alzheimera i 12 beba dobilo 100 miliona dolara na lottu"

http://www.animated-smileys.com/smileys/thinking/animated-smileys-thinking-26.gif da nije sociopat?

manchild
26.01.2013., 12:14
Jelda? :D

Ne znam da li bi me iritiralo to kako se dobro zabavlja recitirajući užase ili bih se zabavljala s njim. Kao što rekoh - čovjek ozbiljno voli svoj posao. :zubo:

Mirror i ja se uvijek bacamo po podu kad krene njegova najava.. to nam je već postao svakovečernji ritual. :rofl:

Da bizarro efekt bude bolji, jednom kad smo ga vidjeli pokislog i uvelog bilo je kad je najavljivao nešto u stilu "pronađen lijek za alzheimera i 12 beba dobilo 100 miliona dolara na lottu"

http://www.animated-smileys.com/smileys/thinking/animated-smileys-thinking-26.gif da nije sociopat?

i ništa ti ne fali! :) :rock:

ovaj show je školski primjer trasha

baobab
27.01.2013., 09:47
Pretenciozni narcis Bobić koji čim završi emisiju baš nešto važno mora pogledati na Ipadu:rolleyes:

riot_act
27.01.2013., 14:54
Pretenciozni narcis Bobić koji čim završi emisiju baš nešto važno mora pogledati na Ipadu:rolleyes:

- vjerojatno rezultate na kladionici :zubo:

Tamed
27.01.2013., 15:05
Bobić je nestvarno loš anchorman. Ono njegovo mucanje i neartikulirano glasanje mogu jedino objasniti time da ga jebe ona divljački stegnuta kravata. :ne zna:

°bubamara°
23.09.2013., 07:30
Kada će voditelji naučiti padeže? :503:

Martian7
23.09.2013., 18:45
Kada će voditelji naučiti padeže? :503:
Ako nisu prije nego što su postali voditelji(ma), vjerojatno neće nikada. Nažalost.

shef Sale
24.09.2013., 09:20
Hm, zanimljiv (stari :zubo: ) topic.
Pa da nešto i napišem...

Možda je Alfier odličan urednik za deskom, iliti nevidljivi, ali kao voditelj HRT Dnevnika je katastrofa. Netelevizičan glas, neupečatljiv...
Za njega je Obrad Kosovac nedostižan :rofl:

Po meni, uvjerljivo najlošije pogođen (muški) voditelj TVZG/HRT Dnevnika unatrag jedno 25 godina (pa i više) :eek:

manchild
24.09.2013., 17:30
Pa da nešto i napišem...

Možda je Alfier odličan urednik za deskom, iliti nevidljivi, ali kao voditelj HRT Dnevnika je katastrofa. Netelevizičan glas, neupečatljiv...

Po meni, uvjerljivo najlošije pogođen (muški) voditelj TVZG/HRT Dnevnika unatrag jedno 25 godina (pa i više) :eek:

slažem se! prvo sam se uplašil kad sam ga vidio

mirrorball
26.09.2013., 11:07

Jel'da? :D Ovaj topic je bio an elegant weapon for a more civilized age

Pa da nešto i napišem...

Ja nisam vjerovao kad sam ga vidio. :eek: Sve u njegovom "nastupu" je bilo loše. Nakon par minuta me toliko iznervirao da sam promjenio kanal.:kava:

manchild
01.10.2013., 22:46
Alfier je školski primjer voditelja koji nije televizičan

Atilla Kaleb
04.10.2013., 16:10
Miro Barisic je najveci coban na Prisavlju.On je trebao ostati portir.

Holly G.
21.10.2013., 19:26
Alfier je školski primjer voditelja koji nije televizičan

Apsolutno!
A koliko grešaka...:(

neuspješan
24.10.2013., 12:13
A gdje je nestala Mirna Berend, ona je znala biti iritantno dobra? I ona Ljiljana Bunjevac Filipović?

manchild
26.10.2013., 00:38
A gdje je nestala Mirna Berend, ona je znala biti iritantno dobra? I ona Ljiljana Bunjevac Filipović?

ona je sama otišla nakon pobjede koalicije 03.01.2000

Vojska spasa
08.11.2013., 15:41
A gdje je nestala Mirna Berend, ona je znala biti iritantno dobra? I ona Ljiljana Bunjevac Filipović?Mirna Berend je slovila za vrlo slobodnu ženu,i zbog ćudoređa ne spada u shemu za dobro odgojene ljude,a Bunjevac-Filipović je franjina dupelizačka kvazinovinarka.I bez tog političko sponzorstva ona je jako loša i nekvalitetna.

Dlapek
13.11.2013., 14:41
Mirna Berend je slovila za vrlo slobodnu ženu,i zbog ćudoređa ne spada u shemu za dobro odgojene ljude,a Bunjevac-Filipović je franjina dupelizačka kvazinovinarka.I bez tog političko sponzorstva ona je jako loša i nekvalitetna.

I ne samo to: bio ju je glas da je konfliktna,egocentrična i da je voljela malo previše zaviriti u čašicu.

Zemljanin
13.11.2013., 15:11
Evo kad ga nitko nije spomenuo - da to ja ucinim... Alfier... :D:cerek:

Njegova energicnost pri iscitavanju vijesti u Dnevniku redovito prerasta u deranje na neduzne gledatelje.

Veci bi promasaj bio samo da su mu dali voditi "Mir i dobro".

bartolina
23.11.2013., 17:44
Ne bih izdvajala voditelje zbog govorne mane, nije mi to baš fer. Ako netko ima manu, a svoj posao radi dobro, čemu onda omalovažavati i degradirati.

Meni strašno smeta kad voditelji ne znaju pričati/čitati ovaj naš komplicirani jezik. Zar s tim ljudima nitko ne radi, zar baš većina mora imati neki čudan naglasak da mi paraju uši? To mi je čisto neprihvatljivo, ako se već netko bavi "javnim" čitanjem.

Za reklame vrijedi isto.

babunovich
27.11.2013., 03:58
htio sam napisat par riječi o stojancu ali mi je istomišljenik uštedio truda

Da ne zaboravim: iz Rijeke se za Dnevnik javlja stanoviti Ranko Stojanac ili slično, koji svakoj temi pristupa na upravo balkanski kvazišeretski način te i ozbiljnu temu čini točkom u vlastitom, privatnom cirkusu. I to je srozavanje profesionalizma, ali eto – i to je Informativni program HTV-a.

babunovich
27.11.2013., 04:02
Evo kad ga nitko nije spomenuo - da to ja ucinim... Alfier... :D:cerek:

Njegova energicnost pri iscitavanju vijesti u Dnevniku redovito prerasta u deranje na neduzne gledatelje.

.

neškolovana nastupa i neškolovana glasa s jakim akcentom, što bi rekli poznavatelji, čovjek kojega se ne bi smjelo pustiti da vodi središnji Dnevnik niti u vremenima Brežnjeva u Sovjetskom Savezu

VodkaM
27.11.2013., 11:36
Menščini da je kod gospodične Kolar neka teža boleščura u pitanju i da su ovo samo predstave za javnost.

A gospodična Horvat, nešto smo si uštrcali u obraze, a? Ne može se ni nasmijati više kako spada.

VK Girl
28.11.2013., 08:10
Hmm što se događa s izgledom Sanje Mikleušević Pavić. :confused:
Gledam je već par tjedana na Dnevniku i ne mogu ne primijetiti masnu, beživotnu kosu, oteklo lice, masu bora, podbradak...
Zar HTV više nema frizere i šminkere? Ili Sanja to ne želi :ne zna:

neuspješan
28.11.2013., 12:44
Možda čeka rezultate referenduma?
Meni je ona inače skroz OK!

noćni recepcioner
29.11.2013., 18:57
Imao sam priliku davno, pred nekih 20-tak godina biti u društvu s njom. Tada je radila u TV centru Rijeka i nije bila Pavić. Jedna od najljepših i najpametnijih djevojaka koje sam vidio. Godine neumitno čine svoje

Sent from my GT-I8260 using Tapatalk

manchild
29.11.2013., 22:38
Sanja Mikleušević je lijepa žena

VodkaM
30.11.2013., 11:04
Danas u emisiji Subotom ujutro prvo nakrcali studio svim živima koji su "protiv", a onda kad joj je u goste došao onaj iz žirija Zvijezde plešu (samopriznati gay) ona prvo pitanje: "A zašto sam ja ispala?" More mrš.

rudlavi
26.02.2014., 22:35
Odavno sam izgubio svaku iluziju o barem donekle pravilnoj akcentuaciji na komercijalnim televizijama, ali sve više gubim nadu i za javnu. Reče Kovačić u Dnevniku 3 (sic!): Umro je slavni giTArist.... gitaRIST Paco De Lucia. Nema ništa jače nego kad krembil kaže pravilno pa zastane i kao ispravi sam sebe naravno krivo. Ali kad je on u pitanju nije za čuditi se.

Zemljanin
27.02.2014., 14:14
Ja bih imao zamjerku na uredjivacku politiku u redoslijedu sportskih informacija jucer u HaeRTeovskom Dnevniku.

Lijepo je sto je vijest o novom uspjehu Blanke Vlasic bila prva na redu... Ali da reza sa kratkim izvjestajem polufinala hrvatskog kosarkaskog kupa ide tek nakon manje-vise nebitnog tzv. derbija ovoga sto nazivamo Hrvatskom nogometnom ligom i poslije osvrta na poraz Manchestera u Pireju (jasno je da je u pitanju elitno nogometno takmicenje, ali da bas s takvom paznjom pratimo osminu finala u kojoj, ako je iole bitno, nasih igraca nije bilo medju akterima... cak ni suci nisu bili nasi, kao ni delegat) - mi je skroz-naskroz bezveze.

I ne znam koji je ono majstor u snimci komentirao Galata - Chelsea - uspio je u 15-tak minuta snimke naciniti otprilike jednako gresaka. Sve pohvale (meni) neznanom junaku.