PDA

View Full Version : Kutak za preljubnice vol.2

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 [93] 94 95 96 97

Kriz@
12.10.2010., 15:08
A dajte neku jedinstvenu definiciju predigre, pa se onda raspravljajte :p

sex-addict
12.10.2010., 15:10
Ti i na zenu doma bas svaki put direktno u rupu? Nije kroz dan osmjeh, poslatati po guzi, navecer pusa u vrat kad dodje doma...

Gle kod mene moze sve :cerek:, ali ne moze samo i uvijek quickie, kuzis?:)
Pravilo je da pravila nema. Kad nikad nema predigre i to ti je well - pravilo.

Ajd mi o svom iskustvu doma, sa zenom koju volis, nemoj mi o jebacicama sa strane. Meni to nije za usporedbu.

Nego jel doma u zandjih godinu dana bilo predigre i jel se ona bunila na to?

Pa naravno da neces imati predigru s nekim s kim si se nasao na straznjem sjedalu auta prvi put u zivotu i gdje te ne bi smetalo i da je i zadnji

Ko govori o ženi :D

To je drugo, gdje ima emocija, drugačije potpuno..

Ja govorim o sexu, bez emocija. Mislim da se o tome pričalo, kaj ne? Ako sam zabrijao, moja isprika..

No, dobro si rekla, najbolje je pravilo - da nema pravila.. Ionako je svaki susret priča za sebe, svaka osoba priča za sebe.. :kava:

ombia
12.10.2010., 15:10

Kako bi to tek bilo dosadno.:mig:
Prisjecajuci se biceg ljubija, on je bio za mazenje saaaatima, a ja sam bila za quicki vise nego on. Naknadno sam saznala da se on vrlo rano zaljubio.

Emocije i predigra su cesci paket nego ONS i predigra.

Kriz@
12.10.2010., 15:15
Kako bi to tek bilo dosadno.:mig:
Prisjecajuci se biceg ljubija, on je bio za mazenje saaaatima, a ja sam bila za quicki vise nego on. Naknadno sam saznala da se on vrlo rano zaljubio.

Emocije i predigra su cesci paket nego ONS i predigra.

Kaj ima bit dosadno... ništa u sexu nije dosadno :p
Samo se čini da različite osobe različite stvari smatraju predigrom.

ako je pušenje predigra (ma bilo šta osim penetracije), bome Sehi uživa u predigri i na prvom susretu na stražnjem sjedištu :p

ombia
12.10.2010., 15:15
Ko govori o ženi :D

Ja govorim o sexu, bez emocija. Mislim da se o tome pričalo, kaj ne? Ako sam zabrijao, moja isprika..

No, dobro si rekla, najbolje je pravilo - da nema pravila.. Ionako je svaki susret priča za sebe, svaka osoba priča za sebe.. :kava:

Ja govorim o seksu, pa onda o vodjenju ljubavi (posve razlicite stvari jel), o seksualnom opcenju s drugom zenom generalno.
Ako ti govoreci o tome nikad ne pomislis na vlastitu zenu, a sto cu ti ja.:D

Recimo quicki mi je kad pojedem pizzu na brzinu, odlicna socna :cerek:, bas je sjela. Ali ne mogu pizzu svaki dan, dojadi. Nekad bih bas 3-4 sljeda i sve u vrhunskom restoranu.:cerek: I uzivala svaki zalogaj.

U seksu izmedju seksa i vodjenja ljubavi, biram uvijek ovo drugo.:top:
Izvana preformance ce mozda ostati isti :mig:, ali meni je u glavi i u srcu nesto sasvim drugo nego kao kod cistog seksa.

A direktno sam te i pitala za tvoju zenu doma koju volis.

Jel i snjom godinama samo quckije imas i ako krene predigra ona se kakti buni?:D

ombia
12.10.2010., 15:18
Kaj ima bit dosadno... ništa u sexu nije dosadno :p
Samo se čini da različite osobe različite stvari smatraju predigrom.

ako je pušenje predigra (ma bilo šta osim penetracije), bome Sehi uživa u predigri i na prvom susretu na stražnjem sjedištu :p

Mislim da mi je vise nego jasno odgovorio :mig:. Kod jebacine je predigra dosadna, a kod vodjenja ljubavi je sve drugacije potpuno.

sex-addict
12.10.2010., 15:20
Ja govorim o seksu, pa onda o vodjenju ljubavi (posve razlicite stvari jel), o seksualnom opcenju s drugom zenom generalno.
Ako ti govoreci o tome nikad ne pomislis na vlastitu zenu, a sto cu ti ja.:D

Recimo quicki mi je kad pojedem pizzu na brzinu, odlicna socna :cerek:, bas je sjela. Ali ne mogu pizzu svaki dan, dojadi. Nekad bih bas 3-4 sljeda i sve u vrhunskom restoranu.:cerek: I uzivala svaki zalogaj.

U seksu izmedju seksa i vodjenja ljubavi, biram uvijek ovo drugo.:top:
Izvana preformance ce mozda ostati isti :mig:, ali meni je u glavi i u srcu nesto sasvim drugo nego kao kod cistog seksa.

A direktno sam te i pitala za tvoju zenu doma koju volis.

Jel i snjom godinama samo quckije imas i ako krene predigra ona se kakti buni?:D

Sa dragom doma naravno da nije samo quickie, pa kaj ti je..

Nekad nježnosti cijeli dan, maženja, itd. Sex je nekad grub, životinjski, nekad nježno vođenje ljubavi.. Uz predigru, da.. :D

Ali kažem, nisam o tome uopće govorio.. :kava: To se valjda podrazumjeva, kaj ne? :ne zna:

Kriz@
12.10.2010., 15:22
Pa nije valjda trebao Sehi da ti to objasni :confused:

ombia
12.10.2010., 15:26
Sa dragom doma naravno da nije samo quickie, pa kaj ti je..

Nekad nježnosti cijeli dan, maženja, itd. Sex je nekad grub, životinjski, nekad nježno vođenje ljubavi.. Uz predigru, da.. :D

Ali kažem, nisam o tome uopće govorio.. :kava: To se valjda podrazumjeva, kaj ne? :ne zna:

A ja sam bas o tome pisala.:) Od mog prvog posta o predigri. Tak da se ja sad cudim cemu si se ti cudio u mojim postovima i od cega si to zaspivao kad to imas i doma.:D

Kriz@ - pa Jebezljiva lijepo pise da joj predigre ne treba a i druge zene ovdje, njoj ne treba ni doma, tim slijedom moglo ih je biti vise ne?:)

Jebezljiva
12.10.2010., 15:53
Nema šta ta zbog kurca ne bi rekla ili napravila :kava:

a naravno, kaj je tu čudno :ne zna:

To sam i sumnjao! :mad:

Lažljiva kurva :kava:

volim kad me tako zoveš :mig:

A ja sam bas o tome pisala.:) Od mog prvog posta o predigri. Tak da se ja sad cudim cemu si se ti cudio u mojim postovima i od cega si to zaspivao kad to imas i doma.:D

Kriz@ - pa Jebezljiva lijepo pise da joj predigre ne treba a i druge zene ovdje, njoj ne treba ni doma, tim slijedom moglo ih je biti vise ne?:)

ja sam samo rekla da meni predigra ne treba ..jer svrha predigre je da uzbudi,, opusti..pripremi...ja to sve već jesam... uvijek :cerek:
e sad nakon ovih raznoraznih definicija..vjerojatno ju imam..pa normalno da se ljubakam s mužem po doma i grlim..tokom cijelog dana..ali ne smatram to predigrom za sex navečer...pa ljubim ga i mazim i kad nema sexa

a rekla sam već jutros...jedan poziv od 3 minute je jutros učinio to da mi mašta danas radi 100 na sat..kaj sto 1000..., i nakon toga ...dovoljno je da mi samo uleti :cerek:

ombia
12.10.2010., 16:13
aja sam samo rekla da meni predigra ne treba ..jer svrha predigre je da uzbudi,, opusti..pripremi...ja to sve već jesam... uvijek :cerek:
e sad nakon ovih raznoraznih definicija..vjerojatno ju imam..pa normalno da se ljubakam s mužem po doma i grlim..tokom cijelog dana..ali ne smatram to predigrom za sex navečer...pa ljubim ga i mazim i kad nema sexa

a rekla sam već jutros...jedan poziv od 3 minute je jutros učinio to da mi mašta danas radi 100 na sat..kaj sto 1000..., i nakon toga ...dovoljno je da mi samo uleti :cerek:

Ma kod tebe je drugo, ti bas imac kick na te avanture i naravno da te sama pomisao na avanturu i novo meso uzbudi jer si taj tip.:mig:

A i u dane kad nema seksa ljubljenje je za moj mozak predigra za sljedeci seks makar isti ne bio taj dan, ako nista; njegujemo intimu i bliskost, gdje ces boljeg potpirivanja vatre...:cerek:
Tehnicki se navlazim i bez predigre, ponekad dok mi ulicom prilazi, ali ne treba mi predigra tehnicki nego psihicki :cerek:
Volim se maziti. Ne satima sad.

Bivsi ljubi je znao fenomenalno :s masirati, nakon takve masaze sve bi mu dala, ma i prije al se protiv masaze ne bunim.:D

Jebezljiva
12.10.2010., 16:17
Ma kod tebe je drugo, ti bas imac kick na te avanture i naravno da te sama pomisao na avanturu i novo meso uzbudi jer si taj tip.:mig:

ovo jutros nije bilo novo...više bi rekla prošlo..ali dovoljno da mi maša radi

ombia
12.10.2010., 16:36
ovo jutros nije bilo novo...više bi rekla prošlo..ali dovoljno da mi maša radi

Poruka je bila da se ti lako (svakako lakse nego ja) zapalis za ONS i nepoznate muskarce, da ti nije nuzna bliskost za seks. Ja sam drugacija.:mig:

Usputan seks nije bas tesko ostvariti, ali blikost je vec teze.

Jebezljiva
12.10.2010., 16:41
kao što reće netko danas

sve je to sex :D

K@rlo
12.10.2010., 18:38

"Vjetar duva,
šljive otpadaju
trule šljive muve spopadaju.
Krmci jedu da ne propadaju,
tvoje mi se oči dopadaju.

Tvoje oči ko farovi Fiće
ti si moje omiljeno biće.

Sunce je raspizdilo svoje zrake,
vrapci se deru ko konji,
mene piči depresija,
u duši mi opsesija,
jebo mater ako te ne volim!"

To prošaptati na uho....gdje ćeš bolje predigre...i garantiran brutalni sex :rofl::rofl:

Kriz@
12.10.2010., 19:14
"Vjetar duva,
šljive otpadaju
trule šljive muve spopadaju.
Krmci jedu da ne propadaju,
tvoje mi se oči dopadaju.

Tvoje oči ko farovi Fiće
ti si moje omiljeno biće.

Sunce je raspizdilo svoje zrake,
vrapci se deru ko konji,
mene piči depresija,
u duši mi opsesija,
jebo mater ako te ne volim!"

To prošaptati na uho....gdje ćeš bolje predigre...i garantiran brutalni sex :rofl::rofl:

Znaš šta... 99% sam sigurna da bi s likom koji bi mi to prošaptao imala doista urnebesan sex :cerek:

lana10
12.10.2010., 20:57
jebo vas Unur....kad ja imam ptijavak svi na k(t)urcima :o

DanielOcean
12.10.2010., 21:04

točnije Onur i Kerem...no navodno se pojavio novi aga...tješi trudnu Đansel...legenda kruži među svekolikim hrvatskim pučanstvom da je samo takav macan :cerek:

lana10
12.10.2010., 21:15
točnije Onur i Kerem...no navodno se pojavio novi aga...tješi trudnu Đansel...legenda kruži među svekolikim hrvatskim pučanstvom da je samo takav macan :cerek:

Pa ti si stigao i seriju pogledati :eek:, svaka čast...ja sam samo vidjela da su svi plakali i onda se ON pojavio....

imam vic:
Ide magarac dzunglom, skace, divlja kad ispred njega iskoci lav!
Lav: - jel znas ti da se ne smijes tako ponasati ovdje, ja sam kralj zivotinja i postavio sam ovdje neki red koji se mora postovati!
- Magarac: - jel? a ko je tebe postavio za kralja zivotinja?
- Lav: - sve ostale zivotinje, jer mogu najduze da jebem!
-Magarac: - ja mogu duze. da se kladimo?
Konta lav sta ce, gleda magarca i pristane na opkladu!

Prvi lav ufati magarca i pocne sa radnjom, 15min, 30min....magarac trpi ne progovara, 45min, 1h i lav svrsi!

Dosao red na magarca i ufati on lava i poce radnju! 15min lav trpi, 30min
lav trpi, 45min lav trpi i vec konta vidi ove budale, bas ce me sjebati, procuce se bruka.

I sta ce, sjeti se sta njemu najvise odgovara i kako najbrze svrsi kad je s lavicom.
Skonta da voli kad lavica stenje i poce lav da stenje. Magarac nastavi sa radnjom. Sat vremena a magarac ne popusta. Lav se sjebo i konta sta ce.

Na um pade mu da voli kad ga lavica ceska po jajima dok to radi i on poce magarca da ceska. Navalio magarac još jače i ne popusta niti nakon dva sata, a lav stenje i ceska ga po jajima.
Poslednje cega se lav seti da ne moze da izdrzi kada lavica pocne da miješa.
Zavrti lav guzicom najzesce sto je mogao i u po frke, magarac ufati lava za grivu, povuce ga prema sebi i kaze:

"Lave, ti nisi kralj.........TI SI CAR!!!"

lana10
12.10.2010., 21:16
...legenda kruži među svekolikim hrvatskim pučanstvom da je samo takav macan :cerek:

imaš li i ti prijavak? :cerek:

DanielOcean
12.10.2010., 21:19
imaš li i ti prijavak? :cerek:

:love:

bluemood
12.10.2010., 21:22
Usputan seks nije bas tesko ostvariti, ali blikost je vec teze.
potpisujem :s:s

ostavi se Onura silo nečista

ma i nije baš :ne zna: Onur je Onur :cerek:

lana10
12.10.2010., 21:22
Dačo je si li ti primjetio ove preljubnice čim malo ne kontroliraš odmah se razulare?, a i Bingo....ili su večeras Turci ponovo zavladali.....oooo Grički tope pomagaj!!!

DanielOcean
12.10.2010., 21:24
Pa ti si stigao i seriju pogledati :eek:, svaka čast...ja sam samo vidjela da su svi plakali i onda se ON pojavio....

imam vic:
Ide magarac dzunglom, skace, divlja kad ispred njega iskoci lav!
Lav: - jel znas ti da se ne smijes tako ponasati ovdje, ja sam kralj zivotinja i postavio sam ovdje neki red koji se mora postovati!
- Magarac: - jel? a ko je tebe postavio za kralja zivotinja?
- Lav: - sve ostale zivotinje, jer mogu najduze da jebem!
-Magarac: - ja mogu duze. da se kladimo?
Konta lav sta ce, gleda magarca i pristane na opkladu!

Prvi lav ufati magarca i pocne sa radnjom, 15min, 30min....magarac trpi ne progovara, 45min, 1h i lav svrsi!

Dosao red na magarca i ufati on lava i poce radnju! 15min lav trpi, 30min
lav trpi, 45min lav trpi i vec konta vidi ove budale, bas ce me sjebati, procuce se bruka.

I sta ce, sjeti se sta njemu najvise odgovara i kako najbrze svrsi kad je s lavicom.
Skonta da voli kad lavica stenje i poce lav da stenje. Magarac nastavi sa radnjom. Sat vremena a magarac ne popusta. Lav se sjebo i konta sta ce.

Na um pade mu da voli kad ga lavica ceska po jajima dok to radi i on poce magarca da ceska. Navalio magarac još jače i ne popusta niti nakon dva sata, a lav stenje i ceska ga po jajima.
Poslednje cega se lav seti da ne moze da izdrzi kada lavica pocne da miješa.
Zavrti lav guzicom najzesce sto je mogao i u po frke, magarac ufati lava za grivu, povuce ga prema sebi i kaze:

"Lave, ti nisi kralj.........TI SI CAR!!!"

ma jok...kao fol ne gledam...ali između negledljivog fusbala domaće nam reprezentacije koja je gubila od norveške (u kojoj baj d vej većinu vremena se niti ne može igrati nogomet zbog količine snijega)...raspadnutog stadiona...dva i pol gledatelja...i špalira mažoretkinja :top:...odabrah šehi i ekipu...suza mi je kanula kada shvatih da onur preživio nesreću...

lana10
12.10.2010., 21:25

potpisujem :s:s

ostavi se Onura silo nečista

meni Ero bolje pristaje:cerek:

lana10
12.10.2010., 21:28
ma jok...kao fol ne gledam...ali između negledljivog fusbala domaće nam reprezentacije koja je gubila od norveške (u kojoj baj d vej većinu vremena se niti ne može igrati nogomet zbog količine snijega)...raspadnutog stadiona...dva i pol gledatelja...i špalira mažoretkinja :top:...odabrah šehi i ekipu...suza mi je kanula kada shvatih da onur preživio nesreću...

Ja ću biti mažoretkinja kad odem u starački dom...već sam si i bluzicu rezervirala:cerek:

bingooo
12.10.2010., 21:30
Dačo je si li ti primjetio ove preljubnice čim malo ne kontroliraš odmah se razulare?, a i Bingo....ili su večeras Turci ponovo zavladali.....oooo Grički tope pomagaj!!!

Jebo te turcin pa jel tvoji ne gledaju Hrvatska-Norveska 2:1 za nase?

Nego drago mi je da nekakve prijavke imas...to znaci da si zdrava ko dren!?

DanielOcean
12.10.2010., 21:31

pas mater...a 300 godina smo im se odupirali...i onda Hrvatska šaptom pade svakim radnim danom od 20.00 do 21.30...a sjetite se pobjede kod Siska!!!!!!!...a da je tadašnji vezir znao da je ključ pobjede samo jedan televizor sa šeherzadom na programu :flop:

bluemood
12.10.2010., 21:40
pas mater...a 300 godina smo im se odupirali...i onda Hrvatska šaptom pade svakim radnim danom od 20.00 do 21.30...a sjetite se pobjede kod Siska!!!!!!!...a da je tadašnji vezir znao da je ključ pobjede samo jedan televizor sa šeherzadom na programu :flop:

taman sam Binga htjela bocnit...pa nije valjda da je samo jedan televizor u stanu :rolleyes:

lana10
12.10.2010., 21:45
Jebo te turcin pa jel tvoji ne gledaju Hrvatska-Norveska 2:1 za nase?

Nego drago mi je da nekakve prijavke imas...to znaci da si zdrava ko dren!?

babac:o

znam da želiš ekskluzivu
pa evo,
prvo sam pregledala doma sve fensi-šmensi papirnate vrećice da si ih stavim na glavu umjesto škanicla. Nije mi bila briga kako će ponovo odjevičena georgina funkcionirati, niti hoće li mi se ciceki rasteliti po krevetu, nego kako ću ući u "sobu za ljubljenje". No ne znam kako to vi bosanci radite, ja sam to obavljala samo sa purgerima, ali ti mogu reć da ako je sudeći po Eri, on im je osvjetlio obraz :top:.
Onu H$M vrećicu sam ipak ostavila na poslu i došla samo sa svojom teletabis torbicom sa mislima, ajde Lano glavu gore, cice , van trbuh unutra izbaci noge pa bu dećec na recepciji gledal više dole neg u glavu......fakat ne grizu ( mislim da se mogu brzo naviknuti na to). Kaj je bilo u sobi ipak ću ostaviti svekolikom preljubničkom pučanstvu na maštu.

Si obratil pozornost na znak $ kod vrećice.....znači brzo učim :mig:

No evo ja dajem čistu :cerek::cerek::cerek::cerek::cerek:

lana10
12.10.2010., 21:50
taman sam Binga htjela bocnit...pa nije valjda da je samo jedan televizor u stanu :rolleyes:

DVB-T su znači izmislili turci...sada opet svi imaju po jedan televizor....

A Bingo, kao što vidiš i muški preljubnici ( ti tu ne spadaš, ti si više kao marica hrdalo ovog foruma) pogledaju utakmicu i kao pravi muškarci obavijeste kaj se događalo na terenu u tri male i slatke rečenice. ženama dovoljno. One ako žele mogu od toga napraviti i produžetke.

DanielOcean
12.10.2010., 21:55
ekskluzivno na 2. programu...napadnuta bijela kuća...ona u vošingtonu...napadača ima oko dvadesetak...ubili su dosta pripadnika tajne službe...predsjednica SAD-a je u velikoj opasnosti...ne zna se je li živa ili mrtva...kako se ovi u 24 sata ne umore od silnih urota:confused:...

lana10
12.10.2010., 21:57
No evo ja dajem čistu :cerek::cerek::cerek::cerek::cerek:

Ima li netko kaj za dodati?:o

lana10
12.10.2010., 21:59
ekskluzivno na 2. programu...napadnuta bijela kuća...ona u vošingtonu...napadača ima oko dvadesetak...ubili su dosta pripadnika tajne službe...predsjednica SAD-a je u velikoj opasnosti...ne zna se je li živa ili mrtva...kako se ovi u 24 sata ne umore od silnih urota:confused:...

postal buš razrok od gledanja na Tv i na lap:o

lana10
12.10.2010., 22:13
ljudi ja sam začudo spremna za spavanje......umorna :cerek:

noćka svima

rajderica
13.10.2010., 06:43

:eek:

Ček, ček..ne može to tako.
Prijavak? Ono pravi pravcati?

:kokice:

zuzu24
13.10.2010., 07:05
Jutrro :kava:

Jbt Lana je izgubila nevinost :eek:

Zaljubljen mladi par sjedi na klupi navečer u parku I gledaju u zvjezde. On je pita:

· Da ti pokažem Velikog Medvjeda?

· Nemoj, naići će neko!

harpy
13.10.2010., 07:25
Dobro jutro :kava:
Noćna smjena zakazala? Svi u kurcu zbog Onura i Šeherezade? Ili one trudne ljubavnice?

Kriz@
13.10.2010., 07:50
Lana prijavak? :eek:

harpy
13.10.2010., 07:52
Lana prijavak? :eek:

Lana sad vjerojatno šljaka, spremi kokice za kasnije.

rajderica
13.10.2010., 07:54

Pusti, pusti..
Ako je okusila kurca nakon dugo vremena, može biti da je opet u nekom hotelu..
omililo joj se:D

bluemood
13.10.2010., 07:56
Pusti, pusti..

Taman i ja to promislila :D

Jutro, jutarnja :kava:

Kriz@
13.10.2010., 08:01

Ma ispeči ću nove, pa ne prijavljuje se tako nešto svaki dan :mig:

harpy
13.10.2010., 08:01
Pusti, pusti..

:D Nije da je ne bih razumjela.

tsarevic
13.10.2010., 08:16
Dobro jutro :)

BigGirl
13.10.2010., 08:22
Dobro jutro! :kava:
Očito da od lane nećemo izvući ništa do naveče...možda da od danijela pokušamo
Joj što je kod mene neko ružno jutro...miriše na kišu
Te sapunjare uopće ne gledam,radije čitam ili odem trčati :)

rajderica
13.10.2010., 08:26

Jutro!

Najbolje još da provodim večeri uz neka sranja na TV-u :rolleyes:
Trčanje, teretana ili ljubovanje :cerek:

harpy
13.10.2010., 08:28
Dobro jutro! :kava:
Očito da od lane nećemo izvući ništa do naveče...možda da od danijela pokušamo
Joj što je kod mene neko ružno jutro...miriše na kišu

I u Zg je ljigavo, ono malo kose na glavi mi se zaljepilo od smoga i vlage.
Ne gledam ni ja sve, al povremeno bacim pogled, čisto da znam o čemu se radi ako mi puhne da pogledam.
Jučer sam gledala dok su mi se kuhale prokulice. Dobar onaj Onur, a ni prijatelj mu nije loš. Inače su mi fenomenalna imena, osobito ženska, Brgljuž, Đimrljstan i to...

bluemood
13.10.2010., 08:30
Jutro!

s ovim tempom kojim živim...jedimo šta mi preostaje je zavalit se pred TV i gledat sranja ....ok, na ovu sam se zakačila :ne zna:

rajderica
13.10.2010., 08:38
s ovim tempom kojim živim...jedimo šta mi preostaje je zavalit se pred TV i gledat sranja ....ok, na ovu sam se zakačila :ne zna:

OK..svatko ima svoje gušte.
Ja sam skužila da me fizički napor najbolje opušta.
Tako da mi jedno dobro znojenje navečer skine sav teret proteklog dana.

Gazda
13.10.2010., 08:40
Dobar onaj Onur, a ni prijatelj mu nije loš. Inače su mi fenomenalna imena, osobito ženska, Brgljuž, Đimrljstan i to...

KAK može biti dobar? Proćelav je. Frendek je puuuno zgodniji. A pice sve izgledaju kao hercegovke, što je dobro :klopa:

zuzu24
13.10.2010., 08:40
Ne znam šta je svima ta šehereztada toliko zanimljiva, pa rađe se pošteno potrošiti neg to gledati.

Kriz@
13.10.2010., 08:44
Ne znam šta je svima ta šehereztada toliko zanimljiva, pa rađe se pošteno potrošiti neg to gledati.

Rađe ništa ne radit, nego to gledati :kava:

Trošenje je i tak bolje od svega, nije ti neko mjerilo :p

zuzu24
13.10.2010., 08:47
Rađe ništa ne radit, nego to gledati :kava:

Trošenje je i tak bolje od svega, nije ti neko mjerilo :p

točno tako, to su sve pizdarije :kava:

pa ima više vrsta trošenja :mig:

Barica je rodila crvenokoso dijete, a i ona i muž su plavi.
Zabrinuto je otišla kod ginekologa i pitala ga: "Kako je to moguće?"
"Imate li crvenokosog rođaka"
"Nemam."
"Imali ste često odnose?"
"No, pa ... tak ... jednom na godinu....."
"Aha...onda vam je to od hrđe...."

harpy
13.10.2010., 08:48
OK..svatko ima svoje gušte.
Ja sam skužila da me fizički napor najbolje opušta.
Tako da mi jedno dobro znojenje navečer skine sav teret proteklog dana.

Slažem se, samo se zbog nekih problemčića prošle godine više ne usuđujem trčat ni zajebavat s nekim većim naporima u teretani, a ove joge i rastezanja mi nisu interesantni.
Znojenje udvoje neću ni spominjat, o nedostatku istog sam već romane napisala.

rajderica
13.10.2010., 08:49
A pice sve izgledaju kao hercegovke, što je dobro :klopa:

Voziš mercedes, voliš hercegovke..sve više sumnjam da si Milan Lučić himself.
A ja sam Severina:D

harpy
13.10.2010., 08:51
KAK može biti dobar? Proćelav je. Frendek je puuuno zgodniji. A pice sve izgledaju kao hercegovke, što je dobro :klopa:

Pa kaj da je proćelav? Ima jebački pogled :D
Frendeku isto ne bih naplatila, al mi je mrvicu prepičkast, ja volim sirovine :p
Za pice se slažem s tobom.

Jebezljiva
13.10.2010., 08:53
jutro
:D

BigGirl
13.10.2010., 08:53
Jutro!

A baš tako..unaprijed znaš kraj a u međuvremenu samo gubiš živce
Za teretanu sam prelijena:D,trenutno nemam s kim ljubovati:(
Čitati obožavam,a trčanje još više..fino si stavim slušalice,mozak na pašu i laganini.

Gazda
13.10.2010., 08:58
Pa kaj da je proćelav? Ima jebački pogled :D
Frendeku isto ne bih naplatila, al mi je mrvicu prepičkast, ja volim sirovine :p
Za pice se slažem s tobom.

Ne znam, ja da sam pica - polugola glava bi mi bila ekvivalent onog što mi je sad, recimo, kratka kosa. A pogled je "ja gledam u daljinu i orijentalno duboko patim zbog egzistencije postojanja boli koja je u dubini srčane arterije", to pičke vole, istina.

Rajderica: nemam pojma o kome ti pričaš :/

zuzu24
13.10.2010., 08:58
Voziš mercedes, voliš hercegovke..sve više sumnjam da si Milan Lučić himself.
A ja sam Severina:D

OOO Sevka :eek:

pa otkud ti u ovom kraju :lol: došla svog Mileka kontrolirati

jutar Jebe, ima kakvi prijavak?? :kokice:

Jebezljiva
13.10.2010., 09:00
OOO Sevka :eek:

jutar Jebe, ima kakvi prijavak?? :kokice:

anti prijavak :D
kava popijena, ali samo kava...i vrata nisu zatvorena, ali nisu niti otvorena trenutno :rolleyes:

zuzu24
13.10.2010., 09:01
kava popijena, ali samo kava...i vrata nisu zatvorena, ali nisu niti otvorena trenutno :rolleyes:

pa barem neki prijavak :rolleyes:

znači faza kad se ne zna jel se kaki ili piški :kava:

danas me samo vicevi peru :lol::lol::lol:

Kaže pimpek jajima:
Ako budete dobri vodim vas na žurku!

A jaja mu odgovaraju:
Da, pa da nas zajebeš k'o prošli put, ti uđeš a mi đuskamo ispred vrata!

harpy
13.10.2010., 09:06
Ne znam, ja da sam pica - polugola glava bi mi bila ekvivalent onog što mi je sad, recimo, kratka kosa. A pogled je "ja gledam u daljinu i orijentalno duboko patim zbog egzistencije postojanja boli koja je u dubini srčane arterije", to pičke vole, istina.

Rajderica: nemam pojma o kome ti pričaš :/

O, jebote Gazda, da nisi ti moj bivši dečko koji mi je jednom rekao nešto u stilu, super si ti cura, ali stvarno ne znam što mi se sviđa na tebi, ja više volim nešto tipa Claudie Shiffer :rolleyes:

BigGirl
13.10.2010., 09:07
Bitno da si ti u formi :) a vrata da nisu zaključana.

hej zuzu nemoj se ljutiti al me baš živcira tih tvojih pet entera između svake rečenice...zašto :ne zna:

rajderica
13.10.2010., 09:08
O, jebote Gazda, da nisi ti moj bivši dečko koji mi je jednom rekao nešto u stilu, super si ti cura, ali stvarno ne znam što mi se sviđa na tebi, ja više volim nešto tipa Claudie Shiffer :rolleyes:

hahaha

Je..volim i ja nešto tipa George Clooney, sa jednako debelim novčanikom..pa ih ne nalazim baš u svojoj okolici.

Gazda
13.10.2010., 09:09

Da, Claudia je dobra bila, u svoje vrijeme.

bluemood
13.10.2010., 09:10

Frend možda je zgodnji al je :asshole:

zuzu24
13.10.2010., 09:16

hej zuzu nemoj se ljutiti al me baš živcira tih tvojih pet entera između svake rečenice...zašto :ne zna:

pa zašto bi se ljutio, a puno entera ima zato kaj ta tipka šteka malo, pa je jače zveknem i onda se par puta prebaci red :rofl:
A zašto tebi smeta to??

PA jbt ovdje svi znaju glavne i sporedne glumce i glumice :kokice:

harpy
13.10.2010., 09:19
hahaha

Je..volim i ja nešto tipa George Clooney, sa jednako debelim novčanikom..pa ih ne nalazim baš u svojoj okolici.

Ali, molim te, kad ti to mrtav ozbiljan izjavi kakti normalan tridesetogodišnjak, bez prebite pare u džepu, prosječnog izgleda, više nizak nego srednje visine, a ganja manekenke i ne kuži koje su to krave kad ne padaju na cinični šarm mladog intelektualca iz predgrađa.

BigGirl
13.10.2010., 09:21
pa zašto bi se ljutio, a puno entera ima zato kaj ta tipka šteka malo, pa je jače zveknem i onda se par puta prebaci red :rofl:
A zašto tebi smeta to??

PA jbt ovdje svi znaju glavne i sporedne glumce i glumice :kokice:
:lol: ma daj ne zajebavaj...ma ne smeta mi nego..ma ne znam ni ja

Gazda
13.10.2010., 09:28
Ali, molim te, kad ti to mrtav ozbiljan izjavi kakti normalan tridesetogodišnjak, bez prebite pare u džepu, prosječnog izgleda, više nizak nego srednje visine, a ganja manekenke i ne kuži koje su to krave kad ne padaju na cinični šarm mladog intelektualca iz predgrađa.

Prijavio sam te moderatoru zbog iznošenja privatnih podataka :mig:

zuzu24
13.10.2010., 09:29
:lol: ma daj ne zajebavaj...ma ne smeta mi nego..ma ne znam ni ja

e da, to ti je kad je kriza i recesija pa firma nema love za novu tipkovnicu, gamad jedna, a dr novi auto može voziti :psmtr: :mad:

nego šta, bode te u oči :lol: al budem sada brisao te retke šta su viška :zubo:

harpy
13.10.2010., 09:32
Prijavio sam te moderatoru zbog iznošenja privatnih podataka :mig:

Znala sam da ćeš to učiniti, Trpimire, đubre nijedno!

harpy
13.10.2010., 09:34
e da, to ti je kad je kriza i recesija pa firma nema love za novu tipkovnicu, gamad jedna, a dr novi auto može voziti :psmtr: :mad:

nego šta, bode te u oči :lol: al budem sada brisao te retke šta su viška :zubo:

Pa, kupi si sam tipkovnicu, nije da košta soma eura :ne zna:

Kriz@
13.10.2010., 09:36

ma šta opet ja :rolleyes:

harpy
13.10.2010., 09:39

A, ti si mu spičkala tipkovnicu!

BigGirl
13.10.2010., 09:42
Pa, kupi si sam tipkovnicu, nije da košta soma eura :ne zna:
Evo ja ću mu pokloniti jednu,samo da ne čitam post od tri rečenice preko čitavog ekrana...

Kriz@
13.10.2010., 09:42
A, ti si mu spičkala tipkovnicu!

Spičkala sam cijelu Rvacku i pol svijeta, di ne bi njegovu tipkovnicu :o

BigGirl
13.10.2010., 09:44
Predomislila sam se,nek ti kriz@ nabavi novu

zuzu24
13.10.2010., 09:44
sjebal si mi enter :lol:
Evo ja ću mu pokloniti jednu,samo da ne čitam post od tri rečenice preko čitavog ekrana...
:cerek:

kad voliš stvari dobro razjebat :rofl:

Kriz@
13.10.2010., 09:46
kad voliš stvari dobro razjebat :rofl:

više volim biti razjebana... sad sam u elementu ... 'Jebem ti krizu' se čuje sa svih strana, zbog mene propadaju carstva i raspadaju se brakovi, ljudi se viiše jebu...itd itd :kava:

Don`t cry
13.10.2010., 09:47
Ček, Zuzu je muško :eek:
ispričavam se unaprijed :rofl:

zuzu24
13.10.2010., 09:48
više volim biti razjebana... sad sam u elementu ... 'Jebem ti krizu' se čuje sa svih strana, zbog mene propadaju carstva i raspadaju se brakovi, ljudi se viiše jebu...itd itd :kava:

pa eto barem bi te svi pošteno izjebali.

Jebem ti krizu, joj kako ću je.....

Kriz@
13.10.2010., 09:50
pa eto barem bi te svi pošteno izjebali.

Jebem ti krizu, joj kako ću je.....

Ako ti ovo u nicku nije broj godina, dogovorit ćemo se :p

harpy
13.10.2010., 09:53

Ako mu je broj godina, dobro se drži među nama, padali su i stariji :p
Daj mu šansu :mig:

rajderica
13.10.2010., 09:55

Pa ak je i broj centimetara, nekak me jeza hvata.:p
Mislim, volim ja sve to ..ali šta je previše, previše je.

zuzu24
morat ću ispod nicka ubaciti nešta tpia: kuronja, mlatimudan, jajalo ili tak nešt :lol:
Nije :p

ček a koliko uopće se mora imati minimalno godina za pisanje po kutku???

Kriz@

Pa nisma ja crveni križ :o

zuzu24
13.10.2010., 09:57

je to u snovima, iako sam prvobitno po ljesu pisa a tam možeš samo ak je 20+, pa sad :rofl:
to je broj tenisica, al po neko kineskom standardu:lol:

Don`t cry
13.10.2010., 10:01
morat ću ispod nicka ubaciti nešta tpia: kuronja, mlatimudan, jajalo ili tak nešt :lol:

Čini se :D

A koliko godina?
Pa primamo mi sve uzraste, bitno da je punoljetno.. u Americi :D :mig:

Kriz@
13.10.2010., 10:03

bogami i mene.. zato i zaobilazim LJES u širokom luku... i za manje su mi kosti smetale :eek:

zuzu24
13.10.2010., 10:03
Pa nisma ja crveni križ :o
a ni meni ne treba milostinja :kava:
Čini se :D

A koliko godina?
Pa primamo mi sve uzraste, bitno da je punoljetno.. u Americi :D :mig:

a onda sam se jedvice provukao :mirko:

Kriz@
13.10.2010., 10:06
a ni meni ne treba milostinja :kava:

e jbm, pali me kad mi netko odbrusi :cerek:

Don`t cry
13.10.2010., 10:07

zuzu24
13.10.2010., 10:36
e jbm, pali me kad mi netko odbrusi :cerek:

a jbg ovi šta trebaju milodare će ti se javiti na pm :mig:

Kriz@
13.10.2010., 10:46
a jbg ovi šta trebaju milodare će ti se javiti na pm :mig:

:p

zuzu24
13.10.2010., 10:48

imaš pm :lol::lol:

Kriz@
13.10.2010., 10:50
imaš pm :lol::lol:

sad si i vidovit? :eek::eek:

zuzu24
13.10.2010., 10:54
sad si i vidovit? :eek::eek:

pa frend mi je Mile Vidoviti :p

Kriz@
13.10.2010., 10:58
pa frend mi je Mile Vidoviti :p

pa daj mi sredi pm od njega :p

zuzu24
13.10.2010., 11:05
pa daj mi sredi pm od njega :p

A on ti vidi iz karata i one kugle da bi ga otkantala, pa onda niti ne šalje. Jer i njemu je ispod čassti primati milostinju :zubo:

Jebezljiva
13.10.2010., 11:06

da u formi sam...i vidio je to..ali nije siguran želi li proć kroz vrata ili ne :ne zna:

Kriz@
13.10.2010., 11:07
A on ti vidi iz karata i one kugle da bi ga otkantala, pa onda niti ne šalje. Jer i njemu je ispod čassti primati milostinju :zubo:

Idem si kupiti vazelin, vidim da imaš namjeru jebat me do kraja svijeta :p

Jebezljiva
13.10.2010., 11:07

vidiš vidiš..ti si najpopularnija ovih dana :top:
iskoristi to

Jebezljiva
13.10.2010., 11:09

od kad tebi treba vazelin ? :D

Kriz@
13.10.2010., 11:10
od kad tebi treba vazelin ? :D

šteka mi vlaženje mozga, sve potrošim na neke druge rupe

zuzu24
13.10.2010., 11:15
da u formi sam...i vidio je to..ali nije siguran želi li proć kroz vrata ili ne :ne zna:
pa ako on ne zna, naći će se neki koji će znati da želi proći i to nekoliko puta :kava:

ma ne treba ti to draga Krizo, budem te ja lagano podmazivao uz jebavanje

Kriz@
13.10.2010., 11:21
pa ako on ne zna, naći će se neki koji će znati da želi proći i to nekoliko puta :kava:

ma ne treba ti to draga Krizo, budem te ja lagano podmazivao uz jebavanje

:tuzni:

Don`t cry
13.10.2010., 11:35

ma sabrat će se on, ne brini :ziba: :D

zuzu24
13.10.2010., 11:42

znači ne paše ti podmazivanje :misli:

Kriz@
13.10.2010., 11:47
znači ne paše ti podmazivanje :misli:

zavisi :ne zna:

harpy
13.10.2010., 11:51
Hoćete se pojebat više? Dosadni ste :kava:

Kriz@
13.10.2010., 11:52

A kaj da radimo kad ste svi pobjegli, a nas dvoje krivo vibriramo :p

Don`t cry
13.10.2010., 11:55

Prodano!
Ajmo dalje :D
Ima li itko ikakvih novosti?
Ja ne. :hekla:

Kriz@
13.10.2010., 11:58
Prodano!

Ni ja

Tako je prokleto dosadno biti dobar :rolleyes:

zuzu24
13.10.2010., 11:59
hahaha
Harpy carice :s:s:s:s treba otvoriti klub obožavatelja Harpy-nih postova :rofl:

harpy
13.10.2010., 12:02
Prodano!

Pa, u nedostatku boljeg - mene maloprije, nakon više od tri mjeseca totalnog muka, nazvao bivši, mr.Taft.
Doduše, na posao, doduše kao mog šefa je trebao (inače ga zove isključivo na mobitel, da se ne bih ja javila).
Pa gdje sam, što sam, kako sam, sve divno i krasno, kao da ništa pod milim bogom nije bilo :ne zna:
Eto. Ne'š ti događaja.
Ajmo, netko nešto zanimljivo. :kava:

zuzu24
13.10.2010., 12:05
Kod mene ima prcanja, al samo ovog u glavu i to višestrukog :zubo:

jel ima netko zanimljiviji, ili iščekujemo LAnu i njeno ponovno gubljenje nevinosti :kava:

harpy
13.10.2010., 12:06
hahaha

Samo izvoli.
Možda se među fanovima nađe i koji zgodan i potentan momak, koji me neće jebat samo preko telefona, ili samo u šumi, s puškom na junačkom ramenu, ili samo ako imam slobodan stan i dan i po lufta, koji će se javljat malo češće od jednom u kvartalu, koji neće pazit na frizuru, koji me neće jebat i pritom razgovarat ne telefon s rođom i naručivat tanjur za peku... da ne nabrajam dalje :p

rajderica
13.10.2010., 12:08

Jebem vaše cijelojutarnje dijaloge.
Potrošila sam brdo para na ebayu, jer se ne možemo normalno uključiti na kutak, zbog vašeg snubljenja.:D
Vratite mi pare...vi ste krivi..:D

zuzu24
13.10.2010., 12:10
zavisi :ne zna:

Samo izvoli.
Možda se među fanovima nađe i koji zgodan i potentan momak, koji me neće jebat samo preko telefona, ili samo u šumi, s puškom na junačkom ramenu, ili samo ako imam slobodan stan i dan i po lufta, koji će se javljat malo češće od jednom u kvartalu, koji neće pazit na frizuru, koji me neće jebat i pritom razgovarat ne telefon s rođom i naručivat tanjur za peku... da ne nabrajam dalje :p
a možda i naleti neki, a možda su i u šumi.
Al vidim da ti fali naveliko jedan takav primjerak.
Jebem vaše cijelojutarnje dijaloge.
Potrošila sam brdo para na ebayu, jer se ne možemo normalno uključiti na kutak, zbog vašeg snubljenja.:D
Vratite mi pare...vi ste krivi..:D

evo odmah, samo daj adresu na koju da pošaljemo lovu :zubo:

Jebezljiva
13.10.2010., 12:11
Prodano!

pa eto ja osim kave obavila i poziv malo prije :D
vrata nisu zatvorena..čak što više malo sam ih otvorila s jednim prijedlogom koji ga mami...:cerek:

eto nek se malo on muči sad...dosta sam ja patila :D

zuzu24
13.10.2010., 12:12
http://www.youtube.com/watch?v=75K2i8LOEpw :lol::lol:

rajderica
13.10.2010., 12:14
pa eto ja osim kave obavila i poziv malo prije :D
vrata nisu zatvorena..čak što više malo sam ih otvorila s jednim prijedlogom koji ga mami...:cerek:

eto nek se malo on muči sad...dosta sam ja patila :D

Ne podcjenjivati jebežljivu, nikada:mig:

Evo što ti je muškarac.
Koji je donio čvrstu odluku o ključnim stvarima u životu.

Pokažeš mu malo gole pičke ispd haljine i odoše odluke u vjetar.
Pa onda ih stvarno treba jebati nemilosrdno.:cerek:

harpy
13.10.2010., 12:15
http://www.youtube.com/watch?v=75K2i8LOEpw :lol::lol:

Je, skroz mi je simpatičan taj film :D

harpy
13.10.2010., 12:18

Evo što ti je muškarac.

To joj je i stara nedojebana kurva govorila. :p
Jebo herojske odluke tipa Kajem se i obećajem da više neću griješiti, kad su donesene dok ti je pištolj uperen u glavu, a ne kad si se stvarno i ozbiljno zamislio nad svojim životnim izborima.
Pa makar ti zakonita odjednom davala guze svaki dan.

Jebezljiva
13.10.2010., 12:19

Evo što ti je muškarac.

nije to razlog...dala sam mu nemoralnu ponudu

rajderica
13.10.2010., 12:21

:D
Kaj milion dolara za ševu?:eek:

zuzu24
13.10.2010., 12:22

i morao je razmisliti o tome, e sad ili nije dobra ponuda ili šta. Meni tu nešt smrdi :ne zna:

Jebezljiva
13.10.2010., 12:24
i morao je razmisliti o tome, e sad ili nije dobra ponuda ili šta. Meni tu nešt smrdi :ne zna:

ponuda je mrak! ali jebe ga još ostalo...

zuzu24
13.10.2010., 12:25

da čujemo kakva :kokice:

Jebezljiva
13.10.2010., 12:27
da čujemo kakva :kokice:

a ne, ne želim ureći ....ja sam praznovjerna ..:lol:
tek kad se odlući i ako se odlući realizirati znati čete svaki pa i najprljaviji detalj

zuzu24
13.10.2010., 12:33
a ne, ne želim ureći ....ja sam praznovjerna ..:lol:
tek kad se odlući i ako se odlući realizirati znati čete svaki pa i najprljaviji detalj

pa moraš neki sitni detaljčić da malo i lurkeri imaju od čega živit :rofl:

a šta ako se ne odluči, prelaziš na drugog?

rajderica
13.10.2010., 12:35
ponuda je mrak! ..

Hm, šta bi to moglo biti toliko neodoljivo?:misli:
A da još niste probali?

ŽŽM?

Jebezljiva
13.10.2010., 12:35
pa moraš neki sitni detaljčić da malo i lurkeri imaju od čega živit :rofl:

a šta ako se ne odluči, prelaziš na drugog?

gle probala sam i to...ali sve je to jadna kopija sad...
kad jednom nađeš nešto što te ispunjava na sve načine i svuda :D, teško je t o zamijeniti

Don`t cry
13.10.2010., 12:37
kad jednom nađeš nešto što te ispunjava na sve načine i svuda :D, teško je t o zamijeniti

Pa kako znaš da je ovaj dobar?
Do tell :D

zuzu24
13.10.2010., 12:39

pa zato što je prvi postavio letvicu jako visoko, a ovi ostalu ne mogu toliko skočiti.

Jebezljiva
13.10.2010., 12:42
Pa kako znaš da je ovaj dobar?
Do tell :D

ne pratiš !

harpy
13.10.2010., 12:45
pa zato što je prvi postavio letvicu jako visoko, a ovi ostalu ne mogu toliko skočiti.

To je i mene sjebalo :(

Don`t cry
13.10.2010., 12:45
ne pratiš !

a malo sam očito spavala :hrk:

daj ponovi, ak ti se da :mig:

Jebezljiva
13.10.2010., 12:47
a malo sam očito spavala :hrk:

daj ponovi, ak ti se da :mig:

bila sam na kavi s onim zbog kojeg patim ovih mjesec dana ..s onim koji je postavio letvicu...s onim koji je sjebao jebezljivu..i ostala alterega u meni...

super_riba
13.10.2010., 12:49

:lol:

hahaha

to sam i ja rekla... treba knjigu (ne)sabranih izjava :kava:

koji neće pazit na frizuru

zar?

zuzu24
13.10.2010., 12:53
ne pratiš !
samo pazi da ti ne bude kao u vicu sa ovim novim:

Mujo biciklira i sretne Hasu.
Haso: Otkud ti bicikl?
Kaze Mujo : Od susjede.
Haso: kako to od susjede?
Mujo: Idem ja šumom i sretnem susjedu kako vozi bicikl.
Odjednom one se skine, baci haljinu na jednu, a bicikl na drugu stranu, pa
mi reče: Uzmi, Mujo, što ti srce poželi!
I ja ti, brate, uzmem bicikl!
Haso: Pa dobro si uradio, što če ti haljina!

zajebano je to jako, kad poslje nema prave zamjene.

harpy
13.10.2010., 12:55
:lol:

to sam i ja rekla... treba knjigu (ne)sabranih izjava :kava:

zar?

Knjiga se slaže polako. Bit će za godinu-dvije :mig:
Ovaj s postojanom frizurom nije isti lik ko ovaj šumski. Šumski nema frizuru :p

Kriz@
13.10.2010., 12:56

x

trebalo bi osnovati klub žrtava fatalnih jebača :kava:

bila sam na kavi s onim zbog kojeg patim ovih mjesec dana ..s onim koji je postavio letvicu...s onim koji je sjebao jebezljivu..i ostala alterega u meni...

al si se nakafenisala :D

Don`t cry
13.10.2010., 12:56

:bonk: kako je to meni promaklo :eek:

K@rlo
13.10.2010., 17:34

Tja...možda se ne snalazi u mraku:cerek:

Jebezljiva
13.10.2010., 17:36
Tja...možda se ne snalazi u mraku:cerek:

ne birini lave...neće nam trebati mrak

lana10
13.10.2010., 19:34
Samo da ukratko obavijestim znatiželjne gledateljice T(K)uraca, da sam poradi velikog umora potrebita obitavati u krevetu i zaklopiti svoje lijepe plave očice i prepustiti se snovima.
Detaljni prijavak, ako mu je volja prepuštam Danielu.
Zna se odaklen je, a meni paše da nisam glavna.

Samo da nadodam, nije ginekolog, ali zna svoj posao.
Prvi pregled georgine nakon svih stresnih događaja za nju, a i mene kao vlasnice iste bio je nadasve dojmljiv.....još me i danas drži nezasitna želja za još. :cerek:

lana10
13.10.2010., 19:48

Evo što ti je muškarac.

Ma da bi riječ više nadodala :top:

rajderica
13.10.2010., 20:21
Večer noćna!:cerek:

Lano, Lanice, izgleda jedino nas dvije odoljevamo T(K)urcima:D

zuzu24
13.10.2010., 21:57
Samo da ukratko obavijestim znatiželjne gledateljice T(K)uraca, da sam poradi velikog umora potrebita obitavati u krevetu i zaklopiti svoje lijepe plave očice i prepustiti se snovima.
Zna se odaklen je, a meni paše da nisam glavna.

Samo da nadodam, nije ginekolog, ali zna svoj posao.
Prvi pregled georgine nakon svih stresnih događaja za nju, a i mene kao vlasnice iste bio je nadasve dojmljiv.....još me i danas drži nezasitna želja za još. :cerek:

al je obavio vizualni i endoskopski pregled nakon remonta i ustvrdio zadovoljavajuće stanje, te što češće korištenje iste, da ne bi kojim slučajem zarđala :rofl:

večer treća šihta

Jebezljiva
14.10.2010., 06:52
jutro!

harpy
14.10.2010., 07:21
Dobro jutro!
Nikog u noćnoj, nikog u jutarnjoj, šta s' događa?!

rajderica
14.10.2010., 07:26
Dobro jutro!
Nikog u noćnoj, nikog u jutarnjoj, šta s' događa?!

Jebemo se noć i dan!:cerek:

Jutro!:kava:

harpy
14.10.2010., 07:40

Jutro!:kava:

Bar netko...

super_riba
14.10.2010., 07:49

i ja! i ja!
sa zakonitim :kava: (ako je netko propustio)

harpy
14.10.2010., 07:51
i ja! i ja!
sa zakonitim :kava: (ako je netko propustio)

Nikad od tebe kurve :rolleyes::mig:

Jebezljiva
14.10.2010., 07:57
kaj sad prijavljujemo i zakoniti sex? :confused:

pa dobro eto ja jutros :D

super_riba
14.10.2010., 08:01
Nikad od tebe kurve :rolleyes::mig:

znam :mama:

rajderica
14.10.2010., 08:07
pa dobro eto ja jutros :D

Kad prije?
U snu?

bluemood
14.10.2010., 08:09
jutro :kava:

BigGirl
14.10.2010., 08:10

Pih ja nemam ni takvog.
Dobro jutro radni narode :kava:

Jebezljiva
14.10.2010., 08:15
Kad prije?
U snu?

kad smo se probudili...prije posla..jedan brzi ali žestoki, rijetko kod nas ali eto..:ne zna:

a draga u snu je bio netko drugi..

Don`t cry
14.10.2010., 08:17
a draga u snu je bio netko drugi..

Pa ti si se stvarno zaljubila i to jako :cerek:

rajderica
14.10.2010., 08:18
Pih ja nemam ni takvog.
Dobro jutro radni narode :kava:

Jutro!

Tko nam kriv, kada smo se zaljubile u nekog kilometrima daleko..a odrađivati doma, reda radi, neću.

Šta ima kod tebe?

Don`t cry
14.10.2010., 08:20
Jutro!

Tko nam kriv, kada smo se zaljubile u nekog kilometrima daleko..a odrađivati doma, reda radi, neću.

Šta ima kod tebe?

Kaj nije kod tebe i doma seks ok i redovan? To je nešto novo da ga odrađuješ radi reda? :confused:
Majko mila, zadnja dva dana kao da sam s marsa pala, niš ne kužim :rolleyes:

BigGirl
14.10.2010., 08:35
Jutro!
Šta ima kod tebe?
Pravo veliš,a doma to neću odrađivati ni zbog reda,ni zbog potrebe ili ne znam čega tako sam odlučila i držim se te odluke pa makar se ne pojebala više nikada.Puj,puj:lol:
Ma ovdje sve po starom.Bura dere,bar sunce sja.M odsutan,ljubija već svrbe tabani da dođe,pišemo si stalno pa je lakše.Ja preko dana dobro,naveče me malo uhvati bedara pa plačem i pitam se zašto kako i kuda i tako skoro svaki dan.
Jebi ga takav mi je horoskop.

rajderica
14.10.2010., 08:35
Kaj nije kod tebe i doma seks ok i redovan? To je nešto novo da ga odrađuješ radi reda? :confused:
Majko mila, zadnja dva dana kao da sam s marsa pala, niš ne kužim :rolleyes:

Eh..kod mene ti je u zadnje vrijeme došlo do malih promjena.
Vjernost nema nikakve veze s tim. Jednostavno, neka druga razočarenja.:rolleyes:

rajderica
14.10.2010., 08:38
Pravo veliš,a doma to neću odrađivati ni zbog reda,ni zbog potrebe ili ne znam čega tako sam odlučila i držim se te odluke pa makar se ne pojebala više nikada.Puj,puj:lol:
Ma ovdje sve po starom.Bura dere,bar sunce sja.M odsutan,ljubija već svrbe tabani da dođe,pišemo si stalno pa je lakše.Ja preko dana dobro,naveče me malo uhvati bedara pa plačem i pitam se zašto kako i kuda i tako skoro svaki dan.
Jebi ga takav mi je horoskop.

Jebote, nisam plakala stoljećima.:rolleyes:

Pa zar je tako loše da plačeš? Ja sam u biti dobro..onako čvrsta sam u svojim odlukama i neću se više zbog nikoga bedirati niti sekunde.

BigGirl
14.10.2010., 08:49
Jebote, nisam plakala stoljećima.:rolleyes:
Pa zar je tako loše da plačeš? Ja sam u biti dobro..onako čvrsta sam u svojim odlukama i neću se više zbog nikoga bedirati niti sekunde.
Ma vjerovatno i nije toliko loše samo ja sam vječiti pesimist.
Preko noći ti se sruši sve sto si imao i gradio godinama,onda svemu moraš okrenuti leđa i početi iz početka..sad vidim da sam isti dan trebala spakirati kofere ili svoje ili njegove,ovo je samo mučenje a ja jednostavno ne znam od kud početi.

rajderica
14.10.2010., 08:58
Ma vjerovatno i nije toliko loše samo ja sam vječiti pesimist.
Preko noći ti se sruši sve sto si imao i gradio godinama,onda svemu moraš okrenuti leđa i početi iz početka..sad vidim da sam isti dan trebala spakirati kofere ili svoje ili njegove,ovo je samo mučenje a ja jednostavno ne znam od kud početi.

Stavi sve na papir.
Pogledaj na rodinom forumu...imaš sve obrasce koje treba predati.
čak mislim da je objašnjen cijeli postupak, od socijalne službe do suda.
Bez veze je za to plaćati odvjetnika.
Možda i tu na forumu nađeš šta...samo čitaj.

Odredi si datum kada počinješ, zapiši sve na jedan papir, napravi neki raspored i drži se toga.
Ovako nećeš nikada se pokrenuti ...dan za danom prolazi...

Zovi ako trebaš kakvu pomoć.:grli:

BigGirl
14.10.2010., 09:02
Stavi sve na papir.
Pogledaj na rodinom forumu...imaš sve obrasce koje treba predati.
čak mislim da je objašnjen cijeli postupak, od socijalne službe do suda.
Bez veze je za to plaćati odvjetnika.
Možda i tu na forumu nađeš šta...samo čitaj.

Odredi si datum kada počinješ, zapiši sve na jedan papir, napravi neki raspored i drži se toga.
Ovako nećeš nikada se pokrenuti ...dan za danom prolazi...

Zovi ako trebaš kakvu pomoć.:grli:
Ljubim te :grli:

sex-addict
14.10.2010., 09:49
Brzinski pozdrav curama i dečkima, iz rudnika.. :kava:

harpy
14.10.2010., 09:52

Ove u Čileu su izvukli, da ih pozovemo da vade tebe? :)

zuzu24
14.10.2010., 09:59
jutro prva šihto :kava:

nadam se da je rudnik zlata ili nekog plemenitog metala pa da ti je lakše raditi

rajderica
14.10.2010., 10:00
Ove u Čileu su izvukli, da ih pozovemo da vade tebe? :)

Sad su tek najebali.
Kada ih se dočepaju i žene i ljubavnice, koje su ih čekale:D

Gala88
14.10.2010., 10:03
jutro!
koje grozno vrijeme... kiša

Gala88
14.10.2010., 10:04
Sad su tek najebali.

e to je uspjeh - raditi u rudniku i s posla bježat za naći se s ljubavnicom :D

zuzu24
14.10.2010., 10:05
Sad su tek najebali.

osim ako se dole nisu malo propederisali :ne zna:

harpy
14.10.2010., 10:16
osim ako se dole nisu malo propederisali :ne zna:

To im neće pomoći kad ih dočekaju žene i ljubavnice. Odrat će im kožu.

Jebezljiva
14.10.2010., 10:33
bila vani na kavi...brrr
jebem ti zimu !

Jebezljiva
14.10.2010., 10:38

pa gdje si rudaru moj?
nemoj toliko raditi ! treba malo i sexsati se :D
ili već jesi?

BigGirl
14.10.2010., 10:45
http://www.youtube.com/watch?v=qCV8O6g404I&feature=related

al smo danas svi nešto šutljivi...vrijedni možda :)

rajderica
14.10.2010., 10:48
http://www.youtube.com/watch?v=qCV8O6g404I&feature=related

al smo danas svi nešto šutljivi...vrijedni možda :)

Ne vjerujem :D

http://www.youtube.com/watch?v=k1ljpLQ1V6Y&ob=av2e

Jebezljiva
14.10.2010., 10:50
zamire nam topic...

stiže jesen

Jebezljiva
14.10.2010., 10:52
[QUOTE=lana10;2947735
k:[/QUOTE]

:confused:
kaj je to novi par na topicu????

Gala88
14.10.2010., 11:00
:confused:
kaj je to novi par na topicu????

ne. stari. ali vrlo neodlucni hehehe

i mene baš zanima taj prijavak pa molim gđu Lanu ili gosp. Danijela da nam daju koji detalj... mrvice za nas koji smo na suhom i drkamo u snovima!!!

Don`t cry
14.10.2010., 11:04
dada :klopa: dajte bilo što :zubo:

BigGirl
14.10.2010., 11:07
Ne vjerujem :D

http://www.youtube.com/watch?v=k1ljpLQ1V6Y&ob=av2e

prekrasna stvar,priznajem da je prvi put čujem
i skoro me srce strefilo jer imam slušalice u ušima a taman je zazvonio telefon...ajme majko mila koji zvuk

Gala88
14.10.2010., 11:55
vidi, vidi... radni narod se stvarno danas nešto povridnija... bit će para

a ja tek popodne na arbeit... kad se sve pretvore u domaćice.
preobrazba od posla do kuće

rajderica
14.10.2010., 12:06
Koja suša na kutku.:(

Idem čitati vjenčanja..tam se uvijek čudim tom entuzijazmu i višemjesečnim planiranjima.
I otplaćivanjima kredita za taj savršeni dan..ah.:rolleyes:

harpy
14.10.2010., 12:10
Pa, eto, ja danas baš u nekoj gužvetini od jutra, ajoš me i opet hvata prehlada, pa mi je raspoloženje, ono, na visini :rolleyes:
Sutra se spremam frendici na cuganje, ako budem u stanju, pa mi se jučer pojavila mala naznaka idejice u glavi da ipak pošaljem seratoru sms da sam slobodna cijelu noć :bonk::facepalm::horor::visi::bang:
Srećom, ono malo razuma i vlaških gena je prevladalo i nisam napravila takvu jebenu glupost.
Al' sam svejedno bijesna na sebe što mi je to uopće palo na pamet i što sam uopće potrošila pol sata vremena na razmatranje te ideje :mad:
Raskomadajte me - zaslužila sam :smajlićkojiširirukeipredajesesudbini:

Jebezljiva
14.10.2010., 12:17
Pa, eto, ja danas baš u nekoj gužvetini od jutra, ajoš me i opet hvata prehlada, pa mi je raspoloženje, ono, na visini :rolleyes:
Sutra se spremam frendici na cuganje, ako budem u stanju, pa mi se jučer pojavila mala naznaka idejice u glavi da ipak pošaljem seratoru sms da sam slobodna cijelu noć :bonk::facepalm::horor::visi::bang:
Srećom, ono malo razuma i vlaških gena je prevladalo i nisam napravila takvu jebenu glupost.
Al' sam svejedno bijesna na sebe što mi je to uopće palo na pamet i što sam uopće potrošila pol sata vremena na razmatranje te ideje :mad:
Raskomadajte me - zaslužila sam :smajlićkojiširirukeipredajesesudbini:

gle stara..sam ti pošalji sms..ono tipa..sutra noć? da - ne,
ne mreš ništ izgubit, a možda buš pojebana :mig:

bluemood
14.10.2010., 12:17
ajoš me i opet hvata prehlada, pa mi je raspoloženje, ono, na visini
kasno je sad kukat :p:p
pa mi se jučer pojavila mala naznaka idejice u glavi da ipak pošaljem seratoru sms da sam slobodna cijelu noć :horor::visi::bang:
koja je razrađena do detalja hihihi
samo pola :confused:
Raskomadajte me - zaslužila sam :smajlićkojiširirukeipredajesesudbini
draga moja dovoljno si sama sebe izmrcvarila :rolleyes: :p

harpy
14.10.2010., 12:20
gle stara..sam ti pošalji sms..ono tipa..sutra noć? da - ne,
ne mreš ništ izgubit, a možda buš pojebana :mig:

Ma, nema šanse...
Dovoljno mi je da dolepršam svaki put kad se on udostoji javit, e sad još da u međuvremenu i trčim za njim, a jebiga, koliko god ne imala nekih preozbiljnih problema s egom, ne mogu se baš toliko posipat govnima :rolleyes:

Jebezljiva
14.10.2010., 12:44
Ma, nema šanse...
Dovoljno mi je da dolepršam svaki put kad se on udostoji javit, e sad još da u međuvremenu i trčim za njim, a jebiga, koliko god ne imala nekih preozbiljnih problema s egom, ne mogu se baš toliko posipat govnima :rolleyes:

ma ne , ne trebaš ti trčati,
napišati samo : možeš ti sutra,? javi da znam ako ne da se snađem :lol:

Mia aldutera
14.10.2010., 12:47
Danček cure.

Napokon sam se i ja makla od FF:cerek:
"Danas prvi put u ......, novi je šocan u bitu"

harpy
14.10.2010., 12:50
ma ne , ne trebaš ti trčati,
napišati samo : možeš ti sutra,? javi da znam ako ne da se snađem :lol:

Neću. Pa makar se do ljeta ševila samo u snovima :p

Don`t cry
14.10.2010., 13:22

Nemoj! :clint:

harpy
14.10.2010., 13:26
Nemoj! :clint:

Neću, bez brige :mig:

ina99
14.10.2010., 13:27

e pametno ti je to, znam iz iskustva kada se šalju pijane porukice kako to završi, ništa dobro na kraju (nažalost), ako se možeš savladati (a možeš) nemoj mu slati ništa. :)

harpy
14.10.2010., 13:32
e pametno ti je to, znam iz iskustva kada se šalju pijane porukice kako to završi, ništa dobro na kraju (nažalost), ako se možeš savladati (a možeš) nemoj mu slati ništa. :)

Njemu nisam nikad slala pijane poruke :mig:
Obično nisam pijana usred radnog vremena, a popodne i navečer je ipak vrlo velika vjerojatnost da je sa ženom i djecom, a toliko pijana da radim takvu glupost nisam nikad.
Problem je u tome kaj mi je to trijeznoj palo na pamet, a to nisam ja :rolleyes:

ina99
14.10.2010., 13:34
Obično nisam pijana usred radnog vremena, a popodne i navečer je ipak vrlo velika vjerojatnost da je sa ženom i djecom, a toliko pijana da radim takvu glupost nisam nikad.
Problem je u tome kaj mi je to trijeznoj palo na pamet, a to nisam ja :rolleyes:

meni trijeznoj nikada to nije palo napamet, pijanoj da (isto navečer ali moj je bio free), a sada više ni jedno ni drugo...a kužim da ti je trijeznoj palo, ipak je prilika ako si sama a još ti je tako stalo. iz svog iskustva ja ipak ne bi ali sve je ljudski...

rajderica
14.10.2010., 13:38

Naravno da nećeš ništa poslati.
Znaš i sama kako bi se osjećala i da se nadjete.
Stoga...u revijalnom tonu, čekaj da se javi majstor.:D

harpy
14.10.2010., 13:40
meni trijeznoj nikada to nije palo napamet, pijanoj da (isto navečer ali moj je bio free), a sada više ni jedno ni drugo...a kužim da ti je trijeznoj palo, ipak je prilika ako si sama a još ti je tako stalo. iz svog iskustva ja ipak ne bi ali sve je ljudski...

Pa, eto, priznajem i javno da sam razmišljala o tome jer hoću vidjet i crno na bijelo da sam glupača :p
I drago mi je da sam nakon razmišljanja ipak došla do zaključka da bih si radije ruku odgrizla nego se javila prva nakon svih prekenjavanja i onog divnog druženja u bircu prošli tjedan. :rolleyes:

harpy
14.10.2010., 13:41
Naravno da nećeš ništa poslati.
Znaš i sama kako bi se osjećala i da se nadjete.
Stoga...u revijalnom tonu, čekaj da se javi majstor.:D

:mig:
Zatražit ću licencu profesionalne čekačice.

ina99
14.10.2010., 13:41
Pa, eto, priznajem i javno da sam razmišljala o tome jer hoću vidjet i crno na bijelo da sam glupača :p
I drago mi je da sam nakon razmišljanja ipak došla do zaključka da bih si radije ruku odgrizla nego se javila prva nakon svih prekenjavanja i onog divnog druženja u bircu prošli tjedan. :rolleyes:

..e draga, da ono u bircu mu je bilo neponovljivo...idiot.

harpy
14.10.2010., 13:45
..e draga, da ono u bircu mu je bilo neponovljivo...idiot.

:D Nije neponovljivo, sasvim za očekivat od njega. Samo meni nije bio dan za tako nešto. Inače ni ne registriram bisere te vrste.

sex-addict
14.10.2010., 14:52
Inače, ako neko čita PDF "pornografija u vezi", nek baci pogled a ono kaj je Mia Aldutera pisala.. :s

Umro sam od smjeha

Mia, majstore :D

harpy
14.10.2010., 15:07
Inače, ako neko čita PDF "pornografija u vezi", nek baci pogled a ono kaj je Mia Aldutera pisala.. :s

Umro sam od smjeha

Mia, majstore :D

Potpisujem. Naklon kolegici, pozdrav kolegi, kupim prnje i idem se doma liječit. Mah-mah!

sex-addict
14.10.2010., 15:13
Potpisujem. Naklon kolegici, pozdrav kolegi, kupim prnje i idem se doma liječit. Mah-mah!

Ciao Harpy.. Uživaj :kava:

K@rlo
14.10.2010., 17:56

Od izlaznih vrata s koferom u ruci, Velika Djevojko...tvojim ili njegovim, ovisi tko je vlasnik tih vrata...:kava:

Gala88
14.10.2010., 20:54

eh... to ti je kao zmija u novčaniku... možeš fino prebrojati sve ugrize po rukama... to je ono kad si znala da ne smiješ, da nema ŠANSE, da nije pametno, da trebaš malo pričekati, bolje sutra, ne nakon onog od prošlog puta, bolje da on prvi........ ring a bell to anyone..... :rofl::rofl::rofl:

jebate, ja sam počela brisati brojeve pa nije pomoglo

http://www.youtube.com/watch?v=w9TGj2jrJk8

lana10
14.10.2010., 21:14
:mig:
Zatražit ću licencu profesionalne čekačice.

Ne, nego ćeš ga poslati u trokurac i naći jebca sa mozgom....:o

Gala88
14.10.2010., 21:31
Ne, nego ćeš ga poslati u trokurac i naći jebca sa mozgom....:o

lana našla kurac... hehehe

dobro ti stoji :D

zuzu24
14.10.2010., 21:48
Lana is back :clint:

večer svima

lana10
14.10.2010., 21:49
lana našla kurac... hehehe

dobro ti stoji :D

ispravak krivog navoda:
mozak s mrcinom :kava:

i ne stoji meni, nego njemu, a meni paše :o

Gala88
14.10.2010., 21:55
...
i ne stoji meni, nego njemu, a meni paše :o

... da si jebena... :D

postaješ... britka jezika.... napokon :D
žena bez kurca, kao žena bez... a jbg, ode inspiracija
ja na suhom :rolleyes:

DanielOcean
14.10.2010., 21:57
Iyi akşamlar herkese :cerek:..kao što bi onur reko...ili na naški dobra večer svima

Gala88
14.10.2010., 21:59
Iyi akşamlar herkese :cerek:..kao što bi onur reko...ili na naški dobra večer svima

ošlo sve k vragu... prokleti turci

i kad ja kažem da ne gledam Šeherezadu nitko mi ne vjeruje :rofl:

http://www.youtube.com/watch?v=iPvTOwxCecM

lana10
14.10.2010., 22:01
... da si jebena... :D

postaješ... britka jezika.... napokon :D
žena bez kurca, kao žena bez... a jbg, ode inspiracija
ja na suhom :rolleyes:
bez jezika:o

molim da me tako pozdravljaš svaku večer:o
a, za jutro zna se:)

DanielOcean
14.10.2010., 22:05
A za ujutro...günaydın aşkım :cerek:

lana10
14.10.2010., 22:07
A za ujutro...günaydın aşkım :cerek:

a ne želim ćuti tvoj savršeni turski, ovo npismeno je pis of kejk....

zuzu24
14.10.2010., 22:09
a jbt zar i ovdje šehi i ekipa :bruka:

Nego kad će neki detaljčići od vas dvoje, da se malo i raja ima s čime zabavljati??

DanielOcean
14.10.2010., 22:11
a ne želim ćuti tvoj savršeni turski, ovo npismeno je pis of kejk....

ćuti ćeš...a jelte...pa gdje su nestale sve preljubnice :confused:...pa nešto u zadnje vrijeme ovdje postalo turobno...više je veselja na temi "pravo" nego ovdje...

lana10
14.10.2010., 22:14

Nego kad će neki detaljčići od vas dvoje, da se malo i raja ima s čime zabavljati??

plati :o

ćuti ćeš...a jelte...pa gdje su nestale sve preljubnice :confused:...pa nešto u zadnje vrijeme ovdje postalo turobno...više je veselja na temi "pravo" nego ovdje...

a možda se razgovaraju sa hektorom i misle na Unura ili kak se već zove :kava:

DanielOcean
14.10.2010., 22:16

U životu ima par stvari koje trebaš ostaviti za sebe...dida mi je rekao da nikada ne govorim koliko mi je metaka ostalo...ja sam bio mali a on već senilan pa nisam ga uopće razumio...tata me je savjetovao da ne govorim koliko novaca imam...ajde to još nekako razumijem...a mama je bila najpametnija...rekla mi je "sine...nikada...ama baš nikada ne odaj detalje o susretu sa ženama"...dama je ovdje a ja ću samo reći...predivnoooooooooooo :cerek:

zuzu24
14.10.2010., 22:16
plati :o

a možda se razgovaraju sa hektorom i misle na Unura ili kak se već zove :kava:

šaljem lovu, ajmo sada ekskluziva :raspa:

Daniel malo je zahladilo pa vjerovatno troše muževe ili ljubije

lana10
14.10.2010., 22:19
šaljem lovu, ajmo sada ekskluziva :raspa:

Daniel malo je zahladilo pa vjerovatno troše muževe ili ljubije

pa dobio si odgovor od Daniela, a to što ti je napisao vrijedi više nego bilo koja eksluziva koju si već stotinu puta pročitao i ja ću se samo nadovezati i reći predivnooooooooooooooooo:cerek:

zuzu24
14.10.2010., 22:20
U životu ima par stvari koje trebaš ostaviti za sebe...dida mi je rekao da nikada ne govorim koliko mi je metaka ostalo...ja sam bio mali a on već senilan pa nisam ga uopće razumio...tata me je savjetovao da ne govorim koliko novaca imam...ajde to još nekako razumijem...a mama je bila najpametnija...rekla mi je "sine...nikada...ama baš nikada ne odaj detalje o susretu sa ženama"...dama je ovdje a ja ću samo reći...predivnoooooooooooo :cerek:

tako i treba, jer gospodin nikada ne odaje te stvari :top:

A šta je dida stvarno mislio sa onime :ne zna: :misli:

DanielOcean
14.10.2010., 22:24

fakat ne znam :confused:...uvijek me je to kopkalo...evo sada me opet kopka...

lana10
14.10.2010., 22:27

Ni dame, dobili ste dovoljno za zrnce razgovora uz kavu....:cerek:

Ovisi na koje metke je dida mislio :ne zna:

DanielOcean
14.10.2010., 22:27
Idem ljudi...laku noć svima...

lana10
14.10.2010., 22:30
Idem ljudi...laku noć svima...

Idem i ja.....noćka :)

zuzu24
14.10.2010., 22:32
LAku noć svima.

A za metke ću malo promislit, pa možda i skužim u čemu je bit :ne zna: :misli:

zuzu24
15.10.2010., 06:28
zadnji ostajem, prvi dolazim :misli: nešt mi tu ne štima :ne zna:

di ste preljubnice i preljubnici?? Nije vrag da se fukate na veliko i široko

Jutro :kava:

Jebezljiva
15.10.2010., 07:19
jutro !

evo jedne umirovljene preljubnice !

gdje su ostale ? :ne zna:

harpy
15.10.2010., 07:21
Dobro jutro, zuzanka :D
Evo ja već kašljem nad tipkovnicom dok se kuha kava.

harpy
15.10.2010., 07:26
jutro !

gdje su ostale ? :ne zna:

Bok penzićka! Jesi već počela heklat tabletiće?

Jebezljiva
15.10.2010., 07:29
Bok penzićka! Jesi već počela heklat tabletiće?

ma nisam još, ali se pripremam :rolleyes:
počela sam s kućnom radinosti

super_riba
15.10.2010., 07:35

doći ćeš ti na moje i počet prijavljivati sex sa zakonitim! :D

harpy
15.10.2010., 07:35
ma nisam još, ali se pripremam :rolleyes:
počela sam s kućnom radinosti

I ja ću ovaj vikend provest doma uz čajiće. A moram i iskopat zimsku garderobu i cipele. I sredit balkon. I šljakat.
Neću pit, neću pit, neću pit, ommmmm....

Jebezljiva
15.10.2010., 07:38
doći ćeš ti na moje i počet prijavljivati sex sa zakonitim! :D

ma lako je za zakoniti sex, jučer čak dva puta .., ali nije to taj :ne zna:..ovo je ipak preljubnički kutak

Jebezljiva
15.10.2010., 07:39
I ja ću ovaj vikend provest doma uz čajiće. A moram i iskopat zimsku garderobu i cipele. I sredit balkon. I šljakat.

a ja si danas mantram : treba raditi zatrpan ti je stol - nečeš ići na net, nečeš ići na forum, ne otvaraj smokvu..ne gledaj mail....ommmmmmmmmmm

super_riba
ma lako je za zakoniti sex, jučer čak dva puta .., ali nije to taj :ne zna:..ovo je ipak preljubnički kutak

a dobro, ja sam uvijek bila izrod :)

bluemood

sunce :cerek:

zar to nismo rekle u subotu kad smo i čapale bolešćinu?

harpy
15.10.2010., 07:47

sunce :cerek:

zar to nismo rekle u subotu kad smo i čapale bolešćinu?

To su nam oni Slovenci nešto ubacili u jegere. Da čuju što više sočnih detalja. Jesi primijetila da se samo nas čulo na terasi? Ostali su šutili ko ribe.

anasara
15.10.2010., 07:47
dobro jutro :)

meni je ovo drugi pokušaj da prekinem s lj. Zaljubili smo se nažalost :( i svi na poslu su nas počeli otkrivati, ne ponašamo se normalno u blizini jedno drugog, smješkamo se kao neki tinejđeri :flop:

a kroz razgovor s njim shvatila sam da mu se žena počela sređivati, više se šminka, na dijeti je (inače jako zapuštena osoba, s 15-tak kg viška, bez frizure i šminke) već je smršavila i imam dojam da zna za ljubavnicu pa ga pokušava ponovno osvojiti. Pa nek pokuša obnoviti svoj brak opet, neka mu je sa srećom. :ne zna: Što mogu?

Nije mi lako, dapače, jako jako mi je teško :( pa svaki dan se gledamo po nekoliko sati, prisiljeni smo surađivati zajedno, a kolege sve shvaćaju, čak nas je jedna pitala - što je to između vas dvoje? :eek: bježim dok mi je na vrijeme