PDA

View Full Version : Udana i ludo zaljubljena... u drugog

litlle miss x
23.03.2010., 21:40
Dakle,dogodilo se. Ne znam ni sama kako,ali nakon 6 godina braka imam one krasne leptiriće i sve što ide uz to. Ljuta sam na sebe,iznevjerila sam supruga. On to ne zna,ali bi mu srce slomilo da sazna.

Njega viđam,molim boga da ga ne vidim samo da ga zaboravim..S druge strane,samo želim da ga negdje sretnem.

On je u vezi,često ga viđam s djevojkom,koja ni ne sluti ništa.

Čak sam počela osjećati da su osjećaji obostrani.
Možda samo umišljam..

Ne znam što da radim,ovako varam supruga emotivno.
Supruga volim,obožavam. I pitam se kako je moguće dvije osobe istovremeno voljeti.
Možda je samo hir,da bar je. Otkad sam sa suprugom,nikad nisam pomislila na drugog muškarca.. On je za mene bio centar svijeta,najljepši,najnaočitiji,najbolji.
Dok se nije pojavio on.

Utješite me i recite da je hir jer se loše osjećam. Ko varalica najveća
I ne znam što bi se dogodilo da dođem u situaciju da ga prevarim s njim,toga se najviše bojim,mislim da bih pokleknula

cura sa otoka
23.03.2010., 22:07
Poslala sam ti poruku na PM

zanzara
23.03.2010., 22:16
Dakle,dogodilo se. Ne znam ni sama kako,ali nakon 6 godina braka imam one krasne leptiriće i sve što ide uz to.

Njega viđam,molim boga da ga ne vidim samo da ga zaboravim..S druge strane,samo želim da ga negdje sretnem.

Možda samo umišljam..

Supruga volim,obožavam. I pitam se kako je moguće dvije osobe istovremeno voljeti.

Prvo, ti to njega samo viđaš? Po čemu misliš da su osjećaji obostrani? Po pogledima? :)

Drugo, leptirići nisu isto što i ljubav. Do ljubavi s ovim drugim je dugi put (ako ga bude).

Treće, po ovom što si dosada napisala, mislim da samo umišljaš.

Graham
23.03.2010., 22:18
Leptirići su danas obilato precjenjena roba...strast nema veze sa ljubavi ili životom. Kod ljudi koji imaju nisko samopoštovanje dovode do gluposti.

LUNA000
23.03.2010., 22:19
Dakle,dogodilo se. Ne znam ni sama kako,ali nakon 6 godina braka imam one krasne leptiriće i sve što ide uz to. Ljuta sam na sebe,iznevjerila sam supruga. On to ne zna,ali bi mu srce slomilo da sazna.

Možda samo umišljam..

Možda je samo hir,da bar je. Otkad sam sa suprugom,nikad nisam pomislila na drugog muškarca.. On je za mene bio centar svijeta,najljepši,najnaočitiji,najbolji.
Dok se nije pojavio on.

I ne znam što bi se dogodilo da dođem u situaciju da ga prevarim s njim,toga se najviše bojim,mislim da bih pokleknula

imaš poruku

baja
23.03.2010., 22:23
Supruga volim,obožavam. I pitam se kako je moguće dvije osobe istovremeno voljeti. ljubav je energija i tko zna njome vješto upravljati može voljeti bez ograničenja, a da čak nitko ne bude povrijeđen
samo, leptirići i ljubav nisu u istoj kategoriji

menta
23.03.2010., 22:32
ljubav je energija i tko zna njome vješto upravljati može voljeti bez ograničenja, a da čak nitko ne bude povrijeđen
samo, leptirići i ljubav nisu u istoj kategoriji

misliš.."vješto varati" ?
(a leptirići te vode..da u tome budeš savršeno uspješan..
jer hrle k' svome ispunjenju.. )

baja
23.03.2010., 22:47
misliš.."vješto varati" ?ne, nisam uopće govorila o tom, zapravo, najnižem poimanju ljubavi koji mora nužno biti vezan uz seksualnost
no, čini mi se nebitnim za daljnje elaboriranje pošto je autorica s ovim "drugim" u posve nedefiniranom odnosu
zapravo, savjetovala bi joj, ako već voli muža, da uživa u leptirićima na način da ih čuva u svom srcu i nikad ih ne pusti van, zahvalna što su joj razbudili ženskost

menta
23.03.2010., 23:06
ne, nisam uopće govorila o tom, zapravo, najnižem poimanju ljubavi koji mora nužno biti vezan uz seksualnost

prevare i sexualnost najčešće idu ruku pod ruku..no..nije uvijek pravilo..
moguće su duboke emocionalne veze bez i jednog dodira..a da u isto vrijeme predstavljaju veću prevaru od bilo kojeg sexa..
( rjeđe..ali svakako moguće )

litlle miss x
23.03.2010., 23:49
ne, nisam uopće govorila o tom, zapravo, najnižem poimanju ljubavi koji mora nužno biti vezan uz seksualnost
no, čini mi se nebitnim za daljnje elaboriranje pošto je autorica s ovim "drugim" u posve nedefiniranom odnosu
zapravo, savjetovala bi joj, ako već voli muža, da uživa u leptirićima na način da ih čuva u svom srcu i nikad ih ne pusti van, zahvalna što su joj razbudili ženskost

odličan post!
Mislila sam da ga želim,zapravo želim..Ali,da ga dobijem,mislim da bi tu tek patila i bila jadna u svom braku.
Rastavu ne želim,život bez svog supruga ne mogu zamisliti.

Suprug je divan,njega poznajem bolje od sebe same.

Cordelia
24.03.2010., 01:50
odličan post!
Mislila sam da ga želim,zapravo želim..Ali,da ga dobijem,mislim da bi tu tek patila i bila jadna u svom braku.
Rastavu ne želim,život bez svog supruga ne mogu zamisliti.

Suprug je divan,njega poznajem bolje od sebe same.

Malo ti se razbudila mašta i seksualnost na privlačnog tipa. S obzirom da ga ne poznaješ dobro u biti ga idealiziraš. Nije to nikava emotivna prevara nego hormoni:D. Ne daj da te zanesu lažni osjećaji pa da to pomiješaš s ljubavlju i napraviš glupost i kao što kaže Baja uživaj u tom osjećaju leptirića. Ako voliš svog muža, kako je došlo tako će i proći.

Merryn
24.03.2010., 02:13
To ti je fizička privlačnost, za sada. Kemija. Dosta je moguće da je obostrana.
Kao što ti kažu, nema to (još) veze s ljubavlju, onako hormončeki su ti se uzbibali.
Imaš dvije mogućnosti:
1. da poklekneš (kako sama kažeš), pa da odmah skužiš je li on stvarno vrijedan tih leptirića
2. da se čvrsto držiš na nogama, odana /kao, tj. mislim samo fizički, ali ne više 100% u mislima/ svom mužu i da još dosta vremena potiho sliniš za ovim

S obzirom na količinu PP poslanih ti u ovih svega nekoliko postova, vidiš da se to svima događa. Ne baš možda svima, ali da se ne lažemo - skoro svima. Samo neki priznaju da im se to događa, a neki ne priznaju. Šta ćemo. Ima i gorih stvari u životu.

žvl
24.03.2010., 11:02
..to ne kužim?
sad me zanima šta se nalazi u tim PP?
Neki tajni recepti? Vradžbine?

agibagi
24.03.2010., 11:11
:top:događat će se toga u životu...kad je meni netko napet, odmjerim ga pa se poseksam s mužem i podsjetim kako je predobar u svakom pogledu (muž) i više se ne sjećam onog nekog...nema ništa loše u malo očijukanja...ali samo to...

Zg_noj
24.03.2010., 11:16
..to ne kužim?

to i mene zanima... :ne zna:

agibagi
24.03.2010., 11:21
gore desno na početku stranice gdje je pozdrav bok,tvoje ime piše i privatne poruke klikni tamo! :lol:

morote
24.03.2010., 12:10
Za početak odrasti :)

Angel2
24.03.2010., 13:03
a daj molim te kakvi leptirići imaju veze s ljubavi??:lol:Znači gledam dobar erotski film,sve nešto napeto... i tip strastveno poljubi glumicu i ja odjednom osjetim trnce,leptiriće i šta sad..to znači da sam zaljubljena u gl.glumca??:rofl:Mislim da si zbunjena i da u tom braku ipak nisi baš tako sretna i muž ipak nije tako divan.

žvl
24.03.2010., 13:08
gore desno na početku stranice gdje je pozdrav bok,tvoje ime piše i privatne poruke klikni tamo! :lol:

baš si duhovit :)
vidiš da i noja zanima kaj se to šalje kao odgovor na temu, a da mi ostali to ne smijemo vidjeti???
učlanjenje u neko bratstvo ili kaj...svemirska tajna kako imati i leptiriće i ljubavnika i muža?

pazi ni rečenica..ni riječ...samo: Imaš PP
kao ono...to imaš ti i sad po tome sve će se riješiti :)

TDS
24.03.2010., 13:33
Dakle,dogodilo se.

Dramatično...:eek:

Otkad sam sa suprugom,nikad nisam pomislila na drugog muškarca.. On je za mene bio centar svijeta,najljepši,najnaočitiji,najbolji.
Dok se nije pojavio on.

U krupnom kadru, napeto je...:eek:

I tada nestade struje... :confused: nastavak u sljedećoj emisiji

Djevojko draga, umjesto što gledaš te sapunice, uzmi svog muža pod ruku i pravac na sunce u šetnju, na terasu, nije bitno gdje, navečer se fino pomazite i uživajte jedno u drugom
a leptiriće iskoristi pa iznenadi muža nekakvom sexi vragolijom.

Ipak, prije toga se prisjeti da li su te napadali leptirići prilikom prvih druženja sa svojim mužem.

Sudeći po tvom postu, sumnjam, kao što sumnjam i u postojanost tvog braka.

Gadni su ti leptirići...kada tek sada otkrivaš kao porazno djeluju na tebe :D

Basta
24.03.2010., 13:42
umjesto da tražiš prilike za susrete, potrudi se da susreta bude što manje... daleko od oka, daleko od srca... :kava:

litlle miss x
24.03.2010., 20:08
I tada nestade struje... :confused: nastavak u sljedećoj emisiji

Djevojko draga, umjesto što gledaš te sapunice, uzmi svog muža pod ruku i pravac na sunce u šetnju, na terasu, nije bitno gdje, navečer se fino pomazite i uživajte jedno u drugom
a leptiriće iskoristi pa iznenadi muža nekakvom sexi vragolijom.

Ipak, prije toga se prisjeti da li su te napadali leptirići prilikom prvih druženja sa svojim mužem.

Sudeći po tvom postu, sumnjam, kao što sumnjam i u postojanost tvog braka.

Gadni su ti leptirići...kada tek sada otkrivaš kao porazno djeluju na tebe :D

da,sapunice su krive:D

Dobru ideju si mi dao,ne bih se nikad dosjetila da kvalitetno provedem vrijeme s mužem.

Sumnjaš u postojanost našeg braka?
Da,leptiriće smo imali itekakve..

Ovi odgoori da odrastem..
Kako vam se samo da logirati se da bi napisali tako nešto nemaštovito?

Basta,zboriš pravo! Mislim da u tome leži najveći problem

martyne
24.03.2010., 21:38
Ja sam u braku 2,5 godine i otada vidim samo nju, možda i mene jednako čeka, možda i nju, zanimljivo:kava:

autan
24.03.2010., 21:41

Možda samo umišljam..

Dok se nije pojavio on.

ovo je neka zajebancija?:D trolanje?:D:p
Samo objasni nama neukima kak si se to ludo zaljubila u nekog lika kojeg samo vidjas na cesti sa njegovom djevojkom:rofl:

Aruena
24.03.2010., 22:43

Možda samo umišljam..

Dok se nije pojavio on.

Tebi se izgleda,uvukla dosada u brak-dogadja se...:mig:
Ako doista volis muza,vjerujem da ce te nova zaljubljenost proci brzo.

Deluxe_
24.03.2010., 23:51

Toga bi se svega i njen muž mogao sjetiti; možda i u tom grmu leži zec.
Ženama se ovo dešava kad se osjećaju pomalo emocionalno zapostavljene.
Ne mislim da je itko kriv za to ili da treba tražiti krivnju, ali neka emocionalna praznina uvijek postoji kad ti se srce ispuni leptirićima za drugoga.

TDS
25.03.2010., 06:38
da,sapunice su krive:D

Dobru ideju si mi dao,ne bih se nikad dosjetila da kvalitetno provedem vrijeme s mužem.

Sumnjaš u postojanost našeg braka?
Da,leptiriće smo imali itekakve..

Ovi odgoori da odrastem..
Kako vam se samo da logirati se da bi napisali tako nešto nemaštovito?

ne moraš se meni opravdavati, to što si meni odgovorila govori u prilog tome da želiš čuti samo ono što ti se sviđa, pa dobro.

Ja sam nemaštovit, a tebi bogami ne nedostaje mašte, pa sretno ti bilo :top:

autan
25.03.2010., 09:25
Ne mislim da je itko kriv za to ili da treba tražiti krivnju, ali neka emocionalna praznina uvijek postoji kad ti se srce ispuni leptirićima za drugoga.

ovako nesto se dogadja tinejderkama od 12 do 15 godina:rolleyes:
kad se zaljube u tipove s postera iz Brava

a jedno su leptirici a drugo biti ludo zaljubljen
jer radi se o osobi koju ona uopce ne poznaje, ok da joj je privlacan ali da se ludo zaljubila, ides

Graham
25.03.2010., 11:03
Ista stvar je biti zaljubljen na osobu sa postera ili živu osobu, jer ionako je tu samo unutrašnja slika, iluzija...naravno kod osoba koje vidimo prvi put.
Znači mi ni ne vidimo realno tu osobu, i zato su česte pogreške koje mogu rezultirati brakom..ili još gore razvrgavanjem postojećeg.

Deluxe_
25.03.2010., 12:41

jer radi se o osobi koju ona uopce ne poznaje, ok da joj je privlacan ali da se ludo zaljubila, ides

Ne bih rekla da je baš tako.
Nigdje nije napisala da ga uopće ne poznaje, da je to netko koga je samo "vidjela na cesti", kao što su neki, čini se, shvatili. Pretpostavljam da ga ipak viđa negdje češće, zna odnekud, i da je ipak ponekad i komunicirala s njim, a ne samo vidjela slučajnog prolaznika i osjetila "kemiju" prema njemu.

Ne događa se samo tinejdžerkama da tako planu za nekim. Kemija i fizička privlačnost čudne su stvari :cerek:, ponekad neuhvatljive i teško objašnjive. No, često iza toga ipak stoji bar mali osjećaj praznine u vlastitoj vezi.

A jesu li kod nje samo leptirići ili luda zaljubljenost, zna samo ona.
Nema smisla ovako omalovažavati da je djetinjasta i da se to događa samo tinejdžerkama. Kako onda objasniti one slučajeve kad u dugogodišnjim vezama i brakovima, naizgled sasvim stabilnim i uspješnim, netko 'plane' za nekim?!

rusterka
25.03.2010., 12:56
pa sta prcni se malo s tim drugim. kaj, ne mora ovaj znat. jesmo zene il nismo.eh eh

rusterka
25.03.2010., 12:57
..to ne kužim?

ahahhahaha:rofl:
fakat!

autan
25.03.2010., 22:19
Ne bih rekla da je baš tako.
Nigdje nije napisala da ga uopće ne poznaje, da je to netko koga je samo "vidjela na cesti", kao što su neki, čini se, shvatili. Pretpostavljam da ga ipak viđa negdje češće, zna odnekud, i da je ipak ponekad i komunicirala s njim, a ne samo vidjela slučajnog prolaznika i osjetila "kemiju" prema njemu.
Po ovome sto je napisala ispada da ga samo srece negdje, a mozemo mi sad puno toga pretpostavljati medjutim iz prilozenog ispada tocno tako.

Ne događa se samo tinejdžerkama da tako planu za nekim. Kemija i fizička privlačnost čudne su stvari :cerek:, ponekad neuhvatljive i teško objašnjive. No, često iza toga ipak stoji bar mali osjećaj praznine u vlastitoj vezi.
Za nekim koga samo srecu samo tinejderkama jer one zapravo i ne znaju sto ih je snaslo posto i ne razumiju sto je nekakva na oko privlacnost a sto zaljubljenost i luda zaljubljenost. A to da je kriva praznina u njenoj vezi to stoji jer obicno kad volimo i zelimo naseg partnera ne zudimo za drugim.

A jesu li kod nje samo leptirići ili luda zaljubljenost, zna samo ona.
Nema smisla ovako omalovažavati da je djetinjasta i da se to događa samo tinejdžerkama. Kako onda objasniti one slučajeve kad u dugogodišnjim vezama i brakovima, naizgled sasvim stabilnim i uspješnim, netko 'plane' za nekim?!
eto meni to izgleda tako po onome sto sam od autorice procitala a ocito nisam jedina
A to da se svasta dogadja u drugim brakovima naravno da se dogadja medjutim to uopce nema veze s ovim slucajem.

autan
25.03.2010., 22:25
Ista stvar je biti zaljubljen na osobu sa postera ili živu osobu, jer ionako je tu samo unutrašnja slika, iluzija...naravno kod osoba koje vidimo prvi put.

to nije zaljubljenost vec fizicka privlacnost, pozuda, strast
osobu ipak trebas malo upoznati da bi se zaljubio a jos bolje ludo zaljubio
kako se zaljubiti u osobu s postera (osim ako si tinejder kad zapravo brkas osjecaje privlacnosti sa ljubavlju) s kojom nisi prozbrio ni jednu rijec i uopce ju ne poznajes
Nije izgled samo bitan d ase zaljubis u nekoga, izgled je bitan samo za tu sexualnu fizicku privlacnost i kad ljudi govore o ljubavi na prvi pogled zapravo govore o tome.

White Pearl
26.03.2010., 03:05
Draga, nije ti to nista strasno. Samo ga vidjas, i imas taj predivan osjecaj "leptirica", a sta bismo mi svi ostali dali da ga (mislim na taj osjecaj pocetne zaljubljenosti) opet imamo s vremena na vrijeme. Previse se brines oko toga sta bi bilo kad ga upoznas. O tom ces se brinuti kad do toga dodje. Ma u ovoj fazi nije ti to nikakva emotivna prevara, sve ti je to prirodno i normalno sto osjecas.

Za sad, samo uzivaj u tom predivnom osjecaju. Ionako ga ne mozes po narudzbi ugasiti u sebi, pa zasto onda ne uzivati kad je vec tu. I izvijesti nas molim te ako i kad se upoznate. Drugo je razmisljati o tome da bi htjela biti s njim, a drugo je kad u stvarnosti do toga dodje. Tip ti se svidja, pa nisi ni ti od kamena. Ako si udana, nisi slijepa. Zar mislis da muskarci zive 40 godina u braku i nikad im se nijedna zena (osim njihove sopstvene) nije svidjela??

Sretno, to su najsladje "muke"!

Sretna djevojka :)
26.03.2010., 04:34
Reće jedna moja poznanica: "Drage moje, nema veze kaj ste vi udane i kaj volite svoje muževe, kroz vaš će život proći na tisuće muškaraca i ja se kladim da čete se u barem 3 zaljubiti"... :mudri:

starakuja
05.04.2010., 11:44
[QUOTE=Udana i ludo zaljubljena u drugog[/QUOTE]

O ima nas još....

lana10
05.04.2010., 11:51
Draga, nije ti to nista strasno. Samo ga vidjas, i imas taj predivan osjecaj "leptirica", a sta bismo mi svi ostali dali da ga (mislim na taj osjecaj pocetne zaljubljenosti) opet imamo s vremena na vrijeme. Previse se brines oko toga sta bi bilo kad ga upoznas. O tom ces se brinuti kad do toga dodje. Ma u ovoj fazi nije ti to nikakva emotivna prevara, sve ti je to prirodno i normalno sto osjecas.

Za sad, samo uzivaj u tom predivnom osjecaju. Ionako ga ne mozes po narudzbi ugasiti u sebi, pa zasto onda ne uzivati kad je vec tu. I izvijesti nas molim te ako i kad se upoznate. Drugo je razmisljati o tome da bi htjela biti s njim, a drugo je kad u stvarnosti do toga dodje. Tip ti se svidja, pa nisi ni ti od kamena. Ako si udana, nisi slijepa. Zar mislis da muskarci zive 40 godina u braku i nikad im se nijedna zena (osim njihove sopstvene) nije svidjela??

Sretno, to su najsladje "muke"!

samo od razmišljanja i ostvarivanja, ako su osijećaji obostrani vrlo su mali koračići, toliko mali da ih ni ne osjetimo, a već smo zakoračili i kaj onda???
Muke više nisu slatke, postaju kao nezreli drenak :ne zna:

OzyyX
05.04.2010., 16:09
1) Ispipaj muža kakav je po pitanju "tvoja žena s drugim". Možda mu je to fetish i možda ga to uzbuđuje. Ako je tako, prava si sretnica :D Flertaj, igraj se, sexaj. Samo svog muža nemoj zaboraviti izvještavati o svakom i ponajmanjem detalju :p

Ako točka 1 ne bude uspješna (što je puno puunooo vjerojatniji slučaj hihi), razmisli da li ti je baš toliko stalo do muža i općenito do Vas. Ali ozbiljno razmisli, a ne da lažeš sama sebe..

Ako ti do muža i nije baš toliko stalo:
2) Probaj nešto napraviti u vezi tih leptirića. Vidi da li je to samo ufuravanje ili ima nešto više od toga. Započni neku novu usporednu priču, isprobaj, uživaj.. Nadaj se da nećeš biti uhvaćena.. barem ne u trenutku ispitivanja da li je sve to vrijedno truda jer bi u protivnom lako mogla ostati bez ičega..

Ako ti je stalo do muža i do tvoje veze s njim:
3) Makni se od "trećeg". Izbjegavaj ga. Ako ti je baš toliko privlačan - maštaj i masturbiraj. Vrijeme sve liječi, kad tad ti neće više biti baš toliko napet. A raspamećene hormone i nakupljenu sexualnu energiju iskoristi za igru s mužem.. ;)

Nefertiti111
08.04.2010., 22:27
Normalno je da osjetiš fizičku privlačnost i prema nekome drugome, kao šta je netko već napisao ako si udana pa nisi slijepa. Ja sam udana i jako volim svog muža pa se isto bedasto ponašam kad mi je neki zgodan muškarac u blizini :lol: A ti leptirići su fizička privlačnost i nemaju nikakve veze s ljubavi. Ja sam davno jednom tako mislila da sam se zatreskala u drugog( ja i mm smo tada bili kratko u vezi),isto leptirići i lik privlačan. I meni bilo super tako,ali šta sad, ja se "zaljubila" u drugog. Ali taj drugi je isto išao napraviti korak prema meni,a znaš šta sam ja napravila??? - Pobjegla glavom bez obzira i onda mi je bilo jasno. Ja volim svog mm(dobro,tada mi je bio samo dečko) i ne bi ga mijenjala za nijednog,samo mi je bilo zanimljivo okupirat se malo nekim drugim i opet malo doživjet te famozne leptiriće i to je to. Ništa posebno :p

gnu
09.04.2010., 09:45
mala miss...Nisi ti jedina koja je "doživjela kemiju" sa nekom osobom (dok ste istovermeno oboje u sretnim i "zaljubljenim vezama"). To čovjeka iznenadi jer misli da se to ne može njemu desiti. Tako je jasno da je nemoguće da se jednom ljudskom biću tijekom života samo jedna osoba sviđa (ljudi nisu po svojoj prirodi monogamni). Samo je društvo (tradicija) tako sređeno da samo s jednom osobom koja nam se svidi (koju nam "sudbina nanese") odlučimo živjeti u nekoj vrsti zajednice. Nakon što se dobro upoznamo jelte. i Zaljubimo. E sad. Te hormončiće ti možeš sačuvati i pustiti da te prođe (a proći će s vremenom ako prestaneš misliti o tipu i kretati se u njegovoj blizini)..a možeš fino pošteno reći mužu da ideš dalje....

Iskreno, ja bih ostao sa partnerom. Ako mi pruža ljubav. To je ipak najvažnije. Ovo drugo bi moglo biti bolno za oboje.

ivan68
09.04.2010., 15:21
nije sve u ljubavi, ni leptirićima, zivot je puno komliciraniji, tu su uzajamna odricanja , poštivanja itd. ako si ti cisto zaljubljena u tog drugog o kojem ni neznas puno jesi li spremna riskirati trenutnu ljubav tvog trenutnog dragog?

pupipu
12.04.2010., 10:44
ako si se stvarno zaljubila i osjećaš leptiriće u trbuhu (ja vjerujem da se to događa i odraslima, a ne samo tinejđerima) možda ti muž ne pruža sve ono što ti treba u životu,možda si nesretna s njim, možda ga ne voliš dovoljno......razmisli.....

a ustalom, jedno je razmišljati i zamišljati što bi bilo kad bi bilo, a drugo je to i napraviti. A što da je obratna situacija i da se tvom mužu svidi neka? bi li i on osjećao grižnju savjesti?

mimoza rulez
20.06.2010., 02:04
Vecina vas je premlada ili ? prolazne simpatije su normalna stvar... kod nje je vjerujem na pocetku to i bilo samo simpatiziranje ali je ocito preraslo u nesto vise... Meni to bas i nije neka tema za ruganje. Ne znam koga zelite uvjeriti da vam se to nikada nije desilo?... Da zbog nekog zgodnog komada niste imali leptirice u trbuhu a bili ste ili jeste ludo zaljubljeni u nekoga drugoga/drugu? To ne znaci da je muz zapostavlja vec da je od krvi i mesa... A ovaj dio o ljubavi ne zelim komentirati jer joj se nebi htijela naci u kozi. I ja imam muza kojeg volim i zbog kojeg nosim osmjeh na licu i imala sam situacije koje su mi prouzrokovale leptirice... Vjerujem da ih je imao i moj dragi... Ljudi smo...
A tebi draga bih savjetovala da kad sljedeci put sretnes doticnog gospodina okrenes glavu na drugu stranu, jer ako volis i postujes svog dragoga onda se tako i ponasaj... Sretno!

simpleman
20.06.2010., 05:11
Tip ima curu...heh. Kaj ne misliš da ćeš već poslije prvog sexa razmišljati kako da toj njegovoj maloj oči izvadiš? Mrzit ćeš je jer ipak si ti ludo zaljubljena. Mi "komarci" ubodemo pa odemo al vama ženama treba malo više da bi dale a to malo više su ustvari osjećaji. Ti ih čini mi se već sasvim dovoljno imaš da bi "dala" i dok taj predivni čin bude trajao, bit ćeš sasvim sigurna da ti se živo jebe i za muža i brak i cijeli svijet.
A onda dolaziš kući i uhvatiš sebe kako si već na rubu plača jer voliš svog muža.

Jedno remek djelo je napravljeno baš na tu temu a riječ je filmu "Nevjerna".

Ne znam. Nisam pametan.
Al znam samo jedno. Ako i popustiš i probaš, bojim se da više nikad nećeš stati jer će se uvijek netko pojaviti u tvom životu.

A što se tiče onih PM za koje mi ne smijemo znati jer bi onda bilo napada, za pretpostaviti je da su savjeti tipa "ma uzmi sve što ti život pruža jer nijedan od njih nije vrijedan tvoje vjernosti i svaki od njih vara svoju, svi su oni gamad".

starakuja
20.06.2010., 08:04

Možda samo umišljam..

Dok se nije pojavio on.

Ma lupilo te proljeće u glavu...bude te prošlo, a u najgorem slučaju kaj i ako se potrošiš s njim nije smak svjeta

Bamby007
20.06.2010., 09:16
Tip ima curu...heh. Kaj ne misliš da ćeš već poslije prvog sexa razmišljati kako da toj njegovoj maloj oči izvadiš? Mrzit ćeš je jer ipak si ti ludo zaljubljena. Mi "komarci" ubodemo pa odemo al vama ženama treba malo više da bi dale a to malo više su ustvari osjećaji. Ti ih čini mi se već sasvim dovoljno imaš da bi "dala" i dok taj predivni čin bude trajao, bit ćeš sasvim sigurna da ti se živo jebe i za muža i brak i cijeli svijet.
A onda dolaziš kući i uhvatiš sebe kako si već na rubu plača jer voliš svog muža.

Jedno remek djelo je napravljeno baš na tu temu a riječ je filmu "Nevjerna".

Ne znam. Nisam pametan.
Al znam samo jedno. Ako i popustiš i probaš, bojim se da više nikad nećeš stati jer će se uvijek netko pojaviti u tvom životu.

A što se tiče onih PM za koje mi ne smijemo znati jer bi onda bilo napada, za pretpostaviti je da su savjeti tipa "ma uzmi sve što ti život pruža jer nijedan od njih nije vrijedan tvoje vjernosti i svaki od njih vara svoju, svi su oni gamad".

ovo je najbliže isitini,a i ono da te samo lupilo proljeće u glavu,dešava se mnogima,ali uspiju stati kad treba.

4fun
20.06.2010., 09:27
imam neki osjecaj da bi tema bila u skroz drugacijem tonu da je topic pokrenuo muskarac :D

Crodra
20.06.2010., 13:01
imam neki osjecaj da bi tema bila u skroz drugacijem tonu da je topic pokrenuo muskarac :D

Tako je :D
"Ključ koji otvara puno brava je dobar ključ, a brava koju otvara više ključeva je loša brava" :mudri:

zgibbb
20.06.2010., 13:04

tinejderkama od 12 do 15.. nisam još sreo tinejderku od 12.. twelveen? :rofl:

denni
20.06.2010., 14:18
"Ključ koji otvara puno brava je dobar ključ, a brava koju otvara više ključeva je loša brava" :mudri:

uh, ova ti je duboka :D

Crodra
20.06.2010., 15:27
uh, ova ti je duboka :D

Da :cerek: do jaj.. :D
No, to je samo sarkastični humor. Meni je ova priča više tužna, i to ne znam da li više za nju koja voli drugog, ili taj njen koji živi s njom u zabludi :tuzni: Jedino je njemu "lakše" jer ne pati kao ona. :ne zna:

Audi Tuning Girl
21.06.2010., 00:33

Možda samo umišljam..

Dok se nije pojavio on.

Ovo što voliš supruga,to ti je samo izlika,zapravo u onoga koga si zatreskana tvoj suprug je samo krpena lutka...ovim putem si se gadno zaglibila..slažem se onim da leptirić i ljubav nisu ista stvar..moraš priznati i shvatiti da ti nikako ne ide da zavoliš dvije osobe...

higijeničarka
21.06.2010., 06:50
Ajme, što su neki sumorni u svojim prognozama... Ono, osjetiš li i najmanji trzaj i treptaj prema ikome drugome tko nije tvoj foreverendever, gotova si ti, gotov je brak, sve je u banani... :rofl:

Miss x...
Emocije, hormone, porive ne možeš kontrolirati. Stoga se nemoj niti uzrujavati oko toga. Također, neka te oko toga ne grize savjest.
Ono što možeš kontrolirati su ponašaje i misli na svjesnoj razini. Stoga, ako zaista želiš promijeniti kako se sad osjećaš, tvoje misli i ponašanje moraju ići u tom smjeru. Ovo ostalo će slijediti, prije ili kasnije.

marilena
30.06.2010., 02:26
Ne mislim da je itko kriv za to ili da treba tražiti krivnju, ali neka emocionalna praznina uvijek postoji kad ti se srce ispuni leptirićima za drugoga.naprotiv. kad ima predobrog muža

grasko
30.06.2010., 13:38

:top: :D odlično sročeno

LaraFabian
30.06.2010., 13:43
Meni je rekao svećenik na zaručničkom tečaju - događat će ti se da se zaljubiš u nekog drugog i njemu da se zaljubi u drugu, pa i nama svećenicima se događa, i mi smo ljudi. Upoznaš puno divnih ljudi u životu, normalno je da ti se svide. Bitno je to prevazići, ne dopustiti da utječe na brak.......

Lord Byron
30.06.2010., 13:52
Meni je rekao svećenik na zaručničkom tečaju...

Kakvo bi mišljenje imala o učitelju kojem trećina učenika pada godinu?

anahi
30.06.2010., 14:12
Kakvo bi mišljenje imala o učitelju kojem trećina učenika pada godinu?

Da je strog :rofl:

anahi
30.06.2010., 14:13
nije sve u ljubavi, ni leptirićima, zivot je puno komliciraniji, tu su uzajamna odricanja , poštivanja itd. ako si ti cisto zaljubljena u tog drugog o kojem ni neznas puno jesi li spremna riskirati trenutnu ljubav tvog trenutnog dragog?

Ovo ima smisla.

Lord Byron
30.06.2010., 14:52
Da je strog :rofl:

Nenene, on nije taj koji ocjenjuje. On samo priprema za ispit, na kojem trećina učenika padne. Što, dakle, mislimo o kvaliteti tih priprema?

anahi
30.06.2010., 23:30
Nenene, on nije taj koji ocjenjuje. On samo priprema za ispit, na kojem trećina učenika padne. Što, dakle, mislimo o kvaliteti tih priprema?

Najbolje pripreme za život, daje život. E pa pametnom je jednom dosta, ali neki vole ponovit gradivo. Možda nešto i naučimo, u teoriji većina briljira ali u praksi je očit nedostatak kondicije.

Eto kad svi krenu drumom ja ću šumom :angeleye:

rusterka
01.07.2010., 11:49
Za početak odrasti :)

POTPIS!!!
nevjerojatno koliko blesavih ljudi ima. pretpostavljam da zena ima god ako je vec 6 god u braku.il se udala sa 18 za prvog lika kog je vidla pa donekle razumijem ovakvu piz****ju

rusterka
01.07.2010., 11:51
Meni je rekao svećenik na zaručničkom tečaju - događat će ti se da se zaljubiš u nekog drugog i njemu da se zaljubi u drugu, pa i nama svećenicima se događa, i mi smo ljudi. Upoznaš puno divnih ljudi u životu, normalno je da ti se svide. Bitno je to prevazići, ne dopustiti da utječe na brak.......

pa fala Bogu..prije da je nenormalno da ti se ne svidi/da se ne zaljubis u nekog drugog za vrijeme braka,duge veze,zivota...zaljubljenost dodje i ode.ljudi smo

rusterka
01.07.2010., 11:54

stvar je da svi ucenici nisu za neki predmet nadareni.to ko da ti ides npr upisat fax koj iti ne lezi.pa bus vidio kag da nebus ni zavrsio

Lord Byron
01.07.2010., 11:56
stvar je da svi ucenici nisu za neki predmet nadareni.to ko da ti ides npr upisat fax koj iti ne lezi.pa bus vidio kag da nebus ni zavrsio

Nisi ti baš pročitala kontekst "predmeta" o kojem govorim, jel'da? :)

Jugoton
01.07.2010., 12:11
Samo je društvo (tradicija) tako sređeno da samo s jednom osobom koja nam se svidi (koju nam "sudbina nanese") odlučimo živjeti u nekoj vrsti zajednice.

E sad. Treba te filozofske opravdancije ljubavnih muljanja između ljudi prestat. Stvarno idemo prema kraju svijeta, ne u smislu da će blebnut kamen iz svemira na nas, nego još gore, da ćemo polako i bolno propast, pretvaorit se u izgubljena čudovišta lišena ama baš svakog pravila.

Šta ima loše u tome da se čovjek u svom životu posveti jednoj osobi? A? Šta ima loše u pravilima? Bi voljeli vi filozofi živjet bez pravila? Recimo pravilo policije, kad te dođe neka guba doma pljačkat, kako bi bilo da se ne može nazvat drotove? Sad će forumski filozof A od ovog izvrnut priču o HR policiji, ali nadam se da će neko sa gramom soli u glavi shvatit šta sam htio reć sa ovim primjerom.

A glede monogamije...ko te tera? Ko te tera da se ženiš? Jel te ko tera? Jel te ko tera da "slučajno" napumpaš curu? Jel teško onda preuzet odgovornost ako nećeš bit sa njom u tome do kraja? Oš plaćat alimentaciju? Oćeš ..... da ne kažem. Možeš se oženit ili ne moraš, niko te ne tera.

Koliko ima etičkih klošara ovih dana, ja ne vjerujem. Pa majku mu crnu, ta "sudbina" ti je u životu donesla sve, ne samo "susret sa jednom osobom sa kojom bi protuprirodno trebao provest cijeli život jer si jako pametan a i znanstevnici kažu da nismo monogamni".

Od onih 10000000000000000 punoglavaca u mošnji tvog ćaleta, baš je tebe zadesila sreća da od tebe nešto izraste konkretno. Vidiš ti kako je okrutna ta sudbina.

Ajde bit ću sad i ja hipsterski filozof 21. stoljeća i reć;

- čemu posao, sudbina me mimo volje dovela na svijet i ja se moram jeli zbog zajednice i okoline prilagodit u neka pravila i radit za neke novce
- gledao sam Zeitgeist, novac je u biti samo papir
- sve je zavjera
- vjere su smeće i prevara
- sve je prevara
- čak je i prevara prevara jer ne znamo šta je istina
- život nema smisla osim onog smisla kojeg JA...sam kažem da ima jer ja živim sam na ovom svijetu i nema nikog oko mene i kad nešto radim ne utječem na nikog osim sebe tako da ću radit točno ono šta mi se sprdne i kad mi se sprdne

I tako dalje i tako dalje...

:s

mala ptica
07.07.2010., 07:11

:)-Prvi put da čujem nešto pametno od jednog svećenika i potpuno se slažem s time!:top:

Lord Byron
07.07.2010., 08:41
:)-Prvi put da čujem nešto pametno od jednog svećenika i potpuno se slažem s time!:top:

Kvaliteta tog "savjeta" otprilike je jednaka situaciji u kojoj ti liječnik kaže "Vi ste bolesni" i otpravi te kući. Naime, nedostaje poprilično važan dio: kako se to "ne dopusti da to utječe na brak"?

Flagelacijom? Mantranjem? Isposništvom? Povećanim dozama Miše Kovača?

žvl
07.07.2010., 09:36
Kvaliteta tog "savjeta" otprilike je jednaka situaciji u kojoj ti liječnik kaže "Vi ste bolesni" i otpravi te kući. Naime, nedostaje poprilično važan dio: kako se to "ne dopusti da to utječe na brak"?

Povećanim dozama života - a i to nije neka garancija :)

Libertango
07.07.2010., 10:05

Nitko ti neće ponuditi sve na pladnju.

"It is the brain, the little gray cells on which one must rely.
One must seek the truth within--not without."
Hercule Poirot

Doktor govori o stvarnosti koja je u činjenici da je osoba bolesna -sad, pop je dao savjet kako da do "bolesnog stanja" uopće ne dođe, futur ne prezent- na njima ostaje da sa vlastitim životnim stilom pomire taj općeniti savjet (ili ne pomire), to što on nije dao smjernice je sasvim normalno za situaciju, on pričao o nečemu što se može dogoditi i dogodi se velikom broju ljuti, nema univerzalnog savjeta samo smjernica da se to može prevladati (ako se hoće), netko će se napaliti i zaljubiti u drugu osobu i riješiti to na svoj način- otić trčat bavit se sportom dok se krv iz organa ne vrati u mozak ili prekinuti kontakt s novim čovjekom i patiti ko ranjena mačka dok ne dođe k sebi, neki drugi pak pojedinac će doći na forum pitat za savjet i onda kad čuje što želi čut veselo odskakutat po frišku sim karticu i dogovorit dejt sa osobom nicka "vrela i obrijana" sa smokve...

Sto ljudi sto ćudi, sad bi još psihijatri i popovi trebali glumit životne gurue izgubljenim ovčicama....
To je TVOJ život, nosi se s njim kako znaš i umiješ.

ferda
07.07.2010., 10:24

:s:s:s:s:s:
Sad vidim da ima i normalnih svećenika.:top:

Lord Byron
07.07.2010., 10:37
Sto ljudi sto ćudi, sad bi još psihijatri i popovi trebali glumit životne gurue izgubljenim ovčicama....

Ne nužno tvojim riječima, ali nije slučajno tako često spominjanje "stada" i "pastira" u tim stvarima.

Ali, povlačim se iz off-topica s natruhama nervoze. :)

Libertango
07.07.2010., 10:49
Ne nužno tvojim riječima, ali nije slučajno tako često spominjanje "stada" i "pastira" u tim stvarima.

Ali, povlačim se iz off-topica s natruhama nervoze. :)

Zašto :ne zna:, pa nije ti nick Perzefona :D
Nemaj straha :p

Vidim da pišeš i po temi trokutašica, i to je ista stvar.....

Osoba A: Dobila sam mail od Njega, što da činim, da se javim i budem pristojna, da se javim i pošaljem ga u tri k...., da ne odgovorim, da si skuham kavu, da se umjesto dva puta mjesečno počnem viđat sa šrinkicom dva puta tjedno....

Osoba B: :blabla::blabla::blabla::blabla:

Ne želim da me se krivo shvati ali ne kužim, radi ono što želiš, želiš ljubav koja ubija-UZMI JE, želiš novi kurac/pičku u svom životu-UZMI JE, želiš magistrirati-UČINI TO, želiš odjebat sve i otić pušiti nargilu na mont everest- UČINI TO :ne zna:

Problemi gdje ih ne treba biti, samo moraš biti iskren prema sebi.
I znat se nositi s posljedicama svoje iskrenosti.
Ali jbg uvijek netko drugi treba riješiti nečije probleme, šrink, pop ili mudraci s foruma......

spirou
07.07.2010., 16:23
gle, drago mi je da ti se toliko svidjam...

nisam znao da je toliko ozbiljno
ali,ne isplati se uopće razmišljati o tome, jer od toga nece biti nista ;)

evo,od sada više ne šetam našim kvartom :)

mala ptica
07.07.2010., 19:35

:)Ne slušam Mišu Kovača:)

mala ptica
09.07.2010., 07:03

:)pa postoji više načina ali ovisi od osobe do osobe; netko poćme izbjegavati dotičnu osobu,mjesta na kojima zna da bi mogla biti,netko si zada dodatnih poslova pa nema vremena razmišljati o toj osobi,netko se preseli u drugi grad ako može,neki se počmu opijati da zaborave,netko uz dobro društvo i zabavu,a netko se dobro isplače i sluša Mišu Kovača.:)

Nikica Veliki
13.07.2010., 07:19
ja imam ovu situaciju -

žena, 30 godina, tek godinu dana u braku, muž 25 godina, otvoreno me pozvala na kavu, ja nikad kave ne odbijam, al jbga imam 28 godina i slobodan sam, i vragometan, a ni ona (koliko sam primjetio) nije ravnodušna prema meni.

Hm. :ne zna:, ne volim biti treći, nikako

ivan68
14.07.2010., 10:31
Zar ti zelis tako skup odgovor na svoje pitanje, a skupo ce te kostat sto ces si brak unistit a odgovor koji ces dobit ce mozda biti manje od najmanjeg sto si ocekivali, i oni leptirici ce biti nesto sto ce bit prekriveno griznjom savjesti i shvacanjem da ti je brak unisten i da si povrijedika osobu koju VOLIS i koja bi sve napravila za tebe a ovaj majmun ko zna sto hoce!!!

naomi.petric
14.07.2010., 11:02
Nikice, možda žena zbilja misli na kavu,a voliš li slađu ili gorču?:mig: onnt Little miss : Stavi obe strane na vagu i pamet u glavu!Sretno!

ferda
14.07.2010., 12:08
http://www.monitor.hr/clanci/svaka-peta-ozenjena-osoba-voli-nekog-treceg/35817/

"Kada izgovorimo bračne zavjete, pretpostavljamo kako smo započeli prvo poglavlje svoje bajke, koja će sigurno završiti onim poznatim riječima "i živjeli su sretno do kraja života". Međutim, ništa nije toliko jednostavno, a život nije bajka.

U ovo su se uvjerili ispitanici ankete koju je proveo portal OnePoll među 3.000 oženjenih osoba. Otkriveno je kako svaka peta osoba voli nekoga s kime nije u braku, a nimalo iznenađujuće, svaka četvrta osoba nije sretna u braku.

Čak je polovica ispitanika izjavila kako su kad-tad u braku osjećali nešto više od prijateljstva prema nekome tko nije bio njihov partner. Ispitanici koji su svoje srce nedozvoljeno poklonili trećoj osobi, u pravilu su pali na kolegu s posla, bliskog prijatelja ili se nikada nisu oporavili od prekida s bivšom ljubavi.

Ako se bojite kako vaš partner ili partnerica moguće gaji osjećaje prema nekome i tako kroji ljubavni trokut, svaka šesta osoba je odlučila poduzeti nešto u vezi svojih osjećaja. Prosječno, njihovi osjećaji traju do tri godine i tri mjeseca. Prema prikupljenim podacima nevjernika, ljubavne se afere dogode samo jednom – nikad više.

Muškarci su skloniji osjećajima prema nekoj trećoj osobi: 22 posto je izjavilo kako zaista vole dvije žene, dok se u istoj situaciji našlo 15 posto žena.

"Istraživanje pokazuje koliko puno osoba vjeruje kako je moguće osjećati nešto prema nekoliko osoba. Čak i ako su sretni u vezi, moguće je da oko odluta i moguće je žudjeti za nekim tko nije vaš partner. Međutim, osjećaji su znatno jači za mnoge osobe – 20 posto je izjavilo kako su zaista zaljubljeni u treću osobu, unatoč tome što su već u dobroj vezi", komentirao je glasnogovornik tvrtke koja je provela istraživanje."

Nikica Veliki
14.07.2010., 12:47
Nikice, možda žena zbilja misli na kavu,a voliš li slađu ili gorču?:mig: onnt Little miss : Stavi obe strane na vagu i pamet u glavu!Sretno!

Nadam se da joj je kava na pameti :D

Meni je. Gorka, fina. Može se i muž pridružiti.

:top:

naomi.petric
14.07.2010., 15:50
Morete jedno drugome i gatat!:lol:

Nikica Veliki
14.07.2010., 19:33
Morete jedno drugome i gatat!:lol:

Aha, ona pred mužem meni iz kave očita - čeka te burno ljubavno iskustvo :zubo:

Jaooo :D

Vjerojatno je kava u pitanju, iznenadilo me samo to kako mi se ponudila u smislu...˝ja do tri radim pa bi mogli na kavu...˝

litlle miss x
28.08.2010., 14:17
vidim da ste se raspisali..

Ovako, ipak je problem u braku. Osjećam se plitno kad ovo pišem.
Lijepa sam i zgodna, držim do sebe i ugodno se osjećam u svojoj koži. Ali moj muž ništa ne primjećuje, njemu je seks rutina.Ako ćemo se seksati samo me pita hoćemo li i to je to.
Htjela bih malo spontanosti i kemije, ali toga nema.
Koliko puta bih se skinula u tangice i legla na kauč, on ništa..
Uzimam kremu za tijelo pa se mažem, on opet ništa.

Odlazim u sobu, on se samo prebaci s kompjutora na taj isti kauč,misleći da sam otišla spavati:o

Eto, ma da ne znam što napravim od sebe, on to ne primjećuje, pod izlikom da je on takav.
Muka mi je.. Koliko komplimenata dobijem od drugih ljudi što ženskih što muških osoba.
A čeznem za time da me on primijeti, šipak.

Nisam plitka i površna, jednostavno želim spontani i divlji seks i da vidim da me želi..A to ne vidim:tuzni:

Ovaj tip me još uvijek zanima, ali ga samo gledam i to je to.

Stella26
28.08.2010., 21:06
Dogodilo mi se....bilo je obostrano, ali nije doslo do prijevare. Razumljivo je s obzirom na to da suprug i ja zivimo zbog raznih problema medju nama-kao cimeri. Bez obzira na status 'cimeri', ne varam niti mislim...dok god sam s njim pod istim krovom. A da su leptirici letjeli..jesu bome i jos ih ima iako je prekinuta sva komunikacija... Ta treca osoba i ja smo izgradili jedno dobro prijateljstvo no to isto se ne moze nastaviti dok god svi osjecaji ne nestanu.... Tako da autoricu topica razumijem... no ne razumijem taj dio... ako medju vama u braku sve stima, volite se... ne bi se trebala prepustiti do te mjere da osjetis leptirice... Jer to si u zrelijim godinama moras dopustiti, to se ne dogodi tek tako... :mig:

Mary P.
28.08.2010., 23:28
Kako se to u zrelijim godinama radi? Ja još nisam naučila upravljati osjećajima, pa me eto zanima kako da ne osjetim leptiriće ako mi se tip sviđa na prvi pogled, a i ja njemu i započnemo razgovor... pa čak i poslovni... i tu sve stane... ali svejedno leptirića ima... i ne vidim zašto su oni loši? udana sam, da, i ne mislim da sam time prekršila bračne zavjete... ajde Stella prosvijetli nas

onlyoneme
29.08.2010., 08:35

Lijepa sam i zgodna, držim do sebe i ugodno se osjećam u svojoj koži. Ali moj muž ništa ne primjećuje, njemu je seks rutina.Ako ćemo se seksati samo me pita hoćemo li i to je to.

Odlazim u sobu, on se samo prebaci s kompjutora na taj isti kauč,misleći da sam otišla spavati:o

Eto, ma da ne znam što napravim od sebe, on to ne primjećuje, pod izlikom da je on takav.
Muka mi je.. Koliko komplimenata dobijem od drugih ljudi što ženskih što muških osoba.

Nisam plitka i površna, jednostavno želim spontani i divlji seks i da vidim da me želi..A to ne vidim:tuzni:

Ako sam dobro pokopčala "gledanje" traje već 5 mjeseci, odnosno i duže, jer na forum krenemo tek kad smo sebi nešto priznali ( u ovom slučaju da nekog gledamo) a to nije nužno u istom trenutku kad je to i počelo. ( obično kasni u fazi)

obzirom na vlastito iskustvo o kojem možeš sve saznati na topicu "Osječaj krivnje,ali ništa više od toga....... " predlažem ti da sve moguće manjkavosti svog braka,sada kad si si ih napokon bar djelomično priznala, rješiš prije nego uđeš u bilo kakv odnos sa trećim.
ukoliko to ne učiniš, nikada poslije nećeš znati da li si nešto spram tog braka učinila zaista jer je tako trebalo ili jer si bila vođena iracionalnom željom prema trećem.( bez obzira da li je on tvoja projekcija ludog sexa, lude zaljubljenosti ili prave ljubavi i soul mate-a.)

I onda će te izjedati osjećaj krivnje ( kojem si očito sklona, kad ga već i sada imaš) koji će nadvladati sve druge osjećaje. A iz toga se teško isčupati, najteže je oprostiti samom sebi.

Ima na forumu jedan dobar potpis koji tebi sada, u ovom času ,stalno treba biti na pameti- nemoj nikad dozvoliti da ti prioritet bude netko kome si ti samo opcija. Drugim rječima, čiste glave, čiste savjesti, čista srca pokušaj rješiti svoj bračni problem, a ako ne ide, onda odustani i daj si drugu priliku.
Jedino tako " druga prilika" ima šanse da uspije! Sada to znam.:)

K@rlo
29.08.2010., 08:49

Samo me zanima jedna stvar...(boldano) kako reagiraš na njegovo "hoćemo li"? :facepalm:

Nadam se da ne širiš noge tada...

Znaš što...rekao bih ti štošta sada no riječi su suvišne ali u biti te žalim što gubiš vrijeme s takvim moronom.

Vrijeme je za "aerobic" i prijavak na Kutku za ...:cerek:

litlle miss x
29.08.2010., 09:45
Samo me zanima jedna stvar...(boldano) kako reagiraš na njegovo "hoćemo li"? :facepalm:

Nadam se da ne širiš noge tada...

Znaš što...rekao bih ti štošta sada no riječi su suvišne ali u biti te žalim što gubiš vrijeme s takvim moronom.

Vrijeme je za "aerobic" i prijavak na Kutku za ...:cerek:

onlyoname,hvala na odgovoru. Svaka tvoja riječ ima smisla.

Lave, da raširim ih.. Ne znam za bolje jer nikad bolje i nije bilo kod nas.
Svjesno sam ušla u takav brak misleći da će se kad tad opustiti i životinjski me izjebati.

A sad da se rastavimo zbog toga što me pita hoćemo li se seksati..
ili da me žališ, zbog čega:confused:
ni ja sebe ne žalim, a ćeš ti žaliti jedan običan nik na forumu

maple leaf rag
29.08.2010., 12:56
onlyoname,hvala na odgovoru. Svaka tvoja riječ ima smisla.

Lave, da raširim ih.. Ne znam za bolje jer nikad bolje i nije bilo kod nas.
Svjesno sam ušla u takav brak misleći da će se kad tad opustiti i životinjski me izjebati.

A sad da se rastavimo zbog toga što me pita hoćemo li se seksati..
ili da me žališ, zbog čega:confused:
ni ja sebe ne žalim, a ćeš ti žaliti jedan običan nik na forumuAjde napokon si otvoreno i konkretno priznala u cemu je cijeli problem iako si to mogla napisat odmah u uvodnom postu.:top:

Stella26
29.08.2010., 20:04
Kako se to u zrelijim godinama radi? Ja još nisam naučila upravljati osjećajima, pa me eto zanima kako da ne osjetim leptiriće ako mi se tip sviđa na prvi pogled, a i ja njemu i započnemo razgovor... pa čak i poslovni... i tu sve stane... ali svejedno leptirića ima... i ne vidim zašto su oni loši? udana sam, da, i ne mislim da sam time prekršila bračne zavjete... ajde Stella prosvijetli nas

Nismo svi isti... mozda su leptirici nekome donijeli veliku patnju kasnije... pa svaki put kad ugledam nekog posebnog automatski aktiviram zastitni mehanizam, nastojim ne dopustiti leptirice. Mozda zato sto se jos prisjecam istih za odredjenu osobu... Vjerujem da se s godinama i iskustvom takve stvari manje dogadjaju, ljudi se mijenjaju, drukcije funkcioniraju, mijenjaju prioritete... kemija malo padne u drugi plan. Nadam se da je tako, ja sam jos dosta mlada i trudim se raditi na sebi i ne dopustati si neke luksuze, tipa zaljubljenost u drugog a u braku (nesretnom) sam... jer onda se sve zivo pogorsa jos vise. :ne zna:

enydymion_girl
11.09.2010., 00:22
evo ovako : ja sam u vezi 6 godina- veza je okey.
zaljubila sam se u jednog tipa sa neta- chatamo već godinu dana. rekla sam dečku da mi je frend. u sebi znam da mi se taj jako dopada i kad bi imala priliku sigurno bi prevarila svog dečka. nismo u braku- ali živimo bračnim životom.
tvoji osjećaji su okey i to je skroz okey kroz što prolaziš- jer bi meni mučno bilo da ne upoznajem druge ljude. vjerujem da možeš imat duboku povezanost i sa nekim van braka. to ne mora biti ona klasična " vidimo se i znamo u svakoj situaciji", ali s tom drugom osobom možeš isto tako otkrivati nove svjetove i naučiti nešto. zašto se deprivirati? ako to odvede ka seksu- pitaj prije toga muža : da li te mogu prevariti?
ako on kaže ne- tada dobro razmisli i spontano reagiraj. čak i ako padne koja pusa sa strane, zagrljaj ili cyber sex to nije loše.
to je moje mišljenje.

Pea
11.09.2010., 08:53

Možda samo umišljam..

Dok se nije pojavio on.

Prošla sam kroz istu stvar. Bila u ok i dugoj vezi, i preko ušiju se zaljubila u drugog. Bila sam zbunjena, nisam znala kako se to moglo desiti dok u vezi sve štima (u biti, barem većina toga), mislila da volim svog dečka najviše na svijetu... Otišla sam iz mjesta stanovanja na neko vrijeme (što sam dečku objasnila kao odmor kod rodbine koje nisam dugo vidjela) da zaboravim tu drugu osobu. Vratila sam se natrag s čvrstom odlukom da ću nastaviti s vezom koja štima, u kojoj mi je ok i, što mi je bilo bitno, s dečkom kojeg sam voljela. Bila je to neka sigurnost koju nisam htjela tek tako pustiti.

Nakon kratkog vremena u nezamislivim je okolnostima doslovno sudbina spojila mene i tu drugu osobu. Taj dan sam shvatila da leptirići nisu nestali, nego da su samo još i jači, da smo se "klikli" na nevjerojatnoj razini, da bi si mogli pasati i u nekoj vezi... U sljedeće dane počela sam sve više razmišljati o stvarima koje ipak nisu štimale u vezi, na kraju sam sve priznala dečku... prekinula s njim, nastavila priču s trećim koja još uvijek traje :)

Too_good
11.09.2010., 10:04

Vidim da si kasnije napisala da je takav bio i u početku... mozda mu (vam) nema pomoci (kao sto su neki vec napisali), al ijesi li ti ovo sto si tu napisala ikad probala reci njemu? Je li uopce reagirao? Mozda mu je tvoj pristup presuptilan za njega?

Jer, na kraju krajeva, meni se cini da ti jos uvijek zelis svog muza i da te on primjeti... ali imam dojam da on to ne vidi, a ti njemu nikad nisi rekla to tim rijecima.

xcal
11.09.2010., 11:48
Nakon kratkog vremena u nezamislivim je okolnostima doslovno sudbina spojila mene i tu drugu osobu.

Da li je cudo ili iskusenje?
To saznas kasnije.:)

DollceVit@
11.09.2010., 18:00
Ovako, ipak je problem u braku.

Ne bi škodilo da si to odmah rekla.

vama je najmanji problem taj frajer čiju stražnjicu odmjeravaš. ipak, odlučila si se postaviti temu u kojoj si forumaše do sada držala u uvjerenju da si sretna i zadovoljna u cool braku...i da ti se, usprkos toj činjenici, "diže" na novog lika.
i forumašima, i osobi koja traži savjet mnogo olakšava započeti okosnicom problema :mig:

razumijem da se osjećaš frustrirano i da ti manjak muževe pažnje umanjuje osjećaj ženstvenosti, privlačnosti...no zanima me kako ti doživljavaš svog muža?
prvo mi je interesantno da si svjesno ušla u brak sa osobom koja ti nikako nije pasala u seksualnom smislu...to si odmah shvatila :ne zna: primjećujem da si seksualnija osoba od njega,i da si morala predvidjeti kako će taj vaš problem neusklađenosti s vremenom samo rasti (raste i u vezama s početnih godinu-dvije životinjskog seksa, kada zađu u rutinu)...a gdje ne bi mlakom paru s nezgodnim i samim startom...

ne znam što bih ti savjetovala. taj novi lik uopće nije bitan u cijeloj ovoj priči...da nije on, (sudeći po situaciji u kojoj se nalaziš) sigurno bi bio drugi...a u budućnosti (s ovim intenzitetom tvog zadovoljstva brakom) vrlo je moguće da će biti i treći, četvrti...
dakle, smatram da je sukus problema upravo vaš nekvalitetan intimni aspekt veze...

nemoj mi zamjeriti na iskrenosti, ali smatram da veći dio odgovornosti za ovo stanje snosiš upravo ti, jer nisi reagirala na vrijeme, i jer si sanjala da će s godinama biti bolje (:confused:)

Eto, ma da ne znam što napravim od sebe, on to ne primjećuje, pod izlikom da je on takav

:nono: valjda ti je jasno da to tako ne ide.

o vitalnim komponentama "paketa" razmišlja se prije kupnje (malo banaliziram, ne zamjeri...ali razumiješ što ti želim reći)