PDA

View Full Version : [FotoChat] Mops

stranice : 1 [2]

Schnuffel
30.09.2009., 19:12
furminator imam vec duze vrijem i vec sam ovdje pisala da ga toplo preporucujem svim vlasnicima mopsa,da se razumijemo nece on sprijeciti linjanje,ali tih dlaka po kuci je barem pet puta manje,za stene mopsa je dovoljan mali,ali kos odraslog mopsa treba srednji tako ja sad imam 2 malo sam se zaj...,i uz postanarinu te furminator preko eby dode jeftinije,amo ja nisam ni jednom naisla na jedan od 14 dolara mene je mali sa postanarinom dosao 32,a srednji 35 dolara,pazi da je iz amerike a ne iz kine,ono je losa kopija koja cupa jadnicima dlaku

Ne znam...pa možda je cijena opala u međuvremenu. SInoć sam opet gledala i cijena je uglavnom 14 dolara...Vidjela sam samo jedan od 16...

martina0808
13.11.2009., 16:54
ja imam mopsa(don) i pario se prije mjesec dana i sad ce bit djecee :rofl: i mi cemo dobit jedno,mene je sad strah da se oni nebi tukli il nesto zato sto imam jazavcara i njoh dvojica se ne podnose,prvo su se volili zajedno jeli i spavali i eto pukla ljubav..inace don voli sve,macke i kornjace(s njima se isto oce igrat :) ) inace ne napada ni jednog psa samo jazu..il da ga prodam (tog malca,trebo sa zvat gizmo :rolleyes: ) jel imo ko od vas iskustva da je doveo jos jednog psa u kucu dok ste imali mopsa

http://i600.photobucket.com/albums/tt87/martina0808/IMG_0798.jpg

http://i600.photobucket.com/albums/tt87/martina0808/IMG_0735.jpg DON <3

lee.loo.
13.11.2009., 19:01
ej, evo i mi vam se pridružujemo, pa da se predstavimo... ovo je moja princezica Lee Loo koju obožavamo:cerek:stara je 4,5 g. ja sam ju dobila na poklon za rođendan, cijeli sam život htjela peseka i to uvijek jedino i isključivo mopseka i to curu i načekala sam se punih 21 godinu:rolleyes: sad smo već dugo skupa, ona je naša velika ljubav, samo kaj je ona carica, sve je podređeno njoj i jako je ljubomorna i izbirljiva u izboru prijatelja. i dosta je velika cura, ima 12 kg, sad smo malo na dijeti, iako sam ja uvjerena da nije debela već da je krupnije građe:cerek: ne, stvarno, bila je duplo veća od druge curice u leglu:D he he najjači opstaju:mig:

http://img25.imageshack.us/img25/3127/p1000540o.th.jpg (http://img25.imageshack.us/i/p1000540o.jpg/)

pusa svim slatkim mopsekima od nas, tipkamo se uskoro:)

mops
14.11.2009., 14:34
ej, evo i mi vam se pridružujemo, pa da se predstavimo... ovo je moja princezica Lee Loo koju obožavamo:cerek:stara je 4,5 g. ja sam ju dobila na poklon za rođendan, cijeli sam život htjela peseka i to uvijek jedino i isključivo mopseka i to curu i načekala sam se punih 21 godinu:rolleyes: sad smo već dugo skupa, ona je naša velika ljubav, samo kaj je ona carica, sve je podređeno njoj i jako je ljubomorna i izbirljiva u izboru prijatelja. i dosta je velika cura, ima 12 kg, sad smo malo na dijeti, iako sam ja uvjerena da nije debela već da je krupnije građe:cerek: ne, stvarno, bila je duplo veća od druge curice u leglu:D he he najjači opstaju:mig:

http://img25.imageshack.us/img25/3127/p1000540o.th.jpg (http://img25.imageshack.us/i/p1000540o.jpg/)

pusa svim slatkim mopsekima od nas, tipkamo se uskoro:)

ej, daj jednu slikicu u stavu pa da vidim muskulaturu, jer sve cure koje vidim su jadne i mršave :rolleyes: , moj mops je isto krupan, ali nije debeo

Schnuffel
14.11.2009., 15:50
ej, daj jednu slikicu u stavu pa da vidim muskulaturu, jer sve cure koje vidim su jadne i mršave :rolleyes: , moj mops je isto krupan, ali nije debeo

Ni moj isto nije debel..jedino kad se najede bude ko lopta mala...koliko mu se stomak napuše ! Ne znam kako vama, ali meni su mopsići slađi malo krupniji...ne mislim baš debeli..već onak,da ih ima...

lee.loo.
14.11.2009., 20:16
i ja volim velike mopseke :cerek: nećete vjerovat, al zasad nisam uspjela nać ni jednu fotku di stoji, sve su u horizontali :zubo: sutra definitivno imamo fotosešn!..al zato imamo puno funny fotki, evo par simpa slikica:
http://img513.imageshack.us/g/052508152755.jpg/

lee.loo.
27.11.2009., 15:49
joooj pink star, predivan je:cerek: i slažem se za dlake. kod nas je kritično do te mjere da nam je sav namještaj prekriven plahtama i izbjegavamo nositi tamnu odjeću jer smo puni dlaka!:zubo:

loo je isto naša princeza i gazdarica u kući, nepopravljiva, razmažena mamina maza:cerek: i straaašno privržena, al mi smo to htjeli. nismo htjeli pesa za izložbe i parenja i drilanja svaki dan, nego baš ovakvu mazastu, umiljatu i svojeglavu buhtlicu.

ailey, hvala na komplimentima, sad smo se zacrvenile:o. mi bi se rado upoznale s vama, al mislim da je moja koka ipak prestara za tvog dečeca:mig:, a i loo je sterilizirana tak da niš od beba...

inače, nama je u zadnjih godinu dana skroz posijedila njuškica:confused:ima netko sličnih iskustava? i danas smo se vani sliknule u stajaćem položaju, pa sad odšacajte moju malu manekenku teške kategorije:D:

http://img692.imageshack.us/g/fotografija0545.jpg/

Ailey
27.11.2009., 17:11
joooj pink star, predivan je:cerek: i slažem se za dlake. kod nas je kritično do te mjere da nam je sav namještaj prekriven plahtama i izbjegavamo nositi tamnu odjeću jer smo puni dlaka!:zubo:

loo je isto naša princeza i gazdarica u kući, nepopravljiva, razmažena mamina maza:cerek: i straaašno privržena, al mi smo to htjeli. nismo htjeli pesa za izložbe i parenja i drilanja svaki dan, nego baš ovakvu mazastu, umiljatu i svojeglavu buhtlicu.

ailey, hvala na komplimentima, sad smo se zacrvenile:o. mi bi se rado upoznale s vama, al mislim da je moja koka ipak prestara za tvog dečeca:mig:, a i loo je sterilizirana tak da niš od beba...

inače, nama je u zadnjih godinu dana skroz posijedila njuškica:confused:ima netko sličnih iskustava? i danas smo se vani sliknule u stajaćem položaju, pa sad odšacajte moju malu manekenku teške kategorije:D:

http://img692.imageshack.us/g/fotografija0545.jpg/

jooooooj, prava je puca! :)) moje malo cudoviste je isto razmazeno, sve mora biti po njegovom, prisvojio si je sve plisance u kuci koje je vidio i tocno za svakog zna di ga ostavi, meni je to fascinantno :cerek:
ne znam kako je kod tebe, al ja za svog mopsa mogu slobodno reci da ima smisao za humor, takve gluposti izvodi da jednostavno imas osjecaj da to radi upravo s namjerom da te nasmije i zabavi. i bas to sta ti kazes, on je za mene punopravni clan obitelji :cerek:

lea_li
27.11.2009., 17:55
Predivni su vam mopsići :cerek:

kod nas je kritično do te mjere da nam je sav namještaj prekriven plahtama i izbjegavamo nositi tamnu odjeću jer smo puni dlaka!:zubo:

I kod nas je isto sve prekrivne plahtama, a i izbačena večina tepiha. Je li netko možda probao Furminator? Ima li kakve koristi od toga?

Ailey
27.11.2009., 19:24
Predivni su vam mopsići :cerek:

I kod nas je isto sve prekrivne plahtama, a i izbačena večina tepiha. Je li netko možda probao Furminator? Ima li kakve koristi od toga?

imam ga ja. i stvarno je odlican, preporucila bih ga svakome, ALI moj pesek se ne voli cetkati, mislim nije da ne voli, nego on na to gleda kao na igru i ne zeli biti miran 5 min kolko bi mi bilo i vise nego dovoljno da ga pocetkam. nase cesljanje izgleda kao borba, on trci po cijelom stanu, odnosno po dvoristu jer ga je jednostavnije iscetkat na otvorenom buduci da dlake lete na sve strane i bude ih hrpa (velicine rukometne lopte, ako ne i vise).
ako tvoja ljubav voli cetkanje, mirna si tjedan dana s dlakama nakon sto ga posteno iscetkas...preporucam svima

Pink Star
27.11.2009., 19:26

Hvala na komplimentu :) hahaha
Buzz šalje tvojoj butlici Loo pusu! :cerek: Preslatka je , buca mala ;) tak je i Buzz bucmast. Jučer smo ga vagali kod veterinara i ima 12,8 kila. Mislim da mu slijedi dijeta... :D

Mopsevi jako brzo posijede. Naime, kad su stariji budu skroz sijedi. Buzz ima 5 godina i vec je poprilično sijed po njuškici.. tako to nažalost ide kod njih.

lea_li
27.11.2009., 19:30
imam ga ja. i stvarno je odlican, preporucila bih ga svakome, ALI moj pesek se ne voli cetkati, mislim nije da ne voli, nego on na to gleda kao na igru i ne zeli biti miran 5 min kolko bi mi bilo i vise nego dovoljno da ga pocetkam. nase cesljanje izgleda kao borba, on trci po cijelom stanu, odnosno po dvoristu jer ga je jednostavnije iscetkat na otvorenom buduci da dlake lete na sve strane i bude ih hrpa (velicine rukometne lopte, ako ne i vise).
ako tvoja ljubav voli cetkanje, mirna si tjedan dana s dlakama nakon sto ga posteno iscetkas...preporucam svima

A veselo je vama :D
Ma nije ni moj nešto previše lud za četkanjem, ali istrpi koliko treba jer zna da nakon torture slijedi puuuno keksića :D Za keksiće će sve napraviti.

Ailey
27.11.2009., 19:36
A veselo je vama :D
Ma nije ni moj nešto previše lud za četkanjem, ali istrpi koliko treba jer zna da nakon torture slijedi puuuno keksića :D Za keksiće će sve napraviti.

hehehehe, onda si ga kupi, stvarno je super :cerek:
preporodit ces se, vjeruj mi na rijec :D
moj bas nije odusevljen s keksicima, to mu je vise ''ajde kad bas moram budem pojeo'', ali imamo i mi trikove, decko ga mami s odojkom dok ja cetkam ko manijak tu jednu stotinku kolko je miran :D

lea_li
27.11.2009., 19:46
:lol: e ovo moram sakrit da Biber ne vidi i on si voli odojčića popapati :D

Pink Star
27.11.2009., 20:19
Furminator nema za kupiti kod nas, zar ne?

Ailey
27.11.2009., 20:23
:lol: e ovo moram sakrit da Biber ne vidi i on si voli odojčića popapati :D

:rofl: a kad me gleda... suze mu krenu ak mu nedam, a ko bi mu odolio :cerek:
moja gicica si svasta voli popapati :)

Ailey
27.11.2009., 20:24
Furminator nema za kupiti kod nas, zar ne?

ima, ima :)
ja sam kupila u onom pet shopu u mandiju, al dosta je skup, 300 kn

lea_li
27.11.2009., 20:31
:rofl: a kad me gleda... suze mu krenu ak mu nedam, a ko bi mu odolio :cerek:
moja gicica si svasta voli popapati :)

A znam, i moji dobiju malo da si zaslade :D

Daj mi još molim te napiši jel imaš mali ili srednji furminator?

Ailey
27.11.2009., 20:40
A znam, i moji dobiju malo da si zaslade :D

Daj mi još molim te napiši jel imaš mali ili srednji furminator?

ja kad sam kupovala ostali su im samo za mice mace, a buduci da imam i macku kupila sam taj pa cesljam i jednog i drugog. taj za macke ti je velicine srednjeg furminatora i dosta je velik za mopsa.

Pink Star
27.11.2009., 21:50
ima, ima :)
ja sam kupila u onom pet shopu u mandiju, al dosta je skup, 300 kn

Super onda, hvala na info :)

Tara 3006
29.11.2009., 21:28
Evo slika moje Tarice ima 7.5 -8 kg i nije premršava
http://img134.imageshack.us/img134/693/slika007r.th.jpg (http://img134.imageshack.us/i/slika007r.jpg/)

oscar lee
30.11.2009., 10:57
ja kad sam kupovala ostali su im samo za mice mace, a buduci da imam i macku kupila sam taj pa cesljam i jednog i drugog. taj za macke ti je velicine srednjeg furminatora i dosta je velik za mopsa.

evo, imam ti ja furminator, imam veliki pošto imam osim mopsa i dalmatinera i dva NJO, pa imam puuuuuuuuuno četkanja...e da moj je large... šta se tiče oscara... kod njega očetka jaaaaako puno dlake ali opet dlake ima po stanu tak da se ne mislite da on radi čuda, poslije četkanja mu je dlaka sjajna i mekana...

pitanje... čime hranite svoje mopseke?

oscar lee
30.11.2009., 11:13
ma sve ok:mig: slažemo se:) kaj se tiče banana, možda zvuči ironično, al ja sam se uvijek bojala da bi ju to udebljalo:confused::D

možda je glupo al ja mu dajem bananu jer mi fora kad ju jede katastrofalno jaaaako mljacka :lol: pa mu se malo rugamo :D

Pink Star
30.11.2009., 11:16
možda je glupo al ja mu dajem bananu jer mi fora kad ju jede katastrofalno jaaaako mljacka :lol: pa mu se malo rugamo :D

Hahaha :) Ma mi mu ne damo puno. dobije malo :D i uvijek je tako veseo kad vidi bananu!

Pink Star
30.11.2009., 11:17
ma pitam zbog toga jer ipak on gubi neka svojstva kad ga otvoriš a vreću od 15 kg ipak treba potrošiti

da...nikad mi nije bilo jasno, mopsevi poznati ko veeeeliki proždrljivci, a i moj nekad odbija hranu, al ja to pripisujem njegovoj razmaženosti

Da,da...:D Razmaženost. A mislim da su svi razmaženi :D
Nas je Buzz prije puno više zezao za hranu, sad se unormalio malo u zadnje vrijeme.

oscar lee
30.11.2009., 11:20
Da,da...:D Razmaženost. A mislim da su svi razmaženi :D
Nas je Buzz prije puno više zezao za hranu, sad se unormalio malo u zadnje vrijeme.

ja osobno još nisam vidla mopsa a da nije razmažen :D:D, kolko je star Buzz

Pink Star
30.11.2009., 11:21
ja osobno još nisam vidla mopsa a da nije razmažen :D:D, kolko je star Buzz

Buzz ima 5 godina. Brzo mi je to prošlo... ko da je jučer bio bebač :D:D

oscar lee
30.11.2009., 11:23
Buzz ima 5 godina. Brzo mi je to prošlo... ko da je jučer bio bebač :D:D

o... pa to je stariji gospon...oscar ima 3,5 god... mi redovito pogledamo filmiće iz doba dok je bio štene, i oscar gleda s nama i svaki put laje ko šašav kad se vidi :lol:

Pink Star
30.11.2009., 11:31
o... pa to je stariji gospon...oscar ima 3,5 god... mi redovito pogledamo filmiće iz doba dok je bio štene, i oscar gleda s nama i svaki put laje ko šašav kad se vidi :lol:

Gospon :D ma meni bu on uvijek beba :rofl:
Buzz laje na pse kad ih čuje na Tv-u :)

oscar lee
30.11.2009., 11:48
Gospon :D ma meni bu on uvijek beba :rofl:
Buzz laje na pse kad ih čuje na Tv-u :)

ma i oscar laje na ove na TV- u, to im je izgleda u krvi, ili u standardu pasmine :D

Tara 3006
30.11.2009., 18:50
pusa svim mopsićima od Tarice
http://img18.imageshack.us/img18/953/11012008094.th.jpg (http://img18.imageshack.us/i/11012008094.jpg/)

Pink Star
30.11.2009., 19:19
pusa svim mopsićima od Tarice
http://img18.imageshack.us/img18/953/11012008094.th.jpg (http://img18.imageshack.us/i/11012008094.jpg/)

A vidi je mišica mala kako spava.... :cerek:

Pink Star
01.12.2009., 11:40
pink star, apsolutno se slažem, kolko god grozno izgleda, stvarno je super. ta četka nam je bila prva stvar koja je imala smisla i efekta. ps, jel i buzz ima sijedu njuškicu?

Da, i Buzziću je malo posijedila njuška u zadnje vrijeme :D

Evo ovako Buzz spava na mom laptopu... haha :mig:

http://img697.imageshack.us/img697/7489/dsc05036.th.jpg (http://img697.imageshack.us/i/dsc05036.jpg/)

lee.loo.
01.12.2009., 15:06
ajme predivan je, ovo mi je preslatko:mikrocerek:
ovaj pogled ima i loo kad se zbudi:zvrko:

Pink Star
01.12.2009., 15:56
Hahahaha :)
Ponekad je presmiješan. Koliko puta u danu on mene nasmije :D

Schnuffel
01.12.2009., 20:20
Hahahaha :)
Ponekad je presmiješan. Koliko puta u danu on mene nasmije :D

Točno to....Ja u svog gledam dok spava i već mi je smiješan...Uvijek neke grimase, poze...hehe...Oni očito moraju izvodit neke gluposti....
Moj se neki dan popiškio na prijateljicu....cura došla na kavu, on skoči u krilo...i obavi svoje....Ja propala u zemlju od neugodnosti...inače to ne radi....valjd mu se omaklo od sreće ! :rofl:

campy
04.12.2009., 18:35
http://i45.tinypic.com/332xy0n.jpg

Evo i nas......
Betty mops...:D:D:D

Ailey
05.12.2009., 16:27
http://i45.tinypic.com/332xy0n.jpg

Evo i nas......
Betty mops...:D:D:D

:cerek: :cerek: :cerek:
secer je! kolko je stara?

campy
05.12.2009., 22:19
http://i46.tinypic.com/2mwxugw.jpg

Naša mala bettika ima dvije godine....:jumping:

roha
06.12.2009., 11:57
haha ali nece da spava na svom mijestu sve cvili dok ga ja nedignem kod sebe tek ted zaspi hihi

dado_500
06.12.2009., 12:00
o znam to tako je i meni jednom ga dignuo u krevet i sada nema sanse da navecer spava u svom kreveticu.

roha
06.12.2009., 12:06
nemogu da vijerujem da su mopsovi ovako divni fasciniran sam njima

Schnuffel
06.12.2009., 13:15
o znam to tako je i meni jednom ga dignuo u krevet i sada nema sanse da navecer spava u svom kreveticu.

To sam i ja napravila...sad ga se više ne mogu riješit...Kad me hoće probudit žvače mi i vuče kosu...i sjedne za glavu..ali doslovno....

roha
06.12.2009., 13:20
To sam i ja napravila...sad ga se više ne mogu riješit...Kad me hoće probudit žvače mi i vuče kosu...i sjedne za glavu..ali doslovno....

haha i mene vuce za kosu ali i voli da me grize za uho i sjeda mi po glavi:D:D

Schnuffel
06.12.2009., 16:45
i moj to radi... pojeo je rub nocnog ormarica i u spic je izgrizao drvenu kuglicu na ormaricu za cipele. :o
ima hrpu plisanaca i neku cudnu potrebu da im pojede nos i oci, tako da svim plisancima povadim oci i nos prije nego mu ih dam(ovo zvuci malo sick, hahahaha)

I ja vadim oči i nos...:D
Par puta je izvadio nos i stavio ga u usta...pa kad je skužio da mu to želim uzeti krenio je bježati po kući..I onda ga ja moram hvatati da mu to izvadim !

Ailey
06.12.2009., 20:28
I ja vadim oči i nos...:D
Par puta je izvadio nos i stavio ga u usta...pa kad je skužio da mu to želim uzeti krenio je bježati po kući..I onda ga ja moram hvatati da mu to izvadim !

tak i moj... grozni su... najbolje mi je kaj on tocno zna da ja njemu nesto hocu uzeti i onda me onak blesavo pogleda i namjerno to pojede/proguta.
jednom mi je tak pojeo najlonsku foliju, sutradan sam cijelo vrijem iscekivala kakicu :cerek: :rofl:

Schnuffel
07.12.2009., 00:22
tak i moj... grozni su... najbolje mi je kaj on tocno zna da ja njemu nesto hocu uzeti i onda me onak blesavo pogleda i namjerno to pojede/proguta.
jednom mi je tak pojeo najlonsku foliju, sutradan sam cijelo vrijem iscekivala kakicu :cerek: :rofl:

Da, baš to da kuži kad mu nešto hoću uzet...Moj na sreću, odmah krene bježat pa ni ne stigne progutat ! :cerek:

moca05
08.12.2009., 11:19
pa da se malo priključim... imam mopsicu stara je 1g. i 2 mj. najslađe stvorenje koje postoji.... istina je da malo više pušta dlaku ali kad se naviknete da se svaki dan mora čistiti ni to nije bad. Jako me veseli kad vidim da nije samo moja Luna toliko luckasta da trči po deset krugova oko boravka ako joj želim oteti recimo moju čarapu (obožava krasti čarape)... dali vaši mopsići obavljaju nuždu sa zadnjim nogama u zraku?? to me jako zanima jer ona je već presmješna koliko diže noge u zrak-obje...

Ailey
08.12.2009., 11:41
pa da se malo priključim... imam mopsicu stara je 1g. i 2 mj. najslađe stvorenje koje postoji.... istina je da malo više pušta dlaku ali kad se naviknete da se svaki dan mora čistiti ni to nije bad. Jako me veseli kad vidim da nije samo moja Luna toliko luckasta da trči po deset krugova oko boravka ako joj želim oteti recimo moju čarapu (obožava krasti čarape)... dali vaši mopsići obavljaju nuždu sa zadnjim nogama u zraku?? to me jako zanima jer ona je već presmješna koliko diže noge u zrak-obje...

hehehehe, i moje cudoviste obozava krast carape, ne bira kad ga ulovi zuta minuta onda krade i najlonke i sokne :cerek:
moj je presmjesan kad mora kakat, onda se sav ushoda i silom to pokusava obaviti s jednom nogom u zraku u pozi za pisanje, valjda se nemre odlucit :rofl:
i btw moj mops se zove mocca (hehehe, imenjaci ste :D )

moca05
08.12.2009., 20:30
hehehehe, i moje cudoviste obozava krast carape, ne bira kad ga ulovi zuta minuta onda krade i najlonke i sokne :cerek:
moj je presmjesan kad mora kakat, onda se sav ushoda i silom to pokusava obaviti s jednom nogom u zraku u pozi za pisanje, valjda se nemre odlucit :rofl:

no krasno imam nadimak ko mopsić....ma nema veze... i ova moja kad treba obavljati veliku nuždu... prvo jedno četiri kruga oko osi i onda baš tako kako si objasnila... to im je valjda univerzalno. u svakom slučaju mopsići su jedna mala divna stvorenja ja Lunu zovem "mala vreća zabave".

lee.loo.
09.12.2009., 18:33

super ime za mopseka:cerek:

Ailey
09.12.2009., 18:43
super ime za mopseka:cerek:

:cerek: faaaala
svi uvijek pitaju jel curka :D

mops
12.12.2009., 13:37
POZDRAV SVIMA!!
Kao i svake godine,tako i ove godine organiziram druženje mopseka u Maksimiru, proše godine nas je bilo u prevelikom broju, nadam se da će ove godine biti još više mopseka....
Maksimir, glavni ulaz, slj. nedljelja, dakle 20.12.2009. u 17 sati....
za sve informacije me kontaktirajte na mopsron@gmail.com
Nadam se da ćete doć u što većem broju
Saša i Ron te ostatk mops ekipe

Zakinen
14.12.2009., 07:40
Kako je to bilo prošle godine

http://lh5.ggpht.com/_VxzVVdtFu-Y/R694ejYLIGI/AAAAAAAAAyE/FymVwLrT7Uk/s800/DSC09392.JPG
http://lh6.ggpht.com/_VxzVVdtFu-Y/R694yzYLIOI/AAAAAAAAAzE/d6QNmyKzpeE/s912/DSC09448.JPG
http://lh4.ggpht.com/_VxzVVdtFu-Y/R695DTYLIUI/AAAAAAAAAz0/wkHactxWaLI/s640/DSC09551.JPG

mops
14.12.2009., 16:42
Kako je to bilo prošle godine

http://lh5.ggpht.com/_VxzVVdtFu-Y/R694ejYLIGI/AAAAAAAAAyE/FymVwLrT7Uk/s800/DSC09392.JPG
http://lh6.ggpht.com/_VxzVVdtFu-Y/R694yzYLIOI/AAAAAAAAAzE/d6QNmyKzpeE/s912/DSC09448.JPG
http://lh4.ggpht.com/_VxzVVdtFu-Y/R695DTYLIUI/AAAAAAAAAz0/wkHactxWaLI/s640/DSC09551.JPG

To je bilo predprošle :P
evo kako je bilo prošle :D
zakove slike

http://photos-f.ak.fbcdn.net/photos-ak-sf2p/v363/218/95/819258010/n819258010_836919_5785.jpg

http://photos-e.ak.fbcdn.net/photos-ak-sf2p/v363/218/95/819258010/n819258010_836921_6515.jpg

http://photos-g.ak.fbcdn.net/photos-ak-sf2p/v363/218/95/819258010/n819258010_836922_6871.jpg

lee.loo.
14.12.2009., 20:19
jooj :) too cute:cerek: super inicijativa:top::mig:
ne znam dal ćemo stić jer smo upali u božićnu ludnicu, al lijepo se provedite i šalji slike..:mig:

inače, kak vaši bubači reagiraju na snijeg? loo je izbezumljena od sreće!!:D zabije njuškicu u snijeg i onda tak trči i roni po snijegu, a kad konačno 'izroni' onda počne mahnito mljackat to kaj joj je ostalo po facici:cerek: jel netko nekak posebno štiti capice od snijega i te soli kojom posipaju?:confused:

mops
15.12.2009., 15:11
Druženje je premješteno na 15 sati ;)
očekujem vas u što većem broju

Ines@
15.12.2009., 16:14
Pozdrav od Binga u Božićnom izdanju :)

Mozda se vidimo u nedjelju :)

http://img189.imageshack.us/img189/9171/11061128159859321710276.th.jpg (http://img189.imageshack.us/i/11061128159859321710276.jpg/)

http://img189.imageshack.us/img189/1092/11061128033752169110276.th.jpg (http://img189.imageshack.us/i/11061128033752169110276.jpg/)

lee.loo.
31.12.2009., 18:47
bingo je 2 kjut:cerek::cerek:

evo loo kad je našla svoj poklon ispod bora:cerek:

http://img51.imageshack.us/img51/7003/dsc00234d.th.jpg (http://img51.imageshack.us/i/dsc00234d.jpg/)

Wannda
07.01.2010., 14:24
Zašto mi nismo znali za ovo druženje :mama:
Oduševljena sam slikama... :D

Imam pitanje - jeste primjetili možda da vaši mopsevi vole gledat crtiće?

Moja Lou obožava Boomerang TV jer imaju super crtiće (Tom&Jerry, Flinstones family, Scooby-Do...), inače televiziju prati samo ako načuje lavež peseka, ali kad su crtići ne miče pogled :D

Sad je zaspala, crtić s mačkama je... dosadne su joj :rofl:

Wannda
07.01.2010., 14:28

Ja sam se noću znala buditi, sanjala sam da se gušim, a kad bi se probudila shvatila bi da mi leži na glavi :D

Prije me znala ujutro budit, sad kako je zima uljenila se, samo bi spavala, tako da se ja uglavnom dižem prije nje.
Nadam se da će na proljeće opet biti živahna, ne želim da izgubi titulu najzaigranijeg psa i mopsa kakvog se ne viđa često, ponosna sam na nju zbog toga :D

lee.loo.
15.01.2010., 19:51
Zašto mi nismo znali za ovo druženje :mama:
Oduševljena sam slikama... :D

Imam pitanje - jeste primjetili možda da vaši mopsevi vole gledat crtiće?

Moja Lou obožava Boomerang TV jer imaju super crtiće (Tom&Jerry, Flinstones family, Scooby-Do...), inače televiziju prati samo ako načuje lavež peseka, ali kad su crtići ne miče pogled :D

Sad je zaspala, crtić s mačkama je... dosadne su joj :rofl:

ajme ne vjerujem, nikad to nikome ne bi priznala da nije to sam prvi spomenuo!! :o ali da, i mi volimo crtiće :facepalm: i to naviše spužvu boba :cerek: to joj je dio jutarnjeg rituala...probudimo se, 5 min. maženja i razbuđivanja u krevetu, jutarnja šetnjica, doma, kupanac, papica i vodica, 5 min. navlačenja nekog plišanca - trenutno je to rhino - hrčak iz bolt-a, natrag u krevet, crtić i hrkanje:D

i nekad počne lajat na telku (tak ujutro, kad nije spužva bob:)) ko da joj ne paše program, onda joj promijenim i onda je ok:ne zna:strašno...

MarinkaD
16.01.2010., 09:59
POzdrav!

Ja imam mopsicu Mimi,koja je prije dva mjeseca kotila jedno(da,jedno:zubo:),ali vrijedno.Parena je sa mopsom(smatram grijehom tako divnog psa miješati) i rezultat je jedna predivna curka:cerek:

http://img59.imageshack.us/img59/7614/dsc00523rw.jpg (http://img59.imageshack.us/i/dsc00523rw.jpg/)

Jedno dijete imam,na putu je drugo i prodajem ju iako bi ju najradije ostavila sebi.
Inače sam iz Đakova.Zainteresirani na pp.

Hvala!

MarinkaD
16.01.2010., 11:38
Zašto ne ? Oni su prilagodljivi svakom čovjeku ! Dok ja svog šetam on prilazi svakom ko naiđe ulicom, iako ljudi misle da ih želi napast, pa se miču odmah na drugu stranu ! Kao da ne vide kakav je mali....valjda ih podsjeća na pit bull-a ! :cerek: ...sve prijatelje koji dolaze kod mene on voli kao da su mu i oni vlasnici ! Tako da mislim da ti je najmanji problem mopsa usvojiti iako ima već 2 godine....Da se mene pita, ne bih se uopće dvoumila..,odmah bih ga uzela iako imam i svog malog vražićka !

:lol:
Ovo se i meni stalno događa.Muž ima radnju u dvorištu i kad ju pustim van,super su mi reakcije ljudi-"to pit bull!":rofl:

Kad dođe netko u goste,kažem ljudima da ju ne diraju jer njoj pokaži i trunku interesa,skače u krilo i ne miče se od te osobe:cerek:

Boljeg psa nisma mogla poželjeti.A za djecu?Savršeni su!!!!!

The Whale
02.03.2010., 08:32
http://img13.imageshack.us/img13/3782/milton1.jpg

Evo, moje cudoviste ovako nekako izgleda. :rofl:

Vidim da su ovi trofejni mopsovi svi nesto ko burence. Jel to tako treba bit? :D
Svi takvi burasti mopsovi jedva disu.
Milton je inace iz zloglasne Duge Rese, od onog covjeka koji je svercao pse. No poklonjenom mopsu se ne gleda u zube. :D

lee.loo.
04.03.2010., 18:51
pa postoji neki sandard pasmine kao i kod drugih vrsta, po kojem mužjaci mopsa izgledaju malo 'nabildanije':ne zna::mig:
ja mopseke znam kao takve i čudnije mi je vidjet premršavog mopseka nego bucmastog:cerek:
a kaj se tiče disanja, po meni to nije toliko uvjetovano težinom, već specifičnim oblikom i dužinom njuškice kod mopseva:) ponekad i godišnjim dobima:D loo se po ljeti doslovce davi od dahtanja i hrkanja na tak visokim temperaturama, a ostatak godine je sve ok:kava:

ps u utorak smo slavili 5. rođendan:tulum:

oscar lee
05.03.2010., 18:49
Evo, moje cudoviste ovako nekako izgleda. :rofl:

Vidim da su ovi trofejni mopsovi svi nesto ko burence. Jel to tako treba bit? :D
Svi takvi burasti mopsovi jedva disu.
Milton je inace iz zloglasne Duge Rese, od onog covjeka koji je svercao pse. No poklonjenom mopsu se ne gleda u zube. :D[/QUOTE]

bez brige, meni ovak čist dobro izgleda, oscar je isto iz Duge Rese i isto je bil ovak mršavko, ali je svima oduvijek bio najdraži, ljudi ga obožavaju zbog lijepog oblika glavice i jer nije salast, sada je malo jači od tvog Miltonćića, ali samo jako mišičav...

oscar uvijek rađe bira kuhanu hranu nego suho, mislim da je svima ukusnije, ali sad se više ne mršti na suhu hranu već ju s guštom popapa, ali smo se svi bome namučili dok nismo našli hranu koju mangup voli i koja mu odgovara, probali smo sve i završili na Royalu

oscar lee
05.03.2010., 18:53
pa postoji neki sandard pasmine kao i kod drugih vrsta, po kojem mužjaci mopsa izgledaju malo 'nabildanije':ne zna::mig:
ja mopseke znam kao takve i čudnije mi je vidjet premršavog mopseka nego bucmastog:cerek:
a kaj se tiče disanja, po meni to nije toliko uvjetovano težinom, već specifičnim oblikom i dužinom njuškice kod mopseva:) ponekad i godišnjim dobima:D loo se po ljeti doslovce davi od dahtanja i hrkanja na tak visokim temperaturama, a ostatak godine je sve ok:kava:

ps u utorak smo slavili 5. rođendan:tulum:

čestitam na 5.om rođendanu :cerek::cerek::cerek:

a šta se tiče standarda pasmine, kad je u pitanju težina psa standard je takav da ja mislim da čak i najmršaviji mops ne zadovoljava taj standard, al da se razumijemo, svi mopseki su lijepi, i mršavci a i debeljuce

lee.loo.
05.03.2010., 19:44
hvala na čestitkama:cerek:

i dodajem još samo da se slažem s tobom:mig:, mopseki su predivni i ovakvi i onakvi:cerek: ja ih obožavam:grli:

moja loo je teža kategorija i takvi su nam i frendovi mopseki, osim jednog dečkića koji je sav sitan i presladak - kad smo se tek upoznali mislili smo da je još beba pa nas je cura ispravila da ima 2 godine:D pre-cute:cerek:

oscar lee
05.03.2010., 20:05
hvala na čestitkama:cerek:

i dodajem još samo da se slažem s tobom:mig:, mopseki su predivni i ovakvi i onakvi:cerek: ja ih obožavam:grli:

moja loo je teža kategorija i takvi su nam i frendovi mopseki, osim jednog dečkića koji je sav sitan i presladak - kad smo se tek upoznali mislili smo da je još beba pa nas je cura ispravila da ima 2 godine:D pre-cute:cerek:

tvoja ima već 5 godina iza sebe, moje čudovište ima tek 3 i pol...
ma istina je da su svi preslatki, ja nažalost nemam puno mopsića koje znam, kod nas na selu te svi blijedo gledaju ako im kažeš kolko si platil peseka, al ne zamaram se s tim, za te male gnjavatore je cijena sitnica naspram onog kolko te svaki put iznenade, svaki dan nekaj novog, čak i kad mi napravi darmar nemam snage ljutiti se, ja bi ih još bar 5, zaljubila sam se u te nabildane hrkače :cerek::cerek::cerek:

sanjica82
07.03.2010., 12:05
Pozdrav svima,
Prije 15 dana kupila sam ženku mopsa koja danas ima 3 mjeseca.
dala sam joj ime Kyra.
Preslatka je,vesela,strašno je zaigrana,a mogu vam reci da i puno papa:)a i linja se dosta:D
Evo i slikice...
http://img534.imageshack.us/img534/7418/mopsicakyra.jpg (http://img534.imageshack.us/i/mopsicakyra.jpg/)
http://img37.imageshack.us/img37/9034/mopsicaoglas2.jpg (http://img37.imageshack.us/i/mopsicaoglas2.jpg/)

oscar lee
07.03.2010., 12:36
Pozdrav svima,
Prije 15 dana kupila sam ženku mopsa koja danas ima 3 mjeseca.
dala sam joj ime Kyra.
Preslatka je,vesela,strašno je zaigrana,a mogu vam reci da i puno papa:)a i linja se dosta:D
Evo i slikice...

http//img37.imageshack.us/img37/9034/mopsicaoglas2.jpg (http://img37.imageshack.us/i/mopsicaoglas2.jpg/)

icuce bože, lutkica maja :cerek::cerek:
ja sam fallin in love totalno, već duuuugo nije bilo nijednog majušnog mopseka na temi, sad si me prisjetila mog malog čudovišta dok je bio štene...
pusica maloj Kyri od Oscara :love:

bono1311
07.03.2010., 20:29
Moj Bono je isto iz Duge Rese, al kada smo ga kupili gazda je ima par vrsta malih psića, vidili smo i mamu i tatu. Razgledavali smo i legla ostalih. Ja sam prezadovoljna, samo šta me dlake izluđuju. Nije mi jasno zašto kažete "zloglasna"
Duga Resa?
Inaće, sve papa šta očima vidi! (12kg).
http://i615.photobucket.com/albums/tt240/bonitty/PA280013-1.jpg

sanjica82
08.03.2010., 11:10
Evo još slikica od moje malene mopsice Kyre:)
http://img341.imageshack.us/img341/6483/kyraforum.jpg (http://img341.imageshack.us/i/kyraforum.jpg/)

http://img28.imageshack.us/img28/6483/kyraforum.jpg (http://img28.imageshack.us/i/kyraforum.jpg/)

oscar lee
08.03.2010., 11:56
Evo još slikica od moje malene mopsice Kyre:)
http://img341.imageshack.us/img341/6483/kyraforum.jpg (http://img341.imageshack.us/i/kyraforum.jpg/)

http://img28.imageshack.us/img28/6483/kyraforum.jpg (http://img28.imageshack.us/i/kyraforum.jpg/)

:cerek::cerek::cerek:
oscar i ja smo zaljubljeni...
baš je cakana, i mi imamo doma plave fotelje i trosjede:D

sanjica82
08.03.2010., 12:07
Hvala:)
Pusa Oscaru:)
Ja neznam puno o pasmini mops,ali mislim da je ovo najluđa pasmina koju sam ikada upoznala,
u pozitivnom smislu naravno.
Kyra ima tek 3mj. a toliko me zna nasmijati svojim ludorijama da me trbuh zaboli od smijeha.
Iskreno,mopsa moraš imati da bi znao koliko je to divna pasmina.
Moja malena Kyra sve ce napraviti da bi me nasmijala i razveselila.
Šta ce tek biti kada bude starija,nesmijem ni zamisliti :)

http://img121.imageshack.us/img121/2135/imgp25022222.jpg (http://img121.imageshack.us/i/imgp25022222.jpg/)

oscar lee
08.03.2010., 14:05
Hvala:)
Pusa Oscaru:)
Ja neznam puno o pasmini mops,ali mislim da je ovo najluđa pasmina koju sam ikada upoznala,
u pozitivnom smislu naravno.
Kyra ima tek 3mj. a toliko me zna nasmijati svojim ludorijama da me trbuh zaboli od smijeha.
Iskreno,mopsa moraš imati da bi znao koliko je to divna pasmina.
Moja malena Kyra sve ce napraviti da bi me nasmijala i razveselila.
Šta ce tek biti kada bude starija,nesmijem ni zamisliti :)

http://img121.imageshack.us/img121/2135/imgp25022222.jpg (http://img121.imageshack.us/i/imgp25022222.jpg/)

vjeruj mi da će biti ispada i kad bude prava velika cura, oscar ima 4 godine pa svaki dan neke novoga kod njega, zbog toga ih tolko i volim kaj su totalno ne predvidivi, a uz sve te ludorije nema osobe koju ne uspiju razveseliti...

mala_zg23
08.03.2010., 18:17
naša mopsica(ima 15 mj) ponekad hrče kad spava ali ne uvijek,i prede ko maca kad ju mazimo.

sanjica82
08.03.2010., 18:32
Kako mi je slatko to da mops prede kao maca:)
Meni je ful simpatično kada vidim druge mopse kako onako rokču kao mali prasčići:D

Ljudi stavljajte i vi slikice svojih mopsića,voljela bi vidjeti vaše slatkiše.
Nekako nema baš puno slika od tih malih medenjaka.

http://img138.imageshack.us/img138/766/kyra2.jpg (http://img138.imageshack.us/i/kyra2.jpg/)

oscar lee
08.03.2010., 21:09
ma ima ti slikica ali dosta prije na temi...u zadnje vrijeme malo kasnimo svi sa slikama, meni se pokvario fotić pa nit ne pokušavam staviti ove slike sa moba :p

The Whale
08.03.2010., 23:30

Sanjica, gdje si kupila Kyru? Podsjeca me u faci na mog Miltona. :D

sanjica82
09.03.2010., 11:48
Sanjica, gdje si kupila Kyru? Podsjeca me u faci na mog Miltona. :D

Kupila sam Kyru u Rijeci.
The Whale stavi sliku od Miltona da ga vidim :)

The Whale
09.03.2010., 14:52
http://photos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs485.snc3/26563_387183225319_387172070319_5488564_661070_n.j pg

Evo Miltona. :D

Evo za usporedbu:

http://www.fantasypugs.com/sitebuilder/images/pug-tug-boat-large_1_-365x310.jpg

Ok, definitivno se vidi da mi pas nije iz sampionskog legla... :rofl:

IVA i NINA
09.03.2010., 16:16
Bok ljudi!
Ja sam Iva i prije mjesec dana u moj život je ušla mala mopsica Nina ( Ninja ), stara dva mjeseca. Sada već imamo 3 mjeseca i puuuuunoooo pitanja..
Nadam se da nećemo biti dosadne.. Veliki pozdrav.. :)

sanjica82
09.03.2010., 17:52
Bok ljudi!
Ja sam Iva i prije mjesec dana u moj život je ušla mala mopsica Nina ( Ninja ), stara dva mjeseca. Sada već imamo 3 mjeseca i puuuuunoooo pitanja..
Nadam se da nećemo biti dosadne.. Veliki pozdrav.. :)

Milton je prekrasan mops.
Kyra kao da mu je u rodu,isti su u faci :)
Nije ni moja Kyra šampionskog porijekla,ali mene to niti ne brine.
Bitno da mi je zdrava ,dobra,meni lijepa i pametna:)

http://img717.imageshack.us/img717/1071/12201969999.jpg (http://img717.imageshack.us/i/12201969999.jpg/)

The Whale
09.03.2010., 21:39
Kako je Kyra preslatkaaaa :cerek:

Jesi iz ZG mozda, ako jesi, Milton bi prijateljicu. :D
Ne brini, Milton je inace gay. :D

oscar lee
10.03.2010., 07:08

:lol::lol::lol::lol::lol:

sorry morala sam :D
izgleda da im je to u standardu pasmine jer i moj malo naginje na tu stranu :D

sanjica82
10.03.2010., 13:18

Milton je gay :D
Od moje frendice mops je isto gay:D
Ja sam ti u Rijeci.
Ako ikad dođete u Ri. ti i Milton javite se....:)

sanjica82
10.03.2010., 15:07
Danas sam kupila Kyri malenu trenirku jer joj je jako hladno.
Šta kažete ,kako mi stoji? :p

http://img94.imageshack.us/img94/1558/16413953.jpg (http://img94.imageshack.us/i/16413953.jpg/)

The Whale
10.03.2010., 17:50
Kako je Kyra preslaaatka. :cerek:

Sou, vidim ovdje dosta cura mopsica. :D
Mozda je vrijeme da Milton otkrije cari heteroseksualnosti. Do sada je samo svojim muskim frendovima lizao genitalije. Odvratno :D

Dakle, ima li kandidatkinja za prijateljsko njuskanje onda? :D

Cure, kaj nisam fraer, a? http://photos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs485.ash1/26563_387191025319_387172070319_5488572_2692566_n. jpg

:D

BULL7
10.03.2010., 18:01
danas je moj mops Zeus proslavio rođendan. 3 godine ima :)

sanjica82
10.03.2010., 18:53
danas je moj mops Zeus proslavio rođendan. 3 godine ima :)

SRETAN TI ROĐENDAN ZEUSE!!!!:tulum:

sanjica82
10.03.2010., 18:57

Mozda je vrijeme da Milton otkrije cari heteroseksualnosti. Do sada je samo svojim muskim frendovima lizao genitalije. Odvratno :D

Cure, kaj nisam fraer, a? http://photos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs485.ash1/26563_387191025319_387172070319_5488572_2692566_n. jpg

Jesi,jesi pravi si frajer,jesi ti možda na facebook-u?
Ako hoceš druženje dođi u Rijeku :kiss:

BULL7
10.03.2010., 19:02
SRETAN TI ROĐENDAN ZEUSE!!!!:tulum:

Hvala :top:

IVA i NINA
10.03.2010., 19:21

Hahahaha.. predivan je.. :)):lol:

Wannda
10.03.2010., 20:53
A di ima tih krpica za peseke, osim u Pet centru, i kolko koštaju recimo, jaknice, trenirkice... e, da, i jel ima di pidžama???
Ja bi Luli kupila pidžamu jer voli samnom spavati, a cijeli mi je krevet onda dlakav, da ima pidžamu linjala bi se u nju i mirna Bosna :D

Evo da ja malo stavim njenih slika:
Ovo inače nije njen uobičajeni outfit, to je moja marama oko nje svezana, za potrebe snimanja i zapravo najviše, da ju iživciram :D
http://i45.tinypic.com/50jrk7.jpg
http://i50.tinypic.com/2jcspjr.jpg

The Whale
10.03.2010., 22:56
http://www.petshop-no1.hr/

Mi so FBI majicu i hrpu drugih majica kupili u ovom shopu!
Lulekic je preclatka, Milton je lizao ekran od mog laptopa. Dobro, mozda zato jer sam pljucnula komadic cokolade na display :rofl: :D

Sto se dlaka tice - kupila sam na amazonu orginal Furminator(20 funti s dostavom) i furminator posebni sampon. Kad to stigne i isprobamo to, javim jel se manje linja mops ili ne!

oscar lee
11.03.2010., 07:53
preeelijepi su vam mopsići

Wannda
11.03.2010., 10:42
http://www.petshop-no1.hr/

Mi so FBI majicu i hrpu drugih majica kupili u ovom shopu!
Lulekic je preclatka, Milton je lizao ekran od mog laptopa. Dobro, mozda zato jer sam pljucnula komadic cokolade na display :rofl: :D

Sto se dlaka tice - kupila sam na amazonu orginal Furminator(20 funti s dostavom) i furminator posebni sampon. Kad to stigne i isprobamo to, javim jel se manje linja mops ili ne!

Hahaha, mislim da je ipak zbog čokolade :D

Mi smo isprobali furminator na njoj, al nije nam imao čudotvorno djelovanje ko kak svi pričaju. Ok, nismo baš odvojili puno vremena za to, nego vani, imala je susjeda pa da probamo, ali očekivali smo nešto više, ne znam :ne zna:

Sad sam se sjetila da sam prije godinu dana, onu prošlu zimu u avenue mallu u Accessorize-u vidla prekrasan rozi kaputić za nju, oko 100kn je bio, i misla sam ga kupit, nisam odma, i kad sam drugi put htjela više nije bilo :(
Tak da moguće i sad ima tamo nešto za njih... hmmm...

sanjica82
11.03.2010., 12:06
Pogledajte malo ovaj web shop možda nešto nađete za svoje curice i dečke mopsiće.

Kod nas u HR :

http://www.moderanpas.com/prva.aspx?stranica=20&pid=1131

A ovo su strane stranice:

http://www.trendypuppy.com/

i ova

http://www.trixieandpeanut.com/

http://img121.imageshack.us/img121/4421/90874552.jpg (http://img121.imageshack.us/i/90874552.jpg/)

Coda.7
11.03.2010., 13:24
moj mopsic Coda i ja smo novi ovdje, imamo 4 mjeseca.. i na slici (ako sam je uspjela staviti :D ) izgleda puno vece nego sto ustvari je :cerek:

Coda.7
11.03.2010., 14:07
http://img532.imageshack.us/img532/3241/15012010175.jpg (http://img532.imageshack.us/i/15012010175.jpg/)
nadam se da je to to :) ovo je moj Coda :cerek:

sanjica82
11.03.2010., 14:39
Koda je kao Kyra malen :)
Mogli bi biti par kada narastu:D
Stavi malo vecu slikicu da ga bolje vidimo:)
Ja sam ti rekla koju velicinu slike ja stavljam,a ti možeš i vecu,sve ovisi o samoj fotki.Nekad stavim vecu sliku,nekad manju.

oscar lee
11.03.2010., 14:43
http://img532.imageshack.us/img532/3241/15012010175.jpg (http://img532.imageshack.us/i/15012010175.jpg/)
nadam se da je to to :) ovo je moj Coda :cerek:

e ubijate me sa ovim slikicama vaših štenaca mopsića :cerek::cerek:
posudiš mi ju na par dana? :D
ja bi bebu mopsa, moj je već veliki :rofl:
šalim se, ne bi svojeg mijenjala ni za što na svijetu :cerek:

oscar lee
11.03.2010., 14:54
evo malo oscarovih slikica, nisu baš nešto jer su skinute sa mobitela, kad nađem fotić :D stavim ljepše slikice...

http://img93.imageshack.us/img93/1038/spa0312.jpg (http://img93.imageshack.us/i/spa0312.jpg/)

http://img85.imageshack.us/img85/2746/spa0353.jpg (http://img85.imageshack.us/i/spa0353.jpg/)

http://img218.imageshack.us/img218/6927/spma0080.jpg (http://img218.imageshack.us/i/spma0080.jpg/)

pusa svim mopsekima od oscara :kiss:

Wannda
11.03.2010., 17:14
Ja bi sve vaše mopseve na istom mjestu, jer me baš zanima kak bi Lou reagirala da se nađe u društvu 10 mopseva svih veličina i dobi :cerek:

oscar lee
11.03.2010., 20:46
Ja bi sve vaše mopseve na istom mjestu, jer me baš zanima kak bi Lou reagirala da se nađe u društvu 10 mopseva svih veličina i dobi :cerek:

:rofl: mislim da bi bilo veoma zanimljivo...

Wannda
12.03.2010., 23:43
Kak sam se razočarala danas kad je malo štene maltezera počelo veselo skakutati oko moje Lou, a ona ga je promatrala ono kao "daj mali, šibaj, nisi mi ni do pice" :(
Baš razočaravajuće, tek sam sad shvatila koliko je odrasla... sada će 2 godine... a do jučer je ona bila to malo govno koje je svima dosađivalo :(
Zašto??? :mama:

Misla sam da se ona nikad neće pretvoriti u ozbiljnog psa :mama: :mama: :mama:

lee.loo.
13.03.2010., 20:37
ajme, ne znam od kud bih počela....

svi mopsići su vam predivni, posebno bebe...nema nikaj slađe od bebe mopsa!

sanjica jel vi to imate 'i luv my puppy' filcanu majčicu? (i mi isto...http://img691.imageshack.us/img691/500/dsc00464b.th.jpg (http://img691.imageshack.us/i/dsc00464b.jpg/)) i trenirkica vam je pre-cute.

whale, milton je totalni frajer, a kaj se tiče gay populacije mopseka i naš najbolji frend mopsek je gay i na isti način pokušava zadovoljiti svoje muške prijatelje:zubo:

wannda, totalno kužim o čemu pričaš, i loo se tak primjetno uozbiljila u zadnjih par godina, sad se već drži ko gospođa, al je doma još uvijek zaigrana i cirkusantica ko kad je imala 2 mj.

evo i od nas par slikica, s ročkasa i s počinka u mom krevetu...

torta
http://img26.imageshack.us/img26/7845/dsc00537ei.th.jpg (http://img26.imageshack.us/i/dsc00537ei.jpg/)

pokloni
http://img101.imageshack.us/img101/9313/dsc00543at.th.jpg (http://img101.imageshack.us/i/dsc00543at.jpg/)

i slavljenica
http://img716.imageshack.us/img716/7498/dsc00550s.th.jpg (http://img716.imageshack.us/i/dsc00550s.jpg/)

te nekoliko snenih...:cerek:
http://img411.imageshack.us/img411/9579/dsc00561e.th.jpg (http://img411.imageshack.us/i/dsc00561e.jpg/)

http://img96.imageshack.us/img96/5946/dsc00564na.th.jpg (http://img96.imageshack.us/i/dsc00564na.jpg/)

http://img693.imageshack.us/img693/6119/dsc00567du.th.jpg (http://img693.imageshack.us/i/dsc00567du.jpg/)

pusa svima od loo:kiss:

Wannda
14.03.2010., 11:39
lee.loo preslatka je ova majica, i još nešto zbog čega najviše obožavam mopseve od svih - rep, rep, rep :cerek: ne mogu biti sretnija nego kad vidim njihov ludi rep :cerek:

sanjica82
14.03.2010., 18:37
LOO je predivna!!!!
Da,da dobro si primjetila imam istu takvu rozu majicu za svoju Kyru :)

Coda.7
14.03.2010., 21:44
evo još malo mog Code :)

http://img717.imageshack.us/img717/1456/18433283989262452582032.jpg (http://img717.imageshack.us/i/18433283989262452582032.jpg/)
http://img705.imageshack.us/img705/2976/18433283997142452582032.jpg (http://img705.imageshack.us/i/18433283997142452582032.jpg/)
http://img716.imageshack.us/img716/6991/22733243114032452582032.jpg (http://img716.imageshack.us/i/22733243114032452582032.jpg/)

jelena2105
14.03.2010., 22:22
eh kad se već hvalite onda ću i ja jer danas nam je došla jedna mala tromjesečna mopsica!!!!:cerek::cerek::cerek:
prekrasna je, šta da vam kažem zaljubljena sam u nju, malo je sitnija al narasti če. znate onu ;možda jesam sitna al sam dinamitna:lol::lol::lol:
al to je doslovno tako, malena je živahna ,vesela, papa ka velika....danas je dva puta pišila i kakala na pelenicu....ma pametnica moja! znam da nisam objektivna al meni je ona najdivnija na svijetu....i baš mi je super šta mi sad sidi na tipkovnici pa ovih par rečenica pišem jedno po ure :kava:

Wannda
14.03.2010., 23:18
eh kad se već hvalite onda ću i ja jer danas nam je došla jedna mala tromjesečna mopsica!!!!:cerek::cerek::cerek:
prekrasna je, šta da vam kažem zaljubljena sam u nju, malo je sitnija al narasti če. znate onu ;možda jesam sitna al sam dinamitna:lol::lol::lol:
al to je doslovno tako, malena je živahna ,vesela, papa ka velika....danas je dva puta pišila i kakala na pelenicu....ma pametnica moja! znam da nisam objektivna al meni je ona najdivnija na svijetu....i baš mi je super šta mi sad sidi na tipkovnici pa ovih par rečenica pišem jedno po ure :kava:

Ovo sa tipkovnicom - znam kako ti je, ali vjeruj mi, čekaj da se udeblja, bit će još teže ;)

Nego, čestitam! :cerek:

Coda.7
15.03.2010., 08:58
Ovo sa tipkovnicom - znam kako ti je, ali vjeruj mi, čekaj da se udeblja, bit će još teže ;)

Nego, čestitam! :cerek:
Očito se svi mopsići vole ugurati na tipkovnicu, hehe :lol:

lee.loo.
15.03.2010., 10:26
hvala sanjica i wannda:cerek: osim repeka, ja obožavam i ta mala crna plišana uheka:grli:

i potpis za tipkovnicu:mig: loo prvo skoči na krevet, s kreveta na fotelju, iz fotelje meni u krilo, pa na stol i onda se prešetava dok se ne umori i 'parkira' na tipkovnicu:zubo: i onda se plače kad skuži da ne zna kak bu dolje:rofl:

coda je pre-cute:cerek::cerek:zbog ove zadnje slikice bi sad nabavila još jednu bebu:cerek: samo kaj bi ja cunog:)

Coda.7
15.03.2010., 11:45
hehe, hvala :) ta zadnja slika je kad je tek dosao, sad je vec narastao i zbuco se :lol:
ajde mi recite koji furminator koristite? ja planiram kupit pa ne znam jel bi mali ili srednji?

Coda.7
16.03.2010., 13:48
hehe, hvala :) ta zadnja slika je kad je tek dosao, sad je vec narastao i zbuco se :lol:
ajde mi recite koji furminator koristite? ja planiram kupit pa ne znam jel bi mali ili srednji?

pliiiz ljudi, trebam ga što prije kupiti.. koji koristite na svojim mopsićima, mali ili srednji? ja razmišljam o malom, ali me strah da za 2-3 mj. ne bude mali pa moram kupovat novi? :ne zna:

Schnuffel
16.03.2010., 14:51
U zadnje vrijeme sam primjetila da se moj mops užaaaasnooo linja ! To nije ono uobičajeno ispadanje dlake....kad prođem rukom, mogu periku napravit....Ako povučem, odjednom ispadne hrpa dlaka....Ovo koliko njemu ispada mi se stvarno ne čini normalno ! Uvijek je bilo dlaka....ali sadaaa....Gdje on prođe..ko da je snijeg pao ! Jel to može značit da mu fali nekih vitamina ili šta ja znam....nadam se da nije nešt ozbiljno !
:-//

Wannda
16.03.2010., 17:57
pliiiz ljudi, trebam ga što prije kupiti.. koji koristite na svojim mopsićima, mali ili srednji? ja razmišljam o malom, ali me strah da za 2-3 mj. ne bude mali pa moram kupovat novi? :ne zna:
Nemam to, ali kolko znam za mopseve je srednji ok, raspitaj se još ;)

U zadnje vrijeme sam primjetila da se moj mops užaaaasnooo linja ! To nije ono uobičajeno ispadanje dlake....kad prođem rukom, mogu periku napravit....Ako povučem, odjednom ispadne hrpa dlaka....Ovo koliko njemu ispada mi se stvarno ne čini normalno ! Uvijek je bilo dlaka....ali sadaaa....Gdje on prođe..ko da je snijeg pao ! Jel to može značit da mu fali nekih vitamina ili šta ja znam....nadam se da nije nešt ozbiljno !
:-//
Joj, takvih sam problema ja s Lou imala. Zapravo, ne znam o kolikoj to točno količini govoriš, ali i ona ima faza na pojedinim djelovima tjela recimo da ju podragaš onako i ostane ti bunt dlake među prstima... pojma nemam zašto, ali nikad do sad nisam smatrala to nenormalnim :ne zna:

lee.loo.
16.03.2010., 18:51
sorry coda, mi nemamo furminator, pa nisam htjela komentirat..
..al imamo nešto slično, kupljeno u sloveniji, isto sa sitnim gustim zupcima, odlično skida dlake, mi smo prezadovoljni - velik je poput dlana i lagano zaobljen tako da anatomski sjeda u ruku, a s donje strane su dva reda tih sitnih zubaca. nakon što ju s tim iščetkamo (svako jutro), još prođemo i običnom četkom s dlakama da skinemo ostatak i to je to. na taj način jedva nekako uspijevamo normalizirat količinu opalih dlaka:rofl: mada ih i dalje ima posvuda i dalje nam je sav namještaj prekriven plahtma i/li dekicama:ne zna::zubo:

mislim da po našim pet shopovima ima za kupit jedna vrsta grebalice na foru furminatora, to smo mi prije imali, po puno prihvatljivijoj cijeni, jedino kaj malo zastrašujuće izgleda - kožna drška i zupci savinuti u luk, ne znam kako bi to bolje opisala, al ugl izgleda poput davilice:visi:

Coda.7
16.03.2010., 19:27
sorry coda, mi nemamo furminator, pa nisam htjela komentirat..
..al imamo nešto slično, kupljeno u sloveniji, isto sa sitnim gustim zupcima, odlično skida dlake, mi smo prezadovoljni - velik je poput dlana i lagano zaobljen tako da anatomski sjeda u ruku, a s donje strane su dva reda tih sitnih zubaca. nakon što ju s tim iščetkamo (svako jutro), još prođemo i običnom četkom s dlakama da skinemo ostatak i to je to. na taj način jedva nekako uspijevamo normalizirat količinu opalih dlaka:rofl: mada ih i dalje ima posvuda i dalje nam je sav namještaj prekriven plahtma i/li dekicama:ne zna::zubo:

mislim da po našim pet shopovima ima za kupit jedna vrsta grebalice na foru furminatora, to smo mi prije imali, po puno prihvatljivijoj cijeni, jedino kaj malo zastrašujuće izgleda - kožna drška i zupci savinuti u luk, ne znam kako bi to bolje opisala, al ugl izgleda poput davilice:visi:

hvala puno :) cura/žena od koje sam naručivala mi je preporučila manji tako da sam njega naručila.. kad dođe javim rezultate ;)

oscar lee
16.03.2010., 19:56

evo da ti odgovorim, vezano za furminator, pošto osim mopsa imam i dalmatinera i dosta mačaka, uzela sam veliki furminator i meni je super za sve živinice koje imam, al po mom mišljenju za samog mopsa je i srednji dobar...postoji još i jeftinija verzija furminatora, mambonator, al na žalost ne znam nikog tko ga ima, ali sam na forumu isto čula da ga cure hvale

Coda.7
16.03.2010., 19:58
evo da ti odgovorim, vezano za furminator, pošto osim mopsa imam i dalmatinera i dosta mačaka, uzela sam veliki furminator i meni je super za sve živinice koje imam, al po mom mišljenju za samog mopsa je i srednji dobar...postoji još i jeftinija verzija furminatora, mambonator, al na žalost ne znam nikog tko ga ima, ali sam na forumu isto čula da ga cure hvale

znači po tvom mišljenju bolje srednji nego mali?

The Whale
16.03.2010., 21:34
http://photos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs147.snc1/5449_121844632623_687867623_2795269_6837990_n.jpg

Miltonov prvi rodjendan. Tortu sam pekla sama - slavonska torta od cokolade od pola kile oraha. Dosli su mu frendovi iz parka na party. Da, znam, nebi smjela davat ljudske kolace psima, ali rodjendan je jednom godisnje. :D

oscar lee
16.03.2010., 23:01
znači po tvom mišljenju bolje srednji nego mali?
ma bilo kakav je, dobar je, meni je možda moj malo preveliki, al pošto imam i dalmatinera, a i tata mi ima 2 NJO pa onda nije imalo smisla uzimati maloga...al ja sam se na svog već priviknula

Coda.7
17.03.2010., 09:47
ma bilo kakav je, dobar je, meni je možda moj malo preveliki, al pošto imam i dalmatinera, a i tata mi ima 2 NJO pa onda nije imalo smisla uzimati maloga...al ja sam se na svog već priviknula

ok, hvala na odgovoru :)

Coda.7
22.03.2010., 19:22
evo da vam javim da mi je stigao furminator i stvarno sam prezadovoljna! nisam mogla vjerovat kolko to dlake izvadi i napokon mogu uzet Codu, a da poslije toga ne budem puna dlaka :s super stvarcica :D

The Whale
22.03.2010., 21:58
Evo, i ja sam ponosna vlasnica furminatora. Luda stvar za dlake, Milton se skoro uopce vise ne linja! Toplo preporucam! :D

bono1311
23.03.2010., 14:24
malo smo se umorili...

http://i615.photobucket.com/albums/tt240/bonitty/bono%20i%20miki/P3230072.jpg

a, jesam frajer
http://i615.photobucket.com/albums/tt240/bonitty/bono%20i%20miki/PA280011.jpg

Jackie10
24.03.2010., 11:27
Novi sam ovdje, pa pozdrav svima!
nadam se da cemo izmjenjivati korisne informacije...
Nabavio sam prezakon mopsa Jackie-a prije 2 mj (sad ima 5mj)...ako vas ista zanima slobodno se javite...
Evo i par slika:

http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs228.snc3/21539_277507262708_592372708_3539499_3410278_n.jpg

http://photos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs208.snc3/21539_277507287708_592372708_3539500_2184992_n.jpg

http://photos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs228.snc3/21539_277507317708_592372708_3539502_1942958_n.jpg

http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs208.snc3/21539_277507347708_592372708_3539503_4089449_n.jpg

oscar lee
24.03.2010., 19:18
malo smo se umorili...

http://i615.photobucket.com/albums/tt240/bonitty/bono%20i%20miki/P3230072.jpg
isuse koji pogled, obožavam ih zbog tog njihovog pogleda...
vidim njuška je nekud kopala...:lol:
a i mica je lijepa, imamo i mi takvu najbolju prijateljicu

oscar lee
24.03.2010., 19:21
Novi sam ovdje, pa pozdrav svima!
nadam se da cemo izmjenjivati korisne informacije...
Nabavio sam prezakon mopsa Jackie-a prije 2 mj (sad ima 5mj)...ako vas ista zanima slobodno se javite...
Evo i par slika:

http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs228.snc3/21539_277507262708_592372708_3539499_3410278_n.jpg

http://photos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs208.snc3/21539_277507287708_592372708_3539500_2184992_n.jpg

http://photos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs228.snc3/21539_277507317708_592372708_3539502_1942958_n.jpg

http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs208.snc3/21539_277507347708_592372708_3539503_4089449_n.jpg

ajoj, još jedna beba :cerek:
opet sam se zaljubila :mikrocerek:

jelena2105
25.03.2010., 21:46
Help

moja mopsica je prekrasna i ima 3 mjeseca,maza neviđena.stavit ču slike da je vidite.
al imam dva probema
od prvog dana bez problema piši na pelenu al sad kad idemo vani triba joj dvi ure da skuži da je ok popiškiti po travi,prije bi trpila i čekala doma svoju pelenicu. kako riješti to do kraja? nosila sam čak komad pelene vani da se popiši. koliko vam je trebalo otprilike vremenski da skuže vani skroz piškiti?

drugi problem je šta ja ne radim i stalno smo skupa i ako izađem vani to je tuga neviđena ,cvili sigurno 20 minuta,ja je nemogu slušati pa se vratim doma....straj me da će joj šta biti samoj iako nema joj se šta desiti, kako je naučiti da je ok ostati doma malo sama?

aj molim vas dajte komentare na ta moja pitanja, stvarno sm s svim drugim i previše zadovoljna

mya_7920
05.06.2010., 10:51
Evo i moje cure, mog krvoločnog psa :zubo::cerek:
http://img46.imageshack.us/img46/9725/dsc02223d.jpg (http://img46.imageshack.us/i/dsc02223d.jpg/)
http://img32.imageshack.us/img32/5874/dsc02250s.jpg (http://img32.imageshack.us/i/dsc02250s.jpg/)

Max100
07.06.2010., 15:43
Malo gledam slike vaših mopsića pa me oraspoložila ova zadnja , jer moj westy Max ima isti krevetić ( samo plave boje ) i isti jastuk koji se nazire ispod ove dekice - na timona i pumbu :), i također ovaj konopić na razvlačenje u krevetiću, a donedavno i istu žutu kost za grickanje :)

mya_7920
08.06.2010., 07:35
Hehe koja slučajnost :)

file7
07.07.2010., 11:57
pozz.mogu dobit odgovor.imam njemačkog ovčara (štene).u kojem je pet shop najeftinija hrana (u splitu),jer ga želim hranit s hills

Luxuria
07.07.2010., 12:25
ovo je Anđa :cerek: http://img215.imageshack.us/img215/1363/p1070659modified.th.jpg (http://img215.imageshack.us/i/p1070659modified.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)
http://img191.imageshack.us/img191/9080/picture570as.th.jpg (http://img191.imageshack.us/i/picture570as.jpg/)

http://img710.imageshack.us/img710/1152/n1200979032302944158580.th.jpg (http://img710.imageshack.us/i/n1200979032302944158580.jpg/)

Pink Star
07.07.2010., 12:26
ovo je Anđa :cerek: http://img215.imageshack.us/img215/1363/p1070659modified.th.jpg (http://img215.imageshack.us/i/p1070659modified.jpg/)

http://img191.imageshack.us/img191/9080/picture570as.th.jpg (http://img191.imageshack.us/i/picture570as.jpg/)

http://img710.imageshack.us/img710/1152/n1200979032302944158580.th.jpg (http://img710.imageshack.us/i/n1200979032302944158580.jpg/)

Slatkica :cerek:

Luxuria
07.07.2010., 12:46
hvala :)

lee.loo.
11.08.2010., 15:56
http://img80.imageshack.us/img80/4265/dsc00561mr.th.jpg (http://img80.imageshack.us/i/dsc00561mr.jpg/)

evo malo dižem temu:cerek:
princeza je zauzela krevet (zapravo, već odavno...:rolleyes:), ali sad se više ne ustručava ni popet na jastuk! moje malo derište:cerek:

http://img830.imageshack.us/img830/6884/dsc00567v.th.jpg (http://img830.imageshack.us/i/dsc00567v.jpg/)

malo nam je vruće pa smo popodne kratko vani, al to nadoknadimo ujutro i navečer pa se čak odrazilo i na liniji. u boljoj je formi, čak joj se i strukić nazire:mig::D

pusa svima:kiss:, javite se malo...

sanjica82
11.08.2010., 16:33
Molila bih sve one koji imaju mužjake mopsa ako mi mogu pomoči.
Moj mops ima 5mj i još nema testise,samo prazne kesice:confused:
Veterinar kaže da su mu se več trebala spustiti jajceka,,ali da još pričekamo,ako ne da je to opasno i da ce morati na operaciju.A tako je mali i slatki ful mi ga žao:(((Zaista bih bila zahvalna da mi kažete kako je to kod vaših dečkića bilo,kada su se pojavili testisi???Hvala svima unaprjed!

Evo i slikice od mog mopsa dok je imao 3mj.

http://i37.tinypic.com/xdcu11.jpg

lee.loo.
11.08.2010., 19:20
joj predvan je:cerek:

nažalost, ja ti ne mogu pomoći jer imam curu, al se nadam da će sve biti u redu. čak i ako će morati operirati, nije ni to najgore - on je veliki dečko:mig:
bit će sve ok.:)

i loo je operirana sa 10 mjeseci i sve je prošlo ok, i tijekom i nakon operacije. iako stvrno držim fige da mu to ipak neće biti potrebno.:)

mya_7920
11.08.2010., 20:22
Koji slatkiš :cerek:

Moja cura je već velika :love:
http://img804.imageshack.us/img804/859/curica.jpg (http://img804.imageshack.us/i/curica.jpg/)

mya_7920
14.09.2010., 09:32
Lajavica :D

http://img842.imageshack.us/img842/6431/dsc03030f.jpg (http://img842.imageshack.us/i/dsc03030f.jpg/)

sanjica82
25.11.2010., 19:27
Zanima me koliko su teški vaši mopseki?
Moj ima 10mj.težak je 9kg.
Evo i slike

http://img225.imageshack.us/img225/7302/dsc00295m.jpg (http://img225.imageshack.us/i/dsc00295m.jpg/)

mya_7920
25.11.2010., 21:39
Frida ima između 7 i 7,5 kg, malo varira. Ali moja cura je mala, svi misle da treba još rasti :cerek:

sanjica82
26.11.2010., 07:48
Zašto nitko ne stavlja slikice svojih mopseka:confused:
Samo par njih stavlja,,,a ostali???

Jackie10
03.01.2011., 19:43
Evo stavljam koliko-toliko novijih slika od Jack-a, nesto s mora, nesto poslije...uglavnom sada ima 1god i 3mj i ima oko 8 Kg!

Sanjica82 nadam se da su se tvom mopsu testisi spustili...i mome je trebalo nesto dulje da se spuste, no sve je u redu na kraju bilo...

http://img211.imageshack.us/img211/2249/jackie1p.th.jpg (http://img211.imageshack.us/i/jackie1p.jpg/)

http://img209.imageshack.us/img209/1201/jackie8.th.jpg (http://img209.imageshack.us/i/jackie8.jpg/)

http://img411.imageshack.us/img411/694/jackie7.th.jpg (http://img411.imageshack.us/i/jackie7.jpg/)

http://img152.imageshack.us/img152/6236/jackie6y.th.jpg (http://img152.imageshack.us/i/jackie6y.jpg/)

http://img88.imageshack.us/img88/5219/jackie2x.th.jpg (http://img88.imageshack.us/i/jackie2x.jpg/)

http://img211.imageshack.us/img211/613/jackie5.th.jpg (http://img211.imageshack.us/i/jackie5.jpg/)

http://img508.imageshack.us/img508/9044/jackie4z.th.jpg (http://img508.imageshack.us/i/jackie4z.jpg/)

http://img3.imageshack.us/img3/9660/jackie3m.th.jpg (http://img3.imageshack.us/i/jackie3m.jpg/)

Pozdrav od Jack-a (zvanog Jackie ili u zadnje vrijeme Džeko :D) :W

mya_7920
04.01.2011., 09:37
http://img211.imageshack.us/img211/613/jackie5.th.jpg (http://img211.imageshack.us/i/jackie5.jpg/)

Ahahaha tako smo i mi Fridu "kupali" :lol::lol:

Evo moje cure za Božić, kada se još nije htjela približiti boru... :)
http://img403.imageshack.us/img403/6286/dsc04591k.jpg (http://img403.imageshack.us/i/dsc04591k.jpg/)

Jackie10
05.01.2011., 14:43
Ahahaha tako smo i mi Fridu "kupali" :lol::lol:

Evo moje cure za Božić, kada se još nije htjela približiti boru... :)
http://img403.imageshack.us/img403/6286/dsc04591k.jpg (http://img403.imageshack.us/i/dsc04591k.jpg/)

ahha...nije jos znala sta ju ceka ispod bora :rofl:

ma inace sam uletava u more i onda trci ko muha bez glave po plicaku i sam se legne :D tu sam ga vodio malo u dublje, vise mu nije bilo svejedno :lol:

mya_7920
06.01.2011., 15:10
ahha...nije jos znala sta ju ceka ispod bora :rofl

Nepovjerljiva je prema novim stvarima. Kasnije je pokušala odmotati poklon za frendicu. :rofl: Jadnog peseka ne hranimo pa mora jesti papir. :zubo::facepalm:

mya_7920
29.01.2012., 15:26
Dugo nije bilo nikakvih slikica, ekipa di ste :eek:

http://img832.imageshack.us/img832/7373/dsc08603u.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/832/dsc08603u.jpg/)
Mi malo odmaramo.. it's just another snowy sunday afternoon...

Jackie10
29.01.2012., 20:30
Dugo nije bilo nikakvih slikica, ekipa di ste :eek:

http://img832.imageshack.us/img832/7373/dsc08603u.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/832/dsc08603u.jpg/)
Mi malo odmaramo.. it's just another snowy sunday afternoon...

Slatka je :cerek:

Da, slabo se ljudi javljaju, a i u međuvremenu moj je dobio i vlastiti fotobook :D, slobodno ga pogledaj klikom na link niže (Moj veseljko) :mig:

dobra.vila
15.04.2012., 18:18
pa di su vam crni mopsici :O

mya_7920
22.04.2012., 09:04
Nema crnih :ne zna:

http://img269.imageshack.us/img269/1111/57663910150768735553701.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/269/57663910150768735553701.jpg/)