PDA

View Full Version : Koliko vas prakticira svrsavanje u curu/zenu?

ffantom
27.03.2010., 17:35
Pokusavam nagovorit svoju dragu da mi da malo "analne" akcije, cisto zato da mogu opusteno svrsit u nju...:cerek: moja dosad samo jednom ispunjena zelja...

ona mi kaze da mogu uredno svrsit u nju tijekom normalnog sexa, jer kao na pilulama je...( mislim znam da je, posto smo duze vrijeme skupa - par godina )...ali je to meni nekak :confused: iako svi kazu da te pilule su najsigurnije bla bla, meni je to i dalje nekak ono...ne znam...jednom sam svrsio taman dok sam ga vadio, pa sam sljedecih mjesec dana cekao da dobi mengu...:confused:

e sad, u razgovoru ovak s frendovima, oni koji imaju cure koje takoder piju pilule, kazu svi da uredno prakticiraju svrsavanje u nju, ono uopce nitko ni ne razmislja o nicem drugom...e sad, mene zanima dal sam onda ocito jedini ja lud da to ne radim ili? :ne zna:

gumeni bonbon
27.03.2010., 17:42
pa gle.. ti nisi lud, ali ako je cur ana pililama i ne koristite kondom, onda je 100% da pilule i djeluju. u predsjemenoj tekućini koja se izlucuje prije nego svrsis gotovo je 99 % da u njoj ima spermija. a znas da je samno jedan dovoljan za oplođenje jajne stanice....
jebi bolje s kondomom i svrsavaj..
ako ti i ikad bude dala analni, svejedno ces morat kondom navuc na kitu, ako ne zelis zavrsit u grobu 10 godina ranije.
;)

Nemo474
27.03.2010., 17:48
Ako je na pilulama, mozes svrsavati vez problema nece zatrudnjeti, a kondom ti uvijek moze puknuti ako ga dobro ne stavis na kurac. Za daljne upute odi na temu "osnove seksualnog obrazovanja" i procitaj cijelu temu puno ces nauciti

gumeni bonbon
27.03.2010., 17:49
[/B]

Svašta, ko je tebe to učio :confused: :rofl::rofl:

paaa. recimo da sam zavrsio medicinu.. ili se varam ??

gumeni bonbon
27.03.2010., 17:51
Na liku se vidi da je djevac:rofl:

lako jebat kad djevojka izracuna kada su neplodni dani pa tek onda da...

gumeni bonbon
27.03.2010., 17:53
Nadam se da se varaš :ne zna:
Ako govoriš istinu ne bi te uzela za doktora :rofl::rofl:

ti si vjerojatno sretnica, pa tvom "dragom" koko ih cure nazivaju spermići ne izlaze spontano kad im se da :) uspavani su.

biancaneve
27.03.2010., 17:55
ti si vjerojatno sretnica, pa tvom "dragom" koko ih cure nazivaju spermići ne izlaze spontano kad im se da :) uspavani su.

U kasnim sam dvadesetima, imala sam više veza i prakticirali smo sex sa svršavanjem, bez pilula i nikad, nisam neplodna :ne zna:

gumeni bonbon
27.03.2010., 17:57
U kasnim sam dvadesetima, imala sam više veza i prakticirali smo sex sa svršavanjem, bez pilula i nikad, nisam neplodna :ne zna:

pojasni situaciju... sta bi trebalo znaciti "...bez pilula i nikad,..." ?

biancaneve
27.03.2010., 18:00
pojasni situaciju... sta bi trebalo znaciti "...bez pilula i nikad,..." ?

Šta ću pojašnjavat, ne koristim kontracepciju, svršava uvik, kad god, osim ako su plodni dani, iako nije ni to pouzdano.Nikad-nismo roditelji :ne zna:
Šta se ima pojašnjavat :confused:

Šta ti je ovo s analnim sexom i kondomom :confused:

gumeni bonbon
27.03.2010., 18:03
Šta ću pojašnjavat, ne koristim kontracepciju, svršava uvik, kad god, osim ako su plodni dani, iako nije ni to pouzdano.Nikad-nismo roditelji :ne zna:
Šta se ima pojašnjavat :confused:

Šta ti je ovo s analnim sexom i kondomom :confused:

e tako reci... pa.. naravno da se nece nista dogoditi pri neplodnim danima.. to stoji..

a sto se tice analca i kondoma, sta vi stvarno mislite da vas muskarci trebaju iza širiti bez kondoma ?
posljedice su teska infekcija penisa i escherihija coli kod djevojke ako ne i nesto teze, a kasnije ni prezić ne pomaže u prijenosu fungi i kojekakih sranja..
samo vi sirite bolesti...

*S@ky*
27.03.2010., 18:07
[/B]

Svašta, ko je tebe to učio :confused: :rofl::rofl:

Dobro je rekao, predsjemena tekućina sadrži spermije, ali u manjoj količini.

biancaneve
27.03.2010., 18:07
e tako reci... pa.. naravno da se nece nista dogoditi pri neplodnim danima.. to stoji..

a sto se tice analca i kondoma, sta vi stvarno mislite da vas muskarci trebaju iza širiti bez kondoma ?
posljedice su teska infekcija penisa i escherihija coli kod djevojke ako ne i nesto teze, a kasnije ni prezić ne pomaže u prijenosu fungi i kojekakih sranja..

Znači moguće je dobti E Coli ovim putem, da li mi možeš reć o E Coli koji su drugi načini dobivanja, znam da dolazi iz izmeta da se tako izrazim, obitava tamo, nisam liječnica pa se ne znam drugačije izrazit :ne zna:

Ne prakticiram analni, ne širim bolesti :cerek:

biancaneve
27.03.2010., 18:10

Ma i ja mislim, kakvih 99%, svi bi bili trudni :ne zna:

gumeni bonbon
27.03.2010., 18:13
Znači moguće je dobti E Coli ovim putem, da li mi možeš reć o E Coli koji su drugi načini dobivanja, znam da dolazi iz izmeta da se tako izrazim, obitava tamo, nisam liječnica pa se ne znam drugačije izrazit :ne zna:

Ne prakticiram analni, ne širim bolesti :cerek:

pa cuj moze doci do toga analnim sexom a nakon toga ulazenjem penisa u vaginu.
pri velikoj nuždi pri izlasku izmeta često se zbog tlaka podiže voda a moguce je da u njoj postoje i najmanje cestice ove bakterije koje uzrokuju probleme.
do e.coli moze doci i kod vrlo glupih primjera. npr preko gaca koje su okrenute naopako pa presvucene na pravu stranu, ako u javnom wcu cestica ima na wc daski, a žena spolnim udim dodirne površinu i slicno...

gumeni bonbon
27.03.2010., 18:15
Ma i ja mislim, kakvih 99%, svi bi bili trudni :ne zna:

često mislimo da se nece nista dogoditi, ali to je sve nesvjesno jer sex bez kondoma koristite uvijek pri neplodnim danima, tako da zbog tog ne dolazi do trudnoce.. iako je moguce.

Nemo474
27.03.2010., 18:16

U jajima su spermiji, a u prostati ta tekucina tako da ne

To je samo ako ga na silu guras

gumeni bonbon
27.03.2010., 18:16
biancaneve@ postoji cijela biblija o tome, ali nema smisla.. najosnovnije sam zapisao.

gumeni bonbon
27.03.2010., 18:19
a jesi li svjestan da predsjemena tekucina izlasi kroz sjemenovod kroz kojeg re ranije prosla sperma i nije cjela izasla van ??

To je samo ako ga na silu guras

opet, kako god ti kazes, iako pricas previse nerazumljivo za shvatiti... pa di bi ja bio da su medicinske anatomije i fiziologije pisane tvojim "jezikom" ha-ha. jos bih sjedio u rednjoj.

*S@ky*
27.03.2010., 18:26

Malo se raspitaj kod stručnih osoba, npr. kod svog doktora opće prakse pa ćeš vidit šta će ti reć..

gumeni bonbon
27.03.2010., 18:27
Malo se raspitaj kod stručnih osoba, npr. kod svog doktora opće prakse pa ćeš vidit šta će ti reć..

I nisu jaja nego testisi :)

Nemo474
27.03.2010., 18:30
I nisu jaja nego testisi :)

I nisu testisi nego muda, ako cemo knjizevni. Testisi su latinski. Mozda mislite da znate, ali nemate pojma jer kad izade sva sperma, nakon minute izade i ostatak, tako da je put cist:ne zna:

*S@ky*
27.03.2010., 18:34
I nisu testisi nego muda, ako cemo knjizevni. Testisi su latinski. Mozda mislite da znate, ali nemate pojma jer kad izade sva sperma, nakon minute izade i ostatak, tako da je put cist:ne zna:

Jbg Nemo, onda su me u školi učili krivo, a i njega na faksu..

Ja ti kažem, raspitaj se kod svog doktora i onda kad dobiješ odgovor javi mi se u poruke..

marina085
27.03.2010., 19:10
Meni je ginka rekla u davnim danima, da preejakulat sadrži spermiće. Jesu sporiji, ali može se potrefit koji "brzi". :cerek:
Na piluli nismo prakticirali svršavanje u mene, čisto jer mi nije bio ni onaj 1% za kockanje. Da je situacija malo drugačija, vjerojatno bi.
Kad nisam na piluli, ama baš NIKAD se ne oslanjam na plodne/neplodne dane, jer mi se često zna poremetit ciklus, a stvarno se ne kockam. Ne koristimo ni vadi-metodu. Kad nisam na piluli - kondom. A čak ni tada ne svršava u mene.
Jebiga, ekstra sam oprezna.
A svršavanje unutra bez pilule i bez kondoma oslanjajući se samo na plodne/neplodne dane - nema šanse!

Suma sumarum, @autor, šansa uvijek postoji, ali znam svega 1 slučaj osobe koja je ostala trudna na piluli.

marina085
27.03.2010., 19:16
E da, šta se E. coli tiče, naravno da se prenosi analcem, ako se iz guze ide ravno u pičku. :D

Ja sam je recimo dobila u moru jedno ljeto, pretpostavljam da se netko pametan pokakao. :zubo:

Tony Clifton
27.03.2010., 20:20

ajme svasta vas uce na faksu ovih dana. samo dal je to teorija ili praksa?
naime moj je jos na mjestu. :rofl:

a ako je zena bez zastite osjecam neku tjeskobu :eek: pa ga radije obucem.
iako mi kondomi idu na kurac :D

Cenarius
27.03.2010., 21:27
U predsjemenoj tekućini ima jako malo spermija, koji u 99,99% slučajeva definitivno nisu dovoljni za oplodnju, čak i ako je žena u plodnim danima. Tako da je coitus interruptus dosta pouzdana metoda - POD UVJETOM da ne čekaš zadnji tren. Ljudima se zna desiti da sami sebe iznenade. ;)

gumeni bonbon
27.03.2010., 21:30
U predsjemenoj tekućini ima jako malo spermija, koji u 99,99% slučajeva definitivno nisu dovoljni za oplodnju, čak i ako je žena u plodnim danima. Tako da je coitus interruptus dosta pouzdana metoda - POD UVJETOM da ne čekaš zadnji tren. Ljudima se zna desiti da sami sebe iznenade. ;)

opaaa... neka nova doktorica ili ?

zar te nisu učili na faksu kako se sa ljudima koji nisu zdravstveno obrazovne struke treba služiti riječima koje svi razumiju ?

i da... zaboravila si stjenku sjemenovoda kao i onaj balavac gore :)

btw: dobro googlaš ;)

Jesse James
27.03.2010., 21:32
jadan covjek nije dobio nijedan odgovor na svoje pitanje..... a sto se analnog sexa tice postoje pumpise za higjensko ispiranje, cisto da spomenem vec kad svi pametujete

gumeni bonbon
27.03.2010., 21:33
jadan covjek nije dobio nijedan odgovor na svoje pitanje..... a sto se analnog sexa tice postoje pumpise za higjensko ispiranje, cisto da spomenem vec kad svi pametujete

jer opet moramo o postotcima ????

Jesse James
27.03.2010., 21:34
jer opet moramo o postotcima ????

o kakvim postocima?

gumeni bonbon
27.03.2010., 21:36
najbolje da pročitaš cijelu temu od pocetka do kraja... ali ovaj put sa razumjevanjem.
eh, da.. btw dosta mi je prepiranja sa djecom...
samo vam mogu reci, navucite kondome prije seksa!

Jesse James
27.03.2010., 21:38
najbolje da pročitaš cijelu temu od pocetka do kraja... ali ovaj put sa razumjevanjem.
eh, da.. btw dosta mi je prepiranja sa djecom...
samo vam mogu reci, navucite kondome prije seksa!

djete vec nisam preko 20 godina tako da samnom mozes pricat nurmalnim tonom , i nije mi jasno sta sad ti hoces. ja sam samo napomenuo da postoje i pumpe za higjensko ciscenje, koji dio ne valja?

*S@ky*
27.03.2010., 21:40

Prekinuti snošaj iliti coitus interruptus je najnepouzdanija metoda uz računanje plodnih dana!

I daj molim te link te stranice s koje je to kopirano? To vjerojatno neki sličan forum..

gumeni bonbon
djete vec nisam preko 20 godina tako da samnom mozes pricat nurmalnim tonom , i nije mi jasno sta sad ti hoces. ja sam samo napomenuo da postoje i pumpe za higjensko ciscenje, koji dio ne valja?

postoje, ali opet mozemo pricati o relativnoj sigurnosti, pa bolje da to preskocimo.

Cenarius
opaaa... neka nova doktorica ili ?

zar te nisu učili na faksu kako se sa ljudima koji nisu zdravstveno obrazovne struke treba služiti riječima koje svi razumiju ?

i da... zaboravila si stjenku sjemenovoda kao i onaj balavac gore :)

I što sa stijenkom sjemenovoda (vjerojatno misliš mokraćovoda)? Popišaj se čovječe, sve se to lijepo očisti. Da ne spominjem kako količina predsjemene tekućine također igra jako veliku ulogu i varira od čovjeka do čovjeka.

Usput, zaboravio, ne zaboravila. :rolleyes:

E da, medicinski priručnici i statistike baš i nisu neka zamjena za praksu. :p

gumeni bonbon
27.03.2010., 21:41
Prekinuti snošaj iliti coitus interruptus je najnepouzdanija metoda uz računanje plodnih dana!

I daj molim te link te stranice s koje je to kopirano? To vjerojatno neki sličan forum..

katastrofa šta klinci rade da uvjere druge osobe u nesto.. :s

gumeni bonbon
27.03.2010., 21:44
I što sa stijenkom sjemenovoda (vjerojatno misliš mokraćovoda)? Popišaj se čovječe, sve se to lijepo očisti. Da ne spominjem kako količina predsjemene tekućine također igra jako veliku ulogu i varira od čovjeka do čovjeka.

Usput, zaboravio, ne zaboravila. :rolleyes:

E da, medicinski priručnici i statistike baš i nisu neka zamjena za praksu. :p

oces reci da predsj. tekućina izlazi mokracnim vodom ?? sto se tice stijenke sjemenovoda, daj shvati da se stijenka hrapava i d aju grade sitni nazubljeni misici između cijih se glavica(capizulum) nalaze ostaci sperme.

sto se tice variranja, i to se slazem, ali kod svakoga izlazi.

Jesse James
postoje, ali opet mozemo pricati o relativnoj sigurnosti, pa bolje da to preskocimo.

ovo je forum i ovdje se komentira. ako nisi spreman komentirati nego pravit se vazan onda forum definitivno nije za tebe :mig: pozdravljam vas jer atmosfera nije baz pozitivna ovdje pozzz

Cenarius

Haha, baš. Ne, nego "ček, ček, tako je dobro..." je najnepouzdanija metoda. Ako ga izvučeš debelo prije nego što svršiš, onda je prilično pouzdana. Ali za to treba malko samokontrole.

*S@ky*
27.03.2010., 21:45
katastrofa šta klinci rade da uvjere druge osobe u nesto.. :s

Ne pokušavam ja uvjerit nikoga, samo govorim ono šta znam.. Kao prvo, to mi je struka, a kao drugo žensko sam i neke stvari bi trebala znat, kao i svaka druga žena!

Nisam rekla ništa krivo. Ona je počela o prekinutom snošaju ili laički vađenju pimpača iz pice prije nego svrši i piše kako je to dosta pouzdana.

HHmischko
27.03.2010., 21:45
Evo, pošto je riječ o medicini. Inače ne bi.

Katastrofa. Oralna kontracepcija je 100% sigurna ukoliko se pravilno koristi. I ako se ne zove Cilest.

Budala koja ne zna pročitati uputstva za upotrebu je naravno najugroženija.

Piti redovito i u isto vrijeme. Rizici su tu kad se zaboravi popiti, kad se koriste u isto vrijeme antibiotici i u slučaju dijareje. U tom slučaju je potrbna dodatna zaštita. Inače NE.

Koitus interuptus. 100 % siguran. Ako je muškarac sposoban u potpunosti se kontrolirati. Tko ne vjeruje, nek prouči malo o "neplodnosti" te smanjenom broju spermatozoida.

A analni otvor - zna se čemu služi. Exit only.

gumeni bonbon
27.03.2010., 21:47
Haha, baš. Ne, nego "ček, ček, tako je dobro..." je najnepouzdanija metoda. Ako ga izvučeš debelo prije nego što svršiš, onda je prilično pouzdana. Ali za to treba malko samokontrole.

a jesi li svjestan toga da se ponekad nakon svega dva-tri puta unutra, van moze dogoditi izbacivanje sperme(iako vrlo,vrlo rijetko) ? o kakoj ti to samokontroli onda pricas ?

medicina nije tzv. "od prilike znanost" već pecizno određena znanost za pojedinačne deformacije i oboljenja ;)

*S@ky*
27.03.2010., 21:47

Čuj me.. s obzirom na druge vrste kontracepcije koje postoje to je najnepouzdanija metoda. Razumiješ? Nije 100% nepouzdana, ali kao šta si rekao-potrebna je velika samokontrola muzškarca!

gumeni bonbon
27.03.2010., 21:49

Katastrofa. Oralna kontracepcija je 100% sigurna ukoliko se pravilno koristi. I ako se ne zove Cilest.

Piti redovito i u isto vrijeme. Rizici su tu kad se zaboravi popiti, kad se koriste u isto vrijeme antibiotici i u slučaju dijareje. U tom slučaju je potrbna dodatna zaštita. Inače NE.

Koitus interuptus. 100 % siguran. Ako je muškarac sposoban u potpunosti se kontrolirati. Tko ne vjeruje, nek prouči malo o "neplodnosti" te smanjenom broju spermatozoida.

mogu reci da se 50% slazem, a 50 ne.
pogotovo stoji ono da sam na medicini morao svako uputstvo lijeka nauciti napamet. ali metoda "pravovremeno izvadi alatku" nikako, ali baš nikako ne može biti sto posto sigurna. dajem joj šansu 20-30%.

HHmischko
27.03.2010., 21:59
pogotovo stoji ono da sam na medicini morao svako uputstvo lijeka nauciti napamet. ali metoda "pravovremeno izvadi alatku" nikako, ali baš nikako ne može biti sto posto sigurna. dajem joj šansu 20-30%.

U tom slučaju ti ne vjerujem da si ne završio, nego čak studirao medicinu.

Eeerrr... de nam reci koliko spermatozoida se smatra "smanjenim brojem", koji drastično smanjuje mogućnosti oplodnje?:mig:

Cenarius
27.03.2010., 22:00
a jesi li svjestan toga da se ponekad nakon svega dva-tri puta unutra, van moze dogoditi izbacivanje sperme(iako vrlo,vrlo rijetko) ? o kakoj ti to samokontroli onda pricas ?

medicina nije tzv. "od prilike znanost" već pecizno određena znanost za pojedinačne deformacije i oboljenja ;)

A seks nije znanost. Točka. Valjda čovjek zna što se dešava s njegovim tijelom. Probaj se poseksati jednom buš vidio o čem pričam. :p

Cenarius
27.03.2010., 22:02
Čuj me.. s obzirom na druge vrste kontracepcije koje postoje to je najnepouzdanija metoda. Razumiješ? Nije 100% nepouzdana, ali kao šta si rekao-potrebna je velika samokontrola muzškarca!

Naravno, samo kažem da coitus interruptus valja prakticirati, ako se prakticira, na odgovarajući način, u kojem slučaju je po mojoj procjeni prilično siguran. Naravno, ne toliko kao ciljana kontracepcija.

gumeni bonbon
27.03.2010., 22:03
U tom slučaju ti ne vjerujem da si ne završio, nego čak studirao medicinu.

Eeerrr... de nam reci koliko spermatozoida se smatra "smanjenim brojem", koji drastično smanjuje mogućnosti oplodnje?:mig:

hmm...
pa čuj...
veliki postotak relativnosti postoji od osobe do osobe. količina sperme koja nastaje nema posebnu ovisnost o necemu.
ali u spermi ima jako puno spermija (ponekad i nekoliko stotina tisuća). sto se tice smanjenog broja, za to ces morati otici u kbc, lijepo se izdrkat, poslat u labos, dat neke osobne podatke različitim anamnezama i nakon toga cekati rezultate koji ce stici iz labosa.
ali ne postoji neki broj koji nece oploditi jajnu stanicu. jedan spermij ti je dovoljan da za 10 godina imas djevojcicu koja je stara 9.. ;)

eleuthera
27.03.2010., 22:11
Prekinite s ego festom i svađanjem, ako vam je do dokazivanja tko je pametniji, preselite se na zdravlje

HHmischko
27.03.2010., 22:25
Da ne raspravljam dalje, iako sam poslao PM modu,

netko tko tvrdi

ali u spermi ima jako puno spermija (ponekad i nekoliko stotina tisuća)

a to bi bio najvjerovatnije maloljetni "gumeni bombon", koji tvrdi da je završio medicinu, ne bi vam trebao ništa savjetovati. Jer u ejakulatu prosječno ima 50 MILIJUNA spermija.

Ms_Manners
27.03.2010., 22:30
pogotovo stoji ono da sam na medicini morao...

:troll:
http://www.forum.hr/showthread.php?t=510166
http://www.forum.hr/showthread.php?t=534078
Nema prijatelja, htio bi ih imati, sad nam je jasno zašto ih nema, ima samo previše vremena. Al' nemojte ga zaj..., moćan je, čak i vrijeme vraća, u starijoj temi ima godinu više nego par mj kasnije.

Ontopic, svršavanje i s gumicama i s pilulama (odvojeno), uz pravilnu upotrebu, nikakvih problema.
Makar znam i liječnika koji nije svršavao ni u kakvu zaštitu, uvijek vani, i zahvaljivao bogu što mu se nije 'dogodilo' ništa dok je bio mlad i lud. :ne zna:

gumeni bonbon
27.03.2010., 23:09
:troll:
http://www.forum.hr/showthread.php?t=510166
http://www.forum.hr/showthread.php?t=534078
Nema prijatelja, htio bi ih imati, sad nam je jasno zašto ih nema, ima samo previše vremena. Al' nemojte ga zaj..., moćan je, čak i vrijeme vraća, u starijoj temi ima godinu više nego par mj kasnije.

Ontopic, svršavanje i s gumicama i s pilulama (odvojeno), uz pravilnu upotrebu, nikakvih problema.
Makar znam i liječnika koji nije svršavao ni u kakvu zaštitu, uvijek vani, i zahvaljivao bogu što mu se nije 'dogodilo' ništa dok je bio mlad i lud. :ne zna:

rekoh, tako je kad imas klince za brata i seku.
ne brisite komentare !

marina085
27.03.2010., 23:19
rekoh, tako je kad imas klince za brata i seku.
ne brisite komentare !

Ajde, ajde. You're busted. :troll:
Mogao si barem napraviti klona. :kava:
A stvarno mi nije jasno čemu prcanje na ovakvoj temi.

Ja sam mišljenje dala na 1. stranici, koje je usred pustih egotripanja i prepucavanja - izgubljeno.

Uglavnom - dečku s početka, ponavljam, pilula je 100% sigurna, jedino ako cura preskače i krivo ih upotrebljava, onda tu upada onih 1% (ili više, ovisno o pogreškama u korištenju). Inače, ne bi trebalo biti frke. Ja se ne kockam ni s najmanjim postotcima jer sam paranoik i hipohondar, a uz to mi nije baš idealna situacija za dijete. Al ne bi vas trebalo biti strah. ;)

Ms_Manners
27.03.2010., 23:27
Ajde, ajde. You're busted. :troll:
Mogao si barem napraviti klona. :kava:

Uglavnom - dečku s početka, ponavljam, pilula je 99% sigurna, jedino ako cura preskače i krivo ih upotrebljava. Inače, ne bi trebalo biti frke. Ja se ne kockam ni s najmanjim postotcima jer sam paranoik i hipohondar, a uz to mi nije baš idealna situacija za dijete. Al ne bi vas trebalo biti strah. ;)

Nisi mu trebala davati ideje, pogotovo jer više ide u kategoriju 'što prakticirate - ruka ili maramica', sad mu nema kraja, bit će ga/ih pun forum i svi mailovi. :p

Ovo drugo definitivno, ni meni nije do neplaniranog razmnožavanja, ali s pilulama se nisam baš brinula, jako sam samo pazila na to kako ih uzimam.
S tim da ono što su svi rekli - za guzu uzmite ipak kabanicu. Svakom njegovo, ali ja ne bih nešto takvo gurala na razna sumnjiva mjesta bez zaštite.

marina085
27.03.2010., 23:31
Nisi mu trebala davati ideje, pogotovo jer vise ide u kategoriju 'sto prakticirate - ruka ili maramica', sad mu nema kraja, bit ce ih pun forum i svi mailovi. :p

Ups. :zubo:
Ma modovi to riješe po kratkom postupku. :D

OT: Što se svršavanja u analni tiče, vidiš, baš me zanima, što recimo ako iscuri dio i dođe u dodir s rodnicom (ok, možda je kvantna fizika, imajte na umu da sam hipohondar)? :kava:
A i imam ginkicu koja je poprilično paranoična, skoro da preporučuje kondom uz pilule :rofl:. :kava:

Ms_Manners
28.03.2010., 00:00
Ups. :zubo:
Ma modovi to riješe po kratkom postupku. :D

OT: Što se svršavanja u analni tiče, vidiš, baš me zanima, što recimo ako iscuri dio i dođe u dodir s rodnicom (ok, možda je kvantna fizika, imajte na umu da sam hipohondar)? :kava:
A i imam ginkicu koja je poprilično paranoična, skoro da preporučuje kondom uz pilule :rofl:. :kava:

Pa mislim da bi to nekako išlo kao i ono s prstima, da ima naravno šanse, jer ti nikad neće reći da nema nikakve šanse, ali ne neke pretjerane jer ipak ne ide to toliko duboko i nije baš samo tako... Mislim, ako ostane s vanjske strane, koliko sam shvatila pitanje. Naravno, nisam stručnjak, samo koliko mi oni koji jesu rekoše. :D

mUrMillo hRnIć
28.03.2010., 00:47

da da.covik ima pravo.meni se miljon puta dogodilo da bez konija shevija i svrsija vanka i onda se misec dana tresa ocu dobit bebea.al eto.i ponovi se opet vrlo cesto.istina je da u sjemenoj tekucini ima spremija i samo jedan odnjih moze oplodit jajasce.al su sanse veoma male.al eto.nevalja se zajebavat.

a sta se tice sheve u dupe i e colija.ma sta je vama to su sanse 1 naprama miljon.razumin vas medikuse vi se svega bojite.al eto.:top:

_Smokljan_
28.03.2010., 07:29
Pokusavam nagovorit svoju dragu da mi da malo "analne" akcije, cisto zato da mogu opusteno svrsit u nju...:cerek: moja dosad samo jednom ispunjena zelja...

ona mi kaze da mogu uredno svrsit u nju tijekom normalnog sexa, jer kao na pilulama je...( mislim znam da je, posto smo duze vrijeme skupa - par godina )...ali je to meni nekak :confused: iako svi kazu da te pilule su najsigurnije bla bla, meni je to i dalje nekak ono...ne znam...jednom sam svrsio taman dok sam ga vadio, pa sam sljedecih mjesec dana cekao da dobi mengu...:confused:

e sad, u razgovoru ovak s frendovima, oni koji imaju cure koje takoder piju pilule, kazu svi da uredno prakticiraju svrsavanje u nju, ono uopce nitko ni ne razmislja o nicem drugom...e sad, mene zanima dal sam onda ocito jedini ja lud da to ne radim ili? :ne zna:

U žensku se svršava od prve račne noći, kada si spreman s njom pod okriljem sakramenta braka začeti život. Prije toga se ne smiju imati spolni odnosni, nego se treba curi raditi isključivo ono što ti radiš, a to je jebanje u šupak. Tako će ona ući nevina u brak.

ana.zacarana
28.03.2010., 08:28

:facepalm: Dragi, totalno krivo. Ono što prvo naučiš na medicini je da 2+2 nisu uvijek 4. I koji gušt imaš što se ovdje svima obraćaš s visoka?

Tony Clifton
28.03.2010., 08:36

sta se sve danas naziva znanoscu :rolleyes:
a od svega su jedino matematika, fizika i kemija precizne. sve ostalo je napikavanje.

Ryuuza
28.03.2010., 13:18

A jesi pametan :lol:
Ja sam tako ostala trudna- ovulacija zakasnila taj mjesec nekoliko dana
I moj je završio medicinu i računao neplodne dane pa sad čeka bebu :cerek:

GoGs
28.03.2010., 14:51
skoro 2 godine to prakticiram i zasad još uvijek ne nunam bebača.

Ryuuza
28.03.2010., 15:02

I on je to prakticirao 2-3 godine, ali nije baš svaki ciklus točan kao švicarski sat :D

denisv
28.03.2010., 15:09
...e sad, mene zanima dal sam onda ocito jedini ja lud da to ne radim ili? :ne zna:

Nisi jedini, ali ja redovno, naravno u neplodnim danima i žena mi je, pa ako se omakne ima kruva i za četvrto...:D

Hatsepsut
28.03.2010., 15:36

Kljucna rijec. :D

Ono, idem se jos malo igrati s ovom bombom, zasad jos nije eksplodirala.

Kao sto je rekla Ryuuza, ne mozes se sa sigurnoscu oslanjati samo na tu metodu kad postoji niz faktora koje ne mozes predvidjeti, a koji mogu uzrokovati stanovite hormonalne promjene, pa time i poremecaj ciklusa, i to za samo par dana koji mogu znaciti jako puno.

Ryuuza
28.03.2010., 15:54

Kao sto je rekla Ryuuza, ne mozes se sa sigurnoscu oslanjati samo na tu metodu kad postoji niz faktora koje ne mozes predvidjeti, a koji mogu uzrokovati stanovite hormonalne promjene, pa time i poremecaj ciklusa, i to za samo par dana koji mogu znaciti jako puno.

A čuj, možda ni njemu nije bed dobiti bebu kao što nije bio ni nama :ne zna:
Mi smo uskoro ionako planirali imati djecu, tako da nam je skoro svejedno što je to neplanirano uranilo :cerek:

Da nismo ni u kojem slučaju htjeli bebu, nebi se zezali nego bi koristili pouzdaniju metodu :kava:

Hatsepsut
28.03.2010., 15:56
Da nismo ni u kojem slučaju htjeli bebu, nebi se zezali nego bi koristili pouzdaniju metodu :kava:

Exactly. :kava: :)

miss_marple
28.03.2010., 16:03
Pa ljudi moji na što je spao ovaj LJES :confused: :confused:

Ovdje je zavladao virus kronične gluposti, pročitam naziv topika i pitanje i izgubim volju više otvarati LJES uopće.

Ovaj pita može li svršiti u curu koje pije pilule :confused: :confused: Ok, ovaj je trolčina...ali svejedno dolazi ekipa koja to pita bez zajebancije. :lol:

Očito internet i dostupnost infomacija nije puno napravila za seksualnu edukaciju osim 'učenja' po redtube i youporn.

Hatsepsut
28.03.2010., 16:18
Ovaj pita može li svršiti u curu koje pije pilule :confused: :confused: Ok, ovaj je trolčina...ali svejedno dolazi ekipa koja to pita bez zajebancije. :lol:

Pa cuj, iako su pilule 99% pouzdana kontracepcijska metoda, neke ipak intenzivnije muci onih preostalih 1%.

I to je, takodjer, sasvim razumljivo s obzirom da zaista postoje slucajevi trudnoca koje su se dogodile unatoc pilulama.

ajitam
28.03.2010., 16:21
Pa cuj, iako su pilule 99% pouzdana kontracepcijska metoda, neke ipak intenzivnije muci onih preostalih 1%.

I to je, takodjer, sasvim razumljivo s obzirom da zaista postoje slucajevi trudnoca koje su se dogodile unatoc pilulama.

slažem se s tobom,a uz to je i nisam neki pobornik da zdrave osobe gutaju hormone ako im nije potreba . neka se fino zaštite kondomom ili neke muškarac pazi kad ga treba izvuč.

Violently happy
28.03.2010., 16:29

Kao npr. moju frendicu koja pije tbl, a za svaki slučaj još koriste i kondome.:D

Hatsepsut
28.03.2010., 16:35
Kao npr. moju frendicu koja pije tbl, a za svaki slučaj još koriste i kondome.:D

Eto, ne mogu fulat', sto je ziher je ziher.
Zamisli koji baksuz moras biti da ti se cak i onda desi. :rofl:

Kad smo kod toga: http://www.dalje.com/hr-svijet/nema-vaginu-a-rodila-nakon-oralnog-seksa/293003 :eek:

Violently happy
28.03.2010., 16:37
Eto, ne mogu fulat', sto je ziher je ziher.
Zamisli koji baksuz moras biti da ti se cak i onda desi. :rofl:

Uhhhh, to bi bilo žešće loše, čak na granici Sci Fi-a.:ne zna: :D

Anubisova Robinja
28.03.2010., 16:37

Napomena prvo: slow sam malo danas - pa sam možda krivo protumačila :zubo:, ali, jesi to upravo rekao da Cilestu nešto fali :confused:

marina085
28.03.2010., 16:41
jesi to upravo rekao da Cilestu nešto fali :confused:

Cilest je najgora pilula, da. :ne zna: Tako čuh i od ginkice.

Jedino se koristi kao day after, ali kao stalna pilula je navodno loša.

mUrMillo hRnIć
28.03.2010., 16:45
sta se sve danas naziva znanoscu :rolleyes:
a od svega su jedino matematika, fizika i kemija precizne. sve ostalo je napikavanje.

ja se slazen totalno sa tin.prave znanosti su matematika,fizika,kemija,betonske konstrukcije i organizacija gradjenja ;).ostale su neke kvazi sciencie.
bilo kako bilo;moja cibuka (bolja polovica)koja je igron slucaja na medicini je i meni napunila glavu sa tin pisdarijama(da ako nije na tableti da se nevalja shevit bez konija cak i ako ne svrsis unutra-zbog kikijeve bale koja navodno sadrzava spermice).al ko zna mozda i bolje mozda bi ima 2 do 3 bebea do sad.a tablete su stoposto sigurne,cak vise od konija koji mi je puka 3 puta.majkumu.

e sad ja ti kazen sa tabletama mos svrsavat di oces.to je sigurno.a sta se tice vadjenja alatke prije le grand špric-a.meni je prije to funkcioniralo uvik,al sad jbg uvalilo mi bubu u glavu.

a za analca.ti je jos najsigurnije:jebes E coli.:top:

mUrMillo hRnIć
28.03.2010., 16:49

hehehe.koja likovnjaca.a sta joj momak kaze na to.jel ima on kicmu??:ne zna:

Hatsepsut
28.03.2010., 16:49
a za analca.ti je jos najsigurnije:jebes E coli.:top:

Nadam da ces za ovo zaraditi najmanje karton.

mUrMillo hRnIć
28.03.2010., 16:53
Nadam da ces za ovo zaraditi najmanje karton.

neeeee.izletilo mi.iman ih miljon vec.kolko ih se moze dobit da ne dobijes ban.jel ko zna.naime; zakacih se sa metalcima nedavno koji su me špijali adminu.

BTW:hvala na toplin zeljama.:top:

miss_marple
28.03.2010., 17:33

Da, a napomena koja ovdje nedostaje glasi 'dogodilo se curama koja nisu bile disciplinirane u konzumiranju pilula'. Treba paziti na lijekove koji se uzimaju zajedno s pilulama i izbjegavati grejp.

Jebem vas blesave...znate li koliko je zapravo teško zatrudniti...ne ide to toliko jednostavno kako se misli.

Tko se štiti ikakvom prihvatljivom kontracepcijom ( pri tome ne mislim na coitus interuptus jer je tu mogćnost zajeba dosta velika, smatra se nekih 80% sigurnosti ako pričamo o iskusnom partneru koji se zna kontrolirati :mig: ) nema nekih naročitih šansi za trudnoću.
Pilule su apsolutno sigurne dok se koriste prema uputama,iz razloga što uopće nema ovulacije, tako da ne može biti ni trudnoće. Šta bi trebao taj spermić oploditi :confused: jajnik, jajovod, bubreg :confused:

Kondomi su isto sigurni uz pravilno i odgovorno korištenje.

Hatsepsut
28.03.2010., 17:56
Da, a napomena koja ovdje nedostaje glasi 'dogodilo se curama koja nisu bile disciplinirane u konzumiranju pilula'. Treba paziti na lijekove koji se uzimaju zajedno s pilulama i izbjegavati grejp

Naravno. Medjutim, ucinkovitost tablete moze biti smanjena ako te zadesi npr. dijareja (a tesko da ces pomisliti na to), pa postoje slucajevi (mislim da vecinom u starijih zena) gdje pilule nakon odredjenog vremena i zbog "navikavanja" organizma ne djeluju vise onoliko efikasno kao u startu, zatim mozes imati hipotireozu ili neki drugi problem sa stitnjacom cije simptome uocis prekasno, a uzrokovao je hormonalni disbalans unatoc pilulama.

Dakle, ipak postoji niz elemenata koji, doduse, nisu mozda svakidasnji, ali ne ovise o (ne)redovitom uzimanju oralne kontracepcije.

Pretpostavljam da upravo takve stvari muce one koji nisu ziher oko tih 1%, pa zato i postavljaju ovakva pitanja ili se dodatno stite i nekom drugom metodom.

Jebem vas blesave...znate li koliko je zapravo teško zatrudniti...ne ide to toliko jednostavno kako se misli.

Jest, zapravo je tesko zatrudnjeti. Ali opet, pricaj to onima koji su ipak dobili bebicu against all odds. :)

denisv
28.03.2010., 17:59
Jel' ovo topic o kontracepciji ili o trpanju...:ne zna:

Hatsepsut
28.03.2010., 18:01
Koliko sam skuzila, autor se libi svrsiti u partnericu iako ona pije pilule.
Dakle, tema je o kontracepciji i o trpanju. :)

denisv
28.03.2010., 18:03
Koliko sam skuzila, autor se libi svrsiti u partnericu iako ona pije pilule.
Dakle, tema je o kontracepciji i o trpanju. :)

Autor je malo neiskusan i ne prati njene menge...:rofl:

miss_marple
28.03.2010., 18:08
Pretpostavka je da pričamo o mlađoj i zdravoj populaciji. Koliko mi je poznato starijim ženama se baš i ne preporuča oralna kontracepija.:mig:
Ne uzimam u obzir neka druga bolesna stanja, to je onda komleksno i zato postoje liječnici i konzultiranje. Pa, naravno da se mora paziti i misliti na viroze tipa povraćanja i proljeve. To isto ide u opis odgovornog uzimanja pilula.
Pravi ginekolog objasni pacijenticama sve opcije i napravi nalaze prije pilula. Glupo mi je sad raspravaljati 'šta bi bilo akoi kad bi bilo'...to su posebni slučajevi, ovdje govorimo općenito. Ako sam ja dobro shvatila temu. :)

Hatsepsut
28.03.2010., 18:18
Glupo mi je sad raspravaljati 'šta bi bilo akoi kad bi bilo'...to su posebni slučajevi, ovdje govorimo općenito. Ako sam ja dobro shvatila temu. :)

Ma, sve ok.

Ali jebiga, neki (mladi i zdravi) su paranoicniji, pa u obzir uzimaju i ovakve (posebne) slucajeve zbog kojih ne mogu mirno spavati, to jest, svrsavati. :)

ffantom
28.03.2010., 18:19
o covjece, ja postavim obicno pitanje, i sad sam jos i troll...daj ono pogledaj kad sam regan, da sigurno mi je palo napamet se regat tu i odmah prvi post neki troll...:rolleyes:

ljepo sam pitao eto...jedan sam od onih ocito sta ga jebu tih 1%, i zanimalo dal ima jos takvih, ili muskarci cije partnerice piju pilule uredno svrsavaju i nju i boli ih briga...

ja do sad nisam nikada svrsio u ni jednu zesku, s kondomom, pilulama s bilo cim...uvijek izvadim van...sad dal je to normalno, ili ima ljudi koji kao i ja tako paze na to...eto to je sve sto me zanimalo...jebiga, to mi nije ni zena, i mladi smo i ono, trenutno mi ne dolazi u obzir uopce...

denisv
28.03.2010., 18:21
Ma, sve ok.

Ali jebiga, neki (mladi i zdravi) su paranoicniji, pa u obzir uzimaju i ovakve (posebne) slucajeve zbog kojih ne mogu mirno spavati, to jest, svrsavati. :)

Paranoični upravo.

Druga strana medalje, što jebeš nekog s kim ne bi nikad mogao imati djete...:lol:

denisv
28.03.2010., 18:23
trenutno mi ne dolazi u obzir uopce...

Baš si faca.:D

OT

Pazite se, ti misliš tako, a ona ti se povjerila...:ne zna:

GoGs
28.03.2010., 18:43

Kao sto je rekla Ryuuza, ne mozes se sa sigurnoscu oslanjati samo na tu metodu kad postoji niz faktora koje ne mozes predvidjeti, a koji mogu uzrokovati stanovite hormonalne promjene, pa time i poremecaj ciklusa, i to za samo par dana koji mogu znaciti jako puno.je pa da ni pod razno ne želim dijete, ne bi to radio. BTW, svršavao ili ne, 99% je vjerojatnost da neće ostat trudna.

A svakako nisam tolika picajzla ko vi ovdje na temi. Pa ak mi je suđeno, taj jedan posto će me sjebat. I šta. Nek sjebe. Pa nije dijete eksplozija nuklearne bombe da bi ga se trebao bojati. Dapače.

denisv
28.03.2010., 18:50
je pa da ni pod razno ne želim dijete, ne bi to radio. BTW, svršavao ili ne, 99% je vjerojatnost da neće ostat trudna.

A svakako nisam tolika picajzla ko vi ovdje na temi. Pa ak mi je suđeno, taj jedan posto će me sjebat. I šta. Nek sjebe. Pa nije dijete eksplozija nuklearne bombe da bi ga se trebao bojati. Dapače.

To Gogo.

A, jebali bi se a da im ne uđe...:D:lol:

Tony Clifton
28.03.2010., 19:09
ja do sad nisam nikada svrsio u ni jednu zesku, s kondomom, pilulama s bilo cim...uvijek izvadim van...sad dal je to normalno, ili ima ljudi koji kao i ja tako paze na to...eto to je sve sto me zanimalo...jebiga, to mi nije ni zena, i mladi smo i ono, trenutno mi ne dolazi u obzir uopce...
ovo je meni ipak paranoicno. nhf
radio sam na sve nacine i znam da sam nekad malo riskirao, nekad bio jako oprezan al meni je to isto kao pazit da ne stradas. ne treba ludovat ali ni imat fobiju. ako ti je sudjeno puknut ce kondom i jedan od ona dva spermica koji su pozurili ce obavit posao :D a ako ti nije sudjeno mozes radit sta hoces pa nista.

dakle, koristit neku zastitu al ne ufurat paranoju.
ili ko moj frend jednostavno sijat djecu okolo :rofl:

Tony Clifton
28.03.2010., 19:11
je pa da ni pod razno ne želim dijete, ne bi to radio. BTW, svršavao ili ne, 99% je vjerojatnost da neće ostat trudna.

tocno, onih 1% koliko znam uvijek postoji, kod svih metoda. onda bi jedina sigurna preporuka bila ona papina - ostavi ga u gacama.

miss_marple
28.03.2010., 19:21
Doduše, ima jedna stvar koju većina žena ne zna, a to je da nakon što prestanu piti pilule su nenormalno plodne. I nema tada računanja plodnih i neplodnih dana, treba računati ko da su svi plodni. Većina ih se zezla baš u tom periodu i tu su se događale tzv. 'nemoguće trudnoće'.
To ne piše na nikakvim upustvima, nego iskusni ginekolog napomene, ipak je praksa nešto drukčija od teorije :mig:

ffantom @

sori, al pitanje ti zvuči trolovski za nekog tko već određeno vrijeme ima spolne odnose. Kad već nisi trol, onda si paranoičan, no hard feelings, ali je tako. GoGos je dobro rekao. 99% zar tu ima uopće ikakve sumnje ili dvojbi?? Po toj logici nitko ne bi hodao ulicama jer uvijek postoji šansa da ti cigla padne na glavu. Blesava usporedba, ali je tako.

Jacob J. Harper
28.03.2010., 20:07
Ja ne.

Manje verujem raznoraznim tabletama nego kondomima tako da "momcima" ne dozvoljavam da utrce u "pecinu".

marina085
28.03.2010., 20:28
Druga strana medalje, što jebeš nekog s kim ne bi nikad mogao imati djete...:lol:

Zaboravljaš faktor godina, situiranosti, posla itd.
Ja volim svog partnera i želim dijete s njim, ali trenutno nemam uvjete za to.
Zato mi i 1% smeta. Ali ionako nisam sad na piluli, pa...:D

denisv
28.03.2010., 20:32
Zaboravljaš faktor godina, situiranosti, posla itd.
Ja volim svog partnera i želim dijete s njim, ali trenutno nemam uvjete za to.
Zato mi i 1% smeta. Ali ionako nisam sad na piluli, pa...:D

Stara ko razmišlja o uvjetima, vječiti je pragmatičar. Dajte malo filinga, jebem mu.... Zašto sve bez osjećaja, krivo mi je....:ne zna:...ubi me...:ne zna:

marina085
28.03.2010., 20:35
Stara ko razmišlja o uvjetima, vječiti je pragmatičar. Dajte malo filinga, jebem mu.... Zašto sve bez osjećaja, krivo mi je....:ne zna:...ubi me...:ne zna:

Duga priča, a i preosobna, najvažniji faktor je udaljenost (nismo u istom gradu, ali bi trebali bit uskoro). :kava:
Uglavnom, za nekih 2 godine ću nesmetano moć razmišljat o tome.
Nisam inače pragmatična, ali jednostavno ne volim ulijetat u takve stvari ko guska u maglu. Jebiga. :D

EDIT: Da se desi, ne bi pobacila, to mi ne dolazi u obzir. Tako da, ne bi bio kraj svijeta, al radije još pripazim jedno vrijeme, a onda :cerek:.

denisv
28.03.2010., 20:38
Duga priča, a i preosobna, najvažniji faktor je udaljenost (nismo u istom gradu, ali bi trebali bit uskoro). :kava:
Uglavnom, za nekih 2 godine ću nesmetano moć razmišljat o tome.
Nisam inače pragmatična, ali jednostavno ne volim ulijetat u takve stvari ko guska u maglu. Jebiga. :D

EDIT: Da se desi, ne bi pobacila, to mi ne dolazi u obzir. Tako da, ne bi bio kraj svijeta, al radije još pripazim jedno vrijeme, a onda :cerek:.

Dobro, jebi ga.
Pametna si cura, kontroliši. Vjerojatno nije još za tebe...:ne zna::kava:

Anubisova Robinja
29.03.2010., 12:02
Cilest je najgora pilula, da. :ne zna: Tako čuh i od ginkice.

Jedino se koristi kao day after, ali kao stalna pilula je navodno loša.

:eek: pijemo i ja i mama i nama je ginekologica njih preporučila nakon onih loših priča o Yasminu...najbolje da sad idem nove zahtjevati :o
Bitno da je efikasna, a ako se koristi za day after - očito je :zubo: (uostalom - sve te hormonske tablete su veliko zlo - mislim da nema tu jedna loša, druga dobra)

Su.incotenible.
29.03.2010., 12:18
Prakticirah sa partnerom, u malo mlađim i glupljim danima, ne često. U guzu bar uvijek može. :lux:

Jack_the_Ripper
29.03.2010., 14:20
U guzu bar uvijek može. :lux:

zene su predivna bica obdarena s nekoliko taman dimenzionirah otvora
uvjek odaberes onaj najmanje rizicni
i to je sva mudrost

:top:

Morticia Addams
29.03.2010., 14:25
Jest, zapravo je tesko zatrudnjeti. Ali opet, pricaj to onima koji su ipak dobili bebicu against all odds. :)

Mi smo dugo koristili "vadi ga van" metodu, a nakon što smo se odlučili za dijete prvi put kad je svršio u mene ostala sam trudna.

Pa ti sad vidi koliko je teško. :D

martina7
29.03.2010., 16:53

Ovo boldano potpisujem!
Ali se ne slažem s onim niže :D:D:D

miss_marple
29.03.2010., 17:16
Mi smo dugo koristili "vadi ga van" metodu, a nakon što smo se odlučili za dijete prvi put kad je svršio u mene ostala sam trudna.

You lucky bitch :zubo: Dobro ste vi to sračunali. :rofl:

mahma7
01.04.2010., 12:41
Ponekad prakticiram - jako lijep osjecaj
Al je njoj kasnije to izbacit van, malo problem.

chocolatecookie
01.04.2010., 13:06
ako ti i ikad bude dala analni, svejedno ces morat kondom navuc na kitu, ako ne zelis zavrsit u grobu 10 godina ranije.

paaa. recimo da sam zavrsio medicinu.. ili se varam ??

do e.coli moze doci i kod vrlo glupih primjera. npr preko gaca koje su okrenute naopako pa presvucene na pravu stranu, ako u javnom wcu cestica ima na wc daski, a žena spolnim udim dodirne površinu i slicno...:rofl::s

metoda "pravovremeno izvadi alatku" nikako, ali baš nikako ne može biti sto posto sigurna. dajem joj šansu 20-30%.

ali u spermi ima jako puno spermija (ponekad i nekoliko stotina tisuća). sto se tice smanjenog broja, za to ces morati otici u kbc, lijepo se izdrkat, poslat u labos, dat neke osobne podatke različitim anamnezama i nakon toga cekati rezultate koji ce stici iz labosa.
ali ne postoji neki broj koji nece oploditi jajnu stanicu. jedan spermij ti je dovoljan da za 10 godina imas djevojcicu koja je stara 9.. ;)Ako si ti završio medicinu, ja više nikad, nikad, nikad neću otići kod liječnika. :cry:

Ontopic, dok sam pila pilule svršavali su u mene.

-clansman-
01.04.2010., 13:23
Cura i ja redovno prakticiramo praznjenje u nju...osim u rjedjim situacijama kad je negdje drugdje :rofl:
Mozda smo malo neozbiljni...al vjerujemo u pilule..zasad su se pokazale ucinkovitima...toplo se nadam da ce tako i ostati dok mi ne odlucimo drugacije :):p

bitchy-as-usual
01.04.2010., 13:44
To je odlično ali samo ako je cura na pilulama :zubo:

sex-addict
01.04.2010., 14:25
Prakticirah sa partnerom, u malo mlađim i glupljim danima, ne često. U guzu bar uvijek može. :lux:

Guza, daaa... :cerek:

Nema bolje :top:

Monica.
01.04.2010., 14:39
Ja ne.

Manje verujem raznoraznim tabletama nego kondomima tako da "momcima" ne dozvoljavam da utrce u "pecinu".

Meni je nevjerojatno da ljudi tak razmisljaju, mislim čemu onda uopće pilule piti :ne zna:, inace pilule ako se piju kako treba, a ne konzumiraš neke lijekove ili nemaš proljev maltene si 100% zaštićena, em nemaš ovulaciju, em ti je maternica "negostoljubiva" za spermiće, pila sam ih godinama i m je svršavao uvijek u mene, nikad se nije nis desilo....:kava:

I bljuje mi se od onih priča kako netko uvijek zna baš hrpu cura koje su ostale trudne na piluli, ja znam jednu, a ta ih je pila kako koji dan..

night dream
01.04.2010., 14:54
Ako je na pilulama, mozes svrsavati vez problema nece zatrudnjeti, a kondom ti uvijek moze puknuti ako ga dobro ne stavis na kurac. Za daljne upute odi na temu "osnove seksualnog obrazovanja" i procitaj cijelu temu puno ces nauciti

nije 100 %.
ja znam za slucaj trudnoce pod pilulama.

Monica.
01.04.2010., 14:59
nije 100 %.
ja znam za slucaj trudnoce pod pilulama.

da naravno, kao i svi ostali, i koja je onda svrha pilule, ak gotovo svaka pica ostane trudna pod pilulom...bože mili, jednostavno moram...:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

roga27
01.04.2010., 16:10

što se boldanog tiće... tu navijaš za svoju ekipu da dobiješ ugodno + korisno :mig:

što se tiče safe sexa: ako ne želiš mijenjati pelene u skorije vrijeme ne vjeruj mičem osim kondomu + pilule....:D jer imam nekoliko slučajeva u svojoj blizini di mi je kuma ostala trudna pod pilulama, druga noseći spiralu, treća je brojala plodne i neplodne dane itd.... :eek: osobno prakticiram sex sa kondomom i hvala bogu danas ima svih vrsta tako da možeš naći koji ti najbolje odgovaraju...

e da... i sretno sa nagovaranjem na analni :top:

Tony Clifton
01.04.2010., 16:48

a postoji i psihosomatika. to sto vam se dogodilo uopce nije cudno.

pipim007
01.04.2010., 17:39

Cuj on bi opusteno ... Pa kad se vec toliko bojis moze u onih 1% i iz guze iscuriti van na i u picu pa da zatrudni- eto sad opusteno svrsavaj :rolleyes:
Ako nisi znao i zenskima je jako lijepo osjetiti kad muskarac svrsava unutra... Ako sam dobro shvatila, ona pije hormonske pilule koje i nisu bas najzdravije za nju, ne svrsavas u nju i jos bi ti htio malo i analno? Jadna cura, nadam se da ti uopce nece dat vise nista i nikada :moli: :D

NekiNoviKlinac
01.04.2010., 17:50
spada li svršavanje usta u to :D :D :D

kix20
01.04.2010., 19:55

Par godina skupa
Koristi uredno pilule
Nikad nije bilo problema (valjda)

Opusti se i uzivaj :top:

ali svaka cast na brizi

chocolatecookie
02.04.2010., 09:08
Medjutim, ucinkovitost tablete moze biti smanjena ako te zadesi npr. dijareja (a tesko da ces pomisliti na to),Postoji nešto što se zove Uputa o lijeku. Nalazi se u svakoj kutiji s lijekovima. Tamo piše kako treba postupati po pitanju pijenja pilula u slučaju proljeva ili povraćanja.

Ako netko to ne pročita, pa zatrudni, nisu zakazale pilule nego mozak. :D

-clansman-
02.04.2010., 09:43
što se boldanog tiće... tu navijaš za svoju ekipu da dobiješ ugodno + korisno :mig:

što se tiče safe sexa: ako ne želiš mijenjati pelene u skorije vrijeme ne vjeruj mičem osim kondomu + pilule....:D jer imam nekoliko slučajeva u svojoj blizini di mi je kuma ostala trudna pod pilulama, druga noseći spiralu, treća je brojala plodne i neplodne dane itd.... :eek: osobno prakticiram sex sa kondomom i hvala bogu danas ima svih vrsta tako da možeš naći koji ti najbolje odgovaraju...

e da... i sretno sa nagovaranjem na analni :top:

stvarno nevjerojatno kak puno zena ostane trudno usprkos pilulama i drugim kontracepcijskim sredstvima...definitivno spadam medju one koji vjeruju piluli ukoliko se redovno uzimaju...a cura je po tom pitanju vise-manje redovita...
prednost stalne veze i pilula je upravo u tome da ne trebas misliti kak ces otpakirati kondom, dal ces fulati stranu, kaud ces s njim poslije, za vrijeme sexa ne mozes ga izvaditi i stavit curi u usta, mislim mozes al nije to to...

al u slucaju ceste promjene partnera svakako pozdravljam koristenje kondoma i inzistiranje na njemu...

Librenjak
02.04.2010., 10:26
meni moja cura pije pilule,i redovno je punim već 2 godine.......i nikad nikakvih posljedica(diojete i slične pizdarije).....
A ako i zatrudni,neka.....volimo se i imamo di i kud!

Symbr1o
02.04.2010., 11:37
Ljudi, pa postoji nest sto se zove Implanon. Super je za cure koje ne zele spiralu, a tijelo im hormonalnu kontracepciju dobro podnosi. 3g drzi i jedna od nuspojava je da cesto ni nemaju mengu, u tom pogledu nema smetnje za seks!:mig:

A onda svrsavajte u curi kolko vam volja (i ona to dopusti, naravno dame ;) )...

Hatsepsut
02.04.2010., 11:44
Postoji nešto što se zove Uputa o lijeku. Nalazi se u svakoj kutiji s lijekovima. Tamo piše kako treba postupati po pitanju pijenja pilula u slučaju proljeva ili povraćanja.

Ako netko to ne pročita, pa zatrudni, nisu zakazale pilule nego mozak. :D

Ma jasno. Ti sigurno svaki put kada dobijes proljev automatski pomislis na pilule. :rofl: :rolleyes:

Kelso'70
02.04.2010., 12:19
:Ontopic, dok sam pila pilule svršavali su u mene.
zašto ih onda više ne piješ? :ne zna:

mislim, nije da mi je od presudne važnosti svršit u komada, ono, mogu i po faci, sisama i drugamo al koja je fora sa Implanonom? Što je to?

Symbr1o
02.04.2010., 12:28
zašto ih onda više ne piješ? :ne zna:

mislim, nije da mi je od presudne važnosti svršit u komada, ono, mogu i po faci, sisama i drugamo al koja je fora sa Implanonom? Što je to?

Vjerojatno je bilo objasnjeno, al ajde jos jednom - Implanon je hormonalni depot (Progesteronske komponente), izgleda kao mali stapic koji se subkutano (potkozno) ugraduje u gornji dio nadlaktice s unutarnje strane, par cm nize od pazuha. Traje 3 godine, IZNIMNO je siguran (cak vise od sprice) i jedine nuspojave mogu bit nesto losija koza kod zena koje imaju superosjetljivu kozu i nedostatak menge. I da, ako neke zene uzasno raspolozenjem reagiraju na progesteron, onda nije bas pametno. U svakom slucaju, zgodna stvarcica. Vani dode otprilike 150€ (mozda cak i manje, nisam pratio cijene u zadnje vrijeme)

Kelso'70
02.04.2010., 12:30
Vjerojatno je bilo objasnjeno, al ajde jos jednom - Implanon je hormonalni depot (Progesteronske komponente), izgleda kao mali stapic koji se subkutano (potkozno) ugraduje u gornji dio nadlaktice s unutarnje strane, par cm nize od pazuha. Traje 3 godine, IZNIMNO je siguran (cak vise od sprice) i jedine nuspojave mogu bit nesto losija koza kod zena koje imaju superosjetljivu kozu i nedostatak menge. I da, ako neke zene uzasno raspolozenjem reagiraju na progesteron, onda nije bas pametno. U svakom slucaju, zgodna stvarcica. Vani dode otprilike 150€ (mozda cak i manje, nisam pratio cijene u zadnje vrijeme)

:confused:

jasno mi je otprilike, samo nisam shvatio sve ove izraze, al nema veze. znači nekaj joj stave pod pazuh i smije se svršavat unutra. samo što tog nema kod nas.

hvala

chocolatecookie
02.04.2010., 12:36
Ma jasno. Ti sigurno svaki put kada dobijes proljev automatski pomislis na pilule. :rofl: :rolleyes:Dok sam pila, da, mislila sam. Kad bih dobila proljev, kad bih povraćala, kad bih pila antibiotike. Koliko teško može biti zapamtiti 4 situacije u kojima im se smanjuje učinkovitost?

zašto ih onda više ne piješ? :ne zna:Ne želim. :)

Kelso'70
02.04.2010., 12:39
Ne želim. :)
znači nije neki filing kad ti mlaz uleti. ok, sory ako sam bio predirektan.

Symbr1o
02.04.2010., 12:42
:confused:

jasno mi je otprilike, samo nisam shvatio sve ove izraze, al nema veze. znači nekaj joj stave pod pazuh i smije se svršavat unutra. samo što tog nema kod nas.

hvala

navodno ima...

Al treba provjerit.

chocolatecookie
02.04.2010., 13:20
znači nije neki filing kad ti mlaz uleti. ok, sory ako sam bio predirektan.:D Ne želim više piti pilule. Nesvršavanje unutra je neželjena nuspojava.

stihowy
02.04.2010., 13:25
ja prvo svršim na nju, pa na njenu prijateljicu a onda i na njenu sestru a malo joj zakačim i mater!!!onda lijepo zatvorim album sa slikama i odem spavat!

Monica.
02.04.2010., 13:29
Ma jasno. Ti sigurno svaki put kada dobijes proljev automatski pomislis na pilule. :rofl: :rolleyes:
:rolleyes:
je, svi imaju proljev svaki mjesec triput, ak ćemo već tako, ne sjećam se da sam ga u nekih 6 godina koliko sam ih pila ikad imala, uostalom svaka odgovorna žena koja ih pije, valjda je pročitala uputu i zna u kojim okolnostima im je smanjeno djelovanje...

rocket86
02.04.2010., 13:34

što se mene tiče, sigurnija je nego pilule(za mene osobno, jel).

razlog? ono što je HHmischko pred par stranica naveo, treba ih PRAVILNO koristiti...:mig:

Hatsepsut
02.04.2010., 14:04
:rolleyes:
je, svi imaju proljev svaki mjesec triput, ak ćemo već tako, ne sjećam se da sam ga u nekih 6 godina koliko sam ih pila ikad imala, uostalom svaka odgovorna žena koja ih pije, valjda je pročitala uputu i zna u kojim okolnostima im je smanjeno djelovanje...

Ajme, kako su svi jaki na rijecima i teoriji.

Zenu koja, eto, propusti pomisliti na smanjenu ucinkovitost pilula jer je imala proljev, ne mozemo automatski nazivati neodgovornom prvenstveno zato jer je to propust koji se realno mogao i moze se dogoditi svakome, a nije posljedica namjerne nepaznje i indolencije.

Tim vise ako imas proljev svakih 6 godina, naprimjer.

chocolatecookie
02.04.2010., 14:06
Ja sam čitala uputu o lijeku svaki mjesec. :brukica: :D

Hatsepsut
02.04.2010., 14:09
Ja sam čitala uputu o lijeku svaki mjesec. :brukica: :D

Ti si onda rijedak cvijet i to je u ovom kontekstu pohvalno.

Monica.
02.04.2010., 14:14
Ajme, kako su svi jaki na rijecima i teoriji.

Zenu koja, eto, propusti pomisliti na smanjenu ucinkovitost pilula jer je imala proljev, ne mozemo automatski nazivati neodgovornom prvenstveno zato jer je to propust koji se realno mogao i moze se dogoditi svakome, a nije posljedica namjerne nepaznje i indolencije.

Tim vise ako imas proljev svakih 6 godina, naprimjer.

Ajd ne trkeljaj, ti ako dobiješ sumamed valjda pročitaš uputu, i ako je jebenoj piluli primarna funkcija da ne ostaneš trudna, onda ćeš valjda uspjeti zapamtiti( jer bi ti to valjda trebalo biti bitno) tu jednostavnu informaciju da kod proljeva i to u prvih 4 sata nakon pilule, pilula ne funkcionira kak spada...:kava:

Kod mene se pilule bile 100% djelotvorne, a ševila sam se svakodnevno i uvijek je svršavao u mene, tako da....:amen:

night dream
02.04.2010., 14:14

opaska:samokontrola nema veze sa izbacivanjem (u ovj il onoj kolicini) prije svrsavanja.

Hatsepsut
02.04.2010., 14:19
Ajd ne trkeljaj
.......
:amen:

Da ti je barem komunikacija na nekom nivou kao sto ti je, navodno, odgovornost. :kava:

Monica.
02.04.2010., 14:22
Da ti je barem komunikacija na nekom nivou kao sto ti je, navodno, odgovornost. :kava:

a kaj si ti sad rekla time na temu, očito nemaš kaj jer si se uhvatila te nebuloze s proljevom kao argumentom za nepouzdanost pilule...:raspa:

Michael Collins
02.04.2010., 14:25
pa gle.. ti nisi lud, ali ako je cur ana pililama i ne koristite kondom, onda je 100% da pilule i djeluju. u predsjemenoj tekućini koja se izlucuje prije nego svrsis gotovo je 99 % da u njoj ima spermija. a znas da je samno jedan dovoljan za oplođenje jajne stanice....
jebi bolje s kondomom i svrsavaj..
;)

S pilulama je jednako sigurno ko i s kondomom...

Moja draga ih koristi već 3 godine...

Ima samo jedna nuspojava-malo su joj narasle sise... :D

Hatsepsut
02.04.2010., 14:29
a kaj si ti sad rekla time na temu, očito nemaš kaj jer si se uhvatile te nebuloze s proljevom kao argumentom za "nesigurnost" pilule...:raspa:

Vidim da i s razumijevanjem imas problema. Mozda da se vratis i pazljivije procitas sto sam sve napisala na ovu temu, eventualno bi shvatila kako je doslo do rasprava o proljevu te da si fulala ceo fudbal ako mislis da ja ovdje isticem nesigurnost pilule. :rofl:

Sorry, ne da mi se vise natezati s nekim tko (krive) zakljucke donosi na temelju dva posta sa zadnje stranice i pritom si je sva samozadovoljna. Pa-pa.

Monica.
02.04.2010., 14:35
Vidim da i s razumijevanjem imas problema. Mozda da se vratis i pazljivije procitas sto sam sve napisala na ovu temu, eventualno bi shvatila kako je doslo do rasprava o proljevu te da si fulala ceo fudbal ako mislis da ja ovdje isticem nesigurnost pilule. :rofl:

Sorry, ne da mi se vise natezati s nekim tko (krive) zakljucke donosi na temelju dva posta sa zadnje stranice i pritom si je sva samozadovoljna. Pa-pa.

e ovo kad pročitam, :rigo:mi se..ne mogu reći da sam uspjela otkriti u tvojim postovima ista krucijalno bitno što bi mijenjalo ono što sam ja komentirala...al' dobro okreći ti to kak ti god paše, ak te veseli....:kokice:

Simple Fille
02.04.2010., 14:37
Girls, petak je, opustite se malo. :mig:

KJ.Melani
20.06.2010., 13:33

pih zaboravi to plodni neplodni dani znam curu pa je na kraju ostala trudna cak i ginekolog kaze da to nije sigurna metoda brojat dane , najsigurnije su pilule

i ja ih koristim ali nemogu decka nikako nagovorit da svrsi u mene kaze da vjeruje samo ak ga izvadi na vrijeme....

prostbroj
20.06.2010., 14:25
i ja ih koristim ali nemogu decka nikako nagovorit da svrsi u mene kaze da vjeruje samo ak ga izvadi na vrijeme....

koji bedak, pa nek proba jednom pa bu htel jos :D

denisv
20.06.2010., 15:01

:bonk:

Očito ni u ludilu ne želi djete sa tobom.:D

zija
21.06.2010., 10:04
pilula ako se pravilno koristi, definitivno je najbolja metoda kontracepcije i nema potrebe za još vadi ga van metodu.a nije baš teško zapamtiti situacije u kojima je učinkovitost smanjena.za to ne treba baš biti einstein:cerek:
metodu prekinutog snošaja kao takvu ne bih preporučila nekome tko nije spreman na bebu:top:

Raiden
21.06.2010., 10:06

Kako samo lupetaš.

adrian1
21.06.2010., 23:41

.ajoj sta jos necu procitat...
..mislim da se odrzavanjem higijene prije analca(klistir) anuliraju svi ti problemi...:kava:

@Ginny@
22.06.2010., 11:47
ljepo sam pitao eto...jedan sam od onih ocito sta ga jebu tih 1%, i zanimalo dal ima jos takvih, ili muskarci cije partnerice piju pilule uredno svrsavaju i nju i boli ih briga...

...a šta misliš čemu služi kontracepcija? Ona i jeste zato da i nju i tebe boli briga... :bonk:

drazen-gt
22.06.2010., 15:29
...a šta misliš čemu služi kontracepcija? Ona i jeste zato da i nju i tebe boli briga... :bonk:

ma ako pije pilule, samo rokaj u nju, nafiluj ju pošteno! :mig:

florijan31
22.06.2010., 15:36
uvijek, ali u guzu ili usta ;)

drazen-gt
22.06.2010., 15:53
uvijek, ali u guzu ili usta ;)

ma al sta ak nevoli u usta? a ja nevolim da joj u dupe???

florijan31
22.06.2010., 15:56
onda ruski rulet :)

drazen-gt
22.06.2010., 15:59
pa nije to ruski rulet.

ak pije tablete, samo ožeži. bitno je da praviš dobre razmake između sexa da se nakupi matrijala, pa kad ju napuniš da joj se napuše stomak!!!!

hehe joj ubiće me neka s foruma! :)

flatoos
22.06.2010., 18:20
svaki dan, radimo na bebi

Malla 555
22.06.2010., 20:10

potpisujem..istina je 100%.!.ne igrajte se s time,a i plodni i neplodni dani znaju bit varljivi..pamet u glavu ;)

zuzica
22.06.2010., 21:42
definitivno ne mogu ne podvući činjenicu da jako puno ljudi ovdje priča čiste gluposti!Klistiranje prije analca,da-ali klistir NE ISPIRE bakterije i to je činjenica koju treba imati na umu kad se odlučiš fukati bez kondoma!

Ladora
23.06.2010., 10:15
pa nije to ruski rulet.

ak pije tablete, samo ožeži. bitno je da praviš dobre razmake između sexa da se nakupi matrijala, pa kad ju napuniš da joj se napuše stomak!!!!

hehe joj ubiće me neka s foruma! :)

:lol::lol:
ova ti je bila dobra

KJ.Melani
09.06.2012., 17:43
:bonk:

Očito ni u ludilu ne želi djete sa tobom.:D

da to je problem sto ja necu sada bebu kaze kad budem spremna na djecu tada ce da svrsi prije toga nista nema sanse da ga nagovorim, voljela bi znat kakav je to osjecaj uf...

Velvet Black
09.06.2012., 17:45
da to je problem sto ja necu sada bebu kaze kad budem spremna na djecu tada ce da svrsi prije toga nista nema sanse da ga nagovorim, voljela bi znat kakav je to osjecaj uf...

postoji nešto što se oralna kontracepcija ili ti u narodu anti baby pilula

joker-smoker
09.06.2012., 17:46

A kakav je tebi osjećaj kad on svrši u tebe? :D

KJ.Melani
09.06.2012., 17:54

nebrini nisi ti jedini lud nece ni onaj moj decko da svrsi u mene a ja svaki put molim i pijem uredno tabletice.

Leman_Russ
09.06.2012., 20:05
Ma ne razumijem, pa te pilule sluze da ga mozes bezbrizno sprasiti, kak likovi ne zele svrsavat nutra?:confused:
Jel itko zna za slucaj gdje je cura ostala trudna USPRKOS koristenju hormonskih pilula? I da, da je doticna cura odgovorna osoba za koju se prakticki moze garantirati da je svakodnevno u isto doba pila pilule?

el-ing
10.06.2012., 06:26
Niposto ne treba vjerovati pilulama...jer spermici su tako opasni...Nego, ako je zenska na pilulama, izbjegavati sex u plodne dana totalno, a u one neplodne koristiti kondom..najbolje dva, ono, ako jedan ne daj boze pukne, da ima jos jedan...i naravno, prilikom svrsavanja (sa dva kondoma na kurcu) obavezno izvaditi van, jer nikad se ne zna...

Sta se svasta ovdje nece procitati...:)

coconutmilk
10.06.2012., 14:20
zasto pijete pilule ako se moze ostati trudan i s njima?
pa nisu to bonboni da ih se "pije" bezbrizno

MalaLara
10.06.2012., 15:48

A kakav je tebi osjećaj kad on svrši u tebe? :D

Nije da dobiješ spontani orgazam kad svrši u tebe. -.-' Osjećaj nije ništa drugačiji. Jedino kaj se mijenja su njegovi izrazi lica. :kava:

Marian Oden
10.06.2012., 15:50
Nije onda ni njemu ništa bolje...

Henry Miller
13.06.2012., 10:30
U svakom slučaju, žena je zdravija i zadovoljnija kada se svršava u nju, čim više, tim bolje...

tuWok
14.06.2012., 08:35
Nije da dobiješ spontani orgazam kad svrši u tebe. -.-' Osjećaj nije ništa drugačiji. Jedino kaj se mijenja su njegovi izrazi lica. :kava:

meni je ključna stvar kada svršimo zajedno, a to se može jedino kada svršim u nju... i onda malo ostanem... to mi je i smisao sexa.. čemu se ševiti kada svršiš po trbuhu, dobro kada je frka, može, ali ako ima sigurnosti, obavezno u njoj...

volim to... kada ostanemo još neko vrijeme spojeni...

NarCroMan
14.06.2012., 10:50
Ja i skvo imamo troje djece (svako je bilo planirano)...sa prvim je bilo - "ajmo napravit djete" 10min kasnije "evoga!", sa drugim je bilo 6 mjeseci posla a sa trečim skoro godinu dana, ponekad 3x na dan... :) hoću reći - oko trudnoće puno stvari igra ulogu...

inače, nakon toliko svršavanja unutra, nekako mi se ne da više to prakticirati, zabavnije su ostala mjesta :)

Vodenbuha
14.06.2012., 11:50
Postoji tema na Ženskom zdravlju (čini mi se :misli:) gdje su žene pisale kako su, usprkos korištenju tableta, ostale trudne. Dosta njih je zapravo napisalo i kako su skroz uredno, dakle na vrijeme i bez zaborava, pile te tablete, ali očito je netko drugi odlučivao, je li :)

Ja sam bila na tabletama oko 7 mjeseci, dečko je svršavao u mene, da. Ali nakon što sam pročitala tu temu, to se više nije ponovilo :D

UVschutz
14.06.2012., 14:16
ne kužim - piti tablete i svršavati van :misli: to je ko da si skuhaš jelo, i onda ga baciš u smeće.
Ako već svršavate van, onda nek vam žena ne pije tablete; pa svako zna koliko su nezdrave i pune hormona koji nasilu sprečavaju ovulaciju... Čemu ih piti za badava? :confused:

Može ostati trudna na tabletama, ali to je valjda jedan na tisuće slučajeva, i to tko zna zašto, možda je koji dan zaboravila i tko zna... Mislim da u tom slučaju se ab radi besplatno, a mora se napraviti jer je preveliki rizik da će dijete biti bolesno.

Inače, mi od zaštite prakticiramo samo plodne i neplodne dane. Tko pozna svoje tijelo, nema frke nikakve. :kava:
:D

coconutmilk
14.06.2012., 15:17
ne kužim - piti tablete i svršavati van :misli: to je ko da si skuhaš jelo, i onda ga baciš u smeće.
Ako već svršavate van, onda nek vam žena ne pije tablete; pa svako zna koliko su nezdrave i pune hormona koji nasilu sprečavaju ovulaciju... Čemu ih piti za badava? :confused:

Može ostati trudna na tabletama, ali to je valjda jedan na tisuće slučajeva, i to tko zna zašto, možda je koji dan zaboravila i tko zna... Mislim da u tom slučaju se ab radi besplatno, a mora se napraviti jer je preveliki rizik da će dijete biti bolesno.

Inače, mi od zaštite prakticiramo samo plodne i neplodne dane. Tko pozna svoje tijelo, nema frke nikakve. :kava:

istina

btw. jel to znaci da za vrijeme neplodnih dana svrsavas u curu?
ili cijeli mjesec vadi ga van ili kondom, idt.

UVschutz
14.06.2012., 15:23
nikakav kondom, ništa, samo plodni i neplodni dani.
da, za neplodnih, unutra, za tih nekoliko plodnih van.

coconutmilk
14.06.2012., 15:30
pazi se, spermici mogu i do tjedan dana prezivjeti u vagini
ako su uvijeti dobri (plodni dani)
za vrijeme neplodnih dana oko dva dana...

nemoralan
15.06.2012., 02:23

Nema frke postoji naziv za ekipu poput tebe, glasi nešto kao "rtard". Boli te kurac.

čoksy
04.08.2012., 14:17
hm... možda ću sad malo bit offtopic, al ne znam stvarno gdje bi postavila ovo pitanje, a i nigdje nisam našla konkretan odgovor... riječ je o predsjemenoj tekućini :D

nekako logički mislim da u njoj nema spermija i da je to izmišljotina durexove kompanije i ostalih proizvođača kondoma :D :D zezam se, ali spermija ima jedino ako se radi o ponovljenom odnosu, a da se muškarac nije prije toga otišao pomokriti. to mi nekako ima smisla jer je mokraća takvog sastava da ubija spermije, a tome zapravo i služi predejakulat - da između ostalog očisti put spermićima od mokraće i neutralizira kiselost ;)

nadalje, spermiji se stvaraju u testisima, a predsjemenu tekućinu luči žlijezda ispod prostate, ne vidim razlog zašto bi sadržavala spermije ukoliko se ne radi o slučaju gore.

plus to... zar nije da se već manje od 20 milijuna spermija po mililitru smatra neplodnošću, a mislim da ih u predejakulatu nema ni upola toliko... ako dodam još da jajna stanica živi oko 12 sati nakon ovulacije, a da to malo spermija ima jako malo šanse preživjeti i "doplivati" do nje, jer već i 50 mil. spermija koji se nalaze u ejakulatu umire za max. 5 dana. eventualno ako se odnos dogodi na sam dan ovulacije, rekla bi da postoji mogućnost trudnoće.

i da, ovdje samo iznosim svoje mišljenje. puno sam čitala o tome jer me zanima i korisno je znat neke stvari, ali ljudi svašta pišu pa ne vjerujem ni knjigama. molim pametne komentare ako sam negdje pogriješila :)

Hella Good
04.08.2012., 17:17
... riječ je o predsjemenoj tekućini :D

... zar nije da se već manje od 20 milijuna spermija po mililitru smatra neplodnošću, a mislim da ih u predejakulatu nema ni upola toliko... ako dodam još da jajna stanica živi oko 12 sati nakon ovulacije, a da to malo spermija ima jako malo šanse preživjeti i "doplivati" do nje, jer već i 50 mil. spermija koji se nalaze u ejakulatu umire za max. 5 dana. eventualno ako se odnos dogodi na sam dan ovulacije, rekla bi da postoji mogućnost trudnoće.

molim pametne komentare ako sam negdje pogriješila :)

Uf... koliko si vremena provela na studiranju broja spermija, mogla si 13x pronaći za sebe prihvatljivu kontracepciju pa se ne bi morala igrati s kalendarom :S

Ako ništa drugo... jesi li se barem jednako posvetila proučavanju točnog vremena svoje ovulacije :rolleyes:

Meni se iz svega navedenog čini da samo tražiš potvrdu toga da možeš ostati trudna gotovo samo po duhu svetomu :D

OT: Pijem kontracepcijske tablete, dečko vrlo rijetko svrši u meni jer mu to nije najuzbudljivija stvar na svijetu. I ne, to ne znači da u tom slučaju bezveze pijem tablete i da su ''štetne i otrovne''.

Nekako se pokazalo da ljudi koji na taj način pišu o kontracepciji (ili ih zovu anti-bebi pilule) zapravo znaju puno premalo o njima, pa niti nisu pozvani prosuđivati koliko si žene štete, za njihov ukus, bezveze. :P

lottosara
04.08.2012., 20:01
hmmm... moj dragi stalno svršava u mene i to mu je naređenje dato od mene :D, nema slučajno da ga vadi :cerek: , al dobro mi bi htjeli bebu pa onda to i mora tak bit, ali eto još nismo bili te sreće :( pa mi dođe i malo mrsko
dok se neke užasavaju pomisli da bi od jednog šprica mogle ostat trudne, a još su i na pilulama :504:

mahma7
06.08.2012., 06:56
Moja draga je na pilulama već godinama, i prakticiram povremeno svršavanje u nju. Al iskreno, meni to uopće nije nešto. Puno, puno bolje mi je svršavanje u usta. Bolji osjećaj definitivno.
A i dragoj je problem izbacit svu spermu iz sebe.. :)

claudine
06.08.2012., 11:39

ti si idiot.pogotovo ako si stariji od 17. i još jedna stvar, onančiću - jesi ti tim svojim prakticiranjem svršavanja vani, čak i kada nema opasnosti od trudnoće (:facepalm:), ikada doživio orgazam? sumnjam. a njen na svom kurcu? koliko me iskustvo služi, frajeri često svrše od osjećaja ženinog orgazma na svom kurcu, pa ti to ispadne istovremeno svršavanje. pa me nekako navodi na pomisao da ti ni cura s tobom vjerojatno nije doživjela orgazam, barem ne penetracijom. vjerojatno jadna ludi svaki put kad ga izvadiš van da ne bi dobio bebača. ne bebaš se, jebeš se. opusti se i ne vadi ga. ako ništa, cura ti zaslužuje taj osjećaj da ju sperma isprska unutra.

jebomepas, koliko mulaca na ljesu :facepalm:

plavuša lalala
07.08.2012., 16:29
Na piluli sam i prakticiramo svršavanje, redovito. Bez straha ikakvog. Pijem pravilno i znam da sam sigurna. :D

Plodni neplodni dani :504: NE NE NE i još jedno veliko NE!

E. Coli - jbg dešava se :) lako se dobi preko analnog seksa, za one koji ne znaju da nakon analnog ne vaginalni ponovno.

Pilula za dan poslije je jednaka abortusu. Mislim da većina ljudi koja to nekad uzima ne zna. A razlika između nje i regulalne pilule je ta da regunalna sprećava spajanje muške i ženske stanice, ne dolazi do ovulacije.

Da, pročitala sam da se izbjegava grej. Zašto?

@ffantom ne brini, samo pucaj :D ako je na piluli i uzima ju pravilno, nemaš se čega bojat :mig: