PDA

View Full Version : Ritmika ili slično za malene u Zagrebu

bobica
21.06.2004., 12:40
Dakle, kao što i naslov kaže, imam jednu malu kojoj će u 9. mjesecu biti 2 i pol.
Znam da u drugim gradovima Lijepe naše postoje takve slične aktivnosti za male kikaće, ali za Zagreb ne znam...
Htjela bih od jeseni nešto simpatično - ona voli plesati i pjevati, a ja bih htjela da 2-3 puta tjedno malo negdje divlja i druži se s dječicom.
Ima li tko kakav dobar savjet?
Hvala, hvala

medeja
21.06.2004., 12:45
Prije par godina (dok mi se sin za to zanimao) bila je plesna škola Tihane Škrinjarić u Otvorenom sveučilištu.
Vodila sam ga dva puta tjedno i na kraju godine su nastupali u SC-u.
Bilo je zgodno, ne znam da li to još postoji pa nazovi i pitaj.

tonka
23.06.2004., 12:20
Moj mali je isao u "djeciji sportski vrtic" na Savu.
Radi se o gimnastici (strunjaca, karike, greda, prekobicavanje, trambulin...) za djecu predskolske dobi.
Najbolje je da se raspitate (predpostavljam) na DIF-u a pocetak bi bio vezan uz pocetak skolske godine...

Sretno!

bobica
23.06.2004., 14:49
Hvala na savjetima!!!
Naravno da cekamo jesen, ali mislim da necemo s vrticem i slicnim cjelodnevnim boravcima jos kojih godinu dana (krenuli smo i opekli se).
Htjela bih nesto 2-3 puta tjedno po sat vremena.
Svakako cu se raspitati kod tete Skrinjaric.
Bojim se da je jos uvijek premala za vecinu slicnih aktivnosti, mozda cemo ipak treati cekati jos kojih godinu dana.
A dotad mozda par puta tjedno u igraonicu na par sati

:w

bobica
10.09.2004., 08:45
dižem opet ovaj topic jer je vrijeme upisa i zanima me gdje primaju malene (ni tri godine), znači, više nešto kao plesna igraonica ili sl.

ima netko iskustava?:w

tonka
10.09.2004., 09:22
I opet ja!
U nasem vrticu je plakat za djeciji sportski vrtic..
Tel 091/66 58 447

Pokusaj!

smeđa
30.09.2010., 12:19
dižem ovaj topić
zna li netko za gimnastiku zapadni dio grada
s obzirom da je ono n kineziološkom faksu sve popunjeno

Ani4
30.09.2010., 12:23
Mi smo uspjeli dobiti mjesto, ali vec 20-tak minuta nakon pocetka upisa je sve bilo popunjeno. Nesto sam cula da imam mjesta u dvorani u Novom Zagrebu.
Ima u dvorani iznad plivalista Mladost atletika, ali tek sa 5 godina.

smeđa
30.09.2010., 12:25
ma to sam i mislila da je tako brzo popunjeno
neznam zato to ne pokrenu na više mjesta kad je tako pno zainteresiranih?

cvijetić
30.09.2010., 12:29
Ani, ti si curicu upisala na gimnastiku. mm je odmah na početku došao i kaže da je bilo jako puno ljudi...rekli su mu vidimo se 4.10. kako provjeriti jel upala?

cvijetić
30.09.2010., 12:30
smeđa, imaš i sokol kod Hnk

blablica
30.09.2010., 12:31
ako su vam klnci 4+ toplo preporučam capoeiru :s savršeno. pogotovo za klince!
http://www.amazonas.hr/capoeira.html

ajam1891
30.09.2010., 12:36
teta Desa=carica u plesnom učilištu ZeKaeMa!
Djeca se nauče pravilno držati, kretati, razvijaju motoriku i maštu, svladavaju tremu i javni nastup, putuje se...možda je nekima centar problem, ali se isplati! :top:

smeđa
30.09.2010., 12:45
smeđa, imaš i sokol kod Hnk

gledala sam sokol ali ovo mi je na kineziološkom bila bolja opcija
hvala svejedno

noklica
30.09.2010., 12:46
Ilica 10, capoeira za klince, stvarno je super, mi smo čuli da se djeca tamo super zabavljaju, uz to nešto i nauče, tako da ćemo krenuti uskoro.... Jedva čekam :D

Ani4
30.09.2010., 12:53
Ne znam, mozda nemaju vise termina na Kinezioloskom. Tamo jako puno klubova ima svoje treninge.

Ani4
30.09.2010., 12:57
Ani, ti si curicu upisala na gimnastiku. mm je odmah na početku došao i kaže da je bilo jako puno ljudi...rekli su mu vidimo se 4.10. kako provjeriti jel upala?

Jel uplatio akontaciju? Ako je onda ste sigurno usli.
Mi smo predali pristupnicu, pa nas je upisala na listu i rekla kada da dodemo. Imamo termin uto--pet 19.00. A vi? Onda sam uplatila akontaciju i to je to.
One koji nisu upali upisivali su na listu cekanja. Ali svakome je naglasila da je na listi cekanja, tako da mislim da ste vi usli cim vam je rekla termin.
Ne znam pise li sta na njhovim stranicama, nisam gledala...

cvijetić
30.09.2010., 13:00
uplatio je akontaciju. isto za termin ut-petak od 19. u biti htio je pon-čet ali kaže da je na pol reda vidio da piše da je red za ut-pet pa je prekrižio i upisao utž-pet, da ne čeka drugi red...

znači upali smo:D i bit će cure zajedno...
e da rekli su mu da može tajice i kratka majica, tako da neću kupovati dres jer sam gledala dresove i vidim da nemaju kopčanje ko bodi pa ako joj se pripiški prije će se zapišati nego to čudo skinuti...:D
jedino bi kupila šlapice iako piše da nisu obavezne ali me strah da se ne poklizne...
i na stranicama još nisu stavili listu čekanja...

Ani4
30.09.2010., 13:09
Ja sam pitala u cemu da dolaze i rekla je zena da je svejedno. Dres, kratke hlace i majica, trenirka. Vidjet cu drugi tjedan kada pocnu, na oglednom satu.
Mi imamo jedan dres, ali isto nema kopcanje. Pise da treba djecu odvesti prije treninga na pisanje, pa valjda joj nece biti sila bas tih sat vremena.

Ani4
30.09.2010., 13:10
gledala sam sokol ali ovo mi je na kineziološkom bila bolja opcija
hvala svejedno

Moji su prije par godina isli u Sokol. Bilo je ok, ali kada se sjetim koliko sam zivaca i vremena potrosila na razvazanje i parkiranje. I novaca za pauk... :rolleyes:

cvijetić
30.09.2010., 15:14
Ani, naravno da će piškiti prije, ali opet razmišljam što ako....
zato ću radije majicu i tajice, trenirku.

i btw. godinama sam vježbala na difu i tamo često ordinira pauk pa pripazite

Kines
27.01.2011., 09:17
Ima li netko iskustva s ritmikom za malene u Tan tan kutku?
I postoji li neka ritmika za djecu (3-4 god)u Novom Zagrebu?

mamaodzanata
27.01.2011., 10:51
Ne idemo na ritmiku jer smo još premali za to, ali s obzirom da im je voditeljica teta Helena vjerujem da je odlično. Svojevremeno sam vodila nećakinju kod nje u Studio Cebalo i svi su je redom obožavali, kako curice tako i roditelji. Meni se osobno baš nije previše sviđao materijalistički pristup kod Cebalice ( u to sam vrijeme još studirala tako da možda baš i nisam bila preobjektivna ) ali način na koji je Helena radila s njima bio je predivan. Sve u svemu za Helenu :top:

OT Kines hvala za info jer sam bezveze išla pogledati o kakvoj ritmici pišeš i na stranicama tog kutka ( http://tantan-kutak.com/voditelji.html ) naletim na tetu Helenu koju sam zadnji put vidjela ne znam ni ja kada. S obzirom da bi mi od sljedeće jeseni mogli krenuti na ritmiku sigurno ćemo ići kod nje ako naravno još bude tamo...

Oprostite ali još malo oftopikarenja, vidim da u tom centru imaju i predstave za djecu, nama je to relativno blizu pa me zanima da li je netko već bio, slobodno samo dođemo, da li je gužva, itd.... HVALA!!!

zknezic
17.06.2011., 12:54
Ima li netko iskustva s ritmikom za malene u Tan tan kutku?
I postoji li neka ritmika za djecu (3-4 god)u Novom Zagrebu?

Imaš na Velesajmu u 11. paviljonu. Teta je super.

*sanika*
17.06.2011., 13:45
Cure ja vam preporučam od srca Plesne punktove (http://www.plesnipunktovi.hr/)

Sada ih vodi Ivona Perkov (prije je glavna bila Tihana Škrinjarić), moja mala ide od 7. godine, žao mi je što nisam za to saznala prije (jer ima i za manje).
Uglavnom, sto puta bolje od raznih vrtićkih ritmika, klinci uče koreografiju, na kraju svake sezone (zimska i ljetna) u kostimima nastupaju na velikoj, pravoj priredbi ...uglavnom ja sam oduševljena :)

Lali Puna
17.06.2011., 13:46
od koliko je to godina?

*sanika*
17.06.2011., 14:46
Predškolska je mislim od 3 na dalje, tako je uobičajeno
Jedino je problem što školska ima dosta termina i mjesta održavanja po cijelom ZG, a za predškolski je mislim samo jedna voditeljica i to samo u Utrinama (Morana, odlična je, ona je i od moje male)

elly
06.09.2011., 14:26
malo dižem topic... zanima me za curku od tek navršene 3 godine nešto plesnog tipa. Zvala sam Plesne punktove, ali su mi rekli da primaju tek od 3,5 godine. Ima li uopće smisla voditi dijete od 3 godine na nekakav ples? Mislim, obožava glazbu i stalno pleše ali opet to je "slobodni stil" a bojim se da nekakvo ustrojstvo ne bi mogla još pratiti :ne zna: Ima li tko kakvih iskustava?

anny
06.09.2011., 15:21
malo dižem topic... zanima me za curku od tek navršene 3 godine nešto plesnog tipa. Zvala sam Plesne punktove, ali su mi rekli da primaju tek od 3,5 godine. Ima li uopće smisla voditi dijete od 3 godine na nekakav ples? Mislim, obožava glazbu i stalno pleše ali opet to je "slobodni stil" a bojim se da nekakvo ustrojstvo ne bi mogla još pratiti :ne zna: Ima li tko kakvih iskustava?

Ja imam istu dilemu. Upisala sam je na vrtićku ritmiku za početak pa ćemo vidjeti.

elly
06.09.2011., 15:33
ne znam da li tu spada, ali ima li tko kakav prijedlog za malene od godine dana koji ne idu u jaslice? EPO ne dolazi u obzir jer ne dam 100kn po satu za igru :mad:

Ani4
06.09.2011., 17:41
Ja sam svoju danas u vrticu upisala na ritmiku. Nije klasicna ritmika, kaze zena da ima dosta elemenata klasicnog i suvremenog plesa.
Dva puta tjedno, poslije podne.
Primaju od 4 godine ili ako je blizu 4 godine.
Krecu sljedecui tjedan, pa cemo vidjeti.

Kines
06.09.2011., 21:30

Elly, koja je cijena ritmike u Plesnim Punktovima za malene?

Inače, moja je krenula sa 3,5 g na ritmiku. i sve super. potpuno se opustila nakon cca. 2 mjeseca kad je skroz upoznala ostale curice.ići će i ove jeseni na ritmiku. pitam za Plesne punktove jer nam bolje paše lokacija od ovoga gdje je dosada išla.

majaks
06.09.2011., 21:32
U Dubravi imate vrtić Cvrčak ili Mali Cvrčak imaju super pograme za djecu nakon 3god. Ritmika,sport,osobno poznam vlasnicu.

PiaLolla
07.09.2011., 06:39
Vech sam spomenula ovdje prije...jako dobro osmishljena organizacija samog techaja (upoznavanje, uvod, pricha, ples, igra, crtanje)....bar meni, za druge neznam :)

Ilica 10, Zagrebachki plesni centar
Prima malene od 4godina 2x tjedno....i plesna igraonica subotom za djecu od 3godine....placha se po dolasku 30kn ili mjesechno (tak je bar prije bilo) i postoji gimastika za mame i bebe :mig:

http://www.plesnicentar.info/hr/edukacija/tecajevi

mamaodzanata
07.09.2011., 08:05
Epo igra 100kn sat??? I meni djeluje too much ali ljudi su očigledno zadovoljni kad su se proširili na toliko lokacija u gradu...Ritmika-Tan-Tan pantovčak www.tantan-kutak.com ima grupu 3-4 godine, Cebalica isto prima od 3 godine www.baletnistudioeditecebalo.com ne znam za Tala studio ali vjerujem da i oni primaju od treće godine

rossi79
07.09.2011., 08:15
možda tematikom ne spada ovdje, ali ne znam gdje postaviti pitanje... čula sam naime da na velesajmu ima za klince od 3 godine na dalje sportske grupe u kojima malci dolaze u doticaj s većinom sportova i onda nakon godinu dana voditelji sami sugeriraju prema afinitetima koja su djeca za pojedini sport pokazala čime bi bilo dobro da se dijete bavi. znate li išta o tome? kakva su iskustva? gdje da se javimo?

valneahana
07.09.2011., 10:20
ja čekam da malu upišem na ritmičku gimnastiku

prvo je pisalo da su upisi 5.9 . ali kad sam zvala rekli su da još neznaju(nešto s ministarstvom i bla bla) pa čekam da objave novi termin

treninge održavaju na više mjesta u zagrebu

primaju djecu od 4 godine naviše

http://www.krgz.com/krgz.php

Lea1805
07.09.2011., 12:02
Vech sam spomenula ovdje prije...jako dobro osmishljena organizacija samog techaja (upoznavanje, uvod, pricha, ples, igra, crtanje)....bar meni, za druge neznam :)

Ilica 10, Zagrebachki plesni centar
Prima malene od 4godina 2x tjedno....i plesna igraonica subotom za djecu od 3godine....placha se po dolasku 30kn ili mjesechno (tak je bar prije bilo) i postoji gimastika za mame i bebe :mig:

http://www.plesnicentar.info/hr/edukacija/tecajevi

Mi smo bili na jednom (nisu tako strogi oko dobi, moja ima 3,4 godine a i ostali u grupi taj dan su bili ispod 4, osim jedne curice) ali nisam bila oduševljena...pa tražimo i dalje, ima par plesnih centara koji nude ritmiku za dob 3g pa istražujemo još :)
treba uskladiti i termine sa nekim postojećim obavezama a taj dio nam stvara najviše problema...a da ne spominjem da neki imaju i termine u 14,15h....pa tko može doći na to?

elly
07.09.2011., 13:12
Elly, koja je cijena ritmike u Plesnim Punktovima za malene?

Inače, moja je krenula sa 3,5 g na ritmiku. i sve super. potpuno se opustila nakon cca. 2 mjeseca kad je skroz upoznala ostale curice.ići će i ove jeseni na ritmiku. pitam za Plesne punktove jer nam bolje paše lokacija od ovoga gdje je dosada išla.

220kn - 2x tjedno (mislim utorak i petak od 17:30-18:30h)

elly
07.09.2011., 13:15
ima par plesnih centara koji nude ritmiku za dob 3g pa istražujemo još :)

daj please samo nazive tih centara da budu na jednom mjestu.
Ovako, do sada sam shvatila da 3+ primaju:

Edita Cebalo
Plesni punktovi
Tan-tan kutak
Zagrebački plesni centar
Plesni centar Tala?

blond lady
07.09.2011., 13:15
razmišljam dali da upišem stariju na ritmiku ili na klasični balet, ima 4 god.

elly
07.09.2011., 13:16
U Dubravi imate vrtić Cvrčak ili Mali Cvrčak imaju super pograme za djecu nakon 3god. Ritmika,sport,osobno poznam vlasnicu.

ovo misliš kao redovni dio programa u vrtiću ili nešto što se može upisati kao dodatni satovi za djecu iz drugih vrtića?

elly
07.09.2011., 13:24
e i što je to na ZV u paviljonu 11? Ne pronalazim ništa a to bi mi čak i odgovaralo pozicijom

vila0807
07.09.2011., 13:28
Mi idemo na ritmiku u Špansko LiliBo, utorkom i četvrtkom 18-19h kod tete Dore! Čak Tea nije najmlađa, iako ima samo tri godine:)!

elly
07.09.2011., 14:56
Ovako, do sada sam shvatila da 3+ primaju:

Edita Cebalo
Plesni punktovi
Tan-tan kutak
Zagrebački plesni centar
Plesni centar Tala?

Centar Iskra (http://www.centar-iskra.com/plesnepoduke_ritmika.html)

crna macka
07.09.2011., 15:35

Onda ovako nešto (http://www.facebook.com/event.php?eid=273207606025390)?

hany
08.09.2011., 07:00
orijentalni ples za djevojčice http://www.orijentalni-ples.com/tecajevi-pocetni/

dunja_2
08.09.2011., 11:09
orijentalni ples za djevojčice http://www.orijentalni-ples.com/tecajevi-pocetni/

Hvala ti, hany ;). Web master je malo popravljao sajt, pa je sada ovo novi link sa detaljnim informacijama o subotnjem tečaju za male i velike:

http://www.orijentalni-ples.com/pocetni-stupanj-bellykids/

elly
08.09.2011., 13:20
Onda ovako nešto (http://www.facebook.com/event.php?eid=273207606025390)?

prijavila nas za nedjelju. javim se s dojmovima

blond lady
08.09.2011., 13:41
mi krećemo na ritmiku u plesnoj školi step & step u stenjevcu...

jel ima netko iskustva s njima

*Lilly*
08.09.2011., 14:48
Ima li u Zg-u ritmika ili neka gimnastika za mlađe od 3god? Moja mala ima 2,7.

blond lady
08.09.2011., 16:09
Ima li u Zg-u ritmika ili neka gimnastika za mlađe od 3god? Moja mala ima 2,7.

pitanje je koliko ima smisla da djeca mlađa od 3 god. idu na ritmiku

mamaodzanata
08.09.2011., 19:17
Nema tu pravog odogovora, treba probati. većina centara ima prvi besplatan sat.

majaks
09.09.2011., 20:38
ovo misliš kao redovni dio programa u vrtiću ili nešto što se može upisati kao dodatni satovi za djecu iz drugih vrtića?

možeš van vrtićkog programa,predvečer su termini

Kines
15.09.2011., 08:46
I jel netko bio ovaj tjedan na prvom satu ritmike/plesa i gdje?
Kakvi su dojmovi?

blond lady
15.09.2011., 08:51
ja mogu preporučiti plesnu školu step by step, profesionalna ritmika sa stepom i baletom u kombinaciji, od 4 god. mislim da imaju u sesvetama i stenjevcu/vrapču..

200 kn mjesečno

Kines
15.09.2011., 08:56
ja mogu preporučiti plesnu školu step by step, profesionalna ritmika sa stepom i baletom u kombinaciji, od 4 god. mislim da imaju u sesvetama i stenjevcu/vrapču..

200 kn mjesečno

Jeste li odradili prvi sat? Kako se čini?
2 puta tjedno?

kika78
15.09.2011., 10:56

200 kn mjesečno

tko to vodi?

elly
15.09.2011., 13:01
prijavila nas za nedjelju. javim se s dojmovima

bili u nedjelju u Čarobnom vrtu na plesu "5 ritmova" ili tako nekako. Moja curka se oduševila i svaki dan me pita kad opet ide plesati. Bilo je svega cca 7 klinaca što je za moju i više nego super jer se gubi u velikim grupama, kroz brojalice su se kretali, glumili lišće u šumi pa se okretali po podu, skakali... ma uglavnom sve 5 za taj uzrast (mahom su bile sve trogodišnjakinje). Naravno da one ne mogu dugo držati pažnju i da se to sve svodi na igru, ali meni je najbitnije da se njoj sviđa i da želi opet ići. Cijena je 35kn/dolazak

možeš van vrtićkog programa,predvečer su termini

vidjela sam danas na našem vrtiću da su upisi na ritmiku i ples, i engleski 19. i 20. 09. Zvala sam ih ali primaju tek od 4 godine. Eto ako koga zanima

Kines
15.09.2011., 13:07
Elly, jel to znači da se može dolaziti povremeno s obzirom da je cijena po satu a ne mjesečna?

Mi bili na ritmici u Plesnim punktovima. Nemam pojma kak je bilo jer se sve odvijalo iza zatvorenih vrata .Mala je rekla da je dobro i da joj se sviđa. :ne zna:

elly
15.09.2011., 13:09
da, jer je to više tipa plesne igraonice (tako sam ja to doživjela) nego da se uče nekakve koreografije na određenu pjesmu.

A koliko je stara tvoja šefica?

Kines
15.09.2011., 13:11
da, jer je to više tipa plesne igraonice (tako sam ja to doživjela) nego da se uče nekakve koreografije na određenu pjesmu.

A koliko je stara tvoja šefica?

Točno 4 godine.
Na ritmiku je išla i ranije. Sa nešto manje od 3,5g.

blond lady
15.09.2011., 13:17
Jeste li odradili prvi sat? Kako se čini?
2 puta tjedno?

da, dva puta tjedno po 45 min. nisam imala još sat, tek sljedeći tjedan ali čula sam u kvartu od drugih mama da je jako dobar i da oni imaju do fakulteta djecu na plesu i vode djecu na svjetsko prvensto, eur. itd. znači baš je prava plesna škola a ne kao u vrtiću gdje vode tete..

to je bezplatno do 12 mjeseca (samo za početnike od 4 godine pa na dalje) jer financira ministarstvo ali samo u stenjevcu za grupu od 12 se vjerovatno plaća do 3 mjeseca i poslje toga opet do 6 mjeseca bezplatno ako dobiju opet novac od ministarstva za sljedeću godinu

mamaodzanata
21.09.2011., 08:26
Ne idemo na ritmiku jer smo još premali za to, ali s obzirom da im je voditeljica teta Helena vjerujem da je odlično. Svojevremeno sam vodila nećakinju kod nje u Studio Cebalo i svi su je redom obožavali, kako curice tako i roditelji. Meni se osobno baš nije previše sviđao materijalistički pristup kod Cebalice ( u to sam vrijeme još studirala tako da možda baš i nisam bila preobjektivna ) ali način na koji je Helena radila s njima bio je predivan. Sve u svemu za Helenu :top:

OT Kines hvala za info jer sam bezveze išla pogledati o kakvoj ritmici pišeš i na stranicama tog kutka ( http://tantan-kutak.com/voditelji.html ) naletim na tetu Helenu koju sam zadnji put vidjela ne znam ni ja kada. S obzirom da bi mi od sljedeće jeseni mogli krenuti na ritmiku sigurno ćemo ići kod nje ako naravno još bude tamo...

Evo i došla je ta jesen kada smo i mi napokon spremni za ritmiku :D Jučer smo bili prvi put, teta Helena nas je dočekala sa svojim iskrenim osmijehom. I grofica i ja smo prezadovoljne, prvi sat je nas nekolicina mama bilo unutra da i mi vidimo kako sve funkcionira a i da malim plesačicama bude lakše. Ne znam kolike su grupe gdje vi idete, ovdje ih je bilo svega 5 a bit će ih max. 10-ak. To mi se čini optimalno jer ne znam koliko jedna teta može sama kvalitetno odraditi sat sa njih 15-20 kada svako malo neka treba piškiti ili joj se nešto zamjerilo ili joj je tek tako nešto došlo :confused:
Za kraj moja je bila oduševljena što tamo ima hrpa haljinica tipa princeza, balerina, vila od kojih može jednu izabrati i u njoj biti na satu, kud ćeš veće sreće :cerek:

blond lady
21.09.2011., 13:37
Evo i došla je ta jesen kada smo i mi napokon spremni za ritmiku :D Jučer smo bili prvi put, teta Helena nas je dočekala sa svojim iskrenim osmijehom. I grofica i ja smo prezadovoljne, prvi sat je nas nekolicina mama bilo unutra da i mi vidimo kako sve funkcionira a i da malim plesačicama bude lakše. Ne znam kolike su grupe gdje vi idete, ovdje ih je bilo svega 5 a bit će ih max. 10-ak. To mi se čini optimalno jer ne znam koliko jedna teta može sama kvalitetno odraditi sat sa njih 15-20 kada svako malo neka treba piškiti ili joj se nešto zamjerilo ili joj je tek tako nešto došlo :confused:
Za kraj moja je bila oduševljena što tamo ima hrpa haljinica tipa princeza, balerina, vila od kojih može jednu izabrati i u njoj biti na satu, kud ćeš veće sreće :cerek:

mi smo isto jučer odradili prvi sat ritmike samo u plesnoj školi step by step, bilo ih je 10 u grupi, teta odlična, curka sretna, isto su roditelji bili prvih 10 min. sa djecom

Kines
21.09.2011., 16:27

Hej mamaodzanata, opet se srećemo na ovoj temi.:cerek:
Baš mi je drago da ste krenuli na ritmiku i da ste oduševljene. Ritmika u Ta-tanu je odlična. A i ostalo.
Mi smo se nažalost ove jeseni oprostili od tete Helene (dosad smo išli u Tan - tan) jer nam je stvarno predaleko i nismo u mogućnosti više fizički stizati. :( Moja je isto tako uživala u predivnoj bijeloj haljinici i svaki sat bi obukla istu tu. A nakon sata bi cure u garderobi izvukle iz svojih ruksačića slatkiše pa bi se međusobno častile. Ma predivna atmosfera. Za svaku preporuku.
Sad smo se zadovoljili PP u Utrinama.
Ima ih 15. Teta ne da roditeljima da škicnu unutra. I nema vremena za nikakvu komunikaciju. Ne uspiješ doslovno ništa pitati.
Mala kaže da joj je super. Tak da ostajemo tamo. Al eto nema nikakvih drugih dojmova osim ovog što mala kaže.:ne zna:

mamaodzanata
21.09.2011., 16:57
Kines eto skoro smo mogle i kavicu piti zajedno :) Meni je poprilično bitno da "vannastavne aktivnosti" nisu daleko od našeg kvarta tako da te apsolutno razumijem u tom pogledu. I na kraju najbitnije je da su djeca zadovoljna a sada da li se nama neka teta sviđa ili ne to je već druga priča...

Lea1805
29.09.2011., 10:10
Vidla sam da Plesni studio Tala ima plesnu radionicu Bebe i roditelji (2-4god), pa možda je i to zgodno za one malene koji nisu još za ritmiku a htjeli bi se negdje razgibati :)

http://www.tala.hr/hr/plesna-skola/program-skola/djecje-plesne-radionice.html

m@rty
04.09.2012., 10:49
cure, imate kakvu preporuku za ritmiku..ples...za curicu 3 godine; okolica maksimira, centar.

hvala,

mama Jelena
04.09.2012., 12:44
Ima ritmika, balet i jos drugih plesnih poduka za 80kn/mj na www.centar-iskra.com

Tihana1
06.09.2012., 07:01
Moj Jan ima 2.5 g i budući je opsjednut muzikom i violinom danas Krecemo na Suzuki metodu! Jel ima netko iskustva? Tnx

tynaz
07.09.2012., 21:17
centar iskra?? ne pise tko vodi.. ko su ti ljudi? ja preporucujem Centar za kulturu Maksimir, Samsa (za nju rade cure sa zavrsenom skolom za ritmiku i ples).

RazmaŽena
08.09.2012., 07:50
a ima li nešto za dečkiće od 3 g???

svuda samo ritmika, ples i balet a meni se stvarno ne da da bude jedini dečkić u grupi

LadyMo
08.09.2012., 09:21
Ima kakav update za ovu godinu? Curica, 3 god, ples i sl., zapadni dio grada-Vrapče, Stenjevec, Gajnice, Špansko, Malešnica? Što se nudi?

Ani4
08.09.2012., 10:25
Mi vec drugu godinu idemo na ritmiku koja se odrzava u vrticu poslijepodne. Malesnica, ali imaju i u vrticu Spansko.

SummerNight
08.09.2012., 11:52
Ima kakav update za ovu godinu? Curica, 3 god, ples i sl., zapadni dio grada-Vrapče, Stenjevec, Gajnice, Špansko, Malešnica? Što se nudi?

Imas svasta na czkio-susedgrad.hr

RazmaŽena
08.09.2012., 12:35
ladymo
u školi dragutina tadijanovića počinje ritmika step by step, upisi su bili u četvrtak, ali mislim da možete pitati. mogu ti i na pp poslati br moba, jer sam ja neki dan zvala.

ako sam dobro zapamtila najmanja grupa je isto besplatna

listopad14
08.09.2012., 12:44
Pozdrav,

Ima tko preporuku za područje rudeša ili vrbana za curicu od 3,5 god?
hvala :)

blond lady
08.09.2012., 20:50
ladymo
u školi dragutina tadijanovića počinje ritmika step by step, upisi su bili u četvrtak, ali mislim da možete pitati. mogu ti i na pp poslati br moba, jer sam ja neki dan zvala.

ako sam dobro zapamtila najmanja grupa je isto besplatna

mi smo prošle godine išli na ritmiku step by step, imala je 4 god. na kraju godine je predstava bila...

da, bilo je bezplatno prvih par mjeseci za prvi stupanj jer su dobili prošle godine neko subfinanciranje od ministarstva i vjerovatno je tako isto ovu godinu ali to je samo do 12 mjeseca od 1 mjeseca se plaća 200 kn

što je meni jedino smetalo je što plaćaš punu cijenu 200 kn i kad su školski praznici i ne ide se cijeli mjesec npr. siječanj ili kad je Ukrs itd.
i oprema je dosta skupa jer moraš imati prave plesne šlapice koje su 120 kn i pravi dres koji oni naručuju za nastup 140 kn

mi ove godine ne idemo više i tražim neku drugu aktivnost za svoju curu

LadyMo
08.09.2012., 21:19
Hvala cure...
ja sam malo danas prošla stare postove i pogledala po stranicama koje su se spominjale...
jedino nam, osim Gajnica, još paše u Španskom LiliBo...voljela bih da probamo bar nešto pa ako joj se svidi svidi, ako ne, ništa...i tete u vrtiću su nam rekle kako voli plesati i pjevati pa sam zato eto mislila odvesti je...ali...budući da je meni termin slijedeći tjedan, a mm je tak tak...ne znam...mislim da na kraju od svega toga dok ja opet ne budem u punom pogonu neće biti ništa :(

LadyMo
08.09.2012., 21:22
E da, razmažena, ne znam jel ti odgovara isto ovaj LiliBo u Španskom, vidjela sam na njihovim stranicama da imaju sportsku igraonicu za djecu (mješovita grupa, dječaci i djevojčice) od 3 do 7 godina, uto/čet 17-18sati. (jedino ne znam cijenu jer ne piše na stranici, ili je ja nisam uočila).
Isto u Podsusedu ima neka sportska igraonica, to mi je frendica spominjala, dva puta tjedno, 180kn, upoznaju se sa svim sportovima itd...ali ne znam detalje, ako si zainteresirana saznam...

bingulina
29.01.2013., 13:09
Pozdrav svima!
Jel zna netko gdje ima za djevojčice ples ili ritmika na području Trnja ili Novog Zagreba?!

SummerNight
29.01.2013., 13:14
imas u utrinama nesto, ne znam tocno di ali vjerujem da ces naci guglajuci.

mom2be
09.05.2013., 08:07
udruga cvrcak, zg, totalna katastrofa, evo i zasto http://www.forum.hr/showpost.php?p=44974834&postcount=7474

teta o kojoj se radi mozda je dobra plesacica (to ne znam nit cu saznati) ali je kao pedagog i covjek cista nula

sandra1974
01.07.2013., 01:45
Imam curicu od 3 godine koja se cini jako talentirana i zainteresirana za ples. Zanima me dali u Zadru postoji skola za ples ili balet na koju bi curica ovog uzrasta mogla ici kao pocetak da se njeguje njen talent. Takodjer bi me zanimalo iskustvo roditelja za ovom skolom.

Lady R
01.07.2013., 08:18
Mene zanima isto samo u Zagrebu. :)
Moja djevojčica također ima 3g. i željela bi plesati, pokazuje smisao i želju za plesom. Voljela bi je na jesen upisati u plesnu školu, pa eto ako netko ima ima iskustva s plesnim školama u Zg za taj uzrast neka se javi.

sandra1974
02.07.2013., 00:33
Drago mi je da nisam sama sa tim problemom :))))
Mada mislim da cete vi imati vise srece sa Zg nego ja sa Zadrom.

Darkbrown
02.07.2013., 09:49
U Zg ima u Zagorskoj ulici Škola za balet i ritmiku
moja curka je išla na ritmiku, bili smo zadovoljni sa tetom a i sa cijenom
na balet mogu ići mirnija i koncentriranija djeca dok djeca kao moja hiperaktivka kojima više paše slobodniji ples i brži ritam idu na ritmiku
to se sve tamo dogovara na razgovoru
počinju sa radom kao i školska godina na jesen
nadam se da sam nekome pomogla:)

peekaaboo3
02.07.2013., 10:42
Molim preporuke za Dubravu - važna mi je teta koja vodi ritmiku da zna s djecom jer je moja malo stidljivija, a voli plesati.

aniano
02.07.2013., 11:11
cure, spojila sam teme jer je bilo i upita s podrucja zagreba. sandra 1974 mozda ovdje nadjes neku korisnu info, ili na temi http://www.forum.hr/showthread.php?t=9023&page=7&highlight=ritmika

Lady R
08.07.2013., 09:01
Darkbrown hvala puno na ovoj informaciji za školu u Zagorskoj :)

Lady R
10.09.2013., 10:09
Da li netko vodi svoje dijete na ritmiku u Lili Bo u Španskom? Kakva su iskustva? To nam je nekako najbliže i najzgodnije i nije preskupo.

BoniZG
12.09.2013., 17:21
pogledajte u stay&play igraonici u shopping centru precko isto imaju ritmiku i sport...mi uskoro krecemo tamo

katjes
24.09.2013., 09:09
Vidjeli smo da u vrtiću uskoro počinje plesna školica tatjane rupcich, veli ona da je to za djecu od 3 do 5 ali su upisivali i mlađi, da je to njima igra, da to nije obveza.

E sad, naša mala jako jako voli ples, koristi svaku zgodu doma i vani da pleše di je kakva muzika i dobro ulovi pokrete (kak se samo priključila velikim curama od 10 godina na vindiland pozornici na špancirfestu :cerek:), baš smo muž i ja razgovarali da joj kao prvu dodatnu aktivnost ponudimo ples (ako će htjeti, naravno), ali to smo mislili otompotom, jednog dana, ne da joj ovako rano sa 2god i 8mj "namećemo nekakve obveze".

Ovo je drugačije po tom što se odvija u vrtiću u gabaritima vrtićke satnice pa nije neka extra obveza kojom bismo je zakidali za zajedničko vrijeme.

Što mislite, prerano je za to ili zašt' ne?
:ne zna:

mom2be
24.09.2013., 09:56
katjes, nije prerano :)
upisite ju, ako joj se nece svidjeti uvijek ju mozete ispisati

moja mala je krenula na ritmiku kad je bila tako nekako stara i bilo je super (nazalost promijenili smo vrtic pa ritmike vise nema :( )

teta balerina je bila sjajna :cerek:, klinke su ju obozavale

kad smo imali problema sa ustajanjem ujutro i odlascima u vrtic samo bi rekli "danas je ritmika" i vec je skakala iz kreveta :D