PDA

View Full Version : Je li moguće zatrudniti od predejakulata?

SusieTheDevil
03.05.2010., 14:16
Zanima me ima li netko iskustva ili pozna neku osobu s tim:
da je netko zatrudnio a da muškarac nije svršio u ženu! Ono-(ne znam stručni naziv) ali da li je itko zatrudnio SAMO od one sluzi koja izlazi iz muškarca!

Moj ginekolog je rekao da je to moguće,a mene zanima je li netko zbilja tako zatrudnio?

korny30
03.05.2010., 14:19
pa i u toj sluzi ima spermija :cerek:

kemik
03.05.2010., 14:22
Moj ginekolog je rekao da je to moguće

ma ne, on ti se samo zezao, oni su poznati po tome da se stalno šegače i zajebavaju pacijentice

:rolleyes:

SusieTheDevil
ZNAM da ima i ZNAM da se i može zatrudnjeti od toga ali da su šanse male. Ali me zanima da li itko pozna ikoga da je tako zatrudnio??

twisted.x.siste
nije to muška sluz, pa nije puž za boga miloga:rofl:.

Inače, prije same ejakulacije iliti svršavanja iz spolnog organa izlaze tzv ljubavne kapi iliti kapljice sperme koje isto mogu dovesti do trudnoće kao i samih 2 ml sperme.
Dakle, odgovor je da, može se zatrudniti i da, ima cura koje su zatrudnile tzv prekinutim snošajem.

SusieTheDevil
03.05.2010., 14:27
ČOVJEČE. Jel vi ne znate čitati? :)
Ne morate mi objašnjavati šta je to itd.nego da mi kažete:DA,JA SAM TAKO ZATRUDNILA ILI MOJA SEKA, FRENDICA BLA BLA...
Zanimaju me primjeri!! :rolleyes:

twisted.x.siste
03.05.2010., 14:33
Ne morate mi objašnjavati šta je to itd.nego da mi kažete:DA,JA SAM TAKO ZATRUDNILA ILI MOJA SEKA, FRENDICA BLA BLA...

ok, oćeš broj telefona od cure koja je tako zatrudnila?

FIGICA
03.05.2010., 14:33
Metoda sigurno nije pouzdana,od 100 žena koje prakticiraju ovu metodu otprilike 27 ih zatrudni, s kondomom samo 5,s pilulom 1...
Ja ne poznajem nikoga osobno da je tako zatrudnio,na forumu se naiđe na puno slučajeva...ja nisam ostala trudna a neko vrijeme smo se tako štitili...

extreme
03.05.2010., 14:37

evo, ja znam dvije ženske koje su tako ostale trudne.

BlackLotus
03.05.2010., 14:40
ja sam tako zatrudnjela. nije svršio u mene. trebaš još koju il je 1 dovoljna? :D

takomlada
03.05.2010., 15:04
i moja frendica koja je saznala prije par dana da je trudna isto je ostala trudna od "sluzi"

marta26
03.05.2010., 15:28
ocito se moze, ne znam nikoga, al brijem da bi trebao biti ful plodan muzjak a i zenka da se to dogodi:)

SusieTheDevil
03.05.2010., 16:15
Uvijek sam bila svjesna da je to moguće ali nikad nisam dobila potvrdu da se nekom to zbilja i dogodilo...

Jednom mi je ginić ispričao da mu je na porod došla cura sa neprobijenim himenom!!! :o kao on je samo svršio po njoj i neki se maderfaker provukao i doplivao... Koji moraš bit baksuz... :eek:

Ja se seksam bez kondoma,a kad on treba svršit onda stavi kondom i svrši s kondomom vani... ali očito mi džaba toga... :(

a bilo mi je tako super dok sam pila jasmin i onda se pojavila ona glupa afera i sad svaki mjesec čekam mengu koooo... ne znam!

djura19
03.05.2010., 16:17
ja sam ostala tako trudna

marta26
03.05.2010., 16:23
pa prijeđi na cileste

Lali Puna
03.05.2010., 16:23
ja sam tako ostala trudna

SusieTheDevil
03.05.2010., 16:26
pa prijeđi na cileste

Što je to?

Joj,pa neeeeeeeeeee... Bolje da to nisam ni pitala... Sad sam se samo ubedirala... Onak sam samo mislila-ma de to su "babske" priče... :(

ciganche
03.05.2010., 16:39
.....
ontopic - da, moguće je :kava:
a ono što tebe najviše zanima - ne ne znam nijednu, s nikim nisam tako bliska da mi kaže jel zatrudnjela od sluzi il sperme :rolleyes:

Jules76
03.05.2010., 16:42
draga suzie, sluz, ljiga iliti predejakulat u nekih muskaraca sadrzi male kolicine spermija (male je relativan pojam ako uzmes u obzir da pri ejakulaciji izlaze milijuni spermija), i to je znanstveno dokazana cinjenica. za trudnocu je dovoljan 1 (slovima: jedan) zdravi spermij. to je takodjer znanstveno dokazana cinjenica. takodjer, ako se frajer seksao nedugo prije, mozda mu je zaostao koji zivi punoglavac u uretri pa ga onda predejakulat ispere.
da li neki muskarac u svom predejakulatu ima ili nema spermije nema apsolutno nikakve veze s time da li je vise ili manje plodan. s nekima se mozes seksat da ne svrsi u tebe i mozda nikad neces ostat trudna. samo, ako naletis na takvoga (a nisu bas rijetki iako su u manjini), na zalost to mu ne pise na celu i neces znati dok ne ostanes trudna. nadam se da je ovaj post dovoljno ozbiljan i utemeljen na znanstvenim cinjenicama da povjerujes u to kaj u njemu pise. eto.
gumice. pilule. ako neces biti mama.

SusieTheDevil
03.05.2010., 16:53
ajoj pa valjda mi se neće SADA ništa desit(ako već toliko dugo nije)...
još preko ljeta moram radit da zaradim za faks a na zimu mi dragi ode na teren...
Bit će red upotrijebit najsigurniju kontracepciju:NE DAM! :D
Još kad bih se mogla oduprijeti tomu... :cerek:

kemik
03.05.2010., 16:54
a bilo mi je tako super dok sam pila jasmin i onda se pojavila ona glupa afera i sad svaki mjesec čekam mengu koooo... ne znam!

kaj imaš nekih problema sa zgrušavanjem krvi, kad ne smiješ više piti yasmin?

kinki
03.05.2010., 16:56
još preko ljeta moram radit da zaradim za faks a na zimu mi dragi ode na teren...

Tako je i divica marija mislila pa vidi šta joj se desilo:lol::lol::lol:

SusieTheDevil
03.05.2010., 17:04
kaj imaš nekih problema sa zgrušavanjem krvi, kad ne smiješ više piti yasmin?

ma ne nego mi je mama stalno tupila da ću UMRIJETI :rolleyes: i tako to... a i često sam znala povraćati i imati proljev od tih tableta! :ne zna:

a ne da mi se vucarati po pretragama da mi pronađu odgovarajuće tablete...

@KINKI-SVAKA ČAST!!! :lol: :lol: :lol:

leptirica 2
03.05.2010., 17:06

Pa valjda neće ako se prošlost bude ponavljala,ništa se desiti..:D:rolleyes:

Čuj ako se desi uvijek možeš postati dio slavne stastistike i osobno posvjedočiti

priči s naslovom"kako sam zatrudnjela od preejakulata-moja priča":lol:

Ili "priča kako se ne može-a meni se zaglavio":lol:

nephthys
03.05.2010., 17:13
ja sam tako nastala.

a nije se ni mojoj mami ništa dogodilo dve godine, pa onda je. ja. a ti se kockaj.

seni001
03.05.2010., 17:14
Uvijek sam bila svjesna da je to moguće ali nikad nisam dobila potvrdu da se nekom to zbilja i dogodilo...

Jednom mi je ginić ispričao da mu je na porod došla cura sa neprobijenim himenom!!! :o kao on je samo svršio po njoj i neki se maderfaker provukao i doplivao... Koji moraš bit baksuz... :eek:

Ja se seksam bez kondoma,a kad on treba svršit onda stavi kondom i svrši s kondomom vani... ali očito mi džaba toga... :(

:lol:
Sorry, nisam se mogla suzdržati:rofl:

twisted.x.siste
03.05.2010., 17:20
onda stavi kondom i svrši s kondomom vani...

a za koji ku.ac svrši S KONDOMOM VANI

PA JA ĆU SE POTRGAT:lol::rofl:

(vjerujem da si se krivo izrazila, ali sam se sva evo zapljuvala s kavom od njegovog svršavanja vani s kondomom)

Maslina
03.05.2010., 17:28
A otpao bi mu valjda da drži kondom cijelo vrijeme.
Isuse, kako ste neodgovorni.

kemik
03.05.2010., 17:28
pa da ne zamaže plahte, isuse, kak ništ ne kužite :confused:

Orlandica
03.05.2010., 17:30
a za koji ku.ac svrši S KONDOMOM VANI

PA JA ĆU SE POTRGAT:lol::rofl:

(vjerujem da si se krivo izrazila, ali sam se sva evo zapljuvala s kavom od njegovog svršavanja vani s kondomom)

Ovo ni meni nije jasno, pa to je onda bacanje novaca na kondome za bezveze :ne zna:

knoppixx
03.05.2010., 17:58
been there, done that... :kava:

SusieTheDevil
03.05.2010., 18:13
e pa stvarno ste... pa ne dam mu da svrši u mene bez obzira što ima kondom!!! ne dam i gotovo i smijte se koliko hoćete!

zašto se ova tema pretvorila u sprdanje ili wtf?

ono... a ja ozbiljna...

kemik
03.05.2010., 18:14
zašto se ova tema pretvorila u sprdanje ili wtf? da, i mi se pitamo :zubo: vjerojatno zbog ovog:

ono... a ja ozbiljna...

Torma
03.05.2010., 18:15
U predejakulatu po defaultu nema spermija jer je proizvod Cowperove zlijezde, osim ako se radi o zaostatku iz uretre od prethodne ejakulacije.

Velika je sansa da vecina zena koje su zatrudnile metodom prekinutog snosaja nisu zatrudnile od predejakulata vec od male kolicine ejakulata koju muskarac izbacuje prije nego sto ga tijelo 'obavjesti' da ce doci do orgazma.

Ovo svrsavanje s kondomom vani mi fakat nije jasno, mozda ga pali miris lateksa. :kava:

Sanja29
03.05.2010., 18:16
pa rekla si da se seksaš bez kondoma i onda da kada treba svršiti da ga onda on izvadi i stavi kondom i svrši van tebe .. jesam li dobro shvatila? .... to što on nije svršio u tebe .. ne znači da nije neki spermić doplivao ...

Ako ne želiš dijete onda ti je neodgovorno na ovaj način "planirati" obitelj ...

jahorinka
03.05.2010., 18:20
od frendice šogorica prije 2 mjeseca ostala "tak" trudna :D

a i ja sam tak nastala :misli:

nemoj kasniti :moli:

livadica
03.05.2010., 18:24
e pa stvarno ste... pa ne dam mu da svrši u mene bez obzira što ima kondom!!! ne dam i gotovo i smijte se koliko hoćete!

ono... a ja ozbiljna...

kužimo mi da ti nećeš da on svrši u tebe, al zašto onda UOPĆE stavlja kondom????

daj reci, mene baš zanima logika????

Maslina
03.05.2010., 18:27
Pa stavljaju kondom da bi bili što sigurniji, kako ne kužite. :D

SusieTheDevil
03.05.2010., 18:32
stavljamo kondom 15-20 min prije nego će on svršit. i onda se jebemo dok njemu ne bude skroz pred svršavanje i kad treba svršit izvadi ga i izdrka u taj kondom.

to radim da bih bila sto posto sigurna da mu se neće OMAKNIT. A i pred samo svršavanje ima najviše spermija u "toj sluzi"...

tak da se mi ne koristimo metodom izvadi kad trebaš svršit nego se neko vrijeme seksamo s kondomom.

a i šta da pukne kondom ili nešta a on svršava s kondomom u mene???? a ne,ne!!!

livadica
03.05.2010., 18:38
stavljamo kondom 15-20 min prije nego će on svršit. i onda se jebemo dok njemu ne bude skroz pred svršavanje i kad treba svršit izvadi ga i izdrka u taj kondom.

to radim da bih bila sto posto sigurna da mu se neće OMAKNIT. A i pred samo svršavanje ima najviše spermija u "toj sluzi"...

tak da se mi ne koristimo metodom izvadi kad trebaš svršit nego se neko vrijeme seksamo s kondomom.

Zakaj ne stavi kondom ODMAH, pa nemate briga sa "sluzi"? :rolleyes:

SusieTheDevil
03.05.2010., 18:42
@livadica

pa zato što bih ga ja malo GOLOG. :D osjećaj je neusporediv... :cerek: a i jako mi je teško svršit kad ima kondom.

seksamo se bez kondoma dok ja ne svršim i onda stavimo kondom i onda on svrši. :D

livadica
03.05.2010., 18:46
:ne zna:

a kaj da ti onda velim - uživaj i nadaj se da ti se neće "omaknuti". jer je moguće.

maalena
03.05.2010., 19:05

:confused:

sijandraffm
03.05.2010., 19:09
ah zaboravi napisat da sam ja ostala trudna s muzem nakon vazektomije, tako da je meni ostat trudan od "sluzi" nesto najnormalnije:ne zna:

8472
03.05.2010., 19:13

Fkat, pa koliko to vama onda traje??? :eek::eek::eek:
Kako nas neko fino zahebavaaaaa...
:vidiga:

Torma
03.05.2010., 19:15
stavljamo kondom 15-20 min prije nego će on svršit.

Ma da, navuce ga dok jos ceka u redu za puding u menzi.
:kava:

8472
03.05.2010., 19:17
Ma da, navuce ga dok jos ceka u redu za puding u menzi.

A prije tih 20 min se sexaju na "golo" dok ona ne svrši. :rolleyes:

maalena
03.05.2010., 19:20
ljudi prakticiraju tantru

SusieTheDevil
03.05.2010., 19:25
Hvala svima koji su mi lijepo odgovarali.

Povlačim se s ove teme jer ste mi počeli ići na kurac.

marta26
03.05.2010., 19:27
meni se cini da tom decku nije lako, mislim, kak uspije svrsiti??? fuki fuki u jeku, ona svrsava i vice: ivica, navlaci kondoooooom!!!! mislim da bi se meni momentalno spustio da sam frajer, ja mu se divim! aj draga, vis da ostaju tak trudne, kupi si pilule pa se seksajte ko ljudovi!

8472
03.05.2010., 19:35
nemoj, taman je postalo napeto, zanima nas koliko to traje i neki recept da nam udjeliš.

Ajd pitaj pliiiizzzz dečka na čemu je, ja bi mome dragom isto preporučila..... :moli:

marta26
03.05.2010., 19:40
gotovo, naljutila se, a ja sam htjela saznati tajnu velikog svrsavanja:tuzni:

nephthys
03.05.2010., 19:43
:lol::lol:

ovako se nisam smijala već neko vrijeme :rofl::rofl:

i ja bi da nam kažeš kako vi to...jelte.
mi smo tebi odgovorile na pitanje, bilo bi lijepo da i ti nama. elementarna pristojnost, jel.

ribizlich
03.05.2010., 19:50

ono... a ja ozbiljna...

ajoooj kak ste curu zbedirale...
Pa meni je to tak normalno da se ženska boji i pazi jer neće ostat trudna. Kolko uopće imaš godina Susie?

Gle, ja se sjećam kad sam se tek počela seksat da sam:
1.pila pilule,
2.seksali smo se CIJELO vrijeme s kondomom, i
3.još ga je morao izvadit (za svaki slučaj da ne pukne) :lol:
Naravno, sve to u isto vrijeme. Strah od trudnoće je bio prevelik, a fino mi bilo guzit se i eto ti veselja.
U međuvremenu sam malo olabavila po tom pitanju, sad mi nikakvi sluzići ne pomažu da zatrudnim :ne zna:

sijandraffm
03.05.2010., 20:49
sto ste je potirale, bilo je bas zanimljivo:cerek:

ali cure to 30 min dok ja, pa 20 dok on , pa 15 nakon sto oboje, pa to i meni ide:D, bez tantre, sta vam je tu cudno ???:p

sta se vi svi poseksate za 10 minuta ???:eek::confused::ne zna:

Jules76
03.05.2010., 21:39
isuse sto je ovo smijesno, evo udavih se umalo... :lol: :rofl: :s
nego, ima zena pravo oko pucanja. ima ljudi koji jednostavno nisu kompatibilni s kondomom - meni i mm pucao konstantno, nema veze koji model, uvijek na istom mjestu. jos mi kaze dr, jes, oce to nekad, takvi ste si :lol:
al mi nije jasno da joj je prakticnije usred seksa tjerat njega da navlaci kondom pa onda aj jadan sad mrs van svrsi, umjesto da lijepo PIJE TRIQUILAR ILI YASMIN ili stagod!!!!! ako ga vec oce golog. ono zeno, mama ti se boji da ces umrijet? a jel sto tvoja mama mora znat da pijes? a sto ne proucis malo statistike i ne procitas neko istrazivanje prije nego doneses stupidnu odluku na osnovu medijske pompe??? dvjema zenama pozlilo, jedna umrla, njena mama tvrdi da je od yasmina, doktori tvrde da nije i ti odma bacas pilule u wc??? i sto ne procitas uputstvo koje dobijes u kutiji pa's vidit da ona s trombozom NIJE SMJELA pit yasmin, dakle nije ona umrla od yasmina nego od vlastite neodgovornosti, sve ako je yasmin i uzrokovao napad. eto. damn propade mi zabava ova se nadurila, al bas se nasmijah svjecki :D

pikacu
03.05.2010., 22:29
sta se vi svi poseksate za 10 minuta ???:eek::confused::ne zna:

pf... ako i toliko i to sa oblačenjem :rofl:

Megi Pegi
04.05.2010., 00:54
Moja best frendica je zatrudnjela koristeći metodu-"Vadi ga, dragi" i moja sestrična koja se isto tako "pazila" ipak je zatrudnjela.
Dakle, ima primjera i to dosta. Moguće je ostati trudan iako muškarac ne svrši.
Ali ja npr koristim metodu- "ne vadi ga, dragi već marljivo radi" pa eto već skoro godinu dana ništa:D

Laura-L
04.05.2010., 07:33
Mislim da se može zatrudniti na razne načine, pa i uz sve moguće zaštite.

Ali eto ima jedan način da se zaštiti od T, a taj je da se andol stavi između koljena i da se strogo pazi da ne padne.

Sephray
04.05.2010., 08:48
da je netko zatrudnio a da muškarac nije svršio u ženu! Ono-(ne znam stručni naziv) ali da li je itko zatrudnio SAMO od one sluzi koja izlazi iz muškarca!

Moj ginekolog je rekao da je to moguće,a mene zanima je li netko zbilja tako zatrudnio?

Moja frendica - dvojajčane blizance. S time da ima cikluse od 36 dana, a odnos tog tipa su imali 11. dan ciklusa

marinella
04.05.2010., 09:04
ja ne znam od kud toliko čuđenje,cura ima panični strah od trudnoće koristi te dvije nazovimo ih metode ne vjeruje ni kondomu ni izvlačenju pa korisiti oba. meni samo žao momka što ga na kraju izvadi i izdrka u kondom :kava:

mandy
04.05.2010., 09:31

:lol: :lol:

marinella
04.05.2010., 09:45
to valjda da moze kasnije prebrojati jesu li svi na broju da slucajno nije neki zapeo u sluzi

pa nije mi jasno zašto izdrka u kondom zašto se ne dovede do orgazma dok je u njoj kad već imaju kondom a i vade ga? jadničak :kava: btw negdje sam pročitala da metoda vadi ga je jednako sigurna ko i kondom?nemojte me sad linčovat nisam ja to izmislila..

Blackie
04.05.2010., 09:46
pa nije mi jasno zašto izdrka u kondom zašto se ne dovede do orgazma dok je u njoj kad već imaju kondom a i vade ga? jadničak :kava: btw negdje sam pročitala da metoda vadi ga je jednako sigurna ko i kondom?nemojte me sad linčovat nisam ja to izmislila..

:facepalm:

marinella
04.05.2010., 09:48
:facepalm:

pa šta je samo sam rekla da sam nedavno naišla na takav članak :B

Blackie
04.05.2010., 09:49
pa šta je samo sam rekla da sam nedavno naišla na takav članak :B

ma kakve to časopise čitaš :ne zna:

:mig:

Laura-L
04.05.2010., 09:49
Ma meni je i dalje najsigurnija metoda s andolom.

jaca99
04.05.2010., 10:27
Hvala svima koji su mi lijepo odgovarali.

Povlačim se s ove teme jer ste mi počeli ići na kurac.

Ma joj, ne se ljutiti... Nasmij se sa curama...
Evo da odgovorim na tvoje pitanje,
ja sam prvi put ostala trudna od "sluzi", dovoljan je jedan plivač da ostaneš trudna, a on ne mora isplivati na kraju! :cerek:
Ja sam čak ostala trudna a da mi nisu bili plodni dani, imala sam redovite menge pa sam mogla izračunati, tako da do sad si imala "sreće".
Na žalost tu sam bebicu izgubila jer se nije uhvatila na dobro mjesto!:(
Eto samo da znaš da ništa nije sigurno, e da, što se tiče kondoma, i to nam je puklo par puta! :rolleyes:

korny30
04.05.2010., 10:32

:lol: moja ima 6 mjeseci i uči puzati hehehe

bepina99
04.05.2010., 11:37

evo ja ne znam apsulutno nikoga (a imam puno prija i poznanica) da je zatrudnio na taj način.
mi se pazimo više od 15 godina po toj metodi "rikverca" (samo to) i nikad nisam ostala trudna.( da ne bi dovodili u pitanje našu plodnost:rofl: kad smo se odlučil na bebu, ostala sam trudna odmah slijedeći mjesec. )

ja misilim da je vjerojatnost da ostaneš trudan od "sluzi":rofl: jako jakoooo mala.

8472
04.05.2010., 12:48
Meni i dalje nije jasno, što je začetnica teme mislila pod "sluz".
Pošto je zbrisala, kažite vi, ne moramo zatvorit temu.

Da li se radi o sjemenoj tekućini? Pa nije to nikakva sluz. "Punjetina ko punjetina".
Kod zdravih plodnih muškaraca vrvi od spermića.

Da li se radi o preejakulatu? :misli: Iskreno, nemam pojma kako to izgleda, nisam nikad promatrala tik prije svršavanja da li je što sluzavo ili ne.
Odradili bi ili u kondom, ili u mene, na bilokojem mjestu. :facepalm:
Ajde nekad i po meni, ali onda isto ne bi gledala povećalom.

Sluzavije je kod mene, ali to je ženska stvar.
Sluzavo mi samo po sebi znači nešto kao ljepljivo/rastezljivo/mokro... Opet toga ima samo kod mene.
Prije svršavanja kod muških, hm, teško... Fakat sam ne iskusna. :ne zna:
Mislim, stvarno bi bilo odvratno da ga onako fino izvadi van iz gaća, još prije nego iti priđe pici, a da se nešto sluzavo počme cjedit sa njega, nedajbože žuto ili zeleno, ono tipa Alien. :rigo:

Ili pak možda se radi o onom talogu što se nahvata od nepranja, da se odma opravdam, o tome znam samo iz priče, nikad vidjela, nemam veze s tim. :o :raspa:

Molim mišljenje, hvala. :kava:

MalaLola
04.05.2010., 13:30
Da li se radi o preejakulatu? :misli: Iskreno, nemam pojma kako to izgleda, nisam nikad promatrala tik prije svršavanja da li je što sluzavo ili ne.
Odradili bi ili u kondom, ili u mene, na bilokojem mjestu. :facepalm:
Ajde nekad i po meni, ali onda isto ne bi gledala povećalom.

Pa zena nije znala valjda da se to zove predejakulat pa je sluz stavila pod navodnike:ne zna:
Ti nikad nisi muzu pusila dok ne svrsi ili nekom drkala dok ne svrsi... aaaaaaa propustila si cari svakojakog zadovoljavanja:kava::D
Predejakulat izgleda kao sluz, nije bijeli kao sperma, a u njemu moze biti sperme koliko sam upoznata samo u slucaju ako je nedavno bilo svrsavanja, ono tipa dan prije, pa je malo ostalo:)
A i ja sam se nasmijala al doslovce samo na onaj dio di netko kaze je da stavi si ga jos u menzi dok ceka puding:rofl:
Dobro malo je zena zakomplicirala seks, al boze moj, nasla je nacin da ga osjeti, da svrsi, a da bude kolko tolko sigurna da nece zatrudniti, iako mislim da sad vise ni u to nije sigurna... a brate volja ste kad vam ne smeta stavi, izvadi-stavi kondom, stavi, izvadi, svrsi:rofl::rofl:

libica
04.05.2010., 14:00
Moja je frendica isto tako ostala trudna... :)

A ja prakticiram tu metodu već dosta godina i ništa... :rofl: baš bi nam se sad već moglo i omaknut :rofl:

twisted.x.siste
04.05.2010., 14:02
Pa zena nije znala valjda da se to zove predejakulat pa je sluz stavila pod navodnike:ne zna:
Ti nikad nisi muzu pusila dok ne svrsi ili nekom drkala dok ne svrsi... aaaaaaa propustila si cari svakojakog zadovoljavanja:kava::D
Predejakulat izgleda kao sluz, nije bijeli kao sperma, a u njemu moze biti sperme koliko sam upoznata samo u slucaju ako je nedavno bilo svrsavanja, ono tipa dan prije, pa je malo ostalo:)
A i ja sam se nasmijala al doslovce samo na onaj dio di netko kaze je da stavi si ga jos u menzi dok ceka puding:rofl:
Dobro malo je zena zakomplicirala seks, al boze moj, nasla je nacin da ga osjeti, da svrsi, a da bude kolko tolko sigurna da nece zatrudniti, iako mislim da sad vise ni u to nije sigurna... a brate volja ste kad vam ne smeta stavi, izvadi-stavi kondom, stavi, izvadi, svrsi:rofl::rofl:

e sad me mala lola nasmijala najviše od svih.
"Ti nikad nisi muzu pusila dok ne svrsi ili nekom drkala dok ne svrsi... aaaaaaa propustila si cari svakojakog zadovoljavanja:kava::D "
fenomenalno:rofl:

mmujic
04.05.2010., 14:16
Ja sam tak ostala trudna. Nakon kaj smo se na isti način 6 godina "pazili". I dvije frendice su mi tak ostale trudne.

Nego, zakaj je vama tak čudno da nekome odnos može trajat duže od 15-20 minuta?

mmujic
04.05.2010., 14:19

:lol::lol::lol:

twisted.x.siste
04.05.2010., 14:24
Ja sam tak ostala trudna. Nakon kaj smo se na isti način 6 godina "pazili". I dvije frendice su mi tak ostale trudne.

kome je čudno?

moj šmirgla kolko treba:lol::rofl:

mmujic
04.05.2010., 14:42
kome je čudno?

moj šmirgla kolko treba:lol::rofl:

A vidim da ih ima par gore:mig:

:lol:

twisted.x.siste
04.05.2010., 14:55
Oš iskreno?
Meni se ne da duže od 20 minuta.:lol:

marta26
04.05.2010., 15:09
ajme, moj je pljuga:( ah, jadna ja, onda se na kraju moram sama zadovoljiti:rofl:

twisted.x.siste
04.05.2010., 15:14
ajme, moj je pljuga:( ah, jadna ja, onda se na kraju moram sama zadovoljiti:rofl:

o da, ima i toga :lol:
nekad mi to draže:rofl:

larazg
04.05.2010., 15:16
.

puž slinavac?? :ne zna::confused::D

Jules76
04.05.2010., 15:19
Oš iskreno?

:top:
ljenchino :D
cure bas ste zakon :lol:

sijandraffm
04.05.2010., 15:31
Oš iskreno?

20 minuta ???:confused:

meni se za 20 minuta nebi dalo skidat sve sa sebe:ne zna:.........puh...20 minuta.....:confused::ne zna:

marta26
04.05.2010., 15:34
opce mi vise nije fora kad su promijenili naslov teme:hrk:

lianne
04.05.2010., 15:35
draga suzie, sluz, ljiga iliti predejakulat u nekih muskaraca sadrzi male kolicine spermija (male je relativan pojam ako uzmes u obzir da pri ejakulaciji izlaze milijuni spermija), i to je znanstveno dokazana cinjenica. za trudnocu je dovoljan 1 (slovima: jedan) zdravi spermij. to je takodjer znanstveno dokazana cinjenica. takodjer, ako se frajer seksao nedugo prije, mozda mu je zaostao koji zivi punoglavac u uretri pa ga onda predejakulat ispere.
da li neki muskarac u svom predejakulatu ima ili nema spermije nema apsolutno nikakve veze s time da li je vise ili manje plodan. s nekima se mozes seksat da ne svrsi u tebe i mozda nikad neces ostat trudna. samo, ako naletis na takvoga (a nisu bas rijetki iako su u manjini), na zalost to mu ne pise na celu i neces znati dok ne ostanes trudna. nadam se da je ovaj post dovoljno ozbiljan i utemeljen na znanstvenim cinjenicama da povjerujes u to kaj u njemu pise. eto.
gumice. pilule. ako neces biti mama.

nije istina :D
oplodnja je malo slozenija stvar no sto mislis..ovo je stara zabluda,a istina je sljedeca..
za oplodnju je potreban sinergizam vise tisuca spermija..
kao prvo spermiji i jajna stanica imaju naboje i privlace se pomocu njih(mislim da je naboj spermija negativan,a jajne stanice pozitivan)..nisu oni inteligentni pa da znaju di moraju ici..zakon fizike i povoljni uvijeti(koji se osiguraju tijekom plodnih dana) ih privuku na pravo mjesto :zubo:
nakon sto navale na jajnu stanicu glavna zadaca je otopiti zastitnu membranu jajne stanice..ona se topi pomocu enzima koji se nalazi u kapici glave spermija..da bi se otopila potrebno je itekako vise od male kolicine enzima samo jednog spermija..no srece da upadne ce imati samo jedan..ne najbrzi nego onaj koji dode do najtanjeg dijela membrane i u pravom trenutku otopi i "pukne"membranu :D
nakon toga mjenja se polaritet oplodene jajne stanice i ona pocne odbijati spermije..
i to je to :)

jel da je potreban samo jedan ne bi postojali neplodni ljudi+sve bi bile trudne sitog trena ako bi pomislile na coitus interruptus..
u predejakulatu ima spermija,no nedovoljno da izvrse oplodnju :)..u vecini slucajva :zubo:
no pouzdati se u svog muskarca da je stisnuo rikverc u pravom trenu-e to je druga tema..
plus postoje muskarci koji mogu i mati "isprekidani"orgazam..tj.nakon pocetne faze ejakulacije dii zade par kapi ejakulata on se moze "smiriti" i nastaviti dalje gotovo nesvjestan da je usao u fazu ejakulacije :mig:

Torma
04.05.2010., 15:52
20 minuta ???:confused:

meni se za 20 minuta nebi dalo skidat sve sa sebe:ne zna:.........puh...20 minuta.....:confused::ne zna:

Po mom iskustvu najbolji seks je onaj kad ni ne stignes skinuti sve sa sebe. :kava:

Eto, nekima za kvalitetan spolni cin treba sat i pol slobodnog vremena, krevet posut ruzinim laticama, 138 svijeca i Marvin Gaye u pozadini- a drugima samo primarni i sekundarni spolni organi. :D

Naravno da se svi nekad natezemo po sat vremena, ali bas svaki put.. :rolleyes:

maalena
04.05.2010., 16:52

ma nije to čudno, već ženska objašnjava kako se inače skoro cijelo vrijeme seksaju bez kondoma, a onda ga on navuče 15-20 min prije svršavanja. pa eto zaključismo da je tip izdržljiv

Po mom iskustvu najbolji seks je onaj kad ni ne stignes skinuti sve sa sebe. :kava:

Eto, nekima za kvalitetan spolni cin treba sat i pol slobodnog vremena, krevet posut ruzinim laticama, 138 svijeca i Marvin Gaye u pozadini- a drugima samo primarni i sekundarni spolni organi. :D

Naravno da se svi nekad natezemo po sat vremena, ali bas svaki put.. :rolleyes:

e baš to, sve skupa s natezanjem potraje, al one konkretne radnje ipak nećemo vremenski napuhavati :zubo:

Alicia
04.05.2010., 17:14

Ja.

Zaraa
04.05.2010., 17:52
oplodnja je malo slozenija stvar no sto mislis..ovo je stara zabluda,a istina je sljedeca..

jel da je potreban samo jedan ne bi postojali neplodni ljudi+sve bi bile trudne sitog trena ako bi pomislile na coitus interruptus..
u predejakulatu ima spermija,no nedovoljno da izvrse oplodnju :)..u vecini slucajva :zubo:
no pouzdati se u svog muskarca da je stisnuo rikverc u pravom trenu-e to je druga tema..plus postoje muskarci koji mogu i mati "isprekidani"orgazam..tj.nakon pocetne faze ejakulacije dii zade par kapi ejakulata on se moze "smiriti" i nastaviti dalje gotovo nesvjestan da je usao u fazu ejakulacije :mig:

:s:s eto sve objašnjeno kako treba; svaka čast lianne, odličan je cijeli post :s, a podebljala sam ovo jer je to isto značajno i vrlo relevantno za cijelu ovu priču....

Zaraa
04.05.2010., 17:54

I to još negdje usput, na šanku, podu, vratima, u šumarku skrivenom :top:
Tko je vidio u krevet ići i rastezati to tri ure :p

sijandraffm
04.05.2010., 21:16
Tko je vidio u krevet ići i rastezati to tri ure :p

ja.:D:ne zna:

Jules76
08.05.2010., 15:56
za oplodnju je potreban sinergizam vise tisuca spermija..
kao prvo spermiji i jajna stanica imaju naboje i privlace se pomocu njih(mislim da je naboj spermija negativan,a jajne stanice pozitivan)..nisu oni inteligentni pa da znaju di moraju ici..zakon fizike i povoljni uvijeti(koji se osiguraju tijekom plodnih dana) ih privuku na pravo mjesto :zubo:
nakon sto navale na jajnu stanicu glavna zadaca je otopiti zastitnu membranu jajne stanice..ona se topi pomocu enzima koji se nalazi u kapici glave spermija..da bi se otopila potrebno je itekako vise od male kolicine enzima samo jednog spermija..no srece da upadne ce imati samo jedan..ne najbrzi nego onaj koji dode do najtanjeg dijela membrane i u pravom trenutku otopi i "pukne"membranu :D
nakon toga mjenja se polaritet oplodene jajne stanice i ona pocne odbijati spermije..

no pouzdati se u svog muskarca da je stisnuo rikverc u pravom trenu-e to je druga tema..
plus postoje muskarci koji mogu i mati "isprekidani"orgazam..tj.nakon pocetne faze ejakulacije dii zade par kapi ejakulata on se moze "smiriti" i nastaviti dalje gotovo nesvjestan da je usao u fazu ejakulacije :mig:

ma naravno da se treba hrpa stvari posloziti. i da ovulacija traje jako kratko a ne 8 dana koji se smatraju 'plodnima'. i da ako se jajasce i oplodi, sansa da ces ostat trudna i iznijeti trudnocu je manja od 30% ili tak nesto. itd itb. ali poanta je da je nada da nes zatrudnit od 'sluzi' jednake vrijednosti kao i nada da nes zatrudnit jer si se samo jednom poseksala s nekim.

lianne
08.05.2010., 20:42
ma naravno da se treba hrpa stvari posloziti. i da ovulacija traje jako kratko a ne 8 dana koji se smatraju 'plodnima'. i da ako se jajasce i oplodi, sansa da ces ostat trudna i iznijeti trudnocu je manja od 30% ili tak nesto. itd itb. ali poanta je da je nada da nes zatrudnit od 'sluzi' jednake vrijednosti kao i nada da nes zatrudnit jer si se samo jednom poseksala s nekim.

sve se zna..jajasece zivi cca 48 h..a spermiji cca 72 h ako su mu uvijeti pogodni..
prema tome opasno je oko 3 dana u ciklusu..no posto se ne moze tocno ustvrditi koji dan ovuliras(iako moze i ima metoda,ali ne za sav "obicni" puk..ja mogu jer na poslu imam mikroskop i mogu si mjeriti koncentraciju hormona :zubo:) uzima se da je najbolje se suzdrzavati tih cca 8 dana,jer ne ovuliraju sve zene jednako..cak ovulacija moze varirati i od ciklusa do ciklusa jedne zene..no sva ta teorija vrijedi iskljucivo i samo za zene sa redovitim ciklusom :)

ako se desi oplodnja-trudnoca se iznese do kraja..osima ako dode do komplikacija,no one se desavaju u jako malo slucajeva..dakle ako si oploden-roditi ces(pogledaj zivotinjski svijet)..no caka je pogototi ovulaciju..a to je ono sto je najcesce problem parovima koji se trude imati klince,jer danas velika vecina zena ima neredovite cikluse :)

ako si pametan i znas neke stvari neces zatrudniti od sluzi,a i neces zatrudniti ako se s nekim prasnes samo jedan put..
ako se ne informiras i ne znas sta radis imas veliku sansu da zatrudnis od "sluzi" i ako se s nekim prasnes samo jedan put..
ali to vrijedi za oboje!!!
(automatska sansa da ce to biti tako je vrlo mala :mig:)

da obrazlozim-sa muzem sam sam skoro 10 godina(u braku nesto vise od 8 mj)..nismo koristili nikakvu zastitu osim prekinutog snosaja i izracuna plodnih dana(imam srecu da imam ciklus u dan)..nikad nisam ostala trudna..:zubo:..a jako smo aktivni na tom polju :o :D
kad smo se odlucili na trudnocu ostala sam trudna isti mjesec..:zubo:
dakle-znali smo sta radimo..
i to je poanta cijelog ovog topica :mig:

Jules76
08.05.2010., 22:04
jako mi je drago da je kod tebe to tako islo, ali nije tako bas kod svakoga. i meni je ciklus u dan, dapace u doba dana, ali svejedno sam ostala trudna potpuno izvan tih carobnih 8 dana, dapace skroz ni blizu tih 8 dana. planirano. jer se eto nismo stitili. a da li je od sluzi, ne znam :rofl:
e, a kakve veze ima mikroskop sa koncentracijom hormona?

anavi22
09.05.2010., 10:34
može jedno pitanje? odg bi mi bio od velike važnosti.
nisam imala pravi sex.odnos, samo smo se trljali spolnim organima u vrijeme plodnih dana.
da li je moguće zatrudnjeti od toga da penis ne uđe u vaginu?

hvala unaprijed na odg.

zabrinuta

marta26
09.05.2010., 12:19
ne!!

Wedding
09.05.2010., 15:28
Te izlucevine se zovu SMEGMA:mig:

Torma
09.05.2010., 15:39
Te izlucevine se zovu SMEGMA:mig:

Smegma je prljavstina koja se sastoji od deskvamiranog epitela, loja i ulja koje izlucuje koza a kod muskaraca se skuplja ispod prepucija (pogotovo kod onih koji se rijetko peruckaju :kava: ).

Izlucevina o kojoj se govori se zove predejakulat, i to ne kolokvijalno vec - uz 'Cowperova tekucina'- strucno.

Orleanska I.
01.12.2010., 10:27

Inače, prije same ejakulacije iliti svršavanja iz spolnog organa izlaze tzv ljubavne kapi iliti kapljice sperme koje isto mogu dovesti do trudnoće kao i samih 2 ml sperme.
Dakle, odgovor je da, može se zatrudniti i da, ima cura koje su zatrudnile tzv prekinutim snošajem.

ja sam tako zatrudnjela. nije svršio u mene. trebaš još koju il je 1 dovoljna? :D

Evo, ja tako ostala trudna. Čak je i muž ostao šokiran jer je kao pazio. :rofl:

mimxić
01.12.2010., 14:29
I ja tako ostala trudna i to od prvi put kad sam se sexala s dečkom,krenuli pa se predomislila i ipak ostala trudna!

anđeo-s-rogićima
01.12.2010., 14:35
Ja se seksam bez kondoma,a kad on treba svršit onda stavi kondom i svrši s kondomom vani... ali očito mi džaba toga...
ima puno postova koje želim quotat al mi se neda.. uglavnom da se i ja malo nadovežem.

1. i moja seka je s 18 godina na taj način ostala trudna van plodnih dana, dans luce ima 14 godina :zubo:

2. i ja sam pila yasmin tablete i nikad nisam imala nikakvih problema osim što sam se udebljala ko kobila od njih, ali sam ih isto prestala pit jer su mi starci kvocali i od tada upražnjavam sex kao i ti. prije nego što treba svršit stavimo kondom, jedina je razlika što svršava s kondomom u meni. znam da time riskiramo trudnoću u slučaju da pkne, ali se ne zamaramo. bio ti željeni plusić kojem se potajno nadamo da bojimo se namjerno neš napraviti :cerek:

Ginger jam
12.12.2010., 19:31
Pitanje za vas koje ste ostale trudne od predejakulata, a da muz/decko nije svrsio u vas?
Jel on prije vaseg sexa imao ejakulaciju? Ne mislim sad samo na odnos vec i na masturbaciju i ostalo..
Zato sto 'predejakulat' luci Cowperova zlijezda i osnovna uloga mu je podmazivati organ da bi sex bio laksi i ugodniji. Ako pogledate presjek penisa, vidjet cete gdje se ta zlijezda nalazi i da nema veze sa sjemenicima, ona ne izlucuje spermu i plivace u njoj :D
Ovo sto ste vi ostale trudne, je vjerojatno od zaostale sperme od nedavne ejakulacije.
Ako je decko urinirao poslije svrsavanja, spermica ne bi trebalo biti (amonijak ih ubija).
Pa ponavljam pitanje: Je li on prije vaseg sexa imao ejakulaciju?

Orleanska I.
13.12.2010., 07:32
Ne sjećam se! Skoro da se i seksa ne sjećam. :D

lipica
13.12.2010., 14:52
Može se ostati trudan i tako! Seksa i svršavanja prije toga nije bilo!

tina_m
13.12.2010., 15:07
ja se sa svojim dragim samo na početku seksala sa kondomom,
a onda smo odlučili da će on paziti, da neće svršavati u mene
vo 4 godine smo tako funciornirali, a onda se odlučili ne paziti i
odmah ja ostala trudna :cerek:

uglavnom i ja sam čula te priče da se od predejakulata može zatrudniti,
ali sam ipak riskirala i evo to nam je dobra bila zaštita to što on nije svršavao u meni

FIGICA
13.12.2010., 22:05
Mi smo isto prije prakticirali prvo malo bez pa onda onaj finiš sa kondomom,tada nisam zatrudnila

tina_m
14.12.2010., 16:56
Mi smo isto prije prakticirali prvo malo bez pa onda onaj finiš sa kondomom,tada nisam zatrudnila

mi nismo ni finiš imali sa kondomom
sve je to po meni bilo :rolleyes:

kaktusic
14.12.2010., 17:07
A u smokve, koliko sam se bojala od tog zatrudnjivanja s preejakulatom (jer znam bar 1 primjer iz bliže okoline), sexala se samo s extra safe kondomom i to u neplodnim danima, a ako su bili plodni dani, obavezno vađenje UZ kondom, nikakvo doticanje stvarčica bez kondoma nije dolazilo u obzir...pa kad smo se nakon 3ipo godine veze i pred vjenčanje počeli u pms-u (i SAMO u pms-u) sexat bez kondoma, ali opet uz vađenje, bjesomučno sam gledala znakove eventualne trudnoće, brojala dane, grizla nokte...a sad kad želimo bebača, ni deseci mililitara pravog, autentičnog ejakulata u najplodnijim danima uz praćenje Billingsovom i kalendarskom metodom i dizanje nogu u zrak 15 min nakon sexa ne pomažu...ništa...:(

tina_m
14.12.2010., 17:47
A u smokve, koliko sam se bojala od tog zatrudnjivanja s preejakulatom (jer znam bar 1 primjer iz bliže okoline), sexala se samo s extra safe kondomom i to u neplodnim danima, a ako su bili plodni dani, obavezno vađenje UZ kondom, nikakvo doticanje stvarčica bez kondoma nije dolazilo u obzir...pa kad smo se nakon 3ipo godine veze i pred vjenčanje počeli u pms-u (i SAMO u pms-u) sexat bez kondoma, ali opet uz vađenje, bjesomučno sam gledala znakove eventualne trudnoće, brojala dane, grizla nokte...a sad kad želimo bebača, ni deseci mililitara pravog, autentičnog ejakulata u najplodnijim danima uz praćenje Billingsovom i kalendarskom metodom i dizanje nogu u zrak 15 min nakon sexa ne pomažu...ništa...:(

joj, baš mi je žao :(
držim figice da se ipak nšto pomakne i uskoro ugledati svoj plusić :grli:

kaktusic
14.12.2010., 18:10
joj, baš mi je žao :(
držim figice da se ipak nšto pomakne i uskoro ugledati svoj plusić :grli:

:grli: hvala...baš sam nešto danas u bedu, valjda jer me svi gledaju značajno i spuštaju pogled na moj trbuh, uz znakovito podizanje obrva, kao "ima li išta, a?" a ja bi ih sve poslala u....pustite me, gledajte svoga posla....kap koja mi je prelila čašu je bila moja najbolja frendica, mama jednog bebača, koja je ostala trudna planski iz prve i koja mi je, u najboljoj namjeri, rekla da ona namjerava opet zatrudnit u ožujku pa bi bilo super kad bi i ja tada planirala pa da skupa budemo trudne. Ona me je imala namjeru razveselit, ali ja se samo osjećam ko totalno promašen slučaj, nevrijedno života...jbt ožujak....zašto svi oko mene planiraju i ide im po planu, a ja molim boga da to bude ikad, bilo kad, nebitno kad...
...sorry, otišla sam off totalno. :(

ciganche
14.12.2010., 20:24
ne mogu zatrudnjet ni od ejakulata a kamoli predejakulata

tina2701
14.12.2010., 20:49
ne mogu zatrudnjet ni od ejakulata a kamoli predejakulata

...i ja se slažem s tim.....:( nismo mi te sreće :rolleyes:

Torma
14.12.2010., 20:59
Pitanje za vas koje ste ostale trudne od predejakulata, a da muz/decko nije svrsio u vas?
Jel on prije vaseg sexa imao ejakulaciju? Ne mislim sad samo na odnos vec i na masturbaciju i ostalo..
Zato sto 'predejakulat' luci Cowperova zlijezda i osnovna uloga mu je podmazivati organ da bi sex bio laksi i ugodniji. Ako pogledate presjek penisa, vidjet cete gdje se ta zlijezda nalazi i da nema veze sa sjemenicima, ona ne izlucuje spermu i plivace u njoj :D
Ovo sto ste vi ostale trudne, je vjerojatno od zaostale sperme od nedavne ejakulacije.
Ako je decko urinirao poslije svrsavanja, spermica ne bi trebalo biti (amonijak ih ubija).

Zato se uopce trudis, pa lijepo ti zene objasnile da je polusestricna od susjede njihove najbolje frendice ostala trudna tako. :kava:

Moj prijasnji doprinos temi:

http://forum.hr/showpost.php?p=26452543&postcount=34

Ginger jam
14.12.2010., 21:37
Zato se uopce trudis, pa lijepo ti zene objasnile da je polusestricna od susjede njihove najbolje frendice ostala trudna tako. :kava:

A znam :D, ali kad citam te primjere iz prve ruke, jel i sama pocnem sumnjati u biologiju.. Nekako mi se vise cini da muski u takvim slucajevima ne znaju povuci kocnicu na vrijeme i onda se skupa s curom poslije cude kako se to dogodilo i prave se ludi.. To bi bilo kao priznanje da se ne mogu kontrolirati..

Orleanska I.
15.12.2010., 06:48
...
Sve je lijepo objašnjeno na što sam dala odgovor.
Ne sjećam se! Skoro da se i seksa ne sjećam. :D
Zaista se ne sjećam je li drkao prije i svršio i što je radio prije, ne sjećam se. Teoretski dio koji si objasnila znam.

Ne treba biti ironičan. Cure, a i ja skupa s njima, nisu davale primjere iz neke 3. ruke nego svoje primjere.
A znam :D, ali kad citam te primjere iz prve ruke, jel i sama pocnem sumnjati u biologiju..
Ajmo sad vas dvoje popljuvati sve ljude koji su ovako napravili dijete. Mi smo svi glupi, mi ne znam kako se prave djeca.
Hm, i biologija nekad zezne pa često nastanu kojekakve mutacije u prirodi, zar ne?

Torma
15.12.2010., 06:59
Gle, daj procitaj moj post koji sam linkala. Od predejakulata per se nitko nije zatrudnio- osim ako ti decko/muz nije medicinski fenomen pa mu Copwerova zlijezda proizvodi spermije.
Dakle ili je bilo spermija u uretri od prijasnje ejakulacije, ili nije povukao na vrijeme.

Ja ne shvacam ljude koji jednostavno ne zele usvojiti novu informaciju. :ne zna:

Orleanska I.
15.12.2010., 07:02
je bilo spermija u uretri od prijasnje ejakulacije, ili nije povukao na vrijeme.

Upravo ti ovo govorim, da ne znam je li bilo spermija od prijašnje ejakulacije jer se ne sjećam što smo/je prije radili/radio. Može biti da je tako bilo. Čak i vjerujem da je tako bilo jer sam mu mjesecima tupila o tome, a on me uvjeravao da je nemoguće jer kao, do sad nije bilo ništa.

8472
15.12.2010., 10:21
Gle, daj procitaj moj post koji sam linkala. Od predejakulata per se nitko nije zatrudnio- osim ako ti decko/muz nije medicinski fenomen pa mu Copwerova zlijezda proizvodi spermije.
Dakle ili je bilo spermija u uretri od prijasnje ejakulacije, ili nije povukao na vrijeme.

Ja ne shvacam ljude koji jednostavno ne zele usvojiti novu informaciju. :ne zna:
:mig:
Ljudi često brkaju pojmove, previde detalje, zaborave neke prijašnje situacije i sl...
Pa se na kraju dođe do extrema kad ženska zatrudni "po duhu svetom", a ako slučajno je bio nekakav odnos u điru, onda je garant zatrudnila od toga što je sjela na wc dasku nakon svog dečka...

Ili se ovaj kune kako nije svršio u nju.:rolleyes:

anđeo-s-rogićima
15.12.2010., 10:46
evo nama prošao prvi mjesec nezaštićenog i s metodom vadi ga van. i eto vještica stigla.

i inače, mi se uvijek sexamo poslije tuširanja tako da je pišonja čist :rofl: pa se nadam se će bit učinkovita metoda dok ne odlučimo radit klincezu :cerek:

yukata10
15.12.2010., 15:19
nemože se zatrudniti od nikakvog predejakulata, dobro vam govore ginger jam i torma :top:

vi koje ste neplanirano ostale trudne pa se čudite kako, ili vam ga dečko/muž na vrijeme nije izvadio :p ili je bilo ostataka spreme od prijašnje nedavne akcije :p

ja i moj sadašnji suprug smo deset godina imali nezaštićene odnose (zapravo prvu godinu sam pila pilule al su me nervirale jer bi znala koju zaboraviti i što svaki dan imam obvezu nešto popiti a drugu godinu smo koristili kondom koji nam je isto smetao a i prekinila bi se ona čar predigre i navlačenje te plastike :rolleyes:), vadio ga je van NA VRIJEME ( nikad na knap i čak bi mu ja završila rukom a nakon njegovog svršavanja nikad ga više nisam puštala u sebe iako je znao moliti, kao ići će se popišati :rofl: :nono: )

nakon deset godina veze se vjenčali i planski u prvom ciklusu napravili našu pišuljicu koja se treba roditi za tri mjeseca :cerek:

Ginger jam
15.12.2010., 22:23
@ Orleanska I.

Ispricavam se ako sam te uvrijedila, to mi nikako nije bila namjera.
Rekla si da se ne sjecas je li bilo svrsavanja prije. Naime, druga je stvar ako je decko prije imao ejakulaciju, onda je moguce zatrudniti od predejakulata. On pokupi 'zaostale' spermije u uretri i eto nevolje! Ali predejakulat sam po sebi ne sadrzi nista.
Naravno da ti ni jedan doktor, ginekolog i ini nece preporuciti metodu vadi ga van jer ne zele imati nikakve odgovorne za ono sto se moze dogoditi. Ni ja, osobno, ne bih nikome preporucila da se tako 'stite' jer muskarac treba imati kontrolu nad onim sto radi i, ajmo reci, iskustva. (Pritom sad ne mislim na nekoga tko je promijenio 100 partnerica, vec je bitno da zna odgoditi orgazam, pa bilo da je to ispraksirao masturbiranjem.) Isto tako, mislim da je bitno da se odnos prekine STVARNO na vrijeme, a ne sekundu prije velikog finala.
Svejedno, ne bih se usudila nikome preporuciti, a pogotovo mladim parovima.

kaktusic
15.12.2010., 22:40
Knjiga iz ginekologije kaže: 25% žena koje se štite coitus interruptusom zatrudni unutar godine dana. Prosječno.
Pa sad, jesu li zatrudnile jer on nije izašao na vrijeme, ili jer mu je u cjevovodu zaostalo spermića od ranije, ili jer kod nekoga preejakulat sadrži malu količinu spermića koji se otpuste i prije orgazma...na koncu njima i nije bitno. Uglavnom, događa se.

anđeo-s-rogićima
15.12.2010., 23:15
Isto tako, mislim da je bitno da se odnos prekine STVARNO na vrijeme, a ne sekundu prije velikog finala.

uff... što znači na vrijeme?? znači da jadnik pati pa ručno završi stvar?

mi prekidamo baš prije velikog finala.. dragi ga uvati rukom i onda pljucne u maramicu :rofl: :rofl:

Orleanska I.
16.12.2010., 06:51
...
Naravno da ti ni jedan doktor, ginekolog i ini nece preporuciti metodu vadi ga van jer ne zele imati nikakve odgovorne za ono sto se moze dogoditi. Ni ja, osobno, ne bih nikome preporucila da se tako 'stite' jer muskarac treba imati kontrolu nad onim sto radi i, ajmo reci, iskustva.
...
:top:
Moram priznati da sad nismo pretjerano pazili i da smo baš zato korisitili tu narodnu metodu kontracepcije. :D Prije, kad nam je bilo bitno da ne ostanem trudna, pila sam pilule. U ovu metodu nikad nisam vjerovala. Samo kažem, znam da nije svršio u mene, a što je bilo prije, ne sjećam se i vjerujem da je bilo onako kako si napisala.
I ja sam malo burno reagirala. Sorry.

beba22
16.12.2010., 12:15
moja kolegica je ostala trudna upravo tim predejakulatom. koristili su tu metodu vadi ga van a ona je ostala trudna. i sad je eto 5 mjeseci trudna

fasinain
16.12.2010., 12:40
iskreno, svi koje ja znam (a da su u duzim vezama, braku isl.) koriste tu metodu i do sada se nikome nije "slucajno" desilo.
tako da i ja virujen da - ili ga je decko kasno izvadia, ili je od zaostatak od ranije :mig:

isreno, ja i mm smo par miseci prije nego sta san zatrudnila se poigravali ne samo sa ovom tehnikom nego i sa onom - plodni dani, jer nam je bilo svejedno.
a prvi misec kad smo se odlucili raditi pravo na bebi (znaci i u plodne dane), ja sam ostala trudna :cerek:

leptirica 2
16.12.2010., 12:47
iskreno, svi koje ja znam (a da su u duzim vezama, braku isl.) koriste tu metodu i do sada se nikome nije "slucajno" desilo.
tako da i ja virujen da - ili ga je decko kasno izvadia, ili je od zaostatak od ranije :mig:

isreno, ja i mm smo par miseci prije nego sta san zatrudnila se poigravali ne samo sa ovom tehnikom nego i sa onom - plodni dani, jer nam je bilo svejedno.
a prvi misec kad smo se odlucili raditi pravo na bebi (znaci i u plodne dane), ja sam ostala trudna :cerek:
a nema bit sta drugo..tako da-potpis na ovo:kava:

lizzzy
06.01.2011., 19:29
Već dugo dugo nisam bila na temama trudnica i onda mi oko zapne baš za ovu....

nasmijala sam se svemu i svačemu.... oba puta kad sam ostala trudna igra je bila završena happy end-om....(naravno željeno)

e sad buni me nešto : jedne su tako ostale trudne , a druge ih uporno pobijaju da nije moguće da je riječ o ranijem svršavanju ili ne vadenju na vrijeme....

više manju su cure ovdje u braku pa me zanima zasto im partner nebi rekao da je malo pobjeglo.... wtf...pa u braku su ..... ajde ove djevojke koje su u vezama...

ja ću vidjet jel pali ta metoda izvlačenja jer smo se ja i mm malo zaigrali u dane kad je ovulacija bila na špici.... kud dvoje tu i treće ak bude....

al baš me zanima .....

i da ...svim novo pečenim majkama želim dobrodošlicu u taj predivni svijet, svim trudnicama želim mirnu trudnoću, i onima koje to žele da se što prije ostvari....

Puse svima

anđeo-s-rogićima
06.01.2011., 20:25
više manju su cure ovdje u braku pa me zanima zasto im partner nebi rekao da je malo pobjeglo.... wtf...pa u braku su ..... ajde ove djevojke koje su u vezama...

a mene zanima kak može samo malo pobjeć? kad to sve u biti izleti u jednom naletu i onda još samo malo poslije.. bar mislim :confused:

jedino ako onda s tom metodom vadi ga van dečko/muž svršava po djevojci .ne zna:

freya7
06.01.2011., 20:49

možda sam i ja tako sad zatrudnila...jer mi nije jasno kak smo opet uspjeli :)

moguće je

lizzzy
06.01.2011., 20:51
a mene zanima kak može samo malo pobjeć? kad to sve u biti izleti u jednom naletu i onda još samo malo poslije.. bar mislim :confused:

jedino ako onda s tom metodom vadi ga van dečko/muž svršava po djevojci .ne zna:

to pitanje se i meni stalno javlja?!

A kak onda ne vidis da je svršio u tebe?! Ne kužim...?!

lizzzy
06.01.2011., 20:51
možda sam i ja tako sad zatrudnila...jer mi nije jasno kak smo opet uspjeli :)

moguće je

Daj nemoj me zahebavat,....kaj fakat ...?!!! Ni vi niste isli do ibera...?
Sad me već trta...

freya7
06.01.2011., 20:58
Daj nemoj me zahebavat,....kaj fakat ...?!!! Ni vi niste isli do ibera...?
Sad me već trta...

ma nemam pojma iskreno....moguće, ali ne znam da li to kod nas....lupetam :)
ali nije da smo planirali i išli do kraja....
al eto....
očito sam plodna ko crnica:lol:

tina2701
06.01.2011., 20:58
...sve ste vi sretnice koje i od predejakulata možete ostat trudne :raspa:

lizzzy
06.01.2011., 21:06
...sve ste vi sretnice koje i od predejakulata možete ostat trudne :raspa:

ja nisam.....među njima...

tina2701
06.01.2011., 21:10
ja nisam.....među njima...

...ma mislila sam općenito....:kava:

..ja se uvijek pitam čemu sam pila kontracepciju i čemu bilo sve paženje kad sad kad želim dijete to je nemoguća misija....:ne zna: bar ovako prirodno..

freya7
06.01.2011., 21:14
...ma mislila sam općenito....:kava:

..ja se uvijek pitam čemu sam pila kontracepciju i čemu bilo sve paženje kad sad kad želim dijete to je nemoguća misija....:ne zna: bar ovako prirodno..

:(
baš mi je žao...
a nemoj tako razmišljati , moja prijeteljice već godinama pokušava i znala si je predbaciti : zašto sam odgađala radit na djetetu...karijera, putovanja....
ali ne možeš znati..isto tako i sa kontracepcijom...

tina2701
06.01.2011., 21:17
:(
baš mi je žao...
a nemoj tako razmišljati , moja prijeteljice već godinama pokušava i znala si je predbaciti : zašto sam odgađala radit na djetetu...karijera, putovanja....
ali ne možeš znati..isto tako i sa kontracepcijom...

ma ne predbacujem si....uvijek je tu MPO :kava: pa mi ulijeva nadu...

kaktusic
06.01.2011., 21:22

maj sentiments egzakli...:ne zna: kad se sjetim svojih analiza termodinamičkih svojstava raznih kondoma, od extra safe do ultra thin...koji je rastezljiviji, koji će manje vjerojatno puknit a koji procurit...ne dao bog približit se onim jeftinim češkim, ili i pomislit na sistem vadi ga...da bar jesam, možda bi se štagod bilo i zalomilo. jbli me fax, posao, ugovor...

anđeo-s-rogićima
07.01.2011., 01:12
to pitanje se i meni stalno javlja?!

A kak onda ne vidis da je svršio u tebe?! Ne kužim...?!

i mene zanima jer se sve fino slijeva hahaha :rofl: :rofl:

maj sentiments egzakli...:ne zna: kad se sjetim svojih analiza termodinamičkih svojstava raznih kondoma, od extra safe do ultra thin...koji je rastezljiviji, koji će manje vjerojatno puknit a koji procurit...ne dao bog približit se onim jeftinim češkim, ili i pomislit na sistem vadi ga...da bar jesam, možda bi se štagod bilo i zalomilo. jbli me fax, posao, ugovor...

hahhaha ma i oni iz lidla za 12 kn su dobri :zubo: nikad nisu pukli :lol:

malla21
07.01.2011., 11:05
i mene zanima jer se sve fino slijeva hahaha :rofl: :rofl:

hahhaha ma i oni iz lidla za 12 kn su dobri :zubo: nikad nisu pukli :lol:

Potpisujem te za ove kondome iz Lidla :rofl::rofl:

linazg
07.01.2011., 11:13
muž i ja smo 4 godine imali nezaštićene odnose . Dakle, na vrijeme ga je vadio van! Kako ja uvijek imam uredne cikluse, samo smo ponekad imali sex za sexom, ali ponekad. Prva trudnoća dogodila se odmah kad smo htjeli, i Lovrekal smo isto dobili odmah kad smo htjeli. Zbog muževe situacije napravili smo spermiogram koji pokazuje fantastične rezultate.

Dakle, one fore ''štitili smo se, a ostala sam trudna''- nas dvoje ne pušimo :) Jedan od odgovrora kad sam pitala: pa kako? je bio: pa bilo je ljeto, izračunala sam po ciklusu i dala mu da svrši u mene .. ili dan prije/poslije ili za vrijeme menge sam mu da svrši ... mislim wtf??? :confused: to se ne radiiii!

anđeo-s-rogićima
07.01.2011., 12:26
Potpisujem te za ove kondome iz Lidla :rofl::rofl:

hahahahahah makar moram priznati da su mi oni durex featherline naj naj naj
:top::top:

muž i ja smo 4 godine imali nezaštićene odnose . Dakle, na vrijeme ga je vadio van! Kako ja uvijek imam uredne cikluse, samo smo ponekad imali sex za sexom, ali ponekad. Prva trudnoća dogodila se odmah kad smo htjeli, i Lovrekal smo isto dobili odmah kad smo htjeli. Zbog muževe situacije napravili smo spermiogram koji pokazuje fantastične rezultate.

Dakle, one fore ''štitili smo se, a ostala sam trudna''- nas dvoje ne pušimo :) Jedan od odgovrora kad sam pitala: pa kako? je bio: pa bilo je ljeto, izračunala sam po ciklusu i dala mu da svrši u mene .. ili dan prije/poslije ili za vrijeme menge sam mu da svrši ... mislim wtf??? :confused: to se ne radiiii!

ja sam retardirana.. ja sad nisam skužila tvoj post. jesi li ti zatrudnila od "predejakulata" ili ne? :brukica:

kaktusic
07.01.2011., 12:38

Potpisujem!!!!! :cerek: To jest- ja ne osjećam nikakvu razliku s kondomom ili bez, nema veze jel extra safe ili featherline, al on jaaaako osjeća...:cerek:

linazg
07.01.2011., 13:47
ja sam retardirana.. ja sad nisam skužila tvoj post. jesi li ti zatrudnila od "predejakulata" ili ne? :brukica:

:lol: :) ma neee nisam...možda sam ''zbrčakno'' napisala :p
kad smo htjeli - dogodio se plusić, kad nismo htjeli - nije bilo niti plusića :cerek:
nema zafrkancije sa seksanjem :rofl: uvijek idemo na sigurno :mig:

anđeo-s-rogićima
07.01.2011., 13:51
Potpisujem!!!!! :cerek: To jest- ja ne osjećam nikakvu razliku s kondomom ili bez, nema veze jel extra safe ili featherline, al on jaaaako osjeća...:cerek:

oo ja osjećam razliku.. najbolje je bez.. a ovi featherline su mi zbilja ko perce i jaaako tanki. mi smo znali kupit kutiju od 18 komada u mulleru za 63 kn pa nas je to duralo skoro pa cijeli mjesec ovisi kak je dragi radio :zubo:

:lol: :) ma neee nisam...možda sam ''zbrčakno'' napisala :p
kad smo htjeli - dogodio se plusić, kad nismo htjeli - nije bilo niti plusića :cerek:
nema zafrkancije sa seksanjem :rofl: uvijek idemo na sigurno :mig:

aha malo si ga zbrčkala :cerek:

lizzzy
07.01.2011., 14:47
Ja isto brijem da nije moguće, uvijek smo pazili i nije se dogodilo , kad smo htjeli poso je bio odrađen u cijelosti.... :) i eto dvije curice su tu....

anđeo-s-rogićima
07.01.2011., 14:58
Ja isto brijem da nije moguće, uvijek smo pazili i nije se dogodilo , kad smo htjeli poso je bio odrađen u cijelosti.... :) i eto dvije curice su tu....

ni nama se do sada nikad nije dogodilo. ako se dogodi objavit ću :cerek: makar moja seka tvrdi da se njoj prvo dijete tako dogodilo. laže ona, lažem ja :D

Lavica-88
07.01.2011., 21:38

mi zahvaljujući prekinutom snošaju čekamo blizance...
dupli dokaz da se od predejakulata može itekako zatrudnjeti...

freya7
07.01.2011., 22:14
muž i ja smo 4 godine imali nezaštićene odnose . Dakle, na vrijeme ga je vadio van! Kako ja uvijek imam uredne cikluse, samo smo ponekad imali sex za sexom, ali ponekad. Prva trudnoća dogodila se odmah kad smo htjeli, i Lovrekal smo isto dobili odmah kad smo htjeli. Zbog muževe situacije napravili smo spermiogram koji pokazuje fantastične rezultate. !
tako i mi, godinama skupa, nikakva kontracepcija-vadi ga van...i kad smo htjeli ostala trudna odmah nakon te menstruacije.....

e tak sam i ja razmišljala....pa smo se i dalje kao pazili kak smo uspješno godinama uspjevali i eto bebeoline...razlika bude godinu i pol :lol:
ma presretni smo....planirali smo malu razliku, al ono budemo dvije godine..pa joiš malo i eto ga...mala odlučila sama:)
e sad da li je od preejakulata ili je malo prošlo,a da nije svršio nemam pojma....uglavnom i ja sam okretala očima pa evo mi ga
hahahahaha:lol:

anđeo-s-rogićima
08.01.2011., 11:06
[QUOTE=freya7;30958044
e sad da li je od preejakulata ili je malo prošlo,a da nije svršio nemam pojma....uglavnom i ja sam okretala očima pa evo mi ga
hahahahaha:lol:[/QUOTE]

vidiš, mene to buni jako.. al zbilja.. kak može malo proć a dan ne prođe sve? :ne zna:

malla21
08.01.2011., 11:21

Ja ne znam po imenima kondome nego po boji... :brukica: Naj mi je naradžasti durex ..

Ali ipak naj, naj je bez ikakvog kondoma!!

magic potion
08.01.2011., 11:26
Ja neću testirati tu metodu na sebi.:rofl: Što se mene tiče, sve je moguće.:rofl:

Ali kako sam sasvim slučajno vidjela ovu temu, shvatit ću to kao znak!:s :eek:

freya7
08.01.2011., 11:48
vidiš, mene to buni jako.. al zbilja.. kak može malo proć a dan ne prođe sve? :ne zna:

e nemam pojma....mi smo kao koristili metodu kao i prije...vadi ga van :)
al očito nije ovaj put upalilo ili ga nije bio dovoljno spretan i brz :)
a time da sam ja taman prestala dojit malu pa su mi valjda i hormoni bili smrdani pa sam eto ostalo trudna.....
više faktora.....
ne znam:ne zna:

anđeo-s-rogićima
08.01.2011., 15:52
Ja ne znam po imenima kondome nego po boji... :brukica: Naj mi je naradžasti durex ..

Ali ipak naj, naj je bez ikakvog kondoma!!

http://condomunity.com/wp-content/uploads/durex-fetherlite-3.jpg

evo ja govorim o ovima :zubo:

i da i meni j ebez naj naj :cerek:

tina2701
08.01.2011., 20:33
Na prijemnom ispitu na Likovnoj Akademiji, pred kandidate su postavljene tri slike:
a) IZGOREN KRUH
b) UTOPLJEN COVJEK i
c) TRUDNA ZENA
Zadatak je bio pronaci (samo) dvije rijeci koje su karakteristicne za sve tri slike.
Ispit je polozila jedna jedina osoba, djevojka sa povecim trbuhom...
Napisala je:

KASNO IZVADJEN...

:lol::lol::lol:

idiot000
08.01.2011., 20:53
e ovakoc, nakon vise dana pretrazivanje interneta i citanja raznih foruma i dobivanja zivcanih slomova nadam se da cete vi pomoci iako vidim da i tu ima svakakvih misljenja

znaci nakon glupog pijanstva smo imali "odnos" koji je pod navodnicima jer je trajao dve minute jer smo se uspjeli sprijeciti ajmo reci na vrijeme.
e sad problem je u tome sto je curi prvo kasnilo par dana, a onda trajalo samo tri dana umjesto sest. pa ono kolika sansa je da je trudna?

kaktusic
08.01.2011., 21:01
Na prijemnom ispitu na Likovnoj Akademiji, pred kandidate su postavljene tri slike:
a) IZGOREN KRUH
b) UTOPLJEN COVJEK i
c) TRUDNA ZENA
Zadatak je bio pronaci (samo) dvije rijeci koje su karakteristicne za sve tri slike.
Ispit je polozila jedna jedina osoba, djevojka sa povecim trbuhom...
Napisala je:

KASNO IZVADJEN...

Tina, carice!!! Ma di ih samo nađe? :lol: :lol: :lol:

znaci nakon glupog pijanstva smo imali "odnos" koji je pod navodnicima jer je trajao dve minute jer smo se uspjeli sprijeciti ajmo reci na vrijeme.
e sad problem je u tome sto je curi prvo kasnilo par dana, a onda trajalo samo tri dana umjesto sest. pa ono kolika sansa je da je trudna?

Nije joj prerano za test; ako je trudna, pokazat će. Trk u ljekarnu!!!! Zašto se, pobogu, mučite ovoliko dana, kad možete u 5 sekundi testićem riješit dilemu?
P.S. sretno!!!!

idiot000
08.01.2011., 21:04
znaci iako je trajo svega par minuta postoji sansa da je trudna?

koji test bi bio najbolji?

kaktusic
08.01.2011., 21:20
pazi, nitko ti ne može reći da šanse nema. Zatrudnjivanje ne ovisi o duljini sexa, već o tome jesu li spermići dospjeli u vaginu ili ne. Ako prolistaš ovaj topic, vidjet ćeš da su se neki godinama štitili prekinutim odnosom i nikad ništa, a nekima se začas zalomilo. I sam kažeš da ste bili pod gasom, pa vjerojatno ne možeš sa sigurnošću reći jel ti ili nije barem malo pobjeglo. daklem, u ljekarnu (u dežurnoj inače ne smiju to prodat u ovaj kasni sat, ali ako ih milo pogledaš, progledat će ti kroz prste- znam par primjera) a testova imaš od 21 do 100i nešto kuna...pa eto za duševni mir, uzmi onaj srednjeg cijenovnog razreda, 60-80 kn. (ja sam ga uzela jednom, ali kako je bio negativan a htjela sam plus, više ga ne uzimam iz principa :p, tako da ne znam iz osobnog iskustva koliko je osjetljiv, ali vidim da cure koje su bile trudne kažu da je pouzdan)

Sretno i javi nam!!!! :mig:

Edit- može se ciklus zafrknit i od stresa i straha, i to kako, ali bez testa ne možete to znat. Čim cura popiški minus, doći će i menga...to znam iz osobnog iskustva :)

tina2701
08.01.2011., 21:20
znaci iako je trajo svega par minuta postoji sansa da je trudna?

koji test bi bio najbolji?

Clearblue je najbolji!!!

nije bitno koliko je trajao neg kaj se dogodilo i kada ste bili skupa...koji dan ciklusa i jel bila tada ovulacija...

idiot000
08.01.2011., 21:24
nisam svrsio to znam, a to je ono doslovno bilo par puta unutra van :rolleyes:
a njoj inace nije bas redovito, ali je nikada nije trajalo tri dana....

a mislim vidim da tu pisu da to nije moguce ako ne svrsis, iz njihovih usta u bozje usi

freya7
08.01.2011., 21:26
e ovakoc, nakon vise dana pretrazivanje interneta i citanja raznih foruma i dobivanja zivcanih slomova nadam se da cete vi pomoci iako vidim da i tu ima svakakvih misljenja

kupi test.... :)

meni nije kasnila ni dana, a test pokazao trudnoću- neki jeftin-2 po cijeni jednog gravignost se mislim zove....cca 45kn

lizzzy
27.01.2011., 16:00
Samo da javim da se nije primilo....

:)