PDA

View Full Version : PES 2011 [*]

stranice : 1 2 3 [4] 5

Volunteer
01.12.2010., 20:35
PES 5 ostaje najbolji u serijalu :D

Evo današnjeg uratka...
http://www.youtube.com/watch?v=PwmEQcTtfMs

NexRi
02.12.2010., 11:21
Imam original PES 2011, dobro mi je radio na Visti SP2,onda mi je otišla grafička i stavio sam novu Geforce gts250 i Windowse 7 ultimate x32.Sada kad uđem u igricu nakon sto mi pise "push any button",kod loadinga kad bi trebalo doci na main menu,igra se zaledi,i tako svaki put.Probao sam resetirati komp,updateao sam drivere za grafičku,probao svakakve postavke i rezolucije i nista ne radi.Zna li netko u čemu je problem?

Vex
02.12.2010., 13:05

Evo današnjeg uratka...

Grafika :rofl:, ali onda je bila :eek:

Volunteer
02.12.2010., 14:59
Ma nije ni onda bila nekaj posebno :rofl:
Ali meni je igriva i realnija od svih kasnijih nastavaka...Gledam neke golove s ovog novog, škarice izvan 16 metara su izgleda vrlo popularne. U petici i šestici je to bila znanstvena fantastika.

baraba87
02.12.2010., 18:47
moze tko bjasnit kako snimiti replay i uploadati ga na jubito!
hvala

Volunteer
02.12.2010., 18:57
Možeš instalirati Fraps. Odeš na replay, stisneš f9 i on ti snima ono što se dešava u igri. Kad replay završi, opet stisneš f9 i prestane snimat. Jedino što dobiješ veliki .avi file koji onda moraš konvertirati u neki "manji" format tipa .wmv ili .flv.
Postoje i neki koji ti odmah snimaju u kompresiranom formatu, ne znam jel Gamecam još aktualan.

215023
02.12.2010., 20:13

Evo današnjeg uratka...

na 1.22 greška koju ni do dana današnjeg nisu popravili..retardinai živi zid stoji i čeka da ovaj drugi igrač puca i onda ko debili skaču,da je taj drugi igrač krenu s loptun u dribling opet bi skočili :rolleyes:
inače pes 5 :s

Volunteer
02.12.2010., 21:27
E, ali kad ovako pucaš obično ti izlaze drugi igrači u blok. Osim ako držiš L2 (valjda je L2, igram na tipkovnici).

Raiden
02.12.2010., 22:43

Evo današnjeg uratka...

Je li ovo VfB Stuttgart?

Volunteer
03.12.2010., 07:37
Da, 3 gola. Sa njima igram protiv frenda u zadnjih par navrata. Sva ova 3 su sa Pogrebnyakom zabijena.

iprskal9
03.12.2010., 14:15
U subotu izlazi Pesedit patch v1.0 tako da ako ste mislili instalirati neki patch, strpite se još par sati :)

X-Plosiv
03.12.2010., 15:19
taj patch će imati integrirano i konamijev ili?
ovaj koji popravlja gameplay itd.

iprskal9
03.12.2010., 16:15
Morat ćeš prvo instalirati 1.02 patch pa onda preko toga taj pesedit.

barca13
04.12.2010., 11:36
e sorry pretpostavljam da je već netko pitao ali ne mogu nać nigdje... kako da instaliram patch....???? npr ovaj 1.02? hvala unaprijed

Raiden
04.12.2010., 16:04
Da, 3 gola. Sa njima igram protiv frenda u zadnjih par navrata. Sva ova 3 su sa Pogrebnyakom zabijena.

Fino, ja sam VfB fan. Probaj Fifu2010, nećeš se pokajati.

Scorpione
04.12.2010., 20:50
sto sve treba da se igra u multiplayeru? registrirao sam se na neki konami id, skinuo patch 1.02 instalirao sam ga ali opet nemogu igrat...dali znate dali sam nes zaboravio ili u cemu je problem??

i dali postoji patch za 1. hrvatsku ligu?

iprskal9
05.12.2010., 11:58
sto sve treba da se igra u multiplayeru? registrirao sam se na neki konami id, skinuo patch 1.02 instalirao sam ga ali opet nemogu igrat...dali znate dali sam nes zaboravio ili u cemu je problem??

i dali postoji patch za 1. hrvatsku ligu?

1. Nemaš original.
2. Ne još.

@X-Plosiv
Ipak neće biti potrebno prethodno instalirati 1.02 patch, sadržan je u Pesedit 1.0 (http://www.pes-patch.com/2010/12/pesedit-2011-patch-1-0.html) patchu :).

Imran
05.12.2010., 12:11
Konačno izašao novi patch. Imam dojam da je zakasnio barem mjesec dana :flop:

zico_zg
05.12.2010., 18:30
dali moze ntko stavit link gdje se moze skinut novi patch?

xavi8
07.12.2010., 15:32
Fino, ja sam VfB fan. Probaj Fifu2010, nećeš se pokajati.

Da, probaj fifu, naučit ćeš kako najbrže deinstalirat neku igricu :lol:

xavi8
07.12.2010., 15:34
Savjet: obavezno skinite 1.02 patch.

Nakon instaliranja patcha, protivnički igrači su puno agresivniji (više se ne odmiču nego idu direktno na loptu, puno više uklizuju), više nije moguće onako lagano ubaciti sa boka kao prije patcha, šutevi su dosta bolji (puno manje parabola) i mijenjanje igrača je napokon normalno.

I da, za vlasnike "onih" verzija - ta verzija nije retail kopija nego digital download pa morate skinuti i pripadajuću verziju patcha.

PES 2011 1.02 update (http://210.249.145.243/pes11epc/web/patch/)

Nakon instaliranja ovog patcha kao da ste kupili novi PES. Hebo me pas, sve se popravilo, igra dobila potpuno novu dimenziju. Bugovi izbačeni, nema više lutanja uz aut liniju a da te gledaju protivnici, šutevi su daleko realniji, nema više onih visokih svijeća kad fulaš, ai je puno agresivniji, jako puno i fkt je bolja halica sad...

xavi8
07.12.2010., 15:35
Ljudi, jučer sam instalirao Fifu2011 full i mogu vam reći da su nažalost miljama ispred PES2011. Koliko mi je žao, tako mi je drago da imam napokon bolju simulaciju fudbala.

hahahaha i ja sam je instalirao i u 4 minute deinstalirao... je ne znam kako uoće 'to' smeće možete uspoređivat s pesom i simulacijom nogometa??? :confused::confused::confused:

shota98
07.12.2010., 15:38
ja sam takodjer bio jedan od ovih koji su nakon godina i godina igranja pesa instalirali fifu i rekli sve najbolje o njoj. skontat ces i ti tijekom igre da je jos jedno smece nazalost. kad ti pocne kompjuter davat nemoguce golove, golove koji granice sa zakonima fizike :D

xavi8
07.12.2010., 15:45
ja sam takodjer bio jedan od ovih koji su nakon godina i godina igranja pesa instalirali fifu i rekli sve najbolje o njoj. skontat ces i ti tijekom igre da je jos jedno smece nazalost. kad ti pocne kompjuter davat nemoguce golove, golove koji granice sa zakonima fizike :D

Glavno da je u fifi sve "realno" :s:s:s:s

A zbog onih nerealnih golova u novom pesu, koji se dese jednom u 5 utakmica (škarice van 16 i sl). zbog tog sigurno neću preći na fifu. Igram od 98 pes, fifu redovno provjeravam svake godine i dajem joj par mjeseci, ali ovoj nedam ni 5 dana jer je smeće kakvog nema.

shota98
07.12.2010., 15:58
to sam rekao za fifu sve o nemogucim golovima. pes je zakon :D

xavi8
07.12.2010., 16:02
to sam rekao za fifu sve o nemogucim golovima. pes je zakon :D

ups, sorry frende :)

Ace Rimmer
08.12.2010., 02:56
Evo ja jos uvijek nisam skontao da je nova fifa jos jedno smece :D Ajde da vidim i taj patch i "novi PES". Ako je Konami uspio patchem nesto napravit od PES 11 svaka im cast ;)

X-Plosiv
08.12.2010., 03:21
Fifa 2011 mi se ne sviđa baš puno, odigrao sam dosta, ali uvijek imam nekako feeling kao da je igra dosta usporena, i kao da nije fluidna poput PESa. Teža od PESa je, ali nije tako fluidna. Ne sviđa mi se niti to što je dosta teško proći s jednim igračem nekoga. Ne govorim ništa loše, ali Messi da ima problema prijeći nekog tamo iz Kolna..to su gluposti. Osim toga, FIFA je dosta napredovala i mogu reći da je jako OK.

PES 2011 mi nije bio nešto, dok nisam igrao više. Ima masu bug-ova, i izgubiti će dosta ljudi zbog toga. Sada sam instalirao ovaj patch, i moram reći da je dosta popravio gameplay. Odigrah za sada 224 utakmice u PESu, većinom Master League, iako ima i 20tak sati Exhibition protiv 2 prijatelja, koji igraju PES godinama. Moram reći da smo dosta ludjeli BUGovima, ali vjerujem da nakon ovog patch-a nećemo više pizditi na golove tipa pucanje iz mrtvog kuta, golman uhvati u ruke dok pada na leđa, i nekim čudom mu lopta ispadne i ode u gol.

Svakom svome, ja ću nakon ovog patcha ostati igrati PES 2011.

Imran
09.12.2010., 13:20
Kako bi volio da se počne suditi ruka.

teslaCRO
09.12.2010., 23:50
Evo ja jos uvijek nisam skontao da je nova fifa jos jedno smece :D Ajde da vidim i taj patch i "novi PES". Ako je Konami uspio patchem nesto napravit od PES 11 svaka im cast ;)

Ma nisu nist napravili... :mad:

Raiden
10.12.2010., 07:02

To se dešava na skoro najtežem stepenu, kada ti normalno ne mogu dati gol pa navale. Što je i u praksi tako, a i sam dadneš nekad tako lud gol, tako da je ok.

xavi8
12.12.2010., 13:49
Ma nisu nist napravili... :mad:

Po čemu si zaključio da nisu ništa napravili? Po novom gameplayu? Po izmijenjenom ai u protivnika? Po masu sitnica koje su korisnici tražili? Daj mi reci kad bi ti bio zadovoljan? Možda u pes-u 2089. budeš sretan konačno kad ti u pak spoje adapter pa igraš virtualno na stamford bridgeu. Hebote ovi s ničime nisu sretni. Igrica nije savršena, ali je daleko najbolja nogometna simulacija na tržištu.

danijel206
12.12.2010., 14:35
Jel mi može netko reći gdje mogu najjeftinije kupiti PES2011 za PS3, kod nas ili preko naruđbe izvana svejedno mi je.

MetalGear
13.12.2010., 08:52
Po čemu si zaključio da nisu ništa napravili? Po novom gameplayu? Po izmijenjenom ai u protivnika? Po masu sitnica koje su korisnici tražili? Daj mi reci kad bi ti bio zadovoljan? Možda u pes-u 2089. budeš sretan konačno kad ti u pak spoje adapter pa igraš virtualno na stamford bridgeu. Hebote ovi s ničime nisu sretni. Igrica nije savršena, ali je daleko najbolja nogometna simulacija na tržištu.
A ti si neki nabrijani? Vidim po ovih par postova da si jako entuzijastičan oko ovog PES-a. Čovjek je samo rekao da nisu ništa napravili. Novi gameplay? Masivne promjene? Mora da su ti Konamijevi patchevi neki jebeni onda kad mogu cijeli gameplay promijenit. Najbolje da ni ne rade onda više nove nastavke. Čemu milijuni na razvoj igre kad samo jednim patchem mogu sve napraviti savršeno! Smiješan si dečko. Koliko imaš godina?
Jesi uopće probao konkurenciju PES-u? Naravno da nisi! PES 2011 je vjerojatno najbolji PES unazad 3, 4 godine, no više nego ikad dosad je tek druga najbolja nogometna igra na tržištu. Simulacija? Zaista ne znam što je toliko realno u PES-u 2011...
Svakom svoje, naravno, ali prvo barem probajte, a onda gnojite po svijetu.

teslaCRO
13.12.2010., 13:23

Ajde ne bulazni, igram pes od ´99 i dugo je vremena bio najbolji nogomet na planetu. Vise nažalost nije, i to je cinjenica...

To je prestao biti cim su pocele reciklaze, svake godine rade jedne te iste greske, na koje ih se upozorava surveyima, ali to njima ocito nista ne znaci...

Ovogodišnji "Noviteti":

- Poboljsani AI?! :lol: Za AI u PESu je sramota dodati I... Jer to nije inteligencija vec skriptirani napadi, uvijek na isti nacin... Neovisno jel igra kontrolira Barcu ili Fulham, igra na ISTI nacin!

- Dodavanja koja su kao "redizajnirali" su isti qurac kao i prije, samo sto su dodali filling bar! Ti ne odlucujes koliko ce jak pass biti vec samo kojem ce igracu pass ici... Znaci ako povuces gljivu okomito prema gore, a igrac je gore lijevo i napunis pass lopta ce ici prema igracu a ne tamo gdje si usmjerio gljivu... Fifa je napravila odlicnu strvar da mozes birati zelis li assisted ili manual passeve, dok u PESu izbora nema... Ti passevi, koji su u principu najbolji dio PES11 su isti i po nicemu revolucionarni kakve su ih najavili...

- Ajde lopte u prostor jesu bolje, iako vecina ne prođu zbog dobrog passa vec zbog totalnog zblesiranja branica. Ali taj dio je donekle u redu, ali iste gube smisao zbog famoznog "speed penalityja"...

-Prebacivanje igraca u obrani je pakao... Em sto ponekad zna biti problem prebaciti na igraca na kojeg zelis em kad prebacis na njih jako cesto "stanu"!

- Koji qrc bi trebao znacit taj famozni "speed penality" kad si s loptom u protivnickoj polovici... Odjednom se Messijeva brzina pretvara u Čorlukinu, i slanje lopti iza obrane postaje besmisleno, jer kad mi u startu Messi pobjegne 5m obrani, a oni ga stignu do šesnaesterca... U tom trenu mi se pojavi cir na zelucu i pada ALT+F4!

- Vec mi ide na qurac PES i njegovo "varanje"... Ide mi na qurac da njihov Messi dobije skok protiv mojeg npr. Materazzija iako je Materazzi u boljoj poziciji (ispred Messija) u 8 / 10 skokova...

- Online jos uvijek jedna od najgorih komponenata PESa, a trebala bi biti najbolja... Lagg + Cheateri = Borring and annoying fcking game

- Koji je smisao MLa kad nakon PRVE sezone ja imam ovakvu ekipu:
http://img560.imageshack.us/img560/3577/pes201120101213141150.th.png (http://img560.imageshack.us/i/pes201120101213141150.png/)
Nekad me je ML znao drzati i po 10ak sezona, ali sad jednostavno nema smisla... :ne zna:

- BAL mi se neda komentirat... Isti je od 2008 kada je prvi put stigao... :flop:

Fifa je (ajme, tesko mi je ovo napisat :D) u kompletu bolja igra...
Passevi (kad su na manual) imaju smisla, igra ne igra isto kad kontrolira Barcu i kad kontrolira Fulham, sudci razumiju pojam prednosti i znaju sta je faul, igrac s loptom nije 4x sporiji od igraca bez lopte...
U nekih mjesec dana koliko sam igrao FIFU nasao sam joj dvije zamjerke... Golmani prečesto ostanu zaljepljeni na crti kad ides jedan na jedan i prakticki je nemoguce zabiti gol izvana... I to je to, igra te ne muci s mjenjanjem igraca, ne muci te s sudcima koji su prvi put vidjeli nogomet, ne muci te s igracima koje kontrolira igra koji poprime nadljudske okretne sposobnosti itd...

Ne moze me nitko uvjeriti da NE MOGU napraviti sudce koji ce znati pustiti prednost, kada su savresene sudce imali u PESu 4 (cini mi se da je bila 4-ka, to je cini mi se bio prvi pes u kojem su sudci pustali prednost, jos je onaj zuti simbol bio u gornjem lijevom kutu ekrana) koji su sasvim dobro postali prednost i nisu gusili igru sa nepotrebnim faulima na centru!

A o sudcima i zaleđu bolje da ne pisem... Jel moguce da u 2011 oni NE MOGU napraviti sudce koji sude zaleđe samo ako igrač sudjeluje u igri?!

I iako mi sve navedene stvari idu nemjerljivo na zivce, i iako je FIFA nedvojbeno bolja igra, i dalje cu igrat PES! Prvenstveno zato sto sam fanboy u pravom smislu te rijeci i PES je igra na kojoj sam odrastao. Ali isto tako sam siguran ako nagodinu ponovo dobijem reciklazu, na mojoj kanti ce biti SAMO FIFA koja zaista preuzima tron najbolje nogometne igre!

Jel mi može netko reći gdje mogu najjeftinije kupiti PES2011 za PS3, kod nas ili preko naruđbe izvana svejedno mi je.

KLIK (http://cgi.ebay.co.uk/PES-PRO-EVOLUTION-SOCCER-2011-PLAYSTATION-3-PS3-GAME-UK-/150531201235?pt=UK_PC_Video_Games_Video_Games_JS&hash=item230c5bd8d3#ht_3095wt_1139)

Volunteer
13.12.2010., 13:35
Nakon petice je jednostavno sve krenulo prema tome da se svake godine uz malo truda izvlače pare od ljudi koji će kupiti PES koliko god loš bio. Isto ono što je EA Sports radio nakon Fife 99 dugi niz godina.
Žalosno je što bi, uz recikliranu 5icu, dakle samo sa boljom grafikom i nekim od ovih novih modova, igra bila gotovo savršena.

Svi oni koji vjeruju da Konami brine za svoje kupce samo moraju probati igrati online i tu se iluzija raspršuje kao balon od sapunice...

teslaCRO
13.12.2010., 15:34
Nakon petice je jednostavno sve krenulo prema tome da se svake godine uz malo truda izvlače pare od ljudi koji će kupiti PES koliko god loš bio. Isto ono što je EA Sports radio nakon Fife 99 dugi niz godina.
Žalosno je što bi, uz recikliranu 5icu, dakle samo sa boljom grafikom i nekim od ovih novih modova, igra bila gotovo savršena.

Svi oni koji vjeruju da Konami brine za svoje kupce samo moraju probati igrati online i tu se iluzija raspršuje kao balon od sapunice...

x

MetalGear
13.12.2010., 16:11
Svaka čast tesla! Haha!:top:

X-Plosiv
13.12.2010., 17:55
Samo ću reći da u 5 utakmice FIFE, 2x mi se desilo da se lopta ODBIJE od sudca, i zbog toga većinom popušim kontra napade...nisam mogao vjerovati ja i frend smo se smijali :rofl:

Vise nažalost nije, i to je cinjenica...

Nažalost nije. Ali nije FIFA tako izvrsna kako svi govore.

- Poboljsani AI?! :lol: Za AI u PESu je sramota dodati I... Jer to nije inteligencija vec skriptirani napadi, uvijek na isti nacin... Neovisno jel igra kontrolira Barcu ili Fulham, igra na ISTI nacin!

Ne točno. AI je poboljšan, nažalost još uvijek je jako loš. Baš danas nisam mogao vjerovati, da na najtežoj razini Man City je imao 0 (0) u okvir gola, to mi se nije nikad dešavalo.

- Dodavanja koja su kao "redizajnirali" su isti qurac kao i prije, samo sto su dodali filling bar! Ti ne odlucujes koliko ce jak pass biti vec samo kojem ce igracu pass ici... Znaci ako povuces gljivu okomito prema gore, a igrac je gore lijevo i napunis pass lopta ce ici prema igracu a ne tamo gdje si usmjerio gljivu... Fifa je napravila odlicnu strvar da mozes birati zelis li assisted ili manual passeve, dok u PESu izbora nema... Ti passevi, koji su u principu najbolji dio PES11 su isti i po nicemu revolucionarni kakve su ih najavili...

FIFA ima debilnu spiku da većinom jedan igrač ne može činiti razliku. Frend koji igra FIFU non stop se na istu stvar žalio.
Dok u PESu, problem je što jedan igrač može stvarno raditi jako veliku razliku ako znaš igrati s njim.

- Ajde lopte u prostor jesu bolje, iako vecina ne prođu zbog dobrog passa vec zbog totalnog zblesiranja branica. Ali taj dio je donekle u redu, ali iste gube smisao zbog famoznog "speed penalityja"...

Nisi upoznao svoj tim ili ne igraš dobro igru na taj način ili nemaš baš taktiku, jer ti passovi u prostor su nešto najbolje što je ovaj PES ponudio. Ima toliko načina na koji sada možeš gurnuti loptu u prostor, da je to milina.

Primjer:

--------CF---------
----SS/LWF------RWF/SS----
--------AMF/CMF------------------
-----------------CMF/RMF---------
-------DMF-------------------
LB----------------------------LB
-------CB1----------CB2----------
----------GK------

GK dodaje CB2, napadač njihov trči prema njemu, CB2 dodaje CB1, CB1 dodaje skroz naprijed do AMF koji trčii prema tebi ili se već nalazi na sredini terena ako je u povučen vezni, koji odmah dodaje u prostor LBu koji natrčava dole, i LB šalje u prostor odmah dok je još na centru špici, koja dotrčava do lopte direkt u šesnaesterac...
ima još milijun takvih malih stvarčica, samo ih treba znati napraviti :top:
-Prebacivanje igraca u obrani je pakao... Em sto ponekad zna biti problem prebaciti na igraca na kojeg zelis em kad prebacis na njih jako cesto "stanu"!

- Koji qrc bi trebao znacit taj famozni "speed penality" kad si s loptom u protivnickoj polovici... Odjednom se Messijeva brzina pretvara u Čorlukinu, i slanje lopti iza obrane postaje besmisleno, jer kad mi u startu Messi pobjegne 5m obrani, a oni ga stignu do šesnaesterca... U tom trenu mi se pojavi cir na zelucu i pada ALT+F4!

Slažem se s tobom ovdje, za qrac je to, izgorim kad mi netko uhvati tako igrača, makar on ima speed 78, a moj igrač 95...nažalost to moraju ispraviti

- Vec mi ide na qurac PES i njegovo "varanje"... Ide mi na qurac da njihov Messi dobije skok protiv mojeg npr. Materazzija iako je Materazzi u boljoj poziciji (ispred Messija) u 8 / 10 skokova...

Ili ako probaš odigrati isti klubovi, shvatiti ćeš da je njihov Messi uvijek bolji od tvog Messia. To je jako veliki minus, kad igram protiv napadača koji ima 90+, znam da će ući neki glupi gol.
Moj golman od cca 85 je obično idiot.

- Online jos uvijek jedna od najgorih komponenata PESa, a trebala bi biti najbolja... Lagg + Cheateri = Borring and annoying fcking game

Ne igram online, nažalost..

- Koji je smisao MLa kad nakon PRVE sezone ja imam ovakvu ekipu:
http://img560.imageshack.us/img560/3577/pes201120101213141150.th.png (http://img560.imageshack.us/i/pes201120101213141150.png/)
Nekad me je ML znao drzati i po 10ak sezona, ali sad jednostavno nema smisla... :ne zna:

Igraš na najtežem nivou ili? Jer ako si kupio sve ove igrače, morati ćeš napraviti neku rapsodiju malo, jer njihov transfer + plaća nije baš tako mala.

Fifa je (ajme, tesko mi je ovo napisat :D) u kompletu bolja igra...
Passevi (kad su na manual) imaju smisla, igra ne igra isto kad kontrolira Barcu i kad kontrolira Fulham, sudci razumiju pojam prednosti i znaju sta je faul, igrac s loptom nije 4x sporiji od igraca bez lopte...
U nekih mjesec dana koliko sam igrao FIFU nasao sam joj dvije zamjerke... Golmani prečesto ostanu zaljepljeni na crti kad ides jedan na jedan i prakticki je nemoguce zabiti gol izvana... I to je to, igra te ne muci s mjenjanjem igraca, ne muci te s sudcima koji su prvi put vidjeli nogomet, ne muci te s igracima koje kontrolira igra koji poprime nadljudske okretne sposobnosti itd...

AI dodavanje je vrhunsko, golove izvan šesnaesterca skoro pa zaboravi, odbijanje lopte od sudca, praktički nemogućnost da jedan igrač naniza 2-3 igrača, jedan do buogova kada tvoj igrač ide u napadu, dolazi mu CB od iza i odjednom ga praktički zaustavlja jer ovaj ima potrebu odgurivati se s njim iako je brži 300x i može komotno ići prema golu.

FIFA jest bolja od PES-a, i to nažalost zadnjih 2 godine. Ali da je toliko dobra kako ju svi dižu u nebesa, NE.

Ne moze me nitko uvjeriti da NE MOGU napraviti sudce koji ce znati pustiti prednost, kada su savresene sudce imali u PESu 4 (cini mi se da je bila 4-ka, to je cini mi se bio prvi pes u kojem su sudci pustali prednost, jos je onaj zuti simbol bio u gornjem lijevom kutu ekrana) koji su sasvim dobro postali prednost i nisu gusili igru sa nepotrebnim faulima na centru!

A o sudcima i zaleđu bolje da ne pisem... Jel moguce da u 2011 oni NE MOGU napraviti sudce koji sude zaleđe samo ako igrač sudjeluje u igri?!

Definitivno najgora glupost ovdje je zaleđe. Ako si već u zaleđu, daj odmah to sviraj, ne nakon 5 sec kada je cijeli napad gotov ili se već živciram kako mi frend zabija gol. Prednosti itd. sudac bi trebao znati. Obožavao sam Kazumi Ito (se tako zove) u 6-ici, šteta što ga nema ovdje. Tj. šteta što nema odabir sudaca.

Jedan od najvećih stvari u PESu što meni fali, a ima za PS2 (ne znam dal i ima za ps3 i xbox 360) jest mogućnost da odabereš 4 države/kluba, i onda računalo napravi random momčad od njih. To za igranje u dvoje je bilo izvrsno! na kompu toga nema više :(

shota98
13.12.2010., 18:20
kad sam igrao protiv lege fifu 11 njegov golman je ispucavao i pogodio mog igraca i ja samo neometano zabio u prazan gol. kako sam umirao od smijeha. inace ne mozes doci sa svojim igracem do golmana kad ima loptu u rukama, kao neka barijera. ali bio korner i on isao sto brze ispucat i pogodio mog igraca. komedija :D

danijel206
13.12.2010., 19:55
KLIK (http://cgi.ebay.co.uk/PES-PRO-EVOLUTION-SOCCER-2011-PLAYSTATION-3-PS3-GAME-UK-/150531201235?pt=UK_PC_Video_Games_Video_Games_JS&hash=item230c5bd8d3#ht_3095wt_1139)

E hvala, sam mi reci još jel ta UK verzija ona koja se kupuje i kod nas. Mislim da je ali nisam siguran.

teslaCRO
13.12.2010., 22:08
Samo ću reći da u 5 utakmice FIFE, 2x mi se desilo da se lopta ODBIJE od sudca, i zbog toga većinom popušim kontra napade...nisam mogao vjerovati ja i frend smo se smijali :rofl:

Vidis, meni se taj detalj jako sviđa jer takve sitnice igri dodaju puno realnosti... Posto sudci nerjetko sudjeluju u igri u RL, to sto je tako i u igri ne moze biti lose...

Nažalost nije. Ali nije FIFA tako izvrsna kako svi govore.

Ma ne govorim ja da je fifa genijalna, ima i ona gafova... Ali u najbitnijem dijelu (gameplayu) puno manje od PESa!

Ne točno. AI je poboljšan, nažalost još uvijek je jako loš. Baš danas nisam mogao vjerovati, da na najtežoj razini Man City je imao 0 (0) u okvir gola, to mi se nije nikad dešavalo.

Kako ljudi vole koristiti boldanu frazu... Daj mi konkretno reci kako je poboljsan?! Vec godinama igra gradi napade na jedan te isti nacin, sto nikako ne mozemo nazvati inteligencija, vec skripta!

FIFA ima debilnu spiku da većinom jedan igrač ne može činiti razliku. Frend koji igra FIFU non stop se na istu stvar žalio.
Dok u PESu, problem je što jedan igrač može stvarno raditi jako veliku razliku ako znaš igrati s njim.

Hm... Po meni moze, itekako! Ne kao u PESu, ali moze! A kad smo kod toga, u PESu mislim da research za atribute radi jedan covjek googlajuci iz Japana... Mislim nevjerovatno je da neki igraci (npr. Adriano) vec godinama imaju "svemirske" atribute bez da su ista odigrali, dok je velika vecina jako podcjenjena (pogotovo ovi iz "manjih drzava")!

Nisi upoznao svoj tim ili ne igraš dobro igru na taj način ili nemaš baš taktiku, jer ti passovi u prostor su nešto najbolje što je ovaj PES ponudio. Ima toliko načina na koji sada možeš gurnuti loptu u prostor, da je to milina.

Ponavljam... Ajde pogledaj koji replay od svojih super passova i vidi koliko ih je proslo zbog debilne reakcije obrane? Vjerujem min 50%!

Primjer:

--------CF---------
----SS/LWF------RWF/SS----
--------AMF/CMF------------------
-----------------CMF/RMF---------
-------DMF-------------------
LB----------------------------LB
-------CB1----------CB2----------
----------GK------

GK dodaje CB2, napadač njihov trči prema njemu, CB2 dodaje CB1, CB1 dodaje skroz naprijed do AMF koji trčii prema tebi ili se već nalazi na sredini terena ako je u povučen vezni, koji odmah dodaje u prostor LBu koji natrčava dole, i LB šalje u prostor odmah dok je još na centru špici, koja dotrčava do lopte direkt u šesnaesterac...
ima još milijun takvih malih stvarčica, samo ih treba znati napraviti :top:

Zanimljivo sto si ti zakljucio da meni ne ide protiv igre ili da ne znam!
Odigro sam sezonu bez poraza, osvojio sve s Atleticom, vjeruj mi igra mi nije TESKA, i znam ju igrat, ali mi neke stvari idu neopisivo na zivce iz godine u godinu!

Pogotovo to sto kad jednom nađes nacin kako igrati protiv igre, uvijek forsiras taj nacin... Npr. kad dobijes gol aut, dat ces loptu stoperu, on na stranu beku, pa on veznom na toj strani, pa on gurne u sredinu, pa on blizoj spici, pa odigras dupli i gol... I to mi ide na zivce, sto te igra ne tjera (stovise, ne daje ti priliku) da igras raznovrsnije, odnosno da pokusavas nove akcije...

Slažem se s tobom ovdje, za qrac je to, izgorim kad mi netko uhvati tako igrača, makar on ima speed 78, a moj igrač 95...nažalost to moraju ispraviti

Ili ako probaš odigrati isti klubovi, shvatiti ćeš da je njihov Messi uvijek bolji od tvog Messia. To je jako veliki minus, kad igram protiv napadača koji ima 90+, znam da će ući neki glupi gol.
Moj golman od cca 85 je obično idiot.

Bar se u necem slazemo... :D

Igraš na najtežem nivou ili? Jer ako si kupio sve ove igrače, morati ćeš napraviti neku rapsodiju malo, jer njihov transfer + plaća nije baš tako mala.

Naravno da igram na top player (:rofl:)!
Evo ti SEJV (http://hotfile.com/dl/89256399/893afbc/ML01.rar.html) pa vidi!

FIFA jest bolja od PES-a, i to nažalost zadnjih 2 godine. Ali da je toliko dobra kako ju svi dižu u nebesa, NE.

I to je jedino bitno! Unatoc tome, ostajem na PESu zbog nostalgije do iduce godine... Ako se iste stvari ponove, s ebaya dolazi primjerak FIFE a ne PESa!

E hvala, sam mi reci još jel ta UK verzija ona koja se kupuje i kod nas. Mislim da je ali nisam siguran.

E ne znam, sry... Nisam jos BluRay-eve narucivo niti se bas susreo s njima... Pitaj nekog tko ima PS3, najbolje na podforumu "konzole"!

X-Plosiv
14.12.2010., 01:15
Vidis, meni se taj detalj jako sviđa jer takve sitnice igri dodaju puno realnosti... Posto sudci nerjetko sudjeluju u igri u RL, to sto je tako i u igri ne moze biti lose...

Ma da, ali malo previše nekad, kaže mi frend da je naletavao na svakakve bugove...

Ma ne govorim ja da je fifa genijalna, ima i ona gafova... Ali u najbitnijem dijelu (gameplayu) puno manje od PESa!

Nažalost da, ali mi nekako ne izgleda fluidna kao PES...

Kako ljudi vole koristiti boldanu frazu... Daj mi konkretno reci kako je poboljsan?! Vec godinama igra gradi napade na jedan te isti nacin, sto nikako ne mozemo nazvati inteligencija, vec skripta!

Poboljšan je dosta. Mada većinu toga mogu zatvoriti, svako toliko se zna desiti da računalo iznenadi..mada me živcira kada ono odaberem CB, i on STANE...i dok se pokrene, gotovo je...ili kada svi igrače trče odjednom ča od lopte, ono treba 5sec dok se okrene i krene prema njoj... Ne gradi više napade na jedan način, gradi većinom na sličan, ali zna iznenaditi tu i tamo..

Hm... Po meni moze, itekako! Ne kao u PESu, ali moze! A kad smo kod toga, u PESu mislim da research za atribute radi jedan covjek googlajuci iz Japana... Mislim nevjerovatno je da neki igraci (npr. Adriano) vec godinama imaju "svemirske" atribute bez da su ista odigrali, dok je velika vecina jako podcjenjena (pogotovo ovi iz "manjih drzava")!

Ma to su priče da jedan čovjek radi sve, pa ima tu masu igrača za samo jednog. Mene isto malo živcira što neki igrači imaju svemirske atribute, dok drugi imaju jako loše (tipa, Gatusso ima šugave ocjene...kao i cijela Hrvatska, a realno gledajući, ipak bi trebali imati malo veće ocjene Srna, Modrić, Eduardo, Olić). Ako može Kuyt imati više od Olića..jebemu mater, trebali bi biti isti otprilike, možda mala prednost Kuytu. Adriano već godinama ima u PESu, iako sada ne igra skoro ništa. Ja sam se razočarao kad sam vidio da je Trezeq imao ispod 80 (ne vjerujem da je zbog patcha) u Herculesu..ono wtf...još uvijek je barem 82-85 kao CF.

Ponavljam... Ajde pogledaj koji replay od svojih super passova i vidi koliko ih je proslo zbog debilne reakcije obrane? Vjerujem min 50%!

Ma nije baš većina, možda 20-30% ...Moj način igre ja da ne igram uvijek isto, tako da znam imati X-eva, čisto jer isprobavam sve i svašta..

Zanimljivo sto si ti zakljucio da meni ne ide protiv igre ili da ne znam!
Odigro sam sezonu bez poraza, osvojio sve s Atleticom, vjeruj mi igra mi nije TESKA, i znam ju igrat, ali mi neke stvari idu neopisivo na zivce iz godine u godinu!

To sam mislio zbog passova, jer moram reći da mi se to na ovoj igri sviđa najviše, iako sam na početku jebao mater :mad:

Pogotovo to sto kad jednom nađes nacin kako igrati protiv igre, uvijek forsiras taj nacin... Npr. kad dobijes gol aut, dat ces loptu stoperu, on na stranu beku, pa on veznom na toj strani, pa on gurne u sredinu, pa on blizoj spici, pa odigras dupli i gol... I to mi ide na zivce, sto te igra ne tjera (stovise, ne daje ti priliku) da igras raznovrsnije, odnosno da pokusavas nove akcije...

Zato ja igram uvijek drugačije svakih par utakmica. Kako da kažem, imam par mojih favorita u timu..recimo dovukao Tomečaka i Pantelića, pa volim njih malo forsati, čisto jer mi je lijepo vidjeti kada imaju asistenciju ili zabiju...

Bar se u necem slazemo... :D

Hej, obadvoje igramo PES iako bismo realno gledajući trebali igrati FIFU :rofl::rofl::rofl:

Naravno da igram na top player (:rofl:)!

Što nije bila neka spika u prošlom PESu da je možda bolje igrati na Professional, jer je bilo isto kao i Top Player, samo je AI malo manje drkao s loptom u obrani?

I to je jedino bitno! Unatoc tome, ostajem na PESu zbog nostalgije do iduce godine... Ako se iste stvari ponove, s ebaya dolazi primjerak FIFE a ne PESa!

Slažem se s tobom na ovom....

xavi8
14.12.2010., 09:02
A ti si neki nabrijani? Vidim po ovih par postova da si jako entuzijastičan oko ovog PES-a. Čovjek je samo rekao da nisu ništa napravili. Novi gameplay? Masivne promjene? Mora da su ti Konamijevi patchevi neki jebeni onda kad mogu cijeli gameplay promijenit. Najbolje da ni ne rade onda više nove nastavke. Čemu milijuni na razvoj igre kad samo jednim patchem mogu sve napraviti savršeno! Smiješan si dečko. Koliko imaš godina?
Jesi uopće probao konkurenciju PES-u? Naravno da nisi! PES 2011 je vjerojatno najbolji PES unazad 3, 4 godine, no više nego ikad dosad je tek druga najbolja nogometna igra na tržištu. Simulacija? Zaista ne znam što je toliko realno u PES-u 2011...
Svakom svoje, naravno, ali prvo barem probajte, a onda gnojite po svijetu.

Nisam nabrijan nego mi idu na onu stvar oni koji kenjaju po nečemu, a nisu ni probali. Da novi, gameplay, jesi probao igrat s tim updateom? Igra je promijenjena u cjelosti. I naravno da nije savršeno, ali je jako blizu savršenstva. Ja sam smiješan? Imam 27 godina, igram pes od iss-a 1998, i svake godine usporedno fifu. Uživao sam u fifi 98 kad se u dvorani moglo igrat, svak ana dalje je za ništa. Pes je počeo vladat od tad. Igrao sam i iss u onom serijalu kad si pritiskom na neki gumb usporavao vrijeme pa dribljao, šta je tu sve bilo... strašno... Ali znam o čem pričam. Zašto bi pričao da je pes najrealniji ako nisam probao fifu i ako ne znam o čem govorim? Pes je druga nogometna igra na tržištu? A koja je prva? Football menager? Smiješan si dečec, smiješan :rofl:

MetalGear
14.12.2010., 09:26
Eto dečki, tako sam i ja proteklih godina opravdavao PES, ma da, ajde, pa bit će iduće godine, tralalala... :flop:
Činjenica je da od PES-a 6 sve ide nizbrdo. Činjenica je da je pola razvojnog tima (očito ona bitnija polovica) prešla iz Konamija u EA raditi FIFA-u. Činjenica je da je FIFA jednostavno bolja.
Igram ISS od 1998 i nikad nisam ni pomišljao na FIFA-u, no ovo je već previše. Bio sam najzagriženiji igrač ISS-a i PES-a, valjda fanboy. Više ne. Nije FIFA savršena, naravno da nije, ima par gluposti koje smetaju, no po pitanju onih stvari zbog kojih je PES godinama bio "The Simulacija", po tim pitanjima FIFA briljira!
Gameplay - fenomenalan, reakcije obrambenih igrača - odlične, realnost - na razini.
PES fluidniji? Po čemu, po nemogućnosti dodavanja pravom igraču, po njihovom popikavanju na nevidljive krtice, po sudaranju igrača bez ikakvog razloga, po sustavu prebacivanja igrača koji izgleda kao da je iz pakla došao, po debilnim golmanima i još gorim sucima?
U većini stvari FIFA je bolja, ali ono što najviše boli je to što je danas FIFA prava SIMULACIJA, a PES je postao, nažalost, loš vic...
Ne, od ove godine ne želim više opravdavati Konami i tješiti se, bit će iduće godine samo da bi oni opet ostali gluhi na zahtjeve i prijedloge igrača, da bi izbacili gotovo poluproizvod koji sa 35 patcheva ne može konkurirati? Zašto, zbog sentimenta? Je, odrasli smo na PES-u, sve je to lijepo i krasno, ali zašto bi itko danas igrao lošiju igru? A odigrajmo 3 utakmice PES-a, pa 3 utakmice FIFA-e i sumnjam da će itko imati argumenata za obranu PES-a...

MetalGear
14.12.2010., 09:39
Nisam nabrijan nego mi idu na onu stvar oni koji kenjaju po nečemu, a nisu ni probali. Da novi, gameplay, jesi probao igrat s tim updateom? Igra je promijenjena u cjelosti. I naravno da nije savršeno, ali je jako blizu savršenstva. Ja sam smiješan? Imam 27 godina, igram pes od iss-a 1998, i svake godine usporedno fifu. Uživao sam u fifi 98 kad se u dvorani moglo igrat, svak ana dalje je za ništa. Pes je počeo vladat od tad. Igrao sam i iss u onom serijalu kad si pritiskom na neki gumb usporavao vrijeme pa dribljao, šta je tu sve bilo... strašno... Ali znam o čem pričam. Zašto bi pričao da je pes najrealniji ako nisam probao fifu i ako ne znam o čem govorim? Pes je druga nogometna igra na tržištu? A koja je prva? Football menager? Smiješan si dečec, smiješan :rofl:
Nisam vidio ovaj tvoj post, no nemam uopće što komentirati. Probao sam oboje, da... Vidim da ti se ne može objasnit jer ne želiš ni pokušati shvatiti.
Usput, to je bio PES 1998 ili 99 gdje je PES predstavljao arkadu (razvojni tim is Osake), a ISS simulaciju (Tokio). Kasnije su se ta dva razvojna tima spojili u jedan, a ISS je nestao. Samo ti mogu reć da su se nakon 10 godina opet vratili na arkade...
Ako voliš igrati arkade, nema beda stari, kao što rekoh svakom svoje, ali nemoj onda pričat da je PES najrealniji.
A o promijenjenom gameplayu na osnovu jednog patcha nema uopće smisla komentirati. Da kužiš nešto o razvoju igara i njihovom nastajanju ne bi pisao ovakve gluposti. Sama činjenica da ti zaista vjeruješ u to pokazuje koliko si zatucan i zatvoren prema drugim opcijama, te samim time ova rasprava nema smisla, koliko god ja bio fleksibilan i pokušavao objasniti...

xavi8
14.12.2010., 09:43
Nisam vidio ovaj tvoj post, no nemam uopće što komentirati. Probao sam oboje, da... Vidim da ti se ne može objasnit jer ne želiš ni pokušati shvatiti.
Usput, to je bio PES 1998 ili 99 gdje je PES predstavljao arkadu (razvojni tim is Osake), a ISS simulaciju (Tokio). Kasnije su se ta dva razvojna tima spojili u jedan, a ISS je nestao. Samo ti mogu reć da su se nakon 10 godina opet vratili na arkade...
Ako voliš igrati arkade, nema beda stari, kao što rekoh svakom svoje, ali nemoj onda pričat da je PES najrealniji.
A o promijenjenom gameplayu na osnovu jednog patcha nema uopće smisla komentirati. Da kužiš nešto o razvoju igara i njihovom nastajanju ne bi pisao ovakve gluposti. Sama činjenica da ti zaista vjeruješ u to pokazuje koliko si zatucan i zatvoren prema drugim opcijama, te samim time ova rasprava nema smisla, koliko god ja bio fleksibilan i pokušavao objasniti...

A šta ću se raspravljat s nekim tko kaže da se pes vratio na arkade, mislim, nema smisla raspravljat :s.
Svaka čast, ovako se dugo nisam nasmijao. A ako čitaš s razumijevanjem, vidjet ćeš da sam napisao da svake godine igram paralelno pes i fifu. Ali šta ću objašnjavat nekom tko se 'kuži' u igre i razvoj igara. Samo ti uživaj u svojoj fifi i guštaj u najrealnijoj simulaciji nogometa :rofl::rofl::rofl:
I da, na forumu na temi fifa ima 15 stranica, na temu PES 40. Upravo je otprilike toliko bolji pes od fife

TWade
14.12.2010., 10:02
I da, na forumu na temi fifa ima 15 stranica, na temu PES 40. Upravo je otprilike toliko bolji pes od fife

:s:s:s

MetalGear
14.12.2010., 12:11
A šta ću se raspravljat s nekim tko kaže da se pes vratio na arkade, mislim, nema smisla raspravljat :s.
Svaka čast, ovako se dugo nisam nasmijao. A ako čitaš s razumijevanjem, vidjet ćeš da sam napisao da svake godine igram paralelno pes i fifu. Ali šta ću objašnjavat nekom tko se 'kuži' u igre i razvoj igara. Samo ti uživaj u svojoj fifi i guštaj u najrealnijoj simulaciji nogometa :rofl::rofl::rofl:
Hahahahahahaha, smijeh! Upravo to, smijeh! PES ima 40 stranica jer ljudi raspravljaju kako ih koji bug jebe i šta ih najviše živcira! Da si uopće čitao tih 40 stranica, vidio bi moje postove još daaavno prije no je izišao i dok je PES izišao. Gle, uživaj u PES-u, ne znam zašto i mene to toliko pogađa, samo pokušavam objasniti da nije dobra igra, tj. da je lošija od FIFA-e. Da, FIFA je simulacija, a PES pokušava biti, samo na krive načine... Naravno, to sve ovisi što netko smatra pod realno...

teslaCRO
14.12.2010., 12:22

:rofl::rofl::rofl:

Ama bas nikakve promjene nema, osim sto vise ne mozes proci po boku samo hodajuci kraj branica...

xavi8
14.12.2010., 12:50
:rofl::rofl::rofl:

Ama bas nikakve promjene nema, osim sto vise ne mozes proci po boku samo hodajuci kraj branica...

Nekome tko prvi put uzme pes u ruke normalno da ne vidi razliku s novim updajteom :ne zna:

Da ti umjesto suca stave hebeni kip slobode ti to vjerojatno ne bi skužio :rofl:

Ali dobro, glupo je uopće raspravljat s ekipom koja preferira fifu ispred pes-a... ili ovog metal gera gore. Čovjek kaže da tema o pesu ima 40 stranica jer se rasrpavlja o bugovima. Sad, tko je tu lud :s. Svaka čast, haha, ma svaka čast...

MetalGear
14.12.2010., 14:27
Nekome tko prvi put uzme pes u ruke normalno da ne vidi razliku s novim updajteom :ne zna:

Da ti umjesto suca stave hebeni kip slobode ti to vjerojatno ne bi skužio :rofl:

Ali dobro, glupo je uopće raspravljat s ekipom koja preferira fifu ispred pes-a... ili ovog metal gera gore. Čovjek kaže da tema o pesu ima 40 stranica jer se rasrpavlja o bugovima. Sad, tko je tu lud :s. Svaka čast, haha, ma svaka čast...
Majstore, a sad stvarno, jesi ti pročitao ikoju od tih 40 stranica? Tu si banuo kao veliki prorok, kao da radiš za Konami. Kip slobode, pa dosta igrača u PES-u se kreću i štopaju loptu kao kip slobode.
Uostalom, koji su tvoji uopće argumenti za to da je PES realniji (ajmo prvo to)? Koji je segment točno bolji? Pošto već 200 godina igraš usporedno PES i FIFA-u? Uostalom zašto ju igraš ako je tako loša?

Ace Rimmer
14.12.2010., 21:50
Pa rekao je gore da je fifu nakon 4 minute deinstalirao. Ocito ju vise ne igra ali bome dobro ju popljuva nakon te 4 minute igranja... Iako ne kuzim, do sada je davao svakoj fifi sansu par mjeseci a ovoj ne jer je smece kakvog nema :confused: Na stranu sve usporedbe sa PESom, ova FIFA je miljama ispred onog bullshita od PC verzije u zadnjih, koliko, 6-7 godina.

Probao i taj famozni patch i nije bas da vidim nekakve revolucionarne promjene. Popravljen je taj bug setanja po krilu i jos nekoliko sitnica koje su me smetale sto je OK ali ja taj novi gameplay i novi AI ne vidim. To me podsjeca na ono kad god izadje demo verzija bilo kojeg PES-a onda ljudi pisu kako je full verzija potpuno nova igra, u stilu demo je bio smece a sad je fenomenalno, a u biti se jako malo toga promijeni.

teslaCRO
15.12.2010., 12:20

Daj nam reci KONKRETNO kako je to patch "poboljso AI" ili "poboljsao igru"!

Pyro_sk
15.12.2010., 13:10
Čitao sam tu svašta navedeno o vječitom pitanju (ove godine s daleko jednostavnim odgovorom) PES2011 vs. FIFA 11. Prvo što mogu reč kao dugogodišnji PES fan je da sam prešao na FIFU. Ne igram nikakav SP, već samo MP i mogu reči da je FIFA u svim segmentima bolja ove godine. Od same kontrole igrača, AI-a (mislim na suigrače koje ne kontrolirate u datom trenutku i njihovo ponašanje), sudaca koji su u PES- u nula bodova dok su u FIFI, što se tiče zaleđa i prednosti, puno bliži realnosti, različitosti poteza, raznolikosti postignutih golova, a standardne zamjerke tipa licenci neću ni spominjat. Za kraj mogu samo reč da mi je puno zanimljivije bacit nekoliko tekmi FIFE nego PES-a koji zna biti jako suhoparan i jednostavno to nije to. Moj pobjednik je FIFA. Vidimo se na gamerangeru ;)

xavi8
15.12.2010., 17:44
Konkretno: PES je simulacija, Fifa - pokušaj simulacije. Oni koji nakon pes-a prijeđu na fifu ne kuže razliku između simulacije i pokušaja simulacije. KAj da vam kažem, guštajte u fifi i dalje, haha... nemam riječi više, jer objašnjavat nekome kome je važnije vizualni dojam od prave simulacije nogometa je kao pričat mutavom panju :lol::lol::lol:

Ace Rimmer
15.12.2010., 19:59
Kakav vizualni dojam :confused: PES ima bolju grafiku.

dejan1471
15.12.2010., 21:55
Kakav vizualni dojam :confused: PES ima bolju grafiku.

A FIFA bolji gameply

MetalGear
16.12.2010., 08:19
Konkretno: PES je simulacija, Fifa - pokušaj simulacije. Oni koji nakon pes-a prijeđu na fifu ne kuže razliku između simulacije i pokušaja simulacije. KAj da vam kažem, guštajte u fifi i dalje, haha... nemam riječi više, jer objašnjavat nekome kome je važnije vizualni dojam od prave simulacije nogometa je kao pričat mutavom panju :lol::lol::lol:
Ti baš voliš prepisivat tuđe fraze i izraze? Ne znaš što bi rekao ili? Još uvijek nisi naveo niti jedan konkretan primjer u čemu je PES bolji. FIFA-u OČITO nisi igrao ako si sposoban izjavit da ima bolji vizualni dojam, pošto je to jedina stvar u kojoj PES prednjači.
Jesi shvatio dosada da većina ljudi prelazi sa PES-a na FIFA-u, barem oni koji odigraju jednu utakmicu FIFA-e... Jel ti to što govori?
Gle, ako nemaš nikakvih argumenata za svoje tvrdnje, a izgleda da nemaš, bolje prekini spamat po forumu i vrijeđati ljude koji pokazuju veću inteligenciju i pristojnost od tebe.:top:

xavi8
16.12.2010., 08:59
Fifa ima bolji gameplay??? Ahahahah :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Što reći na ovo? Argumente tražite? Ima jedna važna stvar oko tih argumenata. Ako ste ograničeni i tražite sportsku igricu nogometa koja će vas relaksirati, u kojoj ćete guštati, zabijati svaki drugi udarac izvana, driblati, oxford raditi, finte izvoditi - evo igrajte fifu.
Ako želite igru u kojoj će te strepiti do zadnje sekunde kako će završiti, igru s najboljim gameplayom, igru koja je prava simuilacija igrat ćete PES i to je to. Ako nemate argumente, prebacite se na temu o Fifi. "Napunite" je, ima samo 20 postova, možete vi to, hahaha :s:s:s

dejan1471
16.12.2010., 10:36
Fifa ima bolji gameplay??? Ahahahah :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Što reći na ovo? Argumente tražite? Ima jedna važna stvar oko tih argumenata. Ako ste ograničeni i tražite sportsku igricu nogometa koja će vas relaksirati, u kojoj ćete guštati, zabijati svaki drugi udarac izvana, driblati, oxford raditi, finte izvoditi - evo igrajte fifu.
Ako želite igru u kojoj će te strepiti do zadnje sekunde kako će završiti, igru s najboljim gameplayom, igru koja je prava simuilacija igrat ćete PES i to je to. Ako nemate argumente, prebacite se na temu o Fifi. "Napunite" je, ima samo 20 postova, možete vi to, hahaha :s:s:s

Sve ovo što si napisao o FIFI je teški FAIL udarcima izvan 16erca je jako tesko dati gol driblati je puno teže nego u PESu.Probaj FIFU i uvjeri se.Ja imam oba dvije igrice i obe su org a jedini razlog zasto još igram PES je master liga on line

jimmy101
16.12.2010., 13:27
dragi pesoljubci,koja je najbolja formacija u pesu?
tek sam poceo to igrat,derem tu i tamo protiv frendova,nekad dobijem,nekad spusim..zelim derat uvijek:D
kako se obranit da ne primim gol?skoro uvijek zabijem,al i primim..
koja momcad je najjaca u pes2011?
dajte mi neke savjete:D

teslaCRO
16.12.2010., 14:28
Fifa ima bolji gameplay??? Ahahahah :lol::lol::lol:

Ti nemas pojma o cemu pises! Ajde najbolje ostavi se nogometnih igara i pređi na "Barbie: Me and my horse"! :kava:

xavi8
16.12.2010., 14:32
Ti nemas pojma o cemu pises! Ajde najbolje ostavi se nogometnih igara i pređi na "Barbie: Me and my horse"! :kava:

Da me ne bi ti učio možda? Kao što rekoh, za ograničene je fifa ok. Zato majstore, uživaj :s

totti10
16.12.2010., 17:32
ne znam i danas sam po treći puta upalio fifu pa pes i opet mi je pes bolji

X-Plosiv
16.12.2010., 17:35
Obadvoje ste zabrijali.

Sve je to subjektvno.

Netko ne voli Beethovena, netko ga obožava. Netko cijeni više Mile Kitića od Stinga, netko ne.

I FIFA i PES imaju svoje nedostatke, kao i vrline.
Kome više paše taj neka to igra.

danijel206
16.12.2010., 19:30
Još nisam pošteno zaigrao niti PES niti FIFU ali oduvijek biram PES, ali prema videima mi se čini FIFA ok ove godine, pa je moguće da ih igram paralelno.

btw. ne obazirite se na xavi8-ja danas je bannan doživotno s cropesa. :D

teslaCRO
16.12.2010., 21:59
Još nisam pošteno zaigrao niti PES niti FIFU ali oduvijek biram PES, ali prema videima mi se čini FIFA ok ove godine, pa je moguće da ih igram paralelno.

Meni je FIFA bolja, ali igram PES! Ne znam, mozda sam mazohist ili samo previse podlozan nostalgiji! :ne zna:Ali kao sto sam vec i napisao, ako nagodinu ponovo dobijem isti "proizvod" od KONAMIja, to ce biti kap koja ce preliti casu i prebacit me na FIFAu!:kava:

BOLD- Ma lik je obicni troll, vidi se to iz postova!

MetalGear
17.12.2010., 08:03
Obadvoje ste zabrijali.

Sve je to subjektvno.

Netko ne voli Beethovena, netko ga obožava. Netko cijeni više Mile Kitića od Stinga, netko ne.

I FIFA i PES imaju svoje nedostatke, kao i vrline.
Kome više paše taj neka to igra.
Ma normalno, kako tko voli nek igra. Samo, ja sam pokušao neku normalnu raspravu potegnut, argumenti i to, al frajer je banana žešća... Veli ima 27 godina..., čini mi se kao da ima 12.
Sad se frajer prebacio na FIFA 11 topic pa tamo nešto gnoji...

MetalGear
17.12.2010., 08:05

Probaj FIFA-u. I meni je teško palo odvojit se od PES-a, ali FIFA je jednostavno realnija i bolja.

totti10
17.12.2010., 13:11
samo me taj lag nervira
fuj

danijel206
17.12.2010., 20:33
Probaj FIFA-u. I meni je teško palo odvojit se od PES-a, ali FIFA je jednostavno realnija i bolja.

Probat ću ju sigurno, ali ne vjerujem da ću se ikada potpuno odvojiti od PES-a jer sam preveliki fanboy. :D

Jel zna netko dobar patch ili option file za PS3, jer na cropesu ima slabo za PS3, pa možda netko tu zna?

teslaCRO
18.12.2010., 00:20
Probat ću ju sigurno, ali ne vjerujem da ću se ikada potpuno odvojiti od PES-a jer sam preveliki fanboy. :D

Same here! :D

Piccy997
18.12.2010., 20:35
Ako nije netko prije mene posta ovaj peč onda :top:

PES 2011 Patch v1.0

Patch Sadrži:
Features:

* ALL NEW TEAMS: Aris, BATE, Bursaspor, CSKA Moscow, CSKA Sofia, Debreceni VSC, Gent, Hajduk Split, Hapoel, Lausanne, Lech Poznan, Levski Sofia, Lviv, Metalist Kharkiv, Odense, Partizan, Rapid Wien, Red Bull Salzburg, Sheriff Tiraspol, Steaua Bucuresti, BSC Young Boys, Zilina
* Correct boots for nearly all players of Premier League, Ligue 1, Serie A, Primera Division, Bundesliga
* New balls: Classic, Tango Mundial 1984, Tricolore 1998, adi5, Jo'bulani, Terapass Powerorange, Brine Indoor, Brine Platinum Orange, Derbystar Brilliant APS, Diadora Cobra, Diadora Trio Blue, Macron Super Brilliant, Total 90 Aerow, Total 90 Tracer EPL, Total 90 Tracer LC, Total 90 Tracer LFP, Total 90 Omni, Nike 5 Green, Nike 5 Yellow, Puma v1.10 Yellow Red
* New boots: Predator X Black/White/Electricity, adiPure III Black/White/Gold, Copa Mundial, MV Superfly II Safari, Total 90 Laser III Black/Silver/Yellow, Powercat White/Black/Orange, King XL Black/White/Gold, Asics Tigreor Black/Gold, Diadora LX Pro Black/Yellow, Joma Total Fit White/Black, Lotto Zhero Gravity White/Navy, Mizuno Morelia II Black/White
* More than 50 new edit mode hairstyles
* New faces: Antonini, Arnautovic, Bebe, Breno, Contento, Coloccini, Diakhate, Eto'o, Gameiro, Gusiev, Javier Hernandez, Joaquin, Kaboul, Lanzafame, Leggrotaglie, Matuidi, Milevskiy, Mykhakyk, Payet, Pedersen, Rafinha, Shevchenko, Srna, Tevez, Wilshere, Yussuf
* New kits: Aachen, Arsenal, Aston Villa, Blackburn, Bosnia, Canada, Chile, China, Everton, Frankfurt, Freiburg, Fulham, Hannover, Hercules, Hoffenheim, Ingolstadt, Kaiserslautern, Mainz, Man City, Montenegro, Oberhausen, Osnabrück, Paderborn, Palermo, Peru, St. Pauli, Spain, Stoke, Sunderland, Thailand, Trinidad, West Brom, Wigan, Wolverhampton
* New national team anthems (made by PrettyMarlon)
* New stats! Back to KONAMI standards, + PESEDIT tweaks + completely new Bundesliga stats, ages!, market values

Download (http://www.fileserve.com/file/M3ncv6G/PESEdit)

smart_box
22.12.2010., 19:37
igram master ligu u pesu 2011, no živcira me kad mi sam komp mijenja igrače i postavu na terenu

zna li netko kako da to isključim???

germma
24.12.2010., 13:36

PES 2011 Patch v1.0

Patch Sadrži:
Features:

* ALL NEW TEAMS: Aris, BATE, Bursaspor, CSKA Moscow, CSKA Sofia, Debreceni VSC, Gent, Hajduk Split, Hapoel, Lausanne, Lech Poznan, Levski Sofia, Lviv, Metalist Kharkiv, Odense, Partizan, Rapid Wien, Red Bull Salzburg, Sheriff Tiraspol, Steaua Bucuresti, BSC Young Boys, Zilina
* Correct boots for nearly all players of Premier League, Ligue 1, Serie A, Primera Division, Bundesliga
* New balls: Classic, Tango Mundial 1984, Tricolore 1998, adi5, Jo'bulani, Terapass Powerorange, Brine Indoor, Brine Platinum Orange, Derbystar Brilliant APS, Diadora Cobra, Diadora Trio Blue, Macron Super Brilliant, Total 90 Aerow, Total 90 Tracer EPL, Total 90 Tracer LC, Total 90 Tracer LFP, Total 90 Omni, Nike 5 Green, Nike 5 Yellow, Puma v1.10 Yellow Red
* New boots: Predator X Black/White/Electricity, adiPure III Black/White/Gold, Copa Mundial, MV Superfly II Safari, Total 90 Laser III Black/Silver/Yellow, Powercat White/Black/Orange, King XL Black/White/Gold, Asics Tigreor Black/Gold, Diadora LX Pro Black/Yellow, Joma Total Fit White/Black, Lotto Zhero Gravity White/Navy, Mizuno Morelia II Black/White
* New faces: Antonini, Arnautovic, Bebe, Breno, Contento, Coloccini, Diakhate, Eto'o, Gameiro, Gusiev, Javier Hernandez, Joaquin, Kaboul, Lanzafame, Leggrotaglie, Matuidi, Milevskiy, Mykhakyk, Payet, Pedersen, Rafinha, Shevchenko, Srna, Tevez, Wilshere, Yussuf
* New kits: Aachen, Arsenal, Aston Villa, Blackburn, Bosnia, Canada, Chile, China, Everton, Frankfurt, Freiburg, Fulham, Hannover, Hercules, Hoffenheim, Ingolstadt, Kaiserslautern, Mainz, Man City, Montenegro, Oberhausen, Osnabrück, Paderborn, Palermo, Peru, St. Pauli, Spain, Stoke, Sunderland, Thailand, Trinidad, West Brom, Wigan, Wolverhampton
* New stats! Back to KONAMI standards, + PESEDIT tweaks + completely new Bundesliga stats, ages!, market values

jesu u tom patchu standardne ocijene igrača kao u defaultu igre? (mislim na na momčadi koje su odmah u igri a ne nove dodane patchom)

chino5
25.12.2010., 13:48
Zna li neko moze li se napraviti svoje kup takmicenje u PES 2011 ?
Ili kako da mjenjam timove koji su u Champions League??

TWade
25.12.2010., 18:22
ja kao veliki PES fan vise ga ni ne igram s kolegama...jednostavno me ne drzi...fifa mi nije zanimljiva,tako da mogu cekat do sljedeceg PES-a,a ako ne poprave onda u pm i serijal..
pa nemoze mi jedna igra ima 1225 patcheva u pol godine..jebeni poluproizvod...
al je opet bolji od fife :D

Denoo
25.12.2010., 19:35
ja kao veliki PES fan vise ga ni ne igram s kolegama...jednostavno me ne drzi...fifa mi nije zanimljiva,tako da mogu cekat do sljedeceg PES-a,a ako ne poprave onda u pm i serijal..
pa nemoze mi jedna igra ima 1225 patcheva u pol godine..jebeni poluproizvod...
al je opet bolji od fife :DIstina

Procedo
27.12.2010., 01:05
Evo ekipa čisto da znate, održava se turnir u PES-u 2011 u Splitu.
Glavna nagrada je XBOX360 + igra, kotizacija 50 kn do 1.1.2010, poslije 60 kn.

za više informacija posjetite link (http://www.procedo.hr/pescup2011)

PUREONE
27.12.2010., 11:00
imam par pitanja u vezi pes 2011 become a legend:
1.Mogu li mijenjati ime kako?gdje?
2.kada zabijen neki gol to mogu spremiti,ali zanima me kako da to pogledam ?

little_man
28.12.2010., 20:24

PES 2011 Patch v1.0

Patch Sadrži:
Features:

Vec sam gledao za mnogo tih patcheva za pes 2011 ali ovaj mi se cini najbolji.Jedan patch sam vec probao staviti u igricu ali mi nije uspjelo.Jel bi mogao mozda detaljno opisati kako se stavlja patch u igricu?

iprskal9
29.12.2010., 00:11
Vec sam gledao za mnogo tih patcheva za pes 2011 ali ovaj mi se cini najbolji.Jedan patch sam vec probao staviti u igricu ali mi nije uspjelo.Jel bi mogao mozda detaljno opisati kako se stavlja patch u igricu?

Kod pesedit patcha samo skineš instalaciju, pokreneš je i to je to. U međuvremenu je izašla i verzija 1.1, malo proguglaj.

little_man
29.12.2010., 19:30
imam samo problem to sto sam prije ovog patcha imao jedan drugi te neznam kako da uklonim taj prosli patch i bez problema instaliram ovaj..

X-Plosiv
30.12.2010., 08:53
Koji drugi patch si imao?
to je važno pitanje.

Inače, dešava se da nakon što instalirate patch, vam svi klubovi imaju isti dres (osim recimo Liverpool-a, Man Utd, Barcelona itd.)
to se riješava tako da se skine
http://www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx?FamilyID=2da43d38-db71-4c1b-bc6a-9b6652cd92a3&displaylang=en

i onda pokrene taj web installer koji ti update directx, obično nekih 50-90 mb i to je to....

little_man
30.12.2010., 10:09
imao sam onaj patch : SMOKE 3.0

iprskal9
30.12.2010., 12:33
imao sam onaj patch : SMOKE 3.0

Ako nema tog patcha u Add/remove programs, onda obriši kitserver folder.

little_man
30.12.2010., 21:35
maknuo sam kitserver od proslog patcha,instalirao sam novi patch i dobio sam dvije datoteke u tom folderu.To su kitserver i pesedit.Kada hocu otvoriti taj pesedit pise mi sljedece:

To run this application,you first must install one of the following versions of the .NET Framework: v4.30319
Contact your application publisher for instruction about obtaining the appropriate versions of the .NET Framework

Što da radim??

faca_ronaldo
30.12.2010., 21:45
maknuo sam kitserver od proslog patcha,instalirao sam novi patch i dobio sam dvije datoteke u tom folderu.To su kitserver i pesedit.Kada hocu otvoriti taj pesedit pise mi sljedece:

To run this application,you first must install one of the following versions of the .NET Framework: v4.30319
Contact your application publisher for instruction about obtaining the appropriate versions of the .NET Framework

Što da radim??

Vjerovatno moras skinit tu verziju NET.Frameworka 4.30319

gogo-bbb
01.01.2011., 13:16
dali je ko kupovao šta s ove stranice i jel ima kakva iskustva?
http://www.base-host.com.hr/50-pro-evolution-soccer-2011.html
kupio bi taj original key, to mi je sve šta trebam za online play? hvala

ramos_4
03.01.2011., 04:08

prvo ne znam,ali mislim da ne mozes :D
a drugo odi u gallery i onda tamo ima replay

little_man
03.01.2011., 23:35
a drugo odi u gallery i onda tamo ima replay

A kako da pogledam taj replay nakon sto izadem iz igrice,odem u my documents,konami i tamo su mi ti saveovi.Tamo su mi svi ti saveovi u bin formatu.Dali to mogu nekako pogledati u bs playeru ili nekom drugom programu ili mogu samo u gallery?

ramos_4
04.01.2011., 01:57
Samo u gallery

teslaCRO
04.01.2011., 12:14
A kako da pogledam taj replay nakon sto izadem iz igrice,odem u my documents,konami i tamo su mi ti saveovi.Tamo su mi svi ti saveovi u bin formatu.Dali to mogu nekako pogledati u bs playeru ili nekom drugom programu ili mogu samo u gallery?

Skini si FRAPS (http://www.fraps.com/download.php), i s njim "snimi" replay...

danijel206
05.01.2011., 16:42

Postoje ti BAL editori u kojima možeš promijeniti ime, a također i statse.

JTChelsea26
06.01.2011., 14:26
ljudi ne znam je li ima itko ovaj problem, ako netko zna kako rjesiti samo naprijed :)
znaci, koristim geniusov maxfire grandias 12 za igranje pesa, al nikako ne mogu namjestiti kontrole za dribilnige na desnoj gljivi..
mogu, al onda nemam kontrole za sut, pas, dugu loptu itd..
ako znate kako namjestiti da mogu i driblati ali istodobno koristiti i ostale kontrole, pomagajte :ne zna:

iniesta1986
07.01.2011., 08:21
ONLINE: hm, zaograo sam online i mogu reći sa sam oduševljen. Iskusan sam igrač PES-a, igram ga od prvih nastavaka, online od šestice i stvarno sam odigrao dosta tekmi (preko 1000 sigurno, ako ne i više).
Ono što me oduševilo u ovom nastavku je igrivost. Nevjerojatno je što sve možeš s igračem, a najbolja stvar - nije više kao u prošlom nastavku. Smatram se dobrim igračem, ali u prijašnjim pesovima nisam mogao uzet napoli i dobit barcu. E sad mogu. Fino se zatvorim, jedna kontra i BUM.
To je drać ovog pesa i stvarno svaka čas konamiju. Fifu ne bi htio ni uspoređivati jer sam je probao i deinstalirao, tako da... no comment.
Pasevi, udarci, kontre, više niej moguće uzet ronalda ili messija i radit čuda.
I još jedna stvar, konami je konačno sj... one koji kad gube online resetiraju router pa ispada da utakmica nije ni odigrana... e za te noobove više nema izlaza. Tekma odmah bude regana 3-0 za onog čiji je protivnik izgubio vezu.
Doživio to već triput i drago mi je.
Ugl, pes je čudo. Takvu realnost dugo nisam vidio. Nije savršen, ali ide u tom smjeru. Još da se patchevima poboljšaju neke sitnice i evo simulacije nogometa, daleko najbolje na svijetu

goranbm
07.01.2011., 12:26
ONLINE: hm, zaograo sam online i mogu reći sa sam oduševljen. Iskusan sam igrač PES-a, igram ga od prvih nastavaka, online od šestice i stvarno sam odigrao dosta tekmi (preko 1000 sigurno, ako ne i više).
Ono što me oduševilo u ovom nastavku je igrivost. Nevjerojatno je što sve možeš s igračem, a najbolja stvar - nije više kao u prošlom nastavku. Smatram se dobrim igračem, ali u prijašnjim pesovima nisam mogao uzet napoli i dobit barcu. E sad mogu. Fino se zatvorim, jedna kontra i BUM.
To je drać ovog pesa i stvarno svaka čas konamiju. Fifu ne bi htio ni uspoređivati jer sam je probao i deinstalirao, tako da... no comment.
Pasevi, udarci, kontre, više niej moguće uzet ronalda ili messija i radit čuda.
I još jedna stvar, konami je konačno sj... one koji kad gube online resetiraju router pa ispada da utakmica nije ni odigrana... e za te noobove više nema izlaza. Tekma odmah bude regana 3-0 za onog čiji je protivnik izgubio vezu.
Doživio to već triput i drago mi je.
Ugl, pes je čudo. Takvu realnost dugo nisam vidio. Nije savršen, ali ide u tom smjeru. Još da se patchevima poboljšaju neke sitnice i evo simulacije nogometa, daleko najbolje na svijetu

Svaka čast na ovom postu :) Dugo sam tražio nešto ovakvo da pročitam i da napokon i ja nabavim orginal :) Imao sam 2010, i online mi je bio ok, kad sam probao 2011, zbog promjena u igrivosti nisam znao kakav bi mogao biti online ovog nastavka :) al nakon ovog kupujem :top:

I svidja mi se ovo za prekid veze, iako nisam oduševljen, jer nekad mi zna puknut veza sama od sbe i odmah gubim :(

iniesta1986
07.01.2011., 12:38
Svaka čast na ovom postu :) Dugo sam tražio nešto ovakvo da pročitam i da napokon i ja nabavim orginal :) Imao sam 2010, i online mi je bio ok, kad sam probao 2011, zbog promjena u igrivosti nisam znao kakav bi mogao biti online ovog nastavka :) al nakon ovog kupujem :top:

I svidja mi se ovo za prekid veze, iako nisam oduševljen, jer nekad mi zna puknut veza sama od sbe i odmah gubim :(

Pa mogu ti reći da je stvarno gušt igrati. Teško je proći igrača, ali kad se zagradiš, teško ti i uzmu loptu. Stvarno su sve dobro napravili. Možda je jedino malo prelako zabit iz slobodnjaka...
A prekid veze, hebiga, da, izgubit ćeš 3-0, ali mislim da se slažeš da je daleko više onih koji će ti probat izaći iz ugre kad gube nego situacije kad tebi pukne veza. Tako da, svaka im čast. Sad mi je gušt gledat kak izlaze panjevi, a gube bodove, ti dobiješ i piše 3-0 u online matches results.
I naravno, nemoj se spajat na one koji imaju slabu konekciju. Igraj samo s onim koji su žuti i zeleni, jer lag je kao i uvijek najgora stvar na pes-u i svim online igrama. Ja sam u dosadašnjih 15-ak utakmica jednom samo imao lag.

Mako11
07.01.2011., 23:06
Kako da namestim kad imam korner da mi i defenderi idu na skok glavom?

luka249
08.01.2011., 01:43
prelossa je igric ,pes 1o bolji je 10000000000 puta :D

danijel206
08.01.2011., 18:36
Jel igra tko online na PS3 da me doda da odigramo koju?

gogo-bbb
08.01.2011., 19:00
dali mi je dovoljno kupit original key i igru skinut s neta da mi ju prihvati kao original da mogu igrat online?

X-Plosiv
08.01.2011., 19:57
Kako da namestim kad imam korner da mi i defenderi idu na skok glavom?

Kad ideš za izmijeniti postave itd., u ako se ne varam Team Managment ili tako nešto imaš staviti za igrače koji idu u napad..možeš staviti LB, CB, RB :)

FFFZ
08.01.2011., 20:13
dali mi je dovoljno kupit original key i igru skinut s neta da mi ju prihvati kao original da mogu igrat online?

da, dovoljno je samo kod instalacije uneseš originalni key i to je to.

Bieber88
09.01.2011., 00:57
Kad ideš za izmijeniti postave itd., u ako se ne varam Team Managment ili tako nešto imaš staviti za igrače koji idu u napad..možeš staviti LB, CB, RB :)

Kad izvodis korner, odi na set pieces, i zadnje ja mislim imaš players to join attack. i koje odaberes, cekaj 5 sekudni, oni ce ti dotrcat u sesnaesterac.

X-Plosiv
09.01.2011., 11:38
Kad izvodis korner, odi na set pieces, i zadnje ja mislim imaš players to join attack. i koje odaberes, cekaj 5 sekudni, oni ce ti dotrcat u sesnaesterac.

Neka si to podesi prije utakmice, tako da mu uvijek onda idu svaku utakmicu :)

iniesta1986
09.01.2011., 16:12
prelossa je igric ,pes 1o bolji je 10000000000 puta :D

Izašao ti je novi lego soccer, odi pa zaigraj

E jel zna netko na ONLINEU sistem bodovanja. Kod ranking utakmica. To nikad nisam znao. Čuo sam da ima nešto o kompenzaciji. Znači igraju dva igrača rankinga recimo 550 oba. Jedan uzme barcu a drugi real. Dobije ovaj prvi i njemu ide recimo 5 bodova. Ali druga situacija, kad onaj prvi umjesto barce uzme porto i igra protiv reala. I pobijedi? I onda dobije 15 bodova?

gogo-bbb
09.01.2011., 19:48
kupio original i uspješno instaliro, kad hoću pokrenut igru pokaže mi se:

Conflict with Disc Emulator Software detected. See http://www.securom.com/emulation_detected for more details.

prije toga sam imo krekanu igru koju sam obriso naravno.. ne znam šta da radim?

TWade
10.01.2011., 00:40
kupio original i uspješno instaliro, kad hoću pokrenut igru pokaže mi se:

Conflict with Disc Emulator Software detected. See http://www.securom.com/emulation_detected for more details.

prije toga sam imo krekanu igru koju sam obriso naravno.. ne znam šta da radim?

ugasio daemon tools il program koji vec koristis

gogo-bbb
10.01.2011., 12:58
hvala, riješeno.. :) morao sam izbrisat deamon tools.. da li mogu kako spremit formaciju u online?

Procedo
10.01.2011., 14:35
Evo čisto da obavjestim sve PES-aše, u subotu/nedjelju je turnir u splitu, za više informacija pogledajte
http://www.procedo.hr/pescup2011
http://www.facebook.com/Procedo

Wontayw
11.01.2011., 02:33
Haha, a koliko ti imaš godina? 13?

Kao što rekoh, da si u životu uopće vidio PES 2010 na PS3, možda bi shvatio da nema apsolutno nikakve razlike u verzijama za PC i konzole.

Ovaj je neki nabrijani...

pes je neusporediv na ps3 i na pc-u

TWade
11.01.2011., 11:26
ovaj doso iz proslosti podic staro pitanje...
Ako su igre neusporedive onda de mi reci razlike?
neusporediva je Fifa na PC-u i konzoli,al PEs,pa isti je jebemu..
Igrao sam i na jednoj i drugoj platformi vise puta i uvjek mi je bilo jednako...
ako je tolika velika razlika onda ni sam neznam kako smo ja i kolega uspjeli osvojit 2 puta 2 vs 2 turnire koji su se igrali na plejkama,a mi vjezbamo na PC-u kod mene..
osim ako si ti uber osjetljiv covjek koji osjeti razliku koju pol puka ni ne vidi

MetalGear
11.01.2011., 12:27
Ma joooj, ne kužim uopće. Može osjećaj bit malo drugačiji, grafika, joypad, ali dajte više...
Neusporedivo?:confused:
Ista stvar... Čak je i FIFA 11 prilično ista na konzoli i PC-u. (što se tiče samog gameplaya) A o PES-u da ne pričamo, opet.

goranbm
11.01.2011., 19:16

S ovime se ne slažem, igrao sam PES 2010, na PC-u i na PS3, i nije totalno isto, ali nije baš da je neusporedivo ....

teslaCRO
11.01.2011., 20:21

:facepalm:
And here we go again...

luka249
13.01.2011., 13:51
Izašao ti je novi lego soccer, odi pa zaigraj

E jel zna netko na ONLINEU sistem bodovanja. Kod ranking utakmica. To nikad nisam znao. Čuo sam da ima nešto o kompenzaciji. Znači igraju dva igrača rankinga recimo 550 oba. Jedan uzme barcu a drugi real. Dobije ovaj prvi i njemu ide recimo 5 bodova. Ali druga situacija, kad onaj prvi umjesto barce uzme porto i igra protiv reala. I pobijedi? I onda dobije 15 bodova?

pa jad rec da pes 10 nije bolji

iniesta1986
13.01.2011., 15:48
pa jad rec da pes 10 nije bolji

Je bolji je, mislim, objašnjavat liku koji tvrdi da je 10-ka bolja od ove nove simulacije nogometa... kao glupavom zidu da pričaš... Samo ti guštaj. A Ako ne znaš odgovor na moje pitanje iznad onda čmrlji

Estimator
13.01.2011., 21:41
http://www.youtube.com/watch?v=b-EC7GjNJS0
Jedan od najljepših golova kojeg sam zabio na Pes-u:cerek: i da počeos am igrat na Top Playerima

TWade
14.01.2011., 00:17
Jedan od najljepših golova kojeg sam zabio na Pes-u:cerek: i da počeos am igrat na Top Playerima

malo se pogubio al ajd,nema veze..
iskupio te kaka na kraju

mat3rfak3r
14.01.2011., 01:04
Jel igra ko pes na iphoneu/ipodu? :D

iniesta1986
14.01.2011., 19:37

Zabijanje ovakvih retardiranih golova je najveća mana ovog novog pes-a. U svemu ostalom je savšen, ali ovo... Koliko sam samo takvih golova primio, van 16 metara, škarice, poluškarice... užas... Samo da to promjene i sve pet.

iniesta1986
15.01.2011., 18:19
WTF???

Odigrao sam preko 20 utakmica online i danas mi se pokazala ova poruka nakon što sam se pokušao konektirat na online.

Unable to communicate through port 5739. You may need to connect your hardware dirrectly to the internet or correctly configure networking devices such as your port router. Apply DMZ, port mapping, NET table configurations and other router settings to your pc system. Individual hardware systems may use unique tehnlology.

KOji je ovo klinac? Do sad sam uspješno igrao online???
Imam bnet 2d i spajam se na router preko usb wirelessa.
Jel zna neko kaj je ovo i šta moram napravit?

papandopulo
18.01.2011., 13:15
Danas krenuo online i pise Testing network i onda mi izbaci poruku da je Server full ili da mi firewall ili veza stvaraju probleme. Citam da cesto imaju problema sa serverima, odem na retry i sad mi se vec 5min vrti Testing i nikom nista.

Znaci bezveze bacene pare, sam i u dvoje sam mogao igrat i sa piratom :kava:

iniesta1986
18.01.2011., 16:06
Danas krenuo online i pise Testing network i onda mi izbaci poruku da je Server full ili da mi firewall ili veza stvaraju probleme. Citam da cesto imaju problema sa serverima, odem na retry i sad mi se vec 5min vrti Testing i nikom nista.

Znaci bezveze bacene pare, sam i u dvoje sam mogao igrat i sa piratom :kava:

pričekaj malo, vratit će se. I meni je tako bilo, imali su žešćeg sranja na serverima. Meni isto pisalo za firewall, connection i šta sve ne. Sad radi normalno

Procedo
19.01.2011., 19:55
Evo samo da javimo da je naš PES turnir prošao dobro i zadovoljio naša očekivanja, a i svi sudionici su bili zadovoljni.
Galeriju slika možete pogledati na našem facebook fan pageu (http://www.facebook.com/album.php?aid=39859&id=166475983385685).
Par video zapisa, uključujući najbolji gol turnira, možete pronaći na našem Youtube kanalu (http://www.youtube.com/user/procedohr?feature=mhum).

Također, gamerski portal HCL.hr je napisao report (http://www.hcl.hr/special-procedo-pes-2011-cup-event-report-1165-30.html) o našem turniru, a PES portal pes-balkan.com je objavio kratki članak (http://www.pes-balkan.com/opsirnije.php?ID=104).

Na proljeće planiramo novi turnir, s većim brojem konzola (PS3) i uz nižu kotizaciju, za više informacije nas pratite na twitteru (http://twitter.com/#!/procedohr) ili facebooku (http://www.facebook.com/procedo).

pozdrav. :)

Vex
20.01.2011., 13:52
Evo samo da javimo da je naš PES turnir prošao dobro i zadovoljio naša očekivanja, a i svi sudionici su bili zadovoljni.
Galeriju slika možete pogledati na našem facebook fan pageu (http://www.facebook.com/album.php?aid=39859&id=166475983385685).
Par video zapisa, uključujući najbolji gol turnira, možete pronaći na našem Youtube kanalu (http://www.youtube.com/user/procedohr?feature=mhum).

Također, gamerski portal HCL.hr je napisao report (http://www.hcl.hr/special-procedo-pes-2011-cup-event-report-1165-30.html) o našem turniru, a PES portal pes-balkan.com je objavio kratki članak (http://www.pes-balkan.com/opsirnije.php?ID=104).

Na proljeće planiramo novi turnir, s većim brojem konzola (PS3) i uz nižu kotizaciju, za više informacije nas pratite na twitteru (http://twitter.com/#!/procedohr) ili facebooku (http://www.facebook.com/procedo).

pozdrav. :)

Daj složite da se može i na PC-u igrat s tipkovnicama :)
Recimo jedan igra na tipkovnici i jedan na joystick :top:

hrvoje5
20.01.2011., 23:31
jel se može igrat pes 2011 online s xfireom i kako?

kekiww
21.01.2011., 11:26
Daj složite da se može i na PC-u igrat s tipkovnicama :)
Recimo jedan igra na tipkovnici i jedan na joystick :top:

moze se igrat ja tak igram javi mi se na PP pa cu ti objasnit!!!:)

Vex
21.01.2011., 16:09
moze se igrat ja tak igram javi mi se na PP pa cu ti objasnit!!!:)

Igram i ja tipkovnica + joystick s ekipom ako si na to mislio.

messi 10
22.01.2011., 15:02
igram pes i hocu da simuliram faul i pise mi lb+r sta je lb na tastaturi

FFFZ
22.01.2011., 18:23
igram pes i hocu da simuliram faul i pise mi lb+r sta je lb na tastaturi

ne bih znao, ali u settingsima si sam namjesti kontrole

danijel206
22.01.2011., 18:50
Možeš linkati simuliranje pod Link fients pa ti je lakše.

Imran
24.01.2011., 09:21
zajebaje novi patch.Očekujem da će ga ispraviti :)

papandopulo
24.01.2011., 23:20
Ja vec 5 dana nikako ne mogu igrat online. Neznam jel samo ja imam taj problem ili?
Odem na retry i onda se zbloka sve, testin network se vrti ali nista se ne dogada uopce.

Bili Cvitak
25.01.2011., 16:38
odlučila sam dečku kupiti taj pes 11 za ročkas, i molim vas da mi kažete kako se kreću cijene i gdje da odem? hvala!

TWade
25.01.2011., 23:50
totalno se oladio od PES-a...sad ja i kolege mlatimo Elf bowling

Brundlefly
25.01.2011., 23:56
odlučila sam dečku kupiti taj pes 11 za ročkas, i molim vas da mi kažete kako se kreću cijene i gdje da odem? hvala!

http://www.crovortex.com/webshop/igra-5770-Pro_Evolution_Soccer_2011.html

Pozdravi momka.:kava:

teslaCRO
26.01.2011., 00:28
http://www.crovortex.com/webshop/igra-5770-Pro_Evolution_Soccer_2011.html

Pozdravi momka.:kava:

Jos bolje! (http://cgi.ebay.co.uk/PES-2011-Pro-Evolution-Soccer-PC-New-/330500996717?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item4cf364fe6d#ht_1859wt_1139)

:top:

MII2o
26.01.2011., 14:45
Moja najnovija kompilacija golova. Oko ovo sam se najviše pomučio.
Tribute je Matthewu Le Tissieru. Bivši igrač Premierligaša Southamptona.
Harao je 90ih... Strašan igrač. Zabio je 200 golova za taj relavitno "mali "klub
i to još na kakav način xD. Linkove o njemu imate u opisu mog videa sa youtubea.
Uglv. eto Enjoy :)
http://www.youtube.com/watch?v=HkgAVzpY_sg

Vex
26.01.2011., 15:42
Harao je 90ih... Strašan igrač. Zabio je 200 golova za taj relavitno "mali "klub
i to još na kakav način xD. Linkove o njemu imate u opisu mog videa sa youtubea.

Vidi se da si se stvarno potrudio i to jako :top:, početak odličan, ali cijeli video barem meni je prenaporan za gledat.
Previše se slika mijenja mislim prebrzo ide i slabo se onda vide golovi.

teslaCRO
26.01.2011., 16:42

2:24!
:s:s:s

Dobio si moj subscribe samo zbog toga!

MII2o
26.01.2011., 17:55
Ty na kritici Vex :)
@Tesla :s :s :s

Nipper7
30.01.2011., 18:54
Užas, užas, užas...
neigrivo
odvratno
bljuvotina
pljuc
bačenih 299,99 kn

ako neko hoće originalni Registration Code za igranje ove japanske gadarije nek se javi! DVD mu ne mogu dat jer je uništen (trebalo mi je stvarno dugo)!:D:D:D

Nipper7
30.01.2011., 18:57
ostajem pri svome da ke PES 6 bila najbolja simulacija nogometa ikad...

teslaCRO
30.01.2011., 20:50
:rolleyes: Dosadni ste vec!

Justin Credible
30.01.2011., 21:40

kako je napravljena košarka i nba 2k11 ,nikakvi nogometi 2k serijalu nisu ni do koljena

Duga Beretka
31.01.2011., 10:09
alo ekipa ima li itko Options file sa svim transferima..ali ne mislim pritom na razne patcheve i ostale stvari, nego jednostavno Options file..znam da je bar za prijašnje verzije bila moguća ta mala zamjena tog fajla i sve je radilo, sada više neznam..

215023
31.01.2011., 11:30

:s :s :s
sviđa mi se :) svaka čast,ovo vex-ovo drži vodu ali meni ne smenta previše,mislin da bi bilo bolje da je manje ali o ukusima se ne raspravlja
:s :s

Justin Credible
31.01.2011., 13:26
jbt kakav gol na 2.24
pa kako si uspio toliko daleko napucati loptu?

MII2o
31.01.2011., 18:50
Krugom ^^

MetalGear
02.02.2011., 11:18
Stvarno odličan video, svaka čast!

leeejla
09.02.2011., 08:55
caoo...ak moze neko da mi pomogne..:)
kad instaliram pes11 pojavljuje mi se ova greska:
c:\windows\system32\d3dx9_30. dll is either not designed to run on windows or it contains an error. Try instaling the program again using the original installation media or contact your system administrator or the software for support.
guglala sam i instalirala taj d3dx9_30 al ponovo nista..
hvala unaprijed

i da imam windows 7.

X-Plosiv
09.02.2011., 10:42
http://www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx?FamilyID=2da43d38-db71-4c1b-bc6a-9b6652cd92a3&displaylang=en

skini ovo.
pokreni.
skidati će ti nešto s neta.
to je to.

leeejla
09.02.2011., 10:54
instalirala sam to.
al ponovo mi javlja istu gresku..

Thomas9
10.02.2011., 00:13
Stvarno odličan video, svaka čast!

mene zanima kak se puca iza 16 m (usput da zabijm gol :D), ja kad pucam uvijek mi ide u golmana ili preko gola
jel ima neka caka ili?
u proslim pes-ovim je bilo puno lakse zabit gol nego u pes11.
pa ako mi mozete pomoc!
hvala

Vex
10.02.2011., 16:52

mene zanima kak se puca iza 16 m (usput da zabijm gol :D), ja kad pucam uvijek mi ide u golmana ili preko gola
jel ima neka caka ili?
u proslim pes-ovim je bilo puno lakse zabit gol nego u pes11.
pa ako mi mozete pomoc!
hvala

Ovo nije normalno kakva se sve pitanja pitaju na ovoj temi :rofl::rofl:
Šta je sljedeće??
Kako zabit penal??:rofl::lol:

Thomas9
10.02.2011., 17:41
haha!
pitanje je glupo, ali ima smisla :p

http://img64.imageshack.us/i/15585415351445809581305.jpg/

kao sto vidis na slici, ocito ima nest
to smo igrali ja i frend 15 min poluvrijeme, nije da sam ga zgazio
al trebao sam zabit bar jos 5 golova xD
ma penali nisu problem :D

ivica23
10.02.2011., 20:54
Može mi li neko kome se da da mi objasni kako instalirati i raspakirati patch za pes 2011 za xbox

Thomas9
10.02.2011., 22:05
haha!
pitanje je glupo, ali ima smisla :p

http://img64.imageshack.us/i/15585415351445809581305.jpg/

kao sto vidis na slici, ocito ima nest
to smo igrali ja i frend 15 min poluvrijeme, nije da sam ga zgazio
al trebao sam zabit bar jos 5 golova xD
ma penali nisu problem :D

:D

TWade
10.02.2011., 23:51
na kolko minuta igras poluvrijeme?

Thomas9
11.02.2011., 00:42
na kolko minuta igras poluvrijeme?

inace na 10 min :D
al ovo smo frend i ja igrali na 15 min :)

markec8000
11.02.2011., 09:42
Ovo nije normalno kakva se sve pitanja pitaju na ovoj temi :rofl::rofl:
Šta je sljedeće??
Kako zabit penal??:rofl::lol:

Kaj se ti iščuđavaš koji klinac??? Odigrao sam preko 200 utakmica online i u 90 posto slučajeva ekipa ne zna pucat penale. Samo ostanem na sredini i ulovim loptu dok ja panenke prodajem.

U ovom pes serijalu promijenili su potpuni sustav pucanja, izvana i iz penala. Tako da pitanja o tome su na mjestu. Ako nemaš pametan odgovor, čkomi :kava:

Vex
11.02.2011., 17:36
Kaj se ti iščuđavaš koji klinac??? Odigrao sam preko 200 utakmica online i u 90 posto slučajeva ekipa ne zna pucat penale. Samo ostanem na sredini i ulovim loptu dok ja panenke prodajem.

U ovom pes serijalu promijenili su potpuni sustav pucanja, izvana i iz penala. Tako da pitanja o tome su na mjestu. Ako nemaš pametan odgovor, čkomi :kava:

Imam odgovor na oba bzvz pitanja, penale pucam praktički savršeno dok izvan 16 m gađam od 10 udaraca barem 2 lopte ulaze :kava:
Tak da vi ste noobovi, evo ga :kava:

Thomas9
11.02.2011., 17:41
Imam odgovor na oba bzvz pitanja, penale pucam praktički savršeno dok izvan 16 m gađam od 10 udaraca barem 2 lopte ulaze :kava:

ma da?
do kolko si noob?! moras imat preko 150 sati pesa?
ja ih imam oko 100, znaci noob sam jedino ak je takav kriterij :D

X-Plosiv
11.02.2011., 21:12
Pucanje penala u PES 2011. je lagan (tko ne zna neka pogleda na youtubeu, ima savršeno objašnjenje za sve).

Pucanje izvan 16m u PES 2011. je napravljeno tako da uopće ne morate DRŽATI dugo za pucati, samo mrvicu....ciljanje je napravljeno izvrsno, samo moj savjet..ispod cca 25m samo dotaknuti za pucati, a iznad toga recimo negdje oko pola da bude za pucanje...inače, za iznad nekih 20m nije dovoljno samo pretisnuti za pucati, nego je jako važan i položaj igrača, znači ne možete se okrenuti za 90 stupnjeva, napraviti 2 koraka, i očekivati da će on zabiti nešto (mislim, hoće, ali rijetko)..ali u trku, kad se baš namjesti, može se bez problema zabiti i s cca 30m...ja sam s 44m uspio lijepo rašlje okrenuti s Veron-om...dok s Huddlestonom so far slobodni s 36-39m (ne mogu se točno sjetiti) u lijevo rašlje..što se tiče udaljenosti

u prosjeku svi golovi koje dam su od cca 16-30m....volim pucati iz daljine.

Thomas9
12.02.2011., 00:57
hvala ti na objasnjenju, nadam se da ce mi pomoc :D
lijepo si objasnio :D

X-Plosiv
12.02.2011., 07:28
A imao sam i ja i cimer istih problema kad smo započeli igrati PES 2011 :)
navikli smo da i do pola držimo...
i btw, kad pucaš na udaljenosti cca 2-12m...komotno možeš skoro do kraja držati, ako lijepo naciljaš zabija ispod grede većinom.

Thomas9
12.02.2011., 14:09
hvala, bome su mi pomgli ti savjeti :D
jedino mi nekad ide na zivce to sto se igrac ne namjesti dobro
al to je sve dio realnosti :D

X-Plosiv
12.02.2011., 14:30
A sve ti to ovisi...

Moj Aguero ti u prosjkeu u cca 40-50 utakmica sezone na Top Player u Master League ima oko cca 55-65 golova...
ali evo u zadnjih 3 utakmice nije zabio niti jedan, od nekih 20 udaraca nista nije uslo...a onda opet u jednoj partiji proradi i da par golova :)

tako da, realnost isto igra ulogu

Thomas9
12.02.2011., 15:58
dobar je, s kim igras? :D

meni se Balotelli razvio u world class igraca i odigra oko 40 tekmi u sezoni, ali zabija oko 25-30 golova!
nadam se da ce sad zabijat vise :D

X-Plosiv
12.02.2011., 17:52
Tottenham..sezona 2016...ali totalno drugačija momčad
najači mi je Aguero s svojih 108, ne znam kako dovesti na 109 tj. da li je to moguće..

bio sam izmijenio cijelu momčad...mada budem sada ubacio masu loših igrača..ovako nešto mi izgleda momčad

----------Aguero------------
---Bojan K. ---------Lukaku-Sturridge-----
------------------Lennon---------
-----Veron----------------------
--------Huddlestone----------
Traore------------------
------Chiellini----Palmieri-----
-------------------------Tomečak
-------Mondragon-------------

s tim da ih dosta redovito rotiram, a igrači u zamjeni su mi: Eusebio, Law, David Luiz, Raitala (tako nešto), Alex Teixeira, Hagi, Luis Gustavo (valjda)

s tim da ću sada prodati Huddlestona, vjerojatno i Chiellinija, Sturridgea, Hagi-a, i još par...

imao sam pravilo da sam u momčadi imao samo do cca 27g, pa sam promijenio...
a sada igram na sentimentalnost, uzimam igrača koji mi se svidi ili mi nešto znači..
recimo Tomečak jer je hrvat, sada ima 25g i 95 na RB...

Thomas9
12.02.2011., 18:56
ja isto igram sa tottenhamom!
dosta se orijentiram na hrvatske igrace, ali ima dobrih stranaca. nisam bas nest mjenjao ekipu tek je 2014.
mislim da nije moguće doć do 109..al pitaj jos nekog mozda znaju.

-----------Balotelli-----------
--Bale----V Vaart----Lennon--
-------Modric---Badelj--------
--Srna------------Corluka---
-------Lovren--Bassong----
-----------De Gea--------

solidna ekipa, treba se malo vise trudit sa jacim timovima, al ide :D

X-Plosiv
12.02.2011., 19:40
Daj provjeri Fiorentinu kako kotira kod tebe u 2014., baš me nešto zanima..ovdje su uvjerljivo među top 4 kluba općenito u master ligi kod mene..

kakav ti je balloteli, što nije on bolji na SS nego na CF..

Brundlefly
12.02.2011., 19:54
u jbt, Dinamo mi upravo kupio Andersona, a uz to su jos doveli Forlana, Lamparda i Crisa, a Badelj i Vrsaljko obojica imaju ocijenu 78. Maminjo napokon napravio Europski Dinamo. U Ligi Prvaka su pobijedili Romu 4 - 0, uskoro igram protiv njih, sve me strah:eek:

unclesam
13.02.2011., 12:02
Zanima me sljedece: kada instaliram PES i patch 0.2 koji ispravlja imena klubova i sve transfere, sudacke odluke su uzasne i nemaju bas cesto puno smisla. Zanima me ima li patch koji popravlja sudenje bar malo i da sve to izgleda malo logicnije, imam instaliran samo taj patch 0.2. Hvala

iniesta1986
15.02.2011., 11:24

Dečec, ovdje nije riječ o tome jel ti znaš pucat penale i jel ti znaš pucat izvan 16 metara. Ovo je podforum za PES. Pa ako netko i postavi pitanje što je to PES, trebao bi dobiti odgovor.
No ovo nije tvoje izdrk...nje na tuđa pitanja i kur.. kako ti znaš zabijat golove. Prvo se nauči osnovama lijepog ponašanja, jer ako ćeš se tako bahato ponašati i u realnom, a ne samo u virtualnom svijetu, netko će ti takvu šljagu zaljepit da ćeš past u nesvijest :kava:

PUCANJE PENALA

Penali se pucaju lako, ako se prouči tutorial. Dakle, pretpostavka je da je penal bio u igri, a ne nakon što je završena utakmica, primjerice 0-0, pa se nakon produžetaka pristupilo penalima (postoji velika razlika)

Dakle, igrača su vam polomili i sudac je pokazao na penal. Pucate s lijeve strane monitora prema desnoj gdje je golman (bitno je)
1. Prvo (ja igram na tastaturi). Pritisnete tipku za pucanje
2. Odmah nakon pritiska na pucanje imate dvije opcije - odlučiti hoćete li jako pucati, ili samo potkopati lopu. Ako se odlučite na jako pucanje - (pucate penal s lijeve strane monitora na desnu gdje je golman) pritisnete strelicu prema golmanu - dakle desno. E sad, poanta je da ju ne smijete jako dugo držati. Tek djelić sekunde. Nakon toga, dok se igrač još zaletava birate stranu. Kako? Držanjem strelice gore (za lijevo) ili dolje (puca desno). Također, bitno je da ne držite predugo jer ode lopta kraj gola samo tako.

3. Ako želite potkopati, ista fora. Pucate s lijeva na desno na monitoru. Stisnete pucanje, odmah nakon toga samo dotaknete strelicu lijevo, a nakon toga držite strelicu gore ili dolje, ne predugo - igrač će loptu potkopati.

Bitno je da sve tri radnje (zalet igrača, biranje jačine i smjera) napravite skladno. Dakle, prvo tipka za pucanje, odmah potom strelica za jačinu (ne predugo držat) i onda strelica za smjer (ne predugo). Ovo je kad je penal s lijeva na desno na monitoru. Kad je s desna na lijevo, obrnuto je. Za jak udarac stisnete strelicu lijevo, za potkopavanje strelicu desno.

Logično je. Za jak udarac, bez obzira s koje strane pucali, stišćete strelicu u smjeru golmana, za potkopavanja suprotno od smjera golmana. Samo pazite da tipku ne držite predugo, kao ni u sljedećem koraku tipku za smjer.

PENALI NAKON PRODUŽETAKA (obrnuto)

Ovdje za jačinu koristite strečicu naprijed ili nazad, jer je igrač okrenut prema golu, a za smjer lijevo i desno. Ostalo je sve isto kao i gore.

Eto, nadam se da sam pomogao

danijel206
15.02.2011., 15:02
A ko je tu tražio da se objasni pucanje penala? :confused:

Ljepo si sve rekao ali to svi znaju i nitko nije tražio tutorial:

Vex
15.02.2011., 15:51
Dečec, ovdje nije riječ o tome jel ti znaš pucat penale i jel ti znaš pucat izvan 16 metara. Ovo je podforum za PES. Pa ako netko i postavi pitanje što je to PES, trebao bi dobiti odgovor.
No ovo nije tvoje izdrk...nje na tuđa pitanja i kur.. kako ti znaš zabijat golove. Prvo se nauči osnovama lijepog ponašanja, jer ako ćeš se tako bahato ponašati i u realnom, a ne samo u virtualnom svijetu, netko će ti takvu šljagu zaljepit da ćeš past u nesvijest :kava:

PUCANJE PENALA

Penali se pucaju lako, ako se prouči tutorial. Dakle, pretpostavka je da je penal bio u igri, a ne nakon što je završena utakmica, primjerice 0-0, pa se nakon produžetaka pristupilo penalima (postoji velika razlika)

Dakle, igrača su vam polomili i sudac je pokazao na penal. Pucate s lijeve strane monitora prema desnoj gdje je golman (bitno je)
1. Prvo (ja igram na tastaturi). Pritisnete tipku za pucanje
2. Odmah nakon pritiska na pucanje imate dvije opcije - odlučiti hoćete li jako pucati, ili samo potkopati lopu. Ako se odlučite na jako pucanje - (pucate penal s lijeve strane monitora na desnu gdje je golman) pritisnete strelicu prema golmanu - dakle desno. E sad, poanta je da ju ne smijete jako dugo držati. Tek djelić sekunde. Nakon toga, dok se igrač još zaletava birate stranu. Kako? Držanjem strelice gore (za lijevo) ili dolje (puca desno). Također, bitno je da ne držite predugo jer ode lopta kraj gola samo tako.

3. Ako želite potkopati, ista fora. Pucate s lijeva na desno na monitoru. Stisnete pucanje, odmah nakon toga samo dotaknete strelicu lijevo, a nakon toga držite strelicu gore ili dolje, ne predugo - igrač će loptu potkopati.

Bitno je da sve tri radnje (zalet igrača, biranje jačine i smjera) napravite skladno. Dakle, prvo tipka za pucanje, odmah potom strelica za jačinu (ne predugo držat) i onda strelica za smjer (ne predugo). Ovo je kad je penal s lijeva na desno na monitoru. Kad je s desna na lijevo, obrnuto je. Za jak udarac stisnete strelicu lijevo, za potkopavanje strelicu desno.

Logično je. Za jak udarac, bez obzira s koje strane pucali, stišćete strelicu u smjeru golmana, za potkopavanja suprotno od smjera golmana. Samo pazite da tipku ne držite predugo, kao ni u sljedećem koraku tipku za smjer.

PENALI NAKON PRODUŽETAKA (obrnuto)

Ovdje za jačinu koristite strečicu naprijed ili nazad, jer je igrač okrenut prema golu, a za smjer lijevo i desno. Ostalo je sve isto kao i gore.

Eto, nadam se da sam pomogao

:mama::mama:
Tišina, pričat ću kako hoću jedino ako za to dobijem karton onda ću promjenit inače nisam ništa loše rekao, i zašto se ne bi hvalio da znam igrat pes???

R36
15.02.2011., 19:48
Najdraza, najbolja nogometna igra (meni)...grafika je pree odlicna...5+ :D

Brundlefly
15.02.2011., 21:08
Evo moj premoćni United:

----Rooney----Berbatov----
Nani-------------------Messi
----------Perišić------------
--------Xabi Alonso---------
Bale-------------------Evra
------Vidić--Ferdinand------
-------Van Der Saar(brani sa 43 godine):s

Thomas9
16.02.2011., 00:51
Daj provjeri Fiorentinu kako kotira kod tebe u 2014., baš me nešto zanima..ovdje su uvjerljivo među top 4 kluba općenito u master ligi kod mene..

kakav ti je balloteli, što nije on bolji na SS nego na CF..

Fiorentina je i kod mene u top 4. sad ne kuzim, nemaju bas neku momcad, a medu prvima su :confused:

balotelli je odlican, ocjena mu je 92 na CF-u, a na SS-u je 95 :D
uvijek odem na ono "select role" pa stavim na SS iako je u samoj spici :rofl:

Thomas9
16.02.2011., 00:53
Evo moj premoćni United:

----Rooney----Berbatov----
Nani-------------------Messi
----------Perišić------------
--------Xabi Alonso---------
Bale-------------------Evra
------Vidić--Ferdinand------
-------Van Der Saar(brani sa 43 godine):s

kakav ti je perišić? meni u 2014 ima ocjenu 82..

X-Plosiv
16.02.2011., 07:26
Btw, za penal, može i obrnuto.

pucanje, biranje srane, jačina. :)

Kod mene Balotelli ima cca 101-102...
inače izmijenio sam momčad

------Aguero------
Pato----Balotelli----
-----------Alex Teixiera (uzmite ga ako ga nadjete, ne znam za prezime je li tocno
----Veron----------
-------Airton------
Traore---------
----Bonacci---Palmieri---
----------------------Tomecak
----Mondragon--------

U zamjeni su mi Haruna, Lukaku, Eusebio, Nord, Raitala, Noob Sabri .....
zelim uzeti rakitica i pjanica, da malo osnazim yugo feeling u igri...

iniesta1986
16.02.2011., 09:30
:mama::mama:
Tišina, pričat ću kako hoću jedino ako za to dobijem karton onda ću promjenit inače nisam ništa loše rekao, i zašto se ne bi hvalio da znam igrat pes???

Do šljage hoćeš. Kaj ti imaš komentirat nečije pitanje i k... se? Ako nemaš odgovor začepi njušku. Čovjek je lijepo pitao kako se puca van 16. A kako su i penali većini problem, objasnio sam kako se izvode :kava:

MetalGear
16.02.2011., 13:09
Do šljage hoćeš. Kaj ti imaš komentirat nečije pitanje i k... se? Ako nemaš odgovor začepi njušku. Čovjek je lijepo pitao kako se puca van 16. A kako su i penali većini problem, objasnio sam kako se izvode :kava:
A ti si neki opasan lik, jeli? Već 2, 3 puta drugima čepiš njušku frajeru. Malo kulture se nauči i manje pametuj. Dosadan si.

iniesta1986
16.02.2011., 13:14
A ti si neki opasan lik, jeli? Već 2, 3 puta drugima čepiš njušku frajeru. Malo kulture se nauči i manje pametuj. Dosadan si.

Ako nemaš šta pametnije reći ili komentirati,a da se tiče teme, brnjicu gore i psss :kava:

Brundlefly
16.02.2011., 13:56
kakav ti je perišić? meni u 2014 ima ocjenu 82..

Ima 79. Dobar je, jedino malo spor.

Vex
16.02.2011., 15:12

Daj tišina i ti trollu jedan :kava:
Sigurno ni ti ne znaš pucat van 16 m, pa tu si jadan sav :mama:
:vidiga:

teslaCRO
16.02.2011., 16:34
Daj tišina i ti trollu jedan :kava:
Sigurno ni ti ne znaš pucat van 16 m, pa tu si jadan sav :mama:
:vidiga:

Ti si jednostavno tulav i ocigledan pes n00b jer se tako ne ponasaju PES vererani! :rolleyes:

Ballota
16.02.2011., 21:02
Pozdrav

Upadan malo ka padobranac, al aj.. :zubo:

Jel ima di za skinit patch za Hajduka i eventualno Poljud?
Ako imate neki link možda... :ne zna:

MetalGear
16.02.2011., 22:23
Ako nemaš šta pametnije reći ili komentirati,a da se tiče teme, brnjicu gore i psss :kava:
Trebala je tebi mama brnjicu odavno stavit.

TWade
16.02.2011., 23:12
stvari se zahuktale,a da mi svi bacimo PEs tour,pa tko pobjedi taj je u pravu :)

MetalGear
17.02.2011., 13:08
stvari se zahuktale,a da mi svi bacimo PEs tour,pa tko pobjedi taj je u pravu :)
Slažem se!:top: (možemo kasnije i FIFA-u...:D)

Vex
17.02.2011., 14:15
Ja sam PES veteran igram PES od jedinice tako da pssssssssssst :kava:

iniesta1986
17.02.2011., 15:07
Slažem se!:top: (možemo kasnije i FIFA-u...:D)

Pa mogli bi i Fifu, metalmoron je zagovornik fife pa eto, da se svi uvjere koliko je bezpredmetno uspoređivat te dvije simulacije nogometa...

MII2o
17.02.2011., 19:03
TUTORIAL za pucanje u PES-u.
Ako koga zanima :)
http://www.youtube.com/watch?v=7_8t-JPSe0o

Thomas9
17.02.2011., 19:54

ljepo si objasnio... hvala :D

teslaCRO
17.02.2011., 20:59

Dobar vid! :top:

MII2o
17.02.2011., 22:41
Here to hlp :)

MetalGear
18.02.2011., 12:39
Pa mogli bi i Fifu, metalmoron je zagovornik fife pa eto, da se svi uvjere koliko je bezpredmetno uspoređivat te dvije simulacije nogometa...
Jesi ti imao nick Xavi8 pred koji mjesec, onaj što je bannan doživotno i tako to... Tu ste si negdje.

muppet1111
18.02.2011., 14:01
Pozz, zanima me da li ovo moze potjerati PES 2011 -

HP 4510 S
Celeron Dual Core
T3000@1.80 GHz
2GB RAM-a
250 GB HArd DISK

Mobile Intel 4 series
internal
1024 MB
Mobile Intel GMA 4500
Intel video BIOS

nemam namjeru igrati na high, cisto onako rekreativno.....unaprijed hvala na odg..

iniesta1986
18.02.2011., 14:16
Jesi ti imao nick Xavi8 pred koji mjesec, onaj što je bannan doživotno i tako to... Tu ste si negdje.

ne, čitao sam tvoje postove. nekog si hebački zadovoljio u ea sportsu kad onako zagovaraš fifu :lol:

MetalGear
18.02.2011., 15:06
Pozz, zanima me da li ovo moze potjerati PES 2011 -

HP 4510 S
Celeron Dual Core
T3000@1.80 GHz
2GB RAM-a
250 GB HArd DISK

Mobile Intel 4 series
internal
1024 MB
Mobile Intel GMA 4500
Intel video BIOS

nemam namjeru igrati na high, cisto onako rekreativno.....unaprijed hvala na odg..

Trebalo bi, ima frend isti (ili gotovo isti takav lap), radi mu sve oke, malo zna zaštucat jedino tu i tamo.

MetalGear
18.02.2011., 15:11
ne, čitao sam tvoje postove. nekog si hebački zadovoljio u ea sportsu kad onako zagovaraš fifu :lol:
Samo sam iznio svoje mišljenje i neke argumente. Bilo je dobrih, zanimljivih rasprava. Za razliku od tebe i takvih, ja poštujem i tuđe mišljenje, bez nepotrebnog bezobrazluka i bahaćenja iza tipkovnice.
Smisao foruma i jest rasprava i nekakav pristojan dijalog, znaš?

Vex
18.02.2011., 15:47

Predobar video, a pjesma je iz PES-a 6 ako se dobro sjećam :D

iniesta1986
18.02.2011., 16:59
Samo sam iznio svoje mišljenje i neke argumente. Bilo je dobrih, zanimljivih rasprava. Za razliku od tebe i takvih, ja poštujem i tuđe mišljenje, bez nepotrebnog bezobrazluka i bahaćenja iza tipkovnice.
Smisao foruma i jest rasprava i nekakav pristojan dijalog, znaš?

Rasprava i dijalog uvijek, ali pametovanje i guranje nosa tamo gdje mu nije mjesto... To ne. Tuđe mišljenje uvijek poštujem i pokušam argumentima opravdat svoje ako je drukčije. Nikad se ne bahatim osim ako vidim da je netko balav i ne poštuje. E onda udrim svom snagom. Takav sam i u realnom svijetu, hebiga... A fifu nemoj spominjat na pes temi, nije fer prema konamijevim malim crncima koji su nam omogućili da igramo najbolju simulaciju na svijetu :top:

Btw, jel netko igra online s klubovima, a da nisu barca, real, inter... brate mili ne da mi se više s takvima... Ali gušt mi je razbit ih s boltonom (solidan klub), napolijem (već u rangu srednjih), aston villom (e oni rasturaju, s carewom naprijed, abonghalorom i ashleyom youngom sa strane). No najnovije otkriće mi je Zenit. Kako su fino postavljeni, default formacija, samo par preinaka. tj zamjena igrača i imate hebenu ekipu :s

teslaCRO
18.02.2011., 18:01
Rasprava i dijalog uvijek, ali pametovanje i guranje nosa tamo gdje mu nije mjesto... To ne. Tuđe mišljenje uvijek poštujem i pokušam argumentima opravdat svoje ako je drukčije. Nikad se ne bahatim osim ako vidim da je netko balav i ne poštuje. E onda udrim svom snagom. Takav sam i u realnom svijetu, hebiga... A fifu nemoj spominjat na pes temi, nije fer prema konamijevim malim crncima koji su nam omogućili da igramo najbolju simulaciju na svijetu :top:

Ajoj, ajme meni! Ajde mi daj jedan argument zasto je PES2011 najbolja simulacija nogometa na svijetu!

Reci mi sto su to popravili i unaprijedili u PES serijalu u zadnjih 3 nastavka!

iniesta1986
18.02.2011., 19:04
Ajoj, ajme meni! Ajde mi daj jedan argument zasto je PES2011 najbolja simulacija nogometa na svijetu!

Reci mi sto su to popravili i unaprijedili u PES serijalu u zadnjih 3 nastavka!

Što su to unaprijedili? Ček, ti to mene...? :ne zna:
Osim potpuno novog enginea, kretanja igrača, pucanja, taktike, poteza, grafike, ugođaja i gameplaya - NIŠTA!

Ima bugova, to stoji, masu... ali to je sasvim normalno. Probao sam fifu, svake godine je probam, svake godine uvijek isto - to nije to i bok :kava:

sniper elite
18.02.2011., 23:39
Btw, jel netko igra online s klubovima, a da nisu barca, real, inter... brate mili ne da mi se više s takvima... Ali gušt mi je razbit ih s boltonom (solidan klub), napolijem (već u rangu srednjih), aston villom (e oni rasturaju, s carewom naprijed, abonghalorom i ashleyom youngom sa strane). No najnovije otkriće mi je Zenit. Kako su fino postavljeni, default formacija, samo par preinaka. tj zamjena igrača i imate hebenu ekipu :s
ja znam bacit sa liverpoolom, sevillom ili portom, a i Lille nije loš. najdraže mi je kad natrpaju 4 napadača u moj 16-erac...

teslaCRO
19.02.2011., 10:17
Što su to unaprijedili? Ček, ti to mene...? :ne zna:
Osim potpuno novog enginea, kretanja igrača, pucanja, taktike, poteza, grafike, ugođaja i gameplaya - NIŠTA!

Ima bugova, to stoji, masu... ali to je sasvim normalno. Probao sam fifu, svake godine je probam, svake godine uvijek isto - to nije to i bok :kava:

Mozes za PES rec da je dobar, sto i je, ali nikako nije najbolja simulacija nogometa na planeti jer je to prestao biti prije dosta godina...

Igra mi ne moze biti simulacija kad svaka lopta koju obrana ocisti nakon kornera, a doceka ju suparnicki igrac na 16m on ide radit neke skarice ili polu volej!

Igra ne moze biti simulacija kada je npr. Wallcot kad ima loptu sporiji od Šimunica, samo zato sto ima loptu...

Igra ne moze biti simulacija zbog ovog (http://www.youtube.com/watch?v=smRTHE8axDk&feature=related)!

Mozes reci da je PES zabavna igra za bacit s ekipom uz cugu i zaje8anciju, ali ne mozes reci da je simulacija kada to jednostavno nije!

iniesta1986
19.02.2011., 10:27
Mozes za PES rec da je dobar, sto i je, ali nikako nije najbolja simulacija nogometa na planeti jer je to prestao biti prije dosta godina...

Igra mi ne moze biti simulacija kad svaka lopta koju obrana ocisti nakon kornera, a doceka ju suparnicki igrac na 16m on ide radit neke skarice ili polu volej!

Igra ne moze biti simulacija kada je npr. Wallcot kad ima loptu sporiji od Šimunica, samo zato sto ima loptu...

Igra ne moze biti simulacija zbog ovog (http://www.youtube.com/watch?v=smRTHE8axDk&feature=related)!

Mozes reci da je PES zabavna igra za bacit s ekipom uz cugu i zaje8anciju, ali ne mozes reci da je simulacija kada to jednostavno nije!

Kao što sam napisao, BUGOVA IMA, ali što je najžalossnije? Uz sve te bugove, PES je i dalje najbolja simlacija nogometa na tržištu, i to miljama najbolja, to je najžalosnije. Da se ovi papci iz EA-a ne mogu potrudit pa napravit nešto bolje. To im jednostavno nije u krvi.
Može PES imat bugova, moigu igrači zabijat škaricama sa 25 metara, šimunić bit brži od walcotta, ali i dalje će to biti najrelanija simulacija nogometa na tržištu, htjeli fifoljupci toi priznati ili ne...
Tko god je probao ovu novu fifu znat će o čem pričam. Može se igra sažet u dvije riječi - dječja arkada

teslaCRO
19.02.2011., 10:40
Kao što sam napisao, BUGOVA IMA, ali što je najžalossnije? Uz sve te bugove, PES je i dalje najbolja simlacija nogometa na tržištu, i to miljama najbolja, to je najžalosnije. Da se ovi papci iz EA-a ne mogu potrudit pa napravit nešto bolje. To im jednostavno nije u krvi.
Može PES imat bugova, moigu igrači zabijat škaricama sa 25 metara, šimunić bit brži od walcotta, ali i dalje će to biti najrelanija simulacija nogometa na tržištu, htjeli fifoljupci toi priznati ili ne...
Tko god je probao ovu novu fifu znat će o čem pričam. Može se igra sažet u dvije riječi - dječja arkada

Nisi probao FIFAu!

Ja jesam, i ona je za razliku od PESa simulacija! To sto zivite u proslosti je druga stvar! FIFA je dugo bila arkadica za djecu i u KONAMIju su navikli da mogu bacat poluproizvode na trziste i dalje biti etiketirani kao najbolja simulacija na trzistu, no to se promjenilo u zadnjih nekoliko godina, te su se uloge zamjenile, FIFA je simulacija dok je PES ostao arkadica koja se igra jer je zabavnija.

EA je poceo ozbiljno ulagat u FIFU i rezultati se vide! Nema bugova, igra je fluidna i izgleda jako slicno pravoj nogometnoj utakmici!

Dok u KONAMIJU nisu napravili apsolutno nista! Isti "bugovi" se redaju godinu za godinom... Jedan nastavak sudci ne sude prakticki nista, ne mozes faul napravit, pa onda iduci nastavak sude faul kad samo ruzno pogledas protivnika, pa onda iduci opet ne sude nista i tako u krug!

Isto je nevjerovatno da u 2011 godini oni ne mogu napraviti model igraca u trku da ne izgleda ko zvonar crkve noter dame! Igraci su ukoceni kao da imaju metlu u dupetu i to tako izgleda vec godinama!

Ovaj novi pass sistem nije nista drugo nego sminka! Apsolutno nista nije napravljeno jer ponovo ti ne punis pas vec samo određujes kojem ces igracu dodat, blizem ili daljem, a tako je bilo i prije samo nije bilo tog filling bara ispod! I dalje kad samo pipnes pas nece on samo lagano kvrcnit loptu vec ce ju dodat najblizem igracu!

Dok u FIFI kad stavis sve na manual svako dodavanje moras napuniti savrseno da bi proslo... Svaki sut mora biti savrseno odmjeren, itd..

Da se razumijemo, ja igram PES, zato sto ga igram od pocetaka i zato sto sam odrastao uz njega ali ovo je zadnja godina u kojoj cu ja igrat losiju igru iz nostalgije!
Ove godine ga nisam kupio, ni necu, a iduce ako ponovo dobijem poluproizvod od KONAMIJA, kod mene doma ce stajati box od najbolje simulacije nogometa na trzistu, i ne, to zasigurno nece biti PES!

gogo-bbb
19.02.2011., 11:22
zanima me dali netko zna koliko jedna online tekma potroši internet prometa, ne igram više na svom netu i ograničen sam na 3gb mjesečno. hvala

teslaCRO
19.02.2011., 11:24
zanima me dali netko zna koliko jedna online tekma potroši internet prometa, ne igram više na svom netu i ograničen sam na 3gb mjesečno. hvala

Instaliraj neki net counter, odigraj jednu tekmu pa vidi! :ne zna:

bbb999
19.02.2011., 11:28
po pokretanju igre javlja mi se ova greska !!! pomoc!!!

Problem Event Name: APPCRASH
Application Name: pes2011.exe
Application Version: 1.1.0.0
Application Timestamp: 4c889bf7
Fault Module Name: pes2011.exe
Fault Module Version: 1.1.0.0
Fault Module Timestamp: 4c889bf7
Exception Code: 80000003
Exception Offset: 0180a687
OS Version: 6.1.7600.2.0.0.256.1
Locale ID: 1050
Additional Information 1: 0a9e
Additional Information 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
Additional Information 3: 0a9e
Additional Information 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

MetalGear
19.02.2011., 11:36
Stvarno, tko god kaže da je FIFA najobičnija arkada, nije je igrao, barem ne više od jedne utakmice. PES je "najbolja nogometna simulacija" samo u tvojoj glavi iniesta i nigdje drugdje. Zabavan je, ako te ne ubiju svi bugovi... Ne kužim zašto su ljudi spremni svađati se i krviti kako bi obranili PES i igrali lošiju nogometnu igru?! Ja sam zaista veteran PES-a, 12 godina sam ga igrao. Više ne, unazad nekoliko godina ljudi koji igraju FIFA-u uživaju, a PES-ovci se tješe, ma bit će iduće godine, sve će oni sredit, bit će super. I tako iz godine u godinu... Što misliš, da će te Konami nagradit za vjernost?!
Iniesta, pročitaj malo od prvog posta ovu temu, pa pogledaj kako se ljudima mijenjala percepcija PES-a...
@Tesla, fenomenalan video, objašnjava većinu totalnih idiotarija u PES-u koje se pojavljuju redovito. Pogotovo debilna obrana i gledanje suparničkih dodavanja.

totti10
19.02.2011., 14:06
onda idite drkat na topic od fife

crack84
19.02.2011., 14:43
Imam instaliran PES6 i 2011 i kaj god vi rekli PES 6 je i dalje kralj! Neki dan sam skinuo Shollym Classic patch... Čisto savršenstvo. PES 2011 odigram tu i tamo ali previše je frustrirajuć a tako je iz godine u godinu.

iniesta1986
19.02.2011., 15:27
Nisi probao FIFAu!

Ja jesam, i ona je za razliku od PESa simulacija! To sto zivite u proslosti je druga stvar! FIFA je dugo bila arkadica za djecu i u KONAMIju su navikli da mogu bacat poluproizvode na trziste i dalje biti etiketirani kao najbolja simulacija na trzistu, no to se promjenilo u zadnjih nekoliko godina, te su se uloge zamjenile, FIFA je simulacija dok je PES ostao arkadica koja se igra jer je zabavnija.

EA je poceo ozbiljno ulagat u FIFU i rezultati se vide! Nema bugova, igra je fluidna i izgleda jako slicno pravoj nogometnoj utakmici!

Dok u KONAMIJU nisu napravili apsolutno nista! Isti "bugovi" se redaju godinu za godinom... Jedan nastavak sudci ne sude prakticki nista, ne mozes faul napravit, pa onda iduci nastavak sude faul kad samo ruzno pogledas protivnika, pa onda iduci opet ne sude nista i tako u krug!

Isto je nevjerovatno da u 2011 godini oni ne mogu napraviti model igraca u trku da ne izgleda ko zvonar crkve noter dame! Igraci su ukoceni kao da imaju metlu u dupetu i to tako izgleda vec godinama!

Ovaj novi pass sistem nije nista drugo nego sminka! Apsolutno nista nije napravljeno jer ponovo ti ne punis pas vec samo određujes kojem ces igracu dodat, blizem ili daljem, a tako je bilo i prije samo nije bilo tog filling bara ispod! I dalje kad samo pipnes pas nece on samo lagano kvrcnit loptu vec ce ju dodat najblizem igracu!

Dok u FIFI kad stavis sve na manual svako dodavanje moras napuniti savrseno da bi proslo... Svaki sut mora biti savrseno odmjeren, itd..

Da se razumijemo, ja igram PES, zato sto ga igram od pocetaka i zato sto sam odrastao uz njega ali ovo je zadnja godina u kojoj cu ja igrat losiju igru iz nostalgije!
Ove godine ga nisam kupio, ni necu, a iduce ako ponovo dobijem poluproizvod od KONAMIJA, kod mene doma ce stajati box od najbolje simulacije nogometa na trzistu, i ne, to zasigurno nece biti PES!

Probao sam i demo Fifu i full igru, probao sam i online fifu, a zaključak je isti - smeće od igre koje godinama pokušava biti kao pes, ali ne ide to baš tako.

Kao što rekoh, ovaj pes je revolucija, je, ima bugova, ali i kao takav je miljama daleko od fife.

Napisao si da su igrači u Pesu pogrbljeni? Hahah vidi kako izgleda kad u fifi izvodiš korner :s:s:s

Mislim jasno mi je da želite promovirat fifu, vjerojatno vam plaćaju za to, ali uopće fifa nije loša, solidna arkada, ništa više. Onako, za djecu :kava:

Tko želi igrat simulaciju nogometa - pes je tu. Od 6-ice, koja je legendarna, do sad pes-a novog koji je donio revoluciju. Ona će bit izražena u sljedećem nastavku.

Meni dovoljno

teslaCRO
19.02.2011., 16:24
Probao sam i demo Fifu i full igru, probao sam i online fifu, a zaključak je isti - smeće od igre koje godinama pokušava biti kao pes, ali ne ide to baš tako.

Kao što rekoh, ovaj pes je revolucija, je, ima bugova, ali i kao takav je miljama daleko od fife.
BOLD -> :rofl: Po cemu to molim te?! Ajde molim te daj mi koji argument... Po cemu je to ovaj pes REVOLUCIJA?!?!

Italic-> Kako objasnjavas da svaki imalo renomiran Gaming sajt daje ne malu prednost FIFI?! :kava:

Jos doslovno nisam nasao niti jedan sajt u kojem je PES bolje ocjenjen...

Napisao si da su igrači u Pesu pogrbljeni? Hahah vidi kako izgleda kad u fifi izvodiš korner :s:s:s

Mislim jasno mi je da želite promovirat fifu, vjerojatno vam plaćaju za to, ali uopće fifa nije loša, solidna arkada, ništa više. Onako, za djecu :kava:

Tko želi igrat simulaciju nogometa - pes je tu. Od 6-ice, koja je legendarna, do sad pes-a novog koji je donio revoluciju. Ona će bit izražena u sljedećem nastavku.

Meni dovoljno

Bold-> ne samo da nisi igrao FIFU, nego nisi ni procitao moj post!

Ja ne promoviram FIFU, jer ju ni ja ne igram, vec mi ide na qurac svrsavanje fanboya poput tebe koji ne zele prihvatit cinjenicu da su dobili polovnu igru koja ima vise bugova nego svijetlih tocaka...

I onda si KONAMI zbog ljudi poput tebe moze dozvolit da svake godine izbaci igru koja je napola gotova, puna bugova i svake godine sve dalje od simulacije...

A to da ce "ona" (sta god to bilo, valjda revolucija) bit izražena u sljedecem nastavku se govori od PES2008, koji je bio prvi next gen PES, i gle cuda, svake godine nakon izlaska PESa se upotrebljava fraza "bit ce odlican iduci nastavak"! :rolleyes:

leeejla
19.02.2011., 16:30
Imam -Patch za pes 11 kako da ga pokrenem...
Skino sam ga sa neta

iniesta1986
19.02.2011., 16:48
BOLD -> :rofl: Po cemu to molim te?! Ajde molim te daj mi koji argument... Po cemu je to ovaj pes REVOLUCIJA?!?!

Italic-> Kako objasnjavas da svaki imalo renomiran Gaming sajt daje ne malu prednost FIFI?! :kava:

Jos doslovno nisam nasao niti jedan sajt u kojem je PES bolje ocjenjen...

Bold-> ne samo da nisi igrao FIFU, nego nisi ni procitao moj post!

Ja ne promoviram FIFU, jer ju ni ja ne igram, vec mi ide na qurac svrsavanje fanboya poput tebe koji ne zele prihvatit cinjenicu da su dobili polovnu igru koja ima vise bugova nego svijetlih tocaka...

I onda si KONAMI zbog ljudi poput tebe moze dozvolit da svake godine izbaci igru koja je napola gotova, puna bugova i svake godine sve dalje od simulacije...

A to da ce "ona" (sta god to bilo, valjda revolucija) bit izražena u sljedecem nastavku se govori od PES2008, koji je bio prvi next gen PES, i gle cuda, svake godine nakon izlaska PESa se upotrebljava fraza "bit ce odlican iduci nastavak"! :rolleyes:

Po čemu je revolucija? Fino upališ komp, ubaciš cd i pokreneš PES 2011. I uživaš :rofl:

Radije bi igrao polovnu igru nego arkadu poput Fife. Taj luk lopte u toj smiješnoj igri, driblinzi, pucanje, dodavanje, taktike... to je sve na razini fife 1999

Dok se pes razvija, razvija nove tehnologije, a fifa im pokušava parirati kopirajući. U svom tom 'prepisivanju' malu su se pogubili i izgubili većinu navijača.

Sad fifu igra tek nekolicina ljudi, plus populacija od 9 do 12 godina. Hebiga, to je tako, htio ti to priznati ili ne :kava:

crack84
19.02.2011., 16:51

Potpis! Da nema moddera ova igra bi bila za mene mrtva. Svakim nastavkom sve više bugova, pa revolucija ova, ona... Igra je dobra ali bugovi i Konamijev idiotizam ju ubija. Odigrao sam svaki PES do sada pa znam o čemu pričam.

epasadsetimisli
19.02.2011., 18:11
Da se razumije,I PES i FIFA su lose igre.Fifa mi jednostavno izgleda arkadno i nerealisticno(joj sto ce me sad fifa fanovi razapeti) a Pes uz sve svoje nedostatke i bugove barem lici na pravi nogomet i zato ga igram.Od dva losa izbora izaberes onaj koji je manje losiji,jednostavno

teslaCRO
19.02.2011., 18:27
Po čemu je revolucija? Fino upališ komp, ubaciš cd i pokreneš PES 2011. I uživaš :rofl:

Radije bi igrao polovnu igru nego arkadu poput Fife. Taj luk lopte u toj smiješnoj igri, driblinzi, pucanje, dodavanje, taktike... to je sve na razini fife 1999

Dok se pes razvija, razvija nove tehnologije, a fifa im pokušava parirati kopirajući. U svom tom 'prepisivanju' malu su se pogubili i izgubili većinu navijača.

Sad fifu igra tek nekolicina ljudi, plus populacija od 9 do 12 godina. Hebiga, to je tako, htio ti to priznati ili ne :kava:

OMG, ovo je najveci bullshit post koji sam ikada procitao na forum.hr-u...
Nisi mi napisao kako to da svi renomirani gaming sajtovi dosta vecu ocjenu daju toj po tebi djecjoj FIFI..

Ok, tebi je PES bolji, razvija nove tehnologije (pazi, TEHNOLOGIJE :rofl:) svake godine...

"I FIFA se izgubila u "prepisivanju" pa je izgubila vecinu navijaca"! (pazi, NAVIJAČA :rofl:)"!

To sto im je prodaja daleko veca od PESa je zato sto... :rolleyes:

A dokaz da je ovaj pes revolucija je :

Po čemu je revolucija? Fino upališ komp, ubaciš cd i pokreneš PES 2011. I uživaš
:rofl:

Nemam se vise namjeru s tobom raspravljat jer si mi ovim postom dao do znanja da si mlađi od 13 god (barem mentalno)...

Potpis! Da nema moddera ova igra bi bila za mene mrtva. Svakim nastavkom sve više bugova, pa revolucija ova, ona... Igra je dobra ali bugovi i Konamijev idiotizam ju ubija. Odigrao sam svaki PES do sada pa znam o čemu pričam.

X
To je ono sto me sve vise i vise odbija od PESa!
Pazi, prosle godine online nisi mogao igrat protiv nekoga tko ima drugu marku proca... Pazi, uzmem PES original i ne mogu s frendom udarit jer on ima Intel a ja AMD! I to nisu ispravili do danas! Tome dodaj vecinom neigrivu igru zbog lagga i onda zasto da ja kupujem igru kad u onoj najbitnijoj komponenti sucka guzicu?!

iniesta1986
19.02.2011., 19:30
OMG, ovo je najveci bullshit post koji sam ikada procitao na forum.hr-u...
Nisi mi napisao kako to da svi renomirani gaming sajtovi dosta vecu ocjenu daju toj po tebi djecjoj FIFI..

Ok, tebi je PES bolji, razvija nove tehnologije (pazi, TEHNOLOGIJE :rofl:) svake godine...

"I FIFA se izgubila u "prepisivanju" pa je izgubila vecinu navijaca"! (pazi, NAVIJAČA :rofl:)"!

To sto im je prodaja daleko veca od PESa je zato sto... :rolleyes:

A dokaz da je ovaj pes revolucija je :

:rofl:

Nemam se vise namjeru s tobom raspravljat jer si mi ovim postom dao do znanja da si mlađi od 13 god (barem mentalno)...

X
To je ono sto me sve vise i vise odbija od PESa!
Pazi, prosle godine online nisi mogao igrat protiv nekoga tko ima drugu marku proca... Pazi, uzmem PES original i ne mogu s frendom udarit jer on ima Intel a ja AMD! I to nisu ispravili do danas! Tome dodaj vecinom neigrivu igru zbog lagga i onda zasto da ja kupujem igru kad u onoj najbitnijoj komponenti sucka guzicu?!

JEl ti to mene ... ??? Da se imalo kužiš u nešto znao bi razliku između Konamija i EA-a, odnosno znao bi koji je jači brand. Znao bi koliko love troši fifa na promodžbu svake godine, znao bi i zašto ima više prodanih primjeraka... NE, nije zbog bolje kvalitete, već zbog marketinga i para. Ali to ograničeni mozgovi nemogu shvatiti, sve ok, nema ljutnje :kava:

Da si barem malo više vremena proveo igrajući pes nego tu na forumu. Smiješno je da recenziju igre daje lik koji je više vremena proveo pljujući po igri nego igrajući je. To je baš super ha, i da, imam 28 godina, uostalom, šta te boli k.. koliko imam godina?

Tebi je Fifa bolja, super, sad malo odi gore i vidi na kojoj si temi trolu? Jesi pogledao? Sad odi na temu fifa i vidi koliko postova ima? 16? 16 hebenih postova o fifi? Vrlo zanimljivo... Pes ima 49. Otprilike je toliko i puta bolji. Ili ne? Zašto fifa ima tako malo postova? Ma to mora da je zato jer je savršena, je, savršena arkada. Zanimljivo kako se nitko ne interesira za fifu, za master league, za patcheve... naravno da se ne interesira. Smeće od igre. Kraj priče. Idi proizvodi struju hebo te fifa da te hebo

X-Plosiv
19.02.2011., 20:01
Ja samo u Fifi ne razumijem kako je to napravljeno da ako Messi prolazi pored nekog slabog CB, da ce mu ovaj uvijek uzeti ako trci uz njega...na to se svi zale, 1vs1 je zajebano..

Brundlefly
19.02.2011., 20:20
Fifa je iznimno realna simulacija nogometa. 90% mojih golova je sa udaljenosti od kojih 40 metara, baš kao i zapravo.:s

iniesta1986
19.02.2011., 20:34
Ja samo u Fifi ne razumijem kako je to napravljeno da ako Messi prolazi pored nekog slabog CB, da ce mu ovaj uvijek uzeti ako trci uz njega...na to se svi zale, 1vs1 je zajebano..

Zanimljivo... s tim se problemom muči jedno 10 posto populacije koja igra pes, ili samo misli da igra pes. Jel ti što znači realna simulacija nogometa? U stvarnom životu, svaki profesionalni igrač bit će tu negdje s messijem po brzini, ALI, stvar je u promjeni ritma, onom prvom koraku, kontroli lopte... Tako je i u PES-u. Uzet ćeš s messijem loptu i recimo pretčat Šimunića na prvom koraku, on će te stići kasnije. No, da tvoj mozak da naredbu ruci pa da staneš na loptu, možda opališ i lažnjak, ta Šimunić će u relanom životu kao i na igrici otići po burek. Hebo vas, vi bi s messijem kao u prijašnjim nastavcima, uzmi loptu pa trči? E NE MOŽE! Sad lijepo kreirajte napad nobovi. Hebo vas messi i ronaldo i 1 protiv 11. Hebeno su to sredili

iniesta1986
19.02.2011., 20:38
Fifa je iznimno realna simulacija nogometa. 90% mojih golova je sa udaljenosti od kojih 40 metara, baš kao i zapravo.:s

Jesi ti lud? Alo, oprat će te ko krpu? Ne pljuj po najrealnijoj simulaciji nogometa. :rofl::rofl::rofl:

teslaCRO
19.02.2011., 21:34
JEl ti to mene ... ??? Da se imalo kužiš u nešto znao bi razliku između Konamija i EA-a, odnosno znao bi koji je jači brand. Znao bi koliko love troši fifa na promodžbu svake godine, znao bi i zašto ima više prodanih primjeraka... NE, nije zbog bolje kvalitete, već zbog marketinga i para. Ali to ograničeni mozgovi nemogu shvatiti, sve ok, nema ljutnje :kava:

Da si barem malo više vremena proveo igrajući pes nego tu na forumu. Smiješno je da recenziju igre daje lik koji je više vremena proveo pljujući po igri nego igrajući je. To je baš super ha, i da, imam 28 godina, uostalom, šta te boli k.. koliko imam godina?

Tebi je Fifa bolja, super, sad malo odi gore i vidi na kojoj si temi trolu? Jesi pogledao? Sad odi na temu fifa i vidi koliko postova ima? 16? 16 hebenih postova o fifi? Vrlo zanimljivo... Pes ima 49. Otprilike je toliko i puta bolji. Ili ne? Zašto fifa ima tako malo postova? Ma to mora da je zato jer je savršena, je, savršena arkada. Zanimljivo kako se nitko ne interesira za fifu, za master league, za patcheve... naravno da se ne interesira. Smeće od igre. Kraj priče. Idi proizvodi struju hebo te fifa da te hebo

Ako ti imas 28 god stvarno mi te je zao! :facepalm:
Jer u ovih x postova na ovoj temi nisi složio niti jednu smislenu recenicu!

Sto se tice mojeg "pljuvanja" i ne igranja pesa evo ti link na moj XFIRE (http://www.xfire.com/profile/n1nj4cro/) pa vidi koliko imam sati pesa od kad imam xfire... To je samo dok sam doma, dodaj jos toliko vremena kod ostale ekipe doma!

Zasto uporno izbjegavas odgovor na to zasto svi renomirani sajtovi daju dosta vece ocjene FIFI vec 2 god? Sigurno ih placa EA, jel?

I ne, meni FIFA nije bolja, samo je bolja simulacija nogometa, dok je PES zabavnija igra! I da si odigrao 2 sata FIFE 2011 znao bi o cemu pricam...

I ajd da te naucim nesto usput... Znaci ova moja jedna poruka na forumu je post, a oni mali zgodni brojceki gore su stranice! :mig:

Zanimljivo... s tim se problemom muči jedno 10 posto populacije koja igra pes, ili samo misli da igra pes. Jel ti što znači realna simulacija nogometa? U stvarnom životu, svaki profesionalni igrač bit će tu negdje s messijem po brzini, ALI, stvar je u promjeni ritma, onom prvom koraku, kontroli lopte... Tako je i u PES-u. Uzet ćeš s messijem loptu i recimo pretčat Šimunića na prvom koraku, on će te stići kasnije. No, da tvoj mozak da naredbu ruci pa da staneš na loptu, možda opališ i lažnjak, ta Šimunić će u relanom životu kao i na igrici otići po burek. Hebo vas, vi bi s messijem kao u prijašnjim nastavcima, uzmi loptu pa trči? E NE MOŽE! Sad lijepo kreirajte napad nobovi. Hebo vas messi i ronaldo i 1 protiv 11. Hebeno su to sredili

Bas su super sredili, dodaju te super duper passeve, a lopte u dubinu gube smisao kad ti Messija stigne Materazzi u 3 koraka...
Morali su nesto napraviti nakon 10ke, jer je tamo bilo prestrasno soliranje... Ali ovo je cisto pretjerivanje i nema nikakvog smisla.

iniesta1986
19.02.2011., 21:38
Ako ti imas 28 god stvarno mi te je zao! :facepalm:
Jer u ovih x postova na ovoj temi nisi složio niti jednu smislenu recenicu!

Sto se tice mojeg "pljuvanja" i ne igranja pesa evo ti link na moj XFIRE (http://www.xfire.com/profile/) pa vidi koliko imam sati pesa od kad imam xfire... To je samo dok sam doma, dodaj jos toliko vremena kod ostale ekipe doma!

Zasto uporno izbjegavas odgovor na to zasto svi renomirani sajtovi daju dosta vece ocjene FIFI vec 2 god? Sigurno ih placa EA, jel?

I ne, meni FIFA nije bolja, samo je bolja simulacija nogometa, dok je PES zabavnija igra! I da si odigrao 2 sata FIFE 2011 znao bi o cemu pricam...

I ajd da te naucim nesto usput... Znaci ova moja jedna poruka na forumu je post, a oni mali zgodni brojceki gore su stranice! :mig:

Da me žali netko kao ti? To mi stvarno nije potrebno, a i zaboli me stvarno :kava:

Vidim da si sjajno objasnio to što pes ima 50 stranica, a fifa 16. Mora da je neka urota, netko briše strane ha?

Ajde prošeći na fifu

teslaCRO
19.02.2011., 21:55
Da me žali kreten? To mi stvarno nije potrebno, a i zaboli me stvarno :kava:

Vidim da si sjajno objasnio to što pes ima 50 stranica, a fifa 16. Mora da je neka urota, netko briše strane ha?

Ajde prošeći na fifu glupane

Vrijeđanjem dobivas nesto?! :rolleyes:
Nemam sta objasnit, vec sam rekao da je PES bolja i zabavnija igra a FIFA bolja simulacija!

Si pogledo koliko imam sati PESa (http://www.xfire.com/profile/n1nj4cro/)?
I 90% tih sati su multiplay s ekipom ili na netu, pa ono tvoje "vise seres na forumu nego igras pes" bas i ne drzi vodu!

Mislim, ne znam zasto si toliko agresivan, jer oboje smo igraci i ljubitelji pesa ali je jednostavno glupo reci da je pes realnija simulacija nogometa kad jednostavno nije...

iniesta1986
19.02.2011., 21:59
Vrijeđanjem dobivas nesto?! :rolleyes:
Nemam sta objasnit, vec sam rekao da je PES bolja i zabavnija igra a FIFA bolja simulacija!

Si pogledo koliko imam sati PESa (http://www.xfire.com/profile/n1nj4cro/)?
I 90% tih sati su multiplay s ekipom ili na netu, pa ono tvoje "vise seres na forumu nego igras pes" bas i ne drzi vodu!

Mislim, ne znam zasto si toliko agresivan, jer oboje smo igraci i ljubitelji pesa ali je jednostavno glupo reci da je pes realnija simulacija nogometa kad jednostavno nije...

Apsolutno ništa ne dobivam vrijeđanjem, a da planem brzo, planem.
Vidim da imaš hrpu sati i baš me to čudi. Ljubitelj sam pes-a i učili su me da se je prijeći na fifu kao da si prešao s kršćanstva na islam :rofl:

Šalu na stranu, ti mene nikad nećeš uvjerit da je fifa bolja simulacija, zapravo, nećeš me uvjerit da je fifa bolja po ijednoj točki igre.

Hebiga, jednostavno pes je pes, to mi je u krvi i nema tu prelaska na fifu. (A probao sam, nije išlo)

teslaCRO
19.02.2011., 23:43
Apsolutno ništa ne dobivam vrijeđanjem, a da planem brzo, planem.
Vidim da imaš hrpu sati i baš me to čudi. Ljubitelj sam pes-a i učili su me da se je prijeći na fifu kao da si prešao s kršćanstva na islam :rofl:

Šalu na stranu, ti mene nikad nećeš uvjerit da je fifa bolja simulacija, zapravo, nećeš me uvjerit da je fifa bolja po ijednoj točki igre.

Hebiga, jednostavno pes je pes, to mi je u krvi i nema tu prelaska na fifu. (A probao sam, nije išlo)

Ma i ja sam ljubitelj PESa i PES veteran, ali mi je stvarno vise pun qurac Konamijevog sikaniranja!

Ista sranja rade svake godine, svake godine iste greske...
Pazi, njima je u 2011 problem napraviti igru u kojoj ce sudci pustit prednost...

Sta reci, ja im vise igre necu kupovat, jer ne zelim financirat izdavanje jedne te iste igre svake godine u koju dodaju jednu ili dvije male stvari te ju zapakiraju u novu kutiju s novom Messijevom slikom te ju nazovu novom igrom!

A FIFA je stvarno iz godine u godinu sve bolja, a posto su ove godine napokon na PC stavili next gen verziju, puno ljudi je preslo s PESa bas zato sto FIFA napreduje velikom brzinom, dok PES vec godinama stoji na mjestu ili mozda cak i nazaduje...

Kazem ti, kao PES fan, probaj odigrati 2 sata FIFE, ali bez predrasuda!
Stavi sve na manual i kladim se da neces zabit niti jedan gol izvan 25m i da ces se yebacki potrudit da pobjedis, za razliku od PESa!

Necu vise ulazit u PES vs FIFA, ali ako nisi odigrao obje igre barem 4h svaku, ne mozes dati objektivnu i realnu ocjenu koja je igra realnija!

Brundlefly
20.02.2011., 00:50
Jesi ti lud? Alo, oprat će te ko krpu? Ne pljuj po najrealnijoj simulaciji nogometa. :rofl::rofl::rofl:

ne pljujem, samo hvalim njen realizam. evo, upravo sam zavrsio meč s frendom, na kraju je bilo 9 - 8 za mene. to mi je bas glupo u PESu, nemozes zabiti tolko golova, pa to uopce nije realno! mi kad se u selu skupimo zabijemo 20 golova i drago mi je da EA to prati kako bi napravili sto realniju igru:s

X-Plosiv
20.02.2011., 11:25

Dečko, smiri malo ton, kupi si psa i pričaj tako s njim.

Znaš li možda uopće kako igram PES, a kako FIFU?

PES igram godinama, a FIFU svako toliko s frendovima, i imam frenda koji igra godinama isto FIFU...
i ima sl ičnih problema.
ja tu ne govorim o realnosti, ja tu govorim da ima dosta toga skriptirano i glupo kao i kod PESa.

Smiri ton malo, izdrkaj ili tako nešto :kava:

iniesta1986
20.02.2011., 11:36
Dečko, smiri malo ton, kupi si psa i pričaj tako s njim.

Znaš li možda uopće kako igram PES, a kako FIFU?

PES igram godinama, a FIFU svako toliko s frendovima, i imam frenda koji igra godinama isto FIFU...
i ima sl ičnih problema.
ja tu ne govorim o realnosti, ja tu govorim da ima dosta toga skriptirano i glupo kao i kod PESa.

Smiri ton malo, izdrkaj ili tako nešto :kava:

Dečec, s obzirom na postavljeno pitanje, tj., na razinu inteligencije koja se iščitava iz tog pitanja, proizlazi i moj ton. Ako s njim imaš problema prošeći an zrak malo. Ili ću te naučiti kako se igra novi PES, nije teško :kava:

Spectre
20.02.2011., 11:42
Držite se teme, ovo nije mjesto za PES vs FIFA raspravu.

iniesta1986
20.02.2011., 12:18
Ma i ja sam ljubitelj PESa i PES veteran, ali mi je stvarno vise pun qurac Konamijevog sikaniranja!

Ista sranja rade svake godine, svake godine iste greske...
Pazi, njima je u 2011 problem napraviti igru u kojoj ce sudci pustit prednost...

Sta reci, ja im vise igre necu kupovat, jer ne zelim financirat izdavanje jedne te iste igre svake godine u koju dodaju jednu ili dvije male stvari te ju zapakiraju u novu kutiju s novom Messijevom slikom te ju nazovu novom igrom!

A FIFA je stvarno iz godine u godinu sve bolja, a posto su ove godine napokon na PC stavili next gen verziju, puno ljudi je preslo s PESa bas zato sto FIFA napreduje velikom brzinom, dok PES vec godinama stoji na mjestu ili mozda cak i nazaduje...

Kazem ti, kao PES fan, probaj odigrati 2 sata FIFE, ali bez predrasuda!
Stavi sve na manual i kladim se da neces zabit niti jedan gol izvan 25m i da ces se yebacki potrudit da pobjedis, za razliku od PESa!

Necu vise ulazit u PES vs FIFA, ali ako nisi odigrao obje igre barem 4h svaku, ne mozes dati objektivnu i realnu ocjenu koja je igra realnija!

Slažem se, dosta o fifi i pesu, ovo je pes tema. Samo da odgovorim čovjeku i to je to.

Apsolutno, ovo za prednost i suce je katastrofa. I vjeruj mi probao sam Fifu, igrao je, trgao se... ali ne ide!

Jednostavno se nemogu priviknut na Fifu, što mi je i drago. Jer igram PES 10 godina, kako da se prebacim na fifu onda?

Konami radi dobre stvari, istina, i ponavlja neke greške, ali nešto moraš znati - nikad, ali nikad neće postojati savršena sportska igra. Zašto? Pa čovječe, tko bi onda nastavak kupio sljedeće godine?

U tome da neke stvari namjerno neće srediti, je, ima istine stoposto. Unatoč svim tim bugovima i živciranjima čekam 2012 pes, nako njega ću čekat 2013 i tako dalje...

Fifu ću svaki put isprobat, i ako se u jednom od nastavaka pokaže kao bolja simualcija, prijeći ću na nju

epasadsetimisli
22.02.2011., 15:17
Slažem se, dosta o fifi i pesu, ovo je pes tema. Samo da odgovorim čovjeku i to je to.

Apsolutno, ovo za prednost i suce je katastrofa. I vjeruj mi probao sam Fifu, igrao je, trgao se... ali ne ide!

Jednostavno se nemogu priviknut na Fifu, što mi je i drago. Jer igram PES 10 godina, kako da se prebacim na fifu onda?

Konami radi dobre stvari, istina, i ponavlja neke greške, ali nešto moraš znati - nikad, ali nikad neće postojati savršena sportska igra. Zašto? Pa čovječe, tko bi onda nastavak kupio sljedeće godine?

U tome da neke stvari namjerno neće srediti, je, ima istine stoposto. Unatoč svim tim bugovima i živciranjima čekam 2012 pes, nako njega ću čekat 2013 i tako dalje...

Fifu ću svaki put isprobat, i ako se u jednom od nastavaka pokaže kao bolja simualcija, prijeći ću na nju

+1
I ja uvijek kada izade novi nastavak isprobam i pes i fifu,kod fife izdrzim 10-ak minuta a pes igram do sljedeceg nastavka.Istina je da pes ima i malo previse bugova i da bih nekad najradije bacio komp kroz prozor ali mi se ta igra cini kao najbolja simulacija nogometa na svijetu.Da,jos nesto,vi svi koji kazete IGRAO SAM PES 100000 GODINA I PRESAO SAM NA FIFU ne serite,onaj tko pocne igrati pes,ne prestaje ili vas je previse sram priznati da od samih pocetaka igrate fifu:D

teslaCRO
22.02.2011., 17:14
+1
I ja uvijek kada izade novi nastavak isprobam i pes i fifu,kod fife izdrzim 10-ak minuta a pes igram do sljedeceg nastavka.Istina je da pes ima i malo previse bugova i da bih nekad najradije bacio komp kroz prozor ali mi se ta igra cini kao najbolja simulacija nogometa na svijetu.Da,jos nesto,vi svi koji kazete IGRAO SAM PES 100000 GODINA I PRESAO SAM NA FIFU ne serite,onaj tko pocne igrati pes,ne prestaje ili vas je previse sram priznati da od samih pocetaka igrate fifu:D

Pricas gluposti! :rolleyes:

X-Plosiv
22.02.2011., 23:31
Imao problema s laptopom, otišao mi save iz PES-a ....

Ode moj Tottenham :D a ubio sam preko 100h na njemu! :(

Komercijalist
23.02.2011., 17:05
ne pljujem, samo hvalim njen realizam. evo, upravo sam zavrsio meč s frendom, na kraju je bilo 9 - 8 za mene. to mi je bas glupo u PESu, nemozes zabiti tolko golova, pa to uopce nije realno! mi kad se u selu skupimo zabijemo 20 golova i drago mi je da EA to prati kako bi napravili sto realniju igru:s

haha a reci sta vas dvoje to igrate? taktiku 9-1-1??
Probaj na PS3 igrati PES11. Sretan si ako uspijes zabiti 1 gol a sa 2 mozes poceti slaviti kao da si osvojio SP!:kava::lol::jumping:

Igram PES vec 6 godina a FIFU sam igrao do 2005. Nema nekih ozbiljnih razloga zasto sam presao nego zanimalo me kakav je PES svidio mi se i preslo mi je u naviku uzimati ga. Siguran sam da su obje igre odlicne iako nisam FIFU dirnuo vec dugo ali ne bi bilo ovoliko rasprave da nije konkurentna.

iniesta1986
01.03.2011., 18:57
Danas kad sam igrao online pokazala mi se poruka da se TRANSFERI očekuju sredinom ovog mjeseca. Dakle novi update, sadržavat će sve promjene u prijelaznom roku kao i 10 novih kopački. :s

danijel206
02.03.2011., 19:49
haha a reci sta vas dvoje to igrate? taktiku 9-1-1??
Probaj na PS3 igrati PES11. Sretan si ako uspijes zabiti 1 gol a sa 2 mozes poceti slaviti kao da si osvojio SP!:kava::lol::jumping:

Igram PES vec 6 godina a FIFU sam igrao do 2005. Nema nekih ozbiljnih razloga zasto sam presao nego zanimalo me kakav je PES svidio mi se i preslo mi je u naviku uzimati ga. Siguran sam da su obje igre odlicne iako nisam FIFU dirnuo vec dugo ali ne bi bilo ovoliko rasprave da nije konkurentna.

Ma kakva 2 gola. Tak je meni bilo na početku sada utrpam 5 komada bez problema.

chelsea_fan
02.03.2011., 22:29
Danas kad sam igrao online pokazala mi se poruka da se TRANSFERI očekuju sredinom ovog mjeseca. Dakle novi update, sadržavat će sve promjene u prijelaznom roku kao i 10 novih kopački. :s

da, kroz par dana bi trebalo doć, jedva čekam :rofl:
btw. igraš master ligu online ili ?

Imran
03.03.2011., 13:02
Ovaj novi patch mi je sj** skoro čitavu igru. Sad mi automatski gasi igru kad stavim na utakmicu, a klubovi imaju barem igrače i to je sve.