PDA

View Full Version : Chanel

stranice : 1 2 3 4 [5] 6 7

Anarniel
15.08.2011., 17:39
Ja sam bila u Limoniu i Sephori, i tete nemaju pojma kad će doći, zapravo čak mi je ova iz Limonija rekla da nezna dal će uopće doći kolekcija, da im ništa ne javljaju i da je nešto načula da više neće ni dobivati sve redom kolekcije, nego samo neke. :ne zna:

°bubamara°
15.08.2011., 18:48
Meni je prodavačica u Sephori u Av.Mallu rekla da u rujnu tek idu na trening i da ne vjeruje da će stići prije kraja rujna ili čak u listopadu.

madeira
16.08.2011., 09:33
Aaaaa, možda bude na jagodi.

Sponza ri
16.08.2011., 09:40
ima ih na ebayu...

°bubamara°
16.08.2011., 10:19
Sve pohvale prodavačicama u Chanel make up studiu. :top:
Bila sam jutros i dobili su neke stvari iz jesenske kolekcije...lakove, ruževe i kremasta sjenila.

Sponza ri
16.08.2011., 10:24
a rose ecrin rumenilo? :moli:

°bubamara°
16.08.2011., 10:26
Mislim da ne, da samo ove 3 stvari za sada.

madeira
16.08.2011., 12:09
Sve pohvale prodavačicama u Chanel make up studiu. :top:
Bila sam jutros i dobili su neke stvari iz jesenske kolekcije...lakove, ruževe i kremasta sjenila.

Kad se vratim u grad u ponedeljak kakko idem u kupovinu!!!!! Sjenila, jupi!

Sponza - daj link

stylus
19.08.2011., 13:30
Pozdrav cure! Ima koja kakva iskustva sa Chanel tekućim puderima? Spremam se investirati u jedan, a vjerujem da bi oni trebali imati nešto kvalitetno za moju mješovitu kožu. Ili se varam? Hvala :)

madeira
19.08.2011., 14:19
Probaj Vitalumiere Aqua, lagano prekrivanje, jako je prirodan, pisale smo puno o njemu, tu i na tekućim puderima, Mat Lumiere - malo teži i jako se dobro drži na masnoj koži, Pro - još jači, ali uskoro ga više neće biti u prodaji jer dolazi novi Perfection Lumiere. Teint Inocence isto odlazi u povjest.

jasmine
19.08.2011., 15:55
Pozdrav cure! Ima koja kakva iskustva sa Chanel tekućim puderima? Spremam se investirati u jedan, a vjerujem da bi oni trebali imati nešto kvalitetno za moju mješovitu kožu. Ili se varam? Hvala :)

evo ja upravo prodajem vitalumier aqua pa ako se odlučiš za njega slobodno se javi. :)

Astona
19.08.2011., 20:39
Probala sam novi No 19 Poudre i odmah me steglo oko srca. Strašno je što su napravili. No, sigurna sam da će se dobro prodavati, if you know what I mean. :mig:

Sad strahujem da će staru 19-icu prestati proizvoditi. :( Moram stvoriti zalihe.

monama
19.08.2011., 23:23
kakav je? osjeti li se puderasta nota? kakva je postojanost?
jedva cekam da ga probam, zamisljam predivan zeleni puderasti parfem.
sto se tice originalnog 19, mislim da nema razloga za strah da ce se prestati proizvoditi :)

duchessa
20.08.2011., 06:52
Ova nova Chanel kolekcija je mrak :cerek:

Ne znam što je bolje : rmenilo ili sjenila ili novi lakići :s

Nisam sad pri novčićima,al nisam uspijela odoljeti da ne kupim barem lak za nokte :facepalm:
http://www.thebeautylookbook.com/2011/04/peachy-love-for-chanel-le-vernis-in.html

Astona
20.08.2011., 07:46
kakav je? osjeti li se puderasta nota? kakva je postojanost?
jedva cekam da ga probam, zamisljam predivan zeleni puderasti parfem.
sto se tice originalnog 19, mislim da nema razloga za strah da ce se prestati proizvoditi :)

Da, osjeti se puderasti iris, a zelenilo (ni)malo, trajnost mu je prosječna i u skladu s onim što se danas prodaje pod mirisma, čitaj nikakva. Nimalo originalnosti u njemu nema, ne traži niti malo odvažnosti za nošenje. To je prosječan, moderan miris koji je napravljen kako bi se svidio masama, kako bi se, dakle, prodavao i mislim da su u tome uspjeli.

mints
20.08.2011., 09:48
duchessa, misliš na jesensku? Stigla je negdje? Ovaj lakić je iz proljetne kolekcije. :cerek:

vichyevka
20.08.2011., 10:12
u mesnicku je stiglo rumenilo iz jesenske kolekcije i neki mat ruzevi(ne znam koliko ih ima pa ne znam jesu li svi) :)

mints
20.08.2011., 10:39
Hvala vichy. Rumenilooooo. :cheer: :cerek: Baš me zanimaju mat ruževi, krasni su na swatchevima kod edelich (http://edelich.livejournal.com/).

duchessa
20.08.2011., 12:54
duchessa, misliš na jesensku? Stigla je negdje? Ovaj lakić je iz proljetne kolekcije. :cerek:

Nisam znala za lak :zubo:, malo mi se pomiješalo :mig:
Je, stigla je jesenja kolekcija:
rumenilo Rose Ecrin, ona nova sjajna sjenila Illusion D’Ombre, sjenilo novo- ono kvatro Prélude

Vidjela sam u Irisu Avenue Mall, te u Irisu Arena centar

tinna01
20.08.2011., 16:15
Nisam znala za lak :zubo:, malo mi se pomiješalo :mig:
Je, stigla je jesenja kolekcija:
rumenilo Rose Ecrin, ona nova sjajna sjenila Illusion D’Ombre, sjenilo novo- ono kvatro Prélude

Vidjela sam u Irisu Avenue Mall, te u Irisu Arena centar

I ja u Limoniju u Ilici - cijela jesenska stigla!!

Anarniel
20.08.2011., 18:33
Rumenilo aaaaaaaaaaaa!!!!!! :cerek: Jel ga tko već ugrabio?? :zubo:

Mirella
20.08.2011., 19:41
I ja u Limoniju u Ilici - cijela jesenska stigla!!

A da li je stigla i ona Bizant kolekcija ?

Ja sam imala priliku recenzirati Rose Ecrin i Rouge rumenila, ovdje http://www.ogledaloonline.hr/recenzije/recenzija-rumenila-iz-chanelove-jesenske-kolekcije

duchessa
20.08.2011., 20:42
Ova nova Chanel kolekcija je mrak :cerek:

Ne znam što je bolje : rmenilo ili sjenila ili novi lakići :s

Nisam sad pri novčićima,al nisam uspijela odoljeti da ne kupim barem lak za nokte :facepalm:
http://www.thebeautylookbook.com/2011/04/peachy-love-for-chanel-le-vernis-in.html

Ovako :brukica:
Ja sam kupila lak ali ne ovaj, stavila sam krivi link :bonk:

Naime kupila sam Rose Cache (521) :cerek:

madeira
21.08.2011., 14:34
Vidio tko cijene, posebno me zanimaju sjenila, Illusion D'Ombre. Baš me zanima koliko će nabit cijene!

Anarniel
21.08.2011., 14:45
A da li je stigla i ona Bizant kolekcija ?

Ja sam imala priliku recenzirati Rose Ecrin i Rouge rumenila, ovdje http://www.ogledaloonline.hr/recenzije/recenzija-rumenila-iz-chanelove-jesenske-kolekcije

Predivno ti stoji rose ecrin. :cerek: Sad moram i njega imati. :facepalm: Izgleda savršeno za svjetle hladne podtonove. :zubo:

Elektra
21.08.2011., 15:32

Želim oba :visi:

°bubamara°
21.08.2011., 18:21
Koliko košta Rose Ecrin? Thanks!

medena17
21.08.2011., 19:04
Vidio tko cijene, posebno me zanimaju sjenila, Illusion D'Ombre. Baš me zanima koliko će nabit cijene!

Illusion D'Ombre su po 220 kn, paleta Prelude oko 370, a Rose Ecrin rumenilo oko 280! :)

Mirella
21.08.2011., 20:15
Predivno ti stoji rose ecrin. :cerek: Sad moram i njega imati. :facepalm: Izgleda savršeno za svjetle hladne podtonove. :zubo:

Hvala, ali ja baš nisam zadovoljna kako mi stoji, prežuta sam za njega.
No za one koji su svijetlog hladnog potona kože bit će savršen. :mig:

°bubamara°
22.08.2011., 12:06
Mojoj sreći nema kraja...Rose Ecrin je moj, samo moj...za 214 kn. :cerek:

snjeguljica2901
22.08.2011., 13:09
gdje si ga kupila? :) mislila sam da ce biti skuplje :)

Mirella
22.08.2011., 14:05
To je vjerojatno cijena s nekim popustom

madeira
22.08.2011., 18:22
Kupila mono sjenila, nova jesenska!!!

mints
22.08.2011., 18:24
Koje si nijanse kupila madeira? :cerek: Mene je Emerveille razočaralo, a to sam si u startu najviše željela. Na meni je bijelo, ništa breskvasto. :(

madeira
22.08.2011., 20:27
Ljubičasti, nude i crni. Isprobala sam ih sad nabrzinu. Onaj nude, Emerveille je na meni baš onakav kao i u posudici, stavljala sam ga prstom, Illusoire je slabiji nego u posudici, ali stavila sam ga jako malo, sutra ću detaljnije. Mirifique mi je super umjesto tuša, crn, presijava se, lako se s njim manevrira, četkica je baš dobra za nanošenje.

Razmišljam da odem pa zeleni i da uzmem još sve boje za rezervu!

A možda si ti tamnije boje u licu, ja sam svijetla i baš mi se lijepo stopi s licem, postigla sam s Emerveille žućkasti sjaj na kapcima.

Anarniel
23.08.2011., 05:56
Hvala, ali ja baš nisam zadovoljna kako mi stoji, prežuta sam za njega.
No za one koji su svijetlog hladnog potona kože bit će savršen. :mig:

Na mom monitoru si potpuno neutralna. :zubo:

Istina, ja sam ga jučer kupila i stvarno je savršen! :top:

Mirella
23.08.2011., 07:17
Na mom monitoru si potpuno neutralna. :zubo:

Istina, ja sam ga jučer kupila i stvarno je savršen! :top:

:rofl: i na svom sam neutralna, al uživo sam žutić :rofl:

Drago mi je da ti se sviđa Rose Ecrin :mig:

madeira
23.08.2011., 08:26
http://hr.strawberrynet.com/skincare/chanel/precision-hydramax-active-moisture/80533/#DETAIL

Koliko košta kod nas u parfumerijama? Dobila sam tester i jako je dobra, možda ju kupim, na jogodi ispadne oko 400 kn.

°bubamara°
23.08.2011., 11:13
gdje si ga kupila? :) mislila sam da ce biti skuplje :)

Kupila sam ga u Limoniu, ali sam imala bon od 70 kn. Inače košta 284 kn.

Mabrouka
27.08.2011., 10:31
Ništa još od Byzantin kolekcije, a ni prodavačice nemaju pojma, već me uvjervajau da ove jeseni samo postoji Velvet kolekcija. :)

novabbb
27.08.2011., 13:30
Ništa još od Byzantin kolekcije, a ni prodavačice nemaju pojma, već me uvjervajau da ove jeseni samo postoji Velvet kolekcija. :)

Trebalo bi pitat u make up studiu u Mesnickoj. I ja sam pitala neke prodavacice a one ne znaju ni da postoji ta linija a kamoli kad ce i hoce li doci.

madeira
27.08.2011., 14:29

:top::top::top: To volim, kad znam da nešta postoji, a prodavačica nema pojma i uvjerava me da to nepostoji. Tko joj kriv što je neinformirana.

Od biznatskih sjenila sam odustala, izgleda to dobro u kutiji, ali zlatna i smeđa, tko to pobogu nema u svom arsenalu?

macka
27.08.2011., 14:49
ovaj forum je zlo! zlo! evo sam upravo pljunula pare za vitalumiere aqua i rose ecrin :facepalm:

ma zlo! :zubo:

p.s. koliko dodje sminkanje u njihovom studiju?

madeira
27.08.2011., 15:59
http://www.avancemag.com/2011/08/26/chanel-perfection-lumiere-to-match-the-skin-of-every-ethnicity/

Ja sam kupila drugi Vitalumiere Aqua, oduševljena sam s njim.

novabbb
27.08.2011., 18:56
ovaj forum je zlo! zlo! evo sam upravo pljunula pare za vitalumiere aqua i rose ecrin :facepalm:

ma zlo! :zubo:

p.s. koliko dodje sminkanje u njihovom studiju?

Besplatno:)

novabbb
27.08.2011., 19:01
http://www.avancemag.com/2011/08/26/chanel-perfection-lumiere-to-match-the-skin-of-every-ethnicity/

Ja sam kupila drugi Vitalumiere Aqua, oduševljena sam s njim.

Imam i ja dva, zato sta sam fulala nijansu pa sam morala ispravit gresku, a skoro sam i treci kupila jer mi je b20 sad malo svjetao kad sam nesto potamnila, ali sam se suzdrzala. Za utjehu ova dva su zajedno (a oba sam jos kupila sa popustom) jos uvijek jeftinija od jednog sisly-a.:)

macka
27.08.2011., 20:33
Besplatno:)

ozbiljno? cool! :top:

ja sam godinama koristila Vichy Aera Teint i bio mi je super, nitko nije ni kuzio da imam puder, nema neko prekrivanje, ali meni ni ne treba nista jako, jer mi je ten prilicno zahvalan... ali u zadnjih jedno 6 mjeseci kuzim da mi je koza postala, kakodakazem, zahtjevnija... pa sam vec promijenila kremu dnevnu i nocnu i kremicu oko ociju, a evo dosao red i na puder, jer mi nazalost Vichy vise nije ono sto je bio, ne izdrzi mi vise ni pola dana na licu :tuzni:
pa cemo vidit sad s ovim, drzite fige da bude i meni dobar kao vama :)

p.s. pa koliko to Sisleyev dodje onda? :eek:

Mirella
27.08.2011., 21:56
Sisley puder je oko 650 kn

duchessa
30.08.2011., 20:20
Ljubičasti, nude i crni. Isprobala sam ih sad nabrzinu. Onaj nude, Emerveille je na meni baš onakav kao i u posudici, stavljala sam ga prstom, Illusoire je slabiji nego u posudici, ali stavila sam ga jako malo, sutra ću detaljnije. Mirifique mi je super umjesto tuša, crn, presijava se, lako se s njim manevrira, četkica je baš dobra za nanošenje.

Razmišljam da odem pa zeleni i da uzmem još sve boje za rezervu!

A možda si ti tamnije boje u licu, ja sam svijetla i baš mi se lijepo stopi s licem, postigla sam s Emerveille žućkasti sjaj na kapcima.

I ja sam kupila Emerveille....prekrasno je :cerek:
Jedno (bedasto) pitanjce: kako nanosiš četkicom?
Meni baš i ne ide, smotana sam :(
S prstima mi ide :zubo:

madeira
30.08.2011., 21:32
S prstima je lako. Četkica na široko za preko cijelog kapka i bude dobro. Tamne nekad stavim kao tuš i onda to radim kao s olovkom. Ustvari, kad stavljam na cijeli kapak okrenem široku stranu i s tim mažem po kapku. Idem po kapku, kao kad smo crtali kao djeca.

Mirella
30.08.2011., 21:45

Ovo ti uopće nije bedasto pitanje jer je to sasvim nova tekstura sjenila i ne nanose se jednako kao druga sjenila. A da odeš u Chanel make up studio u Mesničkoj da ti oni pokažu tehniku nanošenja ?

duchessa
31.08.2011., 06:51
Ovo ti uopće nije bedasto pitanje jer je to sasvim nova tekstura sjenila i ne nanose se jednako kao druga sjenila. A da odeš u Chanel make up studio u Mesničkoj da ti oni pokažu tehniku nanošenja ?

Budem, baš sam si mislila otići do njih.
Tnx :)

duchessa
31.08.2011., 06:52
S prstima je lako. Četkica na široko za preko cijelog kapka i bude dobro. Tamne nekad stavim kao tuš i onda to radim kao s olovkom. Ustvari, kad stavljam na cijeli kapak okrenem široku stranu i s tim mažem po kapku. Idem po kapku, kao kad smo crtali kao djeca.

Ja sam probala kako su mi rekli u Irisu, tapkati četkicom..no nekako mi se trusi :ne zna:
Ma otići ću u Mesničku da mi pokažu :mig:

snnopy
31.08.2011., 14:36

probala sam tog na ruci i prekrasan je.:cerek:
nije mi se činilo da se trusi.:ne zna:
a s prstima ja sve nanosim, kakve četkice. :zubo:

TheMissyDevil
01.09.2011., 21:20
Chekirajte, nesto za ljubiteljice Chanela

http://www.forum.hr/showpost.php?p=35556761&postcount=3483

Mopsly
02.09.2011., 08:01
Dakle dobila sam ovo za probu
http://www.chanel.com/en_US/fragrance-beauty/cms2export//Site1Files/P142820/P142820_LARGE.jpg
i s tim definitivno završava moje isprobavanje Chanel preparative :kava:
Dobila sam neki osip po licu i par prištića :504:
Uglavnom doslovno ništa njihovog mi od preparative nije odgovaralo :ne zna:

Leukothea
02.09.2011., 09:44
ja sam kupila mirifique i fantasme. jako su pigmentirani, a mirifique mislim da nebum nikad potrošila :eek:

elle88
13.09.2011., 18:22
vjerojatno je bilo već na prethodnim stranicama ali sam malo lijena za prečitavanje:D pa jel mi može netko brzinski reci koliko košta šminkanje(konkretno svečano) u chanel kutku u avenue mallu? zahvaljujem :)

Loreanna
13.09.2011., 23:20
Dakle dobila sam ovo za probu
i s tim definitivno završava moje isprobavanje Chanel preparative :kava:
Dobila sam neki osip po licu i par prištića :504:
Uglavnom doslovno ništa njihovog mi od preparative nije odgovaralo :ne zna:

Ajme ja zimi koristim taj serum i pripadajuću kremicu, i prezadovoljna sam.. A očito ti neki sastojak u Chanel preparativi ne odgovara i izaziva reakcije, baš kao što se i meni dogodilo s Redermicom

sidora
14.09.2011., 07:59
ja sam uzela epatante i ebloui sjenila nova za oči, ali srebrno sam dala u prodaju. sad brijem i da ću ovo prodati, uopće nisam u fazi šminkanja. inače se nanosi kistom za korektor, barem su meni tak objasnili. i ništ mi se ne truse. odlična tekstura, zbilja 100 puta bolji od paintpotova.

kesup
20.09.2011., 19:10
http://ommorphiabeautybar.com/2011/09/20/chanel-le-vernis-521-rose-cache-519-rose-exuberant-08-pirate-and-velvet-mat-top-coat-swatches-review/

:504:

bombshell.
21.09.2011., 01:00
Curke jel znate kad ovaj novi tekući puder stiže kod nas (Perfection Lumiere)?hvala

duchessa
21.09.2011., 06:20
http://ommorphiabeautybar.com/2011/09/20/chanel-le-vernis-521-rose-cache-519-rose-exuberant-08-pirate-and-velvet-mat-top-coat-swatches-review/

:504:

Ja imam 521 :cheer:
Jel da da je krašan :cerek:

kesup
21.09.2011., 19:24
predivan :cerek:

dani30
23.09.2011., 08:13
jeli itko isprobao nova Chanelova sjenila u kutijicama?
meni se čine predivna, ali jeli se cijeli istrackaš sa onim :confused:
to me jedino smeta, ona pakiranja, i kakvo je nanošenje?

snnopy
23.09.2011., 11:13
jeli itko isprobao nova Chanelova sjenila u kutijicama?
meni se čine predivna, ali jeli se cijeli istrackaš sa onim :confused:
to me jedino smeta, ona pakiranja, i kakvo je nanošenje?

ja imam ono neutralno i ono ljubičasto. nanosim prstima i ne ispackam se. lijepa su mi.
možeš dozirati intezitet boje osim kod crnog, kod njega odmah dobiješ jaku boju.:)

madeira
23.09.2011., 21:42
Ona Illusion D'Ombre? Ako pitaš za njih, fenomenalna su. Svi znamo da Chanel nije najbolje rješenje za sjenilo, ali ovo je zaista super. Stoji na očima cijeli dan, zaista, od jutra do sutra. Točnije od subote u 12 do nedjelje u 6 ujutro. Bez imalo nakupljanja ili mijenjanja boje. Nanosim prstima i lako je odrediti intenzitet.

chada1
24.09.2011., 07:35
nakon što ste toliko nahvalile ta nova sjenila isprobala sam ih (na ruku) u parumeriji i ne kužim što vas je to tako oduševilo (osim, možda, postojanosti). meni su na ruci bili jako prozirni sa malo glitera, kao sjajilo za očne kapke. a ja inače volim chanelova sjenila iako bi se o kvaliteti pojedinih izdanja dalo razgovarati.

puppy9
24.09.2011., 09:44
kakvi su njihovi puderu u prahu?
cijene i kvaliteta? :D

mala angie
24.09.2011., 10:53
kakvi su njihovi puderu u prahu?
cijene i kvaliteta? :D

Chanelov puder u prahu(poudre universelle libre) je HG!!!:D toliko smo ga puta ishvalile, jedina mana je što je nekim curama uzrokovao mitesere ili prištiće. pogledaj više na temi puderi u prahu, tamo je ishvaljen.:)
cijena mu je jako pristojna za količinu koju dobiješ, 30g za nekih 300kn.

puppy9
24.09.2011., 11:14
Chanelov puder u prahu(poudre universelle libre) je HG!!!:D toliko smo ga puta ishvalile, jedina mana je što je nekim curama uzrokovao mitesere ili prištiće. pogledaj više na temi puderi u prahu, tamo je ishvaljen.:)
cijena mu je jako pristojna za količinu koju dobiješ, 30g za nekih 300kn.

tnx..znaci,komedogen je?:(
bas se ne razumijem u pudere..btw koza mi je ok,tu i tamo par pristica za vrijeme PMS-a..voljela bi da mi lice izgleda prirodno,.. no :ne zna:neznam kako odabrati pravu nijansu..

Sponza ri
24.09.2011., 11:18
nakon što ste toliko nahvalile ta nova sjenila isprobala sam ih (na ruku) u parumeriji i ne kužim što vas je to tako oduševilo (osim, možda, postojanosti). meni su na ruci bili jako prozirni sa malo glitera, kao sjajilo za očne kapke. a ja inače volim chanelova sjenila iako bi se o kvaliteti pojedinih izdanja dalo razgovarati.

ja isto nisam odusevljena :ne zna:
previse glittera, a premalo boje. mozda nisam dobro nanijela, ali sigurna sam da prstima ne bih mogla nanosit obzirom da mi je vec i kod probavanja testera vecina boje zavrsila ispod noktiju, a nemam uopce ekstra duge nokte nego je ocito premala ta padelica :o
radije kupujem allure vevet ruz :klopa:

Mikany
24.09.2011., 14:38
Curke jel znate kad ovaj novi tekući puder stiže kod nas (Perfection Lumiere)?hvala

Ne znam jer nije jos ni u Francuskoj izasao u prodaju.Ja mislim da ga se sad za sad moze samo naci u Americi.I ja ga cekam sa nestrpljenjem.:klopa:

Anarniel
24.09.2011., 19:33
Danas sam isprobala nove ruževe, prekrasni su!!!!!!!!!!!! :cerek: Totalno sam oduševljena, morat ću uzeti barem jedan. Strašno su pigmentirani, mat, a totalno mekani, ne čini se da imalo isušuju. Ima samo 8 nijansi, ali su stvarno predivne, želim barem 3-4. :D

madeira
24.09.2011., 21:07
Aaaa, novi ruževi!

Sjenila su zaista super, kad se stavi više boja je jača. A Aqua je najbolji puder koji sam ikad imala, imala sam ga danas od 9 do maloprije i mat sam bila, malo jesam popravila, ali se uopće nisam sjajila i cijeli dan je bio svjež. Bez prišteva.

Elektra
25.09.2011., 18:54
Danas sam isprobala nove ruževe, prekrasni su!!!!!!!!!!!! :cerek: Totalno sam oduševljena, morat ću uzeti barem jedan. Strašno su pigmentirani, mat, a totalno mekani, ne čini se da imalo isušuju. Ima samo 8 nijansi, ali su stvarno predivne, želim barem 3-4. :D

Ja sam ih isprobavala u limoniju još prije jedno mjesec dana u King Crossu i šteta što ima malo nijansi, ali žurila sam se pa ih nisam najbolje testirala no tješim se da mi ne treba još jedan ruž :503:

Mirella
25.09.2011., 20:45
ja isto nisam odusevljena :ne zna:
previse glittera, a premalo boje. mozda nisam dobro nanijela, ali sigurna sam da prstima ne bih mogla nanosit obzirom da mi je vec i kod probavanja testera vecina boje zavrsila ispod noktiju, a nemam uopce ekstra duge nokte nego je ocito premala ta padelica :o
radije kupujem allure vevet ruz :klopa:

Vjerojatno postoji neki trik za nanošenje tih novih sjenila.
Tako je i s novim sjenilima Bobbi Brown iz Marrakesh kolekcije, koja su isto tako metalik kremasta, trik da ih je najbolje nanositi spužvastim aplikatorom.

overburdened
25.09.2011., 21:15
Lisa je nekidan dala video za nanošenje, ali ne vidim tu nekakv poseban trik, isto je radila i prije sa mousse sjenilima; tapkanje/blendanje prstom ili kistom. U principu se sve svodi na blendanje kod nje. Jedino ne kužim ono s vodom kad se stavlja kao liner, nije objasnila zašto, valjda se lakše razmazuje? Iako se i "običnim" nanošenjem da lijepo staviti

an kat
25.09.2011., 21:28
ne znam kakve su druge nijanse, ali ja imam epatante (http://cafemakeup.com/wp-content/uploads/2011/06/Chanel-Epatant-7-1024x780.jpg) i odlično mi je sjenilo :cerek:
nanosim ga malo više tapkajući, slično kao i sjenila iz ombres perlees
jako je pigmentirano i lako se dozira, a da ne kažem da je za jedno kremasto/pjenasto sjenilo iznimno dugotrajno

stvarno sam jako zadovoljna i bez beda ga u sred bijela dana nanesem jače iako opasno šljašti :D sve ostalo ostavim mat i neupadljivo

Anarniel
25.09.2011., 21:55
Ja sam ih isprobavala u limoniju još prije jedno mjesec dana u King Crossu i šteta što ima malo nijansi, ali žurila sam se pa ih nisam najbolje testirala no tješim se da mi ne treba još jedan ruž :503:

Hahah draga, kladim se da ćeš si ti ubosti jedan crveni, samo kad ih malo detaljnije isprobaš. :cerek: Da, šteta zbog malo nijansi, ali i to malo šta ih ima, stvarno su prekrasne. :D

dani30
26.09.2011., 10:15
kupila sam Chanel 82 i 86

puppy9
27.09.2011., 20:47
imam jedno pitanje..jel su bolji chanel ili lancome puderi u prahu? koza mi je malo osjetljivija pa neznam za koji da se odlucim..:)

madeira
28.09.2011., 10:38
Meni je Chanel super za matiranje, ali ne i za lice.

dani30
28.09.2011., 10:52
imala sam Lancome puder i odličan mi je bio.
Chanel nisam, ali kažu da je dobar, pogotovo onaj teint innosence :ne zna:

jel itko koristio bronzer Rose Chanel?
komentari?

madeira
28.09.2011., 12:23
Koji Lancome, ovaj možda: http://hr.strawberrynet.com/makeup/lancome/?LineId=5876#5876

Razmišljam o njemu, ali bi mi bilo odlično kad bi se našao netko tko ih je koristio oba. U međuvremenu mi možeš opisati kakv je, kakvu kožu imaš itd.

dani30
28.09.2011., 13:24
ne, koristila sam ovaj http://www.kozmetika-sminka.com/wp-content/uploads/2011/04/39-150x150.jpg

Photogenic lummisance

imam dosta zahvalnu kožu, bez većih problema,
samo jako naglašene podočnjake, i puuuuuno puno pjegica za matiranje :503:
uglavnom nomralnu do suhu.
jako lijepi lagani puder, za svaku pohvalu :mig:

madeira
28.09.2011., 13:49
A ja shvatila da ti o puder u prahu!

overburdened
28.09.2011., 16:26
Za ovaj novi Perfection Lumiere, beige ambre je za žuti podton? To mi je jedino logično jer je beige rose-rozi, beige-neutralni i još ovaj ostaje. Inače, promo fotka mi je:top:

madeira
28.09.2011., 20:32
Jedva čekam da dođe taj puder, boje su podjeljenje kao kod Aque, samo ih je više. Meni će vjerojatno biti opet dobar B10 ili B20.

tallly
29.09.2011., 18:44
Cure, jel ima Chanel (studio) u Zagrebu rumenilo rose ecrin? Bila sam u Ljubljani i još nigdje nemaju novu kolekciju, a u subotu mi se pokazala prilika da idem u Zagreb pa bi išla pogledati (a valjda i kupiti :D) još to rumenilo ...

stacy
29.09.2011., 19:04
Cure, jel ima Chanel (studio) u Zagrebu rumenilo rose ecrin? Bila sam u Ljubljani i još nigdje nemaju novu kolekciju, a u subotu mi se pokazala prilika da idem u Zagreb pa bi išla pogledati (a valjda i kupiti :D) još to rumenilo ...

Sigurno ima.

Ako ne, ja sam ga kupila u Douglasu prošli vikend kad je bilo 20% sniženje.

novabbb
29.09.2011., 19:12

Ima ga u studiu, kupila sam ga prije dva dana (iako nisam planirala)

tallly
29.09.2011., 19:19
Super :D puno vam hvala :grli:

novabbb, a cijena?

novabbb
29.09.2011., 19:52
Super :D puno vam hvala :grli:

novabbb, a cijena?

280 , ja sam imala limonijev bon za popust pa sam ga manje platila (pitaj ih za svaki slucaj ako ga kupis jel mozes dobit bon za popust kod slijedece kupnje iako su ovi posljedni bili do 2.10, meni su jedanput zaracunali 70 kuna manje iako nisam imala bon)

Loreanna
01.10.2011., 00:08
Kupila danas, nisam se mogla suzdržat: :cerek::cerek::cerek:
sjenila Illusion d’Ombre Fantasme, Epatant i Illusoire i lakove Le Vernis Graphite i Quartz - sve je tako predivno i glitter :cerek::cerek:

Mislila sam još i Rouge Coco Étole pa sam na kraju odustala, nisam još dosad koristila njihove ruževe, kakvi su?

madeira
01.10.2011., 09:15
Meni je rouge Coco Shine u boji Monte Carlo baš dobar. Boja je crvena, ali ne precrvena, onako prirodna boja. Prolazi za jutro, dan i večer.

Andjelcic
01.10.2011., 09:18
je, meni je monte carlo odlicna nijansa :cerek:

madeira
01.10.2011., 09:22
Baš je nosiva uvijek.

novabbb
01.10.2011., 11:06
Meni je rouge Coco Shine u boji Monte Carlo baš dobar. Boja je crvena, ali ne precrvena, onako prirodna boja. Prolazi za jutro, dan i večer.

Ja sam ga kupila prosli tjedan kad sam namjeravala kupit velvet. Stvarno je dobra boja, ako ga zelim malo "pojacat" ispod njega ispunim usne crvenom olovkom.

Supplier
01.10.2011., 13:48

Potpis za Monte Carlo, samo na mojim usnama više vuče na roza nego crveno

Zoe
01.10.2011., 21:20
Ja imam Bonheur, prekrasna nijansa, malinasta, sheer, ali ostavlja dovoljno boje. Trenutno mi je najdraži ruž.

mala angie
02.10.2011., 23:41
curke,jeli znate koliko su u nas ona nova sjenila u okruglim kutijicama: Illusion d'ombre?!:):mig:

bedacha
03.10.2011., 07:03
221kn :)

madeira
03.10.2011., 09:46
I meni vrijede svake lipe, evo baš imam Emerveille preko cijelog kapka i Mirifique kao liner.

Loreanna
03.10.2011., 20:54
Jel kod nas došla kolekcija Le Blanc (Nordstrom Anniversary)?
Konkretno me zanimaju Rouge Allure Desinvolte i rumenilo Rose Tourbillon :)

Skura
03.10.2011., 21:10
Čisto sumnjam da će kod nas doći ;)
Pa nije ni bizantska kolekcija došla...

Loreanna
03.10.2011., 22:23
Čisto sumnjam da će kod nas doći ;)
Pa nije ni bizantska kolekcija došla...

U Mullera možda? :moli::moli::moli:

Inače, tko je uvoznik Chanela za RH?

Sponza ri
03.10.2011., 22:37
Weitnauer d.o.o. :mig:

Loreanna
03.10.2011., 22:48
Weitnauer d.o.o. :mig:

Tnx :)
Ako ne dođe ona linija ni u Mullera, pitat ću ih jesu li je uopće uvozili u RH i gdje da nabavim onu divoticu od ruža i rumenila.. Pogotovo rumenila.. Tako me podsjeća na jednu LE od prije par godina Turbulent (ili nešto slično, ne da mi se sada provjeravat), isto ovako prekrasna pigmentirana roza boja.. Već dugo vremena ne pronalazim ništa slično, pogotovo ne od Chanela, a njihova su mi rumenila, uz Sisley, definitivno N.1!

Sponza ri
03.10.2011., 22:50
Mislim da je Mirella probala Tourbillion i nije pravi dupe za turbulent :(
ali vjerujem da je krasna boja :cerek:

ja bih rado rouge blush iz byzantic kolekcije :klopa:

Skura
03.10.2011., 23:48
Joj, Sponza i ja bi Rouge :cerek:

Imala sam priliku probati i fantastičan je :cerek:

I da, Mirela je probala Tourbillion i rekla je da nije ni do koljena Turbulentu (njenom nepreželjanom).

Tako da, Loreanna, ako tražiš dupe za Turbulent to definitivno nije ovaj ;)
(btw, Mirella već godinu dana ga traži i za sad bezuspješno - Turbulent je još uvijek jedinstven :cerek:)

bedacha
04.10.2011., 05:28
U Mullera možda? :moli::moli::moli:

Muller ne drži Chanel koliko ja znam.

Joj i ja bi Rouge, al prije bi ga voljela vidjeti uživo. Koja je poanta Chanel studia u Zg-u ako nam ne dovedu neke specijalitete? :(

Skura
04.10.2011., 06:27
Bedacha, poanta je prodaja ovoga što imaju :D
Svaki uvoznik procjenjuje godinu i više unaprijed što bi moglo proći, odnosno što se moglo prodavat koje sezone kod nas. I na osonovi te procjene (i istraživanja) uvoze kolekcije.
Chanel je očito procijenio da je Rouge precrven za naše tržište, kao što je Givenhy prošlo ljeto procijenio da se narančasti ruž neće prodavati, pa su tu kolekciju jednostavno preskočili...

Btw, Mirella je napravila super swatch rouga za Ogledalo:
http://www.ogledaloonline.hr/recenzije/recenzija-rumenila-iz-chanelove-jesenske-kolekcije

Loreanna
04.10.2011., 06:48
Tako da, Loreanna, ako tražiš dupe za Turbulent to definitivno nije ovaj ;)
(btw, Mirella već godinu dana ga traži i za sad bezuspješno - Turbulent je još uvijek jedinstven :cerek:)

Ma vidim da nisu isti, ali je ovaj najbliži Turbulentu u dugo vremena

http://i52.tinypic.com/mmr88x.jpg

http://cafemakeup.com/2011/07/11/chanel-joues-contraste-rose-tourbillon/ - swatch

Inače, slažem se da je Turbić bio jedinstven i nažalost, vrlo vjerojatno neponovljiv :(

bedacha
04.10.2011., 07:24
Skura jasno je to meni, samo eto voljela bi da je više koristi od njih kad su već tu :zubo:

madeira
04.10.2011., 09:16
Ma i ja bih taj Rouge, tako prekrasno izgleda, ali možda bude nekad na jagodi, ja se bar nadam.

madeira
04.10.2011., 09:18
I za taj Studio, u Londonu je bilo otvoreno nešta na istu temu, u Harodsu, ali je naravno njihovo bilo veće i napravi su posebnu kolekciju povodom otvaranja Studija u Londonu!

Sponza ri
04.10.2011., 12:49
daaaa, ono baby pink rumenilo, bas je divno :cerek:
samo kosta puno previse :zvrko:

Loreanna
04.10.2011., 12:51
daaaa, ono baby pink rumenilo, bas je divno :cerek:
samo kosta puno previse :zvrko:

Koje, koje? :cerek:

Sponza ri
04.10.2011., 13:03
http://www.thebeautylookbook.com/2011/09/chanel-poudre-tissee-in-brompton-road.html

Loreanna
04.10.2011., 14:15
http://www.thebeautylookbook.com/2011/09/chanel-poudre-tissee-in-brompton-road.html

:mikrocerek:

puppy9
04.10.2011., 16:25
jel istina da od chanel pudera znaju izbit pristici? bila bi zahvalna kad bi mi neko odgovorio,jer planiram kupit neki puder u prahu,ali se jos predomisljam..:(

madeira
04.10.2011., 18:04
Istina.

ana_renata
04.10.2011., 18:05
jel istina da od chanel pudera znaju izbit pristici? bila bi zahvalna kad bi mi neko odgovorio,jer planiram kupit neki puder u prahu,ali se jos predomisljam..:(

Misliš stvorit se miteseri il baš "izbit prištići" ?
Što se prištića tiče, to ovisi od lica do lica, da je to nekakvo pravilo il ucestala pojava propali bi Chanel puderi u roku keks
Komedogeni znaju bit .. meni nije

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mirella
04.10.2011., 18:13
Ma vidim da nisu isti, ali je ovaj najbliži Turbulentu u dugo vremena

http://i52.tinypic.com/mmr88x.jpg

http://cafemakeup.com/2011/07/11/chanel-joues-contraste-rose-tourbillon/ - swatch

Inače, slažem se da je Turbić bio jedinstven i nažalost, vrlo vjerojatno neponovljiv :(

Rose Tourbillon je puno toplija boja od Turbulenta i više fuksija nego pink, tako da nisu baš slični.
No u mojoj godinu dana dugoj potrazi za dostojnom zamjenom Turbulentu, nisam našla ništa slično osim - jednog dugotrajnog sjenila od Sephore. :D
Da dobro ste pročitali - radi se o sjenilu za oči , ali se ono može koristiti slobodno i kao rumenilo. jako fino je mljeveno, ima sitni shimmer, dugotrajno na licu i skoro identična nijansa Turbulentu, a košta par kuna. :D Nijansa je broj 92 i vidjela sam da ju prodaje Cosmeticsfairy na našim oglasima. :mig:

puppy9
04.10.2011., 20:09
Misliš stvorit se miteseri il baš "izbit prištići" ?
Što se prištića tiče, to ovisi od lica do lica, da je to nekakvo pravilo il ucestala pojava propali bi Chanel puderi u roku keks
Komedogeni znaju bit .. meni nije

tnx,inace mi je lice osjetljivo,osobito celo..nisam sigurna dali bi mi chanel bio dobar izbor..:ne zna:

mala angie
04.10.2011., 22:09

ajme prekrasnoće!!!!!:cerek::cerek::cerek::cerek::cerek ::cerek::cerek:

Andjelcic
05.10.2011., 17:46
tnx,inace mi je lice osjetljivo,osobito celo..nisam sigurna dali bi mi chanel bio dobar izbor..:ne zna:

ako ti je lice osjetljivo, bolje nemoj chanel :mig:

Mirella
08.10.2011., 12:56
Da ne pišem stalno jedno te isto, tu sam napravila recenziju novog Perfection Lumiere pudera http://www.ogledaloonline.hr/recenzije/recenzija-chanel-perfection-lumiere-puder

Orada
09.10.2011., 07:32
Da ne pišem stalno jedno te isto, tu sam napravila recenziju novog Perfection Lumiere pudera http://www.ogledaloonline.hr/recenzije/recenzija-chanel-perfection-lumiere-puder

odlična recenzija! :mig:

Mirella
09.10.2011., 10:20
Hvala :)

klončica
16.10.2011., 18:00
jel znate koliko košta chanel rose bronzer iz ljetne kolekcije po parfumerijama?

mints
16.10.2011., 18:20
Bio je oko 390kn. :)

Elektra
16.10.2011., 18:44

Recenzije se ne mogu komentirati? :misli:
Uglavnom, htjela sam reć da super zvuči prema tvojoj recenziji, baš ću baciti oko :)

madeira
16.10.2011., 20:29
Baci, i meni je dobar!

Mirella
16.10.2011., 21:39
Uglavnom, htjela sam reć da super zvuči prema tvojoj recenziji, baš ću baciti oko :)

Draga, primjetila sam i ja, valjda im se omaklo kod postavljanja na portal :ne zna:
Probaj ga, meni je odličan. :mig:

Skura
17.10.2011., 10:28

Može se sve kometentirati :)...
Samo je trenutno nemoguće jer radimo nadogradnju sustava :)

Valjda će sutra riješiti sve :)

Coco Vanilla
18.10.2011., 20:27

Hej, pročitala sam što si napisala, ali na slici vidim da se tebi vide pjegice, pa me zanima prekriva li dobro prištiće? Pjegice je lijepo vidjeti, ali crvene prišteve...hm...:503:

Sponza ri
18.10.2011., 20:58
http://www.temptalia.com/chanel-lumiere-sculptee-de-chanel-highlighting-powder-review-photos-swatches

Mirella
18.10.2011., 21:14
Hej, pročitala sam što si napisala, ali na slici vidim da se tebi vide pjegice, pa me zanima prekriva li dobro prištiće? Pjegice je lijepo vidjeti, ali crvene prišteve...hm...:503:

Puknute kapilare je sasvim zadovoljavajuće prekrio, pretpostavljam da bi i prištiće. Ima srednje prekrivanje tako da je to sasvim OK.

mala angie
18.10.2011., 21:28
http://www.temptalia.com/chanel-lumiere-sculptee-de-chanel-highlighting-powder-review-photos-swatches

nisam još ovo provala uživo, ali ovako iz temptalinog swatcha mi se ne sviđa. :p sutra moram do Irisa pa bih mogla pogledat. previše mi se para bijelo, ja više volim kad su highlighteri roziji.:)

Sponza ri
18.10.2011., 21:47
ne vjerujem da je ovog ima kod nas za kupiti. bar ne jos.

Coco Vanilla
20.10.2011., 14:03
Puknute kapilare je sasvim zadovoljavajuće prekrio, pretpostavljam da bi i prištiće. Ima srednje prekrivanje tako da je to sasvim OK.

thnx ;)

zekica21
20.10.2011., 17:16
Mislim da toga nema još kod nas.
Inače, osim što lijepo izgleda u ambalaži i nije mi se nešto dojmilo ovako po swatchevima i na njenom licu :ne zna:

madeira
20.10.2011., 18:46
A kao proizvod dobro izgleda, ali mislim da nije baš upotrebljivo na licu. To bi si kupila da gledam u to, ne znam šta bi drugo s tim. Više mi se sviđa Diorov highlighter.

madeira
27.10.2011., 15:12
http://www.zimbio.com/pictures/n5f9tMDlrpR/Blake+Lively+films+Gossip+Girl/AaE6qkJquXz/Blake+Lively
http://www.zimbio.com/pictures/n5f9tMDlrpR/Blake+Lively+films+Gossip+Girl/GtjYdvli9Sm/Blake+Lively

Pogodio tko?

Cijela ta serija je 45-minutni oglas za Chanel, od pudera u kamenu koji Blair uvijek popravlja i ima odstranjivač šminke za oko očiju i kreme u kupaoni itd.

chada1
27.10.2011., 19:50
Danas sam iskoristila 20% popusta u Irisu i kupila Chanelov lak za nokte "Peridot" iz jesenske kolekcije. Na prvi pogled me se nije nešto dojmio (zlatne i frosty nijanse nisu baš po mom guštu), ali dok sam išla doma cijelo vrijeme sam gledala namazani nokat i na kraju se vratila po njega :)
Ne mogu skinuti pogled s noktiju :Serek: Totalno posebna nijansa!

kendi_3
28.10.2011., 11:19
Cure, da li je netko bio na kompletnom sminkanju u Mesnickoj u Chanelu?

Orada
28.10.2011., 11:39
Danas sam iskoristila 20% popusta u Irisu i kupila Chanelov lak za nokte "Peridot" iz jesenske kolekcije. Na prvi pogled me se nije nešto dojmio (zlatne i frosty nijanse nisu baš po mom guštu), ali dok sam išla doma cijelo vrijeme sam gledala namazani nokat i na kraju se vratila po njega :)
Ne mogu skinuti pogled s noktiju :Serek: Totalno posebna nijansa!

i ja sam popust iskoristila za lak nijansu Quartz i za coco rouge br. 35 Chintz. ne znam cime sam vise odusevljena :cerek::cerek:

Vespers
28.10.2011., 11:53
Kakva je Chanel baza, ona bijela?

Marina2501
06.11.2011., 13:50
Moj prvi post na Chanel temi i moje prvo JC rumenilo :cerek:
Užasno sam happy i iako sam si kupila neke puno korisnije stvari za stan koje su mi trebale, nove cipele, bla bla, ništa me ni izblizu ovako ne veseli :cerek: Silly :)
in love with IN LOVE rumenilom
http://img52.imageshack.us/img52/5475/chanelinloveblush001.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/52/chanelinloveblush001.jpg/)

Espiegle o kojem ste često pisale mi je bio nekako presvjetao, a ovo je koraljni koji sam tražila. Ima super-suptilni glow!

overburdened
06.11.2011., 15:36
odličan šoping:top: i ja ga već neko vrijeme odmjeravam, ali nikako se odlučiti. Koja je na kraju cijena, bilo je nešto govora da su poskupila:misli:

madeira
06.11.2011., 15:41
Vidim da ću morati probati JC, iako mi je Tweed Corail baš super.

Marina2501
06.11.2011., 16:58
280 kn :no: sad trebam neki mauvey prljavo rozi! :503:

Marina2501
06.11.2011., 17:07
koja je razlika između US JC rumenila i europskih? Znam da su europska 'baked' ali ne znam što to znači u praksi, jesu mekša, tvrđa, pigmentiranija, što li? :ne zna:

an kat
06.11.2011., 17:14
možda uspiješ pronaći Rose dust, jedini JC koji sam skoro potrošila :tuzni:

baked su tvrđa i dugotrajnija, nisam probala američka samo prenosim znanje skupljeno na forumu :)

missundaztood
06.11.2011., 17:24
koja je razlika između US JC rumenila i europskih? Znam da su europska 'baked' ali ne znam što to znači u praksi, jesu mekša, tvrđa, pigmentiranija, što li? :ne zna:

Navodno se ne mogu rasut ako padnu na pod. I jesu zapecena su.

merlinka
06.11.2011., 17:27
Užasno sam happy i iako sam si kupila neke puno korisnije stvari za stan koje su mi trebale, nove cipele, bla bla, ništa me ni izblizu ovako ne veseli :cerek: Silly :)
http://img52.imageshack.us/img52/5475/chanelinloveblush001.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/52/chanelinloveblush001.jpg/)

Espiegle o kojem ste često pisale mi je bio nekako presvjetao, a ovo je koraljni koji sam tražila. Ima super-suptilni glow!

Divan je, pikiram ga već neko vrijeme :cerek:

mala angie
06.11.2011., 18:36
Navodno se ne mogu rasut ako padnu na pod. I jesu zapecena su.

ne navodno.:) već provjereno!!!:o I to više puta!:p

missundaztood
06.11.2011., 20:56
ne navodno.:) već provjereno!!!:o I to više puta!:p

Eto super. Meni nije palo nikako, al mislin da bi mi svejedno srce stalo na trenutak da padne. :D
Pretpostavljan da je takav slucaj i sa paletama ili ne?

Mirella
07.11.2011., 08:03

Da europska su zapečena i tvrđa, a USA su više praškasta i mekanija. Nekad i nijansa zna varirati u ove dvije verzije.

Just a Girl
07.11.2011., 08:09
ocel kod nas dolaziti rouge rumenilo :misli:?

Mirella
07.11.2011., 08:39
neće, ništa od bizantske kolekcije.

snnopy
07.11.2011., 10:59
Eto super. Meni nije palo nikako, al mislin da bi mi svejedno srce stalo na trenutak da padne. :D
Pretpostavljan da je takav slucaj i sa paletama ili ne?

moja je tresnula na pod već 10 puta kao i rumenilo i nije se raspala.:D

madeira
07.11.2011., 11:21
http://hr.strawberrynet.com/makeup/chanel/ligne-extreme---no--31-encre-noire/23230/#DETAIL

Da li je koja od vas imala ovaj tuš?

Mirella
09.11.2011., 20:27
U Iris je stigla Božićna kolekcija. Ima jako lijepi crveni ruž i breskvasto sjajilo

madeira
17.11.2011., 12:25
Da li je make up studio zatvoren, svugdje je pisalo do 15.11.

pljuc123
23.11.2011., 07:59
Da li je možda neka koristila ovaj puder i kakvi su dojmovi?

madeira
23.11.2011., 14:41
Probala sam jučer novi highlighter, božićna kolekcija. I baš je bezveze, toliko je blijede boje, ne kužim što bi to na meni radilo, bila bi još beživotnija.

Sofia Victoria
28.11.2011., 22:21
Trebam pomoć, kupujem Mat lumiere i dvoumim se između nijanse 30 (cendre) i 40(beige). Zanima me jel velika razlika u boji, 30 sam probala i malo mi je svijetla? Hvala

anna_maria
29.11.2011., 00:43
najbolji make up :cerek:
imam rumenilo i maskaru i dva laka za nokte ( 505 particuliere i 217 splendeur) i sve je odlicno!
cak sam frendice nagovorila da kupe rumenilo jer je postojano i dugo traje, vrijedi tih novaca

Sofia Victoria
30.11.2011., 13:39
Ipak sam kupila Perfection Lumiere (Mat Lumiera nije bilo u nijansi koju trebam) i baš sam zadovoljna :cerek: Puder se odlično drži na mojoj mješovitoj, više masnoj koži, prekrivanje srednje što je meni taman, miris prelijep nježno cvjetni. Preporučujem

nolalu
30.11.2011., 14:01
Probala sam jučer novi highlighter, božićna kolekcija. I baš je bezveze, toliko je blijede boje, ne kužim što bi to na meni radilo, bila bi još beživotnija.

Ja ga danas probala, meni se učinio fin.Samo što mi je puno previše para dat za to. A satrale su se nagovarajući me da ga kupim. Ka ostalo im samo još taj jedan:rolleyes:

mandy
30.11.2011., 14:50

predivno je..:)

ana_renata
30.11.2011., 19:20
Ja ga danas probala, meni se učinio fin.Samo što mi je puno previše para dat za to. A satrale su se nagovarajući me da ga kupim. Ka ostalo im samo još taj jedan:rolleyes:

Koliko je?

Skura
30.11.2011., 19:23
Oko 400 kn ;)

ana_renata
01.12.2011., 00:21
Oko 400 kn ;)

Uhh :/
Do 300kn nekako mogu dat za puder, to mi je nekakva psihološka granica :p

---
I am here: http://maps.google.com/maps?ll=42.643657,18.108929

Mirella
01.12.2011., 07:11
Uhh :/
Do 300kn nekako mogu dat za puder, to mi je nekakva psihološka granica :p

pa nije bila riječ o puderu, nego o highlighteru koji je oko 400 kn. :confused:
A puder je oko 340 kn.

ana_renata
01.12.2011., 09:55
pa nije bila riječ o puderu, nego o highlighteru koji je oko 400 kn. :confused:
A puder je oko 340 kn.

Isuse ja čitam kako je netko kupio perfection lumiere i onda ispod quote, uopće ne gledam ŠTO je kvotano nego čitam kako je too much i zaključim da se radi o puderu
Im kinda stupid these dayz

babastana
01.12.2011., 11:13
ja imam chanelovo Chanel Les 4 Ombres Eye Makeup - No. 14 Mystic Eyes sjenilo za oci i mogu samo reci "zali Boze para". nikakvo je stvarno:503:. "kupi" se na kapku tako da nastaje crta...ma uzas

Mirella
01.12.2011., 11:44
Isuse ja čitam kako je netko kupio perfection lumiere i onda ispod quote, uopće ne gledam ŠTO je kvotano nego čitam kako je too much i zaključim da se radi o puderu
Im kinda stupid these dayz

A događa se :mig:

ja imam chanelovo Chanel Les 4 Ombres Eye Makeup - No. 14 Mystic Eyes sjenilo za oci i mogu samo reci "zali Boze para". nikakvo je stvarno:503:. "kupi" se na kapku tako da nastaje crta...ma uzas

Njihova quatro sjenila su inače lošije kvalitete. Općenito ako želiš da bilo koje sjenilo dulje traje na kapku i da se ne skuplja u pregibu, dobro je koristiti bazu za sjenila, npr. od Artdecoa, Inglota i sl.

madeira
01.12.2011., 18:47
Ta sjenila s Art Deco bazom fukcioniraju, provjereno!

babastana
02.12.2011., 11:20
A događa se :mig:

Njihova quatro sjenila su inače lošije kvalitete. Općenito ako želiš da bilo koje sjenilo dulje traje na kapku i da se ne skuplja u pregibu, dobro je koristiti bazu za sjenila, npr. od Artdecoa, Inglota i sl.

thanks! inace sam koristila od clinique "colourSurge Eyeshadow Duo" i bila super zadovoljna. nisam stavljala bazu, a sjenilo je postojano i ne stvara se "crta".

Orada
02.12.2011., 12:43
kakva su mono sjenila od Guerlaina? vidjela jednu jako jako lijepu nijansu, ali nemam iskustva s kvalitetom....

beppina
02.12.2011., 13:30
Kupila sam Perfection Lumiere, sviđa mi se.
Srednje prekrivanje, neprimjetan na licu, lagan, ne "klizi", odlično matira, za moju masnu kožu odličan.

Cure sa suhom kožom i one koje očekuju savršeno prekrivanje neka ga zaobiđu.

novabbb
02.12.2011., 18:18
kakva su mono sjenila od Guerlaina? vidjela jednu jako jako lijepu nijansu, ali nemam iskustva s kvalitetom....

Meni su odlicna.

micek<3
29.12.2011., 03:04
ima li netko saznanja hoce li ovo doci kod nas?i kada ga mozemo ocekivati? prekrasno je indeed! :cerek: http://www.temptalia.com/chanel-blush-horizon-de-chanel-review-photos-swatches

madeira
29.12.2011., 11:18
To je proljetna kolekcija, nadam se da bude. Kolekcije uvijek dođu k nama, ako ne imaš na ebayu blush za sto dolara. Ja ću ipak pričekati da dođe.

Lutka29
02.01.2012., 15:41
iz proljetne kolekcije (http://www.chanel.com/en_US/fragrance-beauty/What's-New-89720)stripes rumenilo i paradis ruž :cerek: a još mi je frendica u new yorku, nadam se da će uspit donit nešto od toga...

madeira
14.01.2012., 16:23
http://hr.strawberrynet.com/makeup/chanel/quatuor-boutons-de-chanel---us/131841/#DETAIL

Da li ovo treba? I još je na sniženju.

Lutka29
16.01.2012., 15:10
Joj predivno :cerek: mi je ovo sjenilo!!! Da nemam bar 10 sličnih već bih ga naručivala :) Inače, stiglo mi je horizon rumenilo i paradis ruž iz proljetne kolekcije, oduševljena sam...

green_eyes
22.01.2012., 14:32
Čula sam danas da se Mat Lumiere povlači iz prodaje, zamjenjuje ga Perfection Lumiere.
Pretpostavljam da je to točna informacija, jer već neko vrijeme ne mogu pronaći ML u nijansi 30 Cendre. :(

Ako itko zna gdje je ostalo te nijanse, neka mi javi pliz!! Ili ako mi netko želi prodati ML 30 Cendre, neka mi se javi na pp. :)

madeira
22.01.2012., 16:14
Perfection Lumiere mijenja Pro Lumiere, a može bit da ode i Mat Lumiere u povijest, prodaje se već nekih 8 godina.

overburdened
01.02.2012., 18:59
Mogu li se još negdje nabaviti stvari iz božićne kolekcije?

majya
01.02.2012., 19:44
i ja ne mogu pronaći ML 30...ali su mi rekli da su im od dobavljača stigle sve nijanse osim 30 :(

madeira
01.02.2012., 21:00
A jagoda i ebay?

Anarniel
01.02.2012., 21:04
Cure, jel možda tko koristio UV essentiel SPF 50?? Ima odlične recenzije (visoki SPF, i to dobar sastavom, neprimjetan, lagan..), ali vidim da je na listi sastojaka dosta visoko alkohol, pa se dvoumim dal ga uzmem. Mrzim kad mi se u bilo čemu što stavljam na lice osjeti alkohol, pa me baš zanima da li isušuje?

madeira
05.02.2012., 16:09
Da li je u onom malom Limoniju još uvijek Les Exclisifs ili jer nešto drugo? Da li će skin care možda biti sljdeći?

an kat
05.02.2012., 17:44
Cure, jel možda tko koristio UV essentiel SPF 50?? Ima odlične recenzije (visoki SPF, i to dobar sastavom, neprimjetan, lagan..), ali vidim da je na listi sastojaka dosta visoko alkohol, pa se dvoumim dal ga uzmem. Mrzim kad mi se u bilo čemu što stavljam na lice osjeti alkohol, pa me baš zanima da li isušuje?

Anarniel, moja bočica je pri kraju i meni je odličan, točno takav - lagan i neprimjetan. Nije me isušivao u kombinaciji sa vitalumiere aqua.
Tu i tamo bi ga samog nanijela i preko ljeta je to bilo ok, no od kad je zahladilo moram neku kremu ili podlogu na njega.. Uzmi u obzir da je moja koža normalna/osjetljiva.

Anarniel
05.02.2012., 20:02
Anarniel, moja bočica je pri kraju i meni je odličan, točno takav - lagan i neprimjetan. Nije me isušivao u kombinaciji sa vitalumiere aqua.
Tu i tamo bi ga samog nanijela i preko ljeta je to bilo ok, no od kad je zahladilo moram neku kremu ili podlogu na njega.. Uzmi u obzir da je moja koža normalna/osjetljiva.

Hvala draga, počela sam koristit AHA kremu, i spf 20 od L'occitane-a mi više nije dovoljan, moram počet čim prije sa 50, a totalno mi je više muka od svih tih spf krema, zbilja malo koja valja s tako visokim faktorom u smislu da nije ljepljiva itd. :503: Iskreno, živcira me jako ovaj alkohol ovako visoko među sastojcima, pa kvragu za 340 kn po 30 ml su ga fakat mogli izostavit iz sastojaka, ali dobro... Uzet ću jednu bočicu pa kud puklo. :)

an kat
05.02.2012., 22:22
ova nije ljepljiva ni teška, ako te neće smetati alkohol bit ćeš oduševljena :)
ako hoće, već će se naći netko zainteresiran za otkup :zubo:

Windsy
05.02.2012., 23:08

I ja sam ga koristila, odličan je. :top: I nije me uopće isušivao, a imam suhu kožu.

Lutka29
12.02.2012., 21:08
Zna li itko gdje se može još nabaviti STARI PRO LUMIERE??? Frendici ovaj novi ne odgovara (ima suhu kože, ali hoće da baš dobro prekriva). Starog nema baš ni po ebayu ni na jagodi :ne zna: Treba joj nijansa 20 clair. Vidim na USA stranici da ga još imaju, može li se kupiti tamo???
Ni na ACW ga nema, iako sam našla Le Blanc (http://www.allcosmeticswholesale.com/product/CHANELLEBLANC/CHANEL-Le-Blanc-Light-Mastering-Whitening-Fluid-Foundation---B20-Beige-ub.html), nisam ga nikad vidila kos nas???

individualka10
26.02.2012., 18:47
jel itko probao mlijeko za tijelo CHANEL CHANCE EAU TENDRE - IMAM taj parfem i obožavam ga - a sad me zanima dali mljeko za tijelo miriši isto i dali ima još ikakve koristi od njega osim što miriši (mislim dali je koža fina , meka itd ) ???? :cerek:

medena17
26.02.2012., 19:09
Zna netko da li je došla ili kada će doći u parfumerije nova Les Jeans de Chanel kolekcija lakova?
http://www.fashionpolish.com/2011/09/les-jeans-de-chanel-swatches-and-review.html

madeira
27.02.2012., 10:53
Nije to baš nova kolekcija.

Windsy
28.02.2012., 00:24
jel itko probao mlijeko za tijelo CHANEL CHANCE EAU TENDRE - IMAM taj parfem i obožavam ga - a sad me zanima dali mljeko za tijelo miriši isto i dali ima još ikakve koristi od njega osim što miriši (mislim dali je koža fina , meka itd ) ???? :cerek:

Nisam ni znala da je to došlo kod nas (mislim da to mlijeko rade odnedavno).
Ako negdje vidim tester u parfumerijama probat ću, pa ću ti javiti kako mi se čini, ako ti nisi u prilici negdje probati. Pošto je noviji proizvod nadam se da imaju testere bar po nekim parfumerijama.

Naime, i sama razmišljam kupiti Chancea Eau Tendre za proljeće, svidio mi se prošle godine, ali ga nisam kupila.

A sve si mislim, kao su krenuli, možda opet i neku novu varijantu Chancea naprave. :cerek:

medena17
28.02.2012., 10:39
Nije to baš nova kolekcija.

Nova je kod nas. Nama tek sada dolazi.

individualka10
28.02.2012., 12:54
Nisam ni znala da je to došlo kod nas (mislim da to mlijeko rade odnedavno).
Ako negdje vidim tester u parfumerijama probat ću, pa ću ti javiti kako mi se čini, ako ti nisi u prilici negdje probati. Pošto je noviji proizvod nadam se da imaju testere bar po nekim parfumerijama.

Naime, i sama razmišljam kupiti Chancea Eau Tendre za proljeće, svidio mi se prošle godine, ali ga nisam kupila.

A sve si mislim, kao su krenuli, možda opet i neku novu varijantu Chancea naprave. :cerek:

u mom gradeku nema - a mogla sam probati u Osijeku pogledati dali tam imaju testeri - al mi uopce nije palo na pamet da bi imali tester kreme tj body losiona :) :D ... ugl. ak probaš javi :)

Windsy
28.02.2012., 20:14
individualka10, probala sam.

Meni se mlijeko za tijelo ne čini nešto naročito bogato, pa ako želiš da baš dobro hidratizira ne vjerujem da ćeš biti zadovoljna. Čak mi ni miris nije bio nešto. Istovremeno sam probala Chance Eau Tendre Sheer Moisture Mist, hidratantni sprej za tijelo - to mi se puno više svidjelo i radije bih kupila to. Praktično je, nasprejaš i malo razmažeš, čini mi se stvarno osvježavajuće i hidratantno, a miris je bolji i jači nego kod mlijeka za tijelo.

I koža mi je od njega bila mekša i više hidratizirana i duže je "držalo". Ima jako finu teksturu, hidratantnu i kao malo puderastu, ali kožu baš napravi mekom. Od njega mi je koža bila puno mekša nego od mlijeka za tijelo - svako sam probala na jednu ruku (iako, probala sam jako malu količinu mlijeka, da ne ispadne da se nalijevam, a jako je teško išlo van iz bočice - tako da mi se i zbog toga sprej čini praktičniji).

Pogledaj si i to (taj "moisture mist" košta oko 260 ili 270 kn), jako je fino.

To je ovo, možda si već i vidjela:

http://www.chanel.com/en_GB/fragrance-beauty/Fragrance-Chance-Eau-Tendre-CHANCE-EAU-TENDRE-120419

zviri
29.02.2012., 09:11
kaže:
Cure, jel možda tko koristio UV essentiel SPF 50?? Ima odlične recenzije (visoki SPF, i to dobar sastavom, neprimjetan, lagan..), ali vidim da je na listi sastojaka dosta visoko alkohol, pa se dvoumim dal ga uzmem. Mrzim kad mi se u bilo čemu što stavljam na lice osjeti alkohol, pa me baš zanima da li isušuje?.
i ja sam ga koristila prije 2 ljeta, svaki dan, dok god ga nisam potrošila.
bio mi je odličan, lagan, neprimjetan.
uopće ne isušuje, al je ispod njega potrebno staviti dnevnu kremu.
sve semislim kako ću ga kupiti i ove godine.
na žalost, nije uspio u potpunosti spriječiti tamnjenje mojie melasme:(

madeira
02.03.2012., 18:13
I nema više Blush Horizona - sve prodano! Ja nisam uspjela uloviti za sebe, ali mi nije krivo jer mi je previše roza.

bedacha
02.03.2012., 18:45
Ja sam baš danas tražila Horizon i svagdje kažu da se odmah rasprodalo :(

I netko je pitao za Jeans lakove, vidjela sam ih danas u Irisu na Trgu.

aurora01
02.03.2012., 20:31
Ja prekljucer bila u Irisu ( Split) i zenska ispred mene kupuje Horizon, e sad jel oni toga imaju ili joj čuvali, pojma neman....:ne zna:
meni je on famozan al nzn sto cu sa svim rumenilima pa preskačem, nego mozda bi tribalo pročačkat sve parfumerije:driver:

Loreanna
02.03.2012., 21:41
Ja prekljucer bila u Irisu ( Split) i zenska ispred mene kupuje Horizon, e sad jel oni toga imaju ili joj čuvali, pojma neman....:ne zna:
meni je on famozan al nzn sto cu sa svim rumenilima pa preskačem, nego mozda bi tribalo pročačkat sve parfumerije:driver:

Ja sam isto prošli vikend bila u St i uzela Horizon, nisu mi uopće spominjali nekakvu nestašicu ni veliku potražnju.. Samo što na kraju nisam baš zadovoljna s bojom, ali eto poslužit će svrsi :kava:

mardar
02.03.2012., 22:53

Di,u kojem Irisu

bedacha
03.03.2012., 05:55
Ja sam isto prošli vikend bila u St i uzela Horizon, nisu mi uopće spominjali nekakvu nestašicu ni veliku potražnju.. Samo što na kraju nisam baš zadovoljna s bojom, ali eto poslužit će svrsi :kava:

U Irisu više ni nema te kolekcije, sad umjesto nje stoji Jeans :ne zna:
A u Martimexu sam žensku pitala da li možda ima u nekom drugom njihovom dućanu i odmah jer rekla da nema šanse, da se odmah rasprodalo i da sam trebala požurit.

A ako ti ne paše uvijek možeš prodat na forumu :mig:

aurora01
03.03.2012., 07:51
ja bila u Irisu- city centar, mozda bi tamo trebalo pogledat

Modest Mouse
03.03.2012., 11:52
Loreanna, sigurno ga lako prodaš na forumu :zubo: Ja sam ga gledala, ali činilo mi se da imam nešto slične boje (samo se nisam mogla sjetiti što) :misli: Ali lijep je Horizon definitivno :cerek:

Meni je žena u CC prije 2 tjedna kad sam ga išla opet swatchati (da se uvjerim da mi ne treba :rofl:) rekla da ih imaju, ali su svi rezervirani. Pa koliko oni drže te rezervacije? :confused:

individualka10
03.03.2012., 13:20
individualka10, probala sam.

Meni se mlijeko za tijelo ne čini nešto naročito bogato, pa ako želiš da baš dobro hidratizira ne vjerujem da ćeš biti zadovoljna. Čak mi ni miris nije bio nešto. Istovremeno sam probala Chance Eau Tendre Sheer Moisture Mist, hidratantni sprej za tijelo - to mi se puno više svidjelo i radije bih kupila to. Praktično je, nasprejaš i malo razmažeš, čini mi se stvarno osvježavajuće i hidratantno, a miris je bolji i jači nego kod mlijeka za tijelo.

I koža mi je od njega bila mekša i više hidratizirana i duže je "držalo". Ima jako finu teksturu, hidratantnu i kao malo puderastu, ali kožu baš napravi mekom. Od njega mi je koža bila puno mekša nego od mlijeka za tijelo - svako sam probala na jednu ruku (iako, probala sam jako malu količinu mlijeka, da ne ispadne da se nalijevam, a jako je teško išlo van iz bočice - tako da mi se i zbog toga sprej čini praktičniji).

Pogledaj si i to (taj "moisture mist" košta oko 260 ili 270 kn), jako je fino.

To je ovo, možda si već i vidjela:

http://www.chanel.com/en_GB/fragrance-beauty/Fragrance-Chance-Eau-Tendre-CHANCE-EAU-TENDRE-120419

hvala ti na izvještajuuu budem onda to pogledalaa ;)

Loreanna
03.03.2012., 19:28
Loreanna, sigurno ga lako prodaš na forumu :zubo: Ja sam ga gledala, ali činilo mi se da imam nešto slične boje (samo se nisam mogla sjetiti što) :misli: Ali lijep je Horizon definitivno :cerek:

Meni je žena u CC prije 2 tjedna kad sam ga išla opet swatchati (da se uvjerim da mi ne treba :rofl:) rekla da ih imaju, ali su svi rezervirani. Pa koliko oni drže te rezervacije? :confused:

Neću ga prodavat, kao što sam rekla poslužit će svrsi, ali iskreno meni je puno draži Pink Explosion kojega sam uzela par dana nakon Horizona.. :ne zna:
Ali prekrasno mi je ono novo roskasto sjajilo i lak za nokte iz Spring kolekcije :cerek:

Pacificgirl
03.03.2012., 22:16
Koliko koštaju Coco Shine ruževi u ZG? :) Imam Aventure (kupljen u Sarajevu) ali nakon sto sam vidjela slike na netu silno zelim i Evasion :cerek:

Sponza ri
03.03.2012., 22:45
bili su oko 220kn, ali sad su sigurno vise zbog novog pdv-a.

Pacificgirl
03.03.2012., 22:51
bili su oko 220kn, ali sad su sigurno vise zbog novog pdv-a.

Hvala na odgovoru! Bas su sad nasli povecavati taj PDV. :503:

Arabea
04.03.2012., 10:24
Prodajem Le Blanc de Chanel, ako nekoga zanima? Ima ga do de Chanel natpisa. Zadovoljna sam bazom, koristila sam ga kao podlogu ili cak zajedno sa Vitalumiere puderom, daje besprijekoran porculanski ten ;). A kada ga se stavi na onraze samo, bude super shimmer ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk!

BOLEYN
05.03.2012., 10:14
jel zna netko koliko košta CHANEL poudre universalle loose powder u Mulleru ili Sephori i sl.??

madeira
05.03.2012., 13:03
303 kn je bio prije.

Sinead
21.03.2012., 18:37
jel netko mozda zna hoce li kolekcija roses ultimes de chanel doci kod nas i kad?

http://naturalnchicmakeup.blogspot.com/2012/02/chanel-roses-ultimes-de-chanel.html

madeira
21.03.2012., 19:00
Nadam se.

MUAddict
22.03.2012., 05:35
Sinoc sam kupila prvu Chanel maskaru, Sublime crnu, na snizenju u Limoniju, jer nije bilo ruza kojeg zelim.. Nadam se da ce mi biti ok :)

madeira
22.03.2012., 10:55
Bit će super, a ne ok.

kesup
28.03.2012., 15:04
Jel ima kod nas vitalumiere aqua cream compact?

Mopsly
28.03.2012., 19:27
Ima, došlo prije cca tjedan ili 10 dana :mig:
Mene osobno nije oduševio barem ovo što sam na ruku probala jer testera za doma naravno nema... :ne zna:

madeira
28.03.2012., 21:54
Ja ću ga kupiti najesen.

pljuc123
29.03.2012., 08:49
Ja se užasno veselim kolekciji za ljeto, oni bronzeri izgledaju savršeno! :cerek: Ima li neki info o tome kada bi ta kolekcija trebala biti u prodaji?

dani30
29.03.2012., 09:19
evo da i ja kažem par riječi o proizvodima od Chanela koje sam ja imala/imam :mig:

baza bijela
http://3.bp.blogspot.com/_T8jmzzBIK-Y/SqE7Nm5JxaI/AAAAAAAAExo/NfhFnctEYn0/s400/le+blanc+de+chanel+sheer+illuminating+base+1.jpg
prekrasna u svakom pogledu :cerek:

quatrro sjenila - užas živi. truse se, sva su nikakva :503:
nikad mi nije bilo više žao para.

puder u kamenu sa sitnim reflektirajućim česticama
http://www.chanel.com/en_GB/fragrance-beauty/cms2export//Site6Files/P130500/P130500_LARGE.jpg

prekrasno nešto, matira čisto malo, ne previše i ostavlja svilnkasti nježni sjaj :cerek:

tekući ruž
https://www.evoria.com/Resimler/UrunResimleri/61017cd8-a041-41ce-8899-6ee4edad9063.jpg
isto prekrasan, šteta da nema u više nijansi, trebala bi mi neka svjetlija, a Ming mi je premrtva na mojim usnama :ne zna:

kesup
29.03.2012., 16:37
Sam da velim. Bila sam danas u Martimexu na Trgu, imaju Chanel Vitalumiere aqua u kremi, košta 388 kn.

Ipak si ga nisam htjela kupit. Treba mi nešto za pokrivanje, ali ipak dolazi ljeto :D

madeira
29.03.2012., 18:06
Preživili samo već prvi šok od te cijene.

madeira
07.04.2012., 20:33
Sublimage je na sniženju!

http://hr.strawberrynet.com/skincare/chanel/sublimage-la-creme--texture-universelle-/119280/#DETAIL

aurora01
07.04.2012., 21:53
Sam da velim. Bila sam danas u Martimexu na Trgu, imaju Chanel Vitalumiere aqua u kremi, košta 388 kn.

Ipak si ga nisam htjela kupit. Treba mi nešto za pokrivanje, ali ipak dolazi ljeto :D

tu cijenu se i dalo ocekivat.
nego šta, compact nema dobro pokrivanje?
nisam nikad koristila te kremaste pudere pa me zanima a skoro sve Chanelove pudere sam probala ( sad sam na PL) i svi su mi baš guut.:D

pink chocolate
07.04.2012., 22:37
ja mislim da su 239 kuna coco shine ruzevi :)

Loreanna
08.04.2012., 01:14
ja mislim da su 239 kuna coco shine ruzevi :)

I aposlutno ništa ne valjaju.. Nepostojani, isušuju, ma užas :(

Kratka Kavica
12.04.2012., 17:21
Evo i ja se javljam s dojmovima pošto sam j bila u nabavci nove kozmetike..

Kupila sam novu Chanel hidratantnu kremu od kamelije i mogu reći da je fina, jedino mi se ne sviđa sam miris kreme (ti svježi krastavci me ubijaju u pojam...)

Kupila sam i predivan Chanel lak 535 nijansi May ali nisam zadovoljna kvalitetom, brzo se runira i potrebno mu je bar 2 sloja da lijepo izgleda..170 kn za lak, too much...

I uzela sam si Rouge Allure Laque u nijansi 78, divna nijansa..

aurora01
12.04.2012., 19:33
nisam nikad imala chanel lakove za nokte tj. koristila al to mi se cesto događalo s Opićima, a ti ruževi su mi mrak, ja sebi pikiram 76 ming & 77santal, ono za svaki dan...past ce jedan al ne ovaj mjesec:D

-anna-
12.04.2012., 19:58
Meni su lakovi odlični i jako dugo mi traju na noktima. Tjedan dana izdrže bez problema. :D Jedini lak s kojim nisam zadovoljna i koji mi se uz rub skine skoro pa isti dan je Black Satin. :(

pljuc123
19.04.2012., 08:41
Da li je koja koristila ovaj bronzer iz prošlogodišnje summer linije u boji Bronze Rose? Kakvi su dojmovi?

http://i191.photobucket.com/albums/z115/pero_020/chanel-1.jpg

Vidim da bi uskoro trebali izaći novi bronzeri za ovo ljeto, čini mi se vrlo slični prošlogodišnjima jedino što ti imaju 4 boje, a novi će imati 7.

fashionable23
23.04.2012., 13:49
ej ljudi !! planiram ići kupovati chanel ruž za poklon, pa me zanima gdje je najisplativije otići: muller, iris, douglas, studio chanel ... čujem da su cijene onih Chanel Rouge Coco Shine oko 220 kn. kako se kreću cijene ostalih? :mig:

rinica
23.04.2012., 14:02
Curke, koliko je Coco Mademoiselle, eau de parfum od 50 ml? :cerek:

novabbb
23.04.2012., 17:11
ej ljudi !! planiram ići kupovati chanel ruž za poklon, pa me zanima gdje je najisplativije otići: muller, iris, douglas, studio chanel ... čujem da su cijene onih Chanel Rouge Coco Shine oko 220 kn. kako se kreću cijene ostalih? :mig:

Chanel studio vise ne postoji a cijene u ostalim su manje vise iste, pa ti je najbolje pratit gdje ima neka akcija. Do kraja mjeseca imas u Sephori 20'% na 2 kupljena proizvoda (dekorativa).

fashionable23
23.04.2012., 17:31
Chanel studio vise ne postoji a cijene u ostalim su manje vise iste, pa ti je najbolje pratit gdje ima neka akcija. Do kraja mjeseca imas u Sephori 20'% na 2 kupljena proizvoda (dekorativa).
hvala ti :W