PDA

View Full Version : League of Legends [*]

stranice : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

CandyFactory
16.08.2011., 06:54
Probala sam ovaj tjedan Jannu i oke je, al' čisti je support pa ne radi puno damagea i umirem u pvp-u ak ne igram sa svojima :zubo:

Razmišljala sam o Annie i prije, samo sam mislila da će biti teža za igrat. Probat ću s njom.

Sve u svemu, zahvaljujem momci! :)

Bob_Rock_
16.08.2011., 09:15
problem s intacom sam rijesio i opet imam problem, uskoro cu imat 6300 i neznam kog da kupim, sviđaju mi se Lee Sin, Twitch i Ezreal no jos se nemogu odlucit ??

Nijednog. Kupi npr. Karthusa od ovih za 6 300.

xGAME
16.08.2011., 10:41
Nijednog. Kupi npr. Karthusa od ovih za 6 300.

Ajde mi molim te objasni zasto ne bi nikog od ovih kupio?

Po cemu je karthus bolji od ovih triju, osim sto zivcira protivnika?

raliSHA
16.08.2011., 11:41
Dobar ezreal baš onako ružno gazi :kava:

Bob_Rock_
16.08.2011., 14:11
Ajde mi molim te objasni zasto ne bi nikog od ovih kupio?

Po cemu je karthus bolji od ovih triju, osim sto zivcira protivnika?

Twich je nerfano sranje, koje je bilo dobro prije cca pola godine i samo bi noobie mogao napisati da treba objašnjenje zašto nije dobar. Nakon toga je dovoljan jedan wardić i od twicha nastaje mljeveni štakor. OD 100 twicheva dobro ih je možda 5. Lee Sin je malo žilaviji, ali nema apsolutno ništa vrijedno pažnje. Nema dobar damage i goli je Kruno Kurčić od heroja. Ezreal, s time nisam nikad igrao, ali opet sam ga gledao u stotinama partija, relativno slab heroj koji ne vrijedi 6 300, za razliku od jednog Karthusa, Vladimira, Anivie, Noca. Karthus ima globalni ulti, a druge skillove solidne i kao takav mi je pao na pamet, u svezi kupnje. I jebeno je zabavno lupiti ulti kad neki idiotćek s mekim ć bježi misleći da se spasio. Onda dođe vrućina s neba i virtualni orgazam za Karthusa koji ga je puknuo. Još ako si pametan, pa imaš dobre rune i bild od čizmi za magic penetration+rabandon+ sve ostalo archangels s ultijem spališ živog štakora. :) Oko 1 100 AP-a koliko me pamćenje služi.

MEDO11
16.08.2011., 15:44
Probala sam ovaj tjedan Jannu i oke je, al' čisti je support pa ne radi puno damagea i umirem u pvp-u ak ne igram sa svojima :zubo:

Razmišljala sam o Annie i prije, samo sam mislila da će biti teža za igrat. Probat ću s njom.

Sve u svemu, zahvaljujem momci! :)

janna je meni jedan od najdrazih heroja...cisti support i ako je odigras kako treba i naucis koristit onaj tornado bit ces od velike koristi momcadi:)

xGAME
16.08.2011., 16:44
Twich je nerfano sranje, koje je bilo dobro prije cca pola godine i samo bi noobie mogao napisati da treba objašnjenje zašto nije dobar. Nakon toga je dovoljan jedan wardić i od twicha nastaje mljeveni štakor. OD 100 twicheva dobro ih je možda 5. Lee Sin je malo žilaviji, ali nema apsolutno ništa vrijedno pažnje. Nema dobar damage i goli je Kruno Kurčić od heroja. Ezreal, s time nisam nikad igrao, ali opet sam ga gledao u stotinama partija, relativno slab heroj koji ne vrijedi 6 300, za razliku od jednog Karthusa, Vladimira, Anivie, Noca. Karthus ima globalni ulti, a druge skillove solidne i kao takav mi je pao na pamet, u svezi kupnje. I jebeno je zabavno lupiti ulti kad neki idiotćek s mekim ć bježi misleći da se spasio. Onda dođe vrućina s neba i virtualni orgazam za Karthusa koji ga je puknuo. Još ako si pametan, pa imaš dobre rune i bild od čizmi za magic penetration+rabandon+ sve ostalo archangels s ultijem spališ živog štakora. :) Oko 1 100 AP-a koliko me pamćenje služi.

Ti nemas blage o cemu pricas, istina je da je od ova 3 twitch najvece sranje, ali Lee Sin i Ez i te kako proklete muke mogu protivnicima zadat.

A ovo za Lee Sina da nema dmg nema smisla ni komentirat, cim takav komentar za njega napises.

Jashinist
16.08.2011., 17:03
Twitch dobiva remake za vašu informaciju :p
Ako možeš, strpi se da vidimo što će biti od twitcha...

Lee sin je gad teški ako je u nepriajteljskom timu. Pobije cijelu tvoju malu vojskicu od miniona što si pushao u 2 sekunde. Daje puno damage-a bez obzira šta ti ovi rekli.

Ezreal, ne preporučam ako si njubara sa skill shotevima. Heroj je dobar ali ja sam s njim igrao samo jednom i gotovo nikad protiv njega, stoga ti nemam što puno reći.

Karthus... Dobar samo ako ga njubasti tim ne fokusira na početku. Još gori ako imaš Soraku protiv njega.

Napravio sam novi acc na EUNE jer sam se prebacio na EUW
Dodajte me Brasnoiputar

wittman
16.08.2011., 17:05
Ti nemas blage o cemu pricas, istina je da je od ova 3 twitch najvece sranje, ali Lee Sin i Ez i te kako proklete muke mogu protivnicima zadat.

A ovo za Lee Sina da nema dmg nema smisla ni komentirat, cim takav komentar za njega napises.

lee sin je odlican jungler, u laneu je malo slabiji posto mu je jungle prirodni habitat, iako moze i tu rasturat bez problema.
twitch je bezvrijedno sranje.
ezrael je osrednji champ sad, do prije par mjeseci poprilicno jak, tako da trenutno definitivno nije vrijedan 6300ip-a.

101439856
16.08.2011., 17:07
Lee Sin je malo žilaviji, ali nema apsolutno ništa vrijedno pažnje. Nema dobar damage i goli je Kruno Kurčić od heroja.

Sa ovim si dokazao da te nema smisla slusat.

wittman
16.08.2011., 17:10
Napravio sam novi acc na EUNE jer sam se prebacio na EUW
Dodajte me Brasnoiputar

kakvo je stanje na euw-u?
prijatelj mi kaze da je sad poprilicno ok, nema puno leavera i griefera i sl.
koja su tvoja iskustva?

Jashinist
16.08.2011., 17:13
kakvo je stanje na euw-u?
prijatelj mi kaze da je sad poprilicno ok, nema puno leavera i griefera i sl.
koja su tvoja iskustva?

Uravnoteženi mečevi...
igrao sam tri meča dosad i od toga 2 su trajala 50 minuta...
Na aram ne računaj. Tu ima leavera...
Uglavnom zadovoljan sam.

Bob_Rock_
16.08.2011., 20:53
Ovi wannabe twich, lee sin i ezreal komentatori heroja, koji su napisali da nemam pojma i slično, a u stvarnosti su level 14, imaju 5 runa i 15 heroja neka se u igri jave na nadimak Youloseiwin da ih nabijem na Demacian Justice. Hvala.

raliSHA
16.08.2011., 22:53
Možda dupli level i toliko pejdževa runa :zubo: al općenito, meni se riga od karthusa i nebi ga nikad preporučivao....usrani njubarski lik :D Al tu je uvijek zonya :D

Adrenalin5
16.08.2011., 22:56
Kako možete to igrat? Najneinteligentnija igra SVIH vremena

101439856
17.08.2011., 03:35
Ovi wannabe twich, lee sin i ezreal komentatori heroja, koji su napisali da nemam pojma i slično, a u stvarnosti su level 14, imaju 5 runa i 15 heroja neka se u igri jave na nadimak Youloseiwin da ih nabijem na Demacian Justice. Hvala.

Lvl 30, 3 puna rune pagea, 40 heroja i 1437 ELO. Znam da nije veliki rating ali vjerojatno vise nego sto ces ti ikad imati s obzirom da igras samo garena.

Bob_Rock_
17.08.2011., 06:34
Lvl 30, 3 puna rune pagea, 40 heroja i 1437 ELO. Znam da nije veliki rating ali vjerojatno vise nego sto ces ti ikad imati s obzirom da igras samo garena.

Vidim da se nisi javio na League of Legends da te rasturim kao beba zvečku. Neda mi se ovdje svađati s djecom. Imam više heroja, rune pageova, skinova, pobjeda, Riot pointsa, Ifluence pointsa i svega ostaloga od tebe :rofl: Kad imam viška vremena znam odigrati i 20 partija dnevno.

Jashinist
17.08.2011., 07:27
Evo dodam te na moj EUNE profil.

101439856
17.08.2011., 09:29
Vidim da se nisi javio na League of Legends da te rasturim kao beba zvečku. Neda mi se ovdje svađati s djecom. Imam više heroja, rune pageova, skinova, pobjeda, Riot pointsa, Ifluence pointsa i svega ostaloga od tebe :rofl: Kad imam viška vremena znam odigrati i 20 partija dnevno.

Neda ti se svadjat s djecom a i sam se ponasas ko dijete.

A to da igras 20 dnevno nije bas pohvalno.

I siguran sam da bi me pobijedio u laneu 1v1 jer ja igram vecinom jungle.

Adrenalin5
17.08.2011., 09:32
Neda ti se svadjat s djecom a i sam se ponasas ko dijete.

A to da igras 20 dnevno nije bas pohvalno.

I siguran sam da bi me pobijedio u laneu 1v1 jer ja igram vecinom jungle.

Samo botovi igraju jungle

101439856
17.08.2011., 09:45
Samo botovi igraju jungle

Pojasni svoj stav.

Adrenalin5
17.08.2011., 10:12
Pojasni svoj stav.

Ne bi ti to razumio botu1

101439856
17.08.2011., 12:04
Ne bi ti to razumio botu1

lolololol

Jungle je vazna uloga u timu. Kad junglas tvoja uloga je onesposobiti njihovog junglera, osigurati buffove, dragona i barona za svoj tim, i pobrinuti se da tvoj tim ne izgubi lane.

Stalno moras govoriti svom timu gdje je njihov jungler da sprijecis njegova gankove.

Meni se ne cini bas da je to jednostavna uloga u timu.

Jashinist
17.08.2011., 13:57
možda je "buttmand" jer ne zna ni sa warwickom junglat :rolleyes:

CandyFactory
18.08.2011., 09:52
janna je meni jedan od najdrazih heroja...cisti support i ako je odigras kako treba i naucis koristit onaj tornado bit ces od velike koristi momcadi:)

Slažem se, super je ličica. Ona i Annie su mi na wishlisti, iako moram još pročačkat ostale. :D

Jel ona Evelynn tolko brutalna kolko sam imala priliku vidjet ili je samo frajer bezobrazno rasturio pol ekipe solo? :zubo:

raliSHA
18.08.2011., 11:02
Eve je za gazit noobove, kao i twitch.

Bob_Rock_
18.08.2011., 13:40
Eve je za noobove, kao i twitch.

Slažem se.

raliSHA
18.08.2011., 13:57
A i to da :zubo:

ajaxo
18.08.2011., 18:52

pu jebote ljepo ste se vi raspisasli o tome kog cu ja kupit, no kupio sam ezreala, svidio mi se, i karthusa nisam kupio jer ga vec imam :)

anati
20.08.2011., 01:33

kak si ti kul, hocu ti bit frend, jesi ti jedan od onih koji zovu 1on1 i mjere skill u killovima? takvi su mi najdrazi, mozes igrat i 50 gameova dnevno, to nista ne znaci, a kakve veze rp,heroji i skinovi imaju s bilo cim? kolegi koji je kupio ezreala zelim porucit: dobar izbor, iako medju slabijim carryjima, vrlo zabavan champ, vrlo pozitivan za ucenje mehanike igre posto je skillshot based i vrlo dobar osjecaj kad pogodis nekog s ultijem jer budala ne zna promijenit smjer kad bjezi s 50 healtha :D, ne bi pogrijesio ni s lee sinom, unikatan nacin igre za razliku od faceroll Karthusa ili Twitcha koji nazalost do stealth reworka nema mjesta osim u trol custom gameovima

horus
22.08.2011., 13:52
http://eune.leagueoflegends.com/news/patch-preview-100124

koji vic.:rigo::rigo::rigo:

Jashinist
22.08.2011., 16:08
http://eune.leagueoflegends.com/news/patch-preview-100124

koji vic.:rigo::rigo::rigo:

Buff nidalee:s

Nije da je potrebno al evo

horus
22.08.2011., 19:11
Buff nidalee:s

Nije da je potrebno al evo

nidi nista nije falilo, pogotovo ne javelinu koji je mogao skinut preko 50%hp svakom squishiju s nesto sitno ap-a. sad ce bit insta kill.:rolleyes:
jax beskoristan prije, sad totalno smece u rangu eve.:rolleyes:
support skillovi nerfani da bi se pojaceo damage support champa.:rofl:
riot nije normalan, budale polako ali sigurno dostizu razinu imbecilnosti arenaneta i veleuma izzyja.:rigo::rigo::rigo:

koje cudo kad slusaju retardiranu djecicu koja cmizdri zbog svakog iole normalnog heroja i traze nerfanje, a ne za imba sranja poput annie i sl.

hvala bogu da sam vec kupio preko preordera ro:hos deluxe ediciju i datum releasea se sve vise blizi.

101439856
22.08.2011., 19:20

S ovim se ne bi slozio.

Da je beskoristan ne bi se koristio na IEMu.

anati
22.08.2011., 19:52
healerima je nerf bio potreban, ovako bar ima nade za agressive bot lane, ne znam kakva je situacija u top elo al cak i u 1800 elo je healer + ad bot pretvarao igru u pola sata farmanja osim ak nemas jebenog junglera u timu, a sad da li je ovo bio pravi nacin, sacekat cu da vidim ingame, inace onaj server crash u finalu IEM-a je bio epic xD, a dominiom mi se svidio, steta sto nece bit kompetitivan vec samo fun mode al i to je razumno, bilo bi tesko odrzavat 2 kompetitivna moda u igri koju igra par milijuna igraca, pogotovo nakon objave 5 milijuna nagrade za turnire u drugoj sezoni

horus
22.08.2011., 20:19
S ovim se ne bi slozio.

Da je beskoristan ne bi se koristio na IEMu.

:rolleyes:
jesi ga vidio na dh?

101439856
22.08.2011., 20:32
jesi ga vidio na dh?

DH je bio prije vise raznih nerfova bruisera. Tada su npr jarvan, warwick i nisam siguran ali mislim da i irelia bili jaci.

Sada kada su oni nerfani jax je na njihovoj razini.

U biti nevalja ti argument jer su to dva totalno razlicita patcha izmedju kojih se dosta toga promijenilo.

Jashinist
22.08.2011., 20:48
nidi nista nije falilo, pogotovo ne javelinu koji je mogao skinut preko 50%hp svakom squishiju s nesto sitno ap-a. sad ce bit insta kill.:rolleyes:
support skillovi nerfani da bi se pojaceo damage support champa.:rofl:
riot nije normalan, budale polako ali sigurno dostizu razinu imbecilnosti arenaneta i veleuma izzyja.:rigo::rigo::rigo:

koje cudo kad slusaju retardiranu djecicu koja cmizdri zbog svakog iole normalnog heroja i traze nerfanje, a ne za imba sranja poput annie i sl.

hvala bogu da sam vec kupio preko preordera ro:hos deluxe ediciju i datum releasea se sve vise blizi.

Ne kuzim kaj nemrete shvatit da to koplje je insta kill samo ak si budala i ne stojis pokraj miniona il nesto takvo a i koplje je vec samo uzasno sporo pa ak si normalan skuzit ces da ti dolazi smrtonosni projektil...
Buffali su joj cooldown i mana cost, sto mi je drago jer sam s nidi cesto ostajao bez proklete mane taman kad sam trebao koknut championa koji se recallao

horus
22.08.2011., 23:05
Ne kuzim kaj nemrete shvatit da to koplje je insta kill samo ak si budala i ne stojis pokraj miniona il nesto takvo a i koplje je vec samo uzasno sporo pa ak si normalan skuzit ces da ti dolazi smrtonosni projektil...
dovoljno je da doleti iz busha ili iz dijela mape pod fow-om.
taj scenarij je cest pogotovo ako se uzme u obzir koliko ljudi kupuju wardove u normalnim ili low/mid elo igrama.
samo cu jos dodat za kraj, nemoze obicni skill uz saku jada ap-a imat isti damage kao na pr malzaharov neither gasp s preko 600 ap-a.:rolleyes:

Buffali su joj cooldown i mana cost, sto mi je drago jer sam s nidi cesto ostajao bez proklete mane taman kad sam trebao koknut championa koji se recallao
:rofl:
ako si ima mana probleme s njom, onda nida nije heroj za tebe.:kava:

horus
22.08.2011., 23:19
DH je bio prije vise raznih nerfova bruisera. Tada su npr jarvan, warwick i nisam siguran ali mislim da i irelia bili jaci.

Sada kada su oni nerfani jax je na njihovoj razini.

U biti nevalja ti argument jer su to dva totalno razlicita patcha izmedju kojih se dosta toga promijenilo.

jax nije bio ni tad jak, niti je sad. takoder nije buffan zadnjih par patcheva nego svaki put nerfan, od promjena ap/ad ratija do jebanja leap strike sto se tice wardova (pa vracanja funkcioniranja leap strikea sto se tice targetiranja wardova).
tako da to pedersko nerfanje traje barem od nove godine.

vecina ljudi u lol-u su imbecili/cmizdravci koji perma kmece kako su odredeni heroji imba iako to nisu, posto su priglupi da ih kontriraju. nakon toga riot normalne heroje sjebe a sranja poput annie buffa jer je kao preslaba iako je vec tada mogla uz passiv na lvl6 insta killat svakog squishija (sa 100% hp-a).

cak i sad se moze naletit na nesposobne cmizdravce koji traze nerfanje xina, jaxa itd.:s

101439856
23.08.2011., 02:56
jax nije bio ni tad jak, niti je sad. takoder nije buffan zadnjih par patcheva nego svaki put nerfan, od promjena ap/ad ratija do jebanja leap strike sto se tice wardova (pa vracanja funkcioniranja leap strikea sto se tice targetiranja wardova).
tako da to pedersko nerfanje traje barem od nove godine.

vecina ljudi u lol-u su imbecili/cmizdravci koji perma kmece kako su odredeni heroji imba iako to nisu, posto su priglupi da ih kontriraju. nakon toga riot normalne heroje sjebe a sranja poput annie buffa jer je kao preslaba iako je vec tada mogla uz passiv na lvl6 insta killat svakog squishija (sa 100% hp-a).

cak i sad se moze naletit na nesposobne cmizdravce koji traze nerfanje xina, jaxa itd.:s

I ja smatram da nije nesto posebno jak ali mislim da ga malo previse podcjenjujes sa onom izjavom da ce biti ko Eve kad ga nerfaju.

Jashinist
23.08.2011., 08:07
dovoljno je da doleti iz busha ili iz dijela mape pod fow-om.
taj scenarij je cest pogotovo ako se uzme u obzir koliko ljudi kupuju wardove u normalnim ili low/mid elo igrama.
samo cu jos dodat za kraj, nemoze obicni skill uz saku jada ap-a imat isti damage kao na pr malzaharov neither gasp s preko 600 ap-a.:rolleyes:

ako si ima mana probleme s njom, onda nida nije heroj za tebe.:kava:
Nidi ce to promjeniti samo early game kada to koplje treba spamat. U late game uglavnom si pantera i boris se u team-fightu
Osim toga kad pustis nidalee da te pogada kopljem s najveceg moguceg range-a naravno da ces izgubit 1000 zdravlja.

Bob_Rock_
23.08.2011., 08:26
Jax je nakon ponovnog nerfanja teško sranje u rangu evelyn, twicha. Tako da moj Jaximus neće biti u uporabi. Nakon zadnjeg nerfa se koristi sve manje i vidjeti jaxa u igri je kod normalnih igrača postalo jednako vjerojatnosti pronalaska Amon ba piramida u Visokom. RIOT u zadnje vrijeme većinom nerfa heroje koji su bili ok zbog klinaca od 9-15 godina kojima mamice kupe kompjutere da se ne moraju baviti s njima te im kupovati sladolede ljeti i onda takvi plaću ako im bilo koji heroj ubije njihovog, kao da je pilicom za šperploče polagano otpilio glavu njihovom omiljenom kanarincu.

horus
23.08.2011., 11:33
Nidi ce to promjeniti samo early game kada to koplje treba spamat. U late game uglavnom si pantera i boris se u team-fightu
Osim toga kad pustis nidalee da te pogada kopljem s najveceg moguceg range-a naravno da ces izgubit 1000 zdravlja.

tvoj upis nema veze s repliciranim tekstom.

za kraj, kao sto sam reka nije nida za svakog a gornjim upisom potvrdujes jos jednom da nije ni za tebe. kad ti je max domet igranja s nidom spammanje javelina, jednako 3/4 cmizdravca koji igraju s njom.

Jashinist
23.08.2011., 11:54

tvoj upis nema veze s repliciranim tekstom.

za kraj, kao sto sam reka nije nida za svakog a gornjim upisom potvrdujes jos jednom da nije ni za tebe. kad ti je max domet igranja s nidom spammanje javelina, jednako 3/4 cmizdravca koji igraju s njom.

hm zapravo u early game imam bushwack heal i javelin...
znam što idem ja bacat bushwackeove posvuda i očekivat da će netko stat
lol ne

101439856
23.08.2011., 13:41

Bolje se ti ostavi nidalee.

Jashinist
23.08.2011., 14:33
Bolje se ti ostavi nidalee.

Ili sto?

Ja imam svoj stil igre koji picim i dobivam preko 15 killova ako imam dobar tim.
To sto ti mislis da to nije dobar nacin, nije me briga.http://bee.com/pics/44117/haters_gonna_hate_eagle.jpg

101439856
23.08.2011., 16:25
Ili sto?

Ja imam svoj stil igre koji picim i dobivam preko 15 killova ako imam dobar tim.
To sto ti mislis da to nije dobar nacin, nije me briga.http://bee.com/pics/44117/haters_gonna_hate_eagle.jpg

Nije problem sto ja mislim da je to los nacin, nego je problem sto protiv boljih igraca ti to nece bas proc. Pogotovo ono da si u lategame vecinom pantera.

Nidalee se dosta razlikuje od vecine AP carrya. Razlikuje se po tome sto u teamfightu ima daleko manji survivability ako so u cougar formi zato sto je melee range. Zbog toga ako samo uskocis u fight protivnicki team ce te instagibat ako imaju mozga.

Njena snaga lezi u odlicnom pokeanju. S njom trebas izbjegavat standardne teamfightove i pokeat ili split pushat.

Jashinist
23.08.2011., 18:12
Nije problem sto ja mislim da je to los nacin, nego je problem sto protiv boljih igraca ti to nece bas proc. Pogotovo ono da si u lategame vecinom pantera.

Nidalee se dosta razlikuje od vecine AP carrya. Razlikuje se po tome sto u teamfightu ima daleko manji survivability ako so u cougar formi zato sto je melee range. Zbog toga ako samo uskocis u fight protivnicki team ce te instagibat ako imaju mozga.

Njena snaga lezi u odlicnom pokeanju. S njom trebas izbjegavat standardne teamfightove i pokeat ili split pushat.
Možeš mi i tako reći :top: a ne govoriti nešto ne određeno.
Kužim sve što si rekao ali mislim da su tenkovi tu s razlogom, pogotovo ako imaju taunt zašto ne. :ne zna:

anati
24.08.2011., 00:54
pure tank se sve manje koristi, burst je in sto bi se reklo, sve cesce vidis melee dps poput udyra, warwicka i gangplanka kako glume tankove a imaj 2 a ponekad i 3 damage ili damage /defense itema, lik iz mog tima voli theorycrafting i cesto zna radit spreadsheetove pa nam je i u custom gameu pokazao a i matematicki kako pure tankovi poput shena, rammusa ili galia nemaju dovoljan damage output da bi opravdali svoje mjesto u timu, posto su im damage abilities jednostavno nedovoljne a onaj cc kojeg imaju nedovoljan ili nepouzdan(dugi cooldown, skillshot, meele range i slicno) amumua sam izostavio zbog gamebreaking ultia, hp% damagea i cinjenice da je izvrstan jungler, problem s ostalim tankovima osim slabih abilitija i nepouzdanog cc-ja je i to sto je njihovo jedino moguce mjesto solo top a bas u solo topu cvjetaju hibridi poput chogatha, udyra ili warwicka koji su ih izgurali, positioning i bursting je novi tanking, zato se i izrodila double ap meta, tank jednostavno nije potreban jer melee dps ili tanky ap u onih 2 sekunde manje sto su zivi svejedno naprave mnogo vise nego tank koji samo stoji usred bitke i pruza slab damage, ne vidim da bi se to uskoro moglo promijenit ako ne buffaju tankove i nadam se da bi bas ovaj sustain nerf mogao vratit pure tankove na scenu jer im se mozda otvori mjesto u bot laneu s nekim novim metagameom

101439856
24.08.2011., 01:21
nadam se da bi bas ovaj sustain nerf mogao vratit pure tankove na scenu jer im se mozda otvori mjesto u bot laneu s nekim novim metagameom

Mislim da je to vrlo moguce. Sada bi pure tankovi mogli preuzet ulogu babysittera.

Jashinist
24.08.2011., 07:59
Tenkovi i nisu za veliku stetu. Oni bi trebLi biti unutra taunt i djeliti AoE stetu, (rammusov ult, amumuov despair...) no da su preslabi to bi se slozio.
Nemam bas iskustva s tankovima (jedino uskocim renektank ako bas treba) pa necu puno komentirat.

Chuck_Death
25.08.2011., 10:15
Pozdrav kolege LoL-ovci ... evo čekam ovaj Talon patch update i švrljam po razno raznim forumima vezanim za igru ... Uglavnom, igram još od bete i imam 2 acc-a na Americi sa po 700 i 250 pobjeda i jedan "noviji" na Europi sa 400 pobjeda ... main chars: nid, jarvan, ashe, annie, sona, trynd, gragas etc. etc. ... volio bih da me doda ekipa sa preko 400 pobjeda i ELO-om 1500-1600 po završetku season 1 ... zbog silnih noobova nema druge nego da se držimo skupa :D ... pozdrav !!

da btw. nick mi je Traktor666

ajaxo
25.08.2011., 15:23
opet je doslo do problema kod mene, uvijek kad u igri dodje nes novo, mora se malo ucitavat, no danas mi se to toliko puno ucitavalo, oko 2 sata i uopce nisam igrao, doslo je do 99 %, i vratilo se na 33%, a mom se frendu sve to ucitalo za oko 30 sekundi. Molim vas pomozite jer sam taman jucer kupio novog championa od 6300.

:s:s:s:s:s:s

horus
25.08.2011., 15:49
meni skida patch sa fantasticnih 8KB/s-a.:rolleyes:

anati
25.08.2011., 18:43
sustain nerf jedva da je primjetan osim na soraki zbog cooldowna, nije mi jasan ap ratio nerf kad nijedan support ne kupuje ap iteme, sve u svemu support je jos uvijek kralj botlanea samo ne moze healat do besvjesti, sto sada cini janu vrlo jakim pickom, nije mi jasan ovaj xin zhao nerf pa lika je bilo lakse shut downat neg tryndamerea a ionako je bio medju slabijim junglerima i top lanerima

raliSHA
25.08.2011., 18:48
Glavno da se oni meni u moju tristanu ne diraju :D

horus
25.08.2011., 18:56
nije mi jasan ovaj xin zhao nerf pa lika je bilo lakse shut downat neg tryndamerea a ionako je bio medju slabijim junglerima i top lanerima

xin je prakticni neupotrebljiv vec duze vrieme u lane, u jungli je jos bio ok zbog mogucnosti ranog gankanja. ali je ocito sad da ga zele svest na razinu jadne eve.

takoder je dobar primjer totalno imbecilnog i nepotrebnog nerfanja ok/balansiranog heroja (svi nerfovi od nove godine pa do sada), zbog whinera koji perma cmizdre jer ih je neki xin igrac razbijo ko majmune posto su glupi k'o kotac i nesposobni.:bljak:
najsmiesnije je u cieloj prici, sto ces i dalje naletit na teme imbecilnih nooba koji ce i dalje trazit nerfanje xin, posto je on kao "op and shit".:bljak:

Jashinist
25.08.2011., 19:40
meni skida patch sa fantasticnih 8KB/s-a.:rolleyes:

Meni je na novom kmpu trebalo 2-3 sata a na laptopu se updejta jos od 3 sata podne i nije gotovo.

horus
25.08.2011., 23:22
Meni je na novom kmpu trebalo 2-3 sata a na laptopu se updejta jos od 3 sata podne i nije gotovo.

probaj restartat client, tako je se meni barem malo ubrzalo.
inace je client jedno od vecih govana koje sam vidio u zadnjih par godina.

Jashinist
26.08.2011., 06:20
probaj restartat client, tako je se meni barem malo ubrzalo.
inace je client jedno od vecih govana koje sam vidio u zadnjih par godina.

To sam i radio. Na kompu mi je updejt u jednom trenutku pokazivao jos samo 407 sati updejta

Jashinist
26.08.2011., 09:56
Buduci da mi je nestao edit evo moram double post
Hi Summoners,

We’ve received a lot of reports that your launchers are patching up to 33% and then hanging for far too long. We want to obliterate this problem, but we need your help to pinpoint the source.

First of all, if you’ve encountered this problem yourself, we’d like you to copy your RADS kernel log file to pastebin and post a link in this thread so our support team can look over them. You can find these logs in:

[Your League of Legends Folder]\RADS\rads_user_kernel.log
[Your League of Legends Folder]\RADS\rads_user_kernel.log2

Replace [Your League of Legends Folder] with the path to your LoL installation. You may see more than one. We want to see all of them.

To get your log onto pastebin, open your log file in notepad, select the contents (CTRL+A), copy (CTRL+C), then go to http://pastebin.com, and paste the contents (CTRL+V) into the New Paste window. Repeat for each log you have. When you’re done, post the links in this format.

Rads_user_kernel.log: [link]
rads_user_kernel.log2: [link]
etc.

Second of all, we need to know what you’re seeing when your client hangs at 33%. Are you seeing a particular file? What’s your download speed? Are you on Step 1 /2 or Step 2 / 2? Let us know in your post!

The more information you can provide, the faster we can get this problem fixed.

Thanks for taking the time to help. Your experience as a player is our top priority. With your help, we’ll get this fixed even faster and get you in game to enjoy Talon and everything the new patch has to offer. Thanks for your patience, and thanks for playing League of Legends

dakle odite na forum i žalite se

MoonPriestess
30.08.2011., 15:36
Evo još jedne igračice LoL-a :D (Eruanna)
Vidim da nema ništa novo zadnja 3 dana, ali nema veze. Igram LoL pola godine (ja mislim) i tek sam 24 lvl (jer ne igram stalno, da se zna xD), najčešće igram s Karmom, Jannom i Ireliom (Ionia \m/), ali nisam previše dobra u ovoj igri. Počela sam igrat s Fiddlesticksom (koji apsolutno nije za mene), Katarinom (samo na početku) i Ashe.
Sad da vas pitam, koga mi se isplati kupiti: Talona, Swaina, Zileana ili nekog trećeg?
Većinom igram sa supportima (znači Karma i Janna) i trudim se čim bolje supportati, iako mogu i dosta healtha trošiti.
So, what do you think?

horus
30.08.2011., 16:55
Evo još jedne igračice LoL-a :D (Eruanna)
Vidim da nema ništa novo zadnja 3 dana, ali nema veze. Igram LoL pola godine (ja mislim) i tek sam 24 lvl (jer ne igram stalno, da se zna xD), najčešće igram s Karmom, Jannom i Ireliom (Ionia \m/), ali nisam previše dobra u ovoj igri. Počela sam igrat s Fiddlesticksom (koji apsolutno nije za mene), Katarinom (samo na početku) i Ashe.
Sad da vas pitam, koga mi se isplati kupiti: Talona, Swaina, Zileana ili nekog trećeg?
Većinom igram sa supportima (znači Karma i Janna) i trudim se čim bolje supportati, iako mogu i dosta healtha trošiti.
So, what do you think?

ako igras support pogledaj si jos sonu, soraku i tarica posto su svi dobri support championi, moze i orianna (iako mi se svida vise kao ap carry).
zil je zabavan heroj, swain je ok, talon po onom sto sam vidio nije nista posebno.

Jashinist
30.08.2011., 21:15
Vjeruj mi zileana se isplati kupit samo ako će ti mečevi trajat 15-20 min i oni će se surrendat prije nego što završite laning phase. Zašto? Zato što i nafedani zilean sucksa poslije, pogotovo u late game-u. MOže poslužit još kao nekakav support zbog ultija i to je to. Early game mu je awesome. Time bomb-rewind- time bomb i mrtav neprijatelj.
Kupi tarica ako baš hoćeš supporta. Meni je on preporuka..

A i da ja danas podjelim svoje iskustvo. Igrao sam s garenom 2 meča i izgleda totalno kao heroj za mene sudeći prema statistikama. Imao sam 4-0-7 i 6-0-4 u obadva 25 minutna meča. Kupujem ga nakom što dovršim ovaj rune page za fiddlesticksa

Bob_Rock_
30.08.2011., 21:40
A i da ja danas podjelim svoje iskustvo. Igrao sam s garenom 2 meča i izgleda totalno kao heroj za mene sudeći prema statistikama. Imao sam 4-0-7 i 6-0-4 u obadva 25 minutna meča. Kupujem ga nakom što dovršim ovaj rune page za fiddlesticksa

Dobro jutro. Napokon da netko spomene heroja koji je ok. Malo prije 14/1/8 s Garenom :durica

MoonPriestess
30.08.2011., 23:23
Hmm Garen :D... nije se baš nešto proslavio kod mene :P
Vidjet ću koga ću uzeti, a opet bi mi bilo žao trošit ip ako mi neće ići s tim herojem. (mogla bi onda uzet Soraku)
Samo da pitam, gledala sam champion spotlight za Swaina i vidjela da ljudi u komentarima pišu da, iako je mage, ne može trošiti tako puno healtha poput drugih. Je li to istina? :ne zna: (ne viđam ga baš u igri, nego sad ovih dana jer je pojeftinio pa ga neki imaju, ali ne znaju igrat ili što, pa im nejde)

Jashinist
31.08.2011., 06:56
Hmm Garen :D... nije se baš nešto proslavio kod mene :P
Vidjet ću koga ću uzeti, a opet bi mi bilo žao trošit ip ako mi neće ići s tim herojem. (mogla bi onda uzet Soraku)
Samo da pitam, gledala sam champion spotlight za Swaina i vidjela da ljudi u komentarima pišu da, iako je mage, ne može trošiti tako puno healtha poput drugih. Je li to istina? :ne zna: (ne viđam ga baš u igri, nego sad ovih dana jer je pojeftinio pa ga neki imaju, ali ne znaju igrat ili što, pa im nejde)

>trosenje healtha (cek jel mozda mislis protivnickog healtha :D) (on nije nuker stoga nemre tako puno oduzimat)
>swain

On trosi manu, kupi ga ako znas igrati sa takvima koji su pomalo ap tank. Pri tom ne mislim na cho gatha ili nunu-a koji su tank ap full. Swainu kupis rod od aegis i rijesila si problem squishljivosti.

strawhatluffy
31.08.2011., 08:53
daj sta pricate gluposti za xina ko da ste neki super pro igraci,
rating sa njim mi je 89% winova, a s njim ukupno imam 126 pobjeda zasad, i ti meni kazes da nije op??
cak i kad su ga nerfali nisam primijetio neku veliku razliku..-.-

eve je brutalno nerfana, treba nerfat talona, akalin smoke bomb, rammusov taunt, veigarove spellove samo malo, i jaxa obavezno..to je zasad najbitnije..
tryndi treba nerfat ili critical chance ili ulti, jer njemu su dosta 2 itema da owna sve oko sebe, infinity i phantom dancer...pogotovo ako imas rune...

op heroji su oni kojima su dovoljna 2-3 itema da ownaju sve, a to su jax, trynda, xin, leblanc (ima malo hp ali ima sve moguce spellove da pobjegne pa ga je tesko uhvatit) i tako jos par carrya kojima treba nerfat odredene spellove...

a vi koji brijete da xina ne treba nerfat jer ste dobili nekog idiota sa xinom na lejnu i ownali ga..-.- pa jbt skocis na protivnika sa e, u isto vrijeme palis q i w, protivnik je stunan, a w spell ti mice cd sa q i e ponovo i opet isto i mrtav je, kupis 2 itema i prejak si..-.-

CandyFactory
31.08.2011., 11:49
Otkrila sam Urgota prošli tjedan, sviđam :cerek:

I potpisujem ovo zadnje za xina. Frend igra s njim (30lvl), a mi (20+-lvl) padamo ko grlice. Prezadovoljan je.

xGAME
31.08.2011., 13:06
Xin op? haha, aj ne pricaj/te gluposti.
To sto ga velika vecina ljudi ne zna counterat, ne znaci da je op.

Dobro horus kaze, samo cmizdravci u igri, ako ih netko razbija sa nekim likom odmah vidis u chatu OP!!! OP!!, a ne vidis ni "P" od pokusaja da se napravi neki counter protiv heroja. (ne kazem da si to ti, nego opcenito mislim)

@candy, vi ste tek poceli igrat igru, a taj vas frend je vec igra duze vrijeme, i normalno da ce vas on ubijat tako, to sto ste vi pocetnici u igri ne znaci da je xin op :)

CandyFactory
31.08.2011., 13:14
@candy, vi ste tek poceli igrat igru, a taj vas frend je vec igra duze vrijeme, i normalno da ce vas on ubijat tako, to sto ste vi pocetnici u igri ne znaci da je xin op :)

Oh :brukica:

Ma nije samo o lvl riječ, stvarno je dečec brutalan igrač kajjeje (nije da ga hvalim zato kaj je moj frendić :o ). Pobio bi nas i s Jannom da hoće :zubo:

Htjedoh pitat, se igra šta ovaj Kassadin?

Jashinist
31.08.2011., 15:30
kassadin je najjadnije stvorenje za moj stil igre
squishy melee mage? ne hvala

usput
http://i54.tinypic.com/ekhsh1.png
Gledajte i učite:rolleyes:

raliSHA
31.08.2011., 16:10
warp9 garen :rofl:

Jashinist
31.08.2011., 18:53
igrao ad kassadina
ako se ikad osječate ludo probajte. ultijem do njih i nema im spasa

Bob_Rock_
31.08.2011., 19:12
daj sta pricate gluposti za xina ko da ste i jaxa obavezno..to je zasad najbitnije..

op heroji su oni kojima su dovoljna 2-3 itema da ownaju sve, a to su jax,

-

Jax ne da nije op nego je up i kao nerfan je postao useless.

Jashinist
31.08.2011., 19:19
Jax ne da nije op nego je up i kao nerfan je postao useless.

tu se ne mogu složit
smanjen mu je samo base damage na leapstrike jer je ubijao u 2 udaraca...
sad je uredu

anati
01.09.2011., 05:36
rating sa njim mi je 89% winova, a s njim ukupno imam 126 pobjeda zasad, i ti meni kazes da nije op??

eve je brutalno nerfana, treba nerfat talona, akalin smoke bomb, rammusov taunt, veigarove spellove samo malo, i jaxa obavezno..to je zasad najbitnije..
tryndi treba nerfat ili critical chance ili ulti, jer njemu su dosta 2 itema da owna sve oko sebe, infinity i phantom dancer...pogotovo ako imas rune...

op heroji su oni kojima su dovoljna 2-3 itema da ownaju sve, a to su jax, trynda, xin, leblanc (ima malo hp ali ima sve moguce spellove da pobjegne pa ga je tesko uhvatit) i tako jos par carrya kojima treba nerfat odredene spellove...

a vi koji brijete da xina ne treba nerfat jer ste dobili nekog idiota sa xinom na lejnu i ownali ga..-.- pa jbt skocis na protivnika sa e, u isto vrijeme palis q i w, protivnik je stunan, a w spell ti mice cd sa q i e ponovo i opet isto i mrtav je, kupis 2 itema i prejak si..-.-

nerfat rammusa, veigara i le blanc koji su ne samo izuzetno situational championi i najcesce counter pickovi i to poprilicno losi jer drugi ispunjavaju njihove uloge bolje? De mi samo reci u kojem to elo su oni op da znam? A ne mogu vjerovat da je tryndamere kojeg vec svaki pocetnik i njegova sestra zna kontrirat jos uvijek nekima op, jadan rammus, kud tankovi ispadaju iz upotrebe sad mu ljudi hoce uzet i jedini hard cc koji je jor uz to "unreliable cc" jer mora doc u melee range

xGAME
01.09.2011., 14:58
Pa vidis da lik nema pojima o cemu prica, xin, le blanc (le bitch), trynda, rammus, akali...nitko od njih nije OP. Ponovo se ponavljam, ako netko ne zna igrat protiv odredjenog heroja, ne znaci da je OP.

Jashinist
01.09.2011., 17:11
Evo ja nemrem protiv branda. Pogotovo ne s fiddlesticksom. Njegove magije me stunaju dok ja pokušavam nešto drainat. To ne znači da je op jednostavno probaj igrat s nekim drugim i neće biti tako OP :)

ShavozZz
02.09.2011., 11:46

sta pricas gluposti...xin uopce nije op.ti igras protiv igraca koji su nesposobna mala djeca sto neznaju kanterat:rolleyes:

UrMomsPopsicle
06.09.2011., 11:39
xin vise nije sto je nekad bio (pogotovo release xin,jos imam traume od toga xD) heh.. problem je sto ga vecina igraca nafidaju u lane fazi (pogotovo ako je jungle xin)pa se od tamo samo snowballa ostatak igre ...

ajaxo
06.09.2011., 19:58
e ljudi stvarno mi je zao ako vas gnjavim sa svojim problemima, ali ovo mi je jako vazno: danas sam se pokusao ulogirat na svoj acc:504::504:, i nije mi radilo :503::503::503:, pisalo je da sam ukucao krivi password il username, a ja znam da sam tocno ukucao, procackao sam malo po forumima, al nisam bas razumio, imam i drugi acc, al tamo sam lvl 3 a na onom sam lvl 30 i iam vise rune, championa itd, molim vas da mi pomognete ako se razumijete u to ili ako ste imali slicne probleme, unaprijed hvala.

101439856
06.09.2011., 23:24
e ljudi stvarno mi je zao ako vas gnjavim sa svojim problemima, ali ovo mi je jako vazno: danas sam se pokusao ulogirat na svoj acc:504::504:, i nije mi radilo :503::503::503:, pisalo je da sam ukucao krivi password il username, a ja znam da sam tocno ukucao, procackao sam malo po forumima, al nisam bas razumio, imam i drugi acc, al tamo sam lvl 3 a na onom sam lvl 30 i iam vise rune, championa itd, molim vas da mi pomognete ako se razumijete u to ili ako ste imali slicne probleme, unaprijed hvala.

Mislim da na stranici imas da ti posalju na email da si napravs novi password. Ako to ne pomogne najbolje se javiti supportu.

ajaxo
07.09.2011., 11:51
ne ide, dao sam im email i nije dosao, a support ne pomaze, da nije neki haker usao u moj acc, jer bratu od mog frenda to se dogodilo i morao je promijenit acc, a ja to ne zelim

pogledao sam skod frenda match history i vidio da je netko igrao na mom accountu, to znaci da je netko provalio unutra, dali bi itko znao kako to prijaviti ili rijesiti

Jashinist
07.09.2011., 20:29
ne ide, dao sam im email i nije dosao, a support ne pomaze, da nije neki haker usao u moj acc, jer bratu od mog frenda to se dogodilo i morao je promijenit acc, a ja to ne zelim

pogledao sam skod frenda match history i vidio da je netko igrao na mom accountu, to znaci da je netko provalio unutra, dali bi itko znao kako to prijaviti ili rijesiti

e jeb*ga, Email provjeri spam folder. Možda je tamo. Probaj to a ako ne uspije stvarno odi gnjavit support ili reci bok accountu. Sori al ne možemo mi ništa učinit.

xGAME
07.09.2011., 20:47
Ako imas i dalje pristup mailu na koji ti je acc bindan, ne bi trebao imat problema u vracanju accounta.
Nisi valjda isti pw i za mail koristio koji si za lol acc? I provjeri da nemas keyloger na kompu negdje

ajaxo
08.09.2011., 15:32
password od maila i od accounta su mi drugciji, i nikad nisam cuo za keyloger ??

gamerz.ivan
09.09.2011., 14:28
Da jednostavno nisi slucajno sjebo regiju na kojoj igras(ili ti je neko drugi) , znalo se i meni desit :D

http://img62.imageshack.us/img62/6727/regipk.jpg

ajaxo
09.09.2011., 19:26
Da jednostavno nisi slucajno sjebo regiju na kojoj igras(ili ti je neko drugi) , znalo se i meni desit :D

http://img62.imageshack.us/img62/6727/regipk.jpg

ne, pokusao sam sve regije i ne ide, na regiji north america pisalo je da mi je krivi pw, a na eu west da mi je account na drugoj regiji:ne zna:

Jashinist
09.09.2011., 20:41
Si provjerio spam folder?

xGAME
10.09.2011., 01:55
ne, pokusao sam sve regije i ne ide, na regiji north america pisalo je da mi je krivi pw, a na eu west da mi je account na drugoj regiji:ne zna:

Pa jel ne mozes zatrazit novi pw?
Ne vidim gdje je problem ako imas pristup mailu :kava:

ajaxo
10.09.2011., 11:19
na mailu sam provjerio spam i ništa, a support mi jos nije odgovorio

ajaxo
10.09.2011., 13:36
zapravo, sad sam provijerio i support mi je odgovorio i rekao je da mi je poslao novi password, ali mi je poslao na krivu adresu (slucajno, valjda), uglavnom rekao sam dali bi mi opet mogao poslat mail na pravu adresu i sad cekam odgovor

MoonPriestess
11.09.2011., 16:52
>trosenje healtha (cek jel mozda mislis protivnickog healtha :D) (on nije nuker stoga nemre tako puno oduzimat)
>swain

On trosi manu, kupi ga ako znas igrati sa takvima koji su pomalo ap tank. Pri tom ne mislim na cho gatha ili nunu-a koji su tank ap full. Swainu kupis rod od aegis i rijesila si problem squishljivosti.

protivničkog, da :D... čemu onda on služi? xD
mislim da ću od njega odustati, krenulo mi sa corkijem hah

Jashinist
11.09.2011., 17:15
protivničkog, da :D... čemu onda on služi? xD
mislim da ću od njega odustati, krenulo mi sa corkijem hah

Same story, bro.

LukaST
11.09.2011., 17:44
ima li neko ko misli "ozbiljnije" počet igrat 5v5 ranked sad kad se ladder resetira? ima san jedan svoj team al je nakraju došlo do velike svađe pa mi se čini da neće bit ništa od toga, uglavnon ako je ko zainteresiran nek se javi, high skill i mogućnost igranja sa većinon heroja bi bilo poželjno :)

unkn0wn
12.09.2011., 15:46
ima li neko ko misli "ozbiljnije" počet igrat 5v5 ranked sad kad se ladder resetira? ima san jedan svoj team al je nakraju došlo do velike svađe pa mi se čini da neće bit ništa od toga, uglavnon ako je ko zainteresiran nek se javi, high skill i mogućnost igranja sa većinon heroja bi bilo poželjno :)

mislim da si doso pitat na krivo mjesto, vidis da ih pola ovde brije da je xin OP :D

Jashinist
22.09.2011., 06:53
Itko probao dominion, ja jesam i moram rec da je uzasno brza akcija. No nazalost cesto se dogodit da igre budu straightforward. TF je op sa svojom teleportacijom. A backdooranja ima ko u prici

Y0S1P
22.09.2011., 12:48
Itko probao dominion, ja jesam i moram rec da je uzasno brza akcija. No nazalost cesto se dogodit da igre budu straightforward. TF je op sa svojom teleportacijom. A backdooranja ima ko u prici

Cek di si igro dominion?
Posto ne vidim na EU serveru a na custom kad odaberes Dominion regiju baci neki error

xGAME
22.09.2011., 13:26
Svaki dan stave po koji sat dva da se moze igrat, al je vrijeme random odabrano i nigdje nije najavljeno.

Jashinist
22.09.2011., 15:45
Sad se može igrat stoga ŽURITE!

ajaxo
23.09.2011., 19:06
Dominion je predobar :D

Jashinist
23.09.2011., 22:34
Rammus je pre op za dominon

xGAME
23.09.2011., 22:47
Ma pola likova je op za taj mod.
Sranje mod za sada, nebalansirano i nema smisla uopce stavit takav mod u takvu igru.

criplebee
24.09.2011., 12:00
http://www.youtube.com/watch?v=FQphkQBYNBs&feature=feedf
:lol::rofl:

031ivann
24.09.2011., 14:13
zašto mi izbaci error kad pokrecem igru could not load direct3d,srusio sam windowse i sve isto instaliro na istom kompjuteru di je radila igra,skinio directx ,najnoviji driver za graficku i opet mi nece pokrenut

Jashinist
25.09.2011., 19:46
zašto mi izbaci error kad pokrecem igru could not load direct3d,srusio sam windowse i sve isto instaliro na istom kompjuteru di je radila igra,skinio directx ,najnoviji driver za graficku i opet mi nece pokrenut

iskreno, rađe probaj googlat. dobit ćeš neku temu na lol forumu sigurno... samo si upiši tu grešku kako spada

031ivann
25.09.2011., 19:50
jesam i preporučuju da skinem noviji directx i updateam driver za graficku ,sto sam i napravio ali i dalje....

Jashinist
25.09.2011., 23:17
jesam i preporučuju da skinem noviji directx i updateam driver za graficku ,sto sam i napravio ali i dalje....

Jel moze screenshot il barem copy pAste sto tocno pise da vidim. Ne obecajem nista al bih htio vidjet

Enigmus
26.09.2011., 10:38
LoL igram od samih početaka, lvl 30 na US i trenutno lvl 24 na EU.
Početci: Ashe, Warwick i Nunu.
Trenutno: Wukong koji mi i najviše paše sukladno mom stilu igranja. Na početku je strašno slab, ali već od lvl 8 u principu sa pravom kombinacijom skillova i secondary spellova teško da me se može ubiti. Dakle nije on brutalan po principu, uleti-razbij 2-3 lika-last one standing već više uleti-načni(ultimate spell disrupt)-bježi.
Rune uglavnom na armour penetration i attack power.
Oprema:
-Mercury's Treads
-Trinity Force
-Wormog's Armor
-Atma's Impaler
Ovisno i potrebi i stanju sa protivničkom ekipom:
- Neki life steal high level item(The Bloodthirster ili Hextech Gunblade)
ili
-Thornmail(ako ima previše AP protivnika ili je neki od njih dobrano feedan).

Nick : isti kao i na ovom forumu.

Jashinist
26.09.2011., 21:57
Trenutno: Wukong koji mi i najviše paše sukladno mom stilu igranja. Na početku je strašno slab, ali već od lvl 8 u principu sa pravom kombinacijom skillova i secondary spellova teško da me se može ubiti. Dakle nije on brutalan po principu, uleti-razbij 2-3 lika-last one standing već više uleti-načni(ultimate spell disrupt)-bježi.
Oprema:
-Mercury's Treads
-Trinity Force
-Wormog's Armor
-Atma's Impaler
ili

Iste stvari kao i 90% igraca u ranked mecevima :D

marko špranjić
26.09.2011., 22:06
Oprema:
-Mercury's Treads
-Trinity Force
-Wormog's Armor
-Atma's Impaler
ili

kako bi se reklo u narodu : no one cares :D

Enigmus
27.09.2011., 07:51
kako bi se reklo u narodu : no one cares :D

A vidiš, ja mislio da je ovo forum gdje se izmjenjuju iskustva, a ne da je ovo 1337 forum.

unkn0wn
27.09.2011., 10:30
sma me zanima kak budu sredili sad balans kad je dominion dosel, jer neki championi jednostavno razaraju tamo

Jashinist
27.09.2011., 21:03
sma me zanima kak budu sredili sad balans kad je dominion dosel, jer neki championi jednostavno razaraju tamo

Pa bude bilo kroz nekoliko sljedecih patcheva

unkn0wn
29.09.2011., 07:15
Pa bude bilo kroz nekoliko sljedecih patcheva

vjerovatno, al me zanima KAKO, ne KADA...
jer ne vidim rjesenje u nerfanju/buffanju championa jer ce tako utjecat na summoners rift. osim ako naprave zasebne statse championa na razlicitim mapama, a sumnjam da ce to napravit jer ya know... burden of knowledge i casualci koji su ljeni uzet pol cuke vremena i procitat skillove od championa :lol:

marko špranjić
29.09.2011., 15:23
vjerovatno, al me zanima KAKO, ne KADA...
jer ne vidim rjesenje u nerfanju/buffanju championa jer ce tako utjecat na summoners rift. osim ako naprave zasebne statse championa na razlicitim mapama, a sumnjam da ce to napravit jer ya know... burden of knowledge i casualci koji su ljeni uzet pol cuke vremena i procitat skillove od championa :lol:

isto ko i šta je na tt pola champova beskorisno...neće se sigurno orijentirat prema dominionu, a i uostalom dominion je kurac :ne zna:

unkn0wn
29.09.2011., 20:04
isto ko i šta je na tt pola champova beskorisno...neće se sigurno orijentirat prema dominionu, a i uostalom dominion je kurac :ne zna:

well, za razliku od tt-a, dominion je najavljivan kao neka revolucija u igri bla bla pa bi bilo u redu da se i malo potrude oko toga :/
makar se slazem s tobom; goli kurac, ali smo zato kaj nema balansa

fushh
30.09.2011., 09:46
hmhm, znate kaj mene zanima?
kak igrat protiv nekog lika jako visokog lvl napunjenog s runama, a ja nemam nijednu? na pocetku je zbog runa jaci, a kasnije se zbog toga nafeeda. mogu jedino stajat pod turretom ali tak se nemogu nafeedat niti cripat :ne zna:

xGAME
30.09.2011., 12:24
kak igrat protiv nekog lika jako visokog lvl napunjenog s runama, a ja nemam nijednu? na pocetku je zbog runa jaci, a kasnije se zbog toga nafeeda. mogu jedino stajat pod turretom ali tak se nemogu nafeedat niti cripat :ne zna:

Umm, pazljivo mozda?
Istina je da ima prednost, ali nije da se ne mozes nacripat, samo last hitas kao i inace i to je to, skupis iteme, i kad tad se ta razlika vise nece toliko osjecat. Samo pazljivo igrat :)

TnZagreb
03.10.2011., 11:03

Prije svega, LOL ima takav sistem da ti jednostavno ne možeš igrati protiv levela 30, koji ima sve rune a ti si npr. level 20...

Ukoliko si level 20 upast ćeš u igru sa igračima koji su level 18-22 otprilike, a na tim levelima nemaju mnogi rune...

Sycho
03.10.2011., 13:21
Prije svega, LOL ima takav sistem da ti jednostavno ne možeš igrati protiv levela 30, koji ima sve rune a ti si npr. level 20...

Ukoliko si level 20 upast ćeš u igru sa igračima koji su level 18-22 otprilike, a na tim levelima nemaju mnogi rune...

Bedastoca, iznad 20 lvla ja sam konstantno igral sa lvl 30 likovima, na poceku 1 ili 2 po partiji dok oko lvl 26+ nerijetko su svi bili lvl 30 osim mene..

Sve ovisi koliki ti je osobni elo. I nakon 20 lvla mozes kupiti najace rune i ispuniti barem jednu stranicu talenata, pa iako si malo slabiji od lvl 30 igraca, toliko koliko vi pricate definitivno ne.

TnZagreb
03.10.2011., 17:43
Bedastoca, iznad 20 lvla ja sam konstantno igral sa lvl 30 likovima, na poceku 1 ili 2 po partiji dok oko lvl 26+ nerijetko su svi bili lvl 30 osim mene..

Sve ovisi koliki ti je osobni elo. I nakon 20 lvla mozes kupiti najace rune i ispuniti barem jednu stranicu talenata, pa iako si malo slabiji od lvl 30 igraca, toliko koliko vi pricate definitivno ne.

Ili si bio 20 prije cca 6mj. ili si igrao skupa sa frendom koji je level 30...
Ja sam u srpnju ove godine još bio level 20 te sam igrao samo protiv levela 18-22...

Na level 20 možeš kupiti sve rune, ali ne može koristiti dobrih 30% ako ne i više.

Sycho
03.10.2011., 18:10
Ili si bio 20 prije cca 6mj. ili si igrao skupa sa frendom koji je level 30...
Ja sam u srpnju ove godine još bio level 20 te sam igrao samo protiv levela 18-22...

Na level 20 možeš kupiti sve rune, ali ne može koristiti dobrih 30% ako ne i više.

Prije negdje 3 mjeseca i solo que all the way, dakle teorija ti pada u vodu. Da nemre se koristiti 30% runa, prednost definitivno jest neka ali ne tolika da se cjepidlaci. Skill>>>>>rune pogotovo ako je razlika 5 ili 6 lvla.

Gle ako ti pobjeđujes svoj lvl likove bez problema, kak sam ja imao full history page pobjeda, fakat mislis da te sistem nebi mixao s jacim playerima ili visim lvlom?

Jashinist
03.10.2011., 20:10
Pa ja ti nisam 100% siguran u te solo queueove
Naime imam malo vise pobjeda nego poraza a svejedno me baca s nubovima koji misle da je junglanje idiotizam, umiru 20 puta na solo top jer pushaju do nepriajteljskog tirreta crknu i onda mi preseravaji sta nisam gankao.:mad:

TnZagreb
03.10.2011., 20:36
Prije negdje 3 mjeseca i solo que all the way, dakle teorija ti pada u vodu. Da nemre se koristiti 30% runa, prednost definitivno jest neka ali ne tolika da se cjepidlaci. Skill>>>>>rune pogotovo ako je razlika 5 ili 6 lvla.

Gle ako ti pobjeđujes svoj lvl likove bez problema, kak sam ja imao full history page pobjeda, fakat mislis da te sistem nebi mixao s jacim playerima ili visim lvlom?

Nije to nikakva teorija...
Ja ti kažem što se meni događalo.

Sycho
04.10.2011., 08:48
Nije to nikakva teorija...
Ja ti kažem što se meni događalo.

Pa normalno lol. Tebi se nis drukcije ili cudno nije desavalo. A ja ti velim kaj se meni desavalo :D..sad ti vjeruj ili ne, meni svejedno :rofl:

blablablab
04.10.2011., 21:10
Oprema:
-Mercury's Treads
-Trinity Force
-Wormog's Armor
-Atma's Impaler
ili

nzn sta ce ti gunblade na wukonga. ako oces lifesteal uzmi stark fervor ili wriggle lantern ofc bloodthirster je najbolji jer nastackan daje 100 AD i 25% lifesteala.stark fervor je dobar za pocetak-free wars armor, ad i lifesteal i jos pomaze u farmanju zbog passiva. stark daje as i lifesteal auru znaci pomazes ekipi + smanjujes armor protivnicima. ja ga jako rijetko koristim ako cemo posteno

thornmail da 100 armora i 30% fizikl damagea vraca kako magic damage.iz toga thormail uzimas ako je njihov ad carry nafiidan ili ako nemaju nikakvog magic damagea ili ako oces ''jeftinih 100 armora'' jer thornmail kosta samo 2000 golda

anati
06.10.2011., 00:47
Thornmail se ne isplati

ako nisi tank, thornmail ti nece mnogo pomoci da prezivis, daje ti cisti armor, dok recimo randuins daje health, armor, lijepi passive i active i kupujem ga na bilo kojem bruiseru kao Irelia, Jarvan, Lee Sin

Ako si tank njihov team se nece previse fokusirat na tebe te osim ako nemas taunt, nema sanse da te uopce pomisle napasti ako imas thornmail na sebi te s time gimpas svoju ulogu intitatora i damage soakera

sta ti vrijedi ako uleits u cijeli njihov time a oni te samo zaobidju

Thornmail je odlican na Rammusu i Shenu zbog taunta i to su jedini likovi na kojima bi ga pomislio kupit

onaj vraceni damage se lako ponisiti li s magic resistom ili lifestealom tako da to i nije toliko dobar item koliko se cini

Jashinist
06.10.2011., 14:05
Thornmail se ne isplati

ako nisi tank, thornmail ti nece mnogo pomoci da prezivis, daje ti cisti armor, dok recimo randuins daje health, armor, lijepi passive i active i kupujem ga na bilo kojem bruiseru kao Irelia, Jarvan, Lee Sin

Ako si tank njihov team se nece previse fokusirat na tebe te osim ako nemas taunt, nema sanse da te uopce pomisle napasti ako imas thornmail na sebi te s time gimpas svoju ulogu intitatora i damage soakera

sta ti vrijedi ako uleits u cijeli njihov time a oni te samo zaobidju

Thornmail je odlican na Rammusu i Shenu zbog taunta i to su jedini likovi na kojima bi ga pomislio kupit

onaj vraceni damage se lako ponisiti li s magic resistom ili lifestealom tako da to i nije toliko dobar item koliko se cini

zaboravio si galia :503:

blablablab
07.10.2011., 19:37
thormail nabavljam na svakog tenka ako imaju jake ad champione.za 2k dobijes 100 armora i jos oni sami sebi rade stetu. jako rijetko vidim da ad carry radi ms da bi ponistio passive od thornmaila...

Opaki
11.10.2011., 13:29
Dobra igra, ali kao i svaka puno balavaca sa dugim jezikom sklonim vrijeđanju, to mi najviše smeta kod takvog tipa igrara, inače, igram većinom sa vigerom, nekako mi se čini da je najbolji kao mag za crowd control i puno više doprinosi grupnoj borbi sa svojim aoe stunom i dmg nego recimo neki drugi a i kad istreseš sve spelove na jednog isto boli. Al opet dopizdilo mi sa njime igrat :)

unkn0wn
16.10.2011., 14:35
Dobra igra, ali kao i svaka puno balavaca sa dugim jezikom sklonim vrijeđanju, to mi najviše smeta kod takvog tipa igrara, inače, igram većinom sa vigerom, nekako mi se čini da je najbolji kao mag za crowd control i puno više doprinosi grupnoj borbi sa svojim aoe stunom i dmg nego recimo neki drugi a i kad istreseš sve spelove na jednog isto boli. Al opet dopizdilo mi sa njime igrat :)

probaj aniviu, promjenit ces misljenje

Laque
16.10.2011., 17:26
Igrao i nakon 2-3 mjeseca dosadila ( što nije čudno za mene ).
Level 21. , omiljeni heroji Warwick i Cho'Gath :cool:

LukaST
16.10.2011., 19:23
ima li šta "ozbiljnijih" igrača na ovome forumu, a da su na westu?

Jashinist
18.10.2011., 14:13
ima li šta "ozbiljnijih" igrača na ovome forumu, a da su na westu?

Ja sam ti na euw al sam tek 28 lvl, lagano picim ;)

19Mihael91
28.10.2011., 08:57
ocu se logirat i pise mi :
This account has been suspended until 28 October, 2011 due to banning from the Tribunal.

jel to trajno ili ?

blablablab
28.10.2011., 09:56
ocu se logirat i pise mi :
This account has been suspended until 28 October, 2011 due to banning from the Tribunal.

jel to trajno ili ?

znaci do 28. a sad jel to do nase ponoci ili njihove ili kako god nzn al sutra ces moc normalno igrat

19Mihael91
28.10.2011., 12:00
a onda super :D

fushh
31.10.2011., 09:42
E koja je svrha onog Urf the Manatea u igri?
jednostavno ne mogu prec prek toga :S

Jashinist
02.11.2011., 06:33
E koja je svrha onog Urf the Manatea u igri?
jednostavno ne mogu prec prek toga :S

Jel ti znas uopce pricu o njemu. Ako mislis na onog u mapi. Ovako
Urf je trebao biti novi champion no warwick ga je ubio i sada njegov duh mozes naci na jesenskoj mapi summoner rifta. Ako dodes s wareickom tamo ovaj ce te udariti.

Sycho
02.11.2011., 09:45
Urf je trebao biti novi champion no warwick ga je ubio i sada njegov duh mozes naci na jesenskoj mapi summoner rifta. Ako dodes s wareickom tamo ovaj ce te udariti.

Ako dođes tamo s ww-om i imas banshe shield na sebi, ovaj ti ga udarcem makne XD..

fushh
02.11.2011., 11:30

da, to sam izguglo, ali zkj se nemogu flashat prek njegovog groba? kad god pokusam njegov duh izade van...

Lappy
03.11.2011., 14:31
add me eu-west PpKRicHu uvijek spreman za troll :mig:

Gamerz905
03.11.2011., 19:39
Ja igram sa nekolicinom prijatelja svaki dan barem po 1 meč.

Najčešće igram sa Pantheonom. Na početku mi je bio glupost, ali kad sam skužio kako radi i napravio si "dobar" build sve je uredu.

Sutra ću napisati taj build pa molim vas recite što bi se dalo izmjeniti itd.

:)

stinson
03.11.2011., 20:56
igram s warwickom i gravesom :D
sad me zanima kakva je veza između gravesa i nocturnea? čuo sam da se neš dogodi ak na nocturnea bacim smoke screen :ne zna:
i jel ima u algoritmu il tak negdje u hrvatskoj za kupit kartica s riot pointsima? maloljetan sam a ne traži mi se starce za kreditnu :zubo:

Gamerz905
03.11.2011., 21:36
Mislim da Graves kaže dok bukne smoke na Noca: "I got you Darkness!" (? brijem da je zesci fail ?)

Nešto u smislu toga.

I mene isto zanima ovo za RP pointse?

Jashinist
04.11.2011., 07:18
Mislim da Graves kaže dok bukne smoke na Noca: "I got you Darkness!" (? brijem da je zesci fail ?)

Nešto u smislu toga.

I mene isto zanima ovo za RP pointse?

Da, kaze i got your darkness ili Who is in darkness now?

A za karticu bi voli cut dal postoji tak nes

marko špranjić
07.11.2011., 16:18
Da, kaze i got your darkness ili Who is in darkness now?

A za karticu bi voli cut dal postoji tak nes

Poprilično sam siguran da toga nema kod nas, mislim da tog ima samo kod amera...Ali pitanje je vremena kad će uvest sms plaćanje kod nas.

Gamerz905
08.11.2011., 18:38
Da za dosta igara bi bilo super da uvedu sms način plaćanja.

Nego zanima me zašto im za to toliko treba? Zašto jedan EA nemože uvesti BF preko sms-a za cijelu Europu? Ili u slučaju LoL-a. Što je problem?
Jeli problem u njima i koliko će to koštati? Ili pak problem u našim telefonskim kompanijama s kojima možda nema dogovora? Jako me zanima zašto se taj proces neubrza. Bilo bi barem jako lakše uplaćivati te kupovati preko SMS-a, nego preko kartica koje ionako nemogu, a na krajnju ruku koristiti.

Molim odgovor, hvala lijepa.

Jashinist
09.11.2011., 22:05
Da za dosta igara bi bilo super da uvedu sms način plaćanja.

Nego zanima me zašto im za to toliko treba? Zašto jedan EA nemože uvesti BF preko sms-a za cijelu Europu? Ili u slučaju LoL-a. Što je problem?
Jeli problem u njima i koliko će to koštati? Ili pak problem u našim telefonskim kompanijama s kojima možda nema dogovora? Jako me zanima zašto se taj proces neubrza. Bilo bi barem jako lakše uplaćivati te kupovati preko SMS-a, nego preko kartica koje ionako nemogu, a na krajnju ruku koristiti.

Molim odgovor, hvala lijepa.

Stos je u tom sto imaju barem 40 zemalja i to svaka sa barem 3 telefonske kompanje za koje moraju dogovoriti nekakve cijene, i to po mogucnosti povoljne a opet da imaju zaradu. Pa mi ti to ubrzaj.

Gamerz905
11.11.2011., 13:09
Još daj to bilo brže. Do tad moram pozvati sam sebe 200 puta za 10,000 rp.

stinson
11.11.2011., 23:38

al moraš svaki put doć do 5. lvl-a da bi dobio :zubo:

Disease
12.11.2011., 12:24
Ajme igram ovu igru po cijele dane otkako sam je instalirala .. Još sam Noob.. Ubije me 100x :zubo:, ali se popravljam valjda.. Igram sa Akali :)))

I predobro mi je kad Nocturne zamrači ekran.. Sad skupljam za njega.

stinson
12.11.2011., 19:20
Ajme igram ovu igru po cijele dane otkako sam je instalirala .. Još sam Noob.. Ubije me 100x :zubo:, ali se popravljam valjda.. Igram sa Akali :)))

I predobro mi je kad Nocturne zamrači ekran.. Sad skupljam za njega.

kak mrzim kad se nocturne prikelji na mene :zubo: al inače ga sa warwickom i wukongom uvijek pošteno naguzim :cerek:

Gamerz905
14.11.2011., 08:59
Znam za sada imam 5 accauntova na lvl 5. Long way to go. :durica

Jashinist
14.11.2011., 19:01

To ti je 20 win boost

stinson
14.11.2011., 22:22

LoL će ti se zgadit prije nego što dođeš do 200 :rofl:

marko špranjić
15.11.2011., 18:13

ovo je najači post na ovoj temi :rofl: kralju :rofl:

blablablab
15.11.2011., 21:54
ko jos osim mene misli da ce ovaj fizz bit nerfan u sljedecem patchu? :D

inace skroz sam napaljen na nove masterise i jedva cekam

Jashinist
15.11.2011., 22:21
ko jos osim mene misli da ce ovaj fizz bit nerfan u sljedecem patchu? :D

inace skroz sam napaljen na nove masterise i jedva cekam
Prije ce ga buffat nego nerfat. Pogledaj mu damage

stinson
16.11.2011., 07:33
samo se nadam da fizz neće bit 6300 IP. svaki novi champion koji izađe mi izgleda toliko super da ga jednostavno moram kupit :zubo:

blablablab
16.11.2011., 14:48
nzn pajdo fizz je zvijer u mid-late game ima predobre AP ratie lako bjezi i izbjegava gankove(nisan ga jos igrao cekat cu da bude free) i radi dobar damage sa svakim skilom...

a svaki champ je 6.3k jer ipak riot treba zaradit neku paru pa nove champione naprave malo ili ih Phreak ucini da izgledaju OP u spotlightu tako da ljudi kupuju RP pointe jer netko ko ima skolu 5 dana tjedno tesko moze svaka 2 tjedna skupit 6.3K za nove champione

zato bar snize IP cijene starih champova s vremena na vrijeme(IP cijenu)

Jashinist
18.11.2011., 07:28
Prije ce ga buffat nego nerfat. Pogledaj mu damage

Povlacim ovo, moj frend je dobil pentakill s njim

anati
19.11.2011., 14:30
Fizz je ok assassin, dobar jungler, nema sustain al zbog passiva mu ni ne treba

attack speed i tank itemi cine cuda s njim

ap build mi se ne svidja bas, trebas previse farmat za ap fizza beskoristan si dobar dio gamea zbog toga, ap je za zabavu s njim, u ranked ga nikad ne bih korisitio

blablablab
19.11.2011., 19:11
ma ako champion nije bar mjesec dana star ja ga ne kupujem.
i nikad ne kupujem ako ga prije nisam isprobao.

Tudum Zag0rac
26.11.2011., 15:28

Care :rofl::rofl::rofl:

Btw. Doge rune su has been. Zapravo u sljedećih mjesec dana će ih maknut iz igre i refundirat one koji ih imaju kupljene.

Link (http://eune.leagueoflegends.com/)

Također neke će skinove povući iz prodaje. Prvo će im spustit cjenu za 75%. Nakon toga ih povući čime oni postaju legacy skinovi. Tu se misli na clasic champione.

link (http://eune.leagueoflegends.com/)

unkn0wn
27.11.2011., 08:46
jedva cekam refud za dodge rune da si mogu kupit championa nekog :D
nekako me razocarao skillset od ovog medveda :ne zna:

ocekival sam tenka sa aoe swipe-like skillom, bash/maul stunom, roar fearom i takvim stvarima... a ustvari je jos jedan tanky deeps yay :tuzni:

blablablab
27.11.2011., 19:21
ja jos nekako msm da nas riot trolla i da ce ovaj tip zavrsit ko Urf

LukaST
27.11.2011., 20:41

Nema razloga za to....

unkn0wn
27.11.2011., 20:58

pa prvi april samo sto nije

stinson
28.11.2011., 17:36
ocekival sam tenka sa aoe swipe-like skillom, bash/maul stunom, roar fearom i takvim stvarima... a ustvari je jos jedan tanky deeps yay :tuzni:

nekak me podsjeća na feral druida u wow-u :rofl:

anyways..imam divovsku dilemu oko kupovine championa..neznam dal da kupim ezreala, fizza ili da budem glavna faca pa da među prvima kupim volibeara :ne zna:

i kolko sam shvatio ovaj nerf na gravesu nije napravio puno promjena. i dalje sam si OP s njim :D

unkn0wn
28.11.2011., 19:40
naravno da smrdi na druida kad sam igral wow 4 godine >.<
al reci, kaj mores ocekivati od medvjeda nego rezanje kandzama, galamu i bashove :ne zna:

stinson
28.11.2011., 23:13
naravno da smrdi na druida kad sam igral wow 4 godine >.<
al reci, kaj mores ocekivati od medvjeda nego rezanje kandzama, galamu i bashove :ne zna:

i hear you bro..
al kolko čujem po forumu volibear je najvjerojatnije neka riotova gluparija :D

ovdje (http://eune.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=394970)sam to pročitao

još mi samo 2200 IP-a treba da si kupim ezreala :bonk:

Sycho
29.11.2011., 10:11
i hear you bro..
al kolko čujem po forumu volibear je najvjerojatnije neka riotova gluparija :D

ovdje (http://eune.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=394970)sam to pročitao

još mi samo 2200 IP-a treba da si kupim ezreala :bonk:

Ja sam cuo da ce njegov legendary skin biti lički međed...

blablablab
29.11.2011., 14:48
ma zbog te zajebancije na forumu sam i mislio da ce ispat da nas trolaju al izgleda da nije

stinson
04.12.2011., 15:38
evo kupio ezreala..
pošto on može bit i ap i ad koje je bolje s njim igrati i zašto?

LukaST
04.12.2011., 15:46
evo kupio ezreala..
pošto on može bit i ap i ad koje je bolje s njim igrati i zašto?

samo AD jer je on AD carry, AP se uopce ne isplati

stinson
04.12.2011., 17:00
samo AD jer je on AD carry, AP se uopce ne isplati

jel mu se i ult pojačava sa ad itemima? ugl sam ga zbog ulta i kupio jer je fora dobivat killove bez imalo truda :D

LukaST
04.12.2011., 17:31
jel mu se i ult pojačava sa ad itemima? ugl sam ga zbog ulta i kupio jer je fora dobivat killove bez imalo truda :D

Je i ulti skalira sa AD.... ali nemoj se previse oslanjat na njega, ti ka AD carry bi triba primarno farmat i "zasluzit" killove, a ulti koristit pri pocetku team fighta da ih zahvatis sta vise i spustis in HP prije samog fighta i tako svome teamu osiguras malu prednost

Jashinist
04.12.2011., 19:19
Je i ulti skalira sa AD.... ali nemoj se previse oslanjat na njega, ti ka AD carry bi triba primarno farmat i "zasluzit" killove, a ulti koristit pri pocetku team fighta da ih zahvatis sta vise i spustis in HP prije samog fighta i tako svome teamu osiguras malu prednost

A mozes i samo pocistit sta je ostalo s ultijem

blablablab
04.12.2011., 19:37
a slusaj sve ti se skejla sa ap ALI ono sta se skejla a AD ima skejl od 1.0 pa ti vidi

LukaST
04.12.2011., 22:11
A mozes i samo pocistit sta je ostalo s ultijem

mozes al to je po meni losija i sebicnija opcija ;)

Jashinist
05.12.2011., 07:10
mozes al to je po meni losija i sebicnija opcija ;)

A opet u neprijateljskom timu moze biti kassadin ili tristana koji pobjegnu u 5 sec sa 20 stacka neceg

Sycho
05.12.2011., 13:02
Ako mislis igrati Ezreala onda moras igrati tako da se naucis koristiti njegovu najvecu prednost, a to je njegov built in blink...da nema toga on bi bio valjda jedan od najgorih ad carrija, damage mu je srednji, hp nikakav, skilovi prilicno slabi naspram nekih ostalih ad carrya, ulti isto tak beznacajan osim kada treba pogoditi nekog ko bjezi sa low hp, itd.. ali ta njegova mobilnost i to konstantno skakanje i neuhvatljivost, e to je njegova glavna prednost.

LukaST
05.12.2011., 14:13
A opet u neprijateljskom timu moze biti kassadin ili tristana koji pobjegnu u 5 sec sa 20 stacka neceg

to su vec sitni detalji koji se mogu primjenit na bilo koji skill bilo kojeg heroja ako me razumis :)

Mentolman
12.12.2011., 10:44
zna tko kako funkcionira server . tj. kako bira tim ?.. uglavnom oko 60-ak partija sam u minusu .. (pobjede-porazi)
cini mi se kao da sto imam vise izgubljenih dobijam sve jadnije igrace ili su afk ili odu quit ili feedaju ko ludi.. dogodi se i meni da feedam nekad al ne cesto.. a partiju nikad ne napustam cak i kad nas ostane 3v5 zbog bolesnika..
sad mene zanima dal je ikako moguce recimo doc u plus u omjeru dobivenih i izgubljenih kad dobijam takve suigrace :D

Harrow
12.12.2011., 11:32
Mentolman, pa statistika funkcionira tako da server skupi 10 igraca slicnih dosadasnjih uspjeha u igri. 1 si ti, 4 su u tvojoj ekipi, 5 u drugoj. Obzirom da druga ekipa ima vise drugih igraca, i da su sanse da dobijes idiota statisticki jednake za svakog od 9 igraca u partiji (osim tebe jel), onda znaci da bi kroz vise igara trebao vise pobjedjivati nego gubiti POD UVJETOM da si ti prosjecno bolji igrac od drugih 9.

Problem je u tomu sto, ako je tvoj trenutni skill u igri toliko nizak da imas visoke sanse da dobijes AFK-ere, vecina partija nece ti biti zabavna. U tom slucaju imas nekoliko stvari koje mozes napraviti:
- uvijek reportaj idiote, time ih plijevis iz igre i dugorocno poboljsavas stvari
- nauci koristiti wardove jer su kriticno vazni ajtemi u igri http://www.mobafire.com/league-of-legends/build/warding-helper-more-than-your-eyes-can-see-54337
- procitaj sve opce savjete za igranje http://www.mobafire.com/league-of-legends/browse?guide_type=General&sort_type=score_weighted&threshold=guides

Ako ti svoj skill poboljsas toliko da bude vidljivo bolji od idiota s kojima trenutno dolazis u partije, onda ces u nekom trenutku poceti dobivati i bolje suigrace. E sad, LOL nazalost ima duge partije i statistiku nikako neces primijetiti bilo koji konkretan dan igranja. To znaci da bi trebao pratiti svoj uspjeh recimo tjedan po tjedan u komadu.

TLDR: statistika je na tvojoj strani ako radis na tomu da poboljsas svoju kvalitetu igre - napravi to i imat ces bolje suigrace.

raliSHA
13.12.2011., 15:42
Ipak, rekao bih da je u prosjeku više njubara, afk-era, dječurlije i slične žgadije po danu, a pogotovo po danu tijekom vikenda, neovisno o nečijem iskustvu/uspješnosti.

stinson
13.12.2011., 20:13
napravio penta s ezrealom :D..zapravo nije penta neg quadra jer se glupi xin flashao al sam ga ubio cca. 7 sekundi poslije pa se to tehnički ne računa kao penta neg 4+1 :mad: :tuzni:

Mentolman
14.12.2011., 09:56
Mentolman, pa statistika funkcionira tako da server skupi 10 igraca slicnih dosadasnjih uspjeha u igri. 1 si ti, 4 su u tvojoj ekipi, 5 u drugoj. Obzirom da druga ekipa ima vise drugih igraca, i da su sanse da dobijes idiota statisticki jednake za svakog od 9 igraca u partiji (osim tebe jel), onda znaci da bi kroz vise igara trebao vise pobjedjivati nego gubiti POD UVJETOM da si ti prosjecno bolji igrac od drugih 9.

Problem je u tomu sto, ako je tvoj trenutni skill u igri toliko nizak da imas visoke sanse da dobijes AFK-ere, vecina partija nece ti biti zabavna. U tom slucaju imas nekoliko stvari koje mozes napraviti:
- uvijek reportaj idiote, time ih plijevis iz igre i dugorocno poboljsavas stvari
- nauci koristiti wardove jer su kriticno vazni ajtemi u igri http://www.mobafire.com/league-of-legends/build/warding-helper-more-than-your-eyes-can-see-54337
- procitaj sve opce savjete za igranje http://www.mobafire.com/league-of-legends/browse?guide_type=General&sort_type=score_weighted&threshold=guides

Ako ti svoj skill poboljsas toliko da bude vidljivo bolji od idiota s kojima trenutno dolazis u partije, onda ces u nekom trenutku poceti dobivati i bolje suigrace. E sad, LOL nazalost ima duge partije i statistiku nikako neces primijetiti bilo koji konkretan dan igranja. To znaci da bi trebao pratiti svoj uspjeh recimo tjedan po tjedan u komadu.

TLDR: statistika je na tvojoj strani ako radis na tomu da poboljsas svoju kvalitetu igre - napravi to i imat ces bolje suigrace.

hvala za odgovor :D
e to me zanimalo znaci slicinih uspjeha smo svi..
kuzis nekad nemogu ni ja bit puno bolji od ostalih kad mi dignu tlak na 500 sa svojim svadjanjem,afk-om itd.
evo npr. jucer partija igram sa Katarinom.. dobro krenemo , super partija malo mi njih gazimo malo oni nas i sve vodi tome da cemo dobit partiju al ne opet neki klinac idiot valjda vise nije smijo igrat ili mu se nije dalo neznam.. poceo startat surrender , naravno nitko nece predat.. lik ode afk pa se vrati na 2min dode u tim fight i samo pise "ks" pa ode quit game.. nista ostane nas 4 igramo skoro se i ne primjeti da smo bez igraca.. lik valjd misli zavrsila partija vrati se ode u junglu ubije 2-3 minonca pa opet afk i sere na chat noobs team itd.. pa opet quit pa se vrati.. mi vec ovima srusili inhibitore jbg zaginili svi jedino taj volibear ziv mogo je branit nasu bazu imo je hp-a za tih par sec dok se nevratimo al ne kreten uleti medju njih 5 .. dalje ti nemoram pricat ..
i kako da ja onda dobijem partiju :ne zna:
u zadnje vrijeme igram s tom katarinom al nemogu ja sve radit timska je igra..
nitko ne zeli rusit tornjeve nama padaju ko kruske a njihovi stoje a moj tim svi na jednog njihovog vijaju a ovi nam samu pushaju tornjeve.. ja tu i tamo kolko mogu njima skinem koji al nemos kad se ovi samo vijaju po mapi..:503:
sad si razmisljam otic na US igrat tamo valjda nema toliko klinaca jel eo vremenska razlika je pa se nadam da ima starijh popodne jel njima je noc..
neznam sta napravit vise a nije bas da imam zelju novi acc terat do lvl 30 :D

Richeilleu
14.12.2011., 10:14
Rješenje ovog problema je fucking friends lista, na koju dodaješ svoje prijatelje ili ljude koje sretneš u igri, pa vidiš da su ok i da igraju ok. Na taj način imaš team i igraš s njima. Uostalom u kojoj random online igri nema morona? Evo baš sam igral Battlefield i neki majmun iz tima me ubio granatom iz tenka na udaljenosti od cca 10 m.

unkn0wn
14.12.2011., 16:48
hvala za odgovor :D
e to me zanimalo znaci slicinih uspjeha smo svi..
kuzis nekad nemogu ni ja bit puno bolji od ostalih kad mi dignu tlak na 500 sa svojim svadjanjem,afk-om itd.
evo npr. jucer partija igram sa Katarinom.. dobro krenemo , super partija malo mi njih gazimo malo oni nas i sve vodi tome da cemo dobit partiju al ne opet neki klinac idiot valjda vise nije smijo igrat ili mu se nije dalo neznam.. poceo startat surrender , naravno nitko nece predat.. lik ode afk pa se vrati na 2min dode u tim fight i samo pise "ks" pa ode quit game.. nista ostane nas 4 igramo skoro se i ne primjeti da smo bez igraca.. lik valjd misli zavrsila partija vrati se ode u junglu ubije 2-3 minonca pa opet afk i sere na chat noobs team itd.. pa opet quit pa se vrati.. mi vec ovima srusili inhibitore jbg zaginili svi jedino taj volibear ziv mogo je branit nasu bazu imo je hp-a za tih par sec dok se nevratimo al ne kreten uleti medju njih 5 .. dalje ti nemoram pricat ..
i kako da ja onda dobijem partiju :ne zna:
u zadnje vrijeme igram s tom katarinom al nemogu ja sve radit timska je igra..
nitko ne zeli rusit tornjeve nama padaju ko kruske a njihovi stoje a moj tim svi na jednog njihovog vijaju a ovi nam samu pushaju tornjeve.. ja tu i tamo kolko mogu njima skinem koji al nemos kad se ovi samo vijaju po mapi..:503:
sad si razmisljam otic na US igrat tamo valjda nema toliko klinaca jel eo vremenska razlika je pa se nadam da ima starijh popodne jel njima je noc..
neznam sta napravit vise a nije bas da imam zelju novi acc terat do lvl 30 :D

ak odes na US igral bus sa koreancima :vidiga:

Jashinist
14.12.2011., 17:02
ak odes na US igral bus sa koreancima :vidiga:

nah, dobivaju oni svoji server danas

barem kolko sam ja čuo

unkn0wn
16.12.2011., 01:50
nah, dobivaju oni svoji server danas

barem kolko sam ja čuo

i opet bude ih bilo na US zbog utrosenih IP i RP na accovima

Disease
17.12.2011., 17:40
Stinson koji ti je nick?:D

Jashinist
18.12.2011., 16:05
i opet bude ih bilo na US zbog utrosenih IP i RP na accovima

Transfer acc opciju imaju

Rommel.
19.12.2011., 11:02
nemjerujem, taman izjednačim win/lose ratio na rankedu pa opet zaredam 5 defeatova, zadnji gejm nasus nemože držati solo top protiv wukonga, nafida pa liva...
opet sjeban elo :504:

stinson
19.12.2011., 15:14
ovo nije pošteno ..ja strpam refferal link-dobim report for spam itd itd
a kad scarface to napravi onda je to okej? :ne zna:

EDIT: disease.. nick - Sketches

Jashinist
19.12.2011., 16:17
nemjerujem, taman izjednačim win/lose ratio na rankedu pa opet zaredam 5 defeatova, zadnji gejm nasus nemože držati solo top protiv wukonga, nafida pa liva...
opet sjeban elo :504:

Pa wukong je jak protiv nasusa.
Ja u normal imam pozitivni w/l dok je u rankedu sjebano al ide na bolje.

Rommel.
19.12.2011., 18:41
Pa wukong je jak protiv nasusa.
Ja u normal imam pozitivni w/l dok je u rankedu sjebano al ide na bolje.

lol, jesi siguran u te gluposti koje govoriš?
nijedan champ nesmi gubit na solo laneu, ako je slabiji mora barem defati ispod svoga towera, ili kupovati wadove ako ga jungler gankaje (što i je junglerov posao), ali nasus da gubi od wukonga pff, pa ja sam s teemom držao solo lane bez problema

stinson
19.12.2011., 20:21
nijedan champ nesmi gubit na solo laneu, ako je slabiji mora barem defati ispod svoga towera, ili kupovati wadove ako ga jungler gankaje (što i je junglerov posao), ali nasus da gubi od wukonga pff, pa ja sam s teemom držao solo lane bez problema

jesam i ja s ezom al to nema nikakve veze..svi championi su tu negdje al presudan faktor je onaj ko njime upravlja

fushh
19.12.2011., 20:48
Irelia, Ezreal ili Talon??

s Ireliom dobivam solo top/junglera
s Ezrealom dobivam ad carry
s Talonom solo top?

prijedlozi i pomoc dobrodosli :))

Rommel.
19.12.2011., 21:38
irelai ti je odličan champ jer možeš tankati u early i late gameu, i jako je jednostavna za igrati, s tim da uz to može biti odličan carry (slično kao nasus, samo puno lakše za igrati) moja preporuka
a za ezreala isto jako lagan champ pogotovo ako koristiš double flash i igraš mid, neznam koji ti champ tu može konkurirati, osim cait možda ali ona sucka poslije
uostalom ezreal je odličan ap carry a ne samo ad

stinson
19.12.2011., 21:54
Irelia, Ezreal ili Talon??

s Ireliom dobivam solo top/junglera
s Ezrealom dobivam ad carry
s Talonom solo top?

prijedlozi i pomoc dobrodosli :))

s ireliom je dosta lagano za igrat i za multi kill ti je potrebno 0 skilla dok s ezrealom i talonom treba znat igrat :p

fushh
19.12.2011., 23:16
irelai ti je odličan champ jer možeš tankati u early i late gameu, i jako je jednostavna za igrati, s tim da uz to može biti odličan carry (slično kao nasus, samo puno lakše za igrati) moja preporuka
a za ezreala isto jako lagan champ pogotovo ako koristiš double flash i igraš mid, neznam koji ti champ tu može konkurirati, osim cait možda ali ona sucka poslije
uostalom ezreal je odličan ap carry a ne samo ad

hmm da, ali imam vec neke ap champione pa sam trazio nekog ad (znam da ezreal nije bas idealan onda ali <3 bira hahahaha :D)

sva 3 champa izmedu kojih se troumim su dosta pokretljivi, pa ovaj double flash mozda i ne igra tak neku velku ulogu, a opet s druge strane ezreal je dobar za dosta pozicija

a jel imate kakvih savjeta / upozorenja za talona mozda?

Rommel.
20.12.2011., 07:32
double flash je obavezan jer te tada niko nemože gankati
a što se tiče talona, s njim si nula ako nemaš dobrog supporta do sebe (soraku, sonu, tarica itd.), ali ako imaš onda se gejm glatko dobiva
inače radije probaj junglera shacu prije talona, jer imaju slične spelove i nisu baš laki za igrat

stinson
20.12.2011., 14:44
hmm da, ali imam vec neke ap champione pa sam trazio nekog ad (znam da ezreal nije bas idealan onda ali <3 bira hahahaha :D)

sva 3 champa izmedu kojih se troumim su dosta pokretljivi, pa ovaj double flash mozda i ne igra tak neku velku ulogu, a opet s druge strane ezreal je dobar za dosta pozicija

a jel imate kakvih savjeta / upozorenja za talona mozda?
zapravo i irelia i ez su ti ad :D
ako igraš ap eza onda ti je tvoj passive buff APSOLUTNO beskoristan..
a ap irelia je nekak neučinkovita naspram ad irelije :p

LukaST
20.12.2011., 15:23
double flash je obavezan jer te tada niko nemože gankati
a što se tiče talona, s njim si nula ako nemaš dobrog supporta do sebe (soraku, sonu, tarica itd.), ali ako imaš onda se gejm glatko dobiva
inače radije probaj junglera shacu prije talona, jer imaju slične spelove i nisu baš laki za igrat

talon se igra solo top ili na midu counter kassadinu, ezreal se igra samo AD jer je AP beskoristan, irelia vise nije jaka ka prije, a sva 3 heroja su drugacijih uloga pa ovisi sta ti trazis, irelia je tanky dps i igra se solo top, talon je assassin i mozes ga igrat mid protiv kassadina, solo top ili jungle al nije bas najbolji izbor, ezreal je AD carry i igras ga bot sa supporton

Sycho
20.12.2011., 15:56
talon se igra solo top ili na midu counter kassadinu, ezreal se igra samo AD jer je AP beskoristan, irelia vise nije jaka ka prije, a sva 3 heroja su drugacijih uloga pa ovisi sta ti trazis, irelia je tanky dps i igra se solo top, talon je assassin i mozes ga igrat mid protiv kassadina, solo top ili jungle al nije bas najbolji izbor, ezreal je AD carry i igras ga bot sa supporton

Napokon neko ko ne gruva gluposti. Jos bih dodao da Talon odlicno funkcionira bot vs nekih kombinacija ali sa suportom koji ima veliki cc npr Leona...doslovno mozete ubiti enemy champa svaki put dok se vrati u lane..

Rommel.
20.12.2011., 19:09
nemojte podcjenivati ap ezreala
još se sjećam kad sam imao s njim 12 0 u prvih 20min
inače ap izbor je dosta bolji za late game jer se na ad ezreala svi fokusiraju i umire za 2sec
danas igram s morganom i u svakom teamfightu bacim kombo na ezreala i mrtav je (radi njega je njegov tim izgubio), dok ap radi čuda u late gameu, samo stoji sa strane i baca spelove svako par sec, koji imaju 500+ damagea, još na support heroje

LukaST
20.12.2011., 19:15
nemojte podcjenivati ap ezreala
još se sjećam kad sam imao s njim 12 0 u prvih 20min
inače ap izbor je dosta bolji za late game jer se na ad ezreala svi fokusiraju i umire za 2sec
danas igram s morganom i u svakom teamfightu bacim kombo na ezreala i mrtav je (radi njega je njegov tim izgubio), dok ap radi čuda u late gameu, samo stoji sa strane i baca spelove svako par sec, koji imaju 500+ damagea, još na support heroje

pa poanta je u tome da se triba znat pozicionirat sa njin i E koristit za pobic iz fighta, a ne uc u njega, AP ezreal nevalja ako mislis doprinosit team-u

Rommel.
20.12.2011., 19:19
:) ovo je kao da si rekao, ezreal je dobar ako ga znaš igrat, pa svaki je takav heroj
inače ezreal je useless u rankedu barem po meni, jer ga svaki jači heroj pojede u par sec, ja preferiram garena za ranked ili soraku, nikad ne iznevjeru :)

LukaST
20.12.2011., 19:58
:) ovo je kao da si rekao, ezreal je dobar ako ga znaš igrat, pa svaki je takav heroj
inače ezreal je useless u rankedu barem po meni, jer ga svaki jači heroj pojede u par sec, ja preferiram garena za ranked ili soraku, nikad ne iznevjeru :)

pa ne bas jer je ezreal "osjetljiviji" ka AD carry jer ima mali range i brzo ga se ubije, a garen nije nesto koristan jer ima puno boljih izbora, sad ovisi koji si ti elo jer je garen dobar za nizi... ne zelin se preseravat ali inace su mi AD carry-i main i najvise se u njih razumin, iman oko 1500 winova (normal) i 1600 elo ako koga zanima da zna o kojen elu prican...

Rommel.
20.12.2011., 20:14
ok slimyyy

LukaST
20.12.2011., 21:01
ok slimyyy

??

fushh
20.12.2011., 22:01
zapravo i irelia i ez su ti ad :D
ako igraš ap eza onda ti je tvoj passive buff APSOLUTNO beskoristan..
a ap irelia je nekak neučinkovita naspram ad irelije :p

pa i kazem da su sva 3 champa ad :)
po meni je ap ezreal isto los izbor (eventualno za zafrkanciju)
za talona sam i reko solo top
nego.. jel ezrealove spellovi imaju on hit effect tipa ko gpov parrley?

blablablab
21.12.2011., 11:43
samo da pridodam da je talon jaki counter i za morganu.
igrah kao morgana i kao talon :D

Jashinist
21.12.2011., 16:36

:504:
Ja ti ubijem nasusa s teemom solo top,
wukong rumble teemo il neki ad carry ce napravit mljeveno underleveled meso od nasusa.

Btw teemo je odlican counter za nasusa, ireliu i bilokojeg melee solo topa koji treba puno farmanja, konstantni harass s blinding dartom, gljive kao ward i otrov, sto ces vise

blablablab
21.12.2011., 18:25
novi champ:
http://riot-web-static.s3.amazonaws.com/images/news/December_2011/2011_12_20_sneak_peek/viktor_teaser.jpg
http://leagueoflegends.wikia.com/wiki/Viktor
http://www.youtube.com/watch?v=sX7cWQ6p79Q

mene podsjeca na Swaina

Molecule
21.12.2011., 19:38
Ne znam baš kolko Teemo ima šanse protiv Nasusa, Nasusova ulta 1v1 vadi mast skoro pa svim herojima, baš sam danas dok čekam respawn gledao Nasusa protiv Irelie, s tim da je Irelia bila +3 levela, na kraju šore Nasus je bio na 2/3 helta, a Irelia silovana :rolleyes:

fushh
21.12.2011., 20:28
Ne znam baš kolko Teemo ima šanse protiv Nasusa, Nasusova ulta 1v1 vadi mast skoro pa svim herojima, baš sam danas dok čekam respawn gledao Nasusa protiv Irelie, s tim da je Irelia bila +3 levela, na kraju šore Nasus je bio na 2/3 helta, a Irelia silovana :rolleyes:

itemi, mana, health pri ulasku u fight, ultiji...?

a i moras uzet u obzir da teemova strelica oduzme nasusu par sec napadanja.

Molecule
22.12.2011., 08:59
Ne znam za Ireliu, al Nasus je imao Trinity, Sunfire i išao na Warmonga, mislim.

Jashinist
22.12.2011., 19:05

Ignite?

stinson
22.12.2011., 20:02
e jel neko zna na kaj mogu potrošit onih 1000 RP-a od referrala? neš sam čuo da ih samo na championa mogu potrošit a ja bi uzeo frosted ezreal skin. sad lvl-am drugi account do 5 levela xD (ak neko želi pomoći bio bih mu jako zahvalan :P)

LukaST
22.12.2011., 21:37
e jel neko zna na kaj mogu potrošit onih 1000 RP-a od referrala? neš sam čuo da ih samo na championa mogu potrošit a ja bi uzeo frosted ezreal skin. sad lvl-am drugi account do 5 levela xD (ak neko želi pomoći bio bih mu jako zahvalan :P)

mozes na sta oces, champ, skin ili rune page

stinson
22.12.2011., 22:04
:tulum::cheer: još ću i 300 RP-a besplatno dobit... a di je nesto pulsefire skin? :confused:

LukaST
23.12.2011., 10:07
:tulum::cheer: još ću i 300 RP-a besplatno dobit... a di je nesto pulsefire skin? :confused:

dodatnih 300 RPa ces dobit samo ako ih kupis, neces ovako.... koji pulsefire skin?

stinson
23.12.2011., 10:52
ah šteta :( ezreal je imao pulsefire skin

LukaST
23.12.2011., 11:08
ah šteta :( ezreal je imao pulsefire skin

taj skin nije izasa nikako jos, dodaju mu sad nove animacije i efekte ali ce ti bit legendary...

stinson
24.12.2011., 10:55
sad nema veze za onih 300 RP-a kad ću dobit 450 jer nikad nisam bio bannan :D

anati
24.12.2011., 12:15

Teemo je counter za Nasusa, Tryndamerea, Akali, Garena i SIngeda

zato jer se nijedan od tih heroja nemoze nosit s jakim harassom koji Teemo ima i s njegovom prirodnom brzinom, Teemo moze kite-at svakog od njih danima a Singed-a i Garena potpuno shutdowna i unisti dok je protiv Akali i Tryndmarea to malo teze jer ovisi o tome tko ce dobit gank od junglera tko ne i tko ce dobit prvi kill u laneu, ako recimo Akali dobije kill nad Teemom, AKali ce uspjet drzat lane protiv njega, ako Teemo dobije prvi kill Akali ce bit beskorisna ostatak gamea

Al Teemo ima svoje countere isto tako, Gangplank, Pantheon, Irelia, Ryze

GP, Panth i Irelia jer se ne oslanjaju puptuno na autoattack imaju kit koji je prirodni counter za "kite and run" champione poput teema, gp ima w za uklonit blind, Irelia ima gapcloser i stun koji unisti teema, a Pantheon ima najjaci early game harass u igri i stun s gapcloserom

soky131
24.12.2011., 14:17
jel jos neko osim mene ima problema s winter mapom? To mi se i na dominion dogadja, vidim champione, creepove, towere ali terrain mi je crna, nevidim zidove uopce? Na normalnoj mapi radi ali na winter je tako kao i na dominionu. Prije mi se to dogadjalo na twisted treeline al izadjem i udjem 1-3 puta i radi normalno, a sad nikako ne radi :S

Richeilleu
24.12.2011., 15:01
Teemo je counter za Nasusa, Tryndamerea, Akali, Garena i SIngeda

zato jer se nijedan od tih heroja nemoze nosit s jakim harassom koji Teemo ima i s njegovom prirodnom brzinom, Teemo moze kite-at svakog od njih danima a Singed-a i Garena potpuno shutdowna i unisti dok je protiv Akali i Tryndmarea to malo teze jer ovisi o tome tko ce dobit gank od junglera tko ne i tko ce dobit prvi kill u laneu, ako recimo Akali dobije kill nad Teemom, AKali ce uspjet drzat lane protiv njega, ako Teemo dobije prvi kill Akali ce bit beskorisna ostatak gamea

Al Teemo ima svoje countere isto tako, Gangplank, Pantheon, Irelia, Ryze

GP, Panth i Irelia jer se ne oslanjaju puptuno na autoattack imaju kit koji je prirodni counter za "kite and run" champione poput teema, gp ima w za uklonit blind, Irelia ima gapcloser i stun koji unisti teema, a Pantheon ima najjaci early game harass u igri i stun s gapcloserom

Teemo je sranje od championa, a pogotvo u trollminionu s kojim redovito igraju noobovi koje uveseljava postavljanje gljivica. Možda ih te gljivice asociraju na njihove minijaturne spolne organe.

LukaST
24.12.2011., 18:31
Teemo je sranje od championa, a pogotvo u trollminionu s kojim redovito igraju noobovi koje uveseljava postavljanje gljivica. Možda ih te gljivice asociraju na njihove minijaturne spolne organe.

can't tell if mad or a noob

Jashinist
25.12.2011., 17:48
can't tell if mad or a noob

Both

jura249
29.12.2011., 17:38
dobar dan...na jednom forumu vidio sam da si ljudi salju ip na lol-u pa me zanima dali je to moguce

stinson
29.12.2011., 18:00
^ nije

Jashinist
30.12.2011., 08:56
dobar dan...na jednom forumu vidio sam da si ljudi salju ip na lol-u pa me zanima dali je to moguce

Nije moguce, jer bi se zloupotrijebljavalo, napravis 5 akaunta, na svakom dobijes 1st win off day i onda posaljes na jedan sve to, zaradio bi oko 1000 ip tako. Dok bi normalna osoba u najboljem slucaju imala 650 ip ( s tim da sve igre traju jedan sat i da pobijedi svaku)

unkn0wn
02.01.2012., 00:53

800 ELO detected

jel jos neko osim mene ima problema s winter mapom? To mi se i na dominion dogadja, vidim champione, creepove, towere ali terrain mi je crna, nevidim zidove uopce? Na normalnoj mapi radi ali na winter je tako kao i na dominionu. Prije mi se to dogadjalo na twisted treeline al izadjem i udjem 1-3 puta i radi normalno, a sad nikako ne radi :S

mislim da sam na official LoL forumu naletio na thread di je napisan tutorial kako maknut winter mapu, da ti se loada samo obicna pa probaj proguglat o tome

Gamerz905
02.01.2012., 22:33
Jao nije me bilo dugo ovdje. Nego sljedećeg championa kojeg ću kupiti će bit Maokai. Dobar je za soliranje lanea tako da... vrlo korisno ako u timu ima afkera, junglera ili nobsona.

Inače igram s ekipicom ima nas online barem 2 svako malo, a dok se ekipica skupi ponekad izigramo međusobno 5vs5.

Dvoumim se da odustanem od onoga svojega da se pozovem 200 puta....
Muči me ovo rađenje mailova itd...

BTW Ako ima netko tko bi znao najbolji email sajt? Da je jednostavno napraviti acc i koristiti ga jednokratno?

Bum probal nagovorit ekipicu da svatko napravi onak 1 račun pa da mi pomognu malo koliko mogu.

Teški je to quest ali ne i neostvariv. Mislim da ću ponovno poćeti spamati te accove.

Sycho
02.01.2012., 22:39
Bicko, mozes pisati nepostojece mailove kod registriranja. Nema na cemu.

Gamerz905
02.01.2012., 22:51
Auuuuuuuuuuu jebote! Hvala ti dobri čovječe sa interneta!!!!

Svaka ti dala!

BTW To fakat nisam znal.

stinson
03.01.2012., 08:10
ja napravio nekih 4-5 accountova al neda mi se igrat s ovim čudacima koji su lvl 1 jer uvijek završim sa barem dvojicom koja su afk pa igram custom game 1v1 protiv bota :D

Sycho
03.01.2012., 08:25
Bar u tim gejmovima do lva 5 doslovno mogu sam 1 vs 9, pisem jedan vs 9 jer ti nekad i tvoj tim smeta uzasno a kvaliteta je svih igraca nikakva...mislim da sam lvlao 10 accova do lvl 5 i izgubio bio samo jedan ili dva gejma u tih 30 koliko je trebalo.

Najbolje dok su mi znali doci likovi koji su imali namjeru izivljavati se na nobekima, te kao imaju vec nekoliko lvl 30 i znaju igrati...onda nalete na mene i svaki gejm je bilo raaage quit za par minuta.

blablablab
03.01.2012., 11:53
nego... koliki je rizik tj. kolika je sansa da ti otkriju multije i permabanaju?

stinson
03.01.2012., 12:50
nego... koliki je rizik tj. kolika je sansa da ti otkriju multije i permabanaju?

ja bi rekao nikakav..na njihovom forumu svi kažu kako su oni sami lvl-ali svoje accountove i da im niš nije bilo :p

blablablab
03.01.2012., 12:55
ludilo :D

vrijeme je za trollanje sa zileanom :D

stinson
03.01.2012., 13:25
jao mrzim zileana ><