PDA

View Full Version : Tetovaža - opća rasprava

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10

Croftica
25.05.2011., 18:40
^^ ovo gore je super za čuti. :D
joj, sutra idem. :s

Utpala
25.05.2011., 21:17
nisam niti rekla da ćeš imati problema... Jednostavno, Sven je bolji umjetnik. Crta bolje. Jedna moja frendica ima tatto od mezge - crte su razlijane. Ako nisi picajzla...ja recimo jesam i meni to smeta

Tinach
26.05.2011., 08:20
nisam niti rekla da ćeš imati problema... Jednostavno, Sven je bolji umjetnik. Crta bolje. Jedna moja frendica ima tatto od mezge - crte su razlijane. Ako nisi picajzla...ja recimo jesam i meni to smeta

pa ne trebaš biti picajzla da hoćeš svoju tetovažu onak kak se spada. :D
a i meni nije nikaj razlijano. ne znam, valjda ovisi od osobe do osobe kak ispada. ima i onaj drugi majstor kod mezge, Nixa, on isto jako dobro radi.

KillinHOES
26.05.2011., 09:40
ja sam bila kod Mezge, zadovoljna sam. :)

OkatoZlo
27.05.2011., 14:08
Nego, ima li tko iskustva sa laserskim uklanjanjem tetovaža? Frendica ima na ruci onu old school tribal "narukvicu" (svi su tada to tetovirali :D ) i želi to ukloniti. Did enivan hev ikspirijens? :)

osobno nemam iskustva ali ono sto sam istrazivala i raspitivala se nije bas ohrabrujuce. :)
Problem kod laserskog skidanja tetovaza je sto kad skida tintu iz koze, makne i pigment sto znaci da koza ne moze potamniti vise. Zimi se ne vidi toliko ali ljeti da. Radije nek nesto precrta preko, uklanjanje je jos uvijek jako bolno i ruznije izgleda bijeli trag nego tetovaza. barem meni :)

mrtva
27.05.2011., 20:06
a ipak sam odlučila da ću kod mezge. :D
idem u četvrtak. :s
i molim boga da neću imati probleme kasnije. :(

preporucila bi ti da se tetoviras poslije ljeta, svjeza nesmije na sunce, moras paziti, problem je i znojenje... :ne zna:
edit: kasnim danas je petak :P

monika33
28.05.2011., 10:16
može li mi netko reći koliko bi došlo tetoviranje jednog slova veličine 3 cm na zapešću?

taođer molim da mi preporučite kvalitetne tatoo studije u zg jer se zbilja ne kužim u to pa da ne naletim na nekog lošeg.

didi07
28.05.2011., 11:00
nesto sam cula da je ana, badaku otvorila i tattoo dio,, dal zna netko vise o tome?

Mrs.EM2105
28.05.2011., 12:12
nesto sam cula da je ana, badaku otvorila i tattoo dio,, dal zna netko vise o tome?

Tako je, tamo tetovira Brane, navodno jako dobar tattoo majstor (kazem navodno jer ga svi hvale, a vjerujem da je :mig:)

didi07
28.05.2011., 19:30
Tako je, tamo tetovira Brane, navodno jako dobar tattoo majstor (kazem navodno jer ga svi hvale, a vjerujem da je :mig:)

a vjerojatno je super,, jer ga je ana uzela,, ali vjerujem da su i cijene više,, pa ako netko zna nes i u vezi toga,, bit ce od pomoći :)

Mrs.EM2105
29.05.2011., 19:56
a vjerojatno je super,, jer ga je ana uzela,, ali vjerujem da su i cijene više,, pa ako netko zna nes i u vezi toga,, bit ce od pomoći :)

Mislim da cijena nema veze s time radi li kod Ane ili ne nego s velicinom tetovaze, detaljima, bojom,...
Najbolje ti je otici i pitat.

didi07
29.05.2011., 20:14
Mislim da cijena nema veze s time radi li kod Ane ili ne nego s velicinom tetovaze, detaljima, bojom,...
Najbolje ti je otici i pitat.

ma ici cu vidjet,, nego sam mislila da netko slucajno zna nes vise,, hvala svejedno:)

OkatoZlo
30.05.2011., 10:08
preporucila bi ti da se tetoviras poslije ljeta, svjeza nesmije na sunce, moras paziti, problem je i znojenje... :ne zna:

Ma jok, ja sam se tetovirala prije ljeta, za tjedan dana mi je zarasla sve 5. Mazati se bepantenom i kremom za suncanje prije izlaska na sunce i sve ce bit u redu.

Croftica
31.05.2011., 09:24

:zubo:
ko što sam i rekla za četvrtak, tetovirala sam se, malo bolilo s onom tankom iglom kad radi, a ona deblja malo manje boli. uglavnom, za izdržati. :s
drugi dan mi je malo ruka natekla, ali je ubrzo prošlo.
mažem s bepanthen masti, nemam pojima kolko puta na dan :zubo:, uglavnom, kad osjetim da je suha tetovaža.
kroz noć se isto 2 puta dignem i namažem. :rofl:
jučer ili prekjučer mi se počela ljuštiti koža, ne boli ništ. :s
ja prezadovoljna. :cerek:

i da, mezga je kul. :rofl:

OkatoZlo
31.05.2011., 11:33
fotke! :kokice:

DarkGirl
31.05.2011., 13:14
Ja se ne mogu docekat rođendana da se pocastim s jos jednom.. :cerek: ali za to mi treba jos uvijek neko ko se razumije u KANJI nebi bas htjela da mi ispadne tetovaza u stilu: stupid white man - jer nemam pojma jel znakovi koje stavim prenosi ono znacenje koje ja hocu.. bolje bit 10000% siguran nego se igrat :zubo:

Croftica
01.06.2011., 19:01
fotke! :kokice:

budem stavila za koji dan-dva kad se potpuno oljušti. :zubo:

Hell Blonde
01.06.2011., 20:28
Da se i ja pridružim temi....Do nedavno nisam ozbiljno razmišljala o tetoviranju jer sam uvijek mislila da bi meni to kad tad dosadilo. Međutim, moj dragi, koji ima dvije ogromne tetovaže (od kojih jedna ide od iza uha preko ramena do lakta i naprijed na prsa), stavio mi je bubu u uho kako bi mi baš super stajala tetovažica na dnu leđa-tj iznad guze. :D Uglavnom, da ne duljim, za Božić me odveo u njegov najdraži grad-Amsterdam i tamo me neočekivano zaprosio. Taj dan sam bila toliko izvan sebe da sam se otišla tetovirati. Ono, sad ili nikad. Jako sam zadovoljna, tetovaža je duljine otprilike 8 cm (kao neki tribal imam), viine oko 2 cm. Nije me jako bolilo, a trajalo je nevjerovatnih 20 min skupa s pripremom. Dakle samo tetoviranje 10 min, možda i manje (rekli su mi znalci da bi mi tu kod nas takva tetovaža trajala minimalno pola sata). I sad si razmišljam da si stavim još jednu....živa zaraza. :mig:

Croftica
03.06.2011., 11:40
evo, stavljam fotku koju sam obećala.
tetovaža nakon 8 dana. oljuštila se potpuno i sve 5. mažem ju i dalje ( iako tu nije namazana, jer se od sjaja nebi baš vidjela)
i možda sad izgleda ko da je nepravilna, ali nije. to je zbog položaja ruke.
uglavnom, ja sretna. :cerek:

http://img708.imageshack.us/img708/9984/img5345g.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/708/img5345g.jpg/)

fairy_dea
03.06.2011., 11:45
svida mi se :D

DarkGirl
03.06.2011., 12:19
kaj to predstavlja? :zubo:
ali lijepa je, kaj god da je! :top:

Croftica
03.06.2011., 12:33
pink floydov simbol s albuma, dark side of the moon. (:

There is no dark side of the moon really. Matter of fact it's all dark. :s

OkatoZlo
04.06.2011., 20:53
Super je! Predobro ti je napravio dugu, bas precizno i jos su boje odlicne. :top: Ja bi ih na tvom mjestu stalno mazala kremom da ne izbljede :D

Croftica
05.06.2011., 11:47
hvala ti. (:
je, precizno je napravio dugu, i kad se oljuštilja, onda su tek boje došle do izražaja.
kremom mažem stalno, okej, malo rjeđe nego prvih dana..
jedino me zanima, da li ju smijem ''oprati'' nekim sapunom ili šamponom kad se tuširam?
jer sam svaki dan stavljala foliju na nju za vrijeme tuširanja, da mi kakva sapunica ne uđe. :zubo:

DarkGirl
05.06.2011., 11:51
bas naprotiv, moras ju prat sa samponom, ali koji ima ph faktor 5, ili manje.. ja sam svoju dvaput na dan prala sa samponom.. a mazala sam ju 2tjedna jednako, cim bi osjetila da se pousila, sto je bilo svakih 2-3h, i prije spavanja jednom na jako debelo, a foliju sam stavljala prvih 5 dana samo prije spavanja

Croftica
05.06.2011., 12:54
s neutralnim znači ne?
prije spavanja nisam stavljala foliju, jer kako bi bila zaspala, s tim položajem ruke, s takvim bi se i probudila. :zubo: :o
(izuzev kad sam se digla i išla namazat)

OkatoZlo
05.06.2011., 17:59
ja sam ju prala s toplom vodom i samponom za intimnu njegu :D dok nije zarasla, nakon toga ionako nije vise bitno. A mazanje kremicom sam mislila kad si na suncu, ne treba sad stalno.. :)
I jesi ponosna? jel ju onak stalno gledas? :cerek: Meni je bed sta je moja na ledjima pa ju nikad ne vidim i zato me mami da napravim jos jednu negdje di cu je ja vidit kad god pozelim :raspa:

Croftica
05.06.2011., 19:53
aha, okej. (:
a ne opće, već pomalo živciram ove svoje doma. :zubo: :s
ali ajde, sad je i njima lakše kad vide da nije bilo nikakvih problema. (jer su naravno bili protiv tetovaže)
zanimljivu reakciju sam dobila kad sam rekla da ova nije ni prva ni zadnja na mom tijelu. :rofl:

.lee.
08.06.2011., 17:34
http://img708.imageshack.us/img708/9984/img5345g.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/708/img5345g.jpg/)

:s :cerek:

hellagoodgirl01
09.06.2011., 15:45
evo i moje :cerek:

http://img121.imageshack.us/img121/8374/22222su.th.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/121/22222su.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

fairy_dea
09.06.2011., 17:22
sladak je leptiric

Corazondemelon
09.06.2011., 19:38
Bez ljutnje,ali nekako su mi leptirići i cvjetići pre neosobni i površni,kao da radiš tetovažu tek toliko da se vidi da ju imaš.

Croftice sviđa mi se jako i ideja i izvedba ;)

hellagoodgirl01
09.06.2011., 21:24
nismo svi isti, meni ima drukčije značenje, ne samo ukrasno već značenje metamorfoze... al ne želim to tu u detalje pojašnjavati ;)

fijufiju
09.06.2011., 21:42
@hellagoodgirl - meni se jako, jako sviđa :cerek:
@croftica - zanimljivo izgleda, lijepo :top:

Croftica
09.06.2011., 21:44
Bez ljutnje,ali nekako su mi leptirići i cvjetići pre neosobni i površni,kao da radiš tetovažu tek toliko da se vidi da ju imaš.

Croftice sviđa mi se jako i ideja i izvedba ;)
hvala ti. :)

nismo svi isti, meni ima drukčije značenje, ne samo ukrasno već značenje metamorfoze... al ne želim to tu u detalje pojašnjavati ;)

leptirići sami po sebi jesu malo isfurani, (također bez uvrede) ali ako ti kažeš da ti ima značenje, onda je to uredu.
tako je i kod mene, trokut sam po sebi nije neke izvanredne ljepote, ali mi ima prejako značenje, i to ga opravdava :)

raverica
09.06.2011., 22:52
jučer sam vidjela lika sa gljivom iz super maria na ruci :s:s:cerek:

hellagoodgirl01
09.06.2011., 22:56
@hellagoodgirl - meni se jako, jako sviđa :cerek:

hvala :Serek:

DarkGirl
10.06.2011., 08:27

wow :zubo: tom je sigurno super mario bila igrica koja je obiljezila njegovu mladost :rofl:

.lee.
10.06.2011., 19:59
i meni su leptirići, cvijetići, delfinići i ini -ići totalno isfurani. pogotovo još iznad dupeta :facepalm:
ne volim to vidjet nikako, koliko god bilo ili ne bilo osobno. izgleda mi neukusno.

SunčicaVŽ
07.07.2011., 12:19
evo i moje :cerek:

http://img121.imageshack.us/img121/8374/22222su.th.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/121/22222su.jpg/)

Hella prekrasan ti je leptirić :cerek::s. Mogu pitat gdje si ga radila?

blueblackgreen
08.07.2011., 09:12
pozdrav ekipa :) tetovirala sam se prije točno 3 tjedna, i sad mi je već malo tlaka nosit stalno hlače a tetovaža je na listu... jel mogu imat otvorenu tetovažu (pa naravno izbjegavat sunce po cesti što je više moguće) ak mažem s kremom za sunčanje s faktorom 50?

i još planiram na more u 8. mjesecu, pa jel ću se moć barem malo bućnut ili trebam potpuno izbjegavat kupanje?

DarkGirl
08.07.2011., 11:06
tetovaža bi ti trebala bit što više na zraku, znaci da si trebala od poceta i najvise na pocetku izbjegavat hlace, i sunce, pogotovo traperice jer je to jako kruti materjal koji je u direktnom doticaju s tetovazom.

ako ides na sunce obavezno ju mazi sa faktorom 50, ali i dalje jako malo budi na suncu, prva 3mj bi se sunce u sto vecoj mjeri trebalo izbjegavat.

sto se mora tice ti se mozes kupat, barem se ja jesam, ali ne smijes bit na suncu - nocno kupanje npr je idealan odabir :top:

Urbanna
08.07.2011., 11:09

Imam sliku nekog lika, također gljiva iz S.M., zelene boje i na vratu je. Izgleda presavršeno. :cerek: I lik i tetovaža. :o

DarkGirl
08.07.2011., 11:29
Imam sliku nekog lika, također gljiva iz S.M., zelene boje i na vratu je. Izgleda presavršeno. :cerek: I lik i tetovaža. :o

daj da vidimo :zubo:

: slaba na likove s tetovazama : :kava:

Jučer u Pevcu sam vidla zgodnog gospodina sa tattoo sleevom na jednoj ruci.
To mi je preeedobro vidjet na muškarcu, i još ima neku tetovazu na listu, nisam ga mogla prestat gledat, i stvarno doslo mi je da ga pitam jel ima jos di koju al me bilo sram :rofl:

blueblackgreen
08.07.2011., 12:40
tetovaža bi ti trebala bit što više na zraku, znaci da si trebala od poceta i najvise na pocetku izbjegavat hlace, i sunce, pogotovo traperice jer je to jako kruti materjal koji je u direktnom doticaju s tetovazom.

ako ides na sunce obavezno ju mazi sa faktorom 50, ali i dalje jako malo budi na suncu, prva 3mj bi se sunce u sto vecoj mjeri trebalo izbjegavat.

sto se mora tice ti se mozes kupat, barem se ja jesam, ali ne smijes bit na suncu - nocno kupanje npr je idealan odabir :top:

ma bila je puno na zraku, ali kad sam izlazila iz stana sam ju zamotavala i nosila neš dugačko zbog sunca... i dalje mi je stalno na zraku al me muči to kad moram do grada i tak, prevruće mi je :P

a ovo je super onda za more, hvala ti :D a sunce i tak izbjegavam jer je jako i nezdravo pa ok, al mislila sam da ne smije ni sekunde bit izložena :P

Urbanna
08.07.2011., 14:50
Jao fuck.. Ne znam slike stavljati.. :mad:

DarkGirl
08.07.2011., 15:05
Jao fuck.. Ne znam slike stavljati.. :mad:

imageshack.us

upload, i kopiras forum code u post :)

Urbanna
08.07.2011., 15:21
imageshack.us

upload, i kopiras forum code u post :)

http://img69.imageshack.us/img69/5668/2nktfdj.jpg

Uspjela sam..
Al' sad ne znam ponoviti.. -.-

DarkGirl
08.07.2011., 15:26
uuuu doobar :cerek:

samo kaj ne volim te prosirene rupe na usima.. sam si zamislim scenu kad to jednom u zivotu planira skinut.. :visi:

fijufiju
08.07.2011., 15:49

samo kaj ne volim te prosirene rupe na usima.. sam si zamislim scenu kad to jednom u zivotu planira skinut.. :visi:

Potpis. Sad sam googlala to i ima stvarno strašnih slika koje ne želim stavljati :horor:
Evo ovome je ok: http://img.search.com/thumb/1/1e/Stretched_Ear_Piercing_No_Jewelry.jpg/180px-Stretched_Ear_Piercing_No_Jewelry.jpg

Mrs.EM2105
09.07.2011., 07:14

Ja imam 16mm na usima i kad ih skinem na 10 min, rupa mi se vec pocne skupljat :kava:

DarkGirl
09.07.2011., 08:49
Ja imam 16mm na usima i kad ih skinem na 10 min, rupa mi se vec pocne skupljat :kava:

to još nekak, al one rupe di mogu proc sva 4 prsta, kaj god mi veliš to se nemre skupit kad se skine.

silas2012
09.07.2011., 21:11
evo ja se planiram tetovirat..."if we're gonna survive the dream must stay alive" ili "bring me to life",koliko bi okvirno bila cjena za jednu i drugu (naravno da cijena nije ista),hvala :s

KillinHOES
10.07.2011., 10:25
evo ja se planiram tetovirat..."if we're gonna survive the dream must stay alive" ili "bring me to life",koliko bi okvirno bila cjena za jednu i drugu (naravno da cijena nije ista),hvala :s

Cijena je relativna stvar i ovisi o majstoru, veličini tetovaže, položaju na tijelu (trup je skuplji dok su ruke i noge nešto jeftinije), bojama, detaljima, sjenčanju i sličnom. Najbolje ti se raspitat kod onog kod kojeg želiš raditi tetovažu. :)

Mysterious girl
19.07.2011., 21:16
Splićani, najbolji studio? Meni se čini nekako st tattoo? :ne zna:

sarcasticator
24.07.2011., 12:19
pozdrav svima!

dal mi može netko reći koliko bi otprilike koštala ovakva tetovaža na zapešću? hvala puno! :top:

http://i20.photobucket.com/albums/b207/Koliak2991/Kolovratcopy.jpg

Tara007
24.07.2011., 15:02
pozdrav svima!

dal mi može netko reći koliko bi otprilike koštala ovakva tetovaža na zapešću? hvala puno! :top:

Moj savjet...uzmi sliku i odi u salon (bez obaveze) ,i sve ćeš saznati ,tako sam i ja ...:top:

Wey
24.07.2011., 15:31
Bok ljudi!!! Ugl,htjela bih cuti malo misljenje ljudi koji imaju tetovazu...Htjela bih si istetovirati mjesec na unutrasnjoj strani zapesca....ali,eto,ne zelim nista raditi dok nisam sto posto sigurna u odluku,iako vec malo vise od jedne godine o tome ramisljam...

Tetovaza bi bila na dobrom mjestu,jer se lako moze prekriti satom,dakle nece biti problema na poslu....
E sad ono sto me osim vaseg misljenja zanima,je i to sto sam cula komentare da ako se razmislja o njezinom uklanjanju,da se onda ni ne bi trebala stavljati...ali zar nije pametnije razmisljati i o toj mogucnost s obzirom na to da tetovaza nece izgledati jednako sa 20 i sa 50 godina...?

angie 96
24.07.2011., 22:16
Bok ljudi!!! Ugl,htjela bih cuti malo misljenje ljudi koji imaju tetovazu...Htjela bih si istetovirati mjesec na unutrasnjoj strani zapesca....ali,eto,ne zelim nista raditi dok nisam sto posto sigurna u odluku,iako vec malo vise od jedne godine o tome ramisljam...

Tetovaza bi bila na dobrom mjestu,jer se lako moze prekriti satom,dakle nece biti problema na poslu....
E sad ono sto me osim vaseg misljenja zanima,je i to sto sam cula komentare da ako se razmislja o njezinom uklanjanju,da se onda ni ne bi trebala stavljati...ali zar nije pametnije razmisljati i o toj mogucnost s obzirom na to da tetovaza nece izgledati jednako sa 20 i sa 50 godina...?

Ako želiš imati tetovažu, napravi je. Samo jako dobro razmisli o mjestu na kojem će biti tetovaža, to je po meni najbitnije. Super je imati tetovažu, samo možda postaneš ovisna o njima:). Uvijek je možeš laserom ukloniti i dobro je da razmišljaš unaprijed. A ako je zbilja želiš, nemaš šta razmišljati:top:

missundaztood
25.07.2011., 06:39
Splićani, najbolji studio? Meni se čini nekako st tattoo? :ne zna:

Ja san bila u st tatoo i nije mi kvalitetno napravljena tetovaza. Tj. Crna boja bas i nije bila dovoljno crna (amo to tako nazvat), ka da je razrijedjena. Nisan bila zadovoljna. pa sam isla kod drugog (Kosta) i tamo sredila staru i nadodala nove. Meni je Kosta skroz dobar, a cula sam da je dobar i onaj na Pjaci, odma uz onaj mali prolaz kraj shoe be do-a. Ne mogu se sitit imena nikako.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ognjena
30.07.2011., 00:04
pozdrav svima!

kod mene ovisi o velicini, 200-350kn

Ognjena
30.07.2011., 00:08
i meni su leptirići, cvijetići, delfinići i ini -ići totalno isfurani. pogotovo još iznad dupeta :facepalm:
ne volim to vidjet nikako, koliko god bilo ili ne bilo osobno. izgleda mi neukusno.

svatko ima svoj ukus. istina, dosta su cest motiv, ali zato bi tattoo majstori trebali predlagati neke nove dizajne, ideje i sl. da i dalje stvaramo unikate, a ne copy pastove

BlackLotus
30.07.2011., 00:12
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=2053321450781&set=t.100000406488226&type=1&theater

ovo je moja tetovažica.. mislim je nastavit duž kralješnice u 2 ili 3 odvojene skupine (dakle ova tetovaža, pa rupa, pa opet, pa rupa..)

samo se sad premišljam što stavit s drugom rundom znakova.. s obziromd a je ovdje lotus... ostavit samo znakove ili ubacit opet nešto između njih.. ne znam :ne zna:

sarcasticator
30.07.2011., 16:56
kod mene ovisi o velicini, 200-350kn

pa recimo 4x4 cm. ne veće od toga. bar ja mislim... :D

Ognjena
30.07.2011., 19:49
pa recimo 4x4 cm. ne veće od toga. bar ja mislim... :D

moras vece da ti se ne razlije

DarkGirl
31.07.2011., 15:54
http://27.media.tumblr.com/tumblr_lo8y3vL1ac1qbfc1so1_500.jpg

:cerek:

Mysterious girl
05.08.2011., 00:04
Ja san bila u st tatoo i nije mi kvalitetno napravljena tetovaza. Tj. Crna boja bas i nije bila dovoljno crna (amo to tako nazvat), ka da je razrijedjena. Nisan bila zadovoljna. pa sam isla kod drugog (Kosta) i tamo sredila staru i nadodala nove. Meni je Kosta skroz dobar, a cula sam da je dobar i onaj na Pjaci, odma uz onaj mali prolaz kraj shoe be do-a. Ne mogu se sitit imena nikako.

E fala. :) glupo pitanje možda, al jel ti se čini da je bilo sterilno i po propisima?

cvetek_
05.08.2011., 17:17
dakle, vec me dugo puca ideja o znaku beskonacnosti kao motivu tetovaze. posto cu jos ici na more i svasta nesto, taman skupim lovu, ali da se ne kotrljam do salona (ionako su vise- manje sad svi na godisnjem), interesira me okvirna cijena. dakle, lokacija je zapesce, velicina poput ove na minijaturnoj fotki.

Ognjena, si tu? :D

http://th04.deviantart.net/fs32/150/f/2008/217/c/9/infinity__symbol_by_TimeToTakeBack.jpg

hvala :mig:

missundaztood
05.08.2011., 17:26
E fala. :) glupo pitanje možda, al jel ti se čini da je bilo sterilno i po propisima?

Kod st-a, Moglo bi se rec, ja samo bacila pogled na stol, izgledalo je sve ok. A, radila san je sa 18, jos san dite bila :D :bonk: Kako mi tetovaza ide uz kraljeznicu, bila san okrenuta svemu ledjima. A, kad san popravljala i nadodavala u Koste prije 3 godine onda san na sve obratila pozornost, a i pribor je sta uz mene, tako da san sve vidila. Od minjanja igli i otvaranja istih iz vrecice. Sve je bilo sterilno, jos mi je momak koji je radija govorija sve korak po korak, sta ce radit, pa sam usput sve i pratila.

LadyMoonlight
05.08.2011., 22:29
http://images2.cpcache.com/product/writting-wolf-unique/68454472v1_225x225_Front.jpg

Ta slika. Tetovaza ce bit do 5x5 cm najvise na lijevoj lopatici.
I trebala bi biti sjencana crveno, uglavnom, s crvenim detaljima. Ili obrub ili vec nesto.

Mene sad zanima okvirna cijena toga.

Mysterious girl
05.08.2011., 22:32
Kod st-a, Moglo bi se rec, ja samo bacila pogled na stol, izgledalo je sve ok. A, radila san je sa 18, jos san dite bila :D :bonk: Kako mi tetovaza ide uz kraljeznicu, bila san okrenuta svemu ledjima. A, kad san popravljala i nadodavala u Koste prije 3 godine onda san na sve obratila pozornost, a i pribor je sta uz mene, tako da san sve vidila. Od minjanja igli i otvaranja istih iz vrecice. Sve je bilo sterilno, jos mi je momak koji je radija govorija sve korak po korak, sta ce radit, pa sam usput sve i pratila.

I kolika ti je tetovaža i koliko te koštala? ta nove u Koste? :)

missundaztood
05.08.2011., 22:45
I kolika ti je tetovaža i koliko te koštala? ta nove u Koste? :)

Imam 6 kineskih znakova, idu od kriza do pola ledja. Nadodala san 3 u Koste, a 3 stare popravila za 800 kn, ako se dobro sican :misli:

tiho999
08.08.2011., 00:38
pozz ljudovi...znači odlučio sam se za tetovažu...tattoo treba ići na lijevu ruku/rame te bi trebala biti u polynesian stilu tj. nešto tipa ovog

http://3.bp.blogspot.com/_gSS1qVS2Bn8/TS40OhO4VtI/AAAAAAAAA8I/1t7aZdnFBQo/s1600/arm+2.jpg

sad vidim da tu ima ljudi koji tetoviraju i imaju višegodišnje iskustvo s time i mirnu ruku pa nek mi oni kažu cca cijenu...ruka mi nije nešto extra ali bavim se sportom i svakim danom mi se sve jača i lagano se "isklesava"... uz to, imam jedan "problem" na toj ruci imam ožiljak...on je nastao u mladosti kada sam kao pravi konan barbarin :D sa 4-5 godina pokušao sa štednjaka dignuti posudu sa "kipućim" mlijekom :) tog događaja se ne sjećam (bolje da ne)
ali starci mi kažu da je ožiljak ostao zbog toga što mi doktor/ica nije dobro izbušio "napunahi balončić". taj ožiljak je sada splasnuo totalno i kad kojim slučajem zapnem za to ili slično ono se ponaša isto kao i obična koža....ukoliko znate nešto više o tome slobodno postajte ili mi se javite u PM (poslat ću sliku po mogućnosti).... Hvala

black1888
14.08.2011., 00:22
^^Tetovirati se može preko ožiljaka u većini slučajeva. Ovisno o samom ožiljku, cijena će možda biti malo veća jer će se ožiljak trebati tretirati pažljivije da bude što manje uočljiv na tetovaži.

Osim ovog gore faktora postoje još neki koji formiraju cijenu, ali ugrubo bi te to izašlo 2000 – 3000 kuna prema onome što ja, kao netko tko se ne bavi time, znam. :)
Moj ti je savjet da na internetu pogledaš galerije tattoo umjetnika i onda nazoveš one koji ti se sviđaju i dogovoriš sastanak gdje će ti sve detaljnije objasniti.

Inače, ako ruku misliš još povećavati vježbanjem, pričekaj za tetoviranje jer će ti se tetovaža samo deformirati što se dosta primjeti na ovakvim oblicima. :)

*vikach*
14.08.2011., 14:08
pozdrav! zanima me kolko bi otprilike koštalo tetoviranje triju malih crnih ispunjenih zvjezdica na stopalu kraj zgloba... veličina svake cca 1.5 cm sa 1.5 cm

Ognjena
15.08.2011., 16:06
Ognjena, si tu? :D

jesam, bila sam na krstarenju, sorry
kod mene je to 200kn

Ognjena
15.08.2011., 16:07
http://images2.cpcache.com/product/writting-wolf-unique/68454472v1_225x225_Front.jpg

Ta slika. Tetovaza ce bit do 5x5 cm najvise na lijevoj lopatici.
I trebala bi biti sjencana crveno, uglavnom, s crvenim detaljima. Ili obrub ili vec nesto.

Mene sad zanima okvirna cijena toga.

cijena ovisi od majstora do majstora

Ognjena
15.08.2011., 16:09
. uz to, imam jedan "problem" na toj ruci imam ožiljak...on je nastao u mladosti kada sam kao pravi konan barbarin :D sa 4-5 godina pokušao sa štednjaka dignuti posudu sa "kipućim" mlijekom :) tog događaja se ne sjećam (bolje da ne)

treba prije svega pogledati oziljak da se vidi kolika je mogucnost pokrivanja

Black Witch
15.08.2011., 17:58
Ima itko iskustva s tattoo studiom Myst (Sisak)? Tamo ću biti par dana pa sam se mislila tu tetovirati jer neću stići do Zagreba (inače bih išla u Gandalfa).

DarkGirl
15.08.2011., 18:36
Ima itko iskustva s tattoo studiom Myst (Sisak)? Tamo ću biti par dana pa sam se mislila tu tetovirati jer neću stići do Zagreba (inače bih išla u Gandalfa).

sve najbolje za Myst :top:

Vjeko mi je radio prvi tattoo, odlicni uvijeti, mirna ruka, jako je simpatican i pristupacan, i znam jos jako puno ljudi koje je tetoviro i svima su tetovaze :s

Samo sto ce te on, za razliku od Gandalfa doc vise od pola jeftinije, ja sam svoju platila 400kn, a G mi je istu htio 900kn..

Black Witch
15.08.2011., 18:40
sve najbolje za Myst :top:

Vjeko mi je radio prvi tattoo, odlicni uvijeti, mirna ruka, jako je simpatican i pristupacan, i znam jos jako puno ljudi koje je tetoviro i svima su tetovaze :s

Samo sto ce te on, za razliku od Gandalfa doc vise od pola jeftinije, ja sam svoju platila 400kn, a G mi je istu htio 900kn..

Super :D Kolika je tvoja tetovaža pa te koštala toliko? Ja imam crvenu papričicu, tj. feferon od 5 cm i nju sam prije 5 godina platila 350 kn.

ana*vondy
16.08.2011., 13:14
Ja sam radila tetovažu kod Vjeke. Velika je negdje oko 15 cm, barem mislim. Imam na leđima, na lopatici anđela :angel: , ali je onako malo veći. Platila sam ju 500 kn i trajalo je sat vremena. Ja sam prezadovoljna, i mogu ga preporučiti!! :s :mig:

LadyMoonlight
16.08.2011., 13:37
cijena ovisi od majstora do majstora

Koliko kod vas kosta recimo?

Black Witch
16.08.2011., 17:05
Ja sam radila tetovažu kod Vjeke. Velika je negdje oko 15 cm, barem mislim. Imam na leđima, na lopatici anđela :angel: , ali je onako malo veći. Platila sam ju 500 kn i trajalo je sat vremena. Ja sam prezadovoljna, i mogu ga preporučiti!! :s :mig:

Hvala puno na preporukama!:top: Bitno da je sve sterilno i kako treba, a još i ako je povoljnije, super :)

Eto, za nekih mjesec dana sam gore pa javim dojmove :D

Ognjena
16.08.2011., 20:01
Koliko kod vas kosta recimo?

kod mene bi bila 200kn, da izgleda da je radena kaligrafijom
s tim da su takve tetovaze najmanje isplative, za 200kn dobijes jednu tocku, ali i jedno ime...

Gear
16.08.2011., 22:11
Malo upadam, jako bih voljela tetovažu, jednom pa me zanima, Ognjena, što s dijabetičarima? Postoji li neka drugačija procedura zacijeljivanja i ostalog?

cvetek_
17.08.2011., 19:21
jesam, bila sam na krstarenju, sorry
kod mene je to 200kn

ma nema potrebe za ispricavanjem, i mislila sam si da si na godisnjem. hvala na info :mig:

Rilly
18.08.2011., 17:16
Toplo preporučam Stelu iz Gandalf tatoo studia.
Mene je tetovirala prije par godina i nakon toga svi moji koji su željeli tetovažu išli su k njoj.Kažu je gandolf nešto skuplji al mislim da tatoo nije nešto na čemu treba štedjet.
Večina nas je željelo nešto "originalno" tj došli smo s vizijom što bi željeli.Stela je sjela i crta na papir dok nije bilo točno onako kako smo zamislili.Mog cyber anđela je crtala nekoliko puta dok nismo dobili točno ono što sam željela.
Samo tetoviranje je bilo više manje bezbolno no to ovisi i od osobe do osobe i moje je trajalo 3 sata.
nakon toga bez ikakvog beda sam ju mogla nazvat za bilo kakvo pitanje a frendica je malo paranoična pa je nekoliko puta bila na "pregledu" Stela je bez beda svaki put objašnjavala da je sve u redu
sve pohvale

frkalo
28.08.2011., 14:43
bok, kako se zove onaj tattoo studio na rivi ?
tu sam radila prije 4 god tetovazu , zenska mi radila evo slike
ovo je slika skroz friske tetovaze, sad je malo blijeda :rolleyes:
http://i54.tinypic.com/2ut71pv.jpg

mishonja
30.08.2011., 02:07
ako je u splitu, st tattoo :)

Giovanna26
30.08.2011., 07:35
Sve preporuke za Zeleta! Odusevljena svime! :mig:

MiaMao
04.09.2011., 18:57
pozdrav :)
u utorak stavljam prvi tattoo u zivotu i to odmah dva. zanima me iskustvo nekoga tko ima tetovazu na struku ,koliko realno boli?

Jaqueline
05.09.2011., 09:18
Daklem, stavljala bih svoj prvi tattoo - tribal veličine cca 7cm na trbuh sa strane. Slika je vrlo jednostavna, nema nikakvih sjenčanja ni ispunjavanja - praktički samo crte lol. Na prvom mjestu su mi bili Gandalf i Zele. Međutim, dođem u Gandalf, i dobijem odgovor "800-1200kn, ovisi :kava:". Kod Zeleta je cijena 875kn.. ok, nešto manje nego što bi vjerojatno bilo kod ovih, ali ipak.. znam da su među najboljima, ali po meni to je previše, i svi koji su vidjeli sliku tetovaže su to rekli.. za takav tattoo ja bih dala najviše 500kn. Ionako, kod koga god da se tetoviram, nakon par godina bih morala obnavljati. Ima li tko kakvih savjeta, isplati li se zaista dati tolike novce? Sigurna sam da ima jednako dobrih salona i jeftinijih, samo što nisu toliko razvikani. Čak sam dobila ponudu tipa "ja znam nekog tko ti to može za 100kn", ali u to se opet ne bih upuštala... Ne znam... :ne zna:

ema1
05.09.2011., 09:30
Malo upadam, jako bih voljela tetovažu, jednom pa me zanima, Ognjena, što s dijabetičarima? Postoji li neka drugačija procedura zacijeljivanja i ostalog?

Je malo kasno... ali da odgovorim ako može pomoći.
Moja je na stopalu i nisam imala nekakvih problema. Pridržavala sam se uputa i mazala isključivo bepanthen plusom (ne običnim), čistila i mazala svaka 2 sata prvih 10 dana. Oljuštila se za 5 dana.
Imala sam gazu (samo jedan sloj) od kad bih otišla od doma i do posla ( i natrag), a na poslu bez nje - dok se nije oljuštila.
Jedan dijabetičar mi je preporučio antibiotske kapi za oči (ne mast), ukoliko bi se inficiralo, on ih ima par, inficirala mu se na stopalu, ali je to riješio kapima u tri dana. Očistio bi tetovažu, doslovno nakapao 2-3 kapi, pričekao da se upije i onda stavio bepanthen.

ivanah
05.09.2011., 09:32
pozdrav :)
u utorak stavljam prvi tattoo u zivotu i to odmah dva. zanima me iskustvo nekoga tko ima tetovazu na struku ,koliko realno boli?

ne boli uopće. osjećaj je kao da te onako malo struja strese, znaš kad se s nekim dotakneš i strese struja. e tako, samo je konstantan osjećaj.

ivanah
05.09.2011., 09:35
Daklem, stavljala bih svoj prvi tattoo - tribal veličine cca 7cm na trbuh sa strane. Slika je vrlo jednostavna, nema nikakvih sjenčanja ni ispunjavanja - praktički samo crte lol. Na prvom mjestu su mi bili Gandalf i Zele. Međutim, dođem u Gandalf, i dobijem odgovor "800-1200kn, ovisi :kava:". Kod Zeleta je cijena 875kn.. ok, nešto manje nego što bi vjerojatno bilo kod ovih, ali ipak.. znam da su među najboljima, ali po meni to je previše, i svi koji su vidjeli sliku tetovaže su to rekli.. za takav tattoo ja bih dala najviše 500kn. Ionako, kod koga god da se tetoviram, nakon par godina bih morala obnavljati. Ima li tko kakvih savjeta, isplati li se zaista dati tolike novce? Sigurna sam da ima jednako dobrih salona i jeftinijih, samo što nisu toliko razvikani. Čak sam dobila ponudu tipa "ja znam nekog tko ti to može za 100kn", ali u to se opet ne bih upuštala... Ne znam... :ne zna:

Ja sam bila kod gandalfa i pokazala što želim, rekli su nema problema, neka se naručim. Nije mi se dalo čekat, pa sam otišla niže niz ulicu kod Robija, koji je isto tako odličan. Kad sam mu pokazala, rekao je nema šanse da ti to tetoviram, presitno je da bi lijepo ispalo i dobit ćeš fleku umjesto lijepog crteža. To me pokolebalo i povjerovala sam mu, napravili smo to veće nego što sam zamišljala i bilo je super. Nešto jeftinije, a on je bio super, jako ljubazan i pristupačan. Pa odi porazgovaraj s njim, ništa te ne košta.

Jaqueline
05.09.2011., 11:04
Ja sam bila kod gandalfa i pokazala što želim, rekli su nema problema, neka se naručim. Nije mi se dalo čekat, pa sam otišla niže niz ulicu kod Robija, koji je isto tako odličan. Kad sam mu pokazala, rekao je nema šanse da ti to tetoviram, presitno je da bi lijepo ispalo i dobit ćeš fleku umjesto lijepog crteža. To me pokolebalo i povjerovala sam mu, napravili smo to veće nego što sam zamišljala i bilo je super. Nešto jeftinije, a on je bio super, jako ljubazan i pristupačan. Pa odi porazgovaraj s njim, ništa te ne košta.

prvi put čujem za njega, gdje je to točno, isto u gundulićevoj? jel ima kakva web stranica? izbacuje mi samo roby i senf u tratinskoj...

Jaqueline
05.09.2011., 11:07
btw, jel ima itko ikakvih iskustava s 373 ink tattoo salonom?

ivanah
05.09.2011., 11:22
prvi put čujem za njega, gdje je to točno, isto u gundulićevoj? jel ima kakva web stranica? izbacuje mi samo roby i senf u tratinskoj...

e baš to, tratinska.

Jaqueline
05.09.2011., 11:31
e baš to, tratinska.
aha, al to je skroz na trešnjevci..

MiaMao
05.09.2011., 11:42
ne boli uopće. osjećaj je kao da te onako malo struja strese, znaš kad se s nekim dotakneš i strese struja. e tako, samo je konstantan osjećaj.

hvala ti na odgovoru. :)
ma vjerujem da cu izdrzati,samo su me preplasili sa raznim pricama pa sam htjela provjeriti s nekim tko vec ima.

DarkGirl
05.09.2011., 11:48

meni cak nije ni tak, neugodno je bilo kad je vec 2,5sata proslo.. onda mi je koncentracija pala skroz pa je peklo.. al da boli, ne, boli kad ti iskoci casica na koljenu.. ovo je mala beba naspram tog :rofl:

aha, al to je skroz na trešnjevci..

da, na trešnjevci su, ali dečki su fenomenalni, Roby mi je radio leđa i stvarno same pohvale.. :top:

ma vjerujem da cu izdrzati,samo su me preplasili sa raznim pricama pa sam htjela provjeriti s nekim tko vec ima.

kak te moze uplasit s pricom neko ko nema tetovazu? tom ne treba ni pridodat paznju a kamoli povjerovat.. :rolleyes:

MiaMao
05.09.2011., 12:02
kak te moze uplasit s pricom neko ko nema tetovazu? tom ne treba ni pridodat paznju a kamoli povjerovat.. :rolleyes:

ma ti imaju tattoo ali ne na tom mjestu :D
javim dojmove sutra kada bude gotovo. :cerek:

ivanah
05.09.2011., 13:05
ma općenito vrijedi neko pravilo, gdje ima mesa, tamo ne boli. može bolit/biti neugodno na kostima, znači zglobovi i sl.
guza, trbuh..stvarno nema što boliti.

MiaMao
05.09.2011., 13:30
ovo je malo iznad struka,na rebrima recimo.. drzite fige :D

KillinHOES
05.09.2011., 16:02

Ja sam imala feeling ko da me netko grebe s nečim, nije strašno. :)

Jaqueline
05.09.2011., 18:47
Bila sam danas kod Robija i definitivno ću tamo raditi tetovažu. Cijena upola manja nego kod Gandalfa, a sve je super. Tako da.. samo se treba raspitati, a ne zapeti za one razvikane :p
Btw, što se tiče boli i to.. Kolko ja znam, najviše boli stopalo i donji dio leđa, tu je najtanja koža i odmah ispod je kost.

loll@
05.09.2011., 18:57
btw, jel ima itko ikakvih iskustava s 373 ink tattoo salonom?

Ja sam bila kod njih,tetovazu mi je radio Filip i prezadovoljna sam. Super je lik i odlično radi. Definitivno preporucujem svima:)

RabidXPanic
05.09.2011., 21:59
Prvu sam tetovažu radila prije 6 godina u ZG & Gandalf, radija je Buncek.. Sad bi išla na iduću, ali ZG mi je izvan ruke (tad san studirala gore).. Pa da pitam- ima li u Splitu neki stvarno dobar i kvalitetan majstor koji radi sa vrhunskon opremon, ili ću morat potegnit do metropole po iduću tetovažu?
Hvala...:D

ne znam jel ti netko dosad odgovorio, ili si se već tetovirala, al' ovaj lik je MAJSTORČINA: http://www.facebook.com/kidkros (Split, inače).

MiaMao
06.09.2011., 18:50
javljam se na raport,prezivjela.
pa da se pohvalim sa svojim prvim ljubimcem :cerek: za tjedan dana slijedi drugi. :D

http://img853.imageshack.us/img853/5941/imag0066j.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/853/imag0066j.jpg/)
:cheer:

DarkGirl
06.09.2011., 18:53
Odlična! :mig:

i jel boljelo?

MiaMao
06.09.2011., 19:08
hvala ti :)
iskreno,je. ne boljelo nego peklo.
ali sve se izdrzi ako to stvarno zelis.

DarkGirl
06.09.2011., 19:12
da, znam, to sam ti i rekla to ne boli to pece.. al bas tako, sve se da prezivit! :mig: kolko dugo te piko? i jel to ovaj prvi red na koso jer si se malo sagnula pa se koza pomakla ili?

MiaMao
06.09.2011., 19:16
da,na prekibu je bas pa kad se okrenem malo se pomakne,inace je ravna. :)
trajalo je 2 sata...dusu sam ispustila vec :D
ali je dobar i zadovoljna sam jako.

DarkGirl
06.09.2011., 19:18
ko ti je radio?

ja sam umrla nakon 2,5h.. zadnjih 20min sam mislila da cu umrijet.. al eto me tu tipkam :rofl:

i naravno, pripremi se da nebus stala samo na dvije :zubo:

MiaMao
06.09.2011., 19:20
e pa da,i ja tako :D taj kraj me izmorio..sada se osjecam kao da imam temp..
ja sam u puli i radila sam kod zokija,on je medju najpoznatijima.
zadovoljna sam radom i cijenom. (500kn)

DarkGirl
06.09.2011., 19:23
e pa da,i ja tako :D taj kraj me izmorio..sada se osjecam kao da imam temp..
ja sam u puli i radila sam kod zokija,on je medju najpoznatijima.
zadovoljna sam radom i cijenom. (500kn)

proci ce dok se odmoris, a nju sam mackaj i drzi sto vise na zraku :top:

cijena je fkt mala za takav tattoo, ja sam za svoju 2. pljunula puno vise al ju je radio Roby koji je jedan od najboljih u RH ne samo u okolici.. a prvu sam radila u Sisku kod Vjeke, i dala sam 400kn i isto je perfektno napravljena ali je trajala 45min i dosta je mala ali ju svejedno obozavam :cerek:

MiaMao
06.09.2011., 19:28
da znam vjeko i salom Myst :)
on je prije imao salon pod istim imenom u Puli,pa je otisao raditi tamo.
i znam da ne stajem na dvije,isto je i sa piercinzima :D jedan,pa imam 5.

fairy_dea
07.09.2011., 16:36
miamao svida mi se i font i debljina slova :top:

MiaMao
07.09.2011., 16:58
hvala fairy :)
i ja sam zadovoljna,ova je bila prva ali paklena.
cijeli dan si gledam :zubo: samo sto boli kao da imam ogromnu masnicu sada..

fairy_dea
07.09.2011., 17:08
mene je druga boljela za popizdit :no:
druga mi je ispod vrata,taman na sredini kraljeznice,dok prva nista samo peckanje :ne zna:

DarkGirl
07.09.2011., 17:57
mene je druga boljela za popizdit :no:
druga mi je ispod vrata,taman na sredini kraljeznice,dok prva nista samo peckanje :ne zna:

probaj istetovirat cijelu kraljeznicu, i to samo kraljeznicu :zubo: 3 sata, nakon 2,5h je pocelo bit neugodno.. i to tocno na tom mjestu, to je zadnje radio, ispod vrata.. zvijezdice sam vidla.. :rofl:

fairy_dea
07.09.2011., 18:37
a valjda onda taj dio najvise boli, meni je cak i krv malo curila :mama:

MiaMao
07.09.2011., 21:14
cekaj,na koj dio tocno mislite?
ja za tjedan dana idem raditi na ovom dijelu
http://img826.imageshack.us/img826/4166/angelinajolietat.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/826/angelinajolietat.jpg/)
nisam nasla bolju sliku.
mislim staviti svoju bas ispod vrata,ali da se proteze na ramena.

fairy_dea
07.09.2011., 21:42
ja mislim na ovaj dio

http://img33.imageshack.us/img33/8818/25561319647820039847510.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/33/25561319647820039847510.jpg/)

MiaMao
07.09.2011., 22:04
aha,ti mislis bas duz kicme,po kostima?

SugarPlum
07.09.2011., 23:12
Dakle ovako :D
Jako jako bih se htjela tetovirati! Aaaaaaali, imam fakat previše madeža :D Sad, s obzirom da nikako ne bih htjela zdravlje dovoditi u opasnost, odlučila sam se tetovirati na mjestu na kojem nema nijednog tog vraga :mad:
Uglavnom, zanima me postoji li mogućnost da se dovedem u kenj-kenj situaciju ukoliko mi, nakon što se tetoviram, na mjestu di je tetovaža izraste neki madež? Jer ono, rastu ko trava poslije kiše :D

DruantiaGaea
08.09.2011., 01:16
pozdrav :) imam pitanje: zanima me kolika bi bila otprilike najjeftinija cijena i gdje to u zagrebu, mislim si sad u subotu tetovirati (ili se naručiti) oko zapešća keltsku petlju, tanku, negdje kao prst, i natpis "Awaking the centuries" iznad, i na prstenjaku mali ankh. Hvala :)

life_5
09.09.2011., 21:20
Moze mi netko reci koliko dode biljna tetovaza i koliko drzi otprilike? U pitanju je kineski znak(ono otprilike cijena:))

lilly333
18.09.2011., 10:18
možete li mi preporučit neki dobar salon za tetoviranje u rijeci? naravno da je siguran što se tiče higijene i da majstor dobro crta

fairy_dea
18.09.2011., 17:45
Moze mi netko reci koliko dode biljna tetovaza i koliko drzi otprilike? U pitanju je kineski znak(ono otprilike cijena:))

nemoj si to radit :rolleyes:

missundaztood
18.09.2011., 20:40

Drzi ti koju godinu. 2 g. Ce izdrzat bez problema. Kasnije pocne blidit, pa djelomicno nestajat, a nikad potpuno ne nestane. Mozda je malo povoljnija od prave tetovaze i moj ti je savjet da radije nadodas za pravu, nego da radis biljnu.

Sopor
21.09.2011., 10:15
E, zanima me, od tattoo centara u Zagrebu, koja je najbolja preporuka;

Crni, 373 ili Robi&Senf?? Tetovirala bih fenixa... duž stražnje strane ruke, završetak na ramenu...

DarkGirl
21.09.2011., 13:23
E, zanima me, od tattoo centara u Zagrebu, koja je najbolja preporuka;

Crni, 373 ili Robi&Senf?? Tetovirala bih fenixa... duž stražnje strane ruke, završetak na ramenu...

Roby&Senf, pomogucnosti trazi Senfa :mig:

Satin 24
26.09.2011., 09:21
Pozdrav svima!!

Htjela bi se tetovirati na unutarnjoj strani prsta.
Zanima me da li netko ima iskustva s tetovažom na tom mjestu,i da li se uopće preporuča tetoviranje na tom mjestu?

Big P.
26.09.2011., 15:09
Pozdrav svima!!

Zanima me da li netko ima iskustva s tetovažom na tom mjestu,i da li se uopće preporuča tetoviranje na tom mjestu?

I ja želim to! Sutra idem..pa javim..čula sam da jako jako boli. Ali pretrpit ću to malo...valjda :kava:

linead1
07.11.2011., 14:42
zanimaju me najsvježije informacije o Tattoo shopu Anž u Čakovcu.. Dal je bio tko nedavno?? Kolika je cijena naspram Mezge u Varaždinu?
Hvala :)

MissyQueen
16.11.2011., 07:45
help... zna li itko kako doci do erora koji je nekad imao salon u kneza mislava, kod sheratona, Misfit studio?' davno s on preselio od tamo, na netu nemrem nigdje naci, za sad :D

Fireglory
16.11.2011., 14:14
help... zna li itko kako doci do erora koji je nekad imao salon u kneza mislava, kod sheratona, Misfit studio?' davno s on preselio od tamo, na netu nemrem nigdje naci, za sad :D

373ink

Honeytina
17.11.2011., 10:55
Htjela bi staviti tetovažu na boku, onako iznad ruba hlača...zanima me da li mi je to pametno pošto ispod toga imam jako puno strija...ako mi strije počnu dalje pucat da se tetovaža razlije?

sunchy
17.11.2011., 11:20
Ja sam radila tattoo kod Robija&Senfa u Tratinskoj.
Jeftiniji nego svi drugi, brzo i bezbolno, odlican dogovor i brza realizacija!

Nisam htjela oko pasa jer se kod debljanja/trudnoce tam prvo rastegne koza.
Sad planiram stavit na zapesce ali jako malo salona to hoce radit na tom mjestu.
Ima li netko tattoo na tom (pretpostavljam osjetljivom mjestu radi zila)?

MiaMao
17.11.2011., 18:12

Sad planiram stavit na zapesce ali jako malo salona to hoce radit na tom mjestu.

ja znam da to mnogi rade bez problema tako da ces sigurno naci ,ali ti ja ne mogu preporuciti salon,jer nisam iz zg-a :)

Ognjena
19.11.2011., 17:38

Osobno sam radila mnogo puta. trebala bi ti vidjeti kozu na zapescu prvo da ti mogu reci nesto pametnije.

Ognjena
19.11.2011., 17:41
I ja želim to! Sutra idem..pa javim..čula sam da jako jako boli. Ali pretrpit ću to malo...valjda :kava:

Pozdrav svima!!

nije problem toliko u boli koliko je problem u tome da na tom mjestu cesto tetovaze treba popravljati, nemoguce je savrseno paziti na prste, prosjecan covjek ih ipak stalno pere, a i zbog znoja itd...
Bilo je jako puno situacija gdje su tetovaze ostale savrsene, ali u nekoliko situacija se dogodilo da se malo "izbrisalo" tetovaze (uzimam u obzir da se radilo o 2 konobara i jednoj frizerki koji stalno imaju ruke u vodi ili rukavicama- znoj itd..), pogotovo na bocnom dijelu ako dolazi do cestog trenja sa drugim prstom.

Fem
23.11.2011., 00:34
Pozdrav!

Uskoro se idem tetovirati na vanjskoj strani noge. Sad sam pročitala da tetovaža može izblijedjeti jer je tu tanka koža... Izblijedjela tetovaža se može popraviti?

Usput, kakvi su komentari na Pain&Pleasure tattoo salon u Kutini? Sve je već dogovoreno, ali bih htjela čuti još koju dobru riječ da se smirim :D

Ognjena
25.11.2011., 11:06
Pozdrav!

Uskoro se idem tetovirati na vanjskoj strani noge. Sad sam pročitala da tetovaža može izblijedjeti jer je tu tanka koža... Izblijedjela tetovaža se može popraviti?

Usput, kakvi su komentari na Pain&Pleasure tattoo salon u Kutini? Sve je već dogovoreno, ali bih htjela čuti još koju dobru riječ da se smirim :D

Nisam primjetila da je nekome od mojih klijenata na tom mjestu izblijedilo, mozda zbog trenja (hlace..?!)

KillinHOES
25.11.2011., 11:18
Radila sam tetovažu na leđima prije neke tri godine i već me dugo muči to što se ona osjeti pod prstima. Znači, istetoviran dio je ispupčen. Da li itko zna zašto? Je li to normalno, da li sam kriva ja ili možda onaj tko je tetovirao?
Hvala :)

sarcasticator
28.11.2011., 01:00
Može pitanje, pa ako ima netko ko se malo bolje kuži u tetovaže. Već neko vrijeme planiram tetovažu i sad skužim da sam dosta mršav. Mislim, nisam kost i koža, al nisam ni mišićav. 187 visok i 70 kg, pa ako mi može netko reći dal tetoveže izgledaju glupo na mršavim ljudima i di bi bilo dobro staviti tetovažu kaj se tiče nas mršavih. Pitam zato jer npr. ako stavim neki tribal na rame i niz nadlakticu, a nisam, "mišićav" mislim da to izgleda malo smiješno, pa iz tog razloga pitam.

Hvala na odgovoru! :)

Hell Blonde
28.11.2011., 10:18
Općenito, meni tetovaže ružno izgledaju na debelim ljudima i to bez iznimke. A što se mršavih ljudi tiče, sigurno postoje neke tetovaže koje ti baš ne bi stajale najbolje, ali opet imaš jako velik izbor tetovaža koje će ti stajat vrhunski baš zato što JESI mršav. Posavjetuj se s tatoo majstorom ili nekim komu vjeruješ, a ima "umjetničko" oko. ;)

Hell Blonde
28.11.2011., 10:38
Evo, ovo je tetovaža od mog muža. Takvu nemoj napravit. :) Ali vidjela sam jednog tipa ljetos na plaži koji je bio dosta tanak i imao je ovakvu jako sličnu tetovažu samo što tribal nije bio "popunjen" bojom nego "šupalj". I izgledalo je super, iako je tetovaža površinom velika, a on mršav. Znači, uvijek imaš mogućnost izbora, čak i ako želiš tribal, sve ovisi kakav je.

http://i1129.photobucket.com/albums/m520/HellBlonde/149596_1656287799750_1013754042_31751736_3960362_n .jpg
http://i1129.photobucket.com/albums/m520/HellBlonde/58597_1449066904030_1153927677_31074851_4299709_n. jpg

Moj ti je savijet jedino da izabereš mjesto na tijelu s kojim si "comfortable", znači dio tijela koji ti je lijep i koji smatraš da će ostat takav i motiv koji ti se sviđa. :D I naravno, dobro razmisli jer to će ti tamo ostat malo duže. Sretno! ;)

black1888
28.11.2011., 12:17
pa ako mi može netko reći dal tetoveže izgledaju glupo na mršavim ljudima i di bi bilo dobro staviti tetovažu kaj se tiče nas mršavih. Pitam zato jer npr. ako stavim neki tribal na rame i niz nadlakticu, a nisam, "mišićav" mislim da to izgleda malo smiješno, pa iz tog razloga pitam.
Kao što ti je Hell Blonde napisala, tetovaža treba odgovarati tvome tijelu. Odeš kod tattoo umjetnika pa neka ti on napravi nešto u skladu s tvojim tijelom. ;)

Ja sam na brzinu našao jednu skladnu tribal tetovažu (http://menfash.com/wp-content/uploads/2011/10/African-Tribal-Tattoos1.jpg). Opet se pridržujem savjetu Hell Blonde da tetovaža ne bi trebala biti previše popunjena, nego bi trebala biti što više “prozračna”, ako razumiješ što hoću reći.
Imam još nekoliko primjera. Iako možda nisu ono što tražiš, dobro ilustriraju neke principe koje bi trebalo slijediti. 1 (http://4.bp.blogspot.com/_6l3MH6bMneA/S7QeL1xqR8I/AAAAAAAACWI/O3JM91AZ86A/s1600/tatuagem_tribal%25252525252525252525252525252B%281 1%29.jpg), 2 (http://www.tribaltattoo.ws/uploads/Girl-tribal-tattoos-designs.jpg).

sarcasticator
28.11.2011., 23:57
Otprilike sam ovakve (http://data.whicdn.com/images/8393994/tumblr_letzj56eNx1qg4ibpo1_500_thumb.jpg) građe (koja deka više :) ). Znači, nešt u ovom (http://s3.amazonaws.com/ink_prod/photos/0315/8495/DSC06781_large.jpg) i ovom (http://s3.amazonaws.com/ink_prod/photos/0309/6275/tribal_extention_large.jpg) stilu bi moglo proći? :confused:

I ako može još samo pitanje (znam da ste odgovorili već na milijun takvih pitanja) al kolka bi bila cijena otprilike? Nemam tattoo shop u blizini, pa se moram ovak raspitati.

Hell Blonde
29.11.2011., 07:20
Mislim da bi ja na tvom mjestu da je to još malo više šuplje, ali opet to je sad stvar osobnog ukusa. Za cijenu ti ne znam, ja i muž smo se tetovirali u inozemstvu, ali Ognjena ti je tatoo majstor, ona će ti otprilike znat. :)

Crnapantera01
29.11.2011., 08:49
Općenito, meni tetovaže ružno izgledaju na debelim ljudima i to bez iznimke. A što se mršavih ljudi tiče, sigurno postoje neke tetovaže koje ti baš ne bi stajale najbolje, ali opet imaš jako velik izbor tetovaža koje će ti stajat vrhunski baš zato što JESI mršav. Posavjetuj se s tatoo majstorom ili nekim komu vjeruješ, a ima "umjetničko" oko. ;)

ja se nebi slozila...:confused:
mislim da se nebi trebalo tako gledati na to dal je covjek mrsav ili debel,vjerojatno doticna tetovaza toj osobi nesto znaci i predstvlja u zivotu...
a to kako stoji i na kojem je mjestu mislim da to ovisi o tattoo majstoru:mig:

Hell Blonde
29.11.2011., 08:53
Kvotat ću samu sebe..... meni tetovaže ružno izgledaju na debelim ljudima.......

Ja sam samo rekla svoje osobno mišljenje, o ukusima se ne raspravlja i sve je to na kraju krajeva individualno. ;)

black1888
29.11.2011., 14:17
Znači, nešt u ovom i ovom stilu bi moglo proći?
Nešto manje bold.
Probaj nešto ovakvo (http://tattooscollection.com/wp-content/uploads/2010/11/2553390069_870670c57c.jpg), samo smanji debljinu sjenčanja.

sarcasticator
29.11.2011., 19:38
Nešto manje bold.
Probaj nešto ovakvo (http://tattooscollection.com/wp-content/uploads/2010/11/2553390069_870670c57c.jpg), samo smanji debljinu sjenčanja.

:eek: ova mi se jaaaaako sviđa. samo da ju mogu malo prek prsa i malo na leđa "rastegnuti". al ovak nešt sam i mislil :top: to bi bilo oko soma kuna, jelda?

Hell Blonde
29.11.2011., 22:04
:eek: Hmmmmm, ne razumijem se u cijene u Hrvatskoj, ali mislim da će tetovaža te veličine koštat puno više.....Znalci, ispravite me ako griješim. Ova od mog muža je koštala 800 eura u Amsterdamu, rađena je u dva puta.

Crnapantera01
30.11.2011., 06:37
:eek: ova mi se jaaaaako sviđa. samo da ju mogu malo prek prsa i malo na leđa "rastegnuti". al ovak nešt sam i mislil :top: to bi bilo oko soma kuna, jelda?

e sad neznam kak stoje cijene tribala,ali moja je velicine 15x10,puna je i ima sjencanja i dosla je 850kn...ali bez daljnjega idem kod iste osobe na drugu jer sam sa ovom prezadovoljna i jos uvijek u nju zaljubljena i svaki dan mi je sve ljepsa...
nemoj gledati na cijenu,rade si pogledaj radove majstora jer ne radi svaki isto..:mig:

Hell Blonde
30.11.2011., 07:42
e sad neznam kak stoje cijene tribala,ali moja je velicine 15x10,puna je i ima sjencanja i dosla je 850kn...ali bez daljnjega idem kod iste osobe na drugu jer sam sa ovom prezadovoljna i jos uvijek u nju zaljubljena i svaki dan mi je sve ljepsa...
nemoj gledati na cijenu,rade si pogledaj radove majstora jer ne radi svaki isto..:mig:

15X10 cm? Ok, ali koliko sam ja shvatila, on hoće tribal koji ide preko ruke, na prsa i malo na leđa......To je bar 35x30 cm.

Crnapantera01
30.11.2011., 08:47
15X10 cm? Ok, ali koliko sam ja shvatila, on hoće tribal koji ide preko ruke, na prsa i malo na leđa......To je bar 35x30 cm.

da ali je rekao da bi ga to doslo oko tisucu..ako je moja te velicine dosla toliko onda bi tribal trebao biti i preko tisucu...
moje misljenje...:mig:

KillinHOES
30.11.2011., 09:08
da ali je rekao da bi ga to doslo oko tisucu..ako je moja te velicine dosla toliko onda bi tribal trebao biti i preko tisucu...

i ja mislim da bi sigurno bilo preko tisuću, cijene tetovaža su narasle u posljednjih nekoliko godina.

Hell Blonde
30.11.2011., 09:11

Da, da, oprosti, nisam te razumjela. ;)

Crnapantera01
30.11.2011., 09:19
Da, da, oprosti, nisam te razumjela. ;)

ma sve u redu...:mig:
za toliko tetovazu koliku on zeli meni je tisucu premalo,realno bi mi bilo od 1300-1600kn...:mig:
ali nema ni svaki salon iste cijene tako da mozemo samo nagadati...:mig:

Hell Blonde
30.11.2011., 09:40
Ja ne znam, ja živim u Rijeci i tu bi bilo još skuplje, mislim čak možda i više od 2000. :ne zna:

black1888
30.11.2011., 12:56
ova mi se jaaaaako sviđa. samo da ju mogu malo prek prsa i malo na leđa "rastegnuti". al ovak nešt sam i mislil to bi bilo oko soma kuna, jelda?
Samo kažeš tattoo majstoru da ti tetovažu nastavi (rastegne, kako ti reče) na prsa i leđa, dakle takav uzorak samo neka “ponovi” i malo uklopi. Oni će ti to bez problema srediti. ;)

A cijena će biti više od 1000 kuna. Ja bih rekao negdje oko 3000 na dalje; ovisno o detaljima, vremenu, poziciji i tako. Za nekakvu okvirne cijene si pogledaj po forumuma raznih tattoo centara, pa prolistaj po temi koja je o cijenama i pogledaj cijene za slične tetovaže. Možeš ih čak i sâm pitati da ti okvirno kažu cijenu na forumu, ili se dogovoriš za sastanak da sve razradite u detalje (od samog procesa tetoviranja, skiciranja, plaćanja itd.)

sarcasticator
30.11.2011., 14:09
kaj se tiče cijene koju sam ja spomenul, ja sam to više-manje bubnul napamet jer se ne kužim u cijene i napisal sam svoju pretpostavku, a ne kolko me stvarno bude koštalo. :mig: tak da je razumljivo da sam pogriješil u cijeni, al opet nisam baš tolko fulal. bilo bi smiješno da sam rekel da bi me koštalo 500 kn ili 5000 kn. :)

Hell Blonde
30.11.2011., 14:09
Ja bih rekao negdje oko 3000 na dalje; ovisno o detaljima, vremenu, poziciji i tako.

To sam i ja htjela reć, ali me bilo strah da me napadnete, a stvarno ne znam kako se kreću cijene. Znam jedino da mi je prijateljica koja ima istetovirana čitava leđa to platila 3000 eura (tu u Rijeci), pa si mislim da ne može bit nikako manje od 500 eura. Koliko sam shvatila, on hoće tetovažu preko ramena, na ruku i iza na leđa, nije to mala površina.:o I to će ti trajat par sati, ne može bit manje od 500 eura u nekom "normalnom" salonu.

Crnapantera01
30.11.2011., 15:19
To sam i ja htjela reć, ali me bilo strah da me napadnete, a stvarno ne znam kako se kreću cijene. Znam jedino da mi je prijateljica koja ima istetovirana čitava leđa to platila 3000 eura (tu u Rijeci), pa si mislim da ne može bit nikako manje od 500 eura. Koliko sam shvatila, on hoće tetovažu preko ramena, na ruku i iza na leđa, nije to mala površina.:o I to će ti trajat par sati, ne može bit manje od 500 eura u nekom "normalnom" salonu.

ta zena vrijedi zlata...:mig:
svaka cast,lijepa cifra...:o

sunchy
30.11.2011., 15:32
Cure ima li koja da je tetovirala zapešće ruke u Zagrebu?
Ako da, gdje?
Ja sam kontaktirala Robija i Senfa al oni kažu da ne tetoviraju to mjesto.

Možda se nismo skužili jer bi ja ovaj dio i to samo jedno slovo.

http://tetovaze.info/wp-content/uploads/2011/10/Tetova%C5%BEa-zape%C5%A1%C4%87e.jpg

E da, Gandalf traži za to jedno slovo (prilično jednostavna tetovaža) 500 kn.

Na nozi imam tetovažu slične kompleksnosti izrade i veličine koju sam platila kod Robija 250 kn.

Crnapantera01
01.12.2011., 06:03
Ako da, gdje?

http://tetovaze.info/wp-content/uploads/2011/10/Tetova%C5%BEa-zape%C5%A1%C4%87e.jpg

Na nozi imam tetovažu slične kompleksnosti izrade i veličine koju sam platila kod Robija 250 kn.

Ja sam se tetovirala u Gandalfu..Inace kod njih ti je da ne pale masinu bez 500kn..znaci sam start bez obzira dal je ona 5cm ili tockica,naravno ovisi o izgledu tetovaze..znaci kod njih mozes dobiti slovo za 500kn ili npr cijeli glezanj za 500kn...
meni je radila slova za po kraljeznici ali samo informativno...4 slova 1500kn..
ali ja nebi svejedno nigdje drugdje,Stella mi je radila prvu i radit ce i drugu..
Kod robya mi fali nesto,neznam...:ne zna:
I da mislim da ti zele radi zapesce..tj on jedini radi i intimnu zonu...:p
pa vjerujem da radi onda i zapesce..:mig:

black1888
01.12.2011., 11:33
To sam i ja htjela reć, ali me bilo strah da me napadnete, a stvarno ne znam kako se kreću cijene. Znam jedino da mi je prijateljica koja ima istetovirana čitava leđa to platila 3000 eura (tu u Rijeci), pa si mislim da ne može bit nikako manje od 500 eura. Koliko sam shvatila, on hoće tetovažu preko ramena, na ruku i iza na leđa, nije to mala površina. I to će ti trajat par sati, ne može bit manje od 500 eura u nekom "normalnom" salonu.
Ja sam svojedobno gledao (zapravo, još uvjek pratim) cijene tetovaža i tako, zapamtim ugrubo cijene za neke stvari. :)
A može li cijena biti manja od 500 €, ja bih rekao da može, ali ne previše. Usporedba s leđima ne mora uvijek biti dobra. Ipak se radi o različitim vrstama tetovaža (well, osim ako ima tribal preko cijelih leđa) što značajno utječe na cijenu. Zatim tu je i sama površina itd.
Ali slobodno kažeš svoje mišljenje, na kraju krajeva točnu cijenu mu ne može reći nitko doli osobe koja ga planira tetovirati. Mi možemo biti samo više ili manje točni. :)

Inace kod njih ti je da ne pale masinu bez 500kn.
Tako ti je više-manje kod svih.
Spomenuo sam već prije da se obično kaže da su te male tetovaže najneisplativije. Kao što si i sama rekla, za 500 kuna možep dobiti i točkicu, a bome i prekrasnu omanju tetovažu. ;)

gljivek
01.12.2011., 17:08
Ja sam se tetovirala u Gandalfu..Inace kod njih ti je da ne pale masinu bez 500kn..znaci sam start bez obzira dal je ona 5cm ili tockica,naravno ovisi o izgledu tetovaze..znaci kod njih mozes dobiti slovo za 500kn ili npr cijeli glezanj za 500kn...
meni je radila slova za po kraljeznici ali samo informativno...4 slova 1500kn..
ali ja nebi svejedno nigdje drugdje,Stella mi je radila prvu i radit ce i drugu..
Kod robya mi fali nesto,neznam...:ne zna:
I da mislim da ti zele radi zapesce..tj on jedini radi i intimnu zonu...:p
pa vjerujem da radi onda i zapesce..:mig:

Gandalf...samo mala notica na zapescu..tocnije tu odmah ispod šake di su one male žilice..ak se ne varam 400kn frendica dala.

irus
02.12.2011., 09:05
Na zapešću(isto odmah ispod šake na žilicama) bi stavila slovo,onako ne baš veliko cca 5 cm,krasopisom.U splitu.Sad imam dvije tetovaže koje su veće i crteži i radila sam u koste i ok u mi,al me zanima ima li još koji salon u gradu koji je ok i kakve su otprilike cijene sad(jednu sam napravila ima 6 jednu ima 3 g,pa ...)?

fairy wings
02.12.2011., 12:33
Na zapešću(isto odmah ispod šake na žilicama) bi stavila slovo,onako ne baš veliko cca 5 cm,krasopisom.U splitu.Sad imam dvije tetovaže koje su veće i crteži i radila sam u koste i ok u mi,al me zanima ima li još koji salon u gradu koji je ok i kakve su otprilike cijene sad(jednu sam napravila ima 6 jednu ima 3 g,pa ...)?

ja sam se tetovirala pr.god. kod onog lika na pjaci (zaboravila sam kako se zove salon). crtez je, samo sjencanje, onako nije bas mali, neki srednji, 500kn me doslo

Ognjena
04.12.2011., 00:50
Ako da, gdje?

ja tetoviram zapesca, jedno slovo je kod mene 200kn, s time da za tu cijenu mozes dobiti i vise, vijuge, zvjezdicu itd... 200 je minimum koji moram uzeti, takve tetovaze su u pravilu za klijente najmanje isplative

Ognjena
04.12.2011., 01:00
http://tattooscollection.com/wp-content/uploads/2010/11/2553390069_870670c57c.jpg

takva bi kod mene duzine 40 cm bila 2400kn. za druge salone ne znam.

teaculav
04.12.2011., 17:55
Pooz, zanima me cijena tetovaže iste veličine i na istom mijestu...

thanx ;)

http://www.google.hr/imgres?q=dandelion+tattoo&hl=hr&sa=X&biw=1787&bih=890&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=HeLkuTlZcCCxIM:&imgrefurl=http://weheartit.com/entry/6175898&docid=A3x5OYiybIefcM&imgurl=http://data.whicdn.com/images/6175898/5064282696_01e0f178f8_z_large.jpg&w=500&h=375&ei=hLPbTsWvL4j74QTi7Lz7DQ&zoom=1&iact=hc&vpx=193&vpy=326&dur=1243&hovh=194&hovw=259&tx=143&ty=124&sig=114250383119311233156&page=2&tbnh=147&tbnw=205&start=30&ndsp=34&ved=1t:429,r:9,s:30

Ognjena
04.12.2011., 19:41
Pooz, zanima me cijena tetovaže iste veličine i na istom mijestu...

thanx ;)

http://www.google.hr/imgres?q=dandelion+tattoo&hl=hr&sa=X&biw=1787&bih=890&tbm=isch&prmd=imvns&tbnid=HeLkuTlZcCCxIM:&imgrefurl=http://weheartit.com/entry/6175898&docid=A3x5OYiybIefcM&imgurl=http://data.whicdn.com/images/6175898/5064282696_01e0f178f8_z_large.jpg&w=500&h=375&ei=hLPbTsWvL4j74QTi7Lz7DQ&zoom=1&iact=hc&vpx=193&vpy=326&dur=1243&hovh=194&hovw=259&tx=143&ty=124&sig=114250383119311233156&page=2&tbnh=147&tbnw=205&start=30&ndsp=34&ved=1t:429,r:9,s:30

ja mogu samo reci kako je u mom salonu... ne radim iste tetovaze tako da ti mogu reci cijenu za slicnu, velicine 20cm- 600kn

Fem
04.12.2011., 19:49
Samo da pohvalim tattoo salon Pain&Pleasure u Kutini. Jučer sam se tetovirala i prezadovoljna sam tetovažom, cijenom i susretljivošću!
Svakako bih svima preporučila tetoviranje tamo, blizu Zagreba, super kvalitetno i povoljno :)

teaculav
04.12.2011., 19:49
hvala, zanimalo me okvirno jer ne znam kako se cijene kreću...
thanx...

Ognjena
04.12.2011., 20:00
hvala, zanimalo me okvirno jer ne znam kako se cijene kreću...
thanx...

ne oslanjaj se na moje cijene jer ja imam dosta drugaciji cjenik, raspitaj se i drugdje

Crnapantera01
06.12.2011., 05:45
ja tetoviram zapesca, jedno slovo je kod mene 200kn, s time da za tu cijenu mozes dobiti i vise, vijuge, zvjezdicu itd... 200 je minimum koji moram uzeti, takve tetovaze su u pravilu za klijente najmanje isplative

odsad se svi selimo ognjeni...:cerek:
cijena je i vise nego pristupacna...:cerek:

patkicaSlatkica
07.12.2011., 23:12
aaaaaaa....ja napokon dogovorila tetoviranje i u petak idem,putujem za rodni grad i idem se tetovirati :))) bas me zanima kako ce to proci,nadam se super

Hell Blonde
08.12.2011., 08:55
Držim fige i očekujem slikicu! ;) Good luck!

patkicaSlatkica
12.12.2011., 13:04
Držim fige i očekujem slikicu! ;) Good luck!

ipak je prebaceno na ovu srijedu jer sam dobila mengu taman pa mi nije to bas bilo ::rolleyes: ono :D tak da u srijedu sigurno stavim sliku ;))

LukaST
12.12.2011., 21:07
zanimala bi me okvirno cijena ovakve tetovaže LINK (http://art.tattoospicture.us/wp-content/uploads/2011/05/Tribal-Leg-Tattoo-design-for-Man.jpg) i cijena tetovaže 4 broja na listu noge, onako samo okvirno ako iko slučajno zna, neda mi se baš ić do tattoo studija da samo ovo pitan :)

Hell Blonde
12.12.2011., 22:33
Po mom mišljenju 2500-3000 kn, ovisi u kojem salonu. (ovo na linku)

Ognjena
13.12.2011., 15:40
zanimala bi me okvirno cijena ovakve tetovaže LINK (http://art.tattoospicture.us/wp-content/uploads/2011/05/Tribal-Leg-Tattoo-design-for-Man.jpg) i cijena tetovaže 4 broja na listu noge, onako samo okvirno ako iko slučajno zna, neda mi se baš ić do tattoo studija da samo ovo pitan :)

ovaj tribal velicine nekih 30 cm bi kod mene bio 1800kn, a brojeve bi do visine 2 cm dobio gratis ako bi radili u istom terminu

delicatessen
26.12.2011., 21:45
mene zanima prstenje...zeljela bi tetovirati prsten, kao vjencani..ima li tko kakvih prijedloga?
trazim po netu, ima svega

i koliko je to komplicirano?

melanie84
28.12.2011., 17:31
Odlucila sam se tetovirati pa me zanima koja bi bila okvirna cijena jedne od ovih tetovaza- http://www.tribalshapes.com/categories/kanji/39.html

suzuki750
29.12.2011., 13:17
Evo ja bila danas opet na tetoviranju :cheer:

Stavila sam vilu na lopaticu, ali cijelu pink! :D malo promjene.. Reko mi je da ak ce mi bit prazno il nekaj falit da dodem za mj dana da povucemo par crnih crta... Ali ja sam super zadovoljna! Malo sam dramila jer me bubalo :zubo:

Ovo mi je zbilja zadnja tetovaza! :)

DarkGirl
29.12.2011., 14:55
Nikad nemoj rec da je zadnja :zubo:

Kolko ih imaš?

suzuki750
29.12.2011., 15:30
Ma sigurno je zadnja :) boli me to prevec :D

Imam jednu na zapescu, na prstu, trbuhu i sad lopatici.. Jos bi si stavila iznad guze carpe diem ali jbg boli me.. :(

Jedva cekam da prode 7 dana :)

DarkGirl
29.12.2011., 15:34
Jesi ti svoju na trbuhu stavljala prije ili poslje trudnoce?

suzuki750
29.12.2011., 17:30
Prije.. nju sam stavila prvu, poslije sam ju samo jos malo doradila.. ali ne toliko koliko sam htjela :503: (sve to prije trudnoće)

Imam leptirića i okolo tj malo iznad njega neki tribal.. tak nekaj.. :D trebalo je bit i ispod al :eek:

Ja nisam imala veliki trbuh, beba se rodila s 2770, nisam ni strije dobila a nisam se bas ni zdebljala.. samo sam se malko prosirila :rofl: tetovaza je ostala kakva je i bila.. al recimo bila sam na praksi s jednom otkacenom curom kaj je radila u ljekarni ona je bila rodila i tetovaza joj se skroooooz razvukla.. škorpiona je imala, poslije nije ličio na nista..

Imala je istetoviranu i donju usnicu iznutra :D :D

DarkGirl
29.12.2011., 17:38
Ja planiram stavit skroz nisko na trbuh, onak da se prakticki ni ne vidi dok sam u badicu..

Posto nisam bas previse u kontaktu s trudnicama i to, se taj dio manje rastegne od samog trbuha?

Mislim, stavila bum ju tak i onak, al eto da znam, da se ne iznenadim jednog dana :rofl:

suzuki750
29.12.2011., 18:42
Ak se ne zdebljas ko svinjce nebu ti se nikaj rasteglo :D

Ja imam ispod pupka lijevo :) tocno se vidi kad imam badic..

fairy wings
29.12.2011., 18:58
suzuki oces nam pokazat slikicu kad crvenilo splasne? :cerek:
i ja iman vilu na lopatici :cerek:
mene nije puno bolilo, koliko je kod tebe trajalo tetoviranje?

suzuki750
30.12.2011., 09:05
Ma mene sve boli :bonk:

Nije dugo trajalo, nekih pola sata s tim da nisam bila bas najmirnija :D a vila je cijela u linijama.. Oriđiđi vilu imate na stranici od roman tattoo, neka cura si ju je istetovirala i iznad je slovo L. Znam da nije najoriginalnije, znam 3 cure koje imaju vilu na lopatici ali meni je to lijepo! :)

Budem vidla dal cu ju stavit na forum, ako ce bas nekog zanimat posaljem mu na pm, a moram i romanu poslat da ju stavi u galeriju.. Slikao ju je odmah al nije dobro ispalo na slikici.. Precrveno, krvavo pa se ta pink boja nije bas vidjela..

fairy wings
30.12.2011., 09:20
onda molim pm, ja obozavam vile :cerek:

suzuki750
30.12.2011., 11:13
Moze! :)

Budes i ti meni? Posaljem ti cim se boja oljusti..

fairy wings
30.12.2011., 13:55
moze, cim se vratim s puta :mig:

Kalliste
30.12.2011., 17:35
Ufff, ja iden raditi svoju prvu tetovažu za kojih tjedan dana, rekoše mi da će in tribat 4 sata za nju... malo me strah oću li izdurat sve to za prvi put... kontan da iman dobar prag podnošenja boli, al opet... Jel išo tko tako prvi put pa dugo...

Rebelle Fleur
30.12.2011., 18:49
Ima li itko iskustva s bijelom tintom? :)

LuNa_LOVEGOOD
03.01.2012., 12:33
Ognjena, koliko ti računaš po riječi? evo ja baš razmišljam o tetovaži Dum spiro, spero i vidim da to ima R.F. u potpisu. koliko bi ta tetovaža došla?

Utpala
03.01.2012., 17:55
Ima li itko iskustva s bijelom tintom? :)

imam ja dio bijelog na svojoj tetovaži, zašto?

victoria66
03.01.2012., 21:10
Bok ,imam par tetovaza ,nikad nisam znala da li muske privlace zene s njima ili pak odbijaju ? sto vi mislite ?

suzuki750
04.01.2012., 00:16
Kako koga.. Zavisi.. Isto kao i kod žena, neke privlače istetovirani dečki (kao mene npr. :zubo: ) a neke ne..

Ali i sama volim vidjet lijepu tetovažicu na curama/ženama.. :)

LuNa_LOVEGOOD
04.01.2012., 10:48
na muškom kutku smatraju žene s tetovažama kurvama i ne vole ih :/

DarkGirl
04.01.2012., 11:00
Svatko ima svoj ideal ljepote, ne stavljas tetovazu da bi nekome bila lijepa nego jer ti nesto znaci.. A on ako te voli voljet ce te i s par mililitara tinte pod kozom..

Meni je jedna osoba, koja ne podnosi moje tetovaze, jednom prilikom rekla: Jedva cekam da se zaljubis u decka koji ne voli tetovaze pa da te radi toga ostavi.

Sto je totalna glupost, i uzasna stvar nekom za rec.. Jer su moje tetovaze dio mene, i imaju znacenje i pricu iza sebe.. A nikad, necu bit s nekim tko me nece prihvacat takvu kakva jesam.. Samo posebni ljudi znaju pricu iza mojih tetovaza, za ove druge me nije briga sta misle, ali ovi koji znaju u njima vise puno više od malo crnog na koži.

http://i671.photobucket.com/albums/vv77/Amy7269/tattoos-4.jpg

Nije pravilo, ali :zubo:

OneOfTheHidden
04.01.2012., 11:05
na muškom kutku smatraju žene s tetovažama kurvama i ne vole ih :/

Ae, ti si isto našla pravo mjerilo jel muški vole ili ne vole tetovaže na ženama, muški kutak.:lol:

Ne vjeruj muškom kutku.:D

Tetovažu ću staviti jednog dana kad sama počnem zarađivati, motiv imam, oko mjesta se malo dvoumim, najrađe bih između lopatica, po kičmi, ali to boli ko sam vrag, po kosti, jel? :( Zato se malo dvoumim oko mjesta.

DarkGirl
04.01.2012., 11:10
Ae, ti si isto našla pravo mjerilo jel muški vole ili ne vole tetovaže na ženama, muški kutak.:lol:

Tetovažu ću staviti jednog dana kad sama počnem zarađivati, motiv imam, oko mjesta se malo dvoumim, najrađe bih između lopatica, po kičmi, ali to boli ko sam vrag, po kosti, jel? :( Zato se malo dvoumim oko mjesta.

Ne boli uopce, ja imam citavu kralježnicu istetoviranu, pogotovo ako ti je mala tetovaza, ili je samo dio na kosti..

Moja je samo po kosti, i prvih 2,5 sata je bilo ok, nije uopce boljelo, ali nakon tog mi je koncentracija pocela padat pa je pocelo peckat.. Ali nista strasno..

Al to opet ovisi o tvom pragu boli (moj je poprilicno visok), vidim da je Suzuki pisala da nju na lopatici uzasno boli.. Tak da je i to dosta individualno.. :ne zna:

vekmar
04.01.2012., 11:15

mene nije bolilo ali ja imam jednu riječ napisanu i sam postupak nije bio dug. :)
imam neku normalnu toleranciju na bol. meni je veci problem bio sto se bojim igle. al prezivila sam :D

Not_Your_Kind
04.01.2012., 12:10
ja sam samoj sebi rekla, stavit ću samo jednu tetovažu i to je to!

faza je trajala godinu i pol, onda sam podemonila i u 4 mjeseca tetovirala još njih tri... i ne prestajem :'D

LuNa_LOVEGOOD
04.01.2012., 13:51
a kome ću vjerovati ako ne muškarcu o tome što muškarac misli? al da su pod utjecajem pornića, dakako. mislim da se oni jednostavno nisu pomirili s tim da mi nismo krhke, blage, nježne, bojažljive itd. kak je njima usađeno u savjest pa se ne mogu pomiriti s tim da jako dobro podnosimo bol :)

a7x
04.01.2012., 16:34
ja za sad nemam niti jednu ali kroz par mjeseci planiram jedno 6 komada...imala sam 3 piercinga na usni, targus na oba uha i mislim da mogu podnjet malo pikanja po koži, zbilja se veselim svim tetovažama jer mi svaka od njih nešto znači e sad dali sam radi toga kurva ne znam baš :rofl: tko god da je to rekao očito je zaostali idiot

suzuki750
05.01.2012., 00:50
Ma mene sve boli :503: :503:

.. a možda i bolje jer ko zna na kaj bi ličila :o :D

Recimo, kad me na lopatici tetovirao manje me bolio onaj dio prema kralježnici nego onaj prema ruci- taj mi je bio nagori.. :D

Meni je lijepo kad cura ima istetoviranu cijelu ruku, ali onak sa nekim "ženstvenim" tetovažama.. :cerek: i još malo na trbuhu i ostatak tijela prazan..

Ma svašta mi je lijepo.. :rofl:

lake of fire
05.01.2012., 04:11
ja u zadnje vrijeme isto razmisljam o drugoj tetovazi, znam i di i kaj, samo sam u procesu skupljanja novaca (ne bas uspjesnom), nadam se da bucem ubrzo skupila jer jedva cekam novu napraviti...

ovu tetovazu i prvu tetovazu koju sam radila sam odavno htjela, samo je bilo pitanje koju cu prije napravit :) mada sad bi mogla ulozit novce za tetovazu, posto je prva bila for free :cerek:

OneOfTheHidden
05.01.2012., 19:58
Ne boli uopce

mene nije bolilo
Hvala djevojke na utjesi! Ma da, samo se treba odlučno odrediti to napraviti i to je to! :D
a kome ću vjerovati ako ne muškarcu o tome što muškarac misli? al da su pod utjecajem pornića, dakako. mislim da se oni jednostavno nisu pomirili s tim da mi nismo krhke, blage, nježne, bojažljive itd. kak je njima usađeno u savjest pa se ne mogu pomiriti s tim da jako dobro podnosimo bol :)

MK na ovom forumu je specifičan, dečki se zezaju 99% i bacaju finte na sve živo i ne živo, pametnije ih je shvatiti ne ozbiljno nego ozbiljno... vjeruj meni... i svojem instinktu i želi svojoj oko tetoviranja. Ako će se netko u tebe zaljubiti, zaljubit će se i u tvoje tetovaže jer su dio tebe. Svi ostali ionako nisu bitni.:)

Rebelle Fleur
05.01.2012., 20:16
Moj dečko općenito ne voli tetovaže, ali moje obožava. Makar za svaku kaže: "Ovo je zadnja, kaj ne?" :cerek:

LuNa_LOVEGOOD
08.01.2012., 18:19
one, imam ja i tetovaže i imam najboljeg dečka na svijetu :) al kad sam pitala frendove za to, svi su se složili da im nema goreg nego vidjeti na donjem dijelu leđa tetovažu :) nisu baš ni skloni pirsanom pupku

DarkGirl
08.01.2012., 18:29
Donji dio leđa je tramp stamp :zubo: Bez uvrede ikom.. A sto se pirsa na pupku tice, to je relativno, sve ovisi o tom kakva ga osoba ima i kako ga nosi.. :ne zna:

girl333
08.01.2012., 18:36
pozzz ! zanima me gdje bi u Zagrebu mogla istetovirati ovakvu obicnu zvijezdicu na stopalu (bez ispune) a da najjeftinije prođem:
http://fc07.deviantart.net/fs37/i/2008/271/7/d/star_tattoo_on_foot_by_gilrizzo.jpg

Jako je jednostavno ali znam da u salonima postoje određeni limiti cijene ispod kojih se ne tetovira... pa tko ima najmanji limit?

btw, planiram staviti i jednu na podlaktiru (kratki latinski natpis). da stavljam natpis i zvijezdicu zajedno na isto mjesto zvijezdica ne bi bas toliko utjecala na cijenu pa me zanima da li postoji mogucnost da ih stavim u isto vrijeme i pod istu cijenu ali na razlicita mjesta (zvijezdica na stopalo)? ne znam da li me kuzite ali recimo da stavljam i natpis i zvijezdicu na ruku to bi vjerojatno bilo cca 400 - 500 kn (recimo kod Zeleta, mislim da on ne tetovira ispod 400), a ovako bi morala platiti i natpis i zvijezdicu toliko svaku. mozda je glupo pitanje ali ipak da provjerim da li je to moguce tako, znaci i natpis i zvijezdica u isto vrijeme ali na razlicita mjesta, a da se racunaju kao jedna tetovaza?

Kalliste
09.01.2012., 18:04
Donji dio leđa je tramp stamp :zubo: Bez uvrede ikom..

Ja danas napravila svoju tramp stamp, i baš san zadovoljna... :D
Bitno da ja znam da nije doslovno tramp stamp :p...

3h tetoviranja mi je prošlo uz film za tren, toliko mi je dobro bilo da se već pripremam za slijedeću :mig:

DarkGirl
09.01.2012., 18:08
Kolki je tvoj tramp stamp kad te tetoviro 3h? :zubo:

Kalliste
09.01.2012., 18:14
nekih 25 x 12 cm... Nije valjda da se kaže šta je veća tramp stamp to si veća tramp :zubo:

DarkGirl
09.01.2012., 18:19
:lol: ma ne kaze se, obicno su tramp stamps neki mali tribali drito iznad ruba hlaca..

Kaj si stavila?

Kalliste
09.01.2012., 18:23
Sklupčanu vilu na tratinčici, cvijet i krila su mi u boji, onako nešto ne prekričavo, plavkasto, ljubičasto... od cvijeta prema bokovima se izvija onako nešto ala tribal ali nije tribal već čisto da mi malo na fantasy štih popuni tetovažu...

Sad si razmišljam šta bi mogla staviti s vrata da se širi na desnu lopaticu i da spojin jedno s drugim preko cijelih leđa...

Šteta, životni san mi je da me po selu zovu tramp :p, ionako san im svima trn u oku :zubo:

Kalliste
09.01.2012., 18:39
A ja baš zapela za vilu...

Nikako ti ugodit :zubo:

DarkGirl
09.01.2012., 18:41
Hehe bez brige, ni nije bit u tome da ja budem zadovoljna.. Bitno je da ju ti volis i da ces ju voljet ostatak zivota :top:

Kalliste
09.01.2012., 18:43
Ma znan, to se ja malo zekim :p...
Ništa sad se vraćam planiranju ocrtavanja ostatka leđa...

BlackLotus
09.01.2012., 19:53
http://qschool.files.wordpress.com/2009/07/tramp_stamp.jpg

Bilo je jače od mene :rofl: :lol:

Kalliste - Zvuci okej, ali ja ne volim vile.. To je vec stvar ukusa.. :top:

bogami ne bih imala ništa protiv da me čitav svijet zove "tramp" kad bih izgledala ovako :lol:

imat ću i ja svoj trampstamp. ja radim malo po malo duž kralješnice japanske riječi, pa ću na kraju na dnu kralješnice imat jedan trampstamp iz kojih će riječi(znakovi) "izvirat"

RIB
14.01.2012., 18:44
Samo da se pohvalim, jucer sam staila tattoo dolje na nogu, rubni dio rista, onak da se vidi uz rub cipele. Imam neke zvjezdice i one vitice koje ih spajaju.

Kad pomislim da sam skoro 20 godina skupljala hrabrost za tu "bol", a na kraju... Ne bih to nazvala bol, al definitivno me svrbuckalo.

Uglavnom, jako mi je lijepo, planiram sljedecu Al moram smislit mjesto. Da se vidi, da ju ja vidim, al da nije opet upadljivo...

panties
14.01.2012., 18:55
ja se vec mjesecima ubjedjujem da mi ne treba jos jedna tetovaza, al mislim da ce zelja prevladati :)
da mi se bar odgovoriti od rukava...

Rebelle Fleur
14.01.2012., 20:39
Bravo RIB. :)

Joj, ja idem s frendicom u ponedjeljak kao pratnja. Sve mi se čini da bum se i ja doma vratila s još jednom. :cerek:

Kalliste
15.01.2012., 23:08
Aj da pitan ovdi, tetovaža me svrbi strašno i ponekad me zateže... Jel to znači da zacjeljuje ili da es zabrinem :)

Rrochelle
16.01.2012., 01:18
Aj da pitan ovdi, tetovaža me svrbi strašno i ponekad me zateže... Jel to znači da zacjeljuje ili da es zabrinem :)

Zacjeljuje :mig:

Ognjena
16.01.2012., 07:36
pozzz ! zanima me gdje bi u Zagrebu mogla istetovirati ovakvu obicnu zvijezdicu na stopalu (bez ispune) a da najjeftinije prođem:
http://fc07.deviantart.net/fs37/i/2008/271/7/d/star_tattoo_on_foot_by_gilrizzo.jpg

Jako je jednostavno ali znam da u salonima postoje određeni limiti cijene ispod kojih se ne tetovira... pa tko ima najmanji limit?

btw, planiram staviti i jednu na podlaktiru (kratki latinski natpis). da stavljam natpis i zvijezdicu zajedno na isto mjesto zvijezdica ne bi bas toliko utjecala na cijenu pa me zanima da li postoji mogucnost da ih stavim u isto vrijeme i pod istu cijenu ali na razlicita mjesta (zvijezdica na stopalo)? ne znam da li me kuzite ali recimo da stavljam i natpis i zvijezdicu na ruku to bi vjerojatno bilo cca 400 - 500 kn (recimo kod Zeleta, mislim da on ne tetovira ispod 400), a ovako bi morala platiti i natpis i zvijezdicu toliko svaku. mozda je glupo pitanje ali ipak da provjerim da li je to moguce tako, znaci i natpis i zvijezdica u isto vrijeme ali na razlicita mjesta, a da se racunaju kao jedna tetovaza?

Tattoo majstor se ne bira po tome koji je najjeftiniji. :amen:

kod mene uvijek produ jeftinije oni koji rade odjednom dvije tetovaze iz prosto jednostavnog razloga- ne moram dva put otvarati opremu i koristiti sav novi materijal, imati troskove sterilizacije itd itd... nego sve napravimo jedno za drugim.

Kalliste
16.01.2012., 15:43
Zacjeljuje :mig:

Thanks...

Amo još jedno pitanje, evo prošlo je tjedan dana, znam da piše mjesec dana ka da se ne bi smjelo imati veće fizičke aktivnosti, ali ne mogu više izdržat, smijem ja počet sa trčanjem i vježbama na spravama...

black1888
17.01.2012., 20:51
Amo još jedno pitanje, evo prošlo je tjedan dana, znam da piše mjesec dana ka da se ne bi smjelo imati veće fizičke aktivnosti, ali ne mogu više izdržat, smijem ja počet sa trčanjem i vježbama na spravama...
Pa, nitko ti ne može zabraniti. :)
Ako si spreman riskirati zdravlje tetovaže (strije, nepravilno zacjeljivanje i infekciju), slobodno. :)

"friška mama"
21.01.2012., 18:45
jel mogu odmah na tatoo na vrat ili fakat trebam negdje prvo napraviti neku tetovažicu ??:503:
naš tatoo majstor nije htio mojoj frendici odmah tetovirati leđa,rekao joj je da joj prvo napravi nešto na nozi,ali se ne sjećam zašto...:504:

panties
21.01.2012., 19:33
jel mogu odmah na tatoo na vrat ili fakat trebam negdje prvo napraviti neku tetovažicu ??:503:
naš tatoo majstor nije htio mojoj frendici odmah tetovirati leđa,rekao joj je da joj prvo napravi nešto na nozi,ali se ne sjećam zašto...:504:

nidje veze.
to je iskljucivo do tog majstora.

suzuki750
21.01.2012., 19:40

Mozda zbog boli? :ne zna: mada mi to nema bas logike jer moze prvo probat tetovirat na prazno..

buba-e
22.01.2012., 00:50
ima li netko preporuku za lettering u zagrebu? nisam od tu, pa mi se samim time i teze raspitat :/ tako da sve preporuke prihvacam :)

kaili
22.01.2012., 12:07
ima li netko preporuku za lettering u zagrebu? nisam od tu, pa mi se samim time i teze raspitat :/ tako da sve preporuke prihvacam :)

Ovo i mene zanima. :) Već se duže vrijeme spremam istetovirati nekoliko riječi na ruku, a ne znam kod kojeg tattoo majstora otići.

"friška mama"
22.01.2012., 12:20
Mozda zbog boli? :ne zna: mada mi to nema bas logike jer moze prvo probat tetovirat na prazno..

pa ak će me bolit na nozi,onda sigurno neću ić stavljat na vrat..haha
pa bolje da odmah na vratu tetovira,pa znam da moram izdržat...:rofl:
jer ne želim nigdje drugdje za sad tetovažu.baš imam želju na vrat

ZimzelenaBiljka
23.01.2012., 09:31
pa ak će me bolit na nozi,onda sigurno neću ić stavljat na vrat..haha
pa bolje da odmah na vratu tetovira,pa znam da moram izdržat...:rofl:
jer ne želim nigdje drugdje za sad tetovažu.baš imam želju na vrat

Stvarno ne kužim zašto bi prvo trebalo na neko drugo mjesto i ovo prvi put čujem, da meni to kaže neki tattoo majstor, nema šanse da bi išla k njemu jer zvuči vrlo neprofesionalno :kava:

buba-e
23.01.2012., 12:48
Ovo i mene zanima. :) Već se duže vrijeme spremam istetovirati nekoliko riječi na ruku, a ne znam kod kojeg tattoo majstora otići.

valjda ce se javit neko s iskustvom :))

ZimzelenaBiljka
23.01.2012., 14:00

Meni je super Maja u Imaginariumu - super crta, uvijek mi se posve posveti, ima dobre ideje i savjete, a i ugodno je društvo pa tih par sati prođe u trenu :D