PDA

View Full Version : Tetovaža - opća rasprava

stranice : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Zelda
08.06.2004., 11:08
gdje u zgbu otici napraviti tetovazu? kakve su cijene? jel jako boli? ja si jos premisljam, al ono za sad sam na 90 %

Ipanema
08.06.2004., 11:12
Tratinska, imas dva - Robi i Zagreb.
Ribnjak - Gandalf
Ne znam ima li ih jos "registriranih".

Za cijene pogledaj na njihovim web stranicama (google pomaze :D ).

Bol se mjeri prema tvojem tipu koze (dakle samo tebe boli na taj nacin na koji boli), mjestu tetoviranja, vrsti tetovaze, bojama itd......

CF
08.06.2004., 12:19
ja sam otkrio privremene tetovaže.. i suppeer su
:top: :top:

cijena - 3,4 kune,
drže i izgledaju dobro..
:top:

Ipanema
08.06.2004., 12:21
Cro Fag kaže:
ja sam otkrio privremene tetovaže.. i suppeer su
:top: :top:

cijena - 3,4 kune,
drže i izgledaju dobro..

ah, ta djeca... :rolleyes:

Blind
08.06.2004., 22:21
ima i tattoo salon "ra" kod kvatrica..nemrem se sjetit kaxe ulica zove ali poslat cu kasnije ako te zanima. (cula sam da je dobar)
ja sam isprobala dva salona, jedan je bio grozan pa preporucam "zagreb"; zagarantirana ljubaznost i higijena!
cijene su ti od 180 kn najmanje (za znakice promjera 3*3 cm recimo) ali cijenu povisuju prema mjestu tetovaze (recimo na ledima,rukama,vratu je skuplja 20% il tak nekak). racunaj ako zelis nesto vece od 400kn pa na dalje...
ne boli jako nigdje jer da ne znam kak boli ne bi bilo tako mnogo ljudi tetovirano, mislim bol je u svakom slucaju izdrzljiva.. zapravo mene nije ni bolilo nego me vibrirajuce peckalo.
za bilo kakvo pitanje obrati se mailom (adresu mozes pronaci na stranici salona koji te zanima), /zagreb ce ti ziher odgovoriti drugi dan najkasnije/ oni ti ionako mogu najbolje objasniti sve a mozes i otici bez ikakve obaveze otici u bilo koji salon samo po informacije.
:W

dora
08.06.2004., 23:05
Zelda kaže:
gdje u zgbu otici napraviti tetovazu? kakve su cijene? jel jako boli? ja si jos premisljam, al ono za sad sam na 90 %

Ja sam bila u Tratinskoj, ko Zeleta. Cijene zavise od velicine tetovaze, dal je u boji ili ne, a i na kojem je dijelu tijela jer npr. ista tetovaza na nogama i rukama je 25% jeftinija nego ta ista totovaza na npr. ledima.
Sad cijene su otprilike od nekih 100-150 kuna pa nadalje. Najbolje da odes tam, pregledas hrpetine kataloga pa se odlucis (ili ak vec imas ideju sto bi tetovirala onda odneses slikicu njima u salon).

Dal boli? Mene je bolilo poprilicno, znam ljude koje nije bolilo uopce... zapravo to ti zavisi na kojem je dijelu tijela odnosno jel tetovaza na kosti ili misicu (na kosti, tipa lopatica boli vise neg da se tetoviras na guzici).

Daemona
09.06.2004., 19:28
ja sm se isto tetovirala u "zagrebu"
sve je cisto i uredno i ljudi koji tamo rade su oke
sto se tice boli..ja imam visoku tolenranciju na bol ..ali svejedno..tetovirala sam donji dio trbuha (ispod kupaceg) i iako je dost osjetljivo mjesto..mene nije jako boljelo..
a cuj..i on (koji te tetovira) moze radit polagano..i nece puno boljet...

Zmijica
11.06.2004., 15:22
Nije li pogresno sad radit tetovazu? :confused:
Mislim, to je rana koja se dva tjedna mora prat i sterilno drzat,
a jos dva mjeseca ne smijes na sunce...

Daemona
12.06.2004., 13:18
da to sam htjela reci..kad se tetoviras ne smijes dva mjeseca na suunce..i u solarij..mozda ti je bolje pricekat zimu

tilla
12.06.2004., 13:37
Zmijica kaže:
Nije li pogresno sad radit tetovazu? :confused:
Mislim, to je rana koja se dva tjedna mora prat i sterilno drzat,
a jos dva mjeseca ne smijes na sunce...

optimum je da prodje 9 mjeseci od tetoviranja. tek nakon toga moze se bez brige na sunce.

niko ti nece preporucit da se tetoviras u 5 mj, ako ides u 7. na more.

Blind
15.06.2004., 11:50
ja nisam imala problem s tetovazom, napravila sam ju krajem sedmog mjeseca i za 10 dana otisla na more, morska voda nece ostetit tetovazu nego sunce a ako prek tetovaze namazes debeli sloj one bepanthen masti nece joj biti nis i ostat ce ljepa tamna. btw rekla sam i u salonu da idem na more i tam su mi rekli da to nema veze. meni je veca zafrkancija bila preko zime, kad imas 5 majci na sebi pa onda jos mazi tetovazu i mora onda biti pokrivena jer je prehladno da ju luftas na zraku...unistila sam pol obleke.

valentina
15.06.2004., 13:01
Zelda kaže:
gdje u zgbu otici napraviti tetovazu? kakve su cijene? jel jako boli? ja si jos premisljam, al ono za sad sam na 90 % ja sam se htjela istetovirati dok nisam vidjela kak to izgleda; krvi i bol, oboje mrzim, ali ako zelis, pricat ces nam kak je bilo...

Daemona
15.06.2004., 15:02
ma nije istina da toliko ima krvi..ja sam se tetovriala na dost osjetljivom mjestu..donji dio trbuha..ispod razine kupaceg..i nije bilokrvi..bilo je kasniej malo sukrvice..a skoro nista..a i bol je individualna..ali moze ti tip radit pomalo i onda ne boli toliko..a dok sjenca ne boli nista
to se naravno ne odnosi na homemade tetoviranje..gdje sam od vise njih cula da vise boli i da bude krvi

Goge
15.06.2004., 20:47
Ja sam se tetovirala u Tratinskoj u Zagrebu davne 1993. Onda je mala tetovaža veličine cca 5 cm koštala oko 50 maraka. Bolilo je, ali nije to tako strašno. Najvažnije je da dobro razmisliš što i gdje tetovirati. Jednog dana ti neće koža biti tako lijepa i napeta, obrati pažnju na to.
;) Ja sam tetovirala guzu, pa se moj mali tetovirani lik deblja i mršavi sa mnom, ali uvijek je fora. A vidim ga samo ja i On!

Sretno!

SuzA
15.06.2004., 21:39
Hebote kad cujem ovo krv i bol :horor:

Zbog takvih prica sam zelila prvo gledati druge kad se tetoviraju i stvarno krv nisam nigdje vidila...
Sta se boli tice svatko ima drugu toleranciju...
Mene je skakljalo :D , ozbiljno!
tip mi je cijelo vrijeme govorio da se nemicem, a ja sam krepavala od smijeha, sve dok nije krenuo preko trticne kosti prema guzi...
Onda sam odustala od produzivanja...:cool:

hator
16.06.2004., 12:57
e ovo je za krepat , kakva krv i velika bol . pa ja sam se tetovirala na lopatici i nije uopće boljelo , malo sam svrbi , a od krvi nisam vidjela ni k. pa nisu to mesari , već ljudi koji znaju svoj posao.

slafko
16.06.2004., 14:20
ja se idem tetovirati u 10om mjesecu. najvjerojatnije u gandalf. :)

Billi
17.06.2004., 08:07
ja sam se tetovirala u salonu u sesvetama, na lopatici. malo se osjeti, ali trajalo je oko 15 min.
i planiram jos jednu malu stavit na nogu.

maristella69
17.06.2004., 08:19
Krvi i boli ima, ali ne na ovim malim tetovažicama kaj si vi delate, već kada se obuhvati veća površina.
Prizor uistinu nije lijep, dosta curi i limfna tekućina, a i boli.
Potrebno je tretiranu površinu zamatati u plastične folije nekih 10 dana barem..
Tretman traje satima i cijena mu nikako nije ispod 1000 Kuna.

Štrikalica
17.06.2004., 10:01
maristella69 kaže:
Krvi i boli ima, ali ne na ovim malim tetovažicama kaj si vi delate, već kada se obuhvati veća površina.
Prizor uistinu nije lijep, dosta curi i limfna tekućina, a i boli.
Potrebno je tretiranu površinu zamatati u plastične folije nekih 10 dana barem..
Tretman traje satima i cijena mu nikako nije ispod 1000 Kuna.

jes..moja najveća, velika je oko 15 x 10 cm i trebalo joj je dosta da zacijeli..nije nešto pretjerano krvarila, ali više nego ostale..došla je 1.300 kn, a robi me mrcvario nekih 4 sata..

al je zato kewl :D

Štrikalica
17.06.2004., 10:03
slafko kaže:
ja se idem tetovirati u 10om mjesecu. najvjerojatnije u gandalf. :)

kod njih sam ja radila prvu tetovažu..ok rade samo mi je tip išao na živce jer je bio nekakav mrgodan..mislim, nije neš bitnog za samu tetovažu, ali ide ti na jetra kad par sati sjediš kraj Ol' Grumpyja.. :rolleyes:

Elektra
17.06.2004., 10:07
e tog lika iz gandalfa sam upoznala i zaista je tip mrga :D malčice zastrašujuće :D

Blind
17.06.2004., 11:12
moj savjet: ak idete u gandalf obavezno trazite stelu jer buncek nije normalan, mene je masakrirao!!
odnosno nejdite tamo .. znaju muljat s cijenama!

Štrikalica
17.06.2004., 11:40
Blind kaže:
moj savjet: ak idete u gandalf obavezno trazite stelu jer buncek nije normalan, mene je masakrirao!!
odnosno nejdite tamo .. znaju muljat s cijenama!

ma da?! :eek:

je, fakat..buncek..uf, kak mi je išao na živce :mad:

meni su roby i senf :top:

hator
17.06.2004., 11:49
moja baš i nije mala , veličine dlana , ali me sada primilo da si istetoviram skroz dolje na početku kičme neki malo veći tribal tattoo. ali ništa do poslije mora , zimi se baš i ne sunčam i ne skidam pa nema frke.

Doria
20.06.2004., 22:35
slafko kaže:
ja se idem tetovirati u 10om mjesecu. najvjerojatnije u gandalf. :) .. ma ne znam, o Gandalfu sam imala dobro misljenje dok mi se jedan od najboljih frendova nije tamo isao tetovirat jer su mu rekli da ce ga tatto (sam si ga je nacrtao) doc 700 kn, za razliku od Zagreba di su mu rekli 200 kn vise.. i uglavnom, otisao on u Gandalf.. kao prvo, da tip je bio totalno mrzovoljan, ali ono bitnije: sfusali su mu je.. na nekoliko mjesta nije popunjena do crte, a na par mjesta je razmazana :eek: .. on je rekao da "ajd, nema veze", al da su meni to napravili :Snajper:

.. btw.. ja svoju u Zagrebu napravila, 105 maraka dosla prije 3 godine :cheer:

Štrikalica
21.06.2004., 09:05
Doria kaže:
[B kao prvo, da tip je bio totalno mrzovoljan[/B]

znači mrzovoljan je još uvijek?! nekih 10 godina kasnije? e, kak mu se da.. :rolleyes:

ne znam kuži li on - ali to puno znači..ja se nikad više nisam išla tetovirati kod njih..upravo zbog toga - a vjerojatno bih pošto sam kod njih prvu napravila..

maristella69
21.06.2004., 09:46
Bile biste i vi mrzovoljne da morate svaki dan guliti onom iglom po koži...svakakve kičeraje...na svakakvim mjestima...;)

Štrikalica
21.06.2004., 10:46
maristella69 kaže:
Bile biste i vi mrzovoljne da morate svaki dan guliti onom iglom po koži...svakakve kičeraje...na svakakvim mjestima...;)

fakat jebate..da mi dođe debeli motorist i pred mene izvali golemo dlakavo dupe, briznula bi u nekontrolirani plač :lol:

al šta se ima mrštiti kad se pred njega izvali ovako slatko breskvica-dupence? :zubo:

Daemona
21.06.2004., 16:21
ma to mu je posao..i ima da bude nasmijan :cool:

Antac
12.07.2004., 20:54
Kaj mislite o bio tetovažama...di se najbolje u zagrebu tetovirati?...bla bla bla

emy
12.07.2004., 21:09
Kod Robija

GothicA
13.07.2004., 00:32
emy kaže:
Kod Robija

To je onaj na Ribnjaku, jel? Pa kaj dela i bio tetovaže?
Ja bi si bio anpravila, nedaju mi pravu, a ni sama se ne usudim jer mi je koža za popizdit.
Kolko obično traju te bio, kolko različito od prave (osim kaj ne ide tak duboko pod kožu i kaj nije trajna)?

326
13.07.2004., 03:23
robi je u končarevoj.. i zagreb.

a na ribnjaku je gandalf.. i meni taj čovo izgleda lagano scary :horor: :zubo:

hator
13.07.2004., 08:11
te tetovaže ti rade samo u kozmetičkim centrima , ali koliko sam ja čula nisu baš bajne jer nekon nekog vremena kad počne boja odlaziti ostaju mrlje i izgleda prljavo .

Billi
13.07.2004., 08:54
jeste ograniceni:bonk: na svakoj temi samo se pise o robiju. ja sam se tetovirala u sesvetama i ispalo je izvrsno i znacajno povoljnije. salona ima dosta po zagrebu, nije robi jedini!

klio
13.07.2004., 13:24
I ja bi se istetovirala al se još nisam odlučila za motiv. Ipak bi htjela da ima neko dublje značenje.
Di je u Rijeci najbolje? Kolike su cjene jedne manje tetovaže?

Billi
13.07.2004., 15:44
ja sam si nasla sliku na netu, isprintala i on mi je to istetovirao.

Katrin
13.07.2004., 22:33
hator kaže:
kad počne boja odlaziti ostaju mrlje i izgleda prljavo .
ne bas...evo moja ima vec 4 godine i to samo lagano blijedi (ravnomjerno, naravno) :)

alfred stokes
13.07.2004., 23:44
klio kaže:
I ja bi se istetovirala al se još nisam odlučila za motiv. Ipak bi htjela da ima neko dublje značenje.

Probaj usisavač ili peglu. Kud ćeš dubljeg značenja. Bit ćeš originalna i uvijek primjećena. :zubo:

alfred stokes
13.07.2004., 23:45
klio kaže:

Probaj usisavač ili peglu*. Kud ćeš dubljeg značenja. Bit ćeš originalna i uvijek primjećena. :zubo:

* napomena: privatiziranje forumskog prostora - strogo interna fora :D

klio
13.07.2004., 23:54
alfred stokes kaže:
Probaj usisavač ili peglu*. Kud ćeš dubljeg značenja. Bit ćeš originalna i uvijek primjećena. :zubo:

Vidim da si se dao u gadnu zajebanciju:B

Zmijica
14.07.2004., 13:36
klio kaže:
Polako i cool :cool: ... cekaj da ti motiv sam dodje.
Meni je dosao prije 4 godine jos, ali nisam imala para za to.
Sad imam :) I bit ce najesen.
A recimo, potpis sam sto godina trazila, i isprobavala ove i one
varijante, i onda mi se :cheer: odjednom poslozio i to je bilo to!

GothicA
16.07.2004., 20:10
hator kaže:
te tetovaže ti rade samo u kozmetičkim centrima , ali koliko sam ja čula nisu baš bajne jer nekon nekog vremena kad počne boja odlaziti ostaju mrlje i izgleda prljavo .

Da, to sam baš jučer čula. Tog me frka..ko zna dal mrlja ostaje trajno ili? :confused:

evil_faerie
19.07.2004., 18:40
Tatoo studio Zagreb, tj. kod Zeleta. Provjereno iz prve ruke. :top: (Tratinska tj. bivša Končareva...jebi ga, ne znam broj)

just Sandy
19.07.2004., 20:12
evil_faerie kaže:
Tatoo studio Zagreb, tj. kod Zeleta. Provjereno iz prve ruke. :top: (Tratinska tj. bivša Končareva...jebi ga, ne znam broj) :top: 28 Billi kaže:
jeste ograniceni:bonk: na svakoj temi samo se pise o robiju. ja sam se tetovirala u sesvetama i ispalo je izvrsno i znacajno povoljnije. salona ima dosta po zagrebu, nije robi jedini! U Sesvetama je Dule. Isto :top: Salon se zove Godina zmaja.

Blind
20.07.2004., 03:12
Ali kaj se nije pitanje odnosilo na bio tetovazu?? Bio rade samo u nekim kozmetickim salonima, koliko znam cijene su priblizno iste mozda malo jeftinije od onih za prave tetovaze. Moje misljenje o bio tetovazama nije dobro jer ne vidim razlog privremenog tetoviranja ako se netko oce tetovirati zato sto to privremeno traje bar 5 godina ako ne i dulje kad se racuna vrijeme potpunog nestajanja ruzne fleke ..a ta bio tetovaza se pocne ponekad pretvarati u fleku vec i nakon tri godine pogotovo ako je u boji.

razmazoti
20.07.2004., 10:41
Bio tetovaze su skuplje ne jeftinije od obicne tetovaze, aj sam svoju malecnu (1X3cm)platila 700kn, i to u kozmetickom salonu negdje prema maksimiru mislim....
sve je ok super prezadovoljna sam, samo mi je sad zao kaj nije prava najpravija :(

kad smo kod svega toga, jeli zna neko kako se krecu cijene pravih tetovaza, i koliko otprilike kosta C/B jedno 3X15 cm ?

Blind
20.07.2004., 11:23
obicno one tribal znakove za donji dio leda kaj su dugi oko 15 cm racunaju od 1500kn pa na dalje..ovisi o popunjenosti i debljini. vjerojatno ne mislis da u 3 x 15 bude sve popunjeno?. recimo 3x7 je mene doslo 400 kn a 3x4 cm 180kn. najbolje ti je uzet sliku i pitat direkt cijenu jer ovisi i o mjestu gdje stavljas. a za bio znam da je leptira u boji velikog kao dlan bez prstiju jedna cura platila 200 kn. ..jako mi je cudno da te nesto tako mizerne velicine doslo tolko puno.

Billi
20.07.2004., 12:53
moja ja oko 4-5 cm x oko 3 i kostala je 300 ili 400 kn, ne sjecam se. kod duleta!
ja se bas ne kuzim u tetovaze, ali mi se desavalo da mi se obrate da je izvrsno napravljena

Ahil
20.07.2004., 12:56
Antac kaže:
Kaj mislite o bio tetovažama...di se najbolje u zagrebu tetovirati?...bla bla bla

Negdje oko bikini zone:D :D

Bocca della Verita
20.07.2004., 14:10
ja sam svoju bio tetovazu napravila u beauty centru Bozica:D na okretistu Dubrava.
bilo je to godine.....kad su ciro i vatreni bili treci...
platila sam je duplo vise od obicne.
rekli su mi da traje 3-5 godina, ovisno o tome kojom brzinom ti se koza obnavlja. :confused:
tanto, proslo je godina i godina, ona jos uvijek stoji i izgleda isto ko i prvi dan.
nije mi zao, volim je i nebi zelila da nestane, al mi je glupo sto su me zajebali i rekli da ce izblijediti...
:flop:

soft_machine
20.07.2004., 18:28
biotetovaze se rade na istom principu kao i prave, drukcije je samo to sto se rade plice i sto se naravno koristi drukcija boja, aparatura je ista..i boli skoro isto.

sto se tice cijene..zavisi naravno koliko je komplikovan motiv koji zelis..npr moja tetovaza nije velika, najvise oko 5-6 cm a stojala me je 40eura. skupo je bilo to sto je osjencena znaci nije standardna crna..tetovaze u boji su u pravilu isto skuplje..

inace mjesto koje mi se najvise svidja je lateralna strana struka (hehe a opisa..)..znaci u predjelu dojke :) samo s strane...

:D

razmazoti
20.07.2004., 18:40
znam da sma skupo platila, covjek koji ju je radio je isto tako rekao da su bio tetovaze skuplje od obicnih...
ovo 3X15 bi islo od stopala prema gleznju, nije tribal vec moja neka svrljotina kaj bi si napravila...
doduse papak sam i ne usudim se na takvo mjesto pravu stavit je rznam da je tamo necu htjet za 20 godina neg sad dok sam mlada i blesava....
al kako stvari stoje para za takvu bio nemam jer mislim da bi kostala minimum 300€

razmazoti
21.07.2004., 13:43
cure koje ste radile bio, jel moze na privat ili tu svejedno adresa ili ime salona di ste to obavile?
hocu si staviti jos jednu, a imam nekakav lagani dojam da je tam di sam ja radila sve dva put skuplje neg inace :zubo:

rekli su mi za ovo kaj ocu od 150€ do 100€ a jedno je 10 puta veca od one kaj sam si napravila kod njih zadnji put kaj me skoro 100€ ispala, dakle za ovo bime oprali punih 1000€ , ja nedam vise od 200! :(

Tinach
29.08.2005., 23:34
Odlučila sam! Valjda :D
Koje su vam preporuke kaj se tiče salona ( s obzirom na higijenu, kvalitetu, cijenu) u Zg... i jel znate za koji site di su uzorci tetovaža, još se tražim,a ne crtam dovoljno dobro da bi sama napravila.
Hvala unaprijed

hana
29.08.2005., 23:37
ne znam za zg ali znam da tu u ri ima tatoo shop di ti tip nacrta sta god hoces ako je od volje pa valjda to mozes i u zg nac (pa ces imat unikat :D)

Hedonism_Girl
30.08.2005., 00:14
Odlučila sam! Valjda

Cim si prochitala novi post ptice..priznaj..:D

Lili Marlen'
30.08.2005., 12:25
Tinach kaže:
Koje su vam preporuke kaj se tiče salona ( s obzirom na higijenu, kvalitetu, cijenu) u Zg... i jel znate za koji site di su uzorci tetovaža, još se tražim,a ne crtam dovoljno dobro da bi sama napravila.
Hvala unaprijed

Otiđi u Tratinsku kod Robija i Senfa (tu sam se ja tetovirala:))i u Zagreb/Gandalf koji je također u Tratinskoj...
Tamo pogledaj albume s motivima kojih stvarno ima puno...Šta se tiče cijene ovisi o veličini tetovaže, zahtjevnosti (detalji i to) i o bojama...
I nemoj se tetovirat ako nisi 10000000% sigurna da to stvarno želiš...good luck
da,baj d vej evo ti linkovi
robi i senf (http://www.robytattoo.com/)

Zagreb/Gandalf (http://www.zagreb-tattoo.com/html/home_hr/home.asp)

joujou
30.08.2005., 12:27
i ja sam se odlucila.. mozem ic skupa razgledavat :five:

mali_boro
30.08.2005., 12:28
gdje? iznad guze :cerek:
kaj? veš mašinu :zubo:
koliko? pa jednu, jebote. ;)

Tinach
30.08.2005., 14:59
Hedonism_Girl kaže:
Cim si prochitala novi post ptice..priznaj..:D

:confused: :confused:

joujou, svaka moralna potpora je dobrodošla :D

joujou
30.08.2005., 15:00
Tinach kaže:

joujou, svaka moralna potpora je dobrodošla :D

deal :D :D

Hedonism_Girl
30.08.2005., 17:11
Tinach kaže:

ma novi post ptice trkachice, o tetovazama je. :)

Ipanema
30.08.2005., 17:37
mali_boro kaže:
kaj? veš mašinu :zubo:

i tvoje rijeci postale stvarnost (http://www.zagreb-tattoo.com/html/gallery/detail_hr.asp?iType=51&iPic=1214&offset=)

:horor:

magic
30.08.2005., 17:42
mozhe li mi itko objasnti zashto bi mlada zhenska osoba ~ zakljuchujem po stopalu ~ pozheljela hodati obiljezhena ruzhnom veshmashinom :confused:

mali_boro
30.08.2005., 23:05
Ipanema kaže:
i tvoje rijeci postale stvarnost (http://www.zagreb-tattoo.com/html/gallery/detail_hr.asp?iType=51&iPic=1214&offset=)

:horor: Šta nikad niste vidli tetovažu veš mašine?? :eek:

Pa to mi je jedna od najdražih! :s Imam ju na desnom gležnju ;) Na lijevom je kombajn :cerek:

uskoro ide motokultivator na, hm... jeli.. motokultivator;)

Patagonija
31.08.2005., 16:20
Ipanema kaže:

Ajme preodvratno!! :lol:

I odvratan lak isto :D I palac :zubo:

Tetovaže? Dobre na dobrom muškom :o

darin
31.08.2005., 17:11
Ipanema kaže:

da nije nasa ava :zubo:

ginger
31.08.2005., 17:19
I ja sam odlučila, nakon godina nećkanja, sve je dogovoreno za sljedeći tjedan, nabacit ću leptirića poviše dupeta :w

Tinach
31.08.2005., 19:42
ginger kaže:
I ja sam odlučila, nakon godina nećkanja, sve je dogovoreno za sljedeći tjedan, nabacit ću leptirića poviše dupeta :w

di? mislim u kojem salonu?
javi kak si zadovoljna usulugom..i koja je cijena

enigma
31.08.2005., 20:02
Ipanema kaže:

Ajme majko...:eek: :D ovo nikad nisam vidila, zivi uzas.

AFRODITA69
31.08.2005., 23:29
ja sam o tome mislila prije zagreba.onda me neki tip spuntal da bu mi posle zal.onda sam sa frendom u zagrebu opet malo o tome pricala,htjela sam ici tam na tattoo,al nekak smo na to zaboravili.htjela sam sapice iznad guzova(tj,leda,cisto dole).sad mi je drago da nisam,jel necu taj dizajn vise.kad idem sljedeci puta,mozda odemo.

NoWa
31.08.2005., 23:46
ajme ja iman tetovazu:tuzni:

ubila me tinejdžerska glupost. sva sreca sta je na leđima, a ne negdje gdje bih to actually trebala gledati.

tu imas stosta o tetovazama (http://www.enovine.net/i/i24/04iv02/04iv0206/TETOVA%C5%BDE.htm)

ja sam svoju prepravku radila kod jednog Filipa doma. frajer je napravio megaodlicnu stvar. prekrio mi je potpuno sjebanu tetovazu da se sada ona uopce ne vidi.
Lili Marlen' kaže:
[B]Otiđi u Tratinsku kod Robija
robi i senf (http://www.robytattoo.com/)

jesi luda:horor:

U robija ne moj otici NI POD RAZNO. znam masu ljudi kojima je sjebo. al masu.ako ti terba uvjeravanje, dobijes i brojeve mobitela.

mozda tip uspije napravit 50% dobrih tetovaza i ova nasa Lili Marlen je sretnica, al ono..NEEEEEEEEEEEEEE

NoWa
31.08.2005., 23:49
magic kaže:
mozhe li mi itko objasnti zashto bi mlada zhenska osoba ~ zakljuchujem po stopalu ~ pozheljela hodati obiljezhena ruzhnom veshmashinom :confused: kako ne shvacas.:rolleyes:

to je kul:rolleyes:

vočni_djećak
01.09.2005., 03:18
iz teto viraj voč tka :HAAAAAAA: KUX: lus

:( neču

Nikol Nikol
01.09.2005., 08:06
Tinach kaže:
Hvala unaprijed

s obzirom na higijenu i kvalitetu, preporučujem ti "zagreb" u tratinskoj, kod zeleta. uostalom, evo ti www.zagreb-tattoo.com, tam imaš dost informacija. najbolji su!:top:

luca
01.09.2005., 08:18
Patagonija kaže:

Tetovaže? Dobre na dobrom muškom :o

meni tetovaze nagrdjuju ljude, i muske i zenske. lijep crtez na zidu mi je lijep. lijep crtez na covjeku ne primjecujem, ali primjetim nagrdjeno tijelo...
kad je slicica mala, izgleda mi kao da je velika fleka. kad je velika, izgleda mi kao jos veca fleka :D prirodne "fleke" su mi cak interesantne (madezi, oziljci), ali ove nacrtane mi nisu.

kuzim ako netko zeli staviti tetovazu jer zeli oznaciti pripadnost, deklarirati javno nesto o sebi i slicne advertising funkcije (takve funkcije imaju i odjeca i frizura ali one barem nisu urezane pod kozu i mogu se lakse, bezbolnije i s manje rizika mijenjati).
ali ne kuzim da netko stavi tetovazu da se uljepsa :misli:
naravno, to je moj osobni ukus i ne pokusavam nekome tko vidi ljepotu u tome reci da treba drugacije misliti. samo kazem da netko to vidi drugacije...

Ipanema
01.09.2005., 08:20
NoWa kaže:
U robija ne moj otici NI POD RAZNO. znam masu ljudi kojima je sjebo. al masu.ako ti terba uvjeravanje, dobijes i brojeve mobitela.

mozda tip uspije napravit 50% dobrih tetovaza i ova nasa Lili Marlen je sretnica, al ono..NEEEEEEEEEEEEEE

Ovo je dobro znati :top:

LadyInRed
01.09.2005., 10:46
ali ne kuzim da netko stavi tetovazu da se uljepsa

u tome i jest cijeli problem. ljudi općenito malo krivo shvaćaju poantu tetoviranja. naime, svi koji se tetoviraju SAMO da bi dobili novi estetski dodatak, da bi si uljepšali dio tijela, kad tad zažale zbog toga. ne mo'š iste naušnice, istu frizuru, istu majicu nositi cijeli život jer ti dosadi kao modni dodatak, pa ti jednako dosadi tetovaža. zato oni koji se tetoviraju isključivo radi modnog hira, bolje da stave one koje se mogu bez problema ukoniti.

osobno se namjeravam uskoro tetovirati, ali još nisam odlučila što i da li ću to napraviti u Zagrebu ili negdje drugdje. tetovažu, kao i piercing, shvaćam kao nešto više od modnog dodatka. nešto poput....određenog pogleda na svijet:D uglavnom, da ne serkam previše o filozofiji tatooa:D, ne shvaćam to kao modni dodatak i kad sam to riješila sa sobom u glavi, sumnjam da će mi dosaditi nakon 2 godine.

Patagonija
01.09.2005., 10:50
luca kaže:
meni tetovaze nagrdjuju ljude, i muske i zenske. lijep crtez na zidu mi je lijep. lijep crtez na covjeku ne primjecujem, ali primjetim nagrdjeno tijelo...
Meni ne nagrđuju, ako su 'ukusne', na dobrom mjestu pozicionirane :D i dobro napravljene :)

Osobno ju ne bih stavila i na ženama mi se u principu ne sviđaju... bez nekog racionalnog objašnjenja :D jednostavno ih nekako vežem uz muškarce... Kao što npr. naušnice vežem uz žene i na njima su mi super, a na muškarcima koma :D

Kužim tvoj stav :) Ja tako gledam na pirsinge :D

Možda bi mi isto bilo i sa tetovažama da nisam u životu bila s dva muškarca čije su mi tetovaže, u kombinaciji s njima, bile naprosto veličanstvene :cerek: :zubo:

hasselbaink
01.09.2005., 10:55
samo da se osvrnem na onu ves masinu, tetovaza kao tetovaza, ima ih svakakvih, ali brate mili, koje glupo mjesto za tetovazu, e to ne mogu vjerovati.

LadyInRed
01.09.2005., 10:57
Patagonija kaže:

Osobno ju ne bih stavila i na ženama mi se u principu ne sviđaju... bez nekog racionalnog objašnjenja :D jednostavno ih nekako vežem uz muškarce...

vidiš meni je nešto fascinantno vidjeti tatoo na prelijepoj, nježnoj ženskoj koži. kao nekakav sukob grubog i ženstvenog. kao da "vadi" iz žene i njene krhkosti onu snagu koja je na prvi pogled neupadljiva.:)

ali to sam samo ja i moja PMS-om nadahnuta trabunjanja o ljepoti tatoo-a:zubo:

joujou
01.09.2005., 11:03
venem za ovom...

http://img352.imageshack.us/img352/909/chosenmed2xh.jpg (http://imageshack.us)

LadyInRed
01.09.2005., 11:08
joujou kaže:
venem za ovom...

http://img352.imageshack.us/img352/909/chosenmed2xh.jpg (http://imageshack.us)

odlična. ja bi samo donji dio doduše, bez cvijeta. iako ja ciljam na puno manju tetovažu. meni su savršene ove koje radi Stella u Zagreb&Gandalf, posebno mace:cerek: :cerek:
http://www.zagreb-tattoo.com/html/gallery/detail_stela_hr.asp?iPic=1311&offset=0
http://www.zagreb-tattoo.com/html/gallery/detail_stela_hr.asp?iPic=1307&offset=0
http://www.zagreb-tattoo.com/html/gallery/detail_stela_hr.asp?iPic=1151&offset=28

ginger
01.09.2005., 15:21
Tinach kaže:
di? mislim u kojem salonu?
javi kak si zadovoljna usulugom..i koja je cijena

Ja sam u manjem gradu gdje imaš 3, 4 tattoo majstora i, naravno, odlučila sam se za ovog najhvaljenijeg..Radio je tetovaže nekolicini mi frendova, svi su na kraju bili prezadovoljni, a i crteži su fantastični.
Što se tiče cijene, ovo što ja mislim napravit (sličica promjera nekih 5 cm, u boji) bi me trebalo izaći oko nekih 500, 600 kuna i to mi je o.k, taman pristojna cijena.
Kao što sam rekla, lomila sam se duže vrijeme i pokušala sam realno sagledat razloge za i protiv, kako sada tako i u budućnosti...Ne robujem modnim trendovima niti bi ikad na sebe iz hira stavila nešto za što 100% nisam sigurna da će mi se uvijek sviđati...A i mjesto na kojem će tetovaža biti za mene ima veliku ulogu, mislim da je stavim na neko meni vidljivo mjesto veća bi vjerojatnost bila da bi mi možda jednom i dosadila...
Jedino oko čega sad brinem je da li će me bolit :D Ipak je to na dnu leđa, kralježnica u blizini, živci, a moj prag boli u debelom minusu :o :D ...javim kako je prošlo

NoWa
01.09.2005., 15:30
LadyInRed kaže:
mace:cerek: :cerek:
http://www.zagreb-tattoo.com/html/gallery/detail_stela_hr.asp?iPic=1311&offset=0
http://www.zagreb-tattoo.com/html/gallery/detail_stela_hr.asp?iPic=1307&offset=0
http://www.zagreb-tattoo.com/html/gallery/detail_stela_hr.asp?iPic=1151&offset=28 ajme prekrasno:cerek::cerek::cerek:

Ava Adore
01.09.2005., 15:31
http://www.zagreb-tattoo.com/html/gallery/detail_hr.asp?iType=46&iPic=1062&offset=

Zmaj :cerek:

Kleine
01.09.2005., 16:02
ginger kaže:
Ja sam u manjem gradu gdje imaš 3, 4 tattoo majstora i, naravno, odlučila sam se za ovog najhvaljenijeg..Radio je tetovaže nekolicini mi frendova, svi su na kraju bili prezadovoljni, a i crteži su fantastični.
Što se tiče cijene, ovo što ja mislim napravit (sličica promjera nekih 5 cm, u boji) bi me trebalo izaći oko nekih 500, 600 kuna i to mi je o.k, taman pristojna cijena.
Kao što sam rekla, lomila sam se duže vrijeme i pokušala sam realno sagledat razloge za i protiv, kako sada tako i u budućnosti...Ne robujem modnim trendovima niti bi ikad na sebe iz hira stavila nešto za što 100% nisam sigurna da će mi se uvijek sviđati...A i mjesto na kojem će tetovaža biti za mene ima veliku ulogu, mislim da je stavim na neko meni vidljivo mjesto veća bi vjerojatnost bila da bi mi možda jednom i dosadila...
Jedino oko čega sad brinem je da li će me bolit :D Ipak je to na dnu leđa, kralježnica u blizini, živci, a moj prag boli u debelom minusu :o :D ...javim kako je prošlo

ha, ja sam za moju sjedila vise od 5 sati...moja tolerancija boli je isto u minusu :zubo: ali.... kad je napravio konture zgrebao mi je kozu s masinicom bez boje i "umrtvio" pa me ni nije poslije toliko bolilo....

sta se tice cijene...necu ni rec (a jos sam dobila i popusta....)
radila sam je u klagenfurtu "spirit of condor"

TiNa.
03.09.2005., 14:15
pa imas odlicnog majstora u varazdzinu i puno je jeftiniji od ovih u zagrebu.

cini mi se da je samo on poznat u varazdinu, zaboravila sam kako se zove, al nije problem saznati.

Ipanema
03.09.2005., 14:24
LadyInRed kaže:

eto ga na :D

misliš da si našo ono kaj hoćeš i onda vidiš ovo i... :D

Ava Adore
03.09.2005., 14:26
Ipanema kaže:
eto ga na :D

misliš da si našo ono kaj hoćeš i onda vidiš ovo i... :D Pali su ti svi planovi u vodu? :D

Nemojte sad samo svi imat istu tu mačku :D :D :D

jolie
03.09.2005., 14:27
cure, prije nego sto se dozivotno unakazite, pitajte se zelite li svoju tetovazu za 50 godina pokazati praunucima:top:

Ipanema
03.09.2005., 14:28
Ava Adore kaže:
Pali su ti svi planovi u vodu? :D

Nemojte sad samo svi imat istu tu mačku :D :D :D

ma nisu svi ima mjesta na tijelu :D

nego ovo je tipicna situacija kod odlucivanja.
Nadjes nesto savrseno za sebe i onda vidis nesto sto nikad ne bi stavio na sebe kao crtez (npr. macku) ali je slicka tako dobra da ne mozes odoljeti.

Mala goth maca :cerek:

Ipanema
03.09.2005., 14:29
jolie kaže:
cure, prije nego sto se dozivotno unakazite, pitajte se zelite li svoju tetovazu za 50 godina pokazati praunucima:top:

da, pokazivat cu ponosno svoju izguljenu i rastegnutu crtkariju :cerek:

Ava Adore
03.09.2005., 14:31
Ipanema kaže:
nego ovo je tipicna situacija kod odlucivanja.
Nadjes nesto savrseno za sebe i onda vidis nesto sto nikad ne bi stavio na sebe kao crtez (npr. macku) ali je slicka tako dobra da ne mozes odoljeti.

Mala goth maca :cerek: Tak je, stavi tu koju si mislila i ovu na neko drugo mjesto :top: :D

LadyInRed
03.09.2005., 15:17
ajmo sve zajedno isti dan "po" macu:D:D:D

NoWa
03.09.2005., 19:05
jolie kaže:
cure, prije nego sto se dozivotno unakazite, pitajte se zelite li svoju tetovazu za 50 godina pokazati praunucima:top: a tek priznati sveceniku:eek:

cime se ti ćerce zamaraš:rolleyes:

Tinach
04.09.2005., 15:54
TiNa. kaže:
pa imas odlicnog majstora u varazdzinu i puno je jeftiniji od ovih u zagrebu.

cini mi se da je samo on poznat u varazdinu, zaboravila sam kako se zove, al nije problem saznati.

on je jedini registriran, ali ne želim ići k njemu. znam previše slučajeva da je fulao

Elektra
04.09.2005., 17:05
link1 (http://www.zagreb-tattoo.com/html/gallery/detail_stela_hr.asp?iPic=1278&offset=)
link2 (http://www.deviantart.com/deviation/10809977/) :cerek:
link3 (http://www.deviantart.com/deviation/21007598/)
fuj (http://www.deviantart.com/deviation/16686219/)
link4 (http://www.deviantart.com/deviation/17225774/) kjut

Elektra
04.09.2005., 17:08
LadyInRed kaže:

Ova mi je :cerek:

Lili Marlen'
05.09.2005., 08:31
NoWa kaže:
ajme ja iman tetovazu:tuzni:

ubila me tinejdžerska glupost. sva sreca sta je na leđima, a ne negdje gdje bih to actually trebala gledati.

tu imas stosta o tetovazama (http://www.enovine.net/i/i24/04iv02/04iv0206/TETOVA%C5%BDE.htm)

ja sam svoju prepravku radila kod jednog Filipa doma. frajer je napravio megaodlicnu stvar. prekrio mi je potpuno sjebanu tetovazu da se sada ona uopce ne vidi.

jesi luda:horor:

mislim da nisam sretnica nego da stvarno dobro rade...moj kompić se tamo tetovirao već 5 puta i nijedna mu nije sjebana...dečki znaju posao - i to najbolje :top:

Lili Marlen'
05.09.2005., 08:32
jolie kaže:

da, želim :rolleyes:

hator
05.09.2005., 09:58
Lili Marlen' kaže:
mislim da nisam sretnica nego da stvarno dobro rade...moj kompić se tamo tetovirao već 5 puta i nijedna mu nije sjebana...dečki znaju posao - i to najbolje :top:

ja sam radila kod robya i tetovaža je super ispala i nikakvih problema nije bilo.o njima mogu reći sve samo najbolje.

ivan_maks
05.09.2005., 22:23
LadyInRed kaže:
ajmo sve zajedno isti dan "po" macu:D:D:D

i ja bi macu.... :D :D :D mogu s vama??

:W

Zmijica
07.09.2005., 15:21
Sretno, curke :)

Imam u dnu ledja jednu... radjena u Zagrebu, kod Zileta :cerek:
Tam di se gujca spaja s ledjima :zubo:
Sat vremena, 700 kn. Minuta najgore boli u zivotu i onda skroz kul, vise me skakljalo sto je on to grebao nego boljelo.
Veca pizdarija mi je bila 2 tjedna to pazit i mazit... al je zato sad :top:

joujou
07.09.2005., 15:40
daj sliku :klap:

elizabeth
10.09.2005., 18:19
pozdrav
ja imam dva tatooa, jedan na leđima tj. lijevo rame (ruža) ... stara je 4 godine i super mi je k`o i prvog dana

drugi tatoo je mali tigrić tj. glava .. onak umiljat a opet opasan .. star (tatoo :) ) oko godinu i pol
ruža nije niš` boljela, trajalo je oko uru vremena i koštalo 220 kn
tigrić je bolio ko sam vrag, suze su mi išle 2,5 sata (a trajalo je tri sata), koštalo 800 kn

oba tatooa sam radila kod "Robija i Senfa" i nemam zamjerke

e da, tigrić je liojevo na trbuhu

:nono:

NoWa
11.09.2005., 09:40
ja sam radila cover-up kod njega (http://www.filiptattoos.com/index2.html) , al na stranici nema moje tetovaze.
međutim, oni koji su mi vidjeli leđa, nikad nisu posumnjali da je ispod actually bilo nesto.

tip prodaje i svoje mašinice:D

Anson
13.09.2005., 14:04
LadyInRed kaže:
http://www.zagreb-tattoo.com/html/gallery/detail_stela_hr.asp?iPic=1151&offset=28 [/B]

meni je Stela ovu tetovirala.. i obozavam ju od prvog dana.. i mislim da cu uskoro stavit jos jednu :D

meg
13.09.2005., 18:24
Anson kaže:
meni je Stela ovu tetovirala.. i obozavam ju od prvog dana.. i mislim da cu uskoro stavit jos jednu :D

ma nemoj, ha? fino dakle. :ceka:

jos ti se ni ova nije osusila, a vec bi novu stavljala. e ne bus prije mene.:mirko:

Billi
14.09.2005., 10:55
jolie kaže:

:lol: :lol: ja ocekujem da cu sa 70 godina hodat okolo polugola da je svi vide. a i da je vide- koga briga for gad sejk.

imam poprilicnog jednoroga na lijevoj plecki i sad se spremam otic na jos jednu, ja bi nekog jednostavnog leptirica ali jos nisam sigurna kam da je stavim.

also, jel robi onaj koji se spojio da gandalfom? gandalfovci su zanatlije. bolji od onog par metara nize. taj lik sve obecava i time nas je odbio jer je sve pojednostavio.

meg
14.09.2005., 15:08
robi je onaj par metara nize. meni su ta dva tattoo studia podjednako dobra samo kaj je robi jeftiniji. :W

Anson
14.09.2005., 16:59
meg kaže:
ma nemoj, ha? fino dakle. :ceka:

jos ti se ni ova nije osusila, a vec bi novu stavljala. e ne bus prije mene.:mirko:

uuuu :eek: zar se to netko prijeti..e pa vidjet cemo ko bu prvi :trk:

Anson
06.04.2006., 12:47
moram se pohvalit da imam novu tetovazu :cerek:
ovaj put je bolilo za popizdit (jer je takvo mjesto) al isplatilo se

creative
06.04.2006., 14:24
ja imam 2. jednu sam radila vani, a drugu (na trbuhu) kod gandalfa, prije 5-6 godina. prezadovoljna. :top:

joujou
06.04.2006., 14:25
moram se pohvalit da imam novu tetovazu
ovaj put je bolilo za popizdit (jer je takvo mjesto) al isplatilo se

nije fora bez slike :cerek:

creative
06.04.2006., 14:29
inače mi se strašno sviđa ovo (već sam si to stavljala na blog :D)
http://i23.photobucket.com/albums/b358/seekerofwater/india1.jpg
sa www.dragontattoo.nl

Anson
06.04.2006., 15:29
nije fora bez slike :cerek:

slika stize cim malo zaraste ;)

flakey
06.04.2006., 20:53
onda da se i ja malo pohvalim.. stavila prije 3 tjedna drugu tetovažicu na trbuh (prva je na leđima).. kod Zeleta... sad ju mazim i pazim i samo gledam.. i razmišljam o trecoj.. ajme.. nikad necu stat :D

meg
06.04.2006., 20:55
once again, fotka.... :kava:

ElLena
07.04.2006., 09:00
:jumping: u cetvrtak si idem staviti trecu tetovazu, valjda i zadnju:rolleyes:
Prvu sam stavila na rist, preeeslatkog plavog leptirica, drugi leptiric mi je iza uha (crno - bijeli ).
Ova ce biti malo veca, ide iza na lopaticu, otprilike ce ovako izgledati http://www.tetoviranje.com/html/gallery/detail_stela_hr.asp?iPic=1544&offset=. Odlucila sam se ovaj put (prvu radila kod "robija i senfa" drugu kod Zeleta u "Zagrebu") po preporuci za "Misfit" u ul. Kneza Mislava, otvorili su ga decko i cura koji su duuugo prije radili kod Zeleta, maldi su, zgodni i sto je najvazniji skroz pristupacni, sve se moze dogovoriti. Eto tako sam se ja dogovorila sa Lidijom, u srijedu idem vidjeti par crteza koje ce mi do tada nacrtati, varijacije na temu, dogovorit cemo se za boju i velicinu i u cetvrtak se tetoviram:jumping:

alco
07.06.2006., 17:01
Mene zanima gdje bih mogao nabaviti masinicu za tetoviranje po povoljnoj cijeni??Odgovore saljiti na e-mail:alco@net.hr

beshtijicha
26.06.2006., 15:07
hm, sad me nekako uhvatila panika, ja se mislim tetovirat kod Robija, na prilično nezgodnom mjestu....i nekako mi nije drago što čitam o njemu. a u zagreb tattoo-u sam bila i tako je namrštena ta ekipa tamo da mi se nije baš svidjelo...

Billi
26.06.2006., 15:10
odi u godina-zmaja. imas ih prek gugla. ja sam prezadovoljna s njima.

vukovarac69
16.04.2007., 10:36
zna li itko što znači 3 točkice onak na ruci?

svi znamo što znači 5 točkica, al šta znači tri?!

tilopa
16.04.2007., 12:25
zna li itko što znači 3 točkice onak na ruci?

svi znamo što znači 5 točkica, al šta znači tri?!

Ja ne znam šta znači 5 točkica....:confused: :confused:

vukovarac69
16.04.2007., 13:32
Ja ne znam šta znači 5 točkica....:confused: :confused:

smrt policiji...znači 5

nadam se da netko zna šta znači 3....

to pitam jer sam vidio kod frenda sasvim slučajno to na ruci a neugodno je njega pitat....ajd molim vas ako netko zna da objasni

Kiki
16.04.2007., 14:03
tetovaze tipa tockice su blesave (meni bar).
Il se istetoviraj il tisina.

Moj cimer si je istetovirao neki mini kvadratic na tijelu. Jebote, izgleda ko mladez, a ne ko tetovaza.

Moj decko:
http://spc.fotologs.net/photo/12/6/45/7_tattoo/1176211927_f.jpg

Ja iman jednu odozada na vratu.
Oboje smo se tetovirali u Br. On je svoju platio £60 funti, a ja svoju £20.

flakey
16.04.2007., 14:08
jeftino je tetoviranje u Br onda...

Kiki
16.04.2007., 14:21
je. zato se bice i svi tetoviraju. odes tamo i mislis da se cijela zemlja nalazi na tattoo convention. :zubo:

flakey
16.04.2007., 14:30
oš se vratiti s kojom novom sličicom ili ti je dosta jedna?

OkatoZlo
16.04.2007., 15:51
Moj decko:
http://spc.fotologs.net/photo/12/6/45/7_tattoo/1176211927_f.jpg

Meni je ovo uzas. Ne kuzi se uopce kaj je :confused: a i preveliko mi je to.

Kiki
16.04.2007., 16:44
meni je dobro. doduse, okrenuto je krivo. Ovo je kad je tek napravljeno slika, sad je vise bright. japanski dizajn, koi carp.

patrysa
16.04.2007., 16:59
ja mislim da te tri točkice imaju neke veze s vanzemaljcima-mislim da sam to negdje pročitala:misli:

patrysa
16.04.2007., 17:00
..ne volim tetovaže u boji..

scrat5645
16.04.2007., 17:02
ne bas...evo moja ima vec 4 godine i to samo lagano blijedi (ravnomjerno, naravno) :)

Gdje si se tetoviral i kakve su cijene?

scrat5645
16.04.2007., 17:04
Koliko dugo se ne smije na sunce s bio tetovažama?
Na koje još stvari treba pripaziti, da li se s nečim treba mazati, koliko dugo'

Cleooo
16.04.2007., 17:15
Probaj usisavač ili peglu. Kud ćeš dubljeg značenja. Bit ćeš originalna i uvijek primjećena. :zubo:

znam ja lika koji ima peglu....onak onu starinsku...zaljubila sam se u tu tetovažu :cerek:

kaj se tiče bio tetovaže...frendica mi je ima 8 mjeseci na gležnju i već blijedi...:flop:

Adonia
16.04.2007., 17:55
ja sam tetovirana, al sam se sama tetovirala. i tetovirat cu se jos. i vjerojatno opet sama.

vision6
16.04.2007., 17:59
kak se sama tetoviras?
radis doma imas masinicu boje aparat za sterilizaciju i sve to?
pitam cist informativno ako slucajno nudis i drugima usluge jer je meni stoput bolje ici po doma nego u salon.

vision6
16.04.2007., 18:02
smrt policiji...znači 5

nadam se da netko zna šta znači 3....

to pitam jer sam vidio kod frenda sasvim slučajno to na ruci a neugodno je njega pitat....ajd molim vas ako netko zna da objasni

tri tocke bi trebale biti postavljene tako da stvaraju trokut i onda ti je to simbol neke ekipe bande stogod u svakoj kulturi znaci drugo.

Adonia
16.04.2007., 18:41
http://img123.imageshack.us/img123/5919/cipelicehp7.jpg
ovdje se bas ne vidi.. uglavnom, ovo sam radila bez sablone, crna macka, tj, samo silueta sa krilima leptira i sismisa.
instrumenti: igla i tuš

Paranoid Sheep
16.04.2007., 19:33
Ja se idem 28.4.tetovirati.:zubo: Vilenjaka.Na dnu trbuha.:cerek: Jedva cekam.

flakey
16.04.2007., 19:36
ovdje se bas ne vidi.. uglavnom, ovo sam radila bez sablone, crna macka, tj, samo silueta sa krilima leptira i sismisa.

svaka čast, al ja se ne bi usudila doma sama se tetovirati. niti da mi to netko drugi to radi. imam 2 tetovaže, idem uskoro na treću, i volim to zbilja, ali ne bi se usudila.. zato, svaka čast

flakey
16.04.2007., 19:36

prva tetovaža? i koja strana trbuha lijeva ili desna?

Paranoid Sheep
16.04.2007., 19:38
Prva tetovaža.Lijeva strana,tamo pokraj kosti.:zubo:

flakey
16.04.2007., 19:41
Prva tetovaža.Lijeva strana,tamo pokraj kosti.:zubo:

e tu i ja imam.. ček, pošaljem ti slikicu...

vision6
16.04.2007., 20:07

da ne vidi se bas, skinula sam pa zumirala,ali nije nist puno bolje. aj ako ti se da slikaj iz bliza i objasni mi kak to igla i tus kakav tus? to je trajna tetovaza ili ne. meni iduca ide na leda, ali to si ne mogu sama nikako napraviti, onda ide na nogu s unutarnje strane kak je tvoja to bi vec mogla i bilo bi mi jos bolje kad bi ju sama radila. Ali gedala sam te masinice boje i sve kaje potrebno za tetoviranje bokte za te novce istetoviram cijelo tijelo u salonu :zubo:

vision6
16.04.2007., 20:11

Kam ides?
Nije te frka ono rastezanje skupljanje trbuha, izoblicavanje tetovaze itd? ja bi isto i na trbuhu sa strane, ali necu bas zbog toga.
btw odlicna ti je slikica nisam se mogla suzdrzati obozavam ovce :cerek:

OkatoZlo
16.04.2007., 21:05
Ja sam isto odustala od tetovaze na trbuhu bas zbog rastezanja..
Zato cu napraviti na ledjima, iznad guzice na sredini. Svidja mi se tamo.
Tetovirat cu si crnu macku ali ne tipicnu vec... Cekajte, uslikam. Frend mi je nacrtao.

http://www.imagesforme.com/images/1354Picture001.jpg
Samo bi glavu drugaciju... :)

Anson
16.04.2007., 21:06
zakon maca :cerek:

OkatoZlo
16.04.2007., 21:11
Tnx :cerek:
I meni se svidjala odmah!

Samo me brine, a to mi mnogi govore, da nije dovoljno centrirana.. :confused: Da ce kao previse naginjat na neku stranu nemampojma.. a zbog mjesta na koji cu tetovirat mora biti u ravnotezi. :roll:
Ja ih sve posaljem doma spavat. :zubo:

darin
16.04.2007., 21:18
mrak ti je maca okato zlo!

opcenito stilizirane mace kao tattoos su mi ultragenijalne i uvijek sam ljubomorna kada vidim neku jebenu koju je netko nekome nacrtao, jer znam da ju ne mogu imati :D inace, vec se dugo spremam na tattoo ali nikako da se skroz odlucim. ja bi to imala samo neko vrijeme, ove definitne spike su mi too much :zubo:

Paranoid Sheep
16.04.2007., 21:19
Kam ides?
Nije te frka ono rastezanje skupljanje trbuha, izoblicavanje tetovaze itd? ja bi isto i na trbuhu sa strane, ali necu bas zbog toga.
btw odlicna ti je slikica nisam se mogla suzdrzati obozavam ovce :cerek:

U studio lycan u osijeku.
Nije me frka..Nek radi sta oce,bas me briga.:zubo: Al nece vald bit preruzno.:rolleyes:

Fala.:cerek: I ja.:cerek:

Anson
16.04.2007., 21:20
2 okatozlo: to ce ti najbolje reci onaj koji ce te tetovirat :mig:

OkatoZlo
16.04.2007., 21:21
Tako je :lux:

vision6
16.04.2007., 21:33
Ja sam isto odustala od tetovaze na trbuhu bas zbog rastezanja..
Zato cu napraviti na ledjima, iznad guzice na sredini. Svidja mi se tamo.
Tetovirat cu si crnu macku ali ne tipicnu vec... Cekajte, uslikam. Frend mi je nacrtao.

http://www.imagesforme.com/images/1354Picture001.jpg
Samo bi glavu drugaciju... :)

ovo je totalno stellin stil, pa ako ides radit macu odi k njoj :)

Anson
16.04.2007., 21:34
meni stella radila obadvije tetovaze..zakon cura

vision6
16.04.2007., 21:36
U studio lycan u osijeku.
Nije me frka..Nek radi sta oce,bas me briga.:zubo: Al nece vald bit preruzno.:rolleyes:

Fala.:cerek: I ja.:cerek:

makar to je ovan heh al dobri su i oni :rofl:
bit ce super kad napravi samo kak ce biti nakon par kila gore dole to je kaj mene brine oko tog mjesta. baci sliku kad napravis.

vision6
16.04.2007., 21:39

a ja se dala u ruke bunceku dok su jos bili u gandalfu...nikad vise doslo mi je na pol da mu kazem da me pusti i nek zove stellu

flakey
16.04.2007., 21:40

i meni , i meni :lux:
morskog konjića na leđima prije 7 godina, i bršljan na trbuhu prije godinu i pol.

Paranoid Sheep
16.04.2007., 21:41
makar to je ovan heh al dobri su i oni :rofl:
bit ce super kad napravi samo kak ce biti nakon par kila gore dole to je kaj mene brine oko tog mjesta. baci sliku kad napravis.

A neam pojma..Mislim da ne bi smjelo bit problema..Flakey?:)

OkatoZlo
16.04.2007., 21:42
ovo je totalno stellin stil, pa ako ides radit macu odi k njoj :)

Hm.. who the fack is Stella :zubo: i gdje je mogu naci? :D

flakey
16.04.2007., 21:45
A neam pojma..Mislim da ne bi smjelo bit problema..Flakey?:)

ma nema frke oko rastezanja... doduše ja ne variram puno u težini (48-51) tako još nisam imala problema, al mislim uskoro ostat trudna, i onda će mi se pola tetovaže rastegnut, ali ne brine me to, samo redovito mazanje s kremicom i nema frke.
tetovažu kad zaraste tretirajte kao i ostatak tijela, nema neke posebne brige. možda samo prvo ljeto malo veći SPfaktor na nju i to je to

flakey
16.04.2007., 21:45

efo.. http://www.zagreb-tattoo.com/html/personal_gallery/stela_hr.asp

vision6
16.04.2007., 21:49

radi sad u "zagrebu" jer se spojio s "gandalfom" pogle njene radove na www.tetoviranje.com

OkatoZlo
16.04.2007., 21:49
efo.. http://www.zagreb-tattoo.com/html/personal_gallery/stela_hr.asp

Hvala :kiss:

Kiki
16.04.2007., 22:18
Frendicina tetovaza. Isto u Brazilu napravaila. £80

http://spc.fotologs.net/photo/12/6/45/7_tattoo/1175909874_f.jpg

flakey
16.04.2007., 22:19
:eek: samo 80funti???
ti mater, idem se cijela išarati u Brazil.. i ja i muž..

OkatoZlo
16.04.2007., 22:26
Meni je to preveliko.. :) ali zgodno.

bibobu
16.04.2007., 22:48
Nevolim cvijece, ali je fora st je preko leda!
Fakat je jeftino, ja sam svoju 35x25 cm platila preko veze 550€

kem
16.04.2007., 22:57
jesam li ja jedina ovdje koja se ne bi tetovirala? :zubo:

tetovaza i piercing ne idu na mene. na drugima mi je ok vidjeti, ako je neka zanaimljiva slika. ali sta cete napraviti ako se predomislite jednog dana - recimo ova kikina frendica? pa treba oguliti cijela ledja da skine tetovazu. :eek:

OkatoZlo
16.04.2007., 23:03
Pa da, ni meni se ne svidjaju velke tetovaze.. ali zasto bi se predomislila?
Volim macke, zgodna je tetovazica a i zelim ju vec 4 godine.
Ti gledas na to kao vjecnu obvezu nosenja a ja kao ukras na tijelu.
Isto tako te mogu pitati zasto si se udala (ako jesi, ne znam)? Sto ako se jednog dana predomislis? Mislim, ne treba negativno gledati na te stvari. :)

kem
16.04.2007., 23:05
Pa da, ni meni se ne svidjaju velke tetovaze.. ali zasto bi se predomislila?
Volim macke, zgodna je tetovazica a i zelim ju vec 4 godine.
Ti gledas na to kao vjecnu obvezu nosenja a ja kao ukras na tijelu.
Isto tako te mogu pitati zasto si se udala (ako jesi, ne znam)? Sto ako se jednog dana predomislis? Mislim, ne treba negativno gledati na te stvari. :)

nisam - bas zato da se ne predomislim. :zubo:

ozbiljno, moguce je da ti jednog dana dosadi tetovaza, a nije nakit ili odjeca da je samo skines i promijenis...

OkatoZlo
16.04.2007., 23:10
Pa nije ni muz a milijuni i milijuni idu pred oltar i maticara. :zubo:
A opet, nije tako strasno.. razmisli.. Skuzila sam da se ljudi strasno boje vjecnosti i ne mogucnosti da promjene nesto. Mislim da je lose tako razmisljati Tetovaze su jos uvijek donekle taboo jer nisu prirodne i prije su ih nosili samo otpadnici i sljam :zubo: ali vremena se mjenjaju. Mislim, nekad je bilo ne zamislivo da se zena proseta u javnosti u hlacama. Sad nam je to glupo.
Treba pomicati granice i ne ogranicavati se nekim nerealnim, da ne kazem, strahovima. :)

kem
16.04.2007., 23:12
Tetovaze su jos uvijek donekle taboo jer nisu prirodne i prije su ih nosili samo otpadnici i sljam :zubo: ali vremena se mjenjaju. Mislim, nekad je bilo ne zamislivo da se zena proseta u javnosti u hlacama. Sad nam je to glupo.
Treba pomicati granice i ne ogranicavati se nekim nerealnim, da ne kazem, strahovima. :)

ma sve pet, ali ja to jednostavno ne bih stavila na sebe. isto kao sto mi je etno stil super, ali na drugima. to nisam ja, kuzis? :o

OkatoZlo
16.04.2007., 23:28
Fkors. Ja sam uvijek za raznolikost. :cerek:

shedevil
16.04.2007., 23:37
Pozdravček!
Eto, ja sam svog leptirića tetovirala prije skoro 4 godine, ovo mu je 4. i full sam zadovoljna, nije me ni bolilo nešta strašno, ja sam se još i smijala jer me škakljalo, niej čovjek mogo vjerovat. (iz Kc sam)
leptirko je na leđima s lijeve strane, onako, ni na kraju leđa ni vrhu, negdje u sredini ...
http://img393.imageshack.us/img393/6384/leptirkoue4.th.jpg (http://img393.imageshack.us/my.php?image=leptirkoue4.jpg)

OkatoZlo
16.04.2007., 23:40
Meni je problem, vjerovali ili ne, objasnit starcima da cu se tetovirat. Necu traziti dopustenje jer ne moram nit zelim, ali opet ne zelim ko neki buntovnik bez razloga istetovirat se i cekat ljeto da stara dozivi sok. Malo mi je to preteen.
Kako ste vi, koje ste govorile svojim konzervativnim roditeljima :zubo: o tetovazi, to izvele?

Lullabye
16.04.2007., 23:43
http://img393.imageshack.us/img393/6384/leptirkoue4.th.jpg (http://img393.imageshack.us/my.php?image=leptirkoue4.jpg)

Obožavam leptiriće, tvoj mi je divan :cerek:

plasibou
16.04.2007., 23:43
frendica je tak
jest da joj je mama ovak oke al nije joj niš rekla a ona kad je vidla kaj joj može...niš

OkatoZlo
17.04.2007., 00:01
Shedevil zanimljivo mjesto. :)
Kako da bas tu?

patrysa
17.04.2007., 00:10
meni je moja obadvije isto vidjela kad su bile gotove..bio je šok:eek: ali bože moj-šta sad:zubo:

plasibou
17.04.2007., 00:12
jab tetovažu al nikak da se odvažim :/

shedevil
17.04.2007., 00:14
@Okatozlo: pa eto mjesto mi je nekako sexy, a osim toga, tetovaža se ne vidi osim u badiću ili majici sa full otvorenim leđima, a to mi je bitno jer moji dan-danas ne znaju za tetovažu :) oduvijek sam htjela ić na tetoviranje, a stari mi reko da ako to napravim da će mi to nožem skinut ... i šta sad ... sreća pa više ne idem s njima na more :D
imam jaaaku želju napravit još jednu tetovažu al nikako da oslučim za mjesto ... htjela bi nekog skroz malog leptirića (obožavam ih!!!), onako, samo konture, crnog ... :cerek:

OkatoZlo
17.04.2007., 00:22
Cure, mislim da bi i ja mogla tako na kraju. :zubo:
Moji nisu uopce puni razumjevanja a ne da mi se prepirat. :(
Odgovorite me jer cu u protivnom ici vec iduci mjesec na tetovazu. :cerek:

OkatoZlo
17.04.2007., 00:24
jab tetovažu al nikak da se odvažim :/

Nemoj onda.. nek ti samo dodje. Najgore se premisljat.
Ja sam svoju htjela sa 16 bas jako ali sam smatrala da sam premlada i previse pod utjecajem hormona :zubo: pa sam cekala. Evo i sad 4 i pol godine nakon jos ju uvijek zelim isto toliko, pa cak i vise. :top:

Moj point je.. nemoj zurit sa time.

sowuljaga
17.04.2007., 02:20
hehehe,i ti jos uvijek zelis tattoo,onda sam naprijed okato zlo, meni je mama rekla da ne zeli znat ak se mislim tetovirati i da ju bas briga jer sam se piercala sa sesnaest i sad je u planu jos dva pierca i tri tattovaze,sam ne znam jos koju cu metnut i gdje i gdje cu se tattoovirati,iako sam iz zg-a(decko iz os) rekli su mi da mi je najisplativije u os u lycanu ;) ali sad trebam cekati deseti mjesec jer ne smijem s tim na sunce

zele je malo precijenjen i umisljen,frendica je dosla pitati za termini i kaj sve mora prije i covjek joj je naplatio 50kn za dvije recenice :eek:

a boja se ne placa inace puno,nego 15kn po boji ;)

Kiki
17.04.2007., 04:16
Meni je to preveliko.. :) ali zgodno.

I meni je preveliko, al ona je htjela tako pa neka je.

Meni su velike tetovaze lijepe samo na muskarcima. Pardon, misicavim muskarcima. :zubo:

Kiki
17.04.2007., 04:18

tetovaza i piercing ne idu na mene. na drugima mi je ok vidjeti, ako je neka zanaimljiva slika. ali sta cete napraviti ako se predomislite jednog dana - recimo ova kikina frendica? pa treba oguliti cijela ledja da skine tetovazu. :eek:

Pa gulit ce ledja, jebiga. :zubo:

Ja imam pierce na pupku jos od 19. godine.
A tetovazu imam od prije par tjedana. Diskretnu, malu, odozada na vratu. U principu...jos je niko nije ni vidio jer mi sve pokrije kosa. Hm...mislim da cu odsad pundze nosit. :zubo:
A necu se ni predomislit jer je, posto je odozada, ni ja ne vidim. :rofl:

Kiki
17.04.2007., 04:21
Meni je problem, vjerovali ili ne, objasnit starcima da cu se tetovirat. Necu traziti dopustenje jer ne moram nit zelim, ali opet ne zelim ko neki buntovnik bez razloga istetovirat se i cekat ljeto da stara dozivi sok. Malo mi je to preteen.
Kako ste vi, koje ste govorile svojim konzervativnim roditeljima :zubo: o tetovazi, to izvele?

Meni se prvo brat cijeli istetovirao, pa mislim da mojima nece bit apsolutno nikakav sok nakon njegovih ispada.
Mislim da brat ima...3 tetovaze i upravo sprema cetvrtu.
Prvu je napravio neposredno prije nego sto sam ja dolazila u posjetu iz Londona jer je, kako kaze, znao da ce roditelji bit veseli zbog mog dolaska.
Onda je fino cekao da se svi izljubimo, da ja podijelim darove, onda je on doso, dignuo rukav majice, reko "JUHU!" i sokirao roditelje. :zubo:
Sok je brzo proso jer su, kako je pogodio, bili sretni sto sam ja dosla.

Kiki
17.04.2007., 04:24
Okato, mislim da tako svi rade. Prvo se istetoviraju, a onda pokazu remek-djelo roditeljima, pa ko ziv, ko mrtav.

BTW, deckova mama je suze ronila nad njegovom tetovazom. Rekla je da joj je to najveci horor ikad.

Hannah
17.04.2007., 06:53

tetovaza i piercing ne idu na mene. sta cete napraviti ako se predomislite jednog dana? :eek:

nisi.
jednostavno mi se to ne svidja.
ako uzmemo u obzir da nemas cijeli zivot 19 i da manje vise svi rade u nekakvim uredima, tetovaze koje proviruju ispod odjece ili su sasvim izlozene nisu adekvatne.

nola
17.04.2007., 07:55
ja spremam trechu ali na jesem
charoliju chu staviti :cerek:

Adonia
17.04.2007., 10:17
da ne vidi se bas, skinula sam pa zumirala,ali nije nist puno bolje. aj ako ti se da slikaj iz bliza i objasni mi kak to igla i tus kakav tus? to je trajna tetovaza ili ne. meni iduca ide na leda, ali to si ne mogu sama nikako napraviti, onda ide na nogu s unutarnje strane kak je tvoja to bi vec mogla i bilo bi mi jos bolje kad bi ju sama radila. Ali gedala sam te masinice boje i sve kaje potrebno za tetoviranje bokte za te novce istetoviram cijelo tijelo u salonu :zubo:

http://img87.imageshack.us/img87/1566/tetovaaha8.jpg
saljem sliku..
obicna igla i tus. umocim iglu u tus da se kada ju primim polako slijeva niz nju pa da mogu nekoliko tockica odjednom i pikam.vrlo jednostavno. a nakon toga namazem kremom. iglu steriliziram, a mjesto tetovaze sa med.alkoholom ocistim.
Jos jednom napominjem da je tetovaza radena bez sablone i da je macka prvobitno imala samo obrise, a onda sam ju sutradan na ranu cijelu obojala crno. trajna tetovaza. broji vec nekih 5 godina.
KIDS, DON'T TRY THIS AT HOME!!

dzdzihad
17.04.2007., 10:25
:vidiga:

:rofl: :rofl:
:s
:rozi:
Hoš meni sidro uradit :s :s donjetću ti ćevapa izbosne

meg
17.04.2007., 11:01
ja spremam trechu ali na jesem
charoliju chu staviti :cerek:

kakvu čaroliju? :)

Kiki
17.04.2007., 11:58
nisi.
jednostavno mi se to ne svidja.
ako uzmemo u obzir da nemas cijeli zivot 19 i da manje vise svi rade u nekakvim uredima, tetovaze koje proviruju ispod odjece ili su sasvim izlozene nisu adekvatne.

Moj brat isto radi u uredu i financijski je maher pa ima tri tetovaze, a sad ce i cetvrtu. Nisu na diskretnim mjestima.
Mislim da su ta vremena neadekvatnosti tetovaza prosla.

maca_i_pol
17.04.2007., 12:13
saljem sliku..
obicna igla i tus. umocim iglu u tus da se kada ju primim polako slijeva niz nju pa da mogu nekoliko tockica odjednom i pikam.vrlo jednostavno. a nakon toga namazem kremom. iglu steriliziram, a mjesto tetovaze sa med.alkoholom ocistim.
Jos jednom napominjem da je tetovaza radena bez sablone i da je macka prvobitno imala samo obrise, a onda sam ju sutradan na ranu cijelu obojala crno. trajna tetovaza. broji vec nekih 5 godina.

ovo je prestrašno!!!!:eek: :eek: :eek:
oprosti,svaka čast na snalažljivosti,ali ovako ružnu sliku cijeli život nositi...

ja sam svoje starce godinu dana nagovarala za tetovažu,nisu se dali,ali na 18 rođendan ju napravila uz njihov pristanak.sad ju vole isto kao i ja.:zubo: moraš samo biti uporan.i sigurna sam da ju nebi napravila bez njihovog pristanka,pilila bi i dalje.:zubo:
neko povjerenje između nas ipak mora biti.
radila ju je stela,i mislim da zele i ekipa nisu precjenjeni,nego su jednostavno najbolji,a to znaju i naplatiti.

vision6
17.04.2007., 12:52

dobra preporuka :rofl:
mislim da necu isprobavati to igla+tus..svaka cast kaj si izdrzala popunjavanje jer to rade sa par igli odjednom mislim da nebi imala zivaca pikat tocku po tocku, a savrsenstvo kod tetovaze mi je neizmjerno bitno bas zato sto je za cijeli zivot.

ova starci spika mi je zakon :) moja mama je pala na dupe kad sam dosla doma sva zamotana ali joj se svidjela tetovaza, na piercanje me vodio stari jer nisam bila punoljetna mama nije ni znala kad sam joj pokazala nije pricala ni s menom ni sa tatom par dana, sljedecu tetovazu sam dobila kao poklon i od mame i od tate za rodendan, a najvecu sta sam radila sam skrivala od mame sve dok nisam dobila temperaturu 40 i dok mi se cijela leda nisu upalila..e onda sam samoj sebi rekla ili pokazujem ili idem u bolnicu pa sam pokazala i jadna mama ce sigurno zivjeti par godina manje :)
onda sam opet napravila pierce ali to joj se svidjelo..tko ce ju znati.
ti se lijepo tetoviraj a reakcija kakva god da bude trajat ce manje nego tetovaza :rofl:

raverica
17.04.2007., 13:11
da se i ja priključim razgovoru, imam zasad jednu na donjem dijelu leđa i uskoro ako bude para ću ju produžiti skroz do vrata preko kralježnice.. imam sliku u glavi samo moram staviti na papir :cerek: tetovaže su mi oduvijek bile predivne, a prvu sam stavila sa 15. moji su znali jer mi je to stric radio. nisu ispočetka bili oduševljeni ali su vidjeli da to svarno želim i znam da nikada neću požaliti :cerek: :cerek:

šteta što mi stric nema salon u hrvatskoj, bila bih već sva iscrtana :tužni: to je ovisnost :zubo:

i btw. Adonia sorry ali meni je ovo užasno jer je slika mutna i nejasna... ali svakome njegovo veselje :kiss:

raverica
17.04.2007., 14:01
da, napisala sam post i vidi se da je zadnji ali kada otvorim topic ne vidi se...valjda će se brzo riješiti to s forumom...
ovo pišem tek toliko da vidim ak će se pojaviti post prije :)

bibobu
17.04.2007., 14:11
Moj brat isto radi u uredu i financijski je maher pa ima tri tetovaze, a sad ce i cetvrtu. Nisu na diskretnim mjestima.
Mislim da su ta vremena neadekvatnosti tetovaza prosla.

Definitivno prosla, hvala Bogu :top:

Srecem se isto tako sa vecim facama i stvarno nije rijetkost viditi tetovazu.

bibobu
17.04.2007., 14:14
Ja svojima nisam rekla da cu je napraviti, a kad su je vidili rekla sam im da ce ona otici kroz neko vrijeme:rofl:
Kaze mi stari proslo ljeto (nakon 6 g.) stvarno je malo posvijetlila, ali dugo to traje, sumnjam da ce otici kroz sljedecih 5 g.:rofl:

Volila bih napraviti bijelu, posto sam svijetle puti brijem da bi bila strava kad pocrnim preko ljeta, a po zimi se nebi trebala toliko primjecivati!

Ima li netko iskustva s njima??

orchyd
17.04.2007., 14:27

:eek: meni je ovo strasno, ja to sebi ne bih nikad napravila. ok mi je neka mala tetovaza ali ovo....

patrysa
17.04.2007., 16:01
ja sam se sa nepunih 15 sama i pirsala i to sa zihericom sam donju usnu/bradu probila-trebali ste vidjeti staru kad sam joj izašla na oči sa zihericom kroz usta:horor::rofl: :rofl:
:zubo:

-anna-
17.04.2007., 16:03
ja sam se sa nepunih 15 sama i pirsala i to sa zihericom sam donju usnu/bradu probila-trebali ste vidjeti staru kad sam joj izašla na oči sa zihericom kroz usta:horor::rofl: :rofl:
:zubo:

:eek: :eek: mora da se šališ

patrysa
17.04.2007., 16:08
:eek: :eek: mora da se šališ

ne šalim se:D ne nosim taj pirs već 3-4godine,a i dalje ga mogu staviti:rofl:

Sponza ri
17.04.2007., 16:29
evo i dvije moje...:)
ovo sam sama crtala...:p
http://img380.imageshack.us/img380/4715/photo0226xi8.jpg (http://imageshack.us)
a ova na ledima... nekako mi je cudno ispala jer mi je bilo tesko slikat s mobom...:p
http://img380.imageshack.us/img380/147/photo0229pn1.jpg (http://imageshack.us)

vekmar
17.04.2007., 16:36
ja sam imala fazu kad sam se htjela istetovirati no previse sam se bojala igle.. sad mi je drago da nisam
nesto decko prica da bi on htio al mislima da podjebava

Sponza ri
17.04.2007., 16:38
ja se isto bojim igle al ovo je nista nisam mogla vidjeti dok je tip radio pa mi nije bio toliki problem... al nedaj Boze napravit na nozi,trbuhu ili sl. ja mislim da bih se odmah onesvijestila...:zubo:

vekmar
17.04.2007., 16:40
ma moja frendica je radila tetovazu kod jednog poznatog lika i ispalo je da frajer sta joj je radio ima hepatitis.. :horor:
tak da me te igle, tetovaze..ne privlace vise
moza eventualno pirs u pupku

Sponza ri
17.04.2007., 16:43
ma moja frendica je radila tetovazu kod jednog poznatog lika i ispalo je da frajer sta joj je radio ima hepatitis.. :horor:
tak da me te igle, tetovaze..ne privlace vise
moza eventualno pirs u pupku

:eek: :eek: ajme uzas. ja sam bas cekla da dode taj neki tip iz madarske jer iz pouzdanih izvora znam da jako dobro radi. i higijena mu je na vrhunskoj razini.
a pirsala se ne bi nikad... nemam cak ni usi probusene...:p

Adonia
17.04.2007., 16:51
@maca i pol: stara moja, meni je moja tetovaza najdivnija na svijetu. napravila sam si ju u jednom od tezih razdoblja zivota, sama sam napravila, sebi, simbolicki oznacava sve sto je meni vazno i nitko na svijetu nema takvu,pa makar tako (po nekima) ruznu tetovazu i full mi je drago da je moja tockasta nego sminkerska iz salona.
napravila sam ju radi sebe jer sam ju ja zeljela, a ne zato da pokazujem svijetu "joj, poglej, ja imam tetovazu, bas sam seksi.."
uglavnom, svida mi se vidjeti na curama tetovazu iz salona jer im pase, da poznajes mene malo bolje shvatila bi da i ova meni pase. i niti jedna druga. pogotovo ne iz salona. a pogotovo ne cvijetici, delfini i leptirici.
ali to sam ja, a drugima stoji drugo. to je zivot. i kao takav je bas divan.

pumpkin pie
17.04.2007., 17:15

I meni i meni!!!

Sponza ri
17.04.2007., 17:27
oce netko stavit slikicu...;)

flakey
17.04.2007., 17:29
ja svoje ne volim stavljati na net... ako nekoga zanima šaljem na PM

Paranoid Sheep
17.04.2007., 19:09
Sto se roditelja tice..sa piercevima sam se samo pojavila..i nisu nikako reagirali..ono,ne stvaram im probleme,pa zas mi ne bi dozvolili male radosti?
A za tetovazu..mama opet nije reagirala a tatina reakcija je bila-PA STOKA SE ISTO ZIGOSE!!:rofl: Al ono..moje tijelo..:)

Paranoid Sheep
17.04.2007., 19:14

Joooj..Ovo mi je ludo ko sisa..:cerek:

OkatoZlo
17.04.2007., 19:25
ja svoje ne volim stavljati na net... ako nekoga zanima šaljem na PM

Ajde meni :mig:

E cure nabrijala sam se sad na tetovazu ko nikad. :zubo:
Ici cu kod stelle, odnjet joj crtez i vidjet koliko bi to doslo.

Btw.. koliko ste vi platile svoje tetovaze kod Stelle? Jesu jako skupi? :zvrko:

Kiki
17.04.2007., 19:37
Sto se roditelja tice..sa piercevima sam se samo pojavila..i nisu nikako reagirali..ono,ne stvaram im probleme,pa zas mi ne bi dozvolili male radosti?
A za tetovazu..mama opet nije reagirala a tatina reakcija je bila-PA STOKA SE ISTO ZIGOSE!!:rofl: Al ono..moje tijelo..:)

Tvoj caca ima reakcije ka i moj. :zubo:

emergence
17.04.2007., 19:47
adonia meni se jako svidja tvoja tetica. bas intresting izgleda.

krila demona? leptira:) i mačka

Cadillac_Tramp
17.04.2007., 21:01
Volila bih napraviti bijelu, posto sam svijetle puti brijem da bi bila strava kad pocrnim preko ljeta, a po zimi se nebi trebala toliko primjecivati!

Zaboravi...:rolleyes:
Kad bi tako brutalno pocrnjela, tetovaža se više ne bi niti vidjela. Problem s tim bijelim tetovažama jest slab pigment, tj. koža ih "pojede" nakon nekog vremena, a sunce bi samo pospješilo taj proces.

darin
17.04.2007., 21:12
Zaboravi...:rolleyes:
Kad bi tako brutalno pocrnjela, tetovaža se više ne bi niti vidjela. Problem s tim bijelim tetovažama jest slab pigment, tj. koža ih "pojede" nakon nekog vremena, a sunce bi samo pospješilo taj proces.

jel? kaj to ne zavisi od tinte koja se koristi? barem sam tako citala na netu. radi netko kod nas te bijele tetovaze?

Billi
17.04.2007., 21:45
Tvoj caca ima reakcije ka i moj. :zubo:

moj otac je mislio da nosim one sa zvaka ko moj necak :zubo:
ja sam u meduvremenu napravila u drugu i jos bi. ali ne znam kam to sve popikat:D

Paranoid Sheep
17.04.2007., 21:56

Mene je prije par godina pocela prat ideja o tetovazi pa sam se raspitivala sa sestricnom o tome,sve smo bile u tom điru..Kad mi sjedimo u kaficu,dolazi neki cigo,prodaje nes,i ima tetovazu..A mi istog momenta- Di si radio tetovazu?? A on ni pet ni sest-A,to?To iz smokija!:rofl: :lol: :rofl:
Smoki.Rijesava probleme.:zubo:

Adonia
17.04.2007., 22:30
adonia meni se jako svidja tvoja tetica. bas intresting izgleda.

krila demona? leptira:) i mačka

hvala :kiss:

vision6
18.04.2007., 00:54
jel? kaj to ne zavisi od tinte koja se koristi? barem sam tako citala na netu. radi netko kod nas te bijele tetovaze?

pitaj u salonu. jedan lik je napravio vilenjaka tako da su mu oci svjetlile pod uv lampom, ali nakon par suncanja izgubio se taj pigment pa vise nije svjetleci.

maca_i_pol
18.04.2007., 01:00
@maca i pol: stara moja, meni je moja tetovaza najdivnija na svijetu. napravila sam si ju u jednom od tezih razdoblja zivota, sama sam napravila, sebi, simbolicki oznacava sve sto je meni vazno i nitko na svijetu nema takvu,pa makar tako (po nekima) ruznu tetovazu i full mi je drago da je moja tockasta nego sminkerska iz salona.
napravila sam ju radi sebe jer sam ju ja zeljela, a ne zato da pokazujem svijetu "joj, poglej, ja imam tetovazu, bas sam seksi.."
uglavnom, svida mi se vidjeti na curama tetovazu iz salona jer im pase, da poznajes mene malo bolje shvatila bi da i ova meni pase. i niti jedna druga. pogotovo ne iz salona. a pogotovo ne cvijetici, delfini i leptirici.
ali to sam ja, a drugima stoji drugo. to je zivot. i kao takav je bas divan.

to što ti nazivaš ˝šminkersko iz salona˝ je posao obavljen kak treba.
svaka čast tebi i tvojim sposobnostima,kao što sam na početku i rekla,
ali isto to ti je mogao netko stručan napraviti bolje.
znači ljepše nacrtana slika,a značenje bi i dalje bilo tu.
kad nas boli zub idemo kod zubara,kad nam se pokvari auto kod automehaničara,za neke stvari u životu postoje stručni ljudi školovani za to,tako i za tetoviranje.da o higijeni i ne pričam.prolazi me jeza kad te zamislim s vručom iglom u jednoj i tušem u drugoj ruci.
večini ljudi tetovaža ima dublje značenje od onoga koje je na slici,po tome nisi ništa posebna,svi smo ju napravili jer smo ju željeli,nitko nije protiv svoje volje,i nitko ne hoda po svijetu govoreči pogle moju tetovažu,kak sam seksi.halo?!
i tko je spominji cvjetiče,leptiriče i delfine?kakve to sad veze ima?
znaš to nisu jedine stvari koje si ljudi tetoviraju.
ali to je samo moje mišljenje
stara moja:rofl:

Kiki
18.04.2007., 01:11
ja sam u meduvremenu napravila u drugu i jos bi. ali ne znam kam to sve popikat:D

Definitvno su isti onda. Kad je moj brat izletio s tom prvom tetovazom, caca je prvo mislio da je sa zvake, a onda je reko to o zigosanju stoke.

BTW, ja kad sam se pikala, pitala sam za anesteziju i nista nisam osjetila i bilo je lijepo. Decko je pak urlikao i micao stopalima. :rofl:
Pa ti budi junak.

Kiki
18.04.2007., 01:13
Eh, za te svjetlece fluoro tetovaze sam prvi put cula u Brazilu. Tamo su kao hit.
Reko mi je tetovirac da se ta tinta vidi samo pod uv svjetlom. Dakle, kad si na poslu itd...nis se ne vidi, kad odes clubbing, zapanjis svijet svojim fluoro dizajnom koji sljasti pod uv lampom. :zubo:

Jos je reko i to da te tinte nisu dovoljno ispitane i da ih on jos ne koristi, al da ima mungosa koji ih vec koriste.

Cadillac_Tramp
18.04.2007., 08:58
radi netko kod nas te bijele tetovaze?

Ne... ali koristi se bijela boja za naglašavanje nekih dijelova na šarenoj/crnoj tetovaži.

Adonia
18.04.2007., 19:24
to što ti nazivaš ˝šminkersko iz salona˝ je posao obavljen kak treba.
svaka čast tebi i tvojim sposobnostima,kao što sam na početku i rekla,
ali isto to ti je mogao netko stručan napraviti bolje.
znači ljepše nacrtana slika,a značenje bi i dalje bilo tu.
kad nas boli zub idemo kod zubara,kad nam se pokvari auto kod automehaničara,za neke stvari u životu postoje stručni ljudi školovani za to,tako i za tetoviranje.da o higijeni i ne pričam.prolazi me jeza kad te zamislim s vručom iglom u jednoj i tušem u drugoj ruci.
večini ljudi tetovaža ima dublje značenje od onoga koje je na slici,po tome nisi ništa posebna,svi smo ju napravili jer smo ju željeli,nitko nije protiv svoje volje,i nitko ne hoda po svijetu govoreči pogle moju tetovažu,kak sam seksi.halo?!
i tko je spominji cvjetiče,leptiriče i delfine?kakve to sad veze ima?
znaš to nisu jedine stvari koje si ljudi tetoviraju.
ali to je samo moje mišljenje
stara moja:rofl:

Ma, ne, krivo si me shvatila.. ja sam samo htjela reci da sam ja takva, a ponavljam, ti me ne poznajes, pa sam zato to morala napomenuti. sama se sisam, sama se tetoviram, vecinu stvari u zivotu radim sama. Ali to je moj nacin zivota i kao takvog se trudim ne nametat ga ikome. Samo zelim imati pravo na takav zivot. A to pravo imam.

enigma
18.04.2007., 20:59
ja imam dvi tetovaze i to na mjestu gdje se lako sakriju; osobno ne volim ih vidjeti na lako vidljivom mjestu. al to samo kod mene, kod drugih mi je lijepo vidjeti lijepu i neobicnu tetovazu na nekom interesantnom mjestu. :D
a od mame sam ih skrivala godinama jer je ona ful staromodna iako se polako i ona privikava na sve ludosti koje cinim i imam. no prvi put kad ih je vidjela, uvjerila sam je kako su to one sto se skinu nakon nekog vremena, no sad zna jer nikako da nestanu. :rofl:
inace mene svako malo pukne nesto novo, obozavam piercings i tetovaze ali kako dragi ima samo jednu ipak ne bi bio red da ja imam vise no ove dvije sto imam already. :D

i ne volim uobicajene tipa cvjetici, leptirici, delfinici i ina sanja.

Adonia
18.04.2007., 21:03
inace mene svako malo pukne nesto novo, obozavam piercings i tetovaze ali kako dragi ima samo jednu ipak ne bi bio red da ja imam vise no ove dvije sto imam already. :D
Ne znam, meni bi bas to bilo cool :kiss:

i ne volim uobicajene tipa cvjetici, leptirici, delfinici i ina sanja.
:s :s :s :s :s :s

Magg
18.04.2007., 21:11
Ja sam od 15. godine crtala tetovaze, za sebe.. Oduvijek sam htjela krila (andjeoska) ili nesto tipa sunce... I sa 22. sam si uspunila tu zelju. Stavila sam odozada na rame tj. izmedju ramena i sredine ljeda tribal, krila i pola sunca.. Ne kuzi se odmah sta je. Mama je sizila a tato flegma (kao uvijek :D).. Najbolje je bilo kad je baka vidjela.. Bili smo na vjencanju kod rodice a ja imalo Neckholder-haljinu i ona stoji iza mene kad osijetim nesto hladno na sebi.... Ona nak polizala prst i pokusala mi skiniti kaze "dijete moje pa sta ce ti to, de da ti baka to makne" :D
A moja snajderica, jako pobozna, je rekla da to nije "od boga" :rofl:

Sad bi ja jos jednu.. Al ne znam sta i ne znam gdje. Samo znas da bi htjela..

enigma
18.04.2007., 21:19
o magg zakon ti je baka :rofl:
aj stavi sliku ak ti nije bed.

i ja bih jos jednu :mama:, no ipak mi je bed da imam puno vise no dragi. kad bi i dragi jos koju napravio ne bi mi bio bed no on vise nece; ima jedan pirs i jednu tetovazu i on zadovoljan, a ja bih jos...preostaju mi samo pirsi.
budem isla za par tjedana se pirsat. da zadovoljim zelju. :D

adonia tvoja je super jer je neobicna no o kucnoj radinosti necu komentirat, ja se to ne bih usudila.

Magg
18.04.2007., 21:24
Sad za uskrs me opet pitala jesam li "ono" izbrisala... I onda slozi facu onak kao da se gadi necega i mrdne glavom :rofl: A ja njoj "bako jos cu jednu mozda. jupi" :D
Da bar znam sta.. Ova krila imaju posebno znacenje za mene, tako da nikad nisam htjela nesto drugo.. Ali za drugu nemam blage veze.. I jos bi htjela ovu malo "popravit" nekako povecat ili pa "ublazit".. Ne znam jos, moram otic do ove cure sto me tetovirala.
Potrazit cu sliku, negdje na kompu imam..

Moj nema nijednu tetovazu, htjeo bi al ne zna sta i gdje.. Al to sam ga vise ja nagovara... Pirse nema! Zato sam ja par imala.. Al sam sve povadila..
Na kojem ces se mjestu pirsat?

nola
18.04.2007., 21:32
kakvu čaroliju? :)

mmmmmmm teshko je opisati,vidjeti ches :top:

Paranoid Sheep
18.04.2007., 21:34
Joooj..ja se hocu jos piercati..A moram se kontrolirati..Imam piercan tragus i pupak..:zubo:

Magg
18.04.2007., 21:38
koji je tragus? ta imena nikad nisam mogla zapamtit :D

evo moj tattoo.. jako se lose vidi, al ovo je jedina koju sam sad mogla naci.. ima jedna gdje se bolje vidi pa ako nadjem stavim.
http://i43.photobucket.com/albums/e385/Pinkyx/tat.jpg

enigma
18.04.2007., 21:40
evo moje :)

ova je iznad prstiju na stopalu

http://i12.tinypic.com/2ry57hl.jpg

a ova na dnu leda iznad guze ( ok cvijet je al malo drugaciji, ne? )

http://i14.tinypic.com/2sa1q49.jpg

pirsat cu jezik (napokon, u Njemackoj su me odbili :rolleyes:) a mislim se i o pirsu iznad usne sastrane ko kod one iz Sugababes.
ostala imam ili sam pak vec imala. jedino ne volim pirs na obrvi i usni.

enigma
18.04.2007., 21:41
pirsan tragus imam i ja, obozavam ga. imam i pupak. pirsan. :D
magg to ti je onaj dio uha do lica, ako me kuzis. :D

Sponza ri
18.04.2007., 21:41
magg,fora je,al se slabo vidi... si vidjela moje...

Magg
18.04.2007., 21:46
enigma, ovaj tattoo povrs guze mi se svidja... ja bi tako i svog u neku boju pretvorila tj. nesto iskombinirala.. najradje pink :rofl: pa taman kad budem bakica da mi pase :zubo:

sto su te u njemackoj odbili za jezik? ja sam svoj pirsala u godini zmaju u sesvetama.. al sam ga nakon manje od 1. god izvadila.. smetao mi je.. dala sam ga par mm dalje prema unutra napravit nego sto se obicno radi pa me nerviralo :D al sam morala tako da mi mama ne vidi.. inace bi me http://www.cosgan.de/images/smilie/boese/a037.gif jedva je prebolila pupak a sa tetovazom se jos uvijek bori :D

enigma, kuzim sta je tragus.. to navodno JAKO boli kad se busi?
inace mi je to fora na stopalama... steta da sam sve slike izbrisala sa kompa... meni se svidja sa strane stopala pa malo prema gore... moram naci slikica..

sponzo, je slabo.. krila se ne kuze uopce..nisam vidjela tvoju.. gdje je?

Sponza ri
18.04.2007., 21:47
na 5.str...:o

Paranoid Sheep
18.04.2007., 21:47
http://3crazydogs.typepad.com/photos/uncategorized/tragus.jpg

Evo tragusa.:)

Magg
18.04.2007., 21:48
ovo mi je se prije jako jako svidjalo.. al da sam ovako dosla doma nebi danas ovdje pisala :rolleyes:
http://blogimg0.ifrance.com/00/01/25/75017.jpg
http://mk23.image.pbase.com/u21/dudedelux/large/9661037.DSCN4760.jpg

Paranoid Sheep
18.04.2007., 21:49
pirsan tragus imam i ja, obozavam ga. imam i pupak. pirsan. :D

Sestro po rupama!:kiss: :zubo:
I ja obozavam svoj tragus.:cerek: