PDA

View Full Version : Kako osvojiti curu koja ima dečka?Zašto takve neki više vole...sve o istima - zbirni topic

stranice : [1] 2

grim15
01.08.2010., 10:00
znaci svida mi se jedna cura nevjerovatno i kad sam je prvi put ugledao pomislio sam, moram je imat, i tako se mi druzili par dana i ona pitala mene za broj, tj, moju sestru je pitala za moj broj i sad mi kaze da oce bit frendica i da ima decka ovo,ono, a ja znam ako se potrudim da ce ona tog decka ostavit radi mene, pa bi vas molio za par prijedloga kako da joj pristupim? kakve poruke da joj saljem?

shakiri
01.08.2010., 10:02
kakve poruke da joj saljem?

apsolutno nikakve. što više bježiš, više će te voljet.
sad za sad :kava:

grim15
01.08.2010., 10:05

prico sam s jednom dobro frendicom i pito je da je ona ta cura sta bi ucinila, rekla mi ona samo uporan i uporan da budem :confused:

shakiri
01.08.2010., 10:08
prico sam s jednom dobro frendicom i pito je da je ona ta cura sta bi ucinila, rekla mi ona samo uporan i uporan da budem :confused:

jok. budi neuhvatljiv, na takve se žene pale :cerek:
barem većina :ne zna:

grim15
01.08.2010., 10:11

da znam, ali ako ona sad ima decka a ja se maknem, bojim se da cu je izgubit, da ce zaboravit na mene

Komar22
01.08.2010., 10:12
uvijek je ostavi u iščekivanju:mig:

sampjera
01.08.2010., 10:15
nakon onoga sta sam ja uspio nedavno, misljenja sam da je skoro sve moguce, samo ovisi koliko to stvarno zelis i koliko ces se potrudit.

niko ti nemoze rec kako je osvojit jer je svaka osoba drukcija, to ovisi samo o tebi i o njoj.

a nije svejedno jel ona ima 25 god i u vezi je dugo ili imate po sedamnejest

grim15
01.08.2010., 10:17
nakon onoga sta sam ja uspio nedavno, misljenja sam da je skoro sve moguce, samo ovisi koliko to stvarno zesil i koliko ces se potrudit.

niko ti nemoze rec kako je osvojit jer je svaka osoba drukcija, to ovisi samo o tebi i o njoj.

sta si uspio ako smijem znat??
ja cu se trudit ali jos nisam bio u takvoj situaciji i nznm o cem s njom najbolje pricat, kakve poruke joj slat, to me muci

grim15
nakon onoga sta sam ja uspio nedavno, misljenja sam da je skoro sve moguce, samo ovisi koliko to stvarno zelis i koliko ces se potrudit.

a nije svejedno jel ona ima 25 god i u vezi je dugo ili imate po sedamnejest

nije dugo u vezi i da imamo 17 :D

scarletlemur
ako ne i sve:rofl:
to je nama naša borba za emancipaciju dala....nepromišljeno narušenje prirodnog poretka u lovac-lovina odnosima, uspostavom neke nove hijerarhije....a jelen ima rogove :misli:

morning star ♀
01.08.2010., 10:18
znaci svida mi se jedna cura nevjerovatno i kad sam je prvi put ugledao pomislio sam, moram je imat, i tako se mi druzili par dana i ona pitala mene za broj, tj, moju sestru je pitala za moj broj i sad mi kaze da oce bit frendica i da ima decka ovo,ono, a ja znam ako se potrudim da ce ona tog decka ostavit radi mene, pa bi vas molio za par prijedloga kako da joj pristupim? kakve poruke da joj saljem?
Nije vazno, ona je ta koja bira, ne ti. :mig:

suicidal blonde
01.08.2010., 10:20

Cure koje imaju dečka, a traže broj od drugog dečka, sigurno ne žele biti samo frendice...
Poslala ti je izravnu poruku - probaj i ti njoj poslati izravnu poruku...

grim15
Nije vazno, ona je ta koja bira, ne ti. :mig:

a ja se ocu nametnut da izabere mene, jer ZNAM da se oce ali se moram potrudit

sampjera
nije dugo u vezi i da imamo 17 :D

onda ti je najbolje cekat da prikinu i onda uletit ko rame za plakanje:D

nije da se hvalim, al evo cimni tu (http://www.forum.hr/showthread.php?t=551658), mozda dobijes koju ideju.

grim15
01.08.2010., 10:25
onda ti je najbolje cekat da prikinu i onda uletit ko rame za plakanje:D

nije da se hvalim, al evo cimni tu (http://www.forum.hr/showthread.php?t=551658), mozda dobijes koju ideju.

nemogu cekat, jos nikad nisam bio tako zaljubljen :S

shakiri
01.08.2010., 10:28
nemogu cekat, jos nikad nisam bio tako zaljubljen :S

navali onda. sad joj odi tamo i pričepi je :cerek:

sampjera
01.08.2010., 10:29
tako je

grim15
01.08.2010., 10:34
navali onda. sad joj odi tamo i pričepi je :cerek:

hahahah, ona je od mene 500km sad,vraca se u pon,
i ima decka,necu dobit po picki :D

scarletlemur
01.08.2010., 10:40
hahahah, ona je od mene 500km sad,vraca se u pon,
i ima decka,necu dobit po picki :D
u prvom si postu rekao "moram je imat". to "imanje" je jedan jaaaaako rastezljiv pojam. go figure:mig:

Chansomps
01.08.2010., 10:44

Prebij joj dečka ili prebij nju pa joj reci da ti je žao :top:

:facepalm:

grim15
01.08.2010., 10:48
u prvom si postu rekao "moram je imat". to "imanje" je jedan jaaaaako rastezljiv pojam. go figure:mig:

nisam te shvatio :)

Chansomps
01.08.2010., 10:49
nisam te shvatio :)

Onda bolje da ne pokušavaš-za početak odrasti :mig:

grim15
01.08.2010., 10:53
Onda bolje da ne pokušavaš-za početak odrasti :mig:

pa daj mi onda ti objasni sta je on htio rec s tim postom

Tomislav B
01.08.2010., 10:54

Isprovociraj dečka pred njom i natjeraj ga da te dečko želi prebiti, pa ti prebij njega. Najbolje bi bilo da se ona pritom rasplače, pa joj daj maramicu da obriše suze.

Chansomps
01.08.2010., 10:57
pa daj mi onda ti objasni sta je on htio rec s tim postom

Ona je htjela reći da smo davno izašli iz kamenog doba,doba plemena i poglavica kad su se žene posjedovale i kupovale za luk i strijelu ili eventualno komad brda.
Ukratko : Moram je imati zvuči totalno redikulozno i štatigajaznamkako:mig:

Koliko godina imaš? (bolje ti je da slažeš pa se ne osramotiš)

grim15
01.08.2010., 11:02
Ona je htjela reći da smo davno izašli iz kamenog doba,doba plemena i poglavica kad su se žene posjedovale i kupovale za luk i strijelu ili eventualno komad brda.
Ukratko : Moram je imati zvuči totalno redikulozno i štatigajaznamkako:mig:

Koliko godina imaš? (bolje ti je da slažeš pa se ne osramotiš)

imam 17,nisam mislio na taj nacin imati, omfg, nego jedino s njom sebe mogu zamislit sad, jer taku divnu curu nisam upoznao vec dosta dugo

oki_doki
01.08.2010., 14:07
imam 17,nisam mislio na taj nacin imati, omfg, nego jedino s njom sebe mogu zamislit sad, jer taku divnu curu nisam upoznao vec dosta dugo

Oš reć dok si išao u vrtić takvih cura nije bilo :lol::lol::lol:
Strpi se malo i pričekaj da kreneš na fakultet, da vidiš onda curaaaa :jumping:

grim15
01.08.2010., 14:35
Oš reć dok si išao u vrtić takvih cura nije bilo :lol::lol::lol:
Strpi se malo i pričekaj da kreneš na fakultet, da vidiš onda curaaaa :jumping:

znam,imas pravo ali jbg sad me uhvatilo :D

idempadodem
01.08.2010., 15:19
mali aj ohladi bio sam i ja tako nadobudan u tvojim godinama ona ima decka
mi lezimo na plazi zvjezdice jedno uz drugo i slično i znaš šta je na kraju bilo zgadila mi se
poslje sam ju tu i tamo vidio očemo na kavu?
budemo al bas sad nemam vremena i bjezi.
takve te smotaju u sjebu.
nakon toga od kad sam s novom dost dugo naletim ja na nju i ona mi uleti s šprehom joj pa kako si i da ce mi pusu uvalit,
sam se odmaknem i sjetim onog kad u spotu od leta 3 onaj lik baci kovanicu.
ko ju jebe.

vals
01.08.2010., 15:45
mani se ćorava posla,,ja sam jednu taku vijao preko godinu dana i uspijem,,,al ta sreća je trajala mjesec dana,,ošla je trećem heheh,,,, svidila joj se očito ta igra :D ima dovoljno cura koje nemaju nikog tak da ono bolje oladi,,,
jer ako njega ostavi zbog tebe ko kaže da isto tako neće tebe zamjenit s drugim u kratkom vremenu?
Jedino ak ti je cilj izjebi - odjebi onda ok,,, :top:

grim15
01.08.2010., 16:15
mani se ćorava posla,,ja sam jednu taku vijao preko godinu dana i uspijem,,,al ta sreća je trajala mjesec dana,,ošla je trećem heheh,,,, svidila joj se očito ta igra :D ima dovoljno cura koje nemaju nikog tak da ono bolje oladi,,,
jer ako njega ostavi zbog tebe ko kaže da isto tako neće tebe zamjenit s drugim u kratkom vremenu?
Jedino ak ti je cilj izjebi - odjebi onda ok,,, :top:

nije to izjebi odjebi, a nist, bit cu nedostupan za nju, pa nek ona trci zamnom, odustajem :D

Leon12
01.08.2010., 16:33

na ovom svijetu ima 6 milijardi naseljenika, od kojih je veci procenat ljepsi spol, a ti si zapeo za jednu djevojku? :eek:

grim15
01.08.2010., 16:39
na ovom svijetu ima 6 milijardi naseljenika, od kojih je veci procenat ljepsi spol, a ti si zapeo za jednu djevojku? :eek:

aj dobro je leon, malo si pretjero, idi ti trazit curu u rusiju i sta ja znam kinu :S

necu je vise ganjat sam odlucio :D

JVC
01.08.2010., 17:24
uleti ide to čim je takva povratna reakcija ... pogotvo ako ste u mlađoj životnoj dobi!

grim15
01.08.2010., 17:57
uleti ide to čim je takva povratna reakcija ... pogotvo ako ste u mlađoj životnoj dobi!

mislis?? meni je rekla da nemam 1%posto sanse kod nje, a da je to istina nebi pitala za broj nebi me tako gledala a neznam sta da mislim :s :S

JVC
01.08.2010., 18:50
mislis?? meni je rekla da nemam 1%posto sanse kod nje, a da je to istina nebi pitala za broj nebi me tako gledala a neznam sta da mislim :s :S
znaš ono 1% inteligencije 99% trud i zalaganje tako ti je i to ... 1% imaš sad samo navali ...... ma joooj daj ne puši te priče ... i meni je govorila svašta kad sam joj reko da je hoću bubat pa mi je na kraju dala ... to ti ti se zove ljubav ...

grim15
01.08.2010., 19:43
znaš ono 1% inteligencije 99% trud i zalaganje tako ti je i to ... 1% imaš sad samo navali ...... ma joooj daj ne puši te priče ... i meni je govorila svašta kad sam joj reko da je hoću bubat pa mi je na kraju dala ... to ti ti se zove ljubav ...

to i jest tema ovoga,kako da joj pridem??
jer bilo bi puno lakse da nema decka

JVC
01.08.2010., 19:44
to i jest tema ovoga,kako da joj pridem??
jer bilo bi puno lakse da nema decka
pa pozovi je na kavu ...

grim15
01.08.2010., 19:46
pa pozovi je na kavu ...

ocu, sutra se vraca ali ipak mislim da nece pristat jer decka nije vidla 10 dana i da ce bit s njim,nznm sta cu

oki_doki
01.08.2010., 19:48

A šta je drugo i mogla, nakon svega što ti rekla a tebi samo bubat na pameti :love:, pametniji popušta :lol::lol::lol:

šala mala :top:

grim15
01.08.2010., 19:55
A šta je drugo i mogla, nakon svega što ti rekla a tebi samo bubat na pameti :love:, pametniji popušta :lol::lol::lol:

šala mala :top:

hahahahah :)

JVC
01.08.2010., 19:57
ocu, sutra se vraca ali ipak mislim da nece pristat jer decka nije vidla 10 dana i da ce bit s njim,nznm sta cu
ak ne probaš ne budeš ni znal ... sam ti zovi ... jednom će pristat

Dora:))
01.08.2010., 19:58
Napisao si da si odlučio da je nećeš više ganjat,i onda ponovno ispituješ kak da joj priđeš...:facepalm:

Šta si na kraju odlučio?:rofl:

JVC
01.08.2010., 20:00
Napisao si da si odlučio da je nećeš više ganjat,i onda ponovno ispituješ kak da joj priđeš...:facepalm:

daj ga pusti na miru

grim15
01.08.2010., 20:01

:D :D nznm ni sam
jednom cu je nazvat i lijeo pitat ako nece onda ko ju jebe ;:D

JVC
01.08.2010., 20:02
tak je:top:

Dora:))
01.08.2010., 20:02
daj ga pusti na miru

Pa samo pitam da vidim šta će dalje,ne vidim u čemu je problem...

Betty D.
01.08.2010., 20:04
Nadam se da karma radi u slučajevima poput ovog i da se ljudima koji se petljaju u tuđe veze jednom u životu to vrati... i to još gore :s :naivna:

(A posebno jednoj osobi :2up: A jesi štraca...)

M&Ms
01.08.2010., 20:07
Njezin dečko možda? :kava:

grim15
01.08.2010., 20:07
ali mi nejde u glavu i da pristane na pice i sve to, kak da pocnem razgovor vezan uz tu temu, bojim se ako sta kazem da bi mogla odmah odjurit

grim15
01.08.2010., 21:54
help

sampjera
01.08.2010., 22:15
help sta help, druzi se sa njom, budi pazljiv, dobar, pokazi da ti je stalo do nje kao osobe i pokusaj u pocetku sakrit napaljenost i namjeru da je okrenes. :zubo: jer ce ti pobic ako joj nisi napet

znace pozovi je u setnju, na sladoled, pizzu, na more ako ste na obali, otprati je doma, neki sport i tako to zajednicko druzenje. ili prevedeno, natiraj je da joj se pocnes svidjat ili da se zaljubi u tebe

sve vam triba crtat.

papirlova
01.08.2010., 22:16
znas sta ces ti.

odmakni se.

grim15
01.08.2010., 22:17
necu je okrenut :d
a ono sry sta nemam 25 godina i sta nisam imo 54564 cura i sta nemam iskustva

sampjera
01.08.2010., 22:18
zaboravija san napisat da krenes na kik boks jer bi se njen momak u slucaju da poslusas moje savjete mogao pozelit fizicki obracunat sa tebom:zubo:

a neces je okrenit? pa nego sta ces. nemoj doslovno svatit te setnje to je samo sredstvo da je okrenes, nece se ni ona tit setat vjecno

obicna
01.08.2010., 22:21
nisam pročitala sve komentare, ali imam pitanje. ako ju je tako lako odvojiti od sadašnjeg dečka i ti joj postaneš novi, zar misliš da ju neće biti lako odvojiti od tebe i ti postaneš bivši jednog dana? :D

sampjera
01.08.2010., 22:23
pa imaju 17 godina jebemu, to se podrazumjeva, ja sam sa 17 prasio na sve strane, i zauzeto i slobodno:zubo:

papirlova
01.08.2010., 22:23
nisam pročitala sve komentare, ali imam pitanje. ako ju je tako lako odvojiti od sadašnjeg dečka i ti joj postaneš novi, zar misliš da ju neće biti lako odvojiti od tebe i ti postaneš bivši jednog dana? :D

zanimljivo pitanje.

jel ti misliš da će se lako odvojiti od njega, ako ostavi bivšeg?

hm...možda mu je napeta jer ima dečka? :)

p.s. šta ova tema radi na LJES-u, zašto nije na US-a?

grim15
01.08.2010., 22:29
zanimljivo pitanje.

jel ti misliš da će se lako odvojiti od njega, ako ostavi bivšeg?

hm...možda mu je napeta jer ima dečka? :)

p.s. šta ova tema radi na LJES-u, zašto nije na US-a?

ko je reko da ce se lako odvojit od njega?? nece se sigurno, trebat ce mi znoja u znoja za nju ako uopce pristane ic na pice i to, nije ona takva da se samo okrene, da ocu nekog okrenut sigurno nebi iso njoj ;)

grim15
01.08.2010., 22:30
zaboravija san napisat da krenes na kik boks jer bi se njen momak u slucaju da poslusas moje savjete mogao pozelit fizicki obracunat sa tebom:zubo:

a neces je okrenit? pa nego sta ces. nemoj doslovno svatit te setnje to je samo sredstvo da je okrenes, nece se ni ona tit setat vjecno

treniram rukomet pa cu podnijet udarce :D

sampjera
01.08.2010., 22:38
a nemas sta onda, druzi se sa njom i tako to. jebiga. ja sam tako bio zaljubljen godinu dana, druzili se stalno i upoznali se, u medjuvrimenu je zavolio do bola, samo sta ja nisam imao nikakvu namjeru niti ikakve nade jer smo dosta stariji i ona je bila u dugoj i ozbiljnoj vezi, ali smo se morali vidjat svaki dan i bio mi je gust sa njom se druzit. i onda jednog dana kad sam dobio jedan mali znak s njene strane, pukao i sve joj rekao, i pogodi, ona se u medjuvrimenu zaljubila u mene, i nikad mi nebi rekla da nisam prvi krenio.

nije usporediva situacija ali sta zelim rec, uvik ima nade, samo naprid:)

grim15
01.08.2010., 22:40
a nemas sta onda, druzi se sa njom i tako to. jebiga. ja sam tako bio zaljubljen godinu dana, druzili se stalno i upoznali se, u medjuvrimenu je zavolio do bola, samo sta ja nisam imao nikakvu namjeru niti ikakve nade jer smo dosta stariji i ona je bila u dugoj i ozbiljnoj vezi, ali smo se morali vidjat svaki dan i bio mi je gust sa njom se druzit. i onda jednog dana kad sam dobio jedan mali znak s njene strane, pukao i sve joj rekao, i pogodi, ona se u medjuvrimenu zaljubila u mene, i nikad mi nebi rekla da nisam prvi krenio.

nije usporediva situacija ali sta zelim rec, uvik ima nade, samo naprid:)

ali ja sam sjebo na pocetku sto sam joj prizno sve osjecaje, sad neznam dal ce se htjet druzit samnom jer zna da sam zaljubljen u nju a ona ima decka, nznm nista,aaaaaaaaaa

obicna
01.08.2010., 22:41
nisam znala da imaju 17 godina :rofl:
to onda mora znat da nebude zadugo ni njegova :rofl:

sampjera
01.08.2010., 22:44
ali ja sam sjebo na pocetku sto sam joj prizno sve osjecaje, sad neznam dal ce se htjet druzit samnom jer zna da sam zaljubljen u nju a ona ima decka, nznm nista,aaaaaaaaaa

ma sta si joj priznao, kada, kako, ne izmisljaj sada

grim15
01.08.2010., 22:46
ma sta si joj priznao, kada, kako, ne izmisljaj sada

jesam, nisam mogo izdrzat :S

sampjera
01.08.2010., 22:48
aj ne zajebaji:D

i sta je rekla. to bi bio bitniji odatak od svega sta si dosad napisa.

grim15
01.08.2010., 22:50
aj ne zajebaji:D

i sta je rekla. to bi bio bitniji odatak od svega sta si dosad napisa.

:D :D

ono sta pise, da oce bit samo frendica, da nemam 1%sanse, al ne kuzim potrebu za mojim brojem onda :S

sampjera
01.08.2010., 22:56
e jebiga nigdi nisi napisa da si jon reka to. nista, zajebi njene price, ne zna ona ni sama sta oce a na tebi je da joj razbistris misli:D i kreni u akciju ali polako. nemas sta izgubit

ni jedna zenska sa 17 ne zeli bit samo frendica, ako i zeli nece ti to rec, mislim, koji vrag, ja u srednjoj nisam imao ni jednu frendicu a sve su zelile bit samo frendice

grim15
01.08.2010., 23:00
e jebiga nigdi nisi napisa da si jon reka to. nista, zajebi njene price, ne zna ona ni sama sta oce a na tebi je da joj razbistris misli:D i kreni u akciju ali polako. nemas sta izgubit

ni jedna zenska sa 17 ne zeli bit samo frendica, ako i zeli nece ti to rec, mislim, koji vrag, ja u srednjoj nisam imao ni jednu frendicu a sve su zelile bit samo frendice

hahah,sampjera ajde molim te dodaj me na msn: matic1@live.com
moras mi objasnit neke detalje,plss

sampjera
01.08.2010., 23:07
kakav msn, ne koristin ja te pizdarije. veceras san dobre volje pa san se malo raspisa al neman bas volje crtat ti tu. mislin da imas dosta materijala. i viruj mi, sta vise savjeta dobijes i detalja bit ce ti teze nesto poduzet jer ces se izgubit u sumi svega sta procitas. moras zadrzat i nesto svoje osobnosti, meni nikad niko nije reka kako cu pric curi, kako cu je zadivit ili sta cu napravit na prvon spoju. uvik san bio svoj i manje vise uvik uspio. pa i da ti se zaplete digod jezik, sta ima veze, bolje nego da radis po nekim sablonama.

grim15
01.08.2010., 23:10
ovo mi odgovori samo, sta ako nece pristat na pice,sta cu onda??
i ako pristane na pice i da se nademo i sjednemo kako da pocnem pricat o tome?? a da ne odjuri i kaze ja imam decka

sampjera
01.08.2010., 23:18
opet si fulao futbal. pusti pice i birtije. zovi je u prirodu, na badminton, kosarku, u zoo, akvarij, pomorski muzej, na more, na takvim mistima puno lakse se raspricate, i zabavite, u kaficu nemas sta nego sidit i pricat. a ne zna svako pricat sa zenama. i tu se zajebe. ostani bez ideje jedan tren i jebo si jeza.

moras bit zabavan, zanimljiv, to cure vole, sta je zabavno u sidenju i ispijanju kave u nekoj zadimljenoj rupi?

pa jebemu ali danas vise niko ne zna izvest curu nigdi osim u birtiju??

Marian Oden
02.08.2010., 05:03
To što si ti predložio je super, ali za neku koja je slobodna. Što misliš, da će tek tako izlaziti s njim? Znajući što želi on od nje i plus to što ona već ima dečka.

grim15
02.08.2010., 05:59
To što si ti predložio je super, ali za neku koja je slobodna. Što misliš, da će tek tako izlaziti s njim? Znajući što želi on od nje i plus to što ona već ima dečka.

+1

to i je najveci problem, nznm jednostavno kako da ja pozovem ni ista, dajte neki dobar prijedlog
jer nisam siguran ako je pozovem na setnju da ce htjet ic

Apophis
02.08.2010., 06:16
+1

to i je najveci problem, nznm jednostavno kako da ja pozovem ni ista, dajte neki dobar prijedlog

ne radi od 2+2 veliku znanost.

Idem tamo i tamo, dođi sa mnom.

i ne zovi je pobogu odmah prvi dan čim je došla doma nakon 10 dana i nije vidjela dečka, najbliže prijatelje itd.
Nećeš krepat ako sačekaš dan-dva.

grim15
02.08.2010., 06:20
ne radi od 2+2 veliku znanost.

Idem tamo i tamo, dođi sa mnom.

i ne zovi je pobogu odmah prvi dan čim je došla doma nakon 10 dana i nije vidjela dečka, najbliže prijatelje itd.
Nećeš krepat ako sačekaš dan-dva.

kako si siguran da ce htjet ic samnom??

Apophis
02.08.2010., 06:31
kako si siguran da ce htjet ic samnom??

nisam siguran. Ali ni ne mogu biti. kao ni ti. kao ni nitko. Možeš samo pitat i saznat.
ne traži 100%-tni algoritam za takve situacije, ne postoji.

samo znam da nije naročiti problem osvojit cure. Kao ni cure u vezi.
A može se i ako kažu da nemaš 1 % šanse.

Problem radi kojeg nećeš uspjet nije radi formuliranja poziva na kavu/šetnju/event, nego u tome što si needy as hell, nestrpljiv, hoćeš rješenje preko noći, ne znaš se postavit i zaljubljen preko ušiju.

grim15
02.08.2010., 07:23
e pa ako ja nju pitam i za 3 dana dal ce ic samnom van, ako ona kaze da nece, badava sve

Apophis
02.08.2010., 07:34
e pa ako ja nju pitam i za 3 dana dal ce ic samnom van, ako ona kaze da nece, badava sve

u pravu si. ubi se odmah, nema druge. to je jedino logično rješenje.
:facepalm: grow a pair. i kloni se žena dok ne budeš u stanju prestat se ponašat kao djevojčica.

oki_doki
02.08.2010., 07:42

A šta ako kaže da hoće????

PANIKA!!!!!!!:trk:

grim15
02.08.2010., 07:44

nop, bit ce lijepo onda ako kaze da hoce :)

grim15
02.08.2010., 07:45

ne, daj boze da to kaze

oki_doki
02.08.2010., 08:09
nop, bit ce lijepo onda ako kaze da hoce :)

Ako će joj biti lijepo mislim da onda nema razloga da ne pristane :D

grim15
02.08.2010., 08:29
prekosutra cu je zvat pa sta bude

sampjera
02.08.2010., 09:47
sta ima veze sta je zauzeta? pa sam je rekla da oce da budu prijatelji. e pa onda triba i da se druze ko prijatelji, dok ona ne pozeli nesto vise, a ti se u medjuvremenu skuliraj malo i smiri hormone.

napisi joj sms da ces je nazvat prikosutro tocno u taj i taj sat, da slucajno ne planira nesto:D

dans&ela
02.08.2010., 10:23
prekosutra cu je zvat pa sta bude

reci joj da ćeš joj nalupati dečka i poslat u bolnicu ako ga ne ostavi...za njegovo zdravlje bolje je da bude s tobom:D:lol:

grim15
02.08.2010., 10:37
reci joj da ćeš joj nalupati dečka i poslat u bolnicu ako ga ne ostavi...za njegovo zdravlje bolje je da bude s tobom:D:lol:

haha,da, poslusat cu sampjera ja mislim i poslat joj poruku da cu je nazvat :d

rocket86
02.08.2010., 10:42
+1

kakvu crnu šetnju sa zauzetom curom... ti kao da želiš da te uhvati...:ne zna:

grim15
02.08.2010., 10:49
kakvu crnu šetnju sa zauzetom curom... ti kao da želiš da te uhvati...:ne zna:

sta,nesmijem setat pored "frendice" ??

rocket86
02.08.2010., 10:54
smiješ... al ako ona bude znala da je to s nekim ciljem(da ju zbariš), znat će i njene frendice, ak budu znale njene frendice, znat će i cijela ekipa, ako svi budu znali, saznat će i njen dečko...

ako misliš šetat pored frendice, zanemari moj post, ali nisi temu otvorio zato što želiš frendicu...nego curu, a tada ima smisla:mig:

grim15
02.08.2010., 11:05
smiješ... al ako ona bude znala da je to s nekim ciljem(da ju zbariš), znat će i njene frendice, ak budu znale njene frendice, znat će i cijela ekipa, ako svi budu znali, saznat će i njen dečko...

ako misliš šetat pored frendice, zanemari moj post, ali nisi temu otvorio zato što želiš frendicu...nego curu, a tada ima smisla:mig:

nije meni cilj u prvom druzenju nju zbarit, zelim ja curu, ali zelim da nakon prvog druzenja ona pozeli jos takvih druzenja pa onda dalje ima smisla,ili?

Butt-head
02.08.2010., 12:19
Nikako....

grim15
02.08.2010., 12:58
Nikako....

ja cu ti dokazat da se moze ako mi se malo posreci

RIboy16
03.08.2010., 00:22
a gle, sve ovisi o tome kolko je s njime, i sta ti mislis kako je njima dal je to to ( dal se vole ) ili je to nes bezveze i skupa su tek tako.
vjerujm mi znam kako ti je, jer je i meni trenutno nesto vrlo, vrlo slicno. s time da je ona s tim likom vec oko 3 godine, ali su bili prekinuli pa sam tu nastupio ja, ful se zblizio s njom, promjenio ju dosta i kad je sve trebalo ispast dobro, paf oni se pomire :S
i sad su opet skupa, iako to vise nije to i to svi vide, prije joj je branio da ide van, da pije a sad se uopce toga ne pridrzava i izlazi s nama. dosta se promjenila i vidi se da ne zeli vise bit s njim, al ako sta mi je i sama rekla, boji se promjena jer je kao navikla na njega^^
stvar je jos u zraku tako da ti ne mogu reci sta je ispalo sve iz toga, al savjet je da probas pa vidis, nemas sta previse izgubit. brzo ces se od nje ohladit jer kolko sam skuzio i nije ti neka naj naj frendica :)
sretno

grim15
03.08.2010., 10:28
a gle, sve ovisi o tome kolko je s njime, i sta ti mislis kako je njima dal je to to ( dal se vole ) ili je to nes bezveze i skupa su tek tako.
vjerujm mi znam kako ti je, jer je i meni trenutno nesto vrlo, vrlo slicno. s time da je ona s tim likom vec oko 3 godine, ali su bili prekinuli pa sam tu nastupio ja, ful se zblizio s njom, promjenio ju dosta i kad je sve trebalo ispast dobro, paf oni se pomire :S
i sad su opet skupa, iako to vise nije to i to svi vide, prije joj je branio da ide van, da pije a sad se uopce toga ne pridrzava i izlazi s nama. dosta se promjenila i vidi se da ne zeli vise bit s njim, al ako sta mi je i sama rekla, boji se promjena jer je kao navikla na njega^^
stvar je jos u zraku tako da ti ne mogu reci sta je ispalo sve iz toga, al savjet je da probas pa vidis, nemas sta previse izgubit. brzo ces se od nje ohladit jer kolko sam skuzio i nije ti neka naj naj frendica :)
sretno

skupa su oko 2 mjeseca
a nije naj naj frendica ali ono tako, pokusat cu je izvest i zblizit se, pa onda nakon 2,3 izlaska cu vidjet sta cu :)

Krscho
03.08.2010., 10:56
Okani se čorava posla čovječe...

Ako ostavi dečka radi tebe uvjek se može desiti da će ostaviti tebe radi nekoga drugoga, sve s evraća sve se plaća....

Weedeemer
03.08.2010., 11:01
joj, kako si vizualiziram njezinog frajera... nešto u stilu hells angels ćelavog i bradatog/brkatog bikera koji joj brutalno razvaljuje picu na dnevnoj bazi... sa svojim 25cm alatom.

i da, razbit će te ko pičku ako mu probaš otet njegovu "dušicu" :D

Bushi no nasake
03.08.2010., 11:10
sta,nesmijem setat pored "frendice" ??

Jadan si.

A da deĆko vidi baš vas dvoje kako šetate, ili idete na kafice. I ona završi baš sa tobom par tjedana posli.

I onda dećko sazna s kim je, skuži poantu šetnjice pa ti počne šetat po rebrima :s :s

Nebi meni proša lišo.

grim15
03.08.2010., 13:43
nije joj decko takav :D

a nznm sta ce bit od toga,vjerovatno nista, al cu probat

7nationarmy
03.08.2010., 14:02
pukni se s deckom, snimi na mobitel i sve joj posalji uz komentar: kad ne mogu imat tebe, imao sam njega.

ako ne upali stvarno cu biti zacudjen i proklinjati dan kad su osnovnoskolci poceli u vecem broju navracat ovamo.

grim15
03.08.2010., 15:27
hahahaha,da

Weedeemer
03.08.2010., 15:46
nije joj decko takav :D

a nznm sta ce bit od toga,vjerovatno nista, al cu probat

fakat bih volio da ti naum profunkcionira i da na kraju njezin dečko opet bude s njom jer se i on potrudio da tebe makne, kao što si ti maknuo njega....

osim toga, također bih volio da ti cura nabije na nos kak on ima veću kiflu od tebe :D

grim15
03.08.2010., 16:57
fakat bih volio da ti naum profunkcionira i da na kraju njezin dečko opet bude s njom jer se i on potrudio da tebe makne, kao što si ti maknuo njega....

osim toga, također bih volio da ti cura nabije na nos kak on ima veću kiflu od tebe :D

ako ima nek ima, nevidim problem :S
necu se ja nista trudit vise, sutra cu je nazvat i pitat dal ide samnom i amen za vjeke vjekova

Weedeemer
03.08.2010., 17:27
kakav si ti lik ak te spika s foruma moze pokolebat... ajme majko.

osim toga, ako si u podsvjesti uvjeren u to da će te otkantat onda će tako i biti. nemoj se iznenaditi.

grim15
03.08.2010., 19:33
a napisem joj danas poruku i odgovori i dobro, ali slucajno je nisam nista zapitao i ona meni nece odgovorit ni slucajno, znaci da joj idem na kur*c, da me se zeli rijesit, nznm sta da vam kazem, da je imalo zainteresirana bi odgovorila

Weedeemer
03.08.2010., 19:45
a ona si misli kak se ti pržiš :zubo:

osim toga, ak si se ohladio nakon "neodgovaranja" onda nisi ni bio zagrijan kak spada :top:

grim15
03.08.2010., 19:51
nisam se ohladio ali sta mogu ako mi nece odgovorit, nemogu ni u kontakt stupit s njom kako treba, kak cu nesto napravit?

Weedeemer
03.08.2010., 19:56
nemogu ni u kontakt stupit s njom kako treba,

ajd probaj ovako:

1. deaktiviraj Facebook
2. izbriši MSN, skype, ICQ...
3. izvadi karticu iz mobitela

i zanima me kak ćeš stupiti u kontakt sa bilo kojom osobom.

kak cu nesto napravit?

bas ko i sa svakom drugom osobom.

grim15
03.08.2010., 20:06
[QUOTE=Weedeemer;28144503]ajd probaj ovako:

1. deaktiviraj Facebook
2. izbriši MSN, skype, ICQ...
3. izvadi karticu iz mobitela

i zanima me kak ćeš stupiti u kontakt sa bilo kojom osobom.

msn nema, na facebooku je rijetko gotovo je nevidam
i ako mi na poruku nece odgovorit, mislim nece, odgovori ali ako ja postavljam pitanja, ona se uopce nezanima, ne vjerujem da ce mi se javit ako cu je zvat ali vidit cemo sutra

Krscho
04.08.2010., 09:55
Možda joj jednostavno nisi interesantan xD

leich
04.08.2010., 10:02

očito klinjo:kava:

Fitcher
04.08.2010., 10:17
Sorry, to sam možda samo ja... ali ja nebi petljao s zauzetom curom, ako ne već zato što to nije u redu i zbog poštovanja prema njoj samoj i tog lika u kojeg se zaljubila, i jer bi se na taj način samo igrao s njezinim osjećajima, onda barem zato što iz toga se ne može ništa dobro desiti.

Zamisli situaciju da ti to i uspije, i da ostavi tog "jadnika" i ode tebi ponosnom "alpha mužjaku", kakav joj primjer nakon toga daješ?
Misliš li stvarno da bi ona nakon toga tebi bila vjerna, i da jednom nebi pomislila da ako ti možeš, da i ona sama kad nađe nekog uzbudljivijeg i njoj zgodnijeg od tebe, da te jednostavno ostavi kao staru krpu i počne petljat s tim nekim drugim?

Jer iz takve muljaže koju ti planiraš ne može nastat ništa kvalitetno, ne može imat plodno tlo zasnivano na povjerenju, i ljubavi, osim ako ti je jedini cilj imati fuck frendicu, a to možeš i bez da ostavi dečka. :rolleyes:

Iako sama takva pomisao je meni grotesna i iskreno nemam baš preveliko mišljenje o ljudima koji se tako ponašaju i kojima je to normalno.
Tako da eto samo da znaš, ako ti je stalo do cure kako govoriš nemoj joj zagorčavat život s svojim igricama.:flop:

grim15
05.08.2010., 12:30
Sorry, to sam možda samo ja... ali ja nebi petljao s zauzetom curom, ako ne već zato što to nije u redu i zbog poštovanja prema njoj samoj i tog lika u kojeg se zaljubila, i jer bi se na taj način samo igrao s njezinim osjećajima, onda barem zato što iz toga se ne može ništa dobro desiti.

Zamisli situaciju da ti to i uspije, i da ostavi tog "jadnika" i ode tebi ponosnom "alpha mužjaku", kakav joj primjer nakon toga daješ?
Misliš li stvarno da bi ona nakon toga tebi bila vjerna, i da jednom nebi pomislila da ako ti možeš, da i ona sama kad nađe nekog uzbudljivijeg i njoj zgodnijeg od tebe, da te jednostavno ostavi kao staru krpu i počne petljat s tim nekim drugim?

Jer iz takve muljaže koju ti planiraš ne može nastat ništa kvalitetno, ne može imat plodno tlo zasnivano na povjerenju, i ljubavi, osim ako ti je jedini cilj imati fuck frendicu, a to možeš i bez da ostavi dečka. :rolleyes:

Iako sama takva pomisao je meni grotesna i iskreno nemam baš preveliko mišljenje o ljudima koji se tako ponašaju i kojima je to normalno.
Tako da eto samo da znaš, ako ti je stalo do cure kako govoriš nemoj joj zagorčavat život s svojim igricama.:flop:

znam da nije u redu,ali nikad mi se niko nije toliko svidio

Krscho
05.08.2010., 12:47
Daj se skuliraj, mlad si, fakat si tup ako misliš da neće biti drugih

Fitcher
05.08.2010., 13:35
znam da nije u redu,ali nikad mi se niko nije toliko svidio
A mislim razumijem te kako se osjećaš i sve to, ali gledaj nju u svemu tome.
Kako se ona osjeća? Šta misliš zašto te izbjegava i zašto ti se ne javlja preko facea? Nisi li razmišljao da je i njoj tu teško i da joj je stalo do tog dečka s kojim je trenutno i da ga ne želi prevarit? A s ovim što radiš joj nimalo ne olakšavaš.
Da je sama rekao bi ti slobodno samo hrabro naprijed, ali ovako...
Naposljetku ako ti je toliko draga uvijek s njom možeš razvijat prijateljstvo, i to ti na kraju može čak ispast vrijednije nego da ovako pokušaš nešto s njom...

A kako su već mnogi rekli puno je slobodnih cura, a jedna od njih će ti se možda i svidjeti jednom i još bolje obostrano.
Tako da nemoj siliti i jednostavno uživaj u životu...

_slatk_i
10.08.2010., 14:41
moram se prikljucit temi :P

ja bio tj.jos sam u istoj situaciji, cura u vezi, 11 mjeseci, 17 godina joj,

, vidjeli se, kao prijateljski, oce me u obraz ja ju prestignem i u usta ju poljubim, ona izadje iz auta, i jos mi kaze "javi mi se"
i posalje mi istu vecer sms"gdje si,sta radis" iako ja se nisam javljao niti sam joj odgovorio...
proslo tjedan dana, ja joj se javim, nadjemo se opet prijateljska spika,suti da ima decka:D ja vidio na faceboku
opet ona na kraju pusa u obraz, e reko nece moci, ja u usta, pocnemo se ljubiti itd itd ,bilo je lijepo i jos ja prekinem sam cin(koja sam budala bio ali uci se):D

i to je bilo to...sljedeci sastanak je bilo da ne zeli raditi budalu od sebe, niti varati decka i da budemo samo prijatelji,i poljubila me u usta opet za kraj :D
a dok je to pricala, isoa sam rukom po guzici njenoj,u tajicama
a rpije toga sam stavio ruku na nogu i isao prema p*ci a ona je rekla, to je samo prijateljski
:rofl:

SAVJET....bjezi kolko te noge nose od nje,il cekaj da prekinu ali to tko ceka, nikad ne doceka,nazalost, naime bolje im pozeli sve najbolje od srca i onda se iznenadis kad prekinu,a onda se ubacis u igru

Weedeemer
10.08.2010., 17:54
kak je proslo?

_slatk_i
10.08.2010., 20:41
nemaju na kirurgiji interneta pa se nemoze javit

Piramida
10.08.2010., 20:44

S puno muke , truda , strpljenja i taktičkog planiranja.
Ništa nije nemoguće ali može proći dosta vremena pa je pitanje koliko si zbilja zagrizao za to.. I Knin je bio zauzet al' je trebalo 4.5 godine da ga se preuzme .. pa sad :ne zna:

_Golubica_
10.08.2010., 20:50

Pokaži joj da ti je stalo,vidi kako će reagirati. Ako joj je veza prava i čvrsta,neće se reagirati na tebe. Ako vidiš da pozitivno reagira ili da tu nešto ima,reci joj da se ne želiš petljati s njom dok je u vezi,povuci se pa nek se odluči.

Ali..najbolje ti je biti pametan pa naći neku slobodnu. Neznam kako nekome može biti privlačno što je tuđe....bezveze se svjesno stavljati u poziciju rezerve.

_slatk_i
10.08.2010., 20:54
Pokaži joj da ti je stalo,vidi kako će reagirati. Ako joj je veza prava i čvrsta,neće se reagirati na tebe. Ako vidiš da pozitivno reagira ili da tu nešto ima,reci joj da se ne želiš petljati s njom dok je u vezi,povuci se pa nek se odluči.

Ali..najbolje ti je biti pametan pa naći neku slobodnu. Neznam kako nekome može biti privlačno što je tuđe....bezveze se svjesno stavljati u poziciju rezerve.

tuđe slađe:top:

uvijek bilo,govorim jer sam u istoj situaciji kao i autor samo sto saam ja bio otisao korak dalje a godinama smo tu

_Golubica_
10.08.2010., 21:00
tuđe slađe:top:

uvijek bilo,govorim jer sam u istoj situaciji kao i autor samo sto saam ja bio otisao korak dalje a godinama smo tu

Hm a baš me zanima da ta cura sad nema momka....dam se kladit da bi njegov interes za nju pao za 50%. :D

dr.mrgood
10.08.2010., 21:08
Jako ste mladi, pa ne znam sto da ti kazem. Ja sam nakon par neuspjeha s zauzetim curama odustao od istih. Jer te vecinom samo cimaju i sebi hrane ego, a od svega toga skupa na kraju ne bude nis.

_Golubica_
10.08.2010., 21:13
Jako ste mladi, pa ne znam sto da ti kazem. Ja sam nakon par neuspjeha s zauzetim curama odustao od istih. Jer te vecinom samo cimaju i sebi hrane ego, a od svega toga skupa na kraju ne bude nis.

A da probaš sa slobodnim curama,kao i svi normalni ljudi ? :rolleyes::eek:

thurms
10.08.2010., 21:15
Drži fige, jednom će biti tvoja, nada zadnja umire xd

dr.mrgood
10.08.2010., 22:06
A da probaš sa slobodnim curama,kao i svi normalni ljudi ? :rolleyes::eek:

Daj se saberi, gdje sam rekao da sam probao iskljucivo sa zauzetim curama? Ali je bilo i 2-3 zauzete u mom zivotu. Cak sam s jednom i uspio. Naravno da su sve ostale bile slobodne

grim15
11.08.2010., 21:45
evo me, nisam bas imo vremena, nego , cura je cvrsta, luda za svojim momkom tako da sam se odlucio povuc, necu nista forsirat, odlucio sam bit hladan prema njoj jer mislim da tako imam vise izgleda..i mislim da sam ostavio dojam na njoj svojom upornošću i mislim da ce ona trcat zamnom za nekih 1,2 mj :))

shoei
11.08.2010., 22:12
kralj si :D

pandora_5
11.08.2010., 22:19
Cure koje imaju dečka, a traže broj od drugog dečka, sigurno ne žele biti samo frendice...
Poslala ti je izravnu poruku - probaj i ti njoj poslati izravnu poruku...

kučka :kava:

grim15
11.08.2010., 22:35
kralj si :D

ty :D :D :kava:

la_cupakabra
11.08.2010., 23:04
novi sam ovdje, pratim teme tu i tamo, al evo sad se naso u situaciji pa da pitam!!

mozd nije za ovu temu, jer nije mi neka namjera osvojit ju neg, vise me zanima misljenja na cemu sam...

naime jedna cura ima decka neznam nekih cca godinu dana, ne ispitujem ju previse o tome, skroz smo si super, vidimo se svaki dan, par puta smo bili na cugi...ljudi neki pomisle da smo stvarno zajedno, jer evo npr. stojimo u trgovini u redu i ona se priljubi uz mene i ruku gura pod majicu ili draga po ruci....tak uvijek, naravno ja i uzvracam i dodirujem nju, ne bas sad da pod majicu jer bi bilo perverzno, neg npr po vratu i tak, ljudi me vec pitaju za nju i misle da stvarno smo zajedno...

problem je sto ima decka i to relativno dugo, sad ja ostajem zbunjen neznam sta bi, kud bi...iako sam uocio neke stvari, nikad mi ne prica o njemu, neke slike kad lista i komentira i naiđe slika s njim preskoci je nabrzaka il izbjegava da vidim ekran tog trena, kad prica na mob s njime dost je hladna prema njemu cesto, nekak preko kurca koda pricaju kak bi reko, al opet nemora to nis znacit....da odma suzbijemo u startu da je rijec o nekoj fuksi/drolji il kak se vec sve naziva....i da ak nes znaci obadvoje smo 21-22god

la_cupakabra
11.08.2010., 23:10
ima tu jos puno tog između nas, al nije mi se dalo pisat sve...kad se ne vidimo malo duze uvijek mi kaze da sam joj jako falio, cak i unaprijed mi govori da joj vec falim i tak...

sampjera
11.08.2010., 23:15
i nakon svega toga dodjes na forum pitat, na cemu si?? pa i ja se pitam na cemu si, jer ili si na necemu ili si, bez uvrede, ako je sve tako ka sta kazes, teski tudum

sta cekas koji vrag idi za zenom jebo te forum??

btw nije mi namjera vridjat samo san ljut kad neko napise ovako sta, pa nemos bit tako nesposoban

la_cupakabra
11.08.2010., 23:28
i nakon svega toga dodjes na forum pitat, na cemu si?? pa i ja se pitam na cemu si, jer ili si na necemu ili si, bez uvrede, ako je sve tako ka sta kazes, teski tudum

sta cekas koji vrag idi za zenom jebo te forum??

btw nije mi namjera vridjat samo san ljut kad neko napise ovako sta, pa nemos bit tako nesposoban

fora je sto sam vec bio u slicnoj situaciji, nije nilo bas ovakvih signala, al ova je bila jos slobodna sto najgore, nakraju sam joj priso...i imo sam totalne neugodnosti kasnije zbog toga, jer se proculo,ne samo proculo neg je i ona dodavala neka sranja, pa sam ispao luzer totalni...nakon tog sam si zabrijo u glavi da sve koje se tak ponasaju zapravo se poigravaju, al opet ova mi ne djeluje tak, ali ima jebenog decka, ko sam ja da se mjesam u sta, da nema decka rijesili bi mi to odavno al ovak je samo ta jedna prepreka koju nemrem preskocit...
zapravo najgore je sto ja mislim da je problem u meni, jer si cjelo vrijeme mislim da neam sanse jer je ona barem ligu iznad mene, zgodna i tak i mislim si kak zapravo sve te koje to rade zapravo se poigravaju s muskima da se muvaju oko njih

sampjera
11.08.2010., 23:35
jebiga, znam tocno kako ti je, bio sam nedavno u slicnoj ali (naoko) puno nezahvalnijoj situaciji, nemas tu sta, nemoras je drpat nego je otvoreno pitas sta zeli i zeli li nesto? nema ocu necu ni kako cu, odma joj istrusi sve pa nek se ona malo misli, uostalom, zasto bi se ti dao tako ajebavat ako je njoj samo do zajebancije. i to joj rec. ma sve joj reci. :D

znan, nije lako, meni je tribala godina dana da guknem, al (sada) moja nije davala nikakve znakove do tog dana, a mozda i je ali sam bio preslip od ljubavi, ko to zna, nije ni bitno sada:ne zna:

la_cupakabra
11.08.2010., 23:43
najveci problem mi je neugodnost kasnije, jer se vidimo svaki dan, ak ne ond svaki drugi dan, nemremo se izbjec nikak, ak nis bar sam dobar u izbjegavanju bivsih:D a to ovdje nemoze upalit

ma sad se necmo vidit ukupno 2 tjedna, pa kad se vratimo vid cmo kako dalje, kud dalje, cjelo vrijeme se nadam kad se svađa s svojim prek moba da prekinu i ond bi mi to olaksalo barem za 50 puta stvar, al ovak sam u totalnoj banani

Filip-146
12.08.2010., 19:00
Ovako...
Sve ovisi o tebi i sve ovisi o njoj pa malo se upucavaj na bilo koji način.
Gle ako ti je dala broj kao "frendovi" tu ima mnogo više od toga.
Kada ima rođendan pošalji joj neku slatku poruku i sazeli joj sretan rodendan.
Ili kada ode negdje kao što si sada reko na duze vrijeme pa onda joj opet pošalji neku lijepu poruku...
Vidi što ona voli i probaj ti to zavoljet i probaj razgovarat o tome, makar i ti to ne volio.
Malo otvori oči i pogledaj je, vidi što voli, ne voli i najvaznije probaj joj shvatit karakter...ako razumiješ što govorim. :mig:
Ali ipak ako to ne ide, ništ od toga najbolje je samo odi i reci da ju voliš zato jer ti se ne moze ništ dogodit.
Ti joj to kazes neće te odjebat ili ništa loše napravit a s vremenom će te čak zavoljet čim joj taj dečko napravi neko sranje a dotad ti joj pokazi da ju voliš. :mig:
Nije to lagano znam ali jbga ako nju baš tolko zeliš, vrijedi ti! :)
A to što neki govore da nije vrijeme sada nać u toj dobi lijepu curu je krivo jer sve ovisi o tebi i njoj a ima ljudi koji su se zavoljeli sa 15god i manje i sad su ozenjeni. :)

Scuy
21.08.2010., 05:40

Pa pazi imao sam slican problem...cim je trazila tvoj broj treba da znas da imas sanse kod nje.Moj ti je savet da joj ne budes dosadan...i da se i dalje druzite...i ako zatrazi da se ne cujete neko vreme poslusaj je samo je savetuj da treba sama da donese odluku i treba da joj pricas kako se osecas i kako je to osecanje sve jace iz dana u dan....i da ti iskreno kaze kada je potpuno zavrsila sa njim...Ja sam tu devojku koja se meni svidjala cekao 5 meseci ali smo se culi povremeno i par puta mi je rekla da je pomilsila na mene kad god bi se njih dvoje posvadjali....ali sam je ipak docekao na kraju :))
Treba da budes uz nju i da joj ne saljes poruke koje bi slao npr slobodnoj devojci...nego s tim saznanjem da si uvek tu za nju iako ima decka....ali ne da je tesis za to su tu drugarice i vremenom ce njen decko gubiti kvalitet a ti ces ga dobijati.Ipak ovo ti je najbolje resenje ako je ta devojka sa tim deckom najvise 2 godine kao sto je bila ova moja....A ako je krace i nije ga toooliko zavolela onda mozda i imas sanse da ti se javi da je raskinula za manje od 5 meseci :)

tvrtko81
21.08.2010., 08:44
nikad više sa zauzetim curama. preotmeš ju dok je u vezi sa likom, pa ju pere nostalgija pa bi se vratila, pa ni sama ne zna što želi, a ti se sve dublje i dublje ukopaš. odi sa slobodnim curama, ti nema nikakav teret pa bi bio fer da ga ni ona nema. al opet to je samo moje skromno mišljenje.

p.s. ako je tražila tvoj broj dok je bila u vezi pazi da ne bi tražila broj od nekog drugog ak bu bila jednog dana s tobom u vezi.

Thenci87
21.08.2010., 11:21
Ma koma mi je ova tema...mene je treba ostavila prije 20 dana nakon 2 godine i sad mi se sve vise cini da je to zbog nekog(nekoliko?!) likova.....
Fakat mi je koma napastvovat zauzete cure, al ak one same to traze...kaj sad.
Al nadam se da ce tom frajeru koju mi je oduzeo jaja otpast.... :mig:

sve u svemu, ja nebi pokusavo barit tuđu trebu jer ne zelim da netko bari moju...

i_vanna46
26.08.2010., 12:55
pusti je i ne mješaj se. jer ako je pitala tvoj broj, ne vjerujem da će puno potrajati veza s njom i njenim dečkom (iako je, ako sam dobro shvatila, pitala samo da ti bude frendica). uostalom, kako znati da opet tebi to neće napraviti (upoznati nekog i pustit tebe), a i vjerujem da ne bi htio da tebe neka cura napuca radi drugog. tako da, pusti da stvari idu svojim tokom. a ti odaberi da li ćeš biti frend ili ne, a ako nešto stvarno želiš s njom, ne motaj se oko drugih cura i riješena stvar. to bi joj trebalo dati znanja da želiš samo nju. uostalom, možeš i reći da ćeš je čekati, ako to želiš naravno. samo nemoj da te onda počne zavlačit i iskorištavat. ali ako je vrijedna, čekat ćeš. ;)

Sarewok
26.08.2010., 13:59
Budi neuhvatljiv... zaje***** ti nju .... nemoj se dat zaje***... budi tu ... ako ona prestane trzat nakon nekog vremna .. pokupi se....

Upornost je dvosjekli mač... meni se desilo da dok sam zavodio curu da se ona zaljubila u to šta sma radio a ne mene ... paziii jako

P.S. ja nebi diro tuđe cure :) Vuk dlaku mijenja, ćud nikad :)

Butterflay
27.08.2010., 15:15
Hm a baš me zanima da ta cura sad nema momka....dam se kladit da bi njegov interes za nju pao za 50%.

potpisujem.
bas me zanima sto bi ucinio da si na mjestu nj. decka?:kava:

wave_rider
27.08.2010., 15:48
...ma nije bitno jeli u pitanju cura ili momak i koga oni imaju ali moje mišljenje je da ako ti se netko svidi, priđe ti ili ti da neki signal pa ti njemu/njoj priđeš to nije krađa ničije cure niti dečka....to je normalna stvar i ljudska potreba za upoznavanjem i druženjem...nitko ne spominje sex niti varanje ali ako i dode do toga onda znači da između te dvi osobe može a i nemora bit nešto više/manje...ali to ipak nekome ko je u vezi ne daje pravo da prevari....

Krtica_eu
27.08.2010., 16:15
Ma samo joj daj mrvice od onog šta stvarno osjećaš tj. neka zna da ima tvoju pažnju,al da joj glumiš nedostupnost to uvik pali takav je ženski mozak voli ono što ne može imat.....

grim15
27.08.2010., 16:38
Ma samo joj daj mrvice od onog šta stvarno osjećaš tj. neka zna da ima tvoju pažnju,al da joj glumiš nedostupnost to uvik pali takav je ženski mozak voli ono što ne može imat.....

evo me :D, sad joj nisam piso ni nist 3 tjedna, sad ako joj se javim mislim da cemo bit na istom, mislim da moram pricekat nas prvi susret uzivo :d

d0x
27.08.2010., 16:46
Ja bi ti samo rekao da bi ti mogao jaja izgubit

agrobrky
27.08.2010., 17:01
e a kako osvojit curu koja ima tj. nema dečka..dobar sam s njom..a neznam ni kak joj prić..a šta je gora stvar ja imam curu -.-" :D

wave_rider
27.08.2010., 17:56
e a kako osvojit curu koja ima tj. nema dečka..dobar sam s njom..a neznam ni kak joj prić..a šta je gora stvar ja imam curu -.-" :D

...prvo ostavi curu a nem da je držiš za plan B ako prođe prođe a ako ne opet imaš curu.....a drugo ako si dobar sa njom onda joj već imaš pristup samo se pametno postavi....svak ima svoje finte i način barenja ali budi svoj 100% pogotovo jer se poznajete pa je debilno da glumataš ako te već zna...btw....općenito debilno je glumatat :)....cure padaju na pozitivu, kreativnost, iskrenost....a valjda znaš na šta ako već imaš curu....

vasko
27.08.2010., 19:28
grime15 od 17 godina :):):) svaka devojka koja dobro izgleda ima u svakom trenutku ne jednog nego 10-tak kavaljera koji smaraju i nadaju se necemu

ona ti je rekla da ima decka da bi se spasla tvog smaranja da te sasece na vreme

inace,to dal ona ima decka tebe ne treba da interesuje,nije to red u apoteci pa aj sada sam ja docekao red,nema vise decka

grime ja od tebe kao od pravog jebaca ocekujem da resis tu jednacinu i povalis drugaricu :top:

I am a dreamer
27.08.2010., 19:48
Budi strpljiv i uporan :) i budi sve sto njoj treba (a fali tom njenom sadasnjem momku xD ne znam koliko je to izvodljivo, al ti se potrudi :P)
Mene je moj sadasnji decko cekao 3 mjeseca da se dogovorim sa svojim osjecajima (jer sam tada imala decka s kojim sam bila dugo,a znala sam da on nije pravi, jer mu je falilo dosta toga .. ) i sada mi toliko znace ta 3 mjeseca, i niko me u zivotu nije ucinio sretnijom :)
Pa ako ti se svidja, kao sto kazes, budi uporan, strpljiv, ne naporan i napadan :) i puno pricaj s njom, da se vec pocne vezati za tebe :P

NextG
27.08.2010., 20:34
ak ti osvojis curu koja ima decka, i neki drugi decko ce osvojit nju dok bude s tobom.. tak da kloni se takvih .. netreba ti to u ziuvotu (ako pod osvajanje mislis vezu, a ne sex)

wave_rider
27.08.2010., 21:42
ak ti osvojis curu koja ima decka, i neki drugi decko ce osvojit nju dok bude s tobom.. tak da kloni se takvih .. netreba ti to u ziuvotu (ako pod osvajanje mislis vezu, a ne sex)

....je onda mu ostaju na izbor časne, bakice, luđakinje u umobolnici i curice do 14....koja to cura nikad nije barem malo pogledala drugog momka onako...da ga zainteresira...iako je u vezi ona ili on....to nam je u prirodi....:kava:

NextG
28.08.2010., 02:52
....je onda mu ostaju na izbor časne, bakice, luđakinje u umobolnici i curice do 14....koja to cura nikad nije barem malo pogledala drugog momka onako...da ga zainteresira...iako je u vezi ona ili on....to nam je u prirodi....:kava:

jep. slažem se. po prirodi smo takvi.
ali dal je civiliziranost samo novi ipod ili mozda neka distanca od cucaka?

kaze moj jedan, danas je tak da se ko pesi jebete.
mala digne nogu, jebes, i oplodi sto vise,
i onda dodje na forum cmizdrit...

samo hocu rec gle on se sad zaljubio u curu koju ce popusit na isti nacin na koji ju je osvojio!:eek:

super je to sve borba za ljubav bla. al kao prvo nemres nekom krast, a kao drugo, to kaj ces ukrast ce ti bit više štete neg koristi :) yeah :P

maTej-19
16.11.2010., 23:38
ajme u vrlo sam slicnom situaciji.. naime krenuo sam na faks i upoznao jednu curu, ono super otkacena i ja se dobro sprijateljim s njom, fkt smo si super i onda doznam da ima maloga vec vise od godinu dana, sad nez tocno koliko... i sad, ne mislim jos odustat jer jos nez ni na cemu sam, barem da to saznam pa krecem u konkretnije akcije! ali ono nikada mi nije spomenula da ima decka,a skonto sam je dok se jos nismo upoznali da svako malo gleda u mene, baca nekakve poglede xD itd.... daaaaaaaaj a stvarno je super cura
a za nefalit, imao prosle godine jednu slicnu situaciju, cura me stalno zvala, kave ovo ono, zabrijali par puta kad smo izasli, i ja ono mislim se ako necu sad necu nikad - pitam je ko bi li ona pokusala sa mnom imat nesto, a ona drolja meni dode da ona voli svog decka (bili su tek mjesec dana u vezi), da sta ja sebi umisljam itd...
ugl ta me situacija tako podsjeca na ovu sada!!!!!! mislim da cura samo zeli sebi napuniti ego. i odlucio sam ovako, krenut cu u akciju na nacin da je drzim na skliskom ledu (ovo mi je upalilo jednom). ko sta ona mene zajebava i ja cu nju drzat na nekoj granici upucavanja i normale... a i zaboga VALJDA CE JEDNOM PREKINUTI!!!!!!

pursuiter
17.11.2010., 09:43
daj se okanite tuđih dečkiju i cura... nikad mi nije palo napamet imat s nekim nešto, a da sam znao da je u vezi

KILLERDOG
17.11.2010., 09:48
ako je zauzeta nije oduzeta

ona je ta koj na kraju odlučuje ;)
isto kao što njen dečko odlučuje da li će biti s njom ili nekom drugom
svaki dan je izbor :)

momchichpu
17.11.2010., 09:52
ako osvajaš curu koja je zauzeta pobrini se da uvijek nosiš štitnik za zube u ustima...bit će ti malo problem komunikacija,ali navlake su skupe...

Frenky Fisher
17.11.2010., 10:49

moraš biti podao i pokvaren ... informirati se, saznati što više o njemu, pa lažima ići prema curi da joj se zgadi ... gledaj malo sapunice, imaš sve unutra..

Wikiceha
17.11.2010., 13:16
Gluposti.
Okruži se s gomilom cura, neka vidi da te ganjaju dok si u njenoj blizini.
Ono neke cure koje će te moći nahvaliti (ne kao frenda nego kao muško) i pričati kako bi te htjele imati.
Budi frajer.
Cura ti je rekla da ti hoće biti frendica jer se prepala. Čim je ONA uzela tvoj broj znači da želi nešto više.
Poanta je da se ponašaš kako spada i past će ti u krilo kao zrela kruška:D
Budi faca, zabavan i opušten, a ne prestrašeno mače koje će ju pitati za prvi korak.
Možete i otići u kino na neki zanimljiv film, ili negdje se isplesati (ako znaš, to žene vole).
Tako ćeš ju upoznati i vidjeti da li je ona za tebe. Ako budeš razmišljao jesi li ti dovoljno dobar za nju, to je unaprijed izgubljena bitka. Ona ti se treba dokazati kao zabavna, sexy i pametna (dakle da ima sve osobine koje joj se čini da imaš ti) inače, pa-pa:D

Boki000
17.11.2010., 14:35
vidim da je tema dignuta nakon tri mjeseca. i sta je bilo sa onim deckom i tom curom? jel zbario on to?

Jesse James
17.11.2010., 14:40
vidim da je tema dignuta nakon tri mjeseca. i sta je bilo sa onim deckom i tom curom? jel zbario on to?

vjerovatno je i plavo oko dobio :)

Stromatolit
17.11.2010., 14:40
Ja se nikad nebih petljao sa curom koja ima decka,to mi je bas pokvareno nekak,treba biti kolegijalan i ne petljat se sa tudim curama,isto kak ja nebih volio da se neki drugi decko petlja sa mojom curom.

andi650
17.11.2010., 14:48
ako je zadovoljna nikako

JosiZg
17.11.2010., 16:29
Ja se nikad nebih petljao sa curom koja ima decka,to mi je bas pokvareno nekak,treba biti kolegijalan i ne petljat se sa tudim curama,isto kak ja nebih volio da se neki drugi decko petlja sa mojom curom.

Slazem se. :top:

Curica333
17.11.2010., 20:49
Na osnovu iskustva ljudi oko mene, napravila sam neki zakljucak i interesuje me sta vi mislite o tome. Izuzetaka ima, ali vecinom je ovako :

Kad se muskarcu svidi djevojka, a on nakon toga sazna da ona ima momka, on ce automatski prestati da misli na tu curu. Postuje drugog muskarca i glupo mu je da nekom pokusava "oteti" djevojku!

Kad se curi svidi momak, a ona sazna da ima curu, njoj to cesto nece biti nikakva prepreka da mu nekako da do znanja da joj se svidja, da masta kako ce on ostaviti curu i doci njoj, da trazi njegovu curu na facebooku i nalazi joj mane i tako dalje..

Curica333
17.11.2010., 20:51

Jako lijepo razmisljanje, posjetio si me na recenice nekih mojih drugova, otuda i moj prethodni post.

Euronymous
17.11.2010., 20:52
Ja se nikad nebih petljao sa curom koja ima decka,to mi je bas pokvareno nekak,treba biti kolegijalan i ne petljat se sa tudim curama, isto kak ja nebih volio da se neki drugi decko petlja sa mojom curom.

a opet, to se dešava

Foggy04
17.11.2010., 22:05
Zasto bi to netko zelio napravit ???

F10EXX
17.11.2010., 23:23

Ma nista kolegijalnost. To je, uostalom, i vrlo dobra usluga upravo postojecem decku. Naravno, ako se tu ne radi o ljetnim vezama i slicnim zajebancijama.

Konkurencija je uvijek dobra stvar. Tjera te da budes bolji.

KILLERDOG
18.11.2010., 09:11

pa boli me iskreno papak za nekog nepoznatog lika, što ja imam s njime biti kolegijalan

treba se za sebe pobrinuti, bute vidjeli kad još malo porastete ;)

i zakej bi neko trebao nositi štitnik za zube? to mi nije jasno, nisam ga nikad nosio,pa nisam curica :zubo:

vrrrlet
18.11.2010., 14:01
i zakej bi neko trebao nositi štitnik za zube? to mi nije jasno, nisam ga nikad nosio,pa nisam curica :zubo:

U tvom selu curice nose štitnike za zube? Puno se spotiču, što li? :D

Plavusa_ZG
18.11.2010., 14:46

potpisujem

kak ljudi imaju potrebu za zauzetim ljudima,to mi nije jasno...da neka cura zapne za mog dečka požalila bi kaj se rodila:mad::D

KILLERDOG
18.11.2010., 15:49
U tvom selu curice nose štitnike za zube? Puno se spotiču, što li? :D

a čuj oštri rubovi u vrtićima i puno rupa na cestama :zubo:
kaj ćeš kad je bandić u krucu :ne zna:

iako sam malo lagao, nosio sam ga na utakmicama i treninzima (ok često ga nisam stavljao na treninzima jer sam ga zaboravljao ) :zubo:
al da ga stalno nosim je stvarno bezveze, prednost mi je krivi zagriz

dr.mrgood
18.11.2010., 17:19
To je, po mom iskustvu beznadezno. Jer zauzeta cura, ako je recimo vise od 3 mjeseca u vezi sa deckom, ne zeli s tobom nista vise, nego se jednostavno poigrava, i samoj sebi dize ego jer joj pase kada ju netko zeli i kada je nekome zanimljiva. Eto toliko

KILLERDOG
19.11.2010., 10:04
To je, po mom iskustvu beznadezno. Jer zauzeta cura, ako je recimo vise od 3 mjeseca u vezi sa deckom, ne zeli s tobom nista vise, nego se jednostavno poigrava, i samoj sebi dize ego jer joj pase kada ju netko zeli i kada je nekome zanimljiva. Eto toliko

moje je obrnuto, još smo zajedno nakon 8g. bila je nekej manje od godine tad u vezi ;)

turinica
19.11.2010., 10:06
... a ne dobit po čiverici?:mljacko:

KILLERDOG
19.11.2010., 13:43
pa čuj očito sam imao sreće ne naletavati na nasilne seljačine
čitajući ovdje ili ljudi imaju krivu percepciju RL ili se skupljaju samo nasilne seljačine na temi :ne zna:

ok, imam dosta kila i nisam baš mirna osoba,možda zbog toga
isto tako sam poslao poruku čovjeku koji je meni "oteo" curu da se nemora bojati ( a bio klasičan tip štreberka s naočalama :zubo: ) ni mene ni prijatelja, jer njemu nemam što zamjerati, nije on kriv nego ona koja je to napravila :mig:

maTej-19
19.11.2010., 15:05
pa ako ti e stvarno stalo do te cure to se zapravo i isplati, sto ej to istrpit malo boli da kasnije budes s njom???? zanemarivo :zmaj:

KILLERDOG
19.11.2010., 16:34
a čuj, postoji i ona stara, batina ima dva kraja :mig:

tako da lako i ti dobiješ, bilo sad bilo naknadno
zato ne vidim smisla s time, kao da će to nešto promjeniti da je on i dalje guzi,a ti suh

grim15
19.11.2010., 21:26
evo tog, :P :P
a nista nije bilo s toga, samo gore i gore, sad hebem po subotama sve sta stignem i to je to :))

Delvecchio
19.11.2010., 21:29
isto tako sam poslao poruku čovjeku koji je meni "oteo" curu da se nemora bojati ( a bio klasičan tip štreberka s naočalama :zubo: ) ni mene ni prijatelja, jer njemu nemam što zamjerati, nije on kriv nego ona koja je to napravila :mig:
zašto si ti njemu uopće slao poruku da se on ne treba bojati, otkud ti njegov broj? :confused:

no-mix
19.11.2010., 22:24

dobar savjet, mi mislimo da smo lovci ali stvar je obrnuta, plus jako ovisi što je u horoskopu, svakako savjet od shakiri stavi na prvo mjesto u svojem planu.

maTej-19
19.11.2010., 23:30
ma dobro u toj situaciji, kada cura jos oce njega... ali zamisli ono stvarno mu otmes curu (zaljubi se u tebe, njega fuck off).. i on dode trazit tebe, namlati te i to je to.. sta dalje moze, sad te nece bas ubit ili nju silovat :O.. ti ces kasnije kad izades sa sivanja biti sa svojom dragom opet i to je to... jos ce njemu reci kako je primitivna budala i da se gubi, da ga ne zeli vidjeti do kraja zivota.... ugl isplati se popusit batine!!!!! haahha... a ko zna, mozda je taj lik neki jado pa on dobije po njusci :box: npr u mom slucaju lik je stariji cak 7 godina od mene, ima 25... ali ja treniram kickbox 4, a veslanje sam trenirao 9 godina ahahha bilo bi zanimljivo xD

maTej-19
19.11.2010., 23:32
ovo je bio odgovor killer dogu sa prethodne stranice, sry jos sam novi na forumu pa se ne snalazim :D

pursuiter
19.11.2010., 23:45
pusti ti to stari moj, nikad ne znaš na kakvu budalu možeš naletit, baš ljudi u današnje doba nisu normalni, a i oduzet život čovjeku više ne predstavlja problem...
okani se tuđe cure, http://www.youtube.com/watch?v=EpVpLBaMw84

KILLERDOG
20.11.2010., 00:22
zašto si ti njemu uopće slao poruku da se on ne treba bojati, otkud ti njegov broj? :confused:

ma preko prijateljica od bivše s kojima sam ostao dobar, jer je čovjek jednom problijedio kad sam naletio na njih ;)
to je ionako bilo u doba početka mobitela, nisu ga tad svi ni imali :D

KILLERDOG
20.11.2010., 00:26
ma dobro u toj situaciji, kada cura jos oce njega... ali zamisli ono stvarno mu otmes curu (zaljubi se u tebe, njega fuck off).. i on dode trazit tebe, namlati te i to je to.. sta dalje moze, sad te nece bas ubit ili nju silovat :O.. ti ces kasnije kad izades sa sivanja biti sa svojom dragom opet i to je to... jos ce njemu reci kako je primitivna budala i da se gubi, da ga ne zeli vidjeti do kraja zivota.... ugl isplati se popusit batine!!!!! haahha... a ko zna, mozda je taj lik neki jado pa on dobije po njusci :box: npr u mom slucaju lik je stariji cak 7 godina od mene, ima 25... ali ja treniram kickbox 4, a veslanje sam trenirao 9 godina ahahha bilo bi zanimljivo xD

zanimljivo da su često ti koji su trenirali te borilačke sportove dobivali dosta batina :mig:
jer moram ti reći da tuča na ulici nije kao i u dvorani
uostalom uvijek se možd dogoditi da ih dođe više,pa da si i crocop popušit ćeš batine
ok mi je da se nekog namlati ako terorizira ti curu i pokuša napastovati :mig:
al ak ona ode s drugim, onda si samo jadnik kojeg će ionako poslje ismijavati,pusti i živi dalje

maTej-19
20.11.2010., 02:49
ahahha ma znam, moje su vjestine nekakve.... nista ako dode luda budala i ako ih je vise, a to je u 99% slucajeva, znam da danas svakakvih ima......
i to da mi koji treniramo borilacke pusimo batine je mozda zbog zakona velikih brojeva i zato jer dosta njih trenira bas da se moze mlatit po ulici, pa ih tamo napuse luđaci...
ja bgm nisam takav, dobro sam organizirana i prilicno mirna osoba (dobro, sada visim u 4 ujutro na forumu, i nije mi trenutno neka organizacija hh, jbg nema sutra treninga pa cu ostat :zzz: )
a i ljudi ima rizika, ali ono NO RISK NO FUN hehe.. a i stalo mi je do cure, nije mi do igre bas....
i na kraju, izbor je konačni na njoj kojeg ce izabrat.. zamisli da nista ne pokusam i doznam da se mozda i ona bila zagrijala za mene.... (i to mi se dogadalo, pa bi poludio jer sam mislio da nije).. jedini je nacin da pokusam, naravno ako me otkanta, povlacim se :cry:
aj priznajte otvoreno, jeste li vi ikada pokusali oteti tudu curu??????? meni je 18 god tek i ovo je prva za koju znam da je zauzeta ali ono..... vi ste sigurno stariji i sigurno je bilo takvih slucajeva :romeo:

maTej-19
20.11.2010., 02:52
da progonitelju zanimljiv link definitivno :P

pursuiter
20.11.2010., 09:19
nikad, nikad, nikad, iako se ta cura zanimala za mene, a i meni se poprilično sviđala, nikad nisam ništa porbao! ne zbog straha od ovog drugog, nego da moju jednom netko ne otme!:ne zna:

Delvecchio
20.11.2010., 16:15
ma preko prijateljica od bivše s kojima sam ostao dobar, jer je čovjek jednom problijedio kad sam naletio na njih ;)
to je ionako bilo u doba početka mobitela, nisu ga tad svi ni imali :D
ispao si totalno jadan s tim potezom u očima bivše, ako je imalo normalna.

KILLERDOG
20.11.2010., 18:29
ma da, bolje da sam namlatio čovjeka, sigurno bi se vratila :p
što on se muvao oko nje neko vrijeme,očito je ona bila nezadovoljna jer smo prekinuli i ona je bila s njime
njega je bilo strah da ću ga nalupati, a očito je to normalno da se mlati po ovom forumu :ne zna:
meni to nikad nije prošlo kroz glavu,pa i kad sam s udatim ženama "družio"

a očito nije normalna, i dalje se čujemo za rođendan i normalno pozdravimo kad se sretnemo

maTej-19
22.11.2010., 16:52
hahaha povuko sam se nakon, par krvavih poteza.... LOL zjb nije bilo krvi ali je bilo muke... ugl, skontah, da nemam sta s curom pricat kad smo nasamo, ono ja sam vrloooooooooo komunikativna osoba, i ona prilicno.. ali jbg, ko dva razlicita svijeta, bas se ono u nicemu ne slazemo i nemamo zajednickih tema za pricanje :( ... a i osjetio sam kako se vec "hladim" jel... tako da mi nije tesko palo xD..
nekakva veza temeljenja samo na fizickom izgledu mi je :flop:... mozda dok sam imao 16 al sad nedovoljno
e i rekla mi je kako je moj sport NEHUMAN, i je malo.. ali ne moze prosudivat moj karakter na temelju toga, ja sam zapravo vrlo sentimentalna osoba prema ljudima do kojih mi je stalo... daj ne moze mi to govorit :2up: ...za mene je šah nehuman.. jadni ljudi, kako im se da... :bang:

izgubljenianđeo
30.11.2010., 08:48
zašto bi ju osvajao uopće ? zauzeta je, daj se stavi na njegovo mjesto kak bi tebi bilo da tvoju curu netko osvaja

KILLERDOG
30.11.2010., 10:19
ak je zauzeta nije oduzeta ;)

neka bolji, tj. ja, pobijedi :D

naughty guy
30.11.2010., 15:09
ma znate sta je nehumano?? nehumano je kad neko ide muljat curu za koju zna da je u vezi... bez obzira dal ta cura daje neke znakove prema kojima mozete pretpostavit da joj se dopadate... nijednom nisam to pokusao u zivotu (nadam se da i necu), al u slucaju da budem, pa da zbog toga poberem batine, dobio bih ih sasvim zasluzeno... i to ne bi bilo nehumano od strane tog lika... to je moje misljenje..

WTF
30.11.2010., 16:05
ma znate sta je nehumano?? nehumano je kad neko ide muljat curu za koju zna da je u vezi... bez obzira dal ta cura daje neke znakove prema kojima mozete pretpostavit da joj se dopadate... nijednom nisam to pokusao u zivotu (nadam se da i necu), al u slucaju da budem, pa da zbog toga poberem batine, dobio bih ih sasvim zasluzeno... i to ne bi bilo nehumano od strane tog lika... to je moje misljenje..

naj srati, kaj nju briga ak ju netko mulja, onda bu ga odjebala ne?
:kava:

*Hades*
30.11.2010., 16:10
Iskreno, meni je to blesavo....
Ako se vec svidis nekoj curi, onda ce ona valjda dat neki znak ili poduzet nesto po tom pitanju imala ona decka ili ne.
Ovako mi to izgleda kao rusenje necije veze koja bi mogla zapravo bit prilicno stabilna, a to mi se u svakom slucaju gadi.

Ima ljudi koji nemgu naci za sebe nikoga kolko se god trudili, no uplitanje u tudju vezu samo jer tise ta osobasvidjela nije rijesenje.

izgubljenianđeo
30.11.2010., 17:07

apsolutno se slažem sa tobom !

izgubljenianđeo
30.11.2010., 17:09
ak je zauzeta nije oduzeta ;)

neka bolji, tj. ja, pobijedi :D

da najbitniji je sex ! hh, katastrofa
nisi je zaslužio a ako je ona takva onda ste se baš i našli, ali od toga nikad ništa

vasko
30.11.2010., 20:05

najgluplji moguci savet :ne zna:

naughty guy
30.11.2010., 21:43
naj srati, kaj nju briga ak ju netko mulja, onda bu ga odjebala ne?
:kava:

a ja sam to rekao samo sa muske strane... ak je cura fer trebala bi, al to je vec drugi par rukava u koji ja ne ulazim..

KILLERDOG
01.12.2010., 09:46
da najbitniji je sex ! hh, katastrofa
nisi je zaslužio a ako je ona takva onda ste se baš i našli, ali od toga nikad ništa

tko spominje sex :ne zna:
gle vi očito nemože pojmiti da svaka osoba ima svoju savjest i mozak, pa sam odlučuje za sebe

ona sama će odlučiti za sebe što želi, ako je sretna i zadovoljna u vezi ne vidim zašto bi ostavila dečka i otišla s drugim :ne zna:

Raus
01.12.2010., 14:56
jao meni, ako se zaljubis u curu i vidis da je ona zagrijana za tebe, i ima decka naravno, zasto ne bi pokusao????? nemas sta izgubit, i samo bi mateju-19 rekao svaka cast, jer je pokusao i vidio da mu ne ide, niju ju pilao niti je isao mlatiti njezina decka jer ona nece biti s njime... da nije pokusao pitao bi se do kraja zivota "sta bi bilo da je bilo" a onda bi blo kasno uglavnom. na kraju, konacni je izbor na curi s kim ce poc!! dobro sada ako jedan pila da ona bude s njim unatoc njezinom protivljenju.... to ne! ali ovako pokusat to je ok po meni pa vi pricajte sta ocete
prijatelju nikad ne bi iso krast, ali nekome desetome zas ne, uff koliko me briga za njega

Raus
01.12.2010., 14:59
zašto bi ju osvajao uopće ? zauzeta je, daj se stavi na njegovo mjesto kak bi tebi bilo da tvoju curu netko osvaja

i've been there.....

Raus
01.12.2010., 15:06
Ima ljudi koji nemgu naci za sebe nikoga kolko se god trudili, no uplitanje u tudju vezu samo jer tise ta osobasvidjela nije rijesenje.

postoji li u tebe SPACE????
a sad, sta ako je ta osoba za koju si se toliko trudio da je pronades u vezi (s time ne mislim da ti ej samo zapela za oko nego si vec upoznao i ono - super ti je, naj cura ikad!!!)????? sada reci da ne bi pokusao???? evo ja osobno ne bi samo da ej udata vec ili zarucena ali sve ostalo da!

Na+H2O->Like it
01.12.2010., 21:19

TOTALNA ISTINA! :rofl:

*Hades*
01.12.2010., 21:48
postoji li u tebe SPACE????
a sad, sta ako je ta osoba za koju si se toliko trudio da je pronades u vezi (s time ne mislim da ti ej samo zapela za oko nego si vec upoznao i ono - super ti je, naj cura ikad!!!)????? sada reci da ne bi pokusao???? evo ja osobno ne bi samo da ej udata vec ili zarucena ali sve ostalo da!

Ne, nemam space... :rolleyes:
Ako je zauzeta i ako se i sama nije potrudila da i ja nju npr. zanimam, onda nebi, da.
Sta se imam mucit oko nekoga ko ni ne mari na 'taj' nacin za mene.
Shvati, da te ta osoba zeli, zar mislis da i ona sama nebi nesto pofuzela iliti se trgnula i dala ti neki hint da zeli radije bit s tobom? Come on.. :rolleyes:

Raus
01.12.2010., 23:35
Ne, nemam space... :rolleyes:
Ako je zauzeta i ako se i sama nije potrudila da i ja nju npr. zanimam, onda nebi, da.
Sta se imam mucit oko nekoga ko ni ne mari na 'taj' nacin za mene.
Shvati, da te ta osoba zeli, zar mislis da i ona sama nebi nesto pofuzela iliti se trgnula i dala ti neki hint da zeli radije bit s tobom? Come on.. :rolleyes:

pa da... haahahah u tom slucaju i govorim, na njoj je sve.. ja nikako nisam za to da se cura pegla i da joj stvaras probleme nepotrebne kada te zeli fuck off :s
i da malo manje kolutas ocima mozda bi i uocio SPACEEEEEEEEE xD :rolleyes::rofl:

Raus
01.12.2010., 23:37
TOTALNA ISTINA! :rofl:

evo ja sam slucajno neuhvatljiv vec duze vrijeme pa ne vidim da padaju na guzicu oko mene... :p

siljo1
01.12.2010., 23:39
evo ja sam slucajno neuhvatljiv vec duze vrijeme pa ne vidim da padaju na guzicu oko mene... :p
A kak pokazuješ da si neuhvatljiv:ne zna:

Raus
02.12.2010., 00:13
A kak pokazuješ da si neuhvatljiv:ne zna:

hah ma krivo sam se izrazio, sry :mig: ugl par puta sam se htio dopasti jeli curi tako sta sam glumio hladnokrvnog gada i ono, umjesto neuhvatljiv ja u neko doba nevidljiv. :rofl: ahhah i aj sma covik od akcije, volim prodavati ulete i slicne gluposti :) odi an najblesaviji uleti pa ces vidit :lol: ahhaahha tako nikad nije dosadno

*Hades*
02.12.2010., 00:31
pa da... haahahah u tom slucaju i govorim, na njoj je sve.. ja nikako nisam za to da se cura pegla i da joj stvaras probleme nepotrebne kada te zeli fuck off :s

Pa ako je na njoj, kakvog onda ima smisla ono ''ako se potrudim, znam da moze bit moja''? (iako znam da to izvorno nisi ti napisao, no vjerujem da i ti tako mislis).
Cura ce te ionako ''f*** off'' ako si joj naporan sa svojim pokusajima da se spetljas s njom il joj jednostavno prekipi s vremenom kad se trudis nesto a vidis da neide. tj da ne mozes probiti led kod nje, jer ona ni ne zeli da led pukne.

Sad tek vidio tvoje godine...
Sve mi se cini da ti moras jos puno naucit o nacinu razmisljanja kod zena a i opcenito musko-zenskim odnosima.

i da malo manje kolutas ocima mozda bi i uocio SPACEEEEEEEEE xD :rolleyes::rofl:

Ovim ne znam sta pokusavas rec :confused:

siljo1
02.12.2010., 00:33
hah ma krivo sam se izrazio, sry :mig: ugl par puta sam se htio dopasti jeli curi tako sta sam glumio hladnokrvnog gada i ono, umjesto neuhvatljiv ja u neko doba nevidljiv. :rofl: ahhah i aj sma covik od akcije, volim prodavati ulete i slicne gluposti :) odi an najblesaviji uleti pa ces vidit :lol: ahhaahha tako nikad nije dosadno
A ha:confused:

navigator1
02.12.2010., 05:34
Kako osvojit curu? Pa osvojis curu a ne decka.

Her
02.12.2010., 18:29
Što volim takve koji se mješaju u tuđu vezu...:kava:

grim15
02.12.2010., 19:16
a jbg, ja sam pokusao, dobio fuck off i gotova prica, zivim za subote :P

div
02.12.2010., 19:17

da, tebi stvarno nikad nije, a ni neće ti bit dosadno....

samim sa sobom :rofl:

:lol::lol::lol:

Raus
02.12.2010., 19:54
Pa ako je na njoj, kakvog onda ima smisla ono ''ako se potrudim, znam da moze bit moja''? (iako znam da to izvorno nisi ti napisao, no vjerujem da i ti tako mislis).
Cura ce te ionako ''f*** off'' ako si joj naporan sa svojim pokusajima da se spetljas s njom il joj jednostavno prekipi s vremenom kad se trudis nesto a vidis da neide. tj da ne mozes probiti led kod nje, jer ona ni ne zeli da led pukne.

Sad tek vidio tvoje godine...
Sve mi se cini da ti moras jos puno naucit o nacinu razmisljanja kod zena a i opcenito musko-zenskim odnosima.

Ovim ne znam sta pokusavas rec :confused:

ja ne znam zas ti mislis da ja tako mislim, slazem se sa svima sta si napisao... ako se curi svidas dat ce ti do znanja do znanja pa ces onda pokusat, ako joj se ne svidjas neces ni pokusavat zaboga, sta tu nije jasno.
....budes shvatio.....

Raus
02.12.2010., 19:55
da, tebi stvarno nikad nije, a ni neće ti bit dosadno....

samim sa sobom :rofl:

:lol::lol::lol:

ja ne trebam pilule da bi mi bilo bolje, ja ne trebam zene da me zadovolje :rofl::rofl: :D

Raus
02.12.2010., 19:56
A ha:confused:

sta li sad nije jasno????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????? :kava:

Raus
02.12.2010., 20:05
vidi cijelog si me snervo, ne mogu ni pisat normalno.... ugl slazem se s tobom hades, sve sta si ti nap, sam bio i ja zaboga u postu prije

*Hades*
02.12.2010., 20:08
ja ne znam zas ti mislis da ja tako mislim, slazem se sa svima sta si napisao... ako se curi svidas dat ce ti do znanja do znanja pa ces onda pokusat, ako joj se ne svidjas neces ni pokusavat zaboga, sta tu nije jasno.
....budes shvatio.....

Normalno da mi je to jasno kad sam ti i ja sam to rekao, no nije mi jasan tvoj smisao za humor... :/

Al NVM.

btw. Krivo; ti budes shvatio... jos si u tim godinama kad se uci.

Raus
03.12.2010., 07:28
jos si u tim godinama kad se uci.

zar se to da ikad naucit do kraja... xD

no-mix
03.12.2010., 09:52

e to je zajeb, kako natjerati nekoga da trči za tobom ako je u vezi i sve mu štima.

Mirony
03.12.2010., 14:37
uz toliko slobodnih cura vi razglabate o osvajanju zauzetih ... pih

KILLERDOG
03.12.2010., 15:33
pa kad su te slobodne u banani očito, a "The one" je trenutno u vezi :zubo:

*Hades*
03.12.2010., 15:49
zar se to da ikad naucit do kraja... xD

Nekad da, nekad ne... ovisi kakve si srece u zivotu.

corleone123
04.12.2010., 00:07
neka pusti je sama ce ti pric , budi hladan prema njoj ne bas skroz al et.. vidit ces rezultate toga , barem kod mene pali to :D

Raus
04.12.2010., 08:54
Nekad da, nekad ne... ovisi kakve si srece u zivotu.

ako itko ikad shvati zenski nacin razmisljanja skuzio je jednu od najvecih misterija ikada..... :s:s:s drugim rijecima - impossible-

Raus
04.12.2010., 08:55
pa kad su te slobodne u banani očito, a "The one" je trenutno u vezi :zubo:

pa to i ja uvik govorim :top: :s

frost032
04.12.2010., 10:12

haha a cuj, kako osvojiti...moras biti spreman pobrati i batina ponekad...ali ako uspijes kojim slucajem osvojiti tu zensku, neka ti bude samo za seks, jer takva koja prevari nije materijal za vezu i brak...znaci samo za seks i nista vise, ako se opustite u vezu, mogao vrlo lako bi ti mogao biti u situaciji njenog sadasnjeg decka

Kate :)
04.12.2010., 17:34
ako je sretna sa njim...onda nikako...ali ako je zasto nekome onda ides kvariti srecu...zamisli da si ti taj decko koji je sa tom curom i da ti neki tip sa strane j*** vezu...pa kako bi tebi bilo???:mad:

*Hades*
04.12.2010., 17:48
ako itko ikad shvati zenski nacin razmisljanja skuzio je jednu od najvecih misterija ikada..... :s:s:s drugim rijecima - impossible-

Da, nesto ovako. (http://www.imdb.com/title/tt0207201/) No u realnom svijetu je donekle nemoguce, da.

UnitedweStand
07.10.2012., 11:04
tipovi imam i ja jedan problem. sreo sam curu tj upoznao malo detaljnije i jako mi se sviđa ali nisam znao da je kao u vezi. malo sam se druzio sa njom i rekla mi je da je u vezi bzvz i da nije nista posebno zbog toga sto se nije ni upoznala detaljnije sa deckom vec su stupili u vezu nakon 3 dana :S i ja odlucim da bude moja i mi se vec zabavljamo nedjelju dana i rekla mi je kako to nije nikakva veza, stalno se svadjala sa njim i prekine (u medjuvremenu njena prijateljica mi kaze da je prekinila sa tim tipom zbog mene) uff meni sve super i jos smo se ljubili malo dok nije nakon 2 dana rekla kako joj se taj tip jos svidja i da ne zeli da ima nista sa mnom nego da budemo prijatelji.....a non-stop je sa mnom nezz kako da vam kazem.i sta ja sad da radim??? :) :504:

Krscho
07.10.2012., 11:23
tipovi imam i ja jedan problem. sreo sam curu tj upoznao malo detaljnije i jako mi se sviđa ali nisam znao da je kao u vezi. malo sam se druzio sa njom i rekla mi je da je u vezi bzvz i da nije nista posebno zbog toga sto se nije ni upoznala detaljnije sa deckom vec su stupili u vezu nakon 3 dana :S i ja odlucim da bude moja i mi se vec zabavljamo nedjelju dana i rekla mi je kako to nije nikakva veza, stalno se svadjala sa njim i prekine (u medjuvremenu njena prijateljica mi kaze da je prekinila sa tim tipom zbog mene) uff meni sve super i jos smo se ljubili malo dok nije nakon 2 dana rekla kako joj se taj tip jos svidja i da ne zeli da ima nista sa mnom nego da budemo prijatelji.....a non-stop je sa mnom nezz kako da vam kazem.i sta ja sad da radim??? :) :504:

Okani je se, zaboravi ju, samo češ izgubiti živce i vrijeme na nju, ako ona nije sigurna šta želi nemoj trošiti svoje vrijeme na nju, ima riba u potoku kolko oš da s etak izrazim

GosponProljeće
07.10.2012., 11:29
Tako je budi hladan i igraj nedostižnog,najbolje da preseliš na Sjeverni Pol i čekaš par godina da se baš zaželi,tako ćeš je sigurno zbarit.

UnitedweStand
07.10.2012., 11:30
Okani je se, zaboravi ju, samo češ izgubiti živce i vrijeme na nju, ako ona nije sigurna šta želi nemoj trošiti svoje vrijeme na nju, ima riba u potoku kolko oš da s etak izrazim

jjujuju pa to sam i ja mislio, kako sam bio nadrkan (ma nezna ni ona sama btw) prvo mi kaze da to nije bila nikakva veza, svadjali su se stalno i prekinila zbog mene, sad kao najednom se svidjamo jedno drugom a nakon 2 dana kaze da ga jos voli..issuse xD :503:

UnitedweStand
07.10.2012., 11:32

a to sam i ja mislio ali jako mi se sviidja, probacu malo da budem (da se izrazim) zauzet, nedostupan da vidim kako ce bit... ja mislim da je tako najbolje :503:

grim15
08.10.2012., 23:27
a to sam i ja mislio ali jako mi se sviidja, probacu malo da budem (da se izrazim) zauzet, nedostupan da vidim kako ce bit... ja mislim da je tako najbolje :503:

evo da se i ja javim malo,trazio sam ovdje savjet pred 2 godine ali sad mogu slobodno rec da ga mogu dat.
zajebi ti to,povali u sljedecih mjesec dana sve sto se da i nju pusti na miru, nemoj joj se prvi ja ljat i ta sranja,samaraj sve okolo kao da nje nema, a za mj dana ce bit luda za tobom, neznam kolko imas godina ali ako imas manje od 20 i zelis uc u neku vezu si smotan ko sajla,igraj se s curama,ali ne ih onda odjebat i ne poznat jer si gad,budi sa svima dobar,to radi dok ne dode vrijeme za vezu i ozbiljnije stvari ili dok stvarno ne upoznas nekkg posebnog..

i pogledaj si film casanova :PP, sretno

josip225
14.11.2012., 19:20
pozdrav svimaa! :)
imam slican problem...
naime s curom sam se upoznao preko fejsa,i tako sam s njom četao 2-3 dana(svaki dan),i iduci dan mi je rekla da dali joj ocu skinuti neke filmove,naravno pristao sam skinuo i stavil joj na DVD.. :)
i dobro to sve radilo i tak joj i lap ocistio od virusa i sve to,a inace jako sam si dobar sa njezinom sestricnom i braticem pa smo se onda tak upoznali.. :)
i dan nakon toga sam joj rekao da joj moram nes rec,naravno rekao sam joj da mi se svidja...i onda je rekla da se ni nisam mogal tak brzo zapucat u nju i to. -.-i na kraju sam "kao" ju zeznul da ju zajebavam i to je sve onak proslo dobro sa zezanjem u boxu...,a doznao sam nakon toga(dan poslije)da ima decka,i da su oko 3-5 mjeseci skupa.
i vjerojatno je sad njen decko mene zablokirao na fejsu,i naravno rekao je njoj...i pital sam ja njenu sestricnu,naravno nije znala za to onda da sam ju pital,i rekla mi je da me njen decko blokal ,a i navodno da me ona ni ne zeli odblokat...
eehh sad tu nastaje frka,vidit cemo se opet u subotu,i neznam kaj da joj kazem jednostavno,pa molim za pomoc vih vas ovdje prisutnih :(
Hvala unaprijed! :)

Boki000
15.11.2012., 04:20
traži filmove nazad :kava:

napacheni
15.11.2012., 05:18
I vrati joj viruse! :D

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

josip225
18.11.2012., 21:14
Haha,nisu vam odgovori bas realni...
Nisam uspio nijedno od tog.. :P :503:
A trebat ce nes bolje smislit...

napacheni
19.11.2012., 07:33
Haha,nisu vam odgovori bas realni...
Nisam uspio nijedno od tog.. :P :503:
A trebat ce nes bolje smislit...

Tupim predmetom u potiljak!? :rolleyes:
Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 2

blackdragons
21.11.2012., 09:28
Evo ja sam se nasao u slicnoj situaciji i sad sam se povukao.Nije ono da se je ne sjetim,vidim je svaki dan na faksu.Nadam se da će proć taj osjecaj.(Nemozes protiv zaljubljenosti).
Malo sam razgovarao sa prijateljem o tome i on kaze da je moguce da me odjebala zbog frendica koje su stalno kod nje...
Anway preskocio sam par stranica pa nezz u kojoj je situaciji ovaj grimm,al samo da kazem.Imas dva načina jedan je da odustanes a drugi da je osvojis.Upornost se isplati osim ak ne odete na sud i traži zabranu prilaska :DDD
http://www.forum.hr/showthread.php?t=751228

grim15
22.11.2012., 09:48
Evo ja sam se nasao u slicnoj situaciji i sad sam se povukao.Nije ono da se je ne sjetim,vidim je svaki dan na faksu.Nadam se da će proć taj osjecaj.(Nemozes protiv zaljubljenosti).
Malo sam razgovarao sa prijateljem o tome i on kaze da je moguce da me odjebala zbog frendica koje su stalno kod nje...
Anway preskocio sam par stranica pa nezz u kojoj je situaciji ovaj grimm,al samo da kazem.Imas dva načina jedan je da odustanes a drugi da je osvojis.Upornost se isplati osim ak ne odete na sud i traži zabranu prilaska :DDD
http://www.forum.hr/showthread.php?t=751228

sad ce ti rec grim u kakvoj je situaciji sad :PP, nakon sto je proslo kolko, godina i pol, dvije, ja je vise nemogu izmislit ;)

SubjectZero
31.01.2013., 12:26
Pozdrav! Često sam čitala LJES ali nikad nisam ništa napisala.
U sretnoj sam vezi već 2 godine i kao svaka veza, :cerek: puno uspona i manje padova. Prije sadašnjeg dečka sam bila neiskusna cura što se ljubavi tiče, prije sam imala dvije kratke vezice u srednjoj školi, od 2-3 mjeseca.
Iskreno, nikad nisam bila cura za kojom bi dečki slinili, ne zato jer sam ružna nego sam se više skrivala od njih. Nikad nisam bila tip cure koja izaziva i zavodi, vrti guzicom, nosi štikle i minjak, škica dečke sa strane.

Da prijeđem na stvar, bio je višegodišnji razmak između sadašnjeg dečka i onog zadnjeg. Sve bilo tiho, nikakvo upucavanje, ništa. Otkad sam s dragim, nisam mijenjala nikakve navike, ni u oblačenju ni u ponašanju. Ajd, promijenila sam status na facebook-u da sam u vezi (dođe mi da izbrišem profil, ali mi koristi za komunikaciju s kolegama s faksa i na svakoj slici sam zakopčana do grla). Živim u selu gdje su babetine informiranije od novinara. I nakon nekih 6 mjeseci veze, meni su se počeli javljati razni likovi (sve ih više-manje poznam) i to s raznim seks ponudama, bilo da se jave na FB ili mi šalju SMS-ove (previše ljudi ima moj broj). Na FB-u ih još mogu blokirat, ali ne znam kako na mobitelu i pokušavam se riješit tih likova i kad sam napisala da me ne zanima, da sam zauzeta, njihov odgovor je da me žele baš zato. Koji ku...? Nema šanse da ja prevarim dečka ili upadam u nešto takvo.
U godinu i pol samo dobivam ponude za seks, slike pimpeka, od bar 10 dečkiju starosti 20-30 godina koji me poznaju. S nekima od njih sam pokušavala nešto još prije, ali su me odbili. A sad dok sam zauzeta, sad su napaljeni.
Jedan mi je na primjer, uporno slao poruke i napisao da zna skriveno mjesto za koje moj dragi nikad neće saznati i slično.
Pa što se to događa? Meni to uopće nije normalno.

Ajfel
31.01.2013., 12:28
Normalno je :kava: