PDA

View Full Version : Sve za vjenčanje u Karlovcu

stranice : [1] 2 3

kivana
18.08.2010., 18:41
Ok, ovako. Nase je vjencanje u 7. mj 2011. Treba mi vasa pomoc. Jel netko ima dobre preporuke sto se tice sale, muzike (DJ i band) itd.
1) treba nam dobra sala - oko 100 ljudi. A najvjerovatnije ce biti do zore ( 3-6ujutro). okrugli stolovi, izbor boja masna za stolice, dobra klopa. (nemora biti u KA - oko KA je OK.) - Zganjer nije nas "stil".
2) band - treba nam band koji govore engleski i hrvatski posto su nasi gosti i domaci i stranci.
3) Pitanje - ako je netko imao svadbu poput ove (mjesani gosti), jel imate preporuku kakvu o DJ i/ili band? Mislili smo oboje radi nasih stranih gostiju. I da li bandovi rade MC ili se to mora posebno potraziti. (Opet, MC mora govoriti i engleski)
4) Gdje bi mogli iznajmiti cokoladnu fontanu?
5) Mjesta gdje bi mogli imati ljepu okolinu za slike.
Pliz. :)

ovo je samo pocetak...this is just the beginning...

ana.f1
18.08.2010., 19:13
hej....dobra klopa i super mjesto ti je aromas!! ja se odusevila...i imat ce okrugle stolove,jos nemaju....i za 100 ljudi je taman!
ne radi pa moras tipa zvat.....:mig:
ostalo ti jos ne znam ni ja tak da.....:rofl:
fontanu imas u coko baru ja mislim...odi vidjeti....
eto...nadam se da sam malo pomogla....:)

ana.f1
19.08.2010., 07:13
zaboravih pitati...koji datum je? :D

kivana
19.08.2010., 18:17
nismo sigurni za datum. LOL...sada samo uzivamo u zarukama i u tremi oko planiranja. :)

Hvala na info - poslat cu starce da malo pronjuskaju.

ana.f1
20.08.2010., 08:47
cure...pa zar nema nitko iz karlovca???
ako ima koja i ima kakav savjet za bilo sta ja bi bila zahvalna....:D
recimo....la mirage....sta imate za rec o njemu?
dobar fotograf??

hvala...:cerek:

Studio-Snimak
20.08.2010., 11:06
cure...pa zar nema nitko iz karlovca???
ako ima koja i ima kakav savjet za bilo sta ja bi bila zahvalna....:D
recimo....la mirage....sta imate za rec o njemu?
dobar fotograf??

hvala...:cerek:

Ja sam ima svadbu prije 3 godine u La mirage i sala nam je bila jako dobra za broj ljudi koji smo imali (oko 170), svi vide svakoga, niko nije zagraden,veliki plesni podij, hrana i ostalo je bilo na vrijeme i nije nicega falilo, konobari korektni...cak su tada davali i mislim 5 dana neki apartman na Krku, cisto ok bilo, i relativno blizu plaze :-)

ana.f1
20.08.2010., 11:19
ma to je i meni super....svi se vide i mi sve vidimo...al malo je stara i onak nije bas naj ljepas sala na svijetu al ok....:p
nego...kakva je hrana i posluga? jesu gosti bili zadovoljni? to mi je dost bitno....

Studio-Snimak
20.08.2010., 11:54
ma to je i meni super....svi se vide i mi sve vidimo...al malo je stara i onak nije bas naj ljepas sala na svijetu al ok....:p
nego...kakva je hrana i posluga? jesu gosti bili zadovoljni? to mi je dost bitno....

Nije neki naj dizajn al je funkcionalna, slazem se :-)
Nama su bili jako korektni... i hrane i kolaca bilo je uvijek na stolu, konobari su stalno obilazili i donosili cugu, i sve je bilo tocno na vrijeme, nista nam nije kasnilo, gosti su bili zadovoljni, bar ova bliza rodbina koja nam je rekla svoje komentare :-)
Kazem, tako je bilo prije 3 godine, a i prije 2 kada se tamo isto zenio od moje zene brat, nadam se da je i dalje tako :-)

ana.f1
20.08.2010., 12:13
i ja se nadam.....:D
hvala...:top:

kivana
24.08.2010., 00:59
ovo ce biti teze nego sto sam mislila.
Zvala sam neke hotele u ka za nase goste iz vana - rekli nam da jos nemogu nista napraviti posto imaju ugovore sa turistickim agencijama i njima su duzni prije nego ikome drugom. Tako da se nadam da ce nasi gosti imati gdje spavati! :)
Zar nema niti jedno mjesto u okolici KA koji je stvarno mrak za svadbe?

ana.f1
25.08.2010., 08:40
pa bas i nema.....:ne zna:
i ja sam imala ideja....al nisam tu nasla.....tak ti je to u karlovcu!!! na zalost!!:mad:

nego...kaj nema nitko iz karlovca?? karlovcanke, kaj se vi ne udajete?!:lol:

kivana
26.08.2010., 01:03
haha karlovcanke su pametnije nego sam ja- one se nedaju udati...

hvala kaj si probala barem malo njih probuditi...izgleda da cu morat se osloniti na starce (koji su tamo) i nadat se da ce sve biti ok... :mad:

uciteljica
26.08.2010., 05:40
Restoran do 10o ljudi je i DP u Zvečaju tj Mrežnička kuća uz samu Mrežnicu, tamo je i slap sa milnicom poprište mnogih vjenčanih fotografija.
Motel Roganac ima također lijep park, i Mrežnica je opet blizu.

bolek
26.08.2010., 08:27
evo ja se prijavljujem :)

udajem se u 3.9.2011., svadba će bit u Mrežničkoj kući. niš još posebno ne planiram, a ni ne mislim do par mjeseci pred vjenčanje. ne da mi se, a i planiramo sve dosta jednostavno i skromno napravit. ali, svakodnevno pogledam što ima tu na vjenčanjima, hihi

nama je Mrežnička predivna, samo šta je kivana napisala da bi oni feštali do ujutro, a tamo u obzir dolaze samo dnevne svadbe, do 10 (najkasnije11 ) sve mora bit gotovo. tak su bar nama rekli. a i optimalno je oko 70 ljudi, 100 je maksimum koji se može nekak jedva ugurat.

bilo bi super da se javi netko tko je bio tamo na svadbi :)

zlocka
26.08.2010., 08:29
ovisi dal ćete imati kakvu živu glazbu, fotografa i snimatelja, to je nekak onak uz salu najvažnije jer se dosta rano rezerviraju. kolači, vjenčanica, cipele - sve se još stigne do tvoje svadbe...

kivana
27.08.2010., 04:35
A sad...ak vec putujemo preko bare da se slavi, onda nek se slavi cijelu noc! :)
To na mreznici zvuci fino, ali ipak nam treba bas ono - gledala sam svadbe u hotelu Antunovic, i to mi pase - naravno, nemogu zahtjevati da mi gosti voze do hotela, i onda nakon cjele noci opet voze doma. nema smisla.

al, to bi bilo za primjer sto trazim.

cure- hvala vam zaista na odgovorima. ako ne nadjem ono sto hocu, barem cu znati ono sto definitivne ne zelim. :)

vina63
29.08.2010., 17:40
bok cure, evo bila sam na jednoj svadbi u dp-u iznad mrežničke kuće i to mi je mogu reći najbolja od svih, trebala je biti u mrežničkoj kući no zbog jake kiše taj dan goste su preselili gore u dp jer je bilo 90 gostiju pa ne bi svi stali unutra nego bili na natkrivenoj terasi, mladencima je to bilo jako žao no svejedno svadba je bila super. Hrana je bila odlična i najviše me oduševilo što je bio tako veliki izbor svakakvog mesa, povrća, puno vrsta salata, ništa nije bilo klasično kao inače po svadbama gdje stave hrpu mesa i par komada krumpira i graška pa se svi oko toga onda bore, stvarno je meni odličan bez prigovora, a ovo ostalo i atmosfera ovisi o ukusu, kako kome paše. Mi smo odlučili isto tamo imati svadbu u 7.mjesecu iduće godine, imamo manji broj gostiju, 60, isto su nam rekli da je to više za popodnevna vjenčanja i muzika je tako negdje max do 11, a takav tip svadbe nam i paše jer bi isto nešto kraće, jednostavno i bez velikog planiranja. Imali bi dj-ja i to me sad najviše muči jer ne znam gdje naći nekog dobrog, u biti dali bi mu popis pjesama koje želimo pa da samo to pušta.

Što se tiče ostalih mjesta po Karlovcu za svadbe bila sam na dosta njih, Kristal je recimo otmjeniji no i skuplji, svidjelo mi se tamo, takvi su ti okrugli stolovi i može isto tamo biti svadba za oko 100 ljudi, ta na kojoj sam bila je bilo oko 120 ljudi i bilo je puno mjesta za ples i sve, u centru je pa je blizu Hotel Karlstadt za prespavati, ma ni 5 minuta udaljen autom a i pješice kojih 10tak minuta, Roganac kažu da je uvijek jako unaprijed rezerviran i popularan i lijepo je uređeno sve okolo, tamo isto mogu prespavati, ovo ostalo a ne znam ni sama, sve mi je nekako na isti kalup, kad smo birali za sebe odmah smo htjeli samo tu mrežničku pa o drugome nismo ni razmišljali.

Što se tiče bendova joj tu nažalost ništa ne mogu pomoći jer smo po tom pitanju i dečko i ja grozni, volimo samo rock i to većinom strani i gdje god odemo na vjenčanje svaki bend svira većinom neke narodne i tako nešto i to baš ne volimo i sad mi je i samoj muka od tog dj-ja i što odabrati nešto neutralno da paše svima jer da pustimo ono što baš želimo ljudima bi se vjerojatno dignula kosa na glavi i svadba ne bi na ništa ličila...

kivana
01.09.2010., 00:58
Karlstadt je problem vec sada- mi trazimo rezervacije za 10tak soba, a oni nas guraju nazad govoreci da imaju ugovore sa agencijama i agencije prvo moraju svoje rezervirati, a onda kad znaju koliko je praznih, onda tek mogu napraviti rezervacije za sve druge. To mi je stvarno glupost, jer mi bi sada napravili rezervacije i to im je 100% placeno- kak vele: bolje jedna ptica u ruci, nego 2 na grani. Al to me nit ne cudi - i onda se pitamo zasto nasi propadaju u biznisu! Hahaha
Gledala sam Kristal ali na slikama izgleda jadno - sad neznam dal ja previse zahtjevam al me nista ne privlaci na njihovoj stranici.
Nadam se dosetati u HR za mjesec ili dva i sve sale zaobici i odlucit se.

Koliko je daleko Antunovic hotel od karlovca? Ak nis drugo, strpamo sve na autobus i ...:)

vina63
01.09.2010., 23:20
Hotel antunović u zagrebu misliš? a karlovac-zagreb je udaljen autoputom oko 40km, brzo se stigne. Možda da vidiš još Hotel Srakovčić u Karlovcu na Korani? Tamo rade i svadbe i lijepo je i iznajmljuju i sobe, a isto je centar grada, pogledaj si stranicu http://www.hotelkorana.hr/

Iskreno, meni ti manje više sve te sale po karlovcu izgledaju eto baš komunistički, ne znam kako da to opišem, sve su na isti kalup i starije i ne znam, niit jedna me se nije nešto pretjerano dojmila niti imam neko super mišljenje ali oept niti baš loše, sve je to slično.

Mi smo evo na kraju dogovorili Mrežničku kuću i jako sam zadovoljna, nije tipična sala ali opet manja je svadba i dj i dobor će se uklopiti u ono što smo zamislili.

sretno u potrazi i rezervacijama, nemoj se samo ništa živcirati, na kraju krajeva sve ti je to slično i kad ti to ukrasiš i dovedeš dobru muziku i drage ljude bit će ti najbitnije da su s tobom samo svi koje voliš i da plešete i veselite se, a najmanje ćete gledati je li sala moderna, nije, kad se uredi svaka je lijepa na svoj način, samo da ti je blizu smještaja eto, stvarno nisam imala pojma da tako problemiraju pogotovo taj Karlstadt, ispada da karlovac ima ne znam koju navalu turista a ono non-stop prazno ili tu i tamo nešto. svašta, zato nam i je takav (ne)turizam...

Elektra
02.09.2010., 00:07
Krajem 6. mjeseca bila sam u Karlovcu na svadbi, sala se nalazila negdje kod Bille, u nekakvoj zgradi. Uglavnom, jako lijepo je bilo, lijepa sala, okrugli stolovi. Na svadbi je bilo oko 150 ljudi. Mi smo bili tamo negdje do 4 ili 5 :)

Ne znam za cijenu ali mogu pitati frendove :)

Studio-Snimak
02.09.2010., 08:16
Krajem 6. mjeseca bila sam u Karlovcu na svadbi, sala se nalazila negdje kod Bille, u nekakvoj zgradi. Uglavnom, jako lijepo je bilo, lijepa sala, okrugli stolovi. Na svadbi je bilo oko 150 ljudi. Mi smo bili tamo negdje do 4 ili 5 :)

Ne znam za cijenu ali mogu pitati frendove :)

To je Kristal, već je spomenut koji post više. Meni osobno je ok, nije baš za male svadbe jer ima dosta mjesta, dobro je sto je sve pregledno :-)

sanja97
05.09.2010., 14:16
Bila sam na svadbi kod Žganjera u 6.mjesecu i bila sam oduševljena tak da ovih dana idemo rezervirat termin za 8. ili 9. mjesec
Radili su im cijelu svadbu- catering kod bratića, kolače- njam, tortu, aranžiranje...
Mlada je iz Austrije pa su njeni bili smješteni kod Žganjera u motelu, a na terasi (lijepa, drvena) smo radili i njen ispraćaj...
Svadba je bila u Jaškovu- prvi put sam bila, super izgleda- novo je, brdo prozora, okrugli stolovi, navlake, otmjeno, a ne opet sterilno... aranžiranje je radila neke cvjećarka s tržnice, super visoki aranžmani... moram vidit kakve su joj cijene, ali mislim da ću nju uzet... a fešta je bila super- oko 6 sam otišla... ne znam ime benda, sorry

Uglavnom, hrana je bila prefina i super je izgledala- pogotovo domaći kruh, osoblje ljubazno... a za catering sam se iznenadila kak je svjetski izgledao- fino i bilo je više nego dosta... janjetine nema bolje, to sto posto! Baš smo se najeli! :top:

Na stranici baš i nemaju neke super fotke, ali uživo je meni super...

Bottom
05.09.2010., 21:05
Meni je od svih tih sala u Karlovcu najljepša u restoranu Dolcevita, i ona je za manje svadbe, do oko 150 ljudi. Stolica je 36 eura, ne naplaćuju se navlake za stolice, ne plaća se za djecu ispod 7 godina, hrana je super i stvarno u izobilju. Sala je sama po sebi lijepa pa je ni ne treba previše dekorirati, jedino nemaju okrugle stolove. Evo slike:
http://img691.imageshack.us/gal.php?g=13493305.jpg

zlocka
05.09.2010., 21:50
mislim da smo mi bili jednom na svadbi u hotelu duga resa, gledala sam na netu i nemaju baš slika svadbi, ali je bilo genijalno. hrana prefina. tamo sam jela punjene lignje najbolje u životu :rofl:
sala je na katu i lijepo izgleda.

kivana
08.09.2010., 04:36
hej, hvala ti na slikama...ne izgleda lose- dapace!

ihihch
11.09.2010., 14:49
bok karlovcanke moje, evo i ja se udajem u karlovcu, da nebi bilo da nas nema udavaca... =) svadba je 21.05.2011., kao sto sam vec rekla AniF1, u satoru koji ce biti postavljen u Zelenom kutu kraj Puskarica (Zvecaj).
nadam se da ce sve ispasti super, za sada mi se svidja sve sto smo dogovorili, a i moram pohvaliti g.Puskarica na trudu koji ulaze u nas....
Ako netko zeli i vjencanje u njihovoj sali, isto je lijepa ali za nesto manji broj ljudi od kojeg mi planiramo imati, zato smo i uzeli sator.
sto jos mogu napisati vezano uz vjencanje... od glazbene pratnje smo malo zakasnili za sve tamburase iz KLCa (Sokoli, Skitnice, Grofovi i Ilirija) pa smo mislili uzeti Begine iz jaske, ali sam u zadnjih tren saznala za jedan bend koji svira pratnje i to bas kako ja hocu, jer nisam htjela bas tamburase. To mi je kolega s posla pa mi je i rekao da sviraju sve zivo, kaze od bosanskih do Colonije, samo da odaberem stil koji mi se svidja a i jako su jeftini. zovu se Štraseri...
Fotografa smo uzeli iz Zagreba Ivan Mijic se zove i malo mi je posebniji od ovih nasih karlovackih, ali evo, ako treba preporuka bas za klc fotografe onda je tu naravno Vanja, Andjela ili foto Korana (iako mi oni malo previse retusiraju).
video snimanje imamo isto iz zagreba i to ekipa koja ide s fotografom ivanom mijicem, cijeli paket nije skup, 1300Eura za slikanje i snimanje.
od video snimanja u karlovcu opet preporuka za Butinu, mislim, svi mi znamo tko je Butina i kakav je njegov nacin rada. zaista je fenomenalan, jedino sto je skup.
cvijecarku jos nismo nasli, vjerovatno cemo iznajmljivati svijecnjake iz Romantke (zagreb), a nude nam odmah i dekoriranje sale. inace su mi cak i rekli da su im roditelji iz Karlovca, tako da ne ispada da sam samo purgere angazirala =))
glazba u sali ce nam biti jedni i jedini bend koji ja ikako zelim a to je Lamur bend iz Rijeke. slusala sam ih na puno svadbi i festa (cesto sviraju po nasoj zupaniji) i naravno da sam ih angazirala. svaka preporuka s moje strane. vrlo su profesionalni, imaju super stil (nije bas za one koji vole narodnjake).
http://www.band-lamour.net/o_nama.htm
hmmm... sto mi je jos preostalo za reci... hmmm... aha, evo bas sam danas prvi puta isla probavati vjencanice, stigla sam samo u dva salona, u Sposu i u Eternity. Za pravo cudo, iako sam ocekivala da ce u sposi biti neugodan docek (kao sto sam citala po forumu), iznenadila me gospodicna ili gospodja koja je tamo radila. super je bila, vrlo usluzna i pomogla mi je i dala savjete (ja sam ipak malo koji broj veca od klasicnih mladenki). prekrasne haljine... a rekla mi je i da im krajem 11mj stize nova runda i da ce me nazvati ostavila sam im vizitku. svaka cast.
drugi salon je bio taj Eternity ali moram priznati da su mi tamo sve haljine bile prenacickane, stvarno ima svega na njoj, od sljokica, perlica, cvjetica, cipke, ovog onog... reko ne bih hvala, malo mi je prekicasto...
jos cu proci u par salona koji postoje, ako netko ima savijet slobodno neka kaze...
pozivnice i ostale administrativne stvari jos nismo rijesavali. probat cemo iskombinirati vjencanje u sv.Petru Mreznickom jer nam se svidja Crkva a i blizu je lokacije restorana (satora).
Nevezano uz moje vjencanje, mogu pohvaliti jos restoran Kristal, imaju stvarno prekrasan ambijent, okrugli stolovi, case na stalak, ljubazni konobari (nose bijele rukavice dok posluzuju, to mi je fensi).... Kristal se da odvojiti sala da bude manja, inace tamo stane oko 400 ljudi...
za DJa znam jednog ako nekome treba broj neka se javi na PM. nisam ga nikad slusala na svadbi, ali je nama jednom pustao na festi s firmom i bio je ok. a znao je prije i u Drmesu pustati.
joj ne da mi se vise pisati, ako koga jos kaj zanima neka pita.
pusa!

ihihch
06.10.2010., 11:00
update- odustali smo od satora, bit cemo u restoranu kod gospodina Puskarica, super je! od okolisa do samog restorana... bas smo kaparili i jako smo zadovoljni i s ponudom, od cijene, do vrste hrane i pica do samih gazdi koji su zaista odlicni i vrlo predani svom poslu. mislim, kad smo trebali imati tudji sator, sve zivo su nam ponudili sto nam treba, a kamoli sad kad smo odlucili biti u restoranu kod njih. znam da mozda sad previse reklamiram, ali two thumbs up za Puskarice! :top::top:

katel
06.10.2010., 12:15
ja sam isto iz Ka... :)
zanima me imate li za preporučiti neki zbor da pjeva u crkvi i bend za salu???

Giovanna26
06.10.2010., 15:04
Ej, drage karlovcanke,pa ja znam jako puno, ali stvarno puno vjencanja koja su se s podrucja Samobora, Zagreba odrzala u Jasci, Karlovcu, tako da stvarno ne vidim, osim ako bas izricito ne zelite, zasto vi ne bi imale u Zg-u!?

ana.f1
07.10.2010., 07:45
pa malo je glupo....hm....vuci 200 gostiju u zg...ne znam..nekako mi to i nije fora:flop:
a i udala bi se u svojoj crkvi:cerek: , koja je u karlovcu....tako da za mene ne pali to za zg...

ana.f1
07.10.2010., 07:47
ja sam isto iz Ka... :)
zanima me imate li za preporučiti neki zbor da pjeva u crkvi i bend za salu???

za zbor ne znam....nismo jos do toga dosli...
a sto se tice banda...nas nije iz klc...nas je iz varazdina!!:D
pa mozes si pogledati bandove iz cijele hr...svi ti oni putuju!
ako zelis mogu ti na pm poslati o ovim nasim varazdincima!!:top:

BSO
14.10.2010., 21:38
Pozdrav svima na forumu! Ja sam valjda jedna od vječnih udavača, ali biće... :))
Što se tiče zbora super su Vuge - ženski pjavački zbor. Bila sam na jednoj svadbi gdje su pjevale u crkvi i bilo je prekrasno!!:top:
Ali imam i ja jedno pitanje - Zna li tko koliko uzima matičar za vjenčanje na Mrežničkoj kući?

bolek
15.10.2010., 10:25
@BSO - postoji pravilnik o tome kak se ta cifra računa, ali ga ja sad naravno ne mogu naći. uglavnom, za svaki par matičar posebno računa, i koliko sam uspjela skužit od komentara na forumu, postoje dosta velika odstupanja kod tih računica... za osnovicu se uzima zadnja prosječna bruto plaća u Hrvatskoj, mislim da je 10% u startu, + 10% ako je mjesto vjenčanja udaljeno više od 10 km od matičnog ureda, iznos se uvećavaza 100% ako se radi o neradnom danu. to je sve po sjećanju i otprilike, slobodno me ispravite (i stavite link na pravilnik ak ga netko nađe).

mi smo iz karlovca i isto imamo svadbu u mrežničkoj kući, a tražit ćemo matičara iz d. rese da dođe jer je to udaljeno nekih 7 km, a od karlovca do mrežničke ima više od 10 km.

bilo bi super ako netko zna za slučaj vjenčanja u mrežničkoj pa da nam iz prve ruke da informaciju o cijeni :)

BSO
15.10.2010., 16:35
Bolek, znam za pravilnik, ali mi matematika i inače nije jača strana! :ne zna: Mislila sam da netko možda zna ili je čuo cifru. Da ne idemo pitati u matični, a dragi mi padne u nesvijest!:cerek:
Mene isto privlači ta Mrežnička kuća, sve drugo mi je nekako klasika, a to nebi!
Pozdrav!

BSO
15.10.2010., 16:43
Cure vidjela sam da netko spominje Aromas, pa ako imate broj, šaljite! Hvala!

ihihch
06.11.2010., 14:04
Aromas je zapravo prostor od Hrvatskih suma, a njihovo ugostiteljstvo je usko povezano s lovackim domom Muljava, pa za sve informacije nazovi na brojeve s ovog linka.

http://www.muljava.com/myform.html

Ne mogu se sjetiti kako se sada Aromas zove, isto je nesto sa "A...".
Tamo je fenomenalan prostor jer je u centru grada a okolis je super jer je u blizini arboretum sumarske skole. jedino ne znam do kada misle ovi kopati onuda za projekt Ispa.

BSO
06.11.2010., 19:57
Ihihch, hvala na odgovoru. Sjećam se kakav je nakad bio Aromas, ali nisam sigurna da tamo ima sada bilo šta?! Moram se dati u akciju! Hvala na idejama!
Tražim prostor više za feštu sa ekipom, s tim da bi tamo bilo i vjenčanje! Tako da je dosta zeznuto! :mig:

nadomak smisla
06.11.2010., 21:20
ćao karlovačke udavače :)
jel ko bio nedavno u sali/restaču Dolcevita?
jako bi mi kakva friška impresija dobrodošla...

capricornica
21.11.2010., 23:06
eto i ja se udajem next year:mig:
kristal, nisam doduse nikad tamo bila na svadbi al sam cula super kritike i sala mi se svidjela kad sam ju isla vidjet. sto se tice vjencanice, sposa me uopce nije odusevila, pol haljina s neta uopce nema u salonu... u zg ima puuuuno bolji izbor i za manje love.
za footkanje sam uzela foto vanja, dobri su i cijenom prihvatljivi. kamermana nemam jos..nebi butinu,ima ko preporuku za nekog drugog?
za aranziranje sale sam cula da je najbolja cvjecara iz kauflanda, oni rade i pozivnice i zahvalnice i kompletno cvijece.
eto, ako sam kome pomogla drago mi je.:top:

ihihch
11.01.2011., 20:27
za aranziranje sale sam cula da je najbolja cvjecara iz kauflanda, oni rade i pozivnice i zahvalnice i kompletno cvijece.

Cvjecara iz Kauflanda je zatvorena ali je ekipa koja je radila tamo sad na drugoj lokaciji u blizini pizzerije Rialto na Luscicu (ili je to Grabrik, nikad nisam sigurna koji je kvart hehe). Sada se zove "Mariposa" i oni ce mi raditi dekoraciju vjencanja. Sve u svemu, imaju iskustva a vjerujte mi imaju i stila i jako dobrih ideja.

Ribaa
07.02.2011., 11:37
Ej cure!

Imam pitanjce za vas koje ste kaparile Kristal ili ste se raspitivale..kolika je cijena po stolici?
I kako se sad zove Aromas? Jel netko već bio tamo na svadbi?

Hvalaaaaa :mig:

ana.f1
07.02.2011., 12:07
ej....
u kristalu ti ovisi cijena jel petak ili subota i ovisi o broju gostiju. Al recimo da je oko 45 e.

a u aromasu je lijepo , meni osobno, jedino sta je nama bilo pre malo mjesta.
stolica je cini mi se 40 e za sve. a kak se sad zove to ti ne znam....

BSO
08.02.2011., 16:15
Aromas ti se sada zove Avium. Nisam bila na svadbi. Firma je imala domijenak i klopa nije loša!
Ali više nije ni slično (uređenje) kakav je bio Aromas.:(

Kiki07
20.02.2011., 21:11
Karlovčanke moje, ima li koja kakvih iskustava i preporuka za neku zlatarnu u Karlovcu? Zapravo sam već našla prstenje u jednog zlatarni u Zg, ali bi radije ostavila novce u Karlovcu, pa da mi naprave po slici. Cijene su tu negdje, ali me brine kvaliteta... Hvalaaaaa :mig:

anđeo-s-rogićima
20.02.2011., 22:14
Karlovčanke moje, ima li koja kakvih iskustava i preporuka za neku zlatarnu u Karlovcu? Zapravo sam već našla prstenje u jednog zlatarni u Zg, ali bi radije ostavila novce u Karlovcu, pa da mi naprave po slici. Cijene su tu negdje, ali me brine kvaliteta... Hvalaaaaa :mig:

hej...

ja sam pobornik zlatarnice u podhodniku pokraj lewika juwelier se zove.

meni dragi tamo kupio zaručnički. i vjenčane ćemo tamo uzeti. našli relativno jeftine. 2500 kn i za keš ide 10% off. a jako su lijepi...

ja sam čula da je kristal sad bubnuo cijenu na 60 eura :eek:

i ne sviđa mi se tamo svadba. hrana im je Bljuvajući smajlići na ovom su podfroumu ZABRANJENI. Mayo

dragi i ja se troumimo između hotela duga resa, lovačkog roga i la miragea. s time da sam ja najviše za lovački jer imaju uvjerljivo najbolju klopu i organizaciju. primaju do 250 gostiju.

cijena stolice od 30-42 eura. ovisi što se uzima. ako uzimaš kod njih sve (znači meni, vina, kolače i uređenje dvoranje) onda je 42 e po stolici. s time da je petak ziher jeftiniji. svigdje je.

recimo u la mirageu je razlika do 8 eura ako je na petak svadba, s time da la mirage daruje i vikend na moru ako se ne varam za mladence :top:

Kiki07
21.02.2011., 07:12
Da, i ja sam tamo prije par godina kupila jedan prsten od bijelog zlata, čak malo skuplji, i ok je, samo što cirkoni dosta brzo izgube sjaj (nosila sam ga jednom na čišćenje) s tim da ge ne nosim stalno, i baš pazim da ne ide u vodu i sl. Možda jer su cirkoni, a ne briljanti, ne razumijem se baš toliko...
Morat ću malo u pohod :)

Što se tiče sale dragi i ja smo otišli direktno u Lovački rog, što zbog ljenosti što zbog dobrih iskustava, nismo druge restorane ni obilazili. Zapisali smo se 13 mjeseci prije, kaparili 4 mjeseca prije, to mi je baš ok što ne moraš odmah kapariti. Tamo smo bili na nekoliko svadbi, hrana je super (uključujući i vegetarijansku), možete i sami odabrati dijelove menija, osoblje, atmosfera (malo je manji, niži stropovi, pa djeluje intimnije), sve :top: , iako mi nije jasno gdje stane 250 gostiju (mi imamo 100-120). Frendica je imala svadbu 8/2010, imala je malo više od 150 gostiju, pa je dio gostiju u onom dijelu pod šatorom, ali su onda dosta daleko i od mladenaca i od muzike, ali tamo se recimo može pušiti. Uglavnom, nije se nitko žalio.
Toga bi me recimo bilo strah (da mi se svadba zbog pušenja ne preseli na parking) u Hotelu Duga Resa, osim ako imaju neku terasu ili sl. Bila sam jednom na Novoj Godini tamo, i bilo je ok, i hrana i osoblje.
Ni za La mirage nisam čula ništa loše, bila sam prije 3 godine na svadbi i prije 5 na godišnjici mature, isto sve ok.
Kristal je možda izgledom najmodernija sala, ali to što kažeš, skupi su. Tamo nisam bila na svadbi, samo jednom na ručku, niti znam baš nekoga tko je. Nešto mi zvoni da cijena ovisi o broju ljudi, ali opet ako je manje od 200, djeluje prazno jer je velika (sudim po slikama).
Eto, sad kad čitam čini se da nisam baš puno pomogla, ali vjerujem da ni sa jednom salom iz ''trouma'' :mig: nećete pogriješiti. Nama je Lovački djelovao najintimnije i najprovjerenije.

ihihch
21.02.2011., 07:49
bilo kako bilo, nemoj nikako uzimati prstenje u lewiku, ja sam imala bed iskustvo sa zarucnickim prstenom, cak sam se uspjela i posvaditi sa gazdom dolje, inace nisam svadljiva osoba... buuuu lewiko buuuu!!!

mi smo uzeli u ZGu kod Kocija u Frankopanskoj, nama super =) imali smo sajamski popust od 20%. Prijateljica je uzela u zlatarni Geric na novom placu, mozda tamo da pogledas.

ana.f1
21.02.2011., 08:20
j..mi jucer na sajmu kaparili u goran i pavao, oni su ti na placu.
nije skupo..a i dobili smo sajamski popust 20 %.

a u pothodniku ni jednu zlatarnu ja ne priznajem....za lewiko sam cula da su loši...a ova druga...isto mi nije nesto. kupili jedno rincice i i udrugoj( ne lewiku) su slicne bile puno jeftinije. mislim da je ta skupa. a isto da nije bas kvaliteta za te novce!

eto....:kava:

Kiki07
21.02.2011., 09:51
ana.f1, pričala sam i ja na sajmu sa curama iz zlatarne goran i pavao, prvo sam mislila da su iz zlatarne križek, jer imaju hrpu prstenja sličnih (da ne kažem gotovo istih) kao i oni, baci oko na web stranicu od križeka prije nego ideš kod njh, pa me baš zanima jel se i tebi tako čini :mig:. Prstenje u svakom sluačju lijepo izgleda.
Nisam htjela kapariti unaprijed, otići ću vidjeti i kod njih, pa ako daju sajamski popust bez kapare super, ako ne... :ne zna:

ihihch :mig:, čula sam i ja svašta za njih (lewiko), tako da mi nisu u ruti. A baš sam si zapilila da bi kupila u Ka, iako i Koci i Križek, samo kod njih sam i gledala :s
Rekla mi je mama da si joj slala neki mail za reviju, misliš da nije išla?! Ona i njena frendica, svaka sa skoro 30 godina bračnog staža se nisu dale smetati, jedva sam im se utrpala! :rofl:

anđeo-s-rogićima
21.02.2011., 18:06
Eto, sad kad čitam čini se da nisam baš puno pomogla, ali vjerujem da ni sa jednom salom iz ''trouma'' :mig: nećete pogriješiti. Nama je Lovački djelovao najintimnije i najprovjerenije.

a daj mi reci. koliko plaćate stolicu? i meni je lovačko omiljeni restoran... osoblje super. gazda odličan i klopa meni najbolja u gradu :klopa: a što je je. mnogi pamte svadbu po klopi i bendu.

tko će vam svirati? e da. daj mi reci. oćeš ti imati pratnju tamburaše? odnosno dragi? isto tako, ko će vam svirati i koliko traže?

bilo kako bilo, nemoj nikako uzimati prstenje u lewiku, ja sam imala bed iskustvo sa zarucnickim prstenom, cak sam se uspjela i posvaditi sa gazdom dolje, inace nisam svadljiva osoba... buuuu lewiko buuuu!!!.

daaaa..lewiko je shit teško. a skupi za popizditi. nama su 4 para preporučila juwelier i imaju jako lijepo prstenje. moj zaručnički je super,. cirkončići svijetle ko blesavi a stalno su u vodi jer perem suđe 3 put na dan.

Kiki07
23.02.2011., 06:58
a daj mi reci. koliko plaćate stolicu? i meni je lovačko omiljeni restoran... osoblje super. gazda odličan i klopa meni najbolja u gradu :klopa: a što je je. mnogi pamte svadbu po klopi i bendu.

tko će vam svirati? e da. daj mi reci. oćeš ti imati pratnju tamburaše? odnosno dragi? isto tako, ko će vam svirati i koliko traže?

Cijena stolice ovisi u meniju koji odabereš, uglavnom kompletan meni, sa uključenim kolačima i tortom je 45 eura.
Mi ćemo uzimati tortu i kolače na drugom mjestu, mislim da nas u tom slučaju stolica košta 40 ili 41. Možeš i mijenjati izbor jela u meniju koji odabereš.
Dodatno se plaćaju navlake 2 eura po stolici, ali su dijelili kupon za gratis navlake na sajmu :klap: jeeeej
Bend u sali je L'amour iz Rijeke, njima je cijena 12.000 kuna, malo su možda skuplji, ali vrijede svaku kunu. Pratnja su nam Štraseri, njih nisam čula kako sviraju, ali sam čula da su OK, traže 2.500.

anđeo-s-rogićima
23.02.2011., 15:47
Cijena stolice ovisi u meniju koji odabereš, uglavnom kompletan meni, sa uključenim kolačima i tortom je 45 eura.
Mi ćemo uzimati tortu i kolače na drugom mjestu, mislim da nas u tom slučaju stolica košta 40 ili 41. Možeš i mijenjati izbor jela u meniju koji odabereš.
Dodatno se plaćaju navlake 2 eura po stolici, ali su dijelili kupon za gratis navlake na sajmu :klap: jeeeej
Bend u sali je L'amour iz Rijeke, njima je cijena 12.000 kuna, malo su možda skuplji, ali vrijede svaku kunu. Pratnja su nam Štraseri, njih nisam čula kako sviraju, ali sam čula da su OK, traže 2.500.

pa to je ok... moj stari si je dobar s petrićem.. tko zna možda skine koji euro na šarm :rofl:

prihvatljiva je cijena. jer su zbilja kvaliteta.

meni se sviđa anđeli bend. oko 13 000 traže. al su super. i soatju do fajrunta. na ovoj svadbi su svirali do 7 ujutro :top:

Martina&Milan
26.02.2011., 20:34
cao cure :mig:

ma tko kaze da se karlovcanke ne udavaju :mig: evo ja sam tek par dana zarucena...a tek sada slijedi hrpa stvari za organizirat, tako da, drage moje, svaka pomoc je dobrodosla :cerek:

kao prvo, sada zivim u Zadru, pa ce to biti pravi stres organizirat u KA, ali sve za ljubav :cerek:

trazim jednu lijepu salu, sa super uslugom, i super hranom..bit ce oko 250 ljudi, trenutno razmisljam o Kristalu, Zganjeru i Princessu (Jaska), pa ako mi ista mozete preporucit, bila bi Vam mnogo zahvalna :s

LP iz Zadra :p

anđeo-s-rogićima
26.02.2011., 23:17
trazim jednu lijepu salu, sa super uslugom, i super hranom..bit ce oko 250 ljudi, trenutno razmisljam o Kristalu, Zganjeru i Princessu (Jaska), pa ako mi ista mozete preporucit, bila bi Vam mnogo zahvalna :s

ako tražiš salu s dobrom hranom odma eliminiraj kristal. klopa im je užas Bljuvajući smajlići na ovom su podfroumu ZABRANJENI. Mayo

ako tražiš veliku i estetski lijepu salu, onda definitivno kristal. u ove druge dvije nisam bila pa ne mogu komentirati.

BSO
27.02.2011., 18:20
Meni osobno nije loše ni u restoranu Zrinski (Dom HV). Bila sam na svadbi i bilo je super! Samo nisam sigurna koliko ljudi stane!

anđeo-s-rogićima
27.02.2011., 23:12
Bljuvajući smajlići na ovom su podfroumu ZABRANJENI. Mayo

isprike. nisam znala. a zaš su zabranjeni? :misli:

Meni osobno nije loše ni u restoranu Zrinski (Dom HV). Bila sam na svadbi i bilo je super! Samo nisam sigurna koliko ljudi stane!

ee taj i mene zanima. to drži vojska. mislim da stane puno ljudi jer se tamo održavaju maturalne večere. 150 bi trebalo stat.

al baš i mene zanima.

a i onaj novi restoran koji je otvoren. Panorama. i on me zanima.

Mekintoš
28.02.2011., 00:11
Bok. Nova na forumu. Planiram vjenčanje u 2012 u Karlovcu. Još nemamo datum jer nam nije bitan, prilagodit ćemo ga sali i bendu koje već odaberemo. Bila sam na svadbama u svim salama u Karlovcu i svakoj našla mane i prednosti. Sala koja me zanima je jedina u kojoj nisam bila baš na svadbi- Žganjer u Jaškovu. Pa ako je netko bio tamo na svadbi unazad pola godine, molim dojmove. Znam kako izgleda prostor i što nude, ali me zanima koliko se drže dogovora, kakva je hrana, ima li dosta hrane i kolača i takve stvari. Ako netko ima saznanja o tome bila bih zahvalna :)

Isto tako, ako netko ima iskustva sa foto- videom Miro iz Ogulina?

:)
thanx

Mayo
28.02.2011., 08:46
isprike. nisam znala. a zaš su zabranjeni? :misli:
Piše u pravilima (http://www.forum.hr/showthread.php?t=190443) :mig:

mia.principessa
28.02.2011., 09:13
Sala koja me zanima je jedina u kojoj nisam bila baš na svadbi- Žganjer u Jaškovu. Pa ako je netko bio tamo na svadbi unazad pola godine, molim dojmove.
thanx

Mislim da kod njih nista nije dosljedno! :) Naime, bili tamo na nekoj svadbi i bilo predobro, hrana fenomenalna, konobari brzi, usluzni, stvarno niceg nije falilo! A onda par mjeseci poslije toga bili na krstitkama, totalni potop...konobara nigdje, hrana je izlazila hladna, pa je nije bilo dosta, onda su krenuli sa klasicnim pretrpavanjem sa jednog stola na drugi...

anđeo-s-rogićima
28.02.2011., 23:20
Mislim da kod njih nista nije dosljedno! :) Naime, bili tamo na nekoj svadbi i bilo predobro, hrana fenomenalna, konobari brzi, usluzni, stvarno niceg nije falilo! A onda par mjeseci poslije toga bili na krstitkama, totalni potop...konobara nigdje, hrana je izlazila hladna, pa je nije bilo dosta, onda su krenuli sa klasicnim pretrpavanjem sa jednog stola na drugi...

hmm.. e sad ovisi kakve su krstitke bile. jer realno ako su bile manje, onda je i manji priljev para i ne znam zašto, al se sve osjeti i na posluzi.

ja sam bila na puno prigoda raznih u lovačkom rogu i definitivno mi je to omiljen restoran.

nadam se da će se i dragi složit tamo za svadbu :moli:

Mekintoš
01.03.2011., 12:04
Ne znam, kad gledam sve te sale i restorane u Karlovcu teško se odlučiti jer sve imaju neke mane i prednosti. Cijene su kod svih ionako približno iste kad pogledate finalni trošak. (Već sam sve ispitala , lol). Većina sala mi je dosta zastarjela izgledom. Na hranu se ne mogu potužiti nigdje. U svim salama je bila dobra. Što se tiče unutarnjeg uređenja, najbolja mi je Dolcevita. Neutralna boja pijeska na zidovima, minimalni i lijepi ukrasi. Ali onda opet neke druge stvari me počnu kopkati. Band smješten na malu binu(još se nama sviđa band sa 7 osoba..hahahaha), prostor za ples izgleda premalen (ali opet tko zna da li će svi plesat) itd., pa onda opet super mi je da stol za mladence nije miljama daleko od ostalih gostiju kao npr na Rogancu. :)

I tako je sa svakom salom. Svaka ima neki plus i minus. Na kraju se sve svodi na to kako se vlasnici/voditelji restorana odnose prema vama u pregovorima i mislim da će nam to biti presudni faktor.
Ma glavno da ekipa bude za party:)
:cerek:

mia.principessa
01.03.2011., 13:18
Što se tiče unutarnjeg uređenja, najbolja mi je Dolcevita. Neutralna boja pijeska na zidovima, minimalni i lijepi ukrasi. Ali onda opet neke druge stvari me počnu kopkati. Band smješten na malu binu(još se nama sviđa band sa 7 osoba..hahahaha), prostor za ples izgleda premalen (ali opet tko zna da li će svi plesat) itd., pa onda opet super mi je da stol za mladence nije miljama daleko od ostalih gostiju kao npr na Rogancu. :)
:cerek:

Sve ovisi o broju ljudi. U Dolceviti sam bila toliko puta da mi vec izlazi na usi :) Ali, svaki put je bio drugaciji raspored stolova...na svadbi koja je imala 100 ljudi su bili slozeni kao kocka, jako zanimljivo. Na jednoj manjoj onako kao riblja kost (mislim da to tako kaze, ukoso), na trecoj je bilo 180 ljudi sto im je maximum pa je bilo obicno, i prilicno stisnuto. Zajednicko svima je bilo da se na gazdaricu nitko nije bunio :)

Mekintoš
01.03.2011., 13:28
Sve ovisi o broju ljudi. U Dolceviti sam bila toliko puta da mi vec izlazi na usi :) Ali, svaki put je bio drugaciji raspored stolova...na svadbi koja je imala 100 ljudi su bili slozeni kao kocka, jako zanimljivo. Na jednoj manjoj onako kao riblja kost (mislim da to tako kaze, ukoso), na trecoj je bilo 180 ljudi sto im je maximum pa je bilo obicno, i prilicno stisnuto. Zajednicko svima je bilo da se na gazdaricu nitko nije bunio :)

To je istina, broj ljudi je važan faktor.

anđeo-s-rogićima
01.03.2011., 16:14
To je istina, broj ljudi je važan faktor.

naravno..

meni je estetski najljepši kristal. i tamo stane velik broj ljudi. a ako je manja svadba onda se može pregradit sala pa je manja.

Mekintoš
01.03.2011., 18:32
Karlovčanke, kakva su vaša iskustva sa lokalnim salonima vjenčanica?

BSO
01.03.2011., 18:55
Ja sam bila samo u Sposi i žena je bila stvarno ljubazna. Ima svega, ali su cijene:rolleyes:
Nisam gledala po ostalim salonima, ja sam svoju odlučila šivati.

anđeo-s-rogićima
01.03.2011., 20:22
Ja sam bila samo u Sposi i žena je bila stvarno ljubazna. Ima svega, ali su cijene:rolleyes:
Nisam gledala po ostalim salonima, ja sam svoju odlučila šivati.

misliš da ti se to isplati?

ja definitivno neću šivati kad ima onaj eternity ili kak se već zove prije spose koji je relativno jeftin. onda onaj stella atelier je isto ok.. a moj odabir je na biser vjenčanice. salon je u zagrebu i zbilja imaju predivne haljine za malu cijenu!

moj šogi je šivala haljinu kod onog karlovačkog kreatora :misli: igora nešto :misli:

i sad joj dizajnerska vjenčanica stoji u ormaru...

ihihch
01.03.2011., 20:38
...Pa ako je netko bio tamo na svadbi unazad pola godine, molim dojmove. ...

bila ja nedavno, kad vec pitas- hrana mi je bila ocajna, pogotovo janjetina koja je bila prije bravetina nego janjetina :rolleyes:

kolaci (u "cijeni stolice") mi nisu bili bas nesto...

zapravo moja ocijena je 6 od 10 :mig:

cini mi se da je prije bilo bolje, bila sam tamo na par svadbi. ili sam mozda bas taj zadnji puta bila lose volje pa mi hrana nije odgovarala. ali stvarno, janje je bilo zivi ocaj i tak je smrdila, cak i ostalima za stolom. :flop:

mia.principessa
01.03.2011., 21:30
ja definitivno neću šivati kad ima onaj eternity ili kak se već zove prije spose koji je relativno jeftin.

Jao, mi smo iz tog eternityja izasle za 5sek :) naime, sve haljine su im toliko kratke da za nas nije bilo nade :)

anđeo-s-rogićima
01.03.2011., 22:47
Jao, mi smo iz tog eternityja izasle za 5sek :) naime, sve haljine su im toliko kratke da za nas nije bilo nade :)

kratke? ti si visoka mlada ili?

ja imam 166 pa meni ni jedna neće bit kratka :rofl:

Mekintoš
02.03.2011., 10:37
Jesu li to svi saloni u gradu? Mene do sad nisu ni zanimali takvi saloni pa znam samo da ima ona 3 u senjskoj. MOj limit je 3000kn za iznajmljivanje,a ako ne nađem nešto što mi se sviđa onda majka šiva haljinu. Ja doduše želim običnu bijelu večernju haljinu i ne želim veo pa ono:D

Mekintoš
02.03.2011., 10:43
Kakva su vam iskustva s lokalnim cvjećarima. Moje cure su na svadbama imale različite cvjećare....jedan onu s korza, pa jedna s dubovca, jedna s turnja itd. i meni su sve dekoracije bile lijepe. Ja sam gledala onu Flores s tržnice kad sam gledala i Žganjer. Čini mi se isto ok.

Je li netko imao neko grozno iskustvo s nekim da nas upozori ? :)

P.s. Ja inače mislim imati bijele karanfile...obožavam ih:) i bršljan:)

Što ste vi odabrali?

Mekintoš
02.03.2011., 10:49
Dakle, kod tih kolača me muči ako uzmem kolače baš od restorana da će me zeznut i da neće biti fini. Pojma nemam. Znam da Mirže ima fine kolače i oni Bond ili Absum ili kako se već zovu, nisu loši. Isto, frendica je imala tortu pekare Mus i bila je fina. Doduše, meni su na svakoj svadbi bili fini kolači i hrana i nisam nikad posebno o tome razmišljala, ali kao mladenka drugačije gledam na to. Želim da moji gosti imaju sve fino fino fino :)

Vaša iskustva sa slastičarima u Klc?

Mekintoš
02.03.2011., 10:54
Heh, vidite da sam se raspisala. Zanima me puno toga:)

Dakle, koje lokacije za slikanje planirate?

Moj odabir, ako bude sunčan dan je šuma...a ako padne kiša onda Zorindom, Gradska knjižnica, Papas bar ili Crni mačak, Željeznički kolodvor. Naravno, ako za neke od navedenih dobijem dozvolu. :)

ana.f1
02.03.2011., 12:05
kolace cu vjerovatno od musa...i tortu....
za druge bas i ne znam...samo znam da nikad nebi absum.....odbojni su mi i gotovo!! mislim da je tamo sve iz vrecice, da nis nije pravi kolac!!ne znam...mozda grijesim....:ne zna:

cvijece...mariposa...ona nova iz luscica...cure iz kauflanda. sad su mi na sajmu imale jako lijepo dekoriran stol...bijele ruže, niš čičkavo...lijepo i jednostavno...:top:

a lokacije za slikanje...svugdje i nigdje :rofl:
samo necu na stari grad. tamo se svi slikaju....grozim se tih slika sa starog grada i s korane.....meni može sve samo ne to!!:rofl:

mia.principessa
02.03.2011., 12:43
Jesu li to svi saloni u gradu? Mene do sad nisu ni zanimali takvi saloni pa znam samo da ima ona 3 u senjskoj.

Ima jos na baniji, mislim da se zove stella, na starom placu, i gore na trznici...

ana.f1
02.03.2011., 12:49
onaj na trznici se salon zatvorio...kolko ja znam.....:kava:

mia.principessa
02.03.2011., 12:52

Ne cudi me, dugo je i bio otvoren :)

Mekintoš
02.03.2011., 14:50

Gore je sad onaj restoran Panorama, zar ne?

Mekintoš
02.03.2011., 14:53
Aha, nismo se dotakli prstena. U kojoj zlatarni uzimate burme?

BSO
02.03.2011., 16:32
Netko je pitao jel se šivanje isplati. Ja želim haljinu, više tipa večernje. Nekoliko slojeva svile i to je to. Na sajmu sam našla curu, modnu kreatoricu koja ima super modele, pa će napraviti i moju. Javim Vam kako će ispasti i hoće li se isplatiti.
Nekome tko želi klasičnu vjenčanicu, najvjerovatniji se ne isplati!:ne zna:

anđeo-s-rogićima
02.03.2011., 23:14
Kakva su vam iskustva s lokalnim cvjećarima.

Intui jako lijepo radi!

i Iris to je tamo preko puta zorin doma, ali je stravično skupa.. ali što je je, radi perfektno!

Dakle, koje lokacije za slikanje planirate?

Moj odabir, ako bude sunčan dan je šuma...a ako padne kiša onda Zorindom, Gradska knjižnica, Papas bar ili Crni mačak, Željeznički kolodvor. Naravno, ako za neke od navedenih dobijem dozvolu. :)

definitivno super lokacije. meni je želja možda od konjičkog tražit konja jednog lijepog za slikanje, al me strah da ću si onda smrdit sva po konjima na večeri :rofl:

jako je lijepa lokacija stari grad Ozalj, ali je daleko pa to optada. Papas i zorin dom su mi bez veze :ne zna:

a sa željezničkog već isfurane slike kao i sa korane. sviđa mi se i naš arboretum kod šumarske škole :top: ili ona šetališta. a nije ni promenada loša. ma joj.. sve samo da nije onaj šugavi paun na korani :smajlkojibljucka:

Aha, nismo se dotakli prstena. U kojoj zlatarni uzimate burme?

definitivno juwelier u pothodniku ili na tržnici ima jedan pavao i nešto još :misli:

BSO
03.03.2011., 17:15
Ja sam za Flores, što se tiče cvjećarni. Radili su mojoj kumi i bilo je genijalno.:top: Može se sve dogovoriti, ovisno o lovi s kojom raspolažeš!

Mekintoš
03.03.2011., 17:57
Netko je pitao jel se šivanje isplati. Ja želim haljinu, više tipa večernje. Nekoliko slojeva svile i to je to. Na sajmu sam našla curu, modnu kreatoricu koja ima super modele, pa će napraviti i moju. Javim Vam kako će ispasti i hoće li se isplatiti.
Nekome tko želi klasičnu vjenčanicu, najvjerovatniji se ne isplati!:ne zna:

Isplati se ako imaš dobru švelju. Ja znam curu koja je šivala baš bogatu vjenčanicu tipa princeza i izišla ju je 2000kn sve skupa. Tkanine uopće nisu skupe danas i dobavljive su svugdje. Ima super saten svile koja se ne gužva.

Mekintoš
03.03.2011., 18:00
Intui jako lijepo radi!

i Iris to je tamo preko puta zorin doma, ali je stravično skupa.. ali što je je, radi perfektno!

definitivno super lokacije. meni je želja možda od konjičkog tražit konja jednog lijepog za slikanje, al me strah da ću si onda smrdit sva po konjima na večeri :rofl:

jako je lijepa lokacija stari grad Ozalj, ali je daleko pa to optada. Papas i zorin dom su mi bez veze :ne zna:

a sa željezničkog već isfurane slike kao i sa korane. sviđa mi se i naš arboretum kod šumarske škole :top: ili ona šetališta. a nije ni promenada loša. ma joj.. sve samo da nije onaj šugavi paun na korani :smajlkojibljucka:

definitivno juwelier u pothodniku ili na tržnici ima jedan pavao i nešto još :misli:

Ma nećeš smrdit. Jedino da si duže u štalici nekoj. Čiste oni te konje. Zašto ne. Bit će lijepe slike:)

anđeo-s-rogićima
03.03.2011., 20:05
Ma nećeš smrdit. Jedino da si duže u štalici nekoj. Čiste oni te konje. Zašto ne. Bit će lijepe slike:)

ma ne znam vidjet ću. sve ovisi i od vremena. iako računam na lijepo proljetno vrijeme u 4tom mjesecu :cerek:

sva sreća pa imam fantastičnog fotografa koji ima super stil i oko za detalje pa uopće ne sumnjam da će i lokacija bit odlična :cerek:

Mekintoš
04.03.2011., 14:04
MI smo baš uspoređivali cijene restorana u Karlovcu i ponude za vjenčanje i kako god okreneš na kraju je cijena kod svih ista...razlike su stvarno zanemarive. Ono što mene kod nekih restorana, ponavljam- kod nekih, smeta je što naplate mladencima navlake za stolice i zamp. Zašto me to smeta?
Postoje sale kojima navlake na stolcima stvarno daju bolji izgled. Ali zašto da mi to platimo. Navlake pod 1. štite njihove stolice i lakše ih je očistiti nego sam stolac, i pod 2. ako su im stolice ružne i nejednake, navlake samim time štite njihov ugled i nedovoljnu brigu jer nisu uložili u nove stolice. Zato smo mi odlučili ne imati navlake osim ako odaberemo restoran gdje su gratis.

Druga stvar je taj zamp. Neki restorani ga plaćaju sami i to je ok. Jer ionako je većini svadba pretežni izvor zarade i mislim da je ok da tih 1000 kn preuzmu na sebe,a ne da i to još svale na nas.

Mislim, hallo...svi dižu cijene usluge a plaće u Hrv stagniraju ili opadaju. Ja sam za fer plaćanje usluge, ali ne za neke glupe troškove .

ana.f1
04.03.2011., 14:53
ovo sto kazes za restorane da su cijene tu negdje bas i nisi u pravu....
primjer... la mirage je 35 eur a hotel korana oko 60 eura... to bas i nije tak blizu!! razlika je skoro dupla!!
kristal oko 50 eura, roganac oko 40..... sve je tu negdje kad gledas...da...ali razlika je !!:mig:

Mekintoš
04.03.2011., 15:13
ovo sto kazes za restorane da su cijene tu negdje bas i nisi u pravu....
primjer... la mirage je 35 eur a hotel korana oko 60 eura... to bas i nije tak blizu!! razlika je skoro dupla!!
kristal oko 50 eura, roganac oko 40..... sve je tu negdje kad gledas...da...ali razlika je !!:mig:

Zaboravila sam napisati da mislim samo na one restorane koje smo kontaktirali, ups:cerek:. Recimo hotel Koranu nismo jer nas ne zanima. Cijena La miragea je 35 ali to je samo stolac sa hranom i cugom... kad razdvojiš troškove na to što za navedenu cijenu dobiješ onda to dođe na sličnu cifru. :ne zna:

ana.f1
04.03.2011., 15:24
samo sa cugom i klopom?? a sta bi jos trebalo biti?
navlake nisu u cijeni....njima je cijena 10 kn....
a sta drugdje dobijes u cijeni stolice? osim cuge i klope? u žganjeru dobijes sve al je stolica preko 50 eura.....i nigdje vise nis ne dobijes....

anđeo-s-rogićima
04.03.2011., 17:59
samo sa cugom i klopom?? a sta bi jos trebalo biti?
navlake nisu u cijeni....njima je cijena 10 kn....
a sta drugdje dobijes u cijeni stolice? osim cuge i klope? u žganjeru dobijes sve al je stolica preko 50 eura.....i nigdje vise nis ne dobijes....

u lovačkom rogu za 45 eura imaš sve. od kolača, torte, janjca pa do odojka, cuge i klope. jedino se žestica nosi ako želiš. susuše možeš ti i njihovu al je to stravično skupo.

Mekintoš
06.03.2011., 14:30
Svi vi koji imate band za pratnju, koji su u Karlovcu i okolici dobri i jeftini?

anđeo-s-rogićima
06.03.2011., 15:29
i mene zanima :zubo:

Mekintoš
10.03.2011., 13:42
Eto ja dosad pronašla: Skitnice, Begine, Štrasere, R. Sokole i Grofove.

Mekintoš
10.03.2011., 13:50
Intui jako lijepo radi! :misli:

A gdje je taj Intui? Gledala sam na Facu Intui i neki Mariposa ili tako neš. Prvi mi se svidio, drugi ne baš. Možda nisu osvježili fotke.
Koliko vi mislite potrošiti na cvijeće? Jesu li velike razlike u cijenama po karlovačkim cvjećarnicama?

anđeo-s-rogićima
10.03.2011., 22:44
A gdje je taj Intui? Gledala sam na Facu Intui i neki Mariposa ili tako neš. Prvi mi se svidio, drugi ne baš. Možda nisu osvježili fotke.
Koliko vi mislite potrošiti na cvijeće? Jesu li velike razlike u cijenama po karlovačkim cvjećarnicama?

iskreno, ja ne planiram puno.

planiram vidjeti prvo što sala nudi oko uređenja. planiram imat sve jednostavno.

ako mi se ponuđeno ne svidi, onda će bit na svakom stolu neku buketić i tak neš tek toliko. ja sam bila na gro svadbama i nikad mi niš na stolu osim klope, cuge i kolača nije upalo u oko, dok nisam vidla tak slike gdje je to u prvom planu.

ja neam pojma gdje je intui. bili su u kauflandu al se sele negdje. ima mob tamo napisan na fejsu pa ih treba kontaktirati.

anđeo-s-rogićima
10.03.2011., 22:44
Eto ja dosad pronašla: Skitnice, Begine, Štrasere, R. Sokole i Grofove.

koliko traže? grofovi i sokoli su provjereno dobri! :s ali ne znam cijene

Mekintoš
10.03.2011., 23:01
koliko traže? grofovi i sokoli su provjereno dobri! :s ali ne znam cijene

oko 3000 kn. Grofovi su mislim skuplji. Netko mi je rekao da traže 6000kn, ali to nije provjerena informacija. Najbolje njih direktno pitati- Mislim da ovisi i kolko dugo sviraju. :ne zna:

anđeo-s-rogićima
10.03.2011., 23:08
pa to je skupo!! 6000 kn! a ima bendova koji sviraju cijelu noć ( u sali jel) za 12 000 kn :eek:

Kiki07
11.03.2011., 06:48
Ja sam uzela Štasere, čula sam da su dobri, ali ih nisam imala prilike slušati, a i nešto su jeftiniji od ostalih, 2500 kn.
Mislim da su svi ostali 3000, osim Grofova, ne znam točno, ali mislim 5000.

Što se tiče cvijeća i dekoracija vjerojatno ću uzeti Intui, trebala bi dobiti konačnu ponudu idući tjedan, trenutno su u fazi preseljenja, pa ih morate zvati.

Ako kome treba broj od Intui-a ili Štrasera, šaljem na PM! (mogu i njih zamoliti da vas nazovu).

Za prstenje je pao konačni izbor na Gerića (na tržnici), jako ga hvale i stari i mladi, a u razgovoru sa njim se vidi da zna svoj posao. Napravi prsten kakav hoćeš (nama radi po slici). Naši bi trebali biti gotovi kroz tjedan dana, pa javim!

Eto, ako treba još kakav savjet, pitajte! :mig:

anđeo-s-rogićima
11.03.2011., 10:25
Ja sam uzela Štasere, čula sam da su dobri, ali ih nisam imala prilike slušati, a i nešto su jeftiniji od ostalih, 2500 kn.
Mislim da su svi ostali 3000, osim Grofova, ne znam točno, ali mislim 5000.

Što se tiče cvijeća i dekoracija vjerojatno ću uzeti Intui, trebala bi dobiti konačnu ponudu idući tjedan, trenutno su u fazi preseljenja, pa ih morate zvati.

Ako kome treba broj od Intui-a ili Štrasera, šaljem na PM! (mogu i njih zamoliti da vas nazovu).

mene zanima dali je intui skup? i što će ti sve radit? i da, kamo se sele uopće?

ana.f1
14.03.2011., 18:31
cure...jeste bile vi na sajmu kod nas u Karlovcu? jel zna koja jel foto Miro iz Ogulina imao kakav sajamski popust? I ako je imao, ima li tko taj letak a da mu ne treba?:cerek::cerek:

Martina&Milan
14.03.2011., 19:08
evo i mene opet malo na forumu i pozdrav iz Zadra :top:

bila sam sa dragim po restoranima (prije 10 dana) na listi su bili: Roganac, Dom HV-a i Žganjer (Jaškovo)

odlučili smo se za Žganjer, bila je vlasnica i stvarno je bila super ljubazna, sve u detalje nam je rekla. taman naletili u salu, a bila je svadba i oni taman sve aranžirali i oduševila sam se - uz to nam je dala da probamo kolače..nikad nisam bolje pojela :top: stvarno super - baš me pridobila s time :D
a najveći PLUS od SVIH - žestoka pića su u cijeni!!! :rofl: predobro :eek:

ee..sad traženje glazbe...a ima jedan dobar bend ovdje u Zadru, pa ću vidjet kako im se cijena kreće, pa možda se i za njih odlučim - a ostalo onda polakooooo...ipak je svadba "tek" za godinu dana hihihihi

ako netko zna - tko ima lijepe pozivnice, zahvalnice, revere itd?

i - kakvo imate mišljenje o Foto Korani??

THX :s

PS: znam da je netko pitao za broj gostiju u dom HV-a: prima do 300 gostiju :top::top:

Mekintoš
14.03.2011., 21:29

bila sam sa dragim po restoranima (prije 10 dana) na listi su bili: Roganac, Dom HV-a i Žganjer (Jaškovo)

odlučili smo se za Žganjer, bila je vlasnica i stvarno je bila super ljubazna, sve u detalje nam je rekla. taman naletili u salu, a bila je svadba i oni taman sve aranžirali i oduševila sam se - uz to nam je dala da probamo kolače..nikad nisam bolje pojela :top: stvarno super - baš me pridobila s time :D

ee..sad traženje glazbe...a ima jedan dobar bend ovdje u Zadru, pa ću vidjet kako im se cijena kreće, pa možda se i za njih odlučim - a ostalo onda polakooooo...ipak je svadba "tek" za godinu dana hihihihi

PS: znam da je netko pitao za broj gostiju u dom HV-a: prima do 300 gostiju :top::top:

Osobno mi se foto Korana ne sviđa, ali to je stvar ukusa, svakome se sviđa drugačiji stil. Ali vjerujem da posao fer odrade kao i svaki studio koji opstaje. Mi sami radimo pozivnice i zahvalnice, revere nemamo pa nisam ispitivala ali mislim da Absum to radi.

Kako izgleda Hv Zrinski sad kad ima novi strop?

anđeo-s-rogićima
14.03.2011., 22:48
Osobno mi se foto Korana ne sviđa, ali to je stvar ukusa, svakome se sviđa drugačiji stil. Ali vjerujem da posao fer odrade kao i svaki studio koji opstaje. Mi sami radimo pozivnice i zahvalnice, revere nemamo pa nisam ispitivala ali mislim da Absum to radi.

i mene zrinski zanima. ma mene sve zanima :rofl:

a foto korana meni super radi. al ja bi im naglasila manje fotošopa jer previše fotošopiraju.

meni će fotkanje bit poklon u kombinaciji budimir/fajt i znam da će slike bit fantastične. pofotovo fajta preporučam! odlično radi!

Mekintoš
15.03.2011., 20:10
Da li netko zna kako grupa Strings iz Karlovca vodi svadbu? dobro. loše?

Ja sam bila na nekoj svadbi gdje je svirao jedan bend koji je istina izgledao ne baš super cool, ali odlično zvuče. Netko mi je rekao da se zovu Feniks ili Phoenix ili Finiks (ne znam kako je u pismu) i navodno su iz Draganića, ali nemaju ni web stranicu. Nemam kontakt od njih. Jel možda nekom poznat taj bend?

BSO
15.03.2011., 20:38
Meni su Stringsi super. Vrhunski odrade posao, a svadbu vode ovisno o dogovoru sa mladencima. Bila sam na 3 svadbe na kojima su svirali i bili su:top:

Mekintoš
16.03.2011., 11:19
Ima li netko iskustva sa Fine Art studiom sa Švarče? Foto i video?

petrici1112
16.03.2011., 16:27
Cvjecara iz Kauflanda je zatvorena ali je ekipa koja je radila tamo sad na drugoj lokaciji u blizini pizzerije Rialto na Luscicu (ili je to Grabrik, nikad nisam sigurna koji je kvart hehe). Sada se zove "Mariposa" i oni ce mi raditi dekoraciju vjencanja. Sve u svemu, imaju iskustva a vjerujte mi imaju i stila i jako dobrih ideja.

zapravo curke , kolko sam cula mariposa kopira intui , sad ne znam jel istina , al prica se svasta ............. mislim , intui je zatvorio a oni su naglo dosli i to sa istim idejama .............. ne znam:ne zna::ne zna: .............. svrljala sam po facebooku , imaju neke iste slike istih svadbi , al intui mi se cini profesionalniji , imaju i logo i sve ................... a i na sajmu sam vidjela da su imali iste stvari ko intui .................. nesto mi tu smrdi :kava::kava:

BSO
16.03.2011., 16:54
Negdje sam čula da je jedna od djelatnica iz Intuia otišla i otvorila tu drugu cvjećarnu. Možda je zbog toga stil sličan!

Martina&Milan
16.03.2011., 17:31
Kako izgleda Hv Zrinski sad kad ima novi strop?[/QUOTE]

Super izgleda, meni se Zrinski jako sviđa iznutra i izvana...ALI..absolutno sve rade na račun, pa nemaš nikakvih popusta itd. tako da sam ipak odustala od njih :( a i stvarno neznam kakva im je hrana itd.

a cure..nismo se još dotakle temu frizera:

kod koga idete? tko radi najbolje? slušam :D

Mekintoš
16.03.2011., 17:41

Super izgleda, meni se Zrinski jako sviđa iznutra i izvana...ALI..absolutno sve rade na račun, pa nemaš nikakvih popusta itd. tako da sam ipak odustala od njih :( a i stvarno neznam kakva im je hrana itd.

kod koga idete? tko radi najbolje? slušam :D[/QUOTE]

Ja osobno ni ne bi ništa bez računa. Meni nitko od restorana koje sam kontaktirala nije predložio popust. Gdje je to moguće dobiti ?:)

Ja se godinama šišam kod cure koja ne radi u salonu nego šiša u fušu po doma i zadovoljna sam kvalitetom i cijenom pa ne mogu iz prve ruke preporučiti salon, ali čula sam da su super u onom malom salonu u Marmontovoj aleji kod ine.

petrici1112
16.03.2011., 19:00
Negdje sam čula da je jedna od djelatnica iz Intuia otišla i otvorila tu drugu cvjećarnu. Možda je zbog toga stil sličan!

kaj nije to malo bezobrazno ? mislim naucit nesto negdje i onda otic tak :ne zna::confused: cujem da se nisu bas lijepo rastali ................

petrici1112
16.03.2011., 19:06

foto korana je super , organizirani fotografi i obave to kak se spada po mom misljenju......................................... ..........

a za pozivnice i zahvalnice i to , intui ima super stvari radili su par mojih frendica kompletnu svadbu .............. :top::top:

BSO
16.03.2011., 20:04
Meni je osobno žao što više nema cvjećarnice u Kauflandu. To mi je bilo super, zaboravim nekome rođendan, nedjelja popodne, skočim do njih i evo prekrasnog poklona. :top:

petrici1112
16.03.2011., 21:44
Meni je osobno žao što više nema cvjećarnice u Kauflandu. To mi je bilo super, zaboravim nekome rođendan, nedjelja popodne, skočim do njih i evo prekrasnog poklona. :top:

otvaraju opet skoro , naletila sam na gazdaricu neki dan , samo lokacija je jos tajna........................ jedva cekam :top::top::top:

anđeo-s-rogićima
16.03.2011., 22:14

kod koga idete? tko radi najbolje? slušam :D

definitivno i uvijek URBAN :cerek: imam frizerku istu već 7 godina. cura me šiša od srednje škole svoje. i definitivno se nadam da neće bit na porodljnom ili neš u vrijeme moje svadbe :moli:

otvaraju opet skoro , naletila sam na gazdaricu neki dan , samo lokacija je jos tajna........................ jedva cekam

ja sam u biti mislila da je intui sada mariposa. ali koliko sam skužila nije. jer vidim da intui ima svoju fejs stranicu, a mariposa svoju. dakle...nije isto.

pitanje, jel vi planirate brdo love potrošit na uređenje sale i crkve. ja ne :ne zna:

nadomak smisla
17.03.2011., 08:25
netko je tu spomenuo "kako bend vodi svadbu?" kaj to znači?!
ja u zadnje vrijeme nisam baš nešto po svadbama, al prije sam dosta bila, i ja
uvijek je bo kriterij jel bend dobro svira, jel imaju dobar vokal i repertoar.

Ribaa
17.03.2011., 08:36

Repertoar se da u većini slučajeva dogovoriti, tako da je to ok. Ali, 'voditi svadbu' znači (bar na silnim svadbama koje sam samo prošle godine s dragim 'obavila') kako pozdravljaju na početku večeri mladence, pa kakav 'kontakt' imaju s mladencima i uzvanicima, da li je 'frontmen' benda zafrkant pa diže atmosferu kod uzvanika, pa način na koji 'vodi program' kod rezanja torte, pozivanja na darivanje, iznenađenja... To je po meni 'vođenje svadbe' jer teoretski, frontmen i je neka vrsta voditelja,ko u nekom TV showu :D

Brate mili, al sam ga objasnila :facepalm:

Mekintoš
17.03.2011., 11:23
pitanje, jel vi planirate brdo love potrošit na uređenje sale i crkve. ja ne :ne zna:

Ne baš, ja crkvu uopće ne mislim uređivat jer je i ovako prenačičkana, a za salu mislim bijele karanfile i bršljan tako da je to relativno jeftinije cvijeće.

Mekintoš
17.03.2011., 11:26

Meni to recimo znači da ako im mi kažemo da nema teksta poput umoči i poliži kod rezanja torte i sličnih upadica.....da se onda toga drže. Svatko ima svoj ukus i zamisli, ali ako nekog plaćamo i ako se dogovorimo onda očekujem da se toga drže. Meni je to bitno jer znam iz iskustva drugih koji su bili razočarani nekim bendovima i dj-ima jer se nisu držali dogovora. :ne zna:

nadomak smisla
17.03.2011., 11:36
aha. tenks..:mig:
dakle kod mene ne bu vođenja nikud. ima da svirkaju i pjevaju i budu pristojni...:kava:

anđeo-s-rogićima
17.03.2011., 23:02
Ne baš, ja crkvu uopće ne mislim uređivat jer je i ovako prenačičkana, a za salu mislim bijele karanfile i bršljan tako da je to relativno jeftinije cvijeće.

u kojoj crkvi će bit vjenčanje? moje će bit vjerojatno u svetoj trojici ( osim ako ne bude mjesta na željeni datum pa ćemo morat uzet drugu crkvu ).

ni ja nebi ukrašavala crkvu. možda neke jednostavne jeftine mašnice. jedino što se mora kupit je buket za oltar.

Mekintoš
18.03.2011., 07:58
u kojoj crkvi će bit vjenčanje? moje će bit vjerojatno u svetoj trojici ( osim ako ne bude mjesta na željeni datum pa ćemo morat uzet drugu crkvu ).

ni ja nebi ukrašavala crkvu. možda neke jednostavne jeftine mašnice. jedino što se mora kupit je buket za oltar.

U Sv.Josipu. Necemo imati nikakve ukrase u crkvi. Meni osobno je to nepotrebno. Zašto moraš kupiti buket za oltar?

anđeo-s-rogićima
18.03.2011., 20:47
U Sv.Josipu. Necemo imati nikakve ukrase u crkvi. Meni osobno je to nepotrebno. Zašto moraš kupiti buket za oltar?

pa nemam pojma. tak su mi rekli. da treba buket za oltar :)

ihihch
19.03.2011., 08:56
zapravo curke , kolko sam cula mariposa kopira intui , sad ne znam jel istina , al prica se svasta ............. mislim , intui je zatvorio a oni su naglo dosli i to sa istim idejama .............. ne znam:ne zna::ne zna: .............. svrljala sam po facebooku , imaju neke iste slike istih svadbi , al intui mi se cini profesionalniji , imaju i logo i sve ................... a i na sajmu sam vidjela da su imali iste stvari ko intui .................. nesto mi tu smrdi :kava::kava:

Dakle, stvar je slijedeca- ako nisi zadovoljan na svom radom mjestu, ali imas znanje i iskustvo, a u ovom konkretnom slucaju i "dobro oko" i smisla za dekoriranje, nema ti druge nego krenuti svojim putem. Ne mozes ti reci da Mariposa kopira Intui, kada jedna te ista cura radi aranziranje, kuzis? Kako da ti svoj osobni stil ostavis za sobom i okrenes se necemu sasvim drugom da netko ne bi rekao "da kopiras"... To si ti, kakav jesi da jesi...

Razmirice izmedju Inutia i Maripose me apsolutno ne interesiraju, ja sam odabrala Mariposu jer je to cvjecarna koja zapravo RADI. Osobno ne bih vjerovala nekome tko se oglasava da radi, a nema niti svoj prostor (koji je kao neka tajna...), a gdje su jos djelatnici koji ce odraditi tu svadbu... Znaci, osim sto sam isla na kartu "ziher je ziher", kao plus sam dobila cvjecarnu koja ima stvarno osoblje sa stvarno dobrim idejama. Mislim, ako ste bili na sajmu u Karlovcu, mozete samo usporediti sto je napravila Mariposa, a sto Intui.

anđeo-s-rogićima
19.03.2011., 15:27
meni je to sve isti drek. mariposa, intui... ono bez zamjerke, al tak je. sve te cvjećare isto ili slično rade.. tak da ono..

ja ću tak i tak imat samo nešto jednostavno bez onog svjetla i inih gluposti koje koštaju preko 1000 eura. tak i tak nitko za svijetla oko stola ni ne doživljava. tj doživi kad ulaze možda mladenci kad je sala u mraku.

petrici1112
19.03.2011., 17:48
Dakle, stvar je slijedeca- ako nisi zadovoljan na svom radom mjestu, ali imas znanje i iskustvo, a u ovom konkretnom slucaju i "dobro oko" i smisla za dekoriranje, nema ti druge nego krenuti svojim putem. Ne mozes ti reci da Mariposa kopira Intui, kada jedna te ista cura radi aranziranje, kuzis? Kako da ti svoj osobni stil ostavis za sobom i okrenes se necemu sasvim drugom da netko ne bi rekao "da kopiras"... To si ti, kakav jesi da jesi...

Razmirice izmedju Inutia i Maripose me apsolutno ne interesiraju, ja sam odabrala Mariposu jer je to cvjecarna koja zapravo RADI. Osobno ne bih vjerovala nekome tko se oglasava da radi, a nema niti svoj prostor (koji je kao neka tajna...), a gdje su jos djelatnici koji ce odraditi tu svadbu... Znaci, osim sto sam isla na kartu "ziher je ziher", kao plus sam dobila cvjecarnu koja ima stvarno osoblje sa stvarno dobrim idejama. Mislim, ako ste bili na sajmu u Karlovcu, mozete samo usporediti sto je napravila Mariposa, a sto Intui.

pa dobro mislim , intui je radio kolko 4,5 godina ? mislim , nije bas da im nije za vjerovat............. a sta se tice sajma , kolko sam skuzila bili su slicni standovi od foto vanje i maripose ........... ma joj , bitno da je svatko zadovoljan s onim sto dobije :D:D

ana.f1
21.03.2011., 11:18
e...kolko placate cvijece u mariposi? jel puno jako?

ihihch
21.03.2011., 11:27
e...kolko placate cvijece u mariposi? jel puno jako?

iznos odredjujes sama, naprimjer kazes - hocu aranziranje cca 5000,00 (ili 1000,00 ... svejedno) i sto otprilike zelis. a na osnovi toga ti oni naprave ponudu.

ana.f1
21.03.2011., 11:37
ok...hvala :mig:

Mekintoš
21.03.2011., 11:40
Jel netko već kapario restoran i koji? Dojmovi?!

anđeo-s-rogićima
21.03.2011., 20:27
iznos odredjujes sama, naprimjer kazes - hocu aranziranje cca 5000,00 (ili 1000,00 ... svejedno) i sto otprilike zelis. a na osnovi toga ti oni naprave ponudu.

eee ovo mi se sviđa jako!! al uopće neam pojma što je optimalno.. mislim koji iznos?

da se mene pita ja nebi više od 4000 kn dala.. al pitanje je što se može dobit za to :confused:

u kojem restoranu vi imate svadbicu?

Kiki07
04.04.2011., 23:31
Ajmo se mi radije posvetiti - nama!!!

Ja još sitno brojim, i baš sam nestrpljiva :cerek:
Prstenčići gotovi, i baš sam zadovoljna, na kraju smo kod Gerića uzeli, napravio nam je po slici, s tim da smo imali i neke dodatke onako iz glave i super je ispalo :top:.
Mučim se sa košuljom već dva mjeseca jer sam zamislila crnu sa malo širim bijelim prugama, a nema je nigdje - prešla Karlovac i Zagreb - ništa.
Danas sam ju napokon naručila iz Neckermanna, samo se bojim da će mu biti mala, ali su imali samo jednu veličinu :ne zna:, vidjet ćemo.
Imam jednu ''fiks'' ideju za prvi ples, pa sam se bojala kako će u restoranu reagirati, ali sam dobila zeleno svjetlo!!! :lux:

Kako vi napredujete sa pripremama? :kava:

ana.f1
05.04.2011., 07:39
slazem se!!! :cerek:

a pripreme..po malo....ja idem danas po prstene, u goran i pavao...nadam se da su gotovi!!:D

a ples, hm...isto imamo ideju al moramo do plesne skole vidjet kad bi mogli doc pa da par puta probamo, tj da nas nauce:lol:

ugl sve rijeseno....veliko...
sitno, fali odijelo kosulja cipele i tak...jos par tih stvari....:kava:

capricornica
05.04.2011., 18:55
eto i ja se udajem next year:mig:
kristal, nisam doduse nikad tamo bila na svadbi al sam cula super kritike i sala mi se svidjela kad sam ju isla vidjet. sto se tice vjencanice, sposa me uopce nije odusevila, pol haljina s neta uopce nema u salonu... u zg ima puuuuno bolji izbor i za manje love.
za footkanje sam uzela foto vanja, dobri su i cijenom prihvatljivi. kamermana nemam jos..nebi butinu,ima ko preporuku za nekog drugog?

nadovezujem se na svoj post, jer je doslo do nekih preinaka. ne uzimam za aranziranje sale bivsu cvjecaru iz kauflanda (intui) nego curu koja je nekad tamo radila, a sada radi u mariposi. ona je broj jedan za uredenje sala.kad je ona otisla od tamo,otisla sam i ja jer je ona ta zbog koje su bile na dobrom glasu. vrijeme ce pokazati koliko ce dobro raditi vlasnica imaginarnog salona s tajnom lokacijom otkad nema dobre radnike. no, ukusi su različiti :). a ovo za panoramu :flop: bad self promotion rekla bih

ihihch
05.04.2011., 19:06
OK, sluzbeno sam nervozna =) jos mjesec i pol!!! a koliko jos stvari treba napraviti??!!!
nego, ekipo, gdje mislite provesti momacku-djevojacku?? ja imam jedan privat prostor u vidu, ali mozda to odpadne pa se moram raspitati za druge opcije.
Bila sam prosle godine u centru za mlade na Gazi, bila je djevojacka. Prostor je super, imaju ozvucenje, ogromnu dvoranu, TV i DISKOOO KUUUGLUUUU =))) jedini je problem sto oni ne unajmljuju prostor za festanje, ali je ovo bilo po preporuci poznanika pa je bilo dopustena djevojacka, uz veliku napomenu da se ne smije nista razbijati.
Jel vi znate za kakvu kucu ili viksu da se iznajmljuje?

Mayo
05.04.2011., 20:30
panorama-ka je na trajnom hlađenju, molim sve samoreklamere da se obrate marketingu i zakupe si banner.

anđeo-s-rogićima
05.04.2011., 22:20
Imam jednu ''fiks'' ideju za prvi ples, pa sam se bojala kako će u restoranu reagirati, ali sam dobila zeleno svjetlo!!!

kakvu kakvu? daj da te kopiramo malo :cerek:

nego, i ja bi neš originalno z aprvi ples. valceri su standardni :zubo:

panorama-ka je na trajnom hlađenju, molim sve samoreklamere da se obrate marketingu i zakupe si banner.

:s:s:s

DamaX
06.04.2011., 19:13
nadovezujem se na svoj post, jer je doslo do nekih preinaka. ne uzimam za aranziranje sale bivsu cvjecaru iz kauflanda (intui) nego curu koja je nekad tamo radila, a sada radi u mariposi. ona je broj jedan za uredenje sala.kad je ona otisla od tamo,otisla sam i ja jer je ona ta zbog koje su bile na dobrom glasu. vrijeme ce pokazati koliko ce dobro raditi vlasnica imaginarnog salona s tajnom lokacijom otkad nema dobre radnike. no, ukusi su različiti :). a ovo za panoramu :flop: bad self promotion rekla bih

Ako je tebi u redu da djelatnica okolo prica da je ducan njen , onda si zaposli jednu takvu :top:

anđeo-s-rogićima
06.04.2011., 22:53
ma nek priča tko kaj oće ako dobro radi :rofl:

ja znam konačno što želim...

suncokrete :cerek:

DamaX
07.04.2011., 00:47

ja znam konačno što želim...

suncokrete :cerek:

Opa , ljetno vjencanje ?

anđeo-s-rogićima
07.04.2011., 22:33
Opa , ljetno vjencanje ?

:mama: što je najjače ja bi proljetno vjenčanje i neam pojma gdje ću izmislit suncokrete tad :tuzni: :rofl:

hahahahaha.. budem u kineskom dućanu kupila plastične :rofl:

DamaX
07.04.2011., 23:08
:mama: što je najjače ja bi proljetno vjenčanje i neam pojma gdje ću izmislit suncokrete tad :tuzni: :rofl:

hahahahaha.. budem u kineskom dućanu kupila plastične :rofl:

Ja sam mislila da se u staklenicima moze nabavit sve :O

A opet , mislit je drek znat :D

anđeo-s-rogićima
08.04.2011., 22:15
Ja sam mislila da se u staklenicima moze nabavit sve :O

A opet , mislit je drek znat :D

a moguće. budem se po svim mogućim cvjećarama raspitala.

čula sam da Zelenilo naše jako lijepo radi i da nisu preskupi. a oni imaju gro staklenika. pa treba izvidjet situejšn

Kiki07
10.04.2011., 07:16
kakvu kakvu? daj da te kopiramo malo :cerek:
:s:s:s

Iza 30.04. pišem sve, dotada :no:
Ne zbog vas ili što je to velika tajna, nego ne znam tko od mojih kruži ovuda, pa da ne pokvarim iznenađenje :mig:

anđeo-s-rogićima
10.04.2011., 12:11
Ne zbog vas ili što je to velika tajna, nego ne znam tko od mojih kruži ovuda, pa da ne pokvarim iznenađenje :mig:

naravno kužim... meni ni ne treba prije :zubo: svadba je sljedeće godine..

jedva čekam priču :jumping:

DamaX
12.04.2011., 14:27

Samo bih se nadovezala na ovo gore - ne slazem se s tim ni najmanje. Nije u redu da netko svojim radom i trudom otvori nesto sto je oduvijek zelio i onda dode neka " susa busa " i prica okolo ne znam sto i pobire sve zasluge , bez obzira na to radi li dobro ili ne ( ne spominjuci da si veliki dio toga naucio upravo od te osobe ). Samim time sto je to nepostovanje prema osobi , a kamoli prema poslodavcu. :kava:

Sad si i mene zainteresirala :D

anđeo-s-rogićima
12.04.2011., 16:03
ma gle, ti imaš svoje mišljenje, ja imam svoje. i znam istinu. dakle priča zatvorena.

ima i drugim tema o vjenčanjima.

mene bend muči? nekak mi je cvijeće najmanje bitna stavka :ne zna:

DamaX
12.04.2011., 17:15
mene bend muči? nekak mi je cvijeće najmanje bitna stavka :ne zna:

Jesi se raspitala o onom bendu , misim da se zove " Skitnice ". Cula sam da su ok. :ne zna:

anđeo-s-rogićima
12.04.2011., 18:51
Jesi se raspitala o onom bendu , misim da se zove " Skitnice ". Cula sam da su ok. :ne zna:

oni su baš bend ili pratnja?

uopće nisam informirana o bendovima :brukica: i neam pojma od kud krenuti.

na svadbi na kojoj sam bila prošle godine su svirali anđeli band i PRESAVRŠENI su :cerek: :cerek:

ali mislim da su oko 2 000 eura. al vrijede tu cijenu!

DamaX
12.04.2011., 19:38
oni su baš bend ili pratnja?

uopće nisam informirana o bendovima :brukica: i neam pojma od kud krenuti.

na svadbi na kojoj sam bila prošle godine su svirali anđeli band i PRESAVRŠENI su :cerek: :cerek:

ali mislim da su oko 2 000 eura. al vrijede tu cijenu!

E sad jos kad bih ja pojma imala koja je razlika izmedu benda i pratnje :D

anđeo-s-rogićima
12.04.2011., 19:41
E sad jos kad bih ja pojma imala koja je razlika izmedu benda i pratnje :D

:rofl: ti to zbilja ili?

pa pratnja su tamburaši u većini slučajeva koji prate mladence do sale, a bend nastvalja u sali.

ali ima bendova koji su i pratnja i sviraju u sali. frendici jedan takav svirao na svadbi, al ubi me, neam pojma kak se zovu :rofl:

Mekintoš
12.04.2011., 19:47
MOžda Grofovi. Oni rade i pratnju i salu. Skitnice ne znam da li rade salu. Kakav band tražiš?

anđeo-s-rogićima
12.04.2011., 20:33
MOžda Grofovi. Oni rade i pratnju i salu. Skitnice ne znam da li rade salu. Kakav band tražiš?

ma nisu grofovi.. zvone mi skitnice.. ali moram je pitati..

pa ne znam kakav tražim. neki koji nisu seljoberasti.. da ne vode ko seljačine svadbu tipa da se stalno deru ajmooooo.. i neke seljačke fore da ne valjaju.

u biti nisam o tako tome razmišljala dok mi frendica nije rekla da su oni tražili takav band i sad si razmišljam, pa ne želim ni ja da mi bend vodi pir s nekim seljo beljo forama.

tko vama svira?

Mekintoš
12.04.2011., 21:49
ma nisu grofovi.. zvone mi skitnice.. ali moram je pitati..

pa ne znam kakav tražim. neki koji nisu seljoberasti.. da ne vode ko seljačine svadbu tipa da se stalno deru ajmooooo.. i neke seljačke fore da ne valjaju.

u biti nisam o tako tome razmišljala dok mi frendica nije rekla da su oni tražili takav band i sad si razmišljam, pa ne želim ni ja da mi bend vodi pir s nekim seljo beljo forama.

tko vama svira?

Imaš na temi bendovi dosta imena bendova iz okolice karlovca koji su takvog profila. cijena se vrti oko 1500 eura za bolji band. Mi još nismo odabrali ali imamo 3 u užem izboru. Ovisi kojim novcima ćemo raspolagat za band. Ako ga nećemo moći platiti onda uzimamo DJ-a.
Skitnice traže oko 3000 za pratnju a za svirku ne znam.

anđeo-s-rogićima
12.04.2011., 22:07
ma meni je i ta pratnja bez veze.. al ono.. ak će si dragi to organizirati nek da.. meni je bitna muzika u restoranu..

ajd kad si izaberete javi dojmove... dj nam ipak ne dolazi u obzir.

DamaX
13.04.2011., 11:35
:rofl: ti to zbilja ili?

pa pratnja su tamburaši u većini slučajeva koji prate mladence do sale, a bend nastvalja u sali.

ali ima bendova koji su i pratnja i sviraju u sali. frendici jedan takav svirao na svadbi, al ubi me, neam pojma kak se zovu :rofl:

E vidis sad znam :D Ma ja to nikad nisam zvala pratnja nego tamburasi :D

A sad sta se tice ove dublje rasprave nebih znala , ne udajem se pa me jos takve stvari ne zanimaju :D

zarjebitno
13.04.2011., 12:51
Hej,evo još jedne Karlovcanke.
Treba mi pomoc. Ima li itko od vas kupon sa sajma vjencanja u Karlovcu za restoran Kristal- catering 15 % popusta? Jaaaaaaaako bi mi dobro dosao.
Poseban pozz za Kiki07 :)

anđeo-s-rogićima
13.04.2011., 17:58
ja nisam niš uzimala kad je sljedeće godine svadba. sad mi je žao. mogla sam tak nekom poklonit

zarjebitno
13.04.2011., 18:42
ja nisam niš uzimala kad je sljedeće godine svadba. sad mi je žao. mogla sam tak nekom poklonit

bas sam si mislila kad je bio ovaj sajam da mi nis vise ne treba jer kao sve sam si vec odbrala....eh...:tuzni:
gnjavim ljude :D

anđeo-s-rogićima
13.04.2011., 18:49
bas sam si mislila kad je bio ovaj sajam da mi nis vise ne treba jer kao sve sam si vec odbrala....eh...:tuzni:
gnjavim ljude :D

pa da, kaj nebi. ak se može bilo kakav popust upecati samo udri .rofl:

nego, da čujem. izvješće na sunce. gdje i kad je svadba? tko svira? sve me zanima. ko hrčak skupljam informacije i ideje :cerek:

Kiki07
13.04.2011., 19:03
Hej,evo još jedne Karlovcanke.
Treba mi pomoc. Ima li itko od vas kupon sa sajma vjencanja u Karlovcu za restoran Kristal- catering 15 % popusta? Jaaaaaaaako bi mi dobro dosao.
Poseban pozz za Kiki07 :)

Pusa :cerek:

Još uvijek nisam ni svoj za navlake pronašla :ne zna:

Kiki07
13.04.2011., 19:06
Sad si i mene zainteresirala :D

Hahaha, ma nije baš tako spektakularno :mig:

Kiki07
13.04.2011., 19:17
ma meni je i ta pratnja bez veze.. al ono.. ak će si dragi to organizirati nek da.. meni je bitna muzika u restoranu..

ajd kad si izaberete javi dojmove... dj nam ipak ne dolazi u obzir.

Ja imam bend iz Rijeke, mene su na vjenčanju od kume oduševili i svirkom i pristupom i definitivno komunikacijom. Onako su mi nekako....moderniji. :top:

Ipak mi je u jednu ruku žao što nemam karlovački bend, iz ljubavi prema gradu :D... od karlovačkih bendova su odlični Žigolo i Stringsi, sviraju stvarno sve pa možeš muziku prilagoditi svojim željama. Ima ih još dobrih, ali ne znam kako se zovu.

Meni osobno se čini da prateći bendovi (tamburaši) nisu za salu, gledala sam snimku jedne svadbe gdje su u sali svirali tamburaši koji inače sviraju pratnju, i nekako mi nije to to, kao da nešto fali.

zarjebitno
14.04.2011., 08:15
Pusa :cerek:

Još uvijek nisam ni svoj za navlake pronašla :ne zna:

Ma budeš. :mig: Ak nis idem i za tebe u potragu za kuponima.Mozemo zajedno po cesti zaustavljat ljude :D

zarjebitno
14.04.2011., 08:28
pa da, kaj nebi. ak se može bilo kakav popust upecati samo udri .rofl:

nego, da čujem. izvješće na sunce. gdje i kad je svadba? tko svira? sve me zanima. ko hrčak skupljam informacije i ideje :cerek:

Pa moja je u Žganjeru Jaškovo. Sve mi je u cijeni od nekih cca 50 EUR :vecera + cuga(neograniceno i nije bitno dal je zestica il vino,glavno da nije ne znam Ballantines ili tak nes),torta,kolaci,navlake,aranziranje.

Band mi je Supernova,htjela sam muski i zenski vokal i sviraju ono sta ja zelim bez cajki,nardodnjaka itd. I vode svadbu normalno bez seljackih fora.

Vjencanica,a normalno sposa :) Kud svi tud i mali mujo:D
Idem na tecajeve plesa u Promenadu (100 kn induvidualni tecaj ili ak se krene na vrijeme na grupni ispadne jeftinije puuuuno)

Kao sta znate-Catering je Kristal i trazim kupon :rofl:

pratnju sam prepustila NJEMU :lol: a ak mi se nebudu svidjali kad dojdu po mene budem navila otvoreni pa da da vidimo ko moze jace :)

DamaX
14.04.2011., 15:55
Hahaha, ma nije baš tako spektakularno :mig:

Svejedno cekam :D:D

anđeo-s-rogićima
14.04.2011., 16:12
Pa moja je u Žganjeru Jaškovo. Sve mi je u cijeni od nekih cca 50 EUR :vecera + cuga(neograniceno i nije bitno dal je zestica il vino,glavno da nije ne znam Ballantines ili tak nes),torta,kolaci,navlake,aranziranje.

Band mi je Supernova,htjela sam muski i zenski vokal i sviraju ono sta ja zelim bez cajki,nardodnjaka itd. I vode svadbu normalno bez seljackih fora.

Vjencanica,a normalno sposa :) Kud svi tud i mali mujo:D
Idem na tecajeve plesa u Promenadu (100 kn induvidualni tecaj ili ak se krene na vrijeme na grupni ispadne jeftinije puuuuno)

Kao sta znate-Catering je Kristal i trazim kupon :rofl:

pratnju sam prepustila NJEMU :lol: a ak mi se nebudu svidjali kad dojdu po mene budem navila otvoreni pa da da vidimo ko moze jace :)

a u žgranjeru.. lijepo... iako će moja bit ili la mirage ili lovački.. sve je to ista cijena manje više. jedino štp će naša svadba bit na petak jer je i do 8 eura jeftinije.

za tečaj se neću brinuti jer je kalčić prijatelj od mog dragog pa će to bit vjerojatno for free..

a daj mi reci od kuda je tvoj bend? sviđa mi se kak si mi ih opisala.

zarjebitno
16.04.2011., 17:41
Bend je iz Ivanić Grada. Prvo sam htjela Daddy cool,al oni su stalno bukirani...No kak su po forumima ovi iz supernove isto hvaljeni malo sam se raspitala,pogledala njihove stranice,popričala sa njima i super. Baš ono što tražim.

anđeo-s-rogićima
16.04.2011., 18:54
koliko para traže?

Kiki07
02.05.2011., 02:01
Eto drage moje, ja sam svoje odradila :D

Sala: Lovački rog
Nije bilo negativnih komentara na hranu i poslugu, pa se nadam da je sve bilo super (ja sam kao vege imala drugačiji meni, pa ne mogu ocjeniti). Konobari su stvarno maksimalno surađivali, pa i više od toga (sa frendicom su uređivali salu večer prije do kasnih sati :top:), u hodu smo odrađivali sitnice, bez greške.
Ono što me dosta razočaralo prilikom plaćanja je što mi nisu uvažili kupon za gratis navlake kojeg su dijelili na sajmu, jer navodno to vrijedi samo za vjenčanja koja su dogovorena po novom, unazad nekoliko mjeseci (?!), što naravno nigdje na kuponu ne piše. Tako da po novom kupac plaća ZAMP, ali ima gratis navlake pod uvjetom da kod njih uzima kolače, a oni te kupone i tako dijele svima koji dođu kod njih (?!?!?!?!). Debeli minus jer to smatram neprofesionalnim i nekorektnim. Možda da sam se išla natezati sa njima bi i dali popust, ali mi se baš nije dalo kvariti dobro raspoloženje.

OBAVEZNO kod prijave broja gostiju recite 5 manje od stvarne brojke - ja sam rekla 3 manje, pa sam svejedno platila 1 extra stolicu - jednu frendicu je uhvatio jaki bronhitis, od jednog gosta pratnja je imala smrtni slučaj u obitelji, a jedan rođak je došao bez supruge i kćeri iako su potvrdili da će doći svo troje, tako da - umanjite brojku!!!

Glavni bend: L'amour
Dečki su bili apsolutno savršeni :top::top::top:. Baš svi su ih hvalili, imaju toliko energije i spontanosti, toliko su moderni i otkačeni, imaju svoj mini light show, aparat za one balončiće od sapunice, a pred kraj je pjevač plesao s nama, ja i dragi pjevali :cerek:, čak je i snimatelj je ostao do samog kraja jer nije mogao prestati snimati... :top:

Prateći bend: Štraseri
Bili su ok, ali nisu ostavili poseban dojam na mene. Svekica kaže da su njima bili super. Totalno mi je bezveze što ih se plaća po završetku svirke, dakle ispred restorana, što stvara nepotrebnu brigu. :ne zna: Možda bi se dalo dogovoriti plaćanje drugi dan, ali sam ih u cijeloj strci dan - dva prije jednostavno zaboravila nazvati da ih pitam.

Kolači: Pekara Monika
Presavršeni kolači, imali smo 20 kg na nešto manje od 100 gostiju, 20 vrsta kolača (pola suhih, pola kremastih) i ostalo je možda 2 kg. Puno gostiju je pitalo tko nam je radio kolače, i da već dugo nisu jeli tako dobre.

Torta: Pekara Monika (Sesvete)
Radili su mi po slici, stavljam sliku da vidite da nisu imali nimalo jednostavan zadatak:
http://www.flickr.com/photos/cakeladycakes/3399035963/
Napravili su identičnu tortu, totalno pogodili boju, bila je jaffa sa pravim jaffa keksima unutra, također je oduševila prisutne izgledom i okusom.

Prstenje: Zlatarna Gerić
Isto nam je radio po slici, isto su ispali točno kako su trebali. Naknadno mi je još gravirao sat koji je dragi dobio na poklon u subotu ujutro.

Buketi: Cvjećarnica Protea
Imala sam svoj i još četiri dodatna buketa: moj je isto rađen po slici i bio je prekrasan, još je stavila par dodataka s kojima je bio još bolji. Za ostale bukete sam joj samo odnijela mašnu da zna u kojoj boji da radi i bili su zaista prekrasni

Dekoracije sam radila sama uz pomoć frendice, baš smo se guštale, a usput i ušparale cca 1000 kuna.

Fotograf: Foto studio Anđela
Slikala nas je totalno simpatična i otkačena cura, zove se Zvonka. Slikice će biti gotove za nekih tjedan dana, ali smo baš oduševljeni s njom, totalno nas je skužila, na sliku za zahvalnicu je stavila slike iz kojih se točno vide naši karakteri, ma fantastično... oduševljena sam!

Ako sam nešto zaboravila, sjetit ću se, još slažem dojmove! :cerek:

Kiki07
02.05.2011., 02:17
Još sam ostala dužna opis svoje ''fiks'' ideje za prvi ples:

Beyonce - ''At last'' (original Etta James)

Ispred restorana smo čekali da se smjeste svi gosti, uključujući i kumove.
Na stolovima je bilo puno svijeća, a na podiju postavljene baklje, koje su netom prije ulaska zapaljene. Konobari su ugasili sva svjetla. Uz uvodni instrumental u pjesmi smo lagano ušetali u salu i počeli plesati. Dečki iz benda su ubacili dodatni ''štih'' i pustili balončiće po nama. :cerek::cerek::cerek:
Ugođaj je bio za 10. Dečki iz benda su komentirali da su vidjeli hrpu različitih ideja i plesova, ali da je naš bio kao u kazalištu...

Inače moj novopečeni mužić nije baš plesni tip, pa su ugašena svjetla i baklje prvotno služile kao krinka, a i druga pjesma je trebala biti za prvi ples, ali kada sam ovu čula 10 dana prije vjenčanja i pustila mu je se čak i on oduševio i s guštom ju otplesao.

Eto, love is in the air :cerek:

anđeo-s-rogićima
02.05.2011., 10:43
joooj divna priča :cerek:

ma lovački je zakon!!!

jedva čekam da dragi sad bude na godišnjem, idemo gledati za salu i konačno rezervirati :zubo:

zarjebitno
02.05.2011., 11:28
ok,moram se javiti. valjda se kiki nece ljutiti sto dajem svoj dojam,ali moram jer....

od kiki svadba je bila genijalna! nisam se vec dulje vrijeme tak dobro zabavila. atmosfera je cijelo vrijeme bila super! bend za svaku pohvalu :) nadam se da ce moj biti bar priblizno toliko dobar. na hranu se ne mogu nikako pozaliti, sve je bilo ukusno,a pogotovo kolaci i torta :)
:top: :top: :top:
naravno naj od svega je bila mlada koja citiram : "nije stala plesati od samog pocetka" :cerek:
tak da zenske,ak se vi zabavljate,zabavljati ce se svi.

Kiki07
03.05.2011., 09:04
ok,moram se javiti. valjda se kiki nece ljutiti sto dajem svoj dojam,ali moram jer....

od kiki svadba je bila genijalna! nisam se vec dulje vrijeme tak dobro zabavila. atmosfera je cijelo vrijeme bila super! bend za svaku pohvalu :) nadam se da ce moj biti bar priblizno toliko dobar. na hranu se ne mogu nikako pozaliti, sve je bilo ukusno,a pogotovo kolaci i torta :)
:top: :top: :top:
naravno naj od svega je bila mlada koja citiram : "nije stala plesati od samog pocetka" :cerek:
tak da zenske,ak se vi zabavljate,zabavljati ce se svi.

Ma naravno da se ne ljutim, hvala na tako lijepom komentaru! Pusaaaaaa :grli:

KraljicaSparoga
06.05.2011., 13:09
Pozdrav, mene zanima dali je koja od vas imala kolače iz pekarne Mus?
http://www.infostudio.hr/mus/
Dojmovi??
Čula sam da su dobri i da imaju dobre cijene 65 kn /kg
Ja sam sa krka i nama je to jeftino. Kod nas je kilo kolača 85-90 kn

Blanca
07.05.2011., 00:46
Evo jedne novopečene Bridezille.

Složila bi se sa svima koji su rekli ne Lewiku. Dragi mi je zaručnički prsten kupio upravo tamo i nakon 1 dan mi je ispao cirkon (ima ih puno na njemu), što nije ni čudno, već njihovo ponašanje prema meni kada sam rekla da sam razočarana što mi se prsten raspada a nisam ga ni dobila i da bi trebala uživati u njemu i zarukama a ne nositi ga na popravak. Žena mi je rekla (DVAPUT!) da nisam trebala doći sa takvim tonom; nakon čega je cijeli pothodnik orio!
Sve mi se čini da ćemo po vjenčano preko granice u susjednu nam deželu.

Mekintoš
07.05.2011., 11:00
Pozdrav, mene zanima dali je koja od vas imala kolače iz pekarne Mus?
http://www.infostudio.hr/mus/
Dojmovi??
Čula sam da su dobri i da imaju dobre cijene 65 kn /kg
Ja sam sa krka i nama je to jeftino. Kod nas je kilo kolača 85-90 kn

Moja frendica je imala njihove kolače i tortu i bili su dobri.

ihihch
07.05.2011., 20:56
Evo jedne novopečene Bridezille.

... i da bi trebala uživati u njemu i zarukama a ne nositi ga na popravak...

totalno se slazem s ovom recenicom! cijeli zivot cure mastaju o svom prstenu (ok, ja nisam bas toliko, ali barem godinu dana prije...) i konacno ga dobijemo i onda stalno ispada cirkon! i ja svoj zarucnicki prsten iz Lewika nisam nosila sveukupno mjesec dana, ako ne i manje! stasno nesto, bas sam ljuta! a nisam htjela da dragi trosi na novi, treba stediti za vjencanje...

kiki- bila sam sa straserima na dogovoru, bas sam pitala za placanje (srecom si ti to napomenula jer bih ja zaboravila), i rekli su da se placa nakon vjencanja, najbolje dva-tri dana poslije jer onda kad se sastanemo najbolje se mogu prenjeti dojmovi kakvi su bili jer ih zanima da li su gosti bili zadovoljni s njihovom svirkom. =)

joooj... jos dva tjedna do svadbe, bas sam vesela i uzbudjena, a malo i u nekakvom grcu hoce sve dobro proci =)))

nego, recite mi, sto tocno rade male djeveruse??? ja imam dvije... =) znam da jedna definitivno nosi prstenje, al ne znam sto tocno nosi druga heheh znam da bi trebala nositi kao latice pa posipavati po podu, ali mislim da to u crkvi nije bas izvedivo... zapravo nisam niti pitala...

ana.f1
09.05.2011., 08:15
cure...trebam pomoć....
ko ce vas sminkati??
di ima neko dobar u Karlovcu? da sminka potraje.....da se sve odmah ne unisti.....

Mekintoš
09.05.2011., 09:11
cure...trebam pomoć....
ko ce vas sminkati??
di ima neko dobar u Karlovcu? da sminka potraje.....da se sve odmah ne unisti.....

Ja se šminkam sama ali znam da su se moje cure sve šminkale u Luna Blue i bile su jako zadovoljne.

martina.vu
09.05.2011., 15:57
cure...trebam pomoć....
ko ce vas sminkati??

Znam da je off topic ovo, ali ana.f1 daj očisti inbox, ne mogu ti poslat pp, a baš te nešto trebam....adminke sorry, brišite ovo slobodno čim ana.f1 vidi :)
:cerek: pusa :cerek:

anđeo-s-rogićima
09.05.2011., 18:16
cure...trebam pomoć....
ko ce vas sminkati??

mene će šminkati ili moja frizerka (koja me inače šmonka za sve progode -noce godine, maturalnu večeru, svadbe) ili Nataša iz mullera.

mislim da je ona nekad u luna blue radila i žena fantastično šminka :s

odra
09.05.2011., 19:35
mene će šminkati ili moja frizerka (koja me inače šmonka za sve progode -noce godine, maturalnu večeru, svadbe) ili Nataša iz mullera.

mislim da je ona nekad u luna blue radila i žena fantastično šminka :s

i ja sam kod Nataše bila na šminkanju i stvrano sam bila prezadovoljna. :top: sredila me ko tv zvijezdu.

a sad što mene zanima, pročitala sam što je tu napisano i moram pitati (pošto o tome jedinome nema govora) šta imate za prvi ples??

anđeo-s-rogićima
09.05.2011., 20:41
šta imate za prvi ples??

massimo- odjenom ti.

naravno, dragi još ni ne zna.. mislim da ne njemu svejedno.. :cerek:

samo nemam pojma kaj bi otplesala na tu pjesmu? :misli:

cloey 19
15.05.2011., 13:18
Evo ja se udajem nagodinu 7.7.,svadba će biti na rogancu,prekrasno mi je tamo...okrugli stolovi sada i da se lijepo dekorirat,prostor je lijep,ima dosta svjetla .... ugl sad smo u potrazi za ostalim!!!:D:D:D:D

Mekintoš
15.05.2011., 16:50
Evo ja se udajem nagodinu 7.7.,svadba će biti na rogancu,prekrasno mi je tamo...okrugli stolovi sada i da se lijepo dekorirat,prostor je lijep,ima dosta svjetla .... ugl sad smo u potrazi za ostalim!!!:D:D:D:D

Koliko plaćate stolicu i što je sve uključeno u tu cijenu?

anđeo-s-rogićima
15.05.2011., 17:51
Koliko plaćate stolicu i što je sve uključeno u tu cijenu?

i mene zanima jer sam čula da je roganac sada 65 eura?? :eek: :eek:

Mekintoš
15.05.2011., 18:21
i mene zanima jer sam čula da je roganac sada 65 eura?? :eek: :eek:

Ma nije toliko. Znam da jedan dečko plaća negdje 39 eura next godine, ali ne znam što ima u toj cijeni.

Mekintoš
15.05.2011., 18:23
Zna li netko koliko sad stane ljudi za svadbu u bivšem Aromasu, tj sad Aviumu?

cloey 19
15.05.2011., 18:30
Koliko plaćate stolicu i što je sve uključeno u tu cijenu? Najskuplja varijanta je po stolici 39 eura,a sad cijena ti se mjenja ovisno o tome koji meni uzmeš,ima raznih kombinacija,a najniže se može do 35 spustit....
PREDJELO
pršut, tvrdi sir, šunka, složena salata s tunjevinom, francuska salata ili kuglica pikantno izrađenog domaćeg sira

JUHA
goveđa juha sa domaćim rezancima

SVADBENA VEČERA
Svadbena plata (šnicla alla Roganac, rolana teleća prsa, pureći odresci u umaku od šampinjona)
prilog (pekarski krumpir, pirjana riža, povrće na maslacu)
salata (mješana sezonska)

TURSKA KAVA

SVADBENA VEČERA
odojak i janjetina s ražnja (omjer 50:50)
salata (mladi luk, salata od rajčice)

TURSKA KAVA

SVADBENO JELO
vinski gulaš
Mi smo tako nešto slično mislili uzet,a vidjet ćemo još,treba tek dva tjedna prije svadbe reć koji meni želimo,jer ima raznih kombinacija.

Mekintoš
15.05.2011., 18:35
Najskuplja varijanta je po stolici 39 eura,a sad cijena ti se mjenja ovisno o tome koji meni uzmeš,ima raznih kombinacija,a najniže se može do 35 spustit....
PREDJELO
pršut, tvrdi sir, šunka, složena salata s tunjevinom, francuska salata ili kuglica pikantno izrađenog domaćeg sira

JUHA
goveđa juha sa domaćim rezancima

SVADBENA VEČERA
Svadbena plata (šnicla alla Roganac, rolana teleća prsa, pureći odresci u umaku od šampinjona)
prilog (pekarski krumpir, pirjana riža, povrće na maslacu)
salata (mješana sezonska)

TURSKA KAVA

SVADBENA VEČERA
odojak i janjetina s ražnja (omjer 50:50)
salata (mladi luk, salata od rajčice)

TURSKA KAVA

SVADBENO JELO
vinski gulaš
Mi smo tako nešto slično mislili uzet,a vidjet ćemo još,treba tek dva tjedna prije svadbe reć koji meni želimo,jer ima raznih kombinacija.

Jesu u toj cijeni od 39 eura i navlake za stolice? I jeste računali koliko vas iziđe onda s kolačima i tortom?

cloey 19
15.05.2011., 18:36
Jesu u toj cijeni od 39 eura i navlake za stolice? I jeste računali koliko vas iziđe onda s kolačima i tortom?
Da,a kolači i torta će naši bit,to nismo računali,al sve zajedno ne ispadne neka pretjerana cijena .:cerek:

Mekintoš
15.05.2011., 18:42
Da,a kolači i torta će naši bit,to nismo računali,al sve zajedno ne ispadne neka pretjerana cijena .:cerek:

Aha, super. Hvala na korisnom infu.

cloey 19
15.05.2011., 18:45
Jeftinije je ako se uzmu posebno nego ako se uzimaju na rogancu. Pa zato...

Mekintoš
15.05.2011., 18:49
Jeftinije je ako se uzmu posebno nego ako se uzimaju na rogancu. Pa zato...

A da, tako i mi neš preračunavamo, kalkuliramo, migoljimo se :). A gdje uzimate kolače i tortu i na koliko gostiju?

anđeo-s-rogićima
15.05.2011., 19:51
Najskuplja varijanta je po stolici 39 eura,

ma joj kak me živciraju te dezinforamcije. i onda me svi uvjeravaju kako je jaaako poskupilo :rolleyes:

kao jučer je na rogancu bila ta svadba i frajerica tvrdi toj ženi koja radi samnom da su plaćali 65 eura stolicu.

i da pitanje.. zar je stvarno jeftinije ako se kolači i torta uzmu posebno?

ja mislim da ćemo mi kolače uzet od restorana. ne znam. meni kolači uopće nisu bitni kao recimo torta i večera općenito.

a tortu će mi najvjerojatnije radit mirže. imaju fantastične kolače i torte :s

cloey 19
15.05.2011., 19:55
A da, tako i mi neš preračunavamo, kalkuliramo, migoljimo se :). A gdje uzimate kolače i tortu i na koliko gostiju?

U pekarni johny ili kod musa,nismo se odlučili još,za 250 ljudi. Sestra mi je pred godinu i pol kod johnya uzela,super su bili i torta i kolači,a sestrična od musa ,također bez prigovora...sad ćemo vidjet..

Mekintoš
15.05.2011., 20:21
ma joj kak me živciraju te dezinforamcije. i onda me svi uvjeravaju kako je jaaako poskupilo :rolleyes:

kao jučer je na rogancu bila ta svadba i frajerica tvrdi toj ženi koja radi samnom da su plaćali 65 eura stolicu.

i da pitanje.. zar je stvarno jeftinije ako se kolači i torta uzmu posebno?

ja mislim da ćemo mi kolače uzet od restorana. ne znam. meni kolači uopće nisu bitni kao recimo torta i večera općenito.

a tortu će mi najvjerojatnije radit mirže. imaju fantastične kolače i torte :s

Možda je ta žena uračunala i neku skupu dekoraciju ili poseban meni u cijenu pa je ispalo skuplje.

cloey 19
15.05.2011., 20:23
Možda je ta žena uračunala i neku skupu dekoraciju ili poseban meni u cijenu pa je ispalo skuplje.
Nama je šefica rekla da je najskuplja varijanta 39 eura,a lako se neko preserava i izmišlja cijenu koja ni ne postoji,da su i kolači i torta njihovi cijena se za cirka dva eura digne,najviše...

anđeo-s-rogićima
16.05.2011., 09:20
Nama je šefica rekla da je najskuplja varijanta 39 eura,a lako se neko preserava i izmišlja cijenu koja ni ne postoji,da su i kolači i torta njihovi cijena se za cirka dva eura digne,najviše...

ma to je moja teorija da kažu da je tak skupo pa da im ljdi daju više para..

jer ti većina ide aj kao pokrit ću stolicu i još da im neš ostane.. tak da vjerojatno po daru ispod 2000 kn nisu dobili jer bi većini bio bed doć samo s 1000 kad je tak skupa stolica.. :rolleyes:

cloey 19
16.05.2011., 21:14

jer ti većina ide aj kao pokrit ću stolicu i još da im neš ostane.. tak da vjerojatno po daru ispod 2000 kn nisu dobili jer bi većini bio bed doć samo s 1000 kad je tak skupa stolica.. :rolleyes:

A vjerojatno....budale koje žele na svadbi zaradit....

Mekintoš
18.05.2011., 14:37

Čini mi se da danas malo ljudi zapravo zaradi tj. da im ostane dar na svadbi u Klc, obzirom na situaciju. To mogu ljudi kojima roditelji plate svadbu pa im sav dar ostane. Inače, netko ko kaparu plaća sam i pokrije svadbu od dara ostane sa malo gotovine na kraju. Barem je tako bilo kod ljudi koje ja znam a da su se ženili u skorije vrijeme i sami plaćali svadbu. :ne zna:

anđeo-s-rogićima
18.05.2011., 20:47
pa naravno, ne rade se danas svadbe s ciljem zarade već s ciljem zabave..

a kaj sam ja danas čula :eek:

uglavnom priča ide kak se dvije poznanice nađu i skontaju da isti dan idu na svadbu u dolcevitu al poptuno drugim ljudima :eek:

i sad naravno to došlo do mladenaca i naravno jedni izvisili, tj gaszdarica dolcevite im plaća pola stolica u dominu kod petrića. prekoma.. 4.6 kao svadbe :eek: jbte pa to je 2 tjedna praktički pred vjenčanje..

Kiki07
19.05.2011., 00:02

Definitivno preporučam i kolače i tortu iz Pekare Monika - moji su gosti bili oduševljeni, još uvijek svi stalno spominju kako su bili odlični, torta je rađena po slici i pogođena 100%.

U svakom slučaju uzmite dio kremastih kolača, a ne sve suhe (ja sam imala pola-pola), suhi kolači su uvijek jednoličnijeg okusa.....

Kiki07
19.05.2011., 00:33

Ja sam pitala na rogancu prošle godine pa su mi rekli da je cijena 50 ili 55 eura (nisam točno sigurna) i u tu cijenu sigurno nisu bili uključeni ni kolači ni torta, a čini mi se ni navlake.
Ili su drastično spustili cijenu (10 do 15 eura po osobi), što svakako nije isključeno, ili u taj meni od 39 eura nije uključeno piće, u postu od Cloey19 nije navedeno.
Osim toga, onaj tko je rezervirao salu prošle godine plaća po tada dogovorenim cijenama.

I ne čini mi se da stoji teorija da će par ako kaže da je skuplja stolica dobiti više novaca - ljudi daju koliko mogu i koliko žele, a ako će netko raditi skuplje vjenčanje je valjda dovoljno pametan da si takvo može i priuštiti i ne računa na pokrivanje isključivo od darova...

Mekintoš
19.05.2011., 09:25
Definitivno preporučam i kolače i tortu iz Pekare Monika - moji su gosti bili oduševljeni, još uvijek svi stalno spominju kako su bili odlični, torta je rađena po slici i pogođena 100%.

U svakom slučaju uzmite dio kremastih kolača, a ne sve suhe (ja sam imala pola-pola), suhi kolači su uvijek jednoličnijeg okusa.....

A kakve su cijene?

cloey 19
19.05.2011., 09:38
Ja sam pitala na rogancu prošle godine pa su mi rekli da je cijena 50 ili 55 eura (nisam točno sigurna) i u tu cijenu sigurno nisu bili uključeni ni kolači ni torta, a čini mi se ni navlake.
Ili su drastično spustili cijenu (10 do 15 eura po osobi), što svakako nije isključeno, ili u taj meni od 39 eura nije uključeno piće, u postu od Cloey19 nije navedeno.
Osim toga, onaj tko je rezervirao salu prošle godine plaća po tada dogovorenim cijenama.

Ne,cijena je 50 eura bila ,sada je 39 najskuplja,i piće je uračunato u neograničenim količinama,ovdje su u d.resi skoro svugdje malo snizili po stolicama cijenu jer su im ljudi počeli sve manje dolazit. A navlake nisu bile prije uračunate,zato jer nisu ni bile uz one stolice original,i izgledale su ko vreće,tako da većina nije ni htjela navlake,ljepše je bilo bez. Sada ti sala sa kolačima i tortom dođe za 2 eura po osobi skuplje. Još budem ti točni napisala kad otiđemo tamo ponovno da nam da menije sve jer nije imala isprintanih više i da se dogovorimo za boje salveta i to ,tako da si znam za haljine za družice ,jer nisam sigurna jel imaju boju koju bi ja htjela.

Kiki07
20.05.2011., 20:56
A kakve su cijene?

Kolači su 55 kn/kg, torta 13 kn po osobi (u cijenu je bila uključena i dostava iz Sesveta, gdje je naša rađena).

cloey 19
21.05.2011., 08:08
Ima li netko kakav prijedlog za pratnju?Da dobro sviraju po mogućnosti!!

Mekintoš
21.05.2011., 14:29
Ima li netko kakav prijedlog za pratnju?Da dobro sviraju po mogućnosti!!

Grofovi, Skitnice, Rečički sokoli. Za njih znam da su dobri jer sam ih čula, za ostale ne znam. Ali imaš još recimo i Štrasere, Begine...

cloey 19
22.05.2011., 21:10
Grofovi, Skitnice, Rečički sokoli. Za njih znam da su dobri jer sam ih čula, za ostale ne znam. Ali imaš još recimo i Štrasere, Begine...

Neki od članova grofova is kitnica su nam već u gostima,tako da nemožemo njih.... Inaće su odlični dečki,a ove nisam čula,budem se raspitala,hvala :)

ana.f1
24.05.2011., 07:56
e cure...znate ko u karlovcu pjeva na vjenčanjima (u crkvi)? htjeli bi da nam neko pjeva u crkvi, ali ne znam nikog....:ne zna:

Ribaa
24.05.2011., 09:02
e cure...znate ko u karlovcu pjeva na vjenčanjima (u crkvi)? htjeli bi da nam neko pjeva u crkvi, ali ne znam nikog....:ne zna:

Jel bi htjeli muško ili žensko i što bi htjeli,samo a capella onako -bez instrumenata?(I koju pjesmu?)

ana.f1
24.05.2011., 09:11
hm.... mi bi samo htjeli da bude lijepo!!:D
hahahahha...a šta bi htjeli? pa ne znam...znam samo da bi jednu pjesmu ave mariu i još jednu, to bi se odlucili koju. a glas,muško-žensko. pa i nebitno...bitno da lijepo pjeva!!:mig:
sta znas koga?

anđeo-s-rogićima
24.05.2011., 10:41
pa imaš onaj zbor zora, mislim da se tako zovu :ne zna:

mmartina
28.05.2011., 15:59

Pozdrav,ja i dragi smo danas bili na Rogancu u vezi sale...i također smo zainteresirani za okrugle stolove,i žena nam je rekla da je cijena nekog normalnog jelovnika 39e + okrugli stolovi i navlake=42 e

vale-tina
30.05.2011., 13:16
Pozdrav curke,
moja svadba je u 10mj. ove godine i 95% da će biti u Hotelu D.Resa, na petak pa je dosta povoljnije, sa tortom i kolačima 35€, tamo mi je ok, neću imat puno ljudi pa će biti super!!!
što se glazbe tiče imat čemo DJ-a !! :)))
:)

mmartina
30.05.2011., 17:18
Drage moje,koliko mislite novaca odvojiti na aranžiranje? Jel imate namjeru unajmiti neki cvjetni atelje da vam uređuje sve(znači kod njega doma,kod vas doma,crkva,sala....)jel netko zna kako se uopće kreću cijene?:rolleyes:

DamaX
30.05.2011., 18:29
Drage moje,koliko mislite novaca odvojiti na aranžiranje? Jel imate namjeru unajmiti neki cvjetni atelje da vam uređuje sve(znači kod njega doma,kod vas doma,crkva,sala....)jel netko zna kako se uopće kreću cijene?:rolleyes:

Pa ja mislim da se cijene krecu onako kako ti hoces. Mislim , nades se s nekim koga zelis da ti dekorira , kazes sto bi htio i koliki ti je odprilike budet i onda ti oni sloze ponudu da dobijes ono sto hoces u okvirima koji ti odgovaraju :kava:

mmartina
31.05.2011., 16:00
Pa ja mislim da se cijene krecu onako kako ti hoces. Mislim , nades se s nekim koga zelis da ti dekorira , kazes sto bi htio i koliki ti je odprilike budet i onda ti oni sloze ponudu da dobijes ono sto hoces u okvirima koji ti odgovaraju :kava:
Hvala!:)

cloey 19
31.05.2011., 21:43
Pozdrav,ja i dragi smo danas bili na Rogancu u vezi sale...i također smo zainteresirani za okrugle stolove,i žena nam je rekla da je cijena nekog normalnog jelovnika 39e + okrugli stolovi i navlake=42 e

Nama nije rekla da je sa okruglim stolovima skuplje....... a u biti rekla je samo za tortu i kolače da izađe oko42 eura... a navlake su 1 ....

anđeo-s-rogićima
31.05.2011., 22:45
dragi i ja danas bili s Petrićem. vlasnikom Lovačkog roga.

to je jedina sala koju smo do sada obišli. i zaustavit ćemo se na tome. očarani smo. oduvijek sam govorila da mi ej to najjači restoran u gradu, ali dragi je bio skeptičan. nakon ovog danas nema sumnje da definivitno ostaje lovači rog.

uzet ćemo petak. sve njihovo (klopa, cuga torta. kolači) za 39 eura. ako je subota onda je 42 eura.

možemo mijenjati meni a da se ne poveća cijena. navlake su nam gratis kao i dekoracija dvorane.

ako bude 170 planiranih ljudi spustit će nam još jedan euro. stvarno je gazda pravi ugodan i definitivno preporučam.

za klince smo se dogovorili da je minimalno 50% off, ali da će tokom večeri bit procjena stanja. ako bude puno malih klinaca bit će for free stolice jer je svjestan da klinci ni ne jedu ni ne piju na svadbi. i još smo dogovorili jedan extra stol za klince s igrama ili nečim da se mogu zabavljati. al super je i to što je uz restoran i dječje igralište pa ono...

iako se nadam da neću imati dječji vrtić na svadbi, super je za znat da je fer i korektan.

kolači su absum ili pekara mus. pa ako netko ima iskustva pišite koje je bolje. torta ide po našem iboru (okus i izgled) tak da mi je to super..

totalno sam hepii!!!!!!!! još samo moramo dogovorit definitivan datum i kaparit i to je to. :s

mmartina
01.06.2011., 09:57
Nama nije rekla da je sa okruglim stolovima skuplje....... a u biti rekla je samo za tortu i kolače da izađe oko42 eura... a navlake su 1 ....

e sad sam zbunjena skroz...:rolleyes: Nama je rekla da se plaća još dodatnih 2 eura po okruglom stolu,i još 1 euro su navlake...

DamaX
01.06.2011., 13:09
Ja sam isto cula da su okrugli stolovi skuplji. Ne kuzim po kojoj logici i zasto , al navodno jesu.

cloey 19
02.06.2011., 20:42
Ja sam isto cula da su okrugli stolovi skuplji. Ne kuzim po kojoj logici i zasto , al navodno jesu.

Vjerojatno jer je ljepše....mi ćemo imat dva okrugla,za roditelje,moje i njegove,i njihove najuže obitelji.. :) Danas sam i vjenčanicu jednu lijepu našla :) Al ima još vremena za to.... I dala mi žena šta radi tamo ideju za pozivnice da si sama radim i zahvalnice....

cloey 19
03.06.2011., 13:42
Ako netko ima kakvu ideju za izradu,i za mjesta za nabavu materijala .. :) Hvala :D

DamaX
03.06.2011., 17:39
Vjerojatno jer je ljepše....mi ćemo imat dva okrugla,za roditelje,moje i njegove,i njihove najuže obitelji.. :) Danas sam i vjenčanicu jednu lijepu našla :) Al ima još vremena za to.... I dala mi žena šta radi tamo ideju za pozivnice da si sama radim i zahvalnice....

Bezveze mi je to , iskreno.

cloey 19
03.06.2011., 19:07
Bezveze mi je to , iskreno.
Nemam sad sliku da ti pokažem kako izgleda,ali u staroj hiži je tako bilo,meni je to nešto prekrasno,barem se vidi di su roditelji,a ne da su među ostalima....:)

DamaX
05.06.2011., 15:13
Nemam sad sliku da ti pokažem kako izgleda,ali u staroj hiži je tako bilo,meni je to nešto prekrasno,barem se vidi di su roditelji,a ne da su među ostalima....:)

Ma ne , krivo si me shvatila. I meni su osobno puno ljepsi okrugli stolovi , ali nabijanje cijene oko toga mi je bezveze :)

odra
15.06.2011., 21:13
pozdrav svima, zanima me ima li netko iskustva sa svadbom u srakovčiću na korani? koliko je stolac, kakva je hrana...?

anđeo-s-rogićima
15.06.2011., 22:30
pozdrav svima, zanima me ima li netko iskustva sa svadbom u srakovčiću na korani? koliko je stolac, kakva je hrana...?

50 eura na dalje. meni je tamo jedino super lokacija izgled sale. ostalo :flop::flop:

hrana nije na ovalima nego gost dobiva na tanjuru.. dakle nemo'š jest kaj oćeš.. uglavnom to mi je više mjesto za onak - snobiće koji oće imat fensi svadbu..

mislim nemoj me krivo shvatit.. al većina gostiju gleda svadbu kao mjesto gdje će super zabavit ali i odlično najesti.

meni osobno klopa nije bitna.. ono volim papati... ali većini je...

katel
23.06.2011., 21:37
Kakva su iskustva s restoranom Avium u blizini uprave šumarije?

anđeo-s-rogićima
24.06.2011., 10:31

moderna sala, klopa tak-tak... posluga mlada i dobra. cijenu stolice i kapacitet ne znam.. svadba za koju ja znam da j etamo bila imala je 80tak ljudi.

nego.... mi rezervirali konačno salu :s

Lovački rog je nakon obilazaka pobijedio jer imaju najbolju ponudu.. 39 eura sve.. na petak s gratis navlakama... dekoracija sale (njihova osnovna još ću ja malo s cvijećem obogatit), njihovi kolači i njihova torta (suradnja s pekarom absum i mus, mi ćemo u mus).

prezadovoljna sam. i pozvao nas gazda da u subotu dođemo oko pola 7 vidjeti salu jer je svadbica oko 160 ljudi koliko će i naša biti..

jedva čekam :cerek:

datum je 25.5.2012.

bolek
24.06.2011., 12:46
Pozdrav svima :)

Cure, gdje ćete uzimati tortu? Ja uopće ne znam... Za kolače mi nije toliko bitno, nekako nikome nije do njih previše stalo. Al' baš bih htjela da torta bude fina i lijepa :D

Imamo svadbu u Mrežničkoj kući, jel ima netko iskustva s tortama iz dp-a?

anđeo-s-rogićima
24.06.2011., 23:47
ja ću kod pekare mus jer sam čula da imaju pre pre pre dobre kolače i torte.. a i petrić mi surađuje s njima pa mi je sve u cijeni stolice...

DamaX
28.06.2011., 09:00

Klopa odlicna , konobari takoder , sala je lijepa sama po sebi , ambijent ugodan , jedino s cijenama nisam upoznata. Nedavno sam bila na svadbi tamo , i mladenci su bili prezadovoljni :cerek:

katel
28.06.2011., 17:00
Klopa odlicna , konobari takoder , sala je lijepa sama po sebi , ambijent ugodan , jedino s cijenama nisam upoznata. Nedavno sam bila na svadbi tamo , i mladenci su bili prezadovoljni :cerek:

i meni prostor lijepo izgleda, na slikama (još nismo bili), samo što me u oči bodu one narančaste kričave zavjese...
... kažeš da si bila na svadbi tamo, imaš li možda kakvih slika prostora da mi pošalješ na pp?

ttiiaa
02.07.2011., 16:32

Lovački rog je nakon obilazaka pobijedio jer imaju najbolju ponudu.. 39 eura sve.. na petak s gratis navlakama... dekoracija sale (njihova osnovna još ću ja malo s cvijećem obogatit), njihovi kolači i njihova torta (suradnja s pekarom absum i mus, mi ćemo u mus).

koliko ranije treba rezervirat lovački? mi planiramo svadbu na godinu u 9mj pa da znam do kada mogu odugovlačit sa rezervacijom :)

anđeo-s-rogićima
02.07.2011., 17:25
koliko ranije treba rezervirat lovački? mi planiramo svadbu na godinu u 9mj pa da znam do kada mogu odugovlačit sa rezervacijom :)

nama je petrić rekao da je jesen već dosta popunjena.. i kraj ljeta.

a proljeće malo zaostaje. iako vidim da je i dan iza moje svadbe jedna i čini mi se vikend prije i poslije ima...

ako eliš lovački, kreni što prije.

kaparu ne moraš čak odma ni davat već se dogovoriš kada ćete donjeti.

ja sad bila vidjet za cvjećarku...

ono što bi ja otprilike htjela... pazite ovo.. uređenje sale, crkve, auta, buket, i reveri 1700-2000 kn. pala sam na guzicu!! :s:s:s

rekla sam joj da me ima na pameti za 25.5. rekla je naravno. i rekla mi je da u 12tom mjesecu dođem da se detaljnije dogovorimo!

ttiiaa
02.07.2011., 20:22
nama je petrić rekao da je jesen već dosta popunjena.. i kraj ljeta.

a proljeće malo zaostaje. iako vidim da je i dan iza moje svadbe jedna i čini mi se vikend prije i poslije ima...

ako eliš lovački, kreni što prije.

kaparu ne moraš čak odma ni davat već se dogovoriš kada ćete donjeti.

ja sad bila vidjet za cvjećarku...

ono što bi ja otprilike htjela... pazite ovo.. uređenje sale, crkve, auta, buket, i reveri 1700-2000 kn. pala sam na guzicu!! :s:s:s

rekla sam joj da me ima na pameti za 25.5. rekla je naravno. i rekla mi je da u 12tom mjesecu dođem da se detaljnije dogovorimo!

hvala ti! znaći moram požurit sa rezervacijom!
koju si to cvječarku uzela? ja bi cvječara na baniji kod mosta, moja seka je kod njega platila 3000 kn (uređenje sale, crkve, njen buket, buketi za djeveruše, reveri, auto)

i daj mi samo reci tko će vam svirat? to me najviše mući... htjela sam grofove za pratnju i za u salu, ali sam čula da su oni samo za pratnju dobri...

anđeo-s-rogićima
03.07.2011., 16:11
pa ova na korzu ti je duplo jeftinija a super radi! zaš bi plaćala 3000 kn ako možeš 1700-2000?

nama sviraju u sali anđeli band.

a pratnje još nemamo. meni su tamburaši bez vezem, pa to ostavljam dragom da si rješava. za to me zaboli!

ihihch
07.07.2011., 14:50
Mi smo svoje obavili, bilo je prekrasno! Super zabava, dnevno vjencanje... U 2 sam vec bila u krevetu =) a u jutro u 9 vec na dorucku (prespavali smo u Zelenom kutu... prekrasno jutro i dorucak na terasi s pogledom na mreznicu).
Vrijeme nas je isto posluzilo, taman kad smo nakon predjela (na livadi) otisli gore u salu, pocela je padati kisa i malo rashladila ionako vruci dan.
Sve ljude koji su radili na svadbi mogu samo pohvaliti jer su odradili super posao.
Od svega moram priznat da nisam bas zadovoljna s prstenjem iz zlatarne Koci (zagreb) jer nam se brzo izgrebalo ali nije tako strasno pa necu dramiti...
Hrana kod Puskarica je bila vrhunska, a i usluga isto.
Dekoracija sale koju su radili u Mariposi naravno savrsena i po mojoj zelji.
Torta i kolaci Mirže super ukusni.
bend pratnja Štraseri su bili OK, nisu fenomenalni kao npr Grofovi, ali nisu niti skupi pa se tu prelama cijena vs kvaliteta
bend u sali Lamour (Rijeka) apsolutni hit dana/veceri - tako dobra atmosfera da se danima pricalo o svadbi.
i tako dalje i tako dalje...da sad se poimence ne hvalim, stvarno svima svaka cast!

Evo par slikica kako je bila uredjena sala (Mariposa by Renata) i torta (by Mirže)

http://img845.imageshack.us/img845/88/tortawn.th.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/845/tortawn.jpg/)
http://img804.imageshack.us/img804/3130/mij6752resize.th.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/804/mij6752resize.jpg/)
http://img607.imageshack.us/img607/231/mij6746resize.th.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/607/mij6746resize.jpg/)
http://img835.imageshack.us/img835/5779/mij6744resize.th.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/835/mij6744resize.jpg/)

anđeo-s-rogićima
07.07.2011., 19:59
jooj vidla sam slike sa svadbice.. bila si prekrasna :cerek:

DamaX
08.07.2011., 14:57
i meni prostor lijepo izgleda, na slikama (još nismo bili), samo što me u oči bodu one narančaste kričave zavjese...
... kažeš da si bila na svadbi tamo, imaš li možda kakvih slika prostora da mi pošalješ na pp?

Joj nemam na zalost , a sto se tice zavjesa mozes trazit da ti ih skinu , nije ih bilo na ovoj svadbi na kojoj sam ja bila , nego su bile neke bordo :)

cloey 19
09.07.2011., 22:19
moderna sala, klopa tak-tak... posluga mlada i dobra. cijenu stolice i kapacitet ne znam.. svadba za koju ja znam da j etamo bila imala je 80tak ljudi.

prezadovoljna sam. i pozvao nas gazda da u subotu dođemo oko pola 7 vidjeti salu jer je svadbica oko 160 ljudi koliko će i naša biti..

jedva čekam :cerek:

datum je 25.5.2012.

Bila sam na večeri sinoć u lovačkom rogu.hrana je preeeeeeeeeeeeeeeeedobra!!!!! Sve pohvale :))) I sada su navlake i subotom gratis navodno...Rekao je gazda da kad svi davaju da će i on...

anđeo-s-rogićima
09.07.2011., 23:44
Bila sam na večeri sinoć u lovačkom rogu.hrana je preeeeeeeeeeeeeeeeedobra!!!!! Sve pohvale :))) I sada su navlake i subotom gratis navodno...Rekao je gazda da kad svi davaju da će i on...

samo neka daje :zubo: ne daju baš svi gratis navlake... hotel duga resa i la mirage ne daju..

ma klopa je preezakon :klopa:

jedva čekam svoju svadbicu... uf uf....

Kiki07
10.07.2011., 07:50
Mi smo svoje obavili, bilo je prekrasno! Super zabava, dnevno vjencanje... U 2 sam vec bila u krevetu =) a u jutro u 9 vec na dorucku (prespavali smo u Zelenom kutu... prekrasno jutro i dorucak na terasi s pogledom na mreznicu).
Vrijeme nas je isto posluzilo, taman kad smo nakon predjela (na livadi) otisli gore u salu, pocela je padati kisa i malo rashladila ionako vruci dan.
Sve ljude koji su radili na svadbi mogu samo pohvaliti jer su odradili super posao.
Od svega moram priznat da nisam bas zadovoljna s prstenjem iz zlatarne Koci (zagreb) jer nam se brzo izgrebalo ali nije tako strasno pa necu dramiti...
Hrana kod Puskarica je bila vrhunska, a i usluga isto.
Dekoracija sale koju su radili u Mariposi naravno savrsena i po mojoj zelji.
Torta i kolaci Mirže super ukusni.
bend pratnja Štraseri su bili OK, nisu fenomenalni kao npr Grofovi, ali nisu niti skupi pa se tu prelama cijena vs kvaliteta
bend u sali Lamour (Rijeka) apsolutni hit dana/veceri - tako dobra atmosfera da se danima pricalo o svadbi.
i tako dalje i tako dalje...da sad se poimence ne hvalim, stvarno svima svaka cast!

ihihch, stvarno su prekrasne slikice, a za l'amour uopće nije potrebno komentirati - ako se i poslije moje o nečemu pričalo, i još uvijek se priča, to su oni :top:

Kiki07
10.07.2011., 08:04

Iako nam je bilo prekrasno u Lovačkom, ekipa iz restorana je super, i opet bi imala tamo vjenčanje, ne mogu ne kometirati - po novom daju gratis navlake, ali naplaćuju ZAMP, ja sam rekla za svoj kupon par dana prije vjenčanja i bilo je sve OK, ali kad smo došli platiti mi nisu priznali kupon i platila sam sve navlake :mad: (koje možda ne bi uzela da sam znala), a nismo plaćali ZAMP. Sada je obrnuto.... Zapravo su to mudro zamjenili, jer je ZAMP obavezan, a navlake izbor...
Ovo što je gazda tebi rekao, ''svi daju pa će i on'' se zove marketing :rolleyes: