PDA

View Full Version : Sto zene (ne)rade u krevetu?

stranice : [1] 2 3

Indigo Girl
20.08.2010., 10:45
Cijenjena gospodo,
mene zivo zanima kakva su vasa dosadasnja iskustva, kako zenska, tako i muska. Konkretno: decki, u nekom postotku, koliko je vasih dosadasnjih partnerica bilo spremno na neke radnje? Cure, koliko vas regularno radi takve stvari u sexu, i naravno, uziva u njima? Necu ni spominjati neke tipicne normalne stvari kojima se, ja se nadam, bave svi parovi u krevetu. Dakle radnje o kojima pricam su, na primjer: gutanje (iako bih ovo svrstala u tipicnu normalnu stvar, cujem da ipak nije), analni sex, svrsavanje po licu, spanking, deep throat, bilo kakav jaci S&M, i tome slicno. Zanima me je li to nesto sto vecina radi i voli, ili su takve zene u manjini? Pretpostavljam da vecina muskaraca to sve zeli i voli. Ispravite me ako sam u krivu. Dakle, koliko ima zena koje vole kad se svrsi svugdje po njima, zena koje vole dirty talk, da se osjecaju podcinjeno i pod totalnom kontrolom muskarca?

Zujoo
20.08.2010., 10:46
mi smo jednom igrali briškule u krevetu - to nije baš nešto što se ubraja u normalnu krevetnu radnju

Sviba
20.08.2010., 10:47
Ti isto na ljesu pitaš svašta.:ne zna:

Naravno da ovdje velika većina radi veliku većinu ovog što si nabrojala.
Ak su na ovom pdf-u vjerojatno i imaju potrebu da malo prošire horizonte...

Zujoo
20.08.2010., 10:52
gle... ovdje će ti se odgovorit sve i svašta. Ne postoji normalna osoba, svatko ima neki svoj fetiš, tako kad i taj jedan naleti reć će - mažemo se svinjskom mašću i onda se trljamo jedno od drugo dok ne svršimo... ili štajaznam :ne zna:

Indigo Girl
20.08.2010., 10:52
Dobro, rade oni, u redu. Ali zar mislis da su iskljucivo nalazili partnere koji imaju identicne zelje u sexu? :misli: Ako jesu, molim da mi netko posalje PM - kako prepoznati tipa koji voli isto sto i ja.

Zujoo
20.08.2010., 10:53
Dobro, rade oni, u redu. Ali zar mislis da su iskljucivo nalazili partnere koji imaju identicne zelje u sexu? :misli: Ako jesu, molim da mi netko posalje PM - kako prepoznati tipa koji voli isto sto i ja.

nemožeš... kad bi bilo da svi okolo hodaju s majicom na kojoj piše istina o tome šta i kako vole u krevetu onda bi znala. Inače je to privatna stvar i dok ne dođe do sexa ili bar otvorene i iskrene priče o njemu, nemožeš znat.

Indigo Girl
20.08.2010., 10:55
Ma znam, ja sam se samo salila :)

Tyriell
20.08.2010., 11:05
Gutanje - veli da joj se riga od toga, ja ju ne tjeram
BDSM - meni odvratno, njoj još više
Analno - dosta često
spanking - full lagano, onako za ukupni dojam
Bad language - svaki put, uživamo u tome
Deep throat - probala, ne ide joj baš, ja ju ne tjeram

Eto....

shakiri
20.08.2010., 11:07
Dakle, koliko ima zena koje vole kad se svrsi svugdje po njima, zena koje vole dirty talk, da se osjecaju podcinjeno i pod totalnom kontrolom muskarca?

evo ja volim :ne zna:
jel ovo brajalica? anketa? :misli:

shakiri
20.08.2010., 11:08
Naravno da ovdje velika većina radi veliku većinu ovog što si nabrojala.

uopće ne mora značiti. provjereno su religijaši najveći perverznjaci :D

nata_lie
20.08.2010., 11:10
uopće ne mora značiti. provjereno su religijaši najveći perverznjaci :D

bolje da je otvorila temu tamo, jelda? :zubo:

Dragonborn
20.08.2010., 11:10
gutanje (iako bih ovo svrstala u tipicnu normalnu stvar, cujem da ipak nije) - normalno
analni sex - radimo na tome
svrsavanje po licu - normalno
spanking - normalno
deep throat - normalno
bilo kakav jaci S&M - krećemo se u tom pravcu, prvi koraci doduše
dirty talk - nromalno
osjecaju podcinjeno i pod totalnom kontrolom muskarca - normalno

Edit - svinjsku mast nismo probali lol

Indigo Girl
20.08.2010., 11:14
Hm. Nismo se razumjeli. Ne zelim da ja sad da meni svi kazete sto vi radite, a sto ne radite. Nije ni brajalica ni anketa :p

Pitanje je bilo, u nekom postotku, koliko zena voli i radi takve stvari? Dakle, ako sam ja Petar, i spavao sam s nekih 20 cura, moj odgovor bi bio : pa oko pola njih je sve to htjelo, cetvrtina se dala nagovoriti, a druga cetvrtina nije htjela ni cut za takve stvari.

:)

Dragonborn
20.08.2010., 11:17
aaaaa, pa reko bi pola pola.

S time da sam sreo i one koje jedino rade u misionarskoj pozi i to bez svjetla molim!

shakiri
20.08.2010., 11:18
bolje da je otvorila temu tamo, jelda? :zubo:

to bi bio raspašov :rofl:

Pitanje je bilo, u nekom postotku, koliko zena voli i radi takve stvari?

pa kako onda nije anketa? :misli:

al nebitno. želim uspjeh temi :cerek:

Hermina
20.08.2010., 11:20
Hm. Nismo se razumjeli. Ne zelim da ja sad da meni svi kazete sto vi radite, a sto ne radite. Nije ni brajalica ni anketa :p

Pitanje je bilo, u nekom postotku, koliko zena voli i radi takve stvari? Dakle, ako sam ja Petar, i spavao sam s nekih 20 cura, moj odgovor bi bio : pa oko pola njih je sve to htjelo, cetvrtina se dala nagovoriti, a druga cetvrtina nije htjela ni cut za takve stvari.

:)

znači pitanje je samo za muške..tako reci onda! :mig:

Hermina
20.08.2010., 11:21
evo po mom mišljenju, većina žena radi sve to ..ali ne govore o tome. da nisam pitala, vjerojatno ne bi ni znala koliko je mojih frendica probalo analni sex i sl. u biti većina kad tad makne "zabranjene zone" iz kreveta.

Indigo Girl
20.08.2010., 11:24
al nebitno. želim uspjeh temi :cerek:

Nije glupa tema, sta zajebavas :p Stvarno me zanima nekakva statistika. Da znam jesam li posebna :cerek: ili sam samo u masi :D

shakiri
20.08.2010., 11:26
Da znam jesam li posebna :cerek: ili sam samo u masi :D

pa nisam ni rekla da je glupa :ne zna: nebitno.

svak je poseban :kava:

Nanuša
20.08.2010., 11:27
Pa ono, ovisi o partneru i koliko sam zadovoljna njegovim performansama. Ako on meni puno pruža, budem i ja njemu, u smislu da ću se lakše opustit i htjet isprobat što više.

nata_lie
20.08.2010., 11:27
Nije glupa tema, sta zajebavas :p Stvarno me zanima nekakva statistika. Da znam jesam li posebna :cerek: ili sam samo u masi :D

pa svatko odredjene radnje radi na svoj nacin, tako da je i svatko poseban. :ne zna:

Betty D.
20.08.2010., 11:28
Pa ono, ovisi o partneru i koliko sam zadovoljna njegovim performansama.
Jebote ko da je auto :s

Indigo Girl
20.08.2010., 11:31
pa svatko odredjene radnje radi na svoj nacin, tako da je i svatko poseban. :ne zna:

Da, naravno, ja sam se samo salila :)

Indigo Girl
20.08.2010., 11:32
pa nisam ni rekla da je glupa :ne zna: nebitno.

Sorry, ja sam mislila da si bila sarkasticna kad si rekla da zelis uspjeh temi :)

Nanuša
20.08.2010., 11:35
Jebote ko da je auto :s

Aha, onda ovak: ako on u mom srcu izazove fontane sreće i miline, lakše se odlučim dat mu guze.

:cerek:

_delete_
20.08.2010., 11:37
Sve ovisi o curi, koliko ona muskarcu dozvoli. skoro pa svi vole ove stvari, rijetko koji odbija ako cura uzrazi zelju :)

Violently happy
20.08.2010., 11:38
Aha, onda ovak: ako on u mom srcu izazove fontane sreće i miline, lakše se odlučim dat mu guze.

I sad se pitam.. kako ti takva uskuana uopće možeš dati guze?
Onak, čisto me zanima, kako se ne sramiš pokazati šupak iz kojeg ono.. sereš!?:eek:

Ha?:ne zna::D

VenoM984
20.08.2010., 11:39
2 od 9....

bilo bi vjerovatno i više... da nisu glumile finoću i da sam bio duže s nekima... :ne zna:

voorn7
20.08.2010., 11:40
hmmmmm....meni se ova tema svidja jer sam razgovarajuci s frendovima dosla do zakljucka da su zene dosta konzervativne u krevetu sto me dosta iznenadilo:) valjda gledam po sebi pa mislim da su sve priblizno takve, ne znam....

naslusala sam se svakavih stvari od toga da ne puse, ne zele doggy pozu, svrsavanje po licu itd. jer ih to kao degradira:confused:

meni sve to noramalno i praksam sve sto mi ne nanosi pretjeranu bolu ili neugodu....znaci volim spenkanje, povlacenje za kosu i to grubo, svrsavanje po licu i svim ostalim dijelovima tijela, pusenje, gutanje, analac....naravno ovisi o situaciji i partneru....

volim experimentirati:)

Nanuša
20.08.2010., 11:41
I sad se pitam.. kako ti takva uskuana uopće možeš dati guze?
Onak, čisto me zanima, kako se ne sramiš pokazati šupak iz kojeg ono.. sereš!?:eek:

Ha?:ne zna::D

Tjelesnost je za mene neš najodvratnije ikad, osim kad je o seksu riječ. U guzu se možemo seksat, al o dreku nemremo pričat ni pojmit drek. Fujko.

Komplikovano je, kad ti kažem :rofl:

Betty D.
20.08.2010., 11:41
Još gore :s Nemoj dalje, molim te :moli:

Su.incotenible.
20.08.2010., 11:42
Skoro svi moji partneri su radili ono što ja želim, odnosno, željeli su i sami to. Ostali muškarci s kojima sam pričala o takvim temama nisu bili baš oduševljeni svim radnjama. Analni i sado-mazo ne preferiraju većinom. :kava:

_delete_
20.08.2010., 11:45
Trebas imati dosta iskustva da se odlucis na neke stvari. Meni je u pocetku mnogo toga bilo neugodno, ali sad sam totalno opustena i zelim sve da probam. Ali neke stvari me jednostavno ne zadovoljavaju i ne predstavljaju mi uzitak.

Nanuša
20.08.2010., 11:48
Još gore :s Nemoj dalje, molim te :moli:

Neću :rofl:, al fakat ne kužim što ti je nejasno. Možda ću uspjet neš zaključit ako odogovoriš na pitanje postavljačice topika :ne zna:

keke-zg
20.08.2010., 12:07

Youuuu dirty slut!!!!!:lol:

nešto_me_zanima
20.08.2010., 14:31
Moje frendice sve redom odbijaju analni, nedajbože svršavanje u usta, (neke i pušenje)...i kad pričamo o tome i ja kažem da mi to radimo, onda je reakcija: jooj fuj. Moj sadašnji je sa mnom prvi put probao analno, prvi put mi je svršio u usta, prvi put probao neke poze (mjesta), prvi put svršio po meni, a imao je prije mene dosta njih plus vezu od 3 godine.
I da ga jebeš meni nije jasno kako te žene ništa ne prakticiraju. Valjda rašire noge i čekaju munje i gormove. :D

tea83
20.08.2010., 14:39
Dakle, koliko ima zena koje vole kad se svrsi svugdje po njima, zena koje vole dirty talk,

Ima nas

slafko
20.08.2010., 15:02
Moje frendice sve redom odbijaju analni, nedajbože svršavanje u usta, (neke i pušenje)...i kad pričamo o tome i ja kažem da mi to radimo, onda je reakcija: jooj fuj. Moj sadašnji je sa mnom prvi put probao analno, prvi put mi je svršio u usta, prvi put probao neke poze (mjesta), prvi put svršio po meni, a imao je prije mene dosta njih plus vezu od 3 godine.
I da ga jebeš meni nije jasno kako te žene ništa ne prakticiraju. Valjda rašire noge i čekaju munje i gormove. :D

Istina, Drvene Marije zaista i postoje. Njima je seks više nekakva dužnost prema muškarcu i stav je "neka on to samo obavi, ja si bum tu ležala". S druge strane, postoji stvar zvana reciprocitet. Dakle, nisu li te tvoje frendice imale nekoga tko bi ih lizao svugdje i radio im neke stvari, šanse su da one te stvari neće niti znati, niti željeti raditi.

Filozofija po kojoj ja funkcioniram je takva da partnerica može meni raditi sve što ja želim i radim njoj. I obrnuto. Ono što danas radim s ovom partnericom nisam radio niti s jednom prije jer jednostavno nisam imao želje budući da se nisam osjećao toliko opušteno, niti imao toliko povjerenja u njih.

Indigo Girl
20.08.2010., 15:11
Slafko ima partnericu!! :clap: :D

ursula1000
20.08.2010., 15:19
osobno volim sve i svašta - lagani BDSM, spenkanje, dirty talk i taj đir je uvijek dobrodošao, a gutanja, lizanja i takve sitnice se podrazumijevaju.
No nažalost, isto tak mogu reći da većina muškaraca s kojima sam bila (obično u dugim vezama ) nisu bili za "sve i svašta" i često su radili klasično, pa da velim i dosadno :rolleyes:..Ajde, tu i tamo ima koji izuzetak i naravno, ono između veza :D

Danas s partnerom mogu radit to sve i svašta, al pošto je on više lik za romantiku i scene iz Santa Barbare :facepalm:, dobrim dijelom se odigrava i taj klasičarski način, osim ako ja ne iniciram suprotno, pa se on pokrene :ne zna:

Basta
20.08.2010., 15:20
ne rade ono što nikad nisu probale...

Indigo Girl
20.08.2010., 15:38
Mi se bas nikad necemo maknuti s ovog foruma, ha? :)

eleuthera
20.08.2010., 15:49
Nećete. :zubo:

Radim ono što mi se u tom trenu radi. :zubo:
Ne nužno u krevetu. :mig:

Problem je što recimo, za neke radnje treba ekstra trud. Npr. imam vrlo jak nagon na povraćanje, pa su neke stvari malo teže izvedive. :zubo:

Do sada sam funkcionirala po principu 'ako se njemu nešto ne sviđa, čekat ću, radit ću ja ono što mi se sviđa, doći će samo'. Sada više ne.

Kako ti meni, tako i ja tebi. :ne zna:
Sebičnjak bi odmah dobio nogu u dupe.

maitresse
20.08.2010., 16:06
Dakle, koliko ima zena koje vole kad se svrsi svugdje po njima, zena koje vole dirty talk, da se osjecaju podcinjeno i pod totalnom kontrolom muskarca?

evo ja sam jedna od:p

mislim, pa seks nije da se skanjujemo sveg što ide dalje od ne znam..blowjoba-ma zapravo upoznala sam i žene kojima je to 'fuuuuj i odvratno'-da ne povjeruješ:D

nešto_me_zanima
20.08.2010., 16:07
Nećete. :zubo:

Radim ono što mi se u tom trenu radi. :zubo:
Ne nužno u krevetu. :mig:

Problem je što recimo, za neke radnje treba ekstra trud. Npr. imam vrlo jak nagon na povraćanje, pa su neke stvari malo teže izvedive. :zubo:

Do sada sam funkcionirala po principu 'ako se njemu nešto ne sviđa, čekat ću, radit ću ja ono što mi se sviđa, doći će samo'. Sada više ne.

Kako ti meni, tako i ja tebi. :ne zna:
Sebičnjak bi odmah dobio nogu u dupe.

Za ovo boldano se u potpunosti slažem. Ne kažem ja da je meni san snova kad mi recimo svrši u usta (mada vjerujem da postoje cure kojima je super), ali njemu se to jako sviđa i naravno da mu udovoljim....isto kao što će on meni u nečem drugom.

eleuthera
20.08.2010., 16:10
Nisam na to mislila. :zubo:

Indigo Girl
20.08.2010., 17:18
Mislila si na deep throat, perverznjakušo jedna :p

eleuthera
20.08.2010., 17:37
Nisam željela biti eksplicitna. :o

Mila ženica
20.08.2010., 17:43
Cijenjena gospodo,
mene zivo zanima kakva su vasa dosadasnja iskustva, kako zenska, tako i muska. Konkretno: decki, u nekom postotku, koliko je vasih dosadasnjih partnerica bilo spremno na neke radnje? Cure, koliko vas regularno radi takve stvari u sexu, i naravno, uziva u njima? Necu ni spominjati neke tipicne normalne stvari kojima se, ja se nadam, bave svi parovi u krevetu. Dakle radnje o kojima pricam su, na primjer: gutanje (iako bih ovo svrstala u tipicnu normalnu stvar, cujem da ipak nije), analni sex, svrsavanje po licu, spanking, deep throat, bilo kakav jaci S&M, i tome slicno. Zanima me je li to nesto sto vecina radi i voli, ili su takve zene u manjini? Pretpostavljam da vecina muskaraca to sve zeli i voli. Ispravite me ako sam u krivu. Dakle, koliko ima zena koje vole kad se svrsi svugdje po njima, zena koje vole dirty talk, da se osjecaju podcinjeno i pod totalnom kontrolom muskarca?

Sve nabrojno i još ponešto.
Dominacija (i moja i njegova),lizanje stopala(i on meni i ja njemu),ženska ejakulacija,asfiksija,bondage,role play,uključivanje hrane i pića u sex igrice,sex na javnom mjestu....ima još toga.

I naravno u nekom trenutku ću uživati u nečem,u drugom trenu u nečem drugom.

I nije sve od prve bilo onako kako sam zamišljala da će biti,ali na neke stvari se treba naviknuti.

Uvijek sam imala dovoljno jaku želju da uživam u svem navedenim da pokušam ponovo,i obično je nakon prvotne ukočenosti postalo nevjerovatno dobro.
Ok, s godinama i prvotna trema prođe,pa sve lakše prihvaćam nove stvari ili stare u novim varijantama.

I da dobar partner je jako važan:)

Apophis
20.08.2010., 17:47
gutanje-60% (Editirano nakon što me Su.incotenible ukorila :D )
analni sex -30%.
svrsavanje po licu - 20-30%
spanking -svaka. intenzitet naravno varira.
deep throat - gotovo nijedna :( (ne od manjka volje nego manjka tehnike ili viška straha)
bilo kakav jaci S&M - 30-40%
choking-70%
osjecaju podcinjeno i pod totalnom kontrolom muskarca -svaka.

ovako si mislila? :ne zna:
još nešto? :zubo:

eleuthera
20.08.2010., 18:08
Ah tako dakle...:D

Onda je moj odgovor na pitanje takav da ne radim većinu stvari nabrojenih ako nisam u vezi gdje imam totalni love and šering mucho kering i te šeme. :D

Pojašnjenje:

Svidi ti se netko, idete na dejt ili štoveć, zabrijete, bla. nakon određenog vremena padne seks. Taj prvi seks nikada nije turbomegasuper, nego je onako, prosječan. Zaljubite se - veza. Ne zaljubite se (ili se jedno ne zaljubi) - no veza.

Onaj u kojeg se ne zaljubim ne dobije ono što dobije onaj u kojeg se zaljubim čisto zato jer se seksualna druženja ne nastave. :D Ne nastave se jer se nisam zaljubila.

Yup, ja sam jedna od onih jadnih nesretnica kojima nezaljubljeni seks ne valja. :mama:

Su.incotenible.
20.08.2010., 18:15
gutanje-80%

Koju si ti sreću imao. :hekla:

Apophis
20.08.2010., 18:20
Koju si ti sreću imao. :hekla:

hm.... a vidiš u biti ne znam :confused: možda je taj postotak i nešto manji, jer je meni osobno svršavanje u usta i gutanje isti klinac, odnosno sam čin gutanja mi ne predstavlja nešto posebno, pa svrstavam pod isto....
ali i dalje sumnjam da je ispod 60%.

anastacia
20.08.2010., 18:22
Starijim damama i gospodi bi trebao dobar rječnik da prevedemo sve izraze da se možemo poslije igrati s partnerom u krevetu.

Su.incotenible.
20.08.2010., 18:32
hm.... a vidiš u biti ne znam :confused: možda je taj postotak i nešto manji, jer je meni osobno svršavanje u usta i gutanje isti klinac, odnosno sam čin gutanja mi ne predstavlja nešto posebno, pa svrstavam pod isto....
ali i dalje sumnjam da je ispod 60%.

Ne znam ni ja, ali pretpostavljam.. Vidim koliko se žena protivi tome na forumu, a i većina mojih prijateljica ne želi spermu ni blizu usta (gutanje pogotovo). :o

Lanchetoo
20.08.2010., 18:53
Pa analni, blow job, dirty talk, svršavanje u usta, spanking mi je ok..i prakticiram to. Ali opet, ne volim gutanje..fuj mi je to, ja ne mogu progutati običnu žvaku i na to mi se riga. Deep throat nisam probala, a ovo podčinjavanje me užasno živcira..mislim da pi pobjesnila da to moram radit, jednostavno mrzim se osjećati "zarobljeno", no opet bilo bi mi kul da ja mučim njega :p. E sad postotak, pa iz razgovora s prijateljicama sam zaključila da im se analni ne sviđa, boli ih (a nikad nisu probale), a pušit ne će nikad nikome, čak ni u braku :rolleyes:. Šta da vam kažem, ova jedna je s dečkom već godinu i par mjeseci, od tog godina seksa..i nikad nisu probali niš drugo neg misionarsku :eek:, eventualno on nju nekad poliže.

Zoey
20.08.2010., 18:59
...Šta da vam kažem, ova jedna je s dečkom već godinu i par mjeseci, od tog godina seksa..i nikad nisu probali niš drugo neg misionarsku :eek:, eventualno on nju nekad poliže.

zalosno. *nemrem vjerovat*

Lanchetoo
20.08.2010., 19:15
zalosno. *nemrem vjerovat*

Nisam ni ja mogla..čak mi je ta ista nakon nekog vremena priznala da dečko želi probat nešto drukčije, pa sam joj predložila da probaju neku zanimljivu pozu, na što je složila onak facu neku, a kad sam rekla ili analni bilo je :eek:.. i još me svi koji su bili u blizini napali. Kao si ti to radila, pa zaš..ko da me neko silio na to :rolleyes:. Ne znam kak uopće podržavaju seks prije braka, baš me to živcira.

Zoey
20.08.2010., 19:26
gutanje-60% (Editirano nakon što me Su.incotenible ukorila :D )
analni sex -30%.
svrsavanje po licu - 20-30%
spanking -svaka. intenzitet naravno varira.
deep throat - gotovo nijedna :( (ne od manjka volje nego manjka tehnike ili viška straha)
bilo kakav jaci S&M - 30-40%
choking-70%
osjecaju podcinjeno i pod totalnom kontrolom muskarca -svaka.

ovako si mislila? :ne zna:
još nešto? :zubo:
ala smo perverzne mi zene...... :D

nego, jesi ti ziher za ovaj spanking?

Nisam ni ja mogla..čak mi je ta ista nakon nekog vremena priznala da dečko želi probat nešto drukčije, pa sam joj predložila da probaju neku zanimljivu pozu, na što je složila onak facu neku, a kad sam rekla ili analni bilo je :eek:.. i još me svi koji su bili u blizini napali. Kao si ti to radila, pa zaš..ko da me neko silio na to :rolleyes:. Ne znam kak uopće podržavaju seks prije braka, baš me to živcira.
a i ti isto odmah pa analni. :eek:

valjda je mislila na nesto tipa "sad se on, zamisli ti to, hoce posevit na sjedecki!" :horor:
:rofl:

Mr.M
20.08.2010., 20:43
ala smo perverzne mi zene...... :D

Neka neka. :cerek:

Indigo girl, nešto što si napomenula bi se moglo definirat kao robinja. :D
Takve ste mi najdraže.

Shashava
20.08.2010., 21:50

Vjeruj nisi jedina, i ja se znam osjecati ko da sam "nenormalna" pored svojih frendica koje imaju slicne ako ne i jos gore komentare ko tvoje.
No na kraju krajeva one su te sto svasta propustaju zbog svoje konzervativnosti, neopustanja s partnerom ili cega vec. :ne zna:

.aquarius.
20.08.2010., 21:57
Ah tako dakle...:D

Onaj u kojeg se ne zaljubim ne dobije ono što dobije onaj u kojeg se zaljubim čisto zato jer se seksualna druženja ne nastave. :D Ne nastave se jer se nisam zaljubila.

Yup, ja sam jedna od onih jadnih nesretnica kojima nezaljubljeni seks ne valja. :mama:

a ja mislila da san jedina u kurcu :cerek:

eto, da dam svoj obol temi....iznenadila san samu sebe u zadnje vrime....a ni blizu maksimuma nisan stigla :cerek:

Mr.M
20.08.2010., 22:33
Vjeruj nisi jedina, i ja se znam osjecati ko da sam "nenormalna" pored svojih frendica koje imaju slicne ako ne i jos gore komentare ko tvoje.
No na kraju krajeva one su te sto svasta propustaju zbog svoje konzervativnosti, neopustanja s partnerom ili cega vec. :ne zna:

That's right! I zato se vi samo jebite! Perverzno! :D:cerek:

sonea
20.08.2010., 22:41
u principu radim sve sto mi prija,jedino nisam bas za to podcinjavanje,jednostavno taj momenat ne razumem,ne pali me,ali sve ostalo je ok:top:

nije mi jasno da neko ne voli oralni sex:ne zna:
volim i da ga pruzim i da mi se pruzi:lol:

ajde mogu da shvatim da neke cure ne vole analni sex jer je ipak bolno,makar na pocetku:ne zna:

svrsavanje volem svuda:cerek:

ah da deep throath mi nije nesto,zapravo imam dosta izrazen nagon na povracanje pa prosto ne bih rizikovala da se ispeglam po dragom:lol:

Shashava
20.08.2010., 23:38
That's right! I zato se vi samo jebite! Perverzno! :D:cerek:

Vjerujem da necu pogrijesiti kad kazem u mnozini.

Namjeravale smo. :cerek:

Apophis
21.08.2010., 10:19
nego, jesi ti ziher za ovaj spanking?

pa iskreno ne uspijevam se sjetit neke iz svoje prošlosti da je spanking bio toliki problem da nije moglo ni malo/blago :ne zna:
Neke možda i imaju načelnih problema sa tim, ali in the heat of the moment, kad je dovoljno napaljena, puno stvari može koje možda inače ne bi. znaš već :p

To je iz mog iskustva. svakako sam znao čut od nekih da ne vole, da nikad ne bi i to, ali to baš i ne računam, ipak je velika razlika između onoga što će žena reć da radi i onoga što radi iza zatvorenih vrata :D

duffy27
21.08.2010., 13:03
Gutanje - veli da joj se riga od toga, ja ju ne tjeram

bas si srce sto je ne tjeras:rolleyes:

duffy27
21.08.2010., 13:04
spank :klopa:
mene je moj frajer znao dobro spankat :klopa:
a ja njemu sve ostalo:cerek:

ogi-ri
21.08.2010., 13:42
gutanje-40%
analni sex -30%.
svrsavanje po licu - 60%
spanking -50 %
deep throat - 0
bilo kakav jaci S&M - 15%
osjecaju podcinjeno i pod totalnom kontrolom muskarca -95 %

:D

coconutmilk
21.08.2010., 19:01
Pa analni, blow job, dirty talk, svršavanje u usta, spanking mi je ok..i prakticiram to. Ali opet, ne volim gutanje..fuj mi je to, ja ne mogu progutati običnu žvaku i na to mi se riga. Deep throat nisam probala, a ovo podčinjavanje me užasno živcira..mislim da pi pobjesnila da to moram radit, jednostavno mrzim se osjećati "zarobljeno", no opet bilo bi mi kul da ja mučim njega :p. E sad postotak, pa iz razgovora s prijateljicama sam zaključila da im se analni ne sviđa, boli ih (a nikad nisu probale), a pušit ne će nikad nikome, čak ni u braku :rolleyes:. Šta da vam kažem, ova jedna je s dečkom već godinu i par mjeseci, od tog godina seksa..i nikad nisu probali niš drugo neg misionarsku :eek:, eventualno on nju nekad poliže.

jebote jebote :Pop:
:eek::eek::eek::eek::eek:

onda neki kazu da su cudne one djevice sa 20+ god.
jebote jebote

Zoey
21.08.2010., 19:12
To je iz mog iskustva. svakako sam znao čut od nekih da ne vole, da nikad ne bi i to, ali to baš i ne računam, ipak je velika razlika između onoga što će žena reć da radi i onoga što radi iza zatvorenih vrata :D
are you calling me a liar? :D

jebote jebote :Pop:
:eek::eek::eek::eek::eek:

onda neki kazu da su cudne one djevice sa 20+ god.
jebote jebote
zato ja tim cuckama koje dodu ovamo napisat da su djevice u 2x-oj godini zivota uvijek kazem da nije tak strasno kak misle.

onak, mozemo se mi tu sad snebivat do preksutra, ali ostaje cinjenica da vrlo vjerojatno velik dio ljudi ima ono sto bismo "mi"* nazvali losim ili totalno osrednjim seksom. ali valja imati na umu da je njihova percepcija sasvim legitimna - ilitiga, tko smo "to mi"** da im kazemo da njihov seksualni zivot ne valja ili da moze bolje? mozda je njima tako cist fajn (sto dokazuje i nedavni post one djevojke cije frendice nit ne traze nesto novo).

*svi ostali, nikako "ljesovci". :D
**ibid.

Apophis
21.08.2010., 19:18
are you calling me a liar? :D

ako treba i to :D
hoćeš ti hoćeš pod pravim okolnostima čekaj samo :D

Zoey
21.08.2010., 19:52
ako treba i to :D
hoćeš ti hoćeš pod pravim okolnostima čekaj samo :D

http://www.youtube.com/watch?v=op5bcUXMMSg :rofl:

ozbiljno, brijem da si se dotakao velike istine da ljudi rade stosta sto ne zele (glupo je reci)"priznati".

al spankanje mi je u kategoriji necega sto mene osobno ovako na suho ne pali, ali nikad ne znas. pod pravim okolnostima se covjeku svasta moze omiliti. :cerek:

Apophis
21.08.2010., 20:11
http://www.youtube.com/watch?v=op5bcUXMMSg :rofl:

ozbiljno, brijem da si se dotakao velike istine da ljudi rade stosta sto ne zele (glupo je reci)"priznati".

naravno, šta će selo reći, guilty pleasures and stuff :)

al spankanje mi je u kategoriji necega sto mene osobno ovako na suho ne pali, ali nikad ne znas. pod pravim okolnostima se covjeku svasta moze omiliti. :cerek:

ključne riječi :cerek:
na suho :rofl: kako kažeš, puno toga ne zvuči nešto specijalno ili dobro, ali in the heat of the moment i tapete se daju poderat :D
ajd reci da nisi :cerek:

Zoey
21.08.2010., 20:46
ključne riječi :cerek:
na suho :rofl: kako kažeš, puno toga ne zvuči nešto specijalno ili dobro, ali in the heat of the moment i tapete se daju poderat :D
ajd reci da nisi :cerek:

nisam? :angel:

zato mi je i smijesno kad ljudi tu nizu sto sve "rade" i "ne rade". onak, nemres to sa sigurnoscu reci.

/i... kaj netko jos ima tapete? :misli: imas tapete? :cerek: za cupanje? :D/

Lanchetoo
21.08.2010., 21:16
onak, mozemo se mi tu sad snebivat do preksutra, ali ostaje cinjenica da vrlo vjerojatno velik dio ljudi ima ono sto bismo "mi"* nazvali losim ili totalno osrednjim seksom. ali valja imati na umu da je njihova percepcija sasvim legitimna - ilitiga, tko smo "to mi"** da im kazemo da njihov seksualni zivot ne valja ili da moze bolje? mozda je njima tako cist fajn (sto dokazuje i nedavni post one djevojke cije frendice nit ne traze nesto novo).

*svi ostali, nikako "ljesovci". :D
**ibid.

To je zato što neće doći na ljes da im mi podjelimo par savjeta, i da i njihov seks postane savršen (baš kao i svakog ljesovca) :o. Eto im onda :p.

Betty D.
21.08.2010., 21:25
choking-70%

70% žena koje znaš?

UrBeautiful
21.08.2010., 22:16
I <3 sex

dragom priustim analno gutanje spanking ah<3
samo ne previse s&m
eto...:)

Apophis
22.08.2010., 01:22
nisam? :angel:

zato mi je i smijesno kad ljudi tu nizu sto sve "rade" i "ne rade". onak, nemres to sa sigurnoscu reci.

/i... kaj netko jos ima tapete? :misli: imas tapete? :cerek: za cupanje? :D/
e pa zato su postotci iz vlastitog iskustva a ne pretpostavke javnog mnijenja :mig:

tapete, žbuka, police...i'm not picky that way :cerek:

70% žena koje znaš?

postotci su cca za žene s kojima sam bio intiman, ne koje znam.
a ovo za choking...nije začuđujuće pošto se radi o laganom ili umjerenog chokingu, ne sad neka teška asfikcijacija.

Allesandra_21
22.08.2010., 05:47
Sta god mi se ponudi ne odbijam. Jedino sto ne bih musko govno pojela, ostalo moze. Modrice ce proci, pisaka ce se saprati :)
Enivej sto vise dirty to je bolje ;)

Butt-head
22.08.2010., 07:32
Podrazumjeva se da svaka ženska voli gutati spermu, davati anus na obradu, uživa u SM seksu i jebanju u grlo, a većini je čast pozvati i sestru ili mamu (ako je zgodna) u krevet s dečkom. To je zbog toga jer sve čine da bi njihov muškarac bio zadovoljan u vezi i da ih ne bi ostavio te svoje spermatozoide ugradio u neku drugu maticu, a one ostale bez rojenja i dobile naziv STARA CURA, ako s 25 godina nemaju barem dvoje djece i jedno na putu.

Hermina
22.08.2010., 07:40
Podrazumjeva se da svaka ženska voli gutati spermu, davati anus na obradu, uživa u SM seksu i jebanju u grlo, a većini je čast pozvati i sestru ili mamu (ako je zgodna) u krevet s dečkom. To je zbog toga jer sve čine da bi njihov muškarac bio zadovoljan u vezi i da ih ne bi ostavio te svoje spermatozoide ugradio u neku drugu maticu, a one ostale bez rojenja i dobile naziv STARA CURA, ako s 25 godina nemaju barem dvoje djece i jedno na putu.

koja glupost :rolleyes:

suicidal blonde
22.08.2010., 12:21
primjer: gutanje (iako bih ovo svrstala u tipicnu normalnu stvar, cujem da ipak nije), analni sex, svrsavanje po licu, spanking, deep throat, bilo kakav jaci S&M, i tome slicno. Zanima me je li to nesto sto vecina radi i voli, ili su takve zene u manjini? Pretpostavljam da vecina muskaraca to sve zeli i voli. Ispravite me ako sam u krivu. Dakle, koliko ima zena koje vole kad se svrsi svugdje po njima, zena koje vole dirty talk, da se osjecaju podcinjeno i pod totalnom kontrolom muskarca?

Niš od navedenog me ne uzbuđuje - zapravo gadi mi se većina navedenog...
jeftina pornografija...
Ima masa drugih stvari koje su mi napetije...

paullaa
22.08.2010., 12:25
. Dakle, koliko ima zena koje vole kad se svrsi svugdje po njima, zena koje vole dirty talk, da se osjecaju podcinjeno i pod totalnom kontrolom muskarca?

ovo boldano ...nema šanse da sam samo ja potcinjena i pod njegovom kontrolom...šipak...

She Devil
22.08.2010., 12:31
Necu ni spominjati neke tipicne normalne stvari kojima se, ja se nadam, bave svi parovi u krevetu. Dakle radnje o kojima pricam su, na primjer: gutanje (iako bih ovo svrstala u tipicnu normalnu stvar, cujem da ipak nije), analni sex, svrsavanje po licu, spanking, deep throat, bilo kakav jaci S&M, i tome slicno. Zanima me je li to nesto sto vecina radi i voli, ili su takve zene u manjini? Pretpostavljam da vecina muskaraca to sve zeli i voli. Ispravite me ako sam u krivu. Dakle, koliko ima zena koje vole kad se svrsi svugdje po njima, zena koje vole dirty talk, da se osjecaju podcinjeno i pod totalnom kontrolom muskarca?

Eto ja kad čitam ovo meni se već povraća, ali tko voli,nek izvoli. Dirty talk je ok,meni i ostala svršavanja. Ali mi jednostavno nisu potrebni ti vitamini iz spreme. :ne zna:. A bome niti maska za lice. :D
Ima i drugih puno napetijih stvari. :mig:

paullaa
22.08.2010., 12:32
Eto ja kad čitam ovo meni se već povraća, ali tko voli,nek izvoli. Dirty talk je ok,meni i ostala svršavanja. Ali mi jednostavno nisu potrebni ti vitamini iz spreme. :ne zna:. A bome niti maska za lice. :D

ma ok je to, dobar prirodni peeling:s

sonea
22.08.2010., 21:30

ti mora da se salis:confused::confused::confused::flop:

eleuthera
22.08.2010., 23:30

Da, naravno, kada gutam ili pušim dečku s kojim jesam i s kojim mi je super, zapravo cijelo vrijeme razmišljam o tome da to MORAM raditi jer će se, čim se ja okrenem, zapiknuti u tuđu vaginu.

Prešla sam dvajspetu, tko će me ženit sad? :mama:

Gdje rastu ovakvi? Da se znam kloniti tog polja. :facepalm:

4fun
22.08.2010., 23:31

gotovo je, nabavi 3-4 macke, plasticnjaka i puno duracellki. :rofl:

eleuthera
22.08.2010., 23:39
Mačke već imam. :zubo:

Misli, stvarno. Ja se nadam da se on zajebava, jer ako OVAKO muškarci razmišljaju, mogu se odmah prepustit celibatu do kraja života.

Nimoy
22.08.2010., 23:41
Da, naravno, kada gutam ili pušim dečku s kojim jesam i s kojim mi je super, zapravo cijelo vrijeme razmišljam o tome da to MORAM raditi jer će se, čim se ja okrenem, zapiknuti u tuđu vaginu.

ne rastu nigdje, frajer trola koliko je dug. :) :D

4fun
22.08.2010., 23:43
Mačke već imam. :zubo:

Misli, stvarno. Ja se nadam da se on zajebava, jer ako OVAKO muškarci razmišljaju, mogu se odmah prepustit celibatu do kraja života.

meni je nekako bilo ocito da se zajebava. jer moj mozak odbija svaku pomisao da to moze biti imalo ozbiljno. :D

osim ovoga sa sestrom. ako je blizanka. :lol:

Butt-head
23.08.2010., 00:42

Dođoh u ovaj sitni noćni sat niz stepenice impulsa koji kroz kablove struje poput zrnca pjeska usred pustinjske oluje, kako bi djevu od tipkovnice skrenuo s krivoga puta, kojime kao gazela u trku ide.

Naravno da bi trebala o tome razmišljati. Ako pred čovjeka staviš pikado i daš da baca strelice i on vidi da taj aparat nema sve funkcije kao aparat pokraj njega, on će strelicu zapiknuti u drugi aparat, a u ovom slučaju u drugu curu.

Ukoliko se radi o konkretnom primjeru, tako sam ja bio s jednom curom koja je imala zgodnu mamu i normalno da sam želio ševiti (analno, vaginalno, oralno + piss fetiš) istodobno nju i mamu i da si one ližu pičke predamnom, ali se njoj nije sviđala ta ideja (mami još i je jer unatoč tome to je kavanska pjevačica nikad nije čula za takvog jebača na ovoj strani Zemljine polutke, a kćer joj je redovito prepričavala kako sam dobar u krevetu i u kojim pozama ševim), pa sam je ostavio jer sam nedugo zatim prohodao s curom koja je imala dvije dobre sestre i njih sam sve tri zajedno tucao(nakon seksa mi je još ostajalo snage da kurcem zabijam eksere u hrastov parket). Ja sam bio zadovoljan jer je jako dosadno jebati samo jednu žensku duži period, a ženske nisu transformersi da im se mijenjaju dijelovi tijela kako bi bile zanimljivije.

Tako i ti, trebaš znati da je dužnost prave žene, Hrvatice, katolkinje da guta spermu, a ne da pljuje okolo kao da puše maslačke na livadi. Što je još važnije da zna kako je Hrvata malo, a ugroza s Istoka uvijek prijeti, pa da zaustavi muškarca kad vidi da je blizu svršavanje u usta i da zabije pimpollina u vaginu što ima ulogu stvaranja novih hrvatskih ratnika. Svaki dan je dan ratnika, ratnik se uvijek dokazuje. Zapitaj se sljedeći puta kad ćeš proždirati mogućeg hrvatskog bojovnika koliko je mogao biti koristan državi u sudbonosnim momentima i izvrši svoju osnovnu funkciju, a to je rađanje.

librica
23.08.2010., 05:44
Dođoh u ovaj sitni noćni sat niz stepenice impulsa koji kroz kablove struje poput zrnca pjeska usred pustinjske oluje, kako bi djevu od tipkovnice skrenuo s krivoga puta, kojime kao gazela u trku ide.

Naravno da bi trebala o tome razmišljati. Ako pred čovjeka staviš pikado i daš da baca strelice i on vidi da taj aparat nema sve funkcije kao aparat pokraj njega, on će strelicu zapiknuti u drugi aparat, a u ovom slučaju u drugu curu.

Ukoliko se radi o konkretnom primjeru, tako sam ja bio s jednom curom koja je imala zgodnu mamu i normalno da sam želio ševiti (analno, vaginalno, oralno + piss fetiš) istodobno nju i mamu i da si one ližu pičke predamnom, ali se njoj nije sviđala ta ideja (mami još i je jer unatoč tome to je kavanska pjevačica nikad nije čula za takvog jebača na ovoj strani Zemljine polutke, a kćer joj je redovito prepričavala kako sam dobar u krevetu i u kojim pozama ševim), pa sam je ostavio jer sam nedugo zatim prohodao s curom koja je imala dvije dobre sestre i njih sam sve tri zajedno tucao(nakon seksa mi je još ostajalo snage da kurcem zabijam eksere u hrastov parket). Ja sam bio zadovoljan jer je jako dosadno jebati samo jednu žensku duži period, a ženske nisu transformersi da im se mijenjaju dijelovi tijela kako bi bile zanimljivije.

Tako i ti, trebaš znati da je dužnost prave žene, Hrvatice, katolkinje da guta spermu, a ne da pljuje okolo kao da puše maslačke na livadi. Što je još važnije da zna kako je Hrvata malo, a ugroza s Istoka uvijek prijeti, pa da zaustavi muškarca kad vidi da je blizu svršavanje u usta i da zabije pimpollina u vaginu što ima ulogu stvaranja novih hrvatskih ratnika. Svaki dan je dan ratnika, ratnik se uvijek dokazuje. Zapitaj se sljedeći puta kad ćeš proždirati mogućeg hrvatskog bojovnika koliko je mogao biti koristan državi u sudbonosnim momentima i izvrši svoju osnovnu funkciju, a to je rađanje.

koji lik...:lol:
samo mi ni jasno kako bi poslije tri obradjene imao snage kurcem zakucati ekser/ovaj izraz nisam dugo čula/u hrastovinu?:kava:
tak tak,reci ti nama kaj je...neg kaj...:lol:

librica
23.08.2010., 05:46

aj šuti,nisi ti još stara koka...:kava:

Betty D.
23.08.2010., 07:52
postotci su cca za žene s kojima sam bio intiman, ne koje znam.
a ovo za choking...nije začuđujuće pošto se radi o laganom ili umjerenog chokingu, ne sad neka teška asfikcijacija.
Mislila sam da jako malo žena to voli, tj. da im to uopće pada na pamet :D Dobro si probrao :D

slafko
23.08.2010., 08:07

Puno napetijih stvari kao..?

4fun
23.08.2010., 08:10
Puno napetijih stvari kao..?

asortiman proizvoda iz dma :D

duffy27
23.08.2010., 09:48
Ima masa drugih stvari koje su mi napetije...
de obuci me, ja ne znam nista:(

rocket86
23.08.2010., 10:37
meni je nekako bilo ocito da se zajebava. jer moj mozak odbija svaku pomisao da to moze biti imalo ozbiljno. :D

osim ovoga sa sestrom. ako je blizanka. :lol:

može, zašto ne? znaš koliko sam na nekim poljima konzervativniji od tebe(nazovimo to tako). ima dosta osoba kojima se ja još više čudim nego ti meni u početku.

sjeti se sodertalje-a? čak ni on nije toliko radikalan, iako poprilično radikalno iznosi stavove, ima i gorih. ima i žena koje se s time slažu.

znam za curu(pazi ovo) iz zagreba, koja razmišlja o tome kako će jednog dana biti mila ženica svom dečku, prati kuhati, djecu čuvati. inače sam primijetio da se u ZG ponašate(ili makar pričate o tome) dosta liberalnije, ali eto, čak i tamo ima primjera...

moja iskustva(budući da se javljam na temu)

oralni 100%
analni 100%
gutanje 100%
svršavanje po licu 100%
deep throat 0%
spank 100%

ima li još što?!

coconutmilk
23.08.2010., 11:31

ako je ovo sve istina onda se nadam da ces imati samo zensku djecu :kava:

a ne musko djete, koje je mocni transformer kao i ti da moze promjeniti djelove tijela i biti zenama zauvijek napet :klopa::zvrko:

:zubo:

tea83
23.08.2010., 11:41
[QUOTE=Butt-head

[/QUOTE]

I onda si se probudio pa tuzno shvatio da ni danas neces izgubiti nevinost i da ce zensko tijelo i dalje za tebe biti strano tijelo

Ali Cizmoglavi, moram ti priznati da si odabrao izvrstan nick.

slafko
23.08.2010., 12:02
Ali Cizmoglavi, moram ti priznati da si odabrao izvrstan nick.

Ermmm... Butt je dupe, a boot je čizma. Dakle, dupeglavac, a ne Čizmoglavi.

Osim toga, Butt-head je lik iz popularnog MTV crtića "Beavis and Butt-head". Ali kužim da nisi čula za njih, malkice si premlada.

tea83
23.08.2010., 12:32
Ermmm... Butt je dupe, a boot je čizma. Dakle, dupeglavac, a ne Čizmoglavi.

Ah da, nisam uopce obratila paznju da nisu dva o nego dva t

Ali u pravu si, ovako jos vjernije oslikava stolara koji kurcem zabija hrastovu dasku.

Legion
23.08.2010., 12:37

OK, a koje su to "puno napetije stvari"?

slafko
23.08.2010., 12:40
To sam je i ja pitao, pa još uvijek čekam odgovor. :driver:

Betty D.
23.08.2010., 12:41
Ali mi jednostavno nisu potrebni ti vitamini iz spreme. :ne zna:Ovo objašnjenje za ne progutati spermu još nisam čula :rofl: Toliko je glupo da bi moglo u sig :D

Legion
23.08.2010., 12:54
bez određene doze perverzija :cerek: sex nakon nekog vremena postane dosadan... moraš ubaciti nešto neobično, nešto drugačije, nešto napeto... ono pa kaj vam ne dosadi ono "standardno" pušenje-lizanje-nutra-van u tri poze i svršim ti po sisama :ne zna:
Malo, ili malo više :D perverzne :top: akcije :top: uvijek dobro dođe...

Indigo Girl
23.08.2010., 13:10
bez određene doze perverzija :cerek: sex nakon nekog vremena postane dosadan... moraš ubaciti nešto neobično, nešto drugačije, nešto napeto... ono pa kaj vam ne dosadi ono "standardno" pušenje-lizanje-nutra-van u tri poze i svršim ti po sisama :ne zna:
Malo, ili malo više :D perverzne :top: akcije :top: uvijek dobro dođe...

A kad sam ja to pokusavala objasnit svom bivsem decku, on me nije shvatio. Da sto bih ja da mi sad radimo, njemu nije jasno, on nema ideje. Pa pogledaj pornjavu pa se nakupi ideja od tamo, bijase moj prijedlog, ali mislim da se ni time nije bavio :( Dje ih samo nadjem :(

No da, u pravu si skroz, dosadi. Dosadi i nakon par tjedana. Samo sto onda moras imati pravog partnera koji je spreman preuzeti inicijativu i probati nesto novo, a ne papka s kakvim sam ja bila. Mogu i ja nesto predloziti, ali opet je nekako vise sexy kad usred sexa on navali na mene s necim novim :D

Razmisljam o necemu: buduci da sam do sad lose birala tipove, mozda da im od sada dajem kratak upitnik? S par pitanja, izmedju ostalog velicina kurca, kolicina inicijative/dominantnosti i kolicina maste. Nekako se bojim da mi to bas ne bi upalilo :D

Legion
23.08.2010., 13:15
nemreš vjerovati koliko puta sam čuo istu priču... kao "mi" smo perverzni, kao "nama" je samo do sexa, navodno bi "mi" stalno ševili, stalno nešto isprobavali a masa, ali stvarno masa cura su mi govorile da su imale bivše koji su bile takve konzerve, takvi nemaštoviti papci :D da to nije istina... čim bi nečim poželjele razbiti sexualnu rutinu da bi ovi ostlai paf i :misli: i :ne zna:

Indigo Girl
23.08.2010., 13:19
Yep. Po mom iskustvu, malo muskaraca voli zestok, inovativan sex. Pa mi to bas nije jasno, od kuda onda sve te price o "vama"? Na kraju ja ispadam perverznija od 90 posto ljudi s kojima sam dijelila krpe. Ma prekrasno :D

Sto mislis, ima smisla moja anketa? :D

paullaa
23.08.2010., 13:19
nemreš vjerovati koliko puta sam čuo istu priču... kao "mi" smo perverzni, kao "nama" je samo do sexa, navodno bi "mi" stalno ševili, stalno nešto isprobavali a masa, ali stvarno masa cura su mi govorile da su imale bivše koji su bile takve konzerve, takvi nemaštoviti papci :D da to nije istina... čim bi nečim poželjele razbiti sexualnu rutinu da bi ovi ostlai paf i :misli: i :ne zna:

I jel ne pitaju di si zlato, to naučila?

shakiri
23.08.2010., 13:21

jbt, nije valjda da te to spriječava da se razuzdaš :cerek:

paullaa
23.08.2010., 13:22
Yep. Po mom iskustvu, malo muskaraca voli zestok, inovativan sex. Pa mi to bas nije jasno, od kuda onda sve te price o "vama"? Na kraju ja ispadam perverznija od 90 posto ljudi s kojima sam dijelila krpe. Ma prekrasno :D

To je bolest patrijahata. Čim je muško i ima ono u gaćama..odmah je sve to...a kad zagrebemo ispod plahte..:lol: od našeg muškog ni za lijek.

Allesandra_21
23.08.2010., 13:23

A majke ti gdje nadjes te bahile? :)
Ja jos nikad nisam imala tipa koji ne zeli nesto novo, i koji je bio ljubitelj seksa bez nekih GADNIH perverzija. Mozda sam ja neka sretnica, sotonina miljenica :cerek:

tea83
23.08.2010., 13:23

Takav koji to pita je vec u startu (pre)opterecen nekim stvarima i nikada od njega dobrog jebaca. Sa takvim se ja ne bih dugo zadrzala

Legion
23.08.2010., 13:26
papci se boje žena koje su spremne preuzeti inicijativu... bez obzira na sve viđeno/pročitano i sl. još uvijuek je mnogo frajera zaglavilo tamo negdje u doba Austro-Ugarske :rofl: i nezamislivo im je da bi cura željela nešto van "standardnih" okvira... jer to se kao ne priliči :rofl: , to je perverzno :horor: a njihova cura valjda treba biti jedna od onih famoznih... "ti si mi treći dečko" :lol:

Osobno volim perverzne :cerek: .top: cure... one koje se ne libe sve i svašta isprobati, istraživati, uživati u vemu i svačemu...

Indigo Girl
23.08.2010., 13:29
A majke ti gdje nadjes te bahile? :)
Ja jos nikad nisam imala tipa koji ne zeli nesto novo, i koji je bio ljubitelj seksa bez nekih GADNIH perverzija. Mozda sam ja neka sretnica, sotonina miljenica :cerek:

Vjerojatno su i svi tvoji imali vitalne organe od 17 cm na gore? Bit ce da to ide jedno s drugim. Dva tipa koja su valjala u krevetu su imali ogromne :D ovo ostalo sve prosjecno pa i ispod.

U svakom slucaju, "moli" se sotoni i uzivaj ;)

slafko
23.08.2010., 13:29
... a njihova cura valjda treba biti jedna od onih famoznih... "ti si mi treći dečko" :lol:

Meni je tu famozno kako si uspio pogoditi i ć i č. :D

Ali da, kinky djevojke su FTW. Od sramežljivih i uštogljenih nema kruha.

Indigo Girl
23.08.2010., 13:57
Meni je tu famozno kako si uspio pogoditi i ć i č. :D

:D :D Pisam od smijeha :D :D

Nimoy
23.08.2010., 13:58
Što je ovo, reunion foruma iz 2003.? :zubo:

ontopic:

Ali da, kinky djevojke su FTW. Od sramežljivih i uštogljenih nema kruha.

word. And shiat. :kava:

Nimoy
23.08.2010., 14:00
A kad sam ja to pokusavala objasnit svom bivsem decku, on me nije shvatio. Da sto bih ja da mi sad radimo, njemu nije jasno, on nema ideje. Pa pogledaj pornjavu pa se nakupi ideja od tamo, bijase moj prijedlog, ali mislim da se ni time nije bavio :( Dje ih samo nadjem :(

No da, u pravu si skroz, dosadi. Dosadi i nakon par tjedana. Samo sto onda moras imati pravog partnera koji je spreman preuzeti inicijativu i probati nesto novo, a ne papka s kakvim sam ja bila. Mogu i ja nesto predloziti, ali opet je nekako vise sexy kad usred sexa on navali na mene s necim novim :D

Razmisljam o necemu: buduci da sam do sad lose birala tipove, mozda da im od sada dajem kratak upitnik? S par pitanja, izmedju ostalog velicina kurca, kolicina inicijative/dominantnosti i kolicina maste. Nekako se bojim da mi to bas ne bi upalilo :D

Mogla si neš konkretno baš predložit. :D Ne ono ajmo NEŠTO radit nego ej, ajmo ovo. :D

Štajaznam, izspenkaj me :cerek: :D.

Indigo Girl
23.08.2010., 14:05
Reunion, jaste :D Trebali bismo otvoriti neki topic za starosjedioce iskljucivo :D

Predlozila sam ja konkretno. Tj. pitala sam kako to da me on nikad nije pitao da mu dam guze :D Pa je rekao da njega to ne interesira. Kad sam to cula, nisam htjela nista drugo predloziti, bilo me strah da me ne proglasi ludom :D

Problem je kad si predugo u vezi bez ikakvih perverzija, odjednom prijeci na kinky stvari. Jer sam se navikla na klasiku, i nekako pretpostavljala (s pravom, pokazalo se) da njega samo klasika i veseli. Jao meni :D

Enivej, poanta je u tome da ja ne zelim nista predlagati. Zelim da bude musko vulgaris i da me uhvati i vrti okolo naokolo i radi sa mnom sto god u tom trenutku pozeli. Cim ja moram uletiti s nekim prijedlozima i idejama, napetost u zraku je manja.

Allesandra_21
23.08.2010., 14:07
Vjerojatno su i svi tvoji imali vitalne organe od 17 cm na gore? Bit ce da to ide jedno s drugim. Dva tipa koja su valjala u krevetu su imali ogromne :D ovo ostalo sve prosjecno pa i ispod.

U svakom slucaju, "moli" se sotoni i uzivaj ;)

E nisu, kao i ostale zene fan sam velikih, ali sta sada kad nema veliki daj sta das :mig:. Uostalom tu su uvijek neke sprave ne mogu se zamisliti "na krevetu" u misionarki sa nekim nabildanim tipom kako uzdisemo uz nekakvu romanticnu pjesmu, te nam je i ritam seksa spor k'o ranjeni puz, bez ikakvih pomagala lubrikanata i obleke, jbt pa ne znam dal je to komedija ili horor :lol::rofl:

VenoM984
23.08.2010., 14:12
Reunion, jaste :D Trebali bismo otvoriti neki topic za starosjedioce iskljucivo :D

Predlozila sam ja konkretno. Tj. pitala sam kako to da me on nikad nije pitao da mu dam guze :D Pa je rekao da njega to ne interesira. Kad sam to cula, nisam htjela nista drugo predloziti, bilo me strah da me ne proglasi ludom :D

Problem je kad si predugo u vezi bez ikakvih perverzija, odjednom prijeci na kinky stvari. Jer sam se navikla na klasiku, i nekako pretpostavljala (s pravom, pokazalo se) da njega samo klasika i veseli. Jao meni :D

Enivej, poanta je u tome da ja ne zelim nista predlagati. Zelim da bude musko vulgaris i da me uhvati i vrti okolo naokolo i radi sa mnom sto god u tom trenutku pozeli. Cim ja moram uletiti s nekim prijedlozima i idejama, napetost u zraku je manja.

Kaj si ga upoznala u crkvi na misi? :ne zna:

Mislim... nisam ni ja za svakakve pizdarije u krevetu.... al da nekoliko mjeseci provedem u pozi misionare..... :eek:

A i kakav je to muškarac koji neće žensku u guzu??!! takvog još nis upoznal :confused:

Kak mu ne dođe da nekaj promijeni? :confused:

slafko
23.08.2010., 14:18

Koja sam ja tuka. Nemam te memorirano niti pod nadimkom, niti pod imenom, a znam da sam imao broj. :bonk:

Jesi doma i do kada ostaješ? :zubo:

Apophis
23.08.2010., 14:22

a ne znam, imam taman jedno mjesto u inboxu, sastavi pa vidi :D

Indigo Girl
23.08.2010., 14:22
Koja sam ja tuka. Nemam te memorirano niti pod nadimkom, niti pod imenom, a znam da sam imao broj. :bonk:

Jesi doma i do kada ostaješ? :zubo:

:D Nisam doma, kasnis ;) Steta, bila je to par suhih tjedana :p

Ma ne bi to nikad izmedju nas upalilo, previse puta smo se vidjeli na "prijateljskom terenu", sad sam te svrstala u tu kategoriju, a kad te zena jednom tamo svrsta, tesko je izaci van :p

Indigo Girl
23.08.2010., 14:26
a ne znam, imam taman jedno mjesto u inboxu, sastavi pa vidi :D

Oh, osjecam se pocascenom, zadnje mjesto u inboxu :cerek:

Ali to bi bilo uzaludno, vec si se izjasnio tu na topicu, jasno mi je da bih dobila pozitivan odgovor :)

Indigo Girl
23.08.2010., 14:28
Kaj si ga upoznala u crkvi na misi? :ne zna:

Mislim... nisam ni ja za svakakve pizdarije u krevetu.... al da nekoliko mjeseci provedem u pozi misionare..... :eek:

A i kakav je to muškarac koji neće žensku u guzu??!! takvog još nis upoznal :confused:

Kak mu ne dođe da nekaj promijeni? :confused:

:D Ne, nisam ga upoznala u crkvi. I nije on jedan jedini takav, bilo ih je kos i jos. E vidis, to s guzom ni meni nije jasno, ja sam bila uvjerena da svaki muskarac to zeli. Eto, nesto smo naucili: ima muskaraca koji ne zele analni sex. :Pop:

Betty D.
23.08.2010., 14:30
:D Ne, nisam ga upoznala u crkvi. I nije on jedan jedini takav, bilo ih je kos i jos. E vidis, to s guzom ni meni nije jasno, ja sam bila uvjerena da svaki muskarac to zeli. Eto, nesto smo naucili: ima muskaraca koji ne zele analni sex. :Pop: A ti baš prvo s tim :D

Kaj nisi nabrajala jedno po jedno dok na nešto ne pristane :D

Apophis
23.08.2010., 14:31
Oh, osjecam se pocascenom, zadnje mjesto u inboxu :cerek:

Ali to bi bilo uzaludno, vec si se izjasnio tu na topicu, jasno mi je da bih dobila pozitivan odgovor :)

a to je bilo to? aha, onda ništa, mislio sam da je ovo preludij pravom upitniku, da je pravi upitnik malo temeljitiji i maštovitiji,svakako i zahtjevniji...šteta :p

.aquarius.
23.08.2010., 14:33

:top:

bojim se da je takvih muškaraca sve manje :tuzni:....vrsta pred izumiranjem :(

slafko
23.08.2010., 14:33
:D Nisam doma, kasnis ;) Steta, bila je to par suhih tjedana :p

Ma ne bi to nikad izmedju nas upalilo, previse puta smo se vidjeli na "prijateljskom terenu", sad sam te svrstala u tu kategoriju, a kad te zena jednom tamo svrsta, tesko je izaci van :p

Drage forumašice, ovako se daje odjeb. :D

Legion
23.08.2010., 14:37
:top:

bojim se da je takvih muškaraca sve manje :tuzni:....vrsta pred izumiranjem :(

pa nađe nas se još... nisu svi postali modni mačci :rofl: :flop: ni neki nježni cvjetići koji bi samo u misionarskoj pozi :zvrko:

Indigo Girl
23.08.2010., 14:39
a to je bilo to? aha, onda ništa, mislio sam da je ovo preludij pravom upitniku, da je pravi upitnik malo temeljitiji i maštovitiji,svakako i zahtjevniji...šteta :p

Pravi, mastovitiji i zahtijevniji upitnik dolazi na red tek u cetiri zida kad se roba skine :p Samo od sad dajem "preludij upitnik" odmah pri upoznavanju, da vidim ima li uopce smisla izvlaciti haltere i korzete iz naftalina i tome slicno ;) Ako prodje prvi upitnik, vec sam na konju. Ako prodje i drugi, onda ga vodim sa sobom u Mrdusu odmah i nema mu spasa :D

slafko
23.08.2010., 14:40
pa nađe nas se još... nisu svi postali modni mačci :rofl: :flop: ni neki nježni cvjetići koji bi samo u misionarskoj pozi :zvrko:

Ali pazi, nije niti misionarska baš med i mlijeko. Trebaš ti zadržat koncentraciju dok ti mala face radi. Meni nekad dođe da joj jastuk stavim preko glave, da me prestane nasmijavat.

Indigo Girl
23.08.2010., 14:41
Drage forumašice, ovako se daje odjeb. :D

:D Pa nisam ja nista ruzno mislila. Samo kazem kako i jest :) Ajde ajde, i dalje si mi najdrazi forumas :mig:

VenoM984
:D Ne, nisam ga upoznala u crkvi. I nije on jedan jedini takav, bilo ih je kos i jos. E vidis, to s guzom ni meni nije jasno, ja sam bila uvjerena da svaki muskarac to zeli. Eto, nesto smo naucili: ima muskaraca koji ne zele analni sex. :Pop:

Bože moj mili... kam ovaj svijet ideeeeee :rolleyes:

A dobro... vjerujem ti... moguće.... nismo ni mi muški kaj smo nekad bili :brukica:

Zoey

/al sam cula i to, da. :D/

...

e pa jebigasad.

mislim, mozda bi trebala imati na umu da je tvoje stajaliste jednako kao i njegovo, mozdaaaa...... (?) mozda musko zeli da mu zena bude glavna lavica u njegovom svemiru. :ne zna: ima valjda i takvih, sta ja znam.

/sva sreca da sam vise dominantna pa me ne jebe nedostatak inicijative (ako se to tako moze nazvati, bas mi ruzno zvuci) bas previse. samo... nailazim na problem s dominantnijim tipovima. nakon nekog vremena mi postane naporno to hrvanje po krevetu./

Indigo Girl
23.08.2010., 14:42
Ali pazi, nije niti misionarska baš med i mlijeko. Trebaš ti zadržat koncentraciju dok ti mala face radi. Meni nekad dođe da joj jastuk stavim preko glave, da me prestane nasmijavat.

Vidis, onda bi bas bili kompatibilni, ja sebi nekad stavim jastuk preko glave, da susjedi ne zovu policiju :D :mig:

Indigo Girl
23.08.2010., 14:46
mislim, mozda bi trebala imati na umu da je tvoje stajaliste jednako kao i njegovo, mozdaaaa...... (?) mozda musko zeli da mu zena bude glavna lavica u njegovom svemiru. :ne zna: ima valjda i takvih, sta ja znam.

/sva sreca da sam vise dominantna pa me ne jebe nedostatak inicijative (ako se to tako moze nazvati, bas mi ruzno zvuci) bas previse. samo... nailazim na problem s dominantnijim tipovima. nakon nekog vremena mi postane naporno to hrvanje po krevetu./

Svakako, ima i takvih. Ali ja takvog ne zelim, o tome se radi :) Imam ja i visak inicijative, nema problema, u svim aspektima zivota, isto tako i u sexu mogu preuzeti inicijativu, ali ne zelim. To mi je turn off, a ne turn on ;)

Mr.M
23.08.2010., 14:47

O baby...... daš mi broj? :D

Sviba
23.08.2010., 14:47

U tom slučaju preveć generaliziras s pojmom perverzno. Jako individualan pojam. Muško vulgaris se isto tako "razvija" na neki način i ljude počinju s vremenom paliti i neke druge stvari. Teško je podvući granicu i prepustiti se.

Slažem se s tobom da razgovaranje ubija čar, ali isto tak bi bil i oprezan s onim što želiš. Možda ti se i ostvari, ali uz blago ili ne tako blago razočaranje:D

Apophis
23.08.2010., 14:49
Pravi, mastovitiji i zahtijevniji upitnik dolazi na red tek u cetiri zida kad se roba skine :p Samo od sad dajem "preludij upitnik" odmah pri upoznavanju, da vidim ima li uopce smisla izvlaciti haltere i korzete iz naftalina i tome slicno ;) Ako prodje prvi upitnik, vec sam na konju. Ako prodje i drugi, onda ga vodim sa sobom u Mrdusu odmah i nema mu spasa :D

onda nema druge nego isprintaj upitnik i vidimo se na kavi :D
valjda je autorica zanimljiva i kreativna i na drugim životnim poljima i na drugim crtama karaktera :misli: , jer ovo je lijepo, ali samo taj segment je daleko od dosta .

p.s. halteri mi i ne znače puno, ali na korzete sam krajnje slab :D

VenoM984
23.08.2010., 14:49
Svakako, ima i takvih. Ali ja takvog ne zelim, o tome se radi :) Imam ja i visak inicijative, nema problema, u svim aspektima zivota, isto tako i u sexu mogu preuzeti inicijativu, ali ne zelim. To mi je turn off, a ne turn on ;)

Pa malo se žrtvuj... ispočetka ti preuzmi inicijativu "daj me ovo... daj me ono"... itd.

Pa mu možda otpustiš kočnicu :ne zna:

Zoey
23.08.2010., 14:50

ne znam, meni se cini da nemres imat tak rigidne kriterije. sta ja znam, pa nemre te bas uvijek rasturit tak da ne znas kak se zoves. onak, bas uvijek-uvijek.

al naravno, mozes imat tak rigidne kriterije. sve se moze. samo je pitanje kolko je to dobro.

Simple Fille
23.08.2010., 14:52
Meni je zapravo zanimljivo koliko su žene spremne filozofirati jer si ne znaju naći frajera koji ih zadovoljava. :D

Indigo Girl
23.08.2010., 14:53
O baby...... daš mi broj? :D

Kako da ne :D Ja sam i otvorila ovaj topic ne bih li nasla deset tipova koji zele moj broj :D

Apophis
23.08.2010., 14:53
ne znam, meni se cini da nemres imat tak rigidne kriterije. sta ja znam, pa nemre te bas uvijek rasturit tak da ne znas kak se zoves. onak, bas uvijek-uvijek.
.

zato tu u prilog ide muški ego....možda se i ne može BAŠ uvijek...ali sunce mu , mogu umrijet u pokušaju :D

Indigo Girl
23.08.2010., 14:54
Pa malo se žrtvuj... ispočetka ti preuzmi inicijativu "daj me ovo... daj me ono"... itd.

Pa mu možda otpustiš kočnicu :ne zna:

I to i radim, jer druge nema. Nekako se nadam da se mozda boje na pocetku, nisu sigurni sto cu dozvoliti, pa se suzdrzavaju. Nadajmo se da je tako :)

Indigo Girl
23.08.2010., 14:57
@Zoey: Nismo se razumjele :) Ne mora , dapace, nije ni pozeljno, me svaki put "razvaliti". Ne moram imati masnice po tijelu nakon svakog sexa. Ali ne mora ni svaki sex biti isti i dosadan. Meni i trominutni sex bez orgazma u nekom WCu moze biti super jer me on htio tamo i tad, i to je dovoljno da se napalim :cerek:
@Simple Fille: Imas pravo, totalno :D Idem se skinut s neta, pravac u grad, anketa u ruci, i akcija :D

Simple Fille
23.08.2010., 14:58
@Simple Fille: Imas pravo, totalno :D Idem se skinut s neta, pravac u grad, anketa u ruci, i akcija :D[/COLOR]

Stvar je vrlo jednostavna. Ako ćeš jebati jebi,ako nećeš odjebi. :ne zna:

Zoey
23.08.2010., 14:59
zato tu u prilog ide muški ego....možda se i ne može BAŠ uvijek...ali sunce mu , mogu umrijet u pokušaju :D

malo si me pogresno polovio. naravno da je moze uvijek posevit ko da nema sutra, ali brijem da to nije nacin. ne znam, stvarno nisam pametna za ovakve slucajeve zena kojima je turn-off uzet stvari u svoje ruke. drugacije razmisljanje i gotovo.

/ah, ego. :cerek:/

4fun
23.08.2010., 15:00
@Zoey: Nismo se razumjele :) Ne mora , dapace, nije ni pozeljno, me svaki put "razvaliti". Ne moram imati masnice po tijelu nakon svakog sexa. Ali ne mora ni svaki sex biti isti i dosadan. Meni i trominutni sex bez orgazma u nekom WCu moze biti super jer me on htio tamo i tad, i to je dovoljno da se napalim :cerek:

skoro sam krenuo googlati di je ta mrdusa jebena donja :rofl::rofl::rofl::rofl:

Indigo Girl
23.08.2010., 15:00
onda nema druge nego isprintaj upitnik i vidimo se na kavi :D
valjda je autorica zanimljiva i kreativna i na drugim životnim poljima i na drugim crtama karaktera :misli: , jer ovo je lijepo, ali samo taj segment je daleko od dosta .

p.s. halteri mi i ne znače puno, ali na korzete sam krajnje slab :D

Ne, autorica je zapravo poprilicno nezanimljiva, cemerna i dosadna :p I, ne zaboravimo, gadna za popizdit :D

Daleko od dosta za sto to tocno? :) Ja sam samo htjela da mi vi divni dominantni muskarci pomognete i objasnite mladom celjadu kako da prepozna pravo musko od krivog :)

slafko
23.08.2010., 15:01
Kako da ne :D Ja sam i otvorila ovaj topic ne bih li nasla deset tipova koji zele moj broj :D

Ovo nam je bilo jasno svima još nakon uvodnog posta i zapravo smo samo čekali da to konačno priznaš sama sebi. :D

demetrius
23.08.2010., 15:02
ja mogu reć da moje bivše nisu voljele svršavanjeu usta,to im se gadilo.

Mr.M
23.08.2010., 15:02

Imaš novu porukicu u inboxu.... :D

Indigo Girl
23.08.2010., 15:03
Stvar je vrlo jednostavna. Ako ćeš jebati jebi,ako nećeš odjebi. :ne zna:

:) Mudro receno, mudro :)

Indigo Girl
23.08.2010., 15:04
skoro sam krenuo googlati di je ta mrdusa jebena donja :rofl::rofl::rofl::rofl:

Uf, kakav kompliment :cerek:

BTW, to ti je negdje u dalmatinskoj zagori ;)

Apophis
[COLOR="indigo"]
Daleko od dosta za sto to tocno?

za išta actually :)

Legion

Hm... moja samo jedna bivša to nije voljela... ostale... :top:

a da ti odam jednu tajnu... sok od ananasa ;), pa da vidiš kad će gutati i tražiti još, i još, i još... :)

Indigo Girl
23.08.2010., 15:06
Ovo nam je bilo jasno svima još nakon uvodnog posta i zapravo smo samo čekali da to konačno priznaš sama sebi. :D

Jesmo se uvrijedili, ha? :p

:grli:

demetrius
23.08.2010., 15:07
da ja pijem sok od ananasa ili da pomješan svoje punoglavce sa sokom od ananasa??:rofl::rofl:

vrrrlet
23.08.2010., 15:07

Pa ne možeš samo u usta kao seljak, treba im pokazati da si istančana osoba. Malo vermuta, koktel čaša, obrub od šećera, kišobrančić i maslina i Spermy Mary je spremna.

slafko
23.08.2010., 15:09
Jesmo se uvrijedili, ha? :p

:grli:

Znaš da neću moći zaspati večeras. :D

:kiss:

Zoey
23.08.2010., 15:12

pa brijem da me nisi razumjela.

ja sam htjela reci da ne mora uvijek biti na njemu da osigura da vam seks ne bude isti i dosadan. nisam mislila na masnice i muskulfiber. (nemam nis protiv toga, dapace. dobro ajde, masnice bas ne volim. :D)

al ako ti hoces da tip uvijek vodi igru i da te svaki put savrseno dobro posevi, tocno onako kako ti hoces i zelis taj dan, onda jebiga, nadi si nekoga koji ce ti u ocima citat. do tada, malo ga instruiraj. mozda se covjek pali na kojekakve proste upute za vrijeme akcije ili pak sms tijekom dana i to. :raspa:

Legion
23.08.2010., 15:13
da ja pijem sok od ananasa ili da pomješan svoje punoglavce sa sokom od ananasa??:rofl::rofl:

haha :rofl: probaj ga piti, a ako neđeš neku koja želi da joj svršiš u čašu sa sokom pa da to popije... good for you :D

Indigo Girl
23.08.2010., 15:13
Pa ne možeš samo u usta kao seljak, treba im pokazati da si istančana osoba. Malo vermuta, koktel čaša, obrub od šećera, kišobrančić i maslina i Spermy Mary je spremna.

:rofl::rofl: E to fakat treba probati. Nikad ne znas, buduci da sperma sama po sebi i nema neki jak okus, mogao bi koktel i biti dobar ;)

paullaa
23.08.2010., 15:16

možda malo votke..možda:ne zna:

a da ti odam jednu tajnu... sok od ananasa ;), pa da vidiš kad će gutati i tražiti još, i još, i još... :)

jel to male tajne velikih majstora a kaj da mi žene pijemo?

demetrius
23.08.2010., 15:17
haha :rofl: probaj ga piti, a ako neđeš neku koja želi da joj svršiš u čašu sa sokom pa da to popije... good for you :D

što si htio reć da trebam napravit sa sokom od ananasa???:confused::ne zna:

@paulina ne trabunjaj.

Legion
23.08.2010., 15:18
QUOTE=paullaa;28487032] a kaj da mi žene pijemo?[/QUOTE]

Rakiju :D :top:
što više rakije to lakše gutate hehe :D

paullaa
što si htio reć da trebam napravit sa sokom od ananasa???:confused::ne zna:

popiješ a kaj si ti mislio:lol:

Anya Amasova
svakom zahtjevu je bilo sa zadovoljstvom udovoljeno i profesionalno obavljeno

:E

Legion
23.08.2010., 15:19
svakom zahtjevu je bilo sa zadovoljstvom udovoljeno i profesionalno obavljeno

:E

zahtjevu za gutanje, spankanje, vezanje... sve i još i više... :D

demetrius
23.08.2010., 15:20
popiješ a kaj si ti mislio:lol:

moš mislit,možda i je popijem prije sexa 2 litre soka od ananasa,i onda punoglavci plivaju u ananasu i imaju fin okus??

Legion
23.08.2010., 15:21
joj kaj ti se sve mora govorit... popiješ dvijie čaše dva sata prije i to ti je dosta.
Izbjegavati pivo i alkohol opčenito (znam, znam... tužno je to i teško ali jebi ga :( ), začinjenu hranu, mlijeko itd...

Betty D.
23.08.2010., 15:22

a da ti odam jednu tajnu... sok od ananasa ;), pa da vidiš kad će gutati i tražiti još, i još, i još... :)Kaj ga piješ na litre? :D

4fun
23.08.2010., 15:22
pa brijem da me nisi razumjela.

ja sam htjela reci da ne mora uvijek biti na njemu da osigura da vam seks ne bude isti i dosadan. nisam mislila na masnice i muskulfiber. (nemam nis protiv toga, dapace. dobro ajde, masnice bas ne volim. :D)

al ako ti hoces da tip uvijek vodi igru i da te svaki put savrseno dobro posevi, tocno onako kako ti hoces i zelis taj dan, onda jebiga, nadi si nekoga koji ce ti u ocima citat. do tada, malo ga instruiraj. mozda se covjek pali na kojekakve proste upute za vrijeme akcije ili pak sms tijekom dana i to. :raspa:

mislim da ona ipak prica o tome da ocekuje da je lik posteno izservisira na svoj nacin bez da mu mora crtati upute i da ispadne jebeno... a ne da joj cita misli.

nije nemoguce. :mig:

Legion
23.08.2010., 15:23
Kaj ga piješ na litre? :D

Ne... ali kad baš znam da će biti neka akcija onda popijem par čaša i to je to. Doduše i oonako volim ananas i sve što ima s tim veze pa nije neki bad :top:

Jedna bivša je bila alergična na orahe... pojeo sam par šnita orehnjače i navečer sam joj svršio u usta i ona će meni "Uhhhhhh :(, jeo si orahe" :rofl: :top:

Zoey
23.08.2010., 15:25
mislim da ona ipak prica o tome da ocekuje da je lik posteno izservisira na svoj nacin bez da mu mora crtati upute i da ispadne jebeno... a ne da joj cita misli.

votever.

stvari ponekad ne padaju s neba, that's all i'm saying.

Mr.M
Tišina? :D Evo što ja slušam sad, odlična pjesma..... ide uz temu.......... :D
http://www.youtube.com/watch?v=yGkWTgZHOKY

paullaa
moš mislit,možda i je popijem prije sexa 2 litre soka od ananasa,i onda punoglavci plivaju u ananasu i imaju fin okus??

a možda je ananas loše kvalitete

paullaa
23.08.2010., 15:26
Ne... ali kad baš znam da će biti neka akcija onda popijem par čaša i to je to. Doduše i oonako volim ananas i sve što ima s tim veze pa nije neki bad :top:

Jedna bivša je bila alergična na orahe... pojeo sam par šnita orehnjače i navečer sam joj svršio u usta i ona će meni "Uhhhhhh :(, jeo si orahe" :rofl: :top:

ajd nije makovnjača, jer bi ti punoglavci zaspali :lol:

demetrius
23.08.2010., 15:26
joj kaj ti se sve mora govorit... popiješ dvijie čaše dva sata prije i to ti je dosta.
Izbjegavati pivo i alkohol opčenito (znam, znam... tužno je to i teško ali jebi ga :( ), začinjenu hranu, mlijeko itd...

odričem se svršavanja u usta u korist pivi,hrani itd.

4fun
23.08.2010., 15:28
votever.

stvari ponekad ne padaju s neba, that's all i'm saying.

ali je tako jebeno kad padnu. :E

Anya Amasova
23.08.2010., 15:31
zahtjevu za gutanje, spankanje, vezanje... sve i još i više... :D

nekima se nista ne mora objasnjavati :mig:

Indigo Girl
23.08.2010., 15:33

Tko zna, zna :mig:

4fun
23.08.2010., 15:37

mislim da bi meni prvom pala zelja da slusam upute i natuknice.

iako ajde... ovisi kako se prezentiraju. i kada.

obicno puno bolje prolazi hvaljenje dobrih stvari nego neko zesce predlaganje da se nesto obavi na drugi nacin. to se mora izvesti tako da ispadne ideja od druge strane. zasto je tu potrebna diplomacija/takticnost (unatoc tome sto si mozete sve reci)? zato jer u protivnom se moze dosta sjebati neke stvari... nehoticno.

Zoey
23.08.2010., 15:37
ali je tako jebeno kad padnu. :E

fala bogu da da. :D

samo velim, ak ti to nije tak i ak te jebe do razine nezadovoljstva, onda si trazis nekaj di ce vatromet biti svaki jebeni put. al je vrlo nepopularno rec "ostavi ga". ja umjesto toga velim "malo ga navedi". i onak, nikad ne znas, mozda frajer zna primit mig i totalno se preobrati. :ne zna:

/pazi, ja prva nisam za nekakav preodgoj, al jebiga, mozda nije tak jednostavno./

4fun
23.08.2010., 15:38
nekima se nista ne mora objasnjavati :mig:

a obratno? jel se udovoljava tvojim prohtjevima? skorpijice bi mogle imati dosta mracnih zelja.... :kokice:

Anya Amasova
23.08.2010., 15:39

X

4fun
23.08.2010., 15:41
fala bogu da da. :D

samo velim, ak ti to nije tak i ak te jebe do razine nezadovoljstva, onda si trazis nekaj di ce vatromet biti svaki jebeni put. al je vrlo nepopularno rec "ostavi ga". ja umjesto toga velim "malo ga navedi". i onak, nikad ne znas, mozda frajer zna primit mig i totalno se preobrati. :ne zna:

/pazi, ja prva nisam za nekakav preodgoj, al jebiga, mozda nije tak jednostavno./

slazem se. samo treba znati nekog navesti na nesto bez da se osjeti napadnutim na ego. sto bi rezultiralo vrlo vjerojatnom neupotrbljivosti ili daljnjim padom performansi :rofl:

paullaa
23.08.2010., 15:41
jel vi neki idete u krevet s jasno razrađenim pozama, kutevima i stupnjevima...?

paullaa
23.08.2010., 15:42
a obratno? jel se udovoljava tvojim prohtjevima? skorpijice bi mogle imati dosta mracnih zelja.... :kokice:

još ako imaju ribicu kraj sebe....

Mr.M
23.08.2010., 15:42
Meni je zapravo zanimljivo koliko su žene spremne filozofirati jer si ne znaju naći frajera koji ih zadovoljava. :D

Upravo potvrđeno i dokazano. :D

Anya Amasova
23.08.2010., 15:43
a obratno? jel se udovoljava tvojim prohtjevima?

recimo samo da sam od svakog uspjela izvuci maksimum :kava:

skorpijice bi mogle imati dosta mracnih zelja.... :kokice:

..citas me kao otvorenu knjigu :cerek:

Legion
23.08.2010., 15:43
jel vi neki idete u krevet s jasno razrađenim pozama, kutevima i stupnjevima...?

bez kutomjera, vaser vage, kompasa, šestare, trgovačkog papira, dobro zašiljene olovke ne idem u krevet... nema šanse. Sve mora bit pod ispravnim kutom :D

paullaa
23.08.2010., 15:46
bez kutomjera, vaser vage, kompasa, šestare, trgovačkog papira, dobro zašiljene olovke ne idem u krevet... nema šanse. Sve mora bit pod ispravnim kutom :D

a nemate računalo?:lol:

Legion
23.08.2010., 15:48
a nemate računalo?:lol:

ja sam ti old school :zubo:

4fun
još ako imaju ribicu kraj sebe....

ah avaj.... ne imah prilike proci sve znakove horoskopa. :rofl:

..citas me kao otvorenu knjigu :cerek:

mozda malo i improviziram projekcijom sebe. :D

:mig:

Indigo Girl
@Zoey: Ma ja se u potpunosti slazem s tobom. Necu ga otkantati odmah ako nije napravio ono sto sam ja sebi zamislila. Lijepo cu mu reci, za slijedeci put, ili tokom slijedeceg puta, sto mene pali, sto ja volim i tome slicno. I ok, mozda stvarno ispadne da se on nije usudio iz tko zna kojeg razloga, i svaki slijedeci put bude fenomenalan. To se moze dogoditi. Ali se uglavnom ne dogadja. Ako tip sam na prvu ne skoci na mene i ne radi ono sto mu instinktivno dodje, rijetko kad ce se to promijeniti drugi, treci ili stoti put.

A preodgajanja mi je sasvim dosta. Probala par puta, jednom cak i uspjela. Ali nije to to. Ako njemu grubi sex nije prirodan, dzabe da ja njega tome ucim, uvijek ce biti neka neugoda u zraku.

Dakle, ja samo zelim naci nekoga s kim sam u krevetu kompatibilna. Naravno da cemo si i dalje govoriti tko sto voli, lijevo, desno, brze, sporije, ali da se neke bitne stvari ne moraju spominjati. Da me ne pita ako me boli. Ako me boli, reci cu te da me boli. Da me ne lovi za sisu kao da ima 15 godina i nikad sisu nije prije vidio. Jer kad tako nesto cujem/vidim/osjetim, ne samo da je trenutacni turn off. Veci problem je u tome sto je onda vjerojatnost jako mala da je to jedina stvar koja mi se ne svidja. U 95 posto slucajeva to ce lose zavrsiti.

I moje, mudro, vjecno pitanje jest: moze li se ikako prije nego sto dodje do prvog sexa skuziti po tipu hoce li mi samoinicijativno svrsiti po faci (nemoj me sad hvatati za rijec, ovo je cisto primjera radi :)) ili ce me pitati ako me smije poljubiti? :D

paullaa
23.08.2010., 15:50
ja sam ti old school :zubo:

ahaha zbrajanje i oduzimanje na prstiće:cerek:

Legion
23.08.2010., 15:51
tako nekako :zubo:

4fun
23.08.2010., 15:51
I moje, mudro, vjecno pitanje jest: moze li se ikako prije nego sto dodje do prvog sexa skuziti po tipu hoce li mi samoinicijativno svrsiti po faci (nemoj me sad hvatati za rijec, ovo je cisto primjera radi :)) ili ce me pitati ako me smije poljubiti? :D

ako otkrijes kako to skuziti... napisi knjigu. i sjeti se da nekima ne bi lose doslo 5% zarade :rofl:

Anya Amasova
23.08.2010., 15:52

ooooDA, moze! :D

4fun
23.08.2010., 15:53
ooooDA, moze! :D

ok, zagrizao sam. :) prosvijetli me :zubo:

(znam da se moze nagadjati, ali bas ZNATI? :) )

paullaa
23.08.2010., 15:53

pa to vidiš u okama..tamo sve piše ..samo moraš znati čitati ...

Anya Amasova
23.08.2010., 16:00
ok, zagrizao sam. :) prosvijetli me :zubo:

(znam da se moze nagadjati, ali bas ZNATI? :) )

djevojka gore ti je vec odgovorila, u pogledu sve pise, govor tijela je takoder izdajica, ne mislim da je znanost njonjavce odijeliti od jebaca :)

4fun
23.08.2010., 16:01
djevojka gore ti je vec odgovorila, u pogledu sve pise, govor tijela je takoder izdajica, ne mislim da je znanost njonjavce odijeliti od jebaca :)

no ajd, to znam, ali bas znati da li ce ti svrsiti po faci? :kokice: (i kvragu, bas procitah i dio da ju se ne uzima za rijec... kvragu :lol:)

ah... taj pogled. :cerek:

paullaa
23.08.2010., 16:04
no ajd, to znam, ali bas znati da li ce ti svrsiti po faci? :kokice: (i kvragu, bas procitah i dio da ju se ne uzima za rijec... kvragu :lol:)

ah... taj pogled. :cerek:

hvala gore za djevojka !:s:s

da al taj pogled sve kaže..kad se pogledate....pa pohebete se pogledom majko mila..

4fun
23.08.2010., 16:05
da al taj pogled sve kaže..kad se pogledate....pa pohebete se pogledom majko mila..

instant afrodizijak. ne treba ni dodati vodu ni protresti ni zagrijati. :cerek:

Anya Amasova
23.08.2010., 16:09
instant afrodizijak. ne treba ni dodati vodu ni protresti ni zagrijati. :cerek:

vidis da i ti kuzis :mig:

Mr.M
23.08.2010., 16:11
Ma vi žene malo previše lažete!
Paz sad reakcija..... :D

4fun
23.08.2010., 16:15
vidis da i ti kuzis :mig:

ah... a onda priblizavanje... dodir.. lagani napad zamucivanja glave.... :cerek:

Indigo Girl
23.08.2010., 16:17
Svakako. Evo, prva priznajem :)

4fun
23.08.2010., 16:19
Ma vi žene malo previše lažete!
Paz sad reakcija..... :D

ljudi malo previse lazu. :mudri:

Mr.M
23.08.2010., 16:20
Svakako. Evo, prva priznajem :)

E zato imaš moje poštovanje!

Mr.M
23.08.2010., 16:22
ljudi malo previse lazu. :mudri:

That would be correct.

davaoc
23.08.2010., 17:04
Zanimljiva tema i bas me zanima dali zene vole ili prakticiraju ovoliku dozu grubosti pri penetraciji u anus.

ako se javi koja forumasica da to voli, a da ne laze, skidam kapu.

zumbuel
23.08.2010., 17:37
Ako i je, to je zbog gore navedenog razloga :)

davaoc
23.08.2010., 17:39
Nije sada bitno pod opijatom ili trijezne glave. Koliko su cure, zene spremne na ovoliku dozu grubosti, to je bilo izvorno pitanje.

zumbuel
23.08.2010., 17:54
Iz mog skromnog iskustva, ako je htjela analno onda je uzivala i necem sto je licilo na ovo, postepeno naravno....al opet, ja nemam ovak nes u gacama, jel...u ovom kontekstu brijem da je velicina ipak bitna :)

SnoopyHR
23.08.2010., 17:59
Nije sada bitno pod opijatom ili trijezne glave. Koliko su cure, zene spremne na ovoliku dozu grubosti, to je bilo izvorno pitanje.

Spremne su ako im je ugodno ali ako previse boli nije luda da dozvoli da je prasis u guzu da jos suze idu na oci i da 5 dana nemoze sjediti.

Puno toga ovisi o muskarcu kako se on postavi. Mnoge zene zele svasta probati ali ako ne osjete da je muskarac samouvjeren i ako on ne inzistira na nekim stvarima onda ostaje samo da se prasite u misionarsoj pozi. Vecina zena nece predlagati neke stvari muskarcu da nebi kao on pomislio da je ona kurva ili da je nastrana.

paullaa
23.08.2010., 18:10
Spremne su ako im je ugodno ali ako previse boli nije luda da dozvoli da je prasis u guzu da jos suze idu na oci i da 5 dana nemoze sjediti.

Puno toga ovisi o muskarcu kako se on postavi. Mnoge zene zele svasta probati ali ako ne osjete da je muskarac samouvjeren i ako on ne inzistira na nekim stvarima onda ostaje samo da se prasite u misionarsoj pozi. Vecina zena nece predlagati neke stvari muskarcu da nebi kao on pomislio da je ona kurva ili da je nastrana.

to ide u prilog mojoj tvrdnji da ima muških koji bi bili glavni a kad žena nešto zahtjeva onda .....di je to naučila

Indigo Girl
23.08.2010., 18:14
Može, što ne'b moglo :D Jeste uočili tragove prstiju na guzi? :p

Veličina nije nikakav problem, s dobrom lubrikacijom sve se to može, a ponekad je i prirodna lubrikacija dovoljna :cerek:. Ja sam imala takvog, ako ne i većeg, u toj rupi :D, samo možda malo sporije, ali na kraju, brzina je najmanji problem.

Volim li ja to? Meni to osobno ne pruža nikakvo fizičko zadovoljstvo, ali isto tako me ni ne boli. A budući da on to jako želi i njemu je veliki gušt, onda postaje gušt i meni, pa nakon nekog vremena se i sama namjestim/zatražim :)

SnoopyHR
23.08.2010., 18:21
Može, što ne'b moglo :D Jeste uočili tragove prstiju na guzi? :p

Veličina nije nikakav problem, s dobrom lubrikacijom sve se to može, a ponekad je i prirodna lubrikacija dovoljna :cerek:. Ja sam imala takvog, ako ne i većeg, u toj rupi :D, samo možda malo sporije, ali na kraju, brzina je najmanji problem.

Volim li ja to? Meni to osobno ne pruža nikakvo fizičko zadovoljstvo, ali isto tako me ni ne boli. A budući da on to jako želi i njemu je veliki gušt, onda postaje gušt i meni, pa nakon nekog vremena se i sama namjestim/zatražim :)

Ovisi nekim zenama je bolno da prime i obican prosjecni kujac opsega od 12-13 cm u guzu, dok neke mogu primiti 3 kujca. Gledao sam neki pornic gdje je trojica prase sad dali je to genetski tako guza razvijena :D ili samo razradjena nebih znao.

Ako tebe ne boli i ako ti nije bas neki uzitak da ti gura u tu rupu, ako on voli normalno je da mu to dozvoljavas ako volis tog decka, nije to nista neobicno.

Indigo Girl
23.08.2010., 18:27
Nisam ni rekla da je neobicno, samo sam odgovorila na tvoje pitanje :)

SnoopyHR
23.08.2010., 18:30
Nisam ni rekla da je neobicno, samo sam odgovorila na tvoje pitanje :)

Tebi nije neobicno opasna si ti zvijerka, svaki muskarac bi zelio imati takvu zvjerkicu kao sto si ti. :D

ogi-ri
23.08.2010., 18:34

evo ne slazem se sa boldanim jer iz mog iskustva ti mogu rec da nikad nista nisam dobio inzistiranjem nego samo razgovorom sto vise inzistiras to je manje privlacno, ako zna da zelis ali si spreman joj posvetit vremena da se malo navikne na to i da se opusti dobit ces sigurno a ako navaljujes mozes dobit samo odjeb :mig:

SnoopyHR
23.08.2010., 18:50
evo ne slazem se sa boldanim jer iz mog iskustva ti mogu rec da nikad nista nisam dobio inzistiranjem nego samo razgovorom sto vise inzistiras to je manje privlacno, ako zna da zelis ali si spreman joj posvetit vremena da se malo navikne na to i da se opusti dobit ces sigurno a ako navaljujes mozes dobit samo odjeb :mig:

Ako joj se muskarac jako svidja nema odjeba. Neces joj govoriti: ajde daj, ajde... treba se znat postaviti jos ako cura voli jako dominantne muskarce nema problema da nece neke stvari raditi. Mnoge vole kada se osjecaju kao prostitutke i da ih se razvaljuje i da sve radi.

Ako se postavis ko papak onda je to druga prica.

ogi-ri
23.08.2010., 19:00
ma nije stvar u tome da se postavis kao papak nego da ne silis

sve stoji sto si rekla samo treba znati koji je tajming za takve stvari, nemozes odmah doc i rec daj se naguzi da ti ga metnem u dupe

SnoopyHR
23.08.2010., 19:04
ma nije stvar u tome da se postavis kao papak nego da ne silis

sve stoji sto si rekla samo treba znati koji je tajming za takve stvari, nemozes odmah doc i rec daj se naguzi da ti ga metnem u dupe

Naravno netreba opet biti divljak neki :) Ali vjeruj da ih ima dosta koje vole totalnu dominaciju, pravog divljaka da je guzi a ona da udara glavom u pod :D

ogi-ri
23.08.2010., 19:07
ma sve je to jasno

samo kazem iz mog iskustva kako je bilo

nakon nekog vremena kad se opusti sve se moze ali prije toga samo je izazivalo kontrareakciju

Zoey
23.08.2010., 19:37
@Zoey: Ma ja se u potpunosti slazem s tobom. Necu ga otkantati odmah ako nije napravio ono sto sam ja sebi zamislila. Lijepo cu mu reci, za slijedeci put, ili tokom slijedeceg puta, sto mene pali, sto ja volim i tome slicno. I ok, mozda stvarno ispadne da se on nije usudio iz tko zna kojeg razloga, i svaki slijedeci put bude fenomenalan. To se moze dogoditi. Ali se uglavnom ne dogadja. Ako tip sam na prvu ne skoci na mene i ne radi ono sto mu instinktivno dodje, rijetko kad ce se to promijeniti drugi, treci ili stoti put.

A preodgajanja mi je sasvim dosta. Probala par puta, jednom cak i uspjela. Ali nije to to. Ako njemu grubi sex nije prirodan, dzabe da ja njega tome ucim, uvijek ce biti neka neugoda u zraku.

Dakle, ja samo zelim naci nekoga s kim sam u krevetu kompatibilna. Naravno da cemo si i dalje govoriti tko sto voli, lijevo, desno, brze, sporije, ali da se neke bitne stvari ne moraju spominjati. Da me ne pita ako me boli. Ako me boli, reci cu te da me boli. Da me ne lovi za sisu kao da ima 15 godina i nikad sisu nije prije vidio. Jer kad tako nesto cujem/vidim/osjetim, ne samo da je trenutacni turn off. Veci problem je u tome sto je onda vjerojatnost jako mala da je to jedina stvar koja mi se ne svidja. U 95 posto slucajeva to ce lose zavrsiti.

cekaj, meni sad vise nije jasno razgovaramo li o grubom (i svemu sto takav seks ukljucuje, tipa da te posevi tak da sutra nemres hodat i da ne znas kak se zoves) seksu ili o tome da zelis da i sam zna da ce tebi takvo-i-takvo povremeno instinktivno razvaljivanje i vrtnja pasati?

a odgovor na vjecno pitanje je: da. :raspa:

Hermina
23.08.2010., 19:59
Da me ne pita ako me boli. Ako me boli, reci cu te da me boli.

aaaaaaaaaaaa...:mad: joj, imala sam jednog bivšeg koji me je za svaku jebenu pozu ili za svaki novi moment pitao "jel te boli?". onak, usred sexa. totalni turn off
rekla sam mu da ću mu reći ako me boli, ali onda je ubacio novu foru "hoćeš da budem nježniji?"

:mama:
nije slavno završilo s njim..

.aquarius.
23.08.2010., 20:30

pa uopće se ne radi o te dvije krajnosti..nažalost, puno je više onih prosječnih falcifikata koji pokušavaju prodat jaja pod bubrege

mogu samo potvrditi kvotano :cerek: itekako je moguće

DoctorX1
23.08.2010., 20:41
aaaaaaaaaaaa...:mad: joj, imala sam jednog bivšeg koji me je za svaku jebenu pozu ili za svaki novi moment pitao "jel te boli?". onak, usred sexa. totalni turn off
rekla sam mu da ću mu reći ako me boli, ali onda je ubacio novu foru "hoćeš da budem nježniji?"

:mama:
nije slavno završilo s njim..

Neznam jesam li vec pricao. Mene je cura jednom trazila da je tokom seksa lupim po guzi,i ja jesam,ali dosta lagano,ona je htjela jace,a ja nisam imao srca,bilo mi je je zao. :rofl:

Betty D.
23.08.2010., 20:43
Neznam jesam li vec pricao. Mene je cura jednom trazila da je tokom seksa lupim po guzi,i ja jesam,ali dosta lagano,ona je htjela jace,a ja nisam imao srca,bilo mi je je zao. :rofl:A jadan :bicedobro:

Bit će ti žao kad nađe nekog tko će ju moći opaliti po guzici :D

DoctorX1
23.08.2010., 20:56
A jadan :bicedobro:

Bit će ti žao kad nađe nekog tko će ju moći opaliti po guzici :D

Ma to su prosla vremena,i vec odavno bivsa cura. :D

Sada sam stariji i pametniji. :mig: :D

kraftwerk
23.08.2010., 21:23
evo moja skromna iskustva:
- 100% njih pušilo, rekao bih oko 75% s entuzijazmom
- oko 25% nije željelo gutati
- oko 50% je pristajalo na pušenje na javnom mjestu (auto, park, kabina za probanje...)
- 100% je pristalo biti vezanom za vrijeme seksa, uz različiti stupanj nasilja :tuctuc:
- za analni nisam zainteresiran, ali oko 20 % njih je imalo prije mene takva iskustva, uglavnom neugodna
- za njih 90% omiljena poza doggy
- tek 20% pristalo plesati naked predamnom...

Zoey
23.08.2010., 21:25
evo moja skromna iskustva:
- 100% njih pušilo, rekao bih oko 75% s entuzijazmom
- oko 25% nije željelo gutati
- oko 50% je pristajalo na pušenje na javnom mjestu (auto, park, kabina za probanje...)
- 100% je pristalo biti vezanom za vrijeme seksa, uz različiti stupanj nasilja :tuctuc:
- za analni nisam zainteresiran, ali oko 20 % njih je imalo prije mene takva iskustva, uglavnom neugodna
- za njih 90% omiljena poza doggy
- tek 20% pristalo plesati naked predamnom...

imam pitanje: i... kakvo ti je bilo pusenje od ovih 25% koje nisu bile entuzijasticne? :D

kraftwerk
23.08.2010., 21:51
ak te baš zanima...
Tu i tamo bi digle glavu i pitale - oćeš li več svršiti? :)

Zoey
23.08.2010., 21:52
ak te baš zanima...

znaci, nije bilo dobro? :D

kraftwerk
23.08.2010., 21:54
ma meni treba dugo da svršim...

4fun
23.08.2010., 22:10
ak te baš zanima...

nevini osmjeh i "duso pa to je tvoj posao da se to desi" sigurno pogadja u sridu. :rofl:

Apophis
23.08.2010., 22:11
nevini osmjeh i "duso pa to je tvoj posao da se to desi" sigurno pogadja u sridu. :rofl:

aha. skoro kao "ne znam, ti se ovo često događa? " :lol:

Zoey
23.08.2010., 22:22
ma meni treba dugo da svršim...
ti kurca ne kuzis.

a jebiga, mozda je covjeu svako pusenje - dobro pusenje.

/al vrlo vjerojatno bi se predomislio da mu koja onak fest dobro popusi da mu se oci okrecu. onda ne bi ovako govorio. :kava:/

Anya Amasova
23.08.2010., 22:43
Zanimljiva tema i bas me zanima dali zene vole ili prakticiraju ovoliku dozu grubosti pri penetraciji u anus.

ako se javi koja forumasica da to voli, a da ne laze, skidam kapu.

pih, amateri :kava: :D