PDA

View Full Version : Ples: vaša pjesma, prvi ples, vrste plesova, tečajevi

stranice : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

ayrin
02.06.2006., 11:41
Mi smo se odlucili za Ponekad pozelim od Luke Nizetica...stvar mi je bas nekako za prvi ples...nisam previse o tom ni razmisljala nego smo na to plesali kad me zaprosio pa mi je sinulo da bi bila idealna za prvi ples...Bitno mi je bilo samo da ne plesem na valcer,ja mrzim valcer

Lyla
02.06.2006., 11:45
mi cemo imati ili:

ramones: pet cemetary ili
Depeche Mode: silence ili
pet shop boys:you were always on my mind

zakon:top:

Marta2010
02.06.2006., 11:47
Mi smo se odlucili za Ponekad pozelim od Luke Nizetica...stvar mi je bas nekako za prvi ples...nisam previse o tom ni razmisljala nego smo na to plesali kad me zaprosio pa mi je sinulo da bi bila idealna za prvi ples...Bitno mi je bilo samo da ne plesem na valcer,ja mrzim valcer
:top: :top: :top: eto...

flakey
02.06.2006., 12:28
Love is in the air.. nemam pojma tko pjeva... naša pjesma i po meni idealna za prvi ples...

Valery
02.06.2006., 14:34
Meni je odlična od Luke Nižetića - Ponekad poželim :)

A za drugu definitivno mora biti od Klape Maslina - Da te mogu pismom zvati! To nam je odlična pjesma.

:cerek:

Mary Bellows
02.06.2006., 15:14
e ja imam ideju da to bude neki šlager, ono tipa Franjo Lasić-Volim Te Budalo Mala:cerek: ili ona Samo jednom se ljubi:cerek:

tilla
02.06.2006., 20:54
pet shop boys:you were always on my mind
elvis, elvis;)

kakvi momci iz pet šopa :bonk:

molly*
02.06.2006., 21:12
e ja imam ideju da to bude neki šlager, ono tipa Franjo Lasić-Volim Te Budalo Mala:cerek: ili ona Samo jednom se ljubi:cerek:

ha ha haha...i nama je pala napamet samo jednom se ljubi...al mislim da bi ljudi umrli od smijeha!

tilla
02.06.2006., 21:19
zašto?

totalno je ok; ko pjesma.
evo, ja umirem od smijeha oko svega na pirevima, ali bi bilo jako dobro. :cerek: :top:

molly*
02.06.2006., 21:23
pa ne znam...meni bi bilo skroz smijesno plesat na tu pjesmu...a i plesanje mi inace ne ide pa mi to sto bi mi bilo smijesno ne bi bas pomoglo....al mislim da nije bas uobicajeno pa se mozda odlucim za samo jednom se ljuuuubiiiiiiii

tilla
02.06.2006., 21:25
pa neš bolje ni plesat na što ja znam maslina je neobrana.
ali ova je ultra simpatično, barem meni.

molly*
02.06.2006., 21:43
pa na valcer cu valjda barem solidno plesat...bar se nadam! iako bi radije na nesto veselije!

tilla
02.06.2006., 21:45
otpleši valcer za samo jednom se ljubi; ma koga briga za protkol i ine finese.

zabavljaj se

Mary Bellows
02.06.2006., 21:55
pa meni je pjesma maximalno ljubavna i romantična i stvarno mislim da je :top: ,e ne volimo svi isto;)

~~~RI~~~
02.06.2006., 22:04
Aaron Neville & Linda Ronstadt - Don't Know Much
ima ih još, al ova mi je prva pala na pamet

Magg
04.06.2006., 12:00
Kako vam se cini "Gdje je ljubav tu si ti" od Latina za prvi ples? Ne znam dal mi je na nekin nacin tuzna ili pak "romanticna" :)

tilla
04.06.2006., 12:10
men se čini seljačka; mislim čitav taj latino je grozomorni užas.:zubo:

Svemogući
04.06.2006., 12:24
Meni padaju na pamet prerada
Doors-ove Light my fire od Will Young-a zatim
Bill Withers - Lean on me,
Dean Martin - Beyond the sea te od
Oliver Dragojevića - Pismo moja.

Meni će svirati od Elton Johna - Can you feel the love tonight(ako mi band nauči kak spada). Imam par rezervi :)

Nisu teške za band da ih se nauči.

Ako ih nemaš pošalji mi svoj mail pa ti ih mailam.

Magg
04.06.2006., 12:37
@tilla

:D daaa?? iskreno osim te navede ne znam ni jednu drugu pjesmu od njih :D od te mi se svidja melodija i refrain :D
nista, onda cemo drugu - nismo seljaci :rofl:

tilla
04.06.2006., 12:40
ako se tebi svidja; što ne.

ali latino :visi:

niš;meni se svidja lajt maj fajr; ali u astrud gilberto verziji.

Magg
04.06.2006., 12:48
Meni se ta svidja, al ne znam jel dragom :) Jos nismo o tome pricali, ima jos do tada vremena, al to mi je jedina (osim par ovdje vec navedeni) koju bi simogla zamislit - trenutno.

doc_1
04.06.2006., 12:59
Sve je to OK, al prva je na najvećem broju svadbi na kojima sam ja bio bila "divno je biti nekome nešto" :horor: :bang: :visi: :rolleyes: :bljak: :rigo: :bljak: :rigo:

A zenilo se tu i "normalnih" ljudi od kojih to nisam očekivao

Magg
04.06.2006., 13:01
Ta je i meni :bljak: Zar je i to Latino??? :eek:

Mischa
05.06.2006., 10:01
Da t3e mogu pismom zvati..klapa Maslina ili Nije htjela od Kemala Montena..duga prica zasto..

Eol
05.06.2006., 10:05
najdraži mi je bečki za prvi ples (dragi i ja obožavamo plesati i imamo fantastičnu privatnu poduku sa još tri para - nalazimo se u našem stanu i čagamo :zubo: ) cura je sjajna i ispada nas jednom tjedno 25kn po osobi za dva puna sata podučavanja svih plesova...tak da smo već i objesni u sojim prohtjevima :D
uglavnom, nama će bend svirat Que sera, sera :rofl:

Afrika paprika
05.06.2006., 14:39
yebale vas strane pjesme, ko da moja tetka i ostali znaju engleski il pjesmu......
iako engleski :cerek: ima masa pjesama koje su baš za tu priliku, a ja bi ipak da ljudi mogu pjevat i plesat, a ne da mi kurčeve engleske pjesme budu.
ma koliko mi bile drage.

ja sad neću reć koje bi ja dvije jer bi me isprdali.........:rolleyes:

dobardan
05.06.2006., 16:01
yebale vas strane pjesme, ko da moja tetka i ostali znaju engleski il pjesmu......
iako engleski :cerek: ima masa pjesama koje su baš za tu priliku, a ja bi ipak da ljudi mogu pjevat i plesat, a ne da mi kurčeve engleske pjesme budu.
ma koliko mi bile drage.

ja sad neću reć koje bi ja dvije jer bi me isprdali.........:rolleyes:

ma daj reci, ak je i Latino pa šta onda, tvoja fešta-tvoje pare-tvoj gušt;)
Meni se od domaćih sviđa Hari Mata Hari-Strah me da te volim:cerek:

Ja ću na svadbi morati imati dosta stranjskih pjesama, pola uzvanika biti će stranci tak da ne mogu od njih očekivati cupkanje na " Julišku", pjesme na engleskom su im ipak bliže

Afrika paprika
05.06.2006., 16:15
ma ne latino, ja bi ti si moje najmilije od slafonskih lola. :cerek: :cerek: :cerek:
baš mi je ljepa.
ja bi baš neku domaću a da je simbolična odnosno da nam nešto znači, kod mene su svi domaći tak da strane tek iza 2-3.........:zubo: :zubo:

lolita11
05.06.2006., 17:08
dobardan, otkud ti dolaze gosti? ja cu imat pola talijana i sad za njih smisljam prikladnu mjuzu;))

dobardan
05.06.2006., 17:22
Ma ne dolaze još, planiramo poslati pozivnice za nekih 2-3 godine:rofl: nikakvo skoro vjenčanje nije na vidiku. Razglabam s vama onak bezveze, zanimljivo mi je sve to oko vjenčanja:D

Dečko je francuz, nitko od njegovih ne govori hrvatski tako da nemam pojma kakvu bi muziku imali na svatovima. DJ -a mi je glupo dovesti jel neće biti samo mladi ljudi, ne može biti samo naša glazba pa da stranci sjede i u čudu gledaju, nemam pojma gdje bi našla bend koji zna svirati nešto francusko pa da za svakoga bude ponešto....tako da nam jedina opcija ostaje neke pjesme na engleskom.

Ma nemam pojma, dosta je teško spojiti ljude iz različitih država a da se svi zabavljaju dobro.
lolita11 kaj si ti smislila za muziku, kak ćeš iskombinirati talijanske i naše običaje i slično?

nikiva
05.06.2006., 17:45
ti si mi u krvi-zdravko čolić
ili
trebaš mi-darko filipović

Afrika paprika
05.06.2006., 21:43
joj da trebaš mi je prekrasna pjesma...........
iako je shvaćena kao narodnjačka a u principu je :cerek:
i nije ni turbofolk ni narodnjak.
velim ja da ima dobrih pjesama takvih. :cerek:
i joximović ima preslatkih pjesmica :cerek:

nikiva
05.06.2006., 22:18
joj da trebaš mi je prekrasna pjesma...........
iako je shvaćena kao narodnjačka a u principu je :cerek:
i nije ni turbofolk ni narodnjak.
velim ja da ima dobrih pjesama takvih. :cerek:
i joximović ima preslatkih pjesmica :cerek:

ma da.trebaš mi nema veze sa narodnjakom.jedino kaj je na ekavici.a ono stil je,ko recimo grašo.
al stvar je mrak :cerek:
ja kad se bum drugi put udavala(ak bum) to budu mi svirali :kiss:

lolita11
06.06.2006., 08:23
pa prvo cu imati kao neki uvodni cocktail hour sa jazz kvartetom cetvrtinka koji ce svirati od svacega ponesto, ono jazz klasike al i neke druge laganice,a kasnije DJ-a kojem sam dala gomilu pjesama iz razlicitih razdoblja,ali sve su strane tj. engleske jer ja to uglavnom i slusam, te blokovi talijanskih pjesama sa san rema isl....sto se tice obicaja, plesat cemo tarantellu (to je neko tradicionalno talijansko kolo hehe), zatim imas nekih tradicionalnih detalja koje smo uklopili (npr. mladozenja mora nositi komadic zeljeza u dzepu da otjera zle duhove), na kraju se rabija vaza i onoliko komadica koliko se rabila simblizira broj sretnih godina, konfeti su one odvratne mandule ,ali oni simboliziraju slatkocu i gorkost braka i daju se obicno u 3 ili 5 komada zbog jedne simbolike, , muz i zena idu od stola do stola i nude kolace simbolizirajuci tako svou prvu zajednicku gostoljubivost,stavljat cemo ruzmarin ljudima na zapecak,sve imamo biligualno, od mise, programa, menu-a, pozivnica, zavjete ce on izrec na hrvatskom ,a ja na talijanskom.. itd....strancima je organiziran obilazak grada, ni oni bas ne znaju engleski tak da sam "udavila" puno svojih frendova koji znaju talijanski da se s njima druze kad mi necemo stic, ...mislim da ce se svi zabavljati jer smo dragi i ja takvi, i uvijek se druzimo samo sa strancima i na nekim smo internacionalnim tulumima i nikad nije bilo lose, bas naprotiv super je ta raznolikost. a meni ne dolaze samo talijani, bit ce engleza, nijemaca, amera, francuza.....to su uglavnom sve mladi ljudi i svi slusamo slucnu mjuzu...tebi predlazem da imas mozda nekog sansonjera da ti otpjeva nesto ,tipa pattiera ili slicni pjevaci koji su ok i vjerojatno bi stariji francuzi bili odusevljeni.koliko sam shvatila u italiji je jedino bitna klopa i vino i svi se dobro zabavljaju.nije im mjuza toliko vazna.mislim da su i francuzi takvi...tako da se koncentriraj bolje na to...sto se tice obicaja imas po netu sve i svasta.vasa torta bi trebala biti "tipicna" francuskla ako zelite nesto ekstra...to su one super piramidaste torte;)) ja bas i ne znam koji su hrv obicaji s obzirom da sam odrasla u gradu i nikada se u mojoj obitelji nisu prakticirali obicaji npr. dolazenje po mladu doma, tamburasi isl....tako da ce mene moj dragi vidjeti prvi puta u samoj crkvi:)...nemam sad vremena tu ic u detalje, al globalno ti je to-to...joj, nadam se da ce sve proc u redu!

BebeHappy
07.06.2006., 10:21
ja bi baš neku veselu pjesmu neki swing! :eek: :cerek: :rofl:

Chuck Berry - You never can tell

Bas je vesela pjesma....it was a teenage wedding and the old folks wished them well...

W3DR4N
20.06.2006., 00:29
Nešto bez velikih varijacija u melodiji.

Sinatra - Strangers in the night
The Righteous Brothers - Unchained Melody (možda i najbolji izbor)
Fred Astaire - They Can't Take That Away From Me

Ili bilo mi je prejako kad jednom mladenci nisu znali koja će pjesma otvoriti prvi ples i počne Krivo je more od Divljih Jagoda, a oni se upoznali na ljetovanju. Emocije pršte, plaču oni, plaču oni šta ih gledaju. Nezaboravno...

DiscoKoogla
20.06.2006., 07:15
ma ja jos razmisljam.... mislim da dragi nece pristati na swing:) ne voli swingere hehehehe

Kandela
20.06.2006., 13:05
najdraži mi je bečki za prvi ples (dragi i ja obožavamo plesati i imamo fantastičnu privatnu poduku sa još tri para - nalazimo se u našem stanu i čagamo :zubo: ) cura je sjajna i ispada nas jednom tjedno 25kn po osobi za dva puna sata podučavanja svih plesova...tak da smo već i objesni u sojim prohtjevima :D
uglavnom, nama će bend svirat Que sera, sera :rofl:

aj mi posalji njen broj na pm. hvala

mišica
21.06.2006., 20:17
mi smo plesali bečki valcer, jer smo tako željeli...i to uz "Na lijepom plavom dunavu" i bilo je jako lijepo...

snjeska
23.06.2006., 09:28
ne da mi se citat prethodne postove,al moj bi odabir bio jaques,ona pjesma o jegovom vjencanju je fakat mrak

mikonja
25.06.2006., 16:14
Oliver - Moj lipi anđele

i svirala je točno prije godinu dana......

odlučili smo se za nju jer nas puuuno toga veže uz tu pjesmu......

Mayo
04.07.2006., 23:02
Daklem, koliko ste prije vjenčanja krenuli na plesni tečaj, odnosno kad planirate ići na njega, naravno ukoliko smatrate da vam je potreban? Svaka preporuka plesne škole/privatnog podučavatelja je dobrodošla. Što ste sve na tečaju učili i koliko vam je na svadbi koristilo?
Nema mi ljepšeg kad na svadbi ili bilo gdje drugdje vidim par koji zna plesati.. Mog dragog je teško pokrenuti na takvu 'svadbenu' muziku, ali počela mi je sezona (četiri komada do kraja godine plus još jedna iduće na kojoj sam kuma plus možda i naša vlastita u skorije vrijeme) pa bih htjela da se barem ne gazimo po nogama. Dosad smo takvo što izbjegavali improvizirajući, ali dosadilo mi je već to pomalo - htjela bih da se konačno nekako uskladimo :rock: Kad sam to spomenula nije se previše bunio pa mislim da je vrijeme da ga obradim do kraja i upišem nas negdje čim prije, ako još uopće gdje mogu prije jeseni :D

iva11
05.07.2006., 07:51
Dragi i ja smo svoj plesni tečaj odradili u 6 mj. pa sada isto tako po razno raznim vjenčanjima utvrđujemo znanje:Placebo: , tako da sve u svemu mislim da će to do 02.09. izgledati dobro...prije našeg vjenčanja:love: smo jedino sa kumovima mislili otići još na dva-tri privatna sata u plesnu školu da to još malo usavršimo.Što se tiče plesne škole i učitelja plesa najtoplije ti preporučujem plesnu školu Diva i učitelja Davora:top: , dečko je super, jako dobro pokazuje....šta da ti kažem mi smo u 5 sati dosta dobro naučili sada je potrebna vježba...i nisu skupi!Ne znam kada ti je vjenčanje ali za njih znam da počinju raditi odmah početkom 9 mj....:)

molly*
05.07.2006., 08:04
dragi i ja ne znamo plesat...al nismo imali vremena ici dugo u plesnu skolu...isli smo na nekoliko sati...tip nam je dolazio u stan...sad znamo malo bolje, al treba vjezbe...da se opustimo, a za to nismo imali vremena. nazalost nismo u zg isli na te sate plesa pa ti ne mogu pomoci...

iva11
05.07.2006., 08:22
Cure sa kojim plesom mislite otvoriti prvi ples tj. za gospođe sa iskustvom sa kojom vrstom plesa ste otvorili prvi ples....da li mislite da bi to nužno trebao biti valcer ili...???:)

misiz S
05.07.2006., 08:30
Ja cu ti prvo preporuciti Plesnu skolu Diva. Mi smo tamo isli i tip je genijalan. Fenomenalan!!!! U 4 dana prodjes najbitnije na dobar nacin da ti ostane.
Drugo, tamo tip lijepo kaze nemojte uzimati becki valcer (Na lijepom plavom Dunavu, Che sera sera...) kao prvi ples. Za njega trebas dobru kondiciju. To je brzi valcer.

Engleski valcer (Vela luka, VJeruj u ljubav...) moze, jer je laksi pa uspijes zdurati tih par minuta u tom tempu a i stariji ga lakse plesu.
Mi smo htjeli tango, ali tko bi nam se mogao pridruziti u prvom plesu??
Nismo htjeli diskofox jer je preuobicajen, 90% pjesmi pleses na svadbi diskofox. I na kreju smo uzeli Fly me to the moon i plesali slowfox, oni koji ga ne znaju su plesali diskofox i svima je bilo super. Ritam OK, nama nije uobicajeni korak, svi su mogli plesati...
A sad uzivajte i nadjite si pjesmu koju zelite za prvi ples. To je nama bio najveci problem, jer nemamo nikakvu svoju pjesmu pa....I nismo htjeli Vjeruj u ljubav jer to je prva pjesma po svadbama vec 25 godina i vise (pa jos su njegovi i moji plesali na svadbi na tu stvar). Imate jos Moj lipi andjele (engleski valcer)
Eto...SRETNO!!!

iva11
05.07.2006., 08:35
Ja cu ti prvo preporuciti Plesnu skolu Diva. Mi smo tamo isli i tip je genijalan. Fenomenalan!!!! U 4 dana prodjes najbitnije na dobar nacin da ti ostane.
Imate jos Moj lipi andjele (engleski valcer)
Eto...SRETNO!!!
Mi smo također završili taj tečaj u plesnoj školi Diva i također se slažem sa tobom da je Davor fenomenalan!!!!
A što se tiče pjesme dragi i ja smo baš htjeli da to bude Moj lipi anđele....nama ta pjesma ima duboko značenje a i engleski valcer nam dosta dobro ide pa mislim da bi to bila zgodna kombinacija....:)

misiz S
05.07.2006., 08:50
To je jako zgodno, moja kuma je na tu pjesmu plesala. Pjesma mi je predivna, i jos ako vama ima posebno znacenje dileme nema. TO JE TO!!!!

SUPER!!!
Mi smo jos do petka prije svadbe odlucivali, ah...

snjeska
05.07.2006., 09:35
koliko ste platili taj tecaj i gdje je on tocno

sto mislite o pjesmi DUSU SAM TI DAO od alena slavice,isuse kak je ta dobra pjesma,to je inace nasa pjesma
ide ovako:
godine ko srne,nestaju u bijegu
uspomene sad su,poljupci u snijegu
poljupci u snijegu

godine i snovi,rijeke koja tece,
to je sve sto imam,od tebe i srece
od tebe i srece

dao sam ti dusu, srce sam ti dao
nista vise nemam al mi nije zao 3x

godine ko srne,nestaju u bijegu
uspomene sad su,poljupci u snijegu
poljupci u snijegu

godine i snovi,rijeke koja tece,
to je sve sto imam,od tebe i srece
od tebe i srece

dao sam ti dusu, srce sam ti dao
nista vise nemam al mi nije zao 3x

lolita11
05.07.2006., 09:41
mi smo improvizirali na strangers in the night...i nitko nije kuzio da nemamo pojma hehe

iva11
05.07.2006., 09:53
koliko ste platili taj tecaj i gdje je on tocno

Plesna škola Diva ti je kod okretišta na Borongaju, blizu stadiona a tečaj ti košta 400 kn za vas oboje!!!Mogu ti poslati broj telefona na pm pa brobaj nazvati, možda još nisu otišli na godišnji....ne znam za kad bi ti trebalo ali znam da tečajevi opet počin ju u 9 mj.!!!

snjeska
05.07.2006., 09:55
Plesna škola Diva ti je kod okretišta na Borongaju, blizu stadiona a tečaj ti košta 400 kn za vas oboje!!!Mogu ti poslati broj telefona na pm pa brobaj nazvati, možda još nisu otišli na godišnji....ne znam za kad bi ti trebalo ali znam da tečajevi opet počin ju u 9 mj.!!!
a blizu mene,ja u dupcu
posalji broj,ja se udajem 09.09. pa mi ne pase 9 mj
isla sam ja tecaj plesa al ne sa svojim zarucnikom
u najgorem slucaju sama ga naucim :kiss: :kiss:

iva11
05.07.2006., 10:02
Snješka imaš brojček na pm!!!

Magg
05.07.2006., 10:18
@iva11
moze li i meni broj na pm?? hvala unaprijed :)

iva11
05.07.2006., 10:31
@iva11
moze li i meni broj na pm?? hvala unaprijed :)
Magg imaš brojček!!!!

Magg
05.07.2006., 10:39
thx :)

Ekica
05.07.2006., 15:16
iva11 - može i meni broj, pls.

BTW, mi nećemo plesati valcer, meni taj ples niš ne znači, a i moj dragi je totalni antitalent i nema smisla brukati se više nego je potrebno.
Umjesto toga ples ćemo otvoriti sa Shainom Twain, "You`re still the one" - pjesma mi je mraaaak, totalno "naša" i zapravo jedva čekam da zaplešemo.
Naravno, preduvjet za tu pjesmu je bend s dobrim ženskim vokalom, ili DJ -> mi imamo ovo prvo!!!:lux: :lux:

lbucar
05.07.2006., 15:31
iva11 i misiz S
pjesma Moj lipi anđele NIJE u ritmu enlgeskog valcera

lolita11
Lutamno kroz noć, mi kao stranci ......
stvarno originalno za prvi ples:D

Cats
05.07.2006., 15:42
Lutamno kroz noć, mi kao stranci ......
stvarno originalno za prvi ples:D

Aaaaaaaaa nenenene :nono: ta pjesma govori o hepiendu :cerek:

It turned out so right
for strangers in the night

;)

lbucar
05.07.2006., 22:18
Aaaaaaaaa nenenene :nono: ta pjesma govori o hepiendu :cerek:

It turned out so right
for strangers in the night

;)

Happy and je u redu. I pjesma je OK, samo mi je palo na pamet :kiss:

BTW Ima jedna naša ljubavna pjesmica koja u refrenu ide ovako

Ti si moja tajna najveća
ti si moja ljubav jedina
Ni*ko nikog nije volio
Ko što dušo tebe volim ja

Full ljubavana pjesma
I to poželiš mladencima za dug i sretan brak.

Ali prvi stih u kitici ide ovako
Pričaju mi da si nevirna .......
:zubo:

iva11
06.07.2006., 07:56
[QUOTE=lbucar]iva11 i misiz S

Nego:confused: ??Ako imaš iskustva sa time slobodno pomozi:) !Baš zato smo mi i mislili uzeti još dva-tri sata prije vjenčanja, da mi to usavršimo!!
Tajna najveća je jako lijepa pjesma ali ja se za nju kod otvaranja prvog plesa ipak ne bi odlučila, ali tokom večeri sigurno...zašto ne:) !!!

iva11
06.07.2006., 08:00
Ekica i ti imaš broj na pm!!!!

misiz S
06.07.2006., 09:53
iva11 i misiz S

U pravu si nije. Moje isprike. Malo sam se zanijela s Oliverom. A sta ce...
Prihvacam ispravku :-)

A kad je to ionako iza mene, pa mi je vjerojatno malo popustila koncentracija :zubo:

Mayo
06.07.2006., 12:11
Otkrijte nam, molim vas, o kojem se onda ritmu radi :trio:

misiz S
06.07.2006., 12:15
Discofox.
Ono standard slow-slow-quick, quick (ono kad ides nogom u nazad)

Najcesci ples :)

lbucar
06.07.2006., 16:55
Otkrijte nam, molim vas, o kojem se onda ritmu radi :trio:

Radi se o četverodobnoj mjeri. Pleše se na "klasičan dvokorak".
Ili kako kaže misiz S slow,slow,quick,quick
Rekao bih da je mislila na slow fox.
Korak je kao usporeni Jive.

Ili za početnike, samo s lijeve na desnu nogu. :D Možeš plesati kako ti volja samo je bitno da si u ritmu i da brojiš -jedan, dva, tri, četiri.
Eng. valtz ima trodobnu mjeru i pri plesu se broji - jedan, dva, tri (nema četvrte dobe). Zato sam i reagirao da se ne bi nekom dogodilo da vježba eng.valtz i na prvom plesu (moj lipi anđele) dođe u nezgodnu sutiaciju:confused:
A četvrte dobe nema, a da o koracima niti ne govorim.

Iva11
nisam mislio na "Tajnu" kao prvu pjesmu, već onako kao neku po želji od kumova za mladence. I baš nezgodno ispada kad muzika najavi lijepe želje za mladence od kumova, a pjesma veli "Pričaju mi da si nevirna ...." :rofl:

Cats
06.07.2006., 17:01
Khm, koliko se ja razumin u nuklearnu fiziku slow-slow-quick-quick teško moš plesat na četverodobnu mjeru pošto ti za izvedbu nabrojenog trebaju tri dobe i jedna ti je fino viška. ;)

A da nisi ti moj stari frend iz škole koji tvrdi da ljudi čine veliku grešku jer ekčueli slušaju muziku na koju plešu i hoće ju slijediti? :medoberejagode: :rofl:

lbucar
06.07.2006., 19:01
Khm, koliko se ja razumin u nuklearnu fiziku slow-slow-quick-quick teško moš plesat na četverodobnu mjeru pošto ti za izvedbu nabrojenog trebaju tri dobe i jedna ti je fino viška. ;)

A da nisi ti moj stari frend iz škole koji tvrdi da ljudi čine veliku grešku jer ekčueli slušaju muziku na koju plešu i hoće ju slijediti? :medoberejagode: :rofl:

Dobro tebi ide ta "fizka" :D nedostaje sloooow na kraju. Treba do četiri izbrojat, nije lako.......

Frend iz škole :misli: teško da smo u istu školu hodili
baš me zanima odkud ti ta asocijacija

Mayo
06.07.2006., 20:46
OK, ja sam sad u svojoj sobi, pjevam si Moj lipi anđele i bez problema na to plešem engleski valcer :misli: :zubo:

Ma kužim ja da za svaku vrstu plesa postoji određena muzika i da ne ide svaka pjesma sa svakim plesom.. ali pobogu zašto ja ne bih plesala engleski valcer na tu pjesmu? Tko će me prokljuvit na svadbi :zivili: ? Kaj se to fakat kuži?

BTW, funkcionira mi eng. valcer s još mnogim pjesmama koje su mi po glazbenom izričaju bliže (prva mi na pamet pada Into my arms od Nicka Cavea s kojom možda počnem svoj prvi ples, makar ću ju možda morati malo ubrzati :gitara: )

I da, upravo zato bih upisala tečaj - jer mi je već dosta tog vražjeg dvokoraka kojeg svi ''znaju'' plesat. Pa kad mi počnu bacat koljena iz sebe i zavijat gležnjevima, dođe mi da plačem od smijeha :)

lbucar
06.07.2006., 23:31
OK, ja sam sad u svojoj sobi, pjevam si Moj lipi anđele i bez problema na to plešem engleski valcer :misli: :zubo:

Ova ti je dobra:top:
Krivo pjevaš, vjerojatno
probaj zaplesati uz originalni CD

Ako baš voliš eng valtz, možete plesati uz Adamsa i Have you ever really loved a woman ili hrvatsku verziju od Radolfija.
Pada mi na pamet, a do sada nije nitko spomenuo Ljubavnu serenadu. To je ona melodija koja se često izvodi samo na gitari, ali band ju može odsvirati u svojoj obradi. Isto eng valtz.
Onda Fastination, pa .......
ima još al se ne mogu sjetit - idem odbrojat do četiri :D

lolita11
07.07.2006., 06:35
ibucar-a kako ti znas na sto smo mi plesali? jesam li to negdje navela? uopce se ne sjecam....trebalo je biti silence od DM-ovaca, al kad smo vec imali valeriju i kvartet odlucili smo da je frankie apsolutno prikladan i dobro prica nasu pricu i prvi susret;)

Mayo
07.07.2006., 11:27
Krivo pjevaš, vjerojatno

Ma neeee, nemoguće... pa gle - Moj li-pi aaaaaanđeeeleeeee... :cerek:

Ako baš voliš eng valtz, možete plesati uz Adamsa i Have you ever really loved a woman ili hrvatsku verziju od Radolfija.

Ma nije da sam strastvena obožavateljica engleskog valcera (a bome ni Radolfija :) ), nego je to trenutno jedini ples, uz dvokorak o kojem sam svoje mišljenje već navela, kojeg je moj dragi recimo skoro usvojio pa time ostaje i jedina opcija do upisivanja tečaja..

Idem odbrojat do četiri :D

:) Ajde pls navedi još par pjesmica koje su prikladne za engl. čagu, po mogućnosti stranjske.. Thx!

@Lolita: kako ste se dogovorili s Valerijom? Poznajete ju privatno ili..? Nekako mi nije tip za svadbe, čak ni one u stilu tvoje ;)

blinky
07.07.2006., 11:36
:) Ajde pls navedi još par pjesmica koje su prikladne za engl. čagu, po mogućnosti stranjske.. Thx!

Tennese walz
Time of my life :)

lolita11
07.07.2006., 11:49
@Lolita: kako ste se dogovorili s Valerijom? Poznajete ju privatno ili..? Nekako mi nije tip za svadbe, čak ni one u stilu tvoje ;)

kao iznenadenje ju je doveo moj dragi prijatelj bubnjar iz cetvrtinke;) zasto mislis da nije tip za svadbe? pa tamo se samo vrtila fina lagana jazz mjuza...pjevala je i moja frendica ivana vukov.....valerija je inace iznimno simpaticna i jako joj je bilo sve drago da bude s nama.....a poslije tog cocktaila su oni otisli i tek je onda nastupio DJ sa disco atmosferom....bilo je puno 80tih tipa depeche mode, joy divisiona i takve ,inace netipicne svadbene mjuze....

njasa
07.07.2006., 12:04
mi smo tili nights in wiht satin ali je ovi nisu znali svirat i na kraju smo prvi ples odplesali na olivera- kad mi dodes ti :9
moj dragi je pripremija i vatromet za prvi ples ka iznenadenje. nazalost vani je previse puvalo da bi ispuca vatromet na prvi ples, ali je vatromet bija kad smo tortu unistili. iznenadenje za mene :) srica moja najveca na sviti...

Mayo
07.07.2006., 15:04
zasto mislis da nije tip za svadbe?
Zato što predobro pjeva :)
Šalu na stranu, Valerija (ako je to ona na koju mislim, Nikolovska ili slično, ex Mayales?) mi je jedna od najboljih pjevačica u HR, a Mayalesov Svima želim raj za sve mi je još uvijek jedan od najdražih albuma.. Zato mi je nevjerojatno da je pjevala na svadbi.. odnosno, više nije budući da je došla preko poznanstva.. Sretnice jedna!

..bilo je puno 80tih tipa depeche mode, joy divisiona i takve ,inace netipicne svadbene mjuze....
Jao, ovo zvuči odlično.. Ja sam sva u strahu kako će moji jednog dana reagirati na svadbu na kojoj neće biti tipične svadbovske muzike, već mislim cupkati cijelu noć upravo na pop i rock 80/90. A opet s druge strane, ako će biti pravi svatovi, plesat će na sve (kao što sam i ja na njihovim svadbama :zubo: )

lbucar
07.07.2006., 15:35
ibucar-a kako ti znas na sto smo mi plesali? jesam li to negdje navela? uopce se ne sjecam....trebalo je biti silence od DM-ovaca, al kad smo vec imali valeriju i kvartet odlucili smo da je frankie apsolutno prikladan i dobro prica nasu pricu i prvi susret

pročitao sam ovo pa mi se učinilo da je bilo za prvi ples

mi smo improvizirali na strangers in the night...i nitko nije kuzio da nemamo pojma hehe

vjerojatno sam krivo skužio, sorry :kiss:

a kako i ne bi kad su "majstori" ugurali u jednu temu hrpu postova, koji nemaju nikakve veze s naslovom
U prvih šest stranica vuku se postovi koji ničim ni približno ne spominju išta vezano uz naslov. Pa ti čitaj, ak ti se da:flop:

sia_28
08.07.2006., 15:31
mi smo izabrali od kemala i tereze pjesmu sve dok bude bilo i nas dvoje staru,ali još ne znam da li će mi je znati bend pjevati imam dogovor s njima tek slijedeći tjedan

Tigrica
04.08.2006., 13:25
ne znam jel ste spominjali sto o uvodnoj pjesmi koja vam je svirala na dvd-u na pocetku? ima neko dobar prijedlog?

Marta2010
04.08.2006., 15:59
Da potvrdim da mi je Ponekad poželim prekrasna za prvi ples. Evo riječi:

Obuci haljinu,
Cipele najljepše što imaš
Na lice stavi smijeh,
A ja ću doći po tebe.
Kad krene ova noć,
Tisuću koraka za dvoje
Zapleši sa mnom ovaj ples

U ponoć stoji sat,
Nježna i lagana ko svila
Zaustavljaš mi dah
Neću ti reći jer već znaš
E kad bi mogao
Sad bi poletio bez krila
Dok plešeš sa mnom ovaj ples

Ponekad poželim
Da te stavim u njedra
I da zaboravim
Koji je dan
I gdje sam
Ponekad pomislim
Kako blizu je sreća

Nad morem mjesec mlad
U oči skupila si zvijezde
Ko nikada do sad
Srce mi šalje dobru vijest
E kad bi mogao
Sad bi zaustavio vrijeme

A na DVD-u bude uvodna Diana Ross i Richie Lionel – Endless love

Secundo
04.08.2006., 16:38
Imali smo muziku uživo, želio sam si nešto jazzy za početak (dakle dok je društo ulazilo u restoran), i bio je puni pogodak: Watermelon Man, zatim ona stvar iz filma Mo' Better Blues :D

Za otvorenje plesa se više ne sječam što su svirali ... bio je neki kompromis, trebalo se i društvo zabavljati, ne samo ja. A da sam imao više love, pjevala bi mi Sade cijelu večer :)

luna57
04.08.2006., 18:37
nama ce bit uvod pjesma "tvojim željama vođen"

fiorella
04.08.2006., 19:48

Obuci haljinu,
Cipele najljepše što imaš
Na lice stavi smijeh,
A ja ću doći po tebe.
Kad krene ova noć,
Tisuću koraka za dvoje
Zapleši sa mnom ovaj ples

U ponoć stoji sat,
Nježna i lagana ko svila
Zaustavljaš mi dah
Neću ti reći jer već znaš
E kad bi mogao
Sad bi poletio bez krila

Ponekad poželim
Da te stavim u njedra
I da zaboravim
Koji je dan
I gdje sam
Ponekad pomislim
Kako blizu je sreća

Nad morem mjesec mlad
U oči skupila si zvijezde
Ko nikada do sad
Srce mi šalje dobru vijest
E kad bi mogao
Sad bi zaustavio vrijeme

A na DVD-u bude uvodna Diana Ross i Richie Lionel – Endless love

:love:

Ko ovo pjeva?

krokodajl
05.08.2006., 01:55
Alen Nižetić. Ili je to Luka? :confused: Onaj mlađi, uglavnom. I popularniji. :D

Marta2010
05.08.2006., 11:33
Luka Nižetić => iako on meni inače nije baš nešto, ova pjesma mi je savršena :)

zmaja
21.08.2006., 12:35
Luka Nižetić => iako on meni inače nije baš nešto, ova pjesma mi je savršena :)

pjesma se može i preslušati na linku http://www.skalinada.hr/stfest.php?p=2004&s=1531

.. mislim da bi u obradi super zvučala...

Ipak mislim da će nama svirati You are so beautiful (tuuu miiiiiii)

Marta2010
21.08.2006., 13:15
Mmm..i to je jaaaakooo lijepa pjesma!!!!!!!!!!!!!!!

informirana
22.08.2006., 09:11
ne znam jel ste spominjali sto o uvodnoj pjesmi koja vam je svirala na dvd-u na pocetku? ima neko dobar prijedlog?

Mi smo za uvod na DVD-u odabrali : Lonestar - Amazed
Nama je jednostavno prekrasna pjesma, totalno romanticna :cerek:

lunalu
27.08.2006., 08:00
Mi cemo imat djecju pjesmicu: "kisobran za dvoje"- to ce bit fora, nitko ne ocekuje takvo sto, a i nece nam gledat u noge i brojat koliko smo i gdje falili u plesanju valcera:zubo:

Tigrica
27.08.2006., 14:30
Mi cemo imat djecju pjesmicu: "kisobran za dvoje"- to ce bit fora, nitko ne ocekuje takvo sto, a i nece nam gledat u noge i brojat koliko smo i gdje falili u plesanju valcera:zubo:

joj kak originalna ideja!!!

mislis tu cete pjesmu imati na dvd-u?

Tempion
07.09.2006., 12:24
Kad smo ulazili , svirala nam je Enya- May it be, u skladu sa cijelim mojim stylingom, sve je izgledalo čarobno....prekrasan restoran u Umjetničkom paviljonu, okupan u nježnim svjetlima koja su se lagano preljevala preko zidova, sve u bijelom (skupa s nama...:zubo: ) i Enya....Pjesma za tortu je bila tema iz Smogovaca, a DJ je puštao stariji rock, od domaćih Prljavce i stvari tog tipa (nikakvi narodnjaci i sranja tipa Ja se konja bojim....), stvari iz 80 -tih, i neke dance stvari koje se trenutačno vrte...svo smo se fenomenalno zabavili, još je bio i light show i mjehurići...jedino se ja još uvijek patim sa krvavim žuljevima na stopalima (jer sam , pametna, plesala bosa kojih 6 sati)...Prvi ples - Eric Clapton - Wonderfull tonight, jer nas vežu neke posebne uspomene kad je svirala ta stvar....

Magg
07.09.2006., 12:25
mali off-topic :)
@tempion

jesu mjehurici bili od sale ili ste negdje iznajmili?

crnka st
19.09.2006., 15:42
Neman pojma ko piva al super su;..tebe je lako voljeti kao disati zrak,svaki tren sa tobom je nebeski dar,tebi je lako pjevati,s tobom snivati sne,nikom na svijetu nije bilo lakše reći Volim te..i "..Hoćeš li me voljeti..hoćeš li me sanjati..kad budemo ja i ti 63...

Mayo
19.09.2006., 21:39
Ako se ne varam:
Tebe je lako voljeti - Toni Kesić
Kad budemo ja i ti 63 - Novi fosili

Marta2010
24.09.2006., 08:30
Mogu reći da smo imali Luka Nižetić - Ponekad poželim (kako sam već i prije pisala) i mnogo ljudi je bilo vrlo skeptično prema njoj kao prvom plesu, no čak su nam kasnije i stariji gosti dolazili i rekli da je prekrasna! Razlog: većina ne zna pjesmu i usredotočili su se na riječi koje su odlične! Uglavnom, reakcija je bila fantastična i nisam požalila ni trenutka što nismo plesali valcer kao prvi ples (što nam je dosta ljudi nametalo)!

Mayo
24.09.2006., 17:15
Moji frendovi su jučer počeli s cha-cha-cha koji je prerastao u disco fox i bilo je odlično! Pridružili se kumovi, a nakon njih se ustali apsolutno svi bez ikakvog reda, taman kad je bend najavio roditelje :D

Pjesma - Anything you want, Roy Orbison :rock:

crnka st
24.09.2006., 17:27
Lionel Richie - Endless Love

My love,There's only you in my life
The only thing that's bright.My first love,
You're every breath that I take,You're every step I make
And I
(I-I-I-I-I)
I want to share all my love with you
No one else will do...
And your eyes
They tell me how much you care
Ooh yes, you will always be my endless love
Two hearts, Two hearts that beat as one
Our lives have just begun
Forever
(Ohhhhhh)
I'll hold you close in my arms
I can't resist your charms
And love Oh, love
I'll be a fool for you,
I'm sure
You know I don't mind
Oh, you know I don't mind...........

Dobra je pisma "I want to wake up with you" -Boris Gardiner

flakey
25.09.2006., 11:49
mi smo na kraju za prvi ples izabrali Stand by me.. a iduca love is in the air

MalaLola
25.09.2006., 13:29
Mogu reći da smo imali Luka Nižetić - Ponekad poželim (kako sam već i prije pisala) i mnogo ljudi je bilo vrlo skeptično prema njoj kao prvom plesu, no čak su nam kasnije i stariji gosti dolazili i rekli da je prekrasna! Razlog: većina ne zna pjesmu i usredotočili su se na riječi koje su odlične! Uglavnom, reakcija je bila fantastična i nisam požalila ni trenutka što nismo plesali valcer kao prvi ples (što nam je dosta ljudi nametalo)!

Super je pjesma, a kako sam vidjela Dino Šaran je pisao tekst i to mi je samo potvrda koliko je pjesma duboka... Super je, nego meni to zvuči, bar početak, kao tango.. ha jeste ga vi otplesali? Ja bi tak svog dragog dobro naučila plesat tango pa da cijelu pjesmu samo mi to savršeno otplešemo....

Marta2010
25.09.2006., 13:38
He he, nismo, bili smo toliko u transu da sve ono što smo vježbali da ćemo otplesati smo na kraju po svojem - lagani dvokorak i uopće nismo mislili na korake :-)))

Kikica26
03.10.2006., 14:58
Mi ćemo za prvi ples imati pjesmu Živote moj od Davora Radolfija. Jako lijepa i nježna pjesma sa super tekstom.

norah
04.10.2006., 14:19
Ja sam trenutno za Olivera - Vjeruj u ljubav a do svadbe tko zna sto ce mi jos pasti napamet. :D

TAMARA01
04.10.2006., 15:14
ja mislim da će mi bit MOJ LIPI ANĐELE od Olivera,ta mi je pjesma prekrasna

iva11
04.10.2006., 15:29
Joj da, Moj lipi anđele je prekrasna pjesma,meni možda i najljepša, i ja sam mislila da će ona biti moj izbor ali smo na kraju odustali jer se na nju pleše slow fox a to mom dragom nije 'baš nešto' tako da smo hrabro, i moram se pohvaliti jako lijepo, odgulili bečki valcer, a kao kompromis Moj lipi anđele je glavna pjesma, uvodna, na našem dvd-u sa vjenčanja.Ipak se je na kraju isplatila plesna škola

Wedding
05.10.2006., 10:37
Ja sam definitvo za valcer:D ... to mi je onak, bas čeče:zubo:

demosten
05.10.2006., 10:50
Joj što mi se nedavno dogodilo. Bio sam na jednoj svadbi. Mladence sam utreniravao tri dana prije svadbe i izgledali su savršeno. Kao bonbončići kada su počeli plesati.
Ali onda nešto prestrašno. Nisam uopće mislio na kumove. Jedni kumovi su se doslovno posvađali na plesnom podiju. ona vukla na jednu stranu a on na drugu te se počeli objašnjavati i derati (ne toliko teatralno ali dovoljno da ih svi u sali vide a i kamera snimi).
Do kraja večeri nisu više skupa plesali..

demosten
05.10.2006., 10:55

Ovak to je prekrasna pijesma ali tko će ju otplesati. Da se otpleše kak treba trebaš biti stvarno dobar plesač (a ja to nisam).
Ali s druge strane ovo a pijesma je jako dobra kada se treba gegati s noge na nogu. Puno bolje nego nasilni pokušaji plesanja valcera.

MalaLola
05.10.2006., 10:56
ona vukla na jednu stranu a on na drugu te se počeli objašnjavati i derati (ne toliko teatralno ali dovoljno da ih svi u sali vide a i kamera snimi).
Do kraja večeri nisu više skupa plesali..

:D :D :D :D Ovo me skroz podsjeća na mene i mog dragog svaki put kad krenemo plesat, ja vučem svoje, on svoje i na kraju obično u pol pjesme se vratimo za stol. Malo se pokefamo, ali meni to svaki put izgleda jako, jako smiješno. Za svadbu definitivno idemo na tečaj:top:

Mayo
05.10.2006., 10:59
I mi smo se kefali na tečaju, ali uspješno smo ga završili (doduše, skraćenu verziju pripremljenu za jednu svadbu) :D
Trik je u tome da cure moraju prepustiti vodsvto partneru, što je meni jako teško palo :zubo:

Magg
05.10.2006., 12:05
Takvi smo i mi. Svako vuce na svoju stranu. Ja ne popustam. On vice opusti se, aj da ja vodim.. Jer, on zna donekle ove standarnde stvari plesat. Ja nemam osijecaj za takt a "vodila" bi - katastrofa. I mi cemo definitivno na tecaj :D

ana77
05.10.2006., 12:29
Trik je u tome da cure moraju prepustiti vodsvto partneru, što je meni jako teško palo :zubo:

Hej zašto mi ovo zvući poznato! :cerek: :zubo:

Mayo
05.10.2006., 12:44
Ma tečajevi su super.. dragi i ja se jednom počeli prepirati i u žaru verbalne borbe skužim da se ponašamo glupo, počnem njega i sebe stišavati, okrenem se oko sebe te vidim da su svi odavno prije nas stali s plesom i vode burne rasprave :D:D

TAMARA01
05.10.2006., 13:24
ja sam totalni antitalent za ples,netko će se dobro trebat namučit da mene nauči plesat!

Marta2010
05.10.2006., 13:24
Ovak to je prekrasna pijesma ali tko će ju otplesati. Da se otpleše kak treba trebaš biti stvarno dobar plesač (a ja to nisam).
Ali s druge strane ovo a pijesma je jako dobra kada se treba gegati s noge na nogu. Puno bolje nego nasilni pokušaji plesanja valcera.
Pa, lagani dvokorakić i super..prepustiš se glazbi i trenutku i to je to :cerek:

Adonia
08.10.2006., 10:55
ne slusam inace nase izvodace ali bolesno pamtim rijeci pjesama (od prve) i znam rijeci pjesme "ponekad pozelim"
sad sam se toga sjetila i zamislila mladence.. Ajde da se i od mene dozivi sentimentala.. gotovo da sam zaplakala, to bi stvarno bilo predivno

Kikica26
08.10.2006., 20:58
Slažem se s vama. Ponekad poželim je prekrasna pjesma za prvi ples. Mislim da na prvom plesu svi mladenci izgledaju lijepo, pa čak i ako ne znaju plesati. To čak zna ispasti jako slatko.:cerek:
Dragi i ja završili plesni tečaj pa neće biti problema u koracima.:rock: .

ayrin
08.10.2006., 22:04
Mi smo imali Ponekad pozelim za prvi ples...jednostavno mi je ta pjesma savrsena za to.Mi doduse znamo plesat i nije nam nista problem otplesat,al su zato od muza kumovi za krepat.Jos se i dan danas smijemo kad gledamo dvd,stvarno su smjesni...al trudili su se cijelu vecer.

Stormica
12.10.2006., 10:18
Mi smo željeli valcer za prvi ples, naravno na lijepom plavom Dunavu. Na samom kraju kad su gosti otišli doma, bio je ples samo za nas, odsvirali su od Jacques Houdeka- Živim za to ( moja omiljena). I nakon takvog dana prepunog emocija, nisam odlolila a da ne pustim suzu ...

Magg
15.10.2006., 16:26
Ja mislim da sam se odlucila. Jucer mi je jedna draga prijateljica predlozila ovu pjesmu i prvi put sam ju cula.. Sva sam se bila najezila, iako nisam inace tonijev fan, al rijeci mi se jako svidjaju.. Kako se vama cini?

Refren bi napisala u zahvalnice..

Znaj da bit' cu tu

Mozda nisam znao
uvijek istom mjerom vratiti
zato otvaram ti srce kao pismo
necu nista skrivati

Procitaj me do zadnje strane ti
i znat' ces da si najbolje do sada
sto su prsti dotakli

Ti si kao zrno soli
tvoja ljubav njezno boli
nadji srecu u mom oku
kao more duboku

Ref.
I znaj da bit' cu tu
i kad navrati nam tuga
ti u meni nadji snagu
prijatelja, vjernog druga

I znaj da bit' cu tu
da ti dobro dobrim vratim
i na vrhu i na dnu
da osmijehom te pratim

I mozda nisam znao uvijek
prave rijeci birati
ali nizasto na svijetu
tebe ne bi', ne bi' htio mijenjati

Ti si kao zrno soli
tvoja ljubav njezno boli
nadji srecu u mom oku
kao more duboku

dvolični blizanac
15.10.2006., 16:31
Magg, super ideja za zahvalnice!

Magg
15.10.2006., 16:35
Hvala :kiss:
Sad sam se sva upekmezila.. Vec ju po 5 put za redom slusam i najradje bi plakala malo :( Za 3 tjedna cu tek opet dragog vidjet http://www.cheesebuerger.de/images/midi/traurig/d020.gif i onda mu pustit pjesmu, sigurno ce mu se svidjet :cerek:

MalaLola
16.10.2006., 12:48
Joooooooj ja plačem za istač, ove riječi su tako lijepe. Super odabir, meni se po glavi još uvijek mota Ponekad poželim jer se možda na nju može plesat tango, no još nisam sigurna. Najbolje da sama napišem pjesmu i nađem nekog da ju uglazbi.... hm, neloša ideja, a i realizacija ne bi bila tako teška (frend na veliko radi muziku za mnoge poznate izvođače i svoj bend).... možda. Kak se zove ta pjesma od Tonija, jel starija ili??

Magg
16.10.2006., 12:57
Meni su rijeci od Ponekad pozelim super, ali mi nekako se nekako ne svidja muzika uz nju i nebi znala kako plesat, al sam ju dosad samo jedno dva puta cula ;)
To da sama napises ti nije nelosa nego SUPER ideja!! Ja sam sta se toga tice totalni loser, pa ako ti mozes i jos imas nego za realizacija - onda sta cekas :))

Pjesma od tonija se zove "Znaj da bit cu tu". Sad sam procitala tekst i opet se sva najezila :( bas sam cmizdronja :D

kitty b
16.10.2006., 16:15
err...pošto mi je dragi britanac, hrvatske pjesme ne dolaze u obzir...ma kako da pleše i cmizdri na nešto što ne razumije, svašt bi mu mogla podvalit :rofl: al inače smo malo...kako bi se reklo...drugačiji. evo ova pjesma se meni trenutno vrti po glavi, i jako puno govori o nama i kako nam je veza počela (ono u suzama, jer nismo znali kako na ovu udaljenost funkcionirat i ljudi nam nisu bili neka potpora) i kako nam je išlo...a i posvetio ju je meni kad ju je pjevao, pred malo, na jednoj Tribute to Nick Cave večeri. pred roditeljima i svim frendovima hehe :cerek: mi smo inače jaaaako romantični i mislim da je ljudima slabo kad nas moraju gledat al baš me briga!!!

Are You The One That I've Been Waiting For?

I've felt you coming girl, as you drew near
I knew you'd find me, cause I longed you here
Are you my desitiny? Is this how you'll appear?
Wrapped in a coat with tears in your eyes?
Well take that coat babe, and throw it on the floor
Are you the one that I've been waiting for?

As you've been moving surely toward me
My soul has comforted and assured me
That in time my heart it will reward me
And that all will be revealed
So I've sat and I've watched an ice-age thaw

Out of sorrow entire worlds have been built
Out of longing great wonders have been willed
They're only little tears, darling, let them spill
And lay your head upon my shoulder
Outside my window the world has gone to war

O we will know, won't we?
The stars will explode in the sky
O but they don't, do they?
Stars have their moment and then they die

There's a man who spoke wonders though I've never met him
He said, "He who seeks finds and who knocks will be let in"
I think of you in motion and just how close you are getting
And how every little thing anticipates you
All down my veins my heart-strings call

glorya
16.10.2006., 17:04
Mi smo željeli valcer za prvi ples, naravno na lijepom plavom Dunavu. Na samom kraju kad su gosti otišli doma, bio je ples samo za nas, odsvirali su od Jacques Houdeka- Živim za to ( moja omiljena). I nakon takvog dana prepunog emocija, nisam odlolila a da ne pustim suzu ...

Ja bi htjela od Jacquesa-živim za to za prvi ples. Ta mi je pjesma baš super..

MaDe
17.10.2006., 12:05
A kaj mislite o ''U dobru i zlu'', Borisa Novkovića?

U DOBRU I ZLU

Između neba i zemlje kad te ljubim prolazim
I ako odem, nek' te grije srce što ti ostavim,
Ni vatre bi vode ne boj se
Kada te slome, samo sklopi oči, zovi me.

U dobru i zlu u javi i snu
Znaj da uvijek bit' ću tu
I kad padne noć i kad svane dan
Tu sam ljubav da ti dam.

K'o nebeska ptica u zlatni kavez
Kad te nema, zatvoren sam
Jer što je ljubav, ja sa tobom jako dobro znam
Ni vatre ni vode ne boj se
Kada te slome samo sklopi oči, zovi me.

U dobru i zlu u javi i snu
Znaj da uvijek bit' ću tu
I kad padne noć kad svane dan
Tu sam ljubav da ti dam.

Mayo
17.10.2006., 12:39
Na nju se lijepo pleše, i riječi su totalno prikladne :) .. moji frendovi su najprije htjeli nju, ali ipak su se predomislili i odabrali Anything you want od Roya Orbisona.

Kikica26
17.10.2006., 12:44
Riječi su prikladne. Meni pjesma nije loša, ali mi je malkoc već isfurana. ;) No, ako vama nešto znači i lijepa vam je, nema razloga da ju ne odaberete.:top:

crnka st
17.10.2006., 20:22
Sreća je tamo gdje si ti - Oliver Dragojević
U svakom slučaju te volim - Ibrica Jusić

Breskva
18.10.2006., 07:03
sreća je tamo gdje si ti je pjesma mene i mog dragog i mi ćemo vjerojatno sa njome ulaziti u salu:p

nisa
18.10.2006., 07:36
mi ćemo plesat valcer - Na lijepom plavom Dunavu :)

MalaLola
18.10.2006., 10:14
mi ćemo plesat valcer - Na lijepom plavom Dunavu :)

Ako ne nađem neku koja će me oborit s nogu i na koju će se dobar tango moć otplesat mi ćemo siguno za valcer uzeti Na lijepom plavom Dunavu jer mi je to pojam valcera. Super mi je to!!! Ta na na na na nana nana Ta na na na na nana nana.....

MaDe
18.10.2006., 13:14
Ajme, toliko ima lijepih pjesama koje nam imaju posebno značenje i stvarno nam se teško odlučiti. Znamo samo da valcera neće biti jer i on i ja imamo dvije lijeve, a bogme neće biti ni Oliver. On ga ne voli, a meni je već toliko isfuran da ga ni na radiju ne mogu čuti. Moj lipi anđele - predivna pjesma, ali na svih 6 svadbi na kojima smo bili u zadnje dvije godine, to je bila pjesma za prvi ples. Nevjerojatno.
U užem su nam izboru - Luka Nižetić - Ponekad poželim ; Novi fosili - Ljubav koja nema kraj ; Vanna i Gibonni - Ja ću budan sanjati ; Boris Novković - U dobru i zlu. Al nekak mi se čini da ćemo se odlučiti za Nižetića. Netko je u prijašnjim postovima spomenuo da treba u pjesmi biti instrumentala da bi svirci mogli pozvati kumove, roditelje. Boga mi, teško je sve uskladiti!

iva11
18.10.2006., 13:22
Da obavezno treba biti instrumentala da bi sa ta ceremonija mogla odraditi kako spada, u suprotnom oni moraju mjenjati pjesmu a to više nije to!!!
I ja sam imala dvije lijeve ali malo truda i plesna škola su napravili čudo, otvorili smo ples sa bečkim i izgledalo je savršeno...nije da se hvalim ali ljudi nisu krili oduševljenje, dvorana se je zaorila od pljeska...sve je bilo baš onako...izlazak na podij, naklon, ma sve je bilo mrak...zato nikad nije kasno imam super plesnih škola a i lijepo je to znati za inače, mi npr. volimo plesati ali prije nismo zato jer meni nije išlo, najblaže rečeno, zato sada ne silazimo sa podija!!!

MalaLola
18.10.2006., 13:31
Ja sam jučer smislila da ćemo mi pošto će biti puno neuobičajenih proceduralnih stvari, možda ako nam to uvijeti dopuste, otplesati svoj prvi ples u parku pored restorana ili unutra ali se neće pozivat kumovi, roditelji i ostala svita, već će to biti NAŠ prvi ples. E a nakon toga slijede pozivi.... I tako bi voljela da to bude neki tango, za sada mi Ponekad poželim najviše vuče na to!!!

iva11
18.10.2006., 13:34
Super ideja...mi smo pjesmu Ponekad poželim stavili na jako bitan dio našeg dvd-a!!

Lara4
18.10.2006., 14:03
U dobru i zlu je definitivno glavna pjesma koju ćemo imati na vjenčanju. Tu pjesmu mi je dragi snimio posebno na CD prije par godina i poklonio kako bi mi na taj način izrazio svoju ljubav. Ponekad si pustimo tu pjesmu i otplešemo.

MaDe
18.10.2006., 14:11
Meni je moj dragi posvetio pjesmu od Shanie Twain-From this moment, i ta bi bila ono-savršena, al ta baš i nema ono kaj sam prije napisala - instrumental da pozovu kumove i ine ljude. Al, kad malo bolje razmislim, Malabudala je dobro napisala, taj prvi ples bi trebao biti samo NAŠ, ovi ostali nek se pridruže na drugoj pjesmi.

ivanar
19.10.2006., 13:06
Bok,cure,jel mi može netko od vas reći kako se zove stvar od Olivera kojoj refren počinje: "..Ispod ovog neba samo ti,dušu znaš mi taknuti...."
Ta mi se pjesma sviđa i mislim da bi bila prikladna za prvi ples.Ja ju mislim posvetiti njemu,a od njega bi htjela onu novu od Jaquea: "Živim za to".Kako se vama ta čini.

Breskva
19.10.2006., 13:10
da da to ti je od Olivera mislim da je sa novog albuma !
Joj sam da ti kažem tako mi je teško naći band koji svira i "naše" pjesmice , ali budem valjda našla mi imamo ist od Olivera dvije skladbice naše :-)

ivanar
19.10.2006., 13:26
Nemoj mi spominjati bend, jel mi je odmah muka.ja nemam pojma kako ću uskladiti svoje želje i repertuar bendova u hrvatskoj.Zato bi najradije dj-a.Ali moj dragi ne želi,jel se boji da ne ispadne još gluplje.Pošto nikad nismo bili na svadbi na kojoj je svirao dj ne znamo kako to izgleda..ali ono što znam da na svakoj svadbi na kojoj sam do sada bila bendovi su mi bili katastrofa!!!!!!!!!!

ivanar
19.10.2006., 13:27
Ako netko zna kako se zove ta pjesma od Olivera neka mi javi,please.

Breskva
19.10.2006., 13:28
A kakav bend tražite ?
Ja sam bila na svadbi sa DJ-om, a sad ovisi o ukusu o ekipi i tako to, uglavnom meni se DJ-ej svidio ali ga ja ne svoju svadbu ne bih uzimala nije to to kako bih ti rekla nije to ta atmosfera, a opet s druge strane ne mogu reči da je bilo loše, bilo je čistam okej i zgodno! Velik izbor pjesama i u izvornom glasu i tonalitetu bez "fušanja" hehee

Breskva
19.10.2006., 13:29
Pred tvojim vratima

Kad jednom prođe sve
kad pretvori se u sjećanja
kad više nisu važna lica,
imena ni godine.
Kad jednom stvorim se ja
pred tvojim vratima.

Da li ćeš shvatiti sve
ljubavlju ogrnut me?
Da li ćeš dignut me s koljena
željnog tvog oprosta?
Kad jednom stvorim se ja
pred tvojim vratima.

Ispod ovog neba samo ti
dušu znaš mi taknuti.
I kad kapnem na tvoj dlan
kad se stisnem kraj tebe
nek' me čvrsto drže ruke
tvoje ruke sigurne.

Kad jednom stvorim se ja
pred tvojim vratima.

Breskva
19.10.2006., 13:29
http://www.geocities.com/cesarica11/pred.htm

na ovom linku možeš poslušati

Kikica26
19.10.2006., 13:32
Meni su za prvi ples još lijepe: Ključ života -Oliver, Ti si moj san - Oliver i Zorica Konđa;slatka mi je i Mir na jastuku od Parnog Valjka, a sviđa mi se i Zar je voljeti grijeh? od Konđe i Spalata. Od stranih - Can't help falling in love od Elvisa, Sometimes od Simple Red i When I fall in love - Nat King Cole. :cerek:

kitty b
19.10.2006., 13:36
hmm...ajde da i vas pitam za mišljenje. mi smo u početku htjeli imati "tematsko" vjenčanje. ono, da sve bude u stilu 60ih na primjer. sad smo se predomislili, ali kako je puno "naših" pjesama iz nekih davnih razdoblja, a uostalom, to su i pjesme i izvođači koje SVI znaju, i mladi i stari i englezi i hrvati (ono, od elvisa, beatlesa, sinatre......)...sad smo se malo predomislili pa sam se ja sjetila (a on složio, a šta će samonom) da nam fešta počne od onih najstarijih, znači sinatre, a možda ubacim i nešto sa soundtracka od "Kuma" (film,da) pa da kako fešta ide, tako i vremenski se glazba približava današnjici. znači od tamo 30ih, pa sve do disca 70ih i 80ih, te nešto novijih pred kraj...bar se na te disco stvari može dobro plesat i ludirat...
imat ćemo dj-a naravno.
jel to okej ha?

Breskva
19.10.2006., 13:40
Je zašto ne bitno da vi uživate!
Nemoj se brinuti onima kome je stalo do vas biti će im stalo i do vašeg ukusa i pjesama !
Ja i moj dragi nismo tip baš od hard rocka i disca, ali se prilagodimo i na svadbama na kojima je DJ prilagodimo se i zabavljamo zajedno sa mladencima jer njima to znači :)

ivanar
19.10.2006., 13:43
Hvala vam.Tražimo bend koji ne svira narodnjake i koji ima ženski vokal.Tako da naprimjer Ninu ne pjeva muško. Da, uprincipu svira domaći i strani pop, komrecijalu i nešto rocka.Od narodnjaka može jedino Škoro, Thomson i Seve..ako to uopće i jesu narodnjaci.Čula sam za grupu Stil da bi mogla biti dobra i Duo Nos..oni su mi za sada jedine opcije i nadam se da se neću razočarati, jel ne znam kog bih drugog.

Kikica26
19.10.2006., 13:43
Super ideja Kitty! Po ovome što pišeš, mislim da će bit ludo. :trio:

Kikica26
19.10.2006., 13:45
Ivanar, mi angažirali Duo nos plus. Jako su ljubazni i sve se da s njima dogovoriti. Imaju super repertoar.

kitty b
19.10.2006., 13:47
Super ideja Kitty! Po ovome što pišeš, mislim da će bit ludo. :trio:

nadam se!! :D ma ustvari, što me briga. plesat će svi.
čudna je to kombinacija...nikad ne znaš. ja sam oduvijek rockerica u duši, moj dragi isto. jedan brat mi je techno freak, drugi voli domaće a mama...hmmm...kad je bila mlada voljela je elvisa i roya orbisona, danas bi htjela ići na rave partye.. :rofl:
tako da hoću da bude svega za svakoga.

ivanar
19.10.2006., 13:53
Ja mislim da je to super ideja.Važno je da na kraju bude što življa muzika,da se lljudi ne uspavaju..meni je to nešto najgore...poslije dva mi se počme spavati,a ako bend svira nešto polagano i dosadno ja gotova..ne bi me ni dizalicom dovuko na podij.

Kikica26
19.10.2006., 13:53
Je i kod mene mix na mix! Starci rock generacija, dragi i ja obožavamo stranu glazbu, pogotovo 70-tih i 80-tih. Ne volimo narodnjake, pa smo htjeli band koji uglavnom svira to što volimo. I Dj je jedno vrijeme bio u opciji!

ivanar
19.10.2006., 13:54
kikica koliko su vas tražili za sviranje na svadbi

kitty b
19.10.2006., 13:57
Ja mislim da je to super ideja.Važno je da na kraju bude što življa muzika,da se lljudi ne uspavaju..meni je to nešto najgore...poslije dva mi se počme spavati,a ako bend svira nešto polagano i dosadno ja gotova..ne bi me ni dizalicom dovuko na podij.

ijaooo znam kako je to :zzz: onda bi se najradije ovako :bonk: da se razbudim. stvarno, treba bendu reći da ne sviraju laganice, nego baš suprotno, ono, da počnu možda s laganijim, dok se ljudi polako opuštaju a onda...UDRI! nakon što su malo popili već :zivili:

Cats
19.10.2006., 13:58
kikica koliko su vas tražili za sviranje na svadbi
Imaš cijeli topic o bendovima za svadbe. Tamo se raspitaj. ;)

ivanar
19.10.2006., 13:59
I Kikica zanima me da li sviraju noviju glazbu pošto ja i dragi baš ne volimo ovaj rock 70ih i 80ih.I da li si čula kako vode svadbu.Ne volim bend koji nema u sebi živosti,već onko nekako monotono samo svira i pjeva.

norah
19.10.2006., 14:00
Kad me dragi zaprosio upravo je ta pjesma svirala: Pred tvojim vratima . Bili smo na moru.

ivanar
19.10.2006., 14:00
bravo kitty,to je to...ovo kao da sam opet proživjela sestričninu svadbu

Kikica26
19.10.2006., 14:13
Ivanar imaš PM.:kiss:

ivanar
19.10.2006., 14:23
imam PM,samo pošalji na ivanar,hvala

Kikica26
19.10.2006., 14:27
Znam da imaš. Već je poslano!:)

norah
19.10.2006., 14:27
:rofl: kakava zbunjenost :rofl

ah te mlade :cerek:

Magg
19.10.2006., 14:45
joj ivana i kikica bas ste mi smjesne :cerek:

ivanar
19.10.2006., 14:51
baš jesmo!!....ali "ovdje" se bar nasmijem..a kao na poslu,bar mi nije dosadno,a nitko mi nije odgovorio kako mu se sviđa pjesma od Jaquea?!!

Breskva
19.10.2006., 14:56
:lol: :lol:
baš ste simpatične
pjesma od žaka je čisto ok izbor :top:

Kikica26
19.10.2006., 14:57
Bitno da smo se mi skužile! Ivanar, primila sam i navečer šaljem mail.:)

SanZg
23.10.2006., 14:26
Kikica i Ivanar - imam isti problem ko i vi - i ja i dragi smo rockeri u duši s tim da mi dragi svira gitaru i ne podnosi kuruzu a kamoli narodnjake...tak da mi se repertoar od DuoNosa čini odličan ...
Čak sam ih išla poslušat malo na jednoj svadbi gdje su a capella odpjevali Rajsku djevu (umjesto molitve - prije juhe) - zvučali su predobro...:s uglavnom čula sam im laganiji set stvari - između predjela i juhe -nakon toga sam otišla, pa me zanima jeste ih vi negdje čuli kako vode svadbu i kako zvuče u malo bržim stvarima ?

Btw sa cijenom mi se čine poprilično korektni...

A za prvi ples bi odabrala : You'll never walk alone...(ne u navijačkoj verziji )

stephanie
26.10.2006., 00:23
POMOC,
ja i moj dragi tj. vise on smo potpuni antitalenti za ples, da nas je cak bed ici na tecaj sa drugima. Znate li nekoga tko poducava privatno- barem da nas dovede malo u red. Ja ne znam kak ce taj valcer izgledati- biti ce popikivanja....

Mayo
26.10.2006., 09:06
Steph, imaš PM, moža ti pomogne :mig:

Wedding
26.10.2006., 09:31
www.plesna-skola-diva.hr/ ima i individualne poduke........sve ti pise na stranici :)

iva11
26.10.2006., 10:19
www.plesna-skola-diva.hr/ ima i individualne poduke........sve ti pise na stranici :)

Potpisujem:top: , fenomenalni su, preporučam Davora...od mene i dragoga je napravio prave plesače...ma mrak bečki, engleski, disco fox, slow fox i polka će vam stvarno biti u malom prstu kad vas on primi u svoje ruke, još malo vježbe i truda sa vaše stane i biti će to savršeno...a to je ono kaj vam treba!!!!

MalaLola
26.10.2006., 10:30
Potpisujem:top: , fenomenalni su, preporučam Davora...od mene i dragoga je napravio prave plesače...ma mrak bečki, engleski, disco fox, slow fox i polka će vam stvarno biti u malom prstu kad vas on primi u svoje ruke, još malo vježbe i truda sa vaše stane i biti će to savršeno...a to je ono kaj vam treba!!!!

Joooooj, kaj misliš jel može taj Davor od mog dragog napravit izvrsnog plesača??? Ne znam on se nekako ne zna opustiti, stalno gleda u noge, a onda mu ja stalno govorim da me gleda u oči i da se prepusti i tak stalno i onda on obično popiz... i tu je kraj. Ja bi mu htjela pomoći ali imam osjećaj da mu je predamnom nekako krivo što ne zna i htio bi na brzinu sve znat! Šta misliš jel ima nade da takvog nauče savršeno plesat tango????:s

Wedding
26.10.2006., 10:55
kako vidim ti si isla kod njih i zadovoljna si,a ja se spremam:zubo: , daj mi reci dal ste uzeli individualne satove( ako jeste koliko) ili ste bili u grupi?

BTW: cula sam puno pozitivnih kritika o toj skoli:top:

Magg
26.10.2006., 12:48
U tu skolu cemo i mi ici.. Koliko se unaprijed mora rezervirati tecaj? Koliko sam skuzila samo taj Davor i jos jedna zena davaju tecaje za mladence ili?

nike23
26.10.2006., 13:20
Mene isto zanima koliko se termin unaprijed treba rezervirati i koliko vremena prije vjenčanja ste vi išli na tečaj. Strah me ako odemo prerano da ne zaboravimo korake do vjenčanja, a ako odemo kasno da ne stignem uvježbati.

iva11
27.10.2006., 08:56
Mi smo išli u šestom mjesecu a vjenčanje je bilo u devetom, još smo mi dosta poslije vježbali i stvarno smo se naučili super plesati, na vjenčanju su nas svi komentirali kako smo prekrasno otplesali valcer...najbolje od svega je što vas on nauči i izlaz na podij, početak plesa, sve...i to na kraju izgleda stvarno prekrasno.Što se tiče termina njbolje je njih tamo nazvati pa pitati i da, tečaj drže Davor i njegova mama.

nike23
27.10.2006., 10:51
Iva11
Malo sam gledala njihovu stranicu i nije mi jasno da li je tečaj za mladence individualan tj. samo za jedan par. :confused:
Jeste vi bili sami?

Kikica26
28.10.2006., 07:34
Mi smo prije dvije godine završili tečaj i dobro nam je išlo. Išli smo u plesnu školu H8 u Bjelovaru. Tip nas je dobro naučio plesati al je nešto muljao s novcima pa nam se to nije svidjelo. Htjeli smo i na napredniji stupanj, al smo zbog toga odustali. No, bitno da su osnovni koraci tu i na svadbi ne bi trebalo biti problema.:rock:

iva11
28.10.2006., 07:45
Iva11
Malo sam gledala njihovu stranicu i nije mi jasno da li je tečaj za mladence individualan tj. samo za jedan par. :confused:
Jeste vi bili sami?

Nismo bili sami bilo je više parova, što je dobro jer mijenjaš partnere kod plesa a to će vam svakako trebati pogotovo na vjenčanju kada će svi htjeti barem jedan ples sa mladenkom:cerek: ....vi si još tjedan prije vjenčanja možete uzeti privatan sat, samo vi i kumovi npr....

Kikica26
05.11.2006., 09:17
Još jedna meni super pjesma za prvi ples - "The first, the last, my everything" od Barry White. Za onak malo luđi prvi ples.

nelly.nelly
05.11.2006., 09:48
Nama je prva pjesma za ples bila od Masima " Stanac u noći" ( muški i ženski vokali tj. Masimo I Nina Badrić)
....pjevat ću dok suze me nezabole...
....ljubit ću dok usne mi neizgore
.... voljet ću dok oči se ne zatvore...zauvijek ću biti tuuuuuuuu...

DiscoKoogla
06.11.2006., 08:07
prekrasno nelly....i ja sam htjela tu pjesmu, al moj dragi nije bio za...

MalaLola
06.11.2006., 08:19
Nama je prva pjesma za ples bila od Masima " Stanac u noći" ( muški i ženski vokali tj. Masimo I Nina Badrić)

Jako lijepo nelly... Ja sam još uvijek kod Ponekad poželim jer vuče na tango (mislim bar meni jako neukoj što se glazbe tiče:D ). Ma, joooj ima tako lijepih pjesama, meni je samo bitno da bude ljubavna i da mi na nju možemo lijepo plesat. Meni je lijepa i od sevke Virujem u te, jedino onaj dio ... i kad me varaš s tobom lipo mi je... nekako ne ide baš na vjenčanje, no i to može zvučat simpatično:zubo:

sly47
07.11.2006., 08:16
cure dajte koji prjedlog za prvi ples...nemamo još pjesmicu a ona koja nam je emotivno draga je strana i nikako prikladna za prvi ples...nešto sporije gdje nema puno cupkanja, nekako nam je tako draže zbog roditelja jer i moja i njegova mama jako teško hodaju i ako se odluče zaplesat da to nije nešto brzo...

Adonia
07.11.2006., 08:31
no, pa rekle su ti, ponekad pozelim od nizetica

Adonia
07.11.2006., 08:32

massimo i nina su ti pjevali na svadbi? :misli:

Wedding
07.11.2006., 08:48
no, pa rekle su ti, ponekad pozelim od nizetica

joj ovo mi je supač pjesma i moram priznat da me nekako rastuzi:kiss: , ocito me emotivno pikne:zubo:

Magg
07.11.2006., 09:30
meni ritam od ponekad pozelim nikako ne pase, a rijeci su mi :cerek: i glas od nizetica.. al ovo zadnje ok, bend nece sigurno ko on pjevat ;)

mi nismo jos odlucili, al najvjerojatnije znaj da bit cu tu od (groznog) cetinskog :zubo: pomalo mi je tuzna, al mi je ipak to to sto si obecavas taj dan...
jel zna ko od vas tu pjesmu? kako bi se moglo plesat uz to? dosta je spora al onda opet ima djelove di je brza.... :confused:

Adonia
07.11.2006., 09:37
Time of my life, prljavi ples?
Dino Dvornik, ljubav se zove imenom tvojim
Frank Sinatra, fly me to the Moon

Adonia
07.11.2006., 09:42
mi nismo jos odlucili, al najvjerojatnije znaj da bit cu tu od (groznog) cetinskog :zubo: pomalo mi je tuzna, al mi je ipak to to sto si obecavas taj dan... jel zna ko od vas tu pjesmu? kako bi se moglo plesat uz to? dosta je spora al onda opet ima djelove di je brza.... :confused:
najbolje je da jednostavno uvjezbate ples doma, po mogucnosti i sa nekom koreografijom jer ako stvarno niste skladni i uigrani spetljat cete se i svako ce cupkat po svom ovisno o tome kak ce koji ritam krenut.

Kikica26
07.11.2006., 12:17
Čarobno jutro-Nina
Ključ života-Oliver
Ljubav koja nema kraj-Novi fosili
Ti si moj san - Konđa i Oliver
Zar je voljeti grijeh - Konđa i Spalato
Kao ti - Parni Valjak
Ostani uz mene - Đavoli
Nasloni glavu na moje rame - Tutti Frutti
Samo jednom se ljubi - Ivo Robić
Najdraže moje - Novi fosili
Ti si mi u krvi - Čolić
Dok je tebe - Parni valjak
Da li znaš da te volim - Time
Tebe ne bi mijenjao - Toni Cetinski

sly47
07.11.2006., 12:36
Dino Dvornik, ljubav se zove imenom tvojim mi je bio favorit al frendovi koji su se oženili pred nekih mjesec dana su ju imali i tako ništa od toga...
mislim da će biti massimo i meritas-odjednom ti i rezerva oliver-sreča je tamo gdje si ti...hvala svima na prjedlozima...

Kikica26
07.11.2006., 12:37
Definitivno glasam za Odjednom ti. To mi je prekrasna pjesma.:top:

Adonia
07.11.2006., 12:42
ovo ti je dobro s meritasicama
kada bi se ikad udavala (a necu) imala bi od rundeka:

Sjaj sto izdaje

Darko Rundek - Darko Rundek

Al jednog dana su tvoje oci same priznale
Da htjela bi da sam s tobom
Dok spava grad

I kako da sad nazovem taj sjaj sto izdaje
Da poci cu s tobom sad
Ili bilo kad

Dugo ti si to od mene krila
I nasla uvijek nove zaklone
Al svake noci isti san si snila
Da ti si meni mila
I da mi dajes sve

ako ne to onda obavezno ovo:

ti si premlada
a ja sam prestar za cekanje
miris u zraku mekan je
otkada tvoje sreo sam oci
san ove noci
pocinje

apokaliso sviraju
crni i znojni andjeli
s cvjetom u kosi
ritam te nosi
dobit cu sve sto zazelim

sad uzmi mi ruku i vodi me
pred nama nisu godine
al mogu biti najdulji sati
rado te pratim
vodi me

andjeli nek se odmore
a u nebeske ponore
mi cemo skupa
padati znati
otvori sirom prozore

ti si ta koju sanjam
ja sam taj kojeg oduvijek znas
vise nemamo zelja
jer sad plovimo do beskraja

boldano su stvari koje su mi se desile sa ovim bivsim, konkretne situacije pa bi mi to najbolje odgovaralo u njegovom slucaju. Volim te pjesme sa osobnom notom gdje su situacije iz zivota.
Inace, onako usput, veceras idemo na njegov koncert zajedno.

Magg
08.11.2006., 09:31
najbolje je da jednostavno uvjezbate ples doma, po mogucnosti i sa nekom koreografijom jer ako stvarno niste skladni i uigrani spetljat cete se i svako ce cupkat po svom ovisno o tome kak ce koji ritam krenut.

Nemamo kad vjezbat.. A upisat cemo se na tecaj prije vjencanja.. Samo sam htjela upitat jel neko zna (kao kod ponekad pozelim tango npr.) koji se ples moze na tu pjesmu plesat, da znam usto se upustamo :) pa mozda jos koju izaberemo ako ova ne bude isla..

Adonia
08.11.2006., 10:50
moram ovo podijeliti sa vama..
jucer sam bila na rundekovom koncertu..
i pocne apokalipso.. .. a ovaj moj bivsi na sanku... gleda darka, a ja njega..
i meni suze jer sam vam ovdje napisala da na to zelim plesati.. samo sam ocito zaboravila dodati-sa njim!
i onda.. cijeli apokalipso umjesto da uzivam ja ko neka klinkica placem.. bolesno sam mastovita i u glavi su mi se samo vrtjele slike mene kako plesem u gipsy stilu oko svog mladozenje..
a znam da se to nikada nece desiti..
O,Boze..

sorry na offtopic. moj glas jos uvijek za apokalipso.

kitty b
08.11.2006., 12:24
joj adonia :kiss: pa nikad ne reci nikad! možda neće biti baš taj, al heeej...i ja sam tako tvrdila "nikad i nikad, nema šanse" a vidi me sad! ;)

MalaLola
08.11.2006., 12:52
Ti si mi u krvi - Čolić

To je ova, jel da.... Naj naj naj divnija pjesma... Evo pa pjevušite i joj sad si me u dilemu bacila, da ona bude prvi, pa se ja i dragi onako raskačemo po podiju i pjevamo jedno drugome:cerek:

pogledom me miluješ,
k`o da me dodiruješ...
i svaki put kao da je prvi,
ja stalno mislim prestat će,
iz čista mira nestat će,
al požuda ne prestaje,
ti si mi u krvi....

toliko dugih godina,
uzimanja-davanja,
ostaješ posljednji i prvi,
zbog tebe sanjam cigane i smišljam slatke prevare..
al đavo se ne predaje...
ti si mi u krvi...

ako te odvedu, cigani čergari,
ili te ukradu strašni haremski čuvari,
ako te odvedu, ja ću da poludim,
bez tebe ne umijem više jutrom da se budim,
ako te odvedu sve će da se sruši,..
pamti me ko prijatelja
čuvaj me u duši....
i onda kad misliš da je prekasno za snove...
za sve...

toliko dugih godina,
uzimanja- davanja..
ostaješ posljednji i prvi...
zbog tebe sanjam cigane
i smišljam slatke prevare,
al đavo se ne predaje
ti si mi u krvi..

ako te odvedu cigani čergari,
ako te odvedu ja će da poludim,
bez tebe ne umijem,
više jutrom da se budim...
jer ako te odvedu sve će da se sruši,
pamti me ko prijatelja, čuvaj me u duši..
i onda kad misliš da je prekasno za snove..
za sve....

Wedding
08.11.2006., 14:39
Malabudala- ovo je pjesma od mene i dragog i po njoj smo birali band tj. svaki band koji ju ne zna ili ne zeli pjevat bio je odmah eliminiran:):rofl: :top:

MalaLola
08.11.2006., 14:45
Super način odabira:top: A pjesma.... jednostavno dira u srce..... meni suze svaki put krenu:cerek:

Kikica26
08.11.2006., 14:54
I meni se plaka na nju!:tuzni:

A ovo je naša: Živote moj - Davor Radolfi

" Još si uvijek tu u mislima,
pa se javiš kad ti loše krene,
skrivena na dnu u grudima,
tiho strujiš mi kroz vene.
A pola srca mog ne postoji
kad s rukom pod ruku
tuga svrati mi.
Ja zauvijek sam tvoj i vjeruj mi
da anđeo čuvar ipak postoji...

Živote moj,
bez ljubavi sam ja kao ptica bez neba
živote moj,
a dao sam ti sve, sve svoje godine
a sad bi da te ljubim, ljubim
da te ljubim cijelu noć
a sad bi da te ljubim, da te ljubim, da te ljubim
cijeli život svoj...."

nisa
09.11.2006., 10:41
pogledom me miluješ,
k`o da me dodiruješ...
i svaki put kao da je prvi,
ja stalno mislim prestat će,
iz čista mira nestat će,
al požuda ne prestaje,
ti si mi u krvi....

toliko dugih godina,
uzimanja-davanja,
ostaješ posljednji i prvi,
zbog tebe sanjam cigane i smišljam slatke prevare..
al đavo se ne predaje...
ti si mi u krvi...

ako te odvedu, cigani čergari,
ako te odvedu, ja ću da poludim,
bez tebe ne umijem više jutrom da se budim,
ako te odvedu sve će da se sruši,..
pamti me ko prijatelja
čuvaj me u duši....
i onda kad misliš da je prekasno za snove...
za sve...

toliko dugih godina,
uzimanja- davanja..
ostaješ posljednji i prvi...
zbog tebe sanjam cigane
i smišljam slatke prevare,
al đavo se ne predaje
ti si mi u krvi..

ako te odvedu cigani čergari,
ako te odvedu ja će da poludim,
bez tebe ne umijem,
više jutrom da se budim...
jer ako te odvedu sve će da se sruši,
pamti me ko prijatelja, čuvaj me u duši..
i onda kad misliš da je prekasno za snove..
za sve....

ova ide ODMAH nakon valcera, jer je to pjesma mene i mog dragog :cerek:

MalaLola
09.11.2006., 10:45
ova ide ODMAH nakon valcera, jer je to pjesma mene i mog dragog :cerek:

Zašto iza ja bi baš nju za prvi i odmah dernek neka počne:top: Pjesma je presavršena... već sad razmišljam da možda nju uzmemo:rofl: jooooj više ne znam... No, dobra sam za sad su samo dvije na popisu za prvi ples... ako tako ostane bit će lakše odlučiti:D

nisa
09.11.2006., 10:48
pa iza, zato jer moj dragi želi plesati valcer, iako sam ja htjela da nam ovo bude prva pjesma

MalaLola
09.11.2006., 11:02
pa iza, zato jer moj dragi želi plesati valcer, iako sam ja htjela da nam ovo bude prva pjesma
Više mi se sviđa tvoj odabir;)

nisa
09.11.2006., 11:03
i meni, ali eto...kompromis :)
on je dobio to, a ja.... :cerek:

:E

Wedding
09.11.2006., 13:03
hehehe i meni ide Ti si mu u krvi odmah poslje valcera a nakon nje ide od Lea Ako varas:)

dvolični blizanac
09.11.2006., 22:59
Mi smo za prvi ples odabrali Oliverovu "Kad mi dođeš ti".
To je prva pjesma na koju smo ikad plesali, dakle zbilja nam je i pred više od pet godina bila prvi ples (na Oliverovom legendarnom koncertu u Areni).
Ne moram vam ni reć kako se osjećam kad stavim cd s tog koncerta, kao da se ponavlja opet taj trenutak...........

kitty b
10.11.2006., 13:40
Mi smo za prvi ples odabrali Oliverovu "Kad mi dođeš ti".
To je prva pjesma na koju smo ikad plesali, dakle zbilja nam je i pred više od pet godina bila prvi ples (na Oliverovom legendarnom koncertu u Areni).
Ne moram vam ni reć kako se osjećam kad stavim cd s tog koncerta, kao da se ponavlja opet taj trenutak...........

joj tako sam i ja...prvi put kad smo se ikad čuli na telefon (dakle, u fazi zaljubljivanja, a prije upoznavana u živo) ja sam bila na koncertu REMa u zagrebu i bio mu je rođendan par dana prije, a ja njemu poslala poruku "a kako bi bilo da ti za rođendan poklonim pjesmu REM-a. onako sam ga nazvala pa je slušao tih 4 min preko moba...Nightswimming...još me i sad štrecne :cerek: al nije nikako za prvi ples :D presporo. možda za zadnji? hmmm...

Adonia
10.11.2006., 13:52
joj tako sam i ja...prvi put kad smo se ikad čuli na telefon (dakle, u fazi zaljubljivanja, a prije upoznavana u živo) ja sam bila na koncertu REMa u zagrebu i bio mu je rođendan par dana prije, a ja njemu poslala poruku "a kako bi bilo da ti za rođendan poklonim pjesmu REM-a. onako sam ga nazvala pa je slušao tih 4 min preko moba...Nightswimming...još me i sad štrecne :cerek: al nije nikako za prvi ples :D presporo. možda za zadnji? hmmm...
zasto presporo?? taman lijepo lagano romanticno, pa otplesite dvokorak i bit ce super!

kitty b
10.11.2006., 13:55
ma zato jer su riječi u stilu ko da oni više nisu skupa...možda samo glazba, da se makne glas...ali imamo ih još, pa neće bit problem naći nešto :) to sam prepustila njemu većinom, pa da bar nešto on izabere hehe :D

inače sam mislila tako nightswimming na ceremoniji, umjesto onog "marša" :D al na terasi nema ozvučenja pa ono...neću da mi netko svira pa pokvari. zadavila bi ga!

nelly.nelly
11.11.2006., 13:19
massimo i nina su ti pjevali na svadbi? :misli:
Da bar jesi....ali smo imali i muški i ženski vokal....cura koja je to pjevala je fantastično pogodila boju glasa

Pika225
13.11.2006., 18:51
Da bar jesi....ali smo imali i muški i ženski vokal....cura koja je to pjevala je fantastično pogodila boju glasa

A koji bend je to bio?

nelly.nelly
14.11.2006., 13:30
A koji bend je to bio?
Bend se zove Šliper, inače su iz Bjelovara, ali znam da sviraju i u drugim gradovima...stvarno su super

leandra
14.11.2006., 16:02
Hej curke!:W
Nelly i nama će svirati Šliper! Drago mi je da si bila zadovoljna s njima jer meni su oni mrak! Pjevačica je stvarno hiperaktivna i to mi je super!

Pika225
14.11.2006., 16:12
Nelly ili Leandra, možete mi poslati na PM kontakt Šlipera i ako imate neke informacije - repertoar, cijena i sl. Hvala :kiss:

nelly.nelly
14.11.2006., 18:36
Hej curke!:W
Nelly i nama će svirati Šliper! Drago mi je da si bila zadovoljna s njima jer meni su oni mrak! Pjevačica je stvarno hiperaktivna i to mi je super!
Ona ti je super ( bile smo cimerice na faksu), digne atmosferu u svakom slučaju....gdje je tvoje vjenčanje?

leandra
14.11.2006., 18:51
Mi ćemo imati u restoranu Ivanićanka u Ivaniću.

nelly.nelly
14.11.2006., 18:53
Znači u blizini......vjeruj mi nećeš požaliti što si baš njih odabrala!!
Vjerojatno si ih već slušala u živo?

leandra
14.11.2006., 19:20
Jesam! Bila sam par puta u svatovima gdje su oni svirali dok je još pjevala Dragana, a i slušala sam ih sa novom pjevačicom u jednom kafiću gdje ćesto sviraju i oduševila sam se!:klap:

krokodajl
02.12.2006., 19:02
Našla sam super pjesmu za vjenčanje! :cerek:
Gle ovo:

Such a feelin’s comin’ over me
There is wonder in most everything I see
Not a cloud in the sky
Got the sun in my eyes
And I won’t be surprised if it’s a dream

Everything I want the world to be
Is now coming true especially for me
And the reason is clear
It’s because you are here
You’re the nearest thing to heaven that I’ve seen

I’m on the top of the world lookin’ down on creation
And the only explanation I can find
Is the love that I’ve found ever since you’ve been around
Your love’s put me at the top of the world

Something in the wind has learned my name
And it’s tellin’ me that things are not the same
In the leaves on the trees and the touch of the breeze
There’s a pleasin’ sense of happiness for me

There is only one wish on my mind
When this day is through I hope that I will find
That tomorrow will be just the same for you and me
All I need will be mine if you are here.

Ima prekrasnu melodiju i ful je živahna, netko je rekao da nema veselih ljubavnih pjesama... ma nemoj! :D

Evo vam (http://www.youtube.com/watch?v=aSC1EpIg5g8) pa gledajte. Kaj nije super? :D

vitaka
03.12.2006., 18:20
ja si nesto razmisljam da nam prva pjesma za ples bude "hijo de la luna" od sarah brightman...ima ritam kao valcer. uz nju tocno mogu zamisliti zimski ugodjaj i baloncice kako padaju po nama..
inace, prva ideja je bila da pjesma pocne kao valcer, a onda usred pjesme rez i zadere se james brown...ahhhh, i feel good, tanananana...
no, d.j. nam je objasnio da to nije dobra ideja.

Lajla
09.12.2006., 10:47
Ja sam si zamislila da kad svatovi budu došli po mene i dok se budu zabavljali na terasi našeg restorana da mi netko pusti upravo ovu pjesmu od T.Cetinskog (Sigurni) dok budem izlazila iz kuće...već vidim kako će snimak super biti :)

Plavo nebo iznad nas,poput leptira,tvoja voljena
U tvojoj ruci držim spas,dugo godina,sanjam miris taj
Snovi s tobom zovu me, a dodir tebe me izluđuje...

Siguran u to da te volim,
Sigurna u to da si stvoren za mene
Sigurni u to da smo jedno
i da sve je drugo manje vrijedno...ove ljubavi

Novi put je ispred nas
Snagom nježnosti, korak napravi
Sretna zvijezda sudbina
Puni ljubavi..istom željom svezani
Snovi s tobom zovu me..a dodir tebe me izluđuje

Siguran u to da te volim,
Sigurna u to da si stvoren za mene
Sigurni u to da smo jedno
i da sve je drugo manje vrijedno...ove ljubavi

A što se tiče prvog plesa..nemam pojma koju pjesmu odabrat..ja i moj dragi smo totalno smotani za ples,neznam kako će to ispast...još ako budem morala plesat s njegovim tatom...joj...jel zna netko dobru školu plesa u Rijeci...al stvarno mora bit dobra jer ja neznam uopće plesat? :brukica:

Lajla
09.12.2006., 10:54
E i još nešt da pitam...neznam dal to može pod ovu temu?
Kakvi su običaji kad mlada izlazi iz kuće? Dal se pjeva,svira ili šta?:confused:

Ovi običaji koje sam do sad vidjela na vjenčanjima u Hrv.su mi katastrofa...sviraju neke sopele,harmonike i to...užas!! :flop:

Lajla
09.12.2006., 15:08
Evo ova pjesma od J.Houdeka (živim za to) mi je super, pa možda nekoj curi dam ideju...:)

7 ljeta je prošlo otkad te znam,
danas klečim pred tobom da te upitam,
i ne , ne bojim se ne,
sasvim sam siguran.

Dlanovi ti se znoje i drhti ti glas,
al svejedno mi kažeš, vjerujem u nas.
I da, ti odgovaraš da...jer ti me dobro znaš

Da žena mi budeš, nije to hir,
u ljubavi ovoj sam našao mir,
da zauvijek dijelimo dobro i zlo
ja živim za to...

Da na tvoju kosu mi miriše dan,
I sunce nam uđe u naš mali stan
da zajedno stvaramo djecu i dom
ja živim za to... :K

MalaLola
09.12.2006., 19:19
Evo ova pjesma od J.Houdeka (živim za to) mi je super, pa možda nekoj curi dam ideju...:)

7 ljeta je prošlo otkad te znam,
danas klečim pred tobom da te upitam,
i ne , ne bojim se ne,
sasvim sam siguran.

Dlanovi ti se znoje i drhti ti glas,
al svejedno mi kažeš, vjerujem u nas.
I da, ti odgovaraš da...jer ti me dobro znaš

Da žena mi budeš, nije to hir,
u ljubavi ovoj sam našao mir,
da zauvijek dijelimo dobro i zlo
ja živim za to...

Da na tvoju kosu mi miriše dan,
I sunce nam uđe u naš mali stan
da zajedno stvaramo djecu i dom
ja živim za to... :K

:cry: tekst mi je skorz :cerek: ali nisam čula tu pjesmu, ili nisam obračala pažnju na riječi:misli: to je neka nova ili stara njegova:confused:

Lajla
10.12.2006., 08:10
Pa može se reći da je pjesma novija...iz ove godine je ja mislim...nije jako stara...al se ju nema prilike baš često čut...ne puštaju je baš,al znam da je puno cura zahtjevalo baš tu pjesmu na vjenčanju jer je baš lagana...i lijepa je da...

probaj vidjet na njegovom zadnjem albumu...mislim da bi trebala biti ;)

Durica26
10.12.2006., 16:18
Ta od Jacquesa će nama biti za prvi ples. Pjesma mi je savršena!

ivanar
11.12.2006., 08:23
mislim da sam to već i prije spomenula...ta pjesma mi je prelijepa,kao stvorena za prvi ples i svaki put se naježim kada ju čujem.....i mi ćemo ju imati....to sam smislila još pola godine prije nego smo se odlučili ženit

Magg
11.12.2006., 09:23
ivanar, kako se zove pjesma ta?

Lajla
11.12.2006., 10:10
ivanar, kako se zove pjesma ta?

Evo da se ja ubacim, zove se ŽIVIM ZA TO i od J.Houdeka je ako misliš na tu (tekst iznad)

Magg
11.12.2006., 10:14
hvala, lajla :kiss:
nisam ni skuzila da je taj jacques onaj j.houdek :cool: :D

Žabica
11.12.2006., 10:57
Pjesma je odlična i mislim da ćemo je mi ukomponirati kao podlogu za DVD. "Ponekad poželim" je naša pjesa za prvi ples. Rastopim se kad je čujem. Šmrc,šmrc...

milica123
13.12.2006., 07:40
Naš prvi ples bit će na pjesmu "Ako me voliš" od Olivera. Pjesma je jako nježna, predivna i stvarno dira u srce. :cerek:

Evo riječi:

Ako voliš me, ja ti ruku pružan
Ako voliš me, dat ću sve
šta san ti dužan
Ako voliš me, prostit ćeš mi grije
Pokaja san se, pusti srce da se
smije

Nebom plovi dan
Modro more ljulja
Sritan sam kad znan
Da me tvoja jubav čuva
Nebom plovi dan
Modro more ljulja
Opet jubin te
Tvoje oči dva dragulja

Sad zaboravi, one dane grube
Ove usne sad
žele samo da te ljube

Nebom plovi dan
Modro more ljulja
Sritan sam kad znan
Da me tvoja jubav čuva
Nebom plovi dan
Modro more ljulja
Opet jubin te
Tvoje oči dva dragulja

Opet jubin te
Tvoje oči dva dragulja

ashley
31.12.2006., 13:56
Ovo ce bit nasa prva pjesma!
Celin Dion - The Power Of Love

Predivna mi je pjesma!

Evo samo pripjev jer ima puno texta!:cerek: :cerek: :cerek:

'Cause I am your lady
And you are my man
Whenever you reach for me
I'll do all that I can

We're heading for something
Somewhere I've never been
Sometimes I am frightened
But I'm ready to learn
Of the power of love

milkica
31.12.2006., 20:27
Mi smo odustali od valcera kad smo došli u salu:D ,pa smo rekli bendu da odsviraju neku laganicu za prvi ples.I oni su izabrali -moj lipi anđele od Olivera.I ispalo je jako lijepo...

Sanja29
07.01.2007., 00:38
Moja pjesma za prvi ples je bila VJERUJ U LJUBAV by Oliver :-))))

sly47
07.01.2007., 09:52
Moja pjesma za prvi ples je bila VJERUJ U LJUBAV by Oliver :-))))

ja ću se ranit...i naša isto...

Sanja29
07.01.2007., 11:44
SLY47 ... nemoj me zezati da je i tvoja bila vjeruj u ljubav!!! :-)))))) stvarno ti pogađam ukus :-))))

drmix
11.01.2007., 18:02
vec je netko trazio...

Volim tvoj smijeh
Kad u oku zlatni koralj imas
O, zar je grijeh
Sto ponekad dok te gledam
Zamisljam da te skidam

Sve je tako jednostavno
Kao more, dan i noc
Dok uz mene se privijas mazno
Znam ljubav je to, ljubav je to

Tebe je lako voljeti
Kao disati zrak
I svaki tren sa tobom je
Nebeski dar
Tebi je lako pjevati
Pogadati sne
Nikom na svijetu nije bilo
Lakse reci Volim te

I kad me ne diras
Kolas mi kroz vene
I kao neka plava rijeka
Strujis, strujis kroz mene

Sve je tako jednostavno
Kao more, dan i noc
Dok uz mene se privijas mazno
Znam ljubav je to, ljubav je to

http://www.cro-media.de/wbblite/filebase_entry.php?entryid=2295&sid=819b1c12d8ad58f3b2156c936966acc2

nema na cemu ;)

maraleo
11.01.2007., 20:08
Da li netko zna tko je autor i pjevač pjesme PICOLO GRANDE AMORE? Ta je pjesma bila kada me dragi zaprosio, ali niti on niti ja ne znamo tko je pjeva, a tako je super i htjela bi ga iznenaditi.

Pa ako netko zna? Možda Dvolični ili Blalla - znam da su one iz Istre, a tamo su je znali putiti na radio postajama

Sanja29
11.01.2007., 20:32
questo picolo grande amore
Quella sua maglietta finaTanto stretta al punto che
Immaginova tutto
E quell'aria da bambina
Che non gliel'ho detto mai
Ma io ci andavo matto
E chiare sere d'estate
Il mare i giochi le fate
E la paura e la voglia
Di essere soli
Un bacio a labbra salate
Un fuoco quattro risate
E far l'amore giù al faro
Ti amo davvero ti amo lo giuro
Ti amo Ti amo davvero
E lei
Lei mi guardava con sospetto
Poi mi sorrideva
E mi teneva stretto stretto
Ed io
Io non ho mai capito niente
Visto che oramai
Non me lo levo dalla mente
Che lei

Lei era un piccolo grande amore
Solo un piccolo grande amore
Niente più di questo
Niente più
Mi manca da morire
Quel suo piccolo grande amore
Adesso che saprei cosa dire
Adesso che saprei cosa fare
Adesso che
Voglio un piccolo grande amore

Quella camminata strana
Pure in mezzo a chissacchè
L'avrei riconosciuta
Mi diceva sei una frana
Ma io questa cosa qui
Mica l'ho mai creduta
E lei
Tutto ad un tratto non parlava
Ma le si leggeva
Chiaro in faccia che soffriva
Ed io
Io non lo so quant'è che ho pianto
Solamente adesso
Me ne sto rendendo conto
Che lei

Niente più di questo
Niente più
Mi manca da morire
Adesso che

Je li to ovo? :-)

maraleo
11.01.2007., 20:50
questo picolo grande amore
Quella sua maglietta finaTanto stretta al punto che
Immaginova tutto
E quell'aria da bambina
Che non gliel'ho detto mai
Ma io ci andavo matto
E chiare sere d'estate
Il mare i giochi le fate
E la paura e la voglia
Di essere soli
Un bacio a labbra salate
Un fuoco quattro risate
E far l'amore giù al faro
Ti amo davvero ti amo lo giuro
Ti amo Ti amo davvero
E lei
Lei mi guardava con sospetto
Poi mi sorrideva
E mi teneva stretto stretto
Ed io
Io non ho mai capito niente
Visto che oramai
Non me lo levo dalla mente
Che lei

Niente più di questo
Niente più
Mi manca da morire
Adesso che

Quella camminata strana
Pure in mezzo a chissacchè
L'avrei riconosciuta
Mi diceva sei una frana
Ma io questa cosa qui
Mica l'ho mai creduta
E lei
Tutto ad un tratto non parlava
Ma le si leggeva
Chiaro in faccia che soffriva
Ed io
Io non lo so quant'è che ho pianto
Solamente adesso
Me ne sto rendendo conto
Che lei

Niente più di questo
Niente più
Mi manca da morire
Adesso che

Je li to ovo? :-)

O.K. SANJA29, ma šta reći na ovo nego :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Ma prava si, sada mi još samo reci kako doći do te pjesme i šaljem ti čokoladu

Sanja29
11.01.2007., 20:53
http://www.borsato.nl/

odi na ovu web stranicu ...

pjevač je Marco Borsato ... album je Sento

samo nisam sigurna kako doći do mp3 :-)

Sanja29
11.01.2007., 21:37
Maraleo .. probala sam ti naći mp3 ali mi ne ide :-) .....

krokodajl
11.01.2007., 22:05
Hm, imam ja Piccolo grande amore, ali pjeva Claudio Baglioni. Ako hoćeš, uploadam ti. ;)

maraleo
11.01.2007., 22:10
Joj super Krokodajl, ajde ako možeš.

Mislim da u originalu pjeva Claudio Baglioni, ali postoji više obrada, pa mislim da je jedna od njih i ova od Marca Borsata.

krokodajl
11.01.2007., 22:20
Izvoli :)

http://rapidshare.com/files/11280112/Claudio_Baglioni_-_Piccolo_Grande_Amore.mp3.html