PDA

View Full Version : 1001 noć spoileri

stranice : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37

snjeska
09.09.2010., 10:43
razmisljam i razmisljam ko profesor baltazar i dodjoh do zakljucka da mi je za kaj nisu bolje zadnje 20 epizode odigrali, nekak da bude vise happy end a ne ovak nekak nedoreceno
ne znam kak vi al meni je to moglo biti detaljnije neke stvari, tipa benu i njen, mirniban ma sve zapravo

Soon Li
09.09.2010., 11:36
mene samo zanima da li će se njih dvoje zagrliti i poljubiti....hoće li se barem to vidjeti....please od vas koji ste gledali....jer koliko vidim po komentarima takvih scena baš i neće biti....znam da kod njih nema nekih vidljivih prisnosti ali barem poljupci :confused::ne zna: pa nećemo valjda i za to biti uskraćeni....

ooob it će tu izljeva ljubavi...dušo,ljubavi,ludice...pa poljlupci,ne strastveni ali poljupci.....:cerek::cerek:

Latinovicz
09.09.2010., 13:19
Ja sad ne mogu izračunati na kojoj smo epizodi? :lol:

robot jura
09.09.2010., 13:29
Danas je deseta, ak se ne varam.

Di je carica kali s najvećim hitovima slijedećih par epizoda? :zubo:

ema_kali
09.09.2010., 14:08
@ ema_kali daj ubrzaj malo gledanje serije
Ove scene zahtjevaju tvoju strucnu analizu

:lol:

A trudim se, da se mene pita ja bi cijeli dan ovo gledala i stavljala dojmove na topic. Napravila bi samo ručak pauzu i eventualno wc pauzu :lol:
Al jbg, treba i raditi, zaraditi lovu za platit internet :rofl:

Al okej, učinit ću nešto po tom pitanju :mig:

@ema kali letize moja....hvala na ovako iscrpnom sadržaju.... umirem od znatiželje što će se događati

A joj, leksi querida :kiss:
Znam kako ti je, čak i ja koja dosta toga unaprijed znam jedva čekam da saznam dalje i dalje...

@ ema kali moj naklon do poda

Hvala, hvala :cerek:

Danas je deseta, ak se ne varam.

Di je carica kali s najvećim hitovima slijedećih par epizoda? :zubo:

Danas je 11. epizoda :mig:

A evo uskoro krećem sa hitovima iz 12. epizode :rofl:
I baš ti hvala na statusu carica :D

Edit: Dobar ti jer potpis...

Latinovicz
09.09.2010., 14:14
Pa kad jesi!!! :D
danas se radujem onom zagrljajčiću (?)

robot jura
09.09.2010., 14:15
A evo uskoro krećem sa hitovima iz 12. epizode :rofl:
I baš ti hvala na statusu carica :D

Edit: Dobar ti jer potpis...
Nema na čemu i hvala tebi (razmišljam da još ubacim "turkish adventures", moram na ovom mjestu zahvaliti i thermskin. :rofl:)

aurora_st
09.09.2010., 14:58
bok svim zaljubljenicima u seriju...ja je pratim samo na tv-u, još uvik odolijevam da ne popustim epizodama na yt, ali danas mi je LUDA prijateljica upala da više neće gledat seriju jer je Onur ženskar i da će bit sa Benu tijekom serije... Jel to istina ??? :confused:

robot jura
09.09.2010., 15:03
danas mi je LUDA prijateljica upala da više neće gledat seriju jer je Onur ženskar i da će bit sa Benu tijekom serije... Jel to istina ??? :confused:
Odbijam vjerovati u to. Frendica neka isti čas ode isprati usta sapunom!

Latinovicz
09.09.2010., 15:42
ma nemoguće.???

ema_kali
09.09.2010., 16:16
12. epizoda - the best of...

... u kojem imamo čak nekoliko emotivno jakih face to face trenutaka :cerek:

Epizoda počinje kako Šeh i Onur sjede u nekom restoranu. Noć je, oni sjede bez riječi. Onur nekako pilji u stol i rukama vrti čašu. Šeh sustavno uništava salvete na stolu, nervozno uzima jedan po jedan i izvodi origami umjetnost. Tišina.
O: (sa onim svojim osmijehom na licu) Razveselio me tvoj poziv.
Š: (poslovično službeno) Došla sam razgovarati s vama.
O: (i dalje se smješka) Slušam te.
Š: (uzdahne pa izdahne) Neki ljudi se rode s nesretnom sudbinom. (Onur se prestaje smješkati, jbg skužio je da ovo neće biti veselo čavrljanje) Ja sam jedna od njih. U mom životu je bilo previše crnih noći...
O: Šeherezada, ta noć...
Š: Onur Bey. Pustite me da govorim. Previše sam patila.
O: (automatski pogne glavu) Dobro. Oprosti.
Š: Izgubila sam majku, izgubila sam oca. Izgubila sam i čovjeka kojeg sam voljela najviše na svijetu. Poginuo je jedne crne noći. Mislila sam da nema veće boli. A onda mi se razbolio sin... (Onur koji cijelo vrijeme skoro ima nos na stolu, sad se još malo trgne) Znate li da danima razmišljam koja je noć najcrnja. Ona u kojoj je Ahmet poginuo, ona u kojoj mi se sin razbolio ili...
O: Šeherezada, nemoj... Molim te.
Š: (gužva salvetu) Ili noć koja je za mene bila bolnija od smrti i duža od cijelog vijeka. (Onur izgleda kao da bi se trenutno ubio, samo ne zna kako i čime) Da sam jedne noći izbubila sina, ta bi bila najcrnja noć. Ali na sreću nisam. I zato mi je ostaje kao najcrnja ta noć.
O: Šeherezada... Molim te.
Š: Nisam sanjala tu noć! Bili smo zajedno. Ne mogu je zaboraviti. Ali se zbog sina pretvaram da se nije dogodila. Da nisam iznevjerila samu sebe. (pogleda ga) I zato vas molim... Da se ponašamo samo kao kolege s posla, kolege koji nisu doživjeli tu noć. Molim vas.
Onur izgleda total zbunjeno, vidi se traži argumente kojima bi se borio, ali nema ih baš.
O: Od trenutka kada sam doznao da si provela noć sa mnom zbog sina, moj život je pakao. Ali neka, zaslužujem i veću kaznu. (Šeh šuti i plače) Ono što sam pomislio kada si me pitala za novac, sada me peče u duši. Htio sam tebe testirati, a ja sam taj koji je izgorio. Šeherezada, ta noć mene boli više nego tebe. Ali ako mi kažeš da, zajedno ćemo je zaboraviti.
Š: pokušala sam zaboraviti. Kada ste mi ponudili brak i ja sam odbila (a nije baš odbila) mislila sam da ćete to zaboraviti. Ja ne mogu zaboraviti tu bol.
O: Nema boli koju ljubav ne može izliječiti. (Šeh ga pogleda) Od kada sam te prvi put vidio, tu (pokazuje na svoje srce) si mi ostala. Ako se udaš za mene potrudit ću se da zaboraviš tu noć.
Š: Ne mogu pristati... (tu mi je lagano neuvjerljivo zvučala, ono kao neću al pitaj me još jednom)
O: I ti znaš da možemo biti sretni. Razlog nije samo ta noć... (ona rukama stišće salvetu, a on stavi svoju ruku na njezinu i ona se ne povuče) Šeherezada. Ako mi kažeš da, nećeš iznevjeriti Ahmeta. A ni Kana.
Š: Onur Bey, molim vas. Dosta mi je bol koju osjećam.
O: I zajedno ćemo je preboljeti. Razlog nije samo ta noć...
Š: Točno, nije. (aha! a ja rekla mojoj mami, a ona mi ne vjeruje) Moram ići. (diže se) Hvala što ste me saslušali. Vjerujem da ćemo sutra biti dobri kolege.
O: Šeherezada, neću odustati od tebe.
Š: Laku noć.
Šeh odlazi a Onur ostaje i gleda za njom. Poslije vidimo odvojene scene s njima; Šeh provjerava spava li Kan i onda gleda Ahmetovu sliku, a Onur sjedi u mraku i djeluje ubijeno u pojam.

Mirhiban je bolesna i Šeh javlja Benu da neće doći na posao jer vodi Mirhiban doktoru, a Kan ide s njima.

Nadida i Burhan se brinu o maloj Burčin jer je Fusun u postporođajnoj depresiji i šizi po sobi, ali odbija dijete.
B: Što je snahi? Trebala bi uzeti svoje dijete u ruke. Što je sad to?
N: Ni ja ne znam... Ima postporođajnu depresiju.
B: Kakva sad depresija? Od čega ima depresiju? Šta joj fali u životu?
N: Događa se kod nekih žena.
B: A joj. Nadida, je li Šeherezada bila u bolnici?
N: Da, donijela je maloj zlatnik.
B: (sav sretan) Svaka čast!
N: Bila je baš pažljiva, zvat ću je da se zahvalim.
B: Pa zovi, što čekaš. Možda kaže nešto lijepo pa i ja čujem.
N: Još ti je teško što se ljuti na tebe?
B: Šeherezada je u pravu. Da se ljuti na mene još sto godina, bila bi u pravu.
Nadida zove Šeh i ova joj kaže situaciju s Mirhiban, pa Nadida ponudi da dođe i čuva Kana. Burhan sav sretan, brže bolje otpili sve u kući i depresivnu Fusun i bebu Burčin, potrpao Nadidu u auto i rekao joj nek ostane tamo cijeli dan ako treba, evo on će je odvesti. Burhan legenda :rofl:

Onur dolazi u firmu i doznaje da Šeh neće doći jer je Mirhiban bolesna. Pa je brže bolje nazove.
Š: Onur Bey.
O: Zdravo, Šeherezada. Mirhiban se razboljela?
Š: Da, dovela sam je doktoru...
O: Nadam se da nije ništa ozbiljno.
Š: Nije, čini se samo prehlada.
O: Mogu li što učiniti za tebe?
Š: Ne, hvala. Ali neću stići na sastanak...
O: Pusti sad sastanak. Šeherezada...
Š: Da?
O: Zabrinuo sam se za tebe.
Š: Hvala, ali ne ma razloga.
O: Ne treba mi razlog da brinem za tebe. Stalno mislim na tebe...
U tom trenutku dolazi doktor i Šeh ga jadnog otpili.
Š: Hvala vam Moram ići.
O: Dobro...
O: Da!
Š: Hvala vam što ste se zabrinuli za mene.
O: Neka ozdravi što prije... :cerek:

Navečer u Šehinom uredu. Onur ulazi.
O: Ideš?
Š: Da, kasno je.
O: Tko čuva Kana kad je Mirhiban bolesna?
Š: Baka.
O: Baka... (Onur ugleda na podu umotan poklon - bicikl) Kupila si mu bicikl?
Š: Da, na putu do posla:
O: Lijep je. Čovjek poželi biti dijete. Da mu nije rođendan?
Š: Nije. Ove godine smo rođendan slavili u bolnici.
O: Svaka rečenica završava s istim bolom. Svako pitanja, svaka riječ koju ti uputim vraća mi se kao strijela...
Š: Ni ja to ne želim, ali...
O: Znam da me Kan ne voli.
Š: Onur Bey, molim vas.
O: Na njegovom mjestu i ja bi se tako ponašao. Treba mu dati vremena.
Š: Kasno je...
O: Šeherezada... Saslušaj me, molim te. Razumijem te. Znam da mi nećeš reći da dok me Kan ne prihvati. Ali znam da će me Kan zavoljeti jednog dana. Pusti da pokušam. Potrudit ću se da me zavoli.
Š: Čak i ako zaboravi oca?
O: Ne, to nikako...
Š: Kan me čeka, oprostite...

Kan ju je možda i čekao, al ju nije baš veselo dočekao. Njoj nije ni prišao, poklon nije ni otvorio. Šeh jadna očajna. Kan uzima Ahmetovu sliku i ljutito odlazi u sobu. Paralelno s tim, Onur gleda snimku novogodišnje zabave. Gleda kako Kerem pleše sa Šeh i puca po šavu. A i Šeh gleda istu snimku, gleda Onura i ne djeluje baš ravnodušno. I dok gleda snimku skuži da je Onur cijelo vrijeme na zabavi gledao u nju... Dolazi Mirhiban a Šeh brzo zatvara laptop (to sam ja radila ko klinka kad bi mi mama upala u sobu :rofl: )
M: Stidiš se? Ne treba se stidjeti ljubavi.
Š: (pomalo buntovno) Nije to ljubav!
M: A što je onda? (utom trenutku Šeh zazvoni mobitel, Onur zove) Nećeš se javiti.
Š: On je. Ne želim pričati.
M: Ako ti ne želiš pričati, ovo ovdje (pokazuje rukom na srce) će pričati za tebe.
Š: Neka ne priča! Ne želim da priča... (ipak se javi) Halo.
O: Šeherezada, zdravo. Mislio sam da se nećeš javiti. :rofl: (kako ju kuži)
Š: Pa javila sam se.
O: Jesi. (nasmiješi se) Drago mi je. Htio sam ti čuti glas. Tvoj glas mi daje nadu. Sve što mi treba je malo nade...
Š: Pričali smo o tome, Onur Bey.
O: Nismo. Samo si ti pričala. :rofl: Ali znaj da, iako su ti riječi na mjestu, ne mogu me odbiti od tebe.
O: Ne prekidaj me, previše sam patio. :rofl: Ne želim više pričati o bolu, nego o ljubavi.
Š: Ali...
O: Kako da ti dokažem koliko te volim?
Š: Ne morate mi dokazivati...
O: Znači da mi vjeruješ?
Š: ... To što vam vjerujem, ništa ne mijenja. Ne može promijeniti ono što se dogodilo, kako ne shvaćate?
O: Shvaćam. Ali vjerovanje je početak svega. Prvo vjerujemo, a onda napravimo prvi korak. Da li mi vjeruješ?
Š: Ne shvaćate.
O: Shvaćam. Daješ mi manje nade nego što sam očekivao, ali ipak ima nade. (pa se nasmiješi nekako pobjednički) To je dovoljno do sutra. A kako je Kan? Svidio mu se poklon?
Š: Nije ga ni otvorio...
O: Otvorit će ga, ne brini. Ima nade. :cerek:

Onur i Kerem, još jedna runda.
K: Nešto si neraspoložen.
O: Želim samo malo nade...
K: Kakve nade, za šta... (pa mu sine) Nije ti rekla da.
O: Nije rekla ni ne! (Onur se drži svoje priče, svaka mu čast)
K: Nije rekla da, to ti je ne. Ne budi tako uporan. Prokockao si sve šanse.
O: Što želiš reći?
K: Da bi se trebao povući. Poražen si.
O: Ne pričaj gluposti! (okrene se i bijesno ode)

Kerem i Šeh idu na sastanak sa Zaferom. Onur gleda za njima, a Kerem se okrene.
K: Onure, poželi nam sreću.
O: (glas led ledeni, faca mrak totalni) Sretno.
K: (obrati se Šeh na hodniku) Idemo liftom?
Š: Liftom?!
K: Zar se bojiš?
Š: Ne...
Šeh i Kerem ulaze u lift, a Onur u svom uredu šeta nervozno u svim smjerovima istovremeno :rofl: Kerem i Šeh u liftu, on se nešto cereka a ona izgleda ko da će je dočekati streljački vod na izlazu. Odjednom lift stane. Šeh automatski pošizi.
Š: Što je sad?!
K: Lift je zaglavio... Ne brini riješit ćemo to.
Š: Ništa?
K: Ovaj lift se rijetko koristi... Ne boj se...
Š: (drhtavim glasom) Ne bojim se...
Kerem prčka po mobitelu, ali nema signala. Počne lupati po vratima i zvati svog vozača, ali nitko ih ne čuje.
K: Večeras ostajemo ovdje. (Šeh složi facu kao da će se ubiti) Šalim se.
Š: Nemojte.
Kerem opet počne vikati i jedan radnik u garaži ih čuje. Nurhajat ulazi u Onurov ured i onako by the way mu kaže kako su Šeh i Kerem zaglavljeni u liftu. Onuru se faca smrači, izleti iz ureda i korakom u petoj brzini krene prema tom liftu...

aurora_st
09.09.2010., 16:28
Odbijam vjerovati u to. Frendica neka isti čas ode isprati usta sapunom!

i ja kažem...zato sam odma i pitala ovdje !

celt
09.09.2010., 17:05
bok svim zaljubljenicima u seriju...ja je pratim samo na tv-u, još uvik odolijevam da ne popustim epizodama na yt, ali danas mi je LUDA prijateljica upala da više neće gledat seriju jer je Onur ženskar i da će bit sa Benu tijekom serije... Jel to istina ??? :confused:

Najveca laz do sada glede serije. Odgledao sam svih 90 epizoda i vjeruj mi da nisam primjetio ni "pogled" Onura prema Benu ili obratno a kamoli nesto vise. Pozdrav

Isolta
09.09.2010., 20:02
Ja sam na 53 i sad sam ih pocela "rastezati" jer ih je jos malo sa prevodom, cekam nove nastavke sa fox-a.:s

Sad sam i ja na 53..ogranicavam se na jednu dnevno tako da nemam praznog hoda za vikend:D Ne bi mogla izdrzat tu apstinencijsku krizu:D

Ma kuzim ja da je on Nadidin sin i da ne mogu bit isti kriteriji, ali njeno ponasanje se okrenulo za 180 stupnjeva u roku par sati, to je malo scenaristicki nedoreceno..

Posto svi znate kako serija zavrsava nece bit problem ako napisem nesto o zadnjoj epizodi..
Kada Seh dodje u Onurov ured i moli ga da joj oprosti i on je po prvi put odbije..tad san skuzila da mu ona zapravo nikad do kraja nije oprostila Crnu noc.. Uvijek kad bi se pojavila neka sumnja u vezi Onura ona je pretpostavljala da je on kriv, bila je tuzitelj, sudac i porota u jednom..
Toliko ga je volila da je sama sebe uvjerila da je presla preko Crne noci, ali bi to uvik u krizi isplivalo na povrsinu..:(

jmd_2109
09.09.2010., 20:11
e a zasto benu nece pricat sa sestrom?? i pucala bi u onu glupacu crnu iz forme...tako su slatki sehi i onur veceras

Soon Li
09.09.2010., 20:45

neće biti sa enu. ali u život će mu vratiti jedna stara prijateljica koja će pokušati mutiti s njim.....neće joj uspjeti :mig:

Soon Li
09.09.2010., 20:46
Sad sam i ja na 53..ogranicavam se na jednu dnevno tako da nemam praznog hoda za vikend:D Ne bi mogla izdrzat tu apstinencijsku krizu:D

Ma kuzim ja da je on Nadidin sin i da ne mogu bit isti kriteriji, ali njeno ponasanje se okrenulo za 180 stupnjeva u roku par sati, to je malo scenaristicki nedoreceno..

Posto svi znate kako serija zavrsava nece bit problem ako napisem nesto o zadnjoj epizodi..
Kada Seh dodje u Onurov ured i moli ga da joj oprosti i on je po prvi put odbije..tad san skuzila da mu ona zapravo nikad do kraja nije oprostila Crnu noc.. Uvijek kad bi se pojavila neka sumnja u vezi Onura ona je pretpostavljala da je on kriv, bila je tuzitelj, sudac i porota u jednom..
Toliko ga je volila da je sama sebe uvjerila da je presla preko Crne noci, ali bi to uvik u krizi isplivalo na povrsinu..:(

može link za zadnju epku....:mig:

Nicole_Lilly
09.09.2010., 20:54
Ema :s Jedva čekam sutra :cerek:

O: Svaka rečenica završava s istim bolom. Svako pitanja, svaka riječ koju ti uputim vraća mi se kao strijela...

:s Baš sam to rekla danas dok smo gledali, jadničak, što god joj kaže, bam, lopta u glavu.

ball
09.09.2010., 21:06
e a zasto benu nece pricat sa sestrom?? i pucala bi u onu glupacu crnu iz forme...tako su slatki sehi i onur veceras

Zato što joj je spavala s dečkom(nekim bivšim)

Latinovicz
09.09.2010., 21:08
Sva sreća da se onako lijepo završava, ovi scenaristi se stvarno trude zapetljati stvari
ali koji rezultat :cerek: :cerek:
draga ema hvala na detaljima :) :hug:

aurora_st
09.09.2010., 21:21
Najveca laz do sada glede serije. Odgledao sam svih 90 epizoda i vjeruj mi da nisam primjetio ni "pogled" Onura prema Benu ili obratno a kamoli nesto vise. Pozdrav

Uh, dobro je...sad ste me baš oraspoložili :D
Hvala i Soon Li na odgovoru :top:

ScorpioS
09.09.2010., 21:45
Ema, samo cu staviti :top:

Ja imam par pitanja. Kad Kerem vidi snimku iz hotela i poveze stvari sta se desilo da li on o tome prica sa Onurom ili cuti sve do te scene kad u krevetu to kaze onoj zenskoj?
Odnos izmedju Onura i Kerema se potpuno pokvari, raskidaju prijateljstvo ili? U kojim epizodama se to dogadja?

thermskin
09.09.2010., 21:53
Ema, carice da se nadovežem..:rofl::rofl:

Šeh i Onur u restoranu....

http://smece.kreatiwni.com/11c.jpg

Kerem i Šeh zaglavljeni u liftu..

http://smece.kreatiwni.com/v.jpg

ema_kali
09.09.2010., 22:12

Baš sam to rekla danas dok smo gledali, jadničak, što god joj kaže, bam, lopta u glavu.

Nicole :kiss:

A istina, jadan se ful trudi ali mu je svaka izjava i svako pitanje dočekano na nož... I sad ju je još dodatno zdrmalo Kanovo ponašanje :(

draga ema hvala na detaljima :)

Ema, samo cu staviti :top:

Hvala, hvala :cerek:

Ema, carice da se nadovežem...

thermskin :s :kiss:

Ova sa Šeh i Keremom u liftu, to je prije nego je Šeh dobila slom i počela histerično nabadati po brojevima na ploči :lol:

Soon Li
09.09.2010., 22:15
ček,kaj se ona boji zatvorenog prostora..? ne kužim još taj dio :D

ema_kali
09.09.2010., 22:40
ček,kaj se ona boji zatvorenog prostora..? ne kužim još taj dio :D

Ma, kao ima traume od lifta od kad ju je Onur u Dubaiu zaskočio s onih 300 000! :rofl: :rofl: Otada, izbjegava liftove :lol:

Soon Li
09.09.2010., 22:41
Ma, kao ima traume od lifta od kad ju je Onur u Dubaiu zaskočio s onih 300 000! :rofl: :rofl: Otada, izbjegava liftove :lol:

ahaaa......ja već mislila kaj je sad......:D

thermskin
09.09.2010., 22:42
Možda je pomislila da bi opet mogla pasti neka ponuda, samo ovaj put od Kerema...:rofl:

ema_kali
09.09.2010., 22:55
Možda je pomislila da bi opet mogla pasti neka ponuda, samo ovaj put od Kerema...:rofl:

A znaš ono, u strahu su velike oči :rofl:
Ona jadna više ne zna tko će joj i što sve ponuditi. A i nije bedasta, kuži da se i Kerem zakačio za nju...

thermskin
09.09.2010., 23:06
Za sve koji gledaju ili su odgledali!
Zanima me jel vam nedostaju one malo žešće scene ljubljenja, izljeva strasti i te sheme ili vam je ovo tipa "uglavnom se sve završava na pogledu i dodiru" dosta?

smarti
09.09.2010., 23:37
Pa cuj da je strastvenijih poljubaca ne bi smetalo :raspa:
Nije lose ni ovako (za promjenu) ali bi isto volila da u nekim scenama ima intenzivnijih poljubaca :grli:

Drakula Ajkula
10.09.2010., 07:23
mislim da ćemo morati pokrenuti klub obožavatelja eme kali:cerek:

mislim da je ovako odlično prikazano jer se više uživiš u seriju kad ne vidiš baš sve što rade i nije ti sve na pladnju, tako da ti ostaje mjesta za razmišljanje
iako koji strastveniji poljubac ne bi škodio:kava:

V element
10.09.2010., 08:57
Bit će kasnije i poljubaca...iako meni se ta nevinost baš sviđa, zato svaki put kad se dotaknu čini se kao nešto predivno

thermskin
10.09.2010., 10:08
Meni su posebno senzualne scene u kojima Onur njoj raspliće kosu, gladi ruku iili kad joj obgrli lice rukama...kao npr. ovdje :cerek:

http://www.dizifilm.com/fotogaleri/data/286/medium/binbir_27_12.jpg

robot jura
10.09.2010., 10:14
Zanima me jel vam nedostaju one malo žešće scene ljubljenja, izljeva strasti i te sheme ili vam je ovo tipa "uglavnom se sve završava na pogledu i dodiru" dosta?Meni je ovo aman taman, već mi se sad nuklearni reaktor (ekvivalent vašem srcu) opasno zagrijava na određenim scenama. Bojim se za čovječanstvo kad nastupi trenutak prvog kissa. :zubo:

leksonaze
10.09.2010., 12:13

:s Baš sam to rekla danas dok smo gledali, jadničak, što god joj kaže, bam, lopta u glavu.

NL i ja ne mogu čekati večer da pogledam dalje....iako Ema sve lijepo objasni i cijeli dijalog stavi :s:top:, ipak ne mogu dočekati nastavak:cerek:....a kaj ćemo tek za vikend :(....što više gledam sve mi je bolja i bolja....a na yt bez prijevoda neću gledati....jer jedino mi je jezik živi očaj, ali kad imaš titl nije ti važno, ali bez njega nema šanse da gledam :kava:

leksonaze
10.09.2010., 12:23
Meni je ovo aman taman, već mi se sad nuklearni reaktor (ekvivalent vašem srcu) opasno zagrijava na određenim scenama. Bojim se za čovječanstvo kad nastupi trenutak prvog kissa. :zubo:

slažem se potpuno sa svima vama uglavnom što se ljubavnih scena tiče....već smo i na drugim temama komentirali da valjenje po krevetu ne znači ništa....puno jače i važnije su nevini dodiri, poljupci, lijepe riječi, ali ne sladunjave, nego ono baš moćne....milovanja i sl....kod nekih parova osjetiš tu kemiju bez da se i dodirnu....dovoljno je da se gledaju, kao da se očima grle i ljube....meni je to više nego svo valjanje po krevetu, a pozadina jedno veliko ništa :mig::cerek:

Wictor
10.09.2010., 12:47
Što je bilo između Beni i njezine sestre? Zašto ju ne voli?

I da li je Ahmet (Kanov) otac živ?
Pitam zbog ove scene između tajnice i Kerema koja je puno dalje od nadolezećih nastavaka...

http://i53.tinypic.com/10wldi0.jpg

robot jura
10.09.2010., 13:03
Pitam zbog ove scene između tajnice i Kerema koja je puno dalje od nadolezećih nastavaka...
Rekla bih da je Ahmet prilično uobičajeno ime u Turskoj.
Nije serija tog tipa da se iznenada pojavljuju mrtvi. :)

Drakula Ajkula
10.09.2010., 13:06
Benu ne voli sestru jer joj je ova preotela dečka, tako nešto je bilo,

a Ahmet je mrtav i neće uskrsnuti kao u ostalim sapunjarama,
jedino će ga Šeh sanjati u jednoj od idućih epizoda.

ema_kali
10.09.2010., 14:33
Zanima me jel vam nedostaju one malo žešće scene ljubljenja, izljeva strasti i te sheme ili vam je ovo tipa "uglavnom se sve završava na pogledu i dodiru" dosta?

Pa i ja bih voljela da je bilo malo više strastvenih scena, mislim tipa poljubaca :D Ali eto svi se nekako slažemo da je ponekad više toga izrečeno onim pogledima i dodirima, koji su fakat nabijeni emocijama i u njima se doista vidi i osjeti strast... Nego da ima nekog banalanog valjanja po krevetu, što je već netko bio rekao... :mig:

Meni su posebno senzualne scene u kojima Onur njoj raspliće kosu, gladi ruku iili kad joj obgrli lice rukama...:cerek:

E da, to i je imeni ufff...:cerek:
Ja se na te njihove senzualne scene topim... To je ono što mi je baš falilo u serijama, to nešto što puno toga prepušta mašti gledatelja :D :mig:

mislim da ćemo morati pokrenuti klub obožavatelja eme kali

A jooj! :kiss: :cerek:

Evo i jedne male obavijesti mom neslužbenom klubu obožavatelja :rofl:
Danas bih po običaju trebala staviti best of 13. epizode... Ali pošto nam ide vikend i bit će, barem meni, tužno i ružno bez serije, mislila sam da sutra stavim 13. epizodu. Pa da nam svima malo skratim vikend bez serije. A danas nas ionako očekuje odlična 12. epizoda, pa...
Eto, nadam se da se slažete :mig:

robot jura
10.09.2010., 14:50
Sağ olun, ema kali.
Reci samo u koliko sati, da ne dođem prerano na internet, moram sutra raditi. :lol:

ema_kali
10.09.2010., 14:54
Sağ olun, ema kali.
Reci samo u koliko sati, da ne dođem prerano na internet, moram sutra raditi. :lol:

:s :s :s

Nemam riječi za ovakve obožavatelje. :cerek:

Pa prije 16 sati neću imati vremena, dakle što bi rekli - u kasnim popodnevnim satima :rofl: možete očekivati napeti the best of 13. epizode iz perspektive moje malenkosti :D

robot jura
10.09.2010., 14:58
Nemoj se ti meni klanjati, zna se tko je ovdje vladarica. :D

Aj ken hardli vejt. *ah, stignem dosta toga napraviti, he he*

Soon Li
10.09.2010., 15:59
pa kaj neće biti reprize ovaj vikend? :eek::eek::eek:

sad sam se zbudila.............:kava:

Soon Li
10.09.2010., 16:17
ne znam kaj je ovo ali je :cerek::cerek::cerek:

http://www.youtube.com/watch?v=Lvj-1ByI2ds&feature=fvw

Soon Li
10.09.2010., 16:19
napokon scene poljubaca :cerek::cerek:

http://www.youtube.com/watch?v=FIkZ5_liuy8&feature=related

Soon Li
10.09.2010., 16:23
ah.........................

http://img210.imageshack.us/img210/2641/fotografija0242.jpg

Soon Li
10.09.2010., 16:28
:eek::eek::eek::eek::eek:

http://www.youtube.com/watch?v=XKdB4YUin1M&feature=related

PollyS
10.09.2010., 16:35
ah.........................

http://img210.imageshack.us/img210/2641/fotografija0242.jpg

Iz koje je epke ova scena? :D

Soon Li
10.09.2010., 16:38

neam pojma..samo sam preskakala :D

celt
10.09.2010., 16:51

77. epizoda

Pozdrav

Soon Li
10.09.2010., 16:55
:eek::eek::eek::eek::eek:

http://www.youtube.com/watch?v=XKdB4YUin1M&feature=related

celt na ovo sa mislila!!! jel ja to dobro vidim??? onur će u zadnjoj epki biti s nekom kineskinjom??

celt
10.09.2010., 17:12
celt na ovo sa mislila!!! jel ja to dobro vidim??? onur će u zadnjoj epki biti s nekom kineskinjom??

Bice sa jednom TV voditeljicom i jos nekoliko njih poslije razoda sa Seh. Bez ikakvih emocija. Ljubomoran, jer je Seh sa drugim covjekom. Izgleda da im se slicna situacija desila i u stvarnom zivotu prije nekoliko godina. Pozz

thermskin
10.09.2010., 17:35
Pa prije 16 sati neću imati vremena, dakle što bi rekli - u kasnim popodnevnim satima :rofl: možete očekivati napeti the best of 13. epizode iz perspektive moje malenkosti :D

Ok..:mig: da pripremim slike...:rofl:

thermskin
10.09.2010., 17:37
Bice sa jednom TV voditeljicom i jos nekoliko njih poslije razoda sa Seh. Bez ikakvih emocija. Ljubomoran, jer je Seh sa drugim covjekom. Izgleda da im se slicna situacija desila i u stvarnom zivotu prije nekoliko godina. Pozz

Pričaj..pričaj..:moli: ionako malo znamo o njihovom životu, a turski rasturamo..:rofl:

Latinovicz
10.09.2010., 17:38
Toliko su toga nagurali u zadnju epizodu ali na svu sreću :thumup:

PollyS
10.09.2010., 18:01

Jadno mi je to. U svakoj seriji to rade. Shema: razvedu se, glavni se napije, završi s drugom, ova po mogućnosti zatrudni ili glavna sazna i eto nepotrebnog belaja. :flop:

E da, u kojoj će se točno epki razvesti i koliko dugo neće biti nikakve interakcije među njima?

Nicole_Lilly
10.09.2010., 18:06
I meni je jadno. Može se i bez toga. Svaki puta glavni lik, razočaran glavnom likušom, legne s bilo kojom, kakti se tješeći. Mrš s tim scenarijem, prejadno. Pa makar bilo i samo jednu jedinu epizodu.

Jao da, sad ste me podsjetili...ide vikend. :(

@celt - Ovo za B i H, misliš na onu priču da su još prije početka snimanja bili skupa, razišli se pa se on oženio/ona zaručila, kakti pokušavajući jedno drugo zaboraviti...i pokleknuli nakon svega par mjeseci? :D

PollyS
10.09.2010., 18:11
I meni je jadno. Može se i bez toga. Svaki puta glavni lik, razočaran glavnom likušom, legne s bilo kojom, kakti se tješeći. Mrš s tim scenarijem, prejadno. Pa makar bilo i samo jednu jedinu epizodu.

:amen:

@celt - Ovo za B i H, misliš na onu priču da su još prije početka snimanja bili skupa, razišli se pa se on oženio/ona zaručila, kakti pokušavajući jedno drugo zaboraviti...i pokleknuli nakon svega par mjeseci? :D

:eek:

Šta da?

Nicole_Lilly
10.09.2010., 18:14

Šta da?

Nisam baš sigurna koliko je to istinita priča, morat ću provjeriti. :zubo:

Ali da, znam da se oni dvoje znaju od njezine 17. I navodno su bili jedno vrijeme skupa, prekinuli i kakti tražili utjehu u drugima. On s tom Gizem, ona s plesačem. I onda su počeli 2006. sa snimanjem serije. On se 2007. brže bolje oženio, ona zaručila. I samo što se on oženio, svega par mjeseci kasnije, skužilo se da su stalno skupa (ono hvatanje u autu, kad su ih na prepad novinari našli) i on se nakon 7 mjeseci braka razveo. Možda celt bolje zna, ja sam ovo samo pročitala, nisam ispitala je'l istina ili nije. Budem zato sad, mislila sam da je to izmišljotina, bzvz mi je bilo da se žene/zaručuju da bi zaboravili jedno drugo, a svaki dan snimaju skupa.

flame on
10.09.2010., 18:15
Ja i rodica smo sinoc gledale na yt unapred do 80 epizode ,ali samo O i S :rofl::cerek:
Ma dobro su to turci napravili puno bolje nego sto sam ja ocekivala.Mislila sam da 3 sezona nece liciti ni na sta ali sam se prevarila :top:
Ima opet dosta price u vezi njih ,i njihovog porodicnog zivota ... citava 3 sezona je njihov zajednicki zivot :cerek::cerek:

@PollyS Oni budu razdvojeni 10 zadnjih epizoda ,to vjerovatno cisto da se digne tenzija pre kraja ,sve ostalo vrijeme su zajedno do te neke 80 epizode od ukupno 90

E sad me zanima oni koji su pogledali vec sve unapred jel bilo u seriji nekog kao `nekoliko godina kasnije` prelaska ,posto sam vidijela da je mali Kan porastao .A bas je mali presladak :cerek:
I je li onu ogromnu kucu u kojoj zive projektovala S ,posto su prvo vrijeme zivjeli u nekoj manjoj ,sa pricom da S treba da projektuje njihovu kucu

Nicole_Lilly
10.09.2010., 18:16
Ja i rodjaka smo sinoc gledale na yt unapred do 80 epizode ,ali samo O i S :rofl::cerek:
Ma dobro su to turci napravili puno bolje nego sto sam ja ocekivala.Mislila sam da 3 sezona nece liciti ni na sta ali sam se prevarila :top:
Ima opet dosta price u vezi njih ,i njihovog porodicnog zivota ... citava 3 sezona je njihov zajednicki zivot :cerek::cerek:

@PollyS Oni budu razdvojeni 10 zadnjih epizoda ,to vjerovatno cisto da se digne tenzija pre kraja ,sve ostalo vrijeme su zajedno

E sad me zanima oni koji su pogledali vec sve unapred jel bilo u seriji nekog kao `nekoliko godina kasnije` prelaska ,posto sam vidijela da je mali Kan porastao .A bas je mali presladak :cerek:
I je li onu ogromnu kucu u kojoj zive projektovala S ,posto su prvo vrijeme zivjeli u nekoj manjoj ,sa pricom da S treba da projektuje njihovu kucu

Slavim! :cheer: :cheer:

ema_kali
10.09.2010., 18:28
Nemoj se ti meni klanjati, zna se tko je ovdje vladarica. :D

A joj :cerek: Hvala :kiss:

Ok..:mig: da pripremim slike...:rofl:

E, bravo :top: :s Baš smo uigran tim :mig:

flame on
10.09.2010., 18:34
Slavim! :cheer: :cheer:

Pa da ja sam se sinoc bas iznenadila ,ono gledam i gledam i oni cijelo vrijeme skupa a ja se vec psihicki pripremila na kojekakve gluposti :eek::rofl:
Ima i svadja,prepirki,ljubomore (tu se ne zna ko je gori :cerek:) ali bas su lijepo to napravili
Highlight su mi definitivno njihova medjusobna jutarnja budjenja :cerek:
I ona epizoda kad ona dolazi kod njega u hotel/stan ,neko je postavio sliku na prethodnoj strani iz te epizode.To definitivno nisam ocekivala od nje zato jedan veliki :s :top:
Jos kad bi mi neko rekao koja je muzika u pozadini te scene u 77 epizodi

Nicole_Lilly
10.09.2010., 18:38
Pa da ja sam se sinoc bas iznenadila ,ono gledam i gledam i oni cijelo vrijeme skupa a ja se vec psihicki pripremila na kojekakve gluposti
Ima i svadja,prepirki,ljubomore (tu se ne zna ko je gori :cerek:) ali bas su lijepo to napravili
Highlight su mi definitivno njihova medjusobna jutarnja budjenja :cerek:
I ona epizoda kad ona dolazi kod njega u hotel/stan ,neko je postavio sliku na prethodnoj strani iz te epizode.To definitivno nisam ocekivala od nje zato jedan veliki :s :top:
Jos kad bi mi neko rekao koja je muzika u pozadini te scene u 77 epizodi

Je, očekujem cijelo vrijeme neke sapunjarske poteze, ali sam očekivala da su skroz razdvojeni, ono, jedno drugome ne vjeruju, bzvz se svađaju, bla bla.

Imaš ogroooman :kiss: za ovo, stvarno mi je lakše sada. Jer si čitavo vrijeme mislim "Samo da S1 i 2 što duže traju." :zubo:

Jao, zajednička buđenja :cerek: , jedva čekam. :cerek:

A što se točno događa u toj 77.? Mislim, u toj sceni. Već sam par puta naletila na tu scenu i svaki put si mislim kako jedva čekam vidjeti tu scenu, a nemam pojma kako dođe do toga? I sad si me zaintrigirala, zar je Šeh inicijator? :eek:

ball
10.09.2010., 18:39
Što je bilo između Beni i njezine sestre? Zašto ju ne voli?

http://i53.tinypic.com/10wldi0.jpg

Ahmet nije živ, no u jednoj se kasnijoj epizodi pojavljuje u Šehinom snu gdje joj govori da je vrijeme da napokon bude sretna s drugim muškarcem

flame on
10.09.2010., 19:14
Je, očekujem cijelo vrijeme neke sapunjarske poteze, ali sam očekivala da su skroz razdvojeni, ono, jedno drugome ne vjeruju, bzvz se svađaju, bla bla.

Imaš ogroooman :kiss: za ovo, stvarno mi je lakše sada. Jer si čitavo vrijeme mislim "Samo da S1 i 2 što duže traju." :zubo:

Jao, zajednička buđenja :cerek: , jedva čekam. :cerek:

A što se točno događa u toj 77.? Mislim, u toj sceni. Već sam par puta naletila na tu scenu i svaki put si mislim kako jedva čekam vidjeti tu scenu, a nemam pojma kako dođe do toga? I sad si me zaintrigirala, zar je Šeh inicijator? :eek:

Da ona je inicijator :cerek: Ne znam koliko detaljno zelis da znas...
Uglavnom oni se nesto bas gadno posvadjaju zbog njegove ljubomore i neceg sto je uradio(sto je stvarno bilo too much imo) ,i ona je jadna sva skenjana nakon toga i nje mi je tu bilo bas zao
I sad oni su posvadjani razdvojeni epizodu, dvije i i ide scena uvece on sjedi u tom stanu/sobi gdje li ,cita knjigu naravno i samo vidis necije stikle izlaze iz lifta ,pa idu stepenicama ,cujes samo zvuk stikli ne vidis ko je ,Onuru zvoni neko na vratima i on otvara a tamo Seherezada.Sva ta scena je super odradjena plus muzika :cerek:
E da ta njihova jutarnja budjenja su :cerek: ,a da vidis scenu oni spavaju a izmedju njih Kan :cerek:Ma preslatko

PollyS
10.09.2010., 19:14
Nisam baš sigurna koliko je to istinita priča, morat ću provjeriti.

Ali da, znam da se oni dvoje znaju od njezine 17. I navodno su bili jedno vrijeme skupa, prekinuli i kakti tražili utjehu u drugima. On s tom Gizem, ona s plesačem. I onda su počeli 2006. sa snimanjem serije. On se 2007. brže bolje oženio, ona zaručila. I samo što se on oženio, svega par mjeseci kasnije, skužilo se da su stalno skupa (ono hvatanje u autu, kad su ih na prepad novinari našli) i on se nakon 7 mjeseci braka razveo. Možda celt bolje zna, ja sam ovo samo pročitala, nisam ispitala je'l istina ili nije. Budem zato sad, mislila sam da je to izmišljotina, bzvz mi je bilo da se žene/zaručuju da bi zaboravili jedno drugo, a svaki dan snimaju skupa.

Nicole, tnx :kiss:

To se zove sapunjara.

Ja i rodica smo sinoc gledale na yt unapred do 80 epizode ,ali samo O i S
Ma dobro su to turci napravili puno bolje nego sto sam ja ocekivala.Mislila sam da 3 sezona nece liciti ni na sta ali sam se prevarila
Ima opet dosta price u vezi njih ,i njihovog porodicnog zivota ... citava 3 sezona je njihov zajednicki zivot

@PollyS Oni budu razdvojeni 10 zadnjih epizoda ,to vjerovatno cisto da se digne tenzija pre kraja ,sve ostalo vrijeme su zajedno do te neke 80 epizode od ukupno 90

Tnx!
Ajmeeee, sad mi je lakše. Uff... Pala sam u bed džaba, nekome će biti :azdaja: Skoro odustala od 3. sezone. :lol: Ali sad can't wait, can't wait! :lux:

Jao, zajednička buđenja :cerek: , jedva čekam. :

+1. :D

Da ona je inicijator Ne znam koliko detaljno zelis da znas...
Uglavnom oni se nesto bas gadno posvadjaju zbog njegove ljubomore i neceg sto je uradio(sto je stvarno bilo too much imo) ,i ona je jadna sva skenjana nakon toga i nje mi je tu bilo bas zao
I sad oni su posvadjani razdvojeni epizodu, dvije i i ide scena uvece on sjedi u tom stanu/sobi gdje li ,cita knjigu naravno i samo vidis necije stikle izlaze iz lifta ,pa idu stepenicama ,cujes samo zvuk stikli ne vidis ko je ,Onuru zvoni neko na vratima i on otvara a tamo Seherezada.Sva ta scena je super odradjena plus muzika
E da ta njihova jutarnja budjenja su ,a da vidis scenu oni spavaju a izmedju njih Kan Ma preslatko

:mikrocerek:

Mislim da noćas nema spavanja. :jutub radi punom parom: :D

Soon Li
10.09.2010., 20:41

:eek::eek: nemoj me zezati!!! sad me skroz razočarao.....:(:(

Lišće
10.09.2010., 20:42
samo sam došla reći da mi je kerem najveće razočarenje ove serije.njegovo ponašanje od 30.epizode mi je prestrašno.baš me rastužio.kako nisko.

malapala
10.09.2010., 20:48
... odgledala sam sve do kraja i mogu reći da mi je kraj MRAK ... kad Kan bježi s vjenčanja od S i jednog starog ( još da se mogu imena sjetiti) i ide po Onura da sprijači vjenčanje ... :cerek::cerek::cerek:

Latinovicz
10.09.2010., 20:52
mogli su malo kraj razvući...:( u smislu ne bih ubila još jedna scena nakon susreta i svega*duri se*

malapala
10.09.2010., 20:53
mogli su malo kraj razvući...:( u smislu ne bih ubila još jedna scena nakon susreta i svega*duri se*

... slažem se ... od toliko radnji mogli su i ovu malo nadopuniti ...

... i još jedna stvar koja mi se nije svidjela u seriji je što obje i Benu i Seh. gube djete ... mogli su to malo ublažiti ...

malapala
10.09.2010., 20:54
samo sam došla reći da mi je kerem najveće razočarenje ove serije.njegovo ponašanje od 30.epizode mi je prestrašno.baš me rastužio.kako nisko.

... joj Da ... tako mi je išao na živce dok se nije opametio ... ali one scene kad je izgubljen s Benu u šumi su mi :cerek::cerek::cerek:

Lišće
10.09.2010., 21:07
e,a kolko epizoda ima serija?

Miss McLeod
10.09.2010., 21:10
... joj Da ... tako mi je išao na živce dok se nije opametio ... ali one scene kad je izgubljen s Benu u šumi su mi :cerek::cerek::cerek:

:cerek::cerek: Prije nego što su se izgubili :cerek::cerek:

http://i51.tinypic.com/sv5tmx.jpg

malapala
10.09.2010., 21:11
e,a kolko epizoda ima serija?

... 90 s tim da svaka traje 90 min ...

Lišće
10.09.2010., 21:13
... 90 s tim da svaka traje 90 min ...

OMG,onda ja nisam ni na pola.to znači da će kerem još dugo biti seronja.jao.
btw.prekrasna slika s benu i keremom.

Miss McLeod
10.09.2010., 21:16
http://i51.tinypic.com/2rylwfr.jpg

malapala
10.09.2010., 21:19
OMG,onda ja nisam ni na pola.to znači da će kerem još dugo biti seronja.jao.
btw.prekrasna slika s benu i keremom.

... do 30 i neke ... a onda će postat ok i pomagati Onuru ... :mig:

PoisonIvy1990
10.09.2010., 21:29
Celt, jel mi možeš na pp poslati link za zadnju epizodu s prijevodom?

malapala
10.09.2010., 21:31

... zadnja epizoda koja je izašla na YT je 57...

http://www.youtube.com/watch?v=ZO64alB293c

Soon Li
10.09.2010., 21:45
meni će benu biti preslatka kad se ošiša :cerek:

Fernada
10.09.2010., 21:53
ola evo sad gledam neke scene na preskok hoceli ovo benu biti silovana ili ce je onaj pokusati silovati u 82 epizodi :confused:

Fernada
10.09.2010., 21:55
meni će benu biti preslatka kad se ošiša :cerek:

hehe slazem se sa ovim jos ona jarko crvena boja preljepo joj stoji :)

malapala
10.09.2010., 21:55
ola evo sad gledam neke scene na preskok hoceli ovo benu biti silovana ili ce je onaj pokusati silovati u 82 epizodi :confused:
... biti će silovana ... užasno taj dio mi se ne sviđa ...

Soon Li
10.09.2010., 21:56

ja znam da će netko (pokušati)silovati melek,njenu sestru....kaj ozbiljno benu ili si krivo vidjela? :eek: pola nas još nije došlo do te epizode zbog prijevoda.....

edit:sad vidim da je ipak silovana...

Fernada
10.09.2010., 21:58

axa hvala,a kako ce kerem regovati na to izvini sto te smram al ne znam turski pa nista jadna ne kontam :)

Soon Li
10.09.2010., 22:01
axa hvala,a kako ce kerem regovati na to izvini sto te smram al ne znam turski pa nista jadna ne kontam :)

sorry al meni je ovo sad ispalo tako slatko smiješno :lol::lol:
nitko ne konta! ja sam postavila malo gore link od zadnje epke.....al šta mi vrijedi kad ne znam ni T od turskog :lol:

Fernada
10.09.2010., 22:02
Soon Li nisam ni ja stigla nego gledala neke klipove i slucajno pritisnem i vidim to a i mene dosta muci prevod ne znam turski pa sve kontam zbrda na dole :rolleyes: mislim da su sa ovim malo pretjerali prvo izgubi djete,pa se propije pa je siluju sta ce sledece jos biti :kava:

malapala
10.09.2010., 22:03

... on će biti upucan ali će normalno preživjet ... kako će reagirati ne znam ... kad ni ja ne kužim najbolje turski ... bolje reći nema pojma :lol::lol::lol:

celt
10.09.2010., 22:04

Poslao sam ti zadnje dvije epizode na pp.
http://www.facebook.com/pages/1001-NOC-BINBIR-GECE/132489990108514?v=app_2373072738
Pozz

Soon Li
10.09.2010., 22:05
Soon Li nisam ni ja stigla nego gledala neke klipove i slucajno pritisnem i vidim to a i mene dosta muci prevod ne znam turski pa sve kontam zbrda na dole :rolleyes: mislim da su sa ovim malo pretjerali prvo izgubi djete,pa se propije pa je siluju sta ce sledece jos biti :kava:

a čuj,počeli su polako pa kad su vidli da publika zagrizla htjeli su još malo zakomplicirat...valjda :ne zna:

malapala
ja znam da će netko (pokušati)silovati melek,njenu sestru....kaj ozbiljno benu ili si krivo vidjela? :eek: pola nas još nije došlo do te epizode zbog prijevoda.....

edit:sad vidim da je ipak silovana...

... ja sam na 68 to sam sve shvatila, dalje sam gledala ali ne kužim sve najbolje tako da čekam neku dobru dušu koja barem malo razumije turski da napiše ...

Soon Li

a nama? :(:(

malapala
10.09.2010., 22:06
http://www.facebook.com/pages/1001-NOC-BINBIR-GECE/132489990108514?v=app_2373072738
Pozz

gdje možemo gledati 4 sezonu ... po mogučnosti s prijevodom :cerek:

Fernada
10.09.2010., 22:08
curke najbolje da mi krenemo uciti turski nema nam druge ja se jadna ovdje satra kopcajuci crce mi i ovaj zadnji neuron sto ga imam :rolleyes:

malapala
10.09.2010., 22:11
curke najbolje da mi krenemo uciti turski nema nam druge ja se jadna ovdje satra kopcajuci crce mi i ovaj zadnji neuron sto ga imam :rolleyes:

znaš da je i meni to palo napamet ili unajmit prevodioca da sjedi sa mnom i gleda :lol::lol: :top:

Fernada
10.09.2010., 22:14
znaš da je i meni to palo napamet ili unajmit prevodioca da sjedi sa mnom i gleda :lol::lol: :top:

hahah nema druge hm makar da ima spanski prevod dole mislim da vecina od nas bi onda skopcala o cemu se radi :lol::lol:

ocu i ja zadnje dve na pp :mig:

CRO Filip
10.09.2010., 22:16
1001 noć ima 4.sezone?? i Svaka sezona 90 epizoda i svaka epizoda traje 90 minuta :rofl: To točnO?

malapala
10.09.2010., 22:17
hahah nema druge hm makar da ima spanski prevod dole mislim da vecina od nas bi onda skopcala o cemu se radi :lol::lol:

ocu i ja zadnje dve na pp :mig:

... to svakako ... još malo i neće mi trebati prevodi :lol::lol::lol:

malapala
10.09.2010., 22:18
1001 noć ima 4.sezone?? i Svaka sezona 90 epizoda i svaka epizoda traje 90 minuta :rofl: To točnO?

1 sezona 30 epizoda
2 sezona 30 epizoda
3 sezona 30 epizoda

ukupno 90 po 90 min ... i sve će biti na RTL

4 nisam sigurna

CRO Filip
10.09.2010., 22:22
1 sezona 30 epizoda
2 sezona 30 epizoda
3 sezona 30 epizoda

ukupno 90 po 90 min ... i sve će biti na RTL

4 nisam sigurna

HVALA :s

Bacim pogled tu i tamo,zanimljiva serija...Neda mi se bas gledat pa malo citam po spoilerima...:D

celt
10.09.2010., 22:23
a nama? :(:(

Ako si mislila na zadnje dvije epizode sa prijevodom onda mi se javi na pp. Isto vazi i za ostale. Hoscakal

Fernada
10.09.2010., 22:27
... to svakako ... još malo i neće mi trebati prevodi :lol::lol::lol:

i to sto kazes i onako sve kontam sta se desava,a ovdje jadna nebila se satra i mogu reci da mi se nije svidjelo njegovo ponasanje prema Benu to za silovanje mogo je makar zagrliti a on nista jedino ako ne zna al cisto sumljam....

ScorpioS
10.09.2010., 22:28
E stvarno su pretjerali sa tim. Nije ni cudo sto postaje alkoholicarka :(

Halit Ergenc je prvi odabran za ulogu Onura jos 2005 i onda je on kod producenata trazio da se uloga Seherzade ponudi Berguzar.

Njihova prica mi postaje sve interesantnija i ineteresantnija :D

celt
10.09.2010., 22:31
gdje možemo gledati 4 sezonu ... po mogučnosti s prijevodom :cerek:
U Istanbulu!:cerek::cerek:

Soon Li
10.09.2010., 22:32
Ako si mislila na zadnje dvije epizode sa prijevodom onda mi se javi na pp. Isto vazi i za ostale. Hoscakal

pa da...ako nije problem......:mig:

Fernada
10.09.2010., 22:33
E stvarno su pretjerali sa tim. Nije ni cudo sto postaje alkoholicarka :(

slazem se za ovo sa tobom sto je je pretjerali su dosta sa tim :rolleyes:

leksonaze
10.09.2010., 22:46
zašto u sve te sapunice moraju ubaciti silovanja....i u meksičkim, a sad i u ovoj turskoj....a tko će ju silovati....i kako to da će obje izgubiti dijete....kako i zašto....hvala unaprijed :mig::kava:

Fernada
10.09.2010., 22:54
zašto u sve te sapunice moraju ubaciti silovanja....i u meksičkim, a sad i u ovoj turskoj....a tko će ju silovati....i kako to da će obje izgubiti dijete....kako i zašto....hvala unaprijed :mig::kava:

Benu ce biti u nekoj birtiji i opijace se i doce joj se lik upucavati ona ce ga odbiti i on ce je sacekati u wc-u i silovati,a djete ce izgubiti tako sto ce bebi stati srce,a Seherzadi ce neka nova ne zna joj ime staviti nesto u caj i izazvati spontani...

Miss McLeod
10.09.2010., 23:05
Benu ce biti u nekoj birtiji i opijace se i doce joj se lik upucavati ona ce ga odbiti i on ce je sacekati u wc-u i silovati,a djete ce izgubiti tako sto ce bebi stati srce,a Seherzadi ce neka nova ne zna joj ime staviti nesto u caj i izazvati spontani...

Samo da dodamo da ce bebu izgubiti prije silovanja. Nakon gubitka bebe pocinje da se više opija nego inače a onda će se desiti ta strasna situacija kada bude silovana u kafiću.
I mene posebno zanima kako Kerem reaguje na to, i da li će uopšte i da sazna šta je Bennu proživjela. Jer po samim scenama ne mogu ništa više odgonetnuti jer je na Turskom.

Soon Li
10.09.2010., 23:07
Samo da dodamo da ce bebu izgubiti prije silovanja. Nakon gubitka bebe pocinje da se više opija nego inače a onda će se desiti ta strasna situacija kada bude silovana u kafiću.
I mene posebno zanima kako Kerem reaguje na to, i da li će uopšte i da sazna šta je Bennu proživjela. Jer po samim scenama ne mogu ništa više odgonetnuti jer je na Turskom.

:eek: bože sačuvaj......

aurora_st
10.09.2010., 23:10
pitanje za one koji su extra upoznati sa serijom (celt :s ) :

Kako se zove glumac koji je na slikama kao muž od Šehi ?? Ahmet ?? Ja ga tek danas primjetila na slikama i moram priznat da mi je extra...skoro u rangu Onura :cerek::cerek::cerek:

Didulina
10.09.2010., 23:13
Ne znam jel to već negdi napisano, ali dajte još jednom :s - kad se pročuje kod kerema, bene i burhana za crnu noć? Jel to Onur ispričao Keremu i zašto odjednom kad mu svih ovih mjeseci nije ništa rekao?

ScorpioS
10.09.2010., 23:14
Lik Benu su stvarno previse tragicnim napravili. Voli covjeka koji voli drugu zenu, gubi bebu na tako grozan nacin, ima probleme sa alkoholom i jos to silovanje. Mislim ono :rolleyes: Jos je samo falilo da na kraju ne ostane sa Kerimom!
Inace da li se uopste zna u kom pravcu ide avion (njihova zadnja scena)?

Soon Li
10.09.2010., 23:17
o moj bože...pa s kim bu se to ona spanđala.....bože sačuvaj...starac godište ko burhan.....:facepalm:

Miss McLeod
10.09.2010., 23:21
:eek: bože sačuvaj......

Baš, zaista!
Zato mi je, a vjerovatno i ostalim, puno interesantnije vidjeti i dešavanja oko Bennu (i Keremom) a ne samo da se usredotočimo na Sheherezadu i Onura.

http://i54.tinypic.com/2drarl4.jpg http://i53.tinypic.com/2ywx2ft.jpg

Lik Benu su stvarno previse tragicnim napravili. Voli covjeka koji voli drugu zenu, gubi bebu na tako grozan nacin, ima probleme sa alkoholom i jos to silovanje. Mislim ono :rolleyes: Jos je samo falilo da na kraju ne ostane sa Kerimom!

USA Chicago, na odvikavanje, lječenje. Informacija od celta koliko se sjećam.

Fernada
10.09.2010., 23:24
ja mislim da ide u pravcu amerike kao da se ona ide na neku kliniku ljeciti...kolko ima i finih scena toliko ima i ocajnih malo su pretjerali sa tim gubitkom bebe pa onda silovanje :rolleyes:

Scarlett_O_Hara
10.09.2010., 23:30

Kakvo silovanje?:eek: A sranje.:(

Nicole_Lilly
10.09.2010., 23:32
To s Benu je stvarno previše. :( Ma i to da i Benu i Šeh pobace. Silovanje bolje da ne spominjem.

Kad dolazi u seriju taj starac za kojeg se Šeh nemalo uda, u kojoj epizodi?

Fernada
10.09.2010., 23:35
Ja mislim da dolazi oko 84 epizode kad se ona preseli u drugi grad
a jos sto je ovaj prevario pa kad ona to sazna tako sto ce joj ona poslati nesto njegovo i neko pismo :rolleyes:

ScorpioS
10.09.2010., 23:44
Moze li neko postati sliku od tog starog za kog se Seh treba udati? Necu da idem na yt. Tamo sam spojlala sam samo par scena iz prve sezone, necu ove kasnije epizode, a bas me interesuje kakvu je zamjenu Onuru nasla

malapala
10.09.2010., 23:49
Ne znam jel to već negdi napisano, ali dajte još jednom :s - kad se pročuje kod kerema, bene i burhana za crnu noć? Jel to Onur ispričao Keremu i zašto odjednom kad mu svih ovih mjeseci nije ništa rekao?

Kerem je to sam shvatio tako da je našao račun od sobe od te noći i onda je tražio u hotelu nadzorne snimke i vidio da je She. bila s Onurom ... a prije nego je otišao vidjeti snimke odnio je She. račun od sobe u nadi da će ona prekinuti s Onurom jer je platio ženi da provede noć s njim, ali tad se She. naljuti na Kerema i kaže da samo voli Onura i tad Kerem shvati da ona stvarno voli Onura i odustaje od borbe za nju. Kerem to ne otkriva novinarima nego nakon prekida s Benu pošto je ona izgubila bebu, on se opije i provede noć s Edom koja to govori novinarima i Nadidi i Burhamu...

Nicole_Lilly
10.09.2010., 23:49
Ja mislim da dolazi oko 84 epizode kad se ona preseli u drugi grad
a jos sto je ovaj prevario pa kad ona to sazna tako sto ce joj ona poslati nesto njegovo i neko pismo :rolleyes:

Ajde, bar je samo 6 epizoda, ako ništa.

Ovako, po priči, djeluje mi da su baš smrdali kraj. :(

Je'l ovo gore slika kad Benu mora roditi mrtvorođenče? :(

Fernada
10.09.2010., 23:53
Jeste...barem po meni mogli su bolje napraviti kraj dosta je toga ostalo ne doreceno :kava:

Miss McLeod
11.09.2010., 00:00
Ajde, bar je samo 6 epizoda, ako ništa.

Ovako, po priči, djeluje mi da su baš smrdali kraj. :(

Je'l ovo gore slika kad Benu mora roditi mrtvorođenče? :(

Slika #2 je sa kontrole ultrazvuka kada se otkrije da bebi ne kuca srce. Nakon toga ide na operaciju (Kerem je sa njom u sali) i tu "rodi" mrtvorođenče.

Nicole_Lilly
11.09.2010., 00:04
Slika #2 je sa kontrole ultrazvuka kada se otkrije da bebi ne kuca srce. Nakon toga ide na operaciju (Kerem je sa njom u sali) i tu "rodi" mrtvorođenče.

Joj, prestrašno. :( Taj zaplet mi se stvarno nikako ne sviđa, bolje da onda nije ni ostala trudna ili da su išli sa spontanim. Ovo je preokrutno.

malapala
11.09.2010., 00:06
Joj, prestrašno. :( Taj zaplet mi se stvarno nikako ne sviđa, bolje da onda nije ni ostala trudna ili da su išli sa spontanim. Ovo je preokrutno.

slažem se to je jedini dio u seriji koji mi se ne sviđa, preokrutno ... trebali su pustiti da ona rodi djete ... kad je već She. izgubila bebu ...

Fernada
11.09.2010., 00:09
Ma ko ce njima znati bas je neko bio postavio taj klip ovde i pogledala sam ga sva sam se najezila prestrasno :(

Miss McLeod
11.09.2010., 00:09

I meni je previše, ja čak i plakala na nekim scenama kada sam malo pogledavala tu epizodu kada otkriju da srce bebe ne kuca. :cry:
Ja samo zbog Bennu i Kerema i gledam.

Nicole_Lilly
11.09.2010., 00:11
@malapala baš to, Šeh izgubi, zar je baš i Benu morala. Glupo mi je i da je Šeh izgubila, i to zbog neke vještice s čajem. Radije bih onda da trudnoća nije ni bilo.

I meni je previše, ja čak i plakala na nekim scenama kada sam malo pogledavala tu epizodu kada otkriju da srce bebe ne kuca. :cry:
Ja samo zbog Bennu i Kerema i gledam.

Jako se veselim Keremu i Benu. Imam osjećaj da će mi biti užasno dragi.
Jao, ne želim ni zamišljati te scene, mogu se kladit' da ću plakati k'o kišna godina. :( Baš bezveze.

ScorpioS
11.09.2010., 00:15

Bas preokrutno! Ubjedljivo natragicniji lik u seriji mi je ona :(

celt
11.09.2010., 00:37
pitanje za one koji su extra upoznati sa serijom (celt :s ) :

Kako se zove glumac koji je na slikama kao muž od Šehi ?? Ahmet ?? Ja ga tek danas primjetila na slikama i moram priznat da mi je extra...skoro u rangu Onura :cerek::cerek::cerek:

Bilmiyorum! - Neznam!
Pojavice se samo na 49 sekundi i poljubiti sa Seh. Musko sam pa me nezanima.Pozz

paullaa
11.09.2010., 07:03
a onaj Kerem se oženio za Benu? a voli on Š-- i baš navijam za njih dvoje.

celt
11.09.2010., 07:10
Moze li neko postati sliku od tog starog za kog se Seh treba udati? Necu da idem na yt. Tamo sam spojlala sam samo par scena iz prve sezone, necu ove kasnije epizode, a bas me interesuje kakvu je zamjenu Onuru nasla

Seh nije zaljubljena u Engina samo zeli da pobjegne od proslosti i svega.

http://3.bp.blogspot.com/_mqNzfGb8OPU/S_7SQvPUeiI/AAAAAAAABmE/0UtmE8PkgSo/s1600/Ege+Aydan+Engin.jpg

Sve o seriji "1001 Noc" i mnostvo fotki, videa, glazbe,epizoda za download, prepricanih sadrzaja epizoda itd., kao i ostalih filmova i serija glavnih likova iz serije mozete naci na FB fan stranici http://www.facebook.com/pages/1001-NOC-BINBIR-GECE/132489990108514?v=app_2373072738

a neodgledane epizode mozete pogledati ovdje:
http://www.youtube.com/user/joecelt
Pozdrav

Poncha_los a
11.09.2010., 10:10
Ema :kiss: Legendo, najjača si. Svaka čast na komentarima.:s Uživam čitajući!:cerek:

Joj, ovo sa silovanjem, rađanjem mrtve bebe je previše okrutno (i to se sve dogodi istoj ženi). Užas!!! :(:( Već znam da ću plakati s njima. :cry:
Isto tako, ovo sa Šehinom bebom mi je strava. :(

Šeherezadinog starca bar ne gledamo puno.

paullaa
11.09.2010., 11:08
Jeste li vidjela kako se Š šokirala kad je Kerem javno zaprosio Benu)iznenado je sve prisutne) i odmah se vjenčali?

Soon Li
11.09.2010., 11:27
Jeste li vidjela kako se Š šokirala kad je Kerem javno zaprosio Benu)iznenado je sve prisutne) i odmah se vjenčali?

ja sam vidla...ne znam čemu šok al dobro...mislim,bilo je za očekivati,kaj ne?

oceanblue
11.09.2010., 12:31
cijelu noć gledala i došla do polovice druge sezone:D

ma još ih obožavam al sve zakompilcirali:rolleyes:

mislim da ću sad se vratit rtl-u i pomalo gledat i guštat
mislim da sam se predozirala:cerek:

Lenore_
11.09.2010., 13:48
Ema... Ema di si :(
Tko ce docekati ponedjeljak... :(

Miss McLeod
11.09.2010., 14:21

Meni se čini da je više kao iznenađenje ta Sheherezadina reakcija bila nego šok. Mislim kao da joj je bilo i olakšanje jer je Kerem shvatio da ga Bennu voli bez obzira na njegove mane i ponašanje (došao pameti čovjek) i da se nje same okanio. Svi, a i Bennu su bili iznenađeni prosidbom a ona još i zatečena samim time što je vjenčanje već isplanirano od strane "mame" Seval i Kerema već te iste večeri se i vjenčaju :cerek::cerek:.

leksonaze
11.09.2010., 15:04
Ema :kiss: Legendo, najjača si. Svaka čast na komentarima.:s Uživam čitajući!:cerek:

Joj, ovo sa silovanjem, rađanjem mrtve bebe je previše okrutno (i to se sve dogodi istoj ženi). Užas!!! :(:( Već znam da ću plakati s njima. :cry:
Isto tako, ovo sa Šehinom bebom mi je strava. :(

Šeherezadinog starca bar ne gledamo puno.

priča je u stvari životna i sve se to događa u stvarnosti....nema nebuloza....ali ipak mi je žao da su Benu napravili tako tragičnim likom....ok da je nesretan u ljubavi, tj. svjesna da voli muškarca koji voli drugu i to još najbolju prijateljicu....ajde ok ako je već morala i dijete izgubiti i propila se do kraja, iako je i prije pila, pa se dalo naslutiti da će imati s tim problema....ali još da je i silovana, pa to je stvarno previše....baš mi je žao jer mi je draga kao lik, isto kao i Kerem i baš si pašu....drago mi je da dobro završava, tj. da ipak nakon svih nesreća ostaju zajedno....:kava:

paullaa
11.09.2010., 15:26
Onur ima kcer sa bivsom zaručnicom Nil.

viki.ši
11.09.2010., 15:28
Ema je rekla da će danas oko četri pisati opis 13-te ep. i sa nestrpljenjem je očekujem.... nadam se da je sad sva udubljena u pisanje i da ćemo uskoro svi odahnuti kad stavi post...

viki.ši
11.09.2010., 15:30
Onur ima kcer sa bivsom zaručnicom Nil.

To sam pročitala neki dan, neto je stavio isječak iz novina sa opisom tih epizoda.... ići će na DNK-a test...

paullaa
11.09.2010., 15:34
To sam pročitala neki dan, neto je stavio isječak iz novina sa opisom tih epizoda.... ići će na DNK-a test...

ja gledam ...bože sačuvaj napasti od ove serije.
svaki dan spavam u prosjeku 3 sata..
idem na živce cijeloj obitelji...

Latinovicz
11.09.2010., 15:55
svi čekamo emu :lol:

viki.ši
11.09.2010., 15:56
Navečer kad serija završi ja odem na komp. u sinovu sobu da pročitam najnovije komentare, a muž viče iz dnevne sobe da dođem dolje k njima.... u smislu što sam gore sama (mada dobro zna što ja radim)... onda sam ja došla dolje k njima i ni pet ni šest palim mužev laptop da ne bih što propustila.... za sad muž ništa ne gunđa...

viki.ši
11.09.2010., 16:01
Imam blagi osjećaj da velika većina nas dok čekamo Emu sad se osjeća ko oni morski lavovi u ZOO kad je vrijeme hranjenja pa nestrpljivo očekuju svog timaritelja pa jure po bazenu, a mi nervozno lupkamo prstima po tastaturi...

EDIT: Bdw, ne znam od kud mi takva usporedba pala na pamet...

ema_kali
11.09.2010., 16:37
13. epizoda - the best of...

... u kojem je legenda Onur uspio iz Šeh izvući prešutnu potvrdu da ipak osjeća nešto prema njemu :cerek:

Šeh i Kerem i dalje zaglavljeni u liftu. Šeh nervozna, spušta torbu pa ju diže, ogleda se naokolo. Kerem odluči biti duhovit.
K: Trebali bi staviti fotelje ovdje u lift.
Š: (Šeh se kiselo namiješi) Nije loša ideja...
K: Gladan sam... Imaš neku Kanovu čokoladicu?
Š: Nemam. Ne volim baš da puno jede slatko.
K: Eh, sve su mame iste, i moja je tako... A kako je Kan sada, bolest je prošla?
Š: Da, sve je u redu.
K: Baš dobro... Otac mu puno nedostaje?
Š: Kan ga se zapravo i ne sjeća, bio je beba kad je Ahmet poginuo.
K: Oprosti, rastužio sam te...
Š: U redu je.
K: A što pita, kada pita o ocu?
Š: Pa, onako... Da li ga je volio, da li se puno igrao s njim... Sad je zaintrigiran njegovim fotografijama, stalno ih gleda, nosi...
K: Oprosti, stvarno sam te rastužio.
Š: Navikla sam, čovjek se i na tugu navikne.
K: Ne bi trebalo, prošla si kroz teško razdoblje. Ali ja ti želim sreću, jer je zaslužuješ. (Šeh ga pogleda onako iskosa)
Za to vrijeme Onur žurnim vojničkim korakom piči prema podrumu. Iz aviona se vidi da je bijesan, puca po šavu. I Onur se siđe u podrum, oko lifta hrpa radnika, pokušavaju otvoriti vrata lifta. Onur prođe pored radnika ko pored turskog groblja, ne šljivi ni radnike, ni Kerema, pa se počne derati.
O: Šeherezada!! (Šeh instiktivno krene prema vratima sa nekim čudnim smješkom na licu, Kerem vidno iznenađen time) Šeherezada!!
O: Jesi li dobro? (Šeh ima neki čudan izraz lica, skoro pa izraz olakšanja) Ne brini, poravljaju lift.
A onda se Onur okrene i raspali paljbu po radnicima.
O: Kako je ovo moguće?! Da li vi održavate taj lift?! (jedan radnik promrmlja)
R: Zapostavljeni su, gospodine...
O: Kako zapostavljeni!?! Tko je odgovoran za ovo!?!
U liftu, Šeh stoji i čisto joj neugodno što se ovaj vani dere, zna ona zašto se on dere. A Kerem, nekako sve to čudno gleda pa se obrati Šeh.
K: Onur... Baš je nervozan.
Š: (napravi ajooj izraz lica) Da.
Radnici pokrenu motor, pa se lift trgne, a Šeh poskoči.
K: Ne boj se.
Š: Ne volim liftove...
K: Zašto?
Š: Zbog...
Motor proradi, vrata lifta se otvore. Šeh izleti van kao metak :rofl: a Onur počne pičiti za njom, Kerem ih prati u stopu ali za njih kao da ne postoji, ni Onur ni Šeh mu se ne obraćaju.
O: Jesi li dobro?
K: Šeherezada i ja smo se lijepo napričali...
Š: Jesam.
O: Ne djeluješ kao da ti je dobro. (penju se po stepenicama) Sigurno ti je dobro?
Š: Da, ali možemo li odgoditi sastanak? Išla bih kući.
K: Nazvat ću Zafera i javiti mu.
O: Idemo, vodim te kući. (Kerem ko na tenis meču, gleda lijevo pa desno)
Š: Uzet ću taxi...
O: Nije ti dobro, ja ću te odvesti.
Š: Dovoljno mi je dobro da uzmem taksi. Do sutra.
Onur po prvi puta pogleda Kerema.
Š: Zašto je Šeherezada tako nervozna?
K: Ne razumijem.
O: Što si joj rekao da je tako nervozna?
K: Zašto te to zanima?
O: Kereme. Ja sam Šeherezadi ponudio brak.
K: Ponudio si. Ali nije pristala.
O: Nije još. Ali pristat će.
K: Zašto toliko inzistiraš?
O: Kereme, ne izazivaj me. Ja se nikada neću odreći Šeherezade. Zapamti to.
K: A ako ti nikada ne kaže da? (Onur ga samo gleda) Ne mogu prepoznati više ni tebe ni sebe! (nervozno odlazi)

Došla Peride kod Onura, pripremila mu večeru iznenađenja. Onur cijelo vrijeme samo šuti, a ona melje li ga melje. Firdevs ih poslužuje i samo gleda u Onura, a Onur u nju. Peride kaže kako u nedjelju imaju sastanak u vezi one dobrotvorne udruge za leukemiju, a sastanak će biti kod Seval i Kerema. Onur se na to malo trzne.
P: Javile smo Šeherezadi. (Firdevs pogleda Onura, a Onur joj uzvrti pogled onako odozdo, i njih dva se sporazumijeli bez ijedne riječi)
F: A tko je Šeherezada?
O: Arhitektica u našoj tvrtki. (Firdevs napravi izraz lica o-ho-ho, a Onur sagne glavu, nasmiješi se i skoro pa zacrveni)

Drugo jutro Nurhajat daje Keremu i Onuru pozivinice na neku izložbu koju tvrtka Binjapi sponzorira. Onur ulazi u svoj ured, Kerem za njim. Otišao do prozora i pilji negdje u daljinu.
O: Što će biti s nama? Dokle ćemo imati ovu napetost?
K: To reci ti, ti stvaraš napetost.
O: (dolazi do Kerema i stavi mu ruku na rame) Ti si jedna od tri najvažnije osobe u mom životu. Četvrte nema.
K: Sad kad je tu Šeherezada, pao sam na treće mjesto? Prije nje sam bio na prvom mjestu, bio sam prvi od dvije najvažnije osobe. Bio sam iznad tete Peride! A sad sam treći.
O: Nemoj, molim te...
K: Jesi li se pokušao staviti na moje mjesto? Što bi ti učinio na mom mjestu? Da sam ja na tvom mjestu, izabrao bih svog prijatelja. Ispred žene u koju sam zaljubljen. A ja sam i izabrao tebe, povukao sam se. Ali tebi Šeherezada nikada nije rekla da. Prihvati to. Nije ti rekla i neće.
O: Reći će.
K: A ako ne kaže?
O: Reći će. Kereme, molim te.
K: Zašto, zašto?
O: Jer sam siguran da me Šeherezada voli.
K: Meni ne izgleda tako. (malo se povuče) Mislim da smo oboica pretjerali. Prepustimo to sudbini. Iako, mislim da ona neće izabrati ni jednog od nas. (okrene se i ode)

Poslije, na sastanku u uredu kod Onura. Kerem, Benu i Šeh razglabaju o projektu. Onur priča sa onom lajavom Ajšen o financijama, pa joj kaže da su odlučili da tvrtka dodijeli službene aute Šeh, Benu i nekom liku. Ajšen puca od ljubomore, a poslije olajava Šeh i Benu po tvrtki kako su dobile aute jer su dobre sa šefovima. Drug Jalčin je čuje pa ju odšpota.

A onda meni jedna od najboljih scena u ovih 13. epizoda.
I dalje u uredu kod Onura. Onur, Kerem, Benu i Šeh razglabaju o projektu. Već je kasno navečer. Dolazi Nurhajat i donosi im večeru.
O: (pogleda u Šeh) Ti bi sigurno išla doma?
Š: Kasno je, krenula bih. Kan me čeka. (Onur ko puška ustane i oblači se)
O: U redu, idemo! (Šeh se ovaj put ne buni da ju on vozi doma, a Kerem i Benu zbunjeno gledaju prizor)
I tako Šeh i Onur se voze...
Š: Ovo sa službenim autima će izazvati nemir u tvrtki.
O: Kako to misliš?
Š: Ajšen nije baš sretna...
O: A šta, ja trebam Ajšen pitati kome ću dati auto?
Š: Pa ne, ali...
O: Ne želim da ovako kasno ideš taksijem.
Š: (Šeh uzdahne) Zar ste zbog mene donijeli tu odluku o službenim autima?
O: (ko da je to najprirodnija stvar na svijetu) Da, naravno. Zbog tebe. :rofl: Samo me ti zanimaš.
Š: To nije dobro šefovanje.
O: Ja nisam tvoj šef, tebi ne treba šef. Shvati da ti nisi samo jedna od zaposlenica.
Š: Dogovorili smo se da ćemo biti samo kolege.
O: (cereka se samo tako) Ja tako nešto nisam obećao.
Šeh kao s neodobravanjem gleda u pod. Odjednom Onur zaustavi auto, skoro pa nasred ceste.
O: Prestani se braniti, Šeherezada. Rekao sam ti da neću odustati od tebe. (gleda u nju i cijelo vrijeme se cereka) Tisuću puta da me odbiješ, ja neću odustati.
Š: Ali zašto?!
O: Zato što te volim.
Š A moji osjećaji nisu bitni, samo vaši! (Šeh se tu naljutila) Vi volite i to je to! Jer ste vi taj koji voli i koji posjeduje! Vi volite i uzimate! ostalo nije važno!
Onur se okrene prema njoj sa smješkom.
O: Sad sam još više siguran da volim pravu ženu! :rofl: (Šeh napravi facu kao ha?!) A ti? Voliš li ti mene? (Šeh ga pogleda u čudu, a on samo napravi izraz lica tipa onda, šta kažeš?)
Š: Ne!
O: I očekuješ da ti povjerujem? :lol:
Š: Vidite? Opet kažete ja!
O: (cereka se, izgleda kao da će prasnuti u smijeh) Drugačije ću postaviti pitanje. Možeš li mi doista reći da me uopće ne voliš?
Šeh pogleda u njega, a Onur gleda u nju i cereka se. Gledaju se tako par sekundi.
Š: Da. (počne gledati pred sebe)
O: (gleda u nju i smješka se) Ne vjerujem u neuzvraćene ljubavi. Svaka ljubav dobije svoj odgovor. (Šeh i dalje gleda pred sebe) Šeherezada, pogledaj me i reci mi da me ne voliš. (Šeh izgleda pomalo očajno) Ali ovog puta neka govori tvoje srce, a ne tvoja usta.
Šeh pogleda u Onura onako prkosno, pa se opet gledaju, kao da se natječu tko će prvi skrenuti pogled. A Onur je gleda i cereka se. Odjednom Šeh progovori nervozno.
Š: Možemo li već jednom krenuti?!
Pa naglo okrene glavu na drugu stranu i točno se vidi da se bori kako ne bi prasnula u smijeh. A Onur i dalje gleda u nju i cereka se sve više i više. :cerek: :cerek:

Kod Seval je sastanak u vezi one humanitarne udruge, pa je Šeh došla kod nje sa Kanom. A Kerem jedva dočekao, kupio hrpu poklona za Kana pa se kao igra s njim dok Šeh, Seval i Peride pričaju.
E, sad, to je moj osobni dojam, ne dajte da utiče na vas. Ali to Keremovo igranje sa Kanom mi tako nekako umjetno djelovalo, cijelo vrijeme je grlio i ljubio Kana, glupirao se i kreveljio, kao vidi Šeherezada kako ja mogu biti dobar budući tata tvom sinu. :rolleyes:
Kad evo Onura. Ispozdravlja se sa svima i pa onako pogleda Kerema, vidi se da mu mrak pao na oči. Ali dobro, sjeo on tamo sa ženema i mudro šuti. A Kerem se dere, kao on je šerif a Kan kauboj i te fore... Šeh uopće ne šljivi to Keremovo peglumljavanje, ona piči po dnevnom redu sastanka. Uzalud mu trud svirači...

Navečer, svi dolaze na izložbu koju sponzorira Binjapi. Onur je već tamo i priča sa ljudima. Šeh dolazi, ono sva skockana, i zastane ispred jedne slike. I tako ona stoji, sva se nešto zamislila, gleda sliku... Odjednom Onur prođe i ugleda je kako stoji tamo. Pa joj polako priđe.
O: Jako je lijepa, zar ne?
Š: (pogleda ga) Jako.
U dvoranu ulazi Kerem i krene prema dijelu gdje stoje Onur i Šeh.
Š: (gleda u sliku) Tako lijepa. Tako plemenita. Tako tužna.
O: (gleda u Šeh) Poput tebe...
Uhvati je za ruku, a Šeh se za divno čudo ne izmakne. Onur joj jednom rukom stisne dlan, a drugom rukom je primi za rame i približi je sebi. S jedne strane dvorane neki paparazzo to sve uslikava, a s druge strane stoji Kerem i gleda ih bijesno... :cerek:

ema_kali
11.09.2010., 16:42
Ema... Ema di si
Tko ce docekati ponedjeljak... :(

Evo me, evo :rofl:
Žao mi je, dragi moji nestrpljivi, ali nisam mogla prije...

Ema je rekla da će danas oko četri pisati opis 13-te ep. i sa nestrpljenjem je očekujem.... nadam se da je sad sva udubljena u pisanje i da ćemo uskoro svi odahnuti kad stavi post...

:lol: :lol:

Da, došla sam doma oko 16. i brže bolje se bacila na pisanje :rofl:

svi čekamo emu

A jooj! :lol: :lol:

Pa evo, tko čeka taj se načeka :rofl:

Imam blagi osjećaj da velika većina nas dok čekamo Emu sad se osjeća ko oni morski lavovi u ZOO kad je vrijeme hranjenja pa nestrpljivo očekuju svog timaritelja pa jure po bazenu, a mi nervozno lupkamo prstima po tastaturi...

EDIT: Bdw, ne znam od kud mi takva usporedba pala na pamet...

Uopće ne osjećam nikakav pritisak javnosti :rofl: :rofl:

Lenore_
11.09.2010., 16:58
Emaaaaa :cerek:
Poslat cu ti bonbonjeru na kucnu adresu :cerek:
Puuno hvala :)

Latinovicz
11.09.2010., 17:07
Za to vrijeme Onur žurnim vojničkim korakom piči prema podrumu. Iz aviona se vidi da je bijesan, puca po šavu. I Onur se siđe u podrum, oko lifta hrpa radnika, pokušavaju otvoriti vrata lifta. Onur prođe pored radnika ko pored turskog groblja, ne šljivi ni radnike, ni Kerema, pa se počne derati.

:lol: e svaka ti čast

mallala
11.09.2010., 17:26
ema hvala tiiii :kiss: uljepšala si mi dan i ubila vrijeme do ponedjeljka koji ne mogu dočekat :D.... i ja šaljem bombonjeru hehehehe

ana'90
11.09.2010., 18:00
http://i1196.photobucket.com/albums/aa414/anaa3/binbirgece4zo8.jpg

Lenore_
11.09.2010., 18:05
Ihihihi, mama hoce da isprintamo sve emine sadrzaje epizode da ponavljamo gradivo :rofl:
Ema zakon si :s

ana'90
11.09.2010., 18:25
Može li mi netko reći do koje epizode oko prilike će Peride biti protiv veze između O I Š...

thermskin
11.09.2010., 18:42
Malo kasnim...:D pa da se nadovežem na Emin post....

Kerem i Šeh u Liftu (koji prestravljen pogled ima..:rofl:)

http://smece.kreatiwni.com/lift1.jpg

Šeh, Onur i Kerem po izlasku iz lifta...

http://smece.kreatiwni.com/12g.jpg

Frendovi se malo nadmudruju...

http://smece.kreatiwni.com/12d.jpg

Kerem se igra kauboja sa Kanom...

http://smece.kreatiwni.com/kik.jpg

Onurova reakcija na to...

http://smece.kreatiwni.com/kik1.jpg

Onur i Šeh na izložbi...

http://smece.kreatiwni.com/slika.jpg

iva1700
11.09.2010., 19:00
Ema- kali hvala!!!!! Cili dan čekan.... Taman da izdržin do ponediljka... i od mene bombonjera.... :p

arya
11.09.2010., 19:07
Može li mi netko reći do koje epizode oko prilike će Peride biti protiv veze između O I Š...

Ne znam točno epizodu, ali nakon što im "propadne" prvo vjenčanje Peride počinje suosjećati sa Šeh. Shvaća da je pogriješila u vezi s njom.

Ema, naklon do poda. :cerek:

Soon Li
11.09.2010., 19:32
13. epizoda - the best of...

... u kojem je legenda Onur uspio iz Šeh izvući prešutnu potvrdu da ipak osjeća nešto prema njemu :cerek:

Šeh i Kerem i dalje zaglavljeni u liftu. Šeh nervozna, spušta torbu pa ju diže, ogleda se naokolo. Kerem odluči biti duhovit.
K: Trebali bi staviti fotelje ovdje u lift.
Š: (Šeh se kiselo namiješi) Nije loša ideja...
K: Gladan sam... Imaš neku Kanovu čokoladicu?
Š: Nemam. Ne volim baš da puno jede slatko.
K: Eh, sve su mame iste, i moja je tako... A kako je Kan sada, bolest je prošla?
Š: Da, sve je u redu.
K: Baš dobro... Otac mu puno nedostaje?
Š: Kan ga se zapravo i ne sjeća, bio je beba kad je Ahmet poginuo.
K: Oprosti, rastužio sam te...
Š: U redu je.
K: A što pita, kada pita o ocu?
Š: Pa, onako... Da li ga je volio, da li se puno igrao s njim... Sad je zaintrigiran njegovim fotografijama, stalno ih gleda, nosi...
K: Oprosti, stvarno sam te rastužio.
Š: Navikla sam, čovjek se i na tugu navikne.
K: Ne bi trebalo, prošla si kroz teško razdoblje. Ali ja ti želim sreću, jer je zaslužuješ. (Šeh ga pogleda onako iskosa)
O: Šeherezada!! (Šeh instiktivno krene prema vratima sa nekim čudnim smješkom na licu, Kerem vidno iznenađen time) Šeherezada!!
O: Jesi li dobro? (Šeh ima neki čudan izraz lica, skoro pa izraz olakšanja) Ne brini, poravljaju lift.
A onda se Onur okrene i raspali paljbu po radnicima.
O: Kako je ovo moguće?! Da li vi održavate taj lift?! (jedan radnik promrmlja)
R: Zapostavljeni su, gospodine...
O: Kako zapostavljeni!?! Tko je odgovoran za ovo!?!
U liftu, Šeh stoji i čisto joj neugodno što se ovaj vani dere, zna ona zašto se on dere. A Kerem, nekako sve to čudno gleda pa se obrati Šeh.
K: Onur... Baš je nervozan.
Š: (napravi ajooj izraz lica) Da.
Radnici pokrenu motor, pa se lift trgne, a Šeh poskoči.
K: Ne boj se.
Š: Ne volim liftove...
K: Zašto?
Š: Zbog...
Motor proradi, vrata lifta se otvore. Šeh izleti van kao metak :rofl: a Onur počne pičiti za njom, Kerem ih prati u stopu ali za njih kao da ne postoji, ni Onur ni Šeh mu se ne obraćaju.
O: Jesi li dobro?
K: Šeherezada i ja smo se lijepo napričali...
Š: Jesam.
O: Ne djeluješ kao da ti je dobro. (penju se po stepenicama) Sigurno ti je dobro?
Š: Da, ali možemo li odgoditi sastanak? Išla bih kući.
K: Nazvat ću Zafera i javiti mu.
O: Idemo, vodim te kući. (Kerem ko na tenis meču, gleda lijevo pa desno)
Š: Uzet ću taxi...
O: Nije ti dobro, ja ću te odvesti.
Š: Dovoljno mi je dobro da uzmem taksi. Do sutra.
Onur po prvi puta pogleda Kerema.
Š: Zašto je Šeherezada tako nervozna?
K: Ne razumijem.
O: Što si joj rekao da je tako nervozna?
K: Zašto te to zanima?
O: Kereme. Ja sam Šeherezadi ponudio brak.
K: Ponudio si. Ali nije pristala.
O: Nije još. Ali pristat će.
K: Zašto toliko inzistiraš?
O: Kereme, ne izazivaj me. Ja se nikada neću odreći Šeherezade. Zapamti to.
K: A ako ti nikada ne kaže da? (Onur ga samo gleda) Ne mogu prepoznati više ni tebe ni sebe! (nervozno odlazi)

Došla Peride kod Onura, pripremila mu večeru iznenađenja. Onur cijelo vrijeme samo šuti, a ona melje li ga melje. Firdevs ih poslužuje i samo gleda u Onura, a Onur u nju. Peride kaže kako u nedjelju imaju sastanak u vezi one dobrotvorne udruge za leukemiju, a sastanak će biti kod Seval i Kerema. Onur se na to malo trzne.
P: Javile smo Šeherezadi. (Firdevs pogleda Onura, a Onur joj uzvrti pogled onako odozdo, i njih dva se sporazumijeli bez ijedne riječi)
F: A tko je Šeherezada?
O: Arhitektica u našoj tvrtki. (Firdevs napravi izraz lica o-ho-ho, a Onur sagne glavu, nasmiješi se i skoro pa zacrveni)

Drugo jutro Nurhajat daje Keremu i Onuru pozivinice na neku izložbu koju tvrtka Binjapi sponzorira. Onur ulazi u svoj ured, Kerem za njim. Otišao do prozora i pilji negdje u daljinu.
O: Što će biti s nama? Dokle ćemo imati ovu napetost?
K: To reci ti, ti stvaraš napetost.
O: (dolazi do Kerema i stavi mu ruku na rame) Ti si jedna od tri najvažnije osobe u mom životu. Četvrte nema.
K: Sad kad je tu Šeherezada, pao sam na treće mjesto? Prije nje sam bio na prvom mjestu, bio sam prvi od dvije najvažnije osobe. Bio sam iznad tete Peride! A sad sam treći.
O: Nemoj, molim te...
K: Jesi li se pokušao staviti na moje mjesto? Što bi ti učinio na mom mjestu? Da sam ja na tvom mjestu, izabrao bih svog prijatelja. Ispred žene u koju sam zaljubljen. A ja sam i izabrao tebe, povukao sam se. Ali tebi Šeherezada nikada nije rekla da. Prihvati to. Nije ti rekla i neće.
O: Reći će.
K: A ako ne kaže?
O: Reći će. Kereme, molim te.
K: Zašto, zašto?
O: Jer sam siguran da me Šeherezada voli.
K: Meni ne izgleda tako. (malo se povuče) Mislim da smo oboica pretjerali. Prepustimo to sudbini. Iako, mislim da ona neće izabrati ni jednog od nas. (okrene se i ode)

Poslije, na sastanku u uredu kod Onura. Kerem, Benu i Šeh razglabaju o projektu. Onur priča sa onom lajavom Ajšen o financijama, pa joj kaže da su odlučili da tvrtka dodijeli službene aute Šeh, Benu i nekom liku. Ajšen puca od ljubomore, a poslije olajava Šeh i Benu po tvrtki kako su dobile aute jer su dobre sa šefovima. Drug Jalčin je čuje pa ju odšpota.

A onda meni jedna od najboljih scena u ovih 13. epizoda.
I dalje u uredu kod Onura. Onur, Kerem, Benu i Šeh razglabaju o projektu. Već je kasno navečer. Dolazi Nurhajat i donosi im večeru.
O: (pogleda u Šeh) Ti bi sigurno išla doma?
Š: Kasno je, krenula bih. Kan me čeka. (Onur ko puška ustane i oblači se)
O: U redu, idemo! (Šeh se ovaj put ne buni da ju on vozi doma, a Kerem i Benu zbunjeno gledaju prizor)
I tako Šeh i Onur se voze...
Š: Ovo sa službenim autima će izazvati nemir u tvrtki.
O: Kako to misliš?
Š: Ajšen nije baš sretna...
O: A šta, ja trebam Ajšen pitati kome ću dati auto?
Š: Pa ne, ali...
O: Ne želim da ovako kasno ideš taksijem.
Š: (Šeh uzdahne) Zar ste zbog mene donijeli tu odluku o službenim autima?
O: (ko da je to najprirodnija stvar na svijetu) Da, naravno. Zbog tebe. :rofl: Samo me ti zanimaš.
Š: To nije dobro šefovanje.
O: Ja nisam tvoj šef, tebi ne treba šef. Shvati da ti nisi samo jedna od zaposlenica.
Š: Dogovorili smo se da ćemo biti samo kolege.
O: (cereka se samo tako) Ja tako nešto nisam obećao.
Šeh kao s neodobravanjem gleda u pod. Odjednom Onur zaustavi auto, skoro pa nasred ceste.
O: Prestani se braniti, Šeherezada. Rekao sam ti da neću odustati od tebe. (gleda u nju i cijelo vrijeme se cereka) Tisuću puta da me odbiješ, ja neću odustati.
Š: Ali zašto?!
O: Zato što te volim.
Š A moji osjećaji nisu bitni, samo vaši! (Šeh se tu naljutila) Vi volite i to je to! Jer ste vi taj koji voli i koji posjeduje! Vi volite i uzimate! ostalo nije važno!
Onur se okrene prema njoj sa smješkom.
O: Sad sam još više siguran da volim pravu ženu! :rofl: (Šeh napravi facu kao ha?!) A ti? Voliš li ti mene? (Šeh ga pogleda u čudu, a on samo napravi izraz lica tipa onda, šta kažeš?)
Š: Ne!
O: I očekuješ da ti povjerujem? :lol:
Š: Vidite? Opet kažete ja!
O: (cereka se, izgleda kao da će prasnuti u smijeh) Drugačije ću postaviti pitanje. Možeš li mi doista reći da me uopće ne voliš?
Šeh pogleda u njega, a Onur gleda u nju i cereka se. Gledaju se tako par sekundi.
Š: Da. (počne gledati pred sebe)
O: (gleda u nju i smješka se) Ne vjerujem u neuzvraćene ljubavi. Svaka ljubav dobije svoj odgovor. (Šeh i dalje gleda pred sebe) Šeherezada, pogledaj me i reci mi da me ne voliš. (Šeh izgleda pomalo očajno) Ali ovog puta neka govori tvoje srce, a ne tvoja usta.
Šeh pogleda u Onura onako prkosno, pa se opet gledaju, kao da se natječu tko će prvi skrenuti pogled. A Onur je gleda i cereka se. Odjednom Šeh progovori nervozno.
Š: Možemo li već jednom krenuti?!
Pa naglo okrene glavu na drugu stranu i točno se vidi da se bori kako ne bi prasnula u smijeh. A Onur i dalje gleda u nju i cereka se sve više i više. :cerek: :cerek:

Kod Seval je sastanak u vezi one humanitarne udruge, pa je Šeh došla kod nje sa Kanom. A Kerem jedva dočekao, kupio hrpu poklona za Kana pa se kao igra s njim dok Šeh, Seval i Peride pričaju.
E, sad, to je moj osobni dojam, ne dajte da utiče na vas. Ali to Keremovo igranje sa Kanom mi tako nekako umjetno djelovalo, cijelo vrijeme je grlio i ljubio Kana, glupirao se i kreveljio, kao vidi Šeherezada kako ja mogu biti dobar budući tata tvom sinu. :rolleyes:
Kad evo Onura. Ispozdravlja se sa svima i pa onako pogleda Kerema, vidi se da mu mrak pao na oči. Ali dobro, sjeo on tamo sa ženema i mudro šuti. A Kerem se dere, kao on je šerif a Kan kauboj i te fore... Šeh uopće ne šljivi to Keremovo peglumljavanje, ona piči po dnevnom redu sastanka. Uzalud mu trud svirači...

Navečer, svi dolaze na izložbu koju sponzorira Binjapi. Onur je već tamo i priča sa ljudima. Šeh dolazi, ono sva skockana, i zastane ispred jedne slike. I tako ona stoji, sva se nešto zamislila, gleda sliku... Odjednom Onur prođe i ugleda je kako stoji tamo. Pa joj polako priđe.
O: Jako je lijepa, zar ne?
Š: (pogleda ga) Jako.
U dvoranu ulazi Kerem i krene prema dijelu gdje stoje Onur i Šeh.
Š: (gleda u sliku) Tako lijepa. Tako plemenita. Tako tužna.
O: (gleda u Šeh) Poput tebe...
Uhvati je za ruku, a Šeh se za divno čudo ne izmakne. Onur joj jednom rukom stisne dlan, a drugom rukom je primi za rame i približi je sebi. S jedne strane dvorane neki paparazzo to sve uslikava, a s druge strane stoji Kerem i gleda ih bijesno... :cerek:

ema carice!!!!!

viki.ši
11.09.2010., 20:14
Hvala Ema, super opisi Onura dok juri niz stepenice...

PoisonIvy1990
11.09.2010., 22:02
Pogledala sam zadnju epizodu s prijevodomi meni je fenomenalna, jest da je malo nedorečena, ali onaj kraj kad s Nadidinom naracijom o priči 1001 noć kako se Šah Šehrijar zaljubio u Šeherezadu mi je bio fenomenalan, uglavnnom jako dojmljiv kraj. Do sad uopče nisam doživljavala K i B kao par, al po ovome vidim da su fakat slatki i da će K očito jako zavokjeti Benu.

Jel zna možda netko odakle su se ono vraćaali doma Ali Kemal i Ganni i zašto je Ganni poslje išao u zatvor? I odakle ona preobrazba Fusun, pa ona je potpuno druga osoba u toj zadnjoj epizodi?

ema_kali
11.09.2010., 22:07
Hvala svima na bombonjerama :lol: :lol:

Ozbiljno, drago mi je da vam se sviđaju moji opisi i da vas uveseljavaju dok je vikend... Svima šaljem veliki :kiss: stvarno ste me razveselili :cerek:

Malo kasnim...:D pa da se nadovežem na Emin post....

Nemaš brige, ja sam u biti zakasnila i to dosta. Kad sam došla na forum vidim da je cijela ekipa ovdje i :ceka: :rofl:

I hvala ti puno @thermskin što se sa super slikama nadovezuješ na moje postove. I ovaj put su baš one slike koje su i meni bile naj naj... :mig:

arya
11.09.2010., 22:09
Pogledala sam zadnju epizodu s prijevodomi meni je fenomenalna, jest da je malo nedorečena, ali onaj kraj kad s Nadidinom naracijom o priči 1001 noć kako se Šah Šehrijar zaljubio u Šeherezadu mi je bio fenomenalan, uglavnnom jako dojmljiv kraj. Do sad uopče nisam doživljavala K i B kao par, al po ovome vidim da su fakat slatki i da će K očito jako zavokjeti Benu.

Jel zna možda netko odakle su se ono vraćaali doma Ali Kemal i Ganni i zašto je Ganni poslje išao u zatvor? I odakle ona preobrazba Fusun, pa ona je potpuno druga osoba u toj zadnjoj epizodi?

Poison, daj link na zadnju epizodu s prijevodom. Može i na pm, molim te. :cerek:

Soon Li
11.09.2010., 22:13
Poison, daj link na zadnju epizodu s prijevodom. Može i na pm, molim te. :cerek:

može i meni...celt mi je dao link al nikak da skinem prijevod.....:ne zna:

malapala
11.09.2010., 22:30
može i meni...celt mi je dao link al nikak da skinem prijevod.....:ne zna:

... može i meni ... jesam je gledala na turskom ali me zanima što Nadida govori ...:cerek::cerek::cerek:

malapala
11.09.2010., 22:32
cijelu noć gledala i došla do polovice druge sezone:D

ma još ih obožavam al sve zakompilcirali:rolleyes:

mislim da ću sad se vratit rtl-u i pomalo gledat i guštat
mislim da sam se predozirala:cerek:

... istu stvar sam i ja napravila ... i tek sam sad luda jer čekam prijevod od zadnjih 20 epizoda da mogu gledati ... jesam ja to gledala na turskom ali ne kužim baš sve ...

p.s. ali opet ja redovito pratim na RTL-u premda znam što će sve biti ... a moji u kući šize jer nisam normalna :ne zna:

seeni
11.09.2010., 22:32
Može li mi neko reći hoće li se ova sestra od Benu petljat šta s ovim Zaferom (ako mu je tako ime), nešto se oni puno gledaju?

malapala
11.09.2010., 22:34
Može li mi neko reći hoće li se ova sestra od Benu petljat šta s ovim Zaferom (ako mu je tako ime), nešto se oni puno gledaju?

... on će htjet ali će ga ona odbiti jer ima ženu i djecu ... na kraju će on poginuti

Soon Li
11.09.2010., 22:39
ja sad gledam 13 epku...jao koji pogled kad onur vidi da se kerem igra s kanom.....ne znam ni koji bi smajlić stavila.....

ema_kali
11.09.2010., 22:43
Evo za moj neslužbeni klub obožavatelja :D

Kako nam nema serije za vikend, evo jedan video Onur&Šeh koji mi je posebno drag, glazba je genijalna :mig:

Ne mogu se načuditi sebi kako sam se zbog ove serije navukla na tu vrstu glazbe, ali i na klasičnu glazbu... Ma i na seriju :facepalm: :rofl:

http://www.youtube.com/watch?v=eRVgawiZoVw

malapala
11.09.2010., 22:49

Kako nam nema serije za vikend, evo jedan video Onur&Šeh koji mi je posebno drag, glazba je genijalna :mig:

Ne mogu se načuditi sebi kako sam se zbog ove serije navukla na tu vrstu glazbe, ali i na klasičnu glazbu... Ma i na seriju :facepalm: :rofl:

... joj glazba je odlična ... sva sam se naježila ... :top:

Soon Li
11.09.2010., 22:51

kako je dobra stvar!!!! a žena mi malo podsjeća na celine dion...u početku :s:s

ema_kali
11.09.2010., 22:54
kako je dobra stvar!!!! a žena mi malo podsjeća na celine dion...u početku :s:s

E, da, i mene je na početku podsjetilo na Celine Dion :mig:

Soon Li
11.09.2010., 22:57
al sviđa mi se muzika skroz...onak...lagana a opet jaka i brza u nekim segmentima...taman za zavesti nekoga...:facepalm:.........

arya
11.09.2010., 23:02
http://www.youtube.com/watch?v=QLkgcKHEnms

Da vidite kako naši junaci pjevaju!
Inače, jako lijepa pjesma! :cerek:

Soon Li
11.09.2010., 23:04
ok,gledam 14. u autu sjede benu i kerem..i piju kavu ili čaj iz šalica...otkud im šalice nasred ceste il di su već? :confused:

Soon Li
11.09.2010., 23:07
http://www.youtube.com/watch?v=QLkgcKHEnms

Da vidite kako naši junaci pjevaju!
Inače, jako lijepa pjesma! :cerek:

a halit sa razdrljenom košuljom.....:klopa::klopa::klopa:

Soon Li
11.09.2010., 23:11
aaaa skinula je ahmetove slike sa zida.....popušta pomalo...ali sigurno! :cerek:

arya
11.09.2010., 23:13
a halit sa razdrljenom košuljom.....:klopa::klopa::klopa:

A Halit kako god, važno da je tu! :rofl:

ana'90
11.09.2010., 23:23
Poljubac

http://i1196.photobucket.com/albums/aa414/anaa3/------.jpg

Monika001.h
11.09.2010., 23:55
Halo svima..Nova sam na forumu..I priključila sam se upravo zbog teme 1001 noć..Pridružujem se vama svima jer sam totalno poludila za serijom..Predobra je,mislim da u životu bolju gledala nisam..Je da sam udana i imam dijete i muž mi misli da nisam normalna zbog moje opsjednutosti serijom,al šta se može?Kad su mi tak slatki..I drukčiji su od svih sapunjara i am.Filmova...Preko njih upoznajem novi i nepoznati svijet tj kulturu..Danas šizim jer mi nema serije na tv-u i ne mogu se dočekati ponedjeljka.Ema kali,hvala ti na sadržaju,sad sam mirnija kad znam šta će biti.Zamišljala sam sve te scene,ali jedva čekam da to vidim..I jedva čekam da završe skupa.Onur mi je tako slatki i ima tako prekrasne oči..Zbog njih vjerujem da još postoje ljubavi koje će pobijedit svaku prepreku..Budite mi pozdravljeni,zakon ste svi!Do sljedećeg javljanja,bay

Soon Li
11.09.2010., 23:57
Halo svima..Nova sam na forumu..I priključila sam se upravo zbog teme 1001 noć..Pridružujem se vama svima jer sam totalno poludila za serijom..Predobra je,mislim da u životu bolju gledala nisam..Je da sam udana i imam dijete i muž mi misli da nisam normalna zbog moje opsjednutosti serijom,al šta se može?Kad su mi tak slatki..I drukčiji su od svih sapunjara i am.Filmova...Preko njih upoznajem novi i nepoznati svijet tj kulturu..Danas šizim jer mi nema serije na tv-u i ne mogu se dočekati ponedjeljka.Ema kali,hvala ti na sadržaju,sad sam mirnija kad znam šta će biti.Zamišljala sam sve te scene,ali jedva čekam da to vidim..I jedva čekam da završe skupa.Onur mi je tako slatki i ima tako prekrasne oči..Zbog njih vjerujem da još postoje ljubavi koje će pobijedit svaku prepreku..Budite mi pozdravljeni,zakon ste svi!Do sljedećeg javljanja,bay

join the club :mig:

malapala
12.09.2010., 00:09
... joj baš gledam 89 nastavak i Onur plače kad mu She. govori da je to njihov rastanak, zadnji njihov ragovor ... joj ... :(:(:(:(

maka_best
12.09.2010., 07:33
Može li iko stavit scenu kad Šeherezada sanja Ahmeta:moli:

thermskin
12.09.2010., 09:24
Pretpostavljam da je to zbog Ahmeta...:cerek:

Našla sam samo sliku njegovu...

http://smece.kreatiwni.com/ahmet2.jpg

Možda kasnije nađem i samu scenu gdje sanja...:mig:

paullaa
12.09.2010., 09:41
... joj baš gledam 89 nastavak i Onur plače kad mu She. govori da je to njihov rastanak, zadnji njihov ragovor ... joj ... :(:(:(:(

pa gdje gledaš? jooooj daj šalji link...

kad ste se zadnji put gledali s nekim kao što se gledaju Onur i Š.?

Soon Li
12.09.2010., 09:46
pa gdje gledaš? jooooj daj šalji link...

kad ste se zadnji put gledali s nekim kao što se gledaju Onur i Š.?

davno,davno......i to je bilo samo jednom...a nije moj muž u pitanju.....

Soon Li
12.09.2010., 10:01
nešto mi nije jasno. dakle,u 15.epki šehi će bit ranjena. to će joj napraviti čovjek koji nema veze sa onim koji joj je prijetio-tako je barem zafer rekao onuru i keremu. i stvarno,to će ipak biti taj dželil(??) a ne četin koji joj je prijetio.
sad mene zanima:zašto joj je četin uopće prijetio-zato što je tako dobra arhitektica ili kaj :confused:
i zašto je ovaj drugi pucao u nju-koji nema veze sa četinom?? :confused::confused:

malapala
12.09.2010., 10:16
nešto mi nije jasno. dakle,u 15.epki šehi će bit ranjena. to će joj napraviti čovjek koji nema veze sa onim koji joj je prijetio-tako je barem zafer rekao onuru i keremu. i stvarno,to će ipak biti taj dželil(??) a ne četin koji joj je prijetio.
sad mene zanima:zašto joj je četin uopće prijetio-zato što je tako dobra arhitektica ili kaj :confused:
i zašto je ovaj drugi pucao u nju-koji nema veze sa četinom?? :confused::confused:

... četin joj prijeti jer želi da prijeđe raditi kod njega a ona to ne želi ...

thermskin
12.09.2010., 10:35

U kojoj je to epizodi...da probam naći?...:ne zna:

ema_kali
12.09.2010., 10:36

Evo ovdje ti je scena gdje Šeh sanja Ahmeta, počinje od 5.05 min :mig:

http://www.youtube.com/watch?v=vZUwC7CFQ5I&feature=related

U kojoj je to epizodi...da probam naći?...:ne zna:

Evo, našla sam :D :mig:
To je 21. epizoda, 8 dio...

Ma radi se o tom poslu u Dubaiu, Šeh je bila nositelj projekta kao predstavnica firme Binjapi. I sad, taj Đelil i Četin su u vezi (to je ta građevinska mafija) ali se u međuvremenu i oni međusobno počupaju. Jer Đelil hoće ići silom na Binjapi, a Četin je više za diplomatska riješenja, tipa dogovori, mito i korupcija i te fore. Đelil je baš neki opak lik, koji ne preza od toga da upuca nekog nasred ceste. A to će se Šeh i dogoditi, Đelil će poslati lika da ju upuca, ali samo u nogu :rolleyes: , kao upozorenje...

maka_best
12.09.2010., 11:23
ema_kali i thermskin, hvala oboma:kiss:

thermskin
12.09.2010., 11:45
@maka_best...samo za tebe...:cerek:

http://smece.kreatiwni.com/ahmet9.jpg

http://smece.kreatiwni.com/ahmet4.jpg

Nisam mogla bolje izvući jer je scena dosta kratka, a Ahmetovo lice nije u prvom planu...

Soon Li
12.09.2010., 12:52
... četin joj prijeti jer želi da prijeđe raditi kod njega a ona to ne želi ...

to znam ali nije on naredio da ju upucaju nego dželil
Evo ovdje ti je scena gdje Šeh sanja Ahmeta, počinje od 5.05 min :mig:

http://www.youtube.com/watch?v=vZUwC7CFQ5I&feature=related

Evo, našla sam :D :mig:
To je 21. epizoda, 8 dio...

Ma radi se o tom poslu u Dubaiu, Šeh je bila nositelj projekta kao predstavnica firme Binjapi. I sad, taj Đelil i Četin su u vezi (to je ta građevinska mafija) ali se u međuvremenu i oni međusobno počupaju. Jer Đelil hoće ići silom na Binjapi, a Četin je više za diplomatska riješenja, tipa dogovori, mito i korupcija i te fore. Đelil je baš neki opak lik, koji ne preza od toga da upuca nekog nasred ceste. A to će se Šeh i dogoditi, Đelil će poslati lika da ju upuca, ali samo u nogu :rolleyes: , kao upozorenje...

e tak već da.....znači,oni se znaju,i dželil bi dio kolača itd...ok,got it! :mig:

ema_kali
12.09.2010., 13:56
@thermskin :s :s

Svaka čast na slikama :mig:

e tak već da.....znači,oni se znaju,i dželil bi dio kolača itd...ok,got it! :mig:

Ma da, ali nije tu kraj priče, bit će još makljaže s tom građevinskom mafijom kroz seriju...

Soon Li
12.09.2010., 13:58

samo da ti kažem,trenutno sam na 15 epki-5 ili 6.dio...i jedva čekam tvoje komntare :cerek:

Soon Li
12.09.2010., 13:58

Ma da, ali nije tu kraj priče, bit će još makljaže s tom građevinskom mafijom kroz seriju...

da skužila sam...netko će ju i oteti......

iva1700
12.09.2010., 14:03
Pogledala dio di Š. sanja muža.tako dobro napravljeno i onda O. ko naručen dolazi na vrata....genijalno. :) ;)

ema_kali
12.09.2010., 14:09
samo da ti kažem,trenutno sam na 15 epki-5 ili 6.dio...i jedva čekam tvoje komntare :cerek:

E kad si već dogurala do 15. epke, onda ti mogu reći da mi je u tom dijelu najmoćnije kad Onur kaže Šeh kako će taj Đelil požaliti što ju je povrijedio... A poslije u Keremovom uredu, onaj Zafer pokazuje Onuru i Keremu sliku od lika koji je baš pucao u Šeh, a Onur uzima sliku i onim :clint: pogledom gleda u lika :lol: A ja se mislim a joooj! lika će crna zemlja progutati :rofl: Kad se sjetim kako je Onur razvalio onog Serkana, ovaj što je pucao je dead man walking :lol: :lol:

thermskin
12.09.2010., 14:59
Kad se sjetim kako je Onur razvalio onog Serkana, ovaj što je pucao je dead man walking :lol: :lol:

:lol::lol:..."..ti si Serkan...?" i zbam u facu...:mljacko:

Čak i to radi s nekom dozom elegancije...:facepalm:

Soon Li
12.09.2010., 16:36
E kad si već dogurala do 15. epke, onda ti mogu reći da mi je u tom dijelu najmoćnije kad Onur kaže Šeh kako će taj Đelil požaliti što ju je povrijedio... A poslije u Keremovom uredu, onaj Zafer pokazuje Onuru i Keremu sliku od lika koji je baš pucao u Šeh, a Onur uzima sliku i onim :clint: pogledom gleda u lika :lol: A ja se mislim a joooj! lika će crna zemlja progutati :rofl: Kad se sjetim kako je Onur razvalio onog Serkana, ovaj što je pucao je dead man walking :lol: :lol:

gledala sam do boldanog,nisam još stigla do keremovog offica....dijete,ručak itd...al nadoknadit ću to večeras :cerek:

Lenore_
12.09.2010., 19:11
Hej ema :D
Oovaaaj ako ces stici otipkati i svoje videnje i sadrzaj (koja je u utorak..14.?) epizode, ozbiljno te trazim adresu i saljem bajadere ili sto volis. Osam sati je i u zescoj sam ovisnickoj krizi :(

leksonaze
12.09.2010., 20:13
da skužila sam...netko će ju i oteti......

znači Šeh će biti i oteta....a ja mislila mali....:ne zna:

i ja sam postala ovisna o eminom prepričavanju epki....predobro to radi :s:top:

Soon Li
12.09.2010., 21:03
znači Šeh će biti i oteta....a ja mislila mali....:ne zna:

i ja sam postala ovisna o eminom prepričavanju epki....predobro to radi :s:top:

ma vidla sam samo malo kad će ju neki lik držat u autu svezanu il kaj već :misli:
a onur će valda pregovarat s otmičarem prek moba......:ne zna:

arya
12.09.2010., 21:20
Taj će im lik stalno raditi neke probleme. Onur i Kerem će zamoliti bivšeg zaposlenika da se zaposli kod tog lika. Ovaj će raditi kod njega i nabaviti neke papire kojima ga mogu uništiti. Taj zločesti :D (ne sjećam se imena) će to skužiti, oteti će Šeh i tražiti da mu Onur vrati papir. Onur vozi kao mahnit, vratit će mu papire i sve što treba, samo neka pusti Šeh. On nema namjeru pustiti Šeh, ubit će je kad dobije papire (bar je on to tako zamislio). Šeh će uspjeti pobjeći. Tog lika proguta noć i ne pojavljuje se više. :D

paullaa
12.09.2010., 21:51
Taj će im lik stalno raditi neke probleme. Onur i Kerem će zamoliti bivšeg zaposlenika da se zaposli kod tog lika. Ovaj će raditi kod njega i nabaviti neke papire kojima ga mogu uništiti. Taj zločesti :D (ne sjećam se imena) će to skužiti, oteti će Šeh i tražiti da mu Onur vrati papir. Onur vozi kao mahnit, vratit će mu papire i sve što treba, samo neka pusti Šeh. On nema namjeru pustiti Šeh, ubit će je kad dobije papire (bar je on to tako zamislio). Šeh će uspjeti pobjeći. Tog lika proguta noć i ne pojavljuje se više. :D

Opet noc...crna ..:lol:

ema_kali
12.09.2010., 23:28
Evo, jer ste vi to tražili :mig:

14. epizoda - the best of...

... u kojem je Onur:
1) šokirao Peride izjavom da voli Šeh i da će se oženiti s njom
2) šokirao Šeh poklonivši joj sliku s izložbe
3) uspio onako od srca nasmijati Šeh

Dakle, izložba je li. Onur i Šeh stoje ispred slike, a Kerem stoji sa strane i bijesno ih gleda. Onur nastavlja u svom stilu.
O: Vidim te u svemu što je lijepo.
Š: Onur Bey, molim vas... (kao malo joj neugodno, ali nastavlja dalje) Kao da je živa, zar ne?
O: Večeras si me iznenadila...
Š: Zašto?
O: Otkrio sam nešto o tebi. Odlutala si dok si gledala sliku...
Š: Ova slika povuče čovjeka.
O: Ali ti je gledaš na poseban način.
Kerem cijelo vrijeme stoji i gleda. A onda se okrene i pojuri prema izlazu. Tamo naleti na Benu, pa joj kaže kako mu je dosadno na izložbi. Pita je da ode s njim nekamo na piće, ona pristaje.
Na izložbi slijedi masovno uslikavanje. Glavna faca je drug Jalčin (on je meni inače strašno simpa lik, a kasnije u seriji će imati jako pozitivne reakcije vezane za Onura i Šeh). Jalčin okuplja ekipu u sastavu on, slikar čija je izložba, Onur, Šeh i Nurhajat, pa se svi slikaju za novine.

Drugo jutro kod Onura doma. Onur čita novine. Firdevs mu donosi čaj i vidi novine, u novinama Šeh.
F: To je Šeherezada?
Onur klimne glavom, a Firdevs napravi jedan totalno simpa znak, kao opa, svaka čast! i pokuca rukom o stol. Onur se samo nasmije na to. :rofl:

Nadida i Fusun dolaze kod Šeh. Fusun i dalje trese ona postporođajna depra pa i kod Šeh dobije histerični napad. Ali Šeh se nije dala smesti, smirila ona luđakinju i još je nagovorila da ide psihijatru :rofl: Svaka čast Šeh, ako netko zna sa luđacima, to je ona...

Legenda Burhan ima gadne probleme. Onaj kreten Ali Kemal je potpisao ugovor sa firmom za odvoz tvorničkog otpada. Ali problem je što ta firma uopće ne postoji, likovi su kretenu Ali Kemalu maznuli lovu a sav otpad iskrcali susjedima pod nos. I sad došao turski ogranak Green Peacea tamo kod Burhana i napravili oni revoluciju. Burhan dobio slom. A Ali Kemal nije bio tamo jer je ljubavnici kupovao čizme... Kad je došao doma, Burhan ga jedva dočekao :hebemu:

Legenda Onur s Peride na doručku. Peride čita novine, sva sretna što je izložba u novinama. Onur samo šuti i studiozno je gleda.
P: Naša izložba je u novinama! Jesi li vidio? Skoro na pola str...
Sreća joj je kratko trajala. Okrene ona stranicu, ono tamo jumbo slika Onura i Šeh, Onur drži Šeh za ruku, razmak između njih cca. 2,5 cm.
P: Što je ovo Onure?
O: (led ledeni) Znaš kakvi su novinari. U kategoriju umjetnost stavljaju ovu fotografiju.
P: Novinari jedva čekaju da im daš povoda. Zar ti to treba?
O: Molim te. A što ti smeta na toj slici?
P: kakva je ovo bliskost, sine? Moraš paziti u javnosti! Pogotovo kad si sa ženom koja radi za tebe.
O: Ona nije bilo koja žena. To je Šeherezada. (Peride pogleda Onura preko naočala) Za mene je posebna. (Peride skine naočale i histerično petlja po torbi) Nećeš pitati zašto je posebna?
P: Ne!
O: Mama.
P: Ne želim to slušati! (počne piti vodu, ruke joj se tresu)
O: Ja volim Šeherezadu. (Peride se zagrcne :rofl: ) Želim se oženiti s njom.
P: (hvata se za glavu) Hladno mi je, idem.
O: Čuješ li što govorim?
P: Čujem, a bolje da ne čujem.
O: Zašto?
P: Šeherezada je vrlo lijepa žena. Ali ona je udovica sa djetetom.
O: Zar je ona kriva za to?
P: (opet se hvata za glavu) Onure, molim te!
O: Ona je majka, kao i ti.
P: Majka tuđeg djeteta, ne tvog! Onur Aksal ne smije oženiti bilo koju ženu.
O: Ne govori tako! Ja volim Šeherezadu!
P: A ja ne želim to slušati! (digne se demonstrativno) Ugodan vikend! (i ode ona u nepoznatom smjeru, a Onur ostane bijesno gledati za njom)

Nadida i Fusun se spremaju da odu od Šeh, a Mirhiban i Kan se spremaju za kino. Svi stoje u hodniku kod Šeh i pozdravljaju se međusobno, a onda ovi svi izlaze van a Šeh ih prati. I dok idu po stepenicama, dolazi neki lik i nosi nešto za Šeh (sliku). A Fusun odmah živnula na stepenicama, postporođajna depresija popustila Što je to? Od koga je? Tko bi to njoj mogao slati? pa sve okreće glavu za 180° ko sova. A Nadida ju vuče po stepenicama, kao To se nas ne tiče! :rofl:
Šeh otvara svoj poklon i vidi da je to ona slika koja joj se svidjela na izložbi. Sad je sva jadna u nebranom grožđu, slika joj se sviđa a zna da je od Onura. Pa nazove ona Onura.
O: Šeherezada?
Š: Dobra večer, Onur Bey.
O: Dobra večer.
Š: Javljam vam se zbog slike...
O: A stigla je? Ta slika nema ime, znaš. Umjetnik je rekao da ju možemo nazvati kako želimo.
Š: Onur Bey...
O: Ja bih je nazvao Šeherezada! (ma tko bi rekao! :rofl: )
Š: Onur Bey, saslušajte me.
O: Molim te, nemoj mi sad reći da ju ne možeš prihvatiti. (kako ju samo čita)
Š: Ali ne mogu...
O: Ne radi mi to...
Š: Ali...
O: Molim te, Šeherezada. (Šeh šuti, lomi se, pa gleda u sliku)

Nekih 16 minuta kasnije. Šeh netko zvoni na vrata, ona mislila da su Mirhiban i Kan.
Š: Evo, evo.
Otvori a na vratima (ma znate već i sami) stoji Onur, cereka se samo tako.
O: Očekivala si nekog drugog?
Š: ... Mirhiban i Kan su otišli u kino, mislila sam da su oni...
O: Ne uznemiravam te?
Š: Ne, naravno. (laže, laže)
O: Nije mi bilo dosta što sam te čuo, htio sam te i vidjeti. (Šeh stoji zbunjeno, a Onur nastavlja u zezantskom stilu) Nenajavljene goste ne puštaš u kuću?
Š: (Šeh se nasmiješi) Oprostite, uđite.
Onur ulazi i ravno u boravak, tamo stoji slika. Onur stane pa gleda sliku. A onda pogleda na ono mjesto gdje su stajale slike od Ahmeta, a ali više ih nema tamo. Šeh se tek sad zbuni pa brže bolje objašnjava.
Š: Nema nekog posebnog razloga. Kan je htio tatine slike u svoju sobu.
Onur prijeđe preko toga i gleda u sliku.
O: Jesi li joj dala ime?
Š: Onur Bey, molim vas...
O: Nisam ti kupio tu sliku da bi mi rekla da. Kupio sam je jer ti se svidjela. A želio sam ti pokloniti nešto lijepo, što ti se sviđa. Pusti me da se veselim što ti mogu pokloniti nešto lijepo. (Šeh ga gleda, vidi se da popušta) Zamolit ću te nešto. Nemoj me više zvati Onur Bey. Molim te.
Šeh ga pogleda, a djeluje kao da ulaže popriličan napor da se ne počne smijati.
Š: Što ćete popiti?
O: (počne se smješkati) Ono što mi poslužiš, to ću popiti.
Šeh ga gleda, gleda, pa paf! udri u smijeh, po prvi put da se onako opušteno nasmijala nekoj njegovoj fori. A on ju samo slatko gleda i smješka se... :cerek:

Kod Onura dolazi Četin (lik izgleda ko onaj jedan iz ekipe Tonya Soprana) i u ime Đelila Karabaša pokušava iskamčiti ugovor projekta, ali Onur ga glatko otpili. Ovaj mu kaže kako bi to mogao požaliti...
Šeh pak isto dobiva pismenu ponudu (prinudu) da preda svoj projekt, ali ona naziva Đelila telefonom i pošalje ga k vragu...

Onur je na sastanku sa Keremom, Šeh, Zajnep (neka uobražena koza iz Zaferovog tima koja će surađivati s njima, a Kerem će gadno mutiti s njom kasnije) i još nekima. Zove ge Firdevs i kaže mu da ga Peride čega kod njega doma. Onur napušta sastanak i dolazi doma pričati sa Peride. Ova je prvo sva mucasta, a onda navali na njega.
P: Onure... (Onur samo nervozno šeta gore dolje po sobi) Onure! Nisam te odgajala da bi bio otac tuđem djetetu!
O: Ako si dobar otac, nije važno je li dijete tvoje!
P: Meni je važno. Ja želim svog unuka!
O: Pa imat ćeš ga!
P: Odrasla si osoba. Znaš kakve su posljedice kratkotrajnih želja.
O: Mama, moji osjećaji nisu kratkotrajne želje. Ja volim Šeherezadu!
P: I Nil si volio, da se prisjetim...
O: To namjerno spominješ da me povrijediš!
P: Samo da ne zalutaš!
O: Slušaj... Otkada sam upoznao Šeherezadu, shvatio sam što je ljubav. I shvatio sam da nisam volio Nil. Nisam volio ni jednu prije Šeherezade. (Peride se mršti na to) Zašto mi braniš da volim neku drugu ženu osim tebe?
P: Ne pričaj gluposti! Ja sam ti majka!
O: Imaš predrasudo o Šeherezadi. Promijenit ćeš mišljenje kad ju upoznaš bolje.
P: To nisu predrasude. Ona je udovica sa djetetom.
O: Ona je žena koju volim.
P: (gadno se trese) Znaj da ja neću dozvoliti taj brak.
O: Ne radi se o dozvoli. Braniš mi da volim nekoga.
P: Možda je tvoj otac bio loš primjer... Ja te nisam učila da budeš nevjeran.
O: Ma kakve sad veze ima moj otac?!
P: Zar nisi rekao da me nikad nećeš iznevjeriti?
O: Kako sam te iznevjerio? Jer sam zavolio neku ženu?
Peride je sad tu već sva u komi, vidi da je sve uzalud.
P: Nisam ti trebala vjerovati. (diže se i odlazi) Srami se!
O: Majko! (Onur ostaje bijesan)

Šeh je dobila službeni auto, večer je i ona se vozi doma. Onur sjedi u onom restoranu gdje su se već bili našli, ono kad je Šeh gužvala salvete. Onur nazove Šeh.
O: Gdje si?
Š: Zašto pitate?
O: Nadao sam se da si u blizini. Htio bih te vidjeti. Potrebno mi je. Molim te.
I Šeh fakat došla. :cerek:
Š: Dobra večer. (Šeh mu pruži ruku)
O: I tebi. (Onur prihvati njenu ruku, pa ju povuče prema sebi i poljubi u obraz, a ona se ne buni, zapravo čak se i lagano nagnula prema njemu) Hvala ti što me nisi odbila.
Š: Nema na čemu.
O: Što ćeš popiti?
Š: Imam vremena samo za kavu.
O: Ne brini, neću te puno ukrasti od Kana. Zapravo, kad bismo živjeli zajedno, ne bih uopće krao Kanovo vrijeme. (eto njega ravno u glavu)
Š: Opet ćemo o tome?
O: Imaš pravo. Tisuću puta da me mučiš, imaš pravo. Ali nema gore kazne od one za koju ne znaš hoće li prestati. (uhvati je za ruku) Počni tako što ćeš me zvati Onur.
Š: Ja nisam sama, imam sina. Dok vas on ne prihvati, ne mogu vas tako zvati. (povuče ruku iz njegove)
O: Onda mi dopusti da napravim prvi korak. (daje joj onu figuricu konja) Recimo, daj ovo Kanu.
Šeh gleda njega, pa figuricu, a onda mu vrati figuricu.
Š: A da mu vi to sami date?
O: (nasmiješi se) Vrlo rado. :cerek:

Drugo jutro, Šeh izlazi iz svoje zgrade i ide prema autu. Iza nje hoda neki lik. Odjednom, lik vadi pištolj i puca u Šeh...

Lenore_
12.09.2010., 23:39
:s :s :s :s :s :s :s :s
Prvorodeno dijete cu nazvati Ema.

ema_kali
12.09.2010., 23:42
Prvorodeno dijete cu nazvati Ema.

:lol: :lol: :lol:

Dobra fora :rofl: Ne trebaš, hvala ti, bajadere su mi sasvim dosta :lol:

Baš sam vidjela tvoj post, a lomila sam se hoću/neću staviti novi opis, pa reko ajde idem kad ima potražnje :D :mig:

Lenore_
13.09.2010., 00:12
Istina, ako bi bio decko, zezali bi ga da se zove Ema :rofl:
Bas mi je drago sto se Sehi lagano topi.. Okej sad imam sto citati i ponavljati do nove epizode. :cerek:
Bajadere i Merci i Griotte i sto god hoces :cerek:

Nicole_Lilly
13.09.2010., 00:40
Ema :s :s :s

O: Onda mi dopusti da napravim prvi korak. (daje joj onu figuricu konja) Recimo, daj ovo Kanu.
Šeh gleda njega, pa figuricu, a onda mu vrati figuricu.
Š: A da mu vi to sami date?
O: (nasmiješi se) Vrlo rado.

A u...SAVRŠENO. :s :s :s Pa ja ću riknut' dok ću tu epizodu gledati, em ju je natjerao u smijeh, em je došla do njega kad ju je zvao, em ga je poljubila, em je ovo rekla. I da ne zaboravim, nabrijani Onur. AJME. :cerek: :cerek:

celt
13.09.2010., 01:10

Ali Kemal i Gani se vracaju iz zatvora posto su opljackali Burhanovu "kozaru" da bi izmirili kockarske dugove. Gani na kraju odlazi na odsluzenje obaveznog vojnog roka u kasarnu a ne zatvor(prijevod nije bas najbolji). A Fusun nakon prozivljene golgote postaje "zlatna" osoba. Tesko vam je u ovom trenutku povjerovati u to.
P.S.
Svima onima kojima sam poslao linkove za 89. i 90. epizodu sa prijevodom!
Skinite oba MU file-a i otvorite u VLC Player-u!
Stvarno ste me(koje me nisu poslusale) razocarale!

Sve o seriji:
Sve epizode sa prijevodom (RTL i FOX):
http://www.youtube.com/user/joecelt

lana74
13.09.2010., 06:54

a di gledaš taj 89 nastavak?

ja sam došla do 44 serije al vidim da na yuptubu ima samo do 59 emisije???

arwenxy
13.09.2010., 09:26
@ ema, hvala ti puno na iscrpnim opisima!

Dugo sam se opirala tome da dođem na spojlere, ali nisam mogla odoljeti! Sada ću vas često čitati :mig:

Soon Li
13.09.2010., 10:10
a di gledaš taj 89 nastavak?

ja sam došla do 44 serije al vidim da na yuptubu ima samo do 59 emisije???

post iznad tebe celt njemu se obrati :mig:

ema_kali
13.09.2010., 11:38
Istina, ako bi bio decko, zezali bi ga da se zove Ema
Bas mi je drago sto se Sehi lagano topi.. Okej sad imam sto citati i ponavljati do nove epizode.
Bajadere i Merci i Griotte i sto god hoces

Pa da, jadno dijete :rofl: Bit ću ja i presretna sa Bajaderama... Ok, ubaci i koju Griottu :rofl:

A u...SAVRŠENO. Pa ja ću riknut' dok ću tu epizodu gledati, em ju je natjerao u smijeh, em je došla do njega kad ju je zvao, em ga je poljubila, em je ovo rekla. I da ne zaboravim, nabrijani Onur. AJME.

Da, da, Nicole, epizode su sve bolje i bolje. Što je Lenore rekla, Šeh nam se gadno topi. A kako i neće, vidi ga kako je Onur sav :cerek: :rofl:

I ono što mi se zbilja sviđa u odnosu Onur-Peride, to što Onur nije onako šonjo, mamin sin. Mislim, vidi se da ju voli i stalno joj ponavlja da ju voli, ali je zauzeo gard i ne dopušta da mu ona kroji život :s
Recimo u mexičkim sapunicama to nije tako. Ja sam se fakat nagledala južnoameričkih sapunica i ne sjećam se takvog lika kao što je Onur. I općenito i u tom odnosu s mamom. U mexičkim sapunicama se recimo sin nikada ne bi usudio reći mami: Ti ne dopuštaš da volim ijednu ženu osim tebe! To je Onur rekao Peride i to u par navrata, onako u glavu. I to je živa istina, psihološki gledano, ali u nekoj mex. sapunjari lik bi se prije ubio nego tako nešto rekao svojoj mamici...

thermskin
13.09.2010., 11:57
Evo da dočaramo i slikom ono što je @ema :s vrhunski napisala....svala čast!!

14.epizoda

Na izložbi ( jednu Onura i Šeh sam stavila već prije uz 13.ep.)

http://smece.kreatiwni.com/izlozba13.jpg

Onur i Šeh u stanu (nakon šti joj je poklonio sliku)

http://smece.kreatiwni.com/i.jpg

U restoranu ( Onur daje Šeh konjića za Kana)...

http://smece.kreatiwni.com/restoran.jpg

blenta
13.09.2010., 12:20
Na izložbi slijedi masovno uslikavanje. Glavna faca je drug Jalčin (on je meni inače strašno simpa lik, a kasnije u seriji će imati jako pozitivne reakcije vezane za Onura i Šeh). Jalčin okuplja ekipu u sastavu on, slikar čija je izložba, Onur, Šeh i Nurhajat, pa se svi slikaju za novine.

Jalčin je meni zakon još od početka kad ga je onaj mladi arhitekt (ili što već u firmi) koji voli ogovarati s Ajšen krenuo zezati za njegovu šklopociju od auta, a Jalčin samo: "Dođi se provozati sa mnom, mladac, pa onda pričaj." Skroz je pozitivan lik i ne dopušta ikome da ga uvuče u išta. I još uz to pleše fokstrot. :zubo:

Onur klimne glavom, a Firdevs napravi jedan totalno simpa znak, kao opa, svaka čast! i pokuca rukom o stol. Onur se samo nasmije na to. :rofl:

O: Ne brini, neću te puno ukrasti od Kana. Zapravo, kad bismo živjeli zajedno, ne bih uopće krao Kanovo vrijeme. (eto njega ravno u glavu)

:rofl: Suptilan kao i uvijek.

iva1700
13.09.2010., 13:19
ajme sve bolje i bolje..... I ema-kali ti si carica!!!!! Opisi preeesavršeni, sad mogu dočekat 8 sati... možemo pitat kraš ima li popust na količinu jer ima nas dosta koji čitamo tvoje opise :)

ema_kali
13.09.2010., 15:36
@thermskin jedno veliko :s za slike... One dvije zadnje su mi tako :cerek: zapravo tu su mi Onur&Šeh tako slatki...

E, kad smo kod slatkog :rofl: Hvala svima na virtualnim Bajaderama i Griottama :kiss:
I hvala vam svima na pohvalama, drago mi je da uživate čitajući moje opise, jer ja uživam dok ih pišem :D

Jalčin je meni zakon još od početka kad ga je onaj mladi arhitekt (ili što već u firmi) koji voli ogovarati s Ajšen krenuo zezati za njegovu šklopociju od auta, a Jalčin samo: "Dođi se provozati sa mnom, mladac, pa onda pričaj." Skroz je pozitivan lik i ne dopušta ikome da ga uvuče u išta. I još uz to pleše fokstrot.

Da, drug Jalčin je faca. Po meni su mu čak i malo prostora u seriji dali, mada će se i kasnije pojavljivati. Ali onako čisto kroz scenu, dvije što mi je bilo malo za tako dobrog lika.
Inače, drug Jalčin će biti prva osoba (Kerema i Benu ne računam) u Binjapiju kojoj će Onur reći da se on i Šeh žene. To će biti negdje u 22. ili 23. epizodi, nakon što onaj Serkan pretuče Šeh, pa kad se ona vrati iz bolnice. Kao Šeh je bila nekih 10-ak dana na bolovanju, a Onur je cijelo vrijeme bio uz nju, nije uopće dolazio na posao. A u Binjapiju nitko nije znao što se dogodilo, samo su Kerem i Benu znali šta je bilo. Pa je ona glupa Ajšen raširila trač po firmi da su Onur i Šeh sigurno negdje zajedno u tropima, kao oni se provode boli njih :rofl: I kad se Šeh vrati na posao, naravno vrati se i Onur, pa nastane opća pomutnja u nižim redovima zaposlenika :rofl: I onda Onuru dojade više ti tračevi, pa kad drug Jalčin dođe kod njega zbog nekog projekta Onur mu sve kaže. To je išlo ovako nekako.
O: Jalčine, znam da kruže svakakve glasine o meni i... Šeherezadi.
J: Aaa... Ma, pusti ih Onure, valjda im je dosadno pa...
O: Nema veze. Slušaj, tebi ću prvome reći... Šeherezada i ja ćemo se vjenčati.
J: Ajme, Onure, pa to je divno! Čestitam vam od srca, sinko! A da znaš, znao sam!
O: (zbunjeno) Šta si znao?
J: Znao sam ja da će to s vama ovako završiti, eee...
O: ?!
J: Ozbiljno, Onure! Eno, nazovi moju ženu i pitaj. Čim je Šeherezada došla u Binjapi, skužio sam ja tebe. (Onur se počinje cerekati) I došao sam doma i kažem ja ženi - pazi ovo, od njih dvoje će biti nešto! (Onur se sad već smije samo tako, a drug Jalčin klima glavom, kao aha, aha...) :rofl:

Monika001.h
13.09.2010., 16:33
Aaaa sad sam luda skroz!Nemogu se dočekat 8 sati!Jedva čekam da vidim sve te scene!!Joj,pojela bi ih kak su cakani!A Onur mi je takav car od čovjeka,nešto nevjerojatno!!Tak je dobar,cakani,zlatan,ma pojela bi ga!!Ma joj,ja sam se zaljubila!Hahah,šalim se malo!Joj,ema kali,hvala što pišeš sve ovo!Spašavaš nas nestrpljive!I da znaš,željno iščekujemo opis daljnjih epizoda!

blenta
13.09.2010., 16:57
Da, drug Jalčin je faca. Po meni su mu čak i malo prostora u seriji dali, mada će se i kasnije pojavljivati. Ali onako čisto kroz scenu, dvije što mi je bilo malo za tako dobrog lika.
Inače, drug Jalčin će biti prva osoba (Kerema i Benu ne računam) u Binjapiju kojoj će Onur reći da se on i Šeh žene. To će biti negdje u 22. ili 23. epizodi, nakon što onaj Serkan pretuče Šeh, pa kad se ona vrati iz bolnice. Kao Šeh je bila nekih 10-ak dana na bolovanju, a Onur je cijelo vrijeme bio uz nju, nije uopće dolazio na posao. A u Binjapiju nitko nije znao što se dogodilo, samo su Kerem i Benu znali šta je bilo. Pa je ona glupa Ajšen raširila trač po firmi da su Onur i Šeh sigurno negdje zajedno u tropima, kao oni se provode boli njih :rofl: I kad se Šeh vrati na posao, naravno vrati se i Onur, pa nastane opća pomutnja u nižim redovima zaposlenika :rofl: I onda Onuru dojade više ti tračevi, pa kad drug Jalčin dođe kod njega zbog nekog projekta Onur mu sve kaže. To je išlo ovako nekako.
O: Jalčine, znam da kruže svakakve glasine o meni i... Šeherezadi.
J: Aaa... Ma, pusti ih Onure, valjda im je dosadno pa...
O: Nema veze. Slušaj, tebi ću prvome reći... Šeherezada i ja ćemo se vjenčati.
J: Ajme, Onure, pa to je divno! Čestitam vam od srca, sinko! A da znaš, znao sam!
O: (zbunjeno) Šta si znao?
J: Znao sam ja da će to s vama ovako završiti, eee...
O: ?!
J: Ozbiljno, Onure! Eno, nazovi moju ženu i pitaj. Čim je Šeherezada došla u Binjapi, skužio sam ja tebe. (Onur se počinje cerekati) I došao sam doma i kažem ja ženi - pazi ovo, od njih dvoje će biti nešto! (Onur se sad već smije samo tako, a drug Jalčin klima glavom, kao aha, aha...) :rofl:

:top: za Jalčina. (I tebe, ema.) Meni je jedina zamjerka njemu dosad bila što nije malo zaplesao s Benu na novogodišnjoj zabavi. Mislim, očito se lijepo slažu i bilo bi mi drago da je ona imala nešto drugo za raditi osim stajati kao tužna vrba. S druge strane, brijem si da se žrtvovao i plesao s alapačom Ajšen da ova što manje može okolo olajavati ljude. Jer nije da on to voli. Bogme se lijepo obrecne i na nju i onu što će Zafer dovesti kad ove krenu da Binjapi ima i treću gazdaricu - Melek uz Šeh i Benu.

Drakula Ajkula
13.09.2010., 17:03
aaaaaaaaaaa ema kali :s:s:s

nadam se samo da me neće koljena zaboljeti:D

više nemam želju gledati u naprijed, dovoljan je tvoj opis i slatko iščekivanje slijedi.

znači sutra je scena s konjićem,
O:daj to Kanu
Š:daj mu sam...:cerek:
predivna scena totalno sam se rastopila na nih dvoje.
tražila sam je neki dan, ali na preskokce pa sam je očito fulala, ali nema veze
kad je sutra.

jedva čekam tih 8 sati

Drakula Ajkula
13.09.2010., 17:05
i meni je taj Jalčin baš dobar lik i slažem se s vama da je šteta što nema veću ulogu,
ali zato je tu Burhan.

tomorrow2
13.09.2010., 17:22
Moram se ubaciti da kažem da sam na ovo odvalila:

...
Legenda Burhan ima gadne probleme. Onaj kreten Ali Kemal je potpisao ugovor sa firmom za odvoz tvorničkog otpada. Ali problem je što ta firma uopće ne postoji, likovi su kretenu Ali Kemalu maznuli lovu a sav otpad iskrcali susjedima pod nos. I sad došao turski ogranak Green Peacea tamo kod Burhana i napravili oni revoluciju. Burhan dobio slom. A Ali Kemal nije bio tamo jer je ljubavnici kupovao čizme... Kad je došao doma, Burhan ga jedva dočekao :hebemu:

Mislim da scena neće biti ni upola smiješna kao sto mi je tvoj opis.
Ženo svaka čast:s:s:s

p.s. Pišeš još što? Kolumnu negdje? Blog? Mislim da bi ti i prijepis sa roditeljskog sastanka odlično napisala

Fernada
13.09.2010., 17:59
joj jedva cekam te scene da vidim inace ovdje kod nas kad treba da bude 1001 noc na rtl-u obavezno nestane signala :rolleyes: pa moram da pratim na alternativnoj gdje su stigli do onih scena u kinu :kava:

jmd_2109
13.09.2010., 20:18
kad ce ova glupaca fusun saznat da ju onaj debil vara???

paullaa
13.09.2010., 20:36
kad ce ova glupaca fusun saznat da ju onaj debil vara???

gani je dobio laptop i ostavi ga u dnevnom boravku, onda je fusan htjela na laptop tjl.interent i pitala kcer da joj pokaže ...i eto slike... one..znate koje..

jmd_2109
13.09.2010., 20:47
gani je dobio laptop i ostavi ga u dnevnom boravku, onda je fusan htjela na laptop tjl.interent i pitala kcer da joj pokaže ...i eto slike... one..znate koje..

a u kojoj ep ce to biti???

Drakula Ajkula
13.09.2010., 21:03
gledam sad epizodu paralelno s radnjom u seriji mi se odvijaju u glavi komentari eme kali:facepalm:
ema što uradi:D

jedva čekam sutrašnju epizodu i scenu s konjićem...

Mamica4
13.09.2010., 21:18
vecer..
vidim da ste brzi sa odgovorima na pitanja..

zanima me jedna muzika iz serije,,veceras je pocela kad je Nadida bila sa fusun i malenom..
nesto kao gitara ili po muzu mandolina..

pa ako mi mozete staviti link da ju poslusam..
hvala

ema_kali
13.09.2010., 21:37
aaaaaaaaaaa ema kali

nadam se samo da me neće koljena zaboljeti:D

više nemam želju gledati u naprijed, dovoljan je tvoj opis i slatko iščekivanje slijedi.

znači sutra je scena s konjićem,
O:daj to Kanu
Š:daj mu sam...:cerek:
predivna scena totalno sam se rastopila na nih dvoje.
tražila sam je neki dan, ali na preskokce pa sam je očito fulala, ali nema veze
kad je sutra.

jedva čekam tih 8 sati

Hvala, hvala :mig:

Evo ako baš želiš pogledati taj dio s konjićem, počinje na 1.35 min.

http://www.youtube.com/watch?v=hL1oHEWb0aA :D

a u kojoj ep ce to biti???

U 15. ili 16. epizodi, ne sjećam se točno... Ali uskoro :mig:

Drakula Ajkula
13.09.2010., 21:40
Hvala, hvala :mig:

Evo ako baš želiš pogledati taj dio s konjićem, počinje na 1.35 min.

http://www.youtube.com/watch?v=hL1oHEWb0aA :D

hvala, hvala, ali sad neću
strpit ću se do sutra, a onda ću ga nekoliko puta odgledati da utvrdim gradivo:mig:

ema_kali
13.09.2010., 21:44
Mislim da scena neće biti ni upola smiješna kao sto mi je tvoj opis.
Ženo svaka čast

p.s. Pišeš još što? Kolumnu negdje? Blog? Mislim da bi ti i prijepis sa roditeljskog sastanka odlično napisala

A joj, baš ti hvala :kiss:
Pa kad se uživim u nešto, a u ovo sam se pošteno uživila, onda volim pisati. I eto ti opisi mi fakat dođu i za opuštanje i uživanciju, a još mi je draže što se vama sviđa i ima neke koristi od toga. :D

Monika001.h
13.09.2010., 22:32
Ljudi moji,meni je današnja epizoda bila predobra...Totalno sam očarana..Ona scena u autu mi je bila zakon..I totalno se vidjelo da se Šeh jedva suzdržavala da ne prasne u smijeh!!!!Joj,kak ih obožavam..Fakat se osjećam ko neka curička otkad gledam tu seriju!Kram!Pozz

Soon Li
13.09.2010., 22:36
@thermskin
u kojoj epki će biti scena u kinu,sa kanom i onurom?? koliko sam akužila,tu će ga kan napokon prihvatiti? ili....

thermskin
13.09.2010., 22:39
@thermskin
u kojoj epki će biti scena u kinu,sa kanom i onurom?? koliko sam akužila,tu će ga kan napokon prihvatiti? ili....

Scena u kinu je bila u 7. epizodi i tada je tek Kana vidio po prvi puta...:mig:

Prihvatit će ga nešto kasnije ( 16. i 17. ep.)....kad će Šeh morati ići do bolesne tete, a Kana neće imati tko čuvati pa će Onur uskočiti...

Družiti će se, jesti i na kraju zaspati u krevetu i tako će ih Šeh naći... predivno..

http://smece.kreatiwni.com/ss.jpg

Soon Li
13.09.2010., 22:41
Scena u kinu je bila u 7. epizodi i tada je tek Kana vidio po prvi puta...:mig:

a to je ta scena.....a jesam plavuša majke mi....:rofl:
ok,a u kojoj ga on napokn prihvaća? netko je bio napisao oko 16-17.....i daj mi reci kako ga je prihvatio,na koju foru?

viki.ši
13.09.2010., 22:42
Kan će prihvatiti Onura nako večeri kad ga ovaj bude čuvao i skupa će zaspati u krevetu...

Soon Li
13.09.2010., 22:45
Kan će prihvatiti Onura nako večeri kad ga ovaj bude čuvao i skupa će zaspati u krevetu...

awwwww.......mišek mali :cerek:

koja epka?

viki.ši
13.09.2010., 22:49
Eno gore je thermskin proširila svoj post....16-17 ep.

Soon Li
13.09.2010., 22:52
ajmeeee......ja više stvarno nemam komentara......prepreprepredivno!!!!!! :cerek::cerek::cerek:

Soon Li
13.09.2010., 22:54
p.s. tu i fusun otkriva da kemal ima ljubavnicu :eek::eek:

viki.ši
13.09.2010., 22:54
Mali Kan ima tako slatku facicu.... ko mala maca, dođe ti da ga stalno maziš...

viki.ši
13.09.2010., 22:57
p.s. tu i fusun otkriva da kemal ima ljubavnicu :eek::eek:

uuuu... baš me zanima ta scena, ima da ga rasčetvori:buum:.... zamisli, rodiš mužu treće dijete i zatim saznaš takvu stvar...

Soon Li
13.09.2010., 22:57
sad mi je još više žao fusun.....koja reakcija burhana.....:eek::(