PDA

View Full Version : Seks sa djelatnicima?

qentaur
27.08.2010., 14:08
Jednom sam na putu imao situaciju gdje mi se stjuardesa lagano upucavala..
Odmah sam se sjetio onih fetisa i sexa sa stjuardesama, i pomislih.. ako necu sad, kad cu uopce probat? Medjutim, let je bio kratak, a i ja na kraju nisam skupio dovoljno muda da s tako necim izletim... i sad mi je zao! hehe, a jbga!

Zanima me - jel netko uspio ikad pojebat stjuardesu? ili zenu iz butika? ili plavusu iz kioska? ili doktoricu? medicinsku sestru? Profesoricu?

Sve su to mastarije, a mene bas zanima jel netko ima iskustva?

SSDM
27.08.2010., 14:13
zar samo plavuse rade u kioscima?

kerbi
27.08.2010., 14:17
Ne samo se plavuše jebu u kiosku.

VenoM984
27.08.2010., 14:20
Ja sam karal medicinsku sestru i trenutno bankaricu (al nije šalteruša:D) :kava:

Edit: sjetih se i trenerice fitness-a, al ona nema neku baš uniformu, samo dobro tijelo :zubo:

qentaur
27.08.2010., 14:22
ma ne, neg je ona koju sam ja htio jebat bila plava! :D :D

Gle, nije pitanje jesi li jebao medicinsku sestru... to nije bed...,
nego jesi li se s medicinskom sestrom na radnom mjestu upoznao jer si joj bio pacijent, pa se od ogromne kemije i pojebo?!

kerbi
27.08.2010., 14:23
Aha i to na lječenju od tripera :)

VenoM984
27.08.2010., 14:24
ma ne, neg je ona koju sam ja htio jebat bila plava! :D :D

Gle, nije pitanje jesi li jebao medicinsku sestru... to nije bed...,
nego jesi li se s medicinskom sestrom na radnom mjestu upoznao jer si joj bio pacijent, pa se od ogromne kemije i pojebo?!

Aha... to... sorry... nisam...

Upoznal ih sa strane... nisam ih rješaval na radnom mjestu... jbga... nije da nebi.. :mig:

reggie31
27.08.2010., 14:25
Hodao sam sa stjuardesom i medicinskom sestrom, ali nismo se zbarili na njihovim radnim mjestima.

coconutmilk
27.08.2010., 14:26
jucer sam bas gledala nesto o pilotima...
sjuardese su izjavile da ih piloti cesto bare (nije ni cudo s obzirom da su uglavnom atraktivne... )
a piloti su rekli da se avanture lako dogadaju, posto si daleko od svega i kad tad ces upoznati neku stjuardesu s kojom kliknes ;)

ti nisi pilot, ili?

qentaur
27.08.2010., 14:27

haha, da, onda imas 100% sanse!

VenoM984
27.08.2010., 14:31
sjuardese su izjavile da ih piloti cesto bare (nije ni cudo s obzirom da su uglavnom atraktivne... )
a piloti su rekli da se avanture lako dogadaju, posto si daleko od svega i kad tad ces upoznati neku stjuardesu s kojom kliknes ;)

ti nisi pilot, ili?

Imam frenda kaj radi na Plesu ... veli... da se to ševi po hodnicima, avionima, hotelima itd.

A čuj... idu istim avionom, pa još kad moraju prespavat u istom hotelu soba do sobe.... šta'š drugo neg se ševit

veli da skoro svi piloti imaju žene+ljubavnice+ljubavnice+ tu i tam koja kurva

eto :ne zna:

coconutmilk
27.08.2010., 14:40
Imam frenda kaj radi na Plesu ... veli... da se to ševi po hodnicima, avionima, hotelima itd.

A čuj... idu istim avionom, pa još kad moraju prespavat u istom hotelu soba do sobe.... šta'š drugo neg se ševit

pa da.. priroda njihovog posla im to donosi.. :rofl:

qentaur
27.08.2010., 14:45
ma jebes to!
Meni je enigma onaj prvi susret. Vidis, pojebes se! BAMM!
Postoji li to?!?!? a da nije u smislu tuluma, to je normalno da postoji.

Krtica_eu
27.08.2010., 14:46
Heheheh dobro odabrana tema,eto iz vlastitog iskkustva znam da je to jakooooo uzbudljivo ali.... sve zavisi kada i u kojoj situaciji, ja imam iskustva sa medicinskim sestrama i moram priznat da su vrh jer jako dobro poznaju anatomiju,a i dežurstva znaju bit dosadna i duga......
Al opet oprez po zdravlje i koristit zaštitu :mig:

qentaur
27.08.2010., 14:49
Heheheh dobro odabrana tema,eto iz vlastitog iskkustva znam da je to jakooooo uzbudljivo ali.... sve zavisi kada i u kojoj situaciji, ja imam iskustva sa medicinskim sestrama i moram priznat da su vrh jer jako dobro poznaju anatomiju,a i dežurstva znaju bit dosadna i duga......
Al opet oprez po zdravlje i koristit zaštitu :mig:

cek, ne jebi!
Jesi li zveknuo zensku kojoj si bio pacijent? a da ju nisi drugacije znao?
Daj ajde, zanima me to, he he!

Ja ionak to sad necu radit, zauzet sam, ne varam.. al masta mi radi 100km/h!

Bio sam ja sa medicinskom sestrom, al nikad ju nisam ni vidio na radnom mjestu.

Butterflay
27.08.2010., 14:50
jednom jesam.....prije dobrih 10 god. zgodan tip koji je radio u kladionici...
sve u svemu zanimljivo iskustvo. :kokice:

qentaur
27.08.2010., 14:54
jednom jesam.....prije dobrih 10 god. zgodan tip koji je radio u kladionici...
sve u svemu zanimljivo iskustvo. :kokice:

Mislim da bi si jaja odgrizo od muke da mi dodje zenska dok radim i na prvu me pokusa povalit, a ja odbijem jer sam zauzet! Koja bi to sreća bila... :D A odbio bi... :ne zna:

Krtica_eu
27.08.2010., 14:58
cek, ne jebi!
Jesi li zveknuo zensku kojoj si bio pacijent? a da ju nisi drugacije znao?
Daj ajde, zanima me to, he he!

Ja ionak to sad necu radit, zauzet sam, ne varam.. al masta mi radi 100km/h!

Bio sam ja sa medicinskom sestrom, al nikad ju nisam ni vidio na radnom mjestu.

Ne nisam joj bio pacijent, ja sam student medicine koji je tada bio na praksi.... a prijatelju šta da ti kažem bio sam sa ženom kojoj je posao poznavat ljudsko tijelo i koja je bila nezasitnih apetita,a fetiš joj je bio vidit spolovilo pacijentu ili doktoru nije birala, sama činjenica da sam kad sam u vezi s njom u mjesec dana izgubio 30 kg... bilo je to godinu i pol dana uživancije.....:mig:

anastacia
27.08.2010., 14:59
Medicinska struka je najbolja za ..

qentaur
27.08.2010., 15:00
Ne nisam joj bio pacijent, ja sam student medicine koji je tada bio na praksi.... a prijatelju šta da ti kažem bio sam sa ženom kojoj je posao poznavat ljudsko tijelo i koja je bila nezasitnih apetita,a fetiš joj je bio vidit spolovilo pacijentu ili doktoru nije birala, sama činjenica da sam kad sam u vezi s njom u mjesec dana izgubio 30 kg... bilo je to godinu i pol dana uživancije.....:mig:

e da.. i ja sam bio na praksi, al te srece nisam imao!
Pizdo sretna! :D

Krtica_eu
27.08.2010., 15:04

Treba samo znat udovoljit onome šta ženi prođe kroz glavu kad te pogleda ;)

wave_rider
27.08.2010., 15:08
...profesorica
...službenica na sudu/zemljišnik
...a ove šta rade u dućanima sa robom, nakitom, satovima...bilo ih je
...ali najbolja je bila jedna šta radi u optici :) bombaaaaaaa

Butterflay
27.08.2010., 15:09
Quote:
Mislim da bi si jaja odgrizo od muke da mi dodje zenska dok radim i na prvu me pokusa povalit, a ja odbijem jer sam zauzet! Koja bi to sreća bila... A odbio bi...

nisam ja njega,vec on mene. :-)

wave_rider
27.08.2010., 15:44
Quote:
Mislim da bi si jaja odgrizo od muke da mi dodje zenska dok radim i na prvu me pokusa povalit, a ja odbijem jer sam zauzet! Koja bi to sreća bila... A odbio bi...

nisam ja njega,vec on mene. :-)

...on tebe...???....imao nekog ili???

suicidal blonde
27.08.2010., 15:51

a frend je malo zavidan jer spada u aerodromsko osoblje....
poznati su ti animoziteti :rofl:

Mišica Milica
27.08.2010., 16:01
Ja bi blagajnika u dućanu

Butterflay
27.08.2010., 16:41
...on tebe...???....imao nekog ili???

ovo gore je post od qentaura, a dolje moj odg. njemu.
da ne bude zabune.:cerek:

Epos
27.08.2010., 16:44

pobogu pa kakvi su to katolici???!! :eek::flop::mad:

Butterflay
27.08.2010., 17:41

:lol: :rofl: :s :Pop: :cice: :Sex:

Park Avenija 79
27.08.2010., 20:12
Kaj se tiče aktivnosti na nečijem radnom mjestu... pa bilo je svašta

doktor- nije bil baš bog zna kaj

advokat- žali bože truda i vremena

šef recepcije u jednom talijanskom hotelu nije razočarao

al je jedan časnik na brodu bil mrak.

lana10
27.08.2010., 21:37

jebeš sestru koja ti u mjesec dana ne uspije skinuti bar 50 kila :ne zna:

gdje ta radi idem i ja do nje, mene bi i 20 kila zadovoljilo, onako ko žensko :o

koliko si ti skinuo kila??????

rocket86
27.08.2010., 21:50
ja sam zamalo kresnuo prodavačicu na radnom mjestu, i to mi je jedino za čim žalim u 2 godine veze(makar ovako na prvi pogled<ok, ima sitnica koje sam mogao napravit, al meni ne fale toliko>) :cerek:

Gospe-od-cukra
27.08.2010., 22:25
hahaha jednom smo pokusale "zbariti" policajca, ali to je vise bila sala, no on se upecao...ali mi dalje od zajebancije nismo isle... haahah.... tako da 0 bodova!!!

Ispijač Mozga
27.08.2010., 22:27
Ja uredno seksam znanstvenicu, jel se to broji? :)

Gospe-od-cukra
27.08.2010., 22:28
sve se broji hahaah :))

Cura_22
27.08.2010., 22:31
ja sam zamalo kresnuo prodavačicu na radnom mjestu, i to mi je jedino za čim žalim u 2 godine veze(makar ovako na prvi pogled<ok, ima sitnica koje sam mogao napravit, al meni ne fale toliko>) :cerek:

Pa što propusti priliku???

rocket86
27.08.2010., 22:43
što propusti... ajde to što sam bio prljav ko svinja(znoj) bih i zanemario(žurio sam bratića voziti, a kasnio zbog nekog posla pa za tuš nije bilo vremena), i kondome nisam imao uza se(nisam siguran jesam li i ponio), a znam da bi bilo dovoljno da dođem do pulta da ona odustane... i odustala je.

Cura_22
27.08.2010., 23:47
što propusti... ajde to što sam bio prljav ko svinja(znoj) bih i zanemario(žurio sam bratića voziti, a kasnio zbog nekog posla pa za tuš nije bilo vremena), i kondome nisam imao uza se(nisam siguran jesam li i ponio), a znam da bi bilo dovoljno da dođem do pulta da ona odustane... i odustala je.

Pa mogao je pasti prljavi seks( doslovno ):lol::lol:

Richeilleu
27.08.2010., 23:51
Zanima me - jel netko uspio ikad pojebat stjuardesu? ili zenu iz butika? ili plavusu iz kioska? ili doktoricu? medicinsku sestru? Profesoricu?

Sve su to mastarije, a mene bas zanima jel netko ima iskustva?

Nije nitko uspio, stjuardese, žene iz butika, plavuše iz kioska, doktorice, medicinske sestre i profesorice su kasta ljudi koja se ne jebe. One samo predano rade svoj posao i ne puštaju ništa da ih u tome omete, nešto kao eunusi, samo imaju sve organe.

coconutmilk
28.08.2010., 00:46
Nije nitko uspio, stjuardese, žene iz butika, plavuše iz kioska, doktorice, medicinske sestre i profesorice su kasta ljudi koja se ne jebe. One samo predano rade svoj posao i ne puštaju ništa da ih u tome omete, nešto kao eunusi, samo imaju sve organe.

onda si upoznao pogresne profesorice :o

librica
28.08.2010., 01:47

a i mi neš veliki katolici,k.nam viri iz očiju:lol:

Justyna
28.08.2010., 09:53
aaaa
nisam nikada. ali bi voljela mrknut nekog profesora (moze i profesoricu hahaha), pilota, poolboya, jebenog muskarca sa baustele = <3

lucky vi koji jeste!

k-kekec
28.08.2010., 10:24
a ja koji radim na faxu...zamislite koliko ja imam opcija i prilika...:mig:

Allesandra_21
28.08.2010., 11:39
Jebala sam pilota, ali ne na radnom mjestu :mig:.
Ali fantaziram o nekakvom vodoinstalateru ili nekom majstoru naravno neki koji je moj tip, kad mi dodje postar 164cm visok i 98 kg, prosjed sa medenjakom na tjemenu ubila bih se :rolleyes:. Ali vjerujem da cu se poseksati kad mi naleti neki dobar majstor :mig:.

wave_rider
28.08.2010., 12:02
Ali fantaziram o nekakvom vodoinstalateru ili nekom majstoru naravno neki koji je moj tip, kad mi dodje postar 164cm visok i 98 kg, prosjed sa medenjakom na tjemenu ubila bih se :rolleyes:. Ali vjerujem da cu se poseksati kad mi naleti neki dobar majstor :mig:.

...ček jeli to znači da se pališ na obrtnike....? :kava:

MarieCurie
28.08.2010., 13:06
Sanjam da me neki zgodan stariji komad iznenadi u firmi u wc-u. Eye contact, odemo u wc, zadignem kutu...

bub@chii
28.08.2010., 13:55
Ne samo se plavuše jebu u kiosku.

HAHAHAHHAHAHAHA totalno :lol::lol::lol:

VenoM984
28.08.2010., 18:24
a frend je malo zavidan jer spada u aerodromsko osoblje....
poznati su ti animoziteti :rofl:

A ima toga i među osobljem... al ne u tim količinama i naravno.... ne sa stjuardesama... jbga..... one su rezervirane za pilote :mig:

blushed
28.08.2010., 18:31
pa.. itekako iskustva sama sa sobom , ali koji djelatnici ja mislim da su osobe s tv ekrana puno bliže za ručni rad , a da šta s ljudima kojima radimo , ima tako zgodnih žena da čovjek ne može raditi još ako je dublji dekolte, ili ti recimo dečko živi blizu radnog mjesta, a najčešče su i susjedi u susjednim firmama puno jebozovniji
a da dr. House
treba istaknuti i pojavu da ako je bračni par šef i šefica da su zbog nadređenog položaja iznimno napeti površinski

Allesandra_21
03.09.2010., 22:08
...ček jeli to znači da se pališ na obrtnike....? :kava:

Da, sve dok je moj tip naravno :cerek:

Tobi20
04.09.2010., 02:50

Automehanicar pomaze ?
Dam ti i adresu gdje s automda dodjes :mig:
Jel vrijedi konobarica ? :D

Me,myself and I
04.09.2010., 14:47
Nazalost nista od toga :(.

Par puta sam mrknula vojnika,ali ne na radnom mjestu(iako je to fantazija broj 1.:cerek:).

Bože daj mi pilota,specijalca,vojnika,marinca(:rofl::rofl:) :klopa::klopa:

UnRomantic
06.09.2010., 10:00
Nemožete ni zamisliti gdje se sve ljudi jebu...osobno znam stjuardesu koja je rekla da jebačine ima na sve strane,zatim znam medicinsku sestru koja je slično rekla,da po bolnicama ima ševe ko pljeve!Tako da ne sumnjam da ima svugdje...a na mojem radnom mjestu znam ženu (udana + 2 djece) koja se mjesecima jebala sa kolegom dok on nije otišao na drugo radno mjesto...uglavnom,javna tajna je da jebača i primača ima na svakom radnom mjestu i da se ljudi praše na sve strane....ja osobno nisam imao iskustva da sam pojebao kolegicu,a baba na kiosku ima 5 banki...:kava:

Malo Kreketalo
06.09.2010., 12:40
kad vas čitam....
uf,i ja bi svašta nešto...umalo s tipom koji mi je davao instrukcije iz matke...:D
pa sam se palila na prof.iz psihologije...
a sve je ostalo na maštanju!!:kava:

TheBlack Knight
06.09.2010., 13:30
Još se nisam seksao sa djelatnicima, ali nada umire posljednja.:lol:

Sweetchuck
06.09.2010., 14:24
Imam dvije jebene čistačice koje vidim svaki put kada malo dulje ostanem u firmi...ufff...a ne smijem :))

Photo
06.09.2010., 14:38
bih ja vrlo rado, imaju dvije strankinje koje rade gdje radim i ja, ali nikako da se ukaze prilika.....

Grupa Queen
06.09.2010., 15:00
Pa eto, ja to jesam, puno puta, ali možda zato jer mi je ta prodavačica bila cura, a mi mladi i neskućeni zimi imali samo sobicu od tog dućana za nježnosti. Eto, imao sam seks sa djelatnicom. I win. :kava:

rocket86
06.09.2010., 15:03
Pa eto, ja to jesam, puno puta, ali možda zato jer mi je ta prodavačica bila cura, a mi mladi i neskućeni zimi imali samo sobicu od tog dućana za nježnosti. Eto, imao sam seks sa djelatnicom. I win. :kava:

i meni je ta prodavačica bila cura... jedina:zubo:

Butt-head
06.09.2010., 15:11
Ovo je dobra tema. Ja sam vojni pilot (lovac F-16) i ratovao sam protiv iračkih MiG-ova iznad Iraka, naprimjer raketama AIM-120 AMRAAM, ali sam više puta spermu ispalio u ženska međunožja. Jedina mi je profesionalna deformacija, što svakoj ženskoj moram na pici, guzi i ustima markerom nacrtati znak X (iks), a volim i jebanje između cica jer me to podsjeća na sletanje aviona na aerodrom.
Nekada me pali i grublji analni seks s curama, pogotovo kad nije izvela klistir prije njega jer govno zna zašpricati van, a što me podsjeća na bombardiranje aerodroma u Batajnici u sklopu akcije NATO saveza.
Mislim da se žene definitivno pale na nas pilote, jer nemam mira izvan granica nijednog aerodroma.

Mr.Maroon
09.09.2010., 14:56
Imam dvije jebene čistačice koje vidim svaki put kada malo dulje ostanem u firmi...ufff...a ne smijem :))

Zašto?

kerbi
09.09.2010., 18:21
Ak se racunaju cistacice. Jesam prije dosta godina spontano. Al to mi vise ide pod aferice na poslu nego pod ovaj topic.

Sweetchuck
16.09.2010., 11:06
Pa Maroon vrlo jednostavno...imam djevojku! :) Ali da maštam...o daaaaaa! Ko ne bi kada ti fino građena cura/žena u finoj sivoj uskoj trenirci mrda guzom dok briše kolegin stol koji je preko puta mojeg :)

Kerbi...definitivno je za ovu temu ;) Kada, gdje? kako se kuvalo to?:ceka: :kokice:

kerbi
16.09.2010., 11:22
Iz poštovanja prema dotičnoj djevojci (sad udanoj gospođi s djetetom, čiji suprug radi u okviru moje firme), nebih u detalje. Prije dosta godina (nekih 7-8 ) kad sam bio mlađi, iz određenih razloga sam morao doći ranom zorom na posao, u vrijeme kad s radom počinju čistaćice, pa tako i ona. Ha čuj ja solo, ona ne baš solo, al očito u ne baš perspektivnoj vezi (poslije prekinula i počela s sadašnjim suprugom), ja i ona sami i tak, ispalo da na kavi od kave nije bilo niš :)

sonja6.6
16.09.2010., 11:38
Da...konobara (dva)...ako se i oni računaju...
:rofl:

speculaas
16.09.2010., 12:01
Meni se ukazala prilika s prostitutkom baš dok je bila na radnom mjestu, al me bilo trta... :zubo:

OSTROWSKY.
16.09.2010., 16:10

ti nisi pilot, ili?

Nase i nisu bas atraktivne.

waka
16.09.2010., 16:11
Meni se ukazala prilika s prostitutkom baš dok je bila na radnom mjestu, al me bilo trta... :zubo:

Ja nisam niakda ali sam se zapalila za par konobara

OSTROWSKY.
16.09.2010., 16:12
Je li itko ikada bio sa casnom sestrom ili svecenikom?

OSTROWSKY.
16.09.2010., 16:15
a ja koji radim na faxu...zamislite koliko ja imam opcija i prilika...:mig:

a nijednu se ne usudis, jer si asistent? :D

OSTROWSKY.
16.09.2010., 16:17
onda si upoznao pogresne profesorice :o

Ja mogu nabrojat samo 3 zgodne profesorice iz svog cijelog skolovanja, koje su meni samo predavale.
Od 1. osnovne, pa do zavrsetka studija

OSTROWSKY.
16.09.2010., 16:18
Ja nisam niakda ali sam se zapalila za par konobara

Mene ne privlace konobarice, vecinom zvacu konjskim stilom, debele, a vecinom konobari posluzuju, valjda jer konobarice imaju PMS; necistoca, osjetljivost pri izvrsenju naredbi, hipersenzibilnost.

Crodra
18.09.2010., 09:13
...jesi li se s medicinskom sestrom na radnom mjestu upoznao jer si joj bio pacijent...

:rofl: To ne bi pošlo za rukom ni Sean Conneryu u mlađim danima na snimanju 007
:lol: