PDA

View Full Version : Ginekolozi u Splitu

klinki
24.09.2010., 11:42
možete li mi preporučiti dobrog ginekologa u Splitu, bilo bi dobro da radi preko HZZO-a, a ujedno da radi i u bolnici, čime su mi veće šanse da me isti i porodi?

LISA1
24.09.2010., 12:25
A slušaj da te isti porodi.... to je idealno...al na neke stvari ne možeš utjecat.,,tako nemoj se zamarat s tim da te baš tvoj ginić mora porodit... ako želiš "vezu" možeš ić kod

dr. Vulića (privatno radi kod Grzunova),
dr. Roje (privatno radi kod Banovića)
dr. Strinić (privatno radi u CITU)

više manje svi ginekolozi koji rade u bolnici, rade privatno kod nekog drugog doktora

ja ti vodim trudnoću kod dr. Mimice i prezadovoljna sam ti...

Kod koga si išla na redovne preglede?

klinki
24.09.2010., 12:31
A slušaj da te isti porodi.... to je idealno...al na neke stvari ne možeš utjecat.,,tako nemoj se zamarat s tim da te baš tvoj ginić mora porodit... ako želiš "vezu" možeš ić kod

više manje svi ginekolozi koji rade u bolnici, rade privatno kod nekog drugog doktora

Kod dr. Tatjane P. Jukić.
Kad spominješ Vulića misliš li na Marka koji radi na Firulama ili Roberta? Jer nisam sigurna da li Robert Vulić radi i na Firulama.

LISA1
24.09.2010., 15:15
uh vidiš ne znam al raspitam ti se.... znam da je samo jedan Vulić u bolnici i to taj koji radi u Grzunova

mala8
24.09.2010., 16:28
Marko Vulić radi u Grzunova i radi na Firulama, robert ne, on ima ordinaciju na Plokitima i ne radi u bolnici

mala8
24.09.2010., 16:29
mislim da niti jedan ne radi na firulama a ujedno i da radi privatno i to preko HZZO-a

sweetheart 07
24.09.2010., 17:25
Dr. Deni Karelović (imaš njegovu biografiju na internetu) radi privatno blizu Firula a i na Firulama..... Nisam sigurna ali mislim da se s njim možeš dogovoriti da ti bude na porodu....

v3eka
24.09.2010., 20:04
Dr. Robert Vulić ima ordinaciju u Valpovačkoj ulici (inače taj kvart svak' zove drugačija i zato sam napisala ulicu) i ne radi u bolnici, nažalost:(
ima ugovor sa HZZO-om tako da sam ja, koja kod njega vodim svoju trudnoću, privodim kraju bolje rečeno, do sada platila svega dva ili tri UZV-a i to po 80 kn
baš mi je na zadnjem pregledu sestra,koja je fenomenalna, rekla da su kupili ctg uređaj:top:
uglavnom ja sam s njima prezadovoljna, kad god mi nešto nije bilo jasno uvijek su me primili isti dan,strpljivo odgovaraju na sva pitanja a ja ih uvijek imam hrpu:D
poziva očeve na UZV ukoliko to oni žele, i ako trebate nešto u bolnici obaviti, neki pregled ili nešto rado će vam dati br. tel svoga kolege/kolegice i reći da se pozovete na njega....:cerek:
eto ja ....prezadovoljna..

i....nakon ovolikih pohvala ako netko misli da sam s njim u srodstvu....nisam!:cerek:

bubasta
25.09.2010., 06:49

ako se ne varam i dr Hrboka radi privatno kod Mimice

tommy.g
25.09.2010., 08:19
Kad spominješ Vulića misliš li na Marka koji radi na Firulama ili Roberta? Jer nisam sigurna da li Robert Vulić radi i na Firulama.

je li nisi zadovoljna s njom ili samo radi poroda?

LISA1
25.09.2010., 08:19
ako se ne varam i dr Hrboka radi privatno kod Mimice

ma daj? vidiš nemam pojma...jednom prilikom sam bila kod dr.opće prakse po neke uputnice i bila zamjena i znam da je ta zamjena spomenila da njen muž radi u ordinaciji kod dr Mimice al bila sam uvjerena da je neko prezime s V

i kakvi je taj Hrboka? Mene nije dojmio na tečaju:ne zna:

Albera
25.09.2010., 11:03
ma daj? vidiš nemam pojma...jednom prilikom sam bila kod dr.opće prakse po neke uputnice i bila zamjena i znam da je ta zamjena spomenila da njen muž radi u ordinaciji kod dr Mimice al bila sam uvjerena da je neko prezime s V

Ni mene se Hrboka nije dojmio na tečaju, njegovo predavanje mi je bilo užasno dosadno ali od par žena kojima je on bio na porodu čula sam samo pohvale.

Fantasma
25.09.2010., 14:44
Dr.Hrboka taj me čovjek dojmio,ja nemam riječi za njega pohvalit.
Doduše nije mi bio na porodu,nego na amnioskopiji koju je napravio tako njezno da nisam ni znala da je gotov,pposlije je sve objasnio.
I da,on je prvi muški ginekolog,a i zadnji koji me je pregledao:rofl:
kasnije je bio u viziti i opet same riječi hvale,pitao je kako smo ,nabacio koju šalu:top:

Ja sam oduševljena s njim,šteta šta se u rodilištu nema mogućnost biranja liječnika na porodu...Izabrala bi ga odmah!:s

bubasta
25.09.2010., 16:01

ime mu je Vedran, e sad jel ozenjen, pojma nemam
evo, sad radi li jos uvijek :ne zna:
http://www.gynenova.hr/drhrboka.htm

Doduše nije mi bio na porodu,nego na amnioskopiji koju je napravio tako njezno da nisam ni znala da je gotov,pposlije je sve objasnio.
kasnije je bio u viziti i opet same riječi hvale,pitao je kako smo ,nabacio koju šalu:top:

Ja sam oduševljena s njim,šteta šta se u rodilištu nema mogućnost biranja liječnika na porodu...Izabrala bi ga odmah!:s

ja sam isto odusevljena :top:
i meni je bio zadnji koji me pregledao ;)

LISA1
25.09.2010., 18:49

Svakako lipo mi je ćut da je tako profesionalan kad "radi"..
mene je iznenadilo na tečaju..nekako pristup mu je bio pomalo blesav...
uopće se nije predstavio..ono tipa ja sam taj i taj... već je zgnjuria glavu u tastaturu i izgovoria šta ima i doviđenja... znam da je dobra većina ostala šokirana..
možda je čovjek imao loš dan:mig:

mufloncic
25.09.2010., 22:03
sve moje ginekologe ste spomenili... :))

Robert ne radi u bolnici al meni je vodio trudnoću i ODUŠEVLJENA sam!!!
Marko radi u bolnici, vodio me je kada sam ležala na odražavanju i bio mi je ok. ne pretjerano rječit al pedantan!!

jel ta Jukićka na Mejama jer sam ja nekad bila kod nje i ajme majko mi je... :flop::flop:

draga Hrboka ti je meni bio savršen... a do tada sam mislila da je to samo :cerek: Mimica :cerek: .. objasnio mi je šta god da sam ga pitala... kada mi je davao gel sve mi je lipo rekao prije i bez da sam ga pitala... bio mi je svaki dan u viziti a vađenje punata nisam ni osjetila... sve mi na caricama smo njime bile oduševljene...

:cerek: Mimica :cerek: (jao morala sam... ) koliko znam i on radi u bolnici pa čak i ponekad dežurastva tako da potoji šansa da i on bude na porodu!!

cure su već napisale da niti jedan doktor koji radi u bolnici ban nje ne radi preko HZZOa već samo privatno a moja topla preporuka je dr, Roje u čijem timu radi dr. Hrboka. oni su meni bili dežurni i sve samo naj mogu napisat. Hrboka mi je radio carski i iako nije non stop bio s menom u rađaoni vidio je da nemam trudove. ugodan topal čovjek. a Roje je predivan stručnjak!!! ja za njih navijam!!!

klinki
26.09.2010., 10:28
Ok,čula sam preporuke za dr R.Vulića i on bi mi najviše odgovarao jer je to odmah u mom kvartu i još k tome nahvalile ste ga,tako da ću se prebaciti ove dane kod njega.Već sam kontaktirala sestru i rekla je da upisuju.Upisala bih se preko Hzzo-a.
Rekle ste da naplaćuje samo UZV,a naplaćuje li preglede,briseve i komplicira li s tim uputnicama ako što triba?!
Zanima me kombinira li tko,i da li je to uopće izvedivo(tek eto radi drugog mišljenja) državnog i privatnog ginića u trudnoći? Mislim da su svi pomalo tašti te ako se odlučim koji puta i privatno npr. CITO, jer sam kod njih odlazila tu i tamo ranije i ostavili su super utisak pa stoga pitam, a imaju i 4D.

mala8
26.09.2010., 11:04
dosta cura je znalo otići na drugo mišljenje ili naročito na 3D ili 4D ukoliko to njihov odabrani ginekolog nema...npr u Roje privatno nema 3D, a u CITU ima...ili ako je neki problem...
osobno nisam išla na dodatne preglede jer mi je trudnoću vodio M.Vulić a upisana sam u Grzunova preko HZZO-a, a on ima sve potrebne aparate pa nisam imala potrebu ići negdje drugdje.

klinki
26.09.2010., 11:24
dosta cura je znalo otići na drugo mišljenje ili naročito na 3D ili 4D ukoliko to njihov odabrani ginekolog nema...npr u Roje privatno nema 3D, a u CITU ima...ili ako je neki problem...
osobno nisam išla na dodatne preglede jer mi je trudnoću vodio M.Vulić a upisana sam u Grzunova preko HZZO-a, a on ima sve potrebne aparate pa nisam imala potrebu ići negdje drugdje.

Poslala sam ti pp,pogledaj

v3eka
26.09.2010., 11:26
Ok,čula sam preporuke za dr R.Vulića i on bi mi najviše odgovarao jer je to odmah u mom kvartu i još k tome nahvalile ste ga,tako da ću se prebaciti ove dane kod njega.Već sam kontaktirala sestru i rekla je da upisuju.Upisala bih se preko Hzzo-a.
Rekle ste da naplaćuje samo UZV,a naplaćuje li preglede,briseve i komplicira li s tim uputnicama ako što triba?!
Zanima me kombinira li tko,i da li je to uopće izvedivo(tek eto radi drugog mišljenja) državnog i privatnog ginića u trudnoći? Mislim da su svi pomalo tašti te ako se odlučim koji puta i privatno npr. CITO, jer sam kod njih odlazila tu i tamo ranije i ostavili su super utisak pa stoga pitam, a imaju i 4D.

draga, dok nisam bila trudna pregled,uključujući papa test, bi mi naplaćivao 80 kn, rezultate sam čekala nekih 2-3 tjedna, a ako želiš da bude gotovo u roku 7 dana još 100kn ali oni ti sami kažu ako stvarno nema potrebe da ne daješ tih 100 kn dodatno:) ako nemaš dopunsko naplatit će ti uputnicu 15 kn kao i svaki drugi liječnik opće prakse...naravno, sve je ovo pod uvjetom da si upisana kod nejga! ali evo vidim da ćeš se upisati!:top:
ja sam u 35. tjednu trudnoće i nisam kombinirala s ginekolozima, a koliko ja znam moguće je...i kako sam već napisala u trudnoći mi je naplatio svega 2 ili 3 uzv-a niti jednu uputnicu,a svako malo sam radila urino kulturu zbog e.coli!

mufloncic
26.09.2010., 13:28

kod njega ti je princip da smao prvi UZV u mjesecu plaćaš i to 80 kn a nakon toha ih možeš radit i 50 taj mjesec neće ti ih naplatit (to znam jer bi ja radila po 10ak folikulometrija u mjesecu i svejedno bi platila 80kn
). u trudnoći ti naplaćuje svako drugi UZV tzv. veliki UZV.

ja sam na 3D/4D išla kod Mimice i prije nego sam ostala trudna sam radila neke pretrage kod njega a Vulić je to znao i nije mi radio probleme. niti za uputnice nisam imala problema...

klinki
26.09.2010., 14:28
kod njega ti je princip da smao prvi UZV u mjesecu plaćaš i to 80 kn a nakon toha ih možeš radit i 50 taj mjesec neće ti ih naplatit (to znam jer bi ja radila po 10ak folikulometrija u mjesecu i svejedno bi platila 80kn

ja sam na 3D/4D išla kod Mimice i prije nego sam ostala trudna sam radila neke pretrage kod njega a Vulić je to znao i nije mi radio probleme. niti za uputnice nisam imala problema...

E u redu.
Znam da se nešto mora platiti,i da te cijene variraju kako kod koga(nažalost,iako su tarife iste). Znači definitivo dr. Vulić:)

piticapita
27.09.2010., 11:27
Dr. Robert Vulić ima ordinaciju u Valpovačkoj ulici (inače taj kvart svak' zove drugačija i zato sam napisala ulicu) i ne radi u bolnici, nažalost:(
ima ugovor sa HZZO-om tako da sam ja, koja kod njega vodim svoju trudnoću, privodim kraju bolje rečeno, do sada platila svega dva ili tri UZV-a i to po 80 kn
baš mi je na zadnjem pregledu sestra,koja je fenomenalna, rekla da su kupili ctg uređaj:top:
uglavnom ja sam s njima prezadovoljna, kad god mi nešto nije bilo jasno uvijek su me primili isti dan,strpljivo odgovaraju na sva pitanja a ja ih uvijek imam hrpu:D
poziva očeve na UZV ukoliko to oni žele, i ako trebate nešto u bolnici obaviti, neki pregled ili nešto rado će vam dati br. tel svoga kolege/kolegice i reći da se pozovete na njega....:cerek:

i....nakon ovolikih pohvala ako netko misli da sam s njim u srodstvu....nisam!:cerek:

Potpisujem!:s

LISA1
27.09.2010., 14:36
sve moje ginekologe ste spomenili... :))

draga Hrboka ti je meni bio savršen... a do tada sam mislila da je to samo :cerek: Mimica :cerek: .. objasnio mi je šta god da sam ga pitala... kada mi je davao gel sve mi je lipo rekao prije i bez da sam ga pitala... bio mi je svaki dan u viziti a vađenje punata nisam ni osjetila... sve mi na caricama smo njime bile oduševljene...

:cerek: Mimica :cerek: (jao morala sam... ) koliko znam i on radi u bolnici pa čak i ponekad dežurastva tako da potoji šansa da i on bude na porodu!!

znala sam ja da će moja Mufi pohvalit Mimicu:rofl::rofl:

a za Hrboku sam iznenađena sto posto....super!!!

chica bonita
27.09.2010., 19:16
dr. Jukić!
zakon!

draga mi je i dr. Deković

poisonivy3
27.09.2010., 19:29
dr. Jukić!
zakon!

Marko Jukić?! :top:

Plavooka Sanja
27.09.2010., 22:20
dr. Jukić!
zakon!

radi u bolnici???
on mi je napravio carski i imam samo riječi pohvale za njega, kao i za dr. Hrboku i njegov pristup rodiljama! :top:

Clicky
28.09.2010., 00:07
Jel netko u dr. Tatjane Praprotnik? Kakva je?

v3eka
28.09.2010., 10:12
ja sam jedno vrijeme bila kod nje, privatno, mislim da ni tada nije upisivala
pacijentice! moje iskustvo s njom i nije za neku pohvalu, žena je prehladna, distancirana,pomalo nezainetresirana za razliku od njen medicinske sestre koja je
sušta suprotnost, i od koje bih zapravo nakon pregleda više saznala nego od same dr. govorim samo o pristupu koji se mene nije dojmio a o njenoj stručnosti ne mogu govoriti jer sam ja išla samo na redovne preglede na kojima je sve bilo uredu, dakle nisam imala nikakvih problem pa nije bilo potrebe za njenom intervencijom...

Corina26
28.09.2010., 20:08

Čekaj,zar nisu UZV pregledi u trudnoći besplatni?:ne zna:

chica bonita
28.09.2010., 22:57

i meni je radio carski, čovjek je fenomenalan!

mufloncic
29.09.2010., 01:26

oma je bila moj prvi ginekolog i bez čekanja pape i briseva mi je onako na pamet dala neke vaginalete. drugi dan korištenja su mi po ulatu u rodnicu i usnama sve izbili neki čirići koji su svrbili i kad bi ih počesap pucali u rane... kada sam nazvala sestra mi je rekla da neka ih prestanem stavljat a kad sam rekla da već jesam rekla mi je da mi oni više ne mogu pomoć i da ne kod doktorice može naručit najranije za misec ipo dana!! :eek: to je bilo 1997. pa se ja nadam da je danas drugačije...:ne zna:

Lisa :cerek: :cerek: MIMICA :cerek: :cerek:

mufloncic
29.09.2010., 01:27
Čekaj,zar nisu UZV pregledi u trudnoći besplatni?:ne zna:

mislim da ih svaki ginekolog naplačuje osim ako si na pregledu u bolnici.

Albera
29.09.2010., 06:51

Ja sam jednom bila kod nje, jer sam morala hitno obaviti pregled+papa.
Nije me se uopće dojmila (ni dobro ni loše), kao što je već v3eka napisala prehladna i distancirana. I ne govori ništa ako je baš ne pitaš.

Mare1983
29.09.2010., 08:04
Ne znam za dr. Marka Jukica, ali dr Jukic koja radi na Mejama (zena) je meni bila prestrasna... Imala sam nekih problema prosle godine i ona meni bez ikakvih nalaza i pregleda kaze da ne mogu imati djece,a danas sam u 27 tjednu trudnoce, tako da je ama bas nikome ne bih preporucila...

Mare1983
29.09.2010., 08:05
Meni je sada, nakon brojinih ginekologa odlicna dr. Vrcic-Pervan koja radi u domu zdravlja u Kavanjinovoj. Prezadovoljna sam

ANE10
29.09.2010., 09:00
Ne znam za dr. Marka Jukica, ali dr Jukic koja radi na Mejama (zena) je meni bila prestrasna... Imala sam nekih problema prosle godine i ona meni bez ikakvih nalaza i pregleda kaze da ne mogu imati djece,a danas sam u 27 tjednu trudnoce, tako da je ama bas nikome ne bih preporucila...

To na Mejama je dr Jurić a ne Jukić :mig: bila sam zapisana kod nje pa sam se prebacila jer nisam bila pretjerano zadovoljna...

Mare1983
29.09.2010., 11:24
To na Mejama je dr Jurić a ne Jukić :mig: bila sam zapisana kod nje pa sam se prebacila jer nisam bila pretjerano zadovoljna...

Da, tako je... ispricavam se na gresci...Eto koliko me se dojmila... Ne zelim joj vise niti cut ime :-(

Corina26
29.09.2010., 13:38
mislim da ih svaki ginekolog naplačuje osim ako si na pregledu u bolnici.

Ne....kod ginekologa kod kojeg si preko HZZO-a,svaki pregled,svaki ultrazvuk,svaka uputnica vezana uz tvoju trudnoću je (treba biti) besplatno!

poisonivy3
29.09.2010., 14:06
Ne....kod ginekologa kod kojeg si preko HZZO-a,svaki pregled,svaki ultrazvuk,svaka uputnica vezana uz tvoju trudnoću je (treba biti) besplatno!

trebalo bi biti, ali nije:flop:...ja sam u domu zdravlja i uredno mi naplačuje 50 kuna po ultrazvuku. s obzirom da sva budem sretna kad izađem, ne pitam ih uopće zašto.

Mare1983
29.09.2010., 15:32
trebalo bi biti, ali nije:flop:...ja sam u domu zdravlja i uredno mi naplačuje 50 kuna po ultrazvuku. s obzirom da sva budem sretna kad izađem, ne pitam ih uopće zašto.

I ja isto svaki put platim ultrazvuk 50 kn... Zasto :ne zna:

poisonivy3
29.09.2010., 15:50
I ja isto svaki put platim ultrazvuk 50 kn... Zasto :ne zna:

sad mi je lakše, jer smo kod iste:D

Mare1983
29.09.2010., 15:54
sad mi je lakše, jer smo kod iste:D

Ma ja san jako zadovoljna doktoricom i da mi kaze da treba ne znam koliko kuna ja bi joj platila :rofl:

Corina26
29.09.2010., 16:16
Ja sam zvala socijalno u vezi toga i pitala..kao što je besplatan porod,besplatni su i pregledi u trudnoci.
Meni moja nikada nije naplatila ni jedan UZV dok sam bila trudna (barem nesto pozitivno od nje).
Ovo sto rade-cista je kradja.

poisonivy3
29.09.2010., 16:24
Ma ja san jako zadovoljna doktoricom i da mi kaze da treba ne znam koliko kuna ja bi joj platila :rofl:

ista priča i kod mene:mig:
ne bi joj se tila zamirit:cerek:
iako bi je mogla pitat na sljedećoj kontroli.:kava:

poisonivy3
29.09.2010., 16:26
Ja sam zvala socijalno u vezi toga i pitala..kao što je besplatan porod,besplatni su i pregledi u trudnoci.
Meni moja nikada nije naplatila ni jedan UZV dok sam bila trudna (barem nesto pozitivno od nje).
Ovo sto rade-cista je kradja.

ne kužim ja njih!!!!:flop:
kod koga si ti?

Corina26
29.09.2010., 17:45
Kod Gjirlić!!
Ako imaš dopunsko,a kod nje si preko HZZO-a,ne trebaš plaćati niti jedan ultrazvuk za vrijeme trudnoće.
To što im daš doslovno ide u njihov džep.

Za žene koje nisu trudne,UZV se također ne bi trebao plaćati,jer ona dobiva svaki mjesec određeni iznos novca za svakog pacijenta od HZZO-a.A ako naplaćuje-dužna je izdati račun.
Također,jednom godišnje svaka žena ima pravo na besplatan UZV.

Ja sam mislila preći kod Vulića,ali ovo me jako razočaralo,da naplaćuje UZV u trudnoći.

Pa to je čista krađa.
Nije mi jasno...a mi šutimo..I dajemo im lovu,a po zakonu imamo pravo na besplatno.

Ivančica
29.09.2010., 18:44
ja sam kod Dominike Najev i meni je isto u trudnoći naplaćivala UZV, uopće neznam po kojem principu je određivala ali jedan mjesec ne bi platila pa iduca 2-3 bi:eek:
i zadovoljna sam a i nisam...nit smrdi nit miriši

Fantasma
29.09.2010., 20:14
Kod Gjirlić!!

.

i ja san kod nje.u prvoj trudnoći sam plaćala svaki uzv,u drugoj tri uzv-a...

bila sam prisutna jednom kada je jedna žena tražila račun...sestra je onako bezobrazno rekla da ne daju.inače mi je ta sestra :flop:

Corina26
29.09.2010., 20:59
Molim,plaćala si?
Svašta,meni nije naplatila nijedan.
Ma....
A sestra-katastrofa.U lipnju sam radila papu,stigao nalaz u rujnu i kaže sestra kako ima mala upala,al da dodjem tek u prosinac.Znači ja već 3 mj.vučem neku upalu i sad je trebam vući još 3 mjeseca........to joj kažem i pitam je kakva upala,o čemu se radi,a ona meni kako nije spomenula nikakvu upalu i zašuti na telefonu.Ja kažem ok,doviđenja...i tribam se prebacit al nikako naći nekog normalnog,ne kažem da ih nema,al mi se ne da nekoga financirati kada me HZZO pokriva,radije ću djetetu kupiti majicu,tuticu....

poisonivy3
29.09.2010., 21:03
[QUOTE=Corina26;29221944]Kod Gjirlić!!
Ako imaš dopunsko,a kod nje si preko HZZO-a,ne trebaš plaćati niti jedan ultrazvuk za vrijeme trudnoće.

nemam dopunsko, možda zbog toga:ne zna:

Corina26
29.09.2010., 21:09
To je to..

Mare1983
29.09.2010., 21:31
[QUOTE=Corina26;29221944]Kod Gjirlić!!

nemam dopunsko, možda zbog toga:ne zna:

Ja ga imam pa mi opet naplati... Cak mi je sestra rekla da joj uopce ne trebam pokazivati onu karticu jer da trudnice nista ne placaju a ona svaki put kaze 50 kn, s time da racun izdaje doktorice (tj ona napise koji je bio pregled) a sestra naplati...

Fantasma
29.09.2010., 21:45
Mene isto tako zanima,kome idu novci ako želiš brzi papa test koji je gotov za 10ak dana?
I opet ne izdaju račun za to...
A to za uzv,vidim da je praksa većini ginekologa,iako po zakonu je to sve besplatno,ali čudo,većina naplaćuje:ne zna:

Šta napravit,poslat inspekciju?

Corina26
29.09.2010., 21:59
Eto kad nemaš dopunsko i naplati,to valjda tako treba.
Al cure su već pisale ovdje-imaju dopunsko i naplati,pogotovo trudnicama kojima NE SMIJE naplatit ni pod razno-e to je pre strašno.I javna je tajna,svi to znaju,nitko ne kontrolira,nitko ne odgovara.Ubiru novce od HZZO-a i od pacijentica na crno.

Šta napravit???Po stavu mnogim žena neće se napravit ništa.Onih koje kažu kako nema veze što su platile,glavno da je sve u redu.Koje kažu kako im se ne da svađati,kako ih je sram pitati.Koje ne poznaju svoja prava.I normalno-one šute i plaćaju,nitko se ne buni i to prolazi.
Žene se trebaju informirati o svojim pravima i pobuniti.

BubaMaja
29.09.2010., 23:32
evo vas čitam i prisjetila se, u mene je bila identična situacija u trudnoći, inače sam u S.Petrović,kvart Lučac i isto tako sam imala i dopunsko a ona bi mi uredno naplatila 50kn svaki ultrazvuk bez ijednog računa,samo sestra uredno traži 50kn. hm... jako žalosno...

bubasta
30.09.2010., 07:45
a da ko rece da nece platit bez racuna? :ne zna:

poisonivy3
30.09.2010., 08:38
kad sam bila u privatnika, za svaki pregled sam dobila račun! to je u redu!
da ga i sada dobijem ne bi se bunila!
..ali kao što sam napisala kad mi naplačuje ja sam sva u oblacima i jedva čekam nazvat muža i reć novitete!
jedino bi mogla napisat na papir kao podsjetnik:D

mala_yo26
11.12.2010., 17:09
i....nakon ovolikih pohvala ako netko misli da sam s njim u srodstvu....nisam!:cerek:[/QUOTE]

potpisujem svaku riječ!!!:top: predivan doktor, fenomenalna sestra. sve pohvale. prvi put sa zadovoljstvom odlazim na preglede

anteaa2009
26.12.2010., 15:04
Sve pohvale za dr.Roju

munjara_x
27.12.2010., 02:17

ja...meni ona odgovara, malo je hladnija ali ja općenito ni ne volim previše priče ni rastapanja...ali znaš šta, svaki ti je dobar kad ti je sve ok

munjara_x
27.12.2010., 02:26
a za taj uzv, plaćanje 50 kuna nema veze s dopunskim...činjenica je da smo mi trudnice oslobođene plaćanja troškova...ali kao priča ide da su oni dali svoje kune za kupnju uzv-a i da kupuju potrošni materijal pa kao mi sudjelujemo u tom otplaćivanju uređaja i potrošnog materijala (papir gel i štajaznam) jer je to privatno i to ne financira hzzo...to su objašnjenje meni dali (jer sam pitala kako to da plaćam uzv pregled)

Corina26
27.12.2010., 09:13
Ma to je ok,al onda treba izdati racun.E,a to im je problem,jer drzavi moraju placat pdv.

Cartwright
27.12.2010., 11:08
ja vodin trudnoću kod doktorice pervan u domu zdravlja, iman dopunsko i svaki uzv plaćam 50 kuna. račun ne pitan jer ga više ne mogu koristit kod prijave poreza, da mogu, pitala bi.
iz više izvora san čula da npr. grzunov, svaki pregled preko hzzo-a naplaćuje 240 kuna, a obad 80 kuna pa ispada da san ja sa 50 dobro i prošla ...

kinki
27.12.2010., 11:22
ja vodin trudnoću kod doktorice pervan u domu zdravlja, iman dopunsko i svaki uzv plaćam 50 kuna. račun ne pitan jer ga više ne mogu koristit kod prijave poreza, da mogu, pitala bi.
iz više izvora san čula da npr. grzunov, svaki pregled preko hzzo-a naplaćuje 240 kuna, a obad 80 kuna pa ispada da san ja sa 50 dobro i prošla ...

Pa Grzunov je privatnik, ne radi on ko socijalac:ne zna:
To mi je apsurd da uzv kod socijalca košta 240kn kad na CITO poliklinici košta 200kn. Svašta.
Ja sam kod Roberta Vulića, inače se kod njega uzv plača 80kn i to samo jedanom mjesečno, ostali su besplatni. Plus, nama koje idemo na MPO uzv naplati jednom misečno 50kn. Pošto sam friška trudnica ne znan kako je sa trudnicama, prvi uzv mi nije naplatio uopće:ne zna:
Prezadovoljna sam s Vulićem šta se tiče svega, nikad mi nije radio probleme šta se tiče gomile uputnica koje su mi trebale, ima odličnu opremu i ugodan je ko čovik.
Uzv smiju naplačivati samo oni ginekolozi koji imaju svoj aparat, koji su sami kupili. Npr dr Talajić NEMA svoj aparat, doniran joj je, a ipak naplačuje i ne izdaje račune naravno. To je inače najgora ginekologica koju sam vidila u ovih zadnjih 6 godina kako radimo na bebi(a nagledala sam ih se svakakvih), najbezobraznija, najnestručnija i ima nagoru med sestru od svih. Higijena im je na nuli, masu žena se žalilo da su kod nje pokupile razne bolešćuge-bižite od nje glavom bez obzira!!

ninica27
27.12.2010., 11:29

Ja sam isto kod Dr.Pervan i plaćam 50 kn.Nisam još trudna nego kad bi išla na preglede.Ona jednom prilikom rekla,da pošto ima novi uzv koji je sama kupila na taj način sebi olakšava.Ja nemam ništa protiv,žena mi je super i platila bi i sto.Dr.Grzunov isto naplaćuje ( ne znam koliko ),Dr.Bušić 150 kn,Dr.Deković 50 kn......Tako da sam ja relativno i zadovoljna.:mig:

Cartwright
27.12.2010., 11:37

ja san ga uredno našla na popisu ugovorenih ginekoloških timova u RH, šta znači da prima glavarinu za svaku pacjenticu, ali naplaćuje kao da i ne prima :(

sara_st
27.12.2010., 13:01
To mi je apsurd da uzv kod socijalca košta 240kn kad na CITO poliklinici košta 200kn. Svašta.
Ja sam kod Roberta Vulića, inače se kod njega uzv plača 80kn i to samo jedanom mjesečno, ostali su besplatni. Plus, nama koje idemo na MPO uzv naplati jednom misečno 50kn. Pošto sam friška trudnica ne znan kako je sa trudnicama, prvi uzv mi nije naplatio uopće:ne zna:
Prezadovoljna sam s Vulićem šta se tiče svega, nikad mi nije radio probleme šta se tiče gomile uputnica koje su mi trebale, ima odličnu opremu i ugodan je ko čovik.
Uzv smiju naplačivati samo oni ginekolozi koji imaju svoj aparat, koji su sami kupili. Npr dr Talajić NEMA svoj aparat, doniran joj je, a ipak naplačuje i ne izdaje račune naravno. To je inače najgora ginekologica koju sam vidila u ovih zadnjih 6 godina kako radimo na bebi(a nagledala sam ih se svakakvih), najbezobraznija, najnestručnija i ima nagoru med sestru od svih. Higijena im je na nuli, masu žena se žalilo da su kod nje pokupile razne bolešćuge-bižite od nje glavom bez obzira!!

Ovo za Talajićku potpisujem. Njoj bi trebalo dat zabranu rada,a ona sestra ma horor. Brrrr

Fantasma
27.12.2010., 13:10
ja sam se prestrašila kada sam vidila tu dr.talajić...:(

moja prija ide kod nje,ona kaže da joj je ok...ali da je spora ...

mala8
27.12.2010., 22:57
Uzv smiju naplačivati samo oni ginekolozi koji imaju svoj aparat, koji su sami kupili. Npr dr Talajić NEMA svoj aparat, doniran joj je, a ipak naplačuje i ne izdaje račune naravno. To je inače najgora ginekologica koju sam vidila u ovih zadnjih 6 godina kako radimo na bebi(a nagledala sam ih se svakakvih), najbezobraznija, najnestručnija i ima nagoru med sestru od svih. Higijena im je na nuli, masu žena se žalilo da su kod nje pokupile razne bolešćuge-bižite od nje glavom bez obzira!! upisuje i on preko socijalnog...ja sam upisana kod njega

Ovo za Talajićku potpisujem. Njoj bi trebalo dat zabranu rada,a ona sestra ma horor. Brrrr

moja prija ide kod nje,ona kaže da joj je ok...ali da je spora ... ovo sve potpisujem...pobigla sam od nje glavom bez obzira...strašna je...:flop:

kinki
28.12.2010., 07:41

moja prija ide kod nje,ona kaže da joj je ok...ali da je spora ...

Ha, znala sam ih ja još šta in je bila ok, al su na kraju prominile mišljenje. Svašta san vidila ali onako nešto...

Lake
28.12.2010., 12:57
sorryte na offu ali- kinki- pa čestitam!!! :cerek:
evo da ne bude skroz off pridružujem se i ja u vezi Talajićke- užas od žene :horor:

mihaela1310
03.01.2011., 16:46

Hej :W:W

Nova sam ovdje...Pozdrav svima!!

Nego, padam sa Marsa..ja sam godinama u CITO..Strinić radi privatno u CITO????????????????? :misli:
Kad smo već kod CITA, preporučamo upravo njih!!!! Skupi su, istina, ali... Mi zahvaljujućči njihovom timu čekamo blizance :cerek: iz MPO ( drugi pokušaj uspješan ). Nego, ponavljam, koliko sam ja upoznta, nema tamo Strinića :ne zna:

Corina26
03.02.2011., 13:53
Ima li još koja mama da je upisana kod Balda Obada (preko HZZO-a)?????
Ja bi se prebacila kod njega al treba mi još malo informacija....;)

Cartwright
03.02.2011., 14:09
@ corina
moja sisterica je kod njega. nema nekih turbo zamjerki ali nije nešto ni oduševljena. najveći problem joj je bija da joj je pregelede zakaziva u terminu svojih sjednica gradskog poglavarstva (kerumov zastupnik:rolleyes:), a onda bi ga minja zavorović, koji uglavnom nije u stanju izmirit dite na ultrazvuku niti zna koristit uređaj, tako da je šta zbog gradskog vjeća, šta zbog lita i godišnjih odmora, pola pregleda odradila sa zavorovićem

purpler80
03.02.2011., 14:15
ja kod Petrovićke u Omiškoj već 100 godina.. vodi mi evo treću trudnoću, šaljivđija je i meni čist ok... uzv 50 kunica :)

Corina26
03.02.2011., 14:20
@ corina
moja sisterica je kod njega. nema nekih turbo zamjerki ali nije nešto ni oduševljena. najveći problem joj je bija da joj je pregelede zakaziva u terminu svojih sjednica gradskog poglavarstva (kerumov zastupnik:rolleyes:), a onda bi ga minja zavorović, koji uglavnom nije u stanju izmirit dite na ultrazvuku niti zna koristit uređaj, tako da je šta zbog gradskog vjeća, šta zbog lita i godišnjih odmora, pola pregleda odradila sa zavorovićem

A joj..:ne zna:

annnna
03.02.2011., 14:32
ja kod Petrovićke u Omiškoj već 100 godina.. vodi mi evo treću trudnoću, šaljivđija je i meni čist ok... uzv 50 kunica :)

ja sam kod nje bila prije trudnoce i nikako nisam zadovoljna... od krive dijagnoze preko deranja na mene ako bi se usudila nesto detaljnije pitati :flop:

Corina26
03.02.2011., 14:50
ja sam kod nje bila prije trudnoce i nikako nisam zadovoljna... od krive dijagnoze preko deranja na mene ako bi se usudila nesto detaljnije pitati :flop:
I ja sam bila kod nje i ona mi je bila užasna,užasna :flop: ......negdje pri početku teme sam pisala o tome.

morena st
03.02.2011., 16:23
Ima li još koja mama da je upisana kod Balda Obada (preko HZZO-a)?????
Ja bi se prebacila kod njega al treba mi još malo informacija....;)

Ja sam ti kod dr. Obada nešto više od tri godine i za njega imam samo riječi hvale. Kod njega sam došla po preporuci nekih žena i nisam požalila, a ranije sam išla kod dr. Poljaka u CITO, i poslje njega DR. Obad mi je bio pravo iznenađenje. Čovjek uvijek ima vremena odgovorit na sve što ga pitam, stručan je, drag... Kod njega sad vodim trudnoću, i nikad mi se nije desilo da ga nije bilo u zakazanom terminu. Sestra Zdenka koj aradi kod njega je također odlična i uvijek vodi računa da napomene sve sitnice na koje bi morala pripazit kao trudnica. Uzv plaćam 80 Kn, i mislim da to stvarno nije puno.

Corina26
03.02.2011., 16:59
Super,a reci mi kakav je za dat preporuku za tebe u rodilištu,tj.da li ti on može pogledat koji dr radi kad ideš rađat itd..

Pitam ako budem išla na drugo jednom...i ako ostanem rađati u St,budući da sam planirala tužiti bolnicu radi ostavljene posteljice pri prvom porodu..

morena st
03.02.2011., 17:13
Super,a reci mi kakav je za dat preporuku za tebe u rodilištu,tj.da li ti on može pogledat koji dr radi kad ideš rađat itd..

Pitam ako budem išla na drugo jednom...i ako ostanem rađati u St,budući da sam planirala tužiti bolnicu radi ostavljene posteljice pri prvom porodu..

Oko toga da budem iskrena se nisam raspitivala, ali u slučaju da nešto ne krene sa porodom kako bi trebalo, svakako bih ga nazvala i sigurn asam da bi napravio sve što može.. Kad sam morala na kiretažu prije dvije godine, također mi je dao broj na koji sam se mogla javit ako mi bilo što zatreba.
Za takvo nešto bi ih i ja tužila, a kad čujem svakakvih priča bude me strah, ne poroda, već njihova nemara!

Corina26
03.02.2011., 17:21
Skoro godinu dana planiram otici do odvjetnika,ali me strah,ako opet zatrudnim sta cu...
Ali to je sad off topic.
Zato me zanimalo da li je on dobar dolje s njima,da li moze nazvat i provjerit tko je u smjeni jer iskreno ima ih par radi kojih bi radije rodila doma nego dosla u njihove ruke.

Plavooka Sanja
04.02.2011., 08:29

ja sam ti kod Obada i strašno sam zadovoljna.
ugl, mene je posalo jednom dr. jer mi je beba bila okrenuta na zadak, da me porodi na carski kako me ne bi bespotrebno prvo mučili, pa onda krenuli s carskim. kasnije, nako svih zavrzlama oko toga, i mog odlaska iz bolnica, uspio je s drugim dr. dogovoriti carski, ali, ne može ti on naštimati određenog doktora niti može znati raspored. može ti nekog preporučiti i da se ti tome javiš u trudničku ambulantu i kažeš da te on poslao, pa dalje s tim dr. vidjeti.

sara_st
04.02.2011., 08:53
Meni je Obad super, nego koliko se u njega plaća 4 d ultrazvuk, ono kad snima bebača?

lucy_split
04.02.2011., 19:15
ja sam ti kod Obada i strašno sam zadovoljna.
ugl, mene je posalo jednom dr. jer mi je beba bila okrenuta na zadak, da me porodi na carski kako me ne bi bespotrebno prvo mučili, pa onda krenuli s carskim. kasnije, nako svih zavrzlama oko toga, i mog odlaska iz bolnica, uspio je s drugim dr. dogovoriti carski, ali, ne može ti on naštimati određenog doktora niti može znati raspored. može ti nekog preporučiti i da se ti tome javiš u trudničku ambulantu i kažeš da te on poslao, pa dalje s tim dr. vidjeti.

Potpisujem...odlican je...isto me poslao na carski radi zadka kod kolege koji je u bolnici!!!

Corina26
04.02.2011., 19:28
Hvala cure! :)

missundaztood
05.02.2011., 19:08
Meni je Obad super, nego koliko se u njega plaća 4 d ultrazvuk, ono kad snima bebača?

mislim da je 120 ili 150 kn. sad se više ne mogu sitit.

i ja sam u Obada i prezadovoljna sam. prvi mi je muški doktor, a ove 3 prije njega šta san prominila su užas u odnosu na njega. čovik je stvarno odličan, na sve će ti odgovorit, ima strpljenja prema svima. osjećaš se opušteno i neopterećeno. a, sestra Zdenka je isto prva liga žena, jedna od dražih sestara koje sam upoznala. meni se jednom dogodilo da ga je minja Zavorović kad sam se zvala za naručit, pa sam tražila termin kad Obad dođe. svakako, preporučam ga! :top:

Corina26
07.02.2011., 18:49
Obad ne prima pacijentice preko HZZO-a,ali ako mu platiš privatni pregled može te staviti na listu čekanja..
Koja bezobraština,lopovluk..katastrofa.

:(

Mala zvrkica
23.02.2011., 16:51
Pozdrav :)

Dali dr. Robert Vulić radi privatno ili preko HZZO-a i dali ima još mjesta kod njega?

hvala :)

kaktusic
23.02.2011., 17:32
i ja sam u Obada i prezadovoljna sam. prvi mi je muški doktor, a ove 3 prije njega šta san prominila su užas u odnosu na njega. čovik je stvarno odličan, na sve će ti odgovorit, ima strpljenja prema svima. osjećaš se opušteno i neopterećeno. a, sestra Zdenka je isto prva liga žena, jedna od dražih sestara koje sam upoznala. meni se jednom dogodilo da ga je minja Zavorović kad sam se zvala za naručit, pa sam tražila termin kad Obad dođe. svakako, preporučam ga! :top:

Potpis:top: Nisam nažalost trudnica, ali ako uspijem zatrudnit, namjeravam kod njega vodit trudnoću...čovik me oduševija.

A ako je popunija kapacitete, ne može više upisivat pacijentice; ne smije. Mislim da to s privatnim naručivanjem nakon popunjenih HZZO gabarita nije ništa ilegalno niti ja osobno vidim u tome nešto problematično, ali to bi bolje odgovorio netko tko se u pravo kuži bolje od mene, tu sam tudum..:ne zna:

Vulić je mislim preko HZZO, ali ne znam je li popunio sva mjesta...znam da on ponekad mijenja Obada kad ovoga nema.

monatina
24.02.2011., 05:43
Obad ne prima pacijentice preko HZZO-a,ali ako mu platiš privatni pregled može te staviti na listu čekanja..
Koja bezobraština,lopovluk..katastrofa.

:(

Postoji shema-ako skupi dovoljno pacijenata moze raditi preko hzzo-a.Ocito da nema toliko pacijenata kad nemoze radit preko hzzo,jer njima je svejedno il im placas ti kao osoba il hzzo-cijene su iste Ili on ne zeli radit prko hzzo-a:ne zna:

kaktusic
24.02.2011., 08:03
Postoji shema-ako skupi dovoljno pacijenata moze raditi preko hzzo-a.Ocito da nema toliko pacijenata kad nemoze radit preko hzzo,jer njima je svejedno il im placas ti kao osoba il hzzo-cijene su iste Ili on ne zeli radit prko hzzo-a:ne zna:

Želi on radit preko HZZO-a, i radi preko HZZO-a...znam jer sam upisana kod njega i još brdo žena isto. :ne zna: Ne bi mogao raditi da nije skupio dovoljan broj pacjentica, ali jest. Tako da je slijedeće logično objašnjenje da je popunio zakonom dozvoljenu kvotu upisanih (ne znam više koliko je to, mislim 1500 pacijenata ili tako nešto...) a više od toga ne smije primati.

monatina
24.02.2011., 08:38
Želi on radit preko HZZO-a, i radi preko HZZO-a...znam jer sam upisana kod njega i još brdo žena isto. :ne zna: Ne bi mogao raditi da nije skupio dovoljan broj pacjentica, ali jest. Tako da je slijedeće logično objašnjenje da je popunio zakonom dozvoljenu kvotu upisanih (ne znam više koliko je to, mislim 1500 pacijenata ili tako nešto...) a više od toga ne smije primati.

:ne zna: bice,nebi znala.Ja idem kod dr.Mršica. +10 je Pristupacan ,temeljit,covjek moze pitat sto zeli besplatan:mig:(nebi znala jel radi gdje privatno) idem kod njega na firule

Corina26
25.02.2011., 12:08
Potpis:top: Nisam nažalost trudnica, ali ako uspijem zatrudnit, namjeravam kod njega vodit trudnoću...čovik me oduševija.

A ako je popunija kapacitete, ne može više upisivat pacijentice; ne smije. Mislim da to s privatnim naručivanjem nakon popunjenih HZZO gabarita nije ništa ilegalno niti ja osobno vidim u tome nešto problematično, ali to bi bolje odgovorio netko tko se u pravo kuži bolje od mene, tu sam tudum..:ne zna:

Vulić je mislim preko HZZO, ali ne znam je li popunio sva mjesta...znam da on ponekad mijenja Obada kad ovoga nema.

Ako ne smije upisivati pacijentice preko HZZO-a,kako onda smije upisivati ako mu platiš privatan pregled!??
To ne da je ilegalno,to je čista korupcija.
Moraš ga podmazati ako želiš da te ubaci na listu.
Tako fino prima pare i preko HZZO-a i privatno.
Jer ucjenjuje jedno s drugim,na neki način.

Naravno da mu ja na to pristat neću.

kaktusic
25.02.2011., 12:22
Ako ne smije upisivati pacijentice preko HZZO-a,kako onda smije upisivati ako mu platiš privatan pregled!??
To ne da je ilegalno,to je čista korupcija.
Moraš ga podmazati ako želiš da te ubaci na listu.
Tako fino prima pare i preko HZZO-a i privatno.
Jer ucjenjuje jedno s drugim,na neki način.

Naravno da mu ja na to pristat neću.

Ako sam dobro shvatila, kad mu platiš privatan pregled, nisi upisana na listu HZZO-a, već si platila privatan pregled kao kod bilo kojeg privatnika.
Isto kao kod zubara; kad popune kapacitete, ne upisuju pacijente više preko socijalnog, ali primaju privatno. Tako radi moja zubarica...
e sad, ponavljam, nisam pravnik i nemam pojma je li to u skladu sa zakonom ili nije :ne zna:...sad nam larazg treba, ona bi vjerojatno znala

edit: sad sam tek shvatila :facepalm: : nakon privatnog pregleda te stavlja na listu čekanja za HZZO ako neka od postojećih otpadne. e, hebiga, ne znam jel po zakonu ili nije. pretpostavljam da nije stvar za sankcioniranje; ne vjerujem da bi se usudio, ali ponavljam- ne znam...:ne zna: a čuj, ako mu se ukaže slobodno mjesto, prije će primiti ženu koja mu je dolazila privatno od one koja nije...

Corina26
26.02.2011., 00:37
Pa da,ako mu platiš privatan pregled stavlja te na listu čekanja,jednog dana da upadneš...
Ne znam kako bi to nazvala.
Na neki način ucjenom,ali nije ucjena jer nisi prisiljena ići kod njega.
Uvjetom.
Pomoću kojeg jako dobro zarađuje.
Takvima bi trebalo zabraniti rad,po mom mišljenju.
Odvratno i gadljivo.Naše zdravstvo.

kinki
26.02.2011., 07:45
Pozdrav :)

Dali dr. Robert Vulić radi privatno ili preko HZZO-a i dali ima još mjesta kod njega?

hvala :)

Radi preko HZZO-a i još ima mjesta:cerek:

Mala zvrkica
26.02.2011., 23:13
Radi preko HZZO-a i još ima mjesta:cerek:

znam, zvala jučer :cerek::top:

keksić2
05.03.2011., 15:41
Pozdrav cure,
Da li je ikoja ovdje vodila trudnoću kod dr. Davora Majića u Osječkoj?
Kakav je?

kaktusic
05.03.2011., 17:24
Pozdrav cure,
Kakav je?

Nisam njegov pacijent, ali vidila sam kako radi..:D

Moj osobni dojam: stručnost sasvim OK (osim nečitkog rukopisa:zubo:), kontakt- ovisno o raspoloženju, uglavnom jako dobar; meni je bio prekomičan, nasmijavao me cilo vrime, a čini mi se da je i pacijenticama drag; onako zdravoseljački, narodni čovik...nije neka finoća ni pre*erans, draga gospođo ovo, draga gospođo ono....naprotiv.. konkretno čeljade, zavrne rukave i ded da doktor vidi...:lol:

Sad, nekome to paše, nekome vjerojatno ne. Meni se učinio poduzetan i sposoban, ali sigurno ima cura koje ga poznaju bolje nego ja, moguće i sa drugačijim dojmovima...

Mala zvrkica
06.03.2011., 17:00
Pozdrav cure,
Kakav je?

Moja šogi je kod njega, ona je zadovoljna :)

anteaa2009
19.03.2011., 17:52
Svatko je dobar kad trudnoća završi sretno.,a kad kao meni završi kobno...uh...teško je zaista pronaći nekog tko će pogledati na tebe kao ženu
koja je prošla pakao....ali...sada i danas imam novu trudnoću od 6 tjedana i predajem svoju bebu i sebe dr. Roji...sve sve pohvale

purpler80
20.03.2011., 16:58
Pozdrav cure,
Kakav je?

čovik je u Omiškoj... ka šta su rekli zdravoseljak... moja frendica je kod njega...

lucy_split
30.03.2011., 11:22
:ne zna: bice,nebi znala.Ja idem kod dr.Mršica. +10 je Pristupacan ,temeljit,covjek moze pitat sto zeli besplatan:mig:(nebi znala jel radi gdje privatno) idem kod njega na firule

Mršić radi privatno i to bas kod Obada...bila sam 2 puta jer mi je on napravio carski...covjek je PRESAVRSEN...meni je obad super,a ovaj jos bolji,tako da iduca trudnoca kod njega sigurno,a do tada kod Obada preko hzzo-a

Ivančica
30.03.2011., 14:11
prima li obad nove pacijentice

ninica27
30.03.2011., 14:27
prima li obad nove pacijentice

Ne prima trenutno,nego ti kaže da dođeš jedanput privatno i platiš pa te on stavi na neku listu čekanja ako netko otpadne!!!:D

Agape
03.05.2011., 10:15
Pozdrav svima!
Imam jednu molbu. Prijateljica mi se treba doseliti za koji dan u Split i treba joj preporuka za dobrog ginekologa.
Ona se boji (iako vjerujem bez razloga) jer ima dosta kila viška, sad joj je problem neka upala i već neko vrijeme im ne ide (a njena ginekologica je niškorist, osim da je plaši kako neće moć zatrudnit ili će jako teško nosit ako i zatrudni :( ). Na umjetnu oplodnju ne žele ići (iako je još prerano za razmišljat o tome, al ginekologica ju je stvarno ispripadala), ali želi ginekologa koji će je uputit kako da da sve od sebe savjetima i pretragama da zatrudni, a i sad popravljanjem zdravstvenog stanja. Ona je čula da je Ana Deković dobra, a ja ne znam apsolutno ništa pa molim vas za savjet i preporuku.
Po mogućnosti da je preko HZZO-a jer si financijski teško mogu privatnog podnjet (iako hoće bude li morala, naravo).
Puno hvala!
I oprostite na malo zbučkanom postu

Carla B.
03.05.2011., 11:18
Dr.Čečuk je odličan liječnik, vodio mi sve 3 trudnoće, ali on je privatnik. On se bavi sa dosta toga pa tako mislim i endokrinologijom.

chica bonita
03.05.2011., 11:21
Ana Deković je odlična! Nek zvrcne i raspita se jel ima mjesta kod nje:top:

ZARA1402
03.05.2011., 23:31
robert vulić! super doktor za trudnoću!

fuzzy73
04.05.2011., 10:13
Pozdrav svima!
Imam jednu molbu. Prijateljica mi se treba doseliti za koji dan u Split i treba joj preporuka za dobrog ginekologa.
Ona se boji (iako vjerujem bez razloga) jer ima dosta kila viška, sad joj je problem neka upala i već neko vrijeme im ne ide (a njena ginekologica je niškorist, osim da je plaši kako neće moć zatrudnit ili će jako teško nosit ako i zatrudni :( ). Na umjetnu oplodnju ne žele ići (iako je još prerano za razmišljat o tome, al ginekologica ju je stvarno ispripadala), ali želi ginekologa koji će je uputit kako da da sve od sebe savjetima i pretragama da zatrudni, a i sad popravljanjem zdravstvenog stanja. Ona je čula da je Ana Deković dobra, a ja ne znam apsolutno ništa pa molim vas za savjet i preporuku.
Po mogućnosti da je preko HZZO-a jer si financijski teško mogu privatnog podnjet (iako hoće bude li morala, naravo).
Puno hvala!
I oprostite na malo zbučkanom postu

bilo bi super kada bi pokušala smršati, tada je i ostvarenje trudnoće puno lakše. a i zdravstveno stanje općenito će joj se jako popraviti

manuela.st
04.05.2011., 19:50
ana deković je odlična, vrši sve moguće pretrage, ništa ne prepušta slučaju, obad je ok, ali po meni malo opušten (nije mi htio vadit šećer u trudnoći), a od majića sam otišla prije par godina jer sam čula da ga u liječničkim krugovima ne priznavaju, čak i zdravstvenim djelatnicama postavlja pogrešne dijagnoze. meni je to bilo dovoljno da odem

ninica27
05.05.2011., 14:49
ana deković je odlična, vrši sve moguće pretrage, ništa ne prepušta slučaju, obad je ok, ali po meni malo opušten (nije mi htio vadit šećer u trudnoći), a od majića sam otišla prije par godina jer sam čula da ga u liječničkim krugovima ne priznavaju, čak i zdravstvenim djelatnicama postavlja pogrešne dijagnoze. meni je to bilo dovoljno da odem

Meni je Dr.Deković bila prespora,sve je tribalo misecima čekat,pregled,naručivanje,neke dodatne pretrage.Ok ona je stručna i sve,ali ljutit se ako odeš u privatnika je stvarno bilo katastrofa.Sestra živi užas,komentiranje stanja pacijenata uz pogrdne riječi isprid drugih pacijenata,živi užas.To mi je bila kap koja je prelila čašu.I falit porođajnu težinu diteta 2 dana prije poroda za cilo kilo.....Ne znam možda sam ja cjepidlaka.
Za Dr.Majića i Dr.Obada sam čula samo lipe riči.Ali sto ljudi,sto čudi.:ne zna:

chica bonita
06.05.2011., 08:34
Meni je Dr.Deković bila prespora,sve je tribalo misecima čekat,pregled,naručivanje,neke dodatne pretrage.Ok ona je stručna i sve,ali ljutit se ako odeš u privatnika je stvarno bilo katastrofa.Sestra živi užas,komentiranje stanja pacijenata uz pogrdne riječi isprid drugih pacijenata,živi užas.To mi je bila kap koja je prelila čašu.I falit porođajnu težinu diteta 2 dana prije poroda za cilo kilo.....Ne znam možda sam ja cjepidlaka.
Za Dr.Majića i Dr.Obada sam čula samo lipe riči.Ali sto ljudi,sto čudi.:ne zna:

ma daj, sestra dekovićki tako komentira? svašta:confused:

ninica27
06.05.2011., 12:18
ma daj, sestra dekovićki tako komentira? svašta:confused:

Komentar je bija stvarno užasan.Izašla je jedna žena koja nije baš bila psihički na mistu,a njen pametni komentar je bija,citiram:Za Boga miloga ko i ovu j...!!!!!Meni je to bija užas živi.Nisam više nogom kročila tamo!:flop:

annnna
06.05.2011., 13:13
Komentar je bija stvarno užasan.Izašla je jedna žena koja nije baš bila psihički na mistu,a njen pametni komentar je bija,citiram:Za Boga miloga ko i ovu j...!!!!!Meni je to bija užas živi.Nisam više nogom kročila tamo!:flop:

:eek::eek::eek:
ne mogu virovat... :(

Mznatizeljna
06.05.2011., 13:56
Potpisujem za dr.Dekovic i sestru:(

kinki
06.05.2011., 14:13
Svatko je dobar kad trudnoća završi sretno.,a kad kao meni završi kobno...uh...teško je zaista pronaći nekog tko će pogledati na tebe kao ženu
koja je prošla pakao....ali...sada i danas imam novu trudnoću od 6 tjedana i predajem svoju bebu i sebe dr. Roji...sve sve pohvale

Jesi išla kod njega privatno ili u bolnicu? Ja sam bila u bolnici al prestrašno mi je ono dugo čekanje, 20 trudnica s trbuhom do zuba i ja ko siroče među njima, nakon pobačaja. Ono, ok kad budem opet trudna, al sad mi je to mučenje.

kinki
06.05.2011., 14:17
robert vulić! super doktor za trudnoću!

Definitivno najbolji izbor za soc. ginekologa. Ako nešto ne zna, poslat će nas nekom specijalisti a ne se pravit pametan. I uvik mi je dava sve uputnice koje su mi trebale, bez pitanja. Super je i ko doktor i ko čovik:cerek:

chica bonita
06.05.2011., 21:23

užas živi.ne mogu virovat!

Agape
08.05.2011., 21:15
Hvala vam svima! Nisam znala to za dr. Deković!
Dakle najbolje da pita dr.Vulića prima li nove i onda kod njega se upisati.

Netko je rekao da bi bilo dobro da smršavi. Ma naravno da bi, ali ona imam sustavan problem s težinom i pokušava ga riješit već godinama i jako teško ide tako da bude li čekala...

Hvala svima još jednom!

P.S. evo mi taman javlja da je možda trudna i test je pozitivan :) Sad samo još da doktor potvrdi i drži pod kontrolom :)

P.P.S. Zaboravih pitat, a gdje on ima ordinaciju? U kojem domu zdravlja ili kako?

anteaa2009
30.06.2011., 12:08
kinki išla sam i u bolnicu i privatno....viruj mi upoznala sam ih 80 posto i znam što govorim

fuzzy73
30.06.2011., 13:09

jel ti roje komentira heparin? ja imam poprilično negativna iskustva s njim i mojom trombofilijom ( ne samo ja) u smislu ignoriranja moje dijagnoze i proglašavanja mog bodanja "bodeš se iz mode"...

vjerojatno je tebe, zbog gubitka, gledao drugačije. ali, zar ti treba human pristup tek nakon tragedije? ma nisu mi jasni.

anteaa2009
01.07.2011., 09:56
Iskreno fuzzy ne mogu vjerovat....moja hematologica mi je rekla da moja trombofilija hereditarna nije toliko opasna ali u kombinaciji sa dik sindromom koji se dogodio na prvom porodu savjetuje mi heparin ali tek od trećeg mj.trudnoće...baš je doktor roje bio taj koji me stavio odmah na heparin rekavši da sam toliko rizična da se kod mene ništa ne smije prepustit slučaju...i da meni nitko ne smije pravit probleme...isto tako , naglasio je da ovaj oblik trombofilije nije opasan ali spoj ružnih i rijetkih stvari na porodu doveo je do ovakve dijagnoze iako smrt bebe u 39 tj. spada u nerazjašnjen slučaj....ali stvarno sam iznenađena....

fuzzy73
01.07.2011., 13:53
možda mu nije bio dan, ne znam.
ali nisam jedina...

anteaa2009
01.07.2011., 14:39
Svašta....šta da ti kažem osim da imaš još malo do kraja...i izgurat ćeš i to i zaboravit na ružne stvari poput injekcija...Držim ti fige

mali_mis
09.07.2011., 16:09
Koga god izaberete bolji od dr. tadina u poliklinici gynenova.Čovik je star,senilan,nestručan,i opasan za trudnice.Svoj posao obavlja površno i traljavo.Moja žena je vodila trudnocu kod njega i stvorio se niz komplikacija za koje je on bija kriv!!!:mad: NE KOD NJEGA!!!

nina001
09.09.2011., 21:41
bok cure, trazim ginekologinju, ono prvi put idem u ginekologa pa da mi je bar s te strane manji bed, citam ove vase postove i dr. koje hvalite, vuce me na ovu dr. Vrcic-Pervan koja radi u domu zdravlja u Kavanjinovoj, pa mozete li reci sto vise o njoj, radi li preko hzzo-a i da li sada prima mozda nove pacijente, treba li uzeti u dr uputnicu pa tek onda doci u nje ili kako to vec ide?? skroz sam neupucena, hvaaalaaaa punoo

bubasta
10.09.2011., 10:05
bok cure, trazim ginekologinju, ono prvi put idem u ginekologa pa da mi je bar s te strane manji bed, citam ove vase postove i dr. koje hvalite, vuce me na ovu dr. Vrcic-Pervan koja radi u domu zdravlja u Kavanjinovoj, pa mozete li reci sto vise o njoj, radi li preko hzzo-a i da li sada prima mozda nove pacijente, treba li uzeti u dr uputnicu pa tek onda doci u nje ili kako to vec ide?? skroz sam neupucena, hvaaalaaaa punoo

nisam davno bila, al kako sam citala, mislim da jos uvijek vrsi upis novih pacijenata preko HZZO-a
evo ti broj, pa provjeri kad radi i jel upisuju nove : 492 -488 (imam vizitku, al od prije godine dana, radila je pon/utor od 7.30-14:00h , srijed/cet od 13:30-20:00h , a petak parni datum jutro, neparni popodne)
ordinacija joj je u domu zdravlja u kavanjinovoj (kraj hotela President), 2kat lijevo...sve ti pise cim udjes

samo dodjes i upises se,ne treba nikakva uputnica, samo zdravstvena...a onda se narucis za pregled ...najbolje ti je prije nazvat i provjerit kad rade i pitat sto te zanima :)

inace ja sam u nje samo upisana, nisam isla na preglede, jer sam trudnocu vodila privatno , al nije bilo nikakvih problema doc samo po uputnice kad mi je trebalo

platinum blonde
10.09.2011., 19:04

Ja sam kod dr. Vrcic-Pervan, vodi mi trudnoću već 7 mjeseci. Mogu za nju samo reći sve pohvale. Ugodna, izlazi u susret za što god treba, mogu reći da nikad nisdam bila kod ljubaznije doktorice. Kad sam se htjela upisati kod nje nazvala sam telefonom, sestra mi je uzela sve podatke koji im trebaju i naručila za pregled.

KOPITO 1983
10.09.2011., 21:11
I ja sam kod nje,al sam se isto puno puta naživcirala.U ovih 8 mjeseci trudnoće koji god sam put bila najmanje sat vremena čekanja,a jednom sam čekala čak 2 sata.Neznam jel svima tako,ili sam ja loše sreće,al što se tiče pregleda sve mi nekako na brzinu napravi.Meni je bio prvi posjet ginekologu kod nje i bila sam oduševljena nakon pregleda njezinim pristupom,samo šta me poslije počelo živcirat toliko čekanje,a naručen si.

poma
12.09.2011., 22:39

ajde kod doktorice Juric na Meje, žena je super, sestra super, ja sam kod nje došla kad sam se preselila iz Zagreba, vodila i dvi trudnoće, možeš je se pitat, jedino kod nje me ne boli pregled i baš onako "ženski" razumi

Dzo
03.10.2011., 17:35

Radi ti preko HZZO i prima pacijente, baš sam je nedavno pitala za prijateljicu. samo dođeš tamo i prijaviš se sestri, ispuniš formular i to ti je to. Ja sam kod nje već par godina i prezadovoljna sam. vrlo je pedantna, sve objasni kad pitaš. kad sam prvi put došla, donijela sam popis svih pretraga koje bih htjela da mi napravi zbog planiranja trudnoće (baš s ovog foruma) i sve mi je bez problema ispisala, objasnila treba li mi koja od njih i sl....
Preporučam je od srca!

BellaTheCat
13.01.2012., 10:33
Gledam sad sve prethodne postove pa se premišljam između ove preporuke tu za dr.Vrčić-Pervan i dr.Marije Dvić. Što vi mislite? S time da definitivno želim kod žene, a bježim od dr.Jurić.

mlada
14.01.2012., 15:05
Gledam sad sve prethodne postove pa se premišljam između ove preporuke tu za dr.Vrčić-Pervan i dr.Marije Dvić. Što vi mislite? S time da definitivno želim kod žene, a bježim od dr.Jurić.

a bježim od dr.Jurić....zašto??

mare09
14.01.2012., 17:29

Ja bi ti definitivno preporučila Mariju Divić, ja sam kod nje i žena je super i ona i njena med. sestra, ja sam inače prije išla češće kod nje ali sam krenila na potpomognutu oplodnju kod privatnika i sad sam nastavila i vodit privatno trudnoću ali čisto sam ostala kod privatnika jer sam imala nekih problema sa začečem pa je on upučeniji u moj slučaj sa neplodnošću, ali bilo šta da mi treba od ljekova, uputnica, radit briseve nikad mi nije radila probleme, zna bit gužva ali ništa strašno, za mene svaka pohvala :mig:

čupko_25
14.01.2012., 17:34
Ja bi ti definitivno preporučila Mariju Divić, ja sam kod nje i žena je super i ona i njena med. sestra, ja sam inače prije išla češće kod nje ali sam krenila na potpomognutu oplodnju kod privatnika i sad sam nastavila i vodit privatno trudnoću ali čisto sam ostala kod privatnika jer sam imala nekih problema sa začečem pa je on upučeniji u moj slučaj sa neplodnošću, ali bilo šta da mi treba od ljekova, uputnica, radit briseve nikad mi nije radila probleme, zna bit gužva ali ništa strašno, za mene svaka pohvala :mig:

Ista stvar,žena je stvarno super, je da je ja izludin pa poludi ali nikad probleme nije radila i uvik te pošalje na dodatne pretrage da bude sigurna.Antonija-med sestra je ludilo,šta god da ti triba pomogme i objasni.:)

BellaTheCat
14.01.2012., 17:40
hvala puno cure, onda bi to moglo biti to :cerek: nadam se da još uvijek prima.
(što se tiče prethodne, ne sviđa mi se stav koji je imala kada sam ju tražila da napravim briseve prije trudnoće...u kratko, smatrala je da je to nepotrebno :rolleyes:)

ZARA1402
15.01.2012., 16:51
robert vulić Definitivno najbolji izbor za soc. ginekologa. Ako nešto ne zna, poslat će nas nekom specijalisti a ne se pravit pametan. I uvik mi je dava sve uputnice koje su mi trebale, bez pitanja. Super je i ko doktor i ko čovik:cerek:

potpisujem:cerek:

Lalea
16.01.2012., 17:34

isto potpisujem za dr.divić... ja sam kod nje došla kad sam preselila u st i za sada nikakvih problema, vodila mi prvu trudnoću i sve ok, sestra antonija je super (taman se vratila kad smo mi odlučili na drugu trudnoću ići tako da mi je to još bolje), a i ona koja ju je mijenjala isto.

Fantasma
16.01.2012., 18:30
prima li dr.divić nove pacijentice?

BellaTheCat
16.01.2012., 19:03
Zvrcnut ću ovaj tjedan pa ti mogu javiti što mi je rekla ;)

wilmica_st
16.01.2012., 20:08
ja imam odlično iskustvo s dr. Mimica. Trudnoću mi je vodio za 5 :)

Fantasma
16.01.2012., 22:56

hvala,ako ti nije problem.:)

LISA1
17.01.2012., 08:18
ja imam odlično iskustvo s dr. Mimica. Trudnoću mi je vodio za 5 :)
i ja isto... meni je on stvarno za 10!!!tolika smirenost na jednom mjestu.... volim tog čovika

Lalea
17.01.2012., 14:00

mislim da divić još prima pacijente i od ut do pet je ujutro u smjeni

lanazoranivana
29.02.2012., 16:52
drage moje imala bi jedno pitanje,,, s obzirom da sam prvi porod imala strasan jedva se izvukla i izavrsila na carski,,,,, reci te mi jeli moguce da drugi porod bude isto na carski u dogovoru sa ginekologommm,,,,, moja ginekologica nije bas za to ali imam toliko strah da neznam bili izdrzala devet miseci da znam da moram ici roditi -normalno-...zamolila bi ako tko zna kojem ginekologu da se obratim sa ovim svojim problemom,,,, hvala vam punoooo:504:

ZARA1402
29.02.2012., 19:09
drage moje imala bi jedno pitanje,,, s obzirom da sam prvi porod imala strasan jedva se izvukla i izavrsila na carski,,,,, reci te mi jeli moguce da drugi porod bude isto na carski u dogovoru sa ginekologommm,,,,, moja ginekologica nije bas za to ali imam toliko strah da neznam bili izdrzala devet miseci da znam da moram ici roditi -normalno-...zamolila bi ako tko zna kojem ginekologu da se obratim sa ovim svojim problemom,,,, hvala vam punoooo:504:

ja znam neke što su platile za carski 500eura mislim, al su im ti dr bili i veze. a da moš ovako na carski ne virujem:confused:ja sam isto na carski prvo pa i mene zanima ako neko zna ovu informaciju:cerek:

lanazoranivana
29.02.2012., 20:17
iz splita su te cure ili,,, i koji su doktori to ako znas ,,, hvala ti

Plavooka Sanja
29.02.2012., 21:10
najbolje vam je ići privatno nekom doktoru koji radi u bolnici, samo ne Vukoviću :D

znači, prolistajte malo topic i pitajte na topicu Splitsko rodilište koji doktor i gdje radi privatno, a imate i Googl, pa ćete saznati. Naglašavam, samo ne Vukoviću, inače ste nahebale.

lanazoranivana
01.03.2012., 10:45
hvala plavooka sanja,,,, jos reci mi jeli znas nekoga da je bio kod kojeg ginekologa,,,,,, tila bi znat tocno ,, tj , preporuku kod koga se mozes obratiti,,,,hvala tiiii,,,,:):cerek:

ZARA1402
01.03.2012., 16:28
[QUOTE=lanazoranivana;38317640]iz splita su te cure ili,,, i koji su doktori to ako znas ,,, hvala ti[/QUO
je odavde su. za jednu sam čula, al drugu znam jer mi je od kume nevista i platila je. porod joj je bija normalan al nije mogla izdržat bolove i otac je donija tom dr pare, mislim da je to bačić al nisam sigurna za cifru.samo šta su oni dobri inače, druže se i tako

ZARA1402
01.03.2012., 16:30
najbolje vam je ići privatno nekom doktoru koji radi u bolnici, samo ne Vukoviću :D

znači, prolistajte malo topic i pitajte na topicu Splitsko rodilište koji doktor i gdje radi privatno, a imate i Googl, pa ćete saznati. Naglašavam, samo ne Vukoviću, inače ste nahebale.

potpisujem. ja ne razumin kako taj čovik može još doli radit:eek:

lanazoranivana
03.03.2012., 12:50
sta je sa njim......

ZARA1402
03.03.2012., 18:05
sta je sa njim......

a šta nije. koliko ljudi čujem da im je uništio dicu, svi su ili umrli na porodu ili cerebralci.meni je prije 15 godina mater i brata uništija, često je pijan ko majka i ne priznaje carski ako je porod u opasnosti, tako da :horor:ne znam kako taj još uvik može radit:confused:

lanazoranivana
04.03.2012., 20:41
etooo naaa...boze dragi.....stvarno neman pojma,,,, zato se raspitujemmm,,,,, uzassss:503:

Leptiric
05.03.2012., 10:14
a šta nije. koliko ljudi čujem da im je uništio dicu, svi su ili umrli na porodu ili cerebralci.meni je prije 15 godina mater i brata uništija, često je pijan ko majka i ne priznaje carski ako je porod u opasnosti, tako da :horor:ne znam kako taj još uvik može radit:confused:

itekako priznaje carski, ali samo ako mu ga masno platis... :503:

lanazoranivana
05.03.2012., 13:07
mislim da svima moras platit carskii,,,, u tome i je problem,,,, bar sam tako cula,,, a sad,,, detalje neznam a volila bi saznat,,,,

BellaTheCat
05.03.2012., 17:53
Naježim se kad čitam što sve pišete.. I ne želim više detalja..
Nego, zar nije netko već prijavio te sve doktore koje tu spominjete sa greškama koje rade, sa traženjem novaca i sl.? Jasno mi je da živimo u korumpiranom društvu, ali zar to u ST rodilištu funkcionira tako javno?! :rolleyes:

lanazoranivana
05.03.2012., 18:55
neznam sta bi rekla,,, svugdi je to takoooo,, ja mislimm,, nista novoga,,,, nitko nece prijaviti --------

BellaTheCat
05.03.2012., 19:12
Kako misliš nitko neće prijaviti? Pa ako je bilo koji nekoj nešto zeznuo, koja je vjerojatnost da ga neće prijaviti? Po meni, vrlo mala.
E sad, ili je nešto jako trulo u državi Danskoj, ili se ovdje malo pretjeruje?

Eliena
05.03.2012., 19:59
bome da se ovdi preuvelicava, i to dosta na zadnjoj stranici. nije st rodiliste savrseno, al dajte zene nemojte plasit tako ljude. pa danas bilo sta da se desi, odma ide po novinama, proziva se dr...bas da je jedan dr toliko zivota unistio i dalje radi, ma daj, nisu ljudi toliko ludi pa da ce sutit i nece nekog prijavit...
bila sam dosta po st rodilistu, i osim kronicnog manjka osoblja, mogu rec da se svi trude i daju sve od sebe, normalno da ima svakavih ljudi svugdi, al nije horor kakav se cini kroz par postova ovdi

lanazoranivana
05.03.2012., 20:27
ja stvarno nisam cula da je takvo sta biloo na porodu ... pa nisu oni glupiii nece se zafrkavati sa zivotima,,,,,, ja sam samo mislima to da je javna tajna sta se tice carskog reza placenog,,,,,,

Clicky
05.03.2012., 21:00
bome da se ovdi preuvelicava, i to dosta na zadnjoj stranici. nije st rodiliste savrseno, al dajte zene nemojte plasit tako ljude. pa danas bilo sta da se desi, odma ide po novinama, proziva se dr...bas da je jedan dr toliko zivota unistio i dalje radi, ma daj, nisu ljudi toliko ludi pa da ce sutit i nece nekog prijavit...
bila sam dosta po st rodilistu, i osim kronicnog manjka osoblja, mogu rec da se svi trude i daju sve od sebe, normalno da ima svakavih ljudi svugdi, al nije horor kakav se cini kroz par postova ovdi

Potpisujem ovaj post!
Nisam nikad cula za takve stvari u St rodilistu i za tog doktora. Mozda se nekad nesto dogodilo, ali da svako dite nakon njega ili je mrvo ili bolesno... :kava:

BellaTheCat
05.03.2012., 21:04
Slažem se.. nije baš fora iznostiti neke rekla kazala podatke i plašiti ljude oko sebe.. Tako daaaaa, pls. ili pišite ono što je provjereno, ili bolje ne.. Ne treba mi još ta dodatna panika :rolleyes: jer ću ići tražiti babicu preko ebaya :D

manuela.st
06.03.2012., 12:57
Potpisujem ovaj post!
Nisam nikad cula za takve stvari u St rodilistu i za tog doktora. Mozda se nekad nesto dogodilo, ali da svako dite nakon njega ili je mrvo ili bolesno... :kava:

ni ja nisam nikad čula za to, takav doktor sigurno ne bi više radio, mislim da preuveličavate s pričama, nisu svi doktori mesari i potkupljivci. posebno mi je ružno navodit imena doktora i koliko im se platilo, drage moje, to nisu stvari za šalit se. naravno da se greške i propusti događaju, kao i nesreće, ali ne znači uvijek da iza svake tragedije ili teškog poroda stoji potkupljivi doktor.

Plavooka Sanja
06.03.2012., 21:29
ja nisam napisala da je itko ikome išta napravio, samo sam sugerirala onima koje žele na carski i koje ga mogu dobiti jedino plaćanjem određenom dr., da se ne obrate dr. Vukoviću jer je on izričiti protivnik carskog, nepotrebnog, a često i potrebnog (osjetila na svojoj koži).
Plus, znam jedno tri do četiri gina i kako im se kreću cijene, i to nije rekla kazala i ne šalim se s tim. Bolje bi njima bilo da prestanu uzimati novce i naprave onako kako su se zakleli po Hipokratu, a ne po sv. euru. :rolleyes:

lucy_split
07.03.2012., 22:39
Nazalost sve ovo sto Sanja pise je istina,Vukovic je grozan,to zna 90 posto trudnica pred porodom u Splitu. A sto se tice placanja carskog ja to nebi niti nazvala javnom tajnom,pa to je javno totalno...jako puno ih u st rodilistu naplacuje carski,koga god ja znam da je rodio na carski platio ga je,ja sam iznimka...carski mi napravio Mršić,nisam ga platila,indikacija je bio zadak i sve pohvale tom ginekologu.

malimish
17.11.2012., 16:33
bok cure...zanima me jedna informacija za dr. roberta vulića.jel se naplacuje kod njega ctg?

BellaTheCat
17.11.2012., 18:39
Sad tek čitam ove stare postove, i vidim da se spominje dr.Vuković koji mi je tada bio skroz nepoznat. Zadnjih par tjedana pred porod sam išla par puta u trudničku ambulantu i za dr.Vukovića mogu reći samo sve pohvale. Osim što je stručan, vrlo je efikasan (za razliku od ostalih dr.-ova koji neka niti ne dođu u smjenu u TA), može se s njim razgovarati i nisam imala nikakvih prigovora, dapače. I da, za razliku od drugih dr-ova tamo, on i zapamti svoje pacijente koje vidi neki slijedeći puta!

bubasta
18.11.2012., 08:00
Ja isto tako nemam nikakvih prigovora na njega, stvarno je bio ok
Al ono sto me, malo rec zaprepastilo, je njegov jutarnji "zadah" ...bogme mi nije bas bilo svejedno, moram priznat

barabusina
18.11.2012., 12:44
Nazalost sve ovo sto Sanja pise je istina,Vukovic je grozan,to zna 90 posto trudnica pred porodom u Splitu. A sto se tice placanja carskog ja to nebi niti nazvala javnom tajnom,pa to je javno totalno...jako puno ih u st rodilistu naplacuje carski,koga god ja znam da je rodio na carski platio ga je,ja sam iznimka...carski mi napravio Mršić,nisam ga platila,indikacija je bio zadak i sve pohvale tom ginekologu.

Mršić je krasan, bio mi na aminoskopiji i cimerici radio carski

ponka
04.12.2012., 01:02
istina je ovo šta se govori za Vukovića,,,meni je vodia prvu trudnoću i bia je malo reć grozan! Toliko me ispripada da sam zadnje tromjesječje kad god sam išla na pregled imala tlak 160/90,,,ma užas!! Rekla sam nikad više!!! A drugu trudnoću mi je vodio dr.Radić koji me je prije toga i operirao kad sam imala vanmaterničnu i mogu reć da sam prezadovoljna s njim! Onako malo je glasniji,narodski čovik ali nakon onog uštogljenog,pijanog i da ne govorim štajošsvne vukovića,,radić je pravo osvježenje! Jako stručan,uvijek ga se može dobit na mob.i na svako pitanje se dobije odgovor! Sve pohvale!! :)

vana maslacak
16.02.2013., 15:38
Jel mi može netko reć nekog dobrog ginekologa u Splitu, po mogućnosti da nije privatnik....
Unaprijed hvala na odgovoru :)

Maaj
08.04.2013., 11:33
Cure pozz...
Jel koja od vas kod Dr.Markovine....znate mozda jel prima nove pacijente?!

Sent from my Samsung Galaxy S2 using Tapatalk

EciPeciPec1
22.04.2013., 21:18
Ja sam upisana u Roberta Vulića vec 5god. Prije njega sam bila u Busica koji mi nije ni reka da imam ureaplazmu, a ostala sam trudna (razlog pregleda) i njegova sestra mi je rekla da je papa pokazala malo virusa, kontrola za 6 mj. Kako je to meni bilo sumnjivo otisla sam kod Vulica i iduca 3mj. Pila antibiotike i ja i muz... Zamalo sam bebu izgubila... Eto, fala dragom Bogu sve je proslo ok. Tada sam dosla do zakljucka da je svaki ginic dobar kad je sve u redu ;)

Nadovezala bi se na placanje carskog... Moja rodica je zbog zdrav. Problema tribala drugo dite rodit na carski, al doktori su inzistirali na prirodnom porodu, pa je ona stupila u kontakt s nekom ginekologicom na Firulama, platila
cca. 500€ i rodila na carski. Ona kaze da je zena spasila...
Nije mi jasno zasto zene kod nas nemaju mogucnost carskog nego za to moraju u Zg il placat? Ja osobno nisam imala problema, al znam jako puno zena koje su se izmucile ko pasi da bi ih tek onda slali na carski....

Ps. Da li kod Vulica mogu napraviti pregled dojki?

BellaTheCat
23.04.2013., 00:06
Ureaplazmu ili imas ili nemas, nema tu greske, ako je uzorak dobro uzet (brisevi). Papa test ne pokazuje prisutnost ureapl.

Sto se tice carskog, nigdje ne mozes birati (osim privatno), pa tako ni u Zagrebu. Za carski treba imati indikaciju (ili pare).

EciPeciPec1
23.04.2013., 06:37
Ureaplazmu ili imas ili nemas, nema tu greske, ako je uzorak dobro uzet (brisevi). Papa test ne pokazuje prisutnost ureapl.

Sto se tice carskog, nigdje ne mozes birati (osim privatno), pa tako ni u Zagrebu. Za carski treba imati indikaciju (ili pare).

Pa da... ali se iz pape vidilo da nešto nije u redu, a dr. Bušić nije tražio nikakve daljnje preglede dok nisam došla u Vulića koji mi je uzeo briseve i tako se ustanovilo o čemu je riječ. :ne zna::ne zna:

lala
29.05.2013., 14:26
Mene zanima kako naplaćuje taj Dino Markovina (radi s Bušićem, koliko shvaćam)? Je li preko HZZO ili nije?
Mislim, znam da većina ilegalno naplaćuje uzv recimo 50 kn...ali, pregled nisam nikad plaćala kod socijalaca. Treba mi pod hitno socijalni ginekolog koji neće praviti probleme s uputnicama i bolovanjem, planiram trudnoću voditi privatno kod Mimice ( s obzirom na brojne dijagnoze).
Vulić ne prima više pacijentice, pitam se za Divićku i za Markovinu.

ANNANNNNN
29.05.2013., 15:02
Mene zanima kako naplaćuje taj Dino Markovina (radi s Bušićem, koliko shvaćam)? Je li preko HZZO ili nije?
Mislim, znam da većina ilegalno naplaćuje uzv recimo 50 kn...ali, pregled nisam nikad plaćala kod socijalaca. Treba mi pod hitno socijalni ginekolog koji neće praviti probleme s uputnicama i bolovanjem, planiram trudnoću voditi privatno kod Mimice ( s obzirom na brojne dijagnoze).
Vulić ne prima više pacijentice, pitam se za Divićku i za Markovinu.

dr. Pecotić, stvarno ne pravi nikakve probleme, vrlo je jednostavan, ja dem kod njega po uptutnice.

lala
29.05.2013., 15:14
dr. Pecotić, stvarno ne pravi nikakve probleme, vrlo je jednostavan, ja dem kod njega po uptutnice.

Hvala, ne bih ipak kod njega.

luce ST
30.07.2013., 22:09
Ja imamam samo pohvale za dr. Mršića. Pažljiv je, stručan i ugodan u komunikaciji. Vodio mi je zadnju trudnoću i baš mi se svidio.