PDA

View Full Version : Poklanjam - Tražim na poklon

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10

boduair
08.08.2012., 11:17
Ukoliko netko ima platnene pelene(drukeri,čičak)za pokloniti ja ih imam gdje udomiti

zlatna ivkica
08.08.2012., 14:08
poklanjam tenisice nošene , za po doma , plave sa bijelim, br. 21

stefanis
08.08.2012., 16:17
poklanjam ručnike dječije više za bebe mali mi od godine više ne stane u to pa tražimo nekoga da ih uzeo ima ih 5 plavi,žuti ,na neke životinjice i tako....

iffka
08.08.2012., 21:12
poklanjam robicu za curice od rođenja do nekih 9 mjeseci!

zlatna ivkica
08.08.2012., 21:21
poklanjam tenisice nošene , za po doma , plave sa bijelim, br. 21
poklonjeno

danila
09.08.2012., 21:09
poklanjam crni pamucni grudnjak za dojenje H&M, vel 85C

grudnjak ima zicu pa je samo za posebne prilike :mig:

platite samo postarinu

%Beba%
10.08.2012., 10:47
Molila bih ako netko ima viska kisobran kolica.. za moju curu.. zivim u zg-u hvala puno

mambi
12.08.2012., 12:13
Ako ima koja trudnica u teškoj životnoj,odnosno financijskoj situaciji da nema ono osnovno i potrebno za bebicu koja dolazi,neka mi se javi.Rado bi joj poklonila robicu u broju 50,56 i 62.Imam jednu veliku vreću punu bodića,benkica,kapica,čarapica,onih pelena za široko povijanje,majica.Zbilja ima svega,tanjeg/debljeg,s kratkim / s dugim rukavima.Onome tko nema dobro će doći.Ja sam u Zagrebu pa bi primopredaja bila odlična

nova_majka
12.08.2012., 17:02
Da li netko ima hladnjak za pokloniti?
Nije bitno koliko je star, samo da radi i da ima makar onu malu ledenicu.
Hitno mi je!
Šaljite pp akoslučajno ima netko...
Dolazim po njega na području grada Zagreba.

Hvala unaprijed.

sberry
15.08.2012., 15:50
Ima tko odjeće jesen/zima za djevojčicu vel.98 da mu ne treba?
može i povoljna prodaja

hvala

lianne
18.08.2012., 15:29
Poklonila bih vrecu odjece za teenagericu cca 14 godina..radi se o mojoj staroj robi bici sa tavana iz tih dana(vel.38),pa ju je potrebno oprati i srediti-inace je u ok stanju..ima svega od vestica,tajica,majica kratkih rukava..kome treba i ne moze-dobro ce doci :)
molim samo za pt :)

I trazim na poklon ili simbolicnu prodaju obicne gacice za decka od 2 god(92 vel.)..odvikavamo se od pelena,pa nam ocigledno treba zilijon gacica dnevno,a obigrala sam sve ducane u gradu i ne mogu naci gacice u toj velicini ili ako ima skupe su ko suho zlato(3 kom 40 kn:eek:)..a zaista su mi bilokakve dobrodosle,jer ih zapisa u roku od pola sata pa lete u perilicu na iskuhavanje :)
placam pt,naravno :)

anabell80
19.08.2012., 16:32
ima li neko možda jedan ključ od igračke fischer pricea, ključevi za sveznalice...izgublii smo ključ na auto a igračka nam je super i svaki dan se s tim ključevima moj bembač igra.hvala unaprijed.

marijana34
20.08.2012., 08:48
poklanjam 20tak platnenih pelena kamaris

marijana34
20.08.2012., 09:47
i 2 rodine pusa i 1 mama i beba ..poklanjam ..

lianne
20.08.2012., 10:47
Poklonila bih vrecu odjece za teenagericu cca 14 godina..radi se o mojoj staroj robi bici sa tavana iz tih dana(vel.38),pa ju je potrebno oprati i srediti-inace je u ok stanju..ima svega od vestica,tajica,majica kratkih rukava..kome treba i ne moze-dobro ce doci :)
molim samo za pt :)

I trazim na poklon ili simbolicnu prodaju obicne gacice za decka od 2 god(92 vel.)..odvikavamo se od pelena,pa nam ocigledno treba zilijon gacica dnevno,a obigrala sam sve ducane u gradu i ne mogu naci gacice u toj velicini ili ako ima skupe su ko suho zlato(3 kom 40 kn:eek:)..a zaista su mi bilokakve dobrodosle,jer ih zapisa u roku od pola sata pa lete u perilicu na iskuhavanje :)
placam pt,naravno :)

nabavljeno..poklonjeno :)

anabell80
20.08.2012., 15:41
poklanjam 20tak platnenih pelena kamaris

za koju kilažu su pelene?

garsialorca
20.08.2012., 22:53
Poklanjam odjeću za dečka br. cca 86 i manje , a molila bih na poklon ili povoljnu cijenu kišobran kolica za klinca - moja poštarina! Hvala.

mikica_zg
21.08.2012., 23:02
Poklanjam ciciban šlapice (jedne su veličina 23, a druga dva para su veličine 24 - identične), u super stanju, za nogicu sa visokim risom:mig::mig:
http://public.fotki.com/mikicazg/lapice/
Molim samo za poštarinu.

Pozdrav:D

boduair
22.08.2012., 12:57
Ukoliko netko ima platnene pelene(drukeri,čičak)za pokloniti ja ih imam gdje udomiti

samo da se zahvalim Marijani na poklonjenim platnenim pelenama
Hvala vam od srca.

66ind
24.08.2012., 16:14
Poklonila bih koristene aventove flasice...ako nekome treba nek se javi na pp....imam ih poprilicno....

boduair
24.08.2012., 17:39
Poklonila bih koristene aventove flasice...ako nekome treba nek se javi na pp....imam ih poprilicno....

Nemoguće je poslati pp jer vam je zatrpan

mmamma22
27.08.2012., 09:37
pozdrav...ako ima netko za pokloniti odjecu za jesen/zimu za dečkića vel 86 neka mi se javi na pp..puno hvala

Bibi3456
28.08.2012., 21:15
poklanjam bebimil 1,zapakiran
također,poklanjam igračke,moja curka ima 2 god,dakle ono s čime se ona više ne igra...zainteresirani neka se jave u pp

mir@so
29.08.2012., 11:12
Molila bi ako tko ima kakvih slikovnica zabacenih u nekom kutu u kojem samo skupljaju prasinu i smetaja a neznate kuda bi s njima.
Ja bi ih rado udomila pa cak i odkupila za neku svoticu!

Naime starija curka mi krece u skolu i uz sve te knjige malena je odjednom dobila volju za knjigice (do sada ju to uopce nije zanimalo pa se nije ni kupovalo)...imam ih svega par a trenutno sam u svorcu zbog polaska u skolu moje prvasice da kupujem nove.

Unaprjed zahvalna mama i mala curka! :)

Mare80
30.08.2012., 09:04
Ima netko da bi poklonio igrackica za dvije djevojcice
i bocice velike od 260 i 300 ml. (obicne za mlijeko i kljunasice ili sl. za sok)
Hvala

elle93
30.08.2012., 12:23
hello ekipa , kako se odseljavam od svojih , ja bih trebala ruksak , jer imam svoj 1 , ali to mi nije dovoljno da spakujem svu robu .. dakle , ako netko ima ruksak , nek mi se javi na pp , najvise odgovara osoba iz splita , ali mogu se javiti ostali .. hvala vam unaprijed ;)

toni dija
30.08.2012., 14:49
poklanjam 2 jastuka za dojenje ne korištena jedan rozi s nekim dezenima s etiketom a drugi plavi isto s dezenima nema etiketu al je nekorišten stajao na krevetu prvih par dana.. ima još dosta toga na pokloon pogledajte moje ostale postove na drugim stranicam pa javite što vam treba.. pokušavam se riješiti stvati koje mi ne trebaju...

pzulic
31.08.2012., 09:10
hello ekipa , kako se odseljavam od svojih , ja bih trebala ruksak , jer imam svoj 1 , ali to mi nije dovoljno da spakujem svu robu .. dakle , ako netko ima ruksak , nek mi se javi na pp , najvise odgovara osoba iz splita , ali mogu se javiti ostali .. hvala vam unaprijed ;)

nažalost nemam ruksaka, ali robu ćeš najlakše spakovati u kutije (u trgovinama uvijek bacaju te kutije u kojima dobivaju robu pa probaj pitati da ti ostave), a kad smo se mi selili u nedostatku kutija odjeću sam pakirala u velike vreće za smeće.

heky
31.08.2012., 10:35
Ako ima netko iz rijeke ili okolice, kome se nije teško zaletiti do lovrana, mi poklanjamo:

http://i1203.photobucket.com/albums/bb392/heky/oprema%20za%20bebe/DSC00029.jpghttp://i1203.photobucket.com/albums/bb392/heky/oprema%20za%20bebe/DSC00031.jpghttp://i1203.photobucket.com/albums/bb392/heky/oprema%20za%20bebe/DSC00030.jpg

počinju kiše, a mi nemamo mjesta za sav vozni park :(
Tricikli je u voznom staju, međutim više ne svira, i onaj dio pod plastičnom kupolom ( gdje je patkica) je izblijedio od sunca :ne zna:
Dosta je korišten, rado vožen, ima onaj nastavak za noge za malecke koji još ne pedaliraju i sigurnosnu ogradicu.
Ako želite isprobati da li će se vaš malac htjeti voziti na tricikliću bez da se bacate u bezvezan trošak - evo, mi svoj poklanjamo :cerek:

elle93
31.08.2012., 11:21
nažalost nemam ruksaka, ali robu ćeš najlakše spakovati u kutije (u trgovinama uvijek bacaju te kutije u kojima dobivaju robu pa probaj pitati da ti ostave), a kad smo se mi selili u nedostatku kutija odjeću sam pakirala u velike vreće za smeće.

u redu , svejedno ti hvala ..
ma u vrećama se usmrdi , jer sam je ja lijepo oprala , i opeglala i sve ...
kutijicu sam bila jednu uzela , i tu mi je sad par knjiga :) ...
al ono , ako netko bude imao ruksak - super , ako ne , idemo na kutije .. u redu ...
btw hvala na savjetu :)

mhadina
31.08.2012., 11:43
Molim na poklon didaktičku igračku za našu slatkicu, ima 1 godinu, Zagreb, hvala od srca

quanna
31.08.2012., 17:47
molim na poklon robicu za decka.. od 0-12 mj.
ako stvarno nekom ne treba i da bi bacio..mi bi drage volje uzeli.
beba stize u sredinom 9 mj. ..inace iz zagreba smo.. :)

toni dija
01.09.2012., 17:15
drage moje forumašice :D dok mm i moja djeca odmaraju ja "njušim" po kuči što mi ne treba da se toga riješim i evo što sam nanjušila: imam psa mješanac pekinezera i maltezera naša mala princeza ima puno robice koju je prerasla ima kabanica,đenpeiča suknjica jaketica ima puna komoda njene opreme i robe ima robe cca 2o kom svega veličina xs jadnu danas sam ju izmučila dok sam joj sve isprobala sad za zimu kad se oporavi moram s njom u šoping po nove krpice :jumping: imamo i višak vodilicu i ogrlicu manju baš za štence i četku za bebe ona je več veča sad ima 2 god češalj i vodilaica se koriste do 1 god. imam i od malog od 4 god tuta dugih njemu još mogu al meni dosadile :zubo: nošene par puta ne pogidane i na kolinama nisu izlizane, ima 4 rebe iz zare za 4 god, tutice su isto iz zare, ima nekih tanjih majica sad za prolječe dugih na kamione neke su i jednobojne ma ima svašta... i poklanjam lotove odječe od 0-3 god ovo gore je od 4 god od robe ima stvarno svašta sve kvalitetno bez ijedne rupice i fleke sve markirano tom tailor, beneton, zara,iana.... to sam spremila i muž govori neš to oet nosit bebi to daj nekome lako čemmo mi kupit.. i tako se ja odlušila dati ima 25 cpace bag vreča robe jaketica šalova bodiča tutica u jednom djelu piđamica... ima nekoliko robe od male malih tutica do 1 mjeseca njoj male to je baš za sitne bebe. bilo bi najbolje da se jave spličani al ako neko me treba iako nije iz splita slobodo se javite moja poštarina ali prednost imaju splićanke samo recite adrasu mm dovozi autom na dogovoreo mijesto :driver: :cerek: ajme baš sam sretna što ču usrečiti nekog ovom robom.... oprostite na predugom postuuu....

toni dija
01.09.2012., 17:21
drage moje forumašice :D dok mm i moja djeca odmaraju ja "njušim" po kuči što mi ne treba da se toga riješim i evo što sam nanjušila: imam psa mješanac pekinezera i maltezera naša mala princeza ima puno robice koju je prerasla ima kabanica,đenpeiča suknjica jaketica ima puna komoda njene opreme i robe ima robe cca 2o kom svega veličina xs jadnu danas sam ju izmučila dok sam joj sve isprobala sad za zimu kad se oporavi moram s njom u šoping po nove krpice :jumping: imamo i višak vodilicu i ogrlicu manju baš za štence i četku za bebe ona je več veča sad ima 2 god češalj i vodilaica se koriste do 1 god. imam i od malog od 4 god tuta dugih njemu još mogu al meni dosadile :zubo: nošene par puta ne pogidane i na kolinama nisu izlizane, ima 4 rebe iz zare za 4 god, tutice su isto iz zare, ima nekih tanjih majica sad za prolječe dugih na kamione neke su i jednobojne ma ima svašta... i poklanjam lotove odječe od 0-3 god ovo gore je od 4 god od robe ima stvarno svašta sve kvalitetno bez ijedne rupice i fleke sve markirano tom tailor, beneton, zara,iana.... to sam spremila i muž govori neš to oet nosit bebi to daj nekome lako čemmo mi kupit.. i tako se ja odlušila dati ima 25 cpace bag vreča robe jaketica šalova bodiča tutica u jednom djelu piđamica... ima nekoliko robe od male malih tutica do 1 mjeseca njoj male to je baš za sitne bebe. bilo bi najbolje da se jave spličani al ako neko me treba iako nije iz splita slobodo se javite moja poštarina ali prednost imaju splićanke samo recite adrasu mm dovozi autom na dogovoreo mijesto :driver: :cerek: ajme baš sam sretna što ču usrečiti nekog ovom robom.... oprostite na predugom postuuu....
zaboravih napomenut da slučajno nebi neke švercerice ovo uzele kad ih ove marke omame jer ovo dajme onima koji nemaju a ne da neko uzme i preprodaje da sam to htjela sama sam mogla ovo prodati dakle samo majke za svoju djecu .... ako doznam da ntko to stavlja na int i prodaje loše mu se piše :eek:

toni dija
01.09.2012., 21:35
zaboravih napomenut da slučajno nebi neke švercerice ovo uzele kad ih ove marke omame jer ovo dajme onima koji nemaju a ne da neko uzme i preprodaje da sam to htjela sama sam mogla ovo prodati dakle samo majke za svoju djecu .... ako doznam da ntko to stavlja na int i prodaje loše mu se piše :eek:skoro sve je poklonjeno ostalo je češalj i vodilica i ogrlica za malog psa, par štrampica za bebu do prvog mjeseca,robica za 4 god.. ostalo smo sve dogovorili za dati :mig:

toni dija
02.09.2012., 08:39
skoro sve je poklonjeno ostalo je češalj i vodilica i ogrlica za malog psa, par štrampica za bebu do prvog mjeseca,robica za 4 god.. ostalo smo sve dogovorili za dati :mig:

sve je poklonjeno osim opreme za psa..

lady*blue
02.09.2012., 21:33
Poklanjam Tyrosur prašak za pupak kupljen prošli tjedan. Više nam ne treba a jako malo smo potrošili

ivancica0224
03.09.2012., 11:13
Trebala bi mi robica za novorodence pa ako tko ima za pokloniti neka mi se javi jer nemam nista

usput imam nesto dekorativne kozmetike nesto koristeno,nesto dobiveno pa nikad koristeno,nesto testera,nesto nakita bizuterije,nesto odjece zenske s/m,,svasta pa ili mijenjam za nesto za bebaca ili poklanjam

mojaobitelj
03.09.2012., 12:01
usput imam nesto dekorativne kozmetike nesto koristeno,nesto dobiveno pa nikad koristeno,nesto testera,nesto nakita bizuterije,nesto odjece zenske s/m,,svasta pa ili mijenjam za nesto za bebaca ili poklanjam

jeli cura ili dečko,ja imam nešto za curu

ivancica0224
03.09.2012., 12:16
jeli cura ili dečko,ja imam nešto za curu

a neznam trudna sam skoro 4mj pa jos neznam....no ja smatram da beba za kod kuce i bodyici ispod odjece nisu bitni kakve su boje,nego je glavno da je beba u cistoj i cijeloj odjeci,nitko od nas danas nije u mogucnosti birati. a posto smo ja i moj muz sami sa njegovom malom placom tesko nam je pa svaka pomoc dobro dodje.

Little Floramy
03.09.2012., 14:01
Ukoliko netko (Zagreb) ima za pokloniti usčuvani bijeli kinderbet s podnicom koja ima 3 nivoa i jednu stranicu na spuštanje molim ponude sa slikama na pp ili za simboličnu cijenu.

Unaprijed hvala :mig:

tina-ante
03.09.2012., 14:08
drage mame dali ima koja mama autosjedalicu onu usku od 15 do 36kila pa pokloniti ako kojoj netreba bila bi vam jako zahvalna ja sam samohrna majka iz zagreba muz mi ne plaća alimentaciju a trenutno tražim posao molim vas za pomoć javite se

toni dija
03.09.2012., 14:25
poklanjam hranilicu korištena 3 godine od strane jednog djeteta nigdje pokidana ni ogrebana http://www.medashop.rs/images/proizvodi_hranilice_chicco_.jpg desna slika

zaboravih napomenut da nešaljem nigdje poštom nego dovozim gdje trba na području splita

toni dija
03.09.2012., 14:25
sve je poklonjeno osim opreme za psa..

oprema poklonjena

Maya Fae
03.09.2012., 18:44
autosjedalicu 0 - 13 kg - korištena godinu dana, samo treba platiti pt 50 kn ili doći po nju, a možemo i mi dovesti (Pula - Rovinj)

http://public.fotki.com/maya44/oprema-za-bebe/dsc03799.html

rossi79
04.09.2012., 07:51
ako netko treba sangenic kanticu može mi se javiti na pp... nama više ne treba, ali ne znam što bih bila bez nje. itekako nam je koristila.

menager007
04.09.2012., 15:11
Poklanjam vrtić za igranje, malo korišten... kontakt u PM..!
Hvala

Eysann
04.09.2012., 16:25
Zanima me dali netko ima platnene pelene a da mu ne trebaju vise.
Moze i za prodat ili za zamjenu za neku robicu ili nesto.
Molim ponude na pp

ivancica0224
04.09.2012., 18:54
Ovako jos mi se nitko nije javio u vezi robice bila bih zahvalna kad bi se netko javio

ivana:)
05.09.2012., 12:08
molila bi ako netko ima robicu za bebu staru 10 mjeseci velicine 80,86 za zimu, mogu i platit nesto ako treba :tuzni:, hvala

Lauf
05.09.2012., 15:21
Poklanjam kutiju hrane Nan1,novu kljunasicu nuby iz DMa,sanosan kremu za bebu,preuzimanje u Zgu.

Trazim neku lijepu radosnicu za poklon,za decka koji stize u 10 mj...placam postarinu :)

ivor6
05.09.2012., 15:32
Poklanjam za djevojcice 12-14 god.
Gornji dio trenirke s kapuljacom-roza
Donji dio trenirke-smedja boja
Flis svjetloplavu pidzamu-gornji I donji dio
X nation maslinastozelena majica xs vel.
X nation smedja majica dugi r.
X nation bez majica kratki r.- vel.xs
X nation zeleno crveno bijela majica na crte 3/4 rukavi
Fishbone 3/4 hlače maslinastozelene vel.xs
Plavozelena pasmina

Sve info na pm

BeeMaja
05.09.2012., 20:36
Poklanjam hipp pozivnice za prvi rođendan, 10 kom

tihonsee
05.09.2012., 20:44
obzirom na to da se u posljednje vrijeme na ovoj temi svašta poklanja i traži na poklon, ovim putem podsjećam da su objekti poklanjanja oprema za bebe, djecu, trudnice i dojilje.
sve drugo biti će sankcionirano kao off.
isto tako, kako bi tema bila što preglednija, pokušajte što detaljnije napisati što poklanjate/tražite na poklon, a ukoliko imate pitanja u vezi određenog posta, molim odgovore zatražite putem pp.
hvala.

Lauf
05.09.2012., 21:07
Poklanjam kutiju hrane Nan1,novu kljunasicu nuby iz DMa,sanosan kremu za bebu,preuzimanje u Zgu.

Trazim neku lijepu radosnicu za poklon,za decka koji stize u 10 mj...placam postarinu :)

Kljunasica poklonjena :mig:

ivancica0224
06.09.2012., 09:08
poklanjam 2 radosnice
1 trudnicki kalendar za vodenje trudnoce iz tjedna u tjedan
3 naljepnice beba u autu
1 moj prvi album
3 spomenara moja prva godina
2 testera intimnog losiona za u trudnoci
2 poklon bona dietpharma centravit prental ili centravit postnal besplatno
1 uzorak melema
1 uzorak za trudnicw biolectra mg direct
1 pampers casopis sa 1 pelenom

e da i 14 pozivnica za 1.rodendan sa kuverticama

ivancica0224
06.09.2012., 12:15
poklanjam 2 radosnice
1 trudnicki kalendar za vodenje trudnoce iz tjedna u tjedan
3 naljepnice beba u autu
1 moj prvi album
3 spomenara moja prva godina
2 testera intimnog losiona za u trudnoci
2 poklon bona dietpharma centravit prental ili centravit postnal besplatno
1 uzorak melema
1 uzorak za trudnicw biolectra mg direct
1 pampers casopis sa 1 pelenom

trudnicki kalendar/poklonjen
spomenari /poklonjeni
pozivnice/poklonjene
moj prvi album/poklonjen
radosnice/poklonjene

ivancica0224
06.09.2012., 15:53
Ovako sve je poklonjeno,osim ko se netkone predomislim opet javim. Samo da kazem akotko sta poklanj za bebe jos uvijek nemam nista odjeca,platnene pelene,jastuk,rucnikice,kaj god nek mi javi. Hvala

Lauf
06.09.2012., 17:08
ostao jos nan1 ;)

anabell80
07.09.2012., 20:59
poklanjam pampersice br 6, 16kg+,extra large, 40kom pelena u paketu

Lorenzzo
07.09.2012., 22:43
Pozdrav ako nisu pampers poklonjene da li mogu meni šaljem vam na privatni mail ali nikako ne mogou poslati

ivancica0224
08.09.2012., 11:14
Samo da Vam se javim,da mi se je javilo 2/3 zene koje ce mi mozda poslati robicu za bebaca,ali sve u svemu jos nemamo nista za bebicu,pa zahvaljujem ako netko ima sta za bebu,slinavaca,body,gegica,peleba,carapica,slapica .rucnikica,sve dobro dodje kad nemamo jos nista. hvala

teod
08.09.2012., 17:20
Tražim na poklon ili uz simboličnu naknadu gumene čizmice broj 25, 26, a unutarnje gazište je 17,5 cm; ski hlače i zimsku jaknu broj 98, 104, ne mora biti nova za dečka.

Molim odgovore u inbox.
Hvala.

tihana-ante
09.09.2012., 08:17
poklanjam pampersice br 6, 16kg+,extra large, 40kom pelena u paketu

dobra dan volila bi da mnei poklonite pelene ja sam samohrana majka i imam djete koje koristi bas te pelena

mojaobitelj
10.09.2012., 07:27
trebam hitno par donjih dijelova trenirki za dečke vel. 164 za tjelesni.može kupnja ali molim vas povoljno

Maky82
10.09.2012., 09:59
Jedan veliki pozdrav svima , imam pitanje da li netko mozda ima robicu i obucu ii dr. stvarcice za bebaca od nepunih 10mj , a da mu nije potrebno. Naime ja sam samohrana majka dvoje dijece jedna ima nepunih 14 godina ,a druga kako sam rekla nepunih 10mj , bez posla sam . Svaka pomoc je dobro dosla . Unaprijed vam jedno veliko, veliko HVALA !!!

Eysann
11.09.2012., 11:47
Evo mi smo jos u potragi za platnenim pelenama pa ako netko ima neka se javi. Mozemo se mjenjat za nesto sta Vama treba.
Unaprijed zahvaljujem

Victora
11.09.2012., 16:37
Lijepo bi molila na poklon LH trakice ako su kome ostale....nema veze ni ako je rok trajanja prošao. Plaćam poštarinu.

Hvala unaprijed.

Lorenzzo
13.09.2012., 09:23
Poklanjam robicu do 6 mjeseci ima bodija dugih i kratkih rukava,trenerkica,1x zimski skafander,1x jaknica,majica nešto ljetnih nešto zimskih, hlaća dugih i nešto kratkih, ćarapica, štramplica

Lorenzzo
13.09.2012., 18:21
Robica je sva poklonjena nisam ni slutila koliko sam poruka dobila i tako je brzo otišla drago mi je što sam nekome mogla pomoći svima lijep pozdrav !

~NINA~
13.09.2012., 19:35
Mame dali mama koja za poklonit par tutica,par piđamica,par benkica,čarapice i skafanderić-tutu ili bilo što što vam netreba vel 50-62 za bebu dečkića ???? :) treća mi je bebica a od prve dvi sam sve po poklanjala i sad nemam ništa za malog mišića... :moli: hvala

tomicka21
15.09.2012., 08:29
Ako tko ima robice za curicu od 3 godine,puno će nam pomoć.hvala unaprijed

amadeastichna
16.09.2012., 11:27
Jednu veliku konzumovu vrećicu punu gaćica i bokserica za dečkiće od 1 do 4 godine, ima par kupačih, korišteno, očuvano.

FIGICA
16.09.2012., 21:25
Ima li netko višak sličica Dukatino gric? :)

lianne
16.09.2012., 22:25
poklanjam nesto stvarcica..

http://public.fotki.com/liannesstuff/

amadeastichna
17.09.2012., 15:01
haljinicu za curice do 2g
haljinicu za curice do 4g
dvije švedske pelene
desetak švedskih pelena napravljenih od gaza (nisu reprezentativne) ali čiste i mogu koristiti kome zaista treba
svečana košulja za curice 1-2g
2 body vel 56
4 majice kratkih rukava vel 1-2g
majica kratkih rukava za do 4g
majica dugih rukava za do 4god
benkica vel 68
majica "košarkaška" za do 4god
body vel 62
body vel 68
majica dugih rukava za 1-2god

Stvari su čitave, neke su zaflekane. Sve info u pm, primopredaja u Ri i okolici ili vaša poštarina.

Maky82
18.09.2012., 10:12
Drage mame , da li ima netko da mu ne treba autosjedalica , i djecji vrtic da bi poklonile?? i mozda nesto odjece i tome slicno za djete . Unaprijed veliko hvala
A isto tako zahvaljujem jednoj mami koja zivi u mojoj blizini koja ce ovi dana da mi pomogne u djecjoj odjeci itd . prepoznat ce se :) Imate veliko srce i humanu dusu !!!

amadeastichna
18.09.2012., 14:46
haljinicu za curice do 2g
haljinicu za curice do 4g
dvije švedske pelene
desetak švedskih pelena napravljenih od gaza (nisu reprezentativne) ali čiste i mogu koristiti kome zaista treba
svečana košulja za curice 1-2g
2 body vel 56
4 majice kratkih rukava vel 1-2g
majica kratkih rukava za do 4g
majica dugih rukava za do 4god
benkica vel 68
majica "košarkaška" za do 4god
body vel 62
body vel 68
majica dugih rukava za 1-2god

Stvari su čitave, neke su zaflekane. Sve info u pm, primopredaja u Ri i okolici ili vaša poštarina.

poklonjeno

amadeastichna
18.09.2012., 14:46
Jednu veliku konzumovu vrećicu punu gaćica i bokserica za dečkiće od 1 do 4 godine, ima par kupačih, korišteno, očuvano.

poklonjeno

ivancica0224
20.09.2012., 15:51
Nesto smo nabavili od robice,a sada nam jos fali vreca za spavanje,i rucnikic poslje kupanja i ako tko ima tera pelena? hvala

bubamara1976
21.09.2012., 13:57
Povodom otvaranja Baby Centara u Zagrebu, kako imam člansku iskaznicu za Sloveniju,poslali su mi tri kupona sa po 10% popusta na ukupnu kupovinu,ja ih neću koristiti pa ako nekom treba poklanjam....na PP:)

ivancica0224
22.09.2012., 14:23
HEY vidjela sam da mi se je tu jucer javila mama sa rucnikicima ali je nekako por sa foruma nestala,pa nek mi se javi u inbox,
Inace jos jedino trazimo ako tko ima kakvu uscuvanu vrecu za spavanje,i uscuvane rucnikice sa kapuljacom poslje kupanja ,inace imamo sve. hvala svima mamama.

Mare80
22.09.2012., 14:54
Bočice obične,kljunašice,sportski čep... velike
tražim
u zamjenu dajem nešto ženske odjece i za curice do vel.86

mala-kate
26.09.2012., 10:17
Dal ima tko 2 snappy kopce za pokloniti? Moze i uz naknadu..

Mare80
26.09.2012., 11:36
Bočice obične,kljunašice,sportski čep... velike
tražim
u zamjenu dajem nešto ženske odjece i za curice do vel.86

ima itko?
moze i za neku simbolicnu cijenu :)

marela23
27.09.2012., 22:33
POklanjam robicu za decka u vel.80
potrebno je samo platit pt
slike su u albumu....

Tia12345
28.09.2012., 13:24
Poklanjam centravit postnatal ako nekome treba

Victora
29.09.2012., 10:07
Lijepo bi molila na poklon LH trakice ako su kome ostale....nema veze ni ako je rok trajanja prošao. Plaćam poštarinu.

Hvala unaprijed.

Tražim još uvijek. Može i zamjena za nešto iz mojeg potpisa.

Niikii
01.10.2012., 14:17
Tražim ako tko ima za poklonit ženske odjeće M/L veličine, ili odjeću za djecu dečkić 1 god, curica 2. god. Bila bih Vam zahvalna!!

nikoool
02.10.2012., 17:14
Poklanjam 3 nosene pidzamice,tutice sa stopalima,pamucne,vel.6-9 mj.,mi smo ih nosili sa 6,mozda mrvicu manji model!Za djevojcice!Ako nekome treba javite se pp!

Lauf
03.10.2012., 10:58
kako nam gospodja koja je obecala poslati radosnicu istu nije poslala molimo ako netko ima viska za jednog deckica koji treba stici svaki dan... :)

ivancica0224
04.10.2012., 14:47
Ovako zelim zahvaliti zenama koje su mi pomogle pa mi poslale robice,a takoder zahvaljuje onima koje su imale namjeru i ako nisu tako zvucale,ali nema veze...............
Vise manje smo toga nabavili ako nam cega isfali javiti cemo se,ako ne javiti cemo se kada nasa beba to preraste da poklonimo,izmedu ostalog nedostaje mi barem jos 5 komada tetra pelena (5 imamo)pa ako tko ima pa da mu ne treba neka mi se javi u inbox

Jolanda
05.10.2012., 15:32
Ima li tko da mu je ostalo malo šampona protiv tjemenjače?

melita b
09.10.2012., 15:35
molila bi na poklon odječu za dječaka ima 4 godine

sandra1504
10.10.2012., 09:28
Molim ako netko ima za pokloniti odjeću za dječeke od 4 i 7 godina

mila26
10.10.2012., 12:50
Poklanjam nešto odjeće za trudnice, grudnjake za dojenje i pojas za trudnički trbuh.

myboys
12.10.2012., 19:53
stramplice za decke 4 i 6 godina i cipice za ovo vrijeme 26-27 i 31-32
molllliiiillllaaaaa biiiiii

~NINA~
13.10.2012., 13:20
Dal ima neko slučajno izdajalicu da mu netreba ili bar samo onaj gornji dio (što se stavi na bočicu) od avent-a ????
Hvala :D

zameomevjetar
13.10.2012., 17:54
ima netko možda trudnički pojas da mu ne treba?
onaj koji drži trbuh i leđa?

gogomi
13.10.2012., 18:08
Pozdrav vam drage moje dame, evo naletjela sam na nekolicinu oglasa koji su možda bili slobodni (ili su još) uglavnom na te sam se javila... Naime...

Ako netko POKLANJA kojim slučajem kakvu robicu, opremu ili bilo što slično za jednu malu još nerođenu bebicu (sila me tjera da počnem ranije pripremati sve nego bi možda trebala) neka mi se javi na PP :)
Ništa ne mora biti specijalno novo ni ne znam koje marke, već ako vam nešto ne treba, ili je vaš bebać prerastao, jako bi mi dobro došlo :)

B&G&L
15.10.2012., 09:35
poklanjam robicu za dečka 0-1g. molim javiti se na pp

isključivo primopredaja u zg

Maya Fae
15.10.2012., 12:34
još uvijek poklanjam AS ''jaje'' 0 - 13 kg - ispravna i u dobrom stanju, potrebno je platiti pt.
fotke: http://public.fotki.com/maya44/oprema-za-bebe/

i tražim na poklon ako netko ima stražnju sjedalicu za bicikl, za veće dijete - do 22 kg - sjedalica koja se montira na mamin bicikl za vožnju djeteta :D
Važno mi je samo da je ispravna, plaćam pt. a također bih dala u zamjenu bilo šta iz mojih albuma
http://public.fotki.com/maya44/

:w

FIGICA
16.10.2012., 11:14
Ima netko kupon iz Konzum knjižice za dječji svijet? :moli:

boduair
16.10.2012., 18:46
kako nam gospodja koja je obecala poslati radosnicu istu nije poslala molimo ako netko ima viska za jednog deckica koji treba stici svaki dan... :)

Bebimil šalje besplatne radosnice.Pokušajte ovdje
http://www.bebimil.com.hr/radosnica.php

Meri91
17.10.2012., 18:32
Pozdrav,

evo ako ima netko čije dijete treba nositi naočale, a pošto okviri mogu biti poprilično skupi, mogu pokloniti ovaj okvir priložen na slici. Okvir je ta neka njihova "srednja veličina", uglavnom takve okvire nude djeci i ja sam takve nosila kao školarac. Naravno vi samo trebate odnijeti u optičku radnju da izvade stara i naprave nova stakla za vaše dijete. Na okviru je ispala jedna silikonska kapica kod nosa, ali vam za 20-ak kn stave nove. Proizvođač je D&G, okvir je čvrst, crne boje, univerzalan i za dječake i djevojčice.

http://i46.tinypic.com/2cr0thj.jpg

http://i46.tinypic.com/1f7gux.jpg

Victora
24.10.2012., 10:26
Još uvijek molim LH trakice na poklon, ako kome ne trebaju više :moli:. Plaćam poštarinu ili može zamjena za neke stvari iz potpisa (da ne nabrajam koje, više na pm).

Ako niste za poklanjanje, mogu i kupiti, ali ne mogu ponuditi više od 2kn po trakici.

manja mama
26.10.2012., 19:04
molim nekoliko komada švedskih pelena ako netko može pokloniti :D hvala!

Kaparocula
28.10.2012., 17:41
Pozdrav,
evo čistim ormare i imam vreća i vreća dječje robice i obuće (za cure i dečke) te igračaka koje bih željela pokloniti onome kome zaista treba. Pošto toga ima dosta molim javite se u inbox za dogovor oko preuzimanja na području Novog Zagreba. :w

Kaparocula
29.10.2012., 16:30
Pozdrav,
evo čistim ormare i imam vreća i vreća dječje robice i obuće (za cure i dečke) te igračaka koje bih željela pokloniti onome kome zaista treba. Pošto toga ima dosta molim javite se u inbox za dogovor oko preuzimanja na području Novog Zagreba. :w

poklonjeno!!

lianne
30.10.2012., 19:25
Da li je nekome ostalo malo praska za pupak(da nije predavno otvoren,naravno) i masti za bradavice da bi poklonio.. ili prodao po simbolicnoj cijeni? :)
mozda i da je ostala koja zapakirana sterilna gazica,a vise ju ne treba?
ne zelim kupiti iz principa,jer potrosim svega 10 % sadrzaja(to treba prvih cca 2 tj.dok pupak ne otpadne i ne ustabilimo dojenje),pa cu ja rado pokloniti tu dalje :cerek:
naravno-placam pt :)

lianne
30.10.2012., 19:36
Da li je nekome ostalo malo praska za pupak(da nije predavno otvoren,naravno) i masti za bradavice da bi poklonio.. ili prodao po simbolicnoj cijeni? :)
ne zelim kupiti iz principa,jer potrosim svega 10 % sadrzaja(to treba prvih cca 2 tj.dok pupak ne otpadne i ne ustabilimo dojenje),pa cu ja rado pokloniti dalje kome treba :cerek:
naravno-placam pt :mig:

HummingBird
31.10.2012., 14:09
Poklanjamo vrtić za bebe, skroz ispravan, s malom poderotinom, ali ne na mrežici nego na gornjoj strani ogradice. Preuzimanje Zagreb.

Francesca
31.10.2012., 15:17
Poklanjam 2 sisaca velicine 1 od Born free, potpuno nova
Preuzimanje osobno (Knezija) ili vasa postarina

Francesca
31.10.2012., 15:17
ne zelim kupiti iz principa,jer potrosim svega 10 % sadrzaja(to treba prvih cca 2 tj.dok pupak ne otpadne i ne ustabilimo dojenje),pa cu ja rado pokloniti tu dalje :cerek:
naravno-placam pt :)

Imam ti ja tyrosor skoro citav za pupak, i 1/3 tubice Purelana od 7 ml
Otvoreno u 6 mj
Daj mi podatke na pm pa ti posaljem u ponedjeljak ako ti nije prekasno

lianne
02.11.2012., 11:07
ne zelim kupiti iz principa,jer potrosim svega 10 % sadrzaja(to treba prvih cca 2 tj.dok pupak ne otpadne i ne ustabilimo dojenje),pa cu ja rado pokloniti dalje kome treba :cerek:
naravno-placam pt :mig:

vise ne trebam nista..zahvaljujem curama :kiss: :cerek:

i nabavila sve kuponice za pampers PC..hvala mamicama :kiss:
ostala su mi jos 2,pa kome treba neka se javi na PM..poklanjam dalje :cerek:

beatriz-zg
02.11.2012., 15:46
Poklanjam lot dječje robice kome treba:
20-ak bodija veličine 62/68 (uglavnom pretty baby i carters)
2 minice i majice kompleti
2 kratje hlače
1 haljinica
1 tajice
2 majic dugih rukava
1 piđamica veličine 62
hlače na tregere 68

martinicamala
04.11.2012., 07:43
imam molbu ako ima tko robicu za tek rođenu bebu. kolegica samo sto nije izasla iz bolnice pa me molila da potrazim ako netko ima za poklonit jer financijski nestoji bas dobro. hvala unaprijed

Francesca
04.11.2012., 09:35
Poklanjam za neku mamu - svijetlo bez (pere se super u masini) jako debelu i toplu zimsku jaknu, kraci model, velicina L ali manji L
Preuzimanje osobno u Zg ili vasa postarina
Sliku mogu poslati na mail

Francesca
04.11.2012., 21:21
Poklanjam za neku mamu - svijetlo bez (pere se super u masini) jako debelu i toplu zimsku jaknu, kraci model, velicina L ali manji L
Preuzimanje osobno u Zg ili vasa postarina
Sliku mogu poslati na mail

Poklonjeno

FIGICA
05.11.2012., 12:02
Ima li netko kupone iz Dm Babybonusa za Nivea baby proizvode? :)

larazg
06.11.2012., 06:02
ima li koja šampon protiv tjemenice Mustelu ili Adermu da joj ne treba ili da mi proda....

em ga nema u našoj apoteci em mi se ne plaća 90/100 kuna za novu bocu za jedno eventualno 2 pranja

(opet se pojavila :( )

martinicamala
07.11.2012., 19:43
ako ima tko robice za novorođenče nek se javi. hvala unaprijed

sretna ovca
08.11.2012., 12:23
Poklanjam kutiju odjeće i opreme za bebu.

Rabljena, ali u dobrom stanju.

Bodiji kratkih i dugih rukava, 4 pidžamice, 2 plišana kombinezona bez rukava, Iana trenirkica u 2 dijela (donji dio ima zatvorena stopala), 4 švedske pelene, 5 malih pamučnih ručnika, 2 dekice i komplet umetaka za autosjedalicu (2 kom., univerzalni, pašu na svaku sjedalicu).

Veličine 56-62, boje uglavnom plava/žuta/zelena/bijela.

stefanis
09.11.2012., 18:17
pozdrav! molila bih ako neko ima za poklonit robice za djećaka velićine 6-12 sad za zimu imamo jako malo svera par promjena trebale bi nam i cipelice toplije za hladnije dane pa ako ko ima nek se javi nama bi stvarno trebalo... dolaze sve hladniji dani a mi nemamo ništa :504:

Lorenzzo
09.11.2012., 20:21
Tražim ako netko ima donje majice za dečka 8 god,i nešto robe za po doma ja imam robice za dijete 2-3 god i nešto robice za dob 4 god ima svega po malo donji dijelova trenerki , hlača, majica, piđamica, štramplica imam jednu jaknu malo deblju za zimu plave boje.

ivancica0224
10.11.2012., 18:00
Ako tko ima pokloniti majce dugih i kratkih rukava i duge hlacice neka mi se jave nedostaje mi jos koja sitnicaako yreba placam postarinu ali molim da se to kaze prije slanja. Hvala

loveNY
11.11.2012., 07:50
Poklanjam kutiju babylove pre mlijeka. Osobno preuzimanje / dubrava

MARKOIMAJA
11.11.2012., 19:02
pozz cure ,ima li koja viska neke kupone?
-pampers pelene,lino vanilino ili cokolino,hipp pahuljice 1-3 god,nest od kozmetike fa iz knjizice 150 bodova,paste za zube,

HVALA :w -- imam i ja kupona i nekih slicica itd.pa se mozemo i mijenjati;)

Davida
13.11.2012., 16:15
Ako neko ima nešto trudničke odjeće,trudnički pojas, ili robice za curicu koja stiže za mjesec i pol molila bi na poklon jedna buduća samohrana majka iz Splita. Platit ču poštarinu toliko imam.Hvala unaprijee svima,znam da nikome nije lako.

milkica
13.11.2012., 19:17
Poklanjam 2 as grupe 0. Chicco stara oko 6god i Graco 5 god. U dobrom stanju. Polako im istice rok ali su sigurno bolje nego nikakve. Iskljucivo osobno preuzimanje na zapadnom dijelu Zgb i netko kome STVARNO treba ;)

jelenko_
14.11.2012., 00:34
ima mozda neko dobar ko ima viska lino medvjedica i voljan ih je poslati? uspjela sam skupiti samo jednu kilu a potrebne su dvije :(

lulucry
14.11.2012., 11:18
Ako tko ima viška robice i smeta mu u veličini 80-86 za curicu rado ču udomiti za svoju curku jer bi nam dobro došlo.hvala

elvi74
14.11.2012., 18:34
Ako netko ima a netreba a može nam pokloniti ili za simboličnu cjenu prodati sanjke i odječu za trojčeke vel.98-104 bila bih vam beskrajno zahvalna,več smo duže vrijeme na jednom primanju a problem je što sve moramo puta tri a vjerujte nije lako.
Hvala unaprijed

zbunjena2888
15.11.2012., 09:35
Molim nekoga ako ima da mi pokloni odjecu za bebicu. Uskoro trebam roditi, a za prvih nekoliko mjeseci bebina zivota nemam nista. Pa molim ako netko ima da mi se javi. Placam postarinu.

mir@so
15.11.2012., 13:39
drage moje dali ima tko mozda stramplice broj 86-92 za curicu (no nije nuzno mogu i plave biti nitko ih ne vidi :) ) ...i dali mozda ima tko one carapice za gumom dolje?...(moja zloca nece nikako slape) oblacim joj po 2-3 carapa da joj se nogice ne smrznu...no ona uporno i njih skida...

placam pt...
no imam i neke uzorke ako zelite zamjenu...
http://s1101.photobucket.com/albums/...elina/mjenjam/

ihalas8
15.11.2012., 20:05
ima li tko kinderbet za poklonit? moj je bio posuđen... ali sam ga morala vratiti, a trebao bi mi jedan...

ivancica0224
17.11.2012., 19:02
Ako tko ima pokloniti majce dugih i kratkih rukava i duge hlacice neka mi se jave nedostaje mi jos koja sitnica. ako treba placam postarinu ali molim da se to kaze prije slanja. Hvala

Zaboravila sam navesti brojeve 56/62.

Bila bih zahvalna kada bi se netko javio.

TONNA
19.11.2012., 09:17
Pozdrav molila bih ako netko ima luk koji ide za podlogu za igranje za bebe obzirom da su slučajno djeca slomila a sad imamo malu bebu pa nam treba .Podloga je ova
http://www.shoppingcentar.com.hr/Slike/2168-BABY-PODLOGA-IGRU-C1048A-1_im296949_webPreview800.jpeg

lukasplit
19.11.2012., 09:55
Tražim pomoć za dvoje djece koji pohađaju školu s mojim dječacima.Na vjeću roditelja sam saznala za njih radi se o djevojčici 8 razred i dječaku 7 razred nisu u srodstvu.Ako na bilo koji način možete pomoći bila bi vam zahvalna.Za djevojčicu mi se čini po priči psihoologice da je jako teško i svaka pomoć bi bila dobro došla.

Ljelja
19.11.2012., 20:26
poklanjam onu Bebimilovu radosnicu i CD za vježbanje iz DM-a.

Victora
23.11.2012., 10:04
Ja i dalje molim na poklon LH trakice , imam neredovite cikluse, pa trošim to ko luda.

Isto tako, moguća zamjena za kozmetiku iz mojeg potpisa ili za Linden metodu ili ovo: http://www.forum.hr/showthread.php?t=748012

Sve navedeno mogu i pokloniti nekome, samo uz prethodno plaćenu poštarinu (ne bi ni to tražila, ali ne radim, pa...)

MARKOIMAJA
23.11.2012., 11:57
cao,,ima li netko kupon iz dm-a onaj 25% na 1 proizvod po izboru, ili 15% :moli: treba mi vise komada jer su pelene skupe pa taj popust super dođe ;) i ako netko ima kupone za lino proizvode ili one hipp musle

u zamjenu dajem razne kupone iz knjizica 50 i 150 bodova,babybonusa,ostalih kupona iz dm-a vezanh za kozmetiku i kosu,raznih naljepnica i slicica sto se skuplja za neke igre i djecje albumice (žc dinosauri,euromania,billa ..itd)

Maky82
23.11.2012., 12:02
Pozdrav veliki svima , i dalje molim ako netko ima robice za bebu od godinu dana mada ona je velika, tocnije ima oko 80cm , pa nosi malo vecu robicu od one za godinu dana , tako ako vam ne treba i zauzima mjesto javite mi se , osim odjece molim i obucu od broja 21 ,i bilo sto a da vama nije potrebno , isto tako molim vas dobre majke ako netko ima nekavu odjecu ,obucu , jakne i tome slicno za dijete od 14 godina . Naime samohrana sam majka (znam da nisam jedina , i da mi nije jedinoj ajme situacija ) ,bez posla sam , a porodilni sam prestala dobivat , tako da bi mi svaka pomoc dobro dosla . hvala vam velika unaprijed !

tihonsee
24.11.2012., 10:34
ovo je tema o poklanjanju, molim vas nemojte u postove ubacivati dijelove u kojima spominjete da bi i kupili nešto, jer je to onda oglas

Samo Sanja
26.11.2012., 21:18
pozdrav,ja bih poklonila puno vhs crtića potpuno novih koji su moji dečki gledali kad su bili mali,nove kopačke nike 38 broj par puta obučene,elviton gleznjače 39 broj isto nove i još korisnih stvari koje su dečki prerasli,u zamjenu pošto smo u lošoj situaciji za grijalicu,hranu,novi donji veš za dečke M i XL veličine,šarape nove i stopalice,majice il djempere M i xl il ostalo,molim pp radi dogovora,pomozimo jedni drugima u ova krizna vremena vaša poštarina

kaiyla
27.11.2012., 18:20
Bok svima:)...voljela bih pokloniti samohranoj majci robicu i neku dodatnu opremu za bebu.Dakle,tu je robica,benkice,hlačice-u veselim i nježnim bojama od žute,plave,roze-pa može biti i za curicu,iako ja imam dječaka:mig:.Sve je to otprilike za bebicu između 2 i 4mj.Kratki i dugi rukavići.Imam i nešto čarapica.Pošto je moj sin rođen u srcu ljeta,neku robicu nije nikada ni obukao,pa je to potpuno novo i čisto.Onda imam stolicu za auto,može se koristiti i doma samo kao ljuljačka,(ako ne vozite,naravno,)dobro dođe.Poklanjam i izdajalicu,ručnu,sa silikonskim umetkom i dez.maramicama-nikad korištena.

Molila bih lijepo svakoga tko se javi da to zaista bude samohrana majka (jer ću provjeriti) a ne da se koristi za daljnju prodaju:503:.

Također,imam nešto robe i za mamu,nakon poroda,haljine i haljinice,majice itd-ali ovisi koliko je mama visoka.I to je sve novo,nešto nikada nošeno-jer sam ja sportski tip a familija mi nema ukusa:504:.

Javite se na mail,hvala.Inače,u Splitu sam

Lorenzzo
30.11.2012., 14:19
Poklanjam 4x štramplice za dečka 1x za cure,za dob djeteta 4 god , poklanjam 2x para hlaća za dećka, 4 x majice, 1x pulover sva je roba za dečka 3-4 god, i nešto robice za curice 6-9 mjeseci

Lorenzzo
02.12.2012., 00:01
Štramplice poklonjene

leomar
03.12.2012., 11:29
pozdrav svima! ako netko ima ženske dječje robice(curica će se roditi u trećem mjesecu) veličine od tri mjeseca života pa dalje, ljetne, zimske, u zamjenu nudim mušku dječju robicu do pete godine djeteta. Javiti se na pp za dogovor.

Strašnaa
03.12.2012., 19:52
Pozdrav! Ima li netko Lino medvjedića? Treba mi pola kg!

bittersweetness
04.12.2012., 12:11
ja bi poklonila HIPP COMBIOTIC organic infantil milk,vec od samog rodenja.
Ali moram napomenuti par stvari:
vrecica je otvorena nekih 4 mjeseca(ali zaljepljena sad)jer smo mislili da dojenje nece ici pa nadohranili par puta,ali posto sad dojim bezveze mi stoji tu a steta jer znamo kako je to skupo...ne znam dal je problem to sto nije praskasto kao kad se otvori nego se onako"stegnulo"ako me razumijete...eto,to je to pa vi odlucite...

kikiriki23
04.12.2012., 16:15
Poklanjam odječu za curu i dečka, večina je m-l veličine. Sutra cu ih uslikati pa ako se netko javi na pp šaljem slike i veličinu.

Nurse20
04.12.2012., 16:29
hmmm ovo predbožićno vrijeme je nekako vrijeme pomaganja, darivanje, stoga Vas sve molim za pomoć!

drage moji imam jednu curu trudna je, treba rodit u krajem drugog mjeseca i lošijeg je socijalnog statusa i ja joj već duže vrijeme pomažem...

znam da će sad padat komentari tipa kaj joj je to trebalo i bla bla bla al eto šta je tu je pustimo osuđivanje već ako tko ima za poklonit robicu za dečkića puno bi joj to značilo!

ostalu opremu smo nekako prikupili nešto su kupili, nešto dobili od dobrih ljudi potrebna ima je još samo robica pa ako tko želi pomoći nek se javi!

ja bi mogla podić robicu u Gradu ZG i Krapinsko-zagorskoj županiji jer smo inače iz Zagorja, udaljenija mjesta i meni predstavljaju financijski problem pa ako neko na tom području ima nešto nek se javi jer priznajte pomagati je lijepo!

HVALA SVIMA!!

Nurse20
04.12.2012., 17:49
ja bi poklonila HIPP COMBIOTIC organic infantil milk,vec od samog rodenja.
Ali moram napomenuti par stvari:
vrecica je otvorena nekih 4 mjeseca(ali zaljepljena sad)jer smo mislili da dojenje nece ici pa nadohranili par puta,ali posto sad dojim bezveze mi stoji tu a steta jer znamo kako je to skupo...ne znam dal je problem to sto nije praskasto kao kad se otvori nego se onako"stegnulo"ako me razumijete...eto,to je to pa vi odlucite...

Otovrena hrana se mora iskoristiti unutar mjesec dana, tako da draga moja odmah u smeće i nipošto ne davati svojem ni bilo kojem drugom djetetu!

ivancica0224
05.12.2012., 13:21
Pozdrav ovako nosim malog djecaka koji bi trebao stici oko 12.3 a sad hoce li to biti prije ili kasnije neznamo. =)
Nesto robice smo dobili na poklon nesto malo kupili.
Trebalo bi nam jos nest vel 62/68 a nebi smetalo niti vece.
Nebi ovako trazili i sitnice koje nam puno znace da smo u mogucnosti kupiti bebi sve sto joj treba.
Neprestano slusam komentare u inboxu da si do tada stignem nabaviti robicu za bebu,no ljudi koji nisu u takvoj situaciji ne shvacaju da to nije jedina potreba,a gdje su kolica ili krevetic ovisi gdje ce beba prvobitno spavati,u svakom slucaju uskoro mi treba oba dvoje.
Gdje su tu pelene,bocice,varalica,kadica,toplomjer za vodu,posteljina meni za u bolnicu spavacica,papuce,ulosci,dalje da ne nabrajam.
Molila bih ako je takva tema otvorena da nema osudivanja i bila bih zahvalna kad bi mi se netko javio .
hvala

kikiriki23
05.12.2012., 15:33
Neka mi se na pp javi kome treba ženska roba M veličine (maice, hlače, zimske jakne). Samo poštarina vaša

Tražim na poklon hlaca veličine 38. Studentica sam i ne mogu si priuštiti nove.

mishka1611
05.12.2012., 16:18
Pozdrav! Ima li netko Lino medvjedića? Treba mi pola kg!

Pa šta nije to gotovo, do 30.11.?

Strašnaa
05.12.2012., 17:30
Pa šta nije to gotovo, do 30.11.?
je...poslala sam im mailom upit i rečeno mi je da pošaljem...

Tonka28
05.12.2012., 21:57
Neka mi se na pp javi kome treba ženska roba M veličine (maice, hlače, zimske jakne). Samo poštarina vaša

Tražim na poklon hlaca veličine 38. Studentica sam i ne mogu si priuštiti nove.

Kikiriki23 pokusala sam vam poslat por ,al cini se da vam je inbox pun , zanima me da li jos poklanjate odjecu .hvala na odg .
Ja cu ovi dana da vidim sta imam odjece od djece sta im nemoze pa cu da ovdje stavim pa kome bude trebat .

kikiriki23
07.12.2012., 13:12
Ispraznila sam inbox, nije još poklonjeno...

boduair
07.12.2012., 18:24
U organizaciji udruge Avadhuta i Vege restoran-kluba Chandra, u subotu, 8.12.2012. u 10:30 sati, ispred gradske tržnice u Karlovcu bit će održana humanitarna akcija 'Ručak za sve'. Besplatno će dijeliti oko 500 toplih vegetarijanskih obroka za građane Karlovca. Ovo je prva od dvije takve akcije u prosincu, a cilj je pomoći ljudima u ovo doba krize te obavijestiti o ovom događaju one kojima je to najpotrebnije. (udruga-kameleon.hr)

Victora
10.12.2012., 09:15
Ja još uvijek tražim Lh trakice na poklon...i koji test na trudnoću, ako ima tko (plaćam poštarinu)...znam da je malo bezobrazno očekivati da će mi netko to poklanjati, pa može i - kupujem 10 LH trakica i 2 testa na trudnoću. Maximalno mogu ponuditi 50kn sa uključenom preporučenom poštarinom, što bi značilo da kupujem trakice i testove po cijeni do 3kn/kom. Znam da je to ispod uobičajene cijene, ali ne mogu izdvojiti više, budući to trošim ko luda . Može i samo testove ili samo trakice, što imate...

Također, uvjet je da imate račun u PBZ-u - iz nijednog drugog razloga osim tog što nemam internet bankarstvo, a ovo je jedina banka kod mene, pa da se ne vozim u udaljeni grad ili plaćam proviziju.

Nemojte mi se javljati sa ponudama iznad te cijene, molim Vas, jasno sam sve navela. Hvala.

P.S. Može i zamjena za nešto iz mojeg potpisa, a na Oglasima imam još i šal-maramu, stolnu lampicu i masažer. Više na pm.

daa76
10.12.2012., 12:08
Postovani!
Samohrani sam otac troje djece,17,13 i 9 godina.
U invalidskoj sam mirovini a moja bivsa supruga ne daje ni lipe za svoju djecu.Dolazi Bozic a mi nemamo kuglica za bor,a i zelja im je imati bijele lampice na boru.Tesko zivimo ,prezivljavamo .Molim Vas ako nam ikako mozete bilo cime pomoci da im uljepsam Bozec.Odlicni su mi ucenici i zasluzuju kao i sva djeca osmijeh na licu bar taj dan
javite se ako zelite na pm
Hvala unaprijed

ponosni tata

ljubičica6
11.12.2012., 20:22
curke, zene, drage mame...
najveca zelja mi je da postanem mama....:moli:posto mi to prirodnim putem nikako ne uspjeva i moram u postupak umjetne oplodnje ovog puta u Sloveniju nakon neuspjelog Osijeka i Zagreba koje me iscrpilo psihicki, fizicki kao i financijski... molila bih ovim putem sve mame da pomognu buducoj mami:mig:, (nadam se) ako su upoznate sa procedurom podpomognute i ostalo im je ljekova tipa gonala f, menopura ili cetrotida 0,25 da ako imaju viska ljekova koji su im ostali od postupka da poklone ili bar za simbolicnu cijenu prodaju.

mici36
12.12.2012., 14:54
Ima li netko slikovnice za djete dobi 2-3godine, (gospodica se probudila i nocas u 3sata i trazi citat...) Hvala unaprije.

Poklanjam metildopu 250mg rok 11mj 2014.

Lorenzzo
13.12.2012., 21:07
Sve poklonjeno

Samo Sanja
14.12.2012., 06:29
drage moje neugodno mi ovdje traziti pomoč ali muka me natjerala pa vas molim da me ne osudjujete jer stvarno neznam kud i kako,ostala sam rano bez roditelja,zivjela u braku sa zlostavljačem,ja i dva sina smo pobjegli od njega i sad se mučimo svakako,preko sezone radim,a zimi nam je teško,,ako bi nam neko mogao pomoči nekako hranom,odječom,ako imate plastični bor viška doma,mali kalolifer da dečki sobu ugriju,kakva duplu deku il poplun,il ako bi nam neko mogao pomoči kakvom sitnom uplatom da nam uskoro opet ne isključe struju i telefon.jer bili smo bez struje i telefona,i ja znam kako je bez toga zivjeti,još je meni kako majci ova godina bila prestresna,jer mi je mladji sin imso nesreču i poslije toga 3 opercije šake i prstiju,,,al najgore je iz nas,,,molim dobre ljude ko nam zeli pomoći neka mi se javi u pp

katekit
15.12.2012., 20:59
angel sound fetal dopler (http://www.baby4you.co.nz/shop/Pregnancy/Fetal+Heartbeat+Monitors/Angel+Sounds+Fetal+Heart+Beat+Monitor.html) poklanjam nekome tko ga želi/treba

mijamarina
16.12.2012., 16:13
Samohrana sam mama malene djevojčice koja če uskoro godinu dana.Živim u malenoj kuči sa bratom.Do sada nam je brat puno pomagao ali ni on više nemože ima malu plaču od koje jedva da i on živi.Ja još malo pa ostajem bez porodiljnog što nam uveliko otežava situaciju pa molim ako netko ima bilo što od hrane,odječe za djevojčicu br.80,hranilicu,kozmetike ili pelena da mi pomogne.
Nažalost roditelji nam nisu živi pa se nemamo na koga osloniti da nam pomogne.

arvveen
17.12.2012., 14:54
Poklanjam tenisice dosta nošene, ali dobre za u park ili dvorište Adidas 23, Reebok 23,5, Nike 25.

Maya Fae
18.12.2012., 13:18
poklonila bih za dečka: bambi platnene patikice br. 26, ciciban gležnjače br. 26, i platnene papuče one što se samo navuku na nogu br. 27.
patike i papuče su u albumu s obućom, a gležnjače nisu slikane, tamnoplave boje su. patike i gležnjače su dosta nošene, ali nisu pokidane i sl. kad se operu još lijepo izgledaju :)

ako kome treba uz obuću, mogu iskopati još i koji komad robice za oko 3 god, koja je nošena.

samo ću zamoliti za poštarinu 20 kn i moram naglasiti da sam doma do petka, a onda se vraćam nazad iza NGodine

crnkicaa
19.12.2012., 08:16
molim ako netko ima booster autosjedalicu. treba nam hitno.

melita b
19.12.2012., 09:37
Molila bi na poklon obuće i odječe za dječaka od 4 godine,ako tko ima bila bi vam zahvalna

Pheobe
19.12.2012., 09:51
mozda netko ima koju pidzamicu za decka vel 68/74?

Deathblow
19.12.2012., 20:11
Bok!
Poklanjam robicu za dečka, od negdje 2-4 mjeseca pa do cca godine dana, ima svega i svačega jer mali suludo raste pa su veličine drukčije. Uz to poklanjam par stvarčica koje nama više ne trebaju/nismo ni koristili poput Aventovih posudica za pohranu i tak.

Samo primopredaja u Zagrebu. :)

arvveen
20.12.2012., 11:09
Poklanjam tenisice dosta nošene, ali dobre za u park ili dvorište Adidas 23, Reebok 23,5, Nike 25.

I dalje poklanjam

Samo Sanja
20.12.2012., 11:26
molila bih ako neko ima za pokloniti deku za jednu osobu kao i za dupli krevet il mozda polun i štep deku,bar nešto od toga,molim na pp

ani40
20.12.2012., 23:06
Drage moje,ima li netko inhalator,a da mu više ne treba.Mali mi ima laringitis i to jako često i pedijatar je preporučio da nabavimo onaj inhalator u koji se stavlja fiziološka i inhalira.Ode spavati zdrav i usred noći se budi sa vapajem da ne može disati,pokušava kašljati(to pedijatar naziva lavež pasa).I danas smo bili na inhalacijama,sutra opet idemo.Možda mi netko može pomoći.

beatriz-zg
21.12.2012., 12:57
Poklanjam lot majica i bodija dugih rukava za curice veličina 68 i 74. C&A i H&M. Neke majice su se pobojale od kašica, stoga idealo za oblačenje prilikom hranjenja; da vam nije žao da se još zaprljaju. Ništa nije pokidano i nosila je samo moja curica.

Poklanjam i lot igračaka za naj najmanje. Neke zvečkice, plišanci i sl.

Nina19
22.12.2012., 13:37
Molila bi ako tko ima za poklonit bilo šta od robice i ostale opreme za curicu! Kolegica treba rodit, a u međuvremenu ima je kriza pokucala na vrata i nemaju mogućnosti da kupe sve za bebu! U obzir dolazi sve: robica, kinderbet, kadica, nosiljka, bočice i sve ostalo što bi bilo koja dobra duša mogla pokloniti! Molim da se javite porukom! Hvala!

IvanaMG
23.12.2012., 09:23
Drage moje, molila bih ako netko ima za pokloniti robicu i bilo što od opreme (osim krevetića i kolica) za novorođenče dečkića. Unaprijed hvala!

Victora
24.12.2012., 10:28
Ja još uvijek tražim Lh trakice na poklon...i koji test na trudnoću, ako ima tko (plaćam poštarinu)...znam da je malo bezobrazno očekivati da će mi netko to poklanjati, pa može i - kupujem 10 LH trakica i 2 testa na trudnoću. Maximalno mogu ponuditi 50kn sa uključenom preporučenom poštarinom, što bi značilo da kupujem trakice i testove po cijeni do 3kn/kom. Znam da je to ispod uobičajene cijene, ali ne mogu izdvojiti više, budući to trošim ko luda . Može i samo testove ili samo trakice, što imate...

Također, uvjet je da imate račun u PBZ-u - iz nijednog drugog razloga osim tog što nemam internet bankarstvo, a ovo je jedina banka kod mene, pa da se ne vozim u udaljeni grad ili plaćam proviziju.

Nemojte mi se javljati sa ponudama iznad te cijene, molim Vas, jasno sam sve navela. Hvala.

P.S. Može i zamjena za nešto iz mojeg potpisa, a na Oglasima imam još i stolnu lampicu i masažer. Više na pm.

Testove na trudnoću sam kupila, LH trakice još uvijek tražim dok čekam jedne da stignu jer ne znam kad točno će to biti.

mijamarina
24.12.2012., 14:32
Samohrana sam mama malene djevojčice koja če uskoro godinu dana.Živim u malenoj kuči sa bratom.Do sada nam je brat puno pomagao ali ni on više nemože ima malu plaču od koje jedva da i on živi.Ja još malo pa ostajem bez porodiljnog što nam uveliko otežava situaciju pa molim ako netko ima bilo što od hrane,odječe za djevojčicu br.80,hranilicu,kozmetike ili pelena da mi pomogne.
Nažalost roditelji nam nisu živi pa se nemamo na koga osloniti da nam pomogne.

Zahvaljujem se sunce007 na paketiču. Pogotovo što znam da je i vama teško a odvojili ste i za moju malenu malo-a zapravo punoooo.
Hvala i sretan vam Boćič i Nova Godina

zvoNINA
26.12.2012., 18:04
poklanjam kesu robice za po kući i po parkiću :) za curice do 4god. :) ima većih i manjih stvari
KOME TRIBA NEKA MI PITA :)
http://yoursmiles.org/tsmile/kidgames/t8412.gif

Samo Sanja
27.12.2012., 17:53
poklonila bih puno novih zapakiranih vhs crtića novih od moje djece kad su bili mali kao i vhs player za gledanje,a usput bi molila ako bi nama neko pomogao da i nama olakša posteljinom,i drugim stvarima vidljive iz naših postova,struja nam je največi problem i hrana,molim pp

daa76
28.12.2012., 08:09
HVALA SVIMA KOJI SU NAM POMOGLI U HRANI I ODJECI,HVALA SVIMA DA NEKOG NE ZABORAVIM

Kao samohrani otac sa troje djece kao sto se vidi iz mojih prijasnjih postova i molbi za pomoc,a za djecu majka ni ne pita kad ih je ostavila molio bi Vas pomoc
djevojcica ma ide na maturalac u Pulu sa razredom.ide u 7 razred
Idu u Pulu a ja joj to ne mogu priustiti.jel nam tko moze pomoci?
a i hrane nam uvijek treba ako nam se moze pomoci
bio bi Vam zahvalan u svoje ime i mojih andela

SRETAN BOZIC SVIMA I NOVA GODINA

arvveen
01.01.2013., 19:40

I dalje poklanajm, zar nikome ne treba za proljeće :( žao mi je da završi u kontenjeru.

arvveen
04.01.2013., 15:13
I dalje poklanajm, zar nikome ne treba za proljeće :( žao mi je da završi u kontenjeru.

poklonjeno

ivancica0224
04.01.2013., 19:17
Trazim na poklon ako tko ima za pokloniti plahtice,skarice za baby noktice,izdajalicu,cesalj i cetku za bebu

daa76
04.01.2013., 19:34
postovani!

samohrani otac troje djece moli dobre ljude na poklon ormar ili komodu bilo sto za odjecu

hvala unaprijed

javite se na pp

emma29
06.01.2013., 07:12
poklanjam kinderbet s madracem,star godinu dana. kao nov, ako nekome treba neka se slobodno javi.

Maya Fae
07.01.2013., 10:48
poklonila bih za dečka: bambi platnene patikice br. 26, ciciban gležnjače br. 26, i platnene papuče one što se samo navuku na nogu br. 27.
patike i papuče su u albumu s obućom, a gležnjače nisu slikane, tamnoplave boje su. patike i gležnjače su dosta nošene, ali nisu pokidane i sl. kad se operu još lijepo izgledaju :)

ako kome treba uz obuću, mogu iskopati još i koji komad robice za oko 3 god, koja je nošena.

samo ću zamoliti za poštarinu 20 kn

još uvijek poklanjam, sve najbolje u Novoj !

Jolly
08.01.2013., 11:43
poklanjam kostime za maškare - male leptire (bez krila), vel cca 3g

https://picasaweb.google.com/1107103...30369334674370

https://picasaweb.google.com/1107103...36296639865906

sunce007
08.01.2013., 14:11
Ako netko ima da mi pokloni bilo kakav mobitel koji ne koristite a da mu je baterija još u funkciji bila bih vam neizmjerno zahvalna,nažalost nisam u mogučnosti si ga kupiti a stvarno mi treba.

heky
08.01.2013., 19:40
poklanjam bočice za bebe -

2xNUK (velika i mala),
NUBY čašu za učiti piti,
HIPP čašu kljunašicu,
NUBY zdjelicu za prve kašice sa gumenim, neklizajućim dnom,
HIPP termo vrećicu za bočice,
AVENT bočicu sa sisačem i kljunićem (zamjenjivi)

sve je korišteno, ali očuvano i sterilizirano - mi više ne koristimo, a žao bi mi bilo baciti :ne zna:

heky
09.01.2013., 07:52
poklonjeno! :D

IvanaMG
16.01.2013., 11:03
Molila bih ako netko ima izdajalicu za posuditi ili pokloniti.

Tonka28
20.01.2013., 21:40
Poklanjam nesto muske odjece otprilike za djete oko godinu dana ,godinu ipo .budem pogledala koji brojevi pisu na odjeci pa kome bude potrebno u inboxu cu da napisem. Imam zamolbu da li mozda ima neko kome ne treba il ne nosi il mu ne moze odjece za curicu od 14 godina i mozda nekakvih ukrasa ,sminke i tome slicno sto je u tim godinama djeci potrebno , tocnije sto oni to prizeljkuju .. isto tako ako neko ima odjece i obuce il igracaka i za curicu od godinu ipo dana . I ako netko ima odjece velicine M-L to je za mene jer si nemogu priustit naime samohrana sam majka dvoje djece bez posla bez primanja ,snalazim se kako god mogu da bi djeci priustila .tako ako njima priustim nemogu sebi . gore sam navela ako netko ima nekakvu sminku ,nakit bezvrijedni bilo sto pa ako moze za mene da posalje .unaprijed vam jedno veliko hvala ...

yelich
21.01.2013., 09:58
Poklanjam nesto muske odjece otprilike za djete oko godinu dana ,godinu ipo .budem pogledala koji brojevi pisu na odjeci pa kome bude potrebno u inboxu cu da napisem. Imam zamolbu da li mozda ima neko kome ne treba il ne nosi il mu ne moze odjece za curicu od 14 godina i mozda nekakvih ukrasa ,sminke i tome slicno sto je u tim godinama djeci potrebno , tocnije sto oni to prizeljkuju .. isto tako ako neko ima odjece i obuce il igracaka i za curicu od godinu ipo dana . I ako netko ima odjece velicine M-L to je za mene jer si nemogu priustit naime samohrana sam majka dvoje djece bez posla bez primanja ,snalazim se kako god mogu da bi djeci priustila .tako ako njima priustim nemogu sebi . gore sam navela ako netko ima nekakvu sminku ,nakit bezvrijedni bilo sto pa ako moze za mene da posalje .unaprijed vam jedno veliko hvala ...

http://www.forum.hr/showthread.php?t=535483&page=92

Možes ovdje naci nesto za sebe...

MARKOIMAJA
21.01.2013., 18:07
Trazim jocker kupone u dm-u a zauzvrat dajem mustela sampon protiv tjemenice 3/4 ga jos ima, mi ga dobili jer je kcer dobila a brzo nam proslo pa vecina ostala,rok trajanja 6.2013. Imam i johnsons 1/3 baby ulja i pola nivea sampona,ulje i sampon imaju takodjer dobar rok trajanja samo nemaju etiketu jer se ogulilo, imam i jos par sitnica pa ako nekome netreba onih 15% ili koji od 25% rado cu sve dati za njih ,imam i par stvai odjece,testere,2 knjizice 50 bodova bez jocker kupona samo.
Kuponi mi trebaju za malenog od frendice ..mislim da i ona ima kupona i testera pa slobodno pitajte.

mari1605
22.01.2013., 12:17
Poklanjam
- Biobaza- krema za njegu tijela u trudnoći i majčinstvu - potrošeno možda 1/4
- babylove Bio Pre Anfangsmilch, početna hrana za dojenčad
- babylove posuda za doziranje mlijeka, zapakirano, novo
- chicco tekućina za sterilizaciju

Samo primopredaja u Zagrebu....

vannaluka
23.01.2013., 14:36
Mama petomjesečnih blizanaca moli ako netko ima, a da mu možda ne treba šampon protiv tjemenica. Također, molila bih na posudbu njihalicu/ljuljačku za bebe (bila bi od jaako velike pomoći), igračke, te ako netko ima skafandere za curicu i dečka - 68 / 74... Sve vraćamo očuvano, a pomoć bi nam itekako dobrodošla :) Hvala unaprijed.

Mare80
24.01.2013., 17:52
ako ima netko zenske odjece 38/40 i obuce 39
u zamjenu dajem robicu i obucu za curicu do vel.80

elle93
25.01.2013., 10:10
POKLANJAM kupone iz knjižice za 25% popusta , javite mi u inbox koji vam trebaju ..

jawahell
25.01.2013., 12:34
Poklanjam plastičnu kadu i uložak za kadu za kupanje skroz malih kikića
Samo osobna primopredaja molim lijepo

ivancica0224
25.01.2013., 12:36
Uskoro trebam roditi jos 5tj.
A kako svi znate to moze biti prije ili kasnije.
Nedostaje mi nesto stvari ako bi tko bio voljan pokloniti.

Pumpica za nos
drzac za bocicu
termosica
Termometar
Zvecka plisana
Grickalica za zube
Blaznice/vata
Gazice
Sterilna gaza
Jednokratne pelene
Vlazne maramice
Kozmetika i sl za bebu da nije prosao rok
Unaprijed zahvaljujem

FIGICA
25.01.2013., 20:15
Ima li netko kupone iz Mullera za pelenice,kozmetiku,mlijeka,kupon iz Babybonus 1knjižice 50% za C&A ili Dm popuste 15 i 25%
Ja imam dosta kupona iz Babybonusa i iz Dm knjižica 50

MARKOIMAJA
26.01.2013., 12:54
Trazim kupone 15 i 25 % jocker, C&A za 50% na 1 proizvod,

U zauzvrat dajem, mustela sampon protic tjemenice,nivea sampon,johnsons ulje-rabljeno al jos ima dosta pogotovo mustela koje ima 3/4 jos,dm kuponi,testeri, mali persil, lizalice,nesto odjece,koja igrackica

Don Quijote 88
26.01.2013., 23:05
Poštovani, imam neke igračke, igre, plišane životinje itd. koje mi nisu potrebne a nekog drugog bi mogle usrećiti. Čiste se podrumi, tavani, ormari i svaki mjesec ispliva nešto na površinu. Kako nađem, samo bi proslijedio dalje.
Iz Zagreba sam.

mari1605
28.01.2013., 11:03
Poklanjam
- Biobaza- krema za njegu tijela u trudnoći i majčinstvu - potrošeno možda 1/4
- babylove Bio Pre Anfangsmilch, početna hrana za dojenčad
- babylove posuda za doziranje mlijeka, zapakirano, novo
- chicco tekućina za sterilizaciju

ponavljam.....

molim Tina-Ante da isprazni inbox!

Don Quijote 88
28.01.2013., 20:50
Ako netko ima da mi pokloni bilo kakav mobitel koji ne koristite a da mu je baterija još u funkciji bila bih vam neizmjerno zahvalna,nažalost nisam u mogučnosti si ga kupiti a stvarno mi treba.

Poslo sam.
Ne želi mi pm poslat pa vam tu javljam. Pozdrav.

bananicaB
29.01.2013., 17:55
Poklanja li tko robicu za dečka 3-4 god i curicu 2-3 god?!I ljetna i zimska dobrodošla!

arvveen
30.01.2013., 16:41
Da li netko možda ima za pokloniti ili jako povoljno prodati male željezne autiče više komada, mogu biti i zguljeni, samo da su čitavi , kotači, vrata i sl.Hvala

Magdala
31.01.2013., 06:28
Dragi roditelji,
ako nekome treba veliki bračni krevet - 220x200 sa podnicom i madracem - puno drvo, ručna izrada, skoro novi, ima uzglavlje i podnožje, pomalo rustikalna izvedba - poklanjam.
Nama smeta, nemamo ga gdje držati više, rastavljen je i odložen, a nalazi se u Zagrebu.
Javite mi na pm kome je potreban.

Tonka28
04.02.2013., 10:41
Dragi andjeli dobra srca , da li ima netko odjece za curicu (moja curica ima godinu i 2mj visoka je preko 85cm ) ,obuce broj 23 i bilo sta drugo da bi mi posluzilo za nju , jer si zbilja nemogu priustit tj njoj ,a kako njoj tako i drugoj kceri a ni sebi . Vec sam u postovima pisala svoju situaciju da sam samohrana majka dvoje djece , jedna od nepunih 15 godina i ova druga malena od godinu i dva mjeseca . Znam da mi nije jedinoj ovako , i ZAHVALJUJEM se ovim putem ljudima koji su mi pomogli na bilo koji nacin (prepoznat ce se ) . Jako tesko je sve odrzat na nogama sta se kaze , jer sam bez posla i snalazim se kako mogu da bi njima dvima nesto priustila al i to je pod upitnikom jer treba prvo stanovanje podmirit i rezije pa ostalo ako ostane za bilo sta . Eto drage/gi moji pa ako se ko nadje da mi moze pomoci u bilo cemu jako cu bit zahvalna . Veliki blagoslov za sve vas koji ste pomagali ,koji cete i dalje da pomazete kome mozete. Pozdrav,

pepi27
04.02.2013., 11:39
molila bih ako tko ima viska trudnicke zimske robe za pokloniti vel.M ili L,ili djecjih pelena br.1 ili 2,nazalost sam ostala bez posla,jedva prezivljavamo svaki mjesec i svaka pomoc dobrodosla! hvala

EineKleineMaus
04.02.2013., 13:08
Imaš li fejs? Pa da se javiš u grupu Cipele46, tamo isto ima dosta onih koji su spremni pomoći :)

pepi27
04.02.2013., 14:02
nemam ali cu se registrirati i pogledati,hvala

Goldielocks
06.02.2013., 07:47
Poklanjam robicu za dečka, dob 0-1 godine, očuvanu, korištenu samo od strane jednog djeteta. Poklonila bih isključivo obitelji slabijeg materijalnog statusa, na području Zg.

heky
07.02.2013., 10:49
poklanjam ovu garažicu za autiće - dolazi sa dva mala plastična bagerića. Moj dečko ima 2g., i malo je premali za ovo, stalno mu nešto otpadne, počupa rampu i onda dreka :504:

Na kutiji izgleda mnogo masivnija i veća nego što jest, pa sam je kupila greškom :(, ako netko treba za malo većeg dečka, male rukice su prenespretne da se igraju sa ovim:

http://i1203.photobucket.com/albums/bb392/heky/oprema%20za%20bebe/DSC00342_resized_zpsdd2980ed.jpg

http://i1203.photobucket.com/albums/bb392/heky/oprema%20za%20bebe/DSC00341_resized_zps8789b1f3.jpg

samo platite običnu pt za nju (12kn)

heky
07.02.2013., 13:51
udomljena garažica :cerek:

crnkicaa
08.02.2013., 07:49
molim ako netko ima booster autosjedalicu. udomljujem bilo kakvu s povišenjem onom mza glavu ili bez

QueenCOZofYOU
13.02.2013., 00:57
Dragi andjeli dobra srca , da li ima netko odjece za curicu (moja curica ima godinu i 2mj visoka je preko 85cm ) ,obuce broj 23 i bilo sta drugo da bi mi posluzilo za nju , jer si zbilja nemogu priustit tj njoj ,a kako njoj tako i drugoj kceri a ni sebi . Vec sam u postovima pisala svoju situaciju da sam samohrana majka dvoje djece , jedna od nepunih 15 godina i ova druga malena od godinu i dva mjeseca . Znam da mi nije jedinoj ovako , i ZAHVALJUJEM se ovim putem ljudima koji su mi pomogli na bilo koji nacin (prepoznat ce se ) . Jako tesko je sve odrzat na nogama sta se kaze , jer sam bez posla i snalazim se kako mogu da bi njima dvima nesto priustila al i to je pod upitnikom jer treba prvo stanovanje podmirit i rezije pa ostalo ako ostane za bilo sta . Eto drage/gi moji pa ako se ko nadje da mi moze pomoci u bilo cemu jako cu bit zahvalna . Veliki blagoslov za sve vas koji ste pomagali ,koji cete i dalje da pomazete kome mozete. Pozdrav,

molim vas da ispraznite inbox. ne mogu poslati poruku

boduair
14.02.2013., 08:48
bio sam u centru za socijalnu pomoc kazu blagajna im prazna,a toliko ljudi ima da se pomoc ceka do dva mjeseca,poštovana

Na facebooku postoji stranica Cipela 46,evo baš su jučer opet pomogli jednoj obitelji i svakodnevno to rade.Pošaljite tamo upit,a ako nemate fejs možete meni staviti u inbox podatke pa ću tamo anonimno u njihov inbox staviti to mi je najmanji problem

DANIJELA27
14.02.2013., 16:53
Da li netko možda prodaje Hipp Bio 1 ? I po kojoj cijeni hvala :rolleyes: Moji dečki blizanci puno troše toga mlijeka a i kupila sam već preko jednog foruma pa ako netko još prodaje neke se javi :)

PATRY09
17.02.2013., 13:34
Ako netko ima za pokloniti odjecu za djevojcice od 7,5 i 16 god ,te nesto igracaka bila bih vam zahvalna jer sad trenutno ne mogu im kupiti ...hvala

Mirchea
17.02.2013., 17:29
Poklanjam Centravit postnatal!

arvveen
21.02.2013., 16:41
Poklanjam ako netko želi čokoladu djed mraz 4 kom veliki , ostalo nam od božića vrijedi do 7mj.
A molim na poklon ako netko ima male autiće željezne, hvala

gogomi
25.02.2013., 19:45
Pozdrav svima, evo zamolila bih vas ukoliko netko ima za pokloniti robicu veličine od 0 mj pa nadalje za jednog malog anđela, dečkića koji će se roditi za mjesec dana, da mi se javi u inbox. Robica ne mora biti očuvana ne znam ni ja koliko, trenutno nam je poprilično potrebna jer nisam u stanju sve kupovati. Unaprijed zahvaljujem svim dobrim dušama...

Meenka
27.02.2013., 10:23
Poklanjam:

Bubu guralicu (policijski auto) vidljivo koristenu ali u ispravnom stanju, TIGEX stolicu za kupanje i sangenic kantu za pelene. :)

Imam i nesto drvenih igracaka ako je netko zainteresiran, u jako dobrom stanju. Info na pp.

Samo dostava Zagreb

Morgaine Le Fey
28.02.2013., 14:50
Studentica s vrlo malim džeparcem, koja živi bez roditelja s bakom i djedom traži neku dobru dušu koja bi joj poklonila koju majicu ili hlače (majice veličine M ili L, hlače 40-42).

Strašnaa
03.03.2013., 22:56
Potražujem za jednu dragu osobu koja je u slabijem imovinskom stanju, ako netko ima višak igračaka za curicu od 3 godine...kocke...slikovnice...mozda nekakve posudice kao dijelovi kuhinje i sl...

Victora
04.03.2013., 11:04
Nadam se da mi neće nitko previše zamjeriti - naručila sam LH trakice sa neta, ali nisu stigle još, a ja nemam dovoljno za ovaj ciklus. Ako itko ima, taman samo jednu, a voljna je pokloniti....da ne kupujem sad 10 komada sa njuškala po 50kn i više kuna...bila bi zahvalna. I mogu vam, kad stignu moje i vratiti isti broj trakica.

Hvala.

sonjuška
04.03.2013., 13:43
poklanjam robicu dečkića 9-12 mjeseci i nešto malo igračaka, možemo poklanjanje napraviti redovitim ako nekom kikiću dobro dođe :) zagreb najbolje

sanjamrdja
06.03.2013., 02:53
Poklanjam Centravit postnatal!

moze pitanje dali jos uvijek poklanjate Centravit Postnatal,curica mi ima dvije god.i jos uvijek je dojim,slabo mi hoce jesti,pa mi je zao odbiti,mada je suprug insistirao,ali smo probali i vristala je i histerisala,tako da je ipak i dalje dojim:),sta da radim kada mi je zao,a i svakako neradim nigdje joj je sika uvijek na raspolaganju.pa bih vas molila ako cete mi pokloniti vitamine za doilje.
Unaprijed se zahvaljujem.

lelazg
06.03.2013., 11:19
poklanjam robicu dečkića 9-12 mjeseci i nešto malo igračaka, možemo poklanjanje napraviti redovitim ako nekom kikiću dobro dođe :) zagreb najbolje

dali ste poklonili robicu?imam bebaca koji je sad napunio 8mj,ja se nalazim u Sesvetama.

lelazg
06.03.2013., 12:30
pozdrav drage mame,mama sam troje djece,starije dijete mi ima 11godina to je dijete s posebnim potrebama,druga kcerkica je 9g i mali bebac 8mj.UZ kupvinu raznih potosnih materijala i ortopedskih pomagala za stariju kcer(nedavno smo kupili kolica koja su kostala 18000kn),tesko mi je kupit sve ostalo sta mi treba za djecicu.Molila bi ako netko ima za poklonit:

-mustelin sampon za tjemenicu,stalno joj se pojavljuje tjemenjaca sta god pokusavala
-pidzamice ili trenirke
-djecije posteljine(ona cesto povraca tako da to sto i imam posteljine,nemogu vise ni oprat jer su sve uflekane
-i ako netko ima na poklon djecija kisobran kolica za bebicu,tesko mi ga je nosit kad negdje idemo.
-mozda robice za decka od 9mj na dalje i neke didakticke igracke ili guralicu za njega
unaprjed zahvaljujem svima nadam se da ce mi se netko javit.

daa76
08.03.2013., 09:45
POSTOVANI
lijepo molim dal ima tko mojoj obitelji moze pokloniti sunku za USKRS da i mi imamo uskrs kao i svi
molim Vas pomozite
unaprijed zahvaljujem

melita3
08.03.2013., 12:25
Dragi roditelji,
ako nekome treba veliki bračni krevet - 220x200 sa podnicom i madracem - puno drvo, ručna izrada, skoro novi, ima uzglavlje i podnožje, pomalo rustikalna izvedba - poklanjam.
Nama smeta, nemamo ga gdje držati više, rastavljen je i odložen, a nalazi se u Zagrebu.
Javite mi na pm kome je potreban.

Poštovana, jel krevet i dalje dostupan...ja bi ga htjela ako je...dečko i ja imamo neki stari kauč koji je tvrd za poludit ...ležemo i dižemo se umorni... javite molim vas ako je i dalje dostupan :mig:

gogilina
08.03.2013., 16:50
Pozdrav svima,
Pišem u ime jedne obitelji kojoj su potrebna kolica za blizance. Situacija kod ove obitelji je iznimno teška jer je otac 5 mj blizanaca na umoru od raka. Kolica su majci zbilja potrebna. Ona ima jedna kolica za jednu bebu, ali žive na brijegu i zbilja bi joj puno značilo kada bi joj netko mogao pomoći i pokloniti kolica za blizance. Bitno joj je da su u voznom stanju, Sama sam majka blizanki no na žalost kolica više za njih nemam. Ako netko ima neka se javi meni na pp, a ja ću mu proslijediti podatke od kontakt osobe.

Greentea_zg
11.03.2013., 18:18
Podrav svima....

Javljam se u ime dvije obitelji s bebacima koje su doslovno na rubu egzistencije...

Udruga u kojoj djelujem (ako netko zeli sve podatke moze dobiti na private) sakuplja vec duze vrijeme i pomaze potrebitima, ali veliki trgovacki lanci i bilo kakve donacije je jako tesko dobiti (posebice zadnje vrijeme) pa sakupljamo trenutno odakle god mozemo...
Nuzne su pelene, kolica, cokolino, odjeca za bebe, eventualno stara ves masina, hrana...ma sto god, samo da je relativno upotrebljivo...
Cilj nam je pokusati usreciti barem te dvije obitelji za nadolazeci Uskrs, da se barem malo razvesele i nahrane...

Znam da je svima tesko, svatko od nas donira koliko moze, ali kad su djecje stvari u pitanju u totalnom smo deficitu.:/

Djelujemo na podrucju Zagreba i okolice i mozemo doci bilo gdje sakupiti stvarčice...

Puno puno hvala....

Zenabr1
14.03.2013., 09:28
sakupljam stare plišane ili gumene igračke, nije važno ako su potrgane, ako ih imate a da ne bacite, javite se na pm:mig:

zameomevjetar
14.03.2013., 19:23
Poklanjam limenku Pre Nan-a (onaj za manje i prerano rodjene bebe).
Kutija je otvorena prosli tjedan i hrana isprobana ali bebi ne odgovara.
Platite samo pt, a tisak ima akciju dostave na kiosk za 10 kn.
Ako je nekom stvarno gusto, budem i postarinu platila ja tih 10 kuna.

zameomevjetar
18.03.2013., 19:02
Poklanjam limenku Pre Nan-a (onaj za manje i prerano rodjene bebe).
Kutija je otvorena prosli tjedan i hrana isprobana ali bebi ne odgovara.
Platite samo pt, a tisak ima akciju dostave na kiosk za 10 kn.
Ako je nekom stvarno gusto, budem i postarinu platila ja tih 10 kuna.

Jos uvijek nudim, ocito nikom ne treba :(
Srce me boli al morat cu bacit...

mid82
18.03.2013., 20:50
Probajte pitati na http://www.facebook.com/Cipele46
Sigurna sam da nekome treba :-)

lady*blue
18.03.2013., 21:56
poklanjam 10 FOLACIN tableta, 5mg, rok 09/2014

također i propolis baby PIP kapi, otvorene prije par mjeseci samo za probu i od tad stoje u frižideru Rok: 18.04.2013

lianne
19.03.2013., 23:56
Dakle ovdje bi bilo super da ostavimo nekakve oglase za zamjenu stvarcica za klince..dakle da nema prodaje i financija..
Nazalost takva su vremena da bi ovo moglo biti super,no samo za ozbiljne i realne osobe(bio je davno slican topic,pa su svi htjeli mjenjati ocufane plisance za FP igracke i sl.nebuloze :rolleyes:)

Ono sto ja trazim je pouzdanu mamu s kojom bi 2x godisnje(kad se mjenja sezona) zamjenila odjecicu od sina za njenu odjecicu od djevojcice..
Moj malisa sad ima 2,3 godine i nosi 92-98..a imam curicu od 4 mj koja je na vel.68..
kad bi netko imao obrnutu situaciju(cak i stariju curu,pa da mi salje njenu staru odjecu u velicini koju trebam) bilo bi odlicno..
normalna sam mama i ne trazim nista fancy..dakle robica koju nudim je klasicna-ima i markirane i nemarkirane..od svecanih kombinacija(trapkica i kosuljica,finih vesticai sl)preko trenirkica i casula majcica i hoodija za vrtica,pa sve do drndica za bauljanje po vrtu i parku..imam i carapica,potkosuljica,gacica,pidamica..
dakle kompetno sve sta treba i rado bi nasla pouzdanu osobu slicnih karakteristika da mjenjamo stvarcice i tako lakse proguramo ova krizna vremena :)

Zenabr1
20.03.2013., 05:16
da obnovim svoju ponudu,ako imate igračke potrgane, ili prastare plišane ili gumene, sakupljam javite se na pm:mig::mig:

FIGICA
20.03.2013., 22:29
ima li netko Dm kupon s popustom za Nestle mlijeko 1+ ili 2+ ? :)

Zenabr1
21.03.2013., 03:55
ako vas zanima što radim sa njima, pas se igra sa tim jbg