PDA

View Full Version : Trudnice zbor! vol.6

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109

anella
16.11.2010., 07:54
jutro drage :kiss:

šta se radi? ja sam si danas baš dobro odspavala :rofl:

čitam unatrag i vidim da sam drei pogodila da smo ona i ja terminuše za curke :rofl::rofl: e a šta je bilo sa dreinom sekom :misli: nadam se da će biti sve ok ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ :kiss:

nego jel tko rodio? :lol: nešto ste mi slabo aktivne ovih dana, šta čekamo kišu :lol:

katjes
16.11.2010., 08:13
oj bok!

mene nije bilo tu par dana a kad ono svi u rodilištu :top:

bad robot, bamby, lunalu,..

anella
16.11.2010., 08:17
katjes :w je je curke nam poharale rodilišta :rofl: :rofl: neka neka :top: nešto je mirno na zboru :misli: kako si mi ti? :kiss:

nemo st
16.11.2010., 08:19
Danas 6+3 i idem prvi put na UZV.

Edit: Da su moji starci čekali posao nikad ne bi imali sestru i mene. Ma znam da vjerojatno ne će tako reagirati, ali tek su dobili unučicu pa mislim da će im ovo biti šok.

hajde sta ima veze, dijete je uvijek dobro doslo! a babama i dedama unuka nikad dosta! CESTITAM!! :)

anella
16.11.2010., 08:23
ništa, odoh i ja u skitnju :w mazite buše, čitamo se kasnije :kiss:

Orleanska I.
16.11.2010., 08:56
dosta je cura rodilo pa nemaju vremena, a ostatak štrajka :)

Ne štrajkam... Zaista nemam vremena. Premorena sam pa spavam stalno kad sam slobodna, a ne stignem stalno biti na netu jer i kuća traži svoje, a i na posao moram. A tako bih rado da mogu uzeti bolovanje pa u krevet kod kuće. Bar dok ne prođe ovo razdoblje.

Sanja29
16.11.2010., 09:21
ja bila na pregledu ... MA KAKAV CARSKI REZ .. IMAM KONTROLU ZA TJEDAN DANA OPET ĆE ME MRCVARITI U TOJ FAKING RAĐAONI ..... :-(

katjes
16.11.2010., 09:23
ja bila na pregledu ... MA KAKAV CARSKI REZ .. IMAM KONTROLU ZA TJEDAN DANA OPET ĆE ME MRCVARITI U TOJ FAKING RAĐAONI ..... :-(

ha?što? o čemu se radi, sry, nisam u toku.. :(

Sanja29
16.11.2010., 09:29
ma prvi porod je nakon 17 sati rađaone radi relativne disproporcije završio carskim rezom jer mališa nije mogao proći .. ovaj drugi mamlaz je još veći .... i veli meni moj ginić nema šanse da vi to rodite i kaže mi za carski rez i napiše napomenu stanje nakon carskog reza i disproporcije ... ja dođem u petrovu danas i sve mislim kak će mi reć da kada da dođem ... a oni meni kontrola za tjedan dana :-(

MalaLola
16.11.2010., 09:33
Ma daj Sanja :(
al oni uvijek briju nešt kao ne ne prirodno, al najčešće drugorotke koje su već rodile na carski porode opet carskim, jedino ako ti krene prirodan porod onda možda...
Odi u neku drugu bolnicu na pregled :D pa vidi šta će ti reći :ne zna:

Jutroooooo svima :w Još sam tu, čini se da sam od onih kojima ode cervikalni čep, a ne porode se tako skoro :rofl:

Mischa
16.11.2010., 09:33
Ja upravo dosla sa pregleda...dakle, trudni tocno 8 tjedana, veliki 1,5 cm, srce junacko kuca li ga kuca

Sanja29
16.11.2010., 09:34
ma baš sam se razočarala ... eto :-( no sada mi je već ok ... samo je rekao doktor znate to vam je relativna disporporcija jer je bio krivo okrenut da je bio dobro okrenut ... VJEROJATNO BI PROŠAO!!!! ...

Sanja29
16.11.2010., 09:37
Ja upravo dosla sa pregleda...dakle, trudni tocno 8 tjedana, veliki 1,5 cm, srce junacko kuca li ga kuca

i neka samo kuca :-)

MalaLola
16.11.2010., 09:38
Daj pa reci da imaš traume od prvog poroda, da je užasno strah prirodnog, mislim reci im kako stvarno stvari stoje, onda će možda i oni više razmišljati o carskom..

Mischa tebi niako da čestitam na trudnoći, kao prvo!!!! Želim ti da ti trudnički dani budu super, da uživaš puno!! Super za pregled.. srčeko :cerek:

Idem se malo igrat Mihom, sam se igra u sobi, slatkiš mali.. kažem mu ići će mama rodit bracu i bit će u bolnici samo par dana i brzo dođe, a on.. onak sagne glavu u stranu i kaže a neee :D

Tummy
16.11.2010., 09:40
ma prvi porod je nakon 17 sati rađaone radi relativne disproporcije završio carskim rezom jer mališa nije mogao proći .. ovaj drugi mamlaz je još veći .... i veli meni moj ginić nema šanse da vi to rodite i kaže mi za carski rez i napiše napomenu stanje nakon carskog reza i disproporcije ... ja dođem u petrovu danas i sve mislim kak će mi reć da kada da dođem ... a oni meni kontrola za tjedan dana :-(
E, hebiga, čovik se taman pripremi na jedno,a oni drugo :ne zna:, dobro kaže MalaLola, po drugo mišljenje ako možeš..Sretno!

Tummy
16.11.2010., 09:42
Mamina i tatina radost :cerek:, neka ti trudnoća bude baš blaženo stanje!!

Mischa
16.11.2010., 09:42
i neka samo kuca :-)

Ma rekao mi je dr. da je sve onako skolski..neka samo tako i ostane..

Mischa tebi niako da čestitam na trudnoći, kao prvo!!!! Želim ti da ti trudnički dani budu super, da uživaš puno!! Super za pregled.. srčeko :cerek:

Hvala ti draga :cerek: da mi nije muka i da nisam toliko umorna, sve bi bilo i vis3e nego savrseno..ali ne bunim se..

twisted.x.siste
16.11.2010., 09:43
eto me natrag.

teško da joj drugo mišljenje može pomoći.
ako su odlučili vaginalni, ide vaginalni.
drugo mišljenje može realizirati samo u drugoj bolnici.
tako to ide kod nas.:ne zna:

ja se nadam da bu sve ok!

Mischa
16.11.2010., 09:46
Mamina i tatina radost :cerek:, neka ti trudnoća bude baš blaženo stanje!!

Hvala ti draga :cerek:

Tummy
16.11.2010., 09:46
eto me natrag.

teško da joj drugo mišljenje može pomoći.
ako su odlučili vaginalni, ide vaginalni.
drugo mišljenje može realizirati samo u drugoj bolnici.
tako to ide kod nas.:ne zna:

ja se nadam da bu sve ok!
E, tebe sam se sitila ovih dana, jedna američka babica sugerira da se psihički pripremimo na porod,razmišljanja tipa:moje tijelo je savršeno sposobno za to i rodit ću s lakoćomi sl.triba na to zabrijati, pa kad se osvrnem, sve neki laki porodi na forumu zaredali..

**Anchy**
16.11.2010., 09:48
Ma rekao mi je dr. da je sve onako skolski..neka samo tako i ostane..

:moli:
Pridruzujem se i ja dobrim zeljama :cerek:

Jutro svima :w

twisted.x.siste
16.11.2010., 09:50
E, tebe sam se sitila ovih dana, jedna američka babica sugerira da se psihički pripremimo na porod,razmišljanja tipa:moje tijelo je savršeno sposobno za to i rodit ću s lakoćomi sl.triba na to zabrijati, pa kad se osvrnem, sve neki laki porodi na forumu zaredali..

:rolleyes: ajde dobro, pokušat ću i to:ne zna:

nema mi druge, nema nazad.
sad treba skupit muda u šaku , zagrist i pregurat

twisted.x.siste
16.11.2010., 09:52
mm zove i veli da je kolegica s posla baš rodila u petrovoj :cerek:
velim ja: tak bum i ja za 2 tjedna.
on: joj da jebote, nemrem vjerovat!

hahahah, čovjeku još nije sječo da bumo roditelji
(nije ni meni al psssst)

bummby
16.11.2010., 09:55
:w

Mischa, čestitke na trudnoći :cerek: Želim ti da bude školska od početka do kraja!

Mischa
16.11.2010., 09:57

Mischa, čestitke na trudnoći :cerek: Želim ti da bude školska od početka do kraja!

Hvala draga..iako je nama ovo vec bio 2 pregled :cerek:

Ma bas nevjerojatan osjecaj kad cujes srceko svoje bebe

Tummy
16.11.2010., 10:01
mm zove i veli da je kolegica s posla baš rodila u petrovoj :cerek:
velim ja: tak bum i ja za 2 tjedna.
on: joj da jebote, nemrem vjerovat!

hahahah, čovjeku još nije sječo da bumo roditelji
(nije ni meni al psssst)
Nije nikome dok se ne dogodi :D!
Ja mislim da ćeš ti imati najbolji porod na forumu :mig:!
Vrimena još imaš, pripremaj se, pa nisi toliki cinik, a i da jesi, ovo je posebna dimenzija :grli:(e, kad tebe tješim, tješim i sebe usput :rofl:)
Uf, još me boli od ove faking viroze, odoh pokušati stan opet pretvoriti u mjesto za stanovanje nakon što je mm vladao 2 dana

**Anchy**
16.11.2010., 10:01
Ja idem na pregled sutraaaaaa http://www.pic4ever.com/images/dancegirl2.gif

twisted.x.siste
16.11.2010., 10:02
Nije nikome dok se ne dogodi :D!
Ja mislim da ćeš ti imati najbolji porod na forumu :mig:!
Vrimena još imaš, pripremaj se, pa nisi toliki cinik, a i da jesi, ovo je posebna dimenzija :grli:(e, kad tebe tješim, tješim i sebe usput :rofl:)
Uf, još me boli od ove faking viroze, odoh pokušati stan opet pretvoriti u mjesto za stanovanje nakon što je mm vladao 2 dana

:lol: muški

Mischa
16.11.2010., 10:09

:top::top::top::top::top:

Mi smo sad naruceni za 4 tjedna...tko ce to docekati

Tummy
16.11.2010., 10:09
Ej, vidit ćeš Petricu :cerek:!!

Sanja29
16.11.2010., 10:11
ma tko će dočekati prirodni porod ...... meni je već dost

Mare1983
16.11.2010., 10:14

Ja drugi tjedan... Sutra se nadam da zadnji put vadim krv....

jesi bila u city one?

**Anchy**
16.11.2010., 10:14
Ej, vidit ćeš Petricu :cerek:!!

Daaaaaaa, jedva cekam :cerek:

Jedino sta me muci sta sam se sad sitila da ostajem bez comp danas :eek: ide na "ciscenje", nadam se da ce brzo nazat ili cu morat otic kupit laptop :rofl:

Jesi mi ti bolje?? :grli:

**Anchy**
16.11.2010., 10:16
Ja drugi tjedan... Sutra se nadam da zadnji put vadim krv....

jesi bila u city one?

Kakvo je to pitanje :rolleyes: naravno da jesam :rofl:
Istu vece kad sam dosla, mm me je ima zadavit :facepalm:
Ja sam jucer krv vadila, isto zadnji put :moli:

Ti??

Mare1983
16.11.2010., 10:22
Kakvo je to pitanje :rolleyes: naravno da jesam :rofl:
Istu vece kad sam dosla, mm me je ima zadavit :facepalm:
Ja sam jucer krv vadila, isto zadnji put :moli:

Ti??

hahahaha... ni ne sumnjan kakva mu je bila reakcija :cerek::cerek::cerek:

nisan ti ja jos bila, ne volim guzve a moj mm pogotovo...reka mi je da mozemo ic tek za nekih misec dana kad se guzva slegne...neka se on samo nada :lol::lol::lol:

ima tamo sta zanimljivo?

**Anchy**
16.11.2010., 10:30
hahahaha... ni ne sumnjan kakva mu je bila reakcija :cerek::cerek::cerek:

nisan ti ja jos bila, ne volim guzve a moj mm pogotovo...reka mi je da mozemo ic tek za nekih misec dana kad se guzva slegne...neka se on samo nada :lol::lol::lol:

ima tamo sta zanimljivo?

Mi smo dosli oko 22 pa i nije bila pretjerana guzva :rofl:
Inace ni ja je ne volim, al kad si ogranicen s vrimenom nemas bas izbora :rolleyes:
Iskreno i nisam nesto pretjerano obilazila, bila sam u DM-a uzet sta mi treba, u Mullera (koji je super), vidila sam da C&A ima lipe robice za bebace, a i cijene su mi skroz ok....ostalo sam samo preletila.

Centar je ok al mislim da su malo prerano otvorili jel ima tamo jos dosta posla, bas izgleda nedovrseno :ne zna:

Tummy
16.11.2010., 10:30
Daaaaaaa, jedva cekam :cerek:

Jedino sta me muci sta sam se sad sitila da ostajem bez comp danas :eek: ide na "ciscenje", nadam se da ce brzo nazat ili cu morat otic kupit laptop :rofl:

Jesi mi ti bolje?? :grli:
Uf, kakva sam bila, danas sam :mirko:, a jučer natirala muža da me vodi frizeru, kao, imam dogovoreno, tko zna kad ću opet, posli toga sam bila :bang:,ali ofarbana ( mada se mm pitao zašto sam uopće išla i platila, on ne vidi razliku :ne zna:)

Mare1983
16.11.2010., 10:33
Mi smo dosli oko 22 pa i nije bila pretjerana guzva :rofl:
Inace ni ja je ne volim, al kad si ogranicen s vrimenom nemas bas izbora :rolleyes:
Iskreno i nisam nesto pretjerano obilazila, bila sam u DM-a uzet sta mi treba, u Mullera (koji je super), vidila sam da C&A ima lipe robice za bebace, a i cijene su mi skroz ok....ostalo sam samo preletila.

Centar je ok al mislim da su malo prerano otvorili jel ima tamo jos dosta posla, bas izgleda nedovrseno :ne zna:

Znam da nisi imala vrimena zato ti se ni ne cudim :lol::lol::lol: Ma mene za sada samo Muller zanima... Cisto da vidim sta imaju,a djecju robicu moram izbjegavat... Mislim da je imam i previse za sada :rofl::rofl:

Tummy
16.11.2010., 10:33
I daj, javi obavezno kakva je Petrica, je li još namrgođena ili stavi slikicu :cerek:! Kad je pregled?
Mene je satrala ona gužva u City Centru, a najviše oni izvođači :o, došlo mi da ih s najgornjeg kata gađam da ušute, na kraju nisam ni pogledala grudnjake u Mullera,a po to sam i išla :rolleyes:

**Anchy**
16.11.2010., 10:36
Uf, kakva sam bila, danas sam :mirko:, a jučer natirala muža da me vodi frizeru, kao, imam dogovoreno, tko zna kad ću opet, posli toga sam bila :bang:,ali ofarbana ( mada se mm pitao zašto sam uopće išla i platila, on ne vidi razliku :ne zna:)

:rofl: :rofl:
Ovo mi je tako poznato, moj nije vidija razliku ni kad sam se osisala 10-ak cm :rolleyes: ali kad donesem neku novu krpicu doma (poskrivecki :rofl:) to odma primjeti :mad:

Kad ce ta viroza vise skroz proc :( nije u redu da te to sad muci :nono:

**Anchy**
16.11.2010., 10:39
I daj, javi obavezno kakva je Petrica, je li još namrgođena ili stavi slikicu :cerek:! Kad je pregled?
Mene je satrala ona gužva u City Centru, a najviše oni izvođači :o, došlo mi da ih s najgornjeg kata gađam da ušute, na kraju nisam ni pogledala grudnjake u Mullera,a po to sam i išla :rolleyes:

Ovaj put idem na obicni ultrazvuk pa nista od slikica, a i kad mi okrene ekran ja nista ne kuzim :facepalm: najbitnije mi je da kaze da se posteljica digla :moli:
Pregled je u 14:00, al ja danas popodne ostajem bez comp :mama: tako da ne znam kad cu se moc javit :(

Ja sam kupila grudnjak, nadam se dobru velicinu, pamucni su i udobni, mislim da su oko 60kn.

Tummy
16.11.2010., 10:42
Ovaj put idem na obicni ultrazvuk pa nista od slikica, a i kad mi okrene ekran ja nista ne kuzim :facepalm: najbitnije mi je da kaze da se posteljica digla :moli:
Pregled je u 14:00, al ja danas popodne ostajem bez comp :mama: tako da ne znam kad cu se moc javit :(

Ja sam kupila grudnjak, nadam se dobru velicinu, pamucni su i udobni, mislim da su oko 60kn.
Stigla te božja kazna :Pop:ti bez compa. :rofl:za ne virovat, možeš šiknuti s mob.,ali ja sam virkala po ure kad je V3eka rodila i 169 kn :flop:, molim lipo, ne isplati se!
Koju si veličinu uzela?

Nolina
16.11.2010., 10:44
ali kad donesem neku novu krpicu doma (poskrivecki :rofl:) to odma primjeti :mad:

:rofl: Sad si me podsjetila - ja sam zadnjih god dana radila u jednom dućanu s oblekom i imala ogroman popust i skoro svaki dan sam kupila bar jednu glupost i poskrivećki nosila doma i gurala ih u jednu sobu, pa ih za par dana vadila da ih on ne vidi :rofl::rofl::rofl: prvih par puta bi skužio da imam nekaj novo, a kasnije je odustao i samo je zanovijetao zakaj imamo toliko vrećica po stanu :rofl::rofl:

Dobar dan, btw :mig: zlo mi je (ali to nije ništa novo :rolleyes: )

gracya
16.11.2010., 10:46
Evo me napokon da se javim nakon prošlotjednog predstavljanj :w!
Noli i meni je zlo!

twisted.x.siste
16.11.2010., 10:46
kak da pripremim lignje?

**Anchy**
16.11.2010., 10:47
Znam da nisi imala vrimena zato ti se ni ne cudim :lol::lol::lol: Ma mene za sada samo Muller zanima... Cisto da vidim sta imaju,a djecju robicu moram izbjegavat... Mislim da je imam i previse za sada :rofl::rofl:

Iskreno i da sam ga imala vjerojatno bi isto postupila :brukica: :lol:
Muller he ogroman, na 2 je kata i stvarno imaju svasta.
I ja sam robicu izbjegavala, iako je to bilo jakooo tesko :flop: al uspila sam :D

Tummy
16.11.2010., 10:50
kak da pripremim lignje?
Očišćene, narezane na hladno maslinovo ulje, poklopiti, neka malo dinstaju, potom se doda bilog luka, petrusimula olitiga peršina :mig:, soli, papra po guštu, zalije s malo bilog vina i pusti da se prožme, brzo gotovo, za prste lizati,a toč vrhunski :top:!

Nolina
16.11.2010., 10:52
Noli i meni je zlo!

:grli: sestro po :rigo:
:rofl::rofl:

Jel rigaš? Ja ne, samo mi je zlo :rolleyes:
Kad ideš dr-u?

twisted.x.siste
16.11.2010., 10:53
Očišćene, narezane na hladno maslinovo ulje, poklopiti, neka malo dinstaju, potom se doda bilog luka, petrusimula olitiga peršina :mig:, soli, papra po guštu, zalije s malo bilog vina i pusti da se prožme, brzo gotovo, za prste lizati,a toč vrhunski :top:!

pa to mi je prazno:ne zna:
a čim bi to jela?
da se ja i mm najedemo trebalo bi mi 2 kile lignji

**Anchy**
16.11.2010., 10:53
Stigla te božja kazna :Pop:ti bez compa. za ne virovat, možeš šiknuti s mob.,ali ja sam virkala po ure kad je V3eka rodila i 169 kn, molim lipo, ne isplati se!
Koju si veličinu uzela?

75B :lol: :lol:
Samo se ti nasladjuj!!!! :o :mig:
Ovo je drugi put u 2mj da ga nosimo na servis, prvi put ga je lik zadrza 10 dana u sebe bez da je ista napravija :Snajper: sad ga dajem momku kojeg zbam i obuc cu najuzu tuniku koju imam ne bi se smilova meni i mojoj stomacini i pozurija s poslom :rofl: :rofl:

To za mob mi ne moras ni govorit, sta mislis kako sam zadnji put kratila dana :rolleyes: ovaj put stvarno ne mislim, bar ne sa svoga :rofl:

gracya
16.11.2010., 10:55
:grli: sestro po :rigo:
:rofl::rofl:

Jel rigaš? Ja ne, samo mi je zlo :rolleyes:
Kad ideš dr-u?

Kako koji dan, jučer ujutro mi je bilo koma zlo, a refleks za povraćanje mi stalno diže želudac a više nisam imala kaj povraćat UŽAS! Ali nema veze sve ću ja pretrpit za svoju mrvu :cerek:!
U ponedjeljak idem na drugi UZV i tad ću biti 9+2 prema veličini ploda zbog one moje rane O!
Kad ćeš ti kod dr?

Tummy
16.11.2010., 10:55
:rofl: Sad si me podsjetila - ja sam zadnjih god dana radila u jednom dućanu s oblekom i imala ogroman popust i skoro svaki dan sam kupila bar jednu glupost i poskrivećki nosila doma i gurala ih u jednu sobu, pa ih za par dana vadila da ih on ne vidi prvih par puta bi skužio da imam nekaj novo, a kasnije je odustao i samo je zanovijetao zakaj imamo toliko vrećica po stanu

Dobar dan, btw zlo mi je (ali to nije ništa novo )
Kaže meni prijateljica:Najbolje ti je uvik uzeti crne gaće ( hlače ),vraga oni znaju koliko ih imaš :lol:
A kad je jednoj drugoj završio porodiljni, ja sam joj dala par klasičnih hlača i košulja kao za povratak na posao, inače je niža i tanja od mene, od tada se uvik vadi na istu bazu kad nešto kupi, pa me njen muž vječito pod.ebaje: Jesi li možda kupila koje prekratke hlače ili krivu veličinu jakete :rolleyes:? Njemu duhovito, ja ispadam glupa rasipnica, a njegova žena svetica :moli:
btw. neka ti je muka, trudna si :p!

twisted.x.siste
16.11.2010., 10:57
niš curke, pozdravljam vas.
idem nekaj smislit za kuhat i ponešto po kući spremit.

Tummy
16.11.2010., 10:58
pa to mi je prazno:ne zna:
a čim bi to jela?
da se ja i mm najedemo trebalo bi mi 2 kile lignji
Pa spremiš prilog uz to, krumpir ili štatijaznamveć, a najbolje ti je onda staviti peći u pećnicu s krumpirom, opet na maslinovo ili miješano ulje, i opet bilog luka i peršina, a može i kapule.
Ili frigati kolutiće :ne zna:

Nolina
16.11.2010., 11:00
Kako koji dan, jučer ujutro mi je bilo koma zlo, a refleks za povraćanje mi stalno diže želudac a više nisam imala kaj povraćat UŽAS! Ali nema veze sve ću ja pretrpit za svoju mrvu :cerek:!
U ponedjeljak idem na drugi UZV i tad ću biti 9+2 prema veličini ploda zbog one moje rane O!
Kad ćeš ti kod dr?

Ma baš tak :D preživjet ćemo.
Super! Mi smo bili prošli tjedan, kad sam bila točno 8 tjedana, imali smo 12 mm i srčeko je kuckalo :cerek: sljedeći pregled za mjesec dana, s tim da prije idem na kombinirani probir, u 12.tjednu

Kaže meni prijateljica:Najbolje ti je uvik uzeti crne gaće ( hlače ),vraga oni znaju koliko ih imaš :lol:
A kad je jednoj drugoj završio porodiljni, ja sam joj dala par klasičnih hlača i košulja kao za povratak na posao, inače je niža i tanja od mene, od tada se uvik vadi na istu bazu kad nešto kupi, pa me njen muž vječito pod.ebaje: Jesi li možda kupila koje prekratke hlače ili krivu veličinu jakete :rolleyes:? Njemu duhovito, ja ispadam glupa rasipnica, a njegova žena svetica :moli:
btw. neka ti je muka, trudna si :p!

Snalažljiva ženska, nema šta :rofl::rofl:
Ma znam :mig: ali moram se malo žalit :b

Tummy
16.11.2010., 11:01
75B
Samo se ti nasladjuj!!!!
Ovo je drugi put u 2mj da ga nosimo na servis, prvi put ga je lik zadrza 10 dana u sebe bez da je ista napravija :Snajper: sad ga dajem momku kojeg zbam i obuc cu najuzu tuniku koju imam ne bi se smilova meni i mojoj stomacini i pozurija s poslom

To za mob mi ne moras ni govorit, sta mislis kako sam zadnji put kratila dana :rolleyes: ovaj put stvarno ne mislim, bar ne sa svoga :rofl:
A moj je laptop na servisu preko misec dana, prije 10 dana nam javili da ne mogu oni to popraviti, ali će ga vratiti pa nikako, jučer muž zvao i rekao da ga hoće danas pa makar morali po njega voziti u Zg, zavlače nas,a mogli su lipo reći :ne zna:

gracya
16.11.2010., 11:03
Super! Mi smo bili prošli tjedan, kad sam bila točno 8 tjedana, imali smo 12 mm i srčeko je kuckalo :cerek: sljedeći pregled za mjesec dana, s tim da prije idem na kombinirani probir, u 12.tjednu

Predivno :cerek:, ja jedva čekam naš drugi UZV...za kombinirani probir još ne znam, valjda će mi to reći kada dođem na pregled :ne zna:

tina_m
16.11.2010., 11:06
pozdrav :w

evo da se i ja javim! ja ću sutra na uzv, nadam se samo da mi dijete nije sramežljivo pa da dr vidi što nosim :lol:

Nolina
16.11.2010., 11:08
Pa što se tiče kombiniranog, cure ovdje vele da nisu išle, pa sam se ja malo uplašila zakaj me šalje na to, ali onda mi je moja ginićka rekla da se u principu radi ili kombinirani probir u 12.tjednu ili double test kasnije + 3d uzv. Tak da je očito praksa da se ide na double, a ovaj moj je malo previše po ps, pa me ipak šalje na kombinirani :ne zna:

Nolina
16.11.2010., 11:09
evo da se i ja javim! ja ću sutra na uzv, nadam se samo da mi dijete nije sramežljivo pa da dr vidi što nosim :lol:

Držim fige :mig:

gracya
16.11.2010., 11:10
Pa što se tiče kombiniranog, cure ovdje vele da nisu išle, pa sam se ja malo uplašila zakaj me šalje na to, ali onda mi je moja ginićka rekla da se u principu radi ili kombinirani probir u 12.tjednu ili double test kasnije + 3d uzv. Tak da je očito praksa da se ide na double, a ovaj moj je malo previše po ps, pa me ipak šalje na kombinirani :ne zna:

Ma ne brini, sigurna sam da će sve biti u redu :mig: :kiss:

gracya
16.11.2010., 11:11
pozdrav :w

Sretno :cerek:

tina_m
16.11.2010., 11:17
hvalA vam puno!!!
sad samu iščekivanju ponovnog javljanja od bebe, jučer se prvi puta javila. neopisivo lijep osjećaj. :cerek:
baš sam dragom rekla da muški nemaju pojma što propuštaju, pošto ne mogu biti trudnice.

gracya
Idem leći nemogu više sjediti :w!

Mischa

Noli, a kaj je to kombinirani probir?

Mi danas bili kod ginica..tocno smo 8 tjedana trudni...15,5mm smo veliki i srceko kuca...

I pregled imam za 4 tjedna..dakle 12-ti tjedan, ali mi dr. nije spominjao taj probir?

gracya
16.11.2010., 11:18

Mi danas bili kod ginica..tocno smo 8 tjedana trudni...15,5mm smo veliki i srceko kuca...

I pregled imam za 4 tjedna..dakle 12-ti tjedan, ali mi dr. nije spominjao taj probir?

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Mischa, nisam te dugo vidjela pa samo da te pozdravim i da tebe i bebača :kiss:

tina_m
16.11.2010., 11:21

ja ću sutra 19 tj pa mi ni moj ginić nikad nije spominjao kombinirani probir? :confused:

Mischa
16.11.2010., 11:27
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Mischa, nisam te dugo vidjela pa samo da te pozdravim i da tebe i bebača :kiss:

Hej draga...i ja tebi saljem pozdrave i tocno znam kako se osjecas, iako ja ne povracam..ali imam konstantno knedlu u grlu i to vise nije za zivjeti

OOOOOOO
16.11.2010., 11:30
pozz svima!:w

**Anchy**
16.11.2010., 11:31
Bila mi je sveki pa sam se malo druzila :rolleyes:

OOOOOOO
16.11.2010., 11:33
Bila mi je sveki pa sam se malo druzila :rolleyes:

meni moja nije vec duze i ja happy:cerek: bar me ne zamara,na miru sam:p

tina_m
16.11.2010., 11:35
pozz svima!:w

da vas pitam nešto.

ovako, kratki uvod. mama od dragog je jeko bolesna, prikovana je za krevet nako 4 operacije tumora na mozgu. ali sam malo ljubomorna i ljuta jer moj dragi bez pogovora napravi sve za nju oko bolnice i doma staračkog, naziva u vezi prijevoza. ljuta sam zato jer ima i brata i tatu koji jest da žive u sloveniji, ali se ne brinu za nju niti je posjećuju koliko bi mogli. ljuta sam i zato jer ga ja moram moliti da nekaj za mene uradi, a nije da ga svaki dan molim neke ogromne stvari. mislim, brat mu ima curu u hrvatskoj, udaljenu 20 km od staračkog doma di je njihova mama i ne dođe je posjetit, a njegov tata radi pola radnog vremena i mogo bi svaki vikend doći, ali dođe jednom mjesečno.

recite mi dal sam jako grozna osoba, sebična gadura ili imam neko pravo barem malo biti ljuta???

**Anchy**
16.11.2010., 11:41
A moj je laptop na servisu preko misec dana, prije 10 dana nam javili da ne mogu oni to popraviti, ali će ga vratiti pa nikako, jučer muž zvao i rekao da ga hoće danas pa makar morali po njega voziti u Zg, zavlače nas,a mogli su lipo reći :ne zna:

http://www.pic4ever.com/images/2mo5pow.gif http://www.pic4ever.com/images/2mo5pow.gif
Mislim da bi i kod nas bia isti scenarij da mm nije nakon 10 dana jednostavno bez najave otisa po njega (nakon sta smo skontali da ga ni upalija nije) uz to da ga nije trebalo popravljat vec samo ocistit od virusa :mad:

mlada38
16.11.2010., 11:44
ehej cure!
vidim problemi s informatičkom tehnikom, ja na to samo kažem, nemojte mi to raditi!!!!!!!!!! sreća ja imam dva dobra frenda informatičara koji se u sve i svašta razumiju pa moje popravljanje računala ne traje dulje od 2 dana

**Anchy**
16.11.2010., 11:44
meni moja nije vec duze i ja happy:cerek: bar me ne zamara,na miru sam:p

Moja dodje jednom u 10-dana na po ure, s obzirom da smo u istoj kuci to mi je podnosljivo. Vidila je da smo donili dosta stvari iz ST pa je morala saznat o cemu se radi :rofl:

drea_zg
16.11.2010., 11:45
pozz :w
ja radno uz :kava:
vi?

**Anchy**
16.11.2010., 11:47
pozz :w
ja radno uz :kava:
vi?

Ej :w
Da cujem koje je cije ime, mi smo se isto mislili izmedju Lucije i Petre :D

**Anchy**
16.11.2010., 11:49
ehej cure!
vidim problemi s informatičkom tehnikom, ja na to samo kažem, nemojte mi to raditi!!!!!!!!!! sreća ja imam dva dobra frenda informatičara koji se u sve i svašta razumiju pa moje popravljanje računala ne traje dulje od 2 dana

Nadam se da ce i ovaj moj imat razumjevanja :mig:
Potraje li ipak duze od 2 dana mm ce nadrapat jer radi njega i njegovih igrica comp i ide na servis :mad:

Kako si mi ti, sta ima nova?

tina_m
16.11.2010., 11:50

ja sam se odlučila da ako bude curica: Dea Maria, a za dečka: Marin

ali i ova tvoja su mi :cerek:

mlada38
16.11.2010., 11:50

da vas pitam nešto.

ovako, kratki uvod. mama od dragog je jeko bolesna, prikovana je za krevet nako 4 operacije tumora na mozgu. ali sam malo ljubomorna i ljuta jer moj dragi bez pogovora napravi sve za nju oko bolnice i doma staračkog, naziva u vezi prijevoza. ljuta sam zato jer ima i brata i tatu koji jest da žive u sloveniji, ali se ne brinu za nju niti je posjećuju koliko bi mogli. ljuta sam i zato jer ga ja moram moliti da nekaj za mene uradi, a nije da ga svaki dan molim neke ogromne stvari. mislim, brat mu ima curu u hrvatskoj, udaljenu 20 km od staračkog doma di je njihova mama i ne dođe je posjetit, a njegov tata radi pola radnog vremena i mogo bi svaki vikend doći, ali dođe jednom mjesečno.

recite mi dal sam jako grozna osoba, sebična gadura ili imam neko pravo barem malo biti ljuta???

nisi grozna osoba samo si realna, ali ne zaboravi tm je najgore, misliš li da on ne vidi ponašanje svojih i da ga to ne boli, mislim ipak se radi o majci,možda se upravo zato on još više dao u sve to

OOOOOOO
16.11.2010., 11:51
Moja dodje jednom u 10-dana na po ure, s obzirom da smo u istoj kuci to mi je podnosljivo. Vidila je da smo donili dosta stvari iz ST pa je morala saznat o cemu se radi :rofl:

a da znatizeljne babe,sve su iste,moja pogotovo

tina_m
16.11.2010., 11:52
ehej cure!

mi imamo 2 laptopa, svaki svoj. kad jedan rikne onda koristimo ovaj drugi :lol:

tina_m
16.11.2010., 11:54
nisi grozna osoba samo si realna, ali ne zaboravi tm je najgore, misliš li da on ne vidi ponašanje svojih i da ga to ne boli, mislim ipak se radi o majci,možda se upravo zato on još više dao u sve to

razumijem ga ja i shvaćam i branim pred svojom majkom kad mi veli da nije dovoljno pažljiv i obziran prema meni. ali stvarno mi nekad pukne, dok vidim koliko se muči sa poslom i onda još oko svoje mame, a ova dva se po jajima češkaju jer znaju da se bude on za sve pobrinul.

mlada38
16.11.2010., 11:54
Nadam se da ce i ovaj moj imat razumjevanja :mig:
Potraje li ipak duze od 2 dana mm ce nadrapat jer radi njega i njegovih igrica comp i ide na servis :mad:

Kako si mi ti, sta ima nova?

ja super, radim i uživam u lijepom vremenu pa sam happy, pomalo me steže, probada dole, i prepone i imam osječaj kad stojim da će mi sve propasti, ali čitam da je u mojim tjednima to normalno pa samo nastavljam dalje.
idem u petak kod njega na pregled pa ću vidjeti što će reći, inače čula sam od još dvije cure da je napravio paniku gdje nije trebao, kao da čovjek ima halucinacije pa isprepada žene. ja sam odlučila ako me sašije s crnjacima da ću definitivno tražiti i drugo mišljenje.
a kako si ti?

drea_zg
16.11.2010., 11:55

negdje sam pročitala da ste odlučili za Petru, slatko :cerek:
kak ste odlučili i čije je prevagnulo??
kod nas: mm hoće Luciju i zapeo majke ti :rolleyes:, a ja bi Janu, baš mi je nekak Jana :cerek:

mlada38
16.11.2010., 11:56
razumijem ga ja i shvaćam i branim pred svojom majkom kad mi veli da nije dovoljno pažljiv i obziran prema meni. ali stvarno mi nekad pukne, dok vidim koliko se muči sa poslom i onda još oko svoje mame, a ova dva se po jajima češkaju jer znaju da se bude on za sve pobrinul.

a draga trebaš mu na lijepi način kad izabereš dobar trenutak skrenuti pažnju na ono što tebi treba, kao i na njih dvojicu kretena

mlada38
16.11.2010., 11:57
idem oguliti patate i staviti pire kuhati pa se vraćam

drea_zg
16.11.2010., 11:58
ja super, radim i uživam u lijepom vremenu pa sam happy, pomalo me steže, probada dole, i prepone i imam osječaj kad stojim da će mi sve propasti, ali čitam da je u mojim tjednima to normalno pa samo nastavljam dalje.
idem u petak kod njega na pregled pa ću vidjeti što će reći, inače čula sam od još dvije cure da je napravio paniku gdje nije trebao, kao da čovjek ima halucinacije pa isprepada žene. ja sam odlučila ako me sašije s crnjacima da ću definitivno tražiti i drugo mišljenje.
a kako si ti?

podržavam način razmišljanja :top:
ti dr. nekad znaju diknut strku nepotrebno
samo pozitivno naprijed :top:

tina_m
16.11.2010., 11:58
mene ne stežu prepone nego damo dolje di je nekada davno bila maternica, ali malo si me utješila kad si rekla da je to normalno.

mlada38 hoćemo li na isti dan push-push? :lol: jel već znaš što nosiš ili se nadaš da ćeš sad na pregledu u petak saznati?

da, ali meni se nekako čini da nikad nije pravi trenutak, ali ga podsjetim na to kad se situacija oko mame smiri, znači kad nije u bolnici, kad je stabilizirana.

**Anchy**
16.11.2010., 12:01

To da ti pukne je normalno, nisi nit prva nit zadnja. Tesko je sta se u ovom slucaju radi o zeni koja je bolesna :( i koja je njegova mama bez obzira na to kakvi su brat i otac. Nazalost tu sta god da kazes ili prigovaras ispadas negativac, iako ne mislis nista lose :grli:

Nolina
16.11.2010., 12:03

Kombinirani probir se sastoji od uzv na kojem se mjeri nuhalni nabor (i vjerojatno neke druge mjere fetusa) koje mogu pokazati da li postoji mogućnost za neke deformacije djeteta - to je ovako mojim riječima ugrubo, nemoj sad ovo uzimati od riječi do riječi, nisam ja doktor i nekih krvnih pretraga. Ali taj pregled se plaća, zbog čega moja ginićka obično šalje na double test u 15 ili 16 tjednu i uz to preporuči 3d uzv na kojem se provjeri morfologija fetusa, tj. izmjere se sve te bitne mjere.
Nemoj se uzrujavat ak te nije slao na kombinirani, to je praksa sa starijim rodiljama i ako postoje neki rizici, zato sam se ja uzrujala kad me poslao na to, ali eto, pozitivna sam, sve je sigurno ok :mig:

Jbte, tvoja beba veeeelika :rofl::rofl: mi imamo tek 12 mm :D

**Anchy**
16.11.2010., 12:07
a kako si ti?

To definitivno, iako mene stvarno nije s nicim plasija, 2 puta sam prokrvarila, 3 puta imala bronhitis za vrime T (nikad prije) i posteljica je jos uvik nisko...bia mi je skroz ok, nekad malo izgubljen al bez velike panike :ne zna:
Uostalom kod tebe ce apsolutno sve bit ok tako da nema smisla gubit vrime na negativne misli :top:

Sta se tice probadanja, ja sam u to vrime stalno trcala na wc vidit jel sve na svom mistu :facepalm: al prodje to brzo :grli:

Nolina
16.11.2010., 12:09
Ajme vidi kombinacije :cerek: :cerek: preslatko

http://gallery.projectnursery.com/photos/2392_500x375.jpg?1289749658?1289909287248

tina_m
16.11.2010., 12:09
To da ti pukne je normalno, nisi nit prva nit zadnja. Tesko je sta se u ovom slucaju radi o zeni koja je bolesna :( i koja je njegova mama bez obzira na to kakvi su brat i otac. Nazalost tu sta god da kazes ili prigovaras ispadas negativac, iako ne mislis nista lose :grli:

ali vjerojatno ima neki respekt prema ocu i starijem bratu kad im ništa ne kaže u vezi toga. njegova je to odluka i njegova obitelj. ja samo njemu kažem svoje mišljenje, a u njihove se odnose ne miješam niti si uzimam za pravo bilo šta njima govoriti.

samo ne žalim da ako potraje sve to da naše dijete se osjeti zanemarenim ili da osjeti da dragi sa svojim djetetom ne provodi dovoljno vremena.

drea_zg
16.11.2010., 12:11

http://gallery.projectnursery.com/photos/2392_500x375.jpg?1289749658?1289909287248

meni je mrvu prekičasto :lol::ne zna:

tina_m
16.11.2010., 12:12

ajme di si našla ovu fotku baš mi je :cerek:
zbog takvih fotka se ponadam da je curica :cerek:

**Anchy**
16.11.2010., 12:14
negdje sam pročitala da ste odlučili za Petru, slatko :cerek:
kak ste odlučili i čije je prevagnulo??
kod nas: mm hoće Luciju i zapeo majke ti :rolleyes:, a ja bi Janu, baš mi je nekak Jana :cerek:

On je tia Lucija, ja sam u biti od pocetka bila za Miu, Petra je bila na drugom mistu i meni i njemu (morali smo popis napravit :rofl: :rolleyes:) pa smo odlucili da nam je draze da oboje budemo zadovoljni nego da jedno "pobjedi" :mig:

**Anchy**
16.11.2010., 12:16

Too much for me takodjer :ne zna:

drea_zg
16.11.2010., 12:18
On je tia Lucija, ja sam u biti od pocetka bila za Miu, Petra je bila na drugom mistu i meni i njemu (morali smo popis napravit :rofl: :rolleyes:) pa smo odlucili da nam je draze da oboje budemo zadovoljni nego da jedno "pobjedi" :mig:

dobra taktika
ne znam :ne zna:
nama je Tia bila od početka (prije nego smo ostali T), ali obzirom na količinu Tia koja se trebaju roditi u našoj blizini uskoro, odustali smo
a sad ćemo morati birati između ova dva, jer meni nije loše ni Lucija, niti je njemu loše Jana
neku treću opciju nemamo
pa smo rekli da ćemo izvlačit papirć ak niš drugo :rofl:

tina_m
16.11.2010., 12:20
Too much for me takodjer :ne zna:

ima malo previše toga, ali već vidim kako bi se lijepo dalo izkombinirat soba za curice. od ovakvih fotka meni samo mašta proradi za nešto orginalnije :mig:

twisted.x.siste
16.11.2010., 12:21
:visi:
naprvila tartar, očistila lignje, ogulila i izrezala krumpir.
mogla bi komotno u krevet.
a treba to još skuhat :mama:
a onda suđe, a imam i veša.

aaaaaa ubite me molim vas:rolleyes:

tina_m
16.11.2010., 12:21

oko imena sam ja odlučila koja dolaze u obzir, a on je samo dao zeleno svjetlo za Deu Mariu i Marina :cerek:

drea_zg
16.11.2010., 12:24

aaaa lignje
sad su mi sline počele curit :rofl:
ma polako, stigneš suđe i veš!
meni je začudo sve pospremljeno
al mi se neda radit ovo njesra od projekta :rolleyes:

**Anchy**
16.11.2010., 12:25
ali vjerojatno ima neki respekt prema ocu i starijem bratu kad im ništa ne kaže u vezi toga. njegova je to odluka i njegova obitelj. ja samo njemu kažem svoje mišljenje, a u njihove se odnose ne miješam niti si uzimam za pravo bilo šta njima govoriti.

samo ne žalim da ako potraje sve to da naše dijete se osjeti zanemarenim ili da osjeti da dragi sa svojim djetetom ne provodi dovoljno vremena.

Isto tako si i ti njegova obitelj (uskoro i bebac) i to nikad ne smi zaboravit.
Mi smo imali slican problem jer su njegovi navikli da u svemu racunaju na mm, a na brata mu nista. I dalje cesto uskace, pogotovo jer mu brat vise ne zivi u istom gradu ali s vrimenom su i oni shvatiti da to nece ic tako :nono:
Ko sta si i sama rekla nije nase da im ista govorimo i petljamo se u njihove odnose, al ja sam takva da se na meni sve vidi pa rijeci nisu ni bile potrebne :rofl:

Nolina
16.11.2010., 12:26

Meni taman :D

ajme di si našla ovu fotku baš mi je :cerek:
zbog takvih fotka se ponadam da je curica :cerek:

http://gallery.projectnursery.com/projects/426-Pink-Zebra-and-Chandelier-Nursery-

jbt, ja se umorila dok sam ovo samo pročitala :grli: de malo lezi i odmori :D

tina_m
16.11.2010., 12:31
Isto tako si i ti njegova obitelj (uskoro i bebac) i to nikad ne smi zaboravit.
Mi smo imali slican problem jer su njegovi navikli da u svemu racunaju na mm, a na brata mu nista. I dalje cesto uskace, pogotovo jer mu brat vise ne zivi u istom gradu ali s vrimenom su i oni shvatiti da to nece ic tako :nono:
Ko sta si i sama rekla nije nase da im ista govorimo i petljamo se u njihove odnose, al ja sam takva da se na meni sve vidi pa rijeci nisu ni bile potrebne :rofl:

ma bude mu došlo u glavu, ali treba će mu jedno vrijeme.

ma i meni se odmah sve na faci vidi, iste smo :rofl:

**Anchy**
16.11.2010., 12:37

Odmori malo, nema smisla toliko se preforsirat :grli:
Ves i sudje nek pricekaju malo, il nek ti tm pomogne, dug je dan.

tina_m
16.11.2010., 12:42
nolina ova stranica je super!!! sad si mogu naći kinderbet kakav mi se sviđa, pa ću onda dragog zaposliti, svog dobrog stolara :cerek:

mlada38
16.11.2010., 12:43
mene ne stežu prepone nego damo dolje di je nekada davno bila maternica, ali malo si me utješila kad si rekla da je to normalno.

mlada38 hoćemo li na isti dan push-push? :lol: jel već znaš što nosiš ili se nadaš da ćeš sad na pregledu u petak saznati?
da, ali meni se nekako čini da nikad nije pravi trenutak, ali ga podsjetim na to kad se situacija oko mame smiri, znači kad nije u bolnici, kad je stabilizirana.

draga hoćemo li zajedno push push ne znam ali zato ćemo zadnje dane ovdje zajedno odbrojavati, ja se sve nadam da ću ja ranije, ovo dvojesam dobro ranije, malu 3 tjedna prije, a malog 4 tjedna prije, niti ne znam što zanči to završno odbrojavanje.
a što se tiče spola, nemam pojma još što je, možda vidimo u petak, a i radila sam amnio i očekujem uskoro nalaz pa ću ako ne prije tada saznati.

Nolina
16.11.2010., 12:44
nolina ova stranica je super!!! sad si mogu naći kinderbet kakav mi se sviđa, pa ću onda dragog zaposliti, svog dobrog stolara :cerek:

Eto :D ima gore hrpa slika - za dobre ideje :mig:

**Anchy**
16.11.2010., 12:45
ma bude mu došlo u glavu, ali treba će mu jedno vrijeme.
ma i meni se odmah sve na faci vidi, iste smo :rofl:

Svakome treba :rofl: nadam se da ce jako brzo sve bit kako treba :grli:

Kod nas su trenutacno problem glupe financije, treba nesto na kuci radit i to poprilicno kosta, a podrazmjeva se da mi snosimo vecinu (ako ne i sav) troska :mad: a kuca ima 3 stana, u jednom su njegovi, jedan je nas, a jedan mu bratov.
Kad nesto kazem ispadam materijalista koji gleda samo u lovu al ne mogu sebi dopustit da se osjecam iskoristeno :(

mlada38
16.11.2010., 12:47
To definitivno, iako mene stvarno nije s nicim plasija, 2 puta sam prokrvarila, 3 puta imala bronhitis za vrime T (nikad prije) i posteljica je jos uvik nisko...bia mi je skroz ok, nekad malo izgubljen al bez velike panike :ne zna:
Uostalom kod tebe ce apsolutno sve bit ok tako da nema smisla gubit vrime na negativne misli :top:

Sta se tice probadanja, ja sam u to vrime stalno trcala na wc vidit jel sve na svom mistu :facepalm: al prodje to brzo :grli:

ajde lakše mi je kad čujem da je i druge mučilo što i mene a na kraju bilo sve ok, a što se tiče gina ti si prva koja je imala problemaa on je nije uplašio

lizianthus
16.11.2010., 12:47
drea- jesi vidla moj post od sinoć?
ako si koji dan za kavicu na kukuljeviću, ja sam napokon doma na komplikacijama pa se javi :mig:

drea_zg
16.11.2010., 12:48

Kod nas su trenutacno problem glupe financije, treba nesto na kuci radit i to poprilicno kosta, a podrazmjeva se da mi snosimo vecinu (ako ne i sav) troska :mad: a kuca ima 3 stana, u jednom su njegovi, jedan je nas, a jedan mu bratov.
Kad nesto kazem ispadam materijalista koji gleda samo u lovu al ne mogu sebi dopustit da se osjecam iskoristeno :(

zauzmi svoj stav i porazgovaraj s mm o njemu
kompromis uvijek :top:

tina_m
16.11.2010., 12:50
mlada38 pa odbrojavanje do termina koji nam je ginić dao :rofl:
jel si osjetila već micanje bebe? ja sam jučer prvi puta, sva sam se rastopila :cerek:

nolinaza odlične ideje, jedva čekam da si odaberem jedan pa da vidim faze izrade :D

blalla
helllllooooooooooooooooooooooo:w

danas smo 36+:cerek:
kako je brzo prošlo!!

drea_zg
drea- jesi vidla moj post od sinoć?
ako si koji dan za kavicu na kukuljeviću, ja sam napokon doma na komplikacijama pa se javi :mig:

jesam kasnije, hvala :grli:
na kukuljevićevom sam non stop zbog Dubravice
i jesam za kofi, al negdje idući tjedan kad mi prođu dvije stvari; sekini nalazi i projekt koji moram predat šefici početkom tjedna
javim ti se na PM onda :mig:
i fala Bogu da si doma, pa bilo ti je i vrijeme više :D

twisted.x.siste
16.11.2010., 12:52

kako je brzo prošlo!!

ja sam skoro 38 pa mi nikak nije jasno:ne zna:

**Anchy**
16.11.2010., 12:53
ajde lakše mi je kad čujem da je i druge mučilo što i mene a na kraju bilo sve ok, a što se tiče gina ti si prva koja je imala problemaa on je nije uplašio

Meni je stvarno bia ok, reka je da ga sve to brine i da se moram dobro pripazit al uistinu nista pretjerano, cak nam ni sex nije zabranija :mig:
Ne znam da li je igralo ulogu to sta ja inace nisam od onih koji panicare i sta sam bila smirena svaki put bez obzira sta on reka :ne zna:

blalla
16.11.2010., 12:54

ja sam skoro 38 pa mi nikak nije jasno:ne zna:

hej ti!!!!!:w
kako se zabavljaš??

ja sam malo spavala na kauču:mig:
a vrijeme i nije za niš drugo!!:rolleyes:

Mischa
16.11.2010., 12:56
Jbte, tvoja beba veeeelika :rofl::rofl: mi imamo tek 12 mm :D

Da, da, i ja sam se zacudila kak je beba narasla, buduci da je u 5 tjednu bila 1,5mm, a sad je 1,5 cm :D

ali, ni mm, a ni ja nismo bas niski...tak da...samo se nadam da nece beba biti visoka metar i cevap ko moja sogi:rolleyes:

tina_m
16.11.2010., 12:56

pa isto tako velim dragom da nije fer da on sam snosi troškove bolnice (jer mu je mama slovenski državljanin, pa se participacije plačaju i sve to kao i oni koji nemaju dopunsko) a oni dva ništa. dvam puta je ove godine bila u bolnici i oba dva puta je on sve platio, kao bude mu slovenija vratila troškove, ali svejedno treba čekati do onda i biti bez tih skoro 6000 kn.
rekla sam mu da neka podijele, jer uskoro će troškovi oko djeteta.

**Anchy**
16.11.2010., 12:57
zauzmi svoj stav i porazgovaraj s mm o njemu
kompromis uvijek :top:

MM jako dobro zna moj stav, tu nemam apsolutno nikakvih problema, nikad nisam naucila sta znaci trpit u sebi :rofl:
Nazalost ode je situacija takva da nijedno od nas nece na kraju bit zadovoljno, al sta je tu je, iskombinirat cemo valjda nesto s cim cu moc zivit :moli:

drea_zg
16.11.2010., 12:57

kako je brzo prošlo!!

čestitam :cerek:
jo malo :D
nego vidjela sam da ti frendica/sveki/tko već nije uspio naći chicco uloške??
nije ih bilo u king crossu? :confused:

**Anchy**
16.11.2010., 12:58

kako je brzo prošlo!!

Cestitam na tjednima :cerek:
Jos malo :mig:

blalla
16.11.2010., 13:00
čestitam :cerek:
jo malo :D
nego vidjela sam da ti frendica/sveki/tko već nije uspio naći chicco uloške??
nije ih bilo u king crossu? :confused:

sveki ih nije našla, bila je i u WG,, na kraju je kupila neke od Prenatala!:ne zna:
izgledaju dosta veliki:ne zna:

tina_m
16.11.2010., 13:00

kako je brzo prošlo!!

ja sam tek na pola puta :mig:

Nolina
16.11.2010., 13:01
Da, da, i ja sam se zacudila kak je beba narasla, buduci da je u 5 tjednu bila 1,5mm, a sad je 1,5 cm :D

ali, ni mm, a ni ja nismo bas niski...tak da...samo se nadam da nece beba biti visoka metar i cevap ko moja sogi:rolleyes:

:raspa: Molim lijepo, sad se osjećam povrijeđeno, ja sam đepna venera :rofl::rofl::rofl:

blalla
16.11.2010., 13:02
ja sam tek na pola puta :mig:

Cestitam na tjednima :cerek:
Jos malo :mig:

dug je to period ali ipak je preletjelo!!
još malo:cerek:

drea_zg
16.11.2010., 13:03
sveki ih nije našla, bila je i u WG,, na kraju je kupila neke od Prenatala!:ne zna:

čudno :misli:
možda chicco dućan ih baš onda nije imao :ne zna:
ma biti će i prenatalovi dobri, sigurno, čim su od njih, logičnije mi je nekak da su pomno osmišljeni :mig:

tina_m
16.11.2010., 13:04
držimo fige da ne prenosiš previše!

meni se bebi danas još nije javila :tuzni:

lizianthus
16.11.2010., 13:04
jesam kasnije, hvala :grli:
na kukuljevićevom sam non stop zbog Dubravice
i jesam za kofi, al negdje idući tjedan kad mi prođu dvije stvari; sekini nalazi i projekt koji moram predat šefici početkom tjedna
javim ti se na PM onda :mig:
i fala Bogu da si doma, pa bilo ti je i vrijeme više :D

nemaš frke, na pm se javi :mig:
je, bilo mi je i vrijeme :D

blalla
16.11.2010., 13:07
čudno :misli:
možda chicco dućan ih baš onda nije imao :ne zna:
ma biti će i prenatalovi dobri, sigurno, čim su od njih, logičnije mi je nekak da su pomno osmišljeni :mig:

ma svaki dan me je zvala i davala izvješće gdje je bila,i pitala za uloške,
i na kraju je kupila ove! nema veze, bit će dobri!!!
nisam vidjela cijenu a mislim da su povoljniji od chiccovih ali ih ima manje!

Mischa
16.11.2010., 13:09
:raspa: Molim lijepo, sad se osjećam povrijeđeno, ja sam đepna venera :rofl::rofl::rofl:

Sogi i ja si nismo bas najbolje frendice, tako da..svaka slicnost s njom, bila bi kazna za mene

Nolina
16.11.2010., 13:10
Sogi i ja si nismo bas najbolje frendice, tako da..svaka slicnost s njom, bila bi kazna za mene

Ajd dobro onda ti oprošteno :rofl::rofl::rofl:

tina_m
16.11.2010., 13:12
ja se nadam da će visinu naslijediti od dragog, ima lijepih 185 cm, a ja punih 20 cm niža. :rofl:

Mischa
16.11.2010., 13:13
Ajd dobro onda ti oprošteno :rofl::rofl::rofl:

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

I da, pod hitno moram ici u kupovinu grudnjaka...iako su mi svi grudnjaci bili preveliki, sad su mi vec naknap, pa su mi svi poprilicno kao push upovi...a to ne zelim...

Tummy
16.11.2010., 13:15
Hej :W! I ove prenatalove kupuju kod nas, dođu 38 kn i isto ih hvale, ne zamaraj se :mig:!
Evo vas ja škicnem svako malo između usisavača i krpe za prašinu :), sad ću valjda i do dućana!

Tummy
16.11.2010., 13:17
I da, pod hitno moram ici u kupovinu grudnjaka...iako su mi svi grudnjaci bili preveliki, sad su mi vec naknap, pa su mi svi poprilicno kao push upovi...a to ne zelim...
grudnjaci :eek:, od početka trudnoće sam promijenila dvije veličine, sad ću još jednu minimalno :rofl:, najskuplja investicija u trudnoći+ nijednu jaknu nisam mogla u startu zakopčati

Sanja29
16.11.2010., 13:19
ja radim rižoto od kozica za ručak :-)

Mischa
16.11.2010., 13:19
grudnjaci :eek:, od početka trudnoće sam promijenila dvije veličine, sad ću još jednu minimalno :rofl:, najskuplja investicija u trudnoći+ nijednu jaknu nisam mogla u startu zakopčati

ja ne mogu nijedne hlace zakopcati, zato kaj mi je vec skemba iskocila

Nolina
16.11.2010., 13:20
ja se nadam da će visinu naslijediti od dragog, ima lijepih 185 cm, a ja punih 20 cm niža. :rofl:

Ako nosim curu, nadam se da će naslijedit mojih slavnih 160 cm :cerek: da može nosit pete od 15 cm i biti taman za svakog dečka :mig:
Ako je dečko, onda se nadam da će bit na tatu ili ujka, oni su ipak malo jači po tom pitanju :D

Nolina
16.11.2010., 13:21

:klopa: :klopa: :klopa:
Joooj zašto mi to radiš?

blalla
16.11.2010., 13:24

:w kad ideš???

Sanja29
16.11.2010., 13:25
:klopa: :klopa: :klopa:
Joooj zašto mi to radiš?

:D:D:D:D mislim ga napraviti na crveno .... u paradajz sosu :-) s malo milerama ....

njami njami njami

Sanja29
16.11.2010., 13:26
:w kad ideš???

mAaa joooooooooooojjjj ... naručena sam na kontrolu za sedam danaa. ... kako sada stvari stoje u petrovoj ne prihvaćaju carski rez već čekaju prirodni porod ... možda se nešto promijeni za sedam dana ali sumnjam:(

Tummy
Nije fer, ja još na dvopeku i nekim bljaki juhicama od ječma :rolleyes:

ja ne mogu nijedne hlace zakopcati, zato kaj mi je vec skemba iskocila
I meni je bilo tako, ali od utrogestana, e, njega sam mrzila uistinu :(, ali ja sam bila na MPO, ma znaš, svi smo različiti, mrzim kad bi mi ljudi šokirano komentirali stomak, pa nismo ni inače isti, zašto bismo morali u trudnoći :ne zna:?
Lipo improviziraj s gumicom oko botuna,a kad i to postane tisno, jedne gege ( taice ), još štogod i riješeno :top:! Najgore mi je bilo kupiti robu za posao..

blalla
ovaj moj mali nikako da smiri nožice, samo što se ne izrigam, jedva dišem!!!

Sanja29
16.11.2010., 13:27
cure što se tiče grudnjaka ... za one koje ne znaju ima kupiti u Muelleru ... grudnjaci su za dojenje ali su odlični ja ih nosim i sada

twisted.x.siste
16.11.2010., 13:28
hej ti!!!!!:w
kako se zabavljaš??

ja sam malo spavala na kauču:mig:
a vrijeme i nije za niš drugo!!:rolleyes:

a ja malo dangubim malo radim.
pripremila sam sve za pržit lignje i pomfri.
sad bi si išla pripremiti jelo jer sam gladna,
a ne da mi se jer onda opet oko 4 moram za mm-a.

blalla
16.11.2010., 13:30
a ja malo dangubim malo radim.
pripremila sam sve za pržit lignje i pomfri.
sad bi si išla pripremiti jelo jer sam gladna,
a ne da mi se jer onda opet oko 4 moram za mm-a.

ja obožavam pržene lignje ali mrzim čistiti kuhinju nakon njih!!!
ja ću peći krilca i opet brokula:mig:

twisted.x.siste
16.11.2010., 13:31
dok me nije bilo pripremila sam si jelo ofc.
nisam ljena kad je tov u pitanju
žalosno

twisted.x.siste
16.11.2010., 13:31
mm ne voli brokulu i gotovo. a ja ju obožavam

blalla
16.11.2010., 13:39
mm ne voli brokulu i gotovo. a ja ju obožavam

MM ne voliš niš zeleno osim brokule i graška!!!
mogu proći i tikvice ali one nisu zelene

twisted.x.siste
16.11.2010., 13:41
ajme ubila sam se.

blalla
16.11.2010., 13:43
ajme ubila sam se.

:rofl: nek si, i ja ću uskoro!!!
i ja sam stavila ručak da se radi jer sam gladna!!!

twisted.x.siste
16.11.2010., 13:43
http://webcafe.net.hr/bizzar/page/2010/11/16/0274006.html

aj ti reci

twisted.x.siste
16.11.2010., 13:44
:rofl: nek si, i ja ću uskoro!!!
i ja sam stavila ručak da se radi jer sam gladna!!!

lignje pržila na maslinovom ulju ali zato pomfri na svinjskoj masti:lol:.

e jesam krme svaka mi čast

blalla
16.11.2010., 13:47

aj ti reci

svaka čast, bolje nego da gnjave životinjice!!

blalla
16.11.2010., 13:50
ej koje su ti veličine navlake za poplun!

Nolina
16.11.2010., 13:51

aj ti reci

wtf?! :eek::eek::eek:
Ovo nisam trebala znat :rolleyes:

twisted.x.siste
a mm je svejed doslovno.
apsolutno sve voli i sve jede.
brokulu može promrljaviti, ali ne da mi ga se mučit, pa nije beba.

jedino kaj ne jede su fileki/tripice, knedle i griz.

ostalo apsolutno sve

twisted.x.siste
ej koje su ti veličine navlake za poplun!

uf ne znam.
nemoj me da idem sad mjerit.
budem kasnije.
ak sad ustanem opala bum u nesvijest, sva mi je krv u želucu:lol:

twisted.x.siste
16.11.2010., 13:52
wtf?! :eek::eek::eek:
Ovo nisam trebala znat :rolleyes:

onda ne želiš znati za što se koriste posteljice?

za ruževe i kreme:lol:

blalla
16.11.2010., 13:52
a mm je svejed doslovno.
apsolutno sve voli i sve jede.
brokulu može promrljaviti, ali ne da mi ga se mučit, pa nije beba.

jedino kaj ne jede su fileki/tripice, knedle i griz.

ostalo apsolutno sve

MM je jako izbirljiv!!!
neće tripice, jetrice, blitvu, špinat, kelj..........gorgonzolu.....:rolleyes:

Nolina
16.11.2010., 13:53
onda ne želiš znati za što se koriste posteljice?

za ruževe i kreme:lol:

Zajebavaš me! :eek::eek:

Nemoj mi govorit takve stvariiiii!!!!!!! :o

blalla
16.11.2010., 13:54
uf ne znam.
nemoj me da idem sad mjerit.
budem kasnije.
ak sad ustanem opala bum u nesvijest, sva mi je krv u želucu:lol:

nema frke kad se sjetiš, ja sam se iznenadila kako su velike ili je krevet mali:ne zna:
u subotu idem kod one frendice, pa ću imati više informacija iz Podobnika, nemoj do tada roditi!!!

twisted.x.siste
16.11.2010., 13:55
MM je jako izbirljiv!!!

e da, ni moj ne voli sireve.
samo one neutralne voli.
gorgonzolu jok.

Zajebavaš me! :eek::eek:

Nemoj mi govorit takve stvariiiii!!!!!!! :o

ne zajebavam :ne zna:

blalla
ajme jedva dišem

Tummy
MM je jako izbirljiv!!!
Nije vama lako, a bogme, ni meni, mora biti mesa i krumpira :lol:, zato sam u ovoj zajednici ja svejed :top:!
Frigala si lignje, znači, drugi put probaj u pećnicu s krumpirom, isto zakusno!

twisted.x.siste
nema frke kad se sjetiš, ja sam se iznenadila kako su velike ili je krevet mali:ne zna:
u subotu idem kod one frendice, pa ću imati više informacija iz Podobnika, nemoj do tada roditi!!!

:top:

twisted.x.siste
16.11.2010., 13:58
ajme dijete će mi ubit Boga u želucu!
ak se ne zrigam sad nebum nikad.
mlati li ga mlati a ja se taman natovarila...

mora da ga siročeka stišću lignje

blalla
16.11.2010., 14:03
ajme dijete će mi ubit Boga u želucu!
ak se ne zrigam sad nebum nikad.
mlati li ga mlati a ja se taman natovarila...

mora da ga siročeka stišću lignje

odvali se na bok,da ti ne bude toliki pritisak!!!:top:

twisted.x.siste
16.11.2010., 14:05
odvali se na bok,da ti ne bude toliki pritisak!!!:top:

idem pa dođem. inače bu cijela tastatura puna liganja:rolleyes:

**Anchy**
16.11.2010., 14:08
Jos samo pola ure mogu uzivat u comp i forumu :mama:

blalla
16.11.2010., 14:09
Jos samo pola ure mogu uzivat u comp i forumu :mama:

:confused:

**Anchy**
16.11.2010., 14:11
:confused:

Ma mm je kupia neke nove igrice pa mu je comp prespor i zato danas ide na servis, nadam se da ce u roku 2-3 dana bit sve sredjeno :moli:

twisted.x.siste
16.11.2010., 14:15
Ma mm je kupia neke nove igrice pa mu je comp prespor i zato danas ide na servis, nadam se da ce u roku 2-3 dana bit sve sredjeno :moli:

vjerojatno mu treba jača grafička ili još rama.

ali zakaj zato na servis?:ne zna:

a sad odoh u horizontalu.
šteta lignji:lol:

**Anchy**
16.11.2010., 14:22
vjerojatno mu treba jača grafička ili još rama.

ali zakaj zato na servis?:ne zna:

Ma zadnji put je ovaj kojem smo ga nosili reka da treba neki disk minjat, sta on nije napravija :rolleyes: pa cisto da ga neko ponovo pregleda i sve provjeri, ne razumim se u to previse pa mi jednostavnije ovako :ne zna:

Sanja29
16.11.2010., 14:33
kako je bio fiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin rižooooooooootttttttttttttttttoooooooooooooooooooo oooooooooooo :-))))) skuhan i onda malo popržen na tavici .. joooooooooooooooooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjj .. na maslinovom ulju

Adiedus
16.11.2010., 14:40
hi! cure :raspa:
Sta se radi vidim sve ste mi site :top: Meni se danas jedu Hurmasice pa sam odlucila probat ih napravit. dva pua su mi ispale super uz maminu pomoc ali ovaj put moram sama :p Nego da vas pitam kad ste ili kad planirate kupitit djeciji krevetic

Sanja29
16.11.2010., 14:41
Sta se radi vidim sve ste mi site :top: Meni se danas jedu Hurmasice pa sam odlucila probat ih napravit. dva pua su mi ispale super uz maminu pomoc ali ovaj put moram sama :p Nego da vas pitam kad ste ili kad planirate kupitit djeciji krevetic

helou :-)

za krevetić ti ne znam objasniti jer ja imam krevetić u kojem sam spavala ja kao beba i moja seka kako beba

**Anchy**
16.11.2010., 14:46
kako je bio fiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin rižooooooooootttttttttttttttttoooooooooooooooooooo oooooooooooo :-))))) skuhan i onda malo popržen na tavici .. joooooooooooooooooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjj .. na maslinovom ulju

Sta se neko nasladjuje :tuctuc:
I ja sam na rizi :mig: al s pancetom, par vrasta sira i vrhnjem za kuhanje. Kozice obozavaaaaammmmm, al mm je alergican na njih pa ih nikako ne pravim :(

Mi smo naseg jucer narucili, stize za 15-ak dana :cerek:

blalla
16.11.2010., 14:48
evo i mene, sita sam!!!

Adiedus
16.11.2010., 14:48
helou :-)

za krevetić ti ne znam objasniti jer ja imam krevetić u kojem sam spavala ja kao beba i moja seka kako beba

:cerek: Bas lijepo moj je u Zadru budem ga koristila kad odemo dole :cerek: koja sentimentala bijo je moj i onda su jos 5 beba spavale u njemu nakon mene i sad moju bebu ceka :top: To je reci kvaliteta za 5 :D

blalla
16.11.2010., 14:51
adiedus
mi smo po krevetić išli u Ikeu, mislim da sam tad bila +24

Sanja29
16.11.2010., 14:51
:cerek: Bas lijepo moj je u Zadru budem ga koristila kad odemo dole :cerek: koja sentimentala bijo je moj i onda su jos 5 beba spavale u njemu nakon mene i sad moju bebu ceka :top: To je reci kvaliteta za 5 :D

u mome krevetiću smo spavale samo ja i moja seka, nakon moje seke moj sin Dominik i sada će moj sin Dorian :D

Adiedus
16.11.2010., 14:53
u mome krevetiću smo spavale samo ja i moja seka, nakon moje seke moj sin Dominik i sada će moj sin Dorian :D

:cerek:

Adiedus
16.11.2010., 14:55
adiedus
mi smo po krevetić išli u Ikeu, mislim da sam tad bila +24

Ma mislim se da ga narucim tamo za 10 dana bit cu 27 sedmica i onda dok dode sigurno cu bit blizu 30 ... muz non stop vice da je prerano a ja jedva cekaaam

**Anchy**
16.11.2010., 14:56

:cerek: :cerek:
Moji su nas posudili i nikad ga nisu dobili nazat :rolleyes:

**Anchy**
16.11.2010., 14:58
Ma mislim se da ga narucim tamo za 10 dana bit cu 27 sedmica i onda dok dode sigurno cu bit blizu 30 ... muz non stop vice da je prerano a ja jedva cekaaam

Ja sam 30+ i imam skoro sve za bolnicu i bebu, kolica su u petak stigla, krevetic i madrac su naruceni, mm je odusta od toga da ista govori :mig: :cerek:

blalla
16.11.2010., 15:01

joj:mad:
prerano!!!!:mad:
gle ja sam sad 36+ i jedva odem u trgovinu i napravim neke osnovne radove po kući, čučnjevi su za mene nemoguća misija!!
ja sam htjela imati sve spremno ranije dok sam još mogla mrdati!!

blond lady
16.11.2010., 15:08
sorry što upadam kao padobranac :mig: ali imam jedno pitanje...

u 25 tjednu sam trudnoće, veličina bebe je procijenjena 3 tjedna veća i rekli su mi na ultrazvuku da imam dosta plodne vode...dali to ukazuje na neki mogući problem, dali ste vi imali takvo iskustvo...rekao mi je na ultrazvuku da provjerim šećer iako mi je i prva beba bila velika tako da će vjerovatno i druga biti

MalaLola
16.11.2010., 15:20
Bok svima :w

blond prvo što sam pomislila da je šećer, uglavnom je takvo stanje kad je šećer povišen u pitanju. Odi provjerit, pa će se onda dalje vidjeti ;)

Adiedus
16.11.2010., 15:21
Netreba znaciti ali ima korelacije izmedu trudnickog diabetisa i viska plodne vode. osobe sa viskom plodne vode imaju 25% visu sansu da rode prije termina barem tako pise na google :ne zna:

bummby
16.11.2010., 15:24

mi smo počeli u subotu sa šopingom za bebača, sa 26+. po krevetić i madrac i još neke sitnice smo išli u Ikeu, i jedva sam izdržala put tako da bi mi kasnije bilo još teže.

kupili smo prekrasnu posteljinu za krevetić, ali smo zaboravili uzet poplun i jastuk :rolleyes: al bitno je da je posteljina tu :D

blond lady
16.11.2010., 15:40
hvala cure, u prvo trudnoći sam isto išla dva puta provjeravati šećer i bio je o.k. to su me slali jer je bila veća beba ali ne sjećam se da su mi rekli da imam puno plodne vode ....

joj samo mi još to fali :confused: šta ako se ima šećer, mora se vjerovatno pridržavati dijeta i jel na još nešto moram paziti, dali se taj šećer povuče poslje poroda

bummby
16.11.2010., 15:42
hvala cure, u prvo trudnoći sam isto išla dva puta provjeravati šećer i bio je o.k. to su me slali jer je bila veća beba ali ne sjećam se da su mi rekli da imam puno plodne vode ....

joj samo mi još to fali :confused: šta ako se ima šećer, mora se vjerovatno pridržavati dijeta i jel na još nešto moram paziti, dali se taj šećer povuče poslje poroda

da, ako imaš povišeni šećer, morat ćeš na dijetu, i poslije trudnoće se povuće u većini slučajeva. zato i treba pazit na prehranu dase ne razvije pravi dijebetes.

Adiedus
16.11.2010., 15:44
Trudnicki secer se povuce nakon poroda tako da no sikiriki

Adiedus
16.11.2010., 15:48
Ja neznam sta je ovome malom cudu u meni vec tri dana se koprca cudno vise koda se trese :rofl::lol: jutros u 4 sam se probudila i kadje poce party u donjem dijelu nije stalo do 6 i evo ga sada se javlja ponovo s tresknjem ... i mogu vam reci a sam u zadnja 3 dana i buknula nekako bas mi muz kometira da su mi manje sise :rofl::lol: nisu manje neg je stomak veci za par dana ce biti veci od sisa:D

bummby
16.11.2010., 15:57
Ja neznam sta je ovome malom cudu u meni vec tri dana se koprca cudno vise koda se trese :rofl::lol: jutros u 4 sam se probudila i kadje poce party u donjem dijelu nije stalo do 6 i evo ga sada se javlja ponovo s tresknjem ... i mogu vam reci a sam u zadnja 3 dana i buknula nekako bas mi muz kometira da su mi manje sise :rofl::lol: nisu manje neg je stomak veci za par dana ce biti veci od sisa:D

mali partijaner :cerek:

twisted.x.siste
16.11.2010., 16:31

Nolina
16.11.2010., 17:41
Cure, usrala sam se od straha maloprije - odem na wc i vidim neki smećkasti iscjedak :eek: :eek: Jel moguće da je to od utrića? Nikada ih nisam ovako dugo stavljala, pa neznam. Nema panike dok nema krvi, jel da? :moli:
Nemoram ni reć da sam u krevetu, nepomična i samo tu i tamo odem na wc provjerit da nisam prokrvarila :tuzni: :eek: :eek:

Nolina
16.11.2010., 17:51
I sad baš nema nikoga :mama: :mama: :mama:

twisted.x.siste
16.11.2010., 17:53
I sad baš nema nikoga :mama: :mama: :mama:

evo mene

Nolina
16.11.2010., 17:56
Jesi ti koristila utriće?

twisted.x.siste
16.11.2010., 17:57
Cure, usrala sam se od straha maloprije - odem na wc i vidim neki smećkasti iscjedak :eek: :eek: Jel moguće da je to od utrića? Nikada ih nisam ovako dugo stavljala, pa neznam. Nema panike dok nema krvi, jel da? :moli:
Nemoram ni reć da sam u krevetu, nepomična i samo tu i tamo odem na wc provjerit da nisam prokrvarila :tuzni: :eek: :eek:

Točno, nema panike dok nema krvi, ali opreza nikad dosta.
Ne leti na wc svako malo.
Popi normabel i lezi. To bi ti savjetovao Podobnik.
Ja sam ih popila more u trudnoći i nikom ništ.
Provjeri s vremena na vrijeme ima li krvi.
Vjerojatno nije ništa, u najgorem slučaju hematom, a to znači da moraš MIROVATI

twisted.x.siste
16.11.2010., 17:57
Jesi ti koristila utriće?

da do 18 tjedna:rolleyes:

Nolina
16.11.2010., 18:01
Točno, nema panike dok nema krvi, ali opreza nikad dosta.
Ne leti na wc svako malo.
Popi normabel i lezi. To bi ti savjetovao Podobnik.
Ja sam ih popila more u trudnoći i nikom ništ.
Provjeri s vremena na vrijeme ima li krvi.
Vjerojatno nije ništa, u najgorem slučaju hematom, a to znači da moraš MIROVATI

Ma znam - prvi poriv mi je bio da dignem paniku i odem na hitnu, a onda kad sam se skulirala sam skužila da nema smisla jer će mi to isto reći.
Ležim, ležim...stvarno sam se prepala..

A jesi imala ti kakav iscjedak od utrića?

Sanja29
16.11.2010., 18:04
Nolina .. biti će sve ok ... kao što kaže twisted leži i miruj i biti će ok

twisted.x.siste
16.11.2010., 18:05
Ma znam - prvi poriv mi je bio da dignem paniku i odem na hitnu, a onda kad sam se skulirala sam skužila da nema smisla jer će mi to isto reći.

Ma jesam ali ne smeđi niti krvavi.
Dizo mi se želudac opako od tog mirisa :rigo:.
Ozbiljno ti kažem, popi normabel. Ne budi zalupana i dramit da je štetanjel ću te nalupat. Da odeš na hitnu prvo bi ti spičili injekciju normabela.
Opustit će mišiće maternice što je u ovom trenu najvažnije a malo će i tebe opustiti.

Tummy
16.11.2010., 18:07

Samo polako, dobro kaže Twisted, ja sam koristila utriće, nisam imala smeđi iscjedak od njih, ali se sićam da sam prokrvarila u 5. misecu trudnoće :eek:koji strah! Na kraju ispalo da je to od seksa!

Nolina
16.11.2010., 18:08
Nolina .. biti će sve ok ... kao što kaže twisted leži i miruj i biti će ok

:grli:

Da odeš na hitnu prvo bi ti spičili injekciju normabela.
Opustit će mišiće maternice što je u ovom trenu najvažnije a malo će i tebe opustiti.

Ok, onda idem odma po jedan :mig:

Samo polako, dobro kaže Twisted, ja sam koristila utriće, nisam imala smeđi iscjedak od njih, ali se sićam da sam prokrvarila u 5. misecu trudnoće :eek:koji strah! Na kraju ispalo da je to od seksa!

Seksala se nisam ne pamtim otkad :ne zna:

Tummy
16.11.2010., 18:12
Seksala se nisam ne pamtim otkad :ne zna:
Ma, da, MPO :), sve znam, ne možeš ni da oćeš, dobro kaže Twisted, vjerojatno hematom, miruj i to je to. Koji si ti tjedan btw,:confused:?

Nolina
16.11.2010., 18:13
Ma, da, MPO :), sve znam, ne možeš ni da oćeš, dobro kaže Twisted, vjerojatno hematom, miruj i to je to. Koji si ti tjedan btw,:confused:?

Danas sam 8+5

Sanja29
16.11.2010., 18:14
a ja mislim pizdim na mm i njegovu mamu oni se ponašaju kao da činjenica da petrova ne želi automatski na carski već hoće prirodni porod .. da je to ok .... jer da je carski operacija ... a jbmg .. pa je operacija je ali ko da su s marsa pali i ne znaju sve opasnosti prirodnog poroda nakon carskog reza .... pa pas mater .... ko da sam komad mesa

još se mm zeza da mu odgovara i da prenesem jer da mora natječaj završiti

twisted.x.siste
16.11.2010., 18:14
Danas sam 8+5

ne smije biti krvi.
to ne.
ako bude, pravac doktoru.
ovako utrići, mirovanje, i pokoji normabel.
ava ima di letiti i bez tebe
javi se dru sutra ako imaš broj za svaki slučaj.
ali biti će sve ok vidjet ćeš draga!

twisted.x.siste
16.11.2010., 18:17
a ja mislim pizdim na mm i njegovu mamu oni se ponašaju kao da činjenica da petrova ne želi automatski na carski već hoće prirodni porod .. da je to ok .... jer da je carski operacija ... a jbmg .. pa je operacija je ali ko da su s marsa pali i ne znaju sve opasnosti prirodnog poroda nakon carskog reza .... pa pas mater .... ko da sam komad mesa

polaaaaako!

ne bih te htjela uvrijediti, ali i ja tako mislim kao i oni.
i moj ginekolog tako misli.
i liječnik koji nam je držao tečaj tako misli.
pa ne misliš da Đelmiš i ekipa ne znaju kaj rade?

danas se nakon carskog porađa vaginalno u većini bolnica.
moj ginić porađa zadak vaginalno. jer zna. jer je stručan.
pa nisu ti liječnici dobili reputaciju na osnovu lijepih očiju jebemu.

smiri se.
tebi su u strahu velike oči nakon prvog poroda i muke.
tako ne mora biti i sada.
za carski uvijek ima vremena.

Tummy
16.11.2010., 18:20
Danas sam 8+5
Friško :mig:, Twisted je sve rekla, ja mogu samo zavibrati ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ne znam di si bila u postupku i kod koga vodiš trudnoću, ali ne bi bilo loše javiti se dr.u što prije. Je li tebi propisano mirovanje iz nekog razloga? Ja sam mirovala samo do vađenja bete, bila na pregledu i dobila dozvolu da nastavim raditi, nmada oprezno!

Tummy
16.11.2010., 18:21

I tebi je dan D danas, sve naopako osim rižota od kozica :mig:!

Nolina
16.11.2010., 18:21
Evo popila normabel, nema trenutno ništa na wc papiru, za večernje utriće mi još rano (popodnevne sam stavila negdje oko 3).
Ma bit će ok, ne mičem se s kauča, Avu sam predala mužu na brigu, sveki radi ostalo.
Naravno da ću sutra ranom zorom odma zvat Tomića da ga pitam šta ću i kako ću.
Hvala cure :grli:

Tummy
16.11.2010., 18:23
smiri se.
tebi su u strahu velike oči
Dr. Twisted :mig:, evo ovu tehniku primijeniti i na sebi i bit će sve :top:!

twisted.x.siste
16.11.2010., 18:23
Evo popila normabel, nema trenutno ništa na wc papiru, za večernje utriće mi još rano (popodnevne sam stavila negdje oko 3).
Ma bit će ok, ne mičem se s kauča, Avu sam predala mužu na brigu, sveki radi ostalo.
Naravno da ću sutra ranom zorom odma zvat Tomića da ga pitam šta ću i kako ću.
Hvala cure :grli:

Nemre biti previše utrića.
Možeš ti stavit i 2 ibera

Nolina
16.11.2010., 18:24
Friško :mig:, Twisted je sve rekla, ja mogu samo zavibrati ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ne znam di si bila u postupku i kod koga vodiš trudnoću, ali ne bi bilo loše javiti se dr.u što prije. Je li tebi propisano mirovanje iz nekog razloga? Ja sam mirovala samo do vađenja bete, bila na pregledu i dobila dozvolu da nastavim raditi, nmada oprezno!

Pa svaki put meni dr napiše mirovanje,a ja ne radim tak da sam ionak doma stalno.
Bila sam u Vinogradskoj na ivf-u

Sanja29
polaaaaako!

ne bih te htjela uvrijediti, ali i ja tako mislim kao i oni.
i moj ginekolog tako misli.
i liječnik koji nam je držao tečaj tako misli.
pa ne misliš da Đelmiš i ekipa ne znaju kaj rade?

danas se nakon carskog porađa vaginalno u većini bolnica.
moj ginić porađa zadak vaginalno. jer zna. jer je stručan.
pa nisu ti liječnici dobili reputaciju na osnovu lijepih očiju jebemu.

smiri se.
tebi su u strahu velike oči nakon prvog poroda i muke.
tako ne mora biti i sada.
za carski uvijek ima vremena.

znam da znaju svoj posao ... al ne Želim opet 17 sati u rađaoni ... i onda na hitni carski rez ... i onda poslije toga imati 9 mjeseci zdravstvene probleme jer se tijelo nije moglo oporaviti od teškog poroda

Sanja29
I tebi je dan D danas, sve naopako osim rižota od kozica :mig:!

da :D:D:D:D:D:D:D

twisted.x.siste
16.11.2010., 18:26
znam da znaju svoj posao ... al ne Želim opet 17 sati u rađaoni ... i onda na hitni carski rez ... i onda poslije toga imati 9 mjeseci zdravstvene probleme jer se tijelo nije moglo oporaviti od teškog poroda

ne znam imaš li izbora :ne zna:
promjeni bolnicu, nema druge.

twisted.x.siste
16.11.2010., 18:27
Pa svaki put meni dr napiše mirovanje,a ja ne radim tak da sam ionak doma stalno.
Bila sam u Vinogradskoj na ivf-u

to kaj si doma i ne radiš nije mirovanje. :nono:
mirovanje znači ne laufat po vani s pesom, ne raditi previše po doma....:mad:

Tummy
16.11.2010., 18:30
Pa moraš li ti rađati u Petrovoj :ne zna:?
A živciranje ti sad neće pomoći, hebiga, ja poludim kad vidim iz kojih razloga idu na carski, ja sam ICSI, oooogromni astigmatizam i predviđeni divovski bebač pa nitko ništa :ne zna:, da se razumimo, ja bi volila vaginalno, ali nekima je dovoljan i jedan od ovih razloga da završe na carskom, e da, i postarija sam prvorotkinja, a pa šta bude..

twisted.x.siste
16.11.2010., 18:32
Pa moraš li ti rađati u Petrovoj :ne zna:?
A živciranje ti sad neće pomoći, hebiga, ja poludim kad vidim iz kojih razloga idu na carski, ja sam ICSI, oooogromni astigmatizam i predviđeni divovski bebač pa nitko ništa :ne zna:, da se razumimo, ja bi volila vaginalno, ali nekima je dovoljan i jedan od ovih razloga da završe na carskom, e da, i postarija sam prvorotkinja, a pa šta bude..

pa ne mora rađati u petrovoj.
možeš roditi di hoćeš.
najpametnije onda u vinogradsku.
samo je poanta u tome da oni svi izbjegavaju carski.
jebeš ga :ne zna:

Nolina
16.11.2010., 18:34
to kaj si doma i ne radiš nije mirovanje. :nono:
mirovanje znači ne laufat po vani s pesom, ne raditi previše po doma....:mad:

A gle,stvarno mi nijednom nije rekao da moram strogo mirovat :ne zna: al jbg, od sad hoću

twisted.x.siste
16.11.2010., 18:34
da ja nisam zadovoljna tretmanom ili bilo čime,
pa ne bi me nitko tam zadržao. Ni po zakonu, a
kamoli ovak kad možeš roditi di hoćeš.

twisted.x.siste
16.11.2010., 18:35
A gle,stvarno mi nijednom nije rekao da moram strogo mirovat :ne zna: al jbg, od sad hoću

ah, pa ako nije rekao strogo mirovanje onda je to drugo.
ali trebaš se malo poštediti. To svakako :grli:

Tummy
16.11.2010., 18:36
Twisted, jesi ti ono u veljači rođena?

twisted.x.siste
16.11.2010., 18:37
Twisted, jesi ti ono u veljači rođena?

jes. 20.02.
kak znaš? :cerek:

Nolina
16.11.2010., 18:39
ah, pa ako nije rekao strogo mirovanje onda je to drugo.
ali trebaš se malo poštediti. To svakako :grli:

Hvala :grli: Hoću
Samo da noć prođe dobro, pa ujutro zovem Tomića, možda mi nekaj pametno veli (nda :rolleyes: )

twisted.x.siste
16.11.2010., 18:39
Hvala :grli: Hoću
Samo da noć prođe dobro, pa ujutro zovem Tomića, možda mi nekaj pametno veli (nda :rolleyes: )

ma sve bude dobro, vidjet ćeš :mig:

blalla
16.11.2010., 18:41

twisted.x.siste
16.11.2010., 18:41

ema00
16.11.2010., 18:43
bok curke:w
jel ima sta tu novog?ja pripremila torbu za sutra i spremna za bolnicu:)

twisted.x.siste
16.11.2010., 18:44

držimo fige :)

ja evo rikavam od češnjaka kojeg sam natrpala u tartar :visi:
toliko me kolje po želucu da me u leđima boli:rolleyes:

blalla
16.11.2010., 18:44
kako se zabavljate???
meni M donio hrpu računa iz sandučića, bit će prelijevanja iz šupljeg u prazno!!!:rolleyes:

šta je s Nolinom??

Tummy
16.11.2010., 18:45
Ej, pozdrav! A šta je s Dušom Maminom, jesi ti s njom u kontaktu :ne zna:?

Večer!

jes. 20.02.
kak znaš? :cerek:
Ma pročitala sam tu nešto, ja sam 18., zato pitam :mig:!

Tummy
16.11.2010., 18:46
Cure, jeste vi čitale Magdalinu priču s poroda, ja sam se dobro :rofl: :cerek:

twisted.x.siste
Ej, pozdrav! A šta je s Dušom Maminom, jesi ti s njom u kontaktu :ne zna:?

Večer!

Ma pročitala sam tu nešto, ja sam 18., zato pitam :mig:!

:top:

ema00
držimo fige :)

ja evo rikavam od češnjaka kojeg sam natrpala u tartar :visi:
toliko me kolje po želucu da me u leđima boli:rolleyes:

ti si ko i ja,obozavam tartar a i češnjak,al hvala bogu ne smeta mi..ja sam vecerala kebab:cerek:

Tummy
16.11.2010., 18:47
kako se zabavljate???
meni M donio hrpu računa iz sandučića, bit će prelijevanja iz šupljeg u prazno!!!:rolleyes:

šta je s Nolinom??
Dovoljno mi je što živim u Hrvatskoj, već sam postala majstor u prelijevanju :lol:

twisted.x.siste
16.11.2010., 18:47
Dovoljno mi je što živim u Hrvatskoj, već sam postala majstor u prelijevanju :lol:

bome ja se nisam naučila tome još.
a nije da mi ne zatreba:rolleyes:

blalla
16.11.2010., 18:50
bome ja se nisam naučila tome još.
a nije da mi ne zatreba:rolleyes:

sad još imam i dodatne račune, neke koje nisam platila:rolleyes:
a plaća je bila jučer:(

twisted.x.siste
16.11.2010., 18:51
sad još imam i dodatne račune, neke koje nisam platila:rolleyes:
a plaća je bila jučer:(

meni sjeda porodiljni tek tamo iza 20tog.
a ja navikla 12tog imati sve plaćeno.
ovo će mi biti prvi porodiljni nakon komplikacija.
možda se kaj popravi u fin smislu.