PDA

View Full Version : Bon Jovi @ Zagreb, Stadion Maksimir, 08.06.2011.

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19

Metal
10.06.2011., 20:19
Poenta je zaista u tom mentalitetu- i koliko smo mi u stvari spremni da se prodamo za malo necega, da bi kobajagi bili kao svijet?
Ne tako davno, koliko se ja sjecam- narodna muzika je bila kvalitetna muzika koja se pustala na drzavnojTv-u uvecer, di su izvodjaci bili mahom 5+ kvalitete kao i tekstovi njihovih pjesama...
I svi stariji su to slusali predvecer, ali se i rado sjecali svojih izlazaka i svirki...
A mi mladji smo slusali nesto sasvim drugo, i bilo nam je nekada nezamislivo da ce ikada postojati nesto poput ovoga sto je danas "glavno"..
Bon Jovi sam slušao prije 20 godina i slušaću ga još barem 2 puta toliko.
Pa neka sve ode kvragu, ali ja sebe neću izgubiti... :kava:

Alicia_K
10.06.2011., 20:22
Sad ćeš vidjet za Britney navalu i pisanje novina i sl. O BJ se tek na dan koncerta pričalo po medijima a smrdljivi index.hr je nakon koncerta jednu rečenicu napisao, ali za Rozgu je danima pričao...a to je oličenje Hrvatske :(

Glavno da je Natasha Giggs spavala sa još trojicom igrača ManU :D :D Jebeni Index :D

Jon nije interesantan novinarima pa ga sabotiraju.

e točno to... baš sam i ja htjela popljuvat index.. sramota napisat odlomak o koncertu , al da su nekom sise ispale napravi se detaljna analiza :confused::confused::confused:

annaruto
10.06.2011., 20:23
Bon Jovi sam slušao prije 20 godina i slušaću ga još barem 2 puta toliko.
Pa neka sve ode kvragu, ali ja sebe neću izgubiti... :kava:

Bravo! Ja isto sve ne mogu vjerovati kako je malo popracen ovaj koncert u medijima...mislim ono WTF?
a sto se tice da nam dodju na iducoj nekoj turneji jos se ipak tome nadam jer mozda im pticica prisapne kao da mi nemamo puno para i bla bla i sve se
nadam da smo im bili dragi pa mozda dodju opet za koju godinu...

Female Toxic
10.06.2011., 20:30
opening, jako dobra snimka sa zapada http://www.youtube.com/watch?v=jHiqE-7fVHk

ScorpionKing
10.06.2011., 20:31
neznam jel već ko posta ovaj link al evo http://www.youtube.com/watch?v=SwAX6icmLz0 ma ako ne dođe još jedanput bolje bi bilo da nije ni dolazio BECAUSE WE WANT MORE:D sad će psihijatri počet da profitiraju radi depresije:rofl:

Begemotica
10.06.2011., 20:37
neznam jel već ko posta ovaj link al evo http://www.youtube.com/watch?v=SwAX6icmLz0 ma ako ne dođe još jedanput bolje bi bilo da nije ni dolazio BECAUSE WE WANT MORE:D sad će psihijatri počet da profitiraju radi depresije:rofl:

Nije smješno, ja već tražim kakv prirodni lijek po svom matičnom pdf-u :(

Zašto nisam odmah kupila kartu za Udine, sada nema Golden circla :bonk:

summerwine
10.06.2011., 20:39
Nisam htela da se mesam u razgovor, ali jednostavno moram, jer ovde ljudi imaju potrebu da dosta puta spominju U2.
Nije istina da su u svetu na nivou U2, pre nego sto to zakljucis, pogledaj cinjenice, a ne nameci subjektivno misljenje kao globalno.
Kako su to dokazali da su bolji, samo mi to objasni? Bolji kontakt sa publikom mozda, ma daj... Razumem da ti Bono ne izgleda dobro kao ovaj, ali muzika se bolje cuje zatvorenih ociju. Posle koncerta U2 nije bila niti jedna zamerka vezana za ozvucenje.
Ovo sve kazem ne vredjajuci Bon Jovi ni jedne sekunde, jer ih postujem, a nervira me neistinita prica o drugim bendovima.

Ma daj ne izmišljaj. Bila sam na koncertu U2 i bilo je nekako sve izrežirano u sekundu. Nikakvog kontakta s publikom, onak sve ko po špagi!

Metal
10.06.2011., 20:41
Drzava u kojoj je na naslovnoj strani vijest da se "pas modnog macka posrao u nekom butiku"- ni ne zasluzuje bolje... :facepalm:
A mi malobrojna stoka sitnog zuba... Jbg. :ceka: Cekacemo bolje dane.
Ali neka sam ja njih vidio, pa nek odmah sutra bude smak svijeta... :headbang:

Aces
10.06.2011., 20:45
Jel ima kraja ovome...:eek::eek:

Upravo donirao 30 dolara i kupio mami majcu :rofl::rofl::rofl:

http://www.jonbonjovisoulfoundation.org/

Twin
10.06.2011., 20:48
ubit ću onoga koji je uploadao cijeli koncert na jubito, sad samo to gledam.

greatpretender
10.06.2011., 20:49
isuse cure nasmijale ste me ko niko:D:D:D
jedva čekam udine:cerek: do onda mislim da nema ništa osim buljenja u fotke i preslušavanja pjesmi..već sam obavijestila doma da su ispiti nebitni(nisu baš sretni :rolleyes:)
Dečko mi je rekao da ipak možda maaaalo pretjerujem jer od srijede ga nisam ni pitala kak je nego samo o tom preprepresavršenom osmijehu pričam:rofl:
Pita me da imam priliku dal bi ga prevarila s Jonom?
A ja se odvalila smijati, mislim kakvo je to pitanje pa normalno da bi!!!!:cerek:
I kaže mi on pazi da to ne preraste u nešto više:D:D:D

Teeja
10.06.2011., 20:54
Ma daj ne izmišljaj. Bila sam na koncertu U2 i bilo je nekako sve izrežirano u sekundu. Nikakvog kontakta s publikom, onak sve ko po špagi!

yeah right, :kava:
http://www.youtube.com/watch?v=-VMtF5nmN8U

morala sam se umišat ali postaje mi smiješno uspoređivanje bon jovija sa U2-om.

Alicia_K
10.06.2011., 20:57
isuse cure nasmijale ste me ko niko
jedva čekam udine:cerek: do onda mislim da nema ništa osim buljenja u fotke i preslušavanja pjesmi..već sam obavijestila doma da su ispiti nebitni(nisu baš sretni
Dečko mi je rekao da ipak možda maaaalo pretjerujem jer od srijede ga nisam ni pitala kak je nego samo o tom preprepresavršenom osmijehu pričam:rofl:
Pita me da imam priliku dal bi ga prevarila s Jonom?
A ja se odvalila smijati, mislim kakvo je to pitanje pa normalno da bi!!!!:cerek:
I kaže mi on pazi da to ne preraste u nešto više:D:
ahahaa potpiiiisss na sve!!! i ja svome tupim o tome kak se sexy smije jon :cerek::cerek: i isto smo takve razgovore vodili..

i još neko uspoređuje sa U2 malo ranije, evo ovde javno priznajem da sam zagrižen U2 fan ot 4,5 osnovne :mig: i bila sam na njihovom koncertu i misla da mi je to koncert života al sad prizanajem da mi je bon jovijev, neznam jel to zbog bolje atmosfere (sada bila na parteru, U2 tribine) ili jednostavno jer je Jon bio puno bolje za akciju od Bona iako je Bono puno više šetao po mostićima i luku bine dok se Jon više držao glavnog stagea, ali je definitivno Jon imao bolju vibru s publikom i više nas izazival :top::top i puštal da mi njega vodimo...

Twin
10.06.2011., 21:02
ajde za nas narkiće, ima li igdje ono kakav komentar koncerta, osvrt u medijima, osim ona 3 kaj znamo napamet? jesu l' susedi Slovenci kaj pisali? itko? a?

the edge
10.06.2011., 21:06
Ljudi, poštovanje Bongioviju, ali nemojte u blasfemiju. Nema potrebe.

bitchy-as-usual
10.06.2011., 21:08
Ljudi, poštovanje Bongioviju, ali nemojte u blasfemiju. Nema potrebe.

pusti nas da o tome odlucimo :mig:

Female Toxic
10.06.2011., 21:08
Meni je ova tema jako prirasla srcu :cerek:

kay-cee
10.06.2011., 21:13
It's my life
http://www.youtube.com/watch?v=tLmVriqPeiY

Alicia_K
10.06.2011., 21:25
ajde za nas narkiće, ima li igdje ono kakav komentar koncerta, osvrt u medijima, osim ona 3 kaj znamo napamet? jesu l' susedi Slovenci kaj pisali? itko? a?

http://24ur.com/ekskluziv/glasba/foto-bon-jovi-ali-slovenska-invazija-na-zagreb.html
evo , bome su slike bolje od naših portala, a pošto razmem i slovenski, članak je više nego dobar , svaka im dala :lol::s bratje slovenci :mig:

Aces
10.06.2011., 21:29
http://24ur.com/ekskluziv/glasba/foto-bon-jovi-ali-slovenska-invazija-na-zagreb.html
evo , bome su slike bolje od naših portala, a pošto razmem i slovenski, članak je više nego dobar , svaka im dala :lol::s bratje slovenci :mig:

Slike puuuuno bolje od naših definitivno...ali zato će naši imat bolje kada ispadne p... kod Britni, pa se ti misli :kava:

bitchy-as-usual
10.06.2011., 21:30
dizsss, gledam slike i prepala sam se ove cure u diamondu :horor: :rofl:

realovka
10.06.2011., 21:36
Evo da našvrljam "par" redova vezano uz najbolji koncert na kojem sam ikad bila :cerek:

Bilo mi je preodlično, imala sam karte za parter i iako sam očekivala da ću bit negdje skroz iza, imala sam super mjesto u drugom redu :eek: Sve sam super vidjela, i na pozornicu i na fenomenalni videozid.
Što se tiče početka koncerta, mislim da bi bolji izbor za otvaranje istog bila pjesma Blood on Blood. Al OK, ostatak pjesama je bio uglavnom super. Završetak sa Livin' On A Prayer je bio pun pogodak. Iako su mi noge otkazivale od skakanja i stajanja tijekom cijelog koncerta, kao i bolesno grlo; to me nije spriječilo da pjevam iz sve snage i skačem kao da sam na težim drogama. Stvarno je genijalno bilo.
Šteta što nije bilo pjesme Always, al OK; iskupili su se sa I'll Be There For You i Born To Be My Baby, koje su bile dvije sporije pjesme koje sam najviše htjela čuti uživo. Od ostalih pjesama falile su mi What Do You Got i Superman Tonight. Da su i njih izvele, to bi bio pravi delirij :cerek:
Dečke iz benda sam prvi put vidjela uživo i stvarno su mi genijalni. Jon simpatičan za poludjet, jedino što je očito da mu glas sve više i više otkazuje, al kaj sad. Richie je OK al primijetila su se spomenuta felšanja. Tico i Dave su mi bili tako simpatični, energični...Ah, mogla bih esej cijeli napisat...:D:D
Ona cura kaj nije prihvatila Jonov poziv za ples...OMG, fakat nas ima svakakvih :facepalm: Debilana žešća. Mislim takvu priliku dobiješ samo jednom u životu i onda je ne iskoristiš. Onak, stvarno...:rolleyes: Dobro je rekla jedna forumašica da bi ga da je imala priliku zgrabila, prebacila preko ramena i pobjegla s njim :D
I da, i ja sam službeno opsjednuta koncertom...Kad se samo sjetim da sam prije dva dana u ovo vrijeme bila na stadionu, slušala BJ-a i uživala...Ahhh...Dođe mi da vratim vrijeme :(

Stickers
10.06.2011., 21:46
http://celebritywonder.ugo.com/picture/Dorothea_Bon_Jovi/BonoJonBonJ_J__McCart_16667614.jpg

Ajde Bono ne budi smiješan, naravski da smo mi bili bolji... :gitara:

bitchy-as-usual
10.06.2011., 21:47
:rofl: :rofl: :rofl:

di si izvukao tu sliku :rofl:

Mare Mala
10.06.2011., 21:52
:lol::lol::lol::lol: :s

Mama! Pa nisi mi rekla da si se prijavila forum :eek:

oprosti sine ali sad stvarno nemam vremena, naruči nešto za jest i molim te ostavi me malo samu:lol::lol::lol:

Mare Mala
10.06.2011., 21:53
ja sam ona koja cijele dane vucara sa sobom sliku benda i bleji tekstove od riječi do riječi..aaaaaa...ludim :rofl: :rofl: :rofl:

:lol::lol::lol::lol: vi ste cure stvarno moj lijek :s:s

Stickers
10.06.2011., 21:54

di si izvukao tu sliku :rofl:

Izvukla :mig:
Ni ne pitaj, guglam slike njegove već sat vremena i slučajno me podsjetila na ovu raspravu tu.

Ovo je zez, samo da napomenem, nisam imala čast biti na U2 koncertu, pa se nemojte žestiti :rofl:

Inače, i mene uhvatila euforija, ne mogu jesti još od dana koncerta,ne mogu učiti, samo gledam slike i filmiće.
Slažem se s nekima ovdje: kao da sam ponovno u osnovnoj...

the edge
10.06.2011., 21:56
http://celebritywonder.ugo.com/picture/Dorothea_Bon_Jovi/BonoJonBonJ_J__McCart_16667614.jpg

Ajde Bono ne budi smiješan, naravski da smo mi bili bolji... :gitara:

Daj nemoj jebat, ti Bovi, Jovi, kak se zoveš.. čuj me, onaj bizarni Sambora ti kurca ne valja.

DailyProphet
10.06.2011., 21:57
evo i moj komentar:

...
i dalje sam bez riječi!
šta od fenomenalnog događaja, šta od tuge šta je to već prošlo... :(

fascinirana sam jonovim izgledom i energijom blizu pedesete! baš... wow!!
koji osmijeh :cerek: :cerek:

eto.

i, da! ako netko želi priložit koju kunu za moj put u udine ovo je broj računa:
2330003-... :D

Twin
10.06.2011., 21:58
e fakat, svaka čast susedi!!!! kak su to lijepo napisali!!!

ja gledam ko manijak slike po netu kao njega i familije i sve si ga pokušavam doživjet ko uzornog oca i muža, al mi je samo još više sexy!

bitchy-as-usual
10.06.2011., 22:01
cini mi se da je ovo dorothea pored. ona ko da govori " ajoj bono, ajde pomiri se. ne valjas vise. sto se sad pravdas. godine su te sustigle.. siroce" :rofl:

annaruto
10.06.2011., 22:34
e fakat, svaka čast susedi!!!! kak su to lijepo napisali!!!

ja gledam ko manijak slike po netu kao njega i familije i sve si ga pokušavam doživjet ko uzornog oca i muža, al mi je samo još više sexy!

:s:s:s

cats18
10.06.2011., 22:37

Bila sam na U2 i bila sam oduševljenja...onda sam otišla na coldplay...pa sad bon jovi... i shvatila šta je kontakt s publikom.... Svaka čast U2-u ali gledajući ovo nije mi to to bilo...

i btw na većini koncerata te turneje je bila ta famozna Simona koja je part of the crew...scenarij draga scenarij...

Meni je ova tema jako prirasla srcu :cerek:

:cerek:

Hopey
10.06.2011., 22:39

Upravo to! I toliko o tome. I o ne kontaktu sa publikom. Ovaj video je sve rekao. :s
Nakon koncerta U2 niko se nije zalio na kontakt sa publikom, a sada kada su videli Jon-ov osmeh, nasli se praviti pametnim. :kava:

A svaki koncert je isplaniran. Svi su oni velike zvezde da bi nesto prepustili slucaju.

Mare Mala
10.06.2011., 22:52
ne znam da li ste vidjeli ovo (http://foto.muzika.hr/displayimage.php?album=449&pos=18)

bitchy-as-usual
10.06.2011., 22:58
tek sam sad vidjela te fotke. srecom, ja imam neke svoje koje su odlicno ispale.

dat cu izraditi jednu fotku i uokviriti ju zajedno s kartom pa staviti na zid. vec imam tako iz munchena :D

Medoman
10.06.2011., 23:08
Jel ima tko što slika(ili zna link) u malo većoj rezoluciji od ovih što se mogu vidjeti po portalima?

crossroad
10.06.2011., 23:23
Evo ovako, malo čitam ovu raspravu nakon bj koncerta na maksimiru pa osjetih potrebu reći svoje mišljenje. Bio sam na koncertu (golden circle) i samo mogu reći da se nešto ovakvo doživljava jednom u životu. Slušam bj od svoje 10-te godine, sve pjesme znam na pamet i zato nije niti čudo što o koncertu imam samo najbolje mišljenje. Ali, ako objektivno sagledamo koncert i sam bend, mislim da i najveći kritičari moraju priznati da je bj najveći rock bend na svijetu, a definitivno i najbolji live izvođač. Svi koji su bili na koncertu znaju o čemu govorim jer energija koju ti ljudi šire (mislim na sve članove benda) ne može se prepričati niti nekome objasniti-to se može samo doživjeti!!! No, jedna stvar me smeta, a to je da je koncert u zagrebu prvi koncert bon jovija od izdavanja albuma bon jovi iz 1984. godine koji nije rasprodan do kraja... to je činjenica! to odražava stanje u društvu... mislim, stvarno smo jadni kad ne uspijemo napunit maksimirsko ruglo niti na bendu koji npr. u vancouveru dvije večeri za redom rasproda Rogers arenu (svaki put po 30000 ljudi) ili ima 6 rasprodanih koncerata u londonu (O2 arena 6 puta za redom rasprodana), a da ne govorim o rasprodanoj meadowlands areni koja prima samo na tribinama 70-tak tisuća ljudi, te još u parteru preko 20000!kladim se da je večerašnji dresden rasprodan, a nadam se da ću uspjeti stići do udina 17.07. jer bj-a nikad dosta. No, vidim da se ekipa prepire oko bj c/a U2.... Kao prvo, naglašavam da volim U2, stvarno odličan bend, super glazba i sve... ali mislim da se , vezano za njihov koncert, pusta medijska pompa negativno odrazila jer su na kraju svi išli na koncert, a većina nije znala niti jednu jedinu riječ pjesama. mislim da zato nije niti mogla bit prava atmosfera. Kod bj je bilo suprotno, skoro medijski da i nije bilo neke najave (malo reklamica i to je to) a to je rezultiralo na način da su svi koji su došli pravi fanovi i zbog toga je bila takva atmosfera na koncertu (naravno i zbog toga što nitko nije niti blizu bj po kvaliteti). ali najgore je od svega što nakon koncerta imamo rijezke osvrte i u potpunosti se slažem sa onima koji su popljuvali pogotovo index.hr!!! konačno, svaka čast svima koji su bili na koncertu, a hrvatsko društvo se može posramiti jer nam je kultura (glazbena ) na nuli!!!

vunena
10.06.2011., 23:31
Evo ovako, malo čitam ovu raspravu nakon bj koncerta na maksimiru pa osjetih potrebu reći svoje mišljenje. Bio sam na koncertu (golden circle) i samo mogu reći da se nešto ovakvo doživljava jednom u životu. Slušam bj od svoje 10-te godine, sve pjesme znam na pamet i zato nije niti čudo što o koncertu imam samo najbolje mišljenje. Ali, ako objektivno sagledamo koncert i sam bend, mislim da i najveći kritičari moraju priznati da je bj najveći rock bend na svijetu, a definitivno i najbolji live izvođač. Svi koji su bili na koncertu znaju o čemu govorim jer energija koju ti ljudi šire (mislim na sve članove benda) ne može se prepričati niti nekome objasniti-to se može samo doživjeti!!! No, jedna stvar me smeta, a to je da je koncert u zagrebu prvi koncert bon jovija od izdavanja albuma bon jovi iz 1984. godine koji nije rasprodan do kraja... to je činjenica! to odražava stanje u društvu... mislim, stvarno smo jadni kad ne uspijemo napunit maksimirsko ruglo niti na bendu koji npr. u vancouveru dvije večeri za redom rasproda Rogers arenu (svaki put po 30000 ljudi) ili ima 6 rasprodanih koncerata u londonu (O2 arena 6 puta za redom rasprodana), a da ne govorim o rasprodanoj meadowlands areni koja prima samo na tribinama 70-tak tisuća ljudi, te još u parteru preko 20000!kladim se da je večerašnji dresden rasprodan, a nadam se da ću uspjeti stići do udina 17.07. jer bj-a nikad dosta. No, vidim da se ekipa prepire oko bj c/a U2.... Kao prvo, naglašavam da volim U2, stvarno odličan bend, super glazba i sve... ali mislim da se , vezano za njihov koncert, pusta medijska pompa negativno odrazila jer su na kraju svi išli na koncert, a većina nije znala niti jednu jedinu riječ pjesama. mislim da zato nije niti mogla bit prava atmosfera. Kod bj je bilo suprotno, skoro medijski da i nije bilo neke najave (malo reklamica i to je to) a to je rezultiralo na način da su svi koji su došli pravi fanovi i zbog toga je bila takva atmosfera na koncertu (naravno i zbog toga što nitko nije niti blizu bj po kvaliteti). ali najgore je od svega što nakon koncerta imamo rijezke osvrte i u potpunosti se slažem sa onima koji su popljuvali pogotovo index.hr!!! konačno, svaka čast svima koji su bili na koncertu, a hrvatsko društvo se može posramiti jer nam je kultura (glazbena ) na nuli!!!

slažem se...da je bon jovi imao istu promociju kao i U2...koncert bi bio rasprodan...
sjećam se da je Jon jednom izjavio, da su zbog slabe promocije na turneji Keep the faith imali nekoliko polupraznih dvorana...a tada su bili na vrhuncu slave.... to sve govori.

p.s. i meni je ovaj forum prirastao srcu :cerek:

annaruto
10.06.2011., 23:32
[QUOTE=, a hrvatsko društvo se može posramiti jer nam je kultura (glazbena ) na nuli!!![/QUOTE]

puno njih vise bi islo da si jednostavno to moglo priustiti, ali vecina njih u HR itekako mora razmisliti kako ce uloziti svaki novac koji ima na raspolaganju.
I ja bih voljela da je koncert bio rasprodan ali koncert je nesto na sto se trosi od viska novaca kojeg vecina nema.,,zalosno, ali realno....

bitchy-as-usual
10.06.2011., 23:33
175 kn je svatko mogao dati. evo cekaj sad kad dode britney.. vidjet ces. sve ce se prodati.

najbolje je od svega sto zenska "pjeva" na playback :rofl:

annaruto
10.06.2011., 23:36
175 kn je svatko mogao dati. evo cekaj sad kad dode britney.. vidjet ces. sve ce se prodati.

najbolje je od svega sto zenska "pjeva" na playback :rofl:

moze bit...i to je zalosno

bitchy-as-usual
10.06.2011., 23:37
ne znam kakvo je stanje bilo kad je dosla lady gaga i shakira... pretpostavljam da se sve prodalo

Twin
10.06.2011., 23:41
kad bi BJ barem znali....mene je, kao zagriženog fana (mislila sam da sam to prerasla, no bolest se pojavila nakon koncerta), totalno sram činjenice da koncert nije bio rasprodan, međutim,ni ja ne bih bila išla da nisam dobila free kartu...iako mi je muž još u utorak govorio "kupi si tu kartu, nemrem te gledat više kak cmoljiš!", ali...nemrem djeci skuhat ulaznicu za koncert, jel' da?ipak...suđeno mi je bilo da odem...a znam da ih je bilo još o-ho-ho koji su htjeli ići, no nisu mogli. jebiga. that's life. i kad bi Jon to znao, razumio bi. malo već hladim glavu (to ja sebe tješim, uplašila sam se same sebe, umorna sam ko pas, klinci odavno spavaju, a ja umjesto da odmorim isto, gledam fuckin' jubito klipove na temu BJ!), ali taj čovjek mi se baš sviđa ono - kao čovjek - zaista je lik filantrop. dobra duša. nemre bit fejk nikako. mislim, kad bi mu netko rekao, da bi shvatio...

vunena
10.06.2011., 23:41
ne znam kakvo je stanje bilo kad je dosla lady gaga i shakira... pretpostavljam da se sve prodalo

mislim da se isto nije sve rasprodalo...pogotovo ne za šakiru

Twin
10.06.2011., 23:42
vjeruj mi i 175 kn, koliko god da je malo, može bit i puno, ako ih nemaš u višku...

Twin
10.06.2011., 23:44
a usporedbe sa ovim kvazi zvijezdama - nebitno - tu glazbu uglavnom slušaju oni koji su neopterećeni ičim...BJ glazba ima dušu, to je ono što ameri vele "radnički rock" a to kuže samo oni kojima se život ne vrti oko u se, na se i poda se.

romantic_ass
10.06.2011., 23:45

ma yok

shokira bila prazna....8000ljudi sve skupa...parter prazan mala djeca od 5-6 godina po podu se igraju onim sto svjetli u mraku.... a mame oko njih trčkaraju... sva sreca da sam bila zakasnila pa sam bila na cca 6 pjesama sve skupa...redom nepoznatih:lol::lol:

bitchy-as-usual
10.06.2011., 23:45
ja bih prije dala novce za shakiru nego lady gagu ili britney...

gle, ja ne radim. radim sto sta kako bi si platila benzin, godisnje osiguranje za auto, kave, odjecu, kozmetiku itd itd. i uspjela sam u 6 mj izdvojiti 440 kn.

pa nije da su javili 2 dana prije "za 2 dana odrzava se koncert bon jovija"... itekako se znalo za to. onaj ko je htio ici mogao je u 6 mj skupiti 300 kn

Twin
10.06.2011., 23:49
bitchy i imaš pravo i nemaš pravo...al to je za drugu temu...odoh spat i nadam se da ću se sutra probudit zdrava...ja konstantno čujem cijeli koncert....jel to normalna popratna pojava? mislim, milijun puta sam si pustila bj doma do daske kad sam čistila i kuhala i sve to...i nikad takav delirij...a sad k sebi ne dolazim...čuti ih uživo - neprocjenjivo!

annaruto
10.06.2011., 23:51
ja bih prije dala novce za shakiru nego lady gagu ili britney...

gle, ja ne radim. radim sto sta kako bi si platila benzin, godisnje osiguranje za auto, kave, odjecu, kozmetiku itd itd. i uspjela sam u 6 mj izdvojiti 440 kn.

pa nije da su javili 2 dana prije "za 2 dana odrzava se koncert bon jovija"... itekako se znalo za to. onaj ko je htio ici mogao je u 6 mj skupiti 300 kn

neki su mogli a neki i nisu...vjerujem da bi prije par godina bila bolja situacija...hebi ga..al znaju i oni da mi nismo bogata europa...sve se nadam da ipak jos jednom nam dodju hehe....

vunena
10.06.2011., 23:58
neki su mogli a neki i nisu...vjerujem da bi prije par godina bila bolja situacija...hebi ga..al znaju i oni da mi nismo bogata europa...sve se nadam da ipak jos jednom nam dodju hehe....

ma doć će oni kad nas Jaca lijepo dopremi u EU :D
i ovaj put na Poljud, tamo ne smrdi :zvrko:

bitchy-as-usual
10.06.2011., 23:59
ma gle mogli su. ok tek zadnjih mj dana su izasle karte od 175 kn. najjeftinija je dotada bila ona od 300 kn. al gle da si svaki mjesec odvojio 50 kn imao bi za kartu. tipa neces kupiti cigarete, popit ces jednu kavu manje taj mjesec, neces kupit lak za nokte. mislim jebemu ako covjek danas ne moze stavit 50 kn na stranu onda zaista i jesmo bizarna zemlja.

mislim, ja sam nezaposlena prakticki 2 godine i snalazim se. ok, zivim sa starcima pa ne moram kupovati hranu i placati rezije ali opet starci me ne financiraju u drugim aspektima zivota te se sama za to snalazim.

kad sam cula da ce se u 11 mj prodavati karte odmah sam pocela stedjeti i odmah prvi dan sam otisla po karte. s time da sam ja uzela one malo skuplje (gc od 440 kn)

shvacam da je diamond bio poluprazan jer 2000 kn je zaista previse, pogotovo danas.

naravno, sve ovo sto pisem odnosi se na ljude koji rade, a ne na najgore socijalne slucajeve.

annaruto
11.06.2011., 00:07
ma gle mogli su. ok tek zadnjih mj dana su izasle karte od 175 kn. najjeftinija je dotada bila ona od 300 kn. al gle da si svaki mjesec odvojio 50 kn imao bi za kartu. tipa neces kupiti cigarete, popit ces jednu kavu manje taj mjesec, neces kupit lak za nokte. mislim jebemu ako covjek danas ne moze stavit 50 kn na stranu onda zaista i jesmo bizarna zemlja.

misl

ma znam...razumijem ja tebe.a; puno njih sto bi islo rado na taj koncert ima i
djecu npr pa su puno puta razmislili da li dat pare za koncert il djeci nesto npr...mislim samo bubam napamet...mozda i nisam u pravu....necu o tome..al razumijem zasto je stadion neprodan...i zao mi je sto je tak

axlica
11.06.2011., 00:07
bitchy kaj se pravdaš, da se nekome išlo, skupio bi.
ja sam se svoje maturalne odrekla samo da vidim svoj najdraži bend. i nije mi nimalo žao.
jbg nema se za cipele, haljine, frizurice, noktiće, večeru I još 2 karte za koncert (dečka sam vodila).
a kak je tek lako ovima koji ekšli imaju svoje prihode. ako već oćeš nešto, odrekneš se 5-6 kavica mjesečno / par kutija cigareta / neke druge ovisnosti i evo love. stvar je volje

Medoman
11.06.2011., 00:10
...
No, jedna stvar me smeta, a to je da je koncert u zagrebu prvi koncert bon jovija od izdavanja albuma bon jovi iz 1984. godine koji nije rasprodan do kraja... to je činjenica! to odražava stanje u društvu... mislim, stvarno smo jadni kad ne uspijemo napunit maksimirsko ruglo niti na bendu koji npr. u vancouveru dvije večeri za redom rasproda Rogers arenu (svaki put po 30000 ljudi) ili ima 6 rasprodanih koncerata u londonu (O2 arena 6 puta za redom rasprodana), a da ne govorim o rasprodanoj meadowlands areni koja prima samo na tribinama 70-tak tisuća ljudi, te još u parteru preko 20000!kladim se da je večerašnji dresden rasprodan, a nadam se da ću uspjeti stići do udina 17.07. jer bj-a nikad dosta. No, vidim da se ekipa prepire oko bj c/a U2.... Kao prvo, naglašavam da volim U2, stvarno odličan bend, super glazba i sve... ali mislim da se , vezano za njihov koncert, pusta medijska pompa negativno odrazila jer su na kraju svi išli na koncert, a većina nije znala niti jednu jedinu riječ pjesama. mislim da zato nije niti mogla bit prava atmosfera. Kod bj je bilo suprotno, skoro medijski da i nije bilo neke najave (malo reklamica i to je to) a to je rezultiralo na način da su svi koji su došli pravi fanovi i zbog toga je bila takva atmosfera na koncertu (naravno i zbog toga što nitko nije niti blizu bj po kvaliteti). ali najgore je od svega što nakon koncerta imamo rijezke osvrte i u potpunosti se slažem sa onima koji su popljuvali pogotovo index.hr!!! konačno, svaka čast svima koji su bili na koncertu, a hrvatsko društvo se može posramiti jer nam je kultura (glazbena ) na nuli!!!

Slažem se, ali moram priznati da su karte bile malo preskupe za naše prilike.
Ja sam dugogodišnji fan, i kupio sam(OK, žena je kupila) 2 karte za zapad po 440 kn, i to odmah prvi dan, čim su se otvorili shopovi.
Neki od kolega na poslu su isto fanovi ali su malo vrtili glavom kad su vidjeli fotke karti koje sam im ponosno poslao.
Ipak, tad je čini mi se 330 kn bila najjeftinija karta.
I da, kad je bio U2, bili su dugi redovi za karte odmah na otvaranju, kod Bon Jovija su ujutro bile samo 2 cure koje su čekale otvaranje ispred nas.

Da su odmah dali niže cijene (npr. sad sam čuo da je bilo karata i po 175 kn) mislim da bi prodali cijeli stadion. A oni su tek pred kraj spustili cijene.
Makar, koliko sam ja sa zapada vidio, istok je bio popunjen gotovo skroz, možda je malo u vrhu bilo slobodnih mjesta. I parter isto. Ne računam onaj dio tribina koji je bio sa strane pozornice pa se nije prodavao.
Jedino ako mislite da se pozornica pomjerala naprijed baš zato što je bilo neprodanih mjesta, to ne znam. :confused:

bitchy-as-usual
11.06.2011., 00:12
ma ne pravdam ja sebe nego tumacim da mi ide na zivce isprika da se nema love. ono, ko da su prije 5 godina svi plivali u lovi.:rolleyes:

upravo to, imali su ljudi cca 7 mj da skupe jebenih 300 kn za koncert ali ili im nije bilo toliko do koncerta, ili su radije potrosili lovu na nesto drugo ili ili ili..

cinjenica je da je mentalitet kod nas takav da ce se bacati 100 i nesto kuna za koncert jelene rozge, te razno raznih cajkarosa. jbg, udarna vijest je da dolazi britney u zagreb.

vidjet cete da ce se sve karte rasprodat!

bitchy-as-usual
11.06.2011., 00:15
medo, ove karte od 175 kn su bile za novootvorena mjesta tj. kad se navodno rasprodalo vise od ocekivanog oni su otvorili jos neke tribine koje valjda nisu bile na nekoj naj poziciji pa su kostale 175 kn iz tog razloga.

za U2 je činjenica da je bilo pun k.. ekipe koji su dosli samo da bi dosli, a uopce pjesme nisu znali. Ja U2 ne volim. ima mi nekoliko okej stvari ali ne bih nikada dala te novce za njih. nisam jedna od onih koji idu da bi se pokazali i rekli da su bili na koncertu U2.

smatram da karte za BJ nisu bile preskupe osim diamonda koji je definitivno bio preskup. mislim, ako netko za neki hrvatski bend da 150 kn za kartu onda neki strani bend mora biti duplo skuplji. pogotovo ako radimo komparaciju rozga-BJ ili rozga-U2

iako, takva komparacija apsolutno nije dobra

cobras
11.06.2011., 00:18
Joooj ljudi, tako mi lakse kad cujem za vase jade, ja se citav dan ne mogu izvadxit iz depresije :rofl:
Jos imam ogroman ispit za spremat za utorak, al ne mogu, procitam stranu i odmah odem na komp i pustim neku izvedbu i pocnem planirat dje cu i kako cu :rofl:

Vjerovatno odem u Bukurest....istina nema GC-a, al su zato karte za "parter" poprilicno jeftine...a i najblize mi je to...ili to ili Istanbul s tim sto su u Istanbulu karte poprilicno skupe. Znm samo da ih MORAM cut jos jednom.
Al bi bilo tako savrseno da se vrate u Zagreb i zavrse turneju na hipodromu....sto dalje od onog rugla od Maksimira :D To bi bilo presavrseno, al ko sto kazete, mediji su uspjesno uspjeli da izignorisu sve vezano za njegov dolazak tako da nazalost sumnjam da je ista od toga moguce.
Iako sam ja slao Lupi mail danas :cerek:

Joooooooj :D

annaruto
11.06.2011., 00:20
ma ne pravdam ja sebe nego tumacim da mi ide na zivce isprika da se nema love. ono, ko da su prije 5 godina svi plivali u lovi.:rolleyes:

upravo to, imali su ljudi cca 7 mj da skupe jebenih 300 kn za koncert ali ili im nije bilo toliko do koncerta, ili su radije potrosili lovu na nesto drugo ili ili ili..

cinjenica je da je mentalitet kod nas takav da ce se bacati 100 i nesto kuna za koncert jelene rozge, te razno raznih cajkarosa. jbg, udarna vijest je da dolazi britney u zagreb.

vidjet cete da ce se sve karte rasprodat!

ok..ma ja se isto zapravo slazem, s tobom...kupili odmah karte prek fan cluba kad smo to vec jel....i imalo se vremena za skupit pare...al eto...s obzirom da imam srecu ne razmisljat o tome i ne radit a ici na koncert mislim si da mozda nisam fer ak mislim da svi si mogu priustit kao i ja....
ne znam..voljela bih mislit da bi ljudi radije dali za JBJ nego za Rozgu...da imaju...nadam se da me kuzite....ak ne..sorry

vunena
11.06.2011., 00:22
na koju je pjesmu ona cura odbila plesat sa Jonom?:bonk:
a bilo bi joj ovako-> :rock:

Medoman
11.06.2011., 00:24
Ma koncert je bio odličan, i sad kad gledam neke druge "mlake snimke" sa drugih koncerta, jasno je da je kod nas bilo puno više emocija.

Npr, bilo mi je odlično kako je Jon zastao i nasmijao se kad je cijeli stadio pjevao Bed of roses:
http://www.youtube.com/watch?v=jivZpvYI5Gk

Nadam se da će se oni u nekom intervjuu osvrnuti na koncert.

axlica
11.06.2011., 00:25
što je najbolje ja to opće nisam vidjela a nisam bila tako daleko od sredine prvog reda goldena :confused:
mislim, ako je to istina, i bolje da se nije popela jer bih poludila od ljubomore i dočekala ju iza ugla :ne zna:

Medoman
11.06.2011., 00:30
medo, ove karte od 175 kn su bile za novootvorena mjesta tj. kad se navodno rasprodalo vise od ocekivanog oni su otvorili jos neke tribine koje valjda nisu bile na nekoj naj poziciji pa su kostale 175 kn iz tog razloga.

za U2 je činjenica da je bilo pun k.. ekipe koji su dosli samo da bi dosli, a uopce pjesme nisu znali. Ja U2 ne volim. ima mi nekoliko okej stvari ali ne bih nikada dala te novce za njih. nisam jedna od onih koji idu da bi se pokazali i rekli da su bili na koncertu U2.

smatram da karte za BJ nisu bile preskupe osim diamonda koji je definitivno bio preskup. mislim, ako netko za neki hrvatski bend da 150 kn za kartu onda neki strani bend mora biti duplo skuplji. pogotovo ako radimo komparaciju rozga-BJ ili rozga-U2

iako, takva komparacija apsolutno nije dobra

Pa meni i nisu bile skupe kad bih svakako išao, ali nekima drugima jesu.
Ali neki polufan će razmisliti i o cijeni, a istina je da je i situacija manje blistava nego prije par godina, ne mogu svi zaboraviti životne nedaće, pogotovo ako su neki od nesretnika koji su izgubli posao u krizi.
Ali to je isto pipav posao odrediti pravu cijenu karata, da probaš zaraditi što više, a da ipak ne odbiješ publiku prevelikom cijenom.

vunena
11.06.2011., 00:31
što je najbolje ja to opće nisam vidjela a nisam bila tako daleko od sredine prvog reda goldena :confused:
mislim, ako je to istina, i bolje da se nije popela jer bih poludila od ljubomore i dočekala ju iza ugla :ne zna:

i ja sam bila u goldenu, skroz blizu...i ništa nisam vidila :ne zna:
jel to možda ovo? 1:48 http://www.youtube.com/watch?v=OOXBPIV9t2k

Medoman
11.06.2011., 00:32
Jel neka od vas cura bila ona iz prvih redova koja je tražila Richija da je ženi?
Nećete priznati, a? :D:ne zna::eek:

axlica
11.06.2011., 00:37
i ja sam bila u goldenu, skroz blizu...i ništa nisam vidila :ne zna:
jel to možda ovo? 1:48 http://www.youtube.com/watch?v=OOXBPIV9t2k
men tu niš sumnjivo nije :rofl:
jel on to na 2:28 hraćnuo :D

Jel neka od vas cura bila ona iz prvih redova koja je tražila Richija da je ženi?
šta će mi bizarni riči kad john zgleda ko bog

vunena
11.06.2011., 00:38

joj kad je završio koncert, jedna je cura pričala sa nekim na mobitel i tako je glasno rekla nešto tipa: Richie, isuse kako taj čovjek jebeno izgleda... svi su u krugu od 10 metara umrli od smijeha... kraljica
pozdrav toj curi, ako ikad ovo i pročita :D

ja u Udine idem zaprosit Tica :cerek:

annaruto
11.06.2011., 00:39
bzz i ja mislim da je na U2 puno njih islo tek da se ide i jer je tad to bilo lakse financirat....a sad tzv polufanovi su si i te kak razmislili jel budu isli il ne...

ScorpionKing
11.06.2011., 00:39
ma da slušam cajke ka ostala svita sa balkana onda mi ovo nebi tako teško palo ali ne ja moram slušat Bon Jovija koji širi strašne emocije još smo mi ka narod jedan od onih emotivnijih:( ovaj osjećaj tuge nisam osijetio od kad sam pogleda film A Walk To Remember:(:(bu-hu sad znam zašto je Richie počeo pit

zuzzyca
11.06.2011., 00:40
Ma koncert je bio odličan, i sad kad gledam neke druge "mlake snimke" sa drugih koncerta, jasno je da je kod nas bilo puno više emocija.

Npr, bilo mi je odlično kako je Jon zastao i nasmijao se kad je cijeli stadio pjevao Bed of roses:
http://www.youtube.com/watch?v=jivZpvYI5Gk

Nadam se da će se oni u nekom intervjuu osvrnuti na koncert.

ajme ja sam sad zavidna i ljubomorna na sve vas koji su bili ovako blizu! a pogotovo na onu curu u koju je upiro u DR, mislim da se javila tu. ne mogu si pomoć al malo te mrzim :D ajme kolko ću grijeha morat ispovidit zbog ovog koncerta :p

na ovoj snimci we got it going on je pre pre prešarmantan! ma on ima ono nešto i jebiga :s

kad je to bilo s richiem, di to? :lol:

ovi mama i sin s foruma - rikavam na vaše postove, i svima sam prepričala, pre simpa ste :top:

NovemberRain
11.06.2011., 00:42
Evo svijeza vest. Ovo je setlista Dresden 10.6 :

01. Bounce
02. Bad Name
03. Born To Be My Baby
04. We Weren't Born To Follow
05. Superman
06. Runaway
07. It's My Life
08. In These Arms
09. Captain Crash
10. No Apologies
11. Bad Medicine/Roadhouse Blues/Shout
12. Lay Your Hands On Me
13. (You Want To) Make A Memory
14. I'll Be There For You (Jon & Richie on circle)
15. Bells Of Freedom
16. Someday I'll Be Saturday Night
17. Who Says You Can't Go Home
18. I'll Sleep When I'm Dead/ Start Me Up
19. Undivided
20. Have A Nice Day
21. Keep The Faith

Encore

22. Something To Believe In
23. Wanted Dead Or Alive
24. Blood On Blood
25. Livin' On A Prayer

Mislim da je ZG ipak bila bolja za 1. koncert, vise starih hitova smo čuli nego ovdje.

vunena
11.06.2011., 00:47

01. Bounce
02. Bad Name
03. Born To Be My Baby
04. We Weren't Born To Follow
05. Superman
06. Runaway
07. It's My Life
08. In These Arms
09. Captain Crash
10. No Apologies
11. Bad Medicine/Roadhouse Blues/Shout
12. Lay Your Hands On Me
13. (You Want To) Make A Memory
14. I'll Be There For You (Jon & Richie on circle)
15. Bells Of Freedom
16. Someday I'll Be Saturday Night
17. Who Says You Can't Go Home
18. I'll Sleep When I'm Dead/ Start Me Up
19. Undivided
20. Have A Nice Day
21. Keep The Faith

Encore

22. Something To Believe In
23. Wanted Dead Or Alive
24. Blood On Blood
25. Livin' On A Prayer

Mislim da je ZG ipak bila bolja za 1. koncert, vise starih hitova smo čuli nego ovdje.

nema blaze of glory...žao mi ih je:D

Medoman
11.06.2011., 00:47
...

kad je to bilo s richiem, di to? :lol:

ovi mama i sin s foruma - rikavam na vaše postove, i svima sam prepričala, pre simpa ste :top:

Slika 7:
http://www.index.hr/xmag/clanak/bon-jovi-odusevio-maksimir-tisuce-ruku-podigle-se-u-zrak-zbog-glazbene-atrakcije/555839.aspx

Teeja
11.06.2011., 00:48
Bila sam na U2 i bila sam oduševljenja...onda sam otišla na coldplay...pa sad bon jovi... i shvatila šta je kontakt s publikom.... Svaka čast U2-u ali gledajući ovo nije mi to to bilo...

imaš pravo, coldplay ima puno bolji kontakt s publikom, ako i ne najbolji od svih koncerata na kojem sam bila. ali opet. sve je to subjektivno mišljenje. netko se kune u u2, netko u bon jovija, a netko u nekog desetog :mig:

ScorpionKing
11.06.2011., 00:53
prodajem livi bubreg u zamjenu za kartu GC u Udinama radi na 100% nema oštećenja od alkohola ili pušenja zainteresirani neka se jave:)

Medoman
11.06.2011., 00:55
...
15. Bells Of Freedom
...

Interesantno. Dobra pjesma. Ali je ipak ZG set list bio bolji. :top:

zuzzyca
11.06.2011., 00:55
hahaha super su cure! zakon su mi ovi ljudi šta su se sve obukli u stilu, transparenti i sve to, to su fanovi! super su mi bili i par likova debelo u kasnim 5o-tima, a na njima sve koža, marame na glavi, stari rokeri :D

naša set lista daleko bolja, hvala Bogu da je bilo tolko starih! :top:

ja mislim da bi njima najbolje bilo poslat prijevod ovih naših prepiski s foruma, to bi ih još najviše uvjerilo da organiziraju neki vip koncert za nas izbezumljene fanove koji su stavili život na čekanje jer svakih 5 min izleti novi video na yt :cerek:

vunena
11.06.2011., 01:05
meni je život trenutačno stisnuo tipku PAUSE... al pribrat ću se ja i ovih dana upaltit listić binga...i onda kad dobijem svi ste pozvani na privatni koncert...
i svirat će vam Always...da više začepite sa kukanjem :D

vunena
11.06.2011., 01:08
prodajem livi bubreg u zamjenu za kartu GC u Udinama radi na 100% nema oštećenja od alkohola ili pušenja zainteresirani neka se jave:)

stavi oglas na ebay :rofl:

axlica
11.06.2011., 01:16
meni je život trenutačno stisnuo tipku PAUSE... al pribrat ću se ja i ovih dana upaltit listić binga...i onda kad dobijem svi ste pozvani na privatni koncert...
i svirat će vam Always...da više začepite sa kukanjem :D

tooo :top:
bum i ja uplatila listić pa ću platit đonu za jedan ples u krilu tam kod tebe na partiju :rofl:
always ah :cerek:

vunena
11.06.2011., 01:20
tooo :top:
bum i ja uplatila listić pa ću platit đonu za jedan ples u krilu tam kod tebe na partiju :rofl:
always ah :cerek:

:jumping:

laku noć ljudovi :)

axlica
11.06.2011., 01:22
noč :w

ScorpionKing
11.06.2011., 01:22
e opet je sve na koncertu ispalo savršeno iako su neki sijali paniku primjer 1 svirat će nove pisme osvirali su samo dvi nove,pr.2neće doć richie došao je pr.3padat će kiša ni kapi i pr.4 numeriranje na tribinama nisam bio tamo ali mislim da nije bilo problema:top:

ScorpionKing
11.06.2011., 01:24
good night Croatia:)

Medoman
11.06.2011., 01:31
Na privatnom koncertu bih tražio da se dobro pripreme i da rokaju neke rjeđe, kao: gotta have a reason, nobody's hero, Janie ..., Never say die, blood money (extended), Father time, she dont know me, open your heart, stick to your guns, I believe, just older, save the world, the distance, right side of wrong, bells of freedom, one step closer, ...

Medoman
11.06.2011., 01:32
laku noć svima. :eek:
Do jutra. :kava:

Dead Souls
11.06.2011., 02:05
Istina, tako izgleda, ali pogledaj ovaj zadnji video, tu mi djeluje kao ful vise ljudi :ne zna: Ili sam ja luda :lol:

Parter jeste bio poluprazan, ja sam bio na sjeveru gore i od tamo se sve vidi. Dok je još bio dan, sve je izgledalo jadno sa mog mjesta. Pogled na gotovo četvrtinu praznih stolica na stadionu (jug, dijelovi istoka i zapada), poluprazan parter, istok i zapad sa hrpom slobodnih mjesta, vjerujem da je i sjever gore jadno izgledao. Kasnije kad je pala noć, to se malo zakamufliralo, a odjednom je i parter postao puniji (brijem da su počeli puštati besplatno poslije 9h). Uz sve to meni je koncert bio odličan, ali žao mi je moje dame, što ste vidjeli Johna i Ritchiea, vidjeli ste... Joe Cocker kojeg ja osobno ne volim, ali ipak glazbenik koji vani puni stadione kod nas u Arenu dovede 6-7 tisuća ljudi. Bon Jovi, tvornica hitova, ne može napuniti 40 000 ljudi na Maksimiru. Zato Halid Bešlić napuni Arenu dva dana zaredom (75-80 tisuća ljudi, jel tak). A cijena ulaznice je bila bezobraznih 240 Kn. Ništa protiv Halida, ali eto to su neke bolne činjenice. Nije ni čudo što nas velika svjetska imena zaobilaze ili nam dolaze kad totalno omatore pa nemaju gdje drugo dizati karijeru već po bizarnim zemljama.

Lord_Vader
11.06.2011., 03:22
Bon Jovi, tvornica hitova, ne može napuniti 40 000 ljudi na Maksimiru. Zato Halid Bešlić napuni Arenu dva dana zaredom (75-80 tisuća ljudi, jel tak). A cijena ulaznice je bila bezobraznih 240 Kn. Ništa protiv Halida, ali eto to su neke bolne činjenice. Nije ni čudo što nas velika svjetska imena zaobilaze ili nam dolaze kad totalno omatore pa nemaju gdje drugo dizati karijeru već po bizarnim zemljama.X

po meni ovo su fanovi, iako i dosta ljudi koji nisu znali većinu tekstova, :ne zna: po tom kriteriju ipak se ne može uspoređivat naš koncert i onaj u NY gdje je to materinji jezik i domaći bend.
Ostatak stadiona su trebali "napunit" mediji, plakati, najava koncerta koja i nije bila nešto impresivna, jer kad je bio U2 za koji su svi znali. Evo ja ću na Kravitza, a nisam ni čuo da će biti u ZG dok nisam zalutao na sajt lupe neki dan...

ne znam ako je već bilo, kvalitetan video prvih 50 min.:
http://www.youtube.com/watch?v=SwAX6icmLz0
http://www.youtube.com/watch?v=QHDjVAGjTPM

inače, glupo mi je bilo vidjet kako pola ekipe umjesto da skače snima cijelo vrijeme, tisuće kamermana amatera :D zbog takvih stvari rađe bi se vratio u vrijeme i odslušao njihov koncert iz moje godine rođenja :D nego ove :)
Kupit ću njihov Greatest hits CD, da im se zahvalim na svim godinama tijekom kojih su bili legende. Nadam se da se vidimo ponovo, do tad: See you again! Thank you. ;)

sku bi du
11.06.2011., 03:29
Pogled na gotovo četvrtinu praznih stolica na stadionu (jug, dijelovi istoka i zapada)
To ti je ona tribina iza stagea bila :zubo:

Meni su se sad ovak dojmovi smirili! Vodio sam curu i bio sam skroz skeptičan u vezi koncerta,još kad uzmete u obzir da je vrijeme do koncerta bilo u našoj nemilosti i da me nakon koncerta čekalo 5 sati samovanja do prvog vlaka ujutro i nisam se previše radoval koncertu! Znal sam pjevat kojih 6 stvari,prepoznal sam više manje svaku!
Ali njemu i cijelome bendu dajem jedan :s do poda :top: Svatko ko odsvira 25 stvari (i to ne preko kurca) i cijelo vrijeme ima onaj osmijeh na licu zaslužuje jebene ovacije! I to dolazi ovak,od strane skoro pa pasivnog promatrača! Činilo mi se dolje kad sam stajao na parteru da je pun (bio sam u prvom redu,doslovno),ali kasnije me dosta razočaralo kolko je prazno bilo!

Ako dođe ponovno,neću se dvoumiti dati i više od 330 kn (premda ga ne preferiram baš),a možda i zapiknem do Italije ili nekud! Jebena zaraza od koncerta :s

Hurricane_1
11.06.2011., 08:12
Gledam malo snimke s tribine. Los zvuk i malo ljudi :/
Sva sreca pa sam bio blizu stagea pa mi je bilo fenomenalno. Zao mi je ovih na tribina jer zvuk je stvarno ocajan.

*ak*
11.06.2011., 09:57
Gledam malo snimke s tribine. Los zvuk i malo ljudi :/
Sva sreca pa sam bio blizu stagea pa mi je bilo fenomenalno. Zao mi je ovih na tribina jer zvuk je stvarno ocajan.

to istok i/ili zapad, sjever je bio savršen!

*ak*
11.06.2011., 09:59
men tu niš sumnjivo nije :rofl:
jel on to na 2:28 hraćnuo :D

Da! Haha, dobro da dobro cilja na mostić, hahaha ajd zamislite da je time pogodio nekog u facu :lol:

*ak*
11.06.2011., 10:02
ubit ću onoga koji je uploadao cijeli koncert na jubito, sad samo to gledam.

Može link, please :top:

the edge
11.06.2011., 10:03
bzz i ja mislim da je na U2 puno njih islo tek da se ide i jer je tad to bilo lakse financirat....a sad tzv polufanovi su si i te kak razmislili jel budu isli il ne...

A kako vam se da više? Nema to smisla uopće uspoređivati. U2 imaju status najvećeg rock benda na svijetu. Jel taj status opravdan ili ne, stvar je ukusa, ali neosporno je da taj status postoji. I to već više od desetljeća. Dolazak Bon Jovija u Zagreb je koncert, dolazak U2 je društveni događaj.

klara6
11.06.2011., 10:16
pa nije da su javili 2 dana prije "za 2 dana odrzava se koncert bon jovija"... itekako se znalo za to. onaj ko je htio ici mogao je u 6 mj skupiti 300 kn[/QUOTE]

Ma baš mi ukrade riječ iz usta.

bitchy-as-usual
11.06.2011., 10:49
prisjetite se na linku (http://bit.ly/mAvYuD)

ne prekines li s ovim, konstantnim reklamiranjem tog site-a osobno cu se potruditi da ti banaju svaki nick.

stvarno si naporan :rolleyes:

kay-cee
11.06.2011., 11:02
Keep the faith
http://www.youtube.com/watch?v=pYgTu0q78P0

fashion hungry
11.06.2011., 11:05
apsolutno je istina sve receno..i onda se bunimo kad nam stari,dobri richie kaze da smo bizarni..pa sta kad jesmo..fakat,ne razumijem kolika se pompa dize oko npr.balasevica (postujem,iako ne slusam) ili toliko prozivane rozge, a o najvecem rock bendu na svijetu nema niceg,ama bas niceg - ajde,prvo doso papa,pa su posvetili manje pozornosti,al sam ocekivala da kad papa ode sve ce bit puno clanaka i intrvjua.a kad ono opet nista.. :ne zna: a i svaka cast organizatorima, zbilja su se potrudili promovirat koncert - sve sto sam ja vidjela je bilo nekoliko plakata po zagrebu, a od 11.mj.,kad je objavljeno da dolaze u zg, mogli su napravit toliku promociju da bi 60,a ne 30 tisuća došlo..zbilja smo jadna zemlja - balkan,balkan.. :flop: a sta se tice stednje i da se nema love,o itekako se ima.tko je zelio,u 6 mj. je mogao skupit tih 300kn..bitno da se ima za cigarete i alkohol,kavice i krpice..u to sam se na svoje oci uvjerila..zgrozena sam svime.. :confused: :confused: i onda mi bi da nam jos dodju..da,bas.to ce bit onak NIKAD! oni rasprodaju koncerte od 70,80 tisuća,a ne pišljivih 30,i još k tome na smrdljivom stadionu :lol: :lol: :lol: :lol: zbilja smo jadni..nema nam druge nego da se pomirimo s bizarnošću.. :kava:

b-baller
11.06.2011., 11:26
Jel ima kakvih ponuda za Beč? Znači ulaznica + prijevoz?
Za Udine ima 750 kn, ali rađe bi u Beč, nekako mislim da će bit veći spektakl :D

Female Toxic
11.06.2011., 11:28
Dragi ljudi, sve vas kuzim, i tjesim se ovdje kako nisam sama, vidim ima nas vise... Fakat jesmo bizarna zemlja :rolleyes:
Meni frendice jutros salju poruke, nek mi bude zao sto nisam sinoc isla na Maju Suput, da je bilo predobro... A ja ono :rolleyes: Jer kad sam ja bila na Bon Joviu, bas me nijedna od njih nije nista ni pitala, ni kako je bilo, jer jasno one to ne slusaju, njih to ne zanima, ne znaju ni jednu pjesmu... Da, da, ukusi se razlikuju... :kava: Ali ne mogu si i dalje pojmiti kako ce danas prosjecan covjek u HR radije otici na koncert Suputice, Rozge, Beslica, ili pak nekih cajki, nego na neku svjetsku rock atrakciju... Zaista mi je to zalosno...

fashion hungry
11.06.2011., 11:53
o cem pricamo kad dodje lepa brena i napuni zagrebacku arenu?? i ne mogu otvorit fucking novine,a da ne procitam kakve gace nosi,al doslovno..fuj :mad: :mad: nadam se samo da bend ipak mozda misli da nismo toliko jadni,iako su oni navikli na puno vise.. :top:

bitchy-as-usual
11.06.2011., 11:56
meni je to naprosto nevjerojatno. zar će netko zaista kupiti novine ako u njima pise kakve je gace nosila lepa brena i vijest da se rozga popela na stol?

ono, ili su hrvati toliko debilan narod pa zato to citaju ili su novinari zesci debili ako misle da ce im to poboljsat prodaju novina.
nije mi jasno.. zaista nije

Medoman
11.06.2011., 12:02
A kako vam se da više? Nema to smisla uopće uspoređivati. U2 imaju status najvećeg rock benda na svijetu. Jel taj status opravdan ili ne, stvar je ukusa, ali neosporno je da taj status postoji. I to već više od desetljeća. Dolazak Bon Jovija u Zagreb je koncert, dolazak U2 je društveni događaj.

Daj ti malo prestani sa reklamama i otiđi do Tasmanije. :)
Sasvim je sigurno sporno da je U2 najveći rock band, jer:

1. pitanje je jesu li oni rock band(jedan su grammy zašiljili za pop band):
http://www.youtube.com/watch?v=n0C112QwtAw

2. evo samo prvih nekoliko linkova na google-u, da je U2 nesporno najbolji bio bi na svima prvi (a nije ni na jednom):
http://www.avrev.com/top-100-bands-of-all-time/top-10-rock-bands/index.php
http://www.the-top-tens.com/lists/greatest-rock-band-of-all-time.asp
http://today.msnbc.msn.com/id/4595384/ns/today-entertainment/t/best-rock-bands-ever/
http://www.buzzle.com/articles/best-rock-bands.html

3. i na kraju, tko je ono najbolji na touru? :
http://www.reuters.com/article/2010/12/11/us-bonjovi-idUSTRE6BA0CB20101211

Metal
11.06.2011., 12:02
Sta ces, to je valjda vrli novi svijet... :eek:

fashion hungry
11.06.2011., 12:04
meni je to naprosto nevjerojatno. zar će netko zaista kupiti novine ako u njima pise kakve je gace nosila lepa brena i vijest da se rozga popela na stol?

ono, ili su hrvati toliko debilan narod pa zato to citaju ili su novinari zesci debili ako misle da ce im to poboljsat prodaju novina.
nije mi jasno.. zaista nije

..."balkan, balkan, balkan, ovo je balkan - come on".... :kava:

bitchy-as-usual
11.06.2011., 12:04
Upravo sam pročitala na face-u da je navodno Richie izjavio kako bi voljeli opet doci u Hrvatsku :cerek:

Female Toxic
11.06.2011., 12:05
Ajde dosta vise s tim usporedivanjem Bon Jovia i U2...
Meni su i jedni i drugi genijalni i ne vidim cemu usporedivanja tko je bolji.

ScorpionKing
11.06.2011., 12:05
Upravo sam pročitala na face-u da je navodno Richie izjavio kako bi voljeli opet doci u Hrvatsku :cerek:
nada umire posljednja:D

bitchy-as-usual
11.06.2011., 12:07
ma gle, kad cu se zazeljeti koncerta zapicit cu do munchena i to je to. nije smak svijeta ako se vise ne vrate u RH.

iskreno, ne bih im to ni zamjerila

Metal
11.06.2011., 12:07

Pa naravno, vjerovatno je poslije koncerta malo proguglao i vidio da ipak nismo toliko bizarni... :lol:
A i cuj, potrudili smo se na koncertu... :jumping:

bitchy-as-usual
11.06.2011., 12:10
bizarno je to što će Hrvati radije dati 200 kn za rozgu nego na bj :rolleyes:

Metal
11.06.2011., 12:11
Daću joj ja 200 kuna da ne pjeva vise...

fashion hungry
11.06.2011., 12:11
mozda i je to reko,al ruku na srce - sta drugo bi nam reko? nece na koncertu rec da je moglo i bolje..sumnjam da ce se vratiti u hrvatsku,al u susjedstvo hoce sigurno..ja od danas vec ubacujem u kasicu i cekam taj dan da si uplatim diamond..ah.. :cerek: :cerek: :cerek: :cerek:

Begemotica
11.06.2011., 12:12
ma gle, kad cu se zazeljeti koncerta zapicit cu do munchena i to je to. nije smak svijeta ako se vise ne vrate u RH.

iskreno, ne bih im to ni zamjerila

Mislim da bismo trebali početi pripremati invaziju na Udine (meni je doći do Udina otprilike kao i do Zagreba :zubo:).

Medoman
11.06.2011., 12:13
pa sigurno je kod nas bilo bolje, gledam malo na Youtube-u kako je bilo u Dresdenu i sve nešto mlako.
Drugi mentalitet valjda:p

Medoman
11.06.2011., 12:14

ah, valjda naši ljudi vole bižuteriju imati, gledati i slušati. :lol:

Female Toxic
11.06.2011., 12:16

Da...to je istina. Kvocke s mog posla su isle na Rozgu, nisam se mogla obraniti od pitanja zasto ja ne bih isla. Kao da se poradzumijeva da ja zaista zelim ici na Rozgu :eek:

fashion hungry
11.06.2011., 12:19
jel netko zna svakih koliko godina u prosjeku imaju turneju po europi? :rofl:

the edge
11.06.2011., 12:19

2. evo samo prvih nekoliko linkova na google-u, da je U2 nesporno najbolji bio bi na svima prvi (a nije ni na jednom):
http://today.msnbc.msn.com/id/4595384/ns/today-entertainment/t/best-rock-bands-ever/

Nije mi namjera, dragi medomane, ulaziti u pubertetska nadjebavanja jel' ovaj ili onaj bend bolji na temelju toga tko je lani više zaradio ili kome curice više vrište, jer bi ti sada mogao postaviti pedeset kojekakvih linkova u kojima je "moja grupa" bolja, samo ne vidim nikakvog smisla u tome, niti sam pisao o tome u postu na koji se referiraš. Govorio sam o percepciji i statusu, koji proizlazi iz malo dubljih i dugotrajnijih razloga. To sasvim suhoparno, bez ikakvih emocija fanova, objašnjava zašto BJ proda 2/3 stadiona, a U2 proda dvaput cijeli. Hoćeš li to racionalno prihvatiti ili se nastaviti i dalje čuditi zašto je tome tako, meni je svejedno.

Hopey
11.06.2011., 12:21

Sta si ti tu dokazao/la? :ne zna:
Pogledajte samo ko je predgrupa U2. Da krenemo: Muse, Interpol, Arcade Fire... Toliko o tome.

Ali zasto ljudi koji su bili na koncertu Bon Jovi imaju potrebu pricati o U2, to mi nije jasno? :ne zna:

Female Toxic
11.06.2011., 12:22
Dobro, a zasto vi koji imate potrebu velicati U2 to dolazite raditi na temi o drugom bendu?
Pa logicno je da ce doci do prepucavanja.

Alicia_K
11.06.2011., 12:24
richie se nije hračnul, neg je imal žvaku... vidla sam ga par puta kak preživa :lol::lol: i onda u jednom trenu je samo odletila iz njegovih usta a to se vidlo na velikom video zidu :rofl::rofl::rofl:

btw i meni je ovaj forum prirastao srcu... nemojmo dati da padne u zaborav ;))

Hopey
11.06.2011., 12:25
Dobro, a zasto vi koji imate potrebu velicati U2 to dolazite raditi na temi o drugom bendu?

Ja nemam potrebu velicati U2, pogotovo ne na temi drugog benda, dok se ne pocne "pljuvati" po bendu kao sto je U2. Prvo je U2 spomenut u negativnom kontekstu, pa imam priliku odgovoriti.
Na ovoj sam temi jer me interesuje kako je bilo na koncertu, a da mislim da govorim lose o Bon Jovi sumnjam da bih dosla.

fashion hungry
11.06.2011., 12:27

tocno to..nekome ce bit bolji U2,nekome Bon Jovi - i jedno su drugo su vrhunski bendovi (iako ja nekako vise naginjem Bon Joviju)..mislim da su ipak no.1!! :cerek: U2-respect.. :top:

*ak*
11.06.2011., 12:28
richie se nije hračnul, neg je imal žvaku... vidla sam ga par puta kak preživa :lol::lol: i onda u jednom trenu je samo odletila iz njegovih usta a to se vidlo na velikom video zidu :rofl::rofl::rofl:

btw i meni je ovaj forum prirastao srcu... nemojmo dati da padne u zaborav ;))

Ne Richie već Jon, na 02:29 :D
http://www.youtube.com/watch?v=OOXBPIV9t2k

Melodydea
11.06.2011., 12:31
jao ljudi ja u depri
ja bi opet
a nitko oko mene me ne kuži:(

Female Toxic
11.06.2011., 12:32
Ja nemam potrebu velicati U2, pogotovo ne na temi drugog benda, dok se ne pocne "pljuvati" po bendu kao sto je U2. Prvo je U2 spomenut u negativnom kontekstu, pa imam priliku odgovoriti.
Na ovoj sam temi jer me interesuje kako je bilo na koncertu, a da mislim da govorim lose o Bon Jovi sumnjam da bih dosla.

Sorry ali ne sjecam se da je itko pljuvao po U2, samo se usporedivalo koncerte :ne zna:

Female Toxic
11.06.2011., 12:33
jao ljudi ja u depri
ja bi opet
a nitko oko mene me ne kuži:(

I samoj mi je tako!

towar
11.06.2011., 12:33
Sta si ti tu dokazao/la? :ne zna:
Pogledajte samo ko je predgrupa U2. Da krenemo: Muse, Interpol, Arcade Fire... Toliko o tome.

Ali zasto ljudi koji su bili na koncertu Bon Jovi imaju potrebu pricati o U2, to mi nije jasno? :ne zna:

S druge strane imaš Nickelback, One Republic, Kid Rocka, istina nije nešto što ja preferiram, ali činjenica vrlo jaki izvođači i predgrupa Bon Joviju svojevremeno.

Ta dva benda je nemoguće uspoređivati, uostalom ne ciljaju na istu publiku, U2 je kao što je netko rekao bio "društveni događaj", što ne mora nužno biti pozitivna stvar, za zagrebačke koncerte to je značilo nešto na čemu se svi koji nešto znače i koji drže do sebe moraju pojaviti, znali nijednu ili znali sve njihove pjesme.
BJ u Zagrebu je bio prije svega rock koncert, i nisam baš primjetio da je bilo onih koji su se došli pokazivati, svi oko mene su znali veliku većinu tekstova, ali je nauštrb toga bilo puno manje ljudi.

bitchy-as-usual
11.06.2011., 12:34
da, i meni se cinilo da je pljunuo:rofl:
no, vidjelo se da ima nekih, pretpostavljam zdravstvenih problema jer je kasljao u nekoliko navrata. nije se culo nego se vidjelo nakon sto bi odpjevao dio pjesme pa bi u pauzu nakasljao se. nadam se da nema nekih problema s plucima :moli:

Hopey
11.06.2011., 12:34
Sorry ali ne sjecam se da je itko pljuvao po U2, samo se usporedivalo koncerte :ne zna:

Zato je i pljuvao pod znacima navoda. Kako onda da kazem, ajde recimo, govorenje neistine... Jel sad ok?

Hopey
11.06.2011., 12:36
S druge strane imaš Nickelback, One Republic, Kid Rocka, istina nije nešto što ja preferiram, ali činjenica vrlo jaki izvođači i predgrupa Bon Joviju svojevremeno.

Ta dva benda je nemoguće uspoređivati, uostalom ne ciljaju na istu publiku, U2 je kao što je netko rekao bio "društveni događaj", što ne mora nužno biti pozitivna stvar, za zagrebačke koncerte to je značilo nešto na čemu se svi koji nešto znače i koji drže do sebe moraju pojaviti, znali nijednu ili znali sve njihove pjesme.
BJ u Zagrebu je bio prije svega rock koncert, i nisam baš primjetio da je bilo onih koji su se došli pokazivati, svi oko mene su znali veliku većinu tekstova, ali je nauštrb toga bilo puno manje ljudi.

Joj, nemoj molim te da jos pocnemo uporedjivati predgrupe, kada je ocigledno cije su bolje. :lol:
I na U2 je publika pevala, svako ko je bio, zna.

Alicia_K
11.06.2011., 12:38
Ne Richie već Jon, na 02:29 :D
http://www.youtube.com/watch?v=OOXBPIV9t2k

ali ja sam vidla i richieja :lol::lol::lol:
a ovo je prelol :lol::lol::lol: pevo zavađa publiku pa ko seljači odvali hračak :s:s car :D

t.d.
11.06.2011., 12:38
Uopće ne treba takve usporedbe Bon Jovia , U2 i sl....kao da mješamo kruške i jabuke.
Prvo mi se sami sebi čudimo zašto nas veliki zaobilaze , a imamo stanovnika kao jedan kvart u New Yorku ili Londonu (i naravno tamo nema cajki).
U2 je pukom srećom napunio stadion 2 x i mislim da je to bilo tada i nikad više.
Rok bandovi,i metal bandovi su ustvari "spektakli" i to treba ići pogledati svejedno o kojem se podžanru radi.
Npr. AC/DC definitivno slove za kraljeve live nastupa, potvrđuje i nedavno završena turneja , tako je i sa Stonsima.
Žalosno je kad jedan Thompson napuni maksimir , a velikani poput Bon Jovia to ne mogu. Duboko sam uvjeren ako bi ponovno došli da bi odaziv bio i bolji, jer sad je mnogima žao kaj nisu bili

El Hafi
11.06.2011., 12:39
ne kuzim zasto se u bon jovijevom topicu prica o U2. ja ih npr. uopce ne volim, niti jednu pjesmu i nisam bila na koncertu i da sam dobila ulaznicu vjerojatno bi ju poklonila. kaj god vi pricali bon jovi su kraljevi stadionskih koncerata. tko je od "oronulih rockera" ocekivao onakvu festu na sugavom maksimiru, pa su opet napravili atmosferu koju ce pamtiti i ljudi koji su se tamo nasli slucajno.

jos samo malo vise od mjesec dana do udina :cerek:

bitchy-as-usual
11.06.2011., 12:39
hopey, ajde ti odi na U2 topic. Mislim, mi ovdje pljujemo i po rozgi i po britney no, to ne znaci da je sad ok da dodu "fanovi" rozge i britney i ovdje se kace. Ovo su razmisljanja nas koji volimo bend BJ.

isto tako, i na topicu od britney, rozge, i bilo kojeg pjevača/pjevačice nalaze se usporedbe pa čak i kritike. nitko od nas ne odlazi na njihov topic i ne pokusava uvjeriti da je jedno bolje od drugog

fashion hungry
11.06.2011., 12:40
ajde ljudi smirite zivce..pustite U2 i uspoređivanja na miru u ovoj temi..svi smo ovdje fanovi bon jovi-a,tak da se U2 ne treba spominjat ni jednom riječju :rolleyes: ko voli U2,nek ode u drugi topic jer su sva ova blebetanja subjektivna!!

Hopey
11.06.2011., 12:44
ajde ljudi smirite zivce..pustite U2 i uspoređivanja na miru u ovoj temi..svi smo ovdje fanovi bon jovi-a,tak da se U2 ne treba spominjat ni jednom riječju :rolleyes: ko voli U2,nek ode u drugi topic jer su sva ova blebetanja subjektivna!!

Slazem se u potpunosti. :top: Moze li ovo biti zakljucak poredjenja? :kava:

crossroad
11.06.2011., 13:10
Gluposti su to da nije bio pun stadion "jer se nema para". kao prvo, najskuplje karte su prve rasprodane, a jedine koje su ostale su bile najjeftinije. i nitko mi ne može reći da je 175 ili 250 kuna puno za bj!!! sad, šta je tu je... ostaje nam se pomiriti sa činjenicom da živimo u sj...noj zemlji koja (kako se više puta spomenulo) više cijeni rozgu, balaševića, pa čak i turbofolk od istinske kvalitete. Ja samo znam da sam ranije otiša sa posla, vozija se 3 h do zagreba, u 17.00 uša na stadion, u 01.00 krenija kući, zaspa u 04.30 i u 07.00 krenija na posa....i da mi je to najsavršeniji dan u životu!!!! još kad se sitin da san prvu majicu bon jovi kupija u 4. osnovne koja je imala na leđima kostur bikove glave pa me mater optužila da san sotonist, ili kad iste godine dva tjedna nisam kupova marendu u školi da kupim kazetu "these days"....i sve o čemu san sanja je da bon jovi dođe u hrvatsku!!! i napokon to dočekam, i dođem u prvi red golden circle-a i vidin oko sebe da nisan jedini "lule" koji zna sve tekstove nego da nas je bilo priko 30 000...naježija san se!!! svi koji osjećaju kao ja nemaju ništa protiv U2 (p.s. pristanite više sa usporedbama-ovo su emocije, a ne statistika), niti protiv bilo koga drugoga (osim šta mrzimo turbofolk i ostale domaće imitacije toga). Sad slijedi iskombinirati nekakav godišnji odmor pa ići u udine!!!

Pilatus
11.06.2011., 13:22
dođem u prvi red golden circle-a i vidin oko sebe da nisan jedini "lule" koji zna sve tekstove nego da nas je bilo priko 30 000...naježija san se!!!

A da ti nisi onaj "lule" koji je meni nonstop mahao nekim šalom/krpom/čarapom iznad glave? :confused:

Što se tiče BJ-a....

Spektakl, energičan live nastup, i premda nisam baš neki veliki obožavatelj, oduševili su me. Toliko da bih ponovno išao. :)
Setlista odlična. Ne mogu se baš pohvaliti da znam sve BJ pjesme, nit mi se njihove balade previše sviđaju ali Bad Medicine, You Give A Love Bad Name, Runaway, Livin' On A Prayer.... :s:s:s:s

Pretty Woman ogromna plusčina. :s

Bilo mi je predivno iz Goldena pogledati prema tribinama kad se mahalo rukama lijevo-desno. Nemam pojma koja pjesma je tad bila :D, ali prizor je bio fenomenalan.

Razglas - možda na trenutke nesavršen, ali ja se osobno ni malo ne mogu požaliti. Očekivao sam da će mi probiti uši, s obzirom da sam bio relativno blizu stage-u, ali nije. Taman - ni preglasno ni prejako.

Stadion - ruglo. A pošto je jedini doživljaj Zagreba i Hrvatske ekipi iz BJ-a bio većinom stadion, a manjim dijelom putovanje prekrasnim zagrebačkim cestama, još smo dobro i prošli ako sve ostane na usporedbi sa Trosobnistanom ili kojom već banana državom.

Želim reprizu, tako da manje snimam a više skačem. :D

Female Toxic
11.06.2011., 13:24
Ekipica, je li itko voljan podijeliti koju svoju slikicu sa koncerta? :) Mozda i otkrijem da sam bila blizu nekog od vas :cerek:

towar
11.06.2011., 13:26
Joj, nemoj molim te da jos pocnemo uporedjivati predgrupe, kada je ocigledno cije su bolje. :lol:
I na U2 je publika pevala, svako ko je bio, zna.

"Bolja" predgrupa je jako relativna stvar. Nickelback ima 35 milijuna prodanih albuma, više od ova 3 koje si nabrojala zajedno.
Što ne znači da je Nickelback bolji bend, samo u startu osporava tvoju tvrdnju. :mig:

Nitko nije napisao da na U2 publika nije pjevala, nego da su to 2 potpuno različita tipa koncerta. Kako god, ja sam sretan kad vidim da bilo koji rock bend može barem napola napuniti Maksimir, znači da nas ipak (još) nisu pojele cajke ni bižuterije, niti nikad neće. :)

towar
11.06.2011., 13:28
Bilo mi je predivno iz Goldena pogledati prema tribinama kad se mahalo rukama lijevo-desno. Nemam pojma koja pjesma je tad bila :D, ali prizor je bio fenomenalan.

E da, to i mene jako zanima :)

crossroad
11.06.2011., 13:33
E da, to i mene jako zanima :)

to vam je bila pisma "captain crush and the beuty queen from mars" sa albuma crush!!!! i nisan ničim mahao!!!

the edge
11.06.2011., 13:34
Kako god, ja sam sretan kad vidim da bilo koji rock bend može barem napola napuniti Maksimir, znači da nas ipak (još) nisu pojele cajke ni bižuterije, niti nikad neće. :)

Upravo tako. Dabogda imali deset stadionskih koncerata godišnje, bez obzira tko ih punio, jer to znači da Zagreb opstaje i zaslužuje svoje mjesto na koncertnoj karti svijeta. I zato umjesto prepucavanja, svi lijepo na Shanea i Poguese za mjesec dana.

Silvery
11.06.2011., 13:35
Ekipa, please prekinite ta prepucavanja U2 vs BJ; ovi su prodali više jabuka, a ovi krušaka. Nema smisla. ;)

bitchy-as-usual
11.06.2011., 13:45
bas gledam na you tubeu ali ima samo jedna snimka captain crasha i losa je.. jel itko to snimao?

izravno_split
11.06.2011., 13:45
http://www.youtube.com/watch?v=QHDjVAGjTPM&feature=related na 17:20 ruke :s vidite da nas je bilo masu

koncert je bia prva liga.. nisan takvo nešto nikad doživila http://degiorgi.math.unizg.hr/forum/images/smiles/screamdance.gif

najdraža mi moja - blaze of glory, iznenadilo me koliko se publika dobro čuje, a tek bed of roses :cerek:

ne mogu virovat da govorite stvari tipa:

ostaje nam se pomiriti sa činjenicom da živimo u sj...noj zemlji..

ako ti voliš bon jovija, ti si iša i dobro se provea, šta te onda briga šta neko drugi nije bia..

zašto se uopće zamarate šta nije bia pun stadion?
glavno je da su bili oni koji su tili bit i da su oni uživali http://degiorgi.math.unizg.hr/forum/images/smiles/b42.gif

jedino nam se ostaje nadat da ćemo ovog frajera opet vidit :)
http://www.net.hr/2011/06/08/0927007.55.jpg

bitchy-as-usual
11.06.2011., 13:47
ovo ti je jako dobra slika? tvoja ili?

izravno_split
11.06.2011., 13:58
ovo ti je jako dobra slika? tvoja ili?

hehe nije. ja nisan nosila ništa za snimat da mogu uživat kako spada, a ne brinit oće li slike/snimke dobro ispast :D

slika ima svugdi, npr. tu (http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=1959914312165&set=o.142311622835&type=1&theater), tu (http://www.24sata.hr/show/brojne-obozavateljice-plakale-i-vristale-na-hitove-bon-jovia-223776), tu (http://www.slobodnadalmacija.hr/Spektakli/tabid/79/articleType/ArticleView/articleId/140154/Default.aspx) ili tu (http://www.net.hr/film-glazba/page/2011/06/08/0828006.html)

axlica
11.06.2011., 13:59
ja sam stavila link na svoje fotkice negdje daleko iza :D

zuzzyca
11.06.2011., 14:01
X

po meni ovo su fanovi, iako i dosta ljudi koji nisu znali većinu tekstova, :ne zna: po tom kriteriju ipak se ne može uspoređivat naš koncert i onaj u NY gdje je to materinji jezik i domaći bend.
Ostatak stadiona su trebali "napunit" mediji, plakati, najava koncerta koja i nije bila nešto impresivna, jer kad je bio U2 za koji su svi znali. Evo ja ću na Kravitza, a nisam ni čuo da će biti u ZG dok nisam zalutao na sajt lupe neki dan...

ne znam ako je već bilo, kvalitetan video prvih 50 min.:
http://www.youtube.com/watch?v=SwAX6icmLz0
http://www.youtube.com/watch?v=QHDjVAGjTPM

inače, glupo mi je bilo vidjet kako pola ekipe umjesto da skače snima cijelo vrijeme, tisuće kamermana amatera :D zbog takvih stvari rađe bi se vratio u vrijeme i odslušao njihov koncert iz moje godine rođenja :D nego ove :)
Kupit ću njihov Greatest hits CD, da im se zahvalim na svim godinama tijekom kojih su bili legende. Nadam se da se vidimo ponovo, do tad: See you again! Thank you. ;)

potpis na sve :top:
ne možeš uspoređivat Zg i Hrv s NY. npr. bila je i moja mama koja ne zna ni riječ engleskog jer totalni antitalent za njega :D ima volju i naučit i koliko god se mi trudimo da joj objasnimo, ne ide joj pa joj ne ide i gotovo! al svejedno voli bon jovia i skroz se otkačila na koncertu :rofl: a to što nije baš znala riječi već je većinom zijevala u prazno, koga briga, i uopće ne pokazuje jel netko fan ili nije.

ja se namjerno nisam htjela opteretit fotićem i kamerom već uživat fino u koncertu. znala sam da će frendice sve slikat i snimat i još gro ekipe i da će bit toga na yt. malo mi je to glupo, danas većina ljudi gleda koncert kroz leću kamere, ko japanđerosi :D al opet hvala svima koji ste snimali i dijelite s nama ostalima :mig:

ljudva
11.06.2011., 14:06
ako ti voliš bon jovija, ti si iša i dobro se provea, šta te onda briga šta neko drugi nije bia..

zašto se uopće zamarate šta nije bia pun stadion?
glavno je da su bili oni koji su tili bit i da su oni uživali

to je to.
bilo je sasvim dovoljno ljudi, opaka atmosfera i odlična svirka, dabogda se ponovilo!

andro
11.06.2011., 15:07
Bilo je dosta ljudi. Preko 35 tisuća je super broj. Računajte da su na početku u prodaju stavljeni samo donji dijelovi tribina koji su se rasprodali, a tek pred koji dan je stavljen i gornji dio koji se također do koncerta dobro popunio.

Bolje da je bilo toliko ljudi koji su napravili onakvu paklenu atmosferu, nego da je bilo ispunjeno do kraja pa da se sjedilo i šutilo. Uostalom vidjeli smo da bendu to nije nimalo smetalo jer im se vidjelo u očima da su oduševljeni ama baš svime! :)

Twin
11.06.2011., 15:50
može li se očekivat osvrt samih članova grupe na održani koncert? nekako mi nije jasno da nije bilo neke presice, bilo šta?!

Aces
11.06.2011., 15:57

pa sigurno je kod nas bilo bolje, gledam malo na Youtube-u kako je bilo u Dresdenu i sve nešto mlako.
Drugi mentalitet valjda:p

Koja je ovo P.M. u Dresdenu :confused::confused:
Šta su ovi u kazalištu ili?!?
Ili bit će da ne razumiju jezik?!!

http://www.youtube.com/watch?v=zlXQw5fu5rg&feature=related

J.. ih Dresden, da ih je...najbolji smo!!
Nemojmo biti isfrustrirani da nismo dobri ili nešto...samo neka prevrtite za početak super Njemce. A di je ovo u dresdenu na nekoj poljani, farmeri iznajmili...Mi sami sebe degradiramo i vrijeđamo:kava:

Alicia_K
11.06.2011., 15:57
jooj dosta s tim prepucavanjima!! ja sam veći fan od U2 nego od bon jovija, ali ovaj koncert mi bio bolji i jeftiniji :lol::lol: i kaj sad, oboje su ogromne BENDČINE :rofl::rofl: ak je to dobra riječ :ne zna: i gotovo...

nego, kak vam se sviđa ovo http://www.youtube.com/watch?v=DZFehonE47E&feature=related

ja sam se malo bojala pogledat... al bome nije usrala pjesmu koju obožavam i najrađe bi ja bila ona :cerek::cerek: a kak Jon slini , jao jao :lol:

kay-cee
11.06.2011., 15:58
Have a nice day
http://www.youtube.com/watch?v=J92yKh4ywgY

Twin
11.06.2011., 15:59
Aces jooooooooooooooj, upravo ko luđak gledam po jubitou snimke iz Dresdena i mislim si wtf?! Koji im je vrag? kaj su se kamilice napili! a i Jon mi ni bil onak ko kod nas! KOD NAS MU SMAJL NIJE SILAZIL S LICA!

Medoman
11.06.2011., 16:06
jooj dosta s tim prepucavanjima!! ja sam veći fan od U2 nego od bon jovija, ali ovaj koncert mi bio bolji i jeftiniji :lol::lol: i kaj sad, oboje su ogromne BENDČINE :rofl::rofl: ak je to dobra riječ :ne zna: i gotovo...

nego, kak vam se sviđa ovo http://www.youtube.com/watch?v=DZFehonE47E&feature=related

ja sam se malo bojala pogledat... al bome nije usrala pjesmu koju obožavam i najrađe bi ja bila ona :cerek::cerek: a kak Jon slini , jao jao :lol:

je, baš sam to i prije vidio da je slinio.
Šta ćeš, vidio je mlado meso. :rolleyes:
A on nije više u 80-tima.

bitchy-as-usual
11.06.2011., 16:10
isuse, unistila je cijelu pjesmu. ocajno pjeva. ne znam kako inace live pjeva ali ovo je koma. blago receno, koma.

outfit necu komentirat :rigo:

Aces
11.06.2011., 16:11
Aces jooooooooooooooj, upravo ko luđak gledam po jubitou snimke iz Dresdena i mislim si wtf?! Koji im je vrag? kaj su se kamilice napili! a i Jon mi ni bil onak ko kod nas! KOD NAS MU SMAJL NIJE SILAZIL S LICA!

A pusti ljude...došli pogledat Zauberflote pa su ih zamolili na ulazu "Bez naglih pokreta, molim!"

Nije mi jasno...koji im je :confused: I onda mi kao nismo bili dobri :eek:

A za U2vsBJ bi mobli lagano i kartoni počet letit...nemoš naći normalan post u šumi prepucavanja :ne zna:

EDIT: Ne , al ja ipak mislim da su Stonsi najjači :D

I am.
11.06.2011., 16:19

Nemojmo biti isfrustrirani da nismo dobri ili nešto...samo neka prevrtite za početak super Njemce. A di je ovo u dresdenu na nekoj poljani, farmeri iznajmili...Mi sami sebe degradiramo i vrijeđamo:kava:

ahahhahaha grozni su.....:lol: sada tek vidim kakva je atmosfera bila u zagrebu, stvarno smo najbolji!!! :D

Medoman
11.06.2011., 16:21
S druge strane, možda su Nijemci navikli više slušati koncert, nije im valjda do skakanja i deranja glasnica. :ne zna:

Twin
11.06.2011., 16:25
Zagreb rules!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej!

i, ok, svi smo shvatili i lajkali taj tvoj portal, bilo bi dosta sad!!!!!! u biti, sad bum ga dislajkala jer mi ide na živce ovakvo forsanje nečega! 5.-i put valjda!

Twin
11.06.2011., 16:26
Ma ne kužim kak možeš doć na rock koncert naviknut na isti i ne skakat?! pa poanta i je u osjećanju te glazbe, dušom, umom i tijelom!!!!!! jbt ja doma skačem kad si ih pustim i čistim po kući!

*ak*
11.06.2011., 16:40
OMG= http://www.youtube.com/watch?v=E2ANRhlNNyU, a kak smo ju mi rasturili!!!!!

Nego, imam jedno pitanje- svi kukamo kak bi ih opet vidjeli, pa me zanima da li nas ima toliko zainteresiranih da uspijemo organizirati bus iz Zagreba za koncert u Beču, 22.07.
Naime, voljela bih opet ić i bilo bi super kad bi uspjeli organizirati bus?
Imam još jedan problem, a to je što u tom slučaju moram ići sama, pa bi bilo super kad bi još netko išao sam pa da se skompamo, kupimo istu kartu (onu oko 50€) (još bi bilo najbolje kad bi se mi većina ekipice s foruma dogovorila i skupa zabavljala).........

Twin
11.06.2011., 16:44
eh........ja bih....ali no way.... baka servis mogu zaboravit do kraja života, a i lova je great issue.... ali super ideja i držim vam fige da se organizirate i zabavite i za nas!!!!!!!!!!

a za link - ma nije mi ni smiješno, više žalosno...kakva je to atmosfera?!!!!

@ Medoman - pa ti u potpisu imaš jednu od najdražih mi pjesama!!!!

DailyProphet
11.06.2011., 16:56

ka da slušaju koncert simfonijskog orkestra.... strašno!
pa onda ni bend ne daje sve od sebe. čemu se trsit zabavit 10 ljudi u diamondu?

mi smo bili daleko jača publika!
ne virujen da je to zato šta imamo malo koncerata, jer zbilja nije normalno ovako se (NE)ponašat na rock koncertu, nego mi znamo uživat!

sram me za njih :brukica:

Medoman
11.06.2011., 17:03
...

@ Medoman - pa ti u potpisu imaš jednu od najdražih mi pjesama!!!!

Pa mislim da im je to stvarno jednja od ključnih pjesama u cijelom opusu. :mig:
A stavim ponekad i meni dragu Stick to your guns :)

P.S. volio bih da mogu isto reći i za pjesmu iz tvog potpisa, ali :ne zna: :(
Različiti smo, ali smo se našli na Dry county, mislim da tu i naša Jaca voli (odnosno provodi). :rofl:

Twin
11.06.2011., 17:07
ka da slušaju koncert simfonijskog orkestra.... strašno!
pa onda ni bend ne daje sve od sebe. čemu se trsit zabavit 10 ljudi u diamondu?

mi smo bili daleko jača publika!
ne virujen da je to zato šta imamo malo koncerata, jer zbilja nije normalno ovako se (NE)ponašat na rock koncertu, nego mi znamo uživat!

sram me za njih :brukica:

:lol::lol::lol::lol::lol: fakat, sramota!

a ovo ostalo isto potpisujem - mi znamo uživat. kod nas se nema za život, al zato znamo guštat! a ovi gore jedu srebrnom žlicom i nema šta nemaju pa su i dalje apatični totalno!

*ak*
11.06.2011., 17:11
OMG= http://www.youtube.com/watch?v=E2ANRhlNNyU, a kak smo ju mi rasturili!!!!!

Nego, imam jedno pitanje- svi kukamo kak bi ih opet vidjeli, pa me zanima da li nas ima toliko zainteresiranih da uspijemo organizirati bus iz Zagreba za koncert u Beču, 22.07.
Naime, voljela bih opet ić i bilo bi super kad bi uspjeli organizirati bus?
Imam još jedan problem, a to je što u tom slučaju moram ići sama, pa bi bilo super kad bi još netko išao sam pa da se skompamo, kupimo istu kartu (onu oko 50€) (još bi bilo najbolje kad bi se mi većina ekipice s foruma dogovorila i skupa zabavljala).........

Evo ga na, sve mi je bilo O.K. dok me mama nije podsjetila na još 1 trošak- putovnica redovno 320kn.......

Nego, ajte vi dalje ako vas ima zainteresiranih javljajte se (+ ko ima fejs nek tamo predloži)..... pa onda ak šta iskemijam ja vam se pridružim (mislim da hoću jer mi je 17.07. roćkas).....

Twin
11.06.2011., 17:11
@Medoman - u različitim fazama života voljela sam različite stvari - nekad bih rekla Crossroads,a sad recimo These days, kao naj naj album (ok ovaj prvi je the best of)!

nego, ima li tko za (ajme jel se ovo smije?) komplet njihovu diskografiju proslijedit?

izravno_split
11.06.2011., 17:16

o Bože... pogle ovog lika jede kokice i mrda glavon, a ova plavuša tu stoji ukopana na mistu, nit guzicom da mrdne ?!? :rofl:

a vidi se i da se jon uspia prisvuć tokom koncerta, sigurno nisu ni skužili kad je otiša s pozornice :lol:

pravo mi ža benda šta su se morali trudit pivat i svirat ... :D

EDIT: zasad samo 2 slike u službenom albumu: ova je malo veća (http://cdn.sparkart.net/bonjovi/content/photos/1307590359.25213.DSC_3963.jpg)
http://cdn.sparkart.net/bonjovi/content/photos/1307726519.48864.DSC_3894.jpg

El Hafi
11.06.2011., 17:17
Evo ga na, sve mi je bilo O.K. dok me mama nije podsjetila na još 1 trošak- putovnica redovno 320kn.......

Nego, ajte vi dalje ako vas ima zainteresiranih javljajte se (+ ko ima fejs nek tamo predloži)..... pa onda ak šta iskemijam ja vam se pridružim (mislim da hoću jer mi je 17.07. roćkas).....

17.7. su udine, to se ekipa po fejsu opako dogovara. mini bus ce napuniti ziher. ide se preko agencije art travel.

edit: mislim da je bec rasprodan.

Aces
11.06.2011., 17:26
17.7. su udine, to se ekipa po fejsu opako dogovara. mini bus ce napuniti ziher. ide se preko agencije art travel.

Na Eventimu piše da se mogu kupit karte, samo nema više za Golden C. i stajanje...ako sam ja dobro skužio, jer mi je skroz nejasno napravljeno.

Kada stavim na prikaz stadiona ispada da "ne postoji iza pozornice", sve se prodaje :confused:

*ak*
11.06.2011., 17:27

Hvala, znam, al' tad sam na moru, 21. se vraćam......

Eto, molim sve koji su zainteresirani za Beč da se jave pa da se svi dogovorimo!
(ja neću reć da mogu ići 100%, al 80% DA) :mig:
Što, rasprodan potpuno???????!

BonJoviFan
11.06.2011., 17:28
@Medoman - u različitim fazama života voljela sam različite stvari - nekad bih rekla Crossroads,a sad recimo These days, kao naj naj album (ok ovaj prvi je the best of)!

nego, ima li tko za (ajme jel se ovo smije?) komplet njihovu diskografiju proslijedit?

Ja imam preko 30GB njihovog materijala (od diskografije, rare albuma, singlova, live i acoustic albuma, koncerata, spotova itd) :) Poslacu ti preko pp linkove :)

Twin
11.06.2011., 17:31
Ja imam preko 30GB njihovog materijala (od diskografije, rare albuma, singlova, live i acoustic albuma, koncerata, spotova itd) :) Poslacu ti preko pp linkove :)

:grli:

El Hafi
11.06.2011., 17:39
ni ja se ne snalazim na toj shemi za bec, na fejsu mi rekose da je rasprodan osim najskupljih karti.:ne zna:

mogu i ja to dobiti?:D

Silvery
11.06.2011., 17:46
dio atmosfere prenosim s portala ********
Vi tamo s tog vašeg portala, ajde lijepo se obratite marketingu ako vam već treba ovakav tip reklame. Prestanite spamati svakodnevno i ići na živce svima na Glazbi. Nema dana kad se ne pobriše najmanje 5 klonova vašeg dotičnog "novinara" na svim mogućim temama. Ako držite do sebe iti malo, prestanite s ovim spamanjem.

BonJoviFan
11.06.2011., 17:54
El Hafi, poslao sam i tebi... I tebi i Twinu sam poslao diskografiju (potpunu), ako zelite koncerte, spotove i sl, to vam mogu objasniti gdje cete naci, da ne sastavljam sad listu, posto ih ima podosta... :)

the edge
11.06.2011., 17:56
Ti si, dragi čovječe s ruba, izbacio navijačku izjavu u "nesporno najboljem rock bandu", a da si se ograničio na to da je U2 prodao više ulaznica u Zagrebu ostao bi u "ispravnom terenu". Pošto si bacao navijačke izjave, onda sam ti pokazao da tvoja izjava nije točna jer puno ljudi i web stranica drugačije kaže, dakle nije nesporno. Zato radije reci da je tebi U2 najbolji band, ili reci da "po tvrdnjama nekih" , ili već dokumentiraj to što si htio reći. Ipak, s dužnim poštovanjem U2 (ni Bon Jovi) nisu Barcelona pa da svi (ili skoro svi) kažu da su najbolji.
Peace. :top:

Zašto me vučeš za jezik, iako je moderator zamolio da se prestane s time i iako je moj zadnji post ovdje bio potpuno neutralan? I još me k tome pogrešno kvotaš. Nisam napisao da su "neosporno najbolji" nego da imaju neosporan status "najvećeg rock benda". To nije isto. Nisam posebno naglašavao od aktivnih, jer se to valjda podrazumijeva. A zašto sam to napisao, kad me već jebeš s tim? Zato jer su primljeni u kuću slavnih u prvoj godini kad je to bilo moguće, zato jer imaju više grammyja od bilo kojeg benda u povijesti, zato jer imaju najviše prodanih ploča od svih aktivnih rock bendova. I zato što je aktualna turneja 360 stupnjeva najuspješnija po ukupnoj dobiti (više od 700 milijuna dolara) i po broju prodanih ulaznica (više od 7 milijuna na 110 koncerata) svih vremena. Ne prošle godine, nego svih vremena. Jel to dovoljno? Nijedan od ovih podataka nije navijački. Hoćeš li me sad pustiti u miru, dobri čovječe?

PocketAces
11.06.2011., 17:59
Zašto me vučeš za jezik, iako je moderator zamolio da se prestane s time i iako je moj zadnji post ovdje bio potpuno neutralan? I još me k tome pogrešno kvotaš. Nisam napisao da su "neosporno najbolji" nego da imaju neosporan status "najvećeg rock benda". Nisam posebno naglašavao od aktivnih, jer se to valjda podrazumijeva. A zašto sam to napisao, kad me već jebeš s tim? Zato jer su primljeni u kuću slavnih u prvoj godini kad je to bilo moguće, zato jer imaju više grammyja od bilo kojeg benda u povijesti, zato jer imaju najviše prodanih ploča od svih aktivnih rock bendova. I zato što je aktualna turneja 360 stupnjeva najuspješnija po ukupnoj dobiti (više od 700 milijuna dolara) i po broju prodanih ulaznica (više od 7 milijuna na 110 koncerata) svih vremena. Ne prošle godine, nego svih vremena. Jel to dovoljno? Nijedan od ovih podataka nije navijački. Hoćeš li me sad pustiti u miru, dobri čovječe?

U pravu si!:top:

vunena
11.06.2011., 18:09
večina ekipe sa fejsa ide u Udine, i ja i ja i ja :D , jer je parter u Beču nažalost rasprodan

za one koji ne znaju: agencija art travel 750kuna (uključena karta i prijevoz zagreb-udine-zagreb)

idemoooo ljudiiii :lux::lux::lux::lux::lux::lux:

Twin
11.06.2011., 18:11
vunena ja nemrem na fb-u to nać... de u pp link, pliz

nije da imam parre, al možda se dogode

ne treba, evo našla sam

El Hafi
11.06.2011., 18:16
El Hafi, poslao sam i tebi... I tebi i Twinu sam poslao diskografiju (potpunu), ako zelite koncerte, spotove i sl, to vam mogu objasniti gdje cete naci, da ne sastavljam sad listu, posto ih ima podosta... :)

dobila, hvala ti :kiss: vecinu spotova imam, ali si planiram nakon ispitnih rokova dati truda i sve proci da provjerm kaj mi fali. pa ako bude potrebe cu se javiti.:)

ima ovdje netko tko kuzi talijanski da provjeri dal ima jos goldena u udinama? ja se uopce ne snalazim.

vunena
11.06.2011., 18:20
uopće nema u ponudi golden :ne zna:
samo tribine i parter

ne kužim ni ja italijano, al se stranica može prevest na ingliš :D

El Hafi
11.06.2011., 18:25
ne kužim ni ja italijano, al se stranica može prevest na ingliš :D

:facepalm:

Misguided Ghost
11.06.2011., 18:32
Bilo je dosta ljudi. Preko 35 tisuća je super broj. Računajte da su na početku u prodaju stavljeni samo donji dijelovi tribina koji su se rasprodali, a tek pred koji dan je stavljen i gornji dio koji se također do koncerta dobro popunio.

Bolje da je bilo toliko ljudi koji su napravili onakvu paklenu atmosferu, nego da je bilo ispunjeno do kraja pa da se sjedilo i šutilo. Uostalom vidjeli smo da bendu to nije nimalo smetalo jer im se vidjelo u očima da su oduševljeni ama baš svime! :)
Ako se ne varam, u početku je u prodaju pušteno 30 000 ulaznica, a naknadno (netom prije koncerta) su puštene u prodaju i "gornje" tribine. Znači, koncert je rasprodan!
I što znači, skup izvođač? Čula sam prije dvije godine, kad se počelo šuškati o dovođenju BJ, da su preskupi. Kad sam vidjela cijene karata, ugodno sam se iznenadila, jer sam mislila kako neće biti karte ispod 500-600 kn. Ako se ne varam, za neke druge koncerte karte su bile skuplje od karata za BJ. Čisto sumnjam da bi oganizatori u startu svjesno išli u minus s tim cijenama karata. Ipak se sve svodi na novac. A vjerujem kako su tih činjenica svesni i u BJ marketingu.
I još nešto. Ne mogu ne zamjetiti na ovim snimkama iz Drezdena da je i kod njih publika "razrijeđena", k tome još i pasivna. Ako se i ne vrate u Zagreb kroz koju godinu, možda dođu u neki grad iz ex YU, a to nije preko svijeta.
Nadajmo se!

Mare Mala
11.06.2011., 18:34

molim te i ja bi pp :s:s:s

Medoman
11.06.2011., 18:46

Imam i ja sve, i solo Jon, i Richie, i David.
Ma svega imaš ako znaš naći.

P.S. netko je ranije spominjao i Wembley 1995, evo napreduje i to bez problema, uskoro je gotovo. :)

Medoman
11.06.2011., 18:48
Zašto me vučeš za jezik, iako je moderator zamolio da se prestane s time i iako je moj zadnji post ovdje bio potpuno neutralan? I još me k tome pogrešno kvotaš. Nisam napisao da su "neosporno najbolji" nego da imaju neosporan status "najvećeg rock benda". To nije isto. Nisam posebno naglašavao od aktivnih, jer se to valjda podrazumijeva. A zašto sam to napisao, kad me već jebeš s tim? Zato jer su primljeni u kuću slavnih u prvoj godini kad je to bilo moguće, zato jer imaju više grammyja od bilo kojeg benda u povijesti, zato jer imaju najviše prodanih ploča od svih aktivnih rock bendova. I zato što je aktualna turneja 360 stupnjeva najuspješnija po ukupnoj dobiti (više od 700 milijuna dolara) i po broju prodanih ulaznica (više od 7 milijuna na 110 koncerata) svih vremena. Ne prošle godine, nego svih vremena. Jel to dovoljno? Nijedan od ovih podataka nije navijački. Hoćeš li me sad pustiti u miru, dobri čovječe?

pustio sam te na miru, i u Tasmaniju ako hoćeš.
Samo sam te ispravio, ali vidim da ne znaš što si napisao originalno.
I evo malo linka, vidiš da ti je usporedba kriva jer sam ja bez puno muke našao druge rock bendove koji su proglašeni najvećim, dakle tvoja tvrdnja ne stoji, ima drugih što drugačije misle (dakle "nesporno" je krivi izraz):
http://www.merriam-webster.com/dictionary/indisputable?show=0&t=1307814813
Puštam tebe, pusti i ti Bon Jovija.

ScorpionKing
11.06.2011., 19:05
Tomo je radio u škveru sindikat je štrajkao bilo je teško tako teško:rofl: najbolji dio koncerta od početka do kraja na kraju mi se nije svidilo to što je završilo:rofl:

Medoman
11.06.2011., 19:07
ma mora doći kraj jednom, škver se mora zatvoriti. :(
još sam ženu morao ohrabrivati, jadna se preplašila da je neće ni svirati, rekao sam da će biti na kraju, nema frke. :)

Gear
11.06.2011., 19:21
Ne kužim zašto Nova tv nije stavila koncert u emisiju Scena :ne zna: Pa to je doživljaj tjedna! Poslala sam im mail :raspa:, a poslala sam i Lupi vezano za ponovni dolazak. :cerek: Ljudi šaljite im mailove, možda urodi plodom :D :mikrocerek:

Mogla bi se na fejsu organizirat neka Fan stranica za ponovni dolazak!

ScorpionKing
11.06.2011., 19:23
Ne kužim zašto Nova tv nije stavila koncert u emisiju Scena :ne zna: to će bit sutra u pregledu tjedna ak bude

Gin
11.06.2011., 19:31
MOJ DOJAM : legen- wait for it - dary!!!! :))))
bila sam u Beču prije 3 godine na prvom (meni) BJ koncertu, kad sam mislila da je to nešto što se teško može nadmašiti. znam da je munchen njima kao drugi dom i da stvarno vole publiku od tamo, tako da mi je želja nekad u budućnosti otići tamo, ali ovo u Zgu... bila sam u Diamondu i moram priznati, imala sam i Diamond view ;) (prvi red), isplatila se karta u svakom pogledu i iako sam totalno subjektivna, neću s nijednim bednom uspoređivati, ali meni je bilo fantastično i vidjelo se na njima da guštaju i sa smješkom "rade" taj koncert.
malo nam je bio problem taj smrad koji se osjetio u našem sektoru kao i na pozornici, ali s onakvim show-om, brzo se zaboravilo!
nadajmo se da ih vidimo na sljedećoj EU turneji, da nas neće zaobići :)

bitchy-as-usual
11.06.2011., 19:40
Daj mi reci kaj si sve dobila s tom kartom. Opisi malo. Btw. Jesi dobila autograme kako je receno?

Gin
11.06.2011., 19:52
ovako, postoje 2 opcije kod tih ulaznica, znači VIP DIAMOND PAKET što je eventim prodavao koji je sadržavao hrpu onih stvari šta je i pisalo, znači, obilazak backstage-a (bez upoznavanja, bez autoograma - to nijedan paket ne nudi), dobili su (trebali su, ali nisu svi) torbe, zatim kao neki katalog slika koji je super izgledao, onu kao propusnicu za uspomenu, išli su na klopu, i mislim da je to to..
a moja ulaznica je imala (samo) raniji ulazak, a nju sam uzela preko fan cluba. meni osobno je bilo najbitnije ući čim prije i zauzeti dobro mjesto, a to sam na kraju i dobila.

BonJoviFan
11.06.2011., 20:02
Imam i ja sve, i solo Jon, i Richie, i David.
Ma svega imaš ako znaš naći.

P.S. netko je ranije spominjao i Wembley 1995, evo napreduje i to bez problema, uskoro je gotovo. :)

Imam i ja te solo :) To sam zaboravio :)

Btw, sto se tice Londona, ja sam nasao par komada, ali u svakom je zvuk veoma los, non stop nestaje i dolazi, pa ako si nasao neki koji valja javi :)

bitchy-as-usual
11.06.2011., 20:08
ovako, postoje 2 opcije kod tih ulaznica, znači VIP DIAMOND PAKET što je eventim prodavao koji je sadržavao hrpu onih stvari šta je i pisalo, znači, obilazak backstage-a (bez upoznavanja, bez autoograma - to nijedan paket ne nudi), dobili su (trebali su, ali nisu svi) torbe, zatim kao neki katalog slika koji je super izgledao, onu kao propusnicu za uspomenu, išli su na klopu, i mislim da je to to..
a moja ulaznica je imala (samo) raniji ulazak, a nju sam uzela preko fan cluba. meni osobno je bilo najbitnije ući čim prije i zauzeti dobro mjesto, a to sam na kraju i dobila.

koliko te kostala ta ulaznica? naime, pisalo je da u tom paketu dolaze i autogrami ali limitirani broj pa me sad zanima kako su neki dobili, a neki ne? mislim to je velka stvar :zubo:

crna86
11.06.2011., 20:10

TO SAM BILA JA!!!! Ali na istoku i bez transparenta. Ja sam samo vrištala RICHIE !!!:gitara::gitara::gitara: Što se tiče komentara na njegov izgled, važno je da je meni najljepši !!!:romeo: Ionako se svi drugi pale na Jovija. Tu sam u velikoj prednosti jer se ne moram s nikim tući zbog njega. Još samo da je čuo moje vapaje...:tuzni: Jednostavno obožavam ga... to ste do sad već sigurno shvatili ako ste imali živaca čitat:rolleyes: Inače moram priznat da ste mi svi na ovoj stranici postali dragi, i želim da se ovo nastavi dok nas ne premjeste na temu iz psihijatrije...

ScorpionKing
11.06.2011., 20:14
želim da se ovo nastavi dok nas ne premjeste na temu iz psihijatrije... ili do idućeg koncerta:top:

Medoman
11.06.2011., 20:14

Evo, ovo je meni najbolja live verzija Dry County, ima dugačak uvod kad spominje (za njih) težak period poslije New Jersey toura(kad su se skoro raspali):
http://www.youtube.com/watch?v=BmJc3FMI_m4

ScorpionKing
11.06.2011., 20:23
Evo, ovo je meni najbolja live verzija Dry County, ima dugačak uvod kad spominje (za njih) težak period poslije New Jersey toura(kad su se skoro raspali):
http://www.youtube.com/watch?v=BmJc3FMI_m4 stvarno odlična verzjia dobar je uvod di priča o tom periodu:top:

Gin
11.06.2011., 20:25
koliko te kostala ta ulaznica? naime, pisalo je da u tom paketu dolaze i autogrami ali limitirani broj pa me sad zanima kako su neki dobili, a neki ne? mislim to je velka stvar :zubo:

mene je ulaznica koštala oko 150$, a ova preko eventima, znaš i sama 2000kn. no međutim, mislim da nitko nema opciju za autogram... upoznala sam neke cure koje su imale crush pakete, ali ni kod njih nije opcija sa autogramom, a daleko je skuplje i od moje ulaznice i od eventimove

bitchy-as-usual
11.06.2011., 20:36
vidis, a pisalo je da se autogram dobije u tom paketu ali kao limitirani broj. mislim kog oni lazu??

zuzzyca
11.06.2011., 20:57

pretty please, može i meni ti linkovi?? :s imala sam i ja veliku kolekciju na starom kompu koji je nažalost gecrkt, šmrc :(

cobras
11.06.2011., 21:01
http://www.youtube.com/watch?v=BmJc3FMI_m4

Fenomenalno :s:s:s
Obozavam pjesmu inace, al ova verzija je bas :s

Gear
11.06.2011., 21:01
Hoćemo BON JOVIja Ponovo U Zagreb tako se zove Fan page na fejsu...lajkajte!!!!!!

bitchy-as-usual
11.06.2011., 21:06
lajkala sam ali ne znam sto se tom grupom misli postici.

summerwine
11.06.2011., 21:32
Gledam snimka koncerta u Dresdenu. Užas! Publika mlaka svi samo stoje i snimaju, jedino u dajmondu su malo bili življi,a i oni nisu svirali sa toliko žara kao u Zagrebu. Jon uopće nije skakao i ludirao se ko kod nas. Mi smo zakon zakon! Stadion ili što već je bio je poluprazan. Zaslužujemo da nas ponovno posjete!!!!!

Medoman
11.06.2011., 21:40
Stvarno zaslužujemo novi koncert. Ma kod nas stadion u stvari i nije bio poluprazan, samo je dosta ljudi stizalo u zadnji tren, valjda su mislili da će kasnije početi. I ima baš jedna dobra snimka na Youtube-u gdje se to vidi, gledajte kako se parter brzo popunio:
http://www.youtube.com/watch?v=2kKiNV9XnZU

Gear
11.06.2011., 21:51
lajkala sam ali ne znam sto se tom grupom misli postici.

a gle, da se proba, znam da bi mnogi željeli ponovo u Udine ili Beč (ja također), tako da bi ovo bilo super da se ostvari!

Promijenjen je naziv: We Want Bon Jovi in Zagreb, Croatia-Again

pa tko želi,nek lajka, ništa nas ne košta da probamo ;)

Aces
11.06.2011., 21:56
Sve mi se čini da su karte za Beč rasprodane...ali da budemo sigurni zovem odmah u ponedjeljak gore (Beč) da vidim :kava:

bitchy-as-usual
11.06.2011., 21:56
Ma lako za like nego sto i da skupite 50 000 lajkova... Kaj cete s tim?

Enter Sandwoman
11.06.2011., 22:01
Evo i mene napokon ovdje, polako, puževim koracima se vraćam u normalu.
I jedno mogu reći, u sretnoj sam vezí i nesretno zaljubljena:( što je meni taj čovjek napravio od mozga i srca, nitko nije i neće:ne zna:.
Želim u Udine, samo je problem što bi radila ujutro tj. do 4 popodne i onda bi autom morala žuriti do Italije, pošto sam iz Istre. I jedno pitanje, zar stvarno nema GC-a i DR-a u It?:eek:
Ako je tako, onda ajmo ljudi, zgazit ćemo sve žabare dok ne dođemo do pozornice i jebati sve musolinije koji nam se nađu na putu:D
Nemam fb a i na int sam preko moba pa mi je malo teže tražiti odgovore na ova pitanja, oprostite:) i hvala unaprijed:cerek:

b-baller
11.06.2011., 22:02
Evo i mene napokon ovdje, polako, puževim koracima se vraćam u normalu.
I jedno mogu reći, u sretnoj sam vezí i nesretno zaljubljena:( što je meni taj čovjek napravio od mozga i srca, nitko nije i neće:ne zna:.
Želim u Udine, samo je problem što bi radila ujutro tj. do 4 popodne i onda bi autom morala žuriti do Italije, pošto sam iz Istre. I jedno pitanje, zar stvarno nema GC-a i DR-a u It?:eek:
Ako je tako, onda ajmo ljudi, zgazit ćemo sve žabare dok ne dođemo do pozornice i jebati sve musolinije koji nam se nađu na putu:D
Nemam fb a i na int sam preko moba pa mi je malo teže tražiti odgovore na ova pitanja, oprostite:) i hvala unaprijed:cerek:

misliš digiće :mig:

summerwine
11.06.2011., 22:04
Bože inače gledam ove luđake u Big Brotheru ali ovaj tjedan(od srijede) nisam ni jednom samo visim na you tubu, forumu, Bon Jovi offical stranici faceu! Sin od 9 godina me pita šta svaki dan moram gledati koncert, samo ga lagano otpilim! Strašno!!!! Obožavam to dijete i ne znam koji mi je vrag! Upomoć!!! Valjda će me uskoro popustiti:s:s:s:s:s:s:s:mama::Snajper:

Enter Sandwoman
11.06.2011., 22:05
misliš digiće :mig:

Mi Istrani ih ipak malo bolje znamo i više trpimo, ŽABARI:D

Gear
11.06.2011., 22:12
Ma lako za like nego sto i da skupite 50 000 lajkova... Kaj cete s tim?

poslat Lupi :D i planiramo objavit na BJ stranicu kad se skupi malo više toga...nadam se da bude :moli:

fashion hungry
11.06.2011., 22:13
Bože inače gledam ove luđake u Big Brotheru ali ovaj tjedan(od srijede) nisam ni jednom samo visim na you tubu, forumu, Bon Jovi offical stranici faceu! Sin od 9 godina me pita šta svaki dan moram gledati koncert, samo ga lagano otpilim! Strašno!!!! Obožavam to dijete i ne znam koji mi je vrag! Upomoć!!! Valjda će me uskoro popustiti:s:s:s:s:s:s:mama::Snajper:

:lol: budući da se radi o bon jovi-ju,teško to popušta! :Slin:

summerwine
11.06.2011., 22:15
Netko je napisao da li se gdje može pročitati bendov doživljaj koncerta u Zagrebu? Ovo piše na njihovoj službenoj stranici na faceu:

From tonight's show in Zagreb, Croatia! A picture's worth 1,000 words.... :)

Malo sam gledala prijašnje koncerte i kod slika sa koncerta samo kratko piše gdje je bio koncert! znači valjda smo ih se dojmili :D

summerwine
11.06.2011., 22:17
:lol: budući da se radi o bon jovi-ju,teško to popušta! :Slin:

I ja mislim s obzirom da mi se gospodin Jon osobno obratio na koncertu :jumping:

david_1991
11.06.2011., 22:24
..vrijedi pokušati s ovim da ih hoćemo natrag u HR,al nema teoretske šanse da to bude na ovoj turneji,tako da bi ta grupa mogla imat samo dugoročni cilj..čak bi bilo najbolje da se ova dosadašnja grupa samo preimenuje da ih želimo ponovo,radi velikog broja već postoječih članova..stranica bi mogla poslužiti prije svega za dogovaranje zajedničkog odlaska na koncerte vani,ali i za izradu tranparenata za te koncerte kojima bi ih se pozvalo da ponovo dođu u ZG..ako bi naći fanovi bili dovoljno uporni,vjerujem da bi ih ljudi iz benda zapamtili..recimo,jedna cura je na našem koncertu imala u prvom redu transparent UNDIVIDED,te su na sljedećem koncertu izveli upravo tu pjesmu,a da je nisu prethodno izvodili nekoliko godina..znači da mare za mišljenje publike..a vidim da ovdje ima dosta pesimista u vezi njihovog povratka,ali ne vjerujem da je toliko nemoguć u nekoj budućoj turneju..mislim da atmosfera uopće nije bila loša,iako mi je to bio njihov prvi koncert pa nemogu uspoređivat..al po videima šišamo Dresdena debelo u tom segmentu..mnogi kažu da se neće vraćati jer stadion nije bio pun,a da po dvoranama ne žele svirati..no na sljedećoj turneji će biti stariji i ko zna,možda baš po europi nabace neku dvoransku turneju..isto tako mnogi misle da će odabrat neki drugi grad u regiji,no ne mora značiti,možda im je upravo ZG ostao u lijepom sjećanju i možda će hteti ponovo baš tu nastupati..šteta što nema neki jači intervju nakon koncerta,ali možda naprave na kraju turneje neki intervju pa spomenu koji gradovi su na njih ostavili najbolji dojam..

Lifeless figure
11.06.2011., 22:27
sam ja jedini koji je primjetio da se bassist baš i nije ubio od sviranja :kava:

fashion hungry
11.06.2011., 22:35
I ja mislim s obzirom da mi se gospodin Jon osobno obratio na koncertu :jumping:

aaaaaaaaaaa....ma nije moguće...... :bonk: sad sam i sluzbeno ludaaaa.... :jumping:

*ak*
11.06.2011., 22:37
poslat Lupi :D i planiramo objavit na BJ stranicu kad se skupi malo više toga...nadam se da bude :moli:

:top: :s

*ak*
11.06.2011., 22:39
Sve mi se čini da su karte za Beč rasprodane...ali da budemo sigurni zovem odmah u ponedjeljak gore (Beč) da vidim :kava:

Pa odmah javi :D (ja bih išla):cerek:

b-baller
11.06.2011., 22:41
Ja sam ito zainteresiran za Beč. Molim te stavi onda tu sve obavijesti koje dobiješ:D

axlica
11.06.2011., 23:12
sam ja jedini koji je primjetio da se bassist baš i nije ubio od sviranja :kava:

ne sjećam se ikakvog basista :rofl: al sjećam se jonove guze i smajlića... ah :cerek:

*ak*
11.06.2011., 23:15
http://thepiratebay.org/torrent/5295591/Bon.Jovi.Live.At.Madison.Square.Garden.720p.BluRay .x264-HD ovaj sam ja skinio i radi 100%:D

Ja pokušavam, al nikak ne mogu skinut taj koncert...... Bila bih zahvalna kad bi mi napisao korake kako da skinem......:Serek:

sku bi du
11.06.2011., 23:22
http://www.youtube.com/watch?v=E2ANRhlNNyU

Ne znam jel već bilo,ali ako je nekog bilo sram naše publike,neka pogleda ovo :rofl: Mislim da ako će ovako biti svugdje da bi se mogao vratiti na kraju ako se Lupi zatrpaju mejlovi :D

@*ak*-prvo trebaš imati instaliran torrent na kompu! Skini sa interneta taj program prvo,pa onda pomoću linka gore skineš taj koncert!

bitchy-as-usual
11.06.2011., 23:26
isuseeeee :horor:

ovaj jede kokice :facepalm:

ova se sece :facepalm:

ovo dvoje zagrljeni bleje :facepalm:

jebote, da sam ja bon jovi i da nakon prve dvije pjesme vidim takvu ekipu rekla bih im "dajte odite doma spavat. za kurac ste"

i otisla bih:D

vunena
11.06.2011., 23:28
[QUOTE=sku bi du;34225416]http://www.youtube.com/watch?v=E2ANRhlNNyU

Ne znam jel već bilo,ali ako je nekog bilo sram naše publike,neka pogleda ovo :rofl: Mislim da ako će ovako biti svugdje da bi se mogao vratiti na kraju ako se Lupi zatrpaju mejlovi :D

:rofl: meni je neugodno ovo gledat...

bitchy-as-usual
11.06.2011., 23:29
ja sam se primila za glavu i ne vjerujem

b-baller
11.06.2011., 23:30
http://www.youtube.com/watch?v=E2ANRhlNNyU

@*ak*-prvo trebaš imati instaliran torrent na kompu! Skini sa interneta taj program prvo,pa onda pomoću linka gore skineš taj koncert!

Žao mi ih je što su spali na ovo :(:(:(

vunena
11.06.2011., 23:36
atmosfera u Dresdenu nam samo ide u prolog :top:

kaže moja rodica da im je bilo bolje da su još jednu večer svirali u Zg :D

sorr_x
11.06.2011., 23:36
Evo i mene da vam se pridruzim u bauljanju zivotom,after Bon Jovi:D...ne ide mi nikak...sam bauljam,pjevusim sama sebi il u bradu,il na sav glas
do kad:ne zna:..al ne bu dobro ak ne dodjem sebi ubrzo:D

axlica
11.06.2011., 23:37
ajme ova publika :facepalm:

sorr_x
11.06.2011., 23:40

Sad bas to gledam i ne mogu vjerovat:confused: koji im je vrag???
Mogu si samo mislit kak je njima bilo svirat pred takvom publikom...jeza

vunena
11.06.2011., 23:40
Evo i mene da vam se pridruzim u bauljanju zivotom,after Bon Jovi:D...ne ide mi nikak...sam bauljam,pjevusim sama sebi il u bradu,il na sav glas
do kad:ne zna:..al ne bu dobro ak ne dodjem sebi ubrzo:D

meni se totalno sviđa ovaj after BJ life :D svaki mi je dan Saturday night

sku bi du
11.06.2011., 23:43
Žao mi ih je što su spali na ovo :(:(:(

Pa o tome pričam,ako ikad treba zapet za to da dođe još jednom,onda je to sada,treba im i ovo poslat na mail! :rofl: Kolko znam ni Udine nisu još rasprodane,pa nadajmo se da će i tamo biti isto :D

b-baller
11.06.2011., 23:45
Pa o tome pričam,ako ikad treba zapet za to da dođe još jednom,onda je to sada,treba im i ovo poslat na mail! :rofl: Kolko znam ni Udine nisu još rasprodane,pa nadajmo se da će i tamo biti isto :D

Najbolje onda za Udine ogromnu hrvatsku zastavu i natpis. We want you back! F*ck Dresden!:D

sorr_x
11.06.2011., 23:46
meni se totalno sviđa ovaj after BJ life :D svaki mi je dan Saturday night

pa sad..nije da se ja nesto zalim:mig:..zale se ljudi oko mene:D
al da me svako toliko tresne nekakva mini depra..pa on..ja bi jooos:cerek:
a da slabo funkcioniram,hebi ga...to je isto istina..na nekakvom sam oblacku i pjevusim..a trebala bi svasta nesto,jel odradit:p

vunena
11.06.2011., 23:47

alooo ej sku bi du bi du...pa to je naš Đovi...ja želim da im je svugdi savršena atmosfera!!!

sku bi du
11.06.2011., 23:53
Najbolje onda za Udine ogromnu hrvatsku zastavu i natpis. We want you back! F*ck Dresden!:D
Hahaha,pa vjerujem da bi ga se dojmilo :rofl:
alooo ej sku bi du bi du...pa to je naš Đovi...ja želim da im je svugdi savršena atmosfera!!!
A dobro to,ali ako ga želimo gledat ovdje još jednom,bilo bi dobro da ostali zakažu pa mu mi ostanemo u najboljem sjećanju :D
Ja nisam veliki fan,ili nisam uopće! Do koncerta sam znao 2 stvari pjevat,a cura mi je trubila da ću još par dana kasnije bit pod dojmom i da nema veze kaj ne znam pjesme i bila je u pravu :s

Slušam sad livin' on a prayer i na kraju je viknuo da se vidimo opet,pozlatilo se :D

vunena
11.06.2011., 23:58
još jedan Đovi fan...juuuuhuuuuu....:D

ma doć će oni na iduću turneju opet u nas...:top: