PDA

View Full Version : Cura za jednu noć/materijal za vezu

longdistance
20.11.2010., 19:19
muški dio populacije, zanima me koji su to kriteriji po kojima svrstavate cure u jednu od navedenih kategorija. npr. dosta frendova mi spava s curama s vremena na vrijeme, al im ne pada na pamet veza s istima. sex im je fantastičan, cure su normalne, ništa im konkretno ne smeta kod njih, ali za vezu ni čuti. to mi je nejasno, meni čim bi sex bio super, odmah bi se zaljubila :D
također, bilo je slučajeva kad sam na frajerima vidjela da im nije do ničeg više od sexa, a nisu me ni upoznali tako reći.
što je to što vam odmah u startu kaže da cura nije ''materijal za vezu''?

Boki000
20.11.2010., 19:21
mozda samo hoce picke al ne zele obaveze :ne zna:

AnteVoziStoju
20.11.2010., 19:24
gle ako nekom das a nisi ga ni upoznala kao sto kazes da si napravila...sigurno si materijal za vezu...

mene isto nemoras upoznat...

longdistance
20.11.2010., 19:25

kužim, al ako ti je s nekim dobro, htjet ćeš tu osobu stalno kraj sebe, za curu/dečka, bar je meni tako, čudno mi je kako uspiju ne dovolit osjećajima da se uvuku u to :confused:

longdistance
20.11.2010., 19:26
gle ako nekom das a nisi ga ni upoznala kao sto kazes da si napravila...sigurno si materijal za vezu...

mene isto nemoras upoznat...

nisam dala, nego kažem da se u startu s njegove strane kuži što želi

Zoey
20.11.2010., 19:27
muški dio populacije, zanima me koji su to kriteriji po kojima svrstavate cure u jednu od navedenih kategorija. npr. dosta frendova mi spava s curama s vremena na vrijeme, al im ne pada na pamet veza s istima. sex im je fantastičan, cure su normalne, ništa im konkretno ne smeta kod njih, ali za vezu ni čuti. to mi je nejasno, meni čim bi sex bio super, odmah bi se zaljubila :D
također, bilo je slučajeva kad sam na frajerima vidjela da im nije do ničeg više od sexa, a nisu me ni upoznali tako reći.

za vezu nije kriterij niti uvjet da ti "nista ne smeta" kod nekog, nego upravo suprotno, da ti je sav super.

bozek, bozek.... :hekla:

emotivna
20.11.2010., 19:28
i mene zanima?kako???

Teta2U
20.11.2010., 19:29
Koliko je meni poznato, prelake cure nikada nisu za vezu, već samo za jebačinu. Glupe cure također (šta je muškima glupo ovisi od jednog do drugog) ne za vezu, možda za jebačinu ako se poslije bez problema riješi te žene.
Ružne su za ništa.
I tak... :D

mari0
20.11.2010., 19:33
jednostavno kad das odmah na pocetku muskarci to svate da se pucas sa svakim i nece nista vise od sex-a

emotivna
20.11.2010., 19:35
aajmo rješit to, nisam dala i nakon viđanja od dva mjeseca i opet od početka je rekao kako stvari stoje, zakaj trošit vrijeme za nekog tko neda i opet se čuješ s dotičnom?

folirant
20.11.2010., 19:38
Koliko je meni poznato, prelake cure nikada nisu za vezu, već samo za jebačinu. Glupe cure također (šta je muškima glupo ovisi od jednog do drugog) ne za vezu, možda za jebačinu ako se poslije bez problema riješi te žene.
Ružne su za ništa.
I tak... :D

X

Cak je i pozeljno da bude malo priglupa, cisto da mozes manipulirat s njom.

salonitanka
20.11.2010., 19:39
aajmo rješit to, nisam dala i nakon viđanja od dva mjeseca i opet od početka je rekao kako stvari stoje, zakaj trošit vrijeme za nekog tko neda i opet se čuješ s dotičnom?

a šta to nisi "dala" ? :rolleyes:

longdistance
20.11.2010., 19:39
recimo, upoznam se s tipom, pocnemo se dopisivat, i ubrzo on vec pocne s nekim seksualnim spikama, u pocetki indirektno, a poslije govori kako sam mu napeta, kako ga palim, i sl. to mi se odmah zgadi, i po meni, s takvim pristupom je ocito da ne zeli nista vise. ili?

PWA
20.11.2010., 19:40
Jedan će odj... curu kaj nije dala, drugi zato kaj je....
Neki vole priglupe i lake cure jer im je s njima lakše baratat, drugima se sviđaju nedostižne....
Sto ljudi, sto ukusa i stavova.

emotivna
20.11.2010., 19:41
a šta to nisi "dala" ? :rolleyes:

hahha..nismo se pukli:)

mari0
20.11.2010., 19:41

100 ljudi 100 cudi,koce znat sta se kome vrti po glavi,ja sam ono prije vise odgovorio kako vecina muskaraca razmislja pa tako i ja, a sta taj tvoj konta tko zna:ne zna:

PWA
20.11.2010., 19:44
recimo, upoznam se s tipom, pocnemo se dopisivat, i ubrzo on vec pocne s nekim seksualnim spikama, u pocetki indirektno, a poslije govori kako sam mu napeta, kako ga palim, i sl. to mi se odmah zgadi, i po meni, s takvim pristupom je ocito da ne zeli nista vise. ili?

Ne mora značit da ne želi ništa više, možda mu je sex samo jedan od bitnijih faktora za eventualnu vezu.

folirant
20.11.2010., 19:46

lik ti se ohladi nakon 2-3 tjedna, pa ne ocekujes valjda da ce musko slinit za tobom nadajuci se kako ce mozda za par mjeseci dobit

Zoey
20.11.2010., 19:48
Ne mora značit da ne želi ništa više, možda mu je sex samo jedan od bitnijih faktora za eventualnu vezu.

kao sto to seks i jest. :D

emotivna
20.11.2010., 19:48
lik ti se ohladi nakon 2-3 tjedna, pa ne ocekujes valjda da ce musko slinit za tobom nadajuci se kako ce mozda za par mjeseci dobit

stvar je da se i dalje čujemo iako zna da ja nisam za seks FF odnos, zato mi je čudno , a navodno više od toga ne želi..ma ugl, možda mu je dosadno:)

Ego
20.11.2010., 19:49

Mmm... a što si točno očekivala? Prsten?

Apophis
20.11.2010., 19:49

zbilja vam to nije jasno? :confused:

pa ono, ok, sex mi je fantastičan i to je divno i bez toga ni ne bi u vezu, ali ne sanjarim da se veza sastoji samo od toga, dakle samo po sebi to nije dosta.
Ništa konkretno ne smeta?

Nikad ti se ne desi da ti kod nekog ništa naročito ne smeta, ali ne osjećaš neku višu kemiju?
Ako me osoba emocionalno i intektualno ne pali, uz to što je fantastičan seks, i really don't see the point ulaska u vezu...jer mi ništa na njoj naročito ne smeta :ne zna:
ništa me naročito ne smeta na krumpiru, pa ga ne bi baš jeo apsolutno svaki dan ako ne moram.

Ako mi je cura fizički napeta ,zabavna i cool mi je za provodit vrijeme s njom i tako to, do seksa može doć.
Do veze može doć ako mi je uz sve to na još višu potenciju, odgovara po svojim načelima, ako mi je intektualno napeta i imam osjećaj da uz nju i s njom mogu rast i učit, (naravno i emocionalno) onda ću htjet uć u vezu.

salonitanka
20.11.2010., 19:50

dok god imaš taj stavom da seksom nešto daješ tj.da daješ pičke, nećeš daleko.

PWA
20.11.2010., 19:52
kao sto to seks i jest. :D

I ja mislim da je, bolje odmah ispipati taj teren pa da znaš da li se uopće isplati dalje upoznavati :)
Ali očito ne gledamo na to svi jednako.

emotivna

za svaku me hvatate...ne mislim da ja nešto spektakularno dajem, tako da, nije bit to..nego tema;)

Ego

Ma i hoće, kod muškaraca kojima je OK moljakati pičke...

folirant
20.11.2010., 19:53
stvar je da se i dalje čujemo iako zna da ja nisam za seks FF odnos, zato mi je čudno , a navodno više od toga ne želi..ma ugl, možda mu je dosadno:)

sad je malo jasnije :top:

da ti skratim muke, zeli te poj**** al mu se bas i ne zuri previse...

imam par frednova koji se zabavljaju sa njih 5-6 istovremeno i kako koja omeksa, tako ju i kresnu.. takvima se recimo ne zuri, ak prodje, prodje

emotivna
20.11.2010., 19:54
sad je malo jasnije :top:

da ti skratim muke, zeli te poj**** al mu se bas i ne zuri previse...

imam par frednova koji se zabavljaju sa njih 5-6 istovremeno i kako koja omeksa, tako ju i kresnu.. takvima se recimo ne zuri, ak prodje, prodje

možda, da...

Zoey
20.11.2010., 20:00
I ja mislim da je, bolje odmah ispipati taj teren pa da znaš da li se uopće isplati dalje upoznavati :)
Ali očito ne gledamo na to svi jednako.
gle, ako ti je netko napet, onda se uopce ne treba nista ispipavat niti se treba govoriti o isplativosti. :ne zna:

za svaku me hvatate...ne mislim da ja nešto spektakularno dajem, tako da, nije bit to..nego tema;)

a kaj te tocno zanima o toj temi. nije mi bas jasno. :rolleyes:

emotivna
20.11.2010., 20:03
gle, ako ti je netko napet, onda se uopce ne treba nista ispipavat niti se treba govoriti o isplativosti. :ne zna:

a kaj te tocno zanima o toj temi. nije mi bas jasno. :rolleyes:

zanimalo me kaj je tipovima u glavi, jer u mojoj situaciji ...želi me vidjeti, provoditi vrijeme samnom, a opet ništa više od seksa, što nema smisla, jer se nismo seksali i ne želim. ne želim ff odnos

veky13
20.11.2010., 20:03
Ajme, mene muči neki drugi problem u zadnje vrime. Ima dva miseca da izlazim sa jednim likom, samo kavice i ćakulice. Nedavno smo se konačno počeli ljubit i "vatat", bilo je taaaaaaaaaako lipo, napalili se oboje, kad on se diže i ide ća. Govori da ne želi seks kad nije u vezi, a pošto sam ja rekla da se sad ne želim vezat za nikog, nema seksa. Nisam mogla virovat!!! Onda smo opet izašli prije neku večer, proveli super zabavnu večer skupa, posli izlaska opet se povatali, opet preeeeeeedobro, kemija ludilo, i on opet ode ča kad je najnapetije i kad mi dođe da mu rastrgam svu robu sa njega (a sudeći po njegovim reakcijama, i on bi moju). Jednostavno ode. Ne želi seks jer nije u vezi, a uredno me svaki put napali do ludila. Koji mi muškarac ode može pojasnit u čemu je point??!!??

emotivna
20.11.2010., 20:04
ugl čudna mi je situacija, i da ne pominjem da se znamo od prije, dakle nije da smo se upoznali tek

longdistance
20.11.2010., 20:06
Mmm... a što si točno očekivala? Prsten?

samo kažem da po meni, bar iz neke pristojnosti, ne bi trebao tako brzo počet pričat o tome, kao da smo već se sexali, a niti poljubili se nismo. bar mi je tako do sad bilo, oni koji su htjeli vezu što duže kao da se trude biti kulturniji, pristojniji, ne znam...
problem je što se onda uključim u razgovor o sexu, pa mi se poslije čini da sam ispala ''laka'', da će mislit da pričam tako sa svakim tko mi priđe

Apophis
20.11.2010., 20:07
Ajme, mene muči neki drugi problem u zadnje vrime. Ima dva miseca da izlazim sa jednim likom, samo kavice i ćakulice. Nedavno smo se konačno počeli ljubit i "vatat", bilo je taaaaaaaaaako lipo, napalili se oboje, kad on se diže i ide ća. Govori da ne želi seks kad nije u vezi, a pošto sam ja rekla da se sad ne želim vezat za nikog, nema seksa. Nisam mogla virovat!!! Onda smo opet izašli prije neku večer, proveli super zabavnu večer skupa, posli izlaska opet se povatali, opet preeeeeeedobro, kemija ludilo, i on opet ode ča kad je najnapetije i kad mi dođe da mu rastrgam svu robu sa njega (a sudeći po njegovim reakcijama, i on bi moju). Jednostavno ode. Ne želi seks jer nije u vezi, a uredno me svaki put napali do ludila. Koji mi muškarac ode može pojasnit u čemu je point??!!??
opcija jedan, laže i igra jako kvalitetnu igru koja će na kraju završit time da strgaš sve sa njega.
opcija dva- govori istinu. U kojem slučaju, zašto se ne bi ljubio i pohvatao? ako se neće ševit prije veze, ne smije se ni ljubit? smije gledat ili disat makar?

PWA
20.11.2010., 20:07

A jooooj, bio je jedan za kojeg mi je drago da sam na vrijeme skužila da nema talenta za dobar sex..a bio mi je jaaaako napet :D

Ali neću zachatavat temu više...

PWA
20.11.2010., 20:10

A da vas dvije zamjenite frajere i svi sretni i zadovolj(e)ni? :mig:

Zoey
20.11.2010., 20:11
zanimalo me kaj je tipovima u glavi, jer u mojoj situaciji ...želi me vidjeti, provoditi vrijeme samnom, a opet ništa više od seksa, što nema smisla, jer se nismo seksali i ne želim. ne želim ff odnos

kaj je tipovima u glavi nikada necemo promiknuti. :kava:

onda mu reci da ne zelis ff odnos i reci bok. *easy-peasy*

salonitanka
20.11.2010., 20:21

ako znaš što ne želiš, kažeš mu i ako vam se želje ne poklapaju ...:w

ako ti želiš vezu, a on ne nema tu sredine.:ne zna:

veky13
20.11.2010., 20:26
opcija jedan, laže i igra jako kvalitetnu igru koja će na kraju završit time da strgaš sve sa njega.
opcija dva- govori istinu. U kojem slučaju, zašto se ne bi ljubio i pohvatao? ako se neće ševit prije veze, ne smije se ni ljubit? smije gledat ili disat makar?

Ne virujem da igra igru, jer zbilja ne razumin zašto bi igrao igru da skinem sve sa njega, kad ja to želim učinit od prvog trena. A opcija dva da je iskren - smije se ljubit, al ne onako i ne toliko dugo i ne ljubit me po vratu i dirat me po svuda, ne smije dozvolit da se toliko napalimo. Nije to samo ljubljenje bilo, to je kemija kakvu odavno nisam imala sa nikim. I nikako ne mogu shvatit kako se uspije odhrvat. A ako zbilja govori istinu, onda sam sretnica za popizdit. Baš mi triba neko ko želi samo seks i baš ka za vraga sad svi žele vezu!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ego
20.11.2010., 20:45
samo kažem da po meni, bar iz neke pristojnosti, ne bi trebao tako brzo počet pričat o tome, kao da smo već se sexali, a niti poljubili se nismo. bar mi je tako do sad bilo, oni koji su htjeli vezu što duže kao da se trude biti kulturniji, pristojniji, ne znam...
problem je što se onda uključim u razgovor o sexu, pa mi se poslije čini da sam ispala ''laka'', da će mislit da pričam tako sa svakim tko mi priđe

Ah, žene... stalno kukate kako muškarci nisu dovoljno iskreni i kako se stalno pretvaraju... Onda kada netko kaže što misli... problem :D

Teta2U
20.11.2010., 21:20
Ne virujem da igra igru, jer zbilja ne razumin zašto bi igrao igru da skinem sve sa njega, kad ja to želim učinit od prvog trena. A opcija dva da je iskren - smije se ljubit, al ne onako i ne toliko dugo i ne ljubit me po vratu i dirat me po svuda, ne smije dozvolit da se toliko napalimo. Nije to samo ljubljenje bilo, to je kemija kakvu odavno nisam imala sa nikim. I nikako ne mogu shvatit kako se uspije odhrvat. A ako zbilja govori istinu, onda sam sretnica za popizdit. Baš mi triba neko ko želi samo seks i baš ka za vraga sad svi žele vezu!!!!!!!!!!!!!!!!!

A zašto njega samoga ne pitaš što on ustvari želi? Ono, primjera radi...

veky13
20.11.2010., 21:50
A zašto njega samoga ne pitaš što on ustvari želi? Ono, primjera radi...

Pa napisala sam šta je reka - da ne želi seks ako nije u vezi. Dakle, za zaključit je da želi vezu sa mnom. Ali nije u tome bit, nego sam tila ćut mišljenje muške populacije, da li je moguće da slobodan momak od 32 godine ne želi seks sa slobodnom curom od 30 godina, a pogotovo uslijed tolike napaljenosti i napetosti sa obe strane.

Godišnja doba
20.11.2010., 22:07
Pa napisala sam šta je reka - da ne želi seks ako nije u vezi. Dakle, za zaključit je da želi vezu sa mnom. Ali nije u tome bit, nego sam tila ćut mišljenje muške populacije, da li je moguće da slobodan momak od 32 godine ne želi seks sa slobodnom curom od 30 godina, a pogotovo uslijed tolike napaljenosti i napetosti sa obe strane.

A zašto ne bi bilo moguće? I ja poznajem dva takva dečka. Svi smo različiti.
A to, da li želi netko vezu ili ne, ne ovisi samo o osobi, nego i o trenutnom raspoloženju. Znala sam upoznati super dečke, a nisam htjela vezu...mora se više stvari poklopiti. Ima ljudi kojima veza uopće ne paše pa se samo zabavljaju sa strane. Nisu svi dečki isti, niti su sve cure iste.

Teta2U
20.11.2010., 22:11
A zašto ne bi bilo moguće? I ja poznajem dva takva dečka. Svi smo različiti.
A to, da li želi netko vezu ili ne, ne ovisi samo o osobi, nego i o trenutnom raspoloženju. Znala sam upoznati super dečke, a nisam htjela vezu...mora se više stvari poklopiti. Ima ljudi kojima veza uopće ne paše pa se samo zabavljaju sa strane. Nisu svi dečki isti, niti su sve cure iste.

Istina. Znam ih dosta takvih, uopće ne žele vezu, samo zajebanciju. Zašto to, ne znam, treba njih pitati.
Uglavnom, očito je da ovome u tvome slučaju nije do nikakve veze. A ako želiš sex, pa, brate mili, sama mu reci i pitaj. Ako ni to neće, traži dalje i zaboravi ga.

veky13
20.11.2010., 23:48
Istina. Znam ih dosta takvih, uopće ne žele vezu, samo zajebanciju. Zašto to, ne znam, treba njih pitati.
Uglavnom, očito je da ovome u tvome slučaju nije do nikakve veze. A ako želiš sex, pa, brate mili, sama mu reci i pitaj. Ako ni to neće, traži dalje i zaboravi ga.

Ja ne znam jel ja pišem nejasno ili u čemu je problem. Lipo sam napisala da JA ne želim vezu, već se želim seksat sa momkom koji mi je napet i koji me svaki put dovede do ludila pa ode ća jer ON ne želi seks ako nismo u vezi.
I, da, zaboravit ću ga i tražit ću dalje, to svakako. Pa nismo dica da se igram sa njim do u nedogled.

Tara7
21.11.2010., 12:19

Slično i kod mene...samo moj ff se odjednom ne želi ljubiti u usta (čitaj odjednom je shvatio da ne želi u usta a radioje to do sada uvijek) jer on to radi samo ako je u vezi....nema problema što se tiče seksa...al eto odjednom je problem u usta....

u prijevodu samo da ti kažem....svi su muški blesani....i gore su babe od nas....i više su postali uvredljivi i da sve bude bolje počeli su se ponašati kao ženske....

a ovaj tvoj to sve radi kako bi te što duže zadržao uza sebe i kako bi se ti zapalila za njega kao što se on za tebe....pa eto rađe si uskrati sex nego da te izgubi....a ti sad vidi šta ćeš i kako ćeš....izbor je na tebi:kava:

Dr.sc. forumas
21.11.2010., 12:30
Kažeš da dečko ima 32 godine... vjerojatno se već u životu naprobavao svakakvih odnosa, i tih ff i svakakvih, i možda jednostavno više ne želi dalje na taj način jer je vidio da to ne vodi nigdje i da ga to ne zadovoljava, pa sad želi jedino nešto ozbiljnije. Mislim, može biti.

A može biti da jednostavno ima takvo razmišljanje i da ne želi seks sa curama sa kojima nije u vezi i da to ni sad nije prakticirao. Si ga pitala možda čisto onako nekako usputno je li do sad ikad bio u takvim nekim polovičnim odnosima?

I treća opcija je da ga živo boli kurac i da uživa u igri s tobom. :D

muški dio populacije, zanima me koji su to kriteriji po kojima svrstavate cure u jednu od navedenih kategorija. npr. dosta frendova mi spava s curama s vremena na vrijeme, al im ne pada na pamet veza s istima.1. sex im je fantastičan, cure su normalne, ništa im konkretno ne smeta kod njih, ali za vezu ni čuti. to mi je nejasno, meni čim bi sex bio super, odmah bi se zaljubila :D

Pa čuj, obično dojam sa prvih 5-6 sastanaka dosta određuje u koju "ladicu" ćeš nekog stavit.

1. Stvarno neznam kako se ti to zaljubiš ako ti je dobar seks, ali jako malo ljudi se može zaljubit samo zbog seksa. :ne zna: Pogotovo muškarci. Ako misliš da će se netko zaljubit u tebe zbog tvoje pičke, grdno se varaš :D

2. Pa ono, ako nema neke posebne kemije, ako im nije super "sjela" (komunikacija, zajedničke teme, zabava... itd itd) ono u prvih par sastanaka, često dečkima cure ostave krivi dojam i kad im odmah "daju" (koliko god ta riječ bila smiješna :D) dok su im još neznanci, tad ih se obično odmah nehotice u glavi svrsta u nešto onako za usputno... jer na početku dok još nekog ne znaš dobro lako dođe do neke krive predođžbe koja te može ohladiti od daljnjeg upoznavanja u tome smjeru...

veky13
21.11.2010., 13:32
Slično i kod mene...samo moj ff se odjednom ne želi ljubiti u usta (čitaj odjednom je shvatio da ne želi u usta a radioje to do sada uvijek) jer on to radi samo ako je u vezi....nema problema što se tiče seksa...al eto odjednom je problem u usta....

u prijevodu samo da ti kažem....svi su muški blesani....i gore su babe od nas....i više su postali uvredljivi i da sve bude bolje počeli su se ponašati kao ženske....

a ovaj tvoj to sve radi kako bi te što duže zadržao uza sebe i kako bi se ti zapalila za njega kao što se on za tebe....pa eto rađe si uskrati sex nego da te izgubi....a ti sad vidi šta ćeš i kako ćeš....izbor je na tebi:kava:

Mislim, taj tvoj je još već veći biser!!! Ne želi se ljubit u usta a želi se seksat! Slažem se sa tobom APSOLUTNO da su muški svi odreda popizdili i da smo očito zamijenili mjesta, sad su oni pičkice svi od reda. Nema šanse više upoznat nekog čvrstog, karakternog muškarca koji se zna nositi sam sa sobom i sa situacijama oko sebe, da zna šta želi i da je iskren.
A ovaj moj ako to radi da me zadrži kraj sebe, malo se zajebao, jer nisam ja više 18-godišnjakinja kojoj je do toplo-hladno igrica. Ako nisi za seks, dragi moj, onda budi faca pa se nemoj ni ljubit ni napaljivat, nemoj izlazit sa mnom navečer i pit, lipo sidi doma i eventualno pozovi samo na kavicu i ćakulicu o vremenu i politici.

wizardofOZ
21.11.2010., 13:35
Ja ne znam jel ja pišem nejasno ili u čemu je problem. Lipo sam napisala da JA ne želim vezu, već se želim seksat sa momkom koji mi je napet i koji me svaki put dovede do ludila pa ode ća jer ON ne želi seks ako nismo u vezi.
I, da, zaboravit ću ga i tražit ću dalje, to svakako. Pa nismo dica da se igram sa njim do u nedogled.

Ja sam musko i u zadnjoj vezi nisam usao u seksualne odnose dok nismo bili u vezi. U nacelu ne ulazim u seksualne odnose sa zenama ako nismo u vezi.

I ne razumijem kaj ti je tu cudno ?

Zena ima vise nego muskaraca i muskarci mogu birati....pa ja onda biram one zene koje mogu ponuditi nesto vise od seksa.... :kava:

Sto se godina tice. Ja sa 35 godina nisam htio spavati sa curom (od 19) dok nismo bili u vezi. Tako da mislim da je njegovo ponasanje potpuno nomrmalno (ze mene)

Teta2U
21.11.2010., 14:02
Ja sam musko i u zadnjoj vezi nisam usao u seksualne odnose dok nismo bili u vezi. U nacelu ne ulazim u seksualne odnose sa zenama ako nismo u vezi.

Zena ima vise nego muskaraca i muskarci mogu birati....pa ja onda biram one zene koje mogu ponuditi nesto vise od seksa.... :kava:

Sto se godina tice. Ja sa 35 godina nisam htio spavati sa curom (od 19) dok nismo bili u vezi. Tako da mislim da je njegovo ponasanje potpuno nomrmalno (ze mene)

Ovo što si napisao je doista hvalevrijedno - za mene osobno. :s
No, djeluje da su svi više navikli na činjenicu da svatko hoće seks, bez obzira na eventualnu vezu ili ne, pa kada nalete na nekoga tko ne želi, onda je to začuđujuće. Dobro, istina i je da većina ljudi stvarno želi seks bez razmišljanja o vezi. Ali vidjeti da ovakvi rijetki primjerci postoje je doista divno.

Dr.sc. forumas
21.11.2010., 14:10
Haha očito se sad polako okreću uloge, žene se žele jebat na svakom uglu, pa će muškarci morat filtrirat na taj način da vide koja je kraj njih radi kurca a kojoj se stvarno sviđaju hahahahahaha. Malo šale ne škodi :D

Nego, ne kužim, što je baš toliko čudno da se muškarac neće ševiti sa bilo kojom? Mislim da su neke žene previše zabrijale na razne stereotipe o tome da muškarci jebu sve što im se ponudi ;)

veky13
21.11.2010., 14:23

Ja nikako da objasnim. Nije problem u tome što se ne želi seksat, nego što svaki put dođe do trenutka kad triba skinit gače i stavit ga i onda odustane. Zašto uopće išta započinje ako unaprid zna da se neće seksat???? To mene zanima. Nakon dva miseca "prijateljstva" ja sam se već bila ufurala u taj film, neće i sve pet, al opet on krene sa pozivanjem u noćne izlaske i opet on krene sa maženjem, ljubljenjem, itd.

Teta2U
21.11.2010., 14:24
Ja nikako da objasnim. Nije problem u tome što se ne želi seksat, nego što svaki put dođe do trenutka kad triba skinit gače i stavit ga i onda odustane. Zašto uopće išta započinje ako unaprid zna da se neće seksat???? To mene zanima. Nakon dva miseca "prijateljstva" ja sam se već bila ufurala u taj film, neće i sve pet, al opet on krene sa pozivanjem u noćne izlaske i opet on krene sa maženjem, ljubljenjem, itd.

Očito mu se sviđaš i očito želi nešto s tobom, ali još ni sam ne zna šta želi.

Dr.sc. forumas
21.11.2010., 14:26
Dečko očito želi da se spontano upoznajete bez ikakvih definiranja odnosa tako nabrzaka, što je meni logično. Samo očito kuži da je tebi za sada samo do seksa, pa se onda voli i malo igrati s tobom pa da vidi di to vodi. :D Jbg, ako ti to ne odgovara bjež ća od njega i bok. Ne kužim što si se toliko uhvatila baš njega ako ti je samo do seksa.

veky13
21.11.2010., 14:38
Dečko očito želi da se spontano upoznajete bez ikakvih definiranja odnosa tako nabrzaka, što je meni logično. Samo očito kuži da je tebi za sada samo do seksa, pa se onda voli i malo igrati s tobom pa da vidi di to vodi. :D Jbg, ako ti to ne odgovara bjež ća od njega i bok. Ne kužim što si se toliko uhvatila baš njega ako ti je samo do seksa.

Nisam se uhvatila njega ni samo njega, samo sam tila vidit muška razmišljanja, jer ja to ne mogu razumit. A on mi je samo jedan u nizu - easy come, easy go-.
I onda se pitate kako smo mi ženske postale ovakve, hladne, nezainteresirane, sa letvicom negdi u nebesima. Još smo i odlične na kakve sve slučajeve nailazimo.

Dr.sc. forumas
21.11.2010., 15:06
Upravo suprotno, muškarci su postali puno oprezniji i u početku puno hladniji, obično i sa maskom koja prikriva njihovo pravo lice, upravo zbog cura kojima više nije do nečeg ozbiljnog, romantičnog, do nekog razumijevanja, komunikacije, pokazivanja da se oko njih mora potruditi i da od muškarca žele da ih poštuje.. nego većina ni same neznaju šta bi :D Vidiš, sve ti je to uzročno-posljedična veza, i s jedne i s druge strane :)

veky13
21.11.2010., 15:09
Upravo suprotno, muškarci su postali puno oprezniji i u početku puno hladniji, obično i sa maskom koja prikriva njihovo pravo lice, upravo zbog cura kojima više nije do nečeg ozbiljnog, romantičnog, do nekog razumijevanja, komunikacije, pokazivanja da se oko njih mora potruditi i da to žele.. nego većina ni same neznaju šta bi :D Vidiš, sve ti je to uzročno-posljedična veza, i s jedne i s druge strane :)

Baš nisi u pravu. Ja vrlo dobro znam što želim, samo na takvog muškarca koji također zna još nisam naišla. A zašto nama nije do ničeg ozbiljnog- zato što ste nas vi napravili takvima, lažete, muljate, vodite šesterostruke živote ... ma mogla bi sad nabrajat do jutra.

Teta2U
21.11.2010., 15:13
Upravo suprotno, muškarci su postali puno oprezniji i u početku puno hladniji, obično i sa maskom koja prikriva njihovo pravo lice, upravo zbog cura kojima više nije do nečeg ozbiljnog, romantičnog, do nekog razumijevanja, komunikacije, pokazivanja da se oko njih mora potruditi i da od muškarca žele da ih poštuje.. nego većina ni same neznaju šta bi :D Vidiš, sve ti je to uzročno-posljedična veza, i s jedne i s druge strane :)

Baš nisi u pravu. Ja vrlo dobro znam što želim, samo na takvog muškarca koji također zna još nisam naišla. A zašto nama nije do ničeg ozbiljnog- zato što ste nas vi napravili takvima, lažete, muljate, vodite šesterostruke živote ... ma mogla bi sad nabrajat do jutra.

Da ga jebeš, u pravu je. Da, žene su postale danas takve zbog muškaraca. Ali, muškarci su zbog nas postali takvi kakvi jesu sada.

Dr.sc. forumas
21.11.2010., 15:14

Aha, a vi ste sve svetice :D
Kad će ljudi shvatit da spol ne određuje ništa, i među ženama i među muškarcima ima ohoho lažljiva, prevrtljivaca, prevaranata... a isto tako ima i kvalitetnih ljudi, iako sve manje.

Pa ako znaš da tražiš samo seks, pa bar ti onda to nije teško nać. Svaka iole prosječna žena može na jednom izlasku upoznat sigurno 7-8 tipova koji bi ju jebali, pa valjda ćeš iz toga već kroz par izlazaka izabrat nešto za jebačinu. Ovaj ti očito nije za to tako da bolje da ga se okaniš ako i dalje ne želiš gubit živce :D

veky13
21.11.2010., 15:21
Aha, a vi ste sve svetice :D
Kad će ljudi shvatit da spol ne određuje ništa, i među ženama i među muškarcima ima ohoho lažljiva, prevrtljivaca, prevaranata... a isto tako ima i kvalitetnih ljudi, iako sve manje.

Pa ako znaš da tražiš samo seks, pa bar ti onda to nije teško nać. Svaka iole prosječna žena može na jednom izlasku upoznat sigurno 7-8 tipova koji bi ju jebali, pa valjda ćeš iz toga već kroz par izlazaka izabrat nešto za jebačinu. Ovaj ti očito nije za to tako da bolje da ga se okaniš ako i dalje ne želiš gubit živce :D

Haha, nije meni samo do seksa i imam ja sa kim to radit, hvala na savjetu. Ali naravno da mi se neda seksat sa svakim i naravno da me triba itekako privlačit fizički da bi se sa njim uopće poljubila, a kamoli legla. Nije to tema o kojoj pišemo, ja sam samo tila prodiskutirat o ovom određenom slučaju.
I nisam cura samo za seks, ali sam tako oprezna postala nakon toliko razočarenja svih vrsta, da bi mi tribalo zbilja duuugo vrimena provest u nečijoj prisutnosti da bi se odlučila upustit u vezu i predat mu se.

Dr.sc. forumas
21.11.2010., 15:32
Pa fizičku privlačnost je puno lakše naći od nekakve cjelokupne kompatibilnosti. Zato sam to tako rekao. Da ne bi bilo krivo protumačeno.

Ok, ti si "oprezna" na svoj način, taj dečko s kojim imaš "problema" je vjerojatno "oprezan" na neki svoj način i što sad. Očito trebaš ili odustat od toga i otić ili se potrudit bolje ga upoznat. Ja općenito ne kužim zašto već unaprijed treba određivati i definirati neki odnos samo kao seksualni ako uopće još neznaš hoće li ti se netko svidjeti i po drugim pitanjima ili ne :ne zna:

MonCamarade
21.11.2010., 15:40

zašto ne bi sjeli pa razgovarali o željama, potrebama i pogledima na život, kao da predsjednici dvije države dogovaraju suradnju, razmotrili što najviše želite i što vam najviše treba i čega ste se spremni odreći. a u igri su sex, sloboda, veza...
a možda si naišla na trofejista
u takvom razgovoru bar ćeš vidjeti na čemu ste i vrijedi li taj odnos truda

eh, da i ja sam oprezna i ne uskačem u vezu...veza nije garancija za sreću...
s druge strane razumim i lika, ne bi ni ja u krevet s nekim samo tako

veky13
21.11.2010., 16:31
zašto ne bi sjeli pa razgovarali o željama, potrebama i pogledima na život, kao da predsjednici dvije države dogovaraju suradnju, razmotrili što najviše želite i što vam najviše treba i čega ste se spremni odreći. a u igri su sex, sloboda, veza...
a možda si naišla na trofejista
u takvom razgovoru bar ćeš vidjeti na čemu ste i vrijedi li taj odnos truda

eh, da i ja sam oprezna i ne uskačem u vezu...veza nije garancija za sreću...
s druge strane razumim i lika, ne bi ni ja u krevet s nekim samo tako

Meni je smišno što ja ode ispadam kao neko kome je samo do seksa, a posli da ga želim šutnit nogom u dupe :hebemu:
Nisam za to da filozofiramo ko da smo predsjednici država, stvari su jednostavne: privlačimo se kao magneti, lipo nam skupa, uživamo u dodirima, zagrljajima, poljupcima,... čemu filozofije. Triba uživat u tome kad je već toliko lipo, a posli šta će bit i oće li se iz toga izrodit nešto više- who cares?! Šta bude bit će, triba iskoristit lipe trenutke kad se dogode.

veky13
21.11.2010., 16:35
Pa fizičku privlačnost je puno lakše naći od nekakve cjelokupne kompatibilnosti. Zato sam to tako rekao. Da ne bi bilo krivo protumačeno.

Ok, ti si "oprezna" na svoj način, taj dečko s kojim imaš "problema" je vjerojatno "oprezan" na neki svoj način i što sad. Očito trebaš ili odustat od toga i otić ili se potrudit bolje ga upoznat. Ja općenito ne kužim zašto već unaprijed treba određivati i definirati neki odnos samo kao seksualni ako uopće još neznaš hoće li ti se netko svidjeti i po drugim pitanjima ili ne :ne zna:

A šta triba proć jedno šest miseci da bi se upustija sa nekim u seks? Triba otić jedno šest - sedam puta u kino, popit šezdeset kava po birtijama, držat se za rukice po gradu, otkrit porodično stablo, porijeklo imovine, jmbg, oib, ....??

Dr.sc. forumas
21.11.2010., 16:40
Pa nitko nije pričao o vremenskom ograničenju.

Ja govorim općenito da mi je smiješno da netko nekakav odnos već prije definira (recimo kao samo seksualni i ff odnos) a uopće još nezna da li će mu se možda kasnije ta osoba svidjeti i za nešto više.
Isto tako glupo je bome i ulijetati u nekakve seksualne odnose sa praktično neznancima. Nitko ne govori o nikakvih 6 mjeseci niti išta, nekome treba manje nekome više vremena za otkriti što želi i je li to to što on želi i s kim želi, ali određeno vrijeme je svakome potrebno da uvidi sa kakvom osobom ima posla, i je li ta osoba za ono što on/ona želi (samo seks, ff, ili baš vezu ili što već, nije bitno).

Tara7
21.11.2010., 16:53
Mislim ne kužim ni ja vas muške...meni se lik mora i fizički i psihički svidjeti za sex...jebeš ti one koji odugovlače za sex...šta mi znači ako je on meni napaljujuć do bola i izbjegava sex i ja se recimo zapalim za njega i uđemo mi u vezu i poseksamo se i onda ja skužim da mi takav tip uopće ne odgovara u seksualnom smislu...:ne zna:

evo jednog primjera...imala sam tipa sa kojim sam se dopisivala i nikako da mi pošalje svoju sliku...i ono svidio mi se jako karakterno al eto kad smo se napokon upoznali shvatila sam zašto mi nije poslao sliku...prvo meni je bio bezvezan, uopće nije bio moj tip...a ni trunčice mi nije bio privlačan, otom potom što mi je prijateljski odgovarao...a on je meni na to rekao da je mislio da mi izgled neće ništa predstavljati ako se zaljubim u karakter....mislim da to tak baš ne ide...koliko je fizički bitno toliko je bitno i psihički, tako da....:kava:

MonCamarade
21.11.2010., 16:57
Meni je smišno što ja ode ispadam kao neko kome je samo do seksa, a posli da ga želim šutnit nogom u dupe :hebemu:
Nisam za to da filozofiramo ko da smo predsjednici država, stvari su jednostavne: privlačimo se kao magneti, lipo nam skupa, uživamo u dodirima, zagrljajima, poljupcima,... čemu filozofije. Triba uživat u tome kad je već toliko lipo, a posli šta će bit i oće li se iz toga izrodit nešto više- who cares?! Šta bude bit će, triba iskoristit lipe trenutke kad se dogode.
Je, mnogi su mi upravo to rekli, ali ja svejedno ne bi s njima u seks maknemo li emocionalne ožiljke na stranu, velik je to zdravstveni rizik.
Pokušaj razumijeti onda s ove strane zbog čega taj momak bježi od tebe.
Ja bi ti na njegovom mjestu rekla da se samozadovoljiš u međuvremenu.
Ne predlažem filozofiranje bez rješenja, već pregovaranje. Imate problem, na vama je da ga riješite. I tiče se samo vas dvoje kakav ćete dogovor postići, neznam kako drukčije misliš riješiti tu neslogu među vama.
Možeš i čekati,gledati i proučavati kako dr.sc. forumaš kaže.

veky13
21.11.2010., 17:28
Je, mnogi su mi upravo to rekli, ali ja svejedno ne bi s njima u seks maknemo li emocionalne ožiljke na stranu, velik je to zdravstveni rizik.
Pokušaj razumijeti onda s ove strane zbog čega taj momak bježi od tebe.
Ja bi ti na njegovom mjestu rekla da se samozadovoljiš u međuvremenu.
Ne predlažem filozofiranje bez rješenja, već pregovaranje. Imate problem, na vama je da ga riješite. I tiče se samo vas dvoje kakav ćete dogovor postići, neznam kako drukčije misliš riješiti tu neslogu među vama.
Možeš i čekati,gledati i proučavati kako dr.sc. forumaš kaže.

Pa ja sam već par puta napisala da je on za mene past tense, jer nemam ja volje ni energije provodit vrime sa nekim ko: 1) smatra da je seks sa mnom zdravstveni rizik, 2) za koga trebam razumjet zašto bježi od mene, 3) sa kim se moram samozadovoljavat nakon što me on napaljuje cilu večer i samo odjednom ode, 4) s kim moram pregovarat zašto se ne želi seksat iako sve u njegovom govoru tijela odaje koliko to u biti želi.

LaTiTeA
21.11.2010., 17:32
... i uđemo mi u vezu i poseksamo se i onda ja skužim da mi takav tip uopće ne odgovara u seksualnom smislu...:ne zna:

Mislim da si zaboravila na onu foru da je mozak najveci spolni organ... kako li vec ide... :D

Ako mi je netko pasao u glavi, obicno mi je pasao i u krevetu....
Kad nam odnos u glavama nije stimao.... ajme, loseg li seksa... :D

veky13
21.11.2010., 17:55
Mislim da si zaboravila na onu foru da je mozak najveci spolni organ... kako li vec ide... :D

Nije kod svakog tako. Kod mene prve nije. Bilo je muškaraca sa kojima sam se baš našla na istim valnim duljinama, a seks katastrofa, a bilo je onih koji nikako nisu za mene ni po čemu, a seks savršen.

Znatiželjko
21.11.2010., 18:36
kužim, al ako ti je s nekim dobro, htjet ćeš tu osobu stalno kraj sebe, za curu/dečka, bar je meni tako, čudno mi je kako uspiju ne dovolit osjećajima da se uvuku u to :confused:
I prije ulaska u odnos imaju čvrstu ideju da će sve ostati samo na fizičkoj potrebi, inače muški uključuju puno manje emocija nego cure u te stvari tako da nije isto iz muškog i ženskog kuta.
recimo, upoznam se s tipom, pocnemo se dopisivat, i ubrzo on vec pocne s nekim seksualnim spikama, u pocetki indirektno, a poslije govori kako sam mu napeta, kako ga palim, i sl. to mi se odmah zgadi, i po meni, s takvim pristupom je ocito da ne zeli nista vise. ili? Zašto ništa više ? Pa o čemu da priča, nebi bilo o.k. ni da o vjenčanicama počne pisati odmah :ne zna:
Daj napiši o čemu da piše i da sve bude u redu tebi i da stvari napreduju
Ovdje je valjda jasno da je kraj.

Dr.sc. forumas
21.11.2010., 19:28
Mislim ne kužim ni ja vas muške...meni se lik mora i fizički i psihički svidjeti za sex...jebeš ti one koji odugovlače za sex...šta mi znači ako je on meni napaljujuć do bola i izbjegava sex i ja se recimo zapalim za njega i uđemo mi u vezu i poseksamo se i onda ja skužim da mi takav tip uopće ne odgovara u seksualnom smislu...:ne zna:

evo jednog primjera...imala sam tipa sa kojim sam se dopisivala i nikako da mi pošalje svoju sliku...i ono svidio mi se jako karakterno al eto kad smo se napokon upoznali shvatila sam zašto mi nije poslao sliku...prvo meni je bio bezvezan, uopće nije bio moj tip...a ni trunčice mi nije bio privlačan, otom potom što mi je prijateljski odgovarao...a on je meni na to rekao da je mislio da mi izgled neće ništa predstavljati ako se zaljubim u karakter....mislim da to tak baš ne ide...koliko je fizički bitno toliko je bitno i psihički, tako da....:kava:

Neznam, meni je mozak najveći "spolni organ", ako mi je predođžba o curi super i ako mi super sjedne i uz to mi je i fizički napeta i između nas postoji ogromna kemija, seks mi ne može biti loš. Bar mi se to nije desilo još. Ok, ja nemam baš previše seksualnog iskustva (što se tiče broja partnerica) jer se nisam seksao nikad sa curama koje mi nisu bile interesantne i za nešto više. (pa možda zato nisam još naletio na slučajeve seksualne nekompatibilnosti, a kompatibilnosti u drugim stvarima). Ali iskreno sumnjam da ću i naletit.

A ovaj tvoj primjer je skroz nešto drugo. Ti nisi znala kako on izgleda, nisi vidjela njegovu neverbalnu komunikaciju... a to je jako bitno za steći dojam o nekoj osobi... jer komunikacija preko slova jednostavno ne može biti ista kao komunikacija uživo, i ne znači ako ti se netko svidi preko neta da će ti se svidjeti i uživo... ali to uopće nema veze sa ovom tu pričom koja se tu priča.

Ako s nekim izlaziš, ima kemije, i s vremenom kroz druženja i razgovore shvatiš da ti ta osoba fenomenalno "leži" i po mnogim drugim pitanjima, ja mislim da seks ne može biti loš. Jer sve je u glavi. A ne u nekim velikim tehničkim performansima. Bar što se mene tiče. Ali svatko ima svoje.

hanoa
21.11.2010., 19:37

Jel to isto ko i cura koja sa dečkom spava na prvom dejtu?Pročitala sam tu par postova o vezama koje su tako nastale.

hanoa
21.11.2010., 19:41

Karleuša je rekla da je mozak spolni organ,al da je najveći to si ti rekla

Nica
21.11.2010., 20:23

Jesi li prestala spavati sa njime nakon toga? :D

...a bilo je onih koji nikako nisu za mene ni po čemu, a seks savršen.

Kako sa takvima dođeš do seksa? :D
Pa po nečemu ti valjda odgovaraju, ili pomisliš kako ti tip po ničemu ne odgovara, ali možda bi seks mogao biti odličan pa probaš?

veky13
21.11.2010., 20:30
Jesi li prestala spavati sa njime nakon toga? :D

Kako sa takvima dođeš do seksa? :D
Pa po nečemu ti valjda odgovaraju, ili pomisliš kako ti tip po ničemu ne odgovara, ali možda bi seks mogao biti odličan pa probaš?

Pa ne odgovara mi po načinu života, po razmišljanju, znam da sa njim nebi mogla bit u vezi, a do seksa dođe uglavnom nakon što se zbližimo prijateljski, pa nas prva bolja pijanka odvede u krevet :)

no-mix
21.11.2010., 20:34
Ne baš pametne "cure za 1 noć" dokazuju da su brzoplete, da odluke donose bez previše razmišljanja bilo da se radi o načinu funkcioniranja ili nemogućnosti da to rade jer nemaju sa čime. Nijedan normalan dečko ne želi imati glupaču pored sebe..a takve cure potvrđuju da su glupače.
Da se ne bi cure uvrijedile jednostavnom računicom možete utvrditi koliko bi tih jednonoćnih susreta ponovile?, odnosno koliko je takvih susreta bilo totalno sranje. Ako netko ima puno promašaja to samo po sebi ukazuje na nešto..

dtomas
21.11.2010., 20:44
A što je sa dečkima za jednu noć :D?

veky13
21.11.2010., 20:51
Ne baš pametne "cure za 1 noć" dokazuju da su brzoplete, da odluke donose bez previše razmišljanja bilo da se radi o načinu funkcioniranja ili nemogućnosti da to rade jer nemaju sa čime. Nijedan normalan dečko ne želi imati glupaču pored sebe..a takve cure potvrđuju da su glupače.
Da se ne bi cure uvrijedile jednostavnom računicom možete utvrditi koliko bi tih jednonoćnih susreta ponovile?, odnosno koliko je takvih susreta bilo totalno sranje. Ako netko ima puno promašaja to samo po sebi ukazuje na nešto..

Haha, sve što si napisa ode može se odnositi na oba spola. I mi vas jednako koristimo kao vi nas. Molim te pridruži nam se u 21. stoljeću, vrime ti je.

vision one
21.11.2010., 20:52
..

ni jedna normalna cura ne zeli neandertalca pokraj sebe:cerek:

Dr.sc. forumas
21.11.2010., 22:00
Haha, sve što si napisa ode može se odnositi na oba spola. I mi vas jednako koristimo kao vi nas. Molim te pridruži nam se u 21. stoljeću, vrime ti je.

Da, valjda. Ali tema je o curama, pa valjda zato se o njima i piše :mig:

A sad, što se tiče tvog offtopica, da muškarac može bit iskorišten to valjda može, ali osobno neznam, ja još nisam čuo da je muškarcu bilo žao radi toga što je neku jednom pojebao a koja kasnije nije bila za nešto više :rofl: (možda mu je jedino bilo žao što ju nije mogao još jebati :D)
Dok na drugu stranu, ima poprilično cura koje cvile da ih je netko samo prasnuo i nakon toga prestao biti tako dobar i ljubazan kao prije seksa i više im nisu zanimljive... tak da, mislim da ipak, i u 21. stoljeću, još uvijek muškarci i žene ne mogu biti isti po tom pitanju. Jer biološki nikad nećemo bit isti.

Zoey
21.11.2010., 22:08

A sad, što se tiče tvog offtopica, da muškarac može bit iskorišten to valjda može, ali osobno neznam, ja još nisam čuo da je muškarcu bilo žao radi toga što je neku jednom pojebao a koja kasnije nije bila za nešto više :rofl: (možda mu je jedino bilo žao što ju nije mogao još jebati :D)
Dok na drugu stranu, ima poprilično cura koje cvile da ih je netko samo prasnuo i nakon toga prestao biti tako dobar i ljubazan kao prije seksa i više im nisu zanimljive... tak da, mislim da ipak, i u 21. stoljeću, još uvijek muškarci i žene ne mogu biti isti po tom pitanju. Jer biološki nikad nećemo bit isti.

cekaj, ti zbilja mislis da to sto ti nisi nikad cuo da je frajera neka zenska iskoristila samo za sevu i nije htjela "vezu" ista znaci? :D

nisam ni ja nikad cula iz prve ruke da neki tipovi ne vole lizat, ali je to ocigledno istina, kaj da ti velim. :ne zna:

Dr.sc. forumas
21.11.2010., 22:17
Pa rekao sam da postoji i to, ali ipak je po mom mišljenju rjeđe. Jer tipu obično cura koju je jednom prasnuo i to odmah dok je ni ne pozna i ne znači nešto puno, a opet mu nije žao što je jebao (dok je curama često žao što su bile jebane od onih koji su se malo kasnije ispostavili kretenima). Isto tako, dosta se cura zapali samo na temelju seksa i neke velike fizičke kemije, dok se muškarci ipak lakše zaljubljuju ako ima nečeg i prije samog seksa, a na sam seks kao seks nešto teže. Koliko god mi nešto govorili, biološki smo različiti i moš ga jebat. Društveni poredci se mogu mijenjati ali biologija nikad.

1.cekaj, ti zbilja mislis da to sto ti nisi nikad cuo da je frajera neka zenska iskoristila samo za sevu i nije htjela "vezu" ista znaci? :D

nisam ni ja nikad cula iz prve ruke da neki tipovi ne vole lizat, ali je to ocigledno istina, kaj da ti velim. :ne zna:

1. Krivo si skužila. Nisam rekao da neka žena nekog muškarca nije "iskoristila" tj. željela samo za seks (dapače), nego da muškarcu to uopće nije bed, tj. njemu je ok što je jebao a sve ostalo je manje bitno. :D Dok je kod cura to ipak nešto drugačije. Nismo se odmah bili razumjeli ;)

veky13
21.11.2010., 22:51
Pa rekao sam da postoji i to, ali ipak je po mom mišljenju rjeđe. Jer tipu obično cura koju je jednom prasnuo i to odmah dok je ni ne pozna i ne znači nešto puno, a opet mu nije žao što je jebao (dok je curama često žao što su bile jebane od onih koji su se malo kasnije ispostavili kretenima). Isto tako, dosta se cura zapali samo na temelju seksa i neke velike fizičke kemije, dok se muškarci ipak lakše zaljubljuju ako ima nečeg i prije samog seksa, a na sam seks kao seks nešto teže. Koliko god mi nešto govorili, biološki smo različiti i moš ga jebat. Društveni poredci se mogu mijenjati ali biologija nikad.

1. Krivo si skužila. Nisam rekao da neka žena nekog muškarca nije "iskoristila" tj. željela samo za seks (dapače), nego da muškarcu to uopće nije bed, tj. njemu je ok što je jebao a sve ostalo je manje bitno. :D Dok je kod cura to ipak nešto drugačije. Nismo se odmah bili razumjeli ;)

Očito je ovaj lik o kojem sam ja pisala jedan od primjera koji dokazuje da nisi u pravu. Kako drugačije protumačiti njegove reakcije osim da ga je neka (ili neke) iskoristila za seks, jednom ili više puta, i odbacila kad joj je dopizdija. Pa sad poduzima mjere predostrožnosti sa mnom :D

trinaest i po
21.11.2010., 23:22

Uvijek se radi o sveukupnom dojmu.

Fantastična večer ima najbolji završetak u fantastičnom sexu.
Ako sexa ne bude, opet će biti fantastična večer.
Svaki će je normalni muškarac poželjeti ponoviti.

Muškarci su spremni provesti večer sa zanimljivom ženom uvijek i svuda, bez obzira (što su možda upozoreni) da neće biti sexa.
Dakle, ako biramo zanimljivu bez sexa ili nezanimljivu sa sexom; uvijek ovu prvu.

Kvaka je u tome što te zanimljiva žena nikada neće upozoravati. Ona će ti ponuditi svoje društvo, pa što bude. Neće pričati o FF, vezi, "ki bi da bi" itd.

Loša večer može imati sexualni završetak. Opet će ostati loša večer.
Takva se večer ne želi ponoviti.

Dr.sc. forumas
21.11.2010., 23:30
Očito je ovaj lik o kojem sam ja pisala jedan od primjera koji dokazuje da nisi u pravu. Kako drugačije protumačiti njegove reakcije osim da ga je neka (ili neke) iskoristila za seks, jednom ili više puta, i odbacila kad joj je dopizdija. Pa sad poduzima mjere predostrožnosti sa mnom :D

Pa ne mora značit. Može bit da lik jednostavno voli seksualne odnose sa određenim emocijama i da jednostavno ne pristaje na ništa manje od toga. Jbg, ipak je u tridesetima, možda mu je već dosta takvog ponašanja, tko zna...

Uvijek se radi o sveukupnom dojmu.

Fantastična večer ima najbolji završetak u fantastičnom sexu.
Ako sexa ne bude, opet će biti fantastična večer.
Svaki će je normalni muškarac poželjeti ponoviti.

Muškarci su spremni provesti večer sa zanimljivom ženom uvijek i svuda, bez obzira (što su možda upozoreni) da neće biti sexa.
Dakle, ako biramo zanimljivu bez sexa ili nezanimljivu sa sexom; uvijek ovu prvu.

Kvaka je u tome što te zanimljiva žena nikada neće upozoravati. Ona će ti ponuditi svoje društvo, pa što bude. Neće pričati o FF, vezi, "ki bi da bi" itd.

Loša večer može imati sexualni završetak. Opet će ostati loša večer.
Takva se večer ne želi ponoviti.

E upravo to. Slažem se potpuno. Nije mi jasno to formaliziranje odnosa unaprijed. Mislim, i meni bi to bilo totalno dosadno i proračunato. Što nije bolje pustiti da ide, zabavljati se, družiti, što već raditi, pa što bude. Čemu se unaprijed mora reći što će to biti, to je ono ograničavanje unaprijed, a tko zna što kasnije može biti...

MonCamarade
22.11.2010., 00:07
Pa ja sam već par puta napisala da je on za mene past tense, jer nemam ja volje ni energije provodit vrime sa nekim ko: 1) smatra da je seks sa mnom zdravstveni rizik, 2) za koga trebam razumjet zašto bježi od mene, 3) sa kim se moram samozadovoljavat nakon što me on napaljuje cilu večer i samo odjednom ode, 4) s kim moram pregovarat zašto se ne želi seksat iako sve u njegovom govoru tijela odaje koliko to u biti želi.

nemoj to shvaćati osobno. seks sa svakim je zdravstveni rizik. (osim ako ne priloži nalaze brisa i krvni nalaz, sve sa tipizacijom... "štreberica")
svaka se veza koja naiđe na neslaganje kojem nema rješenja, prekine.
i dobro da je tako.
inače te podržavam iz ženske solidarnosti, i imaš pravo tražiti svoju sreću i zadovoljstvo. ali isto tako ima i on. neznam na koji te način napaljuje... na sve što ti se ne sviđa imaš pravo reći ne. stvari nisu crno-bijele zato mislim da je pregovaranje dobra stvar.
ako se ne slažeš, naravno, super je što si otišla, to je pravi potez.
idu u miru i uživaj :mig:

MonCamarade
22.11.2010., 00:18
Koliko god mi nešto govorili, biološki smo različiti i moš ga jebat. Društveni poredci se mogu mijenjati ali biologija nikad.
dragi dr.sc. forumašu ne bih se složila s tobom u potpunosti...
biološki u nekim aspektima jesmo različiti ali mozak nam ima iste mogućnosti, doživljavamo isti orgazam i imamo istu potrebu... emocije je teško biološki dokazati... doduše tu su endorfini, dopamin i serotonin kod zaljubljivanja, nije mi poznato da postoji razlika kod muškog i ženskog organizma... ako netko uskoči s novim informacijama iz znanstvenih istraživanja, super...
društvena sloboda (emancipacija) iz primjera u ovoj temi pokazuje da također nema razlike...
smatram da su stereotipi i razni pogrdni nazivi za žene iz istog korijena patrijarhalnog ugnjetavanja kao i spaljivanje žena, kamenovanje u islamu i sl.

Dr.sc. forumas
22.11.2010., 00:48
A i ti si sad otišla u neke druge teme. Neznam zašto te je ovo moje bocnulo toliko, ali ono moje nema nikakve veze sa pogrdnim nazivima za žene, kamenovanjem, spaljivanjem a bome niti društvenom neravnopravnošću.

Samo sam rekao da smo biološki različiti i da žene i muškarci dosta različito gledaju seks kao seks. Puno žena se u stanju zaljubiti u "dobrog jebača" koji im se po svim drugim stvarima uopće ne sviđa niš posebno (čitaj malo temu o ff odnosima i ženske komentare) dok se muškarac rijetko kad zaljubljuje u neku jer se ona dobro jebe i eto jer mu je brzo dala pičke. (dapače, ispada skroz obrnuto :D)
Žene seks sa neznancima u koje nisu zaljubljene isto uzimaju za dosta ozbiljnu stvar ili možda bolje reći drugačije od muškaraca i mogu se samo na temelju nekog ludog seksa i zaljubiti i to često, to je činjenica. Neznam je li to zbog same biologije ili čega ali to je tako. Vidim to po mnogim primjerima iz moje okoline. Dok je kod muškaraca nešto drugačija priča, obično ako se ne zaljubi bez seksa neće se zaljubiti ni zbog nekog ludog seksa. E sad kako to objasniti to ne bih znao, ali definitivno tvoje povlačenje paralela sa ugnjetavanjem žena i neznam čim nema veze s vezom.

MonCamarade
22.11.2010., 00:55
A i ti si sad otišla u neke druge teme. Neznam zašto te je ovo moje bocnulo toliko, ali ono moje nema nikakve veze sa pogrdnim nazivima za žene, kamenovanjem, spaljivanjem a bome niti društvenom neravnopravnošću.

Samo sam rekao da smo biološki različiti i da žene i muškarci dosta različito gledaju seks kao seks. Puno žena se u stanju zaljubiti u "dobrog jebača" koji im se po svim drugim stvarima uopće ne sviđa niš posebno (čitaj malo temu o ff odnosima i ženske komentare) dok se muškarac rijetko kad zaljubljuje u neku jer se ona dobro jebe i eto jer mu je brzo dala pičke. (dapače, ispada skroz obrnuto :D)
Žene seks sa neznancima u koje nisu zaljubljene isto uzimaju za dosta ozbiljnu stvar ili možda bolje reći drugačije od muškaraca i mogu se samo na temelju nekog ludog seksa i zaljubiti i to često, to je činjenica. Neznam je li to zbog same biologije ili čega ali to je tako. Vidim to po mnogim primjerima iz moje okoline. Dok je kod muškaraca nešto drugačija priča, obično ako se ne zaljubi bez seksa neće se zaljubiti ni zbog nekog ludog seksa. E sad kako to objasniti to ne bih znao, ali definitivno tvoje povlačenje paralela sa ugnjetavanjem žena i neznam čim nema veze s vezom.

nije me "bocnulo toliko", nego mislim da iznosiš krivu istinu, tj. neistinu
jer takvo ponašanje nije biološki nego socijalno uvjetovano. a to socijalno ima baš veze sa društvenim ugnjetavanjem žena što za sobom povlači paralele pogrdnih naziva za žene - pazi ovo - koje nisu slijedile tvoje uvjerenje i zaljubile se u kretena koji ih je seksualno obradio

MonCamarade
22.11.2010., 00:59
Puno žena se u stanju zaljubiti u "dobrog jebača" koji im se po svim drugim stvarima uopće ne sviđa niš posebno (čitaj malo temu o ff odnosima i ženske komentare) dok se muškarac rijetko kad zaljubljuje u neku jer se ona dobro jebe i eto jer mu je brzo dala pičke.

stvari bi bile puno drugačije da se se navikao izražavati da su žene u toj temi dobre jebačice a muškarci su brzo dali kurca. a to nema veze s biologijom.

Dr.sc. forumas
22.11.2010., 01:08
Pa muškarac ima kurac a žena pičku. Hoćeš reć da i jedni i drugi trebaju imat isti organ? Kako bi se onda jebali? hahahahahaha Očito postoje i neke biološke razlike (zamisli :D) , a samim time i razlike koje su time uvjetovane.

Pa valjda je to o "jebačima" tako jer je očito muškarac taj koji je glavni u seksu i žena od muškarca ima velika očekivanja (dok obrnuto ipak nije ni upola toliko). Da je žena neznam kako dobra u krevetu a muškarac za ništa seks ne može valjat. Isto tako ako se muškarcu kurac ne diže i nezna što da s njim radi logično da neće bit ništa od seksa. Hahaha. Valjda je jasno da je muškarac ipak taj koji bi se trebao više potruditi oko žene i koji u cijeloj toj igri ima pa usudio bih se reći i važniju ulogu. Sve žene vole dominatnog muškarca koji zna što radi. I zato je valjda stanje takvo kakvo jest.

Dok se muškarci ne pale toliko na neko iskustvo, znanje i dominaciju nego više na neke druge stvari kod žena. Pa zato i žene koje je pregazio već cijeli bataljon nisu toliko poželjne među muškarcima, tj. to nije neka poželjna osobina, između ostalog. Dakle radi se o razlikama koje su uvjetovane i samom biologijom a i željama suprotnih spolova. Htjeli mi to priznati ili ne, muškarci se nesvjesno prilagođavaju ženama (i međusobno nadmeću tko će biti ženama poželjniji) a žene isto tako vole da su što poželjnije muškarcima. I to je cijela priča. Možda zvuči malo životinjski ali svi smo mi zapravo životinje, samo kao fol malo pametnije, ali zapravo neke stvari će uvijek ostati iste :) :D

Isto tako, muškarac da bi uopće jebao, mora se dobro potruditi, dok se žena praktično može jebat na svakom uglu ako to hoće i da samo izbirući mužjake bez ikakvog truda i umijeća (osim biološki ok izgleda). :D To će se vjerojatno u budućnosti ponešto i mijenjati, ali sad je to tako, i to znači da je zato muškarac koji zbilja zna sa ženama u društvu nazvan "jebačem" (iako je meni i to bezvezno i glupa al ajde bar ima neko koliko-toliko racionalno uporište), dok žena koja lako dolazi do svega ne može biti nazvana "jebačicom" zato što uopće nije birala između nekolicine koji su joj prišli. Shvaćaš? :D

I sad smo pak stvarno skroz otišli od teme... ako mislimo nastaviti raspravu bilo bi dobro da to radimo preko pm-a...

MonCamarade
22.11.2010., 01:48
Pa muškarac ima kurac a žena pičku. Hoćeš reć da i jedni i drugi trebaju imat isti organ? Kako bi se onda jebali? hahahahahaha Očito postoje i neke biološke razlike (zamisli :D) , a samim time i razlike koje su time uvjetovane.
sorry al ne vidim znanstvenu povezanost fizičkih oblika organa i društvenog ponašanja

Pa valjda je to o "jebačima" tako jer je očito muškarac taj koji je glavni u seksu i žena od muškarca ima velika očekivanja (dok obrnuto ipak nije ni upola toliko). Da je žena neznam kako dobra u krevetu a muškarac za ništa seks ne može valjat. Isto tako ako se muškarcu kurac ne diže i nezna što da s njim radi logično da neće bit ništa od seksa. Hahaha. Valjda je jasno da je muškarac ipak taj koji bi se trebao više potruditi oko žene i koji u cijeloj toj igri ima pa usudio bih se reći i važniju ulogu. Sve žene vole dominatnog muškarca koji zna što radi. I zato je valjda stanje takvo kakvo jest.

neznam baš. muškarci imaju samo velik i krhak ego pa ih treba uvjeriti da su glavni nego što to zbilja jesu. u protivnom padnu u depresiju ili neku ovisnost. čitaj ispod.
ako je žena pasivna, što će ti onda uopće, uzmi lutku, ili njih 100 i bit ćeš jebač i po

Dok se muškarci ne pale toliko na neko iskustvo, znanje i dominaciju nego više na neke druge stvari kod žena. Pa zato i žene koje je pregazio već cijeli bataljon nisu toliko poželjne među muškarcima, tj. to nije neka poželjna osobina, između ostalog. Dakle radi se o razlikama koje su uvjetovane i samom biologijom a i željama suprotnih spolova. Htjeli mi to priznati ili ne, muškarci se nesvjesno prilagođavaju ženama (i međusobno nadmeću tko će biti ženama poželjniji) a žene isto tako vole da su što poželjnije muškarcima. I to je cijela priča. Možda zvuči malo životinjski ali svi smo mi zapravo životinje, samo kao fol malo pametnije, ali zapravo neke stvari će uvijek ostati iste :) :D
možda se ti pališ na priglupe žene, ali srećom ne svi muškarci. pale se na izgled žene, da, na njen miris...i u čemu su tu žene drugačije?
sad idemo raspraviti usporedbu s životinjama - što je to isto kod svih životinja? sve su vrste različite! ako ćemo briga za izgledom, sve muške ptice se trude biti poželjne da bi ih partnerice izabrale, ženke se ne trude.
ako ćemo uspoređivati dominaciju i emocionalno vezivanje, crne udovice pojedu svog muškarca na kraju....
ženke nekih vrsta u kojim ih mužjaci siluju, mladunčad jednog mužjaka othranjuju na račun drugog mužjaka... zar se želiš spuštati na tu razinu?
ne treba ti fakultet za umijeće u seksu, sve što treba je uvažavati želje i potrebe ovog drugog, kao i sebe bez normi i ograničenja. treba vremena kao i kod duhovnog i psihološkog razvoja. ako je jedan od njih rigidan, seks ne valja. zbilja ne treba proći milijun bića i nisu ni promiskuitetni muškarci poželjni svim ženama (pričaš sa jednom ako želiš dokaz). To što su stavljali svog pišu u svaku rupu nije im isto tako nikakva garancija da su dobri u krevetu, tj. da slušaju i uvažavaju partnericu, što je pojedinim njihovom emocionalnom invalidnošću zbog naopakog društvenog odgoja i krhkog ega teško priznati - da treba slušati ženu.

Isto tako, muškarac da bi uopće jebao, mora se dobro potruditi, dok se žena praktično može jebat na svakom uglu ako to hoće i da samo izbirući mužjake bez ikakvog truda i umijeća (osim biološki ok izgleda). :D To će se vjerojatno u budućnosti ponešto i mijenjati, ali sad je to tako, i to znači da je zato muškarac koji zbilja zna sa ženama u društvu nazvan "jebačem", dok žena koja lako dolazi do svega ne može biti nazvana "jebačicom" zato što uopće nije birala između nekolicine koji su joj prišli. Shvaćaš? :D
primitivno gledište. i cura koja stoji na uglu u "ok biološkom izgledu" u minici i štiklama i ti koji joj zbog istog prilaziš ste meni u istom košu. nemoj me sad još uvjeravati da je "Mala štaš pop't?" veliki trud...

I sad smo pak stvarno skroz otišli od teme... ako mislimo nastaviti raspravu bilo bi dobro da to radimo preko pm-a...
otišli smo od teme jer si ti previše zaglibio u razgovor o seksu. kasno je pa vjerojatno za to. ne bih, neznam o čemu bih na pm. pozz

Zoey
22.11.2010., 09:42
...

ne bih rekla. postoje i zene kojima nije bed sto nema niceg vise osim seksa jer, pzai ovo... i zele samo seks. isto tako ima muskaraca koji se ne seve ako nisu u vezi, koji se ne seve ako se ne vole, koji ovo i koji ono.

florijan31
22.11.2010., 10:34
Ima puno zena koje hoce samo sex i nikaj više...kaj je tu čudno

Dr.sc. forumas
22.11.2010., 10:39
Aha, dok ih netko dobro ne izjebe pa se onda zaljube u njega preko kurca :D

Uglavnom, nećemo više u offtopic, nema smisla, očito se ja i još neki ne kužimo, pa uvijek vidimo drugu poantu u govorenju nečega:D

@Zoey

Sve ok, naravno da ima, ja sam samo govorio o većem i puno manjem postotku:) Kod mnogih žena je najveći problem što one misle da mogu samo seks, a onda se zaljube u prvog koji ih dobro jebe zato što ih dobro jebe.

1.sorry al ne vidim znanstvenu povezanost fizičkih oblika organa i društvenog ponašanja

2.neznam baš. muškarci imaju samo velik i krhak ego pa ih treba uvjeriti da su glavni nego što to zbilja jesu. u protivnom padnu u depresiju ili neku ovisnost. čitaj ispod.
ako je žena pasivna, što će ti onda uopće, uzmi lutku, ili njih 100 i bit ćeš jebač i po

3.možda se ti pališ na priglupe žene, ali srećom ne svi muškarci. pale se na izgled žene, da, na njen miris...i u čemu su tu žene drugačije?
sad idemo raspraviti usporedbu s životinjama - što je to isto kod svih životinja? sve su vrste različite! ako ćemo briga za izgledom, sve muške ptice se trude biti poželjne da bi ih partnerice izabrale, ženke se ne trude.
ako ćemo uspoređivati dominaciju i emocionalno vezivanje, crne udovice pojedu svog muškarca na kraju....
ženke nekih vrsta u kojim ih mužjaci siluju, mladunčad jednog mužjaka othranjuju na račun drugog mužjaka... zar se želiš spuštati na tu razinu?
4.ne treba ti fakultet za umijeće u seksu, sve što treba je uvažavati želje i potrebe ovog drugog, kao i sebe bez normi i ograničenja. treba vremena kao i kod duhovnog i psihološkog razvoja. ako je jedan od njih rigidan, seks ne valja. zbilja ne treba proći milijun bića i nisu ni promiskuitetni muškarci poželjni svim ženama (pričaš sa jednom ako želiš dokaz). To što su stavljali svog pišu u svaku rupu nije im isto tako nikakva garancija da su dobri u krevetu, tj. da slušaju i uvažavaju partnericu, što je pojedinim njihovom emocionalnom invalidnošću zbog naopakog društvenog odgoja i krhkog ega teško priznati - da treba slušati ženu.

5.primitivno gledište. i cura koja stoji na uglu u "ok biološkom izgledu" u minici i štiklama i ti koji joj zbog istog prilaziš ste meni u istom košu. nemoj me sad još uvjeravati da je "Mala štaš pop't?" veliki trud...

otišli smo od teme jer si ti previše zaglibio u razgovor o seksu. kasno je pa vjerojatno za to. ne bih, neznam o čemu bih na pm. pozz

1. Pa očito muškarac gura a žena prima, da ga jebeš. xD

2. Da, ako je žena mrtvo puhalo naravno da seks neće valjat. Ali ipak je većina toga na muškarcu. 99% žena voli kada je muškarac taj koji im pokazaže di im je mjesto i koji će biti dominantniji od njih u seksu :D

3. To si ti napisala, a fakat neznam iz čega si izvela tu konkluziju.

4. Ajde, barem se za jednu stvar slažemo :)

5. Pa iskreno, i ja sam rekao da meni to isto nije prihvatljivo, ali da barem ima neko objašnjenje. Ne možeš reći da je svaki muškarac sposoban da može mijenjati puno zgodnih žena (koliko god to primitivno bilo) dok svaka iole prosječna žena može promjeniti podosta zgodnih muškaraca bez imalo truda. Mislim da tu ipak mora postojati razlika, upravo zbog toga.

Nemoj da počnem sa onom metaforom o ključu i bravi, jer ćeš popizdit hahaha :D

Da se vratim na temu... da li je cura samo za jednu noć ili "materijal" za vezu (iako mi ova riječ tu nikako ne paše ali ajde) ovisi o dojmu koji ona ostavi na vas u prvih par sastanaka odnosno tokom početnog upoznavanja. O tome dosta ovisi hoće li netko htjeti dalje upoznavati tu osobu u ovom ili onom smjeru. Ako je cura primjerice nekome ok samo ovako za izlaske i zezanciju i napeta mu je fizički vjerojatno će mu biti ok za nekakvu fuck frendicu (ako su on i ona za to). Za vezu se mora poklopiti jako puno stvari i mora ti netko baš "sjesti" a i početni pristup često zna isto biti dosta bitan jer on uvelike može utjecati na početno percipiranje nekoga koje kasnije utječe na to u kojem smjeru će se sve dalje odvijati.

suicidal blonde
22.11.2010., 12:38

Pa u nekim mladim godinama većina ih i ne želi vezu (čitaj omču oko vrata koja će im onemogućiti daljnje istraživanje svijeta... :D )

Tek kasnije počinju tražiti (opet ne svi) i neke druge kvalitete u vezi.
Naravno da seks onda nije jedini presudan faktor - traže nekoga s kim im je ugodno, s kim dijele poneki zajednički interes, s kim mogu razgovarati, podijeliti svakodnevni život, na koga se mogu osloniti...
Partnerica će morati zadovoljiti i takve kriterije...

Ajmo reći da će površne odnose htjeti sa površnim curama, neke druge sa drugim curama...
Truditi se oko cure koja želi nešto više, samo da bi se došlo do seksa, a nasuprot nje ima toliko onih koje će puno bržije pristati, je gubitak vremena...

Naravno da si dečki kalkuliraju... može im biti...:kava:

BORO1054
22.11.2010., 13:04
A kolko ih ima što ne žele ni jedno ni drugo nego samo plate, mislim ne znam da li to upada u djevojke za jednu noć ili je to posebna kategorija, special people

Sves
22.11.2010., 13:26
privlačimo se kao magneti, lipo nam skupa, uživamo u dodirima, zagrljajima, poljupcima,... čemu filozofije. Triba uživat u tome kad je već toliko lipo, a posli šta će bit i oće li se iz toga izrodit nešto više- who cares?! Šta bude bit će, triba iskoristit lipe trenutke kad se dogode.

:s :s :s

E sad tu filozofiju pretvori u virus i počni ju širiti dalje :D

veky13
22.11.2010., 15:24
:s :s :s

E sad tu filozofiju pretvori u virus i počni ju širiti dalje :D

Pa da, oni su počeli nešto filozofirat, tražit smisao u tome kako će stvari izgledat nakon seksa i kad ćemo se čut posli i šta ja mislim, i šta moj pas misli. Jebemu, seksajmo se pa sutra ko živ ko mrtav!
Čitam od našeg doktora znanosti forumaša da je činjenica da se ženske zaljube odma kad se sa nekim poseksaju. Mojih zadnjih par primjera sa kojima sam se seksala su se zaljubili u mene, a ja mrtva hladna. Mislim da se ženske uvik zaljube nakon seksa - dok ne napune 20 godina.

Dr.sc. forumas
22.11.2010., 15:57
1.Pa da, oni su počeli nešto filozofirat, tražit smisao u tome kako će stvari izgledat nakon seksa i kad ćemo se čut posli i šta ja mislim, i šta moj pas misli. Jebemu, seksajmo se pa sutra ko živ ko mrtav!
2.Čitam od našeg doktora znanosti forumaša da je činjenica da se ženske zaljube odma kad se sa nekim poseksaju. Mojih zadnjih par primjera sa kojima sam se seksala su se zaljubili u mene, a ja mrtva hladna. Mislim da se ženske uvik zaljube nakon seksa - dok ne napune 20 godina.

1. Ok, očito smo se krivo skužili. Upravo sam i ja pričao o tome da mi je glupo formaliziranje ičega i zašto bi se već prije govorilo o nekakvim ff odnosima i sl. "pravilima" ako uopće neznamo gdje će nas sve odvest. Pusti da ide pa vidi kako ide, jelda? Tu se slažemo.... Ja sam samo uz to rekao da ipak mora postojat neko biranje jebemu, a ne da već unaprijed znam da mi cura uopće nije nešto (ali kao eto bit će dobra za seks, eto to mi je jadno), pa nećemo se seksat baš sa svakim ko nam je fizički privlačan, a to znači da treba i određeno vrijeme, jer izbori doneseni u 5 minuta su obično za kurac :D

2. Ti si samo iznimka koja potvrđuje pravilo. Većina žena se zaljubljuje u one koji ih kvalitetno i redovno jebu. Odjednom mane postanu manje vidljive, sve gluposti se toleriraju jer eto, ipak je seks super. O tome pričam. I ne moš me uvjerit u drugačije koliko god htjela :D I prolistaj si malo temu na ovom pdf-u o ff odnosima i pogledaj malo prevladavajuće ženske postove tamo, bit će ti sve jasno :D

Chocolate Puma
22.11.2010., 16:02
Ovo što je čovjek rekao vrijedi i za mene. Nema smisla da ne priznajem.

veky13
22.11.2010., 16:15
1. Ok, očito smo se krivo skužili. Upravo sam i ja pričao o tome da mi je glupo formaliziranje ičega i zašto bi se već prije govorilo o nekakvim ff odnosima i sl. "pravilima" ako uopće neznamo gdje će nas sve odvest. Pusti da ide pa vidi kako ide, jelda? Tu se slažemo.... Ja sam samo uz to rekao da ipak mora postojat neko biranje jebemu, a ne da već unaprijed znam da mi cura uopće nije nešto (ali kao eto bit će dobra za seks, eto to mi je jadno), pa nećemo se seksat baš sa svakim ko nam je fizički privlačan, a to znači da treba i određeno vrijeme, jer izbori doneseni u 5 minuta su obično za kurac :D

2. Ti si samo iznimka koja potvrđuje pravilo. Većina žena se zaljubljuje u one koji ih kvalitetno i redovno jebu. Odjednom mane postanu manje vidljive, sve gluposti se toleriraju jer eto, ipak je seks super. O tome pričam. I ne moš me uvjerit u drugačije koliko god htjela :D I prolistaj si malo temu na ovom pdf-u o ff odnosima i pogledaj malo prevladavajuće ženske postove tamo, bit će ti sve jasno :D

Ok, onda sam ja zbilja iznimka. Imala sam tipa sa kojim sam se 6 mjeseci redovito i veoma kvalitetno seksala, najbolji seks partner u životu, pa se nisam zaljubila ni sekunde.

Teta2U
22.11.2010., 17:50
Ok, onda sam ja zbilja iznimka. Imala sam tipa sa kojim sam se 6 mjeseci redovito i veoma kvalitetno seksala, najbolji seks partner u životu, pa se nisam zaljubila ni sekunde.

Nemoj se čuditi, ali rijetko tko to može - imati seksualnu vezu, a ni na sekunde ne poželjeti više od toga. Sama spadam u one koje žele vezu, pa tek onda seks... Iako znam šta je seksualna veza, imala sam ih, ali nikada duže od mjesec-dva, jednostavno nisam htjela samu sebe dovesti u situaciju da želim više od samog seksa.

veky13
22.11.2010., 19:43
Nemoj se čuditi, ali rijetko tko to može - imati seksualnu vezu, a ni na sekunde ne poželjeti više od toga. Sama spadam u one koje žele vezu, pa tek onda seks... Iako znam šta je seksualna veza, imala sam ih, ali nikada duže od mjesec-dva, jednostavno nisam htjela samu sebe dovesti u situaciju da želim više od samog seksa.

A slušaj, situacije u životu su različite, mi smo različiti u mnogim situacijama, neke stvari se i ne mogu planirat već se same od sebe dogode, a nekad možemo pomoću mozga kontrolirat emocije. Ja svoje kontroliram u zadnje vrime (iako se ne tribam previše trudit oko toga) jer mi je lagano dosta falših, iskompleksiranih, lažljivih i prevrtljivih muškaraca na kakve samo nailazim. Tako da je meni savršeno normalno postalo da imam nekog s kim mi je lipo i s kim se osjećam dobro, s kim imam super predivan seks, a emocije nula bodova. Jednog dana će doć neko ko će me oborit s nogu, nadam se, a do tad -easy come, easy go-.

Sves
22.11.2010., 20:15
Pa da, oni su počeli nešto filozofirat, tražit smisao u tome kako će stvari izgledat nakon seksa i kad ćemo se čut posli i šta ja mislim, i šta moj pas misli. Jebemu, seksajmo se pa sutra ko živ ko mrtav!
Čitam od našeg doktora znanosti forumaša da je činjenica da se ženske zaljube odma kad se sa nekim poseksaju. Mojih zadnjih par primjera sa kojima sam se seksala su se zaljubili u mene, a ja mrtva hladna. Mislim da se ženske uvik zaljube nakon seksa - dok ne napune 20 godina.

Imam isti problem :(
S time da sam ja u fazi kad stvarno NEĆU vezu... pošto volim čiste odnose, ja još to ljepo naglasim, al ne pomaže :ne zna:

veky13
22.11.2010., 21:52
S time da sam ja u fazi kad stvarno NEĆU vezu... pošto volim čiste odnose, ja još to ljepo naglasim, al ne pomaže :ne zna:

Aha. I ja naglasim svakom i svaki put shvatim da sam se zajebala što sam bila iskrena :bonk:

Dr.sc. forumas
22.11.2010., 21:57
A slušaj, situacije u životu su različite, mi smo različiti u mnogim situacijama, neke stvari se i ne mogu planirat već se same od sebe dogode, a nekad možemo pomoću mozga kontrolirat emocije. Ja svoje kontroliram u zadnje vrime (iako se ne tribam previše trudit oko toga) jer mi je lagano dosta falših, iskompleksiranih, lažljivih i prevrtljivih muškaraca na kakve samo nailazim. Tako da je meni savršeno normalno postalo da imam nekog s kim mi je lipo i s kim se osjećam dobro, s kim imam super predivan seks, a emocije nula bodova. Jednog dana će doć neko ko će me oborit s nogu, nadam se, a do tad -easy come, easy go-.

Emocije se ne mogu kontrolirati, ako ih "kontroliraš" to znači da ih zapravo vjerojatno samo potiskuješ tj. maskiraš ili ih zapravo uopće niti nemaš. Stroga kontrola stvarnih i iskrenih emocija ne postoji. Emocijama u velikoj mjeri upravljaju i hormoni (koji se očito više izlučuju prilikom seksa) i zato se zaljubljivanja i događaju. Zato se ponekad zaljubljenost pretvori u ljubav, a ponekad ta početna ushićenost pod utjecajem hormona jednostavno nestane i s tim se sve ugasi.

Vjeruj mi da svatko oće vezu kada dođe netko tko ga za to zainteresira. A naravno kad nema nikog takvog da nećeš vezu to je normalna stvar.

A te priče da netko sad hoće vezu 2 godine a onda neće vezu i nije za vezu bez obzira na to da li mu se netko jako sviđa ili ne, to su gluposti, svatko oće vezu kad ga netko pošteno zaintrigira.

Stella1
22.11.2010., 22:25
:lol::lol:
Čuj, ne bi ti bila u koži. Popizdila bi.
Jbt. koji principjelan tip.:rofl:
A jel' ti predlaga vezu?

veky13
23.11.2010., 10:52
:lol::lol:
Čuj, ne bi ti bila u koži. Popizdila bi.
Jbt. koji principjelan tip.:rofl:
A jel' ti predlaga vezu?

Da, principijelan ... ili totalno lud. Nije mi predlaga vezu jer sam ja još na početku našeg poznanstva pričala o svojim iskustvima i o tome kako sad nisam u filmu veza i takve vrste odnosa. Što je najgore on je odma reka da me potpuno razumi i da ćemo bit samo frendovi, a sad me jebe bez kurca, kad se tako moram izrazit. Sad me napaljuje a onda se obavezno sutradan ispričava zato "što je uopće išta započinjao kad je znao da se ne želi seksat" :confused:

chokopralina
23.11.2010., 11:33

E vidiiš, to se ne može generalizirati. Kad sam upoznala svog sadašnjeg dečka, rekla sam mu ladno da ne želim nikakve vezice, da me eto zanima samo seks i zajebancija. On meni kaže i njega isto, (btw. bio oduševljen) međutim nedugo nakon toga to mu više nije odgovaralo, (seks je bio fantastičan) i predložio mi je vezu, odnosno da se viđamo samo jedno s drugime. I jedva sam pristala, stvarno mi nije bilo do veze. Međutim, otada je prošlo 3 godine i nama je još uvijek fanatastično, i čak me zaprosio, i nadasve me poštuje. I to zato jer sam iskrena i realna osoba i odmah sam se kao takva prezentirala, i nema mjesta nepoštovanju radi toga što sam ja "laka cura koja bi se samo seksala". Zbog toga me zavolio, jer sam takva otvorena i iskrena. Jer nisam licemjerna kao druge cure koje se ponašaju kao da je pizda sveta pa kad daju onda je to woow, jer sam takva da se smatram ravnopravna muškarcima, pa ako oni mogu se zajebavat i jebavat, zašto ja ne bih mogla. Po čemu smo mi to različiti? Isto kao uskraćivanje seksa dečku/mužu radi neke svađe ili sl, kao uskaraćuješ ga njemu, a sebi ne???

Sves
23.11.2010., 11:45
Emocije se ne mogu kontrolirati, ako ih "kontroliraš" to znači da ih zapravo vjerojatno samo potiskuješ tj. maskiraš ili ih zapravo uopće niti nemaš. Stroga kontrola stvarnih i iskrenih emocija ne postoji. Emocijama u velikoj mjeri upravljaju i hormoni (koji se očito više izlučuju prilikom seksa) i zato se zaljubljivanja i događaju. Zato se ponekad zaljubljenost pretvori u ljubav, a ponekad ta početna ushićenost pod utjecajem hormona jednostavno nestane i s tim se sve ugasi.

Vjeruj mi da svatko oće vezu kada dođe netko tko ga za to zainteresira. A naravno kad nema nikog takvog da nećeš vezu to je normalna stvar.

A te priče da netko sad hoće vezu 2 godine a onda neće vezu i nije za vezu bez obzira na to da li mu se netko jako sviđa ili ne, to su gluposti, svatko oće vezu kad ga netko pošteno zaintrigira.

:top:

U principu slažem se. Ja znam da tražim 'skoro nemoguće'. Sex bez veze nikad mi u životu nije uspio, pa zašto bi onda sad?
Iznad svega cjenim fer igru i ako hoću samo seks to ću i jasno dati do znanja.

Sves
23.11.2010., 11:46
E vidiiš, to se ne može generalizirati. Kad sam upoznala svog sadašnjeg dečka, rekla sam mu ladno da ne želim nikakve vezice, da me eto zanima samo seks i zajebancija. On meni kaže i njega isto, (btw. bio oduševljen) međutim nedugo nakon toga to mu više nije odgovaralo, (seks je bio fantastičan) i predložio mi je vezu, odnosno da se viđamo samo jedno s drugime. I jedva sam pristala, stvarno mi nije bilo do veze. Međutim, otada je prošlo 3 godine i nama je još uvijek fanatastično, i čak me zaprosio, i nadasve me poštuje. I to zato jer sam iskrena i realna osoba i odmah sam se kao takva prezentirala, i nema mjesta nepoštovanju radi toga što sam ja "laka cura koja bi se samo seksala". Zbog toga me zavolio, jer sam takva otvorena i iskrena. Jer nisam licemjerna kao druge cure koje se ponašaju kao da je pizda sveta pa kad daju onda je to woow, jer sam takva da se smatram ravnopravna muškarcima, pa ako oni mogu se zajebavat i jebavat, zašto ja ne bih mogla. Po čemu smo mi to različiti? Isto kao uskraćivanje seksa dečku/mužu radi neke svađe ili sl, kao uskaraćuješ ga njemu, a sebi ne???

:s

MonCamarade
24.11.2010., 02:04

ma koja su ovo razmišljanja
nisu žene strojevi koje moraš samo dobro servisirati
potreban je i muški emocionalni doprinos

XandarVeliki
24.11.2010., 07:01

šesto čulo :D zatim redom, sedmo čulo:rofl:

potom se lagano vraćamo, na čulo dobrog ukusa, opipa, upliva...jel smrdi il miriše...:kava:

možda nećete vjerovati ali.. i muškarci žele biti zaljubljeni
fin neki osjećaj, samo je teško do njega doći:ne zna:

al tko traži taj i naiđe:mig:
...

XandarVeliki
24.11.2010., 07:04

treba ih servisirati, dobro, žene jesu strojevi:kava:
ako ih redovito podmazuješ odmah manje škripe...zubima:kava:

to ja sve iz emocija, priznajem:cerek:

...

Dr.sc. forumas
24.11.2010., 11:56

Naravno da nisu. I naravno da takve "veze" bazirane uglavnom na seksu baš i ne uspijevaju i ne traju predugo. Ja samo kažem da se žene lako zaljubljuju u one koji ih dobro i redovno jebu, i još su prema njima ok. Razne mane koje su prije vidjele odjednom im postaju slatke, poneke pizdarije se toleriraju. Pogledaj malo teme po forumu. Skoeo svaki put kad neka cura razmišlja o prekidu veze najprije navede 20 stvari koje ne funkcioniraju, ali onda na kraju napiše "ali seks nam je super itd itd" i onda važe bi li prekinula ili ne :lol:
Ja i dalje tvrdim da seks (ako je super), ako se krene prakticirati jako rano dok još ne poznaješ dovoljno dobro osobu i nemaš nekih zajedničkih trenutaka i određenih spoznaja, jako zna promijeniti sliku stvarnog stanja i utjecati na normalnu rasudbu i procjenu nekoga, pogotovo što se tiče ženske strane jer očito njima hormoni još više divljaju nakon seksa nego nama.

chokopralina
24.11.2010., 12:05
Ja i dalje tvrdim da seks (ako je super), ako se krene prakticirati jako rano dok još ne poznaješ dovoljno dobro osobu i nemaš nekih zajedničkih trenutaka i određenih spoznaja, jako zna promijeniti sliku stvarnog stanja i utjecati na normalnu rasudbu i procjenu nekoga, pogotovo što se tiče ženske strane jer očito njima hormoni još više divljaju nakon seksa nego nama.

Dobar seks ne može nikako loše utjecati na vezu, ni prerani seks - što je prerani seks? Ako se dvoje privlače i dobro osjećaju jedno s drugim, zašto bi vagali i izmišljali toplu vodu, ako i nemaju ništa drugo zajedničko, otkrit će to, onda će odlučiti jesu za vezu ili samo za druženje. Ako otkriju da ipak imaju zajedničke interese, razmišljanja i sl., onda su u prednosti jer su se već poseksali pa znaju da im je i to zajedničko (dobro). A budimo realni, da ne znam koliko zajedničog imaju, a ako ne valja seks - džabe im sve. Samo što prije to otkriju, to bolje za njih. A ako imaju dobar seks, a nemaju ništa drugo zajedničko, barem to znaju, i ne trerba ništa forsirati ako ne ide. I mislim da se ljudi ipak ne zaljubljuju samo tako bzvz, pa čak ni mi žene.

veky13
24.11.2010., 12:17
Dobar seks ne može nikako loše utjecati na vezu, ni prerani seks - što je prerani seks? Ako se dvoje privlače i dobro osjećaju jedno s drugim, zašto bi vagali i izmišljali toplu vodu, ako i nemaju ništa drugo zajedničko, otkrit će to, onda će odlučiti jesu za vezu ili samo za druženje. Ako otkriju da ipak imaju zajedničke interese, razmišljanja i sl., onda su u prednosti jer su se već poseksali pa znaju da im je i to zajedničko (dobro). A budimo realni, da ne znam koliko zajedničog imaju, a ako ne valja seks - džabe im sve. Samo što prije to otkriju, to bolje za njih. A ako imaju dobar seks, a nemaju ništa drugo zajedničko, barem to znaju, i ne trerba ništa forsirati ako ne ide. I mislim da se ljudi ipak ne zaljubljuju samo tako bzvz, pa čak ni mi žene.

Živija govornik!!! Svaka ti je na mistu.

Dr.sc. forumas
24.11.2010., 12:18
Vjeruj mi da da, znam bezbroj slučajeva u kojima se primjerice iz ff odnosa netko morao povući jer se zaljubio (a kao trebao je to bit samo seks). A imaš i bezbroj slučajeva toga ovdje na forumu.
Ljudi nisu strojevi, i koliko god se mi pravili svojim liberalnim stavovima, biologija je biologija, i seks jednostavno ne može i neće postati čista sportska aktivnost.

Da, slažem se s ovim što si napisala, ok je i to, seks je seks a kasnije što bude, ali problem je u tome što ima mnogo ljudi koji neznaju dovoljno odvojiti emocije i seks (a mislim da nitko ne može uvijek, jer emocije se ne mogu kontrolirati, samo potiskivati) i onda imaju krivu prosudbu čovjeka jer su u svoj toj kemiji, hormonima i ne vide čisto...

Ja sam ipak za laganiji i postupniji pristup, ako se dvoje ljudi super "nađe", ja mislim da seks nikad nije neka druga dimenzija, ako se s nekim razumiješ u svemu, opušten si i možeš komunicirati o svemu, razumjet ćeš se i u krevetu. To je moje mišljenje, ja se vodim time i nisam nikad naletio na curu s kojom bi bio "nekompatibilan" u seksu.(što god to značilo, jer ako ima kemije i strasti ne vidim što bi posebno trebala značiti ta kompatiblnost, pa nije da za seks treba fakultet....

A općenito, mislim da su na najviše "nekompatibilnih" u seksu (zato je taj termin uopće i uveden) naletili upravo ljudi koji brže ulijeću u seksualne odnose, jer onda je, kad nekog ne poznaješ, baš lutrija kakav će seks bit.. Jer za seks su najvažniji, osim kemije i strasti, neverbalna i verbalna komunikacija i razumijevanje... a kad ideš s nekim kog poznaš 5 dana čista je lutrija imate li vi iste pojmove o seksu (slučajno, pa onda to kao izgleda dobro) ili ne, a razumjet se sigurno ne možete na toj razini kao netko tko zbilja ima neku zajedničku "povijest" i neke zajedničke trenutke i događaje pa da se mogu kvalitetno prilagođavati jedno drugome odnosno otkrivati što kome paše, eksperimentirati itd.... :)

Sves
24.11.2010., 12:49
Da, slažem se s ovim što si napisala, ok je i to, seks je seks a kasnije što bude, ali problem je u tome što ima mnogo ljudi koji neznaju dovoljno odvojiti emocije i seks (a mislim da nitko ne može uvijek, jer emocije se ne mogu kontrolirati, samo potiskivati) i onda imaju krivu prosudbu čovjeka jer su u svoj toj kemiji, hormonima i ne vide čisto...

Ja sam ipak za laganiji i postupniji pristup, ako se dvoje ljudi super "nađe", ja mislim da seks nikad nije neka druga dimenzija, ako se s nekim razumiješ u svemu, opušten si i možeš komunicirati o svemu, razumjet ćeš se i u krevetu. To je moje mišljenje, ja se vodim time i nisam nikad naletio na curu s kojom bi bio "nekompatibilan" u seksu.(što god to značilo, jer ako ima kemije i strasti ne vidim što bi posebno trebala značiti ta kompatiblnost, pa nije da za seks treba fakultet....

Ma sve je to OK, ali to što opisuješ je 'materijal' za vezu. Problem je ako duže vrijeme nema veze na vidiku. Što onda?
Jedna je stvar apstinirati od veze, a sasvim druga apstenencija od seksa (I can feel it in my balls).

Dali smo za vezu mogu saznati i nakon seksa, pa ako i nismo, barem smo se poseksali :D

No princess
24.11.2010., 13:02

Savršeno jasno rečeno! Nekad ne želimo vjerovati u to pa nalazimo izgovore ali jednostavnije ne može! Sve može biti savršeno jednostavno bez igrica i navlačenja kada si siguran da njega/nju želiš!

No princess
24.11.2010., 13:26
Aha, dok ih netko dobro ne izjebe pa se onda zaljube u njega preko kurca :D

Sve ok, naravno da ima, ja sam samo govorio o većem i puno manjem postotku:) Kod mnogih žena je najveći problem što one misle da mogu samo seks, a onda se zaljube u prvog koji ih dobro jebe zato što ih dobro jebe.

2. Da, ako je žena mrtvo puhalo naravno da seks neće valjat. Ali ipak je većina toga na muškarcu. 99% žena voli kada je muškarac taj koji im pokazaže di im je mjesto i koji će biti dominantniji od njih u seksu :D

Sad kužim što znači kad netko kaže nekompatibilnost u seksu ti bi uporno htio pokazati gdje je ženi mjesto a možda njoj baš ne bi odgovaralo glumiti lutku na napuhavanje dok ti pokazuješ svoju moć hebanja.

OT: ovisi tko promatra, nekome materijal za ff a nekome za curu, ne ovisi nužno da li muško bira, moguće je i da se frajer nađe u toj ulozi.
I ne, nakon hebanja ne mora značiti da će se netko zaljubiti mislim da to ipak ovisi o nekim drugim kvalitetama a ne o qurcu.

chokopralina
24.11.2010., 13:43
Znači da rezimiramo što dr znanosti misli o seksu, vezama i ženama: Moraju se dobro poznavati da bi im seks bio dobar, a opet žena se zaljubi u prvog dobrog jebača iako ima tonu mana? Sad... Kako može on njoj bit dobar jebač ako ga ne poznaje? Odluči se.

Drugo: 99% žena voli da im muškarac pokaže gdje im je mjesto??? E tu si se zajebao. Ili nemaš iskustva previše. Ima nas jaaaako puno koje volimo biti dominantne u krevetu. To će reći više od 1%.

GiRL
24.11.2010., 13:47
Drugo: 99% žena voli da im muškarac pokaže gdje im je mjesto??? E tu si se zajebao. Ili nemaš iskustva previše. Ima nas jaaaako puno koje volimo biti dominantne u krevetu. To će reći više od 1%.

Upravo tako, ili je nekim frajerima seksi i napaljujuće kad su u krevetu glavni i vode nevinu djevu kroz cijeli postupak, još ako im mala popuši, kud ćeš bolje. :kava:

chokopralina
24.11.2010., 13:52
Upravo tako, ili je nekim frajerima seksi i napaljujuće kad su u krevetu glavni i vode nevinu djevu kroz cijeli postupak, još ako im mala popuši, kud ćeš bolje. :kava:

Dobro, pušenje ja smatram ženskom dominacijom, a ne muškom.

I nisam rekla da žene moraju uvijek bit dominatne, ali da su dominantne 1%???? To nije istina, i nije isklučivo tip žene koja je ili dominantna ili submisivna. Može bit i jedno i drugo, ovisno o raspoloženju, situaciji, i željama partnera.

Npr, ja volim bit i jedno i drugo, ali nisam 99% submisivnoj strani.

Sves
24.11.2010., 13:58
I nisam rekla da žene moraju uvijek bit dominatne, ali da su dominantne 1%???? To nije istina, i nije isklučivo tip žene koja je ili dominantna ili submisivna. Može bit i jedno i drugo, ovisno o raspoloženju, situaciji, i željama partnera.

Npr, ja volim bit i jedno i drugo, ali nisam 99% submisivnoj strani.

Ne samo da se slažem, nego i preferiram.
Ja isto volim biti na obje strane dominacije :)

vision one
24.11.2010., 14:00

jao,koje feministicke fore,neznam cemu zenama takav poriv da se moraju dokaziva u svemu i bit kao glavne..mozete bit glavne i na suptilniji nacin a ne toljagom po glavi:D..znam jer sam ja kao teen i malo kasnije brijala kako sam ja sebi dovoljna i ni jedan muskarac meni nece naredjivat,to su bas extremi,lijepo je pustit da te se vodi tu i tamo ;)

veky13
24.11.2010., 17:43
Ma sve je to OK, ali to što opisuješ je 'materijal' za vezu. Problem je ako duže vrijeme nema veze na vidiku. Što onda?
Jedna je stvar apstinirati od veze, a sasvim druga apstenencija od seksa (I can feel it in my balls).

Dali smo za vezu mogu saznati i nakon seksa, pa ako i nismo, barem smo se poseksali :D

Dat ću ti ja broj od ovog mog koji se uporno ne želi seksat jer nismo u vezi, pa mu lipo to kao muškarac muškarcu objasni :D

Zoey
24.11.2010., 23:25
meni je upravo fenomenalno da je dr sc forumas napisao "izjebati". vrhunac ove teme.:D

/koja zbilja nema smisla. ono sto je nekima materijal za vezu nekima je materijal za bracni zivot do groba, a ono sto je nekima samo za jednu noc drugima moze biti veza. prestanite gurat tu jebenu gromadu uz prestrmo brdo./

Sves
25.11.2010., 09:22
Dat ću ti ja broj od ovog mog koji se uporno ne želi seksat jer nismo u vezi, pa mu lipo to kao muškarac muškarcu objasni :D

Mogu probati.
Ali mislim da mi za takav 'slučaj' treba više od jednog tel. poziva :lol: :lol:

Dr.sc. forumas
25.11.2010., 11:13
Sad kužim što znači kad netko kaže nekompatibilnost u seksu ti bi uporno htio pokazati gdje je ženi mjesto a možda njoj baš ne bi odgovaralo glumiti lutku na napuhavanje dok ti pokazuješ svoju moć hebanja.

OT: ovisi tko promatra, nekome materijal za ff a nekome za curu, ne ovisi nužno da li muško bira, moguće je i da se frajer nađe u toj ulozi.
I ne, nakon hebanja ne mora značiti da će se netko zaljubiti mislim da to ipak ovisi o nekim drugim kvalitetama a ne o qurcu.

Da, ja volim bit dominantniji,i? A nisam baš primijetio da su mi se cure na to žalile. Naime, sviđa im se kad muškarac vodi igru. Naravno ne uvijek, ali u većini slučajeva. I općenito većina žena voli dominantnijeg muškarca, bar one koje ja znam. Uglavnom ne vole da one moraju sve same pokretati, uvoditi novitete, sve voditi...

Da, ne mora ništa značiti, ali u puno slučajeva se svašta dešava.

Znači da rezimiramo što dr znanosti misli o seksu, vezama i ženama: Moraju se dobro poznavati da bi im seks bio dobar, a opet žena se zaljubi u prvog dobrog jebača iako ima tonu mana? Sad... Kako može on njoj bit dobar jebač ako ga ne poznaje? Odluči se.

Pa može joj bit dobar jebač ako njoj nije potrebno poznavanje da bi joj seks bio dobar ako se tako potrefi. Nisam rekao da seks sa nepoznatima ne može pbiti dobar. Čitaj prijašnje postove. Samo sam rekao da je to čista lutrija. Može bit dobar slučajno (ako se potrefi, jer prave komunikacije i razumijevanja a bome i nesebičnosti još nema) a može bit i teška katastrofa.

Ali sve volite da je u većini slučajeva dominantan muškarac. Na to sam mislio pod onom metaforom ("da im pokaže gdje im je mjesto") Ok, da, nemam puno iskustva i nisam imao velik broj partnerica (nit mi broj neš posebno znači), ali čitam i na forumu isto vaše navode.

Krivo shvaćanje mog navoda. Metafora "pokaže gdje joj je mjesto" bi u prijevodu značila da žene vole da je muškarac uglavnom u većini slučajeva dominantniji u krevetu a ne da one moraju voditi glavnu riječ. To da ne vode glavnu riječ naravno ne znači da ih muškarac mora nečemu "učiti", to veze s vezom nema. Ti misliš da je žena dobra u krevetu samo kad je dominantna???

veky13
25.11.2010., 12:24
Mogu probati.
Ali mislim da mi za takav 'slučaj' treba više od jednog tel. poziva :lol: :lol:

Za ovaj slučaj nema rješenja do sikire :D

Sves
25.11.2010., 12:29
Za ovaj slučaj nema rješenja do sikire :D

Šalu na stranu, ako si utvrdila da je jedini razlog zašto neće seks to što nije u vezi ja ti savjetujem da to i prihvatiš. Znam čini se suludim ali čovjek ima pravo na svoj stav.
Ja sam upoznao samo jednog sličnog, s time da taj neće prije braka.
Hm, možda još imam negdje njegov broj, prošlo je puno godina baš me zanima jel mu uspjelo :rofl:

chokopralina
25.11.2010., 12:41
@dr sc forumaš... opet piliš da velika većina žena voli dominantne muškarce u krevetu. DA, vole, ali ne u veeelikoj većini slučajeva, to ti dođe na podjednako. Vidjet ćeš kad naletiš na jednu pravu jebačicu, hahah... I gdje ti je sad ona statistika od 99% - 1% ??? O tome ti ja pričam. To jednostavno nije istina. Ili su ti glumile da baš uvijek (u veeelikoj većini) vole da im ti "pokažeš gdje im je mjesto" ili si ti nekim slučajem naletio samo na takve. Ne znam.

veky13
25.11.2010., 14:07
Šalu na stranu, ako si utvrdila da je jedini razlog zašto neće seks to što nije u vezi ja ti savjetujem da to i prihvatiš. Znam čini se suludim ali čovjek ima pravo na svoj stav.
Ja sam upoznao samo jednog sličnog, s time da taj neće prije braka.
Hm, možda još imam negdje njegov broj, prošlo je puno godina baš me zanima jel mu uspjelo :rofl:

Pa prihvatila sam i odjebaus tu cilu priču.
A taj tvoj koji neće prije braka... samo mi još takav nedostaje da ovaj moj širok dijapazon svakojakih idiota i čudaka bude potpun do kraja. Pa ako nađeš njegov broj molim da mi proslijediš :zubo:

AUDAX
25.11.2010., 22:21
Počeo sam pisati odgovor na temu, a onda skužio da ga ne mogu napisati, jer ga zapravo ne mogu verbalizirati :)

ali da, točno je da naprosto znam koja je samo za 1 noć, a kod koje postoji potencijal za više... Ponavljam, teško da mogu zapravo objasniti.

howyesno
25.11.2010., 22:47
A taj tvoj koji neće prije braka... samo mi još takav nedostaje da ovaj moj širok dijapazon svakojakih idiota i čudaka bude potpun do kraja. Pa ako nađeš njegov broj molim da mi proslijediš :zubo:

Veky, ja ti imam zoo od bivših, pa ako tražiš određene deformacije i psihofizička zastranjivanja, specificiraj na pm pa šaljem broj! :p :mig:

Sves
25.11.2010., 22:50
Pa prihvatila sam i odjebaus tu cilu priču.

Ovog ne bi ni neprijatelju preporučio :kava:

veky13
26.11.2010., 14:04
Veky, ja ti imam zoo od bivših, pa ako tražiš određene deformacije i psihofizička zastranjivanja, specificiraj na pm pa šaljem broj! :p :mig:

Haha, teško da postoji neka psihofizička defomacija na koju ja nisam naletila... i to više puta! Jedino mi ovaj njegov -neću prije braka- nedostaje.
:D

veky13
26.11.2010., 14:05
Ovog ne bi ni neprijatelju preporučio :kava:

Ajde daj..... da upotpunim kolekciju.

Sves
26.11.2010., 14:19
Ajde daj..... da upotpunim kolekciju.

Opa, kolekcionarka :D :D

E pa ak ću ti već pomoći upotpuniti kolekciju da čujem kaj si već do sad skupila?

veky13
26.11.2010., 14:22
Opa, kolekcionarka :D :D

E pa ak ću ti već pomoći upotpuniti kolekciju da čujem kaj si već do sad skupila?

Kad odem na godišnji jedno misec dana, onda ću ti možda stić to sve napisat :)

Sves
26.11.2010., 14:26
Kad odem na godišnji jedno misec dana, onda ću ti možda stić to sve napisat :)

Ako ih imaš već toliko onda ti šaljem broj, pod uvijetom da ga uspijem iskopati :kava:

veky13
26.11.2010., 20:15
Ako ih imaš već toliko onda ti šaljem broj, pod uvijetom da ga uspijem iskopati :kava:

Dogovoreno :top:

jebozovna
30.11.2010., 17:10
kaj to nije jednostavno? ako ti se svidi na bilo koji drugi način osim seksa, ako želiš više od seksa onda je materijal za vezu. s rizikom da propadne.

sad bi mogli još dodati koja je razlika između materijala za vezu i materijala za ženiti. jel to neko ko ispunjava samo financijsku stranu, jer seks imaš na svakom uglu, ili je to neko ko ispunjava i seksualnu i financijsku stranu.
ovisi o pojedincu. ne znači da će opstati brak s osobom koja zadovoljava sve uvjete

koja su vaša iskustva?

Kurtg
30.11.2010., 20:16
Ja imam jedno pitanje, neznam di bi postavila, ne želim novu temu otvarati, a problem je slične prirode. :rolleyes:

Uglavnom treba mi mišljenje iskusnijih ljudi. :raspa:

Upoznala sam jednog dečka preko neta. Ubrzo me tražio msn, i tak smo počeli pričat i to. Ubrzo mi je priznao da me odma na fejsu išao potražiti, i da vidi koja sam škola i tak. Ja sam njega dodala, i sad. Na fejsu mu ne piše da li ima curu ili ne, a piše mu samo da je trenutno za prijateljstva, i još k tome ima sliku s nekom curom na profilnoj koju je sad stavio nedavno. Uglavnom reko mi je i da je pogledao i moje slike. I nije me sad obasipao komplimentima, ali mi je dao do znanja da mu se sviđa kak izgledam. Dok pričamo, pa možemo pričati i po nekoliko sati bez prestanka. Stvarno su super razgovori. Imamo puno zajedničkih interesa, kužimo se, zajebancija je tu, imamo dosta istih mišljenja, zabavan je on meni i ja njemu, čak je i par puta bilo nekih tema,i razgovora i izjava koja su malo onak perverzne/sexualne prirode (al nikaj vulgarno i odvratno, nego baš onak ko da se zanimaš za nekoga). Dakle sve ide ko po špagi. I tak smo nekaj pričali, i u principu me pozvao da dođem van u subotu na neki koncert di će i on biti (i još je dodao da će biti tamo sa svim frendovima), meni se baš i ne da po nekim koncertima ići, pa sam predložila da odemo možda na kavu ipak, kaj je on s oduševljenjem proglasio super idejom. I sad mene par stvari zanima, kak da saznam jel ima curu? Kak da skužim jel se zanima za mene? I kaj mislite, kak on tu kavu vidi (kao spoj, frendovski, ili kaj)? (meni se čini, mada ja nisam realna niti subjektivna, da mu se sviđam, ali ne mogu protumačiti koliko i na kojoj bazi, nekako mi više djeluje da je za neko "žnaranje" i te spike) E da i meni je 16, a njemu 18.

Mako11
30.11.2010., 20:22
da li si djevica? :top:
ako jesi cuvaj se,jer mozda je njemu samo do sexa.

Kurtg
30.11.2010., 20:23

Jesam da. I (mislim da) on to zna. :ne zna:

DA2010
30.11.2010., 20:24

ma niiiiijee...

Mako11
30.11.2010., 20:26
ja sam "bio" tip samo za jednu noc,ali i devojke su takve bile,tako da tu nije bilo nikakvih problema.Moras se dobro cuvati i videti njegove namere,jer posle se moze desiti da te bas jako povredi,a to sto ce te upoznati sa frendovima je super,bar za sad,jer te se ne stidi i nema tako tih kompleksa.Samo budi oprezna :mig:

Kurtg
30.11.2010., 20:28
ja sam "bio" tip samo za jednu noc,ali i devojke su takve bile,tako da tu nema ni problema.Moras se dobro cuvati i videti njegove namere,jer posle se moze desiti da te bas jako povredi,a to sto ce te upoznati sa frendovima je super,bar za sad,jer te se ne stidi i nema tako tih kompleksa.Samo budi oprezna :mig:

Ma znam ja sve o oprezu, i na kraju smo se ipak dogovorili za kavu (samo nas 2), al me zanima baš kak bi mogla skužiti tj koji su znakovi da je zainteresiran? :ne zna:

Zoey
30.11.2010., 20:28
Ja imam jedno pitanje, neznam di bi postavila, ne želim novu temu otvarati, a problem je slične prirode. :rolleyes:
...E da i meni je 16, a njemu 18.

okej.... :misli:

iz ovoga sto sam ovak na brzinu procitala iz teksta u kojem je bilo jebeno tesko stisnut enter par puta, zakljucila bih da se tip ovako dopisuje s hrpom cura, uopce ne obracajuci poznornost i ne mareci za to da se pokoja mozda zaljubila u njega na nevideno.

necu osudivat pozivna koncert s drustvom jer hej, mozda covjek tako voli s curom i drustvom odmah, sta ja znam, ali cini mi se da bi vecina radije solo popila kavu ili vec nesto za prvi put. EDIT: aha, sad vidim da ipak idete na kavu. :D

i... kak to da ti vec ne znas ima li on curu ili ne? kako bilo, ti njega lijepo pitaj pa sta bude. mislim, bolje ti je da odmah znas.

Mako11
30.11.2010., 20:32
Ma znam ja sve o oprezu, i na kraju smo se ipak dogovorili za kavu (samo nas 2), al me zanima baš kak bi mogla skužiti tj koji su znakovi da je zainteresiran? :ne zna:

pa videces samo ce doci od sebe,samo nemoj biti nervozna :mig:
odite na kafu popricajete,pitaj ga sta te interesuje,ne daj da manipulise sa tobom.Svremenom ces sve videti,da li je za vezu ili nije.

Kurtg
30.11.2010., 20:34
okej.... :misli:

iz ovoga sto sam ovak na brzinu procitala iz teksta u kojem je bilo jebeno tesko stisnut enter par puta, zakljucila bih da se tip ovako dopisuje s hrpom cura, uopce ne obracajuci poznornost i ne mareci za to da se pokoja mozda zaljubila u njega na nevideno.

necu osudivat pozivna koncert s drustvom jer hej, mozda covjek tako voli s curom i drustvom odmah, sta ja znam, ali cini mi se da bi vecina radije solo popila kavu ili vec nesto za prvi put. EDIT: aha, sad vidim da ipak idete na kavu. :D

i... kak to da ti vec ne znas ima li on curu ili ne? kako bilo, ti njega lijepo pitaj pa sta bude. mislim, bolje ti je da odmah znas.

Sumnjam baš da se dopisuje s hrpom cura u 5 ujutro. Jer smo 2-3 dana pričali do stvarno sitnih sati. :ne zna:

Mislim da si u pravu, i trebala bi ga pitati, ali više onako da prikriveno pitanje stavim u neki kontekst tako da nije onak skroz napadno ili kajjaznam. I da nije se tu nitko zaljubio, samo me zanimaju mišljenja ljudi, jer bi mi to olakšalo situaciju. :raspa: :)

Zoey
30.11.2010., 20:41
Sumnjam baš da se dopisuje s hrpom cura u 5 ujutro. Jer smo 2-3 dana pričali do stvarno sitnih sati. :ne zna:

Mislim da si u pravu, i trebala bi ga pitati, ali više onako da prikriveno pitanje stavim u neki kontekst tako da nije onak skroz napadno ili kajjaznam. I da nije se tu nitko zaljubio, samo me zanimaju mišljenja ljudi, jer bi mi to olakšalo situaciju. :raspa: :)

pa nisam ni mislila da se dopisuje istovremeno s vise cura.

prikriveno pitanje? ja ne bih. :D

Mako11
30.11.2010., 20:41
nastavi uobicajno kao do sad,otidji na kafu i posle ces videti sta i kako.Ja vjerujem da je on zaljubljen u tebe,baram da mu se svidjas,kao i tebi on :top:

kad je kafa?:D

Kurtg
30.11.2010., 20:43
pa videces samo ce doci od sebe,samo nemoj biti nervozna :mig:
odite na kafu popricajete,pitaj ga sta te interesuje,ne daj da manipulise sa tobom.Svremenom ces sve videti,da li je za vezu ili nije.

Nervozna neću biti, jer nema razloga za to :ne zna: Neće on manipulirati samnom, jer sam već prije naučila kako to može biti gadno, i znam se toga čuvati. Tak da je to riješeno :mig:

pa nisam ni mislila da se dopisuje istovremeno s vise cura.

prikriveno pitanje? ja ne bih. :D

Nego kaj, ti bi u glavu odma,a? :zubo:

Jer mene zanima to samo, jer ako ima curu, ne želim ispast ona druga, jel nije mi to u planu. :rolleyes:

nastavi uobicajno kao do sad,otidji na kafu i posle ces videti sta i kako.Ja vjerujem da je on zaljubljen u tebe,baram da mu se svidjas,kao i tebi on :top:

kad je kafa?:D

Ja imam filing da se zanima za mene, pa neću brate sad lagati da se ja ne zanimam :zubo: :raspa:

A kava bi trebala biti ovu subotu..

Mako11
30.11.2010., 20:46
ova djevojka zna sta hoce :D
A slusaj,sta ako ti ponudi vezu bez obaveza,da l' ces prihvatiti?ako ne zbog cega? joj,ovo moze i moje pitanje da resi :D

salonitanka
30.11.2010., 20:49
Mislim da si u pravu, i trebala bi ga pitati, ali više onako da prikriveno pitanje stavim u neki kontekst tako da nije onak skroz napadno ili kajjaznam.

onda riskiraš da prikriješ to pitanje, da frajer uopće ne skuži! :cerek:

kažu ljudi, pametniji od mene, da je bolje drito u glavu, pa ko živ, ko mrtav. :mig:

Kurtg
30.11.2010., 20:51
ova djevojka zna sta hoce :D
A slusaj,sta ako ti ponudi vezu bez obaveza,da l' ces prihvatiti?ako ne zbog cega? joj,ovo moze i moje pitanje da resi :D

Pa naravno da znam, ak imam 16 ne znači da sam balava ili glupa :mirko:

Ako ponudi nešto bez obaveza, hmm.. Pa mogla bi ga malo motat oko prsta, sex se ne računa, o tome ne mora ni pomišljati, jer pičke ne dam :kava:, a svakog se da zmotat, pa ako ću ja htjet vezu, eh onda.. svaki ima slabu točku, ja ću iskoristit njegovu, pa ako bude veze bit će. Ali sa nekim ciljem nejdem. :raspa:

Kurtg
30.11.2010., 20:53
onda riskiraš da prikriješ to pitanje, da frajer uopće ne skuži! :cerek:

kažu ljudi, pametniji od mene, da je bolje drito u glavu, pa ko živ, ko mrtav. :mig:

Znam kak je, i to sam prošla već :rofl: :lol:

Jednom sam tak frendu koji mi se sviđao to rekla, pa je na kraju ispalo, ćuj ti si meni super, al frendovi smo a i ja sam ti bebasti idiot... :raspa: Jel preživjela sam a i frenda još uvjek imam :zubo:

Mako11
30.11.2010., 20:53
ne nisam mislio da si mutava i nezrela :D :)
hm,bice nesto ovde,bice :cerek: :top:
vidim da si iskusna.

Kurtg
30.11.2010., 20:58
ne nisam mislio da si mutava i nezrela :D :)
hm,bice nesto ovde,bice :cerek: :top:
vidim da si iskusna.

Nisam tak iskusna, kolko imam logike u glavi jbg, a i slušam dobro kad mi frendice/frendovi pričaju o svojim iskustvima, pa ja to ko spužva upijam. :rofl:

Uglavnom, fala kaj ste pomogli, malo mi je lakše odma. :D

Mako11
30.11.2010., 20:59
javi se posle kave,da vidimo kak je ispalo :D:top:

Kurtg
30.11.2010., 21:02
javi se posle kave,da vidimo kak je ispalo :D:top:

Možda :zubo:

Some people don't score and tell. :p

Zoey
30.11.2010., 21:19
Nisam tak iskusna, kolko imam logike u glavi jbg, a i slušam dobro kad mi frendice/frendovi pričaju o svojim iskustvima, pa ja to ko spužva upijam. :rofl:

Uglavnom, fala kaj ste pomogli, malo mi je lakše odma. :D

iskreno, puno ti je bolje ucit na vlastitim sranjima. ovako ces cijeli zivot imati samo tuda iskustva, a svoje nijedno. :ne zna:

Lady_Storm
30.11.2010., 21:45
[QUOTE=salonitanka;30086138]dok god imaš taj stavom da seksom nešto daješ tj.da daješ pičke, nećeš daleko.

:top::top::top:

Kurtg
30.11.2010., 22:23
iskreno, puno ti je bolje ucit na vlastitim sranjima. ovako ces cijeli zivot imati samo tuda iskustva, a svoje nijedno. :ne zna:

Govorim o isustvima sa sexom, i takvim stvarima.. :raspa:

Zoey
30.11.2010., 22:27
Govorim o isustvima sa sexom, i takvim stvarima.. :raspa:

da, i? :confused:

cula is od frendica kak je ovo, ono... bla bla bla pa ces to preskocit (sta god to bilo) i neces probat? svaka cast. kandidat za osobu s najmanje muda ikad. i jos kad tome dodam ono prikriveno pitanje.... :kava:

Kurtg
30.11.2010., 22:31
da, i? :confused:

cula is od frendica kak je ovo, ono... bla bla bla pa ces to preskocit (sta god to bilo) i neces probat? svaka cast. kandidat za osobu s najmanje muda ikad. i jos kad tome dodam ono prikriveno pitanje.... :kava:

Evo konkretno. Frendica koja je od mene mlađa dobrih 10 mjeseci, je sa dečkom s kojim je bila mjesec dana ni toliko izgubila nevinost (tek je 15 god navršila) nakon čega ju je on napucao. I ima takvih još primjera, zbog kojih znam da se u takve neke odnose ne upuštam prije nego znam da mogu vjerovat nekome.. Neznam po čemu bi ja onda bila "kandidat za nemat muda" :ne zna: :confused:

Mako11
30.11.2010., 22:33
@Kurtg
To nisam ocekivao od tebe.
ako je on onaj pravi,uradi to sa njim,nema straha,pa valjda on ima iskustva,ako nema opet dobro,pa niste ni prvi ni zadnji kojima je to prvi put.Ako se decko zacopa u tebe tokom veze,normalno da ce traziti i sex.Ako shvatis da je on onaj pravi koga si cekala,uradi to,u suprotnom ako mu je samo do sexa,ispali ga.

Kurtg
30.11.2010., 22:36
@Kurtg
To nisam ocekivao od tebe.
ako je on onaj pravi,uradi to sa njim,nema straha,pa valjda on ima iskustva,ako nema opet dobro,pa niste ni prvi ni zadnji kojima je to prvi put.Ako se decko zacopa u tebe tokom veze,normalno da ce traziti i sex.Ako shvatis da je on onaj pravi koga si cekala,uradi to,u suprotnom ako mu je samo do sexa,ispali ga.

Pa naravno da ću spavati sa dečkom, nije da planiram u časne ići, samo ne želim to napraviti s nekime, i da mi se dogodi nešto kao mojoj prijateljici, ipak je on puno iskusniji. :flop:

Mako11
30.11.2010., 22:38
Razumijem te,posle kafe ces vise znati :D upoznaj ga dobro,vidi kakve su mu namere itd.Mozda sam propustio,da li se vi ponekad vidjate?

Kurtg
30.11.2010., 22:43
Razumijem te,posle kafe ces vise znati :D upoznaj ga dobro,vidi kakve su mu namere itd.Mozda sam propustio,da li se vi ponekad vidjate?

Ne, tek smo se "upoznali" ovo nam je prvi put da idemo negdje. E da i provjerila sam, nema curu :raspa:

Mako11
30.11.2010., 22:50
pouzdan izvor?:D
znaci upoznali ste se preko fb i sad se trebate prvi put naci uzivo ako ne gresim?:mig:

Kurtg
30.11.2010., 22:54
pouzdan izvor?:D
znaci upoznali ste se preko fb i sad se trebate prvi put naci uzivo ako ne gresim?:mig:

Možemo reć da. On sam mi je rekao hhh :zubo: :raspa:

harri
01.12.2010., 03:54
Nema curu,rekao ti je da dobro izgledaš,pričate do 5 ujutro (znači nije da si kažete samo nešta na brzaka i da on ode),volite slične stvari! I još te zvao sa ekipom van(ne srami te se)! Meni se ovo ne čini ko neki lik koji sam hoće sex! Možda je i njemu drago da konačno može sa nekim pričat i otić na kave! A Bože moj,ostalo dolazi polako!
Mislim da bi ovo moglo uspjet :D I ako krenete u nešto ne obavezno (što zbog nesigurnosti,što zbog daljine,što zbog faxa/škole) i ako se takne sexa nemoj odmah pošizit! Frajeri su takvi.samo kaj mi se još ovaj čini normalniji! Predviđam strastveno ljubljenje na prvom spoju :cerek:
Al' si prije postavi pitanje šta ti hoćeš! Jel tebi trenutno do veze,do motanja momka ili samo do 2-3 izlaska,malo barenja i to je to!

Javi nam svakako kako je prošlo! :top:

EDIT: Tek sada vidim da imam 1 post,di su nestali ostali?! :facepalm:

Kurtg
01.12.2010., 13:27
Nema curu,rekao ti je da dobro izgledaš,pričate do 5 ujutro (znači nije da si kažete samo nešta na brzaka i da on ode),volite slične stvari! I još te zvao sa ekipom van(ne srami te se)! Meni se ovo ne čini ko neki lik koji sam hoće sex! Možda je i njemu drago da konačno može sa nekim pričat i otić na kave! A Bože moj,ostalo dolazi polako!
Mislim da bi ovo moglo uspjet :D I ako krenete u nešto ne obavezno (što zbog nesigurnosti,što zbog daljine,što zbog faxa/škole) i ako se takne sexa nemoj odmah pošizit! Frajeri su takvi.samo kaj mi se još ovaj čini normalniji! Predviđam strastveno ljubljenje na prvom spoju :cerek:
Al' si prije postavi pitanje šta ti hoćeš! Jel tebi trenutno do veze,do motanja momka ili samo do 2-3 izlaska,malo barenja i to je to!

Javi nam svakako kako je prošlo! :top:

EDIT: Tek sada vidim da imam 1 post,di su nestali ostali?! :facepalm:

Sad još trenutno neznam šta bi htjela, jer moram vidit i kako se uživo slažemo, ali ako bi sve dobro prošlo, htjela bi vezu, jer je dečko i više nego normalan, zabavan je, kuži me, i imamo stvarno puno, ali jako puno toga zajedničkog.. :ne zna: Ja osobno mislim da je glavni temelj za vezu, da te netko privlači fizički, psihički i da imate dovoljno zajedničkih stvari/interesa.. :raspa:

A kaj se tiče stravstvenog ljubljenja na prvom spoju. Tog neće bit. Nek malo isčekuje (iako ću i sebi uskratiti, ali ako se odmah prepustim onda mu možda brzo dosadim) :raspa: :zubo:

chokopralina
01.12.2010., 13:42
A kaj se tiče stravstvenog ljubljenja na prvom spoju. Tog neće bit. Nek malo isčekuje (iako ću i sebi uskratiti, ali ako se odmah prepustim onda mu možda brzo dosadim) :raspa: :zubo:

Eh da sam barem ja tako razmišljala sa 16 :rofl:

Ma kad razmislim... Neka nisam.. heheh... :lol::lol::lol:

Sretno, btw. :mig:

Sovereign 8
01.12.2010., 14:39
Dobra tema :D

Uglavnom ja mislim da ako cura da prerano (recimo na prvom, drugom, trećem spoju) onda je bolje s takvom se ne upuštat u vezu, jer joj nemogu vjerovat dal će me prevariti ili ne. Ako pak cura odugovlači s upuštanjem u seksualni odnos, onda opet nije dobro, jer to može uzrokovat da se ohladim od nje nakon nekog vremena i spucam ju :D

Sve u svemu po meni je cura za vezu ona koja ne daje odmah, već tek nakon nekog vremena :mig:

fgzcvijetic
01.12.2010., 14:47

Uglavnom ja mislim da ako cura da prerano (recimo na prvom, drugom, trećem spoju) onda je bolje s takvom se ne upuštat u vezu, jer joj nemogu vjerovat dal će me prevariti ili ne. Ako pak cura odugovlači s upuštanjem u seksualni odnos, onda opet nije dobro, jer to može uzrokovat da se ohladim od nje nakon nekog vremena i spucam ju :D

Sve u svemu po meni je cura za vezu ona koja ne daje odmah, već tek nakon nekog vremena :mig:

Dakle, treba ti jedna koja uči iz reklama za T-Mobile.

Ajme gluposti :facepalm:

Sovereign 8
01.12.2010., 14:54
Dakle, treba ti jedna koja uči iz reklama za T-Mobile.

Ajme gluposti :facepalm:

Ne već mi treba neka normalna :mig: I da, ako misliš da su gluposti to što pričam, vjeruj mi nisu, jer sam imam iskustva sa obje situacije koje sam naveo :D

Uglavnom, ne treba mi cura koja se odmah prvu noć hoće kresnut, a ni ona kojoj nema ništa od seksa prije braka.

fgzcvijetic
01.12.2010., 15:00
Ne već mi treba neka normalna :mig: I da, ako misliš da su gluposti to što pričam, vjeruj mi nisu, jer sam imam iskustva sa obje situacije koje sam naveo :D

Uglavnom, ne treba mi cura koja se odmah prvu noć hoće kresnut, a ni ona kojoj nema ništa od seksa prije braka.

Gle, kakve veze ima trenutak kresanja? Moja žena i ja smo se kuhali nekoliko tjedana. Prasnuli smo se drugi dan veze, zaprosio sam ju dan poslije i od tada je prošlo gotovo 20 godina. A da sam bio željan pice, nisam.

harri
01.12.2010., 15:03
Sad još trenutno neznam šta bi htjela, jer moram vidit i kako se uživo slažemo, ali ako bi sve dobro prošlo, htjela bi vezu, jer je dečko i više nego normalan, zabavan je, kuži me, i imamo stvarno puno, ali jako puno toga zajedničkog.. :ne zna: Ja osobno mislim da je glavni temelj za vezu, da te netko privlači fizički, psihički i da imate dovoljno zajedničkih stvari/interesa.. :raspa:

Pa dobro,podrazumijeva se da još ne znaš šta bi sa TIM dečkom! Ali kakvo ti je trenutno stanje općenito?! Valjda znaš dal ti se ide u vezu ili ti se ostaje na tim nekim kavicama!

A kaj se tiče zadnjeg,ne znam! Ne treba te sad polizat cijelu i ispipat! Ali ak te krene poljubit na kraju ne vidim zašto bi mu to trebala (a i sebi kako si rekla) uskratiti! Možda ti se baš momak svidi,a nakon tog može pomislit da te odbija! Uostalom,kud bolji način nego završiti prvi dejt poljupcem :D

Sovereign 8
01.12.2010., 15:08
Gle, kakve veze ima trenutak kresanja? Moja žena i ja smo se kuhali nekoliko tjedana. Prasnuli smo se drugi dan veze, zaprosio sam ju dan poslije i od tada je prošlo gotovo 20 godina. A da sam bio željan pice, nisam.

A dobro, nekad zna biti iznimaka, ali je u 90% sučajeva ovako kako sam napisao u postu iznad.

chokopralina
01.12.2010., 15:15

Ajde sad polako... Zašto, ali zašto, zašto takvu glupost pišeš po forumu? Onda bi tako mi žene trebale okarakterizirati vas muškarce, a po tome, onda nijedan nije materijal za vezu i najbolje je bit lezba, jer svaki frajer bi dao na prvom spoju. A vi ste svi pošteni i čedni !!! Po čemu se mi to razlikujemo da vi smijete imat seksualne želje odmah, a mi ne smijemo jedno određeno vrijeme za koje ti smatraš da treba proći da bi cura bila ispravna i materijal za vezu? AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :facepalm:

chokopralina
01.12.2010., 15:18
Ograničenost je gadna stvar. Evo ti primjera: Ja kad sam upoznala svog sadašnjeg dragog, htjela sam ga samo jebat i ništa više, i eto nakon godinu dana me zaprosio jer smatra da sam ja savršena za njega. JER JE I ON MENI DAO odmah, ne samo ja njemu. NHF.

Sovereign 8
01.12.2010., 15:49
Kao što rekoh u prijašnjem postu ima iznimaka, ali isto tako nemožeš ni sve muškarce kategorizirat. Naprimjer, ja nebi baš svakoj dao odmah :p

chokopralina
01.12.2010., 16:18
Kao što rekoh u prijašnjem postu ima iznimaka, ali isto tako nemožeš ni sve muškarce kategorizirat. Naprimjer, ja nebi baš svakoj dao odmah :p

I ja samo kažem da nismo samo mi te koje damo pičke, nego ste i vi ti koji date kurca, jer da ne date, kome bi mi dale pičke? I nervira me kad se ženu okarakterizira samo po tome je li i kad i kome dala pičke. A muškarca se ne okarakterizira je li on materijal za vezu jer bi dao kurca na prvom/drugom spoju, a gotovo svi koje ja poznajem bi, ali isto tako kao ti smatraju da žena ne bi trebala. A na kraju to nema apsolutno nikakve veze s tim je li netko materijal za vezu i za koga. Možda bi ti ona koja ti je dala na prvom spoju bila bolja žena od one koja je čekala 2 mj da ti "da pičke". To nema apsolutno nikakve veze.

Mako11
01.12.2010., 16:37
Sve se vrti oko picke :rofl:ili (kurcica) :lol:
Bas je lepo kad na prvom dejtu padne i prvi sex sa tom osobom. :cerek:

Kurtg
01.12.2010., 16:48
Pa dobro,podrazumijeva se da još ne znaš šta bi sa TIM dečkom! Ali kakvo ti je trenutno stanje općenito?! Valjda znaš dal ti se ide u vezu ili ti se ostaje na tim nekim kavicama!

A kaj se tiče zadnjeg,ne znam! Ne treba te sad polizat cijelu i ispipat! Ali ak te krene poljubit na kraju ne vidim zašto bi mu to trebala (a i sebi kako si rekla) uskratiti! Možda ti se baš momak svidi,a nakon tog može pomislit da te odbija! Uostalom,kud bolji način nego završiti prvi dejt poljupcem :D

Moje stanje trenutno je da sam slobodna i htjela bi vezu (ne da ju tražim, ali ako bi se desilo, prihvatila bi to definitivno..) ne bi na kavicama htjela ostati.. Jedan poljubac u redu, ali sad da se pohvatamo. :nono:

Iako bi ja to možda htjela, ali onda mu šaljem krivu poruku.. :raspa:

Mako11
01.12.2010., 16:56
pa ti stvarno ne znas sta hoces :lol:

Sves
01.12.2010., 16:58

Hoće li netko, kad već napiše ovakvu izjavu, to barem pokušati argumentirati. :rolleyes:

Kakva je to cura koja ti da odma?
Napaljena, recimo...
Kakva ona koja da malo kasnije?
Može biti neodlučna, recimo....

Ne kažem da je tako, jer ja nemam te dvije ladice u glavi u koje trpam žene. Ne znam, kakva je koja? Zato tražim argumente! :D

Edit: I gdje je granica? Ako ti peti puta neda onda ju otkantaš? ili možda šesti?

jajanka
01.12.2010., 17:01
Da sam muško, ne bi bila s curom koja daje odma...:flop:

Jbga, konzerva :kava:

div

ali...

ali...

najbitnije je da zna kaj neće :rofl:

:lol:

Kurtg

:rofl: :lol:

A upravo sam napisala kaj oću :zubo: :raspa:

harri
01.12.2010., 17:06
Moje stanje trenutno je da sam slobodna i htjela bi vezu (ne da ju tražim, ali ako bi se desilo, prihvatila bi to definitivno..) ne bi na kavicama htjela ostati.. Jedan poljubac u redu, ali sad da se pohvatamo. :nono:

Iako bi ja to možda htjela, ali onda mu šaljem krivu poruku.. :raspa:

Pa to je u redu! Kavica,daj mu kasnije pusu na zimi da ga prođu trnci i to je to :ne zna:
Ak se vrati po još znači da je to to! :D

P.S. iz iskustva ne preporučam neki birc di može bit poznate ekipe (pogotovo ako vam je prvi puta da se vidite,a i ako nije ono full frendovski)!! Jer neko vam može se prikrpat,a sumnjam da to želite oboje! :mig:

Mako11
01.12.2010., 17:06
ja cu ovde da stanem..do subote se dopisuj sa njim,sve normalo,a kad dodjete na kafu budi opustena,razgovarajte o vama,jer ne bi se nalazili bez veze da oboje necete vezu.i ne daj mu lazne znakove :rofl: ili na kavi,ili posle kave pasce prvi poljubac,ne odbijaj mislice da si frik :rofl: posle ces i samam videti sta i kako dalje

Mako11
01.12.2010., 17:12
Hoće li netko, kad već napiše ovakvu izjavu, to barem pokušati argumentirati. :rolleyes:

Napaljena, recimo...

Ne kažem da je tako, jer ja nemam te dvije ladice u glavi u koje trpam žene. Ne znam, kakva je koja? Zato tražim argumente! :D

Edit: I gdje je granica? Ako ti peti puta neda onda ju otkantaš? ili možda šesti?

1.Moze se reci da je napaljena,mozda je u pitanju neka starija koka :rofl:
2.Malo kasnije da ti da,znaci da jos nije spremna,ako je volis cekaces taj trenutak,ali ne nekih 3 mjeseca
3.Granice su kod svakoga razlicite,ali duze cekanje nije dobra podloga za vezu :top:

Kurtg
01.12.2010., 17:12
Pa to je u redu! Kavica,daj mu kasnije pusu na zimi da ga prođu trnci i to je to :ne zna:
Ak se vrati po još znači da je to to! :D

P.S. iz iskustva ne preporučam neki birc di može bit poznate ekipe (pogotovo ako vam je prvi puta da se vidite,a i ako nije ono full frendovski)!! Jer neko vam može se prikrpat,a sumnjam da to želite oboje! :mig:

Idemo u meni najdraži kafić,u kojem ima dosta mjesta za "intimna" druženja.. Ako nekoga i sretnem što sumnjam, jer moji svi u subotu nisu ni blizu tog kafića, a njegovi još manje, jer ni neznaju za njega, tako da mislim da mi je izbor dobar. :D

ja cu ovde da stanem..do subote se dopisuj sa njim,sve normalo,a kad dodjete na kafu budi opustena,razgovarajte o vama,jer ne bi se nalazili bez veze da oboje necete vezu.i ne daj mu lazne znakove :rofl: ili na kavi,ili posle kave pasce prvi poljubac,ne odbijaj mislice da si frik :rofl: posle ces i samam videti sta i kako dalje

A kaj ak me ne poljubi? :eek: :rofl:

Mako11
01.12.2010., 17:14
nije on od tih :rofl:

Kurtg
01.12.2010., 17:15
nije on od tih :rofl:

SI ziher? haha

harri
01.12.2010., 17:18
Idemo u meni najdraži kafić,u kojem ima dosta mjesta za "intimna" druženja.. Ako nekoga i sretnem što sumnjam, jer moji svi u subotu nisu ni blizu tog kafića, a njegovi još manje, jer ni neznaju za njega, tako da mislim da mi je izbor dobar. :D

A kaj ak me ne poljubi? :eek: :rofl:

Tebi najdraži?! Super :D
Onda ti odaberi neko mjesto za sjest,i pošto mu sigurno neće bit ugodno na početku ti malo dominiraj,ak kužiš kaj mislim! :ne zna:

A za ovo na kraju,ja ne bi brinuo :rofl: Samo ga nemoj odbit onak "divljački" da ne pobjegne momak! :lol:

PWA
01.12.2010., 17:20
1.Moze se reci da je napaljena,mozda je u pitanju neka starija koka :rofl:
2.Malo kasnije da ti da,znaci da jos nije spremna,ako je volis cekaces taj trenutak,ali ne nekih 3 mjeseca
3.Granice su kod svakoga razlicite,ali duze cekanje nije dobra podloga za vezu :top:

Kako to misliš, ako ju voliš ćeš čekat, ali ne 3 mjeseca? Šta ju voliš već prvi tjedan? :rolleyes:

Kurtg
01.12.2010., 17:22
Tebi najdraži?! Super :D
Onda ti odaberi neko mjesto za sjest,i pošto mi sigurno neće bit ugodno na početku ti malo dominiraj,ak kužiš kaj mislim! :ne zna:

A za ovo na kraju,ja ne bi brinuo :rofl: Samo ga nemoj odbit onak "divljački" da ne pobjegne momak! :lol:

Već znam di možemo sjesti, ima jedan separe u kojem su samo 2 stola, i tam je velika fotelja (za dvoje) di bi mogli sjesti. :zubo:

Onda ne brinem :top: I neću, ako ću odbit bit će to veoma blago i "toplo" da mu dam do znanja da malo samo pričeka. :raspa:

Mako11
01.12.2010., 17:29
Kako to misliš, ako ju voliš ćeš čekat, ali ne 3 mjeseca? Šta ju voliš već prvi tjedan? :rolleyes:

Pa,zar nije puno cekati 3 ili vise mesjeci za prvi sex?
Ajde,ne odma,ali sto tago dugo odugovlaciti?

chokopralina
01.12.2010., 17:30
Joj djeco odite trolat neki drugi forum.

Mako11
01.12.2010., 17:32
penzici odite spavat.

chokopralina
01.12.2010., 17:35
penzici odite spavat.

Ja imam 20+, a -30g. Teško da sam za penziju.

Mako11
01.12.2010., 17:37
Salio sam se :D
nego,sto ti smetaju neki odgovori?

PWA
01.12.2010., 17:42
Pa,zar nije puno cekati 3 ili vise mesjeci za prvi sex?
Ajde,ne odma,ali sto tago dugo odugovlaciti?

Vidim da nisi skužio poantu mog posta.
It´s ok :bicedobro:

chokopralina
01.12.2010., 17:43
Pa pogledaj naslov teme, totalno ste offtopic. I po postovima zaključujem da ste teen, uostalom, kurtg je napisala da ima 16g, a ovo nije tema u kojoj su kompetentni šesnaestogodišnjaci. Kad bi uopće pisali na temu.

Mako11
01.12.2010., 18:55
@PWA
Ubuduce pripazi na gramaticke greske,pa mozda i skontam "poantu" tvog posta.Odgovor ste dobili.

@chokopralina
Devojka je zatrazila pomoc,i mi joj pokusavamo pomoci.Kad sam se regisrtovao nije mi pisalo da mi postovi moraju biti u skladu sa godinama,tako da...
I,imam 18 godina,ali iskustva kao da imam 35. :top:

chokopralina
01.12.2010., 18:58
@chokopralina
Devojka je zatrazila pomoc,i mi joj pokusavamo pomoci.Kad sam se regisrtovao nije mi pisalo da mi postovi moraju biti u skladu sa godinama,tako da...
I,imam 18 godina,ali iskustva kao da imam 35. :top:

:facepalm:

Mako11
01.12.2010., 19:02
Ljubim te chokopralina :Placebo:
Mogli bi se nesto preko pm dogovoriti?:zvrko:

Sovereign 8
01.12.2010., 19:12

Da, naravno da hoću :mig:

Napaljena, recimo...

Ja bih rekao da su u 90% slučajeva takve cure materijal za jednu noć, a i s takvima nemožeš bit siguran na čemu si tj. hoće li te prevarit s nekim :p

Ne mora bit neodlučna, nego jednostavno ne želi bit etiketirana ko cheap slut, iliti cura za jednu noć, a i želi znat na čemu je. Naravno kao što sam već rekao, uvijek ima iznimaka.

To nisu dvije ladice u glavi, već teorija koja je u 90% slučajeva ispravna :mig:

E to zavisi od osobe/a.

Sves
01.12.2010., 22:30
Ne mora bit neodlučna, nego jednostavno ne želi bit etiketirana ko cheap slut, iliti cura za jednu noć, a i želi znat na čemu je. Naravno kao što sam već rekao, uvijek ima iznimaka.

Jedini dio koji podsjeća ne argument je zapravo ta famozna 'etiketa' lake žene iliti kurve po narodski :rolleyes:
Dakle riječ je o uvriježenom mišljenju koje društvo ima za takav tip ponašanja.

Bolje da sad ne nabrajam sva uvriježena mišljenja koja su se pokazala pogrešnim kroz povijest, ili ne daj Bože postanem previše prost govoreći svoje mišljenje o obrascima ponašanja kojih bi se kao trebali držati.

Uostalom i ti sam kažeš: 'ne mora biti'. wft...
I pusti sad postotke sa strane. Po tvojoj teroriji može ti se dogoditi da 'odbaciš ženu svog života' jer ti je dala od prve.
Apsurdno :kava:

Incongruity
02.12.2010., 12:19
Dajte šta zezate tipa, otkrio sebi cunning plan (CO Balldrick) da se zaštiti od nevjere, što mu sad uništavati iluzije.

Iluzorno je misliti da neko ko koristi postotke bez ikakve ideje o tome šta oni znače može imati mentalni kapacitet da shvati šta riječ "argumentirati" znači.

chokopralina
02.12.2010., 13:44
Ja stvarno ne znam, neka mi netko objasni zašto se daju toliki postotci u korist žena koje "ne daju pičke" kad se radi o varanju partnera? Zašto se smatra da će ona koja je dala odmah i varati? ARGUMENTE molim, i bez onih "u 90% slučajeva je tako." Jer nije tako. Ja govorim čisto iz svog iskustva. Varala sam prošlog partnera kojem nisam dala mjesec dana, a sadašnjeg ne varam kojem sam dala odmah. I da se razumijemo, i on je meni dao, inače ja ne bih mogla dati njemu. NHF. Možda ste vi muškarci veće kurve od nas kad tako razmišljate ograničeno. (Oni koji razmišljate.)

Totalni bullshit.

vision one
02.12.2010., 14:39
Ja stvarno ne znam, neka mi netko objasni zašto se daju toliki postotci u korist žena koje "ne daju pičke" kad se radi o varanju partnera? Zašto se smatra da će ona koja je dala odmah i varati? ARGUMENTE molim, i bez onih "u 90% slučajeva je tako." Jer nije tako. Ja govorim čisto iz svog iskustva. Varala sam prošlog partnera kojem nisam dala mjesec dana, a sadašnjeg ne varam kojem sam dala odmah. I da se razumijemo, i on je meni dao, inače ja ne bih mogla dati njemu. NHF. Možda ste vi muškarci veće kurve od nas kad tako razmišljate ograničeno. (Oni koji razmišljate.)

Totalni bullshit.

svi muskarci koji tako razmisljaju su sterilni u mozgu,impotentni ili su prikriveni gay-evi :D

chokopralina
02.12.2010., 15:41
svi muskarci koji tako razmisljaju su sterilni u mozgu,impotentni ili su prikriveni gay-evi :D

I ja to mislim. Pizde ugrožene. :lol:

Mako11
02.12.2010., 16:29
Po prvi put da se slozim sa mojom starijom koleginicom chokopralinom :top:

Pa ako trazis devojku za jednu noc,normalno da ce ti odmah dati.Jer je inace i zelis zbog sexa.

A ako pak nadjes devojku za ozbiljnu vezu i da ti odmah,sta je tu lose?
NISTA! :top:

Incongruity
02.12.2010., 20:02
Vidi, ako ja izađem sa Perom i radim a, b i c u toku prvog, drugog, trećeg izlaska, ne mora značiti da apsolutno isto radim i na prvom,drugom itd. izlasku sa Špirom ili Šandorom. Različiti ljudi, različite reakcije.

Ako je Pero muškarac koji ima svijest o sebi kao jedinstvenom primjerku - tj. ako se jednako smatra posebnim pojedincem koliko ga ja smatram, Pero neće ni donositi takve zaključke.

Sa druge strane, ako je Pero iskompleksiran i sve druge smatra barem jednakim sebi, ako ne i boljim od sebe, Pero će misliti da na osnovu sebe samog može donositi opšte zaključke. Jednostavno, iskompleksiranim tipovima takve stvari imaju smisla.

Međutim, ko u takvom scenariju gubi, sem (potencijalno) Pere? Nekoj se može učiniti da je Pero poseban, pa se ponaša spontano sa njim i ne manipuliše, Pero joj daljnjim nejavljanjem pokaže da je bila u krivu. I sve super.

Sovereign 8
02.12.2010., 21:42
Ma stvarno super, nema šta. Kažem mišljenje i odmah ispadnem isfrustriran :rolleyes:

Uglavnom, znate onu - tko se jednom opeče, taj i na hladno puše, a ja sam se već opekao :p

Mislim, nije da mi je bilo loše tu večer ili tako nešto, al poslije mi se to učinilo krivo i znao sam da je prebrzo i predobro da bi bilo istinito. Osim toga, ja svoje argumente uvijek pišem/govorim na temelju iskustva i znanja :mig:

Incongruity
02.12.2010., 21:58
Iskustvo? Recimo da si imao 100 takvih iskustava, od kojih se 90 pokazalo negativnim, imao bi o nečemu da pričaš, ali opet ne bi bilo statistički relevantno (stvarno nemam pametnija posla... kao što rekoh, iluzorno...)

A znanje, pa krhko je znanje :kava:

PS. Još jedan pokušaj, znam da je promašen, ali evo: samim tim što je nešto tvoje mišljenje ne znači da se može nazvati argumentom. Da bi bilo argument, mora biti logički izvedeno iz opšteprihvaćenog aksioma ili podržano naučnom studijom. Naučne studije su recimo one koje se sprovode na statistički reprezentativnom uzorku. Tvoja lična iskustva, vjerovao li ne, ne predstavljaju reprezentativan uzorak.

Mako11
04.12.2010., 22:39
Kurtg,ti si nas izgleda zaboravila :) valjda ceš se javiti da vidimo kako je prošlo :D