PDA

View Full Version : Strasti Orijenta / Ask-I Memnu

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47

maserka80
02.02.2011., 11:27
Od jedne curice s bzvz haljinicama postala vamp sa bokun kukova i guzica....:D

Ma e reci pravo, do jučer je bila ko šiparica, i samo što je kao maturirala sad je odrasla pa se šminka kao da ide na neki casting, i nosi potpetice od 10cm

Al Bihi ni ne sumnja da je čeka vatromet...Ipak je sekica bacila bubu u uho:lol:

A on s takvom reputacijom koju ima i ne smije sumnjati u to što je čeka!! :kava:

Orphea
02.02.2011., 11:32
Ma e reci pravo, do jučer je bila ko šiparica, i samo što je kao maturirala sad je odrasla pa se šminka kao da ide na neki casting, i nosi potpetice od 10cm

Po toj kući ionako svi od jutra do mraka šetaju ko da idu na svadbu, čak se i presvlače više puta, pa zašto bi ona bila iznimka:rofl:.

Xattillda
02.02.2011., 12:05
Zna li možda netko :mig: o kojoj je glazbi riječ na početku jučerašnje epizode (ona predivna lagana, kad njih dvoje dolaze na maturalnu...)... sjećam se da je to bilo i u jednoj od prvih epizoda Šehe, na nekom dočeku Nove god... pa nikako ne uspjevam saznati :moli:

revolution
02.02.2011., 12:08
Ista situacija i kod mene :rofl:
Mrzim meksičke sapunjare i ne mogu ih organski podnijet, Šehu nisam ni 10 min pogledao, u biti ni jednu tursku od ovih sad koje se emitiraju.

Al' ovo brate mili, također ne znam što je to točno mene privuklo da se zaljepim za ovu seriju, kao i sve ukućane :ne zna: :D
Tak' da je ovo jedina turska serija koju pratim na teveu. :o (Skupa sa Tudorima) Nešto me gadno očaralo.

Bože, spasi me. :Pop:

velkam tu d klab! :zubo:

počela sam prvo gledat Ezela jer je ipak malo drugačiji koncept serije i mjuza mi je bila ok, ali me umorilo ..previše skrivenih poruka i ugnjavili s mafijom i balbla..a Ask I Memnu sam počela gledat slučajno jesenas kad je Nova tv eksperimentirala sa prestizanjem šeherzadine popularnosti (1001 noć sam, nek se nitko ne naljuti, jednom ljetos počela gledat i skoro doslovce :zzz:)..
onda me uhvatilo jedan vikend pa sam pogledala sve kaj je od Ask i memnu imalo engleski ili bugarski prijevod:rofl: (ne preporučam, jer su sitna slova i idu skupa s arapskim:lol:

sviđa mi se što je ispočetka išlo polako i fino te uvede u kuću, imam dojam da provirujem iza štengi i sve gledam :lurka:
i što je scenarij razrađen tak da se prilično neobična radnja može gledati na prihvatljiv način, bez preveć moraliziranja i šokiranja (jedino me zanima, ak je snimano po knjizi iz 18 stoljeća, kak su se u knjizi dopisivali kad nije bilo mobitela:misli: slali su si golubove pismonoše?posluga nije pouzdana za te radnje, hmm kako? )
i mjuza mi je odlična! sertab erener :naklon do poda:

Orphea
02.02.2011., 12:27
Ja sam malo zbunjena tim mjerilima u Turskoj, moram priznat.
U 1001 noći glavna glumica samo što se ne razapne na križ što je legla s likom (koji joj kasnije postane btw muž) da spasi život svog djeteta. To je strašno muči ko da je ne znam kakav grijeh i sramota.
S druge strane ova koja prezire vlastitu mater jer je nakon 30 god. braka prevarila muža, svoga vara nakon par mjeseci s njegovim nećakom pod njegovim krovom, i skoro ni da trepne zbog toga.
Ono:ne zna:

revolution
02.02.2011., 12:33
U 1001 noći glavna glumica samo što se ne razapne na križ što je legla s likom (koji joj kasnije postane btw muž) da spasi život svog djeteta. To je strašno muči ko da je ne znam kakav grijeh i sramota.
S druge strane ova koja prezire vlastitu mater jer je nakon 30 god. braka prevarila muža, svoga vara nakon par mjeseci s njegovim nećakom pod njegovim krovom, i skoro ni da trepne zbog toga.

Turska je, u stvarnosti, također podjeljena zemlja. Velike su mentalitetske, svjetonazorske i kulturološke razlike među npr stanovnicima višemilijunskog Istanbula, čije stanovništvo je slično europskom i velikim dijelom i jest mješavina raznih naroda. Npr u Istanbulu imaš više francuskih klasičnih gimnazija još od vremena imperijalizma:ne zna::D , to je doista multikulturalni grad i masovan priljev stanovništva iz pasivnih krajeva Anadolije donosi ove razlike koje i kroz serije primjećujemo
doseljenici koji dolaze u Istanbul radi posla ili školovanja su konzervativniji i malo drugačiji, a Istanbul je pravo središte Turske, premda je nominalno glavni grad jelte Ankara
također, zadnjih godina jača desnica, no toje duga priča i referira na prljavu politiku EU i to ovdje ne bih širila:kava:

mostar_2011
02.02.2011., 12:34
ja ne mogu nihal da podnesem ni na mapi. užas. ali sinoć mi je bila najbolja scena brodu kada mu pošalje poruku"dosta je više" a on se jadan sav unervozio, ne zna šta će sa sobom :)

Doña Barbara
02.02.2011., 12:37

Pa da...to je i meni glupo; mami zamjera što je prevarila svoga muža nakon 30 godina; a ona svog vara skoro od dana vjenčanja...:rolleyes: ..i to još sa njegovim nećakom...ako ga toliko voli, šta se ne rastane onda i ne bude sa ovim i gotova stvar...a ne ovako....:rolleyes:

mostar_2011
02.02.2011., 12:38
ili kad Bulent nazove Bihter mama....malo neugodno bude ali on je tako simpatičan i ono baš je dobro prihvatio Bihter...
a znala sam da je gđa Firdevs imala prste u promjeni imidža od Nihal...hahaha žena je luda igra ona par igara pa koja upali upali :)
a Bihter mislim da nije ni svjesna u šta se uvalila, ima 25 godina i svaku večer provodi u kući sa starim....dok Behlul ide u provod po diskotekama....mislim da on ne bi baš tako smiren bio da ona im nekog dobrog tipa...već on zna ona je kući sjedi i čeka a ja u provod...ja bih izludila na to. ona se meni drži još dobro kako bi se ja ponašala u toj situaciji.

Orphea
02.02.2011., 12:44
Pa da...to je i meni glupo; mami zamjera što je prevarila svoga muža nakon 30 godina; a ona svog vara skoro od dana vjenčanja...:rolleyes: ..i to još sa njegovim nećakom...ako ga toliko voli, šta se ne rastane onda i ne bude sa ovim i gotova stvar...a ne ovako....:rolleyes:

E pa to što je stvarno htjela pobjeć i rastat se mi je jedini njezin hvalevrijedan potez u cijeloj seriji. Behlul kenjka da bi ona odustala da nije on(ne bi ona, Behlule moj, odustala:zubo:).
Međutim, kad je vidjela od kakvog je "materijala" Behlul, trebala je odustati, da, od daljnjih potezanja s njim.

Orphea
02.02.2011., 12:47
Turska je, u stvarnosti, također podjeljena zemlja. Velike su mentalitetske, svjetonazorske i kulturološke razlike među npr stanovnicima višemilijunskog Istanbula, čije stanovništvo je slično europskom i velikim dijelom i jest mješavina raznih naroda. Npr u Istanbulu imaš više francuskih klasičnih gimnazija još od vremena imperijalizma:ne zna::D , to je doista multikulturalni grad i masovan priljev stanovništva iz pasivnih krajeva Anadolije donosi ove razlike koje i kroz serije primjećujemo
doseljenici koji dolaze u Istanbul radi posla ili školovanja su konzervativniji i malo drugačiji, a Istanbul je pravo središte Turske, premda je nominalno glavni grad jelte Ankara
također, zadnjih godina jača desnica, no toje duga priča i referira na prljavu politiku EU i to ovdje ne bih širila:kava:

Da, u biti npr. Nadida i Firdevs kao da su sa različitih kontinenata, a ne iz istog grada i još generacija:D.

SmAjLiĆ sMajL
02.02.2011., 12:48
Ah taj Bešir....meni je njega tako žao, najviše od svih...:(

Doña Barbara
02.02.2011., 12:50
E pa to što je stvarno htjela pobjeć i rastat se mi je jedini njezin hvalevrijedan potez u cijeloj seriji. Behlul kenjka da bi ona odustala da nije on(ne bi ona, Behlule moj, odustala:zubo:).
Međutim, kad je vidjela od kakvog je "materijala" Behlul, trebala je odustati, da, od daljnjih potezanja s njim.

Ma znam, i meni....ali opet...sad ga kao voli; za par epizoda će ga već mrzit...:rolleyes: ....onda kad su se dogovorili da trebaju otići-trebali su i gotovo. A ne ovako....to me tako živcira....što duže krije-gore će bit!!!
Dobro, jest da je ovaj ženskaroš i to teški, ali ona to zna...i šta se onda buni...:rolleyes: ...I ono kad su se dogovorili da prekinu, koliko sam ja skužila to je bila obostrana odluka, a ne samo njegova..ali je ona popustila..trčala mu je u sobu i zivkala ga..normalno da se on zaključao jer ako su se dogovorili onda nek'to i poštuje....a njemu je i žao Adnana, ipak mu je stric...ovu koliko mi se čini boli briga.....:ne zna:

mostar_2011
02.02.2011., 12:53
i ja mislim da je trebala odustati kada je vidjela od kakvog je materijala behlul...nije on ni za šta dugoročno ali mislim da nije bilo lako donijeti nikakvu normalnu odluku živeći u onakvim uslovima, svi se bave špijunažom, stalnim bockanjem...uslovi su idealni za poluditi.

Orphea
02.02.2011., 12:54
ovu koliko mi se čini boli briga.....:ne zna:

E da, upravo to ne mogu probavit nikako.
Od cure koja plače na očevom grobu, prezire nevjernu majku, i kune se da neće biti kao ona.
A onda ni ne trepne.

Orphea
02.02.2011., 12:58
i ja mislim da je trebala odustati kada je vidjela od kakvog je materijala behlul...nije on ni za šta dugoročno ali mislim da nije bilo lako donijeti nikakvu normalnu odluku živeći u onakvim uslovima, svi se bave špijunažom, stalnim bockanjem...uslovi su idealni za poluditi.

A svejedno je trebala otić i reć: Čuj Adnane, zaletila sam se, nisam zaljubljena u tebe, osjećam strast prema drugim muškarcima,ajde da te ne povređujem (ni Bulenta!! koji joj je tako nevino i iskreno predao svoje povjerenje) idem...

Doña Barbara
02.02.2011., 13:00
E da, upravo to ne mogu probavit nikako.
Od cure koja plače na očevom grobu, prezire nevjernu majku, i kune se da neće biti kao ona.
A onda ni ne trepne.

Točno to!!! :top: ...
Kao neće bit kao majka i prezire je, a po meni je i gora od nje...ova je prevarila muža nakon 30 godina, ali taj mu nije nećak bio...a ova sa nećakom i to još pod Adnanovim krovom...:rolleyes: ..to mi je stvarno glupo..

Evo sad gledam ono kad su oni u vrtu; ona sjedi naspram njega i zavodi ga..a Adnan je u kući...:rolleyes: ...dobro da se nije skinila gola i bacila na njega....:rolleyes: ....to mi je odvratno...

Doña Barbara
02.02.2011., 13:03
A svejedno je trebala otić i reć: Čuj Adnane, zaletila sam se, nisam zaljubljena u tebe, osjećam strast prema drugim muškarcima,ajde da te ne povređujem (ni Bulenta!! koji joj je tako nevino i iskreno predao svoje povjerenje) idem...

Potpis na ovo! :top: ..da, trebala mu je reći odmah na početku da ga ne voli.. i da se ne želi udati za njega..a ne tako, udat se i onda odma ga varat i to još pod njegovim krovom...:rolleyes: ..meni je to ogavno i to mi se gadi, ne volim takve osobe, bile one muškarac ili žena, pa ne možeš varat onog za kog si se udala/oženio pod njegovim krovom...:rolleyes: ..

Orphea
02.02.2011., 13:06
Točno to!!! :top: ...
Kao neće bit kao majka i prezire je, a po meni je i gora od nje...ova je prevarila muža nakon 30 godina, ali taj mu nije nećak bio...a ova sa nećakom i to još pod Adnanovim krovom...:rolleyes: ..to mi je stvarno glupo..

Evo sad gledam ono kad su oni u vrtu; ona sjedi naspram njega i zavodi ga..a Adnan je u kući...:rolleyes: ...dobro da se nije skinila gola i bacila na njega....:rolleyes: ....to mi je odvratno...

O da, nismo Bihter fanovi:rofl:.
Meni se ona ponekad ponaša kao da su drugi ljudi manje vrijedni i njihovi osjećaji nisu bitni.. To sam prvo primjetila u odnosu prema posluzi, a sad i prema Adnanu. Kako se to zove- egocentričnost?

Klara22
02.02.2011., 13:07
Može li mi netko dati link gdje mogu gledati seriju s hrvatskim prijevodom?

Orphea
02.02.2011., 13:08
Potpis na ovo! :top: ..da, trebala mu je reći odmah na početku da ga ne voli.. i da se ne želi udati za njega..a ne tako, udat se i onda odma ga varat i to još pod njegovim krovom...:rolleyes: ..meni je to ogavno i to mi se gadi, ne volim takve osobe, bile one muškarac ili žena, pa ne možeš varat onog za kog si se udala/oženio pod njegovim krovom...:rolleyes: ..

Ma kužim te ono 100%:mig:.
Mislim, neću izigravat sveticu jer nisam, ali ispod određene granice bome ne idem.

Orphea
02.02.2011., 13:09

Imaš na prethodnoj stranici link:mig:.

Edit:
Samo za epizode koje su bile na tv-u, za gledat unaprijed nemam pojma.

Doña Barbara
02.02.2011., 13:21
O da, nismo Bihter fanovi:rofl:.
Meni se ona ponekad ponaša kao da su drugi ljudi manje vrijedni i njihovi osjećaji nisu bitni.. To sam prvo primjetila u odnosu prema posluzi, a sad i prema Adnanu. Kako se to zove- egocentričnost?

Ja nisam, ne kažem da je ružna, nije, prekrasna je, ali ja takve osobe ne mogu smisliti ni vidjeti nacrtane, a kamoli uživo ili u seriji...:rolleyes: ...meni je to odvratno...
Da, meni se čini da ona jako glumi pred Adnanom...da je kao svetica, a zapravo nije...prvo onaj odnos prema posluzi...da, i sad je počela tako i sa Adnanom...
Da, tako se zove! :)

Doña Barbara
02.02.2011., 13:23
Ma kužim te ono 100%:mig:.
Mislim, neću izigravat sveticu jer nisam, ali ispod određene granice bome ne idem.

Pa da...neću to ni pokušavat biti kad nisam i ne mogu; ali opet imam neke granice preko kojih neću i ne idem!...:mig:

De Firdevs mi je zakon...ja je obožavam...:D :s ..carica....kako je volim..kako zna provocirati...:s :top: ...obožavam je..:cerek:

moriturite
02.02.2011., 13:43

http://www.dailymotion.com/playlists/Milly_emdt :cerek:

Je li netko pronašao onu pjesmu na francuskom koja je svirala kad su Behlul i dosadna Nihal plesali? Ne sjećam se dobro ali mislim da je ista bila i onda na zabavi za Bihterin rođendan.

maserka80
02.02.2011., 13:49
sviđa mi se što je ispočetka išlo polako i fino te uvede u kuću, imam dojam da provirujem iza štengi i sve gledam :lurka:
i što je scenarij razrađen tak da se prilično neobična radnja može gledati na prihvatljiv način, bez preveć moraliziranja i šokiranja (jedino me zanima, ak je snimano po knjizi iz 18 stoljeća, kak su se u knjizi dopisivali kad nije bilo mobitela slali su si golubove pismonoše?posluga nije pouzdana za te radnje, hmm kako? )
i mjuza mi je odlična! sertab erener

Da,upravo tako, totalno te privuče da se uživiš, ja se osjećam kao da sam tamo, i često i razmišljam o seriji, kao da je dio mene. Nerviram se.:eek:
hahhahahaha da i ja sam se pitala to pitala, kako li u knjizi izgleda taj dio gdje se u seriji stavljaju mobiteli, rezerviranje karata internetom,auti....
Jedva čekam nabaviti knjigu

Totalno različita mjerila. Rekla bi i poremečena mjerila, bar u Aski memnu, svi se međusobom nekako vole. I Bešir Nihal, a odrasli zajedno, Nihal Behlula, a kao brat joj je, Bihter pada na muževog nećaka i bivšeg sestrinog momka,a prezire majku što je oca varala i to nakon godina i godina braka, matmazel voli poslodavca, mislim kao da nitko nema život van Ziyagiline kuće

Ma znam, i meni....ali opet...sad ga kao voli; za par epizoda će ga već mrzit.....onda kad su se dogovorili da trebaju otići-trebali su i gotovo. A ne ovako....to me tako živcira....što duže krije-gore će bit!!!
Dobro, jest da je ovaj ženskaroš i to teški, ali ona to zna...i šta se onda buni.....I ono kad su se dogovorili da prekinu, koliko sam ja skužila to je bila obostrana odluka, a ne samo njegova..ali je ona popustila..trčala mu je u sobu i zivkala ga..normalno da se on zaključao jer ako su se dogovorili onda nek'to i poštuje....a njemu je i žao Adnana, ipak mu je stric...ovu koliko mi se čini boli briga.....

:top:

Evo vidim već su te cure uputile na stranicu prije. To ti je sve sa Doma tv,a od unarpijed emisija ti ne mogu pomoći, vjerojatno ima na yt...ako te unaprijed zanima idi na Neprikazano. Mi ovjde pričamo o onome što je bilo i komentiramo samo to!!!

maserka80
02.02.2011., 13:57

welcome!! Hoşgeldin!
Super ti je nick!! :cerek:

Definitivno, vuk dlaku mijenja,ali čud ne. Iskreno se nadam da ću se prevariti ali bojim se da ne.
A kuća je definitvno gnjezdo ludila,zbunjole i dođe ti da svisneš kad znaš da te uvijek bar jedne oči gledaju:mad:

charlyse
02.02.2011., 13:57
Ima li tko link za pjesmu ili taj dio pjesme koji svira u podlozi dok su Bihter i Behlul na sceni??

Znači ne ona pjesma s početka gdje svira cijeli gunački orkestar nego samo jedan instrument (violina, violončelo...nemam pojma šta ali predobro zvuči :D )

mostar_2011
02.02.2011., 13:59
odnos prema posluzi? ja stvarno ne znam kako njih iko može trpjeti? mislim ono užasni su? Džemila i njeno prenošenje razgovora, izrugivanje svakome pa čak i Nesrin? Jedino je Sulejman O.K. Džemilino podmetanje poruke Adnanu i on pređe preko toga? Beširovo ponašanje prema Nihal, kada vouzi auto kao luđak, mislim ono tip je odgovoran za sigurnost te djece a on divlja po putu? one nema živaca da razumije Džemilu a očekuje da njega Nihal kuži? itd....
a nakraju biće da ondje niko nije normalan!

mostar_2011
02.02.2011., 14:02
hvala na pohvali za nick :) ja sam tek nova općenito na forumu..nisam se još uhodala baš dobro ali malo-pomalo ide :)

maserka80
02.02.2011., 14:07
Ima li tko link za pjesmu ili taj dio pjesme koji svira u podlozi dok su Bihter i Behlul na sceni??

Znači ne ona pjesma s početka gdje svira cijeli gunački orkestar nego samo jedan instrument (violina, violončelo...nemam pojma šta ali predobro zvuči :D )

Soundtrack Aski memnu (http://www.youtube.com/watch?v=8d0IJGjKqFs&feature=related)

Orphea
02.02.2011., 14:11
odnos prema posluzi? ja stvarno ne znam kako njih iko može trpjeti? mislim ono užasni su? Džemila i njeno prenošenje razgovora, izrugivanje svakome pa čak i Nesrin? Jedino je Sulejman O.K. Džemilino podmetanje poruke Adnanu i on pređe preko toga? Beširovo ponašanje prema Nihal, kada vouzi auto kao luđak, mislim ono tip je odgovoran za sigurnost te djece a on divlja po putu? one nema živaca da razumije Džemilu a očekuje da njega Nihal kuži? itd....
a nakraju biće da ondje niko nije normalan!

Naravno da su grozni, užasni su-Bešir, Đemile,uf,uf...
Ali ona se ponašala potcjenjivački i dok nije znala kakvi su, mogli su bit najdivniji, isto bi bilo. Jednostavno ih nekako smatra manje vrijednima.

Ajmo malo ovako, shematski:zubo:

mademoiselle<Adnan<Bihter<BEHLUL>Nihal>Bešir>Đemile = luda kuća:rofl::rofl::rofl:

revolution
02.02.2011., 14:16
Ali ona se ponašala potcjenjivački i dok nije znala kakvi su, mogli su bit najdivniji, isto bi bilo. Jednostavno ih nekako smatra manje vrijednima.

mademoiselle<Adnan<Bihter<BEHLUL>Nihal>Bešir>Đemile = luda kuća:rofl::rofl::rofl:

rekla bih da je na početku više htjela "zauzeti pozicije" kao, jelte, vrlo mlada nova gazdarica kuće:ne zna::D a to se tak, jebiga, radi ( postrojavanje ) u takvim obiteljima i takvom sistemu vrijednosti sve funkcionira na strogoj hijerarhiji

Orphea
02.02.2011., 14:25
rekla bih da je na početku više htjela "zauzeti pozicije" kao, jelte, vrlo mlada nova gazdarica kuće:ne zna::D a to se tak, jebiga, radi ( postrojavanje ) u takvim obiteljima i takvom sistemu vrijednosti sve funkcionira na strogoj hijerarhiji

Ne slažem se, sorry:D. Moglo se to na drugi način, kako se veli "u fino". Snob je. A mislim da je to posljedica Firdinog odgoja:).

mostar_2011
02.02.2011., 14:30
Ne slažem se, sorry:D. Moglo se to na drugi način, kako se veli "u fino". Snob je. A mislim da je to posljedica Firdinog odgoja:).

samo me zanima kao je ona Pejker onakva ispala... ne uklapa mi se u priču nikako. :eek:

revolution
02.02.2011., 14:36

snobovština ti je ovdje preuzak pojam, a k tome je posve nepravedno za nju optužiti isključivo majku Firdi:ne zna: pa oni su kompletno tzv jet set, dio gornje klase i k tome moćni...ADnan poteže veze kak ustreba, ministarstvo, ambasadu..kad se kćerkica onesvijesti njemu je žao kaj nije odmah doša "možda se moglo nešto učiniti"..
meni muž to vidio pa veli "bokte ti gledaš neke turske adezeovce, gle ovaj stari ima pajdu u ministarstvu":rofl::ne zna::D

tak da Bihterino zderavanje na poslugu ide u rok službe, tj funkcije koju obnaša:ne zna: ne da ja to branim, dapače meni je to koma ali stvari tak funkcioniraju (u tom svijetu) :kava:

_Lolita_
02.02.2011., 15:06
Auuuuuuuuu, što ste se raspisali... i gadite Bihter a Adnan kao jadan... samo ću se slatko nasmijat za sad. :D

@maserka, što treba Arijeli pokazat? ako je scena zaruka to je 22.epizoda na dailymotionu. Ono drugo trebam nać, al također na dailyju sve ima.

melek/sejtan
02.02.2011., 15:08
kao prvo,napokon je NIhal promijenila stil oblacenja,to cekam od pocetka serije,sad je sve napetije,Bihter vise nije jedina treba u kuci..Nihal mi je bila super sinoc u onom klubu kad ju je Behlul izveo :top:
Dalje... meni nekako izgleda da Bihter ne zna hodati u stiklama...kad hoda tako nekako nabada izgleda ko da se satre dok hoda :ne zna:
i oni njihovi odmori svako malo,nema mjesta gdje nisu bili,ok to,samo mi nije jasno od cega se idu odmarati kad ionako nista ne rade po cijeli dan,jedino od cega se mogu umoriti je hodanje po buticima :kava:

i vec sam prije prokomentirala kad su BiB trebali pobjeci da oni to nece uraditi,isto tako i onaj sastanak u hotelu isto sam znala nista od toga...njih pali samo to sto ih puca adrenalin i onaj strah da ce ih neko uvatit,da ce im neko upasti u sobu...a kad imaju priliku otici od sviju i na miru biti skupa,odmah im nije to to :kava:

i super mi je ona Bihterina ljubomora :top:

_Lolita_
02.02.2011., 15:08

Đemile je uz Njihal, najiritantniji lik u kući. Firdi i Hilmi su mile majke za ovo dvoje. :rolleyes: :rigo:

Buahahahhaha. Sve se vrti oko Behlula. :rofl::lol:

Doña Barbara
02.02.2011., 15:11
Auuuuuuuuu, što ste se raspisali... i gadite Bihter a Adnan kao jadan... samo ću se slatko nasmijat za sad. :D

@maserka, što treba Arijeli pokazat? ako je scena zaruka to je 22.epizoda na dailymotionu. A ono drugo što je spomenula je spojler. :D

Nismo mi rekla da je Adnan jadan, ja sam samo rekla da je meni odvratno da se ona udala za njega; koji joj deda može biti (nije bitno sad to), i vara ga sa njegovim nećakom-i to pod njegovim krovom-e meni je to nemoralno i takve mi se osobe gade...ako ona već voli Behlula kako svi to tvrdite, (dobro, znam da ga voli) zašto se onda udala za Adnana? Koliko ja znam, Firdevs(carica) se htjela udati za njega; zašto onda Bihter nije rekla:"Čuj, Adnane, hvala na ponudi, ali ja tebe ne volim, ne mogu se udati za tebe. Volim drugoga!" Kao da je to neki problem....:rolleyes: ....

revolution
02.02.2011., 15:11
Dalje... meni nekako izgleda da Bihter ne zna hodati u stiklama...kad hoda tako nekako nabada izgleda ko da se satre dok hoda :ne zna:

meni baš paše uz njezin temperament :ne zna::D simpatično neurotična

i u svakom slučaju rađe gledam to napikavanje neg Njihalku kad tapka ko patkica onak znaš one igračke na navijanje... tinktonktrrrrr:rolleyes::D

Vevaaa
02.02.2011., 15:12
Ajme, pa večeras počinje nova sezona ! :cheer: Ima 41 nastavak :)

melek/sejtan
02.02.2011., 15:13
meni baš paše uz njezin temperament :ne zna::D simpatično neurotična

i u svakom slučaju rađe gledam to napikavanje neg Njihalku kad tapka ko patkica onak znaš one igračke na navijanje... tinktonktrrrrr:rolleyes::D

haha jest vala,pogotovo prije dok se ocajno oblacila,pa se nekako ukoci dok hoda a raspici sve u 16 :lol:

revolution
02.02.2011., 15:13
zašto onda Bihter nije rekla:"Čuj, Adnane, hvala na ponudi, ali ja tebe ne volim, ne mogu se udati za tebe. Volim drugoga!" Kao da je to neki problem....:rolleyes: ....

nije bilo tad drugoga:kava: mislim, bilo ga je, motao se kao mačak oko nogu:rofl:, ali joj nije bio nit u primislima :kava::D

_Lolita_
02.02.2011., 15:16
Nismo mi rekla da je Adnan jadan, ja sam samo rekla da je meni odvratno da se ona udala za njega; koji joj deda može biti (nije bitno sad to), i vara ga sa njegovim nećakom-i to pod njegovim krovom-e meni je to nemoralno i takve mi se osobe gade...ako ona već voli Behlula kako svi to tvrdite, (dobro, znam da ga voli) zašto se onda udala za Adnana? Koliko ja znam, Firdevs(carica) se htjela udati za njega; zašto onda Bihter nije rekla:"Čuj, Adnane, hvala na ponudi, ali ja tebe ne volim, ne mogu se udati za tebe. Volim drugoga!" Kao da je to neki problem....:rolleyes: ....

Ona je stričeka volila u početku, pogledaj ranije epizode. I u par navrata je to izjavila. Al deslilo se to da se zaljubila u drugoga. That's life, jebi ga. Dešava se.
Sad je drugi par postola što ni jedno ni drugo nemaju hrabrosti nikome priznat što im se desilo. :mig:

Doña Barbara
02.02.2011., 15:17
nije bilo tad drugoga:kava: mislim, bilo ga je, motao se kao mačak oko nogu:rofl:, ali joj nije bio nit u primislima :kava::D

A dobro, to sam samo tako rekla..ali da je ona njega i prije voljela kao što ga sad jel'te voli, ne bi se ona udala za Adnana...al to je moje mišljenje...

Znam ja da neko u kući voli Adnana, al to znam od prve epizode; i ne znam šta če bit među njime i jel'hoće šta bit-niti me to zanima, samo kažem da on nju ne vara..nije on svetac...nego ona njega vara pod njegovim krovom...to nije moralno!...

Doña Barbara
02.02.2011., 15:19
Ona je stričeka volila u početku, pogledaj ranije epizode. I u par navrata je to izjavila. Al deslilo se to da se zaljubila u drugoga. That's life, jebi ga. Dešava se.
Sad je drugi par postola što ni jedno ni drugo nemaju hrabrosti nikome priznat što im se desilo. :mig:

Dobro ako ga je volila u početku, ali ako je već prestala ta "ljubav" prema Adnanu pa nek se rastane onda, zašto si komplicira život?!:ne zna: ...Ja ne bih mogla živjeti sa nekim ako ga ne volim...to mi je malo glupo....:ne zna: ...

_Lolita_
02.02.2011., 15:20
A dobro, to sam samo tako rekla..ali da je ona njega i prije voljela kao što ga sad jel'te voli, ne bi se ona udala za Adnana...al to je moje mišljenje...

Znam ja da neko u kući voli Adnana, al to znam od prve epizode; i ne znam šta če bit među njime i jel'hoće šta bit-niti me to zanima, samo kažem da on nju ne vara..nije on svetac...nego ona njega vara pod njegovim krovom...to nije moralno!...

Bože moj moralista na ovom forumu. Svi vičete ne bi vi ovo, ne bi vi ono.
Al znate onu "nikad ne reci nikad". Nemojte se ugrist za jezik. :rofl:
Lako je popovat i sudit iz naše perspektive al nitko ne zna kako bi reagirao dok se ne nađe u situaciji. :mig:

melek/sejtan
02.02.2011., 15:20

i Severina je izgleda gledala Strasti orijenta,ovaj njezin novi slucaj me podsjeca na Bihterin...ostavi starijeg i zaljubi se u mladjeg i ljepseg :lol:

_Lolita_
02.02.2011., 15:21
Dobro ako ga je volila u početku, ali ako je već prestala ta "ljubav" prema Adnanu pa nek se rastane onda, zašto si komplicira život?!:ne zna: ...Ja ne bih mogla živjeti sa nekim ako ga ne volim...to mi je malo glupo....:ne zna: ...

Što je najžalosnije, i tražila je rastavu u par navrata. Iz raznoraznih razloga - i zbog Behlula a i prije njega.
Zašto joj nije pošlo za rukom, pitaj scenariste. :rofl:

sandalye
02.02.2011., 15:22

Meni se kod nje baš sviđa šta je vražić, snob, sebična i mnogo toga lošeg, a i dalje navijam za nju i predraga mi je :D:D

_Lolita_
02.02.2011., 15:24
Meni se kod nje baš sviđa šta je vražić, snob, sebična i mnogo toga lošeg, a i dalje navijam za nju i predraga mi je :D:D

Rekla bi neredka, znam da ću zbog ovog dobit po tintari al i ja isto. :rofl::cerek:
Samo da Njunjalo nije blizu njega. :mad:

sandalye
02.02.2011., 15:25
Lako je popovat i sudit iz naše perspektive al nitko ne zna kako bi reagirao dok se ne nađe u situaciji. :mig:

Baš to. Ja uostalom i mislim da oni sve nesvjesno rade loše Adnanu. Ne mogu razmišljat racionalno. Nije u redu to varanje, ali opet, razumim ih.
Bihter je ionako tražila razvod dok je bilo na vrijeme, al Behlul je tu kriv jer je odustao :p

Doña Barbara

Ja sam samo realna! Čekaj, ti bi se udala za nekog tako starog i onda ga varala pod njegovim krovom sa njegovim nečakom?? Za to mogu reć da nikad ne bih, jer već sama sebi idem na živce sa time; ne volim, ne podnosim takve osobe! Da budem takva, onda bolje da me nema....:mig: ..i uostalom to je samo serija....

revolution

no, prevara je prevara pod bilo kojim krovom ili na otvorenom:ne zna: kad smo već kod toga. s druge strane ljubav je slojevita i mistična, ali u prvom redu sebična emocija. meni uopće nije upitno to da Bihter voli Adnana, ali na jedan način koji nije kompatibilan njezinim godinama i okolnosti u kojoj se našla. da, voli ga kao čovjeka, a ne kao muškarca. i to je sva mudrost, da nije mirišala behlulove parfeme volila bi i dalje Adnana kao čovjeka:kava::rofl:

s druge strane, možemo kontemplirati i o Adnanu. kako on voli 25 godišnjakinju kada se sjetimo njegovih rečenica tipa: meni je najvažnija stabilnost, zarad djece. :kava: naravno, dobroćudnom stričeku nećemo zamjeriti što je malkoc bacio oko na mlado meso isto bez preveć razmišljanja o smislu i besmislu, ne?

sandalye
02.02.2011., 15:26
Rekla bi neredka, znam da ću zbog ovog dobit po tintari al i ja isto. :rofl::cerek:
Samo da Njunjalo nije blizu njega. :mad:

Meni se ono sinoć uopće nije svidilo sa Behlulom i Nihal. Sve mi je nekako antipatično to novo s njom odkad se sređuje : rig:
Preobrat emocija. Baš me zanima šta će bit sad dok pauzira godinu :D

Orphea
02.02.2011., 15:27
.

Ja joj uopće ne zamjeram što se zaljubila u Behlula. Dogodi se.
Ali joj zamjeram kako se nosi sa situacijom i nije mi draga.

Ovo je serija i naravno da će Adnan jednom pohvatat konce, a možda ih čak i uloviti na djelu, i šta god da napravi tada, ja ga podržavam.
Ograđujem se samo u slučaju da ih ubije. Uzeti život ipak nema pravo.

Doña Barbara
02.02.2011., 15:27
Što je najžalosnije, i tražila je rastavu u par navrata. Iz raznoraznih razloga - i zbog Behlula a i prije njega.
Zašto joj nije pošlo za rukom, pitaj scenariste. :rofl:

E pa da, ali je brzo odustala! ..
Rado, al nemam njihove brojeve...:rofl: ...

_Lolita_
02.02.2011., 15:31
Ja sam samo realna! Čekaj, ti bi se udala za nekog tako starog i onda ga varala pod njegovim krovom sa njegovim nečakom?? Za to mogu reć da nikad ne bih, jer već sama sebi idem na živce sa time; ne volim, ne podnosim takve osobe! Da budem takva, onda bolje da me nema....:mig: ..i uostalom to je samo serija....

Da samo je serija, al kad se već prepirete ko' da se o životu radi, evo da se priključim...:D

Već sam ti napisala da je ona starog volila u početku. To mu je i rekla, da ga je zavolila na prvi pogled. Ona i Behlul se uopće nisu podnosili - on je mislio da je ona uobražena rošpija a ona da je ovaj nepopravljivi ženskaroš i gad.
No desilo se to da skupa dijele životni prostor i u pomanjkanju "vankućnih" aktivnosti, zaljubili su se jedno u drugo. I oboje su znali da je to što im se dešava pogrešno al je eto, jbg, jače od njih.

Slažem se s tim dijelom o "varanju ispod muževog krova" pa evo svi s nestrpljenjem očekujemo da se pomaknu malo van te uklete kućerde. :rofl:

Doña Barbara
02.02.2011., 15:31
no, prevara je prevara pod bilo kojim krovom ili na otvorenom:ne zna: kad smo već kod toga. s druge strane ljubav je slojevita i mistična, ali u prvom redu sebična emocija. meni uopće nije upitno to da Bihter voli Adnana, ali na jedan način koji nije kompatibilan njezinim godinama i okolnosti u kojoj se našla. da, voli ga kao čovjeka, a ne kao muškarca. i to je sva mudrost, da nije mirišala behlulove parfeme volila bi i dalje Adnana kao čovjeka:kava::rofl:

s druge strane, možemo kontemplirati i o Adnanu. kako on voli 25 godišnjakinju kada se sjetimo njegovih rečenica tipa: meni je najvažnija stabilnost, zarad djece. :kava: naravno, dobroćudnom stričeku nećemo zamjeriti što je malkoc bacio oko na mlado meso isto bez preveć razmišljanja o smislu i besmislu, ne?

Ja to nisam rekla...nisam ja rekla da je on svetac, i nije moj problem ako je on pedofil; ali zbog kojih se ona razloga udala za njega?! A to što on gleda mlado meso; pa eto-pedofil je(nije, ali...) Pa nije ga sigurno voljela kao muškarca; nije se sigurno toliko zaljubila u njega da joj nisu važne godine...ja mislim da je to bilo zbog money, money....a i ako nije, ne znam...ali znam da se nije udala za njega iz ljubavi..to 100% nije...

_Lolita_
02.02.2011., 15:35

Ubuduće ništa ne pišem, već samo iksam tvoje postove.:rofl:

Doña Barbara
02.02.2011., 15:35
Da samo je serija, al kad se već prepirete ko' da se o životu radi, evo da se priključim...:D

Već sam ti napisala da je ona starog volila u početku. To mu je i rekla, da ga je zavolila na prvi pogled. Ona i Behlul se uopće nisu podnosili - on je mislio da je ona uobražena rošpija a ona da je ovaj nepopravljivi ženskaroš i gad.
No desilo se to da skupa dijele životni prostor i u pomanjkanju "vankućnih" aktivnosti, zaljubili su se jedno u drugo. I oboje su znali da je to što im se dešava pogrešno al je eto, jbg, jače od njih.

Slažem se s tim dijelom o "varanju ispod muževog krova" pa evo svi s nestrpljenjem očekujemo da se pomaknu malo van te uklete kućerde. :rofl:

A mogu mu i ja otić i reć: " E Adnane ja sam se zaljubila u tebe na prvi pogled!" ...a ne mora značit da je to i mislila...svi mi svašta kažemo pa i ne mislimo pola toga...
Da, jadnica...nije imala šta rdait pa šta će od dosade; aj idem se zaljubit u Behlula i on isto tako....

Pa i da ode iz kuće, svejedno ga vara...samo nije u kući, nego u hotelu, njegovom stanu, autu, na plaži, brodu...šta ja znam....vara ga opet...

Orphea
02.02.2011., 15:36
Pa to je ono dobro kod ove serije. Različiti ljudi-različiti komentari.

Za početak, radi se o punoljetnim ljudima koji su svjesno ušli u brak želeći navodno istu stvar.
Tako da su mi te priče dedek-mlado meso deplasirane. Ja uopće ne bi kontemplirala o Adnanu, nego mu se divim što nije paranoičan i ljubomoran kao drugi ljudi s velikom razlikom u godinama, nego nastoji živjeti normalno.Bravo Adnan:top:
Vau, pomislio je da je njegova žena koja se svjesno i bez prisile udala za njega, zaljubljena u njega. Pa kako je samo mogao??
Evo npr. ja sam udata za dosta starijeg muškarca i isto imam 25 godina. Ne baš Adnana, ali respektabilno starijeg. I volim ga i poštujem. Zamisli.

_Lolita_
02.02.2011., 15:37
Ja joj uopće ne zamjeram što se zaljubila u Behlula. Dogodi se.
Ali joj zamjeram kako se nosi sa situacijom i nije mi draga.

Ovo je serija i naravno da će Adnan jednom pohvatat konce, a možda ih čak i uloviti na djelu, i šta god da napravi tada, ja ga podržavam.
Ograđujem se samo u slučaju da ih ubije. Uzeti život ipak nema pravo.

Da, dogodi se, upravo to.
Kako se nosi sa situacijom? A kako bi trebala, pa voli ga :rolleyes::ne zna:

Adnana ne podržavam ni malo ni u čemu, al neću spojlat.

_Lolita_
02.02.2011., 15:41
A mogu mu i ja otić i reć: " E Adnane ja sam se zaljubila u tebe na prvi pogled!" ...a ne mora značit da je to i mislila...svi mi svašta kažemo pa i ne mislimo pola toga...
Da, jadnica...nije imala šta rdait pa šta će od dosade; aj idem se zaljubit u Behlula i on isto tako....

Pa i da ode iz kuće, svejedno ga vara...samo nije u kući, nego u hotelu, njegovom stanu, autu, na plaži, brodu...šta ja znam....vara ga opet...

Pogledaj početne epizode, pa će ti bit jasnije. I ko što je revolucija rekla, možda nije bila ljubav kao zaljubljenost, al je neupitno da ga voli.

I što je tu toliko čudno da se zaljubila u drugog? Jest serija al dešava se i u rl. :rolleyes:

Da, upravo tako al eto vi konstanto ističete to varanje pod muževim krovom. Malo bezobrazno od njih al svejedno je koje je mjesto radnje.

Orphea
02.02.2011., 15:45
Da, dogodi se, upravo to.
Kako se nosi sa situacijom? A kako bi trebala, pa voli ga :rolleyes::ne zna:

Adnana ne podržavam ni malo ni u čemu, al neću spojlat.

Trebala bi ono što je i htjela-započet novi život s Behlulom, a Adnana ne vrijeđati dalje svojom nevjerom.
Ukoliko Behlul to neće, nije je vrijedan, i odyebati istog.
Katkad ljubav nije dovoljna. Pa valjda ste nekad prekinuli vezu, a bilo je itekakve ljubavi jer jednostavno niste željeli isto?Netko?Bilo tko:zubo:?

alfonsina
02.02.2011., 15:46

:rofl: Jel meni nešto promaklo ili se danas i takve stvari mogu birat!? :confused:

Danas nisam mogla gledat one scene Behlula i Nihal jer su jednostavno :rolleyes:. A najveća ironija je da itekako mogu suosjećat s njom. :rofl: Ono u vrtu kad ga je zavodila mi je bilo :cerek:. Tu je u pitanju bila strast.
Ali onaj jedan slučajni, usputni pogledić na brodu kad je Bulent ulovio ribu je totalno dokaz da je u pitanju ljubav. :cerek:
Iako mi Elif nije nešto draga, ovaj se stvarno nije trebao onako izderati na nju! :mad:
Meni je ova serija tako realna jer isto kao u stvarnom životu, neke najjednostavnije stvari iz recimo banalnih i glupih razloga nikako ne mogu doći na svoje. :(
Žao mi je i Đemile i Bešira i Madmozel i naravno Nihal a da i ne spominjem jadnu Bihter ali jbga takav je život na žalost! :flop: Behlula mi više uopće nije žao jer je baš kukavica. Ok, kužim sve u vezi Adnana ali ipak :ne zna:.

revolution
02.02.2011., 15:47
Ja to nisam rekla...nisam ja rekla da je on svetac, i nije moj problem ako je on pedofil; ali zbog kojih se ona razloga udala za njega?! A to što on gleda mlado meso; pa eto-pedofil je(nije, ali...) Pa nije ga sigurno voljela kao muškarca; nije se sigurno toliko zaljubila u njega da joj nisu važne godine...ja mislim da je to bilo zbog money, money....a i ako nije, ne znam...ali znam da se nije udala za njega iz ljubavi..to 100% nije...

udala se prvo da majci Firdi digne tlak, k tome jako joj se svidio Adnan, cijenio je njezin oca i eto tak nekak ljepo su si spikali, kužili su se..., a falila joj je i neka sigurnost, no ne bih rekla isključivo materijalna.... ima nešto u ženskom biću što teži k sigurnoj muškjoj ruci,e sad neke žene ne gledaju naboranost kože :lol: jebiga
moj je pradjed oženio svoju sluškinju (moju prabaku), razlika u godinama je bila maybe i veća, isto je bil udovac ,
ok, pradida nije imao nikakve nećake u blizini:lol: ali zašto odmah žene optužit da su sponzoruše? tj u nekim društvima (poput turskog) ili kod nas prije x godina - to se podrazumjevalo:ne zna:

Doña Barbara
02.02.2011., 15:47
Pogledaj početne epizode, pa će ti bit jasnije. I ko što je revolucija rekla, možda nije bila ljubav kao ljubav, al je neupitno da ga voli.

I što je tu toliko čudno da se zaljubila u drugog? Jest serija al dešava se i u rl. :rolleyes:

Da, upravo tako al eto vi konstanto ističete to varanje pod muževim krovom. Malo bezobrazno od njih al svejedno je koje je mjesto radnje.

Dobro, voli ona njega...na neki način....ali ako ga ne voli kao žena muža, e pa onda nema više ni šta tražit pored njega...jer drugo je ljubav kao prava ljubav i ljubav iz poštovanja ili prijateljska ljubav-meni su to različite ljubavi...:rofl:

Pa daleko od toga da se ne dešava i u rl, dešava se...ali koliko ja znam i ljudi se rastanu onda i svako na svoju stranu, a ne ostanu živjet ako se ne vole...
Pa ističemo to pod njegovim krovom, jer dosad su skroz u njegovoj kući, ona trči svake dvije sekunde u njegovu sobu..ili ga zivka.....:rolleyes: ..varanje je varanje bilo gdje....ali oni nisu bili nigdje nego u njegovoj kući....i ne bi se čudila i da ako se budu :sex: da to bude u Behlulovoj sobi ili u kupaonici...ili možda i u Adnanovoj i Bihinoj spavaćoj sobi :rolleyes:

fame chocolate
02.02.2011., 15:48

drito to... sta je sad odjednom ?!:ne zna: gdje su nestali fanovi bihter?? pa nie valjda da nas je samo par ?:eek::(
bilo kako bilo, ja obozavam bihter i ona mi je definitivno najdrazi lik, njoj uopce nije lako i sumnjam da joj je drago sto vara adnana njemu skoro pred ocima ali covjece dogodila joj se ljubav, zenska je zaljubljena prvi put u zivotu kak spada.. kao sto je rekla tati na grobu "ne zelim zaliti za neprozivljenim"... ma i ja bi tako, sta sad adnan je vec imao i prozivio svoj zivot, ona je mlada ima 25 godina, pa sigurno niste mislile da ce se cijela serija odvijat na taj nacin da cemo gledat njih dvoje u idilicnom braku? :rofl::rofl:

Doña Barbara
02.02.2011., 15:49
Trebala bi ono što je i htjela-započet novi život s Behlulom, a Adnana ne vrijeđati dalje svojom nevjerom.
Katkad ljubav nije dovoljna. Pa valjda ste nekad prekinuli vezu, a bilo je itekakve ljubavi jer jednostavno niste željeli isto?Netko?Bilo tko:zubo:?

Potpis na ovo!!! :top:

maserka80
02.02.2011., 15:49

Opet imaš spojlerske upadice. :mad:

[QUOTE=melek/sejtan;31499019]kao prvo,napokon je NIhal promijenila stil oblacenja,to cekam od pocetka serije,sad je sve napetije,Bihter vise nije jedina treba u kuci..Nihal mi je bila super sinoc u onom klubu kad ju je Behlul izveo

i vec sam prije prokomentirala kad su BiB trebali pobjeci da oni to nece uraditi,isto tako i onaj sastanak u hotelu isto sam znala nista od toga...njih pali samo to sto ih puca adrenalin i onaj strah da ce ih neko uvatit,da ce im neko upasti u sobu...a kad imaju priliku otici od sviju i na miru biti skupa,odmah im nije to to

i super mi je ona Bihterina ljubomora :top:

Hahhahahaha upravo tako. Čak je i moj muž koji veze nema što se tamo događa, tu i tamo vidi pokoju scenu i moje komentiranje na glas jer ne mogu više izdržati da ne komentiram sam sa sobom, komentriao "U što li se ono ružno paće pretvorilo? Sad ti prija ima konkurenciju" :lol:

Slažem se, to sam i ja tako komentirala iako su bili pre predivni, a što š ostaje im sad da se navlaće po kuči i oko kuće, pa da davaju slugama materijala za priču!!

Draga, nikad ne reci nikad stoji skroz, ali nitko zdrave pameti i k tome bogat, jer da je bihi fer i pošteno rekla Ovo ne ide, ajmo se razvesti, bila bi bogata, adnan bi je dobro otpremio, se ne bi tako ponašao kao što se ona ponaša.
Zna da je otkrivena njena nevjera i još se navlači s njim po kuči, ima lubomorne ispade ispred svih na brodu, dovodi se u ekstremno riskantnu situaciju ne samo odlaskom u hotel, nego i ovim zavođenjem oko kuće.

Iskreno ja pojma nemam što će biti s njima sada, nekad sam gledala neke linkove njihovih zajedničkih trenutaka, e sad sljedi li sad jedan takav ili ne ne znam,ali u svakom slučaju u velikoj su opasnoti jer su svi ukućani budni, a posluga je stalno oko kuće! Tako da čisto sumnjam da će proči nezamječeno, kao i do sad što niti jednom nisu prošli nezamječeno.:ne zna:

Orphea
02.02.2011., 15:53

Nije bilo zbog novca.
Ja Bihterinu psihologiju baš pretjerano i ne kužim, ali mislim da se jednostavno htjela skrasiti, dobila je neki poriv za tim,a Adnan joj se svidio. Nije vjerojatno nikad bila zaljubljena, pa je očekivala da se nikad i neće.

Doña Barbara
02.02.2011., 15:53
udala se prvo da majci Firdi digne tlak, k tome jako joj se svidio Adnan, cijenio je njezin oca i eto tak nekak ljepo su si spikali, kužili su se..., a falila joj je i neka sigurnost, no ne bih rekla isključivo materijalna.... ima nešto u ženskom biću što teži k sigurnoj muškjoj ruci,e sad neke žene ne gledaju naboranost kože :lol: jebiga
moj je pradjed oženio svoju sluškinju (moju prabaku), razlika u godinama je bila maybe i veća, isto je bil udovac ,
ok, pradida nije imao nikakve nećake u blizini:lol: ali zašto odmah žene optužit da su sponzoruše? tj u nekim društvima (poput turskog) ili kod nas prije x godina - to se podrazumjevalo:ne zna:

Eto! Samo da Firdevs digne tlak..a jaka joj udaja onda...:rolleyes:
Dobro, nisam ja mislila da je ona sponzoruša; to je tako ispalo, ali to nisam mislila...Ima, ali i tu mora bit ljubavi..ali ne prijateljske ili bratske...

_Lolita_
02.02.2011., 15:54

Hm...ne, nikad. Radi različitih stavova i interesa da, al tu se još radilo da nije bilo ljubavi s jedne strane tako da ti ovo ne drži vodu... :)

revolution
02.02.2011., 15:54
Pa to je ono dobro kod ove serije. Različiti ljudi-različiti komentari.

Za početak, radi se o punoljetnim ljudima koji su svjesno ušli u brak želeći navodno istu stvar.
Tako da su mi te priče dedek-mlado meso deplasirane. Ja uopće ne bi kontemplirala o Adnanu, nego mu se divim što nije paranoičan i ljubomoran kao drugi ljudi s velikom razlikom u godinama, nego nastoji živjeti normalno.Bravo Adnan:top:
Vau, pomislio je da je njegova žena koja se svjesno i bez prisile udala za njega, zaljubljena u njega. Pa kako je samo mogao??
Evo npr. ja sam udata za dosta starijeg muškarca i isto imam 25 godina. Ne baš Adnana, ali respektabilno starijeg. I volim ga i poštujem. Zamisli.

ne nisu deplasirane, evo netko je napisao maloprije...Adnan je proživio lijepi dio svog života, ima djecu koju obožava, uspomene na ženu koju je volio i koju svu svi zapamtili kao super osobu, imućan je, blabla..a Bihter? Bihter tu upada kao mali marsovac. sad smo na pol serije, pa ajd, bumo vidli pa možemo usporedit i ove upise kroz neko vrijeme:ne zna::kava: (nije spojler, negi za sebe i za druge mislim da trebamo više pohvata konce i sredit dojmove)

Doña Barbara
02.02.2011., 15:56
Nije bilo zbog novca.
Ja Bihterinu psihologiju baš pretjerano i ne kužim, ali mislim da se jednostavno htjela skrasiti, dobila je neki poriv za tim,a Adnan joj se svidio. Nije vjerojatno nikad bila zaljubljena, pa je očekivala da se nikad i neće.

Ma znam, to sam tako napisala, nisam ja ni mislila zapravo da je ona sponzoruša...ili da se zbog para udala, jest, da sam to napisala, ali nisam to mislila...
Ni ja nju isto baš ne kužim...

neobuzdan
02.02.2011., 15:58
Bešir će ubit Behlula u današnjoj seriji. Plakat će 3 dana bez prestanka, a Behlul će umrijet od smijeha.

_Lolita_
02.02.2011., 15:59
Dobro, voli ona njega...na neki način....ali ako ga ne voli kao žena muža, e pa onda nema više ni šta tražit pored njega...jer drugo je ljubav kao prava ljubav i ljubav iz poštovanja ili prijateljska ljubav-meni su to različite ljubavi...:rofl:

Pa daleko od toga da se ne dešava i u rl, dešava se...ali koliko ja znam i ljudi se rastanu onda i svako na svoju stranu, a ne ostanu živjet ako se ne vole...
Pa ističemo to pod njegovim krovom, jer dosad su skroz u njegovoj kući, ona trči svake dvije sekunde u njegovu sobu..ili ga zivka.....:rolleyes: ..varanje je varanje bilo gdje....ali oni nisu bili nigdje nego u njegovoj kući....i ne bi se čudila i da ako se budu :sex: da to bude u Behlulovoj sobi ili u kupaonici...ili možda i u Adnanovoj i Bihinoj spavaćoj sobi :rolleyes:

Hahahhaa, ma daj... smiri malo doživljaje ipak je serija.
Na sva ta tvoja pitanja će ti scenaristi odgovorit, čim nađem broj, šaljem ti. :rofl:

Ti mi se činiš kao teški žiheraš, sve ti je uplanirano i kontrolirano u životu jel? :)
I nikad ti se nije desilo da te život onako, lupi po glavi i iznenadi... čisto da te podsjeti da na neke stvari ne možeš utjecat koliko god bi htio. :mig:

revolution
02.02.2011., 16:00
Dobro, nisam ja mislila da je ona sponzoruša; to je tako ispalo, ali to nisam mislila...Ima, ali i tu mora bit ljubavi..ali ne prijateljske ili bratske...

krivo, pravi partnerski odnos s muškarcem je i kad je on i prijatelj, dakle ovdje je falinga kaj nije to "i"
to ne znači da je adnan kriv ili bihter

Doña Barbara
02.02.2011., 16:04
Hahahhaa, ma daj... smiri malo doživljaje ipak je serija.
Na sva ta tvoja pitanja će ti scenaristi odgovorit, čim nađem broj, šaljem ti. :rofl:

Ti mi se činiš kao teški žiheraš, sve ti je uplanirano i kontrolirano u životu jel? :)
I nikad ti se nije desilo da te život onako, lupi po glavi i iznenadi... čisto da te podsjeti da na neke stvari ne možeš utjecat koliko god bi htio. :mig:

Ja sam smirena, pa znam ja da je to serija, ali vi skačete čim neko napiše nešto loše o Bihter...:rolleyes:
Ok..sory, evo sad ću govorit samo dobre stvari o njoj, Bihter je dobra, smije varati Adnana sa njegovim nećakom u njegovoj kući, lijepa je, niko ne smije loše govoriti o njoj...

Da, je..jako...
Lupio je mene život po glavi i iznendio, i to na najgore...desilo mi se nešto što ne daj Bože da se desi ikome, zato te molim lijepo....:)

_Lolita_
02.02.2011., 16:04

Eh, to bi bilo u idealnom svijetu al nismo svi isti. Danas se ljudi žene/udaju zbog raznih razloga a ljubav je spala na niske grane. Ne kažem da je nema (da mi odmah oči ne iskopaš :rofl:) al pala joj je vrijednost. Il su ljudi prestali vjerovat u nju. :rolleyes:

Orphea
02.02.2011., 16:05
Da nikad ne reci nikad, stoji. Ne znam hoću li se sutra zaljubiti u nekog drugog i biti rastavljena za godinu dana. Ne znam. Ali sam sigurna da se nikad neću ponašati kao prasica prema svom mužu i da ću ga poštovati maksimalno.
ne nisu deplasirane, evo netko je napisao maloprije...Adnan je proživio lijepi dio svog života, ima djecu koju obožava, uspomene na ženu koju je volio i koju svu svi zapamtili kao super osobu, imućan je, blabla..a Bihter? Bihter tu upada kao mali marsovac. sad smo na pol serije, pa ajd, bumo vidli pa možemo usporedit i ove upise kroz neko vrijeme:ne zna::kava: (nije spojler, negi za sebe i za druge mislim da trebamo više pohvata konce i sredit dojmove)

Ok, ali opet dolazimo do toga da se ona nije snašla u njegovoj životnoj priči, da se zaletila i nije to ništa strašno. Trebala je priznat, tražiti rastavu, a ne bezočno muljati:kava:.
Ok, možemo usporediti kasnije:D, još će se valjda svašta izdogađat.

revolution
02.02.2011., 16:06
Da nikad ne reci nikad, stoji. Ne znam hoću li se sutra zaljubiti u nekog drugog i biti rastavljena za godinu dana. Ne znam. Ali sam sigurna da se nikad neću ponašati kao prasica prema svom mužu i da ću ga poštovati maksimalno.

Ok, ali opet dolazimo do toga da se ona nije snašla u njegovoj životnoj priči, da se zaletila i nije to ništa strašno. Trebala je priznat, tražiti rastavu, a ne bezočno muljati:kava:.
Ok, možemo usporediti kasnije:D, još će se valjda svašta izdogađat.

pa jel tražila već par puta? pa joj je adnan reko da kad još jednom spomene rastavu da bude ju i dobila:ne zna::D

Orphea
02.02.2011., 16:08
pa jel tražila već par puta? pa joj je adnan reko da kad još jednom spomene rastavu da bude ju i dobila:ne zna::D

Pa trebala ju je spomenut još jednom i dobit:zubo:.
A ne Adnana držat kao rezervu dok se yebač ne sabere.

_Lolita_
02.02.2011., 16:09
Ja sam smirena, pa znam ja da je to serija, ali vi skačete čim neko napiše nešto loše o Bihter...:rolleyes:
Ok..sory, evo sad ću govorit samo dobre stvari o njoj, Bihter je dobra, smije varati Adnana sa njegovim nećakom u njegovoj kući, lijepa je, niko ne smije loše govoriti o njoj...

Da, je..jako...
Lupio je mene život po glavi i iznendio, i to na najgore...desilo mi se nešto što ne daj Bože da se desi ikome, zato te molim lijepo....:)

Ma samo ti daj, mišljenja su zato da se iznose i ne moraju se nužno poklapat s većinom.
Nije ti draga pa nije, i to je ok. Meni jest jer njen lik gledam drugačije (možda zato jer sam odgledala seriju do kraja) i Adnan mi je u toj priči sporedna figura a vi ste se većinom fokusirali na njega. Al Bože moj, sto ljudi sto ćudi. :)

Oprosti, nije bila namjera.
I tu ću stat jer nema smisla da rasprava oko serije preraste u svađu. :)

maserka80
02.02.2011., 16:10
Bešir će ubit Behlula u današnjoj seriji. Plakat će 3 dana bez prestanka, a Behlul će umrijet od smijeha.

Ti se zajebavaš, a ja ti baš mislim da Behlul namjerno Beširu grljucka Nihal, izvodi je vanka i tako to. Iako naravno mislim da to Behlul radi i radi obveze, pa jeste vidjeli kako ga je Adnan oprao radi toga što ga nije bilo kad je maloj propao ispit, i odma se morao iskuptii vodeći je u izlaske, i stalno provodeći vrijeme d njomr, a da ni sam nije svijestan koliko to maloj šteti.

E da se vratim Beširu mislim da bi on mogao imati veliku ulogu u budučnosti, jer je stalno vani oko kuće, škica kad će nihal i Behlul doći, mogo bi sranje napraviti.
Možda u tom bijesu što ih vidi zajedno fakat reće Nihal da ih je vidio!!
Možda vidi još nešto!! Hm.....
U svakom slučaju ako i nitšta od navedenog i nije točno, on će biti kivan na Behlula sve više više koliko Nihal bude provodila vrijeme s njim.
Iz bijesne ljubomore se svašta događa!:cerek:

Doña Barbara
Eh, to bi bilo u idealnom svijetu al nismo svi isti. Danas se ljudi žene/udaju zbog raznih razloga a ljubav je spala na niske grane. Ne kažem da je nema (da mi odmah oči ne iskopaš :rofl:) al pala joj je vrijednost. Il su ljudi prestali vjerovat u nju. :rolleyes:

Nemam ti ja zašto oči iskopat, pa ni ne poznam te...i ja ne kažem da se danas svi žene/udaju zbog ljubavi...aha, moš'si mislit...rijetko ko se danas vjenčava zbog ljubavi....:rolleyes:

_Lolita_

A ja ću opet "nikad ne reci nikad". :mig::D

Doña Barbara
02.02.2011., 16:13
Pa trebala ju je spomenut još jednom i dobit:zubo:.
A ne Adnana držat kao rezervu dok se yebač ne sabere.

Haha...:top: ..ova ti je dobra,.,,

_Lolita_
02.02.2011., 16:14
Nemam ti ja zašto oči iskopat, pa ni ne poznam te...i ja ne kažem da se danas svi žene/udaju zbog ljubavi...aha, moš'si mislit...rijetko ko se danas vjenčava zbog ljubavi....:rolleyes:

Ajde dobro, da se bar u nečem složimo. :D

Doña Barbara
02.02.2011., 16:15
Ma samo ti daj, mišljenja su zato da se iznose i ne moraju se nužno poklapat s većinom.
Nije ti draga pa nije, i to je ok. Meni jest jer njen lik gledam drugačije (možda zato jer sam odgledala seriju do kraja) i Adnan mi je u toj priči sporedna figura a vi ste se većinom fokusirali na njega. Al Bože moj, sto ljudi sto ćudi. :)

Oprosti, nije bila namjera.
I tu ću stat jer nema smisla da rasprava oko serije preraste u svađu. :)

Ništa...
Ni ja se ne želim svađati...samo sam rekla...:)

maserka80
02.02.2011., 16:16

Svih nas te moralane dileme muće, ali si previše zabrijala na to, pa trebala je, ali ...ali ako...... Mislim da se o tome raspravlja na ŽUD-u, ovdje se moramo ipak malo staviti u kontekst serije, karaktera i njihovom ponašanju, jer su nam scenaristi i glumci fakat pružili taj užitak da se možemo uživiti u njihove živote, tako da je svaka moralna ili subjektivna rasprava nepotrebna.

I meni već sad neke stvari idu na živce, ni ja se ne bi tako ponašala, ali eto tako se ponaša Bihter i to je to. :D

Doña Barbara
02.02.2011., 16:18
Svih nas te moralane dileme muće, ali si previše zabrijala na to, pa trebala je, ali ...ali ako...... Mislim da se o tome raspravlja na ŽUD-u, ovdje se moramo ipak malo staviti u kontekst serije, karaktera i njihovom ponašanju, jer su nam scenaristi i glumci fakat pružili taj užitak da se možemo uživiti u njihove živote, tako da je svaka moralna ili subjektivna rasprava nepotrebna.

I meni već sad neke stvari idu na živce, ni ja se ne bi tako ponašala, ali eto tako se ponaša Bihter i to je to. :D

Ma znam...Da jesu....stvarno su to dobro odradili...

_Lolita_
02.02.2011., 16:19

E, upravo to! Malo smo se previše fokusirali na ono "kad bi bilo" i rl.:)

Keške, keške....:D

maserka80
02.02.2011., 16:22
Ma vrhunski su to odradli, ja mislim da ja nikad tako nešto preko ekrana nisam doživjela.
Iskreno sapunice ne gledam, pa ne znam kako to u drugima izgleda,ali ov oje predobro!

Nego, curke, da vas pitam Jeste skužile vi jučer u muziko-salon kako se Nihal zadržala za ormar?? Što je to bilo? Pokazatelj da će ubrzo pasti u nesvijesti ili je netko nešto reko što ja nisam čula??

maserka80
02.02.2011., 16:23
E, upravo to! Malo smo se previše fokusirali na ono "kad bi bilo" i rl.:)

Keške, keške....:D

"Da bar"!

I ja sam se nekad mučila s tom riječju, fakat čovjek izgubi glavu, ali je bitno da ju navrijeme i nađe!:cerek::kava:

sagena
02.02.2011., 16:25
Kako je jučer završila epizoda?
:moli:
... nestalo signala na Doma TV:rolleyes: negdje oko pola 9...:kava:

_Lolita_
"Da bar"!

I ja sam se nekad mučila s tom riječju, fakat čovjek izgubi glavu, ali je bitno da ju navrijeme i nađe!:cerek::kava:

:D

I Lolita mora kacar...:w svima

Orphea

I njoj je sporedna figura:rofl::rofl:. Ne znam, meni on zasad nije ništa kriv. Voli je, podržava, ništa joj ne brani, brine o mamici...

A ja ću opet "nikad ne reci nikad". :mig::D

A yok,đenm benim:zubo:
Neki principi se brane i životom:).

_Lolita_
Predobro! :cerek:
Gledaj danas :rofl:

_Lolita_
02.02.2011., 16:28
I njoj je sporedna figura:rofl::rofl:. Ne znam, meni on zasad nije ništa kriv. Voli je, podržava, ništa joj ne brani, brine o mamici...

A yok,đenm benim:zubo:
Neki principi se brane i životom:).

Pa jest sporedna figura, meni bar. Kad sagledam cijelu seriju glavna tema je zabranjena ljubav B&B koja će utjecat na njihove i živote svih ukućana. Na nekoga dobro na nekoga loše, al to ćemo vidjet..

Đenm benm, to je tvoje pravo.
A sad moram gibat, pišemo se poslije. :o

Doña Barbara
02.02.2011., 16:32
Aj ode ja sad...čitam vas kasnije, nemojte se puno raspisat...:D ...
Hoscakal!

maserka80
02.02.2011., 16:38
Da definitvno i ja mislim da će B&B situejšn uzdrmati ne samo Ziyagil kuću nego i šire. :D

sad i ja kacar.
Hoşça kal!

Šljokica1988
02.02.2011., 17:38
Nego, curke, da vas pitam Jeste skužile vi jučer u muziko-salon kako se Nihal zadržala za ormar?? Što je to bilo? Pokazatelj da će ubrzo pasti u nesvijesti ili je netko nešto reko što ja nisam čula??

Ja sam primijetila to isto i povezala na kraju to s riječju majko koju je Bulent uputio Bihter. Nisam sigurna je li to razlog, ali ništa drugo važno se nije spominjalo u tom trenu :ne zna:

Predobro! :cerek:
Gledaj danas :rofl:

Obavezno!
Svi morate gledat vecerasnju epizodu!!! :cerek::cerek::cerek:
:rofl:

maserka80
02.02.2011., 17:51
Ay Allah, oče li se to kresnuti napokon pa nas stalno napominjete da moooramo gledati večeras???
Ajd' jedva čekam to da vidim.:cerek:

iva230
02.02.2011., 17:57
meni je bešir baš mmm...
taj tužan pogled sav takav da bih ga najradije čvrsto zagrila ...
B&B su predivni ti pogledi, neverbalna komunikacija su mi :)

maserka80
02.02.2011., 17:59
Ja sam primijetila to isto i povezala na kraju to s riječju majko koju je Bulent uputio Bihter. Nisam sigurna je li to razlog, ali ništa drugo važno se nije spominjalo u tom trenu :ne zna:

Obavezno!
Svi morate gledat vecerasnju epizodu!!! :cerek::cerek::cerek:

Uuuu ja to nisam čula!! :rofl:

Šljokica znači i ti znaš epizode unaprijed, jeli?

Pa ima li koga da ne zna unaprijed, eto osim Done Barbare i ne znam, još par ljudi?

Šljokica1988
02.02.2011., 17:59
Ay Allah, oče li se to kresnuti napokon???
Hoće, hoće! :cerek::cerek::cerek:
Napokon! :rofl:

Uuuu ja to nisam čula!! :rofl:

Šljokica znači i ti znaš epizode unaprijed, jeli?
Pa ima li koga da ne zna unaprijed, eto osim Done Barbare i ne znam, još par ljudi?

Znam kako završava i pogledala sam još par nekih budućih scena, nisam mogla izdržati, a da ne vidim što će na kraju biti :ne zna:

moriturite
02.02.2011., 18:09

Evo ovdje je postavljeno/će biti postavljeno http://www.dailymotion.com/playlists/Milly_emdt :cerek:

ThatGirl
02.02.2011., 18:12
aaaa šta li pišete, :D

počelo :cerek: napokon na vrijeme da i ja jednom stignem. !! uhh.

kreativni nered
02.02.2011., 18:12
kriva epizodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!

Arijela
02.02.2011., 18:13
Zakaj sad ovo sve ponavljaju :mad:

maserka80
02.02.2011., 18:13
auuuuuu što je ovo??
Pa prikazuju skoro pola epi od jučer??????????

bulería
02.02.2011., 18:14
a kretena :rolleyes: to valjda da taman do 21h završe i 39., očito :confused:

A. Angel
02.02.2011., 18:14
koja glupost.
pa repriziraju pola epizode. sad ak ne vrate. manje danas za gledat :mad:

maserka80
02.02.2011., 18:15
Ma daaaaaaaaaaj, pa ovo je bogme veliki dio od jučer što smo vidjeli

Ajde bar ćemo opet vidjeli kako ga adnan opere što ga nema i tako mu nabiti osjećaj krivnje!

Još će nam kad dođe dio gdje su sinoć stali dati reklamu. Grrrrrrrrrrr

Iako moram priznati ova pjesma koja je podloga NIhal Behlulovom druženju je predivna!!

selma21
02.02.2011., 18:17
kaaaaaaaaaaaaaaaaj.... a ja se cijeli dan veselim :mad:

sad moram JOŠ JEDNOM gledat onu njihalku s behlulom :rolleyes:

bulería
02.02.2011., 18:18
Ma daaaaaaaaaaj, pa ovo je bogme veliki dio od jučer što smo vidjeli
15 minuta :bonk:

Arijela
02.02.2011., 18:21
Malo mi se Kvanč gejasto kreće u disku :D

Arijela
02.02.2011., 18:27
Ovo je arhetipski prizor

Arijela
02.02.2011., 18:33
eh, trči, behlul, trči :cerek;

revolution
02.02.2011., 18:34
:kokice:

Lišće
02.02.2011., 18:36
OOOOOOO DAAAA! ja stvarno znam upalit televizor u pravo vrijeme.THE SCENA!!!! gledala sam ju petsto puta i svaki put se divim kak behlul preseksi zgleda(to i je razlog zbog kojeg sam pogledala petsto puta :D) i mislim si kak su glupi kaj se seksaju u kućici kraj kuće.mogu li biti gluplji,oh my.kaj nisu čuli za hotel,bogati bedaci!!!!!
btw.ova rečenica
'nikada neću odustati od tebe.nikada.' AH,BEHLUL.jedno veliko AH.
bihterina haljinica je kao i uvijek za :s

Arijela
02.02.2011., 18:37
I sad ona ovakva mora s ove dvije vještice razgovarati :mad:

selma21
02.02.2011., 18:38
jadna bihter, uvijek neka pizdarija :D

bulería
02.02.2011., 18:39
Stvarno čovjek ne zna koja je od ova dva zabadala napornije. Popijte si tabletice ako ne možete spavati :rolleyes:

Lišće
02.02.2011., 18:45
Stvarno čovjek ne zna koja je od ova dva zabadala napornije. Popijte si tabletice ako ne možete spavati :rolleyes:

lajkam:top:
još im samo bešir fali.

_Lolita_
02.02.2011., 18:45
The scena danas i tako malo komentara.. pih.
Vjerojatno niste pod dojmom :D

_Lolita_
02.02.2011., 18:46
OOOOOOO DAAAA! ja stvarno znam upalit televizor u pravo vrijeme.THE SCENA!!!! gledala sam ju petsto puta i svaki put se divim kak behlul preseksi zgleda(to i je razlog zbog kojeg sam pogledala petsto puta :D) i mislim si kak su glupi kaj se seksaju u kućici kraj kuće.mogu li biti gluplji,oh my.kaj nisu čuli za hotel,bogati bedaci!!!!!
btw.ova rečenica
'nikada neću odustati od tebe.nikada.' AH,BEHLUL.jedno veliko AH.
bihterina haljinica je kao i uvijek za :s

Ah taj Behlul...svima nam je zavrtio mozgom :cerek: :cerek: :cerek:

_Lolita_
02.02.2011., 18:52
Da, da..uđi mu u sobu, pronjuškaj di je :mad:
Onda ga još i zove. A daj ubij se i učini nam svima uslugu. Grrrrrrrrrrrr

ThatGirl
02.02.2011., 18:53
Ah taj Behlul...svima nam je zavrtio mozgom :cerek: :cerek: :cerek:

uu jebate, zar je ta scena već danas? Huhuu.:cerek:
Ajme,koja napetost.
behlul :cerek::s

kladim se da ih je vidjela Firdevs ono, kad je netko neš srušio. :o

revolution
02.02.2011., 18:55
a koji su kaos ostavili u stakleniku :lol: sve je porazbacano po podu :rofl:

kao da nismo baš sve vidli :raspa:

ThatGirl
02.02.2011., 18:55

a ona sva od blata, haha, i po licu.. lol :lol:

revolution
02.02.2011., 18:56
kladim se da ih je vidjela Firdevs ono, kad je netko neš srušio. :o

ma ona je cugala u mraku u sobi :zivili: :D a i ona bi im ušla unutra i počela se derat na Bihter :lol:

_Lolita_
02.02.2011., 18:56

Hahahhah. :lol:

Nego, kog Boga Firdevs cvili? Ja sam upala taman na scenu kad Bihter plače sama, Behlul je već dao petama vjetra. :(

ThatGirl
02.02.2011., 18:57
ma ona je cugala u mraku u sobi :zivili: :D a i ona bi im ušla unutra i počela se derat na Bihter :lol:

hahha,baš. Onda neznam tko je. Možda samo mačka. :D
We'll see. :D

_Lolita_
02.02.2011., 18:57
ajme ove napornjačeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeee
:mad:

revolution
02.02.2011., 18:58
Da, da..uđi mu u sobu, pronjuškaj di je :mad:
Onda ga još i zove. A daj ubij se i učini nam svima uslugu. Grrrrrrrrrrrr

a evo mu je i dobro jutro htjela prva poželit:facepalm: pa je morala ostavit poruku na sekretarici :zubo:

_Lolita_
02.02.2011., 19:00
a evo mu je i dobro jutro htjela prva poželit:facepalm: pa je morala ostavit poruku na sekretarici :zubo:

Gopspode Bože, zrigat ću se.
Al najjači mi je njen hod, ono kad digne nos u zrak i odgalopira. :rofl:

Oohooooo, viđu lover boya u morskom izdanju. :cerek:
Scena na brodu, pre čok :*

revolution
02.02.2011., 19:03
Bihter jako uplašena..

tak je, bolje stavit najveće sunčane naočale neg gledat radoznalu ekipu oko sebe:s:D

:cool:

_Lolita_
02.02.2011., 19:04
Da, da..mačke, mačke.
Al one na dvi noge :D :D

_Lolita_
02.02.2011., 19:05
Bihter jako uplašena..

tak je, bolje stavit najveće sunčane naočale neg gledat radoznalu ekipu oko sebe:s:D

:cool:

Al jesi primjetila kako je počela izbjegavat Adnana? :rolleyes:

revolution
02.02.2011., 19:06
Al jesi primjetila kako je počela izbjegavat Adnana? :rolleyes:

nee! :lol:

čekaj, ovom e zgasio mob a nema punjač na brodu, jel tak? aha...pratim dalje :kokice:

_Lolita_
02.02.2011., 19:09
nee! :lol:

čekaj, ovom e zgasio mob a nema punjač na brodu, jel tak? aha...pratim dalje :kokice:

Njoj ostaje mobitel doma, njemu baterija krepa... đizus.
I onda neko kaže samo strast a ovo dvoje izgubljeno u vremenu i prostoru. :D

Riza legendooooooooooooooooo :lol:

_Lolita_
02.02.2011., 19:13
Evo... Bihter ošla Behlulu, ovo dvoje s dječurlijom. Taman!
Što se mene tiče, serija može danas završit. :cerek:

revolution
02.02.2011., 19:15
Evo... Bihter ošla Behlulu, ovo dvoje s dječurlijom. Taman!
Što se mene tiče, serija može danas završit. :cerek:

točno, evo može još i Riza pokupit Nesrin i to je to :s:D:ne zna:

selma21
02.02.2011., 19:16
vidi se 'ko zna ljubavat, kapetanu uvijek puna baterija :rofl:

_Lolita_
02.02.2011., 19:18
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, evo stiže dragana :cerek: Vas se ozario :D

točno, evo može još i Riza pokupit Nesrin i to je to :s:D:ne zna:
Kud sam njega zaboravila. Legenda :s

Orphea
Jao Nesrin facice:cerek::rofl::lol:...

kreativni nered
aaaaaaaaaaaaaaaaa koje scenice, i ja mislim da je firdevs vidjela. zato što su ova njuškala sva na adnanovoj strani, ajmo tako reć, i odmah bi nešto rekli adnanu. no firdevs, e ona je poseban slučaj. pa nije luda da upropasti ovako lagodan život i sve što ima. jer bez bihter njih dvije su na ulici. ona će to čuvati, samo zbog sebe.

i naravno vidim da ama baš nitko nije skužio, pa prije SCENE i poslije pa to su dva različita razdoblja. nemogu vjerovat. pa oni su prije bijeli ko sir, poslije ko dva prepečena ćevapćića. pogledajte sutra repreizu. sto posto. a i po bulentu se vidi.

revolution
jao ovo s dalekozorom mi je ono :cerek: :uzdah:

a :bonk: gledala sam ovo :lol:

Arijela
02.02.2011., 19:19
Al ima Kvanč dobre pokrete dok mota štrik :cerek:

selma21
02.02.2011., 19:20
i naravno vidim da ama baš nitko nije skužio, pa prije SCENE i poslije pa to su dva različita razdoblja. nemogu vjerovat. pa oni su prije bijeli ko sir, poslije ko dva prepečena ćevapćića. pogledajte sutra repreizu. sto posto. a i po bulentu se vidi.

ono je bilo finale prve sezone, a ovo sad je već druga sezona. valjda su to potkraj ljeta snimali pa su se svi fino osunčali :D

Arijela
02.02.2011., 19:20
vidi se 'ko zna ljubavat, kapetanu uvijek puna baterija :rofl:

To je jedina sporednja radnja koja vrijedi :cheer:

_Lolita_
02.02.2011., 19:22
jao ovo s dalekozorom mi je ono :cerek: :uzdah:

a :bonk: gledala sam ovo :lol:

Kvanč mi je danas pre čok :bonk:

Moram malo spojlat, al obratite kasnije pažnju na mig okom.... slaaaatkooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :cerek: :cerek:

maserka80
02.02.2011., 19:22
Da fakat svi su osunčani!

_Lolita_
02.02.2011., 19:23
ono je bilo finale prve sezone, a ovo sad je već druga sezona. valjda su to potkraj ljeta snimali pa su se svi fino osunčali :D

Snimalo se dvije godine koliko sam upućena :rolleyes:

revolution
02.02.2011., 19:23
:rofl::rofl: a valjušak bi namještala i Denizinu kuću

pa ne, nije naporna :s

_Lolita_
02.02.2011., 19:24

Ma yok! :zubo:

selma21
02.02.2011., 19:25

udav je nula prema njoj :rolleyes:

revolution
02.02.2011., 19:26
Ma yok! :zubo:

lijepo od scenarista što nam eksplicitno pokazuju tko s kim paše_ ovih četvero odmotavaju Denizino pokućstvo u obiteljskoj atmosferi, oni dvoje na brodu, a Riza čavrlja s zaručnicom

:headbang:

_Lolita_
02.02.2011., 19:28
Hahahhahah....koja scena. Ona živčana ko pas a on će se svaski čas srušit u nesvjest. :D :lol:

selma21
02.02.2011., 19:29
Hahahhahah....koja scena. Ona živčana ko pas a on će se svaski čas srušit u nesvjest. :D :lol:

al dat će behlul pusu da se oraspoloži :o

_Lolita_
02.02.2011., 19:30
lijepo od scenarista što nam eksplicitno pokazuju tko s kim paše_ ovih četvero odmotavaju Denizino pokućstvo u obiteljskoj atmosferi, oni dvoje na brodu, a Riza čavrlja s zaručnicom

:headbang:

Kužimo se :D

A vidi ovo dvoje.... vidi kako ju gleda...jaaaaaaaaaaaaaaaoooooooooojjjjjjjjjjjjj :cerek:
Ste kužile mig? :cerek: :cerek: :cerek:

Hoću ženu koja ima vatru u očima....... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaa :*********************************

revolution
02.02.2011., 19:31
kak joj je mignuo :cerek:

jao ide Nesrin nosit punjač :lol:

_Lolita_
02.02.2011., 19:32
kak joj je mignuo :cerek:

DA, DA, DA!!!

Jebo sebe i sliku svoju koji kurviš osmijeh ima.
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a
:cerek: :cerek::cerek::cerek::cerek::cerek::cerek::cerek: :cerek:

Lo La
02.02.2011., 19:33
a koja je ono pjesma bila na pocetku epizode? cini mi se kao da je na fnacuskom?? ili? predobra epizoda veceras aawww =))

_Lolita_
02.02.2011., 19:33
jao ide Nesrin nosit punjač :lol:

Dvije muhe jednim udarcem, kako reče Sulejman efende :lol:

revolution
02.02.2011., 19:35
promaklo mi :misli: a kaj se ova duri, jel opet kockala? :confused:

Arijela
02.02.2011., 19:36
To su oni kolektivno bili negde na spaljivanju, svi su fakat zgoreni od sunca :rofl:

kreativni nered
02.02.2011., 19:36
DA, DA, DA!!!

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a
:cerek: :cerek::cerek::cerek::cerek::cerek:

ahahahahahhahahah :lol::lol::lol::lol:

selma21
02.02.2011., 19:38
DA, DA, DA!!!

:cerek: :cerek::cerek::cerek::cerek::cerek::cerek:

da je stoput netjak... ne bih mu oprostila :o:cerek::cerek:

Arijela
02.02.2011., 19:39
Aj dosadni mi melankolična Gospođica i ovaj stari gospon :rolleyes:

revolution
02.02.2011., 19:40
Adnane ženi ti to :cerek::D

_Lolita_
02.02.2011., 19:40
promaklo mi :misli: a kaj se ova duri, jel opet kockala? :confused:

Ja pitala maloprije, pa mi nitko ne odgovara :ne zna:

_Lolita_
02.02.2011., 19:41
da je stoput netjak... ne bih mu oprostila :o:cerek::cerek:

Ne bi bome ni ja, pa nek popuje tko god hoće.

Ma nu ga, nu ga!! Dva oka da ga vide! Još kad ovako slatko govori. :cerek: aaaahhhhhh

Torba, tuko od Bihter, TORBA!!!!! Pa stvarno ostavljalju tragove posvuda :mad:

Orphea
02.02.2011., 19:42
Adnane ženi ti to :cerek::D

Ah, kad bi se mogli zaljubljivati po narudžbi, dobro bi to bilo:zubo:.

selma21
Ja pitala maloprije, pa mi nitko ne odgovara :ne zna:

mislim da je sad skopčala da ovi dva zasigurno neš mute :rofl:

revolution
stig'o punjač:lol:

selma21
02.02.2011., 19:43
vražja torba :D

_Lolita_
02.02.2011., 19:44
mislim da je sad skopčala da ovi dva zasigurno neš mute :rofl:

Zato je plakala i dreljila u slike s vjenčanja.

Torba, ay Allah! Pa stvarno su šlempavi. :mad:

donna-lolita
02.02.2011., 19:44
jel to fufili ima plastificirane sise..skuzila sam sada da nema grudnjak

_Lolita_
02.02.2011., 19:47
Tako je Behlul bey!! Tako se govori.

Benim, benim, benim!

Awwwwwwwwww :cerek:

revolution
02.02.2011., 19:48
nadam se Behlule da si svjestan kaj si nadrobio :kava:

Orphea
02.02.2011., 19:48
Pa lipo se uzmite pod ruku i kacar!
Volim te, moja si, ne odustajem,bla,bla,truć,truć...
Djelovati!!

Arijela
02.02.2011., 19:49
Meni ovaj Hilmi yebozovan :o

_Lolita_
02.02.2011., 19:49
nadam se Behlule da si svjestan kaj si nadrobio :kava:

Itekako svjestan! ;)

_Lolita_
02.02.2011., 19:50
Meni ovaj Hilmi yebozovan :o

Hahahhaha. Kraljice :lol:

Ja sam davno rekla da bi on i Firdi bili par ekselans. :rofl:

kreativni nered
02.02.2011., 19:53
a dajjjjjjjjjjj i ovaj stari isto, brate mili žena nigdje nemože otići ovaj non stop zivka, di si , s kim si. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa f..k offfffffff

_Lolita_
E moja Bihter, jebala si ježa. :rofl:

ma kud će on na gumenjaku? :(
Čekaj meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeee :cerek:

revolution
NIHAL, SHUT THE FUCK UP! :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: :rolleyes::mad:

_Lolita_
02.02.2011., 19:55
Jedna uš otišla, druga će sad u Đermaniju...još da je Njunjalo utopit u moru tamo priko ceste i mirna Bosna. Ovaj, kuća :rofl:

Arijela
02.02.2011., 19:55
Jel bu konačno nazvala Peykericu, da se ne živciram više

selma21
02.02.2011., 19:56
u toj hižurini fakat ni na šekret bez da te netko zove :bonk:

ja bih na bihterinom mjestu svako malo slučajno doma ostavila mob, a za ljubavna previranja kupila drugi. eh jesu amateri, kaj oni ne gledaju sapunice :o

Arijela
02.02.2011., 19:58
Evo Kleopatra :rofl: sad bu ju izvikala

Orphea
02.02.2011., 19:59
Firdi Kleopatra look danas:rofl:.

_Lolita_
02.02.2011., 19:59
Jel bu konačno nazvala Peykericu, da se ne živciram više

Mislim da ne al ne sjećam se više :ne zna:

Ohohoho, čudesno se pojavilo izgubljeno blago :D

donna-lolita
02.02.2011., 20:01
stvarno neznaju varati i muljati...amateri..pih:kava:

kreativni nered
02.02.2011., 20:04
e sad, moram priznat razočarana sam, dobro ne baš jako ali dosta. nakon THE SCENE, opet njih dvoje na brodu i krvraguuuuuuuuuuuuuuuuuu sve, oni prikazuju one napore faking hebene što žalopoljke naricaju umjesto njih dvoje. :rigo::rigo: pa ja očekivala sad će opet navaliti jedno na drugo kad :flop::flop: . u varžju ...... uhhhhhhhhhhh

_Lolita_
02.02.2011., 20:05
Večerašnji događaji

Aski memnu u stakleniku :cerek::cerek::cerek: (http://www.youtube.com/watch?v=aRk8U9lyrcA)

Na barčici 1 (http://www.youtube.com/watch?v=yiSxEd8QfuE&feature=related)

Na barčici 2 (http://www.youtube.com/user/oz83#p/u/127/0UClNzGwslY)

Nered, meni su scene na brodu ahhhhhh :*

selma21
02.02.2011., 20:07
e sad, moram priznat razočarana sam, dobro ne baš jako ali dosta. nakon THE SCENE, opet njih dvoje na brodu i krvraguuuuuuuuuuuuuuuuuu sve, oni prikazuju one napore faking hebene što žalopoljke naricaju umjesto njih dvoje. :rigo::rigo: pa ja očekivala sad će opet navaliti jedno na drugo kad :flop::flop: . u varžju ...... uhhhhhhhhhhh

pa mora kući kad je cijela potjera za njom, ovaj ju zove na sto adresa :rolleyes:

ali ono kad joj je namignuo.... :cerek::cerek: za to je vrijedilo gledat :D

Arijela
02.02.2011., 20:08

Strah je užasno jaka stvar isto, oboje se strahovito boje - posve očekivane reakcije :ne zna:

Lo La
02.02.2011., 20:09
[QUOTE=Arijela;31504593]Meni ovaj Hilmi yebozovan :o[/Q

i Nihat i bijelim hlacama aaaww

Arijela
02.02.2011., 20:11
pa mora kući kad je cijela potjera za njom, ovaj ju zove na sto adresa :rolleyes:

ali ono kad joj je namignuo.... :cerek::cerek: za to je vrijedilo gledat :D

Ma namignul je prije i Udavu, i njoj je slal pusice s balkona kao i Bihter u kupaoni, to su mu fore tak :ne zna: slatko to čini Kvanč, al me ne diže s time u nebesa jer sve to olako dijeli okolo :azdaja:

Arijela
02.02.2011., 20:12
Večerašnji događaji

Aski memnu u stakleniku :cerek::cerek::cerek: (http://www.youtube.com/watch?v=aRk8U9lyrcA)

Na barčici 1 (http://www.youtube.com/watch?v=yiSxEd8QfuE&feature=related)

Na barčici 2 (http://www.youtube.com/user/oz83#p/u/127/0UClNzGwslY)

Nered, meni su scene na brodu ahhhhhh :*

On ubitačno tu zgleda, nevjerojatno, još onak zgoreni :klopa: i s puno kose, mrak

selma21
02.02.2011., 20:13
Ma namignul je prije i Udavu, i njoj je slal pusice s balkona kao i Bihter u kupaoni, to su mu fore tak :ne zna: slatko to čini Kvanč, al me ne diže s time u nebesa jer sve to olako dijeli okolo :azdaja:

pa bihter ipak voli, ke ne :ne zna: pa mi to bude slatko :cerek:

a njihalka me promptno izbaci iz takta pa scene s njom s radošću ignoriram kol'ko mogu :D

_Lolita_
02.02.2011., 20:14
On ubitačno tu zgleda, nevjerojatno, još onak zgoreni :klopa: i s puno kose, mrak

Pih! Meni je stoput bolji kraće kose. :Slin: :klopa: :cerek:

pa bihter ipak voli, ke ne :ne zna: pa mi to bude slatko :cerek:

a njihalka me promptno izbaci iz takta pa scene s njom s radošću ignoriram kol'ko mogu :D

Hahahahahhaah :lol: Potpisujem sve navedeno :D

kreativni nered
02.02.2011., 20:14
ma naravno curke, ma vrijedno je za svaku sekundicu njih dvoje gledati samo ja hoću jooooooooošššššššššššššššššššš . jbg al to sam samo ja :D ne govorim o strahovima i ostatku svijeta, nego njih dvoje . ttoooo. samo bi htjela malo više njih bez da se osvrću na svaki šum i svaka uš da ne zivka stalno i špija. fakat će im teško biti.

Sigurna
02.02.2011., 20:15
Ja ne mogu pogled maknuti sa.................

.............Bihterinih akni! Užas.

selma21
02.02.2011., 20:17
a moraju valjda te malo sočnije scene na kapaljku, ipak je to turska serija :o
naišla sam na podatak (guglajući kivanča :Slin:) da je serija dobila nekakve dvije kazne il primjedbe zbog erotičnih scena.
kao, neka turska ministrica se žalila da je preerotično i da djecu potiče na blud te da širi nemoral :D

edit: evo link (http://www.hurriyetdailynews.com/n.php?n=minister-says-she-is-irritated-from-eroticism-on-tv-series-2010-02-19)

ThatGirl
02.02.2011., 20:21
Torba, tuko od Bihter, TORBA!!!!! Pa stvarno ostavljalju tragove posvuda :mad:
daaaaa, kako su tako izgubljeni? :cerek:pa svi će ih skužit, dajte malo pazite! ja se iživcirala , više neg oni.. haha, ova torbu, pa naušnicu izgubi,aaa :mad:
Tako je Behlul bey!! Tako se govori.

Benim, benim, benim!

Awwwwwwwwww :cerek:
ta scena, na brodu. Behlul. Maaaaj gadd. :cerek:

jesam rekla da ih je Firdevs vidjela? :P pa naravno..
nego daa, kako su svi drugačiji.. svi izgoreni.. :cerek: Ljetoo..

ee da, jeste skužili da Nihat ima skroz drugačiji glas?

_Lolita_
02.02.2011., 20:23
ma naravno curke, ma vrijedno je za svaku sekundicu njih dvoje gledati samo ja hoću jooooooooošššššššššššššššššššš . jbg al to sam samo ja :D ne govorim o strahovima i ostatku svijeta, nego njih dvoje . ttoooo. samo bi htjela malo više njih bez da se osvrću na svaki šum i svaka uš da ne zivka stalno i špija. fakat će im teško biti.

Pa to smo već davno zaključili da kad ideš pišat moraš obavijestit užu i širu rodbinu :rofl::lol:

_Lolita_
02.02.2011., 20:25
naišla sam na podatak (guglajući kivanča :Slin:) da je serija dobila nekakve dvije kazne il primjedbe zbog erotičnih scena.
kao, neka turska ministrica se žalila da je preerotično i da djecu potiče na blud te da širi nemoral :D

edit: evo link (http://www.hurriyetdailynews.com/n.php?n=minister-says-she-is-irritated-from-eroticism-on-tv-series-2010-02-19)

"long duration of such scenes" :lol:
Jašta ba, aj nemojte me nasmijavat.
Mogle bi i dulje trajat, ako mene pitaš.
Merhaba!

kreativni nered
02.02.2011., 20:31
fakat kaznu?!? ahahahahhahahah koji luzeri, erotične scene??? diiiiiiiiiiiii????????????????????? ;) o svašta. da i ja sam skužila da nihat ima drugačiji glas, haha kao da se nagutao previše zraka. hahahaha

_Lolita_
02.02.2011., 20:31
Bokte, pa Ezel ima dosta sličnu muziku ko Aški memnu. :rolleyes:

Orphea
02.02.2011., 20:32
Pa to smo već davno zaključili da kad ideš pišat moraš obavijestit užu i širu rodbinu :rofl::lol:

Pa rastali su se ujutro, a on ju je zvao iza ručka. Ništa strašno. Uopće ne bi rekla da je gnjavi s pozivima. A to što ona laže gdje ide, pa ispada da treba okolo zvat, je druga priča.

_Lolita_
02.02.2011., 20:35
Pa rastali su se ujutro, a on ju je zvao iza ručka. Ništa strašno. Uopće ne bi rekla da je gnjavi s pozivima. A to što ona laže gdje ide, pa ispada da treba okolo zvat, je druga priča.

Ma govorimo općenito o običaju kad netko učini iti korak, pokrene se tri para očiju i bar troje ljudi pita "di ćeš". A da ne pričam o "običaju" upadanja u tuđe sobe, davljenja tko te zove na mobitel i ostalo :rolleyes::flop:

Arijela
02.02.2011., 20:36
Daj nek mi netko sad trijezno objasni značenje one tetovaže na Kvančevoj ruci - samo će mi Allah, Bog, suditi - ja sam očito preglupa da to shvatim :ne zna:

Il da idem pitat na Kokošinjac :confused:

moriturite
02.02.2011., 20:37
Bokte, pa Ezel ima dosta sličnu muziku ko Aški memnu. :rolleyes:

Isti skladatelj, Toygar Isikli :D

_Lolita_
02.02.2011., 20:37
Daj nek mi netko sad trijezno objasni značenje one tetovaže na Kvančevoj ruci - samo će mi Allah, Bog, suditi - ja sam očito preglupa da to shvatim :ne zna:

Nisam uopće vidila što piše tako da ti ja ne mogu bit od pomoći. :ne zna:

Isti skladatelj, Toygar Isikli :D

Pa vidim ja da je nekakvo plagiranje u pitanju :D

Orphea
02.02.2011., 20:38
Ma govorimo općenito o običaju kad netko učini iti korak, pokrene se tri para očiju i bar troje ljudi pita "di ćeš". A da ne pričam o "običaju" upadanja u tuđe sobe, davljenja tko te zove na mobitel i ostalo :rolleyes::flop:

Aha. A yebiga. "Blagodat" života u kući s puno ljudi (znatiželjnih).

selma21
02.02.2011., 20:38

ok, možda ja to po sebi jer mene nervira kad me netko zivka bezveze i mob mi služi samo za dogovor nabrzaka.

a da me netko zove i pita di sam, a rekla sam ujutro di idem... rekla bih da mi dosađuje blago :o

pa vjerojatno neš kao da ga nije briga što drugi misle o njemu :ne zna:
a možda i voli 2Paca, tko zna :rofl:

moriturite
02.02.2011., 20:42
daaaaa, kako su tako izgubljeni? :cerek:pa svi će ih skužit, dajte malo pazite! ja se iživcirala , više neg oni.. haha, ova torbu, pa naušnicu izgubi,aaa :mad:

ta scena, na brodu. Behlul. Maaaaj gadd. :cerek:

jesam rekla da ih je Firdevs vidjela? :P pa naravno..
nego daa, kako su svi drugačiji.. svi izgoreni.. :cerek: Ljetoo..

I ja to primjetih. Kako čudno :ne zna::confused: Ne sviđa mi se baš.

moriturite
02.02.2011., 20:43
Nisam uopće vidila što piše tako da ti ja ne mogu bit od pomoći. :ne zna:

Pa vidim ja da je nekakvo plagiranje u pitanju :D

Daaa, da, sam sebe :D

Orphea
02.02.2011., 20:44
ok, možda ja to po sebi jer mene nervira kad me netko zivka bezveze i mob mi služi samo za dogovor nabrzaka.

a da me netko zove i pita di sam, a rekla sam ujutro di idem... rekla bih da mi dosađuje blago :o

A ima nas raznih:).
Moja sestra npr. i njen dečko se čuju doslovno svaki čas i njoj je to ok.
Ja i muž ako nismo skupa taj dan otprilike svakih 5-6 sati. Da smo se rastali iza doručka, vjerojatno bi se čuli iza ručka, kao što je Adnan nju nazvao. Meni je to ok.

Al ja se recimo grozim života u ogromnim kućetinama sa gro posluge.
Eto,nečiji san snova, meni tiha jeza:D.
Ima nas svakakvih.
E, pogled iz Denizine kuće je famozan:s.Ja biii:cerek:

kreativni nered
02.02.2011., 20:47
ma ok, kužim te sve ali rekla je ide se naći sa pejker (nije naravno) :D ali kog je vraga onda ide zvat. nek tam raspakirava kutije i čmrlji ;))

selma21
02.02.2011., 20:47
Ima nas svakakvih.

to da, meni bi recimo pasala nekakva manja kućica s pogledom na more, al da recimo ima tak finu okućnicu k'o adnanova. raj :cerek:

Arijela
02.02.2011., 20:48
Prijevod one Sertabine pjesme kaj je išla u podlozi kad Behlul grli Njihaljku - Bu Böyle :(

O zor günler solan güller eskidendi geçti
Those hard days fading days are in the past it's over
O zaman aşık olduğum rüzgarlar esti esti geçti
Back then the winds that I fell in love with blew and blew and then they were gone

Geriye sadece yarım yarım sevgiler
There are only half loves left
Yüzüme inceden uzun uzun çizgiler
Finely long lines on my face
Öznesi kalan süresi kısalan cümleler
Words with a remaining subject but reduced time
Yalan dolan birkaç resim kaldı
A couple of untrue pictures are left

Aşk seni bulabilir de
Love can both find you
Uzakta durabilir de
And stay away
Samimi oluyor derken
As you think it's being sincere
Mesafe koyabilir de
It can also keep distance
Bu böyle vurabilir de
This can both hit you
İlgisiz durabilir de
And stay uninterested
Onu sana katıyor derken
When you think it's pouring him/her into you
Tuzaklar kurabilir de
It can also lay traps
Bu böyle...
That's how it works...

_Lolita_
02.02.2011., 20:48
A ima nas raznih:).
Moja sestra npr. i njen dečko se čuju doslovno svaki čas i njoj je to ok.
Ja i muž ako nismo skupa taj dan otprilike svakih 5-6 sati. Da smo se rastali iza doručka, vjerojatno bi se čuli iza ručka, kao što je Adnan nju nazvao. Meni je to ok.

Ima nas svakakvih.

Ma stan je cijeli pre čok.:top:

Al ja ne mogu vjerovat kako malo komentara ima večeras a svega se izdogađalo. :ne zna:

Orphea
02.02.2011., 20:49
to da, meni bi recimo pasala nekakva manja kućica s pogledom na more, al da recimo ima tak finu okućnicu k'o adnanova. raj :cerek:

e to je moj san:cerek:al ga je užasno teško ostvarit:(

_Lolita_
02.02.2011., 20:51
ma ok, kužim te sve ali rekla je ide se naći sa pejker (nije naravno) :D ali kog je vraga onda ide zvat. nek tam raspakirava kutije i čmrlji ;))

Hahahahahahahhahahaha :lol::lol:

Ova je isto iz serije i prelijepa mi je
Acik adres (http://www.youtube.com/watch?v=L4yIB03gV2Y)

Orphea
02.02.2011., 20:51

Evet.
A fora mi je i bedroom od Nihata i Peysmejker.

Arijela
02.02.2011., 20:53
[QUOTE=selma21;31505922]
pa vjerojatno neš kao da ga nije briga što drugi misle o njemu :ne zna:
a možda i voli 2Paca, tko zna :rofl:[/QUOTE

Je, hvala, našla taj citat, iako ne kužim dublje značenje :D mislim, rap :rolleyes:

_Lolita_
Evet.
A fora mi je i bedroom od Nihata i Peysmejker.

Krevet :Slin:

A. Angel
daa.
bas je totalno napeta epizoda bila :)
ja nsiam mogla gledat sama u svojoj sobi, pa sam isla u dnevni sa mamom gledat da ne budem tak napeta. hahahahha. cak sam u trenutku kad je taj netko isao prema njima osla si po sok i vikala mami da mi kaze hoce li ih uhvatit. a sta da kazem. panicar hahaha :D
nego da.
ja sve nekak mislim da ce nas bas iznenadit nekim totalnom drugim da ih je vidio. da uopce nije tak ocito. cak je mozda besir. ili tako netko.
al u biti.
sto se tice tog kak su pocrnili. slazem se. al u zadnje vrijeme i kak sus talno na tom brodu nije ni cudo :p
al da. promjenjeni su kao malo.
i curke jeste primjetili da nam nas Behlul ima novi mobajl fon? :p nisam mogla a da ne primjetim,,nema vise iphone :D

_Lolita_
02.02.2011., 20:55
daa.
bas je totalno napeta epizoda bila :)
ja nsiam mogla gledat sama u svojoj sobi, pa sam isla u dnevni sa mamom gledat da ne budem tak napeta. hahahahha. cak sam u trenutku kad je taj netko isao prema njima osla si po sok i vikala mami da mi kaze hoce li ih uhvatit. a sta da kazem. panicar hahaha :D
nego da.
ja sve nekak mislim da ce nas bas iznenadit nekim totalnom drugim da ih je vidio. da uopce nije tak ocito. cak je mozda besir. ili tako netko.
al u biti.
sto se tice tog kak su pocrnili. slazem se. al u zadnje vrijeme i kak sus talno na tom brodu nije ni cudo :p
al da. promjenjeni su kao malo.
i curke jeste primjetili da nam nas Behlul ima novi mobajl fon? :p nisam mogla a da ne primjetim,,nema vise iphone :D

Ma mijenjaju oni mobitele i aute ko čarape. :rofl:

Orphea
02.02.2011., 21:03
Ma mijenjaju oni mobitele i aute ko čarape. :rofl:

E, da. Apropo toga, evo za našeg Behlula pjesma.
:romeo:

Draže nego Adnanovi dvori, nego auti i vapori
Draže bi mi bilo, moja Bihter vilo
S tebon sist na kamen bili
Vengo s drugon spat na svili

Draže nego sunce sjajno
Moj Behlule moja tajno
Draže bi mi bilo za dušu i tilo
S tebon kuću pokrit laton
Nego z' drugim suvim zlatom

Najdraže moje blago si ti
Svo zlato svita i mobiteli
Kad sklopim oči, vidim te ja
I u srid noći sunce mi sja

_Lolita_
02.02.2011., 21:07

Draže nego sunce sjajno
Moj Behlule moja tajno

HAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Iskrenula sam se sa stolice
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Perl
02.02.2011., 21:14
Uf, što su danas lijepo konzumirali. Čok lijepo. :cerek:

Cure, ovo što ste komentirale pred par strana, da Behlul nije podnosio Bihter prije nego se udala za Adnana. Gledala sam danas i jučer te prve epizode, ne znam, dosta je on nju gledal u onim časopisima, njezine slike, po ono kak ju je uhvatio za ruku na farmi, pa uvijek ta podjebavanja i ti pogledi. Zašto ga je toliko smetalo što je hladna? Mislim da ga je ona itekako zanimala i da ga je smetalo što ga ne ferma, pa se možda prebacio na sistericu. Kad je ono u krevetu s Elif, pa se sjeća Bihter i njenog osmijeha (a to je tek treća epizoda).

Nju je teško čitati u prvim epizodama, ali on jako rano daje znakove od sebe..:D

Vidim i da ste lijepo kreativne. :lol:

maserka80
02.02.2011., 21:27
ma ona je cugala u mraku u sobi a i ona bi im ušla unutra i počela se derat na Bihter

Ja sam ziher da ih ona nije vidjela, jer da je odma bi ona poduzela pedagoško odgojne mjere.

vidi se 'ko zna ljubavat, kapetanu uvijek puna baterija

:lol::lol:

promaklo mi
a kaj se ova duri, jel opet kockala?

E to je meni palo na pamet!! Ja sam ziher da je opet kockala. 'ste skužili onaj slowmotion kad je zatvarala ormar gjde je sef??:ne zna:

Ne bi bome ni ja, pa nek popuje tko god hoće.

Ma nu ga, nu ga!! Dva oka da ga vide! Još kad ovako slatko govori. aaaahhhhhh

Torba, tuko od Bihter, TORBA!!!!! Pa stvarno ostavljalju tragove posvuda

Pa reci pravo,pa ništa nisu uradili a da ne ostave trag!! neevjerojatno:(

nadam se Behlule da si svjestan kaj si nadrobio :

Mislim da ne baš, Sve to bude on progutao ko knedlu čim vidi adnana i prisjeti se svoje zahvalnosti njemu.

Pa lipo se uzmite pod ruku i kacar!
Volim te, moja si, ne odustajem,bla,bla,truć,truć...
Djelovati!!

:top: Ma što ne odustaje?? Ne kužim!Što je pjesnik htio reći???

Firdi Kleopatra look danas

To sam i ja odma rekla.

Pa jeli onda ovo cenzurirana verzija?? Jer ako nije,što je toj ministrici,koji sex,erotica?? Pa ovo je dječja igra,cmakanje!!

Daaaaaaa što je to bilo??

maserka80
02.02.2011., 21:38

Al ja ne mogu vjerovat kako malo komentara ima večeras a svega se izdogađalo. :ne zna:

Pa bile dvije nedorečene scene,ali prejake,stvarno su super.

Meni je sve bilo vauuu,od njegovog izlaska iz auta i trčanja ko kučić za njom,pa taj strastveni kiss,skidanje majice,kako ju je zgrabio i podigao oko struka mmmmmm tek su se sad kako treba ljubili.Baš su strastveni.I sve ono što joj je u zanosu govorio...mmmmmmmm... a tek njeznino strastveno "Behlul"
A tek ono na brodu,ona Behlulova faca, iz užasno bolne zabrinutosi transformirala se u teleći pogled i stala na pogledu Kao kad Behlul gleda Bihter, a tek ono sremežljivo dodirivanje,prvo ju je htio kao dirnuti za nogu pa ju uhvatio za ruku i poljubio:cerek: To im je prvi put da su sami u miru,da se drže za ruku i ljubakaju.Kako dirljivo,ja sam se topilaaaaaaaaaaaaaaa

Uf, što su danas lijepo konzumirali. Čok lijepo. :cerek:

I ajde dobro,nek mi sad neko reće,gdje je bilo sexa? Na brodu definitivno,a u cvječarnici??? Mislim da ne.

On blebeće moja moja,ne dam ne dam ne boj se, a ona usrana ko grlica, odlično da je odma rekla daje preriskantno,a on tukac.......pa što bi on,da se dovijeka tako skrivaju a totalno su razotkriveni.
"Ne boj se" Ma ne boj se my ass...

Kako su tako šlampavi kaaaaaaaakoooo??:( Čak je i Nesrin nešto skontala?
Ma nije mi jasno kako to da je Nesrin odma palo na pamet da je to baš Bihter,odma je napravila takvu facu.Meni recimo to ne bi palo na pamet...To ne kužim,kako li tek oni razmišljaju kad im odma padne na pamet da je gazdina žena s njegovim nećakom.Uh koja uvrnuta ekipa!

kreativni nered
02.02.2011., 21:39
ma ja sam sto posto da ih je firdi vidjela, napisala sam prije zašto. svi ovi su adnanovi vojnici. bešir samo čeka da behlul pogriješi , mada dok sad ovo pišem možda je i on jer njemu je u interesu da se behlul makne od nihal. no ovi drugi bi sigurno rekli. ali ipak na 1. mjestu mi je firdi jer njoj je najmanje u interesu da se ovo sazna i da se makne iz lagodnog života. a ona za svoju guzicu čini sve.

alfonsina
02.02.2011., 21:42
Kako su tako šlampavi kaaaaaaaakoooo??:( Čak je i Nesrin nešto skontala?
Ma nije mi jasno kako to da je Nesrin odma palo na pamet da je to baš Bihter,odma je napravila takvu facu.Meni recimo to ne bi palo na pamet...To ne kužim,kako li tek oni razmišljaju kad im odma padne na pamet da je gazdina žena s njegovim nećakom.Uh koja uvrnuta ekipa!

Mislim da Nesrin ne bi skužila da joj nije baš ona to jutro donijela torbicu u vrt. :ne zna:

selma21
02.02.2011., 21:43

Draže nego sunce sjajno
Moj Behlule moja tajno

hahahaha predobro, svaka čast :top::cerek:

sweetie123
02.02.2011., 21:43
ovo je bilo čok tatli. :cerek:

http://www.gifsoup.com/imager.php?id=1878118 (http://www.gifsoup.com/view/1878118/hehehe.html)

_Lolita_
02.02.2011., 21:47
Sad sam gledala dvi epizode unaprijed. Ovu Nihal treba pod hitno utamanit!!! :mad::mad::mad::mad::mad:
Kako se stvori tamo di ne triba, to je čudo jedno! Mrš kozo!!!!!:mad:

_Lolita_
02.02.2011., 21:48

http://www.gifsoup.com/imager.php?id=1878118 (http://www.gifsoup.com/view/1878118/hehehe.html)

Daj skini mig sekund prije toga. Nije vrag da niste to skužili. Čok Čok slatko mi je to. aj pliiiiiiiiiiiiiiizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzz :cerek::cerek:

maserka80
02.02.2011., 21:49
Sve sam vas cure isčitala i vidim da vas je par reklo da ih je vidio Bešir.
Iskreno ja sam bila uvjerena da je mačka,jer mi je bilo tu mač vjerovati da ih je fakat netko vidio ,mislila sam da će bar jednom proći ne viđeno,ali kad je nestala naušnica pao mi je mrak na oći. I onda odma dan nakon ta frka s torbom!! Ma daaaaaaaaaj.Popizdila sam.

Ali ovako.........mislim da firdi definitivno nije,nije imala kad doći do vrha vrta,vidjeli ste i sami koliko do tamo ima.

Nihal naravno ni u ludilu,jer bi im ona ušla u cvjećarnik i pitala A što to radite??

Bihter je Nihal srela u donjem vrtu,a za njom je došla i matmazel,znači nije ni matmazel.

E jedino ostaje netko od posluge. Znamo da Nesrin nije, Katja je na usluzi FIrdi,Sulejman i Šajeste definitivno ne,a za njih je to bilo kasno,ostaje jedino Džemila ili Bešir!:confused: Po meni je Bešir najrazumljiviji izbor jer on jadničak danima šeta uvečer sam,škica kad će doći Behlul i nihal,a i zadnje što smo ga vidjeli je bilo da je krenuo prema negdje,nije ušao u kuću.

E sad, ako i je on,kako je naušnica završila Bihici u sobi?? Koliko ja znam on se nikad ne penje u kuću,a cijeli dan je oko matmazeline kuće,nije imao priliku?? Ili možda je, kad se od matmazel vratio kuća je bila prazna........hm daaaaaaaaaaaaa,on je otišao od matmazel puno prije adnana i ostalih.Da,da.:confused::confused:

Što vi mislite??

maserka80
02.02.2011., 21:51

Jao jao divni su,kao školarci in love.Tako sramežljivi,tako oprezni!
Kako nas nisu tu počastili s nekom hot scenom!:cerek::D