PDA

View Full Version : Asi (vol.1)

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

mina_jasmina
09.02.2011., 23:54
Kako je ovo dobro!!! Uh.

Oria...:s:o:D
ja tri puta komentiram taj gif, čak sam ga ukrala i stavila na murat temu (i u zanosu i bunilu napišem da je od dr. animoto, kasnije sam ispravila), a vi cure ništa!!!! žive li ste???

meni je ovaj gif ZLO, urgh, raspašoj sistema ...
evo ga opet,. čisto da ga ima i na ovoj stranici ...
http://i53.tinypic.com/2w33yb7.gif

Adadjo
10.02.2011., 00:14
WOW u aslan-style ispadne da izvadi nožinu iz džepa i guli jabuke. čok romantik.

:rofl::lol::lol:

Ovo mi popravilo večer.

Zezice moja :rofl: Hvala na odgovoru :kiss: i pohvala na postove Ja opet mislim da nije htio pricati o njima nego samo provjeriti jel dobro :ne zna:

Da sam ja Asi i da je meni došao kucati na vrata da me pita jesam li dobro (ne daj Bože da pita još i za temperaturu) i nakon toga još kaže i-geđeler, ja bih mu ih zalupila ispred nosa. Asi ne očekuje od njega zabrinutost za njeno zdravlje ili pitanje gdje je ogrlica i sl., nego ozbiljan razgovor. Demira ne shvaćam kao čovjeka koji kad se odluči nešto, oduglovlači. Mislim da je, nakon što je vidio da nema ogrlice i kad se ona nakon one njegove primjedbe onako naglo pokupila, odlučio da s njom otvoreno porazgovara i pokuša joj objasniti ono šta je morao i onog prvog dana. Sabrao se malo u međuvremenu, a i ovaj je Ali zaprijetio. Vidjet ćemo sutra, ali pretpostavljam da će se sutra Suhejli pogoršati stanje. :(

Mina, ja bih samo tog Alija izbacila, da ostane samo Demir u gifu. I ja sam ga sejvala za svaki slučaj! :frajer: Ma ja ću sutra baciti koji, kad pokupim mrvice sa stola. :D:D

mariana7
10.02.2011., 00:17
http://i55.tinypic.com/2090chu.jpg

Da uskoro će trebati obaviti jedan ozbiljan razgovor, a ne samo izjavljivati znaš ja sam ti takav wtf, pa šta?

Adadjo
10.02.2011., 00:22
Mariana...:D tako je!

Nego, sad ispada da su ovaj Ali i ljubomora požurili Demira, a to me baš nervira!!

mariana7
10.02.2011., 00:23
http://i51.tinypic.com/20uqw6b.jpg

Krenulo me. Uh tako sam sretna :D

http://i51.tinypic.com/29by64x.jpg

Ogrlica gore - ogrlica dole

mariana7
10.02.2011., 00:27
A baš ga je požurio.
Šta je sad brže pokriva kad zaspe u hotelskoj bašći?
Ovaj put je za razliku od Instanbula pokucao na vrata od sobe a spasio se što nitko ne otvara.

Ma neće njega ni 100 Alija požuriti jer će on to napraviti na svoj način ili nikako.

Adadjo evo ti jedna proleterska:

http://www.youtube.com/watch?v=x29vDscrc2k

MariaIsabella
10.02.2011., 00:32
Moje misljenje je i dalje da on nije htio razgovarati o tome no way...imao je on priliku i sutradan pa isto nije... Demir i Asi ne funkcioniraju tako ako on nece ona hoce i obrnuto

Gif :mikrocerek:
Slike:cerek:

Sabina1980
10.02.2011., 00:35
ja tri puta komentiram taj gif, čak sam ga ukrala i stavila na murat temu (i u zanosu i bunilu napišem da je od dr. animoto, kasnije sam ispravila), a vi cure ništa!!!! žive li ste???

meni je ovaj gif ZLO, urgh, raspašoj sistema ...
evo ga opet,. čisto da ga ima i na ovoj stranici ...

da pogledi mogu ubijati.........

mariana7
10.02.2011., 00:58
ASI I DEMIR u dvije stare stvari

http://www.youtube.com/watch?v=DwBirf4BWew

E kažu da čizme nemaju prednost:

http://www.youtube.com/watch?v=yRkovnss7sg

Adadjo
10.02.2011., 01:02
Ogrlica gore - ogrlica dole

:D:D

A baš ga je požurio.
Šta je sad brže pokriva kad zaspe u hotelskoj bašći?
Ovaj put je za razliku od Instanbula pokucao na vrata od sobe a spasio se što nitko ne otvara.

Ma neće njega ni 100 Alija požuriti jer će on to napraviti na svoj način ili nikako.

Adadjo evo ti jedna proleterska:

http://www.youtube.com/watch?v=x29vDscrc2k

Fala, fala. :D

Ma kakvi, nego kad vidi ovog Alija ispali na živce gore od mene. Nervira me to što on misli da mu ovaj može na bilo koji način ugroziti Asinu ljubav i što ga je i Asi počela draškati (:mad:) u tom smislu. Ono baš, ogrlica gore, ogrlica dole...dječja posla. Ali dobro, imat će o čemu pričati svojoj djeci jednog dana, kako su se mama i tata navlačili po Hataju s barba Alijem.

Moje misljenje je i dalje da on nije htio razgovarati o tome no way...imao je on priliku i sutradan pa isto nije... Demir i Asi ne funkcioniraju tako ako on nece ona hoce i obrnuto

Dobro, može li mi onda netko reći u kojoj je epizodi vjenčanje, pa da se uključim dvije tri prije?? :D Ipak je moje srce violina.

Mariana... evo nešto za tebe, ustvari nešto za Asi!

http://www.youtube.com/watch?v=X_r7dtn8juc&feature=related

Što je diraš kad ne znaš da sviraš (uuuuuuhh Demire, pravo u rašlje¨!! :D:cerek:)

mariana7
10.02.2011., 01:08
:D:

Dobro, može li mi onda netko reći u kojoj je epizodi vjenčanje, pa da se uključim dvije tri prije?? :D Ipak je moje srce violina.

Mariana... evo nešto za tebe, ustvari nešto za Asi!

http://www.youtube.com/watch?v=X_r7dtn8juc&feature=related

Ma di si ovo izvukla:s

MariaIsabella
10.02.2011., 01:16
Ma kakvi, nego kad vidi ovog Alija ispali na živce gore od mene. Nervira me to što on misli da mu ovaj može na bilo koji način ugroziti Asinu ljubav i što ga je i Asi počela draškati (:mad:) u tom smislu. Ono baš, ogrlica gore, ogrlica dole...dječja posla. Ali dobro, imat će o čemu pričati svojoj djeci jednog dana, kako su se mama i tata navlačili po Hataju s barba Alijem.

Hm :misli:

@mariana7 imas poruku

mariana7
10.02.2011., 01:27
iyi geceler svim noćnim pticama.

Sutra je novi radni dan.

Pozz.

Adadjo
10.02.2011., 01:31
Ma di si ovo izvukla:s

Ih, di sam izvukla....iz FASCIKLE! :D:cerek:

Hm :misli:

Nikakvih aditiva, samo prirodno, molim lijepo! :D

Ajmo leć narode. :o Prođe i ovo.

bosco
10.02.2011., 06:30
Dobro jutro curke :kava:
Evo i mene da malo usvojimo sinoćno gradivo. Epizoda je bila krajnje stresna i napeta:cerek: Zbilja mi je žao Demira što sad kad mu je sve naopačke mora se boriti i s ovim ljigavcem, koji ne preza pred ničim:mad:
Koliko mu je potrebna pomoć govori dosta što je Ishana molio za pomoć oko Suhejle ,jer ona je zbilja u teškoj banani :confused:
Asi standardno dobra, ponosna ,drži do sebe ali prati svaki Demirov mig , svaka promjena raspoloženja kod njega ne prolazi nezapaženo "Jesi li dobro??" NE NIJE , zašto pitaš kad samo stavljaš sol na ranu:o
Sam je iskreno pred njom priznao da je zatvoren i teško uspostavlja veze čak i poslovne :s
Ovaj Ali me užasno nervira ,previše brine oko Asine glavobolje "Morao sam ugasit klimu" dobro da nije pozvao cijeli tim lječnika da je pregleda:mad::mad:

hajat
10.02.2011., 06:57
evo konacno sve procitah manje vise sto se tu napisalo.i vecinu stvari podpisujem.cure ali imam jedno pitanjce.da li je ok sto sam na engleskom odgledala skracenu verziju asi.nisam mogla odoljeti pokusenju.bilo je jace os mene.a tu skracenu verziju sam odgledala evo vec tri puta i naravno gledam na bucibu i ovu normalnu verziju.ma danas sam u ovom raspolozenju
http://www.youtube.com/watch?v=vQtGBdNbBbQ

Melodydea
10.02.2011., 07:00
gifovi, slike i naravno komentari :s

posebno onaj gif demira :cerek::cerek:

mara-st
10.02.2011., 07:20
moram priznat da mi je drago šta je doša ovaj gospodin "lakirana cipela" jer meni se čini da našeg (neka se neke ne naljute šta ga i ja svojatam :mig::D ) Demira drugo ništa neće tgnit iz ovog jednog čudnog stanja :rolleyes: samo da nebi bila prevelika cjena njegova "buđenja" .
Asi i onaj lančić...ufff..nisam tu scenu vidla kad joj dao taj lančić ali mogu pretpostaviti da je svršena kao i sve scene između njih :s i svaki njen dodir tog istog lančića ima svoju težinu:top:

Neriman mi je sad baš super, posebno njeni savjeti Kerimu :top::lol:

Aslan mi je isto super, prvo te pogleda onim luđačkim pogledom a onda izvali neku pizdariju :lol: a posebno kad je Lejla u pitanju, čini mi se da bi moga i pokazat neke druge osjećaje prema njoj :top:

Kerim mi je genijalac, kako je taj čovjek pun razumjevanja, strpljenja i ogromne ljubavi prema Defne a to najbolje pokaže dok jede njene "specijalitete" ahahahaha...

onog Ziju ne želim komentirat jer mi dođe muka čim ga se sitim :rigo: baš mi je žao Gondže...

e, moram priznat da mi je baš žao Suhejle .

ekipa vaši komentari sa kao i uvjek svaršeni , guštam ih čitat i hvala vam na tomu .CMOK!

Melodydea
10.02.2011., 07:30
ne znam dal sam luda ili što ali svaki put kad aslan uđe u kadar ja se sjetim ove pjesme http://www.youtube.com/watch?v=1_3SVw1VX80

Tesanera
10.02.2011., 07:37
Evo ti dokaz Tesanera
Slažem se, tu je trebala čekati, daleko od toga....al opet, zamišljam se u toj situaciji, sve loše kaj se prije desilo...kak bi imala povjerenja u tu osobu?! teško.
Daleko od toga da bi i sad trebala čekat, i mislim da čeka...daje mu vremena(to se vidi kroz to da još nosi ogrlicu). Al i to ima svoje vrijeme. Možda je to stvar nesigurnosti ili nečega drugog, ja ne znam...

Asi ovim igricama želi iznuditi od Demira otvoreni razgovor. Ne sviđaju mi se te ucjene i ucjenice, ali dobro. Ako mora pod nus, Demir će i to naučiti.
:D (in his defens)
Mislim da ona zna da ju on voli, kaj nije pitala konja dal je još njen ili nešto sl., ali trenutno je naišla na zid i nije sigurna više u ništa. S obzirom kaj je sve Demir napravio, bila bi luda kad ne bi to znala, al gledajući ga kak se udaljava od nje, zbunjena je i nije joj jasan. Da je barem samo rekao: teta nije dobro, čekaj me. Ovak...

Pa dokazat će on opet, samo prije mora tetki hitno da odnese lek. :D
Hahaha da.... očekujem uskoro da bude budan i po cijele noći da ne bi još tetkica koji put odšetala do mosta. Šalim se, nije mu lako... al svakako bi mu bilo lakše da mu Asi radi društvo tjekom noći u tom čuvanju:cerek::cerek:

ANFIJA
10.02.2011., 07:40
dokle god će asi bacati demiru pred nos pravi razlog njegovog dolaska na farmu i osvete dolte njihov odnos neće biti normalan,uvijek kada imaju neki problem asi mu to stalno predbacuje i isto tako čim se pojavi neki novi lik ,bilo kenan ili ali ,oni su odmah ljudi od povjerenja...to mi je baš djetinjasto od nje

vidi se da demiru fali otac ili neki stariji član obitelji u kojem bi pronašao utjehu,jer on je ipak odrastao na sjećanju i traumi svoje majke

bosco
10.02.2011., 07:52
dokle god će asi bacati demiru pred nos pravi razlog njegovog dolaska na farmu i osvete dolte njihov odnos neće biti normalan,uvijek kada imaju neki problem asi mu to stalno predbacuje i isto tako čim se pojavi neki novi lik ,bilo kenan ili ali ,oni su odmah ljudi od povjerenja...to mi je baš djetinjasto od nje

vidi se da demiru fali otac ili neki stariji član obitelji u kojem bi pronašao utjehu,jer on je ipak odrastao na sjećanju i traumi svoje majke

Da svakako mu treba podrška starije, iskusnije osobe što se vidi po traženju Isana da mu pomogne oko tete, Kerim mu je malo neozbiljan pa ne očekuje previše od njega.
Što se tiče Asi ona je sada jako povređena, ali sam sinoć očekivala da će nešto doznati od Melek prilikom šetnje, šteta što joj nije rekla što se dešava :confused:

mina_jasmina
10.02.2011., 08:09
melek mi nikako nije jasna! ima koliko, cca. 27god.?, živi kao bezmozgić! ok, trauma i sve to blabla. ali šta ona zapravo radi cijele dane? lista modne časopise, sjedi na terasi ili u dnevnoj (btw. jeste primijetile da turskim serijama u kućama skoro da nema TV-a), zamišljeno gleda u točku A ili B, za sve moguće stvari zove demir-abe "komarac je uletio u sobu!!! horor, demireeeee!!!", uopće nema društva svojih godina (izuzmimo demira, kerima i lejlu), neku prijateljicu, jel išla ona u školu pobogu??? sami matorci oko nje, sve mi se čini da joj tako i paše. koji je njezin životni cilj? visit bratu oko vrata? mislila sam da ju je aslan trgao, krenula je odvažnije, ali očigledno je nije trgao dovoljno /tj. ONA je odlučila opet ić linijom manjeg otpora. plus, zašto je onako zločesto prokomentirala aslana koji protiv nje NIKAD nije pokazao loše ponašanje ili da je ružnu riječ rekao. njoj je izgleda vatrena želja da se sve vrati na stanje prije antakyje, svi uljuljkani u istanbulskoj svakodnevici i ispraznom bivstvovanju, di demirbey svima čita želje iz očiju, ono, "zvali ste milostiva?". bez obzira na prošle traume, što su je i drugi napravili takvom i sl., pa zar to može biti smisao života jedne odrasle osobe?

rosa canina
10.02.2011., 08:11
Mariana...:D tako je!

Nego, sad ispada da su ovaj Ali i ljubomora požurili Demira, a to me baš nervira!!

Ali me fizicki podsjeca na Bandica ( zanemarimo kosu , mladji je ) pa me jako, jako nervira . Nadam se da mu je rok trajanja kratak . On ima ulogu katalizatora.koji svojom prisutnoscu odnosno svojstvima pospjesuju (vremenski skracuju) kemijsku reakciju a da u njoj ne sudjeluju .
E, upravo to zelim ( bez dodirivanja ), skracivanje razdvajanja A i D , :cerek:

Sve sam procitala i poslovicno ste sjajne . :s:top::s
Napomenule ste da je uskoro Asin rodjendan . Po vegetaciji je polovina svibanja a prema tome je ona rodjena u znaku bika.:)

V element
10.02.2011., 08:12
Danas grizem.

Ma ne, nisam ljut, inače tako škripim zubima.
http://i52.tinypic.com/2m346rd.gif

Evo gledam sad Demirove face i meni nije jasno kako je mogao ostati tako suzdržan, ne kužim, pa ja bi na guzicu progovorila a on je napravio alsolutno niš, evo da sam ja Asi i čujem ovo uvrijedila bi se, čovjek mu govori ''gle sviđa mi se tvoja cura'' a on niš, umjesto da se bori sa nju rukama i nogama sve kaj on veli je ''ne znam jel ima koga'' ufff

Ali...veli moja mama da izgleda ko lisica :D
Meni nije tako loš, još ona kratko prosjeda kosa mi je čok čok :)
A bome i nastup, čovjek ima energije, hrabrosti, zna artikulirati svoje emocije i nije u teškom strahu od istih :top:

Ziya...ma taj je na nivou pubertetlije od 15 g iako ga kužim donekle, jedan dan si močni zavodnik a drugi radiš sir na farmi....zato Gonđa konačno pokazala da je Asine seka, tako treba :top:

Melodydea
10.02.2011., 08:28
upravo pročitah http://www.sapunice.net/vijesti/demir-ljubovao-i-s-protagonisticom-strasti-orijenta.html

navuku te s naslovom a ništa novo ne napišu

mrvica 1234
10.02.2011., 08:33
što se tiče vegetacije, temperature su nešto više nego kod nas na jadranu, ja bila u 3 mjesecu i bilo je nekih 20 stupnjeva u prosjeku, znači po vegetaciji je jako teško zaključiti.

darnea
10.02.2011., 08:57
iako mi ali bey nikako nije sjeo sviđa mi se samo zbog toga što izvlači ljubomornog demira na površinu i nadam se da će uskoro demir puknut i pokazat da nije od kamena kao njegova tejze

nek pokaže da je muško i šupi ga jer nije ali glup da ne osjeti kemiju asi i demira

i ne može on očekivati da drugi znaju šta njemu leži na srcu kad je tako zatvoren

a asi se dobro drži jer kad si zaljubljen uvijek si malo nesigurniji a ona se drži hrabro i koliko je puta išla za njim..ja bi ga već:hebemu:

defne i gondza su mi sve draže

rosa canina
10.02.2011., 08:58
što se tiče vegetacije, temperature su nešto više nego kod nas na jadranu, ja bila u 3 mjesecu i bilo je nekih 20 stupnjeva u prosjeku, znači po vegetaciji je jako teško zaključiti.

Nije, ako se gleda prava vegetacija - kukuruz , klasanje psenice , jecma....

darnea
10.02.2011., 09:02
Džemal i njegova sarmica:s

neriman, ružice i the dekolte

cok volim ljubomornog demira:cerek:

jadna gondža dođe mi da ju zagrlim

Ali bey go away

Suhejli ću brenerom otopit led oko srca

Mrzim reklame

kratko i jasno :top:

mariana7
10.02.2011., 09:29
http://www.youtube.com/watch?v=nET2YXnphsY

Za dobro jutro.

V element
10.02.2011., 11:53
Jučer sam sudjelovala u jednoj Asi diskusiji :raspa:
Ugl primijetile smo 2 stvari: kaputi koje Asi stalno nosi pomalo bacaju na kaftane, što je bila tradionalna odjeća u Otomanskom carstvu...i drugu da se ta Asi svako toliko izvuče sa posla :D
Kao kopa pa dođe Ali ili Demir po nju i ona ode, ona će raditi u ovoj mljekari pa tamo malo se zeza i putuje i tak...još se kod Demira jedino naradila

Zezica
10.02.2011., 12:09
Sad sam odgledala reprizu samo da ulovim onaj spominjani Suhejlin "osmjeh" kad je vidjela Asi i Alija ( je, da, samo zbog toga sam gledala, aha !).
I stvarno, žena je uspjela u stotinki sekunde razvući takav zluradi osmjeh, odvratno.
Pa ti Demire, lijepo okreni auto, natrag s njom na ono groblje, uzmi ju pod ruku i kaži : ajde, teze, hebem te ludu, biraj parcelu.

Delete ono što sam sinoć rekla da mi ju malo bilo žao!

Marincek
10.02.2011., 12:12
Ok Ali, well done - sad se mozes opet vratiti doma :kava:

Al´mozes i usput malo do mene:mig:

darnea
10.02.2011., 12:12
Sad sam odgledala reprizu samo da ulovim onaj spominjani Suhejlin "osmjeh" kad je vidjela Asi i Alija ( je, da, samo zbog toga sam gledala, aha !).
I stvarno, žena je uspjela u stotinki sekunde razvući takav zluradi osmjeh, odvratno.
Pa ti Demire, lijepo okreni auto, natrag s njom na ono groblje, uzmi ju pod ruku i kaži : ajde, teze, hebem te ludu, biraj parcelu.

:s:top:

ja isto gledala i nisam mogla vjerovati baš je grozna:flop:

colombina
10.02.2011., 12:20

Ženo :s, trenutno prolazim kroz teško razdoblje i tvoji komentari su svjetlo na kraju tunela. Samo da ti zahvalim na neopisivoj radosti koju mi pružaš dok ih čitam i nemoj slučajno prestat.

šta se tiče serije, jako jako dobra, taman ko naručena za odmak od RL, zato i ne volim nekakve "studioze" i "dubioze", toga mi u RL ne nedostaje, ali romantike i smijeha nikad dosta.

Oria
10.02.2011., 12:20
Adadjo, jutros dođem na posao, nakašljem se malo žešće, a šef mi kaže:
Oria, kakvi su vas hajvančići napali? :D Ja ga u čudu pitam od kuda mu riječ hajvančići, a on kaže, pa to su vam bakterije ili sitne životinje na farmi.
E sad, ili si ti moj šef ili moj šef čita tvoje postove na forumu. Trećeg nema.

Drago mi je da vam se sviđaju gifovi, htjela sam ih napraviti još od Ali/Demir razogovora, ali nema materijala. Demir je doslovno bio zaleđen, samo su mu se oči micale. Jedini pokreti su mu u ona dva gifa. U Bosni lijepo kažu: Ne pravi se pita od g.vana ni gif od zaleđenog Demira Dogana. :cerek:

Moram usporediti Ihsanovu statičnost u ‘dramatičnim’ scenama i Demirovu ‘statičnost’ sinoć. Koja razlika, Ihsan profesor glume, a Demir strojar s Yildiza. Pa kako bi tek glumio da je školovani glumac.:rolleyes:
Što ti je talent.

Oria
10.02.2011., 12:30
Meni je ono 'otvaranje' na večeri nerealiziranog Jehovinog svjedoka bio takav turn off, zna ih tek dva dana, a melje li ga melje: drugi misle da sam umišljen, brzo sklopim prijateljstva, brzo se vežem (meni to znači da je površna osoba), ne sviđa mi se oholost, ponos, treba živjeti život, bla, bla, bla, volim uzbuđenje novoga, skrasio bih se, , ahhh, previše sam se otvorio. Samo je falilo da nastavi, ali dosta o meni, 'ajmo malo o mom autu.
Ne volim muškarce koji toliko pričaju o sebi i 'sugeriraju' drugima što da misle o njima. O svom karakteru se ne priča, karakter se pokazuje i dokazuje.

A Asi kaže: Demir je potpuno drugačiji. :cerek: I to je to, možeš ti Ali pričati do sutra, ne zanimaš ju.
A tek Demir: Nisam prisan s onima koje ne poznajem (to, Demire, ista sam takva)) i zato teže ostvarujem odnose. A ja dodajem, ali one koje ostvarim su izuzetno kvalitetni i dugotrajni.

S obzirom na ovaj razgovor za večerom, meni je potpuno jasno zašto Demir nije rekao Aliju da Asi nije slobodna. Takva pitanja postavljaju frendovi jedan drugome, a ne stranci. (Demir: Ja ne bih pitao takve stvari).
Alijevo ispitivanje Demira je bilo tako ljigavo i nisko, pod izlikom da ne pozna nikoga i da želi igrati pošteno. Aha. Razumijem zašto se Demir nije htio spustiti na njegov nivo.
Demir: Kad je upoznaš, naći ćeš odgovore na svoja pitanja. Pametnome dosta.

Ona Defne ima više sreće nego pameti, kakvog muža ima, pa to je čudo. A zašto ona ne radi niti traži neki posao? :ne zna:

Zezica
10.02.2011., 12:38
Ženo :s, trenutno prolazim kroz teško razdoblje i tvoji komentari su svjetlo na kraju tunela. Samo da ti zahvalim na neopisivoj radosti koju mi pružaš dok ih čitam i nemoj slučajno prestat.

šta se tiče serije, jako jako dobra, taman ko naručena za odmak od RL, zato i ne volim nekakve "studioze" i "dubioze", toga mi u RL ne nedostaje, ali romantike i smijeha nikad dosta.

Hvala ti colombina, drago mi je da ti moje trkeljanje može biti svjetlo na kraju tunela.
Ma neću prestati, ja kad ovako nešto vidim, moram to odmah izbaciti.

Bold: :top: slažem se apsolutno s tobom

Joj, da još sam malo bolje zagledala Lady Tupperware, kad je donjela od majčice ručak mužu. Jbt, ono je izgledalo kao sadržaj želuca za forenzičko ispitivanje! :rigo:

bosco
10.02.2011., 12:44

:lol:Da zbilja je žena zla, i onda se pitamo na koga je Aslan. još je dobar i ispao!!!!!:lol:

bosco
10.02.2011., 12:46
Hvala ti colombina, drago mi je da ti moje trkeljanje može biti svjetlo na kraju tunela.

Joj, da još sam malo bolje zagledala Lady Tupperware, kad je donjela od majčice ručak mužu. Jbt, ono je izgledalo kao sadržaj želuca za forenzičko ispitivanje! :rigo:

Ja sam pomislila da su kupili svinju pa je donesla napoj :eek: a ono Kerim, gladan ko vuk. :top:

asi62
10.02.2011., 12:50
Joj, da još sam malo bolje zagledala Lady Tupperware, kad je donjela od majčice ručak mužu. Jbt, ono je izgledalo kao sadržaj želuca za forenzičko ispitivanje!

bold : alah,alah, zezice ...:lol: baš tako je i meni izgledalo :eek: :lol:

mina_jasmina
10.02.2011., 12:55
eh da, pored pitanja: što melek radi cijele dane?
postavlja se pitanje: što udana defne radi cijele dane???

V element
10.02.2011., 13:01
eh da, pored pitanja: što melek radi cijele dane?
postavlja se pitanje: što udana defne radi cijele dane???

E baš to i zašto im je sramota da žena radi? Kao bolje je da se doma ubija od dosade? Koliko sam skužila Defne ima fax?

p.s. Defne mi je bila preslatka kad je izjavima svojoj mami ''fale mi poslovi koji nemaju kraja'' :D

bosco
10.02.2011., 13:07
E baš to i zašto im je sramota da žena radi? Kao bolje je da se doma ubija od dosade? Koliko sam skužila Defne ima fax?

p.s. Defne mi je bila preslatka kad je izjavima svojoj mami ''fale mi poslovi koji nemaju kraja'' :D

Pa i Gondža radi, zašto bi bila sramota :rolleyes:

bosco
10.02.2011., 13:09
Doduše jučer je Defne prošetala Asinog konja "demira" ,:lol: da mi je samo bilo vidit :lol:tu šetnju :lol:

V element
10.02.2011., 13:11
Pa i Gondža radi, zašto bi bila sramota :rolleyes:

Pa ne znam zašto ali taj sam dojam stekla i kod Asi isto

MariaIsabella
10.02.2011., 13:16
melek mi nikako nije jasna! ima koliko, cca. 27god.?, živi kao bezmozgić! ok, trauma i sve to blabla. ali šta ona zapravo radi cijele dane? lista modne časopise, sjedi na terasi ili u dnevnoj (btw. jeste primijetile da turskim serijama u kućama skoro da nema TV-a), zamišljeno gleda u točku A ili B, za sve moguće stvari zove demir-abe "komarac je uletio u sobu!!! horor, demireeeee!!!", uopće nema društva svojih godina (izuzmimo demira, kerima i lejlu), neku prijateljicu, jel išla ona u školu pobogu??? sami matorci oko nje, sve mi se čini da joj tako i paše. koji je njezin životni cilj? visit bratu oko vrata? mislila sam da ju je aslan trgao, krenula je odvažnije, ali očigledno je nije trgao dovoljno /tj. ONA je odlučila opet ić linijom manjeg otpora. plus, zašto je onako zločesto prokomentirala aslana koji protiv nje NIKAD nije pokazao loše ponašanje ili da je ružnu riječ rekao. njoj je izgleda vatrena želja da se sve vrati na stanje prije antakyje, svi uljuljkani u istanbulskoj svakodnevici i ispraznom bivstvovanju, di demirbey svima čita želje iz očiju, ono, "zvali ste milostiva?". bez obzira na prošle traume, što su je i drugi napravili takvom i sl., pa zar to može biti smisao života jedne odrasle osobe?:s:sPotpis ko kuca na ovo

@Zezice odlican komentar na S smijeh:top:

hajat
10.02.2011., 13:26

konacno da neko shvati kakav problem ima demir.al nezabudnite da je suhejla bila udata za onog sto je umro i on je drzao konce dok je bio ziv

mrvica 1234
10.02.2011., 13:29
ovom jehovinom svjedoku (hvala zezica na imenu) svidila se asi od prvog trenutka, on je već snimio u gradu, ali kuži on da ima nešto između nje i demira, ali ne zna što i sad to hoće ispitati i najavljuje demiru svoj ulazak u igru, ali ga je demir otkantao samo tako,ali bojim se kako će demir s ovim igračem jer on može i ispod pojasa, a ne znam kako će to demir moći pratiti pogotovo ako nastavi tetina depresija. mada bi ja osobno voljela da ga je onako zdravo seljački otkantao, ali ovako je sigurno elegantnije.
zanima me kako bi tekao razgovor da nije vidio prije toga dukat, on je sad bio siguran u asi i mogo je ovoga širitelja pozitivnih emocija (joj što ne volim takve muškarce, ja,ja,ja) ovako elegantno.
inače voljela bi da demir proširi pozitivnu energiju jednom zidarskom, pa da onda vidi širitelj pozitivnih misli
volim vidjeti demira ljubomornog, ali nadam se da asi neće pretjerati, jer ovo dvoje ako su u čemu savršeni, onda su savršeni u povređivanju jedan drugoga, to im za sada ide najbolje. zato i ja demire i asi, čekam kišu više nego vi, ali ne vidim je još na vidiku.

konacno da neko shvati kakav problem ima demir.al nezabudnite da je suhejla bila udata za onog sto je umro i on je drzao konce dok je bio ziv

pa ne znam baš, demir se onako mali prihvatio uloge glave obitelji, pa i suhejla govori, zbog tebe se zet ustao iz kreveta, a on je njemu tetak. (nadam se da je prijevod dobar)
zbog toga mi je drago zbližavanje ishana i demira, oni imaju jako velikih sličnosti, i jedan i drugi nose teret prošlosti, zatvoreni su, odani svojoj obitelji i mislim da mogu jako dobro razumijeti jedan drugoga. vjerujem da je i asina tolika zaljubljenost u demira, razlog i ta sličnost i zato se ona i snage toliko boriti za njegovu ljubav.

V element
10.02.2011., 13:36
Ma po čemu ga je otkantao?
Demir toliko voli Asi ali mu ne može preko usta preći '' Da Asi ima nekoga, mene pa prijatelju Ali nemoj da ti nikad više ni pomislit na nju''

To bi bilo otkantavanje a ne ono....uhh zamlatila bi ga u tom trenu

hajat
10.02.2011., 13:40
Moram usporediti Ihsanovu statičnost u ‘dramatičnim’ scenama i Demirovu ‘statičnost’ sinoć. Koja razlika, Ihsan profesor glume, a Demir strojar s Yildiza. Pa kako bi tek glumio da je školovani glumac.:rolleyes:
Što ti je talent.
ma isto bi glumio.skola mnogo kod glumaca ne znaci.

MariaIsabella
10.02.2011., 13:43
Isla sam pogledati ponovno onaj razgovor za vecerom:D

A: "Demir je potpuno drugaciji od vas" ....pogled od Demir neprocijenjiv gleda sta ce dalje reci... uh sto obozavam kad guta knedle:cerek:

A:"Nikada ne mozete vidjeti sto se dogada u njemu" ...prebacuje mu tako ocito da samo budala ne bi primjetila :D...Demir se suzdrzava i okrece prema Aliju

D:"Ne volim govoriti o sebi"...i ne mora jer njegova dijela govore za njega:s:s
D:"Mozda sam zatvoren"

I ovim je sve rekao "One koje jako volim...citaj izmedu redaka Asi ....moja obitelj to zna kao i ovim "Prepustam se kisi,ondje gdje sam stao...Ne mogu shvatiti dok dobro ne pokisnem.To je moj nacin zivota" :s:s

hajat
10.02.2011., 13:44
zezica da te nema trebalo bi te izmislit.pa gdje izmisli lady tupperware.evo stomak me boli od smjeha:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

mina_jasmina
10.02.2011., 13:45
e ovako, rekle ste da onaj ali-bey nije poželjan u sceni "ližem si usnice i škripim vilicom". rečeno, učinjeno!

http://www.gifsoup.com/imager.php?id=1935353 (http://www.gifsoup.com/view/1935353/demir-lips.html)

skybag
10.02.2011., 13:46
kako ste vi cure brze, ne pratim vas nekiliko dana a vi ispisale 20ak stranica.:top: trebale bi čuti komntare mog svekra dok gleda asi,onda miči djecu iz njegove blizine jer dedo dobija napade bjesa.ne može oprostit demir beyu šta ne opali alija s nekim kolcem dok ovaj priča i priča.oko njega svi umiru od smijeha.da li vam se čini da se Aslan malo zagledao u Lejlu??

Marincek
10.02.2011., 13:47
Asi rastura. Divim se. Da odustane od Demira, imala bi moju punu potporu. Dala je sve od sebe....

Tesanera, slazem se stobom. Mislim da Ali mene osvaja samo zato, jer mi je Demir slomio srce :(

Štrikalica
10.02.2011., 13:52
Ljudovi, kaj vas je spopalo sa šepavim kvotanjem? :misli:

(retoričko pitanje.. popravila sam :D)

V element
10.02.2011., 13:55

što je šepavko kvotanje?

MariaIsabella
10.02.2011., 13:59
Tko kaze da Ali nije mogao shvatiti ili nije shvatio za vecerom kako stvari stoje.Svakoj pametnoj osobi bi ono dvoje bili sumnjivi bez obzira na njihov dvosmisleni ili upravo zbog dvosmislenog razgovora.

Npr.Kad Demir ispituje Asi za lancic ...zasto bi i on toliko ispitavao i kako on zna vezano sve za njega ako nije na neki nacin blizak sa Asi zar ne

Meni se cini da je A odmah prokuzio kako stvari stoje i onim razgovorom koji mu je na mjestu (ako se sa strane gleda)trazi potvrdu ali bez obzira na potvrdu sumnjam da bi Ali odustao

@mina jasmina samo ti nas duso ubijaj tim gifom :cerek:

V element
10.02.2011., 14:01
Tko kaze da Ali nije mogao shvatiti ili nije shvatio za vecerom kako stvari stoje.Svakoj pametnoj osobi bi ono dvoje bili sumnjivi bez obzira na njihov dvosmisleni ili upravo zbog dvosmislenog razgovora.

Npr.Kad Demir ispituje Asi za lancic ...zasto bi i on toliko ispitavao i kako on zna vezano sve za njega ako nije na neki nacin blizak sa Asi zar ne

Meni se cini da je A odmah prokuzio kako stvari stoje i onim razgovorom koji mu je na mjestu (ako se sa strane gleda)trazi potvrdu ali bez obzira na potvrdu sumnjam da bi Ali odustao

Pa meni je to OK, ako je tako, Ali je zapravo njega pitao za dozvolu, recimo, jer je nov ne zna kak stvari stoje....a kaj ovaj napravi, niš!

garavaiplava
10.02.2011., 14:02
da ne glumi ovu ulogu - ciljano i bezobrazno - mozda bi mi Ali bio simpatican.
Evo naprimjer, Leyla slobodna ko ptic, sto se u nju ne zagleda, a upoznao je kad i Asi...al nejse...

Tako je kako je i mozemo samo moliti da se ovaj Ali izgubi iz ove kombinacije sto prije...jer mi se okrece zeludac...

Tratincica83
10.02.2011., 14:03
melek mi nikako nije jasna! ima koliko, cca. 27god.?, živi kao bezmozgić! ok, trauma i sve to blabla. ali šta ona zapravo radi cijele dane? lista modne časopise, sjedi na terasi ili u dnevnoj (btw. jeste primijetile da turskim serijama u kućama skoro da nema TV-a), zamišljeno gleda u točku A ili B, za sve moguće stvari zove demir-abe "komarac je uletio u sobu!!! horor, demireeeee!!!", uopće nema društva svojih godina (izuzmimo demira, kerima i lejlu), neku prijateljicu, jel išla ona u školu pobogu??? sami matorci oko nje, sve mi se čini da joj tako i paše. koji je njezin životni cilj? visit bratu oko vrata? mislila sam da ju je aslan trgao, krenula je odvažnije, ali očigledno je nije trgao dovoljno /tj. ONA je odlučila opet ić linijom manjeg otpora. plus, zašto je onako zločesto prokomentirala aslana koji protiv nje NIKAD nije pokazao loše ponašanje ili da je ružnu riječ rekao. njoj je izgleda vatrena želja da se sve vrati na stanje prije antakyje, svi uljuljkani u istanbulskoj svakodnevici i ispraznom bivstvovanju, di demirbey svima čita želje iz očiju, ono, "zvali ste milostiva?". bez obzira na prošle traume, što su je i drugi napravili takvom i sl., pa zar to može biti smisao života jedne odrasle osobe?

:top:
Melek je odprilike starija od Aslana jednu godinu...a sta ona radi, Bog sam zna..nista...bleji u prazno po cijeli dan..bas kao sto si i rekla. A najgore od svega mi je neku noc bilo kad je cekala Demira da se vrati kuci jer ne moze da spava dok on ne dodje radi velike briga...a Demir na to:"pa dobro, necu vise kasniti, da se ne brines" :lol:

MariaIsabella
10.02.2011., 14:08
Pa meni je to OK, ako je tako, Ali je zapravo njega pitao za dozvolu, recimo, jer je nov ne zna kak stvari stoje....a kaj ovaj napravi, niš! Sumnjam da netko kao Ali pita za dozvolu :ne zna:

Jucer dok sam gledala vise sam se koncentrirala na Demira i njegove reakcije nego Alija ali sad sam opet pogledala

Kad je A prvi put vidio Asi vidio je da place i saznao je tko je ona a prije dr susreta odmjeravao ju je kroz prozor zar ne...rekao je D da ju je vidio da place i pitao jel ona s nekim... a prije toga je prisustovao onom njihovom razgovoru...D mozda je suzdrzan ali sjetimo se cim je mislio da Asi nije dobro kako je se samo digao ne mareci i osim toga pokupio se kad i Asi ...pa Asino ocajno ispitivanje D jel dobro...previse ocitih znakova je bilo ruku na srce i Aliji ih je sve skuzio

Marincek
10.02.2011., 14:08

Hvala:facepalm:

Melodydea
10.02.2011., 14:10
Došla ja do zaključka da se zaljubila u ovu seriju kompletno, sviđa mi se sve pa čak i oni koji mi dižu tlak čitaj suhejla. Krajolici, muzika, glavna i sporedne price, svako mi je po nečemu drag i poseban... Zadnji put sam se tako osjećala kad sam imala 10 godina i gledala neku miniseriju mislim da se ocean zvala...plus još vaši komentari...kako male i naizgled sitne stvari mogu me razveselit...kad krene asi kao da stisnem pauzu u rl i sve stane i malo odahnem...

Eto morala negdje izbacit misli:D

jedva čekam večeras:mig:

mina_jasmina
10.02.2011., 14:10
Melek je odprilike starija od Aslana jednu godinu...a sta ona radi, Bog sam zna..nista...bleji u prazno po cijeli dan..bas kao sto si i rekla. A najgore od svega mi je neku noc bilo kad je cekala Demira da se vrati kuci jer ne moze da spava dok on ne dodje radi velike briga...a Demir na to:"pa dobro, necu vise kasniti, da se ne brines" :lol:
e vala da, baš ta rečenica. mislim, wtf?! kad se čovjek oženi hoćeš i ti sa njima u krevet ili šta? nije mi to jasno ... isto kao i sa defne, kako je guzica ne zaboli od silnog sjedenja???

Didilina
10.02.2011., 14:15
Joj, srećo, ne znam koliko ti je to pametno. :facepalm: Pa vidiš tj. čitaš na šta ličim u ovim godinama?
Ali, to sam jednostavno -ja. Otprilike tako reagiram i u RL.
Zato me ovo sa Demirom toliko nervira. Vrišti, viči, ljuti se, pričaj, plači, smij se, tuguj, zabavljaj se do ludila, ali izbaci to iz sebe.

Joj, draga jel to tvoj ovnovski glas progovara...? Nema mi goreg nego nerješenih situacija...daj gukni golube... ja ovan moram reći što mislim...

Eto, znala sam ja da Suhejlu u onom stanju ne treba odvesti na groblje! Točno sam znala! Žena puca po svim šavovima, danas mi ju bilo čak i žao. Malo. Ali, to se Demire ne rješava tvojom brigom. To se rješava liječnikom, i što prije to prihvatite bit će svima lakše. Tebi naročito. A njoj bogme, hitno.

To je Asin NOVI šef. :confused: Ma bogati, a tko je stari? Priznaj sebi da je to Asin mogući novi frajer. I kreni više, svega ti! http://yoursmiles.org/msmile/quarrel/m1337.gif (http://yoursmiles.org/m-quarrel.php?page=2)
Asi nema ogrlicu ???? Asi, želim s tobom razgovarati.
Asi ipak ima ogrlicu. Nema razgovora.
Da li Asi ima nekoga? E tu bi ga raspalila po onom arapskom nosu i orlovskom pogledu! IMA, MENE!!!!! Tako se kaže, a ne gnojit o tome kako se to ne pita. Pa si sad dao Aliju da - pipa. I hoće, a ti i dalje gledaj jel ona nosi ili skriva ogrlicu.
Skinut će je ona kako je krenulo. I jedva čekam, jer sorry na izrazu, ali vi ste svi skupa tako emotivno sasrani da vam povremeno treba pljuska.

Ali: Asi, hoćeš da ti ogulim jaje? http://yoursmiles.org/tsmile/disgust/t9409.gif (http://yoursmiles.org/t-disgust.php?page=). Je, da, i žvakni mi ga 2-3 puta. Ma daaaaaaaaaaj. Evo zašto mi je sve ljigaviji. Mrzim kad se netko tako sickly upucava. Daj, došao si ko 007, što sad izigravaš?

Dijalog večeri:
Ihsan: To mi je sin.
Ali: Imate sina ? Nisam znao.
Aslan: Nismo ni mi! http://yoursmiles.org/bsmile/fun/b0255.gif (http://yoursmiles.org/b-fun.php?page=3)

I da Gonđa! Toliko mi ju bilo žao, ali onda se probudila! To Gogi, nemoj Ihsanit, nemoj Suhejlit! Probudila se i počela reagirati. http://yoursmiles.org/tsmile/yes/t2708.gif (http://yoursmiles.org/t-yes.php?page=)

nasmijala si me do suza Zezice...

Nije, ako se gleda prava vegetacija - kukuruz , klasanje psenice , jecma....

Abla...hoćemo mi njima održati par poljoprivrednih predavanja.. ili da ih uputimo da nedjeljom na hrtu oko podne i po ima jedna dobra edukativna emisija...

Oria usavršila si ti te gifove:s:s

I muči me nešto...Đemal arhharhh je rekao nešto... da je Alijevom ocu uzeo puno zemlje.... nije da mi je Ali baš sjeo / jest šarmantno prosjed /, a ovo mi sve nekako ne sluti na dobro...

Tratincica83
10.02.2011., 14:17
e vala da, baš ta rečenica. mislim, wtf?! kad se čovjek oženi hoćeš i ti sa njima u krevet ili šta? nije mi to jasno ... isto kao i sa defne, kako je guzica ne zaboli od silnog sjedenja???

:lol:
Defne je kao zavrsila fax :rolleyes: ... da bi cijeli dan provodila sa Neriman i Fatmom..bravo Defne, to si mogla i bez faxa :lol:

hajat
10.02.2011., 14:17
http://www.gifsoup.com/view4/1935430/muratbey-o.gif
evo malo muratbeya u mokroj varianti

mina_jasmina
10.02.2011., 14:18
I muči me nešto...Đemal arhharhh je rekao nešto... da je Alijevom ocu uzeo puno zemlje.... nije da mi je Ali baš sjeo / jest šarmantno prosjed /, a ovo mi sve nekako ne sluti na dobro...
izgleda da je džemal aga prevario pola antakyije zbog zemlje!!! harharhar

sinoćnja scena, priceless!
http://www.gifsoup.com/imager.php?id=1935466 (http://www.gifsoup.com/view/1935466/dzemal-harhar-laugh.html)

asi62
10.02.2011., 14:20

Potpis Isabella :top:

Od početka sve zna i svaka riječ mu je isplanirana...oboje ih "navlači" na tanak led :rolleyes:

MariaIsabella
10.02.2011., 14:24
@hajat gif:cerek: Ali onaj rucnik zar je morao biti toliko dugacak:mad:

@mina jasmina :rofl: slazem se uistinu neprocijenjivo

Sjecate se onog dijela kad je D isla upoznati tejze i kako se D njoj nije svidjela na neki nacin i opravdano mada S je prvenstveno smetalo sto je ona od I kcerka...zavrsila je fax ali je ne zanima njezina struka...kuhati ne zna a i ne radi nista ostalo... koja beskorisnost od zene stvarno je ostavila dojam :facepalm:

Tratincica83
10.02.2011., 14:27
Sumnjam da netko kao Ali pita za dozvolu :ne zna:

Jucer dok sam gledala vise sam se koncentrirala na Demira i njegove reakcije nego Alija ali sad sam opet pogledala

Kad je A prvi put vidio Asi vidio je da place i saznao je tko je ona a prije dr susreta odmjeravao ju je kroz prozor zar ne...rekao je D da ju je vidio da place i pitao jel ona s nekim... a prije toga je prisustovao onom njihovom razgovoru...D mozda je suzdrzan ali sjetimo se cim je mislio da Asi nije dobro kako je se samo digao ne mareci i osim toga pokupio se kad i Asi ...pa Asino ocajno ispitivanje D jel dobro...previse ocitih znakova je bilo ruku na srce i Aliji ih je sve skuzio

I na kraju razgovora izmedju Demira i Ali.....D rece: "Cujjj, ne znam da li je Asi slobodna ili ne...kad je upoznas nacices odgovor na svoja pitanja ". Bravooo Demireeee, kakav odgovor :azdaja:

V element
10.02.2011., 14:29
Sumnjam da netko kao Ali pita za dozvolu :ne zna:

....

Ma i ja mislim da je skužio ali opet mi je to OK, dakle sviđa mu se Asi i čovjek odmah drito pitao prvog osumnjičenog, čisto da vidi tko mu je protivnik i kako diše...da je Demir rekao ''Asi je moja, volimo se, zajedno smo'' ma bilo što od navedenog ali on niti jednom rječju nije rekao Aliju da on nema prava na Asi, dapače još mu veli ''probaj pa ćeš i sam vidjeti''
Dakle dao mu je dozvolu da proba pa neka Asi odluči, evo tako je to meni ispalo....i to je još sve bilo nakon kaj je vidio da Asi nosi onaj dukat, ne kužim kak mu to nije bilo dovoljno ali eto...

I na kraju razgovora izmedju Demira i Ali.....D rece: "Cujjj, ne znam da li je Asi slobodna ili ne...kad je upoznas nacices odgovor na svoja pitanja ". Bravooo Demireeee, kakav odgovor :azdaja:

E to je ta rečenica, meni to znači ''dragi Ali samo naprijed, ja ne polažem nikakva prava na nju pa neka ona odluči ''

Demira od svega do sada ovo mi je najgore :2up:

Mamina_Princeza
10.02.2011., 14:39
izgleda da je džemal aga prevario pola antakyije zbog zemlje!!! harharhar

sinoćnja scena, priceless!
http://www.gifsoup.com/imager.php?id=1935466 (http://www.gifsoup.com/view/1935466/dzemal-harhar-laugh.html)

:lol::lol::lol::lol::lol gif je zakon....fala Bogu pa sam sama u uredu...

monimalu
10.02.2011., 14:53
Suhejla - :facepalm: Zar opet ispocetka??? Ona stvarno ne odustaje dok ih svo troje ne smjesti na psihijatriju. :facepalm: Iskreno vise ne znam sto da mislim o njoj. Bilo mi ju je zao, u teskom je stanju, ali poslije onog smijeska imala sam osjecaj da glumata! Sta su njeni sve pokusali da izvuku bilo kakvu emociju iz nje i nisu uspjeli, a jedna ovakva bzvz situacija i odmah smijesak. I to pokvareni!

...

:lol: Zezice, Zezice! Ubit ce me tvoji postovi!

Vuk samotnjak nece tek tako postati pripitomljen, cak mislim da to nema veze s ljubavi koju osjeca prema Asi. Krenulo je dobro, ali se onda dogodilo ono i jbg. Da ti pravo kažem, ja nisam pristalica ljubavi u kojoj ce jedno drugom stalno visiti o vratu i za svaku se sitnicu savjetovati. U dobru i u zlu ne znaci i doslovno 24 sata dnevno znati šta onaj drugi misli i radi. Svatko unutar veze mora imati svoje interese i osjecaj da je tu zato što želi, a ne zato što mora. … Ja bih mu dala vremena, a ako bi to trajalo predugo, ne znam, više od 10, 15 dana dok ne dode malo k sebi, pa i takav nastavi izbjegavanje...zbogom, …
:top: Evo samo da ti preporucim forumsku odvjetnicu - miss.Orio, mene zasad ona zastupa u slucaju ‘Samo vi pravdajte Demira’!
ps: moram li reci da se slazem s tobom? :D

I meni je Demir škorpion, a Asi mi je prije vatreni znak tj. najbliža ovnu
:) I ja bih rekla da je skorpion, znam ih dosta. Skorpioni su dosta samozatajni i u nekom svom filmu. Kod njih su emocije uvijek na najvisem levelu, ono … na kvadrat. Skorpione je tesko skuziti.

Ziya...ma taj je na nivou pubertetlije od 15 g iako ga kužim donekle, jedan dan si mocni zavodnik a drugi radiš sir na farmi....zato Gonda konacno pokazala da je Asine seka, tako treba

ziyu bi danas (oprosti ema) po goloj guzici koliko me nervira s tim svojim frajerskim pozama, svugdje se pravi faca, prvo sa svojim deckima, a onda kad zapovijed gondci. koji papak,papcina. ….
:top: I ja bih ga izlupala, svojim frendovima pokusava prodati pricu kako je jos uvijek veliki frajer, on je Goncu ucinio postenom zenom, sta bi ona htjela?! :eek: A kad dodje na farmu, totalno je neprimjetan! Mali mis! Cak mu je i Aslan nadredjeni!

...
Ali, to se Demire ne rješava tvojom brigom. To se rješava liječnikom, i što prije to prihvatite bit će svima lakše. Tebi naročito. A njoj bogme, hitno.

Ali: Asi, hoceš da ti ogulim jaje? Je, da, i žvakni mi ga 2-3 puta. Ma daaaaaaaaaaj. Evo zašto mi je sve ljigaviji. Mrzim kad se netko tako sickly upucava. Daj, došao si ko 007, što sad izigravaš?

:ne zna: Kakvi su ono lijecnici??? 'Budite uz nju, bit ce joj bolje!' Umjesto da mu daju pravu adresu i ime najboljeg dr.sc...psihijatra. Iz aviona se vidi da nije sva svoja!

Ali - ma obicni ljigavac, ne zna curu ni dva dana, a vec bi se skrasio! Ma mos'si mislit! Bzvz ispituje Demira, zna on odlicno kako stoje stvari! :bljak:

Tratincica83
10.02.2011., 14:56
E to je ta rečenica, meni to znači ''dragi Ali samo naprijed, ja ne polažem nikakva prava na nju pa neka ona odluči ''

Demira od svega do sada ovo mi je najgore :2up:

Definitivno najgore...ali, Demir ipak ne moze to shvatiti dok dobro ne pokisne :cheer:

ema_kali
10.02.2011., 15:00
Joj, srećo, ne znam koliko ti je to pametno. Pa vidiš tj. čitaš na šta ličim u ovim godinama?
Ali, to sam jednostavno -ja. Otprilike tako reagiram i u RL.

Ma, ti si meni super. Kako bi Džemal ''arharharh'' aga rekao Sarmašik - ti si moj idol. :rofl:

Joj Ema malo sam ti iskasapila post kasno sam ga skužila pa ga nisma uključila u multiquote.

Ma pogodiš ga svaki put.

mariana, hvala draga :cerek:

I one tvoje analize parova su genijalne! :rofl:

1.Ja mislim da ga je uzdrmalo što nije vidio sakrivenu ogrlicu. Uzdrmalo ga je to što ona hladno kaže da postaje partner Aliju. On je trenutno sasran, ali nije blesav. Strah ga je. Ali, izgleda još nedovoljno. Teze Kamikaza je još jača.

Teze Kamikaza :lol: :lol:

MariaIsabella
10.02.2011., 15:15
Ma i ja mislim da je skužio ali opet mi je to OK, dakle sviđa mu se Asi i čovjek odmah drito pitao prvog osumnjičenog, čisto da vidi tko mu je protivnik i kako diše...da je Demir rekao ''Asi je moja, volimo se, zajedno smo'' ma bilo što od navedenog ali on niti jednom rječju nije rekao Aliju da on nema prava na Asi, dapače još mu veli ''probaj pa ćeš i sam vidjeti''
Dakle dao mu je dozvolu da proba pa neka Asi odluči, evo tako je to meni ispalo....i to je još sve bilo nakon kaj je vidio da Asi nosi onaj dukat, ne kužim kak mu to nije bilo dovoljno ali eto...

Ne moze on reci "Asi je moja ,volimo se i zajedno smo"kad nisu...dobro mu je rekao "probaj" nakon sto je budala od Alija rekao da ju je vidio da place zbog nekoga i da se ona i D dobro poznaju osim toga D mu je rekao da on tako sta ne bi pitao i da je mislio da je samo posao u pitanju...time je sve rekao a i objasnio je na pocetku kakvi su mu odnosi sa strancima a ocito je da je A stranac...on je vidio da ona nosi dukat istina i to je potvrda da je i dalje vjerna njemu bez obzira sto nisu zajedno....

Boze nema mi spasa :facepalm: kako samo ludo branim Demirbeya:D

Molim te V element nemoj mi zamjeriti :mig:

Potrebni je meni taj doktor nego ludoj tejzi :rofl:

monimalu
10.02.2011., 15:24
A i Asi veceras, pa valjda ima dvi u glavi pa vidi da joj se ovoj Alibei upucava na sve strane. Sad je totalno zaokupljena ulugom sebe kao poslovne žene. Malo too much. Danas upoznaš tipa, sutra već imaš dionice u njegovoj firmi. Na račun čega? Totalno nestvarno?!
Brzo je i ona zaboravila što je sve Demir učinio za nju i njenu obitelj, a ovome Aliju sve vjeruje. Dobro joj je Demir odbrusio u hotelu dok su čekali Ali007

Jucer mi je bilo žao Asi, danas ne. Demir je daleko danas bio zreliji od nje, iako ne bi mu škodilo da umjesto očima malo priča i ustima.

:confused: Toliko povjerenje u covjeka kojeg zna 2 dana, a s druge strane pita se moze li imati povjerenja u Demira, njega kojeg zna mjesecima i koji je toliko ucinio za njenu obitelj??? :rolleyes:
I jos ono Alijevo 'mjerenje temperature' - :bljak: Otkud mu pravo da se ponasa tako prisno? Cisto nepostovanje samo da izivcira Demira. Toliko prozirno i bzvz.

Koliko mu je potrebna pomoc govori dosta što je Ishana molio za pomoc oko Suhejle ,jer ona je zbilja u teškoj banani ...

:top: Napravio je ono zadnje i jedino sto mu je ostalo, osim zvanja psihijatra. Sto god da uradi Suhejla je i dalje u komi. A zacudio me, mislila sam zove nekog doktora ili sl., kad ono Ihsana (ima logike).

Meni je ono 'otvaranje' na večeri nerealiziranog Jehovinog svjedoka bio takav turn off, zna ih tek dva dana, a melje li ga melje:
...
A Asi kaže: Demir je potpuno drugačiji. I to je to, možeš ti Ali pričati do sutra, ne zanimaš ju.
...
S obzirom na ovaj razgovor za večerom, meni je potpuno jasno zašto Demir nije rekao Aliju da Asi nije slobodna. Takva pitanja postavljaju frendovi jedan drugome, a ne stranci. (Demir: Ja ne bih pitao takve stvari).
Alijevo ispitivanje Demira je bilo tako ljigavo i nisko, pod izlikom da ne pozna nikoga i da želi igrati pošteno. Aha. Razumijem zašto se Demir nije htio spustiti na njegov nivo.
Demir: Kad je upoznaš, naći ćeš odgovore na svoja pitanja. Pametnome dosta. ...
:top: cijeli post, bold max. I meni je Ali pravi ljigavac, toliko toga je napricao a nista posebno pametno i zanimljivo: ja ovo, ja ono, pa opet ja ovo, ja ono ... Ja mu ne vjerujem. Bojim se da ce na kraju Demir (opet) izvlaciti Kozcouglove iz blata kao i dosad.

Defne - za nju se bojim da ce prerano ostati udovica jer tko prezivi njenu kuhinju, svaka mu cast! :lol: A i ono natezanje sa susjedom je cok komik, zena joj dolazi u goste 3 puta, a ova je za sekundu posla u rikverc! Neriman da zna kako joj kci tretira goste objesila bi se od muke!

Gonca - Svaka joj cast na drzanju, hrabrosti i stavu! Jucer je saznala da je trudna, ali bez obzira na to, ne dopusta da je wf Ziya pravi budalom. Mislim da ga previse voli cim se ponasa u stilu - ako zelis ici: 'sretan ti put!', ne pokusava ga ucjenjivati niti zadrzati na silu! :s

... sinoćnja scena, priceless!
http://www.gifsoup.com/imager.php?id=1935466
:s Koja faca i koji zadovoljni smijeh! Bas priceless!

Gaga**
10.02.2011., 15:32
Procitala sam za zadovoljstvom sve vase komentare i mogu reci samo: Svaka cast! :s Bas sam se posteno nasmijala!

Uglavnom ste sve napisali i slazem se sa vecinom ali evo odlucih da i ja dodam svoje misljenje na sve ovo.

Kad god gledam seriju ja vicem na tv! Mislila sam da sam ja jedina koja se toliko iznerviram i da sam nacisto pukla ali vidim da ima jos takvih! :five: Muz me malo cudno gleda ali nema veze

Iznerviram se i vicem kako su Asi i Demir glupi, vole se (to bi i slijep vidio) a ponos im neda da budu zajedno. Najbolja scena je bila kad su se napokon poljubili na onoj plazi. :love: Hvala bogu! :klap: Ja sam se topila. Ili kad joj je stavljo ogrlicu ili u Istanbulu onu ukosnicu. :jumping: I opet covjek zajebe svu stvar sa svojom sutnjom. Dodje mi da ih obadvoje izudaram. Kako mogu da budu obadvoje tako tvrtoglavi. Nece Asi skinuti ogrlicu, previse ga voli da bi mu to uradila. Boji se da ce onda stvarno otici. A Demiru nije za vjerovati, kad jednom odluci na sve je spreman da to postigne. A i on brate mili, zasto joj nije reko za tetu, pa da mu bude podrska u tim teskim danima!

Ponekad galamim na onu gusku od Suhejle, sto nepusti Demira i Melek da uzivaju u svom zivotu. Nisu oni krivi sto je ona ostala sama pa sad ih veze za sebe. Nek nadje sebi neku zanimaciju. Nemoze ni od Aslana ocekivat da stalno bude uz nju. Ipak ga je ona Fatma odgojila. Ispocetka sam se sazalila na nju, niko ju nije volio. E pocela mi je ic na zivce kad je umislila sebi da Aslanovu ljubav moze kupiti. Pa mu poklanja koje kakve skupotine, te pare, te tvrtka, te auto.... A on nego sta ce nego prihvatiti. Pa onda scene, te se ubija, te bjezi, te ne govori... ma daj, dosta vise... a posebno onaj osmijeh kad je ugledala Alija i Asi (rospija).

Ali Aslan kao da malo odrasta.... Njegovi komentari su stvarno zesci i mislim da ih ni on sam ne razumije... Ispocetka mi je izgledo kao nekakav ubica ali cini mi se da se mjenja. Mislim da je zaljubljen u Lejlu, bar se ona nasmije na njegove komplimente (koji i nisu bas komplimenti). On je odma procito onog zetonju Ziju. Bilo mi je super kad ga je na svadbi izmlatio, trebo je jos malo, nebi li se ovaj opametio. I u tvrtki se mota oko Lejle, to se Aslanu nikako ne svidja...

Zija je jedan obicni folirant. Nije nikad toliko radio, pa sta je mislio... Spavat sa curom, pobjec i dalje nastavit zivot. Sad nek placa svoje greske. A i Gondza mi je bila ispocetka naivna, kako ce leci sa njim u krevet. Ma vidi se iz aviona kakvo je to djubre od covjeka. Ali sta ces zaljubila se. Na svadbi je bila tako vesela, a ovaj Zija namrgodjen, nije ju ni pogledo kako treba. Naj gore mi je bilo kad joj je reko da se presvuce... Bas mi je bilo zao. Ali hvala bogu i ona se probudila iz sna i dobro mu je odbrusila. :top: Nije to ocekivo i ostao je bez teksta. Tako mu i treba. Svaka cast curo. :s Mozda mu sad dodje iz guzice u glavu.

Neznam sta bi rekla za Ishana. Cini mi se da je jos uvijek zaljubljen u Suhejlu. Podsjeca me na Demira. Isto tako samo suti i ceka da se samo sve rijesi. I onda opet nista ne objsnjava.

Neriman mi ide na zivce. Stalno nesto kuka, trazi, zove oca, vice... Ma daj, sta se mazis toliko. Cerka Dzemala mora da kopa njivu. Pa sta! Najgora mi je bila kad je Defni skinula prsten za ruke. Nisma mogla vjerovati! Hvala bogu pa Kerim nije odusto. Ali opet sad mi se pocela svidjat, ima nekad smijesnih trenutaka. Onaj njen pogled kad ugleda Defne opet da dolazi.

A i ta Defne stvarno. Sto ne sprema covjeku nesto za jesti. Nego je stalno kod mame... Uglavnom je Kerim legenda. Kad je reko: "ogovaraj i ti mene, ja cu se pravit da necuje" - e to je ljubav. Posluso je Neriman i zvao Defnu da dodje kuci. Napokon i on da lupi sakom od sto. Ali opet on to nemoze, nije on takav tip, da nesto brani zeni ili naredjuje. Cak bi on kuvo, posto zna da se od Defninog rucka nece najesti. Treba nac takvog covjeka. Najsmijesniji mi je bio kad je reko: "oce li ta tvoja slavna jaja vise" :lol: A ono jaja sa ljuskom. I opet je to pojeo i one kiflice je pojeo, kolko tolko. Samo onaj njegov pogled je simpatican kad je zbunjen, kad prevrne ocima ili kako pokusava Demira i Asi spojiti. Odveze Demira nekud i ostavi ga tamo. Svaka cast Kerime. Dobra scena je isto bila, kad je iso da krade sa Dzemalom onaj miraz iz kuce. Ponekad izgleda malo smotan ali ipak je bistar! Izludio je Demira, kad je hvalio Alija, kako je to rally vozac...

Sta da kazem za Dzemala i njegovu Sarmicu. Zena vidjela pare i to je to. Samo onaj Dzemalov smijeh je odvratan i sve naredjuje svima i kako zeta ponizuje. Strasno. Ali opet mi se svidjeo kad je insistiro da se Defne i Kerim vjencaju. Ali mislim da to nije bilo radi njih nego da zeta obori sa nogu, a ovom svejedno. Zato mu je cerka pizdila! Misli ima pare pa sve moze. Bilo je mirno dok je bio u toplicama. Sa druge strane opet mi se isto svidjelo kako su Ziju otjerali iz kluba, kako je smao pobjego.

A Ali - uglavnom mi se nesvidja. Zgodan jest, neama sta ali nije sve u ljepoti. Puno prica i bez veze prica. Trebo je ugasit klmu. Onda ono da ti oljustim jaje.. Mislim stvarno, sta ju tretira kao bebu... Mada sa druge strane, valja Demiru malo konkurencije. Da vidi da ako nesto ne preduzme, Asi ima i druge sanse. Mogo bi ju i izgubit skroz.

Najbolji post na ovom forumu:

[QUOTE=Zezica;31654202]

Ali: Asi, hoćeš da ti ogulim jaje? http://yoursmiles.org/tsmile/disgust/t9409.gif (http://yoursmiles.org/t-disgust.php?page=). Je, da, i žvakni mi ga 2-3 puta. Ma daaaaaaaaaaj. Evo zašto mi je sve ljigaviji. Mrzim kad se netko tako sickly upucava. Daj, došao si ko 007, što sad izigravaš?

Dijalog večeri:
Ihsan: To mi je sin.
Ali: Imate sina ? Nisam znao.
Aslan: Nismo ni mi! http://yoursmiles.org/bsmile/fun/b0255.gif (http://yoursmiles.org/b-fun.php?page=3)

Svaka cast za ovo Zezice.

Eto ja napisah vise nego sto sam mislila! Kad krenem, nemogu da stanem.
Ostavljam vas da citate i ja se radujem vasim komentarima i jedva cekam vecerasnju epizodu.

Uf bas su me zarazili Asi i Demir! Nocu lezim dugo u krevetu i razmisljam!

rosa canina
10.02.2011., 15:38

Preporucujem Zezicu 2x na dan
Lijeci sve
Od kurjih ociju do depresije

Po potrebi , povisiti dozu a za ostalo upitati svog lijecnika ..........

teresa
10.02.2011., 16:10
Pozdrav svima!
Već nekoliko dana sa zanimanjem čitam vaše postove, pa mi nije preostalo nieta drugo nego učlaniti se na hr. forum i podijeliti s vama dojmove iz ove lijepe serije...Asi je prva “sapunica” koju gledam. Nemam što posebno za napisati kad ste već vrlo dobro i stručno analizirali likove, ali, evo pokušat ću nešto reći.
Kao prvo, ambijent u kojem je serija snimljena. Veoma mi se dopada. Antiohija ili Antakija (na arapskom?) i cijelo ono područje koje čuva toliko povijesnih činjenica (i tajni zakopanih u kamenju) je samo po sebi zanimljivo. Ako se tko od vas odluči ( ja ozbiljno razmišljam) na vjersko hodočašće “ Putevima sv. Pavla”, onda ćemo proći baš onuda, jer tamo blizu je Efes ( rodno mjesto sv. Pavla), Damask ( mjesto njegovog obraćenja), tamo, baš u Antiohiji, Kristovi sljedbenici su se prvi nazvali kršćanima. Ondje je poznati Arheološki muzej s mozaicima, bilo je u jednoj epizodi, susret Suhejle i Ihsana u muzeju. Gledala sam prekrasne fotografije Antakije i rijeke Asi ( ili Oront) na blogu jednog Španjolca koji je prokrstario tim krajem i uslikao Demirovu rodnu kuću. Ali, stvarno! Čini se da je ona ista uska ulica s kanalićem na sredini. Uglavnom, mislim da taj krajolik doprinosi kvaliteti serije.

Što se tiče likova, samo ću o Demiru.

Fascinira njegov lik, uloga s kojom se saživio. Njegova veličina (a istovremeno i tragedija) je u tome što želi biti protagonist u svom životu. Sve želi sam riješiti, voditi, imati pod kontrolom (ono kad je opalio zasluženu ćušku Asi, pita sam sebe: kako sam to mogao učiniti?) Dakle, uspješni mladi čovjek s neriješenim nutarnjim stanjem, koje dakako ne može kontrolirati. Njegove riječi da se sam mora srediti i riješiti stvari u svom životu, jer “onakav” ne bi mogao usrećiti Asi. Nije se htio pokazati slab, ni ranjiv, niti je vjerovao da je ljubav u stanju mijenjati čovjeka. Trauma iz djetinjstva, osjećaj krivnje, nedostatak majčine nježnosti ga je formiralo u zatvorenog, “mračnog” čovjeka koji nije iskusio ljubav prema ženi, makar je on nježan i dobar (slučaj dječaka Huseina, pomoć drugima – Arifu, itd.) Susret s Asi mu mijenja život. Budi ga i on začuđeno gleda, ali još ne vjeruje. Uvijek je tako, samo nas ljubav može promijeniti. Njegov interes prema Asi je prikazan kao u počecima prikazano kao tvrdoglavo nadmetanje, tek s ponekom naznakom spontanosti i otvaranja (pogledi).
Mislim da serija, sve ove epizode koje smo gledali, odražava upravo to sazrijevanje njegove (njihove) ljubavi. Jer ljubav može sve, samo kad je jaka i prokušana. Ni Demir ni Asi još nisu iskusili pravu ljubav, samo su se zaljubili, ali vrlo brzo ljubav i briga za obitelj prevlada i naruši njihove odnose. Kod Asi je to dosad bilo vrlo izraženo, na svu Demirovu velikodušnost i darežljivost , bilo je važno što će njeyin tata reći? I u stvarnom životu se tako događa i to je šteta. Imamo samo jedno srce i ako ljubimo, ljubav raste, a samim tim se ne zanemaruje ni jedna ljubljena osoba.
Ovo što gledamo u yadnjim epizodama kod Demira je pogrešno utoliko što on stišće na srce svoju bol i brigu i time puni svoju dušu negativnim osjećajima što ga, ne samo udaljava od Asi. nego i oživljava stare rane. Ali, njegova temeljna opcija je ljubav prema njoj, privjesak koji joj je dao je samo simbol čekanja, trajanja. On još nije spreman, a bogme nije ni ona. Ljubav je strpljiva, a strpljivost sve postiže. Asi će postati nestrpljiva, a Demir nemoćan da se pokrene upravo na temelju prenaglih zaključaka koje će iyvoditi na temelju hongo što vide, a ne što osjećaju u dubini duše. Jednom rječju, nedostatak povjerenja. Još jedno drugom ne pripadaju u potpunosti.

vanillaflower
10.02.2011., 16:13
postovi su extra, svala čast Asiholičarke moje
baška pohvale za analizu od Ema_kali, onda za Zezicine postove, i naravno Adadjino viđenje Demira, bio u pravu ili u krivu, onako je kako Demir kaže, a pošto često ništa i ne kaže, onako je kako Demir misli, i tu onda dolazi Adadjino "zastupanje" Demira do izražaja

sve ste :top:

Doduše jučer je Defne prošetala Asinog konja "demira" , da mi je samo bilo vidit tu šetnju
pored toliko TEŠKIH scena koje moramo "prevârit" da sad gledamo Defne kako jaše konja, i scenaristi imaju milosti... no, ništa protiv Defne, ali u zadnje vrijeme me malo nervira to "igranje" braka, Kerim ima živce k'o konopce...

ovom jehovinom svjedoku (hvala zezica na imenu) svidila se asi od prvog trenutka, on je već snimio u gradu, ali kuži on da ima nešto između nje i demira, ali ne zna što i sad to hoće ispitati i najavljuje demiru svoj ulazak u igru, ali ga je demir otkantao samo tako,ali bojim se kako će demir s ovim igračem jer on može i ispod pojasa, a ne znam kako će to demir moći pratiti pogotovo ako nastavi tetina depresija. mada bi ja osobno voljela da ga je onako zdravo seljački otkantao, ali ovako je sigurno elegantnije.
zanima me kako bi tekao razgovor da nije vidio prije toga dukat, on je sad bio siguran u asi i mogo je ovoga širitelja pozitivnih emocija (joj što ne volim takve muškarce, ja,ja,ja) ovako elegantno.
inače voljela bi da demir proširi pozitivnu energiju jednom zidarskom, pa da onda vidi širitelj pozitivnih misli
volim vidjeti demira ljubomornog, ali nadam se da asi neće pretjerati, jer ovo dvoje ako su u čemu savršeni, onda su savršeni u povređivanju jedan drugoga, to im za sada ide najbolje. zato i ja demire i asi, čekam kišu više nego vi, ali ne vidim je još na vidiku.

pa ne znam baš, demir se onako mali prihvatio uloge glave obitelji, pa i suhejla govori, zbog tebe se zet ustao iz kreveta, a on je njemu tetak. (nadam se da je prijevod dobar)
zbog toga mi je drago zbližavanje ishana i demira, oni imaju jako velikih sličnosti, i jedan i drugi nose teret prošlosti, zatvoreni su, odani svojoj obitelji i mislim da mogu jako dobro razumijeti jedan drugoga. vjerujem da je i asina tolika zaljubljenost u demira, razlog i ta sličnost i zato se ona i snage toliko boriti za njegovu ljubav.
baš tako. Ali je spreman i da prljavo igra, a Demir jok. Demir i nije mogao odgovoriti Aliju na pitanje "ima li Asi koga?" iz dva razloga. prvi razlog: trenutna situacija je "Asi i ima i nema nekoga, tačnije "to ne zna ni ona". drugi razlog: Demir je i sam rekao da ne sklapa tako brzo prijateljstva, a sa Alijem ga ne pomišlja nikad ni sklopiti, i sad da on Aliju objašnjava kako stvari stoje... jok!
vezano za tetak ili zet, pa sad kako su preveli. vjerojatno se misli na tetak, jer "enişte" znači i "tetak" i "zet"

Isla sam pogledati ponovno onaj razgovor za vecerom

A: "Demir je potpuno drugaciji od vas" ....pogled od Demir neprocijenjiv gleda sta ce dalje reci... uh sto obozavam kad guta knedle

A:"Nikada ne mozete vidjeti sto se dogada u njemu" ...prebacuje mu tako ocito da samo budala ne bi primjetila... Demir se suzdrzava i okrece prema Aliju

D:"Ne volim govoriti o sebi"...i ne mora jer njegova dijela govore za njega:s:s
D:"Mozda sam zatvoren"

I ovim je sve rekao "One koje jako volim...citaj izmedu redaka Asi ....moja obitelj to zna kao i ovim "Prepustam se kisi,ondje gdje sam stao...Ne mogu shvatiti dok dobro ne pokisnem.To je moj nacin zivota" :s

pametnome išaret dosta! a naša Asi je jako pametna :mig:. pametan je i Ali, kuži i on sve, samo se pravi englez...

@mina jasmina samo ti nas duso ubijaj tim gifom

Došla ja do zaključka da se zaljubila u ovu seriju kompletno, sviđa mi se sve pa čak i oni koji mi dižu tlak čitaj suhejla. Krajolici, muzika, glavna i sporedne price, svako mi je po nečemu drag i poseban... Zadnji put sam se tako osjećala kad sam imala 10 godina i gledala neku miniseriju mislim da se ocean zvala...plus još vaši komentari...kako male i naizgled sitne stvari mogu me razveselit...kad krene asi kao da stisnem pauzu u rl i sve stane i malo odahnem...

Eto morala negdje izbacit misli

jedva čekam večeras
ne brini, među Asiholičarkama si ;)

Suhejla - Zar opet ispocetka??? Ona stvarno ne odustaje dok ih svo troje ne smjesti na psihijatriju. Iskreno vise ne znam sto da mislim o njoj. Bilo mi ju je zao, u teskom je stanju, ali poslije onog smijeska imala sam osjecaj da glumata! Sta su njeni sve pokusali da izvuku bilo kakvu emociju iz nje i nisu uspjeli, a jedna ovakva bzvz situacija i odmah smijesak. I to pokvareni!

pa možda se nasmijala zbog Melek, jer joj je bilo drago što je Melek za nekog muškarca rekla da je zgodan :D
aman, nije ni Suhejla :horor:

Oria
10.02.2011., 16:32
:top: Evo samo da ti preporucim forumsku odvjetnicu - miss.Orio, mene zasad ona zastupa u slucaju ‘Samo vi pravdajte Demira’!
ps: moram li reci da se slazem s tobom? :D!

Ma nisam ni znala kako će mi posao biti lak zahvaljujući Adadjo. Grize Demir, ali, bome, grize i ona. Ne da na njega, tako i treba, treba se odužiti za ono vrijeme koje su zajedno proveli u Istanbulu. :cerek:

:confused:

Defne - za nju se bojim da ce prerano ostati udovica jer tko prezivi njenu kuhinju, svaka mu cast! :lol: A i ono natezanje sa susjedom je cok komik, zena joj dolazi u goste 3 puta, a ova je za sekundu posla u rikverc! Neriman da zna kako joj kci tretira goste objesila bi se od muke!

Ali promijenila Defne ploču čim je skužila da ne može više računti na Fatma takeaway. Sad je dobra i susjeda, možda se kod nje ogrebe za ručak. :D

Adadjo
10.02.2011., 16:41
Mislim da ona zna da ju on voli, kaj nije pitala konja dal je još njen ili nešto sl., ali trenutno je naišla na zid i nije sigurna više u ništa. S obzirom kaj je sve Demir napravio, bila bi luda kad ne bi to znala, al gledajući ga kak se udaljava od nje, zbunjena je i nije joj jasan. Da je barem samo rekao: teta nije dobro, čekaj me. Ovak...

Hahaha da.... očekujem uskoro da bude budan i po cijele noći da ne bi još tetkica koji put odšetala do mosta. Šalim se, nije mu lako... al svakako bi mu bilo lakše da mu Asi radi društvo tjekom noći u tom čuvanju:cerek:

Ovo drugo..hehe :D Ja sam malo karikirala u par postova, vidiš da me je Vanila 'optužila' da branim Demira bolje i od njega samog!

I prvo...ti si sažela ono što ću ja detaljnije (:D) objasniti.

Da, Asi njega poznaje, zna da je kompliciran, ZNA DA JE VOLI, i zato mi je žao što je ovoliko nestrpljiva. To mi na neki način profanira njihovu ljubav više nego njegova šutnja. Ona želi riječi, riječi i riječi, i to odmah, odmah i odmah. Ipak, ovakve situacije kad je ljubav na kušnji, naročito na početku veze, su dobrodošle jer su razlog da se dvoje ljudi još bolje upozna i da shvate gdje griješe....pa da se u pomirenju nađu na pola puta. Demir mora shvatiti da sad postoji netko kome se može povjeriti i da više nije sam, Asi mora shvatiti da ga ne smije uvijek i stalno mjeriti prema sebi. Ako su i blizanci, nisu sijamski. Trebao joj se upaliti alarm da se radi o nečem ozbiljnom čim se on onako naglo povukao, a i otac joj je natuknuo nešto u tom smislu. Ne znam postoji li iti jedna druga situacija osim ove sa Suhejlom, a da bi se Demir ponašao isto. Asina ljutnja što joj se on nije obratio za pomoć (ili što nije rekao par fraza o čekanju) jer prolazi kroz teško razdoblje je shvatljiva, ali ona uvijek treba imati na umu da se zaljubila u Demira, ne u neku svoju fantaziju u glavi. Mora naučiti biti sigurna u njega i kad joj ne šapuće lijepe riječi na uho. Mora shvatiti da je ona njegova prva, zadnja i jedina ljubav u životu i da nakon onog dana kad su jedno drugome priznali osjećaje TAKAV čovjek više nikad neće biti u stanju stvarno je napustiti ili prestati misliti na nju (jeste patetično, ali je tako jbg, ne znam kako bih se drugačije izrazila). Defne je rekla u onom razgovoru kad joj Asi plače na ramenu, da ga je i zavoljela zbog njegove tajanstvenosti i 'mračne' strane ispod kojih je otkrila nježnog i dobrog čovjeka vrijednog najveće ljubavi na svijetu. (Što se tiče Demira ima jedna rečenica u onom horoskopu što je Mina postavila za škorpione /ako je i gatanje u fažol i ko vjeruje ko ne vjeruje, ali poslužit će: Skorpion zna da je tezak za zajednicki zivot i ne namerava da menja svoj nacin zivota zbog nekog drugog… Ipak, brak mu je potreban zbog jakih strasti, te mu je potrebna emocionalna sigurnost. I još ono kad naiđe na pravu ženu itd...). Bingo! Priznanje ljubavi ne mijenja čovjeka u sekundi, tek tada na neki način i počinju problemi i pravo upoznavanje. Žene općenito kao da nakon toga očekuju da se njihov muškarac promijeni, a muškarci bi htjeli da žena ostane ista. Ako nema čvrste ljubavi, strpljenja i razumijevanja, brzo se ova dva zahtjeva sudare i dođe do prekida.

Opet, s druge strane i u prilog ovome da muškarac želi da žena ostane ista, Asino sadašnje ponašanje je savršeno, njime izaziva Demira i potpaljuje njegovu ljubav, jer on em osjeća krivnju što ju je povrijedio, em mu Asi prkosi...("Mora biti prkosna. Nikomu se ne smije pokoriti. Čak ni meni. Usprkos svemu tomu, oči joj moraju biti pune ljubavi"), sjećaš se? Tako da....gledajmo još malo ove njihove ljubavne igre i igrice do neminovnog. :D;)

I jedan prigodni...Kad sam te prvi put ugledao, znao sam.

http://i56.tinypic.com/2iae7vc.gif

(Šta si znao Demire? :p)

Puca me romantika.

Oria... samo tako dzenem! IN DEFENS!!! :o:D

mina_jasmina
10.02.2011., 16:41
Toliko povjerenje u covjeka kojeg zna 2 dana, a s druge strane pita se moze li imati povjerenja u Demira, njega kojeg zna mjesecima i koji je toliko ucinio za njenu obitelj???

I jos ono Alijevo 'mjerenje temperature' - :bljak: Otkud mu pravo da se ponasa tako prisno? Cisto nepostovanje samo da izivcira Demira. Toliko prozirno i bzvz.

Gonca - Svaka joj cast na drzanju, hrabrosti i stavu! Jucer je saznala da je trudna, ali bez obzira na to, ne dopusta da je wf Ziya pravi budalom. Mislim da ga previse voli cim se ponasa u stilu - ako zelis ici: 'sretan ti put!', ne pokusava ga ucjenjivati niti zadrzati na silu!
-EVET! e to mene najviše nervira i buni i stvara mi konfjužn u glavi?! DEMIRCARD se pegla svako malo, teroristi i ostale akcije ... i opet pitanje POVJERENJA!!! aaallloooooo, ko je tu lud sad???
-temperatura, ajoj, kako providno. to ko kad te tip 1.put vidi i upuca ti se sa "tako su ti lijepe oči, kao zvijezde na nebu" i slične bljuvotine. dobro kažeš, otkud ti pravo da me diraš po čelu, jbt, daj oladi malo, znamo se 5 minuta. no, ali je fićfirić, šatro "the player" pa prosipa neku euro-kozmopolitsku-baš sam cool i moderan- spiku. a kao, demirbey je nazadna anatolijska budala kad drži do ponosa, morala i sličnih vrijednosti.
-potpis za gondžu! ma pokažu WF odakle vjetar dolazi.

Zija je jedan obicni folirant. Nije nikad toliko radio, pa sta je mislio... Spavat sa curom, pobjec i dalje nastavit zivot. Sad nek placa svoje greske. A i Gondza mi je bila ispocetka naivna, kako ce leci sa njim u krevet.
Ali hvala bogu i ona se probudila iz sna i dobro mu je odbrusila. Nije to ocekivo i ostao je bez teksta. Tako mu i treba. Svaka cast curo. Mozda mu sad dodje iz guzice u glavu.
hošgeldiniz dženem u formaške vode i odlazak u krevet u 1h. :)
posebno ističem ovaj dio koji sam ostavila!

Pozdrav svima!
Njegova veličina (a istovremeno i tragedija) je u tome što želi biti protagonist u svom životu. Sve želi sam riješiti, voditi, imati pod kontrolom (ono kad je opalio zasluženu ćušku Asi, pita sam sebe: kako sam to mogao učiniti?) Dakle, uspješni mladi čovjek s neriješenim nutarnjim stanjem, koje dakako ne može kontrolirati. Njegove riječi da se sam mora srediti i riješiti stvari u svom životu, jer “onakav” ne bi mogao usrećiti Asi. Nije se htio pokazati slab, ni ranjiv, niti je vjerovao da je ljubav u stanju mijenjati čovjeka. Trauma iz djetinjstva, osjećaj krivnje, nedostatak majčine nježnosti ga je formiralo u zatvorenog, “mračnog” čovjeka koji nije iskusio ljubav prema ženi, makar je on nježan i dobar (slučaj dječaka Huseina, pomoć drugima – Arifu, itd.) Susret s Asi mu mijenja život. Budi ga i on začuđeno gleda, ali još ne vjeruje. Uvijek je tako, samo nas ljubav može promijeniti. Njegov interes prema Asi je prikazan kao u počecima prikazano kao tvrdoglavo nadmetanje, tek s ponekom naznakom spontanosti i otvaranja (pogledi).
Mislim da serija, sve ove epizode koje smo gledali, odražava upravo to sazrijevanje njegove (njihove) ljubavi. Jer ljubav može sve, samo kad je jaka i prokušana. Ni Demir ni Asi još nisu iskusili pravu ljubav, samo su se zaljubili, ali vrlo brzo ljubav i briga za obitelj prevlada i naruši njihove odnose. Kod Asi je to dosad bilo vrlo izraženo, na svu Demirovu velikodušnost i darežljivost , bilo je važno što će njeyin tata reći? I u stvarnom životu se tako događa i to je šteta. Imamo samo jedno srce i ako ljubimo, ljubav raste, a samim tim se ne zanemaruje ni jedna ljubljena osoba.
Ovo što gledamo u yadnjim epizodama kod Demira je pogrešno utoliko što on stišće na srce svoju bol i brigu i time puni svoju dušu negativnim osjećajima što ga, ne samo udaljava od Asi. nego i oživljava stare rane. Ali, njegova temeljna opcija je ljubav prema njoj, privjesak koji joj je dao je samo simbol čekanja, trajanja. On još nije spreman, a bogme nije ni ona. Ljubav je strpljiva, a strpljivost sve postiže. Asi će postati nestrpljiva, a Demir nemoćan da se pokrene upravo na temelju prenaglih zaključaka koje će iyvoditi na temelju hongo što vide, a ne što osjećaju u dubini duše. Jednom rječju, nedostatak povjerenja. Još jedno drugom ne pripadaju u potpunosti.
hošgeldiniz i tebi, zaraza se širi :)
jako lijepo si objasnila ovo oko demira, baš mi se dopada. :)

svima
*da li bi nam se demirbey svidio da je pričljivac poput alija, srcelomac poput zyije ili neki smotanko poput kenjana? no way.
*pa nas sve UPRAVO privlači sve ono što mu u forumu svaki dan zamjeramo!!! sav je misteriozan, kao glečer koji se topi - a mi bi jadnice sve bile ozonska rupa! ah. demirbey demirbey ...

PS: već 2 dana slušam neki CD sultan rouge - oriental http://www.cduniverse.com/productinfo.asp?pid=7913944, dok radim uključim grooveshark.com i napravim si tu playlistu, isto tako chill out lounge - arabic i orinetal ... milina!!!!

DR.ANIMOTO opet u akciji :)
hej, mogu ti reći ČOKLAJK za ovu analizu!!!!
ako uzmemo horoskop u obzir, evet, to je to ... a asi je sigurno bik. nije blizanac.

Adadjo
10.02.2011., 16:53
baška pohvale za analizu od Ema_kali, onda za Zezicine postove, i naravno Adadjino viđenje Demira, bio u pravu ili u krivu, onako je kako Demir kaže, a pošto često ništa i ne kaže, onako je kako Demir misli, i tu onda dolazi Adadjino "zastupanje" Demira do izražaja

:D

Nije Demir tip Lomi ga bejbe, NE, NE! Ne dam, makar se ona zvala i Asi. :D

Mina, bik, blizanci, rak...kao da je i važno. :D Igramo se malo. Najvažnije je da su njih dvoje stvoreni jedno za drugo. :cerek:

Spremila sam nešto za tebe, ček malo. :o

garavaiplava
10.02.2011., 16:59
evo malo za Kerima i Defne
ako ga je neko vec postavio Özür dilerim

http://www.youtube.com/watch?v=ZjPq4lp63TE&feature=related

zingiber
10.02.2011., 17:00
Suhejlin osmeh
Pogledajte opet tu scenu, mozda shvatite otkud taj osmeh, ni najmanje zlurad. Obratite paznju na recenicu pre osmeha. fakat, mrzite zenu i vidite i ono cega nema.

Adadjo
10.02.2011., 17:04
hej kzlar, evo pogledajte fotke lika koji je motorom prošle godine obišao antakyiju!!! možda prepoznamo nešto iz serije???
http://s360.photobucket.com/albums/oo43/tolgasozen/2010%20Antakya/

EDIT: prepoznala sam centar + demirbey holding!

Ma gdje si ovo našla?!! :eek::top::D Savršene su.
(Hvala bajkeru, pravi si!)

Kao da sam gledala slike naše Dalm. zagore....gle ovo, negdje na putu Cista - Prpuša via St:

http://i51.tinypic.com/1znv6a9.jpg :D !!!!

(Moram otići u ovu Antakiju, taman ostala tamo :cerek:)

A gle tek ovo, samo za tebe darling...

http://img153.imageshack.us/img153/3170/set16nv0.jpg

prepoznaješ ga? :lol:

Oria
10.02.2011., 17:08
Što je muškarac bez čakije.

http://i51.tinypic.com/2vd0bo8.gif

garavaiplava
10.02.2011., 17:10
Da, Asi njega poznaje, zna da je kompliciran, ZNA DA JE VOLI, i zato mi je žao što je ovoliko nestrpljiva. To mi na neki način profanira njihovu ljubav više nego njegova šutnja. Ona želi riječi, riječi i riječi, i to odmah, odmah i odmah. Ipak, ovakve situacije kad je ljubav na kušnji, naročito na početku veze, su dobrodošle jer su razlog da se dvoje ljudi još bolje upozna i da shvate gdje griješe....pa da se u pomirenju nađu na pola puta. Demir mora shvatiti da sad postoji netko kome se može povjeriti i da više nije sam, Asi mora shvatiti da ga ne smije uvijek i stalno mjeriti prema sebi. Ako su i blizanci, nisu sijamski. Trebao joj se upaliti alarm da se radi o nečem ozbiljnom čim se on onako naglo povukao, a i otac joj je natuknuo nešto u tom smislu. Ne znam postoji li iti jedna druga situacija osim ove sa Suhejlom, a da bi se Demir ponašao isto. Asina ljutnja što joj se on nije obratio za pomoć (ili što nije rekao par fraza o čekanju) jer prolazi kroz teško razdoblje je shvatljiva, ali ona uvijek treba imati na umu da se zaljubila u Demira, ne u neku svoju fantaziju u glavi. Mora naučiti biti sigurna u njega i kad joj ne šapuće lijepe riječi na uho. Mora shvatiti da je ona njegova prva, zadnja i jedina ljubav u životu i da nakon onog dana kad su jedno drugome priznali osjećaje TAKAV čovjek više nikad neće biti u stanju stvarno je napustiti ili prestati misliti na nju (jeste patetično, ali je tako jbg, ne znam kako bih se drugačije izrazila). Defne je rekla u onom razgovoru kad joj Asi plače na ramenu, da ga je i zavoljela zbog njegove tajanstvenosti i 'mračne' strane ispod kojih je otkrila nježnog i dobrog čovjeka vrijednog najveće ljubavi na svijetu. (Što se tiče Demira ima jedna rečenica u onom horoskopu što je Mina postavila za škorpione /ako je i gatanje u fažol i ko vjeruje ko ne vjeruje, ali poslužit će: Skorpion zna da je tezak za zajednicki zivot i ne namerava da menja svoj nacin zivota zbog nekog drugog… Ipak, brak mu je potreban zbog jakih strasti, te mu je potrebna emocionalna sigurnost. I još ono kad naiđe na pravu ženu itd...). Bingo! Priznanje ljubavi ne mijenja čovjeka u sekundi, tek tada na neki način i počinju problemi i pravo upoznavanje. Žene općenito kao da nakon toga očekuju da se njihov muškarac promijeni, a muškarci bi htjeli da žena ostane ista. Ako nema čvrste ljubavi, strpljenja i razumijevanja, brzo se ova dva zahtjeva sudare i dođe do prekida.

Opet, s druge strane i u prilog ovome da muškarac želi da žena ostane ista, Asino sadašnje ponašanje je savršeno, njime izaziva Demira i potpaljuje njegovu ljubav, jer on em osjeća krivnju što ju je povrijedio, em mu Asi prkosi...("Mora biti prkosna. Nikomu se ne smije pokoriti. Čak ni meni. Usprkos svemu tomu, oči joj moraju biti pune ljubavi"), sjećaš se? Tako da....gledajmo još malo ove njihove ljubavne igre i igrice do neminovnog. :D;)

Puca me romantika.

Adadjo prelijepo receno...

mina_jasmina
10.02.2011., 17:16
Ma gdje si ovo našla?!! Savršene su.
(Hvala bajkeru, pravi si!)

Kao da sam gledala slike naše Dalm. zagore....gle ovo, negdje na putu Cista - Prpuša via St:
http://i51.tinypic.com/1znv6a9.jpg!!!!
(Moram otići u ovu Antakiju, taman ostala tamo :cerek:)

A gle tek ovo, samo za tebe darling...
http://img153.imageshack.us/img153/3170/set16nv0.jpg"]http://img153.imageshack.us/img153/3170/set16nv0.jpg

prepoznaješ ga?

dženim, ko traži taj i nađe! hihi. bajkeru ČOK zavidim! a ovo iz zagore, omg, druga antakija!!!! nek snime asi d sikvel tamo :)

BUAHAHAHA, prepoznalaaaa!!!! čuj, kako su nam se počeli sviđat svi, na kraju će i on postat čoksexy :)

vanillaflower
10.02.2011., 17:26
svima
*da li bi nam se demirbey svidio da je pričljivac poput alija, srcelomac poput zyije ili neki smotanko poput kenjana? no way.
*pa nas sve UPRAVO privlači sve ono što mu u forumu svaki dan zamjeramo!!! sav je misteriozan, kao glečer koji se topi - a mi bi jadnice sve bile ozonska rupa! ah. demirbey demirbey ...

jok džanim, mi njega volimo uprvo iz razloga jer ne otvara srce i dušu pri prvom susretu, da je takav "odglumio" bi on svoje u 3 epizode, a jok 71, i nama opet malo

a vezano za Ziyu, pa sad... hmmm... na to bih odgovorila kad prođe još koja epizoda :D

Suhejlin osmeh
Pogledajte opet tu scenu, mozda shvatite otkud taj osmeh, ni najmanje zlurad. Obratite paznju na recenicu pre osmeha. fakat, mrzite zenu i vidite i ono cega nema.

baš tako :top:

Adadjo
10.02.2011., 17:27
Suhejlin osmeh

Koliko ti misliš da je mi mrzimo i napadamo, toliko je ti nekritički opravdavaš. Istina je negdje između. :mig: Jučer joj je i Ihsan rekao da nema smisla živjeti u prošlosti i da mora naučiti prihvatiti stvarnost. Jedino opravdanje koje ja trenutno imam za nju, nakon sinoćnje spizode, jeste da je ona sad zaista u manifestnoj depresiji, ona je BOLESNA od patnje, ranije je bila OSVETOLJUBIVA iz patnje, dvije veoma različite stvari. One scene s plaže, Demir i Melek u zagrljaju i nasmijani...pa nema te traume iz prošlosti koja bi nadvladala moju vis vitalis što sam imala privilegiju da odgajam dvoje siročadi da bi postali jednog dana kakvitakvi sretni i normalni ljudi. Od takvih se trenutaka živi, ako si iole normalan. Time je naplatila i svog nestalog sina i svoju neostvarenu ljubav i smrt svoje sestre i sve patnje i propuste iz mladosti. Velika greška što ona to ne vidi i što joj je to nedovoljno...čitaj kao uvod u depresiju. To će biti i temelj terapije, ako dospije do psihijatra.

Ali dobro, očigledno je problem u tome što neki ljudi vide čašu polupraznu, a drugi polupunu.

monimalu
10.02.2011., 17:36
Gaga**,teresa Dobro nam dosle!:W

Lijeci sve ...
:D S obzirom na kolicinu srcanih :cerek: bolesnika ovdje i da nema kise u skorije vrijeme, ja bih rekla bar 6x dnevno!

...
baš tako. Ali je spreman i da prljavo igra, a Demir jok. Demir i nije mogao odgovoriti Aliju na pitanje "ima li Asi koga?" iz dva razloga. prvi razlog: trenutna situacija je "Asi i ima i nema nekoga, tačnije "to ne zna ni ona". drugi razlog: Demir je i sam rekao da ne sklapa tako brzo prijateljstva, a sa Alijem ga ne pomišlja nikad ni sklopiti, i sad da on Aliju objašnjava kako stvari stoje... jok! ...
Ma je li to netko nama brani Demirceka, Vanilllice??? :zubo: :mig:

...
Grize Demir, ali, bome, grize i ona. Ne da na njega, tako i treba, treba se odužiti za ono vrijeme koje su zajedno proveli u Istanbulu.

Ali promijenila Defne ploču čim je skužila da ne može više računti na Fatma takeaway. Sad je dobra i susjeda, možda se kod nje ogrebe za ručak.
:lol: Grize nasa Adadjo, nema sta! Nadje ona poklopac svakom loncu!

Ohohoho pa ne bi se cudila da je zbog :klopa: Defne promijenila plocu!

...

EVET Mina za onaj prvi dio, ali da ne quotam! :top:

*1 - Ne (po onome sto predstavljaju u seriji: placljivac, srcelomac i smotanko ... :lol:)
*2 - Da, ali vjerojatno jer znam da je fikcija. I jer znam da nije losa osoba koliko god bio misteriozan i samozatajan, nego je 100% dobricina!
(Kroz seriju ili film likove mozes vidjeti iz svih kutova. U RL je to malo teze.)

Adadjo
10.02.2011., 17:38
Ostala sam dužna neke gifove u svezi glede LIKA 007. Dakle..

Here I am, Ali bey. (Slavko, pazi metak!)

http://www.pohrani.com/f/6/iu/3VziLyhc/ali2ogifsoupcom.gif

http://www.pohrani.com/f/I/L2/3VvX8vOh/ali3ogifsoupcom.gif

..............
(Hehe, ovde sam te čekao):

http://i56.tinypic.com/2epsg89.gif

:frajer::D

:::::::::::

A ovo je scena 007 prvog pojavljivanja, veoma značajna:

http://www.pohrani.com/f/M/Mz/3DeWPAqT/ali4dukatogifsoupcom.gif ;)

:o

Adadjo
10.02.2011., 17:43
BUAHAHAHA, prepoznalaaaa!!!! čuj, kako su nam se počeli sviđat svi, na kraju će i on postat čoksexy :)

aaaaaa:D:D Dala si mi sad misliti.

(Srce je moje violinaaaa :lol:)

Ina94
10.02.2011., 17:47
Eh, drage moje cure, žene i bake kako ste.... Ja napokon nađoh vremena da vas obiđem malo. Škola me zeza što se tiče termina (moram rano na spavanje, pa ne mogu naveče da se ismijem zajedno sa svima). :D Pregledala sam sve postove da izdvojim Ema-kali, Zezica (uvijek me nasmiješ), Adadjo, MariaIsabella (tvoji gifovi me bez daha ostave), mina-jasmina, i sve ostale...:top: :top:
Gaga**, teresa dobrodošle u Demir bey ovisnički klub :cerek: :cerek:

monimalu
10.02.2011., 17:49
Što je muškarac bez čakije.

http://i51.tinypic.com/2vd0bo8.gif
:s Carice, bas si me nasmijala! :lol: :lol:

:kava: Zaboravila sam reci kad sam spominjala Goncu, ona mi je super! O njoj se nitko ne brine, nitko je ne tetosi nesto puno niti ju obasipaju paznjom, a trebali bi. Kad je dosla kod Asi, kao da je htjela da je netko utjesi, ali ovi njeni k'o da su slijepi. Sestrinski razgovor s Asi mi je bio bas :cerek: :cerek:

Sjecate se scene Melek, Demir i Suhejla na onoj plazi ... imam osjecaj da se smiju od srca, pogotovo Demir. Isto prelijepa scena! :cerek:

mrvica 1234
10.02.2011., 17:51
vidim da na forumu dosta koristite abla, ali jedno malo upozorenje, na koje nas je upozorila naša draga gamze, abla se govori samo starijoj osobi od sebe. u turskoj se točno zna kad se govori abla, teze, duša, umanjenica, ne upotrebljava se uvijek, ja sam toliko stara da svima mogu biti abla, a bome i teze

wadra
10.02.2011., 17:53
Adadjo, The Scent of Love je i moja najdraža, čujem je po nekoliko puta dnevno.
Malo kasnim, ali eto. Što se tiće teme groblja i smrti, ja se ne bojim smrti jer znam da me to jednog dana čeka, a kada, sudbina, znam da ne mogu ništa promjeniti i da znam da ću sutra umrjeti, tako je moralo biti. I onaj opis Demira i njegovog odnosa s Asi ti je predobar. :top:

Pohvalile mi se dvije frendice da su se navukle na Asi, sve ću ih zaraziti,hihi, čak je i majka je počela gledati, tu i tamo (mislim da je to više jer brat i ja pratimo pa ju zanima, ali primit će je).

Još malo i kraj prve sezone, mislim da smo na 29 epizodi, a samo dva poljupca, nekoliko dodira i mnoštvo pogleda... Kad malo bolje razmislim, nije to ni tako loše, za mene konzervativca, sve polako i u svoje vrijeme, možda zato i jedva čekamo 21:00 h. :mig:

Jučer sam se uhvatila kako nesvjesno kad ih vidim stavljam ruku na srce :ne zna: :cerek:

Defne i Kerim, baš kažem majki "jaja su sigurno sirova", a ono ljuska... kako je Kerim dobar, treba naći takvog muža... kad joj je rekao "pa žali se i ti na muža". Nemam jedne riječi protiv njega.

[ (btw. jeste primijetile da turskim serijama u kućama skoro da nema TV-a)

Zezice, ne mogu a da se ne nasmijem na tvoje komentare. :s Prečok.

Iako ne volim kišu, neka padne u Turskoj da mi malo popravi tjedan, mislim da će opet petak popraviti stvar (kao svaki do sad). :D

Idem si skuhati jednu tursku. :kava:

Adadjo
10.02.2011., 17:55
Mina avat ti je ČOK SEKSI!!!!!!!! :frajer: hahahahhahaha :lol::lol::D:D

(Ludo jedna, obožavam te!! :o:rofl:)

A sad sam vidjela i onaj Oriin gif s Čakijom, PLAČEM!!!!!!! :lol::rofl:

wadra
10.02.2011., 18:05
http://novatv.hr/clanak/serije_strane/demir-iz-serije-asi-zaprosio-sam-svoju-suprugu-tijekom-svadze.html obratite pozornost na zadnji odlomak :D

Adadjo
10.02.2011., 18:05
(:D:D Da dođem malo k sebi...ček malo)...

Nisam čitala sve što ste pisale, sad ću. Vidim da ima i novih forumaša..:o kiss!

Samo sam htjela reći koliko ja obožavam ovu seriju, eto. I cure moje romantične, pune ste zaebantskog duha i druženje s vama je vrhunski užitak! :top::cerek: Aferim svima!

mina_jasmina
10.02.2011., 18:14
Mina avat ti je ČOK SEKSI!!!!!!!! :frajer:
(Ludo jedna, obožavam te!! :o:rofl:)
čim mu pronađem ime, otvaram novu temu! evet. :top::lol:
xxx

EDIT:ORIA the chakyja, zlo!!! buahahaha

BTW, ja sam ošla se bavit korisnijim aktivnostima :)
http://www.gifsoup.com/imager.php?id=1795643 (http://www.gifsoup.com/view/1795643/native-dance.html)

Adadjo
10.02.2011., 18:20
čim mu pronađem ime, otvaram novu temu! evet. :top::lol:
xxx

BTW, ja sam ošla se bavit korisnijim aktivnostima :)
http://www.gifsoup.com/imager.php?id=1795643 (http://www.gifsoup.com/view/1795643/native-dance.html)

:D Ne sumnjam da će biti puna kafana.

Indijanski ples...može dzenem.

http://www.youtube.com/watch?v=kBJ_BtxUMC4

:o:top:

vanillaflower
10.02.2011., 18:26
http://novatv.hr/clanak/serije_strane/demir-iz-serije-asi-zaprosio-sam-svoju-suprugu-tijekom-svadze.html obratite pozornost na zadnji odlomak :D
ima to i na tr. ;), bel' da su odatle i uzeli "podatke" ;) http://www.sacitaslan.com/roportaj-romantik-aktor-murat-yildirim_28424.html

Melodydea
10.02.2011., 18:37
Sutra je petak 2h asi :D

već imam dogovor za gledanje sa novopecenim asiholicarkama (zarazila sve frendice)
barem neću pricat sama sa sobom dok gledam jer moji se već brinu da sam poludila :rofl:

wadra
10.02.2011., 18:51
Imam pitanje, Demir je Asi dao sliku tamo na onom vidikovcu? Jučer je gledala, a znam da je njezina izgorjela.
Zaboravila sam na Suhejlu, ajme ženo, trgni se.
Kad pogledam cijelu situaciju, Demira boli to što mu ne vjeruju i ne prihvaćaju njegovu pomoć. I mene bi to smetalo i povrijedilo, ali opet i s njihove strane, želio im se osvetiti, ali im je puno više pomogao nego učinio nažao. Aslanov novac su prihvatili (iako smatram da nije bila stvar u novcu nego u odnosu oca i sina, Ihsana i Aslana). Asi je prihvatila Alijevu ponudu za posao (kojeg je ona tek upoznala iako Ihsan zna njegovog oca, ali meni to ništa ne znači), a Demirovu pomoć Asi uvijek odbija.

wadra
10.02.2011., 18:51
http://www.youtube.com/watch?v=LfFnOoJ8lwo

asi62
10.02.2011., 18:57
HELP !!!

Nemam signala Nove, jjooojjj, ako ne dođe do 21.00 , može li mi neko reći gdje se najprije može pogledati večerašnja epizoda...tobe jarabi, mislim da ću poluditi :horor:

Zezica
10.02.2011., 19:00
Na Novoj TV upravo prilog o najvišem čovjeku na svijetu. Turčin, Sultan 246 cm.
Jel netko možda iskopao podatak koliko je Murat visok?
O Ezelu smo SVE cm odmah našle, komentiralo se i razlika u visini Šeh/Onur, a za Murata ništa. Vidim samo da mu je ona Burčin metar i šumska jagoda.
Kad stoji pored Asi, čini mi se dosta viši od nje ( u stvari taman ), a ona mi se ne čine baš malecka.

vanillaflower
10.02.2011., 19:01
HELP !!!

Nemam signala Nove, jjooojjj, ako ne dođe do 21.00 , može li mi neko reći gdje se najprije može pogledati večerašnja epizoda...tobe jarabi, mislim da ću poluditi :horor:

džanim benim, ja tu gledam:
http://www.youtube.com/user/gitanocorazon

Gaga**
10.02.2011., 19:05
Pozdrav svima!

Kao prvo da se zahvalim na dobrodoslicama! Hvala cure!
Ja sam citala i citala i nije mi nista drugo preostajalo nego da se i ja prijavim i zajedno sa vama komentarisem scene, uloge i sve ostalo vezano za seriju Asi.

Mislim da sam skroz pukla. Ja nista drugo ne radim nego cjeli dan citav u ovom forumu, trazim po internetu podatke, razmisljam o prosloj epizodi i jedva cekam sljedecu. Jos samo 1 sat i 10 min. :D

Problem je u tome sto sam ja na poslu i to radim na poslu. Malo izmedju citanja obavim nesto i od posla. Ako me izbace, moracu traziti od Demira neku odstetu. Iapk, ako me izbace, bice on (ne samo on ali vecinom) kriv. :cerek:

Moram da priznam da sam i ja velika obozavateljka Demira Dogena! On mi je cok cok zgodan! :-9 Svidjaju mi se takvi muskarci! Mora te priznati, zene vole takve - onako malo frajere. Onakvi muskarci kao sto je Kenan nisu interesantni.

Uglavnom obozavam seriju. Sutra sam sama kod kuce i jedva cekam 2 sta uzivanja sa Asi i Demirom! :mig:

Ina94
10.02.2011., 19:05
HELP !!!

ni ja Asi, aj majko mila šta ćemo sad... :cry: :cry: :cry:

asi62
10.02.2011., 19:07
džanim benim, ja tu gledam:

joj Vnilla hvala ti :s već sam "umrla" :o

Zezice : Murat je visok 185 cm - savršeno :D

Amy25
10.02.2011., 19:08
Nema ni kod mene signala Nove TV:(:(:(

teuta.jozefina
10.02.2011., 19:10
evo malo da se podsjetimo...
Demir se zabrinuo za ogrlicu??
http://i51.tinypic.com/28at4e8.jpg

http://i53.tinypic.com/qzrjhl.jpg

http://i56.tinypic.com/xn86yp.jpg

samozatajni Demir...
http://i54.tinypic.com/9aal8h.jpg

skromna Asi..
http://i51.tinypic.com/hwkdq9.jpg

Demir se brine za Asi...
http://i52.tinypic.com/t8p4xs.jpg

Demir na vratima sobe..
http://i52.tinypic.com/dm7fkh.jpg

Demir ugledao ogrlicu...pao mu kamen sa srca i led se istopio sa njegova lica
http://i54.tinypic.com/241k208.jpg

teuta.jozefina
10.02.2011., 19:11
Ali se zaljubiška na prvi pogled ...i gle čuda svoje osjećaje dijeli sa Demiorm ...
http://i53.tinypic.com/2zz1gjp.jpg

Ali je u sedmom nebu...
http://i54.tinypic.com/2q9ceud.jpg

Demir sluša Alija sa nevjericom
http://i52.tinypic.com/ampna0.jpg

Demir već lagano gubi samokontrolu...Ali ga izluđuje
http://i53.tinypic.com/974t48.jpg

http://i52.tinypic.com/2a9341d.jpg

Ina94
10.02.2011., 19:13
Nema ni kod mene signala Nove TV:(:(:(

ufff yaaa...pa šta je to večeras... nema ga od 16h :( :(

Amy25
10.02.2011., 19:17
Samo se nadam da Nova tv nije opet prekinula svoj signal u BiH kao što je jednom već uradila:(:(:(

Tratincica83
10.02.2011., 19:21
Samo se nadam da Nova tv nije opet prekinula svoj signal u BiH kao što je jednom već uradila:(:(:(

Pa nema nikada signala dok traje serija "najbolje godine", jer se ona prikazuje na domacoj tv stanici...tek u 21 ukljuce....ne brini, nisu iskljucili signal ;)

Amy25
10.02.2011., 19:22
Pa nema nikada signala dok traje serija "najbolje godine", jer se ona prikazuje na domacoj tv stanici...tek u 21 ukljuce....ne brini, nisu iskljucili signal ;)

Kod mene bude signal kad traju "Najbolje godine", ne zatamnjuju tad program :)

asi62
10.02.2011., 19:22
ufff yaaa...pa šta je to večeras... nema ga od 16h

eejjj dženem, evo Vnilla je meni odgovorila di ćemo najprije vidjeti večerašnju epizodu ... malo ćemo kasniti ali inšala bolje išta nego ništa :D

ja sam već digla uzbunu kod operatera...kažu da je do Nove a ne do njih ali da će sutra riješiti problem ....:mad:

Tratincica83
10.02.2011., 19:26
Vidim samo da mu je ona Burčin metar i šumska jagoda.

Zezice, legenda si ... svaki put umrem od šega na tvoje postove :top:

Oria
10.02.2011., 19:29
Murat je visok 1,82.
http://www.acephotos.org/t317874/murat-yildirim-photos.html

Tuba je 1,73.
http://www.acephotos.org/t317950/tuba-buyukustun-photos.html

ema_kali
10.02.2011., 19:29
Gaga**, teresa dobro nam došle :w

baška pohvale za analizu od Ema_kali

vanilla, hvala draga :kiss:

Adadjo postovi su ti :s Pogotovo onaj prvi, gdje te ''malo'' puca romantika... :D

mina ovi tvoji gifovi su :lol: :top:

mina_jasmina
10.02.2011., 19:33
teuta čok tešekkurder za photose! ovi vatreni arapski pogledi su sodoma i gomora. uf.

Zezica
10.02.2011., 19:36
Joj, draga jel to tvoj ovnovski glas progovara...? Nema mi goreg nego nerješenih situacija...daj gukni golube... ja ovan moram reći što mislim...

nasmijala si me do suza Zezice...

Abla...hoćemo mi njima održati par poljoprivrednih predavanja.. ili da ih uputimo da nedjeljom na hrtu oko podne i po ima jedna dobra edukativna emisija......

Naravno, zar si sumnjala? Ja nastojim stvari odmah rješavati, nije to katkad ni dobro, ali zasad mi relativno dobro ide. I onda krenem gledat turske sapunice :facepalm:!

Lijeci sve
Od kurjih ociju do depresije

Po potrebi , povisiti dozu a za ostalo upitati svog lijecnika ..........

.........ili ljekarnika. Bilo koga, jer su kontraindikacije moguće.

Pozdrav svima!
Što se tiče likova, samo ću o Demiru.
....................
Fascinira njegov lik, uloga s kojom se saživio. Njegova veličina (a istovremeno i tragedija) je u tome što želi biti protagonist u svom životu. Sve želi sam riješiti, voditi, imati pod kontrolom.............

Prje svega - dobrodošla! Vjerujem da će i tebi biti zabavno, kao i nama.
Bold: točno, Demir je naučio sam rješavati svoje probleme, više ili manje uspješno. Samo je čovjek i zapne na stvarima koje bi lakše riješio da ne pokušava biti Supermen.

Znaš onu pozu Supermena u letu prema zvjezdama sa ispruženom rukom, dok hita SAM spasiti svijet?
Istu pozu ima i čovjek koji uleti u javni wc kojem se vrata ne mogu zaključati.

Suhejlin osmeh

Ma jedva sam čekala da ju mogu opet oplest! Sorry, ali ja onu njezinu facu više ne probavljam!

joj Vnilla hvala ti :s već sam "umrla" :o

Zezice : Murat je visok 185 cm - savršeno :D

Eto, kao moj muž.

Cure, hvala svima na lijepim riječima za moje postove. http://yoursmiles.org/csmile/friend/c0416.gif (http://yoursmiles.org/c-friend.php?page=)Ja se ovdje samo dobro zabavljam i lijepo družim, ako k tome još nekom osvježim dan svojim bedastoćama, super! To i je bit ovog pdf-a.

Adadjo
10.02.2011., 19:36
melek mi nikako nije jasna! ima koliko, cca. 27god.?, živi kao bezmozgić! ok, trauma i sve to blabla. ali šta ona zapravo radi cijele dane?

Da, izgleda da je višak slobodnog vremena žeMskih poveći problem: Melek, Defne, Suhejla...ne znam ni ja šta one rade svo vrijeme...Melek se dosađuje i vuče jadnica za rukav koga stigne da joj pravi društvo, nje mi je još najviše i žao, Defne od dosade maltretira mater i muža (btw jesi joj vidjela onu komšinicu koja ne popušta? :D), Suhejla smišlja paklene planove, što za druge, što za sebe...i tako. Neriman kakva je takva je, ipak kužinaje, počela je i kopati pomalo, Asi bende, Gondza nešto radi, Lejla isto ok, ona mala Sevinč.

Adadjo, jutros dođem na posao, nakašljem se malo žešće, a šef mi kaže:
Oria, kakvi su vas hajvančići napali? Ja ga u čudu pitam od kuda mu riječ hajvančići, a on kaže, pa to su vam bakterije ili sitne životinje na farmi.
E sad, ili si ti moj šef ili moj šef čita tvoje postove na forumu. Trećeg nema.

http://l.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/26.gif

(jbg, provalila si me)

http://l.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/24.gif:D

..........
(Čita on, čita. I ko zna ko sve još :lol:)

Btw, ova je tema nakupila više postova od Ezela.

Aha. Razumijem zašto se Demir nije htio spustiti na njegov nivo.
Demir: Kad je upoznaš, naći ćeš odgovore na svoja pitanja. Pametnome dosta.

To, dzenem benem, to. :top::o

edit: Zez, Murat je 182. :mig: (aha, vidim da je Oria već napisala. Tuba je ko ja. Ono, kad se stavimo na štikle ko onaj Sultan ;D)

Ema...http://l.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/11.gif

Teuta...ooo, pa gdje si ti? :o

vanillaflower
10.02.2011., 19:39
Na Novoj TV upravo prilog o najvišem čovjeku na svijetu. Turčin, Sultan 246 cm.
Jel netko možda iskopao podatak koliko je Murat visok?
O Ezelu smo SVE cm odmah našle, komentiralo se i razlika u visini Šeh/Onur, a za Murata ništa. Vidim samo da mu je ona Burčin metar i šumska jagoda.
Kad stoji pored Asi, čini mi se dosta viši od nje ( u stvari taman ), a ona mi se ne čine baš malecka.

ovako, meni su Demir i Asi "taman" visoki :D:D:D, Murat i Tuba me doooostaaaa manje zanimaju

a kolko su visoki možete naći ovdje:
http://www.unluboylari.com/list_search.php?keywords=T

Amy25
10.02.2011., 19:42
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/163041_116911625047040_116752808396255_121424_1734 153_n.jpg

Nadam se da sam uspjela :):):) Da se malo prisjetimo :):):)

whitelily
10.02.2011., 19:55
radnici mi rade još...neam Asi večeras izgleda :mama: :mama:

Zezica
10.02.2011., 19:56
Tuba je ko ja. Ono, kad se stavimo na štikle ko onaj Sultan ;D)[/B]Ema...http://l.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/11.gif

Teuta...ooo, pa gdje si ti? :o
Adadjo, ti i ja ......:ne zna: I ja sam 1,73. I nosim štikle, bez beda.

Amy25
10.02.2011., 20:01
21 h a signala još nema:(:(:(:(Jojjjjjjjjjjjjjjjjjj,Nova tv šta nam radiš :(:(:(

mariana7
10.02.2011., 20:09
Uh, dojurila sam sa posla kao bez glave.
Odmah upalila tv kad tamo Najbolje godine - nitko sretniji od mene.

Već sam sa vrata počela pjevušit EVO ME DOMA, DOBRE VOLJE SAM ODMA:D

Sabina1980
10.02.2011., 20:09
HELP !!!

znam i ja sam imala isti problem jos kod nas snjezna oluja, pa sam isla vani cistiti antenu;I da demir zna kako se trudim za njega ;) a na youtube imas dva kanala "thebucibu" i "gitanocorazon" one obadvije stavljaju seriju, traje nekih dva sata dok to stave ali vrijedi cekati;) sada gledam ove glupe najbolje godine nesmijem mjenjati kanal da mi nestane nove:)

Adadjo
10.02.2011., 20:11
http://i51.tinypic.com/34gu24y.jpg

:frajer::frajer: :D

Ajmo gledat.

:::::::
Zez...štikla i ja dva pojma. Samo u rijetkim prilikama. :o

Amy25
10.02.2011., 20:17
http://i51.tinypic.com/34gu24y.jpg

:frajer::frajer: :D

Ajmo gledat.

:::::::
Zez...štikla i ja dva pojma. Samo u rijetkim prilikama. :o

Blago tebi, ti možeš gledati večerašnju epizodu. Ja nažalost zbog glupog signala ne mogu :(:(:(

MariaIsabella
10.02.2011., 20:20
http://i52.tinypic.com/k066af.jpgTako blizu a tako daleko :(

mariana7
10.02.2011., 20:56
Ako Demir neće Alija:Snajper: ja ću.
Koji gad.
Neriman i Aslan:s

MariaIsabella
10.02.2011., 21:02
Svi brane Demira:cheer:Neriman kraljica :top:Ihsan :top: i Aslan ...on mi je tako drag postao :s:s

Asi bi najradije isamarila ide uciti onog ljigavca sa konjem kojeg joj je D poklonio:mad: ....zar je moguce da je tako slijepa:facepalm:

Rekla sam ja da je gnjida odmah skuzio odnos Asi i Demira ... Demir srce mi se kida zbog njega koja tuga majko mila :cry::cry:

Ali :Snajper:

whitelily
10.02.2011., 21:11
na čemu završi večeras ?? malo kraja... ( gledala sam ezela malo :mama: ) jer mi signal na novoj non stop se gubio...

MariaIsabella
10.02.2011., 21:18
http://i55.tinypic.com/14xe5x2.jpg http://i54.tinypic.com/9rko5l.jpg

Demir :s:s:s:s "Trebao si shvatiti " Kako ga je opalio sunce nase :cerek:

Pricekajte stavim gif di ga je opalio:mig:

colombina
ooooooo Demir se budi čok, čok :cerek:

a Gondža je kraljica :mig:

ubi me ova tjeze, ali Džemal aga i Sarmašik ko melem na ranu

garavaiplava
i je li se zavrsila vecerasnja?
na cemu se zavrsilo? joj bijesna sam sto nemam signala...srecom imam snimljene klipove od ranijih epizoda pa se njima tjesim, koja sam ja ovisnica :ne zna:

whitelily
10.02.2011., 21:19
29 – 30

http://img695.imageshack.us/img695/406/pdvd08610.jpg
http://img829.imageshack.us/img829/8013/pdvd08711.jpg
http://img251.imageshack.us/img251/648/pdvd0919.jpg
http://img545.imageshack.us/img545/7397/pdvd0929.jpg
http://img821.imageshack.us/img821/5330/pdvd0858.jpg
http://img821.imageshack.us/img821/5330/pdvd0858.jpg
http://img823.imageshack.us/img823/1527/pdvd08611.jpg
http://img695.imageshack.us/img695/656/pdvd08712.jpg
http://img227.imageshack.us/img227/3184/pdvd0977.jpg
http://img838.imageshack.us/img838/7966/pdvd1064.jpg

Amy25
10.02.2011., 21:20
Šta je bilo u večerašnjoj epizodi?Može li neko ukratko prepričati nama koji nismo mogli gleadti zbog signala :):):)

teuta.jozefina
10.02.2011., 21:21
Quote:
Adadjo;31671357...........
edit: Zez, Murat je 182. :mig: (aha, vidim da je Oria već napisala. Ema...

[B]Teuta...ooo, pa gdje si ti?

evo me evo , malo se više bavim Ezelom pa što ostane vremena pređem na Asi odnsono na Demira...nemojte zamjeriti...

garavaiplava
10.02.2011., 21:23
@whitelilly :top: ekspresno kao i uvijek

whitelily
10.02.2011., 21:26
http://img11.imageshack.us/img11/8854/pdvd1111.jpg
http://img146.imageshack.us/img146/3288/pdvd1122.jpg

http://www.gifsoup.com/imager.php?id=1937852 (http://www.gifsoup.com/view/1937852/demir.html) GIFSoup (http://www.gifsoup.com/)
:jumping:

mariana7
10.02.2011., 21:30
Joj kako su mi svi bili super kad su gledali onaj horor - prava obitelj.

Suhejle mi je sad stvarno žao ali ako još jednom krene skakat sa mosta to je previše.

Gondža

povukla je najbolje od Neriman i Ishana :D

Neriman - postala je od kraljice volančića kraljica mudrosti.
Sredila je Defne i tako drži Demirovu stranu pred Asi:s

Aslan je uspio od potencijalnog serijskog ubojice postati stup obje obitelji.

Bio mi je čok,čok kako je obigravao oko Leyle.
Ogledalo je lijepo jer se ti vidiš u njemu.

RAČUNOVOĐA....DIREKTORICA.........ZNAM ZVAT ĆU TE LEYLA.
Ma vidi ti pametnice.

skorpion1
10.02.2011., 21:30
aaaa, :hebemu:hebemu, i tetka i sve,:clint:
dok on tješi tetku, onaj pokvarenjak ali mu bari curu., ma daj, kakav je to škorpion, ali je dobio po gubici, moja kobrica je to, to je trebao davno učiniti.

zija je sve bolji.

defne slatkica,:) ,napreduje krupnim koracima

demire u akciju, ugrizi ga, saspi mu otrov u žile, zgazi skota lažljivog,:mad:

asi62
10.02.2011., 21:31
vidim da ste se već raspisali, Vajt i Isabella slažu slike i gifove :top: ali Vnilla dženem znas li koliko mi moramo da čekamo da pogledamo ovu epiz. , alah,alah "pukla sam ko zvečka"

Taya
10.02.2011., 21:32
GIFSoup (http://www.gifsoup.com/)

jiiiiipiiiiiii! to se čeka mačak!:mljacko:
ma sjeo je ko budali šamar, jeeeee!
čini mi se da sam neš' krivo kvotala, al znate što mislim :D

mina_jasmina
10.02.2011., 21:35
BOOM (fijuk pesnice)
demir: evo ti odgovora!

-kaže moja mama: eto ti ga na švajnu jedan! kad ne znaš čitat beduinske poglede!

(schwein/švajn-svinja)

whitelily
10.02.2011., 21:37
http://img638.imageshack.us/img638/1726/bscap122x.jpg
http://img819.imageshack.us/img819/6882/bscap123g.jpg
http://img641.imageshack.us/img641/9643/bscap125.jpg
http://img825.imageshack.us/img825/8613/bscap126.jpg
http://img840.imageshack.us/img840/5387/bscap127.jpg
http://img155.imageshack.us/img155/1100/bscap129.jpg

prije sam kačila samo Asi i Demira...sad i Ali vs. Demir i ...ostalo :lol:
na čemu završi večeras...nisam to upratila ... morat ću na yt ...

mariana7
10.02.2011., 21:38
Baš me zanima kakav će emoticon Zezica naći za večerašnju ep.

Gaga**
10.02.2011., 21:39
Ja sam vidjela samo zadnjih pola sata pa cu samo to prokomentirat!

To Demire :klap: ja bi ga jos malo :mljacko: koji gad :mad:

Suhejla sta se desava sa tobom, pod hitno joj treba doktor. Sve mi se cini da ce se opet pokusat ubit!

Oria
10.02.2011., 21:43
No comment :cerek: :cerek: :cerek:

http://i56.tinypic.com/2w52jwx.gif

http://i52.tinypic.com/2199jdc.gif

wonderland03
10.02.2011., 21:43
ajme da mi je znati od čega se zaprljala kuhinja da ju defne s četkicom pere:confused::D

gondža zakon glumi otkako je prestala glumiti pekmez

da li ste vi primjetile kako asi jede (u kojoj god epizodi)? ja ne znam...svi jedu normalno,ali kako ona žvaće:confused:....mora da ja nisam normalna:confused::D

demir je Jarac...u horoskopu....ali 200%....a Asi škorpion...
to pišem, ako bude neka anketa, pa eto...ja glasam tako:D

kerim (svaki put hoću napisati kerum:D....ma to je zbog kose) je za muža:s
takvog bi ja...ajme to je život
a ne da te netko pili za gluposti (kao što je kajgana od jaja s ljuskom, recimo:))...
demir uzburka krv, ali ja bih se umorila od takvog života
no, kako razum rijetko sluša, ja sam još uvijek u demir fun club-u

asi-20
10.02.2011., 21:46
evo i mene:rofl: jos jedna ovisnica:) samo da vas pozdravim,super ste,citam evo i smijem se...Ah taj Demir:cerek:

wonderland03
10.02.2011., 21:47

i mene, i mene:D

zezica onaj emotikon gdje je Suhejla alien:s:s:s LOL
kako god opisali suhejline postupke, žalili ju ili ne, ali ta žena uvijek ima isti izraz lica...
o, veselog li djetinjstva te djece s njom, imam osjećaj da je uvijek takva bila...(tuga ili osvetničke misli, whatever)

p.s. da li Aliju visi usnica na jednu stranu? to bi trebao biti frajerski osmjeh ili čovjek ima problema? ili ja moram kupiti novi tv...?

vanillaflower
Vnilla dženem znas li koliko mi moramo da čekamo da pogledamo ovu epiz. , alah,alah "pukla sam ko zvečka"

izdrž'o je Mujo i gore;). ja sam epizodu što se večeras prikazuje na NovaTV već danas pregledala na tr., nisam mogla čekati :)

Asiholičarke moje, makar mi večeras ne dirajte Suhejlu :(. zar ne vidite da je samo tužna i bolesna :cry:, a ne sebična i zlobna...

zepina
Sutra Asi traje od 20:00 do 22:25 malo pretjeruju

MariaIsabella
Ma Demirbey je zakon zamisli tek:Sex: sa takvim karakterom to ni u kakvom slucaju ne bi mogao uzburkati Kerim :ne zna: Ma Demir je meni kralj sa onom svojom naravi :mikrocerek:

Tratincica83

I ja na to cekam ko zapeta puška :lol:

Zezica
10.02.2011., 21:48
http://i51.tinypic.com/96xf6c.gif

Ajmeeeeeeeeeeeeeee, kako ga je tresnuo!!!!!! Ma to ljubi, to te ja pitam!
I napokon je rekao MOJA JE, čuvaj se!
Jeiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, evo sad ću ja samo da petardu opalim! Meni ovo ko nova godina!

Taya
10.02.2011., 21:51
da li ste vi primjetile kako asi jede (u kojoj god epizodi)? ja ne znam...svi jedu normalno,ali kako ona žvaće:confused:....mora da ja nisam normalna:confused::D

demir je Jarac...u horoskopu....ali 200%....a Asi škorpion...
to pišem, ako bude neka anketa, pa eto...ja glasam tako:D

normalna, normalna, i ja sam to vidl'a i mislim si kaj ju zubi žuljaju:ne zna:
večeras mi prođe mislima da bi demir mogao biti jarac prije nego škorpija ( sorry škorpijice, ali jarci koje poznajem su baš ovakvi, moje škorpije su medene :cerek:)

mariana7
10.02.2011., 21:53
Joj sjedim danas sa kolegama na poslu i komentiramo neke stvari kako je tko što odradio, kako je sve super bla bla ovo, bla bla ono.

I ja tako ni pet ni šest nego odvalim ČOK GUZEL :D.

A ovi blenuli u mene ko da sam sa Marsa pala.

Nabacila sam teflon facu: TKo ja? Da pričam na turskom? JOK ĐENIM a mislim 20:45 i još na poslu fizički a u mislima u Antakiji.:rofl:

mariana7
10.02.2011., 21:54

Jeiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, evo sad ću ja samo da petardu opalim! Meni ovo ko nova godina!

Jel sad kužite zašto sam jedva čekala Zezicinn post:D:rofl::lol:

Gaga**
10.02.2011., 21:54
melek mi nikako nije jasna! ima koliko, cca. 27god.?, živi kao bezmozgić! ok, trauma i sve to blabla. ali šta ona zapravo radi cijele dane? lista modne časopise, sjedi na terasi ili u dnevnoj (btw. jeste primijetile da turskim serijama u kućama skoro da nema TV-a), zamišljeno gleda u točku A ili B, za sve moguće stvari zove demir-abe "komarac je uletio u sobu!!!

Dzemal aga ima TV! Sarmica gleda neku seriju jako glasno a Dzemal nemoze da spava! :D

MariaIsabella
10.02.2011., 21:55
http://i53.tinypic.com/fknzas.jpg Ovo treba jos jednom da se vidi :cerek:

Zezica:top:kao i uvijek

skybag
10.02.2011., 21:56
konačno da i demir reagira,tako mi je drago što ga je pošteno naštelio.sunce moje pametno instiktivno je osjetio da nešto ne šima.karakter ali beya mije odmah bio sumnjiv,jer takva slatkorječivost ne ostaje nezmjećena,samo mi nije jasno da li je asi toliko slijepa da ne vidi njegove namjere ili ipak malo inati demiru.njihov odnos me odnos fascinira jer ih veže lijepa,čista i nevina ljubav.teret prošlosti nije lako nositi i dok se ne nauče s tim živjeti vjerojatno će se ovako ponašati jedno prema drugom i nanositi si bol što svjesno što nesvjesno.
čini mi se da ishan iskreno voli neriman ali suhejhla mu je ono nešto iz prošlosti što se nikad ne zaboravlja pa joj želi pomoći.ali ne mogu se oteti dojmu da suhejla ima napadaje kad god je asi u pitanju jer čita demira ko otvorenu kjigu.pukla je ko sijalica al i malo puca na emocionalnu ucjenu.
kerim i defne su mi jako slatki al iza takve idile moglo bi biti problema,
zija i gonca-svaka čast na stavu-pa trba hrabrosti u takvoj kozervativnoj sredini odlučiti rastati se i roditi,te podnijeti osuđivanja okoline.voljela bih da se taj zija malo okrene oko sebe i pokuša spasiti brak.
sori što upadam ko padobranac al da se malo da olakšam dušu:rolleyes:

Tratincica83
10.02.2011., 21:59

:lol::lol::lol::lol:
Nevjerovatna si Zez :top:

Adadjo
10.02.2011., 22:00
Uh. Dobra epizoda.

Asi me maksimalno nervira onim naivnim očijukanjem s lažovom koji je koristi ko krpenu lutku. Kad sam vidjela da mu je dopustila da uzjaše Demirovog konja....mslm, katastrofa Asi. I ti i pare i posao, neke stvari nemaju cijenu.

Demir raztkrio LAŽOVA i sad se mora bakćati s njim zbog Asine naivnosti. Vrhunski ga je odhebao večeras u dva navrata, ali mi je svejedno žao što uopće mora imati s njim posla.

Suhejla. Ja sam u početku mislila da će moći sama izaći na kraj sa svojim demonima uz pomoć drugih, ali izgleda da je vrag definitivno odnio šalu, sve joj je gore, žena je u žešćoj depresiji i Demir nije imao kud nego da obznani, ona je čardak ni na nebu ni na zemlji, i potrebna je hitno pomoć svih kojih se to tiče i koji mogu da pomognu. Napravio je jednu grešku, što ili nije pozvao i Asi na onaj planta ili joj je trebao reći nakon toga. Asi SADA ima pravo znati, više nema razloga da Demir to od nje krije. Lijepo što ga je eto, jedna Defne shvatila i lijepo što Demir ima onako dobar odnos s Ihsanom. Ihsan mu je večeras rekao par zaista ok riječi o vjeri i povjerenju u njega.

Dobro je što je Suhejla smogla snage barem plakati, dobar znak. Od psihijatra je pobjegla koliko sam shvatila, ali je dobro da je uopće otišla tamo i pristala na takvu vrstu pomoći. Svi njeni najdraži su uz nju, Aslan predvodi. Nije im lako. Čudno mi je da nakon one scene u kojoj razgovara sa sestrom i kad je došla Melek, Suhejla nije shvatila da joj je sestra na jedan način, kroz svoju kćer, ipak i dalje s njom, mislila sam da scena ide u tom pravcu i da je to onaj klik koji joj je potreban. Ugl, ovo sad sa Suhejlom je baš prava klinička slika depresije, za udzbenike. Više je nije briga ni za šta, potpuno tupa, nesposobna da shvati i izrazi emocije (ono pred drugima su zadnji trzaji glume za koje još ima snage), osim jedne jedine, patnje, a jedini izlaz vidi u odlasku tamo gdje misli da će joj biti najbolje, zaziva sestru i vrijeme djetinjstva i bezbrižnosti.....Baš me zanima hoće li joj pomoći psihijatar ili će se dogoditi neki spontani i iznenadni događaj, riječ, rečenica, koji će biti uzrokom epifanije. Već sam ranije rekla da smatram da u njoj postoji potencijal za tako nešto i da će se uspjeti oporaviti. Vidjet ćemo sutra kako će se ovo s njom nastaviti.

Demir. Sve sam rekla i ranije. Uz njega sam srcem i dušom. (dzenem moja :o:D)

Neriman je dala dobar savjet Asi na početku. Sluti naša Big mama o čemu se radi. Mislim da će ovaj Ali doskora postati najomraženiji lik u Antakiji i šire.

Ostali su bili ok, standardno.

E da, Aslan: Gledat ćete filmove da se bojite?? :top::D

mariana7
10.02.2011., 22:01
Dakle da vidimo.

ASI na tv : odgledala - riješeno;

FORUM:

MINA - GIF - RIJEŠENO :s

WHITE - SLIKICE - RIJEŠENO :s

MARIA - GIF - RIJEŠENO :s

ORIA - GIF - RIJEŠENO :s

ZEZICA -POST SA EMOTICONIMA - RIJEŠENO :s:top:

DAKLE EMA I ADADJO DI STE ?:ne zna::confused:

rosa canina
10.02.2011., 22:04
[QUOTE=Zezica;31671341]Naravno, zar si sumnjala? Ja nastojim stvari odmah rješavati, nije to katkad ni dobro, ali zasad mi relativno dobro ide. I onda krenem gledat turske sapunice :facepalm:!

.........ili ljekarnika. Bilo koga, jer su kontraindikacije moguće.

Zezyfiks-uni , nuspojave - postajes ovisnik nakon prve doze , suzenje ociju , bol u trbuhu , nekontrolirano vristanje
Odobreno prema preporuci ZZFZ ( zavoda za forumasko zdravlje )
Doziranje - negraniceno, kontraindikacije nisu zabiljezene.

MariaIsabella
10.02.2011., 22:04
Adadjo potpisujem sve sto si rekla,zna se :kiss: Steta sto Asi nije cula kad joj je caca rekao Demiru da mu najvise vjeruje :s:s

I ja sam bijesna na Asi zbog konja :mad:

Demir "Rekao sam ti da mi treba vremena" :s

wonderland03
10.02.2011., 22:05
večeras mi prođe mislima da bi demir mogao biti jarac prije nego škorpija ( sorry škorpijice, ali jarci koje poznajem su baš ovakvi, moje škorpije su medene :cerek:)

taya, hvala za ovo "normalna"...sad mi je malo lakše:D
identično demirovo ponašanje doživjela sam od jednog jarca...sto prekida, previše strasti, odmak za gluposti i durenje, kad vidi da ja ne cvilim, on zove, ne jede, ne spava....i onda sve ispočetka
na kraju kad se odlučio ženiti (:eek::eek::eek:), ja sam već bila umorna od svega
koliko god velika ljubav bila, ne može čovjek čekati kad će netko dignuti nos, pomiriti se s prekidom, plakati, prohodati, čekati kad će se on naduriti...i tako xy puta
jarac, jarac....kažu da oni teeeeško proznaju osjećaje, ali kad ih priznaju da je to za cijeli život...
ako ih priznaju dok još ima snage i volje s druge strane:D

Amy25
http://i53.tinypic.com/fknzas.jpg Ovo treba jos jednom da se vidi :cerek:

Zezica:top:kao i uvijek

To Demireeeeeeeeeeeeee!!!Napokon si došao "tobe":):):)

mina_jasmina
Ma Demirbey je zakon zamisli tek:Sex: sa takvim karakterom to ni u kakvom slucaju ne bi mogao uzburkati Kerim :ne zna: Ma Demir je meni kralj sa onom svojom naravi :mikrocerek:
ahahaha, samo ti soli!!! kad bi te pogledao onim (kak moja mam kaže) beduinskim pogledom iskosa nagnute glave ... totalni fade out.

ihsan iz epizode u epizodu sve budniji! on + netiman danas čok govorili za demirbeya. jedino se nadam da sad neće ihsan pomislit da je demir prekršio obećanje i namjerno nije došao na sastanak/potpis.

a asi mi je naivna u 3pm! pa je ona ima defnina pečena jaja na očima ili šta?! jbt, poslovni sastanak u nekoj pripi**ni pored mora, dekoracija ko da je za takmičenje u časopisu home&style izdanje "valentinovo", vina koja po boci koštaju garant 1,000eur uz obavezno prosipanje o tome kako nakon 1 gutljaja tog vina na ždrijelnoj resici ostaje okus francuskih tratinčica u cvatu, a on top off all the-"ne zatvaram usta pošto volim slušat svoj glas"-alibey sa ljigavom i najjeftinijom spikom o francuskim gradovima iz 18. stoljeća. povrać povrać

btw. a 3. set tanjura za demirbeya kao stoji, kako se toga sjetio!!! gmaz.

ANFIJA
10.02.2011., 22:08
Joj sjedim danas sa kolegama na poslu i komentiramo neke stvari kako je tko što odradio, kako je sve super bla bla ovo, bla bla ono.

Nabacila sam teflon facu: TKo ja? Da pričam na turskom? JOK ĐENIM a mislim 20:45 i još na poslu fizički a u mislima u Antakiji.:rofl:

i kod mene je danas na poslu jedan kolega izvalio nehotice neke turske riječi uz opravdanje da kada dođe kod cure gledaju seriju, a jedino u vrijeme reklama je moguć razgovor s njom ,a ostalo vrijeme je on tiho,dok ona je bijesna ,viče ,svađa se na glas,kaže da je gore s njom gledati seriju nego kada se gleda nogomet.....dečko zna čak i kako se tko zove u seriji...

a ja sam priznala da mi je asi najbolja serija u zadnje vrijeme,i baš me briga tko što misli o tome..... čak sam i sa kolegom komentirala ,a on kaže da iz muškog kuta gledanja mi žene previše kompliciramo i tražimo sve crno na bijelo pa zato muški više pate jer je njima općenito teško otvoriti dušu.....
svoj curi će za valentinovo pokloniti cd sa turskim pjesmama i kupio joj je
plišanog konjića kojeg je nazvao demir

mariana7
10.02.2011., 22:10
a asi mi je naivna u 3pm! pa je ona ima defnina pečena jaja na očima ili šta?! jbt, poslovni sastanak u nekoj pripi**ni pored mora, dekoracija ko da je za takmičenje u časopisu home&style izdanje "valentinovo", vina koja po boci koštaju garant 1,000eur uz obavezno prosipanje o tome kako nakon 1 gutljaja tog vina na ždrijelnoj resici ostaje okus francuskih tratinčica u cvatu, a on top off all the-"ne zatvaram usta pošto volim slušat svoj glas"-alibey sa ljigavom i najjeftinijom spikom o francuskim gradovima iz 18. stoljeća. povrać povrać

btw. a 3. set tanjura za demirbeya kao stoji, kako se toga sjetio!!! gmaz.

:lol::lol::top:

Tratincica83
10.02.2011., 22:10
Uh. Dobra epizoda.

Asi me maksimalno nervira onim naivnim očijukanjem s lažovom koji je koristi ko krpenu lutku. Kad sam vidjela da mu je dopustila da uzjaše Demirovog konja....mslm, katastrofa Asi. I ti i pare i posao, neke stvari nemaju cijenu.

I mene je iznervira...sad je pocela izgleda da radi i kao instruktor jahanja :D
A najvise me nervira to sto joj je i Ihsan i Defne na neki indirektan nacin pokusali da ukazu da Demir ima probleme, ali ona to bas ne kuzi...:mad:

MariaIsabella
10.02.2011., 22:11
ahahaha, samo ti soli!!! kad bi te pogledao onim (kak moja mam kaže) beduinskim pogledom iskosa nagnute glave ... totalni fade out.

ihsan iz epizode u epizodu sve budniji! on + netiman danas čok govorili za demirbeya. jedino se nadam da sad neće ihsan pomislit da je demir prekršio obećanje i namjerno nije došao na sastanak/potpis.

btw. a 3. set tanjura za demirbeya kao stoji, kako se toga sjetio!!! gmaz. Za prvi dio posta :confused::confused: a za treci dio :top: i pored svega toga Asi se pita di je Demir :D

duchessa
10.02.2011., 22:12

Al si me nasmijala :cerek: Zakon si :top:

Adadjo
10.02.2011., 22:13
Adadjo potpisujem sve sto si rekla,zna se :kiss: Steta sto Asi nije cula kad joj je caca rekao Demiru da mu najvise vjeruje :s:s

I ja sam bijesna na Asi zbog konja :mad:

Demir "Rekao sam ti da mi treba vremena" :s

Mislila sam da će Defne odmah reći Asi za Suhejlu, ali i Defne izgleda zna čuvati tajnu, aferim. Ja sam sigurna da kad Asi dozna o čemu se radi, da će se pokajati za mnogo stvari. A Demir je već navikao na njene eskapade, mora ga malo držati na ledu/vatrici :D;) Zna on da njega njegova Asi voli i da se ona mora malo KOFRČITI (pitaj ove naše Bosanke šta ovaj izraz znači, i ja sam ga tek nedavno naučila :D)

A tek kad Asi sazna za ove Alijeve igre i igrice, ne bih mu bila u koži. Ali dobro, početnica, pa ćemo joj oprostiti. :D

ed: Uh, Mina kako si to dobro opisala!! Baš tako, GMAZ. I Miss dipl. dr. vet. NAIVČICA. Reko tata Ihsan da mu je poznavo tatu onomad, pošten čova, a i deda joj je dao par super savjeta kako da se obogati..uglavnom vlada nam Asi situacijom, ono, superiorna je do bola. Još će na kraju morati prodati donje gaće da otplati gosnAlijine dugove plus ovih par vaspitnih koje će pokupiti usput.

Mariana ijakšamar dzenem! :o

bayka
10.02.2011., 22:14
Totalno sam skrenula!!
Ono kad večeraju kod Defne i Kerima, i Defne veli da je Asi otišla na večeru, ona faca od Demira .... a meni samo suze krenule :( ... prekoma!!
A i općenito je danas bio jaaako tužan, a micica mala:cerek:
"Lakirani špic papak" mi je prilikom prvog pojavljivanja bio baš guzel, jučer mi je bio malo manje guzel, a danas mi je ljak!!
Aslan svaki dan sve bolji... " Ogledalo je lijepo samo zato jer se ti vidiš u njemu!"

ANFIJA
10.02.2011., 22:16

i kod mene je danas na poslu jedan kolega izvalio nehotice neke turske riječi uz opravdanje da kada dođe kod cure gledaju seriju, a jedino u vrijeme reklama je moguć razgovor s njom ,a ostalo vrijeme je on tiho,dok ona je bijesna ,viče ,svađa se na glas,kaže da je gore s njom gledati seriju nego kada se gleda nogomet.....dečko zna čak i kako se tko zove u seriji...

a ja sam priznala da mi je asi najbolja serija u zadnje vrijeme,i baš me briga tko što misli o tome..... čak sam i sa kolegom komentirala ,a on kaže da iz muškog kuta gledanja mi žene previše kompliciramo i tražimo sve crno na bijelo pa zato muški više pate jer je njima općenito teško otvoriti dušu.....
svoj curi će za valentinovo pokloniti cd sa turskim pjesmama i kupio joj je
plišanog konjića kojeg je nazvao demir

mariana7
10.02.2011., 22:26
Ako Demir bude još jednom skakao za tejze ja ću poludit

http://i55.tinypic.com/30nkoxc.jpg

P.S. viđe Adadjo krenulo me.

Samo su mi slike velike ko kuća

monimalu
10.02.2011., 22:26
Zezica, MariaIsabella, Mina :s Zakon ste cure!

Predobra epka! Onaj Demirov bokserski 'zahvat' - :s To se trazi, ne treba on pricati uopce, djela govore!

Demir - konacno podijelio teret s drugima, veceras je bio otvoren u svom stilu - malo pomalo! Ali napreduje! :top:

Ali - :bljak: obicni pokvarenjak i djubre, a lazljivcina iznad svega! Nadam se da ce Demir imati jos koju priliku da ga 'potapse' po licu.

Asi - uff uff :rolleyes: ne mogu vjerovati da je ovaj kreten ovako pravi glupom, zar je toliko slijepa pored zdravih ociju. Znam da hoce Demira napraviti ljubomornim, ali Ali se igra sa njom k'o s igrackom ...

Gonca - predobra je, puno odraslije i razumnije se ponasa od mnogih. Kapa dolje jer voli iskreno bez smicalica i prisile.

Sarmica i Dzemal - :lol: ... ovakve majka dvaput ne radja!

Aslan - :s sjajan, prvo u kupovini poklona i upucavanju Leyli, a pogotovo kad je rekao da se on treba pobrinuti za majku. Kad kaze nesto kao: 'Ona je poludila trazeci mene, ja cu se pobrinuti za lijecnika ... ' vidi se da osjeca krivnju i da mu je zao Suhejle.

Suhejla - :( Ona je u kriticnom stanju do daske, hitan slucaj za psihijatra! Sto god da urade, ne pomaze, jos sad i halucinacije. Stvarno se nadam da nece opet nesto pokusati.

Okupljanje kod Defne i Kerima + Melek s novom frizuricom :cerek:

Ihsan - ne prestaje iznenadjivati s ovolikom kolicinom mudrosti, sto se njemu u medjuvremenu desilo ostaje zagonetka, da ga nisu bili oteli Marsijanci??? ... :lol:

rosa canina
10.02.2011., 22:28

100 % jarac , pravedan , strpljiv , zatvoren ......vrlina cista :cerek: a kako je to kad" strpljivi " pukne , vidjeli smo :s:top:

Zezica
10.02.2011., 22:29
Evo me. Čovječe, ovako se nisam ni djeda mrazu obradovala kad sam bila mala!
Dakle, tmana kad sam pomislila da je epizoda onako malo nategnuta - boooom! ( ma, ne, ne ONAJ boom!). Ali je je..en igrač, pokazao je koliki je gnjus, lažov, manipulator, you name it! Asi, O.K. znam da nisi u moju srednju školu išla, ali opet... ma ne možeš biti toliko naivna. Pa čovjek se preserava ko septička jama! Onoliko zvizdarija reć u tako kratko vrijeme. I još mu THE konja ponuditi?! :facepalm:. On ne zna jahati? Normalno, kad si vidio tovara na konju? Joj, gubi ravnotežu, a ona se uživila u ulogu učiteljice. Ne trebaju mu uzde, mora najprije naučiti zajahati. Asi, daj pročitaj bar Cosmo! Zajahao bi on samo tako!

Melek - a siroče moje, ona da im dođe sa blizancima u trbuhu, pitali bi ju dal' ju boli tiba? Pa cura ima 25-6-7 godina, pali se ko napalm na onog nafrakanog sivonju, a oni ne kuže ni klinca. Ona je dijete, aha! A hormoni divljaju, vidjet ćete da će joj i ruka proraditi.

Suhi našla psihi! I taman kad sam se ponadala, ode žena u http://yoursmiles.org/tsmile/sex/t15182.gif (http://yoursmiles.org/t-sex.php?page=5). Ljudi moji, nafilajte je nečim, fućkaš mozak ionako joj je spaljen. Možda Asi ima nešto u onoj vet torbi?:ne zna: Ili je ova već uzela, pa se zato naroguši svaki put kad se spomene ili nedajBože vidi Asi, da Asi ne skuži.

Neriman - carica! Ošpotala Defne, "smjestila " joj muža i brani Demira! To je moja cici-mici :s !
Aslan - čovjek je tako iskonski, ogoljeno sirov i preprepredobar! Viš ti šta ti hormoni rade,cccc!

I daaaaaaaaaaaaaaaaa, ŠVAAAJZ, ZVIIIIIIIIZ, PLJUUUUUUS! Skočila sam sa kauča ( doslovno !) toliko me oduševio Demir! Priznao je, da! moja je, eto, sad znaš ljigo jedna, miči se, zgazit ću te žoharu! Očiju mi mojih, meni je ovaj njegov direkt bio u rangu onog poljupca na plaži! Još jedno otvaranje, ne dudi, ne blene, puko je i bori se! http://yoursmiles.org/bsmile/action/b0123.gif (http://yoursmiles.org/b-action.php?page=1)

No, bojim se da će nam ovaj sivonja puno glavobolje zadati.

ema_kali
10.02.2011., 22:29
Demir, nakon što je Alija zviznuo šakom u glavu: ''Daj sve od sebe!'' :clint:

Konačno, a konačno! Demir odreagirao! I to kako. Šakom u Alijevu glavu, bravo. Ali bi mu trebao biti zahvalan, rekao je da voli izravne ljude. Pa eto ti sad izravnosti, Ali. Što bi Džemal rekao - harharhar!

Nije dugo trebalo da se pokaže kako je Ali ''ja sam svjetski čovjek'' bey ljiga lažljiva. Na žalost, Ali je pametan lik i još je jučer skužio da nam Demir pati za Asi. Pa je odlučio otvoreno podhebavati našeg Demira. Prvo ono sa lekcijama iz jahanja, kad je Ali otvoreno i čisto zlobno nabacio Demiru kako zna jahati, ali eto malo je lagao da bi ga Asi podučavala. Demir je pogriješio što ga već tu nije okinuo šakom u glavu. Pa onda ona Alijeva makinacija sa ugovorom i večerom. Kako je otpilio Demira da bi imao ''romantičnu'' večeru s Asi. Joj... A ono što me posebo iritira kod Alija, osim što je ljiga lažljiva manipulatorska, jest to što se lik ne gasi. Kad počne sam sebe opisivati nema mu kraja ni sredine. Te ja ovakav, te onakav, te volim ovo, te ono... Ma, jbt koga briga! I bonus iritaciji je ono njegovo ponašanje prema Asi, ko da je ona maloumna - hoćeš da ti ja otvorim, hoćeš da ti ja pokažem, hoćeš da ti ja složim... Ma, mrš nazad u Francusku! :hebemu:

A Demir i Asi, joj... Danas su mi bili istovremeno i čok :rolleyes: i čok čok :cerek: S jedne strane, kužim i nju i njega. Ona je sad već jadna na sto čuda, nit zna o čemu se radi, nit o kome, Demir joj stalno šalje nekakve dvosmislene signale. On je doslovno razvaljen od pokušaja da pomogne onoj ludači od tete i nastojanja da očajnički zadrži svoj položaj kod Asi, da joj ostane blizu i u srcu. S druge strane, i nju i njega bi dobro ispljuskala. Ona je sva prkosna i inatljiva, na najmanji znak skače ko vjeverica i ofendi se sto na sat, pa zauzme pozu ''ja sam neosvojiva'' i sad ti budi pametan. On je asocijalni čudak, u stanju je okupiti punu sobu ljudi (među kojima je i Defne, nama znana kao Asina sestra) i svima lijepo reći kako se tejze bućnula s mosta. A Asi, svom centru univerzuma, ne može to reći. Ma koji klinac?! :ne zna: Rekao je Ihsanu, okupio je pola Antakije i rekao im. Zašto Asi ne može reći? Tu mi je Demir total paradoksalan ispao i ne kužim ga i gotovo. Znam sve psihološke aspekte njegovog ponašanja, ali svejedno mislim da mu to nije nikakva isprika.

Gondža i Zija. Eeee... Konačno mogu nešto malo reći, počelo se nešto događati. Gondža se sjajno postavila u ovoj situaciji. Da se postavila drugačije, da je histerizirala i vikala Ziji kako je trudna i kako je on odgovoran, dužan i kriv za sve - bilo bi adio, Zija! Ali. Gondža se instiktivno postavila na pravi način. Prvo mu je rekla da želi razvod i ne želi biti u braku bez ljubavi. A onda Zija doznaje od Asi da je trudna. I kad je suoči s time, Gondža mu direkt u facu kaže - ne želim te zadržati zbog djeteta, rodit ću ga bez obzira na tebe, ti si slobodan. Tu je Gondža, nesvjesno, postigla dvije važne stvari. Prvo, Zija ju je odjednom počeo gledati s poštovanjem, tu je ona sada stekla njegovo poštovanje i divljenje, doslovno ga je to oborilo. Drugo, oslobodila ga je unatoč zbilja gadnoj situaciji, a upravo time što ga je oslobodila, time ga je vezala i to dobrovoljno. I ono kad je Asi rekla Ziji da je Gondža trudna, jeste skužile njegovu reakciju? Na trenutak je djelovao skoro pa ponosno.

Džemal ''ne-dam-pare!'' aga i Sarma ''bit će hit'' šik :lol: Pravi ona njemu puding, pa se inati, pa ''Džeeeemmmaaaalll'' Ali on ne-da-pare! Molim lijepo, kome to još nije jasno, neka shvati da Džemal ne-da-pare! I gotovo.

Suhejla. Uf. Ok, kužim da je sad već pomalo i žalosno sve to. Žena fakat ima gadnih psihičkih problema. Kada je otišla psihijatru, bilo mi je jasno da ona fakat ne zna što bi sa sobom. Njen glavni problem je, po meni, slijedeći. Ona cijeli život živi za osvetu. Planira osvetu cijeli život, odgaja Demira u duhu osvete. Ali kada dođe do točke gdje osveta treba početi, Demir odustaje od osvete. Onda ona uhvati Aslana i pokuša se preko njega osvetiti. Ali i Aslan shvaća da je to uzaludan trud. I tada i Suhejla sama shvaća da osveta nema smisla, čak možda skuži da se ona u biti i ne želi osvećivati. I kome da se sveti. Jedini istinski krivac je Jusuf aga, a taj je odavno mrtav. I što da sada radi žena koja gotovo cijeli život živi za osvetu? Što da radi kad shvati da ta osveta nema smisla? Što? Ona je izgubljena u vremenu i prostoru. Smisao njezina života je bila ta osveta, a sada više njezin život nema smisla. Treba ga pod hitno naći...

Aslan je genijalan bio kad su gledali onaj horor ''Ova žena u toj suknji ide u vlak?!'' :rofl:
I ono kad je Suhejli rekao ''Zar ne vidiš da smo tu? Sin je uz tebe, kćer je uz tebe.'' :s

Kerim, legenda. Kako on sve kuži. Kad se Defne izblebetala da je Asi na sastanku. A Kerim dočekao prvu priliku, pa Demira lijepo uhvatio za rukav i ''Trebao bi malo prošetati.'' :rofl:

Defne napravila piletinu u umaku od povrća i svi koji su jeli ostali živi! Čak i Suhejla koja zbilja želi umrijeti. :eek:

skorpion1
10.02.2011., 22:30
mina stara moja, već davno sam ja rekla - demir je kobra najotrovnija , za nas,

demir koja kombinacija od slatkih usana koje mame, osmjeh koji kaže moja si, čuvaj me se, pogled koji sve govori, ali i pogled, ubojiti pogled njegovih garavih očiju dubokih kao bunar , đeram koji vadi najbistriju i najpitkiju vodu i gasi uzavrele djevojačke usne, ruke koje miluju kao kao dašak vjetra rumene obraze, ruke koje grle svaki titraj duše i tijela, gdje naći mir i spokoj, gdje naći plamen i žarku vatru ako ne u zagrljaju crnog viteza naših želja.
:love:

Oria
10.02.2011., 22:30
E, jebemu miša. Tu mi ga baš bilo žao.

http://i54.tinypic.com/t54z92.gif

Uz sve što je Demir večeras rekao, napravio, opalio, itd, mene je najviše oduševilo što nije rekao Asi da šupak zna jahati. Demire, ljudino. :s

lili prvic
10.02.2011., 22:31

a zasto spominjete Jehovine svjedoke,nisam u toku!!???????

Sabina1980
10.02.2011., 22:33
DEMIRA od sada zovem tyson kako ga je fino puknuo izbacio je iz sebe sav onaj bjes koji danima nosi, trebao ga je jos koji put ali dobro, za pocetak je dosta :)
demir jeste tuzan ali i asi je i njoj su oci pune suza a vidjelo se kako joj je tesko sto demir nije bio na onoj veceri... skoro nista nije progovorila, ali carica mi je bila kada mu je u njegovom uredu rekla "mislila sam da nemas vremena gledati sta ja radim" :s jos nju boli ta njegova sutnja a stvarno mislim da ona ne primjecuje namjere ovog ALIbey njoj je samo demir u glavi... ali ne mogu joj oprostiti sto mu je dala da jase njenog konja :mad: mislila sam da ce defne da joj kaze ali eto nije...valjda ce uskoro da sazna dok ovaj ALI jos nesto ne z....e
meni se cini da se melek svidja ALI bas je vesela i pocela se dotjerivati :ne zna:
a suhejla skroz pukla, nadam se da ce prihvatiti strucnu pomoc... dzemal i aslan :top::top::top: jedino me oni nasmiju;)

Adadjo
10.02.2011., 22:35
Kako će Demir pustiti Asi da se koprca, već vidim. Nije on takav čovjek koji će odmah razobličavati Gmaza pred njom, možda joj ev. kaže da mu je ovaj javio da je sastanak otkazan, pa neka sama zbroji dva i dva. Ono s jahanjem, valjda će skužit i sama, to se ionako ne može sakriti. A nove Ali spletkice valjda tek slijede, ulovit će se u njih ko pauk u vlastitu mrežu. Ono, muvanje ženske mu je stvarno vrhunsko. :Prstomugrlo:

Morat će nam Asi doći do nekih zaključaka, a kako je ovo sve zbrzala i uletila naivna puna povjerenja i elana dobro će tresnuti o pod.
A onda slijedi....POMIRENJE. :o

mariana7
10.02.2011., 22:36
Pa čovjek se preserava ko septička jama! Onoliko zvizdarija reć u tako kratko vrijeme. I još mu THE konja ponuditi?! :facepalm:. On ne zna jahati? Normalno, kad si vidio tovara na konju? Joj, gubi ravnotežu, a ona se uživila u ulogu učiteljice. Ne trebaju mu uzde, mora najprije naučiti zajahati. Asi, daj pročitaj bar Cosmo! Zajahao bi on samo tako!

Melek - a siroče moje, ona da im dođe sa blizancima u trbuhu, pitali bi ju dal' ju boli tiba? Pa cura ima 25-6-7 godina, pali se ko napalm na onog nafrakanog sivonju, a oni ne kuže ni klinca. Ona je dijete, aha! A hormoni divljaju, vidjet ćete da će joj i ruka proraditi.

Neriman - carica! Ošpotala Defne, "smjestila " joj muža i brani Demira! To je moja cici-mici :s !
Aslan - čovjek je tako iskonski, ogoljeno sirov i preprepredobar! Viš ti šta ti hormoni rade,cccc!
I daaaaaaaaaaaaaaaaa, ŠVAAAJZ, ZVIIIIIIIIZ, PLJUUUUUUS! Skočila sam sa kauča ( doslovno !) toliko me oduševio Demir! Priznao je, da! moja je, eto, sad znaš ljigo jedna, miči se, zgazit ću te žoharu! Očiju mi mojih, meni je ovaj njegov direkt bio u rangu onog poljupca na plaži! Još jedno otvaranje, ne dudi, ne blene, puko je i bori se! http://yoursmiles.org/bsmile/action/b0123.gif (http://yoursmiles.org/b-action.php?page=1)

No, bojim se da će nam ova sivonja puno glavobolje zadati.

Stara moja, do suza sam se nasmijala na ono tovar na konju.:lol:

wonderland03
10.02.2011., 22:36
ema_kali kao i obično...ako ću boldat, boldat ću sve:s:s
odvalila sam se od smijeha na komentare o suhejli i defninoj piletini....možda je suhejla zato i pristala doći tamo na večeru, načula žena kako defne kuha:D

skorpion1
10.02.2011., 22:39

http://i54.tinypic.com/t54z92.gif

Uz sve što je Demir večeras rekao, napravio, opalio, itd, meni je najviše oduševilo što nije rekao Asi da šupak zna jahati. Demire, ljudino. :s

onog momenta zapelo mu u grlu, pogled se ukočio , jadno moje malo

teuta.jozefina
10.02.2011., 22:41
Zezica, MariaIsabella, Mina :s Zakon ste cure!

Predobra epka! Onaj Demirov bokserski 'zahvat' - :s To se trazi, ne treba on pricati uopce, djela govore!

Demir - konacno podijelio teret s drugima, veceras je bio otvoren u svom stilu - malo pomalo! Ali napreduje! :top:

Ali - :bljak: obicni pokvarenjak i djubre, a lazljivcina iznad svega! Nadam se da ce Demir imati jos koju priliku da ga 'potapse' po licu.

Asi - uff uff :rolleyes: ne mogu vjerovati da je ovaj kreten ovako pravi glupom, zar je toliko slijepa pored zdravih ociju. Znam da hoce Demira napraviti ljubomornim, ali Ali se igra sa njom k'o s igrackom ...

Gonca - predobra je, puno odraslije i razumnije se ponasa od mnogih. Kapa dolje jer voli iskreno bez smicalica i prisile.

Sarmica i Dzemal - :lol: ... ovakve majka dvaput ne radja!

Aslan - :s sjajan, prvo u kupovini poklona i upucavanju Leyli, a pogotovo kad je rekao da se on treba pobrinuti za majku. Kad kaze nesto kao: 'Ona je poludila trazeci mene, ja cu se pobrinuti za lijecnika ... ' vidi se da osjeca krivnju i da mu je zao Suhejle.

Suhejla - :( Ona je u kriticnom stanju do daske, hitan slucaj za psihijatra! Sto god da urade, ne pomaze, jos sad i halucinacije. Stvarno se nadam da nece opet nesto pokusati.

Okupljanje kod Defne i Kerima + Melek s novom frizuricom :cerek:

Ihsan - ne prestaje iznenadjivati s ovolikom kolicinom mudrosti, sto se njemu u medjuvremenu desilo ostaje zagonetka, da ga nisu bili oteli Marsijanci??? ... :lol:

svešto je napisano slažem se!

MariaIsabella
10.02.2011., 22:41
@Zezica :s:sOdakle vise izvlacis te super nadimke :rofl:
@ema kali post ti je :cerek: a na onu zadnju sam recenicu odvalila :rofl:

Ja se ne cudim sto je Demir pozvao i Defne jer ipak je ona sad dio obitelji a svejedno bi se i Kerim nekako izbrbljo (vec je to napravio u jednoj situaciji:rofl:) ipak mu je ona zena :ne zna: Kerim ne bi mogao kriti to dugo od Defne a moglo bi to i nasteti njihovom braku kad bi on znao pa njoj tajio najbolji su nam dokaz Asi i Demir zar ne

@monimalu i teuta.jozefina :kiss: Hvala

skorpion1
10.02.2011., 22:42
Kako će Demir pustiti Asi da se koprca, već vidim. Nije on takav čovjek koji će odmah razobličavati Gmaza pred njom, možda joj ev. kaže da mu je ovaj javio da je sastanak otkazan, pa neka sama zbroji dva i dva. Ono s jahanjem, valjda će skužit i sama, to se ionako ne može sakriti. A nove Ali spletkice valjda tek slijede, ulovit će se u njih ko pauk u vlastitu mrežu. Ono, muvanje ženske mu je stvarno vrhunsko. :Prstomugrlo:

Morat će nam Asi doći do nekih zaključaka, a kako je ovo sve zbrzala i uletila naivna puna povjerenja i elana dobro će tresnuti o pod.
A onda slijedi....POMIRENJE. :o
:mig:
pomirenje sam već spremila kad su se prvi puta počupali, nekoliko stranica prije ovog novog čerupanja emocija, moram smislit novu epizodu pomirenja.:lol:

Zezica
10.02.2011., 22:45
a zasto spominjete Jehovine svjedoke,nisam u toku!!???????

http://yoursmiles.org/bsmile/fun/b0215.gif (http://yoursmiles.org/b-fun.php?page=1) Ej, sorry, mene je ovo dotuklo!

Pročitaj Emin post od jučer nakon epizode!

mariana7
10.02.2011., 22:46
DEMIR - ALI

http://www.youtube.com/watch?v=VzK6GmfDcpc

Kako ga je Demir odvalio. Evo već su pjesmu složili o tome:lol:

DUCHESSA - hvala:D

Milsila sam da će Ishan skužiti ono za jahanje i Alija.

Ali je Ishanu komentirao kako Asi dobro jaše jer se to vidi po tome kako drži uzde a sad se ko klada nateže po Demirovom poklonu.
Da sam ja Demir odvalila bih onog konja da ne bi stao do Pariza sa ili bez Alija

MariaIsabella
10.02.2011., 22:49
Jeste vi primjetile kako nam je Demir kad je vidio A i A nakon vecere ni pet ni sest skrenuo autom na imanje i parkirao se tamo ...nas "suzdrzani " Demir :s:D

ema_kali
10.02.2011., 22:54
Naravno, zar si sumnjala? Ja nastojim stvari odmah rješavati, nije to katkad ni doZnaš onu pozu Supermena u letu prema zvjezdama sa ispruženom rukom, dok hita SAM spasiti svijet?
Istu pozu ima i čovjek koji uleti u javni wc kojem se vrata ne mogu zaključati.

:lol: :top: A šta da ti kažem? Luda si, ali to već znaš. :mig:

Ema...http://l.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/11.gif

Adadjo :cerek:

ema_kali kao i obično...ako ću boldat, boldat ću sve
odvalila sam se od smijeha na komentare o suhejli i defninoj piletini....možda je suhejla zato i pristala doći tamo na večeru, načula žena kako defne kuha

@ema akli post ti je :cerek: a na onu zadnju sam recenicu odvalila :rofl:

wonder i Maria drage moje :kiss: :grli:

Da, Suhejla nam je patološki suicidalna zato je tako rado došla kod Defne na večeru.

A Kerim je bio dobar, kad su sjeli jesti, a on onako zadržao dah i samo čeka da vidi ko će prvi početi pljuvati hranu. Kad ono - odlično je! - a Kerim samo izdahne s olakšanjem. :rofl:

mina_jasmina
10.02.2011., 22:56
Kzlar, da ne nabrajam pojedinačno, jučer smo mislile da je demirbey škorpion, ali danas je natuknuto da je vjerojatnije jarac. evo, stavljam i taj profil :)

SVE vi dženem forumašice ste s-j-a-j-n-e!!! potpis na sve postove, preko mob sam pa multikvot nekad poludi. zato ovako jedan ČOPORATIVNI ČOKLAJK!!!

JARAC
Iako ostavljaju utisak hladnih i proracunatih ljudi koji nemaju vremena za tricarije, kao sto je ljubav, retko ko kao ovi ljudi moze tako duboko da voli i pati. Ako potencijalna partnerka izdrzi sve one testove na koje je muskarac Jarac stavlja i preskoci sve prepreke koje joj on baca pred noge, ceka je velika nagrada. Iako se u pocetku brani od ljubavi, on je vest i strastven ljubavnik, koji kada voli daje sve od sebe. Nakon erotske igre povucice se u svoju samocu. S njim treba oprezno, nenametljivo i pustiti ga da bude sam sa svojim mislima. On slabo stoji sa verbalnim izjavama ljubavi, ali znaju da cene ono sto imaju i partneru ce to uvek pokazati na svoj nacin.

monimalu
10.02.2011., 22:57
Zezice - :lol: moja baka bi rekla:'' 'ceri, poispadat ce mi zubi od smijeha!''
Emice - evo tebe konacno s Ziyom i Goncom - pravo zboris - slazem se i zato mi je Gonca postala predraga! :cerek:

Curke vi ste nase precious gold! :s Ma kakva Sarmica i Dzemal aga - vas majka dvaput ne radja! :s

...
S druge strane, i nju i njega bi dobro ispljuskala. Ona je sva prkosna i inatljiva, na najmanji znak skače ko vjeverica i ofendi se sto na sat, pa zauzme pozu ''ja sam neosvojiva'' i sad ti budi pametan. On je asocijalni čudak, u stanju je okupiti punu sobu ljudi (među kojima je i Defne, nama znana kao Asina sestra) i svima lijepo reći kako se tejze bućnula s mosta. A Asi, svom centru univerzuma, ne može to reći. Ma koji klinac?! :ne zna: Rekao je Ihsanu, okupio je pola Antakije i rekao im. Zašto Asi ne može reći? Tu mi je Demir total paradoksalan ispao i ne kužim ga i gotovo. Znam sve psihološke aspekte njegovog ponašanja, ali svejedno mislim da mu to nije nikakva isprika.

Gondža i Zija. Eeee...
...
Kerim, legenda. Kako on sve kuži. Kad se Defne izblebetala da je Asi na sastanku. A Kerim dočekao prvu priliku, pa Demira lijepo uhvatio za rukav i ''Trebao bi malo prošetati.'' :rofl:

:top: cijeli post!

Ja mislim da je Demir konacno bio spreman reci Asi sve, ali kad ju je vidio s onim lakiranim tupoglavem, njeno 'prijateljstvo' s njim k'o da se znaju godinama i obrambeni stav prema Aliju / napadacki stav prema njemu (Demiru) - mislim da ga je to razljutilo. Da je i sam pomislio kako Asi moze biti toliko naivna, i ... glupa.

Zezica
10.02.2011., 22:59
Emica, , ne znam jel to nešto u našoj vodi, ali
Defne napravila piletinu u umaku od povrća i svi koji su jeli ostali živi! Čak i Suhejla koja zbilja želi umrijeti
točno to mi je palo napamet kad sam gledala scenu!

Naravno, i ostatak posta http://yoursmiles.org/bsmile/fun/b0252.gif (http://yoursmiles.org/b-fun.php?page=3) !

ema_kali
10.02.2011., 23:03
Emice - evo tebe konacno s Ziyom i Goncom - pravo zboris - slazem se i zato mi je Gonca postala predraga! :cerek:

Uf, da. :D Konačno si mogu dati oduška i komentirati i njih dvoje...

Ja mislim da je Demir konacno bio spreman reci Asi sve, ali kad ju je vidio s onim lakiranim tupoglavem, njeno 'prijateljstvo' s njim k'o da se znaju godinama i obrambeni stav prema Aliju / napadacki stav prema njemu (Demiru) - mislim da ga je to razljutilo. Da je i sam pomislio kako Asi moze biti toliko naivna, i ... glupa.

To ti je ono njegovo ''rekao sam ti da me čekaš''. Isto je tako ljuto reagirao i ono kad joj je rekao ''čekaj me'' pa otišao u Siriju tražiti onog Bulenta. Tako joj je i sada rekao ''daj mi vremena'' i on vjerovatno misli da je ona to prečula, pogazila neizgovorenu riječ, obećanje... :ne zna:

Adadjo
Džemal ''ne-dam-pare!'' aga i Sarma ''bit će hit'' šik :lol: Pravi ona njemu puding, pa se inati, pa ''Džeeeemmmaaaalll'' Ali on ne-da-pare! Molim lijepo, kome to još nije jasno, neka shvati da Džemal ne-da-pare! I gotovo.

Suhejla. Uf. Ok, kužim da je sad već pomalo i žalosno sve to. Žena fakat ima gadnih psihičkih problema. Kada je otišla psihijatru, bilo mi je jasno da ona fakat ne zna što bi sa sobom. Njen glavni problem je, po meni, slijedeći. Ona cijeli život živi za osvetu. Planira osvetu cijeli život, odgaja Demira u duhu osvete. Ali kada dođe do točke gdje osveta treba početi, Demir odustaje od osvete. Onda ona uhvati Aslana i pokuša se preko njega osvetiti. Ali i Aslan shvaća da je to uzaludan trud. I tada i Suhejla sama shvaća da osveta nema smisla, čak možda skuži da se ona u biti i ne želi osvećivati. I kome da se sveti. Jedini istinski krivac je Jusuf aga, a taj je odavno mrtav. I što da sada radi žena koja gotovo cijeli život živi za osvetu? Što da radi kad shvati da ta osveta nema smisla? Što? Ona je izgubljena u vremenu i prostoru. Smisao njezina života je bila ta osveta, a sada više njezin život nema smisla. Treba ga pod hitno naći...

Lijepo si objasnila D/A situaciju, kao i ono s Gondzom i Zijom. (Meni su njih dvoje, sori, i dalje nezanimljivi. :D)

Deda i Sarma...koji par. :D Ja sam mislila da je Sarma u komb. s onim dedinom tajnim agentom, kadli sad ispalo da nije. Optužila sam ženu pravu zdravu. Sori i tebi Sarmice.

Ovo sa Suhejlom i osvetom. :top: Time je ona izgubila temelj/obruč koji ju je držao na okupu, jer više nitko neće da sudjeluje u osveti zajedno s njom. Zato se i osjećala usamljenom. Sad se treba vratiti među te ljude, ali se ona sada osjeća uprljanom, označenom, jer oni, DOBRI, znaju kakva je bila - LOŠA. Taj se osjećaj koji se ona još ne usuđuje priznati sama sebi projicira na događaje i traume iz prošlosti koje su mnogo jače opravdanje. Naravno, ovo se sve događa na Suhejlinoj podsvjesnoj razini. (Psihijatar će to bolje znati raščlaniti i analizirati, i prema tome usmjeriti terapiju na pravi način, to me baš zanima).
Zato je potrebno da joj oni daju do znanja da su uz nju bez obzira na sve što se dogodilo, da je to nevrijedno njenog povlačenja iz života, da shvaćaju zašto je to radila i da je zbog toga NITKO NE osuđuje. Život ide dalje i on će svima biti bolji i ljepši ako je i ona s njima. To je svrha onog Demirova okupljanja familije i obznane. Čak se usuđujem reći da bi Demir bio u stanju da pristane na sve Suhejline uvjete i da je ona nastavila s osvetom nakon onoga na rijeci (zato sam je i zvala ucjenjivačicom). Njen život mu je dragocjeniji od principa, a vidjeli smo, čak i od Asine ljubavi. Kad to Asi otkrije i shvati na ispravan način (u šta ne sumnjam), mislim da će ga zavoljeti čak i više nego što ga voli sada, ako je nešto tako uopće moguće. :D;)

girl987
Merhaba cure moje drage...

Bolesna sam, pa vas nisam mogla čitat, i dođem sad kad 40 stranica za pročitat! :eek:

Večerašnja ep. :top: :top:

Eto, kratko javljanje, odoh se sad bacit na zadaću. :kava:

ema_kali
10.02.2011., 23:05
Emica, , ne znam jel to nešto u našoj vodi, ali
Defne napravila piletinu u umaku od povrća i svi koji su jeli ostali živi! Čak i Suhejla koja zbilja želi umrijeti
točno to mi je palo napamet kad sam gledala scenu!

Naravno, i ostatak posta http://yoursmiles.org/bsmile/fun/b0252.gif (http://yoursmiles.org/b-fun.php?page=3) !

Zezi moja, ljubim te ja u čelo! :kiss: :cerek:

Vidim ja da smo mi PGŽ jednako nasađene, čak i isto pomišljamo i reagiramo. :rofl: :top:

mariana7
10.02.2011., 23:08
Ema ma jel više upoće ima potrebe za ovim :s kad se podrazumjeva.

ASLAN - ide nabolje u svakom pogledu, čak postaje i društven i lijepo skloni nož kad ga zamoliš;

DEFNE - kuha i svi živi iako poslije nakon preživljenog horora u očekivanju prvih simptoma tovanja odmah gledaju horor film; više se nemaju čega bojat kad su najgore preživjeli

Kako je Aslan rekao pa ti ni jaja nisi znala napravit a Kerim legenda odmah slaže facu - ma nemoj mi reć:D

ASI stvarno pokušava glavom kroz zid. OK, povrijeđena je, ali ženo božja,
Ishan, Neriman, Defne svi ti govore da razmisliš, to su ljudi koji baš nisu skloni bacat se pred metak za drugog, pogotovo Neriman.

Ma sve mi je to ok, ajde pati zbog D pa joj Ali i posao dođu kao izgovor da ne mora razmišljat o D ( baš uspjeva zar ne), ali dati mu da jaše THE konja e to mi je malo previše.

ema_kali
10.02.2011., 23:10
Lijepo si objasnila D/A situaciju, kao i ono s Gondzom i Zijom. (Meni su njih dvoje, sori, i dalje nezanimljivi. :D)

Deda i Sarma...koji par. :D Ja sam mislila da je Sarma u komb. s onim dedinom tajnim agentom, kadli sad ispalo da nije. Optužila sam ženu pravu zdravu. Sori i tebi Sarmice.

Ovo sa Suhejlom i osvetom. :top: Time je ona izgubila temelj/obruč koji ju je držao na okupu, jer više nitko neće da sudjeluje u osveti zajedno s njom. ...

Adadjo potpisujem cijelu ovo tvoju analizu Suhejlinog kliničkog stanja. :mig:

Što se tiče Zije i Gondže, samo polako. :D

Džemal i Sarma su legende. I da znaš, kada sam vidjela onog agenta 000 kako prati Sarmu, odmah sam se tebe sjetila. :zubo:

Ema ma jel više upoće ima potrebe za ovim :s kad se podrazumjeva.

mariana draga, čok čok :cerek:

monimalu
10.02.2011., 23:11
svešto je napisano slažem se!
:top: ... :kiss:

http://i54.tinypic.com/t54z92.gif ...
:top: Sjajan trenutak, mislim tuzan, ali govori ono sto je ocito svima za stolom! :cerek:

...
Ja se ne cudim sto je Demir pozvao i Defne jer ipak je ona sad dio obitelji a svejedno bi se i Kerim nekako izbrbljo (vec je to napravio u jednoj situaciji:rofl:) ipak mu je ona zena :ne zna: Kerim ne bi mogao kriti to dugo od Defne a moglo bi to i nasteti njihovom braku kad bi on znao pa njoj tajio najbolji su nam dokaz Asi i Demir zar ne

1 - Slazem se, glupo bi bilo izdvajati Defne, ona je dio obitelji svidjalo se to Suhejli ili ne. I zbog tog cina , svaka cast i repect Demiru.

2 - Bas zbog toga sto je pozvao Defne, mislim da je htio reci istinu i Asi. Jer zna se da sestre ne znaju za diskreciju. Defne bi progovorila kako god zna i umije. A Demir je dovoljno pametan i zna da je bolje da to sazna od njega, samo sto ga je Asi razljutila i povrijedila prisnim stavom s Alijem.

Adadjo
10.02.2011., 23:13
:mig:
pomirenje sam već spremila kad su se prvi puta počupali, nekoliko stranica prije ovog novog čerupanja emocija, moram smislit novu epizodu pomirenja.:lol:

http://www.youtube.com/watch?v=LptrVAwW4l8&NR=1

Ajmo mi malo muzike. :o

/Ovo slušam od sinoć. :D/

A gle ovog s prvim komentarem ispod klipa (i 51 sviđamise od drugih forumaša :cerek:):

brate..slusam rep, metal i punk..ali ovo je prejako!!!!

(btw, ovaj je komentar ostavio Gmaz96pfc :lol:)

MariaIsabella
10.02.2011., 23:15
To ti je ono njegovo ''rekao sam ti da me čekaš''. Isto je tako ljuto reagirao i ono kad joj je rekao ''čekaj me'' pa otišao u Siriju tražiti onog Bulenta. Tako joj je i sada rekao ''daj mi vremena'' i on vjerovatno misli da je ona to prečula, pogazila neizgovorenu riječ, obećanje... :ne zna:

Da samo sto je to cekaj me ovaj put bilo presutno jer ga nije izgovorio a ona je trebala shvatiti ocito po njegovom jer je ona jucer rekla da si mi rekao da cekam ja bi cekala i on nista nije rekao na to :ne zna:...to sam tek sad primjetila

Najtuznije je bilo danas kad je rekao Ihsanu da je Asi krenula dr putem:cry: i sa onim da zbog osobnih razloga ne moze nastaviti suradnju je rekao sve

ema kali oprosti sto puta sto ti krivo ime napisala nije bilo namjerno :kiss: sad tek vidila :facepalm:

mina_jasmina
10.02.2011., 23:16
brate..slusam rep, metal i punk..ali ovo je prejako!!!!

(btw, ovaj je komentar ostavio Gmaz96pfc :lol:)
hahaha, jel to možda THE gmaz? hihi ...

Adadjo
10.02.2011., 23:22
Ema ASLAN - ide nabolje u svakom pogledu, čak postaje i društven i lijepo skloni nož kad ga zamoliš;

Kako je Aslan rekao pa ti ni jaja nisi znala napravit a Kerim legenda odmah slaže facu - ma nemoj mi reć:D

Meni dirljivo gledati Aslana majkemi kako on uživa s njima i kako su ga oni prihvatili na savršeno normalan način. Nikakvog prenemaganja ni ništa, svi su onakvi kakvi jesu, što bi rekao Aslan, braća i sestre...samo im još Asi nedostaje. I Zija i Gondza kad se skuliraju. Bit će to lijepa druženja jednog dana.
A Kerim je legenda, i ne spominjem ga toliko kad se sve o njemu već zna. :D:top:

Džemal i Sarma su legende. I da znaš, kada sam vidjela onog agenta 000 kako prati Sarmu, odmah sam se tebe sjetila. :zubo:

Ih, ja i agent ko prst i nokat. Samo pssst. :rofl::cerek::o

:::..
Mina, ne baca mi ova brutalna iskrenost na THE-a. :lol:

MariaIsabella
10.02.2011., 23:24
Jos je i caknuta Neriman skuzila da bi mogla srce slomiti Demiru :s:s:s Sto se tice Suhejle i Defne ako hoce K svjesna je da mora prihvatiti i D jer nije uopce upitno koga bi on izabrao (jer to vec jednom dokazao) jos pogotovo sad mu je jos i zena

Adadjo slazem se ovo u vezi Aslana pa i Demir ga je zvao da ide s njim u sobu smjestiti tejze

monimalu
10.02.2011., 23:28
...
Najtuznije je bilo danas kad je rekao Ihsanu da je Asi krenula dr putem :cry: i sa onim da zbog osobnih razloga ne moze nastaviti suradnju je rekao sve ...

:D Eh da, i ta scena ... njihovi razgovoti i susreti su postali toliko srdacni da svaki put ocekujem otac - sin :grli: ...

...
ASLAN - ide nabolje u svakom pogledu, čak postaje i društven i lijepo skloni nož kad ga zamoliš;

DEFNE - kuha i svi živi iako poslije nakon preživljenog horora u očekivanju prvih simptoma trovanja odmah gledaju horor film; više se nemaju čega bojat kad su najgore preživjeli
...
ASI stvarno pokušava glavom kroz zid. OK, povrijeđena je, ali ženo božja,
Ishan, Neriman, Defne svi ti govore da razmisliš, to su ljudi koji baš nisu skloni bacat se pred metak za drugog, pogotovo Neriman. ...

:D Aslan - Defne - Kerim = ... :lol: ... LUD ZBUNJEN NORMALAN! :mig:

Adadjo
10.02.2011., 23:28
Kako će Demir pustiti Asi da se koprca, već vidim.

Naravno, ovim ne kažem da je Demir neće imati NA OKU da ne prekardaši. :frajer::cerek:

ema_kali
10.02.2011., 23:29
ema kali oprosti sto puta sto ti krivo ime napisala nije bilo namjerno sad tek vidila

Maria draga, no sikiriki :kiss:

Pa vidiš da ja skoro svima vama skraćujem imena, naravno, iz ljubavi. :cerek:
Dobro, malo i iz lijenosti. :lol:

Ih, ja i agent ko prst i nokat. Samo pssst. :rofl::cerek::o

I mislila sam da je tako! :lol: :lol:

Drage moje, želim vam svima laku i ugodnu noć, odoh u krpe :zzz:

MariaIsabella
10.02.2011., 23:30
:D Eh da, i ta scena ... njihovi razgovoti i susreti su postali toliko srdacni da svaki put ocekujem :grli: ...

:D Aslan - Defne - Kerim = ... :lol: ... LUD ZBUNJEN NORMALAN! :mig: I ja isto to ocekujem:D a ovo dr :rofl::top:

@ema kali :mig: skraceno sam MI tako me ostale cure na forumu zovu :D

Zezica
10.02.2011., 23:37
A jbg, ja uvijek imam postkoitalnu reakciju.
Da je Suhi bila u stanju vidjeti onu sliku gdje svi sjede u dnevnom boravku, smiju se, prate film, mladi, raspoloženi, načas zaboravili da im Chikita/Bonita leži u sobi.... Možda bi joj došlo iz dupeta u glavu, da život treba nastaviti, a ne vraćati se u prošlost.
To mi je baš bila super scena.

I još Gondža. Bravo curo! Točno tako treba. Odžalovati, isplakati, a onda skupti svu snagu i dignitet koji imaš i reagirati. Bez ucjena, histerije i optuživanja.

( joj, ja se još ježim od gušta kako je Demir opiz...io onog ljigavca, sutra se rano dižem, sve obavim i obavezno odgledam reprizu! Što je on sexy kad je ljut, onaj orlovski, arapski pogled, zakuha krv u žilama )

Noć cure, meni za danas dosta. Idem odvrtiti još jednom u glavi onu scenu, daBogda se ponovila. I onda naravno čekamo http://yoursmiles.org/tsmile/rain/t111042.gif (http://yoursmiles.org/t-rain.php?page=2), bila neka scenica od pol sekunde na najavi za Asi.

MariaIsabella
10.02.2011., 23:38
Jedno je Asi trebala shvatiti a to je kad joj je rekao da mu je toliko tesko da ni sam sebi ne moze odgovoriti a ona dobro zna prije nego sto joj je rekao svoje osjecaje da je imao isti problem :ne zna:po tome je mogla skuziti da je nesto vazno u pitanju i jednostavno je trebala kao i prvi put reci da moze cekati a ne ocekivati da on to trazi od nje znajuci kakav je on po tom pitanju

mariana7
10.02.2011., 23:41
Jel se meni učinilo ili u onom razgovoru između Alija i Demira o Asi, kada je Ali rekao da voli uspješne ljude i da je Asi odlična jahačica, Demir prvo rekao SAVRŠENA JE pa se ispravio da,da dobra je jahačica.

duchessa
10.02.2011., 23:42
Većina nas se večeras ljuti na Asi ..i krivimo je kaj je ljigi dala da uzjaše THE konja :(, te uz sve to vjeruje mu. Baš me je naživcirla :(
Dok, Večeras mi je Demir bio mrak :cerek:
A onda se sjetih (idem je opravdat da mi je lakše, ne volim se ljutiti na nju, a ni na Demirčeka):
Demir je započeo s osvetom njenoj obitelji,znao ju je tretirat loše- mislim na epizodu kad je mislio da otpušta Dževrije bez razloga,pljuska!!; kriv je i što je izgubila konja kojeg je jako voljela, poljubio ju je, pa joj je rekao da se zaletio.
Izjavio joj ljubav i nakon toga je ignorira..e taj dio fakat boli---neće ni da je pogleda :mad: :(

nemojte me krivo shvatiti: demir se ljuti kako Asi vjeruje Aliju kojeg pozna par dana, a njemu nije vjerovala.
Pa hallo, lakše je povjerovat na prvu liku kao Ali (poznaju mu tatu koji je bio dobar čovjek), nudi im posao..
Demirov prvi nastup je bio: došao sam vas uništiti..

Eto, naživcirala me Asi, al nalazim joj opravdanja (radi sebe same :cerek:) jer me još uvijek boli Demirovo ponašanje prema njoj.

I Husein mu je rekao da je Asi rasplakao, Ali mu je natuknuo: Kad sam je vidio uplakanu, pitao sam se tko ju je mogao tako rastužiti..Volim Demira...al mu ovo potonje ne mogu još oprostiti..

mariana7
10.02.2011., 23:45
Antakija rana zora.
Demir mlati svinjske polovice i trči po ruševinama drevnog grada
a u pozadini

http://www.youtube.com/watch?v=btPJPFnesV4

Čekamo drugu rundu.:D

MariaIsabella
10.02.2011., 23:59
@mariana7 je to je rekao :cerek:

@duchessa nemoj zamjeriti ja cu sada da branim Demirbeya:mig:

Demir je zapoceo sa osvetom njezinoj obitelj istina ali tad su on i Asi bili stranci koji si nisu nesto znacili
Kako mislis plljuska :ne zna:
Za konja nije kriv jer nije ocekivao da ce konj pobjeci i da ce se to desiti
Sto se tice Alija da poznavali su mu tatu prije sto godina sto ne mora znaciti da su isti jer Suhejla i Demir su najbolji primjer za to rod su a nisu nimalo slicni

Gleda on nju i to dosta a da se bas zagleda odustao bi i opet mu bila ona prioritet i toga je itekako svjestan samo sto sad opet mora mijenjati taktiku jer se pojavio netko dr

Ne umanjujem Asinu patnju nimalo samo sto je Asina patnja pomijesana sa ljutnjom dok njemu srce krvari na sto strana i nacina i dodatni strah da mu je netko dr ne uzme
Asi ima ljubavne probleme da ali ima i obiteljsku idilu a sto on ima... nista

vanillaflower
10.02.2011., 23:59
Asiholičarke, šta mi to radite, ne mogu leći dok ne pročitam vaše postove. ema_kali, mina_jasmina, adadjo, ma ne mogu vas sve nabrojati... sve ste mi :top:

Adadjo, baš sam čekala tvoje tumačenje Demirovog odavanja Suhejline tajne, jer si mu našla extra opravdanje kad je šutio i nikome ništa nije rekao; no, sad je progovorio... ali, vidim da ti opet razumiješ svog Demira :mig:

"Muškarci su s Marsa, žene su s Venere" izgleda da je Asi i Demir nisu pročitali :(

Suhejla - džanim benim, ove Asiholičarke te nikako ne vole. šta god da uradiš, njima ne valjaš. a i kad ništa ne uradiš, opet im ne valjaš. mislim, to si i dokazala. ta, otkad se sjedenje, ležanje, i piljenje u zid smatra "radnjom". to jedino može proći u gramatici, gdje nema razlike između "sjediti", "ćutati", "udariti" (to Demire) itd., jer je sve glagol, odnosno radnja. ali, dabome, razlike ima, u to smo se večeras i uvjerili.
Suhejla, znam ja da ti nisi toliko zlobna (možda jesi malo, al' ko nije:D).
a evo jedno opravdanje za Suhejlu, tiče se Melek. Svi ste tako kivni na Suhejlu, jer je od Melek napravila poludebila. jok, džanim! kako se Melek trznula kad je Ali u pitanju, zašas Melek smisli razlog da dođe do Kozdzuolu imanja. da, treba joj knjiga od Asi :rolleyes: i to baš u vakat kad je sastanak, a et' i Ali tu:kava:, a teyze što je sama i bolesna, to Melek ne zanima. naša Melek nije poludebil, ona je više razmažena i uživa u tome.

još malo pa hoš geldiniz Ziya-bey :)

MariaIsabella
11.02.2011., 00:06
@vanillaflower Za Melek se apsolutno slazem :top:

mariana7
11.02.2011., 00:07
Vanilla teško ćemo se naspavati dok Asi ne završi.

Evo za laku noć

http://www.youtube.com/watch?v=DLOth-BuCNY

http://www.youtube.com/watch?v=aBccr-aLu4I

mariana7
11.02.2011., 00:37
http://i54.tinypic.com/312iljl.jpg

Adadjo
11.02.2011., 00:42
Da je Suhi bila u stanju vidjeti onu sliku gdje svi sjede u dnevnom boravku, smiju se, prate film, mladi, raspoloženi, načas zaboravili da im Chikita/Bonita leži u sobi.... Možda bi joj došlo iz dupeta u glavu, da život treba nastaviti, a ne vraćati se u prošlost.
To mi je baš bila super scena.

( joj, ja se još ježim od gušta kako je Demir opiz...io onog ljigavca, sutra se rano dižem, sve obavim i obavezno odgledam reprizu! Što je on sexy kad je ljut, onaj orlovski, arapski pogled, zakuha krv u žilama )

To, ali i ona scena od jučer na plaži u Iskenderu...Demir i Melek, priključila se i ona kasnije. Ali, to sad ne dopire do nje. Ja za nju nisam imala razumijevanja sve do sad, zato jer je ona ranije mentalno funkcionirala, ali je sve radila na posve pogrešan i kriv način, nije se svjesno htjela korigirati. Ona do odluke u samoubojstvu nije pokazivala znake depresije, dapače, bila je vrlo živahna. Ono jedno ili dva plakanja i pogled u daljinu imam i ja ili bilo ko jednom dvaput tjedno.
Međutim, ovo sad je nešto drugo, žena je ozbiljno bolesna, ona sad ne da neće, nego ne može normalno funkcionirati. Zeleđena u patnji i očaju koji su posve zavladali njome i koji je sprečavaju da se odledi. Sad više nema njene krivice, kriva je bolest.

A ovo drugo...da, dobro ga je opandrčio, svaka čast!! :frajer:

Jel se meni učinilo ili u onom razgovoru između Alija i Demira o Asi, kada je Ali rekao da voli uspješne ljude i da je Asi odlična jahačica, Demir prvo rekao SAVRŠENA JE pa se ispravio da,da dobra je jahačica.

To je bio vrhunski odheb broj 1 večeras. Rekao je: Savršena je. Evet, dobra jahačica.

Pa sad vi tumačite svako sebi šta je on time rekao. (a nije ono na šta ste prvo pomislile, sram vas bilo. :D)

Pa hallo, lakše je povjerovat na prvu liku kao Ali (poznaju mu tatu koji je bio dobar čovjek), nudi im posao..

Draga gospođice, čak je i Danica Čvorović inspektor Kluzo prema vama.

http://www.youtube.com/watch?v=710YnrrreDE&feature=related

(:o)

Adadjo, baš sam čekala tvoje tumačenje Demirovog odavanja Suhejline tajne, jer si mu našla extra opravdanje kad je šutio i nikome ništa nije rekao; no, sad je progovorio... ali, vidim da ti opet razumiješ svog Demira

http://www.youtube.com/watch?v=1_YzHE9Rl8Y

naša Melek nije poludebil, ona je više razmažena i uživa u tome.

Ma naravno da Melek nije poludebil, već 'poludebil', valjda se razumijemo. Svima nama ovde je ona draga i mila i simpa sve. Meni prvoj, ja je baš volim. Nije svaka kritika zlonamjerna. Komentiramo kolokvijalnim jezikom, nekad bez navodnika u oštrijim postovima i to je sve, dzenem benem Vanilladzim. :o:mig:

JARAC
Iako ostavljaju utisak hladnih i proracunatih ljudi koji nemaju vremena za tricarije, kao sto je ljubav, retko ko kao ovi ljudi moze tako duboko da voli i pati. Ako potencijalna partnerka izdrzi sve one testove na koje je muskarac Jarac stavlja i preskoci sve prepreke koje joj on baca pred noge, ceka je velika nagrada. Iako se u pocetku brani od ljubavi, on je vest i strastven ljubavnik, koji kada voli daje sve od sebe. Nakon erotske igre povucice se u svoju samocu. S njim treba oprezno, nenametljivo i pustiti ga da bude sam sa svojim mislima. On slabo stoji sa verbalnim izjavama ljubavi, ali znaju da cene ono sto imaju i partneru ce to uvek pokazati na svoj nacin.

Dobro, i da završimo s ovim, Demir nam je jarac s podznakom u škorpiji, jel može?? :D

(ovaj je opis D. karaktera odličan, ali onaj sa škorpijom mi se uklopio dobro u jedan post, pa da sad ne ispadne da nije. :rofl: Da sad baciš i rakove i vage i bikove, našli bi barem jednu, dvije rečenice koje odgovaraju. Ono, kad kupiš novine s lošim horoskopom, kupi druge itd, dok ne dobiješ ono što želiš :D)

mariana7
11.02.2011., 00:54
http://i56.tinypic.com/2nhgg38.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=sG8QgSzY3nI

Evo za sve asimanijake za sastanak AA ( asimaniacs anonymous )

Priznanje je prvi korak prema izlječenju:

http://www.youtube.com/watch?v=-_wssByW7JQ

hajat
11.02.2011., 01:03
http://www.youtube.com/watch?v=gigYhmsPCSU

evo vam malo kise muratove ups demirove
ps.nazalost nije iz asi serije nego iz onog filna sto je sa beren snimao

hajat
11.02.2011., 01:08
djevojke zelim vam laku noc.bile ste suprove.ma sta da kazem.svi komentari su vam bomba kako ovdje u slovackoj vole reci.

Adadjo
11.02.2011., 01:44
http://l.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/44.gif vs :mljacko: = http://l.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/66.gif (http://l.yimg.com/us.yimg.com/i/mesg/emoticons7/71.gifhihi)

:mljacko::top:

(Srce je moje violinaaa :cerek:)

hajat
11.02.2011., 01:57
http://www.youtube.com/watch?v=m8hBBP_Bf28
morala sam ovo stavit nisam odoljela

bosco
11.02.2011., 06:46
Dobro jutro :cerek:Vidim kao i uvijek vi se raspisale, ja navečer ne stignem. ali mi ujutro idete kao šlag uz kavukava:
Moram prokomentirati da mi se dopalo kako je Demir konačno skupio cijelu obitelj i podjelio brigu na svih ,Konačno se sjetio da ne živi sam na zemlji :confused:
Što se tiče Alia on je pokazao sve svoje "vrline" :mad:koje ima , ali ga je Demir davno pročitao i procjenio kao čovjeka i kao poslovnjaka koji se krije iza tatice :flop:
Najljepša scena kad mu je odvalio šamarčinu :s:s bio je tako izvana skuliran a iznutra je izbila oluja , trebao je još :lol::lol:Sve mu je rekao što ga ide mirnim glasom ,bez podizanja tona ali vrlo efikasno
Neriman i Ishan očigledno shvaćaju što se dešava između njih ali se ne žele direktno mješati, nego pokušavaju bočnim savjetima, Ishan Demira a Neriman Asi :cerek:
Asi nema nikakve zle namjere sa Alijem ali je malo prenaivna, ona je normalna cura koja je dobila poslovnu priliku i misli da su svi pošteni i dobronamjerni kao ona , samo sa nadam da neće prekasno shvatit da živi u nesavršenom svjetu. :o

Melodydea
11.02.2011., 08:15
sjajne ste kao i uvijek i svima jedan veliki :s

komentirat ću samo demirov kacot :top: :cerek:

kad je rekao savršena je, ja se otopila :cerek:

još da nije bilo suhejle

neću ići dublje jer moram bubati napamet gluposti za ove rokove
al zato svaki put kad odem na comp i čitam vas ko melem na ranu ste mi:mig:

sad kad nisam doma čak i preko moba gubim oči i čitam šta pišete:facepalm: