PDA

View Full Version : Pod sretnom zvijezdom

stranice : [1] 2 3

Jay&AmberFan
04.01.2011., 14:29
"Pod sretnom zvijezdom" naziv je telenovele koja će se prikazivati na Novoj TV. Snimanje počinje potkraj siječnja, a jednu od glavnih uloga tumačit će Osječanka Sandra Lončarić Tankosić.

Radnja sapunice bavit će se odnosom mlade majke i njezine kćeri koju nije vidjela godinama. U seriji od 240 nastavaka glumit će Mila Elegović, Linda Begonja, Mirna Medaković i drugi.

Izvor: Story.hr

Na ovo sam danas naletio.... za kad se ovo planira? Jesen 2011 ili kao zamjena Najboljim godinama? :ne zna: Pogotovo mi je čudno da ide na Novoj TV LOL.

Estrella Azul
04.01.2011., 14:32
Može biti da je zamjena Najboljim godinama. :ne zna:

Jay&AmberFan
04.01.2011., 14:34
Ali NG se još snimaju i imaju za emitirat cirka 80-ak epizoda :ne zna: A opet, sumnjam da bi krajem siječnja išli snimat seriju koju planiraju stavit nakon NG najesen. :ne zna:

Estrella Azul
04.01.2011., 14:36
Onda stvarno ne znam, možda bude još negdje nešto o ovome pa ćemo više znati. :mig:

zepina
04.01.2011., 14:45
Može biti za Domutv jer nova je najavila da će se početi snimati neka serija za Domu ali nije najavila sapunicu tako da ne znam.

Jay&AmberFan
04.01.2011., 14:47
Može biti za Domutv jer nova je najavila da će se početi snimati neka serija za Domu ali nije najavila sapunicu tako da ne znam.

Ma čisto sumnjam da troše novce za domaću seriju koja bi se emitirala na kanalu od kojeg Nova TV očekuje najviše 5% gledanosti, no way :rofl:

Toni I.
04.01.2011., 14:48
Ma čisto sumnjam da troše novce za domaću seriju koja bi se emitirala na kanalu od kojeg Nova TV očekuje najviše 5% gledanosti, no way :rofl:

Zašto misliš da će biti tako malo gledan? :D

zepina
04.01.2011., 14:49

Slažen se, možda žele u 18:30 staviti sapunicu tako da taj termin osvoje :top:

Jay&AmberFan
04.01.2011., 14:52
Zašto misliš da će biti tako malo gledan? :D

Ne mislim ja, nego je to pisalo u novinama kad su dodjeljene koncesije, da je gol i RTL 2 i DOME TV da imaju gledanost do 5%, a ako budu imali više od toga, sjajno :D

Slažen se, možda žele u 18:30 staviti sapunicu tako da taj termin osvoje :top:

Ne vjerujem.... Nekako mi se više čini da bi mogli to staviti u 21:00 s obzirom da je "Asi" izgubila skoro pola gledatelja "Lud, zbunjen, normalan" :ne zna:

Toni I.
04.01.2011., 14:55
Ne mislim ja, nego je to pisalo u novinama kad su dodjeljene koncesije, da je gol i RTL 2 i DOME TV da imaju gledanost do 5%, a ako budu imali više od toga, sjajno :D

Pa oba kanala su zanimljivija od matičnih, RTLa i Nove, tako da... sve je moguće. :rofl:

zepina
04.01.2011., 15:16

Ne vjerujem.... Nekako mi se više čini da bi mogli to staviti u 21:00 s obzirom da je "Asi" izgubila skoro pola gledatelja "Lud, zbunjen, normalan" :ne zna:

Nikako u 21 zato jer se LZN vraća na ekrane sa novom sezonom koja se snima!

vox
04.01.2011., 23:30
a neznam... ja mislim da je prije da će to emitirati u 18:30 ali opet 240 nastavaka! nadam se da ovo neće biti još jedna glupost kao ona Dolina sunca... Zašto u našim serijama nikad nema neki mladi par... Ono zgodni glumci i glumice i to... Jedine naše telenovele su bile dobre kad ih je Jelena Veljača pisala (možda i jesu bili plagirani ili što već) ali meni su bili super Ljubav u zaleđu, Obični ljudi, Ponos Ratkajevih i meni osobno najbolja ali ukinuta Zakon ljubavi!

Chrystl
10.01.2011., 21:16
Kad bi to trebalo počet sa prikazivanjem?

Zirenija 33
10.01.2011., 21:23
Nekako mi je to previše epizoda za NOVU TV.

nicky2009
10.01.2011., 22:14
Pa Nova prikazuje NAŠE NAJBOLJE DANE od 260 epki...i što ti ima ovdje biti čudno?

Zirenija 33
10.01.2011., 23:15
Najbolje godine se snimaju po sezonama. I emitiraju u primetime terminu.

A ako je ovo najavljeno kao telenovela to znači da će bit sličnije Zakonu ljubavi kojeg je NOVA TV ukinula jako brzo.

Tako da ja mislim da ovo neće biti duga vijeka osobito ako neće ići u prime time terminu.

A naše najbolje dane su otkupili. A ovome će NOVA financirati snimanje, pa će je to jako puno koštati, pa će stoga ova telenovela zahtjevati jako visoku gledanost.

m_m
24.01.2011., 13:16
Započinje li danas snimanje serije?

Ima li itko nekakvu informaciju o ovoj seriji?? :)

Jay&AmberFan
24.01.2011., 13:51
Započinje li danas snimanje serije?

Ima li itko nekakvu informaciju o ovoj seriji?? :)

Ovo se više nigdje ne spominje, osim onog kratkog teksta u Storyu prije par tjedana. :rofl: Ima tko kakvih novosti?

m_m
24.01.2011., 14:21
Na statisti.com već dugo stoji obavijest kako danas (24.1.2011.) počinje snimanje nove serije. Doduše piše kako će se emitirati na Domi, ali spustimo se na zemlju.
To mora bit ova telenovela. Dajte, neka infromacija mora postojati :D

Adriancija
07.02.2011., 18:36
POD SRETNOM ZVIJEZDOM: Počelo snimanje nove hrvatske telenovele (http://mojatv.wordpress.com/2011/02/07/pod-sretnom-zvijezdom-pocelo-snimanje-nove-hrvatske-telenovele/)!

Jay&AmberFan
07.02.2011., 19:02
Mila, Sandra, Mirna i Linda, o bokte :cerek:

Al opet Diana Pečkaj "ne znam šta su telenovele, pa pišem bedastoće" Vuković :(

No očito se snimaju dvije... jer ova će valjda posebno, umjesto Najboljih godina će najesen krenut neka serija s Ivanom Hercegom..

Viđe ovdje:

U seriji “Larin izbor”, koju će režirati Tomislav Rukavina, Andrej Dojkić trebao je glumiti glavnu mušku ulogu, no zbog drugih obveza prepustio ju je Ivanu Hercegu.

Nakon što je glavnu mušku ulogu u dramskoj seriji radnog naslova “Larin izbor” odbio Andrej Dojkić, ona je ponuđena Ivanu Hercegu, koji je gledateljice osvajao kao partner Ane Vilenice u “Dolini sunca”, a trenutačno igra u “Najboljim godinama”. Herceg je, doznajemo, prihvatio glavnu ulogu, a glavne ženske uloge podijeljene su između atraktivne studentice glume Ornele Vištice (slika dolje), 21-godišnje Mostarke koju je tjednik Globus lani proglasio najseksi Hrvaticom, te 22-godišnje zadarske glumice Doris Pinčić (slika lijevo) koja je završila Akademiju u Osijeku, a zasad je poznata samo po svojim kazališnim angažmanima.

Serija, koju će režirati Tomislav Rukavina, snimat će se na lokacijama u Splitu i Zagrebu, a prva klapa prve epizode trebala bi pasti već u veljači. Iako se nagađa da bi serija u rujnu trebala doći u termin uspješnih “Najboljih godina”, s Nove TV ne mogu potvrditi tu informaciju jer programska shema za jesen još nije zacrtana

Plavi kaputić
07.02.2011., 20:24
nema zijada gračića u ovoj telenoveli? nemoguće....:D

Jay&AmberFan
07.02.2011., 20:25
nema zijada gračića u ovoj telenoveli? nemoguće....:D

Joj, nisi ovo trebala ni napisat, ako i nije dobio ulogu dosad, sad će je dobit :lol:

Adriancija
07.02.2011., 23:46
PSZ neću gledati jer ima 240 - halo, 240 - epizoda, a LI samo zato što će protagonist biti Ivan Dahtavi Herceg, zbog kojeg se btw. ne vraćam gledanju Najboljih godina (ionako sam propustio cijelu drugu sezonu, pa mogu i ostatak, uz nadu da će do kraja otići da ipak mogu vidjeti što će biti na kraju..:kava:)

Jay&AmberFan
07.02.2011., 23:53
Dahtavi :lol:

Iss, 240 epizoda... ma mene to ne bi brinulo (izdržah ja i gore :lol: ) da to radi netko drugi.. al Diana... ubij bože... :/ Svi znamo na šta je onaj horor od Doline qrca ličio :/

Adriancija
08.02.2011., 00:00
Malo pretjeruju, ne znam baš za puno telenovela (!) koje imaju 240 epizoda! Očito je neko nepisano pravilo da svaka nova domaća telenovela mora imati više epizoda od prethodne. Sapunice su nešto drugo. One se snimaju dok su popularne, nemaju predviđen kraj i zbog toga Zabranjenu ljubav mogu gledati 800+ epizoda. Ali ovih 240 (pa i 210 sam jedva odgledao!!) su pre-pre-previše, pogotovo ako je Diana P.V. (opet) scenaristica! Ako nije znala što će sa 210 epizoda Doline sunca (okej, to možda jest najpopularnija hrvatska telenovela, ali je isto ona u kojoj su se, onak', penzići poljubili više puta nego glavni likovi, i to je valjda netko primijetio pa mu je zasmetalo?!! :kava:), pobogu, što će onda sa 240?

vox
08.02.2011., 02:56
Počelo snimanje nove domaće telenovele 'Pod sretnom zvijezdom'
Lijepe, popularne glumice najjači su adut nove (hit?) serije
http://www.vecernji.hr/slika-640x348/vijesti/nakon-brbljave-visnje-sandri-loncaric-uloga-ozbiljne-suzane-slika-299297

Foto: Nova TV

U produkciji Ring Multimedije za Novu TV jučer je u Zagrebu započelo snimanje serije 'Pod sretnom zvijezdom'. Uz dramsku seriju 'Najbolje godine' Nova TV s telenovelom 'Pod sretnom zvijezdom' nastavlja razvijati domaću produkciju i igrani dramski program.

Tim iskusnih kreativaca ...

Scenarij je prema vlastitoj priči u rukama iskusne Diane Pečkaj Vuković čija su dosadašnja djela iznimno uspješno ekranizirana u najpopularnije hrvatske telenovele. Glavna uloga pripala je Sandri Lončarić Tankosić, koja će glumiti farmaceutkinju Suzanu, a tu su još Mila Elegović, Linda Begonja i mlada Mirna Medaković, koja je proglašena najljepšom hrvatskom glumicom u anketi jednog domaćeg portala. Serija se snima pod glavnom redateljskom palicom Branka Ivande.

Priča o četiri prijateljice - zvuči poznato?

Uzbudljivu i emocijama nabijenu seriju o neobičnim sudbinama članova jedne 'kvartovske ekipe', prijateljicama koje su odrasle u istom naselju, zasigurno će zavoljeti svi ljubitelji domaćih telenovela. U središtu radnje serije 'Pod sretnom zvijezdom' su četiri ženska lika različitih karaktera i socijalnog zaleđa. I danas bliske prijateljice iz kvartovskog društva su Suzana, Elizabeta (Mila Elegović), sestre Nina (Linda Begonja) i Tonka (Mirna Medaković) te njihove obitelji i veze. Upoznajemo ih dvadeset godina poslije kao ljude različitih životnih putova i stilova, ali zauvijek povezane zajedničkom prošlošću, burnim odrastanjem i mladenačkim ljubavima.

Ajme ta Dijana daju ženi koja kaže da ne gleda serije/telenovele/sapunice da piše scenarij za telenovelu... Jelena veljača je za nju kraljica!
Kad se samo sitin onog shita od Doline sunca...

DrBoz39
08.02.2011., 10:04
Iskreno niti jedna ova serija mi ne izgleda da može zamijeniti Najbolje Godine ne vjerujem da će Nova TV riskirati pogotovo sad kad su NG dobile opet svoju gledanost natrag.

rubi123
08.02.2011., 10:32
zar se to uopće može nazvati telenovelom!?:ne zna: dramska serija i :amen:

zepina
08.02.2011., 11:01
Pa ova serija ne ide u 20 sati nego najvjerojatnije u 18:30

Jay&AmberFan
08.02.2011., 12:40
Pa ova serija ne ide u 20 sati nego najvjerojatnije u 18:30

Točno to.

Umjesto NG najesen ide nova serija, Larin izbor.

Adriancija
08.02.2011., 12:48
Prevelika slika gore, molim smanjiti :D

Ne vjerujem da će PSZ ići u 18:30 jer je to termin In Magazina. :ne zna:

Jay&AmberFan
08.02.2011., 13:50
Prevelika slika gore, molim smanjiti :D

Ne vjerujem da će PSZ ići u 18:30 jer je to termin In Magazina. :ne zna:

Nije prevelika, taman dopušteno - 640 piksela.

Možda otkažu In Magazin... mada bi im najpametnije bilo stavit ovo u 21:00 umjesto Asi.

Adriancija
08.02.2011., 13:54
Nije prevelika, taman dopušteno - 640 piksela.

Možda otkažu In Magazin... mada bi im najpametnije bilo stavit ovo u 21:00 umjesto Asi.

Okej, meni ipak deformira stranicu ali okej...

A baš će otkazati IN Magazin :YeahRight: kravAsi im završava sredinom svibnja...

zepina
08.02.2011., 13:58
Po meni ovo ide u 18:30 jer taj termin po gledanosti drži RTL sa svojim vijestima, HRT nema u tom terminu nista te im je ovo prilika da pridobiju gledatelje koji su navikli na gledanje telenovel u tom terminu a inmagazin možda prebace na domu. Ne zaboravite sa u 21 ide Mastershef

vox
08.02.2011., 21:46
Po meni ovo ide u 18:30 jer taj termin po gledanosti drži RTL sa svojim vijestima, HRT nema u tom terminu nista te im je ovo prilika da pridobiju gledatelje koji su navikli na gledanje telenovel u tom terminu a inmagazin možda prebace na domu. Ne zaboravite sa u 21 ide Mastershef

Pa neće valjda Masterchef ići svaki dan ili?

Adriancija
15.02.2011., 14:02
Jaka glumačka imena Pod sretnom zvijezdom (http://mojatv.wordpress.com/2011/02/15/jaka-glumacka-imena-pod-sretnom-zvijezdom/)

Opet Zidarić :rolleyes:

Jay&AmberFan
15.02.2011., 14:35
Lako za Zidarića, opet Zijad.... :kava:

Kad će pustit u javnost kompletan cast list?

Adriancija
15.02.2011., 14:37
Vjerojatno ovih dana, jer počinje u proljetnoj shemi, uz Najbolje godine. Zanima me termin...

Jay&AmberFan
15.02.2011., 14:40
Najpametnije bi im bilo da je stave nakon Asi, al pošto to čudo završava tek u svibnju, sumnjam. Tako da će sigurno ići u 18:30... Jer Gumuš završava u travnju, onda bi mogli pomaknut Shit Magazin u 17:00, bubam. :rofl::lol:

Adriancija
15.02.2011., 14:42
In magazin im je isto adut za proljeće, a sad kome će dati bolji termin - novoj telenoveli ili magazinu, pitanje je...:D

zepina
15.02.2011., 20:14
Po meni inmagazin staviti u 18 do 18:30 a nakon toga novu sapunicu.

mp3david
15.02.2011., 22:17
samo nek oni nastave sa najboljim godinama,a za ovo nek nađu neki drugi termin.,nijedna od ovih glavnih glumica mi se nesviđa...

Adriancija
15.02.2011., 22:39
Po meni inmagazin staviti u 18 do 18:30 a nakon toga novu sapunicu.

Ali IN magazin ne traje pola sata nego 50 min. Jedino mi je logično rješenje da će skratiti Gumuš na pola, IN magazin staviti u 17:40, a Pod sretnom zvijezdom u 18:30 (ili čak obrnuto, Pod sretnom zvijezdom u 17:40, a IN magazin u 18:30 ili 18:35-dakle gotovo u istom terminu kao dosad). Neće praviti drastične promjene ako ne moraju.
Ne vjerujem da će ići u večernji termin jer Najbolje godine imaju još 50-ak epizoda do kraja, Asi malo više, a vraća se i Lud zbunjen normalan.

vox
16.02.2011., 01:55
a neš ti meni problema njima skratiti emisiju sa 50 na 30 minuta... a i lako oni pomaknu čitav popodnevni raspored mogu Zauvijek zaljubljeni počinjati točno u 13:00h i eto dobiješ prazninu od nekih 45 minuta... Isto tako Slomljeno srce završava uskor pa ma možda ne stave niti jednu drugu telenovelu umisto nje već pomaknu malo raspored tj. reprizu najboljih godina stave u 14:45 zatim u 15:30 stave gumuš u 17:00 vijesti u 17:25 in magazin 18:25 Pod sretnom...

Ma svašta je moguće kod ovih naših televizijskih kuća!

zepina
16.02.2011., 09:00
Ali IN magazin ne traje pola sata nego 50 min. Jedino mi je logično rješenje da će skratiti Gumuš na pola, IN magazin staviti u 17:40, a Pod sretnom zvijezdom u 18:30 (ili čak obrnuto, Pod sretnom zvijezdom u 17:40, a IN magazin u 18:30 ili 18:35-dakle gotovo u istom terminu kao dosad). Neće praviti drastične promjene ako ne moraju.
Ne vjerujem da će ići u večernji termin jer Najbolje godine imaju još 50-ak epizoda do kraja, Asi malo više, a vraća se i Lud zbunjen normalan.

Ne virujen da će nova telenovela ići u 17:40 iz razloga što im taj termin nije važan, njima je važno da poraze rtl danas koji ima jako veliku gledanost upravo iz razloga što nema prave konkurencije. Ako ova telenovela bude kvalitetna nesumljivo je da će veliki postotak oduzeti rtl-u u tom terminu.
Uostalom sve ćemo saznati ubrzo valjda :D

rubi123
16.02.2011., 09:18
ni meni se ne sviđaju glavne glumice, osim Mile, ali nju nikako ne mogu svrstati u sapunice, i sama je prije govorila da se ne može zamisliti da glumi u sapunici, tako da...

Adriancija
17.02.2011., 18:27
Evo printscreen bannera s www.novatv.hr

http://img705.imageshack.us/img705/4149/psz.th.jpg (http://img705.imageshack.us/i/psz.jpg/)

Jay&AmberFan
21.02.2011., 12:02
Promo - Tonka (Mirna Medaković)
http://www.youtube.com/watch?v=sgyZ9wu0uUY

Adriancija
21.02.2011., 13:39
Sve o glazbi iz serije + video s pjesmom iz ulazne špice (http://mojatv.wordpress.com/2011/02/21/glazbeni-klasik-u-seriji-pod-sretnom-zvijezdom/)

Unlike za pjesmu :D

Jay&AmberFan
21.02.2011., 14:01
Meni se sviđa. :D Bolje od onog urlikanja od Gregorićke u Dolini sunca. :D

Jay&AmberFan
22.02.2011., 12:56
U seriji će glumit i Mirjana Majurec (U registraturi, Naši i vaši). Super casting. :top:

Ajd sad da još netko izbaci kompletan cast list i datum emitiranja. :D

Amelie
22.02.2011., 13:32
I u ovoj seriji će biti glumaca iz Srbije, glume Neda Arnerić i Aleksandar Srećković (Nemanja iz Ratkajevih). On će glumiti Hrvata, pa će morati da menja akcenat, poput Radivojevićke.

Jay&AmberFan
22.02.2011., 13:37
I u ovoj seriji će biti glumaca iz Srbije, glume Neda Arnerić i Aleksandar Srećković (Nemanja iz Ratkajevih). On će glumiti Hrvata, pa će morati da menja akcenat, poput Radivojevićke.

Ma daj. Za Arnerićku je već pisalo u hrvatskim medijima, bit će mama od Suzane (Sandra Tankosić). Za Srećkovića nisam znao, al i on je super glumac. :top:

m_m
22.02.2011., 19:20
U seriji će glumit i Mirjana Majurec (U registraturi, Naši i vaši). Super casting. :top: :D

Odličnooo! :D:D:D:D:D

Adriancija
23.02.2011., 14:49
Novi ženski likovi u novoj telenoveli Pod sretnom zvijezdom (http://mojatv.wordpress.com/2011/02/23/novi-zenski-likovi-u-novoj-telenoveli-pod-sretnom-zvijezdom/)

Simpatične su cure, valjda znaju i glumiti :D Tamara mi je jedina poznata od svih...

Jadran12
24.02.2011., 21:52
Ne znam što imate protiv autorice. Dolina sunca je bila hit kao i prijašnje. Pogledajte rejtinge! A i ova će bit dobra i gledana!

pipa
24.02.2011., 22:03
Novi ženski likovi u novoj telenoveli Pod sretnom zvijezdom (http://mojatv.wordpress.com/2011/02/23/novi-zenski-likovi-u-novoj-telenoveli-pod-sretnom-zvijezdom/)

Simpatične su cure, valjda znaju i glumiti :D Tamara mi je jedina poznata od svih...

A nadajmo se Anita i Tamara su naturscici,Tara mi je nepoznata a Katarine se sjecam kao voditeljice na slovenskom Kanalu A....

Odlicna ekipa glumaca i moglo bi ovo biti dobra domaca telenovela :cerek:

Jay&AmberFan
24.02.2011., 22:16
Ne znam što imate protiv autorice. Dolina sunca je bila hit kao i prijašnje. Pogledajte rejtinge! A i ova će bit dobra i gledana!

Dotična NE ZNA pisat telenovele. Što je i sama priznala dodavši da je taj žanr nikad nije zanimao. A što se tiče ratinga, to što je gledano, ne znači da je automatski i kvalitetno.

No naravno da ću i ovom dati šansu.

Jay&AmberFan
25.02.2011., 18:57
Na RTRS-u ide reklama gdje piše da serija kreće 13.3. :ne zna: Kad će onda kod nas, 14.3. ili prije?

Adriancija
25.02.2011., 19:04
Na RTRS-u ide reklama gdje piše da serija kreće 13.3. :ne zna: Kad će onda kod nas, 14.3. ili prije?

Ma daj? :ne zna: Pa 7.3. ne počinje sigurno, za dalje ne znam. Glupo mi je kad kod njih prije završi hrvatska serija nego kod nas. :flop:

deni44
25.02.2011., 19:08
Ma daj? :ne zna: Pa 7.3. ne počinje sigurno, za dalje ne znam. Glupo mi je kad kod njih prije završi hrvatska serija nego kod nas. :flop:

Ne razumijem kako svaki puta dobiju prava prije nas? Nova nije dala prava hayatu za Najbolje godine prije nego prođe dio serije kod nas, ali naravno pošto je ovo od Ring Multimedia onda budu dobili prava prije nas. Ja bi zabranio da idu prije, neka imaju tjedan razlike.

Jay&AmberFan
25.02.2011., 19:13
Još mi je gluplje da oni već reklamiraju promo reklame s datumom, a kod nas tek idu teaseri s Uskoro. :lol:

Adriancija
25.02.2011., 19:18
Ma, i više od tjedan dana, ja bi im dozvolio emitiranje tek od jeseni.

Kod nas sve skrivaju k'o zmija noge.

vox
25.02.2011., 20:57
Ma, i više od tjedan dana, ja bi im dozvolio emitiranje tek od jeseni.

Kod nas sve skrivaju k'o zmija noge.

ma daj pa tek od jeseni... pogledaj kako su to Kanada i SAD riješili mogli bi mi tako nešto dogovoriti i sa susjedima...
E da i Dijana je stvarno loš izbor za scenaristicu Jelena je MOŽDA bila plagijatorica ali je znala pisati odlične zaplete... Zakon ljubavi je bila odlična... (ali ukinuta nažalost)

EDIT: Jay u pravu si... zabunio sam se...

Jay&AmberFan
25.02.2011., 21:49
Ljubav u zaleđu nije bila nit ukinuta nit ju je pisala Veljača. Veljačine telenovele su Obični ljudi i Ponos Ratkajevih. Ti valjda misliš na Zakon ljubavi. :mig:

Sve se meni čini Adri da bi ti mogla doć korekcija programa (bar se nadam) jer bi bilo stvarno glupo da krene na RTRS-u ili bilo gdje prije nego kod nas :flop:

vox
25.02.2011., 21:53
Ljubav u zaleđu nije bila nit ukinuta nit ju je pisala Veljača. Veljačine telenovele su Obični ljudi i Ponos Ratkajevih. Ti valjda misliš na Zakon ljubavi. :mig:

Sve se meni čini Adri da bi ti mogla doć korekcija programa (bar se nadam) jer bi bilo stvarno glupo da krene na RTRS-u ili bilo gdje prije nego kod nas :flop:

Stvarno pogotovo ako i Nova tv plaća tu telenovelu pa bi logično bilo da premijeru imaju oni!

Adriancija
25.02.2011., 22:57

Nadam se tome ali samo zato što želim da kod nas počne tjedan dana prije ili isti dan kao i kod susjeda. Ne planiram gledati još jednu Dijaninu seriju jer znam da će biti ista ili gora od Doline sunca, a još ima i 240 epizoda. I još nakon onoga kad se registrirala na ovaj forum i likovala nam u temi Dolina sunca, u stilu kako mi ne moramo gledati njezinu seriju, ali činjenica je da se ona sad vozi u novom autu. :kava:

sortiadictos
25.02.2011., 23:00
I još nakon onoga kad se registrirala na ovaj forum i likovala nam u temi Dolina sunca, u stilu kako mi ne moramo gledati njezinu seriju, ali činjenica je da se ona sad vozi u novom autu. :kava:

zezaš?!

Adriancija
25.02.2011., 23:02
zezaš?!

Ma ne, i sad bi ti to potražio samo da mi se da "kopati" po toj temi o Dolini sunca.

Jay&AmberFan
25.02.2011., 23:42
zezaš?!

Nope, potraži među zadnjim stranicama topica Dolina sunca. :D

Adriancija
26.02.2011., 00:04
Evo, nije bilo teško naći: link (http://www.forum.hr/showpost.php?p=27844925&postcount=3713) Mislio sam da je to bilo puno prije...
I da, opet sam zaboravio da se ne zove Dijana nego Diana! :rofl:

mp3david
26.02.2011., 01:34
Meni se sviđa. :D Bolje od onog urlikanja od Gregorićke u Dolini sunca. :D

pjesma dolina sunca je jedan veliki hit.,a za ovo mogu reci shit...još će ova serija uz taku glazbu biti ko 1001 noć

vox
26.02.2011., 01:54
pjesma dolina sunca je jedan veliki hit.,a za ovo mogu reci shit...još će ova serija uz taku glazbu biti ko 1001 noć

pa meni je ova pisma puuuno bolja od doline sunca... Iskreno meni Ring ne zna raditi telenovele što zbog očajnog scenarija što zbog snimanja, scenografije i tako... jednostavno su mi očajne pogleda san par epizoda Doline sunca i nekako mi nije bilo to to... fala Bogu da je nova uzvratila sa Najboljim godinama koje su mi bile miljama ispred bile su baš onako obiteljska serija... Kad se sjetim ovoga
moram li... (http://www.youtube.com/watch?v=F25jtNQsnf8&feature=related)

a ovo tek... krsto upomoć... (http://www.youtube.com/watch?v=35ZToAmJOgc&feature=related)

Božićna priča... (http://www.youtube.com/watch?v=lR9On5THLRc&feature=related)

odlični kraj... (http://www.youtube.com/watch?v=RoKeiN-FfGI&feature=related)

jedna od najajčih scena... ona je žena moga brata... vanesa rula ... baš mi je ža što je ne vidimo više u serijama a tek dolores i ona je bila odlična... (http://www.youtube.com/watch?v=BRfQE564XeY&feature=related)

Diana draga evo ti par klipova pa se uči :rofl:

sortiadictos
26.02.2011., 10:39
Evo, nije bilo teško naći: link (http://www.forum.hr/showpost.php?p=27844925&postcount=3713) Mislio sam da je to bilo puno prije...
I da, opet sam zaboravio da se ne zove Dijana nego Diana! :rofl:

Hvala za ovo!

Moš' mislit! Kaže Diana (bez J) da je "natječaj otvoren" sigurno je tako...
Sve ove hrv. telenovele imaju jedan problem - nemaju glavni par protagonista, ili ako ga slučajno u početku imaju, nestane ga nakon par epki i utopi ga se u masi. Druga stvar je casting protagonista - redovito tu nema nikakve kemije među glumcima što je osnovno za jednu novelu. Ako je suditi po domaćim telenovelama koje smo vidjeli - Hrvati su najdosadniji narod na svijetu, bez smisla za romantiku i bez strasti, i ne zaboravimo tu je još i glumu hrv. glumaca koji ne glume već recitiraju.

rubi123
26.02.2011., 11:34
Hrvati su najdosadniji narod na svijetu, bez smisla za romantiku i bez strasti, i ne zaboravimo tu je još i glumu hrv. glumaca koji ne glume već recitiraju.

slažem se, zato ni ne gledam hrvatske serije ni ništa slično, jer kad glumu, emocije i strasti usporedim s glumcima iz Mexica, zaboli me glava i poželim da sam u Mexicu:)

Paloma Negra
26.02.2011., 13:04
Ja ovo ne bum gledala, iscrpila me Dolina sunca.

m_m
26.02.2011., 14:06
Sa službene stranice novatv.hr/psz (gdje imate i detaljne opise svih likova no lagano otkrivaju dijelove radnje pa ne čitajte ukoliko ne želite znati unaprijed):
Telenovela "Pod sretnom zvijezdom" uzbudljiva je i emocijama nabijena serija epizoda o neobičnim sudbinama članova jedne 'kvartovske ekipe', prijateljicama i prijateljima odraslima u istom naselju. Upoznajemo ih dvadeset godina poslije kao ljude različitih životnih putova i stilova, ali zauvijek povezane zajedničkom prošlošću, burnim odrastanjem i mladenačkim ljubavima. U središtu su radnje četiri ženska lika različitih karaktera i socijalnog zaleđa, i danas bliske prijateljice iz kvartovskog društva: Suzana, Elizabeta, sestre Nina i Lara te njihove obitelji i veze. Četiri žene i više su od prijateljica, veže ih zajednička tajna iz mladih dana, bolno iskustvo u kojemu su bile jedna uz drugu, ali koje za svaku i danas znači veliki teret na savjesti.

Serija započinje danom u kojemu se neobičnim spletom okolnosti svakoj od prijateljica dogodi nešto sasvim neočekivano, dramatičan obrat koji im u trenu promijeni život na kakav su navikle. Junakinje se na pragu srednjih godina snalaze u sasvim novim okolnostima, a čini se i da je došlo vrijeme za raščišćavanje odnosa iz prošlosti te razotkrivanje godinama čuvane tajne. Serija prati da li će sve to njihovo prijateljstvo izdržati. Njihova veza opstat će, ali tek nakon što svaka od njih prođe puni krug iskušenja, zahtjevan osobni put promjene i postavi svoj život na iskrene temelje.

Radnju serije pratimo kroz zbivanja u starinskim donjogradskim stanovima, elitnim i skromnima, na modernom privatnom veleučilištu "Viktorija", u otmjenom modnom salonu "Nera", uredima i restoranima te u eksterijerima Donjeg i Gornjeg grada.
Složena radnja, iako zabavna i napeta, stvara i priliku za propitivanje univerzalnih, svima poznatih tema. U intimnim dramama i ključnim životnim dilemama likova problematiziraju se opća mjesta privatnog i društvenog života, ljubavi i veza, prijateljstva, povjerenja, izvanbračnih avantura, odgovornosti, prijevara, laži, poroka, egzistencijalnih problema, izazova moći i bogatstva, odnosa roditelja i djece, majčinstva.

“Pod sretnom zvijezdom” prije svega je priča o ljubavi, strasti, prijevari, izgubljenom povjerenju i pronađenom prijateljstvu. Osim ljubavnih priča i potrage za ljubavlju serija donosi i napetu krimi priču, slučaj misterioznog ubojstva koji se provlači kroz cijelu seriju i donosi snažnu napetost.
Serija započinje s četiri prijateljice koje u restoranu u dobrom raspoloženju slave Elizabetin četrdeseti rođendan, ulazak prve među njima u svijet zrelih žena. Uz večeru i čašu finog vina vesele se ponovnom okupljanju i svom prijateljstvu, uz ponešto sjete prepričavaju anegdote iz mladosti. Prije nego što će se razići, svaka zaželi jednu želju, a onda sve zajedno puhnu u svjećice na rođendanskoj torti. Prijateljice i ne slute da će im se već sljedećeg jutra želje početi ostvarivati, iako ne baš na način kako bi to željele.
Hoće li imati razumijevanja i povjerenja jedna u drugu sada kada više ništa nije onako kao što je bilo – otkrit će serija "Pod sretnom zvijezdom".

m_m
26.02.2011., 14:09
Jay, evo ti opis za Mirjanu Majurec :D:D:

NERA NIKOLIĆ (60) … Mirjana Majurec

Otmjena i dobrodržeća zagrebačka dama, vlasnica je modnog salona 'Nera' koji je zahvaljujući bezvremenski profinjenom modnom stilu preživio promjene režima i modnih trendova. Iza sebe ima dva pokojna supruga i četvoro djece. Vrlo je snažna i manipulativna osoba. Nera je cinična, zahtjevna i hladna prema podređenima te autoritarna i posesivna prema djeci, s izrazitom željom da kontrolira njihov život. Teško pokazuje osjećaje, ali u rijetkim trenucima slabosti nazire se njezina vezanost uz djecu i veliki strah da će ostati sama.

P.S. Iako je to očekivano, evo iz Novog lista: Zanimljivo je pritom neslužbeno saznanje kako na Novoj TV navodno kane sapunicu emitirati u onom predvečernjem »starom« terminu od domaće sapunice, tamo negdje između 18 i 19 sati. :top:

iPodtouch
26.02.2011., 14:14
po sadržaju serija se čini zanimljivom... samo ako je ovo dijanina serija onda se baš ne može puno očekivati :rolleyes: znali se koja je naslovna pjesma ?

Adriancija
26.02.2011., 14:22
po sadržaju serija se čini zanimljivom... samo ako je ovo dijanina serija onda se baš ne može puno očekivati :rolleyes: znali se koja je naslovna pjesma ?

Zna se, pronađi moj post pri sredini 3. stranice ove teme :)

Pa sadržaji su više-manje od svih serija zanimljivi, lako je napisati. To još uvijek ne govori baš puno o kvaliteti same serije.

Jay&AmberFan
26.02.2011., 14:27
A bokte priče... di je neki zaplet? :ne zna: Ne volim previše te telenovele "život kroz ključanicu". :ne zna:

Mirjana Majurec :cerek: Jedva čekam, ona je super glumica. I ima dosta novih...

Adriancija
26.02.2011., 14:54
Bolje nek se predomisli dok još ima vremena. Neka radije napravi 140 epizoda ali koliko toliko zanimljivih. Nije mi jasno zašto bi svaka sljedeća domaća telenovela morala imati sve više epizoda. Pa nije to dnevna sapunjara! Nema šanse da radnja 240. epizode bude imala nekakve veze s početkom :rofl:

m_m
26.02.2011., 17:00
A bokte priče... di je neki zaplet? :ne zna: Ne volim previše te telenovele "život kroz ključanicu". :ne zna:

Mirjana Majurec :cerek: Jedva čekam, ona je super glumica. I ima dosta novih...

Priča mi je baš kao stvorena za daily soap a ne toliko telenovelu. Ono, pratimo život njihov, što se može snimati unedogled. I bilo bi jako dobro za daily soap. A možda će to i napraviti, samo ze zasada tome još govori "telenovela"..
Svejedno, samo da, a pogotovo ako je telenovela, daju neki dobar zaplet i dobre negativce (pod tim ne mislim na lika s izbrazdanom facom koji glumi odvjetnika i pije viski cijelu seriju, nego neku negativku meksičkog tipa hahaha).
Slovenka Katarina Čas glumi neki kao negativni lik.

Mirjana Majurec je kao stvorena :s Cast je super!

iPodtouch
26.02.2011., 21:30
Priča mi je baš kao stvorena za daily soap a ne toliko telenovelu. Ono, pratimo život njihov, što se može snimati unedogled. I bilo bi jako dobro za daily soap. A možda će to i napraviti, samo ze zasada tome još govori "telenovela"..
Svejedno, samo da, a pogotovo ako je telenovela, daju neki dobar zaplet i dobre negativce (pod tim ne mislim na lika s izbrazdanom facom koji glumi odvjetnika i pije viski cijelu seriju, nego neku negativku meksičkog tipa hahaha).
Slovenka Katarina Čas glumi neki kao negativni lik.

Mirjana Majurec je kao stvorena :s Cast je super!

nadam se da neće jer će se pretvoriti smor kao i NG :flop:

i da fale nam takve negativke :rofl: onak neki mlađi lik (ne babuskare :rolleyes:) koji će zahebavat sve ostale,al ono pravo

fdsar
27.02.2011., 12:31
u kojem terminu će se ovo emitovati?
Ko je osim Zijada G., R.Kurbaše, Mie Elegović i onog Vladimira Tintora glumac u ovoj sapunici
Vrijedi li ovo gledati

Adriancija
27.02.2011., 12:50
u kojem terminu će se ovo emitovati?
Ko je osim Zijada G., R.Kurbaše, Mie Elegović i onog Vladimira Tintora glumac u ovoj sapunici
Vrijedi li ovo gledati

Navodno između 18 i 19 sati.

Iskreno, mislim da ne vrijedi.

Onaj Vladimir Tintor ne glumi u toj seriji. Imaš ovdje (http://novatv.hr/stranica/psz/psz_likovi) popis i opis glumaca i likova.

Jay&AmberFan
27.02.2011., 13:40
Ma bit će sigurno još glumaca u castu, ovo je premalo. :ne zna:

Adriancija
27.02.2011., 14:12
Pa, kad pogledam onu tablicu na Wiki, i nije toliko malo, bar za početak. Naravno, ako ovo bude telenovela, a ne sapunica kao što su na kraju ispale Najbolje godine.

Jadran12
27.02.2011., 22:37
To će bit zgoditak, bolji je cast nego na Dolini!

Jay&AmberFan
28.02.2011., 18:05
Promo - Suzana
http://www.youtube.com/watch?v=9CnA16-jzQo

zepina
01.03.2011., 21:23
Od 14.03 na Novoj tv ;)

Adriancija
01.03.2011., 22:15
Znači, dan kasnije nego u Srbiji.
Inače, zašto kod njih počinje u nedjelju? :ne zna:

Jay&AmberFan
01.03.2011., 22:20

RTRS je u Bosni, ne u Srbiji. :D

vox
01.03.2011., 22:50

evo baš gledan njihov raspored i oni će imati neku reportažu o seriji evo ovako izgleda raspored....
17:45 POD SREĆNOM ZVIЈEZDOM - reportaža
18:10 POD SREĆNOM ZVIЈEZDOM - TV novela serija (1./85)
e sad mene buni ovo da ima samo 85 nastavaka što stvarno ne virujen isto tako mi je glupo što ovi iz ringa ili nove najavljuju da će serija imati nzn. 240 ep. a znamo da na komercijalnim televizijama sve ovisi o gledanosti!

E da ima RTRS live streaming baš me zanima oćemo li moći gledati seriju priko live-a?

Adriancija
01.03.2011., 23:02
RTRS je u Bosni, ne u Srbiji. :D

:D Nisam uopće znao na kojem će se TV programu u susjedstvu prikazivati, ali sam mislio da smo neki dan pričali o Srbiji...
maj bed.

Jay&AmberFan
01.03.2011., 23:05
U Srbiji će najvjerojatnije krenuti na B92, oni su dosad emitirali "Sve će biti dobro" i "Dolinu sunca", a sad emitiraju 1. sezonu "Najboljih godina".

vox
01.03.2011., 23:11
evo čitam na stranici o seriji (http://novatv.hr/stranica/psz/psz_oseriji) sinopsis ili što je ovo već i nikako da skužim radnju al ajde evo doša do kraja i vidim da će tu biti neko ubojstvo koje će se protezati kroz čitavu seriju e sad to me odma podsjeća na La madrastru (i na veronicu mars) ali kad se sitin oni su najavili 240 epizoda pa ako oni misle to protezati kroz čitavih 240 epizoda stvarno su blesavi ali i ne bi me čudilo...
Ugl. već sam skeptičan čim sam vidio tko je scenarist.

Adriancija
01.03.2011., 23:14
Moguće, Jay.

Vox, meni se također radnja nikako ne sviđa. Dianica je malo gledala Kućanice, malo Slatke male lažljivice, možda i Maćehu i tako to. Već su dosadni s tim "četiri prijateljice (...) toliko i toliko godina poslije (...) povezane zajedničkom prošlošću

IVAN 132
02.03.2011., 02:13
85 epizoda piše na rtrs.

Jay&AmberFan
02.03.2011., 14:48
Možda je 85 epizoda prije ljetne pauze, pa će ostatak bit od jeseni.

Evo prvog proma:
http://www.youtube.com/watch?v=rNz-eDEFmVY

Postoji još jedan duži promo, al njega nikako da uhvatim. :D

vox
02.03.2011., 19:20
evo sad vidio jedan promo za seriju i očito je da su sliku malo zumirali jer je slika mutna ... vidim da su snimali u 16:9 pa se nadam da će emitirati barem u letterboxu i da neće muljati sa slikom.

Adriancija
03.03.2011., 14:32
Od 14.03. u 18:10 h (1/250) na Novoj TV i u 21:00 na Doma TV :mig:

Jay&AmberFan
03.03.2011., 14:37
21:00? :eek: Jel moguće da će ić u pravom 16:9? :rofl:

Adriancija
03.03.2011., 14:38
Ali kontaj, ići će na oba kanala :rofl:
Prvo na Novoj u 18:10, a onda na Doma u 21 sat.

Lidiya
03.03.2011., 14:45
Ali kontaj, ići će na oba kanala :rofl:
Prvo na Novoj u 18:10, a onda na Doma u 21 sat.

a in magazin,gumus :confused:

Adriancija
03.03.2011., 14:50
Gumus u 16 sati, IN magazin u 17:25 .

deni44
03.03.2011., 14:56
Znaci krate gumus? Hoce imati reprizu psz na novoj?

Lidiya
03.03.2011., 14:57
Gumus u 16 sati, IN magazin u 17:25 .

ajme sad će gumus do lita trajat. :flop: pogleat ću ja to na jutubu

Adriancija
03.03.2011., 15:03
Hoce imati reprizu psz na novoj?

Neće, ali zato će se emitirati i na Doma TV u 21 sat.

vox
03.03.2011., 15:15
21:00? :eek: Jel moguće da će ić u pravom 16:9? :rofl:

Iskreno nadam se barem na domi... jer ono što sam vidio na promosima me razočaralo slika je previše mutna!

? ? ?
03.03.2011., 16:42
evo vam još jednog proma - valjda makedonskog :ne zna:
http://www.youtube.com/watch?v=C23-y6v5wwk&feature=related

pipa
03.03.2011., 16:53
Termini nisu losi tko ne stigne pogledati u 18.10 moze u 21 sat :cerek:

zepina
03.03.2011., 17:00
Nije loše ;)

nicky2009
03.03.2011., 17:03
ja ču gledati u 21h jer mi je na Doma tv puno bolja slika nego na Novoj

Petra277
03.03.2011., 17:43
Pogledat cu ovo nekad :D Ali 240 epizoda :eek:

pipa
03.03.2011., 18:29
Bas tako previse za moj ukus :eek: :rolleyes:
pogledat cu s vremena na vrijeme
ali ne volim kad telenovele imaju tako puno epizoda :mad:

deni44
03.03.2011., 18:59
Termini nisu losi tko ne stigne pogledati u 18.10 moze u 21 sat :cerek:

Na Domi u 21h i uništiše kompletni prime time za američke serije. :rolleyes:

Jay&AmberFan
03.03.2011., 20:08
Promo #2
http://www.youtube.com/watch?v=SuL_3I2Rt64

El Clon
03.03.2011., 20:14
Meni smijesno vidjeti Milu kako place :lol: valjda zato sto sam se navikao na onaj njen lik Irene iz Bitange i princeze

Adriancija
10.03.2011., 15:30
U novim satnicama piše da PSZ ima 65 epizoda.
Prva sezona? :ne zna:
Izračunajući za 30 sekundi, ako je tako završit će 10. lipnja, kad sigurno slijedi ljetna shema.

Jay&AmberFan
10.03.2011., 16:03
Da, sigurno će bit pauza kao što je prošlo ljeto bila pauza s NG. BTW, jel se na kraju NG 100% ukidaju/završavaju?

zepina
10.03.2011., 19:00
Spot za uvodnu pjesmu:

http://www.youtube.com/watch?v=pserGKhtFaM&feature=player_embedded#at=91

m_m
10.03.2011., 21:36
Evo sažetak za prvu epizodu :mig:

Pod sretnom zvijezdom, 1. epizoda
Elizabeta Beti Vrban okuplja prijateljice na večeri povodom svog četrdesetog rođendana. Svaka od njih na proslavi će zaželjeti po jednu želju ne sluteći kako će im se već idući dan želje početi ostvarivati, ali naravno neće biti baš sve onako kako bi one htjele. Saznavši da je bolesna, Božena Fijan kreće u Zagreb u očajničku potragu za biološkom majkom svoje posvojene kćeri. Krešo pokušava uvjeriti Martina da ne ostavlja Beti zbog mlade ljubavnice Ene. Očekujući promaknuće Krešo se vidno razočara kada sazna da će partner u tvrtki postati Slaven Nikolić. Marta zabrinuta je za majčino zdravlje.

Jay&AmberFan
10.03.2011., 22:17
Meni je pjesmica baš ušla u uho (drugi put :cerek: ).

Plavi kaputić
11.03.2011., 10:23
ja sam jednom prilikom ovdje napisala - čudno da nema zijada gračića - kad eto pogledam najavu i evo zijada...:lol:

ni jedna jedina hrvatska sapunica ne može proć bez njega...

ako je kivanc turski brad pitt onda mora da je zijad definitivno hrvatski, nema gdje ga nema," u sve se miješa..."

luna_lana
11.03.2011., 20:00
ja sam jednom prilikom ovdje napisala - čudno da nema zijada gračića - kad eto pogledam najavu i evo zijada...:lol:

ni jedna jedina hrvatska sapunica ne može proć bez njega...

ako je kivanc turski brad pitt onda mora da je zijad definitivno hrvatski, nema gdje ga nema," u sve se miješa..."
Da, baš tako, trebao je on biti u onoj reklami za margarin...:rofl:

Ali kako god, ja se svejedno veselim novoj seriji, falilo mi je nešto hrvatsko na tv-u, onu lakrdiju od Najboljih godina ne računam. :o

fanzabranjene
13.03.2011., 21:29
upravo gledao, na FTV-u, mogu reci da mi je prva epizoda skroz ok :) gledam dalje, pa cu vidjeti :D

Jay&AmberFan
13.03.2011., 21:47
Bez spoilera, moliću. :kava:

zepina
14.03.2011., 12:40
Nadam se da će serija biti kvalitetna :D

Adriancija
14.03.2011., 14:42
Previše očekuješ.

li-vnjak
14.03.2011., 15:17
Zna li mozda netko od vas na kojim tv postajama je vec emitirana prva epizoda. meni je glupo sto je u drugim drzavama serija pocela prije nego u Hrvatskoj. pozz svima :)

Jay&AmberFan
14.03.2011., 15:33
Samo u Bosni. U Crnoj Gori kreće večeras u 21:00 sat na IN Televiziji, a uskoro kreće na makedonskoj A1 i srpskoj B92.

Wannda
14.03.2011., 17:58
Kaj je ovo hrvatski Sex and the city il?
Bolje im je da je dobra inače :clint:

I kao slučajno su baš dvije plavuše, crnka i riđa :rolleyes:

expressso
14.03.2011., 18:03
ovo je tako dosadno,ma dolina sunca je zanimljivija od ove,ako svaka epizoda bude dosadna kao ova sa tim totalnim odugovlacenjem mislim da ju necu ni gledati,250 epizoda ..

marinella
14.03.2011., 18:10
a ko glumi Enu?

Jay&AmberFan
14.03.2011., 18:10
Ja sam samo malo provirio...pogledat ću reprizu na Domi večeras.

Al veliki FAIL od Nove TV šta ne pušta odjavnu špicu :flop:

Adriancija
14.03.2011., 18:18
Provirit ću i ja malo u prvu epku na Doma TV pa javim mišljenje.

nicky2009
14.03.2011., 20:11
repriza na Domi u 16:9

Petra277
14.03.2011., 20:47
A je li mogu pogledat prvu epizodu gdje na netu? ;)

Jay&AmberFan
14.03.2011., 20:57
Ne znam, možda će ti bit u Videoteci Nove TV, pogledaj malo. :mig:

Dobra je bila prva epizoda, nemam zamjerki osim već rečenog, rezanje odjavne špice :p

Begonja :cerek: Medakovićka :cerek:

Adriancija
14.03.2011., 21:22
Nela Kocsis (ili na Wiki - Kočšiš :zubo:), Mirna Medaković i Sandra Lončarić-Tankosić :cerek:

Sve ostalo žešća glupost. Po radnji mi se čini da će biti prava daytime sapunjara. Neću dalje gledati, dok se nisam navukao....:D

m_m
14.03.2011., 21:52
a ko glumi Enu?

Slovenka Katarina Čas :cerek:

pzulic
15.03.2011., 07:58
Samo u Bosni. U Crnoj Gori kreće večeras u 21:00 sat na IN Televiziji, a uskoro kreće na makedonskoj A1 i srpskoj B92.

već sam mislila da neću moći pratiti ovu seriju a htjela sam. ovaj termin na novoj mi nikako ne odgovara, reprizu na Domi ne mogu pratiti (koju Iskon još nije uvrstio u kanale), ali ovaj termin na FTV kad ide repriza (13h) mi super odgovara. mislim da će biti zanimljivo za gledati.

mekanzvekan
15.03.2011., 08:45
ovi na novoj stvarno pretjeruju cijeli program se vodi na sapunicama ,reprizama , i filmovima koje i moja šestogodišnja kćer zna napamet
hvala B ogu šta stiže toplo vrijeme pa neću gledat tv

Jay&AmberFan
15.03.2011., 10:55
Intro:
http://www.youtube.com/watch?v=fAdK20RSxu0

fakojebac
15.03.2011., 11:01
Super serija, oduševila me dinamika priče i pregršt zanimljivih obrata u svakoj sceni... glumci su odlični i izvrsno se snalaze u kompleksnim i dobro postavljenim likovima... jedva čekam ostalih 239 epizoda. Diana bravo... opet si uspjela poslužiti nam fenomenalnu tv poslasticu... ovo je prva hrvatska dramska serija... bolje od Doline i SĆBD bezbroj puta... Nova tv još je jednom dokazala da zna odabrati vrhunski proizvod

Raspojasana
15.03.2011., 11:04
Ona se zove Dijana, a ne Diana

hoću reći bravo Dijana, bravo...

cielo1
15.03.2011., 11:14
meni smeta kaj mi krate gumuš radi te serije, a taman ima još 15 nastavaka do kraja sada će se samo produžiti, trebali su ukinuti reprizu onog in magazina pa bi im sve stalo. a da ne kažem skratiti one reklame u kojiam si možeš ručak skuhati

cielo1
15.03.2011., 11:15
joj da zaboravila sam napisati, pjesma mi je fantastična, ne znam kako je prije nisam doživjela,. sad je stalno slušam. Mirna Medaković je preslatka, tako mi je od mekud poznat, ne mogu se sjetiti

nicky2009
15.03.2011., 11:23
ja nisam previše oduševljen ovom serijom tako da neču gledati...jedino što vrijedi je naslovna pjesma

Jay&AmberFan
15.03.2011., 11:26
Super serija, oduševila me dinamika priče i pregršt zanimljivih obrata u svakoj sceni... glumci su odlični i izvrsno se snalaze u kompleksnim i dobro postavljenim likovima... jedva čekam ostalih 239 epizoda. Diana bravo... opet si uspjela poslužiti nam fenomenalnu tv poslasticu... ovo je prva hrvatska dramska serija... bolje od Doline i SĆBD bezbroj puta... Nova tv još je jednom dokazala da zna odabrati vrhunski proizvod

Dramska serija? Od 250 epizoda i emitira se od pon-pet? :rofl: Sapunica. Kakva dramska serija. :lol:

Jadran12
15.03.2011., 14:51
Ali odlična je! Baš odlična. Vrhunski scenarij, vrhunski glumci!

? ? ?
15.03.2011., 14:54
meni smeta kaj mi krate gumuš radi te serije, a taman ima još 15 nastavaka do kraja sada će se samo produžiti, trebali su ukinuti reprizu onog in magazina pa bi im sve stalo. a da ne kažem skratiti one reklame u kojiam si možeš ručak skuhati

ajde da napokon i ta turska sranja pozavršavaju:rofl:
još da bi maknuli onu indijsku...

fakojebac
15.03.2011., 15:00
Slažem se s Jadran13... serija je vrhunska. Trebali bi ukinuti NG i staviti PSZ u u njihov termin. Ljudi zaslužuju kvalitetan program, a ne tu glupost od serije! Jedva čekam današnju ep... baš me zanima što će se slijedeće dogoditi.

Raspojasana
15.03.2011., 15:03
fakojebac meni se čini da ti radiš za Dijanu...

ostali?:lol:

Jay&AmberFan
15.03.2011., 15:04
fakojebac meni se čini da ti radiš za Dijanu...

ostali?:lol:

Rade i Jadran i fakojebac na PSZ, 100% :rofl:

fakojebac
15.03.2011., 15:06
Da bar imam tu čast!

vox
15.03.2011., 15:23

hahahahaha...:lol:
o sad si me nasija... ˝zanimljivih obrata u svakoj sceni˝ to si ti zaključio nakon odgledanog pilota? daj nemoj me nasmijavati. :rofl:

˝jedva čekam ostalih 239 epizoda Diana bravo... ˝ ajde da i doživin to da neko dijanicu pofali...

Inače serija je niš spešl vade je naši dobri glumci ali me strašno živcira ono kadriranje i oni umjetni interijeri sve to ispada onda tako neprirodno...

npr. kada su prijateljice na večri jadnu Mirnu Medeković su stisli u kutić stola samo kako bi ih jedna kamera ˝hvatala˝ sve četri...

U početku kada završava scena kada ona dolazi sjede nasuprot jedna drugoj.
http://img714.imageshack.us/img714/8210/pszmm.png (http://img714.imageshack.us/i/pszmm.png/)

Da bi kasnije nekim čudom ona sjedila stisnuta u kutiću pored svoje ˝sestrice˝... :rofl:
http://img59.imageshack.us/img59/7585/pszmm1.png (http://img59.imageshack.us/i/pszmm1.png/)

A tek izgled ljekarne... :lol: e na to sam odvalia od smiha... ono dva ljeka na onim poličicama + bez ijednog plakata za ljekove... pa dobro jesu li oni ikada bili u ljekarni...
[IMG]http://img638.imageshack.us/img638/865/pszljekarna.png (http://img638.imageshack.us/i/pszljekarna.png/)

Isto tako slika mi i nje baš najčistija... nisam gledao na domi pa ne mogu točno reći...

Sve u svemu jako mi je žao što je AVA izašla (prisilno) iz ovog biznisa i nadam se njihovom comeback-u jer ono što su oni radili i kako su svakom serijom bili iskusniji bili su sve bolji... Zakon ljubavi su snimali sa filmskim kamerama i u HD-u za to im skidam kapu :top:
Ring multimedija :flop:

Adriancija
15.03.2011., 15:23
Ne mogu si pomoći, znam da se ukusi razlikuju, ali moram reći da mi je smiješno što netko ovu seriju zove vrhunskom. :rofl:

fakojebac, pričekaj prvo da završi 65 epizoda prve sezone, pa ako doživi svih 240 onda svaka čast. :lol:

vox :top: za slike

luna_lana
15.03.2011., 16:17
Ja još nisam stekla nikakav posebni dojam :ne zna:, ok mi je, nastavljam gledati...
Zidarić mi je iritantan, bilo bi mi 50% gledljivije da njega nema...:rolleyes:

Al ajde, bez obzira na sve veselim se novoj hrvatskoj sapunici!! :cerek:

Jay&AmberFan
15.03.2011., 21:03
Vox, a i ti svašta primjetiš, kao da namjerno tražiš greške. :rofl: Ja ovo s Tonkom u restoranu nisam uopće shvatio...

Mislim da je vrijeme da pokrenemo akciju "napunite Suzaninu ljekarnu". Ono je mizerija, bar su mogli stavit prazne kutije na police da djeluje kao prava ljekarna :lol:

A sad, što se tiče radnje.

Beti je očito u "denial" fazi :rofl: "Martine, večeras imamo večeru, izvoli se nacrtat kako znaš i umiješ." :lol:

Petar Ćiritović se očito toliko naigrao negativaca u telenovelama da mi je nerealno gledat ga kao dobricu ovdje :lol: Samo čekam da počne spletkarit..

ZLJ fanovi, jeste skontali pojavljivanje Lane Kos? :rofl:

http://www4.slikomat.com/10/0315/4r5-Pod-sr.jpg

Ostale cure su mi simpa....

Mirjana Majurec :top:

Sve u svemu, sviđa mi se. Zna netko kakva je gledanost?

fakojebac
16.03.2011., 09:45
Druga epizoda je još bolja od prve, nadmašila je sva moja očekivanja. Barišić je briljantan, a prikaz zagrebačkog srednjeg sloja fascinantan, kao da gledam svoju obitelj. Diana je opet prikovala cijelu Hrvatsku pred male ekrane. Bravo!

Raspojasana
16.03.2011., 09:50
Kad ta Dijana sve to stigne pisat??????

ona je kao i neka političarka

Fakojebac - nije bila loša epizoda - moji svi gledaju seriju i jedva čekaju novu epku

ObiWanKenobi
16.03.2011., 11:15
Meni je samo čudno da se spominje nekih 60-tak epizoda. Da li je moguće da će ova sapunica ići, kao i Najbolje godine, u sezonama? Inače, ja se iskreno nadam da neće pošto su meni osobno Najbolje godine sada negledljive. Slažem se da za sada ovo izgleda obećavajuće (kao uostalom sve što je do sada izašlo iz Ring Multimedije) pa se nadam da se "sezoniranjem" nešto dobro neće upropastiti.

Jadran12
16.03.2011., 15:52
Da, radim na seriji. I mislim da je vrhunska!!!

Adriancija
16.03.2011., 16:01
Da, ići će u sezonama. Prvo će prikazati 65 epizoda, a onda od jeseni dalje...

fakojebac
18.03.2011., 10:10
Serija je sve bolja i bolja... ako je to uopće moguće... vrhunska hrvatska drama!

Megi Pegi
18.03.2011., 15:29
Serija je sve bolja i bolja... ako je to uopće moguće... vrhunska hrvatska drama!

da drama, tragedija:D. Joj ljudi moji...

Jay&AmberFan
18.03.2011., 15:37
Fakojebac, nije ti lakše poslat press release ili kritiku? :rofl:

Ovo Nova TV reže, budale:
http://www.youtube.com/watch?v=2ad8YHS3NL4

Jučerašnja epizoda je bila pomalo dosadna. :ne zna: Al dobro, vidjet ćemo kako će to dalje ići. :D

Fforumaš1
18.03.2011., 22:19
nije loše, al' propast će :rolleyes:

luna_lana
19.03.2011., 14:35
nije loše, al' propast će :rolleyes:
Nadam se da neće, jer zanimljivo je..:ne zna:

Uranella
19.03.2011., 17:23
Nisam jučer gledala pa se nadam kakvoj dobroj duši da mi u dvije rečenice kaže najbitnije ili da neko da link s kratkim sadržajima...:moli:

tnx

Jay&AmberFan
19.03.2011., 20:51
Nisam jučer gledala pa se nadam kakvoj dobroj duši da mi u dvije rečenice kaže najbitnije ili da neko da link s kratkim sadržajima...:moli:

tnx

Hm, pa ništa WOW se nije dogodilo osim što su Suzana i Tonka krenule u Brezovo nać Martu i Boženu.

Beti i Martin su otišli na proslavu godišnjice braka svojih prijatelja i tamo je Martin vidio Emu sa Slavenom.

Slaven je pristao pomoći Egonu i oslobodit ga plaćanja nečega, ovaj sad zauzvrat traži da zaposli Emu kao profesoricu engleskog, znači Tonka bi mogla dobit otkaz...

Ona mala dizajnerica je saznala da joj je dečko ranjen u Iraku i da ga vode na liječenje u Zadar pa je i ona otputovala...

Ostalog se ni ne sjećam previše, nek me netko nadopuni...

Uranella
19.03.2011., 20:57
Hm, pa ništa WOW se nije dogodilo osim .......

Hvala.

Počinje zaplet.

Dajem šansu seriji , osim ako ne počmu uvaljivat likove bez reda , svrhe i razloga.

:kava:

luna_lana
20.03.2011., 13:10
Prikazali su onog Mikija (onja zgodni srpski glumac koji je glumio i u Ratkajevima...), kojeg su cure spominjale na onom rođendanu u prvoj epizodi.

Ja baš nisam shvatila tko je on i u kojoj je relaciji sa njima svima, jednu epizodu nisam gledala...pa jel zna netko? :ne zna:

Jay&AmberFan
20.03.2011., 14:18
Bivši dečko ili zaručnik od Nine. :mig:

luna_lana
20.03.2011., 15:58
Bivši dečko ili zaručnik od Nine. :mig:
Aha, tako. Sad mi je jasnije, zato je ona bila onako utihnula na spomen njegovog imena.
Hvala na informaciji. :)

Sviđa mi se ova serija! :cerek:

bigli
20.03.2011., 18:31
Evo Diane
opet se sebi divi!
(http://www.slobodnadalmacija.hr/Linija-X/tabid/243/articleType/ArticleView/articleId/132660/Default.aspx)
Diana Pečkaj Vuković renesansna je osoba - ova inovatorica, scenaristica ali i književnica u posljednje se vrijeme odlučila čak i na politički angažman u HSLS-u.
:asshole:

luna_lana
20.03.2011., 19:19
Evo Diane
opet se sebi divi!
(http://www.slobodnadalmacija.hr/Linija-X/tabid/243/articleType/ArticleView/articleId/132660/Default.aspx)
Diana Pečkaj Vuković renesansna je osoba - ova inovatorica, scenaristica ali i književnica u posljednje se vrijeme odlučila čak i na politički angažman u HSLS-u.
:asshole:

:facepalm:

A šta reći više o njenoj osobnosti....:kava:

Jay&AmberFan
21.03.2011., 18:04
Očito im dijaloge piše ista osoba koja je pisala Dolinu horora. Onaj razgovor Božene i Suzane trajao je stoljećima, a zapravo su jedna i druga imale dvije rečenice koje su se samo preokretale...

Nina :cerek:

Simpa mi je Medakovićka inače u drugim serijama, al Tonka me ne oduševljava previše :ne zna:

Maja Petrin :cerek:

Jay&AmberFan
23.03.2011., 10:47
Može mi netko ispričat šta se jučer dogodilo? Danke. :kava:

m_m
23.03.2011., 20:02
Ne mogu ti puno pomoći, znam da su Suzana i Božena sredile da Marta dođe u Zagreb kod njih u stan, a da će pričekati bolje vrijeme da joj kaže da joj je ona prava majka.. Ne znam sad za drugo... :)

Lik Suzanine majke (Neda Arnerić) je (zasad smiješno) naporna :)

Jay&AmberFan
23.03.2011., 20:48
Je, pohvatah konce danas. :D

Gledanost navodno nije zadovoljavajuća, valjda neće doživjet sudbinu Zakona ljubavi :(

Ja bih PSZ stavio u 21:00 na Novu, a prije toga za dobar lead in Najbolje godine... a ne ona Asi :rolleyes:

luna_lana
23.03.2011., 22:08

Gledanost navodno nije zadovoljavajuća, valjda neće doživjet sudbinu Zakona ljubavi :(
Ja bih PSZ stavio u 21:00 na Novu, a prije toga za dobar lead in Najbolje godine... a ne ona Asi :rolleyes:

Joj nadam se da neće :( ,meni je serija odlična, baš me je zaintrigirala...fakat želim pogledati nešto domaće...u cijelosti. :D

Ako je zaista takonek je prekinu odmah, a ne kad se navučemo ko što je bio slučaj sa Zakonom ljubavi...:mad:

m_m
23.03.2011., 22:45

Dakle, ovo mi je totalno nejasno, svi znamo kako su prolazile sve dosadašnje serije na HRT-u, posebice evo posljednja još, Dolina sunca.
Bez obzira sviđaju li se nekom serije "te produkcije" i što mislio o njima, čudno je da ovo zasad ne zadovoljava?!
Nadam se stvarno da neće ukinuti, treba još pustiti, iako je ovo neočekivano. :ne zna:

Jay&AmberFan
23.03.2011., 22:55
Danas baš piše u članku Novog lista kako se Nova TV jedino ne može ponositi gledanošću od PSZ-a. Ja mislim da je 8% gledanosti koliko PSZ ima dosta dobra gledanost za taj termin, a treba se uzet u obzir i to da je serija tek krenula. "Sve će biti dobro" je isto startalo s 7-8 %, pa se rating dizao... Na HRT-u ovaj Danijelin talk show isto... treba samo vremena...

vox
24.03.2011., 00:12
Danas baš piše u članku Novog lista kako se Nova TV jedino ne može ponositi gledanošću od PSZ-a. Ja mislim da je 8% gledanosti koliko PSZ ima dosta dobra gledanost za taj termin, a treba se uzet u obzir i to da je serija tek krenula. "Sve će biti dobro" je isto startalo s 7-8 %, pa se rating dizao... Na HRT-u ovaj Danijelin talk show isto... treba samo vremena...

Da isitna Danijelin talk show je u početku imao 6% sada 13% ali nova je kriva jer je krenula sa serijom kasno kada se već dan produžio... Evo susjede ove starije (bakice) pričaju kako prvo gledaju 8.kat pa moja si sudbina :rofl: onda in je dnevnik na novoj pa okrenu malo na onaj na prvon :rofl: i onda da kako su in sad mogli ovo napraviti pa staviti Asi i Ezela u isto vrime pa da moraju stalno vrtiti programe i da su in isto to bili napravili kad je bila zadnja šeherezada ˝stavili nan u isto vrime i Asi i Šeherezadu, kako su pokvareni... ˝ :lol: i onda da pogledaju sad i ove Najbolje godine i tako... a što ćeš govore one meni... najjače su...

m_m
24.03.2011., 10:03

A Dolina sunca koja je imala preko 21% gledanosti kasnije, krenula je sa tek 6%.....

Jadran12
24.03.2011., 10:17
Podizat će se glčedanost, stižu sve bolje epizode, a nema konkurencije u tom terminu!

Jay&AmberFan
24.03.2011., 10:22
Kako nema konkurencije? RTL Danas na RTL-u, Osmi kat na HRT-u?

Jadran12
24.03.2011., 11:14
Nema telenovele koa bi konkurirala.

MystSky
24.03.2011., 11:41
Nema telenovele koa bi konkurirala.

Ima Rebelde na Domi. :D

luna_lana
24.03.2011., 13:36
Nitko ni ne komentira seriju tj epizode ovdje...:ne zna: :(

Jay&AmberFan
24.03.2011., 13:55
Pa kad se baš ništa drastično ne događa...

Martin je đubre, al to svi već znamo od prve epizode. :ne zna: Ukinut kartice (bivšoj) ženi mi je još nekako u stilu tog lika, al ukinut kartice i kćerki :ne zna:

Živcira me i Betina sluškinja :ne zna:

Suzana mi je zasad najbolji lik, uz Ninu. :D

vox
24.03.2011., 14:14
Pa kad se baš ništa drastično ne događa...

Martin je đubre, al to svi već znamo od prve epizode. :ne zna: Ukinut kartice (bivšoj) ženi mi je još nekako u stilu tog lika, al ukinut kartice i kćerki :ne zna:

Živcira me i Betina sluškinja :ne zna:

Suzana mi je zasad najbolji lik, uz Ninu. :D

Stvarno nisan ni očekiva ništa više od Dijane... ono razgovori u jednoj seriji se svode na pet rečenica koje se samo izvrću i okreću... Isto tako nzn. tko je radio Casting na ovoj seriji ali onu bljutavu glumicu upariti s M. Valentićem i još mi je najjače kada joj njena mati koja bi tobož tribala bit dizajnerica kaže da neka ide u manekenke :rofl::lol: msln. stvarno ... a tek obleka od dizajnerice... ajme đizs. uskoro postavin slikice...

hope.cc
24.03.2011., 15:37
može mi neko ukratko napisat što je bilo jučer, nisam gledala, ako se išta dogodilo...

Jay&AmberFan
28.03.2011., 20:17
Šta je bilo danas, zakasnih i na premijeru, a i na reprizu? :D

kzge
28.03.2011., 20:30
Od Suzane muž se naljutio što je Marta kod njih ,ova je to čula i rekla da odlazi a majčica je u šlafruku potrčala za njom na cestu.Al mala uvidjela da je nepoželjna.Sestrice Herceg i dalje ne vjeruju da će im sjest lova al na dobrom su putu.Ona plava obradila i jednog i drugog u jednom danu.To je mislim najzanimljivije od današnje epizode.:ne zna::mig:

Jay&AmberFan
28.03.2011., 20:42
Thanks.

Ta pričica sa bogatim sestricama Herceg mi je zasad najzanimljivija...

Martin/Ema umaraju.

Jay&AmberFan
29.03.2011., 15:25
Gledam epizodu na youtube. Jedva čekam da Ema odjebe Martina kad-tad, na koljenima će puzat do Beti :rofl:

Tamara Loos dosta dobro glumi :D

hope.cc
29.03.2011., 15:31
Gledam epizodu na youtube. Jedva čekam da Ema odjebe Martina kad-tad, na koljenima će puzat do Beti :rofl:

Tamara Loos dosta dobro glumi :D

ja jedva čekam da ga onda Beti odjebe, ona mi je super lik, a on preljigav!:flop:

Jay&AmberFan
29.03.2011., 15:53
Uuuuuu, Fanika dala otkaz. Znam da je ona u pravu, ali da ja imam ovakvu sluškinju doma koja mi stalno zvoca, popizdio bi. :D

Ova šta glumi ženu od Betinog brata je blaaaaaaaah :ne zna: Puno bolje su mi Silvija i Dina....

Al ajmo Dijana, pokreni se malo i kreni pisat love story za mlade likove... valjda se neće dogodit ko u "Dolini sunca" da 80% scena budu Zora/Egon, a ostali se pojave u par scena...

kzge
29.03.2011., 17:40
Bit će da je Marta Mikijeva kći!?

Jay&AmberFan
29.03.2011., 17:43
Yup, ja sam to isto pomislio. :D

kzge
29.03.2011., 17:51
Si vidio kako ju je milo gledo a i ona njega kako se vidi.Suzi,suzi strašna ženska- kao u prošloj seriji.Zakon!

hope.cc
29.03.2011., 18:13

najverovatnije! sviđa mi se glumac koji glumi mikija, dobar odabir!

cuba libre
29.03.2011., 20:19
Meni nije jasno kaj ENA upoće planira sa ovom dvojicom. Šta ju neće skužit. Gledam jučer (ili prekjučer) onu scenu kad ju kao boli želudac i kad izgura Martina iz stana. Prestrašno. Zidarić mi jako ide na živce. I Zlatko, stalno gleda u pod kad priča, smeta mi to.

luna_lana
29.03.2011., 20:46
I ja također, odvratna mi je kombinacija njih dvoje, ne sviđaju mi se uopće....
Mila mi je super u ovoj seriji...zasad meni najdraži ženski lik, dobro i Nina mi je draga...:)

Ova šta glumi ženu od Betinog brata je blaaaaaaaah :ne zna: Puno bolje su mi Silvija i Dina....

Al ajmo Dijana, pokreni se malo i kreni pisat love story za mlade likove... valjda se neće dogodit ko u "Dolini sunca" da 80% scena budu Zora/Egon, a ostali se pojave u par scena...

Ma ta manekenka tako isforsirano glumi da je posve negledljivo, al možda se uhoda s vremenom....

Ne smijemo se žaliti na love story u ovoj seriji...počastili su gledatelje čak sa scenom seksa, nemreš vjerovat, ove se ipak nebi moglo vidjeti na nacionalnoj televiziji.
Drago mi je da serija nije na hrt-u...jer kad se sjetim koliko se čekalo na 3 poljupca glavnih glumaca u Dolini sunca mrak mi pada na oči, meni osobno je ova serija neusporedivo bolja i dinamičnija od Doline sunca.

I ja sam to pomislila.
Sjetila sam se i scene iz prve epizode, tj Suzanine reakcije i pogleda kadf je Tonka rekla da je srela Mikija...reakcija je bila čak upečatljivija od Ninine.
Pitam se jel moguće da je završila sa zaručnikom svoje prijateljice...samo je pitanje jel to bilo prije ili poslije Nine, nadam se da nije u isto vrijeme bio s obje...joj jedva čekam priču sa njima...

Jay&AmberFan
29.03.2011., 21:27
Ma naravno da je bolje od "Doline horora", zar postoji gora serija od tog čuda? Ne bih rekao. 210 epizoda čekat poljubac duži od 3 sekunde, samo kod Dijane. :D

Martin se toliko k*** s tom novom vezom da samo čekam da mu se to sve obije o glavu. Emica tu, Emica tamo, nova kuća... sve će mu se obit i jedva čekam :cheer:

Što se tiče Martinog oca, sigurno je Miki. Dobro si se sjetila te Suzanine reakcije + kasnije je rekla nekome da Martin otac nije vrijedan spomena. :ne zna:

Mene zanima šta će Nina napravit s nasljedstvom (ukoliko ga prihvati). Možda kupi fakultet i postane glavna šefica tamo :rofl:

luna_lana
29.03.2011., 21:55
Martin se toliko k*** s tom novom vezom da samo čekam da mu se to sve obije o glavu. Emica tu, Emica tamo, nova kuća... sve će mu se obit i jedva čekam :cheer:

Što se tiče Martinog oca, sigurno je Miki. Dobro si se sjetila te Suzanine reakcije + kasnije je rekla nekome da Martin otac nije vrijedan spomena. :ne zna:

Mene zanima šta će Nina napravit s nasljedstvom (ukoliko ga prihvati). Možda kupi fakultet i postane glavna šefica tamo
Martin mi je nevjerovatno ljigav lik...i još ga glumi Zidarić, za mene kompletna katastrofa....:flop:
Način na koji je ostavio ženu, ostavio ju bez sredatava za život, ljubavnici kupi stan, a kćeri nema za fakultet....:rolleyes:
Način na koji razgovara sa ženom i kćeri...oobjašnjenje za ljubavnicu, ono kad je rekao kćeri da je ova malo starija od nje....:rigo:
Ali stići će i njega pravda....kad tad, dopuzat će, klečati, moliti i preklinjati....joj jedva čekam. :D

Ajme pa ako je Miki otac...jadna Nina...zaista nema sreće u životu...Nadam se da će joj novac bar djelom nadoknaditi duševne boli. :)
Joj ovo za faks bi bilo super...najprije bi se riješila one odvratne crne tajnice....

Očito će u ovoj seriji biti i velikih kriza prijateljstva, zapravo moram priznati da sam oduševljena radnjom, likovi su dobro razrađeni, dijalozi nisu neki, ali priča svakog lika mi je dobra i jedva čekam daljnje zaplete.

Tonka mi se uopće ne sviđa....i ta kao veza sa Kurbašom (šta je on sporedni lik il što?)...baš nekako nedorečen lik zasad...:ne zna:

Petra Ćiritovića mi je posve neobično vidjeti u ulozi pozitivnog lika koji razmišlja o moralnim principima i preispituje svoje postupke ...:rofl: al moram priznati da mi se sviđa promjena. :top:
Recimo ta promjena mi je puno bolja nego recimo Herceg u ulozi negativca u Najboljim godinama.

Jay&AmberFan
29.03.2011., 22:21
Da, stan i još joj kuću gradi. :rofl:

Ma ja sam tu i više očekivao od Silvije. Mislio sam da će malo počet srat Martinu za sve pizdarije koje je napravio, a ona samo kenjka po Berkleyu.. al dobro, razmažena balavica :rofl:

Tonka je i meni nedorečena. Volim Medakovićku još iz ZLJ dana, ali ovdje mi nekako ne sjeda, tj. ne ona, nego lik. Vidjet ćemo...

luna_lana
30.03.2011., 10:27
Da, stan i još joj kuću gradi. :rofl:

Ma ja sam tu i više očekivao od Silvije. Mislio sam da će malo počet srat Martinu za sve pizdarije koje je napravio, a ona samo kenjka po Berkleyu.. al dobro, razmažena balavica :rofl:

I kuću za nju....:eek: koji idiot... :o
Kad osvjesti u toj svojoj ludoj glavi što Emica radi i kako ga iskorištava, te što je on učinio svojoj obitelji njegov jad će bit još jači. :D
Jedva čekam da ga Beti "očerupa", nadam se da će mu sve uzeti....ljigavac odvratni. :kava:

Slažem se za Silviju...a čuj uz takve roditelje nije ni mogla ispast bolja...:ne zna:
Ali Tamara mi baš dobro glumi, sviđa mi se. :)

Nego jesi skužio jučer da je Beti spomenula da je bila najbolja na godini, na studiju, studirala je psihologiju koliko sam shvatila...znači ona sa završenim fakultetom nikada nije radila...i tu ima materijala za dobar razvoj priče...sad će i ona morat u potragu za poslom. :D

luna_lana
30.03.2011., 12:40
Spojlanje je strogo zabranjeno al nevjerovatno mi je kako se uvjek nađe neki idiot koji se pravi pametan....:flop: :rolleyes:

Ima ljudi koje zanima ova serija i ne žele znati sadržaj unaprijed. :amen:

A za ovu stranicu koju si navela valjda i vrapci znaju, pa kog zanima nek si pogleda.....:kava:

Jay&AmberFan
30.03.2011., 18:07
Prije par minuta su me zvali iz AGB Pulsa. Vodili su anketu o seriji, sve mi se čini da uskoro slijedi promjena termina :rofl: Ako ne sad, onda na jesen sigurno. Pitanja su bila:

Gledate li Pod sretnom zvijezdom?
Mislite li da je serija prekomplicirana za praćenje? :rofl:
Jeste li gledali Dolinu sunca?
Smatrate li da je PSZ bolja od Doline sunca?
Koliko puta tjedno gledate seriju?
Smatrate li da serija ima previše likova? (WTF!, ovo je valjda prva hrvatska sapunjara gdje ima najmanje likova u main castu)
Biste li pratili seriju redovitije da se emitira u 20:00? 18:30?
Biste li prestali pratiti seriju da u njoj gostuje neka poznata ličnost kao Jelena Rozga? (na ovo skoro odvalih od smijeha LOL)

Taman me zvali dok je trajala serija, sad moram reprizu lovit. :rofl:

luna_lana
31.03.2011., 11:29
Ha ha ha, nemreš vjerovat...:D i baš nabasaju na moderatora na sapunicama....:mig:

Nego ja se iskreno nadam da će promijeniti termin serije, mislim da bi u 20 sati bilo prigodnije vrijeme i zasigurno bi bila više gledana.
Šta ne zamjene termin sa Najboljim godinama...neznam kakva je njihova gledanost, ali ja se i dalje čudim ljudima koji to gledaju...o ukusima nebi trebalo raspravljat ali...:ne zna:

Ja nisam pogledala jučer seriju pa nemam ništa za iskomentirati, ali budem kroz dan u videoteci nove tv.

Ma jel to samo ja i ti gledamo i komentiramo redovitu ovih dana seriju ili što...:misli: :zubo:

Jay&AmberFan
31.03.2011., 11:37
Očito samo ja i ti :rofl: Ja sam jučer gledao, al se ništa WOW nije dogodilo.

Silvija se očito pali na brata od Dine :rofl:

Nina će dobiti nasljedstvo samo ako pronađe Mikija (što je malo LOL, jer tetka namjerno nije ostavila nasljedstvo Mikiju nego Nini jer smatra da je Miki zgubidan, kad ono stavi uvjet da ova prvo pronađe Mikija.. zbunjola)...

Nisam ni ulovio da je Fanika ostala na poslu? Ona mi je #1 iritantan lik uz Martina (samo šta Martin po defaultu i mora bit iritantan :rofl: )...Stalno zvoca, kenjka, uh...

Beti se sprema otić na vrtnu zabavu kod Bibe i Tonija...Volim Maju Petrin još iz "Zabranjena ljubav" dana :cerek:

Jay&AmberFan
31.03.2011., 22:33
Suzana je SIGURNO nešto imala s Mikijem, danas je Nina svim curama otkrila da je uvjet za nasljedstvo da nađe Mikija, a Suzana paralelno razbila vazu, ispala joj od šoka iz ruke :rofl:

luna_lana
31.03.2011., 23:30
Nina će dobiti nasljedstvo samo ako pronađe Mikija (što je malo LOL, jer tetka namjerno nije ostavila nasljedstvo Mikiju nego Nini jer smatra da je Miki zgubidan, kad ono stavi uvjet da ova prvo pronađe Mikija.. zbunjola)..
Također i meni...mislim nađe ga i šta će s njim onda...ne kužim čemu to....:ne zna:

Suzana je SIGURNO nešto imala s Mikijem, danas je Nina svim curama otkrila da je uvjet za nasljedstvo da nađe Mikija, a Suzana paralelno razbila vazu, ispala joj od šoka iz ruke :rofl:
Ovaj rasplet situacije oko Suzane i Mikija će biti zanimljiv...ma ne samo da je imala nešto, nego ja mislim da je Marta njegova...:kava:

Ali nije mi baš jasna Suzanina reakcija....:confused:

Jel to ona izdala svoju prijateljicu i završila sa njezinim dečkom/zaručnikom i imala sa njim čak i dijete... :eek:

Mislim nevjerovatno mi je da Nina, Tonka i Beti to neznaju, mislim kakvo je to prijateljstvo kad neznaju tko je otac nečijem djetetu,nikad nisu pitale...čudno....:ne zna:

bailarina
03.04.2011., 09:48
Koga je Mirna Medaković glumila u Zabranjenoj ljubavi? Nisam baš gledala tu seriju, a onaj lik za kojeg mislim da ju je Mirna glumila uopće mi ne liči ne nju. Ne karakterno, nego izgledom. Kao da se jako promijenila.

Jay&AmberFan
03.04.2011., 10:31
Koga je Mirna Medaković glumila u Zabranjenoj ljubavi? Nisam baš gledala tu seriju, a onaj lik za kojeg mislim da ju je Mirna glumila uopće mi ne liči ne nju. Ne karakterno, nego izgledom. Kao da se jako promijenila.

Mirna je glumila Maju Vuković, Borninu djevojku u prve dvije sezone.

http://www.tportal.hr/2005/04/05/0745007.19.jpg

lenkoza
03.04.2011., 13:00
Ma naravno da je bolje od "Doline horora", zar postoji gora serija od tog čuda? Ne bih rekao. 210 epizoda čekat poljubac duži od 3 sekunde, samo kod Dijane. :D

Mene zanima šta će Nina napravit s nasljedstvom (ukoliko ga prihvati). Možda kupi fakultet i postane glavna šefica tamo :rofl:

ENA....ZOVE SE ENA A NE EMA !!!:)

maggy mb
04.04.2011., 16:14

Da, rekli su ako ne bude gledana prestat će sa snimanjem!!!:mad:

Adriancija
04.04.2011., 17:09
Evo malo novosti :mig: [Spoiler alert!]

* Kurbaša pokazuje svoju mračnu stranu (http://mojatv.wordpress.com/2011/04/04/kurbasa-pokazuje-svoju-mracnu-stranu/)
* Otkrivena velika tajna u seriji Pod sretnom zvijezdom (http://mojatv.wordpress.com/2011/04/04/otkrivena-velika-tajna-u-seriji-pod-sretnom-zvijezdom/)

Jay&AmberFan
04.04.2011., 17:36
Ovo prvo je šok, al ovo drugo se lako dalo skužit :D

Ako ikad bude opcija "koji ćemo lik maknuti iz serije prvog", mičite Betinog brata i šogoricu... Pogotovo šogoricu, majko mila, priča tekst ko navijena.

luna_lana
04.04.2011., 18:17
Evo malo novosti :mig: [Spoiler alert!]

* Kurbaša pokazuje svoju mračnu stranu (http://mojatv.wordpress.com/2011/04/04/kurbasa-pokazuje-svoju-mracnu-stranu/)
* Otkrivena velika tajna u seriji Pod sretnom zvijezdom (http://mojatv.wordpress.com/2011/04/04/otkrivena-velika-tajna-u-seriji-pod-sretnom-zvijezdom/)

Ajme, pa ovo nisam očekivala...mislila sam da će Kurbaša biti jedan od glavnih likova i da će on i Tonka biti par...:ne zna:

Joj ovo drugo smo mogli zaključiti odmah u prvoj epizodi, ali zanima me razvoj situacije.
Ja osobno nikad nebi mogla prijateljici oprostiti tako nešto. Jadna Nina, ona mi je najbolja od njih 4.

m_m
05.04.2011., 01:13
Ono što sam danas vidio, a to je reklamni blok ispred početka serije te da serija ima i pokrovitelja, je li ispravno smatrati dobrim znakom što se tiče razvoja gledanosti serije?? Ima li bilo tko kakvu informaciju?

Chocolate_M
05.04.2011., 07:11
Ovo prvo je šok, al ovo drugo se lako dalo skužit :D

Ako ikad bude opcija "koji ćemo lik maknuti iz serije prvog", mičite Betinog brata i šogoricu... Pogotovo šogoricu, majko mila, priča tekst ko navijena.

Šogoricu definitivno! Otkud ona uopće kao glumica? Svaka čast Tamari Loos koja me oduševila, ali ova.. užas! :eek:

Baš me zanima kako će se razvijati storyline s mladima (Silvija, Marta, Ivo..)

Jay&AmberFan
05.04.2011., 10:48
Šogoricu definitivno! Otkud ona uopće kao glumica? Svaka čast Tamari Loos koja me oduševila, ali ova.. užas! :eek:

Nije glumica, manekenka. :mig:

Tamara Loos je stvarno super, svaka joj čast. :D

Mm, i ja sam to primjetio... jako dugi reklamni blok prije uvodne špice, valjda se gledanost poboljšava...

DrBoz39
05.04.2011., 12:49
Prije par minuta su me zvali iz AGB Pulsa. Vodili su anketu o seriji, sve mi se čini da uskoro slijedi promjena termina :rofl: Ako ne sad, onda na jesen sigurno. Pitanja su bila:

Gledate li Pod sretnom zvijezdom?
Mislite li da je serija prekomplicirana za praćenje? :rofl:
Jeste li gledali Dolinu sunca?
Smatrate li da je PSZ bolja od Doline sunca?
Koliko puta tjedno gledate seriju?
Smatrate li da serija ima previše likova? (WTF!, ovo je valjda prva hrvatska sapunjara gdje ima najmanje likova u main castu)
Biste li pratili seriju redovitije da se emitira u 20:00? 18:30?
Biste li prestali pratiti seriju da u njoj gostuje neka poznata ličnost kao Jelena Rozga? (na ovo skoro odvalih od smijeha LOL)
Taman me zvali dok je trajala serija, sad moram reprizu lovit. :rofl:

hahahahahaha i mene su zvali:lol::lol:
Na ovo podebljano sam im rekao kako trenutno hrvatskom vlada Rozgamanija seriji bi to samo moglo pomoći ali da nebi volio i tu je gledat:rofl:

maggy mb
05.04.2011., 16:09
Vidiš ti naše manekenke loše glume, a u turskim sapunicama većina glavnih likova manekeni, pa super glume!!!
Ali moram priznati Mariu Valentiću gluma dobro ide,

luna_lana
05.04.2011., 16:18

Ali moram priznati Mariu Valentiću gluma dobro ide,

Potpisujem jedno i drugo! :top:

Tamara je baš simpatična i ful uvjerljiva dok glumi, nebi nikada rekla da nije glumica, super je, samo neka nastavi tako dalje. :)

Mario Valentić mi je u svakoj seriji dobar, zaista je talentiran, glumi bolje od nekih svojih muških kolega u seriji iako nije glumac.

Slatka mi je i Dina, baš mi je nekako draga, sva onako vrckava.
Jel ona glumica ili je i ona tv voditeljica, mislim da je vodila neku emisiju za djecu?:confused:

Manekenka je blago rečeno katastrofa, pa djeca na vrtićkim predstavama bolje recitiraju i glume...grozno...nije mi jasno tko je njoj i zašto dao ulogu, pored svih slobodnih glumaca....:ne zna:

maggy mb
05.04.2011., 17:07
Potpisujem jedno i drugo! :top:

Manekenka je blago rečeno katastrofa, pa djeca na vrtićkim predstavama bolje recitiraju i glume...grozno...nije mi jasno tko je njoj i zašto dao ulogu, pored svih slobodnih glumaca....:ne zna:

Ona je djevojka Ivana Veljače, scenografa serije!!!

Jay&AmberFan
05.04.2011., 17:34
*cough* sad je sve objašnjeno *cough* :rofl:

Ova šta glumi Dinu je apsolventica dramske akademije, tako sam nešto čitao... a ova šta glumi Martu?

Beti u bedu :(

Silvija/Ivo - make it happen now. :kava:

Zijad kanalizira Frenkya Fishera već 5 godina u svakoj mogućoj seriji, postaje prenaporno za gledat. :rolleyes:

Chocolate_M
05.04.2011., 18:15
Nije glumica, manekenka. :mig:

Mm, i ja sam to primjetio... jako dugi reklamni blok prije uvodne špice, valjda se gledanost poboljšava...

Znam da je manekenka.. zato i pitam otkud ona uopće kao glumica. ;) S njom su skroz pogriješili, ali Loosica je sjajna! :mig:

I btw, mislim da sam negdje pročitala da će biti kao trokut između Silvije, Ive i Marte. Not sure. ;)

Jay&AmberFan
06.04.2011., 00:28
Imam pitanja u vezi casta. Tko glumi Eninu majku, zatim Miru (Egonovu računovođu na faksu), a tko onu bitchy profesoricu koja stalno zadaje Nini posao?

luna_lana
06.04.2011., 08:38
Ona je djevojka Ivana Veljače, scenografa serije!!!

Odličan način pomocije, dat joj da se ovako blamira na televiziji....:facepalm:

m_m
06.04.2011., 15:47
http://dnevnik.hr/showbizz/film-tv/jelena-rozga-prihvatila-ulogu-u-pod-sretnom-zvijezdom.html

Uskoro će se na setu popularne serije 'Pod sretnom zvijezdom' naći i trenutno najveća pjevača zvijezda hrvatske estrade, Jelena Rozga.

Pametan potez i Rozgi i producentima! Paše. :mig:

Jay&AmberFan
06.04.2011., 16:32
Mwahaha, očekivano nakon one ankete... Al neka, simpa je Rozga u sapunicama, sjećam je se i iz Ville marije...

DrBoz39
06.04.2011., 16:40
Već vidim kakva će biti promocija, Jelena Rozga Pod Sretnom zvijezdom danas u 18 i 10...
Ja sam mislio da oni u anketi samo tako bzvz pitaju ali nisam ovom se nadao.

Jay&AmberFan
06.04.2011., 18:06
Pijana Nina :rofl::s

Obiteljska večera :rofl:

Vedran se drogira, Tonka ga je otkantala...

Lana iz Zabranjene ljubavi skočila na pijanog Iva na tulumu, a druga frendica ih je slikala. Drama. :rofl:

Mislim da bi Rozga mogla igrat bivšu Adamovu oko koje su se on i Slaven zakačili.

m_m
06.04.2011., 19:07
Al neka, simpa je Rozga u sapunicama, sjećam je se i iz Ville marije...

Svakako :cerek:

Flipi
06.04.2011., 21:00
Možda Rozga uopće neće biti u ovih 65 epizoda do ljeta .Sve ovisi kada će je ubaciti.

Jay&AmberFan
06.04.2011., 21:04
Pa da, iz ovog bi se teksta dalo shvatit da nije ni krenula sa snimanjima...

luna_lana
06.04.2011., 21:29
Jel još nekog ovdje od vas živcira Suzana...:confused: ja neznam kako je ona to zamislila zbližavat se sa kćeri, nikome ne reći za nju, upropaštavati si brak...:ne zna:
Najmanje zlo bi bilo da odma u startu svima kaže istinu, jer ako ovako nastavi posljedice će bit katastrofalne na svim poljima u njenom životu.

Obiteljska večera je bila baš komična, joj onaj upad Tonke na večeru mi je bio skroz glupav, ma ona mi je sva nikakva u ovoj seriji, :ne zna: nadam se samo da će ju spojiti sa Adamom, baš bi bili dobar par...:cerek:

Ovo sa Vedranom....:flop:

Nina mi je svakom epizodom sve bolja i bolja, sad mi je definitivno najdraža od njih 4. :cerek:

Žao mi je i Beti :( , nadam se da će se uskoro izdći iz te depresije i pohvatati konce svog života, naći posao i naplatiti Martinu sve duševne boli. :mad:

Jeste primjetili kako je Ena reagirala na scene nasilja na televiziji, ono kad je Martin promijenio program...čini mi se da je njena priča zanimljiva, njoj se nešto dogodilo u prošlosti zbog čega je postala takva kakva je.
Polako nam pokazuju i njenu drugu stranu, brižnu i na neki način i ranjivu...

Jay&AmberFan
06.04.2011., 21:48
Ja ne shvaćam zašto se Suzana bar ne povjeri mami? Ajd za Krešu još nekako razumijem, a i za Zijada...

Tonka/Adam = daaaaaaaa...

Ena je i meni sve simpatičnija :) Nija ona tipična negativka/spletkarica. Vjerujem da je i sama proživljavala obiteljsko nasilje?

Nina je i meni najbolja zasad :cerek:

maggy mb
07.04.2011., 10:38
Meni je Ivo najsimpatičniji od Nikolića...lik super glumi...tipični frajer s oko 25 godina kojemu je samo do cura i zezancije.
Da, ovo s Tonkinim upadom na večeru baš i nije ispalo neka fora...kao da bi se zbližila sa smotanim Adamom!
I još mi je žao što se naše serije većinom snimaju u interijerima (studiju) pa mi se tu gubi na ljepoti i autentičnosti životnih situacija...a eto ti recesije!!!

Jay&AmberFan
07.04.2011., 10:46
Meni je Ivo najsimpatičniji od Nikolića...lik super glumi...tipični frajer s oko 25 godina kojemu je samo do cura i zezancije.
Da, ovo s Tonkinim upadom na večeru baš i nije ispalo neka fora...kao da bi se zbližila sa smotanim Adamom!
I još mi je žao što se naše serije većinom snimaju u interijerima (studiju) pa mi se tu gubi na ljepoti i autentičnosti životnih situacija...a eto ti recesije!!!

Ma ovo je mila majka naspram američkih sapunica, da vidim tamo interijere, a eksterijera uopće nema. :rofl:

Ivo je definitivno najsimpatičniji od Nikolića, Adam je blah, a Slaven :ne zna: U procesu utvrđivanja. :rofl:

maggy mb
07.04.2011., 11:14
[QUOTE=Jay&AmberFan;32866798]Ma ovo je mila majka naspram američkih sapunica, da vidim tamo interijere, a eksterijera uopće nema. :rofl:

Imaš pravo za američke...ali gledajući Ezela i 1001 noć fascinirana njihovom raskošnom produkcijom. Jedan primjer...u svakoj epizodi druga lokacija prekrasnih restorana...promnocija Istambula i Turske s najboljim lokacijama grada.
Želja mi je da i mi tako promoviramo svoju zemlju..jer gledajući PSZ nekoliko lokacija Gornjeg grad i Zrinjevca, onih par scena u Antunoviću i ostalo se svodi na studio!
Tako je bilo i s Dolinom sunca, snimano u Samoboru (stvarno prekrasan grad) i onda nakon nekog vremena improvizirani grad, nekakav mali trgić i to je to.

hope.cc
07.04.2011., 11:15
Jel još nekog ovdje od vas živcira Suzana... ja neznam kako je ona to zamislila zbližavat se sa kćeri, nikome ne reći za nju, upropaštavati si brak..
Najmanje zlo bi bilo da odma u startu svima kaže istinu, jer ako ovako nastavi posljedice će bit katastrofalne na svim poljima u njenom životu.

Obiteljska večera je bila baš komična, joj onaj upad Tonke na večeru mi je bio skroz glupav, ma ona mi je sva nikakva u ovoj seriji, nadam se samo da će ju spojiti sa Adamom, baš bi bili dobar par...

Ovo sa Vedranom....

Nina mi je svakom epizodom sve bolja i bolja, sad mi je definitivno najdraža od njih 4.

Žao mi je i Beti , nadam se da će se uskoro izdći iz te depresije i pohvatati konce svog života, naći posao i naplatiti Martinu sve duševne boli. :mad:

Jeste primjetili kako je Ena reagirala na scene nasilja na televiziji, ono kad je Martin promijenio program...čini mi se da je njena priča zanimljiva, njoj se nešto dogodilo u prošlosti zbog čega je postala takva kakva je.
Polako nam pokazuju i njenu drugu stranu, brižnu i na neki način i ranjivu...

mene isto nervira suzana, a još ta neka njena prošlost s mikijem, zaručnikom njene najbolje prijateljice - :ne zna: nije mi to drago nikako, ne razumijem je:flop:... al valjda nam to bude jasnije s vremenom...
ali nešto jučer kontam, moja pretpostavka, mislim da krešo i nina ne bi bili loš par, super su mi zajedno, i budući da je suzi imala nešto s mikijem, mislim da će scenaristi njih spajat...a krešo mi je inače bezze, ali mi je jučer s ninom bio baš dobar...što vi o tome mislite?
ena mi se sviđa, mogla bi bit jako zanimljiva :top:
ivo i meni najdraži, mlada glumačka postava mi je ok, svi solidno glume (dina, slavica, marta, ivo, valentić) što mislite kako će se to razvijat, mislim da će se ivo zaljubit u martu, a za slavicu :ne zna:
adam & tonka :cerek:
od njih 4 meni zasad najdraža beti, jedva čekam da dođe sebi i odjebe martina za sva vremena!
ona žena od betinog brata (ne znam joj ime) :Snajper: preloša gluma, a bome i uloga! :flop:
najviše me iritiraju :mad: martin i ona mama od nikolića (ni njoj nisam ime zapamtila)
jelena rozga :ne zna: možda i ne bi bila loša...