PDA

View Full Version : Forumske maškare

electric_barbarella
18.01.2011., 12:42
ne kuzim zasto ljudi ne vole maskare??
i zasto svaki dogadjaj iz djetinjstva moraju pretvoriti u neke jebene kvazi traume? :rolleyes:

kao obukli su me u klauna za maskare kad sam bila klinka i sad imam traume :rolleyes:
nosila sam haljine s volancekima i cipkama pa sad imam traume :rolleyes:
išla sam u cirkus i jela šečernu vunu koja mi je zašla za zub pa sam to čačkala van pola sata i sad od toga imam traume :rolleyes:
slusala sam boy bandove pa sad imam traume od....zalizane kose :rolleyes:

kriste smiluj se više s tim jebenim traumama
nitko se ne moze sjetiti toga u nekom pozitivnom kontekstu?? svasta

Elöise
18.01.2011., 12:50
@ barbarella

Možda je poanta u tome da to djeca nisu sama poželjela nego su ih roditelji "umaškarili"? :D
Ja ne volim maškare. Nikad nisam, ni kao dijete, poželjela obući neku oblekicu i biti netko drugi. Pa nikad i nisam. :D Niti smo to ikad "slavili".

juliška
18.01.2011., 12:52
i zasto svaki dogadjaj iz djetinjstva moraju pretvoriti u neke jebene kvazi traume? :rolleyes:

kao obukli su me u klauna za maskare kad sam bila klinka i sad imam traume :rolleyes:
nosila sam haljine s volancekima i cipkama pa sad imam traume :rolleyes:
išla sam u cirkus i jela šečernu vunu koja mi je zašla za zub pa sam to čačkala van pola sata i sad od toga imam traume :rolleyes:
slusala sam boy bandove pa sad imam traume od....zalizane kose :rolleyes:

kriste smiluj se više s tim jebenim traumama
nitko se ne moze sjetiti toga u nekom pozitivnom kontekstu?? svasta

Nemam traume od maškara, ali ih jednostavno ne volim. Od malena. Ni u vrtić nisam htjela ići namaskirana a u školu pogotovo.
Ne volim inače velika okupljanja i pijančevanja - eto u zadnje vrijeme se sve svodi i na to. :flop:
Čitala sam da imaš lijepa iskustva na maškare. Odnosno sjećanja na baku, toplinu kuhinje i krofne. Svaka čast. Drago mi je zbog tebe i ako te to vraća u djetnjistvo go for it :top:
Mene to nikad nije privlačilo a i dan danas je tako. Što ne znači da neću slat svoje dijete u maškare ako bude htjelo. Ali neću ga tjerat da se oblači u nešto što ne želi :ne zna:
Ne volim ni seoske kirvaje, skanje po trambolinu, udaranje čekića pa dobiš medu, ali sam svoje dijete vodila na to jer je bio sretan i cijeli dan je pričao o autićima, vlakiću, dvorcu u kojem skače, šećernoj vuni.
Stvar je u meni :o

juliška
18.01.2011., 12:53
@ barbarella

Možda je poanta u tome da to djeca nisu sama poželjela nego su ih roditelji "umaškarili"? :D
Ja ne volim maškare. Nikad nisam, ni kao dijete, poželjela obući neku oblekicu i biti netko drugi. Pa nikad i nisam. :D Niti smo to ikad "slavili".

O tome ja pričam. :top:

kemik
18.01.2011., 12:54
zato što su glupo, besmisleno, nemaštovito i ukalupljeno preseravanje i glumljenje dobre volje i veselja, kojem je zapravo jedini smisao zarada?

(nemam nikakve traume iz djetinjstva s/od maškara, samo mi užasno ide na živce preseravanje oko njih svake jebene godine, a počne dva dana nakon nove godine :rolleyes: )

Elöise
18.01.2011., 13:03
Sve se svodi na zaradu koja ide nekome.
Božić jedva prođe, Nova godina, pa maškare, fašnik, što li... Evo, čujem na radiju već uveliko najavljuju Valentinovo. Uh, svetac do neba! :rolleyes:
Pa će Uskrs, pa što onda???? Uvijek nešto. :flop: Iskreno, gadi mi se.
Brate, slavi što hoćeš, ali kad te siluju da kupuješ, ideš negdje, budeš ovako ili onako obučen ili raspoložen - jadno.
Ako mi dođe, slavit ću svaki petak, ili ponedjeljak, ili 13-ti u mjesecu, ne treba mi neki povod. I proslavit ću kako mi dođe, ne nužno francuskom, odojkom, sarmom, kolačima ili cugom. Jel se samo tako slavi? VIše ne znamo biti veseli bez "poticaja"??

Megalodona
18.01.2011., 13:08
meni nije jasno o kakvoj zaradi kafića se priča kada su u pitanju djeca? :D
djeca se obuku u što žele, ako žele, i idu po kućama pokazati se, zapjevati i dobiti slatkiše ili par kuna :ne zna:
meni je to bilo jako lijepo i zabavno, prošli bi cijelu svoju ulicu, sva djeca iz ulice zajedno, po nekoliko u grupama, našli bi se kasnije kod jednoga, pa podijelili slatkiše i to je bilo to.
bilo nam je dobro :D

razumijem da se neće maskirati 25-godišnjak i ići po kućama, ali meni je to za djecu super običaj i imam lijepe uspomene na njega, nemam traume. tako da potpuno kužim što electric hoće reći.

electric_barbarella
18.01.2011., 13:14
zato što su glupo, besmisleno, nemaštovito i ukalupljeno preseravanje i glumljenje dobre volje i veselja, kojem je zapravo jedini smisao zarada?

malo prouči tradiciju i kulturu Mardi Gras prije nego sto pocnes ovak lupetati :mig:

kemik
18.01.2011., 13:17
ou, kako si super, spustila si mi da ne znam kulturu i tradiciju mardi gras, s kojim maškare u rijeci imaju veze otprilike kao što imaju s ruskim svemirskim programom :top:

odlično, ja sam neuka i glupa zato što mi idu na kurac pijani debili koji na sebe svake godien stave iste maske političara :top:

bravo :)

bliss
18.01.2011., 13:18

Ne volim maškare. Nemam nikakve traume. Maškare su mi jednostavno dosadne.

kukuriku
18.01.2011., 13:21
ja ne znam što (tko, gdje?!) je mardi gras, ali dijelim s kemik mišljenje o maškaranju odraslih. mislim, jebe se mene, svaka budala ima svoje veselje, samo me nerviraju debilni prilozi na TV s ovog il onog maskenbala ili ove il one fašničke republike, države, kurca.

Ruralna
18.01.2011., 14:02
razumijem da se neće maskirati 25-godišnjak i ići po kućama, a meni je to za djecu super običaj i imam lijepe uspomene na njega, nemam traume. tako da potpuno kužim što electric hoće reći.Imam više od 25, ne idem po kućama, ali svake godine radim tematske maske s frendovima i onda zujimo po gradu ili odemo na neki maskenbal, koncert :brukica:
Meni je to draga tradicija:ne zna:
I da, već su počeli dogovori što ćemo biti ove godine :raspa:
Kao mala sam mrzila maškare, bojala ih se kao vraga, imala traume od njih.

klonka
18.01.2011., 14:07
Ruralna, valjda će i PD Kokošinjac organizirati jednu maskiranu zabavu. :mig:

Gzena
18.01.2011., 14:11
odlično, ja sam neuka i glupa zato što mi idu na kurac pijani debili koji na sebe svake godien stave iste maske političara :top:

nemoj bit taka :D

ja se baš volim opijat i radit budalu od sebe! :zivili:

men' to baš simpa!

dugo nisam išla u maškare, nit me zvalo na maškara-tulum..:ne zna:

al ko mala sam rasturala, imam čak i nhagradu s natjecanja :lol: :rofl:

kemik
18.01.2011., 14:14

je, i ja isto, ali to nastojim raditi kad meni paše, a ne kad mi to narede gradonačelnik rijeke i samobora :mig:

btw, nadam se da se nećeš maskirati u sanadera u zatvoru ove godine :zubo:

atlantis
18.01.2011., 14:17
nemoj bit taka :D

men' to baš simpa!

pobogu Xeno trebaju li nam maškare za to? :D :D

kemik
18.01.2011., 14:18
pbpgu Xeno trebaju li nam maškare za to? :D :D

ne, ali nam svakako treba poneko slovo "o" :rofl:

sorry

Gzena
18.01.2011., 14:18
btw, nadam se da se nećeš maskirati u sanadera u zatvoru ove godine :zubo:
a mogla bi se maskirat u rešetke...?! :rofl:

dugo se godina nisam maskirala u nikog, jer nisam imala prilike... a na okupljanja na otvorenom ne idem jer mi je hladno. :ne zna:

Gzena
18.01.2011., 14:20
saću vam odat jednu tajnu, najjebenija maska ikad...

lijepo se namažete kaladontom po faci i šakama i ogrnete crnom plahtom(i prek glave)
kad se kaladont 'skori' onda izgledate kao da vam lice napravljeno od bijelih ploča i potpuno ste neprepoznatljivi...
za potpun dojam predlažem uzet nož i nosat ga u ruci...:D
atlantis, ne trebaju maškare, ali volim tematske zabave :cerek:

Ruralna
18.01.2011., 14:20
Ruralna, valjda će i PD Kokošinjac organizirati jednu maskiranu zabavu. :mig:
Misliš?
Moramo prvo ispitati kakva klima vlada po pitanju maškaravanja i zabavljanja:D

meni nije jasno što je tvuk ispod klonkinog imena? kakva si ti to udavača klonka?
i zašto ljudi koriste riječ udavača za curu koja je zaručena, uvijek sam mislila da je to riječ za curu koja se pokušava udati (a nije zaručena)?
:rofl:

al ko mala sam rasturala, imam čak i nhagradu s natjecanja :lol: :rofl:
U šta si se maskirala?:D

Ruralna
18.01.2011., 14:21
saću vam odat jednu tajnu, najjebenija maska ikad...

lijepo se namažete kaladontom po faci i šakama i ogrnete crnom plahtom(i prek glave)
kad se kaldont 'skori' onda izgledate kao da vam lice napravljeno od bijelih ploča i potpuno ste neprepoznatljivi...
za potpun dojam predlažem uzet nož i nosat ga u ruci...:D
Šta kaladont na licu ne peče? Treba li se staviti neka podloga ispod?

vrrrlet
18.01.2011., 14:21
a mogla bi se maskirat u rešetke...?! :rofl:

dugo se godina nisam maskirala u nikog, jer nisam imala prilike... a na okupljanja na otvorenom ne idem jer mi je hladno. :ne zna:

Ako ti je hladno, maskiraj se u vatru. :ne zna: Fino se poliješ benzinom i uživaš.

atlantis
18.01.2011., 14:23
ne, ali nam svakako treba poneko slovo "o" :rofl:

sorry

čim se opijanje spomene odma mi se ruke tresu :D

Gzena
18.01.2011., 14:24
Šta kaladont na licu ne peče? Treba li se staviti neka podloga ispod?

Pa ne peče...:ne zna: malo ga osjetiš dok se ne osuši...

ajme, koja rečenica :facepalm:

U šta si se maskirala?:D

Imala sam 7 godina brijem. Bila sama doma i napravila sama masku. Moja mašta tad je bila fokusirana na klaunove. :D Super sam se sredila i izvodila tam neke kolutove unatrag i unaprijed i pritom padala, a svi se smijali. To, doduše nije bilo namjerno jer ja zaista ne mogu napraviti stoj na rukama ili kolut. :D

Ako ti je hladno, maskiraj se u vatru. :ne zna: Fino se poliješ benzinom i uživaš.

da, to bi bilo pravo vatreno krštenje :lol:

atlantis
18.01.2011., 14:31

super :cerek:

hvala na pozivu :) trebamo donjeti cugu ili neku klopu ili je to sve sređeno? dragi i pasica se već vesele a kemik i njen dragi će dovesti i mačku

:fešta:

:lux:

:D

Gzena
18.01.2011., 14:40
mogla bi biti tema 'Stari Rim'... plahti, fala Bogu imamo... samo treba nabavit lovorove vjence, 50 kila grožđa i 50 litara vina...
mjuza - čembalo style remix 2011.

edit; zamislite tematsku zabavu gdje je tema FORUM.HR
svak nek se obuče u svoj nick, bilo bi zanimljivo, ha, babe?

ja ću stavit i brkove za potrebe feminističkih tema, ter križ oko vrata za potrebe religijskih...
oklop i željezni minjak mi je ionak standardna oprema

electric_barbarella
18.01.2011., 14:42
uuuuuuuu festa, mogu l ja? mogu l ja? :cheer: :tulum:

imam na tavanu kostim iz jedne skolske predstave, bila sam drvo :zubo:

kemik
18.01.2011., 14:44
meni ne :rolleyes:

fuck, dala sam otkaz da ne bih morala hodat okolo u glupoj bijeloj kuti i laboratorijskim naočalama, morala bih se teško i ozbiljno nalit da bi mi to ponovo bilo zabavno :rolleyes:

atlantis
mogla bi biti tema 'Stari Rim'... plahti, fala Bogu imamo... samo treba nabavit lovorove vjence, 50 kila grožđa i 50 litara vina...

ja ću stavit i brkove za potrebe feminističkih tema, ter križ oko vrata za potrebe religijskih...

ja ću se obuć u lezbojku :D :D

vrrrlet

O Bože! Zar ću se zaista morati obući u kemičara koji liči na pijanca? Bolje da sam Marko Antonije.

Gzena
18.01.2011., 14:45
electric, ak si bila bukva, onda ništa :D

Ruralna
18.01.2011., 14:45

Ovo bi bila dobra tema:D I tulumska i kao novi topic;)

Erm, dakle, ja bi se obukla u selo.
Gumene čizmice, haljinica od suncokreta iki tako neki jarac, vile u rukama:rofl:

atlantis
18.01.2011., 14:47

fuck, dala sam otkaz da ne bih morala hodat okolo u glupoj bijeloj kuti i laboratorijskim naočalama, morala bih se teško i ozbiljno nalit da bi mi to ponovo bilo zabavno :rolleyes:

ti možeš doći obučena ko patuljak :D

Gzena
18.01.2011., 14:47

ne, to je za CSI tematski party... :D

vrlete, pijanac? duboko si me razočaro :rofl:
daj se u preruši u velebit ili tak nekaj...:D

Lyla
18.01.2011., 14:49

Ja sam poprilično ćorava, majke mi, cijelo vrijeme mislim da je tvoj avatar neko jaje ispod borove grane.:confused:

Lastan
18.01.2011., 14:49
ja ću se obuć u lezbojku :D :D
Ne znam zašto, ali uz Nimoyevu temu o maškarama i sad ovome ovdje, podsjetila si me na ovo:

http://www.smbc-comics.com/comics/20100818.gif

electric_barbarella
18.01.2011., 14:50
electric, ak si bila bukva, onda ništa :D

bila sam hrast :zivjeli:

ehehehee atlantis ce bit lezbojka...umrla sam na to :rofl:

Gzena
18.01.2011., 14:51
lezbojka se biva tako da u ruci cijelo vrijeme nosi umjetnu vaginu ili dojku.... :D

koji brainstorming je pao :rofl:
drago mi je vidjet da ste živnuli... na temi gdje vam ništa nije jasno.

kemik
18.01.2011., 14:51

jebemu, ksena je rekla da se obučemo u svoj NICK. dakle, ja bih dagajebeš, morala biti kemičarka :confused:

Ja sam poprilično ćorava, majke mi, cijelo vrijeme mislim da je tvoj avatar neko jaje ispod borove grane.:confused:
moj avatar je moj vrtni patuljak zatrpan snijegom :cerek: ispod lavande. sljemenske lavande :D

Gzena
18.01.2011., 14:53
jebemu, ksena je rekla da se obučemo u svoj NICK.

meni to nije problem, oprema mi je standardna, a brojka odgovara broju grudnjaka...:ne zna: :raspa: a može biti i opseg bokova. :D

Lastan
18.01.2011., 14:54
jebemu, ksena je rekla da se obučemo u svoj NICK. dakle, ja bih dagajebeš, morala biti kemičarka :confused:
Ne znam što bih ja morao napraviti. Obrijati se i nacrtati si modre pjegice? :ne zna:
Ali vrrrlet… jebote, kako se u to maskirati?

kemik
18.01.2011., 14:56

ha, čuj, trebao je na to misliti kad si je davao nick :raspa:

dora

Jesemu (:D) znala sam da je jaca idiotarij uzet nik koji nema veze s nekim likom s tevea.
Ovak, obukla bi se u koji kurac? Vraga u selu? Kak taj zgleda? Vrazje? :ne zna:

Gzena
Lastane, ti hodaj s Modrom lastom pod rukom...

nisi me valjda fakat stavio na ignore, pa ne vidiš ovu moju genijalu ideju? :D

dora - pa ti si naša zagrebačka puca - krupićeva... :cerek:
http://i52.tinypic.com/264rlah.jpg

dora
18.01.2011., 15:01
dora - pa ti si naša zagrebačka puca - krupićeva... :cerek:
http://i52.tinypic.com/264rlah.jpg

AHAHAHAHAHAHAHAH :rofl:
Zagrcnula sam se vodom kad sam ovo vidla :rofl::top:

Iako ta riba mi nije bila (brijem) ni na kraj pameti kad sam se registrirala :D
Bog zna sta je bilo :D

vrrrlet
18.01.2011., 15:04

moj avatar je moj vrtni patuljak zatrpan snijegom :cerek: ispod lavande. sljemenske lavande :D

Ah da, nick je rekla, ne avatar.

Sljemenska lavanda rulz. :five: Patuljka nemam.

Pa ono, staviš na sebe par gromadi vapnenca, malo mahovine i lišajeva, odbačenu veš mašinu...

kemik
18.01.2011., 15:05
moderatorice, aj odvojite ove postove o forumskim maškarama u posebnu temu :zubo:

mislim, nije ovo loša tema, ali da su za sebe bilo bi :top:

Gzena
18.01.2011., 15:07
Pa ono, staviš na sebe par gromadi vapnenca, malo mahovine i lišajeva, odbačenu veš mašinu...

I nekog zalutalog planinara, po mogućnosti Čeha. :D Bolje Čehinju, al dobro.

oprostite ak sam malo zabrijala sam s ovom temom, prebacite negdje, već ću vas ja naći :cerek:

Lastan
18.01.2011., 15:19
Ajd, ima u tome nešto.

No u što bi se Glupinickname maskirao?
I u što bih se ja maskirao da još furam stari nick? :misli: Još da se maskiram u CUT, pa budem krvožedni gomolj, ajd… ali u unixaški nick? :ne zna:

Brijem da bi prije tih maškara puno ljudi tražilo promjenu nicka.
Ono, skužiš u što se možeš maskirat, pa pošalješ zahtjev. I onda pol foruma budu nickovi tipa Pirat076, Kurva248, Nogometaš359… a ni ženski nickovi ne bi bili puno inventivniji.

electric_barbarella
18.01.2011., 15:54
mogu li ja 'vako ?

http://i56.tinypic.com/210cd8x.jpg

Afrika paprika
18.01.2011., 16:06
jab se za forumske maškare obukla u ono razgranato nisko drvo iz pustinje s nacrtanom crvenom paprikom preko svake sise, al razmatram i onu severininu aljnu koju je nosila na eurosong http://www.hrt.hr/dora_arhiva/dora2006/izvodjaci/severina12v.jpg ipak je flešala svime i svačime sve i svakoga.

:misli:

MelodyNine
18.01.2011., 16:26
Ja se ne bih oblačila u nick, apstraktan je. Ne mo'š se maskirati u melodiju. Možeš u notu, u instrument, u plesačicu, u sviračicu ili plesačicu. A ne možeš u melodiju. :kava:

Tako da ja dolazim obučena kao Margarita iz Majstora i Margarite. Ne, ne kao vještica, nego kako su se tada žene oblačile. I hoću, nosit ću metlu, ali neću imati retardirani šešir i krastu na vrh nosa. Gretica je znala bolje od toga :kava:

I da, dolazim sa macom. Maskirat ću je u Behemota.

bliss
18.01.2011., 16:27
Ja se ne bih oblačila u nick, apstraktan je. Ne mo'š se maskirati u melodiju. Možeš u notu, u instrument, u plesačicu, u sviračicu ili plesačicu. A ne možeš u melodiju. :kava:

A što bih tek ja rekla? Kako se uopće obući u osjećaj? :D

MelodyNine
18.01.2011., 16:29
A što bih tek ja rekla? Kako se uopće obući u osjećaj? :D

To ti kažem, nekima je baš nemoguće :D

Tupelo
18.01.2011., 16:37
Zakaj na dva topica trkeljate o maškarama? :misli:

Mislim, pridružila bih vam se, ali zbilja ne znam kako bi moj kostim trebao izgledati :mama:

MelodyNine
18.01.2011., 16:52
Čekamo da dođe Erp i razdvoji nam temu u "Forumske maškare" :zubo:

Megalodona
18.01.2011., 17:04
ja ću bit ovo:
http://www.jawshark.com/photos/one%20megalodon.jpg
:cheer:

umjesto slatkiša, dat ću vam da mi se slikate u zubalu :o
http://library.thinkquest.org/08aug/01316/Images/Megalodon.jpg

bliss
18.01.2011., 17:04
Zakaj na dva topica trkeljate o maškarama? :misli:

Mislim, pridružila bih vam se, ali zbilja ne znam kako bi moj kostim trebao izgledati :mama:

A kaj znači Tupelo? :misli:

Nica
18.01.2011., 17:06
umjesto slatkiša, dat ću vam da mi se slikate u zubalu :o
http://library.thinkquest.org/08aug/01316/Images/Megalodon.jpg

Za ovo te prvo moramo ubiti. :E

Megalodona
18.01.2011., 17:08
Za ovo te prvo moramo ubiti. :E

nešto ti se svidjela ta ideja, vidim :o

nego, što nije tupelo elvisov rodni grad? a ima i caveova pjesma tupelo :misli:

MelodyNine
18.01.2011., 17:12
nego, što nije tupelo elvisov rodni grad? a ima i caveova pjesma tupelo :misli:

Jeste, ali kako će se maskirati u grad :rofl::rofl:

Megalodona
18.01.2011., 17:14
maskira se u tablu :o
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQn-RmMeLNx3OCDFF_gcGuMiNDAM5hQO3AVv3MMATyFXHyk1Mq5

fino ravno, taman da joj se ne vidi trbuh :rofl:

Tupelo
18.01.2011., 17:15
A kaj znači Tupelo? :misli:

Ovo (http://www.youtube.com/watch?v=ZXjyJPQEblM) je Tupelo.
Radi se o Sudnjem danu u malom redneck gradiću u Mississippiju

@Megi - nema veze s Elvisom, iako je i Elvis rođen tamo. Cave je svoju ideju dobio od Hoockerovog Tupelo Bluesa i nadogradnja je nekih motiva iz njegovog romana And the Ass Saw the Angel.

bliss
18.01.2011., 17:15

To je još teže nego melodija :rofl:

MelodyNine
18.01.2011., 17:28
To je još teže nego melodija :rofl:

A evo, ima veze sa pjesmom i književnošću - nije samo po gradu ipak :rofl:
Snašla bi se Tupelo :D

Nica
18.01.2011., 17:34
A kako da se ja maskiram u sebe? Ili da se pravim da sam grad? :D

Herp
18.01.2011., 17:55
Na putu sam. Nemam puno vremena i to. :D

I sad imamo dvije teme o maškarama. :D

Ok, na ovoj temi pišite kako biste se obukli za forumske maškare.

Tko mi bude oftopičario, u sivo ću ga zamaskirat. :E

Herp
18.01.2011., 17:59
Kako da se ja obučem? :cry:

Tupelo
18.01.2011., 17:59
Ček, jel sad imamo dvije teme o maškarama?!

ISUSE KAKO ĆU VAS JEBENO BANAT SVE

Pa trebaju nam dvije teme :rolleyes:

Evo, megi ih koristi kako bi zorno demonstrirala svoju poremećenost, ups, podvojenost.
Ja na jednoj pišem o svojim sisama :cerek:, a i na drugoj ću uskoro početi :o
Nica, kao i obično, chata na obje

Nešto pink i šljašteće, možda? :D
Doduše, jedini gujoliki stvor koji mi pada na pamet, a da je u toj boji je ovaj crvić (http://blog.b92.net/user_stuff/upload/778/image.1778.jpg)

MelodyNine
18.01.2011., 18:06
A kako da se ja maskiram u sebe? Ili da se pravim da sam grad? :D

Pravi se da si ti, ali u tom gradu :D :D

MelodyNine
18.01.2011., 18:07

U skladu sa strukom :D

Shuriken
18.01.2011., 18:07
Fino ste to zamislile. Treba se moć prerušit u ovo, a mislim da mi nijedna dijeta neće pomoć :mama:

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:faIjWESSQMlboM:http://i153.photobucket.com/albums/s216/phyreblade_blog/AVP%20Shuriken/PredatorPropShurikenLifeSize.jpg

kemik
18.01.2011., 18:09

nije li on:

http://c4.ac-images.myspacecdn.com/images01/50/m_c9f7c37ae4a4b8f54fe58dc9759e0917.jpg

poprilično logičan izbor?

btw: krenem ja sad njega tražit po netu i nemrem se sjetit kak se zove. dečko iza leđa drka po svom kompu i pitam "e, kak se zove onaj mali plavi crvić, kaj je zujao s japanskom bubom okolo?", a on će uvrijeđeno "to nije crvić, to je eustahije brzić i on je najbrža mala zmija na svijetu i on je zvijezda crtića, a ne japanska buba"

kako mu je skočio u obranu, to je strašno. suze su mi potekle kako sam mu se počela smijat, ono, sve mi diraj, samo eustahija brzića NE! :rofl:

LazyFox
18.01.2011., 18:11
Ja cu se prestat' brijat na jedno tjedan dana, pa umjesto lijene budem bila črna lisica!:klap:

susannah
18.01.2011., 18:12
Tko mi bude oftopičario, u sivo ću ga zamaskirat. :E
:rofl::rofl::rofl:
i mene muci ista stvar. :tuzni:

LazyFox
18.01.2011., 18:16
Fino ste to zamislile. Treba se moć prerušit u ovo, a mislim da mi nijedna dijeta neće pomoć :mama:
Evo ti ideje! I dovoljno je uvjerljivo da te dobronamjerni prolaznici odbace do hitne kad se negdje strmopizdis od alkohola. :D

http://i54.tinypic.com/jt5og3.jpg

Uranija
18.01.2011., 18:24

Bi. Odma. Kaćemo? :D

Samo toga i papirne zvijezde oko glave, woo-hoo. :cerek:

Maškare su super, i žao mi je da se danas ljudi neće maškarit uopČe. U djetinjstvu smo se tovarili gomilom robe, starim štiklama i šminkom, ispod koje smo se preznojavali. :lol:

Shuriken
18.01.2011., 18:25
Dovoljno blizu, dovoljno... :rofl:

Megalodona
18.01.2011., 18:28
ne znam, al evo ti ideja za psa http://www.snackish.com/wp-content/uploads/2008/10/snackish_dog_costume_parade_03.jpg
http://www.snackish.com/wp-content/uploads/2008/10/snackish_dog_costume_parade_03.jpg
Evo, megi ih koristi kako bi zorno demonstrirala svoju poremećenost, ups, podvojenost.
i sve ovo napiše samo da opet spomene svoje sise :cerek:
iako se slažem za nicu :o
da ja poremećena:rolleyes::D

melody bi obukla u ipod i stavila "track 9"

Nimoy
18.01.2011., 18:42
jadan pas jebote :rofl:

Nica
18.01.2011., 18:50

:ceka:

Pravi se da si ti, ali u tom gradu :D :D

Mogla bih. Obučena u starorimsku odoru da se uklopim u Simez (dio grada). :D

iako se slažem za nicu :o
da ja poremećena:rolleyes::D

Što vas dvije insinuirate? :o

Megalodona
18.01.2011., 19:01
:cerek:
jel' da da je predivno to vidjet?:D
Što vas dvije insinuirate? :o
odgovorila bi ti ali ne znam što znači "insinuirati" :D

lanya
18.01.2011., 19:08
Ja fakat ne znam kak bih se maskirala. A ni u što bih se trebala, zapravo. :(
Smislite mi nešto!

atlantis
18.01.2011., 19:14
ne znam, al evo ti ideja za psa

mrak, mrak :D :D

nemoj tako njena pasica voli kaputiće :o

Nica
18.01.2011., 19:26
odgovorila bi ti ali ne znam što znači "insinuirati" :D

Ni ti ne učiš. :nono:

LazyFox
18.01.2011., 19:32
Smislite mi nešto!
Ja si zamisljam natpis "Shadows take me" preko celenke, ostalo je nebitno. :raspa:

Megalodona
18.01.2011., 19:42
nemoj tako njena pasica voli kaputiće :o
ovo je kostim, točnost molim :o:D
što ti imaš protiv pasjih jakni? nekim pasminama je to potrebno :o
npr. onom mom jadničku :rofl:
Ni ti ne učiš. :nono:
preduga riječ, kako da ju razumijem? :confused:
Ja fakat ne znam kak bih se maskirala. A ni u što bih se trebala, zapravo.
Smislite mi nešto!
lane, paše ti karakteru, mila si i nježna :zubo:
iako će se tebi više svidjet prijedlog od lazyfox :rofl:

atlantis
18.01.2011., 19:46
ovo je kostim, točnost molim :o:D
što ti imaš protiv pasjih jakni? nekim pasminama je to potrebno :o
npr. onom mom jadničku :rofl:

ništa :D samo pazim kad si biram psa pa udomim pravu psinu :mirko:

Megalodona
18.01.2011., 19:58
ništa :D samo pazim kad si biram psa pa udomim pravu psinu :mirko:

prijavit ću ti post, vrijeđanje malih pasa :o:D

uz to si i of :p:D

klonka
18.01.2011., 22:39
ne znam, al evo ti ideja za psa http://www.snackish.com/wp-content/uploads/2008/10/snackish_dog_costume_parade_03.jpg

Isuse. :rofl: :rofl: :rofl:

Kad vidim ovaj kostim dođe mi da si nabavim psa samo da ga mogu ovako šetati. :zubo:

Nica
18.01.2011., 22:49

Kad vidim ovaj kostim dođe mi da si nabavim psa samo da ga mogu ovako šetati. :zubo:

Ne treba ti pas, imaš tvuka. :rofl:

klonka
18.01.2011., 23:18
Misliš da bi mu dobro stajalo? :misli:

Nadam se da će navratiti na ovaj topic da se izjasni, ipak je on forumska kokoš. :zubo:

vrrrlet
18.01.2011., 23:36

Mogli smo maskirati Iru u pekinezera... ili Velebit... bolje Velebit, s obzirom da smo lijeni.

baja
18.01.2011., 23:42
nije li on:

http://c4.ac-images.myspacecdn.com/images01/50/m_c9f7c37ae4a4b8f54fe58dc9759e0917.jpg

poprilično logičan izbor?
ili crna guja? :D

teško mi se odlučiti u koju baju da se prerušim
ja, naime, bajama zovem gotovo sve insekte
kako se zove ona metalik zelena? :D

Tupelo
18.01.2011., 23:49
kako se zove ona metalik zelena? :D

Ja tu zovem metalik baja :o
Meni su isto sve baje. :cerek:
Imamo nogate baje, dlakave baje, okate baje, leteće baje...

baja
18.01.2011., 23:53
Ja tu zovem metalik baja :o...vrlo precizna klasifikacija :rofl:
ona mi je u užem izboru :o

Nica
19.01.2011., 00:02

A da ne pričate o zlatnoj mari možda? :D

http://mw2.google.com/mw-panoramio/photos/small/10874554.jpg

klonka
19.01.2011., 00:16
Mogli smo maskirati Iru u pekinezera... ili Velebit... bolje Velebit, s obzirom da smo lijeni.
Ne znam, pentrati se na Iru mi se čak ni uz najveću lijenost ne čini pretjerano zahtjevno. :ne zna:

Ali rado ću joj sašiti onakav kompletić. :cerek:

Ruralna
19.01.2011., 09:00

Kod mene ga zovu zlatni Martin:D

susannah
19.01.2011., 10:16
ja je zovem ona glasna metalik zelena buba :D

Morticia Addams
19.01.2011., 10:26
Ja sam mislila da je to buba zlatica. :brukica:

electric_barbarella
19.01.2011., 10:27
ja je zovem ona glasna metalik zelena buba :D

šta nije to smrdljivi martin ? :misli:

bliss
19.01.2011., 10:39

kaj nije smrdljivi martin sivi? :misli:

klonka
19.01.2011., 10:40
Nije, taj je siroče neugledan. :tuzni:

Kod mene se ono zeleno čudo zove zlatar, a čini se da ćemo za pravi naziv trebati pričekati Götterdämmerung. :D

bliss
19.01.2011., 10:40
kaj nije smrdljivi martin sivi? :misli:

demantiram samu sebe. nije sivi.

http://s2.pticica.com/foto/0000707477_l_0_bki1q7.jpg

koja je ono buba kaj se sklupča u kuglicu?

susannah
19.01.2011., 10:57
Ja sam mislila da je to buba zlatica. :brukica:
:rofl::rofl: skoro:
http://i.ehow.com/images/a04/mh/eu/control-colorado-potato-beetle-800X800.jpg
njih sam lovila po listovima krumpira kao dijete (sad to ne mogu ni zamisliti) :D
vi's, odgovara opisu :D
ali ne, smrdljivi martin je smrdljivi martin :zubo:
demantiram samu sebe. nije sivi.

http://s2.pticica.com/foto/0000707477_l_0_bki1q7.jpg
ima i zelenih:
http://vinkovci.com.hr/images/uploads/vijesti/smrdljivi%20martin.jpg
:mig:

electric_barbarella
19.01.2011., 11:02
ima i zelenih:
http://vinkovci.com.hr/images/uploads/vijesti/smrdljivi%20martin.jpg
:mig:

e e to je taj :cheer: smrdljivko

MalaMulica
19.01.2011., 11:46
Smislite mi nešto!

najbolje da se nas dvije zamaskiramo u studentice koje štrebaju :rolleyes:

http://www.pic4ever.com/images/reading.gif

Pješčani sat
19.01.2011., 12:14
mene i sestru su roditelji uvijek i samo oblačili u dva šerifa :kava: :rolleyes:

i ne, ne znam kako se obući za forumske maškare. pada mi na pamet hodat u staklenoj tegli s korzetom, ali ne sviđa mi se :zubo:

Shuriken
19.01.2011., 12:22
i ne, ne znam kako se obući za forumske maškare. pada mi na pamet hodat u staklenoj tegli s korzetom, ali ne sviđa mi se :zubo:

Pa ti trebaš samo pokazat svoju figuru pješčanog sata...
Dakle bikini i teraj :D

lanya
19.01.2011., 13:07
najbolje da se nas dvije zamaskiramo u studentice koje štrebaju :rolleyes:

http://www.pic4ever.com/images/reading.gif

U toj robi sam stalno, za maškare se treba obuć u nešto drugo. :o

klonka
19.01.2011., 13:44
Možete obući toge i kape koje nose studenti(ce) na dodjeli diploma. :zubo:

Odoh sad prije nego što me dohvatite oklagijom. :trk:

Lastan
19.01.2011., 13:52
Može i bez staklene tegle.
Ali stavi malo pijeska među sise. :zubo:

MalaMulica
19.01.2011., 13:54
U toj robi sam stalno, za maškare se treba obuć u nešto drugo. :o

Možete obući toge i kape koje nose studenti(ce) na dodjeli diploma. :zubo:

daaa daaaaa :jumping:

obucimo toge i stavimo one diplomske kapice na glave :lux: :klap:

Megalodona
19.01.2011., 14:02
obucimo toge i stavimo one diplomske kapice na glave :lux: :klap:
a ko će vam ih dat? :zubo:

Anubisova Robinja
19.01.2011., 16:13
Moji me nikad nisu tjerali da idem po susjedstvu prositi "nekaj slatko" ili "nekaj sitno" :zubo:
Bila sam sramežljivo dijete pa mi to ne bi ni padalo na pamet :ne zna: U školi smo se do 4 razreda morali uvijek "tematski maskirati po razredima" - bila sam klaun (da, imam klaun-traumu :kava: no više zbog "IT" nego maškara ), indijanac, kineskinja, ranije se ni ne sjećam... Pozitivno sjećanje :misli: ne, uvijek mi je bila tlaka...danas se znam iz zahebanicije radi minimalistički umaskirati...proživljavam drugo djetinjstvo :rofl:

Ruralna
19.01.2011., 16:49
a ko će vam ih dat? :zubo:
Dat ću ti ja svoju.:mig:

Ali prvo moram provjeriti jesam li je dobila nazad, nekome sam je posudila prošle godine. Narafski, za maškare :zubo:

Megalodona
19.01.2011., 16:58
Dat ću ti ja svoju.:mig:

Ali prvo moram provjeriti jesam li je dobila nazad, nekome sam je posudila prošle godine. Narafski, za maškare :zubo:

daj nemoj im je dat, prestani biti tako dobra :rolleyes::D
neka si ih same zarade :o:D
to im je motivacija, kad diplomiraju smiju se osjećat blesavo u ogromnim togama, glupastim kapicama s visuljkom, i pjevat gaudeamus igitur. koji će im (ako bog da a meni je dao) biti napisan unutar kape :zubo:
ako će to imati već na maškarama, ode sva motivacija za diplomom :tuzni:

edit: zaboravila sam napomenuti "pjevat...bez sluha". sigurno ga nemaju :D

Ruralna
19.01.2011., 17:08
daj nemoj im je dat, prestani biti tako dobra :rolleyes::D
neka si ih same zarade :o:D
to im je motivacija, kad diplomiraju smiju se osjećat blesavo u ogromnim togama, glupastim kapicama s visuljkom, i pjevat gaudeamus igitur. koji će im (ako bog da a meni je dao) biti napisan unutar kape :zubo:

A i to što kažeš.
Ako dobiju kapice, koliko će tek onda visiti po forumu:o
Nemam pojma zašto, predosjećam puno diplomanata na maškrama ove godine :zubo:

MalaMulica
19.01.2011., 17:21
daj nemoj im je dat, prestani biti tako dobra :rolle yes:: D
neka si ih same zarade : o: D

A i to što kažeš.
Ako dobiju kapice, koliko će tek onda visiti po forumu:o
Nemam pojma zašto, predosjećam puno diplomanata na maškrama ove godine :zub o:
lanya i ja pjevamo 3 puta bolje od vas 2 zajedno :o

to što ste vi ljubomorne na nas, to je drugi par postola! :kava:

da bog da vam hrčak pojeo kabel od routera i ne priključile se više na internet :o:D

Ruralna
19.01.2011., 17:30
lanya i ja pjevamo 3 puta bolje od vas 2 zajedno :o
Od mene nije teško bolje pjevati, nemam sluha ni za lijek:rofl:

da bog da vam hrčak pojeo kabel od routera i ne priključile se više na internet :o:D
Aaa:eek:
Od drugarice kolegice forumašice i koke prije svega se ovome nikad ne bi nadala:o

MalaMulica
19.01.2011., 18:11
Aaa:eek:
Od drugarice kolegice forumašice i koke prije svega se ovome nikad ne bi nadala:o
kad mi staneš na žulj, borim se svim mogućim sredstvima! :clint:

pa čak i hrčcima :E

klonka
19.01.2011., 18:29
Od mene nije teško bolje pjevati, nemam sluha ni za lijek:rofl:
Ooooh, divno! Možemo osnovati i zborsku sekciju PD-a Kokošinjac :zubo:

Herp
19.01.2011., 21:31

Ja bi Iru zamaskirala u Ku Klux Nešto. :E