PDA

View Full Version : Horarna astrologija - pitaj konkretno II dio - obavezno pročitati uvodni post

stranice : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17

zabica-
06.05.2012., 17:06
Hoće li me kontaktirati.. Zagreb 16:19 min, ja Škorpion

Retro Saturn je u prvom polju pa ne znam koliko je karta radikalna ali evo da probam ;)
Ti si Venera u Blizancima i Mesec u Skorpiji
On je Mars u Devici i Sunce u Biku

Venera i Mars nisu u aspektu pa mislim da do susreta konkretnog nece doci, a Mesec i Sunce su pre 6 jedinica vremenskih imali neki kontakt ..
Venera i Sunce nemaju apsekt takodje ... ja mislim da te nece kontaktirati, vec da je nesto bilo izmedju vas pre 6 jedinica.

ms*day*dreamer
06.05.2012., 17:12
Bilo je sinoć.. :D
Ne znamo se otprije..
no dobro.. :) tnx

leona424
06.05.2012., 17:16
Hoce li doci do suzivota ove Godine?
Zagreb 18.16

zabica-
06.05.2012., 18:42
Bilo je sinoć.. :D
Ne znamo se otprije..
no dobro.. :) tnx

Heheh:D

Postavi opet neko pitanjce za mesec dana :mig:

Garak
06.05.2012., 18:50
Hoće li se doći do promjena na ljubavnom planu? Tuzla, 19:50 Hvala :-)

Anida
06.05.2012., 19:05
Da li ću u ovom mjesecu dobiti novčani dobitak ?
Bihać, 19:52 04.05.2012.

Od jedne ustanove.

Karta (http://oi50.tinypic.com/4g0tvn.jpg)

Nije ti dovoljno precizno postavljeno pitanje.
Ako si za ustanovu radila, dohodak od tog rada je 11. kuća.
Ako si ustanovu tužila, dobitak od parnice je 8. kuća.
Ako je to neka socijalna ustanova...itd.

Pošto ne znam, nabrojat ću ono što vidim.

Negativno:
-Ma na istom stupnju s čvorevima
-Mo u 12. kući u konjunkciji s malefikom
-vladar 4. kuće u nesretnoj 12.
-vladar 2. kuće tvojeg novca u aplikacijskoj spaljenosti

Pozitivno:
-Mo na sretnoj zvijezdi Spica
-SMČ na rubu 2. kuće tvojih financija
-ako se radi o 8. ili 11. kući izmijenjene recepcije tvog vladara i vladara tih kuća

Kao što vidiš, više vuče na "ne" odgovor. Jedino me čudi taj Mjesec na sretnoj zvijezdi Spica.

daljina
06.05.2012., 19:09
Vasi signifikatori - Venera i Mars nisu u aspektu pa mislim da nece..

imali ste pravo.hvala na odgovoru

zabica-
06.05.2012., 19:12
Uh bas mi je zao :(
Hvala na feedbacku i postavi opet slobodno za mesec dana neko pitanje :)

zabica-
06.05.2012., 19:13
Lijep pozdrav.

Zanima me sviđam li se jednom momku?
4.5.2012. 23:51 Zagreb

Puno hvala

ASC je na samom pocetku znaka pa je prerano za ovakvo pitanje :mig:
(a i Mesec je u praznom hodu ..)

Anida
06.05.2012., 19:18
dali ću uspijet bezbolno izaći iz sadašnje veze,tj. dali se uopće trebam zamarati s načinom na koji da izađem?
Zadar,12 h 11 min.
Ma šta uopće znači ovo pitanje? :ne zna:
Hoce li doci do suzivota ove Godine?
Zagreb 18.16
S kim?
Hoće li se doći do promjena na ljubavnom planu? Tuzla, 19:50 Hvala :-)
U kojem smislu?

Bilo bi vrlo zgodno da se umjesto jedne zbrda-zdola nabačene rečenice napiše odlomčić o situaciji. :D

Garak
06.05.2012., 19:21
Bilo bi vrlo zgodno da se umjesto jedne zbrda-zdola nabačene rečenice napiše odlomčić o situaciji. :D

Oprostite :) Postoji li mogućnost da ću upoznati neku djevojku koja će mi se dopasti, s obzirom da je već dugo, dugo vremena potpuno zatišje na tome planu :( Nadam se da je sada bolje :mig:

leona424
06.05.2012., 19:23
Ja se isto ispricavam, na smotano postavljenom pitanju. Znaci zanima me hocu li sa partnerom ove godine poceti suzivot? Hvala!

Anida
06.05.2012., 19:31
Oprostite :) Postoji li mogućnost da ću upoznati neku djevojku koja će mi se dopasti, s obzirom da je već dugo, dugo vremena potpuno zatišje na tome planu :( Nadam se da je sada bolje :mig:

Karta (http://oi48.tinypic.com/2zirp6t.jpg)

Nažalost ne sljedećih cca 6 mjeseci.

Ma je bez aspekata, u partile kvadratu s čvorevima, Mjesec je VOC i vladar 4. na rubu 12.

To bi bila čak 4 negativna pokazatelja.

Garak
06.05.2012., 19:35
Karta (http://oi48.tinypic.com/2zirp6t.jpg)

Nažalost ne sljedećih cca 6 mjeseci.

Ma je bez aspekata, u partile kvadratu s čvorevima, Mjesec je VOC i vladar 4. na rubu 12.

To bi bila čak 4 negativna pokazatelja.

Bolje da se posvetim učenju onda :D Hvala najljepša na odgovoru :)

haos u glavi
06.05.2012., 20:01
hoce li mi platiti onaj koji mi duguje novac? khartoum, sudan, 22;04

haos u glavi
06.05.2012., 20:09
oooops!!!! kod mene je 2 sata isped hrvatskog vremena, znaci, ja sam postavila pitanje kada je kod nas bilo 22;04 :)

Anida
06.05.2012., 20:19
Lijep pozdrav.

Zanima me sviđam li se jednom momku?
4.5.2012. 23:51 Zagreb

Puno hvala
Koliko se dobro poznajete?
Ja se isto ispricavam, na smotano postavljenom pitanju. Znaci zanima me hocu li sa partnerom ove godine poceti suzivot? Hvala!
Čini mi se da u zadnjem pitanju nisi imala partnera i da postavljaš pitanja pod više nickova.

U svakom slučaju, odgovor ti je ne.

asc 26:13 vage

1. Mo VOC
2. Nema aspekta Ve i Ma
3. Vladar 4. retro Sa na asc iz dvanaeste

leona424
06.05.2012., 20:25
ovo je drugi puta da postavljam pitanje, pšrvi puta sma postavila da li će biti susreta, onda je nastala cijela polemika i oko mog pitanja i na kraju još sad ne znam odgovor...jer netko je napisao jedno druga je to pobila i onda mislim da si ti rekla da će biti ako se mislilo na intiman susret. naravno da sam mislila na intiman susret i da imam partnera 5 godina. i da pišem samo s ovog nicka, ne vidim svrhu da s jednog pišem da nemam partnera a s drugog da imam.

Anida
06.05.2012., 20:57
ovo je drugi puta da postavljam pitanje, pšrvi puta sma postavila da li će biti susreta, onda je nastala cijela polemika i oko mog pitanja i na kraju još sad ne znam odgovor...jer netko je napisao jedno druga je to pobila i onda mislim da si ti rekla da će biti ako se mislilo na intiman susret. naravno da sam mislila na intiman susret i da imam partnera 5 godina. i da pišem samo s ovog nicka, ne vidim svrhu da s jednog pišem da nemam partnera a s drugog da imam.
Sjećam se toga, ali netko mi je iz nekog razloga izbrisao post.
naravno da sam mislila na intiman susret i da imam partnera 5 godina.
Zašto je "naravno"? Pa cure postavljaju pitanja hoće li sresti nekoga koga znaju iz viđenja. Ili misliš da bismo trebale biti vidovite? :ne zna:

Nema veze da se sad ne raspravljamo, odgovor si dobila, a na prvo pitanje ćeš ionako saznati uskoro.

Klara22
07.05.2012., 09:22
Vladar ASC-a je Sunce na 27 Ovna
Vladar 9. je Jupiter na 17 Bika

Povezivanje Sunca i Jupitera:
Povezivanje Meseca i Jupitera: aplikacija

Mislim da ces poloziti ;) Javi mi

evo da javim, da horar nije pogođen, nisam polozila

grejp_sok
07.05.2012., 10:03
Hoce li me kontaktirati?
(ja riba pitam o blizancu)

Zagreb 11:03

zabica-
07.05.2012., 11:51
Klara moja je greska bila, izvini, jer sam gledala vladara 9. a za ispit se gleda 10.
Vladar tebe - Sunce nije u aspektu sa Venerom - vladarem 10. pa je to to ..
Horarna je cudo ;)

Nanaaa
07.05.2012., 13:30
Da li osjeća što prema meni još uvijek? Virovitica 14:28

zabica-
07.05.2012., 15:18
Da li osjeća što prema meni još uvijek? Virovitica 14:28

Nana, ti si Merkur na 27 Ovna i Mesec na 6 Strelca
Merkur je ovde u osmoj kuci pa se vidi da ti je jako stalo do njegovog postovanja i lepog misljenja :)

On je Jupiter na 21 Bika i spaljen je od svog kosignifikatora Sunca na 17 Bika ..meni se cini, po slobodnoj interpretaciji, posto ove planete nemaju nikakve aspekte osim sopstvene konjukcije, da je on u nekom svom svetu sad ..
Spaljenost nije dobra u horarnoj ali evo da vidimo

Ti si pod vladavinom nekog Marsa, dok ti je Mesec pod vladavinom Jupitera pa mislim da si mozda zaaljubljena u njega
On je pod vladavinom neke Venere i kao Jupiter i kao Sunce, pa to moze znaciti da iskreno voli neku drugu ..Jupiter egzaltira Mesec, tj. tebe, pa mu se mozda svidjas fizicki, zaljubljen je u sliku o tebi . Sunce je u licu Meseca pa te sigurno postuje, ali vise prijateljski ..

zabica-
07.05.2012., 15:26
Hoce li me kontaktirati?
(ja riba pitam o blizancu)

Zagreb 11:03

Posto je ASC ispao u Lavu vidi se da si jako okrenuta njemu, zaljubljena, fizicki te mnooogo privlaci. Uzimamo za tebe:

Mesec na 4 Strelca i Veneru na 22 Blizanaca (i ovde vidimo da ga i iskreno volis, osim sto si zaljubljena u njegovu pojavu)
On je Jupiter na 21 Bika i spaljen od samog sebe, tj. od Sunca na 17 Bika..

Mesec i Jupiter nemaju aspekt ..a ni Venera - Jupiter ili Venera - Sunce .. ja mislim da nece :ne zna:

Provansa
07.05.2012., 15:41
Hoće li me partner pozvati u svoj stan? ( u kojem trenutno živi)
16.40, zagreb

Nanaaa
07.05.2012., 15:47
Nana, ti si Merkur na 27 Ovna i Mesec na 6 Strelca
Merkur je ovde u osmoj kuci pa se vidi da ti je jako stalo do njegovog postovanja i lepog misljenja :)

On je Jupiter na 21 Bika i spaljen je od svog kosignifikatora Sunca na 17 Bika ..meni se cini, po slobodnoj interpretaciji, posto ove planete nemaju nikakve aspekte osim sopstvene konjukcije, da je on u nekom svom svetu sad ..
Spaljenost nije dobra u horarnoj ali evo da vidimo

Ti si pod vladavinom nekog Marsa, dok ti je Mesec pod vladavinom Jupitera pa mislim da si mozda zaaljubljena u njega
On je pod vladavinom neke Venere i kao Jupiter i kao Sunce, pa to moze znaciti da iskreno voli neku drugu ..Jupiter egzaltira Mesec, tj. tebe, pa mu se mozda svidjas fizicki, zaljubljen je u sliku o tebi . Sunce je u licu Meseca pa te sigurno postuje, ali vise prijateljski ..

Hvala na odgovoru :) Otprilike sam se i nadala takvom odgovoru...mada sam mislila da ipak postoje neke čvršće emocije...

plava-tockica85
07.05.2012., 16:13
Pošto sam prvi puta ovdje navest ću vam za svaki slučaj znak
ja sam ovan .moja majka je bik . zanima me hoće li uskoro prestati dominacija i manipulacija moje majke nadamnom kao i nasilje . molila sma policiju pomoć ali nisu za sada obavili svoj posao jer je moju prijavu primila mlada policajka koja je priglupa i nije mislila da je to nešto bitno
što će biti sa finacijama koje majka uskraćuje da bih diplomirala
pitanje postavljeno u 17:13 Velika Gorica ( okolica Zagreba)

grejp_sok
07.05.2012., 16:22
Posto je ASC ispao u Lavu vidi se da si jako okrenuta njemu, zaljubljena, fizicki te mnooogo privlaci. Uzimamo za tebe:

Mesec na 4 Strelca i Veneru na 22 Blizanaca (i ovde vidimo da ga i iskreno volis, osim sto si zaljubljena u njegovu pojavu)

Mesec i Jupiter nemaju aspekt ..a ni Venera - Jupiter ili Venera - Sunce .. ja mislim da nece :ne zna:

Hvala ali moram reci da nisi u pravu da ga iskreno volim, nisam ni zaljubljena bas, ne znam sta sam ali ljubav nije sigurno :)

sta znaci to da je spaljen od samog sebe?

Budem javila ishod ;)
Hvala

zabica-
07.05.2012., 16:28
Pa to je prilicno los znak u horarnoj, uglavnom vodi ka negativnom, tj. odgovoru koji ne ide u prilog pitachu
Bilo bi jos gore da si ti Jupiter, jer je to onda vladar ASC-a spaljen od Sunca..

grejp_sok
07.05.2012., 16:30
Pa to je prilicno los znak u horarnoj, uglavnom vodi ka negativnom, tj. odgovoru koji ne ide u prilog pitachu
Bilo bi jos gore da si ti Jupiter, jer je to onda vladar ASC-a spaljen od Sunca..

A ok, kuzim
Hvala na pojasnjenju :mig:

zabica-
07.05.2012., 16:32
Nema na cemu samo pitaj sve ;)

sunčica.
07.05.2012., 16:38

ja gledam ovu kartu i ništa mi nije jasno :ne zna:
asc = 5 33 ' lava
ja bi vladare dodijelila ovako : ona je sunce i mjesec, a on saturn

nejasno mi je zašto bi njega ovdje predstavljao jupiter :confused: osim ako ne gledaš njihove vladare 3.k. komunikacije pa bi to gledali kao njega kroz jupitera, ali onda je ona merkur ???

ni sunce ni mjesec nemaju aplikaciju sa saturnom pa ja tu ne vidim kontakt, usput saturn je retro pa mi to pokazuje neko njegovo predomišljanje i odgađanje, a ni to što je saturn u padu njenog sunca ne djeluje mi baš ohrabrujuće

uglavnom ja bi rekla da neće biti kontakta, ispravite me obavezno ako griješim :)

zabica-
07.05.2012., 16:51
Joj suncice u pravu si .. ja bolje da odmorim danas nije moj dan :D Saturn ..
Njoj dodeljujem Mesec i Veneru, tako su me ucili da ide kad je ASC u Lavu, a pitac je zensko ..

Inace, ne gledam nikad osu 3-9 nego 1-7 :)

Mada, posto Saturn i Venera imaju aplikaciju za 2 jedinice mozda bude kontakt preko sms-a ili tako nesto, ne direktan kontakt ..

Moguce ovo suncice sto si rekla za Saturn, mozda je to i neko sa kim je ona vec imala nesto, a i sigurno se nesto vraca predomislja bas kako kazes :)

"~ ASC u Lavu & DESC u Vodoliji :
- pitačica racio Mesec njene emocije Venera ..... kao što uvek kažem, s obzirom da je ASC "glava i ono u glavi" a je pod vladavinom koje se vezuje za partnera na fizičkom nivou, ovakav ASC se tumači kao veliku zaljubljenost pitačice i njenu veliku orijentaciju na partnera na fizičkom nivou," - by Nena Shmishonja[3]

I sad posto sam komplet devojci izgresila horar :D On je Saturn u Vagi, i Sunce u Biku, i definitivno pod vladavinom je neke druge devojke, iskreno voli neku drugu .. a ona je zaljubljena u njega

Nadam se da ce Fensika ili Anida da bace samo pogled i razrese misteriju :D

grejp_sok
07.05.2012., 17:02
da imali smo nesto prije ;)

u medu vremenu je stigao sms, dakle da, kontakt preko smsa
eto da ljudi vide da super radis sta radis

da ga prekrizim ha? sta velite

sunčica.
07.05.2012., 17:07
Joj suncice u pravu si .. ja bolje da odmorim danas nije moj dan :D Saturn ..
Njoj dodeljujem Mesec i Veneru, tako su me ucili da ide kad je ASC u Lavu, a pitac je zensko ..

Inace, ne gledam nikad osu 3-9 nego 1-7 :)

Mada, posto Saturn i Venera imaju aplikaciju za 2 jedinice mozda bude kontakt preko sms-a ili tako nesto, ne direktan kontakt ..

Moguce ovo suncice sto si rekla za Saturn, mozda je to i neko sa kim je ona vec imala nesto, a i sigurno se nesto vraca predomislja bas kako kazes :)
sklonija sa tumačiti doživljaj prema partneru kroz položaje vladara u znakovima nego prema znaku asc, što ako pozicija vladara pokazuje sasvim suprotno ?
vjerujem da si ovu podjelu vladara usvojila čitajući horarnu na jednom drugom forumu gdje Nena (koju jako cijenim) u ovakvom slučaju gdje je asc u lavu automatski dodjeljuje sunce muškom partneru, a pitačici ostavlja samo mjesec i dodaje još i veneru
meni se to uz dužno poštovanje ne čini baš logično jer asc je asc i ako je u lavu ja mislim da on određuje pitača kojeg god spola jest
i ta priča sa venerom kao pomoćnim vladarom mi je malo nejasna, ja to nekako gledam da venera ovdje prije određuje neku drugu ženu nego nju

to je moje skromno mišljenje :)

zabica-
07.05.2012., 17:09
Grejp super :* Bas mi je drago ;) Pogledacu posle malo detaljnije obecavam ;)
Je l' tajna u koliko h je dosao sms?

Suncice razumem i postujem :) Ima smisla i tvoje objasnjenje svakako. Ja sam dosta naucila od Nene pa se drzim tih pravila :)

sunčica.
07.05.2012., 17:13
Grejp je li ova karta karta sigurno jedina na ovu temu ?

mislim ako jest, voljela bih da mi neko pomogne oko tog aspekta u karti koji je doveo do sms-a :) jer ga ne vidim ...

edit: sve ok žabice, učimo zajedno :)

grejp_sok
07.05.2012., 17:15
sklonija sa tumačiti doživljaj prema partneru kroz položaje vladara u znakovima nego prema znaku asc, što ako pozicija vladara pokazuje sasvim suprotno ?
vjerujem da si ovu podjelu vladara usvojila čitajući horarnu na jednom drugom forumu gdje Nena (koju jako cijenim) u ovakvom slučaju gdje je asc u lavu automatski dodjeljuje sunce muškom partneru, a pitačici ostavlja samo mjesec i dodaje još i veneru
meni se to uz dužno poštovanje ne čini baš logično jer asc je asc i ako je u lavu ja mislim da on određuje pitača kojeg god spola jest
i ta priča sa venerom kao pomoćnim vladarom mi je malo nejasna, ja to nekako gledam da venera ovdje prije određuje neku drugu ženu nego nju

to je moje skromno mišljenje :)

Hvala i tebi suncica :)
Sve ovo oko jednog kontakta ;) bas ste drage

Obje upucujete ako sam dobro shvatila, da ima emocije prema drugoj nekoj i da prema meni nista?
Moguce, posto je prema meni nekako, draga sam mu ali ne pokazuje nista.
Makar, nekad kad se prije javio je bio sav da sam mu ja sunce i zvijezde a sad je drugaciji...
Cuda :D

Hvala uglavnom :)

grejp_sok
07.05.2012., 17:17
Grejp je li ova karta karta sigurno jedina na ovu temu ?

mislim ako jest, voljela bih da mi neko pomogne oko tog aspekta u karti koji je doveo do sms-a :) jer ga ne vidim ...

edit: sve ok žabice, učimo zajedno :)

ja nisam stavljala link na kartu tako da neznam. samo sam pitala i stavila vrijeme i mjesto

A zbilja se javio, ne izmisljam :) sms je poslao makar je u zadnjem (prije) pisao kako se vjerojatno nece vise javljat :ne zna:

sunčica.
07.05.2012., 17:21
ja nisam stavljala link na kartu tako da neznam. samo sam pitala i stavila vrijeme i mjesto

A zbilja se javio, ne izmisljam :) sms je poslao makar je u zadnjem (prije) pisao kako se vjerojatno nece vise javljat :ne zna:
pa ne čudi me to s obzirom da je saturn retro, predomišlja se bi - ne bi

mada taj njegov saturn nije ni u jednom vladarstvu tvojih vladara, ali je u egzaltaciji venere, ja bi rekla da on obožava drugu ženu ...

ali valjda će nam ove cure koje imaju ovo u malom prstu malo bolje pojasniti :)

grejp_sok
07.05.2012., 17:24
Hvala :)
bolje da se odmaknem od njega onda...

Anida
07.05.2012., 17:29

Izgleda da je za sms bio dovoljan aspekt konjunkcije njenog vladara So i Ju (vladara njegove 3. kuće komunikacije) za cca 6 stupnjeva.

Samo ne znam gdje ste našle drugu ženu (:D), njegov vladar je sam u 4. kući, odnosno njegovoj 10. pa je možda čovjek okupiran poslom.

Njeni vladari nisu u nikakvom dostojanstvu njega (Sa) pa se ne radi o nekoj ljubavi, a Mo je u 5. kući zabave, seksa..

Nanaaa
07.05.2012., 17:34
Evo samo da još nešto pitam vezano uz moj odgovor...Ako jupiter egzaltira sunce...jel to ne znači da su emocije obostrane? Hvala :)

sunčica.
07.05.2012., 17:35
Izgleda da je za sms bio dovoljan aspekt konjunkcije njenog vladara So i Ju (vladara njegove 3. kuće komunikacije) za cca 6 stupnjeva.

Samo ne znam gdje ste našle drugu ženu (:D), njegov vladar je sam u 4. kući, odnosno njegovoj 10. pa je možda čovjek okupiran poslom.

Njeni vladari nisu u nikakvom dostojanstvu njega (Sa) pa se ne radi o nekoj ljubavi, a Mo je u 5. kući zabave, seksa..

a jel to onda znači da sunce nije spalilo jupitera i da je tu onda iz te konjunkcije nastao pozitivan odgovor ?

hvala anida, sad je puno jasnije ovo što je saturn pod vladarstvom vage :)

sunčica.
07.05.2012., 17:38
Evo samo da još nešto pitam vezano uz moj odgovor...Ako jupiter egzaltira sunce...jel to ne znači da su emocije obostrane? Hvala :)

jupiter u biku može egzaltirati samo mjesec, a ne sunce tj. egzaltira tebe

nemam sad vremena pogledati kartu, ako stignem poslije :)

Nanaaa
07.05.2012., 17:41
jupiter u biku može egzaltirati samo mjesec, a ne sunce tj. egzaltira tebe

nemam sad vremena pogledati kartu, ako stignem poslije :)

Joj da da...mjesec :)...ispričavam se. No, koliko ja razumijem to sve...čini mi se da ako jupiter egzaltira mjesec, to znači obostrane emocije...Ajde molim vas protumačite mi još to kad ćete moći :)

grejp_sok
07.05.2012., 17:58

Mislim moguce je da ima nekog, ne znam.
samo znam da je cudan prema meni, jednom je kao da sam mu jako draga a malo kao da sam tek poznanica.
Malo je ljubomoran kad vidi da mi se netko javi i malo se "ljuti" kada vidi da bi se povukla
:ne zna:

Spada da je samo zabava ali vise sa njegove nego sa moje strane

Ma kako ste se sve bacile na ovo, bas vam hvala, iskreno :)
Drage ste :)

zabica-
07.05.2012., 18:22
Fensi i Anida ako vas ne mrzi, i imate vremena :* Hvalaaa

Novi Sad, 5.maj 2012. 11:42

Da li on misli da sam mu se narugala? (bivsi momak sa kojim nema kontakta od kraja jula prosle god.)

http://www.dodaj.rs/f/1K/GL/1NLwg3d0/horaracprinceps.gif

Margo Channing
07.05.2012., 22:44
Hoću li upisati psihologiju na Filozofskom Fakultetu u Zagrebu ove godine?

Anida
08.05.2012., 06:38
Fensi i Anida ako vas ne mrzi, i imate vremena :* Hvalaaa

Novi Sad, 5.maj 2012. 11:42

Da li on misli da sam mu se narugala? (bivsi momak sa kojim nema kontakta od kraja jula prosle god.)

http://www.dodaj.rs/f/1K/GL/1NLwg3d0/horaracprinceps.gif
Da, vjerojatno misli. Odnosno, nešto ti zamjera sigurno (Saturn u padu tebe - Sunca).
Mjesec je u separaciji otprilike toliko stupnjeva koliko je prošlo mjeseci od vašeg konačnog razlaza pa ako je tom separacijom prikazan vaš prekid, ti si njega voljela (Mo u egzaltaciji Sa) i bila na kraju povrijeđena (Mo u svom padu) i još uvijek si.
So (ti) je u konjunkciji sa fiksnom zvijezdom Menkar koja označava "sudden emergence of deep unconscious issues" što se može povezati s tvojim pitanjem od njemu nakon toliko vremena, odnosno da te priča koja je gotova još uvijek muči.
Ako bi sljedeće pitanje bilo hoćete li opet biti skupa, ne, Mo i Sa su u separaciji a So i Sa su u znakovima koji se ne vide.

zabica-
08.05.2012., 09:48
Hvala Anida tako je!!
Bravo za analizu :*

fensi88
08.05.2012., 10:11
Hoću li upisati psihologiju na Filozofskom Fakultetu u Zagrebu ove godine?

ASC=9Leo56 Uradila sma kartu za momenat kad sam shvatila tvoje pitanje:8/5/2012/ 11:07am Beograd

Ti si Su i Mesec, upisati fakultet je stvar 9 kuce, vladar je Ju. Srecom imamo neometan aplikacioni aspekt, konjukciju, izmedju Su i Ju pa je to DA odgovor na tvoje pitanje.

lilith_zg
08.05.2012., 15:22
Nema aspekta tebe (Marsa, Mjeseca) i posla, a vladar 4. je Jupiter u 7. koja je kuća tvoje konkurencije za posao.
Postoji snažna recepcija po vladarstvu tebe i posla (Ma u vladarstvu Me, Me u vladarstvu Ma) pa bi jedino to možda moglo donijeti pozitivan ishod. Nisam baš uvjerena osim ako nemaš neku vezu, državna uprava je u pitanju... :D

Nema aspekata među vama. Također, njegov drugi vladar je u njegovoj 12. kući pa bi moglo biti da ti nešto skriva.
Ima tu samo neka opozicija drugih vladara na osi 6-12 kuća pa bi možda moglo po tome biti nekog kontakta ali bi ti lako mogla završiti prilično povrijeđena.

Drugo pitanje ne, ti si Mo a vladar 5. je Ma i oni su u separacijskom aspektu.

hej,anida,hvala!
Ipak smo se pomirili :) bila je to trenutna velika svađa,pa zato vjerujem da je tako loše ispalo.
Da smo oboje bili povrijeđeni jesmo,i to jako.

Anida
08.05.2012., 17:19
hej,anida,hvala!
Ipak smo se pomirili :) bila je to trenutna velika svađa,pa zato vjerujem da je tako loše ispalo.
Da smo oboje bili povrijeđeni jesmo,i to jako.

E hvala na povratnoj!
Ne znam samo da li da ubilježim pod opoziciju drugih vladara ili pod Mjesec u Via combusta koji djeluje neočekivano.

Javi molim te i za par mjeseci ako se sjetiš.

En!gm@
08.05.2012., 18:19
Hoće li biti što osim prijateljstva između nas dvoje? (ja strijelac, a on vaga)

Rijeka, 19:19

mackica81
09.05.2012., 14:21
Pozdrav svima na forumu,ako neko moze da mi kaze da li ima sanse i kada da se zaposlim.Vec
duze vreme ne radim,ocekujem zaposlenje,aktivno trazim posao.Posao mi je obecan ali uvek neki zastoj i prolongiranja po pitanju istog.Da li da ocekuje obecani posao ili nesto sasvim novo?Ekonomista sam po struci....

Karta:
http://i45.tinypic.com/1pc5j4.gif

Veliko hvala unapred

fensi88
09.05.2012., 14:47
Pozdrav svima na forumu,ako neko moze da mi kaze da li ima sanse i kada da se zaposlim.Vec
duze vreme ne radim,ocekujem zaposlenje,aktivno trazim posao.Posao mi je obecan ali uvek neki zastoj i prolongiranja po pitanju istog.Da li da ocekuje obecani posao ili nesto sasvim novo?Ekonomista sam po struci....

Karta:
http://i45.tinypic.com/1pc5j4.gif

Veliko hvala unapred

Ti si Mesec, posao je Me, Ma skuplja svetlost od Meseca i Me pa bi to bio DA odgovor na tvoje pitanje, znaci ima sanse da se zaposlis. Posao ce biti potpuno nov, jer Me samo sto je usao u znak Bika, znaci neka promena. To ce se desiti u najboljem slucaju za oko 7 nedelja.

mravcica
09.05.2012., 14:53
karta (http://img651.imageshack.us/img651/179/mravcicadalusezaposliti.gif)

Ovako...
Prije nego ja uopće pokušam dati odgovor moram iznijeti jednu vrlo važnu napomenu. Naime kao što se vidi na karti, ascedent je na 0 stupnjeva i 6minuta škorpiona.To znači, da ako si ti pitanje postavila prije 12:51:26 sati, ascedent je u vagi.To je naravno vrlo bitno jer mi se mijenjaju vladari koji označavaju tebe.

To je jedna stvar. Druga stvar je, da ako je vrijeme koje si ti navela točno u sekundu i ascedent je u škorpionu,on se nalazi na manje od 3 stupnja, a tada se kaže da je karta nesigurna za analiziranje jer tako rani stupanj ascedenta može ukazivati da u trenutku postavljanja pitanja nisu bile poznate neke bitne čnjenice, a koje bi se mogle pojaviti kasnije i utjecati na pravilnu analizu horarne karte.

E sad kad sam ja to tako sve lijepo navela i upozorila, ajmo probati analizirati kartu i to sa stajališta da je ascedent u škorpionu.

U tom slučaju ti si Mars i Mjesec, posao je vladar 10. kuće, Sunce.Mars nema spajanje sa Suncem, ali Mjesec ima spajanje sa Suncem i to preko sakupljanja svjetlosti, koje ovdje vrši Jupiter u biku koji i sa Suncem i sa Mjesecom ima budući aspekt i na taj način spaja posao i tebe. (ovo postoji i ako je ascedent na zadnjem stupnju vage, tako da bi i onda vrijedio).
S tim da moram napomenuti da bi striktno tehnički gledano (po Lillyju) taj Jupiter koji skuplja svjetlost se morao nalaziti u nekom od osnovnih dostojanstava obje planete čiju svjetlost skuplja,a u tvom slučaju se Jupiter nalazi samo u egzaltaciji Mjeseca i niti u jednom dostojanstvu Sunca, pa bi to trebalo imati na umu (zajedno sa ovim ranim stupnjem ascedenta).Ne bi da ispadne da dajem lažnu nadu, mada je u većini slučajeva bilo dovoljno što ne postoji primanje treće planete,sakupljača svjetlosti, u debilitaciju ove dvije druge planete, ali kao što rekoh treba biti oprezan.

Kako Mjesecu treba 8 stupnjeva da naparavi egzaktan aspekt sa Jupiterom, onda bi to u tvom slučaju moglo značiti šansa za zaposlenje za 8 mjeseci.
Taj Jupiter koji skuplja svjetlost od Mjeseca i Sunca je vladar 3. i 5.horarne kuće, pa se može desiti da informaciju o poslu ili šansu za zaposlenje dobiš preko braće, sestara, susjeda ili rođaka (3.kuća) ili da o mogućoj šansi za posao čuješ na nekom mjestu za zabavu ili preko sporta ili preko svog nekog hobija(5.kuća).

Uz to i vladar zadnje sizigije, Sunce je u svom znaku i ugaon, pa bi to trebalo također ići u tvoju korist.Ono što isto može ići u tvoju korist je da kada se dostojansveno (u snažnom vlastitom dostojanstvu) Sunce ili Jupiter nađu u 10. kući (a pitanje je za posao ili za ispit ili drugu stvar vezanu za 10. kuću) to pogoduje ostvarenju horarnog pitanja, čak i kad nema aspekta, pa se nadajmo da će to sve biti dovoljno da ti i dobiš posao!

U svakom slučaju sretno i javi kad se zaposliš!

proslo je 8mj i zao mi je, ali javljam povratnu da se nisam zaposlila. :/

sad bih pitala opet- kad me zvjezde vide u radnom odnosu?
a mozda je realnije pitanje od vremenskih jedinica- kakvi ce mi bit taj posal i koliko cu biti zadovoljna?

15:49, split

zabica-
09.05.2012., 18:47
Mravcice ja mislim da je to zato jer je devojka lepo rekla da je ASC na manje od 3 stepena a takve karte nisu pouzdane, tacnije, prerano je pitati :(

mackica81
09.05.2012., 19:51
Ti si Mesec, posao je Me, Ma skuplja svetlost od Meseca i Me pa bi to bio DA odgovor na tvoje pitanje, znaci ima sanse da se zaposlis. Posao ce biti potpuno nov, jer Me samo sto je usao u znak Bika, znaci neka promena. To ce se desiti u najboljem slucaju za oko 7 nedelja.

Hvala puno,javljam povratnu informaciju....:)

lejlalajla
09.05.2012., 20:48
Hoću li ga opet vidjeti kroz ova 2 tjedna?...Split 21:47

zabica-
09.05.2012., 21:21
Lejla :)

Ti si Jupiter na 22 Bika i spaljena si od Sunca, sto nije bas sjajan znak u horarnoj i vodi ka negativnom odgovoru
Ti si i Mesec na 10 Jarca

On je Merkur na 1 Bika pa je skoro doslo kod njega do neke promene
I Sunce na 19 Bika

Jupiter i Merkur nemaju kontakt pa mislim da se necete sresti..tako da konkretan odgovor na tvoje pitanje je cini mi se ne.
Ali, sto se kontakta bilo koje vrste tice, Jupiter i Sunce su u aplikacionoj konjukciji pa mozda bude neki sms, poziv..i to mislim za -/+ 3 vremenske jedinice, a posto su fiksni ne znam, mozda 3 nedelje :)

lejlalajla
09.05.2012., 21:42
Ma danas sam upoznala jednog momka, čudne okolnosti ..ugl rekao je očekuj poziv za kavu, ali nismo izmijenili brojeve iako zna gdje me može naći...
a ovaj odgovor za 3 jedinice je nevezan za toga današnjeg momka, koji mi se stvarno na prvu svidio, fizički...
a blago mi se...uvik sam spaljena...:P
i hvala na brzom odgovoru...:D

Baphomet
09.05.2012., 21:56
Da li će priča koju ću sutra poslati biti izabrana za izdavanje u zbirki priča? (tema je vino) :D

Karta (http://i45.tinypic.com/2r2atxd.gif)

mravcica
09.05.2012., 21:58
Mravcice ja mislim da je to zato jer je devojka lepo rekla da je ASC na manje od 3 stepena a takve karte nisu pouzdane, tacnije, prerano je pitati :(

ma da, ja imam taj problem sa postavljanjem pitanja u krivo vrijeme. sad vidim da je i u ovom novom pitanju asc na 1stupnju :/

zabica-
09.05.2012., 22:02
Haha joj videla sam i ja :D
A dobro, ima razlog zasto je to bas tako ne nerviraj se ;)

stella25
09.05.2012., 22:08
Da li želi biti samnom? Pula,23:07, 9.5.2012

la elle
10.05.2012., 00:01
Da li ću u narednom periodu ući u ljubavnu vezu ?
Bihac,01:02 10.05.2012.

zabica-
10.05.2012., 00:07
la elle mislim da hoces
gledamo aplikacije Meseca sa muskim planetama
Pre pet vremenskih jedinica je bio neki Mars, a ono sto ti dolazi jeste Sunce - mozda neki stariji muskarac, neki autoritet za 7 vremenskih jedinica, a posle i Jupiter, ali to malo dalje, za 10 jedinica. To moze biti neki lekar, profesor, ili sl. ;)

roza jagoda
10.05.2012., 08:34
Zabica u prošlom ste gledanju bili dosta precizni jer se u roku tjedan dana od vašeg gledanja javio čak 2puta. Nakon toga je nastalo zatišje s njegove strane....
Moje pitanje jest: Dali će se javiti nakon moje poslane poruke tj. dali će odgovoriti na nju? Zg, 9.34

lilith_zg
10.05.2012., 09:23
E hvala na povratnoj!
Ne znam samo da li da ubilježim pod opoziciju drugih vladara ili pod Mjesec u Via combusta koji djeluje neočekivano.

Javi molim te i za par mjeseci ako se sjetiš.

Ok,ako se sjetim javim.
Zanima me samo koja je razlika?
da li mislis da postoji mogucnost da smo se samo trenutno pomirili,pa da ce nakon 3mjeseca opet doci do razilazenja ili?

Anida
10.05.2012., 09:36
Ok,ako se sjetim javim.
Zanima me samo koja je razlika?
Za tebe nikakva. Čisto pokušavam odrediti koji faktor dovodi do "da" odgovora kad nema spajanja glavnih vladara.
da li mislis da postoji mogucnost da smo se samo trenutno pomirili,pa da ce nakon 3mjeseca opet doci do razilazenja ili?
Ta 3 mjeseca sam navela onako okvirno. Uvijek je bolje sagledati situaciju s malim odmakom. Ne znači to da ćete se posvađati za 3 mjeseca.

la elle
10.05.2012., 11:26
la elle mislim da hoces
gledamo aplikacije Meseca sa muskim planetama
Pre pet vremenskih jedinica je bio neki Mars, a ono sto ti dolazi jeste Sunce - mozda neki stariji muskarac, neki autoritet za 7 vremenskih jedinica, a posle i Jupiter, ali to malo dalje, za 10 jedinica. To moze biti neki lekar, profesor, ili sl. ;)

Hvala puno :) A tako je,kod mene ionako stariji muskarci dolaze u obzir. :cerek:

dišpetoža
10.05.2012., 12:41
Hoću li se zaposliti kroz mjesec dana? Kaštela 13:40

fensi88
10.05.2012., 13:49
Da li će priča koju ću sutra poslati biti izabrana za izdavanje u zbirki priča? (tema je vino) :D

Karta (http://i45.tinypic.com/2r2atxd.gif)

Tvoja prica je stvar 5 kuce, tvoja kreacija, vladar je Ve. "Tamo neki ljudi", koji biraju price su predstavljeni vladarom 7 kuce, Me. Obzirom da su Me i Ve u uzajamnoj recepciji po znaku, mislim da ce biti izabrana, mada nisam sigurna obzirom da nemamo aspekt. U svakom slucaju javi sta je bilo da vidimo da li ove recepcije rade bez aspekta.

Baphomet
10.05.2012., 14:15
Tvoja prica je stvar 5 kuce, tvoja kreacija, vladar je Ve. "Tamo neki ljudi", koji biraju price su predstavljeni vladarom 7 kuce, Me. Obzirom da su Me i Ve u uzajamnoj recepciji po znaku, mislim da ce biti izabrana, mada nisam sigurna obzirom da nemamo aspekt. U svakom slucaju javi sta je bilo da vidimo da li ove recepcije rade bez aspekta.
Odabir će biti za neka 2 mjeseca. Naravno, javiti ću rezultat.

Sascha19
10.05.2012., 21:08
Hocu li uspjeti upisati zeljeni fakultet ove godine?

Velika Gorica, 22:08

fensi88
11.05.2012., 11:27
Hocu li uspjeti upisati zeljeni fakultet ove godine?

Velika Gorica, 22:08

Premda je Mesec u praznom hodu, mislm da hoces jer imamo aspekt izmedju Ju/tebe i Su /fakultet. Jeste, Ju je spaljen, ali po Frawley ako ce konjunkcijа sа Suncem dаti potvrdan odgovor nа pitаnje, spaljenost se može ignorisаti.

Sascha19
11.05.2012., 12:41
hvala vam na odg, javim jesam li upisala :)

nova83
11.05.2012., 21:06
Da li cu uskoro uci u vezu sa nekim koga vec poznajem? Novi Sad 22:00
hvala :)

zabica-
11.05.2012., 23:32
Gledamo aplikacije Meseca sa muskim planetama..

Ja mislim da je odgovor ne, nema aplikacija ..

Andy007
12.05.2012., 10:58
Da li ću dobiti posao za koji sam se prijavila
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3&btyp=w2gw&&cid=duwfilePB1X6c-u1336816180

12.5.2012 u 11:49, labin

ja sam predstavljena suncem i mjesecom , posao je venera, između sunca i venere nema aplikacije, ali ima između sunca i mjeseca, znači da bi odgovor na moje pitanje trebao biti NE, ali da ću naći posao za 5 vremenskih jedinica (ne znam kako se gleda da li su to nedjenje, dani, sati) jer prvi aspekt koji sunce radi je sa mjesecom i obrnuto. dali sam ja to dobro istumačila

fensi88
12.05.2012., 12:28
Da li ću dobiti posao za koji sam se prijavila
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3&btyp=w2gw&&cid=duwfilePB1X6c-u1336816180

12.5.2012 u 11:49, labin

ja sam predstavljena suncem i mjesecom , posao je venera, između sunca i venere nema aplikacije, ali ima između sunca i mjeseca, znači da bi odgovor na moje pitanje trebao biti NE, ali da ću naći posao za 5 vremenskih jedinica (ne znam kako se gleda da li su to nedjenje, dani, sati) jer prvi aspekt koji sunce radi je sa mjesecom i obrnuto. dali sam ja to dobro istumačila

Ti si Su i Mesec posao je Ve. Mesec ima aspekt prvo sa Su i Ju pa tek onda sa Ve. Ako je to neki posao u vezi sa 5 kucom, onda ovaj aspekt sa Ju ima smisla i to bi bio Da odgovor, u protivnom kao sto si rekla to je Ne odgovor. Mada, ova karta je prilicno komplikovana za mene, jer imamo i ovaj Sa rx koji skuplja svetlost od Meseca posle aspektovanja Su i Ju, i Ve, pa bi to onda mozda bio ipak Da odgovor?.Ne znam gde si ti nasla 5 vremenskih jedinica jer Mesec je na 16 stepeni, Venera na skoro 24 pa bi to bilo 8 vremenskih jedinica u najboljem slucaju to bi bile nedelje, jer su uglovi u fiksnim znacima.

Andy007
12.05.2012., 12:47
Ti si Su i Mesec posao je Ve. Mesec ima aspekt prvo sa Su i Ju pa tek onda sa Ve. Ako je to neki posao u vezi sa 5 kucom, onda ovaj aspekt sa Ju ima smisla i to bi bio Da odgovor, u protivnom kao sto si rekla to je Ne odgovor. Mada, ova karta je prilicno komplikovana za mene, jer imamo i ovaj Sa rx koji skuplja svetlost od Meseca posle aspektovanja Su i Ju, i Ve, pa bi to onda mozda bio ipak Da odgovor?.Ne znam gde si ti nasla 5 vremenskih jedinica jer Mesec je na 16 stepeni, Venera na skoro 24 pa bi to bilo 8 vremenskih jedinica u najboljem slucaju to bi bile nedelje, jer su uglovi u fiksnim znacima.

hvala ti fensi na detaljnom odgovoru. ja sam tih 5 vremenskih jedinica našla na temelju aspekta sunca i mjeseca (6 bi bilo po toj mojoj logici, krivo san računala)..ovako, natječaj je do kraja 5 mjeseca pa se nadam da bi bar od polovice 6 mjeseca ili kraja 6 mj mogla znati definitivno da li sam dobila posao ili ne.kada dobijem neki odgovor javim pa da znamo pogledati na kartu što je zaslužno na kraju za odgovor koji bude

Katalinica
12.05.2012., 16:00
Da li će mi se u skorije vrijeme promijeniti nešto na emocionalnom planu u smislu da ću upoznati nekoga i započeti ljubavnu vezu?
Zagreb, 16.58 sati

Unaprijed hvala na trudu i odgovoru (ako sam ispravno postavila pitanje) :)

fensi88
12.05.2012., 18:25
hvala ti fensi na detaljnom odgovoru. ja sam tih 5 vremenskih jedinica našla na temelju aspekta sunca i mjeseca (6 bi bilo po toj mojoj logici, krivo san računala)..ovako, natječaj je do kraja 5 mjeseca pa se nadam da bi bar od polovice 6 mjeseca ili kraja 6 mj mogla znati definitivno da li sam dobila posao ili ne.kada dobijem neki odgovor javim pa da znamo pogledati na kartu što je zaslužno na kraju za odgovor koji bude

Najbolje tako. Aspekt Sunca i Meseca da kazemo "nije bitan" jer su to obe tvoje planete, treba nam aspekt Meseca/tebe i Venere/posao ili Su/tebe i Venere/posao.

Vera2
12.05.2012., 20:41
Da li će u drugom krugu predsedničkih izbora u 2012.godini u Srbiji biti reizabran Tadić?
21:40h (Blace, Srbija)

Hvala veliko unapred!

michellemala
12.05.2012., 21:45
hoće li biti nešto među nama?? Split 22:44...hvala...:D

Vim Cola
12.05.2012., 21:51
Hoću li nakon državne mature, upisati željeni fakultet'

ZAGREB, 22:49

mjaumackica
12.05.2012., 22:20
http://i47.tinypic.com/986nf9.gif kada cu naci posao?

Nema nikakvog povezivanja koliko vidim...tako da nece biti ni za sest meseci... right?

sstudenticaaa
12.05.2012., 23:32
Jednom sam postavila ovo pitanje ali karta nije bila radikalna zbog nepoklapanja sata vladara i asc.
Pa bi nakon nekog vremena,opet.

Da li ću završiti faks?
evo karta: http://oi47.tinypic.com/264g6c5.jpg

Enlil
13.05.2012., 07:16
Jednom sam postavila ovo pitanje ali karta nije bila radikalna zbog nepoklapanja sata vladara i asc.
Pa bi nakon nekog vremena,opet.

Da li ću završiti faks?
evo karta: http://oi47.tinypic.com/264g6c5.jpg

Tebi baš vrag ne da mira, jel' da?:)

Al dobro tvoje pitanje, tvoja želja, pa evo ti i odgovora..

Ti si retro Saturn i Mjesec.Oba tvoja vladara su oštećena(saturn time što je retro i u padajućoj kući, mjesec time što je sporiji u kretanju od prosjeka, što se smatra kao da je retro + što je u padajućoj fazi).To već samo po sebi je otežavajuća okolnost koja nam ne daje dobro polazne osnove za pozitivan rezultat. Dalje... Mars kao vladar 10. kuće diplomiranja i niti jedan od tvojih vladara se ne vide (nalaze se u znakovima koji se ne vide), što je sljedeća otežavajuća okolnost.

Nema ni aspekta Marsa bilo sa Saturnom bilo sa Mjesecom, pa bi to bio Ne odgovor na tvoje pitanje.Jedina utjeha ti može biti što se tvoj vladar Saturn nalazi na fiksnoj zvijezdi Spici koja ima zaštitini karakter.

I sad kao šlag na tortu, ni ova kartica nije radikalna jer nema poklapanja ascedenta ni vladara ascedenta sa vladarom sata, a to je ovdje Sunce, što naravno ne čudi jer si ti pitanje već postavljala.

I što ćemo sad? Za mjesec dana opet i po treći put postaviti isto pitanje?:)

Andy007
13.05.2012., 08:28
zna netko možda kako se u horarnoj gleda sezonski posao, koje planete/kuće?

Anida
13.05.2012., 10:12
Hoću li se zaposliti kroz mjesec dana? Kaštela 13:40

Karta (http://oi46.tinypic.com/2qdr1jk.jpg)

Razmišljala sam si da li da idem odgovarati na ovo jer mi karta nekako "ne štima".
Vladar i 1. i 10. kuće je Merkur, pa za tvog vladara uzimamo Mjesec. Između Mjeseca i Merkura nema aspekta.

Ono što me buni je što karta nije radikalna, vladar sata je Saturn koji vlada 5. kućom, Mjesec je u vladarstvu Saturna, Mjesec je u 5. kući pa jesi li ti uopće mislila na posao kada si postavila pitanje ili na neku zabavu, tko zna? :zubo:
Jedino ako je posao koji tražiš u domeni 5. polja, onda bi bilo ok.

E sad, ako je to tako, u 10 polju se nalazi Venera koja je u vladarstvu tebe (Me) i ima aspekt s tim Saturnom, a i Mjesec ima aspekt sa Saturnom pa ne znam bi li to sve moglo nešto značiti. Imaš li već u vidu neki posao?

Anida
13.05.2012., 11:29
hoce li mi platiti onaj koji mi duguje novac? khartoum, sudan, 22;04
Dobro, a jesi nekome posudila taj novac i kome ili ti poslodavac nije isplatio plaću ili ti kupac nije platio robu ili nešto sedmo?

sstudenticaaa
13.05.2012., 12:43
Tebi baš vrag ne da mira, jel' da?:)

baš tako,neda mi mira:D
ovo pitanje više ne postavljam,hvala na analizi:)

dišpetoža
13.05.2012., 13:56

Razmišljala sam si da li da idem odgovarati na ovo jer mi karta nekako "ne štima".
Vladar i 1. i 10. kuće je Merkur, pa za tvog vladara uzimamo Mjesec. Između Mjeseca i Merkura nema aspekta.

Ono što me buni je što karta nije radikalna, vladar sata je Saturn koji vlada 5. kućom, Mjesec je u vladarstvu Saturna, Mjesec je u 5. kući pa jesi li ti uopće mislila na posao kada si postavila pitanje ili na neku zabavu, tko zna? :zubo:
Jedino ako je posao koji tražiš u domeni 5. polja, onda bi bilo ok.

E sad, ako je to tako, u 10 polju se nalazi Venera koja je u vladarstvu tebe (Me) i ima aspekt s tim Saturnom, a i Mjesec ima aspekt sa Saturnom pa ne znam bi li to sve moglo nešto značiti. Imaš li već u vidu neki posao?
Da, da. Nadam se poslu vezanom u zdravstvu . Odgovor bih trebala dobiti kroz mjesec dana najkasnije.:(

mjaumackica
13.05.2012., 14:25
http://i49.tinypic.com/eagwb9.gif da li laze tj. da li je slagao? (partner)

**Cherie :)**
13.05.2012., 15:56
Hoću li upisati željeni fakultet ove godine?
Virovitica, 16:55

karta http://i45.tinypic.com/bgtnc2.gif

roza jagoda
13.05.2012., 16:18
Prije par dana poslala sam poruku na facebook, no osoba nije odgovorila na nju zasad. Dali će ipak biti kakvog odgovora? Da znam dali da još čekam, ili da pređem na plan B :D Hvala. Zg, 17.17

xanthia
13.05.2012., 18:52
Da li je zaljubljen u mene?

Gledam opet vladare prve i sedme kuce (valjda) jer se peta i njegova derivatna peta odnose na vezu...
Ja sam Mo on Sa , prave trigon pa bi odgovor bio pozitivan ako ne grijesim?

http://tinypic.com/view.php?pic=17eloz&s=6

sunčica.
13.05.2012., 19:12
Da li je zaljubljen u mene?

Gledam opet vladare prve i sedme kuce (valjda) jer se peta i njegova derivatna peta odnose na vezu...
Ja sam Mo on Sa , prave trigon pa bi odgovor bio pozitivan ako ne grijesim?

http://tinypic.com/view.php?pic=17eloz&s=6

napravi kartu u Regiomontanus sistemu kuća i klikni dolje desno opciju uran-pluton off
za ovo ti ne trebaju aspekti nego Ptolomejeva tablica digniteta

xanthia
13.05.2012., 19:49
napravi kartu u Regiomontanus sistemu kuća i klikni dolje desno opciju uran-pluton off
za ovo ti ne trebaju aspekti nego Ptolomejeva tablica digniteta

Evo napravila...je li to to????:ne zna::rofl:

http://tinypic.com/view.php?pic=2dkd9gg&s=6

zabica-
13.05.2012., 20:05
Odlicno si napravila ;)

Ti si Mesec na 27 Vodolije i Venera na 23 Blizanaca
On je retro Saturn na 24 Vage, pa ti je to mozda neki bivsi i Sunce na 22 Bika

Saturn i Sunce su pod vladavinom Venere pa je moguce da mu se fizicki dopadas .. kao zena.
On egzaltira sam sebe pa mislim da je prilicno zadovoljan u svojoj kozi. Ipak, moguce da ne odobrava neki svoj postupak..
Ti si kao Mesec pod njegovom vladavinom, pa ga mozda iskreno volis? Svakako dosta razmisljas o njemu i bitno ti je postovanje od njega, i lepo misljenje o tebi *Mesec, vladar ASC-a je u osmoj*

Mesec i Saturn su imali kontakt pre 3 jedince pa mislim da je nesto vec bilo izmedju vas..

Ovo ti je Ptolomejeva tablica digniteta:

http://4.bp.blogspot.com/_I0z_Ji7hil8/TObXXKBQxdI/AAAAAAAAC5s/m5olqsjKw3o/s1600/digniteti_TABELA_PTOLEMEY.gif

zelimsamoreci
13.05.2012., 20:13
evo da probam postaviti pitanje koje me zanima

Hocemo li ja (strijelac), on (skorpion) biti u vezi ?
Osijek, 21:13 HVALA

xanthia
13.05.2012., 20:20
Odlicno si napravila ;)

Ti si Mesec na 27 Vodolije i Venera na 23 Blizanaca
On je retro Saturn na 24 Vage, pa ti je to mozda neki bivsi i Sunce na 22 Bika

Saturn i Sunce su pod vladavinom Venere pa je moguce da mu se fizicki dopadas .. kao zena.
On egzaltira sam sebe pa mislim da je prilicno zadovoljan u svojoj kozi. Ipak, moguce da ne odobrava neki svoj postupak..
Ti si kao Mesec pod njegovom vladavinom, pa ga mozda iskreno volis? Svakako dosta razmisljas o njemu i bitno ti je postovanje od njega, i lepo misljenje o tebi *Mesec, vladar ASC-a je u osmoj*

Mesec i Saturn su imali kontakt pre 3 jedince pa mislim da je nesto vec bilo izmedju vas..

Ovo ti je Ptolomejeva tablica digniteta:

http://4.bp.blogspot.com/_I0z_Ji7hil8/TObXXKBQxdI/AAAAAAAAC5s/m5olqsjKw3o/s1600/digniteti_TABELA_PTOLEMEY.gif

:eek: Upravo tako!
Mada nije bas da ga volim, prije je da sam se zaljubila...i to bas jako:rolleyes:
On je upravo kao sto si rekla imao los postupak, vjerujem da ga ne odobrava... i da, bilo je nesto izmedju nas ranije... :)
A kako tumacim tu Ptolomejevu tablicu?
p.s. i imali smo kontakt prije tri tjedna...tj. javio se
Za to dopadanje znam, ali sam se nadala da ipak mozda ima nesto vise s njegove strane... :D :D
I zaboravih dodati HVALAAAA :)

Enlil
13.05.2012., 20:43
zna netko možda kako se u horarnoj gleda sezonski posao, koje planete/kuće?

Normalno kao i 'običan posao' kroz 10. kuću, tj traži se spajanje tvojeg vladara sa vladarom 10. kuće

slaatkiica
13.05.2012., 20:55
moze li mi netko reci da li cu ostvariti ljubavnu vezu i kada?(kako on izgleda,sto je u horoskopu..) http://www.flickr.com/photos/77899508@N05/7190752930/ puno hvalaaaaa :)

Enlil
13.05.2012., 21:01

.....
Ono što me buni je što karta nije radikalna, vladar sata je Saturn koji vlada 5. kućom......

Karta je radikalna, jer postoji slaganje saturna sa ascedentom, tj oboje su hladne i suhe prirode:)

Enlil
13.05.2012., 21:27
..... jer imamo i ovaj Sa rx koji skuplja svetlost od Meseca posle aspektovanja Su i Ju, i Ve,.....

Nema sakupljanja svjetlosti, jer venera prije nego što napravi aspekt sa Saturnom kreće retrogradno tako da ne dolazi do tog aspekta saturna i venere.

Anida
13.05.2012., 21:41
Karta je radikalna, jer postoji slaganje saturna sa ascedentom, tj oboje su hladne i suhe prirode:)
Da, u pravu si. :)
Svejedno, ne znam zašto mi ta karta toliko naginje na stranu 5. kuće..
Nema sakupljanja svjetlosti, jer venera prije nego što napravi aspekt sa Saturnom kreće retrogradno tako da ne dolazi do tog aspekta saturna i venere.
Nisam 100% sigurna, ali čini mi se da Sa i Ve dolaze do onih 0,06' orbisa prije nego se razdvoje.

capri4
13.05.2012., 22:08
hoće li me upoznati sa roditeljima? 23.07 (partner)

U Zagrebu, 23.07 13.05.2012.

Andy007
13.05.2012., 23:35
Normalno kao i 'običan posao' kroz 10. kuću, tj traži se spajanje tvojeg vladara sa vladarom 10. kuće

hvala !! mislila sam da se gleda još nešto dodatno

Enlil
13.05.2012., 23:40
....
Nisam 100% sigurna, ali čini mi se da Sa i Ve dolaze do onih 0,06' orbisa prije nego se razdvoje.

Pretpostavljam da misliš na ono gdje Lilly spominje da su po njemu dvije planete u separaciji kad se jedna od druge udalje za 6 minuta, a da su do tada u, recimo to tako, egzaktnom aspektu.

Međutim, ovdje niti ne dolazi do te egzaktnosti u smislu da je došlo do njihovog spajanja sa 0:00 orbisom, pa da su se oni razdvojili, tako da nisam baš sigurna da bi se ovo moglo primjeniti na tu Lilijevu teoriju.Barem ne, gledajući primjer koji on daje gdje spominje spajanje saturna i jupitera na 10:25 ovna i onda jupiterov odlazaka na 10:31 ovna.

fensi88
14.05.2012., 06:31

U pravu si Enlil, uvak zaboravim da proverim da li neka od planeta krece rx...

fensi88
14.05.2012., 06:37
http://i49.tinypic.com/eagwb9.gif da li laze tj. da li je slagao? (partner)

Da bi bilo istina treba da je (posle znaka / je stanje u tvojoj karti) :
vladar asc- fiksni znak/da
Mesec- fiksni/ne
vladar meseca -fiksni/da
vladar asc- nije u padajucoj kuci i ima dobar aspekt sa benefikom ili Su/ne
Mesec- nije u padajucoj kuci i ima dobar aspekt sa benefikom ili Su/da-ne
vladar Meseca -nije u padajucoj kuci i ima dobar aspekt sa benefikom ili Su/da/ne
uglovi - fiksni/ne
mc/ic - fiksni/ne
Znaci od 8 potrebnih "da" odgovora imamo 2, znaci to je istina 25%.

jacat
14.05.2012., 11:54
Da li cu imati kontakata sa osobom X u narednih mesec dana?
pitanje postavljeno danas 14.05.2012 Bgd u 12:49...

http://www.dodaj.rs/t/25/Hp/kv4Wjmv/kontakt.jpg (http://www.dodaj.rs/?25/Hp/kv4Wjmv/kontakt.gif)

hmmm...ja vidim konjukciju Me i Ju, ovaj Ju spaljen koliko vidim jel da...a i Mesec u 7p pa laicki mislim da skuplja svetlost...ali opet nisam sigurna je li to pozitivan odgovor ili ne???

LillyVanilly
14.05.2012., 12:05
Da li cu imati kontakata sa osobom X u narednih mesec dana?
pitanje postavljeno danas 14.05.2012 Bgd u 12:49...

http://www.dodaj.rs/t/25/Hp/kv4Wjmv/kontakt.jpg (http://www.dodaj.rs/?25/Hp/kv4Wjmv/kontakt.gif)

hmmm...ja vidim konjukciju Me i Ju, ovaj Ju spaljen koliko vidim jel da...a i Mesec u 7p pa laicki mislim da skuplja svetlost...ali opet nisam sigurna je li to pozitivan odgovor ili ne???

Ti si ME on je JU. ME i JU nemaju aspekta, pa neće biti ni kontakta.

flautistica
14.05.2012., 12:07
Hoću li se uskoro uspješno zaljubiti? 14.05., Zagreb, 13:03 h

Evo i karte, stavila sam kao gender event, pa se nadam da je to dobro :)

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?btyp=w2at;rs=3&nhor=2&nho2=2

acikam
14.05.2012., 12:25
da li ce mi bivsi decko uskoro doneti novac? 14.05.2012 , 13:24h, Beograd

jacat
14.05.2012., 12:49
Hmmm Lilly Vanilly, a ja pomislila da je Mesec sakupljac svetlosti jer je poslednji aspekt imao 60 sa Merkurom pa onda ide ka Jupiteru...iako ova dva nemaju konjukciju po orbisu....grrr uvek se pogubim :(

šminkerica
14.05.2012., 17:45
ASC=12Sag12
Ti si Ju i Mesec, poloziti ispit je 10 kuca, vladar Ve. Ju i Ve nemaju aplikacioni aspekt, a Mesec i Ve imaju ali je izvan orbisa, pa je odgovor Ne.
U svakom slucaju javi rezultat da vidimo da li ovaj orbis radi ili ne.

evo da ti javim rezultate... na svu sreću, ipak je bilo uspješno! položila sam ispit!

SnOOpY82
14.05.2012., 19:43
hoće li između prijatelja (ovan) i mene (lav) biti nešto više? zagreb, 20.42

fensi88
15.05.2012., 06:05
evo da ti javim rezultate... na svu sreću, ipak je bilo uspješno! položila sam ispit!

Prvo cestitke za polozen ispit!
Drugo hvala ti puno na povratnoj info, sad vidim da mogu da koristim siri orbis, jer u tabeli koju imam kazu da je uobicajeni orb za Ve i Mesec 9:30 ali neki koriste i siri orb od 10:15.
U tvojoj karti Ve je na 12:46Ge a Mesec je na 2:41Ar, znaci uklapa se u ovaj siri orb i to je onda Da odgovor!!

fensi88
15.05.2012., 06:11
da li ce mi bivsi decko uskoro doneti novac? 14.05.2012 , 13:24h, Beograd

ASC=10Vi18
Ti si Me i Mesec, njegov novac je Ma. Tvoj novac je Ve. Nazalost nemamo aplikacioni aspekt medju vladarima pa bi to bio Ne odgovor.

skoropaumalo
15.05.2012., 09:31
Bok , pozdrav svima , moj prvi post i pitanje:
Možemo li moja majka i ja očekivati povrat duga od muškarca koji je dužan već duže vrijeme i obećava vratiti dug kroz kompenzaciju ili gotovinom?
Dužan je za najam .

sstudenticaaa
15.05.2012., 17:32
Ne znam koje se kuće gledaju za ovakovo pitanje,pa bih molila nekoga ako može pogledati,jako me zanima :-) :moli:
i svakako ću javiti informaciju.

Kako ću se provesti na svadbi?(tuđoj)
šibenik,
pitanje postavljeno 15.5.
18.23 min
puno hvala.

haos u glavi
15.05.2012., 20:00
Dobro, a jesi nekome posudila taj novac i kome ili ti poslodavac nije isplatio plaću ili ti kupac nije platio robu ili nešto sedmo?

sorry Anida, nisam imala internet konekciju par dana..
novac sam posudila bivsem decku, ako mozes da vidis da li ce vratiti IKAD..hvala puno

Anida
15.05.2012., 20:39
sorry Anida, nisam imala internet konekciju par dana..
novac sam posudila bivsem decku, ako mozes da vidis da li ce vratiti IKAD..hvala puno

Karta (http://oi46.tinypic.com/6qllxj.jpg)

Neće. Vladar njegove kuće novaca je Sunce, nije u aspektu sa Saturnom koji vladar tvojom 1. i 2. kućom, peregrino je i nije u ni jednom dostojanstvu Saturna. Vladar 4. u 8. - u kući njegovih novaca. Mjesec VOC - bez promjene sadašnje situacije.
Mislim da to možeš otpisati.

sunčica.
15.05.2012., 21:01
ajd kad smo već kod novaca, imam i ja jednu kartu o dugu za koju se nisam usudila pitati od straha zbog negativnog odgovora, al eto nema veze
i ja sam posudila novac bivšem, hoće li mi vratiti ?

http://tinypic.com/r/106c3rq/6

vladar njegove 2.k. je saturn r pa to donosi odugovlačenje, nije u aspektu s mojim vladarem 2.k.
prateći vaše analize, čini mi se da baš i nemam neke šanse, kako se vama čini ?

Anida
15.05.2012., 21:15
ajd kad smo već kod novaca, imam i ja jednu kartu o dugu za koju se nisam usudila pitati od straha zbog negativnog odgovora, al eto nema veze
i ja sam posudila novac bivšem, hoće li mi vratiti ?

http://tinypic.com/r/106c3rq/6

vladar njegove 2.k. je saturn r pa to donosi odugovlačenje, nije u aspektu s mojim vladarem 2.k.
prateći vaše analize, čini mi se da baš i nemam neke šanse, kako se vama čini ?
Paa aspekt sa Mjesecom je nešto izvan orbisa a Mjesec vlada tvojom 1. i 2. Prvo ima sekstil s Jupiterom što je njegov vladar pa ne bi trebala biti prepreka. I retrogradno može označavati povratak (novaca) a i Saturn je u egzaltaciji pa bi značilo da ga ipak ima.
No, vladar 4. je u 12. Zašto ovaj ne vraća pare? :D
U svakom slučaju, puno veća šansa nego kod prethodne karte.

sunčica.
15.05.2012., 21:23
Paa aspekt sa Mjesecom je nešto izvan orbisa a Mjesec vlada tvojom 1. i 2. Prvo ima sekstil s Jupiterom što je njegov vladar pa ne bi trebala biti prepreka. I retrogradno može označavati povratak (novaca) a i Saturn je u egzaltaciji pa bi značilo da ga ipak ima.
No, vladar 4. je u 12. Zašto ovaj ne vraća pare? :D
U svakom slučaju, puno veća šansa nego kod prethodne karte.

kaže da nema još dok ne digne kredit, ko će znati ? :D

u svakom slučaju sjetim te se obavezno za feedback, hvala ti puno :)

Urbanna
15.05.2012., 21:42
Ja Vodenjak/ Blizanac; hoće nešto biti u skoro vrijeme s jednim Blizancem?

Rijeka; 15-5-2012 , 22:42h

Enlil
15.05.2012., 22:10
kaže da nema još dok ne digne kredit, ko će znati ? :D

u svakom slučaju sjetim te se obavezno za feedback, hvala ti puno :)

Ovo tvoje pitanje je dobar primjer da provjerimo dvije stvari: prvo da li radi lilijeva teorija po kojoj će se novci vratiti ako su mjesec ili vladar ascedenta spojeni sa nekom sretnom planetom koja na ascedentu ima svoje dostojanstvo(on tu ne spominje da moraju biti u recepciji) -u ovom slučaju se merkur spaja sa venerom koja ima dostojanstvo termina na ascedentu i ta venera je i vladar zadnje sizigije i ugaona je, pa bi možda i to moglo doprinijeti pozitivnom rješenju. Druga stvar koju bi se isto moglo provjeriti je da li će uopće raditi taj aspekt venere i merkura jerbo je par stupnjeva izvan dozvoljenog orbisa za te dvije planete.
Inače, kad već spominješ kredite, ovaj mjesec je i vladar 8. kuće tvojeg bivšeg, a prvi aspekt ima sa jupiterom, njegovim vladarom i oni se nalaze u međusobnoj recepciji po egzaltaciji pa pretpostavljam da bi on mogao dobiti taj kredit za 7 vremenskih jedinica.

Pa ti svakako javi dal' je on u tih 7 vremenskih jedinica dobio kredit (nadam se da se radi o tjednima, a ne mjesecima), a ovaj aspekt između venere i merkura se dešava za 10 vremenskih jedinica.

Enlil
15.05.2012., 22:40
Hmmm Lilly Vanilly, a ja pomislila da je Mesec sakupljac svetlosti jer je poslednji aspekt imao 60 sa Merkurom pa onda ide ka Jupiteru...iako ova dva nemaju konjukciju po orbisu....grrr uvek se pogubim :(

Mina, postoji tu prijenos svjetlosti, ali...teško da će ovaj aspekt raditi.Prvi problem je što merkur prima mjeseca u svoj izgon i pad,a drugi problem je što je jupiter spaljen (iako se radi o separaciji, ali je još vrlo blizak orbis),a po pravilima TA spaljena planeta ne može ni primiti ni dati svjetlost, pa bi zbog toga to bio Ne odgovor.Uz to je Mjesec oštećen time što je spor u svojem kretanju, a to se gleda kao da je retro i u padajućoj je fazi,što se isto smatra oštećenjem.
To naravno ne znači da nas praksa ne može demantirati, pa ti svakako javi dal' je bilo kakvog kontakta.Mjesec će sa jupiterom imati kontakt za 11 i pol vremenskih jedinica, dakle radi se o danima,(jer si ti stavila vremenski okvir, mjesec dana)pa ti javi ako se što desi.:)

mravcica
15.05.2012., 23:09
postavila sam pitanje i provjerila da je karta valjana :)

zanima me posao..
ako se moozda vidi skoro na vidiku sta? i kakvi ce bit u buducnosti, stalni ili kratkotrajni prihodi..? :)

http://img28.imageshack.us/img28/5307/posao.jpg

Nina97
16.05.2012., 09:52
Postavila bih bitanje za posao,da li cu promijeniti postojeci posao na kome sam od 2003.g

10:52 Zvornik

http://img194.imageshack.us/img194/2442/ananina.jpg

hoja en blanco
16.05.2012., 13:13
Da li ću se sutra vidjeti s njim? Rijeka 14:13
Hvala!

Enlil
16.05.2012., 13:30
proslo je 8mj i zao mi je, ali javljam povratnu da se nisam zaposlila. :/

kad me zvjezde vide u radnom odnosu?
a mozda je realnije pitanje od vremenskih jedinica- kakvi ce mi bit taj posal i koliko cu biti zadovoljna?
15:49, split

postavila sam pitanje i provjerila da je karta valjana :)
zanima me posao..
ako se moozda vidi skoro na vidiku sta? i kakvi ce bit u buducnosti, stalni ili kratkotrajni prihodi..? :)
http://img28.imageshack.us/img28/5307/posao.jpg

mravčica,ovo što ti radiš i nije baš pametno,gledano sa stajališta horarne,naravno.
Postavljaš isto/slično pitanje u roku od tjedan dana,bez obzira što je ona prva karta neradikalna po dva osnova, što je rani stupanj ascedenta i što nema povezivanja ascedenta/vladara ascedenta sa vladarom sata u kojem je pitanje postavljeno.

Dakle, ako gledamo prvu kartu (http://img52.imageshack.us/img52/9941/mravcicakadaposaokakave.gif)(ona koja je kompletno neradikalna-pa je onda i mogućnost greške veća,a karta je između ostalog neradikalna i zato što ti ni sama ne znaš kako točno formulirati pitanje, tj koje pitanje vezano uz posao želiš točno postaviti-to je ovo dvoumljenje između toga da li želiš znati kakav će ti biti sljedeći posao ili kada ćeš ga dobiti),ti si peregrinirana,kadentna venera pa vjerojatno niti znaš kuda ideš niti koji bi to sljedeći pametni koraci bili da se barem približiš šansi za dobijanje posla, a niti baš zbog ove kadentnosti imaš baš veliku snagu za djelovati.Dapače još si dodatno oštećena time što ti se kretanje usporava i ulaziš uskoro u prvu stanicu, tj krećeš retro,a to je uz spaljenost najgore što se jednoj planeti može desiti, jer je to kao bolesnik koji pada u postelju potpuno shrvan bolešću (a iz toga ti je onda još i bolje jasno koliko uopće ti imaš snage djelovati po pitanju posla).

Posao je vladar 10. kuće to je ovdje mjesec koji je u svom izgonu i prvi sljedeći aspekt ima sa vladarom 7.kuće-tvoja konkurencija, a koji se nalazi u 12.kući tajni i tajnog djelovanja,pa je očito da tvoja konkurencija za posao ima vezu i to je jedan od razloga što ti baš i nisi uspješna u dobijanju posla(bar meni to tak izgleda).
Dalje, tvoj vladar venera u bližoj budućnosti nema ni jedan aspekt što će ga reći da je u praznom hodu, što će ga reći da u bližoj budućnosti vjerojatno nema ništa od posla.

Ako gledamo kartu (http://img96.imageshack.us/img96/4504/mravcicadaliuskorokakav.gif) pitanja koje si danas postavila, ti si retro saturn(opet oštećenje, jer osoba ne ide u pravom smjeru, premišlja se što bi napravila i sto puta mijenja mišljenje) i opet se nalaziš u kadentnoj kući(pa se ja pitam da li si ti to mislima već u nekom drugom gradu ili državi ili moraš još završiti faks, jer su u obje karte tvoji vladari u 9.kući-inozemstvo, studiranje,a vladar sata u ovoj karti je ujedno i vladar 9.kuće).
Taj saturn isto uskoro nema niti jedan aspekt, što će ga reći u praznom je hodu, mjesec je također u praznom hodu,jer mu do sljedećeg aspekta treba više od 13 stupnjeva,a što je otprilike njegovo dnevno kretanje, a to sve nam govori, da je izgledno da će stvari u bližoj budućnosti, ostati
nepromijenjene,nažalost.

Ali ti svakako javi ako ti se u sljedećih mjesec-dva dogodi kakvo zaposlenje.

mravcica
16.05.2012., 14:48
oo majketi mile.. hvala ti na trudu, svakako.

nasmijala si me, al da, tocno si protumacila moja razmisljanja i ne znam vise kud kretanja i doznavanja o tuđem zaposlenju preko veze.
sta se tice 9te kuce, o inozemstvu ne mislim, mislim o dr gradu doduse, al mozda karte hocedu mi porucit da nastavim studije, eventualno da tecaj zavrsim..

javim se ako bude nesto

zabica-
16.05.2012., 15:18
Da li ću se sutra vidjeti s njim? Rijeka 14:13
Hvala!

Uf uf :)
Ti si Merkur on je Jupiter, Merkur i Jupiter ce imati aplikaciju za oko 10 jedinica *mada mislim da je to previse da se gleda jer ni jedan ni drugi nisu svetla, ali bas da vidimo da li radi ;)*

Inace, on je spaljen od Sunca pa mozda njega nesto pritiska..meni uvek tako to deluje, ne znam zasto..

Bas javi ishod :mig:

haos u glavi
16.05.2012., 15:28
Karta (http://oi46.tinypic.com/6qllxj.jpg)

Neće. Vladar njegove kuće novaca je Sunce, nije u aspektu sa Saturnom koji vladar tvojom 1. i 2. kućom, peregrino je i nije u ni jednom dostojanstvu Saturna. Vladar 4. u 8. - u kući njegovih novaca. Mjesec VOC - bez promjene sadašnje situacije.
Mislim da to možeš otpisati.

hvala Anida na trudu...vidim ima nas jos koje smo deckima posudile novac..uzas kako nam hormoni ponekad zaustave mozak!! :504: zene!!!

capri4
16.05.2012., 17:03
Hocu li se kroz 14 dana vidjeti s njim? (partnerom)
Zagreb 18.03

Ili kad bi moglo doci do kontakta?

sunčica.
16.05.2012., 18:27
Ovo tvoje pitanje je dobar primjer da provjerimo dvije stvari: prvo da li radi lilijeva teorija po kojoj će se novci vratiti ako su mjesec ili vladar ascedenta spojeni sa nekom sretnom planetom koja na ascedentu ima svoje dostojanstvo(on tu ne spominje da moraju biti u recepciji) -u ovom slučaju se merkur spaja sa venerom koja ima dostojanstvo termina na ascedentu i ta venera je i vladar zadnje sizigije i ugaona je, pa bi možda i to moglo doprinijeti pozitivnom rješenju. Druga stvar koju bi se isto moglo provjeriti je da li će uopće raditi taj aspekt venere i merkura jerbo je par stupnjeva izvan dozvoljenog orbisa za te dvije planete.
Inače, kad već spominješ kredite, ovaj mjesec je i vladar 8. kuće tvojeg bivšeg, a prvi aspekt ima sa jupiterom, njegovim vladarom i oni se nalaze u međusobnoj recepciji po egzaltaciji pa pretpostavljam da bi on mogao dobiti taj kredit za 7 vremenskih jedinica.

Pa ti svakako javi dal' je on u tih 7 vremenskih jedinica dobio kredit (nadam se da se radi o tjednima, a ne mjesecima), a ovaj aspekt između venere i merkura se dešava za 10 vremenskih jedinica.

hvala ti puno, javim feed obavezno :)

tum peccet
17.05.2012., 09:37
evo Enlil ako mozes baciti jedan pogled...interesuje me kada cu(za koliko) zavrsiti faks?
10:31; Banja Luka
Hvala unaprijed

Enlil
17.05.2012., 22:02
Postavila bih bitanje za posao,da li cu promijeniti postojeci posao na kome sam od 2003.g
10:52 Zvornik
http://img194.imageshack.us/img194/2442/ananina.jpg

Za horarnu astrologiju nam ne treba natalna karta, ali je uvijek fascinantno za vidjeti da se u puno slučajeva ascedent ili vladar ascedenta horarne karte nalaze u znaku u kojem pitač ima natalno Sunce, Mjesec ili ascedent. U tvom slučaju se ascedent horarne karte poklapa sa ascedentom tvoje natalne karte

karta (http://img525.imageshack.us/img525/5018/nina97daliupromijenitip.gif)

Jel' ti to pomalo 'gubiš glavu' zbog ovog posla-tvoj vladar Sunce je na fiksnoj zvijezdi Algol.

Mislim da nećeš u nekoj bližoj budućnosti prijeći na neki drugi posao.Drugi posao bi bio vladar drugog znaka u 10.kući, a to je Venera.Ni Sunce ni Mjesec u bližoj budućnosti nemaju aspekt sa tom Venerom, pa bi to bio Ne odgovor.

Naime oba tvoja vladara su u praznom hodu, a to obično znači da stvari ostaju kakve jesu u trenutku postavljanja pitanja.Mjesečev sljedeći aspekt je sa tom Venerom, ali je on puno izvan dozvoljenog orbisa i dešava se za otprilike 18,5 vremenskih jedinica.Kako za otprilike 1,5 vremensku jedinicu vrh 10.kuće mijenja znak, pretpostavljam da barem sljedećih godinu i pol neće biti ništa od novog posla.

Naravno, ja uvijek mogu pogriješiti pa ti javi ako u nekoj bližoj budućnosti promijeniš posao

zlatna_libica
18.05.2012., 13:26
Ako mi može netko odgovoriti,molim vas...

Zanima me da li je dobra ideja da prihvatim sezonski posao koji mi se nudi,odnosno ako prihvatim, hoću li se snaći u tom poslu ili ću požaliti što sam prihvatila? Krapinske Toplice,14:27 h.
Puno hvala,nestrpljivo čekam odgovor...:)

jelenkica
18.05.2012., 13:28
http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_2gw_04_odnosi_horarna_hr.43558.5348.gif&res=100&va=&cid=lwmfileZc2rAM-u1325248191

Zajedno smo devet mjeseci i nekako se zadnjih nedelju dana ne slazemo bas najbolje..ne znam sta moze biti sa njim? Cuti i kao da slutim kraj.. Od skoro sam pocela da ucim horarnu astrologiju. Za pocetak sam savladala osnovna dostojanstva i aspekte trenutne..Ovdje bih rekla da je njegov signifikator spaljen od sunca? Rekla bih, po onome sto sam citala po forumima, da onda karta nije radikalna? A i moj kosignifikator mjesec je u osmoj kuci, ja se bojim, strahujem.. A sad mjesec je egzaltiran u biku, gdje se nalazi njegovo sunce i to potpuna exaltacija. Da li on idealizuje mene ili ja njega? Ono sto me najvise interesuje je sto je merkur, tj ja u ribama u izgonu i padu.. Kao da me mrzi zbog necega? Ako moze neko da se nadoveze, bila bih zahvalna...

Anida
18.05.2012., 13:36
http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_2gw_04_odnosi_horarna_hr.43558.5348.gif&res=100&va=&cid=lwmfileZc2rAM-u1325248191

Zajedno smo devet mjeseci i nekako se zadnjih nedelju dana ne slazemo bas najbolje..ne znam sta moze biti sa njim? Cuti i kao da slutim kraj.. Od skoro sam pocela da ucim horarnu astrologiju. Za pocetak sam savladala osnovna dostojanstva i aspekte trenutne..Ovdje bih rekla da je njegov signifikator spaljen od sunca? Rekla bih, po onome sto sam citala po forumima, da onda karta nije radikalna? A i moj kosignifikator mjesec je u osmoj kuci, ja se bojim, strahujem.. A sad mjesec je egzaltiran u biku, gdje se nalazi njegovo sunce i to potpuna exaltacija. Da li on idealizuje mene ili ja njega? Ono sto me najvise interesuje je sto je merkur, tj ja u ribama u izgonu i padu.. Kao da me mrzi zbog necega? Ako moze neko da se nadoveze, bila bih zahvalna...
Ju spaljen - da, s njim se nešto događa, ne vidi situaciju jasno, zbog nečega se osjeća nemoćno, nešto ga opterećuje - odaberi u tom smislu. Zbog toga što je u biku, emocije su ti naglašene, egzaltirane.

Za Mjesec u 8. - točno - osjećaš se loše vezano za tu situaciju.

Merkur nije u ribama nego biku.

jelenkica
18.05.2012., 13:57
Ju spaljen - da, s njim se nešto događa, ne vidi situaciju jasno, zbog nečega se osjeća nemoćno, nešto ga opterećuje - odaberi u tom smislu. Zbog toga što je u biku, emocije su ti naglašene, egzaltirane.

Za Mjesec u 8. - točno - osjećaš se loše vezano za tu situaciju.

Merkur nije u ribama nego biku.

E hvala na pomoci! Puno!

A ova konjukcija izmedju signifikatora u aplikacionom aspektu(ako sam u pravu)? Da li to donosi poboljsanje situacije?

hoja en blanco
19.05.2012., 09:53
Uf uf :)
Ti si Merkur on je Jupiter, Merkur i Jupiter ce imati aplikaciju za oko 10 jedinica *mada mislim da je to previse da se gleda jer ni jedan ni drugi nisu svetla, ali bas da vidimo da li radi ;)*

Inace, on je spaljen od Sunca pa mozda njega nesto pritiska..meni uvek tako to deluje, ne znam zasto..

Bas javi ishod :mig:

Ishod - nismo se vidjeli, nešto nepredviđeno mu je uletilo i čini mi se da je radi toga bio pod malim pritiskom, prebacili smo dogovor za idući tjedan pa ćemo vidjeti dal ćemo se vidjeti tada... al ovo zasada baš točno sve. Hvala puno!!!!

Anida
19.05.2012., 09:58
E hvala na pomoci! Puno!

A ova konjukcija izmedju signifikatora u aplikacionom aspektu(ako sam u pravu)? Da li to donosi poboljsanje situacije?
Konjunkciju nisam komentirala jer ti nisi precizirala pitanje.
Spajanje vladara donosi potvrdan odgovor, samo što ja ne znam jel' tvoje pitanje bilo hoćemo li prekinuti ili hoćemo li ostati skupa.
Karta je u međuvremenu isparila, ali koliko se sjećam, nisam u njoj vidjela ništa (posebno) negativno (i ta njegova spaljenost će završiti jer se radi o separaciji a Sunce uskoro prelazi u sljedeći znak).

jelenkica
19.05.2012., 12:15
Konjunkciju nisam komentirala jer ti nisi precizirala pitanje.
Spajanje vladara donosi potvrdan odgovor, samo što ja ne znam jel' tvoje pitanje bilo hoćemo li prekinuti ili hoćemo li ostati skupa.
Karta je u međuvremenu isparila, ali koliko se sjećam, nisam u njoj vidjela ništa (posebno) negativno (i ta njegova spaljenost će završiti jer se radi o separaciji a Sunce uskoro prelazi u sljedeći znak).

Hvala puno na odgovorima. Nisam razmisljala o tome da li cemo prekinuti, vec da li ce se situacija popraviti.. A u pravu si da konkretno pitanje nisam ni postavila.

Hvala u svakom slucaju. Znaci mi..

LillyVanilly
19.05.2012., 15:51
Hoće li moja kćerka i njen dragi biti ponovo zajedno?

http://i50.tinypic.com/2irme7l.gif

Ja bih rekla da je odgovor DA. Ona je JU, a on ME. JU i ME imaju aplikacionu konjukciju za 5 nečega. To se nalazi u njegovom 12 polju.
Rekla bih da ME nije spaljen, jer se između njega (ME) i SO nalazi JU, osim toga je udaljen 9 stupnjeva od SO.
VE, njen suvladar nalazi se u njegovom 1 polju

Sanara
19.05.2012., 21:32
Jesam li trudna?
Evo kartica http://oi46.tinypic.com/izyd5c.jpg

zabica-
20.05.2012., 01:21
Ishod - nismo se vidjeli, nešto nepredviđeno mu je uletilo i čini mi se da je radi toga bio pod malim pritiskom, prebacili smo dogovor za idući tjedan pa ćemo vidjeti dal ćemo se vidjeti tada... al ovo zasada baš točno sve. Hvala puno!!!!

Puuuuno hvala na javljanju :mig:

Anida
20.05.2012., 08:41
Jesam li trudna?
Evo kartica http://oi46.tinypic.com/izyd5c.jpg

Joj kako dobra karta.
Ako gledamo Jupiter kao vladara 1. kuće, nisi.

Ali ako gledamo Saturn kao umetnutog vladara 1. kuće onda on ima separaciju sa vladarom 5. kuće Venerom i na sretnoj je zvijezdi Spica.
I Sa i Ve su na vrhu kutnih kuća pa imaju jako slučajno dostojanstvo. Doduše, retrogradni su..
Taman da provjerimo radi li ovaj aspekt gdje su planete bile unutar 0,06 a nisu se dotakle u minutu. :)

smedjišećer
20.05.2012., 19:54
Hoće li me pozvati van, na spoj?
ZG, 20:48h

sstudenticaaa
21.05.2012., 09:33
Može pitanje u vezi horarne,što znači kada pitamo hoće li se nešto dogoditi,a vladari su u konjukciji?(čak i mjesec s njima)
Jel to pozitivan odgovor ili?

fensi88
21.05.2012., 09:46
Tak da ni sama ne znam kaj bi rekla, meni po ovome svemu rečeno više izgleda da Tadić neće dobiti izbore, ali dobra je stvar što god bilo, vrlo brzo ćemo znati da li smo u pravu ili smo negdje zaribale.Druga stvar koja je isto tako sigurna je da meni, nakon cijele ove gungule sa mogućim vladarima vlada :zvrko: u glavi:zubo:

P.S.
karta (http://img19.imageshack.us/img19/9848/zondiratadiopetpobjedit.jpg) o kojoj se priča

Enlil, cestitke, bila si u pravu! Tadic vise nije predsednik Srbije!

Nina97
21.05.2012., 10:38
Upoznala sam jednu musku osobu,koja treba nesto da mi pomogne,konkretno da rijesim neke probleme,medjutim mene interesuje da li mogu vjerovati toj osobi,cini mi se da ima neke skrivene namjere i vezi mene,sto meni naravno ne odgovara.Zvornik 11:39

đelata
21.05.2012., 11:51
Hoću li biti u ljubavnoj vezi s Tonijem? Split, 12:50

Zahvaljujem :)

Fae
21.05.2012., 19:38
Treća sreća, ovaj put samo jedno pitanje :mig:

Hoću li dobiti posao za koji sam išla na testiranje 16.05.? Lekenik, 20:38

Desertrose22
21.05.2012., 21:09
molim vas ako mi možete pogledati je li me upikao zaraženi krpelj? i da li će sve proći bez posljedica ili ću oboljeti od meningoencefalitisa?

zgb 22.08

naime radi se o tome da su me ugrizla dva krpelja i da su mi rekli da u tom području ima zaraženih krpelja od KME, pa eto molim vas stavrno mi je bitno da saznam šta će biti jer inkubacija traje dugo!

Enlil
21.05.2012., 23:37
Enlil, cestitke, bila si u pravu! Tadic vise nije predsednik Srbije!

Hvala draga, ali koliko se sjećam i ti si u svom prvom postu na tu temu dala isti odgovor, pa i ja tebi čestitam na dobroj analizi!

Ali što je, je, ova karta je bila baš zanimljiva zbog ovog Mjeseca koji je bio Tadićev signifikator,a koji se inače uzima kao signifikator birača/naroda.Tako da je zaista bilo zanimljivo i poučno vidjeti što će iz svega toga ispasti i da li će se naša analiza pokazati točnom.

Zahvaljujući tebi i tvom pitanju o arapskim točkama koje si uputila Frawleyu preko emaila čak je i on sudjelovao u analizi ovog pitanja i potvrdio da i njemu izgleda da Tadić neće dobiti te izbore.

Uz ovu kartu je vezana i još jedna zanimljivost...
Naime, koliko vidim po podacima na net-u Tadić je rođen 15.1, dakle jarac je po horoskopu, a u ovoj horarnoj karti ga predstavlja Mjesec koji je u jarcu, a Tomislav Nikolić je rođen 15.2.1952 i ima natalni Mjesec u vagi, a u horarnoj karti ga predstavlja Saturn koji je inače tradicionalni vladar vodenjaka,a u horarnoj karti se nalazi u vagi(dakle na mjestu Nikolićevog natalnog Mjeseca).

Uvijeki mi je fascinantno za vidjeti da se u jako puno slučajeva planeta ili znak koji predstavljaju pitača ili predmet pitanja nalazi na mjestu na kojem ta ista osoba ima natalni ascedent, Sunce ili Mjesec.

Bakasavka
22.05.2012., 00:53
da, čestitam, dobra prognoza.
vidim da se ovdje lijepo (astrološki) igrate i to još na tradicijski način (što je za prste polizati!).
duuugo vremena nisam bio u ovoj igri, a sad mi se čini da se polako vraćam.
no, hajde jedno pitanjce za početak. budući da se dosta vremena bavim pisanjem (romani), namjeravam ove godine poslati roman na VBZ-ov natječaj.
hoće li moj roman pobijediti na VBZ-ovu natječaju?
nemojte, molim vas, odgovoriti odmah ''ne'' (kao što je inače u najvećem broju praksa kod ljubavnih pitanja u stilu: Hoćemo li biti zajedno?, ha, ha, ha)
opasan sam igrač glede pisanja ;-) i imam već neke rezultate iza sebe.
thanks anyway
i sigurno si opet pišemo

fensi88
22.05.2012., 06:06
Hvala draga, ali koliko se sjećam i ti si u svom prvom postu na tu temu dala isti odgovor, pa i ja tebi čestitam na dobroj analizi!

Ali što je, je, ova karta je bila baš zanimljiva zbog ovog Mjeseca koji je bio Tadićev signifikator,a koji se inače uzima kao signifikator birača/naroda.Tako da je zaista bilo zanimljivo i poučno vidjeti što će iz svega toga ispasti i da li će se naša analiza pokazati točnom.

Zahvaljujući tebi i tvom pitanju o arapskim točkama koje si uputila Frawleyu preko emaila čak je i on sudjelovao u analizi ovog pitanja i potvrdio da i njemu izgleda da Tadić neće dobiti te izbore.

Uz ovu kartu je vezana i još jedna zanimljivost...
Naime, koliko vidim po podacima na net-u Tadić je rođen 15.1, dakle jarac je po horoskopu, a u ovoj horarnoj karti ga predstavlja Mjesec koji je u jarcu, a Tomislav Nikolić je rođen 15.2.1952 i ima natalni Mjesec u vagi, a u horarnoj karti ga predstavlja Saturn koji je inače tradicionalni vladar vodenjaka,a u horarnoj karti se nalazi u vagi(dakle na mjestu Nikolićevog natalnog Mjeseca).

Uvijeki mi je fascinantno za vidjeti da se u jako puno slučajeva planeta ili znak koji predstavljaju pitača ili predmet pitanja nalazi na mjestu na kojem ta ista osoba ima natalni ascedent, Sunce ili Mjesec.

Stvarno zanimljivo, bas cu ubuduce da obratim paznju!

salajka5
22.05.2012., 20:08
da li ce me pozvati uskoro? Bgd,21:08h, 22.05.2012.

Klara22
23.05.2012., 10:38
hocu li poloziti ispit koji imam u petak(to je prvo pismeni pa iduci tjedan usmeni) osijek 11:37

sstudenticaaa
23.05.2012., 17:11
Molim nekoga ako mi može pogledati ali što prije,jer ubrzo neću imati pristup internetu :(
Da li ću naći neki posao u sljedeća 2 mj?
Molim vas,hitno je.

18.04 min,
Šibenik
datum:23.5.

zabica-
23.05.2012., 17:51
Hoću li biti u ljubavnoj vezi s Tonijem? Split, 12:50

Zahvaljujem :)

Merkur i Jupiter imaju aplikaciju za 2 dana pa mislim da ce biti kontakta ..

Ti si Merkur u Biku, on je Jupiter u Biku, oboje ste pod vladavinom neke Venere, pa mozda oboje zelite vezu:)

zabica-
23.05.2012., 17:53
da li ce me pozvati uskoro? Bgd,21:08h, 22.05.2012.

Ti si Jupiter na 25 Bika on je Merkur na 28 Bika, nesto je bilo pre 3 vremenske jedinice..ne vidim neki kontakt skoriji :ne zna:

zabica-
23.05.2012., 17:57
Hoće li me pozvati van, na spoj?
ZG, 20:48h

Neverovatno svi su podznak Strelac:D

Tek sad vidim Mesec je u praznom hodu pa ne znam koliko je to dobro :(
Ali da probamo

Ti si Jupiter u Biku, on Merkur u Biku, bice kontakt za 2 vremenske jedinice ;)

acikam
23.05.2012., 18:47
da li cu putovati na letovanje pocetkom jula?
Bg,19:47h, 23.05.2012

đelata
24.05.2012., 06:22
@ zabica-

Hvala ti puno na odgovoru :)

YourAngel
24.05.2012., 09:34
Zanima me ima li promjena na bolje s financijama...
Mogu li uskoro očekivati neki izvanredni priljev novca, bilo kroz posao, bilo kroz pomoć drugih osoba? Hvala najljepša :)

Karta: http://i46.tinypic.com/2sbk6k7.gif[/IMG]

zara51
24.05.2012., 09:48
upoznala sam jednog muškarca, jako draga osoba, imamo odličnu komunikaciju i meni poprilično zanimljiva kao eventualni partner...

da li je on zaista takav kakvim se predstavlja? mogu li mu vjerovati kao osobi?

zagreb, 23.5. u 23.32 sati

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=0hxfileHXD4xQ-u1337848904&lang=e&gm=a1&nhor=1&nho2=1&btyp=2&mth=gw&sday=24&smon=5&syr=2012&hsy=5&zod=&orbp=&rs=0&ast=

puno hvala!

anekumanovo
24.05.2012., 13:02
Zdravo, ja sam iz Makedonije, trazeci po netu naisla sam na ovaj forum, zivot mi se raspao, pa u ocaju trazim odgovore,resenja... Imala sam vezu 3 godine, ali od jedan put se sve raspalo, sta mojom, sta njegovom krivicom, vec 3 meseca vodimo pravi rat, trovala sam se lekovima, zvao mi je policiju, ma opsti haos,a ja ga ipak i dalje volim i ne mogu preci preko toga. Moje pitanje je dali ima sanse,nade da ponovo budemo zajedno pitanje postavljeno u 14:01 u Kumanovo, Makedonija.

Hvala Vam

fensi88
24.05.2012., 13:41
upoznala sam jednog muškarca, jako draga osoba, imamo odličnu komunikaciju i meni poprilično zanimljiva kao eventualni partner...

da li je on zaista takav kakvim se predstavlja? mogu li mu vjerovati kao osobi?

zagreb, 23.5. u 23.32 sati

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=0hxfileHXD4xQ-u1337848904&lang=e&gm=a1&nhor=1&nho2=1&btyp=2&mth=gw&sday=24&smon=5&syr=2012&hsy=5&zod=&orbp=&rs=0&ast=

puno hvala!

Da, jeste, njegov vladar je u svom znaku, sa osnovnim dostojanstvom najvecim u ovoj karti. Ovakav polozaj planete govori o postenoj osobi - mozes mu verovati.

fensi88
24.05.2012., 13:47
Zanima me ima li promjena na bolje s financijama...
Mogu li uskoro očekivati neki izvanredni priljev novca, bilo kroz posao, bilo kroz pomoć drugih osoba? Hvala najljepša :)

Karta: http://i46.tinypic.com/2sbk6k7.gif[/IMG]

Vidimo da je Me/tvoje finasije na samom kraju znaka Bika, sto nagovestava promenu. Obzirom da Me ulazi u svoj znak, znak Blizanaca, reklo bi se da ce doci do promene na bolje, ali ne, Me cim udje u znak Blizanaca biva spaljen sto je znak da ce finansijska situacija biti jos gora.

zara51
24.05.2012., 13:55
Da, jeste, njegov vladar je u svom znaku, sa osnovnim dostojanstvom najvecim u ovoj karti. Ovakav polozaj planete govori o postenoj osobi - mozes mu verovati.

draga, puno puno hvala :)... sad sam mirnija :)

Enlil
24.05.2012., 14:09
hocu li poloziti ispit koji imam u petak(to je prvo pismeni pa iduci tjedan usmeni) osijek 11:37

karta (http://img17.imageshack.us/img17/6366/klara22poloitiispitpism.gif)

Ti si Sunce i Mjesec, ispit je stvar 10. kuće, vladar retro Venera u Blizancima, dvotjelesnom znaku, pa nam to lijepo opisuje da se radi o ispitu iz više dijelova.Da li si ti prije već pokušavala položiti taj ispit?(pitam zbog ove retrogradnosti)

Nisam baš nešto sigurna da ćeš ga položiti.Nema spajanja Venere i Sunca ili Mjeseca.Ni recepcije nisu baš nešto, Venera je samo u licu Sunca, a Sunce nije ni u jednom dostojanstvu Venere, a Venera i Mjesec nemaju nikakvu recepciju.
Također, tvoj vladar Sunce ide u konjunkciju sa južnim čvorom(gubici) i to se sve dešava u 10. kući (ispiti). Mjesec kao opći pokazatelj situacije se nalazi u blizancima, 12. znaku od svojeg znaka vladarstva i na zadnjem stupnju, a to nikada nije dobar pokazatelj, jer to znači da se nalazi u terminu jedenog od malefika.

Ponavljam još jednom opća slika mi i nije baš nešto,jedino što ti može dati kakvu takvu nadu je vladar zadnje sizigije Merkur koji je ugaoni i to baš u 10. kući ispita, pa možda on izvuče nešto, zato nemoj gubiti nadu.

I svakako javi kako je prošao ispit.

Enlil
24.05.2012., 14:17
Zdravo, ja sam iz Makedonije, trazeci po netu naisla sam na ovaj forum, zivot mi se raspao, pa u ocaju trazim odgovore,resenja... Imala sam vezu 3 godine, ali od jedan put se sve raspalo, sta mojom, sta njegovom krivicom, vec 3 meseca vodimo pravi rat, trovala sam se lekovima, zvao mi je policiju, ma opsti haos,a ja ga ipak i dalje volim i ne mogu preci preko toga. Moje pitanje je dali ima sanse,nade da ponovo budemo zajedno pitanje postavljeno u 14:01 u Kumanovo, Makedonija.

Hvala Vam

karta (http://img213.imageshack.us/img213/9076/anekumanovoponovnobitiz.gif)
E moja Ane, voljela ili ne voljela ni jedna osoba(muškarac ili žena) nisu vrijedni
muke kroz koju ti sebe stavljaš.
Prognoza bojim se i nije nešto optimistična.

Vaši vladari Merkur i Jupiter se nalaze u susjednim znakovima, dakle znakovima koji se ne vide, pa ni ti, a ni on nemate pravu sliku o onome drugome, to po sistemu ti šumom on drumom. Jednostavno ste na totalno različitim frekvencijama.

Uz to ti uopće ne vidiš jasno situaciju, jer si spaljena od Sunca, a Sunce je vladar tvoje 11. kuće,a to su naše nade i želje, to je ovo što ti tako jako želiš nazad u tu vezu s njime, da ti je to pomutilo moć prosuđivanja.
Druga stvar koja isto govori da ti ne vidiš jasno situaciju je činjenica da se tvoj vladar Merkur nalazi na fiksnoj zvijedi Alcyione, točnije to je roj od, čini mi se 7 zvijedi, naziva Plačne sestre, tako da tebi cijela ova situacija, jedino što daje je puuuno plakanja.

Oba vaša vladara su u kadentnoj kući, pa i to smanjuje mogućnost vašeg djelovanja.Vaši glavni vladari su u separaciji.
Jedino što postoji je spajanje tvog vladar i njegovog drugog vladara Sunca, za otprilike 6.5 vremenskih jedinica, ali ja se ne bi baš nešto oslanjala na taj aspekt jer se on dešava iz kadentne kuće, a kao što rekoh ona ima najslabiju mogućnost djelovanja, i taj nastavak veze,ako se i desi,
ponavljam, ako se uopće i desi, bi imao karakter seksualne veze, a ne i emocionalne.
Mjesec kao opći signifikator razvoja situacije ide u kvadrat sa Saturnom, koji je opći signifikator zahlađenja, gubitaka, tuge i žalosti, tako da ni to baš ne obećava ništa dobroga.

Ni zadnji vladar sizigije ne obećava baš ništa lijepoga, jer je i on u kadentnoj kući, tako da bi za tebe najbolje bilo da sve to zaboraviš.Međutim, bojim se da ti to nećeš napraviti jer osoba čiji je vladar spaljen nikada ne sluša savjete, a još manje ih provodi.:)

Klara22
24.05.2012., 14:39

Ti si Sunce i Mjesec, ispit je stvar 10. kuće, vladar retro Venera u Blizancima, dvotjelesnom znaku, pa nam to lijepo opisuje da se radi o ispitu iz više dijelova.Da li si ti prije već pokušavala položiti taj ispit?(pitam zbog ove retrogradnosti)

Nisam baš nešto sigurna da ćeš ga položiti.Nema spajanja Venere i Sunca ili Mjeseca.Ni recepcije nisu baš nešto, Venera je samo u licu Sunca, a Sunce nije ni u jednom dostojanstvu Venere, a Venera i Mjesec nemaju nikakvu recepciju.
Također, tvoj vladar Sunce ide u konjunkciju sa južnim čvorom(gubici) i to se sve dešava u 10. kući (ispiti). Mjesec kao opći pokazatelj situacije se nalazi u blizancima, 12. znaku od svojeg znaka vladarstva i na zadnjem stupnju, a to nikada nije dobar pokazatelj, jer to znači da se nalazi u terminu jedenog od malefika.

Ponavljam još jednom opća slika mi i nije baš nešto,jedino što ti može dati kakvu takvu nadu je vladar zadnje sizigije Merkur koji je ugaoni i to baš u 10. kući ispita, pa možda on izvuče nešto, zato nemoj gubiti nadu.

I svakako javi kako je prošao ispit.

jesam vec nekoliko puta prosla pismeni, ali me rusi na usmenom

anekumanovo
24.05.2012., 15:32
karta (http://img213.imageshack.us/img213/9076/anekumanovoponovnobitiz.gif)
E moja Ane, voljela ili ne voljela ni jedna osoba(muškarac ili žena) nisu vrijedni
muke kroz koju ti sebe stavljaš.
Prognoza bojim se i nije nešto optimistična.

Vaši vladari Merkur i Jupiter se nalaze u susjednim znakovima, dakle znakovima koji se ne vide, pa ni ti, a ni on nemate pravu sliku o onome drugome, to po sistemu ti šumom on drumom. Jednostavno ste na totalno različitim frekvencijama.

Uz to ti uopće ne vidiš jasno situaciju, jer si spaljena od Sunca, a Sunce je vladar tvoje 11. kuće,a to su naše nade i želje, to je ovo što ti tako jako želiš nazad u tu vezu s njime, da ti je to pomutilo moć prosuđivanja.
Druga stvar koja isto govori da ti ne vidiš jasno situaciju je činjenica da se tvoj vladar Merkur nalazi na fiksnoj zvijedi Alcyione, točnije to je roj od, čini mi se 7 zvijedi, naziva Plačne sestre, tako da tebi cijela ova situacija, jedino što daje je puuuno plakanja.

Oba vaša vladara su u kadentnoj kući, pa i to smanjuje mogućnost vašeg djelovanja.Vaši glavni vladari su u separaciji.
Jedino što postoji je spajanje tvog vladar i njegovog drugog vladara Sunca, za otprilike 6.5 vremenskih jedinica, ali ja se ne bi baš nešto oslanjala na taj aspekt jer se on dešava iz kadentne kuće, a kao što rekoh ona ima najslabiju mogućnost djelovanja, i taj nastavak veze,ako se i desi,
ponavljam, ako se uopće i desi, bi imao karakter seksualne veze, a ne i emocionalne.
Mjesec kao opći signifikator razvoja situacije ide u kvadrat sa Saturnom, koji je opći signifikator zahlađenja, gubitaka, tuge i žalosti, tako da ni to baš ne obećava ništa dobroga.

Ni zadnji vladar sizigije ne obećava baš ništa lijepoga, jer je i on u kadentnoj kući, tako da bi za tebe najbolje bilo da sve to zaboraviš.Međutim, bojim se da ti to nećeš napraviti jer osoba čiji je vladar spaljen nikada ne sluša savjete, a još manje ih provodi.:)

Hvala Vam puno, iskreno vise neznam sta cu sama sa sobom, placem i dan i noc.

Mihaela11
24.05.2012., 17:57
pozdrav

danas sam bila na razgovoru za posao i rečeno mi je da će mi javiti rezultat. zanima me, dali sam prošla na razgovoru odnosno dali ću dobiti taj posao? taj posao stvarno želim i jako me mući čekanje, pa bi molila da mi netko pogleda kartu. hvala puno....

karta: http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=ie3file8N7cf8-u1337872944;lang=e;gm=a1;btyp=2;mth=gw;sday=24;smo n=5;syr=2012;hsy=5;zod=;orbp=;rs=0;ast=&nhor=1&nho2=2

fensi88
24.05.2012., 22:05
ASC=8Sc058
Nina dobija vladara 1 kuce, Ma. Publika je Mesec a on nije ni u jednom dostojanstvu Ma, znaci publika nije zainteresovana za nju/njenu pesmu. I ovde su uglovi fiksni, nema promena. Ma je u partile stepenu sa cvorovima, to obicno ukazuje na nesrecu. Uci u finale je stvar 10 kuce, vladar je Su i u separaciji je sa Ma. Po meni opet Ne.

Karta:28Apr2012 12:31pm Beograd ASC=18Leo23
Hoce li Zeljko Joksimovic uci u finale Eurosonga?
Izgleda da nece. Ja nisam njegov fan, znaci on dobija vladara 7 kuce, Sa rx, ne bas sjajan pocetak, jer rx planeta ne obecava napredak. Uglovi su fiksni, znaci sve ostaje kako je, nema promena. Pa jos Mesec u praznom hodu! Mesec je publika, i u izgonu je Sa rx. Znaci publika nije zainteresovana za njega i njegovu pesmu. Ako gledama aspekt izmedju nejgovog vladara i vldara 10 Ve, cini se da Ve ima trigon ka Sa, ali pre nego se on ostvari Me ima opoziciju sa Sa rx, to je frustracija i opet Ne odgovor.

Sto se tice Nine to sam dobro izanalizirala, nije usla u finale. A sto se tice Zeljka na moje veliko iznenadjenje usao je u finale. Ne znam sta sam to propustila da vidim u njegovoj ukarti?:confused:

lejlalajla
24.05.2012., 22:21
Odmah sam se tebe sjetila...:)) Ne znam koliko to veze ima sa horarnom, a koliko sa čistom logikom...Ninu je zeznilo što je bila prije Loreen, a Bosna je imala prednost predzadnjeg mjesta...Pustimo moje analize, može li sada pitanje...hoće li se željko plasirati u prvih 5? Split, 23:21...:)) fan sam

lawyer90
24.05.2012., 23:36
pozdrav :) zanima me da li cu ponovo biti sa bivsim, tj da li cemo na kraju zavrsiti zajedno kao sto smo imali u planu ? hvala unapred :) novi sad, 25.5.2012. 00:36

Enlil
24.05.2012., 23:43
Sto se tice Nine to sam dobro izanalizirala, nije usla u finale. A sto se tice Zeljka na moje veliko iznenadjenje usao je u finale. Ne znam sta sam to propustila da vidim u njegovoj ukarti?:confused:

Vrlo vjerojatno je odlučujuće bilo ono što smo se nas dvije, neki dan, pisale preko PM: Njegov vladar Saturn(za one koji nisu u tijeku, Goca nije njegov fan, pa mu se onda dodjeljuje 7. kuća,) je retro,pa je to vjerojatno u ovom slučaju označavalo da on ponovno ulazi u finale pošto je već bio u finalu i ne
samo bio nego i pobjedio.
Sjećam se one karte od lani, mislim da se radilo o Wimbledonu i pitanju hoće li Đoković pobjediti i da je tamo vladar 10. kuće uspjeha bio retro i pobjedio je igrač koji je već bio pobjednik Wimbledona, pa se, vjerojatno, ta logika, u ovom slučaju mogla primjeniti i na Željkovog vladara, pošto je retro, pa kao ponovni ulazak u finale.

A i vladar 10. kuće Venera ima uzajamnu recepciju sa Saturnom, dok sa Suncem ima jednostranu, pa je možda i to išlo još u prilog Joksimoviću.

A i Mjesec je u praznom hodu, pa ne znam da li bi se to moglo tumačiti kao nešto u stilu stvari ostaju kakve su u trenutku postavljanja pitanja, a ako je on tada po kladionicama bio favorit za ulazak u finale možda bi se to onda moglo gledati, kao da će i ući u finale.

Ako tko od drugih horarnih kolega još nešto vidi u ovoj karti bilo bi dobro da napiše.

cmooka..!!
25.05.2012., 10:55
hoću li svoju sreću opet naći sa njim??
Zagreb, 25.05.2012., 11:55

mjaumackica
25.05.2012., 11:12
http://i46.tinypic.com/1zdvv3p.gif Da li cemo ici na more? (on i ja)

P.S. i da javim da od onog posla za glumu nije bilo nista, pogresili smo :)

fensi88
25.05.2012., 13:30
Vrlo vjerojatno je odlučujuće bilo ono što smo se nas dvije, neki dan, pisale preko PM: Njegov vladar Saturn(za one koji nisu u tijeku, Goca nije njegov fan, pa mu se onda dodjeljuje 7. kuća,) je retro,pa je to vjerojatno u ovom slučaju označavalo da on ponovno ulazi u finale pošto je već bio u finalu i ne
samo bio nego i pobjedio.
Sjećam se one karte od lani, mislim da se radilo o Wimbledonu i pitanju hoće li Đoković pobjediti i da je tamo vladar 10. kuće uspjeha bio retro i pobjedio je igrač koji je već bio pobjednik Wimbledona, pa se, vjerojatno, ta logika, u ovom slučaju mogla primjeniti i na Željkovog vladara, pošto je retro, pa kao ponovni ulazak u finale.

A i vladar 10. kuće Venera ima uzajamnu recepciju sa Saturnom, dok sa Suncem ima jednostranu, pa je možda i to išlo još u prilog Joksimoviću.

A i Mjesec je u praznom hodu, pa ne znam da li bi se to moglo tumačiti kao nešto u stilu stvari ostaju kakve su u trenutku postavljanja pitanja, a ako je on tada po kladionicama bio favorit za ulazak u finale možda bi se to onda moglo gledati, kao da će i ući u finale.

Ako tko od drugih horarnih kolega još nešto vidi u ovoj karti bilo bi dobro da napiše.

Draga Enlil, hvala na komentaru, ovo za rx si u pravu a narocito za ove recepcije, a sto se tice kladionica tu se ne bih slozla jer moje pitanje nije uopste bilo u vezi sa njima. Ali i dalje mi je nejasno kako je usao u finale a Mesec bio u izgonu njegovog vladara. Zapravo, glasaci ne odlucuju 100% tu je i ziri, a i njegov vladar je bio u Via Combust way! Bas bih volela da na zvanicnoj stranici obajve rezultate glasanja i glasaca i zirija, mozda je tu caka! A i Sa je jaci kad su osnovna dostojanstva u pitanju od Su.
Nazalost bicu na putu celu sledecu nedelju tako da tek posle toga mogu da vidim te rezltate glasanja ako ih bude bilo na zvanicnoj stranici. Odoh da se pakujem...

jedrilicar
25.05.2012., 14:31
Draga Enlil, .

drage kolegice, odao sam vam priznanje za izvrsnu predikciju na mom portalu:)

nijedanisam
25.05.2012., 19:30
zasto se promjenio naš odnos 25.05.2012.god. 20:29h

Enlil
26.05.2012., 00:12
Draga Enlil, hvala na komentaru, ovo za rx si u pravu a narocito za ove recepcije, a sto se tice kladionica tu se ne bih slozla jer moje pitanje nije uopste bilo u vezi sa njima. Ali i dalje mi je nejasno kako je usao u finale a Mesec bio u izgonu njegovog vladara. Zapravo, glasaci ne odlucuju 100% tu je i ziri, a i njegov vladar je bio u Via Combust way! Bas bih volela da na zvanicnoj stranici obajve rezultate glasanja i glasaca i zirija, mozda je tu caka! A i Sa je jaci kad su osnovna dostojanstva u pitanju od Su.
Nazalost bicu na putu celu sledecu nedelju tako da tek posle toga mogu da vidim te rezltate glasanja ako ih bude bilo na zvanicnoj stranici. Odoh da se pakujem...

Ovo za kladionice si u pravu da nisi pitala, ali stvarno ne znam na koji drugi način, u ovom slučaju, da objasnim ovog Mjeseca u praznom hodu, jer znaš i sama da kad je Mjesec u praznom hodu stvari najčešće ostaju kakve jesu u trenutku postavljanja pitanja, osim ako drugi faktori nisu stvarno jaki.Kako nema ili barem ja ne znam da postoji neki službeni portal koji bi pratio kako koja pjesma stoji, onda mi se nekako najbliže tome čine kladionice koje ipak temelje svoje predikcije/oklade na nekom, ako ništa drugo, a onda istraživačkom radu u smislu osluškivanja pulsa javnosti(barem u ovom slučaju, za sport pretpostavljam uzimaju ne samo trenutno stanje momčadi, nego i povjest i kako su klubovi ili reprezentacije prolazi u međusobnim susretima).

U tom smislu sam mislila da bi bilo dobro vidjeti kako su stvari stajale na kladionicima u trenutku postavljanja pitanja, jer ako je na njima Željko dobro stajao, onda je možda i to imalo utjecaja na analizu.

Naravno, ovo je možda potpuno krivo i može biti da si ti sto posto u pravu kad kažeš da ne treba u tom smislu gledati stanje na kladionicima i ulogu praznog Mjeseca(u ovom slučaju).

Nije da baš kroz povjest imamo takva neka natjecanja, pa da možemo naći primjere i na njih se osloniti.ali zato i postoje ovakva pitanja da se kroz njih učimo i na temelju prakse, ali i pravila horarne astrologije vidimo što je to što je u nekom slučaju bilo odlučujuće.

Što se tiče žirija, to sam i ja čula na TV-u da u biti publika odlučuje o 50% posto glasova i stučni žiri svake zemlje odlučujuće o 50% glasova za neku pjesmu.Mislim da se kompletni rezultati glasanja(tj kako je tko glasao u ova dva polufinala, daju nakon završetka finalne večere tako da se ne bi utjecalo na rezultate glasovanja u finalnoj večeri(tu mislim na one pjesme koje su ušle u finale iz dviju polufinalnih večeri).

Sretan ti put i još sretniji povratak kući!:)

drage kolegice, odao sam vam priznanje za izvrsnu predikciju na mom portalu:)

Hvala ti lijepo i u Gocino i u moje ime:) Lijepo je napraviti neku analizu koja se suprotno svim očekivanja šireg dijela populacije pokaže točnom i to pola godine ranije nego se to desilo.Neke stvari su ipak otprije već zapisane i na njih nemamo utjecaja (iako mi kao ljudi mislimo da ih možemo kontrolirati).

merryma
26.05.2012., 04:00
Zdravo, voljela bih da mi neko pomogne. Da li cu naci decka i kada ce to biti? 26.05.2012. 05:00h Sarajevo. Hvala:)

Tikky13
26.05.2012., 11:53
Pozdrav...molim vas da mi odrovorite na pitanje iskreno jako mi je bitno,i vec polako ludim...zanima me da li cu uskoro ostati trudna!! Zagreb 12:53...unaprijed zahvaljujem na odgovoru!!! :/

bluemoon89
26.05.2012., 16:29
Dan,
hoće li se ostvariti dogovor zakazan za drugi tjedan? Hvala
Zag, 17.28

Anida
26.05.2012., 19:57
pozdrav :) zanima me da li cu ponovo biti sa bivsim, tj da li cemo na kraju zavrsiti zajedno kao sto smo imali u planu ? hvala unapred :) novi sad, 25.5.2012. 00:36
Karta (http://oi48.tinypic.com/2s8ogb7.jpg)

Ne. Nema nikakave naznake da se to desi ili je ja barem ne vidim.
Ti si Saturn i Mjesec i Jupiter jer je znak riba umetnut u tu kuću.
On je Sunce i Merkur jer je znak djevice umetnut u sedmu kuću.
Ni jedan vaš vladar bilo glavni, bilo sporedni, bilo vladar umetnute kuće se ne spaja s vladarem ovog drugog bilo preko aspekta, bilo preko antiscije.
Vladari vam se čak ni "ne vide".
Njegovi vladari su na početku novog znaka, on vodi novi život.

E sad, budući da "jašeš" i po horarnoj i po tarotu i po geomantiji i po privatnim porukama... Kad se neka veza prekine, znači da je zbog nekog razloga trebala biti prekinuta. Znači da barem jednoj osobi nije stalo ili barem nije dovoljno stalo da bi ostala u vezi. Kad osoba nakon godinu dana i dalje "tupi" po bivšoj vezi, to za nju nije zdravo. Vrijeme koje izgubiš na ovaj način i to dok si tako mlada, nitko ti više neće vratiti. Tvoje je da naučiš "pustiti" iz sebe stare neuzvraćene emocije, a ne da si podgrijavaš lažne nade pitajući na sve strane. Sretno ti u tome. :)

tifani
27.05.2012., 15:24
Karta (http://oi48.tinypic.com/2s8ogb7.jpg)

E sad, budući da "jašeš" i po horarnoj i po tarotu i po geomantiji i po privatnim porukama... Kad se neka veza prekine, znači da je zbog nekog razloga trebala biti prekinuta. Znači da barem jednoj osobi nije stalo ili barem nije dovoljno stalo da bi ostala u vezi. Kad osoba nakon godinu dana i dalje "tupi" po bivšoj vezi, to za nju nije zdravo. Vrijeme koje izgubiš na ovaj način i to dok si tako mlada, nitko ti više neće vratiti. Tvoje je da naučiš "pustiti" iz sebe stare neuzvraćene emocije, a ne da si podgrijavaš lažne nade pitajući na sve strane. Sretno ti u tome. :)

Anida, svaka cast!

tifani
27.05.2012., 16:11
Evo imam i ja jedno pitanje. Da li cemo ja i on podici nasu vezu na veci nivo (brak, djeca)? Zd, 16:37

salajka5
27.05.2012., 16:16
vec duze vreme sam sama, da li ce se u skorije vreme pojaviti neki decko?
Bg, 27.05.2012., 17:15h

Bubica30
28.05.2012., 13:29
Drage curke, evo zanima me...da li cu uspiti u svom naumu, da zavrsim online tecaj astrologije?
Tj da li cu se snaci u svemu tom...

Podstrana, 28/05/12, 14:28

Hvaala unaprijed

http://img72.imageshack.us/img72/4905/horar2805.gif

FASHION GIRL
28.05.2012., 13:44
Poštovani znalci, imam jedno pitanje koje me veoma muči zbog neizvijesnosti pa ukoliko netko ima volje pogledati biti ću zahvalna :)

Hoćemo li ja i on biti zajedno i nastaviti vezu kad se vrati natrag ubrzzo

http://i45.tinypic.com/2us7a03.gif

Sanara
28.05.2012., 16:39
Da li me bivši još uvijek voli?
Hvala cure
Karta http://oi46.tinypic.com/6h4za1.jpg

sunčica.
28.05.2012., 19:04
hoću li imati honorarni posao ovog ljeta ?
zadar, 28.05.2012. u 19:54
hvala

Enlil
28.05.2012., 22:57
Pozdrav...molim vas da mi odrovorite na pitanje iskreno jako mi je bitno,i vec polako ludim...zanima me da li cu uskoro ostati trudna!! Zagreb 12:53...unaprijed zahvaljujem na odgovoru!!! :/

karta (http://img543.imageshack.us/img543/6087/tikky13uskoroostatitrud.gif)
Žao mi je, ali mi ne izgleda da ćeš uskoro dobiti bebu.Ti si Merkur i Mjesec, a beba je stvar 5.kuće,vladar retro Saturn.Jel bilo trudnoća koje nisu bile uspješne?

Oba tvoja vladara i Mjesec i Merkur su u znakovima koji su neplodni, kao i sam ascedent.Uz to je tvoj vladar Merkur dodatno oštećen konjunkcijom sa južnim čvorom (gubici) i Suncem i uz to nema aspekata među tvojim vladarima i vladarem bebe, tako da, kao što rekoh, bojim se ništa od bebe uskoro.

zabica-
28.05.2012., 23:07
Da li cemo kontaktirati uskoro? (bivsi momak)

http://www.dodaj.rs/f/2W/SZ/4uFaURuK/dalicemo.gif

LillyVanilly
29.05.2012., 06:31
Da li cemo kontaktirati uskoro? (bivsi momak)

Mislim da je odgovor NE.
Ti si SA, on je SO. SA i SO nemaju aspekta. Tvoj suvladar MO također nema aspekta na SO. On (SO) se nalazi u tvojoj 4 kući završetaka, prirodni vladar komunikacije ME je također u 4 kući u sjedištu, ali spaljen. Vladar 3 kuće komunikacije je VE, ona također nema aspekta ni na tvog ni na njegovog signifikatora. Još ako bismo gledali 11 kuću, kao neki moderni tip komunikacije (tipa internet), vladar je JU, on se doduše nalazi u tvojoj 3 kući komunikacije, ali je također neaspektiran.

zabica-
29.05.2012., 10:15

missFit
29.05.2012., 10:24
Pozdrav,

Cure, zanima me da li ćemo obnoviti vezu bivši i ja, tj. ima li kakvih emocija s njegove strane?

Zagreb, 11:26 29.05.2012.

Klara22
29.05.2012., 11:36

I svakako javi kako je prošao ispit.samo da javim da sam prosla pismeni , javim kako ce proci usmeni

anyzena
29.05.2012., 14:41
Pozdrav! Sviđa mi se jedan muški rak, a ja mislim da se i ja njemu sviđam, pa me zanima da li će se iz toga razviti neka veza? Zagreb, 15:39h
Hvala!

mačka33
29.05.2012., 17:58
hejjj hejj .. evo imam nekoliko pitanja, ako mi tko može pomoći... pitanja vezana uz ljubav i posao... 2008 godine sam diplomirala, i nikako dobiti posao u struci, dosad sve sezonski, da li ću konačno dobiti neki ok posao u struci na duže vrijeme i da li će to biti dalje od doma... i još jedan veliki problem u vezi sam 2god i 4 mj,dečko uvijek dobi posao dalje od mene,tako da smo uglavnom razdvojeni stalno,ovo nam sad najduže, na 6-7mj,užasno me muči taj problem u vezi,i pitanje je da li će nam krenuti na bolje ili nam jednostavno nije suđeno, kad se toliko razdvajamo :(
rođena sam 1986 godine..
varaždin 18.59..
nova sam na forumu pa se još teško snalazim.. evo mislim da je sd potpuno

heybaby
29.05.2012., 21:01
molim odgovor u vezi posla. da li ću dobiti posao na neodređeno. tipa u kojih sljedećih 6 mjseci. puno hvala! :)
Čakovec, 22:00

pyewacket
30.05.2012., 11:07
kad će mi se roditi prvo dijete? (sad mi je 26)

vrijeme i mjesto ono kad i gdje astrolog shvati pitanje

lejlalajla
30.05.2012., 21:27
Kad će mi se javiti, poslati poruku...Split, 22:26

opal7
31.05.2012., 09:13
Molim nekog tko stigne,da mi odgovori
Ako je Sunce na 10,blizanca,a Venera r na 19 blizanaca.Da li oni idu u konjukciju?ili se tu ne moze gledati konjukcija jer je Ve retro'?hvala,pozdrav

mjaumackica
31.05.2012., 11:46
http://i46.tinypic.com/1zdvv3p.gif Da li cemo ici na more? (on i ja)

P.S. i da javim da od onog posla za glumu nije bilo nista, pogresili smo :)

evo jos jednog pitanja : da li cemo ziveti zajedno (kad) ? http://i49.tinypic.com/2ecoiux.gif

Anida
31.05.2012., 12:05
Molim nekog tko stigne,da mi odgovori
Ako je Sunce na 10,blizanca,a Venera r na 19 blizanaca.Da li oni idu u konjukciju?ili se tu ne moze gledati konjukcija jer je Ve retro'?hvala,pozdrav

Da, idu u konjunkciju i to još brže nego inače.

Samo pazi na poredak aspekata: Venera će prvo imati aspekt s Mjesecom, pa s Merkurom, pa Marsom, pa tek onda sa Suncem.

opal7
31.05.2012., 12:17
hvala Anidice,zlatna si,pozdrav

MajaRi85
31.05.2012., 23:13
Zanima me da li mi je suđeno s dečkom s kojim sam trenutno u vezi?!
petak 01.06.2012., 0:14

Klara22
01.06.2012., 12:43
samo da javim da sam prosla pismeni , javim kako ce proci usmeni

polozila i usmeni, ipak nije pogođeno

Enlil
01.06.2012., 20:45
polozila i usmeni, ipak nije pogođeno

Klara, na znanje i tebi i drugima...Tu se ne radi o pogađanju ili nepogađanju, niti se ide po principu eci peci pec ti si mali zec,nego se radi o primjeni skupa određenih pravila koja postoje,što bi se reklo, od kad je svijeta i vijeka, i njihova pravilna sinteza na tvoju horarnu kartu.

I ako se sjećaš ja sam na kraju svog odgovora tebi spomenula da iako opća slika nije povoljna,postoji nada za prolazak jer je vladar zadnje sizigije Merkur koji je ugaon i to baš u 10. kući ispita.

Vidiš, a tu mogućnost da se nešto ostvari čak i ako sve drugo u karti ukazuje na negativan odgovor dao je u svojim poznatim konsideracijama Bonatti i to još u 13. st.(nisam sigurna, ali čini mi se da je on to čak i preuzeo od starih arapskih majstora), a ta 70.konsideracija glasi:

Sedamdeseta konsideracija je: Da naucis jednu tajnu koja nije dobro poznata među astrolozima, sto im cesto nanosi stetu, a to je da pogledas u svim Pitanjima, itd, da li je vladar mladog ili punog Mjeseca, koji je posljednji bio prevencionalan, na bilo kom uglu horoskopa; ako jeste, to znaci da ce se posao ostvariti, izuzev ako Pitac nesto ne pogrijesi (ili Bog ne intervenira
protiv toga), iako na osnovu ostalih signifikatora to djeluje kao nemoguce. Ali, ako nije takva situacija, vec je isti na Ascendentu, a ostali signifikatori - to jest, vladar Ascendenta,predmeta pitanja i Mjesec - pomazu, ostvarenje ce doci s lakocom. Ako se nađe u kadentnoj kuci, to ce se rijetko desiti, cak i ako ostali signifikatori djeluju izrazito povoljni; a ako najmanje dva nisu povoljna, uzmi zdravo za gotovo da se to nikad nece ostvariti.

Dakle, ponavljam još jednom tu se ne radi o pogađanju ili ne pogađanju.

Tebi hvala na povratnoj informaciji i čestitke na konačnom prolasku ovog ispita.:)

Klara22
01.06.2012., 20:51
malo sam se krivo izrazila, hvala

jelena1777
01.06.2012., 21:55
Da li ću se rastati od sadašnjeg muža i da li ću se opet udati za nekog drugog.
Zagreb, 22,55

Sanara
02.06.2012., 02:12
Da li ću ostvariti uspjeh u životu,nadam se da se ovakva pitanja mogu postaviti.
Hvala.
http://i46.tinypic.com/ip06rp.jpg

Anida
02.06.2012., 09:04
Da li ću ostvariti uspjeh u životu,nadam se da se ovakva pitanja mogu postaviti.
Hvala.
http://i46.tinypic.com/ip06rp.jpg
Ne mogu. Piše u naslovu topica da treba pitati konkretno.
Uspjeh je relativna stvar. Nekom je uspjeh imati djecu, nekom karijeru a nekom popesti se na Mt. Everest.

Anida
02.06.2012., 09:14
Da li ću se rastati od sadašnjeg muža i da li ću se opet udati za nekog drugog.
Zagreb, 22,55
Ni ovo pitanje nije bajno postavljeno, barem što se horarne tiče.
I za sadašnjeg muža i za potencijalnog budućeg uzima se 7. polje.
Tako da bi se ti trebala odlučiti koje te pitanje zanima što, naravno, ne možeš.
Jer bi se ti rastavljala samo ako imaš pečatić i garancijicu da će te odmah iza ćoška čekati novi mužić.

Karta (http://oi50.tinypic.com/sc9p95.jpg)

Po ovoj karti ti i tvoj muž ste već "rastavljeni". Možda ne "papirnato" ali tvoj vladar (Sa) i njegov (Mo) su u separaciji i u znakovima koji se ne vide bez međusobnih recepcija a u istoj kući. Dakle, kao dva stranca koja žive pod istim krovom.
Eventualno možda nađeš novog ljubavnika (So i Ve idu u konjunkciju u tvojoj 5. kući). :D

Tvoja pitanja ni inače nisu baš pogodna za horarnu već su više za natalnu astrologiju.

jelenkica
02.06.2012., 11:08
Da li sam u drugom stanju? Vladar V na asc, ali je retrogradan. To bi trebalo da bude ne. Ali vladari prve i pete prave separacijski trigon, pa se nesto brinem.. Ako neko ima vremena, neka baci pogled.. Ostavit cu i datum, za slucaj da mi postavljena karta ispari 30.05.2012 u 15:34 Podgorica

Evo i karte
http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_2gw_01_da_li_sam_trudna_ja.36496.14481.g if&res=100&va=&cid=lwmfileZc2rAM-u1325248191

Anida
02.06.2012., 11:20
Da li sam u drugom stanju? Vladar V na asc, ali je retrogradan. To bi trebalo da bude ne. Ali vladari prve i pete prave separacijski trigon, pa se nesto brinem.. Ako neko ima vremena, neka baci pogled.. Ostavit cu i datum, za slucaj da mi postavljena karta ispari 30.05.2012 u 15:34 Podgorica

Evo i karte
http://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_2gw_01_da_li_sam_trudna_ja.36496.14481.g if&res=100&va=&cid=lwmfileZc2rAM-u1325248191
Da, vladar 5. je u 1. što bi po Frawley-u automatski bio potvrdan odgovor (beba u mami). Iako, ako se dobro sjećam, imala je Fensi jednu takvu kartu kod koje je na kraju bio negativan odgovor.

I ta separacija Venere i Saturna je ono što smo raspravljali, da li su Venera i Saturn bili dovoljno blizu da bi se smatralo konjunkcijom prije nego je Venera krenula retrogradno. Venera i Saturn se u biti nisu "dotaknuli".

jelenkica
02.06.2012., 12:43
Da, vladar 5. je u 1. što bi po Frawley-u automatski bio potvrdan odgovor (beba u mami). Iako, ako se dobro sjećam, imala je Fensi jednu takvu kartu kod koje je na kraju bio negativan odgovor.

I ta separacija Venere i Saturna je ono što smo raspravljali, da li su Venera i Saturn bili dovoljno blizu da bi se smatralo konjunkcijom prije nego je Venera krenula retrogradno. Venera i Saturn se u biti nisu "dotaknuli".

Znaci, odgovor naginje ka ne. Svakako javljam za nedelju dana..

mačka33
02.06.2012., 19:18
Molim nekog tko je u mogućnosti da mi odgovori :)..
Da li ću se uspijeti zaposliti u struci, nakon sezone, u blizini doma ili ću promijeniti mjesto boravka ???
2.6.2012., Varaždin, 20:17
hvala puno unaprijed !!

jelena1777
02.06.2012., 20:22
Ni ovo pitanje nije bajno postavljeno, barem što se horarne tiče.
I za sadašnjeg muža i za potencijalnog budućeg uzima se 7. polje.
Tako da bi se ti trebala odlučiti koje te pitanje zanima što, naravno, ne možeš.
Jer bi se ti rastavljala samo ako imaš pečatić i garancijicu da će te odmah iza ćoška čekati novi mužić.

Karta (http://oi50.tinypic.com/sc9p95.jpg)

Po ovoj karti ti i tvoj muž ste već "rastavljeni". Možda ne "papirnato" ali tvoj vladar (Sa) i njegov (Mo) su u separaciji i u znakovima koji se ne vide bez međusobnih recepcija a u istoj kući. Dakle, kao dva stranca koja žive pod istim krovom.
Eventualno možda nađeš novog ljubavnika (So i Ve idu u konjunkciju u tvojoj 5. kući). :D

Tvoja pitanja ni inače nisu baš pogodna za horarnu već su više za natalnu astrologiju.

Ajoj, ja uvijek krivo postavim pitanje :rolleyes:...fakat sam glupa za horarnu, ali sam i mislila da je glupo, samo kada sam ga već napisala bilo mi je blesavo popravljati postavljeno.
Ali pogodila si što se tiče...ovog dijela sa mužem....novi ljubavnik:kava:, hah...ako je nečem, onda dobro :mig:...šalim se.
Oke, u svakom slučaju hvala na trudu.
Lijepi pozdrav!

jacat
02.06.2012., 22:09
Ovo pitanje postavljam za dvoje ljudi
Da li ce se oni razvesti?

http://www.dodaj.rs/t/16/eZ/21bItzAD/razvoddddd.jpg (http://www.dodaj.rs/?16/eZ/21bItzAD/razvoddddd.gif)

Ako gledam signifikatore oni ne dolaze u kvadrat, ako gledam da je Mesec Via Combusta situacija nije sjajna...po meni bi odgovor bio ne...

edit: gledala sam ovaj post Enlil
http://www.forum.hr/showpost.php?p=35909470&postcount=2149

ovde je tacka razvoda oko 24 Device, tacka braka 28 Vage...ako gledam da je dispozitor tacke razvod Me 0 VeR vladar 7p kao i da ce Ma u Devici napraviti 0 sa tackom razvoda ima li to smisla?

Sanara
03.06.2012., 02:52
Evo mene opet s ovim,dosadna sam znam :-)
Ja sam pitala hoću li zatrudnijeti ovaj mjesec,po meni je ovo jako vidljiv odgovor za DA! http://www.astro.com/tmpd/ck5jfile5hfvsH-u1338667877/astro_2gw_01_a_a.6071.28713.gif?24737Što
Vladar prve je venera na 17 blizanaca a vladar pete je sunce na 12 blizanaca.Imaju aplikacioni To je po meni za nekih 5 vremenskih jedinica,za 5 minuta,sati ili dana.

LillyVanilly
03.06.2012., 09:24

http://www.dodaj.rs/t/16/eZ/21bItzAD/razvoddddd.jpg (http://www.dodaj.rs/?16/eZ/21bItzAD/razvoddddd.gif)

Ako gledam signifikatore oni ne dolaze u kvadrat, ako gledam da je Mesec Via Combusta situacija nije sjajna...po meni bi odgovor bio ne...

ovde je tacka razvoda oko 24 Device, tacka braka 28 Vage...ako gledam da je dispozitor tacke razvod Me 0 VeR vladar 7p kao i da ce Ma u Devici napraviti 0 sa tackom razvoda ima li to smisla?

Važno je i tko su oni tebi, tj. kroz koja polja ih gledamo. Nije isto ako se radi o tvojoj prijateljici, kćerci, majci...

moonlightlady
03.06.2012., 10:10
Pozdrav svima,

postavila bih pitanje za mamu: Hoce li se njeno zdravstveno stanje ikako popraviti? Hvala puno na odgovoru.

Sarajevo, 11.10 sati.

Peregrinia
03.06.2012., 11:01
Hoće li mi se bivši javiti? Mislim barem na prijateljski kontakt.
Osijek, 11:43

anabanana171
03.06.2012., 14:55
Hoće li biti nešto među nama??? http://img171.imageshack.us/img171/8313/astro2gw52sadafdhr49879.gif

jacat
03.06.2012., 16:58
Važno je i tko su oni tebi, tj. kroz koja polja ih gledamo. Nije isto ako se radi o tvojoj prijateljici, kćerci, majci...

uuufff dje me nadje...trougao bio u pitanju, znaci on bivsi i ona...

LillyVanilly
03.06.2012., 17:42
uuufff dje me nadje...trougao bio u pitanju, znaci on bivsi i ona...

Mislim da je odgovor DA.
On je VE, ona je MA. MA se nalazi u njegovom 4 polju završetaka. MA vlada njegovim 6, 7 i 11 poljem, s time da se na samom vrhu njegovog 11 polja budućnosti nalazi UR. Frawley kaže da te vanjske planete treba gledati kao fiksne zvijezde, tj. ako su u konjukciji s nekim od signifikatora ili s vrhom polja koje je značajno za pitanje. I mislim da će ona donijeti odluku.

jacat
03.06.2012., 17:47
Javljam ako ista saznam...kazi mi...da li mozes vremensku odrednicu da eventualno vidis...
on je Retro Ve jel tako? nju gledas kao 7p...to za Urana u horarnoj, znam da je tradicionalnisti uopste ne uzimaju u obzir...sta znam...hvala ti

Alka Pone
03.06.2012., 18:22
Molim vašu pomoć pošto već polako gubim živce, a nikako da nađem odgovor...

Da li ću ( i puno bitnije KAD) naći posao?

Hvala unaprijed

19:21h
03.06.2012
Zadar

Enlil
03.06.2012., 18:51

Mina,pitanje je da li su signifikatori ovdje točno određeni.Ja bi osobno rekla da nisu, a evo i zašto...
Parner neke osobe je njegova 7.kuća, ali... Mina ti si ovdje taj ascedent po mom skromnom mišljenju, jer ti imaš direktan interes u ovom pitanju i svatko tko zna išta o tebi zna zašto postavljaš to pitanje i koja je prava pozadina ovog pitanja, a činjenica da je karta neradikalna, to samo potvrđuje.
Vjerojatno se sjećaš da sam ja u jednom od postova pisala da neradikalnost može postojati, između ostalog, i zato što pitanje koje je pitač postavio nije ono pitanje koje su on/ona stvarno željeli postaviti.
Ti se nadaš i želiš da se oni rastave (i zato i je vladar sata Saturn u 11. kući naši želja i nadanja).
Tvoj vladar Mars je u 10.kući, a to je i kuća društvenog statusa u koji spada i brak, pa se onda može vidjeti i drugi razlog tvog postavljanja pitanja, koji je po mom mišljenju i pravi razlog postavljanja ovog pitanja.(mogućnost tvog braka s dotičnim).

Naravno. može biti da ja i griješim.Jesi li kod Bilija stavila pitanje,Rhet i ostalo društvo bi ti sigurno znali točno reći da li se gleda ovako kako si ti rekla (asc/dec) ili neka druga planeta za nju.

maslacak7
03.06.2012., 19:23
Hocu li konacno biti sretna s osobom s kojom zivim te vidi li se negdje dolazak bebe?
10.04.1979, 02,50h zagreb
hvala

fensi88
03.06.2012., 19:59
Odmah sam se tebe sjetila...:)) Ne znam koliko to veze ima sa horarnom, a koliko sa čistom logikom...Ninu je zeznilo što je bila prije Loreen, a Bosna je imala prednost predzadnjeg mjesta...Pustimo moje analize, može li sada pitanje...hoće li se željko plasirati u prvih 5? Split, 23:21...:)) fan sam

Nisam stigla da odgovorim na ovo pitanje jer sam zurila na put ali evo kako ja to radim pa mozes sama sledece godine da izanaliziras kartu za nekog tvog pevaca. Cista matematika koja se pokazala tacnom i prosle godine!
ASC=15Cap01
Posto si Zeljkov fan on dobija Sa rx za vladara.
Ima 26 finalista i to je 100%. Svaki finalista "vredi" 3,84%. Prvih 5 vredi 19,2%.
Imamo 7 planeta i to je 100% Svaka planeta "vredi" 14,28%.
Sad gledamo slucajna dostojanstva i vidimo da je Sa rx druga po redu planeta sa najvecim slucajnim dostojanstvom. To spada u raspon od 14,28% do 28,56%. Znaci ima sanse da bude medju prvih 5(19,2%) pogotovu sto je Sa rx u konjukciji sa sretnom fiksnom zvedom Spicom!

Enlil
03.06.2012., 20:26
Evo mene opet s ovim,dosadna sam znam :-)
Ja sam pitala hoću li zatrudnijeti ovaj mjesec,po meni je ovo jako vidljiv odgovor za DA! http://www.astro.com/tmpd/ck5jfile5hfvsH-u1338667877/astro_2gw_01_a_a.6071.28713.gif?24737Što
Vladar prve je venera na 17 blizanaca a vladar pete je sunce na 12 blizanaca.Imaju aplikacioni To je po meni za nekih 5 vremenskih jedinica,za 5 minuta,sati ili dana.

Kao prvo karta je isparila, pa ubuduće ili ju stavi na neki sajt koji je specijaliziran za postavljanje slika ili,što bi se u biti po defaultu trebalo napraviti, ostavi kompletne podatke, jer obično svatko od nas tko radi karte ima neki svoj program koji je vrlo detaljan i koji nam odmah izbacuje i druge bitne podatke (antiscije planeta i vladara sata).Ova zamolba se odnosi i na one forumaše koji naprave kartu i onda izbrišu kompletne podatke(a posebno mjesto u kojem je pitanje postavljeno).

Kao drugo i puno važnije...Ti postavljaš ta horarna pitanja kao da jedeš bombone, a to se tako ne radi.
Pitanja se postavljaju kad je prava frka i muka i ne svaki božji dan.Jedna draga kolegica na jednom drugom forumu je usporedila horarnu astrologiju sa traženjem kredita i moram reći da se iz dubine svoje duše slažem sa njenom usporedbom.
Kredit se traži samo kad je velika frka, a ne da bi si kupila neke bespotrebne ili manje bitne stvari, jer ti se može desiti da kad ti kredit stvarno bude trebao da ga ne budeš mogla dobiti, jer si ga već iskoristila za nekakve gluposti.Tako otprilike možeš gledati i na nonstop postavljanje horarnih pitanja.Horarna će ti otkazati poslušnost i dobit ćeš krivi odgovor.

Kao treće, ja sam preko svog astro programa probala rekonstuirati kako bi otprilike ta karta mogla izgledati.I koliko ja mogu vidjeti, Venera prije nego napravi aspekt sa suncem,vladarom 5.kuće, ima kvadrat sa Marsom i to bi bio Ne odgovor.
Mjesec koji je opći pokazatelj razvoja situacije ide u opoziciju sa jupiterom, koji je i vladar 8.kuće gubitaka i smrti.Tako da ja nekako sumnjam da će se iz svega ovoga izroditi nešto što bi donijelo bebu.

Ti svakako javi kad budeš sigurno znala da li si trudna ili ne.