PDA

View Full Version : Jesi li sponzoruša?

sponzorusa
11.02.2011., 12:05
1. Do koje mjere dopuštate da vam dečko/muž plaća večere, odjeću/obuću, putovanja i sl.?
2. Imate li kakav međusobni financijski dogovor?
3. Osjećate li se dužnim da mu na isti način uzvratite nakon što on vama plati večeru/odjeću/obuću/putovanje ili nešto peto?
4. Po svom shvaćanju definiraj pojam "sponzoruša".

Depeche E.
11.02.2011., 12:13
1. Do koje mjere dopuštate da vam dečko/muž plaća večere, odjeću/obuću, putovanja i sl.?
3. Osjećate li se dužnim da mu na isti način uzvratite nakon što on vama plati večeru/odjeću/obuću/putovanje ili nešto peto?

1.Kod mene je to bilo uvijek ravnopravno s obzirom da sam imala i dečke koji su također išli u srednju pa se i podrazumijeva da nemaš bokzna kakve pare.
A jedan bivši je isto radio i rekao mi je sam da je glupo da ja sada stalno uzimam lovu od staraca i plaćam sebi I njemu kada on već radi..
Naravno da sam ja i dalje plaćala kada bi išli van jer nisam takva osoba koja će samo čekati da joj netko nešto plati.
(smatrala bih se sponzom da sam to iskorištavala, ali bome nisam)

2. plati onaj koji ima .. sa sadašjnim dečkom (ja još idem u srednju, on radi) .. češće plati on, ali nije to sada ništa skupo .. cuga itd.. a plaćam i ja uvijek kada imam .. nije mi bed.

3. ne osjećam se jer to ne smatram dužnošću.. ako sam sa nekime u vezi, ako kupim sebi, kupiti ću i njemu .. kaj sad :ne zna:
Uvijek kupim nešto usput, sitnice .. kada idemo u kino recimo, ja platim kartu ili on ,drugi kupi cugu i hranu ..tako je svejedno.

Elöise
11.02.2011., 12:16
Oće bit i uputstva "how to..."? :kokice: :rolleyes:

magic potion
11.02.2011., 13:02

On plaća uvijek pića, večere i slične izlaske. Da me vodi na putovanja, pa ne znam baš bih li mu dopustila da sve sam plati...To je već previše.:rofl:

Ali to kod nas ne dolazi uopće u pitanje, tko bi trebao platiti. Ja koja studiram ili on koji ima dvoznamenkasti broj tisuća kuna mjesečno...:ne zna: Pa njemu ne bi ni palo na pamet da ja plaćam.

(ali da odgovorim na pitanje, ne smatram se sponzorušom, ali me sigurno takvom smatraju!:D)

nemam pojma
11.02.2011., 13:12
Kriste Herp, zabrani joj otvaranje tema :facepalm:

Ili znaš čiji je klon pa ju puštaš iz neke ljubavi :misli:

Beta ženka
11.02.2011., 13:31

Ote mi riječi iz tipkovnice! :s

MelodyNine
11.02.2011., 13:32
Ruralna! Evo teme za tebe, bejb :rofl:

1. Do koje god mjere hoće :ne zna:
2. Nemamo. Osim onog: nemojmo sve pare potrošiti na pizdarije, isključit će nam struju.
3. Ne osjećam se dužnom, ali ga nekad seksualno zadovoljim :o
4. Žena koja shvaća muškarca kao nezahtjevno radno mjesto sa dobrom platom.

nevinadjevojka
11.02.2011., 13:32
Ti bi sigurno htjela biti sponzoruša, ali nemaš pojma kako ili nemaš iskustva, pa si otvorila temu jer misliš da će te ovdje savjetovati. A ovdje je inače sve puno sponzoruša.:rolleyes:

:D

Afrika paprika
11.02.2011., 13:44

1. krećem se još uvijek u studentskim krugovima - nit imam bogate dečke, niti sam bogata, prema tome - nikakva odjeća, obuća, fensi večere. sve plaćam sama ili se dijele troškovi naručivanja pizze, svak plati svoje u birtiji, odnosno ajde ponekad pustim liku da plati u birtiji piće ako baš inzistira jer znam da je to kakti važno za ego :D

2. ne, svakom njegovo. čak i dok sam živjela s likom, dijelili smo režije napola jer je svatko imao svoje prihode, hrana nije bila toliko strogo podijeljena, al trudili smo se nivelirat. da seremo novce, možda bi bilo drugačije

3. ne bih stvarno nikad dopustila da mi lik plaća putovanja i odjeću i obuću, zaista ne, odurno mi je i osjećala bih se dužnom što stvarno ne želim osjećat prema nekom liku zbog pizdarija poput novih cipela, smatram to dnom dna ženskog postojanja.

4. pogledaj pod 3

sponzorusa
11.02.2011., 13:45
Ti bi sigurno htjela biti sponzoruša, ali nemaš pojma kako ili nemaš iskustva, pa si otvorila temu jer misliš da će te ovdje savjetovati. A ovdje je inače sve puno sponzoruša.:rolleyes:

:D

Razgovarat ću s tobom nakon što odgovoriš na pitanja teme. :D

sponzorusa
11.02.2011., 13:47

Ah ti ljubomorni ispadi... :D
Neće Herp dirati moju temu..

Afrika paprika
11.02.2011., 13:52

isuse kakva ljubomora :facepalm: ljubomora na ŠTA?

pantigananera
11.02.2011., 13:53

1. On sve plaća jer se vodi onom starom- muško je muško, a i može mu se.
2. nikakav, on privređuje, mi trošimo :lol:
3.osjećam. Kupim mu poklon, napravim mu finu večericu, sexualno ga zadovoljim često :rofl:, da ne pričam da kuham, perem, ribam kuću sama
4. a čuj, sponze idu proračunato u takav odnos, i traže poklone, zahtjevaju, mole, žive samo za skupe torbice , satove, putovanja...nema kruha od toga, pa nisu oni baš tako bedasti...ako ti muškarac želi dati pažnju na taj način to je njegova volja, ja nikada ništa nisam tražila, možda mu zato i nije teško, što sam kaže-zaslužila si.
p.s. godinama smo zajedno, ako to išta znači

Uranija
11.02.2011., 13:55
Jesam, plaćali su mi pića i ručkove i večere koje nisam vratila, ali tajne zanata NEDAM. :cry:

MelodyNine
11.02.2011., 15:08

Pa na ovu štiklu u avataru, vidiš kako je fensi :ne zna:
Na činjenicu da joj nije bed otvoriti trista tema :confused:
Na činjenicu da joj nisu baš sve zatvorene :rofl:

Rebel Yell
11.02.2011., 16:37
nisam. on je sponzoruša :D

SSDM
11.02.2011., 17:06

pa postoje i domacice kojima suprug sve placa pa nisu sponzoruse.
Meni je klasicna sponzorusa droljica koja ce spavati i sa 100 godina starijim muskarcem samo da bi imala lagodan zivot a ne bi nista radila.

Ako njega usrecuje da ti sve to finansira i ima vecu placu od tebe, zasto da ne. S tim da bih ja licno definitivno osjecala potrebu da mu se na neki nacin oduzim pa barem malim pokloncicem.

Herp
11.02.2011., 20:03

Joj. Ne znam. Malo mi je bed zatvorit temu gdje se mogu kurčiti. :(

eleuthera
11.02.2011., 20:05
Ajde ajde. :lux:

Nisam. :(

Retajka sam koja ima principe :mama: i ne dam da mi se plaća ništa osim kave i hrane. :cry:

nemam pojma
11.02.2011., 20:11

:Serek: kako si me samo pročitala. Bravo :five:

Bože tebe, pa na nju, tako profinjenu, pametnu, bogatu i cool :frajer:

Joj. Ne znam. Malo mi je bed zatvorit temu gdje se mogu kurčiti. :(

Pa ajde onda :ceka:

Herp
11.02.2011., 20:15
Pa ajde onda :ceka:

Men će moj kupit auto. :mirko:
Jesam uspješna sponzoruša? :raspa:

Afrika paprika
11.02.2011., 20:16

ma daj, u tridesetoj pa tek i samo auto? :kava:

dalje!

nemam pojma
11.02.2011., 20:18

Detalje na sunce: kakav auto, kol'ko para, koja oprema, koja boja....onda ću ti reći jesi uspješna ili trebaš na instrukcije kod Sponzoruse :raspa:

Herp
11.02.2011., 20:19
ma daj, u tridesetoj pa tek i samo auto? :kava:

dalje!

Počini jebadbu, znaš. :(

Detalje na sunce: kakav auto, kol'ko para, koja oprema, koja boja....onda ću ti reći jesi uspješna ili trebaš na instrukcije kod Sponzoruse :raspa:

Neću reć, smijat ćete mi se. I svi ćete onda znati da sam to ja kad me vidite u gradu. :(

Afrika paprika
11.02.2011., 20:23
Počini jebadbu, znaš. :(

:rofl:

zanat se peče od malih nogu! :mudri:

nemam pojma
11.02.2011., 20:27
Neću reć, smijat ćete mi se. I svi ćete onda znati da sam to ja kad me vidite u gradu. :(

:tuzni: nikad od tebe sponzoruše :tuzni:

Nica
11.02.2011., 20:29

Je l' Niva? :D

Herp
11.02.2011., 20:34
Je l' Niva? :D

I ti počini jebadbu, znaš :mad:

Nica
11.02.2011., 20:36
I ti počini jebadbu, znaš :mad:

Je l' to da il' ne? :o

nemam pojma
11.02.2011., 20:42
I ti bi s Nivom bila sponza? Pih :vidiga:

Herp
11.02.2011., 20:43
Pa, dobro :mad: kad baš hoćete :mad:

Kupuje mi ćevape! Uvijek velike!

Maiya
11.02.2011., 20:47
Ja nisam, ali bi.

Dakle trebam savjet.Debelo sam prešla dvadesetu. Jel kasno za postat sponza? Jesam li trebala počet ranije? Ako sad krenem hoću li zaostajat za drugim sponzama i hoće li se to vidjet? :o

nemam pojma
11.02.2011., 20:50
Pa, dobro :mad: kad baš hoćete :mad:

Kupuje mi ćevape! Uvijek velike!

Men' moj kupuje pitu s piletinom i gljivama. Veliku :raspa:. Bit det :mirko:

Herp
11.02.2011., 20:51
Men' moj kupuje pitu s piletinom i gljivama. Veliku :raspa:. Bit det :mirko:

Neb se rado bit s tobom, ako ti to kupuje svaki dan, ko zna kolka si. :kava:

Splenda
11.02.2011., 20:51
nisam.
pare i pokloni nisu ono čime me muškarac može osvojiti.
teško muškarcima sa mnom ovakvom. onima koji nemaju ništa nematerijalno za ponuditi. s obzirom u kakvom svijetu živimo,bit ću stara cura. :D

nemam pojma
11.02.2011., 20:54
Neb se rado bit s tobom, ako ti to kupuje svaki dan, ko zna kolka si. :kava:

http://s19.rimg.info/d776892fea672e9d795a38ba01c6f855.gif (http://en.smiles.26l.com/smile.162200.html)

Ne baš svaki dan, pa nemamo baš toliko para :tuzni:

nevinadjevojka
11.02.2011., 20:59
Ja bih htjela biti uspješna sponzoruša. Samo što imam mali problem(ili možda veliki). Naime, nije me priroda baš obdarila fizičkom ljepotom, a ni pretjeranom enteligencijom. Jedino što sam dobra u duši, pa ću svakome pomoći kad me zamoli za nešto. Ili kad me zatraži kakvu uslugu. No, mislim da me ta osobina može učiniti podobnom samo za štajgu. Što da učinim?:confused:

MalaMulica
11.02.2011., 21:05

moj dečec je pomorac! :o

samim time ja sam sponzoruša :Serek:

meni moj dečko kupiJo 3 parfema :mirko: bit det :clint:

kaduljica
11.02.2011., 21:47
1. do koje god mjere oće, jer ja to zaslužujem (l'oreal) :cerek:
2. imamo. kad imamo, imamo. kad nemamo, on mi mazne zadnjih 50 kuna iz novčanika i ostavi mi žvakaću ili bonkas za utjehu
3. ne osjećam se dužno, ak mi se hoće, hoće mi se, ak mi se neće, onda niš :raspa:
4. sponzoruša je ona vrsta ženske osobe, uglavnom u dvadesetim godinama, koja je s frajerom onolko dugo dok ga može financijski iskorištavati a onda ili on nađe mlađu/gluplju/onu s većim cicama ili ona nađe novoga s debljim novčanikom

Nica
11.02.2011., 21:49
Prvo trebam naći mužjaka da bih se mogla sponzorirati. :mirko:

Inače sam (sudeći po dosadašnjim odnosima) emancipirana tuka. :cry:

MalaMulica
11.02.2011., 22:04
Prvo trebam naći mužjaka da bih se mogla sponzorirati. :mirko:

Inače sam (sudeći po dosadašnjim odnosima) emancipirana tuka. :cry:

http://www.pic4ever.com/images/consoling2.gif

možda tudum ima puno para :cerek::cerek::cerek:

Nica
11.02.2011., 22:12
http://www.pic4ever.com/images/consoling2.gif

možda tudum ima puno para :cerek::cerek::cerek:

A ne znam ja kakve su plaTe na sjevernom polu. :ne zna:

Malinnna
11.02.2011., 22:57
Meni su moji decki uvijek sve placali, izuzev odjece!

Mozda sam i ja sponzorusa. :ne zna:

:confused:

E65A3
11.02.2011., 23:45
Studiram, ja i ona, radim povremeno jer mi starci i nisu baš bog zna kako imućni, ona ne radi jer ima imućnije starce. Plaćamo uglavnom pola-pola, nije da dijelimo u kunu i ovisi tko je pri lovi, ali ravnopravno sudjelujemo. I ništa drugo ni ne očekujem, odnosno plaćao bi jedino da druga strana jednostavno nema i u takvoj je situaciji. Ali da netko svoje novce troši na sebe, a ja svoje na njega, ne bi išlo.

ciganche
12.02.2011., 00:50

1.pa novac kojeg zarađujemo ja i moj muž je naš zajednički i od njega se plaćaju računi,režije, večere, obuće, putovanja i sve...
2.imamo, da ne trošimo puno pa da nam na kraju mjeseca nešto i ostane :p
3.platio on ili ja, ista stvar, ne radimo nikakvu razliku
4.:ne zna: valjda ona koja traži tipa s dubljim džepom

inače su ti malo glupava pitanja ako smijem primjetiti :D
ljudi u braku ili oni koji žive skupa ti ne gledaju stvari tako kakvima ih ti opisuješ :mig:

okruglica
12.02.2011., 09:53

Ako je dečko, onda smije platiti pola.
Ako je muž, onda smije platiti sve uvijek, jer je ionako budžet zajednički.

Tko god se sjetio ponijeti novac iz kuće, taj plaća.
Problemčić nastaje ako je svatko od nas mislio da je to učinio onaj drugi :cerek:

3. Osjećate li se dužnim da mu na isti način uzvratite nakon što on vama plati večeru/odjeću/obuću/putovanje ili nešto peto??

Ako je dečko- da, imam taj prokleti, glupi, nesponzorski osjećaj.

Zgodan curetak kojem je novac ispred ljubavi.

ćelavo_pile
12.02.2011., 10:30
pa postoje i domacice kojima suprug sve placa pa nisu sponzoruse.
Meni je klasicna sponzorusa droljica koja ce spavati i sa 100 godina starijim muskarcem samo da bi imala lagodan zivot a ne bi nista radila.

Ako njega usrecuje da ti sve to finansira i ima vecu placu od tebe, zasto da ne. S tim da bih ja licno definitivno osjecala potrebu da mu se na neki nacin oduzim pa barem malim pokloncicem.

slažem se u potpunosti. :kava:
iako dosta puta se osjećam dužnom ako on meni nešto kupi, onda se i ja njemu nekako, na neki način, odužim :Pivo:

Ruralna
12.02.2011., 13:38
Ruralna! Evo teme za tebe, bejb :rofl:

Opet kasno Marko na Kosovo stiže.
Već ste se svi izdivljali na ovoj temi, sad mi više nije fora :tuzni:

Men će moj kupit auto. :mirko:Jesam uspješna sponzoruša? :raspa:

Aj bit će nešto od tebe.:D
Ove ostale, ccc, ništa ne znate:o

Pangaea
12.02.2011., 18:05

Do krajnjih granica. A ako nema para onda plačem i kumim i prijetim prekidom :(. Ako ne smisli novac ili ne digne kredit prekinem s njim, istog trena. :flop:

Naravno, što je moje to je moje, što je njegovo to je moje. :raspa:

Ne, dužan je on meni financirat i više od toga:
- noktiće gumene sa biserčićima
- kvarcanje na najjačim lampama i to barem plaća 10 minuta
- izlaske u Pašu i Nec
- masaže

I da, očekujem da će financirati stavljanje silikona i povećavanje usana. Pod tim ne mislim na usne na licu :o.

To je svaka žena koja radi od 8-16h. Drolije teške. :rolleyes:

Katherine Doll
12.02.2011., 18:19
:facepalm:ne,nisam sponzorusa i nikad ni necu postat!!:kava:

Herp
13.02.2011., 16:17
Do krajnjih granica. A ako nema para onda plačem i kumim i prijetim prekidom :(. Ako ne smisli novac ili ne digne kredit prekinem s njim, istog trena. :flop:

To je svaka žena koja radi od 8-16h. Drolije teške. :rolleyes:

Tako je! :five:

vrrrlet
15.02.2011., 09:32
nisam.
pare i pokloni nisu ono čime me muškarac može osvojiti.
teško muškarcima sa mnom ovakvom. onima koji nemaju ništa nematerijalno za ponuditi. s obzirom u kakvom svijetu živimo,bit ću stara cura. :D

Joj daj, koji defetizam. Zakaj bi bila stara cura? Umri mlada i nikada nećeš biti stara cura, ne'š ti problema.

ivan13
15.02.2011., 11:42
nisam sponzoruša nit sponzor:rofl:

zašto bi se cura nazivala sponzorušom ako joj dečko može platiti što joj god poželi već kupiti i dok god cura ne iskorištava dečka:ne zna:

jedino što ne volim kad je novac jedini razlog zbog kojeg je cura s 10 ili više godina starijim starcem. to mi ne ide u glavu. tko god veli da ga voli, kako da ne:rolleyes:. dobro ako oboje normalno zarađuju i bore se. ali takvi su manjina. večina ipak vidi novac.

electric_barbarella
15.02.2011., 12:52
zašto bi se cura nazivala sponzorušom ako joj dečko može platiti što god poželi, ali dok god cura ne iskorištava dečka:ne zna:

on njoj kupuje šta god joj se sprdne ali ga ona ne iskorištava :misli:
vidiš li ti kontradiktornost u toj rečenici uopće?

ivan13
15.02.2011., 12:58
on njoj kupuje šta god joj se sprdne ali ga ona ne iskorištava :misli:
vidiš li ti kontradiktornost u toj rečenici uopće?

što god joj dečko poželi kupiti, nisam mislio što poželi cura:mig:

ispravljeno:D

LazyFox
15.02.2011., 13:10
Imamo zajednicki racun na koji idu obje place i koji skupa koristimo. Sa tog istog racuna placamo i rezije i stanarinu i sve drugo i nitko ne prati koliko je tko potrosio. Jedino sto on ima placu duplo vecu od moje. Znaci li to da sam sponzorusa? :mama:

ivan13
15.02.2011., 13:12
Imamo zajednicki racun na koji idu obje place i koji skupa koristimo. Sa tog istog racuna placamo i rezije i stanarinu i sve drugo i nitko ne prati koliko je tko potrosio. Jedino sto on ima placu duplo vecu od moje. Znaci li to da sam sponzorusa? :mama:

znači da ste normalan par:)

magic potion
15.02.2011., 13:29
znači da ste normalan par:)

A da ona duplo više zarađuje, ne bi bili normalan par?:D

vrrrlet
15.02.2011., 13:37
Meni su moji decki uvijek sve placali, izuzev odjece!

Mozda sam i ja sponzorusa. :ne zna:

:confused:

Mislim da po definiciji ne možeš biti sponzoruša ako si sama nabavljala svoju odjeću, onda si kurva. :ne zna:

Možda, ako njemu ne bi otpala pišica.

ivan13
15.02.2011., 13:44

zašto ne bi bili:ne zna:

ako im ne bi smetalo:D

Marmelada4
15.02.2011., 13:47

Apsolutno :D

Men' je moj dao i kreditnu karticu, top that :mirko: :megasponzoruša: :zubo:

ivan13
15.02.2011., 13:49
Apsolutno :D

što ti vrijedi kreditna kartica ako je stanje u minusu:rofl:

onda si : omegasponzoruša::rofl:

Marmelada4
15.02.2011., 14:00
što ti vrijedi kreditna kartica ako je stanje u minusu:rofl:

OMG, pa neću se udat za nekog ko ne može pokrit moje račune na njegovoj kartici :raspa: :zubo:

tilla
15.02.2011., 14:09
svoju lovu trošim jedino za sebe i kako ja želim. on, pak, svoju lovu troši na nas.

ne plaćam mu kave, a ni ručkove, većinom, osim kad ja odradim neki ugovor, pa ga vodim na večeru. :)

ne plaćam mu režije, benzin koji trošim, dobro nekad mu kupim usput cigarete, pa ne tražim lovu nazad. :zubo:

ivan13
15.02.2011., 14:18
svoju lovu trošim jedino za sebe i kako ja želim. on, pak, svoju lovu troši na nas.

ne plaćam mu kave, a ni ručkove, većinom, osim kad ja odradim neki ugovor, pa ga vodim na večeru. :)

ne plaćam mu režije, benzin koji trošim, dobro nekad mu kupim usput cigarete, pa ne tražim lovu nazad. :zubo:

ti si fer cura:rofl:

tilla
15.02.2011., 14:20
ti si fer cura:rofl:

pa nisam cura, ima mene u godinama. :mig:

ne pada mi napamet trošit svoje, ni po razno, a život nije fer. :cerek:

ekstremno sam korektna osoba. ni u jednoj sekundi nisam mu dala do znanja da će biti nekako drukčije, nit imala ispade o zajedničkim stvarima i računima. :top:

ivan13
15.02.2011., 14:22
pa nisam cura, ima mene u godinama. :mig:

ne pada mi napamet trošit svoje, ni po razno, a život nije fer. :cerek:

ekstremno sam korektna osoba. ni u jednoj sekundi nisam mu dala do znanja da će biti nekako drukčije, nit imala ispade o zajedničkim stvarima i računima. :top:

vidim koliko imaš god,

a dobro je dok dečko hoće tako i dok ne nađe zamjenu:ne zna:

tilla
15.02.2011., 14:23
vidim koliko imaš god,

a dobro je dok dečko hoće tako i dok ne nađe zamjenu:ne zna:

o čemu ti pričaš? on je odrastao muškarac, a ne dečko. :mig:

i misliš li za sebe da neće ti se naći zamjena jer račune djeliš popola? :E

ivan13
15.02.2011., 14:25
o čemu ti pričaš? on je odrastao muškarac, a ne dečko. :mig:

i misliš li za sebe da neće ti se naći zamjena jer račune djeliš popola? :E

da ima i 35 god ako je ne oženjen, što je nego dečko.

je muškarac, ali je još uvijek i dečko:rofl:

ne mislim to za sebe, ali ne vidim ništa dugotrajnog ni u takvom načinu raspodjele troškova:mig:

tilla
15.02.2011., 14:27

ma otkud ti znaš je li on oženjen, zaručen, rastavljen ili nešto treće? :misli:

jedino što je istina da je ON - sponzor.

Partfiš
15.02.2011., 14:27
Ja bih htjela biti uspješna sponzoruša. Samo što imam mali problem(ili možda veliki). Naime, nije me priroda baš obdarila fizičkom ljepotom, a ni pretjeranom enteligencijom. Jedino što sam dobra u duši, pa ću svakome pomoći kad me zamoli za nešto. Ili kad me zatraži kakvu uslugu. No, mislim da me ta osobina može učiniti podobnom samo za štajgu. Što da učinim?:confused:

Po meni je razlika izmedju prostitutke i sponzoruse samo u tome sto prostitutka radi na odredjeno a sponzorusa je primljena u stalni radni odnos...:kava:

tilla
15.02.2011., 14:29
Po meni je razlika izmedju prostitutke i sponzoruse samo u tome sto prostitutka radi na odredjeno a sponzorusa je primljena u stalni radni odnos...:kava:

izvrsno. to je angažan koji sam i tila. mislim, tko normalan želi raditi na odredjeno. :cerek:

Kobayagi
15.02.2011., 14:30

Moja duplo više zarađuje i zato ju duplo više volim, pazim & mazim! :top:
Dolje sponzoruše, živjele sponzorice!!!! :tulum:

ivan13
15.02.2011., 14:37
ma otkud ti znaš je li on oženjen, zaručen, rastavljen ili nešto treće? :misli:

jedino što je istina da je ON - sponzor.

o pa moja isprikao onda što sam mislio da si u normalnoj nekoj vezi:kava:

tilla
15.02.2011., 14:39

pa to je potpuno normalna veza. mislim, teško da si ti mjera za normalnost. :mig:
uostalom, neš mi tebe faktora koji to određuje što je normalno, a što nije.

dok nama odgovara, ti moš samo stajat i mučat. sa strane. :E

ivan13
15.02.2011., 14:42
pa to je potpuno normalna veza. mislim, teško da si ti mjera za normalnost. :mig:
uostalom, neš mi tebe faktora koji to određuje što je normalno, a što nije.

dok nama odgovara, ti moš samo stajat i mučat. sa strane. :E

tu se u potpunosti slažem:top:

Splenda
15.02.2011., 19:41
uf, sad tek vidim da neki muški plaćanje kava smatraju sponzorstvom.uvijek zaboravim na to. :bonk:

onda sam i ja sponzoruša. : sigh :

tilla
15.02.2011., 20:10
uf, sad tek vidim da neki muški plaćanje kava smatraju sponzorstvom.uvijek zaboravim na to. :bonk:

onda sam i ja sponzoruša. : sigh :

nego, a onda kad se sjetimo da gomila mamica i bakica nije radila. pa se i njih uzdržavalo! koje su to tek sponze bile. na kvadrat! :rospija:

Pangaea
15.02.2011., 20:23

Da jednu, dvije imam, ako prva zašteka peglam drugu :raspa:

Pink Freud
15.02.2011., 20:25
Za mene je sponzoruša osoba koja je s nekim samo zbog novaca i ne voli ga.

tilla
15.02.2011., 20:26

pa ja volim.

njegov novac.

:B

Pink Freud
15.02.2011., 20:33
pa ja volim.

njegov novac.

:B

Perv :p

ivan13
15.02.2011., 21:05
a ja naivan slušam da ljudi što su stariji su mudriji:misli:

tilla
15.02.2011., 21:06
Perv :p

mda, to se zove olakšati sebi. :raspa:

mmmila
16.02.2011., 03:20
uglavnom sam uvjerena da ne postoje sponzoruše, a onda plunk ode sapunica. nemam problema s uzdržavanim ženama, skupim poklonima, plaćenim ručkovima, s ničim, dok je to stvar jasna kao dan i rezultat je nekog slijeda okolnosti. al ove imam i ne dam, on će dati fore su mi bljak. molim bez šarmantnih opaski gdje smo pomireni sa svojim materijalizmom i nonšalantnošću spram njega :D.

sve do neke faze odnosa (kako ljubavnih, tako i prijateljskih) smatram da dame ne prihvaćaju aranžmane u kojima ne mogu sudjelovati ili im parirati. pod dame mislim na niz plemenitih osobina duha, ne na nepijačice pive. osobno, morala bih dijeliti kućanstvo duži period s nekim da nam organiziram vrijeme ili si planiram kupnje raspolažući njegovim novcem, znači da smo zajednica.

vrrrlet
16.02.2011., 08:57

Dečko! :lux:

Moja duplo više zarađuje i zato ju duplo više volim, pazim & mazim! :top:
Dolje sponzoruše, živjele sponzorice!!!! :tulum:

Jojček takvu bi si ja štel. :cerek:

Za normalnu vezu treba dva normalna partnera. Pošto Tilla nije normalna, ni u kojem slučaju ne može imati normalnu vezu, sve i da se oženi za najnormalnijeg predsjednika Republike Normalne.

Dakle, kao odnos većine zaposlenih ljudi prema svom poslu? :D

a ja naivan slušam da ljudi što su stariji su mudriji:misli:

Uopće nismo mudriji, nego imamo više akumuliranog kapitala i možemo si kupiti bolje igračke, pa djelujemo mudrije. Tako je i lakše, ne treba toliko misliti, auto misli za tebe, fino predaš dio suvereniteta mozga Mercedesu i mašala. Više more pojebat Mercedes nego mozak. :top:

oona
16.02.2011., 09:54
nekad sam sama snosila polovicu troskova. (kako sam bedasta bila!)

sad me bas briga.
samo neka me voda po svijetu...:D

tilla
16.02.2011., 09:55
nekad sam sama snosila polovicu troskova.
sad me bas briga.
samo neka me voda po svijetu...:D

:trio:
eto, što stariji to mudriji. :frajer:

Marmelada4
16.02.2011., 10:44
Da jednu, dvije imam, ako prva zašteka peglam drugu :raspa:

moja je gold, vrijedi ko dvi obične :mirko:

Više more pojebat Mercedes nego mozak. :top:

nego šta! mudar dečko :cerek:

Pink Freud
16.02.2011., 20:54
mda, to se zove olakšati sebi. :raspa:

Iliti: ljenost. :D

Ono znam da ne zvuči naporno ne raditi ništa po cijele dane, al zvuči jako zaglupljujuće. Da ne govorim da u tome nema nikakvih ideala, nije produhovljeno, a gubi se i neki cilj u životu. Mislim da je biti sponzoruša stvarno jadno... ustvari ničemu ne služiš, samo si ko neki ukras ili moguće rasplodna krava.

tilla
16.02.2011., 20:56
Iliti: ljenost. :D

Ono znam da ne zvuči naporno ne raditi ništa po cijele dane, al zvuči jako zaglupljujuće. Da ne govorim da u tome nema nikakvih ideala, nije produhovljeno, a gubi se i neki cilj u životu. Mislim da je biti sponzoruša stvarno jadno... ustvari ničemu ne služiš, samo si ko neki ukras ili moguće rasplodna krava.

svi nesto rade u životu. :mig: