PDA

View Full Version : Dinamovi nogometaši dobili batine

Tony Soprano
30.08.2004., 10:01
Zahora dobio po glavi na kućnom pragu,Zekiću razbijen auto i ozljeđena ruka(s njim je bio i Mijatović),a Lučiću je "samo" razbijen auto.Šteta kaj nije i Kranjčar naletio...
Počelo je kažnjevanje...:E

Galijun
30.08.2004., 10:06
Razumijem navijače. Možda ova psihička terapija promjeni klikere u glavi igrača..........možda.......

Ante Balboa
30.08.2004., 10:37
Serem se na Dinamo...

-Shevchenko-
30.08.2004., 10:55
Ante Balboa kaže:
Serem se na Dinamo...

Samo to i zanaš.

Umjesto da pruže podršku igračima -oni ih tuku i stvaraju još veći pritisak.

Nije to dobro.

rossonero
30.08.2004., 11:00
Ante Balboa kaže:
Serem se na Dinamo...
Ima za tebe ovdje par smajlica, ali ovaj :2up: je dosta da vidis sta mislim o tebi.

Nego nisu krivi igraci tolko, sve ostalo je krivo.

Ante Balboa
30.08.2004., 11:06
Srao bi ja i vama u usta, ali nemam toliko govana...serem se na Dinamo, njegove igrače i upravu...valjda imam pravo reći što mislim o klubu za koji sam nekada navijao...

Tony Soprano
30.08.2004., 11:10
Ante Balboa kaže:
Srao bi ja i vama u usta, ali nemam toliko govana...serem se na Dinamo, njegove igrače i upravu...valjda imam pravo reći što mislim o klubu za koji sam nekada navijao...

Ma ***** si ti navijač...Pravi navijač ne sere po svom klubu...
Ti si govno.

-Shevchenko-
30.08.2004., 11:13
Ante Balboa kaže:
Srao bi ja i vama u usta, ali nemam toliko govana...

Zbog ovog sam te u ime svih koji se osjećaju uvrijeđeno prijavio moderatoru. Sretno na sudu :D

:cool:

rossonero
30.08.2004., 11:14
Ante Balboa kaže:
što mislim o klubu za koji sam nekada navijao...
a to ti svako malo mijenjas klub za koji navijas, svaka cast:top: , to ti je najbolje, kad jednima neide onda navijas za one kojima ide kolko tolko dobro, pretpostavljam da sad navijas za Inter:D

Ante Balboa
30.08.2004., 11:16
Čuj Soprano, ja ću navijati za SVOJ Dinamo kada u njemu budu igrači koji će izgarati za taj klub kao onih 12 genijalaca šta igraju sličan sport, samo rukama i zove se - rukomet.

A ti i vojska kretena kao šta si ti, samo navijajte za momčad koja je sastavljena od manekena i generalnih pičaka od ljudi, koji su sa svojih 19-20 godina razmaženi za cijeli život i kojima je taj tvoj "atomski" Dinamo samo odskočna daska za neki klub iz Ukrajine ili Rusije, koji drži čvrsto 9. mjesto njihove tablice...

Uživaj i budi kreten do kraja...

Ante Balboa
30.08.2004., 11:19
Zbog ovog sam te u ime svih koji se osjećaju uvrijeđeno prijavio moderatoru. Sretno na sudu

Ti mi ga možeš...onako osjećajno...ŠEVČEnko :W

rossonero
30.08.2004., 11:24
A sta mislis da nas srce ne boli kad vidimo kakvo je stanje u Dinamu posljednjih godina.....ali ipak ne pljujemo po Dinamu i nadamo se boljim danima, a ti ces lijepo bit navijac jednog dana kada Dinamo proigra i kada ce sve biti za 5, bez obzira na tvoje "poserem se na Dinamo"..

Dinamo nisu samo ovi igraci i ova losa uprava...njima pricaj sta hoces, al za Dinamo nemoj pricat

Ante Balboa
30.08.2004., 11:30
Vi očito ne shvaćate da ovo moje "serem se" i ovo divljanje i šamaranje igrača dugoročno gledano ima više učinka nego vaše bodrenje...jer njih boli ***** šta im pričate....to je legija igrača koja je dovedena u kluba da igraju...te da poslije sezonu, dvije odu i nikada se više ne vrate...

Vi im plješćiite po svim vremenskim uvjetima za igru kakvu pružaju....eeeeeeeeeeeeeeeeejjj ja im ne prebacujem kvalitetu...ona je neupitna....ja ima SAMO jebem mater zbog volje i želje koju pokazuju za igranjem u Dinamu...

A ovaj Soprano i ostali neka navijaju i plješću koliko hoće ovakvima kakvi su sada u Dinamu i ovakvoj borbenošću koju pružaju...

Svaka čast....ali mislim da za takve poteze treba imati jeben nedostatak mozga u glavi...

-Shevchenko-
30.08.2004., 11:33
Ante Balboa kaže:
Srao bi ja i vama u usta, ali nemam toliko govana...

Ovo si zaboravio?

Ante Balboa
30.08.2004., 11:46
Nemoj me jebat da si toliko željan govana...ajde onda javi na e-mail....sačuvat ću nešto za tebe...nisam ni ja toliko - GOVNO - kao šta ti misliš...:bljak: :W

bluntman
30.08.2004., 11:54
Tony Soprano kaže:
Zahora dobio po glavi na kućnom pragu,Zekiću razbijen auto i ozljeđena ruka(s njim je bio i Mijatović),a Lučiću je "samo" razbijen auto.Šteta kaj nije i Kranjčar naletio...
Počelo je kažnjevanje...:E
Bravo! Nema šta. Za one Torcidaše koji su ganjali Hajdukove igrače mislio sam da su kreteni, koje treba dobro izbatinati po policijskim postajama, ali evo, sad isto mislim i za tu skupinu BBB. :flop:
Možemo pitati Grke za zajedničku ligu, jer istu praksu imamo "kažnjavanja" igrača.

-Shevchenko-
30.08.2004., 12:06
Ante Balboa kaže:
Nemoj me jebat da si toliko željan govana...ajde onda javi na e-mail....sačuvat ću nešto za tebe...nisam ni ja toliko - GOVNO - kao šta ti misliš...:bljak: :W

:W i tebi...

mobyXXL
30.08.2004., 12:20
poserem se na dinamove igrače. Ti ne zaslužuju da nose dinamov grb na prsima. Nek idu uzgajat race i stoku sitnog zuba. Trebali su ih boysi SVE iscipelariti...Jebem li im mater usranu svi imaju mercedese i još im nije dovoljno mamu im pohlepnu :bljak:

Te amatere treba izbaciti iz kluba i pustiti da igraju samo oni koji zbilja vole nogomet i sretni su što uopće zarađuju. Mnogi koji navijaju za te budale nemaju ni za kavu :bljak:

Dok osijekovi nogometaši ili inkerovi dolaze na treninge biciklima, peglicama, starim golfovima ovi imaju vozni park ko omanski sultan :bljak:

Mislim da bi svaki put kad izgube trebali dobiti po pici... više im nebi palo napamet da onak pederski igraju... a porazi ionako dolaze zbog nezalaganja na terenu... jebote ono Inker je za njih Inter :flop: :rolleyes:

robybaggio
30.08.2004., 13:02
Tony Soprano kaže:
Ma ***** si ti navijač...Pravi navijač ne sere po svom klubu...
Ti si govno.
A o čemu ti pričaš, znalčino velika? Što su ono BBB jučer pjevali cijelih 45 minuta drugog poluvremena (tj. 25 jer su kasnije otišli)? To je bila podrška klubu? Daj malo razmisli što želiš reći pa onda to tek reci. Da, Dinamo je jučer igrao jadno, osjećao sam se posrano što sam dao 50 kuna za utakmicu i zbog toga propustio dodjelu medalja, ali bar nisam sudjelovao u onom sramotnom navijanju u drugom poluvremenu. BBB su pokazali da su skupina pijanih, fašistoidnih, neodgojenih budala koje Dinamo ne treba.

Zorro
30.08.2004., 13:11
Boysi kao Boysi, uvijek neko sranje naprave :D Mislim, naravno da mi drago da je Dinamo izgubio :) ali baš napadati igrače ?! Kamo to vodi ?! U qrac eto kamo. Nogomet je sport, zabava i treba tako na to gledati. Jebiga kad je nekim ljudima nogomet više od života. Get a life jebote... A i mislim da nije istina da se igrači Dinama ne trude. Za ove batine koje su dobile su krivi novinari koji su od skupine antitalenata napravile velike zvijezde i nade hrvatskog nogometa. A istina je nažalost da su Pranjić, Ljubojević, Kranjčar i njima slični u Dinamu obični jebivjetri kakve možeš naći u svakom kvartu na haklu nedjeljom popodne. Igraju u skladu sa svojim mogućnostima koje su očito nikakve. Sumrak hrvatskog nogometa je počeo :(

-Shevchenko-
30.08.2004., 13:13
robybaggio kaže:
Dinamo je jučer igrao jadno, osjećao sam se posrano što sam dao 50 kuna za utakmicu i zbog toga propustio dodjelu medalja.

Kaže čovjek koji je zadrti olmipijac :D

Musatom
30.08.2004., 13:14
Zorro kaže:
Sumrak hrvatskog nogometa je počeo :(

Nije tek počeo, traje od 2000. :mig:

-Shevchenko-
30.08.2004., 13:15
Zorro kaže:
Jebiga kad je nekim ljudima nogomet više od života. Get a life jebote...

:top:

Ajd da se i mi u nečem slažemo.

-Shevchenko-
30.08.2004., 13:16
Musatom kaže:
Nije tek počeo, traje od 2000. :mig:

Počeo je raspadom Jugoslavije....

Tony Soprano
30.08.2004., 13:25
robybaggio kaže:
A o čemu ti pričaš, znalčino velika? Što su ono BBB jučer pjevali cijelih 45 minuta drugog poluvremena (tj. 25 jer su kasnije otišli)? To je bila podrška klubu? Daj malo razmisli što želiš reći pa onda to tek reci. Da, Dinamo je jučer igrao jadno, osjećao sam se posrano što sam dao 50 kuna za utakmicu i zbog toga propustio dodjelu medalja, ali bar nisam sudjelovao u onom sramotnom navijanju u drugom poluvremenu. BBB su pokazali da su skupina pijanih, fašistoidnih, neodgojenih budala koje Dinamo ne treba.

Neki ljudi očito ne razumiju da klub i momčad nisu ista stvar.Ako će igrači ovako igrati,uvijek ću pljuvati po njima,jer drugo ni ne zaslužuju.
Ja volim Dinamo,a ne Kranjčara,Pranjića ili Ljubojevića.I ako ta govna sramote dres mog kluba jebat ću im mater i hvatati ih po gradu...
A ti,koji na tekme ideš svake prestupne,uzimaš si za pravo vrijeđati ljude koji daju zadnju kunu da prate Dinamo kuda god on išao i troše svoje slobodno vrijeme na koreografije koje ti gledaš doma na telki i misliš si:"Baš lijepo izgleda".

-Shevchenko-
30.08.2004., 13:27
Zorro kaže:
Jebiga kad je nekim ljudima nogomet više od života. Get a life jebote...

I opet ću citirati Zorra....

Tony Soprano
30.08.2004., 13:35
Nekima je gušt skupljati salvete,nekima sređivati auto,nekima trčati a nekima,pazi ovo,NAVIJATI.
To što neki drugi imaju različite preokupacije u životu ne znači da navijači gube svoje vrijeme,ni da su glupi i niškoristi...

-Shevchenko-
30.08.2004., 13:52
Tony Soprano kaže:
Nekima je gušt skupljati salvete,nekima sređivati auto,nekima trčati a nekima,pazi ovo,NAVIJATI.
To što neki drugi imaju različite preokupacije u životu ne znači da navijači gube svoje vrijeme,ni da su glupi i niškoristi...

A navijati za koga? Za što? Kome to treba?
Pa nemaš 15 godina..

Sinnovac
30.08.2004., 14:04
-Shevchenko- kaže:
Pa nemaš 15 godina..

A zakej ti imaš onda avatar od Ševčenka?

-Shevchenko-
30.08.2004., 14:10
Sinnovac kaže:
A zakej ti imaš onda avatar od Ševčenka?

Sigurno ne iz razloga što zdušno navijam za Milan i što ga obožavam.

Tony Soprano
30.08.2004., 14:10
-Shevchenko- kaže:
Pa nemaš 15 godina..

Kaj su svi oni koji navijaju,a imaju više od 15 godina retardirani?Ak to fakat misliš,nemamo više o čemu razgovarati...

Sinnovac
30.08.2004., 14:12
robybaggio kaže:
A BBB su pokazali da su skupina pijanih, fašistoidnih, neodgojenih budala koje Dinamo ne treba.

Gle, ja se ne slažem daa je trebalo njih tuć il nešto...

Al ovak neš napisat... Ma strašno, stvarno se vidi da nemaš veze s ničim...

I da, zašto se ne bi otišlo sa tekme ranije kad oni tak igraju, pa ljudima jednostavno prekipi, ko da nemogu ljudi i na taj način pokazat kaj misle o igri? To nije nikakvo okretanje leđa klubu, već pokazivanje mišljenja o igračima...

I zašto se nebi tak zvređalo igrače, pa jebem mu mater oni sa svojim igrama i svojim pristupom to i zaslužuju... Kaj bi im trebo pljeskat za onakvu igru... Zašto ljudi koji idu s njima na svaku tekmu nebi imali pravo reć ima kaj misle o njima...

Aj malo pogledaj kaj se vani događa kad klub počne loše igrat, pogotovo veći klubovi... Ima neusporedivo više sranja nego kod nas, vrjeđaju se igrači, blokiraju se ceste, kamenuje se auti od igrača itd...

Santana
30.08.2004., 14:25
Aj malo pogledaj kaj se vani događa kad klub počne loše igrat, pogotovo veći klubovi... Ima neusporedivo više sranja nego kod nas, vrjeđaju se igrači, blokiraju se ceste, kamenuje se auti od igrača itd...

Je, samo nam jos to fali, blokada cesta. No, navijaci ko navijaci, uvijek u extreme. Ne valja to, mozete ih tuc kolko god hocete, ali i magare se na batine navikne. A igrat ce jos gore, ionak su splaseni u PM. Sad cak i trce, ali tak da se skriju sto dalje od lopte. Boysi su mogli na primjeru Hajduka uocit kolko je ucinkovito sakama rjesavat probleme; Hajdukovci su naprosto briljirali nakon toga, u onoj legendarnoj protiv Shelburna. Jos da mi je znat koji su k.rac mislili onih nekoliko sto su dosli u Sheraton plasit repku?! Kao, bit ce prekid s Madjarskom. Pa koja im je bozja mater?!

Ken
30.08.2004., 14:27
A da netko kaze auti kojih igrača su nastradali?

Sinnovac
30.08.2004., 14:31
Ken kaže:
A da netko kaze auti kojih igrača su nastradali?

Od Zekića i Mijatovića...

Ken
30.08.2004., 14:33
Od Mijatovića još i shvaćam, ali Zekić nije igrao uopće (ili je igrao vrlo malo) pa....:confused:

-Shevchenko-
30.08.2004., 14:34
robybaggio kaže:
BBB su pokazali da su skupina pijanih, fašistoidnih, neodgojenih budala koje Dinamo ne treba.

ccccccc..... Čekaj da te se Baklja dohvati....

Tony Soprano
30.08.2004., 14:41
Sinnovac kaže:
Od Zekića i Mijatovića...

I Lučića...

-Shevchenko-
30.08.2004., 14:44
Tony Soprano kaže:
Kaj su svi oni koji navijaju,a imaju više od 15 godina retardirani?Ak to fakat misliš,nemamo više o čemu razgovarati...

Gdje si ti pročitao da sam ja napisao riješ "retardirani"? :rolleyes:

fragomir
30.08.2004., 14:48
I ja sam protiv toga da se igraci isprebijaju, ali njih nije nitko niti tukao. Samo su im dva auta lagano ostecena, a Zahora je s njima "nakon par udaraca" jos i popricao. Ma igracima je vise zao da im se udara po autima nego po njima, jer im to ide direktno po novcaniku. A to da im se malo priprijeti i malo ih se preplasi je, sigurno, najbolje za njih same jer ih malo prizemlji i vrati u stvarnost.

robybaggio
30.08.2004., 14:56
-Shevchenko- kaže:
ccccccc..... Čekaj da te se Baklja dohvati....
A tko je on? I što se zadnjih mjeseci skriva? Znam da posjećuje forum jer sam ga par puta vidio da je ulogiran. Ono jučer nije bilo navijanje već sramota za HNL i Dinamo. BBB su se jučer sjetili glumiti neke ustaše i borce za pravdu. Dok Dinamo nije primio gol, pjevali su "Srbe na vrbe", "Francetić Jure", te novu njima izgleda nogometno vrlo blisku "Ubi tovara, ubi Srbina, ubi janeza, ubi cigana, ubi drotove... itd.". A nakon gola su krenuli sa vrijeđanjem igrača. Možda je Tony Soprano našao krivoga za prodavanje demagogije jer očito sam jučer nije bio na utakmici. Ja ću se dobro zapitati kad ću sljedeći put na Dinamo jer ovo nema smisla. Bilo je dana kada sam išao na sve Dinamove utakmice, ali nema nekih razloga da se vratim na to.

Sinnovac
30.08.2004., 15:08
robybaggio kaže:
BBB su se jučer sjetili glumiti neke ustaše i borce za pravdu. Dok Dinamo nije primio gol, pjevali su "Srbe na vrbe", "Francetić Jure", te novu njima izgleda nogometno vrlo blisku "Ubi tovara, ubi Srbina, ubi janeza, ubi cigana, ubi drotove... itd

A znači ti si na temelju grupe ljudi odlučio proglasit cijelu skupinu ustašama, fašistima itd?

Svaka ti dala, sad sam siguran da nemaš pojma o čemu pišeš...

-Shevchenko-
30.08.2004., 15:20
Torcida_ZG kaže:
E, di je Baklja? Šta je s njim?

Ne znam... :confused:

Tony Soprano
30.08.2004., 15:28
-Shevchenko- kaže:
Gdje si ti pročitao da sam ja napisao riješ "retardirani"? :rolleyes:

Čitam između redaka.;)

slavka
30.08.2004., 15:49
Kao navijač Hajduka, radujem se svakom porazu Dinama u HNL - u pa tako i ovom od Intera.

Ali batine i lomljavu po ulici ne odobravam niti joj se radujem.

BBBoysi kako možete tući curice?:flop:

Galijun
30.08.2004., 17:15
Ljudi su pričali poslije Superkupa i poraza od Hajduka sa igračima, jel se išta promjenilo, nije. Jel pomoglo konstantno navijanje, nije. Klin se klinom izbija. Oš se borit za Dinamo? Nauči trpit udarce onda.

Možda je ovo primitivan način, ali kaos se u red može provesti u Dinamu samo sa rezovima ala ovaj.

MEP
30.08.2004., 17:27
Ma pobite ih sve:clint: to su i zaslužili...

A onda im još uništite auta, jer će ih to više pogodit nego razbijena glava...

Jebiga, mi smo zajebali posao, pa smo im najavili da će mo ih nabit i razbit auto... pa nema sad ni njih ni auta

GAZI:E:E:E

Pozdrav s juga:w

MEP
30.08.2004., 17:28
Tony Soprano kaže:
Neki ljudi očito ne razumiju da klub i momčad nisu ista stvar.Ako će igrači ovako igrati,uvijek ću pljuvati po njima,jer drugo ni ne zaslužuju.
Ja volim Dinamo,a ne Kranjčara,Pranjića ili Ljubojevića.I ako ta govna sramote dres mog kluba jebat ću im mater i hvatati ih po gradu...
A ti,koji na tekme ideš svake prestupne,uzimaš si za pravo vrijeđati ljude koji daju zadnju kunu da prate Dinamo kuda god on išao i troše svoje slobodno vrijeme na koreografije koje ti gledaš doma na telki i misliš si:"Baš lijepo izgleda".

Svaka čast za ovo:top:

Zorro
30.08.2004., 17:55
A što reći o vama :confused: ?!?!! Da sam ja premijer (a srećom nisam :D ) ja bi vas sve pozatvarao. I iznajmio 100 crnčuga (obdarenih). Pa onda :Sex: Prošla bi vas volja za glupiranjem. Ili još bolje: sve što razlupate ćete platiti i to odbijanjem od vaše plaće. Ako nemate plaću onda ćete imati jednog dana pa će se onda automatski odbiti. S kamatama naravno :D Lihvarskim naravno :D

robybaggio
30.08.2004., 18:06
Torcida_ZG kaže:
Mene se ovo baš i ne tiče, ali, sve je to s boysima krenulo prije par godina, kad su se skinsi "infiltrirali" u njihove redove. Od onda briju na ustaštvo i rasizam. Neka mi netko objasni kakve veze Inter Zaprešić ima sa Janezima, Srbima, Ciganima, drotovima i Jurom Francetićem. Ne bih sada o politici, ali sam siguran da 90% tih debila koji su to vikali niti ne zna tko je bio Francetić... Ma, lajbeki, ko ih jebe!
Dok to viču (a u zadnje vrijeme samo to i viču) ne može mi nitko govoriti o smislu navijanja ili zadnjim kunama koje se daju da bi se pratilo Dinamo. Kad su "vođe" odlučile napustiti stadion u Zaprešiću, to je učinilo više od pola te tribine i to u vrlo pravilnom potezu. Ta ista "grupica", tj. poveća grupa je i "navijala" to što je navijala, a kasnije su ostali navijači Dinama iz Zaprešića koji su do kraja bodrili Dinamo kako i treba. Udruga BBB je opasno skrenula u posve nejasne vode koje nemaju veze s nogometom.

Ali važno je da nema tko što njima pričati o navijanju...:rolleyes:

Sinnovac
30.08.2004., 18:35
robybaggio kaže:
Dok to viču (a u zadnje vrijeme samo to i viču) ne može mi nitko govoriti o smislu navijanja ili zadnjim kunama koje se daju da bi se pratilo Dinamo. Kad su "vođe" odlučile napustiti stadion u Zaprešiću, to je učinilo više od pola te tribine i to u vrlo pravilnom potezu. Ta ista "grupica", tj. poveća grupa je i "navijala" to što je navijala, a kasnije su ostali navijači Dinama iz Zaprešića koji su do kraja bodrili Dinamo kako i treba. Udruga BBB je opasno skrenula u posve nejasne vode koje nemaju veze s nogometom.

Ali važno je da nema tko što njima pričati o navijanju...:rolleyes:

Ček, jesi ti pročito moj post zadnji...

Kako možeš izjednačavat jednu grupu, a i sam vrlo dobro znaš da je bila manja grupica, sa cijelom tribinom...

O ČEMU TI ČOVJEČE PRIČAŠ...

Jeremijajooj
30.08.2004., 18:39
Budalastine.
Neizivljeni,iskompleksirani kreteni.

MEP
30.08.2004., 18:40
Sinnovac kaže:

Kako možeš izjednačavat jednu grupu, a i sam vrlo dobro znaš da je bila manja grupica, sa cijelom tribinom...

To ti obično tako ide....

vlado007
30.08.2004., 19:15
bolje bi vam bilo da nadete neku pametniju zanimaciju umjesto sta se ovdje prepucavate vec godinama oko iste stvari

MEP
30.08.2004., 19:19
vlado007 kaže:
bolje bi vam bilo da nadete neku pametniju zanimaciju umjesto sta se ovdje prepucavate vec godinama oko iste stvari

A eto ti imaš 4 posta i već znaš oko čega se mi prepucajemo...

robybaggio
30.08.2004., 19:43
Sinnovac kaže:

Pa jel ti trebam crtati? 70% ljudi s te tribine je otišlo. To nije grupica već grupetina.

zh1
30.08.2004., 20:06
Bio sam jučer na toj utakmici i mogu reći da svaka čast Zaprešćanima . Vučem se za "Dinamom" još od 82. i mogu reći da takve skupine bezprizornih likova nikada nije bilo u Maksimiru . Tako će vjerojatno biti i dalje dok god konjski trgovci dominiraju klubom . Za nerede su krivi dobrim dijelom domaćini jer nisu BBB pustili na tribinu do 15. minute a sve što je slijedilo je bilo više smiješno nego žalosno kad vidiš gomilu adolescenata kako velićaju nešto o čemu ja sa 40 imam veoma malo pojma . Jedini pravi potez je bio napuštanje utakmice prije završetka . Bojim se da iz sigurnosnih razloga neću moći sa sinom skoro pa na nijednu tekmu uz ovakvo organizirano navijanje .:eek:

Baklja
30.08.2004., 20:07
Vidim robyju se zalomilo da ode na Dinamovu tekmu. Iako pretpostavljam da je to dobrim dijelom i zbog Inkera al nema veze, lijepo da se čovjek sjetio. :) A kak čujem i mene se nešt spominje.. Teško je čovjeku doć do informacija kad se skriva po šumama gornje Dubrave.. :rolleyes:

robybaggio kaže:
BBB su pokazali da su skupina pijanih, fašistoidnih, neodgojenih budala koje Dinamo ne treba.

Dobro je, sva sreća pa ne generalizira. :)

Nisu, roby, svi koji dođu na navijačku tribinu BBB. Da si pratio prvu ekipu (ak znaš koja je prva ekipa) skužio bi da glavnina nije pjevala ustaške pjesme. Nije pjevao nitko od viđenijih ljudi koje sam ja vidio..

I čist me zanima zakaj si vođe stavio pod navodnike?

Imperator
30.08.2004., 20:16
Ma ja bi to poslao kopat auto-put prema Dubrovniku.Ako im se razbija ima kamenja koliko hoćeš.Šta ti kvazi navijači umišljaju,da mogu radit što hoće?Koji je idući korak?Silovat će im žene?Palit kuće?Ubijat ih kao u Kolumbiji?

MEP
30.08.2004., 20:54
Baklja kaže:

Nisu, roby, svi koji dođu na navijačku tribinu BBB. Da si pratio prvu ekipu (ak znaš koja je prva ekipa) skužio bi da glavnina nije pjevala ustaške pjesme. Nije pjevao nitko od viđenijih ljudi koje sam ja vidio..

I čist me zanima zakaj si vođe stavio pod navodnike?

Onda su te vođe trebale nešto poduzet, jer ovako se baca ljaga na cijelu grupu

MEP
Imperator kaže:
Ma ja bi to poslao kopat auto-put prema Dubrovniku.Ako im se razbija ima kamenja koliko hoćeš.Šta ti kvazi navijači umišljaju,da mogu radit što hoće?Koji je idući korak?Silovat će im žene?Palit kuće?Ubijat ih kao u Kolumbiji?

Gledaj stari, nemoj se mješat u ono šta nerazumiš

U redu:)

Pinockio
Desava se sugdje u svijetu samo u kolumbiji nekad i smaknu nekoga. Gledam sinoc na TV-u nogometne tuce.... kad golman i igrac ganjaju sudiju jer je dao zuti karton i penal sviro,,, bjezi sudija i nakraju specijalci ulete i spase covjeka.sve se to desava u juznoj americi.... tamo vise najebe sudija nego igrac

Pinockio
30.08.2004., 20:57
Mr.Ex.President kaže:

Znaci ti si kopo do Splita autoput pa se razumis u to

MEP
30.08.2004., 21:04
nostalgicar kaže:
:rolleyes:

Pinockio kaže:
Znaci ti si kopo do Splita autoput pa se razumis u to

Šta vama dvojici nije jasno...

Pa ako se netko nerazumi u navijački đir i ako ne prati to, te ga isto ne zanima zašto onda daje debilne izjave:rolleyes:

Ma koji autoput, jebo vas autoput:D

Zorro
30.08.2004., 21:33
Mr.Ex.President kaže:
Šta vama dvojici nije jasno...

Pa ako se netko nerazumi u navijački đir i ako ne prati to, te ga isto ne zanima zašto onda daje debilne izjave:rolleyes:

Ma koji autoput, jebo vas autoput:D

Ma ti si preglup i za kopati autoput :rolleyes:

robybaggio
30.08.2004., 21:55
Baklja je u školi (ili u nekom riječniku, ili od nekog političara) naučio riječ "generalizirati" pa je to riječ koju koristi u 90% svojih postova.

-Da, Baklja, tih 70% ljudi je pjevalo te pjesme
-Da, Baklja, i veliki "vođe" također
-Da, Baklja, znam da ćeš opet upotrijebiti jednu od inačica riječi "generalizacija" - nadam se da će to biti "Dinamovi navijači moraju na GENERALNI remont, još veći od momčadi".

P.S.: Vidim da se već iskopao razlog zbog kojeg siroti BBB nisu krivi za koškanje u 15. minuti. A razlog za koškanje je bio vrlo jasan svakome tko je bio u blizini stadiona. Rukometna utakmica je završila upravo tada, a onda je velika hrpa ljudi htjela na ho-ruk ući na stadion odmah, što zbog malog ulaza nije moguće.

Imperator
30.08.2004., 22:20
Mr.Ex.President kaže:

A oćeš li mi ti molim te objasnit balavče jedan?
Koji navijački đir, koje pizdarije, šta ti pričaš?Jel ti sebi uzimaš pravo da mlatiš nekoga i uništavaš njegovu imovinu zato šta nisi zadovoljan njegovim zalaganjem na terenu?Ako nisi zadovoljan nemoj ih gledat.Na kraju bojkot je jedino sredstvo za sređivanjem stanja u hrvatskom nogometu.
Nemoj mi sad samo o ljubavi prema klubu i kako ti živiš za njega a mi "nenavijači" to nerazumimo.

MEP
30.08.2004., 23:08
Zorro kaže:
Ma ti si preglup i za kopati autoput :rolleyes:

Eto sreća da na Forumu postoji par ljudi koji se kurca nerazume u ono šta pišu, ali zato znaju vrijeđat u svakom drugom postu....

Tony Soprano
30.08.2004., 23:12
Mr.Ex.President kaže:
Eto sreća da na Forumu postoji par ljudi koji se kurca nerazume u ono šta pišu, ali zato znaju vrijeđat u svakom drugom postu....

:top:

MEP
30.08.2004., 23:20
Imperator kaže:
A oćeš li mi ti molim te objasnit balavče jedan?
Koji navijački đir, koje pizdarije, šta ti pričaš?Jel ti sebi uzimaš pravo da mlatiš nekoga i uništavaš njegovu imovinu zato šta nisi zadovoljan njegovim zalaganjem na terenu?Ako nisi zadovoljan nemoj ih gledat.Na kraju bojkot je jedino sredstvo za sređivanjem stanja u hrvatskom nogometu.
Nemoj mi sad samo o ljubavi prema klubu i kako ti živiš za njega a mi "nenavijači" to nerazumimo.

Gledaj, ja volim ljudima pomoći da svate ''navijački đir'' kao što su i meni neki ljudi pomogli da ga ja shvatim... Ali izgleda da to tebi neću uspjet objasnit jer ćeš ti najvjerovatnije završit post s time da sam ja balavac i da ja tebi nemam šta reć, pa se neću ni puno ni trudit, nego ću napisat samo ukratko...

1. Ja živim za svoj klub i zadnjih 6 godina imam pretplatu za sjever, te sam u tih 6 godina bio na 30-ak gostovanja, i bio sam na SVIM evropskim utakmicama i svome klubu dam bar 500kn svake godine samo kroz karte...
2. Ti navijački đir zoveš pizdarijom, a ja na to gledam drugačije zato sam ti i rekao da nerazumiš, a ti si se onda uvrijedio...
3. Ako su BATINE jedino ''oružije'' koje će igrača natjerat da igra ja sam ZA...

A šta se tiče auto... te iste auto smo kupili MI balavci koji smo svaku utakmicu na Poljudu bili sunce, kiša, bura,....

4. Bojkot je jedino rješenje Hrv,
. nogometa...:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: To opet pokazuje koliko se kužiš....

5. I NAJVAŽNIJE - ovo bi ti reklo pola foruma da pitaš, ali večina njih se ili boji ili ne želi svađat, ili

BTW Očekujem tvoj odgovor IAKO ZNAM KAKAV ĆE BIT...

Pozdrav od balavca s juga:w

Zorro
30.08.2004., 23:56
Mr.Ex.President kaže:

Licemjeru, ja vrijeđam a ti razbijaš. :mad: Zašto bi Hajduk trebao biti prvi ?! Zašto ne može biti recimo peti ? Što ti crkotino ne igraš nogomet pa budeš bolji od njih ? U čemu si ti tako dobar u životu da možeš drugima soliti pamet i razbijati im imovinu. Koji qrac misliš da je ovo Eldorado da možeš raditi što te volja. Zbog tebe i tebi sličnih je ova zemlja u totalnom qrcu.

Tonii
31.08.2004., 00:58
virus se prosirio s juga na sjever :D

Nimoy
31.08.2004., 01:00
Mr.Ex.President kaže:

3. Ako su BATINE jedino ''oružije'' koje će igrača natjerat da igra ja sam ZA...

Ti si premlad i preagresivan, prijatelju.
I ja sam hajdukovac od rođenja(makar živim u Rijeci, i ne idem često na utakmice, pa se ne nazivam Torcidom niti "velikim navijačem", ali u srcu mi postoji samo jedan klub a to je HAJDUK).

Dobro ti je čovjek rekao, zašto Hajduk "MORA" biti prvi ili drugi, a ne može biti 5.?

Zašto onda ne tući igrače Belišća ako ne dobiju protiv Sesveta, čemu stati, ajmo sve skupiti na hrpu i poslati ih u logore?:rolleyes: :rolleyes: :eek:

Igrat će kako će igrati, strahovlada ne može ništa promijeniti, a niti bi trebala...Ono što se treba desiti je da oni koji znaju i ŽELE igrati -igraju, a oni koji ne mogu i(li) ne žele neka nađu posao na birou, i strepe za 2000 kuna mjesečno plaće, kao što i mi ostali smrtnici strepimo...

A kako najbolje "poslati poruku nezadovoljstva?"
Ima načina, batine nisu jedan od njih.

Pozdrav iz Rijeke od navijača Hajduka.

Ante
31.08.2004., 02:39
Zasto ne prebiju Markovica, Mamici i Stimca? Igraci igraju kako znaju. Nema se muda za ove?:flop:

-Shevchenko-
31.08.2004., 07:54
robybaggio kaže:
Baklja je u školi (ili u nekom riječniku, ili od nekog političara) naučio riječ "generalizirati" pa je to riječ koju koristi u 90% svojih postova.

Roby, baš mi te je žao..... :(

zh1
31.08.2004., 08:06
P.S.: Vidim da se već iskopao razlog zbog kojeg siroti BBB nisu krivi za koškanje u 15. minuti. A razlog za koškanje je bio vrlo jasan svakome tko je bio u blizini stadiona. Rukometna utakmica je završila upravo tada, a onda je velika hrpa ljudi htjela na ho-ruk ući na stadion odmah, što zbog malog ulaza nije moguće. Ukoliko se ovo odnosi na moj post , tada zbilja sereš! Ja sam došao na tekmu kad i većina BBB a to je bilo sat ranije , došli su vlakom i skupa smo išli na igralište zadnjih 500 metara . Ako su mene mogli pustiti na tribinu zašto nisu te dečke , makar one s transparentima? Da se razmemo , živim u Zaprešiću i oduvijek volim i Dinamo i Inker tako da ne stoji ni priča o nekakvoj pristranosti . Ne napadajte toliko maloga iz Splita , sad je u toj fazi odrastanja .!

Tony Soprano
31.08.2004., 08:14
L.NimoyInvadesMetal~ kaže:
I ja sam hajdukovac od rođenja(makar živim u Rijeci, i ne idem često na utakmice, pa se ne nazivam Torcidom niti "velikim navijačem", ali u srcu mi postoji samo jedan klub a to je HAJDUK).

Dobro ti je čovjek rekao, zašto Hajduk "MORA" biti prvi ili drugi, a ne može biti 5.?

Zašto onda ne tući igrače Belišća ako ne dobiju protiv Sesveta, čemu stati, ajmo sve skupiti na hrpu i poslati ih u logore?:rolleyes: :rolleyes: :eek:

Igrat će kako će igrati, strahovlada ne može ništa promijeniti, a niti bi trebala...Ono što se treba desiti je da oni koji znaju i ŽELE igrati -igraju, a oni koji ne mogu i(li) ne žele neka nađu posao na birou, i strepe za 2000 kuna mjesečno plaće, kao što i mi ostali smrtnici strepimo...

Daj ljudi shvatite već jednom,da neki ljudi shvaćaju nogomet ozbiljnije od drugih.
Ako se igrači ne zalažu dovoljno,treba ih se motivirati.I Torcida i mi smo prvo probali samo navijanjem,podrškom.Kad se vidjelo da to ne daje rezultata,probalo se razgovorom s igračima.Mi smo im nakon toga dali još vremena.Ali ništa se nije promijenilo,i normalno da se došlo do onog ekstremnog,zastrašivanja i sile.
Tako je SVUGDJE u svijetu,ali vi pametnjakovići se morate forsati kao neki prosvijećeni pacifisti koji su s Marsa pali...

Izbornik
31.08.2004., 08:47
Ljudi moji , mi se jednostavno moramo pomiriti s činjenicom da igrači koji trenutno igraju za Hajduk i Dinamo ne znaju bolje. Pa to su sve drugorazredni igrači (uz par iznimaka) od kojih su naši debilni novinari napravili nekakve zvjezde.

Sad što se tiče zalaganja ne mogu puno reći o Dinamu jer nisam pratio njihove utakmice , ali znam da su ovi Hajdukovi igrači u totalnom kurcu sa ili bez izgaranjem na terenu.

Stribor cumez
31.08.2004., 09:09
Daj ljudi shvatite već jednom,da neki ljudi shvaćaju nogomet ozbiljnije od drugih.
Ako se igrači ne zalažu dovoljno,treba ih se motivirati.I Torcida i mi smo prvo probali samo navijanjem,podrškom.Kad se vidjelo da to ne daje rezultata,probalo se razgovorom s igračima.Mi smo im nakon toga dali još vremena.Ali ništa se nije promijenilo,i normalno da se došlo do onog ekstremnog,zastrašivanja i sile.
Tako je SVUGDJE u svijetu,ali vi pametnjakovići se morate forsati kao neki prosvijećeni pacifisti koji su s Marsa pali...

Istina budala ima svugdje na svijetu, a oni pametni takodjer svugdje na svijetu jednako bezuspjesno pokusavaju smiriti te budale. Ja bih recimo rado potpisao onaj pamflet navijaca Rome o vracanju starinskom nogometu, ali se i slazem sa Robyem da bi jos vise volio da se navijaci vrate u 60 i 50 godine.

Nemam nista protiv normalnih navijaca, dapace, ali je cinjenica da uvijek postoji taj postotak kretena u koje ocito spadate i vas dvojica i koje bi volio vidjeti u marici svaki put prije tekme.

Zorro
31.08.2004., 09:22
Tony Soprano kaže:

Nije ti palo na pamet da oni ne mogu bolje od toga ? Ili recimo, nije ti palo na pamet da će ljudi još gore igrati ako im se prijeti batinama, dočekuje ispred kuće, razbijaju im se auta. Probaj ti igrati košarku u kvartu a 10 razbijača te gleda sa strane i čeka tvoju grešku da te isprebijaju. :bljak: Kad ste face isprebijajte Štimca ili Mamića ili recimo Filipovića kad popuši slijedeći meč.

STINGer
31.08.2004., 09:23
Mali off-topic

Albanski Partizani otpustio sedam igrača

ČELNIŠTVO albanskog nogometnog prvoligaša Partizanija iz Tirane dalo je otkaz sedmorici svojih igrača, dok je trener Sulejman Mema podnio ostavku nakon domaćeg 13 poraza od izraelskog Hapoela Bnei Sachnina i ispadanja u pretkolu Kupa UEFA prošloga tjedna.

U obrazloženju ove odluke vodstvo Partizanija kaže kako se igrači nisu dovoljno trudili.

Također, od Albanskog nogometnog saveza traže kako se svoj sedmorici ne izda nova licenca s kojom bi mogli nastupati za neki drugi klub.

U Albaniji su prema Partizaniju upućene optužbe kako klub namjerno gubi utakmice u eurokupovima kako bi zaradio na kladionicama, te je ovaj potez uprave usmjeren ka opovrgavanju takvih optužbi.

Zorro
31.08.2004., 09:26
Tony Soprano kaže:

Takvi u SVAKOJ NORMALNOJ DRŽAVI u svijetu završe u zatvoru. Ali ja nisam za to da se hrpa beskorisnih parazita zatvori pa da češu jaja i u zatvoru. Na robiju ! :D

Tony Soprano
31.08.2004., 09:34
Ona pjesma:ubi srbina,ubi tovara...je totalno glupa i jadna.Stalno se priča da bi trebali navijati za Dinamo a ne protiv nekoga.Ovakvim sranjima nije mjesto na Sjeveru i ekipa koja to forsira je glupa.

-Shevchenko-
31.08.2004., 09:44
Zorro kaže:
Kad ste face isprebijajte Štimca ili Mamića ili recimo Filipovića kad popuši slijedeći meč.

:lol: ovo je super...... :top:

-Shevchenko-
31.08.2004., 10:01
MLADI kapetan Dinama proživljava najteže trenutke karijere. Njegov klub nalazi se u najvećoj krizi u povijesti HNL-a, on sam na terenu ne pruža ni deset posto onog što se od njega očekuje, a ono najgore je doživio u zagrebačkom hotelu Sheraton, kad je jedva izbjegao fizički napad gnjevnih navijača.

Podsjećamo, neposredno prije ulaska u autobus koji je hrvatske reprezentativce trebao odvesti u Čatež, nekolicina BBB-a prijetila je Kranjčaru, Pranjiću i Agiću uzvikujući "Zar vas nije sram?!".

"Grozno, ne znam što bih mogao drugo reći. Ako navijači misle da ćemo igrati bolje ako nas pretuku, spreman sam i na to. Neka nas ispljuskaju." - izjavio je Niko u razgovoru s novinarom Večernjeg lista.

Iako je ustvrdio kako se ne boji za sebe, Niko se složio s mišljenjem novinara "Večernjeg" koji je ustvrdio da se pritisak navijača pretvorio u fizičku prijetnju.

Niko vidi samo jedno rješenje za katastrofalnu situaciju u klubu: "Moramo sve pobijediti, proći Šveđane u Europi, osvojiti prvenstvo i kup."

Jutarnji list u izdanju od utorka donosi zanimljivo objašnjenje pada igre zagrebačkog Dinama. Naime, navodno su tri nogometaša Dinama u svojevrsnom ljubavnom odnosu s istom ženskom osobom, a jedan od njih je i Niko Kranjčar. Upravo zbog toga Niki je, piše "Jutarnji", popustila koncentracija na terenu. Iz Maksimira je pak procurila priča kako je dotična gospođica jedna od voditeljica na RTL Televiziji.

Opa!!!! :D

Tony Soprano
31.08.2004., 10:03
[i]
Kad ste face isprebijajte Štimca ili Mamića ili recimo Filipovića kad popuši slijedeći meč.

Daj mi Štimca ili Mamića.Mirka baš i nebi.:D (a nemam ga ni zašto).

-Shevchenko-
31.08.2004., 10:13
Tony Soprano kaže:
Daj mi Štimca ili Mamića.Mirka baš i nebi.:D (a nemam ga ni zašto).

A misliš da je Štimac slabić?

Galijun
31.08.2004., 10:15
Meni se čini da pola ovog foruma ne shvaća da imena Dinamo i Hajduk mnogima znače nešto daleko više od 'lokalnog kluba'. Zašto se to ne događa navijačima Rijeke, Osijeka, Varteksa? Zato jer ti klubovi nemaju pod ciljeve sezone upisano 'osvoji naslov prvaka', 'dobi 90% utakmica u sezoni'.

Dakle, analogno tome se očekuje da igrači koji igraju u Hajduku i Dinamu igraju sa 110% mogućnosti, bez obzira jesu li to slabiji igrači ili zvijezde. Croatia je od 1997 do 2000. kada je igrala uvjerljivo najbolje u Europi, igrala skoro svake godine sa znatno izmjenjenom momčadi. I svaka je takva momčad igrala dobro, bila prijetnja i najvećima. Igrači su se borili, ako im je falilo znanje.

Što ovi igračii danas rade? Jese li vidjeli utakmicu sa Primorjem? Jeste vidjeli na što to liči? Igrači STOJE na terenu i čekaju sudački kraj. Zašto Armada nije isprebijala Linića što je protiv Genclera zapucao penal? Jer je čovjek dao sve od sebe, jebiga, nije ga išlo. Ovi igrači u Dinamu ne daju ni 50% onoga što bi trebali davati, što se tiče znanja, a borbenosti još manje. Čast Bošnjaku i Štroku. Neka izgube sa 5:0, sve u redu, ali mene taj poraz ne boli kada se vidi da su se ti igrači TRGALI za svaki milimetar, za svaku loptu. Onda ću znati da je poraz častan.

Dinamo i Hajduk bi po imenima trebali biti marke. U ove klubove ne dolazi bilo tko. Barem to nije bilo u prošlosti. Sada je tako. I kako onda objasniti igračima da daju više kada navijanje ne pomaže, razgovori ne pomažu već se prikazuju kao ometanje treninga.

Možda na Zapadu radi toga završavaju huligani u zatvoru, ali to neće spriječiti nove pojedince da naprave drugo sranje. Daa jedan Bayern caruje na 10. mjestu u Bundesligi, zar mislite da ne bi bilo isto sranja nego bi sve bilo kao da se ništa ne događa???

Zorro
31.08.2004., 10:21
-Shevchenko- kaže:
MLADI kapetan Dinama proživljava najteže trenutke karijere. Njegov klub nalazi se u najvećoj krizi u povijesti HNL-a, on sam na terenu ne pruža ni deset posto onog što se od njega očekuje, a ono najgore je doživio u zagrebačkom hotelu Sheraton, kad je jedva izbjegao fizički napad gnjevnih navijača.

Podsjećamo, neposredno prije ulaska u autobus koji je hrvatske reprezentativce trebao odvesti u Čatež, nekolicina BBB-a prijetila je Kranjčaru, Pranjiću i Agiću uzvikujući "Zar vas nije sram?!".

"Grozno, ne znam što bih mogao drugo reći. Ako navijači misle da ćemo igrati bolje ako nas pretuku, spreman sam i na to. Neka nas ispljuskaju." - izjavio je Niko u razgovoru s novinarom Večernjeg lista.

Iako je ustvrdio kako se ne boji za sebe, Niko se složio s mišljenjem novinara "Večernjeg" koji je ustvrdio da se pritisak navijača pretvorio u fizičku prijetnju.

Niko vidi samo jedno rješenje za katastrofalnu situaciju u klubu: "Moramo sve pobijediti, proći Šveđane u Europi, osvojiti prvenstvo i kup."

Jutarnji list u izdanju od utorka donosi zanimljivo objašnjenje pada igre zagrebačkog Dinama. Naime, navodno su tri nogometaša Dinama u svojevrsnom ljubavnom odnosu s istom ženskom osobom, a jedan od njih je i Niko Kranjčar. Upravo zbog toga Niki je, piše "Jutarnji", popustila koncentracija na terenu. Iz Maksimira je pak procurila priča kako je dotična gospođica jedna od voditeljica na RTL Televiziji.

Opa!!!! :D

Hm, tko bi to mogao biti. Pada mi nešto na pamet :Sex: Niko Kranjčar se zavukao i iza protivničke obrane iiiiiiiiiiii... goooool ! A valjda je bolji u krevetu nego na terenu. Ako nije onda :buum:

Tony Soprano
31.08.2004., 10:26
-Shevchenko- kaže:
A misliš da je Štimac slabić?

Znam da je on faca koja voli šamarati po mračnim tunelima...
Dobio bi i ja,ali vjeruj mi,i on.:cool:

Tony Soprano
31.08.2004., 10:27
Zorro kaže:
Hm, tko bi to mogao biti. Pada mi nešto na pamet :Sex: Niko Kranjčar se zavukao i iza protivničke obrane iiiiiiiiiiii... goooool ! A valjda je bolji u krevetu nego na terenu. Ako nije onda :buum:

Na b.b.b. forumu vele da je Renata Sopek(najveća ljadro u zg).

Zorro
31.08.2004., 10:33
Galijun kaže:
Možda na Zapadu radi toga završavaju huligani u zatvoru, ali to neće spriječiti nove pojedince da naprave drugo sranje. Daa jedan Bayern caruje na 10. mjestu u Bundesligi, zar mislite da ne bi bilo isto sranja nego bi sve bilo kao da se ništa ne događa???

Hm, imaš pravo. Svugdje ima kretena, primitivaca, poluidiota,kukavica koji se mlate samo u omjeru 10:1, gnjusoba koji nikad ništa nisu povalili pa ispoljavaju višak energije na krivim mjestima a ima i normalnih ljudi. A ti se zamisli pa mi reci u kojoj si skupini... Uostalom prošlo je tek 6.kola !!!!! Uostalom Bayern je zadnju izgubio 4:1. Dinamo je u slaboj formi koja će trajati još najviše par utakmica (ako BBB ne naprave još koje sranje tipa ovog što trenutno rade) i nakon toga će sve doći na svoje. Ili će Mamić početi potkupljivati suce pa će opet Dinamo pobjeđivati :D

Jedino mi nije jasno zašto ja tebe uvjeravam da je to što izvodite loše za Dinamo kad bih ja osobno volio da Dinamo ispadne iz lige :confused: Kakav paradoks :D

Zorro
31.08.2004., 10:35
Tony Soprano kaže:

Hohohoo, krasno. Znači BBB plaćaju karte, troše na putovanja zadnju paru a on guzi Renatu (prokleti sretnik !) i vuče se po terenu. Povlačim sve rečeno. PREBIJTE GA !

-Shevchenko-
31.08.2004., 10:40
Galijun kaže:
Zašto se to ne događa navijačima Rijeke, Osijeka, Varteksa? Zato jer ti klubovi nemaju pod ciljeve sezone upisano 'osvoji naslov prvaka', 'dobi 90% utakmica u sezoni'.

1. Nemaju navijača
2. Medijski su zaposatvljeni jer su loši
3. Nemaju navijača

MEP
31.08.2004., 11:00
Zorro kaže:
Licemjeru, ja vrijeđam a ti razbijaš. :mad: Zašto bi Hajduk trebao biti prvi ?! Zašto ne može biti recimo peti ? Što ti crkotino ne igraš nogomet pa budeš bolji od njih ? U čemu si ti tako dobar u životu da možeš drugima soliti pamet i razbijati im imovinu. Koji qrac misliš da je ovo Eldorado da možeš raditi što te volja. Zbog tebe i tebi sličnih je ova zemlja u totalnom qrcu.

Ja ne razbijam niti mislim da Hajduk treba bit prvi, neka Hajduk ispadne iz lige, ali neka igrači daju sve od sebe i natope dres znojem...

MEP
31.08.2004., 11:02

Niti sam premlad, niti sam preagresivan... da se ne ponavljam, pročitaj post poviše ovog

Nimoy
31.08.2004., 11:02
-Shevchenko- kaže:
1. Nemaju navijača
3. Nemaju navijača

Rijeka nema navijača?:confused:

Živim u Rijeci i mogu ti reći, da itekako ima navijača, situacija nije ništa lošija nego u Zagrebu ili Splitu, s jednom razliku da je to manji klub od Dinama i Hajduka, koji često imaju protektorat ne samo sudaca nego i općenito nogometne kuće i saveza.

Reci da to nije istina, i onda ću biti siguran da si pompozan i umišljen.

Nimoy
31.08.2004., 11:06
Tony Soprano kaže:

Nisam nikad rekao da je navijaštvo manje vrijedno od neke druge zanimacije ili afiniteta, ali isto tako nije VIŠE vrijedno.

Treba shvatiti granice, i do kuda se smije u civiliziranom svijetu ići. Dobro, zastraši igrače, ali koji kurac onda bježite nakon toga, istuci Zahoru i prijavi se policiji, ne glumi nekog "osvetnika iz sjene"...lako je skrivati se iza kolektiva.

Super, nisam nikad mislio da će mi čovjek Hrvat iz Zagreba reći da sam "prosvijećeni pacifist"(iako si krivo napisao ali nema veze :lol: ), mislim da je i tebi bio rat prije 10 godina, ili samo meni? :rolleyes:

Ne uzdiži se iznad drugih, navijaj za svoje, svaka čast, istuci igrača ako hoćeš, ali odleži 3 mjeseca za to, odmah će ti prisjest.

MEP
31.08.2004., 11:07
-Shevchenko- kaže:
1. Nemaju navijača
3. Nemaju navijača

1. Rijeka ima navijače

Nimoy
31.08.2004., 11:17
Galijun kaže:

U tome je razlika, vidiš.
ONI ZAVRŠE U ZATVORU, a ovdje se kurca ne napravi.

Bayern je prošle sezone imao kalvariju od sezone, ja ne vidim da je neki igrač Bayerna isprebijan, ili da im je razbijen auto.
A uostalom, ajde probaj doći do igrača Bayerna, probaj ga dotaknut, ali s njemačkom policijom nema rezoniranja. Razbit će ti glavu pendrekom i odvest u ćuzu, pa ti razmišljaj tamo.

MEP
31.08.2004., 11:23
U tome je razlika, vidiš.
ONI ZAVRŠE U ZATVORU, a ovdje se kurca ne napravi.

Bayern je prošle sezone imao kalvariju od sezone, ja ne vidim da je neki igrač Bayerna isprebijan, ili da im je razbijen auto.
A uostalom, ajde probaj doći do igrača Bayerna, probaj ga dotaknut, ali s njemačkom policijom nema rezoniranja. Razbit će ti glavu pendrekom i odvest u ćuzu, pa ti razmišljaj tamo.

1. U zatvoru završiš ako te uhvate
2. Naša policija je gora od njemačke...
3. Torcida je istjerala Štimca, a radi se na tome da se istjera cijela uprava...

Sinnovac
31.08.2004., 11:32
-Shevchenko- kaže:
1. Nemaju navijača
3. Nemaju navijača

Stari moj, i Rijeka ima navijača ko što je već napisano, i Varteks ima navijača (ne tolko puno al ih ima) a bogme i Osijek ima navijača...

Sinnovac
31.08.2004., 11:34
robybaggio kaže:
Pa jel ti trebam crtati? 70% ljudi s te tribine je otišlo. To nije grupica već grupetina.

Pa jel ja tebi trebam crtat... Nisam reko za odlazak sa tribine, već sam reko za pjevanje... Pjevala je manja grupica ljudi, a ti si odlučio GENERALIZIRAT i napisat da su svi BBB pjevali... Daj čitaj postove...

robybaggio
31.08.2004., 12:29
Sinnovac kaže:
Pa jel ja tebi trebam crtat... Nisam reko za odlazak sa tribine, već sam reko za pjevanje... Pjevala je manja grupica ljudi, a ti si odlučio GENERALIZIRAT i napisat da su svi BBB pjevali... Daj čitaj postove...
Nisam znao da manja grupica radi buku kao cijela tribina...

Imperator
31.08.2004., 15:08
Zorro kaže:

E svaka čast za ovaj upis:s :s :s
Vidim ja da na ovom topicu gubim vrime.Nemože se papcima poput presidenta i soprana neke stvari objasnit.
A što se tiče prosvjećenog pacifizma,Soprano da si ti bio di i ja, drukčije bi gledao na neke stvari i shvatio bi da je nogomet ipak samo najvažnija SPOREDNA stvar na svjetu.
A sad pozdrav ja odoh na neki pametniji topic.

Tony Soprano
31.08.2004., 16:01
Imperator kaže:
Vidim ja da na ovom topicu gubim vrime.Nemože se papcima poput presidenta i soprana neke stvari objasnit.
.

Jesam ja tebe vrijeđao?

Imperator
31.08.2004., 16:22
Tony Soprano kaže:
Jesam ja tebe vrijeđao?

U pravu si.Isprika zbog "papci".Ostalo stoji.

MEP
31.08.2004., 17:13
Imperator kaže:
A što se tiče prosvjećenog pacifizma,Soprano da si ti bio di i ja, drukčije bi gledao na neke stvari i shvatio bi da je nogomet ipak samo najvažnija SPOREDNA stvar na svjetu.
A sad pozdrav ja odoh na neki pametniji topic.

1. Opet vrijeđaš
2. Da si ti stari di smo MI, i ti bi gledao drugačije na neke stvari... zato sam ti i rekao da NERAZUMIJEŠ...
3. Pozdrav i tebi:w

Nimoy
31.08.2004., 17:31
Mr.Ex.President kaže:
1. Opet vrijeđaš
2. Da si ti stari di smo MI, i ti bi gledao drugačije na neke stvari... zato sam ti i rekao da NERAZUMIJEŠ...

A gdje si to ti ?

Zorro
31.08.2004., 17:43
A gdje si to ti ?

A napušava se ispred portuna :D

MEP
31.08.2004., 18:27
A gdje si to ti ?

Piše ti u ''lokaciji''

MEP
31.08.2004., 18:27
Zorro kaže:
A napušava se ispred portuna :D

Nepušim, ali volim popit:Pivo:

Sinnovac
31.08.2004., 18:41
robybaggio kaže:
Nisam znao da manja grupica radi buku kao cijela tribina...

Aj nema veze više, vidim ja da to nema smisla...

Ili nas dvojica jednostavno nismo bili na istoj tekmi...

MEP
31.08.2004., 18:47
Sinnovac kaže:
Aj nema veze više, vidim ja da to nema smisla...

Ili nas dvojica jednostavno nismo bili na istoj tekmi...

Samo da te upozorim da je njemu ponekad ( ili često:D ) nemoguće nešto dokazati:)

Imperator
31.08.2004., 19:23
Mr.Ex.President kaže:
1. Opet vrijeđaš

Moram se vratit da raščistimo nešto.Ti si di i ja a ja sam tu već 32 godine(Brda,Solin) i vidio sam ja takvih kao ti kako dolaze,prolaze i odlaze.Ne opametiš li se ubrzo prognoziram ti Bilice i raskrvaren šupak.:w

Sinnovac
31.08.2004., 19:24
Mr.Ex.President kaže:
Samo da te upozorim da je njemu ponekad ( ili često:D ) nemoguće nešto dokazati:)

Ma skužil sam ja... Al ono... Ko da pričamo o dvoje različite stvari...

MEP
31.08.2004., 19:34
Imperator kaže:
Moram se vratit da raščistimo nešto.Ti si di i ja a ja sam tu već 32 godine(Brda,Solin) i vidio sam ja takvih kao ti kako dolaze,prolaze i odlaze.Ne opametiš li se ubrzo prognoziram ti Bilice i raskrvaren šupak.:w

Ne stari, baš suprotni,... mi mlađi dolazimo i ostajemo i pokušavamo nešto napravit... A drugi nas ruše ( osobito novinari i hrt ) s frazama da smo ludi, da smo huligani,.... a da nema NAS na Poljudu bi bilo 50-ak gledatelja na ''malim'' utakmicama, a Torcida bi se raspala...

Ne namjeravam se opamečivat, jer sam već dovoljno pametan... a Bilice još nisam vidio a najvjerovatnije ni neću...

fragomir
31.08.2004., 20:28
Zorro kaže:
Takvi u SVAKOJ NORMALNOJ DRŽAVI u svijetu završe u zatvoru. Ali ja nisam za to da se hrpa beskorisnih parazita zatvori pa da češu jaja i u zatvoru. Na robiju ! :D

Normalnih drzava ima mozda desetak u svijetu, a mi nazalost nismo "normalna drzava".

Miroslav
10.09.2004., 23:30
Mi smo Bad Blue Boysi, čuvari zagrebačke časti
Katoličke Crkve i Hrvatske!

:D :zubo: :rofl: :rofl: :rofl:

MezaZG
15.11.2004., 11:49
Ante Balboa kaže:
Čuj Soprano, ja ću navijati za SVOJ Dinamo kada u njemu budu igrači koji će izgarati za taj klub kao onih 12 genijalaca šta igraju sličan sport, samo rukama i zove se - rukomet.

A ti i vojska kretena kao šta si ti, samo navijajte za momčad koja je sastavljena od manekena i generalnih pičaka od ljudi, koji su sa svojih 19-20 godina razmaženi za cijeli život i kojima je taj tvoj "atomski" Dinamo samo odskočna daska za neki klub iz Ukrajine ili Rusije, koji drži čvrsto 9. mjesto njihove tablice...

Uživaj i budi kreten do kraja...

Hej papane ti si navijao za koga. Dinamo je Dinamo ko god igrao za njega. Dinamo je institucija koja je bilo tu pono prije mamica i ovih papakai biti ce tu puno poslije njih. I ja navijam za svoj klub makar zavrsio u 3 zagrebackoj a ti sugo cim im je loise krenulo ti sers na njih. Pa serem ja na tebe i sve papke slicne tebi. Ti si obicno papancici koji nikada i nije bio navijac tako da to sto ti sers na Dinamo bas i ne znaci puno.

MezaZG
15.11.2004., 11:54
robybaggio kaže:

Ako se ovo odnosi na utakmicu protiv slavena mislim da nitko nije srao po dinamu nego po mamicu i igracima koji igraju ko pickice.

MezaZG
15.11.2004., 11:56
slavka kaže:
Kao navijač Hajduka, radujem se svakom porazu Dinama u HNL - u pa tako i ovom od Intera.

Ali batine i lomljavu po ulici ne odobravam niti joj se radujem.

BBBoysi kako možete tući curice?:flop:

Pa sta da vas pustimo da se secete po gradu

Morales77
16.08.2010., 09:38

:rofl::rofl: