PDA

View Full Version : Larin izbor (vol.01)

stranice : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41

Nicole_Lilly
07.09.2011., 21:48
bit će Jakše..cijelo vrijeme u seriji...i puno događaja..

Ali čekaj, ako je priča inspirirana Odisejevom i Penelopinom pričom, kakav je to rastanak...jedino ako ćemo njega gledati na drugom mjestu, Laru na drugom, a to mi je opet li-la.

No dobro, neću sumnjati, serija je zasad super.

sanjcho_mo
07.09.2011., 21:48
Baš sam se ponadala da ću moći gledati na netu, jer mi termini ne odgovaraju a onda to izvedu :rolleyes:...Sreća je eto što su ovdje i neki BiH programi otkupili seriju...

tina 25
07.09.2011., 21:50
Meni je super i Nela,bas se ufurala Ecija u glumu!Samo ne razumijem Tonči nezna za Dinka,da ima sina s Brankom?

Limun :)

Jay&AmberFan
07.09.2011., 21:52
Meni je super i Nela,bas se ufurala Ecija u glumu!Samo ne razumijem Tonči nezna za Dinka,da ima sina s Brankom?

Limun :)

Ma zna, al nisu u kontaktu.

marina lombardo
07.09.2011., 21:57
Na srpskom forumu ima 5-6 slika od prvog poljupca Lare & Jakše. Ja ih sve poskidala:). Pa eto ako nekog zanima...

P.S. Svega 4 epizode, a već preko 1000 postova...dobro smo počeli. Čestitam:)

lara.
07.09.2011., 21:58
Na srpskom forumu ima 5-6 slika od prvog poljupca Lare & Jakše. Ja ih sve poskidala:). Pa eto ako nekog zanima...

Može link foruma?:D

Petra277
07.09.2011., 22:00
Meni ne Oyo.hr pise sve do 4 ep. besplatno, a 5, sutrasnja 2,90!?
Koga glumi onaj Stefan?

Zgčanka
07.09.2011., 22:00
Može link foruma?:D

Pridružujem se željama :D

Mala zvrkica
07.09.2011., 22:07
Današnja epizoda mi je bila odlična

Neznam za vas al scene s Jakšom i Larom , meni su :cerek: Obožavam kad se nabrijem odma na početku na glavni par u seriji, i onda se uživim u njihovu priču kao da je moja :cerek: a ovo je prvi takvi par u našim serijama i imam leptiriće u trbuhu kad njih dvoje vidim u istim scenama :rofl: imam osjećaj da će me Neline spletke koštat živaca kroz ovih 160 epizoda :503:
da ne govorim da mi je Jakša mljaaaac daleko najzgodniji naš glumac ako se mene pita, i ovdje mi je još zgodniji nego u DS!
i zato mi se ne sviđa naziv serije, Larin izbor , ma kakav izbor, evo već mi živci na 100 kad znam da će birat između njega i još jednog :503:

Nikol mi je danas bila po prvi put dobra, koje scene s njom i Dinkom :lol:
samo jel Dinko zna da mu je ona polusestra? :confused:

baba mi je zakon! kao da slušam svoju babu :)
a Tonči je odlično kćeri održao lekciju, to Tonči tako sa razmaženim derištem :kava:

Jedini minus predug uvod na početku, i of cors onda reklame odma :rolleyes:

lara.
07.09.2011., 22:12
Ma čemu uopće ići na oyo? ali ste toliko nestrpljivi.. :D

marina lombardo
07.09.2011., 22:13
Može link foruma?

upišite u google forum svet larin izbor. Uđite odmah u prvo ponuđeno i to je to. Javite jel ste uspjele.

Rat sapunica: "Larin izbor" startao bolje od "Ruže vjetrova"

Ako je suditi po brojkama od gledanosti startnu bitku među sapunicama, odnosno telenovelama RTL-a i Nove TV, dobila je Nova TV. Njihova sapunica »Larin izbor« se gledala više, kako u ponedjeljak kada su se po prvi put obje našle u istoj večeri na malim ekranima, tako i ako se pogleda dosegnuta gledanost prvih, premijernih epizoda dvaju uradaka.
Serija RTL-a »Ruža vjetrova« startala je tako prije deset dana, u prošli ponedjeljak i zabilježila 7.9 posto gledanosti te prve, premijerne epizode. Serija Nove TV »Larin izbor« krenula je ove nedjelje i u startu dohvatila 11.9 posto gledanosti.
Sučeljavanje od ponedjeljka – makar valja naglasiti kako RTL-ov uradak kreće u 20 sati, dok se onaj Nove TV prikazuje sat kasnije – donio je još veću razliku. »Larin izbor« je tako skočio na 14,5 posto gledanosti, dok je »Ruža vjetrova« zastala na 6,8 posto. Loša vijest za RTL međutim glasi kako je gledanija od »Ruže vjetrova« bila i turska sapunica »Ljubav i kazna« koja se, doduše, već duže vrijeme emitira u terminu od 20 sati.

marina lombardo
07.09.2011., 22:16
da ne govorim da mi je Jakša mljaaaac daleko najzgodniji naš glumac ako se mene pita, i ovdje mi je još zgodniji nego u DS!
i zato mi se ne sviđa naziv serije, Larin izbor , ma kakav izbor, evo već mi živci na 100 kad znam da će birat između njega i još jednog

I meni je Herceg mljac mljac mljac. Ma najzgodniji naš glumac

Baš me zanima tko će biti taj drugi, ali nema mi do Jakše...

Zgčanka
07.09.2011., 22:17
upišite u google forum svet larin izbor. Uđite odmah u prvo ponuđeno i to je to. Javite jel ste uspjele.

Rat sapunica: "Larin izbor" startao bolje od "Ruže vjetrova"

Ako je suditi po brojkama od gledanosti startnu bitku među sapunicama, odnosno telenovelama RTL-a i Nove TV, dobila je Nova TV. Njihova sapunica »Larin izbor« se gledala više, kako u ponedjeljak kada su se po prvi put obje našle u istoj večeri na malim ekranima, tako i ako se pogleda dosegnuta gledanost prvih, premijernih epizoda dvaju uradaka.
Serija RTL-a »Ruža vjetrova« startala je tako prije deset dana, u prošli ponedjeljak i zabilježila 7.9 posto gledanosti te prve, premijerne epizode. Serija Nove TV »Larin izbor« krenula je ove nedjelje i u startu dohvatila 11.9 posto gledanosti.
Sučeljavanje od ponedjeljka – makar valja naglasiti kako RTL-ov uradak kreće u 20 sati, dok se onaj Nove TV prikazuje sat kasnije – donio je još veću razliku. »Larin izbor« je tako skočio na 14,5 posto gledanosti, dok je »Ruža vjetrova« zastala na 6,8 posto. Loša vijest za RTL međutim glasi kako je gledanija od »Ruže vjetrova« bila i turska sapunica »Ljubav i kazna« koja se, doduše, već duže vrijeme emitira u terminu od 20 sati.

Našla, hvala ti puno! :)
Ruža vjetrova, in your face! :p

lara.
07.09.2011., 22:19
Našla:) Hvala Marina:D

A naravno da će bolje startat, kad je serija predobra.. :cheer:

Lidiya
07.09.2011., 22:20
hahaha,duplo gledanija od ruže. :lol: vidim i da je na fan stranicama facebooka,larin izbor po broju članova prešao u vodstvo.

ko će sad sutra dočekat. :503: pročiath već na sapunice.net sutrašnju epizodu.

lara.
07.09.2011., 22:22
Jeli ova serija ide petkom? Negdje mi se čini da sam pročitala da ne...

dje-CAk
07.09.2011., 22:23
Nikol mi je danas bila po prvi put dobra, koje scene s njom i Dinkom :lol:
samo jel Dinko zna da mu je ona polusestra? :confused:

:rolleyes:

Ne, jer je rekla da je zaboravila papire i torbicu u autu vozača, pa joj je Dinko reka "šta onda polaže kad ima vozača" .

Jeli ova serija ide petkom? Negdje mi se čini da sam pročitala da ne...

Ne, u najavi je od pon do čet, a najavljuju i supertalent, pa će vjerojatno bit ka i sa NG.

Jay&AmberFan
07.09.2011., 22:24
Ne ide, samo pon-čet... a idući tjedan vidim da je nema u utorak zbog nogometa.. al glavno da se ona turska bljuzgarija emitira u 8, nju su trebali maknut. :503:

Najbolja slika. :kava:

http://www4.slikomat.com/11/0907/b7p-Larin-.jpg

pipa
07.09.2011., 22:26
Ja nisam gledala danasnju epizodu vidim bilo svasta
jedva cekam sutrasnju reprizu :cerek: :cerek:

Jaksa i Lara :mikrocerek:

Jay u pravu si a do utorka mozda promjene misljenje
pa stave Larin izbor umjesto Turaka :ne zna:
to mi je stvarno cudno maknu domacu seriju od koje ocekuju puno
a ostave tursku :503:

Prelijepa slika :cerek: :cerek:

Zgčanka
07.09.2011., 22:27
Ne ide, samo pon-čet... a idući tjedan vidim da je nema u utorak zbog nogometa.. al glavno da se ona turska bljuzgarija emitira u 8, nju su trebali maknut. :503:

Slažem se za turke...:rolleyes:

Ha, ova fotka ide u moju kolekciju! :kava:

Lidiya
07.09.2011., 22:27
idući tjedan je nema u utorak,al zato će bit u petak u 21h.

lara.
07.09.2011., 22:28
divni su :cerek:

marina lombardo
07.09.2011., 22:29
Ne ide, samo pon-čet... a idući tjedan vidim da je nema u utorak zbog nogometa..

Ja sam negdje pročitala da pošto ne ide u utorak zbog nogometa, da će biti epizoda u petak. A sad...vijdet ćemo.

Najbolja slika.

Prelijepa, tnx.

ko će sad sutra dočekat. pročiath već na sapunice.net sutrašnju epizodu.

Pričaj mi. I ja sam isto pročitala sadržaj, ali ne samo za sutra nego za cijeli idući tjedan. A šta ću kad sam nestrpljiva:)

pipa
07.09.2011., 22:32
Marina nisi jedina i ja uvijek procitam sadrzaj buducih epizoda
isto sam nestrpljiva i jako znatizeljna :rofl: :rofl:

Zgčanka
07.09.2011., 22:33
Pričaj mi. I ja sam isto pročitala sadržaj, ali ne samo za sutra nego za cijeli idući tjedan. A šta ću kad sam nestrpljiva:)

Pričajte meni...ja sam više puta pročitala SVE epizode, čak i one koje su već bile, i pogledala promo na YT...koma, totalna opsesija :facepalm:

lara.
07.09.2011., 22:35
Ja ne, volim živit u isčekivanju i neznanju, slađe mi nekako.. :cerek:

pipa
07.09.2011., 22:36
Cure prolupale smo :lol::lol::lol:

ja sad buljim u te slike prvog poljubca gotova sam :bara:

marina lombardo
07.09.2011., 22:37
Marina nisi jedina i ja uvijek procitam sadrzaj buducih epizoda
isto sam nestrpljiva i jako znatizeljna

Pričajte meni...ja sam više puta pročitala SVE epizode, čak i one koje su već bile, i pogledala promo na YT...koma, totalna opsesija

Bome...ja sam recmo toliko opsjednuta serijom da navečer kad legnem stvaram scenarij u glavi za iduću epizodu. Danas nije bilo onako kako sam ja to zamislila, ali sutra valjda hoće. A ako neće Lara, ja ću rado sa Jakšom na plovidbu i još svašta nešta:)

Cure prolupale smo

ja sad buljim u te slike prvog poljubca gotova sam

E da se bar te slike miču. Ja sam danas čak snimala taj kiss na mobitel ali loše je ispalo:(

Zgčanka
07.09.2011., 22:42

Možda neki put i bolje tako..masu puta mi se desilo da pročitam ili pogledam unaprijed i ispadne totalno sranje i onda prestanem gledat, a do toga svega ima radnje 3 mjeseca :// Al nemrem izdržat jednostavno :cerek:

Fkt smo prolupale...Pobjeda ljubavi se vrtila 6 mjeseci i ima oko 100 stranica, mi smo nakon 4 epizode već na 52 :lol:

Zgčanka
07.09.2011., 22:44
Bome...ja sam recmo toliko opsjednuta serijom da navečer kad legnem stvaram scenarij u glavi za iduću epizodu.

Drito to i ja radim!! Već sam mislila da nekaj nije u redu sa mnom, hahahahaha :D

pipa
07.09.2011., 22:44
Marina ako ona nece idem i ja s Jaksom na jahtu
tko joj je kriv ne zna sta propusta :cerek: :kava:

Da steta sto se ne pomicu jel netko zna raditi gifove?

Svaka cast cure idemo dalje :raspa: :raspa:

capeverde
07.09.2011., 22:46

isto :mig:

Zgčanka
07.09.2011., 22:49
Marina ako ona nece idem i ja s Jaksom na jahtu
tko joj je kriv ne zna sta propusta :cerek: :kava:

Da steta sto se ne pomicu jel netko zna raditi gifove?

Ma ja bi ih radila, al nemam pojma kak se to radi...kaj nije već neko prije stavio neke?

A i zna Larica kaj bi propustila da ne ode :K :cerek:

Anavi=)
07.09.2011., 22:53
cure, jest vidjele? http://www.youtube.com/watch?v=vP0X3GN6kgM

doris mi je presimpa!

lara.
07.09.2011., 22:53
Možda neki put i bolje tako..masu puta mi se desilo da pročitam ili pogledam unaprijed i ispadne totalno sranje i onda prestanem gledat, a do toga svega ima radnje 3 mjeseca :// Al nemrem izdržat jednostavno :cerek:

Fkt smo prolupale...Pobjeda ljubavi se vrtila 6 mjeseci i ima oko 100 stranica, mi smo nakon 4 epizode već na 52 :lol:
Da, ja se toga i bojim.. nekako mislim da će mi raspoloženje, isčekivanje odma splasnut kad pročitam neke stvari, tako da se držim samo nova tv - 21 h i to je to. ništa drugo:cerek:
isto :mig:
:cheer::D

andyk
07.09.2011., 22:57
Odgledala 5. epizodu i ono što sutra slijedi je melem za oči!!!
Selim se u Split!

capeverde
07.09.2011., 22:58
Odgledala 5. epizodu i ono što sutra slijedi je melem za oči!!!
Selim se u Split!

gdje si to vidila????

andyk
07.09.2011., 23:02
gdje si to vidila????

Oyo, platila, ali je vridilo, Herceg je mljac!
Gledajte...

Zgčanka
07.09.2011., 23:03

doris mi je presimpa!

Ma čim je izašla :D Možda sa se baš zato navukla, jer sam pratila sve to još odkad se počelo pričat da se snima :confused: Ali i zbog golupčića, naravno :cerek:

Zgčanka
07.09.2011., 23:04
Oyo, platila, ali je vridilo, Herceg je mljac!
Gledajte...

Plačem u sebi i proklinjem sve one koji imaju para na oyo računu :503: Bez uvrede :)

čarolija :)
07.09.2011., 23:07
Meni ne Oyo.hr pise sve do 4 ep. besplatno, a 5, sutrasnja 2,90!?
Koga glumi onaj Stefan?

I ja mislim da je na oyo.hr besplatne ove sto su se do sad prikazale a da se placa sutrasnja.

A Stefan se jos nije pojavio, al mi smo ovdje nagadjali da bi on mogao biti taj neki Larin drugi pa ce ona birati izmedju njega i Hercega.

Slika je divna. :cerek:
I jos u pozadini ide onaj dio "samo ljubav ostaje."

doris mi je presimpa!

I ja sam to neki dan htjela staviti i zaboravila. :)
Doris je simpaticna skroz. :)

Inace moram jos jednom reci da mi je Filip Juricic :top: :cerek:

sapunicarka
07.09.2011., 23:09
joj bacila sam malo oko nije lose nije lose, samo da se ne navucem vec sam previse na VD :zubo:

andyk
07.09.2011., 23:10
Plačem u sebi i proklinjem sve one koji imaju para na oyo računu :503: Bez uvrede :)

Zato ćeš sutra cijelu epizodu se smiješkati kao ja sada!!!
Idem spavati sa nekim kadrovima, ali sutra ju opet gledam, pa onda repriza, pa opet ispočetka, ne mogu vjerovati da je jedna naša serija ovako dobra.
Glazba je predivna, nadam se da će se moći skinuti.

Zgčanka
07.09.2011., 23:12
I ja mislim da je na oyo.hr besplatne ove sto su se do sad prikazale a da se placa sutrasnja.

Inace moram jos jednom reci da mi je Filip Juricic :top: :cerek:

Evo, ja sad probala pogledat 3. epizodu, otvori mi, stavi sliku njih dvoje, a sa strane piše cijena 2,90 :ne zna:

Filip je fkt car, slažem se :s

Zato ćeš sutra cijelu epizodu se smiješkati kao ja sada!!!

Ok, mental note - ne gledati Larin izbor sa starom, ionak mi već sad govori da nisam normalna :D

dje-CAk
07.09.2011., 23:18
Larin izbor stvarno ima predivne kadrove, interijere, dijaloge, ne forsiraju naglaske na rastezanje i to je super jer ne para uši ka u RV. Jelena jednostavno zna odradit posao i vidi se koliko je produkcija bolja. Mislim da je ovo najkvalitetnija hrvatska serija. Btw, glazba je famozna. Huljić :top:

Jaša i Lara su ka par super. :S:

Šta se tiče popularnosti RV i LI, vidi se da RV s tjedan dana prednosti zaostaje na forumu sa oko 600 postova, a LI ima preko 1000.

Što se tiče OYO. hr-a i plačanja mislim da je to dobro, jedino ispaštaju oni izvan hr. Ali, kad bi nove epizode bile besplatne tko bi uopće čekao sutra, pala bi im gledanost, ovako na onim najhrabrijim zarade, a budimo iskreni ćemu bi se radovali cijeli dan ako ne Lari u 21:00.

Mislim da nas čeka najzanimljivije. Duga je zima.

capeverde
07.09.2011., 23:18
Ok, mental note - ne gledati Larin izbor sa starom, ionak mi već sad govori da nisam normalna :D[/QUOTE]

zašto? :rofl:

Petra277
07.09.2011., 23:21
Evo, ja sad probala pogledat 3. epizodu, otvori mi, stavi sliku njih dvoje, a sa strane piše cijena 2,90 :ne zna:

Filip je fkt car, slažem se :s

Jesi registrirana na oyo?

Eysan
07.09.2011., 23:25
Ne daju nama koji smo vani da gledamo seriju... :503::503:

Nova tv :o:o:o:503::503::503:

(zasto nema vise onog smajlica sto pokazuje srednji prst? to nova tv itekako zasluzuje) :durica

Zgčanka
07.09.2011., 23:29
Ok, mental note - ne gledati Larin izbor sa starom, ionak mi već sad govori da nisam normalna :D

zašto? :rofl:[/QUOTE]

Hahaaha, mislim da sam već jednom rekla da svaki put kad se pojave njih dvoje imam osmijeh od uha do uha i proizvodim neartikulirane glasove...ko da vidim svog dečka po prvi put :cerek:

Zgčanka
07.09.2011., 23:29
Jesi registrirana na oyo?

Da, upravo sad gledam 2.epizodu :D

Petra277
07.09.2011., 23:33
Da, upravo sad gledam 2.epizodu :D

A nemam pojma zasto ti trecu naplacuje!??

Zgčanka
07.09.2011., 23:35
A nemam pojma zasto ti trecu naplacuje!??

Evo, proradilo...al 4. mi i dalje naplaćuje ://

Iz 3. epizode: Pa jel ti ja izgledam ko vidoviti MILENKO, bogati? :rofl::lol::rofl::lol:

Chloe_
08.09.2011., 00:55
bijah spremna dati 4,90 kn za 5. epizodu da je sad pogledam (volim biti čovik ispred svog vrimena :herceg-ovski dalmatinski: ) ali oyo šteka :mama:

lara.
08.09.2011., 02:04
Ma pusti oyo... :mig:

lukaXXkralj
08.09.2011., 02:11
meni mater i sestre gledaju,ja gleda 3min i svršia na ovu Laru,boginja je! :)

blenta
08.09.2011., 07:15
A šta kažete na Nelu i njenu masažerku Limun? :lol: Ta scena je bila toliko apsurdna da sam rikavao od smijeha. :lol:
'Ko joj kriv što je došla u zemlju gdje se zove ka' kiselo voće? :rofl:

Umirala sam na scenu s njim i one dvije - ''Ruka ruku mije...s naglaskom na milovanje. Haha, šta si se usra', nećemo ti ništa.'' :lol:

Rekla sam ja da su njihove scene za iščekivanje. Luđakinje.

Dobar mi je Maro, a i Tonči napreduje. Uči od sina:D

Pa ne želi ni on biti mućak od čovjeka.

Današnja epizoda je bila stvarno super! baš san uživa...
Dijalozi su odlični i gluma jako dobra i uvjerljiva čak i Kumrićka je danas bila uvjerljiva u ulozi razmaženog bogatog derišta... - I mislim ako bi mogli srediti da dobije otkaz, čisto onako iz pedagoških mjera. Umra san od smija na to...
Meni ta Kumrićka baš paše u tu ulogu. Elem, ima li negdje clip njenog sata vožnje? Valjala sam se na njene provale danas. Vožnja, pa prijedlog pedagoških mjera i onda opijanje u vrtu. U toj zadnjoj sceni mi je još najbolje bilo kako je trkeljala onoj svojoj priji i umjesto zareza ispalila "Moram ići" kad je ugledala Maru. Sitnica, ali ja sam se odvalila.

meni je tonći glavna faca :s:s:s
čovjek ima tako dobar glas :D
Istina. :s

Lenny Angels
08.09.2011., 07:19
Doris je jednom rekla da bit izbora nije izmedu dva muskarca, vec
izmedu muskarca i karijere. ;)

Jedva cekam 10. mjesec kad cu doma i da mogu gledati seriju, naravno najvise radi svoje sugradanke. :cerek:.

Inace, tada se serija jos nije pocela prikazivati, ono 5-6 mjesec kad je snimanje tek pocela, onda kad bi netko pita cacu od doris koliko dice ima, on kaze da ima troje, dvoje normalne i jednu glumicu. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

_Lolita_
08.09.2011., 07:22
Selim se u Split!

:lol::lol:

Već vidim da slijedi invazija na Split, ko lani na Istanbul kad je Šehica bila in. :lol:

Oh, zaboravila sam Filipa Juričića. Njegov dalmatinski me iznenadio.
Ka da se rodija ovdi. :rofl:

garfield01
08.09.2011., 07:46
i zato mi se ne sviđa naziv serije, Larin izbor , ma kakav izbor, evo već mi živci na 100 kad znam da će birat između njega i još jednog :503:

Možda još dvojice. :D Možda Jakov, Maro i Dinko. :D

Doris je jednom rekla da bit izbora nije izmedu dva muskarca, vec
izmedu muskarca i karijere. ;)

Aha. Nela će imati prste u svemu. :D

amalka33
08.09.2011., 07:56
u najavnoj špici tamo gdje drži dijete, Lara je u crnini...već vidim scenarij...brod je nestao na moru....udovica...:(

Katara
08.09.2011., 08:50
Ne znam kad sam se zadnji put ovako nasmijala na neku našu sapunicu... Stvarno se sve bolji i bolji.
Stvarno me iznenadio Filip Juričić, definitivno, najuvjerljiviji od kontinentalaca, a uloga mu je fenomenalna
I bogati plaču :rofl::lol: Gas, gas :lol:
Baš me zanima što će biti kada sazna tko je tuka

I Tonči u bijednom pokušaju da mu Nela vrati muda, ali uzalud... :rofl: On vileni za većerom, a Nela neipresionirana :rofl:
Limun :rofl:
Nakon ove serije, kad god čujem ovu pjesme sjetit ću se Nele :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=VAr79jr2_tg

Pijana bahata razmažena Nikol je mnogo podnošljivija od trijezne bahate razmažene Nikol. Nadam se da njen lik očekuje velika transformacija.

Mislim da bi Stefan mogao glumiti Nelinog ljubavnika ili tak nešto :ne zna:

plava_princeza
08.09.2011., 10:14
ako je za vjerovati wikipediji - popis likova i glumaca

http://hr.wikipedia.org/wiki/Larin_izbor

Anavi=)
08.09.2011., 10:16
'Ko joj kriv što je došla u zemlju gdje se zove ka' kiselo voće? :rofl:

Rekla sam ja da su njihove scene za iščekivanje. Luđakinje.

Pa ne želi ni on biti mućak od čovjeka.

Meni ta Kumrićka baš paše u tu ulogu. Elem, ima li negdje clip njenog sata vožnje? Valjala sam se na njene provale danas. Vožnja, pa prijedlog pedagoških mjera i onda opijanje u vrtu. U toj zadnjoj sceni mi je još najbolje bilo kako je trkeljala onoj svojoj priji i umjesto zareza ispalila "Moram ići" kad je ugledala Maru. Sitnica, ali ja sam se odvalila.

Istina. :s

:lol: da, meni je definitivno bolja od predhodni epizoda, pogotovo u vrtu!

A the best (osim Limuna) ''znači istina je. i bogati plaču.'' :lol:

capeverde
08.09.2011., 10:22
daaaaa to sam zaboravila!!! i bogati plaču!!!! :rofl: :rofl: :rofl:

Zgčanka
08.09.2011., 10:27
ako je za vjerovati wikipediji - popis likova i glumaca

http://hr.wikipedia.org/wiki/Larin_izbor

A znači, ženska u bijelom se zove Leila..dam se kladit da će ona muvat Jakšu :mad:

Lidiya
08.09.2011., 11:27
koja gledanost jučer i to za početak rujna :eek::eek: http://novatv.hr/clanak/novosti/larin-izbor-ponovno-najgledaniji.html

Uranovka
08.09.2011., 11:57
meni je Filip Juričić pravo osvježenje. moj je instruktor vožnje bio točno takav. ko da im je on dijaloge pisao :D

garfield01
08.09.2011., 12:07
meni je Filip Juričić pravo osvježenje. moj je instruktor vožnje bio točno takav. ko da im je on dijaloge pisao :D

:rofl:
Jesi li rekla tati da treba poduzeti pedagoške mjere? :rofl:

Koliko se sjećam, lik je u autu pustio Severininu pjesmu, a cura je poslije rekla kako je stalno puštao Thompsona. :D

Mislim da Veljača obožava Rozgu. Rozga je trebala pjevati u prvoj epizodi, jučer Rozgina pjesma. U ponedjeljak će sigurno opet biti Rozga. :D Trebala bi Rozga gostovati.

hope.cc
08.09.2011., 12:26
Jesi li rekla tati da treba poduzeti pedagoške mjere? :rofl:

Koliko se sjećam, lik je u autu pustio Severininu pjesmu, a cura je poslije rekla kako je stalno puštao Thompsona. :D

Mislim da Veljača obožava Rozgu. Rozga je trebala pjevati u prvoj epizodi, jučer Rozgina pjesma. U ponedjeljak će sigurno opet biti Rozga. :D Trebala bi Rozga gostovati.

huljić reklamira rozgu ;)
bio je i plakat na marmontovoj koncert jelene rozge:mig:

Chloe_
08.09.2011., 12:32
al forsiraju tu rozgu... jebote... pokušavaju nam valjda neke nesvjesne političke poruke u njenoj muzici poslat... isprat nam mozak.. nema drugog razloga zašto je baš svi moramo slušat *paranoid* drazi mi je thompson ČAK.

Zgčanka
08.09.2011., 12:34
[QUOTE=garfield01;35669211Mislim da Veljača obožava Rozgu. Rozga je trebala pjevati u prvoj epizodi, jučer Rozgina pjesma. U ponedjeljak će sigurno opet biti Rozga. :D Trebala bi Rozga gostovati.[/QUOTE]

Možda je to samo neki osvrt na hrvatsku realnost, svi su sad zaluđeni Rozgom :ne zna:

blenta
08.09.2011., 13:25
Nakon ove serije, kad god čujem ovu pjesme sjetit ću se Nele :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=VAr79jr2_tg

:rofl: :top:

A što je tim odvojenim sobama Nele i Tončija? Ako rjeđe dobije, više će to cijeniti?

Nela kakva je da je, očito postiže svoje ciljeve. Eto, u opisu lika piše da je Jakšu slala van i da ga odvoji od babe kojoj je bio privržen. Mislim da joj riječ nije rekao otkad se vratio.

I jel Nikol popalila Larinu haljinu kad je bila kod nje? Hoće to biti neki motiv kroz cijelu seriju? :confused: Nije mi baš najjasnije što je morala priju izvlačit' iz škole. Možda da joj pomogne složiti Super Spy outfit?

babarogica
08.09.2011., 13:35
Nije mi loša serija, pomalo se navlačim, nažalost...a nema pomoći.....herceg mi je bolji nego šta sam mislila da će biti, nisam ga dosad doživaljavala baš....lara je baš slatka, a ona mala plava je naporna, ono kolutanje očima, baš nekako tipično za razmaženku :504:

dje-CAk
08.09.2011., 13:36
Jeste primjetili da se autoškola zove Malo vitra??? HAHAHA HAHA HA HA :ROLF: :ROLF: (Sanader)

palmanova
08.09.2011., 13:39

P.S. Svega 4 epizode, a već preko 1000 postova...dobro smo počeli. Čestitam:)

Hm, mislim da je ipak Herceg za to najzaslužniji, da poljubac nije bio onakav kakav je bio (obećavajući) :cerek:, sve mi se čini da bismo mi bili na pola od toga... :rolleyes:

XXlunaXX
08.09.2011., 13:45
Ja ne mogu vjerovat da mi se neka naša serija toliko svidjela. Nisam mislila da ću to dočekat... Sad iščekujem današnju epizodu. Šteta što nema i petkom.

blenta
08.09.2011., 13:49
Jeste primjetili da se autoškola zove Malo vitra??? HAHAHA HAHA HA HA :ROLF: :ROLF: (Sanader)

Jesam. To sam zaboravila spomenuti između svega ostalog. :lol:

Gledam malo opise likova i malo su se zaje...

BLANKA ZLATAR, 50
DINKO ZLATAR, 35

nije nemoguće da ga je rodila s 15, ali po sceni s Juragom jučer bilo je zaključiti da je ostala trudna na faksu ili brzo nakon što ga je završila.

dje-CAk
08.09.2011., 14:02
Jesam. To sam zaboravila spomenuti između svega ostalog. :lol:

Da, između svega ostalog... :lol: Stvarno paze na detalje.

Gledam malo opise likova i malo su se zaje...

nije nemoguće da ga je rodila s 15, ali po sceni s Juragom jučer bilo je zaključiti da je ostala trudna na faksu ili brzo nakon što ga je završila.

Pa može, imali smo mi u osnovnoj jednu koja je u osmon rodila. Btw, bili su mladi, on se biće ni ne sića tog diteta. :NE ZNA:

blenta
08.09.2011., 14:07
Ma da, ali ona se odlučila predavati u glazbenoj školi umjesto da se okuša kao koncertna pijanistica zato što je bila trudna. Pa nisu joj nudili mjesto profesorice kad je imala 15 godina. Lako za to mrtvo slovo na papiru ako isprave u samoj seriji. Malo smanje dinkove godine i sve pet.

Jay&AmberFan
08.09.2011., 14:10
Da, te godine su smiješne. Pogotovo jer Bruna Bebić-Tudor (Blanka) ne izgleda ko da ima 50... a bogme ni Juričić ko da ima 35. Ko da je bio problem napravit 45 i 25-26.

Al šta ja govorim kad bi mi bi trebali popušit i da je Ecija rodila Hercega. :kava:

Anavi=)
08.09.2011., 14:18
:Nije mi baš najjasnije što je morala priju izvlačit' iz škole. Možda da joj pomogne složiti Super Spy outfit?

ajme riknula sam na kombinaciju.. dignuta kragna balonera, šešir, cvike, mala se uživila :D

a prejadno mi je kako joj je pokupila haljinu, neš ti što Nikol treba ičija odjeća.. ili možda ima neki plan?

naziv autoškole :lol:

m_m
08.09.2011., 14:21
Baka (Marija Kohn) je VRHUNSKA! Lik je carski, carica u odnosu s Nikol, a tek odnos s Nelom, kad joj se suprotstavlja... S druge strane i dobra, draga, glas razuma :cerek:

Zgčanka
08.09.2011., 14:23
Hhahhahahhahha, Malo vitra :lol::lol: Preludo!!

palmanova
08.09.2011., 14:25
Ova Nela me, po ponašanju i svjetonazoru, podsjeća na Elenu iz Staklenog doma. Jedino što nema ljubavnika...:rolleyes:

Anavi=)
08.09.2011., 14:39
Ova Nela me, po ponašanju i svjetonazoru, podsjeća na Elenu iz Staklenog doma. Jedino što nema ljubavnika...:rolleyes:

Hmmm, bilo bi prefora da ga ima :)

dje-CAk
08.09.2011., 14:41
Hmmm, bilo bi prefora da ga ima :)

A možda dođe, ko zna??? :NE ZNA:

Jay&AmberFan
08.09.2011., 14:48
"Larin izbor" (slov. Larina izbira) od 12.9. na POP TV-u od 16:35 h. :mig:

http://www.shrani.si/f/22/Hv/4WXZi4ny/untitled.png

Nicole_Lilly
08.09.2011., 15:05
Dakle, u intru Lara u crnini nosi dijete koje joj uzima Nela. Ako je ideja krenula od Odiseje, pretpostavljam da Jakša onda odlazi na brod, dolazi do nesreće, svi misle da je poginuo...a Lara vjerno čeka.

Mislim, nagađam samo, jedva čekam večerašnju epizodu. :cerek:

Anavi=)
08.09.2011., 15:07
A možda dođe, ko zna??? :NE ZNA:

Nadam se :)

Pa da ju Lara uhvati s njim :D

capeverde
08.09.2011., 15:12
netko je pitao šta je nikol tražila od prije. ja sam shvatila bjanko ispričnicu od njezine mame doktorice tako da može markirati i otići razbiti lari stan glupača

Estrella Azul
08.09.2011., 15:35
Ja baš gledam reprizu.

Nikol. :503: :503: Užaaaaas.

Anđela mi je opet genijalna, kako odgovara Neli. :rofl: Mada ni ona njoj ne ostaje dužna. :kava:

garfield01
08.09.2011., 15:36
u najavnoj špici tamo gdje drži dijete, Lara je u crnini...već vidim scenarij...brod je nestao na moru....udovica...:(

I on se, kao Odisej, vraća nakon deset godina?

al forsiraju tu rozgu... jebote... pokušavaju nam valjda neke nesvjesne političke poruke u njenoj muzici poslat... isprat nam mozak.. nema drugog razloga zašto je baš svi moramo slušat *paranoid* drazi mi je thompson ČAK.

A prije izbora će neke stranke spominjati. :D

Ma moguće je, samo što glumci izgledaju mlađe. :D

Dakle, u intru Lara u crnini nosi dijete koje joj uzima Nela. Ako je ideja krenula od Odiseje, pretpostavljam da Jakša onda odlazi na brod, dolazi do nesreće, svi misle da je poginuo...a Lara vjerno čeka.

Pa onda će sigurno biti ovako:
Ona će ostati trudna i to neće njemu uspjeti reći jer će on biti na tome putovanju ili će se taman posvađati. (A mislim, standardo kao u svim serijama). Ona rađa i njega čeka, čeka, čeka. On se nakon x godina vraća, ona je udana ili ima dečka i on ne vjeruje da je to dijete njegovo.

Zanimljivija mi je Odiseja. Uništavaju mi jedno od omiljenih djela. :rospija:

Nicole_Lilly
08.09.2011., 16:25
Spojlere na podforum spojleri, već je otvorena tema.

08.09.2011., 17:06
Da, te godine su smiješne. Pogotovo jer Bruna Bebić-Tudor (Blanka) ne izgleda ko da ima 50... a bogme ni Juričić ko da ima 35. Ko da je bio problem napravit 45 i 25-26.

Al šta ja govorim kad bi mi bi trebali popušit i da je Ecija rodila Hercega. :kava:

Fkt Juricic ne izgleda kao da ima 35 godina, a i inace ih ima samo 30. :D Mada sam ja mislila da je on jos mladji.

Jasa ima 25.. Znaci nema sanse da je izmedju njih dvojice 10 godina razlike.

Tu su bas napravili propust.

Stvarno me iznenadio Filip Juričić, definitivno, najuvjerljiviji od kontinentalaca, a uloga mu je fenomenalna
I bogati plaču :rofl::lol: Gas, gas :lol:
Baš me zanima što će biti kada sazna tko je tuka

Pijana bahata razmažena Nikol je mnogo podnošljivija od trijezne bahate razmažene Nikol. Nadam se da njen lik očekuje velika transformacija.

:lol: :lol:

I bogati placu. Prejak je !
Volim onakve ljude.

Nisam mislila da ona uopste moze biti podnosljiva, al upravu si. :D

Estrella Azul
08.09.2011., 17:09
Uf, ja sam očito propustila najzanimljiviji dio, šteta.

pipa
08.09.2011., 17:34
Ja pogledala reprizu i uzivala u epizodi :cerek:

Kako su cure u agenciji pomogle Lari i Jaksi bas su divne
nisam to ocekivala od njih.

Tonci odlican kako je odrusio Neli i Nikol :mig:
a tek Jaksa majci bravo :s:s

Juricic car i njihove fore Nikol kako joj je spustao odusevila sam se :top:

I ja jedva cekam vecerasnju epizodu :cerek: :cerek:

blenta
08.09.2011., 17:41
I on se, kao Odisej, vraća nakon deset godina?

Ako je suditi po malom, ja bi prije ciljala na pet godina izbivanja.

Moraš biti fin da te se pomiluje. :D

08.09.2011., 17:46
A jest ova Larina prijateljica lajava, malo mi ide na zivce. Samo mlati onim jezikom.

pipa
08.09.2011., 17:57
Meni je bas fora kako samo prica i ne da nikome do rijeci :rofl: :rofl:

Kad su bile na picu Lara ne zeli nista reci ali ona sve izbrblja :lol: :lol:

Katara
08.09.2011., 18:03
:rofl: :top:

A što je tim odvojenim sobama Nele i Tončija? Ako rjeđe dobije, više će to cijeniti?

Nela kakva je da je, očito postiže svoje ciljeve. Eto, u opisu lika piše da je Jakšu slala van i da ga odvoji od babe kojoj je bio privržen. Mislim da joj riječ nije rekao otkad se vratio.

I jel Nikol popalila Larinu haljinu kad je bila kod nje? Hoće to biti neki motiv kroz cijelu seriju? :confused: Nije mi baš najjasnije što je morala priju izvlačit' iz škole. Možda da joj pomogne složiti Super Spy outfit?

:lol: čovjek ipak ima bolesno srce... :kava: :rofl:

Da, Nela postiže svoje ciljeve, i uopće me ne čudi kako je uspjela izgurati onu naivnu Blanku. Nadam se da Nela ima neku zanimljivu priču koja bi objasnila njeno stanje uma....

garfield01
08.09.2011., 18:08
Spojlere na podforum spojleri, već je otvorena tema.

Spojleri bi bili da otkrivamo radnju i da znamo što će biti. Samo nagađamo što bi moglo biti prema uvodnoj špici. :kava:

Jay&AmberFan
08.09.2011., 18:09
Spojleri bi bili da otkrivamo radnju i da znamo što će biti. Samo nagađamo što bi moglo biti prema uvodnoj špici. :kava:

To je Nicole upozorila na sada već izbrisane spoilere gdje je jedan član rekao nešto iz buduće radnje. :)

garfield01
08.09.2011., 18:11
To je Nicole upozorila na sada već izbrisane spoilere gdje je jedan član rekao nešto iz buduće radnje. :)

Aha. :D U redu.

m_m
08.09.2011., 18:11

Stvarno su ugodno iznenadile!!! Čudno... Al uživao sam.. Baš su onako ipak dobre :D:D

pipa
08.09.2011., 18:15
Nakon one scene kad su bile odvratne prema Lari
ugodno iznenadjenje :cerek: :cerek:

nadam se da ce takve i ostati jedino im Nela moze raditi probleme :503:

Lenny Angels
08.09.2011., 18:24
Jos ne gledam seriju, ali gust mi vas je citati. Jedva cekam vidit Nicol. :))
Po ovom opisu: sesir i baloner podsjetila me na Sherlock Holmes-a. :)

Cini se da ce ovaj smajlic :503: biti smajlic teme, svaki drugi post je on. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

dr.Tooth
08.09.2011., 18:27
Malo sam se bolje ''uvukao'' u seriji i mogu reči da sam ''uvučen''... Sviđa mi se, baba mi je carica, kako je čestitala Perišinu što se izdera na malu, Nikolčica mi je isto super, mislim ono ne preglumljava mi previše. Lara i Jakov su mi skroooz simpatični, Nela je prava vještičetina. Ona Larina prijateljica mi je super :s

Estrella Azul
08.09.2011., 18:37
Ane je i meni odlična, toliko sam joj se nasmijala danas.

Lidiya
08.09.2011., 18:54
lara uvjerljivo vodi u anketi http://www.24sata.hr/anketa/koja-je-vama-telenovela-bolja-ruza-vjetrova-ili-larin-izbor-234001 :top:

Zgčanka
08.09.2011., 19:14
Ajme, jedva čekam današnju epizodu...svake dvije sekunde gledam na sat, ubija meeee! :503:

Nadam se da će i danas biti komičnih scena, ali i :grli::love::K

lara.
08.09.2011., 19:35
Još 24 minute.. :cheer::cheer:

Zgčanka
08.09.2011., 19:39
Još 24 minute.. :cheer::cheer:

Sad mi stara uleti u sobu sva živčana da kad će više počet taj LAURIN izbor :rofl::rofl:

lara.
08.09.2011., 19:44
hahah svi smo se navukli.. :)))

capeverde
08.09.2011., 19:46
Sad mi stara uleti u sobu sva živčana da kad će više počet taj LAURIN izbor :rofl::rofl:

LAURA, tako je netko rekao u prošloj epizodi, ne znam tko, nela mislim :rofl:

Zgčanka
08.09.2011., 19:47
Baš smo se žešće navukli...brijem da je mojoj staroj ovo prva sapunica koju gleda još od Esmeralde onak...mislim da to sve govori :D

m*alanna
08.09.2011., 19:51
Meni je uvijek baš žao kad završi epizoda, definitivno bi mi baaaš sjelo da jedna traje ono sat i pol, dva, taman. :)
Ne mogu vjerovat da sam se toliko navukla, ali jedva čekam da počne! :D

lara.
08.09.2011., 19:57
oćee li to...

evo ga.. nadam se bez uvoda..:D

topiiiim seee ovdjee

pipa
08.09.2011., 20:08
Uffffff koji pocetak :kava: :kava: :kava:

gotova sam :bara:

Jay&AmberFan
08.09.2011., 20:08
oćee li to...

evo ga.. nadam se bez uvoda..:D

topiiiim seee ovdjee

Ja snimio pa ću pravit sličice :raspa:

lara.
08.09.2011., 20:09
slikiceee.. :cheer::cheer:

ajme i oni uvale reklame, maršš :503:

capeverde
08.09.2011., 20:10
off topic pitanje što znači ovaj emotikon: :kava: :kava: :kava: ?

pipa
08.09.2011., 20:12
Jedva cekam slikice :cerek: :cerek: :cerek:

A ocekivala sam reklame tako uvijek bude kod njih :504:

Bit ce svasta ufffffff :raspa: :raspa:

lara.
08.09.2011., 20:12
da piješ kavu. :kava:

capeverde
08.09.2011., 20:15
kao dosadno ti je pa moraš piti kavu? jer meni je ova ljubavna prva bila jako uzbudljiva zato pitam

lara.
08.09.2011., 20:28
ajme ova nikol mi je postala simpatična.. smiješni su :rofl:

lara.
08.09.2011., 20:32
daj masni su vam prsti:lol: rikavam..

S.N.O.B
08.09.2011., 20:43
Ne znaš ni prozor otvoriti :lol:

Znam te puško kad si pištolj bila :lol: :lol:

Dobro glumi Juričić . A ovaj Herceg je sav umjetan nešto ...

capeverde
08.09.2011., 20:58
imaš inteligenciju školjke!!!!!!!!!! :rofl: :lol: :s

lara.
08.09.2011., 21:01
ajme dinko :horor: nasilnik.. :mama:

koji završetak.. tatice :W

Uranovka
08.09.2011., 21:01
jebali ih diplomati na Plješivici dvije sekunde nakon ključne, završne scene....

Lidiya
08.09.2011., 21:03
kraj :s:

Nicole_Lilly
08.09.2011., 21:03
Juričić je izvrstan. Ali lik mu je takav drkadžija...čini me nervoznom koliko se dere.

Lara i Jakov :mikrocerek: , samo, prekratko su mi scene njihove trajale. :zubo:

amalka33
08.09.2011., 21:04
Filip je odličan...:D nisam se nadala da će biti tako dobar...
Herceg se uopće ne snalazi, kao da ima štap u guzici...:mig:

Zgčanka
08.09.2011., 21:05
imaš inteligenciju školjke!!!!!!!!!! :rofl: :lol: :s

Hahahhahha :rofl:

Predivna epizoda, definitivno je gledam opet na oyu!

Ajme, pogledi, kissači, grli grli...svaki put mi se u trbuhu stisnulo :cerek:

A ono igranje u moru, preslatko!! :cerek::cerek::cerek:

Definitivno su mi najbolji naš par...:mikrocerek:

Juričić je fkt car, tip genijalno glumi, sjeo mu je lik sam tak...

Ajme, ko će sad izdržat do pon?? :503:

capeverde
08.09.2011., 21:06
kakva epizoda srce mi je u grlu! :eek:

Estrella Azul
08.09.2011., 21:07
@Nicole, slažem se. Baš lijepe scene Jaše i Lare, stvarno šteta što su tako kratko trajale, no preslatki su bili. :cerek:

I meni je Nikol postala smiješna, umirem na scene s njom, ona s Marom. :rofl: Još svađa s Dinkom. Taj Dinko je zapravo prvoklasna seljačina, ali ga Juričić tako dobro glumi, stvarno je izvrstan. Još onaj kraj. :s

XXlunaXX
08.09.2011., 21:07
Odlična je serija! Super su mi bile scene na moru. Trebaju što više snimat na otvorenom. Juričić mi je odličan, a tek Nikol... Njen lik je baš spaljen, a i cura dobro glumi, prava umišljena bogatašica.

Nicole_Lilly
08.09.2011., 21:08
Ajme, da, sutra nema serije! :mad:

Scene u moru su bile super. ''Ti si lud.'' - ''Da. Lud za tobom.'' :cerek:

Meni su se oboje sad već super uhodali. Njegova frizura me malo smeta. :zubo:

Jay&AmberFan
Šta je, 'oćeš da ti otac plati terenca da gaziš ljude naokolo? :rofl:

Dinko je strašan, al ga Juričić glumi za klanjat. :s

Zgčanka
kakva epizoda srce mi je u grlu! :eek:

Drito to :top:

Dulce_Marina
08.09.2011., 21:09
baš je bila dobra epizoda danas..
Umrla san sa Nikol i Dinkon:lol::lol:
Jaša i Lara:cerek::cerek:

pipa
Opak je Dinko pravi nasilnik :503:

Bas mi je bilo zao zene kad ju je primio za kosu i derao se na nju :(

Baka Andjela :cerek:
kako se nasmijala kad je Tonci oprao Nelu :rofl:

Znam te pusko kad si pistolj bila :lol::lol:

Jakov i Lara :mikrocerek:

premedeni su :cerek:

Herceg :kava: :kava:

Nicole_Lilly
Baš da. Gledam njegove scene i ono, ostajem paf. Mislim, znala sam da će biti dobar, ali ovoliko... :s I naglasak mu je odličan.

Btw, ona što mu ženu glumi...gdje smo je već gledali?

capeverde
08.09.2011., 21:10

ako je taj momak iz zagreba onda :s za dalmatinski

Estrella Azul
08.09.2011., 21:11

E, da, to je baš bilo :lol: . Imao je Dinko već izjava danas, ja sam umirala. :lol:
Čini se kao vrlo kompleksan lik i to mi se sviđa.

A, Anđela mi je tako dobra, one scene u kuhinji s Kike i Nelom. :rofl:

I slažem se, Nicole, Juričiću je naglasak predobar, totalno mu je sjela ova uloga.

Znam te pusko kad si pistolj bila :lol::lol:

Hahah, da. :lol:

Jay&AmberFan

"Sve je otišlo kvragu nakon 100-e epizode". :mig: A glumila je i Hercegovu curu u "Dolini".

http://hr.wikipedia.org/wiki/Marija_Tadi%C4%87

Zgčanka
Baš da. Gledam njegove scene i ono, ostajem paf. Mislim, znala sam da će biti dobar, ali ovoliko... :s I naglasak mu je odličan.

Kaj nije ona glumila Hercegovu zaručnicu u Dolini sunca? Btw, i mene iritira friz :D

Nicole_Lilly
ako je taj momak iz zagreba onda :s za dalmatinski

Je, čistokrvni purger.

08.09.2011., 21:12
aaaaa .. ova glupa Nikol :504:
Koja losa gluma, ono kad je zinula .. katastrofa
I ona ce nekome busiti gume, razmazeno deriste. Koliko god da je on bio odvratan prema njemu kako ne razmislja da on ipak zivi i od toga i da mozda nema para da kupi novu gumu. Uff, ja bi nju poslala da sta radi, da joj se dupe zacudi. :504: :504:
I jest naporna, navalila na onog sto mu nikako da zapamtim ime i Bog. Oce ona njega i briga nju jel se on slaze ili ne, uff..

A Juricicu svaka cast. Stvarno covjek predobro glumi. :top:
I definitivno najbolji naglasak ima od njih sviju.
Kad se sjetim njega u ulozi Marka Marulica, onako njeznog i finog i sad ovdje kao divlji, i obje mu uloge super stoje. :top:

Dinko je malo pretjerao s onim izderavanjem na mater i zenu. Al mi ga je ipak bilo zao kad joj se jadao, kako su oni vatromete palili dok je on rodjendan slavio uz pokvarenu pec.
Al mi je bilo drago kad se derao na malu i kad joj je samar opalio, trebao je i jace. :D

Znam te pusko kad si pistolj bila. :rofl:

I baba mi je luda kad udje u sobu i zahuci ko sova. :lol::lol:

A Lara i Jasa na jahti su mi bili preslatki. :cerek:

capeverde
08.09.2011., 21:12
Herceg :kava: :kava:[/QUOTE]

pipa molin te šta znači ta kava nikako da mi netko objasni :503:

Nicole_Lilly
08.09.2011., 21:13
Zgčanka - najbolji friz je bio kad je bio u moru, ove šiške su mu bleh. :zubo:

"Sve je otišlo kvragu nakon 100-e epizode". :mig: A glumila je i Hercegovu curu u "Dolini".

http://hr.wikipedia.org/wiki/Marija_Tadi%C4%87

Jao da, SĆBD i onu što se udala za njega pa ih je Eva slušala iz susjedne sobe. :rofl:

Hvala! :mig:

capeverde
08.09.2011., 21:13
a nela kad je rekla "tko ste vi svemirska policija?" :rofl:

08.09.2011., 21:15

Glumila je u "Sve ce biti dobro" sekretaricu od Matka.

Zgčanka
08.09.2011., 21:15
E, kaj nije neko reko gifove stavit, ili slikice? :)

Hahahhahha, definitivno...mislim, ko da je gel za kosu tak skup :/

Lidiya
08.09.2011., 21:17
najjače mi je kad je onaj šta čekao blanku bio u nekom kafiću na jarunu :rofl:

inače odlična epizoda,zasad najbolja. postalo je napeto,a i vidi se da se radnja tek počela razvijat.

Zgčanka
08.09.2011., 21:18
najjače mi je kad je onaj šta čekao blanku bio u nekom kafiću na jarunu :rofl:

inače odlična epizoda,zasad najbolja. postalo je napeto,a i vidi se da se radnja tek počela razvijat.

A zato je to meni djelovalo poznato :rofl::lol:

lara.
08.09.2011., 21:18
ja ću popizdit s ovom serijom, obožavam je... :cerek: sad čekat do pon.. :503:

palmanova
08.09.2011., 21:19
Eto,... gotovo je...Juričić je preuzeo glavnu ulogu u ovoj seriji...:top:samo zbog njega dalje gledam :D

U odnosu na njega, Herceg mi je čisto bljedilo... neka se samo što više ljubi pred kamerama...:cerek: nek ne priča previše...:rolleyes:

Jay&AmberFan
08.09.2011., 21:20
E, kaj nije neko reko gifoe stavit, ili slikice?

Nego, evo razgovora na palubi s početka epizode:

http://www4.slikomat.com/11/0908/u6-Larin-.jpghttp://www4.slikomat.com/11/0908/ak1-Larin-.jpg

http://www4.slikomat.com/11/0908/3ku-Larin-.jpghttp://www4.slikomat.com/11/0908/cfv-Larin-.jpg

http://www4.slikomat.com/11/0908/st5-Larin-.jpghttp://www4.slikomat.com/11/0908/7od-Larin-.jpg

http://www4.slikomat.com/11/0908/el8-Larin-.jpg

Nicole_Lilly
08.09.2011., 21:21
U odnosu na njega, Herceg mi je čisto bljedilo... neka se samo što više ljubi pred kamerama...:cerek: nek ne priča previše...:rolleyes:

Da, u prvoj su nam dali full on, lukavo...a danas sve iz daljine. :rofl:

Meni je Herceg baš ok. Prirodan. Svima su im nekako baš sjele uloge. :ne zna:

Zgčanka
08.09.2011., 21:22
ja ću popizdit s ovom serijom, obožavam je... :cerek: sad čekat do pon.. :503:

Mislim da ću gledat svih 5 epizoda na oyu svakodnevno :cerek::cerek:

capeverde
08.09.2011., 21:24
zašto serija ne ide i petkom?

Jay&AmberFan
08.09.2011., 21:25
Ja sam rikavao na onu scenu kad Tonči popizdi na Nelu u spavaćoj sobi. :rofl:

Novu TV bi očito ubilo da prikaže završnu špicu... ovo smanjivanje slike pred kraj je za upucat se. Ajd kad rade to na stranim serijama, al na vlastitom proizvodu :503:

lara.
08.09.2011., 21:26
divni, divni su... i kako ga lara gleda, stvarno kao da ima nešto.. :cerek:

Zgčanka
08.09.2011., 21:26
zašto serija ne ide i petkom?

Ha, opet neka pizdarija s Nove...tak je bilo i s Najboljim godinama (srećom, to nisam gledala). Dobro da mi to nisu napravili s Asi, inače bi bilo :Snajper:

capeverde
08.09.2011., 21:30
Novu TV bi očito ubilo da prikaže završnu špicu... ovo smanjivanje slike pred kraj je za upucat se. Ajd kad rade to na stranim serijama, al na vlastitom proizvodu :503:

to mrzim kod nove tv još od prije ne mogu nikako da shvatim koja se logika krije iza toga da uništiš najnapetiji dio epizode

marina lombardo
08.09.2011., 21:30
Odlična epizoda danas:s

Filip Jurčić u ulozi Dinka je fenomenalan, rastura :top::klap:.

Što se tiče Hercega, meni je on sasvim ok. Ne bih rekla da je umjetan, samo da u nekim scenama stvarno dobro glumi, u drugima malo manje, ali Doris i on kao par su pun pogodak. Kemija je tu, poljupci su tu, premedeni su zajedno i uživam u njima. mikrocerek:.

Tonči, Nela, baka Andjela,i ostala ekipa...ma svi su mi danas bili odlični.

Šta reći nego da jedva čekam pon, a sutra obvezno gledam reprizu:D

Zgčanka
08.09.2011., 21:32
to mrzim kod nove tv još od prije ne mogu nikako da shvatim koja se logika krije iza toga da uništiš najnapetiji dio epizode

Hhhhahhahaha - Bok, tata...a pogled ubit ću te i pojest za doručak:rofl:

capeverde
08.09.2011., 21:35
Ja sam rikavao na onu scenu kad Tonči popizdi na Nelu u spavaćoj sobi. :rofl:

:503:

ja moram da priznam da po prvi put imam osjećaj u hrvatskoj sapunici da su scene SVE odrađene pažljivo . inače je 50% epizode u našim sapunicama uvijek bilo žbuka i tada sam prestajala da gledam. to su očito naučili od turaka ali neka su! ja sam volila i šeherezadu i ezela

Uranovka
08.09.2011., 21:35
Nego, evo razgovora na palubi s početka epizode:

http://www4.slikomat.com/11/0908/st5-Larin-.jpg
http://www4.slikomat.com/11/0908/7od-Larin-.jpg

i naravno da se u krucijanom trenutku pojavilo "provjereno" :facepalm:

pipa
08.09.2011., 21:36
Meni je Herceg odlican lezi mu uloga savrsen je :cerek: :cerek:

Mene je Dinko bas uplasio s tim deranjem
odlicno mu stoji ta uloga bad guya :s:s

Umirala sam od smijeha na njegove izjave Nikol :lol::lol:

a tek kad je vidio tko je ona i njegove reakcije :rofl:

@caperverde
Ne znam za druge a meni taj smajlic znaci da mi je vruce
kad ih gledam tako nesto :rofl: :rofl:

Slike su :mikrocerek:

Zgčanka
08.09.2011., 21:39
@ Uranovka - Hvala puno za slike!!!

Ajme, kak su slatki, ma! Topim se...razmišljam da iskopam neku staru kazetu i snimim si reprizu na vhs...ak još radi XD

silas2012
08.09.2011., 21:40
Dinko je najbolji lik u seriji :cerek::s

blenta
08.09.2011., 21:41
Nisu bez vraga Dinko i Nikol rođeni na isti datum. Vragu iz torbe ispali i jedno i drugo. Nekako Juričić još najviše digne malu. Zasad mi je najbolja u scenama s njim.

Uranovka
08.09.2011., 21:42
@ Uranovka - Hvala puno za slike!!!

Ajme, kak su slatki, ma! Topim se...razmišljam da iskopam neku staru kazetu i snimim si reprizu na vhs...ak još radi XD

nisu moje, od Jayja su :cerek:

al super su. jel se meni čini ili je Herceg malo s mukom podiže na onoj zadnjoj slici :D

Nicole_Lilly
08.09.2011., 21:42
ja moram da priznam da po prvi put imam osjećaj u hrvatskoj sapunici da su scene SVE odrađene pažljivo . inače je 50% epizode u našim sapunicama uvijek bilo žbuka i tada sam prestajala da gledam. to su očito naučili od turaka ali neka su! ja sam volila i šeherezadu i ezela

Točno to. Sve je nekako na mjestu.

i naravno da se u krucijanom trenutku pojavilo "provjereno" :facepalm:

Došlo mi je da gađam televizor.

Bilo mi je preslatko kako ju je odnio unutra, totalno su :cerek: .

marina lombardo
08.09.2011., 21:45
Ljudi, opraštam se od vas:( Došla sam samo nakratko prokomentirat epizodu, nisam mogla odoljeti. Vi nastavite vrijedno komentirat seriju, jer to i zaslužuje:) Laku noć. Idem da stvaram scenarij za idući tjedan u glavi:) Inače, slike su predobre.

Megi Pegi

Potpisujem. Odrađeno je vrhunski, na visokom nivou.
Svaka čast na scenariju.
Gluma Filipa Juričića je za Oskara, bez pretjerivanja. Ona scena s njim i Brunom Bebić, ne mogu još doć k sebi koliko je dobra.
Moram priznat da davno nisam vidjela tako dobru glumu u domaćoj tv produkciji.

Jay&AmberFan
Moram priznat da je Veljača (pardon Popović Volarićka) daleko dogurala od "Običnih ljudi" i "isusebože" dijaloga. :) Ne ponovilo se. :D

pipa
08.09.2011., 21:46
Krivoj osobi si se zahvalila Jay je zasluzan za slike :cerek: :cerek:

Sutra se repriza gleda obavezno to se ne propusta :cerek:

Meni je bilo premedeno kad je barba dosao i rekao Nasao si je
i kad je Jaksa pricao sve najljepse o njoj :mikrocerek:

capeverde
08.09.2011., 21:47
Nisu bez vraga Dinko i Nikol rođeni na isti datum. Vragu iz torbe ispali i jedno i drugo. Nekako Juričić još najviše digne malu. Zasad mi je najbolja u scenama s njim.

:) kako si to samo ulovila, legendo! to je to, očito neki vražji datum! :rofl:

justina
08.09.2011., 21:48
tko je ona u uvodnoj špici, jana milic, u bijeloj haljini, koji je njezin lik???

Nicole_Lilly
08.09.2011., 21:48
Ono kad su bili za ''kormilom'', kad ga je pitala jel' sad idu na SZ, jel' on njoj rekao nešto u stilu ''Moja si sad, znaš.'' pa ga je ona poljubila?

andyk
08.09.2011., 21:49
Epizoda na oyo i na tv nisu iste! Poljubac na početku na oyo je samo malo, kad ono krenulo na tv a ja gledam pa šta je sad to. Pa šta oni rade!!??
Herceg mi je super prirodan, a Doris ga gleda kao da stvarno nešto ima, ili se to meni čini?
A DINKO je legenda, skinuo je pravog Dalmatinca, ustvari meni su u ovoj seriji negativci jako dobri.

pipa
08.09.2011., 21:50
Joj Nicole ta scena je :cerek: :cerek: :cerek:

ma sve njihove scene su premedene bas su super par :cerek:

blenta
Moram priznat da je Veljača (pardon Popović Volarićka) daleko dogurala od "Običnih ljudi" i "isusebože" dijaloga. :) Ne ponovilo se. :D
Meni su Ratkajevi oduvijek dragi i tamo je bilo svakakvih bisera. Samo Lote je zlata vrijedila.

:) kako si to samo ulovila, legendo! to je to, očito neki vražji datum! :rofl:
Moj naklon. :zubo:

tko je ona u uvodnoj špici, jana milic, u bijeloj haljini, koji je njezin lik???
Imaš na spoilerima. ;)

Lidiya
Epizoda na oyo i na tv nisu iste! Poljubac na početku na oyo je samo malo, kad ono krenulo na tv a ja gledam pa šta je sad to. Pa šta oni rade!!??
Herceg mi je super prirodan, a Doris ga gleda kao da stvarno nešto ima, ili se to meni čini?
A DINKO je legenda, skinuo je pravog Dalmatinca, ustvari meni su u ovoj seriji negativci jako dobri.

istina i 1. epizoda je bila tako. na oyo.hr je bilo puno manje muzike,vidi se da su nešto izmjenjivali

Zgčanka
08.09.2011., 21:52
Moje isprike Jayu, fkt sry...slike su pre :D

Al fkt ima tolko kemije među njima, ne bi se čudila da se mala Pinčićka zatelebala lagano :lol:

One koje zanima ko je treba u bijeloj haljini, ta neka Jana, nek odu na spoilere :)

dje-CAk
08.09.2011., 21:52

E, dok još nisu počele ona i RV, ja san reka da virujen u Jelenu :S, al su me s onog foruma napadali. :lol:

Jay&AmberFan
08.09.2011., 21:54
Meni su Ratkajevi oduvijek dragi i tamo je bilo svakakvih bisera. Samo Lote je zlata vrijedila.

Lotte je zlata vrijedila, al meni su Ratkajevi samo malo bolji od OLJ-a. :D

Uz "Laru" jedina telenovela koju sam mogao gledat bez da se živciram od loše glume i blesavih dijaloga je bila "Pod sretnom zvijezdom" i prvih 100 epizoda "Sve će biti dobro". Ostalo šuć muć prolij.

Zgčanka
08.09.2011., 21:55
Meni je Veljača oduvijek bila antipatična, al skidam joj kapu na ovome...svaka čast...

tlcfan
08.09.2011., 21:57
evo i ja isto počela pratit seriju, i jako mi se sviđa.
prošla i ova epizoda su bile super.
smješna mi je bila nela u onoj sceni na početku kad je rekla da joj smeta miris "lipila" :rofl:

XXlunaXX
08.09.2011., 22:04
Baš me zanima kakve će biti reakcije na seriju kad se krene prikazivat u svim ovim državama kojima je prodana. Ovo je valjda prvi put da sam, ajmo reći, ponosna na našu seriju i zanima me hoće li se i drugima svidjeti. Samo da ju ne ureknemo s ovolikim hvaljenjem.

DrBoz39
08.09.2011., 22:10

Meni je Jelena uvijek bila kvalitetan scenarist, jako se dobro iskazala u Ratkajevima, a u ovome još bolje, dijalog serije je jako dobar.

Estrella Azul
08.09.2011., 22:14
ja moram da priznam da po prvi put imam osjećaj u hrvatskoj sapunici da su scene SVE odrađene pažljivo .

Slažem se, baš se vidi. Rekla bih da se puno pažnje pridaje detaljima, što mi je odlično.

@Jay, hvala na slikama, tj. SC-ovima, predobri su.

Po mom mišljenju se Herceg jako dobro snalazi u ovoj ulozi, isto bih rekla da je baš prirodan. Ovdje na glumu općenito i dalje nemam nikakvih primjedbi niti zamjerki. Samo neka oni nastave ovako.

Mora se priznati, Jelena i ekipa su zasad, čini se, napravili skroz dobar posao.

Ali, da, onaj Nelin pogled prema Dinku kad je došao u kuću. To je bilo :s .
Hahah, a Nikol ide bušiti gumu njegovog automobila šestarom! :lol:

Zgčanka
08.09.2011., 22:14
Meni je Jelena uvijek bila kvalitetan scenarist, jako se dobro iskazala u Ratkajevima, a u ovome još bolje, dijalog serije je jako dobar.

Al ne piše ona zapravo scenarij, kaj ne? Piše još troje, četvero njih, a ona samo nadgleda...negdje sam to pročitala :ne zna:

Chloe_
08.09.2011., 22:16

meni su ratkajevi bili najbolja hrvatska sapunica 1000 bolja od svih drugih, lara mi jos nije tamo ali tko zna

palmanova
08.09.2011., 22:17
Da, u prvoj su nam dali full on, lukavo...a danas sve iz daljine. :rofl:

Meni je Herceg baš ok. Prirodan. Svima su im nekako baš sjele uloge. :ne zna:

Pa eto, možda ćete reći da bogohulim, ali mene su današnje ljubavne scene malo razočarale :(, bile su mi slabije od onih iz prve epizode u kojoj su mi i sami pogledi bili ...:cerek:

Nekako, možda sam previše očekivala, kao da smo umjesto koraka naprijed dobili korak natrag...valjda ne misle i dalje tako...:rolleyes:

Sva sreća da je Juričić bio onako dobar pa je popravio cijeli dojam...:cerek:

Zgčanka
08.09.2011., 22:19
Ekipa, ima 4. epizoda na youtubeu :D

capeverde
Baš me zanima kakve će biti reakcije na seriju kad se krene prikazivat u svim ovim državama kojima je prodana. Ovo je valjda prvi put da sam, ajmo reći, ponosna na našu seriju i zanima me hoće li se i drugima svidjeti. Samo da ju ne ureknemo s ovolikim hvaljenjem.

a jesu već počeli na istoku? :rofl:

a šta se veljače tiče, ja nisan gledala obične ljude ona vanesa me toliko nervirala i nije mi scenarij bio bogznašto. ali ratkajevi su mi bili jedina hrvatska serija koju sam pogledala od početka do kraja kad se sjetim onog valenta pa lote pa bele i VILKA :cerek: pa karlo ratkaj pa i onaj vjenco pjesnik sve mi je to bilo jako dobro napisano i vrlo smiješno. stvarno je bilo provala koje sam mislila da je teško nadmašiti.
ALI ponavljam scene nisu bile odrađene do kraja ni režijski ni glumački ni snimateljski (ako se tako kaže) . ovdje jesu. i glupo mi je da ne ide petkom. zanima me što će dinko reći tati :lol:

Megi Pegi
Al ne piše ona zapravo scenarij, kaj ne? Piše još troje, četvero njih, a ona samo nadgleda...negdje sam to pročitala :ne zna:

Da, ne može nitko sam napisati toliko epizoda, to je fizički nemoguće. Ali u jednom intervjuu Jelena je nabrojala sve pisce i rekla kako svaka epizoda prođe kroz njenu ruku. Svaka čast curi:cerek:

Zgčanka
08.09.2011., 22:26
ALI ponavljam scene nisu bile odrađene do kraja ni režijski ni glumački ni snimateljski (ako se tako kaže) . ovdje jesu. i glupo mi je da ne ide petkom. zanima me što će dinko reći tati :lol:

Slažem se s tobom, meni je sve to nekako djelovalo umjetno, pogotovo glavni par Ratkajevih ( nemojte se uvrijedit fanovi). Sad kad Dinko porazbija pola ćaćine sobe :rofl:

Reuma
08.09.2011., 22:26
:duricaMeni je Veljača oduvijek bila antipatična, al skidam joj kapu na ovome...svaka čast...

I meni isto,ali zasada joj moram priznat da je doista dobro obavila svoj posao,valjda će i dalje serija teći zanimljivim tokom i raspletom.
A, posebno mi dobro glume: Ecija Ojdanić (Nela), Filip Juričić (Dinko),Bruna Bebić-Tudor (Blanka) i onaj Jakšin prijatelj....
Baš su me oduševili,a sa Dinkom umirem od smijeha,dobro je "skinio" karakter grintavog,fjakavog prigovarala agresivca i vječitog nezadovoljnika...kojemu je svako kriv,osim njega samoga....

blenta
08.09.2011., 22:29
Hahah, a Nikol ide bušiti gumu njegovog automobila šestarom! :lol:
:lol: Tako mi i treba kad sam prtljala po kuhinji u to vrijeme. Taj sam detalj propustila. :top:

capeverde
08.09.2011., 22:30
:durica

I meni isto,ali zasada joj moram priznat da je doista dobro obavila svoj posao,valjda će i dalje serija teći zanimljivim tokom i raspletom.
A, posebno mi dobro glume: Ecija Ojdanić (Nela), Filip Juričić (Dinko),Bruna Bebić-Tudor (Blanka) i onaj Jakšin prijatelj....
Baš su me oduševili,a sa Dinkom umirem od smijeha,dobro je "skinio" karakter grintavog,fjakavog prigovarala agresivca i vječitog nezadovoljnika...kojemu je svako kriv,osim njega samoga....

e baš si pravo opisala dinka :top:

Zgčanka
08.09.2011., 22:32
:durica

Misliš na Dojkića? Slažem se sa svime osim da on dobro glumi...meni možda čak nije stvar u glumi, nego u njegovom lošem naglasku...fkt para uši :kava:

Estrella Azul
08.09.2011., 22:41
:lol: Tako mi i treba kad sam prtljala po kuhinji u to vrijeme. Taj sam detalj propustila. :top:

Ja sam pukla od smijeha kad sam vidjela, prežestoko. :lol:

@Reuma, slažem se, odlično si opisala Dinka. Ja bih još rekla da je on ogorčen što ga Tonči nikad nije priznao kao svog sina, kao dio obitelji Zlatar, ali i zbog toga što je ostavio Blanku radi Nele i kako je sam rekao, uništio joj karijeru. Uzrok sve ostalog lošeg u njegovom životu je upravo to. Žao mi je njegove žene, no i djece, nisu nimalo krivi ni za što, a on na njima na onako grub način iskaljuje svoj bijes. Baš me zanima kako će se dalje odvijati ta situacija.

silas2012
08.09.2011., 22:45
serija ide zasad dobro,sam ose nadam da će i nastavit ovako...dinko je extra,malo sam čak ostao PAF kad je vikao na ženu,didn't see that coming....vidim nitko ne spominje što misli kakva će biti Larina reakcija kad se vrati u stan,ako se ne sjećate Nikol ga je malo preuredila :rofl:?

Zgčanka
08.09.2011., 22:49
serija ide zasad dobro,sam ose nadam da će i nastavit ovako...dinko je extra,malo sam čak ostao PAF kad je vikao na ženu,didn't see that coming....vidim nitko ne spominje što misli kakva će biti Larina reakcija kad se vrati u stan,ako se ne sjećate Nikol ga je malo preuredila :rofl:?

Mislim da će samo stajati tamo otvorenih usta :D Joj, da bar stave Ane u tu scenu, ona bi imala puno toga za reć :rofl:

08.09.2011., 22:53
Meni je bila smijesna scena Dinko jede kolac i prica sa mamom i govori joj kako on svoj dio kolaca nije dobio. :lol: :D

silas2012
08.09.2011., 22:54
Mislim da će samo stajati tamo otvorenih usta :D Joj, da bar stave Ane u tu scenu, ona bi imala puno toga za reć :rofl:

ta bi mogla monolog cijelu epizodu držat,i opet bi joj bilo malo :rofl:

Zgčanka
08.09.2011., 22:58
ta bi mogla monolog cijelu epizodu držat,i opet bi joj bilo malo :rofl:

HhHHAHAHHHA:rofl: Ma neka, bar joj se nasmijem :D

Jedva čekam da Sanja Vejnović upadne u priču, baš me zanima kak će to bit..samo kad je se sjetim ko Slave Raškaj, naježim se...i pitam se hoće li imati naglasak i kakav će biti...:)

pipa
08.09.2011., 23:00
Meni je bila smijesna scena Dinko jede kolac i prica sa mamom i govori joj kako on svoj dio kolaca nije dobio. :lol: :D

Da scena je :lol::lol::lol:

silas2012
08.09.2011., 23:02

nisam ni primjetio,ali sad kad se sjetim :rofl:

Zgčanka
08.09.2011., 23:08

To sam skužila, ali sam isti tren zanemarila...bila sam u iščekivanju nove scene Lare i Jakova :cerek:

Eysan
08.09.2011., 23:16
Ja evo gledam tek prvu epizodu... Tamo sam gdje se ljube... nego jel to on njoj uvalio jezik? :eek::rofl::rofl::cerek::cerek:

Za sada serija mi se svidja...glavni glumac... ima nesto u njemu :cerek:

Zgčanka
08.09.2011., 23:18
Ja evo gledam tek prvu epizodu... Tamo sam gdje se ljube... nego jel to on njoj uvalio jezik? :eek::rofl::rofl::cerek::cerek:

Za sada serija mi se svidja...glavni glumac... ima nesto u njemu :cerek:

Ooooo daaaa, bila je to žvaka i pol :lol:

Eysan
08.09.2011., 23:20
Ooooo daaaa, bila je to žvaka i pol :lol:

Nemrem belivit :bonk::bonk: Ako ovako nastave bit ce svega :rofl:

Zgčanka
08.09.2011., 23:22
Nemrem belivit :bonk::bonk: Ako ovako nastave bit ce svega :rofl:

Nadajmo se :D :cerek:

pipa
08.09.2011., 23:23
Da to je bio poljubac i po :cerek: :cerek: :cerek:

Kako si uspjela doci do prve epizode?

Zgčanka
08.09.2011., 23:42

Pa kaj nema na oyu?

pipa
08.09.2011., 23:49
Koliko sam ja skuzila Eysan ne zivi u HR :confused:
pa zato pitam......

Zgčanka
08.09.2011., 23:51
Ahaaaaa...:)

Eysan
09.09.2011., 00:16

Skinula sam je... :mig: dobila sam od admina link gdje je mogu skinuti...vec sam i trecu skinula... :D:D

Ode gledati drugu a skidat cetvrtu :cerek::cerek:

Petra277
09.09.2011., 00:17
Dinko je predobar, hahaha :rofl:
Nikol busi gume sa šestarom, :lol::lol::lol:
Lara i Jakov :cerek:

phillippa
09.09.2011., 02:31
Malo je nerealna za hrvatske prilike. Prikazuju neku skroz nepostojeću Dalmaciju mada je tako možda i s meksičkim selima u njihovim sapunicama.Ne znam.

Fuerteventura
09.09.2011., 02:38
Bas tako, jedino sto je dalmatinsko u toj seriji je naglasak.
A i on je fake. :503:

capeverde
09.09.2011., 07:47
Bas tako, jedino sto je dalmatinsko u toj seriji je naglasak.
A i on je fake. :503:

ja sam dalmošica. u redu, godinama živim u zg, ali svejedno. nitko u LI ne govori fake osim onog prijatelja od jakova. filip juričić je famozno skinuo naglasak to sam već negdje rekla. a ja sam ponavljam iz splita. ne znan odaklen si ti al mi se čini s RTLa. :rofl:

Zgčanka
09.09.2011., 08:23
ja sam dalmošica. u redu, godinama živim u zg, ali svejedno. nitko u LI ne govori fake osim onog prijatelja od jakova. filip juričić je famozno skinuo naglasak to sam već negdje rekla. a ja sam ponavljam iz splita. ne znan odaklen si ti al mi se čini s RTLa. :rofl:

Haahhhaa :rofl: :lol: :s

Estrella Azul
09.09.2011., 08:27
Meni ne smeta što je, kako kažete, LI nerealna za hrvatske prilike. Meni i nije toliko, čak bih i rekla da je u dosta stvari uistinu realna. Meni se sviđa što je sve tako kako je ondje prikazano, ali najviše od svega mi se sviđaju likovi i radnja, to mi je prioritet gledanja i na to nemam nikakvih zamjerki.

Zgčanka
09.09.2011., 08:33
Možda je problem u tome što smo se nagledali toliko meksičkih sapunica da nam je to sad kriterij za sve...al nemrete reći da se i njima ne događaju greške i da neki put ubace toliko nerealnosti da ostanem paf ljudskom glupošću...pa opet gledam baš zbog priče dva glavna lika..
Ovdje nisu otišli tak daleko i dosad mi se sve više manje činilo realno i moguće :)

Yoela
09.09.2011., 08:49
Uloga instruktora Dinka dobro leži Filipu Juričiću, tek sam jučer vidila da je to on, nisam ga prepoznala onako kratko ošišanog...šta se tiče nerealnosti, smiješno mi je bilo jučer kad je Nikol rekla da nikad nije toliko pješačila. Šta nju vodi osobni vozač po gradu :rolleyes:

amalka33
09.09.2011., 08:52
Možda je problem u tome što smo se nagledali toliko meksičkih sapunica da nam je to sad kriterij za sve...al nemrete reći da se i njima ne događaju greške i da neki put ubace toliko nerealnosti da ostanem paf ljudskom glupošću...pa opet gledam baš zbog priče dva glavna lika..
Ovdje nisu otišli tak daleko i dosad mi se sve više manje činilo realno i moguće :)

ne mogu baš reći da gledam ni meksičke, niti neke druge sapunice, ali meni je ovo zanimljivo baš iz razloga što je naša :D
I već sada mi se čini da će seriju nositi baš Juričić...ugodno, jako ugodno iznenađenje (zapravo, možda i nije, jer mu je i otac glumac)..
A što se tiče Hercega, mogao bi malo poraditi i na nečemu drugom osim da samo izgleda dobro...:ne zna:

ObiWanKenobi
09.09.2011., 08:53
Malo je nerealna za hrvatske prilike. Prikazuju neku skroz nepostojeću Dalmaciju mada je tako možda i s meksičkim selima u njihovim sapunicama.Ne znam.

Slažem se. Svi škverovi u Hr u kurcu, a ovi Zlatari imaju miljarde... vjerojatno je stari Zlatar došao do škvera kad je premijer bio Sanader.....

XXlunaXX
09.09.2011., 09:02
Ja ne razumijem šta bi vi neki htjeli gledati...Pa nije ovo dokumentarac o Dalmaciji. Filmovi i serije se snimaju da zabave ljude, a ne da nas bace u još veću depresiju. Zanimljiv mi je taj naš mentalitet. Tuđe je uvijek bolje pa i da je najgore smeće, a naše nikad ne valja. Meni se serija sviđa. U odnosu na druge naše serije baš je pravo osvježenje.

Nicole_Lilly
09.09.2011., 09:02
^Slažem se.

Što to toliko ne valja s Hercegom? Što to ne valja u njegovoj interpretaciji Jakše? :ne zna:

Zgčanka
09.09.2011., 09:26
^Slažem se.

Što to toliko ne valja s Hercegom? Što to ne valja u njegovoj interpretaciji Jakše? :ne zna:

Mislim da zapravo ljudi uopće ne kuže kakav je Jakša lik, stoga ne razumiju Hercegovu interpretaciju koja je na nivou..pa on i treba glumit frajera koji se drži da je metlu progutao, nesiguran je i najbolje se osjeća na moru...to se moglo i vidjet u ovoj zadnjoj epizodi na jahti, odmah je pričljiviji, opušteniji...
Jedino kaj fkt ne valja su šiškice! :rofl:

_Lolita_
09.09.2011., 09:31
Slažem se. Svi škverovi u Hr u kurcu, a ovi Zlatari imaju miljarde... vjerojatno je stari Zlatar došao do škvera kad je premijer bio Sanader.....

Hahhaha :lol::lol::lol:

Svaka čast. Meni je serija dobra. Za razliku od trakavica poput "Zabranjene ljubavi" i slično. :facepalm:
Samo me malo smeta ukočenost glavnog para a tobož su zaljubljeni. :rolleyes: :ne zna:

I da. Filip Juričić :s :s :s Jako, jako me iznenadio. :top:

Estrella Azul
09.09.2011., 09:33
Ja ne razumijem šta bi vi neki htjeli gledati...Pa nije ovo dokumentarac o Dalmaciji. Filmovi i serije se snimaju da zabave ljude, a ne da nas bace u još veću depresiju. Zanimljiv mi je taj naš mentalitet. Tuđe je uvijek bolje pa i da je najgore smeće, a naše nikad ne valja. Meni se serija sviđa. U odnosu na druge naše serije baš je pravo osvježenje.

I ja se slažem, definitivno.

Zgčanka
09.09.2011., 10:01
Sad sam gledala uvodnu špicu LI i znate čemu sam se tak nasmijala? Bebaču...koju je facu mali složio kad ga je Ecija/Nela primila! :lol: :rofl:

Blood Dima
09.09.2011., 10:25
Moram se i ja pridružiti fanovima ove serije. Iako sam bio vrlo, vrlo skeptičan kad su naše serije u pitanju i skoro ni jednu nisam gledao, jer mi jednostaqvno nisu sjedale, moram reći da mi je ova serija totalno sjela i da mi je jako zanimljiva.
Prvo, najveći adut mi je glazba same serije i soundtrackovi koji je prate, uključujući i uvodnu špicu koja mi je jako dobra.

E sad, što se tiče likova, svi su mi nekako sjeli, osim Nikol, koja jednostavno ne zna glumiti i prenemaže se, ali ok, možda se popravi kako ide serija.

Najbolji su mu Nela, kojoj je ova uloga sjela kao stvorena i predobro glumi i prava je negativka u punom smislu riječi. Samo joj fali ljubavnik i da nekoga ubije i onda je kompletna. Valjda će i toga biti s vremenom :rofl:

Epic trenutci s Limunom, Tko ti kriv što si došla u Hrvatsku pa se zoveš kao kisela voćka :lol::lol:

Lara i Jaša su mi isto taman,dobar su par i ima kemije.
Dinko, također odličan i jako dobra uloga.

capeverde
09.09.2011., 10:32
Uloga instruktora Dinka dobro leži Filipu Juričiću, tek sam jučer vidila da je to on, nisam ga prepoznala onako kratko ošišanog...šta se tiče nerealnosti, smiješno mi je bilo jučer kad je Nikol rekla da nikad nije toliko pješačila. Šta nju vodi osobni vozač po gradu :rolleyes:

da cijelo vrijeme je imala vozača dok joj tonči nije ukinija nekoliko scena prije tog "pješačenja" :rofl:

jozo.hr
09.09.2011., 10:44
Ne znam zašto svi govore da vam Nikol grozno glumi. Meni mala glumi skroz u redu i solidno. Možda se treba malo uhodat, al sve to s vremenom. Zasad mi glumi skroz dobro. :top:

_Lolita_
09.09.2011., 10:49
Ne znam zašto svi govore da vam Nikol grozno glumi. Meni mala glumi skroz u redu i solidno. Možda se treba malo uhodat, al sve to s vremenom. Zasad mi glumi skroz dobro. :top:

Meni je isto ok. A i ne znan koliki je problem glumit razmaženo derište. Ja bi guštala ka' prase. :cerek::cerek::rofl:

Chloe_
09.09.2011., 11:00
meni Nikol glumi dobro. I Vištica. Lara loše glumi (Doris), ali dobro, dajem joj vremena. Za razliku od svih ljudi na ovoj temi mene sadrzaj ove sapunice nimalo ne fascinira, ne vidim po čemu je toliko drukčija od svih meksičkih sapunica? Ratkajevi, Obični ljudi itd. su mi svi imali bolje sadržaje.

Daj molimte jel tko pročitao spoilere što ce se desit sve? jako realno, hm, da.

Nicole_Lilly
09.09.2011., 11:01
Mislim da zapravo ljudi uopće ne kuže kakav je Jakša lik, stoga ne razumiju Hercegovu interpretaciju koja je na nivou..pa on i treba glumit frajera koji se drži da je metlu progutao, nesiguran je i najbolje se osjeća na moru...to se moglo i vidjet u ovoj zadnjoj epizodi na jahti, odmah je pričljiviji, opušteniji...
Jedino kaj fkt ne valja su šiškice! :rofl:

Točno to, interpretira lik onako kako mu piše u scenariju, već sam lik u prvoj epizodi govori kako se osjeća, da su za njega Split i život u Splitu potpuna nepoznanica. I sad, susretom s Larom, sve se mijenja i dolazi i do njegove polagane promjene, što se vidjelo već u prve četiri epizode (od scene s Larom i Nelom u prvoj epizodi do suprostavljanja Neli u četvrtoj).

Haha, da, slažem se i za šiškice. :rofl:

Lidiya
09.09.2011., 11:17
meni Nikol glumi dobro. I Vištica. Lara loše glumi (Doris), ali dobro, dajem joj vremena. Za razliku od svih ljudi na ovoj temi mene sadrzaj ove sapunice nimalo ne fascinira, ne vidim po čemu je toliko drukčija od svih meksičkih sapunica? Ratkajevi, Obični ljudi itd. su mi svi imali bolje sadržaje.

Daj molimte jel tko pročitao spoilere što ce se desit sve? jako realno, hm, da.

pa zašto bi trebalo bit realno. jel gledam sapunicu ili šta? tu je da me zabavi,ne da gledam neke razgovore i priče svih 200 epizoda. obični ljudi? wtf,jel ta serija imala uopće radnju,to se sve svodilo na neke glupe dijaloge između likova u uredima,glavnog ljubavnog para niti nije bilo. nikakve dinamike ni ništa. užas.

hurts
09.09.2011., 11:20
Ja sam rođena Zagrepčanka i totalni amater, ali tvrdim da bih mogla bolje skinut naglasak od Dojkića, Hercega i Jurčića zajedno.
S time da potonji hajde još nekak i zvuči.

Serija mi je super.
Vidim da će biti još interesantnija!

Inače, moram primjetiti kako se ne mogu oteti dojmu da je uloga Nele Zlatar inspirirana Fani Kerum:rofl:
Iste su mi. Isti gard, energija, pa čak i porijeklo (ako se ne varam).
Tako ja vidim Ricastu gospoju kroz koju god.

Nicole_Lilly
09.09.2011., 11:23
^Dojkić je stvarno užasan. Herceg ni ne pokušava 'skinuti' neki naglasak, dali su mu zaleđe pričom o silnom izbivanju. A Juričić je izvrstan.

Možda bi najbolje bilo uzeti u ruke Peterlićevu Teoriju filma. Realnost, objektivnost, istinitost nisu karakteristike telenovela, već zna se, dokumentarca. I samim time ima veću slobodu. Što su trebali, napraviti dokumentarac o današnjem životu u Hrvatskoj?

Estrella Azul
09.09.2011., 11:30
@Zgčanko, slažem se za Hercegov lik, super si to objasnila. Meni i Doris skroz dobro glumi, vjerujem da će se s vremenom još više poboljšati, no njih dvoje su me odmah kupili kao par, a i svaki posebno. Što se tiče Nikol, tj. Jagode koja ju glumi, sad ga ju više gledam, ne mogu reći da glumi tako loše, no vidjet ćemo kako će dalje biti.